Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZODiM Strzegom
Strzegom Skoki 2018
Strzegom, 20-22.04.2018

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
65 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 10:38:52
2018-04-10 23:06:36
Hubert Aniołek RINGO
  • 1x 1/50 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 50 cm wg reg.)
  • 1x 2/60 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 60 cm wg reg.)
  • 1x 12/50 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 50 cm)
  • 1x 13/60 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 28/50 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 50 cm)
  • 1x 29/60 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
64 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 10:37:49
2018-04-10 23:05:59
Hubert Aniołek RAMZES
  • 1x 2/60 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 60 cm wg reg.)
  • 1x 3/70 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 70 cm wg reg.)
  • 1x 13/60 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 14/70 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 70 cm)
  • 1x 29/60 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 30/70 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 70 cm)
63 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 10:37:28
2018-04-10 21:24:17
Sara Bętkowska NIKI
  • 1x 2/60 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 60 cm wg reg.)
  • 1x 3/70 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 70 cm wg reg.)
  • 1x 13/60 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 15/80 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80 cm)
  • 1x 31/80 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
62 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 10:37:03
2018-04-10 20:38:12
Agata Kamińska CZINGIS CHAN
  • 1x 7/110 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 110 cm wg reg.)
  • 1x 8/120 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 120 cm wg reg.)
  • 1x 26/115/120 cm/Grand Prix GR D i E Konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 115/120 cm)
61 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 10:36:46
2018-04-10 20:36:43
Maria Michalska PASJONATA AMIGO
  • 2x 3/70 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 70 cm wg reg.)
60 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 10:36:28
2018-04-10 20:35:49
Julia Ganowska PASJONATA PARYS
  • 2x 3/70 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 70 cm wg reg.)
  • 2x 14/70 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 70 cm)
  • 1x 15/80 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80 cm)
59 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 10:36:08
2018-04-10 20:19:06
Matylda Dubiniak LADY LUKRECJA - EWITA
  • 1x 5/90 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 90 cm wg reg.)
  • 1x 6/100 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 100 cm wg reg.)
58 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 10:33:57
2018-04-10 20:16:21
Matylda Dubiniak SPARKLING DARK KNIGHT
  • 1x 5/90 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 90 cm wg reg.)
  • 1x 6/100 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 100 cm wg reg.)
57 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 10:32:14
2018-04-10 20:15:19
Matylda Dubiniak FENIKS
  • 1x 10/L/100 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca kl L (wys. 100 cm)
  • 1x 11/P/110 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca kl P (wys. 110 cm)
56 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 10:31:40
2018-04-10 20:13:22
Michał Dubiniak FIESTA EWITA
  • 1x 3/70 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 70 cm wg reg.)
  • 1x 4/80 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 80 cm wg reg.)
55 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 10:31:06
2018-04-10 15:49:48
Joanna Zawadka BOSS
  • 1x 6/100 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 100 cm wg reg.)
  • 1x 17/100 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm)
  • 1x 25/105/105 cm/Finał GR D-Bis Konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 95/95 cm)
54 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 10:30:41
2018-04-10 14:51:41
Sara Bętkowska PENELOPA
  • 1x 5/90 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 90 cm wg reg.)
  • 1x 24/95/95 cm/Finał GR C Konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 105/105 cm)
53 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 10:29:53
2018-04-10 14:50:37
Julia Pietrzak PENELOPA
  • 1x 3/70 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 70 cm wg reg.)
  • 1x 16/90 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 90 cm)
52 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 10:26:22
2018-04-10 14:17:57
Milena Kolawa TERCJA
  • 1x 1/50 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 50 cm wg reg.)
  • 1x 2/60 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 60 cm wg reg.)
  • 1x 12/50 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 50 cm)
  • 1x 13/60 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 28/50 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 50 cm)
51 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 10:24:00
2018-04-10 14:13:23
Alicja Kozłowska GINA
  • 1x 2/60 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 60 cm wg reg.)
  • 1x 3/70 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 70 cm wg reg.)
  • 1x 13/60 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 15/80 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80 cm)
  • 1x 30/70 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 70 cm)
50 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 10:21:48
2018-04-10 14:09:12
Sara Bętkowska MANCHESTER 0012
  • 1x 4/80 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 80 cm wg reg.)
  • 1x 6/100 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 100 cm wg reg.)
  • 1x 17/100 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm)
  • 1x 25/105/105 cm/Finał GR D-Bis Konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 95/95 cm)
49 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 09:46:03
2018-04-10 14:05:37
Joanna Zawadka C-LANCASTER
  • 1x 7/110 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 110 cm wg reg.)
  • 1x 8/120 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 120 cm wg reg.)
  • 1x 19/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 20/130 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 27/110/110 cm/Finał Dzieci II/Juniorów Młodszych Konkurs dokładności z rozgrywką art. 238.1.2 (wys. 110/115 cm)
43 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 14:16:18
2018-04-08 20:23:33
Agata Derda LOPIK'S APPIE
  • 1x 6/100 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 100 cm wg reg.)
  • 1x 7/110 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 110 cm wg reg.)
  • 1x 18/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 19/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 26/115/120 cm/Grand Prix GR D i E Konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 115/120 cm)
42 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 14:15:37
2018-04-08 20:22:44
Agata Derda CORBINIAN
  • 1x 6/100 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 100 cm wg reg.)
  • 1x 7/110 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 110 cm wg reg.)
  • 1x 17/100 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm)
  • 1x 18/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
41 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 14:13:22
2018-04-08 18:59:22
Julia Michalska TASMAN 8
  • 1x 10/L/100 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca kl L (wys. 100 cm)
  • 2x 11/P/110 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca kl P (wys. 110 cm)
40 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 14:13:02
2018-04-08 18:57:25
Julia Michalska ATLANTA 1
  • 1x 10/L/100 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca kl L (wys. 100 cm)
  • 2x 11/P/110 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca kl P (wys. 110 cm)
38 ENTRY ACCEPTED 2018-04-07 19:35:25
2018-04-06 21:47:10
Katarzyna Hałoń ATLANTIC MAGIC
  • 1x 5/90 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 90 cm wg reg.)
  • 1x 15/80 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80 cm)
  • 1x 16/90 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 90 cm)
  • 1x 24/95/95 cm/Finał GR C Konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 105/105 cm)
37 ENTRY ACCEPTED 2018-04-06 11:29:43
2018-04-06 10:03:20
Kaja Langer ORIANA
  • 1x 7/110 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 110 cm wg reg.)
  • 1x 8/120 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 120 cm wg reg.)
  • 1x 19/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
36 ENTRY ACCEPTED 2018-04-06 08:55:33
2018-04-05 21:25:59
Daria Pietrzak SONATA W
  • 1x 6/100 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 100 cm wg reg.)
  • 1x 7/110 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 110 cm wg reg.)
35 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 10:50:26
2018-04-05 21:20:09
Emilia Szojda CAMPINO BURME
  • 1x 6/100 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 100 cm wg reg.)
  • 1x 7/110 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 110 cm wg reg.)
  • 1x 18/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 19/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 33/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 34/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
34 ENTRY ACCEPTED 2018-04-06 08:51:52
2018-04-05 21:09:18
Daria Pietrzak MIŁEK PONYSPORT
  • 1x 4/80 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 80 cm wg reg.)
  • 1x 5/90 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 90 cm wg reg.)
  • 1x 24/95/95 cm/Finał GR C Konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 105/105 cm)
33 ENTRY ACCEPTED 2018-04-06 08:48:55
2018-04-05 19:39:49
Karolina Heydel MONTGOMERIE EX MAY DREAM
  • 2x 6/100 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 100 cm wg reg.)
  • 1x 17/100 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm)
  • 1x 25/105/105 cm/Finał GR D-Bis Konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 95/95 cm)
32 ENTRY ACCEPTED 2018-04-06 08:48:14
2018-04-05 16:38:05
Emilia Szojda STEFANIE
  • 2x 4/80 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 80 cm wg reg.)
  • 2x 5/90 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 90 cm wg reg.)
  • 2x 15/80 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80 cm)
  • 2x 16/90 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 90 cm)
  • 1x 24/95/95 cm/Finał GR C Konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 105/105 cm)
31 ENTRY ACCEPTED 2018-04-06 08:46:44
2018-04-05 15:04:05
Martyna Hilla KNOCKKASH GIRL
  • 1x 4/80 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 80 cm wg reg.)
  • 1x 5/90 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 90 cm wg reg.)
  • 1x 15/80 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80 cm)
  • 1x 16/90 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 90 cm)
30 ENTRY ACCEPTED 2018-04-06 08:46:08
2018-04-05 10:38:11
Helena Piontek GABON
  • 1x 4/80 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 80 cm wg reg.)
  • 1x 5/90 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 90 cm wg reg.)
  • 1x 15/80 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80 cm)
  • 1x 16/90 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 90 cm)
  • 1x 24/95/95 cm/Finał GR C Konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 105/105 cm)
29 ENTRY ACCEPTED 2018-04-06 08:45:21
2018-04-05 10:35:29
Matylda Olga Wrzosek WILIANA
  • 2x 11/P/110 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca kl P (wys. 110 cm)
28 ENTRY ACCEPTED 2018-04-06 08:44:14
2018-04-05 10:29:13
Barbara Piontek ROLEX 2
  • 2x 4/80 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 80 cm wg reg.)
  • 1x 14/70 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 70 cm)
  • 1x 15/80 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80 cm)
  • 1x 23/85/85 cm/Finał GR A-2 Konkurs dokładności z rozgrywką art. 238.1.2 (wys. 80/80 cm)
27 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 09:16:17
2018-04-04 23:25:57
Olga Styła NOBELSTAR 0005
  • 1x 4/80 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 80 cm wg reg.)
  • 1x 5/90 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 90 cm wg reg.)
  • 1x 15/80 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80 cm)
  • 1x 16/90 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 90 cm)
  • 1x 32/90 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
26 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 09:13:44
2018-04-04 20:28:32
Zuzanna Kucharska BAILANDO
  • 1x 10/L/100 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca kl L (wys. 100 cm)
  • 1x 11/P/110 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca kl P (wys. 110 cm)
25 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 09:12:14
2018-04-04 14:35:19
Zofia Kubacka CORRMAN
  • 2x 10/L/100 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca kl L (wys. 100 cm)
24 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 09:11:54
2018-04-04 14:34:30
Zofia Kubacka BLACK JACK
  • 2x 10/L/100 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca kl L (wys. 100 cm)
23 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 09:10:14
2018-04-04 09:10:03
Agata Stasiak IKONA
  • 1x 1/50 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 50 cm wg reg.)
  • 1x 2/60 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 60 cm wg reg.)
  • 1x 12/50 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 50 cm)
  • 1x 13/60 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 21/65/65 cm/Finał GR A-1 Konkurs dokładności z rozgrywką art. 238.1.2 (wys. 65/65 cm)
22 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 07:08:43
2018-04-03 19:05:22
Otylia Barczyk SZAROTKA
  • 1x 4/80 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 80 cm wg reg.)
  • 1x 5/90 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 90 cm wg reg.)
  • 1x 15/80 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80 cm)
  • 1x 16/90 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 90 cm)
  • 1x 24/95/95 cm/Finał GR C Konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 105/105 cm)
21 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 07:07:30
2018-04-03 19:03:46
Otylia Barczyk JOLY'S HOUSTON
  • 1x 4/80 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 80 cm wg reg.)
  • 1x 5/90 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 90 cm wg reg.)
  • 1x 15/80 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80 cm)
  • 1x 16/90 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 90 cm)
  • 1x 24/95/95 cm/Finał GR C Konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 105/105 cm)
20 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 07:06:55
2018-04-03 18:46:52
Nina Sokalska WIRUS
  • 1x 1/50 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 50 cm wg reg.)
  • 1x 12/50 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 50 cm)
  • 1x 21/65/65 cm/Finał GR A-1 Konkurs dokładności z rozgrywką art. 238.1.2 (wys. 65/65 cm)
19 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 10:05:07
2018-04-03 05:23:57
Wiktoria Jannasz PORTOS
  • 1x 7/110 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 110 cm wg reg.)
  • 1x 8/120 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 120 cm wg reg.)
18 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 10:04:44
2018-04-03 05:23:02
Wiktoria Jannasz CLICQUOT
  • 1x 7/110 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 110 cm wg reg.)
  • 1x 8/120 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 120 cm wg reg.)
17 ENTRY ACCEPTED 2018-04-02 20:22:34
2018-04-02 19:22:39
Hubert Chrzanowski BRANKA
  • 1x 4/80 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 80 cm wg reg.)
  • 1x 5/90 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 90 cm wg reg.)
16 ENTRY ACCEPTED 2018-04-02 20:22:03
2018-04-02 19:22:08
Karol Chrzanowski SAGA
  • 2x 6/100 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 100 cm wg reg.)
15 ENTRY ACCEPTED 2018-04-02 20:21:29
2018-04-02 19:21:39
Karol Chrzanowski NOUGATINO V.G.Z.
  • 2x 6/100 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 100 cm wg reg.)
12 ENTRY ACCEPTED 2018-04-02 20:15:05
2018-03-30 15:48:19
Katarzyna Gola CONIKA Z
  • 1x 11/P/110 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca kl P (wys. 110 cm)
11 ENTRY ACCEPTED 2018-03-30 07:57:51
2018-03-29 23:07:16
Kaja Żuk BODER
  • 1x 6/100 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 100 cm wg reg.)
  • 1x 10/L/100 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca kl L (wys. 100 cm)
10 ENTRY ACCEPTED 2018-03-30 07:57:26
2018-03-29 23:04:04
Kaja Żuk BLUSTAR
  • 1x 4/80 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 80 cm wg reg.)
  • 1x 5/90 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 90 cm wg reg.)
9 ENTRY ACCEPTED 2018-03-29 07:20:32
2018-03-27 21:55:31
Zuzanna Kucharska VULKANA 6
  • 1x 10/L/100 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca kl L (wys. 100 cm)
  • 1x 11/P/110 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca kl P (wys. 110 cm)
8 ENTRY ACCEPTED 2018-03-29 07:19:25
2018-03-27 21:54:50
Zuzanna Kucharska BIG LORD
  • 1x 10/L/100 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca kl L (wys. 100 cm)
  • 1x 11/P/110 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca kl P (wys. 110 cm)
7 ENTRY ACCEPTED 2018-03-29 07:17:16
2018-03-27 21:53:48
Amelia Gramza WAGABUNDA PONYSPORT
  • 1x 5/90 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 90 cm wg reg.)
  • 1x 6/100 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 100 cm wg reg.)
5 ENTRY ACCEPTED 2018-03-29 07:14:46
2018-03-27 10:18:14
Anna Kruczek NAITIRY
  • 1x 6/100 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 100 cm wg reg.)
  • 1x 7/110 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 110 cm wg reg.)
4 ENTRY ACCEPTED 2018-03-29 07:12:19
2018-03-27 10:17:27
Aleksandra Kawa INDI
  • 1x 10/L/100 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca kl L (wys. 100 cm)
  • 1x 11/P/110 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca kl P (wys. 110 cm)
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Aniołek Hubert bpk
2007 (Mł.)
O045368
2. Barczyk Otylia St. KJ Profit Orzesze
2005 (JM.)
O039682
3. Bętkowska Sara Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2003 (JM.)
O039226
4. Chrzanowski Karol KJ Ślęża Wrocław
2003 (JM.)
O040158
5. Derda Agata Pony Jumping Team Poznań
2005 (JM.)
O037759
6. Dubiniak Matylda JKS Jaroszówka
2003 (JM.)
O025376
7. Dubiniak Michał JKS Jaroszówka
2007 (Mł.)
O044119
8. Ganowska Julia KJ Ranczo Kołata
2008 (Mł.)
O044125
9. Gola Katarzyna KJ Trachy Sośnicowice
2004 (JM.)
O036777
10. Gramza Amelia St. Rodan Club
2006 (JM.)
O036337
11. Hałoń Katarzyna KJ Picador Wrocław
2002 (J.)
O033286
12. Heydel Karolina Pony Jumping Team Poznań
2003 (JM.)
O039348
13. Hilla Martyna KJ Okoły
2005 (JM.)
O039243
14. Hołubniak Helena LKS Stragona Strzegom
brak
15. Jannasz Wiktoria SKJ Poczernin
2005 (JM.)
O038818
16. Janus Sonia KJ Trachy Sośnicowice
2004 (JM.)
O041054
17. Kaczmarzyk Zuzanna bpk
2003 (JM.)
18. Kamińska Agata KJ Ranczo Kołata
2004 (JM.)
O031235
19. Kawa Aleksandra KJK Romico Żywiec
2003 (JM.)
O039694
20. Kolawa Milena Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2005 (JM.)
O045735
21. Kozłowska Alicja Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2004 (JM.)
O042796
22. Kruczek Anna KJK Romico Żywiec
2005 (JM.)
O041657
23. Kubacka Zofia KJ Bachmat Pruszowice
2004 (JM.)
O033138
24. Kucharska Zuzanna St. Rodan Club
2005 (JM.)
O036961
25. Langer Kaja KJK Romico Żywiec
2005 (JM.)
O040331
26. Michalska Julia KJ Aromer Józefin
2005 (JM.)
O027475
27. Michalska Maria KJ Ranczo Kołata
2007 (Mł.)
O047667
28. Pietrzak Daria KJK Pod Żubrem w Niepołomicach
2006 (JM.)
O044725
29. Piontek Barbara Pony Jumping Team
2008 (Mł.)
O044519
30. Piontek Helena Pony Jumping Team
2006 (JM.)
O044520
31. Smura Kornelia bpk
2005 (JM.)
O040169
32. Sokalska Nina St. KJ Profir Orzesze
2007 (Mł.)
O043628
33. Stasiak Agata KJ Stajnia Bukowiec
2009 (Mł.)
O049263
34. Styła Olga Pony Jumping Team
2006 (JM.)
O044522
35. Szojda Emilia KJ Profit Orzesze
2003 (JM.)
O035796
36. Zawadka Joanna KJ Picador Wrocław
2004 (JM.)
O034429
37. Żuk Kaja KJ Picador Wrocław
2005 (JM.)
O042800
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

216

ABIGEJ KWPN GER 2005 Klacz gniada F: Lupicor / Lux
M: Niki Nanita / Concorde
O: Leszek Chełstowski
B:
K010102 5280030505557 103EW78
2.

107

ACTION GUIDE VD KATTEVENNEN Z ZANG BEL 2012 Wałach kasztanowata F: Action Breaker / Heartbreaker
M: Felia Van Het Langwater / Guidam
O: Spronken BVBA
B: Spronken BVBA
K022702 056015Z55655012
3.

200

AKKOL WESTF UKR 2010 Klacz siwa F: Attacke UA / Ars Vivendi
M: Conquistadora / Contender
O: Mariola Dyrek
B: Gestut Zhaschkow
K024851 DE441411597010 105QV08
4.

238

AKROPOL SP POL 2012 wałach gniada F: Qulester /
M: Armenia / Ever For Pleasure
O: Adrianna Ostrowska
B:
K020800 616009590011312
5.

178

ALHAMBRA SP POL 2012 Klacz gniada F: Spartacus / Stakkato
M: Albuferia / Luron
O: SK Nad Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K021490 616009510342112
6.

118

ALPHA NOBLE OLD AUT 2005 Klacz ciemnogniada F: Argentinus /
M: Escada /
O: Magda Pabin-Majchrzak/Karolina Polasik-Wrzosek
B: Anne Haase
brak
7.

120

ANDORA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Qulester / Quinar
M: Ambrozja / Gilette
O: Aneta Ostrowska
B: K. Kluzowski
K021855 616009590011412
8.

190

ANJO DIAMOND RAVER ANGLO IRL 2010 Wałach gniada/168 F: Anjo Forn BEL /
M: Corea /
O: Karolina Więckowska - Kasner
B: Patricia Mc Kinney
brak 826002100022503 105RJ82
9.

42

AQUADOR KWPN POL 2005 Ogier kasztanowata F: Heartbreaker / 147STB-H Nimmerdor
M: Sharmeta / Calvados
O: Ewa i Stefan Kaprzyk
B: Van Noorloos
K024596 528210000694797 105AB94
10.

54

ARMANII OLD GER 2004 Wałach gniada F: Abke / Acorado
M: Gragentina / Argentinus
O: Danuta Nowacka
B:
K009306 DE433330581004
11.

339

ATLANTA 1 HOL GER 2008 Klacz gniada/170 F: Caretino / Caletto II
M: Shacira / Carolus I
O: Piotr Michalski
B: Leon Knickrehm
K016160 DE421000092408
12.

337

ATLANTIC MAGIC Kuc Connemara IRL 2004 Wałach siwa/kuc: F: Royal Atlantic Star / Boden Park Finnard
M: Atlantic Queen Of Peace / Cloonisle Cashel
O: Danuta Hałoń
B:
K009240 004786
13.

133

BAIKA COT CHAT SF FRA 2011 Klacz gniada/175 F: Diamant De Semilly / Le Tot De Semilly
M: Nacre De Presle / Damiro B
O: Nikolaas Nouwen
B: Cot Chat
K020710 25000111532839E
14.

325

BAILANDO WLKP POL 2008 Ogier kasztanowata F: Aravel II / Luron
M: Bossa Nova / Carbano
O:
B:
K013436 POL007590152908 104OZ10
15.

68

BALLANTINA SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Bijou Be / Balou Du Rouet
M: Aky II / Clinton II
O: Tadeusz Koza
B: Tadeusz Koza
K023902 616009540065813
16.

151

BARAQUE HOL GER 2013 Ogier gniada/169 F: Baracuda / Baloubet Du Rouet
M: Valetta II / Ephebe For Ever
O: Dr. Andreas Kosicki / Wioletta Kosicka
B: Dr. Anderas Kosicki
K024829 DE421000612113
17.

163

BARONESSE LADY CON CALMA SP POL 2012 Klacz siwa F: Con Calma /
M: Baronesse Piccadilly / Pronz Pablo
O: Wacław Przysada
B: Stanisław Procajło
K021886 616009670032512
18.

255

BASMA SP POL 2005 Klacz gniada F: inston / Nobody
M: Bianka / Marcus
O:
B:
K012722 POL009530128205
19.

244

Bawaria F:
M:
O:
B:
20.

197

BE BALOU HAN GER 2006 Klacz ciemnogniada F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Wonderwall / Wilawander
O: Wioletta Wróblewska
B:
K016326 DE431310022406
21.

309

BIG LORD KWPN POL 2006 Wałach gniada F: Lord Z / Lord
M: Dirmatine / Uniek
O:
B:
K018392 5280030611662
22.

97

BIJOU BE OS GER 2006 Ogier kasztanowata F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Caroso / Canabis
O: Tadeusz Koza
B: Gestuet Lewitz
K010512 DE418180151606 103JF16
23.

154

BISCAYA HOL GER 2009 Klacz siwa F: Calido I / Cantus
M: Solange / Corrado I
O: Wioletta Kosicka
B:
K019799 DE421000407209
24.

323

BLACK JACK KWPN NED 2006 Wałach kara F: Indorado / Corrado I
M: Talita V / Corland
O: Janusz Kubacki
B:
K011196 5280030600283
25.

312

BODER WLKP POL 1998 Ogier gniada/mk: F: Oder / Espadron
M: Begonia / Bask
O: Marian Gomułkiewicz
B: Marian Gomułkiewicz
K012614 POL007670039098
26.

132

BON ARCUS MŁP POL 2002 Wałach kasztanowata/165 F: Arcus / Cross
M: Bona / Cynik
O: Włodzimierz Głowacki
B: SK Ochaby
K018971 POL006540016202
27.

169

BOSCH II MŁP POL 2001 Wałach gniada F: Sir Laryks / Laryks
M: Bonitacja / Arcus
O: Jarosław Tłuszcz
B:
K008410 POL006540021401
28.

256

BOSS MŁP POL 2006 Wałach gniada F: Banknot / Emir
M: Iwa / nn
O: Jagoda Kudlicka
B: Robert Stasiuk
K012562 616006580770106 104ED77
29.

348

BOSS MŁP POL 1994 Ogier kasztanowata/kuc: F: Bonaparte / Pick Wick
M: Meta / Marzący
O: Marian Gomułkiewicz
B: Anna Zając
K001772 POL006670002894
30.

157

BRODWAY SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Lenon /
M: Babilonia / Jape
O:
B:
K022651 616009670029813
31.

148

BUNT SP POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Wandervogel Ii / Wanderer
M: Barwa / Dakar
O: Jacek Nowicki
B: Jacek Nowicki
K014121 POL009611150903
32.

46

C-KARAT CARTE D'OR SP POL 2001 Wałach ciemnogniada F: Nameless / Nimrod B
M: Czelari / Saphir
O: Ignacy Lachowicz
B: Hubert Kierznowski
K007900 616009670000501
33.

347

C-LANCASTER HAN POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Lanselot / Leandro
M: Coma / Atut
O: Marian Gomułkiewicz
B: Marian Gomułkiewicz
K014617 616009670115305
34.

66

C'EST PETITE ANNI WESTF GER 2011 Klacz ciemnogniada F: Coco Jambo /
M: Anatevka / Avec Coeur
O: Katarzyna Frunze-Kostek
B: Heinrich Ramsbrock
K024204 DE441411274011
35.

35

CALICOR HOL POL 2011 Wałach siwa F: Calido I / Cantus
M: Jasmina I / Cor De La Bryere
O: Wojciech Kasperski i Jakub Krzyżosiak
B: Wojciech Kasperski
K020476 DE421000691811
36.

205

CAMPARI 294 BAYER GER 2010 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Rendezvous / Sandro
O: Ludwig Gillmaier
B: Ludwig Gillmaier
K022935 DE481810068010
37.

334

CAMPINO BURME HAN GER 2010 Wałach siwa F: Cornado I / Cornet Obolensky
M: Cintana / Co-Pilot
O: Małgorzata Polok
B: Heinrich Burmester
K024504 DE431316854710
38.

219

CANDY CRUSH CWB CZE 2013 Klacz ciemnogniada F: Cartouche /
M: Lotranta /
O: Slavíková Gabriela,Humpolec, Pelh, VYS
B: Slavíková Gabriela,Humpolec, Pelh, VYS
brak
39.

176

CANOSSA SP POL 2012 Klacz gniada F: Quality Time / Quantum
M: C Dinette / Cantos
O: SK Nas Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K022785 616009510343112
40.

138

CANSIN OLD GER 2008 Klacz kasztanowata F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Wadi El Hasa / Furst Heinrich
O: Klaudia Hałoń
B:
K022652 DE43333619208
41.

24

CARLASS I HOL POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Carlos DZ / Cantus
M: Pergola / Lascadell
O: Aleksandra Maziarz
B: Waldemar Kasperski
K020748 DE421000582712
42.

87

CARTOGRAN'S KISS OLD GER 2006 Ogier kasztanowata F: Cartogran / Carthago
M: Celeste Z / Canabis
O: Izabela Doering
B: Gestuet Lewitz
K012701 DE418180527206
43.

129

CASALLINA HOL GER 2011 Klacz gniada F: Casall / Caretino
M: Tessa XVIII / Cassini I
O: Anna Woźniak
B: Guenther Fielmann
K024811 DE421000000111
44.

222

CASALLY CWB CZE 2007 Wałach kasztanowata F: Casall / Caretino
M: A Lady 2 /
O: Jaroslav Martinec
B: 25647334, IN-EXPO GROUP,s.r.o.,Praha 1
KJ0H97
45.

196

CASCALO HOL POL 2010 Ogier siwa F: Casall / Caretino
M: Tara XVI / Calato
O: Dariusz Słupczyński
B: Daniela Krause
K024500 DE421000031810 104RF92
46.

52

CASPAR 238 OS GER 2008 Wałach ciemnogniada F: Cola / Contender
M: Eika / Eschnapur
O:
B:
K022052 DE418180065908
47.

179

CASPIAN P HAN GER 2009 Wałach siwa F: Cassus / Cassini I
M: Wilmaah / Werther
O: Lesław Sarachmann
B:
K017014 DE431311300509
48.

164

CASQUIN HOL POL 2009 Ogier siwa F: Cassini II / Capitol I
M: V-Quetta / Quinar
O: Stanisław Procajło
B: Małgorzata Siergiej
K016002 DE421000330609 104LK04
49.

152

CASQUITE HOL GER 2013 Ogier siwa/167 F: Casalito / Casall
M: Uganda A / Quite Capitol
O: Dr. Andreas Kosicki i Wioletta Kosicka
B: Dr. Anderas Kosicki
K025414 DE421000601613
50.

27

CASSILIO HOL GER 2006 Ogier gniada F: Cassini I / Capitol I
M: M- Heraldik / Heraldik
O: Firma Wechta
B:
K010093 DE421000200206 103LZ20
51.

182

CASTEL WESTF UKR 2014 Wałach ciemnogniada F: Castelan II / Casiro I
M: Compromatik / Cornet Obolensky
O: Lesław Sarachmann
B:
K025174 DE441410826214
52.

134

CASUS BELLI Niem. Sport. GER 2011 Wałach gniada/164 F: Casdorff / Casall
M: L-Carisma / Cola
O: Jarosław Brzuzko
B:
K019423 DE455878144611
53.

34

CATALAYA HOL POL 2012 Klacz gniada F: Connor / Casall
M: Viorita / Ephebe F. Ever
O: Natalia Kuźma
B:
K022516 DE421000141412 105PT18
54.

175

CATLIN PZHK POL 2009 Mare Bay F: ULISSES (KWPN)
M: CATOSALE (AUSTR)/CAPUCINO (HOLST)
O: Eco Abi Ewa Fabinska
B: ECO-ABI EWA FABINSKA, BIALYSTOK (POL)
616009510415909 104HO84
55.

75

CAVANI G Niem. Sport. GER 2013 Ogier gniada F: Chacco Me Biolley
M: Cara / Cascari
O: Ludwig Gillmaier
B: S & H Heinrich
K022846 DE456370260313
56.

198

CENTADA OLD DEU 2011 Klacz gniada F: Centadel /
M: Wonneke / Carther
O: Izabela Dyrek
B: Gestut Lewitz
K022330 DE418184054311
57.

232

Centille S F:
M:
O:
B:
58.

76

CHACCOS BOY BAVAR GER 2009 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Rendezvous / Sandro
O: Ludwig Gillmaier
B: Ludwig Gillmaier
K017717 DE481810070609
59.

60

CHAMAKH SP POL 2012 Ogier siwa F: Con Calma / Calato
M: Czilla / Romus
O: Magdalena Anioł Adamczyk
B: Magdalena Anioł Adamczyk
K022082 616009680008112
60.

111

CHANTILLY OLD GER 2007 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Contidou / Balou du Rouet
O: Jarosław Skrzyczyński
B: Gestuet Lewitz
K017893 DE418181400807
61.

28

CHARLENE HOL GER 2008 Klacz siwa F: Clarimo / Clearway
M: Raja II / Lancer II
O: Wechta Sp. z o. o.
B:
K013994 DE421000190808 104HN44
62.

71

CHECK POINT OLD POL 2011 Ogier siwa F: Clinton II / Carolus
M: Larissa / Coronado
O: Barbara Kollar
B: Ewa Prus
K022644 DE433334060211
63.

29

CHEPETTANO HOL GER 2012 Ogier siwa F: Chepetto / Cento
M: Merry Sue / Calido I
O: Wechta Sp. z o. o.
B: Niemcy
K020603 DE421000206012
64.

72

CHITO BLUE OLD GER 2005 Wałach gniada F: Chacco- Blue / Chambertin
M: Quantahara Z / Quinar
O: Tadeusz Koza
B: Schocke
K010812 DE418180122205 103FL10
65.

65

CHODÓW XX POL 2011 Wałach gniada F: Masini /
M: Chryzolda / Special Power
O:
B: SK Kozienice
K019848 616POL110071581
66.

228

CLEAR JOLIE HOL GER 2005 Klacz biała F: Clearway /
M: Jolie /
O: Martincová Eva,Praha 3, Pha, PHA
B: Lueneburg ZG,25491 Hetlingen,Německo
KJ0JNO
67.

183

CLEMENS WESTF UKR 2012 Wałach gniada F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Odessa / Orlando
O: Lesław Sarahmann
B:
K025177 DE441410827514
68.

204

CLICQUOT Niem. Sport. GER 2010 Wałach siwa F: Candiavolo / Cantus
M: Abraxis / Carpalo
O: Ewa Jannasz
B: Waldemar Kaluzla
K017799 DE455870127810
69.

317

CLICQUOT Niem. Sport. GER 2010 Wałach siwa F: Candiavolo / Cantus
M: Abraxis / Carpalo
O: Ewa Jannasz
B: Waldemar Kaluzla
K017799 DE455870127810
70.

89

COBERLINA KWPN NED 2007 Klacz siwa F: Tangelo Van De Zuuthoeve / Narcos II
M: Verlina / Coriander
O: Grzegorz Przybylski
B:
K014953 528003000709991
71.

88

COCORRADO OLD GER 2007 Wałach siwa F: Corrado I / Cor De La Bryere
M: Cina Z / Caretano Z
O: Sylwia Dziubińska
B: Tadeusz Koza
K012175 DE418181424407 104LY68
72.

113

COKOWAAH HAN GER 2010 Klacz kara F: Corlensky G / Cornet Obolensky
M: Soraya / Singular Joter I
O: Mundt Hartwig
B: Mundt Hartwig
K022142 DE431316779710
73.

313

CONIKA Z Z BEL 2007 Klacz siwa F: Contefino / Contender
M: Noika Rouge / Papillon Rouge
O: Iwona Gola
B: Paul Schockemohle
K012170 Z694107 104EW36
74.

127

CONNER HOL NPL 2005 Wałach gniada F: Contender / Calypso II
M: Perfectlady / Candillo
O: Mirosław Jankowski
B:
K009678 DE421000027605 103DA99
75.

341

CORBINIAN DRP GER 2009 Wałach kara/kuc:148 F: Carry Gold / Carry
M: Luette Deern / Henry
O: Krzysztof Derda
B: Dr. Volker Suchren
K024681 DE435350116609
76.

142

CORDALMA-W OLD POL 2013 Klacz gniada F: Lyjanero /
M: Conny /
O: Kamil Dubiel
B: Kamil Dubiel
brak DE 433332243813
77.

173

CORDOBA SP POL 2012 Klacz gniada F: Spartacus / Stakkato
M: Contessa / Carino Z
O: SK Nad Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K021486 616009510342212 105NA09
78.

252

CORNERRO F:
M:
O:
B:
79.

324

CORRMAN HOL POL 2007 Wałach gniada F: Colman / Carthago
M: N- Kithara / Corrado I
O: Marta Baczyńska-Nowak
B: Wojciech Kasperski
K012576 DE421000505007
80.

94

COSTACALVO OLD GER 2011 Wałach gniada F: Conthargos / Converter
M: Stavari / Stakkato
O: Andrzej Opłatek
B:
K024754 DE418184026211 105XN21
81.

33

COUNTDOWN HOL GER 2012 Ogier gniada F: Canstakko / Canturo
M: Lea III / Acobat II
O: Wechta Sp. z o. o.
B:
K020602 DE421000212412
82.

193

CZANOS SP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Tanos / Cantanis
M: Czurina / Turbud Quirinus
O: Iwona Mikołajczak
B: SK Nowielice
K022787 616009640002911
83.

108

CZARDASZ SP POL 2008 Ogier kasztanowata F: Chellano`s Boy D Z / Chellano Z
M: Cerkwica / Wicher
O: SO Gniezno
B: Wojciech Kędzierski
K016585 616009610080108 104OO29
84.

355

CZINGIS CHAN WLKP POL 2007 Wałach gniada/kuc:149 F: Hufiec / Pick Wick
M: Czuła / Kurant
O: Sylwia Kamińska
B:
K017841 POL007610239307 105GH68
85.

15

D'EMILION KWPN NED 2008 Wałach gniada F: Emilion / Wellington
M: Zasina / Silverstone
O: Danuta Nowacka
B:
K016591 528003000801870
86.

247

DAMAR WLKP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Paquito Go /
M: Datura / Life And Liberty
O: Iga Tokarska
B: SK Liski
K022059 616007000221812
87.

70

DANTE S Niem. Sport. POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Georgina Plus-S / Louis
O: Artur Górny
B: Zbigniew Szumlakowski
K017218 DE455879005010
88.

159

DAR - L SP POL 2009 Wałach kasztanowata/170 F: Corleone Z /
M: Drezyna / Saracen
O: Marek Wojnowski
B: Jan Łukaszczyk
K015075 616009670048409
89.

223

DARCY 3 HOL CZE 2013 Ogier siwa F: Darco /
M: Chepetka /
O: 29025362, WOOD TRANSPORT ENERGO a.s.,Praha 2, Pha, PHA
B: 46666524, Ing.Mayer Jiří,Volenice, Strak, JHČ
KJ0SER DE421000517213
90.

49

DARINA KWPN NED 2008 Klacz siwa/175 F: Cardento / Capitol I
M: Irina / Burggraaf
O: Bartłomiej Ordanik
B:
K022508 528003000805831
91.

156

DAVINCI MŁP POL 2005 Wałach kara/166 F: Veloce De Favi / Jouan De Frely
M: Dabora / Bonaparte
O: Róza Wiraszka
B: SK Ochaby
K010693 616006540070305
92.

201

DIAMOND TAQUITTA HOL POL 2011 Klacz gniada F: Cannavaros / Cassini I
M: Taquitta / Quidam De Revel
O: Katarzyna Skrzyczyńska
B:
K018514 DE421000146611
93.

93

DIAROUBET OS DEU 2012 Wałach gniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Baldorra / Baloubet Du Rouet
O: GR Andrzej Opłatek
B:
K024753 DE418185071112 105XN18
94.

360

DIE KLEINE LADY Węgierski Koń Sportowy HUN 2009 Klacz siwa/160 F: Iryda / Quamiro
M: Nadaly / Aldato-1
O: Kornelia Smura
B: Szigeti - Centrum KFT
K020311 HUNKMF092440220
95.

186

DIGISPORT SATISFACTION HAN GER 2008 Klacz gniada/165 F: Stakkato Gold / Stakkato
M: Centa / Cento
O: Jarosław Sekuła
B: Marles Visscher
K017901 DE431310367508 104ZE95
96.

188

DIGISPORT COLOMBIANA OLD GER 2008 Klacz gniada/168 F: Contendro I / Contender
M: Granada / Graf Grannus
O: Adam Łyczkowski
B: Jarosław Sekuła
K017483 DE428181389608 105MX54
97.

77

DING DONG BAW POL 2013 Wałach gniada F: Diarado /
M: Roxy / Stalypso
O: Ludwig Gillmaier
B: Ludwig Gillmaier
K022843 DE481810293613
98.

171

DJARVI B KWPN NED 2008 Klacz kara F: Zento / Quasimodo Z
M: Passe Partout B / Karlstad
O: KS Nad Wigrami
B: L. Bethlehem
K012079 528003000804968 103XJ65
99.

153

DONAU HOL GER 2011 Klacz siwa/170 F: Cassini I / Capitol I
M: U-Nora A / Quite Capitol
O: Wioletta Kosicka
B: Dr. Anderas Kosicki
K020063 DE421000407011
100.

43

DORADO SP POL 2009 Wałach gniada F: Cancoon / Colman
M: Diablica / Lais
O: Arkadiusz Pschionko
B:
K018574 616009640073809
101.

217

DUKE G AES BEL 2008 Wałach gniada F: Colman /
M: Moonlight II / Caletto
O: Bartosz Adamus
B:
K022708 31371 104LM07
102.

172

E GINEKE KWPN NED 2011 Klacz gniada F: Eldorado Van De Zeshoek / Clinton
M: Unique / Iroko
O: SK Nad Wigrami
B: E. Buunk-Hofs
K018549 528003201101065 105NO87
103.

83

ECHO MK SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Carry Son / Carry
M: Echeveria / Landos
O: Marek Kucharski
B: Marek Kucharski
K020351 616009600231310
104.

122

ELBERO H KWPN NED 2009 Klacz siwa F: Odermus R / Calido
M: Niporto / Libero H
O: SO Bogusławice
B:
K020078 528003200908142 104SQ56
105.

170

EMISJA M SP POL 2009 Klacz gniada F: So In Love / Calvados
M: Eneida / Fanimo
O: Daniel Forysiak
B: SK Moszna
K018820 POL009690066609
106.

123

ENDLESS LOVE KWPN NED 2009 Wałach ciemnogniada F: Warrant / Numero Uno
M: Ajelsinaa / Burggraaf
O: Adrianna Ostrowska
B:
K018683 528003200905392 104TO53
107.

126

ENDURO M SP POL 2009 Klacz gniada F: So In Love / Calvados
M: Entropia M / In Camera
O: Anna Białek
B: SK Moszna
K016857 POL009690067009
108.

212

ENTORIA OLD GER 2012 Klacz ciemnogniada F: Limbus / Landgraf I
M: Ravenna II / Langenhagen
O: Natalia Czernik
B: Malgorzata Siergiej
K025371 DE418182532112 105ZO68
109.

174

ESSEX SP POL 2012 Wałach gniada F: Eldorado Van De Zeshoek / Clinton
M: Estella / Luron
O: SK Nad Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K021491 616009510343812 105NA03
110.

136

ETOILE HAN GER 2007 Klacz kasztanowata/166 F: Escudo II / Espri
M: Grandessa / Graf Top
O:
B:
K014422 DE431314606007
111.

31

EVIVA HOL POL 2012 Klacz siwa F: Mylord Cartha / Carthago
M: Under Cover 2 / Diamant D. Se.
O: Wechta Sp. z o. o.
B: Ute Carstensen-Möller
K022544 DE421000120912
112.

135

FABIAN J Z Z BEL 2012 Wałach ciemnogniada F: Fantomas De Muze / Sandro Boy
M: Gamine De Pomme / Darco
O: Nicolaas Nouwen
B: Belgia
K023793 056015Z55804012
113.

350

FENIKS SP POL 2010 Wałach gniada F: Basza /
M: Fiorella / Elvis
O: Wiesław Apanasewicz
B: Wiesław Apanasewicz
K020917 616999670027912
114.

215

FENNA KWPN NED 2010 Klacz gniada F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Artuna / Sam R
O: Ludwika Miklaszewska
B:
K022709 528003201004168 105BX35
115.

74

FERRALINE HES POL 2013 Klacz gniada F: Cormint / Calido I
M: Online II / Acorado
O: Tadeusz Koza
B: Tadeusz Koza
K023904 DE421000131613
116.

349

FIESTA EWITA DRP POL 2008 Klacz ciemnogniada/kuc: F: V.I.P. / Visconti
M: Felina / Kaiserstolz
O: Wiesław Apanasewicz
B: Wiesław Apanasewicz
K014779 POL013670148408
117.

229

FINLANDINA SP POL 2009 Klacz gniada F: Imequyl / Luron
M: Falanga / Fanimo
O: Kazimierz Mordaka
B: Kazimierz Mordaka
K016865 616009590230709
118.

96

FLINTSTONE 3 KWPN AUT 2010 Wałach gniada F: Singapore / Acorado
M: Mardonna H / Voltaire
O: Katarzyna Frąckowiak
B: T. Burger
K024986 528003201008609
119.

114

FLY AWAY Z Z BEL 2013 Ogier kasztanowata F: Flipper D'Elle / Double Espoir
M: Etoile / Darco
O: SPRONKEN BVBA
B: SPRONKEN BVBA
K024608 056015Z55739213
120.

218

FONTAINE BLUE CKV KWPN NED 2010 Klacz kasztanowata F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Uranda / Colino
O: Bart Gomeeren
B:
K024458 528003201009549 105BM79
121.

104

FORT KWPN NED 2010 Wałach gniada F: Berlin / Cassini I
M: Wucinda / Heartbreaker
O: Beata Szuber
B:
K020185 528003201002934 105VX16
122.

352

FRIASTOWN MICHAEL F:
M:
O:
B:
123.

329

GABON KUC POL 2007 Ogier gniada/kuc:141 F: Bonetto-D / Benetton S
M: Gamza / Split
O: Tomasz Piontek
B: Jerzy Łukomski
K020485 POL013610197007
124.

90

GAL SP POL 2007 Wałach siwa F: Imequyl / Luron
M: Gracja / Rytm
O: Robert Koroblowski
B: Zbigniew Piecuch
K014094 POL009520042107
125.

106

GAMBIT-O KWPN NED 2011 Wałach gniada F: Vleut / Quick Star
M: Odonja / Indoctro
O: Zbigniew Jankowski
B:
K020355 528003201102664 105ZD95
126.

117

GENERATION LOVE SF FRA 2012 Wałach siwa F: Troubadour By Wisbecq / Aiglon Rouge
M: Watch Me Ter Dieschoot / Cento
O: Elodie Stockbroekx
B: E,odie Stockbroekx
K024620 056007000G52724
127.

344

GINA KUC POL 2008 Klacz kara/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Krzystof Król
B:
K020394 DE417170389208
128.

208

GOLDEN GIRL 2014 klacz F:
M:
O:
B:
129.

23

GOLDIKA HAN POL 2012 Klacz gniada F: Graf Grannus / Grannus
M: Femme Fatale / Frappant
O: Władysław Kwapisz
B: Anna Piwońska
K022051 DE431316686912
130.

158

GOYA EWITA SP POL 2008 Klacz gniada F: Liberado /
M: Gaga Ewita / Sapieha
O: Janusz Piskadło
B: Aleksandra Apanasewicz
K021734 POL009670148208
131.

220

GRANT CWB CZE 2014 Wałach gniada F: Aristo Z /
M: Clea /
O: Gabriela Slavíková
B: 28578023, CLAUSTRA s.r.o.,Olomouc,
KJ0V4A
132.

37

HANKY PANKY ST GHYVAN KWPN POL 2012 Klacz kasztanowata F: Quidam De Revel /
M: W-Chili-Pepper / Cassini I
O: Sylwia Grzegorzewska
B:
K021053 528003201207341
133.

38

HAPPY LINA KWPN POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Lexicon / Voltaire
M: Roberlina / Hemmingway
O:
B:
K023155 528003201205792
134.

109

HENYA DE L'ESPOIR BWP BEL 2007 Klacz gniada F: Cliff / Clearway
M: Carentia / Caretino
O: Bajernbaum Grand Horse Baum Sp. J.
B: Catherine Van Den Daele B-7910 Anwaing
K014250 BELW263735BWP
135.

98

HI DIARADO Niem. Sport. POL 2013 Ogier ciemnogniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Sardynia / Wantoz
O: Izabela Safinowska
B: Izabela Safinowska
K022620 DE456570175613
136.

224

HYLING KWPN NED 2012 Wałach ciemnogniada F: Q.Breitling LS /
M: Carolien Z .
O: Bohumil Vojtek
B: Comb.A.Wernink/P.Waller Diemont,7161 LL Neede,Nizozemsko
KJ0UE3 528003201203639
137.

39

I'M SPECIAL TOO DHH KWPN NED 2013 Wałach kasztanowata F: Uda Ssara /
M: I'M Special De Muze / Emilion
O: BWG stables
B:
K024675 528003201308255
138.

147

IDEAL GIRL WLKP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Contendor / Contender
M: Iluzja / Cisoń
O: Daria Kobiernik
B: Daria Kobiernik
K016482 616007680108809
139.

322

IKONA KUC POL 2000 Klacz kara/kuc:115 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Joanna Stasiak
B:
K007301 POL999611032300
140.

253

IMPET F:
M:
O:
B:
141.

45

IMPLAY SP POL 2004 Wałach gniada F: Fair Play Coudreau / Abdullah
M: India / Indianin
O: Beata Krawczyk
B: Ewa Dziubany
K012545 POL009540024104
142.

141

INCALA OLD POL 2009 Klacz kasztanowata F: Incolor / C-Indoctro
M: Lady / Lady's King
O: Skrobacz
B:
K022474 DE433332154009 105LX84
143.

10

INDA S KWPN POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Numero Uno /
M: Arinda S / Guidam
O: Sylwia Grzegorzewska
B: Holandia
K023488 528003201303832
144.

306

INDI SP POL 2007 Klacz siwa F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Inez / Hajfong
O: Sebastian Kawa
B:
K016672 POL009640084407
145.

11

IRYDION L SP POL 2003 Wałach gniada F: Castigione L / Contender
M: Ida L / Lux Z
O: Jacek Orkisz
B: KJ Alexander - Elizówka
K007335 POL009580085303 102YT08
146.

12

ISSEM KWPN POL 2013 Klacz kasztanowata F: Quality Time /
M: H-Cortonne / Elle
O: Sylwia Grzegorzewska
B: Holandia
K024674 528003201301430
147.

82

ITALIAN SP POL 2009 Ogier kasztanowata/163 F: Faust Z / Furioso II
M: Iliada / Czad
O: Michał Stanisławiak
B: Adam Omen
K020727 616009660601109
148.

110

ITALO VAN DEN BOSRAND BWP BEL 2008 Ogier gniada F: Diabeau / Clinton
M: Faragona Van Den Bosrand / Cartier VD Heffinck
O: SPRONKEN
B: Luc Huyghe
K024606 BELW267970BWP
149.

137

JAMAIS DEUX SANS TROIS. P BWP BEL 2009 Klacz ciemnogniada F: Quickfeuer Van Koekshof / Heartbreaker
M: Elka Van De Molendrieshoeve / Apollo Van Het Lindenbos
O: Danuta Hałoń
B:
K024162 BEL002W00291773
150.

47

JAMINKA P KWPN POL 2014 Klacz gniada F: Canabis /
M:
O:
B:
brak
151.

320

JOLY'S HOUSTON New Forest Pony BEL 2010 Wałach gniada/kuc:138 F: Dusty / Nieuwmoeds Patrick
M: Joly's Rasha / Sulaatik's Pavarotti
O: Marek Szweda
B:
K022358 056011020100145
152.

124

JUDSON MŁP POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Saganek / Sajan
M: Judyta / Judex
O: Aneta Ostrowska
B: SK Walewice
K010745 POL006590181905 103PF73
153.

168

JURANDA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Endos / Elvis
M: Jurata / Grin
O: ATTIS PRP Sp. z o. o.
B: Stanisław Procajło
K015375 POL009630051908 104LK02
154.

86

KDW NOW OR NEVER Z BWP BEL 2012 Wałach gniada F: Numero Uno /
M: Anjala / Kannan
O: Justyna Flankowska
B: KDW
K023027 056015Z55805412
155.

243

KELLY EWITA Niem. Sport. POL 2012 Klacz gniada F: Nolimit /
M: Konopielka Ewita / Grand
O: Aleksandra Apanasewicz
B: Aleksandra Apanasewicz
K023359 DE455878280212
156.

194

KHARISMA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada/170 F: Graf Stepp / Graf Grannus
M: Kariatyda / Teksas
O: Mikołajczak
B: Śniegucki
K011546 POL009670044305
157.

330

KNOCKKASH GIRL Kuc Connemara IRL 2012 Klacz siwa/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Lucjan Hilla
B:
K024793 372003000121178
158.

155

KORUPCJA SP POL 2010 Klacz gniada F: Love Affair / Lauries Crusador
M: Kofeina / Welstein
O:
B:
K018644 616009580652610
159.

51

KUROSAWA SP POL 2009 Wałach gniada F: Contendor / Contendro
M: Księżniczka / Eskudo
O: Bartłomiej Ordanik
B:
K018124 616009680111609
160.

202

LA SCALA OLD POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Canabis / Contender
M: La Vawetta / Lugwig Von Bayern
O: Małgorzata i Tomasz Siergiej
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K020919 DE418180224811 105TT20
161.

311

LADY EWITA klacz F:
M:
O:
B:
162.

192

LASER SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Levantino L / Levantos I
M: Laguna / Poeme
O: Tadeusz Piksa
B:
K024937 POL009610167708 105YG42
163.

177

LIBRETTO SP POL 2013 Ogier gniada F: Biscayo / Contendro I
M: Liberia / Livello
O: SK Nad Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K022578 616009510252313
164.

85

LILI VAN HET BERGENEINDE BWP BEL 2012 Klacz gniada F: Non Stop /
M: Javira / Concorde
O: Julia Ciechowicz
B: Luc Vanbrabant
K025094 056002W00297928
165.

32

LIMTENDER HOL GER 2008 Ogier ciemnogniada F: Limbus / Landgraf I
M: Tyrah / Contender
O: Wechta Sp. z o. o.
B:
K014073 DE421000352208 104PA25
166.

342

LOPIK'S APPIE New Forest Pony NED 2005 Wałach gniada/kuc:147 F: Aladin / Molenaar's Golden King
M: Lopik's Willemien / Sweet Wiliam
O: Krzysztof Derda
B: A. H. Hootsen
K022574 528018020051492
167.

150

LUCATONI DSP GER 2008 Wałach gniada F: Lehnbach /
M: Luna / Landprinz
O: Ryszard Szydło
B:
K011943 DE455878574808
168.

191

LUCKY HORSE SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Bajou Du Ruet / Baloubet Du Rouet
M: Layla A / Le Cou Cou
O:
B:
K014273 POL009640075208 104XZ61
169.

101

LUCYFER MŁP POL 2006 Wałach kasztanowata/161 F: Arnold /
M: Libera / Lider
O: Paweł Stasiak
B: Tomasz Krzesaj
K014338 616006670105306
170.

236

LUKAS SP POL 2002 Wałach tarantowata F: Lwówek
M: Luna
O: kociałkowa górka
B: brak
brak
171.

234

ŁUKKATO SP POL 2010 Wałach gniada F: Stakkato Gold /
M: Łotwa /
O: Marcin Bauer
B: Mariusz Kleniuk
K019759
172.

343

MANCHESTER 0012 DRP POL 2001 Wałach kasztanowata/kuc:147 F: Monarch / Magic Gold
M: Brica Hansegard / Silver Socks
O: Krzysztof Król
B: Gerd Andresen
K007299 DE410100383201
173.

84

MEADOW BWP BEL 2012 Klacz ciemnogniada F: Horion De libersart /
M: Ischa /
O: Anna i Jan Chrzanowski
B:
brak
174.

333

MIŁEK PONYSPORT KUC POL 2007 Wałach gniada/kuc:139 F: Waron / Waluś
M: Mała Mi / Witalis
O: Anna Pietrzak
B: Barbara Guniewicz
K017501 POL013570315207
175.

248

MISTIQUE HOL POL 2012 Wałach gniada F: Mylord Cartha / Carthago
M: Mona IX / Concerto II
O: Wechta Sp. z o. o.
B:
K020604 DE421000079312
176.

332

MONTGOMERIE EX MAY DREAM DRP GER 2007 Wałach gniada/kuc:147 F: Monet / Mentos
M: Nora / Bon Jovi
O: Karolina Heydel
B: Hans-Jurgen Lehmann
K024683 DE455870168007
177.

225

MYSTIC VD WELLINGTON BWP BEL 2012 Wałach gniada F: Echo Van't Spieveld /
M: Warlinka /
O: Šveňková Markéta,Praha 3, Pha, PHA
B: Emmeric Verheye,9910 Knesselare,Belgie
KJ0SBF
178.

307

NAITIRY KUC POL 2011 Klacz siwa/kuc:149 F: Daj Cash / Jakobin
M: Nektarynka / Jantar
O: Łukasz Kruczek
B: Joanna Zubrycka
K023790 616999520138511
179.

213

NC VERSO RED WINE OLD GER 2012 Ogier siwa F: Vigo D'Arsouilles / Nabab De Reve
M: Dina Blue RK / Mr Blue
O: Natalia Czernik
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K021903 DE418184318912 105MP07
180.

36

NEKANTOS HOL POL 2013 Wałach gniada F: Nekton /
M: Wendy / Canto
O: W. Kasperski
B: W. Kasperski
K024762 DE421000601313
181.

64

NEMEZIS SP POL 2013 Klacz gniada F: Lenon L / Dream On
M: Notebook / Double Alleged
O: Bartłomiej Świątek
B: Roman Drabinski
K024090 616009670029913
182.

246

NEON KUC POL 2008 Wałach ciemnogniada/125 F: nn/nn
M: nn/nn
O: Stefan Stołowski
B:
brak
183.

245

Nevada F:
M:
O: Jurek Włoch
B:
184.

356

NIKI KUC POL 2001 Ogier tarantowata/kuc:137 F: Demether / Alex van de Kamperweg
M: Nicolette II / Murat-Gazon
O: Krzysztof Król
B: Piotr Siębor
K014539 POL013670092901
185.

326

NOBELSTAR 0005 DRP POL 2000 Wałach gniada/kuc:147 F: Nobel / Nadler I
M: Nicoletta / Nansen
O: Karolina Heydel
B: Lisa Lohmann
K007893 DE441410094000
186.

242

NOBODY'S PERFEKT HAN GER 2009 Wałach gniada F: Now Or Never M /
M: Quinta / Quidam's Rubin
O: Wiesław Apanasewicz
B:
K023360 DE431319108309
187.

92

NORDWIND HOL GER 2006 Ogier siwa F: Cassini II / Capitol I
M: Naomagic II / Acord II
O: GR Andrzej Opłatek
B:
K010079 DE421000039506 103CS62
188.

69

NORTON Niem. Sport. POL 2013 Ogier siwa F: Numero Uno / Achill-Libero H
M: Orinoko Plus S / Atylla
O: Artur Górny
B: Artur Górny
K023440 DE455879003213
189.

314

NOUGATINO V.G.Z. BWP BEL 2004 Wałach gniada F: Nelson Z / Nureyev
M: Ulena V G / Heartbreaker
O: Jan Chrzanowski
B:
K010235 Z511104 102YX74
190.

365

NOVEMBER RAIN MPMK sp POL 2013 Ogier gniada F: Lenon L westf.
M: Novocaina sp/Enyman sp
O: Katarzyna Konarska
B: Katarzyna Konarska
K024026
191.

239

NUMBER ONE HAN POL 2013 Wałach gniada F: Numero Uno / Achill-Libero H
M: Sandra Diamond S / Sandro Boy
O: Zbigniew Szumlakowski
B: Zbigniew Szumlakowski
K022613 DE455879010513
192.

235

Odwar F:
M:
O:
B:
193.

61

OGANO'S BOY Z ZANG POL 2012 Wałach kasztanowata F: Ogano Sitte / Darco
M: Damessa / Cajero
O: Ireneusz Sławek
B: Ireneusz Sławek
K021898 056015Z55748312
194.

44

OLGIN SP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Olgida / Saphir
O: Anna Połap
B:
K018966 616009610095010
195.

180

OLIMPIA OLD GER 2010 Klacz gniada F: Olympic Fire / Odermus R
M: Glatega / Atego
O: Lesław Sarachmann
B:
K023863 DE433330406210
196.

62

OLSTER SP POL 2013 Wałach siwa F: Falbrus / Aviano
M: Oaza / Orkisz
O: Izabela Chodorowska
B: SK Nowielice
K023339 616009640040013
197.

336

ORIANA TRAK POL 2010 Klacz kara F: Lord Oder I / Oder
M: Oliwia Life / Life And Liberty
O: Dominika Langer
B: Dominika Langer
K016456 POL732010050910
198.

14

ORIANA TRAK POL 2010 Klacz kara F: Lord Oder I / Oder
M: Oliwia Life / Life And Liberty
O: Dominika Langer
B: Dominika Langer
K016456 POL732010050910
199.

254

PAN GRAND EWITA SP POL 2000 Wałach gniada/168 F: Grand
M: Pokusa/Karnal
O: Krystyna Nowak
B: Wiesław Apanasewicz
K009215 10414 103XK45
200.

354

PASJONATA AMIGO Kuc Walijski POL 2009 Wałach gniada/kuc:130 F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Anja / Tijd Vlijt's Survival
O: Sylwia Kamińska
B:
K018348 POL013610020809
201.

353

PASJONATA PARYS Kuc Walijski POL 2007 Wałach kasztanowata/kuc:130 F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Polly / Den Bramel's Baye
O: Sylwia Kamińska
B:
K017075 POL013610145207
202.

160

PATOS MŁP POL 2012 Wałach kasztanowata/170 F: Minaret /
M: Primavera / Bolivar
O: Marek Wojnowski
B: Jacek Soska
K024744 616006670098712
203.

346

PENELOPA Kuc Feliński POL 2005 Klacz siwa/kuc:138 F: Harbin / Harfiarz
M: Pacynka / Floret
O: Krzysztof Król
B: Piotr Koch
K015956 POL013670072705
204.

102

PIPPI HAN GER 2011 Klacz kara F: Perigueux /
M: A Lafayette / Perpignon
O: Paulina Burdyka
B: Bernhard i Britta Nordbeck
K022654 DE431318501211
205.

53

PIRAT WLKP POL 2009 Ogier siwa/mk: F: Delgor / Dancing
M: Pora / Delgor
O:
B:
K023491 616007670137309
206.

318

PORTOS SP POL 2011 Wałach siwa F: Carry Son / Carry
M: Parilla / Kaper
O: Ewa Jannasz
B: Sławomir Cichmiński
K018508 616009600276411 105UA36
207.

73

Q 7 (Q SIEBEN) HAN GER 2011 Wałach ciemnogniada F: Quaid / Quidam's Rubin
M: Elka / Embassy I
O: Paulina Koza
B:
K019363 DE431311437012
208.

363

QUALITY QUEEN POL 2011 Klacz Gniada F:
M:
O:
B:
K024616 145728
209.

214

QUASI DE KERGANE SF FRA 2004 Wałach kasztanowata F: Elan De La Cour / Vas Y Donc Longane
M: Guapa De Banville / Arpege Pierreville
O: Bartosz Adamus
B:
K018723 25000104363759H 102WX07
210.

115

QUATRO HOL GER 2011 Wałach gniada F: Quadros / Quidam De Revel
M: Vilea / Contender
O: Emilia Dołkowska
B: Stieper Mirjam
K024303 DE421000063511
211.

63

QUENTIN Z SP POL 2011 Ogier gniada F: Quamiro / Quidam De Revel
M: Zilandra / Marvel
O: Daria Wachnowska
B: Daria Wachnowska
K018802 616009680021711
212.

226

QUIBCONA SWB CZE 2012 Klacz gniada F: Quintero /
M: Quibless /
O: Jaroslav Martinec
B: Jaroslav Martinec
KJ0M7X 203 011 993869912
213.

199

QUICK STEP HAN POL 2013 Wałach gniada F: Quintender / Quinar
M: Carmaniola / Calido
O: Katarzyna Skrzyczyńska
B: Marta Roszkiewicz
K023777 DE431319616913
214.

103

QUICKLY RC KWPN NED 2011 Wałach kasztanowata F: Quinto HBC / Quidam De Revel
M: Uitrolien C / Nabuur
O: Jagoda Wszędybył
B:
K020945 528008110068111 105VX20
215.

165

QUIDAMS DUKE HOL POL 2011 Wałach siwa F: Quidams Rubin / Quidam De Revel
M: Zarin Calica / Calico
O: Piotr Michalski
B: Will & Kerstin Graf
K020318 DE421000533311
216.

55

QUINTESCENCE RED WINE OLD GER 2013 Klacz ciemnogniada F: Querlybet Hero / Baloubet Du Rouet
M: T-Quadriga / Quidam De Revel
O: Michał Nowacki
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K023391 DE418182013013
217.

203

QUIRO 5 OLD GER 2008 Wałach gniada F: Quidam`s Rubin / Quidam De Revel
M: Winanda / Landor S
O: Zygfryd Grosz
B: Gerd Fass
K016241 DE433331028708
218.

211

QUIWITI HOL GER 2012 Klacz kasztanowata F: Quiwi Dream / Quidam De Revel
M: Super Inge / Alcatraz
O: Ludwika Miklaszewska
B: Niemcy
K024549 DE421000027912 105XR06
219.

128

R IMPULS B SP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Nimmerdor I /
M: Rituala / Rhytmo
O: Anna Chrzanowska
B:
K017980 616009690159406
220.

357

RAMZES Kuc Walijski POL 2008 Wałach kara/kuc:118 F: Fokus / Galon
M: Ramondie / Ramiro
O: Aneta Aniołek
B: Jan Wójcik
K024362 POL013610007908
221.

206

RED DREAM PRINCES BAW GER 2012 Klacz gniada F: Sir Donnerhall / Sandro Hit
M: Ronja / Ritnal
O: Gillmaier Ludwig
B: Gillmaier Ludwig
K020963 DE481810052612
222.

48

REPLAY R SP POL 2012 Ogier kara/175 F: Landino / Langraf I
M: Romica R / Campari M
O: Romuald Hałabuda
B: Romuald Hałabuda
K021677 616009540120912
223.

358

RINGO KUC POL 2009 Wałach bułana/kuc:120 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Krzysztof Aniołek
B: Krzysztof Aniołek
K024952 616999661981209
224.

362

RITUS HAN GER 1997 Wałach gniada F: Ritual / Ramiro
M: Granessa / Grannus
O: Beata Broniatowska
B:
K005384 DE316965097
225.

237

RLG Chambrina BAW 2013 Klacz F: Chambretto GT /
M: Ronja / Ritual
O:
B:
K024684 DE481810044113
226.

327

ROLEX 2 Mały Koń POL 2004 Ogier siwa/kuc:140 F: Martell /
M: Rita /
O: Tomasz Piontek
B: Krzysztof Klimczak
K017920 POL013540072804
227.

251

ROSSA SP POL 2011 Klacz gniada F: Contender Son / Contender
M: Rachella / Charisma 115
O: Roland Kosmol
B: Ewa Hauer
K019914 616009600253411 105DW53
228.

221

ROYAL BEAUTY CWB CZE 2013 Klacz ciemnogniada F: Quick Lauto Z /
M: Ramona /
O: Plecháčová Jana,Lomnice nad Popelkou, Semil, LIB
B: 63259443, Školka Karel,Třeboň, JH, JHČ
KJ0T5J
229.

361

RUGIA Kuc Walijski POL 2005 Klacz gniada/kuc: F: Strayer's Samson /
M: Marjac's Rianne /
O: Anna Paździora
B: Zdzisław Śniegucki
K011945
230.

99

RUTYNA WLKP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Rycerz / Lombardo / Quidam De Revel
M: Rata / Orkisz
O: Magdalena Czekała
B: Stanisław Grygier
K015819 POL007611110804
231.

315

SAGA SP POL 2005 Klacz kasztanowata F: Fly High / For Pleasure
M: Salwa / Lexus
O: Jan Chrzanowski
B: Hubert Kierznowski
K011708 POL009610025205 104DJ09
232.

91

SANDRA BLUE OLD GER 2010 Klacz gniada F: Sandro Boy / Sandro
M: Cathirana Blue / Chacco-Blue
O: GR Andrzej Opłatek
B:
K017507 DE418184089310 105LU72
233.

146

SCHNEEFLOCKE SP GER 2008 Klacz gniada F: Ordos / Nazareth
M: Prinzessin / Lomber
O: Sara Tomków
B:
K023236 DE498270009208
234.

359

SCIARA HS HAN GER 2007 Klacz kasztanowata F: Salito / Stakkato
M: Elektra / Escudo I
O: Sonia Janus
B: Hans-Heinrich Schmidt
K024185 DE431311331307 104EH29
235.

121

SECRETTO SP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Pauillac De Meia Lua / Jalisco B
M: Serbia / Empik
O: Aneta Ostrowska
B: Aneta Ostrowska
K021438 616009590117611 105PN16
236.

233

SECT MASINI 2011 Mare Bay F:
M: /
O: Edyta Bauer
B: Hodowcy:Agencja Jezdziecka Anna i Artur Bober
616POL11007112T 105TC04
237.

231

SHARON ARON SP POL 2010 Wałach gniada F: Gluskspilz /
M: Sharon 52 / Sandro Song
O: Bartlomiej Rogaczewski
B: Krzysztof Szczepaniak
K019117 616009610162110
238.

185

SIMON SP POL 2014 Wałach gniada F: Vandamme / Quidam
M: Siomone /
O: Antonii Dahlke
B: Antoni Dahlke
brak
239.

81

SINGULORD SAPHIR HOL GER 2007 Ogier ciemnogniada F: Singulord Jot / Singularjo II
M: Toskania / Acord II
O: Ewa Błada-Kosmalewicz
B: Schroeter Guido
K011133 DE421000203607
240.

187

SIR SAPPORO MK OLD GER 2012 Wałach gniada/168 F: Spartacus / Stakkato
M: Chacbelle / Chacco-Blue
O: Rinaldo Kiecoń, Artur Moksiewicz
B:
K022099 DE418185043412
241.

184

SOFKA SP POL 2013 Klacz gniada F: Ormuz / Special Power
M: Sofia / Quamiro
O: Jolanta Malicka
B: SK Racot
K023281 616009610105513
242.

335

SONATA W SP POL 2010 Klacz gniada F: Con Capital / Con Capitol
M: Surprise / Sao Paulo
O: Anna Pietrzak
B: Stanisław Weresinski
K021065 616009630203510
243.

501

Sonet WLKP POL 2005 G Bay F: Bujak wlkp/Sir Shostakovich
M: Safari wlkp/Silver trk.
O:
B:
K011246
244.

351

SPARKLING DARK KNIGHT Irlandzki Kuc Sportowy GBR 2007 Wałach kara/kuc:148 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Piotr Dubiniak
B: Aldyth Roulston
K025093 826082001100940
245.

116

STAKATA HAN GER 2013 Klacz gniada F: Stanley / Stakkato
M: Electra / Embassy I
O: Rafał Krajewski
B: Hans-Henning Von Der Deckken
K024296 DE431314404413
246.

143

STARCORNET HAN GER 2010 Wałach gniada F: Stakkato Gold /
M: Columbia / Cornet Obolensky
O: Heinrich Ramsbrock
B: Heinrich Ramsbrock
K024205 DE431310121210
247.

331

STEFANIE KUC NED 2003 Klacz bułana/kuc:137 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Małgorzat Polok
B: Van Der Rakt
K020938 528018920032064
248.

119

STIGMATICA HAN GER 2011 Klacz gniada F: Uccello / Now Or Never M
M: Suerte / Stalypso
O: Łukasz Koza
B: Hannelore Weygand
KO22326 DE431314407411
249.

166

STOCK OLD GER 2011 Ogier ciemnogniada F: Stalypso / Stakkato
M: Mandy / Lanciano
O: Wojciech Cieślarczyk
B: Heinrich Hoeffer
K021092 DE433330627911
250.

207

SUNRISE AVENUE 2014 klacz F:
M:
O:
B:
251.

321

SZAROTKA KUC POL 2010 Klacz siwa/kuc:140 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Ryszard Barczyk
B:
K024158 616999550179910
252.

149

TANGER MŁP POL 2010 Wałach gniada F: Awans / Vis Versa
M: Tanganika JP / Veritas 6 (Quidam D'Or)
O: Anna Malinga
B: SK Janów Podlaski
K016951 616006580571010
253.

340

TASMAN 8 SP POL 2001 Wałach ciemnogniada/173 F: Rubin / Rabino
M: Tanta / Ogar
O: Piotr Michalski
B: Diter Staniek
K014962 POL009540004701 103BV07
254.

345

TERCJA KUC POL 2004 Klacz dereszowata F: nn / nn
M: Karina / nn
O: Krzysztof Król
B: Bogdan Domagała
K019807 POL999670132904
255.

95

TOP JUS D'EUSKADI SF FRA 2007 Wałach kasztanowata F: Jumpy Des Fotaines / Jus De Pomme
M: Jade Des Fontaines / Jus De Pomme
O: Katarzyna Frąckowiak
B: M. Marc Hiriart Durruty
K023150 25000107361206N
256.

230

TORO Traken POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Eloqwent
M: Tora
O: Bartłomiej Rogaczewski
B: Bielski
K023286
257.

13

TORPEDO DES FORETS SF POL 2007 Wałach gniada F: Arthur V / Argentinus
M: Flower Des Forets / Reve D Elle
O: Damien Manitta
B:
K011962 07420906X 104BB98
258.

131

TRINITI Deutsches Sportpferd POL 2008 Klacz gniada/164 F: Candiavolo / Cantus
M: Trixi De Schoenefeld / Warkando Wonderboy
O: Maciej Garbowski
B: Rudiger Herbert Wassibauer
K016939 DE455870362908
259.

241

TWIST SP POL 2014 Wałach siwa F: Lotos /
M: T - Normandia / Wiliam
O: Weronika Guszpil
B: Aneta Kalwara
K024686 616009670020214
260.

105

UNIQUE SP POL 2007 Ogier gniada F: Guffi / Grandeur
M: Uroda / Qumball
O: Beata Szuber
B: Beata Szuber
K016797 POL009670130607 104XD70
261.

78

URACA II SP POL 2010 Klacz siwa F: Baloussini / Baloubet Du Rouet
M: Uptown Girl / Quamiro
O: Bolesław Kuczerawy
B: Bolesław Kuczerawy
K018503 DE418181719610
262.

125

URODA SP POL 2001 Klacz izabelowata/162 F: Qumball / Kimball
M: Ulla Van De Heydehoek / Esprit De Conquete
O: Beata Szuber
B: Beata Szuber
K011011 POL009670011301 104VM46
263.

181

VALENTINE WESTF GER 2010 Klacz siwa F: Valentino / Now Or Never M
M: Cocco / Cornet Obolensky
O: Lesław Sarachmann
B:
K019709 DE441410969710 105UV52
264.

167

VAN HALEN KWPN NED 2002 Wałach kasztanowata F: Hors La Loi II / Papillon Rouge
M: Horetta / Cavalier
O: Monika Morsztyn
B: R. Tewis
K008153 0201977 102YW87
265.

310

VULKANA 6 Niem. Sport. GER 2010 Klacz siwa F: Vulkano / Voltaire
M: Levinia / Levisto
O:
B:
K025219 DE456570092210
266.

308

WAGABUNDA PONYSPORT KUC POL 2007 Wałach siwa/kuc: F: Nico- K / Nandy Man
M: Warta Ponysport / Aksamit
O:
B:
K012790 616013570344607 105FF36
267.

257

WILIANA SP POL 2010 Klacz gniada/165 F: Landor / Lacatraz
M: Wizja / Cedrus
O: Karolina Polasik-Wrzosek
B: Agnieszka Janus
K018887 616007520000310 105RR76
268.

144

WINNIE THE POOH R SP POL 2007 Wałach siwa F: Fair Play Coudreau / Abdullah
M: White Lady / Limelight
O: Romuald Hałabuda
B: Romuald Hałabuda
K012228 POL009540007907 104MS58
269.

41

WINNING MOOD KWPN NED 2003 Wałach gniada F: Hors La Loi II / Papillon Rouge
M: Nugata / Animo
O: Katarzyna Jaglarz
B:
K010337 5280030308996 102XV28
270.

319

WIRUS KUC POL 2001 Wałach tarantowata/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Marek Szweda
B:
K022491 POL999540060801
271.

161

WITO WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Rytm /
M: Wilga / Agar
O: Teresa Wawrzyniak
B: Czesław Kubaja
K015798 616007530335409
272.

80

WOODY SP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Erebus / Contender
M: Whoopy / Weinberg
O: Ewa Błada-Kosmalewicz
B: Władysław Giza
K009824 POL009540080305 103WV92
273.

40

WUNSCHTRAUM 88 HOL GER 2006 Klacz ciemnogniada/176 F: Canto / Canturo
M: Hanka I / Capitol I
O: Katarzyna Jaglarz
B: Bernhard Soennichsen
K022273 DE421000229906 103MR94
274.

112

ZULINE KWPN NED 2004 Klacz gniada F: Phin Phin / Chin Chin
M: Juline / Burggraaf
O: Łukasz Krajewski
B:
K009344 5280030400272
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Aniołek Hubert
bpk
RAMZES (357)
2018-04-20
2018-04-20
2018-04-21
1
2018-04-21
7
2018-04-22
5
RINGO (358)
2018-04-20
2
2018-04-20
2018-04-21
7
2018-04-21
1
2018-04-22
6
Barczyk Otylia
St. KJ Profit Orzesze
2018-04-20
2
2018-04-20
2018-04-21
SZAROTKA (321)
2018-04-20
2018-04-21
6
Bętkowska Sara
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2018-04-20
4
2018-04-20
1
2018-04-21
4
2018-04-22
2
PENELOPA (346)
2018-04-20
2
2018-04-20
6
2018-04-21
7
2018-04-22
3
NIKI (356)
2018-04-20
2018-04-20
1
2018-04-21
7
2018-04-21
2018-04-22
Chrzanowski Karol
KJ Ślęża Wrocław
2018-04-20
9
2018-04-20
5
2018-04-22
2018-04-21
1
2018-04-21
11
SAGA (315)
2018-04-20
2018-04-20
2018-04-22
2018-04-21
15
2018-04-21
1
Derda Agata
Pony Jumping Team Poznań
CORBINIAN (341)
2018-04-20
2018-04-20
2018-04-21
3
2018-04-21
3
2018-04-22
1
2018-04-20
2018-04-20
2018-04-22
2018-04-21
1
Dubiniak Matylda
JKS Jaroszówka
FENIKS (350)
2018-04-20
11
2018-04-20
2018-04-22
2018-04-21
9
2018-04-21
8
2018-04-20
3
2018-04-20
6
2018-04-21
5
2018-04-21
5
2018-04-20
2018-04-20
2018-04-21
4
2018-04-21
6
Dubiniak Michał
JKS Jaroszówka
2018-04-21
1
2018-04-21
8
2018-04-22
1
Ganowska Julia
KJ Ranczo Kołata
2018-04-20
2018-04-20
4
2018-04-21
1
2018-04-21
6
2018-04-22
2
Gola Katarzyna
KJ Trachy Sośnicowice
CONIKA Z (313)
2018-04-20
1
2018-04-22
2018-04-21
1
Gramza Amelia
St. Rodan Club
2018-04-20
1
2018-04-20
2
2018-04-21
2
2018-04-21
2
2018-04-22
3
Hałoń Katarzyna
KJ Picador Wrocław
2018-04-21
4
2018-04-21
7
2018-04-22
2
Heydel Karolina
Pony Jumping Team Poznań
2018-04-20
3
2018-04-20
2018-04-21
1
2018-04-22
5
Hilla Martyna
KJ Okoły
2018-04-20
2018-04-20
2018-04-21
2018-04-21
8
2018-04-22
Hołubniak Helena
LKS Stragona Strzegom
RUGIA (361)
2018-04-20
2018-04-20
2
2018-04-21
1
2018-04-21
1
2018-04-22
Jannasz Wiktoria
SKJ Poczernin
CLICQUOT (317)
2018-04-20
2018-04-21
2
PORTOS (318)
2018-04-20
2
2018-04-20
2
2018-04-22
2018-04-21
1
2018-04-21
4
Janus Sonia
KJ Trachy Sośnicowice
SCIARA HS (359)
2018-04-20
7
2018-04-22
2018-04-21
9
Kaczmarzyk Zuzanna
bpk
RITUS (362)
2018-04-22
Kamińska Agata
KJ Ranczo Kołata
2018-04-20
1
2018-04-20
1
2018-04-22
2018-04-21
1
Kawa Aleksandra
KJK Romico Żywiec
INDI (306)
2018-04-20
1
2018-04-22
2018-04-21
6
Kolawa Milena
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
TERCJA (345)
2018-04-20
2018-04-20
2018-04-21
4
2018-04-21
1
2018-04-22
Kozłowska Alicja
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
GINA (344)
2018-04-20
2018-04-20
2018-04-21
1
2018-04-21
9
2018-04-22
Kruczek Anna
KJK Romico Żywiec
NAITIRY (307)
2018-04-20
2018-04-20
2018-04-21
2018-04-21
Kubacka Zofia
KJ Bachmat Pruszowice
2018-04-20
7
2018-04-20
2018-04-22
2018-04-21
1
2018-04-21
13
CORRMAN (324)
2018-04-20
2018-04-20
8
2018-04-22
2018-04-21
11
2018-04-21
14
Kucharska Zuzanna
St. Rodan Club
BIG LORD (309)
2018-04-20
2018-04-20
2018-04-22
2018-04-21
11
2018-04-21
5
VULKANA 6 (310)
2018-04-20
2018-04-20
2018-04-22
2018-04-21
16
2018-04-21
BAILANDO (325)
2018-04-20
10
2018-04-20
2018-04-22
2018-04-21
11
2018-04-21
11
Langer Kaja
KJK Romico Żywiec
ORIANA (336)
2018-04-20
4
Michalska Julia
KJ Aromer Józefin
ATLANTA 1 (339)
2018-04-20
3
2018-04-20
6
2018-04-22
2018-04-21
1
2018-04-21
10
TASMAN 8 (340)
2018-04-20
6
2018-04-20
5
2018-04-22
2018-04-21
9
2018-04-21
3
Michalska Maria
KJ Ranczo Kołata
2018-04-20
2018-04-20
3
2018-04-21
2018-04-21
1
2018-04-22
1
Pietrzak Daria
KJK Pod Żubrem w Niepołomicach
2018-04-20
3
2018-04-20
4
2018-04-21
1
2018-04-21
1
2018-04-22
1
SONATA W (335)
2018-04-20
4
2018-04-20
2018-04-22
2018-04-21
1
2018-04-21
12
Piontek Barbara
Pony Jumping Team
ROLEX 2 (327)
2018-04-20
5
2018-04-20
6
2018-04-21
1
2018-04-21
2
2018-04-22
2
Piontek Helena
Pony Jumping Team
GABON (329)
2018-04-20
2018-04-20
2018-04-21
7
2018-04-21
3
2018-04-22
Smura Kornelia
bpk
2018-04-22
2018-04-21
1
2018-04-21
15
Sokalska Nina
St. KJ Profir Orzesze
WIRUS (319)
2018-04-20
3
2018-04-20
3
2018-04-21
1
2018-04-21
1
2018-04-22
3
Stasiak Agata
KJ Stajnia Bukowiec
IKONA (322)
2018-04-20
1
2018-04-20
1
2018-04-21
1
2018-04-21
1
2018-04-22
4
Styła Olga
Pony Jumping Team
2018-04-20
5
2018-04-20
2018-04-21
1
2018-04-21
2
2018-04-22
Szojda Emilia
KJ Profit Orzesze
2018-04-22
STEFANIE (331)
2018-04-20
1
2018-04-20
2
2018-04-21
5
2018-04-21
3
2018-04-20
2018-04-20
2018-04-22
2018-04-21
1
2018-04-21
7
Zawadka Joanna
KJ Picador Wrocław
2018-04-20
3
2018-04-22
BOSS (348)
2018-04-20
4
2018-04-22
4
Żuk Kaja
KJ Picador Wrocław
BODER (312)
2018-04-20
5
2018-04-20
2018-04-22
2018-04-21
2018-04-20
2018-04-20
2018-04-21
9
2018-04-21
6
2018-04-22
4

Number of Riders: 37

Number of Horses: 274

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: TARANT EVENTS
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H112009-01, TARANT EVENTS)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl