Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZO1*/HZR Łąck
SO Łąck, 24-26 11 2017

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
173 ACCEPTED 2017-11-22 20:43:10
2017-11-22 13:44:20
Marta Grudzień CONTRA MELLONI
  • 1x 14T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
  • 1x 16R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
172 ACCEPTED 2017-11-22 20:45:28
2017-11-22 10:39:55
Nina Synowicz MAŁA STOKROTKA
  • 2x 6T/mini LL/Konkurs dokładności, wys. 70 cm, art. 238.1.1
171 ACCEPTED 2017-11-22 20:45:03
2017-11-22 10:35:54
Sandra Leśkiewicz FANTA
  • 1x 12T/mini LL/Konkurs dokładności, wys. 70 cm, art. 238.1.1
  • 1x 13T/LL/Konkurs dokładności, wys. 90 cm, art. 238.1.1
170 ACCEPTED 2017-11-22 20:44:38
2017-11-22 10:27:49
Zuzanna Wiekiera KASTET
  • 2x 6T/mini LL/Konkurs dokładności, wys. 70 cm, art. 238.1.1
  • 2x 12T/mini LL/Konkurs dokładności, wys. 70 cm, art. 238.1.1
169 ACCEPTED 2017-11-22 20:44:09
2017-11-22 10:05:28
Zuzanna Wiekiera WELTMEISTER
  • 2x 12T/mini LL/Konkurs dokładności, wys. 70 cm, art. 238.1.1
168 ACCEPTED 2017-11-22 20:43:45
2017-11-22 10:01:56
Anna Sobala WELTMEISTER
  • 2x 7T/LL/Konkurs dokładności, wys. 80 cm, art. 238.1.1
167 ACCEPTED 2017-11-22 07:16:23
2017-11-21 23:29:43
Justyna Żółtowska CANSTINA
  • 1x 4R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
  • 1x 5R/N/Konkurs zwykły, wys.120 cm, art. 238.2.1
  • 1x 10R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
  • 1x 11R/N/Konkurs zwykły, wys.120 cm, art. 238.2.1
  • 1x 17R/N/Konkurs zwykły, wys.120 cm, art. 238.2.1
166 ACCEPTED 2017-11-22 07:15:03
2017-11-21 23:29:12
Justyna Żółtowska SAN LUCA V
  • 1x 3T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
  • 1x 4R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
  • 1x 10R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
  • 1x 11R/N/Konkurs zwykły, wys.120 cm, art. 238.2.1
  • 1x 16R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
165 ACCEPTED 2017-11-22 07:14:31
2017-11-21 22:35:36
Aleksandra Pachnik LADY CANTA
  • 2x 3T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
164 ACCEPTED 2017-11-22 07:13:26
2017-11-21 22:34:24
Jarosław Krzemiński BALLADA
  • 1x 4R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
163 ACCEPTED 2017-11-22 07:13:06
2017-11-21 22:34:05
Maja Oryga -Siwiak FLORIS T
  • 2x 3T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
162 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2017-11-22 07:09:15
2017-11-21 22:33:43
Grzegorz Kubiak PANJAA
  • 1x 3T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
161 ACCEPTED 2017-11-22 07:07:46
2017-11-21 22:30:17
Grzegorz Kubiak ANTYLYA
  • 1x 3T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
160 ACCEPTED 2017-11-22 07:07:20
2017-11-21 22:29:54
Grzegorz Kubiak FLOYD
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
159 ACCEPTED 2017-11-22 07:06:01
2017-11-21 22:29:29
Grzegorz Kubiak BOTOKS
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
158 ACCEPTED 2017-11-22 07:05:00
2017-11-21 22:29:07
Grzegorz Kubiak SZULER
  • 1x 9/CC/Finał Dużej Rundy (Grand Prix) , wys. 140 cm, zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
157 ACCEPTED 2017-11-22 07:04:34
2017-11-21 22:28:47
Grzegorz Kubiak ALOUBETTE
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
156 ACCEPTED 2017-11-22 07:04:03
2017-11-21 21:38:45
Szymon Stasiak OTAMENDI
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
155 ACCEPTED 2017-11-22 07:03:37
2017-11-21 21:38:02
Szymon Stasiak ROTEX II
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 8/C/Finał Średniej Rundy, wys. 130 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
154 ACCEPTED 2017-11-22 07:03:15
2017-11-21 21:37:22
Szymon Stasiak DENTON
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 8/C/Finał Średniej Rundy, wys. 130 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
153 ACCEPTED 2017-11-22 07:02:49
2017-11-21 21:36:41
Anna Stasiak OTAMENDI
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 4/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 7/N/Finał Małej Rundy, wys. 120 cm, zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
152 ACCEPTED 2017-11-22 07:02:22
2017-11-21 21:35:35
Anna Stasiak BILA
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 4/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 7/N/Finał Małej Rundy, wys. 120 cm, zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
151 ACCEPTED 2017-11-23 21:15:27
2017-11-21 19:15:49
Julia Ptaszyńska CINDERELLA
  • 1x 8T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
  • 1x 10R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
  • 1x 14T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
  • 1x 16R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
150 ACCEPTED 2017-11-21 20:37:26
2017-11-21 18:54:45
Jakub Dołhun KOLA
  • 1x 8T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
  • 1x 10R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
149 ACCEPTED 2017-11-21 20:36:37
2017-11-21 18:19:49
Joanna Bożek TORTILLA
  • 1x 2T/LL/Konkurs dokładności, wys. 80 cm, art. 238.1.1
  • 1x 3T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
  • 1x 7T/LL/Konkurs dokładności, wys. 80 cm, art. 238.1.1
  • 1x 8T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
148 ACCEPTED 2017-11-21 20:34:08
2017-11-21 16:04:01
Bogdan Maślanka KASTET
  • 1x 4R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
  • 1x 5R/N/Konkurs zwykły, wys.120 cm, art. 238.2.1
  • 1x 10R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
  • 1x 11R/N/Konkurs zwykły, wys.120 cm, art. 238.2.1
  • 1x 16R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
  • 1x 17R/N/Konkurs zwykły, wys.120 cm, art. 238.2.1
147 ACCEPTED 2017-11-21 20:31:41
2017-11-21 09:58:07
Monika Jaworska EUFORIA
  • 1x 14T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
  • 1x 16R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
146 ACCEPTED 2017-11-21 20:30:01
2017-11-21 09:42:10
Robert Bernagiewicz MONAKO
  • 2x 7T/LL/Konkurs dokładności, wys. 80 cm, art. 238.1.1
145 ACCEPTED 2017-11-21 20:28:44
2017-11-21 07:46:20
Edyta Tuwalska GALEON
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
144 ACCEPTED 2017-11-25 13:09:32
2017-11-21 07:43:36
Tomasz Patron SALTARELLO
  • 2x 3T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
143 ACCEPTED 2017-11-21 20:26:19
2017-11-21 07:42:22
Tomasz Patron LARISSA
  • 2x 3T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
142 ACCEPTED 2017-11-21 07:41:17
2017-11-20 23:47:10
Katarzyna Tobiszewska ZORBA
  • 1x 10R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
  • 1x 11R/N/Konkurs zwykły, wys.120 cm, art. 238.2.1
141 ACCEPTED 2017-11-21 07:19:35
2017-11-20 23:39:59
Ewa Sekuła BANGKOK
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 7/N/Finał Małej Rundy, wys. 120 cm, zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
140 ACCEPTED 2017-11-21 07:18:00
2017-11-20 23:38:12
Aleksander Kiljańczyk CALVI
  • 2x 2T/LL/Konkurs dokładności, wys. 80 cm, art. 238.1.1
  • 1x 7T/LL/Konkurs dokładności, wys. 80 cm, art. 238.1.1
  • 1x 8T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
  • 1x 13T/LL/Konkurs dokładności, wys. 90 cm, art. 238.1.1
  • 1x 14T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
139 ACCEPTED 2017-11-21 07:15:48
2017-11-20 23:03:46
Patrycja Przyborowska CHIP
  • 2x 2T/LL/Konkurs dokładności, wys. 80 cm, art. 238.1.1
138 ACCEPTED 2017-11-21 07:38:35
2017-11-20 22:25:11
Anna Lemańska HELLANIA
  • 1x 4R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
  • 1x 5R/N/Konkurs zwykły, wys.120 cm, art. 238.2.1
  • 1x 10R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
  • 1x 11R/N/Konkurs zwykły, wys.120 cm, art. 238.2.1
  • 1x 17R/N/Konkurs zwykły, wys.120 cm, art. 238.2.1
137 ACCEPTED 2017-11-21 07:38:08
2017-11-20 21:48:46
Karolina Karczewska MILLCROFT VIVA
  • 1x 6T/mini LL/Konkurs dokładności, wys. 70 cm, art. 238.1.1
  • 2x 7T/LL/Konkurs dokładności, wys. 80 cm, art. 238.1.1
136 ACCEPTED 2017-11-21 07:37:19
2017-11-20 21:48:17
Tamara Ferenc MOBY DIC
  • 1x 6T/mini LL/Konkurs dokładności, wys. 70 cm, art. 238.1.1
135 ACCEPTED 2017-11-21 07:37:00
2017-11-20 21:47:56
Tamara Ferenc KORAL
  • 2x 6T/mini LL/Konkurs dokładności, wys. 70 cm, art. 238.1.1
134 ACCEPTED 2017-11-21 07:35:24
2017-11-20 21:47:28
Kinga Ferenc MOBY DIC
  • 1x 6T/mini LL/Konkurs dokładności, wys. 70 cm, art. 238.1.1
133 ACCEPTED 2017-11-21 07:33:46
2017-11-20 21:46:58
Kinga Ferenc LUKRECJA
  • 1x 6T/mini LL/Konkurs dokładności, wys. 70 cm, art. 238.1.1
132 ACCEPTED 2017-11-21 07:33:08
2017-11-20 21:46:32
Ines Bisaga IGUANA DANNY'S GIRL
  • 1x 6T/mini LL/Konkurs dokładności, wys. 70 cm, art. 238.1.1
131 ACCEPTED 2017-11-21 07:31:57
2017-11-20 21:44:55
Karolina Bar MARKIZA
  • 2x 7T/LL/Konkurs dokładności, wys. 80 cm, art. 238.1.1
  • 2x 8T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
130 ACCEPTED 2017-11-21 07:31:31
2017-11-20 21:44:13
Karolina Bar LUKRECJA
  • 1x 6T/mini LL/Konkurs dokładności, wys. 70 cm, art. 238.1.1
129 ACCEPTED 2017-11-21 07:31:11
2017-11-20 21:43:27
Karolina Bar IGUANA DANNY'S GIRL
  • 1x 7T/LL/Konkurs dokładności, wys. 80 cm, art. 238.1.1
  • 1x 8T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
128 ACCEPTED 2017-11-21 07:30:19
2017-11-20 21:27:42
Dagmara Kanar JASPER
  • 1x 3T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
  • 1x 14T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
127 ACCEPTED 2017-11-21 07:29:07
2017-11-20 21:06:17
Sławomir Ciuruś DESIRE
  • 1x 14T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
  • 1x 16R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
126 ACCEPTED 2017-11-21 07:14:06
2017-11-20 20:21:12
Jakub Kubiak EL DŻAMARA
  • 1x 5R/N/Konkurs zwykły, wys.120 cm, art. 238.2.1
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
125 ACCEPTED 2017-11-21 07:27:15
2017-11-20 20:06:44
Nikola Krajewska EPOS
  • 1x 4R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
  • 1x 5R/N/Konkurs zwykły, wys.120 cm, art. 238.2.1
124 ACCEPTED 2017-11-21 07:26:36
2017-11-20 20:06:16
Nikola Krajewska BONA
  • 1x 1T/mini LL/Konkurs dokładności, wys. 70 cm, art. 238.1.1
  • 1x 2T/LL/Konkurs dokładności, wys. 80 cm, art. 238.1.1
123 ACCEPTED 2017-11-21 07:22:36
2017-11-20 20:05:45
Liliana Harasim WOKSANA
  • 2x 1T/mini LL/Konkurs dokładności, wys. 70 cm, art. 238.1.1
122 ACCEPTED 2017-11-21 07:12:10
2017-11-20 19:54:58
Damian Zmorek DIEGO
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3/CC/Duża Runda, wys. 140 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
121 ACCEPTED 2017-11-21 07:10:06
2017-11-20 19:54:17
Damian Zmorek PICCOLO
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
120 ACCEPTED 2017-11-21 07:09:28
2017-11-20 19:53:26
Tomasz Chentkowski RICCO
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
119 ACCEPTED 2017-11-21 07:08:12
2017-11-20 19:52:39
Tomasz Chentkowski PRESTON
  • 1x 4R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
118 ACCEPTED 2017-11-21 07:06:54
2017-11-20 19:36:26
Izabella Tomaszewska SZIMANO
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 8/C/Finał Średniej Rundy, wys. 130 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
117 ACCEPTED 2017-11-21 07:05:39
2017-11-20 19:35:51
Antoni Tomaszewski CHACCO-LAUREN
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 8/C/Finał Średniej Rundy, wys. 130 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
116 ACCEPTED 2017-11-21 07:03:52
2017-11-20 19:23:57
Kacper Kostecki VALENTINO RED WINE
  • 2x 3T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
115 ACCEPTED 2017-11-21 07:03:15
2017-11-20 19:05:12
Natalia Czernik CRISTALL
  • 1x 3T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
  • 1x 4R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
114 ACCEPTED 2017-11-21 07:00:37
2017-11-20 18:36:28
Beata Szumińska CHARDONNAY SZUMAWA
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 5/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
113 ACCEPTED 2017-11-20 18:31:40
2017-11-20 18:26:37
Robert Bernagiewicz SZARAMAN
  • 1x 8T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
  • 1x 10R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
112 ACCEPTED 2017-11-20 18:31:05
2017-11-20 18:06:39
Izabella Tomaszewska QUINTANA
  • 1x 4R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
  • 1x 5R/N/Konkurs zwykły, wys.120 cm, art. 238.2.1
  • 1x 10R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
  • 1x 11R/N/Konkurs zwykły, wys.120 cm, art. 238.2.1
  • 1x 16R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
  • 1x 17R/N/Konkurs zwykły, wys.120 cm, art. 238.2.1
111 ACCEPTED 2017-11-20 18:29:18
2017-11-20 18:06:06
Izabella Tomaszewska CASSILIANO
  • 1x 2T/LL/Konkurs dokładności, wys. 80 cm, art. 238.1.1
  • 2x 3T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
  • 1x 7T/LL/Konkurs dokładności, wys. 80 cm, art. 238.1.1
  • 2x 8T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
  • 1x 13T/LL/Konkurs dokładności, wys. 90 cm, art. 238.1.1
  • 2x 14T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
110 ACCEPTED 2017-11-20 18:26:17
2017-11-20 17:54:01
Julia Chmaj JUTRZENKA
  • 2x 3T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
  • 2x 8T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
  • 1x 14T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
109 ACCEPTED 2017-11-20 17:43:05
2017-11-20 14:09:36
Michał Tyszko COFERTINO
  • 2x 3T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
108 ACCEPTED 2017-11-20 17:41:24
2017-11-20 13:52:28
Renata Wójcik-Matelska NEVILLE S
  • 2x 8T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
107 ACCEPTED 2017-11-20 17:39:40
2017-11-20 13:51:59
Grzegorz Psiuk CONCORD DE COEUR
  • 1x 3T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
  • 1x 4R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
106 ACCEPTED 2017-11-20 17:46:19
2017-11-20 11:49:33
Dawid Kubiak KARDAMON
  • 1x 4R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
105 ACCEPTED 2017-11-20 17:45:38
2017-11-20 11:45:24
Dawid Kubiak COUNTESS OF HIGHFIELDS
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
104 ACCEPTED 2017-11-20 17:23:59
2017-11-20 09:17:45
Michalina Sierakowska GWIAZDECZKA-TABUN
  • 2x 1T/mini LL/Konkurs dokładności, wys. 70 cm, art. 238.1.1
  • 2x 6T/mini LL/Konkurs dokładności, wys. 70 cm, art. 238.1.1
  • 1x 12T/mini LL/Konkurs dokładności, wys. 70 cm, art. 238.1.1
103 ACCEPTED 2017-11-20 17:20:30
2017-11-20 09:17:07
Gabriela Ratajska JAGIENKA
  • 2x 7T/LL/Konkurs dokładności, wys. 80 cm, art. 238.1.1
  • 1x 13T/LL/Konkurs dokładności, wys. 90 cm, art. 238.1.1
102 ACCEPTED 2017-11-20 17:19:15
2017-11-20 09:16:25
Gabriela Ratajska PASJONATA LOTAR
  • 2x 2T/LL/Konkurs dokładności, wys. 80 cm, art. 238.1.1
101 ACCEPTED 2017-11-20 17:17:40
2017-11-20 09:15:02
Gabriela Ratajska SULAATIK'S PITTSBURGH
  • 2x 1T/mini LL/Konkurs dokładności, wys. 70 cm, art. 238.1.1
  • 2x 6T/mini LL/Konkurs dokładności, wys. 70 cm, art. 238.1.1
  • 1x 12T/mini LL/Konkurs dokładności, wys. 70 cm, art. 238.1.1
100 ACCEPTED 2017-11-20 18:24:41
2017-11-20 09:13:09
Gabriela Janiszewska ANRI MARIELLA
  • 2x 6T/mini LL/Konkurs dokładności, wys. 70 cm, art. 238.1.1
  • 2x 12T/mini LL/Konkurs dokładności, wys. 70 cm, art. 238.1.1
99 ACCEPTED 2017-11-20 17:13:33
2017-11-20 09:05:31
Roksana Galanciak KORD
  • 2x 2T/LL/Konkurs dokładności, wys. 80 cm, art. 238.1.1
  • 2x 7T/LL/Konkurs dokładności, wys. 80 cm, art. 238.1.1
  • 1x 13T/LL/Konkurs dokładności, wys. 90 cm, art. 238.1.1
98 ACCEPTED 2017-11-20 17:11:13
2017-11-20 09:04:46
Maja Bella Friedman NEFFI MK
  • 1x 4R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
  • 1x 5R/N/Konkurs zwykły, wys.120 cm, art. 238.2.1
  • 1x 10R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
  • 1x 11R/N/Konkurs zwykły, wys.120 cm, art. 238.2.1
  • 1x 17R/N/Konkurs zwykły, wys.120 cm, art. 238.2.1
97 ACCEPTED 2017-11-20 17:09:48
2017-11-20 09:04:15
Maja Bella Friedman SWEET NOISE-M
  • 1x 5R/N/Konkurs zwykły, wys.120 cm, art. 238.2.1
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 11R/N/Konkurs zwykły, wys.120 cm, art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 7/N/Finał Małej Rundy, wys. 120 cm, zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
96 ACCEPTED 2017-11-20 17:08:51
2017-11-20 09:03:37
Sebastian Bąk KOCANKA
  • 1x 5R/N/Konkurs zwykły, wys.120 cm, art. 238.2.1
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 11R/N/Konkurs zwykły, wys.120 cm, art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 7/N/Finał Małej Rundy, wys. 120 cm, zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
95 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2017-11-20 17:07:03
2017-11-20 09:02:59
Sebastian Bąk EL CAPONE
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 8/C/Finał Średniej Rundy, wys. 130 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
94 ACCEPTED 2017-11-20 17:04:43
2017-11-20 09:02:30
Radosław Zalewski ILATINA
  • 1x 3/CC/Duża Runda, wys. 140 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 6/CC/Duża Runda, wys. 140 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 9/CC/Finał Dużej Rundy (Grand Prix) , wys. 140 cm, zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
93 ACCEPTED 2017-11-20 17:02:26
2017-11-20 08:57:48
Radosław Zalewski GOLIATH J&JZ
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 7/N/Finał Małej Rundy, wys. 120 cm, zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
  • 1x 8/C/Finał Średniej Rundy, wys. 130 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
92 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2017-11-20 16:59:02
2017-11-20 08:54:49
Sebastian Bąk CAMILLE DE DIAMANT
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3/CC/Duża Runda, wys. 140 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 5/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 6/CC/Duża Runda, wys. 140 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 9/CC/Finał Dużej Rundy (Grand Prix) , wys. 140 cm, zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
91 ACCEPTED 2017-11-20 16:56:38
2017-11-20 08:48:30
Radosław Zalewski KONTADOR VD MOLENDREEF
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3/CC/Duża Runda, wys. 140 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 5/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 6/CC/Duża Runda, wys. 140 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 8/C/Finał Średniej Rundy, wys. 130 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 9/CC/Finał Dużej Rundy (Grand Prix) , wys. 140 cm, zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
90 ACCEPTED 2017-11-20 16:55:32
2017-11-20 08:47:48
Radosław Zalewski CASALINA
  • 1x 3T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
  • 1x 4R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
  • 1x 8T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
  • 1x 10R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
  • 1x 14T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
  • 1x 16R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
89 ACCEPTED 2017-11-20 16:55:06
2017-11-20 08:46:57
Nadia Kuźma VALENCIA 88
  • 1x 3T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
  • 1x 4R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
  • 1x 8T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
  • 1x 10R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
  • 1x 14T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
  • 1x 16R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
88 ACCEPTED 2017-11-20 16:53:49
2017-11-20 08:44:49
Kinga Daszczyk NADZIEJA I
  • 1x 3T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
  • 1x 4R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
  • 1x 10R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
  • 1x 11R/N/Konkurs zwykły, wys.120 cm, art. 238.2.1
  • 1x 16R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
87 ACCEPTED 2017-11-20 16:52:07
2017-11-20 08:44:02
Kinga Daszczyk LA LOXLEY L
  • 1x 5R/N/Konkurs zwykły, wys.120 cm, art. 238.2.1
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 4/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 7/N/Finał Małej Rundy, wys. 120 cm, zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
86 ACCEPTED 2017-11-20 16:49:54
2017-11-20 00:01:54
Michał Tyszko NEWTON JP Z
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
85 ACCEPTED 2017-11-20 16:47:30
2017-11-20 00:01:11
Michał Tyszko F ARMANI Z
  • 1x 4R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
84 ACCEPTED 2017-11-20 16:45:13
2017-11-20 00:00:09
Michał Tyszko CANTAIR HBC
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
83 ACCEPTED 2017-11-20 16:44:44
2017-11-19 23:59:40
Michał Tyszko BEL DE JOUR
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
82 ACCEPTED 2017-11-20 16:44:16
2017-11-19 21:14:42
Zuzanna Rogińska FABREGGIA S
  • 1x 8T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
  • 1x 10R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
81 ACCEPTED 2017-11-20 16:42:08
2017-11-19 15:52:19
Felix Kruppa CARMEN S
  • 1x 3T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
  • 1x 4R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
80 ACCEPTED 2017-11-20 16:40:42
2017-11-19 15:46:39
Natalia Zimnowodzka CARETANE ROSE Z
  • 1x 3T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
  • 1x 4R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
  • 1x 9R/L/Egzamin Licencyjny, wys.100 cm
  • 1x 10R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
  • 1x 16R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
79 ACCEPTED 2017-11-20 16:37:55
2017-11-19 15:45:14
Felix Kruppa CALIMERO
  • 1x 3T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
  • 1x 4R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
  • 1x 8T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
  • 1x 10R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
  • 1x 16R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
78 ACCEPTED 2017-11-20 16:34:57
2017-11-19 11:44:46
Gabriela Jendrych MAESTRO
  • 1x 3T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
  • 1x 4R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
  • 1x 8T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
  • 1x 10R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
  • 1x 14T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
  • 1x 16R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
77 ACCEPTED 2017-11-20 16:37:08
2017-11-19 11:37:55
Dawid Kubiak MAESTRO
  • 1x 3T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
  • 1x 4R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
  • 1x 8T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
  • 1x 10R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
  • 1x 14T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
  • 1x 16R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
76 ACCEPTED 2017-11-18 22:36:01
2017-11-18 22:28:59
Małgorzata Kuptel GUIDAM
  • 1x 3T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
  • 1x 4R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
75 ACCEPTED 2017-11-18 22:13:15
2017-11-18 20:41:59
Ludwika Kruszewska WILMAR
  • 1x 3T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
  • 1x 4R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
  • 1x 11R/N/Konkurs zwykły, wys.120 cm, art. 238.2.1
  • 1x 17R/N/Konkurs zwykły, wys.120 cm, art. 238.2.1
74 ACCEPTED 2017-11-18 22:09:35
2017-11-18 20:03:48
Weronika Rogalska ANCONA
  • 2x 3T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
73 ACCEPTED 2017-11-18 22:08:03
2017-11-18 17:19:01
Daniel Wróblewski BE BALOU
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
72 ACCEPTED 2017-11-18 22:04:57
2017-11-18 17:18:22
Daniel Wróblewski ASHLEY S
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
71 ACCEPTED 2017-11-18 22:02:57
2017-11-18 12:46:05
Maja Synowicz ERATO
  • 1x 4R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
  • 1x 5R/N/Konkurs zwykły, wys.120 cm, art. 238.2.1
70 ACCEPTED 2017-11-18 21:54:59
2017-11-17 23:54:18
Anna Witkowska HARLEY MG
  • 1x 6T/mini LL/Konkurs dokładności, wys. 70 cm, art. 238.1.1
  • 1x 7T/LL/Konkurs dokładności, wys. 80 cm, art. 238.1.1
  • 1x 13T/LL/Konkurs dokładności, wys. 90 cm, art. 238.1.1
69 ACCEPTED 2017-11-18 21:52:27
2017-11-17 16:52:16
Weronika Solarz MAFIA
  • 1x 6T/mini LL/Konkurs dokładności, wys. 70 cm, art. 238.1.1
  • 2x 7T/LL/Konkurs dokładności, wys. 80 cm, art. 238.1.1
  • 1x 12T/mini LL/Konkurs dokładności, wys. 70 cm, art. 238.1.1
  • 2x 13T/LL/Konkurs dokładności, wys. 90 cm, art. 238.1.1
68 ACCEPTED 2017-11-18 21:49:38
2017-11-17 14:37:05
Aleksandra Więckowska HIRO
  • 1x 4R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
  • 1x 5R/N/Konkurs zwykły, wys.120 cm, art. 238.2.1
67 ACCEPTED 2017-11-22 20:41:01
2017-11-17 14:28:24
Michał Kubiak CUBANITO
  • 1x 4R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
  • 1x 5R/N/Konkurs zwykły, wys.120 cm, art. 238.2.1
  • 1x 11R/N/Konkurs zwykły, wys.120 cm, art. 238.2.1
  • 1x 17R/N/Konkurs zwykły, wys.120 cm, art. 238.2.1
66 ACCEPTED 2017-11-18 21:45:37
2017-11-17 09:29:56
Emilia Racinowska BARON
  • 2x 3T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
65 ACCEPTED 2017-11-18 21:41:54
2017-11-17 09:12:33
Robert Falkowski GALAKTYKA
  • 1x 1T/mini LL/Konkurs dokładności, wys. 70 cm, art. 238.1.1
  • 2x 2T/LL/Konkurs dokładności, wys. 80 cm, art. 238.1.1
  • 1x 6T/mini LL/Konkurs dokładności, wys. 70 cm, art. 238.1.1
  • 2x 7T/LL/Konkurs dokładności, wys. 80 cm, art. 238.1.1
64 ACCEPTED 2017-11-17 07:23:12
2017-11-16 22:01:23
Agnieszka Przybylska RESPECT
  • 2x 3T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
63 ACCEPTED 2017-11-17 07:21:58
2017-11-16 21:13:15
Aleksandra Czerska PROMOTOR
  • 1x 3T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
  • 1x 4R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
62 ACCEPTED 2017-11-17 07:21:39
2017-11-16 21:12:54
Aleksandra Czerska MAGNUS
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
61 ACCEPTED 2017-11-17 07:21:12
2017-11-16 19:46:09
Piotr Król CONCHACCO
  • 1x 1T/mini LL/Konkurs dokładności, wys. 70 cm, art. 238.1.1
  • 1x 2T/LL/Konkurs dokładności, wys. 80 cm, art. 238.1.1
  • 1x 6T/mini LL/Konkurs dokładności, wys. 70 cm, art. 238.1.1
  • 1x 7T/LL/Konkurs dokładności, wys. 80 cm, art. 238.1.1
  • 1x 13T/LL/Konkurs dokładności, wys. 90 cm, art. 238.1.1
60 ACCEPTED 2017-11-17 07:18:43
2017-11-16 18:44:14
Aleksandra Zaręba FARGITA
  • 1x 3T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
  • 1x 4R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
59 ACCEPTED 2017-11-17 07:18:18
2017-11-16 18:43:51
Aleksandra Zaręba ENRICO
  • 1x 3T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
  • 1x 4R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
58 ACCEPTED 2017-11-16 13:41:23
2017-11-16 12:13:41
Jacek Gałkowski CALMARO
  • 1x 2T/LL/Konkurs dokładności, wys. 80 cm, art. 238.1.1
  • 1x 3T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
  • 1x 7T/LL/Konkurs dokładności, wys. 80 cm, art. 238.1.1
  • 1x 8T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
  • 1x 13T/LL/Konkurs dokładności, wys. 90 cm, art. 238.1.1
  • 1x 14T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
57 ACCEPTED 2017-11-16 13:40:53
2017-11-16 12:13:04
Jacek Gałkowski BRANDO
  • 1x 3T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
  • 1x 4R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
  • 1x 8T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
  • 1x 10R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
  • 1x 14T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
  • 1x 16R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
56 ACCEPTED 2017-11-16 13:39:48
2017-11-16 07:53:09
Sylwia Pietrzyk VELO
  • 1x 8T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
  • 2x 9R/L/Egzamin Licencyjny, wys.100 cm
  • 1x 10R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
55 ACCEPTED 2017-11-16 13:33:49
2017-11-16 07:50:46
Piotr Pietrzyk HIALIT
  • 1x 6T/mini LL/Konkurs dokładności, wys. 70 cm, art. 238.1.1
  • 2x 7T/LL/Konkurs dokładności, wys. 80 cm, art. 238.1.1
54 ACCEPTED 2017-11-16 07:31:30
2017-11-16 07:00:17
Tomasz Wójtowicz ULISSES
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3/CC/Duża Runda, wys. 140 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 6/CC/Duża Runda, wys. 140 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 9/CC/Finał Dużej Rundy (Grand Prix) , wys. 140 cm, zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
53 ACCEPTED 2017-11-16 07:31:13
2017-11-16 06:59:12
Tomasz Wójtowicz IRTYSZ
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 7/N/Finał Małej Rundy, wys. 120 cm, zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
52 ACCEPTED 2017-11-23 21:06:31
2017-11-15 22:11:47
Stanisław Przedpełski ZAGATO
  • 1x 3T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
  • 1x 4R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
51 ACCEPTED 2017-11-16 07:12:44
2017-11-15 20:57:00
Weronika Łopato-Jędrasik GINGER 827
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
50 ACCEPTED 2017-11-16 07:11:28
2017-11-15 20:56:26
Justyna Łopato GRAD
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
49 ACCEPTED 2017-11-16 07:10:17
2017-11-15 17:29:58
Paulina Borowiec RADETZKY
  • 1x 4R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 10R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 7/N/Finał Małej Rundy, wys. 120 cm, zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
48 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2017-11-16 07:09:46
2017-11-15 11:07:02
Nikola Korsak ASSANI
  • 2x 3T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
47 ACCEPTED 2017-11-15 09:37:37
2017-11-15 09:19:36
Marcin Matelski IRYDION
  • 2x 3T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
46 ACCEPTED 2017-11-15 09:35:59
2017-11-15 09:19:09
Marcin Matelski LUGANO
  • 1x 4R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
  • 1x 5R/N/Konkurs zwykły, wys.120 cm, art. 238.2.1
45 ACCEPTED 2017-11-15 09:33:13
2017-11-15 09:18:41
Marcin Matelski CALLAHAN 2
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
44 ACCEPTED 2017-11-15 09:31:20
2017-11-15 09:18:14
Marcin Matelski FEMME WV
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
43 ACCEPTED 2017-11-15 09:29:28
2017-11-14 23:14:24
Piotr Szmytkowski FELINE WM
  • 1x 4R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 10R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 7/N/Finał Małej Rundy, wys. 120 cm, zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
42 ACCEPTED 2017-11-15 09:27:42
2017-11-14 22:46:52
Joanna Tłuszcz SAM
  • 1x 3T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
41 ACCEPTED 2017-11-15 09:27:11
2017-11-14 22:46:25
Joanna Tłuszcz OLIMPIA
  • 1x 3T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
40 ACCEPTED 2017-11-15 09:26:53
2017-11-14 22:45:52
Joanna Tłuszcz CORRIDA
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
39 ACCEPTED 2017-11-15 09:26:32
2017-11-14 22:45:28
Grzegorz Nowak VALENTINE
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
38 ACCEPTED 2017-11-15 09:25:32
2017-11-14 22:44:55
Grzegorz Nowak ALWAYS FOREVER
  • 1x 3/CC/Duża Runda, wys. 140 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
37 ACCEPTED 2017-11-15 09:25:12
2017-11-14 22:24:54
Stanisław Przedpełski SUN PAULA
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
36 ACCEPTED 2017-11-15 09:23:55
2017-11-14 22:21:43
Stanisław Przedpełski DAYLIGHT WHITNEY V
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3/CC/Duża Runda, wys. 140 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
35 ACCEPTED 2017-11-15 09:21:42
2017-11-14 22:21:10
Joanna Sukiennik CARENZO
  • 1x 3T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
34 ACCEPTED 2017-11-15 09:20:41
2017-11-14 21:38:36
Grzegorz Psiuk JONATAN
  • 2x 3T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
33 ACCEPTED 2017-11-15 09:19:21
2017-11-14 21:37:42
Grzegorz Psiuk MJT ARONN DU TALUS
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
32 ACCEPTED 2017-11-15 09:16:28
2017-11-14 21:37:20
Grzegorz Psiuk GRAVIN
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
31 ACCEPTED 2017-11-15 09:15:56
2017-11-14 10:34:24
Katarzyna Dobrowolska KASZMIR
  • 1x 2T/LL/Konkurs dokładności, wys. 80 cm, art. 238.1.1
  • 1x 3T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
  • 1x 8T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
  • 1x 10R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
30 ACCEPTED 2017-11-17 07:17:48
2017-11-14 10:11:04
Paulina Kaczmarz-Chojnacka CHEEROKE
  • 2x 8T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
29 ACCEPTED 2017-11-15 08:58:17
2017-11-14 10:04:48
Małgorzata Korycka CANVALENCIA
  • 1x 10R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
  • 1x 11R/N/Konkurs zwykły, wys.120 cm, art. 238.2.1
28 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2017-11-15 08:56:04
2017-11-14 09:36:33
Piotr Sikorski PANQUIDAM
  • 1x 2T/LL/Konkurs dokładności, wys. 80 cm, art. 238.1.1
  • 1x 3T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
  • 2x 8T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
  • 1x 14T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
27 ACCEPTED 2017-11-18 21:37:43
2017-11-13 19:23:45
Barbara Pełka PIRLO
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3/CC/Duża Runda, wys. 140 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 5/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 8/C/Finał Średniej Rundy, wys. 130 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
26 ACCEPTED 2017-11-15 08:51:48
2017-11-13 12:32:48
Beniamin Tomaszewski RIRONDINE
  • 2x 2T/LL/Konkurs dokładności, wys. 80 cm, art. 238.1.1
25 ACCEPTED 2017-11-15 08:50:06
2017-11-13 12:30:47
Beniamin Tomaszewski DUKE
  • 1x 3/CC/Duża Runda, wys. 140 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
24 ACCEPTED 2017-11-15 08:49:00
2017-11-13 12:30:10
Beniamin Tomaszewski COLANDRO
  • 1x 4R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
23 ACCEPTED 2017-11-15 08:47:20
2017-11-13 12:28:55
Beniamin Tomaszewski CASVELLE
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
22 ACCEPTED 2017-11-15 08:47:01
2017-11-13 12:28:26
Beniamin Tomaszewski CACHADILLO
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
21 ACCEPTED 2017-11-15 08:45:58
2017-11-13 12:27:53
Beniamin Tomaszewski ARGENTINA Z
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
20 ACCEPTED 2017-11-15 08:43:17
2017-11-12 22:51:34
Michalina Krzyżyńska CRISTIANO
  • 1x 4R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
19 ACCEPTED 2017-11-15 08:42:38
2017-11-12 22:50:27
Grzegorz Psiuk CRISTIANO
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
18 ACCEPTED 2017-11-15 08:37:18
2017-11-11 21:23:25
Maria Buzała CHOOPERS CREEK
  • 1x 10R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
  • 1x 11R/N/Konkurs zwykły, wys.120 cm, art. 238.2.1
  • 1x 16R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
  • 1x 17R/N/Konkurs zwykły, wys.120 cm, art. 238.2.1
17 ACCEPTED 2017-11-15 08:33:19
2017-11-11 21:12:35
Natalia Czernik FENNA
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
16 ACCEPTED 2017-11-15 08:32:44
2017-11-11 21:11:36
Natalia Czernik QUIWITI
  • 2x 2T/LL/Konkurs dokładności, wys. 80 cm, art. 238.1.1
15 ACCEPTED 2017-11-15 08:31:12
2017-11-11 21:09:28
Natalia Czernik CHIN QUEEN
  • 2x 2T/LL/Konkurs dokładności, wys. 80 cm, art. 238.1.1
14 ACCEPTED 2017-11-21 06:59:58
2017-11-11 21:05:54
Bartosz Adamus NC VERSO RED WINE
  • 1x 3T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
  • 1x 4R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
13 ACCEPTED 2017-11-15 08:23:13
2017-11-11 21:03:49
Bartosz Adamus FONTAINE BLUE CKV
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3/CC/Duża Runda, wys. 140 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
12 ACCEPTED 2017-11-15 08:17:47
2017-11-10 12:47:37
Marcin Joppek SID PJT
  • 1x 3T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
  • 1x 4R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
  • 1x 10R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
  • 1x 11R/N/Konkurs zwykły, wys.120 cm, art. 238.2.1
11 ACCEPTED 2017-11-15 08:17:05
2017-11-10 12:45:45
Marcin Joppek CADILLAC PJT
  • 2x 3T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
  • 1x 8T/L/Konkurs zwykły, wys.100 cm, art. 238.2.1
  • 1x 10R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
10 ACCEPTED 2017-11-07 15:09:34
2017-11-07 14:08:13
Maria Pietrusińska MILIN
  • 1x 4R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
9 ACCEPTED 2017-11-07 15:08:17
2017-11-07 14:07:41
Maria Pietrusińska CZĄBER MASTER FILM
  • 1x 4R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
8 ACCEPTED 2017-11-07 15:07:17
2017-11-07 14:07:05
Maria Pietrusińska CHARLOTTA Z MASTER FILM
  • 1x 4R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
7 ACCEPTED 2017-11-07 07:36:08
2017-11-06 23:44:23
Ewelina Polska-Fijałek KEEN ON PLEASURE
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
6 ACCEPTED 2017-11-07 07:35:45
2017-11-06 18:15:17
Wiktoria Rezmer SILVAN
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 7/N/Finał Małej Rundy, wys. 120 cm, zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
5 ACCEPTED 2017-11-06 16:07:52
2017-11-03 18:47:27
Beata Smolinska BRUKSELA
  • 1x 2T/LL/Konkurs dokładności, wys. 80 cm, art. 238.1.1
  • 1x 7T/LL/Konkurs dokładności, wys. 80 cm, art. 238.1.1
  • 1x 13T/LL/Konkurs dokładności, wys. 90 cm, art. 238.1.1
4 ACCEPTED 2017-11-03 07:29:42
2017-11-02 19:59:06
Wiktoria Jannasz PORTOS
  • 1x 4R/P/Konkurs zwykły, wys.110 cm, art. 238.2.1
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 4/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 7/N/Finał Małej Rundy, wys. 120 cm, zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
3 ACCEPTED 2017-11-03 07:26:29
2017-11-02 19:57:05
Wiktoria Jannasz CLICQUOT
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 4/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 7/N/Finał Małej Rundy, wys. 120 cm, zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
2 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2017-11-06 16:03:40
2017-11-01 15:09:24
Dominika Jamorska FALKATA
  • 2x 9R/L/Egzamin Licencyjny, wys.100 cm
  • 1x 15R/L/Egzamin Licencyjny, wys.100 cm
1 ACCEPTED 2017-11-06 16:01:20
2017-11-01 15:08:38
Dominika Jamorska ANGELINA G
  • 2x 6T/mini LL/Konkurs dokładności, wys. 70 cm, art. 238.1.1
  • 1x 12T/mini LL/Konkurs dokładności, wys. 70 cm, art. 238.1.1
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Adamus Bartosz bpk
S
O001451
2. Bąk Sebastian bpk
S
O003232
3. Bar Karolina KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (J.)
O030815
4. Bernagiewicz Robert KJ Huzar Józefów
S
O025481
5. Bisaga Ines KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2005 (J.)
brak
6. Borowiec Paulina KJ Aromer Józefin
2001 (MJ.)
O035726
7. Bożek Joanna KJ Młyńska Struga
S
O013696
8. Buzała Maria KJ Dilmar Kobylarnia
S
O032825
9. Chentkowski Tomasz KJ Welt Opypy
S
O002465
10. Chmaj Julia bpk
2003 (MJ.)
O025961
11. Ciuruś Sławomir Toruński KJK
S
O002150
12. Czernik Natalia KJ Wechta Rosnówko
S
O003422
13. Czerska Aleksandra KJ Just Riding Kielce
2001 (MJ.)
O026082
14. Daszczyk Kinga KJ Jantar Stryków
S
O004796
15. Dobrowolska Katarzyna bpk
S
O004961
16. Dołhun Jakub KJ INFERNAL TEAM
S
O034618
17. Falkowski Robert Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O044435
18. Ferenc Kinga KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2007 (JM.)
O042487
19. Ferenc Tamara KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2005 (J.)
O036586
20. Friedman Maja Bella bpk
2003 (MJ.)
O031354
21. Galanciak Roksana bpk
2002 (MJ.)
brak
22. Gałkowski Jacek KS AZS AWF Warszawa
S
O031355
23. Grudzień Marta Stowarzyszenie WKJ Warszawa
S
O005049
24. Harasim Liliana brak
2007 (JM.)
brak
25. Jamorska Dominika Sowi Dom - Stajnia i Hodowla Koni Sportowych
S
brak
26. Janiszewska Gabriela bpk
2003 (MJ.)
O039284
27. Jannasz Wiktoria SKJ Poczernin
2005 (J.)
O038818
28. Jarecki Jakub KS Nad Wigrami Mikołajewo
S
O006299
29. Jaworska Monika KJ Hippica Polonia Słupno
S
O006078
30. Jendrych Gabriela Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
S
O027472
31. Joppek Marcin JKS Rywal Grudziądz
S
O031799
32. Kaczmarz-Chojnacka Paulina KJ Aldragho Piaseczno
2001 (MJ.)
O035648
33. Kanar Dagmara KJ Equest Łąck
2002 (MJ.)
O039520
34. Karczewska Karolina KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (J.)
O034650
35. Kiljańczyk Aleksander KJ Skarb Kozienice
S
O027451
36. Kominiak Aleksandra Stajnia - Stara Biała
S
37. Korsak Nikola Kielecki KJ
2005 (J.)
O038498
38. Korycka Małgorzata Equikam Sp. z o.o.
S
O004456
39. Kostecki Kacper bpk
S
O003146
40. Krajewska Nikola KJ SO Łąck
2003 (MJ.)
O039521
41. Król Piotr Varsovia Dressage Club
S
O021636
42. Kruppa Felix .
S
O028911
43. Kruszewska Ludwika KJ SO Łąck
S
O031416
44. Krzemiński Jarosław KJ Szumawa Bobrowiec
S
O012036
45. Krzyżyńska Michalina KJ Skok AgroFood Grabowiec
2005 (J.)
O038239
46. Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002632
47. Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
2017 (Mł.)
O002632
48. Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck
S
O000283
49. Kubiak Jakub Bogusławicki KJ
S
O026764
50. Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002631
51. Kuptel Małgorzata St. SKJ Bobrowy Staw
S
O019672
52. Kuźma Nadia St. SKJ Bobrowy Staw
2004 (J.)
O035744
53. Lemańska Anna KJ Equest Łąck
S
O034175
54. Leśkiewicz Sandra Stajnia Ciechomice
S
brak
55. Łopato Justyna KJ Dilmar Kobylarnia
S
O019289
56. Łopato Weronika KJ Dilmar Kobylarnia
S
O019291
57. Maślanka Bogdan bpk
S
O022341
58. Matelski Marcin KJ Dilmar Kobylarnia
S
O003420
59. Nowak Grzegorz Fundacja KJK Zatoka
S
O020547
60. Pachnik Aleksandra St. KS Chojnów
S
O032255
61. Patron Tomasz Tuszyński KJ Garbówek
S
O003997
62. Patron Tomasz KJ Skarb Kozienice
S
O003997
63. Pełka Barbara JKS Jantar Stryków
S
O006573
64. Pietrusińska Maria KJ Aldragho Piaseczno
S
O003164
65. Pietrzyk Piotr LKS Wolta Żółwin
S
O009275
66. Pietrzyk Sylwia LKS Wolta Żółwin
S
O009355
67. Polska-Fijałek Ewelina Soymax Horse Team
S
O023459
68. Przedpełski Stanisław bpk
S
O001821
10025825
69. Przyborowska Patrycja BPK (MAZ)
S
O022454
70. Przybylska Agnieszka KJ Dilmar
S
O041479
71. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O001094
72. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping TEAM
S
O001094
73. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O001094
74. Ptaszyńska Julia KJ Plejada
2005 (J.)
O037854
75. Racinowska Emilia KJ Dilmar
S
O001876
76. Ratajska Gabriela bpk
2005 (J.)
O036019
77. Regucka Julia KS Nad Wigrami Mikołajewo
2001 (MJ.)
O028040
78. Rezmer Wiktoria Sopocki KJ
S
O022797
79. Rogalska Weronika KJ Aldragho Piaseczno
2003 (MJ.)
O024452
80. Rogińska Zuzanna KJ Młyńska Struga
S
O010033
81. Sekuła Ewa KJ Skarb Kozienice
S
O003782
82. Sierakowska Michalina bkp
2007 (JM.)
O047679
83. Sikorski Piotr Łódzki KJ
S
brak
84. Siwiak (Ex Oryga) Maja bpk
2003 (MJ.)
O042186
85. Smolinska Beata bpk
S
brak
86. Sobala Anna LKJ Ochaby
S
brak
87. Solarz Weronika bpk
2003 (MJ.)
brak
88. Stasiak Anna KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2004 (J.)
O029089
89. Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O020154
90. Stodolny Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo
S
brak
91. Sukiennik Joanna SKJ Beckersport Raszyn
S
O037246
92. Synowicz Maja KJ SO Łąck
2002 (MJ.)
O030966
93. Synowicz Nina Różaland
2007 (JM.)
brak
94. Szmytkowski Piotr KJ Plejada Tarczyn
S
O000615
10119995
95. Szumińska Beata KJ Szumawa Bobrowiec
S
O003944
96. Tłuszcz Joanna FKJK Zatoka
S
O002288
97. Tobiszewska Katarzyna Ciechociński KJ Bonanza
S
O029192
98. Tomaszewska Izabella St. J Poster Piaseczno
S
O003344
99. Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów
S
O001385
100. Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka
S
O003806
101. Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo
S
O002068
102. Tuwalska Edyta KJ Szumawa Bobrowiec
2015 (Mł.)
O012113
103. Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek
S
O003576
104. Więckowska Aleksandra KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
S
O003713
105. Wiekiera Zuzanna bpk
2003 (MJ.)
brak
106. Wierzbicki Krzysztof KS Nad Wigrami Mikołajewo
S
O006317
107. Witkowska Anna bpk
S
brak
108. Wójcik-Matelska Renata KJ Dilmar
S
O004016
109. Wojtal Julianna KJ Bertyn Piastowo
2004 (J.)
O038237
110. Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin
S
O000830
111. Wróblewski Daniel LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O025505
112. Zalewski Radosław St. SKJ Bobrowy Staw
S
O003823
10040868
113. Zaręba Aleksandra KJ SO Łąck
2004 (J.)
O040535
114. Zimnowodzka Natalia SKJ Bajardo
S
O019842
115. Zmorek Damian KJ Welt Opypy
S
O022673
116. Żółtowska Justyna KJ SO Łąck
S
O002636
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

15

ALHAMBRA SP POL 2012 Klacz gniada F: Spartacus / Stakkato
M: Albuferia / Luron
K021490 616009510342112
2.

43

ALOUBETTE OS GER 2006 Klacz kasztanowata F: Armitage / Argentinus
M: Leoni / Baloubet du Rouet
K021087 DE418180147706 104AT24
3.

160

ALWAYS FOREVER KWPN NED 2005 Ogier gniada F: Ephebe For Ever / Galoubet A
M: For Funetty / For Pleasure
K010350 5280030505303 104JO02
4.

122

ANCONA SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Santos / Guidam
M: Anja / Abanos
K014041 616009610189009
5.

23

ANGELINA OLD POL 2010 Klacz kasztanowata F: Rotspon /
M: nn / nn
brak
6.

87

ANRI MARIELLA KUC POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
7.

39

ANTYLYA MŁP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Szkrab / Arcus
M: Akustyka / Jung
K024088 616006580220913
8.

175

ARGENTINA Z SP POL 2011 Klacz gniada F: Day Dream II S / Mason
M: Aura / Cordial
K019771 616009530021811
9.

124

ASHLEY S OLD GER 2003 Klacz kasztanowata F: Askari / Acord II
M: Pasadenia / Sadenio
K008432 DE418180181703
10.

149

ASSANI MŁP POL 2007 Wałach siwa F: Efekt /
M: Azalia /
brak
11.

8

B GERALDIEN KWPN NED 2011 Klacz gniada F: Baltic VDL / Quaprice Z
M: Carien / Tangelo Van De Zuuthoeve
K021632 528003201101176
12.

36

BALLADA SP POL 2008 Klacz gniada F: Lancer III / Landgraf I
M: Bachantka / Bachus
K012102 POL009510207908 104GJ38
13.

19

BAŁKAN SP POL 2007 Wałach ciemnogniada F: Grand De La Cour / Graf Grannus
M: Bursa / Furato
K017134 POL007520063707
14.

58

BANGKOK HOL GER 2001 Wałach gniada F: Lancer II / Landgraf I
M: Butterfly / Fernando
K005965 DE421000030301
15.

130

BARON WLKP POL 2009 Wałach siwa F: Czumak / Bujak
M: Bagatela / Mer
K023421 POL007610036809
16.

123

BE BALOU HAN GER 2006 Klacz ciemnogniada F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Wonderwall / Wilawander
K016326 DE431310022406
17.

115

BEL DE JOUR SP POL 2009 Klacz gniada F: Candiavolo / Cantus
M: Bellinda / Wellington
K022053 616009690142810 105QO56
18.

48

BILA SP POL 2006 Klacz kara F: Corrado Son / Corrado I
M: Balsa / Markies V
K015094 616009610080906
19.

72

BONA SP POL 2008 Klacz siwa F: nn / nn
M: nn / nn
brak
20.

41

BOTOKS OS GER 2006 Wałach gniada F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Docenta / Cento
K020309 DE418180152606
21.

140

BRANDO SP POL 2006 Wałach gniada/180 F: Leo / Lennon
M: Barinella / Barinello
K011876 POL009610072506 104PY81
22.

24

BRUKSELA SP POL 2008 Klacz gniada F: Palermo /
M: Bayflover /
K016712 616009580846108
23.

12

C BAS SP POL 2011 Klacz gniada F: Spartacus / Galina
M: Catillia / Eurocommerce Berlin
K018547 616009510354011
24.

174

CACHADILLO HOL GER 2011 Wałach gniada F: Cachas / Caretino
M: Natura / Candillo
K019772 DE421000240311
25.

181

CADILLAC WLKP POL 2012 Wałach siwa F: Corrado Boy / Corrado I
M: Celyna / Landor
K022195 616007520060012
26.

119

CALIMERO HAN GER 2008 Ogier kara/167 F: Calido / Cantus
M: Cornetta / Contender
K023315 DE431310108508
27.

152

CALLAHAN 2 HAN GER 2008 Klacz gniada F: Contendro I / Contender
M: Flair / For Pleasure
K016316 DE431310208308
28.

139

CALMARO DSP GER 2010 Wałach kasztanowata/175 F: Colestus / Cornet Obolensky
M: Odette / Pesus
K021498 DE455870266210
29.

59

CALVI XX POL 2009 Wałach gniada F: Zarewitsch / Night Shift
M: Conversa / Special Power
K015309 POL090000006272
30.

3

CANOSSA SP POL 2012 Klacz gniada F: Quality Time / Quantum
M: C Dinette / Cantos
K022785 616009510343112
31.

34

CANSTINA HAN GER 2010 Klacz gniada F: Canstakko / Canturo
M: Donja / Drosselklang II
K017813 DE431317000
32.

114

CANTAIR HBC HOL GER 2007 Wałach ciemnogniada F: Con Air / Contender
M: Isabell XI / Cantus
K014064 DE42100061907
33.

168

CANVALENCIA OLD GER 2011 Klacz gniada F: Verdi / Quidam De Revel
M: Canberra / Contender
K022540 DE433331637811
34.

89

CARDAMON OLD GER 2012 Ogier siwa F: Correro / Ciaudio
M: Inac / Lascadell
K022863 616009580200212
35.

163

CARENZO SP POL 2007 Wałach kasztanowata/178 F: Maram / Aram
M: Celesta / Gorset
K011666 POL009660962007 103MK83
36.

118

CARETANE ROSE Z ZANG NED 2012 Klacz gniada F: Crown Z / Carthago Z
M: Caretana Z / Caretano Z
K023811 056015Z55824412
37.

117

CARMEN S NIEM. SPORT. POL 2009 Klacz siwa F: Cancoon / Colman
M: Luna Llena / Landprinz I
K020255 DE456570217309
38.

108

CASALINA HOL GER 2009 Klacz gniada/167 F: Casall / Caretino
M: Levante III / Alexis Z
K016169 DE421000582009 104LP23
39.

86

CASSILIANO HOL GER 2012 Wałach gniada F: Cassilio / Cassini I
M: Sahara II /Cambridge
K022627 616009530034112
40.

173

CASVELLE HOL GER 2011 Klacz gniada F: Casall / Caretino
M: Karett I / Cascavelle
K019774 DE421000213711
41.

79

CHACCO-LAUREN OLD POL 2010 Ogier ciemnogniada F: Chacco- Blue / Chambertin
M: Laura / Cortez
K020859 DE433331641010
42.

83

CHARDONNAY SZUMAWA OLD GER 2010 Klacz gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Granoxa / Filius
K023028 DE418180171910
43.

18

CHARLOTTA Z MASTER FILM Z BEL 2011 Klacz kasztanowata F: Chiricco Z / Chin Chin
M: Cacharel Z / Catango Z
K022560 056015Z55615311
44.

138

CHEEROKE SP POL 2008 Klacz gniada F: Gluosnis / Gerodot
M: Gluosnis / Gerodot
K016938 POL732010030508 104UA15
45.

180

CHIN QUEEN WESTF GER 2013 Klacz gniada F: Chin Quin /
M:
brak
46.

60

CHIP HAN GER 2007 Wałach gniada F: Count Grannus / Contendro I
M: Ala / As di Villagana
K025406
47.

179

CHOOPERS CREEK WESTF POL 2003 Wałach gniada F: Cordobes II / Contender
M: Fantasie / Fabuloso
K010702 DE441411145803
48.

44

CINDERELLA SP POL 2007 Klacz kara/167 F: Empire /
M: Candy Girl II PG /
K018783 POL009660451007
49.

2

CLAUDIA SP POL 2012 Klacz gniada F: Action-Breaker / Heartbreaker
M: Clarina SR / Clarimo
K022586 616009510253312
50.

26

CLICQUOT NIEM. SPORT. GER 2010 Wałach siwa F: Candiavolo / Cantus
M: Abraxis / Carpalo
K017799 DE455870127810
51.

92

COFERTINO HOL POL 2013 Wałach siwa F: Cachas /
M: Nefertina / Baldini I
K023581 DE421000600613
52.

172

COLANDRO HOL GER 2011 Wałach ciemnogniada F: Con - Air /
M: K - Lina D / Leandro
K024044 DE421000281610
53.

6

COLOMBINA SP POL 2012 Klacz gniada F: Action Breaker / Heartbreaker
M: C Dalandro-Retto / Colandro
K022587 616009510342712
54.

5

COLUMBIA SP POL 2010 Klacz gniada F: Ultimo / Phin Phin
M: Contessa / Coriano Z
K016448 616009510444310 105GM03
55.

135

CONCHACCO OS GER 2009 Wałach kasztanowata F: Conthargos / Converter
M: Charmon /
brak
56.

94

CONCORD DE COEUR HOL GER 2011 Wałach siwa F: Coupe De Coeur / Calido I
M: Zara XXVIII / Clarimo
K020781 DE421000001511
57.

28

CONTRA MELLONI WESTF GER 2009 Klacz gniada F: Contendro I / Contender
M: Cikillis / Cavalier (Mister)
K017703 DE441411351009 104UF47
58.

7

CORDOBA SP POL 2012 Klacz gniada F: Spartacus / Stakkato
M: Contessa / Carino Z
K021486 616009510342212 105NA09
59.

158

CORRIDA HOL GER 2009 Klacz gniada F: Corrido / Contender
M: Jill III / Landgraf I
K017012 DE421000176009
60.

90

COUNTESS OF HIGHFIELDS HAN GBR 2007 Klacz siwa F: Cockpit / Cantus
M: Dinca / Dinard L
K018762 826006003108407
61.

82

CRISTALL OLD POL 2012 Klacz siwa F: Cristallo I / Cornet Obolensky
M: Escada / Escudo I
K022341 DE433331706812 105JX19
62.

176

CRISTIANO SP POL 2011 Wałach siwa F: Falbrus / Aviano
M: Cecile / Carlos DZ
K021117 616009670022711 105EA74
63.

27

CUBANITO NIEM. SPORT. GER 2011 Wałach siwa/175 F: Chap / Cellestial
M: Astra / Acadius
K021337 DE456370129911
64.

17

CZĄBER SP POL 2007 Wałach gniada F: Maram / Aram
M: Czaruta / Czatownik
K012952 POL009610200007
65.

162

DAYLIGHT WHITNEY V KWPN NED 2008 Wałach ciemnogniada F: Sam R /
M: Whitney V / Abke
K022875 528003200809086 105DY93
66.

47

DENTON SP POL 2011 Wałach gniada F: Cento Sohn / Cento
M: Delimara / Turbud Quirinus
K022423 616009640003411
67.

69

DESIRE WLKP POL 2006 Klacz gniada F: Landjonker S / Landjonker
M: Doria / Regent
K014703 POL007520050006
68.

74

DIEGO SP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Wieland / Werenfels
M: Dolores / Welt Gang
K012119 POL009660449007
69.

106

DIGISPORT CAMILLE DE DIAMANT HOL GER 2009 Wałach gniada F: Clarimo /
M: Uthlande /
K021070 42100007509
70.

171

DUKE KWPN POL 2008 Wałach gniada F: Phin Phin /
M: Wienke /
K014336 528003000805017
71.

4

E GINEKE KWPN NED 2011 Klacz gniada F: Eldorado Van De Zeshoek / Clinton
M: Unique / Iroko
K018549 528003201101065 105NO87
72.

103

EL CAPONE KWPN POL 2009 Ogier gniada F: Heartbreaker /
M: Wnning Girl /
K023908 105GB16
73.

70

EL DŻAMARA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Maram / Aram
M: El Dżaha / Dżahil
K016595 00969001110408
74.

137

ENRICO KWPN POL 2009 Wałach kasztanowata F: Veneur / Indoctro
M: Lydwien / Casanova
K018994 528003200911549 104TJ00
75.

71

EPOS SP POL 1999 Ogier ciemnogniada F: Le Voltaire / Voltaire
M: Eneida / Fanimo
K005344 POL009660075099
76.

125

ERATO SP POL 2008 Ogier kasztanowata F: Lando / Landadel
M: Effi / Coronado
K012789 POL009660798408 104RA33
77.

52

EUFORIA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/166 F: Bolshoi / Favoritas
M: Elkana / West
K024086 616009640083212
78.

113

F ARMANI Z ZANG BEL 2011 Wałach ciemnogniada F: Fierro Hof Ter Zeedijke / Non Stop
M: Unda N/H Goolder / Quidam De Revel
K020995 056015Z55829511 105DZ43
79.

116

FABREGGIA S SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Regiel / Arcus
M: Fabrina / Fabriano
K024409 009520029707
80.

22

FALKATA WLKP POL 2007 Klacz siwa/165 F: Dżamir /
M: Falanga /
brak POL007610193407
81.

30

FANTA Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2013 Klacz siwa/173 F: Karnalit /
M: Fantazja /
K026316
82.

136

FARGITA KWPN NED 2010 Klacz kasztanowata F: Afellay / Guidam
M: Urgita / Pierrot
K018380 528003201011252 105BA09
83.

155

FELINE WM HAN GER 2011 Klacz siwa/173 F: Contendros / Contendro I
M: Larissa / Landjunge
K023128 DE431310391711
84.

153

FEMME WV KWPN NED 2010 Klacz siwa F: Wizzerd WV / Indoctro
M: Oneve / Concorde
K018535 528003201010612
85.

178

FENNA KWPN NED 2010 Klacz gniada F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Artuna / Sam R
K022709 528003201004168 105BX35
86.

37

FLORIS T BWP BEL 2008 Wałach gniada F: Action-Breaker / Heartbreaker
M: Cjussica T / Kashmir Van't Schuttershof
K023846 10368E
87.

40

FLOYD KWPN NED 2010 Wałach kasztanowata F: Casall / Caretino
M: Texas M / Indoctro
K019765 528003201003444 104WB82
88.

177

FONTAINE BLUE CKV KWPN NED 2010 Klacz kasztanowata F: Zirocco Blue VDL /
M: Uranda / Colino
K024458 528003201009549 105BM79
89.

184

GALAKTYKA SP POL 2009 Klacz kara F: Clinton / Corrado I
M: Gala / Palegro
K013984 616009510414309 104HO89
90.

131

GALAKTYKA WLKP POL 2011 Klacz gniada/165 F: Taxis / Orkisz
M: Grecja / Arcygraf
K023718 616007610102911
91.

54

GALEON SP POL 2009 Wałach gniada F: Lord Z / Lord
M: Gama / Garantie
K016932 616009510416009
92.

146

GINGER 827 HOL GER 2007 Klacz kasztanowata F: Cartani / Carthago
M: G-Chiara / Caletto I
K015271 DE421000201507
93.

105

GOLIATH J&JZ ZANG BEL 2009 Wałach kasztanowata/165 F: Griseldi / Grosso Z
M: Prestige Z / Puccini
K019393 056015Z55766709 104WE51
94.

147

GRAD MŁP POL 2009 Ogier siwa F: Devin Du Maury / Quatar De Plape
M: Grawitacja / Chef Supreme
K014099 616006540115709
95.

166

GRAVIN KWPN GER 2011 Klacz gniada F: Zapatero VDL / Chin Chin
M: Hannelore / Kaiserstern
K021575 528003201104316
96.

120

GUIDAM KWPN NED 2011 Wałach gniada F: Zapatero VDL / Chin Chin
M: Oberlina / Holland
K023214 528003201101092
97.

9

GULANA B KWPN NED 2011 Klacz kara F: Quality Time / Quantum
M: Vulana B / Romeo
K021631 528003201108350 105SF98
98.

95

GWIAZDECZKA-TABUN MAŁY KOŃ POL 2006 Klacz gniada/mk: F: Jasmon /
M: Gwiazdka / nn
K024418 013630129306
99.

126

HARLEY MG SP POL 2010 Wałach gniada F: Tintor W /
M: Harfa /
brak
100.

61

HELLANIA WESTF GER 2006 Klacz siwa/172 F: Corde Star / Cor De La Bryere
M: Hellana / Cavalliero
K013064 DE441411901906
101.

142

HIALIT SP POL 2009 Wałach gniada/171 F: Le Voltaire /
M: Higiena / Golden Boy
K018517 616009600114009
102.

128

HIRO KWPN NLD 2012 Wałach gniada F: Twister De La Pomme / Darco
M: Whoopy / Silverstone
K023810 528003201209132
103.

66

IGUANA DANNY'S GIRL KUC POL 2008 Klacz srokata/kuc:139 F: Santara Danny's Boy / Markoad Adante
M: Inka / Domingo
K020879 POL013680030208
104.

104

ILATINA BWP BEL 2008 Klacz gniada F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Cita Vc B Bos Z
brak 056-002-W00268271 104IA32
105.

144

IRTYSZ SP POL 2011 Wałach gniada F: Palermo / Paradiesfalter
M: Iza - Boo / Lanjonker S
K018903 616009580593111
106.

150

IRYDION SP POL 2012 Wałach gniada F: Bolshoi / Favoritas
M: Iryda / Quamiro
K022379 616007610117912
107.

96

JAGIENKA KUC WALIJSKI POL 2008 Klacz gniada/kuc: F: Strayer's Samson /
M: Koekoekshof Jannique / Corbyon
K023715 013670006908
108.

68

JASPER SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Dżahil / Luron
M: Jaksa / Len
K013741 POL009530001509
109.

164

JONATAN MŁP POL 2010 Wałach siwa F: Frazes / Sebastian
M: Julita / Divisor
K022561 616006590215810
110.

88

JUTRZENKA WLKP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Winword / Neshad
M: Justa / Pistolet
K016962 POL007640020404
111.

51

KASTET WLKP POL 2004 Wałach kasztanowata F: Rosselli / Luron
M: Kasandra / Kartacz
K019298 POL007520075604
112.

31

KASTET WLKP POL 2004 Wałach kasztanowata F: Rosselli / Luron
M: Kasandra / Kartacz
K019298 POL007520075604
113.

167

KASZMIR WLKP POL 2007 Wałach gniada/168 F: Cajero / Caretino
M: Kalifornia / Dżamir
K013435 POL007610013807
114.

20

KEEN ON PLEASURE SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Ever For Pleasure / Espri
M: Kamasutra / Lubań
K013937 616009580441609
115.

102

KOCANKA WLKP POL 2004 Klacz siwa F: Winword / Neshad
M: Kordula / Dziwisz
K016961 POL007640020504
116.

49

KOLA SP POL 2009 Wałach gniada F: Clear To Jump ST Gyvan Z / Carnute
M: Kolia / Imequyl
K015556 616009540044809
117.

107

KONTADOR VD MOLENDREEF BWP BEL 2010 Wałach gniada F: Cooper VD Heffinck / Caretino
M: Urga / Heartbreaker
K020516 056002W00295461 105GA52
118.

64

KORAL KUC POL 2006 Wałach gniada/kuc:135 F: nn / nn
M: nn / nn
brak
119.

99

KORD TRAK POL 2010 Wałach siwa/mk: F: Naszad /
M: Kocanka / Winword / Neshad
bak
120.

111

LA LOXLEY L SP POL 2010 Ogier gniada F: Bischof L / Bachus
M: La Paloma L / Lord Kemm
K018352 616009580307010
121.

35

LADY CANTA SP POL 2009 Klacz gniada F: Cantanis / Cantus
M: Lady / Lad
K017379 616009580348709
122.

56

LARISSA WLKP POL 2011 Klacz gniada F: Harpun / Askar
M: Lakota / Dżahil
K021607 616007660719011
123.

13

LARUM SP POL 2013 Wałach gniada F: Biscayo / Contendro I
M: La Coruna / Corland
K022577 616009510254013
124.

14

LIBRETTO SP POL 2013 Ogier gniada F: Biscayo / Contendro I
M: Liberia / Livello
K022578 616009510252313
125.

151

LUGANO NIEM. SPORT. GER 2012 Wałach kasztanowata F: Lord Z / Lord
M: Kosakenbrauf / Kolibri
K022639 456370005012
126.

65

LUKRECJA KUC POL 2006 Klacz ciemnogniada/kuc:120 F: Lukas / H-S Jason
M: Gwiazdka / nn
K014456 POL013570279206
127.

91

MAESTRO TRK POL 2011 Wałach kara F: Hirtentanz / Axis
M: Malaruna / Arianin
K019413 POL732010056011
128.

127

MAFIA MŁP POL 2004 Klacz kasztanowata/kuc:149 F: Oregon /
M: Maska /
brak
129.

134

MAGNUS SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Wery Good / Graf Stepp
M: Multum In Parvo / Metternich
K014747 616009610014608
130.

29

MAŁA STOKROTKA MAŁY KOŃ POL 2009 Klacz tarantowata/141 F: nn / nn
M: nn / nn
K027223
131.

67

MARKIZA KUC POL 2007 Klacz bułana/kuc:140 F: Nowator / Pepton
M: Mojra / Grosz
K020880 POL013660009507
132.

183

MARUSIA WLKP 2013 Srokata/164 F: King Size
M: Mirella
133.

16

MILIN WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Faust Z / Furioso II
M: Maquita K / Amor Quintus
K017183 616007610235609
134.

62

MILLCROFT VIVA KUC WALIJSKI GBR 2009 Klacz kasztanowata/kuc:134 F: Cwrtycadno Caradog / Eyarth Celebration
M: Millcroft Dahlia / Millcroft Royal Lustre
K020200 826046020155026
135.

165

MJT ARONN DU TALUS SF FRA 2009 Ogier gniada F: Orlando / Heartbreaker
M: Sonora du Talus / Mr Blue
K018679 10385275G 105AT72
136.

63

MOBY DIC KUC FELIŃSKI POL 2009 Wałach siwa/kuc: F: Wartownik / Fason
M: Gucja / Amor
K021352 616013661209009
137.

53

MONAKO SP POL 2012 Wałach gniada F: Colox Cup /
M: Marka /
K024859
138.

110

NADZIEJA I SP POL 2010 Klacz ciemnogniada/165 F: Vandamme / Guidam
M: Neska / Sir Neel
K020504 616009610044810
139.

81

NC VERSO RED WINE OLD GER 2012 Ogier siwa F: Vigo D'Arsouilles / Nabab De Reve
M: Dina Blue RK / Mr Blue
K021903 DE418184318912 105MP07
140.

100

NEFFI MK SP POL 2010 Klacz siwa F: Avero / Athlet Z
M: Nadzieja II / Spartakus
K020241 616009600297310
141.

93

NEVILLE S SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Leoville / Elan De La Cour
M: Nestia S / Romualdo
K022631 616009520028612
142.

112

NEWTON JP Z ZANG BEL 2011 Wałach siwa F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Piminisou / Popcorn
K020995 056015Z55612011
143.

157

OLIMPIA OLD GER 2010 Klacz ciemnogniada F: Olympic Fire / Odermus R
M: Glatega / Atego
K023863 DE433330406210
144.

1

OLZA SP POL 2012 Klacz gniada F: Zambesi / Heartbreaker
M: O De Corp / Ol Metta
K022592 616009510386512
145.

45

OTAMENDI SP POL 2011 Klacz gniada F: Corrado Son / Corrado I
M: Oberża / Barbur
K018733 616009610099611
146.

38

PANJAA SP POL 2011 Klacz gniada F: Alvaro / Ahorn Z
M: Panja / Poet
brak
147.

154

PANQUIDAM SP POL 2012 Ogier gniada F: Quite Donaldson / Quidam De Revel
M: Panja / Poet
K024070 616009661495212
148.

97

PASJONATA LOTAR KUC POL 2009 Wałach kasztanowata/kuc:130 F: Tijd Vlijt s Santiago /
M: Tijd Vlijt s Lavendel / Steehorst Pavarotti
K020776 616013610206709
149.

75

PICCOLO SP POL 2008 Ogier gniada F: Empire / Embassy I
M: Poussette Z / Pucci
K015893 POL009660212408
150.

129

PIRLO HAN GER 2005 Wałach gniada F: Abke / Acorado
M: Air Dream / Aircraft
K010300 DE431310034005
151.

25

PORTOS SP POL 2011 Wałach siwa F: Carry Son / Carry
M: Parilla / Kaper
K018508 616009600276411 105UA36
152.

77

PRESTON SP POL 2011 Ogier gniada F: Solaris / Stalypso
M: Poussette Z / Pucci
K021712 616009660474211
153.

133

PROMOTOR WLKP POL 2012 Wałach kara F: Paquito Go / Maizauber
M: Pasieka / Arak
K021891 616007600223412
154.

85

QUINTANA HAN GER 2009 Klacz ciemnogniada F: Quintender / Quinar
M: Wonderwall / Wilawander
K016327 DE431316863709
155.

169

QUIWITI HOL GER 2012 Klacz kasztanowata F: Quiwi Dream /
M:
brak
156.

148

RADETZKY TRK POL 2002 Wałach gniada/178 F: Ignam / Akropol
M: Rawka / Sir Shostakovich
K008208 POL732010011202 104VD19
157.

132

RESPECT WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Concert / Concertto
M: Rakija / Castor
K018519 616007520127709
158.

76

RICCO SP POL 2008 Ogier kasztanowata F: D'Cin Cin PG / Calderon
M: Redina PG / Nurjev
K015892 POL009660212808
159.

170

RIRONDINE SP POL 2011 Klacz gniada F: Arezzo VDL /
M: Rebelia / Animo
K024528 616009640085711
160.

46

ROTEX II SP POL 2010 Wałach gniada F: Nimroy B / Nimmerdor
M: Roksana / Sofix
K017653 616009530316310
161.

55

SALTARELLO XX POL 2012 Wałach gniada F: Boreas Rush /
M: Sekretyna / Special Power
K024556 616POL12007582T
162.

156

SAM HOL GER 2012 Wałach gniada F: Spartacus / Stakkato
M: Pabraxis / Hinault
K023314 DE431316704312
163.

33

SAN LUCA V SP POL 2009 Klacz siwa F: Love Affair / Lauries Crusador
M: Sparta V / Spartakus
K016830 POL009660216409
164.

10

SIBILLA SP POL 2013 Klacz gniada F: Biscayo / Contendro I
M: S Easy Fly Ex Easy Fly / Sir Shutterfly
K022579 616009510252913
165.

182

SID SP POL 2007 Wałach siwa F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Springfield / Rutherford
K010966 POL009610046607
166.

21

SILVAN SP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Etos / Santiego
M: Sillena / Helanis
K020762 616009600202311
167.

98

SULAATIK'S PITTSBURGH NEW FOREST PONY NED 2012 Wałach siwa/kuc:143 F: Sulaatik's Peter Pan /
M: Sulaatik's Moody Blue /
brak
168.

161

SUN PAULA SP POL 2010 Klacz gniada F: Pauillac De Meia Lua / Jalisco B
M: Skrobia / Banita
K019021 616009540079410
169.

101

SWEET NOISE-M SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Cento Sohn / Cento
M: Sedapura / Last Tycoon
K016290 616009530086909
170.

84

SZARAMAN TRK POL 2011 Wałach kasztanowata F: Ajbek / Agar
M: Sanna / Pumpers
K020878 POL732010025707
171.

78

SZIMANO SP POL 2009 Ogier gniada F: Imequyl / Luron
M: Szaki / Kissovo
K019371 616009540116409
172.

42

SZULER SP POL 2010 Ogier gniada F: Luron / Guidam
M: Szaki / Kissovo
K019540 616009540018610 105DW46
173.

50

TORTILLA WLKP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Rumianek / Orkisz
M: Teqilla / Rio Bravo
K022244 616007580169211
174.

143

ULISSES SP POL 2008 Wałach gniada F: Rammstein / Rheinsberg
M: Urabelle / Germus R
K012028 POL009580333708 104QP07
175.

109

VALENCIA 88 OLD DEU 2008 Klacz gniada/165 F: Valentino / Now or Never M
M: Quintana / Quattro
K018628 DE433330398808 105BA29
176.

159

VALENTINE WESTF GER 2010 Klacz siwa F: Valentino / Now Or Never M
M: Cocco / Cornet Obolensky
K019709 DE441410969710
177.

80

VALENTINO RED WINE OLD POL 2013 Ogier gniada/169 F: Vagabond De La Pomme / Vigo D'Arsouille
M: Fatima / Castilio
K022876 DE418180227113
178.

141

VELO KWPN NED 2002 Wałach siwa F: Celano / Capitol I
M: Relaleen / Julio Mariner
K006616 0204365
179.

11

VERONA SP POL 2012 Klacz gniada F: Quasimodo Van De Molendreef / Heartbreaker
M: V Diaverdo / Verdi
K021492 616009510343512
180.

32

WELTMEISTER KWPN NED 2003 Ogier siwa F: Burggraaf /
M: Kidria /
brak
181.

121

WILMAR MŁP POL 2006 Wałach kasztanowata F: Rashim / Milczan
M: Wilma / Mag
K011113 POL006690025806
182.

73

WOKSANA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Andos /
M: Wokanda /
brak
183.

145

ZAGATO KWPN NED 2004 Wałach gniada F: Contendro / Contender
M: Orbarjolijn / Lux
K009985 5280030401853
184.

57

ZORBA WLKP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Banita / Arcus
M: Zora / Zapał
K016568 POL007520041609
Rider Club
Competition
Prize
Adamus Bartosz bpk
200
SUM:
200.00
Bąk Sebastian bpk
100
50
225
350
800
SUM:
1525.00
Borowiec Paulina KJ Aromer Józefin
40
SUM:
40.00
Czernik Natalia KJ Wechta Rosnówko
100
SUM:
100.00
Friedman Maja Bella bpk
200
SUM:
200.00
Gałkowski Jacek KS AZS AWF Warszawa
150
SUM:
150.00
Kruppa Felix .
200
SUM:
200.00
Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
100
50
150
600
SUM:
900.00
Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
100
400
SUM:
500.00
Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck
100
300
SUM:
400.00
Kubiak Jakub Bogusławicki KJ
50
SUM:
50.00
Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk
300
SUM:
300.00
Lemańska Anna KJ Equest Łąck
150
150
SUM:
300.00
Łopato Justyna KJ Dilmar Kobylarnia
450
SUM:
450.00
Łopato Weronika KJ Dilmar Kobylarnia
200
SUM:
200.00
Matelski Marcin KJ Dilmar Kobylarnia
100
100
250
SUM:
450.00
Nowak Grzegorz Fundacja KJK Zatoka
300
250
SUM:
550.00
Przedpełski Stanisław bpk
150
300
SUM:
450.00
Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
100
100
400
150
SUM:
750.00
Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
200
SUM:
200.00
Rogalska Weronika KJ Aldragho Piaseczno
50
SUM:
50.00
Smolinska Beata bpk
200
SUM:
200.00
Stasiak Anna KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
120
SUM:
120.00
Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
450
250
SUM:
700.00
Sukiennik Joanna SKJ Beckersport Raszyn
50
SUM:
50.00
Synowicz Maja KJ SO Łąck
100
SUM:
100.00
Szmytkowski Piotr KJ Plejada Tarczyn
40
70
SUM:
110.00
Tłuszcz Joanna FKJK Zatoka
25
75
SUM:
100.00
Tobiszewska Katarzyna Ciechociński KJ Bonanza
50
SUM:
50.00
Tomaszewska Izabella St. J Poster Piaseczno
50
SUM:
50.00
Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka
200
80
75
SUM:
355.00
Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek
500
150
SUM:
650.00
Wróblewski Daniel LKS Nadwiślanin Kwidzyn
60
SUM:
60.00
Zalewski Radosław St. SKJ Bobrowy Staw
300
500
200
SUM:
1000.00
Zaręba Aleksandra KJ SO Łąck
75
25
300
SUM:
400.00
Zmorek Damian KJ Welt Opypy
150
25
SUM:
175.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamus Bartosz
bpk
2017-11-24
23
2017-11-24
17
2017-11-25
30
2017-11-25
6
2017-11-26
5
2017-11-24
26
2017-11-24
11
2017-11-25
17
2017-11-26
8
200
Bąk Sebastian
bpk
KOCANKA (102)
2017-11-24
25
2017-11-25
21
2017-11-25
19
2017-11-26
5
100
EL CAPONE (103)
2017-11-24
35
2017-11-24
13
2017-11-25
7
50
2017-11-25
16
2017-11-26
14
2017-11-24
1
2017-11-24
10
2017-11-25
3
225
2017-11-25
2
350
2017-11-26
1
800
Bar Karolina
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2017-11-25
15
2017-11-25
23
Bernagiewicz Robert
KJ Huzar Józefów
MONAKO (53)
2017-11-25
2017-11-25
1
2017-11-25
39
2017-11-25
18
Bisaga Ines
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2017-11-25
Borowiec Paulina
KJ Aromer Józefin
RADETZKY (148)
2017-11-24
22
2017-11-24
41
2017-11-25
24
2017-11-26
8
40
2017-11-25
24
Bożek Joanna
KJ Młyńska Struga
2017-11-24
1
2017-11-24
27
2017-11-25
11
2017-11-25
26
Buzała Maria
KJ Dilmar Kobylarnia
2017-11-25
17
2017-11-25
10
2017-11-26
5
Chentkowski Tomasz
KJ Welt Opypy
RICCO (76)
2017-11-24
40
2017-11-24
25
2017-11-25
PRESTON (77)
2017-11-24
12
2017-11-25
26
2017-11-25
16
2017-11-26
15
Chmaj Julia
bpk
2017-11-24
42
2017-11-24
2017-11-25
2017-11-25
43
Czernik Natalia
KJ Wechta Rosnówko
2017-11-24
3
2017-11-24
4
2017-11-25
12
2017-11-26
11
QUIWITI (169)
2017-11-24
16
2017-11-24
2017-11-25
13
2017-11-25
33
2017-11-26
12
FENNA (178)
2017-11-24
36
2017-11-24
20
2017-11-25
8
100
2017-11-26
9
2017-11-24
16
2017-11-24
1
2017-11-25
29
2017-11-25
Czerska Aleksandra
KJ Just Riding Kielce
PROMOTOR (133)
2017-11-24
31
2017-11-24
2017-11-25
2017-11-25
41
2017-11-26
MAGNUS (134)
2017-11-24
39
2017-11-24
7
2017-11-25
13
2017-11-25
21
2017-11-26
20
Daszczyk Kinga
KJ Jantar Stryków
2017-11-24
33
2017-11-24
28
2017-11-25
26
2017-11-26
7
2017-11-24
10
2017-11-24
21
2017-11-25
27
2017-11-25
2017-11-26
Dobrowolska Katarzyna
bpk
KASZMIR (167)
2017-11-24
12
2017-11-24
2017-11-25
25
2017-11-25
11
Dołhun Jakub
KJ INFERNAL TEAM
KOLA (49)
2017-11-25
22
Falkowski Robert
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
GALAKTYKA (131)
2017-11-24
5
2017-11-24
12
2017-11-25
2017-11-25
11
Ferenc Kinga
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2017-11-25
7
2017-11-25
1
2017-11-25
Ferenc Tamara
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
KORAL (64)
2017-11-25
1
2017-11-25
7
Friedman Maja Bella
bpk
NEFFI MK (100)
2017-11-24
30
2017-11-24
13
2017-11-25
27
2017-11-25
16
2017-11-24
4
2017-11-24
28
2017-11-25
1
200
2017-11-25
15
2017-11-26
19
Galanciak Roksana
bpk
KORD (99)
2017-11-24
17
2017-11-24
12
2017-11-25
11
2017-11-25
19
Gałkowski Jacek
KS AZS AWF Warszawa
CALMARO (139)
2017-11-24
1
2017-11-24
39
2017-11-26
2
150
2017-11-25
2017-11-25
34
BRANDO (140)
2017-11-24
10
2017-11-24
32
2017-11-25
12
2017-11-25
36
2017-11-26
17
Harasim Liliana
brak
WOKSANA (73)
2017-11-24
1
2017-11-25
1
2017-11-25
1
2017-11-26
1
Joppek Marcin
JKS Rywal Grudziądz
CADILLAC (181)
2017-11-24
1
2017-11-24
2017-11-25
2017-11-25
38
SID (182)
2017-11-24
26
2017-11-24
19
2017-11-25
Kaczmarz-Chojnacka Paulina
KJ Aldragho Piaseczno
CHEEROKE (138)
2017-11-25
10
2017-11-25
Kanar Dagmara
KJ Equest Łąck
JASPER (68)
2017-11-24
25
2017-11-26
10
Karczewska Karolina
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2017-11-25
11
2017-11-25
11
Kiljańczyk Aleksander
KJ Skarb Kozienice
CALVI (59)
2017-11-25
11
2017-11-25
1
Kominiak Aleksandra
Stajnia - Stara Biała
MARUSIA (183)
2017-11-26
Korsak Nikola
Kielecki KJ
ASSANI (149)
2017-11-24
32
2017-11-24
2017-11-25
6
2017-11-25
2017-11-26
11
Korycka Małgorzata
Equikam Sp. z o.o.
2017-11-25
21
2017-11-25
6
Kostecki Kacper
bpk
2017-11-24
37
2017-11-24
2017-11-25
2017-11-25
17
Krajewska Nikola
KJ SO Łąck
EPOS (71)
2017-11-24
8
2017-11-25
15
2017-11-26
7
BONA (72)
2017-11-24
3
2017-11-24
1
2017-11-25
7
2017-11-25
1
2017-11-26
4
Król Piotr
Varsovia Dressage Club
CONCHACCO (135)
2017-11-24
6
2017-11-24
1
2017-11-25
1
Kruppa Felix
.
CARMEN S (117)
2017-11-24
18
2017-11-24
24
2017-11-25
12
2017-11-25
14
2017-11-26
2
200
CALIMERO (119)
2017-11-24
35
2017-11-24
9
2017-11-25
32
2017-11-26
15
Kruszewska Ludwika
KJ SO Łąck
WILMAR (121)
2017-11-24
24
2017-11-24
29
2017-11-25
25
Krzemiński Jarosław
KJ Szumawa Bobrowiec
BALLADA (36)
2017-11-24
37
2017-11-25
2017-11-25
Krzyżyńska Michalina
KJ Skok AgroFood Grabowiec
CRISTIANO (176)
2017-11-24
15
2017-11-25
7
2017-11-26
14
Kubiak Dawid
Sobieski Jumping Team Gdańsk
2017-11-24
5
2017-11-24
4
2017-11-25
3
100
2017-11-26
4
50
2017-11-24
4
2017-11-25
4
150
2017-11-26
2
600
Kubiak Dawid
Sobieski Jumping Team Gdańsk
MAESTRO (91)
2017-11-24
5
2017-11-24
3
2017-11-25
2
100
2017-11-25
8
2017-11-26
1
400
Kubiak Grzegorz
KJ SO Łąck
PANJAA (38)
2017-11-24
19
2017-11-25
14
2017-11-25
5
2017-11-26
8
ANTYLYA (39)
2017-11-24
2
2017-11-25
1
100
FLOYD (40)
2017-11-24
18
2017-11-24
3
2017-11-25
18
2017-11-25
23
2017-11-26
5
300
BOTOKS (41)
2017-11-24
9
2017-11-25
28
2017-11-26
13
SZULER (42)
2017-11-26
3
Kubiak Jakub
Bogusławicki KJ
2017-11-24
1
2017-11-24
38
2017-11-25
20
2017-11-25
26
2017-11-26
7
50
Kubiak Michał
Sobieski Jumping Team Gdańsk
2017-11-24
1
2017-11-24
2
2017-11-25
22
2017-11-26
2
300
GALAKTYKA (184)
2017-11-26
1
Kuptel Małgorzata
St. SKJ Bobrowy Staw
GUIDAM (120)
2017-11-24
44
2017-11-24
26
2017-11-25
Kuźma Nadia
St. SKJ Bobrowy Staw
CASALINA (108)
2017-11-25
20
2017-11-25
9
2017-11-26
19
Lemańska Anna
KJ Equest Łąck
2017-11-26
6
2017-11-25
1
150
2017-11-25
2
150
Leśkiewicz Sandra
Stajnia Ciechomice
FANTA (30)
2017-11-26
3
Łopato Justyna
KJ Dilmar Kobylarnia
GRAD (147)
2017-11-24
24
2017-11-25
9
2017-11-26
1
450
Łopato Weronika
KJ Dilmar Kobylarnia
2017-11-24
17
2017-11-24
10
2017-11-25
11
2017-11-25
13
2017-11-26
7
200
Maślanka Bogdan
bpk
KASTET (51)
2017-11-24
2
2017-11-24
11
2017-11-26
9
Matelski Marcin
KJ Dilmar Kobylarnia
IRYDION (150)
2017-11-24
34
2017-11-24
2017-11-25
27
2017-11-25
2017-11-26
3
100
LUGANO (151)
2017-11-24
27
2017-11-24
9
2017-11-25
25
2017-11-25
19
2017-11-26
12
2017-11-24
8
2017-11-24
18
2017-11-25
7
100
2017-11-26
FEMME WV (153)
2017-11-24
19
2017-11-24
14
2017-11-25
12
2017-11-26
2
250
Nowak Grzegorz
Fundacja KJK Zatoka
VALENTINE (159)
2017-11-24
6
2017-11-24
2
2017-11-25
2
300
2017-11-26
17
2017-11-24
3
2017-11-25
4
250
2017-11-26
6
Pachnik Aleksandra
St. KS Chojnów
2017-11-24
36
2017-11-24
2017-11-25
2017-11-25
31
Patron Tomasz
KJ Skarb Kozienice
2017-11-24
15
2017-11-24
2017-11-25
16
2017-11-25
20
LARISSA (56)
2017-11-24
21
2017-11-24
2017-11-25
19
2017-11-25
11
2017-11-26
16
CALVI (59)
2017-11-24
41
2017-11-24
36
Pełka Barbara
JKS Jantar Stryków
PIRLO (129)
2017-11-24
6
2017-11-24
4
2017-11-26
2017-11-25
Pietrusińska Maria
KJ Aldragho Piaseczno
MILIN (16)
2017-11-24
35
2017-11-24
44
2017-11-25
23
2017-11-25
25
2017-11-26
20
CZĄBER (17)
2017-11-24
13
2017-11-24
29
2017-11-25
9
2017-11-25
10
2017-11-26
17
2017-11-24
2017-11-24
33
2017-11-25
31
2017-11-26
9
Pietrzyk Piotr
LKS Wolta Żółwin
HIALIT (142)
2017-11-25
13
2017-11-25
1
Pietrzyk Sylwia
LKS Wolta Żółwin
VELO (141)
2017-11-25
35
2017-11-25
Polska-Fijałek Ewelina
Soymax Horse Team
2017-11-24
26
2017-11-24
27
2017-11-25
2017-11-25
15
2017-11-26
18
Przedpełski Stanisław
bpk
ZAGATO (145)
2017-11-24
14
2017-11-25
14
2017-11-26
6
SUN PAULA (161)
2017-11-24
4
2017-11-24
12
2017-11-25
14
2017-11-26
3
150
2017-11-24
24
2017-11-24
5
2017-11-25
2017-11-26
6
300
CARENZO (163)
2017-11-24
31
Przyborowska Patrycja
BPK (MAZ)
CHIP (60)
2017-11-24
1
2017-11-24
1
2017-11-25
2017-11-25
42
2017-11-26
6
Przybylska Agnieszka
KJ Dilmar
RESPECT (132)
2017-11-24
28
2017-11-24
2017-11-25
2017-11-25
32
2017-11-26
12
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping TEAM
SILVAN (21)
2017-11-24
32
2017-11-24
31
2017-11-25
27
2017-11-26
19
2017-11-24
30
2017-11-24
33
2017-11-25
28
2017-11-25
7
2017-11-26
20
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team Gdańsk
JONATAN (164)
2017-11-24
22
2017-11-24
2017-11-25
15
2017-11-25
2017-11-26
21
2017-11-24
3
2017-11-24
33
2017-11-25
3
100
2017-11-25
5
100
2017-11-26
4
400
GRAVIN (166)
2017-11-24
30
2017-11-25
3
150
2017-11-26
12
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team Gdańsk
CRISTIANO (176)
2017-11-24
9
2017-11-25
2
200
Ptaszyńska Julia
KJ Plejada
2017-11-25
8
2017-11-25
10
2017-11-26
Racinowska Emilia
KJ Dilmar
BARON (130)
2017-11-24
8
2017-11-24
2017-11-25
24
2017-11-25
2017-11-26
7
Ratajska Gabriela
bpk
2017-11-25
1
2017-11-25
1
2017-11-26
1
2017-11-24
1
2017-11-24
2017-11-24
4
2017-11-24
2
2017-11-25
1
2017-11-25
7
2017-11-26
1
Rogalska Weronika
KJ Aldragho Piaseczno
ANCONA (122)
2017-11-24
14
2017-11-24
2017-11-25
9
2017-11-26
4
50
Rogińska Zuzanna
KJ Młyńska Struga
2017-11-25
40
2017-11-25
29
Sekuła Ewa
KJ Skarb Kozienice
BANGKOK (58)
2017-11-24
15
2017-11-24
19
2017-11-25
29
Sierakowska Michalina
bkp
2017-11-25
7
2017-11-25
7
2017-11-26
1
Sikorski Piotr
Łódzki KJ
PANQUIDAM (154)
2017-11-24
40
2017-11-24
2017-11-25
21
2017-11-25
30
2017-11-26
Siwiak (Ex Oryga) Maja
bpk
2017-11-24
6
2017-11-25
1
2017-11-25
36
Smolinska Beata
bpk
2017-11-24
1
2017-11-24
12
2017-11-25
2017-11-25
37
2017-11-26
1
200
Sobala Anna
LKJ Ochaby
2017-11-25
1
2017-11-25
1
2017-11-26
1
Solarz Weronika
bpk
MAFIA (127)
2017-11-25
2017-11-25
2017-11-26
4
Stasiak Anna
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2017-11-24
43
2017-11-25
12
2017-11-26
18
BILA (48)
2017-11-24
16
2017-11-25
23
2017-11-26
4
120
Stasiak Szymon
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2017-11-24
30
2017-11-25
1
450
2017-11-24
31
2017-11-24
2017-11-25
22
2017-11-25
25
2017-11-26
21
DENTON (47)
2017-11-24
1
2017-11-24
16
2017-11-25
1
250
2017-11-25
9
2017-11-26
Sukiennik Joanna
SKJ Beckersport Raszyn
CARENZO (163)
2017-11-24
43
2017-11-25
3
50
2017-11-26
9
Synowicz Maja
KJ SO Łąck
ERATO (125)
2017-11-24
10
2017-11-24
5
2017-11-25
13
2017-11-26
4
100
Szmytkowski Piotr
KJ Plejada Tarczyn
FELINE WM (155)
2017-11-24
21
2017-11-24
27
2017-11-25
8
40
2017-11-26
6
70
2017-11-25
5
Szumińska Beata
KJ Szumawa Bobrowiec
2017-11-24
34
2017-11-25
Tłuszcz Joanna
FKJK Zatoka
SAM (156)
2017-11-24
17
2017-11-24
2017-11-25
22
2017-11-25
2017-11-26
8
OLIMPIA (157)
2017-11-24
29
2017-11-24
20
2017-11-25
4
25
2017-11-25
3
75
2017-11-26
10
CORRIDA (158)
2017-11-24
23
2017-11-24
8
2017-11-25
14
2017-11-26
16
Tobiszewska Katarzyna
Ciechociński KJ Bonanza
ZORBA (57)
2017-11-25
19
2017-11-25
4
50
Tomaszewska Izabella
St. J Poster Piaseczno
SZIMANO (78)
2017-11-24
13
2017-11-24
22
2017-11-25
7
50
2017-11-26
9
2017-11-24
6
2017-11-24
3
2017-11-25
35
2017-11-25
20
2017-11-26
8
2017-11-24
1
2017-11-24
11
2017-11-25
5
2017-11-25
2017-11-26
18
Tomaszewski Antoni
JKS Equita Świętochów
2017-11-24
5
2017-11-25
11
2017-11-26
15
Tomaszewski Beniamin
KJ Leśna Podkowa Damaszka
RIRONDINE (170)
2017-11-24
1
2017-11-24
12
2017-11-25
2017-11-25
11
DUKE (171)
2017-11-24
6
2017-11-25
5
200
2017-11-26
2
COLANDRO (172)
2017-11-24
34
2017-11-25
17
2017-11-26
10
CASVELLE (173)
2017-11-24
5
2017-11-25
5
80
2017-11-26
10
2017-11-24
15
2017-11-25
6
75
2017-11-26
11
2017-11-24
2
2017-11-25
10
2017-11-26
10
Tuwalska Edyta
KJ Szumawa Bobrowiec
GALEON (54)
2017-11-24
10
2017-11-24
21
2017-11-25
19
2017-11-25
2017-11-26
Tyszko Michał
Tuszyński KJ Garbówek
2017-11-24
20
2017-11-24
2017-11-25
2017-11-25
13
2017-11-24
22
2017-11-24
11
2017-11-25
22
2017-11-26
16
2017-11-24
18
2017-11-24
14
2017-11-25
16
2017-11-26
14
2017-11-24
28
2017-11-24
9
2017-11-25
2017-11-26
10
2017-11-24
11
2017-11-24
23
2017-11-25
20
2017-11-26
3
500
GUIDAM (120)
2017-11-25
34
2017-11-26
3
150
Więckowska Aleksandra
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
HIRO (128)
2017-11-24
8
2017-11-24
12
2017-11-25
15
2017-11-25
7
2017-11-26
13
Wiekiera Zuzanna
bpk
KASTET (51)
2017-11-25
1
2017-11-25
1
Witkowska Anna
bpk
HARLEY MG (126)
2017-11-25
13
2017-11-25
11
2017-11-26
Wójcik-Matelska Renata
KJ Dilmar
2017-11-25
18
2017-11-25
2017-11-26
5
Wójtowicz Tomasz
WKJ Lublin
ULISSES (143)
2017-11-24
2017-11-24
7
2017-11-25
2017-11-26
4
IRTYSZ (144)
2017-11-24
12
2017-11-24
32
2017-11-25
17
2017-11-25
18
2017-11-26
13
Wróblewski Daniel
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
BE BALOU (123)
2017-11-24
37
2017-11-25
6
60
2017-11-26
9
ASHLEY S (124)
2017-11-24
20
2017-11-25
21
2017-11-25
24
2017-11-26
12
Zalewski Radosław
St. SKJ Bobrowy Staw
ILATINA (104)
2017-11-24
8
2017-11-25
3
300
2017-11-26
8
2017-11-24
42
2017-11-24
17
2017-11-25
2017-11-26
2017-11-25
2017-11-24
29
2017-11-24
1
2017-11-25
1
500
2017-11-26
5
2017-11-24
2017-11-25
8
2017-11-24
6
2017-11-25
11
2017-11-26
3
200
Zaręba Aleksandra
KJ SO Łąck
FARGITA (136)
2017-11-24
9
2017-11-24
7
2017-11-25
2
75
2017-11-25
4
25
2017-11-26
1
300
ENRICO (137)
2017-11-24
38
2017-11-24
23
2017-11-25
28
2017-11-25
33
2017-11-26
Zimnowodzka Natalia
SKJ Bajardo
2017-11-24
13
2017-11-24
25
Zmorek Damian
KJ Welt Opypy
DIEGO (74)
2017-11-24
2
2017-11-25
6
150
2017-11-26
7
PICCOLO (75)
2017-11-24
7
2017-11-25
8
25
2017-11-26
11
Żółtowska Justyna
KJ SO Łąck
2017-11-24
7
2017-11-24
11
2017-11-25
23
2017-11-26
13
2017-11-24
16
2017-11-24
7
2017-11-25
24
2017-11-25
18
2017-11-26
11

Number of Riders: 116

Number of Horses: 184

The sum of prizes: 12 085.00

Competition results developed by: TARANT EVENTS
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H112009-01, TARANT EVENTS)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl