Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
152 ENTRY ACCEPTED 2018-03-15 09:39:38
2018-03-14 22:35:08
Zuzanna Różyc STELLA PACK JURASEK
  • 1x 4T/60 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1. (60 cm)
  • 2x 5T/80 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1. (80 cm)
151 ENTRY ACCEPTED 2018-03-15 09:37:36
2018-03-14 22:15:22
Jakub Kubiak EL DŻAMARA
  • 1x 5/110 cm/I Półfinał, Juniorzy, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
150 ENTRY ACCEPTED 2018-03-15 09:35:30
2018-03-14 15:04:15
Dariusz Garstka SAINT LAURENT
  • 1x 7/120 cm/I Półfinał, Seniorzy, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 14/130 cm/II Półfinał Seniorzy, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 21/130/135 cm/Finał Seniorzy, konkurs dwunawrotowy - zwykły/zwykły art. 273.3.4.1 (wys 130/135 cm)
149 ENTRY ACCEPTED 2018-03-14 13:17:03
2018-03-14 12:54:13
Katarzyna Kiliańska BERA
  • 1x 5/110 cm/I Półfinał, Juniorzy, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
148 ENTRY ACCEPTED 2018-03-14 13:16:30
2018-03-14 12:53:31
Wiktoria Roefler APOLLO S
  • 1x 1/90 cm/I Półfinał, Dzieci II, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
147 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2018-03-14 13:15:52
2018-03-14 12:52:36
Maja Oryga-Siwiak FLORIS T
  • 1x 2/100 cm/I Półfinał, Juniorzy Młodsi, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
146 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2018-03-14 13:15:07
2018-03-14 12:52:02
Urszula Oryga LADY CANTA
  • 1x 1/90 cm/I Półfinał, Dzieci II, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
145 ENTRY ACCEPTED 2018-03-14 13:13:52
2018-03-14 12:47:54
Julia Kurosz LUNA
  • 1x 5/110 cm/I Półfinał, Juniorzy, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
144 ENTRY ACCEPTED 2018-03-14 13:13:16
2018-03-14 12:46:59
Grzegorz Kubiak MY QUEST
  • 1x 1R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 2R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
143 ENTRY ACCEPTED 2018-03-14 13:12:47
2018-03-14 12:46:12
Grzegorz Kubiak FLOYD
  • 1x 7/120 cm/I Półfinał, Seniorzy, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
142 ENTRY ACCEPTED 2018-03-14 13:12:14
2018-03-14 12:45:35
Grzegorz Kubiak ALOUBETTE
  • 1x 7/120 cm/I Półfinał, Seniorzy, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
141 ENTRY ACCEPTED 2018-03-14 12:12:49
2018-03-14 11:55:21
Aleksandra Sarnowska BALUREK
  • 2x 2T/70 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 70 cm)
  • 2x 5T/80 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1. (80 cm)
140 ENTRY ACCEPTED 2018-03-14 09:57:29
2018-03-14 09:44:09
Anastazja Broniatowska QINGHAI V
  • 1x 3R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 6R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
139 ENTRY ACCEPTED 2018-03-14 09:58:11
2018-03-14 09:43:35
Anastazja Broniatowska JANTAR
  • 1x 1R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 2R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 4R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 5R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 8R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
138 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2018-03-14 09:11:24
2018-03-14 08:41:52
Gloria Ciba ROTEX II
  • 1x 6/110 cm/I Półfinał, Młodzi Jeźdźcy, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 13/120 cm/II Półfinał Młodzi Jeźdźcy, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 20/120/125 cm/Finał Młodzi Jeźdźcy, konkurs dwunawrotowy - zwykły/zwykły art. 273.3.4.1 (wys 120/125 cm)
137 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 06:56:00
2018-03-12 23:00:53
Żaneta Zwierzyńska GRAND CORIDA
  • 1x 5/110 cm/I Półfinał, Juniorzy, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 12/115 cm/II Półfinał Juniorzy, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
  • 1x 19/115/120 cm/Finał Juniorzy, konkurs dwunawrotowy - zwykły/zwykły art. 273.3.4.1 (wys 115/120 cm)
136 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 06:55:04
2018-03-12 22:55:26
Żaneta Zwierzyńska CASTEL-L
  • 1x 5/110 cm/I Półfinał, Juniorzy, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 12/115 cm/II Półfinał Juniorzy, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
  • 1x 19/115/120 cm/Finał Juniorzy, konkurs dwunawrotowy - zwykły/zwykły art. 273.3.4.1 (wys 115/120 cm)
135 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 06:52:38
2018-03-12 22:50:37
Żaneta Zwierzyńska WRÓŻBITA II
  • 1x 4/100 cm/I Półfinał, Zawodnicy z III licencją, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 10/105 cm/II Półfinał Zawodnicy z III licencją, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 18/110/110 cm/Finał Zawodnicy z III licencją, konkurs dwunawrotowy - zwykły/zwykły art. 273.3.4.1 (wys 110/110 cm)
134 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 06:51:45
2018-03-12 22:46:07
Żaneta Zwierzyńska BURSZTYN
  • 1x 4/100 cm/I Półfinał, Zawodnicy z III licencją, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 10/105 cm/II Półfinał Zawodnicy z III licencją, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 18/110/110 cm/Finał Zawodnicy z III licencją, konkurs dwunawrotowy - zwykły/zwykły art. 273.3.4.1 (wys 110/110 cm)
133 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 06:50:40
2018-03-12 22:21:51
Marta Zadrożna BALOU DEJA VU
  • 1x 4/100 cm/I Półfinał, Zawodnicy z III licencją, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 10/105 cm/II Półfinał Zawodnicy z III licencją, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 18/110/110 cm/Finał Zawodnicy z III licencją, konkurs dwunawrotowy - zwykły/zwykły art. 273.3.4.1 (wys 110/110 cm)
132 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 06:49:14
2018-03-12 22:21:09
Maria Suskiewicz GIOVVANI II KG
  • 1x 4/100 cm/I Półfinał, Zawodnicy z III licencją, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 10/105 cm/II Półfinał Zawodnicy z III licencją, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 18/110/110 cm/Finał Zawodnicy z III licencją, konkurs dwunawrotowy - zwykły/zwykły art. 273.3.4.1 (wys 110/110 cm)
131 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 06:46:43
2018-03-12 22:15:07
Olga Roicka DE MARCO
  • 1x 4/100 cm/I Półfinał, Zawodnicy z III licencją, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 10/105 cm/II Półfinał Zawodnicy z III licencją, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 18/110/110 cm/Finał Zawodnicy z III licencją, konkurs dwunawrotowy - zwykły/zwykły art. 273.3.4.1 (wys 110/110 cm)
130 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 06:45:09
2018-03-12 22:13:14
Magdalena Piskorska NANDO SUPER
  • 1x 2/100 cm/I Półfinał, Juniorzy Młodsi, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 9/105 cm/II Półfinał Juniorzy Młodsi, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 16/105/110 cm/Finał Juniorzy Młodsi, konkurs dwunawrotowy - zwykły/zwykły art. 273.3.4.1 (wys 105/110 cm)
129 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 06:43:43
2018-03-12 22:12:12
Weronika Olejnik LARISSA
  • 1x 1R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 5/110 cm/I Półfinał, Juniorzy, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 12/115 cm/II Półfinał Juniorzy, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
  • 1x 19/115/120 cm/Finał Juniorzy, konkurs dwunawrotowy - zwykły/zwykły art. 273.3.4.1 (wys 115/120 cm)
128 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 06:42:43
2018-03-12 22:10:13
Alicja Iwaszczuk PSOTKA
  • 1x 4/100 cm/I Półfinał, Zawodnicy z III licencją, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 10/105 cm/II Półfinał Zawodnicy z III licencją, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 18/110/110 cm/Finał Zawodnicy z III licencją, konkurs dwunawrotowy - zwykły/zwykły art. 273.3.4.1 (wys 110/110 cm)
127 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 06:40:04
2018-03-12 21:55:54
Tomasz Chentkowski RICCO
  • 1x 7/120 cm/I Półfinał, Seniorzy, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 14/130 cm/II Półfinał Seniorzy, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 21/130/135 cm/Finał Seniorzy, konkurs dwunawrotowy - zwykły/zwykły art. 273.3.4.1 (wys 130/135 cm)
126 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 06:39:11
2018-03-12 21:53:11
Tomasz Chentkowski CANDOR
  • 1x 7/120 cm/I Półfinał, Seniorzy, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 14/130 cm/II Półfinał Seniorzy, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 21/130/135 cm/Finał Seniorzy, konkurs dwunawrotowy - zwykły/zwykły art. 273.3.4.1 (wys 130/135 cm)
125 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 06:38:00
2018-03-12 21:27:49
Michał Siejek HAMILTON
  • 1x 2R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 3R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 5R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 6R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 8R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 9R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
124 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 06:37:13
2018-03-12 21:26:46
Martyna Klimczak MOLO
  • 1x 1/90 cm/I Półfinał, Dzieci II, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 8/100 cm/II Półfinał Dzieci II, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 15/100/105 cm/Finał Dzieci II, konkurs dwunawrotowy - zwykły/zwykły art. 273.3.4.1 (wys 100/105 cm)
123 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 06:36:48
2018-03-12 20:59:51
Nikola Krajewska EPOS
  • 1x 2/100 cm/I Półfinał, Juniorzy Młodsi, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
122 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 06:36:21
2018-03-12 19:50:30
Karolina Badowska KIKIMORA BH
  • 1x 4/100 cm/I Półfinał, Zawodnicy z III licencją, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 10/105 cm/II Półfinał Zawodnicy z III licencją, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 18/110/110 cm/Finał Zawodnicy z III licencją, konkurs dwunawrotowy - zwykły/zwykły art. 273.3.4.1 (wys 110/110 cm)
121 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 06:34:40
2018-03-12 19:20:23
Jakub Żuchowicki ARON
  • 1x 5T/80 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1. (80 cm)
  • 1x 4R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 7R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
120 ENTRY ACCEPTED 2018-03-14 09:52:43
2018-03-12 19:19:33
Katarzyna Żuchowicka CHOPIN
  • 2x 5T/80 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1. (80 cm)
  • 1x 8T/80 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
119 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 22:27:44
2018-03-12 18:52:41
Adrianna Izmajłowicz GOOD MADDOX
  • 2x 2T/70 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 70 cm)
118 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 22:27:19
2018-03-12 18:49:27
Nikola Krajewska BONA
  • 2x 2T/70 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 70 cm)
117 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2018-03-12 22:25:46
2018-03-12 13:06:03
Felix Domański-Kruppa JEFFREY JARDEN
  • 1x 1R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
116 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 22:24:12
2018-03-12 13:05:11
Felix Domański-Kruppa QUINDARIA LAZAR
  • 1x 1R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
115 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 22:18:36
2018-03-12 13:04:37
Felix Domański-Kruppa CARMEN S
  • 1x 7/120 cm/I Półfinał, Seniorzy, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
114 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 22:18:07
2018-03-12 09:43:31
Jakub Kubiak QUILIBET
  • 1x 5/110 cm/I Półfinał, Juniorzy, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
113 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2018-03-12 22:16:04
2018-03-12 08:57:42
Aleksandra Janusz SKŁADNIA
  • 1x 4/100 cm/I Półfinał, Zawodnicy z III licencją, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 10/105 cm/II Półfinał Zawodnicy z III licencją, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 18/110/110 cm/Finał Zawodnicy z III licencją, konkurs dwunawrotowy - zwykły/zwykły art. 273.3.4.1 (wys 110/110 cm)
110 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 22:09:07
2018-03-11 23:24:55
Paulina Misior JUST CHERRY
  • 1x 6/110 cm/I Półfinał, Młodzi Jeźdźcy, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 13/120 cm/II Półfinał Młodzi Jeźdźcy, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 20/120/125 cm/Finał Młodzi Jeźdźcy, konkurs dwunawrotowy - zwykły/zwykły art. 273.3.4.1 (wys 120/125 cm)
109 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 22:08:33
2018-03-11 23:11:44
Zofia Gintowt-Juchniewicz KORWETTA II
  • 1x 1/90 cm/I Półfinał, Dzieci II, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 8/100 cm/II Półfinał Dzieci II, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 15/100/105 cm/Finał Dzieci II, konkurs dwunawrotowy - zwykły/zwykły art. 273.3.4.1 (wys 100/105 cm)
108 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 22:06:11
2018-03-11 22:12:57
Gabriela Łagodzińska AMELIE JOLLY
  • 2x 1T/50 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 50 cm)
107 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 22:04:02
2018-03-11 22:12:01
Jan Terelak PEREŁKA
  • 2x 1T/50 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 50 cm)
106 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 22:03:19
2018-03-11 22:10:48
Liliana Harasim WOKSANA
  • 1x 1T/50 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 50 cm)
  • 1x 2T/70 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 70 cm)
105 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 22:02:46
2018-03-11 22:09:41
Paulina Dalidonis OJ'RA
  • 2x 3T/40 cm/Pierwszy krok - konkurs dokładności art. 238.1.1. (40 cm)
104 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 22:02:13
2018-03-11 22:08:20
Bogusława Rutana - Zalewska KORYNT
  • 2x 3T/40 cm/Pierwszy krok - konkurs dokładności art. 238.1.1. (40 cm)
103 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 22:01:27
2018-03-11 22:06:51
Nadia Cieplińska TENERIFE L
  • 2x 1T/50 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 50 cm)
102 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 21:59:30
2018-03-11 21:25:46
Agnieszka Kułakowska NEW GOLD
  • 1x 4/100 cm/I Półfinał, Zawodnicy z III licencją, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 10/105 cm/II Półfinał Zawodnicy z III licencją, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 18/110/110 cm/Finał Zawodnicy z III licencją, konkurs dwunawrotowy - zwykły/zwykły art. 273.3.4.1 (wys 110/110 cm)
101 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 21:58:00
2018-03-11 21:11:07
Justyna Żółtowska SAN LUCA V
  • 1x 4/100 cm/I Półfinał, Zawodnicy z III licencją, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 10/105 cm/II Półfinał Zawodnicy z III licencją, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 18/110/110 cm/Finał Zawodnicy z III licencją, konkurs dwunawrotowy - zwykły/zwykły art. 273.3.4.1 (wys 110/110 cm)
100 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 21:57:33
2018-03-11 21:10:09
Justyna Żółtowska CANSTINA
  • 1x 4/100 cm/I Półfinał, Zawodnicy z III licencją, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 10/105 cm/II Półfinał Zawodnicy z III licencją, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 18/110/110 cm/Finał Zawodnicy z III licencją, konkurs dwunawrotowy - zwykły/zwykły art. 273.3.4.1 (wys 110/110 cm)
99 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 21:56:39
2018-03-11 21:02:49
Adam Stasiak BARYTON
  • 2x 4T/60 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1. (60 cm)
  • 2x 7T/70 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 70 cm)
98 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 21:55:00
2018-03-11 20:59:42
Marysia Kotfasińska AL SAGANA
  • 2x 3T/40 cm/Pierwszy krok - konkurs dokładności art. 238.1.1. (40 cm)
  • 2x 6T/40 cm/Pierwszy krok - Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 40 cm)
97 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 21:53:15
2018-03-11 20:04:44
Nina Synowicz MAŁA STOKROTKA
  • 2x 2T/70 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 70 cm)
  • 1x 7T/70 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 70 cm)
  • 2x 8T/80 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
96 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 21:51:19
2018-03-11 20:01:07
Martyna Rosiak CEDRA
  • 1x 7T/70 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 70 cm)
  • 2x 8T/80 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
95 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 21:49:41
2018-03-11 19:59:21
Julia Chamska MAGALA
  • 2x 6T/40 cm/Pierwszy krok - Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 40 cm)
  • 1x 7T/70 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 70 cm)
94 ENTRY ACCEPTED 2018-03-16 13:48:55
2018-03-11 19:57:06
Aleksandra Poznańska LORD OF THE RING KG
  • 1x 4/100 cm/I Półfinał, Zawodnicy z III licencją, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 10/105 cm/II Półfinał Zawodnicy z III licencją, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 18/110/110 cm/Finał Zawodnicy z III licencją, konkurs dwunawrotowy - zwykły/zwykły art. 273.3.4.1 (wys 110/110 cm)
93 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 21:47:11
2018-03-11 19:09:16
Marta Kotowicz MRÓWKA
  • 1x 1T/50 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 50 cm)
  • 2x 2T/70 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 70 cm)
92 ENTRY ACCEPTED 2018-03-16 08:52:07
2018-03-11 19:06:44
Klaudia Kamińska JENEFER W
  • 1x 2T/70 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 70 cm)
  • 2x 1R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
91 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 21:39:19
2018-03-11 19:04:19
Aneta Piekarska HARISA
  • 1x 1T/50 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 50 cm)
  • 2x 2T/70 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 70 cm)
90 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 21:32:10
2018-03-11 19:03:30
Klaudia Kamińska COCO
  • 2x 1T/50 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 50 cm)
  • 1x 2T/70 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 70 cm)
89 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 21:28:53
2018-03-11 17:16:33
Wiktoria Król FIODOR
  • 1x 4/100 cm/I Półfinał, Zawodnicy z III licencją, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 10/105 cm/II Półfinał Zawodnicy z III licencją, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 18/110/110 cm/Finał Zawodnicy z III licencją, konkurs dwunawrotowy - zwykły/zwykły art. 273.3.4.1 (wys 110/110 cm)
88 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 21:25:58
2018-03-11 16:53:24
Wiktoria Król ROBESPIERRE
  • 1x 5/110 cm/I Półfinał, Juniorzy, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 9/105 cm/II Półfinał Juniorzy Młodsi, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 19/115/120 cm/Finał Juniorzy, konkurs dwunawrotowy - zwykły/zwykły art. 273.3.4.1 (wys 115/120 cm)
87 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 21:23:35
2018-03-11 16:51:25
Wiktoria Król P' QUATRO
  • 1x 5/110 cm/I Półfinał, Juniorzy, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 12/115 cm/II Półfinał Juniorzy, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
  • 1x 19/115/120 cm/Finał Juniorzy, konkurs dwunawrotowy - zwykły/zwykły art. 273.3.4.1 (wys 115/120 cm)
86 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2018-03-12 21:20:56
2018-03-11 16:46:50
Alicja Markiewicz FIRST
  • 1x 1/90 cm/I Półfinał, Dzieci II, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 8/100 cm/II Półfinał Dzieci II, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 15/100/105 cm/Finał Dzieci II, konkurs dwunawrotowy - zwykły/zwykły art. 273.3.4.1 (wys 100/105 cm)
85 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 21:13:43
2018-03-11 15:58:10
Wiktoria Okupny LOGOS
  • 1x 2/100 cm/I Półfinał, Juniorzy Młodsi, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 9/105 cm/II Półfinał Juniorzy Młodsi, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 16/105/110 cm/Finał Juniorzy Młodsi, konkurs dwunawrotowy - zwykły/zwykły art. 273.3.4.1 (wys 105/110 cm)
84 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 21:17:07
2018-03-11 15:56:36
Rafał Okupny DIELEILA
  • 1x 4/100 cm/I Półfinał, Zawodnicy z III licencją, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 10/105 cm/II Półfinał Zawodnicy z III licencją, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 18/110/110 cm/Finał Zawodnicy z III licencją, konkurs dwunawrotowy - zwykły/zwykły art. 273.3.4.1 (wys 110/110 cm)
83 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 21:12:11
2018-03-11 13:28:08
Olga Celska ESCATO
  • 1x 7/120 cm/I Półfinał, Seniorzy, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 14/130 cm/II Półfinał Seniorzy, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 21/130/135 cm/Finał Seniorzy, konkurs dwunawrotowy - zwykły/zwykły art. 273.3.4.1 (wys 130/135 cm)
82 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 21:11:36
2018-03-11 11:09:57
Alicja Komorowska TENOR
  • 1x 5/110 cm/I Półfinał, Juniorzy, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 12/115 cm/II Półfinał Juniorzy, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
  • 1x 19/115/120 cm/Finał Juniorzy, konkurs dwunawrotowy - zwykły/zwykły art. 273.3.4.1 (wys 115/120 cm)
81 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 21:09:40
2018-03-11 09:40:19
Maja Synowicz LISA BONA L
  • 1x 1R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 5/110 cm/I Półfinał, Juniorzy, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 12/115 cm/II Półfinał Juniorzy, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
  • 1x 8R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
80 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 21:09:09
2018-03-11 09:36:57
Maja Synowicz ERATO
  • 1x 5/110 cm/I Półfinał, Juniorzy, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 12/115 cm/II Półfinał Juniorzy, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
  • 1x 19/115/120 cm/Finał Juniorzy, konkurs dwunawrotowy - zwykły/zwykły art. 273.3.4.1 (wys 115/120 cm)
78 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2018-03-12 21:07:54
2018-03-10 22:56:31
Ewa Mazurowska ALEX
  • 1x 1R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 2R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
77 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 21:06:30
2018-03-10 22:33:09
Michał Kubiak CUBANITO
  • 1x 3R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 6R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 14/130 cm/II Półfinał Seniorzy, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 9R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
76 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 21:05:39
2018-03-10 20:47:30
Zofia Teper CALYPSO
  • 1x 5R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 6R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
75 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 21:04:53
2018-03-10 20:44:32
Zofia Teper EMIR
  • 1x 2R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 3R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 5R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 6R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
74 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 21:04:24
2018-03-10 20:41:15
Dominika Osińska AURILLAC
  • 1x 5T/80 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1. (80 cm)
  • 1x 4R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
73 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 21:03:44
2018-03-10 20:39:25
Dominika Osińska ARGENTINA
  • 1x 2R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 3R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 5R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 6R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
72 ENTRY ACCEPTED 2018-03-14 13:28:24
2018-03-10 19:49:06
Zofia Chrzanowska NEAMPLA
  • 1x 4/100 cm/I Półfinał, Zawodnicy z III licencją, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
71 ENTRY ACCEPTED 2018-03-14 13:24:24
2018-03-10 19:48:49
Zofia Chrzanowska MŁODY JAPE
  • 1x 4/100 cm/I Półfinał, Zawodnicy z III licencją, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
70 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 20:58:27
2018-03-10 19:28:37
Jagna Grabowska WINEGRA
  • 1x 1/90 cm/I Półfinał, Dzieci II, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 8/100 cm/II Półfinał Dzieci II, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 15/100/105 cm/Finał Dzieci II, konkurs dwunawrotowy - zwykły/zwykły art. 273.3.4.1 (wys 100/105 cm)
69 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 20:53:05
2018-03-10 13:39:31
Katarzyna Tobiszewska ZORBA
  • 1x 5R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 6R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
68 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 20:52:31
2018-03-10 13:36:51
Katarzyna Tobiszewska CELESTA
  • 1x 4R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 5R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
67 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 20:50:58
2018-03-10 09:01:44
Aleksandra Kierczak GEDEON
  • 2x 2T/70 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 70 cm)
66 ENTRY ACCEPTED 2018-03-14 13:29:41
2018-03-10 08:12:02
Aleksandra Wiśniewska HEWELIANA
  • 1x 1R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 2R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 5R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 8R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
65 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 08:43:24
2018-03-09 15:33:51
Weronika Król LISMAKEEGAN CHESTER
  • 2x 4R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 2x 7R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
64 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 08:42:34
2018-03-09 15:32:35
Weronika Król KEMARA
  • 2x 4R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 2x 7R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
63 ENTRY ACCEPTED 2018-03-15 09:28:34
2018-03-09 11:55:47
Zuzanna Prymek H' BACCARD
  • 1x 2/100 cm/I Półfinał, Juniorzy Młodsi, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
62 ENTRY ACCEPTED 2018-03-09 08:02:18
2018-03-09 07:34:13
Paulina Sypuła QUICKSTEP
  • 1x 4/100 cm/I Półfinał, Zawodnicy z III licencją, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 10/105 cm/II Półfinał Zawodnicy z III licencją, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 18/110/110 cm/Finał Zawodnicy z III licencją, konkurs dwunawrotowy - zwykły/zwykły art. 273.3.4.1 (wys 110/110 cm)
61 ENTRY ACCEPTED 2018-03-09 08:01:40
2018-03-09 07:33:08
Paulina Sypuła KALISIA W
  • 1x 4/100 cm/I Półfinał, Zawodnicy z III licencją, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 10/105 cm/II Półfinał Zawodnicy z III licencją, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 18/110/110 cm/Finał Zawodnicy z III licencją, konkurs dwunawrotowy - zwykły/zwykły art. 273.3.4.1 (wys 110/110 cm)
60 ENTRY ACCEPTED 2018-03-09 08:01:06
2018-03-08 21:17:34
Klaudia Przybysz DEKORACJA
  • 1x 1/90 cm/I Półfinał, Dzieci II, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 8/100 cm/II Półfinał Dzieci II, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 15/100/105 cm/Finał Dzieci II, konkurs dwunawrotowy - zwykły/zwykły art. 273.3.4.1 (wys 100/105 cm)
59 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 14:51:47
2018-03-07 09:13:03
Blanka Jendrzejczak RAVECCO S
  • 1x 5/110 cm/I Półfinał, Juniorzy, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 12/115 cm/II Półfinał Juniorzy, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
  • 1x 19/115/120 cm/Finał Juniorzy, konkurs dwunawrotowy - zwykły/zwykły art. 273.3.4.1 (wys 115/120 cm)
58 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 14:51:09
2018-03-07 09:12:07
Zuzanna Tomaszewska DANDY
  • 1x 5/110 cm/I Półfinał, Juniorzy, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 12/115 cm/II Półfinał Juniorzy, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
  • 1x 19/115/120 cm/Finał Juniorzy, konkurs dwunawrotowy - zwykły/zwykły art. 273.3.4.1 (wys 115/120 cm)
57 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 14:49:52
2018-03-07 09:11:07
Krystyna Pilkiewicz CAMARO
  • 1x 5/110 cm/I Półfinał, Juniorzy, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 12/115 cm/II Półfinał Juniorzy, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
  • 1x 19/115/120 cm/Finał Juniorzy, konkurs dwunawrotowy - zwykły/zwykły art. 273.3.4.1 (wys 115/120 cm)
56 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 14:48:14
2018-03-07 09:10:02
Ida De Raad MILADY
  • 1x 2/100 cm/I Półfinał, Juniorzy Młodsi, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 9/105 cm/II Półfinał Juniorzy Młodsi, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 16/105/110 cm/Finał Juniorzy Młodsi, konkurs dwunawrotowy - zwykły/zwykły art. 273.3.4.1 (wys 105/110 cm)
55 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 20:45:12
2018-03-07 09:09:01
Kaja Hipsz DANZA II
  • 1x 3/100 cm/I Półfinał, Dzieci I, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 11/110 cm/II Półfinał Dzeci I, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 17/110/115 cm/Finał Dzieci I, konkurs dwunawrotowy - zwykły/zwykły art. 273.3.4.1 (wys 110/115 cm)
54 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 08:29:13
2018-03-06 23:33:43
Waleria Branicka MONTE CHRISTO
  • 1x 5T/80 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1. (80 cm)
  • 2x 4R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 7R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
53 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 08:28:53
2018-03-06 23:23:09
Zuzanna Chwalińska EUFORIA PW
  • 1x 4/100 cm/I Półfinał, Zawodnicy z III licencją, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 10/105 cm/II Półfinał Zawodnicy z III licencją, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 18/110/110 cm/Finał Zawodnicy z III licencją, konkurs dwunawrotowy - zwykły/zwykły art. 273.3.4.1 (wys 110/110 cm)
52 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 22:37:16
2018-03-06 23:21:27
Zuzanna Chwalińska ENDO
  • 1x 2/100 cm/I Półfinał, Juniorzy Młodsi, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 9/105 cm/II Półfinał Juniorzy Młodsi, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 16/105/110 cm/Finał Juniorzy Młodsi, konkurs dwunawrotowy - zwykły/zwykły art. 273.3.4.1 (wys 105/110 cm)
51 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 08:28:14
2018-03-06 22:22:46
Magdalena Ziajkowska CENTO
  • 1x 1R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 2R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 4R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 5R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 8R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
49 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 15:29:23
2018-03-06 15:03:48
Antoni Strzałkowski LIMELIGHT VAN HET MARESSAHOF
  • 1x 7/120 cm/I Półfinał, Seniorzy, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 3R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
48 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 15:28:54
2018-03-06 15:02:57
Antoni Strzałkowski BLANT
  • 1x 2R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 7/120 cm/I Półfinał, Seniorzy, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
47 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 15:25:34
2018-03-06 11:14:50
Zuzanna Dębowska ROBINIA
  • 1x 4/100 cm/I Półfinał, Zawodnicy z III licencją, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 10/105 cm/II Półfinał Zawodnicy z III licencją, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 18/110/110 cm/Finał Zawodnicy z III licencją, konkurs dwunawrotowy - zwykły/zwykły art. 273.3.4.1 (wys 110/110 cm)
46 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 07:14:00
2018-03-05 21:44:42
Karolina Tracewicz RUBIN
  • 1x 5R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 6R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
45 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 22:34:49
2018-03-05 20:00:53
Lena Oleszkiewicz GLENLO FIONNUALA
  • 1x 1/90 cm/I Półfinał, Dzieci II, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 8/100 cm/II Półfinał Dzieci II, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 15/100/105 cm/Finał Dzieci II, konkurs dwunawrotowy - zwykły/zwykły art. 273.3.4.1 (wys 100/105 cm)
44 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 17:48:26
2018-03-05 16:51:08
Olga Celska HIP HOP
  • 1x 6/110 cm/I Półfinał, Młodzi Jeźdźcy, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 13/120 cm/II Półfinał Młodzi Jeźdźcy, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 20/120/125 cm/Finał Młodzi Jeźdźcy, konkurs dwunawrotowy - zwykły/zwykły art. 273.3.4.1 (wys 120/125 cm)
43 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 16:04:21
2018-03-05 11:38:04
Radosław Zalewski CHALLENGE PICOBELLO Z
  • 1x 4/100 cm/I Półfinał, Zawodnicy z III licencją, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 2R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
42 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 07:12:58
2018-03-05 11:37:17
Radosław Zalewski HERE I AM
  • 1x 1R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 2R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
41 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 07:12:38
2018-03-05 11:36:45
Radosław Zalewski NIXON JS
  • 1x 1R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 2R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
40 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 22:33:03
2018-03-05 11:35:58
Radosław Zalewski QUELLE DAME Z
  • 1x 7/120 cm/I Półfinał, Seniorzy, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 14/130 cm/II Półfinał Seniorzy, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 21/130/135 cm/Finał Seniorzy, konkurs dwunawrotowy - zwykły/zwykły art. 273.3.4.1 (wys 130/135 cm)
36 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 09:34:27
2018-03-05 09:24:05
Aniela Wesołowska NORDIKA
  • 1x 4/100 cm/I Półfinał, Zawodnicy z III licencją, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 10/105 cm/II Półfinał Zawodnicy z III licencją, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 18/110/110 cm/Finał Zawodnicy z III licencją, konkurs dwunawrotowy - zwykły/zwykły art. 273.3.4.1 (wys 110/110 cm)
34 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 09:22:03
2018-03-05 09:20:53
Maria Gonciarek KARMEN
  • 1x 6/110 cm/I Półfinał, Młodzi Jeźdźcy, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 13/120 cm/II Półfinał Młodzi Jeźdźcy, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 20/120/125 cm/Finał Młodzi Jeźdźcy, konkurs dwunawrotowy - zwykły/zwykły art. 273.3.4.1 (wys 120/125 cm)
33 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 09:20:10
2018-03-05 09:19:32
Agata Fludra BASTION
  • 1x 7/120 cm/I Półfinał, Seniorzy, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 14/130 cm/II Półfinał Seniorzy, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 21/130/135 cm/Finał Seniorzy, konkurs dwunawrotowy - zwykły/zwykły art. 273.3.4.1 (wys 130/135 cm)
32 ENTRY ACCEPTED 2018-03-16 13:31:41
2018-03-05 09:14:36
Katarzyna Białecka GAZELLA
  • 1x 4/100 cm/I Półfinał, Zawodnicy z III licencją, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 10/105 cm/II Półfinał Zawodnicy z III licencją, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 18/110/110 cm/Finał Zawodnicy z III licencją, konkurs dwunawrotowy - zwykły/zwykły art. 273.3.4.1 (wys 110/110 cm)
31 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 08:57:31
2018-03-04 22:55:53
Julia Ptaszyńska CINDERELLA
  • 1x 3/100 cm/I Półfinał, Dzieci I, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 11/110 cm/II Półfinał Dzeci I, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 17/110/115 cm/Finał Dzieci I, konkurs dwunawrotowy - zwykły/zwykły art. 273.3.4.1 (wys 110/115 cm)
30 ENTRY ACCEPTED 2018-03-14 07:26:21
2018-03-04 21:00:41
Kaja Trzcińska JUPITER
  • 1x 4/100 cm/I Półfinał, Zawodnicy z III licencją, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 10/105 cm/II Półfinał Zawodnicy z III licencją, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 18/110/110 cm/Finał Zawodnicy z III licencją, konkurs dwunawrotowy - zwykły/zwykły art. 273.3.4.1 (wys 110/110 cm)
28 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 08:50:16
2018-03-04 16:04:42
Anna Lemańska HELLANIA
  • 1x 5/110 cm/I Półfinał, Juniorzy, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 12/115 cm/II Półfinał Juniorzy, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
  • 1x 19/115/120 cm/Finał Juniorzy, konkurs dwunawrotowy - zwykły/zwykły art. 273.3.4.1 (wys 115/120 cm)
27 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 09:01:50
2018-03-04 13:32:23
Julia Michalska TASMAN 8
  • 1x 1/90 cm/I Półfinał, Dzieci II, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 8/100 cm/II Półfinał Dzieci II, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 15/100/105 cm/Finał Dzieci II, konkurs dwunawrotowy - zwykły/zwykły art. 273.3.4.1 (wys 100/105 cm)
25 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 08:47:17
2018-03-04 10:07:43
Zuzanna Prymek TREVOR H
  • 1x 1/90 cm/I Półfinał, Dzieci II, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
24 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 08:47:01
2018-03-04 10:06:30
Zuzanna Prymek ROLEX
  • 1x 5/110 cm/I Półfinał, Juniorzy, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
23 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 08:39:42
2018-03-03 22:07:35
Julia Michalska ATLANTA I
  • 1x 3/100 cm/I Półfinał, Dzieci I, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 11/110 cm/II Półfinał Dzeci I, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 17/110/115 cm/Finał Dzieci I, konkurs dwunawrotowy - zwykły/zwykły art. 273.3.4.1 (wys 110/115 cm)
22 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 08:36:48
2018-03-03 17:12:13
Halszka Witkowska CZAMIR ARON
  • 2x 1R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 4R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 5R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 7R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 8R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
20 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 08:30:43
2018-03-03 09:25:19
Franciszek Jurzak LA CUMPARSITA
  • 1x 2/100 cm/I Półfinał, Juniorzy Młodsi, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 9/105 cm/II Półfinał Juniorzy Młodsi, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 16/105/110 cm/Finał Juniorzy Młodsi, konkurs dwunawrotowy - zwykły/zwykły art. 273.3.4.1 (wys 105/110 cm)
19 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 08:30:22
2018-03-03 09:23:27
Franciszek Jurzak PANONIA
  • 1x 2/100 cm/I Półfinał, Juniorzy Młodsi, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 9/105 cm/II Półfinał Juniorzy Młodsi, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 16/105/110 cm/Finał Juniorzy Młodsi, konkurs dwunawrotowy - zwykły/zwykły art. 273.3.4.1 (wys 105/110 cm)
18 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 08:29:18
2018-03-02 12:27:34
Aleksandra Wiśniewska CAVALLO
  • 1x 7/120 cm/I Półfinał, Seniorzy, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 14/130 cm/II Półfinał Seniorzy, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
15 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 09:07:14
2018-03-01 22:22:16
Katarzyna Dobrowolska KASZMIR
  • 1x 4/100 cm/I Półfinał, Zawodnicy z III licencją, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 10/105 cm/II Półfinał Zawodnicy z III licencją, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 18/110/110 cm/Finał Zawodnicy z III licencją, konkurs dwunawrotowy - zwykły/zwykły art. 273.3.4.1 (wys 110/110 cm)
14 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 09:08:34
2018-03-01 14:19:45
Monika Marczyk WERONA
  • 1x 2/100 cm/I Półfinał, Juniorzy Młodsi, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 9/105 cm/II Półfinał Juniorzy Młodsi, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 16/105/110 cm/Finał Juniorzy Młodsi, konkurs dwunawrotowy - zwykły/zwykły art. 273.3.4.1 (wys 105/110 cm)
13 ENTRY ACCEPTED 2018-03-01 09:24:28
2018-03-01 09:12:51
Magdalena Wcisło CARLO R
  • 1x 3/100 cm/I Półfinał, Dzieci I, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 11/110 cm/II Półfinał Dzeci I, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 17/110/115 cm/Finał Dzieci I, konkurs dwunawrotowy - zwykły/zwykły art. 273.3.4.1 (wys 110/115 cm)
12 ENTRY ACCEPTED 2018-03-01 07:26:33
2018-02-28 21:41:02
Dawid Kajak GRYKA
  • 1x 4/100 cm/I Półfinał, Zawodnicy z III licencją, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 10/105 cm/II Półfinał Zawodnicy z III licencją, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 18/110/110 cm/Finał Zawodnicy z III licencją, konkurs dwunawrotowy - zwykły/zwykły art. 273.3.4.1 (wys 110/110 cm)
11 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 09:09:51
2018-02-28 17:33:02
Maja Żewłakow ATOMIUM L
  • 1x 5/110 cm/I Półfinał, Juniorzy, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 12/115 cm/II Półfinał Juniorzy, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
  • 1x 19/115/120 cm/Finał Juniorzy, konkurs dwunawrotowy - zwykły/zwykły art. 273.3.4.1 (wys 115/120 cm)
10 ENTRY ACCEPTED 2018-03-01 07:25:26
2018-02-28 16:27:22
Kornelia Naumiuk C.SIOUX
  • 1x 1T/50 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 50 cm)
  • 1x 2T/70 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 70 cm)
  • 1x 4T/60 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1. (60 cm)
9 ENTRY ACCEPTED 2018-03-15 09:25:09
2018-02-28 16:26:11
Roksana Naumiuk TOPAZ
  • 1x 1/90 cm/I Półfinał, Dzieci II, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 8/100 cm/II Półfinał Dzieci II, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 15/100/105 cm/Finał Dzieci II, konkurs dwunawrotowy - zwykły/zwykły art. 273.3.4.1 (wys 100/105 cm)
7 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 08:38:21
2018-02-28 12:56:01
Jacek Gałkowski JAREMA
  • 1x 4/100 cm/I Półfinał, Zawodnicy z III licencją, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 10/105 cm/II Półfinał Zawodnicy z III licencją, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 18/110/110 cm/Finał Zawodnicy z III licencją, konkurs dwunawrotowy - zwykły/zwykły art. 273.3.4.1 (wys 110/110 cm)
6 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 08:37:07
2018-02-28 12:55:14
Jacek Gałkowski CALMARO
  • 1x 4/100 cm/I Półfinał, Zawodnicy z III licencją, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 10/105 cm/II Półfinał Zawodnicy z III licencją, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 18/110/110 cm/Finał Zawodnicy z III licencją, konkurs dwunawrotowy - zwykły/zwykły art. 273.3.4.1 (wys 110/110 cm)
5 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 08:35:38
2018-02-28 12:54:32
Izabela Jędrzejczyk SZRONKA
  • 2x 1T/50 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 50 cm)
  • 2x 3T/40 cm/Pierwszy krok - konkurs dokładności art. 238.1.1. (40 cm)
  • 1x 6T/40 cm/Pierwszy krok - Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 40 cm)
4 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 09:13:42
2018-02-28 07:47:46
Wiktoria Jannasz PORTOS
  • 1x 1/90 cm/I Półfinał, Dzieci II, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 3/100 cm/I Półfinał, Dzieci I, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 8/100 cm/II Półfinał Dzieci II, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 11/110 cm/II Półfinał Dzeci I, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 15/100/105 cm/Finał Dzieci II, konkurs dwunawrotowy - zwykły/zwykły art. 273.3.4.1 (wys 100/105 cm)
3 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 09:12:18
2018-02-28 07:46:05
Wiktoria Jannasz CLICQUOT
  • 1x 1/90 cm/I Półfinał, Dzieci II, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 3/100 cm/I Półfinał, Dzieci I, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 8/100 cm/II Półfinał Dzieci II, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 11/110 cm/II Półfinał Dzeci I, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 17/110/115 cm/Finał Dzieci I, konkurs dwunawrotowy - zwykły/zwykły art. 273.3.4.1 (wys 110/115 cm)
2 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 08:25:32
2018-02-27 22:16:54
Zuzanna Werelich NOMINACJA
  • 1x 1/90 cm/I Półfinał, Dzieci II, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 8/100 cm/II Półfinał Dzieci II, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 15/100/105 cm/Finał Dzieci II, konkurs dwunawrotowy - zwykły/zwykły art. 273.3.4.1 (wys 100/105 cm)
1 ENTRY ACCEPTED 2018-03-01 07:18:30
2018-02-27 19:41:12
Sara Patejko ZAVIRA A
  • 1x 3/100 cm/I Półfinał, Dzieci I, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 11/110 cm/II Półfinał Dzeci I, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 17/110/115 cm/Finał Dzieci I, konkurs dwunawrotowy - zwykły/zwykły art. 273.3.4.1 (wys 110/115 cm)
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Badowska Karolina Polski Polo Klub
S
O011458
2. Białecka Katarzyna bpk
2002 (J.)
O034789
3. Branicka Waleria St. KJ Legia Kozielska Warszawa
2003 (JM.)
O046278
4. Broniatowska Anastazja KJ Trachy Sośnicowice
1999 (MJ.)
O009485
10092457
5. Celska Olga SKJ Beckersport
1999 (MJ.)
O026797
6. Chentkowski Tomasz KJ Welt Opypy
S
O002465
7. Chrzanowska Zofia KJ Wiktorowo
2001 (J.)
O026640
8. Chwalińska Zuzanna St. KJ Legia Kozielska
2003 (JM.)
O045740
9. Ciba Gloria KJ Aromer Józefin
1997 (MJ.)
O032308
10115300
10. Cieplińska Nadia bpk
2003 (JM.)
brak
11. Dalidonis Paulina bpk
S
brak
12. De Raad Ida JKS Equita Świętochów
2003 (JM.)
O035650
13. Dobrowolska Katarzyna bpk
S
O004961
14. Domański-Kruppa Felix KJ SO Łąck
S
O028911
15. Fludra Agata St. KJ Legia Kozielska Warszawa
S
O003338
16. Gałkowski Jacek KS AZS AWF Warszawa
S
O031355
17. Garstka Dariusz bpk
S
O000140
18. Gonciarek Maria St. KJ Legia Kozielska Warszawa
2002 (J.)
O031807
19. Grabowska Jagna KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (JM.)
O037891
20. Harasim Liliana bpk
2007 (Mł.)
brak
21. Hipsz Kaja JKS Equita Świętochów
2005 (JM.)
O039853
22. Iwaszczuk Alicja KJ Wiktorowo
2001 (J.)
O024677
23. Jannasz Wiktoria SKJ Poczernin
2005 (JM.)
O038818
24. Jędrzejczyk Izabela KS AZS AWF Warszawa
2004 (JM.)
brak
25. Jendrzejczak Blanka JKS Equita Świętochów
2001 (J.)
O030997
26. Jurzak Franciszek SKJ Ponylandia Wojciechowice
2003 (JM.)
O028335
27. Kajak Dawid bpk
S
O028288
28. Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew
S
O003297
29. Kamińska Klaudia KJ Młyńska Struga
2001 (J.)
O034084
30. Kierczak Aleksandra KJ Łąck
brak
31. Kiliańska Katarzyna St. KS Chojnów
2001 (J.)
O033625
32. Klimczak Martyna KJ Akademia Kucania
2004 (JM.)
O039324
33. Kotfasińska Marysia KJ Łąck
2008 (Mł.)
brak
34. Kotowicz Marta KJ Młyńska Struga
2005 (JM.)
brak
35. Krajewska Nikola KJ SO Łąck
2003 (JM.)
O039521
36. Król Weronika St. KSK Stare Babice
2004 (JM.)
O033577
37. Król Wiktoria UKS Primo
2001 (J.)
O025141
38. Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck
S
O000283
39. Kubiak Jakub KJ SO Łąck
2000 (J.)
O026764
10165106
40. Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002631
41. Kułakowska Agnieszka JKS Equita Świętochów
S
O005238
42. Kurosz Julia St. KS Chojnów
2004 (JM.)
O037563
43. Lemańska Anna KJ Equest Łąck
2000 (J.)
O034175
44. Leszek-Karwańska Wiktoria SKJ Hawajka
2001 (J.)
O018344
45. Łagodzińska Gabriela KJ SO w Łącku
2002 (J.)
brak
46. Marczyk Monika KJ Aromer Józefin
2003 (JM.)
O035587
47. Markiewicz Alicja UKS Primo Kozery
2005 (JM.)
O031292
48. Mazurowska Ewa Polski Polo Klub
S
O003222
49. Michalska Julia KJ Aromer Józefin
2005 (JM.)
O027475
50. Misior Paulina KJ Akademia Kucania Dawidy
2002 (J.)
O031610
51. Naumiuk Kornelia bpk
2009 (Mł.)
O047930
52. Naumiuk Roksana bpk
2006 (JM.)
O032062
53. Okupny Rafał St. SKJ Grobice
2002 (J.)
O037546
54. Okupny Wiktoria St. SKJ Grobice
2004 (JM.)
O037547
55. Olejnik Weronika KJ Wiktorowo
2000 (J.)
O024071
56. Oleszkiewicz Lena SKJ Ponylandia Wojciechowice
2005 (JM.)
O039679
57. Oryga Maja bpk
2003 (JM.)
O042186
58. Oryga Urszula bpk
2005 (JM.)
O042187
59. Osińska Dominika JKSR Michelin Włocławek
2003 (JM.)
O034676
60. Patejko Sara KJ Aromer Józefin
2004 (JM.)
O031618
61. Piekarska Aneta bpk
2003 (JM.)
brak
62. Pilkiewicz Krystyna JKS Equita Świętochów
2001 (J.)
O031627
63. Piskorska Magdalena KJ Wiktorowo
2003 (JM.)
O032979
64. Poznańska Aleksandra JKS Karolina Mińsk Mazowiecki
2002 (J.)
O036636
65. Prymek Zuzanna KJ Aromer Józefin
2006 (JM.)
O040489
66. Przybysz Klaudia bpk
2004 (JM.)
O038241
67. Ptaszyńska Julia bpk
2005 (JM.)
O037854
68. Roicka Olga KJ Wiktorowo
2000 (J.)
O033609
69. Różyc Zuzanna St. KJ Legia Kozielska Warszawa
2005 (JM.)
O045655
70. Rutana - Zalewska Bogusława bpk
2009 (Mł.)
brak
71. Sarnowska Aleksandra bpk
1998 (MJ.)
brak
72. Stasiak Adam KJ Łąck
2003 (JM.)
brak
73. Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew
S
O003463
74. Suskiewicz Maria KJ Wiktorowo
S
O008516
75. Synowicz Maja KJ SO Łąck
2002 (J.)
O030966
76. Sypuła Paulina JKS Wyręba Świętochów
2001 (J.)
O034385
77. Teper Zofia JKSR Michelin Włocławek
2005 (JM.)
O040299
78. Terelak Jan bpk
2004 (JM.)
brak
79. Tomaszewska Zuzanna JKS Equita Świętochów
2001 (J.)
O037371
80. Trzcińska Kaja bpk
S
O027468
81. Wcisło Magdalena Largo Sp. z o. o.
2004 (JM.)
O032881
82. Werelich Zuzanna bpk
2005 (JM.)
O046544
83. Wesołowska Aniela KS AZS AWF Warszawa
2002 (J.)
O043883
84. Wiśniewska Aleksandra SKF KJ Hippica Polonia Słupno
S
O003693
85. Witkowska Halszka KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
S
O002295
86. Zadrożna Marta KJ Wiktorowo
S
O043939
87. Zalewski Radosław St. SKJ Bobrowy Staw
S
O003823
10040868
88. Żewłakow Maja St. SKJ Bobrowy Staw
2002 (J.)
O034881
89. Ziajkowska Magdalena St. KF KJ Hippica Polonia Słupno
S
O003437
90. Żółtowska Justyna KJ SO Łąck
S
O002636
91. Żuchowicka Katarzyna St. KJ Legia Kozielska Warszawa
2007 (Mł.)
O039387
92. Żuchowicki Jakub St. KJ Legia Kozielska Warszawa
S
O039878
93. Zwierzyńska Żaneta KJ Aromer Józefin
2002 (J.)
O026435
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

89

AL SAGANA SP POL 2003 Klacz gniada F: Saganek /
M: Almera /
O: Anna Więcek
B: Stanisław Marchwicki
brak
2.

79

ALEX SP POL 2008 Wałach gniada F: Pink Floyd /
M: Andora / Hadrian
O: Janina Karasek
B:
K017957
3.

142

ALOUBETTE OS GER 2006 Klacz kasztanowata F: Armitage / Argentinus
M: Leoni / Baloubet du Rouet
O: Polskie Łowy Sp. z o. o.
B:
K021087 DE418180147706 104AT24
4.

98

AMELIE JOLLY HOL GER 2005 Klacz gniada F: Acordelli /
M: Fary-Lake /
O: Gabriela Łagodzińska
B: Andreas Traub
brak
5.

108

ARGENTINA SP POL 2011 Klacz kasztanowata/168 F: Cento Sohn / Cento
M: Alfara / Alfaro
O: Rajmund Osiński
B: Jerzy Wysoczański
K022637 616009530197811
6.

125

ARON SP POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Imequl / Luron
M: Aronia / Dixieland
O: Jakub Żuchowicki
B:
K011039 POL009540044005 104KI28
7.

48

ATLANTA 1 HOL GER 2008 Klacz gniada/170 F: Caretino / Caletto II
M: Shacira / Carolus I
O: Piotr Michalski
B: Leon Knickrehm
K016160 DE421000092408
8.

9

ATOMIUM L HOL GER 2011 Wałach siwa/168 F: Clarimo / Clearway
M: Welfin / Lavall I
O: Michał Żewłakow
B: Henrike Feldhaus
K018936 DE421000111411
9.

77

AURILLAC MŁP POL 2013 Wałach kasztanowata/162 F: San Luis / Dixieland
M: Arborea / Bonaparte
O: Rajmund Osiński
B: Mirosław Janik
K024778 616006592056413
10.

133

BALOU DEJA VU HAN GER 2006 Klacz gniada/178 F: Sir Shutterfly / Silvio I
M: Sir Shutterfly / Silvio I
O: Marta Zadrożna
B:
K016332 DE431310662310
11.

141

BALUREK SP POL 2006 Wałach gniada F: Luron /
M: Baszta /
O: Aleksandra Sarnowska
B: Witold Kluczek
brak
12.

90

BARYTON SP POL 2004 Wałach gniada F: Hebab /
M: Bawełna /
O: Jasrosław Kotfasiński
B: Jarosław Kotfasiński
brak
13.

49

BASTION WLKP POL 2007 Wałach siwa F: Silver Dream / Silbersee
M: Barwa / Aran
O: Agata Fludra
B:
K011739 POL007590027407
14.

149

BERA WLKP POL 2009 Klacz gniada F: Caretino K / Caretino
M: Bezela / Eskudo
O: Alina Kiliańska
B: SK Pępowo
K021271 616007610129809
15.

56

BLANT OLD POL 2009 Wałach gniada F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Part De Reve / Burggraaf
O: Antoni Strzałkowski
B: Lewitz
K018726 DE418185420109
16.

105

BONA SP POL 2008 Klacz siwa F: Otill / Luron
M: Brawura / Jantar
O: Jakub Śluborski
B: Sławomir Gancarz
brak
17.

134

BURSZTYN SP POL 2004 Wałach kasztanowata F: Luron / Guidam
M: Boliwia / Berberys
O: Piotr Zwierzyński
B: Roman Ferenc
K009053 POL009630132204 103WQ41
18.

38

C.SIOUX KUC POL 2009 Wałach srokata/kuc: F: Apasjonata Sas / Bolster Goldleaf
M: Coelenhage's Sally / Castellau Vip
O: Kos-Stasiak
B: Anna Tomaszewska
K019726 616013520142809
19.

6

CALMARO DSP GER 2010 Wałach kasztanowata/175 F: Colestus / Cornet Obolensky
M: Odette / Pesus
O: Karolina Gałkowska
B:
K021498 DE455870266210
20.

109

CALYPSO SP POL 2012 Klacz gniada/161 F: Caretino K /
M: Caliope / Leo
O: Emillia Teper
B: Łukasz Haryk
K024463 616009610134312
21.

62

CAMARO OLD GER 2003 Ogier gniada F: Colander / Contender
M: Persianda / Landadel
O: Michał Pilkiewicz
B:
K016138 DE433311567303
22.

126

CANDOR HAN GER 2006 Ogier siwa F: Calido / Cantus
M: Lagune 44465 / Lear
O: Remigiusz Makowski
B:
K010434 DE431310730106 104RI78
23.

91

CANSTINA HAN GER 2010 Klacz gniada F: Canstakko / Canturo
M: Donja / Drosselklang II
O: Justyna Żółtowska
B:
K017813 DE431317000
24.

40

CARLO R HOL GER 2010 Wałach siwa/168 F: Carlos DZ / Cantus
M: Fidele Deern / Coriolan
O: Beata Wcisło
B: Anneliese Siebert
K018382 DE421000110610
25.

102

CARMEN S Niem. Sport. POL 2009 Klacz siwa F: Cancoon / Colman
M: Luna Llena / Landprinz I
O: Edmund Lazarewicz
B: Edmund Lazarewicz
K020255 DE456570217309
26.

123

CASSIS Z SP POL 2013 Wałach siwa F: Cassaro Z / Coronado
M: Pawica / Leuchtpfeil
O: Dominika Masiarczyk - Figarska
B: Dominika Masiarczyk - Figarska
K024797 056015Z55719313
27.

14

CAVALLO 71 HOL GER 2003 Wałach gniada F: Cassini I / Capitol I
M: Golia / Lavall I
O: Aleksandra Wiśniewska
B:
K020731 DE421000042703
28.

58

CENTO OLD GER 2012 Wałach siwa F: Coupe D'Or / Coupe De Coeur
M: Rosenstolz / Landjonker (Fruhling)
O: Magdalena Ziajkowska
B: Gestut Sprehe GmbH
K021001 DE433332131312
29.

52

CHALLENGE PICOBELLO Z Z POL 2013 Ogier gniada F: Contact vd Heffinck / Concept
M: Only Picobello Z / Orlando
O: Jacek Kuźma
B: Zangershide
K024582 056015Z55805613
30.

139

CHOPIN DRP GER 1998 Wałach kasztanowata/148 F: Churchill / Tetworth Crimsin Lake
M: Wlona / Werbenfunk
O: Jakub Żuchowicki
B: Spreckelmeyer Andr.
K024469 DE 335 350353898
31.

19

CINDERELLA SP POL 2007 Klacz kara/167 F: Empire /
M: Candy Girl II PG /
O: Włodzimierz Ptaszyński
B: Remigiusz Makowski
K018783 POL009660451007
32.

3

CLICQUOT Niem. Sport. GER 2010 Wałach siwa F: Candiavolo / Cantus
M: Abraxis / Carpalo
O: Ewa Jannasz
B: Waldemar Kaluzla
K017799 DE455870127810
33.

84

COCO WESTF POL 2014 Klacz siwa F: Almazor L / Acord II
M: Colia / Carry Son
O: Klaudia Kamińska
B: Marek Romanowski
K024721 DE441410740114
34.

78

CUBANITO Niem. Sport. GER 2011 Wałach siwa/175 F: Chap / Cellestial
M: Astra / Acadius
O: Karolina Gałkowska
B:
K021337 DE456370129911
35.

42

CZAMIR ARON SP POL 2012 Wałach siwa F: Lotos / Levantos II
M: Czamira / Rulon
O: Halszka Witkowska
B: Krzysztof Szczepaniak
K024847 616009610094212
36.

63

DANDY KWPN NED 2008 Wałach kasztanowata F: Douglas / Darco
M: Wendy V / Indoctro
O: Robert Stasiuk
B:
K016425 528003000812206
37.

31

DANZA II SP POL 2009 Klacz siwa F: Empire /
M: Diamantina /
O: Anna Hipsz
B: Remigiusz Makowski
K020906 616009661132009
38.

131

DE MARCO SP POL 2007 Wałach kasztanowata/165 F: Love Affair / Lauries Crusador
M: Daisy PG / Calderon
O: Olga Roicka
B: Jan Ratajczak
K014910 12431
39.

65

DEKORACJA SP POL 2000 Klacz gniada F: Rubin / Rabino
M: Drama / Donani
O: Maciej Zając
B: Maciej Zając
K014215 616009660310200
40.

33

DIELEILA SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Califax / Calido I
M: D Nadia / Liberado
O: Małgorzata Okupny
B: Staniek Diter
K018104 616009540099610
41.

152

EL DŻAMARA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Maram / Aram
M: El Dżaha / Dżahil
O: Jakub Kubiak
B: SK Prudnik
K016595 00969001110408
42.

110

EMIR SP POL 2010 Wałach kasztanowata/171 F: D'Cin Cin PG / Calderon
M: Eris / Rosselli
O: Anna Małkowska-Piotrowska
B: Marcin Królikowski
K018116 616009520111910
43.

30

ENDO SP POL 2008 Wałach gniada F: Placido / Animo
M: Enigma / Le Voltaire
O: Maciej Chwaliński
B: Ewa Niestrawska
K014243 POL009610146308
44.

111

EPOS SP POL 1999 Ogier ciemnogniada F: Le Voltaire / Voltaire
M: Eneida / Fanimo
O: SO Łąck
B: SK Moszna
K005344 POL009660075099
45.

80

ERATO SP POL 2008 Ogier kasztanowata F: Lando / Landadel
M: Effi / Coronado
O: RDS Stal
B: Rafał Kowalski
K012789 POL009660798408 104RA33
46.

83

ESCATO HAN POL 2004 Wałach kara/169 F: Escudo I / Espri
M: Dakita / Dorian
O: Jarosław Celski
B: Dariusz Michalak
K008698 DE431317013204 102YH53
47.

59

EUFORIA PW SP POL 2010 Klacz kara F: Empire / Embassy I
M: Elfa / Fokas
O: Pamela Wolska
B: Pamela Wolska
K024453 616009661360410
48.

113

FIRST SP POL 2007 Wałach kasztanowata F: nn / nn
M: nn / nn
O: Maria Król
B:
brak
49.

147

FLORIS T BWP BEL 2008 Wałach gniada F: Action-Breaker / Heartbreaker
M: Cjussica T / Kashmir Van't Schuttershof
O: Anna Siwiak
B:
K023846 10368E
50.

143

FLOYD KWPN NED 2010 Wałach kasztanowata F: Casall / Caretino
M: Texas M / Indoctro
O: Łukasz Wasilewski & Bogna Sąsiadek
B:
K019765 528003201003444 104WB82
51.

20

GAZELLA SP POL 2007 Klacz gniada F: Rammstain /
M: Garonna /
O: Katarzyna Białecka
B:
K019104
52.

71

GEDEON SP POL 2004 Wałach kasztanowata F: Hartland / Czad
M: Getyna / Genius
O: Joanna Kierczak
B: Mieczysław Przedpełski
K009867 POL009660786005
53.

132

GIOVANNI KWPN NED 2011 Wałach gniada/170 F: Carambole / Cassini I
M: Verona / Furore
O: Agnieszka Goś
B:
K025081 528003201105854
54.

28

GLENLO FIONNUALA Kuc Conemara IRL 2011 Klacz siwa/kuc:144 F: Kilmullen Fionn / Abbeyleix Fionn
M: Pocahontas / Glenayre Mystical Bobby
O: Luiza Oleszkiewicz
B:
K024190 372004000025626
55.

137

GRAND CORIDA SP POL 2006 Klacz gniada/176 F: Corleone Z / Coriall
M: Garda / Grandeur
O: Piotr Zwierzyński
B: Jan Chrzanowski
K014374 POL009670025206 104QD98
56.

39

GRYKA SP POL 2004 Klacz gniada F: Akcent / Jankes
M: Grana / Edredon
O: Maciej Typiński
B: SK Kalników
K020637 POL009630254004
57.

150

H' BACCARD F:
M:
O:
B:
K013749
58.

119

HARISA MŁP POL 2006 Klacz biała F: Lancetnik /
M: Hara-A /
O: Aneta Piekarska
B: Marek Matusiak
brak
59.

46

HELLANIA WESTF GER 2006 Klacz siwa/172 F: Corde Star / Cor De La Bryere
M: Hellana / Cavalliero
O: Cezary Lemański
B: Marek Romanowski
K013064 DE441411901906
60.

27

HERE I AM KWPN NED 2012 Wałach siwa F: Untouchable / Hors la Loi II
M: Deliah / Mr. Blue
O: Jacek Kuźma
B:
K024583 528003201207163 105RY85
61.

70

HEWELIANA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Song / Elmero
M: Humoreska / Cezar
O: Aleksandra Piotrkowicz
B:
K023299 616009530251512
62.

53

HIP HOP SP POL 2006 Wałach kasztanowata/165 F: Luron / Guidam
M: Hrabina W / Carlon
O: Jarosław Celski
B: Marek Sutnik
K010615 POL009600061006
63.

36

JANTAR BWB POL 2009 Wałach kasztanowata F: Cicero Van De Maltahoeve / Orlando
M: Turbud Ironia / Tempo
O: Beata Broniatowska
B: Turbud Sp. z o. o.
K015428 056002W00293936 104QW44
64.

7

JAREMA SP POL 2002 Wałach siwa F: Power Prince / Pilot
M: Janis / Louis
O:
B: Roman Piwko
K007973 POL009690002502
65.

104

JEFFREY JARDEN KWPN NED 2014 Ogier ciemnogniada F: Bustique /
M: Warrant /
O:
B:
brak
66.

120

JENEFER W SP POL 2003 Klacz ciemnogniada F: Harper /
M: Judysa /
O: Marzena Kamińska
B: Ronaldo Kiecoń
brak
67.

47

JUPITER TRAK POL 2009 Wałach kasztanowata/mk:154 F: Impuls / Agat
M: Jamajka / Pigmalion
O: Kaja Trzcińska
B:
K013748 POL732010033207
68.

121

JUST CHERRY SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Iluzjon / Luron
M: Jejmościanka / Justin Damiro
O: Paulina Misior
B: Karolina Ferenstein
K017745 616009600228110
69.

66

KALISIA W WLKP POL 2009 Klacz siwa F: Cancoon / Colman
M: Kondina / Rulon
O: Paulina Sypuła
B: Wilczyński Jacek
K015132 616007610028409
70.

50

KARMEN SP POL 2007 Klacz gniada F: Bolero De Ravel / Bachus
M: Kanasta / Czandor
O: Maria Gonciarek
B:
K016777 POL009640045707
71.

11

KASZMIR WLKP POL 2007 Wałach gniada/168 F: Cajero / Caretino
M: Kalifornia / Dżamir
O: Katarzyna Dobrowolska
B: Marcin Liszkowski
K013435 POL007610013807
72.

68

KEMARA SP POL 2003 Klacz kasztanowata F: Maram / Aram
M: Keti / Pigmalion
O: Katarzyna Witaszewska - Król
B: Henryka Kapinos
K013761 POL009530070103
73.

107

KIKIMORA BH SP POL 2011 Klacz kara F: Elf / Fanimo
M: Kaliopea BH / Arlan
O: Bogna Hupa
B: Bogna Hupa
K024132 616009661444411
74.

94

KORYNT MŁP POL 2009 Wałach gniada F: Estończyk /
M: Koryntia /
O: Bogusława Rutana - Zalewska
B:
brak
75.

45

LA CUMPARSITA SP POL 2008 Klacz siwa/157 F: Corland / Cor De La Bryere
M: La Jana / Landadel
O: Jakub Jurzak
B: KS Nad Wigrami
K012080 POL009510208108
76.

146

LADY CANTA SP POL 2009 Klacz gniada F: Cantanis / Cantus
M: Lady / Lad
O: Grzegorz Kubiak, Aleksandra Pachnik
B: Robert Stasiuk
K017379 616009580348709
77.

154

LADYKRACHER 8 HAN GER 2002 Ogier gniada F: Landclassic / Landadel
M: Beresina / Silvester
O: Magdalena Matyszczak
B:
K009575 DE431316552402
78.

129

LARISSA SP POL 2008 Klacz gniada/mk: F: Opar / Rancouver
M: Larmena / Cotton Club
O: Tomasz Olejnik
B: Barbara Guniewicz
K013634 616009570339408
79.

57

LIMELIGHT VAN HET MARESSAHOF BWP BEL 2011 Wałach ciemnogniada F: Toulon / Heartbreaker
M: Quina Z / Quidam De Revel
O: T&L
B: T&L
K022002 056002W00297758
80.

81

LISA BONA L WESTF GER 2005 Klacz gniada F: Lissabon/Lordanos
M: Anneliese/Avocado
O: Maja Synowicz
B: Karl-Heinz Funke
K010073 DE441410947605
81.

69

LISMAKEEGAN CHESTER Irish Sport Horse IRL 2008 Wałach kasztanowata F: Mohill Treble C / Mohill Cavalier Clover
M: Lismakeegan Pressure / Legal Pressure
O: Katarzyna Witaszewska - Król
B: Luke O'Connor
K023670 372414004955830
82.

112

LOGOS SP POL 2002 Wałach inna/mk:156 F: Saganek / Sajan
M: Lepta / Lafet
O: Małgorzata Okupny
B: Agata Jasińska
K007817 616009661015202
83.

34

LORD OF THE RING KG SP POL 2010 Wałach gniada F: Vandamme / Quidam
M: Larysa K / Graf Top
O: Magdalena Ziajkowska
B: Grzegorz Komin
K017375 616009610115510 105EW09
84.

145

LUNA SP POL 2010 Klacz gniada F: Ukato / Stakkato
M: Lansada / Lancer III
O: Karolina Kurosz
B: SK Nad Wigrami
K016430 616009510444710 105DC76
85.

61

MILADY SP POL 2003 Klacz gniada F: Lavendel / Ramiro Z
M: Mila / Ammersee
O: Antoni Tomaszewski
B:
K008788 POL009660194803
86.

75

MŁODY JAPE XX POL 2010 Wałach gniada F: Jape (USA) /
M: Młoda Panna / Who Knows
O: Sylwia Antoniuk
B: Justyna i Robert Tyliccy
K019250 616POL10007028T
87.

116

MOLO SP POL 2009 Wałach gniada F: Nice Boy / Lancer II
M: Molinezja / Dixieland
O: Martyna Klimczak
B: Krzysztof Tyszko
K015555 616009540163809
88.

60

MONTE CHRISTO TS POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Saganek / Sajan
M: Malwa / Lansjer
O: Anita Branicka
B:
K022044 616999590528004
89.

85

MRÓWKA KUC POL 2004 Klacz gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Marzena Kamińska
B:
brak
90.

144

MY QUEST SP POL 2012 Ogier kasztanowata F: Conquest Boy / Contendro I
M: My Little Problem / Puissance
O: Małgorzata Kwiatkowska
B: Małgorzata Kwiatkowska
K023473 616009590177712
91.

130

NANDO SUPER KM POL 2005 Ogier ciemnogniada/kuc:140 F: Nando / Nightstar
M: Nicolette II / Murat-Gazon
O: Mariusz Piskorski
B: Tomasz Gronet
K014382 POL013520094805
92.

76

NEAMPLA KWPN NED 2009 Klacz kasztanowata F: Zeendgraaf / Ahoy
M: Vabiola / Roy M
O: Zofia Chrzanowska
B: G. H. Nijland
K022514 528022200900057
93.

122

NEW GOLD SP POL 2006 Ogier ciemnogniada F: Neo / Luron
M: Natura / Jakobin
O: Maciej Zając
B: Maciej Zając
K010977 POL009661132206
94.

26

NIXON JS BWP BEL 2013 Klacz ciemnogniada F: Kannan / Voltaire
M: Dorina JS / Thunder Van De Zuuthoeve
O: Jacek Kuźma
B:
K024581 056002W00304507
95.

2

NOMINACJA SP POL 2004 Klacz siwa F: Hartland / Czad
M: Naomi / Eremita
O: Maciej Zając
B: Maciej Zając
K014127 616009661641004
96.

51

NORDIKA SP POL 2001 Klacz siwa F: Grot /
M: Narlisa /
O: Izabella Przeradowska
B:
K023008
97.

95

OJ'RA SP POL 2009 Klacz gniada F: Rumianek /
M: Osorya /
O: Paulina Dalidonis
B:
brak
98.

41

PANONIA KUC POL 2009 Klacz siwa/kuc:148 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Jakub Jurzak
B:
K019725 616999600344309
99.

97

PEREŁKA HUC POL 2009 Klacz kara/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Jan Terelak
B:
brak
100.

4

PORTOS SP POL 2011 Wałach siwa F: Carry Son / Carry
M: Parilla / Kaper
O: Ewa Jannasz
B: Sławomir Cichmiński
K018508 616009600276411 105UA36
101.

128

PSOTKA Mały Koń POL 2006 Klacz gniada/mk: F: Wiek /
M: Psota / Jaśmin
O: Master Horse
B: SK Gładyszów
K024227 POL013570279306
102.

140

QINGHAI V DV DNK 2005 Ogier kara/165 F: Quebec / Quidam De Revel
M: Chess V / Come Back II
O: Anastazja Broniatowska
B: Viegaard Stutteri
K024819 208333200507392
103.

25

QUELLE DAME Z Z BEL 2011 Klacz kasztanowata F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: Call Picobello Z / Carthago Z
O: Jacek Kuźma
B: Zangershide
K024590 056015Z55619711 105HG02
104.

67

QUICKSTEP OLD POL 2009 Klacz gniada F: Quidam's Rubin / Quidam De Revel
M: Lotte / Levantos I
O: Paulina Sypuła
B: Adam Sosnowski
K019085 DE433331687309
105.

124

QUILIBET HOL GER 2003 Wałach ciemnogniada F: Quinar / Quidam De Revel
M: Najade II / Leandro
O: Jakub Kubiak
B: Jessen Frank
K014795 DE421000369903
106.

64

RAVECCO S SP POL 2008 Wałach gniada F: Concert / Concetto
M: Ravella S / Grand De La Cour
O: Paweł Jendrzejczak
B: Stanisław Szurik
K015466 POL009520048308
107.

127

RICCO SP POL 2008 Ogier kasztanowata F: D'Cin Cin PG / Calderon
M: Redina PG / Nurjev
O: Remigiusz Makowski
B: Remigiusz Makowski
K015892 POL009660212808
108.

115

ROBESPIERRE SP POL 1999 Wałach ciemnogniada F: Landclassic / Landadel
M: Retonia / Rebel II Z
O: Arkadiusz Krupinski
B: Hubert Knigge
K007155 POL009580088999
109.

43

ROLEX WLKP POL 2006 Wałach gniada F: Himen / Oder
M: Rita / Arak
O: Klaudia Prymek
B:
K018756 616007520162906
110.

138

ROTEX II SP POL 2010 Wałach gniada F: Nimroy B / Nimmerdor
M: Roksana / Sofix
O: Gloria Ciba
B: Ewa Janiak
K017653 616009530316310
111.

151

SAINT LAURENT SP POL 2010 Ogier kasztanowata F: Luron / Guidam
M: Salwa / Lando
O: Marta Dominiak
B: SK Ochaby
K019805 616009540018510
112.

92

SAN LUCA V SP POL 2009 Klacz siwa F: Love Affair / Lauries Crusador
M: Sparta V / Spartakus
O: Justyna Żółtowska
B: Zbigniew Koperski
K016830 POL009660216409
113.

153

STELLA PACK JURASEK KUC CZE 2003 Wałach kasztanowata/kuc:137 F: Schönbrunn Landgraf / Ernford Grenadier
M: Ruzenka / Serif S. V.
O: Jakub Zuchowicki
B:
K007887 203001924653103
114.

5

SZRONKA SP POL 2004 Klacz kara/kuc:145 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Karolina Gałkowska
B:
brak
115.

17

TASMAN 8 SP POL 2001 Wałach ciemnogniada/173 F: Rubin / Rabino
M: Tanta / Ogar
O: Piotr Michalski
B: Diter Staniek
K014962 POL009540004701 103BV07
116.

93

TENERIFE L PKSP POL 2009 Klacz gniada F: Gayall / Luron
M: Tola Z / Cartree Z
O: Nadia Cieplińska
B: Jan Ludwiczak
brak
117.

37

TOPAZ KUC POL 2009 Wałach siwa F: Ludger
M: Tajga
O: Emilia Naumiuk
B: Sylwester Kosiński
K015553 616013680110509
118.

44

TREVOR H DRP GER 2011 Wałach siwa/kuc:148 F: Timesquare / Tizian /Titus
M: Corrida / Corrado II / Cor De La Bryere
O: Zuzanna Prymek
B:
K023204 DE435350066511
119.

10

WERONA SP POL 2010 Klacz gniada/mk: F: Coriano's Ass / Coriano Z
M: Wygoda / Danko
O: Piotr Marczyk
B: Mariusz Grabowski
K023738 616009640052010
120.

74

WINEGRA SP POL 2001 Klacz kasztanowata F: Roland / Ramiros Son II
M: Wineta / Skaleń
O: Beata Grabowska
B: Tadeusz Ziajkowski
K007987 616009590144501
121.

96

WOKSANA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Andos /
M: Wokanda /
O: Nikola Krajewska
B: Roman Siwek
brak
122.

1

ZAVIRA A HAN GER 2003 Klacz kasztanowata F: Zacharias / Zeus
M: Diamond / Drosselklang
O: Zbigniew Patejko
B: Erwin Von Dehsen
K008915 DE431315422303 103EJ12
Rider Club
Competition
Prize
Białecka Katarzyna bpk
10
SUM:
10.00
Branicka Waleria St. KJ Legia Kozielska Warszawa
60
40
SUM:
100.00
Broniatowska Anastazja KJ Trachy Sośnicowice
30
20
SUM:
50.00
Celska Olga SKJ Beckersport
450
310
SUM:
760.00
Chrzanowska Zofia KJ Wiktorowo
20
SUM:
20.00
Ciba Gloria KJ Aromer Józefin
20
10
SUM:
30.00
De Raad Ida JKS Equita Świętochów
270
SUM:
270.00
Domański-Kruppa Felix KJ SO Łąck
15
25
SUM:
40.00
Fludra Agata St. KJ Legia Kozielska Warszawa
260
SUM:
260.00
Gałkowski Jacek KS AZS AWF Warszawa
15
SUM:
15.00
Garstka Dariusz bpk
710
SUM:
710.00
Hipsz Kaja JKS Equita Świętochów
390
SUM:
390.00
Jannasz Wiktoria SKJ Poczernin
530
540
SUM:
1070.00
Kamińska Klaudia KJ Młyńska Struga
110
SUM:
110.00
Krajewska Nikola KJ SO Łąck
170
SUM:
170.00
Król Weronika St. KSK Stare Babice
90
SUM:
90.00
Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck
45
410
30
40
60
SUM:
585.00
Kubiak Jakub KJ SO Łąck
640
SUM:
640.00
Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk
60
40
80
60
25
SUM:
265.00
Kurosz Julia St. KS Chojnów
240
SUM:
240.00
Lemańska Anna KJ Equest Łąck
140
SUM:
140.00
Leszek-Karwańska Wiktoria SKJ Hawajka
590
SUM:
590.00
Marczyk Monika KJ Aromer Józefin
540
SUM:
540.00
Mazurowska Ewa Polski Polo Klub
80
50
30
SUM:
160.00
Michalska Julia KJ Aromer Józefin
170
50
SUM:
220.00
Misior Paulina KJ Akademia Kucania Dawidy
320
SUM:
320.00
Naumiuk Roksana bpk
270
SUM:
270.00
Okupny Rafał St. SKJ Grobice
140
SUM:
140.00
Oryga Maja bpk
120
SUM:
120.00
Oryga Urszula bpk
120
SUM:
120.00
Osińska Dominika JKSR Michelin Włocławek
90
30
70
SUM:
190.00
Patejko Sara KJ Aromer Józefin
160
SUM:
160.00
Pilkiewicz Krystyna JKS Equita Świętochów
840
SUM:
840.00
Poznańska Aleksandra JKS Karolina Mińsk Mazowiecki
640
SUM:
640.00
Prymek Zuzanna KJ Aromer Józefin
50
400
400
SUM:
850.00
Ptaszyńska Julia bpk
110
SUM:
110.00
Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew
510
90
30
SUM:
630.00
Synowicz Maja KJ SO Łąck
440
60
SUM:
500.00
Sypuła Paulina JKS Wyręba Świętochów
240
SUM:
240.00
Teper Zofia JKSR Michelin Włocławek
130
30
SUM:
160.00
Wcisło Magdalena Largo Sp. z o. o.
260
SUM:
260.00
Wiśniewska Aleksandra SKF KJ Hippica Polonia Słupno
20
50
30
SUM:
100.00
Witkowska Halszka KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
40
30
SUM:
70.00
Zalewski Radosław St. SKJ Bobrowy Staw
60
40
30
25
60
SUM:
215.00
Żewłakow Maja St. SKJ Bobrowy Staw
340
SUM:
340.00
Żółtowska Justyna KJ SO Łąck
340
40
SUM:
380.00
Zwierzyńska Żaneta KJ Aromer Józefin
440
SUM:
440.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Badowska Karolina
Polski Polo Klub
2018-03-16
9
2018-03-17
9
2018-03-18
6
Białecka Katarzyna
bpk
GAZELLA (20)
2018-03-16
15
2018-03-17
2018-03-18
5
10
Branicka Waleria
St. KJ Legia Kozielska Warszawa
2018-03-17
1
2018-03-17
2018-03-17
2
60
2018-03-18
1
40
Broniatowska Anastazja
KJ Trachy Sośnicowice
JANTAR (36)
2018-03-16
9
2018-03-16
7
2018-03-17
4
30
2018-03-17
2018-03-18
QINGHAI V (140)
2018-03-16
5
20
2018-03-17
9
Celska Olga
SKJ Beckersport
HIP HOP (53)
2018-03-16
5
2018-03-17
5
2018-03-18
3
450
ESCATO (83)
2018-03-16
9
2018-03-17
1
2018-03-18
4
310
Chentkowski Tomasz
KJ Welt Opypy
CANDOR (126)
2018-03-16
7
2018-03-17
4
2018-03-18
6
RICCO (127)
2018-03-16
6
2018-03-17
9
Chrzanowska Zofia
KJ Wiktorowo
2018-03-16
13
2018-03-17
17
2018-03-18
5
20
NEAMPLA (76)
2018-03-16
5
2018-03-17
2018-03-18
16
Chwalińska Zuzanna
St. KJ Legia Kozielska
ENDO (30)
2018-03-16
2018-03-17
6
2018-03-18
6
2018-03-16
18
2018-03-17
14
2018-03-18
15
Ciba Gloria
KJ Aromer Józefin
ROTEX II (138)
2018-03-16
2018-03-17
10
2018-03-17
5
20
2018-03-18
5
10
Cieplińska Nadia
bpk
2018-03-16
1
2018-03-16
11
2018-03-17
2018-03-17
2018-03-17
1
2018-03-18
5
Dalidonis Paulina
bpk
OJ'RA (95)
2018-03-17
1
2018-03-17
6
2018-03-18
3
De Raad Ida
JKS Equita Świętochów
MILADY (61)
2018-03-16
3
2018-03-17
2
2018-03-18
3
270
Dobrowolska Katarzyna
bpk
KASZMIR (11)
2018-03-16
19
2018-03-17
2018-03-18
17
Domański-Kruppa Felix
KJ SO Łąck
CARMEN S (102)
2018-03-16
10
2018-03-17
10
2018-03-18
4
15
2018-03-16
6
2018-03-17
8
2018-03-18
3
25
Fludra Agata
St. KJ Legia Kozielska Warszawa
BASTION (49)
2018-03-16
2
2018-03-17
6
2018-03-18
5
260
Gałkowski Jacek
KS AZS AWF Warszawa
2018-03-16
16
2018-03-17
16
2018-03-18
11
JAREMA (7)
2018-03-16
17
2018-03-17
2018-03-18
4
15
Garstka Dariusz
bpk
2018-03-16
3
2018-03-17
2
2018-03-18
1
710
Gonciarek Maria
St. KJ Legia Kozielska Warszawa
KARMEN (50)
2018-03-16
2018-03-17
2
2018-03-18
Grabowska Jagna
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
WINEGRA (74)
2018-03-16
6
2018-03-17
7
2018-03-18
6
Harasim Liliana
bpk
WOKSANA (96)
2018-03-16
9
2018-03-16
1
2018-03-17
1
2018-03-17
1
2018-03-18
1
Hipsz Kaja
JKS Equita Świętochów
2018-03-16
3
2018-03-17
1
2018-03-18
2
390
Iwaszczuk Alicja
KJ Wiktorowo
PSOTKA (128)
2018-03-16
22
2018-03-17
2
2018-03-18
9
Jannasz Wiktoria
SKJ Poczernin
2018-03-16
5
2018-03-17
2
2018-03-18
1
530
PORTOS (4)
2018-03-16
10
2018-03-17
3
2018-03-18
1
540
Jędrzejczyk Izabela
KS AZS AWF Warszawa
2018-03-16
1
2018-03-16
1
2018-03-17
1
2018-03-17
1
2018-03-18
1
Jendrzejczak Blanka
JKS Equita Świętochów
2018-03-16
8
2018-03-17
2
2018-03-18
6
Jurzak Franciszek
SKJ Ponylandia Wojciechowice
PANONIA (41)
2018-03-16
8
2018-03-17
8
2018-03-18
8
2018-03-16
9
2018-03-17
2018-03-18
1
Kajak Dawid
bpk
GRYKA (39)
2018-03-16
10
2018-03-17
10
2018-03-18
7
Kalinowski Cezary
KJ Strzała Krubiczew
CASSIS Z (123)
2018-03-16
1
2018-03-16
10
2018-03-17
1
2018-03-17
9
Kamińska Klaudia
KJ Młyńska Struga
COCO (84)
2018-03-16
1
2018-03-16
1
2018-03-16
1
JENEFER W (120)
2018-03-16
1
2018-03-16
2018-03-16
1
110
Kierczak Aleksandra
KJ Łąck
GEDEON (71)
2018-03-16
1
2018-03-16
1
2018-03-17
1
2018-03-17
1
2018-03-18
1
Kiliańska Katarzyna
St. KS Chojnów
BERA (149)
2018-03-16
1
2018-03-17
Klimczak Martyna
KJ Akademia Kucania
MOLO (116)
2018-03-16
8
2018-03-17
9
2018-03-18
9
Kotfasińska Marysia
KJ Łąck
2018-03-17
1
2018-03-17
1
2018-03-18
1
Kotowicz Marta
KJ Młyńska Struga
MRÓWKA (85)
2018-03-16
2018-03-16
2018-03-16
Krajewska Nikola
KJ SO Łąck
BONA (105)
2018-03-16
1
2018-03-16
1
2018-03-17
1
2018-03-17
1
2018-03-18
1
EPOS (111)
2018-03-16
5
2018-03-17
5
2018-03-18
4
170
Król Weronika
St. KSK Stare Babice
KEMARA (68)
2018-03-17
1
90
2018-03-17
2018-03-17
7
2018-03-17
Król Wiktoria
UKS Primo
2018-03-16
9
2018-03-17
9
2018-03-18
9
Kubiak Grzegorz
KJ SO Łąck
ALOUBETTE (142)
2018-03-16
4
2018-03-17
7
2018-03-18
1
45
FLOYD (143)
2018-03-16
8
2018-03-17
5
2018-03-18
3
410
MY QUEST (144)
2018-03-16
5
30
2018-03-16
4
40
2018-03-17
9
2018-03-17
10
2018-03-18
1
60
Kubiak Jakub
KJ SO Łąck
QUILIBET (124)
2018-03-16
5
2018-03-17
2018-03-18
1
640
2018-03-16
10
2018-03-17
4
Kubiak Michał
Sobieski Jumping Team Gdańsk
2018-03-16
2
60
2018-03-16
2
40
2018-03-17
2
80
2018-03-17
2
60
2018-03-18
3
25
Kułakowska Agnieszka
JKS Equita Świętochów
NEW GOLD (122)
2018-03-16
20
2018-03-17
18
2018-03-18
13
Kurosz Julia
St. KS Chojnów
LUNA (145)
2018-03-16
6
2018-03-17
3
2018-03-18
4
240
Lemańska Anna
KJ Equest Łąck
2018-03-16
7
2018-03-17
7
2018-03-18
5
140
Leszek-Karwańska Wiktoria
SKJ Hawajka
2018-03-16
3
2018-03-17
3
2018-03-18
2
590
Łagodzińska Gabriela
KJ SO w Łącku
2018-03-16
9
2018-03-16
1
2018-03-17
1
2018-03-17
1
2018-03-18
1
Marczyk Monika
KJ Aromer Józefin
WERONA (10)
2018-03-16
1
2018-03-17
1
2018-03-18
1
540
Markiewicz Alicja
UKS Primo Kozery
FIRST (113)
2018-03-16
11
2018-03-17
11
2018-03-18
11
Mazurowska Ewa
Polski Polo Klub
ALEX (79)
2018-03-16
2
80
2018-03-16
3
50
2018-03-17
7
2018-03-17
4
30
Michalska Julia
KJ Aromer Józefin
2018-03-16
4
2018-03-17
4
2018-03-18
4
170
2018-03-16
2
2018-03-17
6
2018-03-18
6
50
Misior Paulina
KJ Akademia Kucania Dawidy
2018-03-16
4
2018-03-17
4
2018-03-18
4
320
Naumiuk Kornelia
bpk
C.SIOUX (38)
2018-03-16
1
2018-03-16
11
2018-03-17
1
2018-03-17
1
2018-03-18
5
Naumiuk Roksana
bpk
TOPAZ (37)
2018-03-16
7
2018-03-17
1
2018-03-18
3
270
Okupny Rafał
St. SKJ Grobice
2018-03-16
11
2018-03-17
8
2018-03-18
5
140
Okupny Wiktoria
St. SKJ Grobice
LOGOS (112)
2018-03-16
7
2018-03-17
3
2018-03-18
Olejnik Weronika
KJ Wiktorowo
LARISSA (129)
2018-03-16
2
2018-03-17
6
2018-03-18
7
Oleszkiewicz Lena
SKJ Ponylandia Wojciechowice
2018-03-16
3
2018-03-17
6
2018-03-18
10
Oryga Maja
bpk
FLORIS T (147)
2018-03-16
6
2018-03-17
7
2018-03-18
5
120
Oryga Urszula
bpk
2018-03-16
9
2018-03-17
5
2018-03-18
5
120
Osińska Dominika
JKSR Michelin Włocławek
2018-03-17
1
2018-03-17
6
ARGENTINA (108)
2018-03-16
1
90
2018-03-16
3
30
2018-03-17
3
70
2018-03-17
8
Patejko Sara
KJ Aromer Józefin
2018-03-16
1
2018-03-17
4
2018-03-18
4
160
Piekarska Aneta
bpk
HARISA (119)
2018-03-16
11
2018-03-16
11
2018-03-16
11
Pilkiewicz Krystyna
JKS Equita Świętochów
CAMARO (62)
2018-03-16
2
2018-03-17
1
2018-03-18
1
840
Piskorska Magdalena
KJ Wiktorowo
2018-03-16
4
2018-03-17
9
2018-03-18
7
Poznańska Aleksandra
JKS Karolina Mińsk Mazowiecki
2018-03-16
7
2018-03-17
4
2018-03-18
1
640
Prymek Zuzanna
KJ Aromer Józefin
ROLEX (43)
2018-03-17
6
2018-03-17
3
50
2018-03-16
2
2018-03-17
4
2018-03-18
2
400
2018-03-16
5
2018-03-17
2
2018-03-18
2
400
Przybysz Klaudia
bpk
2018-03-16
2
2018-03-17
10
2018-03-18
8
Ptaszyńska Julia
bpk
2018-03-16
4
2018-03-17
5
2018-03-18
5
110
Roicka Olga
KJ Wiktorowo
DE MARCO (131)
2018-03-16
23
2018-03-17
15
2018-03-18
12
Różyc Zuzanna
St. KJ Legia Kozielska Warszawa
2018-03-17
1
2018-03-17
1
2018-03-17
18
Rutana - Zalewska Bogusława
bpk
KORYNT (94)
2018-03-17
1
2018-03-17
1
2018-03-18
1
Sarnowska Aleksandra
bpk
BALUREK (141)
2018-03-16
1
2018-03-16
1
2018-03-17
1
2018-03-17
1
Stasiak Adam
KJ Łąck
BARYTON (90)
2018-03-17
1
2018-03-17
1
2018-03-18
6
Strzałkowski Antoni
KJ Strzała Krubiczew
BLANT (56)
2018-03-16
5
2018-03-17
3
2018-03-18
2
510
2018-03-16
1
2018-03-17
1
90
2018-03-18
2
30
Suskiewicz Maria
KJ Wiktorowo
GIOVANNI (132)
2018-03-16
3
2018-03-17
12
2018-03-18
8
Synowicz Maja
KJ SO Łąck
ERATO (80)
2018-03-16
3
2018-03-17
1
2018-03-18
2
440
2018-03-16
1
2018-03-17
2018-03-18
1
60
Sypuła Paulina
JKS Wyręba Świętochów
2018-03-16
1
2018-03-17
13
2018-03-16
8
2018-03-17
1
2018-03-18
4
240
Teper Zofia
JKSR Michelin Włocławek
CALYPSO (109)
2018-03-17
1
130
2018-03-17
6
EMIR (110)
2018-03-16
8
2018-03-16
6
2018-03-17
5
30
2018-03-17
7
Terelak Jan
bpk
2018-03-16
12
2018-03-16
1
2018-03-17
10
2018-03-17
9
2018-03-18
4
Tomaszewska Zuzanna
JKS Equita Świętochów
DANDY (63)
2018-03-16
11
2018-03-17
8
2018-03-18
8
Trzcińska Kaja
bpk
JUPITER (47)
2018-03-16
6
2018-03-17
11
2018-03-18
10
Wcisło Magdalena
Largo Sp. z o. o.
CARLO R (40)
2018-03-16
6
2018-03-17
3
2018-03-18
3
260
Werelich Zuzanna
bpk
2018-03-16
1
2018-03-17
8
2018-03-18
7
Wesołowska Aniela
KS AZS AWF Warszawa
NORDIKA (51)
2018-03-16
2018-03-17
2018-03-18
Wiśniewska Aleksandra
SKF KJ Hippica Polonia Słupno
2018-03-16
11
2018-03-17
8
2018-03-18
7
2018-03-16
8
2018-03-16
9
2018-03-17
5
20
2018-03-17
4
50
2018-03-18
4
30
Witkowska Halszka
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2018-03-16
2018-03-16
11
2018-03-17
3
40
2018-03-17
8
2018-03-18
2
30
Zadrożna Marta
KJ Wiktorowo
2018-03-16
14
2018-03-17
2018-03-18
14
Zalewski Radosław
St. SKJ Bobrowy Staw
2018-03-16
1
60
2018-03-16
3
40
2018-03-16
2018-03-16
5
30
2018-03-16
4
25
2018-03-16
3
60
2018-03-16
Żewłakow Maja
St. SKJ Bobrowy Staw
2018-03-16
4
2018-03-17
5
2018-03-18
3
340
Ziajkowska Magdalena
St. KF KJ Hippica Polonia Słupno
CENTO (58)
2018-03-16
7
2018-03-16
6
2018-03-17
2018-03-18
Żółtowska Justyna
KJ SO Łąck
2018-03-16
12
2018-03-17
7
2018-03-18
3
340
2018-03-16
21
2018-03-17
6
2018-03-18
3
40
Żuchowicka Katarzyna
St. KJ Legia Kozielska Warszawa
CHOPIN (139)
2018-03-17
18
2018-03-17
1
Żuchowicki Jakub
St. KJ Legia Kozielska Warszawa
ARON (125)
2018-03-17
1
2018-03-17
1
Zwierzyńska Żaneta
KJ Aromer Józefin
BURSZTYN (134)
2018-03-16
2
2018-03-17
5
2018-03-16
3
2018-03-17
3
2018-03-18
2
440

Number of Riders: 93

Number of Horses: 122

The sum of prizes: 14 570.00

Competition results developed by: TARANT EVENTS
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H112009-01, TARANT EVENTS)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl