Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Baborówko Horse Sale Show CIC1*,CIC2*, CIC3*
Baborówko Horse Sale Show 2018
Baborówko, 28-30.09.2018

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
94 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 11:50:09
2018-09-26 11:50:09
Ben Leuwer CLEVER LOUIS
  • 1x CIC3/Dressage/Dressage
93 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 11:50:09
2018-09-26 11:50:09
Mateusz Kiempa LASSBAN RADOVIX
  • 1x CIC3/Dressage/Dressage
92 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 11:50:09
2018-09-26 11:50:09
Mateusz Kiempa AMBROZIO J
  • 1x CIC3/Dressage/Dressage
91 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 11:50:09
2018-09-26 11:50:09
Robert Powala QUIRINO DEL CASTEGNO
  • 1x CIC3/Dressage/Dressage
90 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 11:50:09
2018-09-26 11:50:09
Ksawery Sniegucki RARASHEK
  • 1x CIC3/Dressage/Dressage
89 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 11:50:09
2018-09-26 11:50:09
Andreas Brandt BETEL'S BELLA
  • 1x CIC3/Dressage/Dressage
88 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 11:50:09
2018-09-26 11:50:09
Anna Siemer FRH BUTT'S AVONDALE
  • 1x CIC3/Dressage/Dressage
87 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 11:50:09
2018-09-26 11:50:09
Veera Peltokangas SILVER MINNIE
  • 1x CIC3/Dressage/Dressage
86 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 11:50:09
2018-09-26 11:50:09
Elmo Jankari SORAYA 243
  • 1x CIC3/Dressage/Dressage
85 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 11:50:09
2018-09-26 11:50:09
Malin Hansen - Hotopp MONSIEUR SCHNABEL
  • 1x CIC3/Dressage/Dressage
84 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 11:50:09
2018-09-26 11:50:09
Michal Hycki MOONSHINE
  • 1x CIC3/Dressage/Dressage
83 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 11:50:09
2018-09-26 11:50:09
Katrin Norling FERNANDO-UKATO
  • 1x CIC3/Dressage/Dressage
82 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 11:50:08
2018-09-26 11:50:08
Agnieszka Zuchniak ASTERA
  • 1x CIC1/Dressage/Dressage
81 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 11:50:08
2018-09-26 11:50:08
Patrycja Zubko CYKLON
  • 1x CIC1/Dressage/Dressage
80 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 11:50:08
2018-09-26 11:50:08
Jaroslaw Wygachiewicz GALA
  • 1x CIC1/Dressage/Dressage
79 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 11:50:08
2018-09-26 11:50:08
Paavo Huttunen EBONY ANGEL
  • 1x CIC1/Dressage/Dressage
78 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 11:50:08
2018-09-26 11:50:08
Helena Zagala CONTENDRO LADY
  • 1x CIC1/Dressage/Dressage
77 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 11:50:08
2018-09-26 11:50:08
Malgorzata Korycka POLA
  • 1x CIC1/Dressage/Dressage
76 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 11:50:08
2018-09-26 11:50:08
Katrin Norling HULLIEBULLIE
  • 1x CIC1/Dressage/Dressage
75 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 11:50:08
2018-09-26 11:50:08
Anna Krukowska APOKALIPSA M
  • 1x CIC1/Dressage/Dressage
74 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 11:50:08
2018-09-26 11:50:08
Stephanie Böhe ASHANTI DE LA RIBIERE
  • 1x CIC1/Dressage/Dressage
73 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 11:50:08
2018-09-26 11:50:08
Josephine Schnaufer VIKTOR 107
  • 1x CIC1/Dressage/Dressage
72 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 11:50:08
2018-09-26 11:50:08
Andreas Brandt ESRA BS
  • 1x CIC1/Dressage/Dressage
71 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 11:50:08
2018-09-26 11:50:08
Katja Gontowiuk ORDYNAT
  • 1x CIC1/Dressage/Dressage
70 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 11:50:08
2018-09-26 11:50:08
Maj-Jonna Ziebell HELOIZA
  • 1x CIC1/Dressage/Dressage
69 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 11:50:08
2018-09-26 11:50:08
Maj-Jonna Ziebell MAXIMA WSC
  • 1x CIC1/Dressage/Dressage
68 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 11:50:08
2018-09-26 11:50:08
Pauline Wieczorek CZACZA
  • 1x CIC1/Dressage/Dressage
67 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 11:50:08
2018-09-26 11:50:08
Marek Wajda MEQINI
  • 1x CIC1/Dressage/Dressage
66 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 11:50:08
2018-09-26 11:50:08
Lukas Letal COCO RICO
  • 1x CIC1/Dressage/Dressage
65 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 11:50:08
2018-09-26 11:50:08
Magdalena Paraszczuk ITAMARA
  • 1x CIC1/Dressage/Dressage
64 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 11:50:08
2018-09-26 11:50:08
Pawel Spisak PACO
  • 1x CIC1/Dressage/Dressage
63 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 11:50:08
2018-09-26 11:50:08
Aleksandra Chmielinska HUZAR
  • 1x CIC1/Dressage/Dressage
62 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 11:50:08
2018-09-26 11:50:08
Ben Leuwer AVATAR 28
  • 1x CIC1/Dressage/Dressage
61 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 11:50:08
2018-09-26 11:50:08
Veera Peltokangas WATERLILY XI
  • 1x CIC1/Dressage/Dressage
60 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 11:50:08
2018-09-26 11:50:08
Andreas Dibowski WOLFSMOND
  • 1x CIC3/Dressage/Dressage
59 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 11:50:08
2018-09-26 11:50:08
Pawel Warszawski ARISTO A-Z
  • 1x CIC3/Dressage/Dressage
58 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 11:50:08
2018-09-26 11:50:08
Elmar Lesch ROUGH DIAMOND
  • 1x CIC3/Dressage/Dressage
57 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 11:50:08
2018-09-26 11:50:08
Elmar Lesch LANZELOT 113
  • 1x CIC3/Dressage/Dressage
56 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 11:50:08
2018-09-26 11:50:08
Juliana Kaup PRINCESS PANCAKE
  • 1x CIC3/Dressage/Dressage
55 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 11:50:08
2018-09-26 11:50:08
Sara Algotsson Ostholt ARPERTINA
  • 1x CIC3/Dressage/Dressage
54 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 11:50:08
2018-09-26 11:50:08
Sara Algotsson Ostholt CESAR V
  • 1x CIC3/Dressage/Dressage
53 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 11:50:08
2018-09-26 11:50:08
Joanna Pawlak FANTASTIC FRIEDA
  • 1x CIC3/Dressage/Dressage
52 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 11:50:08
2018-09-26 11:50:08
Hannes Mergler SHIGA 2
  • 1x CIC3/Dressage/Dressage
51 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 11:50:08
2018-09-26 11:50:08
Hannes Mergler SHIBASABURO
  • 1x CIC3/Dressage/Dressage
50 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 11:50:08
2018-09-26 11:50:08
Fabian Held SANTIAGO 163
  • 1x CIC3/Dressage/Dressage
49 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 11:50:08
2018-09-26 11:50:08
Imre Tóth ZYPRESSE 8
  • 1x CIC3/Dressage/Dressage
48 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 11:50:08
2018-09-26 11:50:08
Imre Tóth ANISSA
  • 1x CIC3/Dressage/Dressage
47 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 11:50:08
2018-09-26 11:50:08
Jan Kaminski SENIOR
  • 1x CIC3/Dressage/Dressage
46 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 11:50:08
2018-09-26 11:50:08
Jan Kaminski JARD
  • 1x CIC3/Dressage/Dressage
45 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 11:50:08
2018-09-26 11:50:08
Mariusz Kleniuk JUSIS
  • 1x CIC3/Dressage/Dressage
44 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 11:50:08
2018-09-26 11:50:08
Artur Spolowicz POKER
  • 1x CIC3/Dressage/Dressage
43 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 11:50:07
2018-09-26 11:50:07
Wiktoria Knap STERNTALER 67
  • 1x CIC2/Dressage/Dressage
42 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 11:50:07
2018-09-26 11:50:07
Josephine Schnaufer SINGAPURE
  • 1x CIC2/Dressage/Dressage
41 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 11:50:07
2018-09-26 11:50:07
Josephine Schnaufer RONALDO
  • 1x CIC2/Dressage/Dressage
40 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 11:50:07
2018-09-26 11:50:07
Stephanie Böhe AMAZING PRINCE
  • 1x CIC2/Dressage/Dressage
39 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 11:50:07
2018-09-26 11:50:07
Stephanie Böhe THE PHANTOM OF THE OPERA
  • 1x CIC2/Dressage/Dressage
38 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 11:50:07
2018-09-26 11:50:07
Marta Dziak- Gierlicz EKOLOG
  • 1x CIC2/Dressage/Dressage
37 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 11:50:07
2018-09-26 11:50:07
Elmar Lesch SAINT GERMAIN
  • 1x CIC2/Dressage/Dressage
36 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 11:50:07
2018-09-26 11:50:07
Niklas Lindbäck CHICUELO
  • 1x CIC2/Dressage/Dressage
35 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 11:50:07
2018-09-26 11:50:07
Malin Hansen - Hotopp CALLFIELD
  • 1x CIC2/Dressage/Dressage
34 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 11:50:07
2018-09-26 11:50:07
Paulina Maciejewska JANGCY L
  • 1x CIC2/Dressage/Dressage
33 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 11:50:07
2018-09-26 11:50:07
Artur Spolowicz BANKIER
  • 1x CIC2/Dressage/Dressage
32 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 11:50:07
2018-09-26 11:50:07
Jerzy Krukowski JURTA M
  • 1x CIC2/Dressage/Dressage
31 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 11:50:07
2018-09-26 11:50:07
Ben Leuwer C'EST LA VIE 135
  • 1x CIC2/Dressage/Dressage
30 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 11:50:07
2018-09-26 11:50:07
Kari Ingrid Gunzenhäuser LET'S DANCE 73
  • 1x CIC2/Dressage/Dressage
29 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 11:50:07
2018-09-26 11:50:07
Katja Berg VITAN VAN ALSINGEN
  • 1x CIC2/Dressage/Dressage
28 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 11:50:07
2018-09-26 11:50:07
Veera Peltokangas CANDY GIRL
  • 1x CIC2/Dressage/Dressage
27 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 11:50:07
2018-09-26 11:50:07
Andreas Brandt DONNA LENA MV
  • 1x CIC2/Dressage/Dressage
26 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 11:50:07
2018-09-26 11:50:07
Anna Siemer CAPOLIVERI
  • 1x CIC2/Dressage/Dressage
25 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 11:50:07
2018-09-26 11:50:07
Ksawery Sniegucki GOUVERNEUR
  • 1x CIC2/Dressage/Dressage
24 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 11:50:07
2018-09-26 11:50:07
Jacek Kowerski EVENTING DREAM
  • 1x CIC2/Dressage/Dressage
23 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 11:50:07
2018-09-26 11:50:07
Pawel Warszawski LUCINDA EX ANI 4
  • 1x CIC2/Dressage/Dressage
22 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 11:50:07
2018-09-26 11:50:07
Michal Knap VALANDO 2
  • 1x CIC2/Dressage/Dressage
21 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 11:50:07
2018-09-26 11:50:07
Tobias Joergensen PRIOR'S CABBO
  • 1x CIC2/Dressage/Dressage
20 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 11:50:07
2018-09-26 11:50:07
Chiara Dal Pos UNA DELLA FAVORITA
  • 1x CIC2/Dressage/Dressage
19 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 11:50:07
2018-09-26 11:50:07
Sanna Siltakorpi JAGIELLO
  • 1x CIC2/Dressage/Dressage
18 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 11:50:07
2018-09-26 11:50:07
Andreas Dibowski MAMA'S MAGIC WAY
  • 1x CIC2/Dressage/Dressage
17 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 11:50:07
2018-09-26 11:50:07
Andreas Dibowski BRENNUS
  • 1x CIC2/Dressage/Dressage
16 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 11:50:07
2018-09-26 11:50:07
Paavo Huttunen MAYDAY II
  • 1x CIC2/Dressage/Dressage
15 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 11:50:07
2018-09-26 11:50:07
Malgorzata Cybulska CHENARO 2
  • 1x CIC2/Dressage/Dressage
14 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 11:50:07
2018-09-26 11:50:07
Mariusz Kleniuk SZACH MAT
  • 1x CIC2/Dressage/Dressage
13 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 11:50:07
2018-09-26 11:50:07
Roksana Fortuniak GEA S
  • 1x CIC2/Dressage/Dressage
12 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 11:50:07
2018-09-26 11:50:07
Tobias Joergensen BON CHEVAL
  • 1x CIC1/Dressage/Dressage
11 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 11:50:07
2018-09-26 11:50:07
Tobias Joergensen ENGERUPGAARDS CONESTEBAN
  • 1x CIC1/Dressage/Dressage
10 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 11:50:07
2018-09-26 11:50:07
Julia Gillmaier RED SUNRISE 2
  • 1x CIC1/Dressage/Dressage
9 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 11:50:07
2018-09-26 11:50:07
Juliana Kaup VIRTUE'S GUARDIAN
  • 1x CIC1/Dressage/Dressage
8 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 11:50:07
2018-09-26 11:50:07
Daria Kobiernik IDEAL GIRL
  • 1x CIC1/Dressage/Dressage
7 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 11:50:07
2018-09-26 11:50:07
Maria Francesca Niada DAY OF GLORY 4
  • 1x CIC1/Dressage/Dressage
6 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 11:50:07
2018-09-26 11:50:07
Kari Ingrid Gunzenhäuser CAIJUN
  • 1x CIC1/Dressage/Dressage
5 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 11:50:07
2018-09-26 11:50:07
Filip Dziuba CORMINTTA
  • 1x CIC1/Dressage/Dressage
4 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 11:50:07
2018-09-26 11:50:07
Malgorzata Cybulska SAGENHAFT 5
  • 1x CIC1/Dressage/Dressage
3 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 11:50:07
2018-09-26 11:50:07
Roman Falta KOKOSKA
  • 1x CIC1/Dressage/Dressage
2 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 11:50:07
2018-09-26 11:50:07
Anna Przysada FERDINAND
  • 1x CIC1/Dressage/Dressage
1 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 11:50:06
2018-09-26 11:50:06
Malgorzata Korycka CANVALENCIA
  • 1x CIC2/Dressage/Dressage
No. Rider Country
Year of birth
FEI ID
1. Algotsson Ostholt Sara SWE
S
10000201
2. Berg Katja DEN
S
10059642
3. Böhe Stephanie GER
S
10061837
4. Brandt Andreas GER
S
10020629
5. Chmielinska Aleksandra POL
2000 (MJ.)
10118836
6. Cybulska Malgorzata POL
1998 (MJ.)
10109683
7. Dal Pos Chiara ITA
S
10104496
8. Dibowski Andreas GER
S
10000231
9. Dziak- Gierlicz Marta POL
S
10010130
10. Dziuba Filip POL
2000 (MJ.)
10174621
11. Falta Roman CZE
S
10007589
12. Fortuniak Roksana POL
S
10153390
13. Gillmaier Julia POL
2000 (MJ.)
10141677
14. Gontowiuk Katja POL
2001 (J.)
10154290
15. Gunzenhäuser Kari Ingrid GER
1998 (MJ.)
10090782
16. Hansen - Hotopp Malin GER
S
10004873
17. Held Fabian GER
S
10046180
18. Huttunen Paavo FIN
S
10005156
19. Hycki Michal POL
S
10085657
20. Jankari Elmo FIN
S
10056166
21. Joergensen Tobias DEN
S
10088841
22. Kaminski Jan POL
S
10046688
23. Kaup Juliana GER
S
10039092
24. Kiempa Mateusz POL
S
10063864
25. Kleniuk Mariusz POL
S
10025829
26. Knap Michal POL
S
10047003
27. Knap Wiktoria POL
1999 (MJ.)
10093859
28. Kobiernik Daria POL
S
10003472
29. Kokowska Katarzyna POL
S
10010128
30. Korycka Malgorzata POL
S
10046902
31. Kowerski Jacek POL
S
10053028
32. Krukowska Anna POL
2002 (J.)
10181491
33. Krukowski Jerzy POL
S
10004496
34. Lesch Elmar GER
S
10000532
35. Letal Lukas CZE
S
10094707
36. Leuwer Ben GER
S
10023977
37. Lindbäck Niklas SWE
S
10005121
38. Maciejewska Paulina POL
1998 (MJ.)
10130670
39. Mergler Hannes GER
S
10004283
40. Niada Maria Francesca ITA
2001 (J.)
10098597
41. Norling Katrin SWE
S
10000207
42. Paraszczuk Magdalena POL
2000 (MJ.)
10172517
43. Pawlak Joanna POL
S
10044098
44. Peltokangas Veera FIN
S
10070560
45. Powala Robert POL
S
10007356
46. Przysada Anna POL
2001 (J.)
10166427
47. Schnaufer Josephine GER
S
10046128
48. Siemer Anna GER
S
10003619
49. Siltakorpi Sanna FIN
S
10009498
50. Sniegucki Ksawery POL
S
10028843
51. Spisak Pawel POL
S
10005195
52. Spolowicz Artur POL
S
10003676
53. Tóth Imre HUN
S
10004362
54. Wajda Marek POL
S
10004905
55. Warszawski Pawel POL
S
10005196
56. Wieczorek Pauline POL
2002 (J.)
10162987
57. Zagala Helena POL
2000 (MJ.)
10134809
58. Ziebell Maj-Jonna GER
S
10096901
59. Zubko Patrycja POL
S
10127833
60. Zuchniak Agnieszka POL
1999 (MJ.)
10144714
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder FEI Passport
1.

22

ACAPULCO PKSP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Chery Cordial
M: Asfera
O: Anna Pańczyk
B: Łukasz Jończyk
2.

401

AFISZ MŁP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Awans /
M: Astella / Veritas G
O: Magdalena Anopczenko
B: SK Janów Podlaski
3.

18

AMARETTO INNA GER 2007 Wałach kasztanowata F: Asti Frizzante /
M: Golden Girl / Landadel
O: Marcin Orłowski
B:
4.

202

AMAZING PRINCE TRAK GER 2011 Gelding Other F: PRINCE PATMOS
M: AYSHEGYL/HERALDIK XX
O: Philipp GbR, Klaus Dieter,Karen u.Gerd
B: Philipp GbR
105OA70
5.

313

AMBROZIO J TRAK POL 2008 Stallion Black F: CZARCZAF (WLKP)
M: AMBROZJA (WLKP)/HAMLET GO (TRAK)
O: Jerzy Joskowski
B: Jerzy Joskowski
104KU07
6.

327

ANISSA HOLST GER 2008 Mare Other F: LUCIO SILLA XX
M: ULETTA/LARINERO
O: Lütjens, Aenny
B: Schwarz-Nissen, Ulrike
104XB97
7.

116

APOKALIPSA M PZHK POL 2003 Mare Chestnut F: PARADYS
M: AMHARA/LE VOLTAIRE
O: SK Moszna
B: SK Moszna
103FA06
8.

456

ARGUS M. POL 2009 Ogier kasztanowata F: Katon / Wiedeń
M: Arabia / Decoration
O: Sławomir Dziubiński
B: Katarzyna Podkańska-Dziubińska
9.

329

ARISTO A-Z PZHK POL 2010 Gelding Bay F: LORDANOS
M: ARTEMIDA/REVAL
O: Zuzanna Burkert
B: Andrzej Zdzieblo
105IG72
10.

301

ARPERTINA WESTF GER 2009 Mare Bay F: ARPEGGIO
M: PERTINA/POTSDAM NRW
O: Göhner, Dr. Reinhard
B: Göhner, Karl
105PK96
11.

101

ASHANTI DE LA RIBIERE SF FRA 2010 Mare Black F: FEDOR DE SEVES
M: JET SET DE LINE/APACHE D'ADRIERS
O: Alex VANNI
B: Laura Elsner
105QE69
12.

54

ASHANTI SOLIER Małopolska POL 2012 Klacz siwa F: Lubań
M: Alkaida
O: Joanna Gardulska
B: Jarosław Pawlik
13.

133

ASTERA PZHK POL 2006 Mare Grey F:
M: /
O: Adam Zuchniak
B: SK Nowielice
105JN93
14.

118

AVATAR 28 TRAK POL 2010 Stallion Other F: AJBEK
M: ALANA/AGAR
O: Zieglwalner, Sybil
B: Monika Machlowicz
105FC69
15.

470

AVENIDO WLKP POL 2011 Wałach gniada F: Le Mistral /
M: Avia / Biskwit
O: Krzysztof Pastwa
B: Stanisław Laskowski
16.

230

BANKIER PZHK POL 2011 Male Bay F:
M: /
O: Trening Koni Artur Spolowicz
B: SK Janow Podlaski Sp. z o.o.
106BM03
17.

37

Baxters Baran F:
M:
O:
B:
18.

407

BEN GUN KUC POL 2009 Wałach ciemnogniada/kuc: F: Durello Top
M: Bunia
O: Gil Katarzyna
B: Gronet Dominik
19.

453

BENEFIS Wielkopolska POL 2002 Wałach gniada/160 F: Czumak
M: Bengalia
O: Nikolina Czuchaj
B: Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Kotlin
20.

303

BETEL'S BELLA MECKL GER 2009 Mare Black F: BETEL XX
M: LARAINA/ELITE LATEINER
O: Elgeti, Detlev
B: Neumann, Sabine
104PR79
21.

330

BOFEY CLICK SWB SWE 2009 Gelding other F: Chirlon
M: Ballybofey xx
O: TMI Ratsuvalmennus/Sanna Silta
B: Persson Elisabeth
104UX47
22.

112

BON CHEVAL DWB DEN 2011 Stallion Chestnut F:
M: /
O: TOBIAS JOERGENSEN
B:
105SE51
23.

29

BONA FIDE WLKP POL 2009 Klacz gniada F: Czarownik xx / Freedom's Choice
M: Benetta / Quamiro
O: Jakub Tropiło
B: SK Racot
24.

59

BONITA SP POL 1999 Klacz kara F: Cabrol Amicor / Caletto I
M: Bielica / Vilnius
O: Marcin Layer
B: Małgorzata Siergiej
25.

207

BRENNUS PZHK POL 2011 Gelding Bay F: MORAVIA
M: BRITANIKA/APRIZZO XX
O: Susanna DIBOWSKI
B: Gorny Miroslaw
105LO63
26.

39

BRONCO SP. POL 2011 Wałach siwa F: Talent Charboniere / Diamant de Semilly
M: Barka / Jarabub
O: Łukasz Kaźmierczak
B: Łukasz Kaźmierczak
27.

221

C'EST LA VIE 135 HANN GER 2008 Gelding Other F: CONTENDRO I
M: ANETTE/AARKING XX
O: von Paepcke, Hendrik
B: PAEPCKE, CHRISTA VON (GER)
104US96
28.

109

CAIJUN DSP GER 2008 Gelding Chestnut F: CAJOLEUR
M: DESIREE/DOMENICO XX
O: Gunzenhäuser, Kari Ingrid
B: Heuchert, Monica
104WY33
29.

212

CALLFIELD HANN GER 2011 Gelding Bay F: CANSTAKKO
M: BUTTS ALGARVE/HERALDIK XX
O: Hansen-Hotopp, Malin
B: Hacker, Doja
105RK84
30.

224

CANDY GIRL HOLST GER 2009 Mare Grey F: C-TRENTON Z
M: FAGATA/LANGATA EXPRESS XX
O: Vesa Peltokangas
B: Meyer Udo
105OB14
31.

227

CAPOLIVERI HOLST GER 2011 Gelding Chestnut F: CYRKON
M: ORCHIDEE XX/GUARDUS LIMBUS
O: Pferd-Total GmbH & Co.KG
B: Arfsten, Jakob
105SK13
32.

31

CASANI Oldenburg POL 2011 Wałach gniada F: Castino
M: Hauptstutbuch Layla
O: Benedykt Ślązak
B: M. Benitt
33.

302

CESAR V OLDBG GER 2008 Gelding Bay F: CASIRO 3
M: CORTINA R/SANDRO
O: Elke Vietor u. Frank Ostholt
B: Vietor, Elke & Robert
103VI07
34.

410

CHEEROKE TRK. POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Gluosnis xx / Gerodot
M: Charyzma / Ignam
O: Iwona Kaczmarz
B: Marek Romanowski
35.

68

CHESTER DRP GER 2000 Wałach gniada/kuc:149 F: Cocky Man / Cocky Dundee
M: Dorina / Durello
O: Eliza Witkowska
B:
36.

222

CHICUELO SWB SWE 2011 Gelding Bay F: CLICK AND CASH 1155
M: EXPENSI/EMPIRE 1115
O: Patricia Oddshammar & Gunnar Modalen
B: Agneta Lembke
105PZ70
37.

435

CHODÓW XX POL 2011 Wałach gniada F: Masini /
M: Chryzolda / Special Power
O:
B: SK Kozienice
38.

464

CIALDINI SP POL 2011 Wałach gniada F: Che Guevara L / Cassini I
M: Costa Rica L / Wessex
O: Katarzyna Rozbiewska
B: Wojciech Szymborski
39.

27

CINAMON KUC POL 2010 Wałach kasztanowata/kuc:147 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Katarzyna Siudzińska
B:
40.

317

CLEVER LOUIS HOLST GER 2010 Gelding Other F: CYRKON
M: LATIFA 6/COR DE LA BRYERE
O: Mertens, Sabrina
B: Louis Sellier
105FJ21
41.

117

COCO RICO CZEWB CZE 2011 Gelding Other F:
M: /
O: Lukas LETAL
B:
106CC32
42.

408

CONEN GIRL HAN. GER 2012 Klacz gniada F: Conen/Chequille
M: Silva/Silvio I
O: Jerzy Gontowiuk
B: GER
DE431311912512
43.

129

CONTENDRO LADY WESTF POL 2008 Mare Bay F: CONTENDRO I
M: RUBIN LADY/ROTSPON
O: Sven Zagala
B: Elzbieta Mallert
104ZY81
44.

105

CORMINTTA HOLST GER 2010 Mare Bay F:
M: /
O: Hans Georg BAASCH
B: Dora Meifort
106CB88
45.

423

CORRNERO SP POL 2007 Wałach siwa F: Carry Son
M: Camea
O: Jacek Mokrzycki
B: sk
46.

416

CRAFTY BUISNESS XX POL 2011 Wałach gniada F: Bushranger, Champion Tipster
M: Persuit of Love
O: Monika Bartosiweicz
B: Thomas Cahalan
47.

132

CYKLON PZHK POL 2004 Gelding Chestnut F: CISON
M: CYRANKA/GENIUS
O: Patrycja Zubko
B: ALEKSANDRA NOWAK, OSTROWO MLYN (POL)
104XS26
48.

472

CYNA Trakeńska POL 2007 Klacz kasztanowata F: Machandel
M: Cypia
O: Dorota Zdanowska
B: Agnieszka Rąbca
49.

127

CZACZA PZHK POL 2012 Mare Bay F:
M: /
O: Elzbieta WIECZOREK
B: SK Nowielice Sp. z o.o.
106AS78
50.

69

CZANOS SP POL 17.02.2011 Wałach kasztanowata/167 F: Tanos
M: Czurina
O: Mikołajczak
B: SK Nowielice
51.

409

CZEREŚNIA SP POL 2005 Klacz siwa F: Bolero de Ravel
M: Czarnuszka
O: Aleksandra Grzybkowska
B: SK Jaroszówka
52.

23

DAKINI Wielkopolska POL 2009 Klacz ciemnogniada/164 cm F: Polder
M: Dumka
O: Joanna Popiołkiewicz
B: Paweł Knopkiewicz
53.

443

DAR-S Szlachetna Półkrew POL 2008 Wałach gniada F: Vandamme/Guidam s.f.
M: Canadian Winter xx
O: Daniel Zawadzki
B: Kazimierz Skrzypczyński
54.

119

DAY OF GLORY 4 HOLST GER 2011 Mare Other F: CONNOR 48
M: OPHELIA XI/EXORBITANT XX
O: Gerken, Thomas
B: Gerken, Thomas
105NM92
55.

7

DELTA I SP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Dera
O: Tomasz Kret
B: Tomasz Jankowski
56.

438

DIAMANT BOY Westf. GER 2013 Wałach ciemnogniada F: Diarado's Boy / Diarado
M: Loreana / Lamoureux I
O: Bogusław Kondek
B: Martina Wirtz
57.

459

DININ CHOSEN Irish Sport Horse IRL 2007 Wałach siwa F: Well Chosen
M: Tea Time Silver
O: Mieczysław Mróz
B: John Nulty
104XE77
58.

64

DOKTOR KUC POL 2007 Wałach gniada F: Nando
M: Dumka
O: Adam Mycio
B: xxx
59.

30

DONNA EWITA Kuc Drp POL 2006 Klacz gniada/kuc:145 F: VIP Ewita
M: Dally
O: Hanna Szeliga
B: Wiesław Apanasewicz
60.

204

DONNA LENA MV MECKL GER 2009 Mare Chestnut F: D'OLYMPIC
M: MARY LOUISE/MEERWIRBEL
O: Voss, Mirko
B: Voss, Mirko
104PR80
61.

5

DREAMER Deutsches Sportpferd POL 2013 Wałach siwa F: No Limit
M: Demagogia
O: Stadnina Koni Jaroszówka Sp. z o.o.
B: Stadnina Koni Jaroszówka Sp. z o.o.
62.

20

DZIELŻAN SP POL 2012 Wałach gniada F: Top Gun xo/Prince Igor
M: Dąbrówka/Flader
O: Beata Pakulska
B: Przemysław Olejnik
63.

110

EBONY ANGEL HANN GER 2006 Mare Black F: EARL
M: AMARILLA/
O: Kirsi Oksanen
B: Annegret Mueller
105OC03
64.

209

EKOLOG PZHK POL 2007 Stallion Bay F: DOUNBA (XX)
M: EKSPANSJA JP (M)/VERITAS 6 (XO)
O: SK Janow Podlaski Sp. z o.o.
B: STADNINA KONI JANOW PODLASKI SP. Z O.O., JANOW PODLASKI (POL)
103YT75
65.

3

EMILIUSZ XO POL 2012 Wałach kasztanowata F: Chesnut Park Allthat Jazz / SS City Lights
M: Emina / Divisor
O: Marta Dziak-Gierlicz
B: SK Janów Podlaski
66.

430

EMINOR MŁP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Devin du Maury
M: Emina
O: Agnieszka Rudziejewska
B: Janów Podlaski
67.

35

EMPORIO SP POL Brak Wałach ciemnogniada F: Brak
M: Brak
O: Paweł spisak
B: Brak
68.

111

ENGERUPGAARDS CONESTEBAN DWB DEN 2009 Gelding Bay F: ESTEBAN XX
M: CONCETT/CORONADO
O: ENGERUPGAARD A/S V. LOTTE HOLM
B: ENGERUPGAARD A/S V. LOTTE HOLM, TIKOEB (DEN)
104YL63
69.

417

ENIGMA SP POL 2012 Klacz siwa F: Cassilio / Cassini I
M: Epona / Weltstein
O: Henryk MIanowski
B: Henryk MIanowski
70.

402

EPIKUR SP POL 2004 Wałach gniada F: Revel / Animo
M: Epoka / Ogar
O: Małgorzata Świderek-Baran
B: Henryk Mianowski
103GT79
71.

102

ESRA BS HANN GER 2012 Mare Bay F: EMBASSY I
M: FIENCHEN/FEDERWEISSER
O: Andreas BRANDT, Jürgen STUHTMANN
B: Cohrs, Klaus
105WX43
72.

218

EVENTING DREAM PZHK POL 2010 Gelding Bay F: EKWADOR
M: RATINA A/RICCIONE
O: Jacek Kowerski
B:
105GD02
73.

25

EX LADY SP POL 2003 Klacz kara/165 F: Cooper / Cassini I
M: Elita / Tabun
O: Beata Rapa
B: Inez Lendo
74.

321

FANTASTIC FRIEDA HANN GER 2009 Mare Bay F: FOR EDITION
M: PIROLA/PINKUS
O: Joanna Pawlak
B: Sonja & Klaus Jungclaus
105GO36
75.

123

FERDINAND KWPN NED 2010 Gelding Chestnut F: ARTHOS R
M: RISETTE /HAMLET
O: Agnieszka PRZYSADA
B: H. Brinkman
105TC24
76.

320

FERNANDO-UKATO KWPN NED 2010 Male Chestnut F: UKATO
M: PAULA/HOLLAND
O: Mariette NORLING
B: H J. Steggink
105QQ09
77.

66

FIRE NIGHT Westf. POL 2009 Klacz kara F: Fineliner / Florencio I
M: Franzi / Fiedenstraum I
O: ZKS Drzonków
B: ?
78.

33

FLAMA Małopolska POL 2014 Klacz ciemnogniada F: Huzar
M: Flawia
O: SK Walewice
B: SK Walewice
79.

431

FLORENTINA WLKP POL 2008 Klacz gniada F: Izaurus / Contender Son
M: Florencja / Contender Son
O: Sylwia Rychlik
B: Henryk Święcicki
80.

36

For More Sparkling F:
M:
O:
B:
81.

324

FRH BUTT'S AVONDALE HANN GER 2007 Mare Bay F: NOBRE XX
M: HERALDIK'S AMELIE/HERALDIK XX
O: Steinkraus, Prof.Dr. Volker
B: Steinkraus, Volker Prof.Dr.
103VF64
82.

468

GARDEN M SP POL 2012 Wałach siwa/mk:153 F: Corrado Boy / Corrado I
M: Garda / Omen
O: Stadnina Koni Moszna
B: Stadnina Koni Moszna
83.

210

GEA S PZHK 2003 Mare Bay F:
M: /
O: Cezary Fortuniak
B: Miroslaw Stanisz
105RL38
84.

439

GLADIATOR M. POL 2008 Wałach siwa F: Nabucho Du Serein / Ryon d'Anzex xo
M: Gladiola / First Des Termes
O: Marcel Ważyński
B: Stadnina Koni Walewice
85.

455

GÓRALKA SP POL 2002 Klacz gniada F: Revel / Animo
M: Ghana / Demon Club
O: Agnieszka Zelent-Kociankowska
B: SK Rzeczna
86.

229

GOUVERNEUR KWPN NED 2011 Gelding Chestnut F:
M: /
O: Julia Gillmaier
B: M. Kleinsman & J.W. Greve
105NM19
87.

434

GRENADA SP POL 2008 Klacz siwa/156 F: Ekwador /
M: Grammy /
O: Sara Śnioch
B: Katarzyna Milczarek
88.

451

GRUBIANIN Małopolska POL 21.04.2005 Wałach gniada/167 F: Banita
M: Graffa
O: Katarzyna Adamek
B: Stadnina koni Ochaby
89.

437

GWIAZDA BOGUSŁAWIC SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Emetyt / Kwartet
M: Galaxia / Qulester
O: Dominika Dymińska
B: SO Bogusławice
90.

424

HADRIAN SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/165 F: Colox Cup/Con Capitol
M: Hanza/Kołczan
O: Marcin Pakulski
B: Tomasz Burzyński
91.

12

HAGANA M. POL 2003 Klacz gniada F: Matador / Manhattan
M: Hellada / Mat
O: Beata Kowalska
B: Leszek Brzeziński
92.

19

HAGIRIA SP POL 2007 Klacz gniada/163 F: Grikos
M: Hajfa
O: Monika Pacek
B: Artur Kiempa
93.

454

HEKTOR SP POL 2007 Wałach siwa F: Avero / Athlet Z
M: Hinka / Hajfong
O: ZKS Drzonków
B: Grzegorz Grzejszczak
94.

130

HELOIZA DEN 2011 Mare Other F: OKAVANGO
M: HELLA XXI/ANTARES
O: Helen NISSEN, Sören NISSEN
B: Nissen, Helen & Soren
105XJ05
95.

9

HICORA SP POL 2010 Klacz gniada F: Contendor
M: Herbia
O: Daria Kobiernik
B: Marek Piętka
96.

429

HORATA Małopolska POL 2012 Klacz siwa/173 F: Huzar
M: Horka
O: Małgorzata Garus
B: Stadnina koni Walewice
97.

120

HULLIEBULLIE KWPN NED 2012 Male Grey F: ZACHAROV
M: PAULA/HOLLAND
O: Magnus NORLING, Mariette NORLING
B: H.J Steggink
106EK92
98.

103

HUZAR PZHK POL 2004 Stallion Bay F: JALIENNY
M: HUANITA/TOLEDO
O: SK Walewice
B: STADNINA KONI WALEWICE SP. Z O.O., WALEWICE (POL)
102XJ54
99.

52

HUZAR II MŁP POL 2012 Wałach kara F: Huzar / Jalienny
M: Hortensja /
O: Ewa Chomicz
B: Grzeforz Rysak
100.

114

IDEAL GIRL PZHK 2009 Mare Bay F: CONTENDOR
M: ILUZJA/CISON
O: Daria Kobiernik
B: DARIA KOBIERNIK
105HF35
101.

32

IN PERSONA WLKP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Tjungske
M: In Shalla
O: Sebastian Wicenciak
B: xx
102.

465

INES M XX POL 2011 Klacz gniada F: Rhodesian Winner
M: Izara
O: SK Moszna
B: SK Moszna
103.

28

INTUICJA KOŃSKI GAJ KUC POL 2007 Klacz siwa/kuc:kuc F: Very Top
M: Idylla
O: Anna Wyszkowska
B: Lilianna Gajdzińska
104.

406

ISKRA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/167 F: Czarownik xx
M: Isaura/Cotton Club
O: Stadnina Koni Racot sp.z o.o.
B: S.K.Racot
105.

121

ITAMARA POL 2012 Mare Bay F:
M: /
O: Mikolaj REY
B:
106BE50
106.

404

IWAN KWPN NED 2013 Wałach ciemnogniada F: Pacific /
M: Probe / Prince Thatch
O: Sławomir Drywa
B: Królewskie St. Koni Ciepłej Krwi
107.

471

JACK BLACK XX POL 2010 Wałach kara F: Roulette
M: Jama / Royall Court
O: Anna Wyżykowska
B: Andrzej Walicki
108.

228

JAGIELLO TRAK GER 2009 Gelding Chestnut F: CZAR
M: JASIOLKA/AJBEK
O: Siltakorpi, Sanna
B: Majurin, Pirjo
105PL95
109.

223

JANGCY L WESTF GER 2009 Mare Bay F: PONTIFEX
M: PONITA/PLUSPUNKT
O: Olimpia Maciejewska
B: Theo Lohmann
104YH11
110.

309

JARD PZHK POL 2010 Gelding Bay F:
M: /
O: Marcin Kaminski
B: SK Rzeczna
105JT77
111.

24

JAREMA SP POL 2008 Wałach gniada F: Maram / Aram
M: Jarmila / Luron
O: Beata Brandebura-Pruszkowska
B: SK Prudnik
112.

452

JEDWABNY PYŁ Szlachetna Półkrew POL 2007 Wałach kasztanowata F: Moravia
M: Jedwabna
O: Joanna Pawlak
B: Wiesław Kryszyłowicz
113.

419

JOKER SP POL 2007 Wałach gniada/162 F: Corofini / Corofino I
M: Jagoda / Jowisz
O: Anna Maciejczak
B: Zenon Koziorzębski
114.

219

JURTA M POL 2007 Mare Bay F: MONTBARD
M: JUDEMA/DEMON CLUB
O: Stadnina Koni Moszna
B: SK Moszna
104MK14
115.

314

JUSIS PZHK POL 2006 Mare Grey F: SPARTAKUS
M: JUTA/STELVIO
O: Remigiusz Makowski
B: REMIGIUSZ MAKOWSKI, OPYPY (POL)
104VY02
116.

445

Just Special F:
M:
O:
B:
117.

411

KALMA SP POL 2012 Klacz siwa F: Con Calma / Calato
M: Kodzia / Wolf's Panter
O: Anna Kałużyńska
B: ?
118.

58

Karika F:
M:
O:
B:
119.

461

KEMARA SP POL 2003 Klacz kasztanowata F: Maram / Aram
M: Keti / Pigmalion
O: Katarzyna Witaszewska - Król
B: Henryka Kapinos
120.

70

KHARISMA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada/170 F: Graf Stepp / Graf Grannus
M: Kariatyda / Teksas
O: Mikołajczak
B: Śniegucki
121.

16

KOBI WLKP POL 2006 Klacz ciemnogniada/163 F: Honwed /
M: Kastra /
O: Hubert Kaliński
B: Dominik Radke
122.

106

KOKOSKA CZEWB CZE 2007 Mare Chestnut F:
M: /
O: Falta Roman
B:
105JE70
123.

458

KORSYKA Kuc Walijski POL 2005 Klacz gniada/kuc: F: Strayer`s Samson / Wester Aikema`s Nando
M: Kometa / Kanclerz
O: Julia Gillmaier
B: Paweł Śniegucki
105EB05
124.

67

KSENA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Fred / Colorado
M: Karotka / Qumball
O: Robert Witkowski
B: Rafał Putz
125.

315

LANZELOT 113 HANN 2002 Gelding Bay F: LAURIES CRUSADOR XX
M: RONDA/RAMIRO'S SON II
O: Kikuth Heike
B: Hahl Guenther
GER45623
126.

312

LASSBAN RADOVIX ISH IRL 2003 Gelding Black F: RADOLIN
M: AHERLOW VIXEN (ISH)/CASTLE FOX (ISH)
O: Anna Manczak
B: Messrs B&S Merrigan & L.Maloney
102RD43
127.

62

LAVER M. POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Heron / Zoon
M: Lawa / Awans
O: Dorota Mirosz
B: Marzena Sadowska-Tomaśko
128.

211

LET'S DANCE 73 HOLST GER 2007 Gelding Bay F: LANCER II
M: STELLA VIII/CONTENDER
O: Loheit, Dörthe & Köhncke, Marina
B: KOEHNCKE HANNO, BADENDORF (GER)
103WU85
129.

61

LIBERTY LIFE SP POL 2009 Wałach siwa F: Lord Liberator
M: Latorosć
O: -
B: -
130.

15

LILIENTHAL Deutsches Sportpferd GER 2012 Wałach gniada F: Limasol
M: Kolchida
O: kamilla lewandowska
B: STADNINA KONI BIELIN
131.

462

LINTON Wiolkopolska POL 2010 Ogier gniada F: heleris
M: lemioniada
O: Stado Ogierów Starogard Gdańśki
B: Stado Liski
132.

460

LISMAKEEGAN CHESTER ISH IRL 2008 Wałach kasztanowata F: Mohill Treble C / Mohill Cavalier Clover
M: Lismakeegan Pressure / Legal Pressure
O: Katarzyna Witaszewska - Król
B: Luke O'Connor
133.

1

LITTLE BAMBOO Hannoveraner GER 2011 Wałach ciemnogniada F: Levistano
M: out of Lemon xx
O: Rixta Meyer-Aller
B: Rixta Meyer-Aller
134.

231

LUCINDA EX ANI 4 HOLST GER 2008 Mare Bay F: LIMBUS
M: UNO/CHELLO I
O: Wechta Sp. z o.o. SKA
B: WITTMAACK HOLGER, LANGENHORN (GER)
104UU75
135.

457

MADRYT SP POL 2009 Wałach gniada F: Imequyl / Luron
M: Marsylia / First des Termes
O: Iwona Kotyra
B: Iwona Kotyra
136.

208

MAMA'S MAGIC WAY HANN GER 2011 Gelding Bay F: MIGHTY MAGIC
M: STRAIGHTAWAY/STAR REGENT XX
O: Andreas BAUMANN, Andreas DIBOWSKI, Marko SCHREIBER, Cosimo VON DUNGERN
B: Leers-Schreiber, Mareike
105WF67
137.

14

MANOR CZEWB CZE 2013 Wałach bułana F: Manillon Rouge
M: Nipsy de Fleyers
O: Dr. Lukas Letal
B: Barbora Kubistova,Humburky 34,Novy Bydzov
138.

131

MAXIMA WSC TRAK GER 2006 Mare Bay F: SUMMERTIME
M: MINOUCHE II/UNKENSEE
O: Schlaak, Wolfgang Dr.
B: Dr. Wolfgang Schlaak
104KA85
139.

213

MAYDAY II SWB SWE 2006 Mare Grey F: BOCELLI
M: MIDSUMMER/LAURIN
O: Eläinlääkäri Leena Oksanen Oy
B: PAULSEN-WALLENIUS VERONICA & JAN (SWE)
104UO97
140.

463

MENCZESTER WLKP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Bakalar /
M: Magia / Atlas Bawaria
O: Marcin Pieniaszek
B: Mariusz Gauza
141.

126

MEQINI PZHK POL 2011 Gelding Grey F:
M: /
O: Stanislaw Choinski
B: Artur Dabrowski
105ML79
142.

53

MG POLACO Andaluzyjska ESP 2005 Ogier siwa/154 F: Elegido XI
M: Polaca VII
O: Mikołaj Rey
B: Yeguada del Hierro de la Magdalena Hiszpania
11676
143.

425

MOEL Małopolska POL 2013 Wałach gniada F: Noel
M: Malia
O: Wostal
B: Marcin Kaszubowski
144.

305

MONSIEUR SCHNABEL TRAK GER 2008 Gelding Bay F: GRAFENSTOLZ
M: MILKA/HERALDIK XX
O: Hansen-Hotopp, Malin
B: Günter Schnabel GbR
104PX18
145.

307

MOONSHINE POL 2010 Gelding Bay F: FLY TO THE STARS
M: MADERA/IN CAMERA
O: Mikolaj Rey
B: Janusz Szweycer
105IQ30
146.

34

NESTOR SP POL Brak Wałach gniada F: Brak
M: Brak
O: Daniel Podraza
B: Brak
147.

55

NIKE SP POL 2006 Klacz kasztanowata F: Sprint / Trawant
M: Nel / Hipovit
O: Adam Gawdzik
B: Leszek Pilarski
148.

422

NONA D SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Le Duc / Lord Alexander
M: Notebook / Double Alleged
O: Sandra Miszta
B: Roman Drabiński
149.

442

NORMA SP POL 2004 Klacz gniada F: Revel / Animo
M: Nasturcja / Seul
O: Jagoda Olszewska
B: SK Rzeczna
150.

10

OPUNCJA SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Xx
M: Zx
O: Agata żur
B: Xx
151.

436

ORDA II Polski Koń Gorącokrwisty Sp POL 2007 Klacz kasztanowata F: Love Affair
M: Orsini AD
O: Jakub Tropiło
B: Wojciech Górnicki
152.

108

ORDYNAT PZHK POL 2010 Gelding Bay F: ESKUDO
M: /
O: Jerzy Gontowiuk
B: Helena Beym
105RP27
153.

432

ORIESKA SP POL 2007 Klacz gniada F: König Sobieski / Riske Me
M: Oriola / Cabrol
O: Dariusz Sopiński
B: SK Nowielice
154.

60

ORION Wielkopolska POL 2011 Wałach ciemnogniada/173 F: Lord Star
M: Orava
O: Marta Łazorczyk
B: Monika Gudalewska
155.

125

PACO PZHK POL 2010 Gelding Bay F: CONTENDOR
M: PALOMA/ESKUDO
O: Anna Karpinska
B: Marek Pietka
105IR43
156.

56

PAGANINI SP POL 2012 Wałach gniada F: Quasimodo van de Molendreef
M: Palmira
O: Grzegorz Gburzyński
B: Eco-Abi
157.

2

PEJCZ SP POL 2007 Wałach kara/168 F: Jakobin
M: Petunia
O: Agnieszka Ert-Eberdt
B: Stadnina Koni w Kadynach
158.

427

PEREZ M. POL 2012 Wałach kasztanowata F: Berlin Bej / Elsing
M: Palestra / Modern
O: Joanna Perzyna
B: Roman Miedziak
159.

57

PIELGRZYM SP POL 2005 Wałach gniada F: Landor / Lacatraz
M: Pisanka / Maram
O: Tomasz Szałaj
B: Diter Staniek
160.

8

PLOTER SP POL 2012 Ogier kara F: Negro / Don Corleone
M: Pokusa / Lord Aleksander
O: Paweł Mazurek
B: Paweł Mazurek
161.

326

POKER PZHK POL 2009 Gelding Bay F: EFEKT (M)
M: PLECIONKA (M)/OREGON (XX)
O: Artur Spolowicz
B: SK Janow Podlaski Sp. z o.o.
104XE78
162.

115

POLA PZHK POL 2006 Mare Chestnut F: ARAVEL II (SP)
M: PAULI (SP)/ACCARAT (BAVAR)
O: Malgorzata Korycka
B: STANISLAW MARCHWICKI, SKOTNIKI (POL)
103XW44
163.

311

PRINCESS PANCAKE WESTF GER 2007 Mare Bay F: PIK LABIONICS
M: KLEEGIRL XX/GRAUER WICHT
O: Kaup, Juliana
B: Unkenholz, Robert
104IG03
164.

214

PRIOR'S CABBO DWB DEN 2003 Gelding Bay F: VIEGAARD'S COME BACK II
M: REGINA PORSB?L/LAGANO
O: TOBIAS J?RGENSEN
B: LINDA OG JOHANNES ORBESEN, NOERRE ASMINDRUP (DEN)
104LG02
165.

418

QUIDO 9 CZEWB CZE 2012 Wałach kasztanowata F: Quick Lauro Z
M: Marry
O: Václav Žižka
B: SCHK-Kubista s.r.o.
166.

323

QUIRINO DEL CASTEGNO TAF ITA 2010 Gelding Bay F: LUSSO DEL CASTEGNO
M: CAREZZA DEL CASTEGNO/CARETINO
O: FABBIANI CHIARA
B: BOGLIONI GUERINO
104MX47
167.

40

RADON SP POL 2001 Wałach siwa/164 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Tomasz Szostak
B:
168.

325

RARASHEK DSP GER 2008 Gelding Chestnut F: RIVERO II (BAY)
M: ROMANZE (BAY)/RASSO (WESTF)
O: Ludwig Gillmaier
B: Ludwig Gillmaier
104YN63
169.

107

RED SUNRISE 2 BAVAR GER 2011 Mare Bay F:
M: /
O: Ludwig Gillmaier
B: Ludwig Gillmaier
105NS36
170.

412

REMIKS Małopolska POL 2008 Wałach kara F: Dounba
M: Rafa
O: Agnieszka Karlińska
B: SK Janów Podlaski
104NM41
171.

441

ROBINIA SP POL 2011 Klacz gniada F: Qulester /
M: Raola / Campari M
O: Paweł Spisak
B:
172.

13

ROMINA SP POL 2009 Klacz kara F: Landino / Landgraf I
M: Rewelacja / Emetyt
O: Anna Królikowska
B: Ireneusz Skowroński
173.

225

RONALDO CZEWB CZE 2010 Gelding Bay F: RADEGAST
M: DAYTONA/JAGUAR
O: Schnaufer, Josephine & Annette
B:
105FS46
174.

134

ROSALIE OLDBG AUT 2008 Mare Bay F: RUSH HOUR (ZW)
M: CANTATE (OLDBG)/CASSIUS CLAY (HOLST)
O: Katarzyna Kokowska
B: Dr. Manfred Meixner
104KJ35
175.

4

ROSSIR Małopolska POL 2013 Wałach kasztanowata F: Irches
M: Rosita
O: Artur Społowicz
B: SK Prudnik
176.

316

ROUGH DIAMOND GER 2007 Male Other F: NOBRE XX
M: WOODSGIRL/
O: MARIA GARCIA-COUREL
B:
103NW68
177.

405

SAFARI TS POL 2012 Klacz ciemnogniada/164 F: /
M: /
O: Filip Dziuba
B: Sylwester Kosiński
178.

104

SAGENHAFT 5 MECKL GER 2012 Gelding Grey F:
M: /
O: Alicja CYBULSKA, Marzenna WALDEN
B: Gestut Ganschow
105XV47
179.

21

SAHARA OLD POL 2007 Klacz kasztanowata/170 F: Sanyo /
M: Silvios Linda /
O: Patrycja Pastuszek
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
180.

220

SAINT GERMAIN HANN GER 2008 Gelding Chestnut F: SANTINO
M: LADY ANN/LONDONDERRY
O: Top Eventers GmbH
B: Theodor Linnenbäumer
104LD24
181.

306

SANTIAGO 163 DSP GER 2001 Gelding Bay F: SEIGNEUR D'ALLERAY XX
M: GERDA/POLARSTERN
O: Held, Nadine
B: ZG Weckerle, Eva u.Paul
GER45682
182.

310

SENIOR PZHK POL 2003 Stallion Chestnut F: RYTM HANN
M: SEGOWIA SP/GENIUS HANN
O: Marcin Kaminski
B: STADNINA KONI PRUDNIK, PRUDNIK (POL)
102YF73
183.

319

SHIBASABURO DSP GER 2008 Gelding Other F: ABYDOS
M: SUE/ADLERSCHILD XX
O: Mergler, Hannes
B: Latzel, Gerhard
105CS22
184.

318

SHIGA 2 DSP GER 2009 Mare Other F: ABYDOS
M: SUE/ADLERSCHILD XX
O: Hannes MERGLER
B: Latzel, Gerhard
105CS24
185.

322

SILVER MINNIE FIN 2009 Mare Grey F: CHECK IN
M: APRIS ETYDI X STS/ZINNTALER BRD XX STS
O: Veera Peltokangas
B:
104UE68
186.

226

SINGAPURE PZHK POL 2010 Mare Bay F: VANDAMME (KWPN)
M: SIMONE (KWPN)/CORLAND
O: Gestüt Im Engels/Annette Schnaufer & Josephine Schnaufer
B: Antoni Dahlke
105DC34
187.

65

SOFIA SP POL 2011 Klacz gniada F: Sir Neel / Darco
M: Simone / Corland
O: Grzegorz Rychlik
B: Dahlke Antoni
188.

420

SOFKA SP POL 2013 Klacz gniada F: Ormuz / Special Power
M: Sofia / Quamiro
O: Jolanta Malicka
B: SK Racot
189.

63

SOKRATES Małopolska POL 2013 Wałach gniada F: Huzar
M: Simena
O: Katarzyna Kliczkowska
B: Frosik Sławomir
190.

308

SORAYA 243 OLDBG GER 2008 Mare Bay F: SEIGNEUR D'ALLERAY XX
M: CAIPIRINHIA/CORDALME
O: Nina Sibelius & Sauli Jankari
B: Boeckmann, Roger
104HF75
191.

216

STERNTALER 67 HANN 2010 Mare Bay F:
M: /
O: Michal Knap
B: Heinz Meier
105ML17
192.

433

STRONA II SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Cajero /
M: Strzała /
O: Paweł Spisak
B: SK Iwno
193.

413

SYMFONIA M Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Klacz gniada F: Contendor
M: Sympathy M
O: Tomasz Karliński
B: SK Moszna
194.

469

SZABLON XX POL 2012 Wałach siwa F: San Moritz
M: Sztaluga Snow Kid
O: Patrycja Wostal
B: SK Widzów Anna Tyszko
195.

38

SZACH MAT WLKP POL 2007 Wałach siwa F: Karbit / Rubin
M: Szarfa / Harding
O: Karlvik Oy Ratsastuskeskus
B: Anna Więckowska
196.

415

TANGER MŁP POL 2010 Wałach gniada F: Awans / Vis Versa
M: Tanganika JP / Veritas 6 (Quidam D'Or)
O: Anna Malinga
B: SK Janów Podlaski
197.

203

THE PHANTOM OF THE OPERA HOLST GER 2011 Gelding Chestnut F: QUO VADOS I
M: M-BUNT JACK/PEKING OPERA XX
O: Alex VANNI
B: Peter Fick
105ZP81
198.

467

TORES-P SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Ron Wiliam
M: Tamira-P
O: Roman Sysak
B: B.Parkitny
199.

206

UNA DELLA FAVORITA ITA 2008 Mare Chestnut F: FANDANGO X
M: CELESTIAL STAR/CONTENDER
O: BORRIONE DANIELE
B: AZ. AGR. LA FAVORITA DI SEARLE STEPHANIA
104LS90
200.

215

VALANDO 2 HANN GER 2010 Gelding Bay F: VALENTINO (KWPN)
M: GRANESSA (HANN)/GRAF GRANNUS (HANN)
O: Michal Knap
B: Juergen-Heinrich Ohlhoff
105DZ54
201.

403

VERSUS SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Bajou du Rouet / Baloubet du Rouet
M: Wedeta / Aragonit
O: Małgorzata Świderek-Baran
B: Małgorzata Świderek-Baran
202.

124

VIKTOR 107 WESTF GER 2012 Gelding Chestnut F: VITALIS
M: SCARLETT/SCHUMACHER
O: Gestüt Im Engels / Annette Schnaufer, Josephine SCHNAUFER
B: Helmut Korte
106EF59
203.

113

VIRTUE'S GUARDIAN HANN GER 2012 Gelding Bay F: UCCELLO
M: NEVER SAY NEVER 7/DORMELLO 2
O: Juliana KAUP
B: Juliana Kaup
105ZM00
204.

201

VITAN VAN ALSINGEN KWPN NED 2002 Gelding Grey F: PIERROT
M: AUTUMN BLUE/GENERAL IRONSIDE 73
O: Katja Berg
B: B. LINCKENS, HEIJENRATH (NED)
BEL42716
205.

122

WATERLILY XI GBR 2011 Mare Black F: WATERMILL SWATCH
M: HARTHILL PARIS/PARIS LIGHTS
O: Veera Peltokangas
B:
106AJ63
206.

26

WATERLOO SP POL 2011 Ogier F: Corofino A
M: Wisła
O: Paula Mańczak
B: Polska
207.

51

WENA SP POL 2008 Klacz siwa F: Parys /
M: Wizja / Atylla
O: Michał Bronś
B: Piotr Koch
208.

440

WERNISAŻ M Szlachetna Półkrew POL 2013 Wałach gniada F: Contendor
M: Wersja M
O: Mieszko Wędrowski
B: Moszna
209.

6

WIKTOR SP POL 2013 Ogier kasztanowata F: Etos
M: Wanilia/Dionizos
O: V. K.
B: Xxx
210.

444

WINTER LAKE Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Wałach gniada F: HBC Lake Bid
M: Witara
O: Sara Zduńczyk
B: Mariusz Grabowski
211.

304

WOLFSMOND WESTF GER 2008 Gelding Bay F: ALBERTO II
M: NINORA XX/VIF-ARGENT XX
O: Langenhan, Inge
B: Langenhan, Inge
104PY08
212.

328

ZYPRESSE 8 HOLST GER 2007 Mare Bay F: CLINTON I
M: LIBERTINA III/LIBERTINO I
O: Zimmermann, Christof & Holten, Andrea von
B: KRUSE-SOENKE KARL-ERNST, KOLLMAR (GER)
104BW31
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Algotsson Ostholt Sara
ARPERTINA (301)
2018-09-28
7
2018-09-29
17
2018-09-30
17
CESAR V (302)
2018-09-28
12
2018-09-29
15
2018-09-30
9
Berg Katja
2018-09-28
22
2018-09-29
22
2018-09-30
22
Böhe Stephanie
2018-09-28
16
2018-09-29
18
2018-09-30
13
2018-09-28
18
2018-09-29
19
2018-09-30
16
2018-09-28
9
2018-09-29
7
2018-09-30
6
100
Brandt Andreas
2018-09-28
15
2018-09-29
11
2018-09-30
14
ESRA BS (102)
2018-09-28
15
2018-09-29
12
2018-09-30
20
2018-09-28
26
2018-09-29
20
2018-09-30
21
Chmielinska Aleksandra
HUZAR (103)
2018-09-28
14
2018-09-29
18
2018-09-30
7
100
Cybulska Malgorzata
2018-09-28
10
2018-09-29
15
2018-09-30
24
Dal Pos Chiara
2018-09-28
29
2018-09-29
2018-09-30
Dibowski Andreas
2018-09-28
10
2018-09-29
5
2018-09-30
3
1200
BRENNUS (207)
2018-09-28
7
2018-09-29
23
2018-09-30
23
WOLFSMOND (304)
2018-09-28
10
2018-09-29
2
2018-09-30
1
3500
Dziak- Gierlicz Marta
EKOLOG (209)
2018-09-28
23
2018-09-29
2018-09-30
Dziuba Filip
CORMINTTA (105)
2018-09-28
28
2018-09-29
23
2018-09-30
16
Falta Roman
KOKOSKA (106)
2018-09-28
32
2018-09-29
29
2018-09-30
27
Fortuniak Roksana
GEA S (210)
2018-09-28
28
2018-09-29
17
2018-09-30
12
Gillmaier Julia
2018-09-28
7
2018-09-29
5
2018-09-30
12
Gontowiuk Katja
ORDYNAT (108)
2018-09-28
23
2018-09-29
25
2018-09-30
22
Gunzenhäuser Kari Ingrid
2018-09-28
4
2018-09-29
3
2018-09-30
2
1600
CAIJUN (109)
2018-09-28
5
2018-09-29
32
2018-09-30
32
Hansen - Hotopp Malin
CALLFIELD (212)
2018-09-28
11
2018-09-29
6
2018-09-30
4
800
2018-09-28
3
2018-09-29
4
2018-09-30
12
Held Fabian
2018-09-28
19
2018-09-29
19
2018-09-30
19
Huttunen Paavo
MAYDAY II (213)
2018-09-28
25
2018-09-29
12
2018-09-30
18
2018-09-28
31
2018-09-29
27
2018-09-30
28
Hycki Michal
MOONSHINE (307)
2018-09-28
29
2018-09-29
21
2018-09-30
20
Jankari Elmo
2018-09-28
16
2018-09-29
3
2018-09-30
11
Joergensen Tobias
2018-09-28
20
2018-09-29
9
2018-09-30
9
2018-09-28
18
2018-09-29
13
2018-09-30
4
600
2018-09-28
12
2018-09-29
8
2018-09-30
14
Kaminski Jan
SENIOR (310)
2018-09-28
8
2018-09-29
5
2018-09-30
4
1600
JARD (309)
2018-09-28
20
2018-09-29
16
2018-09-30
16
Kaup Juliana
2018-09-28
26
2018-09-29
28
2018-09-30
29
2018-09-28
27
2018-09-29
22
2018-09-30
22
Kiempa Mateusz
2018-09-28
1
2018-09-29
9
2018-09-30
8
200
2018-09-28
18
2018-09-29
2018-09-30
Kleniuk Mariusz
JUSIS (314)
2018-09-28
25
2018-09-29
2018-09-30
Knap Michal
VALANDO 2 (215)
2018-09-28
5
2018-09-29
2018-09-30
Knap Wiktoria
2018-09-28
12
2018-09-29
7
2018-09-30
6
135
Kobiernik Daria
2018-09-28
5
2018-09-29
4
2018-09-30
2
1000
Kokowska Katarzyna
ROSALIE (134)
2018-09-28
21
2018-09-29
19
2018-09-30
23
Korycka Malgorzata
POLA (115)
2018-09-28
13
2018-09-29
9
2018-09-30
9
100
Kowerski Jacek
2018-09-28
24
2018-09-29
24
2018-09-30
24
Krukowska Anna
2018-09-28
29
2018-09-29
24
2018-09-30
17
Krukowski Jerzy
JURTA M (219)
2018-09-28
27
2018-09-29
2018-09-30
Lesch Elmar
2018-09-28
14
2018-09-29
20
2018-09-30
20
2018-09-28
21
2018-09-29
11
2018-09-30
6
200
2018-09-28
17
2018-09-29
7
2018-09-30
5
1100
Letal Lukas
COCO RICO (117)
2018-09-28
8
2018-09-29
6
2018-09-30
13
Leuwer Ben
2018-09-28
1
2018-09-29
1
2018-09-30
1
2000
AVATAR 28 (118)
2018-09-28
3
2018-09-29
3
2018-09-30
3
750
2018-09-28
14
2018-09-29
10
2018-09-30
14
Lindbäck Niklas
CHICUELO (222)
2018-09-28
9
2018-09-29
4
2018-09-30
11
Maciejewska Paulina
JANGCY L (223)
2018-09-28
19
2018-09-29
8
2018-09-30
8
135
Mergler Hannes
SHIGA 2 (318)
2018-09-28
23
2018-09-29
13
2018-09-30
18
2018-09-28
28
2018-09-29
18
2018-09-30
15
Niada Maria Francesca
2018-09-28
24
2018-09-29
21
2018-09-30
21
Norling Katrin
2018-09-28
2
2018-09-29
2
2018-09-30
8
100
2018-09-28
4
2018-09-29
24
2018-09-30
24
Paraszczuk Magdalena
ITAMARA (121)
2018-09-28
27
2018-09-29
2018-09-30
Pawlak Joanna
2018-09-28
24
2018-09-29
12
2018-09-30
7
200
Peltokangas Veera
2018-09-28
26
2018-09-29
14
2018-09-30
19
2018-09-28
16
2018-09-29
11
2018-09-30
19
2018-09-28
30
2018-09-29
23
2018-09-30
23
Powala Robert
2018-09-28
9
2018-09-29
2018-09-30
Przysada Anna
FERDINAND (123)
2018-09-28
33
2018-09-29
30
2018-09-30
26
Schnaufer Josephine
SINGAPURE (226)
2018-09-28
21
2018-09-29
2018-09-30
RONALDO (225)
2018-09-28
2
2018-09-29
2
2018-09-30
10
2018-09-28
4
2018-09-29
26
2018-09-30
18
Siemer Anna
2018-09-28
6
2018-09-29
10
2018-09-30
17
2018-09-28
2
2018-09-29
1
2018-09-30
2
2900
Siltakorpi Sanna
JAGIELLO (228)
2018-09-28
3
2018-09-29
13
2018-09-30
15
2018-09-28
5
2018-09-29
2018-09-30
Sniegucki Ksawery
2018-09-28
12
2018-09-29
16
2018-09-30
7
135
RARASHEK (325)
2018-09-28
13
2018-09-29
2018-09-30
Spisak Pawel
PACO (125)
2018-09-28
1
2018-09-29
1
2018-09-30
1
1300
Spolowicz Artur
BANKIER (230)
2018-09-28
17
2018-09-29
21
2018-09-30
21
POKER (326)
2018-09-28
11
2018-09-29
2018-09-30
Tóth Imre
2018-09-28
22
2018-09-29
14
2018-09-30
13
ANISSA (327)
2018-09-28
15
2018-09-29
8
2018-09-30
10
Wajda Marek
MEQINI (126)
2018-09-28
30
2018-09-29
31
2018-09-30
31
Warszawski Pawel
2018-09-28
8
2018-09-29
15
2018-09-30
5
500
2018-09-28
6
2018-09-29
6
2018-09-30
3
2300
Wieczorek Pauline
CZACZA (127)
2018-09-28
17
2018-09-29
10
2018-09-30
10
Zagala Helena
2018-09-28
20
2018-09-29
17
2018-09-30
5
450
Ziebell Maj-Jonna
HELOIZA (130)
2018-09-28
25
2018-09-29
22
2018-09-30
15
2018-09-28
19
2018-09-29
14
2018-09-30
11
Zubko Patrycja
CYKLON (132)
2018-09-28
22
2018-09-29
20
2018-09-30
25
Zuchniak Agnieszka
ASTERA (133)
2018-09-28
11
2018-09-29
16
2018-09-30
30

Number of Riders: 60

Number of Horses: 212

The sum of prizes: 23 005.00

Competition results developed by: TARANT EVENTS
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H112009-01, TARANT EVENTS)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl