Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
139 ENTRY ACCEPTED 2018-03-09 15:56:59
2018-03-09 10:20:11
Kornelia Nagła JOGA
  • 2x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności mini LL; wys. 60 cm (art. 238.1.1)
138 ENTRY ACCEPTED 2018-03-09 15:57:30
2018-03-09 10:19:36
Julia Michalak KWARTA
  • 2x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności mini LL; wys. 60 cm (art. 238.1.1)
137 ENTRY ACCEPTED 2018-03-09 15:58:11
2018-03-09 10:18:55
Dominika Wolniewicz CENTRALKA
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs o nagrodę Filfeed; dwufazowy LL; wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
  • 1x 5T/LL/90 cm/Grand Prix Amatorów o nagrody Pro-Linen i Bio-Mag; konkurs zwykły z rozgrywką; LL wys. 90 cm (art. 238.2.2)
136 ENTRY ACCEPTED 2018-03-09 15:58:24
2018-03-09 10:18:19
Zuzanna Kwasiżur KASIA
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs o nagrodę Filfeed; dwufazowy LL; wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
  • 1x 5T/LL/90 cm/Grand Prix Amatorów o nagrody Pro-Linen i Bio-Mag; konkurs zwykły z rozgrywką; LL wys. 90 cm (art. 238.2.2)
135 ENTRY ACCEPTED 2018-03-09 07:48:08
2018-03-08 23:37:39
Piotr Sokołowski HIPIS
  • 2x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs o nagrodę Filfeed; dwufazowy LL; wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
134 ENTRY ACCEPTED 2018-03-09 07:45:51
2018-03-08 23:37:13
Marta Dąbrowska QUESTA
  • 1x 5T/LL/90 cm/Grand Prix Amatorów o nagrody Pro-Linen i Bio-Mag; konkurs zwykły z rozgrywką; LL wys. 90 cm (art. 238.2.2)
  • 1x 6R/L/100 cm/Konkurs dokładności; L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
133 ENTRY ACCEPTED 2018-03-09 07:43:58
2018-03-08 23:37:06
Piotr Sokołowski CZANDOR
  • 2x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs o nagrodę Filfeed; dwufazowy LL; wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
132 ENTRY ACCEPTED 2018-03-09 07:42:09
2018-03-08 23:36:35
Marta Dąbrowska LARINA
  • 1x 6R/L/100 cm/Konkurs dokładności; L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły; P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
131 ENTRY ACCEPTED 2018-03-09 07:41:27
2018-03-08 22:46:52
Monika Majorczyk KOBI
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs o nagrodę Filfeed; dwufazowy LL; wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
  • 1x 5T/LL/90 cm/Grand Prix Amatorów o nagrody Pro-Linen i Bio-Mag; konkurs zwykły z rozgrywką; LL wys. 90 cm (art. 238.2.2)
130 ENTRY ACCEPTED 2018-03-09 07:39:31
2018-03-08 21:23:36
Marta Mikołajczak FOKUS
  • 2x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności mini LL; wys. 60 cm (art. 238.1.1)
129 ENTRY ACCEPTED 2018-03-09 07:38:40
2018-03-08 21:21:18
Adrian Kwapiński BEL DIOR
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs o nagrodę Filfeed; dwufazowy LL; wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
  • 1x 5T/LL/90 cm/Grand Prix Amatorów o nagrody Pro-Linen i Bio-Mag; konkurs zwykły z rozgrywką; LL wys. 90 cm (art. 238.2.2)
128 ENTRY ACCEPTED 2018-03-09 07:38:05
2018-03-08 20:58:49
Marika Wawrzyniak ROZBÓJNIK
  • 2x 1T/Kuce/55 cm/Konkurs zwykły dla kucy . wys. 55 cm (art. 238.2.1)
127 ENTRY ACCEPTED 2018-03-09 07:37:07
2018-03-08 20:58:06
Hanna Stein WOJTEK
  • 2x 1T/Kuce/55 cm/Konkurs zwykły dla kucy . wys. 55 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 2T/Kuce/70 cm/Konkurs zwykły dla kucy. wys. 70 cm (art. 238.2.1)
126 ENTRY ACCEPTED 2018-03-09 07:34:59
2018-03-08 20:57:07
Ida Wybieralska ROSALIE
  • 2x 1T/Kuce/55 cm/Konkurs zwykły dla kucy . wys. 55 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 2T/Kuce/70 cm/Konkurs zwykły dla kucy. wys. 70 cm (art. 238.2.1)
125 ENTRY ACCEPTED 2018-03-09 07:33:02
2018-03-08 20:56:17
Nikola Antkowiak PIPI
  • 2x 1T/Kuce/55 cm/Konkurs zwykły dla kucy . wys. 55 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 2T/Kuce/70 cm/Konkurs zwykły dla kucy. wys. 70 cm (art. 238.2.1)
124 ENTRY ACCEPTED 2018-03-09 07:32:37
2018-03-08 20:11:25
Agata Włodarczyk LADY STAR
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy; N wys. 120 cm (art. 274.5.6) każda para jedzie drugą fazę
  • 1x 9R/N/120 cm/Konkurs dokładności; N wys. 120 cm (art. 238.1.1)
123 ENTRY ACCEPTED 2018-03-09 07:32:16
2018-03-08 19:49:22
Lidia Winkler ARIAN
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs o nagrodę Filfeed; dwufazowy LL; wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
  • 1x 5T/LL/90 cm/Grand Prix Amatorów o nagrody Pro-Linen i Bio-Mag; konkurs zwykły z rozgrywką; LL wys. 90 cm (art. 238.2.2)
122 ENTRY ACCEPTED 2018-03-09 07:31:25
2018-03-08 19:46:15
Ewa Kamieniarz ONTARIO
  • 1x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności mini LL; wys. 60 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs o nagrodę Filfeed; dwufazowy LL; wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
  • 1x 5T/LL/90 cm/Grand Prix Amatorów o nagrody Pro-Linen i Bio-Mag; konkurs zwykły z rozgrywką; LL wys. 90 cm (art. 238.2.2)
121 ENTRY ACCEPTED 2018-03-09 07:30:10
2018-03-08 19:40:32
Weronika Jęchorek WANGA
  • 2x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności mini LL; wys. 60 cm (art. 238.1.1)
120 ENTRY ACCEPTED 2018-03-09 07:28:51
2018-03-08 19:33:49
Anastazja Rzyszkiewicz CZARDASZ
  • 1x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności mini LL; wys. 60 cm (art. 238.1.1)
  • 2x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs o nagrodę Filfeed; dwufazowy LL; wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
119 ENTRY ACCEPTED 2018-03-09 07:28:25
2018-03-08 19:32:02
Emilia Kurp BERNY
  • 1x 1T/Kuce/55 cm/Konkurs zwykły dla kucy . wys. 55 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 2T/Kuce/70 cm/Konkurs zwykły dla kucy. wys. 70 cm (art. 238.2.1)
118 ENTRY ACCEPTED 2018-03-09 07:27:53
2018-03-08 19:30:53
Natalia Hoffmann B-FOOD BOUNTY A-Z
  • 1x 1T/Kuce/55 cm/Konkurs zwykły dla kucy . wys. 55 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 2T/Kuce/70 cm/Konkurs zwykły dla kucy. wys. 70 cm (art. 238.2.1)
117 ENTRY ACCEPTED 2018-03-09 07:27:27
2018-03-08 19:29:59
Monika Kardach BODRUM L
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs o nagrodę Filfeed; dwufazowy LL; wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
  • 1x 5T/LL/90 cm/Grand Prix Amatorów o nagrody Pro-Linen i Bio-Mag; konkurs zwykły z rozgrywką; LL wys. 90 cm (art. 238.2.2)
116 ENTRY ACCEPTED 2018-03-09 07:26:57
2018-03-08 19:27:39
Julia Liszyńska GROC
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs o nagrodę Filfeed; dwufazowy LL; wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
  • 1x 5T/LL/90 cm/Grand Prix Amatorów o nagrody Pro-Linen i Bio-Mag; konkurs zwykły z rozgrywką; LL wys. 90 cm (art. 238.2.2)
115 ENTRY ACCEPTED 2018-03-09 07:26:16
2018-03-08 19:25:55
Katarzyna Czajkowska HOKO LADY
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs o nagrodę Filfeed; dwufazowy LL; wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
  • 1x 5T/LL/90 cm/Grand Prix Amatorów o nagrody Pro-Linen i Bio-Mag; konkurs zwykły z rozgrywką; LL wys. 90 cm (art. 238.2.2)
114 ENTRY ACCEPTED 2018-03-09 07:25:52
2018-03-08 19:24:47
Oliwia Jach ZANTOS HBC
  • 1x 5T/LL/90 cm/Grand Prix Amatorów o nagrody Pro-Linen i Bio-Mag; konkurs zwykły z rozgrywką; LL wys. 90 cm (art. 238.2.2)
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy; N wys. 120 cm (art. 274.5.6) każda para jedzie drugą fazę
113 ENTRY ACCEPTED 2018-03-09 07:25:27
2018-03-08 19:23:40
Oliwia Jach KRESKA
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs o nagrodę Filfeed; dwufazowy LL; wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
  • 1x 5T/LL/90 cm/Grand Prix Amatorów o nagrody Pro-Linen i Bio-Mag; konkurs zwykły z rozgrywką; LL wys. 90 cm (art. 238.2.2)
112 ENTRY ACCEPTED 2018-03-09 07:24:58
2018-03-08 19:22:24
Natalia Kossowska KONFETTI
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs o nagrodę Filfeed; dwufazowy LL; wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
111 ENTRY ACCEPTED 2018-03-09 07:23:52
2018-03-08 19:21:30
Klaudiusz Jach MISTRAL
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły; P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy; N wys. 120 cm (art. 274.5.6) każda para jedzie drugą fazę
110 ENTRY ACCEPTED 2018-03-09 07:22:09
2018-03-08 19:20:41
Klaudiusz Jach KONFETTI
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy; N wys. 120 cm (art. 274.5.6) każda para jedzie drugą fazę
109 ENTRY ACCEPTED 2018-03-09 07:21:36
2018-03-08 19:19:34
Klaudiusz Jach BLACK JACK
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły; P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy; N wys. 120 cm (art. 274.5.6) każda para jedzie drugą fazę
108 ENTRY ACCEPTED 2018-03-09 07:20:04
2018-03-08 17:23:55
Wiktoria Nowak FUNKY FILLY VM
  • 1x 5T/LL/90 cm/Grand Prix Amatorów o nagrody Pro-Linen i Bio-Mag; konkurs zwykły z rozgrywką; LL wys. 90 cm (art. 238.2.2)
  • 1x 6R/L/100 cm/Konkurs dokładności; L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
107 ENTRY ACCEPTED 2018-03-09 07:16:50
2018-03-08 17:02:23
Magdalena Murawska CZADIS TM
  • 1x 5T/LL/90 cm/Grand Prix Amatorów o nagrody Pro-Linen i Bio-Mag; konkurs zwykły z rozgrywką; LL wys. 90 cm (art. 238.2.2)
106 ENTRY ACCEPTED 2018-03-10 08:30:07
2018-03-08 12:42:56
Katarzyna Papajak DECATHLON
  • 2x 6R/L/100 cm/Konkurs dokładności; L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
105 ENTRY ACCEPTED 2018-03-08 12:16:15
2018-03-08 11:59:32
Jagienka Łukomska SHARAN
  • 2x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs o nagrodę Filfeed; dwufazowy LL; wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
104 ENTRY ACCEPTED 2018-03-08 12:15:14
2018-03-08 11:21:31
Aleksander Dur SULLIVAN 54
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs o nagrodę Filfeed; dwufazowy LL; wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
  • 1x 5T/LL/90 cm/Grand Prix Amatorów o nagrody Pro-Linen i Bio-Mag; konkurs zwykły z rozgrywką; LL wys. 90 cm (art. 238.2.2)
103 ENTRY ACCEPTED 2018-03-08 12:12:28
2018-03-08 11:21:07
Aleksander Dur KARINO
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs o nagrodę Filfeed; dwufazowy LL; wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
  • 1x 5T/LL/90 cm/Grand Prix Amatorów o nagrody Pro-Linen i Bio-Mag; konkurs zwykły z rozgrywką; LL wys. 90 cm (art. 238.2.2)
102 ENTRY ACCEPTED 2018-03-08 12:11:21
2018-03-08 11:20:37
Małgorzata Siczyńska DELAYLA LOXGRAFF
  • 2x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności mini LL; wys. 60 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs o nagrodę Filfeed; dwufazowy LL; wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
101 ENTRY ACCEPTED 2018-03-08 12:09:30
2018-03-08 11:05:19
Inga Dezor CELINA
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs o nagrodę Filfeed; dwufazowy LL; wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
  • 1x 5T/LL/90 cm/Grand Prix Amatorów o nagrody Pro-Linen i Bio-Mag; konkurs zwykły z rozgrywką; LL wys. 90 cm (art. 238.2.2)
100 ENTRY ACCEPTED 2018-03-08 12:07:47
2018-03-08 10:47:32
Patrycja Czaplewska BE HAPPY 2
  • 1x 5T/LL/90 cm/Grand Prix Amatorów o nagrody Pro-Linen i Bio-Mag; konkurs zwykły z rozgrywką; LL wys. 90 cm (art. 238.2.2)
99 ENTRY ACCEPTED 2018-03-08 12:06:54
2018-03-08 10:46:14
Patrycja Czaplewska CASLLAR
  • 1x 5T/LL/90 cm/Grand Prix Amatorów o nagrody Pro-Linen i Bio-Mag; konkurs zwykły z rozgrywką; LL wys. 90 cm (art. 238.2.2)
98 ENTRY ACCEPTED 2018-03-08 12:04:45
2018-03-08 10:37:41
Katarzyna Szuń TOMIRA
  • 1x 6R/L/100 cm/Konkurs dokładności; L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły; P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
97 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2018-03-08 12:03:52
2018-03-08 10:37:24
Katarzyna Szuń LARCONDA
  • 1x 6R/L/100 cm/Konkurs dokładności; L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły; P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
96 ENTRY ACCEPTED 2018-03-08 12:00:43
2018-03-08 10:32:35
Borys Kramer NARISCHA
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły; P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy; N wys. 120 cm (art. 274.5.6) każda para jedzie drugą fazę
95 ENTRY ACCEPTED 2018-03-08 12:00:12
2018-03-08 10:17:20
Magdalena Ludwiczak NAELLE Z
  • 2x 6R/L/100 cm/Konkurs dokładności; L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
94 ENTRY ACCEPTED 2018-03-08 11:58:33
2018-03-08 10:16:33
Magdalena Ludwiczak GITANIA VAN DE HOEVEN Z
  • 2x 5T/LL/90 cm/Grand Prix Amatorów o nagrody Pro-Linen i Bio-Mag; konkurs zwykły z rozgrywką; LL wys. 90 cm (art. 238.2.2)
93 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2018-03-08 11:53:50
2018-03-08 07:35:25
Katarzyna Cieślińska MAGIK
  • 2x 6R/L/100 cm/Konkurs dokładności; L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
92 ENTRY ACCEPTED 2018-03-08 07:05:58
2018-03-07 23:55:02
Barbara Wichniarek ZAMIRA
  • 2x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności mini LL; wys. 60 cm (art. 238.1.1)
  • 2x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs o nagrodę Filfeed; dwufazowy LL; wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
91 ENTRY ACCEPTED 2018-03-08 07:05:18
2018-03-07 23:11:44
Marta Sobczak RAMZES
  • 2x 1T/Kuce/55 cm/Konkurs zwykły dla kucy . wys. 55 cm (art. 238.2.1)
90 ENTRY ACCEPTED 2018-03-08 07:04:07
2018-03-07 23:04:00
Zuzanna Skowronek DAISY EWITA
  • 1x 1T/Kuce/55 cm/Konkurs zwykły dla kucy . wys. 55 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 2T/Kuce/70 cm/Konkurs zwykły dla kucy. wys. 70 cm (art. 238.2.1)
89 ENTRY ACCEPTED 2018-03-08 07:03:19
2018-03-07 23:03:08
Jan Mossakowski KARUSO
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły; P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy; N wys. 120 cm (art. 274.5.6) każda para jedzie drugą fazę
88 ENTRY ACCEPTED 2018-03-08 07:01:15
2018-03-07 22:56:43
Agnieszka Słodzinka MONTANA
  • 2x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności mini LL; wys. 60 cm (art. 238.1.1)
87 ENTRY ACCEPTED 2018-03-08 07:00:04
2018-03-07 22:08:50
Alicja Brychczyńska SING
  • 2x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs o nagrodę Filfeed; dwufazowy LL; wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
86 ENTRY ACCEPTED 2018-03-08 06:58:44
2018-03-07 20:55:43
Natalia Sinkiewicz GROSZEK
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs o nagrodę Filfeed; dwufazowy LL; wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
  • 1x 5T/LL/90 cm/Grand Prix Amatorów o nagrody Pro-Linen i Bio-Mag; konkurs zwykły z rozgrywką; LL wys. 90 cm (art. 238.2.2)
85 ENTRY ACCEPTED 2018-03-08 06:58:13
2018-03-07 20:54:37
Laura Krzewińska AMON
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs o nagrodę Filfeed; dwufazowy LL; wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
  • 1x 5T/LL/90 cm/Grand Prix Amatorów o nagrody Pro-Linen i Bio-Mag; konkurs zwykły z rozgrywką; LL wys. 90 cm (art. 238.2.2)
84 ENTRY ACCEPTED 2018-03-08 06:57:24
2018-03-07 20:45:14
Katarzyna Rutkowska LOCARNO
  • 1x 6R/L/100 cm/Konkurs dokładności; L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły; P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
83 ENTRY ACCEPTED 2018-03-08 06:57:02
2018-03-07 20:36:15
Anna Sobańska FUCONA
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły; P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy; N wys. 120 cm (art. 274.5.6) każda para jedzie drugą fazę
82 ENTRY ACCEPTED 2018-03-08 06:56:39
2018-03-07 20:35:51
Anna Sobańska TYRION
  • 1x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności mini LL; wys. 60 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs o nagrodę Filfeed; dwufazowy LL; wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
81 ENTRY ACCEPTED 2018-03-08 06:56:06
2018-03-07 20:35:17
Anna Sobańska FUERTA
  • 2x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs o nagrodę Filfeed; dwufazowy LL; wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
80 ENTRY ACCEPTED 2018-03-08 06:55:06
2018-03-07 20:34:35
Paweł Warszawski SENTIDO
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły; P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy; N wys. 120 cm (art. 274.5.6) każda para jedzie drugą fazę
79 ENTRY ACCEPTED 2018-03-10 08:40:00
2018-03-07 20:34:06
Paweł Warszawski GARDA
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły; P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy; N wys. 120 cm (art. 274.5.6) każda para jedzie drugą fazę
78 ENTRY ACCEPTED 2018-03-08 06:51:43
2018-03-07 19:52:44
Julia Antkowiak LUCAS RJT
  • 2x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs o nagrodę Filfeed; dwufazowy LL; wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
77 ENTRY ACCEPTED 2018-03-08 06:51:23
2018-03-07 17:47:11
Karolina Waligórska CHICA'S BOY Z
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy; N wys. 120 cm (art. 274.5.6) każda para jedzie drugą fazę
  • 1x 9R/N/120 cm/Konkurs dokładności; N wys. 120 cm (art. 238.1.1)
76 ENTRY ACCEPTED 2018-03-08 06:50:59
2018-03-07 16:30:56
Piotr Bąk IMAR
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły; P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy; N wys. 120 cm (art. 274.5.6) każda para jedzie drugą fazę
75 ENTRY ACCEPTED 2018-03-08 06:49:13
2018-03-07 16:20:48
Anna Danielewicz HELVETIA MK
  • 2x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs o nagrodę Filfeed; dwufazowy LL; wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
  • 1x 5T/LL/90 cm/Grand Prix Amatorów o nagrody Pro-Linen i Bio-Mag; konkurs zwykły z rozgrywką; LL wys. 90 cm (art. 238.2.2)
74 ENTRY ACCEPTED 2018-03-09 07:53:28
2018-03-07 10:30:43
Aleksander Lewandowski CONTESSA 183
  • 2x 6R/L/100 cm/Konkurs dokładności; L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
73 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 14:41:34
2018-03-07 09:18:55
Mikołaj Bajan JULIO ENKEL
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs o nagrodę Filfeed; dwufazowy LL; wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
  • 1x 6R/L/100 cm/Konkurs dokładności; L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
72 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 14:38:40
2018-03-07 09:13:51
Magdalena Dreger SELENA
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy; N wys. 120 cm (art. 274.5.6) każda para jedzie drugą fazę
  • 1x 9R/N/120 cm/Konkurs dokładności; N wys. 120 cm (art. 238.1.1)
71 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 08:19:31
2018-03-07 07:46:27
Julia Dunst WOLF'S MORITZ V
  • 2x 6R/L/100 cm/Konkurs dokładności; L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
70 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 08:19:14
2018-03-06 22:30:01
Daria Klimecka WALOR
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły; P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
69 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 08:18:43
2018-03-06 22:02:09
Marta Kropacz CHARYZMA
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs o nagrodę Filfeed; dwufazowy LL; wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
  • 1x 5T/LL/90 cm/Grand Prix Amatorów o nagrody Pro-Linen i Bio-Mag; konkurs zwykły z rozgrywką; LL wys. 90 cm (art. 238.2.2)
68 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 08:17:36
2018-03-06 21:42:04
Małgorzata Kuś ORANIA
  • 2x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs o nagrodę Filfeed; dwufazowy LL; wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
67 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 08:17:15
2018-03-06 21:17:36
Anna Gertig GRAND LEVISTO F
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs o nagrodę Filfeed; dwufazowy LL; wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
  • 1x 5T/LL/90 cm/Grand Prix Amatorów o nagrody Pro-Linen i Bio-Mag; konkurs zwykły z rozgrywką; LL wys. 90 cm (art. 238.2.2)
66 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 08:16:55
2018-03-06 21:17:13
Alan Siczyński GRAND LEVISTO F
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs o nagrodę Filfeed; dwufazowy LL; wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
65 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 08:16:26
2018-03-06 20:10:48
Jagienka Łukomska SAMIRA
  • 2x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs o nagrodę Filfeed; dwufazowy LL; wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
63 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 08:14:46
2018-03-06 20:04:43
Maja Życka HOSTEL
  • 2x 6R/L/100 cm/Konkurs dokładności; L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
62 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 08:13:27
2018-03-06 19:17:44
Paulina Wachowiak LUCY
  • 2x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs o nagrodę Filfeed; dwufazowy LL; wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
  • 1x 5T/LL/90 cm/Grand Prix Amatorów o nagrody Pro-Linen i Bio-Mag; konkurs zwykły z rozgrywką; LL wys. 90 cm (art. 238.2.2)
61 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 08:11:46
2018-03-06 19:05:04
Karolina Heydel MONTGOMERIE EX MAY DREAM
  • 1x 6R/L/100 cm/Konkurs dokładności; L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły; P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
60 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 08:09:56
2018-03-06 17:46:09
Olga Tuliszkiewicz FANTA - EWITA
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs o nagrodę Filfeed; dwufazowy LL; wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
  • 1x 6R/L/100 cm/Konkurs dokładności; L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
59 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 08:09:10
2018-03-06 17:43:43
Agata Dahlke FANTA - EWITA
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs o nagrodę Filfeed; dwufazowy LL; wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
58 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 08:07:21
2018-03-06 17:43:19
Wojciech Dahlke HABAB - W
  • 1x 6R/L/100 cm/Konkurs dokładności; L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły; P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
57 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 08:06:00
2018-03-06 17:40:56
Wojciech Dahlke MAGNUM VAN DEN BISSCHOP D'15
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy; N wys. 120 cm (art. 274.5.6) każda para jedzie drugą fazę
  • 1x 9R/N/120 cm/Konkurs dokładności; N wys. 120 cm (art. 238.1.1)
56 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 08:04:52
2018-03-06 17:40:33
Agata Dahlke ULILEN
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy; N wys. 120 cm (art. 274.5.6) każda para jedzie drugą fazę
  • 1x 9R/N/120 cm/Konkurs dokładności; N wys. 120 cm (art. 238.1.1)
55 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 08:03:16
2018-03-06 17:40:08
Agata Dahlke EULVE
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy; N wys. 120 cm (art. 274.5.6) każda para jedzie drugą fazę
  • 1x 9R/N/120 cm/Konkurs dokładności; N wys. 120 cm (art. 238.1.1)
54 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 08:02:30
2018-03-06 17:39:40
Agata Dahlke IELVE
  • 1x 6R/L/100 cm/Konkurs dokładności; L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły; P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
53 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 08:24:12
2018-03-06 15:42:16
Patrycja Zubko CYKLON
  • 2x 6R/L/100 cm/Konkurs dokładności; L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
52 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 07:58:58
2018-03-06 15:41:28
Patrycja Zubko LORD VULKAN
  • 1x 5T/LL/90 cm/Grand Prix Amatorów o nagrody Pro-Linen i Bio-Mag; konkurs zwykły z rozgrywką; LL wys. 90 cm (art. 238.2.2)
51 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 15:23:26
2018-03-06 13:59:08
Zofia Undrych ARTI
  • 1x 1T/Kuce/55 cm/Konkurs zwykły dla kucy . wys. 55 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 2T/Kuce/70 cm/Konkurs zwykły dla kucy. wys. 70 cm (art. 238.2.1)
50 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 15:20:40
2018-03-06 12:46:38
Anna Wiącek RAVEN
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs o nagrodę Filfeed; dwufazowy LL; wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
  • 1x 5T/LL/90 cm/Grand Prix Amatorów o nagrody Pro-Linen i Bio-Mag; konkurs zwykły z rozgrywką; LL wys. 90 cm (art. 238.2.2)
49 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 10:46:43
2018-03-06 09:43:38
Borys Trojanowicz EURUTEC TOSIA
  • 1x 2T/Kuce/70 cm/Konkurs zwykły dla kucy. wys. 70 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności mini LL; wys. 60 cm (art. 238.1.1)
48 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 10:46:19
2018-03-06 09:43:21
Borys Trojanowicz HERA TS
  • 1x 5T/LL/90 cm/Grand Prix Amatorów o nagrody Pro-Linen i Bio-Mag; konkurs zwykły z rozgrywką; LL wys. 90 cm (art. 238.2.2)
  • 1x 6R/L/100 cm/Konkurs dokładności; L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
47 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 07:11:36
2018-03-05 22:28:45
Nel Skotarczak HALNY
  • 2x 1T/Kuce/55 cm/Konkurs zwykły dla kucy . wys. 55 cm (art. 238.2.1)
46 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 07:10:08
2018-03-05 22:28:22
Nel Skotarczak BATOR
  • 1x 1T/Kuce/55 cm/Konkurs zwykły dla kucy . wys. 55 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 2T/Kuce/70 cm/Konkurs zwykły dla kucy. wys. 70 cm (art. 238.2.1)
45 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 07:07:15
2018-03-05 21:46:58
Filip Wysoczański ARES
  • 1x 5T/LL/90 cm/Grand Prix Amatorów o nagrody Pro-Linen i Bio-Mag; konkurs zwykły z rozgrywką; LL wys. 90 cm (art. 238.2.2)
  • 1x 6R/L/100 cm/Konkurs dokładności; L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
44 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 07:06:51
2018-03-05 21:46:24
Filip Wysoczański ANTAR
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs o nagrodę Filfeed; dwufazowy LL; wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
43 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 07:06:27
2018-03-05 21:44:18
Nina Wysoczańska ROSSUM'S TRAVEL
  • 1x 1T/Kuce/55 cm/Konkurs zwykły dla kucy . wys. 55 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 2T/Kuce/70 cm/Konkurs zwykły dla kucy. wys. 70 cm (art. 238.2.1)
42 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 07:05:56
2018-03-05 19:34:03
Magdalena Świstel SUMMER CRUISE II
  • 2x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs o nagrodę Filfeed; dwufazowy LL; wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
41 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 07:04:32
2018-03-05 17:55:28
Julia Szymańska IMAR
  • 2x 5T/LL/90 cm/Grand Prix Amatorów o nagrody Pro-Linen i Bio-Mag; konkurs zwykły z rozgrywką; LL wys. 90 cm (art. 238.2.2)
40 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 07:01:10
2018-03-05 17:54:27
Piotr Bąk CALDERON K
  • 1x 6R/L/100 cm/Konkurs dokładności; L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły; P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
39 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 09:25:00
2018-03-05 09:19:33
Dominika Siudzińska APIS
  • 2x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs o nagrodę Filfeed; dwufazowy LL; wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
38 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 09:23:44
2018-03-05 09:16:33
Aleksandra Krawczyńska BRANDON
  • 2x 2T/Kuce/70 cm/Konkurs zwykły dla kucy. wys. 70 cm (art. 238.2.1)
37 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 08:23:00
2018-03-05 07:10:28
Amelia Klota ANTONY HOPKINS
  • 2x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs o nagrodę Filfeed; dwufazowy LL; wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
36 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 08:22:14
2018-03-05 07:09:51
Maria Karnabal BENITO
  • 1x 2T/Kuce/70 cm/Konkurs zwykły dla kucy. wys. 70 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs o nagrodę Filfeed; dwufazowy LL; wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
35 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 08:19:58
2018-03-05 07:09:09
Sofi Przybylska ALF
  • 2x 1T/Kuce/55 cm/Konkurs zwykły dla kucy . wys. 55 cm (art. 238.2.1)
34 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 08:18:53
2018-03-04 20:21:38
Agata Maćkowska LEON
  • 1x 1T/Kuce/55 cm/Konkurs zwykły dla kucy . wys. 55 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 2T/Kuce/70 cm/Konkurs zwykły dla kucy. wys. 70 cm (art. 238.2.1)
33 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 08:18:30
2018-03-04 20:21:08
Michalina Jendryke JOGI GOZDAWA
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły; P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy; N wys. 120 cm (art. 274.5.6) każda para jedzie drugą fazę
32 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 08:17:57
2018-03-04 20:20:23
Vesna Wojtaszek NEKTON PLUS
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły; P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy; N wys. 120 cm (art. 274.5.6) każda para jedzie drugą fazę
31 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 08:17:36
2018-03-04 20:19:50
Zuzanna Szeszuła BRAVE HEART 8
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs o nagrodę Filfeed; dwufazowy LL; wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
  • 1x 5T/LL/90 cm/Grand Prix Amatorów o nagrody Pro-Linen i Bio-Mag; konkurs zwykły z rozgrywką; LL wys. 90 cm (art. 238.2.2)
30 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 08:15:56
2018-03-04 19:08:32
Julia Malicka CARGO
  • 1x 6R/L/100 cm/Konkurs dokładności; L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły; P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
29 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 08:12:59
2018-03-04 18:36:13
Natalia Paprocka EASTWOOD
  • 2x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs o nagrodę Filfeed; dwufazowy LL; wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
28 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 08:12:05
2018-03-04 17:20:58
Joanna Słomka DIVA
  • 1x 6R/L/100 cm/Konkurs dokładności; L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły; P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
27 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 08:11:43
2018-03-04 00:19:46
Michał Pol TREASURE QUEEN Z
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły; P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy; N wys. 120 cm (art. 274.5.6) każda para jedzie drugą fazę
26 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 08:11:15
2018-03-04 00:18:53
Michał Pol CONSOTHO II
  • 1x 6R/L/100 cm/Konkurs dokładności; L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły; P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
25 ENTRY ACCEPTED 2018-03-04 12:14:36
2018-03-04 00:18:22
Michał Pol ANNALOTTA N
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły; P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy; N wys. 120 cm (art. 274.5.6) każda para jedzie drugą fazę
24 ENTRY ACCEPTED 2018-03-04 12:14:18
2018-03-03 22:38:59
Zuzanna Augustyniak JASYR
  • 1x 5T/LL/90 cm/Grand Prix Amatorów o nagrody Pro-Linen i Bio-Mag; konkurs zwykły z rozgrywką; LL wys. 90 cm (art. 238.2.2)
  • 1x 6R/L/100 cm/Konkurs dokładności; L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
23 ENTRY ACCEPTED 2018-03-04 12:11:26
2018-03-03 20:32:11
Zuzanna Grygier ARMANI RJT
  • 2x 2T/Kuce/70 cm/Konkurs zwykły dla kucy. wys. 70 cm (art. 238.2.1)
22 ENTRY ACCEPTED 2018-03-04 12:10:55
2018-03-03 20:31:36
Zuzanna Grygier PASJONATA PAVAROTTI
  • 1x 1T/Kuce/55 cm/Konkurs zwykły dla kucy . wys. 55 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 2T/Kuce/70 cm/Konkurs zwykły dla kucy. wys. 70 cm (art. 238.2.1)
21 ENTRY ACCEPTED 2018-03-04 12:10:29
2018-03-03 20:28:23
Klaudia Kostrzewska PASJONATA PAVAROTTI
  • 1x 1T/Kuce/55 cm/Konkurs zwykły dla kucy . wys. 55 cm (art. 238.2.1)
20 ENTRY ACCEPTED 2018-03-04 12:09:13
2018-03-03 16:41:58
Aleksandra Gebler BOLTER
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy; N wys. 120 cm (art. 274.5.6) każda para jedzie drugą fazę
  • 1x 9R/N/120 cm/Konkurs dokładności; N wys. 120 cm (art. 238.1.1)
19 ENTRY ACCEPTED 2018-03-04 12:08:31
2018-03-02 21:52:53
Marta Brzezińska GEJSZA
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs o nagrodę Filfeed; dwufazowy LL; wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
  • 1x 5T/LL/90 cm/Grand Prix Amatorów o nagrody Pro-Linen i Bio-Mag; konkurs zwykły z rozgrywką; LL wys. 90 cm (art. 238.2.2)
18 ENTRY ACCEPTED 2018-03-02 08:01:03
2018-03-01 22:26:27
Julia Witt TAJFUN
  • 1x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności mini LL; wys. 60 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs o nagrodę Filfeed; dwufazowy LL; wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
17 ENTRY ACCEPTED 2018-03-09 15:58:52
2018-03-01 22:20:09
Natalia Ciecierska TAJFUN
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs o nagrodę Filfeed; dwufazowy LL; wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
15 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 07:57:29
2018-03-01 17:24:36
Ewa Koper INDALS
  • 2x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs o nagrodę Filfeed; dwufazowy LL; wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
12 ENTRY ACCEPTED 2018-02-28 12:22:05
2018-02-26 15:16:02
Wiktoria Widzińska CARY
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy; N wys. 120 cm (art. 274.5.6) każda para jedzie drugą fazę
  • 1x 9R/N/120 cm/Konkurs dokładności; N wys. 120 cm (art. 238.1.1)
11 ENTRY ACCEPTED 2018-02-28 12:21:45
2018-02-26 10:16:23
Alicja Murakowska SONIA
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły; P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy; N wys. 120 cm (art. 274.5.6) każda para jedzie drugą fazę
10 ENTRY ACCEPTED 2018-02-28 12:21:21
2018-02-25 22:00:41
Łukasz Brzóska GRANADA
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy; N wys. 120 cm (art. 274.5.6) każda para jedzie drugą fazę
  • 1x 9R/N/120 cm/Konkurs dokładności; N wys. 120 cm (art. 238.1.1)
9 ENTRY ACCEPTED 2018-03-01 07:15:37
2018-02-25 22:00:26
Łukasz Brzóska BIG BEN
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs o nagrodę Filfeed; dwufazowy LL; wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
  • 1x 6R/L/100 cm/Konkurs dokładności; L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
8 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 06:59:52
2018-02-25 20:31:26
Gabriela Biedka FOR FUN
  • 2x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs o nagrodę Filfeed; dwufazowy LL; wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
7 ENTRY ACCEPTED 2018-02-28 12:12:58
2018-02-25 20:29:55
Gabriela Biedka LILLESKYTTEHUS BOXWELL
  • 2x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs o nagrodę Filfeed; dwufazowy LL; wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
6 ENTRY ACCEPTED 2018-02-24 15:26:28
2018-02-22 20:20:31
Sylwia Rychlik FLORENTINA
  • 2x 6R/L/100 cm/Konkurs dokładności; L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
5 ENTRY ACCEPTED 2018-02-24 15:26:01
2018-02-22 20:20:10
Grzegorz Rychlik SOFIA
  • 2x 6R/L/100 cm/Konkurs dokładności; L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
1 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 08:22:25
2018-02-21 12:41:02
Zofia Dziewolska CATARINA 216
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy; N wys. 120 cm (art. 274.5.6) każda para jedzie drugą fazę
  • 1x 9R/N/120 cm/Konkurs dokładności; N wys. 120 cm (art. 238.1.1)
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Antkowiak Julia Pony Jumping Team
2004 (JM.)
O043513
2. Antkowiak Nikola Pony Jumping Team
2008 (Mł.)
O048814
3. Augustyniak Zuzanna KJ Michałówka
2002 (J.)
O035134
4. Bajan Mikołaj KJ Sokół Damasławek
S
O043637
5. Bąk Piotr KJ Profil Piła
S
O009317
6. Biedka Gabriela bpk
S
O003173
7. Brzezińska Marta KJ Stajnia z Kopytem
2001 (J.)
brak
8. Brzóska Łukasz KJ Abrasives Group
S
O003220
9. Ciecierska Natalia Iskierka Komorniki
2000 (J.)
brak
10. Czajkowska Katarzyna Posadowskie TJ
2003 (JM.)
O039193
11. Czaplewska Patrycja KJ Michałówka
1998 (MJ.)
brak
12. Dąbrowska Marta bpk
S
O025887
13. Dahlke Agata KJ Sokół Damasławek
S
O012845
14. Dahlke Wojciech KJ Sokół Damasławek
S
O002846
15. Danielewicz Anna bpk
S
brak
16. Dezor Inga JUKS Mieczewo Borkowice
2002 (J.)
O036962
17. Dreger Magdalena KJ Stajnia z Kopytem
2003 (JM.)
O039346
18. Dunst Julia KJ Ranczo Kołata
2003 (JM.)
O033001
19. Dur Aleksander bpk
S
brak
20. Dziewolska Zofia LKJ Abaria Iwno
S
O002754
21. Gebler Aleksandra KJ Sokół Damasławek
2002 (J.)
O033003
10159421
22. Gertig Anna JUKS Mieczewo
2003 (JM.)
O042577
23. Grygier Zuzanna KJ Ranczo Kołata
2006 (JM.)
O041952
24. Heydel Karolina Pony Jumping Team Poznań
2003 (JM.)
O039348
25. Hoffmann Natalia Cwał Zakrzewo
2005 (JM.)
brak
26. Jach Klaudiusz KJ Sokół Damasławek
1999 (MJ.)
O037943
27. Jach Oliwia KJ Sokół Damasławek
2003 (JM.)
O037935
28. Jęchorek Weronika Cwał Zakrzewo
S
brak
29. Jendryke Michalina KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (JM.)
O042012
30. Kamieniarz Ewa Cwał Zakrzewo
S
brak
31. Kardach Monika Cwał Zakrzewo
S
brak
32. Klimecka Daria KJ Agro-Handel Śrem
S
O009242
33. Klota Amelia KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (JM.)
brak
34. Koper Ewa bpk
2002 (J.)
brak
35. Kossowska Natalia KJ Sokół Damasławek
2000 (J.)
brak
36. Kramer Borys KJ Sokół Damasławek
S
O002930
37. Krawczyńska Aleksandra JUKS Abakus
2004 (JM.)
O044698
38. Kropacz Marta JUKS Mieczewo
2002 (J.)
O047783
39. Krzewińska Laura LKS Cwał Poznań
2002 (J.)
brak
40. Kurp Emilia Cwał Zakrzewo
2006 (JM.)
brak
41. Kuś Małgorzata St. J Baborówko
2003 (JM.)
O033769
42. Kwapiński Adrian bpk
1997 (MJ.)
brak
43. Kwasizur Zuzanna Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia Adamus
2005 (JM.)
Brak
44. Lewandowski Aleksander Gdańska Fundacja Integracji Społecznej OSK Lipce
2003 (JM.)
O041776
45. Ludwiczak Magdalena KJ Sokół Damasławek
2017 (Mł.)
O012119
46. Łukomska Jagienka KJ Rancho Poznań
S
O003871
47. Maćkowska Agata KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
O047067
48. Majorczyk Monika LKJ Kiekrz
S
brak
49. Malicka Julia LKS Cwał Poznań
2003 (JM.)
O035381
50. Michalak Julia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia Adamus
2004 (JM.)
Brak
51. Mikołajczak Marta bpk
2004 (JM.)
brak
52. Mossakowski Jan KJ Stajnia z Kopytem
S
O003414
53. Murakowska Alicja Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
1998 (MJ.)
O039805
54. Murawska Magdalena KJ Zagórów
S
O018766
55. Nagła Kornelia St. KJ Stajnia Adamus
1998 (MJ.)
O037384
56. Nowak Wiktoria KJ Złoty Rubin Sp. z o. o. Złotkowo
2000 (J.)
O043618
57. Papajak Katarzyna KJ Mieczewo
S
brak
58. Paprocka Natalia KJ Lotus Poznań
S
brak
59. Pol Michał KJ w Dolinie Noteci R. K. Kuźnica Czarnkowska
S
O025816
60. Przybylska Sofi KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (Mł.)
brak
61. Rutkowska Katarzyna St. J Baborówko
S
O011146
62. Rychlik Grzegorz LKS Cwał Poznań
1997 (MJ.)
O025902
63. Rychlik Sylwia LKS Cwał Poznań
2000 (J.)
O025903
64. Rzyszkiewicz Anastazja Cwał Zakrzewo
2005 (JM.)
brak
65. Siczyńska Małgorzata bpk
S
brak
66. Siczyński Alan JUKS Mieczewo
S
O033924
67. Sinkiewicz Natalia LKS Cwał Poznań
S
O021179
68. Siudzińska Dominika JUKS Abakus
2003 (JM.)
O032998
69. Skotarczak Nel St. KJ Stajnia Adamus
2009 (Mł.)
O049131
70. Skowronek Zuzanna KJ Podkowa Gruszczyn
2005 (JM.)
brak
71. Słodzinka Agnieszka KJ Podkowa Gruszczyn
2003 (JM.)
brak
72. Sobańska Anna St. J Baborówko
S
O008606
73. Sobczak Marta KJ Michałówka
2004 (JM.)
brak
74. Sokołowski Piotr St. Kraju Jumping Team
S
O003364
75. Stein Hanna Pony Jumping Team
2008 (Mł.)
O047876
76. Szeszuła Zuzanna KJ Podkowa Gruszczyn
2006 (JM.)
O045198
77. Szuń Katarzyna KJ Sokół Damasławek
S
O002734
78. Trojanowicz Borys KJ Zagórów
2006 (JM.)
O041562
79. Tuliszkiewicz Olga KJ Sokół Damasławek
2006 (JM.)
O037941
80. Undrych Zofia Złoty Rubin
2004 (JM.)
brak
81. Wachowiak Paulina KJ Agro - Handel Śrem
2000 (J.)
O036990
82. Waligórska Karolina LKS Cwał Poznań
1998 (MJ.)
O021251
83. Warszawski Paweł St. J Baborówko
S
O001113
84. Wawrzyniak Marika Pony Jumping Team
1997 (MJ.)
brak
85. Wiącek Anna St. Grupy Nickel
2001 (J.)
O046968
86. Wichniarek Barbara KJ Michałówka
2004 (JM.)
brak
87. Widzińska Wiktoria KJ Sokół Damasławek
S
O022779
88. Winkler Lidia LKJ Kiekrz Stajnia Kalińscy
brak
89. Witt Julia brak
2002 (J.)
brak
90. Włodarczyk Agata KJ Oxer Inowrocław
2000 (J.)
O021223
91. Wojtaszek Vesna KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (JM.)
O042477
92. Wolniewicz Dominika Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia Adamus
2006 (JM.)
Brak
93. Wybieralska Ida Pony Jumping Team
2006 (JM.)
brak
94. Wysoczański Filip KJ Michałówka
2005 (JM.)
O040749
95. Zubko Patrycja St. J Baborówko
S
O020587
96. Życka Maja LKS Cwał Poznań
2005 (JM.)
O040744
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

35

ALF KUC POL 1996 Ogier izabelowata/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Katarzyna Stołowska
B:
K008028 POL999640013896
2.

79

AMON SP POL 2004 Wałach siwa F: Cantanis / Cantus
M: Altaja /
O: Tomasz Daniłoś
B: Dariusz Dąbrowski
brak 616009640025104
3.

24

ANNALOTTA N HOL GER 2008 Klacz kara/165 F: Lancer II / Landgraf I
M: Marcie / Contender
O: Paweł Jarosz
B: A. M.
K022922 DE421000272108
4.

44

ANTAR Kuc Connemara POL 2011 Wałach jelena/kuc:136 F: Ares / Fort Doolin
M: Antalya Borderi / O'Brien Du Chasnay
O: Małgorzata Wysoczańska
B: Bogdan Jarząbek
K024175 616013670100611
5.

37

ANTONY HOPKINS DRP POL 2000 Wałach ciemnogniada/kuc:149 F: Apslau / Kaiseradler
M: Candy / Heros
O: Marta Stołowska-Lubońska
B:
K006417 DE435350274200
6.

39

APIS KUC POL 2006 Wałach siwa/kuc: F: Mors / Kumys
M: Antalya Border I / O'Brien Du Chesnay
O: Aleksandra Krawczyńska
B:
K023102 POL013670022306
7.

45

ARES Kuc Connemara POL 2000 Ogier gniada/kuc:145 F: Fort Doolin / Rory Rudah
M: Antalya Bordei / O'Brien Du Chesnay
O: Wysoczańska Małgorzata
B: Bogdan Jarząbek
K021942 POL013670000900
8.

116

ARIAN SP POL 2012 Wałach siwa F: Czumen K / Ariados / Ariadus
M: Alfa /
O: Kaliński
B: Kaliński
brak
9.

23

ARMANI RJT KUC IRL 2014 Wałach gniada/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
brak
10.

51

ARTI Kuc Walijski POL 2012 Wałach bułana/kuc: F: Willow Tree Twice /
M: Rotgers Annelyn /
O: Zofia Undrych
B: Zofia Undrych
brak
11.

111

B-FOOD BOUNTY A-Z Kuc Walijski POL 2011 Klacz izabelowata/kuc: F: Tijd Vlijt's Victor /
M: Bohemian Foxy Five /
O: Elżbieta Greser
B:
brak
12.

46

BATOR KUC HUN 2004 Wałach kara/kuc: F: Maashoeven's Egor / Kortehoeve's Arthur
M: Manci / Nagydorog Gabi
O: Łukasz Skotarczak
B:
K022347 POL013611585004
13.

93

BE HAPPY 2 HOL GER 2013 Wałach siwa F: Cascadello I /
M: Can Cara /
O: Monica Chudoba
B:
brak
14.

122

BEL DIOR SP POL 2007 Wałach srokata F: Bawet /
M: Daria /
O: Katarzyna Małecka
B: Karolina Portala
brak
15.

112

BERNY KUC POL 2012 Ogier tarantowata/kuc: F: Grey /
M: Bona /
O: Elżbieta Greser
B: Jarosław Ginter
brak
16.

15

BIG BEN Niemiecki Koń Sportowy GER 2014 Ogier gniada F: Big Star JR / Big Star
M: Lilie III B / Coriano
O: Derby Sp. z o. o.
B:
K024151 DE481810006414
17.

137

BLACK & WHITE 3 HOL GER 2011 Wałach kara F: Cosido / Cosimo
M: Natalie IX / Concerto II
O: Marek Perz i Tomasz Bartkowiak
B:
K024330 DE421000268311
18.

103

BLACK JACK OLD GER 2008 Wałach ciemnogniada F: Charming Boy /
M: Celira / Rouletto
O: Jan Jach
B: Gerd Gerdes
K020863 DE433330564108
19.

110

BODRUM L WLKP POL 2012 Wałach gniada F: Che Guevara L / Cassini I
M: Brawura / Landos
O: Elżbieta Greser
B: SK Racot
K021374 616007610124412
20.

21

BOLTER SP POL 2011 Wałach kasztanowata/162 F: Vandamme / Guidam
M: Brenda / Professional
O: Radosław Gebler
B: Janusz Grzewiński
K021056 616009610026511
21.

38

BRANDON KUC POL 2006 Wałach kasztanowata/kuc:128 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Katarzyna Siudzińska
B:
K020442 616999610311206
22.

31

BRAVE HEART 8 DRP POL 2008 Wałach ciemnogniada/kuc:136 F: Benneton Boy / Benetton S
M: Rosa Fee / Mac Geyver N
O: Monika Herzog i Tomasz Szeszuła
B:
K020456 DE422220042208
23.

40

CALDERON K SP POL 2011 Ogier ciemnogniada F: Calido I / Cantus
M: Classic Velvet / Corelli
O: Andrzej Szymański
B:
K024930 61600961009811
24.

136

CARDENIUS 3 HOL GER 2011 Wałach gniada F: Cardenio / Coriano
M: Namur III / Candillo
O: Gabriel Waszkiewicz
B:
K022653 DE421000255911
25.

30

CARGO HAN POL 2005 Wałach gniada F: Cashman / Contender
M: Glasnost / Gletscher
O: Edyta Borkowska-Malicka
B: Roman Roszkiewicz
K009544 DE431316567405
26.

18

CARY WLKP POL 2006 Ogier gniada/170 F: Landor / Lacatraz
M: Czuwajka / Court
O: Narcyz Kosiński
B: Narcyz Kosiński
K010052 POL007610069006
27.

92

CASLLAR HOL GER 2011 Wałach gniada F: Casall / Caretino
M: Wespe II / Dollar De La Pierre
O: Borys Kramer
B:
K025022 DE421000183111
28.

11

CATARINA 216 OLD GER 2011 Klacz gniada F: Cartoon / Carthago
M: Fatendra / For Edition
O: Patrycja Dziewolska
B: Paul Schockemole
K020513 DE418184042811
29.

94

CELINA WLKP POL 2012 Klacz gniada F: Idol / Carbano
M: Cyntia / Polder
O: Inga Dezor
B: Lech Frydrych
K024900 616007610031712
30.

133

CENTRALKA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada/mk: F: Nn
M: Nn
O: Andrzej Wolniewicz
B: Andrzej Wolniewicz
Brak
31.

65

CHARYZMA SP POL 2010 Klacz gniada F: Czarownik / Freedoms Choice
M: Chloe / Landos
O: Eugeniusz Lasecki
B: SK Racot
K015841 616009610058210
32.

72

CHICA'S BOY Z ZANG BEL 2006 Wałach ciemnogniada F: Chicago I Z / Caretano Z
M: Namira Z / Nabab De Reve
O: Małgorzata Waligórska
B:
K019342 Z546806
33.

25

CONSOTHO II Deutsche Sport Pferde GER 2012 Wałach ciemnogniada F: Con Sherry / Contendro I
M: Lacrima / Lesotho
O: Rafał Kiernikowski
B: Andreas Krentz
K022655 DE456570099112
34.

70

CONTESSA 183 OLD GER 2007 Klacz gniada F: Contendro I / Contender
M: Argentina / Pirus Z
O:
B:
K017806 DE433330339107
35.

102

CZADIS TM SP POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Czad / Dido
M: Haftka / Calettos Son
O: Magdalena Murawska
B: Tomasz Mańczak
K009552 POL009611084703
36.

126

CZANDOR SP POL 2011 Wałach siwa F: Czumak /
M: Czuma /
O: Piotr Sokołowski
B:
brak
37.

113

CZARDASZ MŁP POL 2009 Wałach gniada F: Chef Supreme /
M: Chwała /
O: Tina Rzyszkiewicz
B: Ignacy Mariszek
brak
38.

84

DAISY EWITA KUC POL 2005 Klacz ciemnogniada F: V.I.P. /
M: Dani /
O:
B: Wiesław Apanasewicz
brak
39.

101

DECATHLON SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Casino L /
M: Decyma / Chef Supreme
O: Jagoda Pieścicka
B: SK Racot
brak 616009610104813
40.

95

DELAYLA LOXGRAFF SP POL 2011 Klacz gniada F: Lucky Lord Loxgraff II /
M: Domena / Court
O: Aleksandra Grzywacz
B: Anna Worotniak
brak
41.

29

EASTWOOD MŁP POL 2014 Wałach gniada F: Sentender /
M: Emi /
O: Natalia Paprocka
B: Sławomir Supera
brak
42.

54

EULVE KWPN NED 2009 Klacz ciemnogniada F: Carambole / Cassini I
M: Ulive / Karandasj
O: Antoni Dahlke
B: Antoni Dahlke
K023126 528003200914366
43.

49

EURUTEC TOSIA Kuc Fel POL 2011 Klacz tarantowata/kuc: F: Figaro / Topaz
M: Tola /
O: Eurutec Sp. z o. o.
B: Leszek Pawlak
K021828 616013610166511
44.

58

FANTA - EWITA Kuc Niem. Wierz. POL 2010 Klacz siwa F: Tupet /
M: Felina / Kaiser Stolz
O:
B:
K022440 616013670119510
45.

13

FLORENTINA WLKP POL 2008 Klacz gniada F: Izaurus / Contender Son
M: Florencja / Contender Son
O: Piotr Rychlik
B: Henryk Święcicki
K019539 POL007610179708
46.

123

FOKUS SP POL 2004 Wałach kasztanowata F: Istmus /
M: Forta /
O: Katarzyna Małecka
B: Sławomir Nafalski
brak
47.

4

FOR FUN HOL GER 2013 Klacz gniada F: For Fashion /
M: Wolga IV /
O: Piotr Gadomski i Bartosz Szymborski
B:
brak
48.

77

FUCONA WLKP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Izaurus / Contender Son
M: Fuksja / Contender Son
O: Henryk Święcicki
B: Henryk Święcicki
K018015 POL007610179408
49.

75

FUERTA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Izarus /
M: Ferara /
O: Henryk Święcicki
B: Henryk Święcicki
brak 616007610194412
50.

129

FUNKY FILLY VM KWPN NED 2010 Klacz gniada F: Celano / Capitol I
M: Bueleen VM / Collin L
O: Paweł Kruszyk
B: J. Van Meever
K021527 528003201009728
51.

87

GARDA SP POL 2011 Klacz gniada F: Vandamme / Guidam
M: Gardenia M / So In Love
O: SK Dobrzyniewo
B: SK Dobrzyniewo
K020090 616009610095511 105PJ48
52.

20

GEJSZA SP POL 2006 Klacz gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: -
B:
brak
53.

88

GITANIA VAN DE HOEVEN Z Z BEL 2013 Klacz gniada F: Galisco Van Paemen / Cicero Z
M: Charlies Angel / Con Air
O: Jos Lansink Karel Cox
B: Jos Lansink Karel Cox
K024936 056015Z55704513
54.

16

GRANADA SP POL 2010 Klacz gniada F: Colox Cup / Con Capitol
M: Gafme / Pan Franek
O: Radosław Krawczykowski
B:
K016467 616007600284110
55.

63

GRAND LEVISTO F SP POL 2009 Wałach gniada F: Leonardo / Loxgraf Go / Landgraf I
M: Grand Lady / Lambada / Landgraf I
O: Magdalena Gertig
B: Marek Fimmel
K016631 616009610091909
56.

109

GROC WLKP POL 1996 Wałach siwa F: Lew /
M: Groteska /
O: Elżbieta Greser
B: Czerniejewskie Przed. Rolno-Usługowe Sp. z o. o.
brak
57.

80

GROSZEK KUC POL 2005 Wałach inna/kuc:146 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Natalia Dreszer
B:
K014413 6169996102548
58.

57

HABAB - W KWPN POL 2012 Wałach gniada F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Briolita / Padinus
O:
B:
K025001 528003201202741
59.

47

HALNY Kuc Walijski POL 2012 Ogier gniada/kuc: F: Apasjonata Rubicon / Linde Hoeve's Optimist
M: Hawana / Bernstein Yul
O: Iveco Truck Partner
B:
K021205 616013610071212
60.

71

HELVETIA MK SP POL 2013 Klacz siwa F: Rasch / Ramirado
M: Huanita / Good Luck
O:
B:
K024072 616009600246913
61.

48

HERA TS TS POL 2000 Klacz ciemnogniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Aleksander Trojanowicz
B:
K013128 POL999520057800
62.

128

HIPIS WLKP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Portos /
M: Hala /
O: Wiktoria Błachowiak
B: SK Czerniejewo
brak
63.

108

HOKO LADY SP POL 2010 Klacz siwa F: Cantanis / Cantus
M: Hossa / Zodiak
O: Adam Czajkowski
B: Daniel Wieliczko
K023029 616009670090310
64.

61

HOSTEL SP POL 2008 Wałach gniada/162 F: Viscount / Pythagoras
M: Hostella / Czad
O: Dorota Życka
B: SK Nowielice
K014667 POL009640017108
65.

53

IELVE KWPN POL 2013 Klacz kasztanowata F: Quidaro / Quidam de Revel
M: Eulve / Carambole / Cassini I
O: Antoni Dahlke
B: Antoni Dahlke
K024945 528003201308014
66.

41

IMAR SP POL 2007 Wałach gniada F: Lesotho /
M: Imara /
O: Andrzej Szymański
B:
K014668 POL009640034307
67.

7

INDALS Pełna Krew Angielska POL 2011 Wałach gniada F: Fast and Furious /
M: Imbra /
O:
B:
brak
68.

27

JASYR SP POL 2004 Wałach gniada/mk: F: Lagrain / Landgraf I
M: Jacquelien / Zuidhorn
O: Paweł Augustyniak
B: Małgorzata Balcerzak
K010048 POL009590050004
69.

135

JOGA KUC POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc: F: Nn
M: Nn
O: Kornelia Nagła
B: Kornelia Nagła
Brak
70.

33

JOGI GOZDAWA SP POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Qumball / Kimball
M: Jamajka / Jankes
O: Elżbieta Jendryke
B:
K010873 POL009670056106
71.

69

JULIO ENKEL KWPN NED 2014 Wałach ciemnogniada F: Montender / Contender
M: Ulive / Karandasj
O: Antoni Dahlke
B: Antoni Dahlke
K024947 528003201400981
72.

96

KARINO SP POL 2008 Wałach gniada/176 F: Qumball / Kimball
M: Iskra / Ottis Van't Eikhof
O: Aleksander Dur
B: Józef Gacek
K018614 POL009670160508
73.

83

KARUSO WLKP POL 2010 Wałach gniada F: Pengo / Hipovit
M: Kora / Kurant
O: Katarzyna Dawidowska-Zawartowska
B: Hodowla Roslin Szelejewo Sp. z o. o.
K017614 616007610092210
74.

132

KASIA Mały Koń POL 2011 Klacz kasztanowata/mk: F: Nn
M: Nn
O: Bartosz Kwasizur
B: Bartosz Kwasizur
Brak
75.

124

KOBI WLKP POL 2006 Klacz ciemnogniada/160 F: Honwed /
M: Kastra /
O: Hubert Kaliński
B:
brak
76.

104

KONFETTI SP POL 2008 Klacz gniada F: Contendor / Contendro I
M: Księżniczka / Escudo
O: Sebastian Jach
B: Aleksandra Klamecka
K020850 616009680101608
77.

106

KRESKA KM POL 2010 Klacz kasztanowata/mk: F: Fikus / Angelo
M: Kuszka / Oktan
O: Jan Jach
B: Katarzyna Mażulis
K020861 616013640040510
78.

134

KWARTA KUC POL 2007 Klacz gniada/kuc: F: Nn
M: Nn
O: Kornelia Nagła
B: Kornelia Nagła
Brak
79.

117

LADY STAR SP POL 2010 Klacz gniada F: Imequyl
M: Landrette Z
O: Dorota Włodarczyk
B: Małgorzata Floryńska
K021436 616009520022310
80.

100

LARCONDA HOL GER 2009 Klacz gniada F: Larimar /
M: Contender /
O: Borys Kramer
B:
brak
81.

125

LARINA NRPS POL 2009 Klacz siwa F: U2 / Guidam
M: Zarina / Vito Van De Paardenwinning
O: Piotr Gadomski i Marta Dąbrowska
B: D. Schaper
K016920 528008090178909
82.

34

LEON KUC POL 2005 Wałach kara/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Stefan Stołowski
B:
K019289 616999610260905
83.

14

LILLESKEUTHUS BOXWELL DEN POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Boney M /
M: Lilly /
O: Gabriela Biedka
B:
brak
84.

78

LOCARNO WESTF GER 2013 Wałach ciemnogniada F: Los Angeles / Light On
M: Country Lady / Conceicao
O: Katarzyna Rutkowska
B: Wolfgang Brinkmann
K024173 DE441411229913
85.

52

LORD VULKAN SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Vulkan L / Vulkano
M: Lili / Lennon
O: Patrycja Zubko
B: Bartosz Szymborski
K023104 616009610190913
86.

73

LUCAS RJT Welsh Pony GER 2011 Wałach gniada/kuc:146 F: Halifax / Hasko
M: Caroline / Chicago
O: Anna Antkowiak
B: Kirsten Bodo
K024457 DE435350300911
87.

60

LUCY KUC POL 2012 Klacz inna/mk:152 F: Lord / Wig
M: Lira / Wabigon
O: Kinga Wachowiak
B: Patrycja Smolińska
K024329 616013610134812
88.

56

MAGNUM VAN DEN BISSCHOP BWP BEL 2012 Ogier kasztanowata F: Elvis Ter Putte / Diamant De Semilly
M: Aphrodite D'Arsouilles / Nabab De Reve
O: Antoni Dahlke
B:
K023127 056002W00302472
89.

105

MISTRAL SP POL 2011 Wałach gniada F: Romeo Des Vaux / Qredo De Paulstra
M: Miss Monroe / Landor S
O: Jan Jach
B: Przemysław Piskorek
K022605 616009610136211
90.

82

MONTANA WLKP POL 2003 Klacz gniada F: Dawid / Dakar
M: Meta / Agat
O: Stefan Stołowski
B: Daniela Frąckowiak
K010647 POL007611311603
91.

59

MONTGOMERIE EX MAY DREAM DRP GER 2007 Wałach gniada/kuc:147 F: Monet / Mentos
M: Nora / Bon Jovi
O: Karolina Heydel
B: Hans-Jurgen Lehmann
K024683 DE455870168007
92.

89

NAELLE Z Z BEL 2012 Klacz kasztanowata F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: a Belle Van Sombeke / Chin Chin
O: Jos Lansink
B: Jos Lansink
K024547 056015Z55817912
93.

90

NARISCHA HOL GER 2005 Klacz gniada F: Nekton / Nimmerdor / Coriano
M: Contendro I / Linaro
O: Borys Kramer
B:
K022662 DE421000095105
94.

32

NEKTON PLUS REN POL 2005 Wałach gniada F: Now Or Never M / Voltaire
M: Amona / Aristo
O: Rafał Wojtaszek
B:
K015169 DE443438505005
95.

115

ONTARIO SP POL 2013 Wałach gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Ewa Kamieniarz
B: Inga Klaybor Domańska
brak
96.

64

ORANIA KM POL 2011 Klacz gniada/kuc:146 F: Kolorado / Domingo
M: Olimpia / Juror
O: Agnieszka Kuś-Różycka
B: Antoni Cwajda
K021561 616013640063911
97.

22

PASJONATA PAVAROTTI Kuc Walijski POL 2011 Wałach siwa/kuc: F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Polly / Den Bramel's Baye
O: Małgorzata Grygier
B: Kołodziejek Elżbieta
K022154 616013610016511
98.

118

PIPI KUC POL 2008 Klacz siwa/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Kladia Olejniczak
B:
K021739 616999610261305
99.

127

QUESTA HAN POL 2011 Klacz gniada/170 F: Quintender / Quinas
M: Cualite / Calido
O: Piotr Gadomski i Marta Dąbrowska
B: Roman Roszkiewicz
K021567 DE431316556911 105OG19
100.

85

RAMZES KUC POL 2013 Ogier kasztanowata/kuc:127 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Zuzanna Bajan
B:
brak
101.

50

RAVEN WKPN NED 2002 Wałach gniada F: Placido / Animo
M: Reonetty / Belmondo
O: Marian Nickel
B:
K007731 009611193002
102.

119

ROSALIE Hackney Pony NED 15.04.2011 Klacz ciemnogniada/kuc: F: Noble Rebel /
M: Hesselers Kimberly Star Girl /
O: Klaudia Olejniczak
B: Gerg Lang
brak
103.

43

ROSSUM'S TRAVEL New Forest Pony POL 2003 Wałach gniada/kuc:139 F: Valentino / Vernons Vineyard
M: Rossums Miss Marple / Silverlea Spiderman
O: Filip Wysoczańki
B:
K010358 POL014611176103
104.

121

ROZBÓJNIK KUC POL 2014 Klacz siwa/kuc:129 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Klaudia Olejniczak
B:
brak
105.

62

SAMIRA SP POL 2009 Klacz gniada F: Banita /
M: Skarbnica /
O: Jerzy Łukomski
B:
brak
106.

68

SELENA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada/168 cm F: Landjonker S / Landjonker
M: Saxon Way / Professional
O: Izabela Dreger
B: Jerzy Jakubczak
K014244 POL009580118005
107.

74

SENTIDO MŁP POL 2011 Ogier gniada F: Huzar / Jalienny
M: Sorbona / Emir
O: Tomasz Nowak
B: Tomasz Nowak
K020171 616006580294711
108.

99

SHARAN SP POL 2014 Wałach gniada F: Barner /
M: Shisha /
O: Jagienka Łukomska
B: Jagienka Łukomska
brak
109.

12

SOFIA SP POL 2011 Klacz gniada F: Sir Neel / Darco
M: Simone / Corland
O: Grzegorz Rychlik
B: Dahlke Antoni
K020954 616009610164911
110.

17

SONIA SP POL 2002 Klacz gniada F: Graf Quidam / Quidam De Revel
M: Skala / Kwartet
O: Łukasz Siekierski
B:
K010419 POL009540080602 103FM03
111.

97

SULLIVAN 54 OLD GER 2003 Wałach ciemnogniada F: Sandro Hit / Sandro Song
M: M- Caretina I / Caretino
O: Aleksander Dur
B: Hans Jurgen
K009548 DE433330979303 102PO64
112.

19

TAJFUN KUC POL 2006 Wałach siwa/kuc: F: Matrix /
M: Toffi /
O: Małgorzata Kaczmarek
B:
brak
113.

91

TOMIRA SP POL 2004 Klacz gniada F: Romualdo / Kojak
M: Tradycja / Leuchtpfeil
O: Borys Kramer
B:
K016400 POL009530043204
114.

26

TREASURE QUEEN Z ZANG POL 2010 Klacz gniada F: Treasure Z / Tlaloc La Silla
M: Warior Queen / French Buffet
O: Paweł Jarosz
B: Jan Kopeć
K018495 056015Z55847809
115.

76

TYRION Mały Koń POL 2014 Wałach siwa/mk: F: Sydenham George /
M: Tercja /
O: Jerzy Kusek
B: Jerzy Kusek
brak 616013682010014
116.

55

ULILEN SP POL 2010 Klacz gniada F: Vandamme / Guidam / Quidam De Revel
M: Ulinela / Sir Neel
O: Antoni Dahlke
B: Antoni Dahlke
K018975 616009610227310
117.

66

WALOR OO POL 2004 Wałach siwa/158 F: Aslan / Eukaliptus
M: Wyprawa / Etogram
O: Roman Klimecki
B: Leszek Sikora
K009178 POL040000002566
118.

114

WANGA SP POL 2014 Klacz ciemnogniada F: Coriano's Ass / Coriano Z
M: Wangara /
O: Weronika Jęchorek
B: Sk Racot
brak
119.

120

WOJTEK KUC POL 2010 Wałach kara/kuc: F: Monarcha / Wartownik
M: Wanessa / Eros
O: Klaudia Olejniczak
B: Zdzisław Szubstarski
K022377 616013610268210
120.

67

WOLF'S MORITZ V DRP GER 2007 Wałach siwa/kuc:140 F: Corado / Constantin
M: Mona / Brillant
O: Anna Dunst
B: Wolf Eduard Niemann
K018713 DE434340050807
121.

86

ZAMIRA SP POL 2005 Klacz siwa/171 F: Kwazar /
M: Zorza /
O: Katarzyna Niedźwiecka
B: Katarzyna Niedźwiecka
brak
122.

107

ZANTOS HBC KWPN NED 2004 Wałach gniada F: Cantos / Contender
M: Kwando / Voltaire
O: Stajnia Wapno Jan Jach
B: HBC
K011653 528003 04.00575
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antkowiak Julia
Pony Jumping Team
2018-03-10
8
2018-03-10
Antkowiak Nikola
Pony Jumping Team
PIPI (118)
2018-03-10
2018-03-10
12
Augustyniak Zuzanna
KJ Michałówka
JASYR (27)
2018-03-10
5
Bajan Mikołaj
KJ Sokół Damasławek
2018-03-10
27
2018-03-10
13
Bąk Piotr
KJ Profil Piła
2018-03-10
16
2018-03-10
9
IMAR (41)
2018-03-10
5
2018-03-10
10
Biedka Gabriela
bpk
2018-03-10
23
2018-03-10
2018-03-10
2018-03-10
15
Brzezińska Marta
KJ Stajnia z Kopytem
GEJSZA (20)
2018-03-10
2018-03-10
12
2018-03-10
29
Brzóska Łukasz
KJ Abrasives Group
BIG BEN (15)
2018-03-10
2018-03-10
14
GRANADA (16)
2018-03-10
5
2018-03-10
1
SELENA (68)
2018-03-10
13
2018-03-10
16
2018-03-10
21
2018-03-10
13
Ciecierska Natalia
Iskierka Komorniki
TAJFUN (19)
2018-03-10
37
Czajkowska Katarzyna
Posadowskie TJ
HOKO LADY (108)
2018-03-10
2018-03-10
38
Czaplewska Patrycja
KJ Michałówka
CASLLAR (92)
2018-03-10
2018-03-10
22
Dąbrowska Marta
bpk
LARINA (125)
2018-03-10
1
2018-03-10
7
QUESTA (127)
2018-03-10
1
Dahlke Agata
KJ Sokół Damasławek
IELVE (53)
2018-03-10
13
2018-03-10
9
EULVE (54)
2018-03-10
3
100
2018-03-10
1
ULILEN (55)
2018-03-10
4
2018-03-10
1
2018-03-10
16
Dahlke Wojciech
KJ Sokół Damasławek
2018-03-10
15
2018-03-10
1
2018-03-10
1
2018-03-10
12
Danielewicz Anna
bpk
2018-03-10
22
2018-03-10
2018-03-10
17
Dezor Inga
JUKS Mieczewo Borkowice
CELINA (94)
2018-03-10
8
2018-03-10
8
Dreger Magdalena
KJ Stajnia z Kopytem
SELENA (68)
2018-03-10
7
Dunst Julia
KJ Ranczo Kołata
2018-03-10
13
2018-03-10
Dur Aleksander
bpk
KARINO (96)
2018-03-10
2018-03-10
Dziewolska Zofia
LKJ Abaria Iwno
2018-03-10
8
Gebler Aleksandra
KJ Sokół Damasławek
BOLTER (21)
2018-03-10
14
2018-03-10
1
Gertig Anna
JUKS Mieczewo
2018-03-10
2
Grygier Zuzanna
KJ Ranczo Kołata
2018-03-10
8
2018-03-10
2018-03-10
2018-03-10
6
Heydel Karolina
Pony Jumping Team Poznań
2018-03-10
Hoffmann Natalia
Cwał Zakrzewo
2018-03-10
3
2018-03-10
2
Jach Klaudiusz
KJ Sokół Damasławek
2018-03-10
1
200
2018-03-10
16
KONFETTI (104)
2018-03-10
20
MISTRAL (105)
2018-03-10
2
100
2018-03-10
21
Jach Oliwia
KJ Sokół Damasławek
KRESKA (106)
2018-03-10
1
2018-03-10
14
2018-03-10
4
2018-03-10
19
Jęchorek Weronika
Cwał Zakrzewo
WANGA (114)
2018-03-10
2018-03-10
8
Jendryke Michalina
KJ Podkowa Gruszczyn
2018-03-10
14
2018-03-10
17
Kamieniarz Ewa
Cwał Zakrzewo
ONTARIO (115)
2018-03-10
1
2018-03-10
2018-03-10
9
Kardach Monika
Cwał Zakrzewo
BODRUM L (110)
2018-03-10
2018-03-10
6
Klimecka Daria
KJ Agro-Handel Śrem
WALOR (66)
2018-03-10
Klota Amelia
KJ Podkowa Gruszczyn
2018-03-10
3
2018-03-10
Koper Ewa
bpk
INDALS (7)
2018-03-10
2018-03-10
28
Kossowska Natalia
KJ Sokół Damasławek
KONFETTI (104)
2018-03-10
4
Kramer Borys
KJ Sokół Damasławek
2018-03-10
3
50
2018-03-10
1
300
CASLLAR (92)
2018-03-10
Krawczyńska Aleksandra
JUKS Abakus
BRANDON (38)
2018-03-10
7
2018-03-10
Kropacz Marta
JUKS Mieczewo
2018-03-10
5
2018-03-10
19
Krzewińska Laura
LKS Cwał Poznań
AMON (79)
2018-03-10
30
2018-03-10
18
Kurp Emilia
Cwał Zakrzewo
GROC (109)
2018-03-10
41
BERNY (112)
2018-03-10
4
2018-03-10
9
Kuś Małgorzata
St. J Baborówko
ORANIA (64)
2018-03-10
2018-03-10
7
Kwapiński Adrian
bpk
BEL DIOR (122)
2018-03-10
13
2018-03-10
16
Kwasizur Zuzanna
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia Adamus
KASIA (132)
2018-03-10
2018-03-10
Lewandowski Aleksander
Gdańska Fundacja Integracji Społecznej OSK Lipce
2018-03-10
17
2018-03-10
1
Ludwiczak Magdalena
KJ Sokół Damasławek
2018-03-10
36
2018-03-10
2018-03-10
2018-03-10
23
Łukomska Jagienka
KJ Rancho Poznań
SAMIRA (62)
2018-03-10
2018-03-10
25
SHARAN (99)
2018-03-10
2018-03-10
19
Maćkowska Agata
KJ Podkowa Gruszczyn
LEON (34)
2018-03-10
6
2018-03-10
3
Majorczyk Monika
LKJ Kiekrz
KOBI (124)
2018-03-10
35
2018-03-10
20
Malicka Julia
LKS Cwał Poznań
CARGO (30)
2018-03-10
1
2018-03-10
18
Michalak Julia
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia Adamus
KWARTA (134)
2018-03-10
13
2018-03-10
12
Mikołajczak Marta
bpk
FOKUS (123)
2018-03-10
2018-03-10
Mossakowski Jan
KJ Stajnia z Kopytem
KARUSO (83)
2018-03-10
6
2018-03-10
11
Murakowska Alicja
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
SONIA (17)
2018-03-10
23
2018-03-10
Murawska Magdalena
KJ Zagórów
CZADIS TM (102)
2018-03-10
15
Nagła Kornelia
St. KJ Stajnia Adamus
JOGA (135)
2018-03-10
8
2018-03-10
1
Nowak Wiktoria
KJ Złoty Rubin Sp. z o. o. Złotkowo
2018-03-10
9
Papajak Katarzyna
KJ Mieczewo
DECATHLON (101)
2018-03-10
17
2018-03-10
17
Paprocka Natalia
KJ Lotus Poznań
2018-03-10
2018-03-10
24
Pol Michał
KJ w Dolinie Noteci R. K. Kuźnica Czarnkowska
2018-03-10
20
2018-03-10
12
2018-03-10
1
2018-03-10
19
2018-03-10
4
2018-03-10
2
150
Przybylska Sofi
KJ Podkowa Gruszczyn
ALF (35)
2018-03-10
10
2018-03-10
Rutkowska Katarzyna
St. J Baborówko
LOCARNO (78)
2018-03-10
22
2018-03-10
Rychlik Grzegorz
LKS Cwał Poznań
SOFIA (12)
2018-03-10
1
2018-03-10
1
Rychlik Sylwia
LKS Cwał Poznań
2018-03-10
1
2018-03-10
17
Rzyszkiewicz Anastazja
Cwał Zakrzewo
GROC (109)
2018-03-10
CZARDASZ (113)
2018-03-10
2018-03-10
2018-03-10
13
Siczyńska Małgorzata
bpk
2018-03-10
1
2018-03-10
40
Siczyński Alan
JUKS Mieczewo
2018-03-10
26
Sinkiewicz Natalia
LKS Cwał Poznań
GROSZEK (80)
2018-03-10
2
2018-03-10
21
Siudzińska Dominika
JUKS Abakus
APIS (39)
2018-03-10
18
2018-03-10
Skotarczak Nel
St. KJ Stajnia Adamus
BATOR (46)
2018-03-10
5
2018-03-10
HALNY (47)
2018-03-10
2018-03-10
13
Skowronek Zuzanna
KJ Podkowa Gruszczyn
2018-03-10
11
2018-03-10
4
Słodzinka Agnieszka
KJ Podkowa Gruszczyn
MONTANA (82)
2018-03-10
8
2018-03-10
Sobańska Anna
St. J Baborówko
FUERTA (75)
2018-03-10
20
2018-03-10
TYRION (76)
2018-03-10
8
2018-03-10
1
FUCONA (77)
2018-03-10
22
2018-03-10
23
Sobczak Marta
KJ Michałówka
RAMZES (85)
2018-03-10
14
2018-03-10
Sokołowski Piotr
St. Kraju Jumping Team
CZANDOR (126)
2018-03-10
32
2018-03-10
HIPIS (128)
2018-03-10
31
2018-03-10
Stein Hanna
Pony Jumping Team
WOJTEK (120)
2018-03-10
7
2018-03-10
2018-03-10
5
Szeszuła Zuzanna
KJ Podkowa Gruszczyn
2018-03-10
2018-03-10
2018-03-10
34
Szuń Katarzyna
KJ Sokół Damasławek
TOMIRA (91)
2018-03-10
11
2018-03-10
20
LARCONDA (100)
2018-03-10
24
2018-03-10
20
Trojanowicz Borys
KJ Zagórów
HERA TS (48)
2018-03-10
3
2018-03-10
11
2018-03-10
1
Tuliszkiewicz Olga
KJ Sokół Damasławek
2018-03-10
17
2018-03-10
1
Undrych Zofia
Złoty Rubin
ARTI (51)
2018-03-10
1
2018-03-10
2018-03-10
1
Wachowiak Paulina
KJ Agro - Handel Śrem
LUCY (60)
2018-03-10
21
2018-03-10
7
Waligórska Karolina
LKS Cwał Poznań
2018-03-10
Warszawski Paweł
St. J Baborówko
SENTIDO (74)
2018-03-10
10
2018-03-10
7
GARDA (87)
2018-03-10
8
2018-03-10
18
Wawrzyniak Marika
Pony Jumping Team
2018-03-10
9
2018-03-10
Wiącek Anna
St. Grupy Nickel
RAVEN (50)
2018-03-10
11
2018-03-10
10
Wichniarek Barbara
KJ Michałówka
ZAMIRA (86)
2018-03-10
1
2018-03-10
33
2018-03-10
Widzińska Wiktoria
KJ Sokół Damasławek
CARY (18)
2018-03-10
22
2018-03-10
Winkler Lidia
LKJ Kiekrz Stajnia Kalińscy
ARIAN (116)
2018-03-10
39
2018-03-10
13
Witt Julia
brak
TAJFUN (19)
2018-03-10
1
2018-03-10
Włodarczyk Agata
KJ Oxer Inowrocław
LADY STAR (117)
2018-03-10
1
Wojtaszek Vesna
KJ Podkowa Gruszczyn
2018-03-10
15
2018-03-10
6
Wolniewicz Dominika
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia Adamus
CENTRALKA (133)
2018-03-10
12
2018-03-10
23
Wybieralska Ida
Pony Jumping Team
PIPI (118)
2018-03-10
10
ROSALIE (119)
2018-03-10
2018-03-10
Wysoczański Filip
KJ Michałówka
2018-03-10
2
2018-03-10
ANTAR (44)
2018-03-10
10
ARES (45)
2018-03-10
11
2018-03-10
1
Zubko Patrycja
St. J Baborówko
2018-03-10
6
Życka Maja
LKS Cwał Poznań
HOSTEL (61)
2018-03-10
1
2018-03-10
1

Number of Riders: 96

Number of Horses: 122

The sum of prizes: 900.00

Competition results developed by: TARANT EVENTS
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H112009-01, TARANT EVENTS)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl