Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZT i ZR
Poznań Hipodrom WOLA, 28.01.2018

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
134 ENTRY ACCEPTED 2018-01-27 08:34:06
2018-01-26 22:59:02
Wiktoria Budnik B-FENIX
  • 1x 3T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
133 ENTRY ACCEPTED 2018-01-27 08:34:22
2018-01-26 22:47:52
Klaudia Kostrzewska B-FENIX
  • 1x 3T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
132 ENTRY ACCEPTED 2018-01-27 08:34:40
2018-01-26 22:47:18
Klaudia Kostrzewska GOLDQUIDAME L
  • 1x 3T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
131 ENTRY ACCEPTED 2018-01-27 08:34:54
2018-01-26 21:24:06
Natalia Sobecka ORLIT
  • 2x 2T/KUCE/70 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
130 ENTRY ACCEPTED 2018-01-27 08:35:08
2018-01-26 21:22:17
Oliwia Palacz FALCON
  • 1x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
129 ENTRY ACCEPTED 2018-01-27 08:35:21
2018-01-26 21:21:51
Natalia Głowacz SZAMAN
  • 2x 2T/KUCE/70 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
128 ENTRY ACCEPTED 2018-01-27 08:35:35
2018-01-26 21:21:32
Julia Bohdan NOKIA
  • 2x 1T/KUCE/55 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
127 ENTRY ACCEPTED 2018-01-27 08:35:48
2018-01-26 15:41:28
Katarzyna Czajkowska HOKO LADY
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
126 ENTRY ACCEPTED 2018-01-27 08:36:00
2018-01-26 12:47:13
Hanna Stein WOJTEK
  • 1x 1T/KUCE/55 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
  • 1x 2T/KUCE/70 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
125 ENTRY ACCEPTED 2018-01-27 08:36:13
2018-01-26 12:46:05
Ida Wybieralska ROSALIE
  • 2x 1T/KUCE/55 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
124 ENTRY ACCEPTED 2018-01-27 08:36:26
2018-01-26 12:46:02
Natalia Siwiec HERBON
  • 1x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
123 ENTRY ACCEPTED 2018-01-27 08:36:38
2018-01-26 12:42:42
Ida Wybieralska PIPI
  • 1x 1T/KUCE/55 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
  • 1x 2T/KUCE/70 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
122 ENTRY ACCEPTED 2018-01-26 11:21:59
2018-01-26 11:06:59
Zofia Budzyńska FABIA
  • 1x 7/N/Konkurs dwufazowy art.274.5.6 (wys. 120 cm) - każda para jedzie drugą fazę
121 ENTRY ACCEPTED 2018-01-26 11:05:18
2018-01-26 10:51:10
Mikołaj Bajan SANTA MONIKA
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
120 ENTRY ACCEPTED 2018-01-26 11:04:02
2018-01-26 08:39:45
Agata Dahlke IELVE
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
119 ENTRY ACCEPTED 2018-01-26 11:00:59
2018-01-26 08:39:16
Mikołaj Bajan JULIO ENKEL
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
118 ENTRY ACCEPTED 2018-01-26 08:07:19
2018-01-25 23:41:25
Marta Dąbrowska LARINA
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
117 ENTRY ACCEPTED 2018-01-26 08:02:03
2018-01-25 23:40:32
Marta Dąbrowska DAYTON
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
116 ENTRY ACCEPTED 2018-01-26 07:58:39
2018-01-25 23:08:38
Julia Adamczyk CZARDASZ
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
115 ENTRY ACCEPTED 2018-01-26 07:57:10
2018-01-25 22:39:50
Stanisław Opielewicz GROSZEK
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
114 ENTRY ACCEPTED 2018-01-26 07:56:20
2018-01-25 22:38:24
Laura Krzewińska AMON
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
113 ENTRY ACCEPTED 2018-01-26 07:55:14
2018-01-25 22:37:45
Magdalena Murawska OTELLO
  • 1x 3T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
112 ENTRY ACCEPTED 2018-01-26 07:54:23
2018-01-25 22:03:29
Julia Pięta INIS SLÈ SORCERER
  • 1x 2T/KUCE/70 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
  • 1x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
111 ENTRY ACCEPTED 2018-01-26 07:53:10
2018-01-25 21:58:02
Piotr Pietrzak LARA
  • 1x 2T/KUCE/70 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
  • 1x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
110 ENTRY ACCEPTED 2018-01-26 07:52:40
2018-01-25 21:57:20
Julia Pięta VINCENTO
  • 1x 2T/KUCE/70 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
  • 1x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
109 ENTRY ACCEPTED 2018-01-26 07:51:10
2018-01-25 19:50:38
Ewa Stachowiak CASSIANA S
  • 1x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
108 ENTRY ACCEPTED 2018-01-27 23:51:14
2018-01-25 18:27:55
Andrej Akulich ORION-K
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
107 ENTRY ACCEPTED 2018-01-27 23:48:50
2018-01-25 18:27:25
Andrej Akulich KLEOPATRA-K
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
106 ENTRY ACCEPTED 2018-01-26 07:45:58
2018-01-25 18:26:18
Andrej Akulich HAPPY SPRING-K
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
105 ENTRY ACCEPTED 2018-01-27 08:36:50
2018-01-25 18:03:09
Sylwia Rychlik FLORENTINA
  • 2x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
104 ENTRY ACCEPTED 2018-01-26 10:53:52
2018-01-25 18:02:56
Grzegorz Rychlik SOFIA
  • 2x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
103 ENTRY ACCEPTED 2018-01-26 07:41:17
2018-01-25 17:29:50
Patrycja Kuśmia HESTIA
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
102 ENTRY ACCEPTED 2018-01-26 07:39:50
2018-01-25 16:51:09
Łukasz Brzóska CARDENIUS 3
  • 2x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
101 ENTRY ACCEPTED 2018-01-26 07:37:34
2018-01-25 16:25:12
Dominika Gardas SCAPA FLOW 8
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 7/N/Konkurs dwufazowy art.274.5.6 (wys. 120 cm) - każda para jedzie drugą fazę
100 ENTRY ACCEPTED 2018-01-25 11:44:09
2018-01-25 09:47:00
Martyna Łukaszewska KARINKA
  • 2x 1T/KUCE/55 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
  • 1x 2T/KUCE/70 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
99 ENTRY ACCEPTED 2018-01-25 11:42:51
2018-01-25 09:25:14
Martyna Życzkowska DIZZY
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
98 ENTRY ACCEPTED 2018-01-26 07:35:06
2018-01-25 00:03:31
Barbara Wichniarek ZAMIRA
  • 2x 3T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
97 ENTRY ACCEPTED 2018-01-25 07:27:36
2018-01-24 22:39:56
Agnieszka Słodzinka MONTANA
  • 2x 3T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
96 ENTRY ACCEPTED 2018-01-25 07:26:16
2018-01-24 22:38:46
Martyna Ratajczak BRYLANT
  • 2x 3T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
95 ENTRY ACCEPTED 2018-01-25 07:24:58
2018-01-24 22:06:24
Maria Melerowicz MIĘTUS
  • 1x 1T/KUCE/55 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
  • 1x 2T/KUCE/70 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
94 ENTRY ACCEPTED 2018-01-25 07:24:34
2018-01-24 21:47:36
Małgorzata Zubrycka OLIMPIA
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
93 ENTRY ACCEPTED 2018-01-25 07:24:13
2018-01-24 21:47:15
Małgorzata Zubrycka FAYETTE WV
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
91 ENTRY ACCEPTED 2018-01-27 23:42:28
2018-01-24 20:26:12
Anna Sobańska FUCONA
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 7/N/Konkurs dwufazowy art.274.5.6 (wys. 120 cm) - każda para jedzie drugą fazę
90 ENTRY ACCEPTED 2018-01-25 07:18:37
2018-01-24 18:55:04
Ewa Kamieniarz ONTARIO
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
89 ENTRY ACCEPTED 2018-01-25 07:18:08
2018-01-24 17:25:23
Karolina Waligórska CHICA'S BOY Z
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 7/N/Konkurs dwufazowy art.274.5.6 (wys. 120 cm) - każda para jedzie drugą fazę
88 ENTRY ACCEPTED 2018-01-25 07:17:32
2018-01-24 15:45:40
Katarzyna Łakomy KAŚKA
  • 1x 3T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
87 ENTRY ACCEPTED 2018-01-24 14:41:44
2018-01-24 11:19:28
Marta Zielińska DIMITRI
  • 1x 3T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
86 ENTRY ACCEPTED 2018-01-27 23:40:31
2018-01-24 10:44:29
Verena Vitullo MIRACLE NF
  • 2x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
85 ENTRY ACCEPTED 2018-01-27 23:36:47
2018-01-24 08:12:38
Paula Kosiba BELLA LA LUNA
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
84 ENTRY ACCEPTED 2018-01-27 23:35:55
2018-01-23 22:22:44
Paulina Pierzyńska LARICA W
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
83 ENTRY ACCEPTED 2018-01-24 07:49:33
2018-01-23 21:37:59
Marcin Wesoły FAUNA KG
  • 1x 7/N/Konkurs dwufazowy art.274.5.6 (wys. 120 cm) - każda para jedzie drugą fazę
  • 1x 8/C/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 130 cm) - każda para jedzie drugą fazę
82 ENTRY ACCEPTED 2018-01-24 07:49:09
2018-01-23 21:37:31
Marcin Wesoły MATRIX
  • 1x 7/N/Konkurs dwufazowy art.274.5.6 (wys. 120 cm) - każda para jedzie drugą fazę
  • 1x 8/C/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 130 cm) - każda para jedzie drugą fazę
81 ENTRY ACCEPTED 2018-01-24 07:47:41
2018-01-23 21:32:38
Maria Kosmalewicz WOODY
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
80 ENTRY ACCEPTED 2018-01-24 07:47:05
2018-01-23 21:32:01
Maria Kosmalewicz SINGULORD SAPHIR
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
79 ENTRY ACCEPTED 2018-01-24 07:44:51
2018-01-23 21:12:13
Danuta Kołodziejczak BRETON
  • 1x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
78 ENTRY ACCEPTED 2018-01-27 23:32:45
2018-01-23 20:21:48
Oliwia Jach ZANTOS HBC
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
77 ENTRY ACCEPTED 2018-01-27 23:30:19
2018-01-23 20:21:26
Oliwia Jach KRESKA
  • 1x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
76 ENTRY ACCEPTED 2018-01-24 07:41:22
2018-01-23 20:21:00
Klaudiusz Jach UN' DIABLO
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
75 ENTRY ACCEPTED 2018-01-27 23:29:35
2018-01-23 20:20:24
Klaudiusz Jach MISTRAL
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 7/N/Konkurs dwufazowy art.274.5.6 (wys. 120 cm) - każda para jedzie drugą fazę
74 ENTRY ACCEPTED 2018-01-27 23:29:08
2018-01-23 20:19:57
Klaudiusz Jach KONFETTI
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 7/N/Konkurs dwufazowy art.274.5.6 (wys. 120 cm) - każda para jedzie drugą fazę
73 ENTRY ACCEPTED 2018-01-24 07:39:01
2018-01-23 20:19:21
Klaudiusz Jach E
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
72 ENTRY ACCEPTED 2018-01-27 23:24:07
2018-01-23 20:18:43
Klaudiusz Jach BLACK JACK
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 8/C/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 130 cm) - każda para jedzie drugą fazę
71 ENTRY ACCEPTED 2018-01-24 07:36:19
2018-01-23 20:03:48
Monica Chudoba CHELBY
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
70 ENTRY ACCEPTED 2018-01-24 07:34:54
2018-01-23 20:02:09
Katarzyna Szuń TOMIRA
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
69 ENTRY ACCEPTED 2018-01-24 07:34:21
2018-01-23 20:01:29
Borys Kramer DIA RETINA
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
68 ENTRY ACCEPTED 2018-01-24 07:31:57
2018-01-23 19:56:43
Borys Kramer NARISCHA
  • 1x 7/N/Konkurs dwufazowy art.274.5.6 (wys. 120 cm) - każda para jedzie drugą fazę
  • 1x 8/C/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 130 cm) - każda para jedzie drugą fazę
61 ENTRY ACCEPTED 2018-01-23 16:14:01
2018-01-23 15:08:59
Anna Danielewicz HELVETIA MK
  • 1x 3T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
60 ENTRY ACCEPTED 2018-01-23 07:45:56
2018-01-22 22:04:09
Wiktoria Dukarska LUNA
  • 1x 3T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
59 ENTRY ACCEPTED 2018-01-23 07:44:41
2018-01-22 22:03:26
Marcin Jaremko LAMPART
  • 1x 3T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
57 ENTRY ACCEPTED 2018-01-23 07:41:34
2018-01-22 20:49:05
Julia Dunst WOLF'S MORITZ V
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
56 ENTRY ACCEPTED 2018-01-22 13:16:56
2018-01-22 13:08:11
Dominika Zieniewicz CORONA 123
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 7/N/Konkurs dwufazowy art.274.5.6 (wys. 120 cm) - każda para jedzie drugą fazę
55 ENTRY ACCEPTED 2018-01-26 07:34:33
2018-01-22 11:56:09
Emilia Kasprzak LORETTA B
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
54 ENTRY ACCEPTED 2018-01-22 13:14:46
2018-01-22 11:02:10
Anastazja Frołow PICASSO
  • 1x 1T/KUCE/55 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
  • 1x 2T/KUCE/70 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
53 ENTRY ACCEPTED 2018-01-22 13:14:23
2018-01-22 10:44:26
Izabela Bąk OCEANA
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
52 ENTRY ACCEPTED 2018-01-27 23:17:18
2018-01-22 10:36:33
Weronika Kicińska CLINTARA
  • 2x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
51 ENTRY ACCEPTED 2018-01-27 23:16:25
2018-01-21 22:25:36
Michèle Van Den Kroonenberg URIELLE
  • 1x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
50 ENTRY ACCEPTED 2018-01-22 09:28:09
2018-01-21 19:13:26
Zofia Undrych ARTI
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
49 ENTRY ACCEPTED 2018-01-21 12:11:11
2018-01-21 11:24:27
Janusz Kiciński CUIDAMME
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
48 ENTRY ACCEPTED 2018-01-21 12:10:47
2018-01-20 19:20:19
Małgorzata Siczyńska DELAYLA LOXGRAFF
  • 2x 3T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
47 ENTRY ACCEPTED 2018-01-21 12:09:58
2018-01-20 11:46:22
Otylia Loba IMPERO
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
46 ENTRY ACCEPTED 2018-01-21 12:08:29
2018-01-19 23:22:08
Katarzyna Rutkowska LOCARNO
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
44 ENTRY ACCEPTED 2018-01-21 12:07:03
2018-01-19 19:52:26
Agata Maćkowska LEON
  • 1x 1T/KUCE/55 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
  • 1x 2T/KUCE/70 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
43 ENTRY ACCEPTED 2018-01-27 23:13:20
2018-01-19 19:49:21
Michalina Jendryke JOGI GOZDAWA
  • 2x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
42 ENTRY ACCEPTED 2018-01-27 23:12:30
2018-01-19 19:48:16
Vesna Wojtaszek NEKTON PLUS
  • 1x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
41 ENTRY ACCEPTED 2018-01-21 12:03:45
2018-01-19 19:47:48
Zuzanna Cywińska CONTESSA FRANCESCA
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
39 ENTRY ACCEPTED 2018-01-21 12:00:30
2018-01-19 15:27:57
Klaudia Kostrzewska PASJONATA PAVAROTTI
  • 1x 1T/KUCE/55 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
  • 1x 2T/KUCE/70 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
38 ENTRY ACCEPTED 2018-01-26 07:33:49
2018-01-19 15:24:58
Zuzanna Grygier ARMANI RJT
  • 2x 1T/KUCE/55 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
  • 1x 2T/KUCE/70 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
37 ENTRY ACCEPTED 2018-01-27 20:58:41
2018-01-19 09:10:02
Łukasz Brzóska RED HERSHEY
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
36 ENTRY ACCEPTED 2018-01-21 11:57:39
2018-01-19 07:52:47
Łukasz Brzóska CHARLIE 254
  • 1x 7/N/Konkurs dwufazowy art.274.5.6 (wys. 120 cm) - każda para jedzie drugą fazę
33 ENTRY ACCEPTED 2018-01-18 09:56:32
2018-01-18 08:02:02
Zuzanna Walczak MATADOR
  • 1x 1T/KUCE/55 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
  • 1x 2T/KUCE/70 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
32 ENTRY ACCEPTED 2018-01-18 09:55:35
2018-01-18 08:01:19
Nell Sówka S-PIORUN
  • 2x 1T/KUCE/55 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
30 ENTRY ACCEPTED 2018-01-18 09:54:04
2018-01-17 22:02:52
Eliza Janowiak LITTLE TANZER
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
29 ENTRY ACCEPTED 2018-01-27 23:09:07
2018-01-17 21:26:25
Monika Tchorzewska GRANAT
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
28 ENTRY ACCEPTED 2018-01-18 09:52:54
2018-01-17 08:55:43
Magdalena Dreger SELENA
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 7/N/Konkurs dwufazowy art.274.5.6 (wys. 120 cm) - każda para jedzie drugą fazę
27 ENTRY ACCEPTED 2018-01-27 23:08:00
2018-01-17 08:24:36
Piotr Bąk IMAR
  • 1x 7/N/Konkurs dwufazowy art.274.5.6 (wys. 120 cm) - każda para jedzie drugą fazę
26 ENTRY ACCEPTED 2018-01-27 23:06:05
2018-01-17 08:23:53
Piotr Bąk CALDERON K
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
25 ENTRY ACCEPTED 2018-01-18 09:49:49
2018-01-17 08:21:16
Julia Szymańska IMAR
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
24 ENTRY ACCEPTED 2018-01-27 23:02:05
2018-01-16 22:23:27
Julia Klinge GRANADA
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
23 ENTRY ACCEPTED 2018-01-17 08:08:02
2018-01-16 20:57:51
Aleksandra Gebler BOLTER
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 7/N/Konkurs dwufazowy art.274.5.6 (wys. 120 cm) - każda para jedzie drugą fazę
22 ENTRY ACCEPTED 2018-01-27 23:00:58
2018-01-16 17:49:22
Paulina Pierzyńska QUINTELLO
  • 1x 7/N/Konkurs dwufazowy art.274.5.6 (wys. 120 cm) - każda para jedzie drugą fazę
19 ENTRY ACCEPTED 2018-01-21 17:35:16
2018-01-15 09:29:30
Matylda Kaczmarek LORA
  • 2x 3T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
18 ENTRY ACCEPTED 2018-01-27 23:00:18
2018-01-14 21:38:28
Julia Janku BOLERO DUE
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
17 ENTRY ACCEPTED 2018-01-27 22:58:07
2018-01-13 23:30:17
Łukasz Brzóska HEROS
  • 1x 8/C/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 130 cm) - każda para jedzie drugą fazę
16 ENTRY ACCEPTED 2018-01-27 22:57:32
2018-01-13 23:29:36
Łukasz Brzóska CASSINI ZAR
  • 1x 7/N/Konkurs dwufazowy art.274.5.6 (wys. 120 cm) - każda para jedzie drugą fazę
15 ENTRY ACCEPTED 2018-01-27 22:57:06
2018-01-13 23:29:19
Łukasz Brzóska FLEUR
  • 1x 8/C/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 130 cm) - każda para jedzie drugą fazę
14 ENTRY ACCEPTED 2018-01-27 22:55:51
2018-01-13 23:29:05
Łukasz Brzóska CARJONKER
  • 1x 7/N/Konkurs dwufazowy art.274.5.6 (wys. 120 cm) - każda para jedzie drugą fazę
13 ENTRY ACCEPTED 2018-01-27 22:55:17
2018-01-13 23:28:51
Łukasz Brzóska BLACK & WHITE 3
  • 1x 7/N/Konkurs dwufazowy art.274.5.6 (wys. 120 cm) - każda para jedzie drugą fazę
  • 1x 8/C/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 130 cm) - każda para jedzie drugą fazę
11 ENTRY ACCEPTED 2018-01-12 12:29:59
2018-01-12 09:33:30
Wiktoria Widzińska CARY
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 7/N/Konkurs dwufazowy art.274.5.6 (wys. 120 cm) - każda para jedzie drugą fazę
10 ENTRY ACCEPTED 2018-01-21 11:46:17
2018-01-11 14:36:57
Ada Leszczyńska TAJFUN
  • 1x 2T/KUCE/70 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
  • 1x 3T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
9 ENTRY ACCEPTED 2018-01-12 11:45:35
2018-01-11 12:57:31
Magdalena Świstel SUMMER CRUISE II
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
8 ENTRY ACCEPTED 2018-01-27 22:53:54
2018-01-10 22:01:52
Aleksandra Mudry CALANTINO
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 7/N/Konkurs dwufazowy art.274.5.6 (wys. 120 cm) - każda para jedzie drugą fazę
7 ENTRY ACCEPTED 2018-01-09 23:45:19
2018-01-09 09:46:52
Sofi Przybylska IGIEŁKA
  • 2x 1T/KUCE/55 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
6 ENTRY ACCEPTED 2018-01-09 23:43:19
2018-01-09 09:45:27
Martyna Łukaszewska FERARI
  • 1x 1T/KUCE/55 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
  • 1x 2T/KUCE/70 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
5 ENTRY ACCEPTED 2018-01-17 08:06:46
2018-01-09 09:41:17
Maja Kaczmarek ALF
  • 1x 1T/KUCE/55 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
  • 1x 2T/KUCE/70 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
3 ENTRY ACCEPTED 2018-01-09 23:41:19
2018-01-09 09:39:47
Amelia Klota ANTONY HOPKINS
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
2 ENTRY ACCEPTED 2018-01-22 13:11:14
2018-01-09 09:04:02
Aleksandra Osuch ROXANA Z
  • 1x 7/N/Konkurs dwufazowy art.274.5.6 (wys. 120 cm) - każda para jedzie drugą fazę
  • 1x 8/C/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 130 cm) - każda para jedzie drugą fazę
1 ENTRY ACCEPTED 2018-01-22 13:10:43
2018-01-09 09:03:15
Aleksandra Osuch ROSA
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 7/N/Konkurs dwufazowy art.274.5.6 (wys. 120 cm) - każda para jedzie drugą fazę
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Adamczyk Julia bpk
2001 (J.)
brak
2. Akulich Andrej JKS Karolewko
S
brak
3. Bąk Izabela KJ Profil Piła
S
O011144
4. Bohdan Julia KJ Liljówka
2007 (Mł.)
BRAK
5. Bolko Aleksandra SK Ciekocinko
2001 (J.)
O025841
6. Brzóska Łukasz KJ Abrasives Group
S
O003220
7. Budnik Wiktoria bpk
2005 (JM.)
brak
8. Budzyńska Zofia St. KJ Gronówkka
2002 (J.)
O028408
9. Cywińska Zuzanna KJ Podkowa Gruszczyn
2003 (JM.)
brak
10. Czajkowska Katarzyna Posadowskie TJ
2003 (JM.)
O039193
11. Dąbrowska Marta bpk
S
O025887
12. Dahlke Agata Budzyński KS Kłos
S
O012845
13. Danielewicz Anna bpk
S
brak
14. Dreger Magdalena KJ Stajnia z Kopytem
2003 (JM.)
O039346
15. Dukarska Wiktoria bpk
2004 (JM.)
brak
16. Dunst Julia KJ Ranczo Kołata
2003 (JM.)
O033001
17. Frołow Anastazja LKS Cwał Poznań
2005 (JM.)
O039935
18. Frydrychowicz Joanna KJ Zagórów
19. Gardas Dominika JKS FER Więckowice
2001 (J.)
O023600
20. Gebler Aleksandra KJ Sokół Damasławek
2002 (J.)
O033003
10159421
21. Głowacz Natalia KJ Liljówka Stęszewko
2008 (Mł.)
O041435
22. Grygier Zuzanna KJ Ranczo Kołata
2006 (JM.)
O041952
23. Jach Klaudiusz KJ Sokół Damasławek
1999 (MJ.)
O037943
24. Jach Oliwia KJ Sokół Damasławek
2003 (JM.)
O037935
25. Janowiak Eliza KJ Abrasives Group
2001 (J.)
O037256
26. Jaremko Marcin bpk
2003 (JM.)
brak
27. Jendryke Michalina KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (JM.)
O042012
28. Kaczmarek Maja KJ Podkowa Gruszczyn
2007 (Mł.)
O047066
29. Kaczmarek Matylda Stajnia z Kopytem
1999 (MJ.)
brak
30. Kamieniarz Ewa Cwał Zakrzewo
S
brak
31. Kasprzak Emilia bpk
1999 (MJ.)
brak
32. Kiciński Janusz KJ Profil Piła
S
O044133
33. Klinge Julia KJ Podkowa Gruszczyn
1998 (MJ.)
O018673
10109986
34. Klota Amelia KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (JM.)
brak
35. Kosiba Paula JKS Fer Więckowice
2002 (J.)
O037719
36. Kosmalewicz Maria JKS Fer Więckowice
2001 (J.)
O038495
37. Kostrzewska Klaudia St. J Baborówko
1997 (MJ.)
O020885
38. Kostrzewska Klaudia St. J Baborówko
1997 (MJ.)
O020885
39. Krzewińska Laura LKS Cwał Poznań
2002 (J.)
brak
40. Kuśmia Patrycja KJ Stajnia z Kopytem
S
brak
41. Leszczyńska Ada bpk
2005 (JM.)
brak
42. Loba Otylia bpk
2004 (JM.)
brak
43. Łakomy Katarzyna bpk
S
brak
44. Łukaszewska Martyna KJ Podkowa Gruszczyn
2005 (JM.)
brak
45. Maćkowska Agata KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
brak
46. Melerowicz Maria Delta Biedrusko
2006 (JM.)
brak
47. Mudry Aleksandra WTK Hermanów
S
O010231
48. Murawska Magdalena KJ Zagórów
S
O018766
49. Opielewicz Stanisław LKS Cwał Poznań
2004 (JM.)
O038527
50. Osuch Aleksandra KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (JM.)
O032571
51. Palacz Oliwia KJ Liliówka Stęszewko
2004 (JM.)
O043165
52. Pierzyńska Paulina KJ Abrasives Group
S
O034485
53. Pięta Julia Fundacja Kaczyna - z kulturą na TY
2007 (Mł.)
O039010
54. Pietrzak Piotr Fundacja Kaczyna - z kultyrą na Ty
2006 (JM.)
O046626
55. Przybylska Sofi KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (Mł.)
brak
56. Ratajczak Martyna KJ Podkowa Gruszczyn
2003 (JM.)
O026851
57. Rutkowska Katarzyna St. J Baborówko
S
O011146
58. Rychlik Grzegorz LKS Cwał Poznań
1997 (MJ.)
O025902
59. Siczyńska Małgorzata bpk
S
brak
60. Siwiec Natalia -
S
29664/17
-
61. Słodzinka Agnieszka KJ Podkowa Gruszczyn
2003 (JM.)
brak
62. Sobecka Natalia KJ Liljówka
2003 (JM.)
BRAK
63. Sówka Nell KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
brak
64. Stachowiak Ewa KJ Abrasives Group
1998 (MJ.)
brak
65. Stein Hanna Pony Jumping Team
2008 (Mł.)
brak
66. Szymańska Julia bpk
2005 (JM.)
brak
67. Tchorzewska Monika KJ Stajnia z Kopytem
S
O037760
68. Undrych Zofia KJ Michałówka
2004 (JM.)
brak
69. Urbańska Nikola KJ Podkowa Gruszczyn
2002 (J.)
brak
70. Van Den Kroonenberg Mich?le KJ Sokół Damasławek
2000 (J.)
O046051
71. Vitullo Verena Stajnia z Kopytem
2000 (J.)
brak
72. Walczak Zuzanna KJ Podkowa Gruszczyn
2005 (JM.)
brak
73. Waligórska Karolina LKS Cwał Poznań
1998 (MJ.)
O021251
74. Wesoły Marcin St. KS Jumping Events Poznań
S
O007322
75. Wichniarek Barbara bpk
2004 (JM.)
brak
76. Widzińska Wiktoria KJ Sokół Damasławek
S
O022779
77. Wojtaszek Vesna KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (JM.)
O042477
78. Wybieralska Ida Pony Jumping Team
2006 (JM.)
brak
79. Zielińska Marta KJ Zagórów
S
O020150
80. Zieniewicz Dominika KJ Zagórów
2004 (JM.)
O037404
81. Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
2000 (J.)
O023928
82. Życzkowska Martyna KJ Stajnia z Kopytem
S
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

101

ALF KUC POL 1996 Ogier izabelowata/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Katarzyna Stołowska
B:
K008028 POL999640013896
2.

23

AMON SP POL 2004 Wałach siwa F: Cantanis / Cantus
M: Altaja /
O: Tomasz Daniłoś
B: Dariusz Dąbrowski
brak 616009640025104
3.

115

ANTONY HOPKINS DRP POL 2000 Wałach ciemnogniada/kuc:149 F: Apslau / Kaiseradler
M: Candy / Heros
O: Marta Stołowska-Lubońska
B:
K006417 DE435350274200
4.

34

ARMANI RJT KUC IRL 2014 Wałach gniada/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
brak
5.

1

B-FENIX Kuc Walijski POL 2013 Wałach izabelowata/kuc:128 F: Linde Hoeve's Optimist/
M: B-Food Finezja AZ
O: Marta Dąbrowska
B: Arkadiusz Kasperski
brak
6.

50

BELLA LA LUNA SP POL 2011 Klacz gniada F: Grosso / Contendro I
M: Bella II / Orkisz
O: Paula Kosiba
B: SK Kaczenice
K019523 616009680023811
7.

109

BLACK & WHITE 3 HOL GER 2011 Wałach kara F: Cosido / Cosimo
M: Natalie IX / Concerto II
O: Marek Perz i Tomasz Bartkowiak
B:
K024330 DE421000268311
8.

63

BLACK JACK OLD GER 2008 Wałach ciemnogniada F: Charming Boy /
M: Celira / Rouletto
O: Jan Jach
B: Gerd Gerdes
K020863 DE433330564108
9.

102

BOLTER SP POL 2011 Wałach kasztanowata/162 F: Vandamme / Guidam
M: Brenda / Professional
O: Radosław Gebler
B: Janusz Grzewiński
K021056 616009610026511
10.

41

BRYLANT SP POL 2009 Wałach gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
brak
11.

112

CALANTINO HOL GER 2010 Wałach siwa F: Cardino / Carthago
M: Kismet / S.A.Sir Henri
O: Aleksandra Mudry
B: Linse Burkhardt
K020135 DE421000592610
12.

36

CARDENIUS 3 HOL GER 2011 Wałach gniada F: Cardenio / Coriano
M: Namur III / Candillo
O: Gabriel Waszkiewicz
B:
K022653 DE421000255911
13.

108

CARJONKER SP POL 2005 Ogier gniada F: Landjonker S / Landjonker
M: Carmen / Nurjev
O: Edward Suszek
B: Edward Suszek
K009471 POL009610094605
14.

110

CARY WLKP POL 2006 Ogier gniada/170 F: Landor / Lacatraz
M: Czuwajka / Court
O: Narcyz Kosiński
B: Narcyz Kosiński
K010052 POL007610069006
15.

30

CASSIANA S SP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Libero A / Landcapitol
M: Casarina L / Calido L
O: Ewa Stachowiak
B: Katarzyna Szcześniak
K019168 616009610061511
16.

106

CASSINI ZAR HOL GER 2012 Wałach kasztanowata F: Cassini II / Capitol I
M: U-Contreau / Contender
O: Ewa Tchorzewska
B:
K021446 DE421000503012
17.

91

CHARLIE 254 HOL GER 2012 Wałach gniada F: Clarimo / Clearway
M: Arosa / Corrado I
O: Gabriel Waszkiewicz
B:
K024472 DE421000102512
18.

46

CHICA'S BOY Z ZANG BEL 2006 Wałach ciemnogniada F: Chicago I Z / Caretano Z
M: Namira Z / Nabab De Reve
O: Małgorzata Waligórska
B:
K019342 Z546806
19.

118

CHIMEQUYL SP POL 2008 Wałach gniada F: Imequyl/
M: Czana/ Balon
O: Bartłomiej Woźniak i Daria Kobiernik
B: Jacek Bondaruk
K013492
20.

88

CONTESSA FRANCESCA SP POL 2010 Klacz gniada F: Poker / Evento
M: Celina / nn
O:
B:
K023429 616009610090410
21.

72

CORONA 123 WESTF POL 2009 Klacz gniada F: Coronas / Cornet Obolensky
M: Raphaela / RTL
O: Sławomir Zieniewicz
B: Sławomir Zieniewicz
K022531 DE441410837009
22.

82

CUIDAMME SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/168 F: Vandamme / Guidam
M: Centuria / Lavendel
O: Janusz Kiciński
B: Michał Szafryna
K015685 POL00961022710
23.

116

CZADIS TM SP POL 2003 Wałach gniada/169 F: Czad/
M: Haftka/
O: Piotr Pietrowicz
B: Tomasz Mańczak
K009552
24.

21

CZARDASZ HAN POL 2007 Wałach kara F: Ariadus /
M: Czunia /
O: Marta Hellwich
B: Leszek Ławniczak
brak
25.

20

DAYTON KWPN POL 2008 Wałach siwa F: Up To Date / Camerino
M: Rulanda / Indorado
O: Piotr Gadomski i Marta Dąbrowska
B: M. E. Bosman Van De Most
K014823 528003000807293
26.

83

DELAYLA LOXGRAFF SP POL 2011 Klacz gniada F: Lucky Lord Loxgraff II
M: Domena/Court hol.
O: Aleksandra Grzywacz
B: Anna Worotniak
brak
27.

48

DIMITRI DSH GER 2013 Wałach gniada F: Dicapo Boegegaarden /
M: Goyan /
O: Ralf Jurgeleit
B: Ralf Jurgeleit
brak
28.

39

DIZZY Pełna Krew Angielska POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Be My Chief /
M: Delsona /
O: Martyna Życzkowska
B: Andrzej Pietrzak
brak
29.

62

E KWPN NED 2009 Wałach ciemnogniada F: / Numero Uno
M: nn / nn
O: Stajnia Wapno Jan Jach
B:
brak
30.

14

FABIA MECKL GER 2009 Klacz gniada/mk:157 F: Fabrico / Unkensee
M: Wellenkind / Wellenreiter
O: Zofua Budzyńska
B: Christiane Kappenberg
K022536 DE427270656109
31.

5

FALCON SP POL 2005 Wałach gniada F: Concorde / Cor De La Bryere
M: Bella - Canta R / Darco
O: Tomasz Palacz
B: A. Kubik
K009852 POL009590013105
32.

52

FAUNA KG SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Vandamme / Guidam
M: Finezja KG / Fatma
O: Karol Komin
B: Grzegorz Komin
K016492 616009610223508
33.

44

FAYETTE WV KWPN NED 2010 Klacz siwa F: Wizzerd WV / Indoctro
M: Benidorm WV / Eurocomerce Toulouse
O: KJ Złoty Rubin
B:
K020803 528003201010624
34.

114

FERARI KUC POL 2007 Wałach srokata/kuc:120 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Stefan Stołowski
B:
brak
35.

107

FLEUR KWPN GER 2010 Klacz kasztanowata F: Lys Rouge / Lys de Darmen
M: Ziezo / Seinman
O: Tomasz Bartkowiak i Marek Perz
B:
K021976 528003201006879
36.

3

GOLDQUIDAME L . POL 2011 Klacz gniada F: .
M: .
O: .
B: .
.
37.

100

GRANADA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Colox Cup / Con Capitol
M: Gafme / Pan Franek
O:
B:
K016467 616007600284110
38.

96

GRANAT MŁP POL 2006 Wałach kasztanowata/161 F: Top Gun / Prince Igor
M: Graba / Bonaparte
O: Monika Tchorzewska
B: SK Dobrzyniewo
K011318 POL006540022406
39.

22

GROSZEK KUC POL 2005 Wałach inna/kuc:146 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Natalia Dreszer
B:
K014413 6169996102548
40.

33

HAPPY SPRING-K WLKP POL 2007 Klacz siwa/168 F: Windsor /
M: Happy Girl / Louis
O: Danuta Tarnowska-Juneborg
B: Danuta Tarnowska-Juneborg
K024643 007640082607
41.

119

HARRY ANGEL SP POL 2004 Wałach gniada F: Sir Neel / Darco
M: Hrabina C / Calettos Son
O: Stanisław Figlerowicz
B: Witold Brodewicz
K009058 616009660037604
42.

68

HELVETIA MK SP POL 2013 Klacz siwa F: Rasch / Ramirado
M: Huanita / Good Luck
O:
B:
K024072 616009600246913
43.

12

HERBON SP POL 2005 Wałach siwa F: Almanzor L /
M: Happily /
O: Maciej Ratajczak
B: Stadnina koni Udórz
brak POL009540051405
44.

105

HEROS SP POL 2007 Ogier gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Hipnoza / Cantanis
O: Edward Suszek
B: Paweł Stasiak
K011425 POL009610128007
45.

35

HESTIA SP POL 2004 Klacz gniada F: Hun /
M: Bacha /
O: Patrycja Kuśmia
B: Kazimierz Lewandowski
brak
46.

9

HOKO LADY SP POL 2010 Klacz siwa F: Cantanis / Cantus
M: Hossa / Zodiak
O: Adam Czajkowski
B: Daniel Wieliczko
K023029 616009670090310
47.

16

IELVE KWPN POL 2013 Klacz kasztanowata F: Quidaro /
M: Eulve /
O: Antoni Dahlke
B: Antoni Dahlke
brak
48.

113

IGIEŁKA KUC POL 2001 Klacz kara/kuc: F: Candy Man /
M: Ilka Von Mildedamm /
O: Katarzyna Stołowska
B:
K017064 POL013640050301
49.

84

IMPERO S.P POL 2007 Wałach siwa F: Denar /
M: Iskra /
O: Otylia Loba
B: Litke Łukasz
brak
50.

26

INIS SL? SORCERER Kuc Conemara IRL 2013 Wałach siwa/kuc: F: Cooshen Stromboy /
M: Annaghdown Singer /
O: Małgorzata Pięta
B: Anthony Quinn
brak
51.

98

IRMAN SP POL Brak Wałach gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Andrzej Szymański
B:
brak
52.

87

JOGI GOZDAWA SP POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Qumball / Kimball
M: Jamajka / Jankes
O: Elżbieta Jendryke
B:
K010873 POL009670056106
53.

38

KARINKA KUC POL 2011 Klacz kara/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Stefan stołowski
B:
brak
54.

47

KAŚKA MŁP POL 2005 Klacz ciemnogniada F: Kwinto /
M: Lady /
O: Wiktoria Woźniak
B:
brak
55.

32

KLEOPATRA-K SP POL 2008 Klacz kara/169 F: Windsor /
M: Kafra /
O: Jarosław Pojasek
B: Jarosław Pojasek
009640044408 009640044408
56.

61

KONFETTI SP POL 2008 Klacz gniada F: Contendor / Contendro I
M: Księżniczka / Escudo
O: Sebastian Jach
B: Aleksandra Klamecka
K020850 616009680101608
57.

58

KRESKA KM POL 2010 Klacz kasztanowata/mk: F: Fikus / Angelo
M: Kuszka / Oktan
O: Jan Jach
B: Katarzyna Mażulis
K020861 616013640040510
58.

70

LAMPART MŁP POL 2002 Wałach kara F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
brak
59.

27

LARA KUC CZE 2011 Klacz kasztanowata/kuc: F: nn / nn
M: Sarka /
O: Piotr Pietrzak
B: Miroslav Kotouc
K023103 203011993083511
60.

51

LARICA W HOL POL 2011 Klacz gniada F: Larius W /
M: Sarina VI/Corrado I /
O: Paulina Pierzyńska
B: Gestut Wahl & Co
brak
61.

19

LARINA NRPS POL 2009 Klacz siwa F: U2 / Guidam
M: Zarina / Vito Van De Paardenwinning
O: Piotr Gadomski i Marta Dąbrowska
B: D. Schaper
K016920 528008090178909
62.

86

LEON KUC POL 2005 Wałach kara/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Stefan Stołowski
B:
K019289 616999610260905
63.

95

LITTLE TANZER TRAK GER 2012 Wałach kasztanowata F: Editorial / Connery
M: Thalia / Hoftanzer
O: Agnieszka Janowiak
B: Karl-Heinz Schulenburg
K024459 DE409090405712
64.

85

LOCARNO WESTF GER 2013 Wałach ciemnogniada F: Los Angeles / Light On
M: Country Lady / Conceicao
O: Katarzyna Rutkowska
B: Wolfgang Brinkmann
K024173 DE441411229913
65.

81

LORA SP POL 2007 Klacz gniada/mk: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Daria Kwiatkowska
B:
brak
66.

29

LORETTA B SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Otello /
M: Laurine Du Libaire /
O: Henryk Brzóska
B:
brak
67.

69

LUNA SP POL 2011 Klacz gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
brak
68.

93

MATADOR KUC POL 2006 Wałach kara/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Stefan Stołowski
B:
brak
69.

53

MATRIX WLKP POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Richebourg / Bayard D'Elle
M: Masira / Orkisz
O: Agnieszka Majka
B:
K017394 POL007611058003
70.

42

MIĘTUS KUC POL 2007 Wałach gniada/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Tatiana Zaworska
B:
brak 616999610329807
71.

49

MIRACLE NF WLKP POL 2011 Klacz gniada/mk:158 F: Marino / Zeoliet
M: Messalina /
O: Zuzanna Tecław
B: Natalia Włodarczak - Kubiak
brak
72.

60

MISTRAL SP POL 2011 Wałach gniada F: Romeo Des Vaux / Qredo De Paulstra
M: Miss Monroe / Landor S
O: Jan Jach
B: Przemysław Piskorek
K022605 616009610136211
73.

40

MONTANA WLKP POL 2003 Klacz gniada F: Dawid / Dakar
M: Meta / Agat
O: Stefan Stołowski
B: Daniela Frąckowiak
K010647 POL007611311603
74.

80

NEKTON PLUS REN POL 2005 Wałach gniada F: Now Or Never M / Voltaire
M: Amona / Aristo
O: Rafał Wojtaszek
B:
K015169 DE443438505005
75.

7

NOKIA OO POL 1999 Klacz gniada/kuc: F: Camus / Eukaliptus
M: Nowina / Wermut
O: Grzegorz Jachimowicz
B:
K011176 POL990000001136
76.

76

OCEANA SP POL 2010 Klacz siwa F: Cisoń /
M: Olisa /Turbud Quirinus
O: Adrian Cieślak
B:
brak
77.

43

OLIMPIA WLKP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Johnny Boy II / Dollar du Murier
M: Odyseja / Dżentelmen
O: Joanna Rummel-Zubrycka
B: Kornel Matuszewski
K017852 616007520036610
78.

45

ONTARIO SP POL 2013 Wałach gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Ewa Kamieniarz
B: Inga Klaybor Domańska
brak
79.

4

ORLIT KUC POL 2001 Wałach bułana/kuc:146 F: Split / Cynik
M: Orda / Halny
O: Grzegorz Jachimowicz
B: Monika Warych
K015971 POL013611101201
80.

24

OTELLO SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Quamiro /
M: Oczara / Le Bon
O: Magdalena Murawska
B: Marek Strzyż
K017101
81.

89

PASJONATA PAVAROTTI Kuc Walijski POL 2011 Wałach siwa/kuc: F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Polly / Den Bramel's Baye
O: Małgorzata Grygier
B: Kołodziejek Elżbieta
K022154 616013610016511
82.

75

PICASSO KUC POL 2011 Wałach srokata/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Anna Szewczuk
B:
K023116 616999520137011
83.

13

PIPI KUC POL 2008 Klacz siwa/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Kladia Olejniczak
B:
K021739 616999610261305
84.

103

QUINTELLO HOL GER 2011 Wałach siwa F: Quidam De Revel / Jalisco
M: Tonia I / Cassini I
O: Paulina Pierzyńska
B: Juergen Hattebuhr
K020475 DE421000154811
85.

90

RED HERSHEY HAN GER 2013 Ogier gniada F: Ramiro's Son II / Ramiro
M: Delia / Donaumonarch
O: Ewa Tchorzewska
B:
K023135 DE431319730813
86.

73

ROSA OLD POL 2011 Klacz kara/kuc:149 F: Calico / Cassini I
M: Roxana - Z / Rammstein
O: Jan Walczak
B: Zenon Lewandowski
K022865 DE433332148811
87.

11

ROSALIE Hackney Pony NED 15.04.2011 Klacz ciemnogniada/kuc: F: Noble Rebel /
M: Hesselers Kimberly Star Girl /
O: Klaudia Olejniczak
B: Gerg Lang
brak
88.

74

ROXANA Z SP POL 2007 Klacz kara/mk: F: Rammstein / Rheinsberg
M: Marchen D / Nurjev
O: Jan Walczak
B:
K015021 POL009610104007
89.

94

S-PIORUN Kuc Walijski POL 2009 Wałach siwa/123 F: nn / nn
M: Sarnau Rainstorm /
O: Iveco Truck Partner
B: Jorg Berning
brak 616013670129009
90.

37

SCAPA FLOW 8 HAN GER 2007 Klacz kasztanowata F: Silvio I / Sandro
M: Wolodja / Werther
O:
B:
K024680 DE431315125807
91.

97

SELENA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada/168 cm F: Landjonker S / Landjonker
M: Saxon Way / Professional
O: Izabela Dreger
B: Jerzy Jakubczak
K014244 POL009580118005
92.

55

SINGULORD SAPHIR HOL GER 2007 Ogier ciemnogniada F: Singulord Jot / Singularjo II
M: Toskania / Acord II
O: Ewa Błada-Kosmalewicz
B: Schroeter Guido
K011133 DE421000203607
93.

18

SOFIA SP POL 2011 Klacz gniada F: Sir Neel / Darco
M: Simone / Corland
O: Grzegorz Rychlik
B: Dahlke Antoni
K020954 616009610164911
94.

117

Spenser (kuc) KUC F:
M:
O:
B:
95.

111

SUMMER CRUISE II ISH IRL 1999 Wałach siwa/167 F: Cruising / Sea Crest
M: nn / nn
O: Magdalena Świstel
B: Mrs Catriona Pinington
brak 826067PHS030074
96.

6

SZAMAN KUC POL 2005 Wałach siwa/kuc: F: Billy / nn
M: Shira / nn
O:
B:
K009671 POL999610247005
97.

120

T-Gold Quidam F:
M:
O:
B:
98.

92

TAJFUN KUC POL 2006 Wałach siwa/kuc: F: Matrix /
M: Toffi /
O: Małgorzata Kaczmarek
B:
brak
99.

59

UN' DIABLO SP POL 2013 Wałach kara F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Urielle / Silvio I
O: Jacek Jach
B: Stanisław Marek Jóźwiakowski
brak
100.

78

URIELLE SP POL 2005 Klacz gniada F: Silvio I / Sandro
M: Ulissa H / Korandosj
O: Stanisław Jóźwiakowski
B: Stanisław Jóźwiakowski
K024043 POL009610141605
101.

28

VINCENTO Forest Pony NED 2012 Wałach ciemnogniada/kuc: F: Versaille /
M: Cartier /
O: Klaudia Pluskota
B: Sulaatik
brak
102.

10

WOJTEK KUC POL 2010 Wałach kara/kuc: F: Monarcha / Wartownik
M: Wanessa / Eros
O: Klaudia Olejniczak
B: Zdzisław Szubstarski
K022377 616013610268210
103.

71

WOLF'S MORITZ V DRP GER 2007 Wałach siwa/kuc:140 F: Corado / Constantin
M: Mona / Brillant
O: Anna Dunst
B: Wolf Eduard Niemann
K018713 DE434340050807
104.

54

WOODY SP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Erebus / Contender
M: Whoopy / Weinberg
O: Ewa Błada-Kosmalewicz
B: Władysław Giza
K009824 POL009540080305 103WV92
105.

25

ZAMIRA SP POL 2005 Klacz siwa/171 F: Kwazar /
M: Zorza /
O: Katarzyna Niedźwiecka
B: Katarzyna Niedźwiecka
brak
106.

57

ZANTOS HBC KWPN NED 2004 Wałach gniada F: Cantos /
M: /Voltaire
O: Stajnia Wapno Jan Jach
B: HBC
brak
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamczyk Julia
bpk
2018-01-28
2018-01-28
25
Akulich Andrej
JKS Karolewko
2018-01-28
6
2018-01-28
19
2018-01-28
2018-01-28
23
Bąk Izabela
KJ Profil Piła
OCEANA (76)
2018-01-28
2018-01-28
29
Bohdan Julia
KJ Liljówka
NOKIA (7)
2018-01-28
2018-01-28
2
Bolko Aleksandra
SK Ciekocinko
CHIMEQUYL (118)
2018-01-28
16
2018-01-28
17
Brzóska Łukasz
KJ Abrasives Group
2018-01-28
10
2018-01-28
2018-01-28
24
2018-01-28
9
HEROS (105)
2018-01-28
2
200
2018-01-28
5
FLEUR (107)
2018-01-28
1
300
CARJONKER (108)
2018-01-28
2
150
2018-01-28
3
100
2018-01-28
7
Budnik Wiktoria
bpk
2018-01-28
1
Budzyńska Zofia
St. KJ Gronówkka
FABIA (14)
2018-01-28
8
Cywińska Zuzanna
KJ Podkowa Gruszczyn
2018-01-28
2018-01-28
27
Czajkowska Katarzyna
Posadowskie TJ
2018-01-28
2018-01-28
19
Dąbrowska Marta
bpk
LARINA (19)
2018-01-28
5
2018-01-28
4
DAYTON (20)
2018-01-28
15
2018-01-28
Dahlke Agata
Budzyński KS Kłos
IELVE (16)
2018-01-28
2018-01-28
17
Danielewicz Anna
bpk
2018-01-28
1
2018-01-28
2018-01-28
11
Dreger Magdalena
KJ Stajnia z Kopytem
SELENA (97)
2018-01-28
13
Dukarska Wiktoria
bpk
LUNA (69)
2018-01-28
1
2018-01-28
2018-01-28
14
Dunst Julia
KJ Ranczo Kołata
2018-01-28
2018-01-28
5
Frołow Anastazja
LKS Cwał Poznań
PICASSO (75)
2018-01-28
7
2018-01-28
11
Frydrychowicz Joanna
KJ Zagórów
2018-01-28
2018-01-28
38
Gardas Dominika
JKS FER Więckowice
2018-01-28
15
2018-01-28
6
Gebler Aleksandra
KJ Sokół Damasławek
BOLTER (102)
2018-01-28
7
2018-01-28
14
Głowacz Natalia
KJ Liljówka Stęszewko
SZAMAN (6)
2018-01-28
1
2018-01-28
Grygier Zuzanna
KJ Ranczo Kołata
2018-01-28
12
2018-01-28
15
Jach Klaudiusz
KJ Sokół Damasławek
2018-01-28
34
2018-01-28
MISTRAL (60)
2018-01-28
5
2018-01-28
2018-01-28
11
2018-01-28
15
E (62)
2018-01-28
2
2018-01-28
2018-01-28
2018-01-28
6
Jach Oliwia
KJ Sokół Damasławek
2018-01-28
19
2018-01-28
1
200
KRESKA (58)
2018-01-28
7
2018-01-28
20
Janowiak Eliza
KJ Abrasives Group
2018-01-28
2018-01-28
10
Jaremko Marcin
bpk
LAMPART (70)
2018-01-28
1
2018-01-28
12
2018-01-28
Jendryke Michalina
KJ Podkowa Gruszczyn
2018-01-28
3
50
2018-01-28
Kaczmarek Maja
KJ Podkowa Gruszczyn
ALF (101)
2018-01-28
1
2018-01-28
3
Kaczmarek Matylda
Stajnia z Kopytem
LORA (81)
2018-01-28
12
2018-01-28
1
Kamieniarz Ewa
Cwał Zakrzewo
ONTARIO (45)
2018-01-28
2018-01-28
37
Kasprzak Emilia
bpk
2018-01-28
2018-01-28
21
Kiciński Janusz
KJ Profil Piła
2018-01-28
22
2018-01-28
21
Klinge Julia
KJ Podkowa Gruszczyn
GRANADA (100)
2018-01-28
21
2018-01-28
Klota Amelia
KJ Podkowa Gruszczyn
2018-01-28
2018-01-28
1
Kosiba Paula
JKS Fer Więckowice
2018-01-28
2
100
2018-01-28
20
Kosmalewicz Maria
JKS Fer Więckowice
WOODY (54)
2018-01-28
3
50
2018-01-28
8
2018-01-28
16
Kostrzewska Klaudia
St. J Baborówko
2018-01-28
16
2018-01-28
1
2018-01-28
32
Kostrzewska Klaudia
St. J Baborówko
2018-01-28
14
2018-01-28
6
Kostrzewska Klaudia
St. J Baborówko
2018-01-28
16
2018-01-28
Krzewińska Laura
LKS Cwał Poznań
AMON (23)
2018-01-28
2018-01-28
33
Kuśmia Patrycja
KJ Stajnia z Kopytem
HESTIA (35)
2018-01-28
2018-01-28
8
Leszczyńska Ada
bpk
TAJFUN (92)
2018-01-28
5
2018-01-28
2018-01-28
1
Loba Otylia
bpk
IMPERO (84)
2018-01-28
2018-01-28
13
Łakomy Katarzyna
bpk
KAŚKA (47)
2018-01-28
15
2018-01-28
2018-01-28
15
Łukaszewska Martyna
KJ Podkowa Gruszczyn
KARINKA (38)
2018-01-28
2018-01-28
FERARI (114)
2018-01-28
5
2018-01-28
7
Maćkowska Agata
KJ Podkowa Gruszczyn
LEON (86)
2018-01-28
6
2018-01-28
9
Melerowicz Maria
Delta Biedrusko
MIĘTUS (42)
2018-01-28
3
2018-01-28
8
Mudry Aleksandra
WTK Hermanów
CALANTINO (112)
2018-01-28
6
2018-01-28
7
Murawska Magdalena
KJ Zagórów
OTELLO (24)
2018-01-28
18
2018-01-28
CZADIS TM (116)
2018-01-28
23
Opielewicz Stanisław
LKS Cwał Poznań
GROSZEK (22)
2018-01-28
2018-01-28
26
Osuch Aleksandra
KJ Podkowa Gruszczyn
ROSA (73)
2018-01-28
2
100
2018-01-28
10
2018-01-28
1
250
2018-01-28
5
Palacz Oliwia
KJ Liliówka Stęszewko
FALCON (5)
2018-01-28
31
2018-01-28
4
Pierzyńska Paulina
KJ Abrasives Group
2018-01-28
9
2018-01-28
10
QUINTELLO (103)
2018-01-28
4
Pięta Julia
Fundacja Kaczyna - z kulturą na TY
2018-01-28
12
2018-01-28
28
2018-01-28
14
2018-01-28
39
Pietrzak Piotr
Fundacja Kaczyna - z kultyrą na Ty
LARA (27)
2018-01-28
2
2018-01-28
36
Przybylska Sofi
KJ Podkowa Gruszczyn
IGIEŁKA (113)
2018-01-28
2018-01-28
13
Ratajczak Martyna
KJ Podkowa Gruszczyn
BRYLANT (41)
2018-01-28
2018-01-28
Rutkowska Katarzyna
St. J Baborówko
LOCARNO (85)
2018-01-28
17
2018-01-28
Rychlik Grzegorz
LKS Cwał Poznań
SOFIA (18)
2018-01-28
14
2018-01-28
Siczyńska Małgorzata
bpk
2018-01-28
2018-01-28
13
Siwiec Natalia
-
HERBON (12)
2018-01-28
35
2018-01-28
Słodzinka Agnieszka
KJ Podkowa Gruszczyn
MONTANA (40)
2018-01-28
1
2018-01-28
1
Sobecka Natalia
KJ Liljówka
ORLIT (4)
2018-01-28
4
2018-01-28
Sówka Nell
KJ Podkowa Gruszczyn
2018-01-28
10
2018-01-28
Stachowiak Ewa
KJ Abrasives Group
2018-01-28
4
2018-01-28
13
2018-01-28
Stein Hanna
Pony Jumping Team
WOJTEK (10)
2018-01-28
8
2018-01-28
13
Szymańska Julia
bpk
IRMAN (98)
2018-01-28
9
2018-01-28
Tchorzewska Monika
KJ Stajnia z Kopytem
GRANAT (96)
2018-01-28
7
2018-01-28
14
2018-01-28
9
Undrych Zofia
KJ Michałówka
2018-01-28
6
2018-01-28
Urbańska Nikola
KJ Podkowa Gruszczyn
2018-01-28
20
2018-01-28
Van Den Kroonenberg Mich?le
KJ Sokół Damasławek
URIELLE (78)
2018-01-28
2018-01-28
22
Vitullo Verena
Stajnia z Kopytem
2018-01-28
11
2018-01-28
Walczak Zuzanna
KJ Podkowa Gruszczyn
MATADOR (93)
2018-01-28
4
2018-01-28
Waligórska Karolina
LKS Cwał Poznań
2018-01-28
22
2018-01-28
12
Wesoły Marcin
St. KS Jumping Events Poznań
2018-01-28
17
2018-01-28
3
100
MATRIX (53)
2018-01-28
11
2018-01-28
4
Wichniarek Barbara
bpk
ZAMIRA (25)
2018-01-28
1
2018-01-28
14
2018-01-28
30
Widzińska Wiktoria
KJ Sokół Damasławek
CARY (110)
2018-01-28
8
2018-01-28
13
Wojtaszek Vesna
KJ Podkowa Gruszczyn
2018-01-28
3
2018-01-28
18
Wybieralska Ida
Pony Jumping Team
ROSALIE (11)
2018-01-28
2018-01-28
11
PIPI (13)
2018-01-28
9
2018-01-28
10
Zielińska Marta
KJ Zagórów
DIMITRI (48)
2018-01-28
11
2018-01-28
40
Zieniewicz Dominika
KJ Zagórów
2018-01-28
2018-01-28
16
Zubrycka Małgorzata
JKS Rywal Grudziądz
OLIMPIA (43)
2018-01-28
1
150
2018-01-28
18
2018-01-28
12
2018-01-28
12
Życzkowska Martyna
KJ Stajnia z Kopytem
DIZZY (39)
2018-01-28
24
2018-01-28

Number of Riders: 82

Number of Horses: 106

The sum of prizes: 1 750.00

Competition results developed by: TARANT EVENTS
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H112009-01, TARANT EVENTS)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl