Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZT Mikołajkowy Puchar Zespołowy
Poznań, 09 grudnia 2017

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
142 ACCEPTED 2017-12-08 07:47:22
2017-12-07 23:20:21
Sara Szczot CORNEL
  • 2x 4/LL/Konkurs dwufazowy art.274.5.3 (wys. 80/90 cm)
141 ACCEPTED 2017-12-08 07:45:23
2017-12-07 23:19:56
Piotr Sokołowski KOSTA BRAWA
  • 2x 4/LL/Konkurs dwufazowy art.274.5.3 (wys. 80/90 cm)
140 ACCEPTED 2017-12-08 07:40:26
2017-12-07 23:19:36
Izabela Duda CANTATRICE
  • 2x 4/LL/Konkurs dwufazowy art.274.5.3 (wys. 80/90 cm)
139 ACCEPTED 2017-12-08 07:38:58
2017-12-07 23:19:19
Agnieszka Zbierska MEKLAR
  • 2x 4/LL/Konkurs dwufazowy art.274.5.3 (wys. 80/90 cm)
138 ACCEPTED 2017-12-08 07:35:34
2017-12-07 22:54:33
Maja Życka HOSTEL
  • 2x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
137 ACCEPTED 2017-12-08 07:33:34
2017-12-07 22:31:50
Daria Wika RAIKEN
  • 1x 2/KUCE (70 cm)/Konkurs dla KUCY zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
  • 1x 4/LL/Konkurs dwufazowy art.274.5.3 (wys. 80/90 cm)
136 ACCEPTED 2017-12-08 07:31:26
2017-12-07 22:30:38
Verena Vitullo MIRACLE NF
  • 1x 4/LL/Konkurs dwufazowy art.274.5.3 (wys. 80/90 cm)
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6/L/ Mikołajkowy Puchar Zespołowy Konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
135 ACCEPTED 2017-12-07 22:41:23
2017-12-07 22:24:07
Oliwia Jach ZANTOS HBC
  • 1x 6/L/ Mikołajkowy Puchar Zespołowy Konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
  • 1x 7/L1/ Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 - każdy jedzie drugą fazę (wys. 105 cm)
134 ACCEPTED 2017-12-07 22:41:41
2017-12-07 22:23:37
Klaudiusz Jach BLACK JACK
  • 1x 6/L/ Mikołajkowy Puchar Zespołowy Konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
  • 1x 7/L1/ Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 - każdy jedzie drugą fazę (wys. 105 cm)
133 ACCEPTED 2017-12-07 22:42:05
2017-12-07 21:36:02
Monika Tchorzewska GRANAT
  • 1x 6/L/ Mikołajkowy Puchar Zespołowy Konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
132 ACCEPTED 2017-12-08 07:30:01
2017-12-07 21:23:28
Teresa Michalska LOOK AT ME
  • 2x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
131 ACCEPTED 2017-12-08 07:27:35
2017-12-07 21:20:12
Joachim Włoch DROPS
  • 2x 1/KUCE (55 cm)/Konkurs dla KUCY zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
130 ACCEPTED 2017-12-07 22:43:00
2017-12-07 21:20:01
Henryk Ziółek DIARADA Z
  • 1x 3/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 4/LL/Konkurs dwufazowy art.274.5.3 (wys. 80/90 cm)
129 ACCEPTED 2017-12-07 22:43:39
2017-12-07 21:19:23
Ewa Kamieniarz ONTARIO
  • 1x 3/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 4/LL/Konkurs dwufazowy art.274.5.3 (wys. 80/90 cm)
128 ACCEPTED 2017-12-07 22:48:14
2017-12-07 21:18:44
Julia Liszyńska GROC
  • 1x 3/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 4/LL/Konkurs dwufazowy art.274.5.3 (wys. 80/90 cm)
127 ACCEPTED 2017-12-07 22:48:52
2017-12-07 21:17:56
Anastazja Rzyszkiewicz CZARDASZ
  • 1x 3/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 4/LL/Konkurs dwufazowy art.274.5.3 (wys. 80/90 cm)
126 ACCEPTED 2017-12-08 07:26:07
2017-12-07 21:08:19
January Włoch STOKROTKA
  • 2x 1/KUCE (55 cm)/Konkurs dla KUCY zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
125 ACCEPTED 2017-12-08 07:24:48
2017-12-07 21:08:14
Teresa Michalska LEXUS
  • 2x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
124 ACCEPTED 2017-12-07 22:47:01
2017-12-07 20:48:38
Daria Krawczykowska SIROKO
  • 1x 6/L/ Mikołajkowy Puchar Zespołowy Konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
123 ACCEPTED 2017-12-08 07:22:26
2017-12-07 20:43:58
Anna Bilska TEKILA-K
  • 2x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
122 ACCEPTED 2017-12-08 07:20:47
2017-12-07 20:39:37
Oliwia Palacz FALCON
  • 2x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
121 ACCEPTED 2017-12-08 07:19:03
2017-12-07 20:37:28
Julia Wrzesińska HUBER DREAM L
  • 1x 4/LL/Konkurs dwufazowy art.274.5.3 (wys. 80/90 cm)
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
120 ACCEPTED 2017-12-08 07:16:51
2017-12-07 20:36:43
Aleksandra Boczkowska TUNIS
  • 1x 4/LL/Konkurs dwufazowy art.274.5.3 (wys. 80/90 cm)
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
119 ACCEPTED 2017-12-08 07:15:07
2017-12-07 20:35:35
Laura Wietrzykowska GARCIA
  • 2x 4/LL/Konkurs dwufazowy art.274.5.3 (wys. 80/90 cm)
118 ACCEPTED 2017-12-07 22:51:02
2017-12-07 20:27:04
Mateusz Kowalczyk CON CHELLA
  • 2x 7/L1/ Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 - każdy jedzie drugą fazę (wys. 105 cm)
117 ACCEPTED 2017-12-07 22:49:48
2017-12-07 20:26:38
Mateusz Kowalczyk EMO
  • 2x 7/L1/ Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 - każdy jedzie drugą fazę (wys. 105 cm)
116 ACCEPTED 2017-12-07 22:50:12
2017-12-07 20:08:24
Maria Melerowicz MIĘTUS
  • 1x 1/KUCE (55 cm)/Konkurs dla KUCY zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
  • 1x 2/KUCE (70 cm)/Konkurs dla KUCY zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
115 ACCEPTED 2017-12-08 07:12:56
2017-12-07 20:02:34
Jowita Wawrzeńczyk DUNKIERKA
  • 2x 2/KUCE (70 cm)/Konkurs dla KUCY zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
  • 1x 3/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
114 ACCEPTED 2017-12-08 07:10:46
2017-12-07 20:01:46
Marcin Miazek MESSI
  • 1x 3/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 2x 4/LL/Konkurs dwufazowy art.274.5.3 (wys. 80/90 cm)
113 ACCEPTED 2017-12-08 07:09:45
2017-12-07 18:53:31
Daria Otto LINDA
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 7/L1/ Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 - każdy jedzie drugą fazę (wys. 105 cm)
112 ACCEPTED 2017-12-07 22:40:36
2017-12-07 17:45:53
Julia Perek TAZINA
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6/L/ Mikołajkowy Puchar Zespołowy Konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
111 ACCEPTED 2017-12-07 22:40:19
2017-12-07 17:44:43
Judyta Perek FIDŻI
  • 1x 1/KUCE (55 cm)/Konkurs dla KUCY zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
  • 1x 2/KUCE (70 cm)/Konkurs dla KUCY zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
110 ACCEPTED 2017-12-07 22:40:00
2017-12-07 17:43:05
Marcelina Nowak FRYTKA
  • 1x 1/KUCE (55 cm)/Konkurs dla KUCY zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
  • 1x 3/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
109 ACCEPTED 2017-12-07 22:38:45
2017-12-07 16:25:44
Anna Wiącek RAVEN
  • 1x 4/LL/Konkurs dwufazowy art.274.5.3 (wys. 80/90 cm)
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
108 ACCEPTED 2017-12-07 22:38:20
2017-12-07 16:22:12
Sławomir Klóska COCO GOLD
  • 2x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
107 ACCEPTED 2017-12-07 22:37:59
2017-12-07 16:21:38
Sławomir Klóska BADOLAN
  • 2x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
106 ACCEPTED 2017-12-07 15:51:20
2017-12-07 13:51:27
Marta Kaźmierczak SHAMAYA
  • 2x 4/LL/Konkurs dwufazowy art.274.5.3 (wys. 80/90 cm)
105 ACCEPTED 2017-12-07 15:49:40
2017-12-07 12:37:26
Tatiana Elzanowska SHOGUN
  • 2x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
104 ACCEPTED 2017-12-07 15:48:56
2017-12-07 12:15:38
Filip Wysoczański ARES
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6/L/ Mikołajkowy Puchar Zespołowy Konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
103 ACCEPTED 2017-12-07 15:48:30
2017-12-07 11:13:30
Gabriela Biedka CHALLENGER DU TOULTIA Z
  • 1x 7/L1/ Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 - każdy jedzie drugą fazę (wys. 105 cm)
102 ACCEPTED 2017-12-07 15:47:37
2017-12-07 11:07:10
Piotr Dulęba CASALLINA
  • 2x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
101 ACCEPTED 2017-12-07 15:41:50
2017-12-07 10:14:11
Zofia Undrych ARTI
  • 1x 1/KUCE (55 cm)/Konkurs dla KUCY zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
  • 1x 3/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
100 ACCEPTED 2017-12-07 15:40:42
2017-12-07 09:02:01
Michał Wieloch BAKARA
  • 2x 3/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
99 ACCEPTED 2017-12-07 15:38:58
2017-12-07 08:56:53
Olga Salamonik FOKUS
  • 2x 3/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
98 ACCEPTED 2017-12-07 15:37:16
2017-12-07 08:01:57
Ewa Stachowiak CASSIANA S
  • 1x 4/LL/Konkurs dwufazowy art.274.5.3 (wys. 80/90 cm)
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
97 ACCEPTED 2017-12-07 15:36:37
2017-12-07 05:33:30
Maria Piasecka MISS MAJORKA
  • 1x 6/L/ Mikołajkowy Puchar Zespołowy Konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
96 ACCEPTED 2017-12-07 15:35:38
2017-12-06 23:53:45
Adrianna Grzegorek KARMELEK
  • 2x 2/KUCE (70 cm)/Konkurs dla KUCY zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
  • 1x 4/LL/Konkurs dwufazowy art.274.5.3 (wys. 80/90 cm)
95 ACCEPTED 2017-12-07 15:35:04
2017-12-06 23:01:52
Stanisław Opielewicz GROSZEK
  • 1x 4/LL/Konkurs dwufazowy art.274.5.3 (wys. 80/90 cm)
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
94 ACCEPTED 2017-12-07 15:34:41
2017-12-06 23:00:37
Laura Krzewińska AMON
  • 2x 4/LL/Konkurs dwufazowy art.274.5.3 (wys. 80/90 cm)
93 ACCEPTED 2017-12-07 15:33:41
2017-12-06 22:38:03
Bartosz Gendera ALISTER
  • 2x 4/LL/Konkurs dwufazowy art.274.5.3 (wys. 80/90 cm)
92 ACCEPTED 2017-12-07 15:29:11
2017-12-06 22:26:58
Michał Przybecki HULAPALU 7
  • 2x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
91 ACCEPTED 2017-12-07 15:26:48
2017-12-06 22:23:22
Michał Przybecki GRANDE DIVA
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
90 ACCEPTED 2017-12-07 15:26:27
2017-12-06 22:22:35
Sandra Hochschulz SANTORINI
  • 2x 4/LL/Konkurs dwufazowy art.274.5.3 (wys. 80/90 cm)
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
89 ACCEPTED 2017-12-07 15:26:06
2017-12-06 22:22:03
Sandra Hochschulz WINNIE THE POOH
  • 2x 3/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
88 ACCEPTED 2017-12-07 15:24:19
2017-12-06 21:04:58
Nikola Antkowiak PIPI
  • 2x 1/KUCE (55 cm)/Konkurs dla KUCY zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
87 ACCEPTED 2017-12-07 15:22:43
2017-12-06 21:04:07
Wiktoria Niedźwiedź JJ AVICII
  • 2x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
86 ACCEPTED 2017-12-07 15:22:21
2017-12-06 20:56:36
Diana Tomkowiak-Buda FALLANDA
  • 2x 4/LL/Konkurs dwufazowy art.274.5.3 (wys. 80/90 cm)
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
85 ACCEPTED 2017-12-07 22:37:09
2017-12-06 20:38:03
Julia Malicka CARGO
  • 1x 6/L/ Mikołajkowy Puchar Zespołowy Konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
  • 1x 7/L1/ Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 - każdy jedzie drugą fazę (wys. 105 cm)
84 ACCEPTED 2017-12-07 15:21:20
2017-12-06 20:15:22
Julia Kopeć ROSALIE
  • 2x 2/KUCE (70 cm)/Konkurs dla KUCY zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
83 ACCEPTED 2017-12-07 15:19:38
2017-12-06 20:08:41
Patrycja Trzaskawka CINDIRELLA
  • 1x 3/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 4/LL/Konkurs dwufazowy art.274.5.3 (wys. 80/90 cm)
82 ACCEPTED 2017-12-07 15:19:13
2017-12-06 19:39:28
Julia Szymańska SYRIANA
  • 2x 4/LL/Konkurs dwufazowy art.274.5.3 (wys. 80/90 cm)
81 ACCEPTED 2017-12-07 15:18:08
2017-12-06 19:38:55
Piotr Bąk CALDERON K
  • 1x 6/L/ Mikołajkowy Puchar Zespołowy Konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
  • 1x 7/L1/ Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 - każdy jedzie drugą fazę (wys. 105 cm)
80 ACCEPTED 2017-12-07 15:17:10
2017-12-06 19:38:20
Izabela Bąk EMPATIA
  • 1x 6/L/ Mikołajkowy Puchar Zespołowy Konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
79 ACCEPTED 2017-12-07 15:16:42
2017-12-06 19:33:31
Wojciech Kukowski L-SERENA T
  • 1x 7/L1/ Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 - każdy jedzie drugą fazę (wys. 105 cm)
78 ACCEPTED 2017-12-07 07:48:05
2017-12-06 19:32:58
Wojciech Kukowski BIG BOY
  • 2x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
77 ACCEPTED 2017-12-07 15:16:22
2017-12-06 19:32:18
Wojciech Kukowski DOBLANET
  • 2x 4/LL/Konkurs dwufazowy art.274.5.3 (wys. 80/90 cm)
76 ACCEPTED 2017-12-07 07:46:31
2017-12-06 19:28:02
Marcelina Zobel TORINA DEUX
  • 2x 4/LL/Konkurs dwufazowy art.274.5.3 (wys. 80/90 cm)
75 ACCEPTED 2017-12-07 07:46:04
2017-12-06 19:28:00
Zuzanna Bukowska PRINCESSA
  • 1x 4/LL/Konkurs dwufazowy art.274.5.3 (wys. 80/90 cm)
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
74 ACCEPTED 2017-12-07 07:45:39
2017-12-06 18:59:57
Paulina Sydow ISTI
  • 1x 4/LL/Konkurs dwufazowy art.274.5.3 (wys. 80/90 cm)
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
73 ACCEPTED 2017-12-07 07:43:55
2017-12-06 18:59:18
Natalia Sydow EROZJA
  • 2x 2/KUCE (70 cm)/Konkurs dla KUCY zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
72 ACCEPTED 2017-12-07 07:43:34
2017-12-06 18:17:04
Zuzanna Augustyniak JASYR
  • 1x 4/LL/Konkurs dwufazowy art.274.5.3 (wys. 80/90 cm)
  • 1x 6/L/ Mikołajkowy Puchar Zespołowy Konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
71 ACCEPTED 2017-12-07 07:41:22
2017-12-06 17:50:25
Michał Koryzna CZEREDA
  • 2x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
70 ACCEPTED 2017-12-07 07:39:53
2017-12-06 17:39:32
Artur Majewski ELVIS
  • 2x 4/LL/Konkurs dwufazowy art.274.5.3 (wys. 80/90 cm)
69 ACCEPTED 2017-12-07 07:39:26
2017-12-06 17:37:28
Hanna Wikieł CASINO
  • 2x 3/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
68 ACCEPTED 2017-12-07 07:39:00
2017-12-06 17:35:45
Artur Majewski CASINO
  • 1x 2/KUCE (70 cm)/Konkurs dla KUCY zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
67 ACCEPTED 2017-12-07 07:38:34
2017-12-06 17:30:47
Anita Szymska CORDELLO
  • 1x 4/LL/Konkurs dwufazowy art.274.5.3 (wys. 80/90 cm)
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
66 ACCEPTED 2017-12-07 07:37:31
2017-12-06 17:30:27
Piotr Matławski TAMBOURINE RED WINE
  • 2x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
65 ACCEPTED 2017-12-07 07:35:46
2017-12-06 16:59:45
Martyna Gałecka WOJTEK
  • 2x 1/KUCE (55 cm)/Konkurs dla KUCY zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
  • 1x 2/KUCE (70 cm)/Konkurs dla KUCY zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
64 ACCEPTED 2017-12-07 07:32:19
2017-12-06 16:55:59
Olga Styła ANITA
  • 2x 2/KUCE (70 cm)/Konkurs dla KUCY zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
63 ACCEPTED 2017-12-07 15:15:58
2017-12-06 15:51:31
Magdalena Walczak LANDOSKA A
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6/L/ Mikołajkowy Puchar Zespołowy Konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
62 ACCEPTED 2017-12-07 07:31:25
2017-12-06 14:53:44
Marta Działakiewicz KARNUT
  • 1x 6/L/ Mikołajkowy Puchar Zespołowy Konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
  • 1x 7/L1/ Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 - każdy jedzie drugą fazę (wys. 105 cm)
61 ACCEPTED 2017-12-07 07:31:01
2017-12-06 14:22:53
Anna Danielewicz HELVETIA MK
  • 1x 3/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 4/LL/Konkurs dwufazowy art.274.5.3 (wys. 80/90 cm)
60 ACCEPTED 2017-12-07 07:30:16
2017-12-06 13:51:50
Agata Maćkowska KASPER
  • 1x 1/KUCE (55 cm)/Konkurs dla KUCY zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
59 ACCEPTED 2017-12-07 07:28:39
2017-12-06 12:58:03
Ewa Jarczyńska SIWA (MISSY GREY)
  • 2x 3/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
58 ACCEPTED 2017-12-07 07:26:57
2017-12-06 12:55:38
Szymon Tamborski PRINZ PATTON
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 7/L1/ Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 - każdy jedzie drugą fazę (wys. 105 cm)
57 ACCEPTED 2017-12-07 07:26:36
2017-12-06 12:55:00
Szymon Tamborski CHATEAU P
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 7/L1/ Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 - każdy jedzie drugą fazę (wys. 105 cm)
56 ACCEPTED 2017-12-07 07:26:12
2017-12-06 11:55:17
Anna Gertig GRAND LEVISTO F
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6/L/ Mikołajkowy Puchar Zespołowy Konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
55 ACCEPTED 2017-12-07 07:25:33
2017-12-06 11:37:25
Paula Kosiba BELLA LA LUNA
  • 1x 6/L/ Mikołajkowy Puchar Zespołowy Konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
  • 1x 7/L1/ Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 - każdy jedzie drugą fazę (wys. 105 cm)
54 ACCEPTED 2017-12-08 19:44:26
2017-12-06 09:50:15
Mikołaj Skowroński A-DJANGO
  • 1x 4/LL/Konkurs dwufazowy art.274.5.3 (wys. 80/90 cm)
  • 1x 6/L/ Mikołajkowy Puchar Zespołowy Konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
53 ACCEPTED 2017-12-07 07:23:18
2017-12-06 09:03:21
Urszula Pogodzińska TRENDY
  • 2x 2/KUCE (70 cm)/Konkurs dla KUCY zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
52 ACCEPTED 2017-12-07 07:21:03
2017-12-06 00:50:02
Sylwia Rychlik FLORENTINA
  • 1x 6/L/ Mikołajkowy Puchar Zespołowy Konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
  • 1x 7/L1/ Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 - każdy jedzie drugą fazę (wys. 105 cm)
51 ACCEPTED 2017-12-07 07:20:39
2017-12-06 00:49:39
Grzegorz Rychlik SOFIA
  • 1x 6/L/ Mikołajkowy Puchar Zespołowy Konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
  • 1x 7/L1/ Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 - każdy jedzie drugą fazę (wys. 105 cm)
50 ACCEPTED 2017-12-07 07:20:15
2017-12-06 00:41:38
Filip Wysoczański ANTAR
  • 1x 4/LL/Konkurs dwufazowy art.274.5.3 (wys. 80/90 cm)
49 ACCEPTED 2017-12-07 07:19:53
2017-12-06 00:41:19
Nina Wysoczańska ROSSUM'S TRAVEL
  • 1x 1/KUCE (55 cm)/Konkurs dla KUCY zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
  • 1x 2/KUCE (70 cm)/Konkurs dla KUCY zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
48 ACCEPTED 2017-12-07 07:36:19
2017-12-06 00:34:53
Amelia Otlewska LADY LUCK IV
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6/L/ Mikołajkowy Puchar Zespołowy Konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
47 ACCEPTED 2017-12-07 07:18:22
2017-12-05 23:43:31
Angelika Bohowicz-Błońska ORKAN
  • 1x 6/L/ Mikołajkowy Puchar Zespołowy Konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
  • 1x 7/L1/ Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 - każdy jedzie drugą fazę (wys. 105 cm)
46 ACCEPTED 2017-12-07 07:15:32
2017-12-05 23:30:24
Katarzyna Czajkowska HOKO LADY
  • 1x 4/LL/Konkurs dwufazowy art.274.5.3 (wys. 80/90 cm)
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
45 ACCEPTED 2017-12-07 22:36:30
2017-12-05 22:04:35
Maria Głowacka BON ARCUS
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 7/L1/ Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 - każdy jedzie drugą fazę (wys. 105 cm)
44 ACCEPTED 2017-12-07 07:13:38
2017-12-05 21:47:53
Agnieszka Adamczak HOPKINS
  • 1x 4/LL/Konkurs dwufazowy art.274.5.3 (wys. 80/90 cm)
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 7/L1/ Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 - każdy jedzie drugą fazę (wys. 105 cm)
43 ACCEPTED 2017-12-07 07:13:00
2017-12-05 21:08:12
Antoni Śliwiński FERRARI
  • 1x 1/KUCE (55 cm)/Konkurs dla KUCY zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
  • 1x 2/KUCE (70 cm)/Konkurs dla KUCY zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
42 ACCEPTED 2017-12-07 07:12:19
2017-12-05 19:33:24
Piotr Guźniczak NORD
  • 2x 4/LL/Konkurs dwufazowy art.274.5.3 (wys. 80/90 cm)
41 ACCEPTED 2017-12-05 16:43:11
2017-12-05 12:14:10
Julia Antkowiak LUCAS RJT
  • 2x 2/KUCE (70 cm)/Konkurs dla KUCY zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
40 ACCEPTED 2017-12-05 16:42:48
2017-12-05 09:43:29
Maria Kubaszewska BENITO
  • 1x 2/KUCE (70 cm)/Konkurs dla KUCY zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
  • 1x 4/LL/Konkurs dwufazowy art.274.5.3 (wys. 80/90 cm)
39 ACCEPTED 2017-12-05 16:41:28
2017-12-05 08:05:14
Dagmara Dolińska SELLANO BOY
  • 1x 6/L/ Mikołajkowy Puchar Zespołowy Konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
  • 1x 7/L1/ Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 - każdy jedzie drugą fazę (wys. 105 cm)
38 ACCEPTED 2017-12-06 07:31:04
2017-12-05 08:03:26
Barbara Wichniarek ZAMIRA
  • 1x 3/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 4/LL/Konkurs dwufazowy art.274.5.3 (wys. 80/90 cm)
37 ACCEPTED 2017-12-05 16:39:10
2017-12-05 01:41:34
Katarzyna Poźniak JUMPER
  • 1x 6/L/ Mikołajkowy Puchar Zespołowy Konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
  • 1x 7/L1/ Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 - każdy jedzie drugą fazę (wys. 105 cm)
36 ACCEPTED 2017-12-05 16:37:19
2017-12-05 01:41:02
Kinga Ryszczyńska CARDINIO
  • 1x 6/L/ Mikołajkowy Puchar Zespołowy Konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
  • 1x 7/L1/ Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 - każdy jedzie drugą fazę (wys. 105 cm)
35 ACCEPTED 2017-12-05 16:35:58
2017-12-04 22:08:37
Aleksandra Trojanowicz N'WIKTORIA
  • 1x 4/LL/Konkurs dwufazowy art.274.5.3 (wys. 80/90 cm)
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
34 ACCEPTED 2017-12-05 16:35:38
2017-12-04 22:08:17
Borys Trojanowicz HERA TS
  • 1x 6/L/ Mikołajkowy Puchar Zespołowy Konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
  • 1x 7/L1/ Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 - każdy jedzie drugą fazę (wys. 105 cm)
33 ACCEPTED 2017-12-05 16:35:18
2017-12-04 22:07:58
Borys Trojanowicz EURUTEC TOSIA
  • 1x 1/KUCE (55 cm)/Konkurs dla KUCY zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
  • 1x 2/KUCE (70 cm)/Konkurs dla KUCY zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
32 ACCEPTED 2017-12-07 22:36:00
2017-12-04 21:27:50
Kornelia Smura DIE KLEINE LADY
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 2x 7/L1/ Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 - każdy jedzie drugą fazę (wys. 105 cm)
31 ACCEPTED 2017-12-05 16:32:48
2017-12-04 21:20:27
Julia Pięta APIS
  • 2x 4/LL/Konkurs dwufazowy art.274.5.3 (wys. 80/90 cm)
30 ACCEPTED 2017-12-05 16:32:31
2017-12-04 21:19:46
Piotr Pietrzak LARA
  • 2x 4/LL/Konkurs dwufazowy art.274.5.3 (wys. 80/90 cm)
29 ACCEPTED 2017-12-05 16:32:06
2017-12-04 21:18:55
Marcelina Jackowiak BLANCA K
  • 2x 4/LL/Konkurs dwufazowy art.274.5.3 (wys. 80/90 cm)
28 ACCEPTED 2017-12-05 16:30:20
2017-12-04 20:57:14
Aleksandra Nazar WITO CORLEONE
  • 1x 4/LL/Konkurs dwufazowy art.274.5.3 (wys. 80/90 cm)
  • 1x 6/L/ Mikołajkowy Puchar Zespołowy Konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
27 ACCEPTED 2017-12-05 16:30:00
2017-12-04 20:24:53
Anastazja Frołow PICASSO
  • 1x 1/KUCE (55 cm)/Konkurs dla KUCY zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
  • 1x 2/KUCE (70 cm)/Konkurs dla KUCY zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
26 ACCEPTED 2017-12-05 16:28:03
2017-12-04 19:26:59
Olimpia Zwierz OSKAR
  • 1x 4/LL/Konkurs dwufazowy art.274.5.3 (wys. 80/90 cm)
  • 1x 6/L/ Mikołajkowy Puchar Zespołowy Konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
25 ACCEPTED 2017-12-05 16:26:18
2017-12-04 17:50:32
Paulina Frankiewicz IRYDION
  • 2x 4/LL/Konkurs dwufazowy art.274.5.3 (wys. 80/90 cm)
  • 1x 6/L/ Mikołajkowy Puchar Zespołowy Konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
24 ACCEPTED 2017-12-05 16:22:20
2017-12-04 17:30:52
Julia Klinge GRANADA
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 7/L1/ Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 - każdy jedzie drugą fazę (wys. 105 cm)
23 ACCEPTED 2017-12-05 16:19:31
2017-12-04 16:28:28
Michalina Jendryke JOGI GOZDAWA
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6/L/ Mikołajkowy Puchar Zespołowy Konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
22 ACCEPTED 2017-12-05 16:19:10
2017-12-04 16:28:03
Nikola Urbańska SPENCER
  • 2x 4/LL/Konkurs dwufazowy art.274.5.3 (wys. 80/90 cm)
21 ACCEPTED 2017-12-05 16:18:39
2017-12-04 16:27:29
Zuzanna Cywińska CONTESSA FRANCESCA
  • 2x 4/LL/Konkurs dwufazowy art.274.5.3 (wys. 80/90 cm)
20 ACCEPTED 2017-12-05 16:18:17
2017-12-04 12:26:35
Emilia Kasprzak LORETTA B
  • 2x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
19 ACCEPTED 2017-12-05 16:17:45
2017-12-04 11:30:01
Weronika Mikołajczak KHARISMA
  • 2x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
18 ACCEPTED 2017-12-07 07:10:35
2017-12-03 19:51:51
Aleksandra Osuch KASPER
  • 1x 1/KUCE (55 cm)/Konkurs dla KUCY zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
17 ACCEPTED 2017-12-07 07:09:53
2017-12-03 19:49:10
Martyna Łukaszewska FERARI
  • 2x 1/KUCE (55 cm)/Konkurs dla KUCY zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
  • 1x 2/KUCE (70 cm)/Konkurs dla KUCY zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
16 ACCEPTED 2017-12-05 16:14:47
2017-12-03 19:01:37
Karolina Rutkowska LOTNA
  • 2x 4/LL/Konkurs dwufazowy art.274.5.3 (wys. 80/90 cm)
15 ACCEPTED 2017-12-03 12:11:29
2017-12-02 21:29:03
Magdalena Murawska CZADIS TM
  • 1x 6/L/ Mikołajkowy Puchar Zespołowy Konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
14 ACCEPTED 2017-12-03 12:11:10
2017-12-02 21:22:14
Magdalena Murawska IN TIME
  • 1x 4/LL/Konkurs dwufazowy art.274.5.3 (wys. 80/90 cm)
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
13 ACCEPTED 2017-12-03 12:10:53
2017-12-01 08:20:39
Julia Hemmerling LATINA J
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 7/L1/ Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 - każdy jedzie drugą fazę (wys. 105 cm)
12 ACCEPTED 2017-12-03 12:09:28
2017-11-29 22:16:13
Natalia Ciecierska TAJFUN
  • 1x 6/L/ Mikołajkowy Puchar Zespołowy Konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
11 ACCEPTED 2017-12-03 12:09:01
2017-11-29 22:15:53
Julia Witt TAJFUN
  • 1x 4/LL/Konkurs dwufazowy art.274.5.3 (wys. 80/90 cm)
10 ACCEPTED 2017-12-03 12:08:18
2017-11-27 09:09:54
Katarzyna Kubacka ROM
  • 2x 4/LL/Konkurs dwufazowy art.274.5.3 (wys. 80/90 cm)
9 ACCEPTED 2017-12-03 12:03:59
2017-11-27 07:39:24
Julia Walorek FALCO
  • 1x 6/L/ Mikołajkowy Puchar Zespołowy Konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
  • 1x 7/L1/ Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 - każdy jedzie drugą fazę (wys. 105 cm)
8 ACCEPTED 2017-12-05 16:11:08
2017-11-27 07:38:39
Maja Kaczmarek ALF
  • 2x 1/KUCE (55 cm)/Konkurs dla KUCY zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
7 ACCEPTED 2017-12-03 12:03:26
2017-11-27 07:38:17
Amelia Klota ANTONY HOPKINS
  • 2x 4/LL/Konkurs dwufazowy art.274.5.3 (wys. 80/90 cm)
6 ACCEPTED 2017-12-03 12:02:26
2017-11-27 07:37:17
Zuzanna Liszkowska GRAN CHACO
  • 1x 4/LL/Konkurs dwufazowy art.274.5.3 (wys. 80/90 cm)
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
5 ACCEPTED 2017-12-03 12:02:00
2017-11-26 23:09:49
Karolina Foligowska NIWA
  • 1x 3/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 4/LL/Konkurs dwufazowy art.274.5.3 (wys. 80/90 cm)
4 ACCEPTED 2017-12-03 12:01:27
2017-11-25 19:12:48
Magdalena Świstel SUMMER CRUISE II
  • 2x 4/LL/Konkurs dwufazowy art.274.5.3 (wys. 80/90 cm)
3 ACCEPTED 2017-12-03 12:00:58
2017-11-25 19:11:45
Karolina Kowalska KNIEJA
  • 1x 3/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 4/LL/Konkurs dwufazowy art.274.5.3 (wys. 80/90 cm)
2 ACCEPTED 2017-12-03 12:00:07
2017-11-24 14:04:17
Filip Kapała HIBO SSB
  • 1x 3/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 4/LL/Konkurs dwufazowy art.274.5.3 (wys. 80/90 cm)
1 ACCEPTED 2017-12-03 11:57:31
2017-11-24 13:59:58
Filip Kapała CHILI
  • 1x 4/LL/Konkurs dwufazowy art.274.5.3 (wys. 80/90 cm)
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Adamczak Agnieszka LKS Cwał Poznań
S
O002896
2. Antkowiak Julia Pony Jumping Team
2004 (J.)
O043513
3. Antkowiak Nikola Pony Jumping Team
2008 (JM.)
brak
4. Augustyniak Zuzanna KJ Michałówka
2002 (MJ.)
O035134
5. Augustyniak Zuzanna RENIFERKI
6. Bąk Izabella BLUES BROTHERS
7. Bąk Piotr KJ Profil Piła
S
O009317
8. Bąk Piotr BLUES BROTHERS
S
9. Biedka Gabriela bpk
S
O003173
10. Biskup Julia KJ Liljówka
2003 (J.)
O030577
11. Boczkowska Aleksandra KJ Liljówka Stęszewko
S
O031460
12. Bohowicz Błońska Angelika FER WIĘCKOWICE
13. Bohowicz-Błońska Angelika bpk
S
O012734
14. Bukowska Zuzanna St. Kraju Jumping Team
S
O023478
15. Ciecierska Natalia ELEGANT AMAZONES
16. Cywińska Zuzanna KJ Podkowa Gruszczyn
2003 (J.)
brak
17. Czajkowska Katarzyna Posadowskie TJ
2003 (J.)
O039193
18. Danielewicz Anna bpk
S
brak
19. Duda Izabela bpk
2017 (Mł.)
brak
20. Dulęba Piotr bpk
S
O012649
21. Działakiewicz Marta KJ Zagórów
S
O013617
22. Działakiewicz Marta FAST & FURIOUS SANTAS
S
R003300
23. Elzanowska Tatiana bpk
S
O003183
24. Foligowska Karolina KS Grand Horse
S
O053182
25. Frołow Anastazja LKS Cwał Poznań
2005 (J.)
O039935
26. Gałecka Martyna Pony Jumping Team
2006 (JM.)
brak
27. Gendera Bartosz KJ Podkowa Gruszczyn
2002 (MJ.)
O042473
28. Gertig Anna ELEGANT AMAZONES
29. Głowacka Maria LKS Cwał Poznań
S
O035382
30. Gniadek Oliwia DANGEROUS WOMEN
2002 (MJ.)
O037779
31. Grzegorek Adrianna bpk
2006 (JM.)
O047731
32. Hochschulz Sandra KJ Michałówka
S
O014110
33. Jach Klaudiusz KJ Sokół Damasławek
S
O037943
34. Jach Klaudiusz BLUES BROTHERS
35. Jach Oliwia KJ Sokół Damasławek
2003 (J.)
O037935
36. Jach Oliwia BLUES BROTHERS
37. Jarczyńska Ewa bpk
2002 (MJ.)
brak
38. Jendryke Michalina KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (J.)
O042012
39. Jendryke Michalina RENIFERKI
40. Kaczmarek Maja KJ Podkowa Gruszczyn
2007 (JM.)
O047066
41. Kamieniarz Ewa Cwał Zakrzewo
S
brak
42. Kapała Filip KJ Abrasives Group
S
O027683
43. Kasprzak Emilia bpk
S
brak
44. Kaźmierczak Marta bpk
2000 (MJ.)
brak
45. Klinge Julia KJ Podkowa Gruszczyn
S
O018673
10109986
46. Klóska Sławomir St. Grupy Nickel Poznań
S
O001315
47. Klota Amelia KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (J.)
brak
48. Kopeć Julia Pony Jumping Team
2001 (MJ.)
brak
49. Koryzna Michał TJ KOR de LAS
S
O004353
50. Kosiba Paula JKS Fer Więckowice
2002 (MJ.)
O037719
51. Kosiba Paula FER WIĘCKOWICE
52. Kostrzewska Klaudia St. J Baborówko
S
O020885
53. Kowalska Karolina SK Unicorn Witnica
2004 (J.)
brak
54. Krawczykowska Daria NIESFORNE DZIECIAKI SZALONE RUMAKI
2003 (J.)
O031067
55. Krzewińska Laura LKS Cwał Poznań
2002 (MJ.)
brak
56. Kubacka Katarzyna KJ Kapada Wiry
S
O035393
57. Kubaszewska Maria KJ Podkowa Gruszczyn
2000 (MJ.)
brak
58. Kukowski Wojciech bpk
S
O012042
59. Liszkowska Zuzanna KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (J.)
O046694
60. Łączkowska Alicja Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
2001 (MJ.)
brak
61. Łukaszewska Martyna KJ Podkowa Gruszczyn
2005 (J.)
brak
62. Maćkowska Agata KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
brak
63. Majewski Artur Stajnia Runowo
S
brak
64. Malicka Julia LKS Cwał Poznań
2003 (J.)
O035381
65. Malicka Julia NIESFORNE DZIECIAKI SZALONE RUMAKI
2000 (MJ.)
brak
66. Matławski Piotr bpk
S
O004153
67. Melerowicz Maria Delta Biedrusko
2006 (JM.)
brak
68. Miazek Marcin KJ Jeziorki - Osieczna
S
O026449
69. Michalska Teresa bpk
S
O034929
70. Murawska Magdalena FAST & FURIOUS SANTAS
71. Nazar Aleksandra KJ Michałówka
2003 (J.)
O035386
72. Nazar Aleksandra RENIFERKI
73. Nowak Marcelina Posadowskie TJ
2007 (JM.)
brak
74. Opielewicz Stanisław LKS Cwał Poznań
2004 (J.)
O038527
75. Osuch Aleksandra KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (J.)
O032571
76. Otlewska Amelia Pony Jumping Team
2004 (J.)
O038379
77. Otlewska Amelia ELEGANT AMAZONES
2004 (J.)
O038379
78. Otto Daria bpk
2001 (MJ.)
brak
79. Perek Judyta Posadowskie TJ
2007 (JM.)
O039090
80. Perek Julia Posadowskie TJ
2002 (MJ.)
O038669
81. Perek Julia DANGEROUS WOMEN
82. Piasecka Maria INFINITY
S
brak
83. Pięta Julia Fundacja Kaczyna - z kulturą na TY
2007 (JM.)
O039010
84. Pietrzak Piotr Fundacja Kaczyna - z kultyrą na Ty
2006 (JM.)
O046626
85. Pogodzińska Urszula LKS Cwał Poznań
2005 (J.)
O034949
86. Przybecki Michał KJ Michałówka
S
O027682
87. Rutkowska Karolina KJ Stajnia z Kopytem
S
O025499
88. Rychlik Grzegorz LKS Cwał Poznań
S
O025902
89. Rychlik Grzegorz INFINITY
S
90. Rychlik Sylwia LKS Cwał Poznań
2000 (MJ.)
O025903
91. Rychlik Sylwia INFINITY
92. Rzyszkiewicz Anastazja Cwał Zakrzewo
2005 (J.)
brak
93. Salamonik Olga bpk
2004 (J.)
brak
94. Skowroński Mikołaj bpk
S
brak
95. Skowroński Mikołaj FER WIĘCKOWICE
96. Śliwiński Antoni KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O044813
97. Smura Kornelia bpk
2005 (J.)
O040169
98. Sokołowski Piotr St. KS Jumping Events
S
brak
99. Stachowiak Ewa KJ Michałówka
S
O032932
100. Styła Olga Pony Jumping Team
2006 (JM.)
O044522
101. Świstel Magdalena JKS Rafi Gorzów Wlkp.
S
O031374
102. Szczot Sara KJ Rancho Poznań
2017 (Mł.)
O042880
103. Szymańska Julia bpk
2005 (J.)
brak
104. Szymska Anita bpk
S
brak
105. Tamborski Szymon bpk
S
O032669
106. Tchorzewska Monika NIESFORNE DZIECIAKI SZALONE RUMAKI
107. Tomkowiak Diana KJ Michałówka
S
O034415
108. Trojanowicz Aleksandra KJ Zagórów
S
O025981
109. Trojanowicz Borys KJ Mustang Kochowo
2006 (JM.)
O041562
110. Trojanowicz Borys FAST & FURIOUS SANTAS
111. Trzaskawka Patrycja bpk
S
brak
112. Undrych Zofia Złoty Rubin
2004 (J.)
brak
113. Urbańska Nikola KJ Podkowa Gruszczyn
2002 (MJ.)
brak
114. Vitullo Verena KJ Stajnia z Kopytem
2000 (MJ.)
O034193
115. Vitullo Verena DANGEROUS WOMEN
116. Walorek Julia KJ Podkowa Gruszczyn
2005 (J.)
O039938
117. Walorek Julia RENIFERKI
118. Wawrzeńczyk Jowita brak
2004 (J.)
O036991
119. Wichniarek Barbara bpk
2004 (J.)
brak
120. Wietrzykowska Laura KJ Liljówka Stęszewko
2003 (J.)
O033274
121. Wikieł Hanna KJ Runowo
2005 (J.)
brak
122. Witt Julia brak
2002 (MJ.)
brak
123. Włoch January bpk
2006 (JM.)
brak
124. Włoch Joachim bpk
2007 (JM.)
brak
125. Woźniak Wiktoria Karkonoski KJ
2002 (MJ.)
O023612
126. Wrzesińska Julia KJ Liljówka Stęszewko
2001 (MJ.)
brak
127. Wysoczańska Nina bpk
2008 (JM.)
brak
128. Wysoczański Filip KJ Michałówka
2005 (J.)
O040749
129. Wysoczański Filip NIESFORNE DZIECIAKI SZALONE RUMAKI
130. Zbierska Agnieszka bpk
S
brak
131. Ziółek Henryk Cwał Zakrzewo
S
O025757
132. Zobel Marcelina Stajnia Dębnica
2003 (J.)
brak
133. Zwierz Olimpia ELEGANT AMAZONES
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

93

A-DJANGO SP POL 2013 Wałach siwa/162 F: Wulkan L /
M: Nuria /
brak
2.

105

ALF KUC POL 1996 Ogier izabelowata/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
K008028 POL999640013896
3.

57

ALISTER TRAK POL 2007 Wałach ciemnogniada F: Gluosnis / Gerodot
M: Aprila / Ogar
K016185 POL732010025807
4.

56

AMON SP POL 2004 Wałach siwa F: Cantanis / Cantus
M: Altaja /
brak 616009640025104
5.

84

ANITA WLKP POL 2013 Klacz gniada/kuc: F: Haracz / Alarm
M: Alabela / Aramir
K022940 616007610168413
6.

97

ANTAR KUC CONNEMARA POL 2011 Wałach jelena/kuc:136 F: Ares / Fort Doolin
M: Antalya Borderi / O'Brien Du Chasnay
K024175 616013670100611
7.

133

ANTONY HOPKINS DRP POL 2000 Wałach ciemnogniada/kuc: F: Apslau / Kaiseradler
M: Candy / Heros
K006417 DE435350274200
8.

113

APIS KUC POL 2006 Ogier siwa/kuc: F: Mors / Kumys
M: Antalya Border I / O'Brien Du Chesnay
K023102 POL013670022306
9.

45

ARES KUC CONNEMARA POL 2000 Ogier gniada/kuc:145 F: Fort Doolin / Rory Rudah
M: Antalya Bordei / O'Brien Du Chesnay
K021942 POL013670000900
10.

48

ARTI KUC WALIJSKI POL 2012 Wałach bułana/130 F: Willow Tree Twice /
M: Rotgers Annelyn /
brak
11.

39

BADOLAN OLD GER 2011 Wałach gniada F: Bajou Du Ruet / Baloubet Du Rouet
M: Annette / Widolan (Willi)
K024195 DE418184046711
12.

49

BAKARA SP POL 2001 Klacz gniada F: Dragon /
M: Bawaria /
brak
13.

91

BELLA LA LUNA SP POL 2011 Klacz gniada F: Grosso / Contendro I
M: Bella II / Orkisz
K019523 616009680023811
14.

106

BENITO KUC POL 2007 wałach siwa/138 F: Nando / Nightstar
M: Błyskotka / Alibaba
K021450 POL013670142807
15.

70

BIG BOY SP POL 2011 Ogier siwa F: nn / nn
M: nn / nn
brak
16.

9

BLACK JACK OLD GER 2008 Wałach ciemnogniada F: Charming Boy / Contendro I
M: Celira / Rouletto
K020863 DE433330564108
17.

115

BLANKA K WLKP POL 2004 Klacz gniada F: Sir Nill /
M: Boliwia /
brak
18.

26

BON ARCUS MŁP POL 2002 Wałach kasztanowata/165 F: Arcus / Cross
M: Bona / Cynik
K018971 POL006540016202
19.

68

CALDERON K SP POL 2011 Ogier ciemnogniada F: Calido I /
M: Clasic Velvet /
brak
20.

3

CANTATRICE SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Vandamme / Guidam
M: Centuria /
brak
21.

109

CARDINIO HOL GER 2002 Wałach siwa F: Cardino / Carthago
M: Kima / Contender
K007668 DE421000157502
22.

17

CARGO HAN POL 2005 Wałach gniada F: Cashman / Contender
M: Glasnost / Gletscher
K009544 DE431316567405
23.

47

CASALLINA HOL POL 2011 Klacz ciemnogniada/166 F: Casall / Caretino
M: Tessa XVIII /
brak
24.

80

CASINO KUC POL 2011 Wałach kasztanowata/148 F: nn / nn
M: nn / nn
brak
25.

51

CASSIANA S SP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Libero A / Landcapitol
M: Casarina L / Calido L
K019168 616009610061511
26.

140

CASSTIEL KAMA SP POL 2010 Wałach kara F: Cassini Kama / Cassini I
M: Nerma / Cantanis
K022406 616009640079910
27.

46

CHALLENGER DU TOULTIA Z ZANG BEL 2008 Wałach gniada F: Copin Van De Broy / Darco
M: Sarina Van Het Gaste / Heartbreaker
K022242 056015Z55643108 104GR41
28.

89

CHATEAU P SP POL 2009 Klacz gniada F: Concert / Concetto
M: Cheers / Maram
K018277 616009520108609
29.

139

CHILI WLKP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Lombardo / Quidam De Revel
M: Charyzma / Czerski I
brak
30.

66

CINDIRELLA SP POL 2012 Klacz siwa F: Casino-L /
M: Costa Rica L /
brak 616009610209612
31.

38

COCO GOLD HAN GER 2011 Klacz gniada F: Contendros / Contendro I
M: Altgirl / Chacco-Blue
K012175 DE418181424407 104LY68
32.

27

CON CHELLA HAN GER 2012 Klacz gniada F: Con Chello / Chello I
M: Enigma L / Escudo I
brak
33.

123

CONTESSA FRANCESCA SP POL 2010 Klacz gniada F: Poker / Evento
M: Celina / nn
K023429 616009610090410
34.

81

CORDELLO SP POL 2005 Wałach siwa F: nn / nn
M: nn / nn
brak
35.

1

CORNEL SP POL 2010 Wałach gniada F: nn / nn
M: nn / nn
brak
36.

2

COSTA BRAVA SP POL 2010 Klacz gniada F: nn / nn
M: nn / nn
brak
37.

127

CZADIS TM SP POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Czad / Dido
M: Haftka / Calettos Son
K009552 POL009611084703
38.

16

CZARDASZ MŁP POL 2009 Wałach gniada F: Chef Supreme /
M: Chwała /
brak
39.

78

CZEREDA SP POL 2011 Klacz gniada F: Czarownik /
M: Czesna /
brak
40.

13

DIARADA Z OLD POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Diarado /
M: Vulana L /
brak
41.

36

DIE KLEINE LADY Węgierski Koń Sportowy HUN 2009 Klacz siwa/160 F: Iryda / Quamiro
M: Nadaly / Aldato-1
K020311 HUNKMF092440220
42.

41

DOBLANET KWPN NED 2008 Klacz kasztanowata F: Warrant / Numero Uno
M: Oblanet / Celano
K014153 528003000805326 104HT65
43.

12

DROPS KUC POL 1997 Wałach kara/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
brak
44.

30

DUNKIERKA KUC POL 2006 Klacz kara/kuc:136 F: Hiram /
M: Dora /
brak POL013610268506
45.

79

ELVIS SP POL 2006 Wałach kara/169 F: Lwówek /
M: Elza /
brak
46.

28

EMO SP POL 2012 Wałach gniada F: Bolshoi / Favoritas
M: Emocja /
brak
47.

69

EMPATIA SP POL 2012 Klacz gniada/169 F: Libretto / Milone
M: Eufemia / Lando
K022740 616009530002412
48.

74

EROZJA KUC POL 2005 Klacz gniada/kuc:138 F: Jambo / Wolfs Hamway - R
M: Eroika / Dżagar
K012795 POL013680042705
49.

112

EURUTEC TOSIA KUC FEL POL 2011 Klacz tarantowata/kuc: F: Figaro / Topaz
M: Tola /
K021828 616013610166511
50.

132

FALCO KM POL 2002 Wałach bułana/kuc:147 F: Nilor / Dukat
M: Fretka / Nowator
K014704 POL013520019602
51.

22

FALCON SP POL 2005 Wałach gniada F: Concorde / Cor De La Bryere
M: Bella - Canta R / Darco
K009852 POL009590013105
52.

64

FALLANDA SP POL 2010 Klacz gniada F: Kingsten /
M: Finlandia /
K023644 616009610220810
53.

76

FERARI KUC POL 2007 Wałach srokata/kuc:120 F: nn / nn
M: nn / nn
brak
54.

102

FERRARI KUC WALIJSKI NED 2003 Wałach srokata/118 F: nn / nn
M: nn / nn
K007293 528009041111799
55.

34

FIDŻI KUC POL 2013 Klacz tarantowata/kuc:130 F: Nepumuk / Nerath
M: Frytka / Amoretto
K023156 616013610193213
56.

95

FLORENTINA WLKP POL 2008 Klacz gniada F: Izaurus / Contender Son
M: Florencja / Contender Son
K019539 POL007610179708
57.

50

FOKUS SP POL 2004 Wałach kasztanowata F: Istmus /
M: Forta /
brak
58.

35

FRYTKA KUC FELIŃSKI POL 1995 Klacz tarantowata/kuc:123 F: Amoretto / Avanti
M: Fregata / Gotyk
K004642 POL013610000995
59.

25

GARCIA HAFLINGER GER 2007 Klacz izabelowata/kuc: F: Baumeister /
M: Gismo /
brak
60.

142

GOLD MEDAL F:
M:
61.

141

GOLD MEDAL L F:
M:
62.

134

GRAN CHACO KUC POL 2008 Ogier bułana/kuc: F: Duero PP / Der Feine Lord
M: Grecja / Split
K019950 POL013610240908
63.

120

GRANADA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Colox Cup / Con Capitol
M: Gafme / Pan Franek
K016467 616007600284110
64.

10

GRANAT MŁP POL 2006 Wałach kasztanowata/161 F: Top Gun / Prince Igor
M: Graba / Bonaparte
K011318 POL006540022406
65.

90

GRAND LEVISTO F SP POL 2009 Wałach gniada/172 F: Leonardo / Loxgraf Go / Landgraf I
M: Grand Lady / Lambada / Landgraf I
K016631 616009610091909
66.

59

GRANDE DIVA KWPN NED 2011 Klacz gniada F: Canstakko / Canturo
M: Diva / Sandro Boy
K023225 528003201100163
67.

15

GROC WLKP POL 1996 Wałach siwa F: Lew /
M: Groteska /
brak
68.

55

GROSZEK KUC POL 2005 Wałach inna/kuc:146 F: nn / nn
M: nn / nn
K014413 6169996102548
69.

86

HELVETIA MK SP POL 2013 Klacz siwa F: Rasch / Ramirado
M: Huanita / Good Luck
K024072 616009600246913
70.

111

HERA TS TS POL 2000 Klacz ciemnogniada F: nn / nn
M: nn / nn
K013128 POL999520057800
71.

138

HIBO SSB BWP NED 2013 Wałach gniada F: Caspar / Verdi
M: Flinte DW / Codex
brak
72.

99

HOKO LADY SP POL 2010 Klacz siwa/174 F: Cantanis / Cantus
M: Hossa / Zodiak
K023029 616009670090310
73.

101

HOPKINS SP POL 2011 Ogier siwa/170 F: Falbrus / Aviano
M: Heraja / Castilio
K019464 616009640037811
74.

6

HOSTEL SP POL 2008 Wałach gniada/162 F: Viscount / Pythagoras
M: Hostella / Czad
K014667 POL009640017108
75.

23

HUBER DREAM L WLKP POL 2004 Wałach gniada/161 F: Drako /
M: Higa /
brak 102YE40
76.

58

HULAPALU 7 KWPN POL 2007 Wałach siwa F: nn / nn
M: nn / nn
brak
77.

128

IN TIME KWPN NED 2010 Klacz siwa F: Indorado / Corrado I
M: Waludine / Goodtimes
K019177 528003201000219
78.

119

IRYDION WLKP POL 2012 Wałach gniada F: Bolshoi / Favoritas
M: Iryda / Quamiro
K022379 616007610117912
79.

73

ISTI KUC POL 2103 Ogier srokata/kuc:148 F: Nepumuk /
M: Izaura /
brak
80.

75

JASYR SP POL 2004 Wałach gniada/150 F: Lagrain / Landgraf I
M: Jacquelien / Zuidhorn
K010048 POL009590050004
81.

63

JJ AVICII ISH IRL 2010 Wałach gniada F: Oberon Van Fyandra D 09 / Concorde
M: Kilnamona Myway / Whitehall Bridge
K020420 372414005621354
82.

121

JOGI GOZDAWA SP POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Qumball / Kimball
M: Jamajka / Jankes
K010873 POL009670056106
83.

108

JUMPER SP POL 2004 Ogier ciemnogniada F: Harwest / Indoctro
M: Juta / Burnus
K009555 POL007611060404
84.

54

KARMELEK KUC POL 2009 Wałach inna F: Wolling's Dante /
M: Komańcza /
brak
85.

85

KARNUT SP POL 2009 Wałach gniada/164 F: Carnute / Oberon Du Moulin
M: Klarissa / Acord II
K019858 616009530297309
86.

77

KASPER KUC POL 2009 Wałach srokata/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
brak
87.

125

KHARISMA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada/170 F: Graf Stepp / Graf Grannus
M: Kariatyda / Teksas
K011546 POL009670044305
88.

137

KNIEJA ARAB POL 2011 Klacz siwa/mk: F: nn / nn
M: nn / nn
brak
89.

42

L-SERENA T NIEM. SPORT. GER 2011 Klacz gniada F: Skyflight / Skyman
M: Landliebe / Landstreicher
K024038 DE455870332811
90.

52

LADY LUCK IV KUC IRL 2008 Klacz siwa/kuc:146 cm F: nn / nn
M: nn / nn
K022256 372003006828190
91.

40

LANDOSKA A SP POL 2008 Klacz gniada F: Love Affair / Lauries Crusador
M: Landoska L / Landos
K018042 616009610218508
92.

114

LARA KUC CZE 2011 Klacz kasztanowata/kuc: F: nn / nn
M: Sarka /
K023103 203011993083511
93.

129

LATINA J SP POL 2011 Klacz siwa F: Cancoon / Colman
M: Lozanna L / Cruzeiro L
K022255 616009610092111
94.

19

LEXUS KUC POL 2012 Wałach siwa/kuc: F: PL Nemo / Barako
M: L-Brenda / Jasmont
K020887 616013660027212
95.

32

LINDA SP POL 2006 Klacz kasztanowata F: Rodos / Lais /Guidam /Quidam De Revel
M: Loska / Lew II / Lwowiec / Aspirant
brak
96.

11

LOOK AT ME HOL POL 2011 Wałach siwa F: Larimar / Lavall II
M: Wolga / Quite Capitol
K019268 DE421000112811
97.

124

LORETTA B SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Otello /
M: Laurine Du Libaire /
brak
98.

126

LOTNA SP POL 2010 Klacz gniada F: Placido / Animo
M: Lakrima / Rubin
K024749 616009610034110
99.

104

LUCAS RJT WELSH PONY GER 2011 Wałach gniada/146 F: Halifax / Hasko
M: Caroline / Chicago
K024457 DE435350300911
100.

4

MEKLAR SP POL 2010 Wałach kasztanowata F: nn / nn
M: nn / nn
brak
101.

31

MESSI WLKP POL 2007 Wałach gniada/175 F: Contendus /
M: Miss / Nitager
K021082 POL007610177007
102.

29

MIĘTUS KUC POL 2007 Wałach gniada F: nn / nn
M: nn / nn
brak 616999610329807
103.

5

MIRACLE NF KWPN POL 2011 Klacz gniada/158 F: Marino / Zeoliet
M: Messalina / Magnes
K024750 616007610085511
104.

53

MISS MAJORKA SP POL 2000 Klacz siwa/157 F: Allegro I /
M: Majorka /
brak
105.

87

MISSY GREY TS POL 2012 Klacz siwa/mk: F: nn / nn
M: nn / nn
brak
106.

110

N'WIKTORIA SP POL 2012 Klacz gniada F: Kerson / Biskwit
M: Nina / Romadan
K023737 616009610070712
107.

135

NIWA WLKP POL 2013 Klacz kasztanowata/157 F: Net / Elistor
M: Parada / Postulat
K026773 616007610171313
108.

103

NORD SP POL 2006 Wałach siwa F: Matrix /
M: Navaja /
brak
109.

14

ONTARIO SP POL 2013 Wałach gniada F: nn / nn
M: nn / nn
brak
110.

92

ORKAN SP POL 2003 Wałach gniada/167 F: Noel / Eszelon II
M: nn / nn
K023019 POL009510149903
111.

117

OSKAR WLKP POL 2002 Klacz srokata F: nn / nn
M: nn / nn
brak
112.

118

PICASSO KUC POL 2011 Wałach srokata F: nn / nn
M: nn / nn
K023116 616999520137011
113.

62

PIPI KUC POL 2008 Klacz siwa/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
K021739 616999610261305
114.

72

PRINCESSA SP POL 2008 Klacz gniada F: Landos II / Lord
M: Prysilla / West
K016829 POL009640012408
115.

88

PRINZ PATTON SP POL 2010 Wałach gniada F: Cottonclub / Cantus
M: Pretty Women / Gracieux
K016936 616009640033210
116.

7

RAIKEN KUC POL 2012 Wałach kara/130 F: Bolshoi / Favoritas
M: Rachel V. D. Langenhorst /
brak
117.

37

RAVEN WKPN NED 2002 Wałach gniada F: Placido / Animo
M: Reonetty / Belmondo
K007731 009611193002
118.

131

ROM WLKP POL 2008 Wałach gniada/173 F: Adiutant /
M: Romina /
brak -
119.

65

ROSALIE HACKNEY PONY NED 15.04.2011 Klacz ciemnogniada/kuc: F: Noble Rebel /
M: Hesselers Kimberly Star Girl /
brak
120.

98

ROSSUM'S TRAVEL NEW FOREST PONY POL 2003 Wałach gniada/kuc:139 F: Valentino / Vernons Vineyard
M: Rossums Miss Marple / Silverlea Spiderman
K010358 POL014611176103
121.

60

SANTORINI OLD POL 2009 Wałach gniada F: Stalypso / Stakatto
M: Pilgrim Star / Aquamarin
K024428 DE433331041609
122.

107

SELLANO BOY WLKP POL 2008 Wałach siwa/mk:158 F: Chellano's Boy /
M: Saxonia /
brak POL007610112308
123.

43

SHAMAYA Pełna Krew Angielska POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Cloword /
M: Sabaudia /
brak
124.

44

SHOGUN SP POL 2003 Wałach gniada F: Wandervogel II / Wanderer
M: Samara / Baby Bid
K010955 POL009611270603 103OZ59
125.

20

SIROKO KWPN NED 1999 Wałach kasztanowata F: Iroko / Pilot
M: Miss M. / Burggraaf
K012385 9905339 105FB76
126.

96

SOFIA SP POL 2011 Klacz gniada F: Sir Neel / Darco
M: Simone / Corland
K020954 616009610164911
127.

122

SPENCER KUC POL 2003 Wałach siwa/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
K009173 DE498570025703
128.

18

STOKROTKA KUC POL 2006 Klacz siwa/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
brak
129.

136

SUMMER CRUISE II ISH IRL 1999 Wałach siwa/167 F: Cruising / Sea Crest
M: nn / nn
brak 826067PHS030074
130.

67

SYRIANA SP POL 2011 Klacz gniada F: Tanos / Cantanis
M: Santina / Lavendel
K021201 616009640034611
131.

130

TAJFUN KUC POL 2006 Wałach siwa/143 F: Matrix /
M: Toffi /
K020204 POL999630245007
132.

82

TAMBOURINE RED WINE AES POL 2013 Ogier ciemnogniada F: Toulon /
M:
brak
133.

33

TAZINA KUC POL 2008 Klacz siwa/kuc:148 F: Ludger /
M: Tajga / nn
K017257 616013680114308
134.

21

TEKILA-K SP POL 2012 Klacz gniada F: Con Calma / Calato
M: Traviata / Louis
K022297 616009610027612
135.

71

TORINA DEUX KUC POL 2012 Klacz gniada/kuc:148 F: Czuwaj /
M: Sasanka /
brak 616999610226312
136.

94

TRENDY KUC POL 2011 Wałach ciemnogniada/149 F: My Precious / Silverfox Oisin
M: Traviata / Walor
K024426 616013661404411
137.

24

TUNIS SP POL 2007 Wałach gniada/174 F: Landor / Lacatraz
M: Turcja / Niels
K015133 POL009520038907
138.

61

WINNIE THE POOH KUC POL 2013 Wałach izabelowata/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
brak
139.

116

WITO CORLEONE SP POL 2013 Ogier gniada F: Michael Angelo F / Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Wolta / Kingsten
K022618 616009610014513
140.

83

WOJTEK KUC POL 2010 Wałach kara/kuc: F: Monarcha / Wartownik
M: Wanessa / Eros
K022377 616013610268210
141.

100

ZAMIRA SP POL 2005 Klacz siwa/171 F: Kwazar /
M: Zorza /
brak
142.

8

ZANTOS HBC KWPN NED 2004 Wałach gniada F: Cantos / Contender
M: Kwando / Voltaire
K011653 528003 04.00575
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamczak Agnieszka
LKS Cwał Poznań
HOPKINS (101)
2017-12-09
2017-12-09
Antkowiak Julia
Pony Jumping Team
LUCAS RJT (104)
2017-12-09
2017-12-09
5
Antkowiak Nikola
Pony Jumping Team
PIPI (62)
2017-12-09
2017-12-09
12
Augustyniak Zuzanna
KJ Michałówka
JASYR (75)
2017-12-09
3
Augustyniak Zuzanna
RENIFERKI
JASYR (75)
2017-12-09
2
Bąk Izabella
BLUES BROTHERS
EMPATIA (69)
2017-12-09
1
Bąk Piotr
KJ Profil Piła
2017-12-09
16
Bąk Piotr
BLUES BROTHERS
2017-12-09
1
Biedka Gabriela
bpk
2017-12-09
3
2017-12-09
Biskup Julia
KJ Liljówka
2017-12-09
21
2017-12-09
Boczkowska Aleksandra
KJ Liljówka Stęszewko
TUNIS (24)
2017-12-09
4
2017-12-09
3
Bohowicz Błońska Angelika
FER WIĘCKOWICE
ORKAN (92)
2017-12-09
7
Bohowicz-Błońska Angelika
bpk
ORKAN (92)
2017-12-09
18
2017-12-09
Bukowska Zuzanna
St. Kraju Jumping Team
2017-12-09
8
2017-12-09
23
Ciecierska Natalia
ELEGANT AMAZONES
TAJFUN (130)
2017-12-09
6
Cywińska Zuzanna
KJ Podkowa Gruszczyn
2017-12-09
2017-12-09
9
Czajkowska Katarzyna
Posadowskie TJ
2017-12-09
30
2017-12-09
28
Danielewicz Anna
bpk
2017-12-09
1
2017-12-09
21
Duda Izabela
bpk
2017-12-09
2017-12-09
31
Dulęba Piotr
bpk
2017-12-09
11
Działakiewicz Marta
KJ Zagórów
KARNUT (85)
2017-12-09
5
Działakiewicz Marta
FAST & FURIOUS SANTAS
KARNUT (85)
2017-12-09
4
Elzanowska Tatiana
bpk
SHOGUN (44)
2017-12-09
2017-12-09
5
Foligowska Karolina
KS Grand Horse
NIWA (135)
2017-12-09
1
2017-12-09
49
Frołow Anastazja
LKS Cwał Poznań
PICASSO (118)
2017-12-09
6
2017-12-09
7
Gałecka Martyna
Pony Jumping Team
WOJTEK (83)
2017-12-09
2017-12-09
10
2017-12-09
13
Gendera Bartosz
KJ Podkowa Gruszczyn
ALISTER (57)
2017-12-09
18
2017-12-09
Gertig Anna
ELEGANT AMAZONES
2017-12-09
6
2017-12-09
11
2017-12-09
Głowacka Maria
LKS Cwał Poznań
2017-12-09
6
2017-12-09
13
Gniadek Oliwia
DANGEROUS WOMEN
2017-12-09
8
Grzegorek Adrianna
bpk
2017-12-09
2017-12-09
9
2017-12-09
Hochschulz Sandra
KJ Michałówka
2017-12-09
20
2017-12-09
1
Jach Klaudiusz
KJ Sokół Damasławek
2017-12-09
15
Jach Klaudiusz
BLUES BROTHERS
2017-12-09
1
Jach Oliwia
KJ Sokół Damasławek
2017-12-09
19
Jach Oliwia
BLUES BROTHERS
2017-12-09
1
Jarczyńska Ewa
bpk
2017-12-09
19
2017-12-09
1
Jendryke Michalina
KJ Podkowa Gruszczyn
2017-12-09
32
Jendryke Michalina
RENIFERKI
2017-12-09
2
Kaczmarek Maja
KJ Podkowa Gruszczyn
ALF (105)
2017-12-09
2017-12-09
1
Kamieniarz Ewa
Cwał Zakrzewo
ONTARIO (14)
2017-12-09
1
2017-12-09
45
Kapała Filip
KJ Abrasives Group
HIBO SSB (138)
2017-12-09
1
CHILI (139)
2017-12-09
29
Kasprzak Emilia
bpk
LORETTA B (124)
2017-12-09
2017-12-09
14
Kaźmierczak Marta
bpk
SHAMAYA (43)
2017-12-09
23
2017-12-09
Klinge Julia
KJ Podkowa Gruszczyn
GRANADA (120)
2017-12-09
9
2017-12-09
9
Klóska Sławomir
St. Grupy Nickel Poznań
2017-12-09
19
2017-12-09
BADOLAN (39)
2017-12-09
20
2017-12-09
Klota Amelia
KJ Podkowa Gruszczyn
2017-12-09
35
2017-12-09
19
Kopeć Julia
Pony Jumping Team
ROSALIE (65)
2017-12-09
2017-12-09
8
Koryzna Michał
TJ KOR de LAS
CZEREDA (78)
2017-12-09
10
2017-12-09
Kosiba Paula
JKS Fer Więckowice
2017-12-09
7
2017-12-09
Kosiba Paula
FER WIĘCKOWICE
2017-12-09
7
Kostrzewska Klaudia
St. J Baborówko
2017-12-09
2017-12-09
2017-12-09
15
2017-12-09
Kowalska Karolina
SK Unicorn Witnica
KNIEJA (137)
2017-12-09
44
2017-12-09
Krawczykowska Daria
NIESFORNE DZIECIAKI SZALONE RUMAKI
SIROKO (20)
2017-12-09
3
Krzewińska Laura
LKS Cwał Poznań
AMON (56)
2017-12-09
24
2017-12-09
Kubacka Katarzyna
KJ Kapada Wiry
ROM (131)
2017-12-09
2017-12-09
47
Kubaszewska Maria
KJ Podkowa Gruszczyn
BENITO (106)
2017-12-09
6
2017-12-09
42
Kukowski Wojciech
bpk
2017-12-09
2017-12-09
38
2017-12-09
14
BIG BOY (70)
2017-12-09
2017-12-09
29
Liszkowska Zuzanna
KJ Podkowa Gruszczyn
2017-12-09
12
2017-12-09
12
Łączkowska Alicja
Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
BLANKA K (115)
2017-12-09
2017-12-09
34
Łukaszewska Martyna
KJ Podkowa Gruszczyn
FERARI (76)
2017-12-09
8
2017-12-09
Maćkowska Agata
KJ Podkowa Gruszczyn
KASPER (77)
2017-12-09
2017-12-09
15
Majewski Artur
Stajnia Runowo
ELVIS (79)
2017-12-09
15
2017-12-09
CASINO (80)
2017-12-09
11
Malicka Julia
LKS Cwał Poznań
CARGO (17)
2017-12-09
6
Malicka Julia
NIESFORNE DZIECIAKI SZALONE RUMAKI
CARGO (17)
2017-12-09
3
Matławski Piotr
bpk
2017-12-09
18
2017-12-09
Melerowicz Maria
Delta Biedrusko
MIĘTUS (29)
2017-12-09
7
2017-12-09
12
Miazek Marcin
KJ Jeziorki - Osieczna
MESSI (31)
2017-12-09
18
2017-12-09
25
2017-12-09
Michalska Teresa
bpk
2017-12-09
2017-12-09
17
LEXUS (19)
2017-12-09
2017-12-09
16
Murawska Magdalena
FAST & FURIOUS SANTAS
CZADIS TM (127)
2017-12-09
4
Nazar Aleksandra
KJ Michałówka
2017-12-09
16
Nazar Aleksandra
RENIFERKI
2017-12-09
2
Nowak Marcelina
Posadowskie TJ
FRYTKA (35)
2017-12-09
11
2017-12-09
1
Opielewicz Stanisław
LKS Cwał Poznań
GROSZEK (55)
2017-12-09
2017-12-09
11
Osuch Aleksandra
KJ Podkowa Gruszczyn
KASPER (77)
2017-12-09
3
Otlewska Amelia
Pony Jumping Team
2017-12-09
4
Otlewska Amelia
ELEGANT AMAZONES
2017-12-09
6
Otto Daria
bpk
LINDA (32)
2017-12-09
2
2017-12-09
2
Perek Judyta
Posadowskie TJ
FIDŻI (34)
2017-12-09
2017-12-09
10
Perek Julia
Posadowskie TJ
TAZINA (33)
2017-12-09
30
Perek Julia
DANGEROUS WOMEN
TAZINA (33)
2017-12-09
8
Piasecka Maria
INFINITY
2017-12-09
5
Pięta Julia
Fundacja Kaczyna - z kulturą na TY
APIS (113)
2017-12-09
2017-12-09
36
Pietrzak Piotr
Fundacja Kaczyna - z kultyrą na Ty
LARA (114)
2017-12-09
2017-12-09
2
Pogodzińska Urszula
LKS Cwał Poznań
TRENDY (94)
2017-12-09
2017-12-09
16
Przybecki Michał
KJ Michałówka
2017-12-09
8
2017-12-09
25
Rutkowska Karolina
KJ Stajnia z Kopytem
LOTNA (126)
2017-12-09
27
2017-12-09
Rychlik Grzegorz
LKS Cwał Poznań
SOFIA (96)
2017-12-09
17
Rychlik Grzegorz
INFINITY
SOFIA (96)
2017-12-09
5
Rychlik Sylwia
LKS Cwał Poznań
2017-12-09
8
Rychlik Sylwia
INFINITY
2017-12-09
5
Rzyszkiewicz Anastazja
Cwał Zakrzewo
GROC (15)
2017-12-09
1
2017-12-09
2017-12-09
1
2017-12-09
1
2017-12-09
Salamonik Olga
bpk
FOKUS (50)
2017-12-09
1
2017-12-09
15
Skowroński Mikołaj
bpk
2017-12-09
37
Skowroński Mikołaj
FER WIĘCKOWICE
2017-12-09
7
Śliwiński Antoni
KJ Podkowa Gruszczyn
FERRARI (102)
2017-12-09
2
2017-12-09
1
Smura Kornelia
bpk
2017-12-09
1
2017-12-09
2017-12-09
1
Sokołowski Piotr
St. KS Jumping Events
2017-12-09
10
2017-12-09
Stachowiak Ewa
KJ Michałówka
2017-12-09
5
2017-12-09
24
Styła Olga
Pony Jumping Team
ANITA (84)
2017-12-09
2017-12-09
3
Świstel Magdalena
JKS Rafi Gorzów Wlkp.
2017-12-09
2017-12-09
48
Szczot Sara
KJ Rancho Poznań
CORNEL (1)
2017-12-09
2017-12-09
41
Szymańska Julia
bpk
SYRIANA (67)
2017-12-09
2017-12-09
17
Szymska Anita
bpk
2017-12-09
32
2017-12-09
13
Tamborski Szymon
bpk
2017-12-09
10
2017-12-09
Tchorzewska Monika
NIESFORNE DZIECIAKI SZALONE RUMAKI
GRANAT (10)
2017-12-09
3
Tomkowiak Diana
KJ Michałówka
2017-12-09
33
2017-12-09
Trojanowicz Aleksandra
KJ Zagórów
2017-12-09
28
2017-12-09
31
Trojanowicz Borys
KJ Mustang Kochowo
HERA TS (111)
2017-12-09
12
Trojanowicz Borys
FAST & FURIOUS SANTAS
HERA TS (111)
2017-12-09
4
Trojanowicz Borys
KJ Mustang Kochowo
2017-12-09
5
2017-12-09
2
Trzaskawka Patrycja
bpk
2017-12-09
1
2017-12-09
39
Undrych Zofia
Złoty Rubin
ARTI (48)
2017-12-09
9
2017-12-09
15
Urbańska Nikola
KJ Podkowa Gruszczyn
SPENCER (122)
2017-12-09
2017-12-09
13
Vitullo Verena
KJ Stajnia z Kopytem
2017-12-09
22
2017-12-09
7
Vitullo Verena
DANGEROUS WOMEN
2017-12-09
8
Walorek Julia
KJ Podkowa Gruszczyn
FALCO (132)
2017-12-09
4
Walorek Julia
RENIFERKI
FALCO (132)
2017-12-09
2
Wawrzeńczyk Jowita
brak
2017-12-09
4
2017-12-09
2017-12-09
1
Wichniarek Barbara
bpk
ZAMIRA (100)
2017-12-09
2017-12-09
46
2017-12-09
Wietrzykowska Laura
KJ Liljówka Stęszewko
GARCIA (25)
2017-12-09
2017-12-09
40
Wikieł Hanna
KJ Runowo
CASINO (80)
2017-12-09
1
2017-12-09
15
Witt Julia
brak
TAJFUN (130)
2017-12-09
50
Włoch January
bpk
2017-12-09
2017-12-09
Włoch Joachim
bpk
DROPS (12)
2017-12-09
2017-12-09
13
Woźniak Wiktoria
Karkonoski KJ
2017-12-09
27
Wrzesińska Julia
KJ Liljówka Stęszewko
2017-12-09
6
2017-12-09
22
Wysoczańska Nina
bpk
2017-12-09
4
2017-12-09
14
Wysoczański Filip
KJ Michałówka
ARES (45)
2017-12-09
26
Wysoczański Filip
NIESFORNE DZIECIAKI SZALONE RUMAKI
ARES (45)
2017-12-09
3
Wysoczański Filip
KJ Michałówka
ANTAR (97)
2017-12-09
26
Zbierska Agnieszka
bpk
MEKLAR (4)
2017-12-09
2017-12-09
43
Ziółek Henryk
Cwał Zakrzewo
2017-12-09
1
2017-12-09
7
Zobel Marcelina
Stajnia Dębnica
2017-12-09
2017-12-09
14
Zwierz Olimpia
ELEGANT AMAZONES
OSKAR (117)
2017-12-09
6

Number of Riders: 133

Number of Horses: 142

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: TARANT EVENTS
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H112009-01, TARANT EVENTS)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl