Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

I Eliminacja Cavaliada Future oraz I Eliminacja Venus vs Mars 2018/19
CAVALIADA POZNAŃ 2018
MTP Poznań, 30.11-02.12.2018

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
45 ENTRY ACCEPTED 2018-11-22 17:20:23
2018-11-22 16:12:43
Adam Grzegorzewski HANKY PANKY ST GHYVAN
  • 1x 1/VvsM/Venus Vs Mars konkurs równoległy sybkości wg Art. 272 Tabela C
44 ENTRY ACCEPTED 2018-11-22 17:20:26
2018-11-21 18:50:38
Aleksandra Kierznowska AMERIQUE LANDAIS
  • 1x 1/VvsM/Venus Vs Mars konkurs równoległy sybkości wg Art. 272 Tabela C
43 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 15:49:38
2018-11-21 13:15:29
Jan Bobik ONASIS
  • 1x 1/VvsM/Venus Vs Mars konkurs równoległy sybkości wg Art. 272 Tabela C
42 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 15:49:44
2018-11-20 21:53:17
Jacek Zagor CUIDAM DE VRENDT
  • 2x 1/VvsM/Venus Vs Mars konkurs równoległy sybkości wg Art. 272 Tabela C
41 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 14:40:29
2018-11-20 18:48:04
Wiktoria Ryciak CYRANO
  • 1x 2A/MINI/Kuce kategoria MINI, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
  • 1x 3/Sztafeta/Konkurs sztafet kuce i duże konie (wys. 70 cm/115 cm)
  • 1x 4A/MINI/Kuce kategoria MINI, konkurs zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 (wys. 75 cm)
40 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 14:40:43
2018-11-20 18:05:43
Natalia Głowacz SZAMAN
  • 1x 2A/MINI/Kuce kategoria MINI, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
  • 1x 3/Sztafeta/Konkurs sztafet kuce i duże konie (wys. 70 cm/115 cm)
  • 1x 4A/MINI/Kuce kategoria MINI, konkurs zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 (wys. 75 cm)
39 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 15:49:47
2018-11-19 19:10:49
Jarosław Skrzyczyński CHANTILLY
  • 1x 1/VvsM/Venus Vs Mars konkurs równoległy sybkości wg Art. 272 Tabela C
38 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 14:41:23
2018-11-19 17:52:13
Michał Dubiniak FIESTA EWITA
  • 2x 2B/MIDI/Kuce kategoria MIDI, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 85 cm)
  • 2x 3/Sztafeta/Konkurs sztafet kuce i duże konie (wys. 70 cm/115 cm)
  • 2x 4B/MIDI/Kuce kategoria MIDI, konkurs zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 (wys. 90 cm)
34 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 14:43:34
2018-11-19 08:20:28
Maria Michalska PASJONATA AMIGO
  • 1x 2B/MIDI/Kuce kategoria MIDI, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 85 cm)
  • 1x 3/Sztafeta/Konkurs sztafet kuce i duże konie (wys. 70 cm/115 cm)
  • 1x 4B/MIDI/Kuce kategoria MIDI, konkurs zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 (wys. 90 cm)
31 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 14:50:52
2018-11-18 19:44:34
Marcelina Jackowiak COAST PLAYER SEGURET
  • 1x 2B/MIDI/Kuce kategoria MIDI, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 85 cm)
  • 1x 3/Sztafeta/Konkurs sztafet kuce i duże konie (wys. 70 cm/115 cm)
  • 1x 4B/MIDI/Kuce kategoria MIDI, konkurs zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 (wys. 90 cm)
30 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 14:51:44
2018-11-18 18:12:09
Barbara Piontek CYKOR
  • 2x 2A/MINI/Kuce kategoria MINI, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
  • 2x 3/Sztafeta/Konkurs sztafet kuce i duże konie (wys. 70 cm/115 cm)
  • 2x 4A/MINI/Kuce kategoria MINI, konkurs zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 (wys. 75 cm)
29 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 14:52:30
2018-11-18 17:53:14
Zofia Ćwik TETI
  • 1x 2B/MIDI/Kuce kategoria MIDI, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 85 cm)
  • 1x 3/Sztafeta/Konkurs sztafet kuce i duże konie (wys. 70 cm/115 cm)
  • 1x 4B/MIDI/Kuce kategoria MIDI, konkurs zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 (wys. 90 cm)
28 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 14:53:03
2018-11-18 17:47:54
Matylda Szrajer WOLLINGS LION KING
  • 1x 2A/MINI/Kuce kategoria MINI, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
  • 1x 3/Sztafeta/Konkurs sztafet kuce i duże konie (wys. 70 cm/115 cm)
  • 1x 4A/MINI/Kuce kategoria MINI, konkurs zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 (wys. 75 cm)
27 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 14:53:24
2018-11-18 13:32:16
Julia Pięta MARCOS
  • 1x 2B/MIDI/Kuce kategoria MIDI, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 85 cm)
  • 1x 3/Sztafeta/Konkurs sztafet kuce i duże konie (wys. 70 cm/115 cm)
  • 1x 4B/MIDI/Kuce kategoria MIDI, konkurs zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 (wys. 90 cm)
25 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 14:54:27
2018-11-18 10:42:25
Nel Skotarczak FRANKENHOEH`S MYLORD
  • 1x 2A/MINI/Kuce kategoria MINI, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
  • 1x 3/Sztafeta/Konkurs sztafet kuce i duże konie (wys. 70 cm/115 cm)
  • 1x 4A/MINI/Kuce kategoria MINI, konkurs zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 (wys. 75 cm)
24 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 14:54:54
2018-11-17 11:34:48
Maria Kiełczewska CHARLIE'S BOOMERANG
  • 1x 2B/MIDI/Kuce kategoria MIDI, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 85 cm)
  • 1x 3/Sztafeta/Konkurs sztafet kuce i duże konie (wys. 70 cm/115 cm)
  • 2x 4B/MIDI/Kuce kategoria MIDI, konkurs zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 (wys. 90 cm)
23 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 15:02:04
2018-11-16 08:49:35
Nell Sówka S-PIORUN
  • 1x 2A/MINI/Kuce kategoria MINI, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
  • 1x 3/Sztafeta/Konkurs sztafet kuce i duże konie (wys. 70 cm/115 cm)
  • 1x 4A/MINI/Kuce kategoria MINI, konkurs zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 (wys. 75 cm)
22 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 15:50:27
2018-11-14 19:53:04
Paulina Koza CONNER
  • 2x 1/VvsM/Venus Vs Mars konkurs równoległy sybkości wg Art. 272 Tabela C
21 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 14:55:33
2018-11-13 09:27:46
Martyna Ufnal RAMIRO
  • 1x 2A/MINI/Kuce kategoria MINI, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
  • 1x 3/Sztafeta/Konkurs sztafet kuce i duże konie (wys. 70 cm/115 cm)
  • 1x 4A/MINI/Kuce kategoria MINI, konkurs zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 (wys. 75 cm)
20 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 15:50:34
2018-11-13 09:24:26
Mściwoj Kiecoń ODESSA PROFI
  • 1x 1/VvsM/Venus Vs Mars konkurs równoległy sybkości wg Art. 272 Tabela C
  • 1x 3/Sztafeta/Konkurs sztafet kuce i duże konie (wys. 70 cm/115 cm)
19 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 14:55:47
2018-11-12 18:27:26
Julia Ganowska PASJONATA PARYS
  • 2x 2A/MINI/Kuce kategoria MINI, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
  • 2x 3/Sztafeta/Konkurs sztafet kuce i duże konie (wys. 70 cm/115 cm)
  • 2x 4A/MINI/Kuce kategoria MINI, konkurs zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 (wys. 75 cm)
18 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 15:50:40
2018-11-12 17:57:40
Maja Marchwicka CANION
  • 2x 1/VvsM/Venus Vs Mars konkurs równoległy sybkości wg Art. 272 Tabela C
  • 2x 3/Sztafeta/Konkurs sztafet kuce i duże konie (wys. 70 cm/115 cm)
17 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 14:56:09
2018-11-12 17:29:28
Wiktoria Von Mauberg KOEKOEKSHOF MARISKA
  • 2x 2B/MIDI/Kuce kategoria MIDI, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 85 cm)
  • 2x 3/Sztafeta/Konkurs sztafet kuce i duże konie (wys. 70 cm/115 cm)
  • 2x 4B/MIDI/Kuce kategoria MIDI, konkurs zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 (wys. 90 cm)
16 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 15:50:44
2018-11-12 12:35:31
Agnieszka Olszewska AKTIW
  • 1x 1/VvsM/Venus Vs Mars konkurs równoległy sybkości wg Art. 272 Tabela C
  • 1x 3/Sztafeta/Konkurs sztafet kuce i duże konie (wys. 70 cm/115 cm)
15 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 15:50:48
2018-11-09 15:07:12
Mateusz Kiempa JALANDAHAR
  • 1x 1/VvsM/Venus Vs Mars konkurs równoległy sybkości wg Art. 272 Tabela C
12 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 15:50:53
2018-11-05 19:29:49
Bogna Sąsiadek GOLDDIGGER GR
  • 1x 1/VvsM/Venus Vs Mars konkurs równoległy sybkości wg Art. 272 Tabela C
  • 1x 3/Sztafeta/Konkurs sztafet kuce i duże konie (wys. 70 cm/115 cm)
11 ENTRY ACCEPTED 2018-11-24 19:32:18
2018-11-05 11:34:13
Laura Kłapińska WIKI
  • 1x 1/VvsM/Venus Vs Mars konkurs równoległy sybkości wg Art. 272 Tabela C
8 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 15:51:06
2018-11-04 12:54:20
Filip Lewicki ROULETTE CASSIN
  • 1x 1/VvsM/Venus Vs Mars konkurs równoległy sybkości wg Art. 272 Tabela C
7 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 15:51:11
2018-11-04 12:53:49
Małgorzata Ciszek-Lewicka ISLANDER
  • 1x 1/VvsM/Venus Vs Mars konkurs równoległy sybkości wg Art. 272 Tabela C
  • 1x 3/Sztafeta/Konkurs sztafet kuce i duże konie (wys. 70 cm/115 cm)
3 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 14:57:01
2018-11-02 18:45:22
Antoni Śliwiński SZOGUN
  • 1x 2B/MIDI/Kuce kategoria MIDI, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 85 cm)
  • 1x 3/Sztafeta/Konkurs sztafet kuce i duże konie (wys. 70 cm/115 cm)
  • 1x 4B/MIDI/Kuce kategoria MIDI, konkurs zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 (wys. 90 cm)
2 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 15:51:28
2018-11-01 18:05:48
Joanna Pawlak JEDWABNY PYŁ
  • 1x 1/VvsM/Venus Vs Mars konkurs równoległy sybkości wg Art. 272 Tabela C
No. Rider Country
Year of birth
FEI ID
1. Bobik Jan POL
S
10064709
2. Ciszek-Lewicka Małgorzata POL
S
3. Ćwik Zofia POL
2007 (JM.)
4. Dubiniak Michał POL
2007 (JM.)
5. Ganowska Julia POL
2008 (Mł.)
6. Głowacz Natalia POL
2008 (Mł.)
7. Grzegorzewski Adam POL
1998 (MJ.)
8. Jackowiak Marcelina POL
2007 (JM.)
9. Kiecoń Mściwoj POL
S
10. Kiełczewska Maria POL
2007 (JM.)
11. Kiempa Mateusz POL
S
12. Kierznowska Aleksandra POL
2003 (J.)
13. Kłapińska Laura POL
2005 (JM.)
14. Koza Paulina POL
S
15. Lewicki Filip POL
2001 (J.)
16. Marchwicka Maja POL
2005 (JM.)
17. Michalska Maria POL
2007 (JM.)
18. Olszewska Agnieszka POL
S
10092431
19. Pawlak Joanna POL
S
20. Pięta Julia POL
2007 (JM.)
21. Piontek Barbara POL
2008 (Mł.)
22. Ryciak Wiktoria POL
2008 (Mł.)
23. Sąsiadek Bogna POL
S
24. Skotarczak Nel POL
2009 (Mł.)
25. Skrzyczyński Jarosław POL
S
26. Śliwiński Antoni POL
2008 (Mł.)
27. Sówka Nell POL
2008 (Mł.)
28. Szrajer Matylda POL
2008 (Mł.)
29. Ufnal Martyna POL
2007 (JM.)
30. Von Mauberg Wiktoria POL
2007 (JM.)
31. Wechta Maksymilian POL
S
32. Zagor Jacek POL
S
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder FEI Passport
1.

138

ABRISCO V KWPN NED 2005 Male Bay F: SAM R.
M: TANJA V/KARANDASJ
O: Stall Oxer A/S
B: G. KLIJN VELDERMAN-HARMSEN, DIEPENVEEN (NED)
102YZ38
2.

98

ADARE KWPN NED 2005 Mare Bay F: ROYAL BRAVOUR
M: PADISJAH/BURGGRAAF
O: WILLOW GRACE FARMS
B: G. WOLBERSEN, WIJSTER (NED)
103KS70
3.

731

AKTIW WLKP POL 2007 Wałach F: Lider/
M: Austria/
O: ATTIS P.P.ROL.SP.ZO.O
B: Karol Gmyrek
4.

28

ALFONS RA ESHB EST 2007 Gelding Bay F: AROMATS
M: FIORELLA/FALSE PASS
O: Equi Ra Ltd & Rein Pill
B: Rebala Stables Ltd
105AB48
5.

45

ALINA 440 HOLST GER 2008 Mare Bay F: NEKTON
M: ULINA XIII/CASSINI I
O: Stall Moorhof
B: MOHR MAIKE, HASELAU (GER)
103XR47
6.

739

AMERIQUE LANDAIS SF FRA 2010 Wałach gniada F: Helios De La Cour / Papillon Rouge
M: Narcotique Landaise / Socrate de Chivre
O: Hubert Kierznowski
B: Hubert Kierznowski
7.

191

ANASTACIA III HOLST GER 2008 Mare Chestnut F: QUIDAM DE REVEL
M: HEIDE II/LAVALL II
O: Dorota Zieniewicz
B: ZG KROHN/VAN HAMOND, KAISER-WILHELM-KOOG (GER)
104FY30
8.

219

ANIBALE DE HUS SF FRA 2010 Stallion Bay F: CONRAD
M: AMATI P M S (DE) OLD/ARGENTINUS
O: HARAS DE HUS
B: S.A.R.L. HARAS DE HUS, PETIT MARS (FRA)
104XW43
9.

154

ANNCHEN 11 DSP GER 2006 Mare Bay F: CARLANDO I (BAVAR)
M: ARIA DON DIEGA (BAVAR)/QUARTIER LATIN (OLDBG)
O: Klub Jezdziecki Golebin Stary
B: Helmut Feigl
104KE98
10.

211

ARCADIUS 6 HOLST GER 2010 Gelding Bay F:
M: /
O: Gutsverwaltung Schloss Breitenburg
B: Rantzau Breido Graf Zu Schloss Breitenburg
106BQ38
11.

761

ARISTO AZ SP POL 2010 Wałach gniada F: Lordanos / Landos
M: Artemida / Reval
O: Zuzanna Burkert
B:
12.

148

ARMANII OLDBG GER 2004 Male Bay F: ABKE
M: GRAGENTINA/ARGENTINUS
O: Danuta Nowacka
B: Mike Schmidt
105GU05
13.

32

ARTAS LTU 2005 Gelding Bay F:
M: /
O: Mikko AARTIO, Kullo KENDER
B: DARIUS CEPELE
103GP70
14.

50

ASPEN 22 OLDBG GER 2007 Gelding Bay F: ABKE 4
M: GRANA W/LANDJOKER
O: Klaas, Hermann
B: Winkeler, Aloys
104VR52
15.

235

ATINA KWPN NED 2005 Mare Bay F: CARTIER VD HEFFINCK
M: WAITINA/WAITAKI
O: Per Melin
B: P. LEENEN, LOMM (NED)
104KW85
16.

121

AURANE DE BAUGY SF FRA 2010 Mare Grey F: MYLORD CARTHAGO*HN
M: MOON DE BAUGY/PAPILLON ROUGE*NORMANDIE
O: Jacques MISTELI
B: E.a.r.l. DU BOIS HUE 61160 GOUFFERN EN AUGE (FRA)
105MQ76
17.

144

BACKATORPS DANNY V KWPN NED 2008 Gelding Bay F: QUASIMODO Z
M: ZEPPER/LUPICOR
O: Bäckatorp Ryder AB
B: F.L.M. TEEPEN, VENLO (NED)
104XH77
18.

212

BADOLAN OS GER 2011 Gelding Bay F:
M: /
O: Gestüt Lewitz
B: Gestuet Lewitz
105VY43
19.

166

BADORETTE KWPN NED 2006 Mare Bay F: NUMERO UNO
M: VOILA B./NOLISCO
O: Jan Ludwiczak
B: W. VAN DE MHEEN, HOEVELAKEN (NED)
103OZ45
20.

141

BALLENTESKIN WATCH THIS ISH IRL 2008 Male Chestnut F: IROKO
M: LADY QUIN/HARLEQUIN DU CAREL
O: Stall Gullik A/S
B: Tim Delaney
104YS61
21.

136

BALTIC VDL KWPN NED 2006 Stallion Bay F: QUAPRICE BOIS MARGOT
M: NELLANDRA/JUS DE POMME
O: VDL Stud
B: E. VAN ITTERSUM, GIETHOORN (NED)
103RU36
22.

758

BANKIER MŁP POL 2011 Wałach ciemnogniada/169 F: Awans / Vis Versa
M: Baszkiria / Emir
O: Trening Koni Artur Społowicz
B: SK Janów Podlaski
23.

145

BARCELONA HOLST GER 2009 Mare Bay F: CAPITOL
M: PUTINA/CASCAVELLE
O: GUIDO BLOEMER
B:
105II76
24.

100

BARON KWPN NED 2006 Gelding Bay F: COLMAN
M: TORANDA VAN 'T HEEMSKIND/NUMERO UNO
O: De heer J.J.v.d.Heuvel & Mevrouw A.T.v.d.Heuvel
B: STOETERIJ 'T HEEMSKIND, DEURNE (NED)
103ZS66
25.

146

BELLA DONNA 106 HOLST GER 2009 Mare Bay F: DIARADO
M: UDINA I/NEKTON
O: Marcin Burakowski
B: EHLERS HANS-JUERGEN, BUNSOH (GER)
104NC88
26.

82

BELO HORIZONTE HOLST GER 2008 Gelding Bay F: BALOUBET DU ROUET
M: CAYENNE IX/CLEARWAY
O: LITTLE VALLEY FARMS
B: PLOCK FRANK, BORKEN-TROCKENERF. (GER)
104QN67
27.

223

BIVALDI KWPN NED 2006 Gelding Bay F: CANTOS
M: VIVALDIE/LENNARD
O: VOROBYEV, Alexander
B: J.J. VAN DIJK, RUINERWOLD (NED)
103RC60
28.

756

BORA SP POL 2004 Klacz gniada F: Avero
M: Bogoria
O: Łukasz Kaźmierczak
B: SK Racot
29.

58

C VIER 2 HOLST GER 2008 Gelding Bay F: CARDENTO 933
M: S-VIA THIA/CONCORDE
O: Rijkens, Tjeert
B: WOLTERS W., GRONINGEN (NED)
104XS45
30.

18

CALERI II HOLST GER 2003 Stallion Bay F: CALIDO I
M: HAAMOON/LEONID
O: Ing. Olga Plachá
B: OLDEKOP ZG CAREN UND DIRK, SCHOENWALDE (GER)
103EO76
31.

114

CALL ME HOLST GER 2007 Stallion Bay F: CONTENDRO II
M: NICA/JULIO MARINER XX
O: filippo mazzei
B: WIEPERT KLAUS-PETER, NEURATJENSDORF (GER)
104BR17
32.

244

CALL ME PRINCESS DSP GER 2008 Mare Grey F: CHAP 47
M: LENE/LEVISTO
O: ES Equestrian Team Holding BV
B: Ausbildungsstall Bruhns
104TU33
33.

730

CANION SP POL 2008 Ogier ciemnogniada F: Baldini II
M: Chelsea
O: Mirosław Bach
B: *
34.

751

CANVALENCIA OLD GER 2011 Klacz gniada F: Verdi / Quidam De Revel
M: Canberra / Contender
O: Beata Korycka
B: Antonius Schulte-Suedhoff
35.

39

CARLA OLDBG GER 2009 Mare Grey F: CALIFAX
M: LADY LOUISE 2/LORD WEINGARD
O: Heinz FIEGE
B: Gut Darss GmbH & Co.KG
105HY32
36.

80

CARLAIL Bad-Wü GER 2007 Gelding Other F: CHAMBERTIN 3
M: CASSUE/CENTESIMO
O: Mario ONATE
B: Herbert Müller
105VL24
37.

33

CARLOS ESHB FIN 2007 Stallion Bay F: VERDI
M: LA FERIA/LINARO
O: Hanna Nikander & Urmas Raag
B: Hanna Nikander
103ZF21
38.

85

CAROSSO 2 HOLST GER 2006 Gelding Grey F: CONTENDER
M: KANTATE II/CALIDO I
O: EH Pferde GbR
B: SIEBKE-BAASCH RITA, SARZBUETTEL (GER)
104DA38
39.

180

CARTIE BVR OLDBG GER 2007 Male Bay F: CAPO CASSIONE
M: NOBLESSE/
O: BABENKO VIKTOR
B:
105GA66
40.

201

CARTOSI MELLONI HOLST GER 2010 Stallion Bay F: CATOKI
M: TILBA-TILBA/CASSINI I
O: Pro-Fur Farm Equipment
B: KUDLINSKI KLAUS, BRÜGGE (GER)
104UJ41
41.

40

CASALITO HOLST GER 2009 Stallion Bay F: CASALL
M: LALIQUE II/LANDGRAF I
O: Verband d.Züchter des Holstein er Pferdes
B: UNKELBACH JOSEF, KOELN 51 (GER)
104ZF11
42.

153

CASANOVA 468 HOLST GER 2009 Gelding Bay F: CARRICO
M: SORIELLA/CORIANO
O: Gestüt Süderrade
B: Hartl, Rainer
105AZ77
43.

103

CASPER VD RODE POELHOEVE HOLST GER 2011 Gelding Bay F: CASALL
M: PIOLA/QUINAR
O: Guerdat Steve
B: Thidemann Klaus
105BH66
44.

233

CASSILANO JMEN BH BRA 2006 Male Grey F: CALISCO JMEN
M: OLINDA JMEN/BRAMO
O: José RIBEIRO DE MENDONÇA
B:
104RV32
45.

200

CASSIO MELLONI HOLST GER 2007 Gelding Grey F: CARETINO 2
M: ORNELIA/CASSINI I
O: Pro-Fur Farm Equipment
B: ANDRESEN HANSJOERG DR., SIMONSBERG (GER)
104DC05
46.

193

CEDRICK 11 MECKL GER 2007 Gelding Bay F: CHACCO-BLUE
M: PAULINE/PAGUR
O: Hagen RIDZKOWSKI
B: Brehmer, Silvia
105ZM74
47.

91

CELEBRITY VDL KWPN NED 2007 Mare Other F: INDOCTRO
M: VERSINAA/EMILION
O: Danielle GOLDSTEIN, The Golden Group
B: G. VAN DER MEER, SURHUISTERVEEN (NED)
103XR44
48.

1

CELPIK GER 2007 Gelding Other F: CELLESTIAL
M: PIK DAME/PRINZ OLDENBURG
O: Martina Schrot
B: Arno Goewe
104QT61
49.

59

CENITO 4 HOLST GER 2010 Gelding Bay F: CANNAVAROS
M: UMA V/LORD Z
O: Stall Tjeert Rijkens
B: Trost, Nina
105AS36
50.

129

CENTRINO GER 2008 Gelding Bay F: CASIRO I
M: HERA/CANTUS
O: Sophia RUSAKOVA
B: Gerd Sosath
104OW41
51.

174

CEREMBER ME M KWPN NED 2007 Mare Bay F: LANDLORD
M: REMEMBER ME M/CASH
O: DIM Spolka Akcyjna
B: VEEHANDEL MUSTERD B.V., HOOGE ZWALUWE (NED)
104OE35
52.

105

CHACCA KEEPS II HANN GER 2010 Mare Bay F: CHACCO-BLUE
M: FOR LUCY LN/FOR KEEPS
O: Seven Equestrian GmbH & Co.KG & Stall Christ
B: Lehner, Dr. Jürgen
105TW19
53.

209

CHACCLANA OS GER 2009 Mare Bay F: CHACCO-BLUE
M: RAMILANA/CAPILANO
O: Mariola Dyrek
B: Gestuet Lewitz
104GV16
54.

156

CHACCO AMICOR OS GER 2009 Stallion Chestnut F: CHACCO BLUE (MECKL.)
M: QUICKCENT (OS)/CENTO (HOLST)
O: Zdzislaw Mikula
B: Gestüt Lewitz
104QJ04
55.

157

CHACCO AMICOR ZM OS GER 2009 Stallion Bay F: CHACCO-BLUE (MECKL)
M: PILOTINE (WESTF)/BALOU DU ROUET (OLD)
O: Zdzislaw Mikula
B: Gestuet Lewitz
104MO61
56.

112

CHACCOLIE MECKL GER 2010 Mare Grey F: CHACCO BLUE
M: CHERIE/CELLESTIAL
O: Schou Absolute Horses A/S
B:
105DY80
57.

51

CHACCORINA WESTF GER 2006 Mare Bay F: CHACCO-BLUE
M: LARINA/LARENCO
O: Klaas, Hermann
B: Dietkotte, Georg
103XD02
58.

159

CHACITOL OS GER 2005 Gelding Bay F: CHACCO-BLUE
M: FINJA (OLD)/CENTO (HOLST)
O: Andrzej Okla
B: Gestuet Lewitz
104EW34
59.

90

CHACON 2 OS GER 2006 Gelding Bay F: CHACCO-BLUE
M: ALONIE Z/AVENTYNO
O: Madeleine WINTER-SCHULZE
B: Gestüt Lewitz
103NE32
60.

69

CHADES OF BLUE OS GER 2008 Mare Other F: CHACCO-BLUE
M: ZAMITE M/DIAMANT DE SEMILLY
O: Bock, Holger
B: Gestüt Lewitz
104XD74
61.

67

CHAIRMAN 20 HOLST GER 2005 Gelding Grey F: CASALL
M: VORR./LACAPO
O: Ziebell, Peter
B: ZIEBELL PETER, BARGFELD-STEGEN (GER)
104DB96
62.

99

CHAMPAIGN HOLST GER 2008 Gelding Chestnut F: CASALL
M: ODESSA X/CONTENDER
O: Terhoeven-Urselmans, Hans-Theo & Kai
B: Leschke, Fabian
105EN20
63.

727

CHANTILLY OLD GER 2007 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Contidou / Balou Du Rouet
O: Jarosław Skrzyczyński
B: Gestut Lewitz
64.

222

CHAPTER HOLST NED 2006 Gelding Bay F: COLANDRO
M: LASPEN/CHEENOOK
O: VOROBYEV, Alexander
B: WEEGHEL M. LODEWIJK VAN, KAMPERVEEN (NED)
104AA31
65.

54

CHAQUILOT OS GER 2006 Gelding Bay F: CHACCO-BLUE
M: QUILAVDA Z/QUILOT
O: Houston, Andrea
B: Gestüt Lewitz
103JL74
66.

48

CHARCO WESTF GER 2009 Stallion Bay F: CHIN QUIN
M: DORADA T KLOMP Z/
O: FEDOROVSKAYA, Marina
B:
104WB88
67.

721

CHARLIE'S BOOMERANG Kuc Wal GER 2008 Wałach inna/kuc:148 F: Thers Billy Budd / Talon Toreth
M: Lamona / Stemel Ceidrych
O: Marzena Jurzak
B:
105FE01
68.

15

CHARMING MOOD DU CHARMOIE SBS BEL 2008 Gelding Grey F: WINNINGMOOD VAN DE ARENBERG
M: ELECTRE ''Z'' DU REZIDAL (E.O./REBEL-Z
O: Gilbert Christian
B: Christian Gilbert
104FJ50
69.

225

CHAS PIK HOLST GER 2011 Gelding Bay F: CASALL
M: ZARAH I/LEGOLAS 88
O: Sergey MASLOV
B: Sonja Dethlefs
106EP60
70.

236

CHAVIRA OS GER 2011 Mare Bay F: CHACCO-BLUE
M: CALVIRA/CALVARO
O: Stall Zet
B: Gestuet Lewitz
105WZ13
71.

238

CHELDON OS GER 2009 Gelding Bay F: CHACCO-BLUE
M: GRAND LULU/BALOUBET DU ROUET
O: Stall Fulltofta
B: Gestuet Lewitz
105NU97
72.

73

CHEPETTA 3 2009 Mare Bay F:
M: /
O: Sprehe, Josef-Jonas
B:
104PN63
73.

243

CHESTON DE LA POMME D'OR Z ZANG BEL 2010 Gelding Grey F: CHIPPENDALE Z
M: CELIA D'AIRSAIN/CONTENDRO II
O: ES Equestrian Team Holding BV
B: PATRICK HUYSE
105IX69
74.

75

CHEVENEZ KWPN NED 2007 Gelding Bay F: WENDER R
M: NICOLE/AHORN
O: DIM Spolka Akcyjna
B: STAL VOGELZANG, OMMEN (NED)
104BJ90
75.

217

CHIARA WESTF GER 2008 Mare Bay F: CAPTAIN FIRE
M: LAURINA/LEVANTOS I
O: Egor SHCHIBRIK
B: Gerd Sosath
104KD13
76.

228

CHICA B Z ZANG NED 2009 Mare Grey F: CANTURANO
M: BOLANDA/BERLIN
O: Juri Adolfo
B: BERBEN L.C.J.
105BL90
77.

160

CHICHARITO BLUE OS GER 2009 Gelding Bay F: CHACCO BLUE (MECKL)
M: CHIARA (OLD)/LANDGOLD (OLD)
O: Andrzej Okla
B: Gestuet Lewitz
104PY34
78.

118

CHICLONE WESTF GER 2009 Gelding Grey F: CORNADO I
M: JELLICLE/JULIO MARINER
O: ALL.TO DELLA LOGGIA SAS
B: hubert vornholt
105NG26
79.

199

CHINTABLUE OS GER 2009 Gelding Bay F: CHINTAN
M: DOCIACCA/CHACCO - BLUE
O: Pro-Fur Farm Equipment
B: Gestuet Lewitz
104TV43
80.

44

CHOCO LATINO 2 HOLST GER 2010 Stallion Other F: COSIDO
M: PIA I/CONTENDER
O: Wulschner, Holger & Kludt, Pauline
B: AHSBAHS GBR, BOKEL (GER)
104PD41
81.

163

CHOCOLATE BLUE OS GER 2010 Mare Bay F: CHACCO-BLUE (MECKL)
M: CAROUSA (OS)/CARINUE (OLD)
O: Weronika MINKIEWICZ
B: Gestuet Lewitz
104XD45
82.

71

CHRISTIAN 29 HOLST GER 2008 Gelding Bay F: CRISTO 5
M: UNDINE XIII/LANSING
O: Heck, Sigrid
B: BASTIAN HANS, TUETTENDORF (GER)
104AK38
83.

65

CICERO'S ISAURA BWP BEL 2008 Mare Grey F: CICERO Z
M: LACATA/LACANTUS
O: Sportpferde-Center Rothenburg
B: ROSHOEVE NV, GEEL (BEL)
104SY28
84.

89

CIEBELL WESTF GER 2011 Male Bay F: CRISTALLO II
M: LA BELLE/FALKENHOF'S LANCER
O: Gestüt Gut Neuenhof KG
B: Schürner, Dr. Axel / Gestüt Gut Neuenhof
105LV67
85.

237

CITTI 3 MECKL GER 2009 Mare Grey F: CATOKI
M: CAITLIN/ELITE
O: Stall Fulltofta, Catrin TERMEN
B: Goewe, Arno
105AA67
86.

161

CLEARVILLE HOLST GER 2007 Gelding Bay F: CLEARWAY
M: LA QUINTA 2/LANCER II
O: Marzenna Szustkowska
B: SIEVERS HARM, TASDORF (GER)
104IU16
87.

188

CLINTORADO HOLST GER 2008 Gelding Grey F: CLINTON I
M: CORALIE 14/CASH AND CARRY
O: Aurin, Christiana
B: HENNINGS DETLEF, BENDORF (GER)
104OR85
88.

139

CLOONEY II HOLST GER 2007 Gelding Grey F: CLARIMO
M: THURINIA/CONTENDER
O: Oxer BV
B: VERBAND DER ZUECHTER DES, ELMSHORN (GER)
103WU21
89.

715

COAST PLAYER SEGURET Kuc Conemara FRA 2012 Wałach biała/kuc:149 F: Ungaro Deux Seguret /
M: Jouese De Marcy /
O: Iwona Jackowiak
B: E.A.R.L De Seguret
90.

3

COBRA 32 DSP GER 2009 Mare Chestnut F: CHAP
M: FAHRENHEIT/FRESHMAN
O: Isabel Roman-Karajan
B: Siegmar Heinemann
105LH48
91.

106

COCHELLO HOLST GER 2009 Gelding Grey F: CASALL
M: COCHELLA/CARTANI 4
O: Stal Bucci B.V.
B: HENNINGS DETLEF, BENDORF (GER)
104SE77
92.

183

CONMINA BLUE PS HANN GER 2011 Mare Bay F: CONTENDROS 2
M: CHANCE FOR EVER/CHACCO-BLUE
O: Gospodarstwo Rolne Andrzej Oplatek
B: Gestüt Lewitz
105MU75
93.

728

CONNER HOL POL 2005 Wałach gniada/173 F: Contender
M: Candilo
O: Barbara Banasik
B: niemcy
103DA99
94.

61

CONTADUR OS GER 2008 Stallion Bay F: CONTEROS
M: KOMTESSE/KOLIBI
O: Eberling, Marianne
B: Eberling, Marianne
105HQ17
95.

92

COOLER THAN ME HOLST GER 2006 Mare Bay F: CRISTO 5
M: PAMELA II/CARPACCIO
O: The Rose Group
B: STAMER GERHARD, DUVENSEE (GER)
103JN27
96.

207

CORRADO X HOLST GER 2008 Gelding Bay F: CORRADO I
M: BARONESS X/FERNANDO
O: Marek Lewicki
B: Horst Guenter Kruse
104JU61
97.

102

COURAGE DES FEGIE HANN GER 2006 Mare Other F: CORNET OBOLENSKY
M: ACORA/ACORD II
O: MONSIEUR JEAN FRANCOIS ROCHOTTE
B: SAUERLAND, BERND, RHADE (GER)
103LM51
98.

35

COURAGE T Z ZANG NED 2008 Mare Grey F: CALVINO Z
M: T.T./ESPRI
O: Stal van Triest & De heer E.Santing
B:
104IC38
99.

62

CRAZY GIRL V WESTF GER 2010 Mare Bay F: CLINTON
M: GRACE/GRALSHUETER
O: Vogt, Hermann
B: Vogt, Hermann
105NH31
100.

232

CRUNCH 3 HOLST GER 2008 Stallion Bay F: CLARIMO
M: SHAMROCK I/CANTURO
O: Verband d.Züchter des Holsteiner Pferdes
B: KUEHL MIRIAM, SATRUP (GER)
104TP23
101.

241

CSF VINZE ISH IRL 2009 Gelding Chestnut F: LUIDAM
M: CSF TELLY CRUZ/
O: Tim O'Shea
B: Patrick Connolly
105KX21
102.

726

CUIDAM DE VRENDT KWPN POL 2007 Wałach kasztanowata/168 F: Quidam De Revel
M: Lux
O: Janusz Branicki
B: Holandia
103.

60

CUPERTINO HOLST GER 2008 Stallion Bay F: CONTENDER
M: TIPPI II/LEONCE
O: Lehrfeld, Susanne
B: RATHJEN HANS-PETER, AHRENSBURG (GER)
104CG48
104.

41

CURRY KING HOLST GER 2011 Gelding Bay F: COSIDO
M: ZARA XIX/CON AIR 7
O: Kunio TAKEDA
B: Wieschendorf, Georg
105OX80
105.

716

CYKOR KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc:130 F: Carmana's Neptun
M: Plamka
O: Tomasz Piontek
B: Stypik Robert
106.

711

CYRANO KUC POL 2004 Wałach kasztanowata/kuc: F: Psik
M: Czarna
O: Bogdan Bujak
B: Bogdan Bujak
107.

218

DAKAR KWPN NED 2008 Gelding Bay F: NABAB DE REVE
M: NILOTTE/HOLLAND
O: UAB Sportiniu zirgu investicija
B: N.P. FRANSSEN, SON (NED)
104CA68
108.

192

DARCO VAN OVERIS Z ZANG BEL 2010 Stallion Bay F: DARCO
M: FERLINE/ROMINO
O: Robert Mielenczuk
B: G Lenaerts
105HS47
109.

77

DEDICASSE DU BOIS DE BUISSERET SBS BEL 2009 Mare Grey F: UGANO SITTE
M: DOLLINE DU CAP/HIGLANDERS XX
O: Wang, Yunyun
B:
104PT76
110.

86

DEEP BLUE BRIDGE S KWPN NED 2008 Mare Grey F: VDL ZIROCCO BLUE
M: ROYAL BRIDGE/AHORN
O: EH Pferde GbR
B: J.C. SLOB, EEMSHAVEN (NED)
104WZ56
111.

220

DELICIA HJB KWPN NED 2008 Mare Other F: COLANDRO
M: VIOLETTA H.J.B./HAMLET
O: Anatoly KRUCHENKOV, Kharlam SIMONIA
B: H.J. BAKKER, BERKHOUT (NED) / S.M. QUITZ, BERKHOUT (NED)
104WC51
112.

122

DENDELIN NED 2008 Mare Chestnut F: VIGARO 02.02350
M: JENDELIN 91.167/356STB-H VOLTAIRE
O: Andis Varna, Diana Berzina
B: R.Raveling
104ZZ50
113.

214

DENVER Z ZANG NED 2004 Gelding Other F: DUTCH CAPITOL
M: KINA B (KWPN)/BOREAS (KWPN)
O: Hubert Kierznowski
B: J. H. M. Custers
103AM23
114.

143

DEVILLE KWPN 2008 Mare Grey F: DIABEAU
M: ZEVILLE/CASCO
O: Stall Gullik AS
B: P. LEENEN, LOMM (NED)
104LP68
115.

171

DHAHA KWPN NED 2008 Gelding Bay F: VINCENZO
M: ZITA/CANTOS
O: Beata Grundkowska
B: G. SCHEPER, RUINEN (NED)
104FP17
116.

27

DIACARA 2 OS GER 2010 Mare Other F: DIARADO
M: CAPUA Z/CARTHAGO Z
O: Karl-Heinz SWITLICK
B: Gestüt Lewitz
106CV52
117.

25

DIANA M Z ZANG BEL 2008 Mare Bay F: ARD VLD DOUGLAS
M: SORAYA/DARCO
O: ALFARVAD A/S
B:
104CJ58
118.

78

DIARADA 18 OS GER 2009 Mare Other F: DIARADO
M: BLUE DU ROUET/BALOUBET DU ROUET
O: Firma Aris Andrzey Rogowski
B: Rogowski, Andrzej
106CY58
119.

7

DM JACQMOTTE SBS BEL 2009 Gelding Bay F: TOULON
M: UMMY !/INDOCTRO
O: Bongaerts
B:
104RN06
120.

30

DONNA PAOLA KWPN NED 2008 Mare Bay F: VERDI
M: PAOLA/LANDKAISER
O: Trojan Horses Ltd & Tiit Kivisild
B: B.J.A. NIJHUIS, ENSCHEDE (NED)
104JS30
121.

43

DORETTE OLDBG GER 2009 Mare Other F: DOLLAR DU MURIER
M: FOXY BROWN/FIGHTING ALPHA 3
O: Holger WULSCHNER
B: Stefan Leue
106EP52
122.

64

DOUBLE BLACK KWPN NED 2005 Gelding Black F: CHIN CHIN
M: ORANGE-FIRE/JIMTOWN
O: Dirk WELLMANN
B: L. SNEIJERS, BEEK EN DONK (NED)
103QY16
123.

2

DR SCARPO GER 2008 Male Grey F: SANDRO BOY
M: FONTARINA/CARINUE
O: Stefan EDER
B:
105CA19
124.

108

DRIANDRIA KWPN NED 2008 Mare Bay F: CARTHINO Z
M: WANDRA JUNIOR/SHERATON
O: P.K Horsesale & Training - Eva Daurella
B: GEBR VAN DER STEEN, DEN DUNGEN (NED)
103XN31
125.

63

DSP ANPOWIKAPI DSP GER 2007 Gelding Chestnut F: ASKARI 173
M: RAPHAELA 74/RAPHAEL
O: Beindorf, Michael
B: Beindorf, Michael
105NA41
126.

117

DUNDEE V/H MARIENSHOF KWPN BEL 2008 Gelding Grey F: CICERO Z VAN PAEMEL
M: MARIEN/ACHILL / LIBERO H
O: Scuderia Bazzanino
B: DE Coninck-Ecker, ASSE (BEL)
104NY79
127.

76

DYLLANO KWPN NED 2008 Gelding Black F: WHITAKER
M: SYLLANA/KROONGRAAF
O: DIM Spolka Akcyjna
B: C.J. VAN AGGELEN, LUNTEREN (NED)
104KW60
128.

116

EASY-TIME DE VILLA D'ARTO KWPN NED 2009 Gelding Chestnut F: TANGELO VAN DE ZUUTHOEVE
M: PRIME-TIME/VOLTAIRE
O: DI VIETO MARINA
B: MEGENS-BIJKER/ VILLA D'ARTO, UDEN (NED)
104QU50
129.

107

EGBERT KWPN NED 2009 Male Bay F: WARRANT
M: DROSKA/NOTARIS
O: Enrico Monfrini
B:
105EK74
130.

182

EL CAMP PZHK POL 2003 Male Bay F: CAMPARI M
M: ELEINE/ELVIS
O: Andrzej Oplatek
B: STADNINA KONI PRUDNIK, PRUDNIK (POL)
102MH14
131.

151

ELBERO H KWPN NED 2009 Mare Grey F: ODERMUS R
M: NIPORTO/LIBERO H
O: Stado Ogierow w Boguslawicach Sp. z o.o.
B: J W M. Heldens
104SQ56
132.

131

ELINE MARIA M KWPN NED 2009 Mare Grey F: DIAMANT DE SEMILLY
M: UMEA-MARIA M./CARTHAGO
O: Carpe Diem Equestrian Team BV
B: Stoeterij het Maalwater
105DI87
133.

140

ELISABETH NED 2009 Mare Grey F: APPLAUS
M: THULA/COLMAN
O: Oxer BV
B:
105AT04
134.

101

ELZAS KWPN NED 2009 Gelding Bay F: DIAMANT DE SEMILLY
M: ZAHNA KWPN/CORNET OBOLENSKY
O: S.A.R.L. EVALIA
B: H. Boeve/ Stoeterij Veldhoek, LEMELERVELD (NED)
104VE96
135.

234

EMIR R KWPN NED 2009 Stallion Grey F: COLMAN
M: B.TERMIE R 23/RUBERT R.
O: Aniek Diks Sporthorses & Stal Brouwer
B: Stal Roelofs, DEN HAM OV (NED)
104VW54
136.

104

ENASCO FORTUNA KWPN NED 2009 Gelding Grey F:
M: /
O: EVERGATE STABLES LLC
B: Rinkes-Tjeenk Willink
105IY78
137.

150

ENDLESS LOVE KWPN NED 2009 Gelding Bay F: WARRANT
M: AJELSINAA/BURGGRAAF
O: Adrianna Ostrowska
B: N A. Toonen
104TO53
138.

120

ESPECIALE TOO KWPN NED 2009 Mare Black F: USTINOV
M: AMAZING ESPECIAL/LANDGRAF I
O: Haras de Chandor
B:
105BJ52
139.

9

EVANKA FD VAN THOFTERRIJCKEL KWPN NED 2009 Mare Chestnut F: QUASIMODO VD MO
M: EVELIEN/LE MEXICO
O: Garry Gorus
B: frank dieker
104VL45
140.

170

EXIT REMO KWPN NED 2009 Gelding Bay F: SAN REMO
M: PHANTASTIA/FERRO
O: DIM Spolka Akcyjna
B: VEN, STARNMEER (NED)
104QG56
141.

16

EYECATCHER OF TWO NOTES Z ZANG BEL 2009 Mare Chestnut F: EMILION
M: FLORENTINA VD WATERTOREN/CHIN CHIN
O: Monsieur VINCENT GREMILLET
B: M. TOBY HUYS 99 (FRA)
104VC34
142.

227

FABERLYS ITA 2010 Gelding Grey F: CORNET OBOLENSKY
M: BEVERLYS/
O: SPCS
B:
104SU81
143.

115

FALIANE W KWPN NED 2010 Mare Bay F: GELHA'S VDL EMILION
M: ALIANE W/INDORADO
O: SC EMILIO BICOCCHI SRL
B:
105IO18
144.

224

FALKON E HANN GER 2008 Stallion Other F: FOR EDITION
M: RUBINIE/RAPHAEL
O: Ermak Studfarm
B:
105JN73
145.

754

FANTASTIC FRIEDA HAN GER 2009 Klacz ciemnogniada/168 F: For Edition / Forsyth
M: Pirola / Pinkus
O: Joanna Pawlak, Bartosz Kazimierczak
B: Sonja und Klaus Jungclaus
146.

155

FARMER PZHK POL 2008 Stallion Bay F: ROVETTO
M: FEOLA SP/LAVENDEL KWPN
O: Stadnina Koni Nowielice
B: SK NOWIELICE SP. Z O.O., NOWIELICE (POL)
104BS31
147.

251

FAUNA KG PZHK POL 2008 Mare Bay F:
M: /
O: Karol KOMIN
B: Grzegorz Komin
105XS13
148.

905

Favory Pluto237 Pegasus PlutoX F:
M:
O:
B:
149.

198

FIBONACCI S GER 2011 Stallion Bay F:
M: /
O: Wechta Sp. z o.o. Sp. J.
B: Dr. Peter Pongs
105KU08
150.

713

FIESTA EWITA DRP POL 2008 Klacz ciemnogniada/kuc: F: V.I.P. / Visconti
M: Felina / Kaiserstolz
O: Wiesław Apanasewicz
B: Wiesław Apanasewicz
151.

34

FINISHING TOUCH WARESLAGE BWP BEL 2005 Stallion Bay F: QUIVAL
M: QUALITA VAN DE GROENE HAAG/TOULON
O: Stal van Triest, Maria AMINOFF, Family Santing
B: BERCKMOES LIEVEN, WAASMUNSTER (BEL)
103IE60
152.

190

FIRST ONE KWPN NED 2010 Gelding Bay F:
M: /
O: Tomasz KLEIN
B: A. Booijink
105ZX41
153.

167

FLEUR KWPN NED 2010 Mare Chestnut F:
M: /
O: Marek Perz
B: J. Kuipers
105QZ12
154.

187

FOR ME 18 HANN GER 2005 Gelding Other F: FLASHLIGHT 16
M: ITS ME DU SARTAY/FEO
O: Winter-Schulze, Madeleine
B: Schulze, Dietrich
103TC48
155.

203

FOR VITO HANN GER 2010 Gelding Chestnut F: FOR PLEASURE (HANN)
M: GRACYONA D'AMAIN (KWPN)/PAPILLON ROUGE (SF)
O: Marcin Plitt
B: Arnd Deters
104WX58
156.

720

FRANKENHOEH`S MYLORD Kuc Walijski GER 2004 Ogier kasztanowata/kuc:130 F: Den Bramels Baye / Rowols Poko
M: Ayubowans Imke / Steenhorst Juan
O: Łukasz Skotarczak
B: DE
157.

29

FREEDOM KWPN NED 2010 Gelding Bay F: ELDORADO VAN DE ZESHOEK
M: WAVANTA/CORLAND
O: Andres Trei
B: M.Raaben
105HK74
158.

917

Frombork Aromat Bazyli Passat F:
M:
O:
B:
159.

137

FYLOMA KWPN NED 2010 Mare Bay F: QUIDAM DE REVEL
M: WYLOMA/HEARTBREAKER
O: A HUMMEL-VAN DER WAL
B: Hummel van der Wal
105JG47
160.

8

GENTIANE DE LA POMME BWP BEL 2006 Mare Chestnut F: SHINDLER DE MUZE
M: DUCHESSE DE LA POMME/DIAMANT DE SEMILLY
O: BVBA Stal De Ridder Marcel
B: BAERTSOEN-KELDERMAN HARAS DL POMME, SINT-NIKLAAS (BEL)
103LA61
161.

36

GESTELLE M KWPN NED 2011 Mare Bay F: TOULON
M: VOLSTELLE/VOLTAIRE
O: E SANTING, Stal van Triest
B: Wigink-Markvoort
106EG43
162.

124

GIGOLLO WESTF GER 2008 Gelding Bay F: ROCK FOREVER
M: CORINNA/CORIANDER
O: Andrius PETROVAS
B:
104HS32
163.

195

GIRALDO L KWPN NED 2011 Gelding Grey F:
M: /
O: Jan Ludwiczak
B: H. Lensing
105KN73
164.

733

GOLDDIGGER GR KWPN NED 2011 Wałach gniada/167 F: Tinka's Boy / Zuidpool
M: Zandgirl G / A Hold Up Premier
O: Łukasz Wasilewski i Bogna Sąsiadek
B:
165.

12

HALOUBET HITCHCOCK BWP BEL 2007 Gelding Grey F: BALOUBET DU ROUET
M: UVITA-ROSE/HEARTBREAKER
O: Devos Stables BVBA
B: REDDE RUBEN, BEERNEM (BEL)
104CJ90
166.

738

HANKY PANKY ST GHYVAN KWPN POL 2012 Klacz kasztanowata F: Quidam De Revel /
M: W-Chili-Pepper / Cassini I
O: Sylwia Grzegorzewska
B:
167.

164

HIPOIDAS DSP LTU 2006 Stallion Bay F: HELERIS
M: HIPE/HORALAS
O: Robert Hestkowski
B: UAB Nemuno Zirgynas
104XD55
168.

230

HOLSTEINS MATINA DWB DEN 2009 Mare Bay F: PARTY DANCE
M: MONT CLARISSA/CHARMEUR
O: Familien Holstein
B: FAMILIEN HOLSTEIN, ROSKILDE (DEN)
104MU59
169.

215

IDARQUITHAGO BWP BEL 2008 Gelding Bay F: DARCO
M: FORTUNA VAN DE BOSRAND/QUIDAM DE REVEL
O: André Herck
B: JAN WUYTACK, WAASMUNSTER (BEL)
104IR07
170.

133

IDEAAL BWP NED 2008 Male Bay F: ANDIAMO
M: A. VAANTJE R./CARINJO
O: H. Jacobs & E. Schep
B: C. DE PEE
104XX03
171.

240

INDIANA VAN KLAPSCHEUT BEL 2008 Mare Bay F: RADCO D'HOUTVELD R35075
M: FARAH VAN KLAPSCHEUT/VIGO D ARSOUILLES STX
O: Alia Humaid BIN DRAI
B: BVBA MIVARO
105IP79
172.

14

IRVINE TER DOORN BWP BEL 2008 Gelding Bay F: TOULON
M: SCARLET V/D ZUUTHOEVE/SIR LUI
O: Paul Van Britsom (10025638)
B: PAUL VAN BRITSOM, TEMSE (BEL)
104CL74
173.

127

IRWINDS WING LAT 2008 Stallion Bay F: ZV3 IRASIR SE0044040101418
M: WINDERLINE LV000217550020/HL250 CALLIANO HL
O: Edgars Treibergs
B:
104LV24
174.

735

ISLANDER KWPN POL 2013 Ogier siwa F: Durango VDL / Zirocco Blue VDL
M: Di-Rosa / Harley VDL
O: Marek Lewicki
B:
175.

123

ITALO VAN'T DAUWHOF BWP BEL 2008 Male Bay F: DER SENAAT 111
M: SUPERBE/HEARTBREAKER
O: Hobby Horse VšI
B: WILLY DENOLF, AARTRIJKE (BEL)
104BT47
176.

759

JAK CHEF M POL 2005 Wałach F: chef supreme
M: Juka
O: Paula Mańczak
B: Polska
177.

732

JALANDAHAR SP POL 2007 Klacz gniada F: Karandasj / Fedor
M: Juka / Kingsten
O: Paula Mańczak
B: Anna Mańczak
105AZ41
178.

17

JALEO VAN HET HEUVELLAND BWP BEL 2009 Gelding Black F: SCENDIX
M: TAMARA/CAMUS
O: Lvs Nv - Hunters Studfarm
B: PETER LOUWAGIE
104TY64
179.

762

JAREMA SP POL 2008 Wałach gniada F: Maram / Aram
M: Jarmila / Luron
O: Beata Brandebura-Pruszkowska
B: SK Prudnik
180.

736

JEDWABNY PYŁ SP POL 2007 Wałach kasztanowata/172 F: Moravia / Monsieur
M: Jedwabna / Country Club
O: Joanna Pawlak
B: Wiesław Kryszyłowicz
181.

162

JOGA PZHK POL 2008 Mare Bay F:
M: /
O: Ryszard Minkiewicz
B: SK Rzeczna Sp. z o.o.
105KP52
182.

132

JOLIE FLEUR BEL 2009 Mare Bay F: CONTACT VAN DE HEFFINCK
M: CASSIANA/CASSINAO
O: N. Evliyazade Ekmekci
B:
104RN70
183.

178

JUST AN HERO BWP BEL 2009 Stallion Bay F: ERCO VAN T ROOSAKKER
M: NIMFE DE LA POMME/FOR PLEASURE
O: Firma Sezam-Instal Sp. J.
B: HENRY LUC, OLNE (BEL)
104FR71
184.

11

JUST ME D BEL 2009 Mare Chestnut F: CICERO Z
M: NISTRIA DE LAUZELLE/SKIPPY II
O: Devos Stables BVBA
B: PIERRE VANDERLINDEN
104XA58
185.

13

KAI LICHA DE CARMEL BWP 2010 Mare Bay F: PRINCE VAN DE WOLFSAKKER
M: WONDERFUL/QUIDAM DE REVEL
O: Verschelden / Carton
B: DIRK WILLAERT, MOERZEKE (BEL)
104SX52
186.

216

KALVARIE VAN DE ZELM BEL 2010 Male Bay F: NABAB DE REVE
M: FEROTHEE DE KALVARIE/DARCO
O: Andrea Herck
B:
104QS15
187.

96

KANNELLA OS GER 2004 Mare Bay F: KANNAN
M: LOVING STAR/QUICK STAR
O: Houston, Andrea
B: GESTÜT LEWITZ, STEINFELD (GER)
102SR62
188.

226

KAREL VDB BWP BEL 2010 Gelding Bay F: DARCO
M: CINDERELLA VDB Z Z660107/CORLAND 210124989
O: SPCS
B: WILFRIED VANDOUSSELAERE
105CB80
189.

21

KAS - SINI DC BWP BEL 2010 Male Bay F: CASSICOR
M: CALOUBETTE FRAVANCA/DARCO
O: Sara VINGRALKOVA
B: RUDY DE COOMAN
105ON60
190.

245

KENDY BELLE BWP BEL 2010 Gelding Grey F: ECHO VAN 'T SPIEVELD
M: FA-BELLE VAN 'T ROOSAKKER/BERLIN
O: WILLOW GRACE FARMS
B: MARC KLUSKENS, SINT-GILLIS-WAAS (BEL)
104XZ93
191.

175

KILPATRICK ROYAL ISH IRL 2007 Stallion Grey F: CONCORDE
M: KILPATRICK MISS CRUISE/CRUISING
O: DIM Spolka Akcyjna
B: JOAN J DOLAN
104OE36
192.

221

KLEN RUS 2006 Gelding Grey F: KWAZIMODO
M: LINETTA/LIBERTAS
O: SIMONIA, Kharlam
B:
104AJ34
193.

134

KM CHALCEDON DSP GER 2010 Gelding Grey F: CALIDO I
M: RAPHAELA/RAPHAEL
O: Koen MEIJER
B: Heinz Schnalzger
104ZQ14
194.

723

KOEKOEKSHOF MARISKA Welsh Pony NED 2003 Klacz kasztanowata/136 F: Casperhofs Freddy / Woldbergs Bart
M: Koekoekshof Rolette / Eyarth Harlequin
O: Marta Von Mauberg
B: J. Flier
195.

81

L.B. STALOUBET MANCIAIS SF FRA 2006 Gelding Chestnut F: BALOUBET DU ROUET
M: KARTO MANCIAISE/FIRST BRIDE
O: Liebherr Hans & La Baumetta SA
B: DR.V DENIS HUBERT, ST LO (FRA)
103SQ11
196.

68

L'ESPERANCE 2 HOLST GER 2009 Mare Grey F: LORD Z
M: MISS MARPEL/CORRADO I
O: Stall Moorhof
B: Brandis Welf, Ludewig
105AA41
197.

83

LA CALIDAD HOLST GER 2008 Stallion Grey F: LANCER II
M: UGANDA VIII/CASSINI I
O: Wechta Sp. z o.o. SKA
B: CARSTENSEN HANS HEINRICH, LANGSTEDT (GER)
104UE65
198.

66

LA CONGA MECKL GER 2005 Mare Bay F: LANDJONKER (FRUHLING)
M: PARJELLA/PATRICK XX
O: Jürgens, Martin
B: Jürgens, Martin
103QI30
199.

113

LABEL CHIC DE SEPTON Z ZANG BEL 2010 Mare Grey F: LITTLE ROCK
M: CHELLACHI C Z/CHELLANO Z
O: Saigon BVBA
B: SPRL Val De Somme
105BM75
200.

19

LARIMA HOLST GER 2008 Mare Bay F: LARIMAR
M: MAYA I/LEVANTOS II
O: Ing. Olga Placha
B: LUEDERS ZG SILKE U.GUENTER, TRAVENBRUECK/NUETSCH. (GER)
104GP05
201.

57

LARRY 210 USA 2006 Gelding Grey F:
M: /
O: Gestüt Eichenhain GmbH
B: unknow
104NZ67
202.

119

LAZZARO DELLE SCHIAVE Mipaaf ITA 2009 Gelding Bay F: ACODETTO 2
M: GEORGIA S/GLUECKSGRIFF
O: BRECCIAROLI STEFANO
B:
104RY12
203.

6

LET IT BE VDV Z ZANG NED 2008 Stallion Bay F: LET'S GO VDV
M: CANTARA V/CASA GRANDE V
O: E. van der Vaart
B:
104CH97
204.

130

LIBELLE HANN GER 2008 Mare Chestnut F: LUDWIGS AS
M: GUINDY/GRANNUS
O: MC Weyer
B:
104NP72
205.

125

LINKOLNS LHBAT LAT 2007 Gelding Bay F:
M: /
O: Andrius PETROVAS
B:
106ET48
206.

93

LIZZIEMARY AES GBR 2006 Mare Chestnut F: CABRI D'ELLE
M: AMANDA LEAR/ACORD II
O: Danielle GOLDSTEIN, The Golden Group
B: MR M DAWSON
104PB80
207.

26

LOCADEUR OLDBG GER 2010 Gelding Chestnut F: LORDANOS
M: CAROLA/CAROLUS II
O: Foss, Julia C.
B: Brueggehagen, Alfons
105LU73
208.

52

LOEWENHERZ 81 DSP GER 2003 Gelding Grey F: LORDANO 7
M: LUNA/LUCKY BOY D
O: Houston, Philip
B: Weber, Jürgen
103NK08
209.

47

LUCA TONI 27 OS GER 2007 Gelding Other F: LORD Z
M: LOLLO FERRARI/LANDOR S
O: Jess, Carsten & Rönne, Charlotte von
B: Keves, Ute
104ES84
210.

87

LYONHEART HANN GER 2011 Male Bay F: BÖCKMANN’S LORD PEZI
M: STACCIRA/STAKKATO
O: EH Pferde GbR
B: Johannes zur Lage
105LS76
211.

173

M CANTORI S PZHK POL 2010 Stallion Black F:
M: /
O: Jadwiga Los
B: Jadwiga Los
105RQ67
212.

719

MARCOS Holenderski Kuc Sportowy NED 2008 Wałach gniada/kuc:148 F: Machno Carwxn / Carregloch Bleddyn
M: Leonie Van Stal Arco / Casper
O: Małgorzata Pięta
B: W. Van Elteren
213.

84

MY KIWI HANN GER 2010 Gelding Bay F: MONTE BELLINI
M: ESCADA/ESCUDO 19
O: Maucher, Anneliese
B: Könemann, Hendrik A.
105TH32
214.

88

NABAB'S ATLANTO RHEIN GER 2008 Gelding Other F: NABAB DE REVE
M: ATLANTA/ALMEO
O: Müller, Frank
B: Müller, Frank
105BU70
215.

246

NATHAN DETROIT HANN GER 2007 Gelding Bay F: CONTENDRO I
M: ACORDA/ACORD II
O: WILLOW GRACE FARMS
B: BOEHM, PROF. DR. KARL HEINZ, HANNOVER (GER)
104EG41
216.

172

NINTO CHICO WESTF GER 2008 Gelding Bay F: NINTENDER (KWPN)
M: CHARMON (OS)/CHACCO-BLUE (MECKL)
O: Slawomir Miasko
B: Gestut Lewitz
104VJ82
217.

185

NORDWIND HOLST GER 2006 Stallion Grey F: CASSINI II
M: NAOMAGIC II/ACORD II
O: Andrzej Oplatek
B: SCHEEL NORBERT, DUVENSEE (GER)
103CS62
218.

196

NUMBER ONE 28 HOLST GER 2009 Stallion Grey F: NUMERO UNO
M: ILKA IV/COROFINO 2
O: Wechta Sp. z o.o. Sp. J.
B: BUTENSCHOEN KARSTEN, SARZBUETTEL (GER)
104WC28
219.

56

OAK GROVE'S CELEBRITY HOLST GER 2007 Mare Grey F: CASSINI II
M: PRETTY EASY/QUIDAM DE REVEL
O: Gestüt Eichenhain GmbH
B: THORMAEHLEN HARM, KOLLMAR/LANGENHALS (GER)
104QV17
220.

55

OAK GROVE'S FLICKERING STAR KWPN NED 2008 Mare Bay F: FLIPPER D’ELLE*HN*
M: VELLEVUE M/QUICK STAR
O: Gestüt Eichenhain GmbH
B: Veehandel Musterd BV
104ZU94
221.

729

ODESSA PROFI SP POL 2011 Klacz gniada F: Vandamme / Guidam
M: Orgia Profi / Ramstein
O: Lidia Bieniek
B: Leszek Szczykała
222.

176

OKARINO PZHK POL 2007 Gelding Bay F: PAVAROTTI VAN DE HELLE (WESTF)
M: OBELLA (HOLST)/CASSINI II (HOLST)
O: Justyna Kubik- Manitta
B: Justyna Kubik
103OH51
223.

5

OLIMPO LS SLS MEX 2008 Stallion Black F: QUINTERO
M: OLYMPICA/LYS DE DARMEN
O: CLUB HIPICO LA SILLA AC/ARG
B: LA SILLA, MONTERREY (MEX)
104OW08
224.

725

ONASIS SP POL 2010 Ogier kasztanowata F: Calato Kama / Calato
M: Omonia / Alfaro
O: Ryszard Gardyjas
B: Ryszard Gardyjas
225.

20

OSCAR DES FONTAINES SF FRA 2002 Stallion Bay F: LANDO
M: LARA DES FONTAINES/
O: Jezdecky klub DERBY s.r.o.
B: M. AART ALBERTS, LE BOURG ST LEONARD (FRA)
FRA47258
226.

111

OTTAVA MERAVIGLIA DI CA' SAN G Mipaaf ITA 2006 Mare Bay F: FOR PLEASURE
M: COSIMA/CALETTO I
O: AZ. AGR. ALL.TO CA' SAN GIORGIO DI CHITTOLINI STEFANIA
B: AZ. AGR. ALL.TO CA' SAN GIORGIO DI CHITTOLINI STEFANIA, PARMA(PR) (ITA)
103QV42
227.

714

PASJONATA AMIGO Kuc Walijski POL 2009 Wałach gniada/kuc:130 F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Anja / Tijd Vlijt's Survival
O: Sylwia Kamińska
B: Elżbieta Kołodziejek
228.

722

PASJONATA PARYS Kuc Walijski POL 2007 Wałach kasztanowata/kuc:130 F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Polly / Den Bramel's Baye
O: Sylwia Kamińska
B:
229.

909

Peloponez Blizars Jaśmina Inwe F:
M:
O:
B:
230.

169

PIEROT WESTF GER 2007 Gelding Chestnut F: PIANO II (WESTF)
M: TU TUUT (NL)/LUX (HANN)
O: KS Holding Sp. z o.o.
B: Oliver Brinkmeyer
104CI80
231.

231

QUANTUM TROST 3 HOLST GER 2011 Stallion Bay F: QUINTERO
M: HANNAH II/CAPITOL I
O: Schockemöhle, Paul & Pedersen, Sören
B: Rolfs, Fritz
105TT85
232.

204

QUE PASA 5 KWPN NED 2006 Stallion Bay F: QUITE EASY
M: LUODINE/VOLTAIRE
O: Michal Kazmierczak & Ryszard Walas
B: G.W.M. ZWARTJENS, STEGGERDA (NED)
103OI19
233.

94

QUIDICH DE LA CHAVEE SF FRA 2004 Stallion Chestnut F: PRESIDENT
M: HAVANE DE SIVRY/APACHE D'ADRIERS
O: BAGNI SALVATORE
B: MME CLAUDINE LEYDER BORDET, EBLY (BEL)
102NI37
234.

95

QUILAZIO HOLST GER 2010 Gelding Bay F: QUIDAM DE REVEL
M: T-CALAZIA/
O: ARTIOLI MATTEO
B:
105GT51
235.

197

QUINCHELLA HOLST GER 2008 Mare Bay F: QUINTERO
M: UP TO DATE IX/CHELLO I
O: Wechta Sp. z o.o. Sp. J.
B: INGWERSEN HANS KARSTEN, HASELUND (GER)
104HN36
236.

194

QUINLEEN HOLST GER 2006 Mare Bay F: QUANTUM
M: N-CELIN/CANDILLO
O: Gospodarstwo Rolne Slawomir Polikowski
B: SCHROEDER KRISTINA, HEMDINGEN (GER)
103MJ36
237.

210

QUINTELLA OS GER 2008 Mare Bay F: SANVARO (OS)
M: COURBETTE (OLD)/BALOUBET DU ROUET (SF)
O: Mariola Dyrek
B: Gestuet Lewitz
104PD24
238.

79

QUINTINO 9 HOLST GER 2009 Male Bay F: QUINTON
M: VIOLETTE DAWN/CRACKER JACK 5
O: Ludger Beerbaum Stables GmbH
B: NAGEL-TORNAU PETER, WANGELS (GER)
104WB41
239.

741

QUINTUS WESTF POL 2009 Wałach siwa F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: Jung Pampona / Lancer III
O: Krzysztof Ludwiczak
B: Montis Sp. z o. o.
240.

126

QUIRADOS AS HOLST GER 2009 Gelding Bay F: QUIRADO
M: VIOLA XXXXI/LAVALL I
O: Monika PAULAUSKAITE
B: Behrend Jacobs
105BD66
241.

707

RAMIRO KUC POL 2001 Wałach gniada/kuc:126 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Emilia Ufnal
B:
242.

913

Roland Aport Legato Hamlet F:
M:
O:
B:
243.

757

ROSALIE OLD GER 2008 Klacz gniada/170 F: Rush-Hour / Rubicon
M: Cantate / Cassius Clay
O: Katarzyna Kokowska
B:
244.

242

ROSO AU CROSNIER SF FRA 2005 Gelding Bay F: LOOPING D'ELLE
M: HISTOIRE GEFFOSSES/ODIN DE LA CENSE
O: KAYA DIDMAN
B: MME FLORENCE LECOUILLARD, GEFFOSSES (FRA)
103HP31
245.

734

ROULETTE CASSIN WLKP POL 2010 Klacz gniada F: Gunde Cassin
M: Reda
O: M.C-L
B: Bartosz Skorupa
246.

708

S-PIORUN Kuc Walijski POL 2009 Wałach siwa/kuc:123 F: nn / nn
M: Sarnau Rainstorm / Sarnau Rhisairt
O: Magdalena Kiczka
B: Jorg Berning
247.

186

SANDRA BLUE OS GER 2010 Mare Bay F:
M: /
O: Gospodarstwo Rolne Andrzej Oplatek
B: GESTUET LEWITZ
105LU72
248.

158

SANTISA PZHK POL 2006 Mare Grey F: CANTANIS
M: SAMANTA (SP)/DIDO (HANN)
O: SK Nowielice
B: SK NOWIELICE SP. Z O.O., NOWIELICE (POL)
103VV34
249.

165

SECRET WEAPON L KWPN NED 2011 Gelding Bay F:
M: /
O: Jan Ludwiczak
B: J. Verhagen
105KM78
250.

97

SHEGGY HANN GER 2007 Gelding Chestnut F: STOLZENBERG
M: ELFE/ESCUDO I
O: Houston, Robert
B:
103WA42
251.

38

SIG CHACCINUS OS GER 2009 Gelding Bay F: CHACCO-BLUE
M: ATRIZIA/ACORD II
O: SIG International
B: Gestüt Lewitz
104WH36
252.

70

SILBERPFEIL M OLDBG GER 2007 Gelding Bay F: STALYPSO
M: CHARLEEN M/CALIDO I
O: Meyer, Katrin
B: Meyer, Fritz
104LL86
253.

152

SILVER STAR HOLST GER 2010 Mare Grey F: LEGOLAS
M: SUNSHINE/CARANO
O: Joanna Lehmann
B: Harald Meyer
105FG31
254.

250

SKARBIEC PZHK POL 2004 Gelding Chestnut F: LANDO (HOLST)
M: SIEJKA (MALOPOLSKA BREED)/FLIRT (MALOPOLSKA BREED)
O: ATTIS Przedsiebiorstwo Produkcji Rolniczej Sp.z o.o.
B: HUTA SZKLA JAROSZOWIEC SK UDORZ, UDÓRZ (POL)
103FB68
255.

37

SL BRAZONADO BH BRA 2005 Gelding Grey F: SL BALUARTE
M: SL SOBERANA II/SILVESTRE
O: Coudelaris Souza Leao & Hassmann, Reinhard
B: COUDELARIA SOUZA LE?O
103KC34
256.

74

SOLERO 79 HANN GER 2009 Gelding Other F: STAKKATO GOLD
M: LALINA GRANNA/GRAF GRANNUS
O: Gestüt Sprehe GmbH
B: Gestüt Sprehe
104IZ88
257.

181

STAKKATAN OS GER 2009 Gelding Grey F: STAKKATOL
M: GOLDPALME/KANNAN
O: Gospodarstwo Rolne Andrzej Oplatek
B: Gestüt Lewitz
105BU66
258.

72

STAKKI'S JUMPER HSH HUN 2006 Male Other F: STAKKATO GOLD
M: ARTHEMIS/GOUVERNEUR
O: Sprehe, Josef
B: DRP Kft.
103LJ84
259.

205

STAKORADO HANN GER 2005 Gelding Bay F: STAKKATO GOLD
M: ACORADA/ACORADO
O: Klub Jezdziecki Lesna Wola
B: HEINZ HACKMANN
103HX23
260.

184

STALANDO 2 OS GER 2008 Gelding Grey F: STAKKATOL
M: LANDLADY 55/LANDO
O: Gospodarstwo Rolne Andrzej Oplatek
B: Gestüt Lewitz
104MS45
261.

229

STENHAGA TULIP TATTOO SWB SWE 2009 Stallion Grey F: CARESSINI L
M: TULPAN/NO LIMIT
O: Stall Stenhaga AB
B: ISABELL HELLMAN-SVANBERG (SWE)
104RT57
262.

53

STONE COLD SOBER OS GER 2007 Mare Bay F: SANDRO BOY
M: BALOUPETRA/BALOUBET DU ROUET
O: Houston, Andrea
B: Gestüt Lewitz
103MW61
263.

31

STRIGA HANN GER 2008 Mare Bay F: SATISFACTION FRH
M: /
O: Mikko AARTIO, Kullo KENDER
B: Wiebke Müller
105LQ57
264.

712

SZAMAN KUC POL 2005 Wałach siwa/kuc:127 F: Billy / nn
M: Shira / nn
O:
B:
265.

755

SZENILA SP POL 2006 Klacz gniada F: Carry Son / Carry
M: Soja / Mangan
O: Wojtak Natalie
B: SK Racot
266.

724

SZOGUN KUC POL 2004 Wałach siwa/kuc:137 F: Angelo / Amstelhoeves Anton
M: Szampanka / Farah-Kaju
O: Marcin Śliwiński
B: x
267.

179

SZULER PZHK POL 2010 Stallion Bay F: LURON (KWPN)
M: SZAKI (SP)/KISSOVO (SF)
O: Grzegorz Kubiak
B: SK Ochaby Sp. z o.o.
105DW46
268.

22

TAILORMADE CHABALOU OS GER 2009 Gelding Chestnut F: CHACCO-BLUE
M: BALUBETTA/BALOUBET DU ROUET
O: Tailormade Horses Aps
B: Gestuet Lewitz
105BT70
269.

23

TAILORMADE CHALOUBET OS GER 2005 Stallion Chestnut F: CHACCO-BLUE
M: BALOUPETRA/BALOUBET DU ROUET
O: Tailormade Horses Aps
B: Gestüt Lewitz
103DB99
270.

24

TAILORMADE SANDROS S BELLA OS GER 2010 Mare Bay F: SANDRO BOY
M: CHABELLE/CHACCO-BLUE
O: Tailormade Horses Aps & Schockemöhle, Paul
B: Gestüt Lewitz
105MO55
271.

717

TETI KUC POL 2006 Klacz siwa/kuc:148 F: Dante / Falk
M: Tritti / Dethmer
O: Marcin Ćwik
B: Anna Tomaszewska
272.

168

TOKAJER 8 OS GER 2008 Mare Bay F: TINKA'S BOY (KWPN)
M: AXINA (HANN)/ACORD II (HOLST)
O: KS Holding Sp. z o.o.
B: Florian Rappold
104ZT81
273.

10

TONIK HERO SBS BEL 2003 Gelding Bay F: OGANO SITTE
M: CITADINE DU CORTIL/ELEGANT DE L'ILE
O: DEVOS STABLES BVBA
B: HENRY Luc
102NP24
274.

177

TORPEDO DES FORETS SF FRA 2007 Mare Bay F: ARTHUR V
M: FLOWER DES FORETS/REVE D'ELLE
O: Damien Manitta
B: M. FABRICE PARIS,M. GUY PARIS, COUVAINS (FRA)
104BB98
275.

149

ULA BAJOU K PZHK POL 2008 Mare Grey F:
M: /
O: Marek Kubacki
B: Kubacki Marek
105RK79
276.

128

UMOUR DU PUIT NEUF SF FRA 2008 Stallion Chestnut F: L'AMOUR DU BOIS
M: NINA DES GANDES/TALENT PLATIERE
O: Ewen Marcel
B: M. JEAN-CLAUDE VINET,MME LAURIANE VINET, ST PIERRE D OLERON (FRA)
104GU97
277.

109

VAN DUTCH ZANG NED 2006 Gelding Chestnut F: VIGO D' ARSOUILLES
M: LIFE STYLE Z/L' AMOUR Z
O: levi giulia
B:
103UU61
278.

49

VAN GOGH KWPN NED 2002 Stallion Bay F: NUMERO UNO
M: MOVERA/BERNSTEIN
O: Stal Horn B.V. & Müller, Caroline
B: MTS. STULTIENS, WEERT (NED)
NED41525
279.

147

VERSAILLES DU BUST SF FRA 2009 Stallion Bay F: TOULON
M: LIANE DE GOUEY/VERSAILLES II
O: Marcin Burakowski
B: M. LOIC TRIPON, ORGLANDES (FRA)
104LT06
280.

142

VIEGO LES HAUTS SBS BEL 2005 Gelding Bay F: OGANO SITTE
M: VANITY/CLINTON
O: Stall Gullik A/S, Contact person: Geir Gulliksen
B: Patrick Himpe
103NO88
281.

110

VISCHNA SF FRA 2009 Mare Bay F: DIAMANT DE SEMILLY
M: MISCHNA/QUIDAM DE REVEL
O: MONSIEUR PACO DIOUF
B:
105SZ03
282.

239

W DIVA ROSA MFS GBR 2008 Mare Grey F: WALLENBERG
M: WILLISA ROSA/EMILION
O: AL ASAYL SHOWJUMPING
B:
103TJ27
283.

189

WAVANTOS VD RENVILLEHOEVE KWPN NED 2003 Gelding Bay F: LUX
M: PAVANTA I/WELLINGTON
O: Lukasz Wasilewski & Bogna Sasiadek
B: J.E. HEUKER & A.J.J. HEUKER-PRONK, MARUM (NED)
102MZ43
284.

46

WESTBRIDGE KWPN NED 2003 Gelding Bay F: FURORE
M: SKYBRIDGE/CORLAND
O: Stall Magdalenenhof/Participia Hold.GmbH
B: E. EN I. VAN GORP, BERGEIJK (NED)
102UY89
285.

901

Wezyr Walencja Elton Kabaret J F:
M:
O:
B:
286.

208

WIBARO PZHK POL 2007 Gelding Grey F: BAJOU DU ROUET
M: WIAGRA (SP)/GRAF QUIDAM (SP)
O: Bogdan Kuchejda
B: Marian Skop
104OY63
287.

740

WIKI PZHK POL 2008 Mare Bay F: Landino (holst)
M: Whoopy (westf)/Weinberg (westf)
O: Stadnina Koni Lesna Wola Ryszard Walas
B: WLADYSLAW GIZA, KRAKÓW (POL)
104HI59
288.

206

WILANDER ESHB EST 2010 Stallion Bay F: WARRANT
M: PRIIMULA/A PIKACHU DE MUZE
O: Michal Kazmierczak, Ryszard Walas
B: Klaire Rannamets
104XS35
289.

4

WILANDRO 3 KWPN GER 2006 Gelding Bay F: UNISTAR
M: RILANDRA/RAMAZOTTI
O: CMJ SPORTHORSE LLC
B: M. VAN LEEUWEN, HERPEN (NED)
104NT79
290.

252

WINCHESTER PZHK POL 2007 Gelding Bay F: QULESTER (HOLST)
M: WINONA (SP)/NOBODY (KWPN)
O: Daria Kobiernik
B: STADNINA KONI PRUDNIK, PRUDNIK (POL)
104NJ26
291.

760

WINONA SP POL 2006 Klacz kasztanowata F: Love Affair
M: Waikiki
O: Remigiusz Makowski
B: Remigiusz Makowski
292.

718

WOLLINGS LION KING Kuc Walijski NLD 2004 Wałach siwa/kuc:123 F: Steehorst Celeration / Eyarth Harlequin
M: Horsegata Linett / Pendock Peregrine
O: Herbert Szrajer
B: H. Bleker
293.

202

Z PILOT KWPN NED 2004 Gelding Chestnut F: EPILOT
M: NELIE/AMETHIST
O: Slawomir Pietrzak
B: G.S. GROENVELD, WELSUM (NED)
103EV88
294.

213

ZALVO KWPN NED 2004 Stallion Chestnut F: PHIN PHIN
M: SARINA/CALVADOS / SABLE ROSE
O: Marek Kubacki
B: J.G. VENDERBOSCH, VARSSEVELD (NED)
103CC23
295.

42

ZUCKERSUESS D'ARGILLA HOLST GER 2007 Mare Chestnut F: CASALL
M: THALIA VI/CASSINI II
O: Haerens Guy
B: RITTERS JENS, KRUMSTEDT (GER)
104PM34
296.

135

ZYPERN III HOLST GER 2007 Mare Bay F: CASALL
M: RAMELLE/CORIANO
O: IL PALAZZETTO DI MARZOTTO MARIA ROSARIA
B: HAASBACH ANJA, KUERTEN (GER)
104JQ11
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bobik Jan
ONASIS (725)
2018-11-30
5
600
2018-12-01
5
Ciszek-Lewicka Małgorzata
ISLANDER (735)
2018-11-30
9
Ćwik Zofia
TETI (717)
2018-12-01
1
2018-12-01
1
2018-12-02
1
Dubiniak Michał
2018-12-01
2
2018-12-01
5
2018-12-02
7
Ganowska Julia
2018-12-01
4
2018-12-01
3
2018-12-02
3
Głowacz Natalia
SZAMAN (712)
2018-12-01
6
2018-12-01
2
2018-12-02
4
Grzegorzewski Adam
2018-11-30
3
1000
2018-12-01
4
Jackowiak Marcelina
2018-12-01
6
2018-12-01
2
2018-12-02
4
Kiecoń Mściwoj
2018-11-30
2
1600
2018-12-01
2
Kiełczewska Maria
2018-12-01
7
2018-12-01
3
2018-12-02
Kiempa Mateusz
2018-11-30
9
2018-12-01
1
Kierznowska Aleksandra
2018-11-30
9
Kłapińska Laura
WIKI (740)
2018-11-30
5
600
Koza Paulina
CONNER (728)
2018-11-30
3
1000
Lewicki Filip
2018-11-30
9
2018-12-01
Marchwicka Maja
CANION (730)
2018-11-30
9
2018-12-01
7
Michalska Maria
2018-12-01
4
2018-12-01
7
2018-12-02
3
Olszewska Agnieszka
AKTIW (731)
2018-11-30
9
Pawlak Joanna
2018-11-30
5
600
2018-12-01
6
Pięta Julia
MARCOS (719)
2018-12-01
8
2018-12-01
2018-12-02
6
Piontek Barbara
CYKOR (716)
2018-12-01
5
2018-12-01
6
2018-12-02
6
Ryciak Wiktoria
CYRANO (711)
2018-12-01
8
2018-12-01
7
2018-12-02
7
Sąsiadek Bogna
2018-11-30
9
Skotarczak Nel
2018-12-01
1
2018-12-01
4
2018-12-02
2
Skrzyczyński Jarosław
CHANTILLY (727)
2018-11-30
5
600
Śliwiński Antoni
SZOGUN (724)
2018-12-01
5
2018-12-01
6
2018-12-02
2
Sówka Nell
S-PIORUN (708)
2018-12-01
2
2018-12-01
2018-12-02
5
Szrajer Matylda
2018-12-01
3
2018-12-01
5
2018-12-02
8
Ufnal Martyna
RAMIRO (707)
2018-12-01
7
2018-12-01
1
2018-12-02
1
Von Mauberg Wiktoria
2018-12-01
3
2018-12-01
4
2018-12-02
5
Wechta Maksymilian
QUINTUS (741)
2018-11-30
1
2000
Zagor Jacek
2018-11-30
9
2018-12-01
3

Number of Riders: 32

Number of Horses: 296

The sum of prizes: 8 000.00

Competition results developed by: TARANT EVENTS
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H112009-01, TARANT EVENTS)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl