Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
79 ENTRY ACCEPTED 2018-07-14 14:46:28
2018-07-12 13:53:24
Iga Szostak RADON
  • 1x 2/Duże Konie/110 cm/I półfinał - duże konie - konkurs z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/Duże Konie/115 cm/II półfinał - duże konie - konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 115 cm)
  • 1x 8/Duże Konie/120 cm/Finał A - duże konie - dwunawrotowy konkurs dokładności, art. 238.1.1, 238.1.2 (wys. 120 cm)
78 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 19:03:41
2018-07-11 18:40:03
Nadia Sobiecka ZUCCHERO A VELO
  • 1x 1/Kuce/90 cm/I półfinał - kuce - konkurs z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/Kuce/90 cm/II półfinał - kuce - konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 90 cm)
  • 1x 5/Kuce/90 cm/Finał B - kuce - konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 7/Kuce/95 cm/Finał A - kuce - dwunawrotowy konkurs dokładności, art. 238.1.1, 238.1.2 (wys. 95 cm)
77 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 19:03:58
2018-07-11 17:21:45
Idalia Kuliga FIGO
  • 1x 2/Duże Konie/110 cm/I półfinał - duże konie - konkurs z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/Duże Konie/115 cm/II półfinał - duże konie - konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 115 cm)
  • 1x 8/Duże Konie/120 cm/Finał A - duże konie - dwunawrotowy konkurs dokładności, art. 238.1.1, 238.1.2 (wys. 120 cm)
76 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 19:04:23
2018-07-10 23:24:51
Maja Marchwicka ROSA BELLA
  • 1x 2/Duże Konie/110 cm/I półfinał - duże konie - konkurs z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/Duże Konie/115 cm/II półfinał - duże konie - konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 115 cm)
  • 1x 6/Duże Konie/115 cm/Finał B - duże konie - konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
  • 1x 8/Duże Konie/120 cm/Finał A - duże konie - dwunawrotowy konkurs dokładności, art. 238.1.1, 238.1.2 (wys. 120 cm)
75 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 19:04:42
2018-07-10 20:27:35
Joanna Zawadka C-LANCASTER
  • 1x 2/Duże Konie/110 cm/I półfinał - duże konie - konkurs z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/Duże Konie/115 cm/II półfinał - duże konie - konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 115 cm)
74 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 19:05:12
2018-07-10 14:49:09
Daria Pietrzak SONATA W
  • 1x 2/Duże Konie/110 cm/I półfinał - duże konie - konkurs z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/Duże Konie/115 cm/II półfinał - duże konie - konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 115 cm)
  • 1x 8/Duże Konie/120 cm/Finał A - duże konie - dwunawrotowy konkurs dokładności, art. 238.1.1, 238.1.2 (wys. 120 cm)
73 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 19:05:23
2018-07-10 14:47:41
Daria Pietrzak MIŁEK PONYSPORT
  • 1x 1/Kuce/90 cm/I półfinał - kuce - konkurs z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/Kuce/90 cm/II półfinał - kuce - konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 90 cm)
  • 1x 7/Kuce/95 cm/Finał A - kuce - dwunawrotowy konkurs dokładności, art. 238.1.1, 238.1.2 (wys. 95 cm)
72 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 19:05:41
2018-07-10 12:12:53
Dominika Osińska ARGENTINA
  • 1x 2/Duże Konie/110 cm/I półfinał - duże konie - konkurs z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/Duże Konie/115 cm/II półfinał - duże konie - konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 115 cm)
  • 1x 6/Duże Konie/115 cm/Finał B - duże konie - konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
  • 1x 8/Duże Konie/120 cm/Finał A - duże konie - dwunawrotowy konkurs dokładności, art. 238.1.1, 238.1.2 (wys. 120 cm)
71 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 19:06:41
2018-07-09 23:51:40
Maja Oryga-Siwiak FLORIS T
  • 1x 2/Duże Konie/110 cm/I półfinał - duże konie - konkurs z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/Duże Konie/115 cm/II półfinał - duże konie - konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 115 cm)
70 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 19:06:58
2018-07-09 23:25:56
Milena Płaza MISTIC MOONSHADOW
  • 1x 1/Kuce/90 cm/I półfinał - kuce - konkurs z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/Kuce/90 cm/II półfinał - kuce - konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 90 cm)
68 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 19:07:30
2018-07-09 22:22:46
Anna Bieńkowska SZOGUN
  • 1x 1/Kuce/90 cm/I półfinał - kuce - konkurs z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/Kuce/90 cm/II półfinał - kuce - konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 90 cm)
  • 1x 7/Kuce/95 cm/Finał A - kuce - dwunawrotowy konkurs dokładności, art. 238.1.1, 238.1.2 (wys. 95 cm)
66 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 19:08:21
2018-07-09 21:18:16
Sara Bętkowska MANCHESTER 0012
  • 1x 1/Kuce/90 cm/I półfinał - kuce - konkurs z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/Kuce/90 cm/II półfinał - kuce - konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 90 cm)
  • 1x 7/Kuce/95 cm/Finał A - kuce - dwunawrotowy konkurs dokładności, art. 238.1.1, 238.1.2 (wys. 95 cm)
65 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 19:08:38
2018-07-09 21:01:56
Laura Pertkiewicz DEMON DEL
  • 1x 1/Kuce/90 cm/I półfinał - kuce - konkurs z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/Kuce/90 cm/II półfinał - kuce - konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 90 cm)
  • 1x 5/Kuce/90 cm/Finał B - kuce - konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 7/Kuce/95 cm/Finał A - kuce - dwunawrotowy konkurs dokładności, art. 238.1.1, 238.1.2 (wys. 95 cm)
63 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 19:09:31
2018-07-09 14:57:49
Olga Styła NOBELSTAR 0005
  • 1x 1/Kuce/90 cm/I półfinał - kuce - konkurs z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/Kuce/90 cm/II półfinał - kuce - konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 90 cm)
  • 1x 5/Kuce/90 cm/Finał B - kuce - konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 7/Kuce/95 cm/Finał A - kuce - dwunawrotowy konkurs dokładności, art. 238.1.1, 238.1.2 (wys. 95 cm)
62 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 19:09:52
2018-07-09 13:04:51
Emilia Pietrzak SEPHORA MZ
  • 1x 2/Duże Konie/110 cm/I półfinał - duże konie - konkurs z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/Duże Konie/115 cm/II półfinał - duże konie - konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 115 cm)
61 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 19:10:07
2018-07-09 12:12:01
Olga Skrobacz LILI MARLENE
  • 1x 2/Duże Konie/110 cm/I półfinał - duże konie - konkurs z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/Duże Konie/115 cm/II półfinał - duże konie - konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 115 cm)
  • 1x 6/Duże Konie/115 cm/Finał B - duże konie - konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
  • 1x 8/Duże Konie/120 cm/Finał A - duże konie - dwunawrotowy konkurs dokładności, art. 238.1.1, 238.1.2 (wys. 120 cm)
60 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 19:10:31
2018-07-09 11:52:46
Aleksander Lewandowski JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF
  • 1x 2/Duże Konie/110 cm/I półfinał - duże konie - konkurs z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/Duże Konie/115 cm/II półfinał - duże konie - konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 115 cm)
  • 1x 6/Duże Konie/115 cm/Finał B - duże konie - konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
  • 1x 8/Duże Konie/120 cm/Finał A - duże konie - dwunawrotowy konkurs dokładności, art. 238.1.1, 238.1.2 (wys. 120 cm)
59 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 19:11:02
2018-07-09 09:54:35
Olaf Rynowiecki GARGAMEL GB
  • 1x 1/Kuce/90 cm/I półfinał - kuce - konkurs z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/Kuce/90 cm/II półfinał - kuce - konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 90 cm)
  • 1x 5/Kuce/90 cm/Finał B - kuce - konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 7/Kuce/95 cm/Finał A - kuce - dwunawrotowy konkurs dokładności, art. 238.1.1, 238.1.2 (wys. 95 cm)
58 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 19:11:22
2018-07-09 09:11:54
Zofia Ciecholewska FUNNY BOY
  • 1x 1/Kuce/90 cm/I półfinał - kuce - konkurs z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/Kuce/90 cm/II półfinał - kuce - konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 90 cm)
  • 1x 7/Kuce/95 cm/Finał A - kuce - dwunawrotowy konkurs dokładności, art. 238.1.1, 238.1.2 (wys. 95 cm)
57 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 19:11:34
2018-07-09 09:10:37
Zofia Ciecholewska CIVIS
  • 1x 2/Duże Konie/110 cm/I półfinał - duże konie - konkurs z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/Duże Konie/115 cm/II półfinał - duże konie - konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 115 cm)
  • 1x 8/Duże Konie/120 cm/Finał A - duże konie - dwunawrotowy konkurs dokładności, art. 238.1.1, 238.1.2 (wys. 120 cm)
56 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 19:18:16
2018-07-09 00:03:51
Julia Kurosz LUNA
  • 1x 2/Duże Konie/110 cm/I półfinał - duże konie - konkurs z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/Duże Konie/115 cm/II półfinał - duże konie - konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 115 cm)
55 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 19:19:52
2018-07-08 22:57:46
Wiktoria Jannasz PORTOS
  • 1x 2/Duże Konie/110 cm/I półfinał - duże konie - konkurs z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/Duże Konie/115 cm/II półfinał - duże konie - konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 115 cm)
  • 1x 6/Duże Konie/115 cm/Finał B - duże konie - konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
  • 1x 8/Duże Konie/120 cm/Finał A - duże konie - dwunawrotowy konkurs dokładności, art. 238.1.1, 238.1.2 (wys. 120 cm)
53 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 19:20:22
2018-07-07 22:40:09
Eliza Zawadzka ESCALONA
  • 1x 2/Duże Konie/110 cm/I półfinał - duże konie - konkurs z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/Duże Konie/115 cm/II półfinał - duże konie - konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 115 cm)
  • 1x 6/Duże Konie/115 cm/Finał B - duże konie - konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
  • 1x 8/Duże Konie/120 cm/Finał A - duże konie - dwunawrotowy konkurs dokładności, art. 238.1.1, 238.1.2 (wys. 120 cm)
52 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 19:20:38
2018-07-07 18:54:30
Barbara Kościelska WIKING PP
  • 1x 1/Kuce/90 cm/I półfinał - kuce - konkurs z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/Kuce/90 cm/II półfinał - kuce - konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 90 cm)
  • 1x 5/Kuce/90 cm/Finał B - kuce - konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 7/Kuce/95 cm/Finał A - kuce - dwunawrotowy konkurs dokładności, art. 238.1.1, 238.1.2 (wys. 95 cm)
51 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 19:20:58
2018-07-07 14:52:36
Katarzyna Gola SOLY JEAS
  • 1x 2/Duże Konie/110 cm/I półfinał - duże konie - konkurs z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/Duże Konie/115 cm/II półfinał - duże konie - konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 115 cm)
50 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 19:21:18
2018-07-07 09:49:16
Marianna Kołacka TAMBURYNEK
  • 1x 1/Kuce/90 cm/I półfinał - kuce - konkurs z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/Kuce/90 cm/II półfinał - kuce - konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 90 cm)
  • 1x 5/Kuce/90 cm/Finał B - kuce - konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 7/Kuce/95 cm/Finał A - kuce - dwunawrotowy konkurs dokładności, art. 238.1.1, 238.1.2 (wys. 95 cm)
49 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 19:21:41
2018-07-07 09:47:27
Marianna Kołacka GRANDEZA
  • 1x 2/Duże Konie/110 cm/I półfinał - duże konie - konkurs z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/Duże Konie/115 cm/II półfinał - duże konie - konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 115 cm)
  • 1x 6/Duże Konie/115 cm/Finał B - duże konie - konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
  • 1x 8/Duże Konie/120 cm/Finał A - duże konie - dwunawrotowy konkurs dokładności, art. 238.1.1, 238.1.2 (wys. 120 cm)
48 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 21:49:35
2018-07-06 23:22:00
Filip Wysoczański ARES
  • 1x 1/Kuce/90 cm/I półfinał - kuce - konkurs z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/Kuce/90 cm/II półfinał - kuce - konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 90 cm)
47 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 19:22:03
2018-07-06 22:06:40
Amelia Otlewska LADY LUCK IV
  • 1x 1/Kuce/90 cm/I półfinał - kuce - konkurs z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/Kuce/90 cm/II półfinał - kuce - konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 90 cm)
46 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 19:22:39
2018-07-06 16:02:05
Karolina Heydel MONTGOMERIE EX MAY DREAM
  • 1x 1/Kuce/90 cm/I półfinał - kuce - konkurs z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/Kuce/90 cm/II półfinał - kuce - konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 90 cm)
  • 1x 5/Kuce/90 cm/Finał B - kuce - konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 7/Kuce/95 cm/Finał A - kuce - dwunawrotowy konkurs dokładności, art. 238.1.1, 238.1.2 (wys. 95 cm)
45 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 19:22:59
2018-07-06 14:06:49
Michalina Krzyżyńska CRISTIANO
  • 1x 2/Duże Konie/110 cm/I półfinał - duże konie - konkurs z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/Duże Konie/115 cm/II półfinał - duże konie - konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 115 cm)
44 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 19:23:19
2018-07-06 00:34:10
Pola Wawrzyniak DIMPLE
  • 1x 2/Duże Konie/110 cm/I półfinał - duże konie - konkurs z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/Duże Konie/115 cm/II półfinał - duże konie - konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 115 cm)
43 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 19:23:37
2018-07-05 23:39:32
Nikol Patora CHICAGO
  • 1x 2/Duże Konie/110 cm/I półfinał - duże konie - konkurs z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/Duże Konie/115 cm/II półfinał - duże konie - konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 115 cm)
  • 1x 6/Duże Konie/115 cm/Finał B - duże konie - konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
  • 1x 8/Duże Konie/120 cm/Finał A - duże konie - dwunawrotowy konkurs dokładności, art. 238.1.1, 238.1.2 (wys. 120 cm)
42 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 19:23:55
2018-07-05 20:20:17
Oliwia Płatek TIK TAK
  • 1x 2/Duże Konie/110 cm/I półfinał - duże konie - konkurs z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/Duże Konie/115 cm/II półfinał - duże konie - konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 115 cm)
  • 1x 8/Duże Konie/120 cm/Finał A - duże konie - dwunawrotowy konkurs dokładności, art. 238.1.1, 238.1.2 (wys. 120 cm)
41 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 19:26:22
2018-07-05 18:47:01
Weronika Koroblowska GAL
  • 1x 2/Duże Konie/110 cm/I półfinał - duże konie - konkurs z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/Duże Konie/115 cm/II półfinał - duże konie - konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 115 cm)
40 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 19:26:46
2018-07-05 18:44:18
Matylda Dubiniak FENIKS
  • 1x 2/Duże Konie/110 cm/I półfinał - duże konie - konkurs z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/Duże Konie/115 cm/II półfinał - duże konie - konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 115 cm)
39 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 19:27:01
2018-07-05 18:43:34
Matylda Dubiniak FRIARSTOWN MICHEAL
  • 1x 1/Kuce/90 cm/I półfinał - kuce - konkurs z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/Kuce/90 cm/II półfinał - kuce - konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 90 cm)
38 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 19:27:18
2018-07-05 17:56:40
Maria Adamietz CHELSEA-BLUE
  • 1x 2/Duże Konie/110 cm/I półfinał - duże konie - konkurs z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/Duże Konie/115 cm/II półfinał - duże konie - konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 115 cm)
37 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 19:27:33
2018-07-05 16:10:23
Tamara Tybulczuk BONA
  • 1x 1/Kuce/90 cm/I półfinał - kuce - konkurs z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/Kuce/90 cm/II półfinał - kuce - konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 90 cm)
36 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 19:29:01
2018-07-05 13:39:45
Nina Oleszkiewicz CLYDAGH JUSTICE
  • 1x 1/Kuce/90 cm/I półfinał - kuce - konkurs z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/Kuce/90 cm/II półfinał - kuce - konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 90 cm)
  • 1x 5/Kuce/90 cm/Finał B - kuce - konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 7/Kuce/95 cm/Finał A - kuce - dwunawrotowy konkurs dokładności, art. 238.1.1, 238.1.2 (wys. 95 cm)
35 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 19:29:19
2018-07-05 13:37:54
Lena Oleszkiewicz GLENLO FIONNUALA
  • 1x 1/Kuce/90 cm/I półfinał - kuce - konkurs z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/Kuce/90 cm/II półfinał - kuce - konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 90 cm)
  • 1x 5/Kuce/90 cm/Finał B - kuce - konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 7/Kuce/95 cm/Finał A - kuce - dwunawrotowy konkurs dokładności, art. 238.1.1, 238.1.2 (wys. 95 cm)
34 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 19:29:36
2018-07-05 12:32:32
Natalia Knopkiewicz PORTOS
  • 1x 1/Kuce/90 cm/I półfinał - kuce - konkurs z oceną stylu jeźdźca
33 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 19:29:55
2018-07-05 11:14:16
Klaudia Zajkowska MISTER HANEK
  • 1x 1/Kuce/90 cm/I półfinał - kuce - konkurs z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/Kuce/90 cm/II półfinał - kuce - konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 90 cm)
  • 1x 5/Kuce/90 cm/Finał B - kuce - konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 7/Kuce/95 cm/Finał A - kuce - dwunawrotowy konkurs dokładności, art. 238.1.1, 238.1.2 (wys. 95 cm)
32 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 19:30:11
2018-07-05 11:13:29
Nelly Żabowska-Żychowicz MISTER
  • 1x 1/Kuce/90 cm/I półfinał - kuce - konkurs z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/Kuce/90 cm/II półfinał - kuce - konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 90 cm)
  • 1x 5/Kuce/90 cm/Finał B - kuce - konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 7/Kuce/95 cm/Finał A - kuce - dwunawrotowy konkurs dokładności, art. 238.1.1, 238.1.2 (wys. 95 cm)
31 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 19:30:28
2018-07-05 09:41:19
Anna Dziuba QUABREL RJT DE L'ETAPE
  • 1x 1/Kuce/90 cm/I półfinał - kuce - konkurs z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/Kuce/90 cm/II półfinał - kuce - konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 90 cm)
30 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 19:30:56
2018-07-04 22:56:19
Adela Kośmicka KOCCO BOLERO E NATO PER VINCERE
  • 1x 1/Kuce/90 cm/I półfinał - kuce - konkurs z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/Kuce/90 cm/II półfinał - kuce - konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 90 cm)
  • 1x 7/Kuce/95 cm/Finał A - kuce - dwunawrotowy konkurs dokładności, art. 238.1.1, 238.1.2 (wys. 95 cm)
28 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 19:31:23
2018-07-04 21:43:30
Hanna Padalak HERMIONA
  • 1x 2/Duże Konie/110 cm/I półfinał - duże konie - konkurs z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/Duże Konie/115 cm/II półfinał - duże konie - konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 115 cm)
27 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 19:31:42
2018-07-04 21:41:12
Maria Padalak TIGRA
  • 1x 1/Kuce/90 cm/I półfinał - kuce - konkurs z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/Kuce/90 cm/II półfinał - kuce - konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 90 cm)
26 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 19:32:05
2018-07-04 21:03:06
Vesna Wojtaszek NEKTON PLUS
  • 1x 2/Duże Konie/110 cm/I półfinał - duże konie - konkurs z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/Duże Konie/115 cm/II półfinał - duże konie - konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 115 cm)
  • 1x 6/Duże Konie/115 cm/Finał B - duże konie - konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
  • 1x 8/Duże Konie/120 cm/Finał A - duże konie - dwunawrotowy konkurs dokładności, art. 238.1.1, 238.1.2 (wys. 120 cm)
24 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 19:32:21
2018-07-04 20:27:19
Karolina Klusek ISKRA
  • 1x 1/Kuce/90 cm/I półfinał - kuce - konkurs z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/Kuce/90 cm/II półfinał - kuce - konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 90 cm)
  • 1x 5/Kuce/90 cm/Finał B - kuce - konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 7/Kuce/95 cm/Finał A - kuce - dwunawrotowy konkurs dokładności, art. 238.1.1, 238.1.2 (wys. 95 cm)
23 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 19:32:40
2018-07-04 15:18:30
Kaja Hipsz DANZA II
  • 1x 2/Duże Konie/110 cm/I półfinał - duże konie - konkurs z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/Duże Konie/115 cm/II półfinał - duże konie - konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 115 cm)
  • 1x 8/Duże Konie/120 cm/Finał A - duże konie - dwunawrotowy konkurs dokładności, art. 238.1.1, 238.1.2 (wys. 120 cm)
22 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 19:32:57
2018-07-04 13:43:13
Marta Wypiór GLORY
  • 1x 1/Kuce/90 cm/I półfinał - kuce - konkurs z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/Kuce/90 cm/II półfinał - kuce - konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 90 cm)
21 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 19:33:20
2018-07-04 10:42:35
Oliwer Bule C BAS
  • 1x 2/Duże Konie/110 cm/I półfinał - duże konie - konkurs z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/Duże Konie/115 cm/II półfinał - duże konie - konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 115 cm)
20 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 19:33:46
2018-07-04 09:53:29
Maja Bella Friedman SWEET NOISE-M
  • 1x 2/Duże Konie/110 cm/I półfinał - duże konie - konkurs z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/Duże Konie/115 cm/II półfinał - duże konie - konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 115 cm)
19 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 19:34:13
2018-07-04 09:08:03
Aleksandra Zaręba FARGITA
  • 1x 2/Duże Konie/110 cm/I półfinał - duże konie - konkurs z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/Duże Konie/115 cm/II półfinał - duże konie - konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 115 cm)
18 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 19:34:31
2018-07-04 08:36:47
Amelia Górnicka WALENCJA
  • 1x 1/Kuce/90 cm/I półfinał - kuce - konkurs z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/Kuce/90 cm/II półfinał - kuce - konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 90 cm)
  • 1x 7/Kuce/95 cm/Finał A - kuce - dwunawrotowy konkurs dokładności, art. 238.1.1, 238.1.2 (wys. 95 cm)
17 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 19:34:47
2018-07-04 07:41:37
Kaja Langer ORIANA
  • 1x 2/Duże Konie/110 cm/I półfinał - duże konie - konkurs z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/Duże Konie/115 cm/II półfinał - duże konie - konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 115 cm)
  • 1x 6/Duże Konie/115 cm/Finał B - duże konie - konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
  • 1x 8/Duże Konie/120 cm/Finał A - duże konie - dwunawrotowy konkurs dokładności, art. 238.1.1, 238.1.2 (wys. 120 cm)
16 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 19:35:10
2018-07-04 07:13:50
Emilia Pękal AMANDA
  • 1x 1/Kuce/90 cm/I półfinał - kuce - konkurs z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/Kuce/90 cm/II półfinał - kuce - konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 90 cm)
15 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 19:35:23
2018-07-04 06:59:39
Kornelia Smura DIE KLEINE LADY
  • 1x 2/Duże Konie/110 cm/I półfinał - duże konie - konkurs z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/Duże Konie/115 cm/II półfinał - duże konie - konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 115 cm)
  • 1x 6/Duże Konie/115 cm/Finał B - duże konie - konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
  • 1x 8/Duże Konie/120 cm/Finał A - duże konie - dwunawrotowy konkurs dokładności, art. 238.1.1, 238.1.2 (wys. 120 cm)
14 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 19:35:38
2018-07-04 01:16:08
Aleksandra Sobocka VIVE LE ROI
  • 1x 2/Duże Konie/110 cm/I półfinał - duże konie - konkurs z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/Duże Konie/115 cm/II półfinał - duże konie - konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 115 cm)
13 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 19:35:57
2018-07-03 22:02:42
Paulina Adamiec LOVE PARADE
  • 1x 2/Duże Konie/110 cm/I półfinał - duże konie - konkurs z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/Duże Konie/115 cm/II półfinał - duże konie - konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 115 cm)
11 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 19:36:20
2018-07-03 22:01:03
Hanna Matusiak LA COSTA
  • 1x 2/Duże Konie/110 cm/I półfinał - duże konie - konkurs z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/Duże Konie/115 cm/II półfinał - duże konie - konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 115 cm)
10 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 19:36:39
2018-07-03 21:12:49
Julia Wieczorek LADY -S
  • 1x 2/Duże Konie/110 cm/I półfinał - duże konie - konkurs z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/Duże Konie/115 cm/II półfinał - duże konie - konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 115 cm)
  • 1x 6/Duże Konie/115 cm/Finał B - duże konie - konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
  • 1x 8/Duże Konie/120 cm/Finał A - duże konie - dwunawrotowy konkurs dokładności, art. 238.1.1, 238.1.2 (wys. 120 cm)
9 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 19:36:51
2018-07-03 20:23:45
Julia Walorek FALCO
  • 1x 1/Kuce/90 cm/I półfinał - kuce - konkurs z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/Kuce/90 cm/II półfinał - kuce - konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 90 cm)
  • 1x 5/Kuce/90 cm/Finał B - kuce - konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 7/Kuce/95 cm/Finał A - kuce - dwunawrotowy konkurs dokładności, art. 238.1.1, 238.1.2 (wys. 95 cm)
8 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 19:37:09
2018-07-03 20:22:26
Aleksandra Osuch LAMBI
  • 1x 2/Duże Konie/110 cm/I półfinał - duże konie - konkurs z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/Duże Konie/115 cm/II półfinał - duże konie - konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 115 cm)
  • 1x 6/Duże Konie/115 cm/Finał B - duże konie - konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
  • 1x 8/Duże Konie/120 cm/Finał A - duże konie - dwunawrotowy konkurs dokładności, art. 238.1.1, 238.1.2 (wys. 120 cm)
7 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 19:37:28
2018-07-03 20:21:38
Marta Konarska SAFARI SUNDANCE
  • 1x 1/Kuce/90 cm/I półfinał - kuce - konkurs z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/Kuce/90 cm/II półfinał - kuce - konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 90 cm)
  • 1x 5/Kuce/90 cm/Finał B - kuce - konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 7/Kuce/95 cm/Finał A - kuce - dwunawrotowy konkurs dokładności, art. 238.1.1, 238.1.2 (wys. 95 cm)
6 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 19:37:46
2018-07-03 20:16:25
Sophia Motyl NIHET
  • 1x 1/Kuce/90 cm/I półfinał - kuce - konkurs z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/Kuce/90 cm/II półfinał - kuce - konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 90 cm)
  • 1x 5/Kuce/90 cm/Finał B - kuce - konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 7/Kuce/95 cm/Finał A - kuce - dwunawrotowy konkurs dokładności, art. 238.1.1, 238.1.2 (wys. 95 cm)
4 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 19:38:08
2018-07-03 20:04:52
Franciszek Jurzak LA CUMPARSITA
  • 1x 2/Duże Konie/110 cm/I półfinał - duże konie - konkurs z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/Duże Konie/115 cm/II półfinał - duże konie - konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 115 cm)
3 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 19:38:25
2018-07-03 20:02:40
Iga Bors SHADOW
  • 1x 1/Kuce/90 cm/I półfinał - kuce - konkurs z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/Kuce/90 cm/II półfinał - kuce - konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 90 cm)
  • 1x 5/Kuce/90 cm/Finał B - kuce - konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 7/Kuce/95 cm/Finał A - kuce - dwunawrotowy konkurs dokładności, art. 238.1.1, 238.1.2 (wys. 95 cm)
2 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 19:38:45
2018-07-03 18:06:24
Patrycja Markiewicz PODIAVOLA
  • 1x 2/Duże Konie/110 cm/I półfinał - duże konie - konkurs z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/Duże Konie/115 cm/II półfinał - duże konie - konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 115 cm)
1 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 19:39:05
2018-07-03 16:15:28
Iga Biegalska CARDHU
  • 1x 2/Duże Konie/110 cm/I półfinał - duże konie - konkurs z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/Duże Konie/115 cm/II półfinał - duże konie - konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 115 cm)
  • 1x 8/Duże Konie/120 cm/Finał A - duże konie - dwunawrotowy konkurs dokładności, art. 238.1.1, 238.1.2 (wys. 120 cm)
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Adamiec Paulina Klub Jeździecki Jumping Team Brynica
2003 (JM.)
O045600
2. Adamietz Maria KJ Metpol Grodziec
2003 (JM.)
O036795
3. Bętkowska Sara Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2003 (JM.)
O039226
4. Biegalska Iga Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O036672
10171305
5. Bieńkowska Anna KJ Cavallino Brzoza
2005 (JM.)
O041488
6. Bors Iga SKJ Ponylandia Wojciechowice
2005 (JM.)
O035834
7. Bule Oliwer St. KJ Preria Wilkowice
2003 (JM.)
O033821
8. Ciecholewska Zofia KJ Classic Solec Kujawski
2004 (JM.)
O040245
9. Dubiniak Matylda JKS Jaroszówka
2003 (JM.)
O025376
10. Dziuba Anna SKJ Bobrowy Staw
2006 (JM.)
O041843
11. Friedman Maja Bella BPK (MAZ)
2003 (JM.)
O031354
12. Gola Katarzyna KJ Trachy Sośnicowice
2004 (JM.)
O036777
13. Górnicka Amelia Budzyński KS Kłos
2005 (JM.)
O038501
14. Heydel Karolina Pony Jumping Team Poznań
2003 (JM.)
O039348
15. Hipsz Kaja JKS Equita Świętochów
2005 (JM.)
O039853
16. Jannasz Wiktoria SKJ Poczernin
2005 (JM.)
O038818
17. Jurzak Franciszek SKJ Ponylandia Wojciechowice
2003 (JM.)
O028335
18. Klusek Karolina KJ Akademia Kucania Dawidy
2005 (JM.)
O037775
19. Knopkiewicz Natalia KJ Ranczo Kołata
2006 (JM.)
O044618
20. Kołacka Marianna KJ Sokół Damasławek
2004 (JM.)
O040166
21. Konarska Marta KJ Podkowa Gruszczyn
2006 (JM.)
O042011
22. Koroblowska Weronika KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
2003 (JM.)
O036714
23. Kościelska Barbara KJ AS Dream
2004 (JM.)
O039081
24. Kośmicka Adela KJ Aldragho Piaseczno
2003 (JM.)
O038344
25. Krzyżyńska Michalina KJ Skok AgroFood Grabowiec
2005 (JM.)
O038239
26. Kuliga Idalia Klub Sportowy Konsul- Kościelisko
2005 (JM.)
O043178
27. Kurosz Julia Stowarzyszenie KS Chojnów
2004 (JM.)
O037563
28. Langer Kaja KJK Romico Żywiec
2005 (JM.)
O040331
29. Lewandowski Aleksander OSK Lipce
2003 (JM.)
O041776
30. Marchwicka Maja KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
2005 (JM.)
O032501
31. Markiewicz Patrycja Tuszyński KJ Garbówek
2003 (JM.)
O033077
32. Matusiak Hanna WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2003 (JM.)
O031661
33. Motyl Sophia KJ Leśna Wola
2004 (JM.)
O033547
34. Oleszkiewicz Lena SKJ Ponylandia Wojciechowice
2005 (JM.)
O039679
35. Oleszkiewicz Nina SKJ Ponylandia Wojciechowice
2003 (JM.)
O039837
36. Oryga-Siwiak Maja bpk
2003 (JM.)
O042186
37. Osińska Dominika JKSR Michelin Włocławek
2003 (JM.)
O034676
38. Osuch Aleksandra KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (JM.)
O032571
39. Otlewska Amelia Liliana Olejniczak Sanders Pony Jumping Team Krosinko
2004 (JM.)
O038379
40. Padalak Hanna Otomiński KJ Tabun
2003 (JM.)
O034991
41. Padalak Maria Otomiński KJ Tabun Otomin
2006 (JM.)
O041037
42. Patora Nikol MUKJ Kosówka
2005 (JM.)
O041730
43. Pękal Emilia Kielecki Klub Jeździecki
2003 (JM.)
O041691
44. Pertkiewicz Laura JKS Olsza
2004 (JM.)
O040145
45. Pietrzak Daria KJK Pod Żubrem w Niepołomicach
2006 (JM.)
O044725
46. Pietrzak Emilia KJ Jumping Team Brynica
2003 (JM.)
O035379
10171142
47. Płatek Oliwia Kielecki KJ
2004 (JM.)
O034540
48. Płaza Milena APOLLO BOROWE
2004 (JM.)
O039763
49. Rynowiecki Olaf KJ Olmet - OstSped Ostrów Wlkp.
2006 (JM.)
O041140
50. Skrobacz Olga WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2003 (JM.)
O034702
51. Smura Kornelia bpk
2005 (JM.)
O040169
52. Sobiecka Nadia UKS Primo
2003 (JM.)
O036897
53. Sobocka Aleksandra KJ Leśna Wola
2004 (JM.)
O040954
54. Styła Olga Pony Jumping Team
2006 (JM.)
O044522
55. Szostak Iga Kociewski KJ Polar
2003 (JM.)
O029098
56. Tybulczuk Tamara Łódzki KJ
2004 (JM.)
O032672
57. Walorek Julia KJ Podkowa Gruszczyn
2005 (JM.)
O039938
58. Wawrzyniak Pola KJ Infernal Team
2004 (JM.)
O039971
59. Wieczorek Julia KJK SZARY MICHAŁOWICE
2003 (JM.)
O036778
60. Wojtaszek Vesna KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (JM.)
O042477
61. Wypiór Marta KJK Pod Żubrem w Niepołomicach
2005 (JM.)
O032101
62. Wysoczański Filip KJ Michałówka
2005 (JM.)
O040749
63. Żabowska-Żychowicz Nelly SKJ Hawajka Majdan
2006 (JM.)
O042910
64. Zajkowska Klaudia SKJ Hawajka Majdan
2005 (JM.)
O041844
65. Zaręba Aleksandra KJ SO Łąck
2004 (JM.)
O040535
66. Zawadka Joanna KJ Picador Wrocław
2004 (JM.)
O034429
67. Zawadzka Eliza KJ Golden Dream Łódź
2006 (JM.)
O032673
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

14

AMANDA Halfinger POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc:145 F: Silver / Silberpfeil
M: Arleta / Achele
O: Wojciech Ciepliński
B: Miejski Ogród Zoologiczny Wrocław
K023720 POL013670073507
2.

42

ARES Kuc Connemara POL 2000 Ogier gniada/kuc:145 F: Fort Doolin / Rory Rudah
M: Antalya Bordei / O'Brien Du Chesnay
O: Wysoczańska Małgorzata
B: Bogdan Jarząbek
K021942 POL013670000900
3.

68

ARGENTINA SP POL 2011 Klacz kasztanowata/168 F: Cento Sohn / Cento
M: Alfara / Alfaro
O: Rajmund Osiński
B: Jerzy Wysoczański
K022637 616009530197811
4.

31

BONA KUC POL 2001 Klacz siwa/kuc: F: Walor / Corde
M: Balerina / Farah- Kajus
O: Łódzki KJ
B: Janusz Lawin
K011147 POL013670085401
5.

18

C BAS SP POL 2011 Wałach gniada F: Spartacus / Galina
M: Catillia / Eurocommerce Berlin
O: Przemysław Bule
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K018547 616009510354011
6.

69

C-LANCASTER HAN POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Lanselot / Leandro
M: Coma / Atut
O: Marian Gomułkiewicz
B: Marian Gomułkiewicz
K014617 616009670115305
7.

1

CARDHU OS DEU 2010 Klacz kara F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Castina / Carinue
O: Artur Biegalski
B: Gestuet Lewitz
K017099 DE418184084910 DE418184084910
8.

32

CHELSEA-BLUE OLD POL 2005 Klacz kasztanowata F: Chacco- Blue / Chambertin
M: Cobette / Baloubet Du Rouet
O: Rajmund Adamietz
B:
K010510 DE418180138905 103DG69
9.

37

CHICAGO OLD GER 2005 Wałach gniada/175 F: Carinjo / Cascavelle
M: Wanderkönigin / Wanderer
O: Jacek Kosow
B: Heinrich Eylmann
K012893 DE433332504905 104DN43
10.

52

CIVIS XX POL 2001 Wałach gniada F: Jape /
M: Cisza / Mehari
O: Dariusz Miśkiewicz
B: SK Stubno
K007140 POL010000001153 POL40349
11.

30

CLYDAGH JUSTICE Kuc Conemara IRL 2011 Wałach siwa/kuc:147 F: Bawn Dusty / Shannon Prince
M: Fair Clydagh Blossom / Owens Blossom
O: Luiza Oleszkiewicz
B:
K024191 372004000010695
12.

39

CRISTIANO SP POL 2011 Wałach siwa F: Falbrus / Aviano
M: Cecile / Carlos DZ
O: Monika Krzyżyńska
B: Leokadia Drozdowska
K021117 616009670022711 105EA74
13.

19

DANZA II SP POL 2009 Klacz siwa F: Empire /
M: Diamantina /
O: Anna Hipsz
B: Remigiusz Makowski
K020906 616009661132009
14.

60

DEMON DEL KUC POL 2007 Wałach gniada/kuc:140 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Agnieszka Nowicka
B:
K019469 616999661961007
15.

13

DIE KLEINE LADY Węgierski Koń Sportowy HUN 2009 Klacz siwa/160 F: Der Kleine Lord / Lord
M: Nadaly / Aldato-1
O: Kornelia Smura
B: Szigeti - Centrum KFT
K020311 HUNKMF092440220
16.

38

DIMPLE OLD POL 2009 Ogier gniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Queen De Revel / Quidam`s Rubin
O: Anita Wawrzyniak
B:
K015243 DE418180155809 104WI94
17.

47

ESCALONA HAN. GER 2001 Klacz gniada F: Escudo
M: Cherrybomb
O: Anna Michalak
B: Niemcy
K006759
18.

8

FALCO KM POL 2002 Wałach bułana/kuc:147 F: Nilor / Dukat
M: Fretka / Nowator
O: Michał Walorek
B: Bożena i Krzysztof Jędrzejewscy
K014704 POL013520019602
19.

63

FARGITA KWPN NED 2010 Klacz kasztanowata F: Afellay / Guidam
M: Urgita / Pierrot
O: Aleksandra Zaręba
B: Hendrix Stal
K018380 528003201011252 105BA09
20.

34

FENIKS SP POL 2010 Wałach gniada F: Basza /
M: Fiorella / Elvis
O: Wiesław Apanasewicz
B: Wiesław Apanasewicz
K020917 616999670027912
21.

71

FIGO Małopolska POL 2008 Wałach gniada/165 F: Diafon
M: Fairy Twing
O: Andrzej Kuliga
B: Andrzej Kuliga
K019144 616006590228008
22.

65

FLORIS T BWP POL 2008 Wałach gniada F: Action-Breaker
M: Cjussica T
O: Anna Siwiak
B: Van't Schuttershof
K023846
23.

33

FRIARSTOWN MICHEAL Kuc Conomara IRL 2011 Wałach gniada/kuc:148 F: Gwennic de Goariva
M: Atlantic Deep Secret
O: BOGUMIŁA APANASEWICZ -DUBINIAK
B: MARY PENDER
brak
24.

53

FUNNY BOY KUC POL 2012 Ogier siwa/kuc: F: Falk / Ijsselvliedt's Fabian
M: Ksantia / nn
O: Joanna Ciecholewska
B: Piotr Ciecholewski
K022353 616013520045812
25.

35

GAL SP POL 2007 Wałach siwa F: Imequyl / Luron
M: Gracja / Rytm
O: Robert Koroblowski
B: Zbigniew Piecuch
K014094 POL009520042107
26.

54

GARGAMEL GB KUC POL 1998 Wałach kara/kuc:139 F: Witalis / Fawor
M: Gawra / Gracjan
O: Michal Rynowiecki
B: .Wojciech Jachymek
K005725 POL013580098098
27.

29

GLENLO FIONNUALA Kuc Conemara IRL 2011 Klacz siwa/kuc:144 F: Kilmullen Fionn / Abbeyleix Fionn
M: Pocahontas / Glenayre Mystical Bobby
O: Luiza Oleszkiewicz
B:
K024190 372004000025626
28.

51

GLORY KUC POL 2006 Klacz kara/kuc:136 F: Santara Danny's Boy / Markoak Adante
M: Grażka / Texass Skalin
O: Joanna Wypiór
B: Agnieszka Majewska
K011908 POL01361016910611671
29.

43

GRANDEZA SP POL 2006 Klacz gniada F: Etos / Lascadell
M: Gaskonia / Warus
O: Ryszard Kołacki
B:
K011645 POL009690070806
30.

23

HERMIONA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Cento Sohn
M: Horsa
O: Barbara Padalak
B: Barbara Padalak
K020535 POL 009530025409
31.

20

ISKRA KUC POL 2007 Klacz ciemnogniada/kuc:143 F: Lord / Zefir
M: Iza / Bibosz
O: Karolina Klusek
B: Marta Weran
K021838 POL009680059507
32.

55

JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF Belgisch Warmbloedpaard BEL 2009 Klacz gniada F: KASHMIR VAN SCHUTTERSHOF
M: REBBECA DE LA FERME DU BOIS
O: LEWANDOWSKI BARTŁOMIEJ
B: BVBA VERBELEN
K025776
33.

24

KOCCO BOLERO E NATO PER VINCERE KUC POL 2010 Wałach gniada/kuc:147 F: Bolero
M: Kimberley
O: Monika Karpińska
B: -
K019199
34.

10

LA COSTA SP POL 2004 Klacz siwa F: Cassino
M: Lukrecja
O: Martyna Żmuda
B: Orkan Sp. z o.o.
K017021 POL009670111604
35.

4

LA CUMPARSITA SP POL 2008 Klacz siwa/157 F: Corland / Cor De La Bryere
M: La Jana / Landadel
O: Jakub Jurzak
B: KS Nad Wigrami
K012080 POL009510208108
36.

9

LADY -S Słowacka Gorącokrwista SVK 2005 Klacz gniada F: LADYS LOWER
M: SISI
O: BERNADETTA WIECZOREK
B: BRAK
K016143 703001702142005
37.

41

LADY LUCK IV KUC IRL 2008 Klacz siwa/kuc:146 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Magdalena Otlewska
B:
K022256 372003006828190
38.

7

LAMBI SP POL 2005 Wałach gniada F: Ever For Pleasure / Espri
M: Lussi / Bolero De Ravel
O: Dominika Bach
B:
K009778 POL009600040905 103GA06
39.

56

LILI MARLENE SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Maram / Aram
M: Liliana / Nobody
O: Tomasz Skrobacz
B: SK Prudnik
K013182 POL009690088908 104LJ60
40.

11

LOVE PARADE HOL. GER 2001 Ogier gniada F: Lancer I I
M: Almara Z
O: Katarzyna Krawczyk
B: Petersen Johannes
K007686
41.

50

LUNA SP POL 2010 Klacz gniada F: Ukato
M: Lansada
O: Karolina Kurosz
B: SK Nad Wigrami
K016430
42.

61

MANCHESTER 0012 DRP POL 2001 Wałach kasztanowata/kuc:147 F: Monarch / Magic Gold
M: Brica Hansegard / Silver Socks
O: Krzysztof Król
B: Gerd Andresen
K007299 DE410100383201
43.

66

MIŁEK PONYSPORT KUC POL 2007 Wałach gniada/kuc:139 F: Waron / Waluś
M: Mała Mi / Witalis
O: Anna Pietrzak
B: Barbara Guniewicz
K017501 POL013570315207
44.

26

MISTER KUC POL 2013 Wałach kasztanowata/kuc:146 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Piotr Żabowski-Żychowicz
B: Władysław Leonowicz
K023513 616999640069913
45.

27

MISTER HANEK DRP POL 2007 Wałach kasztanowata/kuc:143 F: Durello Top / Durello
M: Maskotka / Domingo
O: Alina Zagrodzka-Kulczyk
B: Tomasz Kowala
K014016 POL013680046207
46.

64

MISTIC MOONSHADOW Connemara POL 1999 Klacz siwa/kuc:146cm F: Lishmar Rebel
M: Krtling Dubonnet
O: Katarzyna Makowska
B: Katarzyna Makowska
K020523 1920/17 AB
47.

40

MONTGOMERIE EX MAY DREAM DRP GER 2007 Wałach gniada/kuc:147 F: Monet / Mentos
M: Nora / Bon Jovi
O: Karolina Heydel
B: Hans-Jurgen Lehmann
K024683 DE455870168007
48.

21

NEKTON PLUS REN POL 2005 Wałach gniada F: Now Or Never M / Voltaire
M: Amona / Aristo
O: Rafał Wojtaszek
B:
K015169 DE443438505005
49.

5

NIHET KUC POL 2005 Klacz kasztanowata/kuc:143cm F: Nico-K / Nandy Man
M: Daga II / Graf Quidam
O: Sophia Motyl
B: --
K017602 616 013 57 01752 05
50.

58

NOBELSTAR 0005 DRP POL 2000 Wałach gniada/kuc:147 F: Nobel / Nadler I
M: Nicoletta / Nansen
O: Karolina Heydel
B: Lisa Lohmann
K007893 DE441410094000
51.

2

PODIAVOLA SP POL 2010 Wałach siwa F: Condiavolo
M: Pot Marigola / Corland
O: Rudiger Wassibauer
B: Rudiger Wassibauer
K021639
52.

28

PORTOS KUC POL 2010 Wałach tarantowata/kuc:149 F: Pathos / Topaz
M: Kaśka /
O: Sylwia Kamińska
B:
K024435 616013610029110
53.

49

PORTOS SP POL 2011 Wałach siwa F: Carry Son / Carry
M: Parilla / Kaper
O: Ewa Jannasz
B: Sławomir Cichmiński
K018508 616009600276411 105UA36
54.

25

QUABREL RJT DE L'ETAPE SF BEL 2004 Wałach siwa/kuc:149 F: Don Juan V / Abbeyleix Apollo
M: Nina De L'Etape / Rachide
O: Elżbieta Dziuba
B: M. Jeane Pierre Seiller
K023301 04315168Z
55.

73

RADON SP POL 2001 Wałach siwa/164 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Tomasz Szostak
B:
K007066 POL999611113501
56.

70

ROSA BELLA SP POL 2007 Klacz gniada F: Bajou Du Rouet
M: Rosa Fama
O: Mirosław Bach
B: ,
K012388
57.

6

SAFARI SUNDANCE KUC NED 2005 Klacz kara/kuc:148 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Krzysztof Konarski
B: H. DE Lange
K025216 52800300029066
58.

57

SEPHORA MZ SP POL 2011 Klacz gniada F: Conus B / Cosinus
M: Szuba / Banita
O: Aneta Pietrzak
B: Michał Zdebel
K019670 616 009 54 01069 11
59.

3

SHADOW KUC POL 2009 Wałach gniada/kuc:148 F: nn
M: nn
O: Klaudia Bors
B: -
K018247 616999670162409
60.

45

SOLY JEAS Hanowerska GER 2009 Klacz gniada F: Stolzenberg/Stakkato
M: Lanette/Le Primeur
O: Mariusz Kułaga
B: Ulrike Widdel
K024443 DE431317406909
61.

67

SONATA W SP POL 2010 Klacz gniada F: Con Capital / Con Capitol
M: Surprise / Sao Paulo
O: Anna Pietrzak
B: Stanisław Weresinski
K021065 616009630203510
62.

17

SWEET NOISE-M SP POL 2009 Wałach kasztanowata/156 F: Cento Sohn / Cento
M: Sedapura / Last Tycoon
O: Marek Friedman
B: Krzysztof Stelmaszyk
K016290 616009530086909
63.

62

SZOGUN KUC POL 2004 Wałach siwa/kuc:137 F: ANGELO
M: SZAMPANKA
O: Karolina Bieńkowska, Marcin Bieńkowski
B: MIROSŁAW GŁODOWSKI
K016587
64.

44

TAMBURYNEK DRP POL 2004 Wałach gniada/kuc: F: Bolero / Life And Liberty
M: Tina / Nando
O: Ryszard Kołacki
B:
K010453 POL013640007904 103FX32
65.

22

TIGRA KUC POL 2008 Klacz kasztanowata/kuc:138 F: Figaro
M: Titania
O: Krzysztof Głodowski
B: Krzysztof Głodowski
K022969 POL 013640054608
66.

36

TIK TAK SP POL 2008 Ogier ciemnogniada F: Condiavolo / Cantus
M: Taber / Warkando Wonderbon
O: Rafał Płatek
B: Rudiger Wassibauer
K018090 616009690190508 104QX68
67.

15

VARADERO R SP 2011 wałach ciemnogniada F: Goofi R / Campari M
M: Viva Ina / Zeus
O:
B:
K021209 616009540099611
68.

12

VIVE LE ROI SP POL 2009 Wałach gniada F: Vandamme / Guidam
M: Vamelia HBC / Placido
O: Władysław Sobocki
B: Stefan Kierznowski
K018439 616009670139509
69.

16

WALENCJA KUC POL 2009 Klacz F: .
M: .
O: .
B: .
K019089
70.

46

WIKING PP KUC POL 2006 Wałach gniada F: V I P / Visconti
M: Willoway Miss Minx / Chiddock Fankino
O: Rafał Kościelski
B: .
K010983 POL01367011200611379105LU75
71.

72

ZUCCHERO A VELO KUC POL 2004 Ogier gniada/kuc: F: Malbron
M: LHS’S ZANADIQUA
O: Arkadiusz Krupinski
B: Barbara Niemczewska
616013661439611
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamiec Paulina
Klub Jeździecki Jumping Team Brynica
2018-07-17
32
2018-07-17
33
2018-07-18
13
Adamietz Maria
KJ Metpol Grodziec
2018-07-17
24
2018-07-17
13
2018-07-18
11
Bętkowska Sara
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2018-07-17
23
2018-07-18
13
2018-07-17
14
Biegalska Iga
Sopocki Klub Jeździecki
CARDHU (1)
2018-07-17
1
2018-07-17
17
2018-07-18
5
Bieńkowska Anna
KJ Cavallino Brzoza
SZOGUN (62)
2018-07-17
5
2018-07-18
5
2018-07-17
23
Bors Iga
SKJ Ponylandia Wojciechowice
SHADOW (3)
2018-07-17
30
2018-07-18
5
2018-07-17
4
Bule Oliwer
St. KJ Preria Wilkowice
C BAS (18)
2018-07-17
11
2018-07-17
6
2018-07-18
12
Ciecholewska Zofia
KJ Classic Solec Kujawski
CIVIS (52)
2018-07-17
20
2018-07-17
37
2018-07-17
9
2018-07-18
9
2018-07-17
5
Dubiniak Matylda
JKS Jaroszówka
2018-07-17
15
2018-07-17
25
2018-07-18
8
FENIKS (34)
2018-07-17
8
2018-07-17
6
2018-07-18
12
Dziuba Anna
SKJ Bobrowy Staw
2018-07-17
8
2018-07-17
12
2018-07-18
4
Friedman Maja Bella
BPK (MAZ)
2018-07-17
34
2018-07-17
25
2018-07-18
8
Gola Katarzyna
KJ Trachy Sośnicowice
2018-07-17
6
2018-07-17
10
2018-07-18
3
Górnicka Amelia
Budzyński KS Kłos
2018-07-17
26
2018-07-18
5
2018-07-17
3
Heydel Karolina
Pony Jumping Team Poznań
2018-07-17
28
2018-07-18
6
2018-07-17
29
Hipsz Kaja
JKS Equita Świętochów
2018-07-17
1
2018-07-17
29
2018-07-18
14
Jannasz Wiktoria
SKJ Poczernin
PORTOS (49)
2018-07-17
14
2018-07-17
1
2018-07-18
4
Jurzak Franciszek
SKJ Ponylandia Wojciechowice
2018-07-17
17
2018-07-17
27
2018-07-18
1
Klusek Karolina
KJ Akademia Kucania Dawidy
ISKRA (20)
2018-07-17
3
2018-07-18
19
2018-07-17
8
Knopkiewicz Natalia
KJ Ranczo Kołata
PORTOS (28)
2018-07-17
21
2018-07-17
17
2018-07-18
15
Kołacka Marianna
KJ Sokół Damasławek
2018-07-17
8
2018-07-17
10
2018-07-18
5
2018-07-17
1
2018-07-18
1
2018-07-17
1
Konarska Marta
KJ Podkowa Gruszczyn
2018-07-17
19
2018-07-18
2018-07-17
Koroblowska Weronika
KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
GAL (35)
2018-07-17
5
2018-07-17
6
2018-07-18
5
Kościelska Barbara
KJ AS Dream
2018-07-17
10
2018-07-18
9
2018-07-17
15
Kośmicka Adela
KJ Aldragho Piaseczno
2018-07-17
32
2018-07-17
28
2018-07-18
3
Krzyżyńska Michalina
KJ Skok AgroFood Grabowiec
2018-07-17
20
2018-07-17
30
2018-07-18
10
Kuliga Idalia
Klub Sportowy Konsul- Kościelisko
FIGO (71)
2018-07-17
31
2018-07-17
23
2018-07-18
3
Kurosz Julia
Stowarzyszenie KS Chojnów
LUNA (50)
2018-07-17
20
2018-07-17
2
2018-07-18
17
Langer Kaja
KJK Romico Żywiec
2018-07-17
38
2018-07-17
36
2018-07-18
14
Lewandowski Aleksander
OSK Lipce
2018-07-17
39
2018-07-17
19
2018-07-18
2
Marchwicka Maja
KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
2018-07-17
4
2018-07-17
22
2018-07-18
15
Markiewicz Patrycja
Tuszyński KJ Garbówek
2018-07-17
28
2018-07-17
21
2018-07-18
6
Matusiak Hanna
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2018-07-17
26
2018-07-17
6
2018-07-18
17
Motyl Sophia
KJ Leśna Wola
NIHET (5)
2018-07-17
17
2018-07-18
17
2018-07-17
11
Oleszkiewicz Lena
SKJ Ponylandia Wojciechowice
2018-07-17
2
2018-07-18
13
2018-07-17
12
Oleszkiewicz Nina
SKJ Ponylandia Wojciechowice
2018-07-17
10
2018-07-18
9
2018-07-17
18
Oryga-Siwiak Maja
bpk
2018-07-17
11
2018-07-17
2018-07-18
Osińska Dominika
JKSR Michelin Włocławek
2018-07-17
26
2018-07-17
10
2018-07-18
5
Osuch Aleksandra
KJ Podkowa Gruszczyn
LAMBI (7)
2018-07-17
18
2018-07-17
35
2018-07-18
12
Otlewska Amelia
Liliana Olejniczak Sanders Pony Jumping Team Krosinko
2018-07-17
20
2018-07-17
26
2018-07-18
7
Padalak Hanna
Otomiński KJ Tabun
2018-07-17
20
2018-07-17
23
2018-07-18
20
Padalak Maria
Otomiński KJ Tabun Otomin
TIGRA (22)
2018-07-17
15
2018-07-17
16
2018-07-18
2
Patora Nikol
MUKJ Kosówka
CHICAGO (37)
2018-07-17
18
2018-07-17
31
2018-07-18
9
Pękal Emilia
Kielecki Klub Jeździecki
AMANDA (14)
2018-07-17
13
2018-07-17
9
2018-07-18
18
Pertkiewicz Laura
JKS Olsza
2018-07-17
24
2018-07-18
1
2018-07-17
30
Pietrzak Daria
KJK Pod Żubrem w Niepołomicach
2018-07-17
3
2018-07-18
2018-07-17
5
2018-07-17
8
2018-07-17
3
2018-07-18
2
Pietrzak Emilia
KJ Jumping Team Brynica
2018-07-17
28
2018-07-17
16
2018-07-18
15
Płatek Oliwia
Kielecki KJ
TIK TAK (36)
2018-07-17
11
2018-07-17
33
2018-07-18
5
Płaza Milena
APOLLO BOROWE
2018-07-17
27
2018-07-17
Rynowiecki Olaf
KJ Olmet - OstSped Ostrów Wlkp.
2018-07-17
21
2018-07-17
23
Skrobacz Olga
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2018-07-17
14
2018-07-17
13
2018-07-18
1
Smura Kornelia
bpk
2018-07-17
35
2018-07-17
3
2018-07-18
5
Sobiecka Nadia
UKS Primo
2018-07-17
17
2018-07-18
2
2018-07-17
27
Sobocka Aleksandra
KJ Leśna Wola
2018-07-17
1
2018-07-17
18
2018-07-18
5
Styła Olga
Pony Jumping Team
2018-07-17
25
2018-07-18
16
2018-07-17
5
Szostak Iga
Kociewski KJ Polar
RADON (73)
2018-07-17
32
2018-07-17
20
2018-07-18
7
Tybulczuk Tamara
Łódzki KJ
BONA (31)
2018-07-17
12
2018-07-17
19
2018-07-18
5
Walorek Julia
KJ Podkowa Gruszczyn
FALCO (8)
2018-07-17
29
2018-07-18
4
2018-07-17
19
Wawrzyniak Pola
KJ Infernal Team
DIMPLE (38)
2018-07-17
37
2018-07-17
Wieczorek Julia
KJK SZARY MICHAŁOWICE
2018-07-17
6
2018-07-17
32
2018-07-18
4
Wojtaszek Vesna
KJ Podkowa Gruszczyn
2018-07-17
28
2018-07-17
27
2018-07-18
11
Wypiór Marta
KJK Pod Żubrem w Niepołomicach
GLORY (51)
2018-07-17
5
2018-07-17
2
2018-07-18
3
Wysoczański Filip
KJ Michałówka
ARES (42)
2018-07-17
5
2018-07-17
22
2018-07-18
9
Żabowska-Żychowicz Nelly
SKJ Hawajka Majdan
MISTER (26)
2018-07-17
13
2018-07-18
5
2018-07-17
19
Zajkowska Klaudia
SKJ Hawajka Majdan
2018-07-17
31
2018-07-18
2018-07-17
9
Zaręba Aleksandra
KJ SO Łąck
FARGITA (63)
2018-07-17
36
2018-07-17
13
Zawadka Joanna
KJ Picador Wrocław
2018-07-17
14
2018-07-17
5
2018-07-18
17
Zawadzka Eliza
KJ Golden Dream Łódź
2018-07-17
24
2018-07-17
25

Number of Riders: 67

Number of Horses: 71

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: TARANT EVENTS
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H112009-01, TARANT EVENTS)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl