Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Mistrzostawa Śląska w skokach przez przeszkody ZR i ZT
Żywiec/Stajnia Romico, 24-26.08.2018

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
190 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 11:42:23
2018-08-23 11:41:47
Marta Kawa GRAPPA
  • 1x T1/KUCE gr I/TRENING MŚ
  • 1x 1/KUCE gr I/I półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 60 cm) - otwarty
  • 1x 9/KUCE gr I/II półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 65 cm) - otwarty
  • 1x 16/KUCE gr I/FIinał konkurs dwunawrotowy art. 238.1.1 / art 238.2.1 (wys. 70 cm)
189 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 11:42:26
2018-08-23 11:37:48
Martyna Grobelny EL WOLF MICHAEL
  • 1x T1/KUCE gr I/TRENING MŚ
188 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 11:42:28
2018-08-23 11:35:45
Martyna Grobelny FRIDA
  • 1x T1/KUCE gr I/TRENING MŚ
187 ENTRY ACCEPTED 2018-08-22 21:06:25
2018-08-22 21:00:58
Nikola Jakubiec FIGA
  • 2x 1/KUCE gr I/I półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 60 cm) - otwarty
186 ENTRY ACCEPTED 2018-08-22 21:06:28
2018-08-22 21:00:08
Natasza Jakubiec CYPRYS
  • 1x 1/KUCE gr I/I półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 60 cm) - otwarty
  • 2x 3/AMATORZY/I półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)- otwarty
185 ENTRY ACCEPTED 2018-08-22 21:06:29
2018-08-22 20:58:21
Nikola Jakubiec LADY
  • 2x 1/KUCE gr I/I półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 60 cm) - otwarty
184 ENTRY ACCEPTED 2018-08-22 21:06:32
2018-08-22 20:57:14
Natasza Jakubiec GENIUSZ
  • 2x 1/KUCE gr I/I półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 60 cm) - otwarty
183 ENTRY ACCEPTED 2018-08-22 21:06:34
2018-08-22 20:41:35
Katarzyna Siwiec MIKA
  • 1x 3/AMATORZY/I półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)- otwarty
182 ENTRY ACCEPTED 2018-08-22 21:06:36
2018-08-22 20:38:56
Natalia Górny BRAWURA GOLD
  • 1x 1/KUCE gr I/I półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 60 cm) - otwarty
  • 1x 2/KUCE gr II/I półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
181 ENTRY ACCEPTED 2018-08-22 21:06:38
2018-08-22 20:34:07
Hanna Kunecka EPONA
  • 1x 4/L/OPEN/I półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) - otwarty
  • 1x 5/L1/JM/I półfinał JUNIORZY MŁODSI konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 105 cm)
180 ENTRY ACCEPTED 2018-08-21 08:42:15
2018-08-21 08:39:15
Dorota Lenik LA COSTA
  • 1x 4/L/OPEN/I półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) - otwarty
  • 1x 6/P1/J/I półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm) - otwarty
  • 1x 12/L1/OPEN/II półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm) - otwarty
  • 1x 14/P1/J/II półfinał JUNIORZY konkyrs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm) - otwarty
  • 1x 20/P/JM/FIinał JUNIORZY MŁODSI konkyrs dwunawrotowy P wg regulaminu OOM (wys. 110 cm)
179 ENTRY ACCEPTED 2018-08-21 08:41:54
2018-08-21 08:27:04
Nina Sokalska WIRUS
  • 1x 1/KUCE gr I/I półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 60 cm) - otwarty
  • 1x 9/KUCE gr I/II półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 65 cm) - otwarty
  • 1x 16/KUCE gr I/FIinał konkurs dwunawrotowy art. 238.1.1 / art 238.2.1 (wys. 70 cm)
178 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:47:37
2018-08-20 13:45:48
Emilia Frankowska PLEJADA
  • 1x 6/P1/J/I półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm) - otwarty
  • 1x 14/P1/J/II półfinał JUNIORZY konkyrs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm) - otwarty
  • 1x 21/N-N1/J/FIinał JUNIORZY konkyrs dwunawrotowy art. 238.1.1, art. 238.2.1 (wys. 120/125 cm)
177 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:47:54
2018-08-20 13:43:58
Nina Sokalska STOUGJESHOEVE BENITA
  • 1x 1/KUCE gr I/I półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 60 cm) - otwarty
  • 1x 9/KUCE gr I/II półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 65 cm) - otwarty
  • 1x 16/KUCE gr I/FIinał konkurs dwunawrotowy art. 238.1.1 / art 238.2.1 (wys. 70 cm)
176 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:48:12
2018-08-20 13:40:56
Kevin Nagórka TIORE
  • 1x 7/N/S/I półfinał SENIORZY konkurs szybkości art. 239 (wys. 120 cm) - otwarty
  • 1x 15/N1/S/II półfinał SENIORZY konkyrs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm) - otwarty
  • 1x 22/C-C1/S/FIinał SENIORZY konkyrs dwunawrotowy art. 238.1.1, art. 238.2.1 (wys. 130/135 cm)
175 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:48:27
2018-08-20 13:39:16
Maja Kliś FLAWIA GOLD
  • 1x 1/KUCE gr I/I półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 60 cm) - otwarty
  • 1x 9/KUCE gr I/II półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 65 cm) - otwarty
  • 1x 16/KUCE gr I/FIinał konkurs dwunawrotowy art. 238.1.1 / art 238.2.1 (wys. 70 cm)
174 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 07:52:26
2018-08-18 22:40:47
Roman Machnik HUSARIA
  • 1x 3/AMATORZY/I półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)- otwarty
173 ENTRY ACCEPTED 2018-08-19 12:19:56
2018-08-18 16:30:28
Emilia Zajdel ŁAWA
  • 2x 3/AMATORZY/I półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)- otwarty
172 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 07:51:39
2018-08-18 13:14:07
Kinga Śliż CICHY
  • 1x 4/L/OPEN/I półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) - otwarty
171 ENTRY ACCEPTED 2018-08-18 14:06:31
2018-08-18 10:56:13
Jakub Lubszczyk DUCHIN
  • 1x 4/L/OPEN/I półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) - otwarty
  • 1x 12/L1/OPEN/II półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm) - otwarty
  • 1x 19/P/OPEN/FIinał OPEN konkyrs dwunawrotowy P art. 238.1.1 / art 238.2.1 (wys. 110 cm)
170 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 21:37:52
2018-08-16 23:57:40
Tomasz Klein DOT Q
  • 1x 6/P1/J/I półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm) - otwarty
169 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 21:38:14
2018-08-16 23:57:02
Tomasz Klein CORDALMA-W
  • 1x 6/P1/J/I półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm) - otwarty
  • 1x 7/N/S/I półfinał SENIORZY konkurs szybkości art. 239 (wys. 120 cm) - otwarty
168 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 21:38:42
2018-08-16 23:56:21
Tomasz Klein STARCORNET
  • 1x 8/C/130/Konkurs zwykły ZR art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
166 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 12:01:30
2018-08-16 10:39:49
Klaudia Danecka FABIANO 82
  • 1x 6/P1/J/I półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm) - otwarty
  • 1x 14/P1/J/II półfinał JUNIORZY konkyrs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm) - otwarty
  • 1x 21/N-N1/J/FIinał JUNIORZY konkyrs dwunawrotowy art. 238.1.1, art. 238.2.1 (wys. 120/125 cm)
165 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 12:01:09
2018-08-16 10:26:05
Klaudia Danecka CELEBRITY
  • 1x 6/P1/J/I półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm) - otwarty
  • 1x 14/P1/J/II półfinał JUNIORZY konkyrs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm) - otwarty
  • 1x 21/N-N1/J/FIinał JUNIORZY konkyrs dwunawrotowy art. 238.1.1, art. 238.2.1 (wys. 120/125 cm)
162 ENTRY ACCEPTED 2018-08-15 20:47:40
2018-08-15 20:31:48
Michaela Karpisz BRIANCE
  • 1x 4/L/OPEN/I półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) - otwarty
161 ENTRY ACCEPTED 2018-08-15 20:47:16
2018-08-15 20:30:52
Anna Kruczek NAITIRY
  • 1x 5/L1/JM/I półfinał JUNIORZY MŁODSI konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 105 cm)
  • 1x 13/L1/JM/II półfinał JUNIORZY MŁODSI z oceną stylu jeźdźca (wys. 105 cm)
  • 1x 20/P/JM/FIinał JUNIORZY MŁODSI konkyrs dwunawrotowy P wg regulaminu OOM (wys. 110 cm)
160 ENTRY ACCEPTED 2018-08-22 21:08:31
2018-08-15 20:12:06
Matylda Kwarciak PUMAR
  • 2x 9/KUCE gr I/II półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 65 cm) - otwarty
  • 2x 16/KUCE gr I/FIinał konkurs dwunawrotowy art. 238.1.1 / art 238.2.1 (wys. 70 cm)
159 ENTRY ACCEPTED 2018-08-22 21:08:50
2018-08-15 20:00:30
Marek Drzyźdżyk FLAVIO
  • 1x 9/KUCE gr I/II półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 65 cm) - otwarty
  • 2x 10/KUCE gr II/II półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 85 cm) - otwarty
  • 1x 16/KUCE gr I/FIinał konkurs dwunawrotowy art. 238.1.1 / art 238.2.1 (wys. 70 cm)
  • 1x 17/KUCE gr II/FIinał konkurs dwunawrotowy art. 238.1.1 / art 238.2.1 (wys. 85/90 cm)
158 ENTRY ACCEPTED 2018-08-14 16:13:52
2018-08-14 14:40:15
Agnieszka Waliczek PEGASUS SON
  • 2x 10/KUCE gr II/II półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 85 cm) - otwarty
  • 1x 11/LL/AMATORZY/II półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm) - otwarty
157 ENTRY ACCEPTED 2018-08-14 16:14:13
2018-08-14 14:39:20
Łukasz Perak DEKRET
  • 2x 9/KUCE gr I/II półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 65 cm) - otwarty
  • 1x 10/KUCE gr II/II półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 85 cm) - otwarty
156 ENTRY ACCEPTED 2018-08-19 12:18:34
2018-08-14 13:48:18
Dalia Syrokosz JULISSI
  • 1x 3/AMATORZY/I półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)- otwarty
  • 1x 4/L/OPEN/I półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) - otwarty
  • 2x 11/LL/AMATORZY/II półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm) - otwarty
  • 1x 18/AMATORZY/FIinał konkyrs dwunawrotowy LL/L art. 238.1.1 / art 238.2.1 (wys. 90/100 cm)
155 ENTRY ACCEPTED 2018-08-15 08:28:38
2018-08-14 13:17:33
Oliwia Lampart LUCY
  • 1x 5/L1/JM/I półfinał JUNIORZY MŁODSI konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 105 cm)
  • 1x 13/L1/JM/II półfinał JUNIORZY MŁODSI z oceną stylu jeźdźca (wys. 105 cm)
  • 1x 20/P/JM/FIinał JUNIORZY MŁODSI konkyrs dwunawrotowy P wg regulaminu OOM (wys. 110 cm)
154 ENTRY ACCEPTED 2018-08-14 16:16:59
2018-08-14 12:03:20
Agrypina Walaszek HOLANDIA
  • 1x 4/L/OPEN/I półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) - otwarty
  • 1x 12/L1/OPEN/II półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm) - otwarty
  • 1x 19/P/OPEN/FIinał OPEN konkyrs dwunawrotowy P art. 238.1.1 / art 238.2.1 (wys. 110 cm)
153 ENTRY ACCEPTED 2018-08-14 16:16:42
2018-08-14 12:01:41
Agrypina Walaszek POLONIA
  • 1x 4/L/OPEN/I półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) - otwarty
  • 1x 12/L1/OPEN/II półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm) - otwarty
  • 1x 19/P/OPEN/FIinał OPEN konkyrs dwunawrotowy P art. 238.1.1 / art 238.2.1 (wys. 110 cm)
152 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 16:58:54
2018-08-13 15:50:40
Julia Śnieżek QUADRIFOGLIO 4
  • 2x 4/L/OPEN/I półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) - otwarty
  • 2x 11/LL/AMATORZY/II półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm) - otwarty
  • 2x 18/AMATORZY/FIinał konkyrs dwunawrotowy LL/L art. 238.1.1 / art 238.2.1 (wys. 90/100 cm)
151 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 15:36:04
2018-08-13 15:34:35
Julia Śnieżek H-NAHAR ZK
  • 2x 3/AMATORZY/I półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)- otwarty
150 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 15:37:17
2018-08-13 15:32:18
Patrycja Konieczny LORDON
  • 1x 4/L/OPEN/I półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) - otwarty
  • 1x 6/P1/J/I półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm) - otwarty
149 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 15:36:59
2018-08-13 15:31:35
Patrycja Konieczny GRYS
  • 2x 4/L/OPEN/I półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) - otwarty
148 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 15:19:49
2018-08-13 14:41:11
Sylwia Synowiec WIKI
  • 1x 4/L/OPEN/I półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) - otwarty
  • 1x 12/L1/OPEN/II półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm) - otwarty
  • 1x 19/P/OPEN/FIinał OPEN konkyrs dwunawrotowy P art. 238.1.1 / art 238.2.1 (wys. 110 cm)
147 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 16:59:33
2018-08-13 14:40:26
Maja Dreger K - NICO
  • 1x 3/AMATORZY/I półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)- otwarty
  • 1x 11/LL/AMATORZY/II półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm) - otwarty
  • 1x 18/AMATORZY/FIinał konkyrs dwunawrotowy LL/L art. 238.1.1 / art 238.2.1 (wys. 90/100 cm)
146 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 13:17:53
2018-08-13 13:08:08
Julia Ganiek MELADY
  • 1x 10/KUCE gr II/II półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 85 cm) - otwarty
  • 2x 11/LL/AMATORZY/II półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm) - otwarty
145 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 13:16:56
2018-08-13 12:49:44
Laura Kostek COLETTA
  • 1x 4/L/OPEN/I półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) - otwarty
  • 1x 6/P1/J/I półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm) - otwarty
144 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 13:17:13
2018-08-13 12:37:06
Laura Kostek C'EST PETITE ANNI
  • 1x 6/P1/J/I półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm) - otwarty
  • 1x 7/N/S/I półfinał SENIORZY konkurs szybkości art. 239 (wys. 120 cm) - otwarty
143 ENTRY ACCEPTED 2018-08-15 08:28:19
2018-08-12 21:31:10
Alicja Sypek PALLAS
  • 2x 3/AMATORZY/I półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)- otwarty
  • 1x 11/LL/AMATORZY/II półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm) - otwarty
  • 1x 18/AMATORZY/FIinał konkyrs dwunawrotowy LL/L art. 238.1.1 / art 238.2.1 (wys. 90/100 cm)
141 ENTRY ACCEPTED 2018-08-11 12:25:03
2018-08-10 21:09:08
Zuzanna Janczak POLO
  • 1x 4/L/OPEN/I półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) - otwarty
  • 1x 12/L1/OPEN/II półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm) - otwarty
  • 1x 19/P/OPEN/FIinał OPEN konkyrs dwunawrotowy P art. 238.1.1 / art 238.2.1 (wys. 110 cm)
140 ENTRY ACCEPTED 2018-08-11 12:24:03
2018-08-10 21:05:47
Iwona Dunat SELEKCJA
  • 1x 7/N/S/I półfinał SENIORZY konkurs szybkości art. 239 (wys. 120 cm) - otwarty
  • 1x 15/N1/S/II półfinał SENIORZY konkyrs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm) - otwarty
  • 1x 21/N-N1/J/FIinał JUNIORZY konkyrs dwunawrotowy art. 238.1.1, art. 238.2.1 (wys. 120/125 cm)
139 ENTRY ACCEPTED 2018-08-18 09:16:40
2018-08-10 13:20:34
Karolina Leda DOMARE G
  • 2x 4/L/OPEN/I półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) - otwarty
  • 1x 5/L1/JM/I półfinał JUNIORZY MŁODSI konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 105 cm)
138 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 14:32:41
2018-08-10 09:51:01
Martyna Frąckowiak TOP JUS D'EUSKADI
  • 1x 4/L/OPEN/I półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) - otwarty
  • 1x 6/P1/J/I półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm) - otwarty
137 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 14:32:16
2018-08-10 09:50:25
Martyna Frąckowiak FLINTSTONE 3
  • 1x 4/L/OPEN/I półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) - otwarty
  • 1x 6/P1/J/I półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm) - otwarty
136 ENTRY ACCEPTED 2018-08-09 15:14:59
2018-08-09 14:49:37
Hanna Gocyk KLARA
  • 2x 1/KUCE gr I/I półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 60 cm) - otwarty
  • 2x 9/KUCE gr I/II półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 65 cm) - otwarty
  • 1x 16/KUCE gr I/FIinał konkurs dwunawrotowy art. 238.1.1 / art 238.2.1 (wys. 70 cm)
135 ENTRY ACCEPTED 2018-08-09 14:20:03
2018-08-09 12:07:53
Wiktoria Adamska URGENT GOLD
  • 1x 1/KUCE gr I/I półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 60 cm) - otwarty
  • 1x 3/AMATORZY/I półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)- otwarty
  • 1x 9/KUCE gr I/II półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 65 cm) - otwarty
  • 1x 10/KUCE gr II/II półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 85 cm) - otwarty
  • 1x 17/KUCE gr II/FIinał konkurs dwunawrotowy art. 238.1.1 / art 238.2.1 (wys. 85/90 cm)
134 ENTRY ACCEPTED 2018-08-09 11:37:28
2018-08-09 08:35:04
Lena Gruca LEAP STAR
  • 2x 3/AMATORZY/I półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)- otwarty
  • 2x 11/LL/AMATORZY/II półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm) - otwarty
  • 1x 18/AMATORZY/FIinał konkyrs dwunawrotowy LL/L art. 238.1.1 / art 238.2.1 (wys. 90/100 cm)
133 ENTRY ACCEPTED 2018-08-09 08:30:34
2018-08-08 21:34:18
Maria Kanior-Schott BILLY
  • 1x 3/AMATORZY/I półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)- otwarty
  • 1x 11/LL/AMATORZY/II półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm) - otwarty
  • 1x 18/AMATORZY/FIinał konkyrs dwunawrotowy LL/L art. 238.1.1 / art 238.2.1 (wys. 90/100 cm)
132 ENTRY ACCEPTED 2018-08-09 08:30:56
2018-08-08 21:04:35
Zofia Standura KORSYKA
  • 1x 3/AMATORZY/I półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)- otwarty
  • 1x 11/LL/AMATORZY/II półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm) - otwarty
  • 1x 18/AMATORZY/FIinał konkyrs dwunawrotowy LL/L art. 238.1.1 / art 238.2.1 (wys. 90/100 cm)
131 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 08:55:10
2018-08-08 16:47:44
Julia Gawałek SHELBY EVRARD Z
  • 1x 6/P1/J/I półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm) - otwarty
129 ENTRY ACCEPTED 2018-08-08 17:57:32
2018-08-08 13:19:01
Nikola Nikiel KARINA
  • 2x 3/AMATORZY/I półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)- otwarty
128 ENTRY ACCEPTED 2018-08-08 20:49:36
2018-08-08 13:15:55
Kamila Humeniuk PANDA
  • 1x 2/KUCE gr II/I półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 3/AMATORZY/I półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)- otwarty
127 ENTRY ACCEPTED 2018-08-09 08:31:17
2018-08-08 13:06:20
Julia Małolepszy HAVANA
  • 1x 3/AMATORZY/I półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)- otwarty
  • 1x 11/LL/AMATORZY/II półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm) - otwarty
  • 1x 18/AMATORZY/FIinał konkyrs dwunawrotowy LL/L art. 238.1.1 / art 238.2.1 (wys. 90/100 cm)
126 ENTRY ACCEPTED 2018-08-08 20:49:11
2018-08-08 12:55:18
Ewa Łukasik BURHAK
  • 2x 3/AMATORZY/I półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)- otwarty
  • 2x 11/LL/AMATORZY/II półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm) - otwarty
  • 2x 18/AMATORZY/FIinał konkyrs dwunawrotowy LL/L art. 238.1.1 / art 238.2.1 (wys. 90/100 cm)
125 ENTRY ACCEPTED 2018-08-08 20:48:47
2018-08-08 12:54:10
Ewa Łukasik ESTABAN
  • 2x 3/AMATORZY/I półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)- otwarty
  • 2x 11/LL/AMATORZY/II półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm) - otwarty
  • 2x 18/AMATORZY/FIinał konkyrs dwunawrotowy LL/L art. 238.1.1 / art 238.2.1 (wys. 90/100 cm)
124 ENTRY ACCEPTED 2018-08-22 20:45:45
2018-08-08 12:53:17
Agata Słupianek IGA
  • 2x 3/AMATORZY/I półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)- otwarty
  • 2x 11/LL/AMATORZY/II półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm) - otwarty
  • 2x 18/AMATORZY/FIinał konkyrs dwunawrotowy LL/L art. 238.1.1 / art 238.2.1 (wys. 90/100 cm)
123 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 08:51:39
2018-08-08 12:51:14
Anna Sikora BEKAS
  • 2x 3/AMATORZY/I półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)- otwarty
  • 2x 11/LL/AMATORZY/II półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm) - otwarty
  • 2x 18/AMATORZY/FIinał konkyrs dwunawrotowy LL/L art. 238.1.1 / art 238.2.1 (wys. 90/100 cm)
122 ENTRY ACCEPTED 2018-08-22 20:48:12
2018-08-08 12:51:08
Agata Słupianek NOSFERATU
  • 2x 3/AMATORZY/I półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)- otwarty
  • 2x 11/LL/AMATORZY/II półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm) - otwarty
  • 2x 18/AMATORZY/FIinał konkyrs dwunawrotowy LL/L art. 238.1.1 / art 238.2.1 (wys. 90/100 cm)
120 ENTRY ACCEPTED 2018-08-09 08:33:16
2018-08-08 12:39:20
Joanna Lisewska LILLY
  • 2x 3/AMATORZY/I półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)- otwarty
  • 2x 11/LL/AMATORZY/II półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm) - otwarty
  • 2x 18/AMATORZY/FIinał konkyrs dwunawrotowy LL/L art. 238.1.1 / art 238.2.1 (wys. 90/100 cm)
119 ENTRY ACCEPTED 2018-08-08 17:49:49
2018-08-08 12:36:55
Julia Kramarz DRIADA ZK
  • 1x 5/L1/JM/I półfinał JUNIORZY MŁODSI konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 105 cm)
118 ENTRY ACCEPTED 2018-08-09 08:33:37
2018-08-08 11:10:39
Anna Pęciak LEDANAJA II "W"
  • 1x 7/N/S/I półfinał SENIORZY konkurs szybkości art. 239 (wys. 120 cm) - otwarty
  • 1x 15/N1/S/II półfinał SENIORZY konkyrs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm) - otwarty
  • 1x 22/C-C1/S/FIinał SENIORZY konkyrs dwunawrotowy art. 238.1.1, art. 238.2.1 (wys. 130/135 cm)
117 ENTRY ACCEPTED 2018-08-09 08:33:58
2018-08-08 09:34:50
Anna Pilarska PLANETA
  • 1x 4/L/OPEN/I półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) - otwarty
  • 1x 12/L1/OPEN/II półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm) - otwarty
  • 1x 19/P/OPEN/FIinał OPEN konkyrs dwunawrotowy P art. 238.1.1 / art 238.2.1 (wys. 110 cm)
115 ENTRY ACCEPTED 2018-08-11 12:26:04
2018-08-07 20:57:36
Maja Słowikowska SZTALUGA
  • 1x 4/L/OPEN/I półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) - otwarty
  • 1x 6/P1/J/I półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm) - otwarty
  • 1x 12/L1/OPEN/II półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm) - otwarty
  • 1x 14/P1/J/II półfinał JUNIORZY konkyrs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm) - otwarty
  • 1x 19/P/OPEN/FIinał OPEN konkyrs dwunawrotowy P art. 238.1.1 / art 238.2.1 (wys. 110 cm)
114 ENTRY ACCEPTED 2018-08-09 08:34:23
2018-08-07 20:47:20
Eliza Masny CHEROKEE
  • 1x 4/L/OPEN/I półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) - otwarty
  • 1x 12/L1/OPEN/II półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm) - otwarty
  • 1x 19/P/OPEN/FIinał OPEN konkyrs dwunawrotowy P art. 238.1.1 / art 238.2.1 (wys. 110 cm)
113 ENTRY ACCEPTED 2018-08-07 16:40:33
2018-08-07 15:50:09
Aleksandra Oleksy OCCTOPUS
  • 2x 9/KUCE gr I/II półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 65 cm) - otwarty
  • 2x 16/KUCE gr I/FIinał konkurs dwunawrotowy art. 238.1.1 / art 238.2.1 (wys. 70 cm)
112 ENTRY ACCEPTED 2018-08-07 16:40:17
2018-08-07 15:49:11
Oliwia Jakubowska ENRICO PONY SPORT
  • 2x 2/KUCE gr II/I półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
  • 2x 10/KUCE gr II/II półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 85 cm) - otwarty
  • 2x 17/KUCE gr II/FIinał konkurs dwunawrotowy art. 238.1.1 / art 238.2.1 (wys. 85/90 cm)
111 ENTRY ACCEPTED 2018-08-07 16:38:11
2018-08-07 15:47:55
Kamila Czyż KASTOR VAN DE NOORDHEUVEL
  • 2x 3/AMATORZY/I półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)- otwarty
  • 2x 11/LL/AMATORZY/II półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm) - otwarty
  • 2x 18/AMATORZY/FIinał konkyrs dwunawrotowy LL/L art. 238.1.1 / art 238.2.1 (wys. 90/100 cm)
110 ENTRY ACCEPTED 2018-08-07 16:37:51
2018-08-07 15:46:53
Jagoda Kuszka SAMIRO "KA"
  • 2x 3/AMATORZY/I półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)- otwarty
  • 2x 11/LL/AMATORZY/II półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm) - otwarty
  • 2x 18/AMATORZY/FIinał konkyrs dwunawrotowy LL/L art. 238.1.1 / art 238.2.1 (wys. 90/100 cm)
109 ENTRY ACCEPTED 2018-08-07 16:40:51
2018-08-07 13:39:16
Joanna Hibner BEST
  • 1x 3/AMATORZY/I półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)- otwarty
  • 2x 4/L/OPEN/I półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) - otwarty
108 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 18:28:05
2018-08-06 17:42:08
Anna Lazar WACZAFA
  • 1x 4/L/OPEN/I półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) - otwarty
  • 1x 12/L1/OPEN/II półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm) - otwarty
  • 1x 19/P/OPEN/FIinał OPEN konkyrs dwunawrotowy P art. 238.1.1 / art 238.2.1 (wys. 110 cm)
106 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 18:26:51
2018-08-06 16:52:27
Katarzyna Gola CONIKA Z
  • 1x 6/P1/J/I półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm) - otwarty
105 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 18:26:33
2018-08-06 16:23:26
Dominika Kunicka SZANOWNA DAMA
  • 1x 3/AMATORZY/I półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)- otwarty
  • 1x 11/LL/AMATORZY/II półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm) - otwarty
  • 1x 18/AMATORZY/FIinał konkyrs dwunawrotowy LL/L art. 238.1.1 / art 238.2.1 (wys. 90/100 cm)
104 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 18:26:09
2018-08-06 16:21:48
Katarzyna Cieślińska SABRA
  • 1x 3/AMATORZY/I półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)- otwarty
  • 1x 11/LL/AMATORZY/II półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm) - otwarty
  • 1x 18/AMATORZY/FIinał konkyrs dwunawrotowy LL/L art. 238.1.1 / art 238.2.1 (wys. 90/100 cm)
103 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 18:25:46
2018-08-06 16:19:43
Sylwia Piwoń ELIPSA
  • 1x 3/AMATORZY/I półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)- otwarty
  • 1x 11/LL/AMATORZY/II półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm) - otwarty
  • 1x 18/AMATORZY/FIinał konkyrs dwunawrotowy LL/L art. 238.1.1 / art 238.2.1 (wys. 90/100 cm)
101 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 18:24:50
2018-08-06 16:17:57
Wiktoria Pinkawa QUASI UNA FANTASIA
  • 1x 3/AMATORZY/I półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)- otwarty
  • 1x 11/LL/AMATORZY/II półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm) - otwarty
  • 1x 18/AMATORZY/FIinał konkyrs dwunawrotowy LL/L art. 238.1.1 / art 238.2.1 (wys. 90/100 cm)
100 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 13:21:53
2018-08-06 12:16:25
Nikola Wolny MILAN
  • 2x 3/AMATORZY/I półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)- otwarty
  • 1x 4/L/OPEN/I półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) - otwarty
  • 1x 11/LL/AMATORZY/II półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm) - otwarty
  • 1x 12/L1/OPEN/II półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm) - otwarty
  • 1x 18/AMATORZY/FIinał konkyrs dwunawrotowy LL/L art. 238.1.1 / art 238.2.1 (wys. 90/100 cm)
99 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 13:21:38
2018-08-06 12:12:06
Nikola Wolny MALIBU
  • 1x 4/L/OPEN/I półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) - otwarty
  • 1x 6/P1/J/I półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm) - otwarty
  • 1x 12/L1/OPEN/II półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm) - otwarty
  • 1x 14/P1/J/II półfinał JUNIORZY konkyrs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm) - otwarty
  • 1x 19/P/OPEN/FIinał OPEN konkyrs dwunawrotowy P art. 238.1.1 / art 238.2.1 (wys. 110 cm)
98 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 11:20:56
2018-08-06 09:25:31
Karolina Kułaga NIRWANA
  • 1x 4/L/OPEN/I półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) - otwarty
95 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 08:15:27
2018-08-05 23:21:25
Kaja Gwoździewicz CYRUS
  • 1x 13/L1/JM/II półfinał JUNIORZY MŁODSI z oceną stylu jeźdźca (wys. 105 cm)
  • 1x 14/P1/J/II półfinał JUNIORZY konkyrs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm) - otwarty
  • 1x 21/N-N1/J/FIinał JUNIORZY konkyrs dwunawrotowy art. 238.1.1, art. 238.2.1 (wys. 120/125 cm)
93 ENTRY ACCEPTED 2018-08-05 14:16:56
2018-08-05 14:06:44
Maria Dzida DUŃCZYK
  • 1x 5/L1/JM/I półfinał JUNIORZY MŁODSI konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 105 cm)
  • 1x 13/L1/JM/II półfinał JUNIORZY MŁODSI z oceną stylu jeźdźca (wys. 105 cm)
  • 1x 20/P/JM/FIinał JUNIORZY MŁODSI konkyrs dwunawrotowy P wg regulaminu OOM (wys. 110 cm)
92 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 08:15:05
2018-08-05 11:33:39
Oliwia Stolarska WHISKY
  • 2x 2/KUCE gr II/I półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
  • 2x 10/KUCE gr II/II półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 85 cm) - otwarty
91 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 08:14:44
2018-08-05 11:32:41
Oliwia Stolarska VISTA PONYSPORT
  • 2x 2/KUCE gr II/I półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
  • 2x 10/KUCE gr II/II półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 85 cm) - otwarty
  • 1x 18/AMATORZY/FIinał konkyrs dwunawrotowy LL/L art. 238.1.1 / art 238.2.1 (wys. 90/100 cm)
90 ENTRY ACCEPTED 2018-08-05 10:59:40
2018-08-05 10:46:48
Vanessa Martinez LIDER
  • 1x 4/L/OPEN/I półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) - otwarty
  • 1x 12/L1/OPEN/II półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm) - otwarty
  • 1x 19/P/OPEN/FIinał OPEN konkyrs dwunawrotowy P art. 238.1.1 / art 238.2.1 (wys. 110 cm)
89 ENTRY ACCEPTED 2018-08-05 10:41:20
2018-08-05 10:37:30
Adrianna Krzanowska REPLAY R
  • 1x 7/N/S/I półfinał SENIORZY konkurs szybkości art. 239 (wys. 120 cm) - otwarty
  • 1x 15/N1/S/II półfinał SENIORZY konkyrs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm) - otwarty
  • 1x 22/C-C1/S/FIinał SENIORZY konkyrs dwunawrotowy art. 238.1.1, art. 238.2.1 (wys. 130/135 cm)
88 ENTRY ACCEPTED 2018-08-05 10:41:02
2018-08-05 10:35:59
Adrianna Krzanowska ZANTINO V
  • 1x 6/P1/J/I półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm) - otwarty
  • 1x 14/P1/J/II półfinał JUNIORZY konkyrs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm) - otwarty
  • 1x 21/N-N1/J/FIinał JUNIORZY konkyrs dwunawrotowy art. 238.1.1, art. 238.2.1 (wys. 120/125 cm)
86 ENTRY ACCEPTED 2018-08-05 10:40:02
2018-08-05 10:33:39
Kaja Pietraszko OLIMPIA
  • 1x 2/KUCE gr II/I półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 10/KUCE gr II/II półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 85 cm) - otwarty
  • 1x 17/KUCE gr II/FIinał konkurs dwunawrotowy art. 238.1.1 / art 238.2.1 (wys. 85/90 cm)
84 ENTRY ACCEPTED 2018-08-07 17:00:18
2018-08-05 10:32:08
Aleksandra Kawa INDI
  • 1x 4/L/OPEN/I półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) - otwarty
  • 1x 12/L1/OPEN/II półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm) - otwarty
  • 1x 19/P/OPEN/FIinał OPEN konkyrs dwunawrotowy P art. 238.1.1 / art 238.2.1 (wys. 110 cm)
83 ENTRY ACCEPTED 2018-08-05 10:41:50
2018-08-05 10:31:14
Weronika Kachel MALAQUANDO
  • 1x 3/AMATORZY/I półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)- otwarty
  • 1x 11/LL/AMATORZY/II półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm) - otwarty
  • 1x 18/AMATORZY/FIinał konkyrs dwunawrotowy LL/L art. 238.1.1 / art 238.2.1 (wys. 90/100 cm)
82 ENTRY ACCEPTED 2018-08-05 10:39:33
2018-08-05 10:30:05
Julia Fejdych SEUL M
  • 1x 4/L/OPEN/I półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) - otwarty
  • 1x 6/P1/J/I półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm) - otwarty
  • 1x 12/L1/OPEN/II półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm) - otwarty
  • 1x 14/P1/J/II półfinał JUNIORZY konkyrs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm) - otwarty
  • 1x 19/P/OPEN/FIinał OPEN konkyrs dwunawrotowy P art. 238.1.1 / art 238.2.1 (wys. 110 cm)
81 ENTRY ACCEPTED 2018-08-05 10:39:11
2018-08-05 10:28:15
Alina Czosnowicz TAMIRA
  • 1x 6/P1/J/I półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm) - otwarty
  • 1x 7/N/S/I półfinał SENIORZY konkurs szybkości art. 239 (wys. 120 cm) - otwarty
  • 1x 14/P1/J/II półfinał JUNIORZY konkyrs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm) - otwarty
  • 1x 15/N1/S/II półfinał SENIORZY konkyrs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm) - otwarty
  • 1x 21/N-N1/J/FIinał JUNIORZY konkyrs dwunawrotowy art. 238.1.1, art. 238.2.1 (wys. 120/125 cm)
76 ENTRY ACCEPTED 2018-08-04 15:42:40
2018-08-03 19:57:47
Sonia Janus SCIARA HS
  • 1x 5/L1/JM/I półfinał JUNIORZY MŁODSI konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 105 cm)
  • 1x 6/P1/J/I półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm) - otwarty
  • 1x 13/L1/JM/II półfinał JUNIORZY MŁODSI z oceną stylu jeźdźca (wys. 105 cm)
  • 1x 14/P1/J/II półfinał JUNIORZY konkyrs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm) - otwarty
  • 1x 20/P/JM/FIinał JUNIORZY MŁODSI konkyrs dwunawrotowy P wg regulaminu OOM (wys. 110 cm)
  • 1x 21/N-N1/J/FIinał JUNIORZY konkyrs dwunawrotowy art. 238.1.1, art. 238.2.1 (wys. 120/125 cm)
75 ENTRY ACCEPTED 2018-08-04 15:41:54
2018-08-03 19:55:03
Sonia Janus BINGO
  • 1x 5/L1/JM/I półfinał JUNIORZY MŁODSI konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 105 cm)
  • 1x 6/P1/J/I półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm) - otwarty
  • 1x 13/L1/JM/II półfinał JUNIORZY MŁODSI z oceną stylu jeźdźca (wys. 105 cm)
  • 1x 14/P1/J/II półfinał JUNIORZY konkyrs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm) - otwarty
  • 1x 20/P/JM/FIinał JUNIORZY MŁODSI konkyrs dwunawrotowy P wg regulaminu OOM (wys. 110 cm)
  • 1x 21/N-N1/J/FIinał JUNIORZY konkyrs dwunawrotowy art. 238.1.1, art. 238.2.1 (wys. 120/125 cm)
74 ENTRY ACCEPTED 2018-08-04 15:40:55
2018-08-03 13:20:07
Angelika Michalik CICHA TOŃ 1
  • 2x 3/AMATORZY/I półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)- otwarty
  • 2x 11/LL/AMATORZY/II półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm) - otwarty
  • 2x 18/AMATORZY/FIinał konkyrs dwunawrotowy LL/L art. 238.1.1 / art 238.2.1 (wys. 90/100 cm)
73 ENTRY ACCEPTED 2018-08-04 15:40:13
2018-08-03 13:19:12
Angelika Michalik CALIDA R
  • 2x 3/AMATORZY/I półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)- otwarty
  • 2x 11/LL/AMATORZY/II półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm) - otwarty
  • 2x 18/AMATORZY/FIinał konkyrs dwunawrotowy LL/L art. 238.1.1 / art 238.2.1 (wys. 90/100 cm)
72 ENTRY ACCEPTED 2018-08-04 15:39:53
2018-08-03 11:59:12
Dawid Janota CARINJO II
  • 1x 6/P1/J/I półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm) - otwarty
  • 1x 14/P1/J/II półfinał JUNIORZY konkyrs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm) - otwarty
  • 1x 21/N-N1/J/FIinał JUNIORZY konkyrs dwunawrotowy art. 238.1.1, art. 238.2.1 (wys. 120/125 cm)
71 ENTRY ACCEPTED 2018-08-04 15:39:26
2018-08-03 11:53:40
Natalia Janota CISCO 241
  • 1x 7/N/S/I półfinał SENIORZY konkurs szybkości art. 239 (wys. 120 cm) - otwarty
  • 1x 15/N1/S/II półfinał SENIORZY konkyrs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm) - otwarty
  • 1x 22/C-C1/S/FIinał SENIORZY konkyrs dwunawrotowy art. 238.1.1, art. 238.2.1 (wys. 130/135 cm)
70 ENTRY ACCEPTED 2018-08-04 15:39:01
2018-08-03 11:49:42
Dawid Janota QUINDA- QUANDO
  • 1x 7/N/S/I półfinał SENIORZY konkurs szybkości art. 239 (wys. 120 cm) - otwarty
  • 1x 15/N1/S/II półfinał SENIORZY konkyrs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm) - otwarty
  • 1x 22/C-C1/S/FIinał SENIORZY konkyrs dwunawrotowy art. 238.1.1, art. 238.2.1 (wys. 130/135 cm)
69 ENTRY ACCEPTED 2018-08-04 15:38:03
2018-08-03 11:49:03
Dawid Janota BUSHIDO
  • 1x 6/P1/J/I półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm) - otwarty
  • 1x 14/P1/J/II półfinał JUNIORZY konkyrs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm) - otwarty
  • 1x 21/N-N1/J/FIinał JUNIORZY konkyrs dwunawrotowy art. 238.1.1, art. 238.2.1 (wys. 120/125 cm)
68 ENTRY ACCEPTED 2018-08-04 15:37:08
2018-08-03 11:13:09
Aleksandra Ryt SAMIRO
  • 1x 7/N/S/I półfinał SENIORZY konkurs szybkości art. 239 (wys. 120 cm) - otwarty
  • 1x 15/N1/S/II półfinał SENIORZY konkyrs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm) - otwarty
67 ENTRY ACCEPTED 2018-08-04 15:36:42
2018-08-03 11:12:10
Aleksandra Ryt PALOMA
  • 1x 7/N/S/I półfinał SENIORZY konkurs szybkości art. 239 (wys. 120 cm) - otwarty
  • 1x 15/N1/S/II półfinał SENIORZY konkyrs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm) - otwarty
  • 1x 22/C-C1/S/FIinał SENIORZY konkyrs dwunawrotowy art. 238.1.1, art. 238.2.1 (wys. 130/135 cm)
66 ENTRY ACCEPTED 2018-08-04 15:32:57
2018-08-03 11:10:34
Roksana Musiolik MISSHOE VAN DE LANDHORST
  • 1x 2/KUCE gr II/I półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 10/KUCE gr II/II półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 85 cm) - otwarty
  • 1x 17/KUCE gr II/FIinał konkurs dwunawrotowy art. 238.1.1 / art 238.2.1 (wys. 85/90 cm)
65 ENTRY ACCEPTED 2018-08-04 15:32:23
2018-08-03 11:01:39
Iwona Ficek DON HETMAN
  • 1x 3/AMATORZY/I półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)- otwarty
  • 1x 11/LL/AMATORZY/II półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm) - otwarty
  • 1x 18/AMATORZY/FIinał konkyrs dwunawrotowy LL/L art. 238.1.1 / art 238.2.1 (wys. 90/100 cm)
64 ENTRY ACCEPTED 2018-08-04 14:36:31
2018-08-03 06:58:22
Aleksandra Pietryszyn AMANITA
  • 1x 6/P1/J/I półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm) - otwarty
  • 1x 7/N/S/I półfinał SENIORZY konkurs szybkości art. 239 (wys. 120 cm) - otwarty
  • 1x 14/P1/J/II półfinał JUNIORZY konkyrs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm) - otwarty
  • 1x 15/N1/S/II półfinał SENIORZY konkyrs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm) - otwarty
  • 1x 21/N-N1/J/FIinał JUNIORZY konkyrs dwunawrotowy art. 238.1.1, art. 238.2.1 (wys. 120/125 cm)
63 ENTRY ACCEPTED 2018-08-04 15:30:21
2018-08-02 22:31:15
Martyna Pawlas KALIBRA WONA
  • 1x 4/L/OPEN/I półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) - otwarty
  • 1x 6/P1/J/I półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm) - otwarty
  • 1x 12/L1/OPEN/II półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm) - otwarty
  • 1x 14/P1/J/II półfinał JUNIORZY konkyrs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm) - otwarty
  • 1x 19/P/OPEN/FIinał OPEN konkyrs dwunawrotowy P art. 238.1.1 / art 238.2.1 (wys. 110 cm)
62 ENTRY ACCEPTED 2018-08-04 15:29:06
2018-08-02 22:29:21
Roxana Gajdzik VALEA
  • 1x 6/P1/J/I półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm) - otwarty
  • 1x 14/P1/J/II półfinał JUNIORZY konkyrs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm) - otwarty
  • 1x 21/N-N1/J/FIinał JUNIORZY konkyrs dwunawrotowy art. 238.1.1, art. 238.2.1 (wys. 120/125 cm)
61 ENTRY ACCEPTED 2018-08-04 14:35:44
2018-08-02 22:09:24
Amanda Kolińska BRANDO
  • 1x 5/L1/JM/I półfinał JUNIORZY MŁODSI konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 105 cm)
  • 1x 6/P1/J/I półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm) - otwarty
  • 1x 13/L1/JM/II półfinał JUNIORZY MŁODSI z oceną stylu jeźdźca (wys. 105 cm)
  • 1x 14/P1/J/II półfinał JUNIORZY konkyrs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm) - otwarty
  • 1x 20/P/JM/FIinał JUNIORZY MŁODSI konkyrs dwunawrotowy P wg regulaminu OOM (wys. 110 cm)
59 ENTRY ACCEPTED 2018-08-04 15:24:51
2018-08-02 21:54:56
Magdalena Wojda MILAGROSS
  • 2x 2/KUCE gr II/I półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 5/L1/JM/I półfinał JUNIORZY MŁODSI konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 105 cm)
  • 2x 10/KUCE gr II/II półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 85 cm) - otwarty
  • 1x 13/L1/JM/II półfinał JUNIORZY MŁODSI z oceną stylu jeźdźca (wys. 105 cm)
  • 1x 17/KUCE gr II/FIinał konkurs dwunawrotowy art. 238.1.1 / art 238.2.1 (wys. 85/90 cm)
56 ENTRY ACCEPTED 2018-08-04 15:23:01
2018-08-02 21:51:50
Magdalena Wojda RINGO
  • 2x 1/KUCE gr I/I półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 60 cm) - otwarty
  • 2x 9/KUCE gr I/II półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 65 cm) - otwarty
  • 1x 16/KUCE gr I/FIinał konkurs dwunawrotowy art. 238.1.1 / art 238.2.1 (wys. 70 cm)
54 ENTRY ACCEPTED 2018-08-04 15:22:17
2018-08-02 21:50:18
Marlena Rogosz LACONIEK Z
  • 1x 5/L1/JM/I półfinał JUNIORZY MŁODSI konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 105 cm)
  • 1x 13/L1/JM/II półfinał JUNIORZY MŁODSI z oceną stylu jeźdźca (wys. 105 cm)
  • 1x 20/P/JM/FIinał JUNIORZY MŁODSI konkyrs dwunawrotowy P wg regulaminu OOM (wys. 110 cm)
53 ENTRY ACCEPTED 2018-08-09 14:20:53
2018-08-02 19:59:11
Antonina Wieczorek BOLS
  • 1x 4/L/OPEN/I półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) - otwarty
  • 1x 5/L1/JM/I półfinał JUNIORZY MŁODSI konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 105 cm)
  • 1x 6/P1/J/I półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm) - otwarty
  • 1x 12/L1/OPEN/II półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm) - otwarty
  • 1x 14/P1/J/II półfinał JUNIORZY konkyrs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm) - otwarty
  • 1x 19/P/OPEN/FIinał OPEN konkyrs dwunawrotowy P art. 238.1.1 / art 238.2.1 (wys. 110 cm)
52 ENTRY ACCEPTED 2018-08-04 15:21:54
2018-08-02 14:42:38
Emilia Szojda STEFANIE
  • 2x 2/KUCE gr II/I półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
  • 2x 10/KUCE gr II/II półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 85 cm) - otwarty
  • 2x 17/KUCE gr II/FIinał konkurs dwunawrotowy art. 238.1.1 / art 238.2.1 (wys. 85/90 cm)
51 ENTRY ACCEPTED 2018-08-04 15:21:33
2018-08-02 14:41:37
Emilia Szojda CAMPINO BURME
  • 2x 5/L1/JM/I półfinał JUNIORZY MŁODSI konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 105 cm)
  • 2x 13/L1/JM/II półfinał JUNIORZY MŁODSI z oceną stylu jeźdźca (wys. 105 cm)
  • 2x 20/P/JM/FIinał JUNIORZY MŁODSI konkyrs dwunawrotowy P wg regulaminu OOM (wys. 110 cm)
50 ENTRY ACCEPTED 2018-08-04 15:32:00
2018-08-02 13:22:44
Anna Haczek EUFORIA
  • 2x 3/AMATORZY/I półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)- otwarty
  • 2x 11/LL/AMATORZY/II półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm) - otwarty
  • 2x 18/AMATORZY/FIinał konkyrs dwunawrotowy LL/L art. 238.1.1 / art 238.2.1 (wys. 90/100 cm)
49 ENTRY ACCEPTED 2018-08-04 15:21:09
2018-08-02 12:33:36
Aleksandra Urbaniec BROSZKA
  • 1x 3/AMATORZY/I półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)- otwarty
48 ENTRY ACCEPTED 2018-08-04 15:20:40
2018-08-02 12:27:15
Amelia Lodek ORINA
  • 2x 2/KUCE gr II/I półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
47 ENTRY ACCEPTED 2018-08-04 15:20:09
2018-08-02 12:24:45
Michalina Sztuka ROMEO
  • 1x 3/AMATORZY/I półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)- otwarty
  • 1x 4/L/OPEN/I półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) - otwarty
46 ENTRY ACCEPTED 2018-08-04 15:06:57
2018-08-02 11:34:08
Nikola Wolny BOECKMANN`S LOOPING
  • 1x 6/P1/J/I półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm) - otwarty
  • 1x 14/P1/J/II półfinał JUNIORZY konkyrs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm) - otwarty
  • 1x 21/N-N1/J/FIinał JUNIORZY konkyrs dwunawrotowy art. 238.1.1, art. 238.2.1 (wys. 120/125 cm)
44 ENTRY ACCEPTED 2018-08-04 14:46:03
2018-08-02 08:54:10
Krzysztof Widzyk KENZO
  • 1x 7/N/S/I półfinał SENIORZY konkurs szybkości art. 239 (wys. 120 cm) - otwarty
43 ENTRY ACCEPTED 2018-08-05 10:20:53
2018-08-02 08:53:01
Marcelina Łukaszek HIKI
  • 1x 1/KUCE gr I/I półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 60 cm) - otwarty
  • 1x 2/KUCE gr II/I półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
42 ENTRY ACCEPTED 2018-08-22 21:05:52
2018-08-01 20:52:34
Emilia Dratwińska SIGMA
  • 1x 4/L/OPEN/I półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) - otwarty
41 ENTRY ACCEPTED 2018-08-07 23:10:34
2018-08-01 20:44:52
Emilia Dratwińska ALIBI
  • 1x 6/P1/J/I półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm) - otwarty
40 ENTRY ACCEPTED 2018-08-04 15:17:10
2018-07-31 18:20:33
Matylda Badura ISABELLA
  • 1x 2/KUCE gr II/I półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 10/KUCE gr II/II półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 85 cm) - otwarty
39 ENTRY ACCEPTED 2018-08-04 15:15:25
2018-07-31 08:11:12
Paulina Matuszczyk EWERTON
  • 1x 3/AMATORZY/I półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)- otwarty
  • 1x 11/LL/AMATORZY/II półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm) - otwarty
  • 1x 18/AMATORZY/FIinał konkyrs dwunawrotowy LL/L art. 238.1.1 / art 238.2.1 (wys. 90/100 cm)
37 ENTRY ACCEPTED 2018-08-04 15:13:43
2018-07-31 08:02:24
Wiktoria Skorupa CIUŁALA
  • 1x 4/L/OPEN/I półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) - otwarty
  • 1x 12/L1/OPEN/II półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm) - otwarty
  • 1x 19/P/OPEN/FIinał OPEN konkyrs dwunawrotowy P art. 238.1.1 / art 238.2.1 (wys. 110 cm)
36 ENTRY ACCEPTED 2018-08-04 15:11:32
2018-07-31 08:01:15
Roxana Gajdzik GADIA
  • 1x 6/P1/J/I półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm) - otwarty
  • 1x 14/P1/J/II półfinał JUNIORZY konkyrs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm) - otwarty
  • 1x 21/N-N1/J/FIinał JUNIORZY konkyrs dwunawrotowy art. 238.1.1, art. 238.2.1 (wys. 120/125 cm)
35 ENTRY ACCEPTED 2018-08-04 15:11:10
2018-07-31 08:00:24
Martyna Rostek BRAVEHEART
  • 1x 3/AMATORZY/I półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)- otwarty
  • 1x 11/LL/AMATORZY/II półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm) - otwarty
  • 1x 18/AMATORZY/FIinał konkyrs dwunawrotowy LL/L art. 238.1.1 / art 238.2.1 (wys. 90/100 cm)
34 ENTRY ACCEPTED 2018-08-04 14:33:31
2018-07-30 23:12:46
Barbara Krywult DUKAT
  • 1x 5/L1/JM/I półfinał JUNIORZY MŁODSI konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 105 cm)
  • 1x 13/L1/JM/II półfinał JUNIORZY MŁODSI z oceną stylu jeźdźca (wys. 105 cm)
  • 1x 20/P/JM/FIinał JUNIORZY MŁODSI konkyrs dwunawrotowy P wg regulaminu OOM (wys. 110 cm)
33 ENTRY ACCEPTED 2018-08-04 15:10:36
2018-07-30 17:11:47
Julia Pypłacz DOLAR
  • 1x 3/AMATORZY/I półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)- otwarty
  • 1x 4/L/OPEN/I półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) - otwarty
32 ENTRY ACCEPTED 2018-08-18 09:15:48
2018-07-30 17:11:12
Mariam Pervez HAKER
  • 1x 1/KUCE gr I/I półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 60 cm) - otwarty
  • 1x 3/AMATORZY/I półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)- otwarty
30 ENTRY ACCEPTED 2018-08-04 15:07:39
2018-07-30 17:08:31
Martyna Drong MR BOJANGLES
  • 1x 4/L/OPEN/I półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) - otwarty
  • 1x 5/L1/JM/I półfinał JUNIORZY MŁODSI konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 105 cm)
29 ENTRY ACCEPTED 2018-08-05 10:19:46
2018-07-30 00:25:42
Bartłomiej Urban LESZCZYK
  • 1x 4/L/OPEN/I półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) - otwarty
  • 1x 12/L1/OPEN/II półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm) - otwarty
28 ENTRY ACCEPTED 2018-08-04 15:33:30
2018-07-30 00:24:58
Weronika Sobczyk DUNKA
  • 1x 5/L1/JM/I półfinał JUNIORZY MŁODSI konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 105 cm)
  • 1x 13/L1/JM/II półfinał JUNIORZY MŁODSI z oceną stylu jeźdźca (wys. 105 cm)
  • 1x 20/P/JM/FIinał JUNIORZY MŁODSI konkyrs dwunawrotowy P wg regulaminu OOM (wys. 110 cm)
27 ENTRY ACCEPTED 2018-08-05 10:20:08
2018-07-30 00:23:50
Weronika Sobczyk BOLIVIA
  • 1x 5/L1/JM/I półfinał JUNIORZY MŁODSI konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 105 cm)
  • 1x 13/L1/JM/II półfinał JUNIORZY MŁODSI z oceną stylu jeźdźca (wys. 105 cm)
26 ENTRY ACCEPTED 2018-08-05 10:20:25
2018-07-30 00:22:25
Marcelina Wolny PACO
  • 1x 4/L/OPEN/I półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) - otwarty
  • 1x 12/L1/OPEN/II półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm) - otwarty
25 ENTRY ACCEPTED 2018-08-05 10:21:10
2018-07-30 00:19:09
Aleksandra Kośnik TOFFI
  • 1x 4/L/OPEN/I półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) - otwarty
  • 1x 19/P/OPEN/FIinał OPEN konkyrs dwunawrotowy P art. 238.1.1 / art 238.2.1 (wys. 110 cm)
24 ENTRY ACCEPTED 2018-08-05 10:21:30
2018-07-30 00:18:00
Aleksandra Kośnik REFLEX
  • 1x 4/L/OPEN/I półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) - otwarty
  • 1x 19/P/OPEN/FIinał OPEN konkyrs dwunawrotowy P art. 238.1.1 / art 238.2.1 (wys. 110 cm)
23 ENTRY ACCEPTED 2018-08-04 15:06:24
2018-07-29 19:35:08
Natalia Kot SALAMON DON DARCO
  • 1x 6/P1/J/I półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm) - otwarty
  • 1x 14/P1/J/II półfinał JUNIORZY konkyrs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm) - otwarty
  • 1x 21/N-N1/J/FIinał JUNIORZY konkyrs dwunawrotowy art. 238.1.1, art. 238.2.1 (wys. 120/125 cm)
22 ENTRY ACCEPTED 2018-08-04 15:02:44
2018-07-29 19:25:35
Natalia Kot AWANTAŻ
  • 1x 6/P1/J/I półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm) - otwarty
  • 1x 14/P1/J/II półfinał JUNIORZY konkyrs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm) - otwarty
  • 1x 21/N-N1/J/FIinał JUNIORZY konkyrs dwunawrotowy art. 238.1.1, art. 238.2.1 (wys. 120/125 cm)
21 ENTRY ACCEPTED 2018-08-04 15:01:47
2018-07-29 16:00:20
Emilia Wiśniewska EMET
  • 1x 5/L1/JM/I półfinał JUNIORZY MŁODSI konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 105 cm)
  • 1x 13/L1/JM/II półfinał JUNIORZY MŁODSI z oceną stylu jeźdźca (wys. 105 cm)
  • 1x 20/P/JM/FIinał JUNIORZY MŁODSI konkyrs dwunawrotowy P wg regulaminu OOM (wys. 110 cm)
20 ENTRY ACCEPTED 2018-08-04 14:31:51
2018-07-29 10:58:00
Otylia Barczyk SZAROTKA
  • 2x 2/KUCE gr II/I półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
  • 2x 10/KUCE gr II/II półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 85 cm) - otwarty
  • 1x 17/KUCE gr II/FIinał konkurs dwunawrotowy art. 238.1.1 / art 238.2.1 (wys. 85/90 cm)
19 ENTRY ACCEPTED 2018-08-04 14:32:21
2018-07-29 10:57:05
Otylia Barczyk JOLY'S HOUSTON
  • 2x 2/KUCE gr II/I półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
  • 2x 10/KUCE gr II/II półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 85 cm) - otwarty
  • 1x 17/KUCE gr II/FIinał konkurs dwunawrotowy art. 238.1.1 / art 238.2.1 (wys. 85/90 cm)
18 ENTRY ACCEPTED 2018-08-04 14:34:02
2018-07-29 00:05:48
Nela Kubicz DZIĘCIELINA
  • 2x 3/AMATORZY/I półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)- otwarty
  • 2x 11/LL/AMATORZY/II półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm) - otwarty
  • 1x 18/AMATORZY/FIinał konkyrs dwunawrotowy LL/L art. 238.1.1 / art 238.2.1 (wys. 90/100 cm)
17 ENTRY ACCEPTED 2018-08-04 14:32:57
2018-07-29 00:04:24
Oliwia Lentowicz BASTER
  • 2x 3/AMATORZY/I półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)- otwarty
  • 2x 11/LL/AMATORZY/II półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm) - otwarty
  • 1x 18/AMATORZY/FIinał konkyrs dwunawrotowy LL/L art. 238.1.1 / art 238.2.1 (wys. 90/100 cm)
16 ENTRY ACCEPTED 2018-08-04 14:49:08
2018-07-28 23:36:22
Paulina Wielgórska Zdebel GEPARD
  • 2x 2/KUCE gr II/I półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
  • 2x 3/AMATORZY/I półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)- otwarty
15 ENTRY ACCEPTED 2018-08-04 14:47:52
2018-07-28 23:34:21
Paulina Wielgórska Zdebel DON BIJOU II ZW
  • 1x 4/L/OPEN/I półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) - otwarty
14 ENTRY ACCEPTED 2018-08-04 14:58:22
2018-07-28 23:33:30
Paulina Wielgórska Zdebel CHAPLAIN
  • 1x 7/N/S/I półfinał SENIORZY konkurs szybkości art. 239 (wys. 120 cm) - otwarty
13 ENTRY ACCEPTED 2018-08-08 09:10:10
2018-07-27 09:10:46
Karolina Pala ROMICA R
  • 1x 4/L/OPEN/I półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) - otwarty
  • 1x 12/L1/OPEN/II półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm) - otwarty
  • 1x 19/P/OPEN/FIinał OPEN konkyrs dwunawrotowy P art. 238.1.1 / art 238.2.1 (wys. 110 cm)
12 ENTRY ACCEPTED 2018-08-04 14:59:31
2018-07-26 20:15:31
Helena Bartusek KSENA
  • 2x 1/KUCE gr I/I półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 60 cm) - otwarty
  • 2x 9/KUCE gr I/II półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 65 cm) - otwarty
  • 2x 16/KUCE gr I/FIinał konkurs dwunawrotowy art. 238.1.1 / art 238.2.1 (wys. 70 cm)
10 ENTRY ACCEPTED 2018-08-04 14:45:32
2018-07-26 19:30:55
Monika Duda EMBASSY BASSY
  • 1x 6/P1/J/I półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm) - otwarty
  • 1x 7/N/S/I półfinał SENIORZY konkurs szybkości art. 239 (wys. 120 cm) - otwarty
  • 1x 14/P1/J/II półfinał JUNIORZY konkyrs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm) - otwarty
  • 1x 15/N1/S/II półfinał SENIORZY konkyrs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm) - otwarty
  • 1x 21/N-N1/J/FIinał JUNIORZY konkyrs dwunawrotowy art. 238.1.1, art. 238.2.1 (wys. 120/125 cm)
6 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 08:21:18
2018-07-25 14:18:20
Dominika Czachór MILWI
  • 1x 3/AMATORZY/I półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)- otwarty
5 ENTRY ACCEPTED 2018-08-04 14:41:39
2018-07-25 12:54:47
Katarzyna Darłak COLINS PG
  • 1x 7/N/S/I półfinał SENIORZY konkurs szybkości art. 239 (wys. 120 cm) - otwarty
  • 1x 15/N1/S/II półfinał SENIORZY konkyrs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm) - otwarty
  • 1x 22/C-C1/S/FIinał SENIORZY konkyrs dwunawrotowy art. 238.1.1, art. 238.2.1 (wys. 130/135 cm)
4 ENTRY ACCEPTED 2018-08-04 14:41:11
2018-07-24 20:46:55
Zuzanna Kaczmarzyk SOPRANO HIPPICA
  • 1x 5/L1/JM/I półfinał JUNIORZY MŁODSI konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 105 cm)
  • 1x 6/P1/J/I półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm) - otwarty
3 ENTRY ACCEPTED 2018-08-04 14:40:46
2018-07-24 20:46:29
Zuzanna Kaczmarzyk RITUS
  • 1x 5/L1/JM/I półfinał JUNIORZY MŁODSI konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 105 cm)
  • 1x 6/P1/J/I półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm) - otwarty
2 ENTRY ACCEPTED 2018-08-04 14:37:36
2018-07-24 20:45:53
Agata Borowczak GEMINI 2
  • 2x 5/L1/JM/I półfinał JUNIORZY MŁODSI konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 105 cm)
  • 2x 13/L1/JM/II półfinał JUNIORZY MŁODSI z oceną stylu jeźdźca (wys. 105 cm)
  • 2x 20/P/JM/FIinał JUNIORZY MŁODSI konkyrs dwunawrotowy P wg regulaminu OOM (wys. 110 cm)
1 ENTRY ACCEPTED 2018-08-04 14:37:07
2018-07-24 20:43:54
Agata Borowczak CABORA
  • 2x 5/L1/JM/I półfinał JUNIORZY MŁODSI konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 105 cm)
  • 2x 13/L1/JM/II półfinał JUNIORZY MŁODSI z oceną stylu jeźdźca (wys. 105 cm)
  • 2x 20/P/JM/FIinał JUNIORZY MŁODSI konkyrs dwunawrotowy P wg regulaminu OOM (wys. 110 cm)
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Adamska Wiktoria BPK
2005 (JM.)
LZRWZJ/2472/18
2. Badura Matylda Klub Jeździecki Profit
2006 (JM.)
O040760
3. Barczyk Otylia St. KJ Profit Orzesze
2005 (JM.)
O039682
4. Bartusek Helena KJ Zbroslawice
2008 (Mł.)
Brak
5. Borowczak Agata Vanto Jumping Team
2005 (JM.)
O039208
6. Cieślińska Katarzyna SKJ OMEGA
1999 (MJ.)
Brak
7. Czachór Dominika Jurajski LKJ Udórz
2004 (JM.)
O047272
8. Czyż Kamila Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów
2002 (J.)
O027042
9. Danecka Klaudia LZJ Drama Zbrosławice
2002 (J.)
O039954
10. Darłak Katarzyna Kjk Romico
S
O006731
11. Dratwińska Emilia Jurajski LKJ Udórz
2002 (J.)
O032599
12. Dreger Maja KJK Solka Miedzyrzecze
2004 (JM.)
O044372
13. Drong Martyna Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
2005 (JM.)
O050915
14. Duda Monika LKJ Ochaby
S
O009183
15. Dunat Iwona JKS Kasztanka Żywiec
S
O001412
16. Dzida Maria LKJ Ochaby
2005 (JM.)
O039207
17. Fejdych Julia KJK Romico Żywiec
1999 (MJ.)
O034821
18. Ficek Iwona PLKJ Plessówka
S
brak
19. Frąckowiak Martyna JKS Hanna
2003 (JM.)
O035367
20. Frankowska Emilia Ludowy Klub Jeździecki Solec W Bieruniu
2001 (J.)
O041233
21. Gajdzik Roxana JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2001 (J.)
O037352
22. Ganiek Julia PLKJ Plessówka
2001 (J.)
Brak
23. Gocyk Hanna KJ PROFIT
2005 (JM.)
O043629
24. Gola Katarzyna KJ Trachy Sośnicowice
2004 (JM.)
O036777
25. Górny Natalia -
brak
26. Haczek Anna bpk
2002 (J.)
brak
27. Hibner Joanna BPK
1998 (MJ.)
Brak
28. Humeniuk Kamila BPK
2001 (J.)
brak
29. Jakubiec Natasza Stajnia Miejska w Żywcu
2003 (JM.)
Brak
30. Jakubiec Nikola Stajnia Miejska w Żywcu
2003 (JM.)
Brak
31. Jakubowska Oliwia Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów
2004 (JM.)
O039121
32. Janczak Zuzanna JKS Kasztanka Żywiec
1998 (MJ.)
O037076
33. Janota Dawid LKJ Ochaby
2002 (J.)
O039563
34. Janota Natalia LKJ Ochaby
2000 (J.)
O040364
35. Janus Sonia KJ Trachy Sośnicowice
2004 (JM.)
O041054
36. Kachel Weronika KJK Romico Żywiec
S
O048882
37. Kaczmarzyk Zuzanna KJ Trachy Sościcowice
2003 (JM.)
O033831
38. Kanior-Schott Maria LKJ Plessówka
S
brak
39. Karpisz Michaela KJ Trachy Gliwice
S
O021293
40. Kawa Aleksandra KJK Romico Żywiec
2007 (Mł.)
O039694
41. Kawa Marta KJK Romiko Żywiec
2009 (Mł.)
brak
42. Klein Tomasz JKS Przybyszewo
S
O000254
43. Kliś Maja Profit Orzesze
2009 (Mł.)
Brak
44. Kolińska Amanda KJ Trachy Sośnicowice
2006 (JM.)
O036860
45. Konieczny Patrycja LKJ Ochaby
1997 (MJ.)
O023108
46. Kośnik Aleksandra LKJ Deresz
S
O001558
47. Kostek Laura bpk
2000 (J.)
O030695
48. Kostek Laura BPK
2000 (J.)
O030695
49. Kot Natalia bpk
2002 (J.)
O044046
50. Kramarz Julia Kj Zbrosławice
2003 (JM.)
O035672
51. Kruczek Anna KJK Romico Żywiec
2005 (JM.)
O041657
52. Krywult Barbara Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
2003 (JM.)
O036409
53. Krzanowska Adrianna KJK Romico Żywiec
S
O002015
54. Kubicz Nela JKS Equi Verso
2000 (J.)
Brak
55. Kułaga Karolina KJ Profit Orzesze
2000 (J.)
O031855
56. Kunecka Hanna BPK dos
O040864
57. Kunicka Dominika SKJ OMEGA
2003 (JM.)
brak
58. Kuszka Jagoda Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów
2001 (J.)
O027311
59. Lampart Oliwia KJ Trachy Sośnicowice
2004 (JM.)
O042134
60. Lazar Anna KJ Profit
S
Brak
61. Leda Karolina Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
2004 (JM.)
O041750
62. Lenik Dorota Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S
O020157
63. Lentowicz Oliwia JKS Equi Verso
2007 (Mł.)
brak
64. Lisewska Joanna Klub jezdziecki Fart Gliwice Łabędy
S
Brak
65. Lodek Amelia KJK SOLKA Miedzyrzecze
2007 (Mł.)
Brak
66. Łukasik Ewa BPK
2003 (JM.)
O042349
67. Łukaszek Marcelina JKS Kasztanka Żywiec
S
Brak
68. Machnik Roman Jurajski LKJ Udórz
S
Brak
69. Małolepszy Julia PLKJ plessówka
2004 (JM.)
brak
70. Martinez Vanessa Klub Jeździecki Zbrosławice
1999 (MJ.)
O031672
71. Masny Eliza KJ Trachy Sośnicowice
S
O011415
72. Matuszczyk Paulina Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2000 (J.)
O033822
73. Michalik Angelika KJ Profit Orzesze
2006 (JM.)
O039681
74. Musiolik Roksana PLKJ Plessówka
2006 (JM.)
brak
75. Nikiel Nikola BPK
2005 (JM.)
Brak
76. Oleksy Aleksandra Centrum Jazdy Konnej DAKAR
2005 (JM.)
O046092
77. Pala Karolina bpk
S
O034722
78. Pawlas Martyna JKS Equi Verso Jastrzebie Zdrój
S
O037031
79. Pęciak Anna KJ Hipodrom Five Oaks
S
O021301
80. Perak Łukasz PLKJ Plessówka
S
brak
81. Pervez Mariam Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
2002 (J.)
O045147
82. Pietraszko Kaja Klub Jazdy Konnej Romico
2005 (JM.)
O045818
83. Pietryszyn Aleksandra KJ Profit Orzesze
2002 (J.)
O031245
84. Pilarska Anna Klub Jeździecki Profit Orzesze
S
O022416
85. Pinkawa Wiktoria SKJ OMEGA
2003 (JM.)
BRAK
86. Piwoń Sylwia SKJ OMEGA
2000 (J.)
O033433
87. Pluta Maja bpk
2007 (Mł.)
88. Rogosz Marlena JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2004 (JM.)
O039200
89. Rostek Martyna Equi-Verso Jastrzębie Zdrój
2005 (JM.)
O044271
90. Sikora Anna BPK
1998 (MJ.)
brak
91. Siwiec Katarzyna JKS Kasztanka Żywiec
brak
92. Skorupa Wiktoria Equi-Verso Jastrzębie Zdrój
2003 (JM.)
O044731
93. Śliż Kinga KJ Profit Orzesze
2001 (J.)
O035799
94. Słowikowska Maja Jeździecki Klub Sportowy Czanki
1997 (MJ.)
brak
95. Słupianek Agata Klub jezdziecki Fart Gliwice Łabędy
S
Brak
96. Śnieżek Julia BPK
2005 (JM.)
Nr PZJ 29167/17
97. Sobczyk Weronika Ludowy Klub Jeździecki Deresz
2003 (JM.)
O039122
98. Sokalska Nina KJ Profit
2007 (Mł.)
O043628
99. Standura Zofia PLKJ Plessówka
2006 (JM.)
brak
100. Stolarska Oliwia Katowicki Klub Jeździecki
2005 (JM.)
O041510
101. Synowiec Sylwia KJK Solka
2001 (J.)
O033429
102. Sypek Alicja Niezrzeszony
S
brak
103. Szojda Emilia KJ Profit Orzesze
2003 (JM.)
O035796
104. Sztuka Michalina KJK Solka
2004 (JM.)
O044565
105. Urbaniec Aleksandra KJK SOLKA Miedzyrzecze
1999 (MJ.)
3144/8
106. Waliczek Agnieszka PLKJ Plessówka
S
O023896
107. Widzyk Krzysztof JKS Kasztanka Żywiec
S
O002461
108. Wieczorek Antonina PLKJ
1997 (MJ.)
LZRWZJ/1246/18
109. Wielgórska Zdebel Paulina KJ Vena Rogoźnik
S
O002918
110. Wiśniewska Emilia bpk
2003 (JM.)
O036701
111. Wojda Magdalena LKJ Ochaby
2006 (JM.)
O040766
112. Wolny Marcelina Ludowy Klub Jeździecki Deresz
1997 (MJ.)
O023187
113. Wolny Nikola BPK
2001 (J.)
O034451
114. Zajdel Emilia BPK
2002 (J.)
None
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

7

ALIBI MŁP POL 2006 Wałach gniada/158 F: Kamp / Berlin Bej
M: Animozja / Arak
O: Arkadiusz Dratwiński Biuro Doradztwa Gospodarczego
B: SK Udórz
K020732 POL006540045706
2.

84

AMANITA Czeska Gorącokrw. CZE 2008 Klacz gniada F: Lordano / Lord
M: Amareta / Amaretto D II
O: Agnieszka Pietryszyn
B: Pavel Kondziolka
K022205 203010237913008
3.

77

AWANTAŻ Małopolska POL 25.03.2010 Wałach gniada/165cm F: Frazes
M: Awelana
O: Łukasz Kot
B: Bogusław Dąbrowski
K020799 616006550027110
4.

44

BASTER SP POL 2013 Wałach gniada/164 F: Bankiet
M: Batuta
O: Dariusz Lentowicz
B: Kokot Stanisław
brak 616 009 61 01153 13
5.

29

BEKAS Małopolska POL 2002 Ogier ciemnogniada F: Divisor
M: Basetla
O: Grzegorz Łukasik
B: SK Janów Podlaski
K008805
6.

118

BEST Szlachetna Półkrew POL 2001 Wałach gniada F: Edredon
M: Cynia 3
O: Izabela Kamczyk
B: Izabela Kamczyk
Brak 08169
7.

136

BILLY Śląska POL 2008 Wałach kara F: Zagon
M: Bretania
O: Stajnia Schott Maria Kanior-Schott
B: Kuboszek Beata
brak
8.

69

BOECKMANN`S LOOPING Holsztyńska GER 1996 Ogier ciemnogniada F: Lasino
M: Elena
O: PUH KRAKUS Krystan Krakowczyk
B: Boeckmann Anton
K020566
9.

9

BOLS WLKP POL 2006 Wałach kasztanowata F: Lord Star
M: Białynia
O: Anna Wieczorek
B: Robert Potasiak
LKRWZJ/1858/18 POL007610131806
10.

81

BRANDO SP POL 2008 Wałach gniada F: Cadiavolo / Cantus
M: Bellinda / Wellington
O: Agnieszka Kolińska
B:
K016899 616009690190108 105LX02
11.

61

BRAVEHEART SP POL 2010 Klacz gniada F: Candiavolo
M: Bandola
O: Magdalena Rostek
B: Renata Chrząszczkiewicz
K020788 616 009 69 01285 10
12.

190

Brawada F:
M:
O:
B:
13.

183

BRAWURA GOLD - POL 0000 Klacz inna F: -
M: -
O: -
B: -
-
14.

161

BRIANCE Holsztyn GER 2009 Klacz siwa F: Cassin
M: Sita
O: Michaela Karpisz
B: Sven Voelz
K022938
15.

72

BROSZKA Slaska POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Jan
M: Bretania
O: Urbaniec
B: Nn
3464/18
16.

32

BURHAK Szlachetna Półkrew POL 2006 Wałach kasztanowata F: Tamerlan
M: Burgundia
O: Krystyna Łukasik
B: Jakubczyk Witold
brak
17.

89

BUSHIDO HAN GER 2013 Wałach gniada F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Contessa /
O: Rafał Janota
B: Paul Schockemohle
K025078 DE431310735313
18.

146

C'EST PETITE ANNI WESTF GER 2011 Klacz ciemnogniada F: Coco Jambo /
M: Anatevka / Avec Coeur
O: Katarzyna Frunze-Kostek
B: Heinrich Ramsbrock
K024204 DE441411274011
19.

193

CABALTICA Oldenburg POL 2008 Klacz kasztanowata F: Cordiolan
M: Grand Baluba
O: Tadeusz Koza
B: Gestut Lewitz
K018552
20.

59

CABORA SP POL 2004 Klacz gniada F: Quamiro
M: Carrera
O: Katarzyna Borowczak
B: Damian Wechta
K009069
21.

93

CALIDA R Hannowerska GER 2008 Klacz siwa F: CHALET
M: GUSTE
O: ANNA MICHALIK
B: mgr inż. DIRK ROST
DE 431319803908
22.

74

CAMPINO BURME HAN GER 2010 Wałach siwa F: Cornado I / Cornet Obolensky
M: Cintana / Co-Pilot
O: Małgorzata Polok
B: Heinrich Burmester
K024504 DE431316854710
23.

92

CARINJO II Oldenburger Springpferd GER 2010 Wałach kasztanowata F: Cartoon/Carthago
M: Fraijana/Caitano
O: Rafał Janota
B: Paul Schockemöhle
brak
24.

164

CELEBRITY OS POL 2011 Wałach siwa F: Cosido / Cosimo
M: Bawaria / Castilio
O: Aneta Danecka
B: Małgorzata Siergiel
K018561 DE418180906211 105PX75
25.

42

CHAPLAIN OLD POL 2012 Wałach siwa F: Clearway / Capitol I
M: Kaluga / Campione
O: Rafał Janota
B:
K022916 DE42100005312
26.

124

CHEROKEE HAN GER 2012 Wałach gniada F: Lamberk
M: Cendra
O: Eliza Masny
B: .
K023614
27.

94

CICHA TOŃ 1 SP POL 2002 Klacz ciemnogniada/160 F: Akant / Arcus
M: Cicha Toń / Dinard
O: Marcin Michalik
B: Tadeusz Koza
K022224 POL009540038102
28.

170

CICHY SP POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Savage / Adam
M: Cicha Toń / Dinard
O: Bartosz Śliż
B: Marek Szweda
K012645 POL009540040106
29.

91

CISCO 241 Niem. Sport. GER 2009 Wałach ciemnogniada F: Casiro / Cassini I
M: Granny / Goldex
O: Rafał Janota
B: Peter Dietert
K024128 DE456370323409
30.

63

CIUŁALA SP POL 2007 Wałach ciemnogniada F: nn
M: nn
O: Weronika Chruścicka
B: Weronika Chruścicka
K024351
31.

147

COLETTA OS GER 2012 Klacz siwa F: Cola Zero
M: Carnetta
O: Jan Sprehe
B: Jan Sprehe
brak
32.

39

COLINS PG SP POL 2002 Wałach F: Calderon
M: Dorine
O: Marian Darłak
B: Remigiusz Makowski
K007055
33.

115

CONIKA Z Z BEL 2007 Klacz siwa F: Contefino / Contender
M: Noika Rouge / Papillon Rouge
O: Iwona Gola
B: Paul Schockemohle
K012170 Z694107 104EW36
34.

167

CORDALMA-W OLD POL 2013 Klacz gniada F: Lyjanero /
M: Conny /
O: Kamil Dubiel
B: Kamil Dubiel
brak
35.

179

CYPRYS SP POL 2004 Wałach gniada F: NN
M: NN
O: Stajnia Miejska w Żywcu
B: NN
Brak
36.

158

DEKRET Małopolska POL 2010 Wałach gniada F: Wareg
M: Des Terma
O: Łukasz Perak
B: Stanisław Standura
brak
37.

33

DOMARE G SP POL 2009 Wałach gniada F: Campari M
M: Dabelia
O: Katarzyna Leda
B: brak
K017993
38.

43

DON BIJOU II ZW SP POL 2014 Ogier kasztanowata F: Bijou Be / Balou Du Rouet
M: Drobnostka / Szron
O: Paulina Wielgorska Zdebel
B: Wojciech Zdebel
K024707 616009540034514
39.

85

DON HETMAN Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 Wałach siwa F: Hetman
M: Dula
O: Iwona Ficek
B: Goraus
brak
40.

168

DOT Q WESTS POL 2012 Klacz kasztanowata F: Lupicor /
M: Jung La Toya /
O: Annetta Kucharska
B: Agroterra Sp. z o. o.
brak
41.

128

DRIADA ZK WLKP POL 2010 Klacz gniada F: Dakara Z
M: Doria
O: n
B: n
K020396
42.

57

DUKAT Trakeńska POL 2010 Wałach gniada/162 F: KARMEL
M: DOMRA
O: Barbara Rygoł
B: Sokolniki, Mirosław Kulpiński
K019626 POL 732010069310
43.

105

DUŃCZYK SP POL 2005 Wałach siwa F: Ludger / Laptop
M: Dunka / Ludger
O: Karolina Dzida
B: Kosiński Sylwester
K012441 POL009680043405
44.

53

DUNKA SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Ordon
M: Diomeda
O: Leszek Kośnik
B: Leszek Kośnik
K021987
45.

45

DZIĘCIELINA SP POL 2003 Klacz kara F: Akant
M: Diomeda
O: Urszula Kubicz
B: Leszek Kośnik
Brak
46.

112

ELIPSA MŁP POL 2006 Klacz kasztanowata/mk: F: Emigrant I
M: Zorza
O: Izabela Piwoń
B: nn
K022882 POL006580685606
47.

41

EMBASSY BASSY Hanower GER 2011 Wałach kasztanowata/184 F: Embassy I
M: Dornocella
O: Brak
B: Brak
K021475 DE431311414811
48.

48

EMET SP POL 2012 Wałach kara F: Salazar
M: Emilia
O: Artur Wiśniewski
B: Jerzy Dominiak
K022107
49.

121

ENRICO PONY SPORT KUC POL 2005 Wałach gniada/135 F: Waron / Waluś
M: Eza-Eris / Drinck
O: Wioletta Jakubowska
B: Guniewicz Barbara
K019883 POL013570056505
50.

184

EPONA - POL - Klacz ciemnogniada/- F: -
M: -
O: -
B: -
- -
51.

31

ESTABAN Małopolska POL 2012 Wałach ciemnogniada/mk:155 F: Bekas
M: Emika
O: Grzegorz Łukasik
B: Zbigniew Wójcik
brak
52.

73

EUFORIA Szlachetna Półkrew POL 2010 Klacz siwa F: Novum
M: Emma
O: Paulina Cader
B: Krzysztof Kowol
brak
53.

64

EWERTON M POL 2013 Wałach gniada F: Emetyt / Kwartet (ex Quatuor Charriere)
M: Elegancja / Harpun
O: Iwona Matuszczyk
B: .
K022934 616006660849813
54.

165

FABIANO 82 HAN GER 2007 Wałach kasztanowata F: For Edition I
M: Rubina
O: Johannes Ruben
B: Volker von Holten
K025237 DE431314311607 104PW08
55.

178

FIGA SP POL 2009 Klacz gniada F: NN
M: NN
O: Stajnia Miejska w Żywcu
B: Nieznany
Brak
56.

173

FLAWIA GOLD KUC POL 2011 Klacz srokata/kuc:130 F: Folkert
M: Łata
O: Marek Szweda
B: pl
K022258
57.

141

FLINTSTONE 3 KWPN AUT 2010 Wałach gniada F: Singapore / Acorado
M: Mardonna H / Voltaire
O: Katarzyna Frąckowiak
B: T. Burger
K024986 528003201008609
58.

62

GADIA CZEWB POL 2007 Klacz gniada F: GRAND STEP KOLACEK
M: COLETTE
O: Lidia Gajdzik
B: Riha Jaroslav
brak
59.

60

GEMINI 2 Gorącokrwista AUT 2004 Wałach kasztanowata/162 F: Goethe
M: Candy
O: Katarzyna Borowczak
B: Johann Schinhan
K025193
60.

181

GENIUSZ Kuc Walijski POL 2010 Wałach kasztanowata/kuc: F: Folkert
M: Gerrie
O: Stajnia Miejska w Żywcu
B: Stajnia Miejska w Żywcu
Brak
61.

68

GEPARD SP POL 2013 Wałach kara F: C
M: C
O: C
B: C
C
62.

187

GRAPPA - POL 2013 Klacz bułana/kuc: F: NN
M: NN
O: -
B: -
K024980
63.

153

H-NAHAR ZK Małopolska POL 2013 Wałach ciemnogniada/160 F: HUZAR
M: HEXA
O: Marek Śnieżek
B: Zbigniew Kruk
3055/18 616 006 59 1027413
64.

4

HAKER SP POL 2009 Wałach gniada F: Komplement
M: Hadyna
O: Anna Pervez
B: brak
K023428
65.

130

HAVANA Szlachetna Półkrew POL 2002 Klacz gniada/166 F: Lais
M: Haidi
O: Krzysztof Mocek
B: Łyko Robert
brak 009590169602
66.

66

HIKI Wielkopolska POL 2011 Klacz gniada F: Antek
M: Harfa
O: Janusz Łukaszek
B: Ewa Kempa
Brak
67.

172

HUSARIA SP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Szkrab
M: Holandia
O: PPHU Algas Sp. J
B: PPHU Algas Sp. J
Brak 616009540079411
68.

30

IGA SP POL 2011 Klacz gniada F: NN
M: NN
O: Maciej Lubina
B: Maciej Lubina
Brak
69.

123

INDI SP POL 2007 Klacz siwa F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Inez / Hajfong
O: Sebastian Kawa
B:
K016672 POL009640084407
70.

65

ISABELLA New Forest Pony NED 2013 Klacz kasztanowata/kuc: F: Brumerhoeve`s Levi H
M: Burghoeve`s Ellisa
O: Badura Katarzyna
B: P. Burg
brak 528018020132081
71.

46

JOLY'S HOUSTON New Forest Pony BEL 2010 Wałach gniada/kuc:138 F: Dusty / Nieuwmoeds Patrick
M: Joly's Rasha / Sulaatik's Pavarotti
O: Ryszard Barczyk
B:
K022358 056011020100145
72.

150

K - NICO SP POL 2010 Wałach tarantowata F: Tabasco
M: Karina
O: .
B: .
K021470
73.

83

KALIBRA WONA MŁP POL 2004 Klacz gniada F: Bolivar / Rahman
M: Karina / nn
O: Martyna Pawlas
B: Janusz Gałązka
K020150 POL006670080104
74.

132

KARINA SP POL 2011 Klacz gniada F: Karlos
M: Katabina
O: Mirosław Pasierbek
B: Mirosław Pasierbek
Brak
75.

120

KASTOR VAN DE NOORDHEUVEL BWP BEL 2010 Wałach gniada F: Boris van het Kluizebos
M: Valelaika vd Noordheuevel
O: Kamila Czyz
B: Belgia
Brak
76.

67

KENZO SP POL 2006 Wałach gniada F: Diatos / Five Star Camp
M: Keny / Kornett-37
O: Krzysztof Widzyk
B: Barczyk Henryk
K013050 616009540045006
77.

139

KLARA KUC POL 2012 Klacz ciemnogniada/kuc:120 cm F: NN
M: NN
O: Marek Szweda
B: Baranowski Andrzej
brak 616 999 54 00999 12
78.

135

KORSYKA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 Klacz gniada F: Galileusz
M: Kortina
O: Marcin Standura
B: Stanisław Standura
brak
79.

58

KSENA KUC POL 2009 Klacz bułana/kuc: F: nn
M: nn
O: Katarzyna Borowczak
B: Karolina Makowska
K020866
80.

177

LA COSTA SP POL 2011 Klacz siwa F: Castilo
M: Ła Barcelona
O: Dorota Lenik
B: Wojciech Cypcer
Brak
81.

78

LACONIEK Z Zangersheide GER 2011 Wałach gniada/174 F: LAWITO
M: SARASTRA STERN
O: DOROTA ROGOSZ
B: PAUL SCHOCKEMOEHLE
PZJ - LKPZJ/2615/18 056015Z55733811
82.

180

LADY Koń Mały POL 1999 Klacz srokata/mk: F: Okoń
M: Luca
O: Stajnia Miejska w Żywcu
B: Wapienik Władysław
Brak
83.

127

LEDANAJA II W SP POL 2007 Klacz siwa/162 F: Desant / Lando
M: Lukarna / Kwartet
O: Andrzej Pęciak
B: Waldemar Wojtyczka
K012200 POL009540111107
84.

54

LESZCZYK SP POL 2006 Wałach gniada F: Alczyk
M: Lasma
O: Kośnik Leszek
B: Kośnik Leszek
K020446
85.

104

LIDER Małopolska POL 2012 Wałach gniada/169 F: Efekt
M: Lusi
O: Żaneta Martinez
B: Kołcon Marek
brak 616 006 58 02404 12
86.

129

LILLY SP POL 2006 Klacz kara F: NN
M: NN
O: Maciej Lubina
B: Maciej Lubinq
Brak
87.

152

LORDON TS POL 2008 Wałach gniada/164 F: Ordon / Biskwit
M: Liwia / Arcus
O: Patrycja Konieczny
B: Leszek Kośnik
K018239 616999540119008
88.

157

LUCY SP POL 2009 Klacz siwa/mk:160 F: Cardento 2 / Capitol I
M: Lalique / Limelight
O: Róża Kufieta
B: Jerzy Korczyk
K023007 616009570258309
89.

171

ŁAWA Małopolska POL 2003 Klacz ciemnogniada/163 F: Banita
M: Łajka
O: Agnieszka Ciurzyńska
B: Jerzy Hławiczka
none POL006540065603
90.

99

MALAQUANDO SP POL 2000 Wałach gniada F: Genius / Gepard
M: Mantyla / Gordon I
O: Weronika Kachel
B: Weronika Kachel
K007902 POL009660387800
91.

108

MALIBU SP POL 2012 Wałach gniada F: Boeckmann’s Looping
M: Któryś Meduza
O: Martina Krakowczyk
B: Martina Krakowczyk
Brak
92.

148

MELADY Małopolska POL 2007 Klacz gniada F: Joker
M: Morawia
O: TOTAL Jacek Kajstura
B: Piecha
K025052 POL006540009207
93.

182

MIKA - POL 0000 Klacz inna F: -
M: -
O: -
B: -
-
94.

80

MILAGROSS Typ. Szlachetny POL 2011 Klacz gniada/kuc:146 F: nn
M: nn
O: Adam Wojda
B: nn
K023004 616999600286011
95.

109

MILAN SP POL 2012 Wałach gniada F: Boeckmann’s Looping
M: Dolmet Milly
O: Martina Krakowczyk
B: Martina Krakowczyk
Brak
96.

40

MILWI Małopolska POL 2010 Klacz gniada F: Wiwat
M: Michelle
O: ARTURRO Logistics Artur Czachór
B: SK Prudnik sp. Zoo
K021982 616006690071310
97.

86

MISSHOE VAN DE LANDHORST Haflinger POL 2010 Klacz izabelowata/kuc: F: Wairan
M: Nina van De Boelenham
O: Wojciech Musiolik
B: F.J.M. Beursken
brak
98.

55

MR BOJANGLES Westfalska GER 2009 Wałach gniada F: Jungh.n.gek.
M: Franzi
O: Sylwia Drong
B: brak
K022669
99.

160

NAITIRY KUC POL 2011 Klacz siwa/kuc:149 F: Daj Cash / Jakobin
M: Nektarynka / Jantar
O: Łukasz Kruczek
B: Joanna Zubrycka
K023790 616999520138511
100.

107

NIRWANA SP POL 2006 Klacz kara F: Oliver / Voltaire
M: Nigeria / Marafon
O: Mariusz Kułaga
B: Andrzej Bieniek
K012282 616009540157706
101.

28

NOSFERATU SP POL 2008 Wałach gniada F: NN
M: NN
O: Maciej Lubina
B: Maciej Lubina
Brak
102.

122

OCCTOPUS KUC POL 2000 Wałach ciemnogniada/kuc: F: Dethmer
M: Oster Dooinen Jorike
O: Kamola
B: Bedlinski Zbigniew
Brak
103.

101

OLIMPIA KUC POL 2011 Klacz kasztanowata/kuc:143 F: Dutch Capitol
M: Oliwia Life
O: Jan Pietraszko
B: Polska
brak
104.

71

ORINA Typ Pierw POL 2008 Klacz ciemnogniada/kuc:137 F: Nn
M: Nn
O: Michalina Sztuka
B: Nn
K020486
105.

51

PACO SP POL 2009 Wałach ciemnogniada/169 F: Ordon
M: Primiera
O: Marcelina Wolny
B: Leszek Kośnik
K023825 616 999 54 01615 09
106.

145

PALLAS PKSP POL 2006 Wałach inna F: As Trefl
M: Plewa
O: Alicja Sypek
B: Misztela Jarosław
brak
107.

131

PANDA KUC POL 2008 Klacz siwa/kuc: F: Kentacky
M: Persi
O: Patrycja Mądrowska
B: Helena Wiosna
brak
108.

159

PEGASUS SON SP POL 2007 Wałach gniada F: Pegasus HB
M: Pretty Woman
O: Lucyna Ćmok
B: Marczak Przemysław
brak
109.

126

PLANETA Szlachetna Półkrew POL 2006 Klacz gniada F: Grand Amour
M: Prymulka
O: Marek Szweda
B: Marek Szweda
K013803 POL0095400403
110.

175

PLEJADA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: MACHMUTH NUR
M: POLISA
O: Jędrzej Tura
B: Tomasz Tura
K020130 POL009540023908
111.

143

POLO SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Czort R
M: Pawanka
O: Zespół Szkół Agrotechnicznych i Ogólnokształcących w Żywcu
B: Zespół Szkół Agrotechnicznych i Ogólnokształcących w Żywcu
K012172
112.

154

QUADRIFOGLIO 4 Hanowerska GER 2011 Wałach gniada F: QUIDAMS RUBIN
M: HAUPTSTUTBUCH CHARLOTTE
O: ------
B: ------
brak
113.

110

QUASI UNA FANTASIA SP POL 2007 Klacz srokata F: TURBUD QUIRINUS
M: BAJKA
O: Grażyna Boguś
B: nn
brak POL009640048707
114.

90

QUINDA- QUANDO DSPF GER 2009 Klacz ciemnogniada F: Quando-Quando / Quattro B
M: Sabrina / Sandro
O: Rafał Janota
B: Ines Roggisch
K022419 DE456570278209
115.

49

REFLEX SP CZE 2007 Wałach gniada F: Regent
M: Marquis
O: Kośnik Leszek
B: Hrncir Zdenek
K025921
116.

103

REPLAY R SP POL 2012 Ogier kara/175 F: Landino / Langraf I
M: Romica R / Campari M
O: Romuald Hałabuda
B: Romuald Hałabuda
K021677 616009540120912
117.

79

RINGO KUC POL 2005 Wałach kasztanowata/kuc:118 F: KAPSEL
M: TAMIZA RUMBA
O: ADAM WOJDA
B: KORNELIA PRYSZCZ
24793/16 POL013690065405
118.

37

RITUS HAN GER 1997 Wałach gniada F: Ritual / Ramiro
M: Granessa / Grannus
O: Beata Broniatowska
B:
K005384 DE316965097
119.

70

ROMEO SP POL 2011 Wałach gniada F: Nn
M: Nn
O: Michalina Sztuka
B: Nn
Brak
120.

3

ROMICA R Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2004 Klacz ciemnogniada/167 F: Campari M
M: Romana
O: Joanna Gotzmann-Pokorny
B: Roman Hałabuda
K015912
121.

113

SABRA XX POL 2013 Klacz gniada F: Nn
M: Nn
O: Katarzyna Cieślińska
B: NN
Brak
122.

76

SALAMON DON DARCO Węgierski Koń Sportowy POL 09.04.2010 Wałach gniada/175 F: Salamon
M: Széplak XI Szépség
O: Łukasz Kot
B: -
K021765 HUNMTA100050000
123.

119

SAMIRO KA WLKP POL 2008 Wałach kasztanowata/155 F: Ramstein / Radiator
M: Samanta / Rubin
O: Zdzisław Kamola
B: Piotr Liberda
K015950 616007540191308
124.

96

SCIARA HS HAN GER 2007 Klacz kasztanowata F: Salito / Stakkato
M: Elektra / Escudo I
O: Sonia Janus
B: Hans-Heinrich Schmidt
K024185 DE431311331307 104EH29
125.

142

SELEKCJA WLKP POL 2006 Klacz gniada F: Orbis
M: Selena
O: Iwona Dunat
B: Piotr Melnik
K012473
126.

98

SEUL M SP POL 2011 Wałach siwa F: Fair Play Coudreau / Abdullah
M: Sofia / Le Voltaire
O: Julia Fejdych
B: SK Moszna
K021914 616009690078411
127.

19

SIGMA SP POL 2011 Klacz gniada/165 F: Analog/
M: Sinez/
O: Arkadiusz Dratwiński
B: SK Udórz
K022930
128.

38

SOPRANO HIPPICA OS POL 2010 Wałach gniada F: Stakatol / Stakkato
M: La Silla / Lord Sinclair I
O: Magdalena Kaczmarzyk
B: Zbigniew Kostrzewski
K018843 DE418184027910
129.

75

STEFANIE KUC NED 2003 Klacz bułana/kuc:137 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Małgorzat Polok
B: Van Der Rakt
K020938 528018920032064
130.

174

STOUGJESHOEVE BENITA Welsh Pony NLD 1999 Klacz siwa/kuc:120 F: Hih Flown's Japhet
M: Trefaes Bunny
O: Marek Szweda
B: NL
K023221
131.

114

SZANOWNA DAMA XO POL 2009 Klacz siwa F: NN
M: NN
O: Piotr Kunicki
B: NN
Brak
132.

47

SZAROTKA KUC POL 2010 Klacz siwa/kuc:140 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Ryszard Barczyk
B:
K024158 616999550179910
133.

26

SZTALUGA Szlachetna Półkrew POL 2004 Klacz kasztanowata F: Graf Quidams
M: Szansa
O: Danuta Słowikowska
B: SK Ochaby
K011099
134.

140

TOP JUS D'EUSKADI SF FRA 2007 Wałach kasztanowata F: Jumpy Des Fotaines / Jus De Pomme
M: Jade Des Fontaines / Jus De Pomme
O: Katarzyna Frąckowiak
B: M. Marc Hiriart Durruty
K023150 25000107361206N
135.

138

URGENT GOLD Slaska POL 2007 Wałach kara F: brak
M: brak
O: Janosz
B: Janosz
brak
136.

82

VALEA SP POL 2005 Klacz gniada F: nn
M: nn
O: Izabela Marchewka
B: Izabela Marchewka
brak
137.

22

VISTA PONYSPORT Koń Mały POL 2007 Klacz tarantowata/mk:142,5 F: Bakarat
M: Vini ponysport
O: Urszula Jurczyk
B: Barbara Gumowicz
K015767 POL013570315307
138.

117

WACZAFA WLKP POL 2012 Klacz gniada F: Czarczaf
M: Ważka
O: Anna Lazar
B: Stadnina koni Nowe Jankowice
K025556
139.

23

WHISKY Małopolska POL 2010 Klacz gniada/mk: F: Wiedźmin
M: Kronika
O: Katowicki Klub Jeździecki
B: Katowicki Klub Jeździecki
K020847 616006540120710
140.

149

WIKI Typ Szlachetny POL 2004 Klacz kara F: NN
M: NN
O: Beata Synowiec
B: brak
K018862
141.

102

ZANTINO V Czeska Gorącokrw. CZE 2013 Ogier gniada F: Lantino / Landos
M: Zora / Boston
O: Tomasz Klein
B: Miroslav Vorel
K025356 203009221385913
Rider Club
Competition
Prize
Danecka Klaudia LZJ Drama Zbrosławice
300
SUM:
300.00
Darłak Katarzyna Kjk Romico
700
SUM:
700.00
Frankowska Emilia Ludowy Klub Jeździecki Solec W Bieruniu
200
SUM:
200.00
Gajdzik Roxana JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
400
SUM:
400.00
Janus Sonia KJ Trachy Sośnicowice
1500
SUM:
1500.00
Kaczmarzyk Zuzanna KJ Trachy Sościcowice
1000
SUM:
1000.00
Kośnik Aleksandra LKJ Deresz
1600
SUM:
1600.00
Krzanowska Adrianna KJK Romico Żywiec
300
SUM:
300.00
Pęciak Anna KJ Hipodrom Five Oaks
400
SUM:
400.00
Pietryszyn Aleksandra KJ Profit Orzesze
700
SUM:
700.00
Widzyk Krzysztof JKS Kasztanka Żywiec
2200
SUM:
2200.00
Wielgórska Zdebel Paulina KJ Vena Rogoźnik
1000
SUM:
1000.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamska Wiktoria
BPK
2018-08-24
13
2018-08-24
13
2018-08-25
2018-08-25
9
2018-08-26
1
2018-08-26
1
Badura Matylda
Klub Jeździecki Profit
2018-08-24
5
2018-08-25
5
2018-08-26
3
2018-08-25
Barczyk Otylia
St. KJ Profit Orzesze
2018-08-24
4
2018-08-25
2018-08-25
10
2018-08-24
7
2018-08-24
2018-08-25
2
2018-08-26
6
Bartusek Helena
KJ Zbroslawice
KSENA (58)
2018-08-24
6
2018-08-24
2018-08-25
8
2018-08-25
2018-08-26
2
Borowczak Agata
Vanto Jumping Team
CABORA (59)
2018-08-24
15
2018-08-25
12
2018-08-26
8
2018-08-24
8
2018-08-25
7
2018-08-26
5
Cieślińska Katarzyna
SKJ OMEGA
SABRA (113)
2018-08-24
17
2018-08-25
14
2018-08-26
10
Czachór Dominika
Jurajski LKJ Udórz
MILWI (40)
2018-08-24
2
2018-08-25
4
2018-08-26
1
Czyż Kamila
Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów
2018-08-24
14
2018-08-25
7
2018-08-25
2018-08-26
4
Danecka Klaudia
LZJ Drama Zbrosławice
CELEBRITY (164)
2018-08-24
16
2018-08-25
9
2018-08-26
3
2018-08-24
5
2018-08-25
8
2018-08-26
5
300
Darłak Katarzyna
Kjk Romico
2018-08-24
7
2018-08-25
9
2018-08-26
4
700
Dratwińska Emilia
Jurajski LKJ Udórz
ALIBI (7)
2018-08-24
1
2018-08-25
7
2018-08-26
1
SIGMA (19)
2018-08-24
4
2018-08-25
1
2018-08-26
1
Dreger Maja
KJK Solka Miedzyrzecze
K - NICO (150)
2018-08-24
10
2018-08-25
10
2018-08-26
5
2018-08-24
18
Drong Martyna
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
2018-08-24
17
2018-08-25
14
2018-08-26
15
2018-08-25
Duda Monika
LKJ Ochaby
2018-08-25
13
2018-08-25
7
2018-08-24
10
2018-08-26
5
Dunat Iwona
JKS Kasztanka Żywiec
SELEKCJA (142)
2018-08-24
9
2018-08-25
12
2018-08-26
6
Dzida Maria
LKJ Ochaby
DUŃCZYK (105)
2018-08-24
2
2018-08-25
11
2018-08-26
7
Fejdych Julia
KJK Romico Żywiec
SEUL M (98)
2018-08-24
13
2018-08-25
21
2018-08-25
11
2018-08-26
5
Ficek Iwona
PLKJ Plessówka
2018-08-24
30
2018-08-25
2018-08-26
28
Frąckowiak Martyna
JKS Hanna
2018-08-24
19
2018-08-24
2018-08-25
2018-08-25
2018-08-26
7
2018-08-24
8
2018-08-24
18
2018-08-25
14
2018-08-25
2018-08-26
7
Frankowska Emilia
Ludowy Klub Jeździecki Solec W Bieruniu
PLEJADA (175)
2018-08-24
9
2018-08-25
15
2018-08-26
6
200
Gajdzik Roxana
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
GADIA (62)
2018-08-24
2
2018-08-25
4
2018-08-26
4
400
VALEA (82)
2018-08-24
17
2018-08-25
12
2018-08-26
3
Ganiek Julia
PLKJ Plessówka
MELADY (148)
2018-08-25
14
2018-08-25
2018-08-25
22
Gocyk Hanna
KJ PROFIT
KLARA (139)
2018-08-24
7
2018-08-24
2018-08-25
3
2018-08-25
2018-08-26
3
Gola Katarzyna
KJ Trachy Sośnicowice
CONIKA Z (115)
2018-08-24
4
2018-08-25
Górny Natalia
-
2018-08-24
8
2018-08-25
13
2018-08-24
1
2018-08-25
9
2018-08-26
3
Haczek Anna
bpk
EUFORIA (73)
2018-08-24
31
2018-08-25
2018-08-25
29
2018-08-26
18
2018-08-24
Hibner Joanna
BPK
BEST (118)
2018-08-24
2018-08-24
2018-08-24
Humeniuk Kamila
BPK
PANDA (131)
2018-08-24
32
2018-08-24
9
Jakubiec Natasza
Stajnia Miejska w Żywcu
CYPRYS (179)
2018-08-24
2018-08-25
2018-08-24
2018-08-25
2018-08-26
GENIUSZ (181)
2018-08-24
11
2018-08-24
2018-08-25
2018-08-25
2018-08-26
2018-08-26
9
Jakubiec Nikola
Stajnia Miejska w Żywcu
FIGA (178)
2018-08-24
2018-08-24
14
2018-08-26
LADY (180)
2018-08-24
2018-08-24
2018-08-25
2018-08-26
Jakubowska Oliwia
Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów
2018-08-24
6
2018-08-25
1
2018-08-26
1
Janczak Zuzanna
JKS Kasztanka Żywiec
POLO (143)
2018-08-24
25
2018-08-25
11
2018-08-26
16
Janota Dawid
LKJ Ochaby
BUSHIDO (89)
2018-08-24
20
2018-08-25
18
2018-08-26
3
2018-08-24
8
2018-08-25
5
2018-08-24
12
2018-08-25
3
2018-08-26
8
Janota Natalia
LKJ Ochaby
2018-08-24
15
2018-08-25
19
2018-08-26
10
Janus Sonia
KJ Trachy Sośnicowice
2018-08-24
1
2018-08-25
1
2018-08-26
1
CABALTICA (193)
2018-08-24
3
2018-08-25
2
2018-08-26
1
1500
Kachel Weronika
KJK Romico Żywiec
2018-08-24
7
2018-08-25
2018-08-26
20
2018-08-25
Kaczmarzyk Zuzanna
KJ Trachy Sościcowice
RITUS (37)
2018-08-24
4
2018-08-25
4
2018-08-26
3
2018-08-24
7
2018-08-25
6
2018-08-26
2
1000
Kanior-Schott Maria
LKJ Plessówka
BILLY (136)
2018-08-24
12
2018-08-25
2018-08-26
22
Karpisz Michaela
KJ Trachy Gliwice
BRIANCE (161)
2018-08-24
2
2018-08-25
12
2018-08-26
5
Kawa Aleksandra
KJK Romico Żywiec
INDI (123)
2018-08-24
2018-08-25
3
2018-08-26
15
Kawa Marta
KJK Romiko Żywiec
GRAPPA (187)
2018-08-24
2
2018-08-25
1
2018-08-26
7
Klein Tomasz
JKS Przybyszewo
2018-08-24
12
2018-08-25
11
2018-08-26
2
DOT Q (168)
2018-08-24
15
2018-08-25
1
2018-08-26
1
Kliś Maja
Profit Orzesze
2018-08-24
12
2018-08-25
6
2018-08-26
8
2018-08-24
2018-08-25
Kolińska Amanda
KJ Trachy Sośnicowice
BRANDO (81)
2018-08-24
14
2018-08-24
14
2018-08-25
6
2018-08-25
5
2018-08-26
8
Konieczny Patrycja
LKJ Ochaby
LORDON (152)
2018-08-24
24
2018-08-25
20
2018-08-26
14
2018-08-24
2018-08-25
Kośnik Aleksandra
LKJ Deresz
REFLEX (49)
2018-08-24
4
2018-08-25
6
2018-08-24
1
2018-08-26
2
1600
2018-08-25
3
Kostek Laura
bpk
2018-08-24
11
2018-08-24
5
2018-08-25
4
2018-08-26
1
Kostek Laura
BPK
COLETTA (147)
2018-08-24
13
2018-08-24
7
2018-08-25
7
2018-08-26
4
Kostek Laura
bpk
2018-08-25
24
2018-08-25
2018-08-26
5
Kot Natalia
bpk
2018-08-24
19
2018-08-25
2018-08-26
7
2018-08-24
6
2018-08-25
17
2018-08-26
6
Kramarz Julia
Kj Zbrosławice
DRIADA ZK (128)
2018-08-24
12
2018-08-25
17
2018-08-26
11
Kruczek Anna
KJK Romico Żywiec
NAITIRY (160)
2018-08-24
4
2018-08-25
13
2018-08-26
10
Krywult Barbara
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
DUKAT (57)
2018-08-24
9
2018-08-25
9
2018-08-26
6
Krzanowska Adrianna
KJK Romico Żywiec
ZANTINO V (102)
2018-08-24
13
2018-08-25
19
2018-08-26
4
REPLAY R (103)
2018-08-24
11
2018-08-25
10
2018-08-26
6
300
Kubicz Nela
JKS Equi Verso
2018-08-24
15
2018-08-25
11
2018-08-26
23
Kułaga Karolina
KJ Profit Orzesze
NIRWANA (107)
2018-08-24
10
2018-08-25
9
2018-08-26
5
Kunecka Hanna
BPK dos
EPONA (184)
2018-08-24
2018-08-25
2018-08-25
2018-08-26
Kunicka Dominika
SKJ OMEGA
2018-08-24
20
2018-08-25
17
2018-08-26
12
Kuszka Jagoda
Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów
2018-08-24
1
2018-08-25
2018-08-25
25
2018-08-26
14
Lampart Oliwia
KJ Trachy Sośnicowice
LUCY (157)
2018-08-24
12
2018-08-25
15
2018-08-26
9
Lazar Anna
KJ Profit
WACZAFA (117)
2018-08-24
16
2018-08-25
18
2018-08-26
12
Leda Karolina
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
2018-08-24
11
2018-08-25
10
2018-08-26
14
2018-08-25
Lenik Dorota
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
LA COSTA (177)
2018-08-24
12
2018-08-24
10
2018-08-25
4
2018-08-25
16
2018-08-26
2
Lentowicz Oliwia
JKS Equi Verso
BASTER (44)
2018-08-24
24
2018-08-25
3
2018-08-26
23
Lisewska Joanna
Klub jezdziecki Fart Gliwice Łabędy
LILLY (129)
2018-08-24
2018-08-24
11
2018-08-25
2018-08-25
18
2018-08-26
11
Lodek Amelia
KJK SOLKA Miedzyrzecze
ORINA (71)
2018-08-24
3
2018-08-25
11
2018-08-26
4
Łukasik Ewa
BPK
ESTABAN (31)
2018-08-24
2018-08-24
25
2018-08-25
2018-08-25
20
2018-08-26
16
BURHAK (32)
2018-08-24
2018-08-24
33
2018-08-25
2018-08-25
13
Łukaszek Marcelina
JKS Kasztanka Żywiec
HIKI (66)
2018-08-24
4
2018-08-24
2018-08-25
10
2018-08-25
2018-08-26
2
Machnik Roman
Jurajski LKJ Udórz
HUSARIA (172)
2018-08-24
8
2018-08-25
6
2018-08-26
2
Małolepszy Julia
PLKJ plessówka
HAVANA (130)
2018-08-24
29
2018-08-25
16
2018-08-26
25
Martinez Vanessa
Klub Jeździecki Zbrosławice
LIDER (104)
2018-08-24
2018-08-25
23
2018-08-26
18
2018-08-24
2018-08-25
Masny Eliza
KJ Trachy Sośnicowice
CHEROKEE (124)
2018-08-24
17
2018-08-25
5
2018-08-26
8
2018-08-25
14
Matuszczyk Paulina
Equi Verso Jastrzębie Zdrój
EWERTON (64)
2018-08-24
19
2018-08-25
2018-08-25
2018-08-26
Michalik Angelika
KJ Profit Orzesze
2018-08-24
5
2018-08-25
2018-08-25
28
2018-08-26
14
2018-08-24
2018-08-24
28
2018-08-25
24
2018-08-24
Musiolik Roksana
PLKJ Plessówka
2018-08-24
11
2018-08-25
12
2018-08-26
7
Nikiel Nikola
BPK
KARINA (132)
2018-08-24
4
2018-08-25
2018-08-26
21
Oleksy Aleksandra
Centrum Jazdy Konnej DAKAR
OCCTOPUS (122)
2018-08-25
4
2018-08-25
2018-08-24
8
2018-08-26
3
Pala Karolina
bpk
2018-08-24
14
2018-08-25
6
2018-08-26
3
Pawlas Martyna
JKS Equi Verso Jastrzebie Zdrój
2018-08-24
9
2018-08-25
8
2018-08-26
10
Pęciak Anna
KJ Hipodrom Five Oaks
2018-08-24
2
2018-08-25
1
2018-08-26
5
400
Perak Łukasz
PLKJ Plessówka
DEKRET (158)
2018-08-25
2018-08-25
5
Pervez Mariam
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
HAKER (4)
2018-08-24
21
2018-08-25
2018-08-26
27
2018-08-25
Pietraszko Kaja
Klub Jazdy Konnej Romico
OLIMPIA (101)
2018-08-24
3
2018-08-25
4
2018-08-26
8
Pietryszyn Aleksandra
KJ Profit Orzesze
AMANITA (84)
2018-08-24
1
2018-08-25
10
2018-08-26
3
700
Pilarska Anna
Klub Jeździecki Profit Orzesze
PLANETA (126)
2018-08-24
5
2018-08-25
2
2018-08-26
13
Pinkawa Wiktoria
SKJ OMEGA
2018-08-24
26
2018-08-25
5
2018-08-26
9
Piwoń Sylwia
SKJ OMEGA
ELIPSA (112)
2018-08-24
3
2018-08-25
12
2018-08-26
7
Pluta Maja
bpk
Brawada (190)
2018-08-24
10
2018-08-25
7
2018-08-24
2018-08-25
2018-08-26
5
Rogosz Marlena
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2018-08-24
2
2018-08-25
8
2018-08-26
16
Rostek Martyna
Equi-Verso Jastrzębie Zdrój
2018-08-24
23
2018-08-25
1
2018-08-26
6
Sikora Anna
BPK
BEKAS (29)
2018-08-24
16
2018-08-25
31
2018-08-25
2018-08-26
17
2018-08-24
Siwiec Katarzyna
JKS Kasztanka Żywiec
MIKA (182)
2018-08-24
36
2018-08-24
2018-08-25
15
2018-08-25
2018-08-26
5
Skorupa Wiktoria
Equi-Verso Jastrzębie Zdrój
2018-08-24
10
2018-08-25
3
2018-08-26
13
Śliż Kinga
KJ Profit Orzesze
CICHY (170)
2018-08-24
22
2018-08-25
10
2018-08-26
17
Słowikowska Maja
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
2018-08-24
6
2018-08-25
16
2018-08-26
4
Słupianek Agata
Klub jezdziecki Fart Gliwice Łabędy
2018-08-24
2018-08-24
27
2018-08-25
19
2018-08-25
2018-08-26
4
IGA (30)
2018-08-24
2018-08-24
9
2018-08-25
2018-08-25
9
2018-08-26
3
Śnieżek Julia
BPK
2018-08-24
2018-08-24
2018-08-24
20
2018-08-24
2018-08-25
2018-08-25
2018-08-26
4
Sobczyk Weronika
Ludowy Klub Jeździecki Deresz
DUNKA (53)
2018-08-24
4
2018-08-25
5
2018-08-26
4
Sokalska Nina
KJ Profit
2018-08-24
5
2018-08-25
2
2018-08-26
1
Standura Zofia
PLKJ Plessówka
KORSYKA (135)
2018-08-24
18
2018-08-25
21
2018-08-26
13
Stolarska Oliwia
Katowicki Klub Jeździecki
2018-08-24
12
2018-08-24
2018-08-25
8
2018-08-26
4
WHISKY (23)
2018-08-24
2018-08-24
10
2018-08-25
11
2018-08-25
Synowiec Sylwia
KJK Solka
WIKI (149)
2018-08-24
3
2018-08-25
22
2018-08-26
7
2018-08-24
Sypek Alicja
Niezrzeszony
PALLAS (145)
2018-08-24
34
2018-08-25
26
2018-08-26
26
2018-08-24
Szojda Emilia
KJ Profit Orzesze
2018-08-24
7
2018-08-25
2
2018-08-26
2
2018-08-24
2018-08-24
2
2018-08-25
3
2018-08-26
5
Sztuka Michalina
KJK Solka
ROMEO (70)
2018-08-24
6
2018-08-25
2
2018-08-26
8
Urbaniec Aleksandra
KJK SOLKA Miedzyrzecze
BROSZKA (72)
2018-08-24
22
2018-08-25
27
2018-08-26
19
Waliczek Agnieszka
PLKJ Plessówka
2018-08-25
8
2018-08-25
6
Widzyk Krzysztof
JKS Kasztanka Żywiec
KENZO (67)
2018-08-24
2
2018-08-25
2
2018-08-26
1
2200
Wieczorek Antonina
PLKJ
BOLS (9)
2018-08-24
11
2018-08-25
17
2018-08-26
9
Wielgórska Zdebel Paulina
KJ Vena Rogoźnik
2018-08-24
21
2018-08-24
2018-08-25
15
2018-08-25
2018-08-26
2
GEPARD (68)
2018-08-24
2018-08-24
35
2018-08-25
23
2018-08-25
2018-08-26
2
2018-08-24
6
2018-08-25
8
2018-08-26
3
1000
Wiśniewska Emilia
bpk
EMET (48)
2018-08-24
16
2018-08-25
16
2018-08-26
12
Wojda Magdalena
LKJ Ochaby
RINGO (79)
2018-08-24
9
2018-08-24
2018-08-25
12
2018-08-25
2018-08-26
6
2018-08-24
1
2018-08-24
2018-08-25
7
2018-08-25
2018-08-26
2
Wolny Marcelina
Ludowy Klub Jeździecki Deresz
PACO (51)
2018-08-24
23
2018-08-25
2018-08-25
Wolny Nikola
BPK
2018-08-24
8
2018-08-25
2018-08-26
2
MALIBU (108)
2018-08-24
2018-08-25
13
2018-08-26
6
MILAN (109)
2018-08-24
2018-08-25
30
2018-08-25
Zajdel Emilia
BPK
ŁAWA (171)
2018-08-24
2018-08-24

Number of Riders: 114

Number of Horses: 141

The sum of prizes: 10 300.00

Competition results developed by: TARANT EVENTS
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H112009-01, TARANT EVENTS)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl