Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

CSIYH1* Michałowice Kraków
CSI2*/CSI1*/CSIYH Michałowice 1st week
Michałowice, 18-21.10.2018

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
49 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 18:44:35
2018-10-17 18:44:35
Jaroslaw Skrzyczynski ONAGADORI RED WINE
  • 1x //Entries CSIYH
48 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 09:14:40
2018-10-17 09:14:40
Andrei Shalohin ASKARIA
  • 1x //Entries CSIYH
47 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 09:14:40
2018-10-17 09:14:40
Kristine Egle KENDIJA
  • 1x //Entries CSIYH
46 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 09:14:40
2018-10-17 09:14:40
Laimondas Skerys CAPTAIN SPARROW
  • 1x //Entries CSIYH
45 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 09:14:40
2018-10-17 09:14:40
Rimantas Babrauskas DEXTER
  • 1x //Entries CSIYH
44 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 09:14:40
2018-10-17 09:14:40
Rimantas Babrauskas CANDY GIRL
  • 1x //Entries CSIYH
43 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 09:14:40
2018-10-17 09:14:40
Andrius Petrovas CABERNE
  • 1x //Entries CSIYH
42 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 09:14:40
2018-10-17 09:14:40
Andrius Petrovas HARVEY RG
  • 1x //Entries CSIYH
41 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 09:14:40
2018-10-17 09:14:40
Maureen Bonder INDIGO BLUE
  • 1x //Entries CSIYH
40 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 09:14:40
2018-10-17 09:14:40
Aleksandra Dabkowska DRUMILLER TRUE BLUE
  • 1x //Entries CSIYH
39 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 09:14:40
2018-10-17 09:14:40
Zuzanna Zuk CARANJA
  • 1x //Entries CSIYH
38 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 09:14:40
2018-10-17 09:14:40
Dawid Skiba LA VULKANO L
  • 1x //Entries CSIYH
37 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 09:14:40
2018-10-17 09:14:40
Dawid Skiba SANTORINI L
  • 1x //Entries CSIYH
36 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 09:14:40
2018-10-17 09:14:40
Dawid Skiba AMARU L
  • 1x //Entries CSIYH
35 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 09:14:40
2018-10-17 09:14:40
Szymon Tecza BUENO L
  • 1x //Entries CSIYH
34 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 09:14:40
2018-10-17 09:14:40
Szymon Tecza FAHRENHEIT L
  • 1x //Entries CSIYH
33 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 09:14:40
2018-10-17 09:14:40
Emilia Chmielowska CORIWAY
  • 1x //Entries CSIYH
32 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 09:14:40
2018-10-17 09:14:40
Jakub Krzyzosiak. CATALAYA
  • 1x //Entries CSIYH
31 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 09:14:40
2018-10-17 09:14:40
Monika Grundkowska IPHONE
  • 1x //Entries CSIYH
30 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 09:14:40
2018-10-17 09:14:40
Krzysztof Wojcik HEROS
  • 1x //Entries CSIYH
29 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 09:14:40
2018-10-17 09:14:40
Lukasz Troszczynski CORDOBA
  • 1x //Entries CSIYH
28 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 09:14:40
2018-10-17 09:14:40
Lukasz Troszczynski GINEKE
  • 1x //Entries CSIYH
27 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 09:14:40
2018-10-17 09:14:40
Maksymilian Wechta CLEAR CARETINA
  • 1x //Entries CSIYH
26 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 09:14:40
2018-10-17 09:14:40
Maksymilian Wechta QUADRIGA
  • 1x //Entries CSIYH
25 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 09:14:40
2018-10-17 09:14:40
Maksymilian Wechta MYSTIQUE
  • 1x //Entries CSIYH
24 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 09:14:40
2018-10-17 09:14:40
Michal Ziebicki GENTELMAN
  • 1x //Entries CSIYH
23 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 09:14:40
2018-10-17 09:14:40
Michal Ziebicki GUESS
  • 1x //Entries CSIYH
22 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 09:14:40
2018-10-17 09:14:40
Anna Szary Ziebicka LUCIANO
  • 1x //Entries CSIYH
21 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 09:14:40
2018-10-17 09:14:40
Agnieszka Cebulak COCO CHANEL DE LAUBRY Z
  • 1x //Entries CSIYH
20 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 09:14:40
2018-10-17 09:14:40
Natalia Koziarowska LAUSANNE 65
  • 1x //Entries CSIYH
19 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 09:14:40
2018-10-17 09:14:40
Jan Bobik QUEEN FLY
  • 1x //Entries CSIYH
18 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 09:14:40
2018-10-17 09:14:40
Jan Bobik HAWR
  • 1x //Entries CSIYH
17 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 09:14:40
2018-10-17 09:14:40
Beniamin Drozd ZIROCCO AIR
  • 1x //Entries CSIYH
16 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 09:14:40
2018-10-17 09:14:40
Kamil Grzelczyk FRUGO
  • 1x //Entries CSIYH
15 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 09:14:40
2018-10-17 09:14:40
Albert Ornat CAMARO
  • 1x //Entries CSIYH
14 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 09:14:40
2018-10-17 09:14:40
Lukasz Wasilewski HOLLISTER
  • 1x //Entries CSIYH
13 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 09:14:40
2018-10-17 09:14:40
Msciwoj Kiecon SIR SAPPORO MK
  • 1x //Entries CSIYH
12 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 09:14:40
2018-10-17 09:14:40
Tomasz Kuczerawy DING DONG
  • 1x //Entries CSIYH
11 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 09:14:40
2018-10-17 09:14:40
Tomasz Kuczerawy CAVANI G
  • 1x //Entries CSIYH
10 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 09:14:40
2018-10-17 09:14:40
Jaroslaw Skrzyczynski LUCKY STAR
  • 1x //Entries CSIYH
9 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 09:14:40
2018-10-17 09:14:40
Izabela Vinckier DIANDRO RED WINE
  • 1x //Entries CSIYH
8 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 09:14:40
2018-10-17 09:14:40
Sergij Chernyh NOVELLE PKZ
  • 1x //Entries CSIYH
7 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 09:14:39
2018-10-17 09:14:39
Marek Klus SOLIDAT
  • 1x //Entries CSIYH
6 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 09:14:39
2018-10-17 09:14:39
Ales Opatrny ARETO
  • 1x //Entries CSIYH
5 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 09:14:39
2018-10-17 09:14:39
Ales Opatrny FOREWER
  • 1x //Entries CSIYH
4 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 09:14:39
2018-10-17 09:14:39
Sara Vingralkova CAMPARO
  • 1x //Entries CSIYH
3 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 09:14:39
2018-10-17 09:14:39
Sameh El Dahan WKD CHICAGO
  • 1x //Entries CSIYH
2 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 09:14:39
2018-10-17 09:14:39
Gunnar Klettenberg B CAPTAIN NORMAN
  • 1x //Entries CSIYH
1 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 09:14:39
2018-10-17 09:14:39
Philipp Schober NERRADO D'AMOUR
  • 1x //Entries CSIYH
No. Rider Country
Year of birth
FEI ID
1. Babrauskas Rimantas LTU
S
10002625
2. Bobik Jan POL
S
10064709
3. Bonder Maureen NED
S
10060196
4. Cebulak Agnieszka POL
2000 (J.)
10121346
5. Chernyh Sergij UKR
S
10044318
6. Chmielowska Emilia POL
2003 (JM.)
10150261
7. Dabkowska Aleksandra POL
S
10134386
8. Drozd Beniamin POL
1998 (MJ.)
10117535
9. Egle Kristine LAT
S
10030432
10. El Dahan Sameh EGY
S
10021793
11. Grundkowska Monika POL
1998 (MJ.)
10064948
12. Grzelczyk Kamil POL
S
10113493
13. Kiecon Msciwoj POL
S
10019199
14. Klettenberg Gunnar EST
S
10001517
15. Klus Marek CZE
S
10098807
16. Koziarowska Natalia POL
S
10040174
17. Krzyzosiak. Jakub POL
S
10028649
18. Kuczerawy Tomasz POL
S
10021321
19. Opatrny Ales CZE
S
10000610
20. Ornat Albert POL
1997 (MJ.)
10073992
21. Petrovas Andrius LTU
S
10011105
22. Schober Philipp GER
S
10008865
23. Shalohin Andrei KGZ
S
10055652
24. Skerys Laimondas LTU
S
10044674
25. Skiba Dawid POL
S
10009140
26. Skrzyczynski Jaroslaw POL
S
10006866
27. Szary Ziebicka Anna POL
S
10032902
28. Tecza Szymon POL
S
10093877
29. Troszczynski Lukasz POL
S
10082145
30. Vinckier Izabela POL
S
10039743
31. Vingralkova Sara CZE
2002 (J.)
10117841
32. Wasilewski Lukasz POL
S
10034437
33. Wechta Maksymilian POL
S
10047911
34. Wojcik Krzysztof POL
S
10039748
35. Ziebicki Michal POL
S
10013394
36. Zuk Zuzanna POL
2000 (J.)
10145804
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder FEI Passport
1.

174

A'CONTENDRA AZ PZHK POL 2009 Mare Bay F:
M: /
O: Aniela KILIAN
B: Zdzieblo Andrzej Marek
106FY54
2.

123

ABIGEJ KWPN NED 2005 Gelding Bay F: LUPICOR
M: NIKI NANITA/CONCORDE
O: Leszek Chelstowski
B: L. VAN TRIGT, HOOGERSMILDE (NED)
103EW78
3.

306

ACORADIA MX I2M CZE 2006 Mare Bay F: CORRADO II
M: ACORDIA/ACORD II
O: Ing. Minx Jindrich
B:
104NV86
4.

372

ALBANY 21 HANN GER 2006 Mare Chestnut F: ADLANTICO AS
M: CHIQUITA/CONTENDER
O: Maslov, Sergey
B: BROKA, PETER, WORPSWEDE (GER)
103JB17
5.

356

ALWAYS FOREVER KWPN NED 2005 Stallion Bay F: EPHEBE FOR EVER
M: FOR FUNETTY Z/FOR PLEASURE
O: Leslaw Sarachman
B: GEBR. BOSCH, LUTTENBERG (NED)
104JO02
6.

125

AMANITA CZEWB 2008 Mare Bay F:
M: /
O: Agnieszka PIETRYSZYN
B:
105XH93
7.

20

AMARU L HOLST GER 2012 Stallion Bay F:
M: /
O: Jan LUDWICZAK
B: Karl-Heinrich Pries
105XG83
8.

110

AMBER UNO LTU 2012 Gelding Bay F:
M: /
O: Ramune Malinauskiene/Laimondas Skerys
B: Ramune Malinauskiene
105LV01
9.

335

ANNCHEN 11 DSP GER 2006 Mare Bay F: CARLANDO I (BAVAR)
M: ARIA DON DIEGA (BAVAR)/QUARTIER LATIN (OLDBG)
O: Klub Jezdziecki Golebin Stary
B: Helmut Feigl
104KE98
10.

351

ANTINA HOLST GER 2008 Mare Bay F: CASSINI II
M: TRAVIATA III/LANCER II
O: Natalia Koziarowska
B: FELDHAUS HENRIKE, SOERUP (GER)
104LY81
11.

329

ARDITO W. KWPN NED 2005 Gelding Chestnut F: LANCELOT
M: MIREA FORTUNA/ABANTOS
O: Agata Studencka
B: D. VAN DE WEERD-VAN DIJK, MASTENBROEK (NED)
104GC72
12.

2

ARETO WESTF POL 2011 Gelding Grey F:
M: /
O: Equisale s.r.o., Exclusive Equestrian Experiences s.r.o.
B:
105VY19
13.

319

ARTUUR JH Z ZANG BEL 2006 Gelding Grey F: ANDIAMO
M: BABELOE JH Z/BALOUBET DU ROUET
O: Starhorses nv
B: Slootmaeckers Dirk
103MZ81
14.

8

ASKARIA DSP GER 2012 Mare Grey F:
M: /
O: Zbigniew KRUK
B: Kai-Uwe Fricke
105ZV58
15.

6

B CAPTAIN NORMAN ESHB EST 2011 Stallion Bay F: BOLERO EX CAYMAN
M: A PONTANELLE/PIKACHU DE MUZE
O: Gunnar KLETTENBERG, Alimzhan ZHUBANDYKOV
B: MArgo Normann
105TN62
16.

337

BADORETTE KWPN NED 2006 Mare Bay F: NUMERO UNO
M: VOILA B./NOLISCO
O: Jan Ludwiczak
B: W. VAN DE MHEEN, HOEVELAKEN (NED)
103OZ45
17.

136

BALOU KWPN NED 2006 Mare Bay F: SARANTOS
M: PANDORA/LINCOLN
O: Jacek Hrabski
B: H.F.S.M. Harink
104TU76
18.

373

BALSANDRA OS GER 2004 Mare Bay F: BALOUBET DU ROUET
M: GWENDISA/SANDRO
O: Maslov, Sergey & Madenova, Maria
B: Gestüt Lewitz
103FU86
19.

167

BELLA BELLISIMA HOLST GER 2009 Mare Bay F: DIARADO
M: REGINA I/CAROLUS I
O: Burakowski, Marcin
B: BOERNER HANS JACOB, BUNSOH (GER)
104YG72
20.

360

BELLA DONNA 106 HOLST GER 2009 Mare Bay F: DIARADO
M: UDINA I/NEKTON
O: Marcin Burakowski
B: EHLERS HANS-JUERGEN, BUNSOH (GER)
104NC88
21.

156

BLOODY MARY CZEWB CZE 2010 Mare Bay F:
M: /
O: Robert JEDRAS
B: Zemsky hrebcinec Tlumacov s.p.
106FP47
22.

196

BOLIVIA UKR 2005 Mare Bay F: BONOPART
M: OFELIA/
O: TSAPIN OLEKSANDR
B:
103NU88
23.

102

BUENA UTOPIA KWPN NED 2006 Mare Other F: CASCO
M: NAGIC UTOPIA/ORTHOS
O: Hruskova Magdalena
B:
105IC23
24.

21

BUENO L WESTF 2013 Gelding Bay F:
M: /
O: Jan LUDWICZAK
B: Carsten Hillebrand
105XH06
25.

170

C-BELLE LUNE J PZHK POL 2011 Mare Bay F:
M: /
O: Dariusz KRYWULT
B: Jadwiga Jung
106FX92
26.

13

CABERNE GER 2012 Mare Bay F:
M: /
O: VsI Hobby Horse
B: Georg Clausen, Gestuet Rabenhof
106EU85
27.

41

CAMARO HANN POL 2012 Gelding Grey F:
M: /
O: Slawomir UCHWAT
B: Marta Roszkiewicz-Heizer
105UX70
28.

4

CAMPARO HOLST GER 2012 Gelding Bay F:
M: /
O: Izabela VINCKIER
B: Stadnina Koni Bielin Sp. z o.o.
105VJ97
29.

12

CANDY GIRL OLDBG GER 2013 Mare Bay F:
M: /
O: Egor SHCHIBRIK
B: Alfons Brueggehagen
106CZ10
30.

188

CANOSSA PZHK POL 2012 Mare Bay F:
M: /
O: Stadnina Koni Nad Wigrami
B: Eco-Abi Ewa Fabinska
105TL98
31.

111

CAPILUDA Z ZANG NED 2012 Gelding Bay F:
M: /
O: Ramune MALINAUSKIENE
B: Zangersheide V.Z.W
106BC35
32.

10

CAPTAIN SPARROW HOLST GER 2012 Gelding Bay F:
M: /
O: Ramune MALINAUSKIENE, Laimondas SKERYS
B: Stegemann ZG B5 Nr.2
105YQ56
33.

17

CARANJA HOLST GER 2011 Mare Bay F:
M: /
O: Zuzanna ZUK
B: Heike Arendt
105UH70
34.

199

CARAT PKZ GER 2012 Male Bay F:
M: /
O: Mykola GALANOV
B:
105WQ85
35.

129

CARINTENDER OS GER 2010 Gelding Grey F: CARINUE
M: CONTEGRA/CONTENDER
O: Urszula Koziarowska
B: Gestuet Lewitz
105GG69
36.

301

CARISON HANN CZE 2008 Stallion Other F: CAMPBEL CZECH
M: GRANADA/GRAF CZECH
O: Staj Mustang Ltd.
B: STAJ MUSTANG S.R.O., LUCINA (CZE)
104CJ36
37.

189

CARTIER PZHK POL 2005 Gelding Grey F: FAIR PLAY COUDREAU
M: CASABLANCA/ELVIS
O: ASC Workers
B: JOANNA CZAJA, NAGAWCZYNA (POL)
102UZ84
38.

146

CASABLANCA L PZHK POL 2011 Mare Bay F:
M: /
O: Jan Ludwiczak
B: Jan Ludwiczak
105KK40
39.

108

CASQUETTA GER 2010 Mare Bay F: CASQUETTO HLP
M: LORANDA I HOL/CORONADO HLP
O: Kristine Egle, Gundars Egle
B: Schmidt Arne M.
105ER87
40.

192

CASSEDY H RHEIN GER 2010 Mare Grey F: CASSINI BOY JUNIOR
M: AGENT SCULLY H/ARGENTINUS
O: Maslov, Sergey & Madenova, Maria
B:
105DC94
41.

24

CATALAYA HOLST GER 2012 Mare Bay F:
M: /
O: Natalia Kuzma
B: Lass GbR
105PT18
42.

344

CATLIN PZHK POL 2009 Mare Bay F: ULISSES (KWPN)
M: CATOSALE (AUSTR)/CAPUCINO (HOLST)
O: Eco Abi Ewa Fabinska
B: ECO-ABI EWA FABINSKA, BIALYSTOK (POL)
104HO84
43.

45

CAVANI G DSP GER 2013 Stallion Bay F:
M: /
O: Ludwig GILLMAIER
B: Sopine & Harald Heinrich
106CC16
44.

307

CELANA Z ZANG NED 2005 Mare Chestnut F: CHELLANO Z
M: LAVENDEL (KWPN)/HUGO (SF)
O: Vingralkova Sara
B: J. M. Trompetter
103PG79
45.

113

CENDRASINE LAT 2011 Mare Chestnut F:
M: /
O: Rimas Vaitkaitis
B: Z/s Zviedru Birzes Zirgi
105PD50
46.

368

CHACCLANA OS GER 2009 Mare Bay F: CHACCO-BLUE
M: RAMILANA/CAPILANO
O: Mariola Dyrek
B: Gestuet Lewitz
104GV16
47.

367

CHACCOS BOY DSP GER 2009 Gelding Bay F: CHACCO-BLUE (MECKL)
M: RENDEZVOUS (BAY)/SANDRO (HOLST)
O: Ludwig Gillmaier
B: Ludwig Gillmaier
105EB41
48.

304

CHACHA CZE 2008 Mare Bay F:
M: /
O: Stepan BECVAR
B:
106EY76
49.

106

CHAMPIONES OS GER 2003 Mare Bay F: COME ON
M: GOOD LISA/KENWOOD
O: Joanne Sloan-Allen & Sameh EL Dahan
B: GESTÜT LEWITZ, STEINFELD (GER)
102XB69
50.

148

CHE GUEVARA L HOLST GER 2005 Stallion Bay F: SAN PATRIGNANO CASSINI
M: O-CONTENDRA/CONTENDER
O: Jan Ludwiczak
B: LUETKEMEIER FRIEDRICH, PADERBORN (GER)
102ZD07
51.

331

CHENET HOLST POL 2008 Gelding Grey F: CONTENDER
M: PEPSI III/CAROLUS I
O: Urszula Koziarowska
B: KOSICKA ROMA, NOWY TOMYSL (POL)
104DE21
52.

107

CHOCO LADY DSP POL 2010 Mare Chestnut F: CHAP (OS)
M: CYRENA (SP)/BARSAC (HOLST)
O: Zbigniew Kruk
B: SK Bielin
105BA05
53.

180

CHRYSOS SR Z ZANG BEL 2009 Gelding Grey F:
M: /
O: Stal Peter Geerink B.V.
B:
106AY31
54.

109

CINCINATTI Z BEL 2009 Mare Bay F: JKH TRUCKS COMMANCHI HOLST
M: ALLETTA V KWPN/BENTLEY LH
O: Gundars Egle, Kristine Egle
B: JK Horsetrucks
104UR47
55.

309

CITYGIRL HOLST GER 2010 Mare Chestnut F: FOR FASHION
M: NAPOLI III/ALASCA
O: Hernan S.Ramirez Ortiz
B:
105IM71
56.

29

CLEAR CARETINA HOLST 2011 Mare Bay F:
M: /
O: Wechta Sp. z o.o. Sp. J.
B: EGBERT HOLLM,NIEMCY
105QT17
57.

303

CLINTGOLD OS GER 2009 Gelding Chestnut F: CLINTON H
M: GIBRALTA/GOLDPILZ
O: Sportpferde Himmelreich GmbH
B: Schaefer, Nicole & Stefan
104WL61
58.

179

CLIVIA HOLST POL 2010 Mare Grey F: CLINTON I
M: RAVENNA II/LANGENHAGEN
O: Jan Vinckier
B: SIERGIEJ MALGORZATA, CEDYNIA (POL)
104WX77
59.

35

COCO CHANEL DE LAUBRY Z ZANG BEL 2012 Mare Bay F:
M: /
O: Janusz CEBULAK
B: Haras de Laubry
106CF51
60.

364

COCO MAMBO K BRAND GER 2009 Gelding Grey F: COLORIT
M: LADY GRANNOX/GRANNOX
O: Ridzkowski, Stefanie
B: Krüger, Hans-Joachim
105SQ84
61.

140

COLLY WESTF GER 2009 Gelding Grey F:
M: /
O: Wladyslaw SOBOCKI
B: Zuchtgemeinschaft Heinz-G. Sasse & Martina Schmidt
105XL65
62.

130

COME ON DONE Z BEL 2007 Gelding Bay F: CROWN Z
M: BALUGA/
O: Mobi Sp. z o.o. Sp. K.
B:
104NM78
63.

357

COMIENZO HOLST 2009 Gelding Grey F:
M: /
O: Leslaw SARACHMANN
B: Liezen Wolter
105XF01
64.

358

CONCRETOSS HOLST GER 2008 Gelding Grey F:
M: /
O: Grazyna Sarachmann
B: Peter Nagel-Tornau
105RQ90
65.

370

CONRALDIK IV HOLST GER 2009 Gelding Grey F: CORRADO I (HOLST)
M: NERINA IV (HOLST)/HERALDIK (XX)
O: Jerzy Cerba
B: Thies Piening
105AY78
66.

27

CORDOBA PZHK POL 2012 Mare Bay F:
M: /
O: Klub Sportowy Nad Wigrami Sp.z o.o.
B: Eco - Abi, Ewa Fabinska
105NA09
67.

321

CORINA WESTF GER 2008 Mare Bay F: COSMO-PILOT (WESTF)
M: LA DONNA (WESTF)/LANCER III (HOLST)
O: Zbigniew Kruk
B: Franz-Josef & Regina Gilsbach
104QY47
68.

23

CORIWAY HOLST POL 2011 Mare Bay F:
M: /
O: Andrzej Chmielowski
B: Joanna Lehmann
105OJ24
69.

120

CORNETTO OLDBG HUN 2007 Gelding Bay F: CORNET OBOLENSKY
M: FUROSY/FURIOSO II
O: Jan ZYBALA
B: Borislav Borisov, Budapest
103XS43
70.

103

COSIDOS VICTORY POL 2010 Gelding Bay F: COSIDO HLP
M: ELBA IV H/CANTUS HLP
O: Gunnar KLETTENBERG, Anna ORLOVA
B:
105IA62
71.

164

COSTELLO KWPN NED 2007 Gelding Bay F: LUIDAM
M: ROXETTE/CORLAND
O: Urszula Kapcia
B: WINDSTRA & J.H. WINDSTRA-WEKEMA, BOERAKKER (NED) / A. WEKEMA, DE WILP GN (NED)
104CL20
72.

30

COUNTDOWN HOL GER 2012 Ogier gniada F: Canstakko / Canturo
M: Lea III / Acobat II
O: Wechta Sp. z o. o.
B:
105QT22
73.

317

COVERGIRL DU TOULTIA ZANG BEL 2008 Mare Bay F: HH COPIN VAN DE BROY
M: LA MAURICETTE D'HER/LANCER II
O: Kuhlmann, Anna Maria & Mike
B: Fabien Schreiber / Toultia
104XZ76
74.

202

CREDO GER 2004 Gelding Bay F: CASSINI 1
M: GLADUS/
O: ONYSHCHENKO Oleksander
B:
103DC20
75.

152

CRISTALL OLDBG POL 2012 Gelding Grey F:
M: /
O: Bartosz Adamus
B: Janusz Majewski
105JX19
76.

181

DANTE PZHK POL 2011 Gelding Grey F:
M: /
O: Anna PIETA
B: Stadnina Koni Walewice
106GB07
77.

11

DEXTER KWPN NED 2013 Gelding Bay F:
M: /
O: Gerd SOSATH
B: 116376 X.J.M. Van Heertum
106EG32
78.

340

DHAHA KWPN NED 2008 Gelding Bay F: VINCENZO
M: ZITA/CANTOS
O: Beata Grundkowska
B: G. SCHEPER, RUINEN (NED)
104FP17
79.

47

DIANDRO RED WINE OLDBG POL 2013 Male Bay F:
M: /
O: Malgorzata SIERGIEJ
B: Malgorzata & Tomasz Siergiej
106GD39
80.

44

DING DONG BAVAR GER 2013 Gelding Bay F:
M: /
O: Ludwig GILLMAIER
B: Ludwig Gillmaier
106CC09
81.

338

DIRESTRAIT KWPN NED 2008 Stallion Bay F: MR. BLUE
M: CADIZ DU RONA Z/CARTHAGO
O: Slawomir Pietrzak & Amanda Pietrzak
B: Y. COPAL, BIEST HOUTAKKER (NED)
103VU24
82.

343

DJARVI B KWPN NED 2008 Mare Black F: ZENTO
M: PASSE PARTOUT B/KARLSTAD
O: KS Nad Wigrami Sp. z o.o.
B: L. BETHLEHEM, DWINGELOO (NED)
103XJ65
83.

173

DOLLAR DE NUEVO WESTF POL 2008 Stallion Bay F: DOLLAR DU MURIER (SF)
M: LOLA II (WESTF)/LANDER III (HOLST)
O: Anetta Kucharska
B: Montis Sp. z o.o.
104OZ48
84.

158

DOLORES N PZHK POL 2010 Mare Bay F:
M: /
O: Karolina PINDUR-ANTOSZ
B: Katarzyna Niedzwiecka
106FT60
85.

16

DRUMILLER TRUE BLUE ISH IRL 2013 Gelding Bay F:
M: /
O: Paul DILLON
B: Paul Dillon
106EI89
86.

124

DUKE G AES GBR 2008 Gelding Bay F: COLMAN
M: MOONLIGHT/
O: Gospodarstwo Rolne Mgr Ludwika Miklaszewska
B:
104LM07
87.

178

EFRON PZHK POL 2004 Gelding Bay F: AVERO (HOLST)
M: EROTYKA (SP)/ELMERO (KWPN)
O: Joanna MALEPSZY
B: STADNINA KONI RACOT SP. Z O.O., RACOT (POL)
104OT52
88.

342

EL QUANDO KWPN NED 2009 Gelding Bay F: CARTHINO Z
M: BELLA VIONA/QUANTUM
O: Lukasz Wasilewski & Bogna Sasiadek
B: W. Dijk
105EG48
89.

310

ELECTRIC Z ZANG BEL 2008 Mare Bay F: ERCO VAN'T ROOSAKKER
M: QANNETTE Z/QUERLYBET HERO
O: Burkard Beat
B: LEEMANS LUC
104NL37
90.

126

ENDO PZHK POL 2008 Gelding Bay F:
M: /
O: Maciej CHWALINSKI
B: Maciej Grygier
105ZI22
91.

127

EUFORIA PW PZHK 2010 Mare Black F:
M: /
O: Pamela WOLSKA
B: Pamela Wolska
105XA13
92.

155

F. ADERMIE KWPN 2010 Mare Bay F:
M: /
O: Anna Lipinska
B:
105QA94
93.

314

FA FIE AGAIN KWPN NED 2010 Gelding Bay F: CANTOS
M: NIKE-UTOPIA/BURGGRAAF
O: Sportpferde Center Rothenburg
B:
105KT16
94.

359

FADINA PP KWPN NED 2010 Mare Bay F: VIGARO
M: PADINA/BURGGRAAF
O: MMS Progress Sp. z o.o.
B: H. Poppelaars
105DA94
95.

22

FAHRENHEIT L HOLST 2013 Gelding Bay F:
M: /
O: Jan LUDWICZAK
B: Karl Heinrich Pries,
105XH12
96.

150

FARGITA KWPN NED 2010 Mare Chestnut F: AFELLAY
M: URGITA/PIERROT
O: Zbigniew Kruk
B: Stal Hendrix
105BA09
97.

353

FARMER PZHK POL 2008 Stallion Bay F: ROVETTO
M: FEOLA SP/LAVENDEL KWPN
O: Stadnina Koni Nowielice
B: SK NOWIELICE SP. Z O.O., NOWIELICE (POL)
104BS31
98.

350

FELINE KWPN NED 2010 Mare Grey F: QUATRO Z
M: SONETTE/MR. BLUE
O: Aleksandra Cebulak
B: M M A. Everse
105GN12
99.

153

FERLINA KWPN NED 2010 Mare Bay F:
M: /
O: Barbara Chmielowska
B: J.Dresen
105MP96
100.

154

FIORUCCI HANN GER 2009 Gelding Chestnut F: FIRST EDITION
M: FOR FAME/FOR JOY
O: Beata Grundkowska
B: Helmut Mügge
104QI82
101.

348

FIRST LADY KWPN NED 2010 Mare Other F: CLINTON
M: WOYTILLA/QUIDAM DE REVEL
O: Michal Ziebicki
B: WAM B.V.
105BK42
102.

166

FLASH BLUE B KWPN NED 2010 Gelding Bay F:
M: /
O: Klaudia PRYMEK
B: Stal Burg B.V.
106AW17
103.

115

FLIEREFLUITER KWPN NED 2010 Gelding Bay F: TYGO
M: BLOEM/SALAMON
O: Stal Bonder V.O.F.
B: J. Bervoets
106ET19
104.

184

FLORENCJA PZHK 2011 Mare Grey F:
M: /
O: Lucjan KOSNOWICZ
B: Boleslaw Danielewicz
105XV81
105.

326

FLYER S KWPN NED 2010 Gelding Chestnut F: CICERO Z VAN PAEMEL
M: JENDE S/
O: Stal Bonder V.O.F.
B:
105SV34
106.

3

FOREWER CZEWB CZE 2011 Gelding Bay F:
M: /
O: Václav Opatrný
B:
105RP15
107.

371

FORT KWPN NED 2010 Gelding Bay F:
M: /
O: Beata SZUBER
B: G. Van De Winkel
105VX16
108.

330

FRED FLINSTONE KWPN NED 2010 Stallion Bay F:
M: /
O: Urszula Koziarowska
B: S. Kooistra
105QN68
109.

141

FREDORA KWPN NED 2010 Mare Bay F: BAANBREKER HBC
M: TANDORA/HEINEKE
O: Jerzy Korona
B: H. Boelens
105AT05
110.

40

FRUGO PZHK POL 2012 Gelding Bay F:
M: /
O: Slawomir GRZELCZYK
B: Slawomir Grzelczyk
106AZ41
111.

201

GABRIEL PKZ UKR 2011 Mare Bay F:
M: /
O: Andriy MILOVANOV
B:
106FS74
112.

194

GAZARO VDL KWPN NED 2011 Male Bay F:
M: /
O: Hennadii Skoryk
B:
105RB68
113.

32

GENTELMAN KWPN NED 2011 Gelding Bay F:
M: /
O: Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michalowice
B: W. Verschuren
105QQ17
114.

323

GIGOLLO WESTF GER 2008 Gelding Bay F: ROCK FOREVER
M: CORINNA/CORIANDER
O: Andrius PETROVAS
B:
104HS32
115.

143

GILEA PZHK POL 2006 Mare Bay F: LUDGER (HANN)
M: GAISMA (SP)/GINTS L 1198
O: Polskie Lowy Sp. z o.o.
B: Sylwester Kosinski
105DJ37
116.

160

GINA ROYALTY KWPN NED 2011 Mare Bay F:
M: /
O: Janusz CEBULAK
B: Dhr. J. Venner
106CF54
117.

28

GINEKE KWPN NED 2011 Mare Bay F:
M: /
O: Klub Sportowy Nad Wigrami Sp. z o.o.
B: E.BUUNK-HOFS
105NO87
118.

172

GIRL RV KWPN NED 2011 Mare Bay F: QUALITY TIME
M: COTTICA II RV/VERDI
O: Joanna Pomiankowska
B: Stoeterij Renken
105EQ84
119.

177

GOLDDIGGER GR KWPN NED 2011 Gelding Bay F:
M: /
O: Lukasz Wasilewski & Bogna Sasiadek
B: TH. Griffioen
105PV66
120.

116

GRACIA HOLST NED 2011 Mare Grey F: QUIDAM DE REVEL
M: VERONA XIII/CARTHAGO Z
O: N. J. Rachid
B: Krohn Hans Otto
105SK70
121.

33

GUESS KWPN NED 2011 Gelding Chestnut F:
M: /
O: Stowarzyszenie Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary
B: Bevelsborg Horses B.V.
105KR91
122.

187

HANGA PZHK POL 2008 Mare Bay F: CORRERO (HOLST)
M: HANCZA (WLKP)/RABIATO TURBUD Z (SP)
O: Jan Zybala
B: Kazimierz Bartkowiak
105DH42
123.

14

HARVEY RG KWPN NED 2012 Gelding Bay F:
M: /
O: VsI Hobby Horse
B: A.J.M. Van Ravenstein
105QT26
124.

38

HAWR PZHK 2013 Gelding Chestnut F: FARMER
M: HANOI/QUIRINUS
O: Jan ZYBALA
B: Jan Zybala
105XI52
125.

347

HEARTBREAKER 5 KWPN NED 2001 Gelding Bay F: HEARTBREAKER
M: NAFANORY/G.RAMIRO Z
O: Michal Ziebicki
B: J.A.G. STURKENBOOM-VERNOOY, ODIJK (NED)
POL40411
126.

349

HELIOS VAN DE NOORDHEVEL BWP BEL 2007 Male Bay F: HEARTBREAKER
M: LARUNA/LAROME
O: Anna Szary-Ziebicka
B: FRANKEN CORNEEL, WUUSTWEZEL (BEL)
103TE66
127.

26

HEROS KWPN NED 2012 Male Bay F:
M: /
O: W.j. TEN DEN
B: W.J. Ten Den
106FR72
128.

114

HERRE KWPN NED 2012 Gelding Bay F: BALOU DU ROUET
M: KALISTA/VOLTAIRE
O: Lukas HAVINGA
B: F. Swierstra-Luinstra
105WR79
129.

42

HOLLISTER KWPN NED 2012 Gelding Bay F:
M: /
O: Lukasz Wasilewski & Bogna Sasiadek
B: W. Liezen
105RS10
130.

302

IDARIO VAN HET NETEHOF BWP BEL 2008 Stallion Bay F: CATOKI
M: VA-TOUT/CODEX
O: Czech Equestrian Team a.s.
B: DE WINTER ROGER, SINT-KATELIJKE-WAVER (BEL)
104YZ24
131.

135

INCALA OLDBG POL 2009 Mare Chestnut F:
M: /
O: Tomasz Skrobacz
B: Juergen Middelbeck
105LX84
132.

15

INDIGO BLUE KWPN NED 2013 Mare Grey F: VDL ZIROCCO BLUE
M: AMBER W/NUMERO UNO
O: Stal Bonder V.O.F.
B: W.A.van Laar
105ZH79
133.

25

IPHONE KWPN NED 2013 Male Bay F:
M: /
O: Beata GRUNDKOWSKA
B: H. Melse
105ZL20
134.

322

ISIDOR LAT 2008 Gelding Bay F:
M: /
O: Dainis Ozols
B:
105ST63
135.

325

ITALO VAN'T DAUWHOF BWP BEL 2008 Male Bay F: DER SENAAT 111
M: SUPERBE/HEARTBREAKER
O: Hobby Horse VšI
B: WILLY DENOLF, AARTRIJKE (BEL)
104BT47
136.

122

ITON PZHK POL 2009 Gelding Bay F: TAUNUS (SP)
M: IKEA (SP)/TURBUD QUIRINUS (BWP)
O: Jan Zybala
B: SK NOWIELICE SP. Z O.O., NOWIELICE (POL)
104LN51
137.

328

JUST AN HERO BWP BEL 2009 Stallion Bay F: ERCO VAN T ROOSAKKER
M: NIMFE DE LA POMME/FOR PLEASURE
O: Firma Sezam-Instal Sp. J.
B: HENRY LUC, OLNE (BEL)
104FR71
138.

308

KAS - SINI DC BWP BEL 2010 Male Bay F: CASSICOR
M: CALOUBETTE FRAVANCA/DARCO
O: Sara VINGRALKOVA
B: RUDY DE COOMAN
105ON60
139.

9

KENDIJA LHBAT LAT 2013 Mare Other F:
M: /
O: Daiga EGLE, Gundars EGLE
B:
105ZY17
140.

316

KING OF QUEENS DSP GER 2011 Stallion Other F: KANNAN
M: ZUNAMY/CLINTON
O: Sportpferde Center Rothenburg
B: Wirth, Klaus
105GU92
141.

375

KRUGER VD HEFFINCK BWP BEL 2010 Male Chestnut F:
M: /
O: Kytaev Yevgen
B:
105QZ38
142.

185

L SERENA T DSP GER 2011 Mare Bay F:
M: /
O: Franz TEMMEN
B: Franz Temmen
106DX92
143.

18

LA VULKANO L PZHK POL 2012 Gelding Bay F:
M: /
O: Jan Ludwiczak
B: Jan Ludwiczak
105PL93
144.

163

LACARO 2 MECKL GER 2010 Gelding Grey F:
M: /
O: Leszek SMIESZKO
B: ZG Beltz Friedrich & Uwe Beltz
106FY45
145.

36

LAUSANNE 65 HOLST GER 2011 Mare Bay F:
M: /
O: Natalia KOZIAROWSKA
B: Gerd Carstensen
106BI24
146.

147

LE CORBUSIER PZHK POL 2010 Gelding Bay F: CARAMBOLE
M: LA PALOMA/PALEGRO
O: Wiktor SZALA
B: Eco-Abi Ewa Fabinska
105HA51
147.

142

LEMA WM DSP GER 2007 Mare Bay F:
M: /
O: Jerzy KORONA
B: Wojciech Majewski
106GE38
148.

374

LET'S GO DC BEL 2011 Mare Bay F:
M: /
O: Yevgeniy INDYUSHKIN
B:
106FQ59
149.

161

LILI MARLENE PZHK POL 2008 Mare Chestnut F: MARAM (KWPN)
M: LILIANA (SP)/NOBODY (KWPN)
O: Julia Klinge
B: STADNINA KONI PRUDNIK, PRUDNIK (POL)
104LJ60
150.

324

LINKOLNS LHBAT LAT 2007 Gelding Bay F:
M: /
O: Andrius PETROVAS
B:
106ET48
151.

197

LINKOR PKZ WESTF GER 2008 Male Bay F:
M: /
O: Mykola GALANOV
B:
105WQ86
152.

137

LOVE PARADE HOLST GER 2001 Stallion Bay F:
M: /
O: Katarzyna KRAWCZYK
B: Johannes Petersen
106CE87
153.

34

LUCIANO OS POL 2011 Gelding Chestnut F:
M: /
O: Stowarzyszenie Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary
B: Marek Duszkiewicz
105KR90
154.

46

LUCKY STAR HOLST GER 2012 Gelding Bay F:
M: /
O: Izabela DYREK
B: Uwe Bruhn
105WN83
155.

112

LUMOS OLDBG GER 2006 Male Bay F: LUDWIG VON BAYERN
M: NENA/QUATTRO B
O: Egor SHCHIBRIK
B: Jens Hempelmann
104AZ00
156.

198

LVIV PKZ BEL 2011 Male Grey F:
M: /
O: Mykola GALANOV
B:
105WQ90
157.

318

LYONEL D KWPN BEL 2009 Gelding Bay F: LITTLE JOE
M: BOHAWA D/CHACCO-BLUE
O: Mgr. Barbora Valstynova
B:
104JS05
158.

117

MAVANDER PZHK POL 2011 Male Bay F:
M: /
O: Grzegorz KONIECZNY
B: Wieslaw Adam Jonczyk
106AU78
159.

200

METEOR PKZ BWP BEL 2012 Male Bay F:
M: /
O: Andriy Milovanov
B: Andriy Milovanov
105RB54
160.

311

MISS G TRACY ISH IRL 2005 Mare Chestnut F: DOUGLAS
M: AVIONNE XX/DERRYLIN XX
O: Kearins, Michael
B: Joseph E Gallagher
105LM17
161.

169

MISTER DR HEIGL WESTF GER 2012 Gelding Bay F:
M: /
O: Kamil GRZELCZYK
B: Friedrich Niemeyer
105RP51
162.

133

MONTE CHRISTO PZHK POL 2004 Gelding Bay F:
M: /
O: Anita SKULSKA
B: Joanna Winiarz
106FJ30
163.

138

MOVIEBIRD STARCORNET HANN GER 2010 Gelding Bay F:
M: /
O: Moviebird INT. Sp. z o.o.
B: Heinrich Ramsbrock
106FU37
164.

191

MY FUNNY VALENTINE PZHK POL 2012 Mare Bay F:
M: /
O: Piotr RACHWAL
B: Jozef Charyton
106GE12
165.

31

MYSTIQUE HOLST GER 2012 Stallion Bay F:
M: /
O: Wechta Inwestycje Sp. z o.o.
B: Anton Vullers
105WY99
166.

7

NERRADO D'AMOUR HOLST GER 2012 Mare Bay F: NERRADO
M: ANIKA/CASSIANO 3
O: Björn NAGEL
B: Björn Nagel
105WO34
167.

48

NOVELLE PKZ BWP BEL 2013 Mare Bay F:
M: /
O: Andriy MILOVANOV
B:
106FR81
168.

119

OBORA'S RAGAZZA AWÖ AUT 2009 Mare Bay F: APOLEON TIMPEX
M: RUSH ON/NEKOMA
O: Anna Szary-Ziebicka
B: Johann Frischeis
104LW59
169.

365

ODESSA PROFI PZHK POL 2011 Mare Bay F:
M: /
O: Lidia BIENIEK
B: Leszek Szczykala
106ES48
170.

327

OKARINO PZHK POL 2007 Gelding Bay F: PAVAROTTI VAN DE HELLE (WESTF)
M: OBELLA (HOLST)/CASSINI II (HOLST)
O: Justyna Kubik- Manitta
B: Justyna Kubik
103OH51
171.

305

ORIDA-M CZEWB CZE 2009 Mare Bay F: 2997 ARISTO Z
M: 67/80 ORKÁNA-M/2805 LE PATRON
O: Hruskova Magdalena
B:
105GX47
172.

352

PERLA R PZHK POL 2007 Mare Bay F: FAIR PLAY COUDREAU (SF)
M: PERSEFONA R (SP)/LANDINO (HOLST)
O: Romuald Halabuda
B: ROMICO ROMUALD HALABUDA, ZYWIEC (POL)
104BD21
173.

149

PICO DEL TEIDE L HOLST GER 2011 Gelding Grey F:
M: /
O: Karol IGNASIAK
B: Karl-Heinrich Pries
105ZQ47
174.

336

PIEROT WESTF GER 2007 Gelding Chestnut F: PIANO II (WESTF)
M: TU TUUT (NL)/LUX (HANN)
O: KS Holding Sp. z o.o.
B: Oliver Brinkmeyer
104CI80
175.

121

QUAIDO HANN GER 2009 Gelding Grey F: QUAID
M: PUNKERIN/PICARD
O: Jan Zybala
B: Juergen Meyer
105DH05
176.

37

QUEEN FLY PZHK POL 2012 Mare Chestnut F:
M: /
O: Jan Bobik
B: Jacek Bobik
105PL82
177.

313

QUEENSLAND HANN GER 2010 Mare Grey F: QUADAM
M: GINA/GOLDFASAN
O: Gunnar Klettenberg
B: Ulrike Schäfer
105JV34
178.

186

QUENTIN TARANTINO AB HOLST GER 2011 Stallion Bay F:
M: /
O: Andrzej BLAZEJEWSKI
B: Gestuet Sprehe GMBH
106BX96
179.

132

QUICKCORDE K Z ZANG NED 2009 Mare Bay F: QUICK STAR
M: VANITY R./HATTRICK
O: Ewa GOLAB
B: C. Klaver
105IU93
180.

345

QUINCHELLA HOLST GER 2008 Mare Bay F: QUINTERO
M: UP TO DATE IX/CHELLO I
O: Wechta Sp. z o.o. Sp. J.
B: INGWERSEN HANS KARSTEN, HASELUND (GER)
104HN36
181.

162

QUINCY HANN GER 2011 Male Bay F:
M: /
O: Staj Mustang s.r.o.
B:
105PT36
182.

366

QUINLEEN HOLST GER 2006 Mare Bay F: QUANTUM
M: N-CELIN/CANDILLO
O: Gospodarstwo Rolne Slawomir Polikowski
B: SCHROEDER KRISTINA, HEMDINGEN (GER)
103MJ36
183.

346

QUINTUS 93 HOLST GER 2006 Stallion Grey F: QUINAR
M: GRANDE NATION/CAPITOL I
O: Wechta Sp. z o.o. SKA
B: KUHN CHRISTIANE, EGGSTEDT (GER)
103QN94
184.

369

QUIRO 5 OLDBG GER 2008 Gelding Bay F: QUIDAM'S RUBIN
M: WINANDA/LANDOR S
O: Zygfryd Grosz
B: Gerd Fass
105GE01
185.

144

QUITANA OS POL 2007 Mare Bay F: COLA (HOLST)
M: QUANTA (OLD)/QUIDAM'S RUBIN (HOLST)
O: Kazimierz Mordaka
B: Malgorzata & Tomasz Siergiej
104QF63
186.

333

QUITOKI HOLST GER 2008 Mare Bay F: CATOKI
M: TAQUITTA/QUIDAM DE REVEL
O: Joanna Lehmann
B: AHOLAINEN ERJA, HOLLINGSTEDT (GER)
104RD22
187.

157

QUVEE PRESTIGE HOLST GER 2010 Stallion Bay F: QUIDAM DE REVEL (SF)
M: U2 II (HOLST)/CENTO (HOLST)
O: Wechta Sp. z o.o. Sp. J.
B: Gerd Ohlsen
105BR51
188.

165

RATINO PZHK POL 2006 Stallion Bay F: LE VOLTAIRE (KWPN)
M: ROKSANA (SP)/OLIMP (SP)
O: Patrycja Biernacka
B: ZBIGNIEW KOWALEWSKI, BARCZEWKO (POL)
104GL48
189.

131

REFLECTION SLO 2004 Gelding Grey F: CORELLI
M: VIDI/SANSON
O: Piotr BRANKA
B: SK Mada Bulik
103FH18
190.

171

ROXY CZE 2007 Mare Bay F: ROCK´N ROLL
M: CITA/DOVEN
O: Cipra Jiri, JS Pastviny
B:
104GR84
191.

190

SANTIAGO OS GER 2004 Stallion Bay F: KANNAN (KWPN)
M: CONCERTA (OLD)/LANCER III (HOLST)
O: Monika Klapinska
B: Gestuet Lewitz
103OZ81
192.

354

SANTISA PZHK POL 2006 Mare Grey F: CANTANIS
M: SAMANTA (SP)/DIDO (HANN)
O: SK Nowielice
B: SK NOWIELICE SP. Z O.O., NOWIELICE (POL)
103VV34
193.

19

SANTORINI L HOLST GER 2011 Mare Bay F:
M: /
O: Jan LUDWICZAK
B: Lothar & Sven Voelz
105VL90
194.

145

SECRET WEAPON L KWPN NED 2011 Gelding Bay F:
M: /
O: Jan Ludwiczak
B: J. Verhagen
105KM78
195.

203

SHUTER'S DIAMOND CZE 2011 Gelding Bay F:
M: /
O: Anna Szary-Ziebicka
B: Frischeis Johann-Gestuet Obora
105KT69
196.

334

SILVER STAR HOLST GER 2010 Mare Grey F: LEGOLAS
M: SUNSHINE/CARANO
O: Joanna Lehmann
B: Harald Meyer
105FG31
197.

183

SILVER V PZHK POL 2002 Gelding Grey F:
M: /
O: Martyna OSTAPCZUK
B: Zbigniew Koperski
105XI17
198.

43

SIR SAPPORO MK OS GER 2012 Gelding Bay F:
M: /
O: Rinaldo KIECON, Artur MOKSIEWICZ
B: Gestuet Lewitz
106CP74
199.

1

SOLIDAT HANN GER 2012 Male Bay F: SEMPER FI 4
M: C-PRECIOSA II/CHACCO-BLUE
O: Staj Mustang Ltd.
B:
105UA70
200.

355

STAKKATOL 7 OLDBG GER 2010 Stallion Bay F: STAKKATOL
M: CELTIC/CONTINUE
O: Krzysztof Koziarowski
B: Martin Simonsmeier
105HY08
201.

341

SZULER PZHK POL 2010 Stallion Bay F: LURON (KWPN)
M: SZAKI (SP)/KISSOVO (SF)
O: Grzegorz Kubiak
B: SK Ochaby Sp. z o.o.
105DW46
202.

176

TORNADO PZHK POL 2011 Gelding Bay F:
M: /
O: Julia SZYCHOWIAK
B: Jakub Krzyzosiak
105VO34
203.

312

TRAFFIC ESHB EST 2007 Gelding Bay F: TERROR
M: BALLYHARA/
O: Gunnar Klettenberg & Martten Kaldvee
B: Gunnar Klettenberg
103ZF24
204.

118

TREZOR PZHK POL 2010 Gelding Bay F: COLOX CUP
M: TEMKE/ELMSHORN
O: Rubikon Ewa Retka
B: SK Rzeczna Sp. z o.o.
105GA16
205.

182

UBI MAJOR XXX Z ZANG BEL 2012 Stallion Bay F:
M: /
O: Ceola JACOPO
B: Francesca Rossetto
106GC43
206.

195

VAKANT PKZ WESTF GER 2011 Stallion Bay F: COOPER VD HEFFINCK
M: HILJANA VAN DER BOSRAND/DIAMANT DE SEMILLY
O: CHUMAKOV MYKOLA
B: Andrey Milovanov
105FK65
207.

101

VDL FAKIR BWP BEL 2005 Gelding Grey F: INDORADO
M: FAMONA/ZADOK
O: Czech Equestrian Team, a.s.
B: GUSTAAF QUINTELIER (DE DONK N.V.), HAMME (O.-VL.) (BEL)
103HT16
208.

168

VERSAILLES DU BUST SF FRA 2009 Stallion Bay F: TOULON
M: LIANE DE GOUEY/VERSAILLES II
O: Marcin Burakowski
B: M. LOIC TRIPON, ORGLANDES (FRA)
104LT06
209.

139

VIVE LE ROI PZHK 2009 Gelding Bay F:
M: /
O: Wladyslaw SOBOCKI
B: STEFAN KIERZNOWSKI
105VQ44
210.

363

WAVANTOS VD RENVILLEHOEVE KWPN NED 2003 Gelding Bay F: LUX
M: PAVANTA I/WELLINGTON
O: Lukasz Wasilewski & Bogna Sasiadek
B: J.E. HEUKER & A.J.J. HEUKER-PRONK, MARUM (NED)
102MZ43
211.

151

WHOOPY BOY PZHK POL 2011 Gelding Bay F:
M: /
O: Wladyslaw GIZA
B: Wladyslaw Giza
106BL93
212.

362

WIBARO PZHK POL 2007 Gelding Grey F: BAJOU DU ROUET
M: WIAGRA (SP)/GRAF QUIDAM (SP)
O: Bogdan Kuchejda
B: Marian Skop
104OY63
213.

105

WKD AIMEZ MOI ISH IRL 2010 Mare Chestnut F: JE T'AIME FLAMENCO
M: MY HONEY HILL/
O: SYCAMORE HORSE FARM
B: JOANNE SLOAN ALLEN
104PY20
214.

5

WKD CHICAGO ISH GBR 2011 Male Bay F: HERITAGE FORTUNUS
M: CAVALIER WHIRLWIND/THE WHIRLWIND
O: Joanne Sloan Allen
B: Joe Sloan
105AZ40
215.

339

Z PILOT KWPN NED 2004 Gelding Chestnut F: EPILOT
M: NELIE/AMETHIST
O: Slawomir Pietrzak
B: G.S. GROENVELD, WELSUM (NED)
103EV88
216.

159

Z RIARALDA Z ZANG BEL 2012 Mare Grey F:
M: /
O: Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michalowice
B: C. Wernsen
106BT23
217.

315

ZANDIGO T S KWPN NED 2004 Gelding Bay F: LUPICOR
M: PARLANIEKE/ACHILL / LIBERO H
O: Sportpferde-Center Rothenburg
B: M.A. TER SCHURE, WITTE PAARDEN (NED)
103FA10
218.

134

ZENDER KWPN NED 2004 Gelding Chestnut F: CALVADOS
M: LORIEN/GOODWILL
O: Pawel Derlatka
B: B. Massink
104ZS94
219.

39

ZIROCCO AIR HOLST GER 2011 Stallion Bay F:
M: /
O: Zbigniew Drozd
B: Jan van Hamond
105RW84
Rider Country
Competition
Prize
Babrauskas Rimantas
285
57
215
48
285
SUM:
890.00
Bobik Jan
320
48
98
SUM:
466.00
Bonder Maureen
380
133
117
SUM:
630.00
Chernyh Sergij
76
475
585
SUM:
1136.00
Chmielowska Emilia
273
1600
SUM:
1873.00
Egle Kristine
190
190
SUM:
380.00
Grundkowska Monika
48
98
SUM:
146.00
Grzelczyk Kamil
975
SUM:
975.00
Kiecon Msciwoj
585
2000
SUM:
2585.00
Klettenberg Gunnar
98
780
800
SUM:
1678.00
Klus Marek
975
1200
SUM:
2175.00
Koziarowska Natalia
273
SUM:
273.00
Krzyzosiak. Jakub
117
585
200
SUM:
902.00
Kuczerawy Tomasz
57
76
780
133
57
117
SUM:
1220.00
Opatrny Ales
156
240
560
SUM:
956.00
Petrovas Andrius
780
390
SUM:
1170.00
Schober Philipp
390
SUM:
390.00
Skiba Dawid
215
117
240
200
SUM:
772.00
Skrzyczynski Jaroslaw
475
105
1073
SUM:
1653.00
Szary Ziebicka Anna
98
SUM:
98.00
Tecza Szymon
105
380
156
48
48
273
SUM:
1010.00
Troszczynski Lukasz
215
117
SUM:
332.00
Vinckier Izabela
57
48
390
SUM:
495.00
Wasilewski Lukasz
440
SUM:
440.00
Wechta Maksymilian
98
200
98
SUM:
396.00
Ziebicki Michal
156
117
98
98
SUM:
469.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Babrauskas Rimantas
DEXTER (11)
2018-10-18
3
285
2018-10-19
9
57
2018-10-20
6
215
2018-10-18
10
48
2018-10-19
3
285
2018-10-20
Bobik Jan
2018-10-19
20
2018-10-20
14
2018-10-21
7
320
HAWR (38)
2018-10-18
12
48
2018-10-19
13
2018-10-20
10
98
Bonder Maureen
2018-10-18
2
380
2018-10-19
5
133
2018-10-20
8
117
Cebulak Agnieszka
2018-10-19
15
2018-10-20
27
2018-10-21
18
Chernyh Sergij
2018-10-18
7
76
2018-10-19
1
475
2018-10-20
3
585
Chmielowska Emilia
CORIWAY (23)
2018-10-19
31
2018-10-20
5
273
2018-10-21
2
1600
Egle Kristine
2018-10-18
4
190
2018-10-19
4
190
2018-10-20
El Dahan Sameh
2018-10-19
33
2018-10-20
28
2018-10-21
23
Grundkowska Monika
IPHONE (25)
2018-10-18
13
2018-10-19
10
48
2018-10-20
11
98
Grzelczyk Kamil
FRUGO (40)
2018-10-19
1
975
2018-10-20
15
2018-10-21
14
Kiecon Msciwoj
2018-10-19
3
585
2018-10-20
16
2018-10-21
1
2000
Klettenberg Gunnar
2018-10-19
10
98
2018-10-20
2
780
2018-10-21
4
800
Klus Marek
2018-10-19
22
2018-10-20
1
975
2018-10-21
3
1200
Koziarowska Natalia
2018-10-19
5
273
2018-10-20
31
2018-10-21
20
Krzyzosiak. Jakub
2018-10-19
8
117
2018-10-20
3
585
2018-10-21
10
200
Kuczerawy Tomasz
2018-10-18
8
57
2018-10-19
7
76
2018-10-20
2
780
2018-10-18
5
133
2018-10-19
8
57
2018-10-20
9
117
Opatrny Ales
ARETO (2)
2018-10-19
16
2018-10-20
7
156
2018-10-21
8
240
2018-10-19
30
2018-10-20
20
2018-10-21
5
560
Ornat Albert
CAMARO (41)
2018-10-19
18
2018-10-20
26
2018-10-21
21
Petrovas Andrius
CABERNE (13)
2018-10-19
13
2018-10-20
17
2018-10-21
31
2018-10-19
2
780
2018-10-20
4
390
2018-10-21
24
Schober Philipp
2018-10-20
33
2018-10-21
25
2018-10-19
4
390
Shalohin Andrei
2018-10-19
19
2018-10-20
23
2018-10-21
Skerys Laimondas
2018-10-19
32
2018-10-20
24
2018-10-21
28
Skiba Dawid
2018-10-19
21
2018-10-20
6
215
2018-10-21
18
2018-10-19
9
117
2018-10-20
19
2018-10-21
9
240
AMARU L (20)
2018-10-19
27
2018-10-20
32
2018-10-21
12
200
Skrzyczynski Jaroslaw
2018-10-18
1
475
2018-10-19
6
105
2018-10-20
1
1073
Szary Ziebicka Anna
LUCIANO (34)
2018-10-19
29
2018-10-20
10
98
2018-10-21
30
Tecza Szymon
BUENO L (21)
2018-10-18
6
105
2018-10-19
2
380
2018-10-20
7
156
2018-10-18
11
48
2018-10-19
12
48
2018-10-20
5
273
Troszczynski Lukasz
CORDOBA (27)
2018-10-19
6
215
2018-10-20
8
117
2018-10-21
29
GINEKE (28)
2018-10-19
25
2018-10-20
18
2018-10-21
13
Vinckier Izabela
2018-10-18
9
57
2018-10-19
11
48
2018-10-20
4
390
Vingralkova Sara
2018-10-19
23
2018-10-20
22
2018-10-21
17
Wasilewski Lukasz
2018-10-19
28
2018-10-20
30
2018-10-21
6
440
Wechta Maksymilian
2018-10-19
14
2018-10-20
13
2018-10-21
16
2018-10-19
17
2018-10-20
12
98
2018-10-21
11
200
2018-10-19
12
98
2018-10-20
25
2018-10-21
15
Wojcik Krzysztof
HEROS (26)
2018-10-19
24
2018-10-20
29
2018-10-21
Ziebicki Michal
2018-10-19
7
156
2018-10-20
9
117
2018-10-21
26
GUESS (33)
2018-10-19
11
98
2018-10-20
11
98
2018-10-21
27
Zuk Zuzanna
CARANJA (17)
2018-10-19
26
2018-10-20
21
2018-10-21
22

Number of Riders: 36

Number of Horses: 219

The sum of prizes: 23 510.00

Competition results developed by: TARANT EVENTS
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H112009-01, TARANT EVENTS)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl