Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZO2*/CSN Eliminacja HPP i ZR
Stado Ogierów w Łącku, 2-4.02.2018

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
295 ENTRY ACCEPTED 2018-01-31 07:44:35
2018-01-30 22:54:17
Małgorzata Zubrycka ZIPPO LA VIE
  • 1x 8R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 9R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
294 ENTRY ACCEPTED 2018-01-31 07:43:30
2018-01-30 22:53:42
Małgorzata Zubrycka DIABLO GRAN
  • 2x 6R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
293 ENTRY ACCEPTED 2018-01-31 07:42:06
2018-01-30 22:09:58
Sławomir Ciuruś DESIRE
  • 1x 8R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 9R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
292 ENTRY ACCEPTED 2018-01-30 16:26:49
2018-01-30 16:08:27
Ewa Mazurowska ALEX
  • 1x 3R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 4R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
291 ENTRY ACCEPTED 2018-01-30 16:25:18
2018-01-30 12:51:10
Paulina Sypuła QUICKSTEP
  • 1x 6R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 8R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 13R/P/110 cm/Konkurs zwykły art.238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 11R/L/100 cm/Konkurs zwykły art.238.2.1 (wys. 100 cm)
290 ENTRY ACCEPTED 2018-01-30 16:25:47
2018-01-30 12:47:34
Paulina Sypuła KALISIA W
  • 1x 6R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 8R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 13R/P/110 cm/Konkurs zwykły art.238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 11R/L/100 cm/Konkurs zwykły art.238.2.1 (wys. 100 cm)
289 ENTRY ACCEPTED 2018-01-30 17:02:31
2018-01-29 21:17:47
Anna Małkowska-Piotrowska AURILLAC
  • 1x 1R/LL/90 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 2R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
288 ENTRY ACCEPTED 2018-01-29 15:57:10
2018-01-29 15:40:59
Dawid Kajak GRYKA
  • 1x 6R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 8R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
287 ENTRY ACCEPTED 2018-02-04 13:46:40
2018-01-29 14:07:39
Dawid Kubiak LA' CAROUSEL
  • 1x 2R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 3R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
286 ENTRY ACCEPTED 2018-01-31 08:42:57
2018-01-29 14:04:20
Dawid Kubiak HRABIANKA C
  • 1x 3R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
285 ENTRY ACCEPTED 2018-01-29 15:23:54
2018-01-29 13:59:24
Dawid Kubiak MAESTRO
  • 1x 4R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
284 ENTRY ACCEPTED 2018-01-29 15:16:00
2018-01-29 13:58:56
Dawid Kubiak COUNTESS OF HIGHFIELDS
  • 1x 2/ŚR/130 cm/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
282 ENTRY ACCEPTED 2018-01-29 15:14:44
2018-01-29 11:25:57
Jacek Zagor FLASH BLUE B
  • 1x 4R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 2/ŚR/130 cm/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
281 ENTRY ACCEPTED 2018-01-29 15:12:04
2018-01-29 07:22:19
Aleksandra Bolko CHIMEQUYL
  • 1x 3R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 1/MR/120 cm/Mała Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
280 ENTRY ACCEPTED 2018-01-29 15:11:35
2018-01-29 07:21:46
Aleksandra Bolko FATIMA
  • 1x 1/MR/120 cm/Mała Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 2/ŚR/130 cm/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
279 ENTRY ACCEPTED 2018-01-29 15:10:56
2018-01-29 07:21:14
Aleksandra Bolko BUTTERFLY
  • 1x 1/MR/120 cm/Mała Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 2/ŚR/130 cm/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
278 ENTRY ACCEPTED 2018-01-31 08:39:23
2018-01-28 21:59:46
Martyna Pietroń ELEANOR RUGBY
  • 1x 4R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 1/MR/120 cm/Mała Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 4/MR/120 cm/Mała Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 9/FMR/120 cm/Finał Małej Rundy konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
277 ENTRY ACCEPTED 2018-01-29 15:05:31
2018-01-28 20:08:55
Tomasz Wójtowicz ULISSES
  • 1x 6/ŚR/130 cm/Średnia Runda konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 8/DR/140 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 140 cm)
  • 1x 12/GP/145 cm/Grand Prix, Eliminacja HPP Seniorzy konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 145 cm)
276 ENTRY ACCEPTED 2018-01-29 15:04:50
2018-01-28 20:08:03
Tomasz Wójtowicz IRTYSZ
  • 1x 4/MR/120 cm/Mała Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 6/ŚR/130 cm/Średnia Runda konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 10/FŚR/135 cm/Finał Średniej Rundy konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 135 cm)
275 ENTRY ACCEPTED 2018-01-29 15:03:37
2018-01-28 19:34:53
Daria Podsiadło DELEKTA
  • 2x 1R/LL/90 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
274 ENTRY ACCEPTED 2018-01-29 15:01:00
2018-01-28 10:33:45
Jakub Kubiak QUILIBET
  • 1x 3R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 4R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 9R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 4/MR/120 cm/Mała Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
273 ENTRY ACCEPTED 2018-01-29 14:57:31
2018-01-28 10:32:22
Jakub Kubiak CYRKONIA
  • 1x 2R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 11R/L/100 cm/Konkurs zwykły art.238.2.1 (wys. 100 cm)
272 ENTRY ACCEPTED 2018-01-31 08:37:44
2018-01-28 10:00:53
Natalia Maciejewska FABERGE H&S
  • 1x 1/MR/120 cm/Mała Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 2/ŚR/130 cm/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
271 ENTRY ACCEPTED 2018-01-31 08:37:13
2018-01-28 09:39:30
Radosław Zalewski DOLLAR GYM
  • 1x 2R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 3R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
270 ENTRY ACCEPTED 2018-01-29 14:50:06
2018-01-27 21:58:14
Bogdan Maślanka KASTET
  • 1x 3R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 1/MR/120 cm/Mała Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 4/MR/120 cm/Mała Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 5/HPP Open/125 cm/Eliminacja HPP Open konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 125 cm)
269 ENTRY ACCEPTED 2018-01-31 08:36:42
2018-01-27 09:55:23
Anna Lemańska HELLANIA
  • 2x 2R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 8R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
268 ENTRY ACCEPTED 2018-01-29 14:47:36
2018-01-27 08:35:40
Karolina Karczewska MILLCROFT VIVA
  • 2x 5R/LL/90 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
267 ENTRY ACCEPTED 2018-01-29 14:46:56
2018-01-27 08:34:56
Tamara Ferenc EQUUS
  • 2x 5R/LL/90 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 6R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
266 ENTRY ACCEPTED 2018-01-29 14:43:03
2018-01-27 08:34:25
Karolina Bar MARKIZA
  • 2x 5R/LL/90 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 6R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
265 ENTRY ACCEPTED 2018-01-29 14:42:25
2018-01-27 08:33:53
Karolina Bar IGUANA DANNY'S GIRL
  • 2x 5R/LL/90 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 6R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
264 ENTRY ACCEPTED 2018-01-29 14:40:29
2018-01-26 23:33:36
Karolina Szychulska CABALLO
  • 1x 1/MR/120 cm/Mała Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
263 ENTRY ACCEPTED 2018-01-29 14:39:49
2018-01-26 21:37:07
Martyna Klimczak MOLO
  • 2x 6R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 7R/L/100 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca - Egazmin Licencyjny (wys. 100 cm)
262 ENTRY ACCEPTED 2018-01-29 14:36:01
2018-01-26 21:35:19
Karolina Klusek VALES BLUERAY
  • 1x 5R/LL/90 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 6R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
261 ENTRY ACCEPTED 2018-01-29 14:36:56
2018-01-26 21:34:57
Nadia Sobiecka GWIAZDKA
  • 1x 5R/LL/90 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 6R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 7R/L/100 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca - Egazmin Licencyjny (wys. 100 cm)
260 ENTRY ACCEPTED 2018-01-29 15:26:24
2018-01-26 21:34:20
Lena Jarecka EMMA
  • 1x 5R/LL/90 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 6R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 7R/L/100 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca - Egazmin Licencyjny (wys. 100 cm)
259 ENTRY ACCEPTED 2018-01-29 16:15:55
2018-01-26 21:33:30
Michał Siejek HAMILTON
  • 1x 2R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 3R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 8R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 9R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
258 ENTRY ACCEPTED 2018-01-29 15:55:17
2018-01-26 21:33:03
Michał Siejek CHELSEA L
  • 1x 2R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 3R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 8R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 9R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
257 ENTRY ACCEPTED 2018-01-29 14:24:30
2018-01-26 21:25:00
Michał Kubiak Z-PILOT
  • 1x 4R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 1/MR/120 cm/Mała Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
256 ENTRY ACCEPTED 2018-01-29 14:23:51
2018-01-26 21:24:51
Maja Synowicz ERATO
  • 1x 3R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 4R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
255 ENTRY ACCEPTED 2018-01-29 14:23:10
2018-01-26 21:24:35
Michał Kubiak FELLOW 137
  • 1x 4R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 1/MR/120 cm/Mała Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
254 ENTRY ACCEPTED 2018-01-29 14:22:24
2018-01-26 21:24:11
Michał Kubiak DIRESTRAIT
  • 1x 4R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 1/MR/120 cm/Mała Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
253 ENTRY ACCEPTED 2018-01-29 14:21:09
2018-01-26 13:16:31
Zuzanna Prymek TREVOR H
  • 1x 2R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 3R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 8R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 13R/P/110 cm/Konkurs zwykły art.238.2.1 (wys. 110 cm)
252 ENTRY ACCEPTED 2018-01-29 14:20:30
2018-01-26 13:14:35
Zuzanna Prymek ROLEX
  • 1x 1/MR/120 cm/Mała Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 4/MR/120 cm/Mała Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 9/FMR/120 cm/Finał Małej Rundy konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
251 ENTRY ACCEPTED 2018-01-26 11:24:07
2018-01-26 11:12:30
Leszek Warzecha CASQUITE
  • 2x 2R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 8R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 13R/P/110 cm/Konkurs zwykły art.238.2.1 (wys. 110 cm)
250 ENTRY ACCEPTED 2018-01-31 08:22:26
2018-01-26 10:36:38
Aleksandra Zaręba FARGITA
  • 1x 8R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
249 ENTRY ACCEPTED 2018-01-31 08:21:58
2018-01-26 10:36:09
Aleksandra Zaręba ENRICO
  • 2x 6R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
248 ENTRY ACCEPTED 2018-01-26 11:35:36
2018-01-26 09:49:39
Adam Nicpoń CASE
  • 1x 1/MR/120 cm/Mała Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 2/ŚR/130 cm/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 6/ŚR/130 cm/Średnia Runda konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 9/FMR/120 cm/Finał Małej Rundy konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
247 ENTRY ACCEPTED 2018-01-31 08:21:16
2018-01-26 09:46:16
Tomasz Patron EINSTEIN
  • 1x 3R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 1/MR/120 cm/Mała Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 9R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 4/MR/120 cm/Mała Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 9/FMR/120 cm/Finał Małej Rundy konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
246 ENTRY ACCEPTED 2018-01-26 11:26:50
2018-01-26 09:44:59
Adam Nicpoń SHANGRI-LA
  • 1x 2/ŚR/130 cm/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 3/DR/140 cm/Duża Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 140 cm)
  • 1x 8/DR/140 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 140 cm)
  • 1x 12/GP/145 cm/Grand Prix, Eliminacja HPP Seniorzy konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 145 cm)
245 ENTRY ACCEPTED 2018-01-26 11:26:15
2018-01-26 09:43:47
Adam Nicpoń RAPSODIA
  • 1x 1/MR/120 cm/Mała Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 2/ŚR/130 cm/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 6/ŚR/130 cm/Średnia Runda konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 10/FŚR/135 cm/Finał Średniej Rundy konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 135 cm)
244 ENTRY ACCEPTED 2018-01-31 08:17:56
2018-01-26 09:42:02
Adam Nicpoń DAMOCLES FROM SECOND LIFE Z
  • 1x 3R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 1/MR/120 cm/Mała Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 4/MR/120 cm/Mała Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 9/FMR/120 cm/Finał Małej Rundy konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
243 ENTRY ACCEPTED 2018-01-31 08:16:20
2018-01-25 20:22:18
Urszula Kalicińska DISCOVER-S
  • 1x 1/MR/120 cm/Mała Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 2/ŚR/130 cm/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
242 ENTRY ACCEPTED 2018-01-31 08:14:20
2018-01-25 18:10:52
Izabella Tomaszewska QUINTANA
  • 1x 3R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 4R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 8R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 9R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 13R/P/110 cm/Konkurs zwykły art.238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 14R/N/120 cm/Konkurs zwykły art.238.2.1 (wys. 120 cm)
241 ENTRY ACCEPTED 2018-01-26 08:12:56
2018-01-25 18:10:02
Izabella Tomaszewska SZIMANO
  • 1x 1/MR/120 cm/Mała Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 2/ŚR/130 cm/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 4/MR/120 cm/Mała Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 6/ŚR/130 cm/Średnia Runda konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 10/FŚR/135 cm/Finał Średniej Rundy konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 135 cm)
240 ENTRY ACCEPTED 2018-01-26 08:12:32
2018-01-25 18:03:12
Izabella Tomaszewska CASSILIANO
  • 2x 2R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 2x 6R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 2x 11R/L/100 cm/Konkurs zwykły art.238.2.1 (wys. 100 cm)
239 ENTRY ACCEPTED 2018-01-31 08:13:31
2018-01-25 14:57:18
Ludwika Kruszewska WILMAR
  • 1x 2R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 3R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
238 ENTRY ACCEPTED 2018-01-31 08:12:45
2018-01-25 14:31:26
Hanna Osieka DIGISPORT CALLISTA
  • 1x 2/ŚR/130 cm/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
236 ENTRY ACCEPTED 2018-01-31 08:10:11
2018-01-25 08:50:29
Ewa Sekuła BANGKOK
  • 1x 1/MR/120 cm/Mała Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 2/ŚR/130 cm/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 6/ŚR/130 cm/Średnia Runda konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 9/FMR/120 cm/Finał Małej Rundy konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
235 ENTRY ACCEPTED 2018-01-31 08:09:20
2018-01-25 08:49:26
Aleksander Kiljańczyk CALVI
  • 2x 1R/LL/90 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 5R/LL/90 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 6R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 10R/LL/90 cm/Konkurs zwykły art.238.2.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 11R/L/100 cm/Konkurs zwykły art.238.2.1 (wys. 100 cm)
234 ENTRY ACCEPTED 2018-01-31 08:08:04
2018-01-24 23:06:38
Oliwia Szustkowska F TERMIE R 14
  • 1x 1/MR/120 cm/Mała Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 2/ŚR/130 cm/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
229 ENTRY ACCEPTED 2018-01-25 07:36:41
2018-01-24 20:44:06
Monika Pasik LE SOLEI
  • 1x 3R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 4R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
228 ENTRY ACCEPTED 2018-01-25 07:34:39
2018-01-24 20:42:07
Monika Pasik FOR CAROLINE
  • 1x 1/MR/120 cm/Mała Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 2/ŚR/130 cm/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
227 ENTRY ACCEPTED 2018-01-25 07:34:17
2018-01-24 20:41:20
Monika Pasik DON ESPADRON
  • 1x 1/MR/120 cm/Mała Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 2/ŚR/130 cm/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
226 ENTRY ACCEPTED 2018-01-25 07:33:52
2018-01-24 20:40:17
Monika Pasik DOLLAR DE NUEVO
  • 1x 1/MR/120 cm/Mała Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 2/ŚR/130 cm/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
225 ENTRY ACCEPTED 2018-01-25 07:33:13
2018-01-24 20:39:00
Katarzyna Panek C TARNAWA
  • 1x 2R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 3R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
224 ENTRY ACCEPTED 2018-01-24 14:43:47
2018-01-24 08:53:59
Nikola Krajewska EPOS
  • 1x 3R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
223 ENTRY ACCEPTED 2018-01-24 14:43:15
2018-01-24 08:53:03
Adrianna Izmajłowicz GOOD MADDOX
  • 2x 1R/LL/90 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
220 ENTRY ACCEPTED 2018-01-31 08:01:53
2018-01-23 15:22:21
Wiktoria Leszek-Karwańska LADYKRACHER 8
  • 1x 1/MR/120 cm/Mała Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 5/HPP Open/125 cm/Eliminacja HPP Open konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 125 cm)
  • 1x 9/FMR/120 cm/Finał Małej Rundy konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
219 ENTRY ACCEPTED 2018-01-23 16:20:24
2018-01-23 12:28:39
Wiktoria Huber LOLITA BH
  • 1x 3R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 1/MR/120 cm/Mała Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
218 ENTRY ACCEPTED 2018-01-23 16:18:40
2018-01-23 12:09:42
Dominika Luty CONPEIA
  • 1x 2/ŚR/130 cm/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 6/ŚR/130 cm/Średnia Runda konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 10/FŚR/135 cm/Finał Średniej Rundy konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 135 cm)
217 ENTRY ACCEPTED 2018-01-23 16:16:46
2018-01-23 12:09:00
Dominika Luty QUANTITA
  • 1x 1/MR/120 cm/Mała Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 2/ŚR/130 cm/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 6/ŚR/130 cm/Średnia Runda konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 10/FŚR/135 cm/Finał Średniej Rundy konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 135 cm)
216 ENTRY ACCEPTED 2018-01-31 07:59:44
2018-01-23 12:08:21
Dominika Luty KARDO VAN'T STEENPUTJE
  • 1x 2/ŚR/130 cm/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 6/ŚR/130 cm/Średnia Runda konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 10/FŚR/135 cm/Finał Średniej Rundy konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 135 cm)
215 ENTRY ACCEPTED 2018-01-31 07:59:15
2018-01-22 23:01:25
Paulina Misior JUST CHERRY
  • 1x 1/MR/120 cm/Mała Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 4/MR/120 cm/Mała Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 5/HPP Open/125 cm/Eliminacja HPP Open konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 125 cm)
  • 1x 9/FMR/120 cm/Finał Małej Rundy konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
214 ENTRY ACCEPTED 2018-01-23 07:37:29
2018-01-22 22:21:21
Zuzanna Chwalińska ENDO
  • 1x 2R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 3R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 6R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 8R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 13R/P/110 cm/Konkurs zwykły art.238.2.1 (wys. 110 cm)
213 ENTRY ACCEPTED 2018-01-23 07:35:53
2018-01-22 22:19:56
Zuzanna Chwalińska EUFORIA PW
  • 1x 1R/LL/90 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 6R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 8R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 11R/L/100 cm/Konkurs zwykły art.238.2.1 (wys. 100 cm)
211 ENTRY ACCEPTED 2018-01-31 07:57:38
2018-01-22 21:24:27
Dominika Osińska ARGENTINA
  • 1x 3R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 4R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
210 ENTRY ACCEPTED 2018-01-30 07:29:30
2018-01-22 21:23:56
Zofia Teper CALYPSO
  • 1x 6R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 8R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
209 ENTRY ACCEPTED 2018-01-23 07:29:08
2018-01-22 19:46:54
Adrianna Ostrowska SECRETTO
  • 1x 1/MR/120 cm/Mała Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
208 ENTRY ACCEPTED 2018-01-23 07:26:32
2018-01-22 19:45:17
Adrianna Ostrowska RUDBEKIA
  • 1x 9R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 4/MR/120 cm/Mała Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
207 ENTRY ACCEPTED 2018-01-23 07:25:30
2018-01-22 19:43:50
Adrianna Ostrowska ENDLESS LOVE
  • 1x 2/ŚR/130 cm/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
206 ENTRY ACCEPTED 2018-01-23 07:25:01
2018-01-22 19:43:10
Adrianna Ostrowska ELBERO H
  • 1x 2/ŚR/130 cm/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
205 ENTRY ACCEPTED 2018-01-31 07:55:17
2018-01-22 12:06:40
Paulina Skwara PAMELA II
  • 1x 2/ŚR/130 cm/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
204 ENTRY ACCEPTED 2018-01-31 07:54:35
2018-01-22 12:06:14
Paulina Skwara GREAT PLEASURE II
  • 1x 3/DR/140 cm/Duża Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 140 cm)
203 ENTRY ACCEPTED 2018-01-22 13:02:58
2018-01-22 11:44:00
Michał Piątkowski LIGHTNING 100
  • 1x 2/ŚR/130 cm/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 3/DR/140 cm/Duża Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 140 cm)
  • 1x 8/DR/140 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 140 cm)
  • 1x 12/GP/145 cm/Grand Prix, Eliminacja HPP Seniorzy konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 145 cm)
202 ENTRY ACCEPTED 2018-01-31 07:52:03
2018-01-22 08:24:26
Tomasz Miśkiewicz HASTATI
  • 1x 2R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 3R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
201 ENTRY ACCEPTED 2018-01-22 12:59:35
2018-01-22 08:23:59
Tomasz Miśkiewicz ZET BLUE
  • 1x 2/ŚR/130 cm/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
200 ENTRY ACCEPTED 2018-01-22 12:58:56
2018-01-22 08:23:28
Tomasz Miśkiewicz FOR VITO
  • 1x 3/DR/140 cm/Duża Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 140 cm)
199 ENTRY ACCEPTED 2018-01-22 12:58:27
2018-01-22 08:22:57
Tomasz Miśkiewicz CHOCOLATE BLUE
  • 1x 3/DR/140 cm/Duża Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 140 cm)
198 ENTRY ACCEPTED 2018-01-22 12:58:05
2018-01-22 08:22:07
Tomasz Miśkiewicz ANKA LAZAR
  • 1x 1/MR/120 cm/Mała Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
197 ENTRY ACCEPTED 2018-01-31 07:49:59
2018-01-21 21:41:59
Zofia Teper EMIR
  • 1x 8R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 9R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
196 ENTRY ACCEPTED 2018-01-31 07:49:05
2018-01-21 21:04:20
Ewa Mazurowska FLOURIN DU ROUET
  • 1x 2/ŚR/130 cm/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
195 ENTRY ACCEPTED 2018-01-31 07:48:05
2018-01-21 21:02:52
Ewa Mazurowska INDI
  • 1x 3R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 4R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
194 ENTRY ACCEPTED 2018-01-31 07:47:02
2018-01-21 21:00:48
Ewa Mazurowska ELIPSIS P
  • 2x 2R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
193 ENTRY ACCEPTED 2018-01-22 12:52:26
2018-01-21 20:59:10
Ewa Mazurowska RIANA P
  • 2x 2R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
192 ENTRY ACCEPTED 2018-01-22 12:51:16
2018-01-21 18:01:44
Seweryn Murdzia QUENTIN TARANTINO AB
  • 1x 3R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 1/MR/120 cm/Mała Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
191 ENTRY ACCEPTED 2018-01-22 12:49:37
2018-01-21 17:51:26
Seweryn Murdzia QUI GIGI
  • 1x 4R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 1/MR/120 cm/Mała Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
190 ENTRY ACCEPTED 2018-01-22 10:07:08
2018-01-21 17:42:44
Seweryn Murdzia CORRADINO
  • 1x 3R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 1/MR/120 cm/Mała Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
189 ENTRY ACCEPTED 2018-01-30 18:11:37
2018-01-21 14:42:08
Michał Kubiak GALAKTYKA
  • 1x 2/ŚR/130 cm/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 3/DR/140 cm/Duża Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 140 cm)
188 ENTRY ACCEPTED 2018-01-23 11:49:08
2018-01-21 10:34:45
Gabriela Sompol FIDELIO
  • 1x 1/MR/120 cm/Mała Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 2/ŚR/130 cm/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 4/MR/120 cm/Mała Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 5/HPP Open/125 cm/Eliminacja HPP Open konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 125 cm)
  • 1x 9/FMR/120 cm/Finał Małej Rundy konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
187 ENTRY ACCEPTED 2018-01-30 18:09:34
2018-01-20 22:48:22
Anastazja Broniatowska QINGHAI V
  • 1x 8R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 9R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 13R/P/110 cm/Konkurs zwykły art.238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 14R/N/120 cm/Konkurs zwykły art.238.2.1 (wys. 120 cm)
186 ENTRY ACCEPTED 2018-01-30 18:08:23
2018-01-20 22:43:14
Anastazja Broniatowska JANTAR
  • 1x 6R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 8R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 9R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 13R/P/110 cm/Konkurs zwykły art.238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 14R/N/120 cm/Konkurs zwykły art.238.2.1 (wys. 120 cm)
185 ENTRY ACCEPTED 2018-01-30 18:07:34
2018-01-20 18:17:03
Magdalena Ziajkowska LORD OF THE RING KG
  • 1x 3R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 4R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 8R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 9R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 14R/N/120 cm/Konkurs zwykły art.238.2.1 (wys. 120 cm)
184 ENTRY ACCEPTED 2018-01-30 18:06:24
2018-01-20 18:14:45
Magdalena Ziajkowska CENTO
  • 2x 2R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 2x 6R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 11R/L/100 cm/Konkurs zwykły art.238.2.1 (wys. 100 cm)
183 ENTRY ACCEPTED 2018-01-30 18:04:19
2018-01-20 13:36:48
Maja Żewłakow ATOMIUM L
  • 1x 2R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 3R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 6R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 8R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 13R/P/110 cm/Konkurs zwykły art.238.2.1 (wys. 110 cm)
182 ENTRY ACCEPTED 2018-01-20 14:44:01
2018-01-20 08:09:00
Stanisław Przedpełski ULYSSE DE GRANDERIE
  • 1x 2/ŚR/130 cm/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
181 ENTRY ACCEPTED 2018-01-30 18:02:40
2018-01-20 08:08:13
Stanisław Przedpełski CANJER HST
  • 1x 1/MR/120 cm/Mała Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 2/ŚR/130 cm/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
180 ENTRY ACCEPTED 2018-01-20 14:48:21
2018-01-19 20:40:35
Beata Smolińska BRUKSELA
  • 1x 1R/LL/90 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 2R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
179 ENTRY ACCEPTED 2018-01-30 18:01:12
2018-01-19 20:30:17
Aleksandra Pachnik LADY CANTA
  • 2x 2R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
178 ENTRY ACCEPTED 2018-01-20 14:50:28
2018-01-19 20:29:51
Maja Oryga -Siwiak FLORIS T
  • 1x 2R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 3R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
177 ENTRY ACCEPTED 2018-01-30 17:59:04
2018-01-19 20:29:15
Wiktoria Roefler APOLLO S
  • 1x 1R/LL/90 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 2R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
176 ENTRY ACCEPTED 2018-01-30 17:57:04
2018-01-19 20:28:51
Marie Janekovic DIANITA-H
  • 1x 2/ŚR/130 cm/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
175 ENTRY ACCEPTED 2018-01-20 16:44:17
2018-01-19 20:28:28
Klara Kiliańska BLACK MAGIC WOMAN
  • 2x 1R/LL/90 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
174 ENTRY ACCEPTED 2018-01-20 16:45:18
2018-01-19 20:27:54
Katarzyna Kiliańska BERA
  • 1x 3R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 1/MR/120 cm/Mała Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
173 ENTRY ACCEPTED 2018-01-20 16:46:03
2018-01-19 20:27:14
Jarosław Krzemiński BALLADA
  • 1x 3R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 4R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
172 ENTRY ACCEPTED 2018-01-20 16:49:20
2018-01-19 20:26:38
Aleksandra Chotnicka DALLOUSINA M
  • 1x 3R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 4R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
171 ENTRY ACCEPTED 2018-01-30 17:52:41
2018-01-19 20:26:16
Julia Kurosz LUNA
  • 1x 2R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 3R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
170 ENTRY ACCEPTED 2018-01-30 17:51:24
2018-01-19 20:25:51
Monika Rudy BABILONIA
  • 1x 2R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 3R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
169 ENTRY ACCEPTED 2018-01-20 16:54:46
2018-01-19 20:25:31
Oliwia Korecka HRABINKA C
  • 1x 3R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 4R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
168 ENTRY ACCEPTED 2018-01-20 16:55:39
2018-01-19 20:25:05
Wojciech Landowski BOTOKS
  • 1x 2R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 3R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
167 ENTRY ACCEPTED 2018-01-20 16:56:29
2018-01-19 20:24:42
Grzegorz Kubiak ESCORIAL
  • 1x 2/ŚR/130 cm/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
166 ENTRY ACCEPTED 2018-01-20 16:57:43
2018-01-19 20:24:21
Grzegorz Kubiak PANJAA
  • 1x 3R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
165 ENTRY ACCEPTED 2018-01-20 16:58:51
2018-01-19 20:23:47
Grzegorz Kubiak CARO
  • 1x 1/MR/120 cm/Mała Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
164 ENTRY ACCEPTED 2018-01-30 17:41:45
2018-01-19 20:23:18
Grzegorz Kubiak ANTYLYA
  • 1x 3R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
163 ENTRY ACCEPTED 2018-01-20 17:05:26
2018-01-19 20:22:39
Grzegorz Kubiak ALOUBETTE
  • 1x 1/MR/120 cm/Mała Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
162 ENTRY ACCEPTED 2018-01-30 17:44:17
2018-01-19 20:22:18
Grzegorz Kubiak FLOYD
  • 1x 2/ŚR/130 cm/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
161 ENTRY ACCEPTED 2018-01-30 17:41:03
2018-01-19 20:21:52
Grzegorz Kubiak SZULER
  • 1x 3/DR/140 cm/Duża Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 140 cm)
160 ENTRY ACCEPTED 2018-01-31 09:22:07
2018-01-19 19:58:00
Julia Chmaj JUTRZENKA
  • 2x 2R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 2x 6R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
159 ENTRY ACCEPTED 2018-01-30 17:39:04
2018-01-19 19:57:01
Maja Bella Friedman SWEET NOISE-M
  • 1x 4R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 1/MR/120 cm/Mała Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 9R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 4/MR/120 cm/Mała Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 9/FMR/120 cm/Finał Małej Rundy konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
158 ENTRY ACCEPTED 2018-01-30 17:38:40
2018-01-19 19:56:25
Maja Bella Friedman NEFFI MK
  • 1x 3R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 4R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 8R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 9R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 14R/N/120 cm/Konkurs zwykły art.238.2.1 (wys. 120 cm)
157 ENTRY ACCEPTED 2018-01-20 17:13:24
2018-01-19 19:11:10
Karolina Tracewicz RUBIN
  • 1x 8R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 9R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 13R/P/110 cm/Konkurs zwykły art.238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 14R/N/120 cm/Konkurs zwykły art.238.2.1 (wys. 120 cm)
156 ENTRY ACCEPTED 2018-01-19 07:20:40
2018-01-18 17:49:15
Maria Stanisławiak SAZU 3
  • 1x 1/MR/120 cm/Mała Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 2/ŚR/130 cm/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
155 ENTRY ACCEPTED 2018-01-19 07:21:07
2018-01-18 17:48:09
Maria Stanisławiak ITALIAN
  • 1x 1/MR/120 cm/Mała Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 2/ŚR/130 cm/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
149 ENTRY ACCEPTED 2018-01-30 17:35:59
2018-01-18 07:07:14
Agnieszka Uljanowska ROXANNE 154
  • 1x 1/MR/120 cm/Mała Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 5/HPP Open/125 cm/Eliminacja HPP Open konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 125 cm)
  • 1x 9/FMR/120 cm/Finał Małej Rundy konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
148 ENTRY ACCEPTED 2018-01-30 17:35:23
2018-01-17 15:47:17
Konstancja Szymacha FAJNA
  • 1x 1/MR/120 cm/Mała Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 4/MR/120 cm/Mała Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 9/FMR/120 cm/Finał Małej Rundy konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
147 ENTRY ACCEPTED 2018-01-30 17:32:53
2018-01-17 12:04:31
Andrzej Głoskowski DUCATI
  • 1x 3R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 4R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
146 ENTRY ACCEPTED 2018-01-18 13:25:34
2018-01-17 11:20:21
Kaja Nikolas ULOTKA-K
  • 1x 2R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 3R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 6R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 8R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 13R/P/110 cm/Konkurs zwykły art.238.2.1 (wys. 110 cm)
145 ENTRY ACCEPTED 2018-01-18 13:25:55
2018-01-17 11:14:11
Sławomir Uchwat LINDY HOP
  • 1x 3R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 4R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
144 ENTRY ACCEPTED 2018-01-18 13:26:16
2018-01-17 11:12:54
Sławomir Uchwat WIENA
  • 1x 1/MR/120 cm/Mała Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 2/ŚR/130 cm/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
143 ENTRY ACCEPTED 2018-01-18 13:26:34
2018-01-17 11:11:28
Sławomir Uchwat Q 7
  • 1x 2/ŚR/130 cm/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 3/DR/140 cm/Duża Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 140 cm)
142 ENTRY ACCEPTED 2018-01-30 17:31:53
2018-01-17 11:10:04
Sławomir Uchwat CHARLIE S 15
  • 1x 3R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 4R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
141 ENTRY ACCEPTED 2018-01-18 13:29:08
2018-01-17 11:09:10
Bibiana Kędzior CASIQUIARE
  • 1x 3R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 1/MR/120 cm/Mała Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
140 ENTRY ACCEPTED 2018-01-30 17:30:20
2018-01-16 23:54:19
Sophie Von Werner CORVALL
  • 1x 3R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 4R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
139 ENTRY ACCEPTED 2018-01-18 13:30:38
2018-01-16 15:57:28
Joanna Sukiennik CARENZO
  • 1x 2R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 3R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
138 ENTRY ACCEPTED 2018-01-18 13:31:12
2018-01-16 14:32:03
Beata Szumińska CHARDONNAY SZUMAWA
  • 1x 4R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 1/MR/120 cm/Mała Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 4/MR/120 cm/Mała Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 6/ŚR/130 cm/Średnia Runda konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
137 ENTRY ACCEPTED 2018-01-30 17:25:51
2018-01-16 12:21:28
Sebastian Bąk KOCANKA
  • 1x 1/MR/120 cm/Mała Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 4/MR/120 cm/Mała Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 9/FMR/120 cm/Finał Małej Rundy konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
136 ENTRY ACCEPTED 2018-01-30 17:24:54
2018-01-16 12:20:58
Sebastian Bąk EL CAPONE
  • 1x 1/MR/120 cm/Mała Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 2/ŚR/130 cm/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 4/MR/120 cm/Mała Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 6/ŚR/130 cm/Średnia Runda konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 10/FŚR/135 cm/Finał Średniej Rundy konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 135 cm)
135 ENTRY ACCEPTED 2018-01-30 17:23:36
2018-01-16 12:20:09
Sebastian Bąk CAMILLE DE DIAMANT
  • 1x 1/MR/120 cm/Mała Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 2/ŚR/130 cm/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 6/ŚR/130 cm/Średnia Runda konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 8/DR/140 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 140 cm)
  • 1x 10/FŚR/135 cm/Finał Średniej Rundy konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 135 cm)
134 ENTRY ACCEPTED 2018-01-30 17:21:01
2018-01-16 10:33:54
Radosław Zalewski QUELLE DAME Z
  • 1x 1/MR/120 cm/Mała Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
133 ENTRY ACCEPTED 2018-01-30 17:20:30
2018-01-16 10:31:26
Radosław Zalewski NIXON JS
  • 1x 1R/LL/90 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 2R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
132 ENTRY ACCEPTED 2018-01-30 17:19:49
2018-01-16 10:29:13
Radosław Zalewski HERE I AM
  • 1x 1R/LL/90 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 2R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
131 ENTRY ACCEPTED 2018-01-30 17:19:23
2018-01-16 10:28:48
Radosław Zalewski CHALLENGE PICOBELLO Z
  • 1x 1R/LL/90 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 2R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
130 ENTRY ACCEPTED 2018-01-30 17:19:02
2018-01-16 10:26:27
Zuzanna Gowin CAPTAIN
  • 1x 2/ŚR/130 cm/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 6/ŚR/130 cm/Średnia Runda konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 10/FŚR/135 cm/Finał Średniej Rundy konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 135 cm)
128 ENTRY ACCEPTED 2018-01-30 17:17:40
2018-01-16 10:19:11
Radosław Zalewski KONTADOR VD MOLENDREEF
  • 1x 2/ŚR/130 cm/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 3/DR/140 cm/Duża Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 140 cm)
127 ENTRY ACCEPTED 2018-01-30 17:17:02
2018-01-16 10:18:25
Radosław Zalewski ILATINA
  • 1x 3/DR/140 cm/Duża Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 140 cm)
126 ENTRY ACCEPTED 2018-01-30 17:16:33
2018-01-16 10:17:51
Radosław Zalewski CASALINA
  • 1x 1/MR/120 cm/Mała Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
125 ENTRY ACCEPTED 2018-01-22 09:33:04
2018-01-16 08:14:29
Seweryn Murdzia ULA BAJOU-K
  • 1x 2/ŚR/130 cm/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 3/DR/140 cm/Duża Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 140 cm)
  • 1x 8/DR/140 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 140 cm)
  • 1x 12/GP/145 cm/Grand Prix, Eliminacja HPP Seniorzy konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 145 cm)
124 ENTRY ACCEPTED 2018-01-18 13:44:25
2018-01-16 08:13:38
Grzegorz Psiuk GRAVIN
  • 1x 4R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
122 ENTRY ACCEPTED 2018-01-30 17:15:08
2018-01-16 00:55:05
Magdalena Matuszewska CAMPINO 467
  • 1x 3/DR/140 cm/Duża Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 140 cm)
  • 1x 8/DR/140 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 140 cm)
  • 1x 12/GP/145 cm/Grand Prix, Eliminacja HPP Seniorzy konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 145 cm)
120 ENTRY ACCEPTED 2018-01-30 17:13:39
2018-01-15 09:50:54
Juliana Suska TOKAJER 8
  • 1x 1/MR/120 cm/Mała Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
119 ENTRY ACCEPTED 2018-01-30 17:13:15
2018-01-15 09:49:54
Juliana Suska PIEROT
  • 1x 2/ŚR/130 cm/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
117 ENTRY ACCEPTED 2018-01-30 17:11:14
2018-01-14 22:02:59
Pola Wawrzyniak DIMPLE
  • 1x 3R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 1/MR/120 cm/Mała Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
116 ENTRY ACCEPTED 2018-01-18 13:50:01
2018-01-14 22:01:38
Nina Milczarek RISOTTO
  • 1x 1/MR/120 cm/Mała Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 2/ŚR/130 cm/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
115 ENTRY ACCEPTED 2018-01-18 13:50:35
2018-01-14 22:00:59
Nina Milczarek CYANDRA
  • 1x 2/ŚR/130 cm/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 3/DR/140 cm/Duża Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 140 cm)
114 ENTRY ACCEPTED 2018-01-30 17:09:05
2018-01-14 22:00:22
Amelia Krywult CHERROKEE
  • 1x 3R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 1/MR/120 cm/Mała Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
113 ENTRY ACCEPTED 2018-01-18 13:53:36
2018-01-14 21:59:51
Maja Gutorska MERLIN VAN'T HEIKE
  • 2x 1R/LL/90 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
112 ENTRY ACCEPTED 2018-01-30 17:05:39
2018-01-14 21:58:47
Paula Grzesiek AKORD
  • 1x 3R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 1/MR/120 cm/Mała Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
111 ENTRY ACCEPTED 2018-01-30 17:03:59
2018-01-14 21:58:18
Andrzej Głoskowski BACHELOR LAD
  • 1x 2/ŚR/130 cm/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 3/DR/140 cm/Duża Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 140 cm)
110 ENTRY ACCEPTED 2018-01-30 17:01:54
2018-01-14 21:57:36
Jakub Dołhun WESFALIA
  • 1x 2R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 3R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
109 ENTRY ACCEPTED 2018-01-30 17:00:12
2018-01-14 21:56:59
Jakub Dołhun KOLA
  • 1x 3R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 1/MR/120 cm/Mała Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
108 ENTRY ACCEPTED 2018-01-30 16:59:25
2018-01-14 21:54:00
Salih Barlas FOREST
  • 1x 3R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 1/MR/120 cm/Mała Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
107 ENTRY ACCEPTED 2018-01-30 16:57:23
2018-01-14 21:23:41
Maria Kozina CLAYTON
  • 1x 3R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 1/MR/120 cm/Mała Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
106 ENTRY ACCEPTED 2018-01-18 14:02:57
2018-01-14 17:54:50
Natalia Pakosz VALENZIA
  • 1x 3R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 1/MR/120 cm/Mała Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
98 ENTRY ACCEPTED 2018-01-30 08:55:28
2018-01-14 10:29:29
Katarzyna Kuptel HISZPAN
  • 2x 1R/LL/90 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
  • 2x 5R/LL/90 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 10R/LL/90 cm/Konkurs zwykły art.238.2.1 (wys. 90 cm)
96 ENTRY ACCEPTED 2018-01-30 08:44:04
2018-01-12 23:11:19
Agata Skrzypiec LANDLIEBE JO WE
  • 1x 3R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 4R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
95 ENTRY ACCEPTED 2018-01-30 08:42:44
2018-01-12 23:10:48
Agata Skrzypiec BERLINA
  • 1x 1/MR/120 cm/Mała Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 2/ŚR/130 cm/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
94 ENTRY ACCEPTED 2018-01-19 07:29:39
2018-01-12 22:05:43
Martyna Ostapczuk SILVER V
  • 1x 3R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 4R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
93 ENTRY ACCEPTED 2018-01-19 07:31:20
2018-01-12 22:03:52
Martyna Ostapczuk CARPEDIEM
  • 1x 3R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 1/MR/120 cm/Mała Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
92 ENTRY ACCEPTED 2018-01-19 07:46:53
2018-01-12 21:36:55
Karolina Godoś COSA CHE
  • 1x 1/MR/120 cm/Mała Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 2/ŚR/130 cm/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
91 ENTRY ACCEPTED 2018-01-19 07:47:43
2018-01-12 21:36:30
Karolina Godoś CAPPONE
  • 1x 1/MR/120 cm/Mała Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 2/ŚR/130 cm/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
90 ENTRY ACCEPTED 2018-01-30 08:40:41
2018-01-12 21:36:02
Karolina Godoś CATOKI SON
  • 1x 4R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 1/MR/120 cm/Mała Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
89 ENTRY ACCEPTED 2018-01-30 08:39:18
2018-01-12 18:30:37
Malwina Urbańska LOCARLO
  • 2x 1R/LL/90 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
88 ENTRY ACCEPTED 2018-01-30 08:38:48
2018-01-12 18:29:24
Malwina Urbańska HAMILTON
  • 1x 4R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
87 ENTRY ACCEPTED 2018-01-30 08:38:16
2018-01-12 18:27:36
Malwina Urbańska L'COLANTOS
  • 1x 1/MR/120 cm/Mała Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 2/ŚR/130 cm/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
86 ENTRY ACCEPTED 2018-01-30 08:37:49
2018-01-12 18:27:02
Malwina Urbańska FINNA W
  • 1x 2/ŚR/130 cm/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
85 ENTRY ACCEPTED 2018-01-30 08:31:40
2018-01-12 18:22:47
Malwina Urbańska CALYDOR
  • 1x 2R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
84 ENTRY ACCEPTED 2018-01-19 07:52:44
2018-01-12 12:20:42
Tomasz Olszewski LORD FABIA
  • 1x 2R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 3R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
83 ENTRY ACCEPTED 2018-01-19 07:54:16
2018-01-12 12:18:00
Tomasz Olszewski CORTEZ
  • 1x 1/MR/120 cm/Mała Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 2/ŚR/130 cm/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 6/ŚR/130 cm/Średnia Runda konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
82 ENTRY ACCEPTED 2018-01-19 07:55:31
2018-01-12 12:17:17
Tomasz Olszewski CAMAKO'S BOY JW
  • 1x 2/ŚR/130 cm/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 8/DR/140 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 140 cm)
  • 1x 12/GP/145 cm/Grand Prix, Eliminacja HPP Seniorzy konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 145 cm)
81 ENTRY ACCEPTED 2018-01-19 07:56:47
2018-01-12 11:46:38
Weronika Kuran CARLOS Z
  • 1x 2R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 3R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
80 ENTRY ACCEPTED 2018-01-25 07:29:08
2018-01-12 09:40:37
Oliwia Rogalewska KOLUMBIA
  • 1x 4R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 1/MR/120 cm/Mała Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 4/MR/120 cm/Mała Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 5/HPP Open/125 cm/Eliminacja HPP Open konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 125 cm)
  • 1x 9/FMR/120 cm/Finał Małej Rundy konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
79 ENTRY ACCEPTED 2018-01-19 08:00:22
2018-01-12 08:57:43
Paulina Sułowska - Calak EPIZOD M
  • 1x 1/MR/120 cm/Mała Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 2/ŚR/130 cm/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 4/MR/120 cm/Mała Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 6/ŚR/130 cm/Średnia Runda konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 9/FMR/120 cm/Finał Małej Rundy konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
78 ENTRY ACCEPTED 2018-01-30 08:19:51
2018-01-12 07:44:58
Jan Kamiński STEWARD
  • 1x 1/MR/120 cm/Mała Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 2/ŚR/130 cm/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
77 ENTRY ACCEPTED 2018-01-30 08:19:10
2018-01-12 07:44:31
Jan Kamiński DOMEYKO
  • 1x 1/MR/120 cm/Mała Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 2/ŚR/130 cm/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
76 ENTRY ACCEPTED 2018-01-29 13:44:53
2018-01-11 23:15:24
Aleksandra Kozanecka-Szeliska SUEDWINDS AMANDA
  • 1x 3/DR/140 cm/Duża Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 140 cm)
  • 1x 8/DR/140 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 140 cm)
  • 1x 12/GP/145 cm/Grand Prix, Eliminacja HPP Seniorzy konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 145 cm)
74 ENTRY ACCEPTED 2018-01-30 08:17:35
2018-01-11 20:49:16
Cezary Kalinowski KEMBALL
  • 1x 1/MR/120 cm/Mała Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 2/ŚR/130 cm/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
73 ENTRY ACCEPTED 2018-01-30 08:16:56
2018-01-11 20:48:18
Cezary Kalinowski KATNIS
  • 1x 1/MR/120 cm/Mała Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 2/ŚR/130 cm/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
72 ENTRY ACCEPTED 2018-01-30 08:15:25
2018-01-11 20:46:36
Cezary Kalinowski CALMETTE-P
  • 2x 2R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
71 ENTRY ACCEPTED 2018-01-30 08:13:02
2018-01-11 20:45:44
Cezary Kalinowski CASSIS Z
  • 2x 1R/LL/90 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
69 ENTRY ACCEPTED 2018-01-30 08:11:13
2018-01-11 13:05:11
Leszek Nieużyła GIJSBERTHA
  • 1x 1/MR/120 cm/Mała Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 2/ŚR/130 cm/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 6/ŚR/130 cm/Średnia Runda konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 9/FMR/120 cm/Finał Małej Rundy konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
68 ENTRY ACCEPTED 2018-01-30 08:09:33
2018-01-11 13:04:28
Leszek Nieużyła DARAVELL
  • 1x 1/MR/120 cm/Mała Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 2/ŚR/130 cm/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 5/HPP Open/125 cm/Eliminacja HPP Open konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 125 cm)
  • 1x 9/FMR/120 cm/Finał Małej Rundy konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
67 ENTRY ACCEPTED 2018-01-30 08:07:53
2018-01-11 13:03:51
Leszek Nieużyła FREDORA
  • 1x 1/MR/120 cm/Mała Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 2/ŚR/130 cm/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 5/HPP Open/125 cm/Eliminacja HPP Open konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 125 cm)
  • 1x 9/FMR/120 cm/Finał Małej Rundy konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 10/FŚR/135 cm/Finał Średniej Rundy konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 135 cm)
65 ENTRY ACCEPTED 2018-01-19 08:11:45
2018-01-11 09:06:54
Paulina Kozakiewicz COCO CHANEL
  • 1x 1/MR/120 cm/Mała Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 2/ŚR/130 cm/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 5/HPP Open/125 cm/Eliminacja HPP Open konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 125 cm)
  • 1x 6/ŚR/130 cm/Średnia Runda konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 10/FŚR/135 cm/Finał Średniej Rundy konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 135 cm)
64 ENTRY ACCEPTED 2018-01-19 08:12:16
2018-01-11 09:06:05
Paulina Kozakiewicz COCO ALBORADA Z
  • 1x 1/MR/120 cm/Mała Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 2/ŚR/130 cm/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 5/HPP Open/125 cm/Eliminacja HPP Open konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 125 cm)
  • 1x 6/ŚR/130 cm/Średnia Runda konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 10/FŚR/135 cm/Finał Średniej Rundy konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 135 cm)
63 ENTRY ACCEPTED 2018-01-19 08:14:28
2018-01-11 08:56:45
Renata Kotkiewicz NASZA MI
  • 1x 2R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 3R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 13R/P/110 cm/Konkurs zwykły art.238.2.1 (wys. 110 cm)
62 ENTRY ACCEPTED 2018-01-19 08:15:44
2018-01-10 14:51:39
Łukasz Jończyk LIONEL
  • 1x 1/MR/120 cm/Mała Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 2/ŚR/130 cm/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
61 ENTRY ACCEPTED 2018-01-30 08:03:55
2018-01-10 14:51:05
Łukasz Jończyk DAKOTA DU BOIS PINCHET Z
  • 1x 2/ŚR/130 cm/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 3/DR/140 cm/Duża Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 140 cm)
60 ENTRY ACCEPTED 2018-01-30 08:02:11
2018-01-10 10:58:50
Leszek Warzecha WELTDAME
  • 1x 3/DR/140 cm/Duża Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 140 cm)
  • 1x 8/DR/140 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 140 cm)
  • 1x 12/GP/145 cm/Grand Prix, Eliminacja HPP Seniorzy konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 145 cm)
59 ENTRY ACCEPTED 2018-01-30 08:01:30
2018-01-10 10:57:08
Leszek Warzecha BOCCACCIO
  • 1x 1/MR/120 cm/Mała Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 4/MR/120 cm/Mała Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 9/FMR/120 cm/Finał Małej Rundy konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
58 ENTRY ACCEPTED 2018-01-30 07:59:22
2018-01-10 10:48:51
Zuzanna Żuk CARANJA
  • 1x 3R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 1/MR/120 cm/Mała Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
57 ENTRY ACCEPTED 2018-01-19 08:20:20
2018-01-10 09:28:31
Katarzyna Dobrowolska KASZMIR
  • 1x 1R/LL/90 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 2R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 5R/LL/90 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 6R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
55 ENTRY ACCEPTED 2018-01-30 07:56:10
2018-01-10 07:15:20
Krzysztof Retka MISTER STAKKATO S
  • 1x 4R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 1/MR/120 cm/Mała Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
54 ENTRY ACCEPTED 2018-01-30 07:55:25
2018-01-10 07:14:19
Krzysztof Retka M CANTORI S
  • 1x 2/ŚR/130 cm/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 3/DR/140 cm/Duża Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 140 cm)
53 ENTRY ACCEPTED 2018-01-30 07:54:40
2018-01-10 07:12:42
Krzysztof Retka EVERDI
  • 1x 3/DR/140 cm/Duża Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 140 cm)
  • 1x 8/DR/140 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 140 cm)
52 ENTRY ACCEPTED 2018-01-30 07:53:21
2018-01-10 07:10:46
Krzysztof Retka ETO'O
  • 1x 2/ŚR/130 cm/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 3/DR/140 cm/Duża Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 140 cm)
51 ENTRY ACCEPTED 2018-01-19 08:29:17
2018-01-09 22:30:05
Aleksandra Dąbkowska KOSOW CANNMOR
  • 1x 1/MR/120 cm/Mała Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 2/ŚR/130 cm/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
50 ENTRY ACCEPTED 2018-01-19 08:29:45
2018-01-09 22:29:39
Aleksandra Dąbkowska BORMAN
  • 1x 2/ŚR/130 cm/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 3/DR/140 cm/Duża Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 140 cm)
49 ENTRY ACCEPTED 2018-01-20 14:52:30
2018-01-09 15:34:53
Paulina Borowiec RADETZKY
  • 1x 3R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 1/MR/120 cm/Mała Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 9R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 4/MR/120 cm/Mała Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 9/FMR/120 cm/Finał Małej Rundy konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
48 ENTRY ACCEPTED 2018-01-20 14:56:22
2018-01-09 12:26:46
Milena Dobkowska ZALVO
  • 1x 2/ŚR/130 cm/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
47 ENTRY ACCEPTED 2018-01-20 15:01:11
2018-01-09 12:26:18
Milena Dobkowska LA PAZ
  • 1x 2/ŚR/130 cm/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 3/DR/140 cm/Duża Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 140 cm)
46 ENTRY ACCEPTED 2018-01-20 15:05:12
2018-01-09 12:25:43
Milena Dobkowska JOLLY
  • 1x 1/MR/120 cm/Mała Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
45 ENTRY ACCEPTED 2018-01-20 15:07:07
2018-01-09 12:25:14
Milena Dobkowska COMMAND
  • 1x 1/MR/120 cm/Mała Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
44 ENTRY ACCEPTED 2018-01-20 15:08:18
2018-01-09 07:16:06
Beniamin Tomaszewski DUKE
  • 1x 3/DR/140 cm/Duża Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 140 cm)
43 ENTRY ACCEPTED 2018-01-20 15:09:00
2018-01-09 07:15:22
Beniamin Tomaszewski CORTINELLA
  • 1x 1/MR/120 cm/Mała Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
42 ENTRY ACCEPTED 2018-01-20 15:09:32
2018-01-09 07:14:42
Beniamin Tomaszewski CASVELLE
  • 1x 1/MR/120 cm/Mała Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
41 ENTRY ACCEPTED 2018-01-20 15:10:05
2018-01-09 07:14:14
Beniamin Tomaszewski CACHADILLO
  • 1x 2/ŚR/130 cm/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
40 ENTRY ACCEPTED 2018-01-20 15:10:39
2018-01-09 07:13:41
Beniamin Tomaszewski ARGENTINA Z
  • 1x 2/ŚR/130 cm/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
39 ENTRY ACCEPTED 2018-01-20 15:11:19
2018-01-08 20:48:41
Daniel Wróblewski BE BALOU
  • 1x 1/MR/120 cm/Mała Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 2/ŚR/130 cm/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
38 ENTRY ACCEPTED 2018-01-20 15:13:52
2018-01-08 20:48:20
Daniel Wróblewski ASHLEY S
  • 1x 2/ŚR/130 cm/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
37 ENTRY ACCEPTED 2018-01-20 15:15:02
2018-01-08 11:29:25
Jacek Zagor DEBATA II
  • 1x 3R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 1/MR/120 cm/Mała Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
35 ENTRY ACCEPTED 2018-01-20 15:17:57
2018-01-08 11:18:11
Jacek Zagor NIRVARO
  • 1x 2/ŚR/130 cm/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 3/DR/140 cm/Duża Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 140 cm)
34 ENTRY ACCEPTED 2018-01-20 15:19:45
2018-01-08 11:17:30
Jacek Zagor OBLADA
  • 1x 1/MR/120 cm/Mała Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 2/ŚR/130 cm/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
33 ENTRY ACCEPTED 2018-01-31 09:36:28
2018-01-07 18:30:36
Olaf Klein CHASSOT
  • 1x 4R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 1/MR/120 cm/Mała Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
32 ENTRY ACCEPTED 2018-01-19 13:27:10
2018-01-07 18:29:51
Olaf Klein FIRST ONE
  • 1x 2/ŚR/130 cm/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 3/DR/140 cm/Duża Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 140 cm)
31 ENTRY ACCEPTED 2018-01-30 07:49:55
2018-01-07 17:52:09
Wiktoria Jannasz PORTOS
  • 1x 1/MR/120 cm/Mała Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 4/MR/120 cm/Mała Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 5/HPP Open/125 cm/Eliminacja HPP Open konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 125 cm)
  • 1x 9/FMR/120 cm/Finał Małej Rundy konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
30 ENTRY ACCEPTED 2018-01-30 07:48:46
2018-01-07 17:50:39
Wiktoria Jannasz CLICQUOT
  • 1x 1/MR/120 cm/Mała Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 4/MR/120 cm/Mała Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 5/HPP Open/125 cm/Eliminacja HPP Open konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 125 cm)
  • 1x 9/FMR/120 cm/Finał Małej Rundy konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
29 ENTRY ACCEPTED 2018-01-20 15:26:00
2018-01-07 16:38:48
Agata Lach THE NEIGHBOUR
  • 1x 3R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 4R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 8R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 9R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 13R/P/110 cm/Konkurs zwykły art.238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 14R/N/120 cm/Konkurs zwykły art.238.2.1 (wys. 120 cm)
28 ENTRY ACCEPTED 2018-01-20 15:28:47
2018-01-07 16:37:47
Łukasz Jończyk PRINCE NOIR
  • 1x 2/ŚR/130 cm/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 6/ŚR/130 cm/Średnia Runda konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 10/FŚR/135 cm/Finał Średniej Rundy konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 135 cm)
27 ENTRY ACCEPTED 2018-01-19 08:33:08
2018-01-07 10:50:02
Gabriel Głusek URIAS
  • 1x 1/MR/120 cm/Mała Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 2/ŚR/130 cm/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 5/HPP Open/125 cm/Eliminacja HPP Open konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 125 cm)
  • 1x 10/FŚR/135 cm/Finał Średniej Rundy konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 135 cm)
26 ENTRY ACCEPTED 2018-01-20 15:29:44
2018-01-07 08:08:51
Bartłomiej Ratyński BRONISZ
  • 2x 2R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 2x 6R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 11R/L/100 cm/Konkurs zwykły art.238.2.1 (wys. 100 cm)
20 ENTRY ACCEPTED 2018-01-20 15:56:29
2018-01-06 19:00:44
Filip Babiak BORN FREE
  • 1x 3R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 4R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 8R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 9R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 13R/P/110 cm/Konkurs zwykły art.238.2.1 (wys. 110 cm)
19 ENTRY ACCEPTED 2018-01-20 15:59:30
2018-01-06 18:59:50
Filip Babiak GUSTIQUE
  • 1x 1/MR/120 cm/Mała Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 5/HPP Open/125 cm/Eliminacja HPP Open konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 125 cm)
  • 1x 9/FMR/120 cm/Finał Małej Rundy konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
18 ENTRY ACCEPTED 2018-01-20 16:02:41
2018-01-06 18:57:09
Filip Babiak COMPASS
  • 1x 1/MR/120 cm/Mała Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 5/HPP Open/125 cm/Eliminacja HPP Open konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 125 cm)
  • 1x 9/FMR/120 cm/Finał Małej Rundy konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
16 ENTRY ACCEPTED 2018-01-30 07:43:16
2018-01-06 00:07:40
Anna Seroka EXTRA DOLLARS
  • 1x 2/ŚR/130 cm/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 3/DR/140 cm/Duża Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 140 cm)
15 ENTRY ACCEPTED 2018-01-29 13:44:19
2018-01-05 15:52:26
Natalia Liszewska SUPREME
  • 1x 2/ŚR/130 cm/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
14 ENTRY ACCEPTED 2018-01-29 13:43:49
2018-01-05 15:51:28
Natalia Liszewska CALVADOS
  • 1x 2/ŚR/130 cm/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
11 ENTRY ACCEPTED 2018-01-19 08:31:56
2018-01-05 09:10:30
Grzegorz Psiuk JONATAN
  • 1x 4R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 1/MR/120 cm/Mała Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
10 ENTRY ACCEPTED 2018-01-18 14:15:11
2018-01-05 09:09:29
Grzegorz Psiuk MJT ARONN DU TALUS
  • 1x 2/ŚR/130 cm/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 3/DR/140 cm/Duża Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 140 cm)
9 ENTRY ACCEPTED 2018-01-19 08:31:02
2018-01-05 09:08:49
Grzegorz Psiuk CHAMPAGNE DE TALMA
  • 1x 4R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 1/MR/120 cm/Mała Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
7 ENTRY ACCEPTED 2018-01-30 07:41:27
2018-01-04 21:49:43
Nela Wawryniuk AMBRA
  • 2x 1R/LL/90 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
6 ENTRY ACCEPTED 2018-01-30 07:38:22
2018-01-04 21:41:23
Weronika Minkiewicz CONCORD F
  • 1x 2R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 3R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 8R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 13R/P/110 cm/Konkurs zwykły art.238.2.1 (wys. 110 cm)
4 ENTRY ACCEPTED 2018-01-30 07:36:06
2018-01-04 21:34:47
Weronika Minkiewicz JOGA
  • 1x 2/ŚR/130 cm/Średnia Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 3/DR/140 cm/Duża Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 140 cm)
  • 1x 8/DR/140 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 140 cm)
  • 1x 11/HPP MJ/140cm/Eliminacja HPP Młodzi Jeźdźcy konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 140 cm)
3 ENTRY ACCEPTED 2018-01-18 13:12:21
2018-01-04 21:29:38
Bogusz Dąbrowski FANTAZY L
  • 1x 4R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 1/MR/120 cm/Mała Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
2 ENTRY ACCEPTED 2018-01-30 07:34:02
2018-01-04 21:28:14
Judyta Koczorowska BOSS
  • 1x 4R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 1/MR/120 cm/Mała Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 5/HPP Open/125 cm/Eliminacja HPP Open konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 125 cm)
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Babiak Filip JKS Elcon Szczecin
2001 (J.)
O034130
10153034
2. Bąk Sebastian bpk
S
O003232
3. Barlas Salih KJ Infernal Team
S
O037642
4. Bolko Aleksandra SK Ciekocinko
2001 (J.)
O025841
5. Borowiec Paulina KJ Dobrzyniec
2001 (J.)
O035726
6. Broniatowska Anastazja KJ Trachy Sośnicowice
1999 (MJ.)
O009485
10092457
7. Chwalińska Zuzanna St. KJ Legia Kozielska
2003 (JM.)
O045740
8. Ciuruś Sławomir Toruński KJK
S
O002150
9. Dąbkowska Aleksandra KU AZS Politechniki Warszawskiej
S
O002996
10. Dąbrowski Bogusz LKJ przy SK Mieczownica
S
O001430
11. Dobkowska Milena St. Warszawski KJ
2003 (JM.)
O040047
12. Dobrowolska Katarzyna bpk
S
O004961
13. Dołhun Jakub KJ Infernal Team
1999 (MJ.)
O034618
14. Florkiewicz Agata St. KS Chojnów
S
O020377
15. Friedman Maja Bella bpk
2003 (JM.)
O031354
16. Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem
S
O001125
17. Głusek Gabriel SJ Poster Piaseczno
S
O003919
18. Godoś Karolina KJ Royal Opole
1997 (MJ.)
O009247
19. Gowin Zuzanna KJ Metpol Grodziec
S
O004048
20. Grzesiek Paula KJ Infernal Team
2000 (J.)
O034398
21. Huber Wiktoria Klub Uczelniany AZS Politechniki Warszawskiej
O018498
22. Janekovic Marie St. KS Chojnów
2000 (J.)
O020386
23. Jannasz Wiktoria SKJ Poczernin
2005 (JM.)
O038818
24. Jarecka Lena KJ Akademia Kucania
2005 (JM.)
O044134
25. Jończyk Łukasz bpk
S
O000790
26. Kajak Dawid Bpk
S
O028288
27. Kalicińska Urszula St. Warszawski KJ
S
O003724
28. Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew
S
O003297
29. Kamiński Jan Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
S
O003136
30. Kędzior Bibiana JKS Pogórze Glinik Zaborowski
2001 (J.)
O040959
31. Kiliańska Katarzyna St. KS Chojnów
2001 (J.)
O033625
32. Kiliańska Klara St. KS Chojnów
2007 (Mł.)
O040214
33. Kiljańczyk Aleksander KJ Skarb Kozienice
S
O027451
34. Klein Olaf JKS Przybyszewo
1999 (MJ.)
O010205
35. Klimczak Martyna KJ Akademia Kucania
2004 (JM.)
O039324
36. Klusek Karolina KJ Akademia Kucania
2005 (JM.)
O037775
37. Koczorowska Judyta LKJ przy SK Mieczownica
S
O006984
38. Korecka Oliwia St. KS Chojnów
2001 (J.)
O025713
39. Kotkiewicz Renata KJ Skok Agrofood
S
O014191
40. Kozakiewicz Paulina Karkonoski KJ
1997 (MJ.)
O033289
41. Kozanecka Aleksandra KJ Szumawa Bobrowiec
S
O004095
42. Kozina Maria KJ Strzała Krubiczew
2000 (J.)
O028675
43. Krajewska Nikola KJ SO Łąck
2003 (JM.)
O039521
44. Kruszewska Ludwika KJ SO Łąck
1998 (MJ.)
O031416
45. Krywult Amelia bpk
2004 (JM.)
O036779
46. Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002632
47. Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck
S
O000283
48. Kubiak Jakub KJ SO Łąck
2000 (J.)
O026764
10165106
49. Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002631
50. Kurosz Julia St. KS Chojnów
2004 (JM.)
O037563
51. Kuźma Nadia St. SKJ Bobrowy Staw
2004 (JM.)
O035744
52. Lach Agata bpk
S
O021879
53. Landowski Wojciech Pomorska Liga Jeździecka
S
O044418
54. Lemańska Anna KJ Equest Łąck
2000 (J.)
O034175
55. Liszewska Natalia JKS u Robsonów
1998 (MJ.)
O026546
56. Luty Dominika SK Kruszyńscy
S
O003979
57. Maciejewska Natalia JKS Salio Besiekierz Rudny
S
O015211
58. Maślanka Bogdan St. SKJ Bobrowy Staw
S
O022341
59. Matuszewska Magdalena KJ Partynice Wrocław
1999 (MJ.)
O014398
60. Mazurowska Ewa Polski Polo Klub
S
O003222
61. Milczarek Nina KJ Infernal Team
2000 (J.)
O026267
62. Minkiewicz Weronika JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
1997 (MJ.)
O021314
63. Misior Paulina KJ Akademia Kucania Dawidy
2002 (J.)
O031610
64. Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O007198
65. Murdzia Seweryn bpk
S
O006295
66. Nieużyła Leszek KJ J. J. Darboven Rumia
S
O004155
67. Nikolas Kaja bpk
2003 (JM.)
O043483
68. Olszewski Tomasz Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O009837
69. Osieka Hanna St. Rodan Club
1998 (MJ.)
O015246
10125704
70. Osińska Dominika JKSR Michelin Włocławek
2003 (JM.)
O034676
71. Ostapczuk Martyna bpk
2004 (JM.)
O039176
72. Ostrowska Adrianna St. Jeździeckie Napoleńska Zagroda
S
O009229
73. Pakosz Natalia JKS Pogórze
1998 (MJ.)
O022168
74. Panek Katarzyna LKJ w Gałkowie
2000 (J.)
O034644
75. Pasik Monika LKJ Gałkowo
S
O003969
76. Piątkowski Michał KJ Strzała Krubiczew
S
O002519
77. Podsiadło Daria AZS AWF Warszawa
2003 (JM.)
O040566
78. Prymek Zuzanna KJ Aromer Józefin
2006 (JM.)
O040489
79. Przedpełski Stanisław bpk
S
O001821
10025825
80. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O001094
81. Ratyński Bartłomiej KJ Leśna Podkowa Damaszka
S
O043450
82. Retka Krzysztof St. Warszawski KJ
S
O003131
83. Roefler Wiktoria bpk
2005 (JM.)
O048238
84. Rogalewska Oliwia St. KJ Leśna Podkowa Damaszka
2000 (J.)
O036305
85. Rudy Monika WKJ Lublin
S
O022452
86. Sekuła Ewa KJ Skarb Kozienice
S
O003782
87. Seroka Anna Largo Sp. z o. o.
1998 (MJ.)
O018720
88. Siejek Michał KJ Akademia Kucania
S
O008830
89. Skrzypiec Agata St. KS KJK Szary Michałowice
2001 (J.)
O027059
10141798
90. Skwara Paulina KJ Welt Opypy
S
O012998
91. Sobala Anna LKJ Ochaby
S
brak
92. Sobiecka Nadia KJ Akademia Kucania
2003 (JM.)
O036897
93. Sompol Gabriela Tuszyński KJ Garbówek
1997 (MJ.)
O021944
10121012
94. Stanisławiak Maria KJ Agro-Handel Śrem
2001 (J.)
O020505
95. Sukiennik Joanna SKJ Beckersport Raszyn
2000 (J.)
O037246
96. Sułowska - Calak Paulina KJ Dobrzyniec
S
O005588
97. Suska Juliana KS Euro Holding
2003 (JM.)
O036369
98. Synowicz Maja KJ SO Łąck
2002 (J.)
O030966
99. Sypuła Paulina JKS Wyręba Świętochów
2001 (J.)
O034385
100. Szumińska Beata KJ Szumawa Bobrowiec
S
O003944
101. Szustkowska Oliwia bpk
1999 (MJ.)
O027447
102. Szychulska Karolina KJ Młyńska Struga
1998 (MJ.)
O012293
103. Szymacha Konstancja KJ J. J. Darboven Rumia
S
O011448
104. Teper Zofia JKSR Michelin Włocławek
2005 (JM.)
O040299
105. Tobiszewska Katarzyna Ciechociński KJ Bonanza
2000 (J.)
O029192
106. Tomaszewska Izabella St. J Poster Piaseczno
S
O003344
107. Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka
S
O003806
108. Tracewicz Karolina KJ Skok Agrofood
S
O014194
109. Uchwat Sławomir JKS Pogórze Glinik Zaborowski
S
O001137
110. Uljanowska Agnieszka KJ Strzała Krubiczew
S
O006918
111. Urbańska Malwina St. Warszawski KJ
S
O003252
112. Von Werner Sophie KJ Aldragho Piaseczno
2001 (J.)
O022530
10115086
113. Warzecha Leszek KJ Jan Kosicki
S
O001659
10002010
114. Wawryniuk Nela KJ Sielanka Warka
2003 (JM.)
O042191
115. Wawrzyniak Pola KJ Infernal Team
2004 (JM.)
O039971
116. Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin
S
O000830
117. Wróblewski Daniel LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2000 (J.)
O025505
118. Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O000712
119. Zalewski Radosław St. SKJ Bobrowy Staw
S
O003823
10040868
120. Zaręba Aleksandra KJ SO Łąck
2004 (JM.)
O040535
121. Żewłakow Maja St. SKJ Bobrowy Staw
2002 (J.)
O034881
122. Ziajkowska Magdalena St. KF KJ Hippica Polonia Słupno
S
O003437
123. Żuk Zuzanna KJ Bertyn Piastowo
2000 (J.)
O026990
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

255

A CARMEN HOLST POL 2008 Mare Grey F:
M: /
O: Laura Radziszewska
B: Wojciech Kasperski
DE421000582708 105KU07
2.

185

AKORD SP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Armenia / Ever For Pleasure
O: Beata Grzesiek
B: Krzysztof Kluzowski
K017200 616009590142410
3.

113

ALOUBETTE OS GER 2006 Klacz kasztanowata F: Armitage / Argentinus
M: Leoni / Baloubet du Rouet
O: Polskie Łowy Sp. z o. o.
B:
K021087 DE418180147706 104AT24
4.

227

AMBRA WLKP POL 2006 Klacz siwa F: Castillo /
M: Ariadna / Aspirant
O: Izabela Rutkowska
B: Stanisław Przybylski
K022300 POL007600230806
5.

95

ANKA LAZAR HOL GER 2011 Ogier siwa F: Cachas / Caretino
M: Why Not II / Quinar
O: Edmund Lazarewicz
B: Hans Karsten
K020205 DE421000227711
6.

130

ANTYLYA MŁP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Szkrab / Arcus
M: Akustyka / Jung
O: Adrian Boczkowski
B: Aleksander Łój
K024088 616006580220913
7.

117

APOLLO S KWPN NED 2005 Wałach gniada F: Indoctro / Capitol I
M: Ratharina / Libero H
O: Marek Roefler
B:
K011632 5280030505434
8.

82

ARGENTINA SP POL 2011 Klacz kasztanowata/168 F: Cento Sohn / Cento
M: Alfara / Alfaro
O: Rajmund Osiński
B: Jerzy Wysoczański
K022637 616009530197811
9.

235

ARGENTINA Z SP POL 2011 Klacz gniada F: Day Dream II S / Mason
M: Aura / Cordial
O: Krzysztof Zieliński
B: Krzysztof Zieliński
K019771 616009530021811
10.

237

ASHLEY S OLD GER 2003 Klacz kasztanowata F: Askari / Acord II
M: Pasadenia / Sadenio
O: Wioletta Wróblewska
B:
K008432 DE418180181703
11.

110

ATOMIUM L HOL GER 2011 Wałach siwa/168 F: Clarimo / Clearway
M: Welfin / Lavall I
O: Michał Żewłakow
B: Henrike Feldhaus
K018936 DE421000111411
12.

124

BABILONIA SP POL 2011 Klacz gniada F: Bischof L / Bachus
M: Brendy / Liverpool
O: Monika Rudy
B:
K019544 616009580503811
13.

186

BACHELOR LAD ISH IRL 2008 Wałach gniada F: Ars Vivendi / Acord II
M: Tullahyland Lyllie / Ruffo
O: Klaudia Bulzacka
B:
K018434 372414005064060 104OY54
14.

62

BANGKOK HOL GER 2001 Wałach gniada F: Lancer II / Landgraf I
M: Butterfly / Fernando
O: Ewa Sekuła
B:
K005965 DE421000030301
15.

236

BE BALOU HAN GER 2006 Klacz ciemnogniada F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Wonderwall / Wilawander
O: Wioletta Wróblewska
B:
K016326 DE431310022406
16.

120

BERA WLKP POL 2009 Klacz gniada F: Caretino K / Caretino
M: Bezela / Eskudo
O: Alina Kiliańska
B: SK Pępowo
K021271 616007610129809
17.

191

BERLINA KWPN POL 2006 Klacz kasztanowata F: Carthino Z / Carthago
M: Carolina Z / Calvaro Z
O: Iwona Skrzypiec
B: H. A. M. Lurvink, Haarle Gem Tybbergen
K022751 5280030607214 103YZ70
18.

119

BLACK MAGIC WOMAN KUC POL 2013 Klacz inna/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Alina Kiliańska
B:
K023961 616999660475513
19.

214

BOCCACCIO HOL POL 2010 Ogier gniada/170 F: Baloubet Du Rouet / Galoubet A
M: Pretty Queen / Quidam De Revel
O: Wioletta Kosicka
B: Roma Kosicka
K017329 DE421000147310 105GO04
20.

222

BORMAN HAN GER 2010 Wałach gniada F: Bon Balou / Balou Du Rouet
M: Sabine / Stakkato Gold
O: Jacek Kosow
B:
K016741 DE431310183510
21.

248

BORN FREE SP POL 2010 Wałach siwa/167 F: Ekwador / Heraldik
M: Barka / Jarabub
O: Joanna Babiak
B: Łukasz Kazimierczak
K019947 616009640093110 105RF20
22.

150

BOSS MŁP POL 2008 Wałach gniada F: Winer / Empik
M: Boliwia / Lap Bej
O: SK Mieczownica
B: SK Mieczownica
K015741 616006610279508
23.

126

BOTOKS OS GER 2006 Wałach gniada F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Docenta / Cento
O: Renault Adamowscy Sp. z o. o.
B:
K020309 DE418180152606
24.

199

BRONISZ MŁP POL 2008 Wałach gniada/170 F: Diabełek / Grey
M: Bonita / Łyk Szampana
O: Bartłomiej Ratyński
B: Józef Kmak
K020375 POL006550126208
25.

26

BUTTERFLY HOL GER 2007 Klacz kasztanowata F: Lancer II / Landgraf I
M: Kyra XXIII / Condrieu
O: Firma Infra
B:
K014800 DE421000109108 104WU70
26.

69

C TARNAWA SP POL 2011 Klacz siwa F: Wizzero WV /
M: Chicatora / Triple
O: Karolina Ferenstein-Kraśko
B: SK Nad Wigrami
K022900 616009510354211
27.

41

CABALLO KWPN NED 2007 Wałach kasztanowata/164 F: Ukato / Stakkato
M: Winadja / Roven
O: Tomasz Szychulski
B: E. Schep
K020113 528003000711104 105EN95
28.

234

CACHADILLO HOL GER 2011 Wałach gniada F: Cachas / Caretino
M: Natura / Candillo
O: Krzysztof Zieliński
B:
K019772 DE421000240311
29.

202

CALMETTE-P SP POL 2013 Klacz siwa F: Con Calma / Calato
M: Corleanda P / Larron
O: Jan Kalinowski
B: Witold Polowczyk
K024018 616009610036513
30.

46

CALVADOS SP POL 2009 Wałach gniada/172 F: Wizjoner / Rytm
M: Coralie V / Micko Platere
O: Zbigniew Liszewski
B: Natalia Dworniczak
K020381 616009670147309
31.

63

CALVI XX POL 2009 Wałach gniada F: Zarewitsch / Night Shift
M: Conversa / Special Power
O: SK Kozienice
B: SK Kozienice
K015309 POL090000006272
32.

146

CALYDOR WESTF POL 2010 Wałach gniada F: Carlo Grande / Carlos DZ
M: Panja / Poet
O: Włodzimierz Urbański
B: Adam Sosnowski
K017592 DE441411623810 105GY39
33.

9

CALYPSO SP POL 2012 Klacz gniada/161 F: Caretino K /
M: Caliope / Leo
O: Emillia Teper
B: Łukasz Haryk
K024463 616009610134312
34.

196

CAMAKO'S BOY JW SBS BEL 2008 Wałach gniada/168 F: Bamako De Muze / Darco
M: Flying Girl / Querlyhet Hero
O: Adam Olszewski
B: Jan Wuytack
K021586 056007000C44861 104TM94
35.

177

CAMPINO 467 WESTF POL 2009 Wałach gniada/168 F: Contendro I / Contender
M: Kampina De Acord / Acord II
O: Dariusz Matuszewski
B: Montis Sp z o. o.
K020050 DE441411197109 104PL75
36.

109

CANJER HST HOL DEU 2010 Wałach gniada F: Cesano II / Caretino
M: Undine X / Cassini I
O: Anna Kiełb
B:
K022704 DE421000297810 105RI36
37.

141

CAPPONE KWPN NED 2007 Wałach kasztanowata/165 F: Untouchable / Hors La Loi II
M: L. Coradin / Corrado I
O: Iwona Kraszewska-Godoś
B: Comb. Aldering Swelhaim
K012295 528003000705369 104FM66
38.

173

CAPTAIN KWPN NED 2007 Wałach gniada/176 F: Unaniem / Numero Uno
M: Symphonie / Mermus R
O: Zuzanna Gowin
B: H. De Roover
K020293 528003000701074 103NS07
39.

215

CARANJA HOL GER 2011 Klacz gniada F: Cartani / Carthago
M: Ortega I / Caretino
O: Zuzanna Żuk
B: Heiko Kaeding
K021428 DE421000220511
40.

165

CARENZO SP POL 2007 Wałach kasztanowata/178 F: Maram / Aram
M: Celesta / Gorset
O: Piotr Sukiennik
B: Andrzej Chmielewski
K011666 POL009660962007 103MK83
41.

129

CARO WESTF GER 2009 Wałach kasztanowata F: Cassico / Cassini I
M: Feiner Lady / Feiner Stern
O: Anna Pietrzak
B:
K017152 DE441410913409
42.

193

CARPEDIEM HOL GER 2002 Ogier gniada F: Coriano / Corrado I
M: Divola / Caletto I
O: Martyna Ostapczuk
B: Franz Erdner
K006555 DE421000610702
43.

175

CASALINA HOL GER 2009 Klacz gniada/167 F: Casall / Caretino
M: Levante III / Alexis Z
O: Jacek Kuźma
B: Volker Saak
K016169 DE421000582009 104LP23
44.

264

CASARIO DE SORE Z ZANG GER 2012 wałach ciemnogniada F: Casario II / Caretino
M: Normandie I / Contender
O: Makrum Jumping Team
B:
K022676 25000112771396X
45.

163

CASIQUIARE OS GER 2010 Wałach siwa F: Cartogran / Carthago
M: Glonora Z / Glorial
O: Robert Kędzior
B:
K019654 DE418184011810
46.

48

CASQUITE HOL GER 2013 Ogier siwa/167 F: Casalito / Casall
M: Uganda A / Quite Capitol
O: Dr. Andreas Kosicki / Wioletta Kosicka
B: Dr. Anderas Kosicki
brak DE421000601613
47.

59

CASSILIANO HOL GER 2012 Wałach gniada F: Cassilio / Cassini I
M: Sahara II /Cambridge
O: Bartosz Brzuchalski
B: Dirk Georg Jessen
K022627 616009530034112
48.

203

CASSIS Z SP POL 2013 Wałach siwa F: Cassaro Z /
M: Pawica /
O: Dominika Masiarczyk - Figarska
B: Dominika Masiarczyk - Figarska
brak
49.

231

CASVELLE HOL GER 2011 Klacz gniada F: Casall / Caretino
M: Karett I / Cascavelle
O: Krzysztof Zieliński
B:
K019774 DE421000213711
50.

140

CATOKI SON HAN GER 2010 Wałach gniada F: Catoki / Cambridge
M: Fifty Sue / For Keeps
O: Bogusław Czarkowski
B: Klaus Below
K022647 DE431316679210
51.

260

CELANIQUE WESTF GER 2011 Klacz gniada F: Contendro II / Contender
M: Jung Laura / Cavalier
O: Mateusz Michalski
B:
K022444 DE441411167411
52.

105

CENTO OLD GER 2012 Wałach siwa F: Coupe D'Or / Coupe De Coeur
M: Rosenstolz / Landjonker (Fruhling)
O: Magdalena Ziajkowska
B: Gestut Sprehe GmbH
K021001 DE433332131312
53.

253

CHAMPAGNE DE TALMA SF FRA 2012 Wałach gniada F: Canturo / Cantus
M: Quinta De Pivoine / Calvaro
O: Makrum Jumping Team
B: M. Jaques Bonne
K021576 250001122374325
54.

166

CHARDONNAY SZUMAWA OLD GER 2010 Klacz gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Granoxa / Filius
O: Krzysztof Szumiński
B: Julia Becker
K023028 DE418180171910
55.

162

CHARLIE S 15 HOL GER 2012 Wałach siwa F: Corrado I / Cor De La Bryere
M: Saline / Aljano
O: Sławomir Uchwat
B:
K023552 DE421000126012
56.

11

CHELSEA L SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Empire / Embassy I
M: Candy Girl II PG /
O: Anna Sobańska
B: Izabela Jastrzębska
K011364
57.

112

CHERROKEE OLD GER 2006 Wałach gniada F: Cranach / Contender
M: La Centa / Cento
O: Amelia Krywult
B:
K011619 DE418180061006
58.

24

CHIMEQUYL SP POL 2008 Wałach gniada F: Imequyl / Luron
M: Czana / Balon
O: Paweł Bolko
B: Jacek Bondaruk
K013492 616009680067808 104NZ03
59.

94

CHOCOLATE BLUE OS GER 2010 Klacz gniada/168 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Carousa / Carinue
O: Dariusz Miśkiewicz
B: Gestut Lewitz
K020110 DE418184073010 104XD45
60.

155

CLAYTON BWP BEL 2002 Wałach gniada F: Clinton / Corrado I
M: Orleen Van Het Vijverbos / Feinschnitt I V D Richter
O: Ewa Żak
B:
K011765 W210642BWP
61.

244

CLICQUOT Niem. Sport. GER 2010 Wałach siwa F: Candiavolo / Cantus
M: Abraxis / Carpalo
O: Ewa Jannasz
B: Waldemar Kaluzla
K017799 DE455870127810
62.

208

COCO ALBORADA Z ZANG BEL 2008 Wałach ciemnogniada F: Candillo Z / Cassini I
M: Landaika Z / Landgold
O: Paulina Kozakiewicz
B: Petter Bastilians
K020473 056015Z55668508
63.

207

COCO CHANEL SP POL 2005 Klacz srokata F: Landjoker S / Landjonker
M: Centura / Cenzus
O: Jarosław Poręba
B: Jarosław Poręba
K018603 POL009670011905
64.

226

COMMAND HOL GER 2003 Ogier ciemnogniada F: Con Air / Contender
M: Goldfee I V / Calypso I I I
O: Agnieszka Dobkowska
B:
K009596 DE421000172903 GER43536
65.

250

COMPASS WESTF POL 2008 Wałach gniada/174 F: Cavalier (Mister) / Maykel
M: La Bonne II / Landstreicher
O: Filip Babiak
B: Szymon John
K018852 DE441411363708 105RF24
66.

228

CONCORD F HOL POL 2011 Wałach gniada F: Contendor / Contendro
M: Carmen / Calypso III
O: Ewa Ogonowska
B: Marek Fimmel
K024715 616009610117211
67.

75

CONPEIA WESTF POL 2009 Wałach gniada F: Contendro I / Contender
M: Casiopeia / Coronado
O: Mateusz Michalski
B: MONTIS Sp. z o. o.
K018774 DE441413130909 105QP39
68.

90

CORRADINO HOL GER 2007 Ogier siwa F: Corrado I / Cor De La Bryere
M: P-Leonie / Baloubet De Rouet
O: Trax Sp. z o. o.
B: Paul Schockemoehle
K016863 DE421000607907 104VD28
69.

195

CORTEZ WLKP POL 2010 Wałach gniada F: Night Carry / Carry
M: Celinka / Kołczan
O: Adam Olszewski
B: Lucjan Decznik
K018478 616007600293610
70.

233

CORTINELLA SP POL 2008 Klacz gniada F: Aravel II / Luron
M: Callie Z / Calvin Z
O: TRW-Miłosna
B: Roman Barlik
K020807 POL009610219280
71.

164

CORVALL HOL GER 2010 Wałach gniada F: Clamiro / Clearway
M: Highlight II / Langraf I
O: Thomas Von Werner
B:
K024734 DE421000078110
72.

142

COSA CHE Aust. Gorąc. AUT 2006 Klacz ciemnogniada/160 F: Caretello B / Caretino
M: Gariba / Garibaldi
O: Rudiger Wassibauer
B: Rudiger Wassibauer
K019202 040018710006506 105GZ33
73.

22

COUNTESS OF HIGHFIELDS HAN GBR 2007 Klacz siwa F: Cockpit / Cantus
M: Dinca / Dinard L
O: Sven Zagała
B:
K018762 826006003108407
74.

183

CYANDRA HOL GER 2004 Klacz ciemnogniada F: Contender / Calypso II
M: P-Lyandra / Lavaletto
O: Tomasz Milczarek
B:
K014412 DE421000254404
75.

32

CYRKONIA SP POL 2002 Klacz gniada F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Hel
M: Cyranka / Cavalliero
O: Jakub Kubiak
B: SK Nowielice
K006997 POL009640024802
76.

265

DA VINCI 2008 wałach F:
M:
O:
B:
77.

211

DAKOTA DU BOIS PINCHET Z Z BEL 2010 Wałach kasztanowata F: Diamant De Semilly / Le Tot de Semilly
M: Vahinee Des Merisiers / Nonstop
O: Jan Waga
B:
K019876 056015Z55663810
78.

205

DARAVELL SP POL 2007 Wałach gniada F: Aravel II / Luron
M: Durette Z / Dutch Capitol
O: Jerzy Korona
B: Roman Barlik
K019601 POL009610190107
79.

238

DEBATA II SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Campari M /
M: Demeter /
O: Andrzej Kania
B: Waldemar Duda
K016115
80.

30

DELEKTA SP POL 2006 Klacz kasztanowata F: Talent /
M: Delicja /
O: Ingrid Szrajer
B: Agnieszka Jabłońska
K014340 616009610107206
81.

3

DESIRE WLKP POL 2006 Klacz gniada F: Landjonker S / Landjonker
M: Doria / Regent
O: Marlena Rakoczy
B: Marlena Rakoczy
K014703 POL007520050006
82.

118

DIANITA-H KWPN NED 2008 Klacz gniada F: Cantos / Contender
M: Unita-H / Indoctro
O: Borno Janekovic
B:
K021590 528003000809008 104LM68
83.

61

DIGISPORT CALLISTA HAN GER 2007 Klacz ciemnogniada F: Contendro I / Contender
M: Erle / Espri
O: Karolina Osieka
B:
K013928 DE431310044907 104GV94
84.

168

DIGISPORT CAMILLE DE DIAMANT HOL GER 2009 Wałach gniada F: Clarimo / Clearway
M: Uthlande / Diamant De Se.
O: Daniel Winnicki
B: Roerden Zg Kirsten, Olaf
K021070 DE421000075009
85.

181

DIMPLE OLD POL 2009 Ogier gniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Queen De Revel / Quidam`s Rubin
O: Anita Wawrzyniak
B:
K015243 DE418180155809 104WI94
86.

45

DIRESTRAIT KWPN NLD 2008 Wałach gniada F: Mr. Blue / Couperus
M: Cadiz Du Rona Z / Carthago
O: Sławomir Pietrzak
B:
K012954 528003000812164 103VU24
87.

56

DISCOVER-S KWPN NED 2008 Wałach gniada F: Zacharov / Clinton
M: Zally / Santo Amigo
O: Piotr Kaliciński
B:
K018315 528003000805374
88.

68

DOLLAR DE NUEVO WESTF POL 2008 Wałach gniada/172 F: Dollar Du Murier / Jalisco B
M: Lola II / Lancer III
O: Anetta Kucharska
B: Monty Sp. z o. o.
K012277 DE441411221808 104OZ48
89.

138

DOMEYKO WLKP POL 2006 Ogier gniada F: Eskudo / Dido
M: Dalia / Dionizos
O: Izabela Nyugen
B: Izabela Nyugen
K010136 POL007610048406
90.

67

DON ESPADRON TRAK POL 2009 Wałach kasztanowata/165 F: Lord Oder I / Oder
M: Danija / Esaul
O: Maciej Pietras
B: Maciej Pietras
K014785 POL732010038709 104PX96
91.

157

DUCATI OLD GER 2010 Wałach gniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Loreley / Lapis Lazuli
O: Salih Barlas
B:
K017712 DE418180634810
92.

232

DUKE KWPN POL 2008 Wałach gniada F: Phin Phin /
M: Wienke /
O: Beniamin Tomaszewski
B: Reolf Brill
K014336 528003000805017
93.

137

EL CAPONE KWPN POL 2009 Ogier gniada F: Heartbreaker / Nimmerdor
M: Wnning Girl / Indorado
O: Sebastian Bąk, Tina Mc Dermott
B: Tina Mc Dermott
K023908 528003200912983 105GB16
94.

86

ELBERO H KWPN NED 2009 Klacz siwa F: Odermus R / Calido
M: Niporto / Libero H
O: SO Bogusławice
B:
K020078 528003200908142 104SQ56
95.

99

ELIPSIS P SP POL 2013 Klacz gniada F: Con Calma / Calato
M: Elcoria P / Correro
O: Witold Polowczyk
B: Witold Polowczyk
K024733 616009610036313
96.

96

EMIR SP POL 2010 Wałach kasztanowata/171 F: D'Cin Cin PG / Calderon
M: Eris / Rosselli
O: Anna Małkowska-Piotrowska
B: Marcin Królikowski
K018116 616009520111910
97.

13

EMMA Kuc Feliński POL 2007 Klacz siwa/mk:140 F: Romus / Figaro
M: Empatia / Grafit
O: Anna Sobańska
B: Jacek Kosacki
K020362 POL013580665307
98.

85

ENDLESS LOVE KWPN NED 2009 Wałach ciemnogniada F: Warrant / Numero Uno
M: Ajelsinaa / Burggraaf
O: Adrianna Ostrowska
B:
K018683 528003200905392 104TO53
99.

80

ENDO SP POL 2008 Wałach gniada F: Placido / Animo
M: Enigma / Le Voltaire
O: Maciej Chwaliński
B: Ewa Niestrawska
K014243 POL009610146308
100.

50

ENRICO KWPN POL 2009 Wałach kasztanowata F: Veneur / Indoctro
M: Lydwien / Casanova
O: Aleksandra Zaręba
B:
K018994 528003200911549 104TJ00
101.

198

EPIZOD M SP POL 2003 Klacz siwa F: Paradys / Lisco
M: Epopeja / Le Voltaire
O: Paulina Sułowska - Calak
B: SK Moszna
K013345 616009690043003
102.

71

EPOS SP POL 1999 Ogier ciemnogniada F: Le Voltaire / Voltaire
M: Eneida / Fanimo
O: SO Łąck
B: SK Moszna
K005344 POL009660075099
103.

43

ERATO SP POL 2008 Ogier kasztanowata F: Lando / Landadel
M: Effi / Coronado
O: RDS Stal
B: Rafał Kowalski
K012789 POL009660798408 104RA33
104.

127

ESCORIAL SP POL 2009 Wałach siwa F: Clinton / Corrado I
M: Espoir / Espri
O: Agata Florkiewicz
B: SK Nad Wigrami
K013985
105.

220

ETO'O KWPN NED 2009 Wałach gniada F: Tygo / Numero Uno
M: Karla / Graaf Grande
O: Anna Kiełb
B: Kran Muskens
K022703 528003200906844 104QU35
106.

81

EUFORIA PW SP POL 2010 Klacz kara F: Empire / Embassy I
M: Elfa / Fokas
O: Pamela Wolska
B: Pamela Wolska
K024453 616009661360410
107.

219

EVERDI KWPN NED 2009 Ogier siwa F: Verdi / Quidam De Revel
M: NN 210023796 / Cassini I
O: Sławomir Miąsko
B: E. Guadiano
K013859 528003200913462 104VJ80
108.

251

EXTRA DOLLARS KWPN NED 2009 Ogier gniada F: Dollar De La Pierre (Tlalloc La Silla) / Quidam De Revel
M: Temptation / Andiamo
O: Anna Seroka
B: H. Kwant
K014995 528003200912965 104MD74
109.

64

F TERMIE R 14 KWPN NED 2010 Klacz ciemnogniada F: Calvaro Z / Caletto I
M: W. Termie 10 / Contender
O: Marzenna Szustkowska
B: Roelof Stal
K023532 528003201008321 105QO49
110.

33

FABERGE H&S KWPN NED 2010 Wałach gniada F: Ojciec: Corneille / Cornet Obolensky
M: Tadermie / Burggraaf
O: Natalia Maciejewska
B: T. C. Heeregravr-Smits i R. Heeregrave
K024692 528003201001953 105CX44
111.

241

FABIANO 82 HAN GER 2007 Wałach kasztanowata F: For Edition /
M: Rubina /
O: Johannes Ruben
B: Volker von Holten
brak
112.

156

FAJNA KWPN NED 2010 Klacz kasztanowata F: Zippo / Murano
M: Ines / Arizona
O: Jerzy Korona
B:
K019691 528003201012133
113.

230

FANTAZY L SP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Corleolord L / Corleograf
M: Fiona L / Favory De Vitrac
O: Bogusz Dąbrowski
B: KJ Aleksander Elizówka
K019902 616009580270111
114.

49

FARGITA KWPN NED 2010 Klacz kasztanowata F: Afellay / Guidam
M: Urgita / Pierrot
O: Aleksandra Zaręba
B: Hendrix Stal
K018380 528003201011252 105BA09
115.

25

FATIMA KWPN NED 2010 Klacz kasztanowata F: Tangelo Van De Zuuthoeve / Narcos II
M: Ultra / Habsburg
O: Brill
B:
K023785 528003201003928
116.

44

FELLOW 137 OLD GER 2003 Wałach gniada F: For Keeps / For Pleasure
M: Gaya / Voltaire
O: Sławomir Pietrzak
B:
K016364 DE418180160203
117.

78

FIDELIO HAN GER 2008 Wałach gniada F: For Edition / Forsyth
M: Escalora / Escudo I
O: Katarzyna Sompol
B: Oskar Wiese
K013735 DE431314802808 103VT09
118.

147

FINNA W KWPN NED 2010 Klacz gniada F: Cantos / Contender
M: Cally Z / Caretano Z
O: Włodzimierz Urbański
B:
K024231 528003201011191 104QX59
119.

242

FIRST ONE KWPN POL 2010 Wałach gniada F: Gaillard De La Pomme / Nabab De Reve
M: Carina / Carthino Z
O: Tomasz Klein
B: Tomasz Klein
K021262 528003201002109
120.

16

FLASH BLUE B KWPN GER 2010 Wałach gniada F: Mr. Blue / Couperus
M: Perla / Pionier
O: Klaudia Prymek
B:
K024541 528003201002887
121.

97

FLOURIN DU ROUET SP POL 2007 Klacz gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Florin / For Feeling
O: Magdalena Zamoyska
B:
K011507 POL009670100607
122.

131

FLOYD KWPN NED 2010 Wałach kasztanowata F: Casall / Caretino
M: Texas M / Indoctro
O: Łukasz Wasilewski & Bogna Sąsiadek
B:
K019765 528003201003444 104WB82
123.

66

FOR CAROLINE SP POL 2010 Klacz siwa/174 F: Norton D'Eole / Cento
M: Fontbrune Du Defey / Digne Espoir
O: Maciej Pietras
B: Barbara Smajek-Małyszko
K018497 616009600269110
124.

93

FOR VITO HAN GER 2010 Wałach kasztanowata F: For Pleasure / Furioso II
M: Gracyona D'Amain / Papillon Rouge
O: Marcin Plitt
B:
K017522 DE431316839910
125.

188

FOREST SP POL 2010 Wałach gniada F: Qulester / Quinar
M: Turbud Fabel / Fanimo
O: Salih Barlas
B:
K020025 616009590149310
126.

206

FREDORA KWPN NED 2010 Klacz kara F: Baanbreker HBC / Vaandrager HBC
M: Tandora / Heineke
O: Jerzy Korona
B: H. Boelens
K016717 528003201005223
127.

101

GALAKTYKA SP POL 2009 Klacz kara F: Clinton / Corrado I
M: Gala / Palegro
O: Michał Kubiak
B: SK Nad Wigrami
K013984 616009510414309 104HO89
128.

258

GIORGIO W OLD GER 2004 Wałach ciemnogniada F: Quidams Rubin / Quidam De Revel
M: Ola-Ola / Giorgio
O: Kamila Derlatka
B: Timo Knueven
K008736 DE433331161004 103CD44
129.

176

GRAVIN KWPN GER 2011 Klacz gniada F: Zapatero VDL / Chin Chin
M: Hannelore / Kaiserstern
O: Makrum Jumping Team
B:
K021575 528003201104316
130.

88

GREAT PLEASURE II SP POL 2006 Klacz gniada F: Ever For Pleasure / Espri
M: Grace / Graf Grannus
O: Remigiusz Makowski
B: Remigiusz Makowski
K012121 616009660049206
131.

12

GRYKA SP POL 2004 Klacz gniada F: Akcent / Jankes
M: Grana / Edredon
O: Maciej Typiński
B: SK Kalników
K020637 POL009630254004
132.

249

GUSTIQUE KWPN NED 2011 Klacz siwa/166 F: Bustique / Indoctro
M: Modependence / Corofino
O:
B: J. Vrenken
K020804 528003201101450 105PS28
133.

19

GWIAZDKA SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Maciuś / nn
M: Hadora / Hadrian
O: Anna Sobańska
B:
K019024 POL999540183107
134.

10

HAMILTON KWPN NLD 2012 Wałach siwa F: Cartano / Carthago
M: C'est sym Bien / Contact V
O: Lindsey Davies Miller
B: J. Smeets
K021796 528003201208360
135.

144

HAMILTON KWPN NED 2012 Wałach siwa F: Whitaker / Clinton
M: Wolinda / Ahorn
O: Jantex Sp. z o. o.
B: 717803 W. Luttikhuis
K022414 528003201202486
136.

91

HASTATI SP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Alvaro /
M: / Zodiak
O: P. Kałudnska
B: SK Nowa Wioska
brak
137.

8

HELLANIA WESTF GER 2006 Klacz siwa/172 F: Corde Star / Cor De La Bryere
M: Hellana / Cavalliero
O: Cezary Lemański
B: Marek Romanowski
K013064 DE441411901906
138.

257

HERR VITO SP POL 1990 wałach gniada F: Turbud Cicero / Orlando
M: Hrabianka C / Stalon
O:
B:
K024714 POL616009660449
139.

14

HRABIANKA C SP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Conquest Boy / Contendro
M: Hrabina C / Caletto's Son
O: Zofia Dudkiewicz
B: Witold Brodewicz
K018491 616009660841211
140.

125

HRABINKA C SP POL 2008 Klacz gniada F: Stalon / Sandro
M: Hrabina C / Cannizzaro (ex Caletto's Son)
O: Dariusz Korecki
B: Witold Brodewicz
K016776 DE433332664808
141.

174

ILATINA BWP BEL 2008 Klacz gniada F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Cita vc B Bos / Carthago
O: Jacek Kuźma
B: Sonia Deckx
K024589 056002W00268271 104IA32
142.

98

INDI SP POL 2007 Klacz siwa F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Inez / Hajfong
O: Marek Rogulski
B:
K016672 POL009640084407
143.

29

IRTYSZ SP POL 2011 Wałach gniada F: Palermo / Paradiesfalter
M: Iza - Boo / Lanjonker S
O: Tomasz Wojtowicz
B: Jacek Tokarski
K018903 616009580593111
144.

149

ITALIAN SP POL 2009 Ogier kasztanowata/163 F: Faust Z / Furioso II
M: Iliada / Czad
O: Michał Stanisławiak
B: Adam Omen
K020727 616009660601109
145.

108

JANTAR BWB POL 2009 Wałach kasztanowata F: Cicero Van De Maltahoeve / Orlando
M: Turbud Ironia / Tempo
O: Beata Broniatowska
B: Turbud Sp. z o. o.
K015428 056002W00293936 104QW44
146.

229

JOGA SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Le Voltaire / Voltaire
M: Jara / Revel
O: Ryszard Minkiewicz
B: SK Rzeczna
K017974 POL009600090508 105KP52
147.

225

JOLLY OLD POL 2006 Klacz gniada/mk: F: Luxius / Lux
M: Jessy / Cor de la Bryere
O: Janusz Cebulak
B: Kostrzewski
K015126 DE418180566606 104WH67
148.

256

JONIT SP POL 1997 G kasztanowata F: Colox Cup /
M: Jeżyca / Vilnius
O:
B:
K022250 616009600107910
149.

79

JUST CHERRY SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Iluzjon / Luron
M: Jejmościanka / Justin Damiro
O: Paulina Misior
B: Karolina Ferenstein
K017745 616009600228110
150.

7

KALISIA W WLKP POL 2009 Klacz siwa F: Cancoon / Colman
M: Kondina / Rulon
O: Paulina Sypuła
B: Wilczyński Jacek
K015132 616007610028409
151.

17

KASTET WLKP POL 2004 Wałach kasztanowata F: Rosselli / Luron
M: Kasandra / Kartacz
O: Bogdan Maślanka
B: Ryszard Szczęsny
K019298 POL007520075604
152.

216

KASZMIR WLKP POL 2007 Wałach gniada/168 F: Cajero / Caretino
M: Kalifornia / Dżamir
O: Katarzyna Dobrowolska
B: Marcin Liszkowski
K013435 POL007610013807
153.

201

KATNIS SP POL 2011 Klacz siwa F: Vandamme / Guidam
M: Karbana / Carbano
O: Jan Kalinowski
B: Jan Kalinowski
K021936 616009661572211
154.

200

KEMBALL SP POL 2005 Ogier ciemnogniada F: Qumball / Kimball
M: Karbana / Carbano
O: Krzysztof Kalinowski
B: Krzysztof Kalinowski
K010603 POL009660709205 104QE40
155.

167

KOCANKA WLKP POL 2004 Klacz siwa F: Winword / Neshad
M: Kordula / Dziwisz
O: Andrzej Gos
B: Andrzej Gos
K016961 POL007640020504
156.

180

KOLA SP POL 2009 Wałach gniada F: Clear To Jump ST Gyvan Z / Carnute
M: Kolia / Imequyl
O: Jarosław Dołhun
B: SK Widzów
K015556 616009540044809
157.

70

KOLUMBIA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Rubin / Rabino
M: Korsyka / Santiego
O: Marcin Rogalewski
B: Szczęsna Sylwia
K016671 616009530291107
158.

153

KONTADOR VD MOLENDREEF BWP BEL 2010 Wałach gniada F: Cooper VD Heffinck / Caretino
M: Urga / Heartbreaker
O: Radosław Zalewski
B: Stal van de Molendreef
K020516 056002W00295461 105GA52
159.

221

KOSOW CANNMOR HOL GER 2005 Wałach siwa F: Colman / Carthago
M: E-Fan / Grundyman
O: Jacek Kosow
B: Udo Wagner
K018924 DE421000321805 104UO92
160.

145

L'COLANTOS SP POL 2011 Ogier gniada F: Cola / Contender
M: Lotte / Levantos I
O: Włodzimierz Urbański
B: Adam Sosnowski
K019781 616009661580811 105HD33
161.

224

LA PAZ SP GER 2005 Wałach gniada F: Palegro / Power
M: Lansada / Lancer III
O:
B:
K012016 DE421000172903
162.

21

LA' CAROUSEL WESTF GER 2010 Klacz ciemnogniada F: Carlo Grande / Carlos DZ
M: Lotta / Lordship
O: Adam Sosnowski
B: Adam Sosnowski
K016605 DE441411623610
163.

152

LANDLIEBE JO WE WESTF GER 2007 Klacz gniada F: 5280030607214
M: Findra / Frederiko
O: Iwona Skrzypiec
B: Łukasz Wyszkowski
K013365 DE441410583007 104OQ69
164.

65

LE SOLEI SP POL 2012 Wałach gniada/170 F: Solaris / Stalypso
M: Lunia / Baldini II
O: Andrzej Felski
B: Andrzej Felski
K023160 616009600245012
165.

89

LIGHTNING 100 HOL POL 2008 Wałach gniada F: Landos /
M: Popstar /
O: Procima Sp. z o. o.
B:
K017088
166.

159

LINDY HOP HOL GER 2010 Ogier gniada F: Lasino / Landgraf I
M: Mira XI / Corrado I
O: Mariusz Musiał
B:
K021872 DE421000254310
167.

210

LIONEL WESTF POL 2010 Wałach gniada F: Lancer III / Landgraf I
M: Callas / Castillo
O:
B:
K021861 DE441411589310
168.

143

LOCARLO SP POL 2013 Ogier siwa F: Carlos DZ / Cantus
M: Lotta / Lordship
O:
B: Adam Sosnowski
K024672 A0022231S
169.

74

LOLITA BH WLKP POL 2006 Klacz gniada/mk:157 F: Emetyt / Kwartet
M: Matka: La Rochelle BH / Arianin
O: Iwona Huber
B: Bogna Hupa
K017944 POL007660980406
170.

194

LORD FABIA OLD GER 2010 Klacz gniada F: Lord Pezi /
M: Leinanie /
O: Adam Olszewski
B: Marita Niehaus
K024482
171.

106

LORD OF THE RING KG SP POL 2010 Wałach gniada F: Vandamme / Quidam
M: Larysa K / Graf Top
O: Magdalena Ziajkowska
B: Grzegorz Komin
K017375 616009610115510 105EW09
172.

123

LUNA SP POL 2010 Klacz gniada F: Ukato / Stakkato
M: Lansada / Lancer III
O: Karolina Kurosz
B: SK Nad Wigrami
K016430 616009510444710 105DC76
173.

218

M CANTORI S SP POL 2010 Ogier kara F: Campari M / Carprilli
M: Magia / Roland
O: Jadwiga Łoś
B: Jadwiga Łoś
K017802 616007660793610
174.

15

MAESTRO TRK POL 2011 Wałach kara F: Hirtentanz / Axis
M: Malaruna / Arianin
O: Beata Jendrych
B: Maciej Pietras
K019413 POL732010056011
175.

184

MERLIN VAN'T HEIKE BWP CZE 2012 Wałach gniada F: Epleaser Van't Heike / For Pleasure
M: Bellinde Van't Goovahof / Grandeur
O: Izabela Gutorska
B:
K024495 056002W00302716
176.

217

MISTER STAKKATO S WLKP POL 2011 Ogier gniada F: Stakkato Gold / Stakkato
M: Magia / Roland
O: Jadwiga Łoś
B: Jadwiga Łoś
K020359 616007661243011
177.

151

MJT ARONN DU TALUS SF FRA 2009 Ogier gniada F: Orlando / Heartbreaker
M: Sonora du Talus / Mr Blue
O: MJT Sp. z o. o.
B:
K018679 10385275G 105AT72
178.

18

MOLO SP POL 2009 Wałach gniada F: Nice Boy / Lancer II
M: Molinezja / Dixieland
O: Martyna Klimczak
B: Krzysztof Tyszko
K015555 616009540163809
179.

209

NASZA MI SP POL 2001 Klacz kasztanowata/169 F: Maram / Aram
M: Nebraska / Nafar
O: Renata Kotkiewicz
B: Joanna Zubrzycka
K016724 POL009520059501
180.

135

NEFFI MK SP POL 2010 Klacz siwa F: Avero / Athlet Z
M: Nadzieja II / Spartakus
O:
B:
K020241 616009600297310
181.

239

NIRVARO OLD GER 2008 Wałach gniada F: Nintender / Namelus R
M: Chella Girl / Sandro Boy
O: Waldemar Zientek
B:
K017222 DE418181371308
182.

254

Noble Lady HOL GER 1998 M Grey F: Corrado I/Cordelabryere
M: F-Landlady/Lincoln
O: Włodzimierz Stańczak
B:
BEL10978
183.

240

OBLADA HOL GER 2008 Klacz siwa F: Clarimo / Clearway
M: Olana B / Lantaan
O: Waldemar Zientek
B: Heiko Buettner
K010787 DE421000206007 104GJ23
184.

87

PAMELA II SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Ever For Pleasure / Espri
M: Paloma / Calderon
O: Remigiusz Makowski
B: Remigiusz Makowski
K015473 616009661129809
185.

128

PANJAA SP POL 2011 Klacz gniada F: Alvaro / Ahorn Z
M: Panja / Poet
O: Adam Sosnowski
B: Adam Sosnowski
brak
186.

179

PIEROT WESTF GER 2007 Wałach kasztanowata F: Piano II / Pilot
M: Tu Tuut / Lux
O: Euro Holding Sp. z o. o.
B:
K011983 DE441411573907 104CI80
187.

243

PORTOS SP POL 2011 Wałach siwa F: Carry Son / Carry
M: Parilla / Kaper
O: Ewa Jannasz
B: Sławomir Cichmiński
K018508 616009600276411 105UA36
188.

246

PRINCE NOIR BWM BEL 2010 Wałach kara/175 F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Philadelphia Z / Papillon Rouge
O: Lach Agata
B:
K017297 056002W00296284 104SX91
189.

161

Q 7 HOL GER 2010 Wałach ciemnogniada F: Quarz / Quintero
M: Mona X / Contender
O: Sławomir Uchwat i Agrosad Sp. j.
B:
K019363 DE421000509510 105HL16
190.

107

QINGHAI V DV DNK 2005 Ogier kara/165 F: Quebec /
M: Chess V /
O: Anastazja Broniatowska
B: Viegaard Stutteri
brak
191.

76

QUANTITA SP POL 2009 Klacz kara F: Guffi / Grandeur
M: Quindora From Black Horse / Randel Z
O: Mateusz Michalski
B: Krzysztof Jonik
K019439 616009670117309 105FV22
192.

169

QUELLE DAME Z Z BEL 2011 Klacz kasztanowata F: Quidam de Revel
M: Call Picobello Z / Carthago Z
O: Jacek Kuźma
B: Zangershide BEL
K024590 056015Z55619711 105HG02
193.

103

QUENTIN TARANTINO AB HOL GER 2011 Ogier ciemnogniada F: Canoso / Catoki
M: Mia I / Carthago
O: Andrzej Błażejewski
B: Gestuet Sprehe GMBH
K018714 DE421000548411
194.

104

QUI GIGI OLD GER 2007 Wałach ciemnogniada F: Quidam`s Rubin / Quidam De Revel
M: Elite-St. Hauptstutbuch Hagranja / Grannus
O: Andrzej Błażejewski
B: Veronika Kaeter
K016520 DE433330394907 104KN17
195.

6

QUICKSTEP OLD POL 2009 Klacz gniada F: Quidam's Rubin / Quidam De Revel
M: Lotte / Levantos I
O: Paulina Sypuła
B: Adam Sosnowski
K019085 DE433331687309
196.

31

QUILIBET HOL GER 2003 Wałach ciemnogniada F: Quinar / Quidam De Revel
M: Najade II / Leandro
O: Jakub Kubiak
B: Jessen Frank
K014795 DE421000369903
197.

57

QUINTANA HAN GER 2009 Klacz ciemnogniada F: Quintender / Quinar
M: Wonderwall / Wilawander
O: Izabella Tomaszewska
B: Szumacher
K016327 DE431316863709
198.

212

RADETZKY TRK POL 2002 Wałach gniada/178 F: Ignam / Akropol
M: Rawka / Sir Shostakovich
O: Paulina Borowiec
B: Andrzej Grad
K008208 POL732010011202 104VD19
199.

100

RIANA P SP POL 2012 Klacz gniada F: Con Calma / Calato
M: Rebella / Landos
O: Ewa Mazurowska
B: Witold Polowczyk
K020740 616009610012912
200.

182

RISOTTO SP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Rudzianka / Arcus
O: Nina Milczarek
B:
K013503 POL009590047507
201.

35

ROLEX WLKP POL 2006 Wałach gniada F: Himen / Oder
M: Rita / Arak
O: Klaudia Prymek
B:
K018756 616007520162906
202.

262

ROSSELVI SP POL 2003 wałach kasztanowata F: Rosselli / Luron
M: Romantyka / Regent
O:
B:
K017673 POL009520053303
203.

154

ROXANNE 154 HAN GER 2004 Klacz kara F: Cheenook / Caretino
M: Reingold / Ravel
O: Agnieszka Uljanowska
B: Hubert Knigge
K022048 DE431316983704
204.

136

RUBIN WLKP POL 2002 Wałach ciemnogniada/173 F: Ignam / Akropol
M: Ratina / Baldram
O: Karolina Tracewicz
B: Kupniewska Helena
K015082 POL007600082902
205.

83

RUDBEKIA SP POL 2010 Klacz gniada F: Faust Z / Furioso II
M: Raolia / Campari M
O: Aneta Ostrowska
B: Małgorzata Staszczak
K019783 616009610183310 105KI07
206.

148

SAZU 3 HAN GER 2004 Klacz kasztanowata/168 F: Stolzenberg / Stakkato
M: Sherlocks Piana / Sherlock Holmes
O: Michał Stanisławiak
B: Norbert Meyer
K020728 DE431312326104 104QV91
207.

84

SECRETTO SP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Pauillac De Meia Lua / Jalisco B
M: Serbia / Empik
O: Aneta Ostrowska
B: Aneta Ostrowska
K021438 616009590117611 105PN16
208.

192

SILVER V SP POL 2002 Wałach siwa F: Spartakus / Spartan
M: Arenda / Elpar
O: Martyna Ostapczuk
B: Zbigniew Koperski
K007396 POL009660474402
209.

259

SIRENDOS SP POL 1008 wałacj gnida F: Endos /
M: Silesia / Genius
O: Anna Sobala
B:
brak
210.

139

STEWARD SP POL 2007 Wałach siwa F: Contender Son / Contender
M: Sława / Manhattan
O:
B:
K014945 POL009600068007
211.

23

SUEDWINDS AMANDA HOL GER 2008 Klacz gniada F: Cassini II / Capitol I
M: Perlmutt I / Calido I
O: Cezary Kozanecki
B:
K020070 DE421000250908 104NQ43
212.

134

SWEET NOISE-M SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Cento Sohn / Cento
M: Sedapura / Last Tycoon
O: Marek Friedman
B:
K016290 616009530086909
213.

58

SZIMANO SP POL 2009 Ogier gniada F: Imequyl / Luron
M: Szaki / Kissovo
O: Izabella Tomaszewska
B: SK Ochaby
K019371 616009540116409
214.

132

SZULER SP POL 2010 Ogier gniada F: Luron / Guidam
M: Szaki / Kissovo
O: Grzegorz Kubiak
B: SK Ochaby
K019540 616009540018610 105DW46
215.

245

THE NEIGHBOUR KWPN NED 2000 Wałach kasztanowata F: Madison / Guidam
M: Nelissa / Burggraaf
O: Barbara Dzikowska-Lach
B:
K005114 0010265
216.

178

TOKAJER 8 OLD GER 2008 Klacz gniada F: Tinka's Boy / Zuidpool
M: Axina / Acord II
O: Euro Holding Sp. z o. o.
B: Florian Rappold
K016742 DE418180171608 104ZT81
217.

36

TREVOR H DRP GER 2011 Wałach siwa/kuc:148 F: Timesquare / Tizian /Titus
M: Corrida / Corrado II / Cor De La Bryere
O: Zuzanna Prymek
B:
K023204 DE435350066511
218.

102

ULA BAJOU-K SP POL 2008 Klacz siwa F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Uleva / Optimist
O: Marek Kubacki
B: Marek Kubacki
K014154 616009610263008
219.

28

ULISSES SP POL 2008 Wałach gniada F: Rammstein / Rheinsberg
M: Urabelle / Germus R
O: Tomasz Wojtowicz
B: Krzysztof Ciechoński
K012028 POL009580333708 104QP07
220.

158

ULOTKA-K SP POL 2011 Klacz siwa F: Cancoon / Colman
M: Ulena-K / Lord Star
O: Marek Kubacki
B: Marek Kubacki
K018808 616009610009711
221.

111

ULYSSE DE GRANDERIE SF FRA 2008 Wałach kasztanowata F: Newton De Kreisker / Diamant De Semilly
M: Lunanime De Grandry / Quidam De Revel
O: Agnieszka Dobkowska
B:
K011640 08110466A 104ZC67
222.

247

URIAS KWPN NLD 2001 Wałach gniada F: Indoctro / Capitol I
M: Ebilithya / Ramiro Z
O: Gabriel Głusek
B: Albert Zoer
K008182 0105809 POL40639
223.

189

VALENZIA HAN POL 2011 Klacz kara/167 F: Now Or Never / Voltaire
M: Cha Cha / Calido
O: Natalia Pakosz
B: Roman Roszkiewicz
K019617 DE431318310611
224.

20

VALES BLUERAY KUC IRL 2008 Wałach siwa/kuc:148 F: Vales Blue Rebel /
M: Vales Molly /
O: Karolina Klusek
B: Patricia Dalton
K024184 826082001201313
225.

213

WELTDAME HOL GER 2006 Klacz gniada/170 F: Contender / Calypso II
M: Grappa / Lord
O: Wioletta Kosicka
B: Tilo Dennstedt
K012865 DE421000681406 103XP79
226.

187

WESFALIA SP POL 2010 Klacz gniada F: Quaide Cassin / Cassini I
M: Wisła / Izjum
O: Jarosław Dołhun
B: Sławomi Łagun
K020299 616009640020010 104XZ77
227.

160

WIENA HOL GER 2011 Klacz siwa F: Clarimo / Clearway
M: Wachtel / Canto
O: Józef Buczyński
B:
K021948 DE421000045611
228.

60

WILMAR MŁP POL 2006 Wałach kasztanowata F: Rashim / Milczan
M: Wilma / Mag
O: Ludwika Kruszewska
B: SK Prudnik
K011113 POL006690025806
229.

42

Z-PILOT KWPN NED 2004 Wałach kasztanowata F: Epilot / Pilot
M: Nelie / Amethist
O: Sławomir Pietrzak
B:
K013773 5280030405503 103EV88
230.

223

ZALVO KWPN POL 2004 Ogier kasztanowata F: Phin Phin / Chin Chin
M: Sarina / Calvados
O: Marek Kubacki
B:
K008472 5280030411274 103CC23
231.

92

ZET BLUE SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Zeta Z / Zandor Z
O: Tomasz Miśkiewicz
B: Roman Barlik
K018976 616009610138310
232.

263

ZORBA WLKP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Banita / Arcus
M: Zora / Zapał
O: Joanna Tobiszewska
B: Katarzyna Meger
K016568 POL007520041609
Rider Club
Competition
Prize
Babiak Filip JKS Elcon Szczecin
200
20
SUM:
220.00
Bąk Sebastian bpk
18
80
225
500
SUM:
823.00
Bolko Aleksandra SK Ciekocinko
1000
1600
SUM:
2600.00
Dąbkowska Aleksandra KU AZS Politechniki Warszawskiej
625
SUM:
625.00
Dobkowska Milena St. Warszawski KJ
350
250
18
SUM:
618.00
Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem
140
600
2600
SUM:
3340.00
Godoś Karolina KJ Royal Opole
18
25
400
150
1280
SUM:
1873.00
Gowin Zuzanna KJ Metpol Grodziec
240
SUM:
240.00
Huber Wiktoria Klub Uczelniany AZS Politechniki Warszawskiej
20
SUM:
20.00
Jannasz Wiktoria SKJ Poczernin
80
18
800
SUM:
898.00
Jończyk Łukasz bpk
105
25
1000
25
25
SUM:
1180.00
Kalicińska Urszula St. Warszawski KJ
25
250
SUM:
275.00
Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew
125
SUM:
125.00
Kamiński Jan Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
20
SUM:
20.00
Kiliańska Katarzyna St. KS Chojnów
280
SUM:
280.00
Klein Olaf JKS Przybyszewo
750
200
SUM:
950.00
Koczorowska Judyta LKJ przy SK Mieczownica
18
160
120
SUM:
298.00
Kozakiewicz Paulina Karkonoski KJ
300
SUM:
300.00
Kozanecka Aleksandra KJ Szumawa Bobrowiec
800
400
1300
SUM:
2500.00
Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
125
175
SUM:
300.00
Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck
90
1280
SUM:
1370.00
Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk
60
20
18
800
520
SUM:
1418.00
Mazurowska Ewa Polski Polo Klub
375
625
SUM:
1000.00
Milczarek Nina KJ Infernal Team
18
500
500
1600
200
1000
350
SUM:
4168.00
Minkiewicz Weronika JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
400
300
SUM:
700.00
Misior Paulina KJ Akademia Kucania Dawidy
80
SUM:
80.00
Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
50
1280
20
SUM:
1350.00
Murdzia Seweryn bpk
250
1950
SUM:
2200.00
Nieużyła Leszek KJ J. J. Darboven Rumia
200
SUM:
200.00
Olszewski Tomasz Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
120
20
100
240
4160
SUM:
4640.00
Osieka Hanna St. Rodan Club
25
250
SUM:
275.00
Ostrowska Adrianna St. Jeździeckie Napoleńska Zagroda
150
SUM:
150.00
Pakosz Natalia JKS Pogórze
18
SUM:
18.00
Pasik Monika LKJ Gałkowo
18
25
18
200
SUM:
261.00
Piątkowski Michał KJ Strzała Krubiczew
175
SUM:
175.00
Przedpełski Stanisław bpk
25
25
1600
SUM:
1650.00
Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
280
300
20
SUM:
600.00
Retka Krzysztof St. Warszawski KJ
20
280
780
160
910
SUM:
2150.00
Rogalewska Oliwia St. KJ Leśna Podkowa Damaszka
60
600
640
SUM:
1300.00
Sekuła Ewa KJ Skarb Kozienice
18
25
20
SUM:
63.00
Seroka Anna Largo Sp. z o. o.
160
500
SUM:
660.00
Stanisławiak Maria KJ Agro-Handel Śrem
250
480
SUM:
730.00
Suska Juliana KS Euro Holding
25
25
200
SUM:
250.00
Szustkowska Oliwia bpk
20
SUM:
20.00
Szychulska Karolina KJ Młyńska Struga
100
SUM:
100.00
Tomaszewska Izabella St. J Poster Piaseczno
18
SUM:
18.00
Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka
60
400
18
375
800
150
SUM:
1803.00
Uchwat Sławomir JKS Pogórze Glinik Zaborowski
300
350
SUM:
650.00
Urbańska Malwina St. Warszawski KJ
25
SUM:
25.00
Warzecha Leszek KJ Jan Kosicki
200
SUM:
200.00
Wróblewski Daniel LKS Nadwiślanin Kwidzyn
300
750
50
SUM:
1100.00
Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn
100
75
800
SUM:
975.00
Zalewski Radosław St. SKJ Bobrowy Staw
600
25
650
SUM:
1275.00
Żuk Zuzanna KJ Bertyn Piastowo
20
SUM:
20.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Babiak Filip
JKS Elcon Szczecin
BORN FREE (248)
2018-02-02
28
2018-02-02
25
2018-02-03
11
2018-02-03
3
GUSTIQUE (249)
2018-02-02
33
2018-02-03
7
200
2018-02-04
12
20
2018-02-03
14
COMPASS (250)
2018-02-02
34
2018-02-03
26
2018-02-04
Bąk Sebastian
bpk
EL CAPONE (137)
2018-02-02
22
18
2018-02-02
68
2018-02-03
19
2018-02-04
26
2018-02-03
10
80
KOCANKA (167)
2018-02-02
72
2018-02-03
3
2018-02-04
23
2018-02-03
14
2018-02-02
3
225
2018-02-02
38
2018-02-03
2
500
2018-02-04
19
2018-02-03
19
Barlas Salih
KJ Infernal Team
FOREST (188)
2018-02-02
18
2018-02-02
89
2018-02-03
26
2018-02-03
27
2018-02-04
Bolko Aleksandra
SK Ciekocinko
2018-02-02
11
2018-02-03
4
FATIMA (25)
2018-02-02
52
2018-02-03
10
2018-02-04
2
1000
2018-02-02
23
2018-02-03
1
1600
2018-02-04
9
Borowiec Paulina
KJ Dobrzyniec
RADETZKY (212)
2018-02-02
40
2018-02-02
44
2018-02-03
2018-02-03
2018-02-04
64
Broniatowska Anastazja
KJ Trachy Sośnicowice
QINGHAI V (107)
2018-02-03
27
2018-02-03
2018-02-04
8
JANTAR (108)
2018-02-03
18
2018-02-03
31
2018-02-04
Chwalińska Zuzanna
St. KJ Legia Kozielska
ENDO (80)
2018-02-02
15
2018-02-02
8
2018-02-03
9
2018-02-03
17
2018-02-04
18
2018-02-02
9
2018-02-04
11
2018-02-02
30
2018-02-03
33
2018-02-03
Ciuruś Sławomir
Toruński KJK
DESIRE (3)
2018-02-03
42
2018-02-03
Dąbkowska Aleksandra
KU AZS Politechniki Warszawskiej
2018-02-02
45
2018-02-02
35
2018-02-03
13
2018-02-04
24
BORMAN (222)
2018-02-02
22
2018-02-02
11
2018-02-03
11
2018-02-04
3
625
Dąbrowski Bogusz
LKJ przy SK Mieczownica
FANTAZY L (230)
2018-02-02
8
2018-02-02
78
2018-02-03
8
2018-02-03
15
2018-02-04
56
Dobkowska Milena
St. Warszawski KJ
ZALVO (223)
2018-02-02
32
2018-02-03
5
350
LA PAZ (224)
2018-02-02
67
2018-02-02
20
2018-02-03
7
250
JOLLY (225)
2018-02-02
19
18
2018-02-03
13
COMMAND (226)
2018-02-02
41
2018-02-02
20
2018-02-03
21
Dobrowolska Katarzyna
bpk
KASZMIR (216)
2018-02-02
2
2018-02-02
20
2018-02-03
3
2018-02-03
13
Dołhun Jakub
KJ Infernal Team
KOLA (180)
2018-02-02
23
2018-02-02
28
2018-02-03
14
2018-02-04
40
WESFALIA (187)
2018-02-02
36
2018-02-02
82
2018-02-03
25
2018-02-03
28
2018-02-04
41
Florkiewicz Agata
St. KS Chojnów
JONIT (256)
2018-02-02
2018-02-02
25
2018-02-03
2018-02-03
2018-02-04
8
Friedman Maja Bella
bpk
2018-02-02
9
2018-02-02
67
2018-02-03
20
2018-02-03
29
2018-02-04
37
NEFFI MK (135)
2018-02-02
39
2018-02-02
30
2018-02-03
39
2018-02-03
25
Głoskowski Andrzej
KJ Agro-Handel Śrem
DUCATI (157)
2018-02-02
48
2018-02-02
16
2018-02-03
5
2018-02-04
5
140
2018-02-02
21
2018-02-02
2018-02-03
2018-02-03
21
2018-02-02
47
2018-02-02
19
2018-02-03
3
600
2018-02-04
2
2600
Głusek Gabriel
SJ Poster Piaseczno
URIAS (247)
2018-02-02
40
2018-02-04
2018-02-03
Godoś Karolina
KJ Royal Opole
2018-02-02
6
2018-02-02
79
2018-02-03
16
2018-02-03
38
2018-02-04
CAPPONE (141)
2018-02-02
21
18
2018-02-02
11
25
2018-02-03
5
2018-02-03
4
400
2018-02-04
51
COSA CHE (142)
2018-02-02
4
150
2018-02-02
64
2018-02-03
25
2018-02-03
1
1280
2018-02-04
24
Gowin Zuzanna
KJ Metpol Grodziec
CAPTAIN (173)
2018-02-02
6
240
2018-02-03
17
2018-02-04
10
Grzesiek Paula
KJ Infernal Team
AKORD (185)
2018-02-02
5
2018-02-02
70
2018-02-03
12
2018-02-03
11
2018-02-04
60
Huber Wiktoria
Klub Uczelniany AZS Politechniki Warszawskiej
2018-02-02
3
2018-02-02
51
2018-02-03
1
2018-02-03
7
2018-02-04
9
20
Janekovic Marie
St. KS Chojnów
DIANITA-H (118)
2018-02-02
66
2018-02-03
9
Jannasz Wiktoria
SKJ Poczernin
PORTOS (243)
2018-02-02
69
2018-02-03
12
2018-02-03
9
80
2018-02-04
20
CLICQUOT (244)
2018-02-02
17
18
2018-02-03
2
800
2018-02-04
27
Jarecka Lena
KJ Akademia Kucania
EMMA (13)
2018-02-03
1
2018-02-03
35
Jończyk Łukasz
bpk
LIONEL (210)
2018-02-02
5
105
2018-02-02
9
25
2018-02-03
26
2018-02-04
2
1000
2018-02-02
15
25
2018-02-03
27
2018-02-04
15
2018-02-02
48
2018-02-02
26
2018-02-02
10
25
2018-02-02
10
Kajak Dawid
Bpk
GRYKA (12)
2018-02-03
12
2018-02-03
40
Kalicińska Urszula
St. Warszawski KJ
2018-02-02
53
2018-02-02
19
25
2018-02-03
29
2018-02-04
7
250
Kalinowski Cezary
KJ Strzała Krubiczew
KEMBALL (200)
2018-02-02
31
2018-02-03
7
125
2018-02-04
17
KATNIS (201)
2018-02-02
57
2018-02-03
22
2018-02-04
26
2018-02-02
17
2018-02-02
2018-02-03
36
2018-02-03
2018-02-04
5
CASSIS Z (203)
2018-02-02
8
2018-02-02
2018-02-03
2018-02-03
9
2018-02-04
3
Kamiński Jan
Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
DOMEYKO (138)
2018-02-02
62
2018-02-02
45
2018-02-03
2018-02-04
10
20
STEWARD (139)
2018-02-02
56
2018-02-02
71
2018-02-03
21
2018-02-04
A CARMEN (255)
2018-02-02
13
2018-02-02
31
2018-02-03
2018-02-04
48
Kędzior Bibiana
JKS Pogórze Glinik Zaborowski
2018-02-02
49
2018-02-02
64
2018-02-03
28
2018-02-03
43
2018-02-04
42
Kiliańska Katarzyna
St. KS Chojnów
BERA (120)
2018-02-02
27
2018-02-03
5
280
2018-02-04
21
Kiliańska Klara
St. KS Chojnów
2018-02-02
3
2018-02-02
2018-02-03
2018-02-03
6
2018-02-04
2
Kiljańczyk Aleksander
KJ Skarb Kozienice
CALVI (63)
2018-02-02
6
2018-02-02
2018-02-03
34
2018-02-03
4
Klein Olaf
JKS Przybyszewo
FIRST ONE (242)
2018-02-02
29
2018-02-02
22
2018-02-03
2018-02-04
3
750
2018-02-02
81
2018-02-02
54
2018-02-03
23
2018-02-03
2018-02-04
8
200
Klimczak Martyna
KJ Akademia Kucania
MOLO (18)
2018-02-03
15
2018-02-03
Klusek Karolina
KJ Akademia Kucania
2018-02-03
2
2018-02-03
25
Koczorowska Judyta
LKJ przy SK Mieczownica
BOSS (150)
2018-02-02
4
2018-02-02
18
18
2018-02-03
8
160
2018-02-03
26
2018-02-04
6
120
Korecka Oliwia
St. KS Chojnów
2018-02-02
15
2018-02-02
87
2018-02-03
2018-02-04
Kotkiewicz Renata
KJ Skok Agrofood
NASZA MI (209)
2018-02-04
6
2018-02-03
4
2018-02-03
Kozakiewicz Paulina
Karkonoski KJ
2018-02-02
73
2018-02-03
22
2018-02-04
3
300
2018-02-02
39
2018-02-03
29
2018-02-04
52
Kozanecka Aleksandra
KJ Szumawa Bobrowiec
2018-02-02
2
800
2018-02-03
4
400
2018-02-04
4
1300
2018-02-02
44
Kozina Maria
KJ Strzała Krubiczew
CLAYTON (155)
2018-02-02
47
2018-02-02
58
2018-02-03
31
2018-02-04
50
Krajewska Nikola
KJ SO Łąck
EPOS (71)
2018-02-02
32
2018-02-03
23
Kruszewska Ludwika
KJ SO Łąck
WILMAR (60)
2018-02-02
38
2018-02-03
27
2018-02-04
9
Krywult Amelia
bpk
CHERROKEE (112)
2018-02-02
9
2018-02-02
49
2018-02-03
42
2018-02-03
35
2018-02-04
Kubiak Dawid
Sobieski Jumping Team Gdańsk
2018-02-02
19
2018-02-03
38
2018-02-04
5
MAESTRO (15)
2018-02-02
10
2018-02-03
1
2018-02-04
1
2018-02-02
18
2018-02-02
41
2018-02-03
22
2018-02-02
7
125
2018-02-03
5
175
2018-02-04
16
Kubiak Grzegorz
KJ SO Łąck
ALOUBETTE (113)
2018-02-02
6
90
2018-02-03
1
2018-02-04
32
ESCORIAL (127)
2018-02-02
72
2018-02-03
27
2018-02-04
29
PANJAA (128)
2018-02-02
17
2018-02-03
17
2018-02-04
9
CARO (129)
2018-02-02
2018-02-03
20
2018-02-04
58
ANTYLYA (130)
2018-02-02
6
2018-02-03
21
2018-02-04
1
FLOYD (131)
2018-02-02
2018-02-04
3
SZULER (132)
2018-02-02
1
1280
2018-02-04
12
HERR VITO (257)
2018-02-02
7
2018-02-02
28
2018-02-03
23
2018-02-04
13
Kubiak Jakub
KJ SO Łąck
2018-02-02
7
2018-02-02
2018-02-03
33
2018-02-04
2018-02-04
44
Kubiak Michał
Sobieski Jumping Team Gdańsk
Z-PILOT (42)
2018-02-02
5
2018-02-02
8
60
2018-02-03
17
2018-02-04
15
2018-02-02
19
2018-02-02
85
2018-02-03
6
2018-02-03
33
2018-02-04
17
20
2018-02-02
31
2018-02-02
12
18
2018-02-03
15
2018-02-03
28
2018-02-04
29
GALAKTYKA (101)
2018-02-02
46
2018-02-03
2
800
2018-02-04
8
520
Kurosz Julia
St. KS Chojnów
LUNA (123)
2018-02-02
2
2018-02-02
22
2018-02-03
8
2018-02-03
5
2018-02-04
2
Kuźma Nadia
St. SKJ Bobrowy Staw
2018-02-02
14
2018-02-03
16
2018-02-04
7
Lach Agata
bpk
2018-02-02
37
2018-02-03
2018-02-03
18
2018-02-04
62
Landowski Wojciech
Pomorska Liga Jeździecka
BOTOKS (126)
2018-02-02
6
2018-02-02
12
2018-02-03
11
2018-02-03
2018-02-04
GIORGIO W (258)
2018-02-02
27
2018-02-02
46
2018-02-03
2018-02-03
2018-02-04
Lemańska Anna
KJ Equest Łąck
2018-02-02
26
2018-02-02
2018-02-03
7
2018-02-03
36
Liszewska Natalia
JKS u Robsonów
2018-02-02
21
2018-02-02
24
2018-02-04
10
Luty Dominika
SK Kruszyńscy
CONPEIA (75)
2018-02-03
36
2018-02-02
37
2018-02-04
22
2018-02-02
36
2018-02-03
31
2018-02-04
23
CELANIQUE (260)
2018-02-02
9
2018-02-02
31
2018-02-03
30
Maciejewska Natalia
JKS Salio Besiekierz Rudny
2018-02-02
71
2018-02-03
16
2018-02-03
36
2018-02-04
46
Maślanka Bogdan
St. SKJ Bobrowy Staw
KASTET (17)
2018-02-02
1
2018-02-02
84
2018-02-03
2018-02-03
Matuszewska Magdalena
KJ Partynice Wrocław
2018-02-02
23
2018-02-03
18
2018-02-04
17
Mazurowska Ewa
Polski Polo Klub
2018-02-02
65
2018-02-03
3
375
2018-02-04
3
625
INDI (98)
2018-02-02
51
2018-02-02
7
2018-02-03
7
2018-02-03
23
2018-02-04
2
2018-02-02
8
2018-02-02
2018-02-03
17
2018-02-03
41
RIANA P (100)
2018-02-02
19
2018-02-02
2018-02-03
2018-02-03
20
Milczarek Nina
KJ Infernal Team
RISOTTO (182)
2018-02-02
11
18
2018-02-02
2
500
2018-02-03
4
500
2018-02-04
1
1600
CYANDRA (183)
2018-02-02
69
2018-02-02
7
200
2018-02-03
2
1000
2018-02-04
5
350
Minkiewicz Weronika
JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
CONCORD F (228)
2018-02-02
24
2018-02-02
34
2018-02-03
43
2018-02-04
8
2018-02-03
24
JOGA (229)
2018-02-02
27
2018-02-02
4
400
2018-02-03
13
2018-02-04
6
300
Misior Paulina
KJ Akademia Kucania Dawidy
2018-02-02
54
2018-02-03
23
2018-02-03
25
2018-02-04
8
80
Miśkiewicz Tomasz
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
HASTATI (91)
2018-02-02
23
2018-02-02
2018-02-03
19
2018-02-03
48
2018-02-04
6
2018-02-02
33
2018-02-03
16
2018-02-04
9
50
2018-02-02
26
2018-02-03
20
2018-02-04
18
2018-02-02
15
2018-02-03
1
1280
2018-02-04
9
2018-02-02
35
2018-02-03
28
2018-02-04
13
20
Murdzia Seweryn
bpk
2018-02-02
27
2018-02-02
65
2018-02-03
30
2018-02-03
35
2018-02-04
38
2018-02-02
4
250
2018-02-02
13
2018-02-03
14
2018-02-04
3
1950
2018-02-02
26
2018-02-02
52
2018-02-03
2018-02-03
16
2018-02-04
49
QUI GIGI (104)
2018-02-02
24
2018-02-02
80
2018-02-03
22
2018-02-03
20
2018-02-04
43
Nieużyła Leszek
KJ J. J. Darboven Rumia
DARAVELL (205)
2018-02-02
75
2018-02-04
35
2018-02-03
37
FREDORA (206)
2018-02-02
50
2018-02-02
60
2018-02-03
32
2018-02-04
4
200
DA VINCI (265)
2018-02-02
30
2018-02-02
58
2018-02-03
17
2018-02-03
26
2018-02-04
25
Nikolas Kaja
bpk
ULOTKA-K (158)
2018-02-02
1
2018-02-02
10
2018-02-03
3
2018-02-03
13
2018-02-04
4
Olszewski Tomasz
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2018-02-02
22
2018-02-02
13
2018-02-03
45
CORTEZ (195)
2018-02-02
32
2018-02-03
6
120
2018-02-04
16
20
2018-02-02
8
100
2018-02-03
6
240
2018-02-04
1
4160
Osieka Hanna
St. Rodan Club
2018-02-02
12
25
2018-02-03
12
2018-02-04
7
250
Osińska Dominika
JKSR Michelin Włocławek
2018-02-02
4
2018-02-02
23
2018-02-03
3
2018-02-03
11
Ostapczuk Martyna
bpk
SILVER V (192)
2018-02-02
44
2018-02-02
22
2018-02-03
35
2018-02-03
34
2018-02-04
47
CARPEDIEM (193)
2018-02-02
43
2018-02-02
88
2018-02-03
37
2018-02-03
13
2018-02-04
Ostrowska Adrianna
St. Jeździeckie Napoleńska Zagroda
2018-02-03
6
2018-02-02
48
2018-02-02
43
2018-02-03
18
2018-02-04
31
2018-02-02
76
2018-02-02
29
2018-02-03
41
2018-02-04
66
2018-02-02
6
150
2018-02-03
19
2018-02-04
22
2018-02-02
24
2018-02-03
16
2018-02-04
21
Pakosz Natalia
JKS Pogórze
VALENZIA (189)
2018-02-02
14
2018-02-02
16
18
2018-02-03
2018-02-03
2018-02-04
17
Panek Katarzyna
LKJ w Gałkowie
2018-02-02
2018-02-02
2
2018-02-03
2
2018-02-03
2
2018-02-04
11
Pasik Monika
LKJ Gałkowo
2018-02-02
42
2018-02-02
17
2018-02-03
20
2018-02-03
19
2018-02-04
7
2018-02-02
13
18
2018-02-02
13
25
2018-02-03
9
2018-02-03
39
2018-02-04
33
2018-02-02
63
2018-02-02
56
2018-02-03
24
2018-02-03
37
2018-02-04
39
2018-02-02
15
18
2018-02-02
42
2018-02-03
32
2018-02-04
8
200
Piątkowski Michał
KJ Strzała Krubiczew
2018-02-02
5
175
2018-02-02
14
2018-02-03
25
2018-02-04
20
Podsiadło Daria
AZS AWF Warszawa
DELEKTA (30)
2018-02-02
4
2018-02-02
2018-02-03
8
2018-02-03
2018-02-04
4
Prymek Zuzanna
KJ Aromer Józefin
ROLEX (35)
2018-02-02
83
2018-02-03
40
2018-02-04
25
2018-02-02
25
2018-02-03
15
2018-02-04
12
Przedpełski Stanisław
bpk
2018-02-02
38
2018-02-02
14
25
2018-02-03
11
25
2018-02-04
1
1600
2018-02-02
49
2018-02-03
14
2018-02-04
32
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team Gdańsk
2018-02-02
59
2018-02-02
5
280
2018-02-03
21
2018-02-04
6
300
GRAVIN (176)
2018-02-02
1
2018-02-02
34
2018-02-03
15
2018-02-04
55
2018-02-02
28
2018-02-02
61
2018-02-03
27
2018-02-04
14
20
2018-02-02
55
2018-02-03
2
2018-02-04
54
Ratyński Bartłomiej
KJ Leśna Podkowa Damaszka
BRONISZ (199)
2018-02-02
5
2018-02-02
2018-02-03
2018-02-03
5
Retka Krzysztof
St. Warszawski KJ
2018-02-02
20
2018-02-02
40
2018-02-03
21
2018-02-04
18
20
2018-02-02
28
2018-02-02
18
2018-02-03
5
280
2018-02-04
11
EVERDI (219)
2018-02-02
9
2018-02-03
22
2018-02-04
6
780
ETO'O (220)
2018-02-02
8
160
2018-02-03
9
2018-02-04
5
910
Roefler Wiktoria
bpk
APOLLO S (117)
2018-02-03
27
2018-02-03
1
2018-02-04
12
Rogalewska Oliwia
St. KJ Leśna Podkowa Damaszka
2018-02-02
2
2018-02-02
10
60
2018-02-03
8
2018-02-03
3
600
2018-02-04
1
640
Rudy Monika
WKJ Lublin
BABILONIA (124)
2018-02-02
3
2018-02-02
50
2018-02-03
6
2018-02-03
14
2018-02-04
14
Sekuła Ewa
KJ Skarb Kozienice
BANGKOK (62)
2018-02-02
20
18
2018-02-02
16
25
2018-02-04
15
20
2018-02-03
12
Seroka Anna
Largo Sp. z o. o.
2018-02-03
8
160
2018-02-04
4
500
Siejek Michał
KJ Akademia Kucania
2018-02-02
7
2018-02-02
30
2018-02-03
46
2018-02-03
26
2018-02-02
11
2018-02-02
52
2018-02-03
47
Skrzypiec Agata
St. KS KJK Szary Michałowice
2018-02-02
2018-02-03
29
2018-02-03
BERLINA (191)
2018-02-02
46
2018-02-02
51
2018-02-03
11
2018-02-04
21
Skwara Paulina
KJ Welt Opypy
2018-02-02
29
2018-02-03
2018-02-04
53
2018-02-02
16
2018-02-03
15
2018-02-04
13
Sobala Anna
LKJ Ochaby
SIRENDOS (259)
2018-02-03
30
2018-02-04
4
2018-02-03
Sobiecka Nadia
KJ Akademia Kucania
2018-02-03
10
2018-02-03
Sompol Gabriela
Tuszyński KJ Garbówek
FIDELIO (78)
2018-02-02
60
2018-02-02
62
2018-02-03
31
2018-02-03
30
2018-02-04
63
Stanisławiak Maria
KJ Agro-Handel Śrem
SAZU 3 (148)
2018-02-02
66
2018-02-03
4
250
2018-02-04
ITALIAN (149)
2018-02-02
1
480
2018-02-03
38
Sukiennik Joanna
SKJ Beckersport Raszyn
CARENZO (165)
2018-02-02
4
2018-02-03
2018-02-03
2018-02-04
10
Sułowska - Calak Paulina
KJ Dobrzyniec
EPIZOD M (198)
2018-02-02
86
2018-02-02
73
2018-02-03
36
2018-02-03
2018-02-04
59
Suska Juliana
KS Euro Holding
TOKAJER 8 (178)
2018-02-02
18
25
2018-02-03
PIEROT (179)
2018-02-02
17
25
2018-02-03
8
200
Synowicz Maja
KJ SO Łąck
ERATO (43)
2018-02-02
11
2018-02-03
19
2018-02-04
15
Sypuła Paulina
JKS Wyręba Świętochów
2018-02-03
29
2018-02-03
10
2018-02-04
3
2018-02-03
10
2018-02-03
8
2018-02-04
13
Szumińska Beata
KJ Szumawa Bobrowiec
2018-02-02
25
2018-02-03
12
2018-02-02
25
2018-02-04
12
Szustkowska Oliwia
bpk
2018-02-02
42
2018-02-02
2018-02-03
18
2018-02-03
2018-02-04
19
20
Szychulska Karolina
KJ Młyńska Struga
CABALLO (41)
2018-02-02
43
2018-02-02
27
2018-02-03
13
2018-02-03
24
2018-02-04
7
100
Szymacha Konstancja
KJ J. J. Darboven Rumia
FAJNA (156)
2018-02-02
74
2018-02-03
35
2018-02-04
61
Teper Zofia
JKSR Michelin Włocławek
2018-02-03
1
2018-02-03
44
EMIR (96)
2018-02-03
4
2018-02-03
28
Tobiszewska Katarzyna
Ciechociński KJ Bonanza
ROSSELVI (262)
2018-02-03
31
2018-02-03
ZORBA (263)
2018-02-03
12
2018-02-03
2
Tomaszewska Izabella
St. J Poster Piaseczno
2018-02-02
18
2018-02-03
2018-02-04
1
SZIMANO (58)
2018-02-02
23
18
2018-02-02
53
2018-02-03
20
2018-02-04
18
2018-02-02
10
2018-02-02
2018-02-03
2018-02-03
14
2018-02-04
2
Tomaszewski Beniamin
KJ Leśna Podkowa Damaszka
CASVELLE (231)
2018-02-02
9
60
2018-02-03
4
2018-02-04
2
400
DUKE (232)
2018-02-02
25
2018-02-04
11
2018-02-02
14
18
2018-02-03
39
2018-02-04
31
2018-02-02
3
375
2018-02-03
1
800
2018-02-04
14
2018-02-02
55
2018-02-03
6
150
2018-02-04
33
Tracewicz Karolina
KJ Skok Agrofood
RUBIN (136)
2018-02-03
9
2018-02-03
24
2018-02-04
5
Uchwat Sławomir
JKS Pogórze Glinik Zaborowski
LINDY HOP (159)
2018-02-02
35
2018-02-02
26
2018-02-03
34
2018-02-03
WIENA (160)
2018-02-02
2
300
2018-02-02
37
2018-02-03
34
2018-02-04
27
Q 7 (161)
2018-02-02
39
2018-02-02
21
2018-02-03
24
2018-02-04
5
350
2018-02-02
45
2018-02-02
21
2018-02-03
33
2018-02-03
10
Uljanowska Agnieszka
KJ Strzała Krubiczew
2018-02-02
77
2018-02-03
23
2018-02-04
65
Urbańska Malwina
St. Warszawski KJ
LOCARLO (143)
2018-02-02
4
2018-02-02
2018-02-03
7
2018-02-03
26
2018-02-04
3
HAMILTON (144)
2018-02-02
14
2018-02-03
18
2018-02-04
6
2018-02-02
50
2018-02-03
30
2018-02-04
30
CALYDOR (146)
2018-02-02
13
2018-02-03
24
2018-02-04
16
FINNA W (147)
2018-02-02
30
2018-02-03
10
25
2018-02-04
13
Von Werner Sophie
KJ Aldragho Piaseczno
CORVALL (164)
2018-02-02
33
2018-02-02
15
2018-02-03
17
2018-02-04
36
Warzecha Leszek
KJ Jan Kosicki
2018-02-02
29
2018-02-02
2018-02-03
22
2018-02-03
32
2018-02-04
7
WELTDAME (213)
2018-02-02
17
2018-02-03
7
200
2018-02-04
14
BOCCACCIO (214)
2018-02-02
47
2018-02-03
11
2018-02-04
28
Wawryniuk Nela
KJ Sielanka Warka
AMBRA (227)
2018-02-02
1
2018-02-02
2018-02-03
5
2018-02-03
2018-02-04
1
Wawrzyniak Pola
KJ Infernal Team
DIMPLE (181)
2018-02-02
20
2018-02-02
24
2018-02-03
2018-02-03
34
2018-02-04
34
Wójtowicz Tomasz
WKJ Lublin
ULISSES (28)
2018-02-04
30
IRTYSZ (29)
2018-02-03
10
2018-02-04
57
Wróblewski Daniel
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
BE BALOU (236)
2018-02-02
57
2018-02-02
61
2018-02-03
25
2018-02-03
6
300
2018-02-04
20
ASHLEY S (237)
2018-02-02
70
2018-02-03
3
750
2018-02-04
10
50
Zagor Jacek
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2018-02-02
63
2018-02-02
68
2018-02-03
32
2018-02-03
8
100
2018-02-04
34
DEBATA II (238)
2018-02-02
7
75
2018-02-03
33
2018-02-04
NIRVARO (239)
2018-02-02
1
800
2018-02-03
23
2018-02-04
19
OBLADA (240)
2018-02-02
2018-02-02
2018-02-03
6
2018-02-03
22
2018-02-04
Zalewski Radosław
St. SKJ Bobrowy Staw
2018-02-02
3
600
2018-02-02
41
2018-02-03
10
2018-02-04
16
2018-02-02
59
2018-02-02
26
2018-02-03
19
2018-02-03
9
25
2018-02-04
28
ILATINA (174)
2018-02-02
12
2018-02-04
7
650
CASALINA (175)
2018-02-02
3
2018-02-02
21
2018-02-03
9
2018-02-04
45
Zaręba Aleksandra
KJ SO Łąck
FARGITA (49)
2018-02-03
21
ENRICO (50)
2018-02-03
32
2018-02-03
Żewłakow Maja
St. SKJ Bobrowy Staw
ATOMIUM L (110)
2018-02-02
16
2018-02-02
24
2018-02-03
16
2018-02-03
18
2018-02-04
10
Ziajkowska Magdalena
St. KF KJ Hippica Polonia Słupno
CENTO (105)
2018-02-02
12
2018-02-02
2018-02-03
2018-02-03
28
2018-02-04
9
2018-02-02
29
2018-02-02
12
2018-02-03
7
2018-02-04
4
Żuk Zuzanna
KJ Bertyn Piastowo
CARANJA (215)
2018-02-02
16
2018-02-02