Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
167 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 11:05:14
2018-07-12 09:40:09
Tomasz Głogowski QUANTINA
  • 2x 12/L/ 100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) - regionalny z możliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 2x 22/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) - regionalny z możliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
165 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 08:30:34
2018-07-11 23:23:43
Klaudiusz Jach KONFETTI
  • 1x 16/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
164 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 08:30:53
2018-07-11 23:22:57
Natalia Kossowska KONFETTI
  • 1x 12/L/ 100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) - regionalny z możliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
163 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 08:33:21
2018-07-11 22:58:10
Adam Perlikowski BRISLA V.D. NORTHSIDE
  • 1x 3/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) - regionalny z mozliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
162 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 09:02:23
2018-07-11 21:41:53
Agata Radeberg GAJA
  • 1x 12/L/ 100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) - regionalny z możliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 1x 16/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
161 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 09:01:57
2018-07-11 21:40:43
Agata Radeberg JOB
  • 1x 12/L/ 100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) - regionalny z możliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 1x 13/4-latki/ 100 cm/Eliminacje MPMK dla koni 4-letnich - konkurs z oceną stylu konia (wys. 100 cm0
160 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 09:01:31
2018-07-11 21:39:50
Laura Gaborek INVORIO
  • 1x 14/5-latki/ 115 cm/Eliminacje MPMK dla koni 5-letnich - konkurs z oceną stylu konia (wys. 115 cm)
  • 1x 16/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
159 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 09:01:08
2018-07-11 21:39:00
Anna Piwońska FAREZZO B
  • 1x 17/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 18/C/130 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
156 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 09:00:40
2018-07-11 20:47:50
Patryk Miśkiewicz SIREK
  • 2x 11/LL/ 90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 21/LL/90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 22/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) - regionalny z możliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
155 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 08:58:54
2018-07-11 20:45:19
Justyna Łopato CERRANA S
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 7/N/ 120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm)
154 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 08:57:25
2018-07-11 20:33:49
Patryk Miśkiewicz RIALOTTA
  • 2x 11/LL/ 90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 21/LL/90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 22/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) - regionalny z możliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
153 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 08:55:00
2018-07-11 20:29:35
Maciej Drygas CHANEL
  • 1x 11/LL/ 90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 12/L/ 100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) - regionalny z możliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
152 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 08:52:37
2018-07-11 20:28:33
Maciej Drygas LA DIVA
  • 1x 12/L/ 100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) - regionalny z możliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 1x 16/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 22/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) - regionalny z możliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 1x 26/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
151 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 08:49:27
2018-07-11 20:23:11
Andrii Pozdniakov CHECCO
  • 1x 12/L/ 100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) - regionalny z możliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 1x 16/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 22/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) - regionalny z możliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 1x 26/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
150 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 08:46:39
2018-07-11 20:22:27
Andrii Pozdniakov CANTINORI S
  • 2x 12/L/ 100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) - regionalny z możliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 2x 22/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) - regionalny z możliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
149 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 08:43:38
2018-07-11 19:53:23
Aniela Lipińska GENESIS
  • 2x 3/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) - regionalny z mozliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 2x 12/L/ 100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) - regionalny z możliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 2x 22/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) - regionalny z możliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
148 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 08:40:40
2018-07-11 19:52:33
Luiza Rakowska JINTERA R
  • 1x 12/L/ 100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) - regionalny z możliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 1x 16/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
147 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 08:40:15
2018-07-11 19:52:01
Luiza Rakowska DALIA
  • 1x 12/L/ 100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) - regionalny z możliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 1x 16/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
146 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 08:39:35
2018-07-11 19:24:39
Zuzanna Bukowska PRINCESSA
  • 2x 12/L/ 100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) - regionalny z możliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
145 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 08:38:43
2018-07-11 18:57:53
Justyna Łopato QUICK STEP
  • 2x 1/mini LL/70 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 70 cm)
  • 1x 2/ LL/90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
144 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 08:36:30
2018-07-11 18:57:26
Justyna Łopato HERR CATOO
  • 2x 1/mini LL/70 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 70 cm)
  • 1x 2/ LL/90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
143 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 08:34:03
2018-07-11 17:59:48
Krzysztof Kulpa DILMAR
  • 1x 26/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 27/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 120 cm)
142 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 08:30:10
2018-07-11 17:43:23
Renata Wójcik-Matelska FEDERACJA S
  • 2x 1/mini LL/70 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 70 cm)
141 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 08:28:32
2018-07-11 17:36:17
Katarzyna Kubiak LASKANA
  • 1x 3/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) - regionalny z mozliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 12/L/ 100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) - regionalny z możliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 1x 16/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
140 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 08:26:59
2018-07-11 17:04:48
Dagmara Janowska CZAJKA
  • 2x 12/L/ 100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) - regionalny z możliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 2x 22/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) - regionalny z możliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
139 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 08:25:31
2018-07-11 16:58:17
Justyna Łopato CERVANTES
  • 2x 3/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) - regionalny z mozliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
138 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 08:23:24
2018-07-11 15:44:32
Marcelina Detmer KALILA J
  • 1x 3/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) - regionalny z mozliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 12/L/ 100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) - regionalny z możliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 1x 16/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
137 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 08:21:34
2018-07-11 15:35:21
Matthias Vulsteke HEWELIA
  • 2x 21/LL/90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
136 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 08:19:16
2018-07-11 15:27:07
Agata Włodarczyk LADY STAR
  • 1x 7/N/ 120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm)
  • 1x 8/C/ 130 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 130 cm)
135 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 08:18:46
2018-07-11 15:26:21
Agata Włodarczyk AGUILERA
  • 1x 3/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) - regionalny z mozliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
134 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 08:18:22
2018-07-11 15:25:57
Barbara Błaszak AGUILERA
  • 2x 2/ LL/90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
133 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 08:16:10
2018-07-11 15:25:39
Marcin Łączny WIENA
  • 1x 12/L/ 100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) - regionalny z możliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 1x 16/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
132 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 08:15:46
2018-07-11 15:24:30
Marcin Łączny KAMRAT
  • 1x 12/L/ 100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) - regionalny z możliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 1x 16/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
131 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 08:15:07
2018-07-11 14:03:51
Waldemar Gaca CRAX
  • 1x 12/L/ 100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) - regionalny z możliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 1x 16/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
130 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 08:14:46
2018-07-11 14:03:15
Waldemar Gaca COLINE
  • 1x 16/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 17/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
129 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 08:14:22
2018-07-11 12:58:35
Tomasz Olszewski LUNA P
  • 1x 8/C/ 130 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 130 cm)
128 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 08:13:50
2018-07-11 12:58:15
Tomasz Olszewski LORD FABIA
  • 1x 7/N/ 120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm)
  • 1x 8/C/ 130 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 130 cm)
127 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 08:13:00
2018-07-11 11:00:20
Wiktoria Frandzelska POKER
  • 1x 12/L/ 100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) - regionalny z możliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 1x 16/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 2x 26/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
126 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 08:12:14
2018-07-11 09:51:32
Rafał Perlikowski FAMORKUS
  • 1x 16/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 17/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
125 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 08:10:56
2018-07-11 09:50:59
Rafał Perlikowski HARRIET
  • 1x 3/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) - regionalny z mozliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
124 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 08:01:26
2018-07-11 09:50:41
Antoni Wiśniewski EUZEBIO LP
  • 1x 2/ LL/90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 3/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) - regionalny z mozliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
123 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 07:58:51
2018-07-11 09:50:18
Agata Kowalik CAYENNE
  • 2x 3/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) - regionalny z mozliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
122 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 07:54:59
2018-07-11 09:49:45
Mirosława Gdaniec HEIDI
  • 1x 3/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) - regionalny z mozliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
121 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 07:51:50
2018-07-11 09:49:25
Maja Antczak ZWINNA
  • 1x 3/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) - regionalny z mozliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
120 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 07:23:51
2018-07-10 23:28:24
Milena Lisińska KALIFORNIA
  • 2x 3/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) - regionalny z mozliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
119 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 07:22:19
2018-07-10 22:05:26
Oliwia Olszanowska MACHORKA
  • 2x 1/mini LL/70 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 70 cm)
118 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 07:21:05
2018-07-10 21:18:04
Magda Madzińska BELL CARLO DZ
  • 2x 2/ LL/90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 2x 11/LL/ 90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
117 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 07:19:16
2018-07-10 20:43:23
Katarzyna Tobiszewska BOBA FETT
  • 1x 17/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 18/C/130 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
116 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 07:16:30
2018-07-10 20:10:50
Zofia Budzyńska FABIA
  • 1x 26/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 27/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 120 cm)
115 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 07:16:14
2018-07-10 19:40:40
Monika Czajkowska AGOLA
  • 2x 21/LL/90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 22/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) - regionalny z możliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
114 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 07:14:26
2018-07-10 19:34:55
Joanna Słabowska SOLO
  • 2x 12/L/ 100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) - regionalny z możliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
113 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 07:12:55
2018-07-10 18:11:05
Alicja Murakowska FALLA
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 7/N/ 120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm)
112 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 07:12:35
2018-07-10 16:12:39
Zuzanna Krintus ESPRIT
  • 2x 1/mini LL/70 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 70 cm)
111 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 07:12:11
2018-07-10 14:52:41
Julia Szymańska IMAR
  • 2x 22/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) - regionalny z możliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
110 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 07:11:48
2018-07-10 14:50:58
Piotr Bąk CALDERON K
  • 1x 27/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 120 cm)
  • 1x 28/C/130 cm/Grand Prix KJ Dilmar - konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2. (wys. 130 cm)
109 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 07:11:30
2018-07-10 14:18:51
Marta Rogowska LAKI
  • 2x 2/ LL/90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
108 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 07:48:13
2018-07-10 14:07:03
Julia Skrzypacz NEMO
  • 1x 2/ LL/90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 3/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) - regionalny z mozliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 1x 11/LL/ 90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 12/L/ 100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) - regionalny z możliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
107 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 07:07:24
2018-07-10 13:18:58
Aleksandra Nowak HELISA
  • 1x 10/mini LL/ 70 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 70 cm)
  • 2x 11/LL/ 90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
106 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 07:06:44
2018-07-10 13:18:16
Dominika Jurek JOEP
  • 1x 10/mini LL/ 70 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 70 cm)
  • 2x 11/LL/ 90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
105 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 07:05:52
2018-07-10 13:10:56
Tadeusz Pełeszuk CLARUS
  • 1x 26/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 27/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 120 cm)
104 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 07:05:19
2018-07-09 23:12:17
Julia Wawrzkowicz LUCKY BALOU
  • 2x 11/LL/ 90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 12/L/ 100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) - regionalny z możliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 2x 21/LL/90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 22/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) - regionalny z możliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
103 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 07:04:53
2018-07-09 23:09:12
Klaudiusz Jach PRINS HANS
  • 1x 28/C/130 cm/Grand Prix KJ Dilmar - konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2. (wys. 130 cm)
102 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 07:05:38
2018-07-09 23:08:36
Klaudiusz Jach BLACK JACK
  • 1x 28/C/130 cm/Grand Prix KJ Dilmar - konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2. (wys. 130 cm)
101 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 07:07:50
2018-07-09 21:30:26
Natalia Stasiak HERMES
  • 2x 11/LL/ 90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
100 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 07:04:15
2018-07-09 21:22:00
Mariusz Gromada GREY GRANNUS
  • 2x 12/L/ 100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) - regionalny z możliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
99 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 07:09:30
2018-07-09 20:48:49
Michał Stoiński DEEP LOVE S
  • 2x 20/mini LL/ 70 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 70 cm)
98 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 07:04:58
2018-07-09 20:47:57
Paulina Laskowska AVATAR S
  • 1x 16/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 17/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
97 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 07:10:24
2018-07-09 20:46:52
Maja Dąbrowska MARINA
  • 2x 10/mini LL/ 70 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 70 cm)
96 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 07:10:49
2018-07-09 20:22:01
Adam Kucia DANTE
  • 2x 3/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) - regionalny z mozliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
95 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 07:47:48
2018-07-09 18:47:41
Paulina Zaleska LANDCASTER
  • 1x 16/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 17/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 26/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 27/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 120 cm)
94 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 07:14:48
2018-07-09 18:24:28
Natalia Sydow RASZKA
  • 1x 3/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) - regionalny z mozliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
93 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 07:15:06
2018-07-09 18:23:55
Natalia Sydow ISTI
  • 2x 3/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) - regionalny z mozliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
92 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 07:15:38
2018-07-09 13:43:00
Liliana Tabaka KSIĘŻNICZKA
  • 2x 10/mini LL/ 70 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 70 cm)
  • 2x 20/mini LL/ 70 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 70 cm)
91 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 07:16:25
2018-07-09 13:40:48
Maja Lutomska KIARA
  • 2x 20/mini LL/ 70 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 70 cm)
90 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 07:16:44
2018-07-09 13:18:58
Nikola Krajewska EPOS
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 7/N/ 120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm)
89 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 07:19:28
2018-07-09 13:17:59
Gabriela Ratajska SULAATIK'S PITTSBURGH
  • 1x 1/mini LL/70 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 70 cm)
  • 2x 2/ LL/90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
88 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 07:21:17
2018-07-09 13:16:48
Liliana Harasim WOKSANA
  • 2x 1/mini LL/70 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 70 cm)
87 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 07:22:54
2018-07-09 13:16:14
Nadia Cieplińska TENERIFE L
  • 1x 2/ LL/90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 2x 3/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) - regionalny z mozliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
86 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 07:24:11
2018-07-09 12:55:26
Alicja Murakowska COMMA M.
  • 1x 3/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) - regionalny z mozliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
85 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 07:24:27
2018-07-09 12:37:16
Eryk Urbaniak SYNAMI
  • 1x 16/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 17/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
84 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 07:24:47
2018-07-09 12:37:00
Eryk Urbaniak NOREK
  • 1x 16/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 17/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
82 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 07:28:45
2018-07-09 12:36:09
Mariusz Gromada GREY GRANNUS
  • 2x 12/L/ 100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) - regionalny z możliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
81 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 07:29:13
2018-07-09 12:34:58
Marcelina Raczyńska MONA F
  • 1x 17/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 18/C/130 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
80 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 07:29:30
2018-07-09 12:34:43
Marcelina Raczyńska CINDY
  • 1x 17/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 18/C/130 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
79 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 07:30:38
2018-07-09 11:09:34
Zuzanna Rogińska FABREGGIA S
  • 1x 7/N/ 120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm)
  • 1x 16/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 17/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 26/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 27/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 120 cm)
78 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 07:33:03
2018-07-09 10:45:23
Paulina Bonowicz FRANKE
  • 2x 12/L/ 100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) - regionalny z możliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
77 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 07:33:25
2018-07-09 10:01:35
Piotr Matławski TAMBOURINE RED WINE
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 5/5-latki/ 115 cm/Eliminacja MPMK dla koni 5-letnich - konkurs z oceną stylu konia (wys. 115 cm)
  • 1x 14/5-latki/ 115 cm/Eliminacje MPMK dla koni 5-letnich - konkurs z oceną stylu konia (wys. 115 cm)
  • 1x 16/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 24/5-latki/ 120 cm/Eliminacje MPMK dla koni 5-letnich - konkurs z oceną stylu konia (wys. 120 cm)
  • 1x 26/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
76 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 07:33:49
2018-07-09 09:59:57
Piotr Matławski JAZZ DE CARETANGO KZ
  • 1x 3/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) - regionalny z mozliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 12/L/ 100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) - regionalny z możliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 1x 16/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 22/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) - regionalny z możliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 1x 26/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
75 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 07:47:26
2018-07-09 09:48:17
Julia Wiese DORILLA W
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 7/N/ 120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm)
  • 1x 16/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 17/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 26/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 27/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 120 cm)
74 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 07:36:41
2018-07-09 09:33:50
Maja Wolny WEZYR
  • 1x 26/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 27/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 120 cm)
73 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 07:44:50
2018-07-09 07:14:44
Zuzanna Ciecholewska DASSILIO
  • 1x 3/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) - regionalny z mozliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 16/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
72 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 07:40:51
2018-07-09 07:13:53
Zofia Ciecholewska FUNNY BOY
  • 2x 3/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) - regionalny z mozliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
71 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 07:42:36
2018-07-09 07:13:10
Zofia Ciecholewska CIVIS
  • 1x 7/N/ 120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm)
70 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 07:44:23
2018-07-08 21:35:55
Natalia Ogrzewalska LAWENDA
  • 2x 1/mini LL/70 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 70 cm)
69 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 07:45:59
2018-07-08 21:26:29
Monika Pasik LORDI
  • 2x 3/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) - regionalny z mozliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
68 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 07:46:24
2018-07-08 21:25:13
Monika Pasik DOLLAR DE NUEVO
  • 1x 8/C/ 130 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 130 cm)
  • 1x 9/CC/ 140 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 140 cm)
67 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 07:46:43
2018-07-08 21:24:28
Monika Pasik CORSIMO
  • 1x 6/6-latki/ 125 cm/Eliminacja MPMK dla koni 6-letnich - konkurs z oceną stylu konia (wys. 125 cm)
66 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 07:48:14
2018-07-08 21:23:35
Monika Pasik COCA LIGHT SEMILLY
  • 1x 6/6-latki/ 125 cm/Eliminacja MPMK dla koni 6-letnich - konkurs z oceną stylu konia (wys. 125 cm)
65 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 07:48:36
2018-07-08 21:20:49
Jan Kałabun LASSINI N
  • 1x 7/N/ 120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm)
  • 1x 8/C/ 130 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 130 cm)
  • 1x 17/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 18/C/130 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
64 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 07:48:59
2018-07-08 21:13:11
Aleksandra Gebler BOLTER
  • 1x 27/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 120 cm)
  • 1x 28/C/130 cm/Grand Prix KJ Dilmar - konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2. (wys. 130 cm)
63 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 07:49:22
2018-07-08 20:08:54
Olga Tuliszkiewicz LUKRECJA
  • 2x 26/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
62 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 07:51:23
2018-07-08 19:32:28
Magdalena Tabiś DUBAJ M.
  • 1x 2/ LL/90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 3/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) - regionalny z mozliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 1x 12/L/ 100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) - regionalny z możliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 1x 13/4-latki/ 100 cm/Eliminacje MPMK dla koni 4-letnich - konkurs z oceną stylu konia (wys. 100 cm0
  • 1x 22/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) - regionalny z możliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 1x 23/4-latki/ 100 cm/Eliminacje MPMK dla koni 4-letnich - konkurs z oceną stylu konia (wys. 100 cm)
61 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 07:52:43
2018-07-08 19:31:01
Magdalena Tabiś DANTE M
  • 1x 3/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) - regionalny z mozliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 1x 5/5-latki/ 115 cm/Eliminacja MPMK dla koni 5-letnich - konkurs z oceną stylu konia (wys. 115 cm)
  • 1x 12/L/ 100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) - regionalny z możliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 1x 14/5-latki/ 115 cm/Eliminacje MPMK dla koni 5-letnich - konkurs z oceną stylu konia (wys. 115 cm)
  • 1x 22/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) - regionalny z możliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 1x 24/5-latki/ 120 cm/Eliminacje MPMK dla koni 5-letnich - konkurs z oceną stylu konia (wys. 120 cm)
60 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 07:55:01
2018-07-08 19:29:18
Małgorzata Tomczuk-Michalska SARDYNIA
  • 1x 3/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) - regionalny z mozliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 1x 5/5-latki/ 115 cm/Eliminacja MPMK dla koni 5-letnich - konkurs z oceną stylu konia (wys. 115 cm)
  • 1x 12/L/ 100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) - regionalny z możliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 1x 14/5-latki/ 115 cm/Eliminacje MPMK dla koni 5-letnich - konkurs z oceną stylu konia (wys. 115 cm)
  • 1x 22/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) - regionalny z możliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 1x 24/5-latki/ 120 cm/Eliminacje MPMK dla koni 5-letnich - konkurs z oceną stylu konia (wys. 120 cm)
59 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 07:56:27
2018-07-08 19:27:40
Małgorzata Tomczuk-Michalska JAWA
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 7/N/ 120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm)
  • 1x 16/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 17/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 26/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 27/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 120 cm)
57 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 08:03:57
2018-07-08 15:53:27
Oliwia Wróblewska STRIT
  • 1x 11/LL/ 90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 12/L/ 100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) - regionalny z możliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 1x 21/LL/90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 22/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) - regionalny z możliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
56 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 07:04:35
2018-07-07 23:40:59
Michał Szafryna EX LIBRIS GOLD Z
  • 1x 12/L/ 100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) - regionalny z możliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 1x 16/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
55 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 08:06:08
2018-07-07 22:14:28
Anna Bieńkowska CORTEZ
  • 2x 2/ LL/90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
54 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 08:07:08
2018-07-07 10:49:41
Alessandra Walkowska CORTINA
  • 1x 3/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) - regionalny z mozliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
52 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 08:10:48
2018-07-07 02:59:12
Renata Wójcik-Matelska SIR DINKEN
  • 1x 2/ LL/90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 3/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) - regionalny z mozliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
51 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 08:13:35
2018-07-07 02:58:31
Renata Wójcik-Matelska NEVILLE S
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 7/N/ 120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm)
50 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 08:14:18
2018-07-07 02:57:46
Weronika Kaniewska KRONOS
  • 1x 6/6-latki/ 125 cm/Eliminacja MPMK dla koni 6-letnich - konkurs z oceną stylu konia (wys. 125 cm)
49 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 08:14:41
2018-07-07 02:56:50
Weronika Kaniewska BIANCA W
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 7/N/ 120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm)
48 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 08:16:16
2018-07-06 23:43:03
Piotr Fragstein-Niemsdorff LIAM
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 5/5-latki/ 115 cm/Eliminacja MPMK dla koni 5-letnich - konkurs z oceną stylu konia (wys. 115 cm)
47 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 08:19:30
2018-07-06 23:41:33
Piotr Fragstein-Niemsdorff KREMONA
  • 1x 3/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) - regionalny z mozliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
46 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 08:20:29
2018-07-06 23:40:20
Piotr Fragstein-Niemsdorff KOSTARYKA
  • 1x 7/N/ 120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm)
  • 1x 8/C/ 130 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 130 cm)
45 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 08:22:45
2018-07-06 23:38:10
Karolina Fragstein-Niemsdorff CALL ME CREFT
  • 2x 2/ LL/90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
44 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 08:24:16
2018-07-06 23:37:01
Karolina Fragstein-Niemsdorff BROOKLIN
  • 2x 2/ LL/90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
43 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 09:23:16
2018-07-06 23:17:32
Marta Birk DRAHMA
  • 1x 3/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) - regionalny z mozliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 22/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) - regionalny z możliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 1x 26/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 27/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 120 cm)
42 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 08:27:20
2018-07-06 22:56:02
Wiktoria Rochowicz JUWENALIA
  • 2x 2/ LL/90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 2x 11/LL/ 90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 2x 21/LL/90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
41 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 08:28:54
2018-07-06 21:44:49
Weronika Kąkol DAGRAFA
  • 2x 11/LL/ 90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 2x 21/LL/90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
40 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 08:29:18
2018-07-06 18:59:21
Maria Buzała IROS
  • 2x 3/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) - regionalny z mozliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 2x 12/L/ 100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) - regionalny z możliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
39 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 08:31:15
2018-07-06 18:21:48
Krzysztof Pudełek MAXIMUS G.
  • 1x 3/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) - regionalny z mozliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
38 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 08:32:28
2018-07-06 18:21:21
Krzysztof Pudełek ZAMORRA
  • 1x 3/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) - regionalny z mozliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
37 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 12:15:48
2018-07-06 15:14:02
Kinga Lewandowska LARIANT
  • 2x 2/ LL/90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 2x 11/LL/ 90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 21/LL/90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
36 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 08:34:33
2018-07-06 14:28:39
Weronika Łopato GINGER 827
  • 1x 7/N/ 120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm)
  • 1x 8/C/ 130 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 130 cm)
35 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 08:34:49
2018-07-06 14:28:07
Justyna Łopato SIR ALVAREZ
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 7/N/ 120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm)
34 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 08:35:04
2018-07-06 14:27:36
Justyna Łopato PRETTY CENTO
  • 1x 7/N/ 120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm)
  • 1x 8/C/ 130 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 130 cm)
33 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 08:35:22
2018-07-06 14:27:03
Justyna Łopato GRAD
  • 1x 7/N/ 120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm)
  • 1x 8/C/ 130 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 130 cm)
31 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 08:37:29
2018-07-05 21:04:38
Aneta Dalbiak DONNA Z
  • 1x 20/mini LL/ 70 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 70 cm)
  • 2x 21/LL/90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
30 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 08:37:50
2018-07-05 21:04:07
Oliwia Dalbiak DONNA Z
  • 1x 10/mini LL/ 70 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 70 cm)
  • 2x 11/LL/ 90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
29 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 08:38:12
2018-07-05 19:24:55
Maria Kozłowska NEVER LOSE
  • 2x 12/L/ 100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) - regionalny z możliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 2x 22/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) - regionalny z możliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
28 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 08:39:22
2018-07-05 19:23:12
Maria Kozłowska BEL ESPRIT
  • 1x 10/mini LL/ 70 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 70 cm)
  • 2x 11/LL/ 90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 20/mini LL/ 70 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 70 cm)
  • 2x 21/LL/90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
27 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 08:40:05
2018-07-05 16:58:35
Natalia Frelichowska FILHARMONIA KG
  • 1x 3/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) - regionalny z mozliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
26 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 08:40:43
2018-07-05 14:09:36
Agnieszka Przybylska RESPECT
  • 1x 3/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) - regionalny z mozliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
25 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 08:41:02
2018-07-05 11:32:31
Angelika Ojczenasz NOWIKA
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 7/N/ 120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm)
  • 1x 15/6-latki/ 125cm/Eliminacje MPMK dla koni 6-letnich - konkurs z oceną stylu konia (wys. 125 cm)
24 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 08:41:18
2018-07-05 11:30:58
Angelika Ojczenasz FOCUS
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 6/6-latki/ 125 cm/Eliminacja MPMK dla koni 6-letnich - konkurs z oceną stylu konia (wys. 125 cm)
  • 1x 15/6-latki/ 125cm/Eliminacje MPMK dla koni 6-letnich - konkurs z oceną stylu konia (wys. 125 cm)
23 ENTRY ACCEPTED 2018-07-05 11:25:36
2018-07-05 09:13:44
Iga Bernacińska HASAN
  • 2x 12/L/ 100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) - regionalny z możliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
22 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 07:01:32
2018-07-05 08:56:33
Oliwia Ziółkowska I-KATAR
  • 2x 3/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) - regionalny z mozliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 2x 12/L/ 100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) - regionalny z możliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 2x 22/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) - regionalny z możliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
21 ENTRY ACCEPTED 2018-07-05 08:46:17
2018-07-04 21:21:57
Sławomir Andruchów ORLANDO L
  • 2x 2/ LL/90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
20 ENTRY ACCEPTED 2018-07-05 08:45:09
2018-07-04 21:21:14
Sławomir Andruchów LA NOBLESSE VULKAN L
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 5/5-latki/ 115 cm/Eliminacja MPMK dla koni 5-letnich - konkurs z oceną stylu konia (wys. 115 cm)
19 ENTRY ACCEPTED 2018-07-05 08:43:34
2018-07-04 21:20:28
Sławomir Andruchów INTI L
  • 1x 3/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) - regionalny z mozliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
18 ENTRY ACCEPTED 2018-07-05 08:41:46
2018-07-04 21:19:54
Sławomir Andruchów HATOKI
  • 1x 8/C/ 130 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 130 cm)
  • 1x 9/CC/ 140 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 140 cm)
17 ENTRY ACCEPTED 2018-07-05 08:39:03
2018-07-04 21:19:05
Sławomir Andruchów CON CHIBO
  • 2x 2/ LL/90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
16 ENTRY ACCEPTED 2018-07-05 08:36:35
2018-07-04 20:07:36
Oliwia Klimkiewicz DRUHNA EWITA
  • 2x 11/LL/ 90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 2x 21/LL/90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
15 ENTRY ACCEPTED 2018-07-05 08:36:08
2018-07-04 19:25:10
Nikola Maszner ALCADO
  • 1x 2/ LL/90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 3/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) - regionalny z mozliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
14 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 10:42:50
2018-07-03 23:26:03
Nikola Maszner HAPPY NIGHT
  • 1x 3/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) - regionalny z mozliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
12 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 10:40:14
2018-07-03 00:06:25
Agata Gietka LA CORDESS
  • 1x 1/mini LL/70 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 70 cm)
  • 1x 2/ LL/90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 2x 21/LL/90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
11 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 10:38:16
2018-07-03 00:05:37
Agata Gietka ARPEGGIO
  • 1x 8/C/ 130 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 130 cm)
  • 1x 9/CC/ 140 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 140 cm)
  • 1x 19/CC/140 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 140 cm)
  • 1x 29/CC/140 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 140 cm)
  • 1x 28/C/130 cm/Grand Prix KJ Dilmar - konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2. (wys. 130 cm)
10 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 10:37:51
2018-07-02 10:40:12
Zofia Połczyńska NEVILLE II S
  • 2x 3/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) - regionalny z mozliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
9 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 10:35:52
2018-07-02 10:39:29
Zofia Połczyńska HARD CASH
  • 1x 3/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) - regionalny z mozliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
8 ENTRY ACCEPTED 2018-07-05 11:22:34
2018-07-01 20:02:19
Weronika Knajdek HOLLY
  • 2x 10/mini LL/ 70 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 70 cm)
7 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 06:59:45
2018-07-01 17:51:52
Wiktoria Putz ASPENA
  • 2x 21/LL/90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
6 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 06:58:39
2018-07-01 15:54:12
Michał Tomczuk ASTERIX
  • 2x 3/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) - regionalny z mozliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 2x 12/L/ 100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) - regionalny z możliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 2x 22/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) - regionalny z możliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
5 ENTRY ACCEPTED 2018-07-05 11:22:02
2018-06-29 13:29:42
Weronika Knajdek KIARA
  • 2x 10/mini LL/ 70 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 70 cm)
4 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 07:39:30
2018-06-27 22:25:35
Julia Chanaj CASTOR
  • 1x 3/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) - regionalny z mozliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
3 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 07:38:59
2018-06-27 22:24:54
Sandra Irmer KASINIA
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 7/N/ 120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm)
2 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 07:34:42
2018-06-27 22:24:29
Sandra Irmer ALL MY HEART
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 7/N/ 120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm)
1 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 10:20:23
2018-06-27 19:43:24
Wiktoria Narloch MORWA
  • 1x 3/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) - regionalny z mozliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 1x 13/4-latki/ 100 cm/Eliminacje MPMK dla koni 4-letnich - konkurs z oceną stylu konia (wys. 100 cm0
  • 1x 23/4-latki/ 100 cm/Eliminacje MPMK dla koni 4-letnich - konkurs z oceną stylu konia (wys. 100 cm)
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Andruchów Sławomir KJ Profil Piła
S
O007000
2. Antczak Maja St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2004 (JM.)
O032771
3. Bąk Piotr KJ Profil Piła
S
O009317
4. Becker Katarzyna GLKS Sokół Damasławek
S
5. Bernacińska Iga SJ Turzyn
S
O015152
6. Bieńkowska Anna KJ Cavallino Brzoza
2005 (JM.)
O041488
7. Birk Marta Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O009389
8. Błaszak Barbara KJ Oxer Inowrocław
2001 (J.)
O036924
9. Budzyńska Zofia St. KJ Gronówka
2002 (J.)
O028408
10. Buzała Maria KJ Dilmar Kobylarnia
2000 (J.)
O032825
11. Chanaj Julia JKS Elcon Szczecin
2004 (JM.)
O042760
12. Ciecholewska Zofia KJ Classic Solec Kujawski
2004 (JM.)
O040245
13. Ciecholewska Zuzanna KJ Classic Solec Kujawski
1999 (MJ.)
O011247
14. Czajkowska Monika bpk
1998 (MJ.)
brak
15. Czarnecka Paulina Stajnia Głęboczek
S
16. Dalbiak Aneta bpk
S
brak
17. Dalbiak Oliwia bpk
2006 (JM.)
brak
18. Detmer Marcelina Toruński LKJ
2000 (J.)
O039669
19. Drygas Maciej KJ Dilmar Kobylarnia
S
O012144
20. Drygas Maciej KJ Dilmar Kobylarnia
S
O012144
21. Fragstein-Niemsdorff Karolina UKS Podkowa Moryń
S
O001399
22. Fragstein-Niemsdorff Piotr UKS Podkowa Moryń
S
O002202
23. Frandzelska Wiktoria KJ Wiecanowo
2000 (J.)
O033150
24. Frelichowska Natalia KJ Dilmar Kobylarnia
S
O031899
25. Gaborek Laura KJ Profil Piła
S
O007932
26. Gaca Waldemar LZS Lech Gniezno
S
O022807
27. Gdaniec Mirosława St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
S
O025868
28. Gebler Aleksandra KJ Sokół Damasławek
2002 (J.)
O033003
10159421
29. Gietka Agata KJ Młyńska Struga
1997 (MJ.)
O027614
30. Głogowski Tomasz KJ Stajnia Jarużyn
S
O035830
31. Gromada Mariusz KJ Mar-Klin Turek
S
O033062
32. Irmer Sandra JKS Elcon Szczecin
2000 (J.)
O028063
33. Jach Klaudiusz KJ Sokół Damasławek
1999 (MJ.)
O037943
34. Jurek Dominika Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
1997 (MJ.)
O049825
35. Kąkol Weronika bpk
2000 (J.)
brak
36. Kaniewska Weronika KJ Dilmar Kobylarnia
2001 (J.)
O023043
37. Klimkiewicz Oliwia KJ Cavallino Brzoza
2004 (JM.)
O033535
38. Kołacka Lena KJ Sokół Damasławek
2007 (Mł.)
O040167
39. Kołacka Marianna KJ Sokół Damasławek
2004 (JM.)
O040166
40. Kossowska Natalia KJ Sokół Damasławek
2000 (J.)
brak
41. Kozłowska Maria KJ Cavallino Brzoza
2004 (JM.)
O035241
42. Krajewska Nikola KJ SO Łąck
2003 (JM.)
O039521
43. Krintus Zuzanna KJ Sokół Damasławek
2001 (J.)
O025521
44. Kubiak Katarzyna JKS Rywal Grudziądz
2004 (JM.)
O037497
45. Kulpa Krzysztof Ciechociński KJ Bonanza
2000 (J.)
O023486
46. Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
S
O002252
47. Lewandowska Kinga KJ Dilmar Kobylarnia
2004 (JM.)
O040848
48. Lipińska Aniela KJ Młyńska Struga
2001 (J.)
O041486
49. Lisińska Milena JKS Rywal Grudziądz
S
O009798
50. Łączny Marcin KJ Wiecanowo
S
O023027
51. Łopato Justyna KJ Dilmar Kobylarnia
S
O019289
52. Łopato Justyna KJ Dilmar Kobylarnia
S
O019289
53. Łopato Weronika KJ Dilmar Kobylarnia
S
O019291
54. Maszner Nikola JKS Rywal Grudziądz
2000 (J.)
O046128
55. Matławski Piotr bpk
S
O004153
56. Miśkiewicz Patryk LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O019061
57. Murakowska Alicja Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
1998 (MJ.)
O039805
58. Narloch Wiktoria Pomorska Liga Jeździecka w Dziemianach
S
O021043
59. Nowak Aleksandra Rancho Tomasz Goc
2002 (J.)
brak
60. Ogrzewalska Natalia bpk
brak
61. Ojczenasz Angelika Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O000460
62. Olszanowska Oliwia KJ Dilmar Kobylarnia
2002 (J.)
O038207
63. Olszewski Tomasz Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O009837
64. Pasik Monika LKJ Gałkowo
S
O003969
65. Pełeszuk Tadeusz Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
S
O007298
66. Perlikowski Adam St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
S
O009380
67. Perlikowski Rafał St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
S
O006784
68. Piwońska Anna KJ Profil Piła
S
O006371
69. Połczyńska Zofia SJ Turzyn
O001780
70. Pozdniakov Andrii KJ Dilmar Kobylarnia
S
O046228
71. Przybylska Agnieszka KJ Dilmar Kobylarnia
S
O041479
72. Pudełek Krzysztof KJ Dilmar Kobylarnia
S
O028869
73. Raczyńska Marcelina bpk
2000 (J.)
O022122
74. Radeberg Agata KJ Grodno-Dwor
S
O024353
75. Rogińska Zuzanna KJ Młyńska Struga
S
O010033
76. Rogowska Marta bpk
1998 (MJ.)
brak
77. Skrzypacz Julia Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
1999 (MJ.)
O025522
78. Słabowska Joanna KJ Wiecanowo
2001 (J.)
O033157
79. Stasiak Natalia KJ Mar-Klin Turek
2003 (JM.)
O048851
80. Sydow Natalia St. KJ Gronówka
2005 (JM.)
O033144
81. Tabiś Magdalena KJ Derby Budzistowo
S
O006639
82. Tobiszewska Katarzyna Ciechociński KJ Bonanza
2000 (J.)
O029192
83. Tomczuk Michał KJ Dilmar
S
O013874
84. Tomczuk-Michalska Małgorzata KJ Derby Budzistowo
S
O013659
85. Tuliszkiewicz Olga KJ Sokół Damasławek
2006 (JM.)
O037941
86. Urbaniak Eryk UKS Trójka
1997 (MJ.)
O027552
87. Van Den Kroonenberg Mich?le KJ Sokół Damasławek
2000 (J.)
O046051
88. Walkowska Alessandra KJ Dilmar Kobylarnia
1997 (MJ.)
O020861
89. Wiese Julia KJ Dilmar Kobylarnia
1997 (MJ.)
O031143
90. Wiśniewski Antoni St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2006 (JM.)
brak
91. Włodarczyk Agata KJ Oxer Inowrocław
2000 (J.)
O021223
92. Wójcik-Matelska Renata KJ Dilmar Kobylarnia
S
O004016
93. Wolny Maja KJ Dilmar Kobylarnia
1998 (MJ.)
O023178
94. Zaleska Paulina KJ Dilmar Kobylarnia
1997 (MJ.)
O022443
95. Ziółkowska Oliwia KJ Dilmar Kobylarnia
1997 (MJ.)
O028385
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

114

AGOLA Koń Mały POL 2002 Klacz gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Janusz Ottke
B: Marek Łatkowski
brak
2.

133

AGUILERA SP POL 2011 Klacz gniada F: Guffi / Grandeur
M: Aguaja / Sapiecha
O: Dorota Włodarczyk
B: Zenon Brzozowski
K025516 616009520051911
3.

1

ALL MY HEART SP POL 2012 Wałach gniada F: Ekwador /
M: Argenta / Lambado
O: Leszek Pawlak
B: Aleksandra Lusina
K024450 616009640065212
4.

164

APASJONATA CON AMORE Kuc Walijski POL 2008 Wałach gniada F: Casperhof's Freddy /
M: Bokkesprong Camelia /
O: Ryszard Kołacki
B:
K020178 POL013610175508
5.

25

ARPEGGIO SP POL 2005 Wałach kasztanowata/163 F: Lumpi / Limelight
M: Atena / Grandios
O: Andrzej Ostrowski
B: Diter Staniek
K013109 POL009540042605
6.

5

ASTERIX SP POL 2011 Ogier gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Adriadna / Rancover
O: Filip i Włodzimierz Tomczuk
B: Joanna i Włodzimierz Tomczuk
K023988 616009530171111
7.

41

BEL ESPRIT SP POL 2010 Wałach gniada/172 F: Barbur / Bujak
M: Bataria / Biskwit
O: Ewa Kozłowska
B: Zenon Ławniczek
K020767 616009610175910
8.

57

BIANCA W HOL GER 2009 Klacz siwa F: Aragorn / Acorado
M: Vienna VIII / Clearway
O: Zaneta Kaniewska
B:
K021589 DE421000248409
9.

102

BLACK JACK OLD GER 2008 Wałach ciemnogniada F: Charming Boy /
M: Celira / Rouletto
O: Jan Jach
B: Gerd Gerdes
K020863 DE433330564108
10.

116

BOBA FETT SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Vandamme / Guidam ex. Adagio IV
M: Beginka / Freedom's Choice
O: Tomasz Tobiszewski
B: Dorota Zauszkiewicz
K014346 POL009661245008
11.

69

BOLTER SP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Vandamme / Guidam
M: Brenda / Professional
O: Radosław Gebler
B: Janusz Grzewiński
K021056 616009610026511
12.

158

BRISLA V.D. NORTHSIDE KWPN NED 2006 Klacz gniada F: Welt Hit II / Weltmeyer
M: Katoescha / Lancer II
O: Emilian Perlikowski
B:
K017138 5280030606496
13.

52

BROOKLIN Niem. Sport. POL 2014 Wałach siwa/166 F: Calidrio /
M: Baby Balou / Balou Du Rouet
O: Karolina Fragstein
B: Stanisław Fabianczyk
K025427 DE456560543614
14.

109

CALDERON K SP POL 2011 Ogier ciemnogniada F: Calido I / Cantus
M: Classic Velvet / Corelli
O: Andrzej Szymański
B:
K024930 61600961009811
15.

53

CALL ME CREFT WESTF GER 2013 Wałach siwa/164 F: C-Trenton Z /
M: Non Plus Ultra /
O:
B: Wilhelm Creft
brak DE441411223314
16.

147

CANTINORI S Niem. Sportowa GER 2014 Wałach siwa/170 F: Cellestial / Cantus
M: Lorena / Levistano
O: Agrosad Konie Sportowe
B: Michael Franke
K025285 DE456560454714
17.

166

CARMINA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Vandamme / Quidam
M: Caravella / Aravel II
O: Roman Barlik
B: Roman Barlik
K022802 616009610139311
18.

167

CASSINI BOMB MEKL POL 2008 Wałach gniada F: Cassgo / Cassini II
M: Ariella / Araconit
O:
B:
K014479 DE427270508908
19.

3

CASTOR HOL GER 2006 Wałach gniada/172 F: Concerto / Contender
M: Keley / Leonid
O: Leszek Pawlak
B: Frank Bensemer
K011970 DE421000273906
20.

152

CERRANA S OLD GER 2012 Klacz kara F: Coupe d'Or / Coupe de Coeur
M: Fanama / Freedom
O: Eliza Chylińska-Karpus
B: Alma Saul
K022487 DE433332179312
21.

137

CERVANTES SP POL 2013 Wałach gniada F: Cordess / Clinton
M: Capriosa N / Cancooon
O:
B:
K024813 616009520023813
22.

150

CHANEL HOL GER 2013 Klacz siwa F: Contact Me /
M: F-Viva /
O: Krzysztof
B: Krzysztof
brak
23.

148

CHECCO OLD GER 2011 Wałach siwa/168 F: Checkland /
M: Gina
O: Agrosad Konie Sportowe
B: Werner Brand-Kurth
K021031
24.

83

CINDY SP POL 2010 Klacz gniada F: Alcatraz / Alcatraz
M: Cinderella / Cherubin
O: Marek Juszczak
B: Marek Juszczak
K018660 616009610079110
25.

76

CIVIS XX POL 2001 Wałach gniada F: Jape /
M: Cisza / Mehari
O: Dariusz Miśkiewicz
B: SK Stubno
K007140 POL010000001153 POL40349
26.

105

CLARUS HOL GER 2005 Ogier gniada/163 F: Contender / Calypso II
M: E - Larissa / Landgraf I
O: Tadeusz Pełeszuk
B: Schmidt Werner
K010392 DE421000408205
27.

71

COCA LIGHT SEMILLY SF FRA 2012 Klacz ciemnogniada/165 F: Arko III / Argentinus
M: Montana du Pas / Quick Star
O: Maciej Pietras
B: Semilly
K022968 25000112273645F
28.

129

COLINE HOL GER 2009 Klacz gniada F: Cassini II / Capitol I
M: Messina / Alcatraz
O: Waldemar Gaca
B: Norbert Carl Schmalbach
K019640 DE421000198309
29.

88

COMMA M. KWPN POL 2007 Wałach gniada F: Vleut / Quick Star
M: Pleasure M / Pleasant Wing
O:
B:
K012183 528003000702162
30.

34

CON CHIBO OLD DEU 2013 Wałach kasztanowata F: Con Chello / Chello I
M: La Free R / Lami
O: Jerzy Cerba
B: Heiko Roesler
K024658 DE418181100313
31.

72

CORSIMO SWB POL 2012 Ogier kara F: Corlensky G / Cornet Obolensky
M: Caf Pippi Lotta / Pavarotti van de Helle
O: Monika Pasik
B: Henryk Bisztyga
K021595 752004041201160
32.

62

CORTEZ WLKP POL 2010 Wałach gniada F: Night Carry / Carry
M: Celinka / Kołczan
O: Marcin Bieńkowski
B: Magdalena Matulewicz
K018478 616007600293610
33.

61

CORTINA DRP POL 2007 Klacz siwa F: Clinton II / Carolus
M: Aldato Dama / Aldato-208
O: Dorota Walkowska
B: Zsolt Batori
K024376 DE410101514807
34.

50

DAGRAFA TS POL 2005 Klacz ciemnogniada F: Grafion /
M: Debora /
O: Teresa Popowska
B: Jan Navus-Wysocki
brak
35.

66

DANTE M SP POL 2013 Wałach gniada/165 F: Chacco Fly / Chacco Blue
M: Dalia / Cancoon
O: Andrzej Michalski
B: Andrzej Michalski
K023143 61600964024113
36.

16

DASSILIO SP POL 2012 Ogier kasztanowata F: Cassilio / Cassini I
M: Dumka / Maram
O: Joanna i Piotr Ciecholewscy
B: Piotr Ciecholewski
K021258 616009520045712
37.

21

DILMAR SP POL 2003 Ogier gniada F: Maram / Aram
M: Dilejt / Sofix
O: Renata Wójcik
B:
K008077 POL009530041603
38.

162

DIVA SP POL 2010 Klacz gniada F: Liberado / Libertino
M: Dracena / Granilli S
O: Joanna Słomka
B: Dariusz Misiak
K017741 616009610106010
39.

73

DOLLAR DE NUEVO WESTF POL 2008 Wałach gniada/172 F: Dollar Du Murier / Jalisco B
M: Lola II / Lancer III
O: Anetta Kucharska
B: Monty Sp. z o. o.
K012277 DE441411221808 104OZ48
40.

42

DONNA Z Z POL 2004 Klacz kasztanowata F: Dutch Capitol /
M: Fraga /
O: Mateusz Czarnecki
B: GR Dąbki
brak
41.

17

DORILLA W WLKP POL 2009 Klacz gniada F: Landor / Lacatraz
M: Doris / Elpar
O: Agnieszka Brzezińska- Wiese
B: Renata Wójcik
K019513 616007520108709
42.

12

DRAHMA SP POL 2012 Klacz kara F: Hartland / Czad
M: Dama / Łucznik
O: Marta Birk
B: Józef Gockowiak
K023154 616009520122212
43.

29

DRUHNA EWITA DRP POL 2008 Klacz kasztanowata/kuc:139 F: V.I.P. Ewita / Visconti
M: Dalli / Don Carlos
O: Agnieszka Klimkiewicz
B: Aleksandra Apanasewicz
K017093 POL013670148308
44.

67

DUBAJ M. SP POL 2014 Wałach kara/175 F: Farmer /
M: Dalia / Cancoon
O: Andrzej Michalski
B: Andrzej Michalski
K024949 616009640043314
45.

163

ECON Z SP 2013 Wałach gniada F: Corvus Z / Caretano Z
M: Era L. / Lintnas Boy R
O:
B:
K026187 616009530189013
46.

92

EPOS SP POL 1999 Ogier ciemnogniada F: Le Voltaire / Voltaire
M: Eneida / Fanimo
O: SO Łąck
B: SK Moszna
K005344 POL009660075099
47.

111

ESPRIT KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc: F: Tenor / Twister
M: Erozja / Jambo
O: Magdalena Krintus
B: Tomasz Kowala
K013977 616013680092309
48.

123

EUZEBIO LP SP POL 2007 Wałach siwa F: Corofino /
M: Larduc /
O: Artur Wiśniewski
B:
brak
49.

115

FABIA MECKL GER 2009 Klacz gniada/mk:157 F: Fabrico / Unkensee
M: Wellenkind / Wellenreiter
O: Zofia Budzyńska
B: Christiane Kappenberg
K022536 DE427270656109
50.

82

FABREGGIA S SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Regiel / Arcus
M: Fabrina / Fabriano
O: Zuzanna Rogińska
B: Stanisław Szurik
K024409 009520029707
51.

112

FALLA SP POL 2012 Klacz gniada/161 F: Song / Elmero
M: Fraszka / Niels
O: Alicja Murakowska
B: Alicja Murakowska
K023799 616009530206812
52.

154

FAREZZO B KWPN NED 2010 Ogier ciemnogniada/170 F: Arezzo VDL / Chin Chin
M: Toberlina / Voltaire
O: Anna Piwońska
B: J. Berendsen
K017676 528003201005822 104VC86
53.

140

FEDERACJA S SP POL 2014 Klacz ciemnogniada F: Black Jack / Cornet Obolensky
M: Federacja / Concert
O: Renata Wójcik-Matelska
B: Stanisław Szurik
K024815 616009520042214
54.

39

FILHARMONIA KG SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Lasko / Lennon
M: Finezja / Kastet
O: Natalia Frelichowska
B: Grzegorz Komin
K020023 616009610032310
55.

36

FOCUS OLD POL 2012 Ogier kara/170 F: Fidiy Of Colors / Le Tot De Semilly
M: Nanette / Calido I
O: Angelika Ojczenasz
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K021995 DE418182536212
56.

146

GENESIS WLKP POL 2002 Klacz gniada F: Niels / Los Angeles
M: Gwadiana / Czubaryk
O: Dariusz Lipiński
B: Renata Wójcik-Matelska
K012943 POL007520030802
57.

46

GINGER 827 HOL GER 2007 Klacz kasztanowata F: Cartani / Carthago
M: G-Chiara / Caletto I
O: Łopato Krzysztof
B: Gestuet Charlottenhof
K015271 DE421000201507
58.

43

GRAD MŁP POL 2009 Ogier siwa F: Devin Du Maury / Quatar De Plape
M: Grawitacja / Chef Supreme
O: Krzysztof Łopato
B: SK Ochaby
K014099 616006540115709
59.

85

GREY GRANNUS KWPN POL 2011 Wałach siwa F: Campbell VDL / Cassini I
M: Bubala / Odermus R
O: Mariusz Gromada
B: Krzysztof Maik
K018696 528003201100339
60.

27

HAPPY NIGHT SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Nimroy B / Nimmerdor
M: Happy Star / Louis
O: Marek Lewandowski
B: Marek Lewandowski
K025553 616009530081810
61.

23

HARD CASH KWPN NED 2012 Wałach ciemnogniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Jessy / Cavalier
O: Zofia Połczyńska
B:
K022410 528003201208227
62.

124

HARRIET KWPN NED 2012 Klacz gniada F: Pacific / Corland
M: Marinus / Faran
O: Emilian Perlikowski
B:
K022110 528003201210503
63.

35

HASAN SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Chacco-Fly / Chacco-Blue
M: Hanoi / Turbud Quirinus
O: Jan Korczyński
B: SK Nowielice
K024476 616009640008912
64.

30

HATOKI SP POL 2009 Wałach gniada F: Catoki / Cambridge
M: Hiszpanka / Contendus
O: Jerzy Cerba
B: Stefan Rakoczy
K017873 616009610072909
65.

121

HEIDI KWPN NED 2012 Klacz gniada F: Quasimodo VD Molendref / Heartbreaker
M: Loberlina / Libero H
O:
B:
K025813 528003201210618
66.

107

HELISA SP POL 2011 Klacz srokata F: Rewir I /
M: Haga /
O: Tomasz Goc
B: Władysław Bała
brak
67.

101

HERMES WLKP POL 2008 Wałach siwa F: Castilio / Cassini I
M: Habanera / Intek
O: Mariusz Gromada
B: Marcin Klinkiewicz
K017630 POL007610023608
68.

141

HERR CATOO WLKP POL 2014 Wałach gniada F: Catoo /
M: Himera /
O: Marcin Matelski
B: Andrzej Herrmann
brak
69.

9

I-KATAR SP POL 2010 Wałach gniada/165 F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Turbud Izyda / Turbud Tempo
O: Ewa Ziółkowska
B: Zbigniew Łoś
K025599 616999690167610
70.

31

INTI L HOL GER 2012 Klacz siwa F: Corrado I / Cor De La Bryere
M: Urania XII / Quintero
O: Jerzy Cerba
B: Henrike Feldhaus
K021421 DE421000193112
71.

155

INVORIO KWPN NLD 2013 Wałach gniada F: Lexicon / Voltaire
M: Pescara / Lennard
O: Anna Piwonska
B: B. J. Pier
K023388 528003201303775
72.

49

IROS KWPN NED 2013 Wałach gniada F: Pacific / Corland
M: Rosita W / Kennedy
O: Michał Buzała
B:
K025245 528003201309097
73.

94

ISTI KM POL 2103 Ogier srokata/kuc:148 F: Nepumuk / Nerath
M: Izaura / Landjonker S
O: Paulina Sydow
B: Robert Sydow
K024854 616013610057513
74.

64

JAWA SP POL 2009 Klacz siwa/168 F: Cancoon / Colman
M: Jagoda / Corde
O: Andrzej Michalski
B: Andrzej Michalski
K017587 616009640073609
75.

79

JAZZ DE CARETANGO KZ KWPN NED 2012 Ogier gniada/167 F: Jazz De Coquerie / Billy Du Lys
M: Cover Girl Z / Caretano Z
O: Cees Klaver i Piotr Matławski
B: Cees Klaver
K025259 056015Z55715112
76.

156

JOB KWPN POL 2014 Wałach gniada F: Crespo VDL / Canturo
M: Cointreau / Veron
O: Anna Piwonska
B: M. Van Kollenburg
K026011 528210004024531
77.

106

JOEP OLD POL 2009 Wałach kasztanowata F: Weltmeyer /
M: Agawa /
O: Tomasz Goc
B: Nico Schroder
brak
78.

165

JUNIOR DE POMPE F:
M:
O:
B:
79.

119

KALIFORNIA SP POL 2012 Klacz gniada/168 F: Solaris / Stalypso / Stakkato
M: Kora / Ambasador / Piołun
O: Milena Lisińska
B: Milena Lisińska
K022665 616009520095512
80.

136

KALILA J SP POL 2011 Klacz gniada F: Landor / Lacatraz
M: Kamelia J / Helenis
O: Marek Detmer
B: Krzysztof Jędrzejewski
K021672 616009520054311
81.

131

KAMRAT WLKP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Colox Cup / Con Capitol
M: Kamina / Nippon
O: Leszek Boruch
B: SK Rzeczna Sp. z o. o.
K017822 616007600107410
82.

2

KASINIA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Cassini Kama /
M: Kanasta / Czandor
O: Krzysztof Walicki
B: Krzysztof Walicki
K024449 616009640067912
83.

159

KONFETTI SP POL 2008 Klacz gniada F: Contendor / Contendro I
M: Księżniczka / Escudo
O: Sebastian Jach
B: Aleksandra Klamecka
K020850 616009680101608
84.

54

KOSTARYKA SP POL 2011 Klacz siwa/171 F: Lesotho / Landgraf I
M: Kryza / Colman
O: SK Bielin
B: SK Bielin
K018911 616009640013911
85.

55

KREMONA Niem. Sport. POL 2012 Klacz siwa/170 F: Laspari / Levisto
M: Krymka / Elliot
O: SK Bielin
B: SK Bielin
K023410 DE3456570196512
86.

58

KRONOS SP POL 2012 Wałach gniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Karmelowa Dama / Love Affair
O: Żaneta Kaniewska
B: Andrzej Hermann
K021518 616009600138712
87.

26

LA CORDESS WESTF GER 2014 Wałach siwa F: Cordess / Clinton
M: Larome /
O: Agata Gietka
B:
brak
88.

149

LA DIVA BRAND GER 2008 Klacz gniada/167 F: Le Co Q As /
M: Destemona /
O: Agrosad Konie Sportowe
B: Fabian Dieter
brak DE456370047708 104XA77
89.

32

LA NOBLESSE VULKAN L SP POL 2013 Ogier siwa F: Vulkan L / Vulkano
M: La Dame Blanche L / Cassiano
O: Jerzy Cerba
B: Jan Ludwiczak
K023757 616009610024713
90.

134

LADY STAR SP POL 2010 Klacz gniada F: Imequyl / Luron
M: Landrette Z / Lagrain
O: Dorota Włodarczyk
B: Małgorzata Floryńska
K021436 616009520022310
91.

108

LAKI HAN GER 2007 Wałach gniada F: Lanciano /
M: Piola /
O: Marta Rogowska
B: ZG Kern Berthold und Hartwig Ot. Schellbronn
brak DE431316874107
92.

18

LANDCASTER WLKP POL 2007 Wałach gniada/174 F: Landjonker S / Landjonker
M: Lugana / Rab
O: Paulina Zaleska
B: Agnieszka Kamińska-Wawrzyniak
K012264 POL007610109107
93.

11

LARIANT WLKP POL 2005 Wałach ciemnogniada/167 F: Lwówek /
M: Lawa /
O: Dorota Lewandowska
B: Kazimierz Ogonowski
K015197 616007610236605
94.

139

LASKANA OLD GER 2005 Klacz ciemnogniada F: Contendro I / Contender
M: Lufthansa / Liberty Life
O: Katarzyna Kubiak
B:
K024127 418181004805
95.

75

LAWENDA TS POL 2004 Klacz gniada/mk: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Natalia Ogrzewalska
B: Andrzej Popielarczyk
brak POL999520106304
96.

56

LIAM Niem. Sportowa POL 2013 Ogier kasztanowata/168 F: Limasol / Limes
M: Cyganka / Elliot
O: SK Bielin
B: SK Bielin
K023749 DE456570206913
97.

161

LIDER GRANILI F:
M:
O:
B:
98.

127

LORD FABIA OLD GER 2010 Klacz gniada F: Lord Pezi / Lacros
M: Leinanie / Landgold
O: Adam Olszewski
B: Marita Niehaus
K024510 418180040510
99.

74

LORDI HAN GER 2014 Wałach gniada F: Lord Pizarro /
M: Dior / Diarado
O: Andrzej Felski
B: Elizabeth Kapp
K026047 DE431310232914
100.

68

LUKRECJA SP POL 2002 Klacz gniada F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Hel
M: Lozanna / Czad
O: Joanna Różewska
B: Balazs - Cojszner Anna
K009316 POL009640030802
101.

128

LUNA P Niem. Sportowa GER 2008 Klacz kasztanowata F: Ludwigs As / Ludwig Von Bayern
M: Bailey P / Barnaul
O: Adam Olszewski
B:
K016348 DE456570276408 104WZ40
102.

118

MACHORKA SP POL 2014 Klacz gniada F: Midas /
M: Marihuana /
O: Daniel Olszanowski
B: Zenon Brzozowski
brak
103.

48

MAXIMUS G. SP POL 2009 Wałach gniada F: Turbud Qurinus / Pavarotti Van De Helle
M: Malanda / Equader
O: Krzysztof Pudełek
B: Artur Gołaś
K020499 616009640074209
104.

84

MONA F SP POL 2002 Klacz gniada F: Leonardo / Loxgraf Go
M: Majorka / Fred
O: Marek Juszczak
B: Marek Fimell
K013989 POL009611090402
105.

22

MORWA SP POL 2014 Klacz gniada F: Almanzor L /
M: Mazepa / Le Voltaire
O: Wiktoria Narloch
B: SK Rzeczna
K025853 616009600117814
106.

20

NEMO SP POL 2001 Wałach gniada F: Nurjev / Guidam
M: Bamba / Dłużnik
O: Joanna Prywińska
B: Roman Jackiewicz
K006599 POL009530074701
107.

40

NEVER LOSE SP POL 2006 Wałach gniada/mk: F: Kastello / Le Grand III
M: Nicoletta / Cabrol
O: Ewa Kozłowska
B: Jerzy Wysoczański
K015409 POL009530166106
108.

24

NEVILLE II S SP POL 2013 Wałach kara F: Leoville / Elan De La Cour
M: Nestia S / Romualdo
O: Zofia Połczyńska
B: Stanisław Szurik
K023765 6160095200365
109.

59

NEVILLE S SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Leoville / Elan De La Cour
M: Nestia S / Romualdo
O: Renata Wójcik-Matelska
B: Stanisław Szurik
K022631 616009520028612
110.

86

NOREK WLKP POL 2009 Wałach siwa F: Junus / Rotmistrz
M: Natilla / Etos
O: Eryk Urbaniak
B: Szczęsny Dobrucki
K014846 616007610116309
111.

37

NOWIKA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/168 F: Conte Grosso / Contendro
M: Nowanta / Nameless
O: Angelika Ojczenasz
B: Joanna Łuczaj
K022847 616009670073112
112.

33

ORLANDO L HAN GER 2013 Wałach gniada F: Uccello / Now Or Never M
M: Crazy Girl / Corlensky G
O: Jerzy Cerba
B: Richard Stigter
K023758 DE431314311813
113.

126

POKER SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: nn / nn
M: nn / nn
O: Marcin Frandzelski
B: Marcin Łączny
K014101 616999520184308
114.

44

PRETTY CENTO OLD GER 2002 Klacz gniada F: Cento / Capitol
M: Pretty Silvia / Silvio I
O: Krzysztof Łopato
B: Gestuet Lewitz
K016371 DE418180031902
115.

103

PRINS HANS OS GER 2009 Wałach gniada F: Chaccomo / Chacco-Blue
M: Nana de Bonneville / Galoubet A
O: Stajnia Wapno Jan Jach
B: Gestuet Lewitz
K026059 DE418180108109
116.

160

QUANTINA HAN POL 2011 Klacz gniada F: Quite Rubin /
M: Eida / Eiger I
O: Tomasz Głogowski
B: Violette Pietrzyk
K024071 431310650611
117.

142

QUICK STEP HAN POL 2013 Wałach gniada F: Quick Check /
M: Fifty Sue
O: Renata Wójcik-Matelska
B:
brak
118.

95

RASZKA Ukraińska Wierzchowa UKR 2001 Klacz siwa F: Rubin / Renommee
M: Galicja / Harem
O: Leszek Szotek
B:
K009701 POL014540092401
119.

38

RESPECT WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Concert / Concertto
M: Rakija / Castor
O: Agnieszka Przybylska
B: Magdalena Janiszewska
K018519 616007520127709
120.

151

RIALOTTA SP POL 2001 Klacz siwa F: Stalypso /
M: Ramona /
O: Joanna Ciecholewska
B: Piotr Ciecholewski
brak
121.

65

SARDYNIA SP POL 2013 Klacz gniada/164 F: Chacco Fly / Chacco Blue
M: Santina /Lavendel
O: Andrzej Michalski
B: SK Nowielice
K024115 616009640004713
122.

45

SIR ALVAREZ SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Alvarez 17 / Alexis Z
M: Sisi Queen / Quidam De Revel
O: Krzysztof Łopato
B: SK Ochaby Sp. z o. o.
K014098 616009540116309
123.

153

SIR LATIN LOVER SP POL 2008 Wałach gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Zofia Lewandowska
B: Zofia Lewandowska
brak
124.

113

SOLO WLKP POL 2013 Wałach gniada F: Leonardo / Loxgraf GO
M: Samba / Lwówek
O: Maria Słabowska
B: Zbigniew Bigaj
K023015 616007610188513
125.

87

SYNAMI WLKP POL 2004 Klacz gniada F: Ignam / Akropol
M: Syga / Gawot
O: Marcelina Raczyńska
B: SK Plękity
K010170 POL007600107004
126.

80

TAMBOURINE RED WINE OS POL 2013 Ogier ciemnogniada F: Toulon / Heartbreaker
M: Dina Blue RK / Mr. Blue
O: GRH Żydowo SO Gniezno
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K025260 DE418180259413
127.

78

WEZYR SP POL 2009 Wałach siwa F: Cassini Kama / Cassini I
M: Wyprawa / Vulcano
O: Piotr Wolny
B: Stanisław Mieszczański
K024077 616009640096609
128.

132

WIENA SP POL 2007 Klacz siwa F: Bajon De Rouet / Baloubet De Rouet
M: Wenus / Witbooi
O: Marcin Łączny
B: Gospodarstwo Rolne WIENC-ROL Sp. z o. o.
K023170 009610176407
129.

47

ZAMORRA HOL GER 2007 Klacz gniada F: Casall / Caretino
M: Tacoma / Alboretto
O: Ferdynand Szczepaniak
B: Andreas Utesch
K025805 421000103407
130.

120

ZWINNA SP POL 2005 Klacz gniada F: Sapiecha / Siberian Express
M: Zadyma / Marino
O: Emilian Perlikowski
B:
K012093 POL009529946505
Rider Club
Competition
Prize
Andruchów Sławomir KJ Profil Piła
400
300
SUM:
700.00
Budzyńska Zofia St. KJ Gronówka
350
SUM:
350.00
Gietka Agata KJ Młyńska Struga
120
120
600
SUM:
840.00
Jach Klaudiusz KJ Sokół Damasławek
500
SUM:
500.00
Kaniewska Weronika KJ Dilmar Kobylarnia
300
500
400
600
SUM:
1800.00
Łączny Marcin KJ Wiecanowo
400
SUM:
400.00
Łopato Justyna KJ Dilmar Kobylarnia
400
300
SUM:
700.00
Łopato Weronika KJ Dilmar Kobylarnia
500
SUM:
500.00
Matławski Piotr bpk
400
SUM:
400.00
Narloch Wiktoria Pomorska Liga Jeździecka w Dziemianach
350
SUM:
350.00
Olszewski Tomasz Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
600
SUM:
600.00
Pasik Monika LKJ Gałkowo
400
400
350
SUM:
1150.00
Pełeszuk Tadeusz Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
300
SUM:
300.00
Piwońska Anna KJ Profil Piła
350
SUM:
350.00
Rogińska Zuzanna KJ Młyńska Struga
200
SUM:
200.00
Tabiś Magdalena KJ Derby Budzistowo
600
200
SUM:
800.00
Tobiszewska Katarzyna Ciechociński KJ Bonanza
500
SUM:
500.00
Tuliszkiewicz Olga KJ Sokół Damasławek
200
SUM:
200.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Andruchów Sławomir
KJ Profil Piła
HATOKI (30)
2018-07-13
2018-07-13
2018-07-14
13
2018-07-14
3
400
2018-07-15
10
2018-07-15
5
INTI L (31)
2018-07-13
13
2018-07-13
2018-07-14
5
2018-07-15
15
2018-07-13
2018-07-14
2
2018-07-14
3
2018-07-15
3
2018-07-15
300
2018-07-13
1
2018-07-13
12
2018-07-15
1
2018-07-15
1
2018-07-13
1
2018-07-13
11
2018-07-15
26
2018-07-15
1
2018-07-13
Antczak Maja
St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
ZWINNA (120)
2018-07-13
6
2018-07-13
2018-07-14
4
2018-07-14
14
Bąk Piotr
KJ Profil Piła
2018-07-15
8
2018-07-15
10
Becker Katarzyna
GLKS Sokół Damasławek
ECON Z (163)
2018-07-15
2018-07-15
15
Bernacińska Iga
SJ Turzyn
HASAN (35)
2018-07-14
26
2018-07-14
2018-07-15
2018-07-15
Bieńkowska Anna
KJ Cavallino Brzoza
CORTEZ (62)
2018-07-15
1
2018-07-15
1
Birk Marta
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
DRAHMA (12)
2018-07-13
4
2018-07-13
2018-07-15
5
2018-07-15
7
2018-07-14
15
2018-07-14
15
Błaszak Barbara
KJ Oxer Inowrocław
AGUILERA (133)
2018-07-13
13
2018-07-13
7
Budzyńska Zofia
St. KJ Gronówka
FABIA (115)
2018-07-15
9
2018-07-15
2
350
Buzała Maria
KJ Dilmar Kobylarnia
IROS (49)
2018-07-13
12
2018-07-13
2018-07-14
2018-07-14
18
2018-07-15
23
Chanaj Julia
JKS Elcon Szczecin
CASTOR (3)
2018-07-13
Ciecholewska Zofia
KJ Classic Solec Kujawski
CIVIS (76)
2018-07-13
Ciecholewska Zuzanna
KJ Classic Solec Kujawski
2018-07-13
2018-07-14
23
2018-07-14
Czajkowska Monika
bpk
AGOLA (114)
2018-07-15
24
2018-07-15
18
2018-07-15
18
Czarnecka Paulina
Stajnia Głęboczek
2018-07-14
1
2018-07-14
Dalbiak Aneta
bpk
DONNA Z (42)
2018-07-15
1
2018-07-15
1
2018-07-15
18
Dalbiak Oliwia
bpk
DONNA Z (42)
2018-07-14
1
2018-07-14
1
Detmer Marcelina
Toruński LKJ
KALILA J (136)
2018-07-13
2
2018-07-13
2018-07-14
18
Drygas Maciej
KJ Dilmar Kobylarnia
LA DIVA (149)
2018-07-14
6
2018-07-14
Drygas Maciej
KJ Dilmar Kobylarnia
CHANEL (150)
2018-07-14
21
2018-07-14
1
Fragstein-Niemsdorff Karolina
UKS Podkowa Moryń
2018-07-15
1
2018-07-15
18
2018-07-13
1
2018-07-13
7
Fragstein-Niemsdorff Piotr
UKS Podkowa Moryń
2018-07-13
2018-07-13
2018-07-15
9
2018-07-15
18
KREMONA (55)
2018-07-13
8
2018-07-13
2018-07-15
8
2018-07-15
6
LIAM (56)
2018-07-13
2018-07-15
12
2018-07-15
2
2018-07-15
Frandzelska Wiktoria
KJ Wiecanowo
POKER (126)
2018-07-14
12
2018-07-14
16
2018-07-15
27
Frelichowska Natalia
KJ Dilmar Kobylarnia
2018-07-13
3
2018-07-13
2018-07-15
2
2018-07-15
8
Gaborek Laura
KJ Profil Piła
INVORIO (155)
2018-07-15
5
2018-07-15
4
2018-07-15
Gaca Waldemar
LZS Lech Gniezno
COLINE (129)
2018-07-14
16
Gdaniec Mirosława
St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
HEIDI (121)
2018-07-13
5
2018-07-13
2018-07-14
8
2018-07-14
4
Gebler Aleksandra
KJ Sokół Damasławek
BOLTER (69)
2018-07-15
12
2018-07-15
7
Gietka Agata
KJ Młyńska Struga
2018-07-13
2018-07-13
2018-07-14
1
120
2018-07-15
1
120
2018-07-15
13
2018-07-14
1
600
2018-07-13
1
2018-07-13
1
2018-07-15
4
2018-07-15
1
Głogowski Tomasz
KJ Stajnia Jarużyn
QUANTINA (160)
2018-07-14
7
2018-07-14
2018-07-15
5
Gromada Mariusz
KJ Mar-Klin Turek
2018-07-14
11
2018-07-14
2018-07-15
2018-07-15
Irmer Sandra
JKS Elcon Szczecin
2018-07-13
2018-07-13
2018-07-13
2018-07-13
Jach Klaudiusz
KJ Sokół Damasławek
2018-07-15
8
2018-07-15
2
500
2018-07-14
19
2018-07-14
10
Jurek Dominika
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
JOEP (106)
2018-07-14
6
2018-07-14
1
Kąkol Weronika
bpk
DAGRAFA (50)
2018-07-14
1
2018-07-14
1
2018-07-15
1
2018-07-15
1
Kaniewska Weronika
KJ Dilmar Kobylarnia
2018-07-13
2018-07-13
2018-07-14
2
300
2018-07-14
1
500
2018-07-15
1
400
2018-07-15
17
KRONOS (58)
2018-07-14
1
2018-07-14
2
2018-07-15
1
600
Klimkiewicz Oliwia
KJ Cavallino Brzoza
2018-07-15
1
2018-07-15
18
Kołacka Lena
KJ Sokół Damasławek
2018-07-15
1
2018-07-15
1
Kołacka Marianna
KJ Sokół Damasławek
2018-07-15
10
2018-07-15
17
Kossowska Natalia
KJ Sokół Damasławek
KONFETTI (159)
2018-07-14
2018-07-14
2
Kozłowska Maria
KJ Cavallino Brzoza
2018-07-15
1
2018-07-15
2018-07-15
2018-07-15
1
2018-07-15
1
Krajewska Nikola
KJ SO Łąck
EPOS (92)
2018-07-13
2018-07-13
Krintus Zuzanna
KJ Sokół Damasławek
ESPRIT (111)
2018-07-13
1
2018-07-13
1
2018-07-14
1
2018-07-14
1
2018-07-15
1
Kubiak Katarzyna
JKS Rywal Grudziądz
LASKANA (139)
2018-07-13
7
2018-07-13
Kulpa Krzysztof
Ciechociński KJ Bonanza
DILMAR (21)
2018-07-15
11
2018-07-15
16
Kurek Jan
Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
2018-07-15
13
2018-07-15
15
Lewandowska Kinga
KJ Dilmar Kobylarnia
LARIANT (11)
2018-07-13
7
2018-07-13
1
2018-07-14
18
2018-07-14
1
2018-07-15
1
2018-07-15
1
Lipińska Aniela
KJ Młyńska Struga
GENESIS (146)
2018-07-14
9
2018-07-14
Lisińska Milena
JKS Rywal Grudziądz
2018-07-14
2018-07-14
Łączny Marcin
KJ Wiecanowo
KAMRAT (131)
2018-07-14
25
2018-07-14
20
WIENA (132)
2018-07-14
1
2018-07-14
1
400
Łopato Justyna
KJ Dilmar Kobylarnia
GRAD (43)
2018-07-13
2018-07-13
2018-07-14
2
400
2018-07-14
4
2018-07-15
9
2018-07-13
2018-07-13
2018-07-14
6
2018-07-15
16
2018-07-15
2
2018-07-13
2018-07-13
2018-07-14
6
2018-07-14
3
300
2018-07-15
10
Łopato Justyna
KJ Dilmar Kobylarnia
CERVANTES (137)
2018-07-13
20
2018-07-13
2018-07-14
16
2018-07-14
9
2018-07-15
7
Łopato Justyna
KJ Dilmar Kobylarnia
2018-07-13
2018-07-13
1
2018-07-14
1
2018-07-14
1
2018-07-13
1
2018-07-13
10
2018-07-14
5
2018-07-14
1
2018-07-15
24
2018-07-15
18
CERRANA S (152)
2018-07-13
2018-07-13
2018-07-15
13
Łopato Weronika
KJ Dilmar Kobylarnia
2018-07-13
2018-07-13
2018-07-14
14
2018-07-14
2
500
2018-07-15
4
2018-07-15
4
Maszner Nikola
JKS Rywal Grudziądz
2018-07-13
Matławski Piotr
bpk
2018-07-13
17
2018-07-13
2018-07-14
14
2018-07-14
21
2018-07-15
16
2018-07-15
19
2018-07-13
2018-07-14
2
2018-07-14
1
2018-07-15
3
2018-07-15
400
Miśkiewicz Patryk
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
RIALOTTA (151)
2018-07-14
22
2018-07-14
1
2018-07-15
13
2018-07-15
2018-07-14
18
2018-07-14
1
2018-07-15
9
2018-07-15
Murakowska Alicja
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2018-07-13
19
2018-07-13
2018-07-15
20
2018-07-15
18
FALLA (112)
2018-07-13
2018-07-13
Narloch Wiktoria
Pomorska Liga Jeździecka w Dziemianach
MORWA (22)
2018-07-14
1
2018-07-15
2
2018-07-15
350
Nowak Aleksandra
Rancho Tomasz Goc
HELISA (107)
2018-07-14
1
2018-07-14
1
Ogrzewalska Natalia
bpk
LAWENDA (75)
2018-07-13
10
2018-07-13
1
Ojczenasz Angelika
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
FOCUS (36)
2018-07-13
NOWIKA (37)
2018-07-13
Olszanowska Oliwia
KJ Dilmar Kobylarnia
MACHORKA (118)
2018-07-13
1
2018-07-13
13
2018-07-14
20
2018-07-14
23
Olszewski Tomasz
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2018-07-13
2018-07-13
2018-07-15
12
2018-07-15
14
LUNA P (128)
2018-07-13
2018-07-15
1
600
Pasik Monika
LKJ Gałkowo
2018-07-13
2018-07-14
12
2018-07-14
9
2018-07-15
5
2018-07-15
6
CORSIMO (72)
2018-07-14
2018-07-14
1
2018-07-15
2
400
2018-07-13
2018-07-13
2018-07-14
5
2018-07-14
2
2018-07-15
3
400
LORDI (74)
2018-07-13
16
2018-07-13
2018-07-14
2
2018-07-14
22
2018-07-15
1
2018-07-15
350
Pełeszuk Tadeusz
Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
CLARUS (105)
2018-07-15
2
300
2018-07-15
11
Perlikowski Adam
St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2018-07-13
Perlikowski Rafał
St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2018-07-13
1
2018-07-14
3
HARRIET (124)
2018-07-13
11
2018-07-14
5
2018-07-14
8
Piwońska Anna
KJ Profil Piła
FAREZZO B (154)
2018-07-14
4
2018-07-14
7
2018-07-15
14
2018-07-15
2
350
Połczyńska Zofia
SJ Turzyn
2018-07-13
2018-07-13
14
2018-07-13
Pozdniakov Andrii
KJ Dilmar Kobylarnia
2018-07-14
27
2018-07-14
5
CHECCO (148)
2018-07-14
20
2018-07-14
Przybylska Agnieszka
KJ Dilmar Kobylarnia
RESPECT (38)
2018-07-13
2018-07-14
24
2018-07-14
2018-07-15
17
2018-07-15
25
Pudełek Krzysztof
KJ Dilmar Kobylarnia
ZAMORRA (47)
2018-07-13
2018-07-14
17
2018-07-14
7
2018-07-15
3
2018-07-15
18
2018-07-14
15
2018-07-15
14
Raczyńska Marcelina
bpk
CINDY (83)
2018-07-14
9
2018-07-14
8
MONA F (84)
2018-07-14
7
2018-07-14
10
Radeberg Agata
KJ Grodno-Dwor
JOB (156)
2018-07-14
13
2018-07-14
3
2018-07-15
Rogińska Zuzanna
KJ Młyńska Struga
2018-07-13
2018-07-14
3
200
2018-07-14
6
2018-07-15
14
2018-07-15
19
Rogowska Marta
bpk
LAKI (108)
2018-07-13
1
2018-07-13
7
Skrzypacz Julia
Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
NEMO (20)
2018-07-13
Słabowska Joanna
KJ Wiecanowo
SOLO (113)
2018-07-14
10
2018-07-14
Stasiak Natalia
KJ Mar-Klin Turek
HERMES (101)
2018-07-14
1
2018-07-14
1
2018-07-15
6
2018-07-15
Sydow Natalia
St. KJ Gronówka
ISTI (94)
2018-07-13
2018-07-13
10
RASZKA (95)
2018-07-13
2018-07-13
2018-07-13
Tabiś Magdalena
KJ Derby Budzistowo
DANTE M (66)
2018-07-14
1
2018-07-14
2
2018-07-15
1
2018-07-15
600
2018-07-14
28
2018-07-14
4
2018-07-15
19
2018-07-15
3
2018-07-15
200
Tobiszewska Katarzyna
Ciechociński KJ Bonanza
BOBA FETT (116)
2018-07-15
1
500
2018-07-15
11
Tomczuk Michał
KJ Dilmar
2018-07-13
2018-07-13
15
2018-07-14
19
2018-07-14
2018-07-15
11
2018-07-15
Tomczuk-Michalska Małgorzata
KJ Derby Budzistowo
JAWA (64)
2018-07-13
2018-07-13
2018-07-14
11
2018-07-14
11
2018-07-15
16
2018-07-15
6
2018-07-13
9
2018-07-14
4
2018-07-14
4
2018-07-15
6
2018-07-15
Tuliszkiewicz Olga
KJ Sokół Damasławek
2018-07-15
3
200
2018-07-15
15
Urbaniak Eryk
UKS Trójka
NOREK (86)
2018-07-14
17
2018-07-14
18
SYNAMI (87)
2018-07-14
12
2018-07-14
8
Van Den Kroonenberg Mich?le
KJ Sokół Damasławek
CARMINA (166)
2018-07-15
7
2018-07-15
12
Walkowska Alessandra
KJ Dilmar Kobylarnia
CORTINA (61)
2018-07-13
Wiese Julia
KJ Dilmar Kobylarnia
2018-07-13
2018-07-13
2018-07-14
13
2018-07-14
17
2018-07-15
22
2018-07-15
Wiśniewski Antoni
St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2018-07-13
1
2018-07-14
1
2018-07-14
1
Włodarczyk Agata
KJ Oxer Inowrocław
AGUILERA (133)
2018-07-13
18
LADY STAR (134)
2018-07-13
2018-07-13
2018-07-15
20
2018-07-15
17
Wójcik-Matelska Renata
KJ Dilmar Kobylarnia
2018-07-13
2018-07-13
2018-07-15
21
2018-07-15
2018-07-13
1
2018-07-13
10
2018-07-15
4
2018-07-15
6
DIVA (162)
2018-07-15
1
2018-07-15
18
Wolny Maja
KJ Dilmar Kobylarnia
WEZYR (78)
2018-07-15
26
2018-07-15
21
Zaleska Paulina
KJ Dilmar Kobylarnia
2018-07-14
10
2018-07-14
5
2018-07-15
24
2018-07-15
22
Ziółkowska Oliwia
KJ Dilmar Kobylarnia
2018-07-13
2018-07-13
21
2018-07-14
2018-07-14
21
2018-07-15
4
2018-07-15

Number of Riders: 95

Number of Horses: 130

The sum of prizes: 10 640.00

Competition results developed by: TARANT EVENTS
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H112009-01, TARANT EVENTS)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl