Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
136 ENTRY ACCEPTED 2018-04-06 20:23:21
2018-04-06 13:29:28
Maciej Czajka CAPRIS
  • 1x 6R/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
135 ENTRY ACCEPTED 2018-04-06 08:42:14
2018-04-06 07:33:10
Daniel Wieliczko KAMIRA
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy N wys. 120 cm (art. 274.5.6) każda para jedzie drugą fazę
134 ENTRY ACCEPTED 2018-04-06 08:41:10
2018-04-06 07:32:48
Daniel Wieliczko FAVERA
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy N wys. 120 cm (art. 274.5.6) każda para jedzie drugą fazę
  • 1x 9R/N/120 cm/Konkurs dokładności N wys. 120 cm (art. 238.1.1)
133 ENTRY ACCEPTED 2018-04-06 08:40:24
2018-04-05 23:24:16
Ireneusz Kondratowicz FOTON
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
  • 1x 6R/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
132 ENTRY ACCEPTED 2018-04-06 08:37:21
2018-04-05 22:51:08
Julia Adamczyk CZARDASZ
  • 2x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
131 ENTRY ACCEPTED 2018-04-06 08:37:02
2018-04-05 22:49:15
Kinga Jaruzal HAPPY HONY
  • 1x 2T/Kuce/70 cm/Konkurs zwykły dla kucy wys. 70 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
130 ENTRY ACCEPTED 2018-04-06 08:35:35
2018-04-05 22:47:11
Klaudiusz Jach BLACK JACK
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy N wys. 120 cm (art. 274.5.6) każda para jedzie drugą fazę
129 ENTRY ACCEPTED 2018-04-06 08:35:16
2018-04-05 22:46:46
Klaudiusz Jach MISTRAL
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy N wys. 120 cm (art. 274.5.6) każda para jedzie drugą fazę
128 ENTRY ACCEPTED 2018-04-06 08:34:54
2018-04-05 22:46:16
Klaudiusz Jach KONFETTI
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy N wys. 120 cm (art. 274.5.6) każda para jedzie drugą fazę
127 ENTRY ACCEPTED 2018-04-06 08:34:33
2018-04-05 22:45:54
Oliwia Jach ZANTOS HBC
  • 1x 5T/LL/90 cm/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z rozgrywką LL wys. 90 cm (art. 238.2.2)
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
126 ENTRY ACCEPTED 2018-04-06 08:34:07
2018-04-05 22:45:25
Oliwia Jach LAJERO KG
  • 1x 5T/LL/90 cm/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z rozgrywką LL wys. 90 cm (art. 238.2.2)
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
125 ENTRY ACCEPTED 2018-04-06 08:33:49
2018-04-05 22:44:47
Kamil Jarmuż SEMIRAMIDA
  • 2x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
124 ENTRY ACCEPTED 2018-04-06 08:32:09
2018-04-05 22:44:10
Daria Szymańska MONTANA P
  • 2x 6R/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
123 ENTRY ACCEPTED 2018-04-06 08:31:41
2018-04-05 22:43:36
Sonata Raczkowska PINAKOLADA
  • 2x 2T/Kuce/70 cm/Konkurs zwykły dla kucy wys. 70 cm (art. 238.2.1)
122 ENTRY ACCEPTED 2018-04-06 08:29:45
2018-04-05 22:43:07
Zuzanna Skoczylas ANTEK
  • 2x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
121 ENTRY ACCEPTED 2018-04-06 08:28:24
2018-04-05 22:41:45
Dominika Fik OLIVER
  • 2x 2T/Kuce/70 cm/Konkurs zwykły dla kucy wys. 70 cm (art. 238.2.1)
120 ENTRY ACCEPTED 2018-04-06 08:25:19
2018-04-05 22:37:02
Izabela Duda CANTATRICE
  • 2x 6R/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
119 ENTRY ACCEPTED 2018-04-06 08:24:32
2018-04-05 22:35:53
Piotr Sokołowski CZANDOR
  • 2x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
118 ENTRY ACCEPTED 2018-04-06 08:22:41
2018-04-05 22:34:06
Klaudia Kostrzewska T.GOLD QUIDAME Z
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
117 ENTRY ACCEPTED 2018-04-06 08:22:00
2018-04-05 22:20:48
Magdalena Murawska IN TIME
  • 2x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
116 ENTRY ACCEPTED 2018-04-06 08:21:36
2018-04-05 21:54:57
Maria Melerowicz MIĘTUS
  • 2x 2T/Kuce/70 cm/Konkurs zwykły dla kucy wys. 70 cm (art. 238.2.1)
115 ENTRY ACCEPTED 2018-04-06 08:20:31
2018-04-05 21:38:53
Laura Sprenger BEL DIOR
  • 2x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności mini LL wys. 60 cm (art. 238.1.1)
114 ENTRY ACCEPTED 2018-04-06 08:19:22
2018-04-05 21:21:05
Bartosz Gendera ALISTER
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
  • 1x 5T/LL/90 cm/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z rozgrywką LL wys. 90 cm (art. 238.2.2)
113 ENTRY ACCEPTED 2018-04-06 08:18:58
2018-04-05 21:18:48
Hanna Nowakowska HARRY POTTER
  • 2x 1T/Kuce/55 cm/Konkurs zwykły dla kucy wys. 55 cm (art. 238.2.1)
112 ENTRY ACCEPTED 2018-04-06 08:18:23
2018-04-05 21:17:17
Monika Kardach BODRUM L
  • 2x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
111 ENTRY ACCEPTED 2018-04-06 08:17:44
2018-04-05 21:16:20
Ewa Kamieniarz ONTARIO
  • 2x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
110 ENTRY ACCEPTED 2018-04-06 08:17:00
2018-04-05 21:15:01
Anastazja Rzyszkiewicz PASJA MA LEONSIO
  • 2x 1T/Kuce/55 cm/Konkurs zwykły dla kucy wys. 55 cm (art. 238.2.1)
109 ENTRY ACCEPTED 2018-04-06 08:15:24
2018-04-05 20:58:31
Julia Stochaj ORBITA
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
  • 1x 5T/LL/90 cm/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z rozgrywką LL wys. 90 cm (art. 238.2.2)
  • 1x 6R/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
108 ENTRY ACCEPTED 2018-04-06 08:11:51
2018-04-05 20:56:41
Wojciech Dahlke MAGNUM VAN DEN BISSCHOP D'15
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy N wys. 120 cm (art. 274.5.6) każda para jedzie drugą fazę
  • 1x 9R/N/120 cm/Konkurs dokładności N wys. 120 cm (art. 238.1.1)
107 ENTRY ACCEPTED 2018-04-06 08:10:44
2018-04-05 20:56:22
Wojciech Dahlke HABAB - W
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
106 ENTRY ACCEPTED 2018-04-06 08:10:10
2018-04-05 20:56:08
Mikołaj Bajan JULIO ENKEL
  • 2x 6R/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
105 ENTRY ACCEPTED 2018-04-06 08:09:37
2018-04-05 18:35:17
Barbara Wichniarek ZAMIRA
  • 1x 2T/Kuce/70 cm/Konkurs zwykły dla kucy wys. 70 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności mini LL wys. 60 cm (art. 238.1.1)
104 ENTRY ACCEPTED 2018-04-06 08:08:45
2018-04-05 18:28:51
Patryk Kaczmarek LAMBORGHINI
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy N wys. 120 cm (art. 274.5.6) każda para jedzie drugą fazę
103 ENTRY ACCEPTED 2018-04-06 08:07:38
2018-04-05 18:19:20
Mateusz Kowalczyk EMO
  • 1x 6R/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
102 ENTRY ACCEPTED 2018-04-06 08:05:59
2018-04-05 18:18:51
Julita Janusz EMO
  • 1x 6R/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
101 ENTRY ACCEPTED 2018-04-06 08:01:52
2018-04-05 18:18:35
Mateusz Kowalczyk CON CHELLA
  • 1x 6R/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
100 ENTRY ACCEPTED 2018-04-06 08:01:24
2018-04-05 16:57:37
Roksana Danielewicz KALINA
  • 2x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
99 ENTRY ACCEPTED 2018-04-06 08:00:58
2018-04-05 16:11:53
Zuzanna Augustyniak JASYR
  • 1x 5T/LL/90 cm/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z rozgrywką LL wys. 90 cm (art. 238.2.2)
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
98 ENTRY ACCEPTED 2018-04-06 08:00:31
2018-04-05 14:26:27
Zuzanna Zmuda EUPHORIA
  • 2x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
97 ENTRY ACCEPTED 2018-04-06 07:59:23
2018-04-05 13:43:05
Sławomir Klóska COCO GOLD
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy N wys. 120 cm (art. 274.5.6) każda para jedzie drugą fazę
96 ENTRY ACCEPTED 2018-04-06 07:58:59
2018-04-05 13:42:28
Sławomir Klóska BADOLAN
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy N wys. 120 cm (art. 274.5.6) każda para jedzie drugą fazę
95 ENTRY ACCEPTED 2018-04-06 07:58:31
2018-04-05 13:41:59
Sławomir Klóska STALUE
  • 1x 6R/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
94 ENTRY ACCEPTED 2018-04-06 07:58:07
2018-04-05 13:41:15
Sławomir Klóska CHACARTA
  • 2x 6R/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
93 ENTRY ACCEPTED 2018-04-06 07:57:37
2018-04-05 13:40:29
Sławomir Klóska BRIGET JONES
  • 2x 6R/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
92 ENTRY ACCEPTED 2018-04-06 07:55:47
2018-04-05 12:14:40
Maja Życka HOSTEL
  • 2x 6R/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
91 ENTRY ACCEPTED 2018-04-06 07:54:48
2018-04-05 11:49:17
Katarzyna Łakomy KASTOR
  • 2x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności mini LL wys. 60 cm (art. 238.1.1)
90 ENTRY ACCEPTED 2018-04-06 07:50:01
2018-04-05 11:49:01
Katarzyna Łakomy KAŚKA
  • 1x 5T/LL/90 cm/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z rozgrywką LL wys. 90 cm (art. 238.2.2)
  • 1x 6R/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
89 ENTRY ACCEPTED 2018-04-06 07:49:11
2018-04-05 10:20:17
Inga Dezor CELINA
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
  • 1x 5T/LL/90 cm/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z rozgrywką LL wys. 90 cm (art. 238.2.2)
88 ENTRY ACCEPTED 2018-04-06 07:48:42
2018-04-05 09:42:16
Aleksandra Gebler BOLTER
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy N wys. 120 cm (art. 274.5.6) każda para jedzie drugą fazę
  • 1x 9R/N/120 cm/Konkurs dokładności N wys. 120 cm (art. 238.1.1)
87 ENTRY ACCEPTED 2018-04-06 07:48:09
2018-04-05 09:31:17
Karolina Kozakiewicz COLOMBO
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
86 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 09:05:56
2018-04-05 08:29:53
Katarzyna Papajak HIRA 33
  • 2x 2T/Kuce/70 cm/Konkurs zwykły dla kucy wys. 70 cm (art. 238.2.1)
85 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 09:04:40
2018-04-05 07:54:43
Julia Malicka CARGO
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy N wys. 120 cm (art. 274.5.6) każda para jedzie drugą fazę
84 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 09:04:09
2018-04-05 07:51:32
Klaudia Kostrzewska PASJONATA RAMZES
  • 2x 2T/Kuce/70 cm/Konkurs zwykły dla kucy wys. 70 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
83 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 09:03:30
2018-04-05 07:50:06
Natalia Sinkiewicz GROSZEK
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
  • 1x 5T/LL/90 cm/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z rozgrywką LL wys. 90 cm (art. 238.2.2)
82 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 08:51:27
2018-04-05 07:50:04
Klaudia Kostrzewska LOPEZ
  • 1x 1T/Kuce/55 cm/Konkurs zwykły dla kucy wys. 55 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 2T/Kuce/70 cm/Konkurs zwykły dla kucy wys. 70 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności mini LL wys. 60 cm (art. 238.1.1)
81 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 08:50:25
2018-04-05 07:49:24
Laura Krzewińska AMON
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
  • 1x 5T/LL/90 cm/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z rozgrywką LL wys. 90 cm (art. 238.2.2)
80 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 08:47:54
2018-04-05 07:46:57
Ewa Jarczyńska MISSY GREY
  • 2x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności mini LL wys. 60 cm (art. 238.1.1)
77 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 08:46:42
2018-04-04 23:20:43
Michał Przybecki HULAPALU 7
  • 1x 5T/LL/90 cm/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z rozgrywką LL wys. 90 cm (art. 238.2.2)
76 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 08:46:12
2018-04-04 23:20:16
Michał Przybecki HONEY N
  • 2x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
75 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 08:45:43
2018-04-04 23:19:48
Madison Kabacińska WINNIE THE POOH
  • 2x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności mini LL wys. 60 cm (art. 238.1.1)
74 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 08:44:11
2018-04-04 22:47:44
Mikołaj Szymczak CASARO
  • 1x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności mini LL wys. 60 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
73 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 08:42:24
2018-04-04 22:36:37
Ada Leszczyńska TAJFUN
  • 1x 2T/Kuce/70 cm/Konkurs zwykły dla kucy wys. 70 cm (art. 238.2.1)
  • 2x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
72 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 08:41:50
2018-04-04 21:39:45
Barbara Kurek EVITA
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
  • 1x 5T/LL/90 cm/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z rozgrywką LL wys. 90 cm (art. 238.2.2)
71 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 08:38:19
2018-04-04 20:36:31
Piotr Matławski TAMBOURINE RED WINE
  • 2x 6R/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
70 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 08:36:25
2018-04-04 20:36:05
Piotr Matławski JAZZ DE CARETANGO KZ
  • 2x 6R/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
69 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 08:33:58
2018-04-04 20:17:36
Jagoda Kierznowska CAJERO
  • 1x 2T/Kuce/70 cm/Konkurs zwykły dla kucy wys. 70 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności mini LL wys. 60 cm (art. 238.1.1)
68 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 08:33:35
2018-04-04 20:16:46
Jagoda Kierznowska BELLA DONNA
  • 1x 1T/Kuce/55 cm/Konkurs zwykły dla kucy wys. 55 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności mini LL wys. 60 cm (art. 238.1.1)
67 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 08:31:40
2018-04-04 16:01:45
Katarzyna Kosek GIRLFRIEND
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy N wys. 120 cm (art. 274.5.6) każda para jedzie drugą fazę
  • 1x 9R/N/120 cm/Konkurs dokładności N wys. 120 cm (art. 238.1.1)
66 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 08:30:47
2018-04-04 15:33:11
Klementyna Rennert HORTA
  • 2x 2T/Kuce/70 cm/Konkurs zwykły dla kucy wys. 70 cm (art. 238.2.1)
65 ENTRY ACCEPTED 2018-04-06 07:47:06
2018-04-04 15:32:55
Nicole Pawlak ROSZPONKA
  • 1x 1T/Kuce/55 cm/Konkurs zwykły dla kucy wys. 55 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności mini LL wys. 60 cm (art. 238.1.1)
64 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 08:27:06
2018-04-04 13:48:38
Aleksandra Nazar WITO CORLEONE
  • 1x 5T/LL/90 cm/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z rozgrywką LL wys. 90 cm (art. 238.2.2)
  • 1x 6R/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
63 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 08:26:12
2018-04-04 13:19:29
Anna Wiącek RAVEN
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
  • 1x 5T/LL/90 cm/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z rozgrywką LL wys. 90 cm (art. 238.2.2)
62 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 08:25:54
2018-04-04 12:57:00
Nina Wysoczańska ROSSUM'S TRAVEL
  • 2x 1T/Kuce/55 cm/Konkurs zwykły dla kucy wys. 55 cm (art. 238.2.1)
61 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 08:25:31
2018-04-04 12:06:37
Łukasz Brzóska GRANADA
  • 1x 9R/N/120 cm/Konkurs dokładności N wys. 120 cm (art. 238.1.1)
60 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 08:24:52
2018-04-04 12:03:55
Daria Krawczykowska SIROKO
  • 1x 6R/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
59 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 08:23:56
2018-04-04 11:19:12
Łukasz Polimirski ZORDON N
  • 2x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
58 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 08:23:14
2018-04-04 11:18:49
Michał Pacan LILI
  • 2x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
57 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 08:22:26
2018-04-04 10:40:03
Katarzyna Papajak DECATHLON
  • 2x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
56 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 08:19:52
2018-04-04 10:27:35
Wiktoria Niedźwiedź JJ AVICII
  • 2x 6R/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
55 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 08:19:18
2018-04-04 09:59:09
Urszula Pogodzińska TRENDY
  • 2x 2T/Kuce/70 cm/Konkurs zwykły dla kucy wys. 70 cm (art. 238.2.1)
54 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 08:18:52
2018-04-04 09:57:42
Urszula Pogodzińska HIDALGO
  • 2x 2T/Kuce/70 cm/Konkurs zwykły dla kucy wys. 70 cm (art. 238.2.1)
53 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 08:18:12
2018-04-04 09:04:18
Łukasz Brzóska HEROS
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy N wys. 120 cm (art. 274.5.6) każda para jedzie drugą fazę
52 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 08:17:48
2018-04-04 09:03:42
Łukasz Brzóska HELENIKA
  • 2x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
51 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 08:16:41
2018-04-04 09:03:00
Łukasz Brzóska RED HERSHEY
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
50 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 08:16:23
2018-04-04 09:02:16
Łukasz Brzóska HERKULES
  • 2x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
49 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 08:15:42
2018-04-04 09:01:49
Łukasz Brzóska GRANADA
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy N wys. 120 cm (art. 274.5.6) każda para jedzie drugą fazę
48 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 08:15:15
2018-04-04 09:01:22
Łukasz Brzóska CARJONKER
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy N wys. 120 cm (art. 274.5.6) każda para jedzie drugą fazę
47 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 08:14:51
2018-04-04 08:07:42
Daniel Kurpiński AMETYST M
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
  • 1x 6R/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
46 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 08:13:39
2018-04-04 07:38:58
Sandra Nowaczyk HEABISCUIT N
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
  • 1x 5T/LL/90 cm/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z rozgrywką LL wys. 90 cm (art. 238.2.2)
45 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 07:05:01
2018-04-03 23:34:16
Anna Gertig GRAND LEVISTO F
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
  • 1x 5T/LL/90 cm/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z rozgrywką LL wys. 90 cm (art. 238.2.2)
44 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 07:04:46
2018-04-03 22:22:28
Marta Dąbrowska LARINA
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy N wys. 120 cm (art. 274.5.6) każda para jedzie drugą fazę
43 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 07:04:28
2018-04-03 22:20:22
Marta Dąbrowska LAMARCK
  • 1x 5T/LL/90 cm/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z rozgrywką LL wys. 90 cm (art. 238.2.2)
  • 1x 6R/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
42 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 07:04:09
2018-04-03 22:19:17
Marta Dąbrowska CORJANO
  • 2x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
41 ENTRY ACCEPTED 2018-04-06 20:23:36
2018-04-03 17:18:47
Emilia Kasprzak LORETTA B
  • 1x 6R/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
40 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 07:00:54
2018-04-03 15:50:45
Antonina Roemer CYCERON
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
  • 1x 5T/LL/90 cm/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z rozgrywką LL wys. 90 cm (art. 238.2.2)
39 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 15:15:24
2018-04-03 13:29:32
Karolina Foligowska NIWA
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
  • 1x 5T/LL/90 cm/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z rozgrywką LL wys. 90 cm (art. 238.2.2)
38 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 15:14:30
2018-04-03 12:26:48
Piotr Frąckowiak RAWELLA
  • 1x 5T/LL/90 cm/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z rozgrywką LL wys. 90 cm (art. 238.2.2)
37 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 15:13:16
2018-04-03 12:26:28
Piotr Frąckowiak DARLA
  • 1x 5T/LL/90 cm/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z rozgrywką LL wys. 90 cm (art. 238.2.2)
36 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 15:11:30
2018-04-03 08:07:03
Daniel Kurpiński DI VALENTINA
  • 2x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
35 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 15:10:22
2018-04-03 08:05:48
Kacper Stefaniak CAVALDOS
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
  • 1x 5T/LL/90 cm/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z rozgrywką LL wys. 90 cm (art. 238.2.2)
34 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 15:08:27
2018-04-03 08:03:21
Nikola Majorczyk BLANSZ
  • 1x 2T/Kuce/70 cm/Konkurs zwykły dla kucy wys. 70 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności mini LL wys. 60 cm (art. 238.1.1)
33 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 15:06:52
2018-04-03 08:03:08
Jagoda Majorczyk ASTRID
  • 1x 2T/Kuce/70 cm/Konkurs zwykły dla kucy wys. 70 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności mini LL wys. 60 cm (art. 238.1.1)
32 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 15:03:01
2018-04-03 07:24:25
Patrycja Obst GEPARD
  • 1x 5T/LL/90 cm/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z rozgrywką LL wys. 90 cm (art. 238.2.2)
  • 1x 6R/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
31 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 10:03:17
2018-04-02 21:11:34
Alina Celmerowska GENTILA
  • 1x 6R/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
30 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 10:01:59
2018-04-02 21:09:30
Alina Celmerowska FINEZ DU ROUET
  • 2x 6R/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
29 ENTRY ACCEPTED 2018-04-02 20:14:02
2018-04-02 19:04:26
Julia Szymańska IMAR
  • 1x 5T/LL/90 cm/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z rozgrywką LL wys. 90 cm (art. 238.2.2)
28 ENTRY ACCEPTED 2018-04-02 20:06:54
2018-04-02 19:02:22
Piotr Bąk IMAR
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy N wys. 120 cm (art. 274.5.6) każda para jedzie drugą fazę
27 ENTRY ACCEPTED 2018-04-02 20:12:57
2018-04-02 19:01:04
Piotr Bąk CALDERON K
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy N wys. 120 cm (art. 274.5.6) każda para jedzie drugą fazę
  • 1x 9R/N/120 cm/Konkurs dokładności N wys. 120 cm (art. 238.1.1)
26 ENTRY ACCEPTED 2018-04-02 20:05:45
2018-04-02 15:19:23
Marek Kopras GRASSHOPPER
  • 1x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności mini LL wys. 60 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
24 ENTRY ACCEPTED 2018-04-02 20:03:10
2018-04-01 15:32:17
Aleksandra Trojanowicz ZAWRAT
  • 2x 6R/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
23 ENTRY ACCEPTED 2018-04-02 20:00:18
2018-04-01 15:31:51
Borys Trojanowicz GRACENTO S
  • 1x 5T/LL/90 cm/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z rozgrywką LL wys. 90 cm (art. 238.2.2)
22 ENTRY ACCEPTED 2018-04-02 19:59:56
2018-04-01 13:04:13
Magdalena Dreger SELENA
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy N wys. 120 cm (art. 274.5.6) każda para jedzie drugą fazę
  • 1x 9R/N/120 cm/Konkurs dokładności N wys. 120 cm (art. 238.1.1)
21 ENTRY ACCEPTED 2018-04-02 19:58:35
2018-04-01 00:09:53
Julia Janku BOLERO DUE
  • 1x 5T/LL/90 cm/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z rozgrywką LL wys. 90 cm (art. 238.2.2)
  • 1x 6R/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
20 ENTRY ACCEPTED 2018-04-02 19:58:14
2018-03-31 12:06:15
Martyna Lorenc BEREK
  • 2x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności mini LL wys. 60 cm (art. 238.1.1)
19 ENTRY ACCEPTED 2018-03-30 07:54:41
2018-03-29 19:40:35
Olimpia Filipowska GOLDIKA
  • 1x 6R/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
18 ENTRY ACCEPTED 2018-03-30 07:53:57
2018-03-29 19:40:14
Olimpia Filipowska CHARMONY 3
  • 1x 6R/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
17 ENTRY ACCEPTED 2018-03-29 15:31:59
2018-03-29 13:41:38
Adrianna Siuda GRANIM
  • 2x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
15 ENTRY ACCEPTED 2018-03-29 07:43:34
2018-03-27 13:40:45
Dominika Maniak GUARANA
  • 2x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
14 ENTRY ACCEPTED 2018-03-26 13:21:32
2018-03-25 19:14:03
Wiktoria Widzińska CARY
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy N wys. 120 cm (art. 274.5.6) każda para jedzie drugą fazę
  • 1x 9R/N/120 cm/Konkurs dokładności N wys. 120 cm (art. 238.1.1)
12 ENTRY ACCEPTED 2018-03-26 13:20:48
2018-03-23 20:17:56
Marek Strzyż DEMETER
  • 1x 6R/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
11 ENTRY ACCEPTED 2018-04-02 20:11:31
2018-03-23 10:54:27
Aleksandra Bolko DRAGON
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy N wys. 120 cm (art. 274.5.6) każda para jedzie drugą fazę
10 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 14:22:36
2018-03-22 13:09:51
Joanna Krzyżostaniak ESCHNAPUR
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy N wys. 120 cm (art. 274.5.6) każda para jedzie drugą fazę
9 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 14:22:22
2018-03-22 13:09:03
Joanna Krzyżostaniak CHANTEL
  • 1x 6R/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Adamczyk Julia bpk
2001 (J.)
brak
2. Augustyniak Zuzanna KJ Michałówka
2002 (J.)
O035134
3. Bajan Mikołaj KJ Sokół Damasławek
S
O043637
4. Bąk Piotr KJ Profil Piła
S
O009317
5. Brzóska Łukasz KJ Abrasives Group
S
O003220
6. Brzóska Łukasz KJ Miralex Jakubowo
S
O003220
7. Celmerowska Alina KJ Michałówka
S
O014068
8. Czajka Maciej Jeździecki Klub Sportowy Senny
S
O032763
9. Dąbrowska Marta bpk
S
O025887
10. Dahlke Wojciech KJ Sokół Damasławek
S
O002846
11. Danielewicz Roksana LKS Cwał Poznań
S
O026457
12. Dezor Inga JUKS Mieczewo Borkowice
2002 (J.)
O036962
13. Dreger Magdalena KJ Stajnia z Kopytem
2003 (JM.)
O039346
14. Fik Dominika Stajnia Wapno
2004 (JM.)
Brak
15. Filipowska Olimpia Zielonogórski KS Drzonków
2002 (J.)
O027945
16. Foligowska Karolina bpk
1997 (MJ.)
brak
17. Frąckowiak Piotr bpk
S
brak
18. Gebler Aleksandra KJ Sokół Damasławek
2002 (J.)
O033003
10159421
19. Gendera Bartosz KJ Podkowa Gruszczyn
2002 (J.)
O042473
20. Gertig Anna JUKS Mieczewo
2003 (JM.)
O042577
21. Jach Klaudiusz KJ Sokół Damasławek
1999 (MJ.)
O037943
22. Jach Oliwia KJ Sokół Damasławek
2003 (JM.)
O037935
23. Jarczyńska Ewa bpk
2002 (J.)
brak
24. Jarmuż Kamil KJ Sokół Damasławek
S
brak
25. Jaruzal Kinga Stajnia Wapno
2004 (JM.)
brak
26. Kabaciński Madison KJ Michałówka
2005 (JM.)
brak
27. Kaczmarek Patryk St. KJ Leśna Podkowa Rychlik
1998 (MJ.)
O034445
28. Kamieniarz Ewa Cwał Zakrzewo
S
brak
29. Kardach Monika Cwał Zakrzewo
S
brak
30. Kasprzak Emilia bpk
1999 (MJ.)
O029187
31. Kierznowska Jagoda KJ Kietlów
2007 (Mł.)
brak
32. Klóska Sławomir St. Grupy Nickel Poznań
S
O001315
33. Kondratowicz Ireneusz LKS Cwał Poznań
S
O003144
34. Kopras Marek KJ Kopras
S
O009336
35. Kostrzewska Klaudia SJ Baborówko
1997 (MJ.)
O020885
36. Kostrzewska Klaudia St. J Baborówko
1997 (MJ.)
O020885
37. Kowalczyk Mateusz bpk
S
O024213
38. Kozakiewicz Karolina Harmony Club Poznań
S
O035473
39. Krawczykowska Daria KJ Liljówka Stęszewko
2003 (JM.)
O031067
40. Krzewińska Laura LKS Cwał Poznań
2002 (J.)
brak
41. Kurek Barbara Stajnia Lajkonik
2001 (J.)
O034510
42. Kurpiński Daniel KJ Dako-Galant Skibno
S
O001088
43. Leszczyńska Ada bpk
2005 (JM.)
brak
44. Lorenc Martyna bpk
S
brak
45. Łakomy Katarzyna LKS Cwał Poznań
S
O025920
46. Majorczyk Jagoda KJ Ostrowo Młyn
2008 (Mł.)
brak
47. Majorczyk Nikola KJ Ostrowo Młyn
2009 (Mł.)
brak
48. Malicka Julia LKS Cwał Poznań
2003 (JM.)
O035381
49. Maniak Dominika Harmony Club Owińska
S
brak
50. Matławski Piotr bpk
S
O004153
51. Melerowicz Maria Delta Biedrusko
2006 (JM.)
brak
52. Murawska Magdalena KJ Zagórów
S
O018766
53. Nazar Aleksandra KJ Michałówka
2003 (JM.)
O035386
54. Niedźwiedź Wiktoria LKS Cwał Poznań
2002 (J.)
O035123
55. Nowaczyk Sandra KJ Mustang Kochowo
1997 (MJ.)
O028460
56. Nowakowska Hanna Cwał Zakrzewo
2007 (Mł.)
brak
57. Obst Patrycja Budzyński KS Kłos
S
O020432
58. Pacan Michał KJ Sokół Damasławek
S
brak
59. Papajak Katarzyna JUKJ Mieczewo
S
O003545
60. Papajak Katarzyna JUKS Mieczewo
S
O003545
61. Pawlak Nicole Rancho Poznań
2001 (J.)
brak
62. Pogodzińska Urszula LKS Cwał Poznań
2005 (JM.)
O034949
63. Polimirski Łukasz KJ Sokół Damasławek
S
brak
64. Przybecki Michał KJ Michałówka
S
O027682
65. Raczkowska Sonata Stajnia Wapno
2003 (JM.)
brak
66. Rennert Klementyna bpk
2004 (JM.)
brak
67. Roemer Antonina KS Grand Horse Suchy Las
2003 (JM.)
O028081
68. Rzyszkiewicz Anastazja Cwał Zakrzewo
2005 (JM.)
brak
69. Sinkiewicz Natalia LKS Cwał Poznań
S
O021179
70. Siuda Adrianna Harmony Club Owińska
2000 (J.)
O021133
71. Skoczylas Zuzanna KJ Sokół Damasławek
2002 (J.)
brak
72. Sokołowski Piotr St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
S
O003364
73. Sprenger Laura bpk
2002 (J.)
brak
74. Stochaj Julia Leśna Podkowa Rychlik
2002 (J.)
O049229
75. Szymańska Daria KJ Sokół Damasławek
1997 (MJ.)
O037937
76. Szymańska Julia KJ Profil Piła
2005 (JM.)
O049366
77. Szymczak Mikołaj bpk
2002 (J.)
brak
78. Trojanowicz Aleksandra KJ Zagórów
1998 (MJ.)
O025981
79. Trojanowicz Borys KJ Zagórów
2006 (JM.)
O041562
80. Wiącek Anna St. Grupy Nickel
2001 (J.)
O046968
81. Wichniarek Barbara KJ Michałówka
2004 (JM.)
brak
82. Widzińska Wiktoria KJ Sokół Damasławek
S
O022779
83. Wieliczko Daniel KJ Pobet Kurowice
S
O004020
84. Wysoczańska Nina KJ Michałówka
2008 (Mł.)
O048850
85. Życka Maja LKS Cwał Poznań
2005 (JM.)
O040744
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

110

ALISTER TRAK POL 2007 Wałach ciemnogniada F: Gluosnis / Gerodot
M: Aprila / Ogar
O: Izabella Sikorska
B: Krzysztof Wojsiat
K016185 POL732010025807
2.

47

AMETYST M SP POL 2013 Wałach gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
brak
3.

79

AMON SP POL 2004 Wałach siwa F: Cantanis / Cantus
M: Altaja /
O: Tomasz Daniłoś
B: Dariusz Dąbrowski
brak 616009640025104
4.

118

ANTEK KUC POL 2013 Wałach siwa/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Stajnia Wapno Jan Jach
B: Stajnia Wapno Jan Jach
brak
5.

34

ASTRID SP POL 2003 Wałach tarantowata/mk: F: Astan /
M: Karina /
O: Karolina Ewa Obst
B: Marian Deminiak
brak
6.

94

BADOLAN OLD GER 2011 Wałach gniada F: Bajou Du Ruet / Baloubet Du Rouet
M: Annette / Widolan (Willi)
O: Paul Schockemohle
B: Paul Schockemohle
K024195 DE418184046711
7.

111

BEL DIOR SP POL 2007 Wałach srokata F: Bawet / Juror
M: Daria / Tik Tak
O: Katarzyna Małecka
B: Karolina Portala
K016617 POL009610246607
8.

67

BELLA DONNA DRP POL 2002 Klacz siwa/kuc: F: Alibaba / Sylvestre
M: Bajka /
O: Stefan Kierznowski
B: Stefan Kierznowski
brak
9.

25

BEREK SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Liberatto P /
M: Breda /
O: Łukasz Kubel
B: Stanisław Sobczak
brak 616007610289508
10.

126

BLACK JACK OLD GER 2008 Wałach ciemnogniada F: Charming Boy /
M: Celira / Rouletto
O: Jan Jach
B: Gerd Gerdes
K020863 DE433330564108
11.

35

BLANSZ SP POL 2003 Wałach siwa/mk: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Obst Patrycja
B:
brak
12.

108

BODRUM L WLKP POL 2012 Wałach gniada F: Che Guevara L / Cassini I
M: Brawura / Landos
O: Elżbieta Greser
B: SK Racot
K021374 616007610124412
13.

86

BOLTER SP POL 2011 Wałach kasztanowata/162 F: Vandamme / Guidam
M: Brenda / Professional
O: Radosław Gebler
B: Janusz Grzewiński
K021056 616009610026511
14.

91

BRIGET JONES SP POL 2011 Klacz gniada F: Golden Aviator / Aviano
M: Butterfly / Lancer II
O: Kopras Marek
B: Kopras Marek
K025165 616009610071912
15.

68

CAJERO KUC POL 2004 Wałach ciemnogniada/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Iwona Kierznowska
B: Iwona Kierznowska
K009557 616999611504104
16.

14

CALDERON K SP POL 2011 Ogier ciemnogniada F: Calido I / Cantus
M: Classic Velvet / Corelli
O: Andrzej Szymański
B:
K024930 61600961009811
17.

133

CAPRIS Hanowerska GER 2003 Klacz ciemnogniada F: Carbid
M: Surprise
O: Maciej Czajka
B: Roman Roszkiewicz
brak
18.

83

CARGO HAN POL 2005 Wałach gniada F: Cashman / Contender
M: Glasnost / Gletscher
O: Edyta Borkowska-Malicka
B: Roman Roszkiewicz
K009544 DE431316567405
19.

48

CARJONKER SP POL 2005 Ogier gniada F: Landjonker S / Landjonker
M: Carmen / Nurjev
O: Edward Suszek
B: Edward Suszek
K009471 POL009610094605
20.

20

CARY WLKP POL 2006 Ogier gniada/170 F: Landor / Lacatraz
M: Czuwajka / Court
O: Narcyz Kosiński
B: Narcyz Kosiński
K010052 POL007610069006
21.

73

CASARO HOL POL 2010 Wałach siwa F: nn / nn
M: nn / nn
O: Małgorzata Bobrownicka
B: Małgorzata Bobrownicka
brak
22.

87

CELINA WLKP POL 2012 Klacz gniada F: Idol / Carbano
M: Cyntia / Polder
O: Inga Dezor
B: Lech Frydrych
K024900 616007610031712
23.

92

CHACARTA OLD GER 2012 Klacz gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Cool Lady / Cartoon
O: Paul Schockemohle
B: Paul Schockemohle
K025223 DE418185066812
24.

23

CHARMONY 3 OS GER 2009 Klacz ciemnogniada/170 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Salvara / Calvaro
O: Olimpia Filipowska
B: Gestuet Lewitz
K022767 DE418184088709
25.

95

COCO GOLD HAN GER 2011 Klacz gniada F: Contendros / Contendro I
M: Altgirl / Chacco-Blue
O: Paul Schockemohle
B: Paul Schockemohle
K012175 DE418181424407 104LY68
26.

85

COLOMBO WESTF GER 2009 Wałach gniada F: Carambole / Cassini I
M: Apple / Sjapoo
O: Kamila Świercz-Kozakiewicz
B: Tamas Makay
K016465 DE441413067809
27.

99

CON CHELLA HAN GER 2012 Klacz gniada F: Con Chello / Chello I
M: Enigma L / Escudo I
O: Mateusz Kowalczyk
B: Sylke Kussner
K024916 DE431316589212
28.

42

CORJANO HOL NED 2010 Wałach kara F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Utendra DS / Contendro I
O: Piotr Gadomski i Marta Dąbrowska
B: Wolter Liezen
K021047 DE421000513410 105EG39
29.

40

CYCERON WLKP POL 2001 Wałach gniada F: Ludger / Laptop
M: Cyna / Ceres
O: Anna Roemer
B: Sylwester Kosiński
K009416 POL009681015601
30.

115

CZANDOR SP POL 2011 Wałach siwa F: Czumak /
M: Czuma /
O: Piotr Sokołowski
B:
brak
31.

128

CZARDASZ HAN POL 2007 Wałach kara F: Ariadus /
M: Czunia /
O: Marta Hellwich
B: Leszek Ławniczak
brak
32.

38

DARLA SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: nn / nn
M: nn / nn
O: Beata Walkowiak
B:
brak
33.

57

DECATHLON SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Casino L / Cassiano
M: Decyma / Chef Supreme
O: Jagoda Pieścicka
B: SK Racot
K023965 616009610104813
34.

100

EMO SP POL 2012 Wałach gniada F: Bolshoi / Favoritas
M: Emocja / Le Voltaire
O: Julita Janusz
B: SK Dobrzyniewo
K024914 616009610063312
35.

71

EVITA SP POL 2001 Klacz srokata F: Emir / Emeryt
M: Elwira / Elf
O: Ewa Heidrych
B: Monika Pięta-Leśniak
K021562 616009590193601
36.

129

FAVERA SP POL 2008 Klacz siwa/156 F: Avero / Athlet Z
M: Funny / Florestan I
O: Daniel Wieliczko
B: Daniel Wieliczko
K013230 POL009670140808
37.

31

FINEZ DU ROUET SP POL 2012 Klacz siwa/163 F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Fuzja / Contas
O: Bartosz Wroński
B: SK Iwno
K020654 616009610059612
38.

132

FOTON SP POL 2003 Wałach gniada F: Clavius /
M: Franchesca /
O: Ireneusz Kondratowicz
B: Ireneusz Kondratowicz
brak
39.

32

GENTILA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada/166 F: Alvarel 17 / Alexis Z
M: Gracja / Da Lisco
O: Andrzej Bomba
B:
K019545 61600961238111
40.

33

GEPARD SP POL 2012 Wałach gniada F: Pauillac De Meia Lua /
M: Gligenia II /
O:
B: SK Ochaby
brak
41.

24

GOLDIKA MŁP POL 2007 Klacz siwa/165 F: Devin Du Maury / Quatar De Plape
M: Gobi / Banita
O: Olimpia Filipowska
B: SK Ochaby
K017580 POL006540092107
42.

28

GRACENTO S SP POL 2008 Wałach gniada F: Concert / Concetto
M: Gracenta / Graf Grannus
O: Olek Trojanowicz
B: Stanisław Szurik
K016388 POL009520050408
43.

61

GRANADA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada/164 F: Colox Cup / Con Capitol
M: Gafme / Pan Franek
O: Radosław Krawczykowski
B:
K016467 616007600284110
44.

45

GRAND LEVISTO F SP POL 2009 Wałach gniada F: Leonardo / Loxgraf Go / Landgraf I
M: Grand Lady / Lambada / Landgraf I
O: Magdalena Gertig
B: Marek Fimmel
K016631 616009610091909
45.

22

GRANIM SP POL 2010 Wałach gniada F: Nimroy B / Nimmerdor
M: Gracja /
O: Kamila Świercz-Kozakiewicz
B: SK Nowa Wioska Ewa Janiak
brak
46.

30

GRASSHOPPER SP POL 2013 Wałach siwa F: Corrado Boy / Corrado I
M: Girlfriend / Neo
O: Marek Kopras
B: Marek Kopras
K025164 616009610033513
47.

81

GROSZEK KUC POL 2005 Wałach inna/kuc:146 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Natalia Dreszer
B:
K014413 6169996102548
48.

21

GUARANA SP POL 2008 Klacz kara F: Levantino /
M: Grenada /
O: Anna Bulska
B: Anna Bulska
brak
49.

104

HABAB - W KWPN POL 2012 Wałach gniada F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Briolita / Padinus
O:
B:
K025001 528003201202741
50.

127

HAPPY HONY DRP GER 2008 Klacz ciemnogniada/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Stajnia Wapno Jan Jach
B:
brak
51.

109

HARRY POTTER KUC POL 2010 Ogier tarantowata/kuc: F: Bardi /
M: Hani /
O: Elżbieta Greser
B: Joanna Kołodzińska
brak
52.

46

HEABISCUIT N WLKP POL 2014 Wałach gniada/mk: F: Lapis / Lagaro
M: H'Lotka / Magnet
O: Jacek Nowaczyk
B: Jacek Nowaczyk
K025206 616007610105214
53.

52

HELENIKA SP POL 2007 Klacz gniada F: Quamiro / Quidam De Revel
M: Hative Du Libaire /
O: Barbara Brzóska
B: Łukasz Brzóska
brak
54.

53

HEROS SP POL 2007 Ogier gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Hipnoza / Cantanis
O: Edward Suszek
B: Paweł Stasiak
K011425 POL009610128007
55.

54

HIDALGO OLD. POL 2011 Wałach siwa/kuc:149 F: H-Ekwador /
M: Indira /
O: Monika Krzyżanowska-Szała
B:
K018689 DE433331703311
56.

84

HIRA 33 KUC POL 2005 Klacz srokata/kuc:137 F: Hazard /
M: nn / nn
O: Katarzyna Papajak
B:
brak
57.

75

HONEY N SP POL 2014 Klacz siwa F: Carlos DZ / Cantus
M: Hajka /
O: Tadeusz Szymoniak
B: M. Nobik
brak
58.

65

HORTA KUC POL 2007 Klacz inna F: Piołun /
M: Huja /
O: Katarzyna Małecka
B: Zbigniew Zieloński
brak
59.

90

HOSTEL SP POL 2008 Wałach gniada/162 F: Viscount / Pythagoras
M: Hostella / Czad
O: Dorota Życka
B: SK Nowielice
K014667 POL009640017108
60.

76

HULAPALU 7 KWPN POL 2007 Wałach siwa F: nn / nn
M: nn / nn
O: Michał Przybecki
B: Michał Przybecki
brak
61.

15

IMAR SP POL 2007 Wałach gniada F: Lesotho /
M: Imara /
O: Andrzej Szymański
B:
K014668 POL009640034307
62.

113

IN TIME KWPN NED 2010 Klacz siwa F: Indorado / Corrado I
M: Waludine / Goodtimes
O: Magdalena Murawska
B:
K019177 528003201000219
63.

97

JASYR SP POL 2004 Wałach gniada/mk: F: Lagrain / Landgraf I
M: Jacquelien / Zuidhorn
O: Paweł Augustyniak
B: Małgorzata Balcerzak
K010048 POL009590050004
64.

56

JJ AVICII ISH IRL 2010 Wałach gniada F: Oberon Van Fyandra D 09 / Concorde
M: Kilnamona Myway / Whitehall Bridge
O: Jarosław Niedźwiedź
B: Deirdre Lusby
K020420 372414005621354
65.

103

JULIO ENKEL KWPN NED 2014 Wałach ciemnogniada F: Montender / Contender
M: Ulive / Karandasj
O: Antoni Dahlke
B: Antoni Dahlke
K024947 528003201400981
66.

98

KALINA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Łyk Szampana / Emetyt
M: Kama / Czumen K
O: Joanna Dąbrowska
B: Jarosław Borowiak
K024427 616009590149012
67.

130

KAMIRA SP POL 2008 Klacz gniada/176 F: Qamiro / Quidam de Revel
M: Kora / Roland
O: Daniel Wieliczko
B: Daniel Wieliczko
K016606 009670006108
68.

88

KAŚKA MŁP POL 2005 Klacz ciemnogniada F: Kwinto / Sebastian
M: Lady / nn
O: Wiktoria Woźniak
B:
K025252 POL006610061005
69.

89

KASTOR SP POL 2008 Wałach gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
brak
70.

122

LAJERO KG SP POL 2006 Wałach kasztanowata F: Cajero / Caretino
M: Larysa K / Graf Top
O: Stajnia Wapno Jan Jach
B: Grzegorz Komin
K015386 POL009610254206
71.

43

LAMARCK HAN GER 2008 Wałach gniada/166 F: Lord Pezi / Lacros
M: Dilana / Dinard L
O: PHU Piotr Gadomski
B: Michael Kramer
K013737 DE431310901808 103VT04
72.

101

LAMBORGHINI Niemiecki Koń Sportowy POL 2010 Wałach gniada F: Abke / Acorado
M: Libra / West
O: Patryk Kaczmarek
B: SK Bielin Waldemar Kaczmarek
K023340 DE456570236310
73.

44

LARINA NRPS POL 2009 Klacz siwa F: U2 / Guidam
M: Zarina / Vito Van De Paardenwinning
O: Piotr Gadomski i Marta Dąbrowska
B: D. Schaper
K016920 528008090178909
74.

58

LILI SP POL 2013 Klacz gniada F: Leonardo /
M: Linea /
O: Michał Pacan
B: Mieczysław Konarski
brak
75.

80

LOPEZ HUC POL 2014 Wałach gniada/kuc: F: Jogurt /
M: Lola /
O: Agnieszka Adamczak
B: Wojciech Formela
brak
76.

41

LORETTA B SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Otello / Winner
M: Laurine Du Libaire / Diaman De Abbaye
O: Henryk Brzóska
B:
K024894 616009610175013
77.

105

MAGNUM VAN DEN BISSCHOP BWP BEL 2012 Ogier kasztanowata F: Elvis Ter Putte / Diamant De Semilly
M: Aphrodite D'Arsouilles / Nabab De Reve
O: Antoni Dahlke
B:
K023127 056002W00302472
78.

112

MIĘTUS KUC POL 2007 Wałach gniada/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Tatiana Zaworska
B:
brak 616999610329807
79.

78

MISSY GREY TS POL 2012 Klacz siwa/mk: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Julia Frankiewicz
B:
brak
80.

125

MISTRAL SP POL 2011 Wałach gniada F: Romeo Des Vaux / Qredo De Paulstra
M: Miss Monroe / Landor S
O: Jan Jach
B: Przemysław Piskorek
K022605 616009610136211
81.

120

MONTANA P SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Romeo Des Vaux / Qredo De Paulstra
M: Miss Monroe / Landor S
O: Stajnia Wapno Jan Jach
B:
K024032 616009610047812
82.

1

NIWA WLKP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Net /
M: Parada /
O: Karolina Foligowska
B: Zenon Kopaniarz
brak
83.

117

OLIVER KUC POL 2012 Wałach ciemnogniada/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Stajnia Wapno Jan Jach
B: Stajnia Wapno Jan Jach
brak
84.

107

ONTARIO SP POL 2013 Wałach gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Ewa Kamieniarz
B: Inga Klaybor Domańska
brak
85.

131

ORBITA WLKP POL 2007 Klacz kara/168 F: Mariot /
M: Orenda /
O: Dariusz Stochaj
B: Marian Gilas
brak 007520068307
86.

106

PASJA MA LEONSIO Kuc Walijski POL 2014 Ogier jelena/kuc: F: Ares /
M: Pasja Ma Lussi /
O: Elżbieta Greser
B: Marek Koza
brak
87.

82

PASJONATA RAMZES Kuc Walijski POL 2011 Wałach jelena/kuc:136 F: Rondo's Matador / Wolling's Dante
M: Zwaantjes Rozalien / Steehorst Pavarotti
O: Robert Pleśnierowicz
B: Elżbieta Kołodziejek
brak
88.

119

PINAKOLADA DRP POL 2013 Klacz gniada/kuc: F: Nando Super /
M: nn / nn
O: Stajnia Wapno Jan Jach
B:
brak
89.

63

RAVEN WKPN NED 2002 Wałach gniada F: Placido / Animo
M: Reonetty / Belmondo
O: Marian Nickel
B:
K007731 009611193002
90.

39

RAWELLA SP POL 2008 Klacz siwa F: nn / nn
M: nn / nn
O: Beata Walkowiak
B:
brak
91.

51

RED HERSHEY HAN GER 2013 Ogier gniada F: Ramiro's Son II / Ramiro
M: Delia / Donaumonarch
O: Ewa Tchorzewska
B:
K023135 DE431319730813
92.

62

ROSSUM'S TRAVEL New Forest Pony POL 2003 Wałach gniada/kuc:139 F: Valentino / Vernons Vineyard
M: Rossums Miss Marple / Silverlea Spiderman
O: Filip Wysoczańki
B:
K010358 POL014611176103
93.

16

ROSZPONKA Haflinger POL 2013 Klacz izabelowata/kuc: F: Dunaj /
M: Roszka /
O: Katarzyna Małecka
B: Eko-Farma Lubień Sp. z o. o.
brak
94.

27

SELENA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada/168 cm F: Landjonker S / Landjonker
M: Saxon Way / Professional
O: Izabela Dreger
B: Jerzy Jakubczak
K014244 POL009580118005
95.

121

SEMIRAMIDA SP POL 2004 Klacz gniada F: Sexman /
M: Suita /
O: Kamil Jarmuż
B: SK Racot
brak
96.

60

SIROKO KWPN NED 1999 Wałach kasztanowata F: Iroko / Pilot
M: Miss M. / Burggraaf
O: Kaja Korbalewska
B:
K012385 9905339 105FB76
97.

114

T.GOLD QUIDAME Z Z POL 2013 Klacz gniada F: Tangelo VD Zuuthoeve / Narcos II
M: Gold Quidame L / Quidam's Rubin
O:
B:
K018902 616007610189809
98.

72

TAJFUN KUC POL 2006 Wałach siwa/kuc: F: Matrix /
M: Toffi /
O: Małgorzata Kaczmarek
B:
brak
99.

70

TAMBOURINE RED WINE OS POL 2013 Ogier ciemnogniada F: Toulon / Heartbreaker
M: Dina Blue RK / Mr. Blue
O: GRH Żydowo SO Gniezno
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K025260 DE418180259413
100.

55

TRENDY KUC POL 2011 Wałach ciemnogniada/kuc:147 F: My Precious / Silverfox Oisin
M: Traviata / Walor
O: Alicja Jakubowska
B: Wlzbieta Grabowska-Piasecka
K024426 616013661404411
101.

74

WINNIE THE POOH KUC POL 2013 Wałach izabelowata/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Millena Zajączkowska-Kabacińska
B:
brak
102.

64

WITO CORLEONE SP POL 2013 Ogier gniada F: Michael Angelo F / Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Wolta / Kingsten
O: Tadeusz Szymoniak
B:
K022618 616009610014513
103.

102

ZAMIRA SP POL 2005 Klacz siwa/171 F: Kwazar /
M: Zorza /
O: Katarzyna Niedźwiecka
B: Katarzyna Niedźwiecka
brak
104.

123

ZANTOS HBC KWPN NED 2004 Wałach gniada F: Cantos / Contender
M: Kwando / Voltaire
O: Stajnia Wapno Jan Jach
B: HBC
K011653 528003 04.00575
105.

29

ZAWRAT SP POL 2013 Wałach gniada F: Canabis Z /
M: Z Evette Ex Evette / Zavall VDL
O: Aleksander Trojanowicz
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K022604 616009510252813
106.

59

ZORDON N WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Ratrak /
M: Zorka /
O: Łukasz Polimirski
B: Jolanta Namysłowska
brak
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamczyk Julia
bpk
CZARDASZ (128)
2018-04-07
2018-04-07
6
Augustyniak Zuzanna
KJ Michałówka
JASYR (97)
2018-04-07
5
2018-04-07
19
Bajan Mikołaj
KJ Sokół Damasławek
2018-04-07
1
2018-04-07
1
Bąk Piotr
KJ Profil Piła
2018-04-07
17
2018-04-07
4
IMAR (15)
2018-04-07
10
Brzóska Łukasz
KJ Abrasives Group
2018-04-07
1
300
2018-04-07
13
2018-04-07
5
2018-04-07
HEROS (53)
2018-04-07
9
Brzóska Łukasz
KJ Miralex Jakubowo
GRANADA (61)
2018-04-07
1
Celmerowska Alina
KJ Michałówka
2018-04-07
19
2018-04-07
1
GENTILA (32)
2018-04-07
1
2018-04-07
11
Czajka Maciej
Jeździecki Klub Sportowy Senny
CAPRIS (133)
2018-04-07
1
2018-04-07
10
Dąbrowska Marta
bpk
CORJANO (42)
2018-04-07
19
2018-04-07
LAMARCK (43)
2018-04-07
2
LARINA (44)
2018-04-07
3
50
2018-04-07
6
Dahlke Wojciech
KJ Sokół Damasławek
HABAB - W (104)
2018-04-07
7
2018-04-07
2
200
2018-04-07
4
Danielewicz Roksana
LKS Cwał Poznań
KALINA (98)
2018-04-07
2018-04-07
13
Dezor Inga
JUKS Mieczewo Borkowice
CELINA (87)
2018-04-07
10
2018-04-07
4
Dreger Magdalena
KJ Stajnia z Kopytem
SELENA (27)
2018-04-07
2018-04-07
Fik Dominika
Stajnia Wapno
OLIVER (117)
2018-04-07
2
2018-04-07
Filipowska Olimpia
Zielonogórski KS Drzonków
2018-04-07
1
2018-04-07
6
GOLDIKA (24)
2018-04-07
2018-04-07
2
100
Foligowska Karolina
bpk
NIWA (1)
2018-04-07
2018-04-07
20
Frąckowiak Piotr
bpk
DARLA (38)
2018-04-07
15
RAWELLA (39)
2018-04-07
20
Gebler Aleksandra
KJ Sokół Damasławek
BOLTER (86)
2018-04-07
8
2018-04-07
4
Gendera Bartosz
KJ Podkowa Gruszczyn
ALISTER (110)
2018-04-07
15
2018-04-07
11
Gertig Anna
JUKS Mieczewo
2018-04-07
17
2018-04-07
14
Jach Klaudiusz
KJ Sokół Damasławek
MISTRAL (125)
2018-04-07
2018-04-07
13
2018-04-07
8
2018-04-07
7
Jach Oliwia
KJ Sokół Damasławek
LAJERO KG (122)
2018-04-07
2018-04-07
2018-04-07
1
2018-04-07
14
Jarczyńska Ewa
bpk
2018-04-07
1
2018-04-07
1
Jarmuż Kamil
KJ Sokół Damasławek
2018-04-07
2018-04-07
4
Jaruzal Kinga
Stajnia Wapno
2018-04-07
1
2018-04-07
28
Kabaciński Madison
KJ Michałówka
2018-04-07
15
2018-04-07
1
Kaczmarek Patryk
St. KJ Leśna Podkowa Rychlik
2018-04-07
15
2018-04-07
5
Kamieniarz Ewa
Cwał Zakrzewo
ONTARIO (107)
2018-04-07
2018-04-07
7
Kardach Monika
Cwał Zakrzewo
BODRUM L (108)
2018-04-07
3
2018-04-07
Kasprzak Emilia
bpk
2018-04-07
1
2018-04-07
Kierznowska Jagoda
KJ Kietlów
2018-04-07
4
2018-04-07
1
CAJERO (68)
2018-04-07
14
2018-04-07
Klóska Sławomir
St. Grupy Nickel Poznań
2018-04-07
1
2018-04-07
26
2018-04-07
2018-04-07
1
BADOLAN (94)
2018-04-07
3
100
2018-04-07
11
2018-04-07
1
Kondratowicz Ireneusz
LKS Cwał Poznań
FOTON (132)
2018-04-07
23
Kopras Marek
KJ Kopras
2018-04-07
2018-04-07
Kostrzewska Klaudia
SJ Baborówko
LOPEZ (80)
2018-04-07
2
2018-04-07
13
2018-04-07
8
2018-04-07
26
Kostrzewska Klaudia
St. J Baborówko
2018-04-07
12
Kowalczyk Mateusz
bpk
2018-04-07
25
2018-04-07
17
EMO (100)
2018-04-07
1
2018-04-07
1
200
Kozakiewicz Karolina
Harmony Club Poznań
COLOMBO (85)
2018-04-07
9
Krawczykowska Daria
KJ Liljówka Stęszewko
SIROKO (60)
2018-04-07
1
2018-04-07
16
Krzewińska Laura
LKS Cwał Poznań
AMON (79)
2018-04-07
25
2018-04-07
19
Kurek Barbara
Stajnia Lajkonik
EVITA (71)
2018-04-07
24
2018-04-07
6
Kurpiński Daniel
KJ Dako-Galant Skibno
2018-04-07
12
Leszczyńska Ada
bpk
TAJFUN (72)
2018-04-07
4
2018-04-07
8
2018-04-07
Lorenc Martyna
bpk
BEREK (25)
2018-04-07
11
2018-04-07
11
Łakomy Katarzyna
LKS Cwał Poznań
KAŚKA (88)
2018-04-07
16
2018-04-07
19
KASTOR (89)
2018-04-07
1
2018-04-07
11
Majorczyk Jagoda
KJ Ostrowo Młyn
ASTRID (34)
2018-04-07
2018-04-07
11
Majorczyk Nikola
KJ Ostrowo Młyn
BLANSZ (35)
2018-04-07
12
2018-04-07
1
Malicka Julia
LKS Cwał Poznań
CARGO (83)
2018-04-07
16
2018-04-07
7
Maniak Dominika
Harmony Club Owińska
GUARANA (21)
2018-04-07
14
2018-04-07
Matławski Piotr
bpk
2018-04-07
1
2018-04-07
1
Melerowicz Maria
Delta Biedrusko
MIĘTUS (112)
2018-04-07
5
2018-04-07
Murawska Magdalena
KJ Zagórów
IN TIME (113)
2018-04-07
18
2018-04-07
Nazar Aleksandra
KJ Michałówka
2018-04-07
13
2018-04-07
19
Niedźwiedź Wiktoria
LKS Cwał Poznań
2018-04-07
1
2018-04-07
1
Nowaczyk Sandra
KJ Mustang Kochowo
2018-04-07
27
2018-04-07
18
Nowakowska Hanna
Cwał Zakrzewo
2018-04-07
3
2018-04-07
Obst Patrycja
Budzyński KS Kłos
GEPARD (33)
2018-04-07
17
Pacan Michał
KJ Sokół Damasławek
LILI (58)
2018-04-07
30
2018-04-07
Papajak Katarzyna
JUKJ Mieczewo
2018-04-07
4
Papajak Katarzyna
JUKS Mieczewo
HIRA 33 (84)
2018-04-07
2018-04-07
3
Pawlak Nicole
Rancho Poznań
2018-04-07
5
2018-04-07
1
Pogodzińska Urszula
LKS Cwał Poznań
HIDALGO (54)
2018-04-07
9
2018-04-07
TRENDY (55)
2018-04-07
2018-04-07
7
Polimirski Łukasz
KJ Sokół Damasławek
2018-04-07
2018-04-07
Przybecki Michał
KJ Michałówka
HONEY N (75)
2018-04-07
9
2018-04-07
2018-04-07
9
Raczkowska Sonata
Stajnia Wapno
2018-04-07
11
2018-04-07
Rennert Klementyna
bpk
HORTA (65)
2018-04-07
10
2018-04-07
Roemer Antonina
KS Grand Horse Suchy Las
CYCERON (40)
2018-04-07
2018-04-07
Rzyszkiewicz Anastazja
Cwał Zakrzewo
2018-04-07
2018-04-07
Sinkiewicz Natalia
LKS Cwał Poznań
GROSZEK (81)
2018-04-07
2
2018-04-07
8
Siuda Adrianna
Harmony Club Owińska
GRANIM (22)
2018-04-07
2018-04-07
11
Skoczylas Zuzanna
KJ Sokół Damasławek
ANTEK (118)
2018-04-07
2018-04-07
1
Sokołowski Piotr
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
CZANDOR (115)
2018-04-07
29
2018-04-07
Sprenger Laura
bpk
BEL DIOR (111)
2018-04-07
1
2018-04-07
1
Stochaj Julia
Leśna Podkowa Rychlik
ORBITA (131)
2018-04-07
7
2018-04-07
22
Szymańska Daria
KJ Sokół Damasławek
MONTANA P (120)
2018-04-07
1
2018-04-07
19
Szymańska Julia
KJ Profil Piła
IMAR (15)
2018-04-07
3
Szymczak Mikołaj
bpk
CASARO (73)
2018-04-07
1
2018-04-07
21
Trojanowicz Aleksandra
KJ Zagórów
ZAWRAT (29)
2018-04-07
19
2018-04-07
27
Trojanowicz Borys
KJ Zagórów
2018-04-07
12
Wiącek Anna
St. Grupy Nickel
RAVEN (63)
2018-04-07
16
2018-04-07
10
Wichniarek Barbara
KJ Michałówka
ZAMIRA (102)
2018-04-07
6
Widzińska Wiktoria
KJ Sokół Damasławek
CARY (20)
2018-04-07
14
2018-04-07
1
Wieliczko Daniel
KJ Pobet Kurowice
FAVERA (129)
2018-04-07
12
2018-04-07
4
KAMIRA (130)
2018-04-07
5
2018-04-07
15
Wysoczańska Nina
KJ Michałówka
2018-04-07
1
2018-04-07
Życka Maja
LKS Cwał Poznań
HOSTEL (90)
2018-04-07
1
2018-04-07
1

Number of Riders: 85

Number of Horses: 106

The sum of prizes: 950.00

Competition results developed by: TARANT EVENTS
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H112009-01, TARANT EVENTS)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl