Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZT i ZR GPA Poznań Wola
Poznań, 24.11.2018

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
256 ENTRY ACCEPTED 2018-11-22 22:50:45
2018-11-22 22:43:45
Julia Jabłońska BERGS
  • 2x 2T/Kuce/70 cm/Konkurs zwykły dla kucy wys. 70 cm (art. 238.2.1)
255 ENTRY ACCEPTED 2018-11-22 22:30:11
2018-11-22 22:25:22
Hanna Mycka EMET
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
  • 1x 5T/L/100 cm/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z natychmiastową rozgrywką wys. 100 cm (art. 238.2.2)
254 ENTRY ACCEPTED 2018-11-23 19:58:18
2018-11-22 21:16:09
Izabela Duda CANTATRICE
  • 2x 6Rb/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
253 ENTRY ACCEPTED 2018-11-23 20:00:12
2018-11-22 21:14:44
Sara Szczot KOSTA BRAWA
  • 1x 6Rb/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
252 ENTRY ACCEPTED 2018-11-22 22:19:08
2018-11-22 20:40:13
Magdalena Dreger ORLANDO B
  • 1x 6Rb/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
251 ENTRY ACCEPTED 2018-11-22 19:56:21
2018-11-22 19:32:14
Joanna Chruściewicz LARRON'S SON
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy N wys. 120 cm (art. 274.5.6) każda para jedzie drugą fazę
250 ENTRY ACCEPTED 2018-11-22 19:56:23
2018-11-22 19:30:14
Joanna Chruściewicz RIKI-MITA
  • 1x 6Rb/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
249 ENTRY ACCEPTED 2018-11-22 19:56:25
2018-11-22 19:28:01
Joanna Chruściewicz CASCORADO
  • 2x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
248 ENTRY ACCEPTED 2018-11-22 22:30:13
2018-11-22 19:04:51
Wiktoria Czyżewska WICHER
  • 2x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności mini LL wys. 60 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
247 ENTRY ACCEPTED 2018-11-22 15:54:17
2018-11-22 15:44:32
Maksymilian Mateja JULIUSZ CEZAR
  • 2x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
246 ENTRY ACCEPTED 2018-11-24 13:16:03
2018-11-22 15:29:56
Katarzyna Czajkowska JULISZ CEZAR
  • 1x 5T/L/100 cm/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z natychmiastową rozgrywką wys. 100 cm (art. 238.2.2)
245 ENTRY ACCEPTED 2018-11-22 15:54:21
2018-11-22 15:20:25
Agata Degórska DYM
  • 2x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności mini LL wys. 60 cm (art. 238.1.1)
244 ENTRY ACCEPTED 2018-11-22 15:54:23
2018-11-22 14:47:40
Magdalena Dreger SELENA
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy N wys. 120 cm (art. 274.5.6) każda para jedzie drugą fazę
243 ENTRY ACCEPTED 2018-11-22 13:35:27
2018-11-22 11:50:18
Marcelina Rydlichowska CALIDAN
  • 2x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
242 ENTRY ACCEPTED 2018-11-22 13:35:29
2018-11-22 11:36:47
Wiktoria Frandzelska POKER
  • 1x 5T/L/100 cm/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z natychmiastową rozgrywką wys. 100 cm (art. 238.2.2)
  • 1x 6Rb/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
241 ENTRY ACCEPTED 2018-11-22 13:35:31
2018-11-22 11:35:17
Julia Kamińska DAKOTA
  • 2x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności mini LL wys. 60 cm (art. 238.1.1)
240 ENTRY ACCEPTED 2018-11-22 13:35:33
2018-11-22 11:31:13
Zofia Szymaniak LANDOSKA A
  • 2x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
239 ENTRY ACCEPTED 2018-11-22 13:35:35
2018-11-22 11:27:44
Nikola Panarowicz MAROKO
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
  • 1x 6Ra/LL/90 cm/Konkurs dokładności L wys. 90 cm (art. 238.1.1)
238 ENTRY ACCEPTED 2018-11-22 13:35:39
2018-11-22 10:24:49
Bogusz Dąbrowski TISSU S
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy N wys. 120 cm (art. 274.5.6) każda para jedzie drugą fazę
237 ENTRY ACCEPTED 2018-11-22 13:35:41
2018-11-22 08:20:44
Joachim Włoch SARA
  • 1x 1T/Kuce/55 cm/Konkurs zwykły dla kucy wys. 55 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 2T/Kuce/70 cm/Konkurs zwykły dla kucy wys. 70 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności mini LL wys. 60 cm (art. 238.1.1)
236 ENTRY ACCEPTED 2018-11-22 13:35:43
2018-11-22 08:18:59
January Włoch BOROMIR
  • 1x 2T/Kuce/70 cm/Konkurs zwykły dla kucy wys. 70 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności mini LL wys. 60 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
235 ENTRY ACCEPTED 2018-11-22 08:02:04
2018-11-22 06:46:27
Hanna Och-Oleksy CA IRA
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
234 ENTRY ACCEPTED 2018-11-22 08:02:06
2018-11-22 06:45:39
Andrzej Kosakowski CA IRA
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
233 ENTRY ACCEPTED 2018-11-22 08:02:09
2018-11-22 06:43:35
Aleksandra Andrzejewska MARCOWY WALC
  • 2x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
231 ENTRY ACCEPTED 2018-11-22 08:02:14
2018-11-21 23:24:24
Anna Sobańska TYRION
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
  • 1x 5T/L/100 cm/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z natychmiastową rozgrywką wys. 100 cm (art. 238.2.2)
230 ENTRY ACCEPTED 2018-11-22 08:02:16
2018-11-21 23:16:25
Anna Sobańska JODCASALL A-Z
  • 2x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
229 ENTRY ACCEPTED 2018-11-22 08:02:19
2018-11-21 23:05:46
Martyna Radowicz ADELA
  • 2x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności mini LL wys. 60 cm (art. 238.1.1)
228 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 21:45:42
2018-11-21 21:08:55
Grzegorz Szubert KORTEZ
  • 2x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
227 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 21:44:24
2018-11-21 21:02:47
Zuzanna Tuliszkiewicz WASYL
  • 2x 1T/Kuce/55 cm/Konkurs zwykły dla kucy wys. 55 cm (art. 238.2.1)
226 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 20:49:38
2018-11-21 20:17:55
Jacek Muraczewski ARIA
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy N wys. 120 cm (art. 274.5.6) każda para jedzie drugą fazę
225 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 20:05:02
2018-11-21 19:54:32
Kaja Korbalewska CRAZY QUEEN
  • 1x 6Rb/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
224 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 18:24:26
2018-11-21 16:14:16
Karolina Porzuckowiak NEVER MIND 22
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy N wys. 120 cm (art. 274.5.6) każda para jedzie drugą fazę
223 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 18:24:36
2018-11-21 16:13:25
Karolina Porzuckowiak LANDARCO
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy N wys. 120 cm (art. 274.5.6) każda para jedzie drugą fazę
222 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 20:07:34
2018-11-21 15:46:22
Marianna Michalska THE DOCTOR
  • 2x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
221 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 15:48:01
2018-11-21 15:31:29
Sławomir Klóska CHACARTA
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy N wys. 120 cm (art. 274.5.6) każda para jedzie drugą fazę
220 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 15:29:13
2018-11-21 15:22:11
Anna Wiącek RAVEN
  • 2x 6Rb/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
219 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 15:29:19
2018-11-21 15:19:32
Sławomir Klóska BADOLAN
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
218 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 15:29:21
2018-11-21 15:16:56
Sławomir Klóska COCO GOLD
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
217 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 15:29:23
2018-11-21 15:12:22
Sławomir Klóska STALUE
  • 2x 6Rb/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
216 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 15:29:25
2018-11-21 15:07:16
Karolina Derc GRAND
  • 2x 6Rb/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
215 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 15:29:27
2018-11-21 10:58:26
Adrianna Grzegorek CONGO AK
  • 2x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
214 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 09:51:19
2018-11-21 09:16:02
Wiktoria Łozowska WILD HUNTER
  • 1x 6Rb/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
213 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 09:51:21
2018-11-21 09:15:06
Wiktoria Łozowska K-1 VAN DE KATTEVENNEN Z
  • 2x 6Rb/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
212 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 09:51:22
2018-11-21 09:14:09
Vitalii Charadnik CHANTILLY
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy N wys. 120 cm (art. 274.5.6) każda para jedzie drugą fazę
  • 1x 9R/N/120 cm/Konkurs dokładności N wys. 120 cm (art. 238.1.1)
211 ENTRY ACCEPTED 2018-11-23 09:23:49
2018-11-21 09:13:41
Vitalii Charadnik ONAGADORI RED WINE
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy N wys. 120 cm (art. 274.5.6) każda para jedzie drugą fazę
210 ENTRY ACCEPTED 2018-11-23 09:24:01
2018-11-21 09:12:53
Vitalii Charadnik JOYRIDE
  • 2x 6Rb/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
209 ENTRY ACCEPTED 2018-11-23 09:24:14
2018-11-21 09:12:22
Vitalii Charadnik BARCELONA
  • 2x 6Rb/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
208 ENTRY ACCEPTED 2018-11-23 09:24:34
2018-11-21 09:11:26
Mikołaj Kownacki COUNTRYMAN
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy N wys. 120 cm (art. 274.5.6) każda para jedzie drugą fazę
207 ENTRY ACCEPTED 2018-11-23 09:25:08
2018-11-21 09:10:30
Mikołaj Kownacki VAINAVI
  • 1x 6Rb/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
206 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 06:57:03
2018-11-20 22:22:08
Barbara Wichniarek ZAMIRA
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
  • 1x 5T/L/100 cm/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z natychmiastową rozgrywką wys. 100 cm (art. 238.2.2)
205 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 21:22:18
2018-11-20 20:56:15
Nell Sówka FIGARO
  • 2x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
204 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 21:20:48
2018-11-20 20:39:19
Janusz Kiciński CUIDAMME
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy N wys. 120 cm (art. 274.5.6) każda para jedzie drugą fazę
203 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 21:19:54
2018-11-20 20:35:50
Kinga Ryszczyńska EDORAS
  • 1x 6Rb/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
202 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 20:15:25
2018-11-20 20:06:38
Joanna Kopania MARIHUANA
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy N wys. 120 cm (art. 274.5.6) każda para jedzie drugą fazę
201 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 20:15:01
2018-11-20 20:05:59
Joanna Kopania ANBAJ DU ROUET
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy N wys. 120 cm (art. 274.5.6) każda para jedzie drugą fazę
200 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 20:14:33
2018-11-20 14:46:28
Michał Remisz LARICA
  • 1x 5T/L/100 cm/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z natychmiastową rozgrywką wys. 100 cm (art. 238.2.2)
199 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 20:14:00
2018-11-20 14:42:50
Michał Remisz INDIA
  • 1x 5T/L/100 cm/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z natychmiastową rozgrywką wys. 100 cm (art. 238.2.2)
198 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 20:13:11
2018-11-20 14:29:13
Klementyna Rennert PASJONATA ARNI
  • 2x 2T/Kuce/70 cm/Konkurs zwykły dla kucy wys. 70 cm (art. 238.2.1)
197 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 20:10:39
2018-11-20 13:48:09
Paulina Wachowiak WERONA
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
  • 1x 5T/L/100 cm/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z natychmiastową rozgrywką wys. 100 cm (art. 238.2.2)
196 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 20:09:17
2018-11-20 13:47:15
Paulina Wachowiak LUCY
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
  • 1x 5T/L/100 cm/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z natychmiastową rozgrywką wys. 100 cm (art. 238.2.2)
195 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 20:08:14
2018-11-20 13:42:57
Zuzanna Płachetka JASAWA
  • 2x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności mini LL wys. 60 cm (art. 238.1.1)
194 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 20:06:23
2018-11-20 13:28:45
Aleksandra Trojanowicz LUMEN
  • 2x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
193 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 20:05:00
2018-11-20 11:56:36
Martyna Łukaszewska KARINKA
  • 1x 1T/Kuce/55 cm/Konkurs zwykły dla kucy wys. 55 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 2T/Kuce/70 cm/Konkurs zwykły dla kucy wys. 70 cm (art. 238.2.1)
192 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 20:03:59
2018-11-20 11:42:06
Martyna Łukaszewska FERARI
  • 1x 1T/Kuce/55 cm/Konkurs zwykły dla kucy wys. 55 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 2T/Kuce/70 cm/Konkurs zwykły dla kucy wys. 70 cm (art. 238.2.1)
191 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 20:03:30
2018-11-20 11:39:05
Antoni Śliwiński APLA
  • 2x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
190 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 20:02:40
2018-11-20 10:32:14
Sandra Łukasik CARTINA L
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy N wys. 120 cm (art. 274.5.6) każda para jedzie drugą fazę
189 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 10:08:09
2018-11-20 09:44:11
Maksymilian Mateja RUDE SUNSHINE
  • 2x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
188 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 10:08:11
2018-11-20 09:43:10
Katarzyna Czajkowska RUDE SUNSHINE
  • 1x 5T/L/100 cm/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z natychmiastową rozgrywką wys. 100 cm (art. 238.2.2)
187 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 10:08:13
2018-11-20 09:21:18
Borys Trojanowicz HERA TS
  • 1x 5T/L/100 cm/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z natychmiastową rozgrywką wys. 100 cm (art. 238.2.2)
186 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 08:19:43
2018-11-19 23:15:34
Jakub Adamski BEQUICK
  • 2x 6Rb/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
184 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 22:42:30
2018-11-19 22:26:10
Klaudiusz Jach BLACK JACK
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy N wys. 120 cm (art. 274.5.6) każda para jedzie drugą fazę
  • 1x 9R/N/120 cm/Konkurs dokładności N wys. 120 cm (art. 238.1.1)
183 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 22:42:07
2018-11-19 22:25:44
Klaudiusz Jach PRINS HANS
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy N wys. 120 cm (art. 274.5.6) każda para jedzie drugą fazę
  • 1x 9R/N/120 cm/Konkurs dokładności N wys. 120 cm (art. 238.1.1)
182 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 22:41:39
2018-11-19 22:25:11
Klaudiusz Jach NOBEL VAN DORPERHEIDE
  • 2x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
181 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 22:39:30
2018-11-19 22:23:07
Wiktoria Skrzypkowiak EVER FOR LUCK
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
  • 1x 5T/L/100 cm/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z natychmiastową rozgrywką wys. 100 cm (art. 238.2.2)
180 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 22:37:36
2018-11-19 22:15:32
Klaudiusz Jach WELLA
  • 2x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
179 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 22:35:41
2018-11-19 22:14:25
Klaudiusz Jach ALISTER
  • 2x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
178 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 22:34:01
2018-11-19 22:13:46
Klaudiusz Jach DENIS
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy N wys. 120 cm (art. 274.5.6) każda para jedzie drugą fazę
177 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 22:33:27
2018-11-19 22:12:36
Oliwia Jach MALAWAL
  • 2x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
176 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 22:32:21
2018-11-19 22:11:23
Oliwia Jach ZANTOS HBC
  • 1x 5T/L/100 cm/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z natychmiastową rozgrywką wys. 100 cm (art. 238.2.2)
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
175 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 22:31:43
2018-11-19 22:10:19
Oliwia Jach DENIS
  • 1x 5T/L/100 cm/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z natychmiastową rozgrywką wys. 100 cm (art. 238.2.2)
174 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 21:52:39
2018-11-19 21:43:31
Piotr Frąckowiak PENGO
  • 2x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
173 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 21:52:15
2018-11-19 21:42:14
Piotr Frąckowiak DARLA
  • 1x 6Rb/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
172 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 21:51:18
2018-11-19 21:18:35
Aleksander Dur TINA
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
  • 1x 5T/L/100 cm/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z natychmiastową rozgrywką wys. 100 cm (art. 238.2.2)
171 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 21:50:51
2018-11-19 21:16:16
Aleksander Dur WISARDA
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
  • 1x 5T/L/100 cm/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z natychmiastową rozgrywką wys. 100 cm (art. 238.2.2)
170 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 21:49:47
2018-11-19 21:14:56
Monika Kurstak Cwynar ALMERA
  • 2x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności mini LL wys. 60 cm (art. 238.1.1)
168 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 21:45:27
2018-11-19 20:15:25
Natalia Ciecierska TAJFUN
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
  • 1x 5T/L/100 cm/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z natychmiastową rozgrywką wys. 100 cm (art. 238.2.2)
167 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 21:44:55
2018-11-19 18:45:51
Paweł Stefaniak REGRANDA S
  • 2x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności mini LL wys. 60 cm (art. 238.1.1)
166 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 21:44:26
2018-11-19 18:29:49
Tomasz Gogołek SANTORINI
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy N wys. 120 cm (art. 274.5.6) każda para jedzie drugą fazę
165 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 21:43:58
2018-11-19 16:42:57
Daria Krawczykowska GRANADA
  • 2x 6Rb/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
164 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 15:25:29
2018-11-19 14:15:55
Kinga Kurek ANKA
  • 1x 5T/L/100 cm/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z natychmiastową rozgrywką wys. 100 cm (art. 238.2.2)
163 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 15:25:35
2018-11-19 13:28:54
Jan Szymczak KOPE
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy N wys. 120 cm (art. 274.5.6) każda para jedzie drugą fazę
162 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 15:25:38
2018-11-19 13:23:27
Katarzyna Wojciechowicz SWING
  • 1x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności mini LL wys. 60 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
161 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 15:25:47
2018-11-19 13:09:19
Julia Bruska MIĘTUS
  • 2x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności mini LL wys. 60 cm (art. 238.1.1)
160 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 15:25:50
2018-11-19 12:08:57
Jagoda Kierznowska NANDO SUPER
  • 1x 2T/Kuce/70 cm/Konkurs zwykły dla kucy wys. 70 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
159 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 15:25:52
2018-11-19 11:30:45
Magdalena Szymańska KWARTA
  • 1x 5T/L/100 cm/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z natychmiastową rozgrywką wys. 100 cm (art. 238.2.2)
  • 1x 6Rb/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
158 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 15:25:54
2018-11-19 11:28:14
Paulina Pierzyńska T. GOLDQUIDAME Z
  • 1x 6Rb/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
157 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 15:25:56
2018-11-19 11:27:34
Paulina Pierzyńska GOLDQUIDAME
  • 1x 6Ra/LL/90 cm/Konkurs dokładności L wys. 90 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 6Rb/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
156 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 15:25:58
2018-11-19 09:54:04
Wiktoria Niedźwiedź JJ AVICII
  • 1x 6Rb/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
155 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 09:25:29
2018-11-19 09:07:46
Agnieszka Belter KRUPIER
  • 2x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności mini LL wys. 60 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
154 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 09:25:31
2018-11-19 08:41:39
Patryk Kaczmarek LAMBORGHINI
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy N wys. 120 cm (art. 274.5.6) każda para jedzie drugą fazę
153 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 09:25:32
2018-11-19 08:12:34
Łukasz Smoczyk RODEZJA
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy N wys. 120 cm (art. 274.5.6) każda para jedzie drugą fazę
152 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 09:25:34
2018-11-19 08:11:49
Łukasz Smoczyk GEST
  • 1x 6Rb/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
151 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 09:25:36
2018-11-19 08:11:14
Łukasz Smoczyk CZARNA PERŁA
  • 2x 6Rb/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
150 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 09:25:38
2018-11-19 08:10:35
Witold Nowakowski SOLAR
  • 2x 6Ra/LL/90 cm/Konkurs dokładności L wys. 90 cm (art. 238.1.1)
149 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 09:25:39
2018-11-19 07:21:59
Julia Malicka LITTLE ART
  • 1x 5T/L/100 cm/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z natychmiastową rozgrywką wys. 100 cm (art. 238.2.2)
  • 1x 6Rb/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
148 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 18:24:39
2018-11-18 22:16:17
Jagoda Ciebiada GREVIOUS
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
  • 1x 5T/L/100 cm/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z natychmiastową rozgrywką wys. 100 cm (art. 238.2.2)
147 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 09:25:42
2018-11-18 21:20:40
Alina Celmerowska GENTILA
  • 1x 6Rb/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
146 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 09:25:44
2018-11-18 21:19:24
Alina Celmerowska CAVALDOS
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy N wys. 120 cm (art. 274.5.6) każda para jedzie drugą fazę
145 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 09:25:46
2018-11-18 19:50:15
Marcelina Jackowiak COAST PLAYER SEGURET
  • 1x 2T/Kuce/70 cm/Konkurs zwykły dla kucy wys. 70 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
144 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 09:25:48
2018-11-18 19:49:02
Julia Pięta MARCOS
  • 2x 6Ra/LL/90 cm/Konkurs dokładności L wys. 90 cm (art. 238.1.1)
143 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 09:25:56
2018-11-18 19:47:53
Marcelina Jackowiak EROZJA
  • 1x 2T/Kuce/70 cm/Konkurs zwykły dla kucy wys. 70 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
142 ENTRY ACCEPTED 2018-11-18 19:31:28
2018-11-18 19:06:23
Ewa Koper TRIPLE SPEED
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
  • 1x 5T/L/100 cm/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z natychmiastową rozgrywką wys. 100 cm (art. 238.2.2)
141 ENTRY ACCEPTED 2018-11-18 19:31:15
2018-11-18 19:05:20
Zuzanna Bukowska PRINCESSA
  • 1x 5T/L/100 cm/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z natychmiastową rozgrywką wys. 100 cm (art. 238.2.2)
  • 1x 6Rb/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
140 ENTRY ACCEPTED 2018-11-18 19:31:13
2018-11-18 19:00:35
Tomasz Gogołek WAWEL
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy N wys. 120 cm (art. 274.5.6) każda para jedzie drugą fazę
139 ENTRY ACCEPTED 2018-11-18 19:31:12
2018-11-18 18:52:05
Piotr Bąk GRANDINA
  • 1x 5T/L/100 cm/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z natychmiastową rozgrywką wys. 100 cm (art. 238.2.2)
  • 1x 6Rb/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
138 ENTRY ACCEPTED 2018-11-18 19:31:09
2018-11-18 18:20:04
Roksana Oczki ISQA
  • 2x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
  • 1x 5T/L/100 cm/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z natychmiastową rozgrywką wys. 100 cm (art. 238.2.2)
137 ENTRY ACCEPTED 2018-11-18 19:31:08
2018-11-18 18:17:08
Wiktoria Choińska ATLANTIC MAGIC
  • 2x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności mini LL wys. 60 cm (art. 238.1.1)
136 ENTRY ACCEPTED 2018-11-18 19:31:07
2018-11-18 18:08:23
Karol Jarosz BAGDAD
  • 2x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności mini LL wys. 60 cm (art. 238.1.1)
135 ENTRY ACCEPTED 2018-11-18 19:31:05
2018-11-18 18:00:24
Emilia Sopot OLIWKA
  • 2x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności mini LL wys. 60 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
134 ENTRY ACCEPTED 2018-11-18 19:31:05
2018-11-18 17:44:38
Adela Spendowska LORD HARRY
  • 2x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
132 ENTRY ACCEPTED 2018-11-18 19:31:02
2018-11-18 10:00:05
Katarzyna Cieślińska MAGIK
  • 1x 6Rb/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
131 ENTRY ACCEPTED 2018-11-18 19:31:01
2018-11-18 08:03:30
Aleksandra Grzybkowska ZARETINO
  • 1x 6Rb/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
130 ENTRY ACCEPTED 2018-11-18 19:35:42
2018-11-18 07:38:51
Olga Tuliszkiewicz LUKRECJA
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy N wys. 120 cm (art. 274.5.6) każda para jedzie drugą fazę
  • 1x 9R/N/120 cm/Konkurs dokładności N wys. 120 cm (art. 238.1.1)
129 ENTRY ACCEPTED 2018-11-18 19:30:58
2018-11-18 07:37:24
Agata Dahlke FUNNY BOY
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
128 ENTRY ACCEPTED 2018-11-18 19:30:55
2018-11-18 07:35:36
Olga Tuliszkiewicz FUNNY BOY
  • 1x 6Rb/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
127 ENTRY ACCEPTED 2018-11-18 00:01:38
2018-11-17 22:06:08
Eliza Jakubowska IBERADO M
  • 1x 1T/Kuce/55 cm/Konkurs zwykły dla kucy wys. 55 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 2T/Kuce/70 cm/Konkurs zwykły dla kucy wys. 70 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności mini LL wys. 60 cm (art. 238.1.1)
126 ENTRY ACCEPTED 2018-11-18 00:01:40
2018-11-17 21:43:28
Klaudia Kostrzewska SONJAHOFS UNITAS
  • 1x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności mini LL wys. 60 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
125 ENTRY ACCEPTED 2018-11-18 00:01:43
2018-11-17 21:41:47
Klaudia Kostrzewska IVORY ES
  • 2x 6Ra/LL/90 cm/Konkurs dokładności L wys. 90 cm (art. 238.1.1)
124 ENTRY ACCEPTED 2018-11-18 00:01:45
2018-11-17 21:12:34
Emilia Koziczak SYNERGIA
  • 1x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności mini LL wys. 60 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
123 ENTRY ACCEPTED 2018-11-18 00:01:47
2018-11-17 20:52:28
Piotr Bąk GRETA
  • 2x 6Ra/LL/90 cm/Konkurs dokładności L wys. 90 cm (art. 238.1.1)
122 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 20:29:42
2018-11-17 19:38:14
Grzegorz Szubert SUAREZ
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
  • 1x 5T/L/100 cm/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z natychmiastową rozgrywką wys. 100 cm (art. 238.2.2)
121 ENTRY ACCEPTED 2018-11-18 00:01:53
2018-11-17 19:09:54
Patrycja Czaplewska OMINA
  • 1x 6Ra/LL/90 cm/Konkurs dokładności L wys. 90 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 6Rb/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
120 ENTRY ACCEPTED 2018-11-17 18:32:21
2018-11-17 16:09:52
Karolina Galant APACHI
  • 2x 1T/Kuce/55 cm/Konkurs zwykły dla kucy wys. 55 cm (art. 238.2.1)
119 ENTRY ACCEPTED 2018-11-17 18:32:24
2018-11-17 16:05:16
Amelia Tomczyk ARA
  • 2x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności mini LL wys. 60 cm (art. 238.1.1)
118 ENTRY ACCEPTED 2018-11-17 18:32:28
2018-11-17 16:04:49
Amelia Hanczewska-Grycza FIGARO
  • 2x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności mini LL wys. 60 cm (art. 238.1.1)
117 ENTRY ACCEPTED 2018-11-17 18:32:31
2018-11-17 12:45:45
Sylwia Rychlik FLORENTINA
  • 2x 6Rb/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
116 ENTRY ACCEPTED 2018-11-17 18:32:33
2018-11-17 12:31:02
Dominika Henzel ROSANNA
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy N wys. 120 cm (art. 274.5.6) każda para jedzie drugą fazę
115 ENTRY ACCEPTED 2018-11-17 18:32:36
2018-11-17 12:29:37
Dominika Henzel TIFFANY
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy N wys. 120 cm (art. 274.5.6) każda para jedzie drugą fazę
113 ENTRY ACCEPTED 2018-11-17 18:32:39
2018-11-17 12:12:22
Agata Dahlke IELVE
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy N wys. 120 cm (art. 274.5.6) każda para jedzie drugą fazę
112 ENTRY ACCEPTED 2018-11-17 18:32:42
2018-11-17 11:46:06
Jagoda Bukczyńska P-LUSI
  • 2x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności mini LL wys. 60 cm (art. 238.1.1)
111 ENTRY ACCEPTED 2018-11-17 18:32:44
2018-11-17 11:45:10
Maria Melerowicz GRANDO B
  • 2x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności mini LL wys. 60 cm (art. 238.1.1)
110 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 20:05:03
2018-11-17 02:50:57
Julia Krupińska LANTANA
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
  • 1x 5T/L/100 cm/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z natychmiastową rozgrywką wys. 100 cm (art. 238.2.2)
109 ENTRY ACCEPTED 2018-11-16 22:59:49
2018-11-16 19:20:59
Katarzyna Rutkowska LOCARNO
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy N wys. 120 cm (art. 274.5.6) każda para jedzie drugą fazę
108 ENTRY ACCEPTED 2018-11-16 22:59:52
2018-11-16 18:26:01
Kornelia Smura DIE KLEINE LADY
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy N wys. 120 cm (art. 274.5.6) każda para jedzie drugą fazę
107 ENTRY ACCEPTED 2018-11-16 22:59:54
2018-11-16 17:50:20
Wiktoria Dukarska LAMPART
  • 2x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
106 ENTRY ACCEPTED 2018-11-16 22:59:57
2018-11-16 17:00:20
Patrycja Zubko LORD VULKAN
  • 1x 6Rb/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
104 ENTRY ACCEPTED 2018-11-16 13:36:44
2018-11-16 11:34:16
Marek Mączyński KORA
  • 2x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności mini LL wys. 60 cm (art. 238.1.1)
103 ENTRY ACCEPTED 2018-11-23 19:57:35
2018-11-16 11:31:13
Sylwia Grodziska LORETTA
  • 2x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
102 ENTRY ACCEPTED 2018-11-16 13:36:48
2018-11-16 11:29:55
Monika Kardach BODRUM L
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
  • 1x 5T/L/100 cm/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z natychmiastową rozgrywką wys. 100 cm (art. 238.2.2)
101 ENTRY ACCEPTED 2018-11-16 13:36:52
2018-11-16 11:25:21
Marta Kapcińska ARTEMIDA
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
  • 1x 5T/L/100 cm/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z natychmiastową rozgrywką wys. 100 cm (art. 238.2.2)
100 ENTRY ACCEPTED 2018-11-16 13:36:53
2018-11-16 11:24:24
Martyna Koczorowska WIVIAN
  • 2x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
99 ENTRY ACCEPTED 2018-11-16 13:36:56
2018-11-16 11:23:08
Nikola Klimecka PASJA MA LEONSIO
  • 1x 1T/Kuce/55 cm/Konkurs zwykły dla kucy wys. 55 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 2T/Kuce/70 cm/Konkurs zwykły dla kucy wys. 70 cm (art. 238.2.1)
98 ENTRY ACCEPTED 2018-11-16 13:36:57
2018-11-16 11:21:36
Emilia Nawrot ROSARIA
  • 2x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
97 ENTRY ACCEPTED 2018-11-16 13:36:59
2018-11-16 11:16:22
Ewa Kamieniarz ONTARIO
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
  • 1x 5T/L/100 cm/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z natychmiastową rozgrywką wys. 100 cm (art. 238.2.2)
96 ENTRY ACCEPTED 2018-11-16 13:37:02
2018-11-16 10:23:21
Monika Andrzejewska CATOKIS
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
  • 1x 5T/L/100 cm/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z natychmiastową rozgrywką wys. 100 cm (art. 238.2.2)
95 ENTRY ACCEPTED 2018-11-16 13:37:04
2018-11-16 08:46:50
Karol Luboński CAREN
  • 2x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
94 ENTRY ACCEPTED 2018-11-16 13:37:06
2018-11-16 08:46:05
Amelia Klota JINGLE BOY
  • 2x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
  • 1x 5T/L/100 cm/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z natychmiastową rozgrywką wys. 100 cm (art. 238.2.2)
93 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 19:29:52
2018-11-16 08:42:50
Zuzanna Dąbrowska LEON
  • 2x 1T/Kuce/55 cm/Konkurs zwykły dla kucy wys. 55 cm (art. 238.2.1)
92 ENTRY ACCEPTED 2018-11-15 22:33:05
2018-11-15 22:32:12
Emilia Kasprzak LORETTA B
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy N wys. 120 cm (art. 274.5.6) każda para jedzie drugą fazę
91 ENTRY ACCEPTED 2018-11-15 22:02:24
2018-11-15 21:41:58
Paulina Sawicka MILUNIA
  • 2x 2T/Kuce/70 cm/Konkurs zwykły dla kucy wys. 70 cm (art. 238.2.1)
90 ENTRY ACCEPTED 2018-11-15 22:06:09
2018-11-15 21:20:40
Bartosz Czaprański SAMARA
  • 2x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
89 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 18:18:44
2018-11-15 21:16:31
Bartosz Czaprański VASCO
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy N wys. 120 cm (art. 274.5.6) każda para jedzie drugą fazę
88 ENTRY ACCEPTED 2018-11-15 22:13:59
2018-11-15 21:15:33
Marcin Jaremko JAMAICA VAN'T VALKENHOF
  • 1x 6Rb/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
87 ENTRY ACCEPTED 2018-11-15 22:18:04
2018-11-15 18:43:39
Michał Pol AKMA
  • 2x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
86 ENTRY ACCEPTED 2018-11-15 22:20:48
2018-11-15 18:31:20
Michał Pol HARDY
  • 2x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
85 ENTRY ACCEPTED 2018-11-15 21:53:07
2018-11-15 17:18:24
Anastazja Frołow PICASSO
  • 1x 2T/Kuce/70 cm/Konkurs zwykły dla kucy wys. 70 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności mini LL wys. 60 cm (art. 238.1.1)
84 ENTRY ACCEPTED 2018-11-15 21:53:04
2018-11-15 17:17:37
Anastazja Frołow ALISZA
  • 1x 2T/Kuce/70 cm/Konkurs zwykły dla kucy wys. 70 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności mini LL wys. 60 cm (art. 238.1.1)
83 ENTRY ACCEPTED 2018-11-15 21:53:01
2018-11-15 15:20:16
Katarzyna Laskowska LITTLE CARTIER
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy N wys. 120 cm (art. 274.5.6) każda para jedzie drugą fazę
82 ENTRY ACCEPTED 2018-11-15 21:52:56
2018-11-15 15:15:43
Katarzyna Laskowska LUCAS
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy N wys. 120 cm (art. 274.5.6) każda para jedzie drugą fazę
81 ENTRY ACCEPTED 2018-11-15 21:52:46
2018-11-15 14:46:26
Iza Bajerlein GIGS KG
  • 2x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
80 ENTRY ACCEPTED 2018-11-14 21:29:49
2018-11-14 19:16:22
Urszula Pogodzińska HIDALGO
  • 1x 2T/Kuce/70 cm/Konkurs zwykły dla kucy wys. 70 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności mini LL wys. 60 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
79 ENTRY ACCEPTED 2018-11-14 21:29:51
2018-11-14 19:15:38
Urszula Pogodzińska TRENDY
  • 2x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
78 ENTRY ACCEPTED 2018-11-14 21:29:53
2018-11-14 11:59:02
Justyna Modzelewska AFRODYTA
  • 1x 5T/L/100 cm/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z natychmiastową rozgrywką wys. 100 cm (art. 238.2.2)
77 ENTRY ACCEPTED 2018-11-14 21:29:55
2018-11-14 11:37:32
Zuzanna Skowronek BILLY BOY
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
  • 1x 5T/L/100 cm/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z natychmiastową rozgrywką wys. 100 cm (art. 238.2.2)
76 ENTRY ACCEPTED 2018-11-14 21:30:01
2018-11-14 09:57:42
Vesna Wojtaszek NEKTON PLUS
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy N wys. 120 cm (art. 274.5.6) każda para jedzie drugą fazę
  • 1x 9R/N/120 cm/Konkurs dokładności N wys. 120 cm (art. 238.1.1)
75 ENTRY ACCEPTED 2018-11-14 07:19:49
2018-11-14 07:08:45
Paula Kosiba BELLA LA LUNA
  • 1x 5T/L/100 cm/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z natychmiastową rozgrywką wys. 100 cm (art. 238.2.2)
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
74 ENTRY ACCEPTED 2018-11-13 23:13:14
2018-11-13 23:10:07
Joanna Gabryelska RENOMA
  • 2x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
72 ENTRY ACCEPTED 2018-11-13 21:05:51
2018-11-13 20:37:11
Monika Majorczyk KOBI
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
  • 1x 5T/L/100 cm/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z natychmiastową rozgrywką wys. 100 cm (art. 238.2.2)
69 ENTRY ACCEPTED 2018-11-13 21:05:43
2018-11-13 14:27:36
Filip Kapała ERR-CHARGER
  • 1x 5T/L/100 cm/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z natychmiastową rozgrywką wys. 100 cm (art. 238.2.2)
68 ENTRY ACCEPTED 2018-11-13 21:05:40
2018-11-13 14:25:45
Amelia Ładziak TOP GUN
  • 2x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
67 ENTRY ACCEPTED 2018-11-13 21:05:36
2018-11-13 12:15:23
Mikołaj Bajan SOLARIS M
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy N wys. 120 cm (art. 274.5.6) każda para jedzie drugą fazę
61 ENTRY ACCEPTED 2018-11-12 23:42:03
2018-11-12 21:02:48
Michał Przybecki ESTLIO
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
  • 1x 5T/L/100 cm/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z natychmiastową rozgrywką wys. 100 cm (art. 238.2.2)
60 ENTRY ACCEPTED 2018-11-12 23:42:01
2018-11-12 21:01:44
Michał Przybecki CALVADOS
  • 2x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
59 ENTRY ACCEPTED 2018-11-12 23:41:58
2018-11-12 21:00:33
Madison Kabacińska WINNIE THE POOH
  • 2x 2T/Kuce/70 cm/Konkurs zwykły dla kucy wys. 70 cm (art. 238.2.1)
58 ENTRY ACCEPTED 2018-11-12 23:41:55
2018-11-12 20:59:11
Weronika Jęchorek WANGA
  • 2x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
57 ENTRY ACCEPTED 2018-11-12 23:41:53
2018-11-12 20:56:55
Aleksandra Nazar WITO CORLEONE
  • 1x 5T/L/100 cm/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z natychmiastową rozgrywką wys. 100 cm (art. 238.2.2)
56 ENTRY ACCEPTED 2018-11-12 23:41:49
2018-11-12 20:54:17
Zuzanna Buszczak SONATA
  • 2x 2T/Kuce/70 cm/Konkurs zwykły dla kucy wys. 70 cm (art. 238.2.1)
55 ENTRY ACCEPTED 2018-11-12 23:41:45
2018-11-12 20:51:47
Sandra Hochschulz CARINA BAJU F
  • 2x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
54 ENTRY ACCEPTED 2018-11-12 23:41:43
2018-11-12 20:28:56
Maja Życka HOSTEL
  • 1x 6Rb/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
53 ENTRY ACCEPTED 2018-11-12 19:26:18
2018-11-12 14:24:34
Laura Sprenger LEON M
  • 2x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności mini LL wys. 60 cm (art. 238.1.1)
51 ENTRY ACCEPTED 2018-11-12 19:26:22
2018-11-12 14:12:58
Katia Michniewicz SAHARA
  • 2x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności mini LL wys. 60 cm (art. 238.1.1)
50 ENTRY ACCEPTED 2018-11-12 19:26:23
2018-11-12 14:05:44
Julia Sobczak HORTA
  • 1x 1T/Kuce/55 cm/Konkurs zwykły dla kucy wys. 55 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności mini LL wys. 60 cm (art. 238.1.1)
49 ENTRY ACCEPTED 2018-11-12 19:26:25
2018-11-12 14:04:37
Kaja Kasprowicz ROSZPONKA
  • 1x 1T/Kuce/55 cm/Konkurs zwykły dla kucy wys. 55 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności mini LL wys. 60 cm (art. 238.1.1)
48 ENTRY ACCEPTED 2018-11-12 19:26:26
2018-11-12 14:03:46
Michalina Szczepaniak BAKARA
  • 1x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności mini LL wys. 60 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
47 ENTRY ACCEPTED 2018-11-12 19:26:27
2018-11-12 14:02:37
Karolina Kamieniarz MORRIS
  • 1x 1T/Kuce/55 cm/Konkurs zwykły dla kucy wys. 55 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 2T/Kuce/70 cm/Konkurs zwykły dla kucy wys. 70 cm (art. 238.2.1)
46 ENTRY ACCEPTED 2018-11-12 19:26:29
2018-11-12 14:01:40
Michał Wieloch BEL DIOR
  • 2x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
45 ENTRY ACCEPTED 2018-11-12 19:26:33
2018-11-12 10:37:40
Jagoda Kierznowska CAJERO
  • 1x 2T/Kuce/70 cm/Konkurs zwykły dla kucy wys. 70 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności mini LL wys. 60 cm (art. 238.1.1)
39 ENTRY ACCEPTED 2018-11-11 22:39:03
2018-11-11 21:52:35
Julia Szymańska IMAR
  • 1x 6Rb/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
38 ENTRY ACCEPTED 2018-11-11 22:39:05
2018-11-11 21:32:27
Zuzanna Snopek CENTKA
  • 1x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności mini LL wys. 60 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
37 ENTRY ACCEPTED 2018-11-11 22:39:08
2018-11-11 00:44:45
Dariusz Górski WANILIA
  • 1x 5T/L/100 cm/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z natychmiastową rozgrywką wys. 100 cm (art. 238.2.2)
  • 1x 6Rb/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
36 ENTRY ACCEPTED 2018-11-09 18:57:42
2018-11-09 09:59:05
Kinga Kramer WATAŻKA
  • 2x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności mini LL wys. 60 cm (art. 238.1.1)
35 ENTRY ACCEPTED 2018-11-11 22:39:10
2018-11-08 21:57:14
Izabela Bąk EMPATIA
  • 1x 6Rb/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
34 ENTRY ACCEPTED 2018-11-08 19:38:03
2018-11-08 19:36:40
Martyna Maciejuk GALILEO
  • 2x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
32 ENTRY ACCEPTED 2018-11-08 19:38:07
2018-11-08 10:44:56
Roksana Danielewicz CORTINA
  • 2x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności mini LL wys. 60 cm (art. 238.1.1)
31 ENTRY ACCEPTED 2018-11-08 19:38:08
2018-11-08 10:33:49
Anna Danielewicz HINGIS
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
30 ENTRY ACCEPTED 2018-11-08 19:38:10
2018-11-08 10:32:53
Marcelina Matusz HINGIS
  • 2x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności mini LL wys. 60 cm (art. 238.1.1)
28 ENTRY ACCEPTED 2018-11-08 19:38:20
2018-11-08 10:30:36
Anna Danielewicz HELVETIA MK
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
  • 1x 5T/L/100 cm/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z natychmiastową rozgrywką wys. 100 cm (art. 238.2.2)
27 ENTRY ACCEPTED 2018-11-08 19:38:21
2018-11-08 10:30:22
Katarzyna Łakomy AMOR
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
  • 1x 5T/L/100 cm/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z natychmiastową rozgrywką wys. 100 cm (art. 238.2.2)
25 ENTRY ACCEPTED 2018-11-08 19:38:25
2018-11-08 07:48:21
Zuzanna Antkowiak JOHNNY
  • 2x 1T/Kuce/55 cm/Konkurs zwykły dla kucy wys. 55 cm (art. 238.2.1)
24 ENTRY ACCEPTED 2018-11-08 07:33:32
2018-11-07 21:10:19
Julia Brand EURYDYKA
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy N wys. 120 cm (art. 274.5.6) każda para jedzie drugą fazę
23 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 20:37:46
2018-11-07 20:26:28
Barbara Kurek EVITA
  • 1x 5T/L/100 cm/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z natychmiastową rozgrywką wys. 100 cm (art. 238.2.2)
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
22 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 19:28:52
2018-11-07 18:41:40
Julia Walorczyk WICHEREK
  • 2x 2T/Kuce/70 cm/Konkurs zwykły dla kucy wys. 70 cm (art. 238.2.1)
19 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 07:29:38
2018-11-06 22:13:30
Marta Pawlik KARINO
  • 1x 1T/Kuce/55 cm/Konkurs zwykły dla kucy wys. 55 cm (art. 238.2.1)
18 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 07:29:39
2018-11-06 22:12:45
Natalia Puchalska KARINO
  • 1x 1T/Kuce/55 cm/Konkurs zwykły dla kucy wys. 55 cm (art. 238.2.1)
17 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 07:29:41
2018-11-06 22:10:07
Stanisław Opielewicz MISTRZ
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
  • 1x 5T/L/100 cm/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z natychmiastową rozgrywką wys. 100 cm (art. 238.2.2)
16 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 07:29:42
2018-11-06 22:09:24
Laura Krzewińska AMON
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
  • 1x 5T/L/100 cm/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z natychmiastową rozgrywką wys. 100 cm (art. 238.2.2)
15 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 20:37:07
2018-11-06 18:02:03
Wiktoria Widzińska CARY
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy N wys. 120 cm (art. 274.5.6) każda para jedzie drugą fazę
  • 1x 9R/N/120 cm/Konkurs dokładności N wys. 120 cm (art. 238.1.1)
14 ENTRY PRE-APPROVED 2018-11-06 10:40:51
2018-11-05 23:31:13
Marcelina Zobel TORINA DEUX
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
  • 1x 5T/L/100 cm/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z natychmiastową rozgrywką wys. 100 cm (art. 238.2.2)
13 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 10:40:46
2018-11-05 21:51:38
Maria Karnabal ANNOUSCHKA 10
  • 1x 5T/L/100 cm/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z natychmiastową rozgrywką wys. 100 cm (art. 238.2.2)
  • 1x 6Rb/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
12 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 19:28:07
2018-11-05 21:50:55
Marta Konarska SAFARI SUNDANCE
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
  • 1x 5T/L/100 cm/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z natychmiastową rozgrywką wys. 100 cm (art. 238.2.2)
11 ENTRY PRE-APPROVED 2018-11-06 10:40:35
2018-11-05 21:50:10
Natalia Przybyła TIFI
  • 2x 1T/Kuce/55 cm/Konkurs zwykły dla kucy wys. 55 cm (art. 238.2.1)
10 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 10:40:30
2018-11-05 21:49:47
Natalia Przybyła ALF
  • 2x 1T/Kuce/55 cm/Konkurs zwykły dla kucy wys. 55 cm (art. 238.2.1)
9 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 10:40:24
2018-11-05 21:49:25
Klara Stępniak ANTONY HOPKINS
  • 1x 1T/Kuce/55 cm/Konkurs zwykły dla kucy wys. 55 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 2T/Kuce/70 cm/Konkurs zwykły dla kucy wys. 70 cm (art. 238.2.1)
8 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 10:40:19
2018-11-05 21:48:55
Laura Jankowiak FLATTERY
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy N wys. 120 cm (art. 274.5.6) każda para jedzie drugą fazę
  • 1x 9R/N/120 cm/Konkurs dokładności N wys. 120 cm (art. 238.1.1)
7 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 10:40:13
2018-11-05 21:48:27
Julia Lipiecka JANOSIK
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
  • 1x 5T/L/100 cm/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z natychmiastową rozgrywką wys. 100 cm (art. 238.2.2)
6 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 21:19:27
2018-11-05 21:48:00
Nell Sówka ARABIAN-ATIN-RO
  • 1x 2T/Kuce/70 cm/Konkurs zwykły dla kucy wys. 70 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
5 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 10:39:57
2018-11-05 21:47:26
Zuzanna Walczak ROXANA Z
  • 2x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności mini LL wys. 60 cm (art. 238.1.1)
4 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 20:54:44
2018-11-05 11:27:04
Alina Dziamska PEGAZ
  • 2x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
3 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 20:54:45
2018-11-05 10:28:02
Grzegorz Rychlik SOFIA
  • 2x 6Rb/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
2 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 20:54:47
2018-11-05 09:44:33
Nicole Pawlak LAVALLO-STAR
  • 1x 5T/L/100 cm/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z natychmiastową rozgrywką wys. 100 cm (art. 238.2.2)
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Adamski Jakub bpk
1999 (MJ.)
O026051
2. Andrzejewska Aleksandra KJ Raduszyn
2000 (MJ.)
brak
3. Andrzejewska Monika bpk
S
brak
4. Antkowiak Zuzanna KJ Equarius
2007 (JM.)
brak
5. Bajan Mikołaj KJ Sokół Damasławek
S
O043637
6. Bajerlein Iza bpk
S
brak
7. Bąk Piotr KJ Profil Piła
S
O009317
8. Belter Agnieszka Delta Biedrusko
S
brak
9. Brand Julia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O032086
10. Bruska Julia Delta Biedrusko
2006 (JM.)
brak
11. Bukczyńska Jagoda KS Grand Horse Suchy Las
2005 (JM.)
brak
12. Buszczak Zuzanna KJ Michałówka
2007 (JM.)
O051021
13. Celmerowska Alina KJ Michałówka
S
O014068
14. Charadnik Vitalii bpk
S
O043396
15. Choińska Wiktoria bpk
2001 (J.)
brak
16. Ciecierska Natalia brak
2000 (MJ.)
brak
17. Cieślińska Katarzyna LKS Cwał Poznań
2002 (J.)
O026251
18. Czajkowska Katarzyna bpk
2004 (JM.)
brak
19. Czaplewska Patrycja KJ Michałówka
1998 (MJ.)
O021507
20. Czaprański Bartosz KJ Agro-Handel Śrem
S
O006993
21. Czyżewska Wiktoria JKS Robir Chwalęcice
2004 (JM.)
O049737
22. Dąbrowska Marta bpk
S
O025887
23. Dąbrowska Zuzanna KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
brak
24. Dąbrowski Bogusz LKJ przy SK Mieczownica
S
O001430
25. Dahlke Agata KJ Sokół Damasławek
S
O012845
26. Dahlke Agata KJ Sokół Damasławek
S
O012845
27. Danielewicz Anna bpk
S
brak
28. Danielewicz Roksana bpk
S
brak
29. Degórska Agata Stajnia Zamysłowo
2002 (J.)
brak
30. Derc Karolina bpk
S
O041437
31. Dreger Magdalena KJ Stajnia z Kopytem
2003 (J.)
O039346
10178539
32. Duda Izabela St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
S
O025652
33. Dukarska Wiktoria bpk
2004 (JM.)
brak
34. Frąckowiak Piotr bpk
S
O050163
35. Frołow Anastazja LKS Cwał Poznań
2005 (JM.)
O039935
36. Gabryelska Joanna LKJ Kiekrz
2002 (J.)
brak
37. Galant Karolina Stajnia Zamysłowo
2006 (JM.)
brak
38. Gogołek Tomasz JKS Melloni Horses Szczecin
S
O013202
39. Gogołek Tomasz JKS Melloni Horses
S
O013202
40. Grodziska Sylwia Cwał Zakrzewo
S
brak
41. Grzegorek Adrianna bpk
2006 (JM.)
O047731
42. Hanczewska-Grycza Amelia Stajnia Zamysłowo
2005 (JM.)
brak
43. Henzel Dominika KJ Fundacja Zawsze Razem Ranczo Kołata
2004 (JM.)
O032572
44. Hochschulz Sandra KJ Michałówka
S
O014110
45. Jabłońska Julia JUKS Mieczewo
2005 (JM.)
O033374
46. Jach Klaudiusz KJ Sokół Damasławek
1999 (MJ.)
O037943
47. Jach Oliwia KJ Sokół Damasławek
2003 (J.)
O037935
48. Jackowiak Marcelina St. KJ Gronówka
2007 (JM.)
O039011
49. Jakubowska Eliza bpk
2005 (JM.)
brak
50. Jankowiak Laura KJ Podkowa Gruszczyn
2002 (J.)
O039417
51. Jaremko Marcin St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2003 (J.)
O041949
52. Jarosz Karol bpk
2005 (JM.)
brak
53. Jęchorek Weronika KJ Michałówka
S
brak
54. Kaczmarek Patryk St. KJ Leśna Podkowa Rychlik
1998 (MJ.)
O034445
55. Kamieniarz Ewa Cwał Zakrzewo
S
brak
56. Kapcińska Marta Cwał Zakrzewo
S
brak
57. Kardach Monika Cwał Zakrzewo
S
brak
58. Karnabal Maria KJ Podkowa Gruszczyn
2007 (JM.)
O038556
59. Kasprowicz Kaja Rancho Poznań
2007 (JM.)
brak
60. Kasprzak Emilia bpk
1999 (MJ.)
O029187
61. Kiciński Janusz KJ Profil Piła
S
O044133
62. Kierznowska Jagoda KJ Sokół Damasławek
2007 (JM.)
O045671
63. Klimecka Nikola Cwał Zakrzewo
2003 (J.)
brak
64. Klota Amelia KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (JM.)
O046693
65. Koczorowska Martyna Cwał Zakrzewo
2002 (J.)
brak
66. Konarska Marta KJ Podkowa Gruszczyn
2006 (JM.)
O042011
67. Kopania Joanna KJ Rancho Poznań
S
O001704
68. Koper Ewa bpk
2002 (J.)
brak
69. Korbalewska Kaja KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
1999 (MJ.)
O008637
70. Kosakowski Andrzej KJ Raduszyn
S
brak
71. Kostrzewska Klaudia St. J Baborówko
S
O020885
72. Kostrzewska Klaudia St. J Baborówko
S
O020885
73. Kownacki Mikołaj Karkonoski KJ
2017 (Mł.)
O023859
74. Krawczykowska Daria KJ Liljówka Stęszewko
2003 (J.)
O031067
75. Krzewińska Laura LKS Cwał Poznań
2002 (J.)
O038365
76. Kurek Barbara Budzyński KS Kłos
2001 (J.)
O034510
77. Kurek Kinga Harmony Club Owińska
2001 (J.)
O033908
78. Kurstak Cwynar Monika Cwał Zakrzewo
S
brak
79. Lipiecka Julia KJ Podkowa Gruszczyn
2003 (J.)
O046691
80. Luboński Karol KJ Podkowa Gruszczyn
S
O014494
81. Ładziak Amelia KJ Lotus Poznań
2004 (JM.)
O042459
82. Łakomy Katarzyna LKS Cwał Poznań
S
O025920
83. Łozowska Wiktoria St. KJ Tradycja Siedlnica
S
O011944
84. Łukasik Sandra Zielonogórski KS Drzonków
1998 (MJ.)
O027321
85. Łukaszewska Martyna KJ Podkowa Gruszczyn
2005 (JM.)
brak
86. Maciejuk Martyna KJ Fundacja Zawsze Razem Ranczo Kołata
2001 (J.)
O045909
87. Mączyński Marek Cwał Zakrzewo
S
brak
88. Majorczyk Monika LKJ Kiekrz - Stajnia Kalińscy
S
O035408
89. Malicka Julia LKS Cwał Poznań
2003 (J.)
O035381
90. Mateja Maksymilian bpk
2003 (J.)
brak
91. Matusz Marcelina bpk
S
brak
92. Melerowicz Maria KS Grand Horse Suchy Las
2006 (JM.)
brak
93. Michalska Marianna St. J Baborówko
2004 (JM.)
brak
94. Michniewicz Katia Rancho Poznań
2005 (JM.)
brak
95. Modzelewska Justyna Stajnia Rusin
S
brak
96. Mycka Hanna JKS Robir Chwalęcice
2002 (J.)
O042313
97. Nawrot Emilia Cwał Zakrzewo
S
brak
98. Nazar Aleksandra KJ Michałówka
2003 (J.)
O035386
99. Niedźwiedź Wiktoria LKS Cwał Poznań
2002 (J.)
O035123
100. Nowakowski Witold Racocki KJ
2018 (Mł.)
O051018
101. Och-Oleksy Hania KJ Raduszyn
2003 (J.)
brak
102. Oczki Roksana KJ Agro-Handel Śrem
2003 (J.)
O042581
103. Opielewicz Stanisław LKS Cwał Poznań
2004 (JM.)
O038527
104. Pakuła Marcin Harmony Club Owińska
S
O003978
105. Pawlak Nicole KJ Rancho Poznań
2001 (J.)
O043616
106. Pawlik Marta LKS Cwał Poznań
2008 (Mł.)
brak
107. Pierzyńska Paulina KJ Abrasives Group Jakubowo
S
O034485
108. Pięta Julia JUKS Abakus Kaczyna
2007 (JM.)
O039010
109. Płachetka Zuzanna Stajnia Rusin
1998 (MJ.)
brak
110. Pogodzińska Urszula LKS Cwał Poznań
2005 (JM.)
O034949
111. Pol Michał KJ w Dolinie Noteci R. K. Kuźnica Czarnkowska
S
O025816
112. Porzuckowiak Karolina bpk
2000 (MJ.)
O026215
113. Przybecki Michał KJ Michałówka
S
O027682
114. Przybyła Natalia KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (Mł.)
O052034
115. Puchalska Natalia LKS Cwał Poznań
2006 (JM.)
brak
116. Radowicz Martyna bpk
2002 (J.)
brak
117. Remisz Michał KJ Abrasives Group Jakubowo
S
O028882
118. Rennert Klementyna bpk
2004 (JM.)
brak
119. Rychlik Grzegorz LKS Cwał Poznań
S
O025902
120. Rychlik Sylwia LKS Cwał Poznań
2000 (MJ.)
O025903
121. Ryszczyńska Kinga LKS Cwał Poznań
S
O045031
122. Sawicka Paulina St. J Baborówko
2007 (JM.)
O045419
123. Skowronek Zuzanna KJ Podkowa Gruszczyn
2005 (JM.)
brak
124. Skrzypkowiak Wiktoria KJ Michałówka
2001 (J.)
O043645
125. Śliwiński Antoni KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
O044813
126. Smoczyk Łukasz Racocki KJ
S
O004704
127. Snopek Zuzanna bpk
2002 (J.)
brak
128. Sobańska Anna St. J Baborówko
S
O008606
129. Sobczak Julia Rancho Poznań
2007 (JM.)
brak
130. Sopot Emilia bpk
2003 (J.)
brak
131. Sówka Nell KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
O049296
132. Spendowska Adela St. J Baborówko
2002 (J.)
brak
133. Sprenger Laura Rancho Poznań
2002 (J.)
brak
134. Stefaniak Paweł Delta Biedrusko
S
brak
135. Stępniak Klara KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (Mł.)
brak
136. Szczepaniak Michalina Rancho Poznań
2005 (JM.)
brak
137. Szczot Sara St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
S
O042880
138. Szubert Grzegorz bpk
S
brak
139. Szymańska Magdalena bpk
S
O036966
140. Szymczak Jan WTK Hermanów
S
O006702
141. Tomczyk Amelia Stajnia Zamysłowo
2005 (JM.)
brak
142. Trojanowicz Aleksandra KJ Zagórów
1998 (MJ.)
O025981
143. Trojanowicz Borys KJ Zagórów
2006 (JM.)
O041562
144. Tuliszkiewicz Olga KJ Sokół Damasławek
2006 (JM.)
O037941
145. Tuliszkiewicz Zuzanna bpk
2005 (JM.)
brak
146. Wachowiak Paulina KJ Agro-Handel Śrem
2000 (MJ.)
O036990
147. Walczak Zuzanna KJ Podkowa Gruszczyn
2005 (JM.)
O042009
148. Walorczyk Julia KJ Morena Sieraków-Gałowo
2002 (J.)
O046903
149. Wichniarek Barbara KJ Michałówka
2004 (JM.)
brak
150. Widzińska Wiktoria KJ Sokół Damasławek
S
O022779
151. Wieloch Michał Rancho Poznań
S
brak
152. Włoch January bpk
2006 (JM.)
brak
153. Włoch Joachim bpk
2007 (JM.)
brak
154. Wojciechowicz Katarzyna Delta Biedrusko
S
brak
155. Zobel Marcelina LZS Lech Gniezno
2004 (JM.)
brak
156. Zubko Patrycja St. J Baborówko
S
O020587
157. Życka Maja LKS Cwał Poznań
2005 (JM.)
O040744
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

229

ADELA SP POL 2013 Klacz kasztanowata/165 F: Wiliam /
M: Atena /
O: Agnieszka Kukułka
B: Wojciech Głomski
brak 616009520079813
2.

90

AFRODYTA SP POL 2012 Klacz siwa/mk: F: Celebes /
M: Artia /
O: Justyna Modzelewska
B: Mariusz Gruszka
brak
3.

48

ALF KUC POL 1996 Ogier izabelowata/kuc:117 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Katarzyna Stołowska
B:
K008028 POL999640013896
4.

179

ALISTER SP POL 2014 Wałach ciemnogniada F: Bolshoi /
M: Alizacja / So In Love
O: Stajnia Wapno Jan Jach
B: SK Dobrzyniewo
brak
5.

99

ALISZA KUC POL 2013 Klacz gniada/kuc: F: Szaman /
M: Ali Drabka /
O: W. Goc
B: H. Tabaczyński
K024411 616013610039513
6.

171

ALMERA SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Clear To Jump St Gyvan Z /
M: Alabama /
O: Elżbieta Greser
B: SK Racot
brak
7.

55

AMON SP POL 2004 Wałach siwa F: Cantanis / Cantus
M: Altaja / nn
O: Tomasz Daniłoś
B: Dariusz Dąbrowski
K025523 616009640025104
8.

62

AMOR SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Empire / Embassy I
M: Afera / Ever For Pleasure
O: Jacek Mateja
B:
K020179 POL009660910808
9.

198

ANBAJ DU ROUET SP POL 2007 Wałach gniada/164 F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Andora / Aloube Z
O: Joanna Kopania
B: Michał Rynowiecki
K015570 POL009610016307
10.

160

ANKA SP POL 2004 Klacz kasztanowata F: Acord II /
M: Melissa /
O: Kamila Świercz
B: Kamila Świercz
brak
11.

50

ANNOUSCHKA 10 KUC POL 2000 Klacz kasztanowata/kuc:147 F: Carl / Casper
M: Patroeska / Condor
O: Ewa Raichelt
B:
K019869 NPA20011000 104FP23
12.

47

ANTONY HOPKINS DRP POL 2000 Wałach ciemnogniada/kuc:149 F: Apslau / Kaiseradler
M: Candy / Heros
O: Marta Stołowska-Lubońska
B:
K006417 DE435350274200
13.

122

APACHI Kuc Lewitzer POL 2010 Wałach srokata/kuc:135 F: Lestard /
M: Ulanda I /
O: Joanna Grzelak
B: Wolrad Kramer
brak DE456370131310
14.

187

APLA KUC POL 2004 Klacz kasztanowata/kuc:118 F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
K009670 528009041111799
15.

123

ARA WLKP POL 2003 Klacz siwa/168 F: Elistor / Kurant
M: Arena / Ben-Hur
O: Adrian Wojtkowiak
B: Jan Knypiński
brak POL007611017903
16.

2

ARABIAN-ATIN-RO Kuc Walijski POL 2012 Ogier izabelowata/kuc: F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Apasjonata Viva Viva / Carmana's Neptun
O: Iveco Truck Partner
B:
K022186 616013610122112
17.

109

ARTEMIDA WLKP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Quinnus III / Quidam's Rubin
M: Artemiza / Cottonclub
O: Elżbieta Greser
B: SK Racot
K019966 616007610059810
18.

142

ATLANTIC MAGIC WLKP POL 2009 Klacz gniada/165 F: Izander / Lombardo
M: Ankara / Mer
O: Wiktoria Choińska
B: Daria Wachnowska
brak
19.

141

BAGDAD SP POL 2001 Wałach kasztanowata/165 F: Portret / Arcyksiąże
M: Babilonia / Ismir
O:
B:
brak
20.

72

BAKARA SP POL 2001 Klacz ciemnogniada F: Dragon /
M: Bawaria /
O: Katarzyna Małecka
B: GR Urszula i Kazimierz Kosakowscy
brak
21.

209

BARCELONA MEKL GER 2014 Klacz kasztanowata F: Koblenz - W Van,t Merelshest /
M: Bowinnie Z / Balougran
O: Katarzyna Skrzyczyńska
B:
K024874 DE427270198814
22.

74

BEL DIOR SP POL 2007 Wałach srokata F: Bawet /
M: Daria /
O: Katarzyna Małecka
B: Karolina Portala
brak
23.

185

BEQUICK WLKP POL 2011 Wałach gniada F: Qulester / Quinar
M: Barakuda / Scherif D-elle
O: Tatiana Zaworska
B: Agnieszka Bogucka-Sydow
K026488 616007610212811
24.

248

BERGS KUC POL 2011 Wałach kasztanowata/kuc:135 F: .
M: .
O: .
B: .
Brak Brak
25.

93

BILLY BOY SP POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Analog /
M: Bila /
O: Zuzanna Skowronek
B:
brak
26.

183

BLACK JACK OLD GER 2008 Wałach ciemnogniada F: Charming Boy / Contendro I
M: Celira / Rouletto
O: Jan Jach
B: Gerd Gerdes
K020863 DE433330564108
27.

108

BODRUM L WLKP POL 2012 Wałach gniada F: Che Guevara L / Cassini I
M: Brawura / Landos
O: Elżbieta Greser
B: SK Racot
K021374 616007610124412
28.

237

BOROMIR SP POL 2007 Wałach inna F: Rekrut / Rash
M: Basia / Basis
O: Andrzej Włoch
B: Andrzej Włoch
K016782 POL009610222907
29.

224

CA IRA WLKP POL 2012 Klacz ciemnogniada/172 F: Galon /
M: Calineczka /
O: Kazimierz Kosakowski
B: Kazimierz Kosakowski
brak 616007610152812
30.

75

CAJERO KUC POL 2004 Wałach ciemnogniada/kuc:124 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Iwona Kierznowska
B: Iwona Kierznowska
K009557 616999611504104
31.

82

CALVADOS SP POL 2010 Wałach gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Marcin Cybulski
B:
brak
32.

246

CANTATRICE SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Vandamme / Guidam
M: Centuria / Lavendel
O: Izabela Duda
B:
K021292 POL009610150607
33.

115

CAREN WLKP POL 2011 Klacz kasztanowata/kuc: F: Arktos /
M: Celina /
O: Marta Stołowska-Lubońska
B: Agnieszka Szczepańska
K019537 616009610148811
34.

77

CARINA BAJU F SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Michael Angelo F / Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Carmen /
O: Mariusz Ciecielski
B: Marek Fimmel
35.

197

CARTINA L HOL POL 2007 Klacz siwa F: Cartani / Carthago
M: Juliette / Landjunker II
O: Wojciech Szpakowski
B: Wojciech Szpakowski
K016266 DE421000236907 103BZ72
36.

52

CARY WLKP POL 2006 Ogier gniada F: Landor / Lacatraz
M: Czuwajka / Court
O: Narcyz Kosiński
B: Narcyz Kosiński
K010052 POL007610069006
37.

114

CATOKIS SP POL 2010 Wałach gniada F: Catoki / Cambridge
M: Ina IV / Lesanto
O: Andrzejewska Monika
B: Roman Siwek
K018857 616009640015410
38.

156

CAVALDOS HOL POL 2010 Wałach gniada/168 F: Canto / Canturo
M: Noblesse XVII / Coriander
O: Magdalena Jóźwiak
B: Wojciech Kasperski
K016690 DE421000082010
39.

66

CENTKA WLKP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Grand Master /
M: Celina /
O: Jolanta Snopek
B: Andrzej Strzykała
brak 616007610013313
40.

252

CHAMP ACOR HOL GER 2011 Wałach siwa F: Chin Champ / Chin Chin
M: Miss Acora F / Acord II
O: Sandra Piwowarczyk-Bałuk
B:
K018621 DE421000278311 105AT49
41.

206

CHANTILLY OLD GER 2007 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Contidou / Balou Du Rouet
O: Jarosław Skrzyczyński
B: Gestut Lewitz
K017893 DE418181400807
42.

157

COAST PLAYER SEGURET Kuc Conemara FRA 2012 Wałach biała/kuc:149 F: Ungaro Deux Seguret /
M: Jouese De Marcy /
O: Iwona Jackowiak
B: E.A.R.L De Seguret
brak 250001 12153371N
43.

217

CONGO AK SP POL 2010 Wałach gniada F: Contendus /
M: Czunita K /
O: Monika Grzegorek
B:
brak
44.

251

CORJANO HOL NED 2010 Wałach kara F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Utendra DS / Contendro I
O: Piotr Gadomski i Marta Dąbrowska
B: Wolter Liezen
K021047 DE421000513410 105EG39
45.

59

CORTINA SP POL 2014 Klacz gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
brak
46.

210

COUNTRYMAN SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Clavius / Caretino
M: Love Parade 5 / Libero H
O: Maciej Przewoźny
B: Maciej Przewoźny
K024876 616009610185913
47.

221

CRAZY QUEEN WESTF GER 2013 Klacz skarogniada F: Cottonclub / Cantus
M: Lancona / Lancer III
O: Dorota Korbalewska
B: Zuch & Reitsport Allgau
K026652 DE441410859613
48.

201

CUIDAMME SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/168 F: Vandamme / Guidam
M: Centuria / Lavendel
O: Janusz Kiciński
B: Michał Szafryna
K015685 POL00961022710
49.

152

CZARNA PERŁA SP POL 2014 Klacz gniada F: Vulkan L / Vulkano
M: Czarna Hańcza / Clear To Jump St Gyvan Z
O: SK Racot
B: SK Racot
K025267 616009610074614
50.

174

DARLA SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Lasko / Lennon
M: Darina / nn
O: Beata Walkowiak
B:
K019970 616009610201210
51.

176

DENIS WLKP POL 2004 Wałach siwa F: Helanic / Cantanis
M: Dalmacja / Saturn
O: SK Wapno Jan Jach
B: Marek Romanowski
K017356 POL007600111504
52.

239

DYM Koń Mały POL 2009 Wałach skarogniada/mk:150 F: Ogień /
M: Duszka /
O: Terra-Agrim Sp. z o. o.
B: Dominika Sztanka
brak 616999610174709
53.

200

EDORAS WLKP POL 2002 Wałach gniada F: Caretino K / Caretino
M: Serenada / Talizman
O: Karolina Kozłowska
B:
K008574 POL007611052502
54.

247

EMET MŁP POL 2009 Wałach siwa F: Cisoń/
M: Emeta/
O: Maria Obidowska
B: Bronisław Ludwiczak
brak
55.

159

EROZJA KUC POL 2005 Klacz gniada/kuc: F: Jambo / Wolfs Hamway - R
M: Eroika / Dżagar
O: Marcelina Jackowiak
B: Tomasz Kowala
K012795 POL013680042705
56.

83

ESTLIO SP POL 2014 Ogier siwa F: Bankiet /
M: nn / nn
O: Marcin Klinkiewicz
B: Marcin Klinkiewicz
brak
57.

57

EURYDYKA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Contendor / Contendro
M: Egida / Eskudo
O: Julia Brand
B: Aleksandra Klamecka
K022607 616009680091210
58.

184

EVER FOR LUCK WESTF GER 2008 Wałach kasztanowata F: Ever For Pleasure / Espri
M: Welt Power / Woronow
O: Tomasz Skrzypkowiak
B: Elżbieta Mallert
K015442 DE441411981408
59.

56

EVITA SP POL 2001 Klacz srokata F: Emir / Emeryt
M: Elwira / Elf
O: Ewa Heidrych
B: Monika Pięta-Leśniak
K021562 616009590193601
60.

188

FERARI KUC POL 2007 Wałach srokata/kuc:120 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Stefan Stołowski
B:
brak
61.

202

FIGARO Kuc Feliński POL 2006 Ogier tarantowata/kuc:139 F: Topaz / Styl
M: Fauna / Grey
O: Michał Walorek
B:
K020430 POL013610260906
62.

124

FIGARO SP POL 2005 Wałach gniada/168 F: Lorenso /
M: Fru Fru /
O: Terra-Agrim Sp. z o. o.
B: Katarzyna Potrawiak
brak POL009610004605
63.

46

FLATTERY WLKP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Izaurus / Contender Son
M: Flara / Glueckspilz
O: Marcin Jankowiak
B: Henryk Święcicki
K019612 POL007610179808
64.

125

FLORENTINA WLKP POL 2008 Klacz gniada F: Izaurus / Contender Son
M: Florencja / Contender Son
O: Sylwia Rychlik
B: Henryk Święcicki
K019539 POL007610179708
65.

255

FOR CANTO SP POL 2013 Wałach gniada F: Cantolar / Canstakko
M: For Fun / For Pleasure
O:
B:
K024920 616009610128614
66.

136

FUNNY BOY KUC POL 2012 Ogier siwa/kuc: F: Falk / Ijsselvliedt's Fabian
M: Ksantia / nn
O: Stanisław Marek Jóźwiakowski / Szymon Tuliszkiewicz
B: Joanna Ciecholewska
K022353 616013520045812
67.

58

GALILEO DRP POL 2013 Wałach gniada/kuc:149 F: Amadeo PP / Duero PP
M: Greeny / Winner W
O: Martyna Maciejuk
B: Beata Cichoń
K023854 616013661035413
68.

155

GENTILA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada/166 F: Alvarez 17 / Alexis Z
M: Gracja / Da Lisco
O: Andrzej Bomba
B:
K019545 61600961238111
69.

151

GEST WLKP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Hel
M: Gejsza /
O: SK Racot
B: SK Racot
K023306 616007610115511
70.

96

GIGS KG SP POL 2008 Wałach kasztanowata/168 F: Baryshnikov / Bolero
M: Glueckchen K / Metternich
O: Iza Bajerlein
B: Grzegorz Komin
K022374 POL009610223208
71.

166

GOLDQUIDAME SP POL 2011 Klacz gniada/160 F: nn / nn
M: Goldmaedel / Grannus
O: Leszek Adamowicz
B:
K018177 616009610241811
72.

168

GRANADA WLKP POL 2010 Klacz gniada F: Colox Cup / Con Capitol
M: Gafme / Pan Franek
O: Radosław Krawczykowski
B: Radosław Krawczykowski
K016467 616007600284110
73.

216

GRAND SP POL 2008 Wałach gniada F: Levantino L / Levantinos I
M: Grenada / Gramento
O: Katarzyna Derc
B:
K024033 POL009610167408
74.

129

GRANDO B SP POL 2010 Wałach gniada F: Leonardo /
M: Gracja /
O: Magdalena Melerowicz
B:
brak
75.

134

GRETA HOL POL 2013 Klacz siwa F: Carlos DZ / Cantus
M: R-Cascaya / Calato
O:
B:
K024932 DE421000567713
76.

101

HARDY SP POL 2014 Wałach siwa F: Grand Master /
M: / Czumen K
O: Rafał Kiernikowski
B: Mirosław Tomikowski
brak
77.

61

HELVETIA MK SP POL 2013 Klacz siwa F: Rasch / Ramirado
M: Huanita / Good Luck
O:
B:
K024072 616009600246913
78.

186

HERA TS TS POL 2000 Klacz ciemnogniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Aleksander Trojanowicz
B:
K013128 POL999520057800
79.

91

HIDALGO OLD POL 2011 Wałach siwa/kuc:149 F: H-Ekwador / Heraldik
M: Indira / In Extenso
O: Monika Krzyżanowska-Szała
B:
K018689 DE433331703311
80.

60

HINGIS SP POL 2000 Ogier gniada F: Marcus /
M: Highvellya /
O: Przemysław Starkowski
B:
brak
81.

70

HORTA KUC POL 2007 Klacz gniada/kuc: F: Piołun /
M: Hulja /
O: Katarzyna Małecka
B: Zbigniew Zieliński
brak
82.

76

HOSTEL SP POL 2008 Wałach gniada/162 F: Viscount / Pythagoras
M: Hostella / Czad
O: Dorota Życka
B: SK Nowielice
K014667 POL009640017108
83.

130

IBERADO M Kuc Feliński POL 2013 Ogier tarantowata/kuc:132 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Eliza Jakubowska
B:
brak
84.

127

IELVE KWPN POL 2013 Klacz kasztanowata F: Quidaro / Quidam De Revel
M: Eulve / Carambole / Cassini I
O: Antoni Dahlke
B: Antoni Dahlke
K024945 528003201308014
85.

195

INDIA SP POL 2013 Klacz siwa/170 F: Corrado Boy / Corrado I
M: Inczara / Czad
O: Michał Remisz
B: Agnieszka Lisiak
K025482 616009610005213
86.

143

ISQA SP POL 2009 Klacz gniada F: Drop /
M: Energia /
O: Roksana Oczki
B: Monika Stelmaszczyk
brak
87.

132

IVORY ES KWPN GER 2013 Ogier gniada/160 F: California / Calvino Z
M: Emira / Warrant
O: Klaudia Kostrzewska
B: E. Schep
K026000 528003201305764
88.

103

JAMAICA VAN'T VALKENHOF BWP BEL 2009 Klacz gniada F: Nonstop / Darco
M: Euforie / Lambada Van Berkenbroeck
O: Andrzej Jaremko
B:
K018465 056002W00290534
89.

45

JANOSIK SP POL 2004 Wałach gniada F: Homerus / Romus
M: Jarota / Markies V
O: Julia Lipiecka
B:
K009357 POL009611031904
90.

191

JASAWA WLKP POL 2008 Klacz skarogniada/162 F: Porfir /
M: Jarana /
O: Jarosław Pacholski
B: Waldemar Kosicki
brak
91.

116

JINGLE BOY SP POL 2012 Wałach kasztanowata/mk:155 F: Izaurus /
M: Jingle /
O: Amelia Klota
B: Henryk Święcicki
brak
92.

167

JJ AVICII ISH IRL 2010 Wałach gniada F: Oberon Van Fyandra D 09 / Concorde
M: Kilnamona Myway / Whitehall Bridge
O: Jarosław Niedźwiedź
B: Deirdre Lusby
K020420 372414005621354
93.

228

JODCASALL A-Z SP POL 2014 Wałach gniada F: Cascadello /
M: Joda / Enjoy Plan
O: Paweł Warszawski
B: Andrzej Zdziebło
brak 616009600259014
94.

63

JOHNNY SP POL 2000 Wałach izabelowata/mk: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Anna Wieczorkiewicz
B:
brak
95.

208

JOYRIDE KWPN NED 2014 Ogier gniada F: Verdi / Quidam De Revel
M: Rachel / Heartbreaker
O: Jarosław Skrzyczyński
B: Egbert Scheep
K024881 528210004166095
96.

9

JULISZ CEZAR SP POL 2006 Wałach gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Jacek Mateja
B:
brak
97.

238

JULIUSZ CEZAR SP POL 2008 Wałach gniada/165 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Jacek Mateja
B:
brak
98.

205

K-1 VAN DE KATTEVENNEN Z ZANG GER 2014 Wałach gniada F: Kannan / Voltaire
M: Haya VD Kattevennen / Heartbreaker
O: Jarosław Skrzyczyński
B:
K024875 056015Z55764714
99.

53

KARINO KUC POL 2003 Wałach gniada/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Julita Domagalska
B:
brak
100.

87

KOBI WLKP POL 2006 Klacz ciemnogniada/163 F: Honwed / Nirkan
M: Kastra / Karkas
O: Hubert Kaliński
B: Dominik Radke
K026214 POL007610114606
101.

161

KOPE Węg. Półkrew POL 2010 Wałach gniada F: Koppany / Burggraaf
M: Galans / Gressini
O: Dariusz Szymczak
B:
K019906 348199BK1006200
102.

106

KORA WLKP POL 2005 Klacz ciemnogniada F: Mariensztat /
M: Kanwa /
O: Marek Mączyński
B:
brak
103.

32

KORTEZ WLKP POL 2012 Wałach gniada/164 F: Bolshoi /
M: Kolonia /
O: Grzegorz Szubert
B: SK Dobrzyniewo
brak brak
104.

245

KOSTA BRAWA SP POL 2008 Klacz gniada F: Lord B / Lambado
M: Kostaryka / Kabuz
O: Piotr Sokołowski
B: Brzechwa Marek
K024636 POL999670012608
105.

148

KRUPIER WLKP POL 2008 Wałach gniada F: Levantino L /
M: Kaoma /
O: Martyna i Michał Popkowscy
B: Witalis Ptaszek
brak
106.

164

KWARTA SP POL 2006 Klacz ciemnogniada/159 F: Junior /
M: Karlina / Kwakier
O: Małgorzata Szymańska
B: Majątek Ziemski Niwa
K020636 POL009670113606
107.

250

LAMARCK HAN POL 2008 Klacz gniada/166 F: Lord Pezi / Lacros
M: Dilana / Dinard L
O: PHU Piotr Gadomski
B: Michael Kramer
K013737 DE431310901808 103VT04
108.

149

LAMBORGHINI Niem. Sportowa POL 2010 Wałach gniada F: Abke / Acorado
M: Libra / West
O: Patryk Kaczmarek
B: SK Bielin Waldemar Kaczmarek
K023340 DE456570236310
109.

119

LAMPART MŁP POL 2002 Wałach kara F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
brak
110.

220

LANDARCO HOL POL 2010 Wałach gniada F: Lantino / Landos
M: Sentenz / Parco
O: Aleksandra Porzuckowiak
B: Paul Sprehe
K018222 DE421000521810
111.

196

LARICA HOL POL 2011 Klacz gniada F: Larius W / Landgraf I
M: Sarina VI / Corrado I
O: Paulina Pierzyńska
B: Gestut Wahl & Co
K024757 DE421000558711
112.

249

LARINA NRPS POL 2009 Klacz siwa F: U2 / Guidam
M: Zarina / Vito Van De Paardenwinning
O: Piotr Gadomski i Marta Dąbrowska
B: D. Schaper
K016920 528008090178909
113.

43

LAVALLO-STAR HAN GER 2005 Wałach ciemnogniada/163 F: Litas-Star /
M: Grandacha MDM /
O: Paweł Pawlak
B: Verband Hannoverscher Warmblutzüchter e.v
brak DE431316701205
114.

29

LEON KUC POL 2005 Wałach kara/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Stefan Stołowski
B:
K019289 616999610260905
115.

68

LEON M WLKP POL 2013 Wałach siwa F: Leonardo /
M: Laguna M /
O: Katarzyna Małecka
B: Elżbieta Izydorek
brak
116.

154

LITTLE ART WESTF GER 2010 Wałach ciemnogniada/165 F: Lancer III / Landgraf I
M: Cuntints / Castillo
O: Edyta Borkowska - Malicka
B: Montis Sp. z o. o.
K023002 DE441411589010
117.

139

LORD HARRY HOL GER 2013 Wałach gniada F: Lavall I /
M: Paloma / Picasso
O: Anna Maria Spendowska
B: Paul Knauer
brak DE421000090613
118.

120

LORD VULKAN SP POL 2013 Wałach kasztanowata/. F: Vulkan L / Vulkano
M: Lili / Lennon
O: Patrycja Zubko
B: Bartosz Szymborski
K023104 616009610190913
119.

107

LORETTA HAN GER 2009 Klacz gniada F: Le Cou Cou /
M: Wendi /
O: Sylwia Grodziska
B:
brak
120.

105

LORETTA B SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Otello / Winner
M: Laurine Du Libaire / Diaman De Abbaye
O: Barbara Brzóska
B: Łukasz Brzóska
K024894 616009610175013
121.

192

LUCY KUC POL 2012 Klacz siwa/kuc:154 F: Lord / Wig
M: Lira / Wabigon
O: Paulina Wachowiak
B: Patrycja Smolińska
K024329 616013610134812
122.

33

LUKRECJA SP POL 2002 Klacz gniada F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Hel
M: Lozanna / Czad
O: Joanna Różewska
B: Balazs - Cojszner Anna
K009316 POL009640030802
123.

190

LUMEN SP POL 2014 Klacz siwa F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
brak
124.

138

MAGIK KM POL 2001 Wałach bułana F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
K013974 POL013530022101
125.

178

MALAWAL SP POL 2014 Wałach gniada F: Landor /
M: Maja / Placido
O: Stajnia Wapno Jan Jach
B:
brak
126.

158

MARCOS Holenderski Kuc Sportowy NED 2008 Wałach gniada/kuc:148 F: Machno Carwxn / Carregloch Bleddyn
M: Leonie Van Stal Arco / Casper
O: Małgorzata Pięta
B: W. Van Elteren
K024965 528008080119808
127.

225

MARCOWY WALC SP POL 2012 Klacz kara F: Weltstein /
M: Mardi /
O: Roman Przymusiński
B: Kazimierz Kosakowski
brak
128.

199

MARIHUANA SP POL 2006 Klacz gniada/162 F: Grand Amour / Grannus
M: Markiza / Rubin
O: Joanna Kopania
B: Waldemar Skonieczny
K021444 POL009520120206
129.

163

MIĘTUS KUC POL 2007 Wałach gniada/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Tatiana Zaworska
B:
brak 616999610329807
130.

95

MILUNIA KUC POL 2003 Klacz kasztanowata/kuc: F: Ewrin / Eukaliptus
M: Migotka / King-Size
O: Karolina Garstka
B: Krzysztof Kowalewski
K023341 POL013611043903
131.

54

MISTRZ SP POL 2004 Wałach siwa F: Alabaster /
M: Marsylia /
O: Julita Domagalska
B: Łukasz Jędrzejak
brak POL009611036704
132.

13

NANDO SUPER KM POL 2005 Ogier ciemnogniada/kuc:140 F: Nando / Nightstar
M: Nicolette II / Murat-Gazon
O: Radosław Kierznowski
B: Piotr Siębor
K014382 POL013520094805
133.

219

NEVER MIND 22 KWPN NED 2004 Wałach gniada/168 F: Numero Uno / Libero H
M: Chantana / Legaat
O: Aleksandra Porzuckowiak
B: Bolscher
K018835 528210000586473 103HD85
134.

181

NOBEL VAN DORPERHEIDE BWP BEL 2013 Wałach gniada/165 F: Jamal VD heffinck / Kalaska De Semilly
M: Jolien Van Dorperheide/ Winningmood Van De Arenberg
O: SK Wapno Jan Jach
B: Stoeterij Dorperheide
brak 056-002-W00305243
135.

140

OLIWKA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/168 F: Empire / Embassy I
M: Odra / Sir Neel
O: Dominika Jelewska
B: Bożena Smorawska
brak 616009530267309
136.

135

OMINA SP POL 2013 Klacz gniada F: Literat / Czandor
M: Omonia / Alfaro
O: Ryszard Gardyjas
B: Ryszard Gardyjas
K026430 616009680025513
137.

207

ONAGADORI RED WINE OLD POL 2013 Wałach siwa F: Ogano Sitte / Darco
M: Bawaria / Castilio
O: Jarosław Skrzyczyński
B: Małgorzata Siergiej
K024864 DE418180197113
138.

113

ONTARIO SP POL 2013 Wałach gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Ewa Kamieniarz
B: Inga Klaybor Domańska
brak
139.

244

ORLANDO B SP POL 2011 Gleiding chestnut/169 F: Jaguar Mail / Hand In Glove
M: Orane Du Libaire / Quatoubet Du Rouet
O: Barbara Brzóska
B: Łukasz Brzóska
K021392 616009610245311
140.

128

P-LUSI SP POL 2011 Klacz gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
brak
141.

111

PASJA MA LEONSIO Kuc Walijski POL 2014 Ogier jelena/kuc: F: Ares /
M: Pasja Ma Lussi /
O: Elżbieta Greser
B: Marek Koza
brak
142.

194

PASJONATA ARNI Kuc Walijski POL 2012 Wałach ciemnogniada/kuc:138 F: Rondo' s Matador / Wolling's Dante
M: Anja / Tijd Vlijt's Survival
O: Magdalena Jaśkiewicz
B: Jerzy Kołodziejek
K026123 616013610075212
143.

175

PENGO SP POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Quamiro / Quidam De Revel
M: Piroga / Czynel
O: Nicoletta Walkowiak
B:
K015203 POL007611115204
144.

100

PICASSO KUC POL 2011 Wałach srokata/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Anna Szewczuk
B:
K023116 616999520137011
145.

182

PRINS HANS OS GER 2009 Wałach gniada F: Chaccomo / Chacco-Blue
M: Nana de Bonneville / Galoubet A
O: Stajnia Wapno Jan Jach
B: Gestuet Lewitz
K026059 DE418180108109
146.

169

REGRANDA S SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Grand De La Cour /
M: Roma /
O: Paweł Stefaniak
B: Stanisław Szurik
brak POL009520029807
147.

88

RENOMA SP POL 2006 Klacz gniada/157 F: Aravel II /
M: Rakija / Aravel I
O: Przemysław Olszewski
B: Justyna Wiese
K013386 POL009590066706
148.

150

RODEZJA WLKP POL 2009 Klacz gniada F: Cantanis / Cantus
M: Rogatywka / Landos
O: SK Racot
B: SK Racot
K016818 616007610219609
149.

121

ROSANNA DRP GER 2008 Klacz kasztanowata/kuc: F: Tizian / Elphicks Facade
M: Rosenna K / Losander
O: Iwona Henzel
B:
K020033 DE435350022308
150.

112

ROSARIA SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Chef Supreme /
M: Rostia /
O: Elżbieta Greser
B: SK Racot
brak
151.

71

ROSZPONKA Hafflinger POL 2013 Klacz kasztanowata/kuc: F: Dunaj /
M: Roszka /
O: Katarzyna Małecka
B: Eko-Farma Lubień Sp. z o. o.
brak
152.

44

ROXANA Z SP POL 2007 Klacz kara/mk: F: Rammstein / Rheinsberg
M: Marchen D / Nurjev
O: Jan Walczak
B:
K015021 POL009610104007
153.

8

RUDE SUNSHINE OLD POL 2005 Klacz skarogniada F: Romanov Blue Hors / Rohdiamant
M: Fontania / Sevillano
O:
B:
K022056 DE433330470605
154.

3

SAFARI SUNDANCE KUC NED 2005 Klacz kara/kuc:148 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Krzysztof Konarski
B: H. DE Lange
K025216 52800300029066
155.

69

SAHARA WLKP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Drako /
M: Sawanna /
O: Katarzyna Małecka
B: Tomasz Żmójdzin
brak
156.

104

SAMARA SP POL 2014 Klacz kasztanowata/170 F: Farmer /
M: nn / nn
O: Natalia Chuda
B: SK Nowielice
brak brak
157.

36

SANTORINI OLD POL 2009 Wałach gniada F: Stalypso / Stakatto
M: Pilgrim Star / Aquamarin
O:
B:
K024428 DE433331041609
158.

236

SARA KUC POL 2010 Klacz kara/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Andrzej Włoch
B: Andrzej Włoch
brak 616999610278510
159.

240

SELENA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada/168 F: Landjonker S / Landjonker
M: Saxon Way / Professional
O: Izabela Dreger
B: Jerzy Jakubczak
K014244 POL009580118005
160.

42

SOFIA SP POL 2011 Klacz gniada/175 F: Sir Neel / Darco
M: Simone / Corland
O: Grzegorz Rychlik
B: Dahlke Antoni
K020954 616009610164911
161.

153

SOLAR SP POL 2010 Wałach gniada/164 F: Ormuz / Special Power
M: Sonka / Le Voltaire
O: SK Racot
B: SK Racot
K026618 616009610075214
162.

84

SOLARIS M SP POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Vandamme / Quidam
M: Somatina M / Qulester
O: SK Dobrzyniewo
B: SK Dobrzyniewo
K026320 616009610063112
163.

78

SONATA KUC POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Patrycja Buszczak
B:
brak
164.

131

SONJAHOFS UNITAS KUC NED 2011 Wałach gniada/kuc:146 F: Heitrak's Marvin /
M: Voorwijk's Unique /
O: Edyta Jaroszkiewicz
B:
K024087 528017201100174
165.

31

SUAREZ HAN POL 2011 Wałach kasztanowata F: Stoizenberg /
M: Gween A /
O: Jan Ptaszyński
B: Harold Tiekstra
brak DE431318510111
166.

162

SWING SP POL 2012 Wałach gniada F: Fokus /
M: Siena / Placido / Animo
O: Katarzyna Wojciechowicz
B: Marcin Nowak
brak
167.

254

SZOK KUC F:
M:
O:
B:
168.

165

T. GOLDQUIDAME Z ZANG BEL 2013 Klacz gniada/165 F: Tangelo VD Zuuthoeve / Narcos II
M: Gold Quidame L / Quidam's Rubin
O: Leszek Adamowicz
B:
K018902 056015Z55850113/61600761018980
169.

170

TAJFUN KUC POL 2006 Wałach siwa/kuc: F: Matrix /
M: Toffi /
O: Małgorzata Kaczmarek
B:
brak
170.

218

THE DOCTOR Kuc Connemara IRL 2008 Wałach skarogniada/kuc: F: Fairyhill Hawk /
M: Anner Banana Boots /
O: Katarzyna Drews
B:
brak
171.

126

TIFFANY DRP GER 2004 Klacz kasztanowata/kuc: F: Top Nonstop / Nantano
M: Namarie / Nalet
O: Iwona Henzel
B:
K022375 DE441410714004 105LZ26
172.

49

TIFI KM POL 2005 Klacz gniada/kuc:125 F: Granit / Folkert
M: Three-B-Springlight / Twyford Seal
O: Dorota Przybyła
B: .
K023869 POL013530073105
173.

235

TISSU S SP POL 2007 Klacz ciemnogniada/170 F: Cajero
M: Thesi
O: Stanisz Mirosław
B: Stanisz Mirosław
K014976 POL 009 67 01176 07
174.

85

TOP GUN SP POL 2014 Wałach skarogniada F: Le Mistral / Leuthen I / Landgraf I
M: Tulka / Lap Bej / Elsing
O: Adrianna Marciniak
B: SK Mieczownica
brak
175.

51

TORINA DEUX KUC POL 2012 Klacz gniada/kuc:148 F: Czuwaj /
M: Sasanka /
O: Sławomir Zobel
B: Sławomir Zobel
brak 616999610226312
176.

92

TRENDY KUC POL 2011 Wałach ciemnogniada/kuc:147 F: My Precious / Silverfox Oisin
M: Traviata / Walor
O: Alicja Jakubowska
B: Elżbieta Grabowska-Piasecka
K024426 616013661404411
177.

147

TRIPLE SPEED SP POL 2011 Wałach gniada/160 F: MyWill /
M: Three Roses / LLandaff
O: Nina Gawkowska
B: Marek Szeszuła
K024216 616009610040011
178.

227

TYRION Mały Koń POL 2014 Wałach siwa/mk: F: Sydenham George /
M: Tercja /
O: Jerzy Kusek
B: Jerzy Kusek
brak 616013682010014
179.

211

VAINAVI SP POL 2013 Ogier kasztanowata F: Chacco - Fly /
M: Wiktoria / Rytm
O:
B:
K026368 616009640078013
180.

27

VASCO HAN GER 2011 Wałach kasztanowata F: Van Helsing / Valentino
M: Lucie / Le Primeur
O: Bartosz Czaprański
B:
K020881 DE431310523411
181.

80

WANGA SP POL 2014 Klacz gniada F: Coriano As /
M: Wangara /
O: Weronika Jęchorek
B: SK Racot
brak
182.

223

WASYL SP POL 2012 Wałach srokata/kuc:147 F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
brak
183.

145

WAWEL SP POL 2010 Wałach gniada F: Quainde Cassini / Cassini I
M: Wyprawa / Vulcano
O: Anna Kuczyńska
B: Stanisław Mieszczański
K022741 616009640020110
184.

180

WELLA SP POL 2014 Klacz siwa/mk: F: Landor / Lacatraz
M: Wenus / Witbooi
O: SK Wapno Jan Jach
B: GR Wienc-Rol Sp. z o. o.
brak
185.

193

WERONA WLKP POL 2013 Klacz kasztanowata/165 F: Kingsten /
M: Wiki /
O: Paulina Wachowiak
B: Zofia Filipek
K025825 616007600208313
186.

40

WICHER KUC POL 2011 Wałach srokata/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Patrick Borkowski
B: Dariusz Górtatowski
brak 616999520079011
187.

6

WICHEREK KN POL 2012 Wałach inna/kuc: F: Parwus / Mikrus
M: Wichura / Horst
O: Remigiusz Walorczyk
B: SO Sieraków
K026363 616011610085912
188.

204

WILD HUNTER OLD POL 2012 Wałach gniada F: Warrant / Numero Uno
M: Havana / Nurjev
O: Jarosław Skrzyczyński
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K020741 DE418180184512
189.

79

WITO CORLEONE SP POL 2013 Wałach gniada F: Micheal Angelo F / Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Wolta / Kingsten
O:
B:
K022618 616009610014513
190.

110

WIVIAN SP POL 2011 Klacz gniada F: Bolshoi /
M: Welonda /
O: Elżbieta Greser
B: Anna Kierznowska
brak
191.

203

ZAMIRA SP POL 2005 Klacz siwa/171 F: Kwazar /
M: Zorza /
O: Dagmara Dolińska
B: Katarzyna Niedźwiecka
brak
192.

177

ZANTOS HBC KWPN NED 2004 Wałach gniada F: Cantos / Contender
M: Kwando / Voltaire
O: Stajnia Wapno Jan Jach
B: HBC
K011653 528003 04.00575
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamski Jakub
bpk
BEQUICK (185)
2018-11-24
44
2018-11-24
42
Andrzejewska Aleksandra
KJ Raduszyn
2018-11-24
2018-11-24
35
Andrzejewska Monika
bpk
CATOKIS (114)
2018-11-24
63
2018-11-24
Antkowiak Zuzanna
KJ Equarius
JOHNNY (63)
2018-11-24
2018-11-24
14
Bajan Mikołaj
KJ Sokół Damasławek
2018-11-24
16
2018-11-24
6
Bajerlein Iza
bpk
GIGS KG (96)
2018-11-24
2018-11-24
14
Bąk Piotr
KJ Profil Piła
GRETA (134)
2018-11-24
5
2018-11-24
61
FOR CANTO (255)
2018-11-24
1
2018-11-24
29
Belter Agnieszka
Delta Biedrusko
KRUPIER (148)
2018-11-24
2018-11-24
Brand Julia
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2018-11-24
2018-11-24
20
Bruska Julia
Delta Biedrusko
MIĘTUS (163)
2018-11-24
1
2018-11-24
1
Bukczyńska Jagoda
KS Grand Horse Suchy Las
P-LUSI (128)
2018-11-24
43
2018-11-24
1
Buszczak Zuzanna
KJ Michałówka
SONATA (78)
2018-11-24
2018-11-24
3
Celmerowska Alina
KJ Michałówka
GENTILA (155)
2018-11-24
2018-11-24
41
CAVALDOS (156)
2018-11-24
9
2018-11-24
11
Charadnik Vitalii
bpk
CHANTILLY (206)
2018-11-24
2
150
2018-11-24
2
2018-11-24
14
2018-11-24
8
JOYRIDE (208)
2018-11-24
1
2018-11-24
1
BARCELONA (209)
2018-11-24
1
2018-11-24
1
Choińska Wiktoria
bpk
2018-11-24
2018-11-24
1
Ciecierska Natalia
brak
TAJFUN (170)
2018-11-24
18
2018-11-24
Cieślińska Katarzyna
LKS Cwał Poznań
MAGIK (138)
2018-11-24
1
2018-11-24
13
Czajkowska Katarzyna
bpk
2018-11-24
25
2018-11-24
4
Czaplewska Patrycja
KJ Michałówka
OMINA (135)
2018-11-24
2018-11-24
Czaprański Bartosz
KJ Agro-Handel Śrem
VASCO (27)
2018-11-24
2018-11-24
SAMARA (104)
2018-11-24
42
2018-11-24
Czyżewska Wiktoria
JKS Robir Chwalęcice
WICHER (40)
2018-11-24
1
2018-11-24
42
2018-11-24
66
Dąbrowska Marta
bpk
LARINA (249)
2018-11-24
1
2018-11-24
1
LAMARCK (250)
2018-11-24
1
2018-11-24
1
Dąbrowska Zuzanna
KJ Podkowa Gruszczyn
LEON (29)
2018-11-24
2018-11-24
3
Dąbrowski Bogusz
LKJ przy SK Mieczownica
TISSU S (235)
2018-11-24
3
50
2018-11-24
Dahlke Agata
KJ Sokół Damasławek
IELVE (127)
2018-11-24
31
2018-11-24
10
Dahlke Agata
KJ Sokół Damasławek
FUNNY BOY (136)
2018-11-24
12
Danielewicz Anna
bpk
HINGIS (60)
2018-11-24
52
2018-11-24
26
2018-11-24
32
Danielewicz Roksana
bpk
CORTINA (59)
2018-11-24
1
2018-11-24
1
Degórska Agata
Stajnia Zamysłowo
DYM (239)
2018-11-24
1
2018-11-24
1
Derc Karolina
bpk
GRAND (216)
2018-11-24
29
2018-11-24
1
Dreger Magdalena
KJ Stajnia z Kopytem
SELENA (240)
2018-11-24
20
2018-11-24
23
ORLANDO B (244)
2018-11-24
29
2018-11-24
Duda Izabela
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2018-11-24
29
2018-11-24
29
Dukarska Wiktoria
bpk
LAMPART (119)
2018-11-24
36
2018-11-24
Frąckowiak Piotr
bpk
DARLA (174)
2018-11-24
1
2018-11-24
30
PENGO (175)
2018-11-24
33
Frołow Anastazja
LKS Cwał Poznań
ALISZA (99)
2018-11-24
2018-11-24
11
PICASSO (100)
2018-11-24
2018-11-24
4
Gabryelska Joanna
LKJ Kiekrz
RENOMA (88)
2018-11-24
2018-11-24
67
Galant Karolina
Stajnia Zamysłowo
APACHI (122)
2018-11-24
2018-11-24
5
Gogołek Tomasz
JKS Melloni Horses Szczecin
2018-11-24
34
2018-11-24
16
Gogołek Tomasz
JKS Melloni Horses
WAWEL (145)
2018-11-24
21
2018-11-24
Grodziska Sylwia
Cwał Zakrzewo
LORETTA (107)
2018-11-24
2018-11-24
34
Grzegorek Adrianna
bpk
CONGO AK (217)
2018-11-24
21
Hanczewska-Grycza Amelia
Stajnia Zamysłowo
FIGARO (124)
2018-11-24
2018-11-24
38
Henzel Dominika
KJ Fundacja Zawsze Razem Ranczo Kołata
ROSANNA (121)
2018-11-24
2
100
2018-11-24
9
TIFFANY (126)
2018-11-24
28
2018-11-24
22
Hochschulz Sandra
KJ Michałówka
2018-11-24
24
Jabłońska Julia
JUKS Mieczewo
BERGS (248)
2018-11-24
9
2018-11-24
Jach Klaudiusz
KJ Sokół Damasławek
DENIS (176)
2018-11-24
ALISTER (179)
2018-11-24
2018-11-24
39
WELLA (180)
2018-11-24
2018-11-24
22
2018-11-24
46
2018-11-24
2018-11-24
1
300
2018-11-24
1
2018-11-24
14
2018-11-24
4
Jach Oliwia
KJ Sokół Damasławek
DENIS (176)
2018-11-24
2
2018-11-24
3
2018-11-24
18
MALAWAL (178)
2018-11-24
2018-11-24
19
Jackowiak Marcelina
St. KJ Gronówka
2018-11-24
7
2018-11-24
40
EROZJA (159)
2018-11-24
1
2018-11-24
9
Jakubowska Eliza
bpk
IBERADO M (130)
2018-11-24
6
2018-11-24
14
Jankowiak Laura
KJ Podkowa Gruszczyn
2018-11-24
7
2018-11-24
6
Jaremko Marcin
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2018-11-24
1
2018-11-24
24
Jarosz Karol
bpk
BAGDAD (141)
2018-11-24
32
2018-11-24
1
Jęchorek Weronika
KJ Michałówka
WANGA (80)
2018-11-24
32
Kaczmarek Patryk
St. KJ Leśna Podkowa Rychlik
2018-11-24
1
200
2018-11-24
Kamieniarz Ewa
Cwał Zakrzewo
ONTARIO (113)
2018-11-24
57
2018-11-24
17
Kapcińska Marta
Cwał Zakrzewo
ARTEMIDA (109)
2018-11-24
55
2018-11-24
9
Kardach Monika
Cwał Zakrzewo
BODRUM L (108)
2018-11-24
53
2018-11-24
26
Karnabal Maria
KJ Podkowa Gruszczyn
2018-11-24
14
Kasprowicz Kaja
Rancho Poznań
2018-11-24
10
2018-11-24
41
Kasprzak Emilia
bpk
LORETTA B (105)
2018-11-24
5
2018-11-24
Kiciński Janusz
KJ Profil Piła
CUIDAMME (201)
2018-11-24
11
2018-11-24
13
Kierznowska Jagoda
KJ Sokół Damasławek
2018-11-24
10
2018-11-24
54
CAJERO (75)
2018-11-24
16
2018-11-24
1
Klimecka Nikola
Cwał Zakrzewo
2018-11-24
2
2018-11-24
5
Klota Amelia
KJ Podkowa Gruszczyn
2018-11-24
25
2018-11-24
19
Koczorowska Martyna
Cwał Zakrzewo
WIVIAN (110)
2018-11-24
31
2018-11-24
Konarska Marta
KJ Podkowa Gruszczyn
2018-11-24
2018-11-24
10
Kopania Joanna
KJ Rancho Poznań
2018-11-24
7
2018-11-24
17
MARIHUANA (199)
2018-11-24
6
2018-11-24
4
Koper Ewa
bpk
2018-11-24
30
Korbalewska Kaja
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2018-11-24
29
Kosakowski Andrzej
KJ Raduszyn
CA IRA (224)
2018-11-24
Kostrzewska Klaudia
St. J Baborówko
2018-11-24
7
Kostrzewska Klaudia
St. J Baborówko
2018-11-24
1
2018-11-24
51
IVORY ES (132)
2018-11-24
6
2018-11-24
1
Kownacki Mikołaj
Karkonoski KJ
2018-11-24
27
2018-11-24
21
VAINAVI (211)
2018-11-24
1
2018-11-24
15
Krawczykowska Daria
KJ Liljówka Stęszewko
GRANADA (168)
2018-11-24
2018-11-24
Krzewińska Laura
LKS Cwał Poznań
AMON (55)
2018-11-24
29
2018-11-24
Kurek Barbara
Budzyński KS Kłos
EVITA (56)
2018-11-24
24
2018-11-24
26
Kurek Kinga
Harmony Club Owińska
ANKA (160)
2018-11-24
6
Kurstak Cwynar Monika
Cwał Zakrzewo
ALMERA (171)
2018-11-24
1
2018-11-24
Lipiecka Julia
KJ Podkowa Gruszczyn
JANOSIK (45)
2018-11-24
5
2018-11-24
1
Luboński Karol
KJ Podkowa Gruszczyn
CAREN (115)
2018-11-24
2018-11-24
15
Ładziak Amelia
KJ Lotus Poznań
TOP GUN (85)
2018-11-24
2018-11-24
28
Łakomy Katarzyna
LKS Cwał Poznań
AMOR (62)
2018-11-24
45
2018-11-24
22
Łozowska Wiktoria
St. KJ Tradycja Siedlnica
2018-11-24
1
2018-11-24
17
2018-11-24
1
2018-11-24
1
Łukasik Sandra
Zielonogórski KS Drzonków
CARTINA L (197)
2018-11-24
4
2018-11-24
5
Łukaszewska Martyna
KJ Podkowa Gruszczyn
FERARI (188)
2018-11-24
1
2018-11-24
13
SZOK (254)
2018-11-24
11
2018-11-24
15
Maciejuk Martyna
KJ Fundacja Zawsze Razem Ranczo Kołata
GALILEO (58)
2018-11-24
2
2018-11-24
Mączyński Marek
Cwał Zakrzewo
KORA (106)
2018-11-24
1
2018-11-24
1
Majorczyk Monika
LKJ Kiekrz - Stajnia Kalińscy
KOBI (87)
2018-11-24
4
2018-11-24
15
Malicka Julia
LKS Cwał Poznań
2018-11-24
27
2018-11-24
1
Mateja Maksymilian
bpk
2018-11-24
33
2018-11-24
2018-11-24
2018-11-24
37
Matusz Marcelina
bpk
HINGIS (60)
2018-11-24
1
2018-11-24
1
Melerowicz Maria
KS Grand Horse Suchy Las
GRANDO B (129)
2018-11-24
1
2018-11-24
1
Michalska Marianna
St. J Baborówko
2018-11-24
2018-11-24
13
Michniewicz Katia
Rancho Poznań
SAHARA (69)
2018-11-24
32
2018-11-24
1
Modzelewska Justyna
Stajnia Rusin
2018-11-24
5
Mycka Hanna
JKS Robir Chwalęcice
EMET (247)
2018-11-24
44
2018-11-24
28
Nawrot Emilia
Cwał Zakrzewo
ROSARIA (112)
2018-11-24
2018-11-24
23
Nazar Aleksandra
KJ Michałówka
2018-11-24
Niedźwiedź Wiktoria
LKS Cwał Poznań
JJ AVICII (167)
2018-11-24
1
2018-11-24
10
Nowakowski Witold
Racocki KJ
SOLAR (153)
2018-11-24
1
2018-11-24
3
Och-Oleksy Hania
KJ Raduszyn
CA IRA (224)
2018-11-24
59
Oczki Roksana
KJ Agro-Handel Śrem
ISQA (143)
2018-11-24
41
2018-11-24
7
Opielewicz Stanisław
LKS Cwał Poznań
MISTRZ (54)
2018-11-24
49
2018-11-24
31
Pakuła Marcin
Harmony Club Owińska
CORJANO (251)
2018-11-24
1
2018-11-24
1
2018-11-24
1
Pawlak Nicole
KJ Rancho Poznań
2018-11-24
Pawlik Marta
LKS Cwał Poznań
KARINO (53)
2018-11-24
Pierzyńska Paulina
KJ Abrasives Group Jakubowo
2018-11-24
1
2018-11-24
8
2018-11-24
3
2018-11-24
1
Pięta Julia
JUKS Abakus Kaczyna
MARCOS (158)
2018-11-24
2018-11-24
1
Płachetka Zuzanna
Stajnia Rusin
JASAWA (191)
2018-11-24
1
2018-11-24
32
Pogodzińska Urszula
LKS Cwał Poznań
HIDALGO (91)
2018-11-24
2018-11-24
2018-11-24
1
TRENDY (92)
2018-11-24
16
2018-11-24
Pol Michał
KJ w Dolinie Noteci R. K. Kuźnica Czarnkowska
HARDY (101)
2018-11-24
6
2018-11-24
Porzuckowiak Karolina
bpk
2018-11-24
3
100
LANDARCO (220)
2018-11-24
22
2018-11-24
19
Przybecki Michał
KJ Michałówka
2018-11-24
2018-11-24
64
ESTLIO (83)
2018-11-24
38
2018-11-24
13
Przybyła Natalia
KJ Podkowa Gruszczyn
ALF (48)
2018-11-24
2018-11-24
4
TIFI (49)
2018-11-24
2018-11-24
12
Puchalska Natalia
LKS Cwał Poznań
KARINO (53)
2018-11-24
Radowicz Martyna
bpk
ADELA (229)
2018-11-24
38
2018-11-24
1
Remisz Michał
KJ Abrasives Group Jakubowo
INDIA (195)
2018-11-24
21
LARICA (196)
2018-11-24
33
Rennert Klementyna
bpk
2018-11-24
2018-11-24
12
Rychlik Grzegorz
LKS Cwał Poznań
SOFIA (42)
2018-11-24
1
2018-11-24
16
Rychlik Sylwia
LKS Cwał Poznań
2018-11-24
11
Ryszczyńska Kinga
LKS Cwał Poznań
EDORAS (200)
2018-11-24
29
2018-11-24
Sawicka Paulina
St. J Baborówko
MILUNIA (95)
2018-11-24
2018-11-24
6
Skowronek Zuzanna
KJ Podkowa Gruszczyn
2018-11-24
12
2018-11-24
23
Skrzypkowiak Wiktoria
KJ Michałówka
2018-11-24
62
2018-11-24
20
Śliwiński Antoni
KJ Podkowa Gruszczyn
APLA (187)
2018-11-24
3
2018-11-24
Smoczyk Łukasz
Racocki KJ
RODEZJA (150)
2018-11-24
19
2018-11-24
24
GEST (151)
2018-11-24
1
2018-11-24
25
2018-11-24
40
2018-11-24
29
Snopek Zuzanna
bpk
CENTKA (66)
2018-11-24
45
2018-11-24
1
Sobańska Anna
St. J Baborówko
TYRION (227)
2018-11-24
17
2018-11-24
12
2018-11-24
2018-11-24
65
Sobczak Julia
Rancho Poznań
HORTA (70)
2018-11-24
9
2018-11-24
Sopot Emilia
bpk
OLIWKA (140)
2018-11-24
1
2018-11-24
1
2018-11-24
26
Sówka Nell
KJ Podkowa Gruszczyn
2018-11-24
2018-11-24
FIGARO (202)
2018-11-24
2018-11-24
8
Spendowska Adela
St. J Baborówko
2018-11-24
2018-11-24
43
Sprenger Laura
Rancho Poznań
LEON M (68)
2018-11-24
32
2018-11-24
32
Stefaniak Paweł
Delta Biedrusko
2018-11-24
1
2018-11-24
38
Stępniak Klara
KJ Podkowa Gruszczyn
2018-11-24
7
2018-11-24
18
Szczepaniak Michalina
Rancho Poznań
BAKARA (72)
2018-11-24
1
2018-11-24
56
Szczot Sara
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2018-11-24
29
2018-11-24
Szubert Grzegorz
bpk
SUAREZ (31)
2018-11-24
2018-11-24
60
KORTEZ (32)
2018-11-24
30
2018-11-24
Szymańska Magdalena
bpk
KWARTA (164)
2018-11-24
2018-11-24
1
2018-11-24
43
Szymczak Jan
WTK Hermanów
KOPE (161)
2018-11-24
32
2018-11-24
15
Tomczyk Amelia
Stajnia Zamysłowo
ARA (123)
2018-11-24
1
2018-11-24
1
Trojanowicz Aleksandra
KJ Zagórów
LUMEN (190)
2018-11-24
2018-11-24
Trojanowicz Borys
KJ Zagórów
HERA TS (186)
2018-11-24
8
Tuliszkiewicz Olga
KJ Sokół Damasławek
2018-11-24
12
2018-11-24
2
FUNNY BOY (136)
2018-11-24
1
Tuliszkiewicz Zuzanna
bpk
WASYL (223)
2018-11-24
8
2018-11-24
Wachowiak Paulina
KJ Agro-Handel Śrem
LUCY (192)
2018-11-24
11
2018-11-24
10
WERONA (193)
2018-11-24
19
2018-11-24
18
Walczak Zuzanna
KJ Podkowa Gruszczyn
2018-11-24
2018-11-24
Walorczyk Julia
KJ Morena Sieraków-Gałowo
2018-11-24
2018-11-24
8
Wichniarek Barbara
KJ Michałówka
ZAMIRA (203)
2018-11-24
58
2018-11-24
29
Widzińska Wiktoria
KJ Sokół Damasławek
CARY (52)
2018-11-24
18
2018-11-24
4
Wieloch Michał
Rancho Poznań
2018-11-24
2018-11-24
50
Włoch January
bpk
BOROMIR (237)
2018-11-24
2018-11-24
32
2018-11-24
2
Włoch Joachim
bpk
SARA (236)
2018-11-24
13
2018-11-24
17
2018-11-24
44
Wojciechowicz Katarzyna
Delta Biedrusko
SWING (162)
2018-11-24
1
2018-11-24
47
Zobel Marcelina
LZS Lech Gniezno
2018-11-24
48
2018-11-24
34
Zubko Patrycja
St. J Baborówko
2018-11-24
29
2018-11-24
29
Życka Maja
LKS Cwał Poznań
HOSTEL (76)
2018-11-24
29
2018-11-24
23

Number of Riders: 157

Number of Horses: 192

The sum of prizes: 900.00

Competition results developed by: TARANT EVENTS
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H112009-01, TARANT EVENTS)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl