Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
170 ENTRY ACCEPTED 2018-03-23 10:31:42
2018-03-23 10:18:58
Magda Szkudlarek HORYZONT ZDARZEŃ
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL o nagrodę Filfeed wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
  • 1x 5T/LL/90 cm/Grand Prix Amatorów o nagrodę Pro-Linen i Biomag, konkurs zwykły z rozgrywką LL wys. 90 cm (art. 238.2.2)
169 ENTRY ACCEPTED 2018-03-23 10:34:13
2018-03-23 10:18:16
Wiktoria Perz GRAL
  • 1x 6R/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
168 ENTRY ACCEPTED 2018-03-23 10:35:30
2018-03-23 10:17:49
Dobrusia Pacyna KAJA
  • 1x 6R/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
167 ENTRY ACCEPTED 2018-03-23 10:36:47
2018-03-23 10:16:35
Patrycja Grzegorowska ROMA
  • 1x 5T/LL/90 cm/Grand Prix Amatorów o nagrodę Pro-Linen i Biomag, konkurs zwykły z rozgrywką LL wys. 90 cm (art. 238.2.2)
  • 1x 6R/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
166 ENTRY ACCEPTED 2018-03-23 10:37:04
2018-03-23 09:09:44
Jacek Muraczewski ARIA
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy N wys. 120 cm (art. 274.5.6) każda para jedzie drugą fazę
165 ENTRY ACCEPTED 2018-03-23 10:37:24
2018-03-23 09:03:48
Gabriela Biedka FOR FUN
  • 1x 6R/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
164 ENTRY ACCEPTED 2018-03-23 10:38:37
2018-03-23 09:03:09
Gabriela Biedka LILLESKYTTEHUS BOXWELL
  • 1x 6R/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
163 ENTRY ACCEPTED 2018-03-23 07:27:48
2018-03-23 06:29:44
Oliwia Jach LAJERO KG
  • 1x 5T/LL/90 cm/Grand Prix Amatorów o nagrodę Pro-Linen i Biomag, konkurs zwykły z rozgrywką LL wys. 90 cm (art. 238.2.2)
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
162 ENTRY ACCEPTED 2018-03-23 07:28:06
2018-03-23 06:26:17
Oliwia Jach ZANTOS HBC
  • 1x 5T/LL/90 cm/Grand Prix Amatorów o nagrodę Pro-Linen i Biomag, konkurs zwykły z rozgrywką LL wys. 90 cm (art. 238.2.2)
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy N wys. 120 cm (art. 274.5.6) każda para jedzie drugą fazę
161 ENTRY ACCEPTED 2018-03-23 07:28:24
2018-03-23 06:25:50
Klaudiusz Jach MISTRAL
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy N wys. 120 cm (art. 274.5.6) każda para jedzie drugą fazę
160 ENTRY ACCEPTED 2018-03-23 07:28:45
2018-03-23 06:25:20
Klaudiusz Jach BLACK JACK
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy N wys. 120 cm (art. 274.5.6) każda para jedzie drugą fazę
159 ENTRY ACCEPTED 2018-03-23 07:30:27
2018-03-22 23:29:04
Lidia Winkler ARIAN
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL o nagrodę Filfeed wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
  • 1x 5T/LL/90 cm/Grand Prix Amatorów o nagrodę Pro-Linen i Biomag, konkurs zwykły z rozgrywką LL wys. 90 cm (art. 238.2.2)
158 ENTRY ACCEPTED 2018-03-23 07:30:47
2018-03-22 23:28:32
Monika Majorczyk KOBI
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL o nagrodę Filfeed wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
  • 1x 5T/LL/90 cm/Grand Prix Amatorów o nagrodę Pro-Linen i Biomag, konkurs zwykły z rozgrywką LL wys. 90 cm (art. 238.2.2)
157 ENTRY ACCEPTED 2018-03-23 07:33:49
2018-03-22 23:04:12
Natalia Stasiak HERMES
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL o nagrodę Filfeed wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
  • 1x 5T/LL/90 cm/Grand Prix Amatorów o nagrodę Pro-Linen i Biomag, konkurs zwykły z rozgrywką LL wys. 90 cm (art. 238.2.2)
156 ENTRY ACCEPTED 2018-03-23 07:35:31
2018-03-22 22:32:57
Natalia Paprocka EASTWOOD
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL o nagrodę Filfeed wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
  • 1x 5T/LL/90 cm/Grand Prix Amatorów o nagrodę Pro-Linen i Biomag, konkurs zwykły z rozgrywką LL wys. 90 cm (art. 238.2.2)
155 ENTRY ACCEPTED 2018-03-23 21:04:14
2018-03-22 22:23:02
Łukasz Brzóska HERKULES
  • 2x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL o nagrodę Filfeed wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
154 ENTRY ACCEPTED 2018-03-23 07:38:52
2018-03-22 22:10:58
Klaudia Kostrzewska ARABIAN-ATIN-RO
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL o nagrodę Filfeed wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
153 ENTRY ACCEPTED 2018-03-23 07:39:13
2018-03-22 22:09:24
Klaudia Kostrzewska T.GOLD QUIDAME Z
  • 2x 6R/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
152 ENTRY ACCEPTED 2018-03-23 07:43:48
2018-03-22 21:58:17
Maria Melerowicz MIĘTUS
  • 1x 2T/Kuce/70 cm/Konkurs zwykły dla kucy wys. 70 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności mini LL wys. 60 cm (art. 238.1.1)
151 ENTRY ACCEPTED 2018-03-23 07:45:14
2018-03-22 21:26:22
Nicole Pawlak ROSZPONKA
  • 2x 1T/Kuce/55 cm/Konkurs zwykły dla kucy wys. 55 cm (art. 238.2.1)
150 ENTRY ACCEPTED 2018-03-23 07:52:42
2018-03-22 21:25:39
Julia Klepaczko ARNIKA
  • 2x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności mini LL wys. 60 cm (art. 238.1.1)
149 ENTRY ACCEPTED 2018-03-23 07:51:36
2018-03-22 21:02:03
Hubert Ludwiczak CUPIDO Z
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy N wys. 120 cm (art. 274.5.6) każda para jedzie drugą fazę
148 ENTRY ACCEPTED 2018-03-23 07:51:14
2018-03-22 21:01:34
Hubert Ludwiczak HEYODINUS PP
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy N wys. 120 cm (art. 274.5.6) każda para jedzie drugą fazę
147 ENTRY ACCEPTED 2018-03-23 07:49:11
2018-03-22 21:01:11
Eryk Urbaniak NOREK
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy N wys. 120 cm (art. 274.5.6) każda para jedzie drugą fazę
  • 1x 9R/N/120 cm/Konkurs dokładności N wys. 120 cm (art. 238.1.1)
146 ENTRY ACCEPTED 2018-03-23 07:47:33
2018-03-22 21:00:38
Marcelina Raczyńska CINDY
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy N wys. 120 cm (art. 274.5.6) każda para jedzie drugą fazę
  • 1x 9R/N/120 cm/Konkurs dokładności N wys. 120 cm (art. 238.1.1)
145 ENTRY ACCEPTED 2018-03-23 07:43:28
2018-03-22 20:56:55
Weronika Jęchorek WANGA
  • 2x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności mini LL wys. 60 cm (art. 238.1.1)
144 ENTRY ACCEPTED 2018-03-23 07:43:06
2018-03-22 20:56:21
Pola Gumienna BENITO
  • 2x 2T/Kuce/70 cm/Konkurs zwykły dla kucy wys. 70 cm (art. 238.2.1)
143 ENTRY ACCEPTED 2018-03-23 07:42:45
2018-03-22 20:56:14
Ewa Kamieniarz ONTARIO
  • 2x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL o nagrodę Filfeed wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
142 ENTRY ACCEPTED 2018-03-23 07:42:26
2018-03-22 20:55:33
Marta Kapcińska BODRUM L
  • 2x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL o nagrodę Filfeed wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
141 ENTRY ACCEPTED 2018-03-23 07:41:37
2018-03-22 20:54:46
Martyna Koczorowska GROC
  • 2x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności mini LL wys. 60 cm (art. 238.1.1)
140 ENTRY ACCEPTED 2018-03-23 07:40:27
2018-03-22 20:42:50
Piotr Matławski TAMBOURINE RED WINE
  • 2x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL o nagrodę Filfeed wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
139 ENTRY ACCEPTED 2018-03-23 07:37:29
2018-03-22 20:42:22
Piotr Matławski JAZZ DE CARETANGO KZ
  • 2x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL o nagrodę Filfeed wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
138 ENTRY ACCEPTED 2018-03-23 07:36:10
2018-03-22 18:48:33
Waldemar Gaca CRAX
  • 1x 6R/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
137 ENTRY ACCEPTED 2018-03-23 07:35:50
2018-03-22 18:48:03
Waldemar Gaca COLINE
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy N wys. 120 cm (art. 274.5.6) każda para jedzie drugą fazę
  • 1x 9R/N/120 cm/Konkurs dokładności N wys. 120 cm (art. 238.1.1)
136 ENTRY ACCEPTED 2018-03-23 07:26:07
2018-03-22 18:25:48
Ewa Chomicz HUZAR II
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL o nagrodę Filfeed wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
  • 1x 5T/LL/90 cm/Grand Prix Amatorów o nagrodę Pro-Linen i Biomag, konkurs zwykły z rozgrywką LL wys. 90 cm (art. 238.2.2)
135 ENTRY ACCEPTED 2018-03-23 07:25:08
2018-03-22 17:46:55
Ewa Stachowiak CASSIANA S
  • 1x 6R/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
134 ENTRY ACCEPTED 2018-03-23 07:24:48
2018-03-22 15:35:14
Michał Pol CHACCO
  • 2x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL o nagrodę Filfeed wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
133 ENTRY ACCEPTED 2018-03-23 07:23:42
2018-03-22 15:32:20
Michał Pol CONSOTHO II
  • 1x 6R/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
132 ENTRY ACCEPTED 2018-03-23 07:23:04
2018-03-22 15:11:34
Katarzyna Czajkowska HOKO LADY
  • 2x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL o nagrodę Filfeed wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
131 ENTRY ACCEPTED 2018-03-23 07:22:37
2018-03-22 14:00:30
Aleksandra Wypchło TILEXA Z
  • 2x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL o nagrodę Filfeed wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
  • 2x 5T/LL/90 cm/Grand Prix Amatorów o nagrodę Pro-Linen i Biomag, konkurs zwykły z rozgrywką LL wys. 90 cm (art. 238.2.2)
130 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 14:18:38
2018-03-22 12:52:26
Sławomir Klóska CHACARTA
  • 2x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL o nagrodę Filfeed wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
129 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 14:17:03
2018-03-22 12:46:24
Sławomir Klóska STALUE
  • 2x 6R/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
128 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 14:16:44
2018-03-22 12:44:47
Sławomir Klóska COCO GOLD
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy N wys. 120 cm (art. 274.5.6) każda para jedzie drugą fazę
127 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 14:16:28
2018-03-22 12:44:07
Sławomir Klóska BADOLAN
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy N wys. 120 cm (art. 274.5.6) każda para jedzie drugą fazę
126 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 14:16:05
2018-03-22 12:05:03
Wiktoria Budnik B-FENIX
  • 2x 1T/Kuce/55 cm/Konkurs zwykły dla kucy wys. 55 cm (art. 238.2.1)
125 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 12:02:08
2018-03-22 11:50:38
Joanna Żak CUPIDO
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL o nagrodę Filfeed wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
  • 1x 5T/LL/90 cm/Grand Prix Amatorów o nagrodę Pro-Linen i Biomag, konkurs zwykły z rozgrywką LL wys. 90 cm (art. 238.2.2)
124 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 10:13:00
2018-03-22 09:20:36
Zofia Undrych ARTI
  • 1x 1T/Kuce/55 cm/Konkurs zwykły dla kucy wys. 55 cm (art. 238.2.1)
  • 2x 2T/Kuce/70 cm/Konkurs zwykły dla kucy wys. 70 cm (art. 238.2.1)
123 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 10:12:07
2018-03-22 09:06:37
Mikołaj Bajan JULIO ENKEL
  • 1x 6R/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
122 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 10:11:51
2018-03-22 09:05:59
Agata Dahlke EULVE
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy N wys. 120 cm (art. 274.5.6) każda para jedzie drugą fazę
  • 1x 9R/N/120 cm/Konkurs dokładności N wys. 120 cm (art. 238.1.1)
121 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 10:11:35
2018-03-22 09:05:24
Wojciech Dahlke MAGNUM VAN DEN BISSCHOP D'15
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy N wys. 120 cm (art. 274.5.6) każda para jedzie drugą fazę
  • 1x 9R/N/120 cm/Konkurs dokładności N wys. 120 cm (art. 238.1.1)
120 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 10:11:18
2018-03-22 09:05:10
Wojciech Dahlke HABAB - W
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy N wys. 120 cm (art. 274.5.6) każda para jedzie drugą fazę
119 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 10:11:03
2018-03-22 09:04:46
Agata Dahlke IELVE
  • 1x 6R/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
118 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 10:10:48
2018-03-22 08:57:22
Wiktoria Walkiewicz SESILA G
  • 2x 6R/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
117 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 08:47:27
2018-03-22 08:34:14
Urszula Pogodzińska TRENDY
  • 1x 2T/Kuce/70 cm/Konkurs zwykły dla kucy wys. 70 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności mini LL wys. 60 cm (art. 238.1.1)
116 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 08:47:06
2018-03-22 08:21:06
Aleksandra Walusz CHILI
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL o nagrodę Filfeed wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
115 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 08:45:40
2018-03-22 08:10:54
Aleksandra Malicka-Nowacka CZANOS
  • 2x 6R/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
114 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 08:44:20
2018-03-22 08:09:50
Aleksandra Malicka-Nowacka SOFKA
  • 2x 6R/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
113 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 08:42:31
2018-03-22 08:09:30
Michał Nowacki QUINTESCENCE RED WINE
  • 1x 6R/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
112 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 08:40:35
2018-03-22 08:09:14
Michał Nowacki ZIG ZAC
  • 1x 6R/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
111 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 08:18:27
2018-03-22 08:06:46
Marek Juszczak RICO
  • 1x 5T/LL/90 cm/Grand Prix Amatorów o nagrodę Pro-Linen i Biomag, konkurs zwykły z rozgrywką LL wys. 90 cm (art. 238.2.2)
  • 1x 6R/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
110 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 08:16:11
2018-03-22 08:05:51
Julia Matuszczak MARS
  • 1x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności mini LL wys. 60 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL o nagrodę Filfeed wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
109 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 08:13:56
2018-03-22 08:05:28
Ramsha Khan MARLON BRANDO LP
  • 1x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności mini LL wys. 60 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL o nagrodę Filfeed wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
108 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 08:12:05
2018-03-22 08:05:08
Aleksandra Kocioruba SEXMISJA
  • 1x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności mini LL wys. 60 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL o nagrodę Filfeed wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
107 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 08:10:27
2018-03-22 08:03:45
Julia Janiak SAWANA
  • 1x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności mini LL wys. 60 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL o nagrodę Filfeed wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
106 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 08:09:04
2018-03-22 00:28:06
Nina Wysoczańska ROSSUM'S TRAVEL
  • 2x 1T/Kuce/55 cm/Konkurs zwykły dla kucy wys. 55 cm (art. 238.2.1)
105 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 08:08:43
2018-03-21 23:28:40
Maria Piasecka MISS MAJORKA
  • 1x 5T/LL/90 cm/Grand Prix Amatorów o nagrodę Pro-Linen i Biomag, konkurs zwykły z rozgrywką LL wys. 90 cm (art. 238.2.2)
104 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 08:07:26
2018-03-21 23:27:36
Anna Sobańska FUCONA
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
103 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 08:07:01
2018-03-21 23:27:12
Anna Sobańska FUERTA
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL o nagrodę Filfeed wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
  • 1x 5T/LL/90 cm/Grand Prix Amatorów o nagrodę Pro-Linen i Biomag, konkurs zwykły z rozgrywką LL wys. 90 cm (art. 238.2.2)
102 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 08:06:25
2018-03-21 23:26:35
Arkadiusz Jóźwiak JINGLE BOY
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL o nagrodę Filfeed wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
  • 1x 5T/LL/90 cm/Grand Prix Amatorów o nagrodę Pro-Linen i Biomag, konkurs zwykły z rozgrywką LL wys. 90 cm (art. 238.2.2)
101 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 08:05:08
2018-03-21 22:50:53
Antonina Warzywoda KRUPIER
  • 1x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności mini LL wys. 60 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 5T/LL/90 cm/Grand Prix Amatorów o nagrodę Pro-Linen i Biomag, konkurs zwykły z rozgrywką LL wys. 90 cm (art. 238.2.2)
100 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 08:04:14
2018-03-21 22:48:54
Karolina Derc GRAND
  • 2x 5T/LL/90 cm/Grand Prix Amatorów o nagrodę Pro-Linen i Biomag, konkurs zwykły z rozgrywką LL wys. 90 cm (art. 238.2.2)
99 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 08:02:40
2018-03-21 21:54:00
Michał Przybecki HONEY N
  • 2x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL o nagrodę Filfeed wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
98 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 07:58:24
2018-03-21 21:51:03
Michał Przybecki HULAPALU 7
  • 1x 5T/LL/90 cm/Grand Prix Amatorów o nagrodę Pro-Linen i Biomag, konkurs zwykły z rozgrywką LL wys. 90 cm (art. 238.2.2)
97 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 07:57:42
2018-03-21 21:50:23
Wiktoria Nowak FUNKY FILLY VM
  • 1x 5T/LL/90 cm/Grand Prix Amatorów o nagrodę Pro-Linen i Biomag, konkurs zwykły z rozgrywką LL wys. 90 cm (art. 238.2.2)
  • 1x 6R/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
96 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 07:57:23
2018-03-21 21:30:16
Agata Dahlke MAKSIMUS
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy N wys. 120 cm (art. 274.5.6) każda para jedzie drugą fazę
  • 1x 9R/N/120 cm/Konkurs dokładności N wys. 120 cm (art. 238.1.1)
95 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 07:55:09
2018-03-21 21:29:48
Janusz Kiciński CUIDAMME
  • 1x 6R/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
94 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 07:54:42
2018-03-21 21:25:02
Mateusz Kowalczyk CON CHELLA
  • 1x 6R/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
93 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 07:53:30
2018-03-21 21:24:39
Mateusz Kowalczyk EMO
  • 1x 6R/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
92 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 07:52:01
2018-03-21 21:12:41
Marta Sobczak RAMZES
  • 2x 1T/Kuce/55 cm/Konkurs zwykły dla kucy wys. 55 cm (art. 238.2.1)
91 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 07:51:01
2018-03-21 21:00:53
Inga Dezor CELINA
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL o nagrodę Filfeed wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
  • 1x 5T/LL/90 cm/Grand Prix Amatorów o nagrodę Pro-Linen i Biomag, konkurs zwykły z rozgrywką LL wys. 90 cm (art. 238.2.2)
90 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 07:50:40
2018-03-21 20:01:08
Magdalena Dreger SELENA
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy N wys. 120 cm (art. 274.5.6) każda para jedzie drugą fazę
  • 1x 9R/N/120 cm/Konkurs dokładności N wys. 120 cm (art. 238.1.1)
89 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 07:50:12
2018-03-21 19:41:05
Łukasz Polimirski ZORDON N
  • 2x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL o nagrodę Filfeed wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
88 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 07:48:23
2018-03-21 19:40:17
Michał Pacan LILI
  • 2x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności mini LL wys. 60 cm (art. 238.1.1)
87 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 07:46:30
2018-03-21 19:05:14
Aleksandra Gebler BOLTER
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy N wys. 120 cm (art. 274.5.6) każda para jedzie drugą fazę
  • 1x 9R/N/120 cm/Konkurs dokładności N wys. 120 cm (art. 238.1.1)
86 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 07:45:23
2018-03-21 19:02:42
Jakub Szelangiewicz JUMPSTAR T
  • 2x 6R/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
85 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 07:42:57
2018-03-21 19:02:02
Jakub Szelangiewicz JF H&H
  • 2x 6R/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
84 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 07:39:52
2018-03-21 19:01:33
Jakub Szelangiewicz INNOVATION
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy N wys. 120 cm (art. 274.5.6) każda para jedzie drugą fazę
83 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 07:37:50
2018-03-21 19:00:55
Miłosz Frąckowiak INVENTIEF H
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy N wys. 120 cm (art. 274.5.6) każda para jedzie drugą fazę
82 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 07:36:22
2018-03-21 19:00:34
Miłosz Frąckowiak IROYCA D
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy N wys. 120 cm (art. 274.5.6) każda para jedzie drugą fazę
81 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 07:33:18
2018-03-21 18:47:21
Maria Wandzel CEOVILLE S
  • 2x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności mini LL wys. 60 cm (art. 238.1.1)
80 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 07:30:13
2018-03-21 18:43:11
Katarzyna Rutkowska LEONIDAS
  • 1x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności mini LL wys. 60 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL o nagrodę Filfeed wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
79 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 07:28:56
2018-03-21 18:24:49
Zuzanna Augustyniak JASYR
  • 1x 5T/LL/90 cm/Grand Prix Amatorów o nagrodę Pro-Linen i Biomag, konkurs zwykły z rozgrywką LL wys. 90 cm (art. 238.2.2)
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
78 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 07:28:34
2018-03-21 18:00:42
Sylwia Michałowska PILOT
  • 2x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL o nagrodę Filfeed wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
77 ENTRY ACCEPTED 2018-03-24 08:47:00
2018-03-21 17:30:23
Anastazja Frołow PICASSO
  • 1x 2T/Kuce/70 cm/Konkurs zwykły dla kucy wys. 70 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności mini LL wys. 60 cm (art. 238.1.1)
76 ENTRY ACCEPTED 2018-03-23 10:31:29
2018-03-21 17:29:32
Anastazja Frołow ALISZA
  • 2x 1T/Kuce/55 cm/Konkurs zwykły dla kucy wys. 55 cm (art. 238.2.1)
75 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 07:26:39
2018-03-21 17:12:58
Mateusz Wojciechowski BRENDAN
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy N wys. 120 cm (art. 274.5.6) każda para jedzie drugą fazę
  • 1x 9R/N/120 cm/Konkurs dokładności N wys. 120 cm (art. 238.1.1)
74 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 07:26:15
2018-03-21 17:08:08
Hanna Maciejewska ISCO RJT
  • 2x 2T/Kuce/70 cm/Konkurs zwykły dla kucy wys. 70 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL o nagrodę Filfeed wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
73 ENTRY ACCEPTED 2018-03-23 07:21:48
2018-03-21 17:06:12
Bartosz Gendera ALISTER
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL o nagrodę Filfeed wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
  • 1x 5T/LL/90 cm/Grand Prix Amatorów o nagrodę Pro-Linen i Biomag, konkurs zwykły z rozgrywką LL wys. 90 cm (art. 238.2.2)
72 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 07:24:26
2018-03-21 15:51:21
Joanna Słomka DIVA
  • 1x 6R/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
71 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 07:23:34
2018-03-21 15:05:19
Kinga Szczotka RAPSODIA
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy N wys. 120 cm (art. 274.5.6) każda para jedzie drugą fazę
70 ENTRY ACCEPTED 2018-03-21 14:43:25
2018-03-21 13:51:53
Zuzanna Zmuda EUPHORIA
  • 2x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL o nagrodę Filfeed wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
69 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 08:50:45
2018-03-21 12:37:10
Katarzyna Łakomy KAŚKA
  • 1x 5T/LL/90 cm/Grand Prix Amatorów o nagrodę Pro-Linen i Biomag, konkurs zwykły z rozgrywką LL wys. 90 cm (art. 238.2.2)
  • 1x 6R/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
68 ENTRY ACCEPTED 2018-03-21 14:38:44
2018-03-21 12:32:00
Marta Brzezińska GEJSZA
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL o nagrodę Filfeed wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
  • 1x 5T/LL/90 cm/Grand Prix Amatorów o nagrodę Pro-Linen i Biomag, konkurs zwykły z rozgrywką LL wys. 90 cm (art. 238.2.2)
67 ENTRY ACCEPTED 2018-03-21 11:07:21
2018-03-21 09:22:58
Anna Wiącek RAVEN
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL o nagrodę Filfeed wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
  • 1x 5T/LL/90 cm/Grand Prix Amatorów o nagrodę Pro-Linen i Biomag, konkurs zwykły z rozgrywką LL wys. 90 cm (art. 238.2.2)
66 ENTRY ACCEPTED 2018-03-21 11:07:01
2018-03-21 08:39:05
Amelia Borowska CLASSIC
  • 2x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności mini LL wys. 60 cm (art. 238.1.1)
65 ENTRY ACCEPTED 2018-03-21 10:57:59
2018-03-21 08:27:22
Weronika Kicińska CLINTARA
  • 1x 6R/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
63 ENTRY ACCEPTED 2018-03-23 21:07:20
2018-03-21 08:19:03
Łukasz Brzóska HEROS
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy N wys. 120 cm (art. 274.5.6) każda para jedzie drugą fazę
62 ENTRY ACCEPTED 2018-03-21 10:48:25
2018-03-21 08:18:31
Łukasz Brzóska GRANADA
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy N wys. 120 cm (art. 274.5.6) każda para jedzie drugą fazę
61 ENTRY ACCEPTED 2018-03-21 10:47:29
2018-03-21 08:17:52
Łukasz Brzóska CARJONKER
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy N wys. 120 cm (art. 274.5.6) każda para jedzie drugą fazę
60 ENTRY ACCEPTED 2018-03-21 10:47:14
2018-03-21 08:17:30
Łukasz Brzóska BIG BEN
  • 2x 6R/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
59 ENTRY ACCEPTED 2018-03-21 07:27:12
2018-03-20 23:03:37
Stanisław Opielewicz GROSZEK
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL o nagrodę Filfeed wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
  • 1x 5T/LL/90 cm/Grand Prix Amatorów o nagrodę Pro-Linen i Biomag, konkurs zwykły z rozgrywką LL wys. 90 cm (art. 238.2.2)
58 ENTRY ACCEPTED 2018-03-21 07:26:47
2018-03-20 23:02:42
Laura Krzewińska AMON
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL o nagrodę Filfeed wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
  • 1x 5T/LL/90 cm/Grand Prix Amatorów o nagrodę Pro-Linen i Biomag, konkurs zwykły z rozgrywką LL wys. 90 cm (art. 238.2.2)
57 ENTRY ACCEPTED 2018-03-21 07:25:47
2018-03-20 22:49:29
Zofia Budzyńska FABIA
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
56 ENTRY ACCEPTED 2018-03-21 07:25:31
2018-03-20 22:26:58
Katarzyna Rutkowska LOCARNO
  • 1x 6R/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
55 ENTRY ACCEPTED 2018-03-21 07:25:13
2018-03-20 21:40:52
Łukasz Zasadziński CORSA
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy N wys. 120 cm (art. 274.5.6) każda para jedzie drugą fazę
  • 1x 9R/N/120 cm/Konkurs dokładności N wys. 120 cm (art. 238.1.1)
54 ENTRY ACCEPTED 2018-03-21 07:23:51
2018-03-20 21:34:02
Weronika Mikołajczak KHARISMA
  • 2x 6R/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
53 ENTRY ACCEPTED 2018-03-21 07:23:09
2018-03-20 21:23:42
Aleksandra Staniek E-CASTELLA NF
  • 2x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności mini LL wys. 60 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL o nagrodę Filfeed wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
52 ENTRY ACCEPTED 2018-03-21 07:21:49
2018-03-20 21:22:52
Wiktoria Mrówczyńska CYTRA
  • 2x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności mini LL wys. 60 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL o nagrodę Filfeed wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
51 ENTRY ACCEPTED 2018-03-21 07:20:45
2018-03-20 21:21:40
Marta Bałączna BANDERA
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL o nagrodę Filfeed wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
  • 1x 5T/LL/90 cm/Grand Prix Amatorów o nagrodę Pro-Linen i Biomag, konkurs zwykły z rozgrywką LL wys. 90 cm (art. 238.2.2)
50 ENTRY ACCEPTED 2018-03-21 07:19:51
2018-03-20 21:21:00
Agnieszka Adamczak HOPKINS
  • 2x 6R/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
49 ENTRY ACCEPTED 2018-03-21 07:19:27
2018-03-20 21:10:41
Barbara Wichniarek ZAMIRA
  • 1x 2T/Kuce/70 cm/Konkurs zwykły dla kucy wys. 70 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności mini LL wys. 60 cm (art. 238.1.1)
48 ENTRY ACCEPTED 2018-03-21 07:17:57
2018-03-20 20:46:48
Borys Trojanowicz EURUTEC TOSIA
  • 1x 2T/Kuce/70 cm/Konkurs zwykły dla kucy wys. 70 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności mini LL wys. 60 cm (art. 238.1.1)
47 ENTRY ACCEPTED 2018-03-21 07:17:38
2018-03-20 20:46:25
Borys Trojanowicz HERA TS
  • 1x 5T/LL/90 cm/Grand Prix Amatorów o nagrodę Pro-Linen i Biomag, konkurs zwykły z rozgrywką LL wys. 90 cm (art. 238.2.2)
  • 1x 6R/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
45 ENTRY ACCEPTED 2018-03-21 07:16:00
2018-03-20 17:14:54
Anna Gertig GRAND LEVISTO F
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL o nagrodę Filfeed wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
  • 1x 5T/LL/90 cm/Grand Prix Amatorów o nagrodę Pro-Linen i Biomag, konkurs zwykły z rozgrywką LL wys. 90 cm (art. 238.2.2)
43 ENTRY ACCEPTED 2018-03-21 07:12:25
2018-03-20 15:36:41
Patrycja Zubko LORD VULKAN
  • 2x 6R/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
42 ENTRY ACCEPTED 2018-03-21 07:11:59
2018-03-20 15:36:13
Patrycja Zubko CYKLON
  • 1x 6R/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
41 ENTRY ACCEPTED 2018-03-21 07:11:37
2018-03-20 15:17:42
Iga Wesołowska CASSINI BOMB
  • 1x 6R/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
40 ENTRY ACCEPTED 2018-03-20 14:41:35
2018-03-20 14:01:50
Tatiana Elzanowska SHOGUN
  • 2x 6R/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
39 ENTRY ACCEPTED 2018-03-20 14:41:19
2018-03-20 13:41:38
Adrianna Siuda GRANIM
  • 2x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL o nagrodę Filfeed wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
38 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 07:23:05
2018-03-20 13:40:17
Dominika Maniak GUARANA
  • 2x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL o nagrodę Filfeed wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
37 ENTRY ACCEPTED 2018-03-20 14:37:25
2018-03-20 12:43:01
Artem Abaimov CARABINIER S
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy N wys. 120 cm (art. 274.5.6) każda para jedzie drugą fazę
36 ENTRY ACCEPTED 2018-03-20 14:23:35
2018-03-20 12:36:38
Antonina Roemer CYCERON
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL o nagrodę Filfeed wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
  • 1x 5T/LL/90 cm/Grand Prix Amatorów o nagrodę Pro-Linen i Biomag, konkurs zwykły z rozgrywką LL wys. 90 cm (art. 238.2.2)
35 ENTRY ACCEPTED 2018-03-20 14:23:14
2018-03-20 10:58:48
Katarzyna Kosek GIRLFRIEND
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy N wys. 120 cm (art. 274.5.6) każda para jedzie drugą fazę
  • 1x 9R/N/120 cm/Konkurs dokładności N wys. 120 cm (art. 238.1.1)
34 ENTRY ACCEPTED 2018-03-20 14:22:52
2018-03-20 09:31:42
Anna Danielewicz HELVETIA MK
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL o nagrodę Filfeed wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
  • 1x 5T/LL/90 cm/Grand Prix Amatorów o nagrodę Pro-Linen i Biomag, konkurs zwykły z rozgrywką LL wys. 90 cm (art. 238.2.2)
33 ENTRY ACCEPTED 2018-03-20 14:22:28
2018-03-20 08:27:29
Natalia Olech COLUMBIA
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy N wys. 120 cm (art. 274.5.6) każda para jedzie drugą fazę
32 ENTRY ACCEPTED 2018-03-20 08:25:11
2018-03-19 21:44:03
Magdalena Murawska OTELLO
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL o nagrodę Filfeed wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
  • 1x 5T/LL/90 cm/Grand Prix Amatorów o nagrodę Pro-Linen i Biomag, konkurs zwykły z rozgrywką LL wys. 90 cm (art. 238.2.2)
31 ENTRY ACCEPTED 2018-03-20 08:23:21
2018-03-19 21:43:40
Magdalena Murawska CZADIS TM
  • 1x 5T/LL/90 cm/Grand Prix Amatorów o nagrodę Pro-Linen i Biomag, konkurs zwykły z rozgrywką LL wys. 90 cm (art. 238.2.2)
30 ENTRY ACCEPTED 2018-03-20 08:21:12
2018-03-19 19:33:09
Izabela Bąk EMPATIA
  • 1x 6R/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
29 ENTRY ACCEPTED 2018-03-20 08:19:59
2018-03-19 19:32:05
Piotr Bąk IMAR
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy N wys. 120 cm (art. 274.5.6) każda para jedzie drugą fazę
28 ENTRY ACCEPTED 2018-03-20 08:18:04
2018-03-19 19:30:44
Julia Szymańska IMAR
  • 1x 5T/LL/90 cm/Grand Prix Amatorów o nagrodę Pro-Linen i Biomag, konkurs zwykły z rozgrywką LL wys. 90 cm (art. 238.2.2)
27 ENTRY ACCEPTED 2018-03-20 08:16:52
2018-03-19 19:29:51
Piotr Bąk CALDERON K
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy N wys. 120 cm (art. 274.5.6) każda para jedzie drugą fazę
26 ENTRY ACCEPTED 2018-03-20 08:16:23
2018-03-19 18:52:45
Marianna Stawicka MARIT
  • 2x 2T/Kuce/70 cm/Konkurs zwykły dla kucy wys. 70 cm (art. 238.2.1)
25 ENTRY ACCEPTED 2018-03-20 08:14:17
2018-03-19 18:52:11
Julia Pięta C’EST LA VIE
  • 2x 2T/Kuce/70 cm/Konkurs zwykły dla kucy wys. 70 cm (art. 238.2.1)
24 ENTRY ACCEPTED 2018-03-20 08:13:19
2018-03-19 18:51:41
Oliwia Garczarek OTHELLO
  • 2x 2T/Kuce/70 cm/Konkurs zwykły dla kucy wys. 70 cm (art. 238.2.1)
23 ENTRY ACCEPTED 2018-03-20 08:12:30
2018-03-19 17:39:42
Joanna Krzyżostaniak ESCHNAPUR
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy N wys. 120 cm (art. 274.5.6) każda para jedzie drugą fazę
22 ENTRY ACCEPTED 2018-03-20 08:09:51
2018-03-19 17:39:10
Joanna Krzyżostaniak CHANTEL
  • 1x 6R/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
20 ENTRY ACCEPTED 2018-03-20 08:04:39
2018-03-19 13:22:58
Jagoda Kierznowska BELLA DONNA
  • 1x 1T/Kuce/55 cm/Konkurs zwykły dla kucy wys. 55 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności mini LL wys. 60 cm (art. 238.1.1)
19 ENTRY ACCEPTED 2018-03-20 08:02:55
2018-03-19 08:25:42
Filip Babiak GUSTIQUE
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy N wys. 120 cm (art. 274.5.6) każda para jedzie drugą fazę
18 ENTRY ACCEPTED 2018-03-20 08:01:39
2018-03-19 08:25:19
Filip Babiak BORN FREE
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy N wys. 120 cm (art. 274.5.6) każda para jedzie drugą fazę
17 ENTRY ACCEPTED 2018-03-20 08:01:14
2018-03-19 06:26:50
Agata Weigt JASKIERNIK
  • 2x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL o nagrodę Filfeed wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
15 ENTRY ACCEPTED 2018-03-20 07:57:44
2018-03-18 20:31:56
Julia Witt TAJFUN
  • 2x 2T/Kuce/70 cm/Konkurs zwykły dla kucy wys. 70 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności mini LL wys. 60 cm (art. 238.1.1)
14 ENTRY ACCEPTED 2018-03-20 07:56:42
2018-03-18 20:08:03
Jan Szymczak KOPE
  • 1x 6R/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
13 ENTRY ACCEPTED 2018-03-20 07:56:25
2018-03-18 20:07:47
Jan Szymczak CZUMEN K
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy N wys. 120 cm (art. 274.5.6) każda para jedzie drugą fazę
12 ENTRY ACCEPTED 2018-03-20 07:55:55
2018-03-18 13:30:25
Oliwia Stronczyńska ARA
  • 2x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL o nagrodę Filfeed wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
11 ENTRY ACCEPTED 2018-03-20 07:54:12
2018-03-18 08:47:31
Zofia Połczyńska NEVILLE II S
  • 2x 6R/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
10 ENTRY ACCEPTED 2018-03-20 07:52:43
2018-03-18 08:46:47
Zofia Połczyńska DUCIANO
  • 1x 6R/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
7 ENTRY ACCEPTED 2018-03-20 07:46:45
2018-03-14 08:02:55
Matylda Kaczmarek LORA
  • 1x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności mini LL wys. 60 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL o nagrodę Filfeed wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
6 ENTRY ACCEPTED 2018-03-20 07:46:17
2018-03-12 11:02:36
Matylda Olga Wrzosek WILIANA
  • 1x 7R/P/110 cm/Konkurs zwykły P wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy N wys. 120 cm (art. 274.5.6) każda para jedzie drugą fazę
5 ENTRY ACCEPTED 2018-03-20 07:44:12
2018-03-11 18:55:02
Karolina Foligowska NIWA
  • 1x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności mini LL wys. 60 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL o nagrodę Filfeed wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
4 ENTRY ACCEPTED 2018-03-20 07:43:12
2018-03-06 19:11:01
Julia Brand EURYDYKA
  • 1x 5T/LL/90 cm/Grand Prix Amatorów o nagrodę Pro-Linen i Biomag, konkurs zwykły z rozgrywką LL wys. 90 cm (art. 238.2.2)
  • 1x 6R/L/100 cm/Konkurs dokładności L wys. 100 cm (art. 238.1.1)
3 ENTRY ACCEPTED 2018-03-20 07:41:31
2018-03-06 17:18:18
Filip Kapała ERR-CHARGER
  • 1x 4T/LL/80/90 cm/Konkurs dwufazowy LL o nagrodę Filfeed wys. 80/90 cm (art. 274.5.3)
  • 1x 5T/LL/90 cm/Grand Prix Amatorów o nagrodę Pro-Linen i Biomag, konkurs zwykły z rozgrywką LL wys. 90 cm (art. 238.2.2)
2 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 08:41:59
2018-03-06 17:17:50
Filip Kapała CHILI
  • 1x 5T/LL/90 cm/Grand Prix Amatorów o nagrodę Pro-Linen i Biomag, konkurs zwykły z rozgrywką LL wys. 90 cm (art. 238.2.2)
1 ENTRY ACCEPTED 2018-03-17 11:00:19
2018-02-26 15:18:31
Wiktoria Widzińska CARY
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy N wys. 120 cm (art. 274.5.6) każda para jedzie drugą fazę
  • 1x 9R/N/120 cm/Konkurs dokładności N wys. 120 cm (art. 238.1.1)
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Abaimov Artem KJ Agro - Handel Śrem
S
O041142
10147338
2. Adamczak Agnieszka LKS Cwał Poznań
S
O002896
3. Augustyniak Zuzanna KJ Michałówka
2002 (J.)
O035134
4. Babiak Filip JKS Elcon Szczecin
2001 (J.)
O034130
10153034
5. Bajan Mikołaj KJ Sokół Damasławek
S
O043637
6. Bąk Piotr KJ Profil Piła
S
O009317
7. Bałączna Marta KJ Kociałkowa Górka
2004 (JM.)
brak
8. Biedka Gabriela bpk
S
O003173
9. Bolko Aleksandra SK Ciekocinko
2001 (J.)
O025841
10. Borowska Amelia bpk
1999 (MJ.)
brak
11. Brand Julia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O032086
12. Brzezińska Marta KJ Stajnia z Kopytem
2001 (J.)
brak
13. Brzóska Łukasz KJ Abrasives Group
S
O003220
14. Budnik Wiktoria bpk
2005 (JM.)
brak
15. Budzyńska Zofia St. KJ Gronówka
2002 (J.)
O028408
16. Chomicz Ewa SJ Baborówko
S
O034710
17. Czajkowska Katarzyna Posadowskie TJ
2003 (JM.)
O039193
18. Dahlke Wojciech KJ Sokół Damasławek
S
O002846
19. Danielewicz Anna bpk
S
brak
20. Derc Karolina Delta Biedrusko
S
brak
21. Dezor Inga JUKS Mieczewo Borkowice
2002 (J.)
O036962
22. Dreger Magdalena KJ Stajnia z Kopytem
2003 (JM.)
O039346
23. Elzanowska Tatiana bpk
S
O003183
24. Foligowska Karolina bpk
1997 (MJ.)
brak
25. Frąckowiak Miłosz KJ WSH Equifirst Przybyszewo
S
O013813
26. Frołow Anastazja LKS Cwał Poznań
2005 (JM.)
O039935
27. Gaca Waldemar LZS Lech Gniezno
S
O022807
28. Garczarek Oliwia KJ Kapada Wiry
2004 (JM.)
brak
29. Gebler Aleksandra KJ Sokół Damasławek
2002 (J.)
O033003
10159421
30. Gendera Bartosz KJ Podkowa Gruszczyn
2002 (J.)
O042473
31. Gertig Anna JUKS Mieczewo
2003 (JM.)
O042577
32. Grzegorowska Patrycja KJ Re-Co Ostrów Wlkp.
2002 (J.)
O045555
33. Gumienna Pola KJ Podkowa Gruszczyn
2005 (JM.)
O035166
34. Jach Klaudiusz KJ Sokół Damasławek
1999 (MJ.)
O037943
35. Jach Oliwia KJ Sokół Damasławek
2003 (JM.)
O037935
36. Janiak Julia UKS Trójka
2003 (JM.)
O044611
37. Jęchorek Weronika Cwał Zakrzewo
S
brak
38. Jóźwiak Arkadiusz St. J Baborówko
S
O021021
39. Juszczak Marek UKS Trójka
S
O014526
40. Kaczmarek Matylda Stajnia z Kopytem
1999 (MJ.)
brak
41. Kamieniarz Ewa Cwał Zakrzewo
S
brak
42. Kapała Filip KJ Michałówka
S
O027683
43. Kapcińska Marta Cwał Zakrzewo
S
brak
44. Khan Ramsha UKS Trójka
2002 (J.)
O044670
45. Kicińska Weronika KJ Cavallo Szczecin
1998 (MJ.)
O018672
46. Kiciński Janusz KJ Profil Piła
S
O044133
47. Kierznowska Jagoda KJ Kietlów
2007 (Mł.)
brak
48. Klepaczko Julia KJ Podkowa Gruszczyn
2002 (J.)
brak
49. Klóska Sławomir St. Grupy Nickel Poznań
S
O001315
50. Kocioruba Aleksandra UKS Trójka
2006 (JM.)
O044626
51. Koczorowska Martyna Cwał Zakrzewo
2002 (J.)
brak
52. Kosek Katarzyna JKS FER Więckowice
S
O037720
53. Kostrzewska Klaudia St. J Baborówko
1997 (MJ.)
O020885
54. Kowalczyk Mateusz bpk
S
O024213
55. Kowalska Natalia bpk
56. Krzewińska Laura LKS Cwał Poznań
2002 (J.)
brak
57. Krzyżostaniak Joanna KJ w Dolinie Noteci R.K. Kuźnica Czarnkowska
S
O000334
58. Łakomy Katarzyna LKS Cwał Poznań
S
O025920
59. Maciejewska Hanna KJ Kociałkowa Górka
2006 (JM.)
brak
60. Majorczyk Monika Stajnia Kaliński - LKJ Kiekrz
S
brak
61. Malicka-Nowacka Aleksandra Racocki KJ
S
O008624
62. Maniak Dominika Harmony Club Owińska
S
brak
63. Matuszczak Julia UKS Trójka
2005 (JM.)
O044671
64. Melerowicz Maria Delta Biedrusko
2006 (JM.)
brak
65. Michałowska Sylwia bpk
S
brak
66. Mikołajczak Weronika Racocki KJ
1999 (MJ.)
O030553
67. Mrówczyńska Wiktoria Kociałkowa Górka
2001 (J.)
brak
68. Muraczewski Jacek LKS Cwał Poznań
S
O004710
69. Murawska Magdalena KJ Zagórów
S
O018766
70. Nowacki Michał Racocki KJ
S
O006357
71. Nowak Wiktoria KJ Złoty Rubin Sp. z o. o. Złotkowo
2000 (J.)
O043618
72. Olech Natalia Harmony Club Poznań
S
O024789
73. Opielewicz Stanisław LKS Cwał Poznań
2004 (JM.)
O038527
74. Ostręga Damian KJ Jan Kosicki Kobierno
S
O020977
75. Pacan Michał KJ Sokół Damasławek
S
brak
76. Pacyna Dobrusia KJ RE-CO Ostró Wlkp.
2003 (JM.)
O035916
77. Paprocka Natalia KJ Lotus Poznań
S
brak
78. Pawlak Nicole Rancho Poznań
2001 (J.)
brak
79. Perz Wiktoria KJ RE-CO Ostrów Wlkp.
2000 (J.)
O044315
80. Pięta Julia KJ Kapada Wiry
2004 (JM.)
brak
81. Pogodzińska Urszula LKS Cwał Poznań
2005 (JM.)
O034949
82. Pol Michał KJ w Dolinie Noteci R. K. Kuźnica Czarnkowska
S
O025816
83. Polimirski Łukasz KJ Sokół Damasławek
S
brak
84. Połczyńska Zofia SJ Turzyn
S
O001780
85. Przybecki Michał KJ Michałówka
S
O027682
86. Raczyńska Marcelina bpk
2000 (J.)
O022122
87. Roemer Antonina KS Grand Horse Suchy Las
2003 (JM.)
O028081
88. Rutkowska Katarzyna St. J Baborówko
S
O011146
89. Siuda Adrianna Harmony Club Owińska
2000 (J.)
O021133
90. Sobańska Anna St. J Baborówko
S
O008606
91. Sobczak Marta KJ Michałówka
2004 (JM.)
brak
92. Stachowiak Ewa KJ Abrasives Group
1998 (MJ.)
O032932
93. Stasiak Natalia KJ Mar-Klin
2003 (JM.)
O048851
94. Stawicka Marianna KJ Kapada Wiry
2006 (JM.)
brak
95. Stronczyńska Oliwia Racocki KJ
2003 (JM.)
O047590
96. Strzyż Marek JKS Moskit Kalisz
S
O006362
97. Szczotka Kinga KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
1999 (MJ.)
O034032
98. Szelangiewicz Jakub KJ WSH Equifirst Przybyszewo
S
O013691
99. Szkudlarek Magda KJ RE-CO Ostrów Wlkp.
2005 (JM.)
brak
100. Szymańska Julia KJ Profil Piła
2005 (JM.)
O049366
101. Szymczak Jan WTK Hermanów
S
O006702
102. Trojanowicz Borys KJ Zagórów
2006 (JM.)
O041562
103. Undrych Zofia Złoty Rubin
2004 (JM.)
brak
104. Walkiewicz Wiktoria Racocki KJ
2000 (J.)
O038351
105. Walusz Aleksandra bpk
2004 (JM.)
brak
106. Wandzel Maria brak
2004 (JM.)
brak
107. Warzywoda Antonina Delta Biedrusko
2003 (JM.)
brak
108. Weigt Agata Racocki KJ
1998 (MJ.)
O023367
109. Wesołowska Iga Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
1997 (MJ.)
O030575
110. Wiącek Anna St. Grupy Nickel
2001 (J.)
O046968
111. Wichniarek Barbara KJ Michałówka
2004 (JM.)
brak
112. Widzińska Wiktoria KJ Sokół Damasławek
S
O022779
113. Witt Julia brak
2002 (J.)
brak
114. Wrzosek Matylda Olga KJ Abrasives Group
2003 (JM.)
O028074
10154391
115. Wypchło Aleksandra bpk
2005 (JM.)
O044316
116. Wysoczańska Nina KJ Michałówka
2008 (Mł.)
O048850
117. Żak Joanna KJ Raduszyn Stajnia Złotoryjsko
S
brak
118. Zasadziński Łukasz JKS FER Więckowice
S
O036964
119. Zmuda Zuzanna LKS Cwał Poznań
1998 (MJ.)
O020879
120. Zubko Patrycja St. J Baborówko
S
O020587
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

9

ALISTER TRAK POL 2007 Wałach ciemnogniada F: Gluosnis / Gerodot
M: Aprila / Ogar
O: Izabella Sikorska
B: Krzysztof Wojsiat
K016185 POL732010025807
2.

10

ALISZA KUC POL 2013 Klacz gniada/kuc: F: Szaman /
M: Ali Drabka /
O: W. Goc
B: H. Tabaczyński
K024411 616013610039513
3.

60

AMON SP POL 2004 Wałach siwa F: Cantanis / Cantus
M: Altaja /
O: Tomasz Daniłoś
B: Dariusz Dąbrowski
brak 616009640025104
4.

20

ARA WLKP POL 2003 Klacz siwa/168 F: Elistor / Kurant
M: Arena / Ben-Hur
O: Adrian Wojtkowiak
B: Jan Knypyński
K020802 POL007611017903
5.

151

ARABIAN-ATIN-RO Kuc Walijski POL 2012 Ogier izabelowata/kuc: F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Apasjonata Viva Viva / Carmana's Neptun
O: Iveco Truck Partner
B:
K022186 616013610122112
6.

163

ARIA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Candiavolo / Cantus
M: Akka / Aloube Z
O: HorseTrans Jacek Muraczewski
B: Rudiger Wassibauer
K021654 616009690190709
7.

147

ARNIKA WLKP POL 2000 Klacz kara F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
brak
8.

122

ARTI Kuc Walijski POL 2012 Wałach bułana/kuc:130 F: Willow Tree Twice /
M: Rotgers Annelyn /
O: Zofia Undrych
B: Zofia Undrych
brak
9.

124

B-FENIX Kuc Walijski POL 2013 Wałach izabelowata/kuc:128 F: Linde Hoeve's Optimist /
M: B-Food Finezja AZ /
O: Marta Dąbrowska
B: Arkadiusz Kasperski
brak
10.

125

BADOLAN OLD GER 2011 Wałach gniada F: Bajou Du Ruet / Baloubet Du Rouet
M: Annette / Widolan (Willi)
O: Paul Schockemohle
B: Paul Schockemohle
K024195 DE418184046711
11.

53

BANDERA MŁP POL 2007 Klacz gniada F: Berberys /
M: Balerina /
O: Igo Sobiak
B: Józef Zastawny
brak
12.

172

BARAQUE HOL GER 2013 gniada F:
M:
O: Dr. Andreas Kosicki
B: Wioletta Kosicka, Dr. Anderas
K024829
13.

27

BELLA DONNA DRP POL 2002 Klacz siwa/kuc: F: Alibaba / Sylvestre
M: Bajka /
O: Stefan Kierznowski
B: Stefan Kierznowski
brak
14.

141

BENITO KUC POL 2007 Wałach siwa/kuc: F: Nando / Nightstar
M: Błyskotka / Alibaba
O: Stefan Kierznowski
B: Stefan Kierznowski
K021450 POL013670142807
15.

62

BIG BEN Niemiecki Koń Sportowy GER 2014 Ogier gniada F: Big Star JR / Big Star
M: Lilie III B / Coriano
O: Derby Sp. z o. o.
B:
K024151 DE481810006414
16.

157

BLACK JACK OLD GER 2008 Wałach ciemnogniada F: Charming Boy /
M: Celira / Rouletto
O: Jan Jach
B: Gerd Gerdes
K020863 DE433330564108
17.

139

BODRUM L WLKP POL 2012 Wałach gniada F: Che Guevara L / Cassini I
M: Brawura / Landos
O: Elżbieta Greser
B: SK Racot
K021374 616007610124412
18.

86

BOLTER SP POL 2011 Wałach kasztanowata/162 F: Vandamme / Guidam
M: Brenda / Professional
O: Radosław Gebler
B: Janusz Grzewiński
K021056 616009610026511
19.

25

BORN FREE SP POL 2010 Wałach siwa/167 F: Ekwador / Heraldik
M: Barka / Jarabub
O: Joanna Babiak
B: Łukasz Kazimierczak
K019947 616009640093110 105RF20
20.

31

C’EST LA VIE KUC POL 2012 Klacz gniada/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Marta Pięta
B: Pięścieniak Jagoda
K022597 619999610224412
21.

33

CALDERON K SP POL 2011 Ogier ciemnogniada F: Calido I / Cantus
M: Classic Velvet / Corelli
O: Andrzej Szymański
B:
K024930 61600961009811
22.

42

CARABINIER S SP POL 2011 Ogier siwa F: Calvadow Z / Chellani Z
M: C. Ravenna Z / Chicago I Z
O:
B:
K024908 616009520030611
23.

63

CARJONKER SP POL 2005 Ogier gniada F: Landjonker S / Landjonker
M: Carmen / Nurjev
O: Edward Suszek
B: Edward Suszek
K009471 POL009610094605
24.

12

CARY WLKP POL 2006 Ogier gniada/170 F: Landor / Lacatraz
M: Czuwajka / Court
O: Narcyz Kosiński
B: Narcyz Kosiński
K010052 POL007610069006
25.

169

CASQUITE HOL GER 2013 Ogier siwa/167 F: Casalito / Casall
M: Uganda A / Quite Capitol
O: Dr. Andreas Kosicki / Wioletta Kosicka
B: Dr. Anderas Kosicki
brak DE421000601613
26.

132

CASSIANA S SP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Libero A / Landcapitol
M: Casarina L / Calido L
O: Ewa Stachowiak
B: Katarzyna Szcześniak
K019168 616009610061511
27.

45

CASSINI BOMB MECKL GER 2008 Wałach gniada F: Cassgo / Cassini II
M: Ariella / Araconit
O: Iga Wesołowska
B: Mathias Martens
K014479 DE427270508908
28.

170

CASSIRIANO HOL GER 2014 F:
M:
O:
B:
K024831
29.

90

CELINA WLKP POL 2012 Klacz gniada F: Idol / Carbano
M: Cyntia / Polder
O: Inga Dezor
B: Lech Frydrych
K024900 616007610031712
30.

80

CEOVILLE S SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/165 F: Leoville / Elan De La Cour
M: Centka
O: Monika Michlak
B: Stanisław Szurik
brak POL009520047808
31.

128

CHACARTA OLD GER 2012 Klacz gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Cool Lady / Cartoon
O: Paul Schockemohle
B: Paul Schockemohle
K025223 DE418185066812
32.

131

CHACCO HOL GER 2013 Ogier gniada/170 F: Cormint /
M: Toscania IV /
O: Rafał Kiernikowski
B: Lewitz
brak
33.

28

CHANTEL WLKP POL 2013 Klacz kasztanowata/160 F: Arktos / Geronimo
M: Cystyna / Robin
O: Joanna Krzyżostaniak
B: Jakub Rogacki
K022566 616007610053013
34.

1

CHILI WLKP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Lombardo / Quidam De Revel
M: Charyzma / Czerski I
O: Magdalena Płowens
B: Henryk Tabaczyński
brak
35.

143

CINDY SP POL 2010 Klacz gniada F: Alcatraz / Alcatraz
M: Cinderella / Cherubin
O: Marek Juszczak
B: Marek Juszczak
K018660 616009610079110
36.

67

CLASSIC SP POL 2012 Wałach gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
brak
37.

66

CLINTARA WESTF POL 2009 Klacz siwa F: Clinton / Corrado I
M: Caria / Castillo
O: Weronika Kicińska
B:
K018833 DE441411352809
38.

126

COCO GOLD HAN GER 2011 Klacz gniada F: Contendros / Contendro I
M: Altgirl / Chacco-Blue
O: Paul Schockemohle
B: Paul Schockemohle
K012175 DE418181424407 104LY68
39.

134

COLINE HOL GER 2009 Klacz gniada F: Cassini II / Capitol I
M: Messina / Alcatraz
O: Waldemar Gaca
B: Norbert Carl Schmalbach
K019640 DE421000198309
40.

38

COLUMBIA OLD GER 2010 Klacz ciemnogniada F: Carambole / Cassini I
M: F-Abigail / Ahorn Z
O: Natalia Olech
B: Tamas Makay
K016464 DE418181991110
41.

93

CON CHELLA HAN GER 2012 Klacz gniada F: Con Chello / Chello I
M: Enigma L / Escudo I
O: Mateusz Kowalczyk
B: Sylke Kussner
K024916 DE431316589212
42.

130

CONSOTHO II Deutsche Sport Pferde GER 2012 Wałach ciemnogniada F: Con Sherry / Contendro I
M: Lacrima / Lesotho
O: Rafał Kiernikowski
B: Andreas Krentz
K022655 DE456570099112
43.

57

CORSA HOL POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Connor / Casall
M: Eira II / Lord Calando
O:
B: Stegemann ZG
K019890 DE421000130210 104ZC58
44.

135

CRAX OLD GER 2012 Wałach ciemnogniada/175 F: Contendros / Contendro I
M: Casha / Calypso IV
O: Waldemar Gaca
B: Erja Aholainen
K021980 DE418184000212
45.

94

CUIDAMME SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/168 F: Vandamme / Guidam
M: Centuria / Lavendel
O: Janusz Kiciński
B: Michał Szafryna
K015685 POL00961022710
46.

123

CUPIDO HSH POL 2012 Wałach gniada F: Agropoint Chupalido /
M:
O:
B:
brak
47.

41

CYCERON WLKP POL 2001 Wałach gniada F: Ludger / Laptop
M: Cyna / Ceres
O: Anna Roemer
B: Sylwester Kosiński
K009416 POL009681015601
48.

46

CYKLON SP POL 2004 Wałach kasztanowata/163 F: Cisoń / Czubaryk
M: Cyranka / Genius
O: Patrycja Zubko
B: Aleksandra Nowak
K014793 POL009611535004
49.

54

CYTRA MK POL 1999 Klacz srokata/mk:156 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Barbara Wojciechowska
B:
brak
50.

36

CZADIS TM SP POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Czad / Dido
M: Haftka / Calettos Son
O: Magdalena Murawska
B: Tomasz Mańczak
K009552 POL009611084703
51.

114

CZANOS SP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Tanos / Cantanis
M: Czurina / Turbud Quirinus
O: Iwona Mikołajczak
B: SK Nowielice
K022787 616009640002911
52.

21

CZUMEN K SP POL 2003 Ogier siwa F: Ariados / Ariadus
M: Czunia / Ajax
O: GRH Żydowo
B: Andrzej Kramer
K012142 POL009611110403 104LR72
53.

173

DEMETER SP POL 2010 Klacz siwa F: Cantanis / Cantus
M: Dusza / Lais
O: Marek Strzyż
B: SK Walewice
K021439 616009590215310
54.

174

DRAGON SP POL 2001 Wałach gniada F: Elvis / Le Mexico
M: Dygresja / Kasjan
O: Paweł Bolko
B: Ddrei w Stud Farms Sp. z o. o.
K006097 POL009670004101 102MW38
55.

18

DUCIANO OLD GER 2011 Wałach kara F: D'inzeo / Douglas
M: Quality Girl / Quality
O: Zofia Połczyńska
B:
K022850 DE433332138511
56.

153

EASTWOOD MŁP POL 2014 Wałach gniada F: Sentender / Kamp
M: Emi / Monsun
O: Natalia Paprocka
B: Sławomir Supera
K025207 616006591004814
57.

92

EMO SP POL 2012 Wałach gniada F: Bolshoi / Favoritas
M: Emocja / Le Voltaire
O: Julita Janusz
B: SK Dobrzyniewo
K024914 616009610063312
58.

13

ERR-CHARGER SP POL 2013 Wałach gniada F: Cantero /
M: Errisma /
O: Adrianna Marciniak
B: Adrianna Marciniak
brak
59.

29

ESCHNAPUR HAN GER 2000 Wałach kara/167 F: Escudo I / Espri
M: Rabs Muecke / Rabino
O: Joanna Krzyżostaniak
B:
K010389 DE431311333300
60.

71

EUPHORIA HOL POL 2012 Klacz siwa F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
brak
61.

50

EURUTEC TOSIA Kuc Fel POL 2011 Klacz tarantowata/kuc: F: Figaro / Topaz
M: Tola /
O: Eurutec Sp. z o. o.
B: Leszek Pawlak
K021828 616013610166511
62.

14

EURYDYKA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Contendor / Contendro
M: Egida / Eskudo
O: Julia Brand
B: Aleksandra Klamecka
K022607 616009680091210
63.

59

FABIA MECKL GER 2009 Klacz gniada/mk:157 F: Fabrico / Unkensee
M: Wellenkind / Wellenreiter
O: Zofia Budzyńska
B: Christiane Kappenberg
K022536 DE427270656109
64.

161

FOR FUN HOL GER 2013 Klacz gniada F: For Fashion /
M: Wolga IV /
O: Piotr Gadomski i Bartosz Szymborski
B:
K025241
65.

102

FUERTA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Izarus /
M: Ferara /
O: Henryk Święcicki
B: Henryk Święcicki
brak 616007610194412
66.

96

FUNKY FILLY VM KWPN NED 2010 Klacz gniada F: Celano / Capitol I
M: Bueleen VM / Collin L
O: Paweł Kruszyk
B: J. Van Meever
K021527 528003201009728
67.

69

GEJSZA SP POL 2006 Klacz gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
brak
68.

40

GIRLFRIEND SP POL 2009 Klacz siwa F: Neo / Luron
M: Golden Star / Cantanis
O: Katarzyna Kosek
B: KOPRAS Sp. z o. o.
K017844 616009610094909
69.

166

GRAL SP POL 2003 Wałach gniada F: Luron / Guidam
M: Gawra /
O: Narcyz Perz
B: Krzysztof Pałyska
K010158
70.

64

GRANADA SP POL 2010 Klacz gniada F: Colox Cup / Con Capitol
M: Gafme / Pan Franek
O: Radosław Krawczykowski
B:
K016467 616007600284110
71.

99

GRAND SP POL 2008 Wałach gniada F: Levantino /
M: Grenada /
O: Katarzyna Derc
B:
brak
72.

48

GRAND LEVISTO F SP POL 2009 Wałach gniada F: Leonardo / Loxgraf Go / Landgraf I
M: Grand Lady / Lambada / Landgraf I
O: Magdalena Gertig
B: Marek Fimmel
K016631 616009610091909
73.

43

GRANIM SP POL 2010 Wałach gniada F: Nimroy B / Nimmerdor
M: Gracja /
O: Kamila Świercz-Kozakiewicz
B: SK Nowa Wioska Ewa Janiak
brak
74.

138

GROC WLKP POL 1996 Wałach siwa F: Lew /
M: Groteska /
O: Elżbieta Greser
B: Czerniejewskie Przed. Rolno-Usługowe Sp. z o. o.
brak
75.

61

GROSZEK KUC POL 2005 Wałach inna/kuc:146 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Natalia Dreszer
B:
K014413 6169996102548
76.

5

GUARANA SP POL 2008 Klacz kara F: Levantino /
M: Grenada /
O: Anna Bulska
B: Anna Bulska
brak
77.

26

GUSTIQUE KWPN NED 2011 Klacz siwa/166 F: Bustique / Indoctro
M: Modependence / Corofino
O:
B: J. Vrenken
K020804 528003201101450 105PS28
78.

118

HABAB - W KWPN POL 2012 Wałach gniada F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Briolita / Padinus
O:
B:
K025001 528003201202741
79.

39

HELVETIA MK SP POL 2013 Klacz siwa F: Rasch / Ramirado
M: Huanita / Good Luck
O:
B:
K024072 616009600246913
80.

49

HERA TS TS POL 2000 Klacz ciemnogniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Aleksander Trojanowicz
B:
K013128 POL999520057800
81.

152

HERKULES MŁP POL 2008 Wałach siwa F: Eufrat /
M: Harta /
O: Wiktoria Borowiak
B:
brak
82.

154

HERMES WLKP POL 2008 Wałach siwa F: Castilio / Cassini I
M: Habanera / Intek
O: Mariusz Gromada
B: Marcin Klinkiewicz
K017630 POL007610023608
83.

65

HEROS SP POL 2007 Ogier gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Hipnoza / Cantanis
O: Edward Suszek
B: Paweł Stasiak
K011425 POL009610128007
84.

129

HOKO LADY SP POL 2010 Klacz siwa F: Cantanis / Cantus
M: Hossa / Zodiak
O: Adam Czajkowski
B: Daniel Wieliczko
K023029 616009670090310
85.

98

HONEY N SP POL 2014 Klacz siwa F: Carlos DZ / Cantus
M: Hajka /
O: Tadeusz Szymoniak
B: M. Nobik
brak
86.

52

HOPKINS SP POL 2011 Ogier siwa/170 F: Falbrus / Aviano
M: Heraja / Castilio
O: Agnieszka Adamczak
B: Violetta Nojmann
K019464 616009640037811
87.

167

HORYZONT ZDARZEŃ Koń Mały POL 2006 Wałach gniada/mk: F: Gironino /
M: Hepi /
O: Ilona Paleniczka
B: Barbara Kalmus
brak
88.

97

HULAPALU 7 KWPN POL 2007 Wałach siwa F: nn / nn
M: nn / nn
O: Stefan Kierznowski
B:
brak
89.

133

HUZAR II MŁP POL 2012 Wałach kara F: Huzar / Jalienny
M: Hortensja /
O: Ewa Chomicz
B: Grzeforz Rysak
K022180 616006580471212
90.

34

IMAR SP POL 2007 Wałach gniada F: Lesotho /
M: Imara /
O: Andrzej Szymański
B:
K014668 POL009640034307
91.

83

INNOVATION KWPN NED 2013 Wałach gniada F: Dantos HBC / Cantos
M: Tomelia H / Now Or Newer M
O: Łukasz Wasilewski
B:
K025072 528003201302401
92.

82

INVENTIEF H KWPN NED 2013 Wałach gniada F: Charisma / Stakkato
M: m/Ezette HBC / Cantos
O: Łukasz Wasilewski i Bogna Sąsiadek
B:
K024478 528003201306418
93.

81

IROYCA D KWPN NED 2013 Wałach kasztanowata F: Charisma / Stakkato
M: Vorella / Cantos
O: Łukasz Wasilewski i Bogna Sąsiadek
B:
K024496 528003201301538
94.

74

ISCO RJT NRPS NLD 2009 Wałach gniada/kuc: F: Ismar /
M: Lenny /
O: Sylwia Maciejewska
B:
brak
95.

24

JASKIERNIK MŁP POL 2012 Wałach gniada F: Frazes /
M: Jasna Zorza /
O: Agata Weigt
B: SK Walewice
K021728
96.

78

JASYR SP POL 2004 Wałach gniada/mk: F: Lagrain / Landgraf I
M: Jacquelien / Zuidhorn
O: Paweł Augustyniak
B: Małgorzata Balcerzak
K010048 POL009590050004
97.

84

JF H&H KWPN NED 2014 Wałach ciemnogniada F: Kannam / Voltaire
M: Darmette E / Cantos
O:
B:
K018602 528003201402615
98.

101

JINGLE BOY SP POL 2012 Wałach kasztanowata/mk: F: Izaurus / Contender Son
M: Jingle Bell /
O: Henryk Święcicki
B: Henryk Święcicki
brak 616009610194612
99.

121

JULIO ENKEL KWPN NED 2014 Wałach ciemnogniada F: Montender / Contender
M: Ulive / Karandasj
O: Antoni Dahlke
B: Antoni Dahlke
K024947 528003201400981
100.

85

JUMPSTAR T KWPN NED 2014 Ogier ciemnogniada F: Quick Star / Gsloubet A
M: F. Quisina II T / Quidam De Revel
O: Łukasz Wasilewski i Bogna Sąsiadek
B:
K025075 528003201405684
101.

165

KAJA SP POL 2005 Klacz siwa F: Alabaster /
M: Klarisa /
O: Ireneusz Pacyna
B: Krzysztof Michalak
K024688
102.

70

KAŚKA MŁP POL 2005 Klacz ciemnogniada F: Kwinto /
M: Lady /
O: Wiktoria Woźniak
B:
brak
103.

56

KHARISMA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada/170 F: Graf Stepp / Graf Grannus
M: Kariatyda / Teksas
O: Mikołajczak
B: Śniegucki
K011546 POL009670044305
104.

155

KOBI WLKP POL 2006 Klacz ciemnogniada/160 F: Honwed /
M: Kastra /
O: Hubert Kaliński
B:
brak
105.

22

KOPE Weg. Półkrew POL 2010 Wałach gniada F: Koppany / Burggraaf
M: Galans / Gressini
O: Szymczak Dariusz
B:
K019906 348199BK1006200
106.

100

KRUPIER WLKP POL 2008 Wałach gniada F: Levantino L /
M: Kaoma /
O: M. Popkowski i M. Dziurewicz
B: Witalis Ptaszek
brak POL007610167608
107.

160

LAJERO KG SP POL 2006 Wałach kasztanowata F: Cajero / Caretino
M: Larysa K / Graf Top
O: Stajnia Wapno Jan Jach
B: Grzegorz Komin
K015386 POL009610254206
108.

87

LILI SP POL 2013 Klacz gniada F: Leonardo /
M: Linea /
O: Michał Pacan
B: Mieczysław Konarski
brak
109.

162

LILLESKEUTHUS BOXWELL DEN POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Boney M /
M: Lilly /
O: Gabriela Biedka
B:
K025242
110.

58

LOCARNO WESTF GER 2013 Wałach ciemnogniada F: Los Angeles / Light On
M: Country Lady / Conceicao
O: Katarzyna Rutkowska
B: Wolfgang Brinkmann
K024173 DE441411229913
111.

17

LORA SP POL 2007 Klacz gniada/mk: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Daria Kwiatkowska
B:
brak
112.

47

LORD VULKAN SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Vulkan L / Vulkano
M: Lili / Lennon
O: Patrycja Zubko
B: Bartosz Szymborski
K023104 616009610190913
113.

119

MAGNUM VAN DEN BISSCHOP BWP BEL 2012 Ogier kasztanowata F: Elvis Ter Putte / Diamant De Semilly
M: Aphrodite D'Arsouilles / Nabab De Reve
O: Antoni Dahlke
B:
K023127 056002W00302472
114.

95

MAKSIMUS WLKP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Vandamme / Guidam ex. Adagio IV
M: Melisa /
O: Aleksandra Kossakowska
B: Ryszard Piątek
K023494 616007610100210
115.

32

MARIT Kuc Walijski NED 2007 Klacz kasztanowata/kuc: F: Anmiklage's Sandor /
M: Gruthuis Daphne /
O: Barbara Zmierczak-Stawicka
B: J. Schuurman
brak
116.

108

MARLON BRANDO LP SP POL 2006 Wałach gniada/mk: F: Dragon- B / Power Prince
M: Milly La Foret / Turbud Alino
O: Marek Juszczak
B: Paweł Drobnik
K011691 POL009610287106
117.

109

MARS TS POL 2007 Wałach siwa F: nn / nn
M: nn / nn
O: Marek Juszczak
B:
K019521 616999610310407
118.

149

MIĘTUS KUC POL 2007 Wałach gniada/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Tatiana Zaworska
B:
brak 616999610329807
119.

158

MISTRAL SP POL 2011 Wałach gniada F: Romeo Des Vaux / Qredo De Paulstra
M: Miss Monroe / Landor S
O: Jan Jach
B: Przemysław Piskorek
K022605 616009610136211
120.

19

NEVILLE II S SP POL 2013 Wałach ciemnogniada/166 F: Leoville / Elan De La Cour
M: Nestia S / Romualdo
O: Zofia Połczyńska
B: Stanisław Szurik
K023765 6160095200365
121.

15

NIWA WLKP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Net /
M: Parada /
O: Karolina Foligowska
B: Zenon Kopaniarz
brak
122.

140

ONTARIO SP POL 2013 Wałach gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Ewa Kamieniarz
B: Inga Klaybor Domańska
brak
123.

37

OTELLO SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Quamiro / Quidam De Revel
M: Oczara / Le Bon
O: Magdalena Murawska
B: Marek Strzyż
K017101 616009610180110
124.

30

OTHELLO SP POL 2013 Wałach kasztanowata/kuc: F: Santana Danny's Boy /
M: Olga /
O: Monika Garczarek
B: Christina Persson
brak
125.

76

PICASSO KUC POL 2011 Wałach srokata/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Anna Szewczuk
B:
K023116 616999520137011
126.

77

PILOT WLKP POL 2002 Wałach ciemnogniada F: Liverpool /
M: Pilica /
O: Bartosz Jaensch
B: Bartosz Jaensch
brak POL007611235902
127.

171

QUICK STAR'S LORD HOL GER 2012 F:
M:
O:
B:
K024830
128.

112

QUINTESCENCE RED WINE OLD GER 2013 Klacz ciemnogniada F: Querlybet Hero / Baloubet Du Rouet
M: T-Quadriga / Quidam De Revel
O: Michał Nowacki
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K023391 DE418182013013
129.

91

RAMZES KUC POL 2013 Ogier kasztanowata/kuc:127 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Zuzanna Bajan
B:
brak
130.

72

RAPSODIA SP POL 2010 Klacz srokata/165 F: Rabiates Turbud Z / Rabiat Z
M: Rawa / Romario
O: Piotr Szczotka
B: Leszek Garstka
K022315 616009610093510
131.

68

RAVEN WKPN NED 2002 Wałach gniada F: Placido / Animo
M: Reonetty / Belmondo
O: Marian Nickel
B:
K007731 009611193002
132.

168

RED HERSHEY HAN GER 2013 Ogier gniada F: Ramiro's Son II / Ramiro
M: Delia / Donaumonarch
O: Ewa Tchorzewska
B:
K023135 DE431319730813
133.

110

RICO WLKP POL 2010 Wałach gniada F: Alcatraz / Acord II
M: Realia / Aravel Waro
O: Marek Juszczak
B: Marek Juszczak
K023226 616007610079310
134.

164

ROMA WLKP POL 2007 Klacz gniada F: Doping /
M: Ryska /
O: Katarzyna Wieczorek
B: Krzysztof Poprawski
K024689
135.

105

ROSSUM'S TRAVEL New Forest Pony POL 2003 Wałach gniada/kuc:139 F: Valentino / Vernons Vineyard
M: Rossums Miss Marple / Silverlea Spiderman
O: Filip Wysoczańki
B:
K010358 POL014611176103
136.

148

ROSZPONKA Haflinger POL 2013 Klacz izabelowata/kuc: F: Dunaj /
M: Roszka /
O: Katarzyna Małecka
B: Eko-Farma Lubień Sp. zo. o.
brak
137.

106

SAWANNA SP POL 2003 Klacz gniada F: Windsor
M: Salamanka
O: Kinga Jach-Skrzypczak
B: Remigiusz Malach
K024316
138.

89

SELENA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada/168 cm F: Landjonker S / Landjonker
M: Saxon Way / Professional
O: Izabela Dreger
B: Jerzy Jakubczak
K014244 POL009580118005
139.

116

SESILA G SP POL 2009 Klacz gniada F: World Star 4 / World Cup I
M: Sekstyna / Saphir
O:
B:
K023778 616009610123809
140.

107

SEXMISJA SP POL 2005 Klacz siwa F: Corde /
M: Sexicola / Wolver Heights
O: Szymon Kocioruba
B:
K013520 POL009590093105
141.

44

SHOGUN SP POL 2003 Wałach gniada F: Wandervogel II / Wanderer
M: Samara / Baby Bid
O: Anna Sokolnicka-Elzanowska
B:
K010955 POL009611270603 103OZ59
142.

113

SOFKA SP POL 2013 Klacz gniada F: Ormuz / Special Power
M: Sofia / Quamiro
O: Jolanta Malicka
B: SK Racot
K023281 616009610105513
143.

127

STALUE HAN GER 2012 Ogier kasztanowata F: Stakkato / Spartan
M: Chacca-Diva / Chacco-Blue
O: Paul Schockemohle
B: Paul Schockemohle
K023735 DE431319602412
144.

150

T.GOLD QUIDAME Z Z POL 2013 Klacz gniada F: Tangelo VD Zuuthoeve / Narcos II
M: Gold Quidame L / Quidam's Rubin
O:
B:
K018902 616007610189809
145.

23

TAJFUN KUC POL 2006 Wałach siwa/kuc: F: Matrix /
M: Toffi /
O: Małgorzata Kaczmarek
B:
brak
146.

11

TILEXA Z ZANG NED 2007 Klacz gniada F: Tjungske / Carthago Z
M: Lexa / Fedor
O: Joanna Wypchło
B: Lesław Sorachmnm
K012639 Z550107
147.

115

TRENDY KUC POL 2011 Wałach ciemnogniada/kuc:147 F: My Precious / Silverfox Oisin
M: Traviata / Walor
O: Alicja Jakubowska
B: Wlzbieta Grabowska-Piasecka
K024426 616013661404411
148.

142

WANGA SP POL 2014 Klacz ciemnogniada F: Coriano's Ass / Coriano Z
M: Wangara /
O: Weronika Jęchorek
B: Sk Racot
brak
149.

16

WILIANA SP POL 2010 Klacz gniada/165 F: Landor / Lacatraz
M: Wizja / Cedrus
O: Karolina Polasik-Wrzosek
B: Agnieszka Janus
K018887 616007520000310 105RR76
150.

51

ZAMIRA SP POL 2005 Klacz siwa/171 F: Kwazar /
M: Zorza /
O: Katarzyna Niedźwiecka
B: Katarzyna Niedźwiecka
brak
151.

159

ZANTOS HBC KWPN NED 2004 Wałach gniada F: Cantos / Contender
M: Kwando / Voltaire
O: Stajnia Wapno Jan Jach
B: HBC
K011653 528003 04.00575
152.

111

ZIG ZAC HAN POL 2012 Wałach gniada F: Uriko / Untouchable
M: Zaubere I / Casall
O:
B:
K024899 DE421000403412
153.

88

ZORDON N WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Ratrak /
M: Zorka /
O: Łukasz Polimirski
B: Jolanta Namysłowska
brak
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Abaimov Artem
KJ Agro - Handel Śrem
2018-03-24
24
2018-03-24
28
Adamczak Agnieszka
LKS Cwał Poznań
HOPKINS (52)
2018-03-24
39
2018-03-24
12
Augustyniak Zuzanna
KJ Michałówka
JASYR (78)
2018-03-24
8
2018-03-24
40
Babiak Filip
JKS Elcon Szczecin
2018-03-24
6
2018-03-24
5
2018-03-24
20
2018-03-24
8
Bajan Mikołaj
KJ Sokół Damasławek
2018-03-24
23
2018-03-24
23
Bąk Piotr
KJ Profil Piła
2018-03-24
26
2018-03-24
3
IMAR (34)
2018-03-24
19
Bałączna Marta
KJ Kociałkowa Górka
BANDERA (53)
2018-03-24
36
2018-03-24
Biedka Gabriela
bpk
FOR FUN (161)
2018-03-24
55
2018-03-24
2018-03-24
47
2018-03-24
27
Bolko Aleksandra
SK Ciekocinko
DRAGON (174)
2018-03-24
11
Borowska Amelia
bpk
CLASSIC (67)
2018-03-24
1
2018-03-24
1
Brand Julia
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2018-03-24
5
2018-03-24
29
Brzezińska Marta
KJ Stajnia z Kopytem
GEJSZA (69)
2018-03-24
8
2018-03-24
Brzóska Łukasz
KJ Abrasives Group
BIG BEN (62)
2018-03-24
12
2018-03-24
2018-03-24
1
300
GRANADA (64)
2018-03-24
4
HEROS (65)
2018-03-24
2
150
HERKULES (152)
2018-03-24
2
2018-03-24
2018-03-24
29
2018-03-24
29
Budnik Wiktoria
bpk
B-FENIX (124)
2018-03-24
2
2018-03-24
Budzyńska Zofia
St. KJ Gronówka
FABIA (59)
2018-03-24
3
50
Chomicz Ewa
SJ Baborówko
HUZAR II (133)
2018-03-24
30
Czajkowska Katarzyna
Posadowskie TJ
HOKO LADY (129)
2018-03-24
19
2018-03-24
Dahlke Wojciech
KJ Sokół Damasławek
2018-03-24
10
2018-03-24
17
HABAB - W (118)
2018-03-24
16
2018-03-24
11
2018-03-24
7
Danielewicz Anna
bpk
2018-03-24
6
2018-03-24
19
Derc Karolina
Delta Biedrusko
GRAND (99)
2018-03-24
10
2018-03-24
17
Dezor Inga
JUKS Mieczewo Borkowice
CELINA (90)
2018-03-24
38
2018-03-24
21
Dreger Magdalena
KJ Stajnia z Kopytem
SELENA (89)
2018-03-24
2018-03-24
1
Elzanowska Tatiana
bpk
SHOGUN (44)
2018-03-24
12
2018-03-24
23
Foligowska Karolina
bpk
NIWA (15)
2018-03-24
1
Frąckowiak Miłosz
KJ WSH Equifirst Przybyszewo
2018-03-24
38
2018-03-24
25
2018-03-24
31
2018-03-24
21
Frołow Anastazja
LKS Cwał Poznań
ALISZA (10)
2018-03-24
2018-03-24
6
PICASSO (76)
2018-03-24
6
2018-03-24
1
Gaca Waldemar
LZS Lech Gniezno
COLINE (134)
2018-03-24
13
2018-03-24
1
CRAX (135)
2018-03-24
1
2018-03-24
39
Garczarek Oliwia
KJ Kapada Wiry
OTHELLO (30)
2018-03-24
1
2018-03-24
Gebler Aleksandra
KJ Sokół Damasławek
BOLTER (86)
2018-03-24
15
2018-03-24
3
Gendera Bartosz
KJ Podkowa Gruszczyn
2018-03-24
32
2018-03-24
17
Gertig Anna
JUKS Mieczewo
2018-03-24
15
2018-03-24
13
Grzegorowska Patrycja
KJ Re-Co Ostrów Wlkp.
ROMA (164)
2018-03-24
18
2018-03-24
Gumienna Pola
KJ Podkowa Gruszczyn
BENITO (141)
2018-03-24
2018-03-24
3
Jach Klaudiusz
KJ Sokół Damasławek
2018-03-24
1
200
2018-03-24
12
MISTRAL (158)
2018-03-24
2
100
2018-03-24
27
Jach Oliwia
KJ Sokół Damasławek
2018-03-24
1
2018-03-24
18
LAJERO KG (160)
2018-03-24
3
2018-03-24
18
Janiak Julia
UKS Trójka
SAWANNA (106)
2018-03-24
1
2018-03-24
7
Jęchorek Weronika
Cwał Zakrzewo
WANGA (142)
2018-03-24
1
2018-03-24
16
Jóźwiak Arkadiusz
St. J Baborówko
2018-03-24
1
2018-03-24
20
Juszczak Marek
UKS Trójka
RICO (110)
2018-03-24
29
2018-03-24
59
Kaczmarek Matylda
Stajnia z Kopytem
LORA (17)
2018-03-24
1
2018-03-24
21
Kamieniarz Ewa
Cwał Zakrzewo
ONTARIO (140)
2018-03-24
2018-03-24
16
Kapała Filip
KJ Michałówka
CHILI (1)
2018-03-24
25
2018-03-24
3
2018-03-24
27
Kapcińska Marta
Cwał Zakrzewo
BODRUM L (139)
2018-03-24
11
2018-03-24
Khan Ramsha
UKS Trójka
2018-03-24
1
2018-03-24
Kicińska Weronika
KJ Cavallo Szczecin
2018-03-24
29
2018-03-24
8
Kiciński Janusz
KJ Profil Piła
2018-03-24
1
2018-03-24
22
Kierznowska Jagoda
KJ Kietlów
2018-03-24
2018-03-24
16
2018-03-24
5
Klepaczko Julia
KJ Podkowa Gruszczyn
ARNIKA (147)
2018-03-24
1
2018-03-24
1
Klóska Sławomir
St. Grupy Nickel Poznań
BADOLAN (125)
2018-03-24
28
2018-03-24
14
COCO GOLD (126)
2018-03-24
16
STALUE (127)
2018-03-24
23
2018-03-24
28
CHACARTA (128)
2018-03-24
2018-03-24
25
Kocioruba Aleksandra
UKS Trójka
SEXMISJA (107)
2018-03-24
16
2018-03-24
29
2018-03-24
Koczorowska Martyna
Cwał Zakrzewo
GROC (138)
2018-03-24
2018-03-24
1
Kosek Katarzyna
JKS FER Więckowice
2018-03-24
9
2018-03-24
Kostrzewska Klaudia
St. J Baborówko
2018-03-24
45
2018-03-24
1
2018-03-24
5
Kowalczyk Mateusz
bpk
EMO (92)
2018-03-24
43
2018-03-24
29
2018-03-24
1
2018-03-24
34
Kowalska Natalia
bpk
NIWA (15)
2018-03-24
33
Krzewińska Laura
LKS Cwał Poznań
AMON (60)
2018-03-24
23
2018-03-24
28
Krzyżostaniak Joanna
KJ w Dolinie Noteci R.K. Kuźnica Czarnkowska
CHANTEL (28)
2018-03-24
12
2018-03-24
14
2018-03-24
4
2018-03-24
6
Łakomy Katarzyna
LKS Cwał Poznań
KAŚKA (70)
2018-03-24
23
2018-03-24
Maciejewska Hanna
KJ Kociałkowa Górka
2018-03-24
11
2018-03-24
2018-03-24
Majorczyk Monika
Stajnia Kaliński - LKJ Kiekrz
KOBI (155)
2018-03-24
24
2018-03-24
7
Malicka-Nowacka Aleksandra
Racocki KJ
SOFKA (113)
2018-03-24
58
2018-03-24
12
CZANOS (114)
2018-03-24
12
2018-03-24
52
Maniak Dominika
Harmony Club Owińska
2018-03-24
2018-03-24
34
Matuszczak Julia
UKS Trójka
MARS (109)
2018-03-24
2018-03-24
2018-03-24
Melerowicz Maria
Delta Biedrusko
MIĘTUS (149)
2018-03-24
8
2018-03-24
1
Michałowska Sylwia
bpk
PILOT (77)
2018-03-24
31
2018-03-24
Mikołajczak Weronika
Racocki KJ
2018-03-24
52
2018-03-24
50
Mrówczyńska Wiktoria
Kociałkowa Górka
CYTRA (54)
2018-03-24
22
2018-03-24
2018-03-24
27
Muraczewski Jacek
LKS Cwał Poznań
ARIA (163)
2018-03-24
15
Murawska Magdalena
KJ Zagórów
2018-03-24
22
OTELLO (37)
2018-03-24
Nowacki Michał
Racocki KJ
ZIG ZAC (111)
2018-03-24
12
2018-03-24
12
2018-03-24
41
2018-03-24
36
Nowak Wiktoria
KJ Złoty Rubin Sp. z o. o. Złotkowo
2018-03-24
4
2018-03-24
Olech Natalia
Harmony Club Poznań
2018-03-24
19
2018-03-24
Opielewicz Stanisław
LKS Cwał Poznań
GROSZEK (61)
2018-03-24
39
2018-03-24
14
Ostręga Damian
KJ Jan Kosicki Kobierno
CASQUITE (169)
2018-03-24
29
2018-03-24
26
2018-03-24
39
2018-03-24
12
2018-03-24
54
2018-03-24
47
BARAQUE (172)
2018-03-24
45
2018-03-24
13
Pacan Michał
KJ Sokół Damasławek
LILI (87)
2018-03-24
16
2018-03-24
Pacyna Dobrusia
KJ RE-CO Ostró Wlkp.
KAJA (165)
2018-03-24
1
2018-03-24
5
Paprocka Natalia
KJ Lotus Poznań
EASTWOOD (153)
2018-03-24
30
2018-03-24
32
Pawlak Nicole
Rancho Poznań
ROSZPONKA (148)
2018-03-24
7
2018-03-24
Perz Wiktoria
KJ RE-CO Ostrów Wlkp.
GRAL (166)
2018-03-24
1
2018-03-24
21
Pięta Julia
KJ Kapada Wiry
2018-03-24
5
2018-03-24
Pogodzińska Urszula
LKS Cwał Poznań
TRENDY (115)
2018-03-24
10
2018-03-24
16
Pol Michał
KJ w Dolinie Noteci R. K. Kuźnica Czarnkowska
2018-03-24
29
2018-03-24
32
CHACCO (131)
2018-03-24
2018-03-24
22
Polimirski Łukasz
KJ Sokół Damasławek
2018-03-24
10
2018-03-24
Połczyńska Zofia
SJ Turzyn
DUCIANO (18)
2018-03-24
29
2018-03-24
10
2018-03-24
56
2018-03-24
50
Przybecki Michał
KJ Michałówka
2018-03-24
2
HONEY N (98)
2018-03-24
14
Raczyńska Marcelina
bpk
CINDY (143)
2018-03-24
24
2018-03-24
3
Roemer Antonina
KS Grand Horse Suchy Las
CYCERON (41)
2018-03-24
2018-03-24
26
Rutkowska Katarzyna
St. J Baborówko
LOCARNO (58)
2018-03-24
23
2018-03-24
1
Siuda Adrianna
Harmony Club Owińska
GRANIM (43)
2018-03-24
2018-03-24
18
Sobańska Anna
St. J Baborówko
FUERTA (102)
2018-03-24
4
2018-03-24
12
Sobczak Marta
KJ Michałówka
RAMZES (91)
2018-03-24
4
2018-03-24
Stachowiak Ewa
KJ Abrasives Group
2018-03-24
12
2018-03-24
7
Stasiak Natalia
KJ Mar-Klin
HERMES (154)
2018-03-24
2018-03-24
Stawicka Marianna
KJ Kapada Wiry
MARIT (32)
2018-03-24
2018-03-24
2
Stronczyńska Oliwia
Racocki KJ
ARA (20)
2018-03-24
20
2018-03-24
Strzyż Marek
JKS Moskit Kalisz
DEMETER (173)
2018-03-24
57
2018-03-24
29
Szczotka Kinga
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2018-03-24
22
2018-03-24
Szelangiewicz Jakub
KJ WSH Equifirst Przybyszewo
2018-03-24
37
2018-03-24
20
JF H&H (84)
2018-03-24
41
2018-03-24
1
2018-03-24
1
2018-03-24
29
Szkudlarek Magda
KJ RE-CO Ostrów Wlkp.
2018-03-24
37
2018-03-24
31
Szymańska Julia
KJ Profil Piła
IMAR (34)
2018-03-24
9
Szymczak Jan
WTK Hermanów
2018-03-24
35
2018-03-24
3
100
KOPE (22)
2018-03-24
12
2018-03-24
30
Trojanowicz Borys
KJ Zagórów
HERA TS (49)
2018-03-24
6
2018-03-24
7
2018-03-24
1
Undrych Zofia
Złoty Rubin
ARTI (122)
2018-03-24
2018-03-24
9
2018-03-24
1
Walkiewicz Wiktoria
Racocki KJ
SESILA G (116)
2018-03-24
43
2018-03-24
47
Walusz Aleksandra
bpk
CHILI (1)
2018-03-24
35
Wandzel Maria
brak
2018-03-24
2018-03-24
Warzywoda Antonina
Delta Biedrusko
KRUPIER (100)
2018-03-24
1
2018-03-24
15
Weigt Agata
Racocki KJ
2018-03-24
9
2018-03-24
Wesołowska Iga
Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
2018-03-24
1
2018-03-24
25
Wiącek Anna
St. Grupy Nickel
RAVEN (68)
2018-03-24
12
2018-03-24
11
Wichniarek Barbara
KJ Michałówka
ZAMIRA (51)
2018-03-24
1
Widzińska Wiktoria
KJ Sokół Damasławek
CARY (12)
2018-03-24
17
2018-03-24
Witt Julia
brak
TAJFUN (23)
2018-03-24
4
2018-03-24
2018-03-24
16
Wrzosek Matylda Olga
KJ Abrasives Group
WILIANA (16)
2018-03-24
9
2018-03-24
22
Wypchło Aleksandra
bpk
2018-03-24
2018-03-24
26
2018-03-24
24
Wysoczańska Nina
KJ Michałówka
2018-03-24
3
2018-03-24
Żak Joanna
KJ Raduszyn Stajnia Złotoryjsko
CUPIDO (123)
2018-03-24
28
2018-03-24
16
Zasadziński Łukasz
JKS FER Więckowice
CORSA (57)
2018-03-24
23
2018-03-24
Zmuda Zuzanna
LKS Cwał Poznań
2018-03-24
2018-03-24
13
Zubko Patrycja
St. J Baborówko
CYKLON (46)
2018-03-24
29
2018-03-24
33
2018-03-24
12
2018-03-24
1

Number of Riders: 120

Number of Horses: 153

The sum of prizes: 900.00

Competition results developed by: TARANT EVENTS
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H112009-01, TARANT EVENTS)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl