Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZT GPA i ZR Poznań Wola
Poznań, 08.12.2018

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
232 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 23:21:40
2018-12-06 23:16:42
Borys Trojanowicz KARINA
  • 2x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności mini LL wys. 60 cm (art. 238.1.1)
231 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 22:27:52
2018-12-06 22:05:46
Joachim Włoch SARA
  • 1x 2T/Kuce/70 cm/Konkurs zwykły dla kucy wys. 70 cm (art. 238.2.1)
230 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 22:27:55
2018-12-06 22:04:55
Joachim Włoch BOROMIR
  • 1x 1T/Kuce/55 cm/Konkurs zwykły dla kucy wys. 55 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 2T/Kuce/70 cm/Konkurs zwykły dla kucy wys. 70 cm (art. 238.2.1)
229 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 22:27:56
2018-12-06 22:03:52
January Włoch BOROMIR
  • 1x 2T/Kuce/70 cm/Konkurs zwykły dla kucy wys. 70 cm (art. 238.2.1)
228 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 22:27:58
2018-12-06 22:02:01
January Włoch SARA
  • 1x 1T/Kuce/55 cm/Konkurs zwykły dla kucy wys. 55 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 2T/Kuce/70 cm/Konkurs zwykły dla kucy wys. 70 cm (art. 238.2.1)
227 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 23:18:14
2018-12-06 21:46:29
Daria Szymańska MONTANA P
  • 2x 6Rb/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1) (kopia)
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
226 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 21:11:25
2018-12-06 20:54:00
Grzegorz Szubert KORTEZ
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
  • 1x 5T/L/100 cm/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z natychmiastową rozgrywką L wys. 100 cm (art. 238.2.2)
225 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 20:27:53
2018-12-06 20:26:32
Piotr Matławski MY QUEST
  • 1x 6Rb/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1) (kopia)
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
224 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 20:27:55
2018-12-06 20:18:00
Piotr Matławski JAZZ DE CARETANGO KZ
  • 1x 6Rb/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1) (kopia)
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
223 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 20:15:14
2018-12-06 20:14:59
Katarzyna Dąbek-Graw REXONA
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
222 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 20:12:08
2018-12-06 20:11:25
Renata Trynka NINA ZAREWITSCH
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy N wys. 120 cm (art. 274.5.6) każda para jedzie drugą fazę
  • 1x 9R/N/120 cm/Konkurs dokładności N wys. 120 cm (art. 238.1.1)
221 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 20:12:10
2018-12-06 20:10:48
Renata Trynka LOANA HAB
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy N wys. 120 cm (art. 274.5.6) każda para jedzie drugą fazę
  • 1x 9R/N/120 cm/Konkurs dokładności N wys. 120 cm (art. 238.1.1)
220 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 20:12:12
2018-12-06 16:54:40
Andrzej Kosakowski MARCOWY WALC
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
219 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 20:12:14
2018-12-06 16:53:50
Aleksandra Andrzejewska MARCOWY WALC
  • 2x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
218 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 20:12:16
2018-12-06 16:53:15
Hanna Och-Oleksy CA IRA
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
217 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 20:12:19
2018-12-06 16:52:32
Zofia Undrych BUBA
  • 2x 1T/Kuce/55 cm/Konkurs zwykły dla kucy wys. 55 cm (art. 238.2.1)
216 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 20:12:20
2018-12-06 16:52:13
Halina Kosakowska BABILON
  • 2x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności mini LL wys. 60 cm (art. 238.1.1)
215 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 20:12:22
2018-12-06 16:51:10
Andrzej Kosakowski KADET
  • 1x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności mini LL wys. 60 cm (art. 238.1.1)
214 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 20:12:31
2018-12-06 16:39:35
Marta Kaźmierczak PASJONAT
  • 2x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
213 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 16:38:47
2018-12-06 16:30:25
Sławomir Klóska STALUE
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
212 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 16:38:49
2018-12-06 16:29:02
Sławomir Klóska BRIGET JONES
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
211 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 16:38:50
2018-12-06 15:50:40
Karolina Kasperczak TORNADO
  • 2x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
210 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 15:07:14
2018-12-06 15:02:29
Jagoda Pieńkowska LADY
  • 2x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności mini LL wys. 60 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
206 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 12:29:48
2018-12-06 12:25:18
Weronika Potocka FREJKA
  • 2x 1T/Kuce/55 cm/Konkurs zwykły dla kucy wys. 55 cm (art. 238.2.1)
205 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 12:29:50
2018-12-06 12:24:01
Maria Chwałczyńska RATINA L
  • 2x 1T/Kuce/55 cm/Konkurs zwykły dla kucy wys. 55 cm (art. 238.2.1)
204 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 12:29:51
2018-12-06 12:10:52
Patrycja Tumilewicz HINDUSKA DAMA L
  • 2x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
203 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 12:29:53
2018-12-06 12:07:41
Julia Bohdan NOKIA
  • 2x 2T/Kuce/70 cm/Konkurs zwykły dla kucy wys. 70 cm (art. 238.2.1)
202 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 12:29:55
2018-12-06 12:06:53
Julia Bohdan GARCIA
  • 2x 2T/Kuce/70 cm/Konkurs zwykły dla kucy wys. 70 cm (art. 238.2.1)
201 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 12:30:00
2018-12-06 11:33:32
Michał Klatkiewicz QUEBEC
  • 1x 6Rb/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1) (kopia)
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
200 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 09:01:31
2018-12-06 08:57:02
Borys Trojanowicz HERA TS
  • 1x 5T/L/100 cm/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z natychmiastową rozgrywką L wys. 100 cm (art. 238.2.2)
199 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 07:59:23
2018-12-06 07:44:45
Oliwia Jach ZANTOS HBC
  • 1x 5T/L/100 cm/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z natychmiastową rozgrywką L wys. 100 cm (art. 238.2.2)
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
198 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 07:59:25
2018-12-06 07:44:03
Oliwia Jach DENIS
  • 1x 5T/L/100 cm/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z natychmiastową rozgrywką L wys. 100 cm (art. 238.2.2)
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
197 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 07:59:27
2018-12-06 07:43:35
Klaudiusz Jach NOBEL VAN DORPERHEIDE
  • 2x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
196 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 07:59:28
2018-12-06 07:42:22
Klaudiusz Jach ALISTER
  • 2x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
195 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 06:57:26
2018-12-06 00:37:18
Laura Krzewińska JINTERA R
  • 1x 6Ra/LL/90 cm/Konkurs dokładności L wys. 90 cm (art. 238.1.1)
  • 2x 6Rb/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1) (kopia)
194 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 21:27:47
2018-12-05 20:02:26
Paweł Warszawski LORD VULKAN
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy N wys. 120 cm (art. 274.5.6) każda para jedzie drugą fazę
193 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 18:55:18
2018-12-05 17:53:18
Karolina Foligowska NIWA
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
  • 1x 5T/L/100 cm/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z natychmiastową rozgrywką L wys. 100 cm (art. 238.2.2)
191 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 18:55:30
2018-12-05 15:27:05
Jadwiga Misiorna FOKUS
  • 2x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności mini LL wys. 60 cm (art. 238.1.1)
190 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 19:02:28
2018-12-05 15:20:25
Alicja Kucharska BEL DIOR
  • 2x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
189 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 19:02:30
2018-12-05 15:18:35
Emilia Mikołajczak AISZA
  • 2x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności mini LL wys. 60 cm (art. 238.1.1)
188 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 19:02:32
2018-12-05 15:15:50
Laura Sprenger LEON M
  • 2x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności mini LL wys. 60 cm (art. 238.1.1)
187 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 19:02:35
2018-12-05 15:14:26
Magdalena Nowak GENERAŁ
  • 2x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
186 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 19:02:44
2018-12-05 15:14:04
Wojciech Dahlke LITTLE JOE 1
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy N wys. 120 cm (art. 274.5.6) każda para jedzie drugą fazę
185 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 19:02:52
2018-12-05 15:13:38
Kaja Kasprowicz ROSZPONKA
  • 2x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności mini LL wys. 60 cm (art. 238.1.1)
184 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 19:03:04
2018-12-05 15:13:35
Wojciech Dahlke JULIO ENKEL
  • 2x 6Rb/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1) (kopia)
183 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 19:03:12
2018-12-05 15:12:57
Katia Michniewicz SAHARA
  • 2x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności mini LL wys. 60 cm (art. 238.1.1)
182 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 19:03:22
2018-12-05 15:12:48
Wojciech Dahlke ODETTE VAN DE HELLE
  • 2x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
181 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 19:03:41
2018-12-05 14:32:21
Hubert Woźniak HAST
  • 1x 2T/Kuce/70 cm/Konkurs zwykły dla kucy wys. 70 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
180 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 19:03:45
2018-12-05 13:58:07
Katarzyna Cieślińska MAGIK
  • 1x 6Rb/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1) (kopia)
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
179 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 19:03:49
2018-12-05 13:14:09
Jakub Adamski BEQUICK
  • 1x 6Ra/LL/90 cm/Konkurs dokładności L wys. 90 cm (art. 238.1.1)
  • 2x 6Rb/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1) (kopia)
178 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 19:03:51
2018-12-05 12:32:46
Zuzanna Płachetka JASAWA
  • 1x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności mini LL wys. 60 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
177 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 19:03:53
2018-12-05 12:24:25
Roksana Danielewicz CORTINA
  • 2x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności mini LL wys. 60 cm (art. 238.1.1)
176 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 19:04:03
2018-12-05 11:47:17
Anna Kantecka FORREST GUMP
  • 2x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności mini LL wys. 60 cm (art. 238.1.1)
175 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 19:04:05
2018-12-05 10:18:24
Adela Spendowska LORD HARRY
  • 2x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
174 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 08:52:46
2018-12-05 00:54:22
Agnieszka Adamczak RULETKA
  • 2x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
  • 1x 5T/L/100 cm/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z natychmiastową rozgrywką L wys. 100 cm (art. 238.2.2)
173 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 08:52:48
2018-12-05 00:51:14
Joanna Kmieciak BANDERA
  • 2x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
  • 1x 5T/L/100 cm/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z natychmiastową rozgrywką L wys. 100 cm (art. 238.2.2)
172 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 08:52:50
2018-12-04 22:32:00
Paweł Warszawski DELICJA
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy N wys. 120 cm (art. 274.5.6) każda para jedzie drugą fazę
171 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 08:52:51
2018-12-04 22:31:19
Anna Sobańska TYRION
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
  • 1x 5T/L/100 cm/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z natychmiastową rozgrywką L wys. 100 cm (art. 238.2.2)
170 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 08:52:53
2018-12-04 22:25:29
Paweł Warszawski JODCASALL A-Z
  • 2x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
169 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 08:52:55
2018-12-04 22:21:38
Anna Sobańska FUERTA
  • 1x 6Rb/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1) (kopia)
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
168 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 08:52:57
2018-12-04 22:13:34
Nicole Młynarz VELVET
  • 2x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności mini LL wys. 60 cm (art. 238.1.1)
167 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 08:52:59
2018-12-04 22:09:23
Zuzanna Skowronek BILLY BOY
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
  • 1x 5T/L/100 cm/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z natychmiastową rozgrywką L wys. 100 cm (art. 238.2.2)
166 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 08:53:01
2018-12-04 21:45:43
Julia Bruska MIĘTUS
  • 2x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności mini LL wys. 60 cm (art. 238.1.1)
165 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 08:53:02
2018-12-04 21:33:07
Anna Wieczorkiewicz RUSŁAN
  • 2x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności mini LL wys. 60 cm (art. 238.1.1)
164 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 08:53:04
2018-12-04 21:31:11
Zuzanna Antkowiak JOHNNY
  • 2x 1T/Kuce/55 cm/Konkurs zwykły dla kucy wys. 55 cm (art. 238.2.1)
163 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 08:53:06
2018-12-04 21:15:26
Krystian Starkowski ROTELLA STAR
  • 1x 6Rb/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1) (kopia)
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
162 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 08:53:07
2018-12-04 20:48:07
Filip Kapała GROOD ROOS
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
  • 1x 5T/L/100 cm/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z natychmiastową rozgrywką L wys. 100 cm (art. 238.2.2)
161 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 17:46:03
2018-12-04 17:15:15
Adrianna Siuda K-TAURYN
  • 2x 6Rb/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1) (kopia)
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
160 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 17:46:05
2018-12-04 17:03:48
Nina Wysoczańska KNOCKMA MARIO
  • 1x 2T/Kuce/70 cm/Konkurs zwykły dla kucy wys. 70 cm (art. 238.2.1)
159 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 17:46:06
2018-12-04 17:01:09
Klaudia Kostrzewska IVORY ES
  • 1x 6Ra/LL/90 cm/Konkurs dokładności L wys. 90 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 6Rb/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1) (kopia)
158 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 17:46:08
2018-12-04 17:00:36
Klaudia Kostrzewska ARABIAN-ATIN-RO
  • 1x 6Ra/LL/90 cm/Konkurs dokładności L wys. 90 cm (art. 238.1.1)
157 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 17:46:11
2018-12-04 16:59:56
Diana Jaroszkiewicz SONJAHOFS UNITAS
  • 2x 2T/Kuce/70 cm/Konkurs zwykły dla kucy wys. 70 cm (art. 238.2.1)
156 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 17:46:12
2018-12-04 16:58:36
Filip Wysoczański KNOCKMA MARIO
  • 1x 2T/Kuce/70 cm/Konkurs zwykły dla kucy wys. 70 cm (art. 238.2.1)
155 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 17:46:14
2018-12-04 16:37:09
Marta Romanowska GOOD-DAY
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy N wys. 120 cm (art. 274.5.6) każda para jedzie drugą fazę
154 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 17:46:16
2018-12-04 15:29:56
Magdalena Dreger SELENA
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy N wys. 120 cm (art. 274.5.6) każda para jedzie drugą fazę
153 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 17:46:18
2018-12-04 15:27:08
Katarzyna Wojciechowicz SWING
  • 1x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności mini LL wys. 60 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
152 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 17:46:21
2018-12-04 15:24:09
Karolina Derc GRAND
  • 2x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
151 ENTRY ACCEPTED 2018-12-07 18:31:38
2018-12-04 15:10:13
Joanna Wicenty WASYL
  • 1x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności mini LL wys. 60 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
150 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 17:46:25
2018-12-04 15:08:56
Inga Dezor CELINA
  • 2x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
149 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 13:56:49
2018-12-04 13:50:34
Wiktoria Skrzypkowiak EVER FOR LUCK
  • 2x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
  • 1x 5T/L/100 cm/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z natychmiastową rozgrywką L wys. 100 cm (art. 238.2.2)
148 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 13:56:50
2018-12-04 13:03:30
Marcelina Jackowiak EROZJA
  • 2x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
147 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 13:56:52
2018-12-04 11:59:43
Waldemar Gaca CRAX
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
146 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 13:56:53
2018-12-04 11:59:07
Waldemar Gaca COLINE
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy N wys. 120 cm (art. 274.5.6) każda para jedzie drugą fazę
  • 1x 9R/N/120 cm/Konkurs dokładności N wys. 120 cm (art. 238.1.1)
144 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 13:56:55
2018-12-04 09:41:34
Ewa Jarczyńska CZEREDA
  • 2x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
143 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 08:53:09
2018-12-03 23:49:38
Wiktoria Nowak MARY GLENN
  • 1x 5T/L/100 cm/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z natychmiastową rozgrywką L wys. 100 cm (art. 238.2.2)
  • 1x 6Ra/LL/90 cm/Konkurs dokładności L wys. 90 cm (art. 238.1.1)
142 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 13:56:58
2018-12-03 23:25:20
Helena Król AMON
  • 2x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności mini LL wys. 60 cm (art. 238.1.1)
141 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 22:27:05
2018-12-03 22:23:32
Martyna Łukaszewska FERARI
  • 1x 1T/Kuce/55 cm/Konkurs zwykły dla kucy wys. 55 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 2T/Kuce/70 cm/Konkurs zwykły dla kucy wys. 70 cm (art. 238.2.1)
140 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 22:27:01
2018-12-03 22:14:22
Pola Gumienna BENITO
  • 2x 2T/Kuce/70 cm/Konkurs zwykły dla kucy wys. 70 cm (art. 238.2.1)
139 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 22:26:59
2018-12-03 22:13:47
Weronika Gumienna BRANDO
  • 2x 2T/Kuce/70 cm/Konkurs zwykły dla kucy wys. 70 cm (art. 238.2.1)
138 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 22:26:57
2018-12-03 22:08:56
Michał Przybecki ESCANTO
  • 1x 5T/L/100 cm/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z natychmiastową rozgrywką L wys. 100 cm (art. 238.2.2)
137 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 22:26:50
2018-12-03 22:07:47
Aleksandra Nazar WITO CORLEONE
  • 2x 6Rb/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1) (kopia)
136 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 22:26:53
2018-12-03 22:04:32
Zuzanna Buszczak SONATA
  • 2x 2T/Kuce/70 cm/Konkurs zwykły dla kucy wys. 70 cm (art. 238.2.1)
135 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 20:41:34
2018-12-03 22:03:51
Monika Andrzejewska CATOKIS
  • 1x 5T/L/100 cm/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z natychmiastową rozgrywką L wys. 100 cm (art. 238.2.2)
134 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 22:26:45
2018-12-03 21:43:32
Agnieszka Słodzinka ALISTER
  • 2x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności mini LL wys. 60 cm (art. 238.1.1)
133 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 21:42:44
2018-12-03 21:42:33
Zofia Owsińska TESSA ME
  • 2x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności mini LL wys. 60 cm (art. 238.1.1)
132 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 21:42:42
2018-12-03 21:41:37
Kornelia Jurasz BATOR
  • 1x 1T/Kuce/55 cm/Konkurs zwykły dla kucy wys. 55 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 2T/Kuce/70 cm/Konkurs zwykły dla kucy wys. 70 cm (art. 238.2.1)
131 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 21:39:28
2018-12-03 21:00:45
Julia Szymańska IMAR
  • 1x 5T/L/100 cm/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z natychmiastową rozgrywką L wys. 100 cm (art. 238.2.2)
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
130 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 21:39:30
2018-12-03 20:59:43
Patryk Kaczmarek LAMBORGHINI
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy N wys. 120 cm (art. 274.5.6) każda para jedzie drugą fazę
  • 1x 9R/N/120 cm/Konkurs dokładności N wys. 120 cm (art. 238.1.1)
129 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 21:39:31
2018-12-03 20:53:55
Paweł Stefaniak REGRANDA S
  • 2x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności mini LL wys. 60 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
127 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 21:39:34
2018-12-03 20:45:39
Aleksandra Staniek E-CASTELLA NF
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
  • 1x 5T/L/100 cm/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z natychmiastową rozgrywką L wys. 100 cm (art. 238.2.2)
  • 1x 6Ra/LL/90 cm/Konkurs dokładności L wys. 90 cm (art. 238.1.1)
126 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 21:39:35
2018-12-03 20:44:54
Hanna Maciejewska ISCO RJT
  • 1x 2T/Kuce/70 cm/Konkurs zwykły dla kucy wys. 70 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
125 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 21:39:37
2018-12-03 20:43:20
Wiktoria Budnik PASJONATA RAMZES
  • 1x 2T/Kuce/70 cm/Konkurs zwykły dla kucy wys. 70 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
124 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 21:39:38
2018-12-03 20:42:07
Olga Patecka SNOOPY
  • 2x 1T/Kuce/55 cm/Konkurs zwykły dla kucy wys. 55 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 2T/Kuce/70 cm/Konkurs zwykły dla kucy wys. 70 cm (art. 238.2.1)
123 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 21:39:43
2018-12-03 20:29:56
Maksymilian Mateja JULIUS CAESAR
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
122 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 21:39:45
2018-12-03 20:29:38
Maksymilian Mateja RUDE SUNSHINE
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
121 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 21:39:47
2018-12-03 20:24:59
Bartosz Czaprański SAMARA
  • 2x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
120 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 21:39:49
2018-12-03 20:24:11
Marcin Jaremko JAMAICA VAN'T VALKENHOF
  • 1x 6Rb/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1) (kopia)
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
119 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 21:39:50
2018-12-03 20:23:59
Mateusz Kowalczyk EMO
  • 1x 6Rb/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1) (kopia)
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
118 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 21:39:52
2018-12-03 20:21:19
Mateusz Kowalczyk CON CHELLA
  • 1x 6Rb/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1) (kopia)
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
117 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 21:39:53
2018-12-03 20:17:01
Julia Brand EURYDYKA
  • 1x 6Rb/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1) (kopia)
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
116 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 19:56:49
2018-12-03 18:50:05
Marta Kropacz MISSY GREY
  • 2x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
115 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 19:56:51
2018-12-03 17:50:24
Jagoda Kierznowska NANDO SUPER
  • 2x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
114 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 21:46:10
2018-12-03 16:57:24
Joanna Słomka KORSON
  • 2x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
  • 1x 5T/L/100 cm/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z natychmiastową rozgrywką L wys. 100 cm (art. 238.2.2)
113 ENTRY ACCEPTED 2018-12-08 13:49:44
2018-12-03 16:02:50
Janina Meyer NOBLOSZ
  • 2x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
112 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 19:56:57
2018-12-03 15:41:02
Jan Szymczak HELVETIA MK
  • 1x 5T/L/100 cm/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z natychmiastową rozgrywką L wys. 100 cm (art. 238.2.2)
110 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 19:57:03
2018-12-03 15:28:59
Anna Danielewicz HELVETIA MK
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
109 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 19:57:05
2018-12-03 15:23:31
Katarzyna Łakomy AMOR
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
  • 1x 5T/L/100 cm/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z natychmiastową rozgrywką L wys. 100 cm (art. 238.2.2)
108 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 19:57:07
2018-12-03 15:21:55
Adrianna Siuda FALCON
  • 2x 1T/Kuce/55 cm/Konkurs zwykły dla kucy wys. 55 cm (art. 238.2.1)
107 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 19:57:12
2018-12-03 15:17:36
Oliwia Chlasta SELLANO BOY
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
  • 1x 5T/L/100 cm/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z natychmiastową rozgrywką L wys. 100 cm (art. 238.2.2)
106 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 20:43:30
2018-12-03 15:15:07
Barbara Wichniarek ZAMIRA
  • 1x 5T/L/100 cm/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z natychmiastową rozgrywką L wys. 100 cm (art. 238.2.2)
105 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 08:53:10
2018-12-03 15:11:47
Urbańska Nikola CORTINA
  • 2x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności mini LL wys. 60 cm (art. 238.1.1)
104 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 14:55:22
2018-12-03 14:31:32
Marta Birk DRAHMA
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy N wys. 120 cm (art. 274.5.6) każda para jedzie drugą fazę
102 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 14:55:32
2018-12-03 11:51:28
Wiktoria Zujewska PASJONATA BOLERO
  • 2x 1T/Kuce/55 cm/Konkurs zwykły dla kucy wys. 55 cm (art. 238.2.1)
101 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 14:55:34
2018-12-03 10:00:25
Wiktoria Niedźwiedź JJ AVICII
  • 1x 6Rb/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1) (kopia)
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
100 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 21:27:49
2018-12-03 09:56:39
Zuzanna Grygier INNOCENTY
  • 2x 2T/Kuce/70 cm/Konkurs zwykły dla kucy wys. 70 cm (art. 238.2.1)
99 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 08:17:25
2018-12-02 22:27:59
Katarzyna Czajkowska JULIUS CAESAR
  • 1x 5T/L/100 cm/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z natychmiastową rozgrywką L wys. 100 cm (art. 238.2.2)
98 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 08:17:27
2018-12-02 22:27:00
Katarzyna Czajkowska RUDE SUNSHINE
  • 1x 5T/L/100 cm/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z natychmiastową rozgrywką L wys. 100 cm (art. 238.2.2)
97 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 08:17:29
2018-12-02 18:10:47
Oskar Czostek FUKSYN
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
96 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 08:17:30
2018-12-02 17:15:17
Filip Wysoczański SALMIN
  • 2x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
95 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 08:17:32
2018-12-02 17:13:59
Filip Wysoczański ARES
  • 1x 5T/L/100 cm/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z natychmiastową rozgrywką L wys. 100 cm (art. 238.2.2)
  • 1x 6Rb/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1) (kopia)
94 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 08:17:33
2018-12-02 16:30:51
Agata Dahlke FUNNY BOY
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
93 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 08:17:35
2018-12-02 16:30:10
Olga Tuliszkiewicz FUNNY BOY
  • 1x 6Rb/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1) (kopia)
92 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 08:17:37
2018-12-02 16:07:34
Zuzanna Piotrowicz MAJOR
  • 2x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności mini LL wys. 60 cm (art. 238.1.1)
91 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 08:17:39
2018-12-02 16:06:57
Magdalena Melerowicz GRANDO B
  • 2x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności mini LL wys. 60 cm (art. 238.1.1)
90 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 08:17:41
2018-12-02 15:26:25
Anastazja Frołow PICASSO
  • 2x 2T/Kuce/70 cm/Konkurs zwykły dla kucy wys. 70 cm (art. 238.2.1)
89 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 08:17:43
2018-12-02 15:25:45
Anastazja Frołow ALISZA
  • 2x 2T/Kuce/70 cm/Konkurs zwykły dla kucy wys. 70 cm (art. 238.2.1)
88 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 08:17:44
2018-12-02 12:43:32
Wiktoria Perz GRAL
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy N wys. 120 cm (art. 274.5.6) każda para jedzie drugą fazę
  • 1x 9R/N/120 cm/Konkurs dokładności N wys. 120 cm (art. 238.1.1)
87 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 08:17:45
2018-12-02 09:27:09
Paulina Wachowiak LUCY
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
  • 1x 5T/L/100 cm/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z natychmiastową rozgrywką L wys. 100 cm (art. 238.2.2)
86 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 08:17:47
2018-12-02 09:26:07
Paulina Wachowiak WERONA
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
  • 1x 5T/L/100 cm/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z natychmiastową rozgrywką L wys. 100 cm (art. 238.2.2)
85 ENTRY ACCEPTED 2018-12-02 01:43:57
2018-12-01 14:22:27
Paulina Pierzyńska T. GOLDQUIDAME Z
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy N wys. 120 cm (art. 274.5.6) każda para jedzie drugą fazę
84 ENTRY ACCEPTED 2018-12-02 01:44:03
2018-12-01 14:21:43
Paulina Pierzyńska GOLDQUIDAME
  • 1x 6Rb/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1) (kopia)
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
83 ENTRY ACCEPTED 2018-12-02 01:44:06
2018-12-01 13:48:57
Dariusz Górski WANILIA
  • 1x 5T/L/100 cm/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z natychmiastową rozgrywką L wys. 100 cm (art. 238.2.2)
  • 1x 6Rb/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1) (kopia)
82 ENTRY ACCEPTED 2018-12-01 01:06:26
2018-11-30 22:45:18
Katarzyna Czajkowska HOKO LADY
  • 1x 6Rb/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1) (kopia)
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
81 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 22:48:48
2018-11-30 16:05:20
Daria Krawczykowska GRANADA
  • 1x 6Ra/LL/90 cm/Konkurs dokładności L wys. 90 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 6Rb/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1) (kopia)
80 ENTRY ACCEPTED 2018-12-01 01:06:32
2018-11-30 16:04:52
Julia Malicka LITTLE ART
  • 1x 5T/L/100 cm/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z natychmiastową rozgrywką L wys. 100 cm (art. 238.2.2)
  • 1x 6Rb/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1) (kopia)
79 ENTRY ACCEPTED 2018-12-01 01:06:34
2018-11-30 15:56:39
Antonina Warzywoda BEZA
  • 2x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
78 ENTRY ACCEPTED 2018-12-01 01:06:36
2018-11-30 13:27:48
Justyna Modzelewska AFRODYTA
  • 1x 5T/L/100 cm/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z natychmiastową rozgrywką L wys. 100 cm (art. 238.2.2)
77 ENTRY ACCEPTED 2018-11-30 00:47:32
2018-11-29 23:33:09
Julia Binkowska DEJZI
  • 2x 1T/Kuce/55 cm/Konkurs zwykły dla kucy wys. 55 cm (art. 238.2.1)
76 ENTRY ACCEPTED 2018-11-30 00:47:34
2018-11-29 22:53:46
Przemysław Olejnik DEJLOU
  • 2x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
75 ENTRY ACCEPTED 2018-11-30 00:47:39
2018-11-29 22:53:07
Przemysław Olejnik BUTTJE BRUNO
  • 2x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
74 ENTRY ACCEPTED 2018-11-30 00:47:41
2018-11-29 20:35:31
Mikołaj Bajan SOLARIS M
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy N wys. 120 cm (art. 274.5.6) każda para jedzie drugą fazę
73 ENTRY ACCEPTED 2018-11-30 00:47:44
2018-11-29 18:23:18
Julia Matuszczak SAKE
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
  • 1x 5T/L/100 cm/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z natychmiastową rozgrywką L wys. 100 cm (art. 238.2.2)
72 ENTRY ACCEPTED 2018-11-30 00:47:46
2018-11-29 18:22:37
Aleksandra Kocioruba SEXMISJA
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
  • 1x 5T/L/100 cm/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z natychmiastową rozgrywką L wys. 100 cm (art. 238.2.2)
70 ENTRY ACCEPTED 2018-11-30 00:47:50
2018-11-29 18:20:40
Marek Juszczak RICO
  • 1x 6Rb/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1) (kopia)
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
69 ENTRY ACCEPTED 2018-11-30 00:47:55
2018-11-29 18:19:52
Julia Janiak MONA F
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
  • 1x 5T/L/100 cm/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z natychmiastową rozgrywką L wys. 100 cm (art. 238.2.2)
68 ENTRY ACCEPTED 2018-11-30 00:47:58
2018-11-29 17:43:55
Kinga Ryszczyńska EDORAS
  • 2x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
67 ENTRY ACCEPTED 2018-11-30 00:48:00
2018-11-29 17:16:29
Michał Remisz LARICA
  • 1x 5T/L/100 cm/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z natychmiastową rozgrywką L wys. 100 cm (art. 238.2.2)
  • 1x 6Rb/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1) (kopia)
66 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 23:16:25
2018-11-29 17:13:43
Michał Remisz INDIA
  • 1x 5T/L/100 cm/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z natychmiastową rozgrywką L wys. 100 cm (art. 238.2.2)
  • 1x 6Rb/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1) (kopia)
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
65 ENTRY ACCEPTED 2018-11-30 00:48:05
2018-11-29 11:20:50
Kinga Kurek ANKA
  • 1x 5T/L/100 cm/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z natychmiastową rozgrywką L wys. 100 cm (art. 238.2.2)
64 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 21:27:19
2018-11-28 23:11:25
Zuzanna Grygier PASJONATA PAVAROTTI
  • 1x 1T/Kuce/55 cm/Konkurs zwykły dla kucy wys. 55 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 2T/Kuce/70 cm/Konkurs zwykły dla kucy wys. 70 cm (art. 238.2.1)
63 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 23:36:00
2018-11-28 18:15:21
Paulina Sawicka MILUNIA
  • 2x 2T/Kuce/70 cm/Konkurs zwykły dla kucy wys. 70 cm (art. 238.2.1)
62 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 23:36:03
2018-11-28 16:32:38
Marianna Michalska THE DOCTOR
  • 2x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
61 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 23:36:05
2018-11-28 15:12:08
Sylwia Grodziska LORETTA
  • 2x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
60 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 23:36:07
2018-11-28 15:10:31
Elżbieta Greser DIARADA Z
  • 2x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
59 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 23:36:10
2018-11-28 15:08:42
Henryk Ziółek ALADYN
  • 2x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności mini LL wys. 60 cm (art. 238.1.1)
58 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 23:36:12
2018-11-28 15:07:07
Emilia Kurp WIVIAN
  • 2x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności mini LL wys. 60 cm (art. 238.1.1)
57 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 23:36:14
2018-11-28 15:06:00
Emilia Nawrot ROSARIA
  • 2x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
56 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 23:36:16
2018-11-28 15:05:01
Marta Kapcińska ARTEMIDA
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
  • 1x 5T/L/100 cm/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z natychmiastową rozgrywką L wys. 100 cm (art. 238.2.2)
55 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 23:36:19
2018-11-28 15:04:02
Hanna Nowakowska B-FOOD BOUNTY A-Z
  • 2x 1T/Kuce/55 cm/Konkurs zwykły dla kucy wys. 55 cm (art. 238.2.1)
54 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 23:36:24
2018-11-28 15:02:57
Karolina Rusek HARRY POTTER
  • 2x 1T/Kuce/55 cm/Konkurs zwykły dla kucy wys. 55 cm (art. 238.2.1)
53 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 23:36:26
2018-11-28 15:01:42
Natalia Pazucha BODRUM L
  • 2x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
51 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 23:36:31
2018-11-28 14:51:10
Ewa Kamieniarz ONTARIO
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
  • 1x 5T/L/100 cm/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z natychmiastową rozgrywką L wys. 100 cm (art. 238.2.2)
50 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 14:55:41
2018-11-28 14:04:58
Filip Kapała EMICA
  • 1x 5T/L/100 cm/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z natychmiastową rozgrywką L wys. 100 cm (art. 238.2.2)
  • 1x 6Rb/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1) (kopia)
49 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 23:36:37
2018-11-28 13:02:52
Iza Bajerlein GIGS KG
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
  • 1x 5T/L/100 cm/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z natychmiastową rozgrywką L wys. 100 cm (art. 238.2.2)
48 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 23:36:41
2018-11-28 11:02:52
Urszula Pogodzińska TRENDY
  • 2x 6Ra/LL/90 cm/Konkurs dokładności L wys. 90 cm (art. 238.1.1)
47 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 23:36:43
2018-11-28 11:02:16
Urszula Pogodzińska HIDALGO
  • 2x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności mini LL wys. 60 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
46 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 23:36:45
2018-11-28 09:21:27
Monika Majorczyk KOBI
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
  • 1x 5T/L/100 cm/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z natychmiastową rozgrywką L wys. 100 cm (art. 238.2.2)
45 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 23:09:16
2018-11-27 21:23:19
Joanna Gabryelska RENOMA
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
  • 1x 5T/L/100 cm/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z natychmiastową rozgrywką L wys. 100 cm (art. 238.2.2)
42 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 19:59:16
2018-11-27 17:50:57
Julia Wiśniewska BLUEBERRY
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
  • 1x 5T/L/100 cm/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z natychmiastową rozgrywką L wys. 100 cm (art. 238.2.2)
41 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 19:59:14
2018-11-27 17:49:48
Magdalena Smak BOHUN
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
  • 1x 5T/L/100 cm/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z natychmiastową rozgrywką L wys. 100 cm (art. 238.2.2)
40 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 19:59:11
2018-11-27 17:48:04
Piotr Bąk BLUEBERRY
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
39 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 13:53:11
2018-11-27 12:48:31
Karol Luboński CAREN
  • 2x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
38 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 13:53:06
2018-11-27 12:31:28
Nell Sówka S-PIORUN
  • 2x 2T/Kuce/70 cm/Konkurs zwykły dla kucy wys. 70 cm (art. 238.2.1)
37 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 22:26:42
2018-11-27 12:30:32
Nell Sówka FIGARO
  • 2x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
36 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 13:53:00
2018-11-27 12:29:54
Zuzanna Walczak ROXANA Z
  • 2x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności mini LL wys. 60 cm (art. 238.1.1)
35 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 13:52:56
2018-11-27 12:28:56
Klara Stępniak ANTONY HOPKINS
  • 1x 1T/Kuce/55 cm/Konkurs zwykły dla kucy wys. 55 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 2T/Kuce/70 cm/Konkurs zwykły dla kucy wys. 70 cm (art. 238.2.1)
32 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 13:52:45
2018-11-27 12:26:33
Julia Lipiecka JANOSIK
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
  • 1x 5T/L/100 cm/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z natychmiastową rozgrywką L wys. 100 cm (art. 238.2.2)
31 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 13:52:41
2018-11-27 12:25:47
Marta Konarska SAFARI SUNDANCE
  • 1x 5T/L/100 cm/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z natychmiastową rozgrywką L wys. 100 cm (art. 238.2.2)
  • 1x 6Rb/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1) (kopia)
30 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 13:52:38
2018-11-27 12:24:39
Amelia Klota JINGLE BOY
  • 2x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
29 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 13:52:36
2018-11-27 12:23:59
Maria Karnabal ANNOUSCHKA 10
  • 1x 5T/L/100 cm/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z natychmiastową rozgrywką L wys. 100 cm (art. 238.2.2)
  • 1x 6Rb/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1) (kopia)
27 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 13:52:30
2018-11-27 12:22:25
Zuzanna Dąbrowska LEON
  • 2x 1T/Kuce/55 cm/Konkurs zwykły dla kucy wys. 55 cm (art. 238.2.1)
25 ENTRY ACCEPTED 2018-11-26 22:44:43
2018-11-26 22:04:55
Alina Dziamska PEGAZ
  • 2x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
24 ENTRY ACCEPTED 2018-11-26 22:44:40
2018-11-26 22:04:05
Nikola Góralska KAIR
  • 1x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności mini LL wys. 60 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
23 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 20:21:57
2018-11-26 21:54:22
Wiktoria Koterwa FUKSYN
  • 1x 5T/L/100 cm/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z natychmiastową rozgrywką L wys. 100 cm (art. 238.2.2)
22 ENTRY ACCEPTED 2018-11-26 22:44:34
2018-11-26 18:03:17
Wiktoria Widzińska CARY
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy N wys. 120 cm (art. 274.5.6) każda para jedzie drugą fazę
  • 1x 9R/N/120 cm/Konkurs dokładności N wys. 120 cm (art. 238.1.1)
21 ENTRY ACCEPTED 2018-11-25 21:31:06
2018-11-25 19:44:33
Alina Celmerowska GENTILA
  • 2x 6Rb/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1) (kopia)
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
20 ENTRY ACCEPTED 2018-11-25 21:31:05
2018-11-25 19:43:32
Alina Celmerowska CAVALDOS
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy N wys. 120 cm (art. 274.5.6) każda para jedzie drugą fazę
19 ENTRY ACCEPTED 2018-11-25 21:31:02
2018-11-25 19:40:02
Jagoda Kierznowska CAJERO
  • 2x 2T/Kuce/70 cm/Konkurs zwykły dla kucy wys. 70 cm (art. 238.2.1)
18 ENTRY ACCEPTED 2018-11-25 21:31:00
2018-11-25 16:37:55
Nicole Pawlak LAVALLO-STAR
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
  • 1x 5T/L/100 cm/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z natychmiastową rozgrywką L wys. 100 cm (art. 238.2.2)
17 ENTRY ACCEPTED 2018-11-25 21:30:59
2018-11-24 09:20:52
Urszula Marcinów KAŚKA
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
  • 1x 5T/L/100 cm/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z natychmiastową rozgrywką L wys. 100 cm (art. 238.2.2)
16 ENTRY ACCEPTED 2018-11-25 21:30:57
2018-11-23 22:00:28
Karolina Wengerek GINEWRA
  • 2x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności mini LL wys. 60 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
15 ENTRY ACCEPTED 2018-11-25 21:30:57
2018-11-23 21:45:35
Radosław Łukaszewski HARKSTEDE C
  • 1x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności mini LL wys. 60 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
11 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 22:55:26
2018-11-18 15:52:14
Malgorzata Rybakowska ERKAN
  • 1x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności mini LL wys. 60 cm (art. 238.1.1)
10 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 22:55:24
2018-11-18 15:51:36
Małgorzata Kołodziej ALCORL G
  • 1x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności mini LL wys. 60 cm (art. 238.1.1)
9 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 22:55:23
2018-11-18 15:51:02
Alicja Boś CHMURNY
  • 2x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności mini LL wys. 60 cm (art. 238.1.1)
8 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 22:55:22
2018-11-18 15:50:19
Charlotte Desailly-Markowska WENTO
  • 1x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności mini LL wys. 60 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
7 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 22:55:21
2018-11-18 15:49:31
Charlotte Desailly-Markowska ERKAN
  • 1x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności mini LL wys. 60 cm (art. 238.1.1)
6 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 22:55:20
2018-11-18 15:47:57
Alicja Boś ALCORL G
  • 1x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności mini LL wys. 60 cm (art. 238.1.1)
5 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 08:17:48
2018-11-17 12:49:33
Sylwia Rychlik FLORENTINA
  • 1x 5T/L/100 cm/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z natychmiastową rozgrywką L wys. 100 cm (art. 238.2.2)
  • 1x 6Rb/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1) (kopia)
4 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 08:17:50
2018-11-17 12:47:42
Grzegorz Rychlik SOFIA
  • 1x 5T/L/100 cm/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z natychmiastową rozgrywką L wys. 100 cm (art. 238.2.2)
  • 1x 6Rb/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1) (kopia)
2 ENTRY ACCEPTED 2018-11-12 23:58:48
2018-11-12 20:30:06
Maja Życka HOSTEL
  • 1x 6Rb/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1) (kopia)
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
1 ENTRY ACCEPTED 2018-11-08 19:37:49
2018-11-08 14:53:19
Natalia Maraszek EQUERCUS
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
  • 1x 5T/L/100 cm/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z natychmiastową rozgrywką L wys. 100 cm (art. 238.2.2)
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Adamczak Agnieszka LKS Cwał Poznań
S
O002896
2. Adamski Jakub bpk
1999 (MJ.)
O026051
3. Andrzejewska Aleksandra KJ Raduszyn
2000 (MJ.)
brak
4. Andrzejewska Monika bpk
S
brak
5. Antkowiak Zuzanna KJ Equarius
2007 (JM.)
brak
6. Bajan Mikołaj KJ Sokół Damasławek
S
O043637
7. Bajerlein Iza bpk
S
brak
8. Bąk Piotr KJ Profil Piła
S
O009317
9. Binkowska Julia Stajnia Trzy Konie
2007 (JM.)
brak
10. Birk Marta Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O009389
11. Bohdan Julia KJ Liljówka Stęszewko
2007 (JM.)
O048933
12. Boś Alicja bpk
S
brak
13. Bruska Julia Delta Biedrusko
2006 (JM.)
brak
14. Budnik Wiktoria LKS Cwał Poznań
2005 (JM.)
O031825
15. Buszczak Zuzanna KJ Michałówka
2007 (JM.)
O051021
16. Celmerowska Alina KJ Michałówka
S
O014068
17. Chlasta Oliwia KJ Kapada Wiry
2004 (JM.)
O051804
18. Chwałczyńska Maria KJ Liljówka Stęszewko
2007 (JM.)
brak
19. Cieślińska Katarzyna LKS Cwał Poznań
2002 (J.)
O026251
20. Czajkowska Katarzyna Posadowskie TJ
2003 (J.)
O039193
21. Czaprański Bartosz KJ Agro-Handel Śrem
S
O006993
22. Czostek Oskar bpk
2002 (J.)
brak
23. Dąbrowska Zuzanna KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
brak
24. Dahlke Wojciech KJ Sokół Damasławek
S
O002846
25. Danielewicz Anna bpk
S
brak
26. Danielewicz Roksana bpk
S
brak
27. Dezor Inga JUKS Mieczewo
2002 (J.)
O036962
28. Dreger Magdalena KJ Stajnia z Kopytem
2003 (J.)
O039346
10178539
29. Dulęba Piotr Stajnia Bogdanowo
S
O012649
30. Dziamska Alina KJ Abrasives Group Jakubowo
2003 (J.)
brak
31. Foligowska Karolina bpk
S
brak
32. Frołow Anastazja LKS Cwał Poznań
2005 (JM.)
O039935
33. Gabryelska Joanna LKJ Kiekrz
2002 (J.)
brak
34. Gaca Waldemar LZS Lech Gniezno
S
O022807
35. Góralska Nikola bpk
2005 (JM.)
brak
36. Górski Dariusz KJ Sokół Damasławek
S
O042986
37. Greser Elżbieta Cwał Zakrzewo
S
brak
38. Grygier Zuzanna KS Jumping Events Poznań
2006 (JM.)
O041952
39. Gumienna Pola KJ Podkowa Gruszczyn
2005 (JM.)
O035166
40. Gumienna Weronika KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (JM.)
O035165
41. Jach Klaudiusz KJ Sokół Damasławek
1999 (MJ.)
O037943
42. Jach Oliwia KJ Sokół Damasławek
2003 (J.)
O037935
43. Jackowiak Marcelina St. KJ Gronówka
2007 (JM.)
O039011
44. Janiak Julia UKS Trójka
2003 (J.)
O044611
45. Jarczyńska Ewa bpk
2002 (J.)
brak
46. Jaremko Marcin St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2003 (J.)
O041949
47. Jaroszkiewicz Diana KJ Golden Dream Łódź
2006 (JM.)
O047175
48. Jurasz Kornelia KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
O051819
49. Juszczak Marek UKS Trójka
S
O014526
50. Kaczmarek Patryk St. KJ Leśna Podkowa Rychlik
1998 (MJ.)
O034445
51. Kamieniarz Ewa Cwał Zakrzewo
S
brak
52. Kantecka Anna bpk
2003 (J.)
brak
53. Kapała Filip KJ Michałówka
S
O027683
54. Kapcińska Marta Cwał Zakrzewo
S
brak
55. Karnabal Maria KJ Podkowa Gruszczyn
2007 (JM.)
O038556
56. Kasperczak Karolina JUKS Mieczewo
2000 (MJ.)
brak
57. Kasprowicz Kaja Rancho Poznań
2007 (JM.)
brak
58. Kaźmierczak Marta bpk
2000 (MJ.)
brak
59. Kierznowska Jagoda KJ Sokół Damasławek
2007 (JM.)
O045671
60. Klatkiewicz Michał SJ Kunowo
S
O028234
61. Klóska Sławomir St. Grupy Nickel Poznań
S
O001315
62. Klota Amelia KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (JM.)
O046693
63. Kmieciak Joanna St. KJ Gronówka
S
O020888
64. Kocioruba Aleksandra UKS Trójka
2006 (JM.)
O044626
65. Kołodziej Małgorzata bpk
2002 (J.)
brak
66. Konarska Marta KJ Podkowa Gruszczyn
2006 (JM.)
O042011
67. Kosakowska Halina KJ Raduszyn
S
O023183
68. Kosakowski Andrzej KJ Raduszyn
S
brak
69. Kostrzewska Klaudia St. J Baborówko
S
O020885
70. Koterwa Wiktoria bpk
2002 (J.)
brak
71. Kowalczyk Mateusz bpk
S
O024213
72. Król Helena bpk
2006 (JM.)
brak
73. Kropacz Marta JUKS Mieczewo
2002 (J.)
O047783
74. Krzewińska Laura LKS Cwał Poznań
2002 (J.)
O038365
75. Kurek Kinga Harmony Club Owińska
2001 (J.)
O033908
76. Kurp Emilia Cwał Zakrzewo
2006 (JM.)
brak
77. Lipiecka Julia KJ Podkowa Gruszczyn
2003 (J.)
O046691
78. Luboński Karol KJ Podkowa Gruszczyn
S
O014494
79. Łakomy Katarzyna LKS Cwał Poznań
S
O025920
80. Łukaszewska Martyna KJ Podkowa Gruszczyn
2005 (JM.)
brak
81. Łukaszewski Radosław KJ Gronówka
S
brak
82. Maciejewska Hanna LKS Cwał Poznań
2006 (JM.)
O052855
83. Majorczyk Monika LKJ Kiekrz - Stajnia Kalińscy
S
O035408
84. Malicka Julia LKS Cwał Poznań
2003 (J.)
O035381
85. Mateja Maksymilian bpk
2003 (J.)
brak
86. Matuszczak Julia UKS Trójka
2005 (JM.)
O044671
87. Meyer Janina bpk
2004 (JM.)
brak
88. Michalska Marianna St. J Baborówko
2004 (JM.)
brak
89. Michniewicz Katia Rancho Poznań
2005 (JM.)
brak
90. Mikołajczak Emilia KJ Rancho Poznań
2005 (JM.)
brak
91. Misiorna Jadwiga KJ Rancho Poznań
2003 (J.)
brak
92. Młynarz Nicole KJ Podkowa Gruszczyn
2003 (J.)
brak
93. Modzelewska Justyna Stajnia Rusin
S
brak
94. Nawrot Emilia Cwał Zakrzewo
S
brak
95. Niedźwiedź Wiktoria LKS Cwał Poznań
2002 (J.)
O035123
96. Nowak Magdalena KJ Rancho Poznań
S
brak
97. Nowak Wiktoria KJ Złoty Rubin Sp. z o. o. Złotkowo
2000 (MJ.)
O043618
98. Nowakowska Hanna Cwał Zakrzewo
2007 (JM.)
brak
99. Och-Oleksy Hanna KJ Raduszyn
2003 (J.)
brak
100. Olejnik Przemysław St. J Baborówko
S
O011149
101. Owsińska Zofia KJ Podkowa Gruszczyn
2003 (J.)
brak
102. Pateck Olga KJ Kociałkowa Górka
2008 (Mł.)
brak
103. Pawlak Nicole KJ Rancho Poznań
2001 (J.)
O043616
104. Pazucha Natalia Cwał Zakrzewo
2005 (JM.)
brak
105. Perz Wiktoria bpk
2000 (MJ.)
O044315
106. Pieńkowska Jagoda Stajnia z Kopytem Puszczykowo
2000 (MJ.)
brak
107. Pierzyńska Paulina KJ Abrasives Group Jakubowo
S
O034485
108. Piotrowicz Zuzanna KS Grand Horse
S
brak
109. Płachetka Zuzanna KJ Hubertus Lusowo
1998 (MJ.)
brak
110. Pogodzińska Urszula LKS Cwał Poznań
2005 (JM.)
O034949
111. Potocka Weronika KJ Liljówka Stęszewko
2008 (Mł.)
brak
112. Przybecki Michał KJ Michałówka
S
O027682
113. Remisz Michał KJ Abrasives Group Jakubowo
S
O028882
114. Romanowska Marta St. KJ Korona Wałcz
S
O012863
115. Rusek Karolina Cwał Zakrzewo
2009 (Mł.)
brak
116. Rychlik Grzegorz LKS Cwał Poznań
S
O025902
117. Rychlik Sylwia LKS Cwał Poznań
2000 (MJ.)
O025903
118. Sawicka Paulina St. J Baborówko
2007 (JM.)
O045419
119. Siuda Adrianna Harmony Club Owińska
2000 (MJ.)
O021133
120. Siuda Adrianna Harmony Club Owińska
O021133
121. Skowronek Zuzanna KJ Podkowa Gruszczyn
2005 (JM.)
brak
122. Skrzypkowiak Wiktoria KJ Michałówka
2001 (J.)
O043645
123. Słodzinka Agnieszka KJ Podkowa Gruszczyn
2003 (J.)
brak
124. Smak Magdalena KJ Grodno-Dwor
S
O024277
125. Sobańska Anna St. J Baborówko
S
O008606
126. Sówka Nell KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
O049296
127. Spendowska Adela St. J Baborówko
2002 (J.)
brak
128. Sprenger Laura KJ Rancho Poznań
2002 (J.)
brak
129. Staniek Aleksandra LKJ Abaria Iwno
2001 (J.)
O032815
130. Starkowski Krystian JKS Fer Więckowice
S
O006986
131. Stefaniak Paweł Delta Biedrusko
S
brak
132. Stępniak Klara KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (Mł.)
brak
133. Szubert Grzegorz bpk
S
brak
134. Szymańska Daria KJ Sokół Damasławek
S
O037937
135. Szymańska Julia KJ Profil Piła
2005 (JM.)
O049366
136. Trojanowicz Borys KJ Zagórów
2006 (JM.)
O041562
137. Trynka Renata KJ Gołębin Stary
2003 (J.)
O045645
138. Tuliszkiewicz Olga KJ Sokół Damasławek
2006 (JM.)
O037941
139. Tumilewicz Patrycja KJ Liljówka Stęszewko
1998 (MJ.)
brak
140. Undrych Zofia KJ Złoty Rubin
2004 (JM.)
O041413
141. Wachowiak Paulina KJ Agro-Handel Śrem
2000 (MJ.)
O036990
142. Walczak Klaudia KJ Dragon Gniezno
2005 (JM.)
143. Walczak Zuzanna KJ Podkowa Gruszczyn
2005 (JM.)
O042009
144. Warszawski Paweł St. J Baborówko
S
O001113
145. Wengerek Karolina St. KJ Gronówka
S
brak
146. Wicenty Joanna bpk
S
brak
147. Wichniarek Barbara KJ Michałówka
2004 (JM.)
brak
148. Widzińska Wiktoria KJ Sokół Damasławek
S
O022779
149. Wieczorkiewicz Anna KJ Equarius
S
003276
150. Wiśniewska Julia KJ Grodno - Dwór
2003 (J.)
O041816
151. Włoch January bpk
2006 (JM.)
brak
152. Włoch Joachim bpk
2007 (JM.)
brak
153. Wojciechowicz Katarzyna Delta Biedrusko
S
brak
154. Woźniak Hubert KJ Agro-Handel Śrem
2006 (JM.)
O034428
155. Wysoczański Filip KJ Michałówka
2005 (JM.)
O040749
156. Ziółek Henryk Cwał Zakrzewo
S
O025757
157. Zujewska Wiktoria Stajnia Trzy Konie
2007 (JM.)
brak
158. Życka Maja LKS Cwał Poznań
2005 (JM.)
O040744
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

96

AFRODYTA SP POL 2012 Klacz siwa/mk: F: Celebes /
M: Artia /
O: Justyna Modzelewska
B: Mariusz Gruszka
brak
2.

174

AISZA WLKP POL 2004 Klacz jelena F: Czandor /
M: Asta /
O: Katarzyna Małecka
B: Mariusz Jasiak
brak
3.

70

ALADYN WLKP POL 2014 Ogier ciemnogniada F: Le Voltaire /
M: Aida /
O: Artur Soloch
B:
brak
4.

41

ALCORL G SP POL 2014 Klacz gniada/162 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Anna Kołodziej
B: Monika Gutknecht
brak 616999670058814
5.

194

ALISTER SP POL 2014 Wałach ciemnogniada F: Bolshoi /
M: Alizacja / So In Love
O: Stajnia Wapno Jan Jach
B: SK Dobrzyniewo
brak
6.

135

ALISTER TRAK POL 2007 Wałach kara F: Gluosnis / Gerodot
M: Aprila / Ogar
O: Izabella Sikorska
B:
K016185 POL732010025807
7.

108

ALISZA KUC POL 2013 Klacz gniada/kuc: F: Szaman /
M: Ali Drabka /
O: W. Goc
B: H. Tabaczyński
K024411 616013610039513
8.

148

AMON SP POL 2013 Wałach kasztanowata/mk:156 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Helena Król
B: Zenon Najderek
brak
9.

119

AMOR SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Empire / Embassy I
M: Afera / Ever For Pleasure
O: Jacek Mateja
B:
K020179 POL009660910808
10.

92

ANKA SP POL 2004 Klacz kasztanowata F: Acord II /
M: Melissa /
O: Kamila Świercz
B: Kamila Świercz
brak
11.

55

ANNOUSCHKA 10 KUC POL 2000 Klacz kasztanowata/kuc:147 F: Carl / Casper
M: Patroeska / Condor
O: Ewa Raichelt
B:
K019869 NPA20011000 104FP23
12.

59

ANTONY HOPKINS DRP POL 2000 Wałach ciemnogniada/kuc:149 F: Apslau / Kaiseradler
M: Candy / Heros
O: Marta Stołowska-Lubońska
B:
K006417 DE435350274200
13.

152

ARABIAN-ATIN-RO Kuc Walijski POL 2012 Ogier izabelowata/kuc: F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Apasjonata Viva Viva / Carmana's Neptun
O: Iveco Truck Partner
B:
K022186 616013610122112
14.

103

ARES Kuc Connemara POL 2000 Ogier gniada/kuc:145 F: Fort Doolin / Rory Rudah
M: Antalya Bordei / O'Brien Du Chesnay
O: Wysoczańska Małgorzata
B: Bogdan Jarząbek
K021942 POL013670000900
15.

73

ARTEMIDA WLKP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Quinnus III / Quidam's Rubin
M: Artemiza / Cottonclub
O: Elżbieta Greser
B: SK Racot
K019966 616007610059810
16.

74

B-FOOD BOUNTY A-Z Kuc Walijski POL 2011 Klacz izabelowata/kuc: F: Tijd Vlijt's Victor /
M: Bohemian Foxy Five /
O: Elżbieta Greser
B:
brak
17.

213

BABILON SP POL 2001 Wałach kasztanowata/163 F: Dragon / Davidoff
M: Bylina / Burgos
O: Roman Przymusiński
B: Kazimierz Kosakowski
K021443 POL009611165901
18.

161

BANDERA MŁP POL 2007 Klacz gniada F: Berberys /
M: Balerina /
O: Igo Sobiak
B: Józef Zastawny
brak
19.

133

BATOR KUC HUN 2004 Wałach kara/kuc:127 F: Maashoeven's Egor / Kortehoeve's Arthur
M: Manci / Nagydorog Gabi
O: Łukasz Skotarczak
B:
K022347 POL013611585004
20.

140

BENITO KUC POL 2007 Wałach siwa/kuc:138 F: Nando / Nightstar
M: Błyskotka / Alibaba
O: Stefan Stołowski
B: Stefan Kierznowski
K021450 POL013670142807
21.

184

BEQUICK WLKP POL 2011 Wałach gniada F: Qulester / Quinar
M: Barakuda / Scherif D-elle
O: Tatiana Zaworska
B: Agnieszka Bogucka-Sydow
K026488 616007610212811
22.

167

BILLY BOY SP POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Analog /
M: Bila /
O: Zuzanna Skowronek
B:
brak
23.

63

BLUEBERRY WLKP POL 2012 Wałach siwa F: Tjungske / Carthago Z
M: Bogota / Elmero
O: Katarzyna Wiśniewska
B: SK Racot
K026357 616007610117512
24.

76

BODRUM L WLKP POL 2012 Wałach gniada F: Che Guevara L / Cassini I
M: Brawura / Landos
O: Elżbieta Greser
B: SK Racot
K021374 616007610124412
25.

64

BOHUN WLKP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Lwówek / Agar
M: Bryza / Zapał
O: Magdalena Smak
B:
K026590 616007610301107
26.

220

BOROMIR SP POL 2007 Wałach inna F: Rekrut / Rash
M: Basia / Basis
O: Andrzej Włoch
B: Andrzej Włoch
K016782 POL009610222907
27.

139

BRANDO KUC POL 2007 Wałach gniada/kuc:145 F: Nando / Nightstar
M: Bardzo Miła / Ali Baba
O: Stefan Stołowski
B: Stefan Kierznowski
K025301 POL013670142207
28.

206

BRIGET JONES SP POL 2011 Klacz gniada F: Golden Aviator / Aviano
M: Butterfly / Lancer II
O: Kopras Marek
B: Kopras Marek
K025165 616009610071912
29.

212

BUBA KUC POL 2012 Wałach inna/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Anna Skrzypczak
B: Anna Skrzypczak
brak
30.

211

CA IRA WLKP POL 2012 Klacz ciemnogniada/172 F: Galon /
M: Calineczka /
O: Kazimierz Kosakowski
B: Kazimierz Kosakowski
brak 616007610152812
31.

48

CAJERO KUC POL 2004 Wałach ciemnogniada/kuc:124 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Iwona Kierznowska
B: Iwona Kierznowska
K009557 616999611504104
32.

62

CAREN WLKP POL 2011 Klacz kasztanowata/kuc: F: Arktos /
M: Celina /
O: Marta Stołowska-Lubońska
B: Agnieszka Szczepańska
K019537 616009610148811
33.

51

CARY WLKP POL 2006 Ogier gniada F: Landor / Lacatraz
M: Czuwajka / Court
O: Narcyz Kosiński
B: Narcyz Kosiński
K010052 POL007610069006
34.

223

CASSILIANO HOL GER 2012 Wałach gniada F: Cassilio / Cassini I
M: Sahara II /Cambridge
O: Bartosz Brzuchalski
B: Dirk Georg Jessen
K022627 616009530034112
35.

34

CATOKIS SP POL 2010 Wałach gniada F: Catoki / Cambridge
M: Ina IV / Lesanto
O: Andrzejewska Monika
B: Roman Siwek
K018857 616009640015410
36.

49

CAVALDOS HOL POL 2010 Wałach gniada/168 F: Canto / Canturo
M: Noblesse XVII / Coriander
O: Magdalena Jóźwiak
B: Wojciech Kasperski
K016690 DE421000082010
37.

159

CELINA WLKP POL 2012 Klacz gniada F: Idol / Carbano
M: Cyntia / Polder
O: Inga Dezor
B: Lech Frydrych
K024900 616007610031712
38.

44

CHMURNY SP POL 2013 Wałach gniada/166 F: Bolshoi /
M: Chmura /
O: Alicja Boś
B: SK Racot
brak 616009610105113
39.

224

CIESZYN SP POL 2011 wałach gniada F:
M:
O:
B:
40.

146

COLINE HOL GER 2009 Klacz gniada F: Cassini II / Capitol I
M: Messina / Alcatraz
O: Waldemar Gaca
B: Norbert Carl Schmalbach
K019640 DE421000198309
41.

132

CON CHELLA HAN GER 2012 Klacz gniada F: Con Chello / Chello I
M: Enigma L / Escudo I
O: Mateusz Kowalczyk
B: Sylke Kussner
K024916 DE431316589212
42.

186

CORTINA SP POL 2014 Klacz gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
brak
43.

145

CRAX OLD GER 2012 Wałach ciemnogniada/175 F: Contendros / Contendro I
M: Casha / Calypso IV
O: Waldemar Gaca
B: Erja Aholainen
K021980 DE418184000212
44.

147

CZEREDA SP POL 2011 Klacz gniada F: Czarownik /
M: Czesna /
O: Julia Frankiewicz
B: SK Racot
brak
45.

83

DEJLOU SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Kwinto / Sebastian / Arcus
M: Dąbrówka / Flader / Caletto's Son
O: Przemyslaw Olejnik
B: Przemyslaw Olejnik
brak
46.

82

DEJZI KUC POL 2014 Klacz tarantowata/kuc:140 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Aleksander Szabliński
B:
brak
47.

162

DELICJA XX POL 2011 Klacz gniada F: Sorbie Tower / Soviet Lad
M: Drobnostka / Saphir
O: Henryk Święcicki
B: SK Iwno
K021380 616POL11007116T
48.

192

DENIS WLKP POL 2004 Wałach siwa F: Helanic / Cantanis
M: Dalmacja / Saturn
O: SK Wapno Jan Jach
B: Marek Romanowski
K017356 POL007600111504
49.

69

DIARADA Z OLD POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Vulana L /
O: Elżbieta Greser
B:
brak
50.

112

DRAHMA SP POL 2012 Klacz kara F: Hartland / Czad
M: Dama / Łucznik
O: Marta Birk
B: Józef Gockowiak
K023154 616009520122212
51.

125

E-CASTELLA NF HOL GER 2012 Klacz siwa/mk:157 F: Casall / Caretino
M: Rubia B / Carthago
O: Monika Staniek
B: Heiko Buettner
K025169 DE421000096412
52.

23

EMICA SP POL 2012 Klacz gniada F: Candiavolo / Cantus
M: Emanuelle / Luron
O: Małgorzata Grygier
B: SK Prudnik
K021950 616009690017212
53.

131

EMO SP POL 2012 Wałach gniada F: Bolshoi / Favoritas
M: Emocja / Le Voltaire
O: Julita Janusz
B: SK Dobrzyniewo
K024914 616009610063312
54.

144

EROZJA KUC POL 2005 Klacz gniada/kuc: F: Jambo / Wolfs Hamway - R
M: Eroika / Dżagar
O: Marcelina Jackowiak
B: Tomasz Kowala
K012795 POL013680042705
55.

138

ESCANTO SP POL 2012 Wałach siwa F: Cassilio / Cassini I
M: Epoka / Ogar
O:
B:
K020769 616009661085212
56.

143

EVER FOR LUCK WESTF GER 2008 Wałach kasztanowata F: Ever For Pleasure / Espri
M: Welt Power / Woronow
O: Tomasz Skrzypkowiak
B: Elżbieta Mallert
K015442 DE441411981408
57.

120

FALCON Kuc Walijski POL 2013 Wałach izabelowata/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
brak
58.

141

FERARI KUC POL 2007 Wałach srokata/kuc:120 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Stefan Stołowski
B:
brak
59.

18

FIGARO Kuc Feliński POL 2006 Ogier tarantowata/kuc:139 F: Topaz / Styl
M: Fauna / Grey
O: Michał Walorek
B:
K020430 POL013610260906
60.

8

FLORENTINA WLKP POL 2008 Klacz gniada F: Izaurus / Contender Son
M: Florencja / Contender Son
O: Sylwia Rychlik
B: Henryk Święcicki
K019539 POL007610179708
61.

172

FOKUS SP POL 2004 Wałach kasztanowata F: Istmus /
M: Forta /
O: Katarzyna Małecka
B: Sławomir Nafalski
brak
62.

187

FORREST GUMP SP POL 2011 Wałach gniada/173 F: Vandamme / Guidam / Quidam De Revel
M: Franchesca /
O: Anna Kantecka
B: Ireneusz Kondratowicz
brak 616009610146811
63.

196

FREJKA KUC POL 2002 Klacz kasztanowata/kuc: F: Walor / Epos
M: Frytka / Amoretto
O:
B:
K008203 POL013611133602
64.

13

FUKSYN Czysta Krew Arabska POL 2010 Wałach siwa/mk: F: Poligon /
M: Flecistka /
O: Kinga Gaertner
B:
brak
65.

104

FUNNY BOY KUC POL 2012 Ogier siwa/kuc: F: Falk / Ijsselvliedt's Fabian
M: Ksantia / nn
O: Stanisław Marek Jóźwiakowski / Szymon Tuliszkiewicz
B: Joanna Ciecholewska
K022353 616013520045812
66.

200

GARCIA Haflinger GER 2007 Klacz izabelowata/kuc: F: Baumeister /
M: Gismo /
O: Grzegorz Jachimowicz
B:
brak
67.

176

GENERAŁ SP POL 2010 Wałach tarantowata F: Diament /
M: Genua /
O: Katarzyna Małecka
B: Tomasz Mańczuk
brak
68.

50

GENTILA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada/166 F: Alvarez 17 / Alexis Z
M: Gracja / Da Lisco
O: Andrzej Bomba
B:
K019545 61600961238111
69.

78

GIGS KG SP POL 2008 Wałach kasztanowata/168 F: Baryshnikov / Bolero
M: Glueckchen K / Metternich
O: Iza Bajerlein
B: Grzegorz Komin
K022374 POL009610223208
70.

46

GINEWRA WLKP POL 2011 Klacz kasztanowata/163 F: Romeo Des Vaux /
M: Gejsza /
O: Jadwiga Wawrzyniak
B: Dariusz Gronowski
brak 616007610176111
71.

98

GOLDQUIDAME SP POL 2011 Klacz gniada/160 F: nn / nn
M: Goldmaedel / Grannus
O: Leszek Adamowicz
B:
K018177 616009610241811
72.

154

GOOD-DAY SP POL 2010 Wałach ciemnogniada/168 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Marta Romanowska
B: Marta Romanowska
K017464 616999610169110
73.

109

GRAL SP POL 2003 Wałach gniada F: Luron / Guidam
M: Gawra / Dżentelmen
O: Narcyz Perz
B: Krzysztof Pałyska
K010158 POL009600186203
74.

45

HARKSTEDE C KWPN NED 02.06.2012 Wałach kasztanowata/170 F: Charisma /
M: Zonwina C /
O: Radosław Łukaszewski
B: B. J. Heringa
brak
75.

75

HARRY POTTER KUC POL 2010 Ogier tarantowata/kuc: F: Bardi /
M: Hani /
O: Elżbieta Greser
B: Joanna Kołodzińska
brak
76.

182

HAST Kłusak SWE 2014 Klacz gniada/kuc:146 F: Comets Tail /
M: South Florida /
O: Katarzyna Woźniak
B: Cristina Olson
brak
77.

118

HELVETIA MK SP POL 2013 Klacz siwa F: Rasch / Ramirado
M: Huanita / Good Luck
O:
B:
K024072 616009600246913
78.

195

HERA TS TS POL 2000 Klacz ciemnogniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Aleksander Trojanowicz
B:
K013128 POL999520057800
79.

80

HIDALGO OLD POL 2011 Wałach siwa/kuc:149 F: H-Ekwador / Heraldik
M: Indira / In Extenso
O: Monika Krzyżanowska-Szała
B:
K018689 DE433331703311
80.

198

HINDUSKA DAMA L WLKP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Drako / Drakdream
M: Higa / Arkan
O: Liliana Błochowiak-Jachimowicz
B: Grzegorz Jachimowicz
K010900 616007610012606
81.

94

HOKO LADY SP POL 2010 Klacz siwa/174 F: Cantanis / Cantus
M: Hossa / Zodiak
O: Adam Czajkowski
B: Daniel Wieliczko
K023029 616009670090310
82.

40

HOSTEL SP POL 2008 Wałach gniada/162 F: Viscount / Pythagoras
M: Hostella / Czad
O: Dorota Życka
B: SK Nowielice
K014667 POL009640017108
83.

122

IMAR SP POL 2007 Wałach gniada F: Lesotho / Landgraf I
M: Imara /
O: Andrzej Szymański
B:
K014668 POL009640034307
84.

25

INDIA SP POL 2013 Klacz siwa/170 F: Corrado Boy / Corrado I
M: Inczara / Czad
O: Michał Remisz
B: Agnieszka Lisiak
K025482 616009610005213
85.

5

INNOCENTY Kuc Walijski POL 2014 Wałach siwa/kuc:147 F: Falk / Ijsselvliedt's Fabian
M: Imka / Varpullan Wieroch
O: Zuzanna Grygier
B: Ewa Gotowska
K025137 616013520046814
86.

126

ISCO RJT NRPS POL 2009 Wałach gniada/kuc: F: Ismar / Ismael
M: Lenny / Condor
O: Sylwia Maciejewska
B:
K026595 518008090096609
87.

151

IVORY ES KWPN GER 2013 Ogier gniada/160 F: California / Calvino Z
M: Emira / Warrant
O: Klaudia Kostrzewska
B: E. Schep
K026000 528003201305764
88.

130

JAMAICA VAN'T VALKENHOF BWP BEL 2009 Klacz gniada F: Nonstop / Darco
M: Euforie / Lambada Van Berkenbroeck
O: Andrzej Jaremko
B:
K018465 056002W00290534
89.

58

JANOSIK SP POL 2004 Wałach gniada F: Homerus / Romus
M: Jarota / Markies V
O: Julia Lipiecka
B:
K009357 POL009611031904
90.

185

JASAWA WLKP POL 2008 Klacz skarogniada/162 F: Porfir /
M: Jarana /
O: Jarosław Pacholski
B: Waldemar Kosicki
brak
91.

56

JINGLE BOY SP POL 2012 Wałach kasztanowata/mk:155 F: Izaurus /
M: Jingle /
O: Amelia Klota
B: Henryk Święcicki
brak
92.

190

JINTERA R WLKP POL 2012 Klacz gniada/167 F: Romeo Des Vaux / Qruedo De Paulstra
M: Juda / Seret
O: Maciej Krzewiński
B: Robert Rakowski
K022659 616007610026412
93.

114

JJ AVICII ISH IRL 2010 Wałach gniada F: Oberon Van Fyandra D 09 / Concorde
M: Kilnamona Myway / Whitehall Bridge
O: Jarosław Niedźwiedź
B: Deirdre Lusby
K020420 372414005621354
94.

164

JODCASALL A-Z SP POL 2014 Wałach gniada/164 F: Cascadello /
M: Joda / Enjoy Plan
O: Henryk Warszawski, Paweł Warszawski
B: Andrzej Zdziebło
brak 616009600259014
95.

169

JOHNNY SP POL 2000 Wałach izabelowata/mk: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Anna Wieczorkiewicz
B:
brak
96.

179

JULIO ENKEL KWPN NED 2014 Wałach ciemnogniada F: Montender / Contender
M: Ulive / Karandasj
O: Antoni Dahlke
B: Antoni Dahlke
K024947 528003201400981
97.

100

JULIUS CAESAR Niemiecki Koń Sportowy GER 2008 Wałach gniada/169 F: Wanderfuerst / Wanderbursch II
M: Julia / Danish Fort
O: Jacek Mateja
B: Piotr Krzyżanowski
K017829 DE455878542808
98.

27

JULIUS CAESAR Niemiecki Koń Sportowy POL 2008 Wałach gniada/168 F: Wanderfuerst / Wanderbursch II
M: Julia / Danish Fort
O: Jacek Mateja
B: Piotr Krzyżanowski
K017829 DE455878542808
99.

149

K-TAURYN SP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Ważny / Chaber
M: Karina / nn
O: Tomasz Pawlicki
B: Tomasz Pawlicki
K024176 616999680113507
100.

214

KADET SP POL 2013 Wałach kasztanowata/178 F: Ever For Pleasure /
M: Kariera /
O: Kazimierz Kosakowski
B: Kazimierz Kosakowski
brak
101.

52

KAIR SP POL 06.07.2014 Wałach skarogniada/175 F: Bajerant /
M: Kiria /
O: Nikola Góralska
B: stanisław Płóciennik
brak 616009640071614
102.

221

KARINA Kuc Walijski POL 2012 Klacz bułana/kuc:127 F: Duinveldt's /
M: Klein Humalda's Holliday Hedwig /
O: Aleksandra Trojanowicz
B: Daniel Olaniuk
brak
103.

150

KNOCKMA MARIO Kuc Connemara IRL 2014 Wałach siwa/kuc: F: Castleside Tique / Gorteen Boy
M: Hollbrook Ash / High Peak
O: Małgorzata Wysoczańska
B: Paddy Reilly
K024795 372004100015899
104.

81

KOBI WLKP POL 2006 Klacz ciemnogniada/163 F: Honwed / Nirkan
M: Kastra / Karkas
O: Hubert Kaliński
B: Dominik Radke
K026214 POL007610114606
105.

218

KORTEZ WLKP POL 2012 Wałach gniada/164 F: Bolshoi /
M: Kolonia /
O: Grzegorz Szubert
B: SK Dobrzyniewo
brak
106.

204

LADY SP POL 2013 Klacz kasztanowata/163 F: Grand Master /
M: L'amour /
O: Jagoda Pieńkowska
B:
brak
107.

123

LAMBORGHINI Niem. Sportowa POL 2010 Wałach gniada F: Abke / Acorado
M: Libra / West
O: Patryk Kaczmarek
B: SK Bielin Waldemar Kaczmarek
K023340 DE456570236310
108.

2

LAVALLO-STAR HAN GER 2005 Wałach ciemnogniada/163 F: Litas-Star /
M: Grandacha MDM /
O: Paweł Pawlak
B: Verband Hannoverscher Warmblutzüchter e.v
brak DE431316701205
109.

54

LEON KUC POL 2005 Wałach kara/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Stefan Stołowski
B:
K019289 616999610260905
110.

175

LEON M WLKP POL 2013 Wałach siwa F: Leonardo /
M: Laguna M /
O: Katarzyna Małecka
B: Elżbieta Izydorek
brak
111.

93

LITTLE ART WESTF GER 2010 Wałach ciemnogniada/165 F: Lancer III / Landgraf I
M: Cuntints / Castillo
O: Edyta Borkowska - Malicka
B: Montis Sp. z o. o.
K023002 DE441411589010
112.

209

LOANA HAB BAW GER 2011 Klacz ciemnogniada F: Olympic Fire / Odermus R
M: Lilli Marien II / Lord Inci Pit
O: Anne Tilp
B: Anne Tilp
K025802 DE481810112111
113.

188

LORD HARRY HOL GER 2013 Wałach gniada F: Lavall I /
M: Paloma / Picasso
O: Anna Maria Spendowska
B: Paul Knauer
brak DE421000090613
114.

189

LORD VULKAN SP POL 2013 Wałach kasztanowata/165 F: Vulkan L / Vulkano
M: Lili / Lennon
O: Patrycja Zubko
B: Bartosz Szymborski
K023104 616009610190913
115.

225

MADZIK SP POL 2011 wałach gniada F:
M:
O:
B:
116.

183

MAGIK KM POL 2001 Wałach bułana F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
K013974 POL013530022101
117.

105

MAJOR WLKP POL 2005 Wałach inna F: Lwów /
M: Makarena /
O: Zuzanna Piotrowicz
B:
brak
118.

210

MARCOWY WALC SP POL 2012 Klacz kara F: Weltstein /
M: Mardi /
O: Roman Przymusiński
B: Kazimierz Kosakowski
brak
119.

35

MARY GLENN Niem. Sport. POL 2004 Klacz gniada F: Glenn Mentino / Glenn Alme
M: Anette / Altmeister
O: Jacek Wachowiak
B:
K011991 DE457-0001078-04
120.

36

MIĘTUS KUC POL 2007 Wałach gniada/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Tatiana Zaworska
B:
brak 616999610329807
121.

66

MILUNIA KUC POL 2003 Klacz kasztanowata/kuc: F: Ewrin / Eukaliptus
M: Migotka / King-Size
O: Karolina Garstka
B: Krzysztof Kowalewski
K023341 POL013611043903
122.

115

MISSY GREY SP POL 2012 Klacz siwa F: nn / nn
M: nn / nn
O: Julia Frankiewicz
B:
brak
123.

89

MONA F SP POL 2002 Klacz gniada/168 F: Leonardo / Loxgraf Go
M: Majorka / Fred
O: Marek Juszczak
B:
K013989 POL009611090402
124.

38

MONTANA P SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Romeo Des Vaux / Qredo De Paulstra
M: Miss Monroe / Landor S
O: Stajnia Wapno Jan Jach
B: Przemysław Piskorek
K024032 616009610047812
125.

12

NANDO SUPER KM POL 2005 Ogier ciemnogniada/kuc:140 F: Nando / Nightstar
M: Nicolette II / Murat-Gazon
O: Radosław Kierznowski
B: Piotr Siębor
K014382 POL013520094805
126.

208

NINA ZAREWITSCH HOL GER 2011 Klacz gniada F: Nekton / Nimmerdor
M: Ostara / Zarewitsch
O: Joanna Lehmann
B: Feldhaus Henrike
K020496 DE421000114511
127.

3

NIWA WLKP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Net /
M: Parada /
O: Karolina Foligowska
B: Zenon Kopaniarz
brak
128.

193

NOBEL VAN DORPERHEIDE BWP BEL 2013 Wałach gniada/165 F: Jamal VD heffinck / Kalaska De Semilly
M: Jolien Van Dorperheide/ Winningmood Van De Arenberg
O: SK Wapno Jan Jach
B: Stoeterij Dorperheide
brak 056-002-W00305243
129.

117

NOBLOSZ XX POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Canadian Winter /
M: Niniwa / Krezus
O: Włodzimierz Chmielnik
B:
K026326 POL040000003100
130.

199

NOKIA OO POL 1999 Klacz gniada/kuc: F: Camus / Eukaliptus
M: Nowina / Wermut
O: Grzegorz Jachimowicz
B:
K011176 POL990000001136
131.

181

ODETTE VAN DE HELLE BWP BEL 2014 Klacz gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
brak
132.

77

ONTARIO SP POL 2013 Wałach gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Ewa Kamieniarz
B: Inga Klaybor Domańska
brak
133.

215

PASJONAT SP POL 2014 Wałach gniada F: Taede Fan't Kolkenlan /
M: Pianela /
O: Maciej Olek
B: Sławomir Łukaszewski
brak
134.

21

PASJONATA PAVAROTTI Kuc Walijski POL 2011 Wałach siwa/kuc: F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Polly / Den Bramel's Baye
O: Małgorzata Grygier
B: Kołodziejek Elżbieta
K022154 616013610016511
135.

113

PASJONATA BOLERO Kuc Walijski POL 2011 Wałach kasztanowata/kuc:134 F: Tijd Vlijt's Santiago / Rustenburg's Sandra
M: Bella /
O: Michał Stawiński
B: Elżbieta Kołodziejek
brak 616013610016411
136.

127

PASJONATA RAMZES Kuc Walijski POL 2011 Wałach jelena/kuc:136 F: Rondo's Matador / Wolling's Dante
M: Zwaantjes Rozalien / Steehorst Pavarotti
O: Robert Pleśnierowicz
B: Elżbieta Kołodziejek
brak
137.

53

PEGAZ SP POL 2006 Wałach kara F: Endemit /
M: Pola /
O: Lucyna Dziamska
B:
brak
138.

107

PICASSO KUC POL 2011 Wałach srokata/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Anna Szewczuk
B:
K023116 616999520137011
139.

222

PICCOLO SP POL 2008 Ogier gniada F: Empire / Embassy I
M: Poussette Z / Pucci
O: Remigiusz Makowski
B: Remigiusz Makowski
K015893 POL009660212408
140.

201

QUEBEC HAN POL 2012 Wałach gniada F: Quintender / Quinar
M: Carmaniola / Calido- Werther
O: Marta Roszkiewicz
B: Marta Roszkiewicz
K021570 DE431316688412
141.

197

RATINA L KUC POL 2007 Klacz gniada/kuc: F: Alibaba /
M: Ruletka /
O: Grzegorz Jachimowicz
B: Grzegorz Jachimowicz
brak
142.

124

REGRANDA S SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Grand De La Cour /
M: Roma /
O: Paweł Stefaniak
B: Stanisław Szurik
brak POL009520029807
143.

65

RENOMA SP POL 2006 Klacz gniada/157 F: Aravel II /
M: Rakija / Aravel I
O: Przemysław Olszewski
B: Justyna Wiese
K013386 POL009590066706
144.

88

RICO WLKP POL 2010 Wałach gniada F: Alcatraz / Acord II
M: Realia / Aravel Waro
O: Marek Juszczak
B: Marek Juszczak
K023226 616007610079310
145.

72

ROSARIA SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Chef Supreme /
M: Rostia /
O: Elżbieta Greser
B: SK Racot
brak
146.

178

ROSZPONKA Hafflinger POL 2013 Klacz kasztanowata/kuc: F: Dunaj /
M: Roszka /
O: Katarzyna Małecka
B: Eko-Farma Lubień Sp. z o. o.
brak
147.

170

ROTELLA STAR WLKP POL 2013 Klacz siwa F: Otello / Winner
M: Rosa B / Rapsod
O: Krystian Starkowski
B: Hubert Starkowski
K024073 616007610012313
148.

60

ROXANA Z SP POL 2007 Klacz kara/mk: F: Rammstein / Rheinsberg
M: Marchen D / Nurjev
O: Jan Walczak
B:
K015021 POL009610104007
149.

101

RUDE SUNSHINE OLD GER 2005 Klacz ciemnogniada/160 F: Romanov Blue Hors/ Rohdiamant
M: Fontania / Sevillano
O: Jacek Mateja
B: Rudolf Meyer
K022056 DE433330470605
150.

28

RUDE SUNSHINE OLD GER 2005 Klacz ciemnogniada/162 F: Romanov Blue Hors / Rohdiamant
M: Fontania / Sevillano
O: Jacek Mateja
B: Rudolf Meyer
K022056 DE433330470605
151.

160

RULETKA SP POL 2006 Klacz gniada/164 F: Denar /
M: Rodmana /
O: Agnieszka Adamczak
B: Salix Sp. z o. o.
K011517
152.

168

RUSŁAN SP POL 2012 Wałach gniada F: Bolshoi /
M: Riwa /
O: Anna Wieczorkiewicz
B: Piotr Chojnacki
brak
153.

61

S-PIORUN Kuc Walijski POL 2009 Wałach siwa/kuc:123 F: nn / nn
M: Sarnau Rainstorm / Sarnau Rhisairt
O: Magdalena Kiczka
B: Jorg Berning
K019042 616013670129009
154.

57

SAFARI SUNDANCE KUC NED 2005 Klacz kara/kuc:148 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Krzysztof Konarski
B: H. DE Lange
K025216 52800300029066
155.

180

SAHARA WLKP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Drako /
M: Sawanna /
O: Katarzyna Małecka
B: Tomasz Żmójdzin
brak
156.

86

SAKE SP POL 2003 Klacz gniada/168 F: Correro / Claudio
M: Soja / Mangan
O: Krzysztof Matuszczak
B: SK Racot
K012510 POL009611193703
157.

102

SALMIN Pełna Krew Angielska POL 2012 Ogier gniada F: Masini /
M: Segasta / Special Power
O: Paweł Fortuniak
B: Marek Sekuła
K022490 616POL1200758IT
158.

129

SAMARA SP POL 2014 Klacz kasztanowata/170 F: Farmer /
M: nn / nn
O: Natalia Chuda
B: SK Nowielice
brak
159.

219

SARA KUC POL 2010 Klacz kara/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Andrzej Włoch
B: Andrzej Włoch
brak 616999610278510
160.

155

SELENA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada/168 F: Landjonker S / Landjonker
M: Saxon Way / Professional
O: Izabela Dreger
B: Jerzy Jakubczak
K014244 POL009580118005
161.

121

SELLANO BOY WLKP POL 2008 Wałach siwa/mk:157 F: Chellano's Boy / Chellano Z
M: Saxonia / Susex
O: Dagmara Dolińska
B: Bartosz Wroński
K016618 POL007610112308
162.

87

SEXMISJA SP POL 2005 Klacz siwa F: Corde /
M: Sexicola / Wolver Heights
O: Szymon Kocioruba
B:
K013520 POL009590093105
163.

128

SNOOPY KUC POL 2008 Wałach siwa/kuc:137 F: Frankenhoeh's Mylord / Den Bramel's Baye
M: Stokrotka / nn
O: Robert Pleśnierowicz
B: Salix Sp. z o. o.
K020877 616013610299008
164.

7

SOFIA SP POL 2011 Klacz gniada/175 F: Sir Neel / Darco
M: Simone / Corland
O: Grzegorz Rychlik
B: Antoni Dahlke
K020954 616009610164911
165.

85

SOLARIS M SP POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Vandamme / Quidam
M: Somatina M / Qulester
O: SK Dobrzyniewo
B: SK Dobrzyniewo
K026320 616009610063112
166.

137

SONATA KUC POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Patrycja Buszczak
B:
brak
167.

153

SONJAHOFS UNITAS KUC NED 2011 Wałach gniada/kuc:146 F: Heitrak's Marvin /
M: Voorwijk's Unique /
O: Edyta Jaroszkiewicz
B:
K024087 528017201100174
168.

205

STALUE HAN GER 2012 Ogier kasztanowata F: Stakkato / Spartan
M: Chacca-Diva / Chacco-Blue
O: Paul Schockemohle
B: Paul Schockemohle
K023735 DE431319602412
169.

156

SWING SP POL 2012 Wałach gniada F: Fokus /
M: Siena / Placido / Animo
O: Katarzyna Wojciechowicz
B: Marcin Nowak
brak
170.

97

T. GOLDQUIDAME Z ZANG BEL 2013 Klacz gniada/165 F: Tangelo VD Zuuthoeve / Narcos II
M: Gold Quidame L / Quidam's Rubin
O: Leszek Adamowicz
B:
K018902 056015Z55850113/61600761018980
171.

134

TESSA ME HOL POL 2003 Klacz gniada/mk: F: Esteban /
M: Fortuna Mi /
O: Stefan Stołowski
B:
brak
172.

67

THE DOCTOR Kuc Connemara IRL 2008 Wałach skarogniada/kuc: F: Fairyhill Hawk /
M: Anner Banana Boots /
O: Katarzyna Drews
B:
brak
173.

207

TORNADO SP POL 2013 Wałach gniada/167 F: Literat /
M: Tiguanadra /
O: Zuzanna Kasperczak
B: Ryszard Gardyjas
brak 616009680025613
174.

79

TRENDY KUC POL 2011 Wałach ciemnogniada/kuc:147 F: My Precious / Silverfox Oisin
M: Traviata / Walor
O: Alicja Jakubowska
B: Elżbieta Grabowska-Piasecka
K024426 616013661404411
175.

163

TYRION Mały Koń POL 2014 Wałach siwa/mk: F: Sydenham George /
M: Tercja /
O: Jerzy Kusek
B: Jerzy Kusek
brak 616013682010014
176.

166

VELVET SP POL 2006 Wałach kasztanowata/170 F: Egzotyk /
M: Vanessa /
O: Maciej Młynarz
B: Anna Górna
brak 616009670005006
177.

99

WANILIA WLKP POL 2012 Klacz siwa/169 F: Lew / Lwowiec
M: Wygrana / Orbis
O: Dariusz Górski
B: GA Lidia Woźniczka
K025711 616007610108412
178.

158

WASYL Hucuł POL 2012 Wałach srokata/kuc:140 F: Halif /
M: Warta /
O: Mateusz Hofman
B: Mariusz Chojnacki
brak 616012610204312
179.

111

WERONA WLKP POL 2013 Klacz kasztanowata/165 F: Kingsten /
M: Wiki /
O: Paulina Wachowiak
B: Zofia Filipek
K025825 616007600208313
180.

71

WIVIAN SP POL 2011 Klacz gniada F: Bolshoi /
M: Welonda /
O: Elżbieta Greser
B: Anna Kierznowska
brak
181.

31

ZAMIRA SP POL 2005 Klacz siwa/171 F: Kwazar /
M: Zorza /
O: Dagmara Dolińska
B: Katarzyna Niedźwiecka
brak
182.

191

ZANTOS HBC KWPN NED 2004 Wałach gniada F: Cantos / Contender
M: Kwando / Voltaire
O: Stajnia Wapno Jan Jach
B: HBC
K011653 528003 04.00575
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamczak Agnieszka
LKS Cwał Poznań
RULETKA (160)
2018-12-08
13
Adamski Jakub
bpk
BEQUICK (184)
2018-12-08
6
2018-12-08
2018-12-08
Andrzejewska Aleksandra
KJ Raduszyn
2018-12-08
2018-12-08
25
Andrzejewska Monika
bpk
CATOKIS (34)
2018-12-08
9
Antkowiak Zuzanna
KJ Equarius
JOHNNY (169)
2018-12-08
2018-12-08
6
Bajan Mikołaj
KJ Sokół Damasławek
2018-12-08
20
2018-12-08
5
Bajerlein Iza
bpk
GIGS KG (78)
2018-12-08
52
2018-12-08
2
Bąk Piotr
KJ Profil Piła
2018-12-08
28
Binkowska Julia
Stajnia Trzy Konie
DEJZI (82)
2018-12-08
2018-12-08
7
Birk Marta
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
DRAHMA (112)
2018-12-08
2
100
2018-12-08
10
Bohdan Julia
KJ Liljówka Stęszewko
NOKIA (199)
2018-12-08
2018-12-08
15
GARCIA (200)
2018-12-08
8
2018-12-08
Boś Alicja
bpk
2018-12-08
CHMURNY (44)
2018-12-08
33
2018-12-08
Bruska Julia
Delta Biedrusko
MIĘTUS (36)
2018-12-08
42
2018-12-08
1
Budnik Wiktoria
LKS Cwał Poznań
2018-12-08
21
SNOOPY (128)
2018-12-08
Buszczak Zuzanna
KJ Michałówka
SONATA (137)
2018-12-08
10
2018-12-08
Celmerowska Alina
KJ Michałówka
2018-12-08
4
2018-12-08
7
GENTILA (50)
2018-12-08
1
2018-12-08
16
Chlasta Oliwia
KJ Kapada Wiry
2018-12-08
42
2018-12-08
35
Chwałczyńska Maria
KJ Liljówka Stęszewko
RATINA L (197)
2018-12-08
2018-12-08
8
Cieślińska Katarzyna
LKS Cwał Poznań
MAGIK (183)
2018-12-08
1
2018-12-08
13
Czajkowska Katarzyna
Posadowskie TJ
2018-12-08
19
2018-12-08
9
2018-12-08
17
2018-12-08
18
Czaprański Bartosz
KJ Agro-Handel Śrem
SAMARA (129)
2018-12-08
26
2018-12-08
Czostek Oskar
bpk
PICCOLO (222)
2018-12-08
Dąbrowska Zuzanna
KJ Podkowa Gruszczyn
LEON (54)
2018-12-08
2018-12-08
13
Dahlke Wojciech
KJ Sokół Damasławek
2018-12-08
13
2018-12-08
1
2018-12-08
2018-12-08
30
Danielewicz Anna
bpk
2018-12-08
11
Danielewicz Roksana
bpk
CORTINA (186)
2018-12-08
33
2018-12-08
27
Dezor Inga
JUKS Mieczewo
CELINA (159)
2018-12-08
2018-12-08
5
Dreger Magdalena
KJ Stajnia z Kopytem
SELENA (155)
2018-12-08
5
2018-12-08
3
100
Dulęba Piotr
Stajnia Bogdanowo
2018-12-08
62
2018-12-08
21
Dziamska Alina
KJ Abrasives Group Jakubowo
PEGAZ (53)
2018-12-08
2018-12-08
49
Foligowska Karolina
bpk
NIWA (3)
2018-12-08
2018-12-08
41
Frołow Anastazja
LKS Cwał Poznań
PICASSO (107)
2018-12-08
2018-12-08
6
ALISZA (108)
2018-12-08
20
2018-12-08
Gabryelska Joanna
LKJ Kiekrz
RENOMA (65)
2018-12-08
14
2018-12-08
Gaca Waldemar
LZS Lech Gniezno
CRAX (145)
2018-12-08
7
COLINE (146)
2018-12-08
8
2018-12-08
1
Góralska Nikola
bpk
KAIR (52)
2018-12-08
1
2018-12-08
36
Górski Dariusz
KJ Sokół Damasławek
WANILIA (99)
2018-12-08
4
2018-12-08
Greser Elżbieta
Cwał Zakrzewo
2018-12-08
2018-12-08
6
Grygier Zuzanna
KS Jumping Events Poznań
2018-12-08
9
2018-12-08
2018-12-08
11
2018-12-08
16
Gumienna Pola
KJ Podkowa Gruszczyn
BENITO (140)
2018-12-08
7
2018-12-08
Gumienna Weronika
KJ Podkowa Gruszczyn
BRANDO (139)
2018-12-08
17
2018-12-08
Jach Klaudiusz
KJ Sokół Damasławek
2018-12-08
2018-12-08
17
ALISTER (194)
2018-12-08
2018-12-08
12
Jach Oliwia
KJ Sokół Damasławek
2018-12-08
1
2018-12-08
10
DENIS (192)
2018-12-08
12
2018-12-08
11
Jackowiak Marcelina
St. KJ Gronówka
EROZJA (144)
2018-12-08
2018-12-08
3
Janiak Julia
UKS Trójka
MONA F (89)
2018-12-08
9
2018-12-08
13
Jarczyńska Ewa
bpk
CZEREDA (147)
2018-12-08
46
2018-12-08
Jaremko Marcin
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2018-12-08
14
2018-12-08
6
Jaroszkiewicz Diana
KJ Golden Dream Łódź
2018-12-08
2018-12-08
11
Jurasz Kornelia
KJ Podkowa Gruszczyn
BATOR (133)
2018-12-08
2
2018-12-08
2
Juszczak Marek
UKS Trójka
RICO (88)
2018-12-08
Kaczmarek Patryk
St. KJ Leśna Podkowa Rychlik
2018-12-08
14
2018-12-08
4
Kamieniarz Ewa
Cwał Zakrzewo
ONTARIO (77)
2018-12-08
32
2018-12-08
30
Kantecka Anna
bpk
2018-12-08
1
2018-12-08
1
Kapała Filip
KJ Michałówka
EMICA (23)
2018-12-08
29
Kapcińska Marta
Cwał Zakrzewo
2018-12-08
1
2018-12-08
25
Karnabal Maria
KJ Podkowa Gruszczyn
2018-12-08
32
2018-12-08
1
Kasperczak Karolina
JUKS Mieczewo
TORNADO (207)
2018-12-08
2018-12-08
15
Kasprowicz Kaja
Rancho Poznań
ROSZPONKA (178)
2018-12-08
2018-12-08
26
Kaźmierczak Marta
bpk
PASJONAT (215)
2018-12-08
2018-12-08
31
Kierznowska Jagoda
KJ Sokół Damasławek
2018-12-08
34
2018-12-08
CAJERO (48)
2018-12-08
2018-12-08
3
Klatkiewicz Michał
SJ Kunowo
QUEBEC (201)
2018-12-08
1
2018-12-08
14
Klóska Sławomir
St. Grupy Nickel Poznań
STALUE (205)
2018-12-08
23
2018-12-08
9
2018-12-08
19
Klota Amelia
KJ Podkowa Gruszczyn
2018-12-08
2018-12-08
44
Kmieciak Joanna
St. KJ Gronówka
BANDERA (161)
2018-12-08
10
Kocioruba Aleksandra
UKS Trójka
2018-12-08
2018-12-08
Kołodziej Małgorzata
bpk
2018-12-08
Konarska Marta
KJ Podkowa Gruszczyn
2018-12-08
23
2018-12-08
1
Kosakowska Halina
KJ Raduszyn
BABILON (213)
2018-12-08
24
2018-12-08
37
Kosakowski Andrzej
KJ Raduszyn
CA IRA (211)
2018-12-08
21
KADET (214)
2018-12-08
1
Kostrzewska Klaudia
St. J Baborówko
IVORY ES (151)
2018-12-08
1
2018-12-08
1
2018-12-08
1
Koterwa Wiktoria
bpk
FUKSYN (13)
2018-12-08
Kowalczyk Mateusz
bpk
EMO (131)
2018-12-08
14
2018-12-08
1
200
2018-12-08
23
2018-12-08
21
Król Helena
bpk
AMON (148)
2018-12-08
33
2018-12-08
39
Kropacz Marta
JUKS Mieczewo
2018-12-08
2018-12-08
7
Krzewińska Laura
LKS Cwał Poznań
JINTERA R (190)
2018-12-08
2018-12-08
1
2018-12-08
20
Kurek Kinga
Harmony Club Owińska
ANKA (92)
2018-12-08
3
Kurp Emilia
Cwał Zakrzewo
WIVIAN (71)
2018-12-08
2018-12-08
1
Lipiecka Julia
KJ Podkowa Gruszczyn
JANOSIK (58)
2018-12-08
2
2018-12-08
11
Luboński Karol
KJ Podkowa Gruszczyn
CAREN (62)
2018-12-08
8
Łakomy Katarzyna
LKS Cwał Poznań
AMOR (119)
2018-12-08
45
2018-12-08
31
Łukaszewska Martyna
KJ Podkowa Gruszczyn
FERARI (141)
2018-12-08
2018-12-08
16
Łukaszewski Radosław
KJ Gronówka
2018-12-08
2018-12-08
61
Maciejewska Hanna
LKS Cwał Poznań
ISCO RJT (126)
2018-12-08
18
2018-12-08
Majorczyk Monika
LKJ Kiekrz - Stajnia Kalińscy
KOBI (81)
2018-12-08
37
2018-12-08
8
Malicka Julia
LKS Cwał Poznań
2018-12-08
2018-12-08
20
Mateja Maksymilian
bpk
2018-12-08
27
2018-12-08
50
Matuszczak Julia
UKS Trójka
SAKE (86)
2018-12-08
38
2018-12-08
24
Meyer Janina
bpk
NOBLOSZ (117)
2018-12-08
2018-12-08
19
Michalska Marianna
St. J Baborówko
2018-12-08
39
2018-12-08
Michniewicz Katia
Rancho Poznań
SAHARA (180)
2018-12-08
1
2018-12-08
1
Mikołajczak Emilia
KJ Rancho Poznań
AISZA (174)
2018-12-08
2018-12-08
Misiorna Jadwiga
KJ Rancho Poznań
FOKUS (172)
2018-12-08
2018-12-08
43
Młynarz Nicole
KJ Podkowa Gruszczyn
VELVET (166)
2018-12-08
40
2018-12-08
27
Modzelewska Justyna
Stajnia Rusin
2018-12-08
20
Nawrot Emilia
Cwał Zakrzewo
ROSARIA (72)
2018-12-08
2018-12-08
55
Niedźwiedź Wiktoria
LKS Cwał Poznań
JJ AVICII (114)
2018-12-08
14
2018-12-08
12
Nowak Magdalena
KJ Rancho Poznań
GENERAŁ (176)
2018-12-08
2018-12-08
54
Nowak Wiktoria
KJ Złoty Rubin Sp. z o. o. Złotkowo
2018-12-08
6
2018-12-08
4
Nowakowska Hanna
Cwał Zakrzewo
2018-12-08
4
2018-12-08
Och-Oleksy Hanna
KJ Raduszyn
CA IRA (211)
2018-12-08
35
Olejnik Przemysław
St. J Baborówko
DEJLOU (83)
2018-12-08
48
Owsińska Zofia
KJ Podkowa Gruszczyn
TESSA ME (134)
2018-12-08
1
2018-12-08
1
Pateck Olga
KJ Kociałkowa Górka
SNOOPY (128)
2018-12-08
15
2018-12-08
Pawlak Nicole
KJ Rancho Poznań
2018-12-08
16
2018-12-08
Pazucha Natalia
Cwał Zakrzewo
2018-12-08
40
2018-12-08
Perz Wiktoria
bpk
GRAL (109)
2018-12-08
2
150
2018-12-08
1
Pieńkowska Jagoda
Stajnia z Kopytem Puszczykowo
LADY (204)
2018-12-08
27
2018-12-08
64
Pierzyńska Paulina
KJ Abrasives Group Jakubowo
2018-12-08
2018-12-08
2018-12-08
1
Piotrowicz Zuzanna
KS Grand Horse
MAJOR (105)
2018-12-08
36
2018-12-08
40
Płachetka Zuzanna
KJ Hubertus Lusowo
JASAWA (185)
2018-12-08
1
2018-12-08
Pogodzińska Urszula
LKS Cwał Poznań
TRENDY (79)
2018-12-08
1
2018-12-08
5
HIDALGO (80)
2018-12-08
2018-12-08
2018-12-08
Potocka Weronika
KJ Liljówka Stęszewko
FREJKA (196)
2018-12-08
2018-12-08
3
Przybecki Michał
KJ Michałówka
ESCANTO (138)
2018-12-08
Remisz Michał
KJ Abrasives Group Jakubowo
INDIA (25)
2018-12-08
28
2018-12-08
1
Romanowska Marta
St. KJ Korona Wałcz
GOOD-DAY (154)
2018-12-08
3
50
2018-12-08
1
300
Rusek Karolina
Cwał Zakrzewo
2018-12-08
2018-12-08
12
Rychlik Grzegorz
LKS Cwał Poznań
SOFIA (7)
2018-12-08
10
Rychlik Sylwia
LKS Cwał Poznań
2018-12-08
7
Sawicka Paulina
St. J Baborówko
MILUNIA (66)
2018-12-08
2018-12-08
4
Siuda Adrianna
Harmony Club Owińska
FALCON (120)
2018-12-08
2018-12-08
10
Siuda Adrianna
Harmony Club Owińska
K-TAURYN (149)
2018-12-08
27
Skowronek Zuzanna
KJ Podkowa Gruszczyn
BILLY BOY (167)
2018-12-08
43
2018-12-08
Skrzypkowiak Wiktoria
KJ Michałówka
2018-12-08
2018-12-08
24
2018-12-08
34
Słodzinka Agnieszka
KJ Podkowa Gruszczyn
ALISTER (135)
2018-12-08
1
2018-12-08
1
Smak Magdalena
KJ Grodno-Dwor
BOHUN (64)
2018-12-08
58
2018-12-08
26
Sobańska Anna
St. J Baborówko
TYRION (163)
2018-12-08
23
2018-12-08
36
Sówka Nell
KJ Podkowa Gruszczyn
FIGARO (18)
2018-12-08
4
2018-12-08
2018-12-08
1
2018-12-08
Spendowska Adela
St. J Baborówko
2018-12-08
2018-12-08
22
Sprenger Laura
KJ Rancho Poznań
LEON M (175)
2018-12-08
1
2018-12-08
1
Staniek Aleksandra
LKJ Abaria Iwno
2018-12-08
2018-12-08
47
Starkowski Krystian
JKS Fer Więckowice
2018-12-08
1
2018-12-08
Stefaniak Paweł
Delta Biedrusko
2018-12-08
1
2018-12-08
51
2018-12-08
1
Stępniak Klara
KJ Podkowa Gruszczyn
2018-12-08
14
2018-12-08
22
Szubert Grzegorz
bpk
KORTEZ (218)
2018-12-08
59
2018-12-08
33
Szymańska Daria
KJ Sokół Damasławek
2018-12-08
14
2018-12-08
22
Szymańska Julia
KJ Profil Piła
IMAR (122)
2018-12-08
15
2018-12-08
8
Trojanowicz Borys
KJ Zagórów
HERA TS (195)
2018-12-08
14
KARINA (221)
2018-12-08
1
2018-12-08
1
Trynka Renata
KJ Gołębin Stary
2018-12-08
13
2018-12-08
4
LOANA HAB (209)
2018-12-08
4
2018-12-08
6
Tuliszkiewicz Olga
KJ Sokół Damasławek
FUNNY BOY (104)
2018-12-08
14
2018-12-08
15
Tumilewicz Patrycja
KJ Liljówka Stęszewko
2018-12-08
2018-12-08
57
Undrych Zofia
KJ Złoty Rubin
BUBA (212)
2018-12-08
2018-12-08
1
Wachowiak Paulina
KJ Agro-Handel Śrem
WERONA (111)
2018-12-08
53
2018-12-08
19
Walczak Klaudia
KJ Dragon Gniezno
CIESZYN (224)
2018-12-08
56
2018-12-08
16
MADZIK (225)
2018-12-08
65
2018-12-08
37
Walczak Zuzanna
KJ Podkowa Gruszczyn
2018-12-08
38
2018-12-08
31
Warszawski Paweł
St. J Baborówko
DELICJA (162)
2018-12-08
18
2018-12-08
12
2018-12-08
60
2018-12-08
2018-12-08
17
2018-12-08
11
Wengerek Karolina
St. KJ Gronówka
GINEWRA (46)
2018-12-08
1
2018-12-08
20
Wicenty Joanna
bpk
WASYL (158)
2018-12-08
1
2018-12-08
66
2018-12-08
2018-12-08
Wichniarek Barbara
KJ Michałówka
ZAMIRA (31)
2018-12-08
22
Widzińska Wiktoria
KJ Sokół Damasławek
CARY (51)
2018-12-08
6
2018-12-08
1
Wieczorkiewicz Anna
KJ Equarius
RUSŁAN (168)
2018-12-08
44
2018-12-08
24
Wiśniewska Julia
KJ Grodno - Dwór
2018-12-08
33
2018-12-08
Włoch January
bpk
SARA (219)
2018-12-08
5
2018-12-08
19
BOROMIR (220)
2018-12-08
2018-12-08
5
Włoch Joachim
bpk
SARA (219)
2018-12-08
13
BOROMIR (220)
2018-12-08
9
Wojciechowicz Katarzyna
Delta Biedrusko
SWING (156)
2018-12-08
31
2018-12-08
29
Woźniak Hubert
KJ Agro-Handel Śrem
HAST (182)
2018-12-08
14
2018-12-08
63
Wysoczański Filip
KJ Michałówka
SALMIN (102)
2018-12-08
18
ARES (103)
2018-12-08
5
2018-12-08
12
2018-12-08
1
Ziółek Henryk
Cwał Zakrzewo
ALADYN (70)
2018-12-08
27
2018-12-08
1
Zujewska Wiktoria
Stajnia Trzy Konie
2018-12-08
2018-12-08
Życka Maja
LKS Cwał Poznań
HOSTEL (40)
2018-12-08
20
2018-12-08
1

Number of Riders: 158

Number of Horses: 182

The sum of prizes: 900.00

Competition results developed by: TARANT EVENTS
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H112009-01, TARANT EVENTS)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl