Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZT Mikołajkowy Puchar Zespołowy
Poznań, 09 grudnia 2017

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
143 ENTRY ACCEPTED 2017-12-08 07:47:22
2017-12-07 23:20:21
Sara Szczot CORNEL
  • 2x 4/LL/Konkurs dwufazowy art.274.5.3 (wys. 80/90 cm)
142 ENTRY ACCEPTED 2017-12-08 07:45:23
2017-12-07 23:19:56
Piotr Sokołowski COSTA BRAVA
  • 2x 4/LL/Konkurs dwufazowy art.274.5.3 (wys. 80/90 cm)
141 ENTRY ACCEPTED 2017-12-08 07:40:26
2017-12-07 23:19:36
Izabela Duda CANTATRICE
  • 2x 4/LL/Konkurs dwufazowy art.274.5.3 (wys. 80/90 cm)
140 ENTRY ACCEPTED 2017-12-08 07:38:58
2017-12-07 23:19:19
Agnieszka Zbierska MEKLAR
  • 2x 4/LL/Konkurs dwufazowy art.274.5.3 (wys. 80/90 cm)
139 ENTRY ACCEPTED 2017-12-08 07:35:34
2017-12-07 22:54:33
Maja Życka HOSTEL
  • 2x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
138 ENTRY ACCEPTED 2017-12-08 07:33:34
2017-12-07 22:31:50
Daria Wika RAIKEN
  • 1x 2/KUCE (70 cm)/Konkurs dla KUCY zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
  • 1x 4/LL/Konkurs dwufazowy art.274.5.3 (wys. 80/90 cm)
137 ENTRY ACCEPTED 2017-12-08 07:31:26
2017-12-07 22:30:38
Verena Vitullo MIRACLE NF
  • 1x 4/LL/Konkurs dwufazowy art.274.5.3 (wys. 80/90 cm)
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6/L/ Mikołajkowy Puchar Zespołowy Konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
136 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 22:41:23
2017-12-07 22:24:07
Oliwia Jach ZANTOS HBC
  • 1x 6/L/ Mikołajkowy Puchar Zespołowy Konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
  • 1x 7/L1/ Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 - każdy jedzie drugą fazę (wys. 105 cm)
135 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 22:41:41
2017-12-07 22:23:37
Klaudiusz Jach BLACK JACK
  • 1x 6/L/ Mikołajkowy Puchar Zespołowy Konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
  • 1x 7/L1/ Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 - każdy jedzie drugą fazę (wys. 105 cm)
134 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 22:42:05
2017-12-07 21:36:02
Monika Tchorzewska GRANAT
  • 1x 6/L/ Mikołajkowy Puchar Zespołowy Konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
133 ENTRY ACCEPTED 2017-12-08 07:30:01
2017-12-07 21:23:28
Teresa Michalska LOOK AT ME
  • 2x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
132 ENTRY ACCEPTED 2017-12-08 07:27:35
2017-12-07 21:20:12
Joachim Włoch DROPS
  • 2x 1/KUCE (55 cm)/Konkurs dla KUCY zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
131 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 22:43:00
2017-12-07 21:20:01
Henryk Ziółek DIARADA Z
  • 1x 3/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 4/LL/Konkurs dwufazowy art.274.5.3 (wys. 80/90 cm)
130 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 22:43:39
2017-12-07 21:19:23
Ewa Kamieniarz ONTARIO
  • 1x 3/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 4/LL/Konkurs dwufazowy art.274.5.3 (wys. 80/90 cm)
129 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 22:48:14
2017-12-07 21:18:44
Julia Liszyńska GROC
  • 1x 3/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 4/LL/Konkurs dwufazowy art.274.5.3 (wys. 80/90 cm)
128 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 22:48:52
2017-12-07 21:17:56
Anastazja Rzyszkiewicz CZARDASZ
  • 1x 3/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 4/LL/Konkurs dwufazowy art.274.5.3 (wys. 80/90 cm)
127 ENTRY ACCEPTED 2017-12-08 07:26:07
2017-12-07 21:08:19
January Włoch STOKROTKA
  • 2x 1/KUCE (55 cm)/Konkurs dla KUCY zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
126 ENTRY ACCEPTED 2017-12-08 07:24:48
2017-12-07 21:08:14
Teresa Michalska LEXUS
  • 2x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
125 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 22:47:01
2017-12-07 20:48:38
Daria Krawczykowska SIROKO
  • 1x 6/L/ Mikołajkowy Puchar Zespołowy Konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
124 ENTRY ACCEPTED 2017-12-08 07:22:26
2017-12-07 20:43:58
Anna Bilska TEKILA-K
  • 2x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
123 ENTRY ACCEPTED 2017-12-08 07:20:47
2017-12-07 20:39:37
Oliwia Palacz FALCON
  • 2x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
122 ENTRY ACCEPTED 2017-12-08 07:19:03
2017-12-07 20:37:28
Julia Wrzesińska HUBER DREAM L
  • 1x 4/LL/Konkurs dwufazowy art.274.5.3 (wys. 80/90 cm)
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
121 ENTRY ACCEPTED 2017-12-08 07:16:51
2017-12-07 20:36:43
Aleksandra Boczkowska TUNIS
  • 1x 4/LL/Konkurs dwufazowy art.274.5.3 (wys. 80/90 cm)
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
120 ENTRY ACCEPTED 2017-12-08 07:15:07
2017-12-07 20:35:35
Laura Wietrzykowska GARCIA
  • 2x 4/LL/Konkurs dwufazowy art.274.5.3 (wys. 80/90 cm)
119 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 22:51:02
2017-12-07 20:27:04
Mateusz Kowalczyk CON CHELLA
  • 2x 7/L1/ Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 - każdy jedzie drugą fazę (wys. 105 cm)
118 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 22:49:48
2017-12-07 20:26:38
Mateusz Kowalczyk EMO
  • 2x 7/L1/ Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 - każdy jedzie drugą fazę (wys. 105 cm)
117 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 22:50:12
2017-12-07 20:08:24
Maria Melerowicz MIĘTUS
  • 1x 1/KUCE (55 cm)/Konkurs dla KUCY zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
  • 1x 2/KUCE (70 cm)/Konkurs dla KUCY zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
116 ENTRY ACCEPTED 2017-12-08 07:12:56
2017-12-07 20:02:34
Jowita Wawrzeńczyk DUNKIERKA
  • 2x 2/KUCE (70 cm)/Konkurs dla KUCY zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
  • 1x 3/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
115 ENTRY ACCEPTED 2017-12-08 07:10:46
2017-12-07 20:01:46
Marcin Miazek MESSI
  • 1x 3/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 2x 4/LL/Konkurs dwufazowy art.274.5.3 (wys. 80/90 cm)
114 ENTRY ACCEPTED 2017-12-08 07:09:45
2017-12-07 18:53:31
Daria Otto LINDA
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 7/L1/ Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 - każdy jedzie drugą fazę (wys. 105 cm)
113 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 22:40:36
2017-12-07 17:45:53
Julia Perek TAZINA
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6/L/ Mikołajkowy Puchar Zespołowy Konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
112 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 22:40:19
2017-12-07 17:44:43
Judyta Perek FIDŻI
  • 1x 1/KUCE (55 cm)/Konkurs dla KUCY zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
  • 1x 2/KUCE (70 cm)/Konkurs dla KUCY zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
111 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 22:40:00
2017-12-07 17:43:05
Marcelina Nowak FRYTKA
  • 1x 1/KUCE (55 cm)/Konkurs dla KUCY zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
  • 1x 3/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
110 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 22:38:45
2017-12-07 16:25:44
Anna Wiącek RAVEN
  • 1x 4/LL/Konkurs dwufazowy art.274.5.3 (wys. 80/90 cm)
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
109 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 22:38:20
2017-12-07 16:22:12
Sławomir Klóska COCO GOLD
  • 2x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
108 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 22:37:59
2017-12-07 16:21:38
Sławomir Klóska BADOLAN
  • 2x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
107 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 15:51:20
2017-12-07 13:51:27
Marta Kaźmierczak SHAMAYA
  • 2x 4/LL/Konkurs dwufazowy art.274.5.3 (wys. 80/90 cm)
106 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 15:49:40
2017-12-07 12:37:26
Tatiana Elzanowska SHOGUN
  • 2x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
105 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 15:48:56
2017-12-07 12:15:38
Filip Wysoczański ARES
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6/L/ Mikołajkowy Puchar Zespołowy Konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
104 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 15:48:30
2017-12-07 11:13:30
Gabriela Biedka CHALLENGER DU TOULTIA Z
  • 1x 7/L1/ Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 - każdy jedzie drugą fazę (wys. 105 cm)
103 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 15:47:37
2017-12-07 11:07:10
Piotr Dulęba CASALLINA
  • 2x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
102 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 15:41:50
2017-12-07 10:14:11
Zofia Undrych ARTI
  • 1x 1/KUCE (55 cm)/Konkurs dla KUCY zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
  • 1x 3/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
101 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 15:40:42
2017-12-07 09:02:01
Michał Wieloch BAKARA
  • 2x 3/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
100 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 15:38:58
2017-12-07 08:56:53
Olga Salamonik FOKUS
  • 2x 3/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
99 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 15:37:16
2017-12-07 08:01:57
Ewa Stachowiak CASSIANA S
  • 1x 4/LL/Konkurs dwufazowy art.274.5.3 (wys. 80/90 cm)
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
98 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 15:36:37
2017-12-07 05:33:30
Maria Piasecka MISS MAJORKA
  • 1x 6/L/ Mikołajkowy Puchar Zespołowy Konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
97 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 15:35:38
2017-12-06 23:53:45
Adrianna Grzegorek KARMELEK
  • 2x 2/KUCE (70 cm)/Konkurs dla KUCY zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
  • 1x 4/LL/Konkurs dwufazowy art.274.5.3 (wys. 80/90 cm)
96 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 15:35:04
2017-12-06 23:01:52
Stanisław Opielewicz GROSZEK
  • 1x 4/LL/Konkurs dwufazowy art.274.5.3 (wys. 80/90 cm)
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
95 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 15:34:41
2017-12-06 23:00:37
Laura Krzewińska AMON
  • 2x 4/LL/Konkurs dwufazowy art.274.5.3 (wys. 80/90 cm)
94 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 15:33:41
2017-12-06 22:38:03
Bartosz Gendera ALISTER
  • 2x 4/LL/Konkurs dwufazowy art.274.5.3 (wys. 80/90 cm)
93 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 15:29:11
2017-12-06 22:26:58
Michał Przybecki HULAPALU 7
  • 2x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
92 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 15:26:48
2017-12-06 22:23:22
Michał Przybecki GRANDE DIVA
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
91 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 15:26:27
2017-12-06 22:22:35
Sandra Hochschulz SANTORINI
  • 2x 4/LL/Konkurs dwufazowy art.274.5.3 (wys. 80/90 cm)
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
90 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 15:26:06
2017-12-06 22:22:03
Sandra Hochschulz WINNIE THE POOH
  • 2x 3/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
89 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 15:24:19
2017-12-06 21:04:58
Nikola Antkowiak PIPI
  • 2x 1/KUCE (55 cm)/Konkurs dla KUCY zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
88 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 15:22:43
2017-12-06 21:04:07
Wiktoria Niedźwiedź JJ AVICII
  • 2x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
87 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 15:22:21
2017-12-06 20:56:36
Diana Tomkowiak FALLANDA
  • 2x 4/LL/Konkurs dwufazowy art.274.5.3 (wys. 80/90 cm)
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
86 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 22:37:09
2017-12-06 20:38:03
Julia Malicka CARGO
  • 1x 6/L/ Mikołajkowy Puchar Zespołowy Konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
  • 1x 7/L1/ Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 - każdy jedzie drugą fazę (wys. 105 cm)
85 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 15:21:20
2017-12-06 20:15:22
Julia Kopeć ROSALIE
  • 2x 2/KUCE (70 cm)/Konkurs dla KUCY zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
84 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 15:19:38
2017-12-06 20:08:41
Patrycja Trzaskawka CINDIRELLA
  • 1x 3/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 4/LL/Konkurs dwufazowy art.274.5.3 (wys. 80/90 cm)
83 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 15:19:13
2017-12-06 19:39:28
Julia Szymańska SYRIANA
  • 2x 4/LL/Konkurs dwufazowy art.274.5.3 (wys. 80/90 cm)
82 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 15:18:08
2017-12-06 19:38:55
Piotr Bąk CALDERON K
  • 1x 6/L/ Mikołajkowy Puchar Zespołowy Konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
  • 1x 7/L1/ Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 - każdy jedzie drugą fazę (wys. 105 cm)
81 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 15:17:10
2017-12-06 19:38:20
Izabela Bąk EMPATIA
  • 1x 6/L/ Mikołajkowy Puchar Zespołowy Konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
80 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 15:16:42
2017-12-06 19:33:31
Wojciech Kukowski L-SERENA T
  • 1x 7/L1/ Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 - każdy jedzie drugą fazę (wys. 105 cm)
79 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 07:48:05
2017-12-06 19:32:58
Wojciech Kukowski BIG BOY
  • 2x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
78 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 15:16:22
2017-12-06 19:32:18
Wojciech Kukowski DOBLANET
  • 2x 4/LL/Konkurs dwufazowy art.274.5.3 (wys. 80/90 cm)
77 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 07:46:31
2017-12-06 19:28:02
Marcelina Zobel TORINA DEUX
  • 2x 4/LL/Konkurs dwufazowy art.274.5.3 (wys. 80/90 cm)
76 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 07:46:04
2017-12-06 19:28:00
Zuzanna Bukowska PRINCESSA
  • 1x 4/LL/Konkurs dwufazowy art.274.5.3 (wys. 80/90 cm)
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
75 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 07:45:39
2017-12-06 18:59:57
Paulina Sydow ISTI
  • 1x 4/LL/Konkurs dwufazowy art.274.5.3 (wys. 80/90 cm)
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
74 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 07:43:55
2017-12-06 18:59:18
Natalia Sydow EROZJA
  • 2x 2/KUCE (70 cm)/Konkurs dla KUCY zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
73 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 07:43:34
2017-12-06 18:17:04
Zuzanna Augustyniak JASYR
  • 1x 4/LL/Konkurs dwufazowy art.274.5.3 (wys. 80/90 cm)
  • 1x 6/L/ Mikołajkowy Puchar Zespołowy Konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
72 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 07:41:22
2017-12-06 17:50:25
Michał Koryzna CZEREDA
  • 2x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
71 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 07:39:53
2017-12-06 17:39:32
Artur Majewski ELVIS
  • 2x 4/LL/Konkurs dwufazowy art.274.5.3 (wys. 80/90 cm)
70 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 07:39:26
2017-12-06 17:37:28
Hanna Wikieł CASINO
  • 2x 3/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
69 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 07:39:00
2017-12-06 17:35:45
Artur Majewski CASINO
  • 1x 2/KUCE (70 cm)/Konkurs dla KUCY zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
68 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 07:38:34
2017-12-06 17:30:47
Anita Szymska CORDELLO
  • 1x 4/LL/Konkurs dwufazowy art.274.5.3 (wys. 80/90 cm)
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
67 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 07:37:31
2017-12-06 17:30:27
Piotr Matławski TAMBOURINE RED WINE
  • 2x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
66 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 07:35:46
2017-12-06 16:59:45
Martyna Gałecka WOJTEK
  • 2x 1/KUCE (55 cm)/Konkurs dla KUCY zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
  • 1x 2/KUCE (70 cm)/Konkurs dla KUCY zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
65 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 07:32:19
2017-12-06 16:55:59
Olga Styła ANITA
  • 2x 2/KUCE (70 cm)/Konkurs dla KUCY zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
64 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 15:15:58
2017-12-06 15:51:31
Magdalena Walczak LANDOSKA A
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6/L/ Mikołajkowy Puchar Zespołowy Konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
63 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 07:31:25
2017-12-06 14:53:44
Marta Działakiewicz KARNUT
  • 1x 6/L/ Mikołajkowy Puchar Zespołowy Konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
  • 1x 7/L1/ Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 - każdy jedzie drugą fazę (wys. 105 cm)
62 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 07:31:01
2017-12-06 14:22:53
Anna Danielewicz HELVETIA MK
  • 1x 3/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 4/LL/Konkurs dwufazowy art.274.5.3 (wys. 80/90 cm)
61 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 07:30:16
2017-12-06 13:51:50
Agata Maćkowska KASPER
  • 1x 1/KUCE (55 cm)/Konkurs dla KUCY zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
60 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 07:28:39
2017-12-06 12:58:03
Ewa Jarczyńska MISSY GREY
  • 2x 3/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
59 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 07:26:57
2017-12-06 12:55:38
Szymon Tamborski PRINZ PATTON
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 7/L1/ Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 - każdy jedzie drugą fazę (wys. 105 cm)
58 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 07:26:36
2017-12-06 12:55:00
Szymon Tamborski CHATEAU P
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 7/L1/ Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 - każdy jedzie drugą fazę (wys. 105 cm)
57 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 07:26:12
2017-12-06 11:55:17
Anna Gertig GRAND LEVISTO F
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6/L/ Mikołajkowy Puchar Zespołowy Konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
56 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 07:25:33
2017-12-06 11:37:25
Paula Kosiba BELLA LA LUNA
  • 1x 6/L/ Mikołajkowy Puchar Zespołowy Konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
  • 1x 7/L1/ Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 - każdy jedzie drugą fazę (wys. 105 cm)
55 ENTRY ACCEPTED 2017-12-08 19:44:26
2017-12-06 09:50:15
Mikołaj Skowroński A-DJANGO
  • 1x 4/LL/Konkurs dwufazowy art.274.5.3 (wys. 80/90 cm)
  • 1x 6/L/ Mikołajkowy Puchar Zespołowy Konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
54 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 07:23:18
2017-12-06 09:03:21
Urszula Pogodzińska TRENDY
  • 2x 2/KUCE (70 cm)/Konkurs dla KUCY zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
53 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 07:21:03
2017-12-06 00:50:02
Sylwia Rychlik FLORENTINA
  • 1x 6/L/ Mikołajkowy Puchar Zespołowy Konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
  • 1x 7/L1/ Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 - każdy jedzie drugą fazę (wys. 105 cm)
52 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 07:20:39
2017-12-06 00:49:39
Grzegorz Rychlik SOFIA
  • 1x 6/L/ Mikołajkowy Puchar Zespołowy Konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
  • 1x 7/L1/ Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 - każdy jedzie drugą fazę (wys. 105 cm)
51 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 07:20:15
2017-12-06 00:41:38
Filip Wysoczański ANTAR
  • 1x 4/LL/Konkurs dwufazowy art.274.5.3 (wys. 80/90 cm)
50 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 07:19:53
2017-12-06 00:41:19
Nina Wysoczańska ROSSUM'S TRAVEL
  • 1x 1/KUCE (55 cm)/Konkurs dla KUCY zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
  • 1x 2/KUCE (70 cm)/Konkurs dla KUCY zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
49 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 07:36:19
2017-12-06 00:34:53
Amelia Otlewska LADY LUCK IV
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6/L/ Mikołajkowy Puchar Zespołowy Konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
48 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 07:18:22
2017-12-05 23:43:31
Angelika Bohowicz-Błońska ORKAN
  • 1x 6/L/ Mikołajkowy Puchar Zespołowy Konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
  • 1x 7/L1/ Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 - każdy jedzie drugą fazę (wys. 105 cm)
47 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 07:15:32
2017-12-05 23:30:24
Katarzyna Czajkowska HOKO LADY
  • 1x 4/LL/Konkurs dwufazowy art.274.5.3 (wys. 80/90 cm)
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
46 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 22:36:30
2017-12-05 22:04:35
Maria Głowacka BON ARCUS
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 7/L1/ Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 - każdy jedzie drugą fazę (wys. 105 cm)
45 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 07:13:38
2017-12-05 21:47:53
Agnieszka Adamczak HOPKINS
  • 1x 4/LL/Konkurs dwufazowy art.274.5.3 (wys. 80/90 cm)
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 7/L1/ Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 - każdy jedzie drugą fazę (wys. 105 cm)
44 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 07:13:00
2017-12-05 21:08:12
Antoni Śliwiński FERRARI
  • 1x 1/KUCE (55 cm)/Konkurs dla KUCY zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
  • 1x 2/KUCE (70 cm)/Konkurs dla KUCY zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
43 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 07:12:19
2017-12-05 19:33:24
Piotr Guźniczak NORD
  • 2x 4/LL/Konkurs dwufazowy art.274.5.3 (wys. 80/90 cm)
42 ENTRY ACCEPTED 2017-12-05 16:43:11
2017-12-05 12:14:10
Julia Antkowiak LUCAS RJT
  • 2x 2/KUCE (70 cm)/Konkurs dla KUCY zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
41 ENTRY ACCEPTED 2017-12-05 16:42:48
2017-12-05 09:43:29
Maria Kubaszewska BENITO
  • 1x 2/KUCE (70 cm)/Konkurs dla KUCY zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
  • 1x 4/LL/Konkurs dwufazowy art.274.5.3 (wys. 80/90 cm)
40 ENTRY ACCEPTED 2017-12-05 16:41:28
2017-12-05 08:05:14
Dagmara Dolińska SELLANO BOY
  • 1x 6/L/ Mikołajkowy Puchar Zespołowy Konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
  • 1x 7/L1/ Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 - każdy jedzie drugą fazę (wys. 105 cm)
39 ENTRY ACCEPTED 2017-12-06 07:31:04
2017-12-05 08:03:26
Barbara Wichniarek ZAMIRA
  • 1x 3/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 4/LL/Konkurs dwufazowy art.274.5.3 (wys. 80/90 cm)
38 ENTRY ACCEPTED 2017-12-05 16:39:10
2017-12-05 01:41:34
Katarzyna Poźniak JUMPER
  • 1x 6/L/ Mikołajkowy Puchar Zespołowy Konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
  • 1x 7/L1/ Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 - każdy jedzie drugą fazę (wys. 105 cm)
37 ENTRY ACCEPTED 2017-12-05 16:37:19
2017-12-05 01:41:02
Kinga Ryszczyńska CARDINIO
  • 1x 6/L/ Mikołajkowy Puchar Zespołowy Konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
  • 1x 7/L1/ Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 - każdy jedzie drugą fazę (wys. 105 cm)
36 ENTRY ACCEPTED 2017-12-05 16:35:58
2017-12-04 22:08:37
Aleksandra Trojanowicz N'WIKTORIA
  • 1x 4/LL/Konkurs dwufazowy art.274.5.3 (wys. 80/90 cm)
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
35 ENTRY ACCEPTED 2017-12-05 16:35:38
2017-12-04 22:08:17
Borys Trojanowicz HERA TS
  • 1x 6/L/ Mikołajkowy Puchar Zespołowy Konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
  • 1x 7/L1/ Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 - każdy jedzie drugą fazę (wys. 105 cm)
34 ENTRY ACCEPTED 2017-12-05 16:35:18
2017-12-04 22:07:58
Borys Trojanowicz EURUTEC TOSIA
  • 1x 1/KUCE (55 cm)/Konkurs dla KUCY zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
  • 1x 2/KUCE (70 cm)/Konkurs dla KUCY zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
33 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 22:36:00
2017-12-04 21:27:50
Kornelia Smura DIE KLEINE LADY
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 2x 7/L1/ Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 - każdy jedzie drugą fazę (wys. 105 cm)
32 ENTRY ACCEPTED 2017-12-05 16:32:48
2017-12-04 21:20:27
Julia Pięta APIS
  • 2x 4/LL/Konkurs dwufazowy art.274.5.3 (wys. 80/90 cm)
31 ENTRY ACCEPTED 2017-12-05 16:32:31
2017-12-04 21:19:46
Piotr Pietrzak LARA
  • 2x 4/LL/Konkurs dwufazowy art.274.5.3 (wys. 80/90 cm)
30 ENTRY ACCEPTED 2017-12-05 16:32:06
2017-12-04 21:18:55
Marcelina Jackowiak BLANKA K
  • 2x 4/LL/Konkurs dwufazowy art.274.5.3 (wys. 80/90 cm)
29 ENTRY ACCEPTED 2017-12-05 16:30:20
2017-12-04 20:57:14
Aleksandra Nazar WITO CORLEONE
  • 1x 4/LL/Konkurs dwufazowy art.274.5.3 (wys. 80/90 cm)
  • 1x 6/L/ Mikołajkowy Puchar Zespołowy Konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
28 ENTRY ACCEPTED 2017-12-05 16:30:00
2017-12-04 20:24:53
Anastazja Frołow PICASSO
  • 1x 1/KUCE (55 cm)/Konkurs dla KUCY zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
  • 1x 2/KUCE (70 cm)/Konkurs dla KUCY zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
27 ENTRY ACCEPTED 2017-12-05 16:28:03
2017-12-04 19:26:59
Olimpia Zwierz OSKAR
  • 1x 4/LL/Konkurs dwufazowy art.274.5.3 (wys. 80/90 cm)
  • 1x 6/L/ Mikołajkowy Puchar Zespołowy Konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
26 ENTRY ACCEPTED 2017-12-05 16:26:18
2017-12-04 17:50:32
Paulina Frankiewicz IRYDION
  • 2x 4/LL/Konkurs dwufazowy art.274.5.3 (wys. 80/90 cm)
  • 1x 6/L/ Mikołajkowy Puchar Zespołowy Konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
25 ENTRY ACCEPTED 2017-12-05 16:22:20
2017-12-04 17:30:52
Julia Klinge GRANADA
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 7/L1/ Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 - każdy jedzie drugą fazę (wys. 105 cm)
24 ENTRY ACCEPTED 2017-12-05 16:19:31
2017-12-04 16:28:28
Michalina Jendryke JOGI GOZDAWA
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6/L/ Mikołajkowy Puchar Zespołowy Konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
23 ENTRY ACCEPTED 2017-12-05 16:19:10
2017-12-04 16:28:03
Nikola Urbańska SPENCER
  • 2x 4/LL/Konkurs dwufazowy art.274.5.3 (wys. 80/90 cm)
22 ENTRY ACCEPTED 2017-12-05 16:18:39
2017-12-04 16:27:29
Zuzanna Cywińska CONTESSA FRANCESCA
  • 2x 4/LL/Konkurs dwufazowy art.274.5.3 (wys. 80/90 cm)
21 ENTRY ACCEPTED 2017-12-05 16:18:17
2017-12-04 12:26:35
Emilia Kasprzak LORETTA B
  • 2x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
20 ENTRY ACCEPTED 2017-12-05 16:17:45
2017-12-04 11:30:01
Weronika Mikołajczak KHARISMA
  • 2x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
19 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 07:10:35
2017-12-03 19:51:51
Aleksandra Osuch KASPER
  • 1x 1/KUCE (55 cm)/Konkurs dla KUCY zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
18 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 07:09:53
2017-12-03 19:49:10
Martyna Łukaszewska FERARI
  • 2x 1/KUCE (55 cm)/Konkurs dla KUCY zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
  • 1x 2/KUCE (70 cm)/Konkurs dla KUCY zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
17 ENTRY ACCEPTED 2017-12-05 16:14:47
2017-12-03 19:01:37
Karolina Rutkowska LOTNA
  • 2x 4/LL/Konkurs dwufazowy art.274.5.3 (wys. 80/90 cm)
16 ENTRY ACCEPTED 2017-12-03 12:11:29
2017-12-02 21:29:03
Magdalena Murawska CZADIS TM
  • 1x 6/L/ Mikołajkowy Puchar Zespołowy Konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
15 ENTRY ACCEPTED 2017-12-03 12:11:10
2017-12-02 21:22:14
Magdalena Murawska IN TIME
  • 1x 4/LL/Konkurs dwufazowy art.274.5.3 (wys. 80/90 cm)
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
14 ENTRY ACCEPTED 2017-12-03 12:10:53
2017-12-01 08:20:39
Julia Hemmerling LATINA J
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 7/L1/ Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 - każdy jedzie drugą fazę (wys. 105 cm)
13 ENTRY ACCEPTED 2017-12-03 12:09:28
2017-11-29 22:16:13
Natalia Ciecierska TAJFUN
  • 1x 6/L/ Mikołajkowy Puchar Zespołowy Konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
12 ENTRY ACCEPTED 2017-12-03 12:09:01
2017-11-29 22:15:53
Julia Witt TAJFUN
  • 1x 4/LL/Konkurs dwufazowy art.274.5.3 (wys. 80/90 cm)
11 ENTRY ACCEPTED 2017-12-03 12:08:18
2017-11-27 09:09:54
Katarzyna Kubacka ROM
  • 2x 4/LL/Konkurs dwufazowy art.274.5.3 (wys. 80/90 cm)
10 ENTRY ACCEPTED 2017-12-03 12:03:59
2017-11-27 07:39:24
Julia Walorek FALCO
  • 1x 6/L/ Mikołajkowy Puchar Zespołowy Konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
  • 1x 7/L1/ Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 - każdy jedzie drugą fazę (wys. 105 cm)
9 ENTRY ACCEPTED 2017-12-05 16:11:08
2017-11-27 07:38:39
Maja Kaczmarek ALF
  • 2x 1/KUCE (55 cm)/Konkurs dla KUCY zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
8 ENTRY ACCEPTED 2017-12-03 12:03:26
2017-11-27 07:38:17
Amelia Klota ANTONY HOPKINS
  • 2x 4/LL/Konkurs dwufazowy art.274.5.3 (wys. 80/90 cm)
7 ENTRY ACCEPTED 2017-12-03 12:02:26
2017-11-27 07:37:17
Zuzanna Liszkowska GRAN CHACO
  • 1x 4/LL/Konkurs dwufazowy art.274.5.3 (wys. 80/90 cm)
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
6 ENTRY ACCEPTED 2017-12-03 12:02:00
2017-11-26 23:09:49
Karolina Foligowska NIWA
  • 1x 3/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 4/LL/Konkurs dwufazowy art.274.5.3 (wys. 80/90 cm)
5 ENTRY ACCEPTED 2017-12-03 12:01:27
2017-11-25 19:12:48
Magdalena Świstel SUMMER CRUISE II
  • 2x 4/LL/Konkurs dwufazowy art.274.5.3 (wys. 80/90 cm)
4 ENTRY ACCEPTED 2017-12-03 12:00:58
2017-11-25 19:11:45
Karolina Kowalska KNIEJA
  • 1x 3/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 4/LL/Konkurs dwufazowy art.274.5.3 (wys. 80/90 cm)
3 ENTRY ACCEPTED 2017-12-03 12:00:07
2017-11-24 14:04:17
Filip Kapała HIBO SSB
  • 1x 3/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 4/LL/Konkurs dwufazowy art.274.5.3 (wys. 80/90 cm)
2 ENTRY ACCEPTED 2017-12-03 11:57:31
2017-11-24 13:59:58
Filip Kapała CHILI
  • 1x 4/LL/Konkurs dwufazowy art.274.5.3 (wys. 80/90 cm)
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Adamczak Agnieszka LKS Cwał Poznań
S
O002896
2. Antkowiak Julia Pony Jumping Team
2004 (JM.)
O043513
3. Antkowiak Nikola Pony Jumping Team
2008 (Mł.)
brak
4. Augustyniak Zuzanna KJ Michałówka
2002 (JM.)
O035134
5. Augustyniak Zuzanna RENIFERKI
6. Bąk Izabella BLUES BROTHERS
7. Bąk Piotr BLUES BROTHERS
S
8. Bąk Piotr KJ Profil Piła
S
O009317
9. Biedka Gabriela bpk
S
O003173
10. Biskup Julia KJ Liljówka
2003 (JM.)
O030577
11. Boczkowska Aleksandra KJ Liljówka Stęszewko
S
O031460
12. Bohowicz Błońska Angelika FER WIĘCKOWICE
13. Bohowicz-Błońska Angelika bpk
S
O012734
14. Bukowska Zuzanna KJ Wiecanowo
1999 (J.)
O023478
15. Ciecierska Natalia ELEGANT AMAZONES
16. Cywińska Zuzanna KJ Podkowa Gruszczyn
2003 (JM.)
brak
17. Czajkowska Katarzyna Posadowskie TJ
2003 (JM.)
O039193
18. Danielewicz Anna bpk
S
brak
19. Duda Izabela bpk
brak
20. Dulęba Piotr bpk
S
O012649
21. Działakiewicz Marta FAST & FURIOUS SANTAS
S
R003300
22. Działakiewicz Marta KJ Zagórów
S
O013617
23. Elzanowska Tatiana bpk
S
O003183
24. Foligowska Karolina bpk
1997 (MJ.)
brak
25. Frołow Anastazja LKS Cwał Poznań
2005 (JM.)
O039935
26. Gałecka Martyna Pony Jumping Team
2006 (Mł.)
brak
27. Gendera Bartosz KJ Podkowa Gruszczyn
2002 (JM.)
O042473
28. Gertig Anna ELEGANT AMAZONES
29. Głowacka Maria LKS Cwał Poznań
1997 (MJ.)
O035382
30. Gniadek Oliwia DANGEROUS WOMEN
2002 (JM.)
O037779
31. Grzegorek Adrianna Stajnia Maskawa
2006 (Mł.)
brak
32. Hochschulz Sandra KJ Michałówka
S
O014110
33. Jach Klaudiusz BLUES BROTHERS
34. Jach Klaudiusz KJ Sokół Damasławek
1999 (J.)
O037943
35. Jach Oliwia BLUES BROTHERS
36. Jach Oliwia KJ Sokół Damasławek
2003 (JM.)
O037935
37. Jarczyńska Ewa bpk
2002 (JM.)
brak
38. Jendryke Michalina KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (JM.)
O042012
39. Jendryke Michalina RENIFERKI
40. Kaczmarek Maja KJ Podkowa Gruszczyn
2007 (Mł.)
O047066
41. Kamieniarz Ewa Cwał Zakrzewo
S
brak
42. Kapała Filip KJ Abrasives Group
1996 (MJ.)
O027683
43. Kasprzak Emilia bpk
1999 (J.)
brak
44. Kaźmierczak Marta bpk
2000 (J.)
brak
45. Klinge Julia KJ Podkowa Gruszczyn
1998 (MJ.)
O018673
10109986
46. Klóska Sławomir St. Grupy Nickel Poznań
S
O001315
47. Klota Amelia KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (JM.)
brak
48. Kopeć Julia Pony Jumping Team
2001 (J.)
brak
49. Koryzna Michał TJ KOR de LAS
1996 (MJ.)
O004353
50. Kosiba Paula FER WIĘCKOWICE
51. Kosiba Paula JKS Fer Więckowice
2002 (JM.)
O037719
52. Kostrzewska Klaudia St. J Baborówko
1997 (MJ.)
O020885
53. Kowalska Karolina SK Unicorn Witnica
2004 (JM.)
brak
54. Krawczykowska Daria NIESFORNE DZIECIAKI SZALONE RUMAKI
2003 (JM.)
O031067
55. Krzewińska Laura LKS Cwał Poznań
2002 (JM.)
brak
56. Kubacka Katarzyna bpk
S
brak
57. Kubaszewska Maria KJ Podkowa Gruszczyn
2000 (J.)
brak
58. Kukowski Wojciech bpk
S
O012042
59. Liszkowska Zuzanna KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (JM.)
O046694
60. Łączkowska Alicja Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
2001 (J.)
brak
61. Łukaszewska Martyna KJ Podkowa Gruszczyn
2005 (JM.)
brak
62. Maćkowska Agata KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
brak
63. Majewski Artur Stajnia Runowo
S
brak
64. Malicka Julia NIESFORNE DZIECIAKI SZALONE RUMAKI
2000 (J.)
brak
65. Malicka Julia LKS Cwał Poznań
2003 (JM.)
O035381
66. Matławski Piotr bpk
1998 (MJ.)
O004153
67. Melerowicz Maria Delta Biedrusko
2006 (Mł.)
brak
68. Miazek Marcin KJ Jeziorki - Osieczna
S
O026449
69. Michalska Teresa bpk
1998 (MJ.)
O034929
70. Murawska Magdalena FAST & FURIOUS SANTAS
71. Nazar Aleksandra KJ Michałówka
2003 (JM.)
O035386
72. Nazar Aleksandra RENIFERKI
73. Nowak Marcelina Posadowskie TJ
2007 (Mł.)
brak
74. Opielewicz Stanisław LKS Cwał Poznań
2004 (JM.)
O038527
75. Osuch Aleksandra KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (JM.)
O032571
76. Otlewska Amelia Pony Jumping Team
2004 (JM.)
O038379
77. Otlewska Amelia ELEGANT AMAZONES
2004 (JM.)
O038379
78. Otto Daria bpk
2001 (J.)
brak
79. Perek Judyta Posadowskie TJ
2007 (Mł.)
O039090
80. Perek Julia Posadowskie TJ
2002 (JM.)
O038669
81. Perek Julia DANGEROUS WOMEN
82. Piasecka Maria INFINITY
S
brak
83. Pięta Julia Fundacja Kaczyna - z kulturą na TY
2007 (Mł.)
O039010
84. Pietrzak Piotr Fundacja Kaczyna - z kultyrą na Ty
2006 (Mł.)
O046626
85. Pogodzińska Urszula LKS Cwał Poznań
2005 (JM.)
O034949
86. Przybecki Michał KJ Michałówka
S
O027682
87. Rutkowska Karolina Stajnia z Kopytem
S
brak
88. Rychlik Grzegorz INFINITY
1997 (MJ.)
89. Rychlik Grzegorz LKS Cwał Poznań
1997 (MJ.)
O025902
90. Rychlik Sylwia INFINITY
91. Rychlik Sylwia LKS Cwał Poznań
2000 (J.)
O025903
92. Rzyszkiewicz Anastazja Cwał Zakrzewo
2005 (JM.)
brak
93. Salamonik Olga bpk
2004 (JM.)
brak
94. Skowroński Mikołaj bpk
S
brak
95. Skowroński Mikołaj FER WIĘCKOWICE
96. Śliwiński Antoni KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2008 (Mł.)
O044813
97. Smura Kornelia bpk
2005 (JM.)
O040169
98. Sokołowski Piotr St. KS Jumping Events
1997 (MJ.)
brak
99. Stachowiak Ewa KJ Michałówka
1998 (MJ.)
O032932
100. Styła Olga Pony Jumping Team
2006 (Mł.)
O044522
101. Świstel Magdalena JKS Rafi Gorzów Wlkp.
S
O031374
102. Szczot Sara KJ Rancho Poznań
O042880
103. Szymańska Julia bpk
2005 (JM.)
brak
104. Szymska Anita bpk
1996 (MJ.)
brak
105. Tamborski Szymon bpk
S
O032669
106. Tchorzewska Monika NIESFORNE DZIECIAKI SZALONE RUMAKI
107. Tomkowiak Diana KJ Michałówka
S
O034415
108. Trojanowicz Aleksandra KJ Zagórów
1998 (MJ.)
O025981
109. Trojanowicz Borys FAST & FURIOUS SANTAS
110. Trojanowicz Borys KJ Mustang Kochowo
2006 (Mł.)
O041562
111. Trzaskawka Patrycja bpk
1996 (MJ.)
brak
112. Undrych Zofia Złoty Rubin
2004 (JM.)
brak
113. Urbańska Nikola KJ Podkowa Gruszczyn
2002 (JM.)
brak
114. Vitullo Verena Stajnia z Kopytem
2000 (J.)
brak
115. Vitullo Verena DANGEROUS WOMEN
116. Walorek Julia RENIFERKI
117. Walorek Julia KJ Podkowa Gruszczyn
2005 (JM.)
O039938
118. Wawrzeńczyk Jowita brak
2004 (JM.)
O036991
119. Wichniarek Barbara bpk
2004 (JM.)
brak
120. Wietrzykowska Laura KJ Liljówka Stęszewko
2003 (JM.)
O033274
121. Wikieł Hanna Stajnia Runowo
2005 (JM.)
brak
122. Witt Julia brak
2002 (JM.)
brak
123. Włoch January bpk
2006 (Mł.)
brak
124. Włoch Joachim bpk
2007 (Mł.)
brak
125. Woźniak Wiktoria Karkonoski KJ
2002 (JM.)
O023612
126. Wrzesińska Julia KJ Liljówka Stęszewko
2001 (J.)
brak
127. Wysoczańska Nina bpk
2008 (Mł.)
brak
128. Wysoczański Filip KJ Michałówka
2005 (JM.)
O040749
129. Wysoczański Filip NIESFORNE DZIECIAKI SZALONE RUMAKI
130. Zbierska Agnieszka bpk
1998 (MJ.)
brak
131. Ziółek Henryk Cwał Zakrzewo
S
O025757
132. Zobel Marcelina Stajnia Dębnica
2003 (JM.)
brak
133. Zwierz Olimpia ELEGANT AMAZONES
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

93

A-DJANGO SP POL 2013 Wałach siwa/162 F: Wulkan L /
M: Nuria /
O: Aleksandra Ziemska
B: Marcin Bętkowski
brak
2.

105

ALF KUC POL 1996 Ogier izabelowata/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Katarzyna Stołowska
B:
K008028 POL999640013896
3.

57

ALISTER TRAK POL 2007 Wałach ciemnogniada F: Gluosnis / Gerodot
M: Aprila / Ogar
O: Izabella Sikorska
B: Krzysztof Wojsiat
K016185 POL732010025807
4.

56

AMON SP POL 2004 Wałach siwa F: Cantanis / Cantus
M: Altaja /
O: Tomasz Daniłoś
B: Dariusz Dąbrowski
brak 616009640025104
5.

84

ANITA WLKP POL 2013 Klacz gniada/kuc: F: Haracz / Alarm
M: Alabela / Aramir
O: Wojciech Piechowiak
B: Wojciech Piechowiak
K022940 616007610168413
6.

97

ANTAR Kuc Connemara POL 2011 Wałach jelena/kuc:136 F: Ares / Fort Doolin
M: Antalya Borderi / O'Brien Du Chasnay
O: Małgorzata Wysoczańska
B: Bogdan Jarząbek
K024175 616013670100611
7.

133

ANTONY HOPKINS DRP POL 2000 Wałach ciemnogniada/kuc: F: Apslau / Kaiseradler
M: Candy / Heros
O: Jan Behr
B:
K006417 DE435350274200
8.

113

APIS KUC POL 2006 Ogier siwa/kuc: F: Mors / Kumys
M: Antalya Border I / O'Brien Du Chesnay
O: Małgorzata Pięta
B: Bogdan Jarząbek
K023102 POL013670022306
9.

45

ARES Kuc Connemara POL 2000 Ogier gniada/kuc:145 F: Fort Doolin / Rory Rudah
M: Antalya Bordei / O'Brien Du Chesnay
O: Wysoczańska Małgorzata
B: Bogdan Jarząbek
K021942 POL013670000900
10.

48

ARTI Kuc Walijski POL 2012 Wałach bułana/kuc:130 F: Willow Tree Twice /
M: Rotgers Annelyn /
O: Zofia Undrych
B: Zofia Undrych
brak
11.

39

BADOLAN OLD GER 2011 Wałach gniada F: Bajou Du Ruet / Baloubet Du Rouet
M: Annette / Widolan (Willi)
O: Paul Schockemohle
B: Paul Schockemohle
K024195 DE418184046711
12.

91

BELLA LA LUNA SP POL 2011 Klacz gniada F: Grosso / Contendro I
M: Bella II / Orkisz
O: Paula Kosiba
B: SK Kaczenice
K019523 616009680023811
13.

106

BENITO KUC POL 2007 Wałach siwa/kuc: F: Nando /
M: Błyskotka /
O: Stefan Kierznowski
B: Stefan Kierznowski
brak
14.

70

BIG BOY SP POL 2011 Ogier siwa F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
brak
15.

9

BLACK JACK OLD GER 2008 Wałach ciemnogniada F: Charming Boy /
M: Celira / Rouletto
O: Jan Jach
B: Gerd Gerdes
K020863 DE433330564108
16.

115

BLANKA K WLKP POL 2004 Klacz gniada F: Sir Nill /
M: Boliwia /
O: Franciszek Kurek
B: Franciszek Kurek
brak
17.

26

BON ARCUS MŁP POL 2002 Wałach kasztanowata/165 F: Arcus / Cross
M: Bona / Cynik
O: Włodzimierz Głowacki
B: SK Ochaby
K018971 POL006540016202
18.

68

CALDERON K SP POL 2011 Ogier ciemnogniada F: Calido I /
M: Clasic Velvet /
O: Andrzej Szymański
B:
brak
19.

3

CANTATRICE SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Vandamme / Guidam
M: Centuria /
O: Izabela Duda
B:
brak
20.

17

CARGO HAN POL 2005 Wałach gniada F: Cashman / Contender
M: Glasnost / Gletscher
O: Edyta Borkowska-Malicka
B: Roman Roszkiewicz
K009544 DE431316567405
21.

47

CASALLINA HOL POL 2011 Klacz ciemnogniada/166 F: Casall / Caretino
M: Tessa XVIII /
O: Andrzej Kramer
B: Guenther Fielmann
brak
22.

80

CASINO KUC POL 2011 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Magdalena Wroczyńska
B: Magdalena Wroczyńska
brak
23.

51

CASSIANA S SP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Libero A / Landcapitol
M: Casarina L / Calido L
O: Ewa Stachowiak
B: Katarzyna Szcześniak
K019168 616009610061511
24.

140

CASSTIEL KAMA SP POL 2010 Wałach kara F: Cassini Kama / Cassini I
M: Nerma / Cantanis
O: Grzegorz Gniadek
B: Jan Kuśmierkowski
K022406 616009640079910
25.

46

CHALLENGER DU TOULTIA Z ZANG BEL 2008 Wałach gniada F: Copin Van De Broy / Darco
M: Sarina Van Het Gaste / Heartbreaker
O: Przeds. MEDIUM Iga Biedka
B:
K022242 056015Z55643108 104GR41
26.

139

CHILI WLKP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Lombardo / Quidam De Revel
M: Charyzma / Czerski I
O: Ireneusz Płowens
B: Henryk Tabaczyński
brak
27.

66

CINDIRELLA SP POL 2012 Klacz siwa F: Casino-L /
M: Costa Rica L /
O: Patrycja Trzaskawka
B: Bartosz Szymborski
brak 616009610209612
28.

38

COCO GOLD HAN GER 2011 Klacz gniada F: Contendros / Contendro I
M: Altgirl / Chacco-Blue
O: Paul Schockemohle
B: Paul Schockemohle
K012175 DE418181424407 104LY68
29.

123

CONTESSA FRANCESCA SP POL 2010 Klacz gniada F: Poker / Evento
M: Celina / nn
O:
B:
K023429 616009610090410
30.

81

CORDELLO SP POL 2005 Wałach siwa F: nn / nn
M: nn / nn
O: Jakub Rawecki
B:
brak
31.

1

CORNEL SP POL 2010 Wałach gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
brak
32.

2

COSTA BRAVA SP POL 2010 Klacz gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Piotr Sokołowski
B:
brak
33.

127

CZADIS TM SP POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Czad / Dido
M: Haftka / Calettos Son
O: Magdalena Murawska
B: Tomasz Mańczak
K009552 POL009611084703
34.

16

CZARDASZ MŁP POL 2009 Wałach gniada F: Chef Supreme /
M: Chwała /
O: Tina Rzyszkiewicz
B: Ignacy Mariszek
brak
35.

78

CZEREDA SP POL 2011 Klacz gniada F: Czarownik /
M: Czesna /
O: Julia Frankiewicz
B: SK Racot
brak
36.

13

DIARADA Z OLD POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Diarado /
M: Vulana L /
O: Elżbieta Greser
B:
brak
37.

36

DIE KLEINE LADY Węgierski Koń Sportowy HUN 2009 Klacz siwa/160 F: Iryda / Quamiro
M: Nadaly / Aldato-1
O: Kornelia Smura
B: Szigeti - Centrum KFT
K020311 HUNKMF092440220
38.

41

DOBLANET KWPN NED 2008 Klacz kasztanowata F: Warrant / Numero Uno
M: Oblanet / Celano
O: Bartosz Goszczyński
B: V. B. M. Wolfkamp
K014153 528003000805326 104HT65
39.

12

DROPS KUC POL 1997 Wałach kara/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Andrzej Włoch
B:
brak
40.

30

DUNKIERKA KUC POL 2006 Klacz kara/kuc:136 F: Hiram /
M: Dora /
O: Natalia Cegiełka
B: Haryk Łukasz
brak POL013610268506
41.

79

ELVIS SP POL 2006 Wałach kara/169 F: Lwówek /
M: Elza /
O: Magdalena Wroczyńska
B: Perek
brak
42.

69

EMPATIA SP POL 2012 Klacz gniada/169 F: Libretto / Milone
M: Eufemia / Lando
O: Izabela Bąk
B: Jan Jurkiewicz
K022740 616009530002412
43.

112

EURUTEC TOSIA Kuc Fel POL 2011 Klacz tarantowata/kuc: F: Figaro / Topaz
M: Tola /
O: Eurutec Sp. z o. o.
B: Leszek Pawlak
K021828 616013610166511
44.

132

FALCO KM POL 2002 Wałach bułana/kuc:147 F: Nilor / Dukat
M: Fretka / Nowator
O: Michał Walorek
B:
K014704 POL013520019602
45.

64

FALLANDA SP POL 2010 Klacz gniada F: Kingsten /
M: Finlandia /
O: Diana Tomkowiak
B:
K023644 616009610220810
46.

76

FERARI KUC POL 2007 Wałach srokata/kuc:120 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Stefan Stołowski
B:
brak
47.

102

FERRARI Kuc Walijski NED 2003 Wałach srokata/kuc:118 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Marika Wawrzyniak
B:
K007293 528009041111799
48.

34

FIDŻI KUC POL 2013 Klacz tarantowata/kuc:130 F: Nepumuk / Nerath
M: Frytka / Amoretto
O: Karolina Perek
B: Rafał Ślozowski
K023156 616013610193213
49.

95

FLORENTINA WLKP POL 2008 Klacz gniada F: Izaurus / Contender Son
M: Florencja / Contender Son
O: Piotr Rychlik
B: Henryk Święcicki
K019539 POL007610179708
50.

50

FOKUS SP POL 2004 Wałach kasztanowata F: Istmus /
M: Forta /
O: Katarzyna Małecka
B: Sławomir Nafalski
brak
51.

35

FRYTKA Kuc Feliński POL 1995 Klacz tarantowata/kuc:123 F: Amoretto / Avanti
M: Fregata / Gotyk
O: Karolina Perek
B: Gospodarstwo Doświadczalne FELIN
K004642 POL013610000995
52.

25

GARCIA Haflinger GER 2007 Klacz izabelowata/kuc: F: Baumeister /
M: Gismo /
O: Grzegorz Jachimowicz
B:
brak
53.

142

GOLD MEDAL F:
M:
O:
B:
54.

141

GOLD MEDAL L F:
M:
O:
B:
55.

134

GRAN CHACO KUC POL 2008 Ogier bułana/kuc: F: Duero PP / Der Feine Lord
M: Grecja / Split
O: Waldemar Osuch
B: Jerzy Łukomski
K019950 POL013610240908
56.

120

GRANADA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Colox Cup / Con Capitol
M: Gafme / Pan Franek
O:
B:
K016467 616007600284110
57.

10

GRANAT MŁP POL 2006 Wałach kasztanowata/161 F: Top Gun / Prince Igor
M: Graba / Bonaparte
O: Monika Tchorzewska
B: SK Dobrzyniewo
K011318 POL006540022406
58.

90

GRAND LEVISTO F SP POL 2009 Wałach gniada F: Leonardo / Loxgraf Go / Landgraf I
M: Grand Lady / Lambada / Landgraf I
O: Magdalena Gertig
B: Marek Fimmel
K016631 616009610091909
59.

59

GRANDE DIVA KWPN NED 2011 Klacz gniada F: Canstakko / Canturo
M: Diva / Sandro Boy
O: Michałówka Sp. z o. o.
B: J.H.M. Evers
K023225 528003201100163
60.

15

GROC WLKP POL 1996 Wałach siwa F: Lew /
M: Groteska /
O: Elżbieta Greser
B: Czerniejewskie Przed. Rolno-Usługowe Sp. z o. o.
brak
61.

55

GROSZEK KUC POL 2005 Wałach inna/kuc:146 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Natalia Dreszer
B:
K014413 6169996102548
62.

86

HELVETIA MK SP POL 2013 Klacz siwa F: Rasch / Ramirado
M: Huanita / Good Luck
O:
B:
K024072 616009600246913
63.

111

HERA TS TS POL 2000 Klacz ciemnogniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Aleksander Trojanowicz
B:
K013128 POL999520057800
64.

138

HIBO SSB BWP NED 2013 Wałach gniada F: Caspar / Verdi
M: Flinte DW / Codex
O: Michałówka Sp. z o. o.
B:
brak
65.

99

HOKO LADY SP POL 2010 Klacz siwa F: Cantanis / Cantus
M: Hossa / Zodiak
O: Adam Czajkowski
B: Daniel Wieliczko
K023029 616009670090310
66.

101

HOPKINS SP POL 2011 Ogier siwa/170 F: Falbrus / Aviano
M: Heraja / Castilio
O: Agnieszka Adamczak
B: Violetta Nojmann
K019464 616009640037811
67.

23

HUBER DREAM L WLKP POL 2004 Wałach gniada/161 F: Drako /
M: Higa /
O: Grzegorz Jachimowicz
B: Grzegorz Jachimowicz
brak 102YE40
68.

58

HULAPALU 7 KWPN POL 2007 Wałach siwa F: nn / nn
M: nn / nn
O: Stefan Kierznowski
B:
brak
69.

75

JASYR SP POL 2004 Wałach gniada/mk: F: Lagrain /
M: Jacquelien /
O: Paweł Augustyniak
B: Małgorzata Balcerzak
K010048
70.

121

JOGI GOZDAWA SP POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Qumball / Kimball
M: Jamajka / Jankes
O: Elżbieta Jendryke
B:
K010873 POL009670056106
71.

54

KARMELEK KUC POL 2009 Wałach inna/kuc: F: Wolling's Dante /
M: Komańcza /
O: Monika Grzegorek
B: Marianna Szafran
brak
72.

85

KARNUT SP POL 2009 Wałach gniada/164 F: Carnute / Oberon Du Moulin
M: Klarissa / Acord II
O: Marta Działakiewicz
B: Zbigniew Wilski
K019858 616009530297309
73.

77

KASPER KUC POL 2009 Wałach srokata/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Stefan Stołowski
B:
brak
74.

137

KNIEJA ARAB POL 2011 Klacz siwa/mk: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Magdalena Świstel
B:
brak
75.

42

L-SERENA T Niem. Sport. GER 2011 Klacz gniada F: Skyflight / Skyman
M: Landliebe / Landstreicher
O:
B:
K024038 DE455870332811
76.

52

LADY LUCK IV KUC IRL 2008 Klacz siwa/kuc:146 cm F: nn / nn
M: nn / nn
O: Magdalena Otlewska
B:
K022256 372003006828190
77.

114

LARA KUC CZE 2011 Klacz kasztanowata/kuc: F: nn / nn
M: Sarka /
O: Piotr Pietrzak
B: Miroslav Kotouc
K023103 203011993083511
78.

19

LEXUS KUC POL 2012 Wałach siwa/kuc: F: PL Nemo / Barako
M: L-Brenda / Jasmont
O: Joanna Lehmann
B: Joanna Lehmann
K020887 616013660027212
79.

32

LINDA SP POL 2006 Klacz kasztanowata F: Rodos / Lais /Guidam /Quidam De Revel
M: Loska / Lew II / Lwowiec / Aspirant
O:
B:
brak
80.

11

LOOK AT ME HOL POL 2011 Wałach siwa F: Larimar / Lavall II
M: Wolga / Quite Capitol
O: Joanna Lehmann
B: Joanna Lehmann
K019268 DE421000112811
81.

124

LORETTA B SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Otello /
M: Laurine Du Libaire /
O: Henryk Brzóska
B:
brak
82.

126

LOTNA SP POL 2010 Klacz gniada F: Placido /
M: Lakrima /
O: Karolina Rutkowska
B: Mirosław Łacinik
brak
83.

104

LUCAS RJT Welsh Pony GER 2011 Wałach gniada/kuc:146 F: Halifax / Hasko
M: Caroline / Chicago
O: Anna Antkowiak
B: 291393 Bodo Kirsten Zur Hesterei 6 27777 Ganderkesee
K024457 DE435350300911
84.

4

MEKLAR SP POL 2010 Wałach kasztanowata F: nn / nn
M: nn / nn
O: Agnieszka Zbierska
B:
brak
85.

31

MESSI WLKP POL 2007 Wałach gniada/175 F: Contendus /
M: Miss / Nitager
O: Marcin Miazek
B: Krystian Ograbek
K021082 POL007610177007
86.

29

MIĘTUS KUC POL 2007 Wałach gniada/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Tatiana Zaworska
B:
brak 616999610329807
87.

5

MIRACLE NF WLKP POL 2011 Klacz gniada/mk:158 F: Marino / Zeoliet
M: Messalina /
O: Zuzanna Tecław
B: Natalia Włodarczak - Kubiak
brak
88.

53

MISS MAJORKA SP POL 2000 Klacz siwa/mk:157 F: Allegro I/
M: Majorka/
O: Maria Piasecka
B: Paweł Fimmel
brak
89.

87

MISSY GREY TS POL 2012 Klacz siwa/mk: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Julia Frankiewicz
B:
brak
90.

110

N'WIKTORIA SP POL 2012 Klacz gniada F: Kerson / Biskwit
M: Nina / Romadan
O: Aleksander Trojanowicz
B: Kazimierz Gronostaj
K023737 616009610070712
91.

135

NIWA WLKP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Net /
M: Parada /
O: Karolina Foligowska
B: Zenon Kopaniarz
brak
92.

14

ONTARIO SP POL 2013 Wałach gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Ewa Kamieniarz
B: Inga Klaybor Domańska
brak
93.

92

ORKAN SP POL 2003 Wałach gniada/167 F: Noel / Eszelon II
M: nn / nn
O: Daria Błońska
B: Daria Błońska
K023019 POL009510149903
94.

117

OSKAR WLKP POL 2002 Klacz srokata F: nn / nn
M: nn / nn
O: Natalia Konieczna
B:
brak
95.

118

PICASSO KUC POL 2011 Wałach srokata/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Anna Szewczuk
B:
K023116 616999520137011
96.

62

PIPI KUC POL 2008 Klacz siwa/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Kladia Olejniczak
B:
K021739 616999610261305
97.

72

PRINCESSA SP POL 2008 Klacz gniada F: Landos II / Lord
M: Prysilla / West
O: Jarosław Bukowski
B: Józef Jastrząbek
K016829 POL009640012408
98.

88

PRINZ PATTON SP POL 2010 Wałach gniada F: Cottonclub / Cantus
M: Pretty Women / Gracieux
O: Szymon Tamborski
B: Jan Szpak
K016936 616009640033210
99.

131

ROM WLKP POL 2008 Wałach gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Bartosz Dobecki
B:
brak
100.

65

ROSALIE Hackney Pony NED 15.04.2011 Klacz ciemnogniada/kuc: F: Noble Rebel /
M: Hesselers Kimberly Star Girl /
O: Klaudia Olejniczak
B: Gerg Lang
brak
101.

98

ROSSUM'S TRAVEL New Forest Pony POL 2003 Wałach gniada/kuc:139 F: Valentino / Vernons Vineyard
M: Rossums Miss Marple / Silverlea Spiderman
O: Filip Wysoczańki
B:
K010358 POL014611176103
102.

60

SANTORINI OLD POL 2009 Wałach gniada F: Stalypso / Stakatto
M: Pilgrim Star / Aquamarin
O:
B:
K024428 DE433331041609
103.

43

SHAMAYA Pełna Krew Angielska POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Cloword /
M: Sabaudia /
O: Marta Palimąka
B: Krzysztof Grudziąż
brak
104.

44

SHOGUN SP POL 2003 Wałach gniada F: Wandervogel II / Wanderer
M: Samara / Baby Bid
O: Anna Sokolnicka-Elzanowska
B:
K010955 POL009611270603 103OZ59
105.

20

SIROKO KWPN NED 1999 Wałach kasztanowata F: Iroko / Pilot
M: Miss M. / Burggraaf
O: Kaja Korbalewska
B:
K012385 9905339 105FB76
106.

96

SOFIA SP POL 2011 Klacz gniada F: Sir Neel / Darco
M: Simone / Corland
O: Grzegorz Rychlik
B: Dahlke Antoni
K020954 616009610164911
107.

122

SPENCER KUC POL 2003 Wałach siwa/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Stefan Stołowski
B:
K009173 DE498570025703
108.

18

STOKROTKA KUC POL 2006 Klacz siwa/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Andrzej Włoch
B:
brak
109.

136

SUMMER CRUISE II ISH IRL 1999 Wałach siwa/167 F: Cruising / Sea Crest
M: nn / nn
O: Magdalena Świstel
B: Mrs Catriona Pinington
brak 826067PHS030074
110.

67

SYRIANA SP POL 2011 Klacz gniada F: Tanos / Cantanis
M: Santina / Lavendel
O: Andrzej Szymański
B: SK Nowielice
K021201 616009640034611
111.

130

TAJFUN KUC POL 2006 Wałach siwa/kuc: F: Matrix /
M: Toffi /
O: Małgorzata Kaczmarek
B:
brak
112.

82

TAMBOURINE RED WINE AES POL 2013 Ogier ciemnogniada F: Toulon /
M:
O: GRH Żydowo SO Gniezno
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
brak
113.

33

TAZINA KUC POL 2008 Klacz siwa/kuc:148 F: Ludger /
M: Tajga / nn
O: Karolina Perek
B: Sylwester Kosiński
K017257 616013680114308
114.

21

TEKILA-K SP POL 2012 Klacz gniada F: Con Calma / Calato
M: Traviata / Louis
O: Marek Biskup
B: Marek Kubacki
K022297 616009610027612
115.

71

TORINA DEUX KUC POL 2012 Klacz gniada/kuc:148 F: Czuwaj /
M: Sasanka /
O: Sławomir Zobel
B: Sławomi Zobel
brak 616999610226312
116.

94

TRENDY KUC POL 2011 Wałach ciemnogniada/kuc:147 F: My Precious / Silverfox Oisin
M: Traviata / Walor
O: Alicja Jakubowska
B: Wlzbieta Grabowska-Piasecka
K024426 616013661404411
117.

24

TUNIS SP POL 2007 Wałach gniada/174 F: Landor / Lacatraz
M: Turcja / Niels
O: Grzegorz Jachimowicz
B:
K015133 POL009520038907
118.

61

WINNIE THE POOH KUC POL 2013 Wałach izabelowata/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Millena Zajączkowska-Kabacinska
B:
brak
119.

116

WITO CORLEONE SP POL 2013 Ogier gniada F: Michael Angelo F / Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Wolta / Kingsten
O: Tadeusz Szymoniak
B:
K022618 616009610014513
120.

83

WOJTEK KUC POL 2010 Wałach kara/kuc: F: Monarcha / Wartownik
M: Wanessa / Eros
O: Klaudia Olejniczak
B: Zdzisław Szubstarski
K022377 616013610268210
121.

100

ZAMIRA SP POL 2005 Klacz siwa/171 F: Kwazar /
M: Zorza /
O: Katarzyna Niedźwiecka
B: Katarzyna Niedźwiecka
brak
122.

8

ZANTOS HBC KWPN NED 2004 Wałach gniada F: Cantos /
M:
O: Stajnia Wapno Jan Jach
B: HBC
brak
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamczak Agnieszka
LKS Cwał Poznań
HOPKINS (101)
2017-12-09
2017-12-09
Antkowiak Julia
Pony Jumping Team
LUCAS RJT (104)
2017-12-09
2017-12-09
5
Antkowiak Nikola
Pony Jumping Team
PIPI (62)
2017-12-09
2017-12-09
12
Augustyniak Zuzanna
KJ Michałówka
JASYR (75)
2017-12-09
3
Augustyniak Zuzanna
RENIFERKI
JASYR (75)
2017-12-09
2
Bąk Izabella
BLUES BROTHERS
EMPATIA (69)
2017-12-09
1
Bąk Piotr
BLUES BROTHERS
2017-12-09
1
Bąk Piotr
KJ Profil Piła
2017-12-09
16
Biedka Gabriela
bpk
2017-12-09
3
2017-12-09
Biskup Julia
KJ Liljówka
2017-12-09
21
2017-12-09
Boczkowska Aleksandra
KJ Liljówka Stęszewko
TUNIS (24)
2017-12-09
4
2017-12-09
3
Bohowicz Błońska Angelika
FER WIĘCKOWICE
ORKAN (92)
2017-12-09
7
Bohowicz-Błońska Angelika
bpk
ORKAN (92)
2017-12-09
18
2017-12-09
Bukowska Zuzanna
KJ Wiecanowo
2017-12-09
8
2017-12-09
23
Ciecierska Natalia
ELEGANT AMAZONES
TAJFUN (130)
2017-12-09
6
Cywińska Zuzanna
KJ Podkowa Gruszczyn
2017-12-09
2017-12-09
9
Czajkowska Katarzyna
Posadowskie TJ
2017-12-09
30
2017-12-09
28
Danielewicz Anna
bpk
2017-12-09
1
2017-12-09
21
Duda Izabela
bpk
2017-12-09
2017-12-09
31
Dulęba Piotr
bpk
2017-12-09
11
Działakiewicz Marta
FAST & FURIOUS SANTAS
KARNUT (85)
2017-12-09
4
Działakiewicz Marta
KJ Zagórów
KARNUT (85)
2017-12-09
5
Elzanowska Tatiana
bpk
SHOGUN (44)
2017-12-09
2017-12-09
5
Foligowska Karolina
bpk
NIWA (135)
2017-12-09
1
2017-12-09
49
Frołow Anastazja
LKS Cwał Poznań
PICASSO (118)
2017-12-09
6
2017-12-09
7
Gałecka Martyna
Pony Jumping Team
WOJTEK (83)
2017-12-09
2017-12-09
10
2017-12-09
13
Gendera Bartosz
KJ Podkowa Gruszczyn
ALISTER (57)
2017-12-09
18
2017-12-09
Gertig Anna
ELEGANT AMAZONES
2017-12-09
6
2017-12-09
11
2017-12-09
Głowacka Maria
LKS Cwał Poznań
2017-12-09
6
2017-12-09
13
Gniadek Oliwia
DANGEROUS WOMEN
2017-12-09
8
Grzegorek Adrianna
Stajnia Maskawa
2017-12-09
2017-12-09
9
2017-12-09
Hochschulz Sandra
KJ Michałówka
2017-12-09
20
2017-12-09
1
Jach Klaudiusz
BLUES BROTHERS
2017-12-09
1
Jach Klaudiusz
KJ Sokół Damasławek
2017-12-09
15
Jach Oliwia
BLUES BROTHERS
2017-12-09
1
Jach Oliwia
KJ Sokół Damasławek
2017-12-09
19
Jarczyńska Ewa
bpk
2017-12-09
19
2017-12-09
1
Jendryke Michalina
KJ Podkowa Gruszczyn
2017-12-09
32
Jendryke Michalina
RENIFERKI
2017-12-09
2
Kaczmarek Maja
KJ Podkowa Gruszczyn
ALF (105)
2017-12-09
2017-12-09
1
Kamieniarz Ewa
Cwał Zakrzewo
ONTARIO (14)
2017-12-09
1
2017-12-09
45
Kapała Filip
KJ Abrasives Group
HIBO SSB (138)
2017-12-09
1
CHILI (139)
2017-12-09
29
Kasprzak Emilia
bpk
LORETTA B (124)
2017-12-09
2017-12-09
14
Kaźmierczak Marta
bpk
SHAMAYA (43)
2017-12-09
23
2017-12-09
Klinge Julia
KJ Podkowa Gruszczyn
GRANADA (120)
2017-12-09
9
2017-12-09
9
Klóska Sławomir
St. Grupy Nickel Poznań
2017-12-09
19
2017-12-09
BADOLAN (39)
2017-12-09
20
2017-12-09
Klota Amelia
KJ Podkowa Gruszczyn
2017-12-09
35
2017-12-09
19
Kopeć Julia
Pony Jumping Team
ROSALIE (65)
2017-12-09
2017-12-09
8
Koryzna Michał
TJ KOR de LAS
CZEREDA (78)
2017-12-09
10
2017-12-09
Kosiba Paula
FER WIĘCKOWICE
2017-12-09
7
Kosiba Paula
JKS Fer Więckowice
2017-12-09
7
2017-12-09
Kostrzewska Klaudia
St. J Baborówko
2017-12-09
2017-12-09
2017-12-09
15
2017-12-09
Kowalska Karolina
SK Unicorn Witnica
KNIEJA (137)
2017-12-09
44
2017-12-09
Krawczykowska Daria
NIESFORNE DZIECIAKI SZALONE RUMAKI
SIROKO (20)
2017-12-09
3
Krzewińska Laura
LKS Cwał Poznań
AMON (56)
2017-12-09
24
2017-12-09
Kubacka Katarzyna
bpk
ROM (131)
2017-12-09
2017-12-09
47
Kubaszewska Maria
KJ Podkowa Gruszczyn
BENITO (106)
2017-12-09
6
2017-12-09
42
Kukowski Wojciech
bpk
2017-12-09
2017-12-09
38
2017-12-09
14
BIG BOY (70)
2017-12-09
2017-12-09
29
Liszkowska Zuzanna
KJ Podkowa Gruszczyn
2017-12-09
12
2017-12-09
12
Łączkowska Alicja
Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
BLANKA K (115)
2017-12-09
2017-12-09
34
Łukaszewska Martyna
KJ Podkowa Gruszczyn
FERARI (76)
2017-12-09
8
2017-12-09
Maćkowska Agata
KJ Podkowa Gruszczyn
KASPER (77)
2017-12-09
2017-12-09
15
Majewski Artur
Stajnia Runowo
ELVIS (79)
2017-12-09
15
2017-12-09
CASINO (80)
2017-12-09
11
Malicka Julia
NIESFORNE DZIECIAKI SZALONE RUMAKI
CARGO (17)
2017-12-09
3
Malicka Julia
LKS Cwał Poznań
CARGO (17)
2017-12-09
6
Matławski Piotr
bpk
2017-12-09
18
2017-12-09
Melerowicz Maria
Delta Biedrusko
MIĘTUS (29)
2017-12-09
7
2017-12-09
12
Miazek Marcin
KJ Jeziorki - Osieczna
MESSI (31)
2017-12-09
18
2017-12-09
25
2017-12-09
Michalska Teresa
bpk
2017-12-09
2017-12-09
17
LEXUS (19)
2017-12-09
2017-12-09
16
Murawska Magdalena
FAST & FURIOUS SANTAS
CZADIS TM (127)
2017-12-09
4
Nazar Aleksandra
KJ Michałówka
2017-12-09
16
Nazar Aleksandra
RENIFERKI
2017-12-09
2
Nowak Marcelina
Posadowskie TJ
FRYTKA (35)
2017-12-09
11
2017-12-09
1
Opielewicz Stanisław
LKS Cwał Poznań
GROSZEK (55)
2017-12-09
2017-12-09
11
Osuch Aleksandra
KJ Podkowa Gruszczyn
KASPER (77)
2017-12-09
3
Otlewska Amelia
Pony Jumping Team
2017-12-09
4
Otlewska Amelia
ELEGANT AMAZONES
2017-12-09
6
Otto Daria
bpk
LINDA (32)
2017-12-09
2
2017-12-09
2
Perek Judyta
Posadowskie TJ
FIDŻI (34)
2017-12-09
2017-12-09
10
Perek Julia
Posadowskie TJ
TAZINA (33)
2017-12-09
30
Perek Julia
DANGEROUS WOMEN
TAZINA (33)
2017-12-09
8
Piasecka Maria
INFINITY
2017-12-09
5
Pięta Julia
Fundacja Kaczyna - z kulturą na TY
APIS (113)
2017-12-09
2017-12-09
36
Pietrzak Piotr
Fundacja Kaczyna - z kultyrą na Ty
LARA (114)
2017-12-09
2017-12-09
2
Pogodzińska Urszula
LKS Cwał Poznań
TRENDY (94)
2017-12-09
2017-12-09
16
Przybecki Michał
KJ Michałówka
2017-12-09
8
2017-12-09
25
Rutkowska Karolina
Stajnia z Kopytem
LOTNA (126)
2017-12-09
27
2017-12-09
Rychlik Grzegorz
INFINITY
SOFIA (96)
2017-12-09
5
Rychlik Grzegorz
LKS Cwał Poznań
SOFIA (96)
2017-12-09
17
Rychlik Sylwia
INFINITY
2017-12-09
5
Rychlik Sylwia
LKS Cwał Poznań
2017-12-09
8
Rzyszkiewicz Anastazja
Cwał Zakrzewo
GROC (15)
2017-12-09
1
2017-12-09
2017-12-09
1
2017-12-09
1
2017-12-09
Salamonik Olga
bpk
FOKUS (50)
2017-12-09
1
2017-12-09
15
Skowroński Mikołaj
bpk
2017-12-09
37
Skowroński Mikołaj
FER WIĘCKOWICE
2017-12-09
7
Śliwiński Antoni
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
FERRARI (102)
2017-12-09
2
2017-12-09
1
Smura Kornelia
bpk
2017-12-09
1
2017-12-09
2017-12-09
1
Sokołowski Piotr
St. KS Jumping Events
2017-12-09
10
2017-12-09
Stachowiak Ewa
KJ Michałówka
2017-12-09
5
2017-12-09
24
Styła Olga
Pony Jumping Team
ANITA (84)
2017-12-09
2017-12-09
3
Świstel Magdalena
JKS Rafi Gorzów Wlkp.
2017-12-09
2017-12-09
48
Szczot Sara
KJ Rancho Poznań
CORNEL (1)
2017-12-09
2017-12-09
41
Szymańska Julia
bpk
SYRIANA (67)
2017-12-09
2017-12-09
17
Szymska Anita
bpk
2017-12-09
32
2017-12-09
13
Tamborski Szymon
bpk
2017-12-09
10
2017-12-09
Tchorzewska Monika
NIESFORNE DZIECIAKI SZALONE RUMAKI
GRANAT (10)
2017-12-09
3
Tomkowiak Diana
KJ Michałówka
2017-12-09
33
2017-12-09
Trojanowicz Aleksandra
KJ Zagórów
2017-12-09
28
2017-12-09
31
Trojanowicz Borys
FAST & FURIOUS SANTAS
HERA TS (111)
2017-12-09
4
Trojanowicz Borys
KJ Mustang Kochowo
HERA TS (111)
2017-12-09
12
2017-12-09
5
2017-12-09
2
Trzaskawka Patrycja
bpk
2017-12-09
1
2017-12-09
39
Undrych Zofia
Złoty Rubin
ARTI (48)
2017-12-09
9
2017-12-09
15
Urbańska Nikola
KJ Podkowa Gruszczyn
SPENCER (122)
2017-12-09
2017-12-09
13
Vitullo Verena
Stajnia z Kopytem
2017-12-09
22
2017-12-09
7
Vitullo Verena
DANGEROUS WOMEN
2017-12-09
8
Walorek Julia
RENIFERKI
FALCO (132)
2017-12-09
2
Walorek Julia
KJ Podkowa Gruszczyn
FALCO (132)
2017-12-09
4
Wawrzeńczyk Jowita
brak
2017-12-09
4
2017-12-09
2017-12-09
1
Wichniarek Barbara
bpk
ZAMIRA (100)
2017-12-09
2017-12-09
2017-12-09
46
Wietrzykowska Laura
KJ Liljówka Stęszewko
GARCIA (25)
2017-12-09
2017-12-09
40
Wikieł Hanna
Stajnia Runowo
CASINO (80)
2017-12-09
1
2017-12-09
15
Witt Julia
brak
TAJFUN (130)
2017-12-09
50
Włoch January
bpk
2017-12-09
2017-12-09
Włoch Joachim
bpk
DROPS (12)
2017-12-09
2017-12-09
13
Woźniak Wiktoria
Karkonoski KJ
2017-12-09
27
Wrzesińska Julia
KJ Liljówka Stęszewko
2017-12-09
6
2017-12-09
22
Wysoczańska Nina
bpk
2017-12-09
4
2017-12-09
14
Wysoczański Filip
KJ Michałówka
ARES (45)
2017-12-09
26
Wysoczański Filip
NIESFORNE DZIECIAKI SZALONE RUMAKI
ARES (45)
2017-12-09
3
Wysoczański Filip
KJ Michałówka
ANTAR (97)
2017-12-09
26
Zbierska Agnieszka
bpk
MEKLAR (4)
2017-12-09
2017-12-09
43
Ziółek Henryk
Cwał Zakrzewo
2017-12-09
1
2017-12-09
7
Zobel Marcelina
Stajnia Dębnica
2017-12-09
2017-12-09
14
Zwierz Olimpia
ELEGANT AMAZONES
OSKAR (117)
2017-12-09
6

Number of Riders: 133

Number of Horses: 122

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: TARANT EVENTS
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H112009-01, TARANT EVENTS)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl