Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZO1*/HZR Łąck
SO Łąck, 24-26 11 2017

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
197 ENTRY ACCEPTED 2017-11-22 20:43:10
2017-11-22 13:44:20
Marta Grudzień CONTRA MELLONI
  • 1x 14T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
  • 1x 16R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
196 ENTRY ACCEPTED 2017-11-22 20:45:28
2017-11-22 10:39:55
Nina Synowicz MAŁA STOKROTKA
  • 2x 6T/mini LL/Konkurs dokładności, wys. 70 cm, art. 238.1.1
195 ENTRY ACCEPTED 2017-11-22 20:45:03
2017-11-22 10:35:54
Sandra Leśkiewicz FANTA
  • 1x 12T/mini LL/Konkurs dokładności, wys. 70 cm, art. 238.1.1
  • 1x 13T/LL/Konkurs dokładności, wys. 90 cm, art. 238.1.1
194 ENTRY ACCEPTED 2017-11-22 20:44:38
2017-11-22 10:27:49
Zuzanna Wiekiera KASTET
  • 2x 6T/mini LL/Konkurs dokładności, wys. 70 cm, art. 238.1.1
  • 2x 12T/mini LL/Konkurs dokładności, wys. 70 cm, art. 238.1.1
193 ENTRY ACCEPTED 2017-11-22 20:44:09
2017-11-22 10:05:28
Zuzanna Wiekiera WELTMEISTER
  • 2x 12T/mini LL/Konkurs dokładności, wys. 70 cm, art. 238.1.1
192 ENTRY ACCEPTED 2017-11-22 20:43:45
2017-11-22 10:01:56
Anna Sobala WELTMEISTER
  • 2x 7T/LL/Konkurs dokładności, wys. 80 cm, art. 238.1.1
191 ENTRY ACCEPTED 2017-11-22 07:16:23
2017-11-21 23:29:43
Justyna Żółtowska CANSTINA
  • 1x 4R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
  • 1x 5R/N/Konkurs zwykły, wys.120 cm, art. 238.2.1
  • 1x 10R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
  • 1x 11R/N/Konkurs zwykły, wys.120 cm, art. 238.2.1
  • 1x 17R/N/Konkurs zwykły, wys.120 cm, art. 238.2.1
190 ENTRY ACCEPTED 2017-11-22 07:15:03
2017-11-21 23:29:12
Justyna Żółtowska SAN LUCA V
  • 1x 3T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
  • 1x 4R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
  • 1x 10R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
  • 1x 11R/N/Konkurs zwykły, wys.120 cm, art. 238.2.1
  • 1x 16R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
189 ENTRY ACCEPTED 2017-11-22 07:14:31
2017-11-21 22:35:36
Aleksandra Pachnik LADY CANTA
  • 2x 3T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
188 ENTRY ACCEPTED 2017-11-22 07:13:26
2017-11-21 22:34:24
Jarosław Krzemiński BALLADA
  • 1x 4R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
187 ENTRY ACCEPTED 2017-11-22 07:13:06
2017-11-21 22:34:05
Maja Oryga -Siwiak FLORIS T
  • 2x 3T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
186 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2017-11-22 07:09:15
2017-11-21 22:33:43
Grzegorz Kubiak PANJAA
  • 1x 3T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
185 ENTRY ACCEPTED 2017-11-22 07:07:46
2017-11-21 22:30:17
Grzegorz Kubiak ANTYLYA
  • 1x 3T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
184 ENTRY ACCEPTED 2017-11-22 07:07:20
2017-11-21 22:29:54
Grzegorz Kubiak FLOYD
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
183 ENTRY ACCEPTED 2017-11-22 07:06:01
2017-11-21 22:29:29
Grzegorz Kubiak BOTOKS
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
182 ENTRY ACCEPTED 2017-11-22 07:05:00
2017-11-21 22:29:07
Grzegorz Kubiak SZULER
  • 1x 9/CC/Finał Dużej Rundy (Grand Prix) , wys. 140 cm, zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
181 ENTRY ACCEPTED 2017-11-22 07:04:34
2017-11-21 22:28:47
Grzegorz Kubiak ALOUBETTE
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
180 ENTRY ACCEPTED 2017-11-22 07:04:03
2017-11-21 21:38:45
Szymon Stasiak OTAMENDI
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
179 ENTRY ACCEPTED 2017-11-22 07:03:37
2017-11-21 21:38:02
Szymon Stasiak ROTEX II
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 8/C/Finał Średniej Rundy, wys. 130 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
178 ENTRY ACCEPTED 2017-11-22 07:03:15
2017-11-21 21:37:22
Szymon Stasiak DENTON
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 8/C/Finał Średniej Rundy, wys. 130 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
177 ENTRY ACCEPTED 2017-11-22 07:02:49
2017-11-21 21:36:41
Anna Stasiak OTAMENDI
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 4/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 7/N/Finał Małej Rundy, wys. 120 cm, zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
176 ENTRY ACCEPTED 2017-11-22 07:02:22
2017-11-21 21:35:35
Anna Stasiak BILA
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 4/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 7/N/Finał Małej Rundy, wys. 120 cm, zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
175 ENTRY ACCEPTED 2017-11-23 21:15:27
2017-11-21 19:15:49
Julia Ptaszyńska CINDERELLA
  • 1x 8T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
  • 1x 10R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
  • 1x 14T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
  • 1x 16R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
174 ENTRY ACCEPTED 2017-11-21 20:37:26
2017-11-21 18:54:45
Jakub Dołhun KOLA
  • 1x 8T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
  • 1x 10R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
173 ENTRY ACCEPTED 2017-11-21 20:36:37
2017-11-21 18:19:49
Joanna Bożek TORTILLA
  • 1x 2T/LL/Konkurs dokładności, wys. 80 cm, art. 238.1.1
  • 1x 3T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
  • 1x 7T/LL/Konkurs dokładności, wys. 80 cm, art. 238.1.1
  • 1x 8T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
172 ENTRY ACCEPTED 2017-11-21 20:34:08
2017-11-21 16:04:01
Bogdan Maślanka KASTET
  • 1x 4R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
  • 1x 5R/N/Konkurs zwykły, wys.120 cm, art. 238.2.1
  • 1x 10R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
  • 1x 11R/N/Konkurs zwykły, wys.120 cm, art. 238.2.1
  • 1x 16R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
  • 1x 17R/N/Konkurs zwykły, wys.120 cm, art. 238.2.1
171 ENTRY ACCEPTED 2017-11-21 20:31:41
2017-11-21 09:58:07
Monika Jaworska EUFORIA
  • 1x 14T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
  • 1x 16R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
170 ENTRY ACCEPTED 2017-11-21 20:30:01
2017-11-21 09:42:10
Robert Bernagiewicz MONAKO
  • 2x 7T/LL/Konkurs dokładności, wys. 80 cm, art. 238.1.1
169 ENTRY ACCEPTED 2017-11-21 20:28:44
2017-11-21 07:46:20
Edyta Tuwalska GALEON
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
168 ENTRY ACCEPTED 2017-11-25 13:09:32
2017-11-21 07:43:36
Tomasz Patron SALTARELLO
  • 2x 3T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
167 ENTRY ACCEPTED 2017-11-21 20:26:19
2017-11-21 07:42:22
Tomasz Patron LARISSA
  • 2x 3T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
166 ENTRY ACCEPTED 2017-11-21 07:41:17
2017-11-20 23:47:10
Katarzyna Tobiszewska ZORBA
  • 1x 10R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
  • 1x 11R/N/Konkurs zwykły, wys.120 cm, art. 238.2.1
165 ENTRY ACCEPTED 2017-11-21 07:19:35
2017-11-20 23:39:59
Ewa Sekuła BANGKOK
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 7/N/Finał Małej Rundy, wys. 120 cm, zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
164 ENTRY ACCEPTED 2017-11-21 07:18:00
2017-11-20 23:38:12
Aleksander Kiljańczyk CALVI
  • 2x 2T/LL/Konkurs dokładności, wys. 80 cm, art. 238.1.1
  • 1x 7T/LL/Konkurs dokładności, wys. 80 cm, art. 238.1.1
  • 1x 8T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
  • 1x 13T/LL/Konkurs dokładności, wys. 90 cm, art. 238.1.1
  • 1x 14T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
163 ENTRY ACCEPTED 2017-11-21 07:15:48
2017-11-20 23:03:46
Patrycja Przyborowska CHIP
  • 2x 2T/LL/Konkurs dokładności, wys. 80 cm, art. 238.1.1
162 ENTRY ACCEPTED 2017-11-21 07:38:35
2017-11-20 22:25:11
Anna Lemańska HELLANIA
  • 1x 4R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
  • 1x 5R/N/Konkurs zwykły, wys.120 cm, art. 238.2.1
  • 1x 10R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
  • 1x 11R/N/Konkurs zwykły, wys.120 cm, art. 238.2.1
  • 1x 17R/N/Konkurs zwykły, wys.120 cm, art. 238.2.1
161 ENTRY ACCEPTED 2017-11-21 07:38:08
2017-11-20 21:48:46
Karolina Karczewska MILLCROFT VIVA
  • 1x 6T/mini LL/Konkurs dokładności, wys. 70 cm, art. 238.1.1
  • 2x 7T/LL/Konkurs dokładności, wys. 80 cm, art. 238.1.1
160 ENTRY ACCEPTED 2017-11-21 07:37:19
2017-11-20 21:48:17
Tamara Ferenc MOBY DIC
  • 1x 6T/mini LL/Konkurs dokładności, wys. 70 cm, art. 238.1.1
159 ENTRY ACCEPTED 2017-11-21 07:37:00
2017-11-20 21:47:56
Tamara Ferenc KORAL
  • 2x 6T/mini LL/Konkurs dokładności, wys. 70 cm, art. 238.1.1
158 ENTRY ACCEPTED 2017-11-21 07:35:24
2017-11-20 21:47:28
Kinga Ferenc MOBY DIC
  • 1x 6T/mini LL/Konkurs dokładności, wys. 70 cm, art. 238.1.1
157 ENTRY ACCEPTED 2017-11-21 07:33:46
2017-11-20 21:46:58
Kinga Ferenc LUKRECJA
  • 1x 6T/mini LL/Konkurs dokładności, wys. 70 cm, art. 238.1.1
156 ENTRY ACCEPTED 2017-11-21 07:33:08
2017-11-20 21:46:32
Ines Bisaga IGUANA DANNY'S GIRL
  • 1x 6T/mini LL/Konkurs dokładności, wys. 70 cm, art. 238.1.1
155 ENTRY ACCEPTED 2017-11-21 07:31:57
2017-11-20 21:44:55
Karolina Bar MARKIZA
  • 2x 7T/LL/Konkurs dokładności, wys. 80 cm, art. 238.1.1
  • 2x 8T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
154 ENTRY ACCEPTED 2017-11-21 07:31:31
2017-11-20 21:44:13
Karolina Bar LUKRECJA
  • 1x 6T/mini LL/Konkurs dokładności, wys. 70 cm, art. 238.1.1
153 ENTRY ACCEPTED 2017-11-21 07:31:11
2017-11-20 21:43:27
Karolina Bar IGUANA DANNY'S GIRL
  • 1x 7T/LL/Konkurs dokładności, wys. 80 cm, art. 238.1.1
  • 1x 8T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
152 ENTRY ACCEPTED 2017-11-21 07:30:19
2017-11-20 21:27:42
Dagmara Kanar JASPER
  • 1x 3T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
  • 1x 14T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
151 ENTRY ACCEPTED 2017-11-21 07:29:07
2017-11-20 21:06:17
Sławomir Ciuruś DESIRE
  • 1x 14T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
  • 1x 16R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
150 ENTRY ACCEPTED 2017-11-21 07:14:06
2017-11-20 20:21:12
Jakub Kubiak EL DŻAMARA
  • 1x 5R/N/Konkurs zwykły, wys.120 cm, art. 238.2.1
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
149 ENTRY ACCEPTED 2017-11-21 07:27:15
2017-11-20 20:06:44
Nikola Krajewska EPOS
  • 1x 4R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
  • 1x 5R/N/Konkurs zwykły, wys.120 cm, art. 238.2.1
148 ENTRY ACCEPTED 2017-11-21 07:26:36
2017-11-20 20:06:16
Nikola Krajewska BONA
  • 1x 1T/mini LL/Konkurs dokładności, wys. 70 cm, art. 238.1.1
  • 1x 2T/LL/Konkurs dokładności, wys. 80 cm, art. 238.1.1
147 ENTRY ACCEPTED 2017-11-21 07:22:36
2017-11-20 20:05:45
Liliana Harasim WOKSANA
  • 2x 1T/mini LL/Konkurs dokładności, wys. 70 cm, art. 238.1.1
146 ENTRY ACCEPTED 2017-11-21 07:12:10
2017-11-20 19:54:58
Damian Zmorek DIEGO
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3/CC/Duża Runda, wys. 140 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
145 ENTRY ACCEPTED 2017-11-21 07:10:06
2017-11-20 19:54:17
Damian Zmorek PICCOLO
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
144 ENTRY ACCEPTED 2017-11-21 07:09:28
2017-11-20 19:53:26
Tomasz Chentkowski RICCO
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
143 ENTRY ACCEPTED 2017-11-21 07:08:12
2017-11-20 19:52:39
Tomasz Chentkowski PRESTON
  • 1x 4R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
142 ENTRY ACCEPTED 2017-11-21 07:06:54
2017-11-20 19:36:26
Izabella Tomaszewska SZIMANO
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 8/C/Finał Średniej Rundy, wys. 130 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
141 ENTRY ACCEPTED 2017-11-21 07:05:39
2017-11-20 19:35:51
Antoni Tomaszewski CHACCO-LAUREN
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 8/C/Finał Średniej Rundy, wys. 130 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
140 ENTRY ACCEPTED 2017-11-21 07:03:52
2017-11-20 19:23:57
Kacper Kostecki VALENTINO RED WINE
  • 2x 3T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
139 ENTRY ACCEPTED 2017-11-21 07:03:15
2017-11-20 19:05:12
Natalia Czernik CRISTALL
  • 1x 3T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
  • 1x 4R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
137 ENTRY ACCEPTED 2017-11-21 07:00:37
2017-11-20 18:36:28
Beata Szumińska CHARDONNAY SZUMAWA
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 5/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
136 ENTRY ACCEPTED 2017-11-20 18:31:40
2017-11-20 18:26:37
Robert Bernagiewicz SZARAMAN
  • 1x 8T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
  • 1x 10R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
135 ENTRY ACCEPTED 2017-11-20 18:31:05
2017-11-20 18:06:39
Izabella Tomaszewska QUINTANA
  • 1x 4R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
  • 1x 5R/N/Konkurs zwykły, wys.120 cm, art. 238.2.1
  • 1x 10R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
  • 1x 11R/N/Konkurs zwykły, wys.120 cm, art. 238.2.1
  • 1x 16R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
  • 1x 17R/N/Konkurs zwykły, wys.120 cm, art. 238.2.1
134 ENTRY ACCEPTED 2017-11-20 18:29:18
2017-11-20 18:06:06
Izabella Tomaszewska CASSILIANO
  • 1x 2T/LL/Konkurs dokładności, wys. 80 cm, art. 238.1.1
  • 2x 3T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
  • 1x 7T/LL/Konkurs dokładności, wys. 80 cm, art. 238.1.1
  • 2x 8T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
  • 1x 13T/LL/Konkurs dokładności, wys. 90 cm, art. 238.1.1
  • 2x 14T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
133 ENTRY ACCEPTED 2017-11-20 18:26:17
2017-11-20 17:54:01
Julia Chmaj JUTRZENKA
  • 2x 3T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
  • 2x 8T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
  • 1x 14T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
132 ENTRY ACCEPTED 2017-11-20 17:43:05
2017-11-20 14:09:36
Michał Tyszko COFERTINO
  • 2x 3T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
131 ENTRY ACCEPTED 2017-11-20 17:41:24
2017-11-20 13:52:28
Renata Wójcik-Matelska NEVILLE S
  • 2x 8T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
130 ENTRY ACCEPTED 2017-11-20 17:39:40
2017-11-20 13:51:59
Grzegorz Psiuk CONCORD DE COEUR
  • 1x 3T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
  • 1x 4R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
129 ENTRY ACCEPTED 2017-11-20 17:46:19
2017-11-20 11:49:33
Dawid Kubiak KARDAMON
  • 1x 4R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
128 ENTRY ACCEPTED 2017-11-20 17:45:38
2017-11-20 11:45:24
Dawid Kubiak COUNTESS OF HIGHFIELDS
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
127 ENTRY ACCEPTED 2017-11-20 17:23:59
2017-11-20 09:17:45
Michalina Sierakowska GWIAZDECZKA-TABUN
  • 2x 1T/mini LL/Konkurs dokładności, wys. 70 cm, art. 238.1.1
  • 2x 6T/mini LL/Konkurs dokładności, wys. 70 cm, art. 238.1.1
  • 1x 12T/mini LL/Konkurs dokładności, wys. 70 cm, art. 238.1.1
126 ENTRY ACCEPTED 2017-11-20 17:20:30
2017-11-20 09:17:07
Gabriela Ratajska JAGIENKA
  • 2x 7T/LL/Konkurs dokładności, wys. 80 cm, art. 238.1.1
  • 1x 13T/LL/Konkurs dokładności, wys. 90 cm, art. 238.1.1
125 ENTRY ACCEPTED 2017-11-20 17:19:15
2017-11-20 09:16:25
Gabriela Ratajska PASJONATA LOTAR
  • 2x 2T/LL/Konkurs dokładności, wys. 80 cm, art. 238.1.1
124 ENTRY ACCEPTED 2017-11-20 17:17:40
2017-11-20 09:15:02
Gabriela Ratajska SULAATIK'S PITTSBURGH
  • 2x 1T/mini LL/Konkurs dokładności, wys. 70 cm, art. 238.1.1
  • 2x 6T/mini LL/Konkurs dokładności, wys. 70 cm, art. 238.1.1
  • 1x 12T/mini LL/Konkurs dokładności, wys. 70 cm, art. 238.1.1
123 ENTRY ACCEPTED 2017-11-20 18:24:41
2017-11-20 09:13:09
Gabriela Janiszewska ANRI MARIELLA
  • 2x 6T/mini LL/Konkurs dokładności, wys. 70 cm, art. 238.1.1
  • 2x 12T/mini LL/Konkurs dokładności, wys. 70 cm, art. 238.1.1
122 ENTRY ACCEPTED 2017-11-20 17:13:33
2017-11-20 09:05:31
Roksana Galanciak KORD
  • 2x 2T/LL/Konkurs dokładności, wys. 80 cm, art. 238.1.1
  • 2x 7T/LL/Konkurs dokładności, wys. 80 cm, art. 238.1.1
  • 1x 13T/LL/Konkurs dokładności, wys. 90 cm, art. 238.1.1
121 ENTRY ACCEPTED 2017-11-20 17:11:13
2017-11-20 09:04:46
Maja Bella Friedman NEFFI MK
  • 1x 4R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
  • 1x 5R/N/Konkurs zwykły, wys.120 cm, art. 238.2.1
  • 1x 10R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
  • 1x 11R/N/Konkurs zwykły, wys.120 cm, art. 238.2.1
  • 1x 17R/N/Konkurs zwykły, wys.120 cm, art. 238.2.1
120 ENTRY ACCEPTED 2017-11-20 17:09:48
2017-11-20 09:04:15
Maja Bella Friedman SWEET NOISE-M
  • 1x 5R/N/Konkurs zwykły, wys.120 cm, art. 238.2.1
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 11R/N/Konkurs zwykły, wys.120 cm, art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 7/N/Finał Małej Rundy, wys. 120 cm, zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
119 ENTRY ACCEPTED 2017-11-20 17:08:51
2017-11-20 09:03:37
Sebastian Bąk KOCANKA
  • 1x 5R/N/Konkurs zwykły, wys.120 cm, art. 238.2.1
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 11R/N/Konkurs zwykły, wys.120 cm, art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 7/N/Finał Małej Rundy, wys. 120 cm, zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
118 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2017-11-20 17:07:03
2017-11-20 09:02:59
Sebastian Bąk EL CAPONE
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 8/C/Finał Średniej Rundy, wys. 130 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
117 ENTRY ACCEPTED 2017-11-20 17:04:43
2017-11-20 09:02:30
Radosław Zalewski ILATINA
  • 1x 3/CC/Duża Runda, wys. 140 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 6/CC/Duża Runda, wys. 140 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 9/CC/Finał Dużej Rundy (Grand Prix) , wys. 140 cm, zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
116 ENTRY ACCEPTED 2017-11-20 17:02:26
2017-11-20 08:57:48
Radosław Zalewski GOLIATH J&JZ
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 7/N/Finał Małej Rundy, wys. 120 cm, zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
  • 1x 8/C/Finał Średniej Rundy, wys. 130 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
115 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2017-11-20 16:59:02
2017-11-20 08:54:49
Sebastian Bąk CAMILLE DE DIAMANT
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3/CC/Duża Runda, wys. 140 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 5/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 6/CC/Duża Runda, wys. 140 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 9/CC/Finał Dużej Rundy (Grand Prix) , wys. 140 cm, zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
114 ENTRY ACCEPTED 2017-11-20 16:56:38
2017-11-20 08:48:30
Radosław Zalewski KONTADOR VD MOLENDREEF
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3/CC/Duża Runda, wys. 140 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 5/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 6/CC/Duża Runda, wys. 140 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 8/C/Finał Średniej Rundy, wys. 130 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 9/CC/Finał Dużej Rundy (Grand Prix) , wys. 140 cm, zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
113 ENTRY ACCEPTED 2017-11-20 16:55:32
2017-11-20 08:47:48
Radosław Zalewski CASALINA
  • 1x 3T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
  • 1x 4R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
  • 1x 8T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
  • 1x 10R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
  • 1x 14T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
  • 1x 16R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
112 ENTRY ACCEPTED 2017-11-20 16:55:06
2017-11-20 08:46:57
Nadia Kuźma VALENCIA 88
  • 1x 3T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
  • 1x 4R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
  • 1x 8T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
  • 1x 10R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
  • 1x 14T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
  • 1x 16R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
111 ENTRY ACCEPTED 2017-11-20 16:53:49
2017-11-20 08:44:49
Kinga Daszczyk NADZIEJA I
  • 1x 3T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
  • 1x 4R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
  • 1x 10R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
  • 1x 11R/N/Konkurs zwykły, wys.120 cm, art. 238.2.1
  • 1x 16R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
110 ENTRY ACCEPTED 2017-11-20 16:52:07
2017-11-20 08:44:02
Kinga Daszczyk LA LOXLEY L
  • 1x 5R/N/Konkurs zwykły, wys.120 cm, art. 238.2.1
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 4/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 7/N/Finał Małej Rundy, wys. 120 cm, zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
109 ENTRY ACCEPTED 2017-11-20 16:49:54
2017-11-20 00:01:54
Michał Tyszko NEWTON JP Z
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
108 ENTRY ACCEPTED 2017-11-20 16:47:30
2017-11-20 00:01:11
Michał Tyszko F ARMANI Z
  • 1x 4R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
107 ENTRY ACCEPTED 2017-11-20 16:45:13
2017-11-20 00:00:09
Michał Tyszko CANTAIR HBC
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
106 ENTRY ACCEPTED 2017-11-20 16:44:44
2017-11-19 23:59:40
Michał Tyszko BEL DE JOUR
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
105 ENTRY ACCEPTED 2017-11-20 16:44:16
2017-11-19 21:14:42
Zuzanna Rogińska FABREGGIA S
  • 1x 8T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
  • 1x 10R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
104 ENTRY ACCEPTED 2017-11-20 16:42:08
2017-11-19 15:52:19
Felix Domański-Kruppa CARMEN S
  • 1x 3T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
  • 1x 4R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
103 ENTRY ACCEPTED 2017-11-20 16:40:42
2017-11-19 15:46:39
Natalia Zimnowodzka CARETANE ROSE Z
  • 1x 3T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
  • 1x 4R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
  • 1x 9R/L/Egzamin Licencyjny, wys.100 cm
  • 1x 10R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
  • 1x 16R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
102 ENTRY ACCEPTED 2017-11-20 16:37:55
2017-11-19 15:45:14
Felix Domański-Kruppa CALIMERO
  • 1x 3T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
  • 1x 4R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
  • 1x 8T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
  • 1x 10R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
  • 1x 16R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
101 ENTRY ACCEPTED 2017-11-20 16:34:57
2017-11-19 11:44:46
Gabriela Jendrych MAESTRO
  • 1x 3T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
  • 1x 4R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
  • 1x 8T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
  • 1x 10R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
  • 1x 14T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
  • 1x 16R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
100 ENTRY ACCEPTED 2017-11-20 16:37:08
2017-11-19 11:37:55
Dawid Kubiak MAESTRO
  • 1x 3T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
  • 1x 4R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
  • 1x 8T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
  • 1x 10R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
  • 1x 14T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
  • 1x 16R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
99 ENTRY ACCEPTED 2017-11-18 22:36:01
2017-11-18 22:28:59
Małgorzata Kuptel GUIDAM
  • 1x 3T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
  • 1x 4R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
98 ENTRY ACCEPTED 2017-11-18 22:13:15
2017-11-18 20:41:59
Ludwika Kruszewska WILMAR
  • 1x 3T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
  • 1x 4R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
  • 1x 11R/N/Konkurs zwykły, wys.120 cm, art. 238.2.1
  • 1x 17R/N/Konkurs zwykły, wys.120 cm, art. 238.2.1
97 ENTRY ACCEPTED 2017-11-18 22:09:35
2017-11-18 20:03:48
Weronika Rogalska ANCONA
  • 2x 3T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
96 ENTRY ACCEPTED 2017-11-18 22:08:03
2017-11-18 17:19:01
Daniel Wróblewski BE BALOU
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
95 ENTRY ACCEPTED 2017-11-18 22:04:57
2017-11-18 17:18:22
Daniel Wróblewski ASHLEY S
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
94 ENTRY ACCEPTED 2017-11-18 22:02:57
2017-11-18 12:46:05
Maja Synowicz ERATO
  • 1x 4R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
  • 1x 5R/N/Konkurs zwykły, wys.120 cm, art. 238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2017-11-18 21:54:59
2017-11-17 23:54:18
Anna Witkowska HARLEY MG
  • 1x 6T/mini LL/Konkurs dokładności, wys. 70 cm, art. 238.1.1
  • 1x 7T/LL/Konkurs dokładności, wys. 80 cm, art. 238.1.1
  • 1x 13T/LL/Konkurs dokładności, wys. 90 cm, art. 238.1.1
90 ENTRY ACCEPTED 2017-11-18 21:52:27
2017-11-17 16:52:16
Weronika Solarz MAFIA
  • 1x 6T/mini LL/Konkurs dokładności, wys. 70 cm, art. 238.1.1
  • 2x 7T/LL/Konkurs dokładności, wys. 80 cm, art. 238.1.1
  • 1x 12T/mini LL/Konkurs dokładności, wys. 70 cm, art. 238.1.1
  • 2x 13T/LL/Konkurs dokładności, wys. 90 cm, art. 238.1.1
89 ENTRY ACCEPTED 2017-11-18 21:49:38
2017-11-17 14:37:05
Aleksandra Więckowska HIRO
  • 1x 4R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
  • 1x 5R/N/Konkurs zwykły, wys.120 cm, art. 238.2.1
88 ENTRY ACCEPTED 2017-11-22 20:41:01
2017-11-17 14:28:24
Michał Kubiak CUBANITO
  • 1x 4R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
  • 1x 5R/N/Konkurs zwykły, wys.120 cm, art. 238.2.1
  • 1x 11R/N/Konkurs zwykły, wys.120 cm, art. 238.2.1
  • 1x 17R/N/Konkurs zwykły, wys.120 cm, art. 238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2017-11-18 21:45:37
2017-11-17 09:29:56
Emilia Racinowska BARON
  • 2x 3T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
86 ENTRY ACCEPTED 2017-11-18 21:41:54
2017-11-17 09:12:33
Robert Falkowski GALAKTYKA
  • 1x 1T/mini LL/Konkurs dokładności, wys. 70 cm, art. 238.1.1
  • 2x 2T/LL/Konkurs dokładności, wys. 80 cm, art. 238.1.1
  • 1x 6T/mini LL/Konkurs dokładności, wys. 70 cm, art. 238.1.1
  • 2x 7T/LL/Konkurs dokładności, wys. 80 cm, art. 238.1.1
85 ENTRY ACCEPTED 2017-11-17 07:23:12
2017-11-16 22:01:23
Agnieszka Przybylska RESPECT
  • 2x 3T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
84 ENTRY ACCEPTED 2017-11-17 07:21:58
2017-11-16 21:13:15
Aleksandra Czerska PROMOTOR
  • 1x 3T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
  • 1x 4R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
83 ENTRY ACCEPTED 2017-11-17 07:21:39
2017-11-16 21:12:54
Aleksandra Czerska MAGNUS
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
82 ENTRY ACCEPTED 2017-11-17 07:21:12
2017-11-16 19:46:09
Piotr Król CONCHACCO
  • 1x 1T/mini LL/Konkurs dokładności, wys. 70 cm, art. 238.1.1
  • 1x 2T/LL/Konkurs dokładności, wys. 80 cm, art. 238.1.1
  • 1x 6T/mini LL/Konkurs dokładności, wys. 70 cm, art. 238.1.1
  • 1x 7T/LL/Konkurs dokładności, wys. 80 cm, art. 238.1.1
  • 1x 13T/LL/Konkurs dokładności, wys. 90 cm, art. 238.1.1
81 ENTRY ACCEPTED 2017-11-17 07:18:43
2017-11-16 18:44:14
Aleksandra Zaręba FARGITA
  • 1x 3T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
  • 1x 4R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
80 ENTRY ACCEPTED 2017-11-17 07:18:18
2017-11-16 18:43:51
Aleksandra Zaręba ENRICO
  • 1x 3T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
  • 1x 4R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
78 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 13:41:23
2017-11-16 12:13:41
Jacek Gałkowski CALMARO
  • 1x 2T/LL/Konkurs dokładności, wys. 80 cm, art. 238.1.1
  • 1x 3T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
  • 1x 7T/LL/Konkurs dokładności, wys. 80 cm, art. 238.1.1
  • 1x 8T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
  • 1x 13T/LL/Konkurs dokładności, wys. 90 cm, art. 238.1.1
  • 1x 14T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
77 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 13:40:53
2017-11-16 12:13:04
Jacek Gałkowski BRANDO
  • 1x 3T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
  • 1x 4R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
  • 1x 8T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
  • 1x 10R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
  • 1x 14T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
  • 1x 16R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 13:39:48
2017-11-16 07:53:09
Sylwia Pietrzyk VELO
  • 1x 8T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
  • 2x 9R/L/Egzamin Licencyjny, wys.100 cm
  • 1x 10R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 13:33:49
2017-11-16 07:50:46
Piotr Pietrzyk HIALIT
  • 1x 6T/mini LL/Konkurs dokładności, wys. 70 cm, art. 238.1.1
  • 2x 7T/LL/Konkurs dokładności, wys. 80 cm, art. 238.1.1
73 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 07:31:30
2017-11-16 07:00:17
Tomasz Wójtowicz ULISSES
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3/CC/Duża Runda, wys. 140 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 6/CC/Duża Runda, wys. 140 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 9/CC/Finał Dużej Rundy (Grand Prix) , wys. 140 cm, zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
72 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 07:31:13
2017-11-16 06:59:12
Tomasz Wójtowicz IRTYSZ
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 7/N/Finał Małej Rundy, wys. 120 cm, zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
70 ENTRY ACCEPTED 2017-11-23 21:06:31
2017-11-15 22:11:47
Stanisław Przedpełski ZAGATO
  • 1x 3T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
  • 1x 4R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 07:12:44
2017-11-15 20:57:00
Weronika Łopato GINGER 827
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
68 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 07:11:28
2017-11-15 20:56:26
Justyna Łopato GRAD
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
67 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 07:10:17
2017-11-15 17:29:58
Paulina Borowiec RADETZKY
  • 1x 4R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 10R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 7/N/Finał Małej Rundy, wys. 120 cm, zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
66 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2017-11-16 07:09:46
2017-11-15 11:07:02
Nikola Korsak ASSANI
  • 2x 3T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2017-11-15 09:37:37
2017-11-15 09:19:36
Marcin Matelski IRYDION
  • 2x 3T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2017-11-15 09:35:59
2017-11-15 09:19:09
Marcin Matelski LUGANO
  • 1x 4R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
  • 1x 5R/N/Konkurs zwykły, wys.120 cm, art. 238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2017-11-15 09:33:13
2017-11-15 09:18:41
Marcin Matelski CALLAHAN 2
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2017-11-15 09:31:20
2017-11-15 09:18:14
Marcin Matelski FEMME WV
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2017-11-15 09:29:28
2017-11-14 23:14:24
Piotr Szmytkowski FELINE WM
  • 1x 4R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 10R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 7/N/Finał Małej Rundy, wys. 120 cm, zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
60 ENTRY ACCEPTED 2017-11-15 09:27:42
2017-11-14 22:46:52
Joanna Tłuszcz SAM
  • 1x 3T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2017-11-15 09:27:11
2017-11-14 22:46:25
Joanna Tłuszcz OLIMPIA
  • 1x 3T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2017-11-15 09:26:53
2017-11-14 22:45:52
Joanna Tłuszcz CORRIDA
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2017-11-15 09:26:32
2017-11-14 22:45:28
Grzegorz Nowak VALENTINE
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2017-11-15 09:25:32
2017-11-14 22:44:55
Grzegorz Nowak ALWAYS FOREVER
  • 1x 3/CC/Duża Runda, wys. 140 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
55 ENTRY ACCEPTED 2017-11-15 09:25:12
2017-11-14 22:24:54
Stanisław Przedpełski SUN PAULA
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2017-11-15 09:23:55
2017-11-14 22:21:43
Stanisław Przedpełski DAYLIGHT WHITNEY V
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3/CC/Duża Runda, wys. 140 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
53 ENTRY ACCEPTED 2017-11-15 09:21:42
2017-11-14 22:21:10
Joanna Sukiennik CARENZO
  • 1x 3T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2017-11-15 09:20:41
2017-11-14 21:38:36
Grzegorz Psiuk JONATAN
  • 2x 3T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2017-11-15 09:19:21
2017-11-14 21:37:42
Grzegorz Psiuk MJT ARONN DU TALUS
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2017-11-15 09:16:28
2017-11-14 21:37:20
Grzegorz Psiuk GRAVIN
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
49 ENTRY ACCEPTED 2017-11-15 09:15:56
2017-11-14 10:34:24
Katarzyna Dobrowolska KASZMIR
  • 1x 2T/LL/Konkurs dokładności, wys. 80 cm, art. 238.1.1
  • 1x 3T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
  • 1x 8T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
  • 1x 10R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2017-11-17 07:17:48
2017-11-14 10:11:04
Paulina Kaczmarz-Chojnacka CHEEROKE
  • 2x 8T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2017-11-15 08:58:17
2017-11-14 10:04:48
Małgorzata Korycka CANVALENCIA
  • 1x 10R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
  • 1x 11R/N/Konkurs zwykły, wys.120 cm, art. 238.2.1
46 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2017-11-15 08:56:04
2017-11-14 09:36:33
Piotr Sikorski PANQUIDAM
  • 1x 2T/LL/Konkurs dokładności, wys. 80 cm, art. 238.1.1
  • 1x 3T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
  • 2x 8T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
  • 1x 14T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2017-11-18 21:37:43
2017-11-13 19:23:45
Barbara Pełka PIRLO
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3/CC/Duża Runda, wys. 140 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 5/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 8/C/Finał Średniej Rundy, wys. 130 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
44 ENTRY ACCEPTED 2017-11-15 08:51:48
2017-11-13 12:32:48
Beniamin Tomaszewski RIRONDINE
  • 2x 2T/LL/Konkurs dokładności, wys. 80 cm, art. 238.1.1
43 ENTRY ACCEPTED 2017-11-15 08:50:06
2017-11-13 12:30:47
Beniamin Tomaszewski DUKE
  • 1x 3/CC/Duża Runda, wys. 140 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
42 ENTRY ACCEPTED 2017-11-15 08:49:00
2017-11-13 12:30:10
Beniamin Tomaszewski COLANDRO
  • 1x 4R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2017-11-15 08:47:20
2017-11-13 12:28:55
Beniamin Tomaszewski CASVELLE
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
40 ENTRY ACCEPTED 2017-11-15 08:47:01
2017-11-13 12:28:26
Beniamin Tomaszewski CACHADILLO
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2017-11-15 08:45:58
2017-11-13 12:27:53
Beniamin Tomaszewski ARGENTINA Z
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
38 ENTRY ACCEPTED 2017-11-15 08:43:17
2017-11-12 22:51:34
Michalina Krzyżyńska CRISTIANO
  • 1x 4R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2017-11-15 08:42:38
2017-11-12 22:50:27
Grzegorz Psiuk CRISTIANO
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
35 ENTRY ACCEPTED 2017-11-15 08:37:18
2017-11-11 21:23:25
Maria Buzała CHOOPERS CREEK
  • 1x 10R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
  • 1x 11R/N/Konkurs zwykły, wys.120 cm, art. 238.2.1
  • 1x 16R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
  • 1x 17R/N/Konkurs zwykły, wys.120 cm, art. 238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2017-11-15 08:33:19
2017-11-11 21:12:35
Natalia Czernik FENNA
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2017-11-15 08:32:44
2017-11-11 21:11:36
Natalia Czernik QUIWITI
  • 2x 2T/LL/Konkurs dokładności, wys. 80 cm, art. 238.1.1
32 ENTRY ACCEPTED 2017-11-15 08:31:12
2017-11-11 21:09:28
Natalia Czernik CHIN QUEEN
  • 2x 2T/LL/Konkurs dokładności, wys. 80 cm, art. 238.1.1
31 ENTRY ACCEPTED 2017-11-21 06:59:58
2017-11-11 21:05:54
Bartosz Adamus NC VERSO RED WINE
  • 1x 3T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
  • 1x 4R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2017-11-15 08:23:13
2017-11-11 21:03:49
Bartosz Adamus FONTAINE BLUE CKV
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3/CC/Duża Runda, wys. 140 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
28 ENTRY ACCEPTED 2017-11-15 08:17:47
2017-11-10 12:47:37
Marcin Joppek SID
  • 1x 3T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
  • 1x 4R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
  • 1x 10R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
  • 1x 11R/N/Konkurs zwykły, wys.120 cm, art. 238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2017-11-15 08:17:05
2017-11-10 12:45:45
Marcin Joppek CADILLAC
  • 2x 3T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
  • 1x 8T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
  • 1x 10R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 15:09:34
2017-11-07 14:08:13
Maria Pietrusińska MILIN
  • 1x 4R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
10 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 15:08:17
2017-11-07 14:07:41
Maria Pietrusińska CZĄBER
  • 1x 4R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
9 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 15:07:17
2017-11-07 14:07:05
Maria Pietrusińska CHARLOTTA Z MASTER FILM
  • 1x 4R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
7 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 07:36:08
2017-11-06 23:44:23
Ewelina Polska-Fijałek KEEN ON PLEASURE
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 07:35:45
2017-11-06 18:15:17
Wiktoria Rezmer SILVAN
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 7/N/Finał Małej Rundy, wys. 120 cm, zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
5 ENTRY ACCEPTED 2017-11-06 16:07:52
2017-11-03 18:47:27
Beata Smolinska BRUKSELA
  • 1x 2T/LL/Konkurs dokładności, wys. 80 cm, art. 238.1.1
  • 1x 7T/LL/Konkurs dokładności, wys. 80 cm, art. 238.1.1
  • 1x 13T/LL/Konkurs dokładności, wys. 90 cm, art. 238.1.1
4 ENTRY ACCEPTED 2017-11-03 07:29:42
2017-11-02 19:59:06
Wiktoria Jannasz PORTOS
  • 1x 4R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 4/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 7/N/Finał Małej Rundy, wys. 120 cm, zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
3 ENTRY ACCEPTED 2017-11-03 07:26:29
2017-11-02 19:57:05
Wiktoria Jannasz CLICQUOT
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 4/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 7/N/Finał Małej Rundy, wys. 120 cm, zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
2 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2017-11-06 16:03:40
2017-11-01 15:09:24
Dominika Jamorska FALKATA
  • 2x 9R/L/Egzamin Licencyjny, wys.100 cm
  • 1x 15R/L/Egzamin Licencyjny, wys.100 cm
1 ENTRY ACCEPTED 2017-11-06 16:01:20
2017-11-01 15:08:38
Dominika Jamorska ANGELINA G
  • 2x 6T/mini LL/Konkurs dokładności, wys. 70 cm, art. 238.1.1
  • 1x 12T/mini LL/Konkurs dokładności, wys. 70 cm, art. 238.1.1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Adamus Bartosz bpk
S
O001451
2. Bąk Sebastian bpk
S
O003232
3. Bar Karolina KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (JM.)
O030815
4. Bernagiewicz Robert KJ Huzar Józefów
S
O025481
5. Bisaga Ines KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2005 (JM.)
brak
6. Borowiec Paulina KJ Aromer Józefin
2001 (J.)
O035726
7. Bożek Joanna KJ Młyńska Struga
S
O013696
8. Buzała Maria KJ Dilmar Kobylarnia
2000 (J.)
O032825
9. Chentkowski Tomasz KJ Welt Opypy
S
O002465
10. Chmaj Julia bpk
2003 (JM.)
O025961
11. Czernik Natalia KJ Wechta Rosnówko
S
O003422
12. Czerska Aleksandra KJ Just Riding Kielce
2001 (J.)
O026082
13. Daszczyk Kinga KJ Jantar Stryków
S
O004796
14. Dobrowolska Katarzyna bpk
S
O004961
15. Dołhun Jakub Tuszyński KJ Garbówek
1999 (MJ.)
O034618
16. Domański-Kruppa Felix KJ SO Łąck
S
O028911
17. Falkowski Robert Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O044435
18. Ferenc Kinga KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2007 (Mł.)
O042487
19. Ferenc Tamara KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2005 (JM.)
O036586
20. Friedman Maja Bella bpk
2003 (JM.)
O031354
21. Galanciak Roksana bpk
2002 (J.)
brak
22. Gałkowski Jacek KS AZS AWF Warszawa
S
O031355
23. Harasim Liliana brak
2007 (Mł.)
brak
24. Joppek Marcin JKS Rywal Grudziądz
S
O031799
25. Kaczmarz-Chojnacka Paulina KJ Aldragho Piaseczno
2001 (J.)
O035648
26. Kanar Dagmara KJ Equest Łąck
2002 (J.)
O039520
27. Karczewska Karolina KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (JM.)
O034650
28. Kiljańczyk Aleksander KJ Skarb Kozienice
S
O027451
29. Kominiak Aleksandra Stajnia - Stara Biała
2000 (J.)
30. Korsak Nikola Kielecki KJ
2005 (JM.)
O038498
31. Korycka Małgorzata Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
S
O004456
32. Kostecki Kacper bpk
S
O003146
33. Krajewska Nikola KJ SO Łąck
2003 (JM.)
O039521
34. Król Piotr KJ Łąck
2017 (Mł.)
O021636
35. Kruszewska Ludwika KJ SO Łąck
1998 (MJ.)
O031416
36. Krzemiński Jarosław KJ Szumawa Bobrowiec
S
O012036
37. Krzyżyńska Michalina KJ Skok AgroFood Grabowiec
2005 (JM.)
O038239
38. Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
2017 (Mł.)
O002632
39. Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002632
40. Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck
S
O000283
41. Kubiak Jakub Bogusławicki KJ
2000 (J.)
O026764
42. Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002631
43. Kuptel Małgorzata St. SKJ Bobrowy Staw
S
O019672
44. Kuźma Nadia St. SKJ Bobrowy Staw
2004 (JM.)
O035744
45. Lemańska Anna KJ Equest Łąck
2000 (J.)
O034175
46. Leśkiewicz Sandra Stajnia Ciechomice
2000 (J.)
brak
47. Łopato Justyna KJ Dilmar Kobylarnia
S
O019289
48. Łopato Weronika KJ Dilmar Kobylarnia
S
O019291
49. Maślanka Bogdan bpk
S
O022341
50. Matelski Marcin KJ Dilmar Kobylarnia
S
O003420
51. Nowak Grzegorz FKJK Zatoka
S
O020547
52. Pachnik Aleksandra St. KS Chojnów
S
O032255
53. Patron Tomasz KJ Skarb Kozienice
S
O003997
54. Pełka Barbara JKS Jantar Stryków
S
O006573
55. Pietrusińska Maria KJ Aldragho Piaseczno
S
O003164
56. Pietrzyk Piotr LKS Wolta Żółwin
S
O009275
57. Pietrzyk Sylwia LKS Wolta Żółwin
S
O009355
58. Polska-Fijałek Ewelina Soymax Horse Team
S
O023459
59. Przedpełski Stanisław bpk
S
O001821
10025825
60. Przyborowska Patrycja bpk
S
O022454
61. Przybylska Agnieszka KJ Dilmar
S
O041479
62. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping TEAM
S
O001094
63. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O001094
64. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O001094
65. Ptaszyńska Julia bpk
2005 (JM.)
O037854
66. Racinowska Emilia KJ Dilmar
S
O001876
67. Ratajska Gabriela bpk
2005 (JM.)
O036019
68. Rogalska Weronika KJ Aldragho Piaseczno
2003 (JM.)
O024452
69. Rogińska Zuzanna KJ Młyńska Struga
S
O010033
70. Sekuła Ewa KJ Skarb Kozienice
S
O003782
71. Sierakowska Michalina bkp
2007 (Mł.)
O047679
72. Sikorski Piotr Łódzki KJ
S
brak
73. Siwiak (Ex Oryga) Maja bpk
2003 (JM.)
O042186
74. Smolinska Beata bpk
S
brak
75. Sobala Anna LKJ Ochaby
S
brak
76. Solarz Weronika bpk
2003 (JM.)
brak
77. Stasiak Anna KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2004 (JM.)
O029089
78. Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
1998 (MJ.)
O020154
79. Sukiennik Joanna SKJ Beckersport Raszyn
2000 (J.)
O037246
80. Synowicz Maja KJ SO Łąck
2002 (J.)
O030966
81. Szmytkowski Piotr KJ Plejada Tarczyn
S
O000615
10119995
82. Szumińska Beata KJ Szumawa Bobrowiec
S
O003944
83. Tłuszcz Joanna FKJK Zatoka
S
O002288
84. Tobiszewska Katarzyna Ciechociński KJ Bonanza
2000 (J.)
O029192
85. Tomaszewska Izabella St. J Poster Piaseczno
S
O003344
86. Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów
S
O001385
87. Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka
S
O003806
88. Tuwalska Edyta KJ Szumawa Bobrowiec
2015 (Mł.)
O012113
89. Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek
S
O003576
90. Więckowska Aleksandra KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
S
O003713
91. Wiekiera Zuzanna bpk
2003 (JM.)
brak
92. Witkowska Anna bpk
S
brak
93. Wójcik-Matelska Renata KJ Dilmar
S
O004016
94. Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin
S
O000830
95. Wróblewski Daniel LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2000 (J.)
O025505
96. Zalewski Radosław St. SKJ Bobrowy Staw
S
O003823
10040868
97. Zaręba Aleksandra KJ SO Łąck
2004 (JM.)
O040535
98. Zimnowodzka Natalia SKJ Bajardo
S
O019842
99. Zmorek Damian KJ Welt Opypy
S
O022673
100. Żółtowska Justyna KJ SO Łąck
S
O002636
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

160

ALWAYS FOREVER KWPN NED 2005 Ogier gniada F: Ephebe For Ever / Galoubet A
M: For Funetty / For Pleasure
O: Lesław Sarachman
B: Gebr Bosch
K010350 5280030505303 104JO02
2.

122

ANCONA SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Santos / Guidam
M: Anja / Abanos
O:
B:
K014041 616009610189009
3.

39

ANTYLYA MŁP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Szkrab / Arcus
M: Akustyka / Jung
O: Adrian Boczkowski
B: Aleksander Łój
K024088 616006580220913
4.

175

ARGENTINA Z SP POL 2011 Klacz gniada F: Day Dream II S / Mason
M: Aura / Cordial
O: Krzysztof Zieliński
B: Krzysztof Zieliński
K019771 616009530021811
5.

124

ASHLEY S OLD GER 2003 Klacz kasztanowata F: Askari / Acord II
M: Pasadenia / Sadenio
O: Wioletta Wróblewska
B:
K008432 DE418180181703
6.

149

ASSANI MŁP POL 2007 Wałach siwa F: Efekt /
M: Azalia /
O: Joanna Zdankiewicz
B: Aleksander Łój
brak
7.

36

BALLADA SP POL 2008 Klacz gniada F: Lancer III / Landgraf I
M: Bachantka / Bachus
O: Jarosław Krzemiński
B: SK Nad Wigrami
K012102 POL009510207908 104GJ38
8.

58

BANGKOK HOL GER 2001 Wałach gniada F: Lancer II / Landgraf I
M: Butterfly / Fernando
O: Ewa Sekuła
B:
K005965 DE421000030301
9.

130

BARON WLKP POL 2009 Wałach siwa F: Czumak / Bujak
M: Bagatela / Mer
O: Emilia Racinowska
B: GR Czerniejewo
K023421 POL007610036809
10.

123

BE BALOU HAN GER 2006 Klacz ciemnogniada F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Wonderwall / Wilawander
O: Wioletta Wróblewska
B:
K016326 DE431310022406
11.

115

BEL DE JOUR SP POL 2009 Klacz gniada F: Candiavolo / Cantus
M: Bellinda / Wellington
O: Rudiger Wassibauer
B: Rudiger Wassibauer
K022053 616009690142810 105QO56
12.

48

BILA SP POL 2006 Klacz kara F: Corrado Son / Corrado I
M: Balsa / Markies V
O: Szymon Stasiak
B: Hubert Urbański
K015094 616009610080906
13.

72

BONA SP POL 2008 Klacz siwa F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
brak
14.

41

BOTOKS OS GER 2006 Wałach gniada F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Docenta / Cento
O: Renault Adamowscy Sp. z o. o.
B:
K020309 DE418180152606
15.

140

BRANDO SP POL 2006 Wałach gniada/180 F: Leo / Lennon
M: Barinella / Barinello
O: Karolina Gałkowska
B: Waldemar John
K011876 POL009610072506 104PY81
16.

24

BRUKSELA SP POL 2008 Klacz gniada F: Palermo /
M: Bayflover /
O: Beata Smolinska
B: Agnieszka Przybylska
K016712 616009580846108
17.

174

CACHADILLO HOL GER 2011 Wałach gniada F: Cachas / Caretino
M: Natura / Candillo
O: Krzysztof Zieliński
B:
K019772 DE421000240311
18.

181

CADILLAC WLKP POL 2012 Wałach siwa F: Corrado Boy / Corrado I
M: Celyna / Landor
O: Marcin JopekK / Partners Sp. z o. o.
B: Adam Mróz
K022195 616007520060012
19.

119

CALIMERO HAN GER 2008 Ogier kara/167 F: Calido / Cantus
M: Cornetta / Contender
O: Siegfried Müller
B: Siegfried Müller
K023315 DE431310108508
20.

152

CALLAHAN 2 HAN GER 2008 Klacz gniada F: Contendro I / Contender
M: Flair / For Pleasure
O: Sebastian Szczepański
B:
K016316 DE431310208308
21.

139

CALMARO DSP GER 2010 Wałach kasztanowata/175 F: Colestus / Cornet Obolensky
M: Odette / Pesus
O: Karolina Gałkowska
B:
K021498 DE455870266210
22.

59

CALVI XX POL 2009 Wałach gniada F: Zarewitsch / Night Shift
M: Conversa / Special Power
O: SK Kozienice
B: SK Kozienice
K015309 POL090000006272
23.

34

CANSTINA HAN GER 2010 Klacz gniada F: Canstakko / Canturo
M: Donja / Drosselklang II
O: Justyna Żółtowska
B:
K017813 DE431317000
24.

114

CANTAIR HBC HOL GER 2007 Wałach ciemnogniada F: Con Air / Contender
M: Isabell XI / Cantus
O: Margarita Hubar
B:
K014064 DE42100061907
25.

168

CANVALENCIA OLD GER 2011 Klacz gniada F: Verdi / Quidam De Revel
M: Canberra / Contender
O: Beata Korycka
B: Antonius Schulte-Suedhoff
K022540 DE433331637811
26.

89

CARDAMON OLD GER 2012 Ogier siwa F: Correro / Ciaudio
M: Inac / Lascadell
O: Dorota Zieniewicz
B:
K022863 616009580200212
27.

163

CARENZO SP POL 2007 Wałach kasztanowata/178 F: Maram / Aram
M: Celesta / Gorset
O: Piotr Sukiennik
B: Andrzej Chmielewski
K011666 POL009660962007 103MK83
28.

118

CARETANE ROSE Z ZANG NED 2012 Klacz gniada F: Crown Z / Carthago Z
M: Caretana Z / Caretano Z
O: Natalia Zimnowodzka
B: De Beemdhoeve
K023811 056015Z55824412
29.

117

CARMEN S Niem. Sport. POL 2009 Klacz siwa F: Cancoon / Colman
M: Luna Llena / Landprinz I
O: Edmund Lazarewicz
B: Edmund Lazarewicz
K020255 DE456570217309
30.

108

CASALINA HOL GER 2009 Klacz gniada/167 F: Casall / Caretino
M: Levante III / Alexis Z
O: Jacek Kuźma
B: Volker Saak
K016169 DE421000582009 104LP23
31.

86

CASSILIANO HOL GER 2012 Wałach gniada F: Cassilio / Cassini I
M: Sahara II /Cambridge
O: Bartosz Brzuchalski
B: Jessen Dirk Georg
K022627 616009530034112
32.

173

CASVELLE HOL GER 2011 Klacz gniada F: Casall / Caretino
M: Karett I / Cascavelle
O: Krzysztof Zieliński
B:
K019774 DE421000213711
33.

79

CHACCO-LAUREN OLD POL 2010 Ogier ciemnogniada F: Chacco- Blue / Chambertin
M: Laura / Cortez
O: Andrzej Wojdalski
B: Andrzej Wojdalski
K020859 DE433331641010
34.

83

CHARDONNAY SZUMAWA OLD GER 2010 Klacz gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Granoxa / Filius
O: Krzysztof Szumiński
B: Julia Becker
K023028 DE418180171910
35.

18

CHARLOTTA Z MASTER FILM Z BEL 2011 Klacz kasztanowata F: Chiricco Z / Chin Chin
M: Cacharel Z / Catango Z
O: Rafał Kowalski
B:
K022560 056015Z55615311
36.

138

CHEEROKE SP POL 2008 Klacz gniada F: Gluosnis / Gerodot
M: Gluosnis / Gerodot
O: Iwona Kaczmarz
B: Marek Romanowski
K016938 POL732010030508 104UA15
37.

180

CHIN QUEEN WESTF GER 2013 Klacz gniada F: Chin Quin /
M:
O: Natalia Czernik
B:
brak
38.

60

CHIP HAN GER 2007 Wałach gniada F: Count Grannus / Contendro I
M: Ala / As di Villagana
O: Marek Przyborowski
B: Jutta Schlichting
brak
39.

179

CHOOPERS CREEK WESTF POL 2003 Wałach gniada F: Cordobes II / Contender
M: Fantasie / Fabuloso
O: Michał Buzała
B:
K010702 DE441411145803
40.

44

CINDERELLA SP POL 2007 Klacz kara/167 F: Empire /
M: Candy Girl II PG /
O: Włodzimierz Ptaszyński
B: Remigiusz Makowski
K018783 POL009660451007
41.

92

COFERTINO HOL POL 2013 Wałach siwa F: Cachas /
M: Nefertina / Baldini I
O: Ryszard Kosicki
B: Ryszard Kosicki
K023581 DE421000600613
42.

172

COLANDRO HOL GER 2011 Wałach ciemnogniada F: Con - Air /
M: K - Lina D / Leandro
O: Krzysztof Zieliński
B:
K024044 DE421000281610
43.

135

CONCHACCO OS GER 2009 Wałach kasztanowata F: Conthargos / Converter
M: Charmon /
O: Piotr Król
B: Gestuet Lewitz
brak
44.

94

CONCORD DE COEUR HOL GER 2011 Wałach siwa F: Coupe De Coeur / Calido I
M: Zara XXVIII / Clarimo
O: Renata Wójcik-Matelska
B:
K020781 DE421000001511
45.

158

CORRIDA HOL GER 2009 Klacz gniada F: Corrido / Contender
M: Jill III / Landgraf I
O: Lesław Sarachman
B:
K017012 DE421000176009
46.

90

COUNTESS OF HIGHFIELDS HAN GBR 2007 Klacz siwa F: Cockpit / Cantus
M: Dinca / Dinard L
O: Sven Zagała
B:
K018762 826006003108407
47.

82

CRISTALL OLD POL 2012 Klacz siwa F: Cristallo I / Cornet Obolensky
M: Escada / Escudo I
O: Ludwika Miklaszewska
B: Janusz Majkowski
K022341 DE433331706812 105JX19
48.

176

CRISTIANO SP POL 2011 Wałach siwa F: Falbrus / Aviano
M: Cecile / Carlos DZ
O: Monika Krzyżyńska
B: Leokadia Drozdowska
K021117 616009670022711 105EA74
49.

27

CUBANITO Niem. Sport. GER 2011 Wałach siwa/175 F: Chap / Cellestial
M: Astra / Acadius
O: Karolina Gałkowska
B:
K021337 DE456370129911
50.

17

CZĄBER SP POL 2007 Wałach gniada F: Maram / Aram
M: Czaruta / Czatownik
O: Rafał Kowalski
B:
K012952 POL009610200007
51.

162

DAYLIGHT WHITNEY V KWPN NED 2008 Wałach ciemnogniada F: Sam R /
M: Whitney V / Abke
O:
B:
K022875 528003200809086 105DY93
52.

47

DENTON SP POL 2011 Wałach gniada F: Cento Sohn / Cento
M: Delimara / Turbud Quirinus
O: Szymon Stasiak
B: SK Nowielice
K022423 616009640003411
53.

74

DIEGO SP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Wieland / Werenfels
M: Dolores / Welt Gang
O: Remigiusz Makowski
B: Remigiusz Makowski
K012119 POL009660449007
54.

106

DIGISPORT CAMILLE DE DIAMANT HOL GER 2009 Wałach gniada F: Clarimo /
M: Uthlande /
O: Daniel Winnicki
B: Roerden Zg Kirsten, Olaf
K021070 42100007509
55.

171

DUKE KWPN POL 2008 Wałach gniada F: Phin Phin /
M: Wienke /
O: Beniamin Tomaszewski
B: Reolf Brill
K014336 528003000805017
56.

103

EL CAPONE KWPN POL 2009 Ogier gniada F: Heartbreaker /
M: Wnning Girl /
O: Sebastian Bąk, Tina Mc Dermott
B: Tina Mc Dermott
K023908 105GB16
57.

70

EL DŻAMARA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Maram / Aram
M: El Dżaha / Dżahil
O: Jakub Kubiak
B: SK Prudnik
K016595 00969001110408
58.

137

ENRICO KWPN POL 2009 Wałach kasztanowata F: Veneur / Indoctro
M: Lydwien / Casanova
O: Aleksandra Zaręba
B:
K018994 528003200911549 104TJ00
59.

71

EPOS SP POL 1999 Ogier ciemnogniada F: Le Voltaire / Voltaire
M: Eneida / Fanimo
O: SO Łąck
B: SK Moszna
K005344 POL009660075099
60.

125

ERATO SP POL 2008 Ogier kasztanowata F: Lando / Landadel
M: Effi / Coronado
O: RDS Stal
B: Rafał Kowalski
K012789 POL009660798408 104RA33
61.

113

F ARMANI Z ZANG BEL 2011 Wałach ciemnogniada F: Fierro Hof Ter Zeedijke / Non Stop
M: Unda N/H Goolder / Quidam De Revel
O: Monika Chrzanowski
B:
K020995 056015Z55829511 105DZ43
62.

116

FABREGGIA S SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Regiel / Arcus
M: Fabrina / Fabriano
O: Zuzanna Rogińska
B: Stanisław Szurik
K024409 009520029707
63.

30

FANTA SP POL 2013 Klacz siwa/171 F: Karnalit /
M: Fantazja /
O: Karolina Osiewicz
B: Karolina Osiewicz
brak
64.

136

FARGITA KWPN NED 2010 Klacz kasztanowata F: Afellay / Guidam
M: Urgita / Pierrot
O: Aleksandra Zaręba
B: Hendrix Stal
K018380 528003201011252 105BA09
65.

155

FELINE WM HAN GER 2011 Klacz siwa/173 F: Contendros / Contendro I
M: Larissa / Landjunge
O: Piotr Szmytkowski
B: Bernd Werner-Mohr
K023128 DE431310391711
66.

153

FEMME WV KWPN NED 2010 Klacz siwa F: Wizzerd WV / Indoctro
M: Oneve / Concorde
O: Ferdynant Szczepanik
B:
K018535 528003201010612
67.

178

FENNA KWPN NED 2010 Klacz gniada F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Artuna / Sam R
O: Ludwika Miklaszewska
B:
K022709 528003201004168 105BX35
68.

37

FLORIS T BWP BEL 2008 Wałach gniada F: Action-Breaker / Heartbreaker
M: Cjussica T / Kashmir Van't Schuttershof
O: Anna Siwiak
B:
K023846 10368E
69.

40

FLOYD KWPN NED 2010 Wałach kasztanowata F: Casall / Caretino
M: Texas M / Indoctro
O: Łukasz Wasilewski & Bogna Sąsiadek
B:
K019765 528003201003444 104WB82
70.

177

FONTAINE BLUE CKV KWPN NED 2010 Klacz kasztanowata F: Zirocco Blue VDL /
M: Uranda / Colino
O: Bart Gomeeren
B:
K024458 528003201009549 105BM79
71.

131

GALAKTYKA WLKP POL 2011 Klacz gniada/165 F: Taxis / Orkisz
M: Grecja / Arcygraf
O: Roman Meger
B: Robert Grunwald
K023718 616007610102911
72.

184

GALAKTYKA SP POL 2009 Klacz kara F: Clinton / Corrado I
M: Gala / Palegro
O: Michał Kubiak
B: SK Nad Wigrami
K013984 616009510414309 104HO89
73.

54

GALEON SP POL 2009 Wałach gniada F: Lord Z / Lord
M: Gama / Garantie
O: Bernard Tuwalski
B: SK Nad Wigrami
K016932 616009510416009
74.

146

GINGER 827 HOL GER 2007 Klacz kasztanowata F: Cartani / Carthago
M: G-Chiara / Caletto I
O: Łopato Krzysztof
B: Gestuet Charlottenhof Schwaerzestresse 1
K015271 DE421000201507
75.

105

GOLIATH J&JZ ZANG BEL 2009 Wałach kasztanowata/165 F: Griseldi / Grosso Z
M: Prestige Z / Puccini
O: Anna Stupkiewicz-Ostrowska
B: Daniel Janssen
K019393 056015Z55766709 104WE51
76.

147

GRAD MŁP POL 2009 Ogier siwa F: Devin Du Maury / Quatar De Plape
M: Grawitacja / Chef Supreme
O: Krzysztof Łopato
B: SK Ochaby
K014099 616006540115709
77.

166

GRAVIN KWPN GER 2011 Klacz gniada F: Zapatero VDL / Chin Chin
M: Hannelore / Kaiserstern
O: Makrum Jumping Team
B:
K021575 528003201104316
78.

120

GUIDAM KWPN NED 2011 Wałach gniada F: Zapatero VDL / Chin Chin
M: Oberlina / Holland
O: Katarzyna Kuptel
B:
K023214 528003201101092
79.

95

GWIAZDECZKA-TABUN Mały Koń POL 2006 Klacz gniada/mk: F: Jasmon /
M: Gwiazdka / nn
O: Sebastian Bąk
B: Stanisław Myśliński
K024418 013630129306
80.

126

HARLEY MG SP POL 2010 Wałach gniada F: Tintor W /
M: Harfa /
O: Anna Witkowska
B:
brak
81.

61

HELLANIA WESTF GER 2006 Klacz siwa/172 F: Corde Star / Cor De La Bryere
M: Hellana / Cavalliero
O: Cezary Lemański
B: Marek Romanowski
K013064 DE441411901906
82.

142

HIALIT SP POL 2009 Wałach gniada/171 F: Le Voltaire /
M: Higiena / Golden Boy
O: Piotr Pietrzyk
B: SK Rzeczna
K018517 616009600114009
83.

128

HIRO KWPN NLD 2012 Wałach gniada F: Twister De La Pomme / Darco
M: Whoopy / Silverstone
O: Agencja Reklamowa Punkt s. c.
B: G. L. Dirksen-Hoksbergen
K023810 528003201209132
84.

66

IGUANA DANNY'S GIRL KUC POL 2008 Klacz srokata/kuc:139 F: Santara Danny's Boy / Markoad Adante
M: Inka / Domingo
O: Artur Bar
B: Daria Wachnowska
K020879 POL013680030208
85.

104

ILATINA BWP BEL 2008 Klacz gniada F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Cita Vc B Bos Z
O: Jacek Kuźma
B: Sonia Deckx
brak 056-002-W00268271 104IA32
86.

144

IRTYSZ SP POL 2011 Wałach gniada F: Palermo / Paradiesfalter
M: Iza - Boo / Lanjonker S
O: Tomasz Wojtowicz
B: Jacek Tokarski
K018903 616009580593111
87.

150

IRYDION SP POL 2012 Wałach gniada F: Bolshoi / Favoritas
M: Iryda / Quamiro
O:
B:
K022379 616007610117912
88.

96

JAGIENKA Kuc Walijski POL 2008 Klacz gniada/kuc: F: Strayer's Samson /
M: Koekoekshof Jannique / Corbyon
O: Andrzej Gos
B: Zdzisław Śniegucki
K023715 013670006908
89.

68

JASPER SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Dżahil / Luron
M: Jaksa / Len
O: Joanna Tim-Kanar
B: Daria Hinca
K013741 POL009530001509
90.

164

JONATAN MŁP POL 2010 Wałach siwa F: Frazes / Sebastian
M: Julita / Divisor
O: MJT
B:
K022561 616006590215810
91.

88

JUTRZENKA WLKP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Winword / Neshad
M: Justa / Pistolet
O: Aneta Chmaj
B: Andrzej Gos
K016962 POL007640020404
92.

51

KASTET WLKP POL 2004 Wałach kasztanowata F: Rosselli / Luron
M: Kasandra / Kartacz
O: Bogdan Maślanka
B: Ryszard Szczęsny
K019298 POL007520075604
93.

167

KASZMIR WLKP POL 2007 Wałach gniada/168 F: Cajero / Caretino
M: Kalifornia / Dżamir
O: Katarzyna Dobrowolska
B: Marcin Liszkowski
K013435 POL007610013807
94.

20

KEEN ON PLEASURE SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Ever For Pleasure / Espri
M: Kamasutra / Lubań
O: Ewelina Polska
B: Ewelina Polska
K013937 616009580441609
95.

102

KOCANKA WLKP POL 2004 Klacz siwa F: Winword / Neshad
M: Kordula / Dziwisz
O: Andrzej Gos
B: Andrzej Gos
K016961 POL007640020504
96.

49

KOLA SP POL 2009 Wałach gniada F: Clear To Jump ST Gyvan Z / Carnute
M: Kolia / Imequyl
O: Jarosław Dołhun
B: Krzysztof Tyszko
K015556 616009540044809
97.

107

KONTADOR VD MOLENDREEF BWP BEL 2010 Wałach gniada F: Cooper VD Heffinck / Caretino
M: Urga / Heartbreaker
O: Radosław Zalewski
B: Stal van de Molendreef
K020516 056002W00295461 105GA52
98.

64

KORAL KUC POL 2006 Wałach gniada/kuc:135 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Agnieszka Guzowska
B: Krzysztof Nowotarski
brak
99.

99

KORD TRAK POL 2010 Wałach siwa/mk: F: Naszad /
M: Kocanka / Winword / Neshad
O: Krzysztof Galanciak
B: Andrzej Gos
bak
100.

111

LA LOXLEY L SP POL 2010 Ogier gniada F: Bischof L / Bachus
M: La Paloma L / Lord Kemm
O: Andrzej Lemański
B: KJ Alexander
K018352 616009580307010
101.

35

LADY CANTA SP POL 2009 Klacz gniada F: Cantanis / Cantus
M: Lady / Lad
O: Grzegorz Kubiak, Aleksandra Pachnik
B: Robert Stasiuk
K017379 616009580348709
102.

56

LARISSA WLKP POL 2011 Klacz gniada F: Harpun / Askar
M: Lakota / Dżahil
O: Filip Znosko
B: Mariusz Groszkiewicz
K021607 616007660719011
103.

151

LUGANO Niem. Sport. GER 2012 Wałach kasztanowata F: Lord Z / Lord
M: Kosakenbrauf / Kolibri
O: Marcin Matelski
B:
K022639 456370005012
104.

65

LUKRECJA KUC POL 2006 Klacz ciemnogniada/kuc:120 F: Lukas / H-S Jason
M: Gwiazdka / nn
O: Artur Bar
B: Marcin Mach
K014456 POL013570279206
105.

91

MAESTRO TRK POL 2011 Wałach kara F: Hirtentanz / Axis
M: Malaruna / Arianin
O: Beata Jendrych
B: Maciej Pietras
K019413 POL732010056011
106.

127

MAFIA MŁP POL 2004 Klacz kasztanowata/kuc:149 F: Oregon /
M: Maska /
O: Wiesław Solarz
B: Ryszard Szpatuśko
brak
107.

134

MAGNUS SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Wery Good / Graf Stepp
M: Multum In Parvo / Metternich
O: Katarzyna Czerska
B: Julian Radowski
K014747 616009610014608
108.

183

MARUSIA WLKP 2013 Srokata/164 F: King Size
M: Mirella
O: Krzysztof Szpiek
B:
109.

16

MILIN WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Faust Z / Furioso II
M: Maquita K / Amor Quintus
O: Rafał Kowalski
B: Małgorzata Staszczak
K017183 616007610235609
110.

62

MILLCROFT VIVA Kuc Walijski GBR 2009 Klacz kasztanowata/kuc:134 F: Cwrtycadno Caradog / Eyarth Celebration
M: Millcroft Dahlia / Millcroft Royal Lustre
O: Magdalena Karczewska
B: Magdalena Karczewska
K020200 826046020155026
111.

165

MJT ARONN DU TALUS SF FRA 2009 Ogier gniada F: Orlando / Heartbreaker
M: Sonora du Talus / Mr Blue
O: MJT Sp. z o. o.
B:
K018679 10385275G 105AT72
112.

63

MOBY DIC Kuc Feliński POL 2009 Wałach siwa/kuc: F: Wartownik / Fason
M: Gucja / Amor
O: Marta Ferenc
B: Marta Ferenc
K021352 616013661209009
113.

53

MONAKO SP POL 2012 Wałach gniada F: Colox Cup /
M: Marka /
O: Ksenia Samsel
B: SO Starogard Gdański
brak
114.

110

NADZIEJA I SP POL 2010 Klacz ciemnogniada/165 F: Vandamme / Guidam
M: Neska / Sir Neel
O: Jowita Gut
B: Dariusz Mantaj
K020504 616009610044810
115.

81

NC VERSO RED WINE OLD GER 2012 Ogier siwa F: Vigo D'Arsouilles / Nabab De Reve
M: Dina Blue RK / Mr Blue
O: Natalia Czernik
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K021903 DE418184318912 105MP07
116.

100

NEFFI MK SP POL 2010 Klacz siwa F: Avero / Athlet Z
M: Nadzieja II / Spartakus
O:
B:
K020241 616009600297310
117.

93

NEVILLE S SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Leoville / Elan De La Cour
M: Nestia S / Romualdo
O: Renata Wójcik-Matelska
B: Stanisław Szurik
K022631 616009520028612
118.

112

NEWTON JP Z ZANG BEL 2011 Wałach siwa F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Piminisou / Popcorn
O: Monika Chrzanowski
B:
K020995 056015Z55612011
119.

157

OLIMPIA OLD GER 2010 Klacz ciemnogniada F: Olympic Fire / Odermus R
M: Glatega / Atego
O: Leslaw Sarachmann
B:
K023863 DE433330406210
120.

45

OTAMENDI SP POL 2011 Klacz gniada F: Corrado Son / Corrado I
M: Oberża / Barbur
O: Konrad Stasiak
B: Tomasz Pawlak
K018733 616009610099611
121.

38

PANJAA SP POL 2011 Klacz gniada F: Alvaro / Ahorn Z
M: Panja / Poet
O: Adam Sosnowski
B: Adam Sosnowski
brak
122.

154

PANQUIDAM SP POL 2012 Ogier gniada F: Quite Donaldson / Quidam De Revel
M: Panja / Poet
O: Piotr Sikorski
B:
K024070 616009661495212
123.

97

PASJONATA LOTAR KUC POL 2009 Wałach kasztanowata/kuc:130 F: Tijd Vlijt s Santiago /
M: Tijd Vlijt s Lavendel / Steehorst Pavarotti
O: Karolina Ratajska
B:
K020776 616013610206709
124.

75

PICCOLO SP POL 2008 Ogier gniada F: Empire / Embassy I
M: Poussette Z / Pucci
O: Remigiusz Makowski
B: Remigiusz Makowski
K015893 POL009660212408
125.

129

PIRLO HAN GER 2005 Wałach gniada F: Abke / Acorado
M: Air Dream / Aircraft
O: Barbara Pełka
B: Krzysztof Tyszko
K010300 DE431310034005
126.

77

PRESTON SP POL 2011 Ogier gniada F: Solaris / Stalypso
M: Poussette Z / Pucci
O: Remigiusz Makowski
B: Remigiusz Makowski
K021712 616009660474211
127.

133

PROMOTOR WLKP POL 2012 Wałach kara F: Paquito Go / Maizauber
M: Pasieka / Arak
O: Katarzyna Czerska
B: SK Liski
K021891 616007600223412
128.

85

QUINTANA HAN GER 2009 Klacz ciemnogniada F: Quintender / Quinar
M: Wonderwall / Wilawander
O: Izabella Tomaszewska
B: Szumacher
K016327 DE431316863709
129.

169

QUIWITI HOL GER 2012 Klacz kasztanowata F: Quiwi Dream /
M:
O: Ludwika Miklaszewska
B:
brak
130.

148

RADETZKY TRK POL 2002 Wałach gniada/178 F: Ignam / Akropol
M: Rawka / Sir Shostakovich
O: Paulina Borowiec
B: Andrzej Grad
K008208 POL732010011202 104VD19
131.

132

RESPECT WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Concert / Concertto
M: Rakija / Castor
O:
B: Magdalena Janiszewska
K018519 616007520127709
132.

76

RICCO SP POL 2008 Ogier kasztanowata F: D'Cin Cin PG / Calderon
M: Redina PG / Nurjev
O: Remigiusz Makowski
B: Remigiusz Makowski
K015892 POL009660212808
133.

170

RIRONDINE SP POL 2011 Klacz gniada F: Arezzo VDL /
M: Rebelia / Animo
O: Beniamin Tomaszewski
B:
K024528 616009640085711
134.

46

ROTEX II SP POL 2010 Wałach gniada F: Nimroy B / Nimmerdor
M: Roksana / Sofix
O: Ewa Janiak
B: Ewa Janiak
K017653 616009530316310
135.

55

SALTARELLO XX POL 2012 Wałach gniada F: Boreas Rush /
M: Sekretyna / Special Power
O: SK Kozienice
B: SK Kozienice
brak K024556
136.

156

SAM HOL GER 2012 Wałach gniada F: Spartacus / Stakkato
M: Pabraxis / Hinault
O: Lesław Sarachmann
B:
K023314 DE431316704312
137.

33

SAN LUCA V SP POL 2009 Klacz siwa F: Love Affair / Lauries Crusador
M: Sparta V / Spartakus
O: Justyna Żółtowska
B: Zbigniew Koperski
K016830 POL009660216409
138.

182

SID SP POL 2007 Wałach siwa F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Springfield / Rutherford
O: Marcin Joppek/Partners Sp. z o. o.
B: A. Lauk
K010966 POL009610046607
139.

21

SILVAN SP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Etos / Santiego
M: Sillena / Helanis
O: Jarosław Psiuk
B:
K020762 616009600202311
140.

98

SULAATIK'S PITTSBURGH New Forest Pony NED 2012 Wałach siwa/kuc:143 F: Sulaatik's Peter Pan /
M: Sulaatik's Moody Blue /
O: Karolina Ratajska
B:
brak
141.

161

SUN PAULA SP POL 2010 Klacz gniada F: Pauillac De Meia Lua / Jalisco B
M: Skrobia / Banita
O: Małgorzata Korycka
B: Adam Plata
K019021 616009540079410
142.

101

SWEET NOISE-M SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Cento Sohn / Cento
M: Sedapura / Last Tycoon
O: Marek Friedman
B:
K016290 616009530086909
143.

84

SZARAMAN TRK POL 2011 Wałach kasztanowata F: Ajbek / Agar
M: Sanna / Pumpers
O: Ksenia Samsel
B: Krzysztof Wojsiat
K020878 POL732010025707
144.

78

SZIMANO SP POL 2009 Ogier gniada F: Imequyl / Luron
M: Szaki / Kissovo
O: Izabella Tomaszewska
B: SK Ochaby
K019371 616009540116409
145.

42

SZULER SP POL 2010 Ogier gniada F: Luron / Guidam
M: Szaki / Kissovo
O: Grzegorz Kubiak
B: SK Ochaby
K019540 616009540018610 105DW46
146.

50

TORTILLA WLKP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Rumianek / Orkisz
M: Teqilla / Rio Bravo
O: Joanna Bożek
B: Jan Rogulski
K022244 616007580169211
147.

143

ULISSES SP POL 2008 Wałach gniada F: Rammstein / Rheinsberg
M: Urabelle / Germus R
O: Tomasz Wojtowicz
B: Krzysztof Ciechoński
K012028 POL009580333708 104QP07
148.

109

VALENCIA 88 OLD DEU 2008 Klacz gniada/165 F: Valentino / Now or Never M
M: Quintana / Quattro
O: Jacek Kuźma
B: Bernd Renzing
K018628 DE433330398808 105BA29
149.

159

VALENTINE WESTF GER 2010 Klacz siwa F: Valentino / Now Or Never M
M: Cocco / Cornet Obolensky
O: Lesław Sarachman
B:
K019709 DE441410969710
150.

80

VALENTINO RED WINE OLD POL 2013 Ogier gniada/169 F: Vagabond De La Pomme / Vigo D'Arsouille
M: Fatima / Castilio
O: Roman Kostecki
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K022876 DE418180227113
151.

141

VELO KWPN NED 2002 Wałach siwa F: Celano / Capitol I
M: Relaleen / Julio Mariner
O: Piotr Pietrzyk
B:
K006616 0204365
152.

32

WELTMEISTER KWPN NED 2003 Ogier siwa F: Burggraaf /
M: Kidria /
O: Anna Sobala
B: M. Holweg
brak
153.

121

WILMAR MŁP POL 2006 Wałach kasztanowata F: Rashim / Milczan
M: Wilma / Mag
O: Ludwika Kruszewska
B: SK Prudnik
K011113 POL006690025806
154.

73

WOKSANA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Andos /
M: Wokanda /
O: Nikola Krajewska
B: Roman Siwek
brak
155.

145

ZAGATO KWPN NED 2004 Wałach gniada F: Contendro / Contender
M: Orbarjolijn / Lux
O: Marika Słowińska
B: N. A. Toonen, Wijk Bij Duurstede
K009985 5280030401853
156.

57

ZORBA WLKP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Banita / Arcus
M: Zora / Zapał
O: Joanna Tobiszewska
B: Katarzyna Meger
K016568 POL007520041609
Rider Club
Competition
Prize
Adamus Bartosz bpk
200
SUM:
200.00
Bąk Sebastian bpk
100
50
225
350
800
SUM:
1525.00
Borowiec Paulina KJ Aromer Józefin
40
SUM:
40.00
Czernik Natalia KJ Wechta Rosnówko
100
SUM:
100.00
Domański-Kruppa Felix KJ SO Łąck
200
SUM:
200.00
Friedman Maja Bella bpk
200
SUM:
200.00
Gałkowski Jacek KS AZS AWF Warszawa
150
SUM:
150.00
Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
100
50
150
600
SUM:
900.00
Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
100
400
SUM:
500.00
Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck
100
300
SUM:
400.00
Kubiak Jakub Bogusławicki KJ
50
SUM:
50.00
Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk
300
SUM:
300.00
Lemańska Anna KJ Equest Łąck
150
150
SUM:
300.00
Łopato Justyna KJ Dilmar Kobylarnia
450
SUM:
450.00
Łopato Weronika KJ Dilmar Kobylarnia
200
SUM:
200.00
Matelski Marcin KJ Dilmar Kobylarnia
100
100
250
SUM:
450.00
Nowak Grzegorz FKJK Zatoka
300
250
SUM:
550.00
Przedpełski Stanisław bpk
150
300
SUM:
450.00
Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
100
100
400
150
SUM:
750.00
Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
200
SUM:
200.00
Rogalska Weronika KJ Aldragho Piaseczno
50
SUM:
50.00
Smolinska Beata bpk
200
SUM:
200.00
Stasiak Anna KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
120
SUM:
120.00
Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
450
250
SUM:
700.00
Sukiennik Joanna SKJ Beckersport Raszyn
50
SUM:
50.00
Synowicz Maja KJ SO Łąck
100
SUM:
100.00
Szmytkowski Piotr KJ Plejada Tarczyn
40
70
SUM:
110.00
Tłuszcz Joanna FKJK Zatoka
25
75
SUM:
100.00
Tobiszewska Katarzyna Ciechociński KJ Bonanza
50
SUM:
50.00
Tomaszewska Izabella St. J Poster Piaseczno
50
SUM:
50.00
Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka
200
80
75
SUM:
355.00
Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek
500
150
SUM:
650.00
Wróblewski Daniel LKS Nadwiślanin Kwidzyn
60
SUM:
60.00
Zalewski Radosław St. SKJ Bobrowy Staw
300
500
200
SUM:
1000.00
Zaręba Aleksandra KJ SO Łąck
75
25
300
SUM:
400.00
Zmorek Damian KJ Welt Opypy
150
25
SUM:
175.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamus Bartosz
bpk
2017-11-24
23
2017-11-24
17
2017-11-25
30
2017-11-25
6
2017-11-26
5
2017-11-24
26
2017-11-24
11
2017-11-25
17
2017-11-26
8
200
Bąk Sebastian
bpk
KOCANKA (102)
2017-11-24
25
2017-11-25
21
2017-11-25
19
2017-11-26
5
100
EL CAPONE (103)
2017-11-24
35
2017-11-24
13
2017-11-25
7
50
2017-11-25
16
2017-11-26
14
2017-11-24
1
2017-11-24
10
2017-11-25
3
225
2017-11-25
2
350
2017-11-26
1
800
Bar Karolina
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2017-11-25
15
2017-11-25
23
Bernagiewicz Robert
KJ Huzar Józefów
MONAKO (53)
2017-11-25
2017-11-25
1
2017-11-25
39
2017-11-25
18
Bisaga Ines
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2017-11-25
Borowiec Paulina
KJ Aromer Józefin
RADETZKY (148)
2017-11-24
22
2017-11-24
41
2017-11-25
24
2017-11-26
8
40
2017-11-25
24
Bożek Joanna
KJ Młyńska Struga
2017-11-24
1
2017-11-24
27
2017-11-25
11
2017-11-25
26
Buzała Maria
KJ Dilmar Kobylarnia
2017-11-25
17
2017-11-25
10
2017-11-26
5
Chentkowski Tomasz
KJ Welt Opypy
RICCO (76)
2017-11-24
40
2017-11-24
25
2017-11-25
PRESTON (77)
2017-11-24
12
2017-11-25
26
2017-11-25
16
2017-11-26
15
Chmaj Julia
bpk
2017-11-24
42
2017-11-24
2017-11-25
2017-11-25
43
Czernik Natalia
KJ Wechta Rosnówko
2017-11-24
3
2017-11-24
4
2017-11-25
12
2017-11-26
11
QUIWITI (169)
2017-11-24
16
2017-11-24
2017-11-25
13
2017-11-25
33
2017-11-26
12
FENNA (178)
2017-11-24
36
2017-11-24
20
2017-11-25
8
100
2017-11-26
9
2017-11-24
16
2017-11-24
1
2017-11-25
29
2017-11-25
Czerska Aleksandra
KJ Just Riding Kielce
PROMOTOR (133)
2017-11-24
31
2017-11-24
2017-11-25
2017-11-25
41
2017-11-26
MAGNUS (134)
2017-11-24
39
2017-11-24
7
2017-11-25
13
2017-11-25
21
2017-11-26
20
Daszczyk Kinga
KJ Jantar Stryków
2017-11-24
33
2017-11-24
28
2017-11-25
26
2017-11-26
7
2017-11-24
10
2017-11-24
21
2017-11-25
27
2017-11-25
2017-11-26
Dobrowolska Katarzyna
bpk
KASZMIR (167)
2017-11-24
12
2017-11-24
2017-11-25
25
2017-11-25
11
Dołhun Jakub
Tuszyński KJ Garbówek
KOLA (49)
2017-11-25
22
Domański-Kruppa Felix
KJ SO Łąck
CARMEN S (117)
2017-11-24
18
2017-11-24
24
2017-11-25
12
2017-11-25
14
2017-11-26
2
200
CALIMERO (119)
2017-11-24
35
2017-11-24
9
2017-11-25
32
2017-11-26
15
Falkowski Robert
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
GALAKTYKA (131)
2017-11-24
5
2017-11-24
12
2017-11-25
2017-11-25
11
Ferenc Kinga
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2017-11-25
7
2017-11-25
1
2017-11-25
Ferenc Tamara
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
KORAL (64)
2017-11-25
1
2017-11-25
7
Friedman Maja Bella
bpk
NEFFI MK (100)
2017-11-24
30
2017-11-24
13
2017-11-25
27
2017-11-25
16
2017-11-24
4
2017-11-24
28
2017-11-25
1
200
2017-11-25
15
2017-11-26
19
Galanciak Roksana
bpk
KORD (99)
2017-11-24
17
2017-11-24
12
2017-11-25
11
2017-11-25
19
Gałkowski Jacek
KS AZS AWF Warszawa
CALMARO (139)
2017-11-24
1
2017-11-24
39
2017-11-26
2
150
2017-11-25
2017-11-25
34
BRANDO (140)
2017-11-24
10
2017-11-24
32
2017-11-25
12
2017-11-25
36
2017-11-26
17
Harasim Liliana
brak
WOKSANA (73)
2017-11-24
1
2017-11-25
1
2017-11-25
1
2017-11-26
1
Joppek Marcin
JKS Rywal Grudziądz
CADILLAC (181)
2017-11-24
1
2017-11-24
2017-11-25
2017-11-25
38
SID (182)
2017-11-24
26
2017-11-24
19
2017-11-25
Kaczmarz-Chojnacka Paulina
KJ Aldragho Piaseczno
CHEEROKE (138)
2017-11-25
10
2017-11-25
Kanar Dagmara
KJ Equest Łąck
JASPER (68)
2017-11-24
25
2017-11-26
10
Karczewska Karolina
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2017-11-25
11
2017-11-25
11
Kiljańczyk Aleksander
KJ Skarb Kozienice
CALVI (59)
2017-11-25
11
2017-11-25
1
Kominiak Aleksandra
Stajnia - Stara Biała
MARUSIA (183)
2017-11-26
Korsak Nikola
Kielecki KJ
ASSANI (149)
2017-11-24
32
2017-11-24
2017-11-25
6
2017-11-25
2017-11-26
11
Korycka Małgorzata
Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
2017-11-25
21
2017-11-25
6
Kostecki Kacper
bpk
2017-11-24
37
2017-11-24
2017-11-25
2017-11-25
17
Krajewska Nikola
KJ SO Łąck
EPOS (71)
2017-11-24
8
2017-11-25
15
2017-11-26
7
BONA (72)
2017-11-24
3
2017-11-24
1
2017-11-25
7
2017-11-25
1
2017-11-26
4
Król Piotr
KJ Łąck
CONCHACCO (135)
2017-11-24
6
2017-11-24
1
2017-11-25
1
Kruszewska Ludwika
KJ SO Łąck
WILMAR (121)
2017-11-24
24
2017-11-24
29
2017-11-25
25
Krzemiński Jarosław
KJ Szumawa Bobrowiec
BALLADA (36)
2017-11-24
37
2017-11-25
2017-11-25
Krzyżyńska Michalina
KJ Skok AgroFood Grabowiec
CRISTIANO (176)
2017-11-24
15
2017-11-25
7
2017-11-26
14
Kubiak Dawid
Sobieski Jumping Team Gdańsk
2017-11-24
5
2017-11-24
4
2017-11-25
3
100
2017-11-26
4
50
2017-11-24
4
2017-11-25
4
150
2017-11-26
2
600
Kubiak Dawid
Sobieski Jumping Team Gdańsk
MAESTRO (91)
2017-11-24
5
2017-11-24
3
2017-11-25
2
100
2017-11-25
8
2017-11-26
1
400
Kubiak Grzegorz
KJ SO Łąck
PANJAA (38)
2017-11-24
19
2017-11-25
14
2017-11-25
5
2017-11-26
8
ANTYLYA (39)
2017-11-24
2
2017-11-25
1
100
FLOYD (40)
2017-11-24
18
2017-11-24
3
2017-11-25
18
2017-11-25
23
2017-11-26
5
300
BOTOKS (41)
2017-11-24
9
2017-11-25
28
2017-11-26
13
SZULER (42)
2017-11-26
3
Kubiak Jakub
Bogusławicki KJ
2017-11-24
1
2017-11-24
38
2017-11-25
20
2017-11-25
26
2017-11-26
7
50
Kubiak Michał
Sobieski Jumping Team Gdańsk
2017-11-24
1
2017-11-24
2
2017-11-25
22
2017-11-26
2
300
GALAKTYKA (184)
2017-11-26
1
Kuptel Małgorzata
St. SKJ Bobrowy Staw
GUIDAM (120)
2017-11-24
44
2017-11-24
26
2017-11-25
Kuźma Nadia
St. SKJ Bobrowy Staw
CASALINA (108)
2017-11-25
20
2017-11-25
9
2017-11-26
19
Lemańska Anna
KJ Equest Łąck
2017-11-26
6
2017-11-25
1
150
2017-11-25
2
150
Leśkiewicz Sandra
Stajnia Ciechomice
FANTA (30)
2017-11-26
3
Łopato Justyna
KJ Dilmar Kobylarnia
GRAD (147)
2017-11-24
24
2017-11-25
9
2017-11-26
1
450
Łopato Weronika
KJ Dilmar Kobylarnia
2017-11-24
17
2017-11-24
10
2017-11-25
11
2017-11-25
13
2017-11-26
7
200
Maślanka Bogdan
bpk
KASTET (51)
2017-11-24
2
2017-11-24
11
2017-11-26
9
Matelski Marcin
KJ Dilmar Kobylarnia
IRYDION (150)
2017-11-24
34
2017-11-24
2017-11-25
27
2017-11-25
2017-11-26
3
100
LUGANO (151)
2017-11-24
27
2017-11-24
9
2017-11-25
25
2017-11-25
19
2017-11-26
12
2017-11-24
8
2017-11-24
18
2017-11-25
7
100
2017-11-26
FEMME WV (153)
2017-11-24
19
2017-11-24
14
2017-11-25
12
2017-11-26
2
250
Nowak Grzegorz
FKJK Zatoka
VALENTINE (159)
2017-11-24
6
2017-11-24
2
2017-11-25
2
300
2017-11-26
17
2017-11-24
3
2017-11-25
4
250
2017-11-26
6
Pachnik Aleksandra
St. KS Chojnów
2017-11-24
36
2017-11-24
2017-11-25
2017-11-25
31
Patron Tomasz
KJ Skarb Kozienice
2017-11-24
15
2017-11-24
2017-11-25
16
2017-11-25
20
LARISSA (56)
2017-11-24
21
2017-11-24
2017-11-25
19
2017-11-25
11
2017-11-26
16
CALVI (59)
2017-11-24
41
2017-11-24
36
Pełka Barbara
JKS Jantar Stryków
PIRLO (129)
2017-11-24
6
2017-11-24
4
2017-11-26
2017-11-25
Pietrusińska Maria
KJ Aldragho Piaseczno
MILIN (16)
2017-11-24
35
2017-11-24
44
2017-11-25
23
2017-11-25
25
2017-11-26
20
CZĄBER (17)
2017-11-24
13
2017-11-24
29
2017-11-25
9
2017-11-25
10
2017-11-26
17
2017-11-24
2017-11-24
33
2017-11-25
31
2017-11-26
9
Pietrzyk Piotr
LKS Wolta Żółwin
HIALIT (142)
2017-11-25
13
2017-11-25
1
Pietrzyk Sylwia
LKS Wolta Żółwin
VELO (141)
2017-11-25
35
2017-11-25
Polska-Fijałek Ewelina
Soymax Horse Team
2017-11-24
26
2017-11-24
27
2017-11-25
2017-11-25
15
2017-11-26
18
Przedpełski Stanisław
bpk
ZAGATO (145)
2017-11-24
14
2017-11-25
14
2017-11-26
6
SUN PAULA (161)
2017-11-24
4
2017-11-24
12
2017-11-25
14
2017-11-26
3
150
2017-11-24
24
2017-11-24
5
2017-11-25
2017-11-26
6
300
CARENZO (163)
2017-11-24
31
Przyborowska Patrycja
bpk
CHIP (60)
2017-11-24
1
2017-11-24
1
2017-11-25
2017-11-25
42
2017-11-26
6
Przybylska Agnieszka
KJ Dilmar
RESPECT (132)
2017-11-24
28
2017-11-24
2017-11-25
2017-11-25
32
2017-11-26
12
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping TEAM
SILVAN (21)
2017-11-24
32
2017-11-24
31
2017-11-25
27
2017-11-26
19
2017-11-24
30
2017-11-24
33
2017-11-25
28
2017-11-25
7
2017-11-26
20
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team Gdańsk
JONATAN (164)
2017-11-24
22
2017-11-24
2017-11-25
15
2017-11-25
2017-11-26
21
2017-11-24
3
2017-11-24
33
2017-11-25
3
100
2017-11-25
5
100
2017-11-26
4
400
GRAVIN (166)
2017-11-24
30
2017-11-25
3
150
2017-11-26
12
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team Gdańsk
CRISTIANO (176)
2017-11-24
9
2017-11-25
2
200
Ptaszyńska Julia
bpk
2017-11-25
8
2017-11-25
10
2017-11-26
Racinowska Emilia
KJ Dilmar
BARON (130)
2017-11-24
8
2017-11-24
2017-11-25
24
2017-11-25
2017-11-26
7
Ratajska Gabriela
bpk
2017-11-25
1
2017-11-25
1
2017-11-26
1
2017-11-24
1
2017-11-24
2017-11-24
4
2017-11-24
2
2017-11-25
1
2017-11-25
7
2017-11-26
1
Rogalska Weronika
KJ Aldragho Piaseczno
ANCONA (122)
2017-11-24
14
2017-11-24
2017-11-25
9
2017-11-26
4
50
Rogińska Zuzanna
KJ Młyńska Struga
2017-11-25
40
2017-11-25
29
Sekuła Ewa
KJ Skarb Kozienice
BANGKOK (58)
2017-11-24
15
2017-11-24
19
2017-11-25
29
Sierakowska Michalina
bkp
2017-11-25
7
2017-11-25
7
2017-11-26
1
Sikorski Piotr
Łódzki KJ
PANQUIDAM (154)
2017-11-24
40
2017-11-24
2017-11-25
21
2017-11-25
30
2017-11-26
Siwiak (Ex Oryga) Maja
bpk
2017-11-24
6
2017-11-25
1
2017-11-25
36
Smolinska Beata
bpk
2017-11-24
1
2017-11-24
12
2017-11-25
2017-11-25
37
2017-11-26
1
200
Sobala Anna
LKJ Ochaby
2017-11-25
1
2017-11-25
1
2017-11-26
1
Solarz Weronika
bpk
MAFIA (127)
2017-11-25
2017-11-25
2017-11-26
4
Stasiak Anna
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2017-11-24
43
2017-11-25
12
2017-11-26
18
BILA (48)
2017-11-24
16
2017-11-25
23
2017-11-26
4
120
Stasiak Szymon
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2017-11-24
30
2017-11-25
1
450
2017-11-24
31
2017-11-24
2017-11-25
22
2017-11-25
25
2017-11-26
21
DENTON (47)
2017-11-24
1
2017-11-24
16
2017-11-25
1
250
2017-11-25
9
2017-11-26
Sukiennik Joanna
SKJ Beckersport Raszyn
CARENZO (163)
2017-11-24
43
2017-11-25
3
50
2017-11-26
9
Synowicz Maja
KJ SO Łąck
ERATO (125)
2017-11-24
10
2017-11-24
5
2017-11-25
13
2017-11-26
4
100
Szmytkowski Piotr
KJ Plejada Tarczyn
FELINE WM (155)
2017-11-24
21
2017-11-24
27
2017-11-25
8
40
2017-11-26
6
70
2017-11-25
5
Szumińska Beata
KJ Szumawa Bobrowiec
2017-11-24
34
2017-11-25
Tłuszcz Joanna
FKJK Zatoka
SAM (156)
2017-11-24
17
2017-11-24
2017-11-25
22
2017-11-25
2017-11-26
8
OLIMPIA (157)
2017-11-24
29
2017-11-24
20
2017-11-25
4
25
2017-11-25
3
75
2017-11-26
10
CORRIDA (158)
2017-11-24
23
2017-11-24
8
2017-11-25
14
2017-11-26
16
Tobiszewska Katarzyna
Ciechociński KJ Bonanza
ZORBA (57)
2017-11-25
19
2017-11-25
4
50
Tomaszewska Izabella
St. J Poster Piaseczno
SZIMANO (78)
2017-11-24
13
2017-11-24
22
2017-11-25
7
50
2017-11-26
9
2017-11-24
6
2017-11-24
3
2017-11-25
35
2017-11-25
20
2017-11-26
8
2017-11-24
1
2017-11-24
11
2017-11-25
5
2017-11-25
2017-11-26
18
Tomaszewski Antoni
JKS Equita Świętochów
2017-11-24
5
2017-11-25
11
2017-11-26
15
Tomaszewski Beniamin
KJ Leśna Podkowa Damaszka
RIRONDINE (170)
2017-11-24
1
2017-11-24
12
2017-11-25
2017-11-25
11
DUKE (171)
2017-11-24
6
2017-11-25
5
200
2017-11-26
2
COLANDRO (172)
2017-11-24
34
2017-11-25
17
2017-11-26
10
CASVELLE (173)
2017-11-24
5
2017-11-25
5
80
2017-11-26
10
2017-11-24
15
2017-11-25
6
75
2017-11-26
11
2017-11-24
2
2017-11-25
10
2017-11-26
10
Tuwalska Edyta
KJ Szumawa Bobrowiec
GALEON (54)
2017-11-24
10
2017-11-24
21
2017-11-25
19
2017-11-25
2017-11-26
Tyszko Michał
Tuszyński KJ Garbówek
2017-11-24
20
2017-11-24
2017-11-25
2017-11-25
13
2017-11-24
22
2017-11-24
11
2017-11-25
22
2017-11-26
16
2017-11-24
18
2017-11-24
14
2017-11-25
16
2017-11-26
14
2017-11-24
28
2017-11-24
9
2017-11-25
2017-11-26
10
2017-11-24
11
2017-11-24
23
2017-11-25
20
2017-11-26
3
500
GUIDAM (120)
2017-11-25
34
2017-11-26
3
150
Więckowska Aleksandra
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
HIRO (128)
2017-11-24
8
2017-11-24
12
2017-11-25
15
2017-11-25
7
2017-11-26
13
Wiekiera Zuzanna
bpk
KASTET (51)
2017-11-25
1
2017-11-25
1
Witkowska Anna
bpk
HARLEY MG (126)
2017-11-25
13
2017-11-25
11
2017-11-26
Wójcik-Matelska Renata
KJ Dilmar
2017-11-25
18
2017-11-25
2017-11-26
5
Wójtowicz Tomasz
WKJ Lublin
ULISSES (143)
2017-11-24
2017-11-24
7
2017-11-25
2017-11-26
4
IRTYSZ (144)
2017-11-24
12
2017-11-24
32
2017-11-25
17
2017-11-25
18
2017-11-26
13
Wróblewski Daniel
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
BE BALOU (123)
2017-11-24
37
2017-11-25
6
60
2017-11-26
9
ASHLEY S (124)
2017-11-24
20
2017-11-25
21
2017-11-25
24
2017-11-26
12
Zalewski Radosław
St. SKJ Bobrowy Staw
ILATINA (104)
2017-11-24
8
2017-11-25
3
300
2017-11-26
8
2017-11-24
42
2017-11-24
17
2017-11-25
2017-11-26
2017-11-25
2017-11-24
29
2017-11-24
1
2017-11-25
1
500
2017-11-26
5
2017-11-24
2017-11-25
8
2017-11-24
6
2017-11-25
11
2017-11-26
3
200
Zaręba Aleksandra
KJ SO Łąck
FARGITA (136)
2017-11-24
9
2017-11-24
7
2017-11-25
2
75
2017-11-25
4
25
2017-11-26
1
300
ENRICO (137)
2017-11-24
38
2017-11-24
23
2017-11-25
28
2017-11-25
33
2017-11-26
Zimnowodzka Natalia
SKJ Bajardo
2017-11-24
13
2017-11-24
25
Zmorek Damian
KJ Welt Opypy
DIEGO (74)
2017-11-24
2
2017-11-25
6
150
2017-11-26
7
PICCOLO (75)
2017-11-24
7
2017-11-25
8
25
2017-11-26
11
Żółtowska Justyna
KJ SO Łąck
2017-11-24
7
2017-11-24
11
2017-11-25
23
2017-11-26
13
2017-11-24
16
2017-11-24
7
2017-11-25
24
2017-11-25
18
2017-11-26
11

Number of Riders: 100

Number of Horses: 156

The sum of prizes: 12 085.00

Competition results developed by: TARANT EVENTS
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H112009-01, TARANT EVENTS)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl