Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

MES Gałkowo Masters
Gałkowo, 29.06-1.07

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
126 ENTRY ACCEPTED 2018-06-25 12:43:57
2018-06-25 11:30:40
Wiktoria Dzięgielewska NOWELIA
  • 2x 1B/Business/Business Class Cup - gry konne
  • 2x 2B/Business/Busness Class Cup, gry konne
124 ENTRY ACCEPTED 2018-06-25 08:27:59
2018-06-25 00:31:49
Justyna Badaszko CONTENDRO WORLD
  • 1x 4/C/Runda Złota, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 5/CC/Runda Diamentowa, konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 9/C/Runda Złota, konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 10/CC/Runda Diamentowa, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
123 ENTRY ACCEPTED 2018-06-24 22:32:01
2018-06-24 22:30:55
Monika Pasik CRISTAL
  • 1x 1/5-latki/P1/Eliminacje MPMK koni 5-letnich, z oceną stylu konia
122 ENTRY ACCEPTED 2018-06-24 21:43:38
2018-06-24 21:43:05
Monika Pasik LORDI
  • 1x 1R/4-latki/L/Eliminacje MPMK koni 4-letnich, z oceną stylu konia
121 ENTRY ACCEPTED 2018-06-24 21:36:19
2018-06-24 21:35:30
Beata Ejankowska LE SOLEI
  • 1x 4R/N/N regionalne, konkurs zwykły, art. 238.2.1
120 ENTRY ACCEPTED 2018-06-24 21:33:56
2018-06-24 21:33:17
Tomasz Godek TITINKA
  • 1x 1B/Business/Business Class Cup - gry konne
119 ENTRY ACCEPTED 2018-06-24 21:20:00
2018-06-24 21:14:48
Monika Pasik DON ESPADRON
  • 1x 4/C/Runda Złota, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 5/CC/Runda Diamentowa, konkurs zwykły, art. 238.2.1
118 ENTRY ACCEPTED 2018-06-24 21:20:23
2018-06-24 21:14:16
Monika Pasik DOLLAR DE NUEVO
  • 1x 4/C/Runda Złota, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 5/CC/Runda Diamentowa, konkurs zwykły, art. 238.2.1
117 ENTRY ACCEPTED 2018-06-24 21:20:53
2018-06-24 21:13:30
Monika Pasik DAAB STEP
  • 1x 1/5-latki/P1/Eliminacje MPMK koni 5-letnich, z oceną stylu konia
116 ENTRY ACCEPTED 2018-06-24 21:21:16
2018-06-24 21:12:41
Monika Pasik COCA LIGHT SEMILLY
  • 1x 2/6-latki/N1/Eliminacje MPMK koni 6-letnich, z oceną stylu konia
115 ENTRY ACCEPTED 2018-06-24 21:21:45
2018-06-24 21:12:05
Maja Dzipanow MOJRA FAVO
  • 1x 1B/Business/Business Class Cup - gry konne
114 ENTRY ACCEPTED 2018-06-24 21:02:35
2018-06-24 14:59:11
Tomasz Gogołek CORONITA 4
  • 1x 5/CC/Runda Diamentowa, konkurs zwykły, art. 238.2.1
113 ENTRY ACCEPTED 2018-06-24 21:02:59
2018-06-24 14:58:31
Tomasz Gogołek ASCADOR MELLONI
  • 1x 5/CC/Runda Diamentowa, konkurs zwykły, art. 238.2.1
112 ENTRY ACCEPTED 2018-06-24 21:03:57
2018-06-24 14:57:53
Tomasz Gogołek CORNET'S CESAR
  • 1x 3/N/Runda Srebrna, konkurs zwykły, art. 238.2.1
111 ENTRY ACCEPTED 2018-06-24 21:03:27
2018-06-24 14:57:01
Tomasz Gogołek JASON VDL
  • 1x 1R/4-latki/L/Eliminacje MPMK koni 4-letnich, z oceną stylu konia
110 ENTRY ACCEPTED 2018-06-24 21:02:09
2018-06-24 14:56:09
Tomasz Gogołek CELLO MELLONI
  • 1x 1R/4-latki/L/Eliminacje MPMK koni 4-letnich, z oceną stylu konia
109 ENTRY ACCEPTED 2018-06-23 07:10:51
2018-06-22 21:21:40
Klaudia Danecka CHRISTOBALDI
  • 1x 4R/N/N regionalne, konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 8R/N/N regionalne, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 11R/N/N regionalne, konkurs zwykły, art. 238.2.1
108 ENTRY ACCEPTED 2018-06-23 07:11:28
2018-06-22 21:21:13
Klaudia Danecka CELEBRITY
  • 1x 4R/N/N regionalne, konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 8R/N/N regionalne, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 11R/N/N regionalne, konkurs zwykły, art. 238.2.1
107 ENTRY ACCEPTED 2018-06-23 07:11:10
2018-06-22 20:51:56
Karina Ludwicka KORUND
  • 1x 1K/65 cm/Konkurs dla dzieci na kucach, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 1B/Business/Business Class Cup - gry konne
  • 1x 2K/65 cm/Konkurs dla dzieci na kucach, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2B/Business/Busness Class Cup, gry konne
  • 1x 3K/65 cm/Konkurs dla dzieci na kucach, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3B/Business/Finał Business Class Cup - gry konne
106 ENTRY ACCEPTED 2018-06-22 16:33:07
2018-06-22 15:00:52
Martyna Rynkiewicz NIRMETTE
  • 1x 4/C/Runda Złota, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 5/CC/Runda Diamentowa, konkurs zwykły, art. 238.2.1
105 ENTRY ACCEPTED 2018-06-22 16:32:39
2018-06-22 15:00:16
Martyna Rynkiewicz NELA
  • 1x 3/N/Runda Srebrna, konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/C/Runda Złota, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
103 ENTRY ACCEPTED 2018-06-22 11:41:27
2018-06-22 09:48:31
Agnieszka Karcz ZAGOŃCZYK
  • 1x 1B/Business/Business Class Cup - gry konne
102 ENTRY ACCEPTED 2018-06-22 07:54:25
2018-06-22 06:51:42
Przemysław Kalicki FLIPJE
  • 1x 3/N/Runda Srebrna, konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/C/Runda Złota, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
101 ENTRY ACCEPTED 2018-06-22 07:54:08
2018-06-22 06:51:11
Przemysław Kalicki CAILLOU TF
  • 1x 3/N/Runda Srebrna, konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/C/Runda Złota, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
100 ENTRY ACCEPTED 2018-06-22 07:53:52
2018-06-21 21:53:46
Karolina Sujecka FUGA
  • 1x 1B/Business/Business Class Cup - gry konne
  • 1x 2B/Business/Busness Class Cup, gry konne
  • 1x 3B/Business/Finał Business Class Cup - gry konne
99 ENTRY ACCEPTED 2018-06-22 07:53:33
2018-06-21 21:53:17
Monika Powroźnik GAFA
  • 1x 1B/Business/Business Class Cup - gry konne
  • 1x 2B/Business/Busness Class Cup, gry konne
  • 1x 3B/Business/Finał Business Class Cup - gry konne
98 ENTRY ACCEPTED 2018-06-22 07:53:16
2018-06-21 21:52:40
Dominika Maruda CALIFORNIA
  • 1x 1R/4-latki/L/Eliminacje MPMK koni 4-letnich, z oceną stylu konia
  • 1x 5R/4-latki/L/Eliminacje MPMK koni 4-letnich, konkurs z oceną stylu konia
97 ENTRY ACCEPTED 2018-06-22 07:53:00
2018-06-21 21:21:59
Karolina Łącka CARLA 113
  • 2x 1B/Business/Business Class Cup - gry konne
  • 2x 3B/Business/Finał Business Class Cup - gry konne
96 ENTRY ACCEPTED 2018-06-22 07:52:33
2018-06-21 21:10:55
Agnieszka Karcz ZADYMKA
  • 1x 3/N/Runda Srebrna, konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/C/Runda Złota, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
95 ENTRY ACCEPTED 2018-06-22 07:52:09
2018-06-21 17:40:20
Michał Kubiak WILMAR
  • 1x 3/N/Runda Srebrna, konkurs zwykły, art. 238.2.1
94 ENTRY ACCEPTED 2018-06-22 07:51:48
2018-06-21 17:35:21
Ludwika Kruszewska WILMAR
  • 1x 8/N/Runda Srebrna, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
93 ENTRY ACCEPTED 2018-06-22 07:51:31
2018-06-21 09:17:29
Karolina Kicinska NOTA
  • 2x 1B/Business/Business Class Cup - gry konne
92 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 07:40:07
2018-06-21 05:53:23
Brigita Vileikyte EMA
  • 1x 1/5-latki/P1/Eliminacje MPMK koni 5-letnich, z oceną stylu konia
  • 1x 6/5-latki/P1/Eliminacje MPMK koni 5-letnich, konkurs z oceną stylu konia
  • 1x 11/5-latki/N/Finał Rundy Młodych Koni 5-letnich, kwalifikacje MPMK, konkurs z oceną stylu konia
91 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 07:39:49
2018-06-20 20:27:28
Maja Pawluczuk CAFE AU LITE
  • 1x 1B/Business/Business Class Cup - gry konne
  • 1x 2B/Business/Busness Class Cup, gry konne
  • 1x 3B/Business/Finał Business Class Cup - gry konne
90 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 07:40:35
2018-06-20 18:21:26
Grzegorz Andrzej Kubiak DA VINCI
  • 1x 4/C/Runda Złota, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
89 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 07:42:38
2018-06-20 18:20:35
Grzegorz Andrzej Kubiak QUICKSIGHTED
  • 1x 3/N/Runda Srebrna, konkurs zwykły, art. 238.2.1
88 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 07:42:20
2018-06-20 15:30:03
Julia Błaszczak LIGHTNING 100
  • 1x 3/N/Runda Srebrna, konkurs zwykły, art. 238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 14:48:53
2018-06-20 12:18:58
Michał Kubiak GALAKTYKA
  • 1x 5/CC/Runda Diamentowa, konkurs zwykły, art. 238.2.1
86 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 14:49:10
2018-06-20 10:59:01
Robert Wilczewski LAVISTO STAR
  • 1x 4/C/Runda Złota, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
85 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 14:50:03
2018-06-20 10:58:32
Robert Wilczewski BERG
  • 1x 4/C/Runda Złota, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
84 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 14:49:46
2018-06-20 10:57:02
Robert Wilczewski LACROSSE
  • 1x 5/CC/Runda Diamentowa, konkurs zwykły, art. 238.2.1
83 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 14:49:28
2018-06-20 10:54:01
Robert Wilczewski CONSTANTINE M
  • 1x 2/6-latki/N1/Eliminacje MPMK koni 6-letnich, z oceną stylu konia
82 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 14:48:35
2018-06-20 10:53:22
Robert Wilczewski HANDSOME
  • 1x 2/6-latki/N1/Eliminacje MPMK koni 6-letnich, z oceną stylu konia
81 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 21:45:10
2018-06-19 20:23:54
Migle Golubkeviciute CARALIS
  • 1x 1/5-latki/P1/Eliminacje MPMK koni 5-letnich, z oceną stylu konia
  • 1x 6/5-latki/P1/Eliminacje MPMK koni 5-letnich, konkurs z oceną stylu konia
  • 1x 11/5-latki/N/Finał Rundy Młodych Koni 5-letnich, kwalifikacje MPMK, konkurs z oceną stylu konia
80 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 21:44:50
2018-06-19 16:56:14
Siarhei Kazlou STREISAND
  • 1x 3/N/Runda Srebrna, konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 8/N/Runda Srebrna, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 15/N/Finał Rundy Srebrnej, konkurs zwykły, art. 238.2.1
79 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 21:44:29
2018-06-19 16:39:47
Valdas Urbonas ORANGE GIRL
  • 1x 4/C/Runda Złota, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 5/CC/Runda Diamentowa, konkurs zwykły, art. 238.2.1
78 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 21:44:02
2018-06-19 16:38:58
Valdas Urbonas VELVET
  • 1x 3/N/Runda Srebrna, konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/C/Runda Złota, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
77 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 15:58:37
2018-06-19 12:17:34
Irmantas Grikienis GLAMOUR FOREVER
  • 1x 5/CC/Runda Diamentowa, konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 10/CC/Runda Diamentowa, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 14/CC1/Grand Prix, konkurs dwunawrotowy, art. 273.2.2, 3.3, 4.3 Memoriał ppłk Ludwika Ferensteina
76 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 15:59:02
2018-06-19 12:17:10
Beatrice Zujute LENINAS
  • 1x 4R/N/N regionalne, konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 8R/N/N regionalne, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 11R/N/N regionalne, konkurs zwykły, art. 238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 15:59:28
2018-06-19 12:16:41
Irmantas Grikienis HJUSTACUS OMHG
  • 1x 2/6-latki/N1/Eliminacje MPMK koni 6-letnich, z oceną stylu konia
  • 1x 7/6-latki/N1/Eliminacje MPMK koni 6-letnich, konkurs z oceną stylu konia
  • 1x 12/6-latki/C/Finał Rundy Młodych Koni 6-letnich, kwalifikacje MPMK, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
74 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 15:59:48
2018-06-19 12:15:47
Irmantas Grikienis CAPTAIN MORGAN
  • 1x 3/N/Runda Srebrna, konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 8/N/Runda Srebrna, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 15/N/Finał Rundy Srebrnej, konkurs zwykły, art. 238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 16:00:48
2018-06-18 23:26:44
Natalia Palmowska JACKPOT VAN'T ZONNEVELD
  • 1x 4/C/Runda Złota, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 5/CC/Runda Diamentowa, konkurs zwykły, art. 238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 15:22:35
2018-06-18 13:57:41
Róża Konieczna MAVANDER
  • 1x 4R/N/N regionalne, konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 8R/N/N regionalne, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 11R/N/N regionalne, konkurs zwykły, art. 238.2.1
68 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 15:22:18
2018-06-18 13:31:07
Łukasz Jończyk TREZOR
  • 1x 4/C/Runda Złota, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 9/C/Runda Złota, konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 13/C1/Finał Rundy Złotej, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
67 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 15:22:02
2018-06-18 13:11:26
Karolina Bołądź QUEL COEUR
  • 2x 1B/Business/Business Class Cup - gry konne
  • 2x 2B/Business/Busness Class Cup, gry konne
  • 2x 3B/Business/Finał Business Class Cup - gry konne
66 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 15:21:42
2018-06-18 10:13:19
Magdalena Wcisło CARLO R
  • 1x 3/N/Runda Srebrna, konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 8/N/Runda Srebrna, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 15/N/Finał Rundy Srebrnej, konkurs zwykły, art. 238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 15:21:21
2018-06-18 09:00:11
Henryk Soboń GRANDI
  • 1x 1R/4-latki/L/Eliminacje MPMK koni 4-letnich, z oceną stylu konia
  • 1x 5R/4-latki/L/Eliminacje MPMK koni 4-letnich, konkurs z oceną stylu konia
60 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 01:38:15
2018-06-15 19:42:22
Nerijus Šipaila CHENET
  • 1x 5/CC/Runda Diamentowa, konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 10/CC/Runda Diamentowa, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 14/CC1/Grand Prix, konkurs dwunawrotowy, art. 273.2.2, 3.3, 4.3 Memoriał ppłk Ludwika Ferensteina
59 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 01:37:36
2018-06-15 19:41:24
Nerijus Šipaila CEDRICK
  • 1x 3/N/Runda Srebrna, konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 8/N/Runda Srebrna, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 15/N/Finał Rundy Srebrnej, konkurs zwykły, art. 238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 01:37:12
2018-06-15 19:38:39
Nerijus Šipaila KENIA
  • 1x 2/6-latki/N1/Eliminacje MPMK koni 6-letnich, z oceną stylu konia
  • 1x 7/6-latki/N1/Eliminacje MPMK koni 6-letnich, konkurs z oceną stylu konia
  • 1x 12/6-latki/C/Finał Rundy Młodych Koni 6-letnich, kwalifikacje MPMK, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
57 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 01:36:43
2018-06-15 19:37:31
Nerijus Šipaila CANDIDUS
  • 1x 1/5-latki/P1/Eliminacje MPMK koni 5-letnich, z oceną stylu konia
  • 1x 6/5-latki/P1/Eliminacje MPMK koni 5-letnich, konkurs z oceną stylu konia
  • 1x 11/5-latki/N/Finał Rundy Młodych Koni 5-letnich, kwalifikacje MPMK, konkurs z oceną stylu konia
56 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 01:36:15
2018-06-15 19:15:24
Izabella Tomaszewska SZIMANO
  • 1x 3/N/Runda Srebrna, konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/C/Runda Złota, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 8/N/Runda Srebrna, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 9/C/Runda Złota, konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 13/C1/Finał Rundy Złotej, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 15/N/Finał Rundy Srebrnej, konkurs zwykły, art. 238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 01:35:43
2018-06-14 23:22:14
Małgorzata Głuchowska CANTURA M
  • 1x 3/N/Runda Srebrna, konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4R/N/N regionalne, konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 8/N/Runda Srebrna, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 8R/N/N regionalne, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 15/N/Finał Rundy Srebrnej, konkurs zwykły, art. 238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2018-06-17 19:46:29
2018-06-14 21:17:51
Sonia Pogodzińska WŁADYSŁAW JAGIEŁŁO
  • 1x 1K/65 cm/Konkurs dla dzieci na kucach, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2K/65 cm/Konkurs dla dzieci na kucach, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3K/65 cm/Konkurs dla dzieci na kucach, zwykły, art. 238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2018-06-17 19:46:10
2018-06-14 20:31:13
Alicja Czajkowska CHAMBERLAIN
  • 1x 1B/Business/Business Class Cup - gry konne
  • 1x 2B/Business/Busness Class Cup, gry konne
  • 1x 3B/Business/Finał Business Class Cup - gry konne
52 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 13:01:42
2018-06-14 08:46:18
Tomasz Drężek DE NIRO
  • 1x 1B/Business/Business Class Cup - gry konne
  • 1x 2B/Business/Busness Class Cup, gry konne
  • 1x 3B/Business/Finał Business Class Cup - gry konne
50 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 13:00:45
2018-06-13 22:29:33
Laura Kostek C'EST PETITE ANNI
  • 1x 3/N/Runda Srebrna, konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/C/Runda Złota, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
49 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 21:17:41
2018-06-13 19:38:25
Tomasz Mierzejewski IWIANO
  • 1x 4R/N/N regionalne, konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 1B/Business/Business Class Cup - gry konne
48 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 21:18:19
2018-06-13 18:03:12
Anastazja Broniatowska QINGHAI V
  • 1x 4/C/Runda Złota, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
47 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 21:18:48
2018-06-13 16:08:00
Katarzyna Kaim TYCJAN
  • 1x 1R/4-latki/L/Eliminacje MPMK koni 4-letnich, z oceną stylu konia
  • 1x 5R/4-latki/L/Eliminacje MPMK koni 4-letnich, konkurs z oceną stylu konia
46 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 21:19:07
2018-06-13 16:07:35
Katarzyna Kaim GIO SW Z
  • 1x 1R/4-latki/L/Eliminacje MPMK koni 4-letnich, z oceną stylu konia
  • 1x 5R/4-latki/L/Eliminacje MPMK koni 4-letnich, konkurs z oceną stylu konia
45 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 13:46:36
2018-06-13 13:39:43
Samanta Forlini KONTENDRO
  • 1x 4/C/Runda Złota, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 5/CC/Runda Diamentowa, konkurs zwykły, art. 238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 13:46:15
2018-06-13 10:21:31
Aleksander Lewandowski JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF
  • 1x 3/N/Runda Srebrna, konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 8/N/Runda Srebrna, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 9/C/Runda Złota, konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 13/C1/Finał Rundy Złotej, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
43 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 13:45:35
2018-06-13 09:57:14
Aleksander Lewandowski GENTLY VAN DE DENNENHOEVE
  • 1x 3/N/Runda Srebrna, konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 8/N/Runda Srebrna, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 9/C/Runda Złota, konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 13/C1/Finał Rundy Złotej, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
42 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 13:45:09
2018-06-13 09:56:23
Aleksander Lewandowski CONTESSA 183
  • 1x 3/N/Runda Srebrna, konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 8/N/Runda Srebrna, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 9/C/Runda Złota, konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 15/N/Finał Rundy Srebrnej, konkurs zwykły, art. 238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 13:44:33
2018-06-12 20:17:35
Tomasz Klein CORDALMA-W
  • 1x 1/5-latki/P1/Eliminacje MPMK koni 5-letnich, z oceną stylu konia
40 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 13:43:32
2018-06-12 20:16:48
Tomasz Klein STARCORNET
  • 1x 4/C/Runda Złota, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 5/CC/Runda Diamentowa, konkurs zwykły, art. 238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 13:42:57
2018-06-12 20:16:24
Tomasz Klein FABIANO 82
  • 1x 4/C/Runda Złota, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 5/CC/Runda Diamentowa, konkurs zwykły, art. 238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 13:42:07
2018-06-12 13:34:57
Marcin Joppek SID
  • 1x 4R/N/N regionalne, konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 1B/Business/Business Class Cup - gry konne
  • 1x 8R/N/N regionalne, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 3B/Business/Finał Business Class Cup - gry konne
37 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 12:44:06
2018-06-12 13:32:17
Marcin Joppek CADILLAC
  • 1x 4R/N/N regionalne, konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 8R/N/N regionalne, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 2B/Business/Busness Class Cup, gry konne
  • 1x 11R/N/N regionalne, konkurs zwykły, art. 238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 12:41:56
2018-06-11 08:10:54
Michał Mordzelewski DENDY
  • 1x 3/N/Runda Srebrna, konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 8/N/Runda Srebrna, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 15/N/Finał Rundy Srebrnej, konkurs zwykły, art. 238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 11:05:03
2018-06-11 08:08:50
Michał Mordzelewski CARDIFF
  • 1x 1/5-latki/P1/Eliminacje MPMK koni 5-letnich, z oceną stylu konia
  • 1x 6/5-latki/P1/Eliminacje MPMK koni 5-letnich, konkurs z oceną stylu konia
  • 1x 11/5-latki/N/Finał Rundy Młodych Koni 5-letnich, kwalifikacje MPMK, konkurs z oceną stylu konia
33 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 09:53:55
2018-06-10 22:43:22
Agnieszka Cichanowicz BALANS
  • 1x 1/5-latki/P1/Eliminacje MPMK koni 5-letnich, z oceną stylu konia
  • 1x 6/5-latki/P1/Eliminacje MPMK koni 5-letnich, konkurs z oceną stylu konia
  • 1x 11/5-latki/N/Finał Rundy Młodych Koni 5-letnich, kwalifikacje MPMK, konkurs z oceną stylu konia
32 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 09:53:13
2018-06-10 22:41:59
Paulina Tomaszewska HENRIKAS
  • 1x 3/N/Runda Srebrna, konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 8/N/Runda Srebrna, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 15/N/Finał Rundy Srebrnej, konkurs zwykły, art. 238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 09:52:53
2018-06-10 22:39:45
Dominika Hestkowska WHO KNOWS
  • 1x 3/N/Runda Srebrna, konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 8/N/Runda Srebrna, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 15/N/Finał Rundy Srebrnej, konkurs zwykły, art. 238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 09:51:30
2018-06-10 15:51:41
Maryia Mikhailava FLOWER GIRL
  • 1x 1/5-latki/P1/Eliminacje MPMK koni 5-letnich, z oceną stylu konia
  • 1x 3/N/Runda Srebrna, konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 6/5-latki/P1/Eliminacje MPMK koni 5-letnich, konkurs z oceną stylu konia
  • 1x 8/N/Runda Srebrna, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 11/5-latki/N/Finał Rundy Młodych Koni 5-letnich, kwalifikacje MPMK, konkurs z oceną stylu konia
26 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 09:51:08
2018-06-10 15:50:39
Maryia Mikhailava VERNISAGE
  • 1x 4/C/Runda Złota, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 5/CC/Runda Diamentowa, konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 9/C/Runda Złota, konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 10/CC/Runda Diamentowa, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 13/C1/Finał Rundy Złotej, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
25 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 09:50:45
2018-06-10 15:49:35
Siarhei Kazlou HITOKI
  • 2x 1R/4-latki/L/Eliminacje MPMK koni 4-letnich, z oceną stylu konia
  • 2x 5R/4-latki/L/Eliminacje MPMK koni 4-letnich, konkurs z oceną stylu konia
24 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 09:50:24
2018-06-10 15:47:27
Siarhei Kazlou FLAMENCO SONG
  • 1x 1/5-latki/P1/Eliminacje MPMK koni 5-letnich, z oceną stylu konia
  • 1x 3/N/Runda Srebrna, konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 6/5-latki/P1/Eliminacje MPMK koni 5-letnich, konkurs z oceną stylu konia
  • 1x 8/N/Runda Srebrna, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 11/5-latki/N/Finał Rundy Młodych Koni 5-letnich, kwalifikacje MPMK, konkurs z oceną stylu konia
23 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 09:50:08
2018-06-10 15:45:48
Siarhei Kazlou BEAU DANCER
  • 1x 4/C/Runda Złota, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 5/CC/Runda Diamentowa, konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 9/C/Runda Złota, konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 10/CC/Runda Diamentowa, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 13/C1/Finał Rundy Złotej, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
22 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 09:49:49
2018-06-10 07:29:50
Aleksandra Kuczyńska GARROU DE MESSITERT
  • 1x 3/N/Runda Srebrna, konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4R/N/N regionalne, konkurs zwykły, art. 238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 09:49:34
2018-06-09 20:14:16
Paweł Wyszomirski PRESJA
  • 2x 1B/Business/Business Class Cup - gry konne
16 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 09:42:38
2018-06-09 14:29:17
Maja Synowicz LISA BONA L
  • 1x 3/N/Runda Srebrna, konkurs zwykły, art. 238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 09:42:16
2018-06-08 22:05:50
Wiktoria Waszczak PENETOSA
  • 1x 3/N/Runda Srebrna, konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4R/N/N regionalne, konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 8/N/Runda Srebrna, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 8R/N/N regionalne, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 15/N/Finał Rundy Srebrnej, konkurs zwykły, art. 238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 09:41:35
2018-06-08 16:23:57
Adrian Stypulkowski EISSPORT
  • 1x 3/N/Runda Srebrna, konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 8/N/Runda Srebrna, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 15/N/Finał Rundy Srebrnej, konkurs zwykły, art. 238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 09:41:15
2018-06-08 13:20:38
Małgorzata Warecha CYGAN
  • 2x 1B/Business/Business Class Cup - gry konne
  • 2x 2B/Business/Busness Class Cup, gry konne
  • 2x 3B/Business/Finał Business Class Cup - gry konne
12 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 09:39:52
2018-06-08 12:06:22
Anna Kopcych NAUTIKA
  • 1x 3/N/Runda Srebrna, konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4R/N/N regionalne, konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 8/N/Runda Srebrna, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 8R/N/N regionalne, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 15/N/Finał Rundy Srebrnej, konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 11R/N/N regionalne, konkurs zwykły, art. 238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 09:29:08
2018-06-08 12:05:33
Anna Kopcych LE-GO FRIENDS
  • 1x 3/N/Runda Srebrna, konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4R/N/N regionalne, konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 8/N/Runda Srebrna, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 8R/N/N regionalne, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 15/N/Finał Rundy Srebrnej, konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 11R/N/N regionalne, konkurs zwykły, art. 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 09:28:44
2018-06-08 10:14:33
Natalia Liszewska SUPREME
  • 1x 3/N/Runda Srebrna, konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/C/Runda Złota, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
9 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 09:28:27
2018-06-08 09:26:23
Maja Wyszkowska SACRAMENTO
  • 1x 3/N/Runda Srebrna, konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 8/N/Runda Srebrna, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 15/N/Finał Rundy Srebrnej, konkurs zwykły, art. 238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 09:28:07
2018-06-08 09:18:35
Barbara Pełka PIRLO
  • 1x 3/N/Runda Srebrna, konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/C/Runda Złota, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 9/C/Runda Złota, konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 13/C1/Finał Rundy Złotej, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. ZESPÓŁ 1
2. ZESPÓŁ 2
3. ZESPÓŁ 3
4. ZESPÓŁ 4
5. ZESPÓŁ 5
6. ZESPÓŁ 6
7. ZESPÓŁ 7
8. Badaszko Justyna SKJ Sopot
S
O007146
9. Będzia Michał
10. Błaszczak Julia Jeździecki Klub Sportowy u Robsonów
2001 (J.)
O038588
11. Bołądź Karolina niezrzeszony
S
O046835
12. Broniatowska Anastazja KJ Trachy Sośnicowice
1999 (MJ.)
O009485
10092457
13. Cichanowicz Agnieszka JKS u Robsonów
S
O006311
14. Czajkowska Alicja AZS UWM Olsztyn
2001 (J.)
Brak
15. Danecka Klaudia LZJ Drama Zbrosławice
2002 (J.)
0039954
16. Drężek Tomasz JKS Challenger Chrostowo
S
O011277
17. Dzięgielewska Wiktoria KJ Stado Kętrzyn
2003 (JM.)
Brak
18. Dzipanow Maja LKJ w Gałkowie
2005 (JM.)
11111
19. Ejankowska Beata LKJ GAŁKOWO
S
brak
20. Forlini Samanta Fundacja KJ Zbyszko
1999 (MJ.)
O024587
21. Godek Tomasz LKJ w Gałkowie
S
O013715
22. Gogołek Tomasz JKS Melloni Horses
S
O013202
23. Golubkeviciute Migle Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokykla
2002 (J.)
None
24. Grikienis Irmantas Kauno Raj.Dziudo ir jojimo sporto mokykla
S
none
25. Hestkowska Dominika JKS u Robsonów
S
O003454
10125729
26. Hestkowski Robert JKS u Robsonów
S
O002897
27. Jończyk Łukasz BPK (POM)
S
O000790
28. Joppek Marcin JKS Rywal Grudziądz
S
O031799
29. Kaim Katarzyna KJ Bracia Romanowscy
S
Nr PZJ: Z005883
30. Kalicki Przemysław KJ Bertyn Piastowo
1997 (MJ.)
O009854
31. Karcz Agnieszka KJ Janów Podlaski
1999 (MJ.)
O019434
32. Kazlou Siarhei Fundacja Na Rzecz Sportu Jeździeckiego - Indeco Szarek
S
O041330
10141245
33. Kicinska Karolina Largo Sp. z o.o.
S
O043139
34. Klein Tomasz JKS Przybyszewo
S
O000254
35. Konieczna Róża SKJ Bajardo Czosnów
2004 (JM.)
O039319
36. Kopcych Anna KJ Bracia Romanowscy
S
O011373
37. Kostek Laura bpk
2000 (J.)
O030695
38. Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice
S
O001772
39. Koza Paulina KJ Trachy Sośnicowice
S
O001974
40. Kubiak Grzegorz Andrzej KJ Uniglob Gozdów
S
O000311
41. Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002631
42. Kuczyńska Aleksandra JKS u Robsonów
2002 (J.)
O031476
43. Lewandowski Aleksander OSK Lipce
2003 (JM.)
O041776
44. Liszewska Natalia JKS u Robsonów
1998 (MJ.)
O026546
45. Ludwicka Karina JKS U Robsonów
2006 (JM.)
O044637
46. Łącka Karolina BPK (MAZ)
S
O021929
47. Maruda Dominika LKJ Gałkowo
S
O008165
48. Mierzejewski Tomasz JKS Challenger Crostowo
S
O037492
49. Mikhailava Maryia Fundacja Na Rzecz Sportu Jeździeckiego - Indeco Szarek
S
O044192
10034677
50. Mordzelewski Michał St. J Poster Piaseczno
S
O001972
51. Palmowska Natalia Lotar Biskupiec
S
O013754
52. Pasik Monika LKJ Gałkowo
S
O003969
53. Pawluczuk Maja JKS u ROBSONÓW
S
BRAK
54. Pełka Barbara JKS Jantar Stryków
S
O006573
55. Pogodzińska Sonia BPK
2005 (JM.)
brak
56. Powroźnik Monika LKJ Gałkowo
S
O021484
57. Rynkiewicz Martyna LKJ w Gałkowie
1999 (MJ.)
O022475
58. Šipaila Nerijus NSO Sport Horses
S
None
59. Soboń Henryk LKJ Gałkowo
S
O022920
60. Stypulkowski Adrian LKJ Galkowo
S
O004318
61. Sujecka Karolina bpk maz
2001 (J.)
O039408
62. Tomaszewska Izabella Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
S
O003344
63. Urbonas Valdas Lankupiai
S
!!!!
64. Vileikyte Brigita Kauno rajono jojimo ir dziudo sporto mokykla
1998 (MJ.)
Ne
65. Warecha Małgorzata Baskil Rzeczna
S
Brak
66. Waszczak Wiktoria LKJ Gałkowo
2002 (J.)
O035152
67. Wcisło Magdalena BPK (MAZ)
2004 (JM.)
O032881
68. Wilczewski Robert Sportowy Klub Jeździecki Beckersport
S
O002520
69. Witkowski Krzysztof
70. Wyszkowska Maja SKJ WJ Piaseccy Equestrian
2000 (J.)
O034196
71. Wyszomirski Paweł KJ Stado Kętrzyn
S
Brak
72. Zujute Beatrice Kauno rajono dziudo ir jojimo mokykla
2002 (J.)
none
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

130

1 1 POL 1999 Klacz F: 1
M: 1
O: 1
B: 1
1
2.

131

2 2 POL 1999 Klacz F: 2
M: 2
O: 2
B: 2
2
3.

132

3 3 POL 3333 Wałach F: 3
M: 3
O: 3
B: 3
K000000
4.

133

4 F:
M:
O:
B:
5.

134

5 F:
M:
O:
B:
6.

135

6 F:
M:
O:
B:
7.

136

7 F:
M:
O:
B:
8.

108

ASCADOR MELLONI Niem. Sport. GER 2007 Wałach gniada F: Askari / Acord II
M: Francis / Freshman
O:
B:
K020267 DE456570293307 104ZO49
9.

39

BALANS trak. POL 2013 Wałach gniada F: ELOQUENT/SAINT CLOUD
M: BULIMIA/KORMORAN
O: Dominika Hestkowska
B: Stado Ogierów Starogard Gdański
K024558
10.

82

BERG WLKP POL 2005 Ogier ciemnogniada F: Cottonclub
M: Bogota
O: Joanna Brzezińska-Błaszczak
B: Zenon Farysej
K 010588
11.

121

BIJOU BE OS GER 2006 Ogier kasztanowata F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Caroso / Canabis
O: Tadeusz Koza
B: Gestuet Lewitz
K010512 DE418180151606 103JF16
12.

55

C'EST PETITE ANNI WESTF GER 2011 Klacz ciemnogniada F: Coco Jambo /
M: Anatevka / Avec Coeur
O: Katarzyna Frunze-Kostek
B: Heinrich Ramsbrock
K024204 DE441411274011
13.

124

CABALTICA OS GER 2008 Klacz kasztanowata F: Cordiolan / Cardino
M: Grand Baluba / Baloubet Du Rouet
O: Tadeusz Koza
B: Gestuet Lewitz
K018552 DE418181327008 104QJ86
14.

43

CADILLAC WLKP POL 2012 Wałach siwa F: Corrado Boy / Corrado I
M: Celyna / Landor
O: Marcin Joppek / Partners Sp. z o. o.
B: Adam Mróz
K022195 616007520060012
15.

88

CAFE AU LITE Oldenburger Springpferd GER 2010 Klacz siwa/165 F: Carinue
M: Medea de Loir
O: Sławomir Szymański
B: Gestuet Lewitz
Brak
16.

97

CAILLOU TF WESTF GER 2006 Wałach ciemnogniada F: Cornet Obolensky /
M: Fille D'eclair / Florestan I
O: Waldemar Kalicki
B:
K020300 DE441411315206
17.

94

CALIFORNIA SP POL 2014 Klacz gniada F: Arezzo VDL
M: Caldera (DEU)
O: Monika Pasik
B: Stadnina Koni Nad Wigrami
Brak
18.

61

CANDIDUS HOLST GER 2013 Ogier siwa F: Cascor
M: Clearway
O: NSO
B: Harro + Jan-Kuhrt
None
19.

71

CAPTAIN MORGAN Danish Warmblood DEN 2010 Wałach gniada/173 F: Carrico
M: Ostervangs Alcapari
O: I. Grikienis
B: Lene og Brian Sorensen
None 208333DW1001776 DK DV
20.

78

CARALIS LVJ LAT 2013 Wałach gniada/177 F: Colman
M: Lilija
O: Migle Golubkeviciute
B: Olegs Belouss
LV001900000930
21.

40

CARDIFF SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Carambole
M: Carrada
O: Michał Mordzelewski
B: Eco Abi Ewa Fabiańska
K023534
22.

93

CARLA 113 SP POL 2002 Klacz siwa F: Elvis
M: Candy
O: Klaudia Siarkiewicz
B: Drei W Stud Farms
K007756
23.

66

CARLO R HOL GER 2010 Wałach siwa/168 F: Carlos DZ / Cantus
M: Fidele Deern / Coriolan
O: Beata Wcisło
B: Anneliese Siebert
K018382 DE421000110610
24.

63

CEDRICK Mecklenburg GER 2011 Wałach ciemnogniada F: Clinton II
M: Elite
O: Saulius Petravicius
B: Kostros u. Ortmann
None
25.

103

CELEBRITY Oldemburg POL 2011 Wałach siwa F: Cosido
M: Bawaria
O: Aneta Danecka
B: Małgorzata Siergiel
KO18561
26.

105

CELLO MELLONI HOL. POL 2014 Ogier gniada F: CASCADELLO
M: MADE IN DREAM / CORIANDE R
O: Robert Mieleńczuk
B: Robert Mieleńczuk
0
27.

57

CHAMBERLAIN Oldenburg NED 2011 Wałach kasztanowata F: Chamberland
M: Gerdi die Luna
O: Monika Gębik-Czajkowska
B: Werner Brand-Kruth
Brak
28.

64

CHENET HOLST GER 2010 Wałach gniada F: Cosido
M: Cassini I
O: NSO
B: Jessen kurt
None
29.

104

CHRISTOBALDI Holsztyńska POL 2009 Wałach kara F: Cassiano
M: Hyazinhe II
O: Marek Danecki
B: Lill - Bonnhoff Ute
KO14926
30.

111

COCA LIGHT SEMILLY SF FRA 2012 Klacz ciemnogniada/165 F: Arko III
M: MONTANA DU PAS
O: MACIEJ PIETRAS
B: SEMILLY
K022968 11111111 1111111111111
31.

80

CONSTANTINE M HAN. GER 2012 Wałach gniada F: Contendro I
M: Wendura
O: Wilczewski
B: --
K025714 K025714
32.

119

CONTENDRO WORLD WESTF POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Contendro I / Contender
M: Rubina/ Rotspon
O: Elżbieta Mallert
B: Elżbieta Mallert
K020219
33.

47

CONTESSA 183 Oldenburg DEU 2007 Klacz gniada F: Contendro I
M: Argentina
O: Lewandowski Bartłomiej
B: Ralf Blanke
K017806
34.

46

CORDALMA-W OLD POL 2013 Klacz gniada F: Lyjanero /
M: Conny /
O: Kamil Dubiel
B: Kamil Dubiel
brak
35.

107

CORNET'S CESAR WESTF GER 2013 Ogier siwa F: Coronas / Cornet Obolensky
M: Clarissa / Corrado I
O: Robert Mieleńczuk
B: Johannes Ruter
K024389 DE441410576113
36.

109

CORONITA 4 HOL GER 2009 Klacz siwa F: Colbert GTI / Cantus
M: Tinkabell / Baloubet Du Rouet
O:
B:
K022519 DE421000609109 105FU70
37.

118

CRISTAL HAN GER 2013 Wałach siwa F: Christian
M: Dornroshen IV
O: Andrzej Felski
B: Elizabeth Kappe
111111111
38.

26

CYGAN --- POL 2010 Wałach kara/164 F: ---
M: ---
O: Małgorzata Warecha
B: Andrzej Herman
brak
39.

87

DA VINCI SP POL 2005 Ogier siwa F: Corde / Cor De La Bryere
M: Drosella / Drosselklang II
O: Piotr Wiese
B: Piotr Wiese
K009374 POL009590064005 103AQ85
40.

112

DAAB STEP SP POL 2013 Wałach gniada/167 F: Kilian 38 /
M: osia / Marino
O: Paweł Maruda
B: Monika Pasik
K023539 616009600152113
41.

56

DE NIRO PKSP POL 2013 Ogier ciemnogniada F: Corrado Son
M: Daisy L
O: Tomasz Drężek
B: Leon Hyla
K023631
42.

41

DENDY KWPN NED 2008 Wałach kasztanowata/169 F: Wallenberg / Stakkato
M: Zinca /
O: Michał Mordzelewski
B:
K022196 528003000802888
43.

113

DOLLAR DE NUEVO WESTF POL 2008 Wałach gniada/172 F: Dollar Du Murier / Jalisco B
M: Lola II / Lancer III
O: Anetta Kucharska
B: Monty Sp. z o. o.
K012277 DE441411221808 104OZ48
44.

114

DON ESPADRON TRAK POL 2009 Wałach kasztanowata/165 F: Lord Oder I / Oder
M: Danija / Esaul
O: Maciej Pietras
B: Maciej Pietras
K014785 POL732010038709 104PX96
45.

27

EISSPORT Traken LTU 2010 Wałach siwa/166 F: Eisfreund
M: Hale
O: Piotr Boraczewski
B: Violeta pliuskiené
K025228 014545
46.

89

EMA Lithuanian LTU 2013 Klacz ciemnogniada F: Lara Lee
M: -
O: Antanas Civinskas
B: -
-
47.

44

FABIANO 82 HAN GER 2007 Wałach kasztanowata F: For Edition /
M: Rubina /
O: Johannes Ruben
B: Volker von Holten
brak
48.

126

FERRALINE hol. GER 2013 Klacz gniada F: Cormint / Calido I
M: Online II / Acorado
O: Pietsch Gisela
B: Pietsch Giesla
49.

98

FLIPJE KWPN NED 2010 Wałach gniada/175cm F: Carolus II
M: Bavanta v/d Renvillehoeve /Numero uno
O: Waldemar Kalicki
B: NL
Brak
50.

35

FLOWER GIRL HOL POL 2013 Klacz siwa/160 F: Hickstead / Hamlet
M: Vernisage / Catoki
O: Michał Szadkowski
B: Michał Szadkowski
K024856 DE421000601013
51.

96

FUGA KUC POL 2010 Klacz kasztanowata/mk: F: Ramzes
M: Fala
O: Jacek Sujecki
B: Zbigniew Romanczuk
K023944
52.

95

GAFA SP POL 2000 Klacz kasztanowata F: Faust Z
M: Gama
O: X
B: Eco-abi Ewa Fabinska
K005435
53.

84

GALAKTYKA SP POL 2009 Klacz kara F: Clinton / Corrado I
M: Gala / Palegro
O: Michał Kubiak
B: SK Nad Wigrami
K013984 616009510414309 104HO89
54.

36

GARROU DE MESSITERT BWP BEL 2006 Wałach gniada F: Canturo
M: Brenda de Messitert
O:
B:
K010933
55.

48

GENTLY VAN DE DENNENHOEVE Belgisch Warmbloedpaard BEL 2006 Klacz gniada F: TANGELO VAN DE ZUUTHOEVE
M: VANTANA D
O: LEWANDOWSKI BARTŁOMIEJ
B: DE PRINS B.V.B.A
K025777
56.

51

GIO SW Z Zangershide BEL 2014 Ogier ciemnogniada F: Glasgow W VH Merelsnest
M: Cedanga SW
O: Marek Romanowski
B: Zangershide
Brak
57.

74

GLAMOUR FOREVER HOLST GER 2004 Wałach F: EPHEBE FOREVER
M: GRAND STEP
O: I.Grikienis
B: Paul Shochemiole
none DEDE418180024004
58.

65

GRANDI Wielkopolska POL 2014 Ogier gniada F: Larron
M: Granada / Loxley
O: Robert Szelugowski
B: Robert Szelugowski
K025326 616 007 60 01569 14
59.

79

HANDSOME KWPN GER 2012 Wałach gniada F: Den Ham Blue R
M: Donna Molga
O: Wilczewski
B: ---
K025713
60.

138

HEKTORAS TRAK LTU 2011 Ogier kara F: Piligrimas / Heleris
M: Hipe / Horalas
O: Vitas Urbonas
B: SK Nemunas
K022311 LTU002520242611
61.

123

HI DIARADO Niem. Sport. POL 2013 Ogier ciemnogniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Sardynia / Wantoz
O: Paulina Koza
B: Izabela Safinowska
K022620 DE456570175613
62.

137

HIPOIDAS TRAK LTU 2006 Ogier gniada F: 104QX92
M: Hipe / Horalas
O: Robert Hestkowski
B: SK Nemunas (Nemuno Stud)
K019467 LTU002520159706 104XD55
63.

72

HJUSTACUS OMHG KWPN NED 2012 Ogier kasztanowata/170 F: Spartacus
M: Justina z
O: V Ramanauskas
B: Omhg
Ne 528003201204834
64.

106

IRONMAN MELLONI KWPN NED 2013 Wałach ciemnogniada F: Babalu VDL / Baloubet Du Rouet
M: Alberdine v. Vlaswinkel / Tangelo Van De Zuuthoeve
O: Robert Mieleńczuk
B:
K024388 528003201304644
65.

54

IWIANO WLKP POL 2005 Wałach siwa F: Aviano / Avero
M: Iga / Cekin
O: Tomasz Mierzejewski
B: Dariusz Miśkiewicz
K013873 POL007640000505
66.

70

JACKPOT VAN'T ZONNEVELD Belgijski Koń Gorącokrwisty BEL 2009 Wałach gniada F: BENTLEY VD HEFFINCK
M: EUCLASE
O: ALFRED PALMOWSKI
B: CHRISTIAN MERTENS
K018917
67.

49

JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF Belgisch Warmbloedpaard BEL 2009 Klacz gniada F: KASHMIR VAN SCHUTTERSHOF
M: REBBECA DE LA FERME DU BOIS
O: LEWANDOWSKI BARTŁOMIEJ
B: BVBA VERBELEN
K025776
68.

127

KASTILIA F:
M:
O:
B:
69.

62

KENIA Westfalishes GER 2012 Klacz gniada F: Carmarque
M: Carbano
O: NSO
B: Melanie Heim
None
70.

50

KONTENDRO WESTF GER 2008 Wałach ciemnogniada F: Contendro I / Contender
M: Kaloe / Spartakus
O: Samanta Forlini
B: Andrzej Herrmann
K014782 DE441411900208 104ZU72
71.

102

KORUND Kuc Feliński POL 2009 Wałach inna/kuc: F: Mandaryn
M: Korona
O: Anna Ludwicka
B: *******
K019253 616013580270509
72.

81

LACROSSE HOL POL 2006 Wałach gniada F: Contender
M: La Belle I / Acord II
O: Iwona Wilczewska
B: Johannsen Arnold
K010783
73.

83

LAVISTO STAR BWP BEL 2011 Wałach gniada F: Game-Boy D'10
M: Natasja
O: Joanna Błaszczak
B: Familie Custers
K022386
74.

116

LE SOLEI SP POL 2012 Wałach gniada F: SOLARIS
M: LUNIA
O: Andrzej Felski
B: Andrzej Felski
LKPZJ/678/18
75.

24

LE-GO FRIENDS HAN GER 2011 Wałach gniada/162 F: Laith / Lord Z
M: Ramiro's Girl / Ramiro's Boy
O: Anna Kopcych
B: Wilfried Gluesing
K020737 DE431310519911
76.

73

LENINAS Lietuviu Jojamasis LTU 2008 Klacz ciemnogniada F: Laralee
M: -
O: A. Civinskas
B: A. Civinskas
none
77.

85

LIGHTNING 100 HOL POL 2008 Wałach gniada F: Landos
M: Popstar
O: Joanna Brzeźińska- Błaszczak
B: ---
K017088
78.

117

LORDI Hanowerski GER 2014 Wałach gniada F: Lord Pizzaro
M: Dior
O: ANDRZEJ FELSKI
B: Elizabeth Kapp
111111111111
79.

69

MAVANDER SP POL 2011 Wałach gniada F: Vanndam
M: Makabi
O: Łukasz Jończyk
B: Łukasz Jończyk
K023275
80.

110

MOJRA FAVO TRAK POL 2013 Klacz ciemnogniada/167 F: Favoritas /
M: Malaruna / Arianin
O: Maciej Pietras
B: Maciej Pietras
K023538 POL732010064713
81.

25

NAUTIKA Wlkp/poch.trk POL 2003 Klacz gniada/166 F: IGNAM
M: NIPA
O: Kopcych Anna
B: Romanowski Marek
K013231 POL007600078803
82.

100

NELA SP POL 2007 Klacz siwa/164 F: Castillo / Carolus
M: Nutka / Bumerang
O: Wojciech Rynkiewicz
B: Ryszard Fabijanowicz
K012594 POL009600290707 103ZL60
83.

125

NORTON Niem. Sport. POL 2013 Ogier siwa F: Numero Uno / Achill-Libero H
M: Orinoko Plus S / Atylla
O: Artur Górny
B: Artur Górny
K023440 DE455879003213
84.

90

NOTA SP POL 2006 Klacz gniada F: Contender Son / Contender
M: Nitolma / Concorde
O: Karolina Kicińska
B: Tyszko Horses
K018105
85.

120

NOWELIA Wielkopolska POL 2010 Klacz kasztanowata F: Barasz
M: Nagwiazdka
O: Małgorzata Warecha
B: SK Rzeczna
Brak
86.

129

Olievier KWPN NED 1996 gelding F: Fedor
M: Kilvanie Ulster
O: Julia Zawada
B:
87.

76

ORANGE GIRL BH LTU 2010 Klacz F: Centuryo
M: Orange D
O: V.Urbonas
B: V.Urbonas
1
88.

28

PENETOSA WLKP POL 2009 Klacz kara F: Etos /
M: Penelopa / Poll
O: Ewa Waszczak
B: Remigiusz Wojciechowski
K019628 616007600298909
89.

21

PIRLO HAN GER 2005 Wałach gniada F: Abke / Acorado
M: Air Dream / Aircraft
O: Barbara Pełka
B: Krzysztof Tyszko
K010300 DE431310034005
90.

30

PRESJA Wielkopolska POL 2006 Klacz kara/168 F: Wektor
M: Peonia
O: Paweł Wyszomirski
B: Pacek Jarosław
Brak POL 007600012106
91.

53

QINGHAI V DV DNK 2005 Ogier kara/165 F: Quebec / Quidam De Revel
M: Chess V / Come Back II
O: Anastazja Broniatowska
B: Viegaard Stutteri
K024819 208333200507392
92.

67

QUEL COEUR OLD POL 2007 Wałach gniada F: Quintender
M: Lollypop
O: Karolina Bołądź
B: Martin Glosemeyer
K018260
93.

86

QUICKSIGHTED Oldenburska GER 2005 Wałach kasztanowata F: Quidam's Rubin
M: Kira Luna
O: Piotr Wiese
B: Niemcy
K009766
94.

22

SACRAMENTO SP POL 2009 Wałach siwa F: Spartakus
M: Sisi
O: Maja Wyszkowska
B: Remigiusz Makowski
K016557
95.

42

SID SP POL 2007 Wałach siwa F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Springfield / Rutherford
O: Marcin Joppek/Partners Sp. z o. o.
B: A. Lauk
K010966 POL009610046607
96.

45

STARCORNET HAN GER 2010 Wałach gniada F: Stakkato Gold /
M: Columbia / Cornet Obolensky
O: Heinrich Ramsbrock
B: Heinrich Ramsbrock
K024205 DE431310121210
97.

122

STIGMATICA HAN GER 2011 Klacz gniada F: Uccello / Now Or Never M
M: Suerte / Stalypso
O: Łukasz Koza
B: Hannelore Weygand
KO22326 DE431314407411
98.

77

STREISAND OLD GER 2010 Klacz ciemnogniada F: Stakkato / Spartan
M: Silhouette / Silvio I
O: Michał Szadkowski
B: John Gillen
K018760 DE433331766110
99.

23

SUPREME HAN GER 2009 Klacz kara F: Edgar / Espri
M: Vorbuch 2 / Memphis
O: Zbigniew Liszewski
B: Luise Benjes
K023966 DE431319633809
100.

60

SZIMANO SP POL 2009 Ogier gniada F: Imequyl / Luron
M: Szaki / Kissovo
O: Izabella Tomaszewska
B: SK Ochaby
K019371 616009540116409
101.

115

TITINKA SP POL 2013 Klacz gniada/mk:157 F: El Salvador
M: Tinta
O: Tomasz Godek
B: Klub Sportowy Nad Wigram
K025212 616009510252713
102.

68

TREZOR SP POL 2010 Wałach gniada F: Colox Cup / Con Capitol
M: Temke / Elmshorn
O: Łukasz Jończyk
B: SK Rzeczna Sp. z o. o.
K017470 616009600108710
103.

52

TYCJAN SP POL 2014 Wałach gniada F: Almanzor L
M: Temida
O: Marek Romanowski
B: Marek Romanowski
Brak
104.

75

VELVET BH LTU 2011 Ogier F: Centuryo
M: Vaillante
O: V.Urbonas
B: V.Urbonas
.
105.

34

VERNISAGE HOL GER 2005 Klacz siwa F: Catoki / Cambridge
M: Marty / Cor de la Bryere
O: Michał Szadkowski
B: Peter Boege
K024748 DE421000149705
106.

37

WHO KNOWS HAN GER 2008 Wałach kara F: Escudo I / Espri
M: Romina Rose / Legal Legend
O: Dominika Hestkowska
B: brak
K019354 DE431312320908
107.

91

WILMAR MŁP POL 2006 Wałach kasztanowata F: Rashim / Milczan
M: Wilma / Mag
O: Ludwika Kruszewska
B: SK Prudnik
K011113 POL006690025806
108.

58

WŁADYSŁAW JAGIEŁŁO Mały Koń POL 1997 Wałach srokata/kuc: F: Justin Damiro
M: Fuksja
O: Karolina Ferenstein-Kraśko
B: Karolina Ferenstein-Kraśko
brak
109.

92

ZADYMKA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Contender Son / Contender
M: Zaduma / Autokrata
O: Katarzyna Karcz
B: Katarzyna Karcz
K012109 POL009580166907
110.

99

ZAGOŃCZYK SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Ever For Pleasure
M: Zawiejka
O: Katarzyna Karcz
B: Katarzyna Karcz
- 616 009 58 02809 13
Rider Club
Competition
Prize
Badaszko Justyna SKJ Sopot
100
400
SUM:
500.00
Błaszczak Julia Jeździecki Klub Sportowy u Robsonów
300
200
SUM:
500.00
Broniatowska Anastazja KJ Trachy Sośnicowice
100
SUM:
100.00
Danecka Klaudia LZJ Drama Zbrosławice
16
29
17
SUM:
62.00
Ejankowska Beata LKJ GAŁKOWO
24
10
51
SUM:
85.00
Forlini Samanta Fundacja KJ Zbyszko
300
1200
1400
550
SUM:
3450.00
Gogołek Tomasz JKS Melloni Horses
50
500
300
200
50
SUM:
1100.00
Grikienis Irmantas Kauno Raj.Dziudo ir jojimo sporto mokykla
50
300
1000
100
1400
SUM:
2850.00
Hestkowski Robert JKS u Robsonów
500
SUM:
500.00
Jończyk Łukasz BPK (POM)
100
100
SUM:
200.00
Joppek Marcin JKS Rywal Grudziądz
12
SUM:
12.00
Kalicki Przemysław KJ Bertyn Piastowo
300
1200
600
100
1000
100
SUM:
3300.00
Karcz Agnieszka KJ Janów Podlaski
50
400
300
SUM:
750.00
Klein Tomasz JKS Przybyszewo
200
960
100
1200
2000
760
200
SUM:
5420.00
Konieczna Róża SKJ Bajardo Czosnów
128
53
62
SUM:
243.00
Kopcych Anna KJ Bracia Romanowscy
88
12
200
50
100
SUM:
450.00
Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice
450
600
850
4000
450
50
SUM:
6400.00
Koza Paulina KJ Trachy Sośnicowice
750
400
100
150
1000
300
1600
650
SUM:
4950.00
Kubiak Grzegorz Andrzej KJ Uniglob Gozdów
50
100
600
SUM:
750.00
Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk
1000
SUM:
1000.00
Kuczyńska Aleksandra JKS u Robsonów
50
50
SUM:
100.00
Lewandowski Aleksander OSK Lipce
100
SUM:
100.00
Liszewska Natalia JKS u Robsonów
50
SUM:
50.00
Mikhailava Maryia Fundacja Na Rzecz Sportu Jeździeckiego - Indeco Szarek
100
SUM:
100.00
Mordzelewski Michał St. J Poster Piaseczno
100
200
154
SUM:
454.00
Palmowska Natalia Lotar Biskupiec
200
2400
SUM:
2600.00
Pasik Monika LKJ Gałkowo
750
150
100
SUM:
1000.00
Pełka Barbara JKS Jantar Stryków
50
1100
SUM:
1150.00
Rynkiewicz Martyna LKJ w Gałkowie
100
SUM:
100.00
Šipaila Nerijus NSO Sport Horses
300
50
SUM:
350.00
Stypulkowski Adrian LKJ Galkowo
20
31
SUM:
51.00
Tomaszewska Izabella Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
100
SUM:
100.00
Wcisło Magdalena BPK (MAZ)
72
15
SUM:
87.00
Wilczewski Robert Sportowy Klub Jeździecki Beckersport
450
1000
250
600
900
SUM:
3200.00
Wyszkowska Maja SKJ WJ Piaseccy Equestrian
50
87
SUM:
137.00
Zujute Beatrice Kauno rajono dziudo ir jojimo mokykla
44
106
90
SUM:
240.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Badaszko Justyna
SKJ Sopot
2018-06-29
11
2018-06-29
8
100
2018-06-30
7
400
2018-07-01
9
Będzia Michał
Olievier (129)
2018-06-29
10
2018-06-30
2018-06-30
2018-07-01
9
Błaszczak Julia
Jeździecki Klub Sportowy u Robsonów
2018-06-29
26
2018-06-29
21
2018-06-30
5
300
2018-07-01
6
200
Bołądź Karolina
niezrzeszony
2018-06-29
4
2018-06-29
2018-06-30
2018-06-30
3
2018-07-01
13
Broniatowska Anastazja
KJ Trachy Sośnicowice
2018-06-29
14
2018-06-30
13
2018-06-30
4
100
2018-07-01
Cichanowicz Agnieszka
JKS u Robsonów
BALANS (39)
2018-06-29
11
2018-06-30
11
2018-07-01
9
Czajkowska Alicja
AZS UWM Olsztyn
2018-06-29
9
2018-07-01
3
2018-06-29
2018-06-30
4
2018-06-30
Danecka Klaudia
LZJ Drama Zbrosławice
CELEBRITY (103)
2018-06-29
6
16
2018-06-30
5
29
2018-07-01
5
17
2018-06-29
2018-06-30
Drężek Tomasz
JKS Challenger Chrostowo
DE NIRO (56)
2018-06-29
14
2018-07-01
Dzięgielewska Wiktoria
KJ Stado Kętrzyn
NOWELIA (120)
2018-06-29
8
2018-06-29
2018-06-30
11
2018-07-01
11
Dzipanow Maja
LKJ w Gałkowie
2018-06-29
3
2018-06-30
10
2018-06-30
2018-07-01
2
KASTILIA (127)
2018-06-29
1
2018-06-30
5
2018-07-01
2
Ejankowska Beata
LKJ GAŁKOWO
LE SOLEI (116)
2018-06-29
5
24
2018-06-30
8
10
2018-07-01
3
51
Forlini Samanta
Fundacja KJ Zbyszko
2018-06-29
17
2018-06-29
5
300
2018-06-30
1
1200
2018-06-30
2
1400
2018-07-01
4
550
Godek Tomasz
LKJ w Gałkowie
TITINKA (115)
2018-06-29
5
2018-06-30
5
2018-07-01
12
Gogołek Tomasz
JKS Melloni Horses
2018-06-29
1
2018-06-30
2
2018-06-29
9
2018-06-30
9
2018-07-01
8
50
2018-06-29
12
2018-06-30
6
500
2018-07-01
13
2018-06-29
17
2018-06-30
8
300
2018-07-01
10
2018-06-29
21
2018-06-30
2
200
2018-07-01
6
50
Golubkeviciute Migle
Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokykla
CARALIS (78)
2018-06-29
8
2018-06-30
10
2018-07-01
8
Grikienis Irmantas
Kauno Raj.Dziudo ir jojimo sporto mokykla
2018-06-29
18
2018-06-30
6
50
2018-07-01
1
300
2018-06-29
1
2018-06-30
1
2018-07-01
1
1000
2018-06-29
7
100
2018-06-30
10
2018-07-01
3
1400
Hestkowska Dominika
JKS u Robsonów
2018-06-29
12
2018-06-30
12
2018-07-01
11
Hestkowski Robert
JKS u Robsonów
HIPOIDAS (137)
2018-07-01
8
500
HEKTORAS (138)
2018-07-01
9
Jończyk Łukasz
BPK (POM)
TREZOR (68)
2018-06-29
6
100
2018-06-30
8
100
2018-07-01
13
2018-06-30
1
Joppek Marcin
JKS Rywal Grudziądz
SID (42)
2018-06-29
7
12
2018-06-29
12
2018-06-30
10
2018-07-01
1
2018-06-29
2018-06-30
2018-06-30
8
Kaim Katarzyna
KJ Bracia Romanowscy
2018-06-29
4
2018-06-30
TYCJAN (52)
2018-06-29
2018-06-30
3
Kalicki Przemysław
KJ Bertyn Piastowo
2018-06-29
1
300
2018-06-29
9
2018-06-30
3
1200
2018-07-01
7
600
FLIPJE (98)
2018-06-29
4
100
2018-06-29
1
1000
2018-06-30
14
2018-07-01
8
100
Karcz Agnieszka
KJ Janów Podlaski
ZADYMKA (92)
2018-06-29
8
50
2018-06-30
4
400
2018-07-01
5
300
Kazlou Siarhei
Fundacja Na Rzecz Sportu Jeździeckiego - Indeco Szarek
2018-06-29
13
2018-06-30
16
2018-07-01
16
Kicinska Karolina
Largo Sp. z o.o.
NOTA (90)
2018-06-29
2018-06-29
2018-06-30
13
2018-06-30
2018-07-01
Klein Tomasz
JKS Przybyszewo
2018-06-29
18
2018-06-29
6
200
2018-06-30
16
2018-06-30
5
2018-07-01
5
960
2018-06-29
8
100
2018-06-29
1
1200
2018-06-30
1
2000
2018-07-01
6
760
2018-06-29
6
2018-06-30
1
2018-07-01
5
Konieczna Róża
SKJ Bajardo Czosnów
2018-06-29
1
128
2018-06-30
4
53
2018-07-01
2
62
2018-06-30
1
Kopcych Anna
KJ Bracia Romanowscy
2018-06-29
22
2018-06-29
2
88
2018-06-30
17
2018-06-30
9
2018-07-01
6
12
NAUTIKA (25)
2018-06-29
2
200
2018-06-30
8
50
2018-07-01
3
100
Kostek Laura
bpk
2018-06-29
15
2018-06-29
20
2018-06-30
18
2018-06-30
2018-07-01
Koza Łukasz
KJ Trachy Sośnicowice
CABALTICA (124)
2018-06-29
3
450
2018-06-29
3
600
2018-06-30
4
850
2018-06-30
11
2018-07-01
1
4000
FERRALINE (126)
2018-06-29
3
2018-06-30
4
2018-07-01
4
NORTON (125)
2018-06-29
1
2018-06-30
2
2018-07-01
10
Koza Paulina
KJ Trachy Sośnicowice
BIJOU BE (121)
2018-06-29
2
750
2018-06-29
4
400
2018-06-30
9
2018-06-30
2018-07-01
2018-06-29
3
100
2018-06-29
5
150
2018-06-30
2
1000
2018-06-30
1
300
2018-07-01
1
1600
2018-06-29
6
2018-06-30
2
2018-06-30
3
2018-07-01
1
Kubiak Grzegorz Andrzej
KJ Uniglob Gozdów
2018-06-29
5
50
2018-06-30
3
100
2018-06-29
10
2018-06-30
5
600
2018-07-01
15
Kubiak Michał
Sobieski Jumping Team Gdańsk
2018-06-29
2
1000
2018-07-01
11
WILMAR (91)
2018-06-29
Kuczyńska Aleksandra
JKS u Robsonów
2018-06-29
7
50
2018-07-01
5
50
Lewandowski Aleksander
OSK Lipce
2018-06-29
28
2018-06-30
13
2018-07-01
4
100
2018-06-29
10
2018-06-30
16
2018-07-01
9
2018-06-29
16
2018-06-30
14
2018-07-01
12
Liszewska Natalia
JKS u Robsonów
SUPREME (23)
2018-06-29
25
2018-06-29
19
2018-06-30
21
2018-06-30
7
50
Ludwicka Karina
JKS U Robsonów
KORUND (102)
2018-06-29
2
2018-06-29
1
2018-07-01
5
Łącka Karolina
BPK (MAZ)
2018-06-29
11
2018-06-29
2018-06-30
15
2018-06-30
2018-07-01
8
Maruda Dominika
LKJ Gałkowo
2018-06-29
2018-06-30
Mikhailava Maryia
Fundacja Na Rzecz Sportu Jeździeckiego - Indeco Szarek
2018-06-29
24
2018-06-29
16
2018-06-30
20
2018-06-30
2018-07-01
15
2018-06-29
5
2018-06-29
19
2018-06-30
5
2018-06-30
11
2018-07-01
5
Mordzelewski Michał
St. J Poster Piaseczno
CARDIFF (40)
2018-06-29
1
2018-06-30
7
2018-07-01
5
DENDY (41)
2018-06-29
20
2018-06-30
18
2018-07-01
2
200
2018-06-30
1
154
Palmowska Natalia
Lotar Biskupiec
2018-06-29
22
2018-06-29
14
2018-06-30
6
200
2018-06-30
11
2018-07-01
2
2400
Pasik Monika
LKJ Gałkowo
2018-06-29
1
2018-06-30
1
2018-07-01
2
750
DAAB STEP (112)
2018-06-29
10
2018-06-30
7
2018-07-01
2018-06-29
13
2018-06-29
9
2018-06-30
12
2018-06-30
9
2018-07-01
2018-06-29
25
2018-06-29
10
2018-06-30
13
2018-06-30
15
2018-07-01
7
150
LORDI (117)
2018-06-29
3
2018-06-30
4
CRISTAL (118)
2018-06-29
9
2018-06-30
7
2018-07-01
3
Pawluczuk Maja
JKS u ROBSONÓW
2018-06-29
2
2018-06-30
2
2018-07-01
10
Pełka Barbara
JKS Jantar Stryków
PIRLO (21)
2018-06-29
6
50
2018-06-29
15
2018-06-30
19
2018-07-01
2
1100
Pogodzińska Sonia
BPK
2018-06-29
3
2018-06-30
3
2018-07-01
1
Powroźnik Monika
LKJ Gałkowo
GAFA (95)
2018-06-29
7
2018-06-30
7
2018-07-01
4
Rynkiewicz Martyna
LKJ w Gałkowie
NELA (100)
2018-06-29
14
2018-06-29
7
100
2018-06-30
14
2018-07-01
10
Šipaila Nerijus
NSO Sport Horses
2018-06-29
3
2018-06-30
5
2018-07-01
1
KENIA (62)
2018-06-29
11
2018-06-30
10
2018-07-01
14
CEDRICK (63)
2018-06-29
24
2018-06-30
5
50
2018-07-01
10
CHENET (64)
2018-06-29
13
2018-06-30
15
2018-07-01
12
Soboń Henryk
LKJ Gałkowo
GRANDI (65)
2018-06-29
2
2018-06-30
1
Stypulkowski Adrian
LKJ Galkowo
2018-06-29
29
2018-06-30
6
20
2018-07-01
4
31
Sujecka Karolina
bpk maz
FUGA (96)
2018-06-29
13
2018-06-30
6
2018-07-01
6
2018-06-29
Tomaszewska Izabella
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
SZIMANO (60)
2018-06-29
17
2018-06-29
16
2018-06-30
7
100
2018-07-01
12
Urbonas Valdas
Lankupiai
VELVET (75)
2018-06-29
23
2018-06-30
17
2018-07-01
11
2018-06-29
15
2018-06-30
12
2018-07-01
14
Vileikyte Brigita
Kauno rajono jojimo ir dziudo sporto mokykla
EMA (89)
2018-06-29
12
2018-06-30
12
2018-07-01
11
Warecha Małgorzata
Baskil Rzeczna
CYGAN (26)
2018-06-29
6
2018-06-29
2018-06-30
14
2018-07-01
7
Waszczak Wiktoria
LKJ Gałkowo
2018-06-29
2018-06-29
2018-06-30
1
2018-07-01
Wcisło Magdalena
BPK (MAZ)
CARLO R (66)
2018-06-29
2018-06-30
19
2018-07-01
13
2018-06-29
3
72
2018-06-30
7
15
Wilczewski Robert
Sportowy Klub Jeździecki Beckersport
2018-06-29
3
2018-06-30
1
2018-07-01
2018-06-29
2018-06-29
23
2018-06-30
4
2018-07-01
3
450
2018-06-29
11
2018-06-30
2018-07-01
4
1000
BERG (82)
2018-06-29
4
250
2018-06-30
10
2018-07-01
14
2018-06-29
12
2018-06-30
3
600
2018-07-01
3
900
Witkowski Krzysztof
PRINZ (109)
2018-06-30
12
Wyszkowska Maja
SKJ WJ Piaseccy Equestrian
2018-06-29
27
2018-06-30
15
2018-07-01
7
50
2018-06-30
3
87
Wyszomirski Paweł
KJ Stado Kętrzyn
PRESJA (30)
2018-06-29
15
2018-06-29
2018-06-30
9
2018-07-01
Zujute Beatrice
Kauno rajono dziudo ir jojimo mokykla
LENINAS (73)
2018-06-29
4
44
2018-06-30
2
106
2018-07-01
1
90

Number of Riders: 72

Number of Horses: 110

The sum of prizes: 42 441.00

Competition results developed by: TARANT EVENTS
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H112009-01, TARANT EVENTS)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl