Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZO1* i ZR Strzegom
Strzegom Skoki 2018
Strzegom, 20-22.04.2018

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
232 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 09:39:34
2018-04-10 23:58:41
Miloslav Příhoda SILKANNA
  • 1x 4/ŚR/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 9/ŚR/C/130/Średnia Runda konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 14/FŚR/C1/135/Finał Średniej Rundy konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 135 cm)
231 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 09:37:58
2018-04-10 23:58:02
Miloslav Příhoda QUIBCONA
  • 1x 2/6-latki/6-latki - Eliminacje MPMK art. 7 reg. skoki (wys. 125 cm)
  • 1x 7/6-latki/6-latki - Eliminacje MPMK art. 7 reg. skoki (wys. 125 cm)
  • 1x 12/Finał 6-latki/6-latki - Finał Eliminacji MPMK konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 130 cm)
230 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 09:36:45
2018-04-10 23:57:06
Miloslav Příhoda MYSTIC VD WELLINGTON
  • 2x 3/MR/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 2x 8/MR/N/120/Mała Runda konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 2x 13/FMR/N1/125/Finał Małej Rundy konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 125 cm)
229 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 09:35:27
2018-04-10 23:56:18
Miloslav Příhoda HYLING
  • 1x 3/MR/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 8/MR/N/120/Mała Runda konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 13/FMR/N1/125/Finał Małej Rundy konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 125 cm)
228 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 09:34:07
2018-04-10 23:55:31
Miloslav Příhoda DARCY 3
  • 1x 1/5-latki/5-latki - Eliminacje MPMK art. 7 reg. skoki (wys. 115 cm)
  • 1x 6/5-latki/5-latki - Eliminacje MPMK art. 7 reg. skoki (wys. 115 cm)
  • 1x 11/Finał 5-latki/5-latki - Finał Eliminacji MPMK art. 7 reg. skoki (wys. 120 cm)
227 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 09:30:53
2018-04-10 23:54:55
Miloslav Příhoda CLEAR JOLIE
  • 1x 5/DR/CC/140/Duża Runda, konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 140 cm)
  • 1x 15/GP/CC1/140/Grand Prix konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 140 cm)
226 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 09:27:14
2018-04-10 23:54:17
Miloslav Příhoda CASALLY
  • 1x 5/DR/CC/140/Duża Runda, konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 140 cm)
  • 1x 10/DR/CC/140/Duża Runda konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 140 cm)
  • 1x 15/GP/CC1/140/Grand Prix konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 140 cm)
225 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 09:28:04
2018-04-10 23:53:36
Gabriela Slavíková ROYAL BEAUTY
  • 2x 3R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 4R/L1/105/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 9R/L1/105/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 14R/L1/105/Konkurs dokładnośco bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 105 cm)
224 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 09:22:55
2018-04-10 23:52:23
Gabriela Slavíková GRANT
  • 1x 1R/LL/60/70/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 60/70 cm)
  • 1x 2R/LL/80/90/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 80/90 cm)
  • 1x 12R/LL/80/90/Konkurs dokładnośco bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 80/90 cm)
223 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 09:21:00
2018-04-10 23:51:33
Klára Ivančáková CANDY CRUSH
  • 1x 2R/LL/80/90/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 80/90 cm)
  • 1x 3R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 8R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 13R/L/100/Konkurs dokładnośco bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
222 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 09:19:03
2018-04-10 21:59:06
Ksawery Śniegucki GINI IN THE BOTTLE
  • 1x 3R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 8R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 13R/L/100/Konkurs dokładnośco bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
221 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 09:16:59
2018-04-10 21:50:09
Ksawery Śniegucki RLG RIVANA
  • 1x 3R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 8R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 13R/L/100/Konkurs dokładnośco bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
220 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 09:15:01
2018-04-10 21:49:13
Ksawery Śniegucki RED DREAM PRINCES
  • 1x 5R/P/110/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm) seria A
  • 1x 10R/P/110/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm) seria A
  • 1x 15R/P/110/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
219 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 09:13:32
2018-04-10 21:48:24
Ksawery Śniegucki CAMPARI 294
  • 1x 5R/P/110/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm) seria A
  • 1x 10R/P/110/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm) seria A
  • 1x 15R/P/110/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
218 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 09:11:39
2018-04-10 21:44:06
Wiktoria Jannasz CLICQUOT
  • 1x 3/MR/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 8/MR/N/120/Mała Runda konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 13/FMR/N1/125/Finał Małej Rundy konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 125 cm)
217 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 15:16:03
2018-04-10 20:29:47
Weronika Guszpil KELLY EWITA
  • 1x 3R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 4R/L1/105/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 105 cm)
216 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 09:08:38
2018-04-10 20:25:05
Jarosław Skrzyczyński QUIRO 5
  • 1x 5/DR/CC/140/Duża Runda, konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 140 cm)
215 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 09:08:13
2018-04-10 20:24:28
Jarosław Skrzyczyński LA SCALA
  • 1x 4/ŚR/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
214 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 07:50:55
2018-04-10 20:23:56
Jarosław Skrzyczyński DIAMOND TAQUITTA
  • 1x 5R/P/110/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm) seria A
  • 1x 3/MR/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
213 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 09:03:26
2018-04-10 20:22:50
Jarosław Skrzyczyński AKKOL
  • 1x 4/ŚR/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
212 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 09:01:13
2018-04-10 20:22:08
Vitalii Charadnik QUICK STEP
  • 1x 5R/P/110/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm) seria A
  • 1x 1/5-latki/5-latki - Eliminacje MPMK art. 7 reg. skoki (wys. 115 cm)
211 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 08:58:18
2018-04-10 20:21:25
Vitalii Charadnik CENTADA
  • 1x 4R/L1/105/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 5R/P/110/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm) seria A
210 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 08:57:09
2018-04-10 20:20:51
Vitalii Charadnik ONAGADORI RED WINE
  • 1x 5R/P/110/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm) seria A
  • 1x 1/5-latki/5-latki - Eliminacje MPMK art. 7 reg. skoki (wys. 115 cm)
209 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 07:52:16
2018-04-10 20:20:24
Vitalii Charadnik CASCALO
  • 1x 3/MR/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 4/ŚR/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
208 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 15:16:19
2018-04-10 20:14:58
Weronika Guszpil NOBODY'S PERFEKT
  • 1x 3R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 4R/L1/105/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 105 cm)
207 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 15:16:33
2018-04-10 19:46:00
Weronika Guszpil TWIST
  • 2x 2R/LL/80/90/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 80/90 cm)
206 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 15:16:47
2018-04-10 19:31:23
Weronika Guszpil ARMIN DE MONSIEUR
  • 2x 3R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
203 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 08:26:45
2018-04-10 18:36:40
Luis Astolfi CASPAR DE VALD
  • 1x 5/DR/CC/140/Duża Runda, konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 140 cm)
202 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 08:24:38
2018-04-10 18:35:15
Luis Astolfi QUIWITI
  • 1x 2/6-latki/6-latki - Eliminacje MPMK art. 7 reg. skoki (wys. 125 cm)
201 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 07:53:46
2018-04-10 18:05:00
Natalia Czernik ENTORIA
  • 2x 3R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
200 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 08:16:02
2018-04-10 18:01:22
Natalia Czernik NC VERSO RED WINE
  • 1x 2/6-latki/6-latki - Eliminacje MPMK art. 7 reg. skoki (wys. 125 cm)
199 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 08:15:23
2018-04-10 18:00:32
Natalia Czernik QUASI DE KERGANE
  • 1x 5/DR/CC/140/Duża Runda, konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 140 cm)
198 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 08:15:02
2018-04-10 17:58:42
Natalia Czernik FENNA
  • 1x 5/DR/CC/140/Duża Runda, konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 140 cm)
197 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 08:14:29
2018-04-10 17:58:13
Natalia Czernik ABIGEJ
  • 1x 9/ŚR/C/130/Średnia Runda konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 130 cm)
196 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 08:11:10
2018-04-10 17:56:00
Bartosz Adamus DUKE G
  • 1x 4/ŚR/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
195 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 08:10:13
2018-04-10 17:54:25
Bartosz Adamus FONTAINE BLUE CKV
  • 1x 4/ŚR/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
194 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 08:09:06
2018-04-10 10:32:06
Weronika Mikołajczak KHARISMA
  • 2x 8R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
193 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 08:08:23
2018-04-10 10:28:01
Aleksandra Malicka-Nowacka CZANOS
  • 1x 8R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 9R/L1/105/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 105 cm)
192 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 08:07:46
2018-04-10 09:34:29
Łukasz Piksa LASER
  • 1x 4/ŚR/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
191 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 08:06:18
2018-04-10 09:33:41
Łukasz Piksa LUCKY HORSE
  • 1x 4/ŚR/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
190 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 08:02:48
2018-04-10 09:29:35
Mściwoj Kiecoń ANJO DIAMOND RAVER
  • 1x 9/ŚR/C/130/Średnia Runda konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 10/DR/CC/140/Duża Runda konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 140 cm)
189 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 07:58:38
2018-04-10 09:23:56
Mściwoj Kiecoń DIGISPORT CODEINA
  • 1x 5R/P/110/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm) seria A
  • 1x 3/MR/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
188 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 07:55:04
2018-04-10 09:18:58
Mściwoj Kiecoń DIGISPORT COLOMBIANA
  • 1x 3/MR/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 4/ŚR/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
187 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 07:52:42
2018-04-10 09:07:28
Mściwoj Kiecoń SIR SAPPORO MK
  • 1x 5R/P/110/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm) seria A
  • 1x 2/6-latki/6-latki - Eliminacje MPMK art. 7 reg. skoki (wys. 125 cm)
186 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 07:48:37
2018-04-10 09:06:38
Mściwoj Kiecoń DIGISPORT SATISFACTION
  • 1x 5/DR/CC/140/Duża Runda, konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 140 cm)
185 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 07:45:00
2018-04-10 07:52:45
Aleksandra Malicka-Nowacka SIMON
  • 2x 1R/LL/60/70/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 60/70 cm)
184 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 07:46:56
2018-04-10 07:43:39
Aleksandra Malicka-Nowacka SOFKA
  • 2x 3R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
183 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 07:18:32
2018-04-09 21:27:28
Szymon Skarżyński CLEMENS
  • 2x 2R/LL/80/90/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 80/90 cm)
182 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 07:16:34
2018-04-09 21:17:20
Szymon Skarżyński CASTEL
  • 2x 2R/LL/80/90/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 80/90 cm)
181 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 07:15:11
2018-04-09 21:13:26
Szymon Skarżyński VALENTINE
  • 1x 5R/P/110/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm) seria A
  • 1x 3/MR/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
180 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 07:13:18
2018-04-09 21:10:29
Szymon Skarżyński OLIMPIA
  • 1x 4R/L1/105/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 5R/P/110/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm) seria A
179 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 07:11:14
2018-04-09 21:05:41
Szymon Skarżyński CASPIAN P
  • 1x 5R/P/110/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm) seria A
  • 1x 3/MR/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
178 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 14:52:34
2018-04-09 13:21:30
Łukasz Troszczyński ALHAMBRA
  • 1x 2/6-latki/6-latki - Eliminacje MPMK art. 7 reg. skoki (wys. 125 cm)
177 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 14:53:13
2018-04-09 13:21:01
Łukasz Troszczyński LIBRETTO
  • 1x 1/5-latki/5-latki - Eliminacje MPMK art. 7 reg. skoki (wys. 115 cm)
176 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 14:53:58
2018-04-09 13:20:26
Łukasz Troszczyński CANOSSA
  • 1x 2/6-latki/6-latki - Eliminacje MPMK art. 7 reg. skoki (wys. 125 cm)
175 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 14:55:57
2018-04-09 13:18:25
Łukasz Troszczyński GANGES
  • 1x 2/6-latki/6-latki - Eliminacje MPMK art. 7 reg. skoki (wys. 125 cm)
174 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 14:56:25
2018-04-09 13:17:42
Łukasz Troszczyński ESSEX
  • 1x 2/6-latki/6-latki - Eliminacje MPMK art. 7 reg. skoki (wys. 125 cm)
173 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 14:57:08
2018-04-09 13:17:02
Łukasz Troszczyński CORDOBA
  • 1x 2/6-latki/6-latki - Eliminacje MPMK art. 7 reg. skoki (wys. 125 cm)
172 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 14:57:34
2018-04-09 13:15:58
Łukasz Troszczyński E GINEKE
  • 1x 3/MR/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 4/ŚR/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
171 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 14:58:00
2018-04-09 13:15:16
Łukasz Troszczyński DJARVI B
  • 1x 3/MR/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 4/ŚR/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
170 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 15:00:30
2018-04-09 12:11:54
Piotr Morsztyn VAN HALEN
  • 1x 4/ŚR/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
169 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 15:04:04
2018-04-09 12:10:22
Piotr Morsztyn STOCK
  • 1x 4/ŚR/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
168 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 15:21:17
2018-04-09 12:09:30
Piotr Morsztyn QUIDAMS DUKE
  • 1x 4/ŚR/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
167 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 15:23:09
2018-04-09 12:08:49
Piotr Morsztyn JURANDA
  • 1x 5/DR/CC/140/Duża Runda, konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 140 cm)
166 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 07:42:02
2018-04-09 12:07:37
Piotr Morsztyn GOLDIKA
  • 1x 3R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 5R/P/110/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm) seria A
165 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 15:28:27
2018-04-09 12:07:08
Piotr Morsztyn CASQUIN
  • 1x 5/DR/CC/140/Duża Runda, konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 140 cm)
164 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 15:24:50
2018-04-09 12:06:32
Piotr Morsztyn BARONESSE LADY CON CALMA
  • 1x 5R/P/110/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm) seria A
  • 1x 3/MR/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
162 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 14:49:41
2018-04-09 12:02:56
Martyna Wawrzyniak WITO
  • 1x 4R/L1/105/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 5R/P/110/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm) seria A
161 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 14:47:29
2018-04-09 12:01:52
Sara Horbacz BOSCH II
  • 2x 8R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
160 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 14:44:43
2018-04-09 11:58:11
Laura Forysiak EMISJA M
  • 1x 10R/P/110/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm) seria A
  • 1x 8/MR/N/120/Mała Runda konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
159 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 14:41:59
2018-04-09 11:33:00
Marek Wojnowski PATOS
  • 2x 7R/LL/80/90/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 80/90 cm)
  • 2x 12R/LL/80/90/Konkurs dokładnośco bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 80/90 cm)
158 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 14:40:26
2018-04-09 11:29:40
Marek Wojnowski DAR - L
  • 1x 4R/L1/105/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 5R/P/110/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm) seria A
157 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 14:39:26
2018-04-08 23:17:56
Agata Piskadło GOYA EWITA
  • 1x 3R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 4R/L1/105/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 105 cm)
156 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 14:36:54
2018-04-08 23:17:09
Katarzyna Stąpor BRODWAY
  • 1x 3R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 4R/L1/105/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 105 cm)
155 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 14:35:10
2018-04-08 23:16:27
Róża Wiraszka DAVINCI
  • 2x 2R/LL/80/90/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 80/90 cm)
154 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 14:32:53
2018-04-08 23:15:39
Jakub Wiraszka KORUPCJA
  • 1x 3R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 4R/L1/105/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 105 cm)
153 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 14:30:35
2018-04-08 21:58:43
Damian Ostręga BOCCACCIO
  • 1x 3/MR/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 4/ŚR/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
152 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 14:30:04
2018-04-08 21:57:11
Damian Ostręga DONAU
  • 1x 5R/P/110/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm) seria A
  • 1x 3/MR/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
151 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 07:56:30
2018-04-08 21:01:32
Damian Ostręga CASQUITE
  • 1x 1/5-latki/5-latki - Eliminacje MPMK art. 7 reg. skoki (wys. 115 cm)
150 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 14:26:55
2018-04-08 21:00:58
Damian Ostręga BARAQUE
  • 1x 1/5-latki/5-latki - Eliminacje MPMK art. 7 reg. skoki (wys. 115 cm)
149 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 08:00:10
2018-04-08 18:13:54
Oliwia Frankiewicz LUCATONI
  • 1x 8R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 10R/P/110/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm) seria A
  • 1x 13R/L/100/Konkurs dokładnośco bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 15R/P/110/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
148 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 14:24:27
2018-04-08 16:46:41
Monika Martynowicz BUNT
  • 2x 3R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 2x 8R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 13R/L/100/Konkurs dokładnośco bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
147 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 14:21:25
2018-04-08 16:44:42
Daria Kobiernik IDEAL GIRL
  • 1x 5R/P/110/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm) seria A
  • 1x 3/MR/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 8/MR/N/120/Mała Runda konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 13/FMR/N1/125/Finał Małej Rundy konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 125 cm)
145 ENTRY ACCEPTED 2018-04-07 20:42:31
2018-04-07 20:18:27
Olaf Klein WINNIE THE POOH R
  • 1x 4/ŚR/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 5/DR/CC/140/Duża Runda, konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 140 cm)
144 ENTRY ACCEPTED 2018-04-07 20:36:42
2018-04-07 20:14:08
Tomasz Klein STARCORNET
  • 1x 8/MR/N/120/Mała Runda konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
143 ENTRY ACCEPTED 2018-04-07 20:37:14
2018-04-07 20:13:51
Tomasz Klein CORDALMA-W
  • 1x 4R/L1/105/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 1/5-latki/5-latki - Eliminacje MPMK art. 7 reg. skoki (wys. 115 cm)
142 ENTRY ACCEPTED 2018-04-07 20:29:49
2018-04-07 10:33:14
Paulina Kozakiewicz COCO CHANEL
  • 1x 3/MR/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 4/ŚR/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 9/ŚR/C/130/Średnia Runda konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 14/FŚR/C1/135/Finał Średniej Rundy konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 135 cm)
141 ENTRY ACCEPTED 2018-04-07 20:29:11
2018-04-07 10:32:19
Paulina Kozakiewicz COCO ALBORADA Z
  • 1x 3/MR/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 4/ŚR/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 9/ŚR/C/130/Średnia Runda konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 14/FŚR/C1/135/Finał Średniej Rundy konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 135 cm)
140 ENTRY ACCEPTED 2018-04-07 20:28:42
2018-04-06 21:51:31
Klaudia Hałoń CANSIN
  • 1x 8R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 9R/L1/105/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 13R/L/100/Konkurs dokładnośco bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 14R/L1/105/Konkurs dokładnośco bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 105 cm)
139 ENTRY ACCEPTED 2018-04-07 20:21:31
2018-04-06 21:50:22
Katarzyna Hałoń JAMAIS DEUX SANS TROIS. P
  • 1x 9R/L1/105/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 10R/P/110/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm) seria A
  • 1x 14R/L1/105/Konkurs dokładnośco bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 15R/P/110/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
138 ENTRY ACCEPTED 2018-04-07 20:20:47
2018-04-06 20:49:55
Jan Żurowski ETOILE
  • 1x 5R/P/110/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm) seria A
  • 1x 3/MR/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
137 ENTRY ACCEPTED 2018-04-07 20:20:15
2018-04-06 20:49:14
Wiesław Nowak FABIAN J Z
  • 1x 3R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 5R/P/110/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm) seria A
136 ENTRY ACCEPTED 2018-04-07 20:19:46
2018-04-06 20:48:27
Wiesław Nowak CASUS BELLI
  • 1x 3/MR/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 4/ŚR/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
135 ENTRY ACCEPTED 2018-04-07 20:19:16
2018-04-06 20:47:48
Wiesław Nowak BAIKA COT CHAT
  • 1x 3/MR/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 4/ŚR/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
134 ENTRY ACCEPTED 2018-04-07 20:18:28
2018-04-06 13:17:40
Maria Głowacka BON ARCUS
  • 1x 4R/L1/105/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 5R/P/110/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm) seria A
  • 1x 9R/L1/105/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 10R/P/110/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm) seria A
  • 1x 14R/L1/105/Konkurs dokładnośco bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 15R/P/110/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
133 ENTRY ACCEPTED 2018-04-07 20:17:13
2018-04-05 21:00:43
Marta Garbowska TRINITI
  • 1x 3/MR/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 4/ŚR/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 8/MR/N/120/Mała Runda konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 9/ŚR/C/130/Średnia Runda konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 13/FMR/N1/125/Finał Małej Rundy konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 125 cm)
132 ENTRY ACCEPTED 2018-04-07 20:16:39
2018-04-05 20:48:33
Wiktoria Woźniak LAFMI-J
  • 1x 3/MR/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 8/MR/N/120/Mała Runda konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 13/FMR/N1/125/Finał Małej Rundy konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 125 cm)
131 ENTRY ACCEPTED 2018-04-07 20:16:15
2018-04-05 20:46:14
Wiktoria Woźniak CASALLINA
  • 1x 4/ŚR/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 9/ŚR/C/130/Średnia Runda konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 14/FŚR/C1/135/Finał Średniej Rundy konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 135 cm)
130 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 08:03:31
2018-04-05 20:46:11
Kamila Tusińska R IMPULS B
  • 2x 7R/LL/80/90/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 80/90 cm)
  • 2x 13R/L/100/Konkurs dokładnośco bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
129 ENTRY ACCEPTED 2018-04-07 20:10:33
2018-04-05 19:54:24
Anna Białek ENDURO M
  • 1x 4R/L1/105/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 5R/P/110/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm) seria A
128 ENTRY ACCEPTED 2018-04-07 20:02:13
2018-04-05 15:33:09
Iga Tokarska URODA
  • 1x 3/MR/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 4/ŚR/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
127 ENTRY ACCEPTED 2018-04-07 20:01:51
2018-04-05 13:36:36
Iga Ostrowska JUDSON
  • 1x 3/MR/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
126 ENTRY ACCEPTED 2018-04-07 20:01:15
2018-04-05 13:35:52
Adrianna Ostrowska ENDLESS LOVE
  • 1x 5/DR/CC/140/Duża Runda, konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 140 cm)
125 ENTRY ACCEPTED 2018-04-07 20:00:53
2018-04-05 13:35:19
Adrianna Ostrowska ELBERO H
  • 1x 5/DR/CC/140/Duża Runda, konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 140 cm)
124 ENTRY ACCEPTED 2018-04-07 20:00:26
2018-04-05 13:28:40
Adrianna Ostrowska SECRETTO
  • 1x 3/MR/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
123 ENTRY ACCEPTED 2018-04-07 20:00:04
2018-04-05 13:28:02
Adrianna Ostrowska ANDORA
  • 1x 2/6-latki/6-latki - Eliminacje MPMK art. 7 reg. skoki (wys. 125 cm)
122 ENTRY ACCEPTED 2018-04-07 19:58:43
2018-04-05 13:08:51
Zuzanna Jarocka STIGMATICA
  • 1x 5R/P/110/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm) seria A
  • 1x 3/MR/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
121 ENTRY ACCEPTED 2018-04-07 19:56:48
2018-04-05 13:07:57
Zuzanna Jarocka CONNER
  • 1x 4/ŚR/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 5/DR/CC/140/Duża Runda, konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 140 cm)
120 ENTRY ACCEPTED 2018-04-07 19:56:09
2018-04-05 11:03:35
Matylda Olga Wrzosek ALPHA NOBLE
  • 1x 4R/L1/105/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 5R/P/110/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm) seria A
119 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 09:49:36
2018-04-04 21:55:47
Rafał Krajewski GENERATION LOVE
  • 1x 4R/L1/105/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 5R/P/110/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm) seria A
118 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 09:47:26
2018-04-04 21:54:41
Rafał Krajewski STAKATA
  • 1x 5R/P/110/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm) seria A
  • 1x 1/5-latki/5-latki - Eliminacje MPMK art. 7 reg. skoki (wys. 115 cm)
117 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 09:46:53
2018-04-04 21:53:55
Rafał Krajewski QUATRO
  • 1x 5R/P/110/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm) seria A
  • 1x 3/MR/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
116 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 09:44:58
2018-04-04 21:53:03
Rafał Krajewski FLY AWAY Z
  • 1x 5R/P/110/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm) seria A
  • 1x 1/5-latki/5-latki - Eliminacje MPMK art. 7 reg. skoki (wys. 115 cm)
115 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 09:38:25
2018-04-04 21:52:13
Rafał Krajewski COKOWAAH
  • 1x 3/MR/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 4/ŚR/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
114 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 09:37:01
2018-04-04 21:51:19
Łukasz Krajewski ZULINE
  • 1x 3/MR/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 4/ŚR/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
113 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 09:36:26
2018-04-04 21:49:45
Łukasz Krajewski VALI D'ISA
  • 1x 3/MR/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 4/ŚR/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
112 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 09:33:01
2018-04-04 21:48:56
Łukasz Krajewski ITALO VAN DEN BOSRAND
  • 1x 5R/P/110/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm) seria A
  • 1x 3/MR/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
111 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 09:30:56
2018-04-04 21:47:57
Łukasz Krajewski HENYA DE L'ESPOIR
  • 1x 4/ŚR/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 5/DR/CC/140/Duża Runda, konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 140 cm)
110 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 09:30:30
2018-04-04 21:47:11
Łukasz Krajewski CZARDASZ
  • 1x 3/MR/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 4/ŚR/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
109 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 09:28:51
2018-04-04 21:46:18
Łukasz Krajewski ACTION GUIDE VD KATTEVENNEN Z
  • 1x 5R/P/110/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm) seria A
  • 1x 2/6-latki/6-latki - Eliminacje MPMK art. 7 reg. skoki (wys. 125 cm)
108 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 09:28:07
2018-04-04 16:32:24
Joanna Jankowska GAMBIT-O
  • 1x 3/MR/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
107 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 09:24:13
2018-04-04 14:30:22
Beata Szuber UNIQUE
  • 1x 3/MR/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 4/ŚR/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
106 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 09:23:47
2018-04-04 14:29:28
Beata Szuber FORT
  • 1x 3/MR/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 4/ŚR/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
105 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 09:23:26
2018-04-04 14:28:33
Beata Szuber QUICKLY RC
  • 1x 5R/P/110/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm) seria A
  • 1x 3/MR/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
104 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 08:05:05
2018-04-04 14:27:24
Beata Szuber PIPPI
  • 1x 3R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 5R/P/110/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm) seria A
103 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 09:20:34
2018-04-04 09:12:07
Joanna Stasiak LUCYFER
  • 1x 1R/LL/60/70/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 60/70 cm)
  • 1x 2R/LL/80/90/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 80/90 cm)
  • 1x 6R/LL/60/70/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 60/70 cm)
  • 1x 7R/LL/80/90/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 80/90 cm)
  • 1x 12R/LL/80/90/Konkurs dokładnośco bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 80/90 cm)
102 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 09:19:22
2018-04-04 08:33:13
Katarzyna Gola CONIKA Z
  • 1x 3/MR/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
101 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 09:17:48
2018-04-04 08:28:12
Hanna Czekała RUTYNA
  • 1x 3/MR/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 4/ŚR/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
100 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 11:28:45
2018-04-04 07:06:25
Łukasz Koza HI DIARADO
  • 1x 5R/P/110/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm) seria A
  • 1x 1/5-latki/5-latki - Eliminacje MPMK art. 7 reg. skoki (wys. 115 cm)
  • 1x 10R/P/110/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm) seria A
  • 1x 6/5-latki/5-latki - Eliminacje MPMK art. 7 reg. skoki (wys. 115 cm)
  • 1x 11/Finał 5-latki/5-latki - Finał Eliminacji MPMK art. 7 reg. skoki (wys. 120 cm)
99 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 07:17:08
2018-04-04 07:04:31
Paulina Koza BIJOU BE
  • 1x 4/ŚR/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 5/DR/CC/140/Duża Runda, konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 140 cm)
  • 1x 9/ŚR/C/130/Średnia Runda konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 10/DR/CC/140/Duża Runda konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 140 cm)
  • 1x 15/GP/CC1/140/Grand Prix konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 140 cm)
98 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 07:18:09
2018-04-03 21:27:21
Martyna Frąckowiak FLINTSTONE 3
  • 1x 4R/L1/105/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 5R/P/110/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm) seria A
97 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 07:16:26
2018-04-03 21:25:40
Martyna Frąckowiak TOP JUS D'EUSKADI
  • 1x 5R/P/110/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm) seria A
  • 1x 3/MR/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
96 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 07:16:04
2018-04-03 18:32:07
Krzysztof Ludwiczak DIAROUBET
  • 1x 3/MR/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 4/ŚR/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
95 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 07:14:47
2018-04-03 18:26:13
Krzysztof Ludwiczak NORDWIND
  • 1x 5/DR/CC/140/Duża Runda, konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 140 cm)
93 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 07:12:01
2018-04-03 18:24:26
Krzysztof Ludwiczak SANDRA BLUE
  • 1x 5/DR/CC/140/Duża Runda, konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 140 cm)
92 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 07:11:18
2018-04-03 18:23:51
Krzysztof Ludwiczak COSTACALVO
  • 1x 4/ŚR/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 5/DR/CC/140/Duża Runda, konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 140 cm)
90 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 15:16:34
2018-04-03 15:07:00
Weronika Koroblowska GAL
  • 1x 3/MR/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 4/ŚR/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
89 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 15:16:17
2018-04-03 15:06:11
Weronika Koroblowska COBERLINA
  • 1x 5R/P/110/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm) seria A
  • 1x 3/MR/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
88 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 14:57:32
2018-04-03 11:50:30
Martyna Kałdonek COCORRADO
  • 1x 3/MR/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 4/ŚR/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 8/MR/N/120/Mała Runda konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 9/ŚR/C/130/Średnia Runda konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 14/FŚR/C1/135/Finał Średniej Rundy konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 135 cm)
87 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 14:57:03
2018-04-03 11:49:48
Martyna Kałdonek CARTOGRAN'S KISS
  • 1x 4/ŚR/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 5/DR/CC/140/Duża Runda, konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 140 cm)
  • 1x 9/ŚR/C/130/Średnia Runda konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 10/DR/CC/140/Duża Runda konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 140 cm)
85 ENTRY ACCEPTED 2018-04-02 20:42:26
2018-04-02 19:38:21
Jan Chrzanowski KDW NOW OR NEVER Z
  • 1x 4R/L1/105/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 5R/P/110/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm) seria A
84 ENTRY ACCEPTED 2018-04-02 20:40:42
2018-04-02 19:34:41
Julia Ciechowicz LILI VAN HET BERGENEINDE
  • 2x 3R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
83 ENTRY ACCEPTED 2018-04-02 20:36:40
2018-04-02 19:25:36
Jan Chrzanowski MEADOW
  • 1x 5R/P/110/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm) seria A
  • 1x 3/MR/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
82 ENTRY ACCEPTED 2018-04-02 20:33:48
2018-04-02 19:24:18
Jan Chrzanowski ECHO MK
  • 1x 3/MR/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 4/ŚR/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
81 ENTRY ACCEPTED 2018-04-02 18:05:06
2018-04-02 11:36:40
Maria Kosmalewicz SINGULORD SAPHIR
  • 1x 5R/P/110/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm) seria A
  • 1x 3/MR/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 10R/P/110/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm) seria A
  • 1x 8/MR/N/120/Mała Runda konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 13/FMR/N1/125/Finał Małej Rundy konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 125 cm)
80 ENTRY ACCEPTED 2018-04-02 18:04:41
2018-04-02 11:35:31
Maria Kosmalewicz WOODY
  • 1x 3/MR/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 4/ŚR/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 8/MR/N/120/Mała Runda konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 9/ŚR/C/130/Średnia Runda konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 14/FŚR/C1/135/Finał Średniej Rundy konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 135 cm)
79 ENTRY ACCEPTED 2018-04-02 18:03:33
2018-04-01 19:50:53
Maria Stanisławiak SAZU 3
  • 1x 3/MR/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 4/ŚR/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
78 ENTRY ACCEPTED 2018-04-02 18:03:04
2018-04-01 19:50:27
Maria Stanisławiak ITALIAN
  • 1x 3/MR/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 4/ŚR/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
74 ENTRY ACCEPTED 2018-04-02 17:42:36
2018-03-30 20:47:08
Tomasz Kuczerawy URACA II
  • 1x 3/MR/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 9/ŚR/C/130/Średnia Runda konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 14/FŚR/C1/135/Finał Średniej Rundy konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 135 cm)
73 ENTRY ACCEPTED 2018-04-02 17:42:05
2018-03-30 20:46:30
Tomasz Kuczerawy DING DONG
  • 1x 5R/P/110/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm) seria A
  • 1x 10R/P/110/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm) seria A
  • 1x 15R/P/110/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
72 ENTRY ACCEPTED 2018-04-02 17:41:33
2018-03-30 20:45:49
Tomasz Kuczerawy CHACCOS BOY
  • 1x 5/DR/CC/140/Duża Runda, konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 140 cm)
  • 1x 10/DR/CC/140/Duża Runda konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 140 cm)
  • 1x 15/GP/CC1/140/Grand Prix konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 140 cm)
71 ENTRY ACCEPTED 2018-04-02 17:41:10
2018-03-30 20:44:52
Tomasz Kuczerawy CAVANI G
  • 1x 1/5-latki/5-latki - Eliminacje MPMK art. 7 reg. skoki (wys. 115 cm)
  • 1x 6/5-latki/5-latki - Eliminacje MPMK art. 7 reg. skoki (wys. 115 cm)
  • 1x 11/Finał 5-latki/5-latki - Finał Eliminacji MPMK art. 7 reg. skoki (wys. 120 cm)
70 ENTRY ACCEPTED 2018-03-30 09:08:00
2018-03-29 23:01:53
Łukasz Koza FERRALINE
  • 1x 3R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 5R/P/110/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm) seria A
  • 1x 8R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 10R/P/110/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm) seria A
  • 1x 15R/P/110/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
69 ENTRY ACCEPTED 2018-03-30 09:06:47
2018-03-29 23:01:26
Łukasz Koza Q 7 (Q SIEBEN)
  • 1x 4R/L1/105/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 5R/P/110/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm) seria A
  • 1x 9R/L1/105/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 10R/P/110/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm) seria A
  • 1x 14R/L1/105/Konkurs dokładnośco bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 105 cm)
68 ENTRY ACCEPTED 2018-03-30 09:03:17
2018-03-29 23:00:52
Łukasz Koza MY LORD
  • 1x 5R/P/110/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm) seria A
  • 1x 3/MR/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 10R/P/110/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm) seria A
  • 1x 8/MR/N/120/Mała Runda konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 15R/P/110/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
67 ENTRY ACCEPTED 2018-03-30 09:02:19
2018-03-29 23:00:08
Łukasz Koza CHECK POINT
  • 1x 3/MR/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 4/ŚR/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 8/MR/N/120/Mała Runda konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 9/ŚR/C/130/Średnia Runda konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 14/FŚR/C1/135/Finał Średniej Rundy konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 135 cm)
66 ENTRY ACCEPTED 2018-03-30 09:01:02
2018-03-29 22:59:03
Łukasz Koza DANTE S
  • 1x 3/MR/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 4/ŚR/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 8/MR/N/120/Mała Runda konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 9/ŚR/C/130/Średnia Runda konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 14/FŚR/C1/135/Finał Średniej Rundy konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 135 cm)
65 ENTRY ACCEPTED 2018-03-30 08:59:24
2018-03-29 22:58:30
Łukasz Koza NORTON
  • 1x 5R/P/110/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm) seria A
  • 1x 1/5-latki/5-latki - Eliminacje MPMK art. 7 reg. skoki (wys. 115 cm)
  • 1x 10R/P/110/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm) seria A
  • 1x 6/5-latki/5-latki - Eliminacje MPMK art. 7 reg. skoki (wys. 115 cm)
  • 1x 11/Finał 5-latki/5-latki - Finał Eliminacji MPMK art. 7 reg. skoki (wys. 120 cm)
64 ENTRY ACCEPTED 2018-03-30 08:58:26
2018-03-29 22:57:54
Łukasz Koza BALLANTINA
  • 1x 5R/P/110/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm) seria A
  • 1x 1/5-latki/5-latki - Eliminacje MPMK art. 7 reg. skoki (wys. 115 cm)
  • 1x 10R/P/110/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm) seria A
  • 1x 6/5-latki/5-latki - Eliminacje MPMK art. 7 reg. skoki (wys. 115 cm)
  • 1x 11/Finał 5-latki/5-latki - Finał Eliminacji MPMK art. 7 reg. skoki (wys. 120 cm)
62 ENTRY ACCEPTED 2018-03-30 07:58:36
2018-03-29 17:51:51
Laura Kostek C'EST PETITE ANNI
  • 1x 3/MR/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 8/MR/N/120/Mała Runda konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 13/FMR/N1/125/Finał Małej Rundy konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 125 cm)
61 ENTRY ACCEPTED 2018-03-29 07:42:14
2018-03-28 20:07:51
Daria Kobiernik CHODÓW
  • 1x 5R/P/110/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm) seria A
60 ENTRY ACCEPTED 2018-03-29 07:41:56
2018-03-28 20:07:28
Sara Tęcza CHODÓW
  • 1x 3R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 8R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 14R/L1/105/Konkurs dokładnośco bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 105 cm)
59 ENTRY ACCEPTED 2018-03-29 07:41:30
2018-03-28 20:05:46
Daria Kobiernik NEMEZIS
  • 2x 2R/LL/80/90/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 80/90 cm)
  • 2x 7R/LL/80/90/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 80/90 cm)
  • 1x 12R/LL/80/90/Konkurs dokładnośco bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 80/90 cm)
58 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 14:20:34
2018-03-28 20:03:21
Daria Kobiernik TANGER
  • 2x 4R/L1/105/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 9R/L1/105/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 10R/P/110/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm) seria A
57 ENTRY ACCEPTED 2018-03-29 07:39:54
2018-03-28 20:02:36
Daria Kobiernik QUENTIN Z
  • 1x 3/MR/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 4/ŚR/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 8/MR/N/120/Mała Runda konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 9/ŚR/C/130/Średnia Runda konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 14/FŚR/C1/135/Finał Średniej Rundy konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 135 cm)
56 ENTRY ACCEPTED 2018-03-29 07:39:20
2018-03-28 20:01:25
Daria Kobiernik OLSTER
  • 1x 5R/P/110/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm) seria A
  • 1x 1/5-latki/5-latki - Eliminacje MPMK art. 7 reg. skoki (wys. 115 cm)
  • 1x 6/5-latki/5-latki - Eliminacje MPMK art. 7 reg. skoki (wys. 115 cm)
  • 1x 11/Finał 5-latki/5-latki - Finał Eliminacji MPMK art. 7 reg. skoki (wys. 120 cm)
55 ENTRY ACCEPTED 2018-03-29 07:38:31
2018-03-28 20:00:23
Daria Kobiernik OGANO'S BOY Z
  • 1x 2/6-latki/6-latki - Eliminacje MPMK art. 7 reg. skoki (wys. 125 cm)
  • 1x 4/ŚR/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 7/6-latki/6-latki - Eliminacje MPMK art. 7 reg. skoki (wys. 125 cm)
  • 1x 9/ŚR/C/130/Średnia Runda konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 12/Finał 6-latki/6-latki - Finał Eliminacji MPMK konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 130 cm)
54 ENTRY ACCEPTED 2018-03-29 07:38:00
2018-03-28 19:59:21
Daria Kobiernik CHAMAKH
  • 1x 2/6-latki/6-latki - Eliminacje MPMK art. 7 reg. skoki (wys. 125 cm)
  • 1x 4/ŚR/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 7/6-latki/6-latki - Eliminacje MPMK art. 7 reg. skoki (wys. 125 cm)
  • 1x 9/ŚR/C/130/Średnia Runda konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 12/Finał 6-latki/6-latki - Finał Eliminacji MPMK konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 130 cm)
53 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 14:17:48
2018-03-28 19:58:29
Sara Tomków SCHNEEFLOCKE
  • 2x 3R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 2x 8R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 14R/L1/105/Konkurs dokładnośco bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 105 cm)
48 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 07:41:53
2018-03-28 09:59:39
Michał Nowacki D'EMILION
  • 1x 5R/P/110/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm) seria A
  • 1x 3/MR/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
47 ENTRY ACCEPTED 2018-03-29 07:29:50
2018-03-28 09:58:57
Michał Nowacki QUINTESCENCE RED WINE
  • 1x 4R/L1/105/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 5R/P/110/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm) seria A
46 ENTRY ACCEPTED 2018-03-29 07:28:25
2018-03-28 09:58:30
Michał Nowacki ARMANII
  • 1x 4/ŚR/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 5/DR/CC/140/Duża Runda, konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 140 cm)
45 ENTRY ACCEPTED 2018-03-29 07:28:05
2018-03-27 21:52:29
Amelia Gramza PIRAT
  • 2x 3R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
44 ENTRY ACCEPTED 2018-03-29 07:27:13
2018-03-27 21:51:49
Ignacy Ordanik CASPAR 238
  • 1x 5R/P/110/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm) seria A
  • 1x 3/MR/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
43 ENTRY ACCEPTED 2018-03-29 07:26:51
2018-03-27 21:51:15
Ignacy Ordanik KUROSAWA
  • 1x 5R/P/110/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm) seria A
  • 1x 3/MR/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
42 ENTRY ACCEPTED 2018-03-29 07:25:16
2018-03-27 21:50:08
Dobrochna Kucharska RODERYK
  • 1x 3R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 5R/P/110/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm) seria A
41 ENTRY ACCEPTED 2018-03-29 07:23:49
2018-03-27 21:49:41
Dobrochna Kucharska FOREVER
  • 1x 3R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 5R/P/110/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm) seria A
39 ENTRY ACCEPTED 2018-03-29 07:22:22
2018-03-27 10:07:03
Adrianna Krzanowska REPLAY R
  • 1x 5R/P/110/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm) seria A
  • 1x 2/6-latki/6-latki - Eliminacje MPMK art. 7 reg. skoki (wys. 125 cm)
  • 1x 7/6-latki/6-latki - Eliminacje MPMK art. 7 reg. skoki (wys. 125 cm)
  • 1x 12/Finał 6-latki/6-latki - Finał Eliminacji MPMK konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 130 cm)
37 ENTRY ACCEPTED 2018-03-26 13:54:25
2018-03-24 17:40:21
Wiktoria Lachowicz-Wołoszyn C-KARAT CARTE D'OR
  • 1x 8/MR/N/120/Mała Runda konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
36 ENTRY ACCEPTED 2018-03-26 13:53:52
2018-03-24 14:05:05
Beata Krawczyk IMPLAY
  • 1x 5R/P/110/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm) seria A
35 ENTRY ACCEPTED 2018-03-26 13:53:20
2018-03-24 14:03:57
Barbara Połap OLGIN
  • 1x 3/MR/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
34 ENTRY ACCEPTED 2018-03-26 13:53:00
2018-03-24 14:03:01
Natalia Pschionko DORADO
  • 2x 2R/LL/80/90/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 80/90 cm)
33 ENTRY ACCEPTED 2018-03-26 13:51:17
2018-03-24 14:02:20
Maria Kaprzyk AQUADOR
  • 2x 2R/LL/80/90/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 80/90 cm)
32 ENTRY ACCEPTED 2018-03-26 13:50:22
2018-03-24 14:01:44
Julia Jaglarz WINNING MOOD
  • 1x 4/ŚR/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 5/DR/CC/140/Duża Runda, konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 140 cm)
31 ENTRY ACCEPTED 2018-03-26 13:49:58
2018-03-24 14:00:56
Julia Jaglarz WUNSCHTRAUM 88
  • 1x 4/ŚR/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 5/DR/CC/140/Duża Runda, konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 140 cm)
30 ENTRY ACCEPTED 2018-03-26 13:49:25
2018-03-23 22:19:19
Adam Grzegorzewski JAMINKA P
  • 2x 2R/LL/80/90/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 80/90 cm)
29 ENTRY ACCEPTED 2018-03-26 13:46:36
2018-03-23 22:14:15
Adam Grzegorzewski TORPEDO DES FORETS
  • 1x 3/MR/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 4/ŚR/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
28 ENTRY ACCEPTED 2018-03-26 13:45:50
2018-03-23 22:13:43
Adam Grzegorzewski ISSEM
  • 1x 1/5-latki/5-latki - Eliminacje MPMK art. 7 reg. skoki (wys. 115 cm)
27 ENTRY ACCEPTED 2018-03-26 13:44:50
2018-03-23 22:12:53
Adam Grzegorzewski IRYDION L
  • 1x 4/ŚR/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 5/DR/CC/140/Duża Runda, konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 140 cm)
26 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 11:37:39
2018-03-23 22:12:18
Adam Grzegorzewski INDA S
  • 1x 1/5-latki/5-latki - Eliminacje MPMK art. 7 reg. skoki (wys. 115 cm)
25 ENTRY ACCEPTED 2018-03-26 13:39:29
2018-03-23 22:11:52
Adam Grzegorzewski I'M SPECIAL TOO DHH
  • 2x 3R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 4R/L1/105/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 105 cm)
24 ENTRY ACCEPTED 2018-03-26 13:37:26
2018-03-23 22:11:02
Adam Grzegorzewski HAPPY LINA
  • 1x 3/MR/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
23 ENTRY ACCEPTED 2018-03-26 13:36:55
2018-03-23 22:10:41
Adam Grzegorzewski HANKY PANKY ST GHYVAN
  • 1x 5R/P/110/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm) seria A
  • 1x 3/MR/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
18 ENTRY ACCEPTED 2018-04-07 19:54:26
2018-03-23 13:13:28
Róża Szeląg INCALA
  • 1x 3R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 5R/P/110/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm) seria A
17 ENTRY ACCEPTED 2018-03-26 13:32:48
2018-03-23 13:12:54
Jakub Krzyżosiak NEKANTOS
  • 1x 2R/LL/80/90/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 80/90 cm)
  • 1x 3R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
16 ENTRY ACCEPTED 2018-03-26 13:30:51
2018-03-23 13:12:29
Jakub Krzyżosiak CALICOR
  • 1x 4/ŚR/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
15 ENTRY ACCEPTED 2018-03-26 13:30:34
2018-03-23 13:11:21
Jakub Krzyżosiak CATALAYA
  • 1x 3/MR/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
14 ENTRY ACCEPTED 2018-03-23 08:02:08
2018-03-22 20:24:58
Małgorzata Koszucka COUNTDOWN
  • 1x 3/MR/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 4/ŚR/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
13 ENTRY ACCEPTED 2018-03-23 08:01:52
2018-03-22 20:24:08
Małgorzata Koszucka LIMTENDER
  • 1x 4/ŚR/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
12 ENTRY ACCEPTED 2018-03-23 08:01:24
2018-03-22 20:23:44
Małgorzata Koszucka EVIVA
  • 1x 4R/L1/105/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 5R/P/110/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm) seria A
11 ENTRY ACCEPTED 2018-03-23 08:01:06
2018-03-22 20:22:57
Małgorzata Koszucka ALVARO 121
  • 1x 2/6-latki/6-latki - Eliminacje MPMK art. 7 reg. skoki (wys. 125 cm)
10 ENTRY ACCEPTED 2018-03-23 08:00:45
2018-03-22 20:22:07
Małgorzata Koszucka CHEPETTANO
  • 1x 5R/P/110/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm) seria A
  • 1x 2/6-latki/6-latki - Eliminacje MPMK art. 7 reg. skoki (wys. 125 cm)
9 ENTRY ACCEPTED 2018-03-23 08:00:22
2018-03-22 20:20:51
Małgorzata Koszucka CHARLENE
  • 1x 4/ŚR/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 5/DR/CC/140/Duża Runda, konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 140 cm)
8 ENTRY ACCEPTED 2018-03-23 08:00:06
2018-03-22 20:20:20
Małgorzata Koszucka CASSILIO
  • 1x 4/ŚR/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 5/DR/CC/140/Duża Runda, konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 140 cm)
2 ENTRY ACCEPTED 2018-03-21 07:29:50
2018-03-20 21:02:33
Julia Szychowiak TORNADO
  • 1x 5R/P/110/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm) seria A
  • 1x 3/MR/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 10R/P/110/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm) seria A
  • 1x 8/MR/N/120/Mała Runda konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 15R/P/110/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 13/FMR/N1/125/Finał Małej Rundy konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 125 cm)
1 ENTRY ACCEPTED 2018-03-21 07:29:18
2018-03-20 19:51:38
Aleksandra Maziarz CARLASS I
  • 2x 3R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 2x 8R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 14R/L1/105/Konkurs dokładnośco bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 105 cm)
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Adamus Bartosz bpk
S
O001451
2. Antoniak Zuzanna KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
2001 (J.)
O024301
3. Astolfi Luis bpk
S
brak
4. Białek Anna KJ Ślęża Wrocław
S
brak
5. Bojda Zuzanna
6. Charadnik Vitalii bpk
S
O043396
7. Chrzanowski Jan KJ Ślęża Wrocław
S
O000807
8. Cichoń Kornelia JKS Jaroszówka
9. Ciechowicz Julia KJ Ślęża Wrocław
S
O049407
10. Czekała Hanna KJ Agro-Handel Śrem
1999 (MJ.)
O025155
11. Czernik Natalia KJ Wechta Rosnówko
S
O003422
12. DUBINIAK Matylda JKS Jaroszówka
13. Forysiak Laura bpk
2002 (J.)
O040007
14. Frąckowiak Martyna JKS Hanna
2003 (JM.)
O035367
15. Frankiewicz Oliwia KJ Jaroszówka
2000 (J.)
1970/18
16. Garbowska Marta LKJ Ostroga Opole
2000 (J.)
O024285
17. Głowacka Maria KJ Stajnia z Kopytem Puszczykowo
1997 (MJ.)
O035382
18. Gramza Amelia St. Rodan Club
2006 (JM.)
O036337
19. Gramza Leszek Stowarzyszenie Rodan Klub
S
O002865
10021324
20. Grzegorzewski Adam St. Agro-Aves Gajewniki
1998 (MJ.)
O011420
21. Guszpil Weronika KJ Jaroszówka
2016 (Mł.)
O024189
22. Hałoń Katarzyna KJ Picador Wrocław
2002 (J.)
O033286
23. Hałoń Klaudia KJ Picador Wrocław
1997 (MJ.)
O033287
24. Horbacz Sara bpk
2002 (J.)
O038475
25. Ivančáková Klára JK Flamenco Sloupno
1999 (MJ.)
brak
26. Jaglarz Julia Vanto Jumping Team
1999 (MJ.)
O022993
27. Jannasz Wiktoria SKJ Poczernin
2005 (JM.)
O038818
28. Janus Sonia KJ Trachy Sośnicowice
2004 (JM.)
O041054
29. Jarocka Zuzanna KJ Trachy Sośnicowice
2003 (JM.)
O036061
30. Kaczmarzyk Zuzanna bpk
2003 (JM.)
31. Kałdonek Martyna KJ Trachy Sośnicowice
2000 (J.)
O026423
32. Kaprzyk Maria Vanto Jumping Team
2004 (JM.)
O044736
33. Kawa Aleksandra KJK Romico Żywiec
2003 (JM.)
O039694
34. Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem
S
O001959
35. Klein Olaf JKS Przybyszewo
1999 (MJ.)
O010205
36. Klein Tomasz JKS Przybyszewo
S
O000254
37. Kleniuk Mariusz LKJ Hippologia Strzegom
S
O000856
38. Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
S
O002152
39. Kołek Magdalena LKJ Hippologia Strzegom
40. Koroblowska Weronika KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
2003 (JM.)
O036714
41. Kosmalewicz Maria St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2001 (J.)
O038495
42. Kostek Laura bpk
2000 (J.)
O030695
43. Koszucka Małgorzata KJ Wechta Rosnówko
S
O009341
44. Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice
S
O001772
45. Koza Paulina KJ Trachy Sośnicowice
S
O001974
46. Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
S
O002442
47. Krajewski Rafał St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
S
O002980
48. Krawczyk Beata Vanto Jumping Team
S
O006389
49. Kruczek Anna KJK Romico Żywiec
2005 (JM.)
O041657
50. Krzanowska Adrianna KJK Romico Żywiec
S
O002015
51. Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica
S
O002920
52. Kuczerawy Tomasz Konie Sportowe Gillmaier
S
O001835
53. Lachowicz-Wołoszyn Wiktoria KS Centaurus
2000 (J.)
O027955
54. Langer Kaja KJK Romico Żywiec
2005 (JM.)
O040331
55. Ludwiczak Krzysztof KJ HEAA Turek
S
O000363
56. Malicka-Nowacka Aleksandra Racocki KJ
S
O008624
57. Martynowicz Monika Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
S
O026452
58. Maziarz Aleksandra KS Small Cherry Trzebnica
S
O012995
59. Mazur Zofia
60. Michalska Julia KJ Aromer Józefin
2005 (JM.)
O027475
61. Mikołajczak Weronika Racocki KJ
1999 (MJ.)
O030553
62. Mokrzycka Amelia LKS Stragona Strzegom
2002 (J.)
O039254
63. Mokrzycka Ewelina LKS Stragona Strzegom
64. Morsztyn Natalia bpk
2001 (J.)
O035846
65. Morsztyn Piotr bpk
S
O000431
66. Nowacki Michał Racocki KJ
S
O006357
67. Nowak Wiesław LKS Stragona Strzegom
S
O007356
10095511
68. Ordanik Ignacy St. Rodan Club
2002 (J.)
O033788
69. Ostręga Damian KJ Jan Kosicki Kobierno
S
O020977
10077904
70. Ostrowska Adrianna St. Jeździeckie Napoleńska Zagroda
S
O009229
71. Ostrowska Iga SJ Napoleońska Zagroda
1997 (MJ.)
O012499
72. PAŹDZIORA Oliwia LKS Stragona Strzegom
73. Piksa Łukasz St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
S
O007667
74. Piskadło Agata LKS Stragona w Strzegomiu
2004 (JM.)
O042155
75. Połap Barbara Vanto Jumping Team
2000 (J.)
O029142
76. Příhoda Miloslav JK Flamenco Sloupno
S
F1976
10013231
77. Pschionko Natalia Vanto Jumping Team
2003 (JM.)
O033990
78. Rogaczewski Bartlomiej KJ Dworzysko
S
O013279
79. Skarżyński Szymon Fundacja KJK Zatoka
S
O028048
80. Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem
S
O001439
81. Slavíková Gabriela JK Flamenco Sloupno
S
C0337
82. Śniegucki Ksawery Konie Sportowe Gillmaier
S
O003263
83. Stanisławiak Maria KJ Agro-Handel Śrem
2001 (J.)
O020505
84. Stąpor Katarzyna LKS Stragona w Strzegomiu
S
O003881
85. Stasiak Joanna KJ Stajnia Bukowiec
S
O021625
86. Subotkiewicz Paulina KJ Dworzyslo
1998 (MJ.)
O023748
87. Szeląg Róża KS Small Cherry Trzebnica
2004 (JM.)
O041894
88. Szuber Beata KJ Bachmat Pruszowice
S
O000621
89. Tęcza Sara Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
2001 (J.)
O034407
90. Tokarska Iga KJ Bachmat Pruszowice
S
O003768
91. Tomków Sara Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
2000 (J.)
O043630
92. Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo
S
O002068
93. Tusińska Kamila bpk
S
O022145
94. Wawrzyniak Martyna bpk
2001 (J.)
O027539
95. Wiraszka Jakub LKS Stragona w Strzegomiu
2002 (J.)
O045579
96. Wiraszka Róża LKS Stragona w Strzegomiu
2005 (JM.)
O045580
97. Wojnowski Marek bpk
S
O009628
98. Woźniak Wiktoria Karkonoski KJ
2002 (J.)
O023612
99. Wrzosek Matylda Olga KJ Abrasives Group
2003 (JM.)
O028074
10154391
100. Zawadka Joanna KJ Picador Wrocław
2004 (JM.)
O034429
101. Zielińska Paulina KS Nad Wigrami Mikołajewo
S
102. Żuk Kaja KJ Picador Wrocław
2005 (JM.)
O042800
103. Żurowski Jan LKS Stragona Strzegom
S
O025545
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

216

ABIGEJ KWPN GER 2005 Klacz gniada F: Lupicor / Lux
M: Niki Nanita / Concorde
O: Leszek Chełstowski
B:
K010102 5280030505557 103EW78
2.

107

ACTION GUIDE VD KATTEVENNEN Z ZANG BEL 2012 Wałach kasztanowata F: Action Breaker / Heartbreaker
M: Felia Van Het Langwater / Guidam
O: Spronken BVBA
B: Spronken BVBA
K022702 056015Z55655012
3.

200

AKKOL WESTF UKR 2010 Klacz siwa F: Attacke UA / Ars Vivendi
M: Conquistadora / Contender
O: Mariola Dyrek
B: Gestut Zhaschkow
K024851 DE441411597010 105QV08
4.

238

AKROPOL SP POL 2012 wałach gniada F: Qulester /
M: Armenia / Ever For Pleasure
O: Adrianna Ostrowska
B:
K020800 616009590011312
5.

178

ALHAMBRA SP POL 2012 Klacz gniada F: Spartacus / Stakkato
M: Albuferia / Luron
O: SK Nad Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K021490 616009510342112
6.

118

ALPHA NOBLE OLD AUT 2005 Klacz ciemnogniada F: Argentinus /
M: Escada /
O: Magda Pabin-Majchrzak/Karolina Polasik-Wrzosek
B: Anne Haase
brak
7.

120

ANDORA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Qulester / Quinar
M: Ambrozja / Gilette
O: Aneta Ostrowska
B: K. Kluzowski
K021855 616009590011412
8.

190

ANJO DIAMOND RAVER ANGLO IRL 2010 Wałach gniada/168 F: Anjo Forn BEL /
M: Corea /
O: Karolina Więckowska - Kasner
B: Patricia Mc Kinney
brak 826002100022503 105RJ82
9.

42

AQUADOR KWPN POL 2005 Ogier kasztanowata F: Heartbreaker / 147STB-H Nimmerdor
M: Sharmeta / Calvados
O: Ewa i Stefan Kaprzyk
B: Van Noorloos
K024596 528210000694797 105AB94
10.

54

ARMANII OLD GER 2004 Wałach gniada F: Abke / Acorado
M: Gragentina / Argentinus
O: Danuta Nowacka
B:
K009306 DE433330581004
11.

339

ATLANTA 1 HOL GER 2008 Klacz gniada/170 F: Caretino / Caletto II
M: Shacira / Carolus I
O: Piotr Michalski
B: Leon Knickrehm
K016160 DE421000092408
12.

337

ATLANTIC MAGIC Kuc Connemara IRL 2004 Wałach siwa/kuc: F: Royal Atlantic Star / Boden Park Finnard
M: Atlantic Queen Of Peace / Cloonisle Cashel
O: Danuta Hałoń
B:
K009240 004786
13.

133

BAIKA COT CHAT SF FRA 2011 Klacz gniada/175 F: Diamant De Semilly / Le Tot De Semilly
M: Nacre De Presle / Damiro B
O: Nikolaas Nouwen
B: Cot Chat
K020710 25000111532839E
14.

325

BAILANDO WLKP POL 2008 Ogier kasztanowata F: Aravel II / Luron
M: Bossa Nova / Carbano
O:
B:
K013436 POL007590152908 104OZ10
15.

68

BALLANTINA SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Bijou Be / Balou Du Rouet
M: Aky II / Clinton II
O: Tadeusz Koza
B: Tadeusz Koza
K023902 616009540065813
16.

151

BARAQUE HOL GER 2013 Ogier gniada/169 F: Baracuda / Baloubet Du Rouet
M: Valetta II / Ephebe For Ever
O: Dr. Andreas Kosicki / Wioletta Kosicka
B: Dr. Anderas Kosicki
K024829 DE421000612113
17.

163

BARONESSE LADY CON CALMA SP POL 2012 Klacz siwa F: Con Calma /
M: Baronesse Piccadilly / Pronz Pablo
O: Wacław Przysada
B: Stanisław Procajło
K021886 616009670032512
18.

255

BASMA SP POL 2005 Klacz gniada F: inston / Nobody
M: Bianka / Marcus
O:
B:
K012722 POL009530128205
19.

244

Bawaria F:
M:
O:
B:
20.

197

BE BALOU HAN GER 2006 Klacz ciemnogniada F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Wonderwall / Wilawander
O: Wioletta Wróblewska
B:
K016326 DE431310022406
21.

309

BIG LORD KWPN POL 2006 Wałach gniada F: Lord Z / Lord
M: Dirmatine / Uniek
O:
B:
K018392 5280030611662
22.

97

BIJOU BE OS GER 2006 Ogier kasztanowata F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Caroso / Canabis
O: Tadeusz Koza
B: Gestuet Lewitz
K010512 DE418180151606 103JF16
23.

154

BISCAYA HOL GER 2009 Klacz siwa F: Calido I / Cantus
M: Solange / Corrado I
O: Wioletta Kosicka
B:
K019799 DE421000407209
24.

323

BLACK JACK KWPN NED 2006 Wałach kara F: Indorado / Corrado I
M: Talita V / Corland
O: Janusz Kubacki
B:
K011196 5280030600283
25.

312

BODER WLKP POL 1998 Ogier gniada/mk: F: Oder / Espadron
M: Begonia / Bask
O: Marian Gomułkiewicz
B: Marian Gomułkiewicz
K012614 POL007670039098
26.

132

BON ARCUS MŁP POL 2002 Wałach kasztanowata/165 F: Arcus / Cross
M: Bona / Cynik
O: Włodzimierz Głowacki
B: SK Ochaby
K018971 POL006540016202
27.

169

BOSCH II MŁP POL 2001 Wałach gniada F: Sir Laryks / Laryks
M: Bonitacja / Arcus
O: Jarosław Tłuszcz
B:
K008410 POL006540021401
28.

256

BOSS MŁP POL 2006 Wałach gniada F: Banknot / Emir
M: Iwa / nn
O: Jagoda Kudlicka
B: Robert Stasiuk
K012562 616006580770106 104ED77
29.

348

BOSS MŁP POL 1994 Ogier kasztanowata/kuc: F: Bonaparte / Pick Wick
M: Meta / Marzący
O: Marian Gomułkiewicz
B: Anna Zając
K001772 POL006670002894
30.

157

BRODWAY SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Lenon /
M: Babilonia / Jape
O:
B:
K022651 616009670029813
31.

148

BUNT SP POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Wandervogel Ii / Wanderer
M: Barwa / Dakar
O: Jacek Nowicki
B: Jacek Nowicki
K014121 POL009611150903
32.

46

C-KARAT CARTE D'OR SP POL 2001 Wałach ciemnogniada F: Nameless / Nimrod B
M: Czelari / Saphir
O: Ignacy Lachowicz
B: Hubert Kierznowski
K007900 616009670000501
33.

347

C-LANCASTER HAN POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Lanselot / Leandro
M: Coma / Atut
O: Marian Gomułkiewicz
B: Marian Gomułkiewicz
K014617 616009670115305
34.

66

C'EST PETITE ANNI WESTF GER 2011 Klacz ciemnogniada F: Coco Jambo /
M: Anatevka / Avec Coeur
O: Katarzyna Frunze-Kostek
B: Heinrich Ramsbrock
K024204 DE441411274011
35.

35

CALICOR HOL POL 2011 Wałach siwa F: Calido I / Cantus
M: Jasmina I / Cor De La Bryere
O: Wojciech Kasperski i Jakub Krzyżosiak
B: Wojciech Kasperski
K020476 DE421000691811
36.

205

CAMPARI 294 BAYER GER 2010 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Rendezvous / Sandro
O: Ludwig Gillmaier
B: Ludwig Gillmaier
K022935 DE481810068010
37.

334

CAMPINO BURME HAN GER 2010 Wałach siwa F: Cornado I / Cornet Obolensky
M: Cintana / Co-Pilot
O: Małgorzata Polok
B: Heinrich Burmester
K024504 DE431316854710
38.

219

CANDY CRUSH CWB CZE 2013 Klacz ciemnogniada F: Cartouche /
M: Lotranta /
O: Slavíková Gabriela,Humpolec, Pelh, VYS
B: Slavíková Gabriela,Humpolec, Pelh, VYS
brak
39.

176

CANOSSA SP POL 2012 Klacz gniada F: Quality Time / Quantum
M: C Dinette / Cantos
O: SK Nas Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K022785 616009510343112
40.

138

CANSIN OLD GER 2008 Klacz kasztanowata F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Wadi El Hasa / Furst Heinrich
O: Klaudia Hałoń
B:
K022652 DE43333619208
41.

24

CARLASS I HOL POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Carlos DZ / Cantus
M: Pergola / Lascadell
O: Aleksandra Maziarz
B: Waldemar Kasperski
K020748 DE421000582712
42.

87

CARTOGRAN'S KISS OLD GER 2006 Ogier kasztanowata F: Cartogran / Carthago
M: Celeste Z / Canabis
O: Izabela Doering
B: Gestuet Lewitz
K012701 DE418180527206
43.

129

CASALLINA HOL GER 2011 Klacz gniada F: Casall / Caretino
M: Tessa XVIII / Cassini I
O: Anna Woźniak
B: Guenther Fielmann
K024811 DE421000000111
44.

222

CASALLY CWB CZE 2007 Wałach kasztanowata F: Casall / Caretino
M: A Lady 2 /
O: Jaroslav Martinec
B: 25647334, IN-EXPO GROUP,s.r.o.,Praha 1
KJ0H97
45.

196

CASCALO HOL POL 2010 Ogier siwa F: Casall / Caretino
M: Tara XVI / Calato
O: Dariusz Słupczyński
B: Daniela Krause
K024500 DE421000031810 104RF92
46.

52

CASPAR 238 OS GER 2008 Wałach ciemnogniada F: Cola / Contender
M: Eika / Eschnapur
O:
B:
K022052 DE418180065908
47.

179

CASPIAN P HAN GER 2009 Wałach siwa F: Cassus / Cassini I
M: Wilmaah / Werther
O: Lesław Sarachmann
B:
K017014 DE431311300509
48.

164

CASQUIN HOL POL 2009 Ogier siwa F: Cassini II / Capitol I
M: V-Quetta / Quinar
O: Stanisław Procajło
B: Małgorzata Siergiej
K016002 DE421000330609 104LK04
49.

152

CASQUITE HOL GER 2013 Ogier siwa/167 F: Casalito / Casall
M: Uganda A / Quite Capitol
O: Dr. Andreas Kosicki i Wioletta Kosicka
B: Dr. Anderas Kosicki
K025414 DE421000601613
50.

27

CASSILIO HOL GER 2006 Ogier gniada F: Cassini I / Capitol I
M: M- Heraldik / Heraldik
O: Firma Wechta
B:
K010093 DE421000200206 103LZ20
51.

182

CASTEL WESTF UKR 2014 Wałach ciemnogniada F: Castelan II / Casiro I
M: Compromatik / Cornet Obolensky
O: Lesław Sarachmann
B:
K025174 DE441410826214
52.

134

CASUS BELLI Niem. Sport. GER 2011 Wałach gniada/164 F: Casdorff / Casall
M: L-Carisma / Cola
O: Jarosław Brzuzko
B:
K019423 DE455878144611
53.

34

CATALAYA HOL POL 2012 Klacz gniada F: Connor / Casall
M: Viorita / Ephebe F. Ever
O: Natalia Kuźma
B:
K022516 DE421000141412 105PT18
54.

175

CATLIN PZHK POL 2009 Mare Bay F: ULISSES (KWPN)
M: CATOSALE (AUSTR)/CAPUCINO (HOLST)
O: Eco Abi Ewa Fabinska
B: ECO-ABI EWA FABINSKA, BIALYSTOK (POL)
616009510415909 104HO84
55.

75

CAVANI G Niem. Sport. GER 2013 Ogier gniada F: Chacco Me Biolley
M: Cara / Cascari
O: Ludwig Gillmaier
B: S & H Heinrich
K022846 DE456370260313
56.

198

CENTADA OLD DEU 2011 Klacz gniada F: Centadel /
M: Wonneke / Carther
O: Izabela Dyrek
B: Gestut Lewitz
K022330 DE418184054311
57.

232

Centille S F:
M:
O:
B:
58.

76

CHACCOS BOY BAVAR GER 2009 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Rendezvous / Sandro
O: Ludwig Gillmaier
B: Ludwig Gillmaier
K017717 DE481810070609
59.

60

CHAMAKH SP POL 2012 Ogier siwa F: Con Calma / Calato
M: Czilla / Romus
O: Magdalena Anioł Adamczyk
B: Magdalena Anioł Adamczyk
K022082 616009680008112
60.

111

CHANTILLY OLD GER 2007 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Contidou / Balou du Rouet
O: Jarosław Skrzyczyński
B: Gestuet Lewitz
K017893 DE418181400807
61.

28

CHARLENE HOL GER 2008 Klacz siwa F: Clarimo / Clearway
M: Raja II / Lancer II
O: Wechta Sp. z o. o.
B:
K013994 DE421000190808 104HN44
62.

71

CHECK POINT OLD POL 2011 Ogier siwa F: Clinton II / Carolus
M: Larissa / Coronado
O: Barbara Kollar
B: Ewa Prus
K022644 DE433334060211
63.

29

CHEPETTANO HOL GER 2012 Ogier siwa F: Chepetto / Cento
M: Merry Sue / Calido I
O: Wechta Sp. z o. o.
B: Niemcy
K020603 DE421000206012
64.

72

CHITO BLUE OLD GER 2005 Wałach gniada F: Chacco- Blue / Chambertin
M: Quantahara Z / Quinar
O: Tadeusz Koza
B: Schocke
K010812 DE418180122205 103FL10
65.

65

CHODÓW XX POL 2011 Wałach gniada F: Masini /
M: Chryzolda / Special Power
O:
B: SK Kozienice
K019848 616POL110071581
66.

228

CLEAR JOLIE HOL GER 2005 Klacz biała F: Clearway /
M: Jolie /
O: Martincová Eva,Praha 3, Pha, PHA
B: Lueneburg ZG,25491 Hetlingen,Německo
KJ0JNO
67.

183

CLEMENS WESTF UKR 2012 Wałach gniada F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Odessa / Orlando
O: Lesław Sarahmann
B:
K025177 DE441410827514
68.

204

CLICQUOT Niem. Sport. GER 2010 Wałach siwa F: Candiavolo / Cantus
M: Abraxis / Carpalo
O: Ewa Jannasz
B: Waldemar Kaluzla
K017799 DE455870127810
69.

317

CLICQUOT Niem. Sport. GER 2010 Wałach siwa F: Candiavolo / Cantus
M: Abraxis / Carpalo
O: Ewa Jannasz
B: Waldemar Kaluzla
K017799 DE455870127810
70.

89

COBERLINA KWPN NED 2007 Klacz siwa F: Tangelo Van De Zuuthoeve / Narcos II
M: Verlina / Coriander
O: Grzegorz Przybylski
B:
K014953 528003000709991
71.

88

COCORRADO OLD GER 2007 Wałach siwa F: Corrado I / Cor De La Bryere
M: Cina Z / Caretano Z
O: Sylwia Dziubińska
B: Tadeusz Koza
K012175 DE418181424407 104LY68
72.

113

COKOWAAH HAN GER 2010 Klacz kara F: Corlensky G / Cornet Obolensky
M: Soraya / Singular Joter I
O: Mundt Hartwig
B: Mundt Hartwig
K022142 DE431316779710
73.

313

CONIKA Z Z BEL 2007 Klacz siwa F: Contefino / Contender
M: Noika Rouge / Papillon Rouge
O: Iwona Gola
B: Paul Schockemohle
K012170 Z694107 104EW36
74.

127

CONNER HOL NPL 2005 Wałach gniada F: Contender / Calypso II
M: Perfectlady / Candillo
O: Mirosław Jankowski
B:
K009678 DE421000027605 103DA99
75.

341

CORBINIAN DRP GER 2009 Wałach kara/kuc:148 F: Carry Gold / Carry
M: Luette Deern / Henry
O: Krzysztof Derda
B: Dr. Volker Suchren
K024681 DE435350116609
76.

142

CORDALMA-W OLD POL 2013 Klacz gniada F: Lyjanero /
M: Conny /
O: Kamil Dubiel
B: Kamil Dubiel
brak DE 433332243813
77.

173

CORDOBA SP POL 2012 Klacz gniada F: Spartacus / Stakkato
M: Contessa / Carino Z
O: SK Nad Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K021486 616009510342212 105NA09
78.

252

CORNERRO F:
M:
O:
B:
79.

324

CORRMAN HOL POL 2007 Wałach gniada F: Colman / Carthago
M: N- Kithara / Corrado I
O: Marta Baczyńska-Nowak
B: Wojciech Kasperski
K012576 DE421000505007
80.

94

COSTACALVO OLD GER 2011 Wałach gniada F: Conthargos / Converter
M: Stavari / Stakkato
O: Andrzej Opłatek
B:
K024754 DE418184026211 105XN21
81.

33

COUNTDOWN HOL GER 2012 Ogier gniada F: Canstakko / Canturo
M: Lea III / Acobat II
O: Wechta Sp. z o. o.
B:
K020602 DE421000212412
82.

193

CZANOS SP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Tanos / Cantanis
M: Czurina / Turbud Quirinus
O: Iwona Mikołajczak
B: SK Nowielice
K022787 616009640002911
83.

108

CZARDASZ SP POL 2008 Ogier kasztanowata F: Chellano`s Boy D Z / Chellano Z
M: Cerkwica / Wicher
O: SO Gniezno
B: Wojciech Kędzierski
K016585 616009610080108 104OO29
84.

355

CZINGIS CHAN WLKP POL 2007 Wałach gniada/kuc:149 F: Hufiec / Pick Wick
M: Czuła / Kurant
O: Sylwia Kamińska
B:
K017841 POL007610239307 105GH68
85.

15

D'EMILION KWPN NED 2008 Wałach gniada F: Emilion / Wellington
M: Zasina / Silverstone
O: Danuta Nowacka
B:
K016591 528003000801870
86.

247

DAMAR WLKP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Paquito Go /
M: Datura / Life And Liberty
O: Iga Tokarska
B: SK Liski
K022059 616007000221812
87.

70

DANTE S Niem. Sport. POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Georgina Plus-S / Louis
O: Artur Górny
B: Zbigniew Szumlakowski
K017218 DE455879005010
88.

159

DAR - L SP POL 2009 Wałach kasztanowata/170 F: Corleone Z /
M: Drezyna / Saracen
O: Marek Wojnowski
B: Jan Łukaszczyk
K015075 616009670048409
89.

223

DARCY 3 HOL CZE 2013 Ogier siwa F: Darco /
M: Chepetka /
O: 29025362, WOOD TRANSPORT ENERGO a.s.,Praha 2, Pha, PHA
B: 46666524, Ing.Mayer Jiří,Volenice, Strak, JHČ
KJ0SER DE421000517213
90.

49

DARINA KWPN NED 2008 Klacz siwa/175 F: Cardento / Capitol I
M: Irina / Burggraaf
O: Bartłomiej Ordanik
B:
K022508 528003000805831
91.

156

DAVINCI MŁP POL 2005 Wałach kara/166 F: Veloce De Favi / Jouan De Frely
M: Dabora / Bonaparte
O: Róza Wiraszka
B: SK Ochaby
K010693 616006540070305
92.

201

DIAMOND TAQUITTA HOL POL 2011 Klacz gniada F: Cannavaros / Cassini I
M: Taquitta / Quidam De Revel
O: Katarzyna Skrzyczyńska
B:
K018514 DE421000146611
93.

93

DIAROUBET OS DEU 2012 Wałach gniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Baldorra / Baloubet Du Rouet
O: GR Andrzej Opłatek
B:
K024753 DE418185071112 105XN18
94.

360

DIE KLEINE LADY Węgierski Koń Sportowy HUN 2009 Klacz siwa/160 F: Iryda / Quamiro
M: Nadaly / Aldato-1
O: Kornelia Smura
B: Szigeti - Centrum KFT
K020311 HUNKMF092440220
95.

186

DIGISPORT SATISFACTION HAN GER 2008 Klacz gniada/165 F: Stakkato Gold / Stakkato
M: Centa / Cento
O: Jarosław Sekuła
B: Marles Visscher
K017901 DE431310367508 104ZE95
96.

188

DIGISPORT COLOMBIANA OLD GER 2008 Klacz gniada/168 F: Contendro I / Contender
M: Granada / Graf Grannus
O: Adam Łyczakowski
B: Jarosław Sekuła
K017483 DE428181389608 105MX54
97.

77

DING DONG BAW POL 2013 Wałach gniada F: Diarado /
M: Roxy / Stalypso
O: Ludwig Gillmaier
B: Ludwig Gillmaier
K022843 DE481810293613
98.

171

DJARVI B KWPN NED 2008 Klacz kara F: Zento / Quasimodo Z
M: Passe Partout B / Karlstad
O: KS Nad Wigrami
B: L. Bethlehem
K012079 528003000804968 103XJ65
99.

153

DONAU HOL GER 2011 Klacz siwa/170 F: Cassini I / Capitol I
M: U-Nora A / Quite Capitol
O: Wioletta Kosicka
B: Dr. Anderas Kosicki
K020063 DE421000407011
100.

43

DORADO SP POL 2009 Wałach gniada F: Cancoon / Colman
M: Diablica / Lais
O: Arkadiusz Pschionko
B:
K018574 616009640073809
101.

217

DUKE G AES BEL 2008 Wałach gniada F: Colman /
M: Moonlight II / Caletto
O: Bartosz Adamus
B:
K022708 31371 104LM07
102.

172

E GINEKE KWPN NED 2011 Klacz gniada F: Eldorado Van De Zeshoek / Clinton
M: Unique / Iroko
O: SK Nad Wigrami
B: E. Buunk-Hofs
K018549 528003201101065 105NO87
103.

83

ECHO MK SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Carry Son / Carry
M: Echeveria / Landos
O: Marek Kucharski
B: Marek Kucharski
K020351 616009600231310
104.

122

ELBERO H KWPN NED 2009 Klacz siwa F: Odermus R / Calido
M: Niporto / Libero H
O: SO Bogusławice
B:
K020078 528003200908142 104SQ56
105.

170

EMISJA M SP POL 2009 Klacz gniada F: So In Love / Calvados
M: Eneida / Fanimo
O: Daniel Forysiak
B: SK Moszna
K018820 POL009690066609
106.

123

ENDLESS LOVE KWPN NED 2009 Wałach ciemnogniada F: Warrant / Numero Uno
M: Ajelsinaa / Burggraaf
O: Adrianna Ostrowska
B:
K018683 528003200905392 104TO53
107.

126

ENDURO M SP POL 2009 Klacz gniada F: So In Love / Calvados
M: Entropia M / In Camera
O: Anna Białek
B: SK Moszna
K016857 POL009690067009
108.

212

ENTORIA OLD GER 2012 Klacz ciemnogniada F: Limbus / Landgraf I
M: Ravenna II / Langenhagen
O: Natalia Czernik
B: Malgorzata Siergiej
K025371 DE418182532112 105ZO68
109.

174

ESSEX SP POL 2012 Wałach gniada F: Eldorado Van De Zeshoek / Clinton
M: Estella / Luron
O: SK Nad Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K021491 616009510343812 105NA03
110.

136

ETOILE HAN GER 2007 Klacz kasztanowata/166 F: Escudo II / Espri
M: Grandessa / Graf Top
O:
B:
K014422 DE431314606007
111.

31

EVIVA HOL POL 2012 Klacz siwa F: Mylord Cartha / Carthago
M: Under Cover 2 / Diamant D. Se.
O: Wechta Sp. z o. o.
B: Ute Carstensen-Möller
K022544 DE421000120912
112.

135

FABIAN J Z Z BEL 2012 Wałach ciemnogniada F: Fantomas De Muze / Sandro Boy
M: Gamine De Pomme / Darco
O: Nicolaas Nouwen
B: Belgia
K023793 056015Z55804012
113.

350

FENIKS SP POL 2010 Wałach gniada F: Basza /
M: Fiorella / Elvis
O: Wiesław Apanasewicz
B: Wiesław Apanasewicz
K020917 616999670027912
114.

215

FENNA KWPN NED 2010 Klacz gniada F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Artuna / Sam R
O: Ludwika Miklaszewska
B:
K022709 528003201004168 105BX35
115.

74

FERRALINE HES POL 2013 Klacz gniada F: Cormint / Calido I
M: Online II / Acorado
O: Tadeusz Koza
B: Tadeusz Koza
K023904 DE421000131613
116.

349

FIESTA EWITA DRP POL 2008 Klacz ciemnogniada/kuc: F: V.I.P. / Visconti
M: Felina / Kaiserstolz
O: Wiesław Apanasewicz
B: Wiesław Apanasewicz
K014779 POL013670148408
117.

229

FINLANDINA SP POL 2009 Klacz gniada F: Imequyl / Luron
M: Falanga / Fanimo
O: Kazimierz Mordaka
B: Kazimierz Mordaka
K016865 616009590230709
118.

96

FLINTSTONE 3 KWPN AUT 2010 Wałach gniada F: Singapore / Acorado
M: Mardonna H / Voltaire
O: Katarzyna Frąckowiak
B: T. Burger
K024986 528003201008609
119.

114

FLY AWAY Z Z BEL 2013 Ogier kasztanowata F: Flipper D'Elle / Double Espoir
M: Etoile / Darco
O: SPRONKEN BVBA
B: SPRONKEN BVBA
K024608 056015Z55739213
120.

218

FONTAINE BLUE CKV KWPN NED 2010 Klacz kasztanowata F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Uranda / Colino
O: Bart Gomeeren
B:
K024458 528003201009549 105BM79
121.

104

FORT KWPN NED 2010 Wałach gniada F: Berlin / Cassini I
M: Wucinda / Heartbreaker
O: Beata Szuber
B:
K020185 528003201002934 105VX16
122.

352

FRIASTOWN MICHAEL F:
M:
O:
B:
123.

329

GABON KUC POL 2007 Ogier gniada/kuc:141 F: Bonetto-D / Benetton S
M: Gamza / Split
O: Tomasz Piontek
B: Jerzy Łukomski
K020485 POL013610197007
124.

90

GAL SP POL 2007 Wałach siwa F: Imequyl / Luron
M: Gracja / Rytm
O: Robert Koroblowski
B: Zbigniew Piecuch
K014094 POL009520042107
125.

106

GAMBIT-O KWPN NED 2011 Wałach gniada F: Vleut / Quick Star
M: Odonja / Indoctro
O: Zbigniew Jankowski
B:
K020355 528003201102664 105ZD95
126.

117

GENERATION LOVE SF FRA 2012 Wałach siwa F: Troubadour By Wisbecq / Aiglon Rouge
M: Watch Me Ter Dieschoot / Cento
O: Elodie Stockbroekx
B: E,odie Stockbroekx
K024620 056007000G52724
127.

344

GINA KUC POL 2008 Klacz kara/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Krzystof Król
B:
K020394 DE417170389208
128.

208

GOLDEN GIRL 2014 klacz F:
M:
O:
B:
129.

23

GOLDIKA HAN POL 2012 Klacz gniada F: Graf Grannus / Grannus
M: Femme Fatale / Frappant
O: Władysław Kwapisz
B: Anna Piwońska
K022051 DE431316686912
130.

158

GOYA EWITA SP POL 2008 Klacz gniada F: Liberado /
M: Gaga Ewita / Sapieha
O: Janusz Piskadło
B: Aleksandra Apanasewicz
K021734 POL009670148208
131.

220

GRANT CWB CZE 2014 Wałach gniada F: Aristo Z /
M: Clea /
O: Gabriela Slavíková
B: 28578023, CLAUSTRA s.r.o.,Olomouc,
KJ0V4A
132.

37

HANKY PANKY ST GHYVAN KWPN POL 2012 Klacz kasztanowata F: Quidam De Revel /
M: W-Chili-Pepper / Cassini I
O: Sylwia Grzegorzewska
B:
K021053 528003201207341
133.

38

HAPPY LINA KWPN POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Lexicon / Voltaire
M: Roberlina / Hemmingway
O:
B:
K023155 528003201205792
134.

109

HENYA DE L'ESPOIR BWP BEL 2007 Klacz gniada F: Cliff / Clearway
M: Carentia / Caretino
O: Bajernbaum Grand Horse Baum Sp. J.
B: Catherine Van Den Daele B-7910 Anwaing
K014250 BELW263735BWP
135.

98

HI DIARADO Niem. Sport. POL 2013 Ogier ciemnogniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Sardynia / Wantoz
O: Izabela Safinowska
B: Izabela Safinowska
K022620 DE456570175613
136.

224

HYLING KWPN NED 2012 Wałach ciemnogniada F: Q.Breitling LS /
M: Carolien Z .
O: Bohumil Vojtek
B: Comb.A.Wernink/P.Waller Diemont,7161 LL Neede,Nizozemsko
KJ0UE3 528003201203639
137.

39

I'M SPECIAL TOO DHH KWPN NED 2013 Wałach kasztanowata F: Uda Ssara /
M: I'M Special De Muze / Emilion
O: BWG stables
B:
K024675 528003201308255
138.

147

IDEAL GIRL WLKP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Contendor / Contender
M: Iluzja / Cisoń
O: Daria Kobiernik
B: Daria Kobiernik
K016482 616007680108809
139.

322

IKONA KUC POL 2000 Klacz kara/kuc:115 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Joanna Stasiak
B:
K007301 POL999611032300
140.

253

IMPET F:
M:
O:
B:
141.

45

IMPLAY SP POL 2004 Wałach gniada F: Fair Play Coudreau / Abdullah
M: India / Indianin
O: Beata Krawczyk
B: Ewa Dziubany
K012545 POL009540024104
142.

141

INCALA OLD POL 2009 Klacz kasztanowata F: Incolor / C-Indoctro
M: Lady / Lady's King
O: Skrobacz
B:
K022474 DE433332154009 105LX84
143.

10

INDA S KWPN POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Numero Uno /
M: Arinda S / Guidam
O: Sylwia Grzegorzewska
B: Holandia
K023488 528003201303832
144.

306

INDI SP POL 2007 Klacz siwa F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Inez / Hajfong
O: Sebastian Kawa
B:
K016672 POL009640084407
145.

11

IRYDION L SP POL 2003 Wałach gniada F: Castigione L / Contender
M: Ida L / Lux Z
O: Jacek Orkisz
B: KJ Alexander - Elizówka
K007335 POL009580085303 102YT08
146.

12

ISSEM KWPN POL 2013 Klacz kasztanowata F: Quality Time /
M: H-Cortonne / Elle
O: Sylwia Grzegorzewska
B: Holandia
K024674 528003201301430
147.

82

ITALIAN SP POL 2009 Ogier kasztanowata/163 F: Faust Z / Furioso II
M: Iliada / Czad
O: Michał Stanisławiak
B: Adam Omen
K020727 616009660601109
148.

110

ITALO VAN DEN BOSRAND BWP BEL 2008 Ogier gniada F: Diabeau / Clinton
M: Faragona Van Den Bosrand / Cartier VD Heffinck
O: SPRONKEN
B: Luc Huyghe
K024606 BELW267970BWP
149.

137

JAMAIS DEUX SANS TROIS. P BWP BEL 2009 Klacz ciemnogniada F: Quickfeuer Van Koekshof / Heartbreaker
M: Elka Van De Molendrieshoeve / Apollo Van Het Lindenbos
O: Danuta Hałoń
B:
K024162 BEL002W00291773
150.

47

JAMINKA P KWPN POL 2014 Klacz gniada F: Canabis /
M:
O:
B:
brak
151.

320

JOLY'S HOUSTON New Forest Pony BEL 2010 Wałach gniada/kuc:138 F: Dusty / Nieuwmoeds Patrick
M: Joly's Rasha / Sulaatik's Pavarotti
O: Marek Szweda
B:
K022358 056011020100145
152.

124

JUDSON MŁP POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Saganek / Sajan
M: Judyta / Judex
O: Aneta Ostrowska
B: SK Walewice
K010745 POL006590181905 103PF73
153.

168

JURANDA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Endos / Elvis
M: Jurata / Grin
O: ATTIS PRP Sp. z o. o.
B: Stanisław Procajło
K015375 POL009630051908 104LK02
154.

86

KDW NOW OR NEVER Z BWP BEL 2012 Wałach gniada F: Numero Uno /
M: Anjala / Kannan
O: Justyna Flankowska
B: KDW
K023027 056015Z55805412
155.

243

KELLY EWITA Niem. Sport. POL 2012 Klacz gniada F: Nolimit /
M: Konopielka Ewita / Grand
O: Aleksandra Apanasewicz
B: Aleksandra Apanasewicz
K023359 DE455878280212
156.

194

KHARISMA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada/170 F: Graf Stepp / Graf Grannus
M: Kariatyda / Teksas
O: Mikołajczak
B: Śniegucki
K011546 POL009670044305
157.

330

KNOCKKASH GIRL Kuc Connemara IRL 2012 Klacz siwa/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Lucjan Hilla
B:
K024793 372003000121178
158.

155

KORUPCJA SP POL 2010 Klacz gniada F: Love Affair / Lauries Crusador
M: Kofeina / Welstein
O:
B:
K018644 616009580652610
159.

51

KUROSAWA SP POL 2009 Wałach gniada F: Contendor / Contendro
M: Księżniczka / Eskudo
O: Bartłomiej Ordanik
B:
K018124 616009680111609
160.

202

LA SCALA OLD POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Canabis / Contender
M: La Vawetta / Lugwig Von Bayern
O: Małgorzata i Tomasz Siergiej
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K020919 DE418180224811 105TT20
161.

311

LADY EWITA klacz F:
M:
O:
B:
162.

192

LASER SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Levantino L / Levantos I
M: Laguna / Poeme
O: Tadeusz Piksa
B:
K024937 POL009610167708 105YG42
163.

177

LIBRETTO SP POL 2013 Ogier gniada F: Biscayo / Contendro I
M: Liberia / Livello
O: SK Nad Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K022578 616009510252313
164.

85

LILI VAN HET BERGENEINDE BWP BEL 2012 Klacz gniada F: Non Stop /
M: Javira / Concorde
O: Julia Ciechowicz
B: Luc Vanbrabant
K025094 056002W00297928
165.

32

LIMTENDER HOL GER 2008 Ogier ciemnogniada F: Limbus / Landgraf I
M: Tyrah / Contender
O: Wechta Sp. z o. o.
B:
K014073 DE421000352208 104PA25
166.

342

LOPIK'S APPIE New Forest Pony NED 2005 Wałach gniada/kuc:147 F: Aladin / Molenaar's Golden King
M: Lopik's Willemien / Sweet Wiliam
O: Krzysztof Derda
B: A. H. Hootsen
K022574 528018020051492
167.

150

LUCATONI DSP GER 2008 Wałach gniada F: Lehnbach /
M: Luna / Landprinz
O: Ryszard Szydło
B:
K011943 DE455878574808
168.

191

LUCKY HORSE SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Bajou Du Ruet / Baloubet Du Rouet
M: Layla A / Le Cou Cou
O:
B:
K014273 POL009640075208 104XZ61
169.

101

LUCYFER MŁP POL 2006 Wałach kasztanowata/161 F: Arnold /
M: Libera / Lider
O: Paweł Stasiak
B: Tomasz Krzesaj
K014338 616006670105306
170.

236

LUKAS SP POL 2002 Wałach tarantowata F: Lwówek
M: Luna
O: kociałkowa górka
B: brak
brak
171.

234

ŁUKKATO SP POL 2010 Wałach gniada F: Stakkato Gold /
M: Łotwa /
O: Marcin Bauer
B: Mariusz Kleniuk
K019759
172.

343

MANCHESTER 0012 DRP POL 2001 Wałach kasztanowata/kuc:147 F: Monarch / Magic Gold
M: Brica Hansegard / Silver Socks
O: Krzysztof Król
B: Gerd Andresen
K007299 DE410100383201
173.

84

MEADOW BWP BEL 2012 Klacz ciemnogniada F: Horion De libersart /
M: Ischa /
O: Anna i Jan Chrzanowski
B:
brak
174.

333

MIŁEK PONYSPORT KUC POL 2007 Wałach gniada/kuc:139 F: Waron / Waluś
M: Mała Mi / Witalis
O: Anna Pietrzak
B: Barbara Guniewicz
K017501 POL013570315207
175.

248

MISTIQUE HOL POL 2012 Wałach gniada F: Mylord Cartha / Carthago
M: Mona IX / Concerto II
O: Wechta Sp. z o. o.
B:
K020604 DE421000079312
176.

332

MONTGOMERIE EX MAY DREAM DRP GER 2007 Wałach gniada/kuc:147 F: Monet / Mentos
M: Nora / Bon Jovi
O: Karolina Heydel
B: Hans-Jurgen Lehmann
K024683 DE455870168007
177.

225

MYSTIC VD WELLINGTON BWP BEL 2012 Wałach gniada F: Echo Van't Spieveld /
M: Warlinka /
O: Šveňková Markéta,Praha 3, Pha, PHA
B: Emmeric Verheye,9910 Knesselare,Belgie
KJ0SBF
178.

307

NAITIRY KUC POL 2011 Klacz siwa/kuc:149 F: Daj Cash / Jakobin
M: Nektarynka / Jantar
O: Łukasz Kruczek
B: Joanna Zubrycka
K023790 616999520138511
179.

213

NC VERSO RED WINE OLD GER 2012 Ogier siwa F: Vigo D'Arsouilles / Nabab De Reve
M: Dina Blue RK / Mr Blue
O: Natalia Czernik
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K021903 DE418184318912 105MP07
180.

36

NEKANTOS HOL POL 2013 Wałach gniada F: Nekton /
M: Wendy / Canto
O: W. Kasperski
B: W. Kasperski
K024762 DE421000601313
181.

64

NEMEZIS SP POL 2013 Klacz gniada F: Lenon L / Dream On
M: Notebook / Double Alleged
O: Bartłomiej Świątek
B: Roman Drabinski
K024090 616009670029913
182.

246

NEON KUC POL 2008 Wałach ciemnogniada/125 F: nn/nn
M: nn/nn
O: Stefan Stołowski
B:
brak
183.

245

Nevada F:
M:
O: Jurek Włoch
B:
184.

356

NIKI KUC POL 2001 Ogier tarantowata/kuc:137 F: Demether / Alex van de Kamperweg
M: Nicolette II / Murat-Gazon
O: Krzysztof Król
B: Piotr Siębor
K014539 POL013670092901
185.

326

NOBELSTAR 0005 DRP POL 2000 Wałach gniada/kuc:147 F: Nobel / Nadler I
M: Nicoletta / Nansen
O: Karolina Heydel
B: Lisa Lohmann
K007893 DE441410094000
186.

242

NOBODY'S PERFEKT HAN GER 2009 Wałach gniada F: Now Or Never M /
M: Quinta / Quidam's Rubin
O: Wiesław Apanasewicz
B:
K023360 DE431319108309
187.

92

NORDWIND HOL GER 2006 Ogier siwa F: Cassini II / Capitol I
M: Naomagic II / Acord II
O: GR Andrzej Opłatek
B:
K010079 DE421000039506 103CS62
188.

69

NORTON Niem. Sport. POL 2013 Ogier siwa F: Numero Uno / Achill-Libero H
M: Orinoko Plus S / Atylla
O: Artur Górny
B: Artur Górny
K023440 DE455879003213
189.

314

NOUGATINO V.G.Z. BWP BEL 2004 Wałach gniada F: Nelson Z / Nureyev
M: Ulena V G / Heartbreaker
O: Jan Chrzanowski
B:
K010235 Z511104 102YX74
190.

365

NOVEMBER RAIN MPMK sp POL 2013 Ogier gniada F: Lenon L westf.
M: Novocaina sp/Enyman sp
O: Katarzyna Konarska
B: Katarzyna Konarska
K024026
191.

239

NUMBER ONE HAN POL 2013 Wałach gniada F: Numero Uno / Achill-Libero H
M: Sandra Diamond S / Sandro Boy
O: Zbigniew Szumlakowski
B: Zbigniew Szumlakowski
K022613 DE455879010513
192.

235

Odwar F:
M:
O:
B:
193.

61

OGANO'S BOY Z ZANG POL 2012 Wałach kasztanowata F: Ogano Sitte / Darco
M: Damessa / Cajero
O: Ireneusz Sławek
B: Ireneusz Sławek
K021898 056015Z55748312
194.

44

OLGIN SP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Olgida / Saphir
O: Anna Połap
B:
K018966 616009610095010
195.

180

OLIMPIA OLD GER 2010 Klacz gniada F: Olympic Fire / Odermus R
M: Glatega / Atego
O: Lesław Sarachmann
B:
K023863 DE433330406210
196.

62

OLSTER SP POL 2013 Wałach siwa F: Falbrus / Aviano
M: Oaza / Orkisz
O: Izabela Chodorowska
B: SK Nowielice
K023339 616009640040013
197.

336

ORIANA TRAK POL 2010 Klacz kara F: Lord Oder I / Oder
M: Oliwia Life / Life And Liberty
O: Dominika Langer
B: Dominika Langer
K016456 POL732010050910
198.

14

ORIANA TRAK POL 2010 Klacz kara F: Lord Oder I / Oder
M: Oliwia Life / Life And Liberty
O: Dominika Langer
B: Dominika Langer
K016456 POL732010050910
199.

254

PAN GRAND EWITA SP POL 2000 Wałach gniada/168 F: Grand
M: Pokusa/Karnal
O: Krystyna Nowak
B: Wiesław Apanasewicz
K009215 10414 103XK45
200.

354

PASJONATA AMIGO Kuc Walijski POL 2009 Wałach gniada/kuc:130 F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Anja / Tijd Vlijt's Survival
O: Sylwia Kamińska
B:
K018348 POL013610020809
201.

353

PASJONATA PARYS Kuc Walijski POL 2007 Wałach kasztanowata/kuc:130 F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Polly / Den Bramel's Baye
O: Sylwia Kamińska
B:
K017075 POL013610145207
202.

160

PATOS MŁP POL 2012 Wałach kasztanowata/170 F: Minaret /
M: Primavera / Bolivar
O: Marek Wojnowski
B: Jacek Soska
K024744 616006670098712
203.

346

PENELOPA Kuc Feliński POL 2005 Klacz siwa/kuc:138 F: Harbin / Harfiarz
M: Pacynka / Floret
O: Krzysztof Król
B: Piotr Koch
K015956 POL013670072705
204.

102

PIPPI HAN GER 2011 Klacz kara F: Perigueux /
M: A Lafayette / Perpignon
O: Paulina Burdyka
B: Bernhard i Britta Nordbeck
K022654 DE431318501211
205.

53

PIRAT WLKP POL 2009 Ogier siwa/mk: F: Delgor / Dancing
M: Pora / Delgor
O:
B:
K023491 616007670137309
206.

318

PORTOS SP POL 2011 Wałach siwa F: Carry Son / Carry
M: Parilla / Kaper
O: Ewa Jannasz
B: Sławomir Cichmiński
K018508 616009600276411 105UA36
207.

73

Q 7 (Q SIEBEN) HAN GER 2011 Wałach ciemnogniada F: Quaid / Quidam's Rubin
M: Elka / Embassy I
O: Paulina Koza
B:
K019363 DE431311437012
208.

363

QUALITY QUEEN POL 2011 Klacz Gniada F:
M:
O:
B:
K024616 145728
209.

214

QUASI DE KERGANE SF FRA 2004 Wałach kasztanowata F: Elan De La Cour / Vas Y Donc Longane
M: Guapa De Banville / Arpege Pierreville
O: Bartosz Adamus
B:
K018723 25000104363759H 102WX07
210.

115

QUATRO HOL GER 2011 Wałach gniada F: Quadros / Quidam De Revel
M: Vilea / Contender
O: Emilia Dołkowska
B: Stieper Mirjam
K024303 DE421000063511
211.

63

QUENTIN Z SP POL 2011 Ogier gniada F: Quamiro / Quidam De Revel
M: Zilandra / Marvel
O: Daria Wachnowska
B: Daria Wachnowska
K018802 616009680021711
212.

226

QUIBCONA SWB CZE 2012 Klacz gniada F: Quintero /
M: Quibless /
O: Jaroslav Martinec
B: Jaroslav Martinec
KJ0M7X 203 011 993869912
213.

199

QUICK STEP HAN POL 2013 Wałach gniada F: Quintender / Quinar
M: Carmaniola / Calido
O: Katarzyna Skrzyczyńska
B: Marta Roszkiewicz
K023777 DE431319616913
214.

103

QUICKLY RC KWPN NED 2011 Wałach kasztanowata F: Quinto HBC / Quidam De Revel
M: Uitrolien C / Nabuur
O: Jagoda Wszędybył
B:
K020945 528008110068111 105VX20
215.

165

QUIDAMS DUKE HOL POL 2011 Wałach siwa F: Quidams Rubin / Quidam De Revel
M: Zarin Calica / Calico
O: Piotr Michalski
B: Will & Kerstin Graf
K020318 DE421000533311
216.

55

QUINTESCENCE RED WINE OLD GER 2013 Klacz ciemnogniada F: Querlybet Hero / Baloubet Du Rouet
M: T-Quadriga / Quidam De Revel
O: Michał Nowacki
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K023391 DE418182013013
217.

203

QUIRO 5 OLD GER 2008 Wałach gniada F: Quidam`s Rubin / Quidam De Revel
M: Winanda / Landor S
O: Zygfryd Grosz
B: Gerd Fass
K016241 DE433331028708
218.

211

QUIWITI HOL GER 2012 Klacz kasztanowata F: Quiwi Dream / Quidam De Revel
M: Super Inge / Alcatraz
O: Ludwika Miklaszewska
B: Niemcy
K024549 DE421000027912 105XR06
219.

128

R IMPULS B SP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Nimmerdor I /
M: Rituala / Rhytmo
O: Anna Chrzanowska
B:
K017980 616009690159406
220.

357

RAMZES Kuc Walijski POL 2008 Wałach kara/kuc:118 F: Fokus / Galon
M: Ramondie / Ramiro
O: Aneta Aniołek
B: Jan Wójcik
K024362 POL013610007908
221.

206

RED DREAM PRINCES BAW GER 2012 Klacz gniada F: Sir Donnerhall / Sandro Hit
M: Ronja / Ritnal
O: Gillmaier Ludwig
B: Gillmaier Ludwig
K020963 DE481810052612
222.

48

REPLAY R SP POL 2012 Ogier kara/175 F: Landino / Langraf I
M: Romica R / Campari M
O: Romuald Hałabuda
B: Romuald Hałabuda
K021677 616009540120912
223.

358

RINGO KUC POL 2009 Wałach bułana/kuc:120 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Krzysztof Aniołek
B: Krzysztof Aniołek
K024952 616999661981209
224.

362

RITUS HAN GER 1997 Wałach gniada F: Ritual / Ramiro
M: Granessa / Grannus
O: Beata Broniatowska
B:
K005384 DE316965097
225.

237

RLG Chambrina BAW 2013 Klacz F: Chambretto GT /
M: Ronja / Ritual
O:
B:
K024684 DE481810044113
226.

327

ROLEX 2 Mały Koń POL 2004 Ogier siwa/kuc:140 F: Martell /
M: Rita /
O: Tomasz Piontek
B: Krzysztof Klimczak
K017920 POL013540072804
227.

251

ROSSA SP POL 2011 Klacz gniada F: Contender Son / Contender
M: Rachella / Charisma 115
O: Roland Kosmol
B: Ewa Hauer
K019914 616009600253411 105DW53
228.

221

ROYAL BEAUTY CWB CZE 2013 Klacz ciemnogniada F: Quick Lauto Z /
M: Ramona /
O: Plecháčová Jana,Lomnice nad Popelkou, Semil, LIB
B: 63259443, Školka Karel,Třeboň, JH, JHČ
KJ0T5J
229.

361

RUGIA Kuc Walijski POL 2005 Klacz gniada/kuc: F: Strayer's Samson /
M: Marjac's Rianne /
O: Anna Paździora
B: Zdzisław Śniegucki
K011945
230.

99

RUTYNA WLKP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Rycerz / Lombardo / Quidam De Revel
M: Rata / Orkisz
O: Magdalena Czekała
B: Stanisław Grygier
K015819 POL007611110804
231.

315

SAGA SP POL 2005 Klacz kasztanowata F: Fly High / For Pleasure
M: Salwa / Lexus
O: Jan Chrzanowski
B: Hubert Kierznowski
K011708 POL009610025205 104DJ09
232.

91

SANDRA BLUE OLD GER 2010 Klacz gniada F: Sandro Boy / Sandro
M: Cathirana Blue / Chacco-Blue
O: GR Andrzej Opłatek
B:
K017507 DE418184089310 105LU72
233.

146

SCHNEEFLOCKE SP GER 2008 Klacz gniada F: Ordos / Nazareth
M: Prinzessin / Lomber
O: Sara Tomków
B:
K023236 DE498270009208
234.

359

SCIARA HS HAN GER 2007 Klacz kasztanowata F: Salito / Stakkato
M: Elektra / Escudo I
O: Sonia Janus
B: Hans-Heinrich Schmidt
K024185 DE431311331307 104EH29
235.

121

SECRETTO SP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Pauillac De Meia Lua / Jalisco B
M: Serbia / Empik
O: Aneta Ostrowska
B: Aneta Ostrowska
K021438 616009590117611 105PN16
236.

233

SECT MASINI 2011 Mare Bay F:
M: /
O: Edyta Bauer
B: Hodowcy:Agencja Jezdziecka Anna i Artur Bober
616POL11007112T 105TC04
237.

231

SHARON ARON SP POL 2010 Wałach gniada F: Gluskspilz /
M: Sharon 52 / Sandro Song
O: Bartlomiej Rogaczewski
B: Krzysztof Szczepaniak
K019117 616009610162110
238.

185

SIMON SP POL 2014 Wałach gniada F: Vandamme / Quidam
M: Siomone /
O: Antonii Dahlke
B: Antoni Dahlke
brak
239.

81

SINGULORD SAPHIR HOL GER 2007 Ogier ciemnogniada F: Singulord Jot / Singularjo II
M: Toskania / Acord II
O: Ewa Błada-Kosmalewicz
B: Schroeter Guido
K011133 DE421000203607
240.

187

SIR SAPPORO MK OLD GER 2012 Wałach gniada/168 F: Spartacus / Stakkato
M: Chacbelle / Chacco-Blue
O: Rinaldo Kiecoń, Artur Moksiewicz
B:
K022099 DE418185043412
241.

184

SOFKA SP POL 2013 Klacz gniada F: Ormuz / Special Power
M: Sofia / Quamiro
O: Jolanta Malicka
B: SK Racot
K023281 616009610105513
242.

335

SONATA W SP POL 2010 Klacz gniada F: Con Capital / Con Capitol
M: Surprise / Sao Paulo
O: Anna Pietrzak
B: Stanisław Weresinski
K021065 616009630203510
243.

501

Sonet WLKP POL 2005 G Bay F: Bujak wlkp/Sir Shostakovich
M: Safari wlkp/Silver trk.
O:
B:
K011246
244.

351

SPARKLING DARK KNIGHT Irlandzki Kuc Sportowy GBR 2007 Wałach kara/kuc:148 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Piotr Dubiniak
B: Aldyth Roulston
K025093 826082001100940
245.

116

STAKATA HAN GER 2013 Klacz gniada F: Stanley / Stakkato
M: Electra / Embassy I
O: Rafał Krajewski
B: Hans-Henning Von Der Deckken
K024296 DE431314404413
246.

143

STARCORNET HAN GER 2010 Wałach gniada F: Stakkato Gold /
M: Columbia / Cornet Obolensky
O: Heinrich Ramsbrock
B: Heinrich Ramsbrock
K024205 DE431310121210
247.

331

STEFANIE KUC NED 2003 Klacz bułana/kuc:137 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Małgorzat Polok
B: Van Der Rakt
K020938 528018920032064
248.

119

STIGMATICA HAN GER 2011 Klacz gniada F: Uccello / Now Or Never M
M: Suerte / Stalypso
O: Łukasz Koza
B: Hannelore Weygand
KO22326 DE431314407411
249.

166

STOCK OLD GER 2011 Ogier ciemnogniada F: Stalypso / Stakkato
M: Mandy / Lanciano
O: Wojciech Cieślarczyk
B: Heinrich Hoeffer
K021092 DE433330627911
250.

207

SUNRISE AVENUE 2014 klacz F:
M:
O:
B:
251.

321

SZAROTKA KUC POL 2010 Klacz siwa/kuc:140 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Ryszard Barczyk
B:
K024158 616999550179910
252.

149

TANGER MŁP POL 2010 Wałach gniada F: Awans / Vis Versa
M: Tanganika JP / Veritas 6 (Quidam D'Or)
O: Anna Malinga
B: SK Janów Podlaski
K016951 616006580571010
253.

340

TASMAN 8 SP POL 2001 Wałach ciemnogniada/173 F: Rubin / Rabino
M: Tanta / Ogar
O: Piotr Michalski
B: Diter Staniek
K014962 POL009540004701 103BV07
254.

345

TERCJA KUC POL 2004 Klacz dereszowata F: nn / nn
M: Karina / nn
O: Krzysztof Król
B: Bogdan Domagała
K019807 POL999670132904
255.

95

TOP JUS D'EUSKADI SF FRA 2007 Wałach kasztanowata F: Jumpy Des Fotaines / Jus De Pomme
M: Jade Des Fontaines / Jus De Pomme
O: Katarzyna Frąckowiak
B: M. Marc Hiriart Durruty
K023150 25000107361206N
256.

230

TORO Traken POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Eloqwent
M: Tora
O: Bartłomiej Rogaczewski
B: Bielski
K023286
257.

13

TORPEDO DES FORETS SF POL 2007 Wałach gniada F: Arthur V / Argentinus
M: Flower Des Forets / Reve D Elle
O: Damien Manitta
B:
K011962 07420906X 104BB98
258.

131

TRINITI Deutsches Sportpferd POL 2008 Klacz gniada/164 F: Candiavolo / Cantus
M: Trixi De Schoenefeld / Warkando Wonderboy
O: Maciej Garbowski
B: Rudiger Herbert Wassibauer
K016939 DE455870362908
259.

241

TWIST SP POL 2014 Wałach siwa F: Lotos /
M: T - Normandia / Wiliam
O: Weronika Guszpil
B: Aneta Kalwara
K024686 616009670020214
260.

105

UNIQUE SP POL 2007 Ogier gniada F: Guffi / Grandeur
M: Uroda / Qumball
O: Beata Szuber
B: Beata Szuber
K016797 POL009670130607 104XD70
261.

78

URACA II SP POL 2010 Klacz siwa F: Baloussini / Baloubet Du Rouet
M: Uptown Girl / Quamiro
O: Bolesław Kuczerawy
B: Bolesław Kuczerawy
K018503 DE418181719610
262.

125

URODA SP POL 2001 Klacz izabelowata/162 F: Qumball / Kimball
M: Ulla Van De Heydehoek / Esprit De Conquete
O: Beata Szuber
B: Beata Szuber
K011011 POL009670011301 104VM46
263.

181

VALENTINE WESTF GER 2010 Klacz siwa F: Valentino / Now Or Never M
M: Cocco / Cornet Obolensky
O: Lesław Sarachmann
B:
K019709 DE441410969710 105UV52
264.

167

VAN HALEN KWPN NED 2002 Wałach kasztanowata F: Hors La Loi II / Papillon Rouge
M: Horetta / Cavalier
O: Monika Morsztyn
B: R. Tewis
K008153 0201977 102YW87
265.

310

VULKANA 6 Niem. Sport. GER 2010 Klacz siwa F: Vulkano / Voltaire
M: Levinia / Levisto
O:
B:
K025219 DE456570092210
266.

308

WAGABUNDA PONYSPORT KUC POL 2007 Wałach siwa/kuc: F: Nico- K / Nandy Man
M: Warta Ponysport / Aksamit
O:
B:
K012790 616013570344607 105FF36
267.

257

WILIANA SP POL 2010 Klacz gniada/165 F: Landor / Lacatraz
M: Wizja / Cedrus
O: Karolina Polasik-Wrzosek
B: Agnieszka Janus
K018887 616007520000310 105RR76
268.

144

WINNIE THE POOH R SP POL 2007 Wałach siwa F: Fair Play Coudreau / Abdullah
M: White Lady / Limelight
O: Romuald Hałabuda
B: Romuald Hałabuda
K012228 POL009540007907 104MS58
269.

41

WINNING MOOD KWPN NED 2003 Wałach gniada F: Hors La Loi II / Papillon Rouge
M: Nugata / Animo
O: Katarzyna Jaglarz
B:
K010337 5280030308996 102XV28
270.

319

WIRUS KUC POL 2001 Wałach tarantowata/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Marek Szweda
B:
K022491 POL999540060801
271.

161

WITO WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Rytm /
M: Wilga / Agar
O: Teresa Wawrzyniak
B: Czesław Kubaja
K015798 616007530335409
272.

80

WOODY SP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Erebus / Contender
M: Whoopy / Weinberg
O: Ewa Błada-Kosmalewicz
B: Władysław Giza
K009824 POL009540080305 103WV92
273.

40

WUNSCHTRAUM 88 HOL GER 2006 Klacz ciemnogniada/176 F: Canto / Canturo
M: Hanka I / Capitol I
O: Katarzyna Jaglarz
B: Bernhard Soennichsen
K022273 DE421000229906 103MR94
274.

112

ZULINE KWPN NED 2004 Klacz gniada F: Phin Phin / Chin Chin
M: Juline / Burggraaf
O: Łukasz Krajewski
B:
K009344 5280030400272
Rider Club
Competition
Prize
Astolfi Luis bpk
520
SUM:
520.00
Charadnik Vitalii bpk
77
13
25
SUM:
115.00
Chrzanowski Jan KJ Ślęża Wrocław
150
SUM:
150.00
Czernik Natalia KJ Wechta Rosnówko
210
200
175
100
200
SUM:
885.00
Głowacka Maria KJ Stajnia z Kopytem Puszczykowo
50
SUM:
50.00
Gramza Leszek Stowarzyszenie Rodan Klub
910
SUM:
910.00
Grzegorzewski Adam St. Agro-Aves Gajewniki
600
150
260
13
400
SUM:
1423.00
Jaglarz Julia Vanto Jumping Team
29
SUM:
29.00
Jannasz Wiktoria SKJ Poczernin
50
SUM:
50.00
Janus Sonia KJ Trachy Sośnicowice
50
SUM:
50.00
Jarocka Zuzanna KJ Trachy Sośnicowice
50
SUM:
50.00
Kaczmarzyk Zuzanna bpk
100
SUM:
100.00
Kałdonek Martyna KJ Trachy Sośnicowice
67
20
SUM:
87.00
Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem
1210
13
200
350
100
13
800
800
SUM:
3486.00
Klein Olaf JKS Przybyszewo
175
SUM:
175.00
Klein Tomasz JKS Przybyszewo
200
300
150
400
SUM:
1050.00
Kleniuk Mariusz LKJ Hippologia Strzegom
60
SUM:
60.00
Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
60
110
77
100
150
SUM:
497.00
Koroblowska Weronika KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
150
300
29
SUM:
479.00
Kosmalewicz Maria St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
50
100
100
SUM:
250.00
Koszucka Małgorzata KJ Wechta Rosnówko
460
100
300
150
370
SUM:
1380.00
Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice
110
220
67
77
650
950
SUM:
2074.00
Koza Paulina KJ Trachy Sośnicowice
225
60
SUM:
285.00
Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
60
29
150
100
SUM:
339.00
Krajewski Rafał St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
400
50
SUM:
450.00
Krawczyk Beata Vanto Jumping Team
100
SUM:
100.00
Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica
13
29
67
SUM:
109.00
Kuczerawy Tomasz Konie Sportowe Gillmaier
400
150
150
20
200
SUM:
920.00
Ludwiczak Krzysztof KJ HEAA Turek
650
1620
500
1500
SUM:
4270.00
Michalska Julia KJ Aromer Józefin
150
SUM:
150.00
Morsztyn Piotr bpk
100
950
29
125
2420
SUM:
3624.00
Nowacki Michał Racocki KJ
50
SUM:
50.00
Nowak Wiesław LKS Stragona Strzegom
13
29
100
1100
SUM:
1242.00
Ordanik Ignacy St. Rodan Club
20
SUM:
20.00
Ostręga Damian KJ Jan Kosicki Kobierno
50
SUM:
50.00
Ostrowska Adrianna St. Jeździeckie Napoleńska Zagroda
110
175
225
SUM:
510.00
Ostrowska Iga SJ Napoleońska Zagroda
50
600
600
SUM:
1250.00
Piksa Łukasz St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
200
SUM:
200.00
Příhoda Miloslav JK Flamenco Sloupno
320
50
250
60
150
400
SUM:
1230.00
Skarżyński Szymon Fundacja KJK Zatoka
100
50
20
SUM:
170.00
Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem
29
100
100
100
100
410
SUM:
839.00
Śniegucki Ksawery Konie Sportowe Gillmaier
20
13
25
SUM:
58.00
Stanisławiak Maria KJ Agro-Handel Śrem
100
200
SUM:
300.00
Szeląg Róża KS Small Cherry Trzebnica
50
SUM:
50.00
Szuber Beata KJ Bachmat Pruszowice
100
50
SUM:
150.00
Tokarska Iga KJ Bachmat Pruszowice
100
SUM:
100.00
Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo
100
25
300
710
SUM:
1135.00
Woźniak Wiktoria Karkonoski KJ
25
SUM:
25.00
Żurowski Jan LKS Stragona Strzegom
13
SUM:
13.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamus Bartosz
bpk
DUKE G (217)
2018-04-21
2018-04-22
2018-04-21
2018-04-22
29
Antoniak Zuzanna
KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
2018-04-20
19
2018-04-20
1
2018-04-21
1
2018-04-21
15
2018-04-22
21
Astolfi Luis
bpk
QUIWITI (211)
2018-04-21
2
2018-04-22
1
520
Białek Anna
KJ Ślęża Wrocław
ENDURO M (126)
2018-04-20
11
Bojda Zuzanna
IMPET (253)
2018-04-21
12
2018-04-21
13
2018-04-22
1
Charadnik Vitalii
bpk
CASCALO (196)
2018-04-20
23
2018-04-20
47
2018-04-21
36
2018-04-22
22
CENTADA (198)
2018-04-20
1
2018-04-20
7
2018-04-21
11
2018-04-21
23
2018-04-22
17
2018-04-20
13
2018-04-21
6
2018-04-22
2
2018-04-20
26
2018-04-21
10
2018-04-22
77
BE BALOU (197)
2018-04-20
9
13
2018-04-20
2018-04-21
41
2018-04-22
10
25
Chrzanowski Jan
KJ Ślęża Wrocław
ECHO MK (83)
2018-04-20
27
2018-04-21
16
2018-04-22
34
2018-04-20
17
MEADOW (84)
2018-04-20
15
2018-04-20
13
2018-04-21
8
2018-04-20
1
2018-04-20
31
2018-04-21
26
2018-04-22
4
GAMBIT-O (106)
2018-04-20
36
2018-04-21
22
2018-04-22
36
2018-04-20
30
CAVARELLI (149)
2018-04-20
4
150
2018-04-21
18
Cichoń Kornelia
JKS Jaroszówka
ROSSA (251)
2018-04-21
1
2018-04-21
1
2018-04-22
14
Ciechowicz Julia
KJ Ślęża Wrocław
2018-04-20
1
2018-04-20
13
2018-04-21
17
2018-04-21
29
2018-04-22
1
Czekała Hanna
KJ Agro-Handel Śrem
RUTYNA (99)
2018-04-20
18
2018-04-21
26
2018-04-22
26
Czernik Natalia
KJ Wechta Rosnówko
ENTORIA (212)
2018-04-21
1
2018-04-21
1
2018-04-22
6
2018-04-21
4
2018-04-22
3
210
2018-04-21
2018-04-22
7
200
FENNA (215)
2018-04-21
7
175
2018-04-22
22
ABIGEJ (216)
2018-04-21
7
100
2018-04-22
6
200
DUBINIAK Matylda
JKS Jaroszówka
2018-04-22
4
2018-04-22
4
Forysiak Laura
bpk
EMISJA M (170)
2018-04-21
23
2018-04-22
44
2018-04-21
14
Frąckowiak Martyna
JKS Hanna
2018-04-22
25
2018-04-20
1
2018-04-21
35
2018-04-21
24
2018-04-22
24
Frankiewicz Oliwia
KJ Jaroszówka
LUCATONI (150)
2018-04-21
17
2018-04-21
25
2018-04-22
22
Garbowska Marta
LKJ Ostroga Opole
TRINITI (131)
2018-04-20
44
2018-04-20
2018-04-21
45
2018-04-22
25
Głowacka Maria
KJ Stajnia z Kopytem Puszczykowo
BON ARCUS (132)
2018-04-20
15
2018-04-20
3
50
2018-04-21
16
2018-04-21
19
2018-04-22
12
Gramza Amelia
St. Rodan Club
PIRAT (53)
2018-04-20
2018-04-20
2018-04-21
17
2018-04-21
1
2018-04-22
8
Gramza Leszek
Stowarzyszenie Rodan Klub
DARINA (49)
2018-04-20
20
2018-04-21
16
2018-04-22
4
910
Grzegorzewski Adam
St. Agro-Aves Gajewniki
INDA S (10)
2018-04-20
12
2018-04-21
44
2018-04-22
13
2018-04-21
15
2018-04-20
1
600
2018-04-20
7
150
2018-04-21
14
2018-04-22
13
ISSEM (12)
2018-04-20
1
2018-04-20
2018-04-20
2018-04-21
3
2018-04-21
2018-04-22
14
2018-04-20
2018-04-21
2018-04-22
2018-04-20
37
2018-04-20
28
2018-04-21
16
2018-04-21
15
2018-04-22
8
260
2018-04-20
60
2018-04-21
30
2018-04-22
41
2018-04-20
27
2018-04-21
12
2018-04-20
13
13
2018-04-21
2
400
2018-04-22
30
2018-04-20
10
2018-04-20
18
2018-04-21
14
2018-04-22
5
2018-04-20
13
2018-04-20
13
2018-04-21
1
2018-04-21
30
2018-04-22
1
Guszpil Weronika
KJ Jaroszówka
TWIST (241)
2018-04-20
13
2018-04-20
13
2018-04-20
19
2018-04-20
15
2018-04-21
1
2018-04-21
1
2018-04-20
19
2018-04-20
29
2018-04-21
30
2018-04-21
28
Hałoń Katarzyna
KJ Picador Wrocław
2018-04-21
26
2018-04-21
16
2018-04-22
11
Hałoń Klaudia
KJ Picador Wrocław
CANSIN (138)
2018-04-21
18
2018-04-21
17
2018-04-22
12
Horbacz Sara
bpk
BOSCH II (169)
2018-04-21
26
2018-04-21
33
2018-04-22
9
Ivančáková Klára
JK Flamenco Sloupno
2018-04-20
13
2018-04-20
11
2018-04-21
1
2018-04-22
10
Jaglarz Julia
Vanto Jumping Team
2018-04-20
14
29
2018-04-20
23
2018-04-21
2018-04-22
14
2018-04-20
22
2018-04-20
13
2018-04-21
18
2018-04-22
10
Jannasz Wiktoria
SKJ Poczernin
CLICQUOT (204)
2018-04-21
8
50
2018-04-22
27
Janus Sonia
KJ Trachy Sośnicowice
SCIARA HS (359)
2018-04-20
51
2018-04-21
6
50
Jarocka Zuzanna
KJ Trachy Sośnicowice
2018-04-20
49
2018-04-21
42
2018-04-22
18
2018-04-20
3
50
2018-04-21
5
CONNER (127)
2018-04-20
31
2018-04-21
21
2018-04-22
19
Kaczmarzyk Zuzanna
bpk
RITUS (362)
2018-04-20
1
2018-04-20
2018-04-21
1
2018-04-21
2
100
2018-04-22
10
Kałdonek Martyna
KJ Trachy Sośnicowice
2018-04-20
43
2018-04-20
22
2018-04-21
11
67
2018-04-21
24
2018-04-22
31
2018-04-20
48
2018-04-20
34
2018-04-21
9
20
2018-04-21
38
2018-04-22
38
Kaprzyk Maria
Vanto Jumping Team
AQUADOR (42)
2018-04-20
1
2018-04-20
1
2018-04-21
17
2018-04-21
1
2018-04-22
4
Kawa Aleksandra
KJK Romico Żywiec
INDI (306)
2018-04-20
24
2018-04-21
1
Kiecoń Mściwoj
KJ Agro-Handel Śrem
2018-04-20
12
2018-04-21
2018-04-22
3
1210
2018-04-20
10
13
2018-04-21
2
200
2018-04-22
3
350
2018-04-20
2
100
2018-04-20
14
13
2018-04-20
36
2018-04-21
28
2018-04-22
13
2018-04-20
27
2018-04-20
17
2018-04-21
23
2018-04-22
3
800
2018-04-20
39
2018-04-20
45
2018-04-21
14
2018-04-22
1
800
Klein Olaf
JKS Przybyszewo
2018-04-20
24
2018-04-20
6
175
2018-04-21
25
2018-04-22
15
Klein Tomasz
JKS Przybyszewo
2018-04-20
2018-04-21
33
2018-04-20
2018-04-21
17
2018-04-20
2018-04-21
13
2018-04-22
15
2018-04-20
19
2018-04-22
2018-04-20
2
200
2018-04-20
35
2018-04-21
1
300
2018-04-21
4
150
2018-04-22
5
400
Kleniuk Mariusz
LKJ Hippologia Strzegom
2018-04-20
15
2018-04-20
6
2018-04-21
1
2018-04-21
17
ŁUKKATO (234)
2018-04-20
1
2018-04-20
12
2018-04-21
1
2018-04-21
10
Odwar (235)
2018-04-21
1
2018-04-21
10
AKROPOL (238)
2018-04-20
28
2018-04-20
16
2018-04-21
11
2018-04-21
11
2018-04-22
9
2018-04-20
11
2018-04-21
10
2018-04-22
6
2018-04-20
36
2018-04-21
8
2018-04-22
60
Kobiernik Daria
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
CHAMAKH (60)
2018-04-20
4
2018-04-21
3
2018-04-22
8
60
2018-04-20
2
2018-04-20
42
2018-04-21
5
2018-04-22
4
110
OLSTER (62)
2018-04-20
6
2018-04-21
7
2018-04-22
5
2018-04-20
9
2018-04-22
77
2018-04-20
2018-04-20
26
2018-04-21
21
2018-04-21
22
2018-04-22
21
NEMEZIS (64)
2018-04-20
13
2018-04-20
13
2018-04-21
2018-04-21
28
2018-04-22
14
CHODÓW (65)
2018-04-20
15
2018-04-20
9
2018-04-20
4
100
2018-04-21
35
2018-04-22
46
2018-04-20
1
150
TANGER (149)
2018-04-20
1
2018-04-20
24
2018-04-21
9
2018-04-22
7
Kołek Magdalena
LKJ Hippologia Strzegom
2018-04-20
1
2018-04-20
1
2018-04-21
11
2018-04-21
1
2018-04-21
1
2018-04-22
3
Koroblowska Weronika
KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
2018-04-21
34
2018-04-22
4
2018-04-20
34
2018-04-21
1
150
GAL (90)
2018-04-20
1
300
2018-04-20
9
29
2018-04-21
29
2018-04-22
15
Kosmalewicz Maria
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
WOODY (80)
2018-04-20
6
50
2018-04-20
44
2018-04-21
4
100
2018-04-21
37
2018-04-20
10
2018-04-21
20
2018-04-22
2
100
Kostek Laura
bpk
2018-04-20
25
2018-04-21
23
2018-04-22
29
Koszucka Małgorzata
KJ Wechta Rosnówko
2018-04-20
39
2018-04-20
19
2018-04-21
9
2018-04-22
6
460
2018-04-20
8
100
2018-04-20
9
2018-04-21
4
300
2018-04-22
17
2018-04-20
1
2018-04-21
1
2018-04-22
37
2018-04-20
22
EVIVA (31)
2018-04-20
1
2018-04-20
1
2018-04-21
17
2018-04-21
17
2018-04-22
1
2018-04-20
5
150
2018-04-21
20
2018-04-22
25
2018-04-20
28
2018-04-20
32
2018-04-21
25
2018-04-22
2
370
MISTIQUE (248)
2018-04-20
32
2018-04-21
27
2018-04-22
33
Koza Łukasz
KJ Trachy Sośnicowice
2018-04-20
3
2018-04-21
9
2018-04-22
4
2018-04-20
6
2018-04-22
110
NORTON (69)
2018-04-20
7
2018-04-21
2
2018-04-22
3
2018-04-20
16
2018-04-22
220
DANTE S (70)
2018-04-20
34
2018-04-20
16
2018-04-21
34
2018-04-22
20
2018-04-20
31
2018-04-20
17
2018-04-21
9
67
2018-04-22
32
2018-04-20
35
2018-04-21
28
2018-04-22
30
2018-04-20
21
2018-04-21
11
2018-04-20
2
2018-04-21
1
2018-04-22
9
2018-04-20
31
2018-04-22
77
2018-04-20
2
650
2018-04-21
1
950
2018-04-22
9
Koza Paulina
KJ Trachy Sośnicowice
2018-04-20
5
225
2018-04-21
12
2018-04-22
12
2018-04-20
10
2018-04-21
11
2018-04-21
29
2018-04-22
8
2018-04-20
25
2018-04-22
60
Krajewski Łukasz
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2018-04-20
5
2018-04-21
8
2018-04-22
6
60
2018-04-20
32
CZARDASZ (108)
2018-04-20
19
2018-04-20
12
29
2018-04-21
13
2018-04-22
27
2018-04-20
37
2018-04-20
18
2018-04-21
5
150
2018-04-21
22
2018-04-22
21
2018-04-20
1
2018-04-20
1
2018-04-21
11
2018-04-21
34
ZULINE (112)
2018-04-20
3
100
2018-04-20
20
2018-04-21
36
2018-04-22
16
CHANTILLY (111)
2018-04-20
33
2018-04-20
18
2018-04-21
31
2018-04-22
23
Krajewski Rafał
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
COKOWAAH (113)
2018-04-20
2
400
2018-04-21
19
2018-04-22
24
2018-04-20
5
2018-04-21
4
2018-04-22
11
2018-04-20
10
2018-04-22
QUATRO (115)
2018-04-20
58
2018-04-21
18
2018-04-22
28
2018-04-20
12
STAKATA (116)
2018-04-20
2018-04-20
2018-04-20
8
2018-04-21
2018-04-21
2018-04-21
15
2018-04-22
7
2018-04-20
33
2018-04-22
2018-04-20
1
2018-04-20
5
2018-04-21
1
2018-04-21
3
50
2018-04-22
20
Krawczyk Beata
Vanto Jumping Team
IMPLAY (45)
2018-04-20
1
2018-04-20
2
100
2018-04-21
1
2018-04-21
5
2018-04-22
5
Kruczek Anna
KJK Romico Żywiec
NAITIRY (307)
2018-04-22
Krzanowska Adrianna
KJK Romico Żywiec
2018-04-20
7
2018-04-21
10
2018-04-22
40
2018-04-20
8
Krzyżosiak Jakub
KS Small Cherry Trzebnica
2018-04-20
12
13
2018-04-20
11
29
2018-04-21
10
67
2018-04-22
34
CALICOR (35)
2018-04-20
40
2018-04-20
21
2018-04-21
15
2018-04-22
15
2018-04-20
1
2018-04-20
25
2018-04-21
27
2018-04-21
18
2018-04-22
1
Kuczerawy Tomasz
Konie Sportowe Gillmaier
2018-04-20
14
2018-04-21
8
2018-04-22
10
2018-04-22
2018-04-20
3
400
2018-04-22
18
2018-04-20
1
150
2018-04-21
1
150
2018-04-22
6
2018-04-20
54
2018-04-21
10
20
2018-04-22
5
200
2018-04-20
24
2018-04-20
13
2018-04-21
1
2018-04-22
8
Lachowicz-Wołoszyn Wiktoria
KS Centaurus
2018-04-20
41
2018-04-21
19
2018-04-22
24
Langer Kaja
KJK Romico Żywiec
ORIANA (14)
2018-04-20
2018-04-21
2018-04-22
Ludwiczak Krzysztof
KJ HEAA Turek
2018-04-20
15
2018-04-21
2
650
2018-04-22
2
1620
2018-04-20
11
2018-04-21
20
2018-04-20
29
2018-04-21
12
2018-04-22
2
500
2018-04-20
21
2018-04-21
35
2018-04-22
1
1500
Malicka-Nowacka Aleksandra
Racocki KJ
SOFKA (184)
2018-04-20
11
2018-04-20
19
2018-04-21
28
2018-04-21
2018-04-22
13
SIMON (185)
2018-04-21
1
2018-04-21
1
CZANOS (193)
2018-04-21
18
2018-04-21
1
2018-04-22
6
Martynowicz Monika
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
BUNT (148)
2018-04-20
1
2018-04-20
2018-04-21
18
2018-04-21
1
2018-04-22
4
Maziarz Aleksandra
KS Small Cherry Trzebnica
2018-04-21
1
2018-04-21
1
Mazur Zofia
LUKAS (236)
2018-04-21
1
2018-04-21
1
2018-04-21
17
Michalska Julia
KJ Aromer Józefin
ATLANTA 1 (339)
2018-04-22
1
150
Mikołajczak Weronika
Racocki KJ
KHARISMA (194)
2018-04-21
2018-04-21
2018-04-22
6
Mokrzycka Amelia
LKS Stragona Strzegom
CORNERRO (252)
2018-04-21
1
2018-04-21
1
2018-04-21
18
2018-04-21
28
Mokrzycka Ewelina
LKS Stragona Strzegom
Sonet (501)
2018-04-21
1
Morsztyn Natalia
bpk
GOLDIKA (23)
2018-04-20
27
2018-04-20
1
2018-04-21
2018-04-21
Morsztyn Piotr
bpk
2018-04-20
46
2018-04-21
26
2018-04-22
7
100
2018-04-20
11
CASQUIN (164)
2018-04-20
1
950
2018-04-21
2018-04-22
10
2018-04-20
10
29
2018-04-21
2018-04-22
26
STOCK (166)
2018-04-20
2018-04-21
47
2018-04-21
27
2018-04-22
VAN HALEN (167)
2018-04-20
23
2018-04-21
8
125
JURANDA (168)
2018-04-20
2018-04-21
13
2018-04-22
1
2420
Nowacki Michał
Racocki KJ
2018-04-20
55
2018-04-21
38
2018-04-22
43
2018-04-20
4
2018-04-21
3
50
ARMANII (54)
2018-04-20
29
2018-04-20
10
2018-04-21
19
2018-04-22
16
2018-04-20
24
2018-04-20
17
2018-04-21
2018-04-22
14
2018-04-21
9
2018-04-21
17
2018-04-21
7
2018-04-22
8
SIMON (185)
2018-04-20
1
2018-04-20
9
WILIANA (257)
2018-04-21
25
2018-04-22
14
2018-04-21
7
Nowak Wiesław
LKS Stragona Strzegom
2018-04-20
15
13
2018-04-20
13
29
2018-04-21
24
2018-04-22
12
2018-04-20
43
2018-04-20
25
2018-04-21
8
100
2018-04-22
2
1100
2018-04-20
6
2018-04-21
6
2018-04-22
2018-04-20
20
Ordanik Ignacy
St. Rodan Club
2018-04-21
12
20
2018-04-22
45
2018-04-21
16
2018-04-21
46
2018-04-22
21
2018-04-21
4
Ostręga Damian
KJ Jan Kosicki Kobierno
BARAQUE (151)
2018-04-20
9
2018-04-21
14
2018-04-22
12
2018-04-22
CASQUITE (152)
2018-04-20
15
2018-04-21
12
2018-04-22
13
2018-04-22
DONAU (153)
2018-04-20
5
50
2018-04-21
31
2018-04-22
39
BISCAYA (154)
2018-04-20
50
2018-04-21
2018-04-22
18
Ostrowska Adrianna
St. Jeździeckie Napoleńska Zagroda
ANDORA (120)
2018-04-20
47
2018-04-21
7
2018-04-22
5
110
SECRETTO (121)
2018-04-20
40
2018-04-21
42
2018-04-22
47
ELBERO H (122)
2018-04-20
30
2018-04-21
6
175
2018-04-22
11
2018-04-20
38
2018-04-21
5
225
2018-04-22
20
Ostrowska Iga
SJ Napoleońska Zagroda
JUDSON (124)
2018-04-20
7
50
2018-04-21
1
600
2018-04-22
4
600
PAŹDZIORA Oliwia
LKS Stragona Strzegom
BASMA (255)
2018-04-21
1
2018-04-21
18
Piksa Łukasz
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2018-04-20
19
LASER (192)
2018-04-20
3
200
2018-04-21
17
2018-04-22
17
Piskadło Agata
LKS Stragona w Strzegomiu
2018-04-20
19
2018-04-20
24
2018-04-21
18
2018-04-21
2018-04-22
9
Połap Barbara
Vanto Jumping Team
DORADO (43)
2018-04-20
1
2018-04-21
17
OLGIN (44)
2018-04-20
22
2018-04-21
37
2018-04-22
23
2018-04-20
18
2018-04-21
13
Příhoda Miloslav
JK Flamenco Sloupno
CASALLY (222)
2018-04-20
14
2018-04-21
11
2018-04-22
19
DARCY 3 (223)
2018-04-20
4
2018-04-21
5
2018-04-22
1
2018-04-22
320
HYLING (224)
2018-04-20
45
2018-04-21
9
2018-04-22
19
2018-04-20
38
2018-04-21
5
50
2018-04-22
4
250
QUIBCONA (226)
2018-04-20
3
2018-04-21
39
2018-04-22
7
60
2018-04-20
7
150
2018-04-21
3
400
2018-04-22
14
Pschionko Natalia
Vanto Jumping Team
DORADO (43)
2018-04-20
1
2018-04-21
1
2018-04-22
1
Rogaczewski Bartlomiej
KJ Dworzysko
TORO (230)
2018-04-20
17
2018-04-20
30
2018-04-20
14
2018-04-22
Skarżyński Szymon
Fundacja KJK Zatoka
CASPIAN P (179)
2018-04-20
42
2018-04-21
40
2018-04-22
8
100
2018-04-20
23
OLIMPIA (180)
2018-04-20
1
2018-04-21
1
2018-04-21
4
2018-04-22
19
VALENTINE (181)
2018-04-20
8
50
2018-04-21
13
20
2018-04-22
22
2018-04-20
28
CASTEL (182)
2018-04-20
12
2018-04-20
13
2018-04-21
17
2018-04-21
1
2018-04-22
8
CLEMENS (183)
2018-04-20
14
2018-04-20
14
2018-04-21
17
2018-04-21
17
2018-04-22
1
Skrzyczyński Jarosław
KJ Agro-Handel Śrem
AKKOL (200)
2018-04-20
15
29
2018-04-21
6
100
2018-04-22
8
100
2018-04-20
30
2018-04-21
20
2018-04-22
6
100
2018-04-20
14
LA SCALA (202)
2018-04-20
56
2018-04-20
41
2018-04-21
17
2018-04-22
9
100
QUIRO 5 (203)
2018-04-20
16
2018-04-21
21
2018-04-22
7
410
Slavíková Gabriela
JK Flamenco Sloupno
GRANT (220)
2018-04-20
9
2018-04-20
1
2018-04-21
1
2018-04-22
1
2018-04-20
9
2018-04-20
1
2018-04-21
1
2018-04-21
11
2018-04-22
15
Śniegucki Ksawery
Konie Sportowe Gillmaier
2018-04-20
57
2018-04-21
11
20
2018-04-22
42
2018-04-20
5
2018-04-20
16
13
2018-04-21
15
2018-04-22
12
25
2018-04-20
29
2018-04-20
1
2018-04-20
7
2018-04-21
1
2018-04-20
13
2018-04-20
9
2018-04-21
1
Stanisławiak Maria
KJ Agro-Handel Śrem
ITALIAN (82)
2018-04-20
7
100
2018-04-21
3
200
2018-04-22
16
Stąpor Katarzyna
LKS Stragona w Strzegomiu
BRODWAY (157)
2018-04-20
15
2018-04-20
15
2018-04-21
18
2018-04-21
11
Bawaria (244)
2018-04-20
1
2018-04-20
1
2018-04-21
17
2018-04-21
17
2018-04-22
8
Nevada (245)
2018-04-20
9
2018-04-20
1
2018-04-21
1
2018-04-21
29
2018-04-22
8
NEON (246)
2018-04-20
13
2018-04-20
24
2018-04-21
29
2018-04-21
33
2018-04-20
1
2018-04-20
15
2018-04-21
1
2018-04-21
28
Stasiak Joanna
KJ Stajnia Bukowiec
LUCYFER (101)
2018-04-20
7
2018-04-20
1
2018-04-21
1
2018-04-21
1
2018-04-22
1
Subotkiewicz Paulina
KJ Dworzyslo
TORO (230)
2018-04-21
18
2018-04-21
1
Szeląg Róża
KS Small Cherry Trzebnica
INCALA (141)
2018-04-22
3
50
2018-04-20
24
2018-04-21
6
Szuber Beata
KJ Bachmat Pruszowice
PIPPI (102)
2018-04-20
1
2018-04-20
8
2018-04-21
1
2018-04-21
22
2018-04-22
1
2018-04-20
59
2018-04-21
17
2018-04-22
31
2018-04-20
13
2018-04-21
2
100
FORT (104)
2018-04-20
17
2018-04-20
33
2018-04-21
7
50
2018-04-21
30
2018-04-22
11
UNIQUE (105)
2018-04-20
20
2018-04-20
46
2018-04-21
33
2018-04-22
28
Tęcza Sara
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
CHODÓW (65)
2018-04-21
17
2018-04-21
28
2018-04-22
1
Tokarska Iga
KJ Bachmat Pruszowice
URODA (125)
2018-04-20
52
2018-04-20
2018-04-21
3
100
2018-04-22
20
DAMAR (247)
2018-04-20
1
2018-04-20
15
2018-04-21
17
2018-04-21
6
2018-04-22
9
Tomków Sara
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
2018-04-20
1
2018-04-20
19
2018-04-21
1
2018-04-21
27
2018-04-22
4
Troszczyński Łukasz
KS Nad Wigrami Mikołajewo
DJARVI B (171)
2018-04-20
26
2018-04-21
14
2018-04-22
18
E GINEKE (172)
2018-04-20
6
100
CORDOBA (173)
2018-04-20
21
2018-04-21
39
2018-04-22
9
25
2018-04-20
7
ESSEX (174)
2018-04-20
24
2018-04-21
24
2018-04-22
13
2018-04-20
15
CATLIN (175)
2018-04-20
4
300
2018-04-21
10
2018-04-22
5
710
Tusińska Kamila
bpk
2018-04-21
1
2018-04-21
1
2018-04-22
1
Wawrzyniak Martyna
bpk
WITO (161)
2018-04-20
24
2018-04-20
15
2018-04-21
2018-04-21
17
2018-04-22
14
Wiraszka Jakub
LKS Stragona w Strzegomiu
KORUPCJA (155)
2018-04-21
30
2018-04-21
27
DAVINCI (156)
2018-04-22
1
Wiraszka Róża
LKS Stragona w Strzegomiu
DAVINCI (156)
2018-04-20
1
2018-04-20
1
2018-04-21
1
2018-04-21
1
Wojnowski Marek
bpk
DAR - L (159)
2018-04-20
1
2018-04-20
19
PATOS (160)
2018-04-21
29
2018-04-21
17
2018-04-22
8
Woźniak Wiktoria
Karkonoski KJ
CASALLINA (129)
2018-04-21
43
2018-04-21
40
2018-04-22
11
25
Wrzosek Matylda Olga
KJ Abrasives Group
2018-04-20
23
Zawadka Joanna
KJ Picador Wrocław
2018-04-20
53
2018-04-21
32
2018-04-21
32
BOSS (256)
2018-04-21
17
Zielińska Paulina
KS Nad Wigrami Mikołajewo
CANOSSA (176)
2018-04-20
11
2018-04-20
18
2018-04-21
13
2018-04-22
23
LIBRETTO (177)
2018-04-20
11
2018-04-20
4
2018-04-21
21
2018-04-22
16
ALHAMBRA (178)
2018-04-20
15
2018-04-21
12
2018-04-22
26
Żuk Kaja
KJ Picador Wrocław
BODER (312)
2018-04-21
17
Żurowski Jan
LKS Stragona Strzegom
ETOILE (136)
2018-04-20
11
13
2018-04-21
41
2018-04-22
17
2018-04-20
35

Number of Riders: 103

Number of Horses: 274

The sum of prizes: 31 509.00

Competition results developed by: TARANT EVENTS
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H112009-01, TARANT EVENTS)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl