Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
219 ENTRY ACCEPTED 2018-04-29 16:42:22
2018-04-27 21:34:16
Łukasz Wasilewski HOLLISTER
  • 1x 3/N/Runda Brązowa, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (120 cm)
  • 1x 4/C/Runda Srebrna, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (130 cm)
218 ENTRY ACCEPTED 2018-04-29 16:41:36
2018-04-27 21:33:35
Matylda Malepszy EFRON
  • 1x 3/N/Runda Brązowa, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (120 cm)
  • 1x 4/C/Runda Srebrna, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (130 cm)
217 ENTRY ACCEPTED 2018-04-29 16:41:07
2018-04-27 21:32:46
Matylda Malepszy AUGUST
  • 1x 4/C/Runda Srebrna, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (130 cm)
216 ENTRY ACCEPTED 2018-04-29 16:40:38
2018-04-27 21:20:13
Emilia Krześlak MYSZA
  • 2x 1R/LL/80 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
215 ENTRY ACCEPTED 2018-04-29 16:40:08
2018-04-27 21:06:53
Dorota Anszpergier EASY MK
  • 1x 1R/LL/80 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
  • 2x 2R/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 4R/LL/80 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
  • 2x 5R/L/100 cm/Konkurs - L szkoleniowa art. 238.1.2 (wys. 100 cm)
  • 1x 7R/LL/80 cm/Konkurs dokałdności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
  • 2x 8R/L/100 cm/Konkurs licencyjny art. 6 reg. PZJ (wys. 100 cm)
214 ENTRY ACCEPTED 2018-04-29 16:39:45
2018-04-27 21:05:17
Gabriela Ratajska SULAATIK'S PITTSBURGH
  • 1x 1R/LL/80 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
  • 2x 2R/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 4R/LL/80 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
  • 2x 5R/L/100 cm/Konkurs - L szkoleniowa art. 238.1.2 (wys. 100 cm)
  • 1x 7R/LL/80 cm/Konkurs dokałdności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
  • 2x 8R/L/100 cm/Konkurs licencyjny art. 6 reg. PZJ (wys. 100 cm)
213 ENTRY ACCEPTED 2018-04-29 16:39:17
2018-04-27 21:04:06
Gabriela Ratajska JAGIENKA
  • 1x 1R/LL/80 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
  • 2x 2R/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 4R/LL/80 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
  • 2x 5R/L/100 cm/Konkurs - L szkoleniowa art. 238.1.2 (wys. 100 cm)
  • 1x 7R/LL/80 cm/Konkurs dokałdności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
  • 2x 8R/L/100 cm/Konkurs licencyjny art. 6 reg. PZJ (wys. 100 cm)
212 ENTRY ACCEPTED 2018-04-29 16:38:52
2018-04-27 21:03:17
Lena Janiszewska ANRI MARIELLA
  • 2x 1R/LL/80 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
  • 2x 4R/LL/80 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
  • 2x 7R/LL/80 cm/Konkurs dokałdności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
211 ENTRY ACCEPTED 2018-04-29 16:38:22
2018-04-27 21:02:34
Gabriela Janiszewska CIA MALICA
  • 1x 2R/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 3R/P/110 cm cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 5R/L/100 cm/Konkurs - L szkoleniowa art. 238.1.2 (wys. 100 cm)
  • 1x 6R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 8R/L/100 cm/Konkurs licencyjny art. 6 reg. PZJ (wys. 100 cm)
  • 1x 9R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
210 ENTRY ACCEPTED 2018-04-29 16:37:43
2018-04-27 21:01:41
Roksana Galanciak EQUEENPASSION LAVITA
  • 1x 1R/LL/80 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
  • 2x 2R/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 4R/LL/80 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
  • 2x 5R/L/100 cm/Konkurs - L szkoleniowa art. 238.1.2 (wys. 100 cm)
  • 1x 7R/LL/80 cm/Konkurs dokałdności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 8R/L/100 cm/Konkurs licencyjny art. 6 reg. PZJ (wys. 100 cm)
209 ENTRY ACCEPTED 2018-04-29 16:37:19
2018-04-27 21:01:01
Maja Bella Friedman SWEET NOISE-M
  • 1x 3/N/Runda Brązowa, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (120 cm)
  • 1x 4/C/Runda Srebrna, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (130 cm)
  • 1x 7/N/Runda Brązowa, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (120 cm)
  • 1x 8/C/Runda Srebrna, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (130 cm)
  • 1x 14/N1/Finał Rundy Brązowej, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (120 cm)
  • 1x 15/C1/Finał Rundy Srebrnej, konkurs zwykły z rozgrywką , art. 238.2.2 (135 cm)
208 ENTRY ACCEPTED 2018-04-29 16:36:43
2018-04-27 21:00:25
Zuzanna Cieślak CARAVELLA
  • 2x 1R/LL/80 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 2R/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 2x 4R/LL/80 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 5R/L/100 cm/Konkurs - L szkoleniowa art. 238.1.2 (wys. 100 cm)
  • 2x 7R/LL/80 cm/Konkurs dokałdności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 8R/L/100 cm/Konkurs licencyjny art. 6 reg. PZJ (wys. 100 cm)
207 ENTRY ACCEPTED 2018-04-29 16:36:18
2018-04-27 20:59:41
Sebastian Bąk JAMAL VAN ORTI
  • 1x 3/N/Runda Brązowa, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (120 cm)
  • 1x 4/C/Runda Srebrna, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (130 cm)
  • 1x 7/N/Runda Brązowa, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (120 cm)
  • 1x 8/C/Runda Srebrna, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (130 cm)
  • 1x 14/N1/Finał Rundy Brązowej, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (120 cm)
  • 1x 15/C1/Finał Rundy Srebrnej, konkurs zwykły z rozgrywką , art. 238.2.2 (135 cm)
206 ENTRY ACCEPTED 2018-04-29 16:35:49
2018-04-27 20:59:04
Sebastian Bąk KOCANKA
  • 1x 3/N/Runda Brązowa, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (120 cm)
  • 1x 7/N/Runda Brązowa, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (120 cm)
  • 1x 14/N1/Finał Rundy Brązowej, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (120 cm)
205 ENTRY ACCEPTED 2018-04-29 16:35:22
2018-04-27 20:58:14
Sebastian Bąk CAMILLE DE DIAMANT
  • 1x 4/C/Runda Srebrna, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (130 cm)
  • 1x 5/CC/Runda Złota, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (140 cm)
  • 1x 8/C/Runda Srebrna, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (130 cm)
  • 1x 9/CC/Runda Złota, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (140 cm)
  • 1x 15/C1/Finał Rundy Srebrnej, konkurs zwykły z rozgrywką , art. 238.2.2 (135 cm)
  • 1x 16/CC1/Grand Prix, Finał Rundy Złotej, konkurs zwykły z rozgrywką , art. 238.2.2 (145 cm)
204 ENTRY ACCEPTED 2018-04-29 16:34:58
2018-04-27 20:29:28
Jakub Kubiak EL DŻAMARA
  • 1x 3R/P/110 cm cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 3/N/Runda Brązowa, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (120 cm)
203 ENTRY ACCEPTED 2018-04-29 16:34:34
2018-04-27 20:28:43
Jakub Kubiak QUILIBET
  • 1x 3/N/Runda Brązowa, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (120 cm)
  • 1x 4/C/Runda Srebrna, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (130 cm)
202 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 22:29:41
2018-04-27 19:46:38
Barbara Frontczak PYRRUS
  • 2x 4R/LL/80 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
201 ENTRY ACCEPTED 2018-04-29 16:33:41
2018-04-27 19:38:19
Marcelina Raczyńska MONA F
  • 1x 3/N/Runda Brązowa, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (120 cm)
  • 1x 7/N/Runda Brązowa, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (120 cm)
  • 1x 14/N1/Finał Rundy Brązowej, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (120 cm)
200 ENTRY ACCEPTED 2018-04-29 16:33:12
2018-04-27 16:57:06
Seweryn Murdzia KRISTIANO GL
  • 1x 2/5-latki/Eliminacje MPMK koni 5-letnich, z oceną stylu konia (115 cm)
  • 1x 6/5-latki/Eliminacje MPMK koni 5-letnich, z oceną stylu konia (115 cm)
  • 1x 13/5-latki/Finał Rundy Młodych Koni, eliminacje MPMK koni 5-letnich, z oceną stylu konia (120 cm)
199 ENTRY ACCEPTED 2018-04-28 23:22:39
2018-04-27 15:00:30
Sylwester Majdziński SZUN
  • 1x 3/N/Runda Brązowa, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (120 cm)
  • 1x 7/N/Runda Brązowa, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (120 cm)
198 ENTRY ACCEPTED 2018-04-28 23:28:19
2018-04-27 14:59:47
Sylwester Majdziński JANE VON ROCHERATH
  • 1x 2R/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 3R/P/110 cm cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 5R/L/100 cm/Konkurs - L szkoleniowa art. 238.1.2 (wys. 100 cm)
  • 1x 6R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
197 ENTRY ACCEPTED 2018-04-28 23:27:56
2018-04-27 14:20:41
Julia Chmaj JUTRZENKA
  • 1x 2R/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 3R/P/110 cm cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
196 ENTRY ACCEPTED 2018-04-28 23:27:30
2018-04-27 14:19:49
Julia Chmaj GINARETTI H
  • 1x 1R/LL/80 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 2R/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
195 ENTRY ACCEPTED 2018-04-28 23:27:02
2018-04-27 11:52:25
Jacek Lasota INDIANA-UWE
  • 1x 2R/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 3R/P/110 cm cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 5R/L/100 cm/Konkurs - L szkoleniowa art. 238.1.2 (wys. 100 cm)
  • 1x 6R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 10R/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z jockerem art. 269.5 (wys. 110 cm)
194 ENTRY ACCEPTED 2018-04-28 23:26:31
2018-04-27 08:38:44
Anna Ortyl QUATTRO M
  • 2x 5R/L/100 cm/Konkurs - L szkoleniowa art. 238.1.2 (wys. 100 cm)
193 ENTRY ACCEPTED 2018-04-28 23:26:10
2018-04-27 07:36:40
Kamila Bystrzejewska HAWANA
  • 1x 2R/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 3R/P/110 cm cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 5R/L/100 cm/Konkurs - L szkoleniowa art. 238.1.2 (wys. 100 cm)
  • 1x 6R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
192 ENTRY ACCEPTED 2018-04-27 06:31:34
2018-04-26 22:59:53
Żaneta Zwierzyńska GRAND CORIDA
  • 1x 3R/P/110 cm cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 3/N/Runda Brązowa, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (120 cm)
  • 1x 6R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 7/N/Runda Brązowa, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (120 cm)
  • 1x 14/N1/Finał Rundy Brązowej, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (120 cm)
191 ENTRY ACCEPTED 2018-04-27 06:31:48
2018-04-26 22:56:05
Żaneta Zwierzyńska BURSZTYN
  • 1x 3R/P/110 cm cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 3/N/Runda Brązowa, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (120 cm)
  • 1x 6R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 7/N/Runda Brązowa, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (120 cm)
  • 1x 14/N1/Finał Rundy Brązowej, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (120 cm)
190 ENTRY ACCEPTED 2018-04-27 06:52:51
2018-04-26 21:30:50
Arleta Kmita CZAR
  • 1x 9R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 10R/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z jockerem art. 269.5 (wys. 110 cm)
189 ENTRY ACCEPTED 2018-04-27 06:54:02
2018-04-26 21:29:56
Katarzyna Feret CZAR
  • 2x 4R/LL/80 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 5R/L/100 cm/Konkurs - L szkoleniowa art. 238.1.2 (wys. 100 cm)
  • 1x 7R/LL/80 cm/Konkurs dokałdności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
188 ENTRY ACCEPTED 2018-04-27 06:54:14
2018-04-26 21:29:53
Maja Margasińska PYRRUS
  • 2x 1R/LL/80 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
187 ENTRY ACCEPTED 2018-04-27 06:54:33
2018-04-26 21:19:53
Judyta Ziółkowska KAZAR M
  • 1x 2R/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 3R/P/110 cm cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 5R/L/100 cm/Konkurs - L szkoleniowa art. 238.1.2 (wys. 100 cm)
  • 1x 6R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 9R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 10R/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z jockerem art. 269.5 (wys. 110 cm)
186 ENTRY ACCEPTED 2018-04-27 06:54:45
2018-04-26 20:36:29
Maria Sakrajda DECOLA
  • 2x 1R/LL/80 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
185 ENTRY ACCEPTED 2018-04-27 06:54:57
2018-04-26 20:33:29
Martyna Filipczak DECOLA
  • 2x 4R/LL/80 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
184 ENTRY ACCEPTED 2018-04-27 06:55:16
2018-04-26 20:02:00
Adrianna Ostrowska SECRETTO
  • 1x 3/N/Runda Brązowa, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (120 cm)
  • 1x 4/C/Runda Srebrna, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (130 cm)
183 ENTRY ACCEPTED 2018-04-27 06:55:29
2018-04-26 20:01:18
Damian Rytych PRIMA PRO
  • 1x 3R/P/110 cm cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
182 ENTRY ACCEPTED 2018-04-27 06:55:42
2018-04-26 20:00:39
Olga Kałużna NIRVANA
  • 2x 1R/LL/80 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
181 ENTRY ACCEPTED 2018-04-28 23:25:45
2018-04-26 20:00:12
Adrianna Ostrowska KASTOR VAN DE NOORDHEUVEL
  • 1x 3R/P/110 cm cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 6R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
180 ENTRY ACCEPTED 2018-04-27 06:56:32
2018-04-26 19:59:06
Iga Ostrowska JUDSON
  • 1x 4/C/Runda Srebrna, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (130 cm)
179 ENTRY ACCEPTED 2018-04-27 06:56:44
2018-04-26 19:58:37
Damian Rytych IMBIR
  • 2x 2R/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
178 ENTRY ACCEPTED 2018-04-27 06:56:55
2018-04-26 19:58:03
Damian Rytych HEROS
  • 2x 2R/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
177 ENTRY ACCEPTED 2018-04-27 06:57:15
2018-04-26 19:57:10
Adrianna Ostrowska FINLANDIA
  • 2x 2R/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
176 ENTRY ACCEPTED 2018-04-27 06:57:27
2018-04-26 19:56:18
Damian Rytych FARTON
  • 1x 2R/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 3R/P/110 cm cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
175 ENTRY ACCEPTED 2018-04-28 23:25:22
2018-04-26 19:55:49
Adrianna Ostrowska ENDLESS LOVE
  • 1x 5/CC/Runda Złota, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (140 cm)
  • 1x 9/CC/Runda Złota, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (140 cm)
174 ENTRY ACCEPTED 2018-04-28 23:24:39
2018-04-26 19:55:28
Adrianna Ostrowska ELBERO H
  • 1x 5/CC/Runda Złota, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (140 cm)
  • 1x 9/CC/Runda Złota, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (140 cm)
173 ENTRY ACCEPTED 2018-04-28 23:24:11
2018-04-26 19:55:02
Adrianna Ostrowska DIAMENT
  • 1x 3R/P/110 cm cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 6R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
172 ENTRY ACCEPTED 2018-04-27 06:58:18
2018-04-26 19:54:27
Damian Rytych CAMPARI
  • 2x 1R/LL/80 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
171 ENTRY ACCEPTED 2018-04-27 06:58:31
2018-04-26 19:53:58
Mariusz Andrzejczak BOSTON
  • 2x 1R/LL/80 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
170 ENTRY ACCEPTED 2018-04-27 06:58:43
2018-04-26 19:53:34
Adrianna Ostrowska ANDORA
  • 1x 3/N/Runda Brązowa, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (120 cm)
169 ENTRY ACCEPTED 2018-04-27 06:58:55
2018-04-26 19:47:23
Agnieszka Snycerz JAGA
  • 2x 1R/LL/80 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
168 ENTRY ACCEPTED 2018-04-27 06:59:06
2018-04-26 18:33:50
Weronika Bykowska SENCHA
  • 1x 1R/LL/80 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
  • 2x 2R/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
167 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 18:01:47
2018-04-26 14:57:09
Weronika Grabowska MEXIKANA
  • 1x 1R/LL/80 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 2R/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 4R/LL/80 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 5R/L/100 cm/Konkurs - L szkoleniowa art. 238.1.2 (wys. 100 cm)
  • 1x 7R/LL/80 cm/Konkurs dokałdności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 8R/L/100 cm/Konkurs licencyjny art. 6 reg. PZJ (wys. 100 cm)
166 ENTRY ACCEPTED 2018-04-28 23:23:44
2018-04-26 11:57:38
Maria Mrozowska MONSUN
  • 1x 2R/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 3R/P/110 cm cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 5R/L/100 cm/Konkurs - L szkoleniowa art. 238.1.2 (wys. 100 cm)
  • 1x 6R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 10R/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z jockerem art. 269.5 (wys. 110 cm)
164 ENTRY ACCEPTED 2018-04-28 23:23:26
2018-04-26 08:05:27
Mateusz Sputowski BORA
  • 2x 2R/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
163 ENTRY ACCEPTED 2018-04-28 23:23:02
2018-04-26 08:02:55
Maria Mordaka FINLANDIA
  • 2x 2R/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
162 ENTRY ACCEPTED 2018-04-28 23:22:08
2018-04-26 08:02:11
Anna Białas FINISH
  • 1x 1R/LL/80 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 2R/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
161 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 15:33:53
2018-04-26 08:01:28
Patryk Mordaka GOLDEN II
  • 1x 3R/P/110 cm cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 3/N/Runda Brązowa, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (120 cm)
160 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 15:32:07
2018-04-26 08:00:51
Patryk Mordaka CHIANTOS
  • 1x 3R/P/110 cm cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 3/N/Runda Brązowa, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (120 cm)
159 ENTRY ACCEPTED 2018-04-28 23:21:43
2018-04-26 08:00:03
Patryk Mordaka FUKS
  • 1x 2R/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 3R/P/110 cm cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
158 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 15:24:45
2018-04-26 07:43:13
Julia Radzikowska SZAMANKA
  • 2x 1R/LL/80 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
157 ENTRY ACCEPTED 2018-05-04 20:38:52
2018-04-26 07:43:01
Patryk Górecki ŁYSKACZ
  • 1x 8R/L/100 cm/Konkurs licencyjny art. 6 reg. PZJ (wys. 100 cm)
156 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 15:12:42
2018-04-26 07:42:32
Karolina Stępień TOSKA
  • 1x 1R/LL/80 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 2R/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
155 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 06:42:22
2018-04-25 21:59:32
Marta Olczak PARYS
  • 1x 1R/LL/80 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 2R/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
154 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 06:42:32
2018-04-25 21:58:52
Mateusz Majdzinski NOVITA
  • 1x 1R/LL/80 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 2R/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
153 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 06:42:42
2018-04-25 21:57:56
Julia Górska PUNNAR
  • 2x 1R/LL/80 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
151 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 06:43:04
2018-04-25 14:04:55
Wiktor Helbich MICHAEL KNIGHT
  • 2x 2R/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 2x 5R/L/100 cm/Konkurs - L szkoleniowa art. 238.1.2 (wys. 100 cm)
150 ENTRY ACCEPTED 2018-05-05 06:38:01
2018-04-25 13:06:21
Agnieszka Wierzbołowska-Staszak PRESTIŻ BER
  • 2x 1R/LL/80 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
  • 2x 4R/LL/80 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
149 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 06:43:49
2018-04-25 09:33:11
Antoni Strzałkowski BLANT
  • 1x 4/C/Runda Srebrna, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (130 cm)
148 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 06:44:00
2018-04-25 09:32:48
Antoni Strzałkowski LIMELIGHT VAN HET MARESSAHOF
  • 1x 3/N/Runda Brązowa, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (120 cm)
147 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 06:44:11
2018-04-25 09:32:26
Antoni Strzałkowski GJALT-D
  • 1x 3/N/Runda Brązowa, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (120 cm)
146 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 06:44:22
2018-04-25 08:24:45
Nikola Krajewska EPOS
  • 1x 2R/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 3R/P/110 cm cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
145 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 06:44:34
2018-04-25 08:22:56
Liliana Harasim WOKSANA
  • 2x 1R/LL/80 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
  • 2x 4R/LL/80 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
144 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 06:44:45
2018-04-25 08:22:07
Julia Kropielnicka HAJFA
  • 2x 1R/LL/80 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
  • 2x 4R/LL/80 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
143 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 06:44:56
2018-04-25 08:21:01
Adrianna Izmajłowicz GOOD MADDOX
  • 2x 1R/LL/80 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
  • 2x 4R/LL/80 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
142 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 06:45:08
2018-04-25 08:19:44
Nadia Cieplińska TENERIFE L
  • 2x 1R/LL/80 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
  • 2x 4R/LL/80 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
141 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 06:45:18
2018-04-25 00:32:40
Alicja Filipiak AROMAT
  • 2x 1R/LL/80 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
140 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 06:45:29
2018-04-25 00:32:09
Zofia Filipiak ROKITA
  • 2x 1R/LL/80 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
139 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 06:45:38
2018-04-25 00:17:05
Pola Wawrzyniak DIMPLE
  • 1x 7/N/Runda Brązowa, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (120 cm)
  • 1x 10/DPP/Drużynowy Puchar Polski, art. 238.2.2 (120/130 cm)
138 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 06:46:01
2018-04-25 00:16:11
Pola Wawrzyniak ARON
  • 1x 3R/P/110 cm cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 3/N/Runda Brązowa, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (120 cm)
137 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 06:45:49
2018-04-25 00:15:12
Magdalena Polczyk TOYOTA
  • 1x 1R/LL/80 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 2R/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
136 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 06:46:11
2018-04-25 00:14:07
Nina Milczarek PICASSO
  • 1x 3R/P/110 cm cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 3/N/Runda Brązowa, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (120 cm)
135 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 06:46:27
2018-04-25 00:13:37
Nina Milczarek RISOTTO
  • 1x 4/C/Runda Srebrna, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (130 cm)
134 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 06:46:41
2018-04-25 00:13:12
Nina Milczarek CYANDRA
  • 1x 5/CC/Runda Złota, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (140 cm)
133 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 06:46:52
2018-04-25 00:12:38
Julia Kuszelewska DELI
  • 2x 1R/LL/80 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
132 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 06:47:03
2018-04-25 00:12:09
Amelia Krywult DANTOS
  • 1x 3R/P/110 cm cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
131 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 06:47:15
2018-04-25 00:10:53
Amelia Krywult CHERROKEE
  • 1x 3R/P/110 cm cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 3/N/Runda Brązowa, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (120 cm)
130 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 06:47:25
2018-04-25 00:10:14
Ludwika Hrabska GRUPO PROM ANTRAX Z
  • 1x 3/N/Runda Brązowa, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (120 cm)
  • 1x 4/C/Runda Srebrna, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (130 cm)
129 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 06:47:34
2018-04-25 00:07:11
Maja Gutorska RUBIN
  • 1x 2R/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 3R/P/110 cm cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
128 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 06:47:45
2018-04-25 00:06:27
Maja Gutorska MERLIN VAN'T HEIKE
  • 2x 1R/LL/80 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
127 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 06:47:56
2018-04-25 00:05:28
Paula Grzesiek AKORD
  • 1x 3/N/Runda Brązowa, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (120 cm)
126 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 06:48:07
2018-04-25 00:02:36
Andrzej Głoskowski BACHELOR LAD
  • 1x 5/CC/Runda Złota, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (140 cm)
125 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 06:48:19
2018-04-25 00:01:58
Andrzej Głoskowski DUCATI
  • 1x 3/N/Runda Brązowa, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (120 cm)
  • 1x 4/C/Runda Srebrna, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (130 cm)
124 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 06:48:30
2018-04-25 00:00:59
Maja Borzęcka JC'S DESIGN DAISY MAY
  • 1x 1R/LL/80 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 2R/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
123 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 06:48:55
2018-04-25 00:00:02
Maja Borzęcka ISSOS
  • 2x 1R/LL/80 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
122 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 06:49:05
2018-04-24 23:58:22
Salih Barlas FOREST
  • 1x 2R/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 3R/P/110 cm cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
121 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 06:49:16
2018-04-24 21:57:46
Konrad Pawłowski LAUR
  • 1x 4/C/Runda Srebrna, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (130 cm)
  • 1x 5/CC/Runda Złota, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (140 cm)
  • 1x 8/C/Runda Srebrna, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (130 cm)
  • 1x 9/CC/Runda Złota, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (140 cm)
  • 1x 16/CC1/Grand Prix, Finał Rundy Złotej, konkurs zwykły z rozgrywką , art. 238.2.2 (145 cm)
120 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 06:49:26
2018-04-24 21:56:32
Konrad Pawłowski HEYA
  • 1x 1R/LL/80 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 4R/LL/80 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 7R/LL/80 cm/Konkurs dokałdności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
118 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 06:49:48
2018-04-24 21:33:01
Stanisław Przedpełski ULYSSE DE GRANDERIE
  • 1x 4/C/Runda Srebrna, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (130 cm)
  • 1x 5/CC/Runda Złota, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (140 cm)
117 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 06:50:00
2018-04-24 21:32:29
Stanisław Przedpełski DAYLIGHT WHITNEY V
  • 1x 4/C/Runda Srebrna, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (130 cm)
  • 1x 5/CC/Runda Złota, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (140 cm)
116 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 06:50:14
2018-04-24 20:32:43
Maciej Makarewicz GLORIUS II
  • 1x 3R/P/110 cm cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 3/N/Runda Brązowa, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (120 cm)
  • 1x 6R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 7/N/Runda Brązowa, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (120 cm)
  • 1x 14/N1/Finał Rundy Brązowej, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (120 cm)
115 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 06:50:24
2018-04-24 20:29:25
Natalia Pakosz VALENZIA
  • 1x 2R/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 3R/P/110 cm cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
114 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 06:50:35
2018-04-24 17:41:12
Martyna Pliem-Perka JUNIOR
  • 2x 1R/LL/80 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
113 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 06:50:46
2018-04-24 17:40:51
Aleksandra Pliem-Perka NANCY PONYSPORT
  • 2x 1R/LL/80 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
112 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 06:50:56
2018-04-24 17:40:29
Aleksandra Pliem-Perka TANGO
  • 1x 1R/LL/80 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 2R/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
111 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 06:51:07
2018-04-24 17:40:03
Aleksandra Pliem-Perka ERINA
  • 1x 3R/P/110 cm cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
110 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 06:51:18
2018-04-24 17:32:04
Małgorzata Koszucka CALLIHALL
  • 1x 3/N/Runda Brązowa, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (120 cm)
109 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 06:51:30
2018-04-24 15:52:40
Wiktoria Matusiak ALCES
  • 1x 3R/P/110 cm cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
108 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 06:51:43
2018-04-24 15:52:10
Olga Sorokina HAPPY BOY M
  • 1x 3R/P/110 cm cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 3/N/Runda Brązowa, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (120 cm)
107 ENTRY ACCEPTED 2018-04-28 23:21:18
2018-04-24 15:51:28
Olga Sorokina BOLGHERI ZK
  • 1x 3R/P/110 cm cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 2/5-latki/Eliminacje MPMK koni 5-letnich, z oceną stylu konia (115 cm)
106 ENTRY ACCEPTED 2018-04-28 23:20:53
2018-04-24 15:51:09
Olga Sorokina ILLOUCHIN NH
  • 1x 3R/P/110 cm cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 2/5-latki/Eliminacje MPMK koni 5-letnich, z oceną stylu konia (115 cm)
105 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 06:52:13
2018-04-24 15:50:45
Olga Sorokina REWIZJON
  • 1x 4/C/Runda Srebrna, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (130 cm)
104 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 06:52:25
2018-04-24 15:50:21
Olga Sorokina EPOKA
  • 1x 3/N/Runda Brązowa, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (120 cm)
103 ENTRY ACCEPTED 2018-04-28 23:20:19
2018-04-24 15:49:50
Andrei Shalohin IOWA
  • 1x 3R/P/110 cm cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 2/5-latki/Eliminacje MPMK koni 5-letnich, z oceną stylu konia (115 cm)
102 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 06:52:53
2018-04-24 15:49:10
Andrei Shalohin FARLEY
  • 1x 3/N/Runda Brązowa, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (120 cm)
101 ENTRY ACCEPTED 2018-04-28 23:19:52
2018-04-24 15:48:36
Andrei Shalohin ASKARIA
  • 1x 3R/P/110 cm cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 3/N/Runda Brązowa, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (120 cm)
100 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 06:53:14
2018-04-24 15:48:15
Andrei Shalohin CHOCO LADY
  • 1x 4/C/Runda Srebrna, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (130 cm)
99 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 06:53:26
2018-04-24 15:47:49
Andrei Shalohin CORINA
  • 1x 5/CC/Runda Złota, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (140 cm)
98 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 06:53:36
2018-04-24 15:47:47
Diana Hahn QUADRIGO'S ONE
  • 1x 3R/P/110 cm cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
97 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 06:53:49
2018-04-24 09:41:22
Małgorzata Koszucka CASSIOPEIA
  • 1x 3R/P/110 cm cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 2/5-latki/Eliminacje MPMK koni 5-letnich, z oceną stylu konia (115 cm)
96 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 06:54:00
2018-04-24 09:40:13
Małgorzata Koszucka LIMTENDER
  • 1x 4/C/Runda Srebrna, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (130 cm)
  • 1x 5/CC/Runda Złota, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (140 cm)
95 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 06:54:12
2018-04-24 09:39:19
Małgorzata Koszucka EVIVA
  • 1x 2R/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 3R/P/110 cm cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
94 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 06:54:24
2018-04-24 09:38:42
Małgorzata Koszucka CASSILIO
  • 1x 4/C/Runda Srebrna, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (130 cm)
  • 1x 5/CC/Runda Złota, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (140 cm)
93 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 06:54:36
2018-04-24 09:38:20
Małgorzata Koszucka ALVARO 121
  • 1x 4/C/Runda Srebrna, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (130 cm)
92 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 06:54:47
2018-04-24 00:00:34
Anna Posyłek TARNINA
  • 2x 2R/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
90 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 06:55:09
2018-04-23 21:09:50
Honorata Molis BISHAMON
  • 1x 1R/LL/80 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 2R/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 4R/LL/80 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 5R/L/100 cm/Konkurs - L szkoleniowa art. 238.1.2 (wys. 100 cm)
  • 1x 9R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
89 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 06:55:23
2018-04-23 20:53:41
Wiktoria Troć RASPBERRY
  • 2x 2R/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
88 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 06:55:34
2018-04-23 19:50:04
Marianna Kołacka TAMBURYNEK
  • 1x 2R/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 3R/P/110 cm cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
87 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 06:55:44
2018-04-23 19:49:39
Marianna Kołacka GRANDEZA
  • 1x 3R/P/110 cm cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 3/N/Runda Brązowa, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (120 cm)
86 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 06:55:54
2018-04-23 19:49:03
Lena Kołacka APASJONATA CON AMORE
  • 2x 1R/LL/80 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
81 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 06:56:52
2018-04-23 19:28:33
Weronika Polaczek LESTRUSESE
  • 1x 2R/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 3R/P/110 cm cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 5R/L/100 cm/Konkurs - L szkoleniowa art. 238.1.2 (wys. 100 cm)
  • 1x 6R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 10R/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z jockerem art. 269.5 (wys. 110 cm)
78 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 06:57:45
2018-04-23 19:25:03
Mirzat Sabitov CALINA
  • 1x 3/N/Runda Brązowa, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (120 cm)
  • 1x 14/N1/Finał Rundy Brązowej, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (120 cm)
76 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 06:57:56
2018-04-23 17:44:34
Zuzanna Kumorek SALVATOR M
  • 1x 3/N/Runda Brązowa, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (120 cm)
75 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 06:58:07
2018-04-23 17:43:20
Tomasz Kumorek GOSTERA
  • 1x 3/N/Runda Brązowa, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (120 cm)
  • 1x 4/C/Runda Srebrna, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (130 cm)
74 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 06:58:19
2018-04-23 16:23:19
Leszek Nieużyła GIJSBERTHA
  • 1x 3/N/Runda Brązowa, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (120 cm)
  • 1x 4/C/Runda Srebrna, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (130 cm)
  • 1x 7/N/Runda Brązowa, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (120 cm)
  • 1x 8/C/Runda Srebrna, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (130 cm)
  • 1x 14/N1/Finał Rundy Brązowej, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (120 cm)
  • 1x 15/C1/Finał Rundy Srebrnej, konkurs zwykły z rozgrywką , art. 238.2.2 (135 cm)
73 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 06:58:30
2018-04-23 16:22:48
Leszek Nieużyła DA VINCI
  • 1x 4/C/Runda Srebrna, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (130 cm)
  • 1x 5/CC/Runda Złota, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (140 cm)
  • 1x 8/C/Runda Srebrna, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (130 cm)
  • 1x 9/CC/Runda Złota, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (140 cm)
  • 1x 15/C1/Finał Rundy Srebrnej, konkurs zwykły z rozgrywką , art. 238.2.2 (135 cm)
  • 1x 16/CC1/Grand Prix, Finał Rundy Złotej, konkurs zwykły z rozgrywką , art. 238.2.2 (145 cm)
72 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 06:58:40
2018-04-23 14:14:26
Leszek Nieużyła FREDORA
  • 1x 3/N/Runda Brązowa, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (120 cm)
  • 1x 4/C/Runda Srebrna, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (130 cm)
  • 1x 7/N/Runda Brązowa, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (120 cm)
  • 1x 8/C/Runda Srebrna, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (130 cm)
  • 1x 14/N1/Finał Rundy Brązowej, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (120 cm)
  • 1x 15/C1/Finał Rundy Srebrnej, konkurs zwykły z rozgrywką , art. 238.2.2 (135 cm)
71 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 06:58:53
2018-04-22 12:36:00
Maria Kozina CLAYTON
  • 1x 3/N/Runda Brązowa, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (120 cm)
70 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 06:59:04
2018-04-22 12:18:25
Antoni Szmytka EROS D’HOYO
  • 1x 3R/P/110 cm cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 3/N/Runda Brązowa, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (120 cm)
69 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 06:59:15
2018-04-22 08:14:29
Michalina Szmytka CERENSKY
  • 1x 4/C/Runda Srebrna, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (130 cm)
68 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 06:59:25
2018-04-22 08:10:13
Michalina Szmytka CAXAIS DO SUL
  • 1x 4/C/Runda Srebrna, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (130 cm)
66 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 06:59:46
2018-04-21 12:25:45
Wiktoria Lis PEAL OF PASSION
  • 1x 2R/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 3R/P/110 cm cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
65 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 06:59:57
2018-04-20 21:48:06
Filip Babiak GUSTIQUE
  • 1x 3/N/Runda Brązowa, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (120 cm)
  • 1x 7/N/Runda Brązowa, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (120 cm)
  • 1x 14/N1/Finał Rundy Brązowej, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (120 cm)
64 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 07:00:33
2018-04-20 21:47:30
Filip Babiak COMPASS
  • 1x 3/N/Runda Brązowa, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (120 cm)
  • 1x 7/N/Runda Brązowa, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (120 cm)
  • 1x 14/N1/Finał Rundy Brązowej, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (120 cm)
63 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 07:00:44
2018-04-20 21:44:37
Dominika Kubacka ULEWA 2-K
  • 2x 2R/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 2x 5R/L/100 cm/Konkurs - L szkoleniowa art. 238.1.2 (wys. 100 cm)
  • 1x 9R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
62 ENTRY ACCEPTED 2018-05-02 07:54:59
2018-04-20 10:55:27
Paulina Skrzyńska ARIELKA
  • 1x 7R/LL/80 cm/Konkurs dokałdności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
  • 2x 8R/L/100 cm/Konkurs licencyjny art. 6 reg. PZJ (wys. 100 cm)
61 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 07:01:07
2018-04-20 07:49:11
Alicja Komorowska TENOR
  • 1x 3/N/Runda Brązowa, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (120 cm)
  • 1x 7/N/Runda Brązowa, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (120 cm)
  • 1x 8/C/Runda Srebrna, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (130 cm)
  • 1x 14/N1/Finał Rundy Brązowej, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (120 cm)
60 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 07:01:19
2018-04-20 04:13:45
Wikoria Lis PEAL OF PASSION
  • 1x 3R/P/110 cm cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 7/N/Runda Brązowa, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (120 cm)
59 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 07:01:29
2018-04-20 04:13:17
Jakub Lis ICE ICE BABY
  • 1x 3/N/Runda Brązowa, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (120 cm)
  • 1x 4/C/Runda Srebrna, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (130 cm)
58 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 07:01:44
2018-04-19 19:47:59
Mikołaj Żygowski QULUMBUS
  • 2x 2R/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
57 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 07:01:55
2018-04-19 19:47:35
Zuzanna Żygowska LORD
  • 1x 3/N/Runda Brązowa, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (120 cm)
  • 1x 4/C/Runda Srebrna, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (130 cm)
56 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 07:02:10
2018-04-19 19:47:16
Zuzanna Żygowska LAUDERDALE
  • 1x 3R/P/110 cm cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
55 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 07:02:21
2018-04-19 19:46:53
Zuzanna Żygowska CASSILIANO
  • 1x 3/N/Runda Brązowa, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (120 cm)
54 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 07:43:39
2018-04-17 15:31:57
Samanta Forlini KONTENDRO
  • 1x 3/N/Runda Brązowa, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (120 cm)
  • 1x 4/C/Runda Srebrna, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (130 cm)
  • 1x 8/C/Runda Srebrna, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (130 cm)
  • 1x 10/DPP/Drużynowy Puchar Polski, art. 238.2.2 (120/130 cm)
  • 1x 15/C1/Finał Rundy Srebrnej, konkurs zwykły z rozgrywką , art. 238.2.2 (135 cm)
53 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 07:42:57
2018-04-17 14:41:33
Seweryn Murdzia ULA BAJOU-K
  • 1x 5/CC/Runda Złota, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (140 cm)
  • 1x 9/CC/Runda Złota, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (140 cm)
  • 1x 16/CC1/Grand Prix, Finał Rundy Złotej, konkurs zwykły z rozgrywką , art. 238.2.2 (145 cm)
52 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 07:02:33
2018-04-17 14:03:32
Tomasz Mierzejewski IWIANO
  • 1x 3R/P/110 cm cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 3/N/Runda Brązowa, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (120 cm)
51 ENTRY ACCEPTED 2018-04-17 14:06:23
2018-04-17 10:48:44
Julia Burnos DONAT
  • 1x 3R/P/110 cm cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 3/N/Runda Brązowa, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (120 cm)
50 ENTRY ACCEPTED 2018-04-17 14:05:19
2018-04-17 10:48:00
Julia Burnos CORJANA P
  • 1x 3R/P/110 cm cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 3/N/Runda Brązowa, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (120 cm)
49 ENTRY ACCEPTED 2018-04-17 14:04:48
2018-04-17 10:44:00
Klaudia Siucińska GRENADA
  • 1x 3/N/Runda Brązowa, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (120 cm)
48 ENTRY ACCEPTED 2018-04-17 14:04:02
2018-04-17 08:47:25
Marcin Wesoły MATRIX
  • 1x 5/CC/Runda Złota, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (140 cm)
  • 1x 8/C/Runda Srebrna, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (130 cm)
  • 1x 11/Bariery/Konkurs barier, art. 262.3 (od 135 cm)
  • 1x 15/C1/Finał Rundy Srebrnej, konkurs zwykły z rozgrywką , art. 238.2.2 (135 cm)
47 ENTRY ACCEPTED 2018-04-17 14:03:42
2018-04-17 08:36:17
Marcin Wesoły FAUNA KG
  • 1x 4/C/Runda Srebrna, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (130 cm)
  • 1x 5/CC/Runda Złota, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (140 cm)
  • 1x 9/CC/Runda Złota, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (140 cm)
  • 1x 16/CC1/Grand Prix, Finał Rundy Złotej, konkurs zwykły z rozgrywką , art. 238.2.2 (145 cm)
46 ENTRY ACCEPTED 2018-04-17 07:32:20
2018-04-16 21:47:35
Michał Mordzelewski DENDY
  • 1x 3R/P/110 cm cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 3/N/Runda Brązowa, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (120 cm)
  • 1x 7/N/Runda Brązowa, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (120 cm)
  • 1x 14/N1/Finał Rundy Brązowej, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (120 cm)
45 ENTRY ACCEPTED 2018-04-17 07:29:33
2018-04-16 21:46:49
Michał Mordzelewski HESSEL-ST
  • 1x 3R/P/110 cm cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 3/N/Runda Brązowa, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (120 cm)
  • 1x 7/N/Runda Brązowa, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (120 cm)
  • 1x 14/N1/Finał Rundy Brązowej, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (120 cm)
44 ENTRY ACCEPTED 2018-04-17 07:26:04
2018-04-16 20:10:28
Joanna Sukiennik CARENZO
  • 2x 2R/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
43 ENTRY ACCEPTED 2018-04-17 07:25:37
2018-04-16 15:53:29
Piotr Szmytkowski RADETZKY
  • 1x 3/N/Runda Brązowa, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (120 cm)
  • 1x 7/N/Runda Brązowa, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (120 cm)
  • 1x 14/N1/Finał Rundy Brązowej, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (120 cm)
42 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 15:03:31
2018-04-16 13:52:53
Wiktor Szała LE CORBUSIER
  • 1x 3R/P/110 cm cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 3/N/Runda Brązowa, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (120 cm)
41 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 15:04:53
2018-04-16 13:52:13
Wiktor Szała CHE GUEVARA L
  • 1x 3R/P/110 cm cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 3/N/Runda Brązowa, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (120 cm)
40 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 15:38:00
2018-04-16 13:51:49
Oliwia Wierzbowska CHACCO BLUE AS L
  • 1x 3/N/Runda Brązowa, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (120 cm)
  • 1x 4/C/Runda Srebrna, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (130 cm)
39 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 15:07:46
2018-04-16 13:51:29
Oliwia Wierzbowska ANGARA L
  • 1x 3R/P/110 cm cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 2/5-latki/Eliminacje MPMK koni 5-letnich, z oceną stylu konia (115 cm)
38 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 15:01:06
2018-04-16 13:50:49
Oliwia Wierzbowska LANCELOTTO L
  • 1x 2R/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 1/4-latki/Eliminacje MPMK koni 4-letnich, z oceną stylu konia (100 cm)
37 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 14:58:26
2018-04-16 13:46:19
Dawid Skiba AVOCADO L
  • 1x 5/CC/Runda Złota, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (140 cm)
36 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 14:57:56
2018-04-16 13:45:59
Dawid Skiba SECRET WEAPON L
  • 1x 4/C/Runda Srebrna, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (130 cm)
35 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 14:55:34
2018-04-16 13:45:34
Dawid Skiba VERONA L
  • 1x 3/N/Runda Brązowa, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (120 cm)
  • 1x 4/C/Runda Srebrna, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (130 cm)
34 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 14:53:53
2018-04-16 13:45:12
Dawid Skiba TSINGTAO L
  • 1x 3R/P/110 cm cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 2/5-latki/Eliminacje MPMK koni 5-letnich, z oceną stylu konia (115 cm)
  • 1x 6/5-latki/Eliminacje MPMK koni 5-letnich, z oceną stylu konia (115 cm)
  • 1x 13/5-latki/Finał Rundy Młodych Koni, eliminacje MPMK koni 5-letnich, z oceną stylu konia (120 cm)
33 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 14:52:54
2018-04-16 13:44:36
Dawid Skiba IN GOMERA L
  • 1x 3R/P/110 cm cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 2/5-latki/Eliminacje MPMK koni 5-letnich, z oceną stylu konia (115 cm)
  • 1x 6/5-latki/Eliminacje MPMK koni 5-letnich, z oceną stylu konia (115 cm)
  • 1x 13/5-latki/Finał Rundy Młodych Koni, eliminacje MPMK koni 5-letnich, z oceną stylu konia (120 cm)
32 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 14:51:51
2018-04-16 13:44:04
Dawid Skiba ASTIL L
  • 1x 3R/P/110 cm cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 2/5-latki/Eliminacje MPMK koni 5-letnich, z oceną stylu konia (115 cm)
  • 1x 6/5-latki/Eliminacje MPMK koni 5-letnich, z oceną stylu konia (115 cm)
  • 1x 13/5-latki/Finał Rundy Młodych Koni, eliminacje MPMK koni 5-letnich, z oceną stylu konia (120 cm)
31 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 14:49:48
2018-04-16 09:34:45
Klaudia Begier MAIK K
  • 1x 3/N/Runda Brązowa, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (120 cm)
  • 1x 4/C/Runda Srebrna, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (130 cm)
30 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 14:47:24
2018-04-16 09:31:34
Jan Kurek CALISTO
  • 1x 3R/P/110 cm cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
29 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 14:46:13
2018-04-16 09:30:09
Jan Kurek PTYŚ
  • 1x 3R/P/110 cm cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 7/N/Runda Brązowa, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (120 cm)
28 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 14:43:55
2018-04-16 09:28:11
Jan Kurek CHIQUITA
  • 1x 3R/P/110 cm cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 3/N/Runda Brązowa, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (120 cm)
27 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 14:41:39
2018-04-12 18:51:01
Jacek Grzywacz ZET-ŻĄDŁO
  • 1x 3/N/Runda Brązowa, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (120 cm)
  • 1x 4/C/Runda Srebrna, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (130 cm)
  • 1x 7/N/Runda Brązowa, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (120 cm)
  • 1x 8/C/Runda Srebrna, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (130 cm)
  • 1x 14/N1/Finał Rundy Brązowej, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (120 cm)
26 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 14:41:17
2018-04-12 18:48:47
Jacek Grzywacz GRASSI
  • 1x 3/N/Runda Brązowa, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (120 cm)
  • 1x 4/C/Runda Srebrna, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (130 cm)
  • 1x 7/N/Runda Brązowa, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (120 cm)
  • 1x 8/C/Runda Srebrna, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (130 cm)
  • 1x 15/C1/Finał Rundy Srebrnej, konkurs zwykły z rozgrywką , art. 238.2.2 (135 cm)
25 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 14:40:49
2018-04-12 18:47:08
Jacek Grzywacz DORAVELLA
  • 1x 4/C/Runda Srebrna, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (130 cm)
  • 1x 5/CC/Runda Złota, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (140 cm)
  • 1x 9/CC/Runda Złota, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (140 cm)
  • 1x 16/CC1/Grand Prix, Finał Rundy Złotej, konkurs zwykły z rozgrywką , art. 238.2.2 (145 cm)
24 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 14:40:07
2018-04-12 18:44:50
Jacek Grzywacz CZAKRA
  • 1x 3/N/Runda Brązowa, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (120 cm)
  • 1x 4/C/Runda Srebrna, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (130 cm)
  • 1x 7/N/Runda Brązowa, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (120 cm)
  • 1x 8/C/Runda Srebrna, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (130 cm)
  • 1x 14/N1/Finał Rundy Brązowej, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (120 cm)
23 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 14:37:47
2018-04-12 16:16:51
Dajana Pawlicka CORINO I - PRO-LINEN
  • 1x 1/4-latki/Eliminacje MPMK koni 4-letnich, z oceną stylu konia (100 cm)
22 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 14:36:33
2018-04-12 16:05:37
Dajana Pawlicka CAIERO
  • 1x 4/C/Runda Srebrna, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (130 cm)
  • 1x 9/CC/Runda Złota, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (140 cm)
21 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 14:36:07
2018-04-12 16:05:01
Dajana Pawlicka CAPPUCCINO
  • 1x 4/C/Runda Srebrna, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (130 cm)
20 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 14:35:43
2018-04-12 16:04:30
Dajana Pawlicka CASABLANCA
  • 1x 4/C/Runda Srebrna, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (130 cm)
  • 1x 9/CC/Runda Złota, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (140 cm)
19 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 07:47:59
2018-04-11 23:04:11
Piotr Zielonka CON CONTADOR
  • 1x 3/N/Runda Brązowa, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (120 cm)
  • 1x 7/N/Runda Brązowa, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (120 cm)
  • 1x 14/N1/Finał Rundy Brązowej, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (120 cm)
18 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 07:46:41
2018-04-11 23:03:33
Piotr Zielonka CADORO
  • 1x 3/N/Runda Brązowa, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (120 cm)
  • 1x 4/C/Runda Srebrna, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (130 cm)
  • 1x 8/C/Runda Srebrna, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (130 cm)
  • 1x 15/C1/Finał Rundy Srebrnej, konkurs zwykły z rozgrywką , art. 238.2.2 (135 cm)
17 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 11:14:52
2018-04-10 16:18:07
Zuzanna Pawłowska ENIGMA
  • 1x 2R/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 3R/P/110 cm cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
16 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 11:14:38
2018-04-10 16:17:29
Jennifer Lewandowska FOUR ROSES
  • 1x 1R/LL/80 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 2R/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
15 ENTRY ACCEPTED 2018-04-22 15:31:33
2018-04-10 16:16:53
Julia Gawałek SHELBY EVRARD Z
  • 1x 2R/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 3R/P/110 cm cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
13 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 11:10:59
2018-04-10 16:15:30
Julia Gawałek CONTINA ELIZAR
  • 1x 3/N/Runda Brązowa, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (120 cm)
  • 1x 4/C/Runda Srebrna, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (130 cm)
12 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 07:53:20
2018-04-09 22:14:58
Piotr Szmytkowski TIGRINA
  • 1x 2R/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 2/5-latki/Eliminacje MPMK koni 5-letnich, z oceną stylu konia (115 cm)
  • 1x 6/5-latki/Eliminacje MPMK koni 5-letnich, z oceną stylu konia (115 cm)
  • 1x 13/5-latki/Finał Rundy Młodych Koni, eliminacje MPMK koni 5-letnich, z oceną stylu konia (120 cm)
11 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 07:52:56
2018-04-09 22:13:33
Piotr Szmytkowski FELINE WM
  • 1x 3R/P/110 cm cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 3/N/Runda Brązowa, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (120 cm)
  • 1x 7/N/Runda Brązowa, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (120 cm)
  • 1x 14/N1/Finał Rundy Brązowej, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (120 cm)
10 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 15:18:24
2018-04-08 12:29:28
Alicja Węgrzyn KIA
  • 1x 2R/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 3R/P/110 cm cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 5R/L/100 cm/Konkurs - L szkoleniowa art. 238.1.2 (wys. 100 cm)
  • 1x 6R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 10R/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z jockerem art. 269.5 (wys. 110 cm)
8 ENTRY ACCEPTED 2018-04-07 19:50:00
2018-04-06 13:18:27
Ewelina Szczepanik PABLO I
  • 1x 4/C/Runda Srebrna, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (130 cm)
  • 1x 5/CC/Runda Złota, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (140 cm)
  • 1x 8/C/Runda Srebrna, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (130 cm)
  • 1x 9/CC/Runda Złota, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (140 cm)
  • 1x 16/CC1/Grand Prix, Finał Rundy Złotej, konkurs zwykły z rozgrywką , art. 238.2.2 (145 cm)
7 ENTRY ACCEPTED 2018-04-07 19:49:38
2018-04-06 13:17:59
Ewelina Szczepanik COCAINA VRS
  • 1x 3/N/Runda Brązowa, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (120 cm)
  • 1x 7/N/Runda Brązowa, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (120 cm)
  • 1x 14/N1/Finał Rundy Brązowej, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (120 cm)
6 ENTRY ACCEPTED 2018-04-07 19:47:29
2018-04-06 13:17:26
Ewelina Szczepanik CARMEN VRS
  • 1x 2/5-latki/Eliminacje MPMK koni 5-letnich, z oceną stylu konia (115 cm)
  • 1x 6/5-latki/Eliminacje MPMK koni 5-letnich, z oceną stylu konia (115 cm)
  • 1x 13/5-latki/Finał Rundy Młodych Koni, eliminacje MPMK koni 5-letnich, z oceną stylu konia (120 cm)
5 ENTRY ACCEPTED 2018-04-28 23:19:26
2018-04-04 19:50:53
Maria Kosmalewicz SINGULORD SAPHIR
  • 1x 3R/P/110 cm cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 3/N/Runda Brązowa, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (120 cm)
  • 1x 7/N/Runda Brązowa, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (120 cm)
  • 1x 14/N1/Finał Rundy Brązowej, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (120 cm)
4 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 09:51:17
2018-04-04 19:48:16
Maria Kosmalewicz WOODY
  • 1x 3/N/Runda Brązowa, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (120 cm)
  • 1x 4/C/Runda Srebrna, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (130 cm)
  • 1x 7/N/Runda Brązowa, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (120 cm)
  • 1x 8/C/Runda Srebrna, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (130 cm)
  • 1x 15/C1/Finał Rundy Srebrnej, konkurs zwykły z rozgrywką , art. 238.2.2 (135 cm)
3 ENTRY ACCEPTED 2018-04-02 20:44:55
2018-03-31 07:51:22
Bibiana Kędzior CASIQUIARE
  • 1x 7/N/Runda Brązowa, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (120 cm)
  • 1x 8/C/Runda Srebrna, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (130 cm)
2 ENTRY ACCEPTED 2018-04-02 20:44:03
2018-03-30 22:26:20
Weronika Wilska LADY VON BAYERN
  • 1x 4/C/Runda Srebrna, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (130 cm)
  • 1x 5/CC/Runda Złota, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (140 cm)
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Andrzejczak Mariusz St. J Napoleońska Zagroda
S
O048702
2. Anszpergier Dorota JKJ HorseProfi
S
O035543
3. Babiak Filip JKS Elcon Szczecin
2001 (J.)
O034130
10153034
4. Bąk Sebastian bpk
S
O003232
5. Białas Anna KJ Infernal Team Golesze Duże
S
O004792
6. Borzęcka Maja KJ Infernal Team
2015 (Mł.)
O042854
7. Burnos Julia JKS Salio Besiekierz Rudny
2001 (J.)
O036136
8. Bykowska Weronika KS Happy Horse
S
O018522
9. Bystrzejewska Kamila Tuszyński KJ Garbówek
S
O012507
10. Cieplińska Nadia bpk
2003 (JM.)
O047989
11. Dąbrowski Bogusz LKJ przy SK Mieczownica
S
O001430
10013388
12. Dalewski Piotr St. Jeździeckie Napoleońska Zagroda
S
O048395
13. Filipczak Martyna KS Happy Horse
2005 (JM.)
O049112
14. Filipiak Alicja KJ Infernal Team
2005 (JM.)
O050053
15. Filipiak Zofia KJ Infernal Team
2005 (JM.)
O050054
16. Friedman Maja Bella bpk
2003 (JM.)
O031354
17. Frontczak Barbara SJ Poster Lesznowola
2003 (JM.)
brak
18. Gawałek Julia KJK Elizar Jejkowice
2001 (J.)
O033416
19. Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem
S
O001125
20. Grabowska Weronika bpk
S
O049908
21. Grzesiek Paula KJ Infernal Team
2000 (J.)
O034398
22. Grzywacz Jacek KJ J.J. Darboven
S
O001013
23. Gutorska Maja KJ Infernal Team
2001 (J.)
O036925
24. Helbich Wiktor JKS Salio
2001 (J.)
O047941
25. Hrabska Ludwika KJ Infernal Team
2001 (J.)
O024446
26. Janiszewska Lena St. R&S Stables
2009 (Mł.)
O049333
27. Kałużna Olga St. J Napoleońska Zagroda
2001 (J.)
O048700
28. Kędzior Bibiana JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
2001 (J.)
O040959
29. Koczorowska Judyta LKJ przy SK Mieczownica
S
O006984
30. Kołacka Lena KJ Sokół Damasławek
2007 (Mł.)
O040167
31. Kołacka Marianna KJ Sokół Damasławek
2004 (JM.)
O040166
32. Komorowska Alicja SJ Poster Piaseczno
2000 (J.)
O025592
33. Kosmalewicz Maria St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2001 (J.)
O038495
34. Koszucka Małgorzata KJ Wechta Rosnówko
S
O009341
35. Kozina Maria KJ Strzała Krubiczew
2000 (J.)
O028675
36. Kozioł Klara Tuszyński KJ Garbówek
2005 (JM.)
O032416
37. Krajewska Nikola KJ SO Łąck
2003 (JM.)
O039521
38. Krywult Amelia KJ Infernal Team
2004 (JM.)
O036779
39. Krześlak Emilia KJ Infernal Team
2006 (JM.)
O048393
40. Kubacka Dominika bpk
2003 (JM.)
O049345
41. Kubiak Jakub KJ SO Łąck
2000 (J.)
O026764
10165106
42. Kucia Adam UKS Trójka
S
O045688
43. Kumorek Tomasz KJ Zbrosławice
S
O000324
44. Kumorek Zuzanna KJ Zbrosławice
2002 (J.)
O035265
45. Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
S
O002252
46. Kuszelewska Julia KJ Infernal Team
2000 (J.)
O035585
47. Lasota Jacek St. J Napoleońska Zagroda
S
O009929
48. Lewandowska Jennifer KJK Elizar Jejkowice
2004 (JM.)
O041049
49. Lis Jakub KJK Elizar Jejkowice
1997 (MJ.)
O022527
10104144
50. Lis Wikoria KJK Elizar Jejkowice
2000 (J.)
O023547
51. Machniewicz Ewa St. R&S Stables
2004 (JM.)
O049391
52. Majdzinski Mateusz Tuszyński KJ Garbówek
2002 (J.)
O038140
53. Makarewicz Maciej Tuszyński KJ Garbówek
2000 (J.)
O033520
54. Malepszy Matylda KJ Agro-Handel Śrem
2003 (JM.)
O036917
55. Matusiak Wiktoria FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
2000 (J.)
O034069
56. Mierzejewski Tomasz JKS Challenger Crostowo
S
O037492
57. Milczarek Nina KJ Infernal Team
2000 (J.)
O026267
58. Molis Honorata bpk
2005 (JM.)
O044728
59. Mordaka Maria KJ Infernal Team Golesze Duże
2005 (JM.)
O048392
60. Mordaka Patryk KJ Infernal Team Golesze Duże
2000 (J.)
O019196
61. Mordzelewski Michał St. J Poster Piaseczno
S
O001972
62. Mrozowska Maria Tuszyński KJ Garbówek
S
O022954
63. Murdzia Seweryn bpk
S
O006295
64. Nieużyła Leszek KJ J.J. Darboven Rumia
S
O004155
65. Olszewski Tomasz Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O009837
66. Ortyl Anna St. J Napoleońska Zagroda
S
O044509
67. Ostrowska Adrianna St. J Napoleńska Zagroda
S
O009229
68. Ostrowska Iga SJ Napoleońska Zagroda
1997 (MJ.)
O012499
69. Pakosz Natalia JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
1998 (MJ.)
O022168
70. Pawlicka Dajana KJ Agro-Handel Śrem
1998 (MJ.)
O012267
71. Pawłowska Zuzanna KJK Elizar Jejkowice
2002 (J.)
O039442
72. Pawłowski Konrad KJ Arpav Gdańsk
S
O003340
73. Pliem-Perka Aleksandra JKS Salio Besiekierz Rudny
2006 (JM.)
O035554
74. Pliem-Perka Martyna JKS Salio Besiekierz Rudny
2009 (Mł.)
O048671
75. Polaczek Weronika KJ Zbrosławice
2001 (J.)
O033395
76. Polczyk Magdalena KJ Infernal Team
S
O028673
77. Posyłek Anna KJ Zbrosławice
2003 (JM.)
O039203
78. Przedpełski Stanisław St. Warszawski KJ
S
O001821
10025825
79. Raczyńska Marcelina bpk
2000 (J.)
O022122
80. Ratajska Gabriela St. R&S Stables
2005 (JM.)
O036019
81. Sabitov Mirzat KJ Janowice
S
O006244
82. Sakrajda Maria Klub Sportowy Happy Horse
2005 (JM.)
brak
83. Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny
S
O021942
10055652
84. Siucińska Klaudia Łódzki KJ
2001 (J.)
O035603
85. Skiba Dawid KJ Agro-Handel Śrem
S
O023470
10009140
86. Sorokina Olga FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
S
O026608
10055654
87. Sputowski Mateusz KJ Infernal Team Golesze Duże
2006 (JM.)
O041775
88. Sukiennik Joanna SKJ Beckersport Raszyn
2000 (J.)
O037246
89. Szała Wiktor KJ Agro-Handel Śrem
S
O019257
10113179
90. Szczepanik Ewelina Tuszyński KJ Garbówek
S
O010008
91. Szmytka Antoni Tuszyński KJ Garbówek
2000 (J.)
O039640
92. Szmytka Michalina Tuszyński KJ Garbówek
1998 (MJ.)
O022309
93. Szmytkowski Piotr KJ Plejada Tarczyn
S
O000615
10119995
94. Troć Wiktoria KJ Salio Biesiekierz Rudny
2003 (JM.)
O042931
95. Wasilewski Łukasz KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo
S
O003765
96. Wawrzyniak Pola KJ Infernal Team
2004 (JM.)
O039971
97. Węgrzyn Alicja Tuszyński KJ Garbówek
2002 (J.)
O038871
98. Wesoły Marcin St. KS Jumping Events Poznań
S
O007322
99. Wierzbowska Oliwia KJ Agro-Handel Śrem
S
O001556
10009090
100. Wilska Weronika Sopocki KJ
S
O003476
10025824
101. Zielonka Piotr JKS EWRO
S
O022288
102. Ziółkowska Judyta Tuszyński KJ Garbówek
S
O009940
103. Żygowska Zuzanna KJ Arpav Gdańsk
1997 (MJ.)
O008294
104. Żygowski Mikołaj KJ Arpav Gdańsk
2002 (J.)
O034183
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

136

AKORD SP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Armenia / Ever For Pleasure
O: Beata Grzesiek
B: Krzysztof Kluzowski
K017200 616009590142410
2.

118

ALCES MŁP POL 2002 Wałach gniada F: Bolivar / Rahman
M: Awia / Fedrus
O: Zbigniew Kruk
B: Bogusław Dąbrowski
K013414 POL006550033602
3.

106

ALVARO 121 HOL GER 2007 Ogier gniada F: Ahorn Z / Alme
M: Tinka III / Cagliostro
O: Wechta Sp. z o. o.
B:
K011132 DE421000032907 104QY53
4.

173

ANDORA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Qulester / Quinar
M: Ambrozja / Gilette
O: Aneta Ostrowska
B: K. Kluzowski
K021855 616009590011412
5.

209

ANRI MARIELLA Kuc Walijski POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc: F: Boston Braveheart /
M: Anri Cariad / Carwed Charmer
O: Rafał Janiszewski
B:
K025128 826046020155322
6.

99

APASJONATA CON AMORE Kuc Walijski POL 2008 Wałach gniada F: Casperhof's Freddy /
M: Bokkesprong Camelia /
O: Ryszard Kołacki
B:
K020178 POL013610175508
7.

149

AROMAT WLKP POL 2006 Wałach kasztanowata F: Helanis / Cantanis
M: Adina / Pan Franek
O: Klaudia Bulzacka
B:
K013698 616007600156206
8.

147

ARON SP POL 2009 Ogier kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Ambrozja / Gilette
O: Andrzej Głoskowski
B: Krzysztof Kluzowski
K014114 616009590088309
9.

7

ASKARIA Niem. Sportowa GER 2012 Klacz siwa F: Askari / Acord II
M: Kandice / Kolibri
O: Zbigniew Kruk
B: Kai Uwe Fricke
K024533 DE456370055112
10.

48

ASTIL L HOL GER 2013 Ogier kasztanowata F: Baracuda / Baloubet D. Ro
M: Alida I / Casall
O: Jan Ludwiczak
B:
K022791 DE421000046813 105XH67
11.

214

AUGUST KWPN NED 2005 Wałach gniada/170 cm F: Lupicor / Lux
M: Paulien / Karandasj
O: Joanna Malepszy
B:
K011423 5280030503290 104NL42
12.

53

AVOCADO L WESTF GER 2006 Wałach gniada F: Co - Pilot / Contender
M: Anneliese / Avocado
O: Jan Ludwiczak
B:
K010762 DE441410885406 103UQ54
13.

135

BACHELOR LAD ISH IRL 2008 Wałach gniada F: Ars Vivendi / Acord II
M: Tullahyland Lyllie / Ruffo
O: Klaudia Bulzacka
B:
K018434 372414005064060 104OY54
14.

51

BADORETTE KWPN NED 2006 Klacz gniada F: Numero Uno / Libero H
M: Voila B / Nolisco
O: Jan Ludwiczak
B:
K011124 5280030602999 103OZ45
15.

39

BEBETO KWPN NED 2006 Wałach siwa F: Action - Breaker / Heartbreaker
M: Mera / Fedor
O: Piotr Pawlicki
B: Piotr Pawlicki
K010759 5280030607357 103OZ42
16.

103

BISHAMON Szlachetna Półkrew POL 2001 Wałach gniada/mk:157 F: Fellogen /
M: Bona Dea / Belfegor II
O: Dariusz Donderowicz
B: Bogdan Jarząbek
K018272 POL999670038801
17.

10

BOLGHERI ZK SP POL 2013 Wałach siwa F: Nice Boy /
M: Bryza / Palant
O: Zbigniew Kruk
B: Zbigniew Kruk
K023105 616009590014513
18.

15

BORA SP POL 2007 Klacz bułana F: Liberatto P / Corofini
M: Bossa / Floren
O: Kazimierz Mordaka
B: Marian Dolata
K013437 POL007610174307 104QF57
19.

221

BOSS MŁP POL 2008 Wałach gniada F: Winer / Empik
M: Boliwia / Lap Bej
O: SK Mieczownica
B: SK Mieczownica
K015741 616006610279508
20.

174

BOSTON MŁP POL 2010 Wałach gniada F: Falkon /
M: Boliwia / nn
O: SO Boguslawice
B:
K025618 616006540033210
21.

34

CADORO SP POL 2007 Ogier gniada F: Aviano / Avero
M: Colibria / Cassis
O: Henryk Eron
B:
K015537 616009530290607
22.

38

CAIERO HOL GER 2011 Wałach gniada F: Connor / Casall
M: Nusella / Carpaccio
O: Dajana Pawlicka
B: Piotr Pawlicki
K019056 DE421000127611 105QK11
23.

91

CALINA SP POL 2006 Klacz gniada F: Day Dream II S / Mason
M: Callie Z / Calvin Z
O: Dorota Brzezinska-Grabarczyk
B: Roman Barlik
K014764 POL009610164306
24.

46

CALISTO SP POL 2011 Wałach siwa F: Empire / Embassy I
M: Callie Z / Calvin Z
O: Roman Barlik
B: Roman Barlik
K021977 616009610139011
25.

119

CALLIHALL HOL GER 2012 Ogier ciemnogniada F: Casall / Caretino
M: Malve I / Heraldik
O: Wechta Sp. z o. o.
B:
K020608 DE421000130512
26.

202

CAMILLE DE DIAMANT HOL GER 2009 Wałach gniada F: Clarimo / Clearway
M: Uthlande / Diamant De Se.
O: Daniel Winnicki
B: Roerden Zg Kirsten, Olaf
K021070 DE421000075009
27.

175

CAMPARI SP POL 2014 Wałach gniada F: Caretino K / Caretino
M: Cikillis / Cavalier
O: Adrianna Ostrowska
B:
K025608 616009690044714
28.

37

CAPPUCCINO HAN GER 2012 Ogier kasztanowata F: Carrico / Catoki
M: Graffiti / Graf Grannus
O: Piotr Pawlicki
B: Piotr Pawlicki
K022409 DE431316587112 105XI76
29.

60

CARENZO SP POL 2007 Wałach kasztanowata/178 F: Maram / Aram
M: Celesta / Gorset
O: Piotr Sukiennik
B: Andrzej Chmielewski
K011666 POL009660962007 103MK83
30.

25

CARMEN VRS SP POL 2013 Klacz gniada F: Pablo / Pik Labionics
M: Corfina / Cranach
O: Dariusz Michalak
B: Dariusz Michalak
K023061 616009591003312
31.

36

CASABLANCA HOL GER 2011 Klacz gniada F: Cassin / Cassini I
M: Mona II / Lascadell
O: Dajana Pawlicka
B: Piotr Pawlicki
K019037 DE421000138811 105XL92
32.

23

CASIQUIARE OS GER 2010 Wałach siwa F: Cartogran / Carthago
M: Glonora Z / Glorial
O: Robert Kędzior
B:
K019654 DE418184011810
33.

70

CASSILIANO SP POL 2012 Ogier gniada F: Cassilio / Cassini I
M: Catrien D / Lisco
O:
B:
K022627 616009530034112
34.

107

CASSILIO HOL GER 2006 Ogier gniada F: Cassini I / Capitol I
M: M- Heraldik / Heraldik
O: Firma Wechta
B:
K010093 DE421000200206 103LZ20
35.

110

CASSIOPEIA HOL GER 2013 Ogier gniada F: Casall / Caretino
M: Novell I / Corrado I
O: Wechta Sp. z o. o.
B:
K022545 DE421000176213
36.

81

CAXAIS DO SUL OLD POL 2011 Klacz biała F: Catogran / Carthago
M: Contilone / Baloubet Du Rouet
O: Joanna Małuszyńska
B: Joanna Małuszyńska
K022150 DE418184034211
37.

82

CERENSKY HOL. GER 2009 Wałach ciemnogniada F: Cornet Obolensky / Clinton
M: T-Iguacu / C-Ingmar
O: Michalina Szmytka
B: Joanna Małuszyńska
K024737 DE421000278310 105XL85
38.

56

CHACCO BLUE AS L OLD GER 2011 Wałach gniada F: Chacco's Son / Chacco-Blue / Chambertin
M: Patrizia / Ludwigs As
O: Jan Ludwiczak
B:
K020858 DE418182120211
39.

57

CHE GUEVARA L HOL GER 2005 Ogier gniada F: Cassini I / Capitol I
M: O-Contendra / Contender
O: Jan Ludwiczak
B:
K009346 DE421000633305 102ZD07
40.

140

CHERROKEE OLD GER 2006 Wałach gniada F: Cranach / Contender
M: La Centa / Cento
O: Amelia Krywult
B:
K011619 DE418180061006
41.

168

CHIANTOS SP POL 2010 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Chianta / Calipso II
O: Kazimierz Mordaka
B: Staniek Diter
K020116 616009540097410
42.

44

CHIQUITA SP POL 2012 Klacz gniada F: Vandame / Guidam
M: Callie Z / Calvin Z
O:
B:
K024367 616009610101412
43.

113

CHOCO LADY Niem. Sport. POL 2010 Klacz kasztanowata F: Chap / Cellestial
M: Cyrena / Barsac
O: Zbigniew Kruk
B: SK Bielin
K017386 DE456570343810 105BA05
44.

84

CLAYTON BWP BEL 2002 Wałach gniada F: Clinton / Corrado I
M: Orleen Van Het Vijverbos / Feinschnitt I V D Richter
O: Ewa Żak
B:
K011765 W210642BWP
45.

77

COMPASS WESTF POL 2008 Wałach gniada/174 F: Cavalier (Mister) / Maykel
M: La Bonne II / Landstreicher
O: Filip Babiak
B: Szymon John
K018852 DE441411363708 105RF24
46.

35

CON CONTADOR KWPN POL 2007 Wałach gniada F: Con Air / Contender
M: Verona M / Voltaire
O: Henryk Eron
B: Stal Hendrix
K012738 528003000712412
47.

31

CONTINA ELIZAR HOL BEL 2009 Klacz gniada/165 F: Contact Me / Carthago
M: Gina / Latus II
O: Julia Gawałek
B: Kai Gerken
K021729 DE421000541909
48.

112

CORINA WESTF GER 2008 Klacz gniada F: Cosmo-Pilot / Co-Pilot
M: La Donna / Lancer III
O: Zbigniew Kruk
B: Franz Jozef Gilsbah
K018379 DE441410650408 104QY47
49.

66

CORJANA P SP POL 2008 Klacz siwa F: Correro / Claudio
M: Calippa / Landos
O: Julia Burnos
B: Witold Polowczyk
K018636 POL009610010408
50.

109

COUNTDOWN HOL GER 2012 Ogier gniada F: Canstakko / Canturo
M: Lea III / Acobat II
O: Wechta Sp. z o. o.
B:
K020602 DE421000212412
51.

40

CZAKRA SP POL 2011 Klacz gniada/166 F: Lord Star / Lord
M: Czarina / Turbud Quirinus
O: Stanisław Malek
B: Robert Nagórski
K022162 616009530069111
52.

87

DA VINCI KWPN NED 2008 Wałach ciemnogniada F: Numero Uno / Libero H
M: Platina / Drossan
O: Jerzy Korona
B: D. Brunink
K024979 528003000812823
53.

218

DANTE Śląska POL 2008 Wałach gniada F: Chef Supreme / Chief's Crown
M: Drwina / Evento
O: Adam Kucia
B: Justyna Janiak
K017624 POL008610082808
54.

126

DAYLIGHT WHITNEY V KWPN NED 2008 Wałach ciemnogniada F: Sam R /
M: Whitney V / Abke
O:
B:
K022875 528003200809086 105DY93
55.

184

DECOLA TS POL 2011 Klacz kara F: Aktyw /
M: Deborah /
O: Milena Paszkiewicz
B: Krzysztof Nowotka
brak
56.

142

DELI SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Landos II /
M: Delicja /
O: Paweł Kuszelewski
B:
brak
57.

62

DENDY KWPN NED 2008 Wałach kasztanowata/169 F: Wallenberg / Stakkato
M: Zinca /
O: Michał Mordzelewski
B:
K022196
58.

21

DIAMENT SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Landos II /
M: Doltella / Elvis
O: Aneta Ostrowska
B: L. Bieniek
K022773 616009592048813
59.

67

DONAT SP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Sprint / Trawant
M: Dąbrówka / Romualdo
O: Julia Burnos
B: Leszek Pilarski
K018422 POL009540174307
60.

41

DORAVELLA SP POL 2008 Klacz gniada F: Aravel II / Luron
M: Doretta Z / Dutch Capitol
O: Stanisław Malek
B: Roman Barlik
K014288 POL009610219108 104OY31
61.

134

DUCATI OLD GER 2010 Wałach gniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Loreley / Lapis Lazuli
O: Salih Barlas
B:
K017712 DE418180634810
62.

212

EASY MK SP POL 2013 Klacz gniada F: Rasch (Rekrut) /
M: Echeveria / Landos
O: Dorota Anszpergier
B: Marek Kucharski
K023589 616009600246813
63.

216

EFRON SP POL 2004 Wałach gniada F: Avero / Athlet Z
M: Erotyka / Elmero
O: Joanna Malepszy
B:
K011964 POL009611116304
64.

201

EL DŻAMARA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Maram / Aram
M: El Dżaha / Dżahil
O: Jakub Kubiak
B: SK Prudnik
K016595 00969001110408
65.

18

ELBERO H KWPN NED 2009 Klacz siwa F: Odermus R / Calido
M: Niporto / Libero H
O: SO Bogusławice
B:
K020078 528003200908142 104SQ56
66.

20

ENDLESS LOVE KWPN NED 2009 Wałach ciemnogniada F: Warrant / Numero Uno
M: Ajelsinaa / Burggraaf
O: Adrianna Ostrowska
B:
K018683 528003200905392 104TO53
67.

33

ENIGMA SP POL 2009 Klacz gniada/167 F: Ordon / Biskwit
M: Estera / Effendi
O: Dorota Pawłowska
B: Leszek Kośnik
K022808 616999540004909
68.

115

EPOKA WLKP POL 2003 Klacz kasztanowata F: Diades / Le Voltaire
M: Epika / Blask
O: Zbigniew Kruk
B: RSP Kotlin
K010883 POL007611016303 103NZ45
69.

155

EPOS SP POL 1999 Ogier ciemnogniada F: Le Voltaire / Voltaire
M: Eneida / Fanimo
O: SO Łąck
B: SK Moszna
K005344 POL009660075099
70.

120

ERINA KWPN NED 2009 Klacz gniada F: Van Gogh / Numero Uno
M: Sarina / Furore
O: Janusz Pliem-Perka
B: R.A. Wassenaar
K018060 528003200903752
71.

83

EROS D’HOYO SBS BEL 2010 Wałach ciemnogniada/167 F: Cliff /
M: Rafale Du Seigneur / Parco
O: Joanna Matuszyńska
B: Thibaud D’Echallens
K025191 056007000E48447
72.

108

EVIVA HOL POL 2012 Klacz siwa F: Mylord Cartha / Carthago
M: Under Cover 2 / Diamant D. Se.
O: Wechta Sp. z o. o.
B: Ute Carstensen-Möller
K022544 DE421000120912
73.

55

FAHRENHEIT L HOL GER 2013 Wałach gniada F: Lenett / Loran
M: Wanda X / Cassini II
O: Jan Ludwiczak
B:
K022795 DE421000047613
74.

219

FANTAZY L SP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Corleolord L / Corleograf
M: Fiona L / Favory De Vitrac
O: Bogusz Dąbrowski
B: KJ Aleksander Elizówka
K019902 616009580270111
75.

229

FARAMIR TRAK POL 2009 wałach gniada F: Aktyw / Agar
M: Falka / Winword
O:
B:
K016959 POL732010048009
76.

114

FARLEY KWPN NED 2010 Wałach kasztanowata F: Harley VDL / Heartbreaker
M: Tilena / Nassau
O: Zbigniew Kruk
B: W. S. Oosterveld
K024532 528003201007590 105ZV50
77.

176

FARTON SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Landos II /
M: Fortuna /
O: Adrianna Ostrowska
B: L. Bieniek
K022771 616009592048913
78.

63

FAUNA KG SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Vandamme / Guidam
M: Finezja KG / Fatma
O: Karol Komin
B: Grzegorz Komin
K016492 616009610223508
79.

29

FELINE WM HAN GER 2011 Klacz siwa/173 F: Contendros / Contendro I
M: Larissa / Landjunge
O: Piotr Szmytkowski
B: Bernd Werner-Mohr
K023128 DE431310391711
80.

13

FINISH SP POL 2014 Wałach gniada F: Imequyl / Luron
M: Falanga / Fanimo
O: Kazimierz Mordaka
B: Kazimierz Mordaka
K024999 616009591022814
81.

177

FINLANDIA SP POL 2014 Klacz gniada F: Qulester /
M: Finola Cord / Concord
O: Adrianna Ostrowska
B: Adrianna Ostrowska
K025610 616009592005814
82.

14

FINLANDIA SP POL 2009 Klacz gniada F: Imequyl / Luron
M: Falanga / Fanimo
O: Kazimierz Mordaka
B: Kazimierz Mordaka
K016865 616009590230709
83.

131

FOREST SP POL 2010 Wałach gniada F: Qulester / Quinar
M: Turbud Fabel / Fanimo
O: Salih Barlas
B:
K020025 616009590149310
84.

32

FOUR ROSES Czeska Gorącokrw. CZE 2003 Klacz gniada/167 F: Silvio II / Sandro Z
M: Runa / Lumen I
O: Stanisława Gawałek
B:
K018948 203009224852703
85.

85

FREDORA KWPN NED 2010 Klacz kara F: Baanbreker HBC / Vaandrager HBC
M: Tandora / Heineke
O: Jerzy Korona
B: H. Boelens
K016717 528003201005223
86.

220

FRODO L SP POL 2012 Klacz gniada F: Rivera L / Raphael
M: Fiona L / Favory
O: Judyta Koczorowska
B: Tomasz Błotniak
K023322 616009580282612
87.

12

FUKS SP POL 2013 Wałach gniada F: Pauillac De Meia Lua / Jalisco B
M: Finlandia / Imequyl
O: Kazimierz Mordaka
B: Kazimierz Mordaka
K022752 616009591054713
88.

226

GERONIMO TS POL 2004 ogier ciemnigniada F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
K018168 POL999590507804
89.

88

GIJSBERTHA KWPN POL 2011 Klacz kasztanowata F: Casanova / Unesco
M: Rosita W / Kennedy
O: Jerzy Korona
B:
K019692 528003201111872
90.

125

GLORIUS II SP POL 2007 Wałach gniada F: Ever For Pleasure / Espri
M: Granada P G / Calderon
O: Joanna Makarewicz
B: Remigiusz Makowski
K012120 POL009660371207
91.

169

GOLDEN II SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Garstka / Sędzia
O: Kazimierz Mordaka
B: Kazimierz Mordaka
K020666 616009590145712
92.

89

GOSTERA SP POL 2007 Klacz gniada F: Qulester / Quinar
M: Godella / Luron
O: Henryk Barda
B: SK Prudnik
K012504 POL009690082307
93.

100

GRANDEZA SP POL 2006 Klacz gniada F: Etos / Lascadell
M: Gaskonia / Warus
O: Ryszard Kołacki
B:
K011645 POL009690070806
94.

42

GRASSI SP POL 2009 Klacz gniada/169 F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Germina / Vittorio
O: Stanisław Malek
B: Robert Nagórski
K019419 616009530345909 105FB50
95.

65

GRENADA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Garstka / Sędzia
O: Rafał Siuciński
B: Mordaka Kazimierz
K014164 POL009590009208
96.

139

GRUPO PROM ANTRAX Z Z POL 2009 Klacz gniada F: Bariton P / Darco
M: Sky / Quick Star
O: Ludwika Hrabska
B:
K023183 056015Z55803509 104FH61
97.

78

GUSTIQUE KWPN NED 2011 Klacz siwa/166 F: Bustique / Indoctro
M: Modependence / Corofino
O:
B: J. Vrenken
K020804 528003201101450 105PS28
98.

117

HAPPY BOY M KWPN NED 2012 Wałach kasztanowata F: Charisma / Stakkato
M: Kalibra / Ulster
O: Zbigniew Kruk
B: J.H Mittendorff Hoofdweg 149 7782 DE KRIM
K023262 528003201205110
99.

190

HAWANA SP POL 2003 Klacz kasztanowata/171 cm F: Donnerlord L /
M: Hakne / Ajetr
O: Kamila Bystrzejewska
B: Bogdan Lęczner
K018000 616009590248003
100.

178

HEROS SP POL 2014 Ogier siwa F: Qulester /
M: Hulanka / Hetman
O: Adrianna Ostrowska
B: Adrianna Ostrowska
K025609 616009592006114
101.

61

HESSEL-ST KWPN NED 2012 Wałach kasztanowata F: Indorado / Corrado I
M: Ralina / Caretino
O: Michał Mordzelewski
B:
K024083 528003201203631
102.

129

HEYA SP POL 2014 Klacz gniada F: Salamon /
M: Henrietta / Turbud Quirinus
O: Maria Malko
B: SK Nowielice
K025578 616009640019214
103.

215

HOLLISTER KWPN NED 2012 Wałach gniada/172 F: Charisma / Stakkato
M: Ciranka H / Lord Z /Lux Z
O: Łukasz Wasilewski i Bogna Sąsiadek
B:
K020946 528003201200365 105RS10
104.

74

ICE ICE BABY HAN GER 2010 Wałach kasztanowata/169 F: Perigueux / Perpignon
M: Chakira / Chasseur I
O: Jakub Lis
B: Dieter Wetjen
K020495 DE431315405510 105KG15
105.

9

ILLOUCHIN NH KWPN NED 2013 Klacz ciemnogniada F: Zapatero VDL / Chin Chin
M: Tereedom VDL / Baloubet
O: Zbigniew Kruk
B: J. Scott
K023832 528003201309487
106.

49

IN GOMERA L WLKP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Vulkan L / Vulkano
M: Inwencja / Empik
O: Jan Ludwiczak
B: Helena Beym
K022798 616007610072813
107.

192

INDIANA-UWE SP POL 2008 Wałach kasztanowata/172 F: Imequyl / Luron
M: Irlandia / Ilasso
O: Jacek Lasota
B: Anetta Ostrowska
K014625 POL009590074608
108.

8

IOWA KWPN NED 2013 Ogier kasztanowata F: Zavall VDL / Casall
M: Dersina / Indoctro
O: Zbigniew Kruk
B: J. F. Abbring Onneresweg 2 9755 Onnen
K023264 528003201303545
109.

132

ISSOS WLKP POL 2003 Wałach siwa F: Cedrus / Ogar
M: Idea / Aspirant
O: Andrzej Głoskowski
B: SK Liski
K009527 POL007600110603
110.

6

IWIANO WLKP POL 2005 Wałach siwa F: Aviano / Avero
M: Iga / Cekin
O: Tomasz Mierzejewski
B: Dariusz Miśkiewicz
K013873 POL007640000505
111.

210

JAGIENKA Kuc Walijski POL 2008 Klacz gniada/kuc: F: Strayer's Samson /
M: Koekoekshof Jannique / Corbyon
O: Andrzej Gos
B: Zdzisław Śniegucki
K023715 013670006908
112.

180

JUDSON MŁP POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Saganek / Sajan
M: Judyta / Judex
O: Aneta Ostrowska
B: SK Walewice
K010745 POL006590181905 103PF73
113.

123

JUNIOR KUC POL 2006 Wałach ciemnogniada/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Janusz Pliem-Perka
B:
K016458 616999590267306
114.

185

KAZAR M SP POL 2012 Ogier gniada/160 F: Solaris /
M: Kastelka / Rhytmus
O: Jarosław Maciołek
B: Jarosław Maciołek
K024654 616009590218512
115.

28

KIA SP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Gawor / Apasz
M: Kurosava / Hower
O: Renata Węgrzyn
B: Anna Pianka
K021414 616009661575611
116.

197

KRISTIANO GL WLKP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Cassilio / Cassini I
M: Kobra /
O: Piotr Szczotka
B: Leszek Garstka
K023579
117.

22

LADY VON BAYERN HOL POL 2007 Klacz gniada F: Ludwig Von Bayern / Landor S
M: Petite II / Literat
O: Krzysztof Wilski
B: Zbigniew Wilski
K012422 DE418181520207 104KC52
118.

54

LANCELOTTO L SP POL 2014 Wałach gniada F: Vulkan L / Vulkano
M: Lanzarote L / Che Guevara L
O: Jan Ludwiczak
B: Jan Ludwiczak
K025026 616009610020214
119.

71

LAUDERDALE HOL GER 2004 Ogier gniada F: Lancer II / Landgraf I
M: P-Hawaii / Candillo
O: Sławomir Żygowski
B:
K009609 DE421000012204 104KS89
120.

130

LAUR SP POL 2007 Wałach gniada F: For Keeps / For Pleasure
M: La Jana / Landadel
O: Konrad Pawłowski
B: Ewa Fabińska
K017882 POL009510458207
121.

58

LE CORBUSIER SP POL 2010 Wałach gniada F: Carambole / Cassini I
M: La Paloma / Palegro
O: Jan Ludwiczak
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K016428 616009510445310
122.

94

LESTRUSESE Włoski Koń Wierzchowy ITA 2004 Wałach kasztanowata F: Ksar-Sitte / Darco
M: Zeja / Dancing Way
O: Mariusz Polaczek
B: Pietro Paolo Lunesu JR.
K022298 129641
123.

72

LORD SP POL 2008 Wałach gniada F: Landino / Landgraf I
M: Lora / Louis
O: Sławomir Żygowski
B:
K017167 POL009540055608
124.

227

LORD FABIA OLD GER 2010 Klacz gniada F: Lord Pezi / Lacros
M: Leinanie / Landgold
O: Adam Olszewski
B: Marita Niehaus
K024482 418180040510
125.

228

LUNA P Niem. Sportowa GER 2008 Klacz kasztanowata F: Ludwigs As / Ludwig Von Bayern
M: Bailey P / Barnaul
O: Adam Olszewski
B:
K016348 DE456570276408 104WZ40
126.

47

MAIK K SP POL 2009 Wałach siwa F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Maja VH Scheef Kasteel / k. Zostara 56
O: Robert Pięta
B: Franciszek Kurek
K017393 616009610201809
127.

64

MATRIX WLKP POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Richebourg / Bayard D'Elle
M: Masira / Orkisz
O: Agnieszka Majka
B:
K017394 POL007611058003
128.

137

MERLIN VAN'T HEIKE BWP CZE 2012 Wałach gniada F: Epleaser Van't Heike / For Pleasure
M: Bellinde Van't Goovahof / Grandeur
O: Izabela Gutorska
B:
K024495 056002W00302716
129.

170

MEXIKANA SP POL 2007 Klacz gniada F: Sopel / Mordechai
M: Mona / Mass
O: Weronika Grabowska
B:
K014809 POL009670038307
130.

160

MICHAEL KNIGHT KWPN GER 2009 Wałach gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Łukasz Wyszkowski
B:
K022871 528003000031116
131.

198

MONA F SP POL 2002 Klacz gniada F: Leonardo / Loxgraf Go
M: Majorka / Fred
O: Marek Juszczak
B: Marek Fimell
K013989 POL009611090402
132.

17

MONSUN SP POL 2009 Wałach gniada F: Rumianek /
M: Majka / Emetic
O: Maria Mrozowska
B: Bogusława Majchrzak
K015218 616999590272109
133.

213

MYSZA KUC POL 2004 Klacz inna F: nn / nn
M: nn / nn
O: Kazimierz Mordaka
B:
K020706 616999590528304
134.

122

NANCY PONYSPORT Kuc Feliński POL 2005 Klacz srokata/kuc:138 F: Waron / Waluś
M: Nirwana Pony Sport / Witalis
O: Janusz Pliem - Perka
B: Barbara Guniewicz
K019967 POL013570009205
135.

222

NERGAL SP POL 2011 Wałach gniada/169 F: Che Guevara L / Cassini I / Capitol I
M: Nausica / Omen
O: SK Mieczownica
B: SK Mieczownica
K019081 616009610093811
136.

181

NIRVANA SP POL 2008 Klacz gniada F: Lover Boy /
M: New Star / Jankes
O: Adrianna Ostrowska
B:
K013447 POL009590284008
137.

163

NOVITA SP POL 2006 Klacz gniada F: Lover Boy /
M: New Star /
O: Krzysztof Snycerz
B: Wiesław Leszczyński
K013510 POL009590202606
138.

27

PABLO I OLD GER 2004 Wałach ciemnogniada F: Pik Labionics / Pik Bube
M: Ondra / Cor De Brillant
O: Anna Michalak
B:
K008687 DE433330321904 102XR90
139.

75

PEAL OF PASSION HAN GER 2009 Wałach kasztanowata/164 F: Perigueux / Perpignon
M: Chakira / Chasseur I
O: Jakub Lis
B: Dieter Wetjen
K019410 DE431315404009
140.

145

PICASSO SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Piawa / Wandervogel II
O: Nina Milczarek
B:
K020801 616009590104512
141.

183

PRIMA PRO WLKP POL 2011 Klacz kara F: Pro Savage /
M: Pogonia / Dłużnik
O: Aneta Ostrowska
B: Mirosław Janik
K021440 616007590006511
142.

45

PTYŚ SP POL 2006 Wałach kasztanowata F: Song / Elmero
M: Plamka /
O:
B:
K020845 POL009530160006 104XC89
143.

199

PYRRUS SP POL 2005 Wałach kara F: Rumianek /
M: Panna /
O: Sławomir Frontczak
B: Jarosław Stankiewicz
brak
144.

111

QUADRIGO'S ONE DSP GER 2010 Wałach gniada F: Quadrigo /
M: Galan /
O: Diana Hahn
B:
brak
145.

191

QUATTRO M SP POL 2007 Ogier kasztanowata F: Tores /
M: Queen / Qumbal
O: Anna Ortyl
B: Jarosław Maciołek
K013416 POL009590087107
146.

200

QUILIBET HOL GER 2003 Wałach ciemnogniada F: Quinar / Quidam De Revel
M: Najade II / Leandro
O: Jakub Kubiak
B: Jessen Frank
K014795 DE421000369903
147.

73

QULUMBUS WESTF POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Quinar / Quidam De Revel
M: Arkana / Amaretto D I
O: Sławomir Żygowski
B:
K010066 DE441411821703 103HD09
148.

102

RASPBERRY SP POL 2009 Klacz gniada F: Aravel II / Luron
M: Rowa / Rotspon
O: Katarzyna Orzechowska-Troć
B: Jakub Wieczorek
K017788 616009590268009
149.

116

REWIZJON SP POL 2007 Ogier srokata F: Wizjoner / Rytm
M: Rozeta / Limaryn
O: Zbigniew Kruk
B: Jan Krzyżoszczak
K011200 POL009610099507 104AH98
150.

144

RISOTTO SP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Rudzianka / Arcus
O: Nina Milczarek
B:
K013503 POL009590047507
151.

148

ROKITA WLKP POL 1998 Wałach gniada/mk: F: Bard /
M: Roxana /
O: Julia Kuszelewska
B: Stanisław Tyka
brak
152.

90

SALVATOR M SP POL 2004 Wałach gniada/173 F: Sokrates / Corrado I
M: Samarkanda / Le Voltaire
O: Zuzanna Kumorek
B: SK Moszna
K009584 POL009690012004
153.

223

SCYTIA SP POL 2009 Klacz siwa/163 F: Caliro / Calato
M: Sukcesja / Drawid
O: Emilia Olczak-Kozioł
B: Mieczysław Chomiak
K022427 616009530299009 105TR10
154.

52

SECRET WEAPON L KWPN NED 2011 Wałach gniada F: Bubalu VDL / Baloubet Du Rouet
M: Acobada / Acobat II
O: Jan Ludwiczak
B:
K020678 528003201109504 105KM78
155.

182

SECRETTO SP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Pauillac De Meia Lua / Jalisco B
M: Serbia / Empik
O: Aneta Ostrowska
B: Aneta Ostrowska
K021438 616009590117611 105PN16
156.

171

SENCHA TRAK POL 2010 Klacz gniada/166 F: Komfortas /
M: Szabla /
O: Weronika Bykowska
B: Szturmowicz
K023842 POL732010081110
157.

5

SHELBY EVRARD Z ZANG BEL 2011 Wałach siwa/170 F: Shirocco Des Chaines / Cassini II
M: Lafanta / Faust Z
O: Stanisława Gawałek
B: Aurelie Evrard
K021797 056015Z55644611
158.

2

SINGULORD SAPHIR HOL GER 2007 Ogier ciemnogniada F: Singulord Jot / Singularjo II
M: Toskania / Acord II
O: Ewa Błada-Kosmalewicz
B: Schroeter Guido
K011133 DE421000203607
159.

211

SULAATIK'S PITTSBURGH New Forest Pony NED 2012 Wałach siwa/kuc:143 F: Sulaatik's Peter Pan He.Stb.261 /
M: Sulaatik's Moody Blue / Burley Moon River
O: Karolina Ratajska
B:
K025129 528018020121352
160.

206

SWEET NOISE-M SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Cento Sohn / Cento
M: Sedapura / Last Tycoon
O: Marek Friedman
B:
K016290 616009530086909
161.

101

TAMBURYNEK DRP POL 2004 Wałach gniada/kuc: F: Bolero / Life And Liberty
M: Tina / Nando
O: Ryszard Kołacki
B:
K010453 POL013640007904 103FX32
162.

121

TANGO KUC POL 2005 Wałach ciemnogniada/kuc:144 F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Tangana / Angelo
O: Janusz Pliem-Perka
B: SK Nowielice
K014650 POL013640028005
163.

105

TARNINA SP POL 2005 Klacz siwa F: Bolero De Ravel / Bachus
M: Taczanka / Miami Prince
O: Dariusz Donderowicz
B: SK Jaroszówka
K011737 POL009670045405
164.

151

TENERIFE L SP POL 2009 Klacz gniada F: Gayall / Luron
M: Tola Z / Cartree Z
O: Nadia Cieplińska
B: Jan Ludwiczak
K016418 616009610036509
165.

76

TENOR SP POL 2010 Wałach gniada F: Sokrates / Corrado I
M: Tamiza / Landjonker S
O: Adam Komorowski
B: Sylwester Kosiński
K021009 616009680087810 105NA11
166.

30

TIGRINA SP POL 2013 Klacz siwa/174 F: Cascadello / Casall
M: Tinta / Calido II
O: Emily Kasprowicz
B: Marek Romanowski
K024063 616009600155113
167.

224

TJUNMIRA LA NEBBIA WLKP POL 2010 klacz siwa F: Tjungske / Carthago Z
M: Robertina / Quamiro
O:
B:
K021851 616007610059710
168.

146

TOYOTA SP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Talwara / Loxley
O: Magdalena Polczyk
B:
K025142 61600951039511
169.

50

TSINGTAO L WESTF GER 2013 Wałach ciemnogniada F: Spiderman / Satisfaction I
M: Galina / Grandilot
O: Jan Ludwiczak
B:
K022800 DE441410365213
170.

68

ULA BAJOU-K SP POL 2008 Klacz siwa F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Uleva / Optimist
O: Marek Kubacki
B: Marek Kubacki
K014154 616009610263008 105RK79
171.

104

ULEWA 2-K SP POL 2012 Klacz gniada/165 F: Cassilio /
M: Ulena-K / Lord Star
O: Dominika Kubacka
B: Marek Kubacki
K021625 616009610027812
172.

127

ULYSSE DE GRANDERIE SF FRA 2008 Wałach kasztanowata F: Newton De Kreisker / Diamant De Semilly
M: Lunanime De Grandry / Quidam De Revel
O: Agnieszka Dobkowska
B:
K011640 08110466A 104ZC67
173.

124

VALENZIA HAN POL 2011 Klacz kara/167 F: Now Or Never / Voltaire
M: Cha Cha / Calido
O: Natalia Pakosz
B: Roman Roszkiewicz
K019617 DE431318310611
174.

24

WOODY SP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Erebus / Contender
M: Whoopy / Weinberg
O: Ewa Błada-Kosmalewicz
B: Władysław Giza
K009824 POL009540080305 103WV92
175.

43

ZET-ŻĄDŁO SP POL 2010 Wałach gniada F: Emar / Maram
M: Zorza / Aravel II
O: Stanisław Malek
B: Roman Barlik
K018480 616009610138610
Rider Club
Competition
Prize
Babiak Filip JKS Elcon Szczecin
50
30
SUM:
80.00
Bąk Sebastian bpk
100
300
750
500
1000
SUM:
2650.00
Burnos Julia JKS Salio Besiekierz Rudny
100
250
200
SUM:
550.00
Dąbrowski Bogusz LKJ przy SK Mieczownica
13
30
SUM:
43.00
Friedman Maja Bella bpk
400
SUM:
400.00
Gawałek Julia KJK Elizar Jejkowice
30
50
SUM:
80.00
Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem
100
100
1200
3500
SUM:
4900.00
Grzesiek Paula KJ Infernal Team
13
1600
SUM:
1613.00
Grzywacz Jacek KJ J.J. Darboven
13
13
1000
400
400
100
300
100
250
750
SUM:
3326.00
Koczorowska Judyta LKJ przy SK Mieczownica
400
50
30
SUM:
480.00
Kosmalewicz Maria St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
70
300
SUM:
370.00
Koszucka Małgorzata KJ Wechta Rosnówko
100
500
100
200
700
SUM:
1600.00
Kozina Maria KJ Strzała Krubiczew
13
2400
30
SUM:
2443.00
Krajewska Nikola KJ SO Łąck
30
SUM:
30.00
Kubiak Jakub KJ SO Łąck
13
100
SUM:
113.00
Kumorek Zuzanna KJ Zbrosławice
50
SUM:
50.00
Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
500
15
100
SUM:
615.00
Lis Jakub KJK Elizar Jejkowice
50
SUM:
50.00
Lis Wikoria KJK Elizar Jejkowice
150
40
SUM:
190.00
Malepszy Matylda KJ Agro-Handel Śrem
300
1000
400
13
200
SUM:
1913.00
Matusiak Wiktoria FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
400
SUM:
400.00
Milczarek Nina KJ Infernal Team
15
250
100
SUM:
365.00
Mordaka Patryk KJ Infernal Team Golesze Duże
200
13
15
SUM:
228.00
Mordzelewski Michał St. J Poster Piaseczno
15
SUM:
15.00
Murdzia Seweryn bpk
500
200
300
SUM:
1000.00
Nieużyła Leszek KJ J.J. Darboven Rumia
100
SUM:
100.00
Olszewski Tomasz Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
30
280
50
100
SUM:
460.00
Ostrowska Adrianna St. J Napoleńska Zagroda
100
5000
750
80
SUM:
5930.00
Ostrowska Iga SJ Napoleońska Zagroda
500
SUM:
500.00
Pakosz Natalia JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
15
SUM:
15.00
Pawlicka Dajana KJ Agro-Handel Śrem
25
50
100
200
1500
100
100
1200
2500
SUM:
5775.00
Pawłowska Zuzanna KJK Elizar Jejkowice
130
25
SUM:
155.00
Pliem-Perka Aleksandra JKS Salio Besiekierz Rudny
30
SUM:
30.00
Posyłek Anna KJ Zbrosławice
110
SUM:
110.00
Przedpełski Stanisław St. Warszawski KJ
750
200
200
200
1500
1500
SUM:
4350.00
Sabitov Mirzat KJ Janowice
13
SUM:
13.00
Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny
100
45
100
100
150
SUM:
495.00
Skiba Dawid KJ Agro-Handel Śrem
450
100
25
200
1000
400
1200
SUM:
3375.00
Sorokina Olga FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
100
200
1000
SUM:
1300.00
Szała Wiktor KJ Agro-Handel Śrem
13
SUM:
13.00
Szczepanik Ewelina Tuszyński KJ Garbówek
100
300
SUM:
400.00
Szmytka Antoni Tuszyński KJ Garbówek
1000
SUM:
1000.00
Szmytka Michalina Tuszyński KJ Garbówek
100
SUM:
100.00
Szmytkowski Piotr KJ Plejada Tarczyn
30
50
650
SUM:
730.00
Węgrzyn Alicja Tuszyński KJ Garbówek
40
SUM:
40.00
Wesoły Marcin St. KS Jumping Events Poznań
400
200
100
SUM:
700.00
Wierzbowska Oliwia KJ Agro-Handel Śrem
30
SUM:
30.00
Wilska Weronika Sopocki KJ
500
300
15
SUM:
815.00
Zielonka Piotr JKS EWRO
100
13
100
SUM:
213.00
Żygowska Zuzanna KJ Arpav Gdańsk
50
50
SUM:
100.00
Żygowski Mikołaj KJ Arpav Gdańsk
50
65
SUM:
115.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Andrzejczak Mariusz
St. J Napoleońska Zagroda
BOSTON (174)
2018-05-04
29
2018-05-04
29
2018-05-05
27
2018-05-05
22
2018-05-06
3
Anszpergier Dorota
JKJ HorseProfi
EASY MK (212)
2018-05-05
33
2018-05-05
20
2018-05-06
Babiak Filip
JKS Elcon Szczecin
COMPASS (77)
2018-05-04
19
2018-05-05
6
50
2018-05-06
12
30
2018-05-04
28
2018-05-05
17
2018-05-06
18
Bąk Sebastian
bpk
2018-05-04
8
100
2018-05-04
5
300
2018-05-05
1
750
2018-05-05
3
500
2018-05-06
5
1000
Białas Anna
KJ Infernal Team Golesze Duże
FINISH (13)
2018-05-04
1
2018-05-04
27
2018-05-05
26
2018-05-05
10
Borzęcka Maja
KJ Infernal Team
ISSOS (132)
2018-05-04
1
2018-05-04
1
2018-05-05
31
2018-05-05
21
2018-05-06
Burnos Julia
JKS Salio Besiekierz Rudny
2018-05-04
5
100
2018-05-04
60
2018-05-05
2
250
2018-05-06
30
DONAT (67)
2018-05-04
3
200
2018-05-04
36
2018-05-05
31
2018-05-06
48
Bykowska Weronika
KS Happy Horse
SENCHA (171)
2018-05-04
40
2018-05-04
43
2018-05-06
Bystrzejewska Kamila
Tuszyński KJ Garbówek
HAWANA (190)
2018-05-05
5
2018-05-05
9
Cieplińska Nadia
bpk
2018-05-04
1
2018-05-04
1
2018-05-05
1
2018-05-05
1
Dąbrowski Bogusz
LKJ przy SK Mieczownica
FANTAZY L (219)
2018-05-04
45
2018-05-04
34
2018-05-05
12
13
2018-05-05
24
2018-05-06
21
FRODO L (220)
2018-05-04
35
2018-05-04
25
2018-05-05
19
2018-05-06
11
30
Dalewski Piotr
St. Jeździeckie Napoleońska Zagroda
GERONIMO (226)
2018-05-04
1
2018-05-04
1
2018-05-05
28
2018-05-05
1
2018-05-06
Filipczak Martyna
KS Happy Horse
DECOLA (184)
2018-05-05
1
2018-05-05
Filipiak Alicja
KJ Infernal Team
AROMAT (149)
2018-05-04
1
2018-05-04
1
2018-05-05
1
2018-05-05
1
2018-05-06
3
Filipiak Zofia
KJ Infernal Team
ROKITA (148)
2018-05-04
2018-05-04
1
2018-05-05
22
2018-05-05
1
2018-05-06
Friedman Maja Bella
bpk
2018-05-04
27
2018-05-04
27
2018-05-05
1
400
2018-05-05
18
2018-05-06
12
Frontczak Barbara
SJ Poster Lesznowola
PYRRUS (199)
2018-05-04
1
2018-05-04
1
2018-05-05
1
2018-05-05
46
Gawałek Julia
KJK Elizar Jejkowice
2018-05-04
1
2018-05-04
15
2018-05-05
15
2018-05-05
26
2018-05-06
13
30
2018-05-04
8
50
2018-05-04
29
2018-05-05
23
2018-05-06
Głoskowski Andrzej
KJ Agro-Handel Śrem
FOREST (131)
2018-05-04
22
2018-05-05
40
2018-05-06
38
DUCATI (134)
2018-05-04
47
2018-05-05
3
2018-05-06
7
100
2018-05-04
8
100
2018-05-05
1
1200
2018-05-06
2
3500
EROTYKA 2 (190)
2018-05-04
1
2018-05-04
1
2018-05-05
1
2018-05-06
5
Grabowska Weronika
bpk
MEXIKANA (170)
2018-05-05
19
2018-05-05
1
2018-05-06
Grzesiek Paula
KJ Infernal Team
AKORD (136)
2018-05-04
13
13
2018-05-05
16
2018-05-05
2
1600
2018-05-06
43
Grzywacz Jacek
KJ J.J. Darboven
CZAKRA (40)
2018-05-04
11
13
2018-05-04
30
2018-05-05
11
13
2018-05-05
5
2018-05-06
19
2018-05-04
2018-05-04
2
1000
2018-05-05
4
400
2018-05-06
11
GRASSI (42)
2018-05-04
31
2018-05-04
4
400
2018-05-05
10
2018-05-05
5
100
2018-05-06
6
300
2018-05-04
4
100
2018-05-05
2
250
2018-05-05
15
2018-05-06
2
750
Gutorska Maja
KJ Infernal Team
2018-05-04
1
2018-05-04
1
2018-05-05
1
2018-05-05
29
2018-05-06
8
Helbich Wiktor
JKS Salio
2018-05-04
27
2018-05-04
27
2018-05-05
37
2018-05-05
44
Hrabska Ludwika
KJ Infernal Team
2018-05-04
21
2018-05-05
2
2018-05-06
34
Janiszewska Lena
St. R&S Stables
2018-05-05
1
2018-05-05
32
Kałużna Olga
St. J Napoleońska Zagroda
NIRVANA (181)
2018-05-04
1
2018-05-04
1
2018-05-05
1
2018-05-05
39
2018-05-06
Kędzior Bibiana
JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
2018-05-04
52
2018-05-05
47
2018-05-05
27
2018-05-06
42
Koczorowska Judyta
LKJ przy SK Mieczownica
BOSS (221)
2018-05-04
1
400
2018-05-04
28
2018-05-05
27
2018-05-05
19
2018-05-06
NERGAL (222)
2018-05-04
7
50
2018-05-05
24
2018-05-06
6
30
Kołacka Lena
KJ Sokół Damasławek
2018-05-04
29
2018-05-04
29
2018-05-05
22
2018-05-05
28
Kołacka Marianna
KJ Sokół Damasławek
GRANDEZA (100)
2018-05-04
33
2018-05-04
41
2018-05-05
37
2018-05-05
4
2018-05-04
1
2018-05-04
44
2018-05-05
12
2018-05-05
23
Komorowska Alicja
SJ Poster Piaseczno
TENOR (76)
2018-05-04
54
2018-05-04
43
2018-05-05
1
2018-05-05
22
2018-05-06
24
Kosmalewicz Maria
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2018-05-04
6
70
2018-05-04
48
2018-05-05
33
2018-05-06
28
WOODY (24)
2018-05-04
2
300
2018-05-04
12
2018-05-05
9
2018-05-06
Koszucka Małgorzata
KJ Wechta Rosnówko
2018-05-04
11
2018-05-04
24
2018-05-05
8
100
2018-05-06
4
500
CASSILIO (107)
2018-05-04
7
100
2018-05-04
7
200
2018-05-05
16
2018-05-06
6
700
EVIVA (108)
2018-05-04
27
2018-05-04
1
2018-05-05
9
2018-05-05
1
2018-05-06
6
2018-05-04
29
2018-05-05
22
2018-05-06
9
CALLIHALL (119)
2018-05-04
33
2018-05-05
12
2018-05-06
16
COUNTDOWN (109)
2018-05-04
20
2018-05-05
4
2018-05-06
17
Kozina Maria
KJ Strzała Krubiczew
CLAYTON (84)
2018-05-04
14
13
2018-05-05
1
2400
2018-05-06
9
30
Kozioł Klara
Tuszyński KJ Garbówek
SCYTIA (223)
2018-05-04
2018-05-04
44
2018-05-05
28
2018-05-06
44
Krajewska Nikola
KJ SO Łąck
EPOS (155)
2018-05-04
1
2018-05-04
24
2018-05-05
14
2018-05-05
8
30
Krywult Amelia
KJ Infernal Team
CHERROKEE (140)
2018-05-04
30
2018-05-04
57
2018-05-05
42
2018-05-06
37
Krześlak Emilia
KJ Infernal Team
MYSZA (213)
2018-05-04
1
2018-05-04
1
2018-05-05
1
2018-05-05
22
Kubacka Dominika
bpk
ULEWA 2-K (104)
2018-05-04
1
2018-05-04
1
2018-05-05
2018-05-05
11
2018-05-06
4
Kubiak Jakub
KJ SO Łąck
QUILIBET (200)
2018-05-04
10
13
2018-05-04
18
2018-05-05
1
2018-05-06
13
2018-05-04
35
2018-05-05
25
2018-05-06
6
100
Kucia Adam
UKS Trójka
DANTE (218)
2018-05-04
1
2018-05-04
1
2018-05-05
25
2018-05-05
24
Kumorek Tomasz
KJ Zbrosławice
GOSTERA (89)
2018-05-04
21
2018-05-05
15
2018-05-06
10
Kumorek Zuzanna
KJ Zbrosławice
2018-05-04
6
50
2018-05-05
2018-05-06
23
Kurek Jan
Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
2018-05-04
41
2018-05-05
21
2018-05-05
21
2018-05-06
35
PTYŚ (45)
2018-05-04
17
2018-05-05
4
2018-05-05
13
2018-05-06
3
500
CALISTO (46)
2018-05-04
14
15
2018-05-05
19
MAIK K (47)
2018-05-04
2018-05-04
35
2018-05-05
41
2018-05-05
3
100
2018-05-06
18
Kuszelewska Julia
KJ Infernal Team
DELI (142)
2018-05-04
1
2018-05-04
27
2018-05-05
2018-05-05
40
2018-05-06
2
Lasota Jacek
St. J Napoleońska Zagroda
2018-05-04
27
2018-05-04
38
2018-05-05
Lewandowska Jennifer
KJK Elizar Jejkowice
2018-05-04
1
2018-05-04
44
2018-05-05
22
2018-05-05
45
2018-05-06
Lis Jakub
KJK Elizar Jejkowice
2018-05-04
23
2018-05-04
26
2018-05-05
8
50
2018-05-05
20
2018-05-06
22
Lis Wikoria
KJK Elizar Jejkowice
2018-05-04
1
2018-05-04
31
2018-05-05
6
2018-05-05
2
150
2018-05-06
4
40
Machniewicz Ewa
St. R&S Stables
FARAMIR (229)
2018-05-05
1
2018-05-05
1
Majdzinski Mateusz
Tuszyński KJ Garbówek
NOVITA (163)
2018-05-04
27
2018-05-04
27
Makarewicz Maciej
Tuszyński KJ Garbówek
2018-05-04
47
2018-05-04
20
2018-05-05
17
2018-05-05
45
2018-05-06
29
Malepszy Matylda
KJ Agro-Handel Śrem
AUGUST (214)
2018-05-04
3
300
2018-05-05
3
1000
2018-05-06
5
400
EFRON (216)
2018-05-04
17
2018-05-04
24
2018-05-05
10
13
2018-05-06
5
200
Matusiak Wiktoria
FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
ALCES (118)
2018-05-04
1
400
2018-05-05
7
2018-05-06
10
Mierzejewski Tomasz
JKS Challenger Crostowo
IWIANO (6)
2018-05-04
38
2018-05-05
Milczarek Nina
KJ Infernal Team
RISOTTO (144)
2018-05-04
9
2018-05-05
2
2018-05-06
16
PICASSO (145)
2018-05-04
13
15
2018-05-04
42
2018-05-05
1
250
2018-05-05
18
2018-05-06
8
100
Molis Honorata
bpk
BISHAMON (103)
2018-05-04
1
2018-05-04
27
2018-05-05
2018-05-05
35
2018-05-06
Mordaka Maria
KJ Infernal Team Golesze Duże
2018-05-04
1
2018-05-04
1
2018-05-05
17
2018-05-05
16
Mordaka Patryk
KJ Infernal Team Golesze Duże
FUKS (12)
2018-05-04
46
2018-05-04
5
2018-05-05
3
2018-05-06
10
CHIANTOS (168)
2018-05-04
16
2018-05-04
29
2018-05-05
9
13
2018-05-05
6
2018-05-06
46
GOLDEN II (169)
2018-05-04
12
15
2018-05-04
53
2018-05-05
13
2018-05-05
29
2018-05-06
32
Mordzelewski Michał
St. J Poster Piaseczno
2018-05-04
23
2018-05-04
46
2018-05-05
17
2018-05-06
22
DENDY (62)
2018-05-04
10
15
2018-05-04
2018-05-05
43
2018-05-05
20
2018-05-06
39
Mrozowska Maria
Tuszyński KJ Garbówek
MONSUN (17)
2018-05-04
1
2018-05-05
15
2018-05-05
18
2018-05-06
12
Murdzia Seweryn
bpk
2018-05-04
3
500
2018-05-05
6
200
2018-05-06
12
2018-05-04
1
2018-05-04
37
2018-05-05
10
2018-05-06
6
Nieużyła Leszek
KJ J.J. Darboven Rumia
FREDORA (85)
2018-05-04
14
2018-05-05
5
2018-05-06
26
2018-05-04
11
2018-05-05
17
2018-05-05
3
100
2018-05-06
14
2018-05-04
34
2018-05-05
25
2018-05-06
27
Olszewski Tomasz
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2018-05-04
34
2018-05-04
30
2018-05-05
7
30
2018-05-05
30
LUNA P (228)
2018-05-04
2
280
2018-05-04
7
50
2018-05-05
4
100
Ortyl Anna
St. J Napoleońska Zagroda
QUATTRO M (191)
2018-05-05
30
2018-05-05
32
Ostrowska Adrianna
St. J Napoleńska Zagroda
2018-05-04
2018-05-05
6
100
2018-05-05
11
2018-05-06
1
5000
2018-05-04
2018-05-05
26
2018-05-05
13
2018-05-06
3
750
DIAMENT (21)
2018-05-04
40
2018-05-05
25
ANDORA (173)
2018-05-04
55
2018-05-05
14
2018-05-06
15
CAMPARI (175)
2018-05-04
1
2018-05-04
1
FARTON (176)
2018-05-04
40
2018-05-04
28
FINLANDIA (177)
2018-05-04
40
2018-05-04
45
HEROS (178)
2018-05-04
1
2018-05-04
41
SECRETTO (182)
2018-05-04
37
2018-05-04
36
PRIMA PRO (183)
2018-05-04
32
2018-05-05
4
80
Ostrowska Iga
SJ Napoleońska Zagroda
JUDSON (180)
2018-05-04
15
2018-05-05
2
500
2018-05-05
6
2018-05-06
9
Pakosz Natalia
JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
VALENZIA (124)
2018-05-04
9
15
2018-05-04
2018-05-05
10
2018-05-05
39
2018-05-06
49
Pawlicka Dajana
KJ Agro-Handel Śrem
2018-05-04
9
25
2018-05-04
9
50
2018-05-05
13
2018-05-06
14
2018-05-04
6
100
2018-05-04
3
200
2018-05-05
3
2018-05-06
1
1500
CAIERO (38)
2018-05-04
5
100
2018-05-04
10
2018-05-05
3
100
2018-05-05
9
2018-05-06
11
BEBETO (39)
2018-05-04
1
1200
2018-05-06
3
2500
Pawłowska Zuzanna
KJK Elizar Jejkowice
ENIGMA (33)
2018-05-04
1
2018-05-04
4
130
2018-05-05
11
2018-05-05
34
2018-05-06
8
25
Pawłowski Konrad
KJ Arpav Gdańsk
HEYA (129)
2018-05-04
29
2018-05-04
29
2018-05-05
30
2018-05-05
1
LAUR (130)
2018-05-04
13
2018-05-05
14
2018-05-06
15
Pliem-Perka Aleksandra
JKS Salio Besiekierz Rudny
ERINA (120)
2018-05-04
49
2018-05-05
14
2018-05-06
7
30
TANGO (121)
2018-05-04
38
2018-05-04
1
2018-05-05
1
2018-05-05
34
2018-05-06
1
2018-05-04
1
2018-05-04
1
2018-05-05
22
2018-05-05
1
2018-05-06
1
Pliem-Perka Martyna
JKS Salio Besiekierz Rudny
JUNIOR (123)
2018-05-04
29
2018-05-04
38
2018-05-05
30
2018-05-05
2018-05-06
1
Polaczek Weronika
KJ Zbrosławice
2018-05-04
1
2018-05-04
39
2018-05-05
29
2018-05-06
11
Polczyk Magdalena
KJ Infernal Team
TOYOTA (146)
2018-05-04
29
2018-05-04
40
2018-05-05
36
2018-05-05
28
2018-05-06
3
Posyłek Anna
KJ Zbrosławice
TARNINA (105)
2018-05-04
1
2018-05-04
1
2018-05-05
41
2018-05-05
3
110
2018-05-06
Przedpełski Stanisław
St. Warszawski KJ
2018-05-04
1
750
2018-05-05
4
200
2018-05-05
1
2018-05-06
17
2018-05-04
4
200
2018-05-04
6
200
2018-05-05
12
2018-05-05
1
1500
2018-05-06
4
1500
Raczyńska Marcelina
bpk
MONA F (198)
2018-05-04
18
2018-05-05
2018-05-05
36
2018-05-06
50
Ratajska Gabriela
St. R&S Stables
JAGIENKA (210)
2018-05-05
1
2018-05-05
1
2018-05-05
38
Sabitov Mirzat
KJ Janowice
CALINA (91)
2018-05-04
15
13
2018-05-06
20
Sakrajda Maria
Klub Sportowy Happy Horse
DECOLA (184)
2018-05-04
29
2018-05-04
1
Shalohin Andrei
FKJ Zbyszko Więczyń Dolny
2018-05-04
36
2018-05-04
58
2018-05-05
46
2018-05-06
47
IOWA (8)
2018-05-04
2018-05-04
7
2018-05-05
5
2018-05-06
8
2018-05-04
42
2018-05-05
26
2018-05-06
3
45
CORINA (112)
2018-05-04
14
2018-05-05
8
100
2018-05-05
7
100
2018-05-06
9
2018-05-04
31
2018-05-05
7
2018-05-06
8
150
FARLEY (114)
2018-05-04
26
2018-05-05
38
2018-05-06
14
Siucińska Klaudia
Łódzki KJ
GRENADA (65)
2018-05-04
50
2018-05-05
20
2018-05-06
25
Skiba Dawid
KJ Agro-Handel Śrem
ASTIL L (48)
2018-05-04
3
2018-05-05
4
2018-05-06
4
2018-05-04
27
2018-05-04
8
2018-05-05
8
2018-05-06
3
2018-05-04
19
2018-05-04
9
2018-05-05
10
2018-05-06
2
2018-05-04
10
25
2018-05-05
3
2018-05-06
7
200
2018-05-05
2
1000
2018-05-06
8
400
2018-05-05
35
2018-05-06
2
1200
Sorokina Olga
FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
2018-05-04
2018-05-04
2
2018-05-05
5
2018-05-06
10
2018-05-04
2018-05-04
11
2018-05-05
1
2018-05-06
5
EPOKA (115)
2018-05-04
43
2018-05-05
7
2018-05-06
4
200
REWIZJON (116)
2018-05-04
19
2018-05-05
11
2018-05-05
2
1000
2018-05-06
20
2018-05-04
25
2018-05-04
22
2018-05-05
23
2018-05-06
33
Sputowski Mateusz
KJ Infernal Team Golesze Duże
BORA (15)
2018-05-04
1
2018-05-04
1
2018-05-05
4
2018-05-05
18
Sukiennik Joanna
SKJ Beckersport Raszyn
CARENZO (60)
2018-05-04
1
2018-05-04
27
2018-05-05
3
2018-05-06
7
Szała Wiktor
KJ Agro-Handel Śrem
2018-05-04
30
2018-05-06
36
2018-05-04
16
13
2018-05-05
32
2018-05-06
40
Szczepanik Ewelina
Tuszyński KJ Garbówek
2018-05-04
6
2018-05-04
21
2018-05-05
7
2018-05-06
9
PABLO I (27)
2018-05-04
23
2018-05-04
12
2018-05-05
5
300
2018-05-05
14
2018-05-06
10
Szmytka Antoni
Tuszyński KJ Garbówek
2018-05-04
48
2018-05-04
39
2018-05-05
6
2018-05-06
1
1000
Szmytka Michalina
Tuszyński KJ Garbówek
2018-05-04
22
2018-05-05
6
2018-05-06
19
2018-05-04
17
2018-05-05
21
2018-05-05
3
100
2018-05-06
23
Szmytkowski Piotr
KJ Plejada Tarczyn
2018-05-04
8
30
2018-05-04
56
2018-05-05
7
50
2018-05-06
31
TIGRINA (30)
2018-05-04
1
2018-05-04
4
2018-05-05
2
2018-05-06
1
Troć Wiktoria
KJ Salio Biesiekierz Rudny
RASPBERRY (102)
2018-05-04
1
2018-05-04
27
2018-05-05
2
2018-05-05
27
Wasilewski Łukasz
KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo
HOLLISTER (215)
2018-05-04
40
2018-05-04
33
2018-05-05
12
2018-05-05
44
2018-05-06
41
Wawrzyniak Pola
KJ Infernal Team
ARON (147)
2018-05-04
18
2018-05-04
32
2018-05-05
2
2018-05-06
21
Węgrzyn Alicja
Tuszyński KJ Garbówek
KIA (28)
2018-05-04
1
2018-05-04
45
2018-05-05
42
2018-05-05
16
2018-05-06
5
40
Wesoły Marcin
St. KS Jumping Events Poznań
2018-05-04
13
2018-05-05
4
2018-05-06
7
400
MATRIX (64)
2018-05-04
2018-05-05
7
200
2018-05-05
3
100
2018-05-06
13
Wierzbowska Oliwia
KJ Agro-Handel Śrem
2018-05-04
27
2018-05-04
2018-05-05
8
2018-05-05
13
2018-05-06
1
2018-05-04
51
2018-05-04
25
2018-05-05
10
2018-05-06
10
30
2018-05-04
10
2018-05-05
8
2018-05-06
6
Wilska Weronika
Sopocki KJ
2018-05-04
2
500
2018-05-05
3
300
2018-05-06
24
2018-05-04
27
2018-05-04
11
15
2018-05-05
7
2018-05-05
27
2018-05-06
5
Zielonka Piotr
JKS EWRO
CADORO (34)
2018-05-04
5
100
2018-05-04
16
2018-05-05
22
2018-05-05
5
2018-05-06
2018-05-04
12
13
2018-05-05
5
100
2018-05-06
45
Ziółkowska Judyta
Tuszyński KJ Garbówek
KAZAR M (185)
2018-05-04
46
2018-05-04
50
2018-05-05
43
2018-05-05
28
Żygowska Zuzanna
KJ Arpav Gdańsk
2018-05-04
59
2018-05-04
26
2018-05-05
24
2018-05-06
26
2018-05-04
20
2018-05-05
6
50
2018-05-06
2
50
LORD (72)
2018-05-04
49
2018-05-04
2018-05-05
15
2018-05-05
16
2018-05-06
25
Żygowski Mikołaj
KJ Arpav Gdańsk
2018-05-04
1
2018-05-04
1
2018-05-05
23
2018-05-05
5
50
2018-05-06
1
65

Number of Riders: 104

Number of Horses: 175

The sum of prizes: 50 368.00

Competition results developed by: TARANT EVENTS
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H112009-01, TARANT EVENTS)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl