Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZT i parkury treningowe Wola
Poznań, 26 styczeń 2019

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
148 ENTRY ACCEPTED 2019-01-25 08:51:17
2019-01-25 08:27:45
Oliwia Jach KRESKA
  • 1x 4/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3.(wys. 80/85 cm)
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 100 cm)
147 ENTRY ACCEPTED 2019-01-25 08:51:25
2019-01-25 08:27:01
Oliwia Jach WELLA
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 100 cm)
  • 1x 6/110 cm/Parkur treningowy wysokość przeszkód 110 cm
146 ENTRY ACCEPTED 2019-01-25 07:29:06
2019-01-25 00:03:13
Amelia Ładziak TOP GUN
  • 2x 4/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3.(wys. 80/85 cm)
145 ENTRY ACCEPTED 2019-01-24 23:44:01
2019-01-24 23:32:45
Klaudia Kostrzewska IVORY ES
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 100 cm)
  • 1x 6/110 cm/Parkur treningowy wysokość przeszkód 110 cm
144 ENTRY ACCEPTED 2019-01-24 23:44:03
2019-01-24 23:31:04
Klaudia Kostrzewska ARABIAN-ATIN-RO
  • 2x 4/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3.(wys. 80/85 cm)
143 ENTRY ACCEPTED 2019-01-24 23:44:04
2019-01-24 23:27:41
Klaudia Kostrzewska SONJAHOFS UNITAS
  • 2x 4/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3.(wys. 80/85 cm)
142 ENTRY ACCEPTED 2019-01-24 23:44:06
2019-01-24 23:26:56
Klaudia Kostrzewska PIORUN
  • 2x 3/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1.(wys. 60 cm)
141 ENTRY ACCEPTED 2019-01-24 23:44:08
2019-01-24 23:25:56
Klaudia Kostrzewska BUDYŃ
  • 2x 3/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1.(wys. 60 cm)
140 ENTRY ACCEPTED 2019-01-24 23:44:09
2019-01-24 23:24:49
Klaudia Kostrzewska TEKSAS DE SULIGNAC
  • 1x 2/KUCE/Konkurs zwykły dla kucy art. 238.2.1.(wys. 70 cm)
  • 1x 4/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3.(wys. 80/85 cm)
139 ENTRY ACCEPTED 2019-01-24 22:29:08
2019-01-24 22:22:41
Kamil Jarmuż DUKAT
  • 2x 4/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3.(wys. 80/85 cm)
138 ENTRY ACCEPTED 2019-01-24 22:29:06
2019-01-24 22:21:53
Klaudiusz Jach NOBEL VAN DORPERHEIDE
  • 2x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 100 cm)
137 ENTRY ACCEPTED 2019-01-24 22:29:03
2019-01-24 22:21:24
Klaudiusz Jach ALISTER
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 100 cm)
  • 1x 6/110 cm/Parkur treningowy wysokość przeszkód 110 cm
136 ENTRY ACCEPTED 2019-01-24 22:29:01
2019-01-24 22:21:00
Oliwia Jach MALAWAL
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 100 cm)
  • 1x 6/110 cm/Parkur treningowy wysokość przeszkód 110 cm
135 ENTRY ACCEPTED 2019-01-24 22:22:31
2019-01-24 22:08:10
Nicole Pawlak LAVALLO-STAR
  • 2x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 100 cm)
134 ENTRY ACCEPTED 2019-01-24 21:54:06
2019-01-24 21:45:37
Helena Król AMON
  • 2x 3/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1.(wys. 60 cm)
133 ENTRY ACCEPTED 2019-01-24 21:27:45
2019-01-24 20:57:33
Łukasz Brzóska DARK'ANN
  • 2x 4/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3.(wys. 80/85 cm)
132 ENTRY ACCEPTED 2019-01-24 20:48:24
2019-01-24 20:43:05
Maja Bobkowicz KASIA
  • 1x 2/KUCE/Konkurs zwykły dla kucy art. 238.2.1.(wys. 70 cm)
  • 1x 3/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1.(wys. 60 cm)
131 ENTRY ACCEPTED 2019-01-24 20:48:21
2019-01-24 20:42:24
Maja Nagła ALIKA
  • 1x 1/KUCE/Konkurs zwykły dla kucy art. 238.2.1.(wys. 55 cm)
  • 1x 2/KUCE/Konkurs zwykły dla kucy art. 238.2.1.(wys. 70 cm)
130 ENTRY ACCEPTED 2019-01-24 20:48:18
2019-01-24 20:41:53
Maja Nagła SIWEK
  • 1x 1/KUCE/Konkurs zwykły dla kucy art. 238.2.1.(wys. 55 cm)
  • 1x 2/KUCE/Konkurs zwykły dla kucy art. 238.2.1.(wys. 70 cm)
129 ENTRY ACCEPTED 2019-01-24 20:48:15
2019-01-24 20:40:45
Zuzanna Kwasiżur MON AMOUR
  • 2x 3/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1.(wys. 60 cm)
128 ENTRY ACCEPTED 2019-01-24 20:48:13
2019-01-24 20:40:03
Zofia Janiszewska HERA
  • 1x 4/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3.(wys. 80/85 cm)
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 100 cm)
127 ENTRY ACCEPTED 2019-01-24 20:48:10
2019-01-24 20:38:32
Julia Ciołek INDI
  • 1x 3/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1.(wys. 60 cm)
  • 2x 4/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3.(wys. 80/85 cm)
126 ENTRY ACCEPTED 2019-01-24 20:48:07
2019-01-24 19:49:07
Oliwia Dyderska IZARA J
  • 1x 4/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3.(wys. 80/85 cm)
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 100 cm)
125 ENTRY ACCEPTED 2019-01-24 20:48:04
2019-01-24 19:16:20
Julia Jabłońska CLINTA Z
  • 1x 6/110 cm/Parkur treningowy wysokość przeszkód 110 cm
  • 1x 7/120 cm/Parkur treningowy wysokość przeszkód 120 cm
124 ENTRY ACCEPTED 2019-01-24 19:15:10
2019-01-24 19:11:14
Eliza Jakubowska IBERADO M
  • 1x 1/KUCE/Konkurs zwykły dla kucy art. 238.2.1.(wys. 55 cm)
  • 1x 2/KUCE/Konkurs zwykły dla kucy art. 238.2.1.(wys. 70 cm)
123 ENTRY ACCEPTED 2019-01-24 19:15:16
2019-01-24 19:09:29
Julia Jabłońska TALOUSIMONICA K Z
  • 2x 7/120 cm/Parkur treningowy wysokość przeszkód 120 cm
122 ENTRY ACCEPTED 2019-01-24 19:15:20
2019-01-24 19:07:24
Michał Remisz INDIA
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 100 cm)
  • 1x 6/110 cm/Parkur treningowy wysokość przeszkód 110 cm
121 ENTRY ACCEPTED 2019-01-24 19:15:25
2019-01-24 18:45:04
Ida Wybieralska TYNPORTH MONTY
  • 2x 1/KUCE/Konkurs zwykły dla kucy art. 238.2.1.(wys. 55 cm)
120 ENTRY ACCEPTED 2019-01-24 19:15:29
2019-01-24 18:20:02
Maciej Drygas SATILIO
  • 2x 4/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3.(wys. 80/85 cm)
119 ENTRY ACCEPTED 2019-01-24 19:15:47
2019-01-24 18:16:08
Maciej Drygas CHANEL
  • 2x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 100 cm)
118 ENTRY ACCEPTED 2019-01-24 17:58:04
2019-01-24 17:15:35
Sławomir Klóska CONFETTI
  • 2x 4/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3.(wys. 80/85 cm)
117 ENTRY ACCEPTED 2019-01-24 17:58:09
2019-01-24 15:08:01
Anna Wiącek RAVEN
  • 2x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 100 cm)
116 ENTRY ACCEPTED 2019-01-24 14:24:24
2019-01-24 14:06:33
Aleksandra Skąpska LE COU COU
  • 1x 7/120 cm/Parkur treningowy wysokość przeszkód 120 cm
115 ENTRY ACCEPTED 2019-01-24 11:13:52
2019-01-24 10:37:53
Maja Sławecka I LOVE YOU
  • 1x 3/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1.(wys. 60 cm)
114 ENTRY ACCEPTED 2019-01-24 11:13:59
2019-01-24 10:37:29
Marika Roszak I LOVE YOU
  • 1x 3/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1.(wys. 60 cm)
113 ENTRY ACCEPTED 2019-01-24 11:14:06
2019-01-24 09:36:38
Wojciech Dahlke A QUITE
  • 1x 9/140 cm/Parkur treningowy wysokość przeszkód 140 cm
112 ENTRY ACCEPTED 2019-01-24 11:14:08
2019-01-24 09:35:56
Wojciech Dahlke LITTLE JOE 1
  • 1x 7/120 cm/Parkur treningowy wysokość przeszkód 120 cm
  • 1x 8/130 cm/Parkur treningowy wysokość przeszkód 130 cm
111 ENTRY ACCEPTED 2019-01-24 11:14:10
2019-01-24 09:35:33
Wojciech Dahlke JULIO ENKEL
  • 2x 6/110 cm/Parkur treningowy wysokość przeszkód 110 cm
110 ENTRY ACCEPTED 2019-01-24 11:14:15
2019-01-24 09:35:07
Wojciech Dahlke ODETTE VAN DE HELLE
  • 2x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 100 cm)
109 ENTRY ACCEPTED 2019-01-24 09:28:57
2019-01-24 09:08:13
Paulina Wachowiak WERONA
  • 1x 4/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3.(wys. 80/85 cm)
  • 2x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 100 cm)
108 ENTRY ACCEPTED 2019-01-24 09:28:54
2019-01-24 08:42:34
Anna Walkowiak GEORGIA
  • 2x 4/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3.(wys. 80/85 cm)
107 ENTRY ACCEPTED 2019-01-24 09:28:47
2019-01-24 08:35:58
Dominika Henzel QUENTCHEN GLUCK 5
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 100 cm)
  • 1x 6/110 cm/Parkur treningowy wysokość przeszkód 110 cm
106 ENTRY ACCEPTED 2019-01-24 09:28:44
2019-01-24 08:31:14
Agata Dahlke TYPIER
  • 1x 6/110 cm/Parkur treningowy wysokość przeszkód 110 cm
  • 1x 7/120 cm/Parkur treningowy wysokość przeszkód 120 cm
105 ENTRY ACCEPTED 2019-01-24 09:28:42
2019-01-24 08:30:40
Agata Dahlke IELVE
  • 1x 6/110 cm/Parkur treningowy wysokość przeszkód 110 cm
  • 1x 7/120 cm/Parkur treningowy wysokość przeszkód 120 cm
104 ENTRY ACCEPTED 2019-01-24 09:28:37
2019-01-24 08:29:59
Agata Dahlke EULVE
  • 1x 7/120 cm/Parkur treningowy wysokość przeszkód 120 cm
  • 1x 8/130 cm/Parkur treningowy wysokość przeszkód 130 cm
103 ENTRY ACCEPTED 2019-01-24 08:17:29
2019-01-23 23:07:37
Monika Majorczyk KOBI
  • 1x 4/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3.(wys. 80/85 cm)
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 100 cm)
  • 1x 6/110 cm/Parkur treningowy wysokość przeszkód 110 cm
102 ENTRY ACCEPTED 2019-01-23 22:34:01
2019-01-23 22:06:45
Anna Sobańska FUERTA
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 100 cm)
  • 1x 6/110 cm/Parkur treningowy wysokość przeszkód 110 cm
101 ENTRY ACCEPTED 2019-01-23 22:34:03
2019-01-23 21:53:42
Tomasz Gogołek WALKE ME UP
  • 1x 6/110 cm/Parkur treningowy wysokość przeszkód 110 cm
  • 1x 7/120 cm/Parkur treningowy wysokość przeszkód 120 cm
100 ENTRY ACCEPTED 2019-01-23 22:34:06
2019-01-23 21:26:13
Monika Trojanowska ALPINA
  • 2x 4/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3.(wys. 80/85 cm)
99 ENTRY ACCEPTED 2019-01-23 22:34:09
2019-01-23 21:18:22
Maria Pełczyńska SAMBA
  • 1x 2/KUCE/Konkurs zwykły dla kucy art. 238.2.1.(wys. 70 cm)
  • 1x 3/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1.(wys. 60 cm)
98 ENTRY ACCEPTED 2019-01-23 22:34:12
2019-01-23 21:04:05
Zuzanna Antkowiak JOHNNY
  • 2x 1/KUCE/Konkurs zwykły dla kucy art. 238.2.1.(wys. 55 cm)
97 ENTRY ACCEPTED 2019-01-23 20:30:32
2019-01-23 19:46:54
Aleksandra Ziała NEO
  • 2x 4/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3.(wys. 80/85 cm)
96 ENTRY ACCEPTED 2019-01-23 20:30:34
2019-01-23 19:45:25
Marek Kopras BRIDGET JONES
  • 2x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 100 cm)
95 ENTRY ACCEPTED 2019-01-23 20:30:36
2019-01-23 19:11:33
Marcin Wesoły FAUNA KG
  • 1x 7/120 cm/Parkur treningowy wysokość przeszkód 120 cm
  • 1x 8/130 cm/Parkur treningowy wysokość przeszkód 130 cm
94 ENTRY ACCEPTED 2019-01-23 20:30:38
2019-01-23 19:11:11
Marcin Wesoły TREASURE QUEEN Z
  • 1x 7/120 cm/Parkur treningowy wysokość przeszkód 120 cm
  • 1x 8/130 cm/Parkur treningowy wysokość przeszkód 130 cm
93 ENTRY ACCEPTED 2019-01-23 20:30:40
2019-01-23 19:10:41
Marcin Wesoły G
  • 1x 6/110 cm/Parkur treningowy wysokość przeszkód 110 cm
  • 1x 7/120 cm/Parkur treningowy wysokość przeszkód 120 cm
92 ENTRY ACCEPTED 2019-01-23 16:31:56
2019-01-23 16:15:55
Gabriela Biedka JAMBO
  • 2x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 100 cm)
91 ENTRY ACCEPTED 2019-01-23 13:23:13
2019-01-23 13:18:01
Arkadiusz Makowski GIPSY KING-A
  • 2x 4/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3.(wys. 80/85 cm)
90 ENTRY ACCEPTED 2019-01-23 13:23:10
2019-01-23 11:40:19
Magdalena Nowak GENERAŁ
  • 2x 4/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3.(wys. 80/85 cm)
89 ENTRY ACCEPTED 2019-01-23 13:23:07
2019-01-23 11:39:43
Emilia Mikołajczak AISZA
  • 1x 3/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1.(wys. 60 cm)
  • 1x 4/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3.(wys. 80/85 cm)
88 ENTRY ACCEPTED 2019-01-23 13:23:04
2019-01-23 11:39:13
Julia Sobczak HORTA
  • 1x 2/KUCE/Konkurs zwykły dla kucy art. 238.2.1.(wys. 70 cm)
  • 1x 3/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1.(wys. 60 cm)
87 ENTRY ACCEPTED 2019-01-23 13:23:01
2019-01-23 11:37:53
Michalina Szczepaniak FOKUS
  • 1x 3/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1.(wys. 60 cm)
  • 1x 4/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3.(wys. 80/85 cm)
86 ENTRY ACCEPTED 2019-01-23 13:22:58
2019-01-23 11:37:01
Katia Michniewicz BEL DIOR
  • 1x 4/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3.(wys. 80/85 cm)
85 ENTRY ACCEPTED 2019-01-23 13:22:55
2019-01-23 11:36:39
Alicja Kucharska BEL DIOR
  • 1x 3/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1.(wys. 60 cm)
84 ENTRY ACCEPTED 2019-01-23 13:22:52
2019-01-23 11:36:08
Laura Sprenger LEON M
  • 1x 4/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3.(wys. 80/85 cm)
83 ENTRY ACCEPTED 2019-01-23 13:22:49
2019-01-23 11:35:43
Michał Wieloch LEON M
  • 1x 4/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3.(wys. 80/85 cm)
82 ENTRY ACCEPTED 2019-01-23 09:15:15
2019-01-23 08:38:09
Marcin Bętkowski INSPIRATION
  • 2x 6/110 cm/Parkur treningowy wysokość przeszkód 110 cm
  • 2x 7/120 cm/Parkur treningowy wysokość przeszkód 120 cm
81 ENTRY ACCEPTED 2019-01-23 09:15:16
2019-01-23 08:35:11
Marcin Bętkowski GREOGORY
  • 2x 7/120 cm/Parkur treningowy wysokość przeszkód 120 cm
  • 2x 8/130 cm/Parkur treningowy wysokość przeszkód 130 cm
80 ENTRY ACCEPTED 2019-01-23 09:15:21
2019-01-23 08:31:08
Marcin Bętkowski ILSELINE V/D HAGENHORST
  • 2x 6/110 cm/Parkur treningowy wysokość przeszkód 110 cm
  • 2x 7/120 cm/Parkur treningowy wysokość przeszkód 120 cm
79 ENTRY ACCEPTED 2019-01-23 09:15:23
2019-01-23 08:16:42
Marcin Bętkowski BRENDAN
  • 2x 6/110 cm/Parkur treningowy wysokość przeszkód 110 cm
  • 2x 7/120 cm/Parkur treningowy wysokość przeszkód 120 cm
78 ENTRY ACCEPTED 2019-01-23 09:15:25
2019-01-23 00:22:54
Paweł Warszawski LORD VULKAN
  • 1x 6/110 cm/Parkur treningowy wysokość przeszkód 110 cm
  • 1x 7/120 cm/Parkur treningowy wysokość przeszkód 120 cm
77 ENTRY ACCEPTED 2019-01-23 09:15:27
2019-01-23 00:22:35
Paweł Warszawski DELICJA
  • 1x 6/110 cm/Parkur treningowy wysokość przeszkód 110 cm
  • 1x 7/120 cm/Parkur treningowy wysokość przeszkód 120 cm
76 ENTRY ACCEPTED 2019-01-23 09:15:29
2019-01-23 00:20:53
Paweł Warszawski TYRION
  • 2x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 100 cm)
75 ENTRY ACCEPTED 2019-01-23 09:15:33
2019-01-23 00:20:08
Paweł Warszawski JODCASALL A-Z
  • 2x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 100 cm)
74 ENTRY ACCEPTED 2019-01-23 09:15:35
2019-01-22 22:58:19
Julia Szymańska IMAR
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 100 cm)
  • 1x 6/110 cm/Parkur treningowy wysokość przeszkód 110 cm
73 ENTRY ACCEPTED 2019-01-23 09:16:02
2019-01-22 22:57:13
Piotr Bąk ERYK
  • 2x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 100 cm)
72 ENTRY ACCEPTED 2019-01-23 09:16:10
2019-01-22 22:55:44
Piotr Bąk FOR CANTO
  • 2x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 100 cm)
71 ENTRY ACCEPTED 2019-01-22 22:12:37
2019-01-22 22:03:22
Klaudia Kostrzewska SALMIN
  • 1x 4/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3.(wys. 80/85 cm)
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 100 cm)
69 ENTRY ACCEPTED 2019-01-22 22:01:11
2019-01-22 20:54:41
Joanna Gabryelska RENOMA
  • 1x 4/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3.(wys. 80/85 cm)
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 100 cm)
68 ENTRY ACCEPTED 2019-01-22 20:18:26
2019-01-22 20:10:42
Alicja Łączkowska BLANCA K
  • 1x 4/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3.(wys. 80/85 cm)
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 100 cm)
67 ENTRY ACCEPTED 2019-01-22 20:18:29
2019-01-22 20:10:00
Nina Sućko RIVER LILLY
  • 2x 3/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1.(wys. 60 cm)
66 ENTRY ACCEPTED 2019-01-22 20:18:31
2019-01-22 20:09:21
Natasza Rosin INIS SLÈ SORCERER
  • 2x 4/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3.(wys. 80/85 cm)
65 ENTRY ACCEPTED 2019-01-22 20:18:34
2019-01-22 20:08:41
Julia Pięta OSCAR
  • 1x 4/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3.(wys. 80/85 cm)
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 100 cm)
64 ENTRY ACCEPTED 2019-01-22 20:18:37
2019-01-22 20:07:30
Julia Pięta MARCOS
  • 1x 4/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3.(wys. 80/85 cm)
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 100 cm)
63 ENTRY ACCEPTED 2019-01-22 20:18:44
2019-01-22 20:06:49
Piotr Pietrzak LARA
  • 2x 4/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3.(wys. 80/85 cm)
62 ENTRY ACCEPTED 2019-01-22 20:18:46
2019-01-22 20:06:15
Luna Kowalonek DAMON
  • 2x 4/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3.(wys. 80/85 cm)
61 ENTRY ACCEPTED 2019-01-22 20:18:49
2019-01-22 19:47:47
Henryk Ziółek RUBIN
  • 2x 3/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1.(wys. 60 cm)
60 ENTRY ACCEPTED 2019-01-22 18:20:29
2019-01-22 18:15:42
Marta Kapcińska ARTEMIDA
  • 2x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 100 cm)
59 ENTRY ACCEPTED 2019-01-22 18:20:31
2019-01-22 18:14:59
Ewa Kamieniarz ONTARIO
  • 2x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 100 cm)
58 ENTRY ACCEPTED 2019-01-22 18:20:33
2019-01-22 18:14:09
Karolina Rusek HARRY POTTER
  • 2x 1/KUCE/Konkurs zwykły dla kucy art. 238.2.1.(wys. 55 cm)
57 ENTRY ACCEPTED 2019-01-22 18:20:39
2019-01-22 18:13:20
Julia Liszyńska BODRUM L
  • 1x 4/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3.(wys. 80/85 cm)
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 100 cm)
54 ENTRY ACCEPTED 2019-01-21 23:06:49
2019-01-21 22:49:58
Marcelina Zobel TORINA DEUX
  • 2x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 100 cm)
53 ENTRY ACCEPTED 2019-01-21 23:06:50
2019-01-21 22:44:32
Michał Przybecki CARLO BLUE
  • 2x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 100 cm)
52 ENTRY ACCEPTED 2019-01-21 23:06:52
2019-01-21 22:42:39
Michał Przybecki EX GIRL 5
  • 2x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 100 cm)
50 ENTRY ACCEPTED 2019-01-21 23:06:56
2019-01-21 22:36:09
Michał Przybecki GAJA
  • 2x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 100 cm)
49 ENTRY ACCEPTED 2019-01-21 23:07:00
2019-01-21 22:35:26
Michał Przybecki ESTLIO
  • 2x 4/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3.(wys. 80/85 cm)
48 ENTRY ACCEPTED 2019-01-21 23:07:02
2019-01-21 22:34:21
Weronika Jęchorek WANGA
  • 2x 4/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3.(wys. 80/85 cm)
47 ENTRY ACCEPTED 2019-01-21 23:07:04
2019-01-21 22:32:36
Zuzanna Buszczak SONATA
  • 2x 4/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3.(wys. 80/85 cm)
46 ENTRY ACCEPTED 2019-01-21 22:04:48
2019-01-21 19:16:16
Zuzanna Dąbrowska DAISY EWITA
  • 2x 1/KUCE/Konkurs zwykły dla kucy art. 238.2.1.(wys. 55 cm)
  • 1x 2/KUCE/Konkurs zwykły dla kucy art. 238.2.1.(wys. 70 cm)
44 ENTRY ACCEPTED 2019-01-21 22:04:44
2019-01-21 17:21:28
Emilia Kasprzak LORETTA B
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 100 cm)
  • 1x 6/110 cm/Parkur treningowy wysokość przeszkód 110 cm
43 ENTRY ACCEPTED 2019-01-21 16:25:01
2019-01-21 12:37:54
Anna Danielewicz WATER QUEEN MK
  • 2x 3/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1.(wys. 60 cm)
42 ENTRY ACCEPTED 2019-01-21 16:25:03
2019-01-21 12:35:59
Zofia Borowiec HINGIS
  • 1x 3/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1.(wys. 60 cm)
41 ENTRY ACCEPTED 2019-01-21 16:25:10
2019-01-21 12:34:27
Marta Stachowiak HINGIS
  • 1x 3/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1.(wys. 60 cm)
40 ENTRY ACCEPTED 2019-01-21 16:25:12
2019-01-21 12:33:39
Katarzyna Łakomy AMOR
  • 1x 4/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3.(wys. 80/85 cm)
  • 2x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 100 cm)
39 ENTRY ACCEPTED 2019-01-21 16:25:16
2019-01-21 12:32:36
Anna Danielewicz HELVETIA MK
  • 1x 4/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3.(wys. 80/85 cm)
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 100 cm)
38 ENTRY ACCEPTED 2019-01-21 16:25:18
2019-01-21 12:31:27
Maksymilian Mateja RUDE SUNSHINE
  • 1x 4/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3.(wys. 80/85 cm)
  • 2x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 100 cm)
37 ENTRY ACCEPTED 2019-01-21 16:25:21
2019-01-21 10:45:36
Katarzyna Giec ALISTER
  • 2x 3/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1.(wys. 60 cm)
36 ENTRY ACCEPTED 2019-01-21 17:21:49
2019-01-21 09:47:53
Urszula Pogodzińska HIDALGO
  • 2x 3/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1.(wys. 60 cm)
  • 1x 4/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3.(wys. 80/85 cm)
35 ENTRY ACCEPTED 2019-01-20 22:32:13
2019-01-20 21:07:13
Paulina Kwiatkowska GRANDIOSO
  • 2x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 100 cm)
34 ENTRY ACCEPTED 2019-01-20 22:32:20
2019-01-20 19:30:12
Inga Dezor CELINA
  • 1x 4/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3.(wys. 80/85 cm)
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 100 cm)
31 ENTRY ACCEPTED 2019-01-20 07:09:28
2019-01-20 00:31:24
Klaudia Kostrzewska KNOCKMA MARIO
  • 1x 2/KUCE/Konkurs zwykły dla kucy art. 238.2.1.(wys. 70 cm)
  • 1x 4/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3.(wys. 80/85 cm)
30 ENTRY ACCEPTED 2019-01-20 07:09:29
2019-01-19 21:41:32
Alina Celmerowska CAVALDOS
  • 1x 6/110 cm/Parkur treningowy wysokość przeszkód 110 cm
  • 1x 7/120 cm/Parkur treningowy wysokość przeszkód 120 cm
29 ENTRY ACCEPTED 2019-01-20 07:09:31
2019-01-19 09:39:28
Paulina Sawicka MILUNIA
  • 2x 3/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1.(wys. 60 cm)
28 ENTRY ACCEPTED 2019-01-19 08:08:08
2019-01-18 18:09:34
Bartosz Czaprański VASCO
  • 1x 6/110 cm/Parkur treningowy wysokość przeszkód 110 cm
  • 1x 7/120 cm/Parkur treningowy wysokość przeszkód 120 cm
27 ENTRY ACCEPTED 2019-01-17 08:50:32
2019-01-17 08:36:54
Julia Lipiecka JANOSIK
  • 1x 4/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3.(wys. 80/85 cm)
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 100 cm)
26 ENTRY ACCEPTED 2019-01-25 08:51:20
2019-01-15 16:47:14
Hanna Stein ROZBÓJNIK
  • 1x 1/KUCE/Konkurs zwykły dla kucy art. 238.2.1.(wys. 55 cm)
  • 1x 2/KUCE/Konkurs zwykły dla kucy art. 238.2.1.(wys. 70 cm)
25 ENTRY ACCEPTED 2019-01-16 19:49:24
2019-01-15 16:34:27
Pola Gumienna TIFI
  • 1x 1/KUCE/Konkurs zwykły dla kucy art. 238.2.1.(wys. 55 cm)
  • 1x 2/KUCE/Konkurs zwykły dla kucy art. 238.2.1.(wys. 70 cm)
24 ENTRY ACCEPTED 2019-01-16 19:49:26
2019-01-15 16:33:53
Amelia Klota JINGLE BOY
  • 2x 4/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3.(wys. 80/85 cm)
23 ENTRY ACCEPTED 2019-01-23 22:34:14
2019-01-15 15:03:21
Filip Kapała ERR-CHARGER
  • 2x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 100 cm)
22 ENTRY ACCEPTED 2019-01-15 12:14:41
2019-01-15 09:56:02
Magdalena Dreger SELENA
  • 1x 6/110 cm/Parkur treningowy wysokość przeszkód 110 cm
  • 1x 7/120 cm/Parkur treningowy wysokość przeszkód 120 cm
21 ENTRY ACCEPTED 2019-01-14 21:15:10
2019-01-14 20:44:33
Karolina Kwiatkowska LEON
  • 1x 1/KUCE/Konkurs zwykły dla kucy art. 238.2.1.(wys. 55 cm)
  • 1x 2/KUCE/Konkurs zwykły dla kucy art. 238.2.1.(wys. 70 cm)
20 ENTRY ACCEPTED 2019-01-14 21:15:33
2019-01-14 15:15:17
Roksana Wielicka SUMMER DREAM
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 100 cm)
  • 1x 6/110 cm/Parkur treningowy wysokość przeszkód 110 cm
19 ENTRY ACCEPTED 2019-01-14 12:57:17
2019-01-13 23:29:57
Łukasz Brzóska HEROS
  • 1x 7/120 cm/Parkur treningowy wysokość przeszkód 120 cm
  • 1x 8/130 cm/Parkur treningowy wysokość przeszkód 130 cm
18 ENTRY ACCEPTED 2019-01-14 12:57:19
2019-01-13 23:26:19
Łukasz Brzóska CORDINO
  • 1x 6/110 cm/Parkur treningowy wysokość przeszkód 110 cm
  • 1x 7/120 cm/Parkur treningowy wysokość przeszkód 120 cm
17 ENTRY ACCEPTED 2019-01-14 12:57:21
2019-01-13 23:05:30
Łukasz Brzóska CHARLIE 254
  • 1x 7/120 cm/Parkur treningowy wysokość przeszkód 120 cm
  • 1x 8/130 cm/Parkur treningowy wysokość przeszkód 130 cm
16 ENTRY ACCEPTED 2019-01-14 12:57:23
2019-01-13 23:04:32
Łukasz Brzóska BIG BEN
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 100 cm)
  • 1x 6/110 cm/Parkur treningowy wysokość przeszkód 110 cm
15 ENTRY ACCEPTED 2019-01-14 12:57:24
2019-01-13 21:48:30
Małgorzata Sokołowicz KARTAGO
  • 2x 4/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3.(wys. 80/85 cm)
14 ENTRY ACCEPTED 2019-01-14 12:57:27
2019-01-13 19:28:25
Patrycja Zubko CYKLON
  • 1x 6/110 cm/Parkur treningowy wysokość przeszkód 110 cm
  • 1x 7/120 cm/Parkur treningowy wysokość przeszkód 120 cm
13 ENTRY ACCEPTED 2019-01-13 06:09:38
2019-01-12 10:56:56
Paulina Jaśkiewicz PAVAROTTI
  • 1x 4/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3.(wys. 80/85 cm)
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 100 cm)
12 ENTRY ACCEPTED 2019-01-13 06:09:40
2019-01-12 10:51:17
Nikola Kachnowicz NETIA
  • 2x 4/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3.(wys. 80/85 cm)
11 ENTRY ACCEPTED 2019-01-11 22:02:35
2019-01-11 09:33:06
Natalia Przybyła APASJONATA CON AMORE
  • 2x 1/KUCE/Konkurs zwykły dla kucy art. 238.2.1.(wys. 55 cm)
10 ENTRY ACCEPTED 2019-01-11 22:02:37
2019-01-11 09:30:27
Sofi Przybylska JACOB
  • 1x 1/KUCE/Konkurs zwykły dla kucy art. 238.2.1.(wys. 55 cm)
  • 1x 2/KUCE/Konkurs zwykły dla kucy art. 238.2.1.(wys. 70 cm)
9 ENTRY ACCEPTED 2019-01-11 22:02:39
2019-01-11 09:29:52
Julia Klinge FIGARO
  • 2x 4/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3.(wys. 80/85 cm)
8 ENTRY ACCEPTED 2019-01-10 17:49:51
2019-01-10 08:39:07
Zuzanna Szeszuła BRAVE HEART 8
  • 1x 4/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3.(wys. 80/85 cm)
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 100 cm)
7 ENTRY ACCEPTED 2019-01-10 17:49:53
2019-01-10 08:38:11
Nel Skotarczak WIKING PP
  • 2x 4/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3.(wys. 80/85 cm)
6 ENTRY ACCEPTED 2019-01-10 17:49:55
2019-01-10 08:37:43
Nel Skotarczak LUNA
  • 2x 4/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3.(wys. 80/85 cm)
3 ENTRY ACCEPTED 2019-01-09 09:56:39
2019-01-08 23:14:32
Janusz Kiciński CUIDAMME
  • 1x 6/110 cm/Parkur treningowy wysokość przeszkód 110 cm
  • 1x 7/120 cm/Parkur treningowy wysokość przeszkód 120 cm
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Antkowiak Zuzanna KJ Equarius
2007 (JM.)
brak
2. Bąk Piotr KJ Profil Piła
S
O009317
3. Bętkowski Marcin JKS FER Więckowice
S
Z001809
4. Borowiec Zofia bpk
2005 (JM.)
none
5. Brzóska Łukasz KJ Brzóska Sport Horses
S
O003220
6. Buszczak Zuzanna KJ Michałówka
2007 (JM.)
O051021
7. Celmerowska Alina KJ Michałówka
S
O014068
8. Ciołek Julia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia Adamus
2004 (JM.)
Brak
9. Czaprański Bartosz KJ Agro-Handel Śrem
S
O006993
10. Dąbrowska Zuzanna KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
brak
11. Dahlke Agata KJ Sokół Damasławek
S
O012845
12. Dahlke Wojciech KJ Sokół Damasławek
S
O002846
13. Dezor Inga JUKS Mieczewo
2002 (J.)
O036962
14. Dreger Magdalena KJ Brzóska Sport Horses
2003 (J.)
O039346
10178539
15. Drygas Maciej KJ Dilmar Kobylarnia
S
O012144
16. Gabryelska Joanna LKJ Kiekrz
2002 (J.)
brak
17. Giec Katarzyna KJ Podkowa Gruszczyn
2001 (J.)
brak
18. Gumienna Pola KJ Podkowa Gruszczyn
2005 (JM.)
O035166
19. Henzel Dominika KJ Fundacja Zawsze Razem Ranczo Kołata
2004 (JM.)
O032572
20. Jabłońska Julia JUKS Mieczewo
2005 (JM.)
O033374
21. Jach Klaudiusz KJ Sokół Damasławek
1999 (MJ.)
O037943
22. Jach Oliwia KJ Sokół Damasławek
2003 (J.)
O037935
23. Jakubowska Eliza bpk
2005 (JM.)
brak
24. Janiszewska Zofia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia Adamus
2006 (JM.)
Brak
25. Jarmuż Kamil KJ Sokół Damasławek
S
brak
26. Jęchorek Weronika KJ Michałówka
S
brak
27. Kamieniarz Ewa Cwał Zakrzewo
S
brak
28. Kapała Filip KJ Michałówka
S
O027683
29. Kapcińska Marta Cwał Zakrzewo
S
brak
30. Kasprzak Emilia KJ Brzóska Sport Horses
1999 (MJ.)
O029187
31. Kiciński Janusz KJ Profil Piła
S
O044133
32. Klóska Sławomir St. Grupy Nickel Poznań
S
O001315
33. Kopras Marek KJ Kopras
S
O009336
34. Kostrzewska Klaudia St. J Baborówko
S
O020885
35. Kostrzewska Klaudia St. J Baborówko
S
O020885
36. Kowalonek Luna JUKS Abakus Kaczyna
2007 (JM.)
O046625
37. Kucharska Alicja KJ Rancho Poznań
2002 (J.)
brak
38. Kwasiżur Zuzanna St. KJ Stajnia Adamus
2005 (JM.)
O047059
39. Kwiatkowska Karolina KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
O053642
40. Kwiatkowska Paulina KJ Brzóska Sport Horses
S
O028471
41. Lipiecka Julia KJ Podkowa Gruszczyn
2003 (J.)
O046691
42. Liszyńska Julia Cwał Zakrzewo
2004 (JM.)
brak
43. Lusina-Gołaś Aleksandra KJ Bonin
S
O000883
44. Łączkowska Alicja JUKS Abakus Kaczyna
2001 (J.)
O037313
45. Ładziak Amelia KJ Lotus Poznań
2004 (JM.)
O042459
46. Łakomy Katarzyna LKS Cwał Poznań
S
O025920
47. Majorczyk Monika LKJ Kiekrz - Stajnia Kalińscy
S
O035408
48. Makowski Arkadiusz JUKS Mieczewo
S
0
49. Mateja Maksymilian bpk
2003 (J.)
brak
50. Michniewicz Katia Rancho Poznań
2005 (JM.)
brak
51. Mikołajczak Emilia KJ Rancho Poznań
2005 (JM.)
brak
52. Nagła Maja Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia Adamus
2010 (Mł.)
Brak
53. Pawlak Nicole BPK
2001 (J.)
O043616
54. Pełczyńska Maria UKS Jantar Gniezno
2004 (JM.)
brak
55. Pięta Julia JUKS Abakus Kaczyna
2007 (JM.)
O039010
56. Pietrzak Piotr JUKS Abakus Kaczyna
2006 (JM.)
O046626
57. Pogodzińska Urszula LKS Cwał Poznań
2005 (JM.)
O034949
58. Przybecki Michał KJ Michałówka
S
O027682
59. Przybylska Sofi KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (Mł.)
O049868
60. Przybyła Natalia KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (Mł.)
O052034
61. Rosin Natasza JUKS Abakus Kaczyna
2006 (JM.)
O049220
62. Roszak Marika nie dotyczy
2004 (JM.)
none
63. Rusek Karolina Cwał Zakrzewo
2009 (Mł.)
brak
64. Sawicka Paulina St. J Baborówko
2007 (JM.)
O045419
65. Skąpska Aleksandra Stadnina Koni Kruszyńscy
2000 (MJ.)
O036344
66. Skotarczak Nel KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (Mł.)
O049131
67. Sławecka Maja brak
2004 (JM.)
brak
68. Sobańska Anna St. J Baborówko
S
O008606
69. Sobczak Julia Rancho Poznań
2007 (JM.)
brak
70. Sokołowicz Małgorzata KJ Sokół Damasławek
S
O045305
71. Sprenger Laura KJ Rancho Poznań
2002 (J.)
brak
72. Stachowiak Marta Bpk
S
Brak
73. Stein Hanna Pony Jumping Team
2008 (Mł.)
O047876
74. Sućko Nina JUKS Abakus Kaczyna
2008 (Mł.)
O052615
75. Szczepaniak Michalina Rancho Poznań
2005 (JM.)
brak
76. Szeszuła Zuzanna KJ Podkowa Gruszczyn
2006 (JM.)
O045198
77. Szymańska Julia KJ Profil Piła
2005 (JM.)
O049366
78. Trojanowska Monika UKS Jantar Gniezno
2004 (JM.)
brak
79. Wachowiak Paulina KJ Agro-Handel Śrem
2000 (MJ.)
O036990
80. Walkowiak Anna bez przynależności klubowej
S
brak
81. Warszawski Paweł St. J Baborówko
S
O001113
82. Wesoły Marcin St. KS Jumping Events Poznań
S
O007322
83. Wiącek Anna St. Grupy Nickel Poznań
2001 (J.)
O046968
84. Wielicka Roksana Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
2001 (J.)
O031032
85. Wieloch Michał Rancho Poznań
S
brak
86. Wołodkowicz Olimpia bpk
1999 (MJ.)
O013447
87. Wybieralska Ida Pony Jumping Team
2006 (JM.)
brak
88. Ziała Aleksandra Kopras Sp. z o.o.
2005 (JM.)
brak
89. Ziółek Henryk Cwał Zakrzewo
S
O025757
90. Zobel Marcelina LZS Lech Gniezno
2004 (JM.)
brak
91. Zubko Patrycja St. J Baborówko
S
O020587
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

88

AISZA WLKP POL 2004 Klacz jelena F: Czandor /
M: Asta /
O: Katarzyna Małecka
B: Mariusz Jasiak
brak
2.

46

ALISTER TRAK POL 2007 Wałach kara F: Gluosnis / Gerodot
M: Aprila / Ogar
O: Izabella Sikorska
B:
K016185 POL732010025807
3.

133

ALISTER SP POL 2014 Wałach ciemnogniada F: Bolshoi /
M: Alizacja / So In Love
O: Stajnia Wapno Jan Jach
B: SK Dobrzyniewo
brak
4.

99

ALPINA Szlachetna Półkrew POL 2003 Klacz kara/162 F: Aster
M: Austria
O: Daria Bielecka
B: Gnyrek Karol
brak POL009670123903
5.

43

AMOR SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Empire / Embassy I
M: Afera / Ever For Pleasure
O: Jacek Mateja
B:
K020179 POL009660910808
6.

17

APASJONATA CON AMORE Kuc Walijski POL 2008 Wałach gniada/kuc:130 F: Casperhof's Freddy /
M: Bokkesprong Camelia /
O: Dorota Przybyła
B: brak
K020178 POL013610175508
7.

137

ARABIAN-ATIN-RO Kuc Walijski POL 2012 Ogier izabelowata/kuc: F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Apasjonata Viva Viva / Carmana's Neptun
O: Iveco Truck Partner
B:
K022186 616013610122112
8.

59

ARTEMIDA WLKP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Quinnus III / Quidam's Rubin
M: Artemiza / Cottonclub
O: Elżbieta Greser
B: SK Racot
K019966 616007610059810
9.

85

BEL DIOR SP POL 2007 Wałach srokata F: Bawet /
M: Daria /
O: Katarzyna Małecka
B: Karolina Portala
brak
10.

25

BIG BEN Niemiecki Koń Sportowy GER 2014 Ogier gniada F: Big Star JR / Big Star
M: Lilie III B / Coriano
O: Derby Sp. z o. o.
B:
K024151 DE481810006414
11.

63

BLANKA K WLKP POL 2004 Klacz gniada F: Sir Nill /
M: Boliwia /
O: Franciszek Kurek
B: Franciszek Kurek
brak
12.

62

BODRUM L WLKP POL 2012 Wałach gniada F: Che Guevara L / Cassini I
M: Brawura / Landos
O: Elżbieta Greser
B: SK Racot
K021374 616007610124412
13.

14

BRAVE HEART 8 DRP POL 2008 Wałach ciemnogniada/kuc:136 F: Benneton Boy / Benetton S
M: Rosa Fee / Mac Geyver N
O: Monika Herzog i Tomasz Szeszuła
B:
K020456 DE422220042208
14.

146

BRAVEHEART SP POL 2010 Klacz gniada F: Candiavolo
M: Bandola
O: Magdalena Rostek
B: Renata Chrząszczkiewicz
K020788 616 009 69 01285 10
15.

76

BRENDAN WLKP POL 2012 Wałach siwa/176 F: Tjungske Carthago Z
M: Brenda / Czynel
O: Wojciechowski Mateusz
B: Wlkp
K022060 Kgfhhhhgddf
16.

93

BRIDGET JONES SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Golden Aviator / Aviano
M: Butterfly / Lancer II
O: Kopras Sp. z o. o.
B: Kopras Sp. z o. o.
K025165 616009610071912
17.

140

BUDYŃ KUC POL 2014 Wałach gniada/. F: .
M: .
O: .
B: .
Brak .
18.

51

CARLO BLUE MEKL GER 2008 Wałach kasztanowata/169 F: Carlo
M: Lalique
O: Jakub Rawecki
B: .
. .
19.

148

CASTELLO SP POL 2013 Wałach siwa F: Falbrus /
M: nn / nn
O:
B:
brak
20.

35

CAVALDOS HOL POL 2010 Wałach gniada/168 F: Canto / Canturo
M: Noblesse XVII / Coriander
O: Magdalena Jóźwiak
B: Wojciech Kasperski
K016690 DE421000082010
21.

40

CELINA Wielkopolska POL 2012 Klacz gniada F: Idol
M: Cyntia
O: Inga Dezor
B: Lech Frydrych
brak
22.

149

Cent HAN POL/Roman Roszkiewicz 2007 G F: Cento/Capitol I
M: Cualite/Calido
O: Roman Roszkiewicz
B:
23.

121

CHANEL HOL GER 2013 Klacz siwa F: Contact Me /
M: F-Viva /
O: Krzysztof
B: Krzysztof
brak
24.

24

CHARLIE 254 HOL GER 2012 Wałach gniada F: Clarimo / Clearway
M: Arosa / Corrado I
O: Gabriel Waszkiewicz
B:
K024472 DE421000102512
25.

58

CHOCCOLISSIMO GOLD HAN GER 2011 Ogier kasztanowata F: Concetto / Caletto I
M: Ginette / Ginsberg
O: Olimpia Wołodkowicz
B: Wilfried Gluesing
K020795 DE431310524211 105FV70
26.

122

CLINTA Z Zangersheide BEL 2013 Klacz ciemnogniada/170 F: Casiro/Cassini I
M: Clintina Tivor/Cartoon
O: RJT Sp z o.o.
B: Stal Tivor
Brak Brak
27.

145

COLORADO SP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Madison / Guidam
M: Call Girl / Turbud Quirinus
O: Jacek Okuła
B:
K017489 616009680013510
28.

114

CONFETTI Oldenburg POL 2011 Klacz ciemnogniada F: CANOSO
M: PILGRIM STAR
O: ADAM MISZCZYSZYN
B: BARTOSZ SZEWCZYK
BRAK DE 433332028111
29.

23

CORDINO SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Cantero / Cambridge
M: Caren / Landjonker S
O: Edward Suszek, Dorota Cwalina
B: Edward Suszek
K014295 POL009610184508
30.

13

CUIDAMME SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/168 F: Vandamme / Guidam
M: Centuria / Lavendel
O: Janusz Kiciński
B: Michał Szafryna
K015685 POL00961022710
31.

27

CYKLON SP POL 2004 Wałach kasztanowata/163 F: Cisoń / Czubaryk
M: Cyranka / Genius
O: Patrycja Zubko
B: Aleksandra Nowak
K014793 POL009611535004
32.

49

DAISY EWITA KUC POL 2005 Klacz ciemnogniada F: V.I.P. /
M: Dani /
O:
B: Wiesław Apanasewicz
brak
33.

69

DAMON DRP GER 2012 Wałach kasztanowata F: Diablo Son / Norman
M: Penny / Diablo
O: Franciszek Kurek
B: Andrea Hoyer
K021981 DE455670233212
34.

130

DARK'ANN HOL GER 2015 Ogier skarogniada/170 F: Darcodello
M: Day Off
O: Anna Słodkiewicz
B: Słowacja
K026738 DE421000174715
35.

78

DELICJA XX POL 2011 Klacz gniada F: Sorbie Tower / Soviet Lad
M: Drobnostka / Saphir
O: Henryk Święcicki
B: SK Iwno
K021380 616POL11007116T
36.

150

DIADENTO KWPN NED 2008 Wałach gniada F: Cardento / Capitol I
M: Isabelle / Ahorn
O: Lech Bańczerowski
B:
K016325 528003000803675 104ZR26
37.

135

DUKAT SP POL 2009 Wałach gniada F: Harvest
M: // Bujak
O: STAJNIA WAPNO JACH
B: ....
Brak
38.

6

ERR-CHARGER SP POL 2013 Wałach gniada/163 F: Cantero / Cambridge
M: Errisima / Turbud Tempo
O: Adrianna Marciniak
B: Adrianna Marciniak
K026049 616009610116213
39.

82

ERYK WLKP POL 2014 Wałach gniada F: Caretino K / Caretino
M: Epopeja / Badziar
O:
B:
K024918 616007610144814
40.

54

ESTLIO SP POL 2014 Ogier siwa F: Bankiet /
M: nn / nn
O: Marcin Klinkiewicz
B: Marcin Klinkiewicz
brak
41.

103

EULVE KWPN NED 2009 Klacz ciemnogniada F: Carambole / Cassini I
M: Ulive / Karandasj
O: Antoni Dahlke
B: Antoni Dahlke
K023126 528003200914366
42.

52

EX GIRL 5 MEKL GER 2013 Klacz gniada/167 F: Eldorado de Hus
M: Greatist Hits
O: Michałówka
B: .
. .
43.

94

FAUNA KG SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Vandamme / Guidam
M: Finezja KG / Fatma
O: Karol Komin
B: Grzegorz Komin
K016492 616009610223508
44.

86

FOKUS SP POL 2004 Wałach kasztanowata F: Istmus /
M: Forta /
O: Katarzyna Małecka
B: Sławomir Nafalski
brak
45.

83

FOR CANTO SP POL 2013 Wałach gniada F: Cantolar / Canstakko
M: For Fun / For Pleasure
O:
B:
K024920 616009610128614
46.

97

FUERTA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Izaurus / Contender Son
M: Ferara / Contender Son
O: Henryk Święcicki
B: Henryk Święcicki
K026625 616007610194412
47.

53

GAJA OLD GER 2010 Klacz siwa/170 F: Clinton I / Carolus
M: Grenzpilotin / Pilox
O: Agata Radeberg
B:
K026009 DE418180165510
48.

107

GEORGIA Niem. Sport POL 2004 Klacz gniada/- F: Glenn Mentino / Glenn Alme
M: Cascade / Cascavelle
O: Roman Klimecki
B: Roman Klimecki
brak brak
49.

90

GIPSY KING-A SP POL 2012 Wałach gniada/0 F: HINGIS
M: GREJS
O: Sławomir Stoiński
B: Adrianowska Agata
0 616 009 60 01579 12
50.

39

GRANDIOSO SP POL 2010 Wałach siwa F: Tjungske/Carthago Z
M: Grenlandia/Landos
O: Paulina Kwiatkowska
B: /
K017711
51.

74

GREOGORY KWPN NED 2011 Wałach gniada/169 F: Up to date
M: Emilion
O: Wanda Szmyt
B: Holender
Hky Hg
52.

61

HARRY POTTER KUC POL 2010 Ogier tarantowata/kuc: F: Bardi /
M: Hani /
O: Elżbieta Greser
B: Joanna Kołodzińska
brak
53.

125

HERA WLKP POL 2006 Klacz gniada F: Lwówek
M: Hiacynta
O: Hybiak Adam
B: Pazdrowski Dariusz
brak POL 007 61 00158 61
54.

47

HIDALGO OLD POL 2011 Wałach siwa/kuc:149 F: H-Ekwador / Heraldik
M: Indira / In Extenso
O: Monika Krzyżanowska-Szała
B:
K018689 DE433331703311
55.

42

HINGIS SP POL 2000 Ogier gniada F: Marcus /
M: Highvellya /
O: Przemysław Starkowski
B:
brak
56.

87

HORTA KUC POL 2007 Klacz gniada/kuc: F: Piołun /
M: Hulja /
O: Katarzyna Małecka
B: Zbigniew Zieliński
brak
57.

108

I LOVE YOU UWB POL 2001 Wałach kasztanowata/158 F: Belick
M: Burka
O: Karol Roszak
B: Leonid Loshakov
brak K009414 102NA83
58.

116

IBERADO M Kuc Welsh Pony POL 2013 Wałach tarantowata/kuc:132 F: --
M: --
O: Jakubowska Eliza
B: --
Brak
59.

104

IELVE KWPN POL 2013 Klacz kasztanowata F: Quidaro / Quidam De Revel
M: Eulve / Carambole / Cassini I
O: Antoni Dahlke
B: Antoni Dahlke
K024945 528003201308014
60.

75

ILSELINE V/D HAGENHORST KWPN NED 2013 Klacz gniada/179 F: Diamant De Semily /
M: G-Ramiro /
O: Wanda Szmyt
B: Grote Kol
brak Jgry
61.

81

IMAR SP POL 2007 Wałach gniada F: Lesotho / Landgraf I
M: Imara /
O: Andrzej Szymański
B:
K014668 POL009640034307
62.

124

INDI SP POL 2010 Klacz siwa/163 F: HEBAN
M: Indonezja
O: Monika Ciołek
B: Mariusz Kijek
Brak
63.

65

INIS SLO SORCERER Kuc Conemara IRL 2013 Wałach siwa/kuc: F: Cooshen Stromboy / Cloonisle Cashel
M: Annaghdown Singer / Smokey Finn
O: Małgorzata Pięta
B: Anthony Quinn
K024967 372004100017044
64.

73

INPIRATION KWPN NED 2013 Wałach ciemnogniada/178 F: Biskayo
M: Klacz
O: Wanda Szmyt/Bartosz Szymborski
B: Holender
Jgff Jgf
65.

136

IVORY ES KWPN GER 2013 Ogier gniada/160 F: California / Calvino Z
M: Emira / Warrant
O: Klaudia Kostrzewska
B: E. Schep
K026000 528003201305764
66.

18

JACOB KUC POL 2008 Wałach kara/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Katarzyna Stołowska
B:
K018737 616999610318008
67.

32

JANOSIK SP POL 2004 Wałach gniada F: Homerus / Romus
M: Jarota / Markies V
O: Julia Lipiecka
B:
K009357 POL009611031904
68.

80

JODCASALL A-Z SP POL 2014 Wałach gniada/164 F: Cascadello /
M: Joda / Enjoy Plan
O: Henryk Warszawski, Paweł Warszawski
B: Andrzej Zdziebło
brak 616009600259014
69.

101

JOHNNY SP POL 2000 Wałach izabelowata/mk: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Anna Wieczorkiewicz
B:
brak
70.

111

JULIO ENKEL KWPN NED 2014 Wałach ciemnogniada F: Montender / Contender
M: Ulive / Karandasj
O: Antoni Dahlke
B: Antoni Dahlke
K024947 528003201400981
71.

26

KARTAGO SP POL 2011 Wałach kasztanowata/164 F: Top Gun /
M: Kariera /
O: Małgorzata Sokołowicz
B: Urszula i Kazimierz Kosakowscy
brak
72.

34

KNOCKMA MARIO Kuc Connemara IRL 2014 Wałach siwa/kuc:147 F: Castleside Tique / Gorteen Boy
M: Hollbrook Ash / High Peak
O: Małgorzata Wysoczańska
B: Paddy Reilly
K024795 372004100015899
73.

102

KOBI WLKP POL 2006 Klacz ciemnogniada/163 F: Honwed / Nirkan
M: Kastra / Karkas
O: Hubert Kaliński
B: Dominik Radke
K026214 POL007610114606
74.

143

KRESKA KM POL 2010 Klacz kasztanowata/mk:140 F: Fikus / Angelo
M: Kuszka / Oktan
O: Jan Jach
B: Katarzyna Mażulis
K020861 616013640040510
75.

68

LARA KUC CZE 2011 Klacz kasztanowata/kuc:141 F: nn / nn
M: Sarka / nn
O: Piotr Pietrzak
B: Miroslav Kotouc
K023103 203011993083511
76.

7

LAVALLO-STAR Hanowerska GER 2005 Wałach ciemnogniada/163 F: Litas-Star /Laptop
M: Grandacha MDM /Grag Grannus
O: Paweł Pawlak
B: Sport- und Zuchtstall Duysens-Mulder-Saul
brak DE431316701205
77.

113

LE COU COU OS POL 2009 Wałach kasztanowata F: Lizarazu / Lancer II
M: Paulina / Chico's Boy
O:
B: Werner Brand-Kruth
K018361 DE418182092009 105IF64
78.

28

LEON KUC POL 2005 Wałach kara/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Stefan Stołowski
B:
K019289 616999610260905
79.

84

LEON M WLKP POL 2013 Wałach siwa F: Leonardo /
M: Laguna M /
O: Katarzyna Małecka
B: Elżbieta Izydorek
brak
80.

110

LITTLE JOE 1 OLD GER 2012 Wałach gniada F: Lordanos / Landos
M: Little Rose / Chacco-Blue
O: Iwona Henzel
B:
K026157 DE418180227212
81.

77

LORD VULKAN SP POL 2013 Wałach kasztanowata/165 F: Vulkan L / Vulkano
M: Lili / Lennon
O: Patrycja Zubko
B: Bartosz Szymborski
K023104 616009610190913
82.

48

LORETTA B SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Otello / Winner
M: Laurine Du Libaire / Diaman De Abbaye
O: Barbara Brzóska
B: Łukasz Brzóska
K024894 616009610175013
83.

16

LUNA NN POL 2010 Klacz gniada/kuc:140 F: nn
M: nn
O: Magdalena Skotarczak
B: NED
K026657 528009101178093
84.

132

MALAWAL SP POL 2014 Wałach gniada F: Landor /
M: Maja / Placido
O: Stajnia Wapno Jan Jach
B:
brak
85.

67

MARCOS Holenderski Kuc Sportowy NED 2008 Wałach gniada/kuc:148 F: Machno Carwxn / Carregloch Bleddyn
M: Leonie Van Stal Arco / Casper
O: Małgorzata Pięta
B: W. Van Elteren
K024965 528008080119808
86.

36

MILUNIA KUC POL 2003 Klacz kasztanowata/kuc: F: Ewrin / Eukaliptus
M: Migotka / King-Size
O: Karolina Garstka
B: Krzysztof Kowalewski
K023341 POL013611043903
87.

126

MON AMOUR Szlachetna Polkrew POL 2010 Klacz gniada/170 F: Johnny Boy II
M: Marina S
O: Bartosz Kwasizur
B: Katarzyna Szczubial
Brak
88.

92

NEO SP POL 2000 Ogier gniada F: Luron / Guidam
M: Naira / Revlon Boy
O: Marek Kopras
B: Kowalski
K005377 POL009660051400
89.

134

NOBEL VAN DORPERHEIDE BWP BEL 2013 Wałach gniada/165 F: Jamal VD heffinck / Kalaska De Semilly
M: Jolien Van Dorperheide/ Winningmood Van De Arenberg
O: SK Wapno Jan Jach
B: Stoeterij Dorperheide
brak 056-002-W00305243
90.

60

ONTARIO SP POL 2013 Wałach gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Ewa Kamieniarz
B: Inga Klaybor Domańska
brak
91.

66

OSCAR Belgijski Kuc Sportowy BEL 2010 Wałach ciemnogniada/kuc:141 F: Cadet / Bertus
M: Fleur / Vancouver d'Aurar
O: Małgorzata Pięta
B: Gunther Vingerhoets
K024966 056-002-P00710373
92.

139

PIORUN KUC POL 2011 Wałach kasztanowata/kuc:135 F: .
M: .
O: Marek Kopras
B: .
brak .
93.

147

PRAGMATYK F:
M:
O:
B:
94.

106

QUENTCHEN GLUCK 5 - POL 2005 Wałach kasztanowata/- F: -
M: -
O: Iwona Henzel
B: -
- -
95.

115

RAVEN WKPN NED 2002 Wałach gniada F: Placido / Animo
M: Reonetty / Belmondo
O: Marian Nickel
B:
K007731 009611193002
96.

71

RENOMA SP POL 2006 Klacz gniada/157 F: Aravel II /
M: Rakija / Aravel I
O: Przemysław Olszewski
B: Justyna Wiese
K013386 POL009590066706
97.

64

RIVER LILLY Irish Horse Register IRL 2011 Klacz bułana/kuc: F: Shadows Dun
M: Rosie Clover
O: Nina Sućko
B: Brian Morgan
K026539
98.

5

ROZBÓJNIK KUC POL 2014 Wałach srokata/kuc:127 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Klaudia Olejniczak
B:
K025588 616999681034114
99.

70

RUBIN SP POL 2015 Ogier srokata/160 F: Tanos
M: Rapsodia
O: Greser Elżbieta
B: Szczotka
Brak
100.

45

RUDE SUNSHINE OLD POL 2005 Klacz skarogniada F: Romanov Blue Hors / Rohdiamant
M: Fontania / Sevillano
O:
B:
K022056 DE433330470605
101.

72

SALMIN Pełna Krew Angielska POL 2012 Wałach gniada/mk:158 F: Masini /
M: Segasta / Special Power
O: Wysoczańska Małgorzata
B: Marek Sekuła
K022490 616POL1200758IT
102.

100

SAMBA Niemiecki Kuc Wierzchowy POL 2003 Klacz gniada/kuc:138 F: Monsun N
M: Sunna
O: Daria Bielecka
B: Pries Karl Heinrich
brak DE422.220086003
103.

120

SATILIO SP POL 2014 Wałach gniada/167 F: Cassilio
M: K
O: Krzysztof
B: Krzysztof
brak
104.

4

SELENA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada/168 F: Landjonker S / Landjonker
M: Saxon Way / Professional
O: Izabela Dreger
B: Jerzy Jakubczak
K014244 POL009580118005
105.

127

SIWEK KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc:115 F: Nn
M: Nn
O: Andrzej Wolniewicz
B: nn
Brak
106.

56

SONATA KUC POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Patrycja Buszczak
B:
brak
107.

138

SONJAHOFS UNITAS KUC NED 2011 Wałach gniada/kuc:146 F: Heitrak's Marvin /
M: Voorwijk's Unique /
O: Edyta Jaroszkiewicz
B:
K024087 528017201100174
108.

29

SUMMER DREAM SP POL 2010 Wałach gniada F: Day Dream II S / Mason
M: Soraja / Rancouver
O: Hanna Nowakowska
B:
K019344 616009530333310
109.

117

TALOUSIMONICA K Z Zangersheide BEL 2006 Klacz kasztanowata/167 F: Taloubet K/ Galoubet A
M: Vanilla SKY/Hors La LOI II
O: RJT SP Z O.O.
B: Klaver C.T.
K018024 Z-651706 104ZL40
110.

141

TEKSAS DE SULIGNAC KUC POL . Wałach siwa/kuc:. F: .
M: .
O: Edyta Jaroszkiewicz
B: .
Brak .
111.

30

TIFI KM POL 2005 Klacz gniada/kuc:125 F: Granit / Folkert
M: Three-B-Springlight / Twyford Seal
O: Dorota Przybyła
B: .
K023869 POL013530073105
112.

142

TOP GUN SP POL 2014 Wałach skarogniada/166 F: Le Mistral / Leuthen I / Landgraf I
M: Tulka / Lap Bej / Elsing
O: Adrianna Marciniak
B: SK Mieczownica
brak 616009610004014
113.

50

TORINA DEUX KUC POL 2012 Klacz gniada/kuc:148 F: Czuwaj /
M: Sasanka /
O: Sławomir Zobel
B: Sławomir Zobel
brak 616999610226312
114.

95

TREASURE QUEEN Z ZANG POL 2010 Klacz gniada F: Treasure Z / Tlaloc La Silla
M: Warior Queen / French Buffet
O: Paweł Jarosz
B:
K018495 056015Z55847809
115.

119

TYNPORTH MONTY Welsch Pony POL 2002 Wałach gniada/kuc:137 F: NN
M: NN
O: Klaudia Olejniczak
B: A.E. Gapper
brak brak
116.

79

TYRION Mały Koń POL 2014 Wałach siwa/mk: F: Sydenham George /
M: Tercja /
O: Jerzy Kusek
B: Jerzy Kusek
brak 616013682010014
117.

33

VASCO HAN GER 2011 Wałach kasztanowata F: Van Helsing / Valentino
M: Lucie / Le Primeur
O: Bartosz Czaprański
B:
K020881 DE431310523411
118.

55

WANGA SP POL 2014 Klacz gniada F: Coriano As /
M: Wangara /
O: Weronika Jęchorek
B: SK Racot
brak
119.

144

WELLA SP POL 2014 Klacz siwa/mk: F: Landor / Lacatraz
M: Wenus / Witbooi
O: SK Wapno Jan Jach
B: GR Wienc-Rol Sp. z o. o.
brak
120.

11

WERONA WLKP POL 2013 Klacz kasztanowata/165 F: Kingsten /
M: Wiki /
O: Paulina Wachowiak
B: Zofia Filipek
K025825 616007600208313
121.

15

WIKING PP DRP POL 2006 Wałach gniada/kuc:141 F: V I P / Visconti
M: Willoway Miss Minx / Chiddock Fankino
O: Łukasz Skotarczak
B: Piątkowscy
K010983 POL013670112006
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antkowiak Zuzanna
KJ Equarius
JOHNNY (101)
2019-01-26
2019-01-26
2
Bąk Piotr
KJ Profil Piła
ERYK (82)
2019-01-26
2019-01-26
5
2019-01-26
2019-01-26
28
Bętkowski Marcin
JKS FER Więckowice
2019-01-26
2019-01-26
2019-01-26
2019-01-26
BRENDAN (76)
2019-01-26
2019-01-26
Borowiec Zofia
bpk
HINGIS (42)
2019-01-26
1
Brzóska Łukasz
KJ Brzóska Sport Horses
CORDINO (23)
2019-01-26
2019-01-26
BIG BEN (25)
2019-01-26
22
2019-01-26
DARK'ANN (130)
2019-01-26
18
2019-01-26
Buszczak Zuzanna
KJ Michałówka
SONATA (56)
2019-01-26
2019-01-26
24
Celmerowska Alina
KJ Michałówka
2019-01-26
2019-01-26
Ciołek Julia
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia Adamus
INDI (124)
2019-01-26
15
2019-01-26
33
2019-01-26
Czaprański Bartosz
KJ Agro-Handel Śrem
VASCO (33)
2019-01-26
2019-01-26
Dąbrowska Zuzanna
KJ Podkowa Gruszczyn
2019-01-26
6
2019-01-26
Dahlke Agata
KJ Sokół Damasławek
EULVE (103)
2019-01-26
2019-01-26
IELVE (104)
2019-01-26
2019-01-26
Dahlke Wojciech
KJ Sokół Damasławek
2019-01-26
2019-01-26
2019-01-26
2019-01-26
Dezor Inga
JUKS Mieczewo
CELINA (40)
2019-01-26
9
2019-01-26
35
Dreger Magdalena
KJ Brzóska Sport Horses
SELENA (4)
2019-01-26
2019-01-26
Drygas Maciej
KJ Dilmar Kobylarnia
SATILIO (120)
2019-01-26
2019-01-26
29
CHANEL (121)
2019-01-26
34
2019-01-26
Gabryelska Joanna
LKJ Kiekrz
RENOMA (71)
2019-01-26
5
2019-01-26
38
Giec Katarzyna
KJ Podkowa Gruszczyn
ALISTER (46)
2019-01-26
1
2019-01-26
1
Gumienna Pola
KJ Podkowa Gruszczyn
TIFI (30)
2019-01-26
1
2019-01-26
1
Henzel Dominika
KJ Fundacja Zawsze Razem Ranczo Kołata
2019-01-26
17
2019-01-26
2019-01-26
Jabłońska Julia
JUKS Mieczewo
2019-01-26
2019-01-26
CLINTA Z (122)
2019-01-26
2019-01-26
Jach Klaudiusz
KJ Sokół Damasławek
ALISTER (133)
2019-01-26
18
2019-01-26
2019-01-26
2019-01-26
13
Jach Oliwia
KJ Sokół Damasławek
MALAWAL (132)
2019-01-26
6
2019-01-26
KRESKA (143)
2019-01-26
2
2019-01-26
24
WELLA (144)
2019-01-26
25
2019-01-26
Jakubowska Eliza
bpk
IBERADO M (116)
2019-01-26
10
2019-01-26
Janiszewska Zofia
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia Adamus
HERA (125)
2019-01-26
26
2019-01-26
33
Jarmuż Kamil
KJ Sokół Damasławek
DUKAT (135)
2019-01-26
2019-01-26
10
Jęchorek Weronika
KJ Michałówka
WANGA (55)
2019-01-26
15
Kamieniarz Ewa
Cwał Zakrzewo
ONTARIO (60)
2019-01-26
26
2019-01-26
Kapała Filip
KJ Michałówka
2019-01-26
2019-01-26
Kapcińska Marta
Cwał Zakrzewo
2019-01-26
3
2019-01-26
Kasprzak Emilia
KJ Brzóska Sport Horses
2019-01-26
29
2019-01-26
Kiciński Janusz
KJ Profil Piła
2019-01-26
2019-01-26
Klóska Sławomir
St. Grupy Nickel Poznań
CONFETTI (114)
2019-01-26
2019-01-26
30
Kopras Marek
KJ Kopras
2019-01-26
2019-01-26
15
Kostrzewska Klaudia
St. J Baborówko
2019-01-26
4
2019-01-26
38
SALMIN (72)
2019-01-26
37
2019-01-26
32
Kostrzewska Klaudia
St. J Baborówko
IVORY ES (136)
2019-01-26
2019-01-26
16
2019-01-26
23
2019-01-26
2019-01-26
2019-01-26
19
PIORUN (139)
2019-01-26
1
2019-01-26
1
BUDYŃ (140)
2019-01-26
24
2019-01-26
15
2019-01-26
7
2019-01-26
35
Kowalonek Luna
JUKS Abakus Kaczyna
DAMON (69)
2019-01-26
2019-01-26
Kucharska Alicja
KJ Rancho Poznań
2019-01-26
15
Kwasiżur Zuzanna
St. KJ Stajnia Adamus
MON AMOUR (126)
2019-01-26
21
2019-01-26
15
Kwiatkowska Karolina
KJ Podkowa Gruszczyn
LEON (28)
2019-01-26
8
2019-01-26
2
Kwiatkowska Paulina
KJ Brzóska Sport Horses
2019-01-26
43
2019-01-26
Lipiecka Julia
KJ Podkowa Gruszczyn
JANOSIK (32)
2019-01-26
8
2019-01-26
41
Liszyńska Julia
Cwał Zakrzewo
2019-01-26
2019-01-26
7
Lusina-Gołaś Aleksandra
KJ Bonin
COLORADO (145)
2019-01-26
2019-01-26
17
2019-01-26
2019-01-26
21
PRAGMATYK (147)
2019-01-26
20
2019-01-26
CASTELLO (148)
2019-01-26
21
2019-01-26
Cent (149)
2019-01-26
Łączkowska Alicja
JUKS Abakus Kaczyna
2019-01-26
28
2019-01-26
31
Ładziak Amelia
KJ Lotus Poznań
TOP GUN (142)
2019-01-26
12
2019-01-26
Łakomy Katarzyna
LKS Cwał Poznań
AMOR (43)
2019-01-26
14
2019-01-26
36
Majorczyk Monika
LKJ Kiekrz - Stajnia Kalińscy
KOBI (102)
2019-01-26
3
2019-01-26
44
Makowski Arkadiusz
JUKS Mieczewo
2019-01-26
16
2019-01-26
Mateja Maksymilian
bpk
2019-01-26
31
2019-01-26
2019-01-26
39
Michniewicz Katia
Rancho Poznań
2019-01-26
36
Mikołajczak Emilia
KJ Rancho Poznań
AISZA (88)
2019-01-26
Nagła Maja
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia Adamus
SIWEK (127)
2019-01-26
7
2019-01-26
6
Pawlak Nicole
BPK
2019-01-26
2019-01-26
37
Pełczyńska Maria
UKS Jantar Gniezno
SAMBA (100)
2019-01-26
8
2019-01-26
1
Pięta Julia
JUKS Abakus Kaczyna
OSCAR (66)
2019-01-26
4
2019-01-26
40
MARCOS (67)
2019-01-26
34
2019-01-26
2
DIADENTO (150)
2019-01-26
14
2019-01-26
Pietrzak Piotr
JUKS Abakus Kaczyna
LARA (68)
2019-01-26
2019-01-26
7
Pogodzińska Urszula
LKS Cwał Poznań
HIDALGO (47)
2019-01-26
1
2019-01-26
1
2019-01-26
39
Przybecki Michał
KJ Michałówka
2019-01-26
12
2019-01-26
2019-01-26
10
GAJA (53)
2019-01-26
19
ESTLIO (54)
2019-01-26
20
2019-01-26
Przybylska Sofi
KJ Podkowa Gruszczyn
JACOB (18)
2019-01-26
3
2019-01-26
3
Przybyła Natalia
KJ Podkowa Gruszczyn
2019-01-26
2019-01-26
4
Rosin Natasza
JUKS Abakus Kaczyna
2019-01-26
2019-01-26
27
Roszak Marika
nie dotyczy
2019-01-26
15
Rusek Karolina
Cwał Zakrzewo
2019-01-26
2019-01-26
5
Sawicka Paulina
St. J Baborówko
MILUNIA (36)
2019-01-26
1
2019-01-26
1
Skąpska Aleksandra
Stadnina Koni Kruszyńscy
2019-01-26
2019-01-26
2019-01-26
2019-01-26
Skotarczak Nel
KJ Podkowa Gruszczyn
2019-01-26
2019-01-26
22
LUNA (16)
2019-01-26
2019-01-26
6
Sławecka Maja
brak
2019-01-26
1
Sobańska Anna
St. J Baborówko
FUERTA (97)
2019-01-26
11
2019-01-26
Sobczak Julia
Rancho Poznań
HORTA (87)
2019-01-26
2019-01-26
Sokołowicz Małgorzata
KJ Sokół Damasławek
KARTAGO (26)
2019-01-26
32
2019-01-26
2019-01-26
45
Sprenger Laura
KJ Rancho Poznań
LEON M (84)
2019-01-26
Stachowiak Marta
Bpk
HINGIS (42)
2019-01-26
1
Stein Hanna
Pony Jumping Team
2019-01-26
9
2019-01-26
5
Sućko Nina
JUKS Abakus Kaczyna
2019-01-26
23
2019-01-26
15
Szczepaniak Michalina
Rancho Poznań
FOKUS (86)
2019-01-26
22
2019-01-26
Szeszuła Zuzanna
KJ Podkowa Gruszczyn
2019-01-26
1
2019-01-26
1
Szymańska Julia
KJ Profil Piła
IMAR (81)
2019-01-26
2019-01-26
3
Trojanowska Monika
UKS Jantar Gniezno
ALPINA (99)
2019-01-26
13
2019-01-26
Wachowiak Paulina
KJ Agro-Handel Śrem
WERONA (11)
2019-01-26
25
2019-01-26
42
2019-01-26
Walkowiak Anna
bez przynależności klubowej
GEORGIA (107)
2019-01-26
2019-01-26
11
Warszawski Paweł
St. J Baborówko
2019-01-26
2019-01-26
DELICJA (78)
2019-01-26
2019-01-26
TYRION (79)
2019-01-26
2019-01-26
9
2019-01-26
2019-01-26
23
Wesoły Marcin
St. KS Jumping Events Poznań
2019-01-26
2019-01-26
2019-01-26
2019-01-26
Wiącek Anna
St. Grupy Nickel Poznań
RAVEN (115)
2019-01-26
2019-01-26
30
Wielicka Roksana
Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
2019-01-26
2019-01-26
8
Wieloch Michał
Rancho Poznań
LEON M (84)
2019-01-26
Wołodkowicz Olimpia
bpk
2019-01-26
Wybieralska Ida
Pony Jumping Team
2019-01-26
2019-01-26
Ziała Aleksandra
Kopras Sp. z o.o.
NEO (92)
2019-01-26
2019-01-26
Ziółek Henryk
Cwał Zakrzewo
RUBIN (70)
2019-01-26
1
2019-01-26
1
Zobel Marcelina
LZS Lech Gniezno
2019-01-26
2019-01-26
27
Zubko Patrycja
St. J Baborówko
CYKLON (27)
2019-01-26
2019-01-26

Number of Riders: 91

Number of Horses: 121

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: TARANT EVENTS
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H112009-01, TARANT EVENTS)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl