Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

CSI2* Michałowice Kraków
CSI2*/CSI1*/CSIYH Michałowice 2nd week
Michałowice, 25-28.10.2018

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
87 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 19:24:23
2018-10-24 19:24:23
Jaroslaw Skrzyczynski QUINTELLA
  • 1x //Entries CSI2*
86 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 19:24:23
2018-10-24 19:24:23
Matylda Kasner ARES
  • 1x //Entries CSI2*
85 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 19:24:23
2018-10-24 19:24:23
Krzysztof Wojcik ARDITO W.
  • 1x //Entries CSI2*
84 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 19:24:22
2018-10-24 19:24:22
Jiri Hruska ORIDA-M
  • 1x //Entries CSI2*
83 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 09:24:37
2018-10-24 09:24:37
Tomasz Wojtowicz ULISSES
  • 1x //Entries CSI2*
82 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 09:24:37
2018-10-24 09:24:37
Krzysztof Okla CHACITOL
  • 1x //Entries CSI2*
81 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 09:24:37
2018-10-24 09:24:37
Krzysztof Ludwiczak SANDRA BLUE
  • 1x //Entries CSI2*
80 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 09:24:37
2018-10-24 09:24:37
Krzysztof Ludwiczak CONTHACCA
  • 1x //Entries CSI2*
79 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 09:24:37
2018-10-24 09:24:37
Magdalena Gut ARENA
  • 1x //Entries CSI2*
78 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 09:24:37
2018-10-24 09:24:37
Grzegorz Kubiak SZULER
  • 1x //Entries CSI2*
77 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 09:24:37
2018-10-24 09:24:37
Grzegorz Kubiak EL QUANDO
  • 1x //Entries CSI2*
76 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 09:24:37
2018-10-24 09:24:37
Oliwia Szustkowska CLEARVILLE
  • 1x //Entries CSI2*
75 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 09:24:37
2018-10-24 09:24:37
Michal Ziebicki HEARTBREAKER 5
  • 1x //Entries CSI2*
74 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 09:24:37
2018-10-24 09:24:37
Michal Ziebicki FIRST LADY
  • 1x //Entries CSI2*
73 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 09:24:37
2018-10-24 09:24:37
Anna Szary Ziebicka HELIOS VAN DE NOORDHEVEL
  • 1x //Entries CSI2*
72 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 09:24:37
2018-10-24 09:24:37
Jan Bobik CHACCO AMICOR
  • 1x //Entries CSI2*
71 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 09:24:37
2018-10-24 09:24:37
Jan Bobik CHACCO AMICOR ZM
  • 1x //Entries CSI2*
70 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 09:24:37
2018-10-24 09:24:37
Jan Bobik ONASIS
  • 1x //Entries CSI2*
69 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 09:24:37
2018-10-24 09:24:37
Olaf Klein FIRST ONE
  • 1x //Entries CSI2*
68 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 09:24:37
2018-10-24 09:24:37
Olaf Klein USTINA
  • 1x //Entries CSI2*
67 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 09:24:37
2018-10-24 09:24:37
Krzysztof Lesniak STAKKATOL 7
  • 1x //Entries CSI2*
66 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 09:24:37
2018-10-24 09:24:37
Grzegorz Nowak ALWAYS FOREVER
  • 1x //Entries CSI2*
65 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 09:24:37
2018-10-24 09:24:37
Grzegorz Nowak COMIENZO
  • 1x //Entries CSI2*
64 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 09:24:37
2018-10-24 09:24:37
Szymon Najdzionek FADINA PP
  • 1x //Entries CSI2*
63 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 09:24:37
2018-10-24 09:24:37
Weronika Wilska FANCY
  • 1x //Entries CSI2*
62 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 09:24:37
2018-10-24 09:24:37
Weronika Wilska LADY VON BAYERN
  • 1x //Entries CSI2*
61 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 09:24:37
2018-10-24 09:24:37
Kamil Grzelczyk WIBARO
  • 1x //Entries CSI2*
60 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 09:24:37
2018-10-24 09:24:37
Agata Skrzypiec BERLINA
  • 1x //Entries CSI2*
59 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 09:24:37
2018-10-24 09:24:37
Mikolaj Baranski KILPATRICK ROYAL
  • 1x //Entries CSI2*
58 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 09:24:37
2018-10-24 09:24:37
Mikolaj Baranski CEREMBER ME M
  • 1x //Entries CSI2*
57 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 09:24:37
2018-10-24 09:24:37
Gabriela Bado ELWICA DN
  • 1x //Entries CSI2*
56 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 09:24:37
2018-10-24 09:24:37
Msciwoj Kiecon COCO MAMBO K
  • 1x //Entries CSI2*
55 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 09:24:37
2018-10-24 09:24:37
Msciwoj Kiecon QUINLEEN
  • 1x //Entries CSI2*
54 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 09:24:37
2018-10-24 09:24:37
Jaroslaw Skrzyczynski JERICO
  • 1x //Entries CSI2*
53 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 09:24:37
2018-10-24 09:24:37
Jaroslaw Skrzyczynski GREATEST
  • 1x //Entries CSI2*
52 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 09:24:37
2018-10-24 09:24:37
Jaroslaw Skrzyczynski EDESSO
  • 1x //Entries CSI2*
51 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 09:24:37
2018-10-24 09:24:37
Dalia Lehmann QUITOKI
  • 1x //Entries CSI2*
50 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 09:24:37
2018-10-24 09:24:37
Dalia Lehmann CASANOVA 468
  • 1x //Entries CSI2*
49 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 09:24:37
2018-10-24 09:24:37
Hubert Kierznowski LANOSO
  • 1x //Entries CSI2*
48 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 09:24:37
2018-10-24 09:24:37
Hubert Kierznowski QUALITO Z
  • 1x //Entries CSI2*
47 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 09:24:37
2018-10-24 09:24:37
Aleksandra Kierznowska DIOR V
  • 1x //Entries CSI2*
46 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 09:24:37
2018-10-24 09:24:37
Aleksandra Kierznowska DENVER Z
  • 1x //Entries CSI2*
45 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 09:24:37
2018-10-24 09:24:37
Natalia Stefanska PAPILLON 142
  • 1x //Entries CSI2*
44 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 09:24:37
2018-10-24 09:24:37
Natalia Koziarowska ANTINA
  • 1x //Entries CSI2*
43 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 09:24:37
2018-10-24 09:24:37
Ekaterina Petrochenkova ALBANY 21
  • 1x //Entries CSI2*
42 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 09:24:37
2018-10-24 09:24:37
Ekaterina Petrochenkova BALSANDRA
  • 1x //Entries CSI2*
41 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 09:24:37
2018-10-24 09:24:37
Yevgeniy Indyushkin LET'S GO DC
  • 1x //Entries CSI2*
40 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 09:24:37
2018-10-24 09:24:37
Sergij Chernyh KRUGER VD HEFFINCK
  • 1x //Entries CSI2*
39 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 09:24:36
2018-10-24 09:24:36
Gerfried Puck BIONDA 3
  • 1x //Entries CSI2*
38 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 09:24:36
2018-10-24 09:24:36
Gerfried Puck FOR FUN VT
  • 1x //Entries CSI2*
37 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 09:24:36
2018-10-24 09:24:36
Gerfried Puck BACHI
  • 1x //Entries CSI2*
36 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 09:24:36
2018-10-24 09:24:36
Ales Opatrny IDARIO VAN HET NETEHOF
  • 1x //Entries CSI2*
35 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 09:24:36
2018-10-24 09:24:36
Ales Opatrny CLINTGOLD
  • 1x //Entries CSI2*
34 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 09:24:36
2018-10-24 09:24:36
Ales Opatrny VDL FAKIR
  • 1x //Entries CSI2*
33 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 09:24:36
2018-10-24 09:24:36
Lucie Strnadlová FEMINA
  • 1x //Entries CSI2*
32 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 09:24:36
2018-10-24 09:24:36
Filip Dolezal REASON DE GANAD
  • 1x //Entries CSI2*
31 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 09:24:36
2018-10-24 09:24:36
Filip Dolezal EXCLUSIVE DEMETER
  • 1x //Entries CSI2*
30 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 09:24:36
2018-10-24 09:24:36
Sameh El Dahan CITYGIRL
  • 1x //Entries CSI2*
29 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 09:24:36
2018-10-24 09:24:36
Sameh El Dahan ELECTRIC Z
  • 1x //Entries CSI2*
28 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 09:24:36
2018-10-24 09:24:36
Sameh El Dahan MISS G TRACY
  • 1x //Entries CSI2*
27 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 09:24:36
2018-10-24 09:24:36
Gunnar Klettenberg TRAFFIC
  • 1x //Entries CSI2*
26 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 09:24:36
2018-10-24 09:24:36
Gunnar Klettenberg QUEENSLAND
  • 1x //Entries CSI2*
25 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 09:24:36
2018-10-24 09:24:36
Andrei Shalohin CORINA
  • 1x //Entries CSI2*
24 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 09:24:36
2018-10-24 09:24:36
Dainis Ozols ISIDOR
  • 1x //Entries CSI2*
23 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 09:24:36
2018-10-24 09:24:36
Andrius Petrovas GIGOLLO
  • 1x //Entries CSI2*
22 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 09:24:36
2018-10-24 09:24:36
Andrius Petrovas ITALO VAN'T DAUWHOF
  • 1x //Entries CSI2*
21 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 09:24:36
2018-10-24 09:24:36
Andrius Petrovas LINKOLNS
  • 1x //Entries CSI2*
20 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 09:24:36
2018-10-24 09:24:36
Zigmantas Sarka ASTER
  • 1x //Entries CSI2*
19 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 09:24:36
2018-10-24 09:24:36
Zigmantas Sarka CHARLIE LE BEAU
  • 1x //Entries CSI2*
18 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 09:24:36
2018-10-24 09:24:36
Zigmantas Sarka FRANCO
  • 1x //Entries CSI2*
17 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 09:24:36
2018-10-24 09:24:36
Maureen Bonder FLYER S
  • 1x //Entries CSI2*
16 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 09:24:36
2018-10-24 09:24:36
Maureen Bonder CLARINA-R
  • 1x //Entries CSI2*
15 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 09:24:36
2018-10-24 09:24:36
Peter Geerink FLORIJN W
  • 1x //Entries CSI2*
14 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 09:24:36
2018-10-24 09:24:36
Adam Grzegorzewski OKARINO
  • 1x //Entries CSI2*
13 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 09:24:36
2018-10-24 09:24:36
Adam Grzegorzewski JUST AN HERO
  • 1x //Entries CSI2*
12 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 09:24:36
2018-10-24 09:24:36
Krzysztof Mazur CROS BLUE
  • 1x //Entries CSI2*
11 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 09:24:36
2018-10-24 09:24:36
Weronika Koroblowska GAL
  • 1x //Entries CSI2*
10 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 09:24:36
2018-10-24 09:24:36
Bartosz Adamus DUKE G
  • 1x //Entries CSI2*
9 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 09:24:36
2018-10-24 09:24:36
Agnieszka Olszewska OSADKOWSKI DARPOL
  • 1x //Entries CSI2*
8 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 09:24:36
2018-10-24 09:24:36
Jaroslaw Koziarowski FRED FLINSTONE
  • 1x //Entries CSI2*
7 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 09:24:36
2018-10-24 09:24:36
Jaroslaw Koziarowski CHENET
  • 1x //Entries CSI2*
6 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 09:24:36
2018-10-24 09:24:36
Maciej Kostrzewski CHICO HIPPICA
  • 1x //Entries CSI2*
5 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 09:24:36
2018-10-24 09:24:36
Adrianna Ostrowska ELBERO H
  • 1x //Entries CSI2*
4 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 09:24:36
2018-10-24 09:24:36
Adrianna Ostrowska ENDLESS LOVE
  • 1x //Entries CSI2*
3 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 09:24:36
2018-10-24 09:24:36
Juliana Suska PIEROT
  • 1x //Entries CSI2*
2 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 09:24:36
2018-10-24 09:24:36
Radoslaw Zalewski ILATINA
  • 1x //Entries CSI2*
1 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 09:24:36
2018-10-24 09:24:36
Radoslaw Zalewski QUELLE DAME Z
  • 1x //Entries CSI2*
No. Rider Country
Year of birth
FEI ID
1. Bado Gabriela POL
2001 (J.)
10112343
2. Barański Mikołaj POL
2003 (JM.)
10140383
3. Bobik Jan POL
S
10064709
4. Bonder Maureen NED
S
10060196
5. Chernyh Sergij UKR
S
10044318
6. Dolezal Filip CZE
S
10028223
7. El Dahan Sameh EGY
S
10021793
8. Geerink Peter NED
S
10002518
9. Grzegorzewski Adam POL
1998 (MJ.)
10054429
10. Grzelczyk Kamil POL
S
10113493
11. Gut Magdalena POL
S
10100734
12. Hruska Jiri CZE
S
10001755
13. Indyushkin Yevgeniy UKR
S
10044242
14. Kasner Matylda POL
2001 (J.)
10147432
15. Kiecoń Mściwoj POL
S
10019199
16. Kierznowska Aleksandra POL
2003 (JM.)
10117343
17. Kierznowski Hubert POL
S
10001618
18. Klein Olaf POL
1999 (MJ.)
10098000
19. Klettenberg Gunnar EST
S
10001517
20. Kostrzewski Maciej POL
S
10047074
21. Koziarowska Natalia POL
S
10040174
22. Koziarowski Jarosław POL
S
10033764
23. Kubiak Grzegorz POL
S
10011415
24. Lehmann Dalia POL
2001 (J.)
10096875
25. Leśniak Krzysztof POL
S
10001959
26. Ludwiczak Krzysztof POL
S
10011038
27. Mazur Krzysztof POL
S
10034458
28. Nowak Grzegorz POL
S
10154351
29. Okła Krzysztof POL
S
10037323
30. Olszewska Agnieszka POL
S
10092431
31. Opatrny Ales CZE
S
10000610
32. Ostrowska Adrianna POL
S
10065898
33. Ozols Dainis LAT
S
10007526
34. Petrochenkova Ekaterina RUS
2002 (J.)
10118450
35. Petrovas Andrius LTU
S
10011105
36. Puck Gerfried AUT
S
10001424
37. Sarka Zigmantas LTU
S
10003114
38. Shalohin Andrei KGZ
S
10055652
39. Skrzyczyński Jarosław POL
S
10006866
40. Stefańska Natalia POL
2004 (JM.)
10136054
41. Suska Juliana POL
2003 (JM.)
10138415
42. Wilska Weronika POL
S
10025824
43. Wójcik Krzysztof POL
S
10039748
44. Wójtowicz Tomasz POL
S
10047071
45. Zalewski Radosław POL
S
10040868
46. Ziębicki Michał POL
S
10013394
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder FEI Passport
1.

175

A'CONTENDRA AZ PZHK POL 2009 Mare Bay F:
M: /
O: Aniela KILIAN
B: Zdzieblo Andrzej Marek
106FY54
2.

380

ALBANY 21 HANN GER 2006 Mare Chestnut F: ADLANTICO AS
M: CHIQUITA/CONTENDER
O: Maslov, Sergey
B: BROKA, PETER, WORPSWEDE (GER)
103JB17
3.

209

ALL NIGHT PZHK POL 2011 Gelding Bay F:
M: /
O: Agnieszka Olszewska
B: Agnieszka Olszewska
105OG30
4.

126

ALLILAH PZHK POL 2006 Mare Bay F: EVER FOR PLEASURE HANN
M: ASTRA SP/ASTA BAW
O: Remigiusz Makowski
B: REMIGIUSZ MAKOWSKI, OPYPY (POL)
104DJ53
5.

357

ALWAYS FOREVER KWPN NED 2005 Stallion Bay F: EPHEBE FOR EVER
M: FOR FUNETTY Z/FOR PLEASURE
O: Leslaw Sarachman
B: GEBR. BOSCH, LUTTENBERG (NED)
104JO02
6.

113

AMBER UNO LTU 2012 Gelding Bay F:
M: /
O: Ramune Malinauskiene/Laimondas Skerys
B: Ramune Malinauskiene
105LV01
7.

188

ANDORA PZHK POL 2012 Mare Bay F:
M: /
O: Aneta Ostrowska
B: Krzysztof Kluzowski
105QH13
8.

379

ANTINA HOLST GER 2008 Mare Bay F: CASSINI II
M: TRAVIATA III/LANCER II
O: Natalia Koziarowska
B: FELDHAUS HENRIKE, SOERUP (GER)
104LY81
9.

387

ARDITO W. KWPN NED 2005 Gelding Chestnut F: LANCELOT
M: MIREA FORTUNA/ABANTOS
O: Agata Studencka
B: D. VAN DE WEERD-VAN DIJK, MASTENBROEK (NED)
104GC72
10.

344

ARENA PZHK POL 2003 Mare Chestnut F: DONALD (SP)
M: ARONIA (XX)/DIXIELAND (XX)
O: Magdalena Gut
B: STADNIKA KONI WIDZÓW, WIDZÓW (POL)
104CF24
11.

386

ARES PZHK POL 2005 Stallion Bay F: CANTANIS
M: ARMILA (WLKP)/ARAK (WLKP)
O: Henryk Eron
B: HENRYK ERON, GDANSK (POL)
103HQ71
12.

5

ARETO WESTF POL 2011 Gelding Grey F:
M: /
O: Equisale s.r.o., Exclusive Equestrian Experiences s.r.o.
B:
105VY19
13.

12

ASKARIA DSP GER 2012 Mare Grey F:
M: /
O: Zbigniew KRUK
B: Kai-Uwe Fricke
105ZV58
14.

320

ASTER KWPN 2005 Male Bay F: LARINO
M: CERISE/ZEUS
O: Olga Smolskaja/Zigmantas Sarka
B: J.H. VAN DE MOST, COEVORDEN (NED)
103PH90
15.

104

B CAPTAIN NORMAN ESHB EST 2011 Stallion Bay F: BOLERO EX CAYMAN
M: A PONTANELLE/PIKACHU DE MUZE
O: Gunnar KLETTENBERG, Alimzhan ZHUBANDYKOV
B: MArgo Normann
105TN62
16.

303

BACHI SSW SLO 2009 Mare Bay F: QUIDAM'S RUBIN
M: BARONIN/BRANDENBURGER
O: Syndikat Bachi
B: EVA ŠTRLEKAR, ŠTORE (SLO)
104TW15
17.

381

BALSANDRA OS GER 2004 Mare Bay F: BALOUBET DU ROUET
M: GWENDISA/SANDRO
O: Maslov, Sergey & Madenova, Maria
B: Gestüt Lewitz
103FU86
18.

210

BERLINA KWPN NED 2006 Mare Chestnut F: CARTHINO Z
M: CAROLINA Z/CALVARO Z
O: Iwona Skrzypiec
B: H.A.M. LURVINK, HAARLE GEM TUBBERGEN (NED)
103YZ70
19.

4

BINGO DU PARC SF FRA 2011 Gelding Chestnut F: MYLORD CARTHAGO*HN
M: TSIGANE SEMILLY/DIAMANT DE SEMILLY
O: Syndikat Bingo du Parc
B: Herouart, Andre
105AQ88
20.

301

BIONDA 3 KWPN NED 2006 Mare Bay F: PHIN PHIN
M: VIDRIOMF/TANGELO VAN DE ZUUTHOEVE
O: Stal Grootelaar & Ales Opatrny
B: G. BOSCH, DALEN (NED)
103XX16
21.

194

BOLIVIA UKR 2005 Mare Bay F: BONOPART
M: OFELIA/
O: TSAPIN OLEKSANDR
B:
103NU88
22.

19

CABERNE GER 2012 Mare Bay F:
M: /
O: VsI Hobby Horse
B: Georg Clausen, Gestuet Rabenhof
106EU85
23.

170

CAMARO HANN POL 2012 Gelding Grey F:
M: /
O: Slawomir UCHWAT
B: Marta Roszkiewicz-Heizer
105UX70
24.

17

CANDY GIRL OLDBG GER 2013 Mare Bay F:
M: /
O: Egor SHCHIBRIK
B: Alfons Brueggehagen
106CZ10
25.

114

CAPILUDA Z ZANG NED 2012 Gelding Bay F:
M: /
O: Ramune MALINAUSKIENE
B: Zangersheide V.Z.W
106BC35
26.

134

CAPPONE KWPN NED 2007 Gelding Chestnut F: UNTOUCHABLE
M: L.CORADIN/CORRADO I
O: Piotr BRANKA
B: COMB. AALDERING SWELHEIM, LOOSBROEK (NED)
104FM66
27.

15

CAPTAIN SPARROW HOLST GER 2012 Gelding Bay F:
M: /
O: Ramune MALINAUSKIENE, Laimondas SKERYS
B: Stegemann ZG B5 Nr.2
105YQ56
28.

197

CARAT PKZ GER 2012 Male Bay F:
M: /
O: Mykola GALANOV
B:
105WQ85
29.

135

CARINTENDER OS GER 2010 Gelding Grey F: CARINUE
M: CONTEGRA/CONTENDER
O: Urszula Koziarowska
B: Gestuet Lewitz
105GG69
30.

157

CARTOGRAN BLUE OS GER 2010 Gelding Grey F:
M: /
O: Pawel PIATKOWSKI
B: Gestuet Lewitz
106BY76
31.

373

CASANOVA 468 HOLST GER 2009 Gelding Bay F: CARRICO
M: SORIELLA/CORIANO
O: Gestüt Süderrade
B: Hartl, Rainer
105AZ77
32.

111

CASQUETTA GER 2010 Mare Bay F: CASQUETTO HLP
M: LORANDA I HOL/CORONADO HLP
O: Kristine Egle, Gundars Egle
B: Schmidt Arne M.
105ER87
33.

192

CASSEDY H RHEIN GER 2010 Mare Grey F: CASSINI BOY JUNIOR
M: AGENT SCULLY H/ARGENTINUS
O: Maslov, Sergey & Madenova, Maria
B:
105DC94
34.

171

CASSIANO OS POL 2010 Gelding Grey F:
M: /
O: Katarzyna Kieljan-Maczka
B: Michal Ziebicki
105PZ18
35.

35

CEDYNIA PZHK POL 2013 Mare Chestnut F:
M: /
O: Marcin CEGLARSKI
B: Stadnina Koni Nowielice
106GG76
36.

116

CENDRASINE LAT 2011 Mare Chestnut F:
M: /
O: Rimas Vaitkaitis
B: Z/s Zviedru Birzes Zirgi
105PD50
37.

41

CENTADA OS GER 2011 Mare Bay F:
M: /
O: Krzysztof DYREK
B: Gestuet Lewitz
106EU47
38.

147

CENTOO SWB SWE 2005 Gelding Other F: CARDENTO
M: AQUA/ARAM 866
O: Ryszard Kiewrel
B: SHIGERU ISHIDA (SWE)
103EO35
39.

205

CEREMBER ME M KWPN NED 2007 Mare Bay F: LANDLORD
M: REMEMBER ME M/CASH
O: DIM Spolka Akcyjna
B: VEEHANDEL MUSTERD B.V., HOOGE ZWALUWE (NED)
104OE35
40.

7

CHACCAMILA HANN GER 2012 Mare Bay F: CONTENDROS 2
M: CHACCO BELLA/CHACCO-BLUE
O: Papousek Kamil
B:
105MQ06
41.

351

CHACCO AMICOR OS GER 2009 Stallion Chestnut F: CHACCO BLUE (MECKL.)
M: QUICKCENT (OS)/CENTO (HOLST)
O: Zdzislaw Mikula
B: Gestüt Lewitz
104QJ04
42.

352

CHACCO AMICOR ZM OS GER 2009 Stallion Bay F: CHACCO-BLUE (MECKL)
M: PILOTINE (WESTF)/BALOU DU ROUET (OLD)
O: Zdzislaw Mikula
B: Gestuet Lewitz
104MO61
43.

101

CHACHA CZE 2008 Mare Bay F:
M: /
O: Stepan BECVAR
B:
106EY76
44.

341

CHACITOL OS GER 2005 Gelding Bay F: CHACCO-BLUE
M: FINJA (OLD)/CENTO (HOLST)
O: Andrzej Okla
B: Gestuet Lewitz
104EW34
45.

321

CHARLIE LE BEAU HOLST GER 2010 Gelding Grey F: CANCARA
M: SHAMROCK II/ACORADO
O: Zigmantas SARKA, Olga SMOLSKAJA
B: Wolfgang Strothmann
105VS76
46.

181

CHELSEA 163 OLDBG GER 2012 Mare Chestnut F:
M: /
O: Nicole BERLING
B: Bernd Stolte-Greskamp
106DX96
47.

132

CHELSEA BLUE OS GER 2005 Mare Chestnut F: CHACCO BLUE (MECKL.)
M: COBETTE (OLD)/BALOUBET DU ROUET (SF)
O: Jozef Marciniak
B: Lewitz Gestuet
103DG69
48.

333

CHENET HOLST POL 2008 Gelding Grey F: CONTENDER
M: PEPSI III/CAROLUS I
O: Urszula Koziarowska
B: KOSICKA ROMA, NOWY TOMYSL (POL)
104DE21
49.

190

CHICHARITO BLUE OS GER 2009 Gelding Bay F: CHACCO BLUE (MECKL)
M: CHIARA (OLD)/LANDGOLD (OLD)
O: Andrzej Okla
B: Gestuet Lewitz
104PY34
50.

334

CHICO HIPPICA OS GER 2007 Gelding Grey F: CENTADEL (OS)
M: CARNUTE GIRL (OS)/CARNUTE (SF)
O: Zbigniew Kostrzewski
B: Gestuet Lewitz
104NW71
51.

176

CHRYSOS SR Z ZANG BEL 2009 Gelding Grey F:
M: /
O: Stal Peter Geerink B.V.
B:
106AY31
52.

38

CHUPA CHUPS BS WESTF GER 2013 Gelding Bay F:
M: /
O: MMS PROGRESS
B: Bernhold Specht
106AU51
53.

159

CICHA WODA PZHK POL 2009 Mare Chestnut F:
M: /
O: Jolanta LATOWSKA-WACH
B: ANR Oddzial Terenowy w Olsztynie Gospodarstwo Skarbu Panstwa w Elblagu
106FU25
54.

112

CINCINATTI Z BEL 2009 Mare Bay F: JKH TRUCKS COMMANCHI HOLST
M: ALLETTA V KWPN/BENTLEY LH
O: Gundars Egle, Kristine Egle
B: JK Horsetrucks
104UR47
55.

310

CITYGIRL HOLST GER 2010 Mare Chestnut F: FOR FASHION
M: NAPOLI III/ALASCA
O: Hernan S.Ramirez Ortiz
B:
105IM71
56.

305

CLINTGOLD OS GER 2009 Gelding Chestnut F: CLINTON H
M: GIBRALTA/GOLDPILZ
O: Sportpferde Himmelreich GmbH
B: Schaefer, Nicole & Stefan
104WL61
57.

33

COCO CHANEL DE LAUBRY Z ZANG BEL 2012 Mare Bay F:
M: /
O: Janusz CEBULAK
B: Haras de Laubry
106CF51
58.

367

COCO MAMBO K BRAND GER 2009 Gelding Grey F: COLORIT
M: LADY GRANNOX/GRANNOX
O: Ridzkowski, Stefanie
B: Krüger, Hans-Joachim
105SQ84
59.

173

CODETIA VDL KWPN NED 2007 Mare Bay F: HOLD UP PREMIER
M: GODETIA/JASPER
O: Jozef Walat
B: VDL STUD, BEARS FR (NED)
104FE75
60.

136

COME ON DONE Z BEL 2007 Gelding Bay F: CROWN Z
M: BALUGA/
O: Mobi Sp. z o.o. Sp. K.
B:
104NM78
61.

358

COMIENZO HOLST 2009 Gelding Grey F:
M: /
O: Leslaw SARACHMANN
B: Liezen Wolter
105XF01
62.

24

COMTESS OS GER 2013 Mare Bay F:
M: /
O: Lachert Architekci od Pokolen
B: Ulrich Henschke
106BL77
63.

143

CONDI WESTF POL 2009 Gelding Bay F:
M: /
O: Slawomir HARTMAN
B: Montis Sp. z o.o.
106BR15
64.

343

CONTHACCA OS GER 2010 Mare Bay F:
M: /
O: Gospodarstwo Rolne Andrzej Oplatek
B: Gestuet Lewitz
105MY33
65.

45

CORDALMA W OLDBG GER 2013 Mare Bay F:
M: /
O: Kamil DUBIEL
B: Kamil Dubiel
106GH51
66.

315

CORINA WESTF GER 2008 Mare Bay F: COSMO-PILOT (WESTF)
M: LA DONNA (WESTF)/LANCER III (HOLST)
O: Zbigniew Kruk
B: Franz-Josef & Regina Gilsbach
104QY47
67.

122

CORNETTO OLDBG HUN 2007 Gelding Bay F: CORNET OBOLENSKY
M: FUROSY/FURIOSO II
O: Jan ZYBALA
B: Borislav Borisov, Budapest
103XS43
68.

164

CORRIDA HOLST 2009 Mare Bay F:
M: /
O: Leslaw SARACHMANN
B: Witt Pferdezucht G B R, Niemc
105UV54
69.

103

COSIDOS VICTORY POL 2010 Gelding Bay F: COSIDO HLP
M: ELBA IV H/CANTUS HLP
O: Gunnar KLETTENBERG, Anna ORLOVA
B:
105IA62
70.

28

COSTACALVO OS GER 2011 Gelding Bay F:
M: /
O: Gospodarstwo Rolne Andrzej Oplatek
B: Gestuet Lewitz
105XN21
71.

163

COSTELLO KWPN NED 2007 Gelding Bay F: LUIDAM
M: ROXETTE/CORLAND
O: Urszula Kapcia
B: WINDSTRA & J.H. WINDSTRA-WEKEMA, BOERAKKER (NED) / A. WEKEMA, DE WILP GN (NED)
104CL20
72.

200

CREDO GER 2004 Gelding Bay F: CASSINI 1
M: GLADUS/
O: ONYSHCHENKO Oleksander
B:
103DC20
73.

187

CRISTALL OLDBG POL 2012 Gelding Grey F:
M: /
O: Bartosz Adamus
B: Janusz Majewski
105JX19
74.

328

CROS BLUE OS GER 2009 Stallion Chestnut F: CHACCO-BLUE (MECKL)
M: QUOLDAS GIRL (OS)/SANDRO BOY (OLD)
O: Krzysztof Ludwiczak
B: Gestuet Lewitz
105CG89
75.

36

CZART PZHK POL 2013 Stallion Bay F:
M: /
O: Stadnina Koni Nowielice Sp. z o.o.
B: SK Nowielice Sp. z o.o.
105WX29
76.

177

DANTE PZHK POL 2011 Gelding Grey F:
M: /
O: Anna PIETA
B: Stadnina Koni Walewice
106GB07
77.

212

DARK CHERRY PZHK POL 2009 Stallion Bay F: CHERY CORDIAL
M: DALIA Z/DUTCH CAPITOL
O: Pawel Piatkowski
B: G. R. Dabki Roman Barlik
105GS23
78.

377

DENVER Z ZANG NED 2004 Gelding Other F: DUTCH CAPITOL
M: KINA B (KWPN)/BOREAS (KWPN)
O: Hubert Kierznowski
B: J. H. M. Custers
103AM23
79.

16

DEXTER KWPN NED 2013 Gelding Bay F:
M: /
O: Gerd SOSATH
B: 116376 X.J.M. Van Heertum
106EG32
80.

27

DIAROUBET OS GER 2012 Gelding Bay F:
M: /
O: Gospodarstwo Rolne Andrzej Oplatek
B: Gestuet Lewitz
105XN18
81.

376

DIOR V KWPN NED 2008 Stallion Bay F: INDOCTRO
M: LESLIE/GARANCO
O: Hubert Kierznowski
B: P.L.M. VAESSEN, WIJNANDSRADE (NED)
104LE73
82.

153

DOLORES N PZHK POL 2010 Mare Bay F:
M: /
O: Karolina PINDUR-ANTOSZ
B: Katarzyna Niedzwiecka
106FT60
83.

133

DROBINKA PZHK POL 2012 Mare Bay F:
M: /
O: Interhorse Magdalena Prasek
B: Eco-Abi Ewa Fabinska
105XN07
84.

371

EDESSO KWPN NED 2009 Stallion Chestnut F: ZAHROS R
M: ADESI/GERMUS R
O: Dyzewska Ewa
B: A. DE GORTER, ZUIDWOLDE DR (NED)
104HZ05
85.

346

EL QUANDO KWPN NED 2009 Gelding Bay F: CARTHINO Z
M: BELLA VIONA/QUANTUM
O: Lukasz Wasilewski & Bogna Sasiadek
B: W. Dijk
105EG48
86.

335

ELBERO H KWPN NED 2009 Mare Grey F: ODERMUS R
M: NIPORTO/LIBERO H
O: Stado Ogierow w Boguslawicach Sp. z o.o.
B: J W M. Heldens
104SQ56
87.

311

ELECTRIC Z ZANG BEL 2008 Mare Bay F: ERCO VAN'T ROOSAKKER
M: QANNETTE Z/QUERLYBET HERO
O: Burkard Beat
B: LEEMANS LUC
104NL37
88.

366

ELWICA DN KWPN NED 2009 Mare Grey F: CARDENTO
M: WICA VAN DE HERMITAGE/AHORN
O: Pawel Bado
B: D. NOORDHUIS, Wijster (NED)
104WJ69
89.

336

ENDLESS LOVE KWPN NED 2009 Gelding Bay F: WARRANT
M: AJELSINAA/BURGGRAAF
O: Adrianna Ostrowska
B: N A. Toonen
104TO53
90.

309

EXCLUSIVE DEMETER DWB DEN 2009 Gelding Bay F:
M: /
O: Exclusive Equestrian Experiences s.r.o.
B:
105SV02
91.

151

EXIT REMO KWPN NED 2009 Gelding Bay F: SAN REMO
M: PHANTASTIA/FERRO
O: DIM Spolka Akcyjna
B: VEN, STARNMEER (NED)
104QG56
92.

360

FANCY KWPN NED 2010 Mare Bay F:
M: /
O: Weronika WILSKA
B: B.V. de Radstake
106EE85
93.

149

FIREBRIDGE TAG KWPN NED 2010 Mare Bay F: NUMERO UNO
M: SKYBRIDGE/CORLAND
O: E.b.a VAN GORP, Waldman Horses
B: E en I van Gorp
105LJ86
94.

102

FIRST EDITION KWPN NED 2010 Mare Chestnut F:
M: /
O: Exclusive Equestrian Experiences s.r.o.
B:
106GG63
95.

349

FIRST LADY KWPN NED 2010 Mare Other F: CLINTON
M: WOYTILLA/QUIDAM DE REVEL
O: Michal Ziebicki
B: WAM B.V.
105BK42
96.

34

FLANDRIA PZHK POL 2013 Mare Chestnut F: CHACCO FLY
M: FARINA/CZAD
O: Stadnina Koni Nowielice Sp. z o.o.
B: SK Nowielice Sp. z o.o.
105WX34
97.

119

FLIEREFLUITER KWPN NED 2010 Gelding Bay F: TYGO
M: BLOEM/SALAMON
O: Stal Bonder V.O.F.
B: J. Bervoets
106ET19
98.

180

FLORENCJA PZHK 2011 Mare Grey F:
M: /
O: Lucjan KOSNOWICZ
B: Boleslaw Danielewicz
105XV81
99.

325

FLORIJN W KWPN NED 2010 Gelding Bay F: CARTHINO Z
M: VORETTE/HEARTBREAKER
O: Peter Geerink
B: G.J. WILGENHOF, GELSELAAR (NED)
104UC49
100.

131

FLY AWAY VAN HET HAVERHOF BWP BEL 2005 Gelding Bay F: CARDENTO I
M: ANOUK VAN HET PANGAARDENHOF/KASHMIR VAN SCHUTTERSHOF
O: Adamietz Sp. z o.o.
B: GYSBECHTS PHILIP, TESSENDERLO (BEL)
103OG61
101.

323

FLYER S KWPN NED 2010 Gelding Chestnut F: CICERO Z VAN PAEMEL
M: JENDE S/
O: Stal Bonder V.O.F.
B:
105SV34
102.

302

FOR FUN VT KWPN NED 2010 Gelding Grey F: ZIROCCO BLUE VDL
M: REBELLE/INDORADO
O: Syndikat For Fun VT
B: Dennis Van Tilburg
105FN28
103.

6

FOREWER CZEWB CZE 2011 Gelding Bay F:
M: /
O: Václav Opatrný
B:
105RP15
104.

47

Franco LTU 2011 Gelding Chestnut F:
M:
O: Raminta JANCIAUSKAITE
B: Ramunas Janciauskas
106DV28
105.

332

FRED FLINSTONE KWPN NED 2010 Stallion Bay F:
M: /
O: Urszula Koziarowska
B: S. Kooistra
105QN68
106.

37

FRUGO PZHK POL 2012 Gelding Bay F:
M: /
O: Slawomir GRZELCZYK
B: Slawomir Grzelczyk
106AZ41
107.

199

GABRIEL PKZ UKR 2011 Mare Bay F:
M: /
O: Andriy MILOVANOV
B:
106FS74
108.

208

GAL PZHK POL 2007 Gelding Grey F:
M: /
O: Piotr KLODAWSKI
B: Zbigniew Piecuch
105VS53
109.

105

GALDAL ME KWPN NED 2011 Male Bay F: ZAMBESI TN
M: /
O: Wilgo VAN DE MHEEN
B:
106DS97
110.

193

GAZARO VDL KWPN NED 2011 Male Bay F:
M: /
O: Hennadii Skoryk
B:
105RB68
111.

29

GENTELMAN KWPN NED 2011 Gelding Bay F:
M: /
O: Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michalowice
B: W. Verschuren
105QQ17
112.

317

GIGOLLO WESTF GER 2008 Gelding Bay F: ROCK FOREVER
M: CORINNA/CORIANDER
O: Andrius PETROVAS
B:
104HS32
113.

145

GILEA PZHK POL 2006 Mare Bay F: LUDGER (HANN)
M: GAISMA (SP)/GINTS L 1198
O: Polskie Lowy Sp. z o.o.
B: Sylwester Kosinski
105DJ37
114.

156

GIRSTTI S. E. KWPN NED 2011 Mare Chestnut F: BUGATTI VDL
M: CIRSTNEY S. E./SYDNEY
O: Aleksandra Cebulak
B: MTS. Schonewille
105GM24
115.

178

GOLDEN PZHK POL 2011 Gelding Bay F:
M: /
O: Anna Lukasik, Jacek Mierzwinski
B: Michal Duszynski
105RL31
116.

185

GOUDELOUP KWPN NED 2011 Gelding Bay F:
M: /
O: Piotr RACHWAL
B: J. Gloudemans
106GE14
117.

118

GRACIA HOLST NED 2011 Mare Grey F: QUIDAM DE REVEL
M: VERONA XIII/CARTHAGO Z
O: N. J. Rachid
B: Krohn Hans Otto
105SK70
118.

370

GREATEST KWPN 2011 Gelding Bay F:
M: /
O: Wanda Szmyt
B: J. van Kooten BV
105PH45
119.

30

GUESS KWPN NED 2011 Gelding Chestnut F:
M: /
O: Stowarzyszenie Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary
B: Bevelsborg Horses B.V.
105KR91
120.

123

HANGA PZHK POL 2008 Mare Bay F: CORRERO (HOLST)
M: HANCZA (WLKP)/RABIATO TURBUD Z (SP)
O: Jan Zybala
B: Kazimierz Bartkowiak
105DH42
121.

18

HARVEY RG KWPN NED 2012 Gelding Bay F:
M: /
O: VsI Hobby Horse
B: A.J.M. Van Ravenstein
105QT26
122.

348

HEARTBREAKER 5 KWPN NED 2001 Gelding Bay F: HEARTBREAKER
M: NAFANORY/G.RAMIRO Z
O: Michal Ziebicki
B: J.A.G. STURKENBOOM-VERNOOY, ODIJK (NED)
POL40411
123.

11

HELLO BESI KWPN NED 2012 Male Bay F: ZAMBESI
M: IT'S SINI/CASSINI I
O: Peter GEERINK
B:
106GA67
124.

48

HERE I AM KWPN NED 2012 Gelding Grey F: UNTOUCHABLE 27
M: DELIAH/MR. BLUE
O: Jacek KUZMA
B: Horses & Horse Products V.O.F.
105RY85
125.

1

HERRE KWPN NED 2012 Gelding Bay F: BALOU DU ROUET
M: KALISTA/VOLTAIRE
O: Lukas HAVINGA
B: F. Swierstra-Luinstra
105WR79
126.

211

HINA B KWPN NED 2012 Mare Bay F: ZAMBESI
M: TINA B/MANHATTAN
O: Wilgo VAN DE MHEEN
B:
106GD63
127.

120

HOLLISTER KWPN NED 2012 Gelding Bay F:
M: /
O: Lukasz Wasilewski & Bogna Sasiadek
B: W. Liezen
105RS10
128.

10

IBRAHIM KWPN NED 2013 Male Bay F: ELDORADO VAN DE ZESHOEK
M: CIRETTO/QUIDAM DE REVEL
O: Wilgo VAN DE MHEEN
B:
106GD64
129.

304

IDARIO VAN HET NETEHOF BWP BEL 2008 Stallion Bay F: CATOKI
M: VA-TOUT/CODEX
O: Czech Equestrian Team a.s.
B: DE WINTER ROGER, SINT-KATELIJKE-WAVER (BEL)
104YZ24
130.

338

ILATINA BWP BEL 2008 Mare Bay F: NABAB DE REVE
M: CITA VC B BOS Z/CARTHAGO
O: Jacek KUZMA
B: SONIA DECKX
104IA32
131.

172

ILOVE YOU DU BEAUMONT BWP BEL 2008 Mare Chestnut F: DOMINO DE MOYON
M: TI FANY DU BEAUMONT/SKIPPY II
O: Serhij HOJDA
B: FRANCIS MORRIER, HACCOURT (BEL)
104QN36
132.

20

INDIGO BLUE KWPN NED 2013 Mare Grey F: VDL ZIROCCO BLUE
M: AMBER W/NUMERO UNO
O: Stal Bonder V.O.F.
B: W.A.van Laar
105ZH79
133.

21

INNOCENCE KWPN NED 2013 Stallion Bay F:
M: /
O: ATTIS Przedsiebiorstwo Produkcji Rolniczej Sp. z o.o.
B: J. F. Abbring
105WU26
134.

26

IRTYSZ PZHK POL 2011 Gelding Bay F:
M: /
O: Tomasz Wojtowicz
B: Jacek Tokarski
105LW67
135.

316

ISIDOR LAT 2008 Gelding Bay F:
M: /
O: Dainis Ozols
B:
105ST63
136.

318

ITALO VAN'T DAUWHOF BWP BEL 2008 Male Bay F: DER SENAAT 111
M: SUPERBE/HEARTBREAKER
O: Hobby Horse VšI
B: WILLY DENOLF, AARTRIJKE (BEL)
104BT47
137.

125

ITON PZHK POL 2009 Gelding Bay F: TAUNUS (SP)
M: IKEA (SP)/TURBUD QUIRINUS (BWP)
O: Jan Zybala
B: SK NOWIELICE SP. Z O.O., NOWIELICE (POL)
104LN51
138.

327

JUST AN HERO BWP BEL 2009 Stallion Bay F: ERCO VAN T ROOSAKKER
M: NIMFE DE LA POMME/FOR PLEASURE
O: Firma Sezam-Instal Sp. J.
B: HENRY LUC, OLNE (BEL)
104FR71
139.

150

KASTELLO BWP NED 2010 Gelding Bay F: ECHO VAN 'T SPIEVELD
M: GWENNY VAN 'T ROOSAKKER/DIAMANT DE SEMILLY
O: Waldman Horses.com.BV
B: KLUSKENS MARC, SINT-GILLIS-WAAS (BEL)
104QX63
140.

14

KENDIJA LHBAT LAT 2013 Mare Other F:
M: /
O: Daiga EGLE, Gundars EGLE
B:
105ZY17
141.

364

KILPATRICK ROYAL ISH IRL 2007 Stallion Grey F: CONCORDE
M: KILPATRICK MISS CRUISE/CRUISING
O: DIM Spolka Akcyjna
B: JOAN J DOLAN
104OE36
142.

383

KRUGER VD HEFFINCK BWP BEL 2010 Male Chestnut F:
M: /
O: Kytaev Yevgen
B:
105QZ38
143.

203

L SERENA T DSP GER 2011 Mare Bay F:
M: /
O: Franz TEMMEN
B: Franz Temmen
106DX92
144.

162

LACARO 2 MECKL GER 2010 Gelding Grey F:
M: /
O: Leszek SMIESZKO
B: ZG Beltz Friedrich & Uwe Beltz
106FY45
145.

361

LADY VON BAYERN OLDBG POL 2007 Mare Bay F: LUDWIG VON BAYERN (BAVAR)
M: PETITE II (HOLST)/LITERAT (HOLST)
O: Krzysztof Wilski
B: Zbigniew Wilski
104KC52
146.

374

LANOSO WESTF POL 2010 Gelding Bay F: LANCER III (HOLST)
M: FALKENHOF'S LUCIA (WESTF)/LANDSTREICHER (HOLST)
O: Krzysztof Ludwiczak
B: Montis Sp. z o.o.
105ED59
147.

43

LAUSANNE 65 HOLST GER 2011 Mare Bay F:
M: /
O: Natalia KOZIAROWSKA
B: Gerd Carstensen
106BI24
148.

382

LET'S GO DC BEL 2011 Mare Bay F:
M: /
O: Yevgeniy INDYUSHKIN
B:
106FQ59
149.

160

LILI MARLENE PZHK POL 2008 Mare Chestnut F: MARAM (KWPN)
M: LILIANA (SP)/NOBODY (KWPN)
O: Julia Klinge
B: STADNINA KONI PRUDNIK, PRUDNIK (POL)
104LJ60
150.

319

LINKOLNS LHBAT LAT 2007 Gelding Bay F:
M: /
O: Andrius PETROVAS
B:
106ET48
151.

195

LINKOR PKZ WESTF GER 2008 Male Bay F:
M: /
O: Mykola GALANOV
B:
105WQ86
152.

115

LUMOS OLDBG GER 2006 Male Bay F: LUDWIG VON BAYERN
M: NENA/QUATTRO B
O: Egor SHCHIBRIK
B: Jens Hempelmann
104AZ00
153.

196

LVIV PKZ BEL 2011 Male Grey F:
M: /
O: Mykola GALANOV
B:
105WQ90
154.

3

MELODY VD SMIDSHOEVE BWP BEL 2012 Mare Bay F: EPLEASER VAN 'T HEIKE
M: JURA V/THUNDER VAN DE ZUUTHOEVE
O: Syndikat Melody VD Smidshoeve
B: Hugo Stevens
106DO15
155.

198

METEOR PKZ BWP BEL 2012 Male Bay F:
M: /
O: Andriy Milovanov
B: Andriy Milovanov
105RB54
156.

312

MISS G TRACY ISH IRL 2005 Mare Chestnut F: DOUGLAS
M: AVIONNE XX/DERRYLIN XX
O: Kearins, Michael
B: Joseph E Gallagher
105LM17
157.

166

MISTER DR HEIGL WESTF GER 2012 Gelding Bay F:
M: /
O: Kamil GRZELCZYK
B: Friedrich Niemeyer
105RP51
158.

184

MY FUNNY VALENTINE PZHK POL 2012 Mare Bay F:
M: /
O: Piotr RACHWAL
B: Jozef Charyton
106GE12
159.

144

NESMA PZHK POL 2009 Mare Chestnut F:
M: /
O: Eibel Sp. z o.o.
B: SK Prudnik Sp. z o.o.
105SG06
160.

189

NEYMAR DE REVE HOLST GER 2012 Stallion Bay F:
M: /
O: Andrzej Okla
B: Dr. Andreas Kosicki
105MU29
161.

25

NIXON JS BWP BEL 2013 Gelding Bay F:
M: /
O: Jacek KUZMA
B: Johan Schutters
106BP95
162.

152

NOBLE LADY HOLST NED 1998 Mare Grey F: CORRADO I
M: F-LANDLADY/LINCOLN
O: Wlodzimierz Stanczak
B: KROGH BJARNE, BYLDERUP BOV (DEN)
BEL10978
163.

44

NOVELLE PKZ BWP BEL 2013 Mare Bay F:
M: /
O: Andriy MILOVANOV
B:
106FR81
164.

121

OBORA'S RAGAZZA AWÖ AUT 2009 Mare Bay F: APOLEON TIMPEX
M: RUSH ON/NEKOMA
O: Anna Szary-Ziebicka
B: Johann Frischeis
104LW59
165.

40

ODESSA PROFI PZHK POL 2011 Mare Bay F:
M: /
O: Lidia BIENIEK
B: Leszek Szczykala
106ES48
166.

326

OKARINO PZHK POL 2007 Gelding Bay F: PAVAROTTI VAN DE HELLE (WESTF)
M: OBELLA (HOLST)/CASSINI II (HOLST)
O: Justyna Kubik- Manitta
B: Justyna Kubik
103OH51
167.

353

ONASIS PZHK POL 2010 Stallion Chestnut F: CALATO KAMA (HOLST)
M: OMONIA (SP)/ALFARO (OLD)
O: Ryszard Gardyjas
B: RYSZARD GARDYJAS, SIEROSLAWICE (POL)
104WJ86
168.

385

ORIDA-M CZEWB CZE 2009 Mare Bay F: 2997 ARISTO Z
M: 67/80 ORKÁNA-M/2805 LE PATRON
O: Hruskova Magdalena
B:
105GX47
169.

331

OSADKOWSKI DARPOL PZHK POL 2005 Gelding Bay F: CAPRIOLAND
M: DAMY SOBIE RADE TB/DANISH FORT TB
O: ATTIS PPR
B: STANISLAW CZECH, KANIWOLA (POL)
104EZ03
170.

129

OSADKOWSKI SATINO OS POL 2009 Stallion Chestnut F:
M: /
O: Attis Przedsiebiorstwo Produkcji Rolniczej Sp.zo.o.
B: Zuchthof Zelichow Malgorzata und Tomasz Siergiej
105OG32
171.

378

PAPILLON 142 WESTF 2001 Gelding Bay F: PHANTOM
M: INDIAN LADY/PERLENGLANZ
O: DIM Spolka Akcyjna
B: Ahlmann Georg
GER44276
172.

337

PIEROT WESTF GER 2007 Gelding Chestnut F: PIANO II (WESTF)
M: TU TUUT (NL)/LUX (HANN)
O: KS Holding Sp. z o.o.
B: Oliver Brinkmeyer
104CI80
173.

179

POMPEIA OS POL 2011 Mare Chestnut F:
M: /
O: Joanna LEHMANN
B: Malgorzata & Tomasz Siergiej
105WN36
174.

124

QUAIDO HANN GER 2009 Gelding Grey F: QUAID
M: PUNKERIN/PICARD
O: Jan Zybala
B: Juergen Meyer
105DH05
175.

375

QUALITO Z ZANG NED 2011 Gelding Bay F:
M: /
O: Hubert Kierznowski
B: Piet Janssen
105RO70
176.

23

QUAMAR HANN GER 2011 Mare Bay F:
M: /
O: Lachert Architekci od Pokolen
B: Herbert Merkel
105UL69
177.

314

QUEENSLAND HANN GER 2010 Mare Grey F: QUADAM
M: GINA/GOLDFASAN
O: Gunnar Klettenberg
B: Ulrike Schäfer
105JV34
178.

49

QUELLE DAME Z ZANG BEL 2011 Mare Chestnut F: QUIDAM DE REVEL
M: CALL PICOBELLO Z/CARTHAGO Z
O: Jacek KUZMA
B:
105HG02
179.

204

QUENTIN TARANTINO AB HOLST GER 2011 Stallion Bay F:
M: /
O: Andrzej BLAZEJEWSKI
B: Gestuet Sprehe GMBH
106BX96
180.

138

QUICKCORDE K Z ZANG NED 2009 Mare Bay F: QUICK STAR
M: VANITY R./HATTRICK
O: Ewa GOLAB
B: C. Klaver
105IU93
181.

161

QUINCY HANN GER 2011 Male Bay F:
M: /
O: Staj Mustang s.r.o.
B:
105PT36
182.

368

QUINLEEN HOLST GER 2006 Mare Bay F: QUANTUM
M: N-CELIN/CANDILLO
O: Gospodarstwo Rolne Slawomir Polikowski
B: SCHROEDER KRISTINA, HEMDINGEN (GER)
103MJ36
183.

369

QUINTELLA OS GER 2008 Mare Bay F: SANVARO (OS)
M: COURBETTE (OLD)/BALOUBET DU ROUET (SF)
O: Mariola Dyrek
B: Gestuet Lewitz
104PD24
184.

372

QUITOKI HOLST GER 2008 Mare Bay F: CATOKI
M: TAQUITTA/QUIDAM DE REVEL
O: Joanna Lehmann
B: AHOLAINEN ERJA, HOLLINGSTEDT (GER)
104RD22
185.

308

REASON DE GANAD HUN 2009 Stallion Bay F: QUIFILIO
M: TINA/NOTA BENE
O: Exclusive Equestrian Experiences s.r.o.
B:
105OJ17
186.

137

REFLECTION SLO 2004 Gelding Grey F: CORELLI
M: VIDI/SANSON
O: Piotr BRANKA
B: SK Mada Bulik
103FH18
187.

110

REWIZJON PZHK POL 2007 Stallion Other F: WIZJONER (SP)
M: ROZETA (SP)/LIMARYN (SP)
O: Zbigniew Kruk
B: JAN KRZYZOSIAK, KONARY (POL)
104AH98
188.

165

SAM HANN GER 2012 Gelding Bay F:
M: /
O: Fundacja Klub Jazdy Konnej Zatoka
B: Susanne & Volker Redderberg
106ER27
189.

342

SANDRA BLUE OS GER 2010 Mare Bay F:
M: /
O: Gospodarstwo Rolne Andrzej Oplatek
B: GESTUET LEWITZ
105LU72
190.

201

SHUTER'S DIAMOND CZE 2011 Gelding Bay F:
M: /
O: Anna Szary-Ziebicka
B: Frischeis Johann-Gestuet Obora
105KT69
191.

39

SIR SAPPORO MK OS GER 2012 Gelding Bay F:
M: /
O: Rinaldo KIECON, Artur MOKSIEWICZ
B: Gestuet Lewitz
106CP74
192.

130

SKARBIEC PZHK POL 2004 Gelding Chestnut F: LANDO (HOLST)
M: SIEJKA (MALOPOLSKA BREED)/FLIRT (MALOPOLSKA BREED)
O: ATTIS Przedsiebiorstwo Produkcji Rolniczej Sp.z o.o.
B: HUTA SZKLA JAROSZOWIEC SK UDORZ, UDÓRZ (POL)
103FB68
193.

174

SONNY BOY M OLDBG GER 2009 Gelding Black F:
M: /
O: Joanna PSZOWSKA
B: Sonnhard und Iris Hierse
106FY64
194.

142

SPEED PZHK POL 2009 Stallion Bay F:
M: /
O: Lidia ANDRZEJEWSKA
B: Marek Pietrzyk
106BW88
195.

356

STAKKATOL 7 OLDBG GER 2010 Stallion Bay F: STAKKATOL
M: CELTIC/CONTINUE
O: Krzysztof Koziarowski
B: Martin Simonsmeier
105HY08
196.

388

SZULER PZHK POL 2010 Stallion Bay F: LURON (KWPN)
M: SZAKI (SP)/KISSOVO (SF)
O: Grzegorz Kubiak
B: SK Ochaby Sp. z o.o.
105DW46
197.

313

TRAFFIC ESHB EST 2007 Gelding Bay F: TERROR
M: BALLYHARA/
O: Gunnar Klettenberg & Martten Kaldvee
B: Gunnar Klettenberg
103ZF24
198.

340

ULISSES PZHK POL 2008 Gelding Bay F: RAMMSTEIN (HOLST)
M: URABELLE (HOLST)/GERMUS R (HOLST)
O: Tomasz Wojtowicz
B: Krzysztof Ciechonski
104QP07
199.

355

USTINA WESTF GER 2010 Mare Other F: USTINOV
M: CONTENANCE 15/CORNET OBOLENSKY
O: Gestüt Sprehe GmbH
B: Ramsbrock, Heinrich
105RA81
200.

202

VAKANT PKZ WESTF GER 2011 Stallion Bay F: COOPER VD HEFFINCK
M: HILJANA VAN DER BOSRAND/DIAMANT DE SEMILLY
O: CHUMAKOV MYKOLA
B: Andrey Milovanov
105FK65
201.

306

VDL FAKIR BWP BEL 2005 Gelding Grey F: INDORADO
M: FAMONA/ZADOK
O: Czech Equestrian Team, a.s.
B: GUSTAAF QUINTELIER (DE DONK N.V.), HAMME (O.-VL.) (BEL)
103HT16
202.

213

VICTORY PZHK POL 2012 Stallion bay F: /
M: /
O: Andrzej Golas
B: Henryk Ciesla
105MI98
203.

146

WHOOPY BOY PZHK POL 2011 Gelding Bay F:
M: /
O: Wladyslaw GIZA
B: Wladyslaw Giza
106BL93
204.

362

WIBARO PZHK POL 2007 Gelding Grey F: BAJOU DU ROUET
M: WIAGRA (SP)/GRAF QUIDAM (SP)
O: Bogdan Kuchejda
B: Marian Skop
104OY63
205.

107

WKD AIMEZ MOI ISH IRL 2010 Mare Chestnut F: JE T'AIME FLAMENCO
M: MY HONEY HILL/
O: SYCAMORE HORSE FARM
B: JOANNE SLOAN ALLEN
104PY20
206.

106

WKD CHICAGO ISH GBR 2011 Male Bay F: HERITAGE FORTUNUS
M: CAVALIER WHIRLWIND/THE WHIRLWIND
O: Joanne Sloan Allen
B: Joe Sloan
105AZ40
207.

141

ZENDER KWPN NED 2004 Gelding Chestnut F: CALVADOS
M: LORIEN/GOODWILL
O: Pawel Derlatka
B: B. Massink
104ZS94
208.

8

ZERO-G ESHB EST 2013 Gelding Bay F: ZONDER Z CICERO
M: THASHA/TERROR
O: Peter GEERINK
B:
106GA73
209.

22

ZETA Z ZANG GER 2011 Mare Bay F: ZAMBESI TN
M: LENA/LANDGOLD 3
O: Eibel Sp. z o.o.
B: Nino Gaudiano
105ZB51
Rider Country
Competition
Prize
Bado Gabriela
218
SUM:
218.00
Barański Mikołaj
261
SUM:
261.00
Bobik Jan
19300
473
2175
SUM:
21948.00
Bonder Maureen
495
SUM:
495.00
Dolezal Filip
450
SUM:
450.00
El Dahan Sameh
609
2895
1720
1800
SUM:
7024.00
Grzegorzewski Adam
2895
6755
SUM:
9650.00
Grzelczyk Kamil
24125
24125
SUM:
48250.00
Indyushkin Yevgeniy
1740
SUM:
1740.00
Kasner Matylda
870
SUM:
870.00
Kiecoń Mściwoj
2250
540
258
2413
SUM:
5461.00
Kierznowska Aleksandra
860
348
SUM:
1208.00
Kierznowski Hubert
1260
SUM:
1260.00
Klettenberg Gunnar
2413
450
SUM:
2863.00
Kostrzewski Maciej
1290
SUM:
1290.00
Koziarowska Natalia
258
540
SUM:
798.00
Koziarowski Jarosław
3860
SUM:
3860.00
Kubiak Grzegorz
270
2700
14475
3860
SUM:
21305.00
Ludwiczak Krzysztof
2895
218
SUM:
3113.00
Mazur Krzysztof
990
SUM:
990.00
Nowak Grzegorz
215
2413
9650
261
SUM:
12539.00
Okła Krzysztof
14475
SUM:
14475.00
Opatrny Ales
9650
270
SUM:
9920.00
Ostrowska Adrianna
360
6755
225
SUM:
7340.00
Petrochenkova Ekaterina
225
2413
2413
479
SUM:
5530.00
Petrovas Andrius
1350
3600
344
5308
SUM:
10602.00
Puck Gerfried
2895
720
SUM:
3615.00
Sarka Zigmantas
218
SUM:
218.00
Shalohin Andrei
19300
SUM:
19300.00
Skrzyczyński Jarosław
2150
900
215
4500
SUM:
7765.00
Suska Juliana
225
SUM:
225.00
Wilska Weronika
602
SUM:
602.00
Wójtowicz Tomasz
215
SUM:
215.00
Zalewski Radosław
5308
SUM:
5308.00
Ziębicki Michał
1800
2413
630
1305
450
SUM:
6598.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bado Gabriela
ELWICA DN (366)
2018-10-25
27
2018-10-26
12
218
2018-10-27
17
Barański Mikołaj
2018-10-25
29
2018-10-26
9
261
2018-10-27
26
Bobik Jan
2018-10-25
25
2018-10-26
2
19300
2018-10-28
22
2018-10-25
6
473
2018-10-26
27
2018-10-27
29
ONASIS (353)
2018-10-25
17
2018-10-26
1
2175
2018-10-27
15
Bonder Maureen
FLYER S (323)
2018-10-25
6
495
2018-10-26
2018-10-28
21
Chernyh Sergij
2018-10-25
26
2018-10-26
31
2018-10-27
24
Dolezal Filip
2018-10-25
24
2018-10-26
20
2018-10-28
20
2018-10-25
15
2018-10-26
26
2018-10-27
10
450
El Dahan Sameh
CITYGIRL (310)
2018-10-25
13
2018-10-26
5
609
2018-10-27
19
2018-10-26
23
2018-10-28
8
2895
2018-10-25
2
1720
2018-10-26
17
2018-10-27
4
1800
Geerink Peter
FLORIJN W (325)
2018-10-25
18
2018-10-26
22
2018-10-28
15
Grzegorzewski Adam
OKARINO (326)
2018-10-25
22
2018-10-26
8
2895
2018-10-28
5
6755
2018-10-25
32
2018-10-26
23
2018-10-27
33
Grzelczyk Kamil
WIBARO (362)
2018-10-26
1
24125
2018-10-28
1
24125
Gut Magdalena
ARENA (344)
2018-10-25
33
2018-10-26
35
2018-10-27
34
Hruska Jiri
ORIDA-M (385)
2018-10-25
24
2018-10-26
28
2018-10-28
13
Indyushkin Yevgeniy
2018-10-25
31
2018-10-26
2
1740
2018-10-27
32
Kasner Matylda
ARES (386)
2018-10-25
2018-10-26
4
870
2018-10-27
23
Kiecoń Mściwoj
2018-10-25
1
2250
2018-10-26
21
2018-10-27
8
540
QUINLEEN (368)
2018-10-25
8
258
2018-10-26
17
2018-10-28
10
2413
Kierznowska Aleksandra
DIOR V (376)
2018-10-25
4
860
2018-10-26
26
2018-10-27
DENVER Z (377)
2018-10-25
17
2018-10-26
7
348
2018-10-27
14
Kierznowski Hubert
LANOSO (374)
2018-10-25
22
2018-10-26
14
2018-10-28
14
QUALITO Z (375)
2018-10-25
14
2018-10-26
28
2018-10-27
5
1260
Klein Olaf
USTINA (355)
2018-10-25
21
2018-10-26
30
Klettenberg Gunnar
TRAFFIC (313)
2018-10-25
30
2018-10-26
10
2413
2018-10-28
23
2018-10-25
31
2018-10-26
29
2018-10-27
12
450
Kostrzewski Maciej
2018-10-25
3
1290
2018-10-26
27
2018-10-28
Koziarowska Natalia
ANTINA (379)
2018-10-25
9
258
2018-10-26
20
2018-10-27
9
540
Koziarowski Jarosław
2018-10-25
16
2018-10-26
7
3860
2018-10-28
24
CHENET (333)
2018-10-25
2018-10-26
30
2018-10-27
31
Kubiak Grzegorz
EL QUANDO (346)
2018-10-25
8
270
2018-10-26
15
2018-10-27
3
2700
SZULER (388)
2018-10-26
3
14475
2018-10-28
7
3860
Lehmann Dalia
QUITOKI (372)
2018-10-25
25
2018-10-26
25
2018-10-27
21
2018-10-25
23
2018-10-26
15
2018-10-28
19
Leśniak Krzysztof
2018-10-25
28
2018-10-26
13
2018-10-28
26
Ludwiczak Krzysztof
2018-10-25
13
2018-10-26
9
2895
2018-10-28
25
CONTHACCA (343)
2018-10-25
23
2018-10-26
10
218
2018-10-27
25
Mazur Krzysztof
CROS BLUE (328)
2018-10-25
18
2018-10-27
6
990
Nowak Grzegorz
2018-10-25
10
215
2018-10-26
12
2413
2018-10-28
4
9650
COMIENZO (358)
2018-10-25
30
2018-10-26
8
261
2018-10-27
37
Okła Krzysztof
CHACITOL (341)
2018-10-25
28
2018-10-26
16
2018-10-28
3
14475
Olszewska Agnieszka
2018-10-25
20
2018-10-26
24
2018-10-28
Opatrny Ales
2018-10-25
14
2018-10-26
19
2018-10-27
20
CLINTGOLD (305)
2018-10-26
4
9650
VDL FAKIR (306)
2018-10-25
9
270
2018-10-28
Ostrowska Adrianna
ELBERO H (335)
2018-10-25
7
360
2018-10-26
5
6755
2018-10-28
2018-10-25
12
225
2018-10-26
34
2018-10-27
27
Ozols Dainis
ISIDOR (316)
2018-10-25
19
2018-10-26
31
2018-10-28
Petrochenkova Ekaterina
ALBANY 21 (380)
2018-10-25
10
225
2018-10-26
11
2413
2018-10-28
11
2413
BALSANDRA (381)
2018-10-25
16
2018-10-26
6
479
2018-10-27
18
Petrovas Andrius
GIGOLLO (317)
2018-10-26
19
2018-10-27
28
2018-10-25
3
1350
2018-10-26
13
2018-10-27
2
3600
LINKOLNS (319)
2018-10-25
7
344
2018-10-28
6
5308
Puck Gerfried
BIONDA 3 (301)
2018-10-25
2018-10-26
32
2018-10-28
9
2895
2018-10-25
20
2018-10-27
16
BACHI (303)
2018-10-25
27
2018-10-26
22
2018-10-27
7
720
Sarka Zigmantas
ASTER (320)
2018-10-25
29
2018-10-25
34
2018-10-26
11
218
2018-10-27
35
Shalohin Andrei
CORINA (315)
2018-10-25
21
2018-10-26
29
2018-10-28
2
19300
Skrzyczyński Jarosław
GREATEST (370)
2018-10-25
1
2150
2018-10-26
16
2018-10-27
13
EDESSO (371)
2018-10-25
4
900
2018-10-26
32
QUINTELLA (369)
2018-10-25
12
215
2018-10-26
2018-10-27
1
4500
Stefańska Natalia
2018-10-25
15
2018-10-26
24
2018-10-27
Suska Juliana
PIEROT (337)
2018-10-25
11
225
2018-10-26
18
2018-10-27
22
Wilska Weronika
FANCY (360)
2018-10-25
5
602
2018-10-26
21
2018-10-28
16
2018-10-25
2018-10-26
14
2018-10-27
36
Wójcik Krzysztof
ARDITO W. (387)
2018-10-25
26
2018-10-26
25
2018-10-28
17
Wójtowicz Tomasz
ULISSES (340)
2018-10-25
11
215
2018-10-26
33
2018-10-27
30
Zalewski Radosław
ILATINA (338)
2018-10-25
19
2018-10-26
6
5308
2018-10-28
18
Ziębicki Michał
2018-10-25
2
1800
2018-10-26
18
2018-10-28
12
2413
2018-10-25
5
630
2018-10-26
3
1305
2018-10-27
11
450

Number of Riders: 46

Number of Horses: 209

The sum of prizes: 237 306.00

Competition results developed by: TARANT EVENTS
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H112009-01, TARANT EVENTS)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl