Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Kraków, Michałowice CSI2*/CSI1*/CSIYH1*
Kraków, Michałowice, 20-22.10.2017

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
174 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 20:00:41
2017-10-19 20:00:41
Jaroslaw Skrzyczynski QUIRO 5
  • 1x CSI2*//Entries CSI2*
173 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 20:00:41
2017-10-19 20:00:41
Jaroslaw Skrzyczynski JERICO
  • 1x CSI2*//Entries CSI2*
172 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 20:00:41
2017-10-19 20:00:41
Jaroslaw Skrzyczynski CHACCLANA
  • 1x CSI2*//Entries CSI2*
171 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 20:00:41
2017-10-19 20:00:41
Veronika Klieshchevnikova CREDO
  • 1x CSI1*//Entries CSI1*
170 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 20:00:41
2017-10-19 20:00:41
Dominik Slodczyk AMBASADOR
  • 1x CSIYH1*//Entries CSIYH1*
169 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 20:00:41
2017-10-19 20:00:41
Albert Ornat CAMARO
  • 1x CSIYH1*//Entries CSIYH1*
168 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 20:00:40
2017-10-19 20:00:40
Ben Talbot SACRAMENTO
  • 1x CSI2*//Entries CSI2*
167 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 20:00:40
2017-10-19 20:00:40
Ben Talbot FINESSE B
  • 1x CSI2*//Entries CSI2*
166 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:50
2017-10-19 07:40:50
Dominik Slodczyk DRAKO
  • 1x CSIYH1*//Entries CSIYH1*
165 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:50
2017-10-19 07:40:50
Joanna Pomiankowska GIRL RV
  • 1x CSIYH1*//Entries CSIYH1*
164 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:50
2017-10-19 07:40:50
Joanna Pomiankowska HOKEY POKEY
  • 1x CSIYH1*//Entries CSIYH1*
163 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:50
2017-10-19 07:40:50
Kamil Grzelczyk SIR PAUILLAC
  • 1x CSIYH1*//Entries CSIYH1*
162 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:50
2017-10-19 07:40:50
Krzysztof Ludwiczak SANDRA BLUE
  • 1x CSIYH1*//Entries CSIYH1*
161 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:50
2017-10-19 07:40:50
Tomasz Galczynski ALL NIGHT
  • 1x CSIYH1*//Entries CSIYH1*
160 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:50
2017-10-19 07:40:50
Michal Kazmierczak CONAYERO NF
  • 1x CSIYH1*//Entries CSIYH1*
159 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:50
2017-10-19 07:40:50
Rafal Krajewski COKOWAAH
  • 1x CSIYH1*//Entries CSIYH1*
158 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:50
2017-10-19 07:40:50
Rafal Krajewski ZILITE VD KATTEVENNEN Z
  • 1x CSIYH1*//Entries CSIYH1*
157 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:50
2017-10-19 07:40:50
Slawomir Uchwat WIENA
  • 1x CSIYH1*//Entries CSIYH1*
156 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:50
2017-10-19 07:40:50
Michal Ziebicki GUESS
  • 1x CSIYH1*//Entries CSIYH1*
155 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:50
2017-10-19 07:40:50
Michal Ziebicki SHUTER'S DIAMOND
  • 1x CSIYH1*//Entries CSIYH1*
154 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:50
2017-10-19 07:40:50
Anna Szary Ziebicka LUCIANO
  • 1x CSIYH1*//Entries CSIYH1*
153 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:50
2017-10-19 07:40:50
Anna Szary Ziebicka GENTELMAN
  • 1x CSIYH1*//Entries CSIYH1*
152 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:50
2017-10-19 07:40:50
Piotr Morsztyn QUIDAM'S DUKE
  • 1x CSIYH1*//Entries CSIYH1*
151 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:50
2017-10-19 07:40:50
Piotr Morsztyn STOCK
  • 1x CSIYH1*//Entries CSIYH1*
150 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:50
2017-10-19 07:40:50
Izabela Vinckier CAMPARO
  • 1x CSIYH1*//Entries CSIYH1*
149 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:50
2017-10-19 07:40:50
Katarzyna Uchwat TAHIRA ANGEL
  • 1x CSIYH1*//Entries CSIYH1*
148 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:50
2017-10-19 07:40:50
Monika Noskovicova CASTELANO
  • 1x CSIYH1*//Entries CSIYH1*
147 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:50
2017-10-19 07:40:50
Monika Noskovicova CASTALECCHIO SM
  • 1x CSIYH1*//Entries CSIYH1*
146 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:50
2017-10-19 07:40:50
Vladimir Bykov LATIFA VON LANCER III
  • 1x CSIYH1*//Entries CSIYH1*
145 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:49
2017-10-19 07:40:49
Julia Kapcia COSTELLO
  • 1x CSI1*//Entries CSI1*
144 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:49
2017-10-19 07:40:49
Julia Hnat OBORA'S RAGAZZA
  • 1x CSI1*//Entries CSI1*
143 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:49
2017-10-19 07:40:49
Julia Hnat ZENO S
  • 1x CSI1*//Entries CSI1*
142 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:49
2017-10-19 07:40:49
Jaroslaw Skrzyczynski ANNCHEN 11
  • 1x CSI1*//Entries CSI1*
141 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:49
2017-10-19 07:40:49
Jaroslaw Skrzyczynski CASANOVA 468
  • 1x CSI1*//Entries CSI1*
140 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:49
2017-10-19 07:40:49
Weronika Koroblowska COBERLINA
  • 1x CSI1*//Entries CSI1*
139 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:49
2017-10-19 07:40:49
Grzegorz Nowak VALENTINE
  • 1x CSI1*//Entries CSI1*
138 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:49
2017-10-19 07:40:49
Marcelina Lech EQUANDANI
  • 1x CSI1*//Entries CSI1*
137 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:49
2017-10-19 07:40:49
Ewa Kocon EAGAN BLUE
  • 1x CSI1*//Entries CSI1*
136 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:49
2017-10-19 07:40:49
Ewa Kocon CHIVAS REGAL
  • 1x CSI1*//Entries CSI1*
135 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:49
2017-10-19 07:40:49
Matylda Kasner ARES
  • 1x CSI1*//Entries CSI1*
134 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:49
2017-10-19 07:40:49
Matylda Kasner CALOTTA
  • 1x CSI1*//Entries CSI1*
133 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:49
2017-10-19 07:40:49
Vivian Brattli ELOMAH
  • 1x CSI1*//Entries CSI1*
132 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:49
2017-10-19 07:40:49
Joanna Tluszcz CORRIDA
  • 1x CSI1*//Entries CSI1*
131 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:49
2017-10-19 07:40:49
Rafal Krajewski CLUSEO
  • 1x CSI1*//Entries CSI1*
130 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:49
2017-10-19 07:40:49
Slawomir Uchwat Q 7
  • 1x CSI1*//Entries CSI1*
129 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:49
2017-10-19 07:40:49
Anna Szary Ziebicka LUISSOME DESPOIRE
  • 1x CSI1*//Entries CSI1*
128 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:49
2017-10-19 07:40:49
Anna Szary Ziebicka GUIDAM
  • 1x CSI1*//Entries CSI1*
127 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:49
2017-10-19 07:40:49
Mariusz Kakol SAVOY 51
  • 1x CSI1*//Entries CSI1*
126 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:49
2017-10-19 07:40:49
Izabela Vinckier QUESTA
  • 1x CSI1*//Entries CSI1*
125 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:49
2017-10-19 07:40:49
Miriam Murgasova QUINTAGO
  • 1x CSI1*//Entries CSI1*
124 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:49
2017-10-19 07:40:49
Monika Noskovicova BERNADETTE
  • 1x CSI1*//Entries CSI1*
123 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:49
2017-10-19 07:40:49
Nataliia Syniavska CAN-CAN
  • 1x CSI1*//Entries CSI1*
122 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:49
2017-10-19 07:40:49
Nataliia Syniavska ISTANA
  • 1x CSI1*//Entries CSI1*
121 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:49
2017-10-19 07:40:49
Albert Iakimov HARLEY VAN T MEYERSHOF
  • 1x CSI1*//Entries CSI1*
120 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:49
2017-10-19 07:40:49
Gerfried Puck BINGO DU PARC
  • 1x CSIYH1*//Entries CSIYH1*
119 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:49
2017-10-19 07:40:49
Gerfried Puck FOR FUN VT
  • 1x CSIYH1*//Entries CSIYH1*
118 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:49
2017-10-19 07:40:49
Jan Vinckier QANTAS
  • 1x CSIYH1*//Entries CSIYH1*
117 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:49
2017-10-19 07:40:49
Ales Opatrny FOREWER
  • 1x CSIYH1*//Entries CSIYH1*
116 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:49
2017-10-19 07:40:49
Andrius Petrovas LEELANDI
  • 1x CSIYH1*//Entries CSIYH1*
115 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:49
2017-10-19 07:40:49
Sander Geerink FEESTJE B.
  • 1x CSIYH1*//Entries CSIYH1*
114 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:49
2017-10-19 07:40:49
Sander Geerink H.ELDORADO B.
  • 1x CSIYH1*//Entries CSIYH1*
113 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:49
2017-10-19 07:40:49
Sander Geerink HILLITAIRE
  • 1x CSIYH1*//Entries CSIYH1*
112 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:49
2017-10-19 07:40:49
Nadieh Van Den Brink HERTOGIN VI S
  • 1x CSIYH1*//Entries CSIYH1*
111 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:49
2017-10-19 07:40:49
Olga Labudzik BURBON
  • 1x CSIYH1*//Entries CSIYH1*
110 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:49
2017-10-19 07:40:49
Malwina Urbanska HAMILTON
  • 1x CSIYH1*//Entries CSIYH1*
109 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:49
2017-10-19 07:40:49
Malwina Urbanska FINNA W
  • 1x CSIYH1*//Entries CSIYH1*
108 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:49
2017-10-19 07:40:49
Malwina Urbanska L COLANTOS
  • 1x CSIYH1*//Entries CSIYH1*
107 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:49
2017-10-19 07:40:49
Jan Bobik CATAMARA'N
  • 1x CSIYH1*//Entries CSIYH1*
106 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:49
2017-10-19 07:40:49
Jan Bobik ONASIS
  • 1x CSIYH1*//Entries CSIYH1*
105 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:49
2017-10-19 07:40:49
Jan Bobik QUEEN FLY
  • 1x CSIYH1*//Entries CSIYH1*
104 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:49
2017-10-19 07:40:49
Jan Bobik CHACCO AMICOR ZM
  • 1x CSI2*//Entries CSI2*
103 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:49
2017-10-19 07:40:49
Dominik Slodczyk SEAQUEST
  • 1x CSI2*//Entries CSI2*
102 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:49
2017-10-19 07:40:49
Hubert Kierznowski DENVER Z
  • 1x CSI2*//Entries CSI2*
101 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:49
2017-10-19 07:40:49
Hubert Kierznowski LANOSO
  • 1x CSI2*//Entries CSI2*
100 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:49
2017-10-19 07:40:49
Hubert Kierznowski BAILANDO
  • 1x CSI2*//Entries CSI2*
99 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:49
2017-10-19 07:40:49
Aleksandra Kierznowska DIOR V
  • 1x CSI2*//Entries CSI2*
98 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:49
2017-10-19 07:40:49
Aleksandra Kierznowska ICEBERG ST
  • 1x CSI2*//Entries CSI2*
97 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:49
2017-10-19 07:40:49
Jaroslaw Skrzyczynski SILVER SHINE
  • 1x CSI2*//Entries CSI2*
96 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:49
2017-10-19 07:40:49
Jaroslaw Skrzyczynski CALEVO 2
  • 1x CSI2*//Entries CSI2*
95 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:49
2017-10-19 07:40:49
Jaroslaw Skrzyczynski QUITOKI
  • 1x CSI2*//Entries CSI2*
94 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:49
2017-10-19 07:40:49
Kamil Grzelczyk WIBARO
  • 1x CSI2*//Entries CSI2*
93 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:49
2017-10-19 07:40:49
Kamil Grzelczyk CENTROPLAST DINAR
  • 1x CSI2*//Entries CSI2*
92 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:49
2017-10-19 07:40:49
Marta Baczynska Nowak DO IT
  • 1x CSI2*//Entries CSI2*
91 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:49
2017-10-19 07:40:49
Grzegorz Nowak ALWAYS FOREVER
  • 1x CSI2*//Entries CSI2*
90 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:49
2017-10-19 07:40:49
Grzegorz Nowak CONCRETOSS
  • 1x CSI2*//Entries CSI2*
89 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:49
2017-10-19 07:40:49
Michal Kazmierczak STAKORADO
  • 1x CSI2*//Entries CSI2*
88 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:49
2017-10-19 07:40:49
Michal Kazmierczak HELIA VAN DE HEIHOEK
  • 1x CSI2*//Entries CSI2*
87 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:49
2017-10-19 07:40:49
Michal Kazmierczak QUE PASA 5
  • 1x CSI2*//Entries CSI2*
86 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:49
2017-10-19 07:40:49
Ewa Dyzewska EAZY BOY
  • 1x CSI2*//Entries CSI2*
85 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:49
2017-10-19 07:40:49
Ewa Dyzewska EDESSO
  • 1x CSI2*//Entries CSI2*
84 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:49
2017-10-19 07:40:49
Lukasz Piksa LA CASA
  • 1x CSI2*//Entries CSI2*
83 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:49
2017-10-19 07:40:49
Lukasz Piksa LUCKY HORSE
  • 1x CSI2*//Entries CSI2*
82 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:49
2017-10-19 07:40:49
Anna Szary Ziebicka DURANO G
  • 1x CSI2*//Entries CSI2*
81 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:49
2017-10-19 07:40:49
Michal Ziebicki HELIOS VAN DE NOORDHEVEL
  • 1x CSI2*//Entries CSI2*
80 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:49
2017-10-19 07:40:49
Michal Ziebicki HEARTBREAKER 5
  • 1x CSI2*//Entries CSI2*
79 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:49
2017-10-19 07:40:49
Michal Ziebicki FIRST LADY
  • 1x CSI2*//Entries CSI2*
78 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:49
2017-10-19 07:40:49
Piotr Morsztyn JURANDA
  • 1x CSI2*//Entries CSI2*
77 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:49
2017-10-19 07:40:49
Monika Noskovicova CASTELAN 3
  • 1x CSI2*//Entries CSI2*
76 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:49
2017-10-19 07:40:49
Monika Noskovicova ABANTA VAN DE HUISKENS
  • 1x CSI2*//Entries CSI2*
75 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:49
2017-10-19 07:40:49
Altug Altay SOMETHING SPECIAL
  • 1x CSI2*//Entries CSI2*
74 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:49
2017-10-19 07:40:49
Vladimir Bykov VENIS
  • 1x CSI2*//Entries CSI2*
73 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:49
2017-10-19 07:40:49
Julia Strauss FEPHELIA
  • 1x CSI1*//Entries CSI1*
72 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:49
2017-10-19 07:40:49
Sara Vingralkova CELANA Z
  • 1x CSI1*//Entries CSI1*
71 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:49
2017-10-19 07:40:49
Sara Vingralkova OSCAR DES FONTAINES
  • 1x CSI1*//Entries CSI1*
70 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:49
2017-10-19 07:40:49
Sara Vingralkova CHIEANO
  • 1x CSI1*//Entries CSI1*
69 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:49
2017-10-19 07:40:49
Sara Vingralkova KAS - SINI DC
  • 1x CSI1*//Entries CSI1*
68 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:49
2017-10-19 07:40:49
Diana Hruskova SPELLBOUND
  • 1x CSI1*//Entries CSI1*
67 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:49
2017-10-19 07:40:49
Vladislava Humplikova BUENA UTOPIA
  • 1x CSI1*//Entries CSI1*
66 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:49
2017-10-19 07:40:49
Joanne Sloan-Allen WICKED HOPE
  • 1x CSI1*//Entries CSI1*
65 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:49
2017-10-19 07:40:49
Andrei Shalohin CHOCO LADY
  • 1x CSI1*//Entries CSI1*
64 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:49
2017-10-19 07:40:49
Andrius Petrovas GRIFFONE
  • 1x CSI1*//Entries CSI1*
63 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:49
2017-10-19 07:40:49
Marije Nijhof AMARETTO
  • 1x CSI1*//Entries CSI1*
62 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:49
2017-10-19 07:40:49
Nadieh Van Den Brink QUARETINO 2
  • 1x CSI1*//Entries CSI1*
61 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:49
2017-10-19 07:40:49
Peter Geerink FORMATERA
  • 1x CSI1*//Entries CSI1*
60 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:49
2017-10-19 07:40:49
Agnieszka Olszewska CELEBRITY
  • 1x CSI1*//Entries CSI1*
59 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:49
2017-10-19 07:40:49
Agnieszka Olszewska OSADKOWSKI SATINO
  • 1x CSI1*//Entries CSI1*
58 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:49
2017-10-19 07:40:49
Laura Klapinska SANTIAGO
  • 1x CSI1*//Entries CSI1*
57 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:49
2017-10-19 07:40:49
Laura Klapinska CARTIER
  • 1x CSI1*//Entries CSI1*
56 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:49
2017-10-19 07:40:49
Kamila Derlatka GIORGIO W
  • 1x CSI1*//Entries CSI1*
55 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:49
2017-10-19 07:40:49
Natalia Koscielniak VIVALDI
  • 1x CSI1*//Entries CSI1*
54 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:49
2017-10-19 07:40:49
Natalia Koscielniak CANTORA
  • 1x CSI1*//Entries CSI1*
53 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:49
2017-10-19 07:40:49
Szymon Najdzionek FADINA PP
  • 1x CSI1*//Entries CSI1*
52 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:49
2017-10-19 07:40:49
Agnieszka Kiewrel CENTOO
  • 1x CSI1*//Entries CSI1*
51 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:49
2017-10-19 07:40:49
Julia Kapcia FORGET ME NOT 3
  • 1x CSI1*//Entries CSI1*
50 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:48
2017-10-19 07:40:48
Gerfried Puck BACHI
  • 1x CSI2*//Entries CSI2*
49 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:48
2017-10-19 07:40:48
Gerfried Puck ECLIPS 2
  • 1x CSI2*//Entries CSI2*
48 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:48
2017-10-19 07:40:48
Gerfried Puck BO
  • 1x CSI2*//Entries CSI2*
47 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:48
2017-10-19 07:40:48
Katrin Pfingstl WALLY
  • 1x CSI2*//Entries CSI2*
46 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:48
2017-10-19 07:40:48
Markus Saurugg TEXAS I
  • 1x CSI2*//Entries CSI2*
45 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:48
2017-10-19 07:40:48
Markus Saurugg BALOUBET BY ETL
  • 1x CSI2*//Entries CSI2*
44 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:48
2017-10-19 07:40:48
Benjamin Saurugg BRASILIA 6
  • 1x CSI2*//Entries CSI2*
43 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:48
2017-10-19 07:40:48
Benjamin Saurugg COOPER
  • 1x CSI2*//Entries CSI2*
42 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:48
2017-10-19 07:40:48
Jan Vinckier VIVA
  • 1x CSI2*//Entries CSI2*
41 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:48
2017-10-19 07:40:48
Katerina Zigova ELLA
  • 1x CSI2*//Entries CSI2*
40 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:48
2017-10-19 07:40:48
Marek Klus SABELIUS
  • 1x CSI2*//Entries CSI2*
39 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:48
2017-10-19 07:40:48
Marek Klus CRADO VON WICHENSTEIN
  • 1x CSI2*//Entries CSI2*
38 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:48
2017-10-19 07:40:48
Marek Klus CARISON
  • 1x CSI2*//Entries CSI2*
37 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:48
2017-10-19 07:40:48
Jiri Hruska ORIDA-M
  • 1x CSI2*//Entries CSI2*
36 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:48
2017-10-19 07:40:48
Jiri Hruska ACORADIA MX I2M
  • 1x CSI2*//Entries CSI2*
35 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:48
2017-10-19 07:40:48
Ales Opatrny F-NARCIST
  • 1x CSI2*//Entries CSI2*
34 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:48
2017-10-19 07:40:48
Ales Opatrny IDARIO VAN HET NETEHOF
  • 1x CSI2*//Entries CSI2*
33 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:48
2017-10-19 07:40:48
Ales Opatrny VDL FAKIR
  • 1x CSI2*//Entries CSI2*
32 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:48
2017-10-19 07:40:48
Sameh El Dahan LIMELIGHT DE BREVE
  • 1x CSI2*//Entries CSI2*
31 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:48
2017-10-19 07:40:48
Sameh El Dahan WKD HULLABALOU
  • 1x CSI2*//Entries CSI2*
30 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:48
2017-10-19 07:40:48
Sameh El Dahan WKD AIMEZ MOI
  • 1x CSI2*//Entries CSI2*
29 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:48
2017-10-19 07:40:48
Ben Talbot URBANIS R Z
  • 1x CSI2*//Entries CSI2*
28 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:48
2017-10-19 07:40:48
Ben Talbot EVERGLADE
  • 1x CSI2*//Entries CSI2*
27 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:48
2017-10-19 07:40:48
Ben Talbot U BRESCO Z
  • 1x CSI2*//Entries CSI2*
26 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:48
2017-10-19 07:40:48
Joanne Sloan-Allen CHAMPIONES
  • 1x CSI2*//Entries CSI2*
25 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:48
2017-10-19 07:40:48
Joanne Sloan-Allen FAIRPLAY
  • 1x CSI2*//Entries CSI2*
24 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:48
2017-10-19 07:40:48
Andrei Shalohin CORINA
  • 1x CSI2*//Entries CSI2*
23 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:48
2017-10-19 07:40:48
Andrius Petrovas GIGOLLO
  • 1x CSI2*//Entries CSI2*
22 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:48
2017-10-19 07:40:48
Andrius Petrovas ITALO VAN'T DAUWHOF
  • 1x CSI2*//Entries CSI2*
21 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:48
2017-10-19 07:40:48
Andrius Petrovas ERRANTO
  • 1x CSI2*//Entries CSI2*
20 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:48
2017-10-19 07:40:48
Sander Geerink BENTLEY N.
  • 1x CSI2*//Entries CSI2*
19 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:48
2017-10-19 07:40:48
Sander Geerink ENORM B.
  • 1x CSI2*//Entries CSI2*
18 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:48
2017-10-19 07:40:48
Peter Geerink FLORIJN W
  • 1x CSI2*//Entries CSI2*
17 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:48
2017-10-19 07:40:48
Peter Geerink FERDINAND B.
  • 1x CSI2*//Entries CSI2*
16 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:48
2017-10-19 07:40:48
Peter Geerink DUBAI
  • 1x CSI2*//Entries CSI2*
15 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:48
2017-10-19 07:40:48
Rowen Van De Mheen Q VERDI
  • 1x CSI2*//Entries CSI2*
14 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:48
2017-10-19 07:40:48
Rowen Van De Mheen BOLTON GATE BEN
  • 1x CSI2*//Entries CSI2*
13 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:48
2017-10-19 07:40:48
Rowen Van De Mheen ELRADO
  • 1x CSI2*//Entries CSI2*
12 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:48
2017-10-19 07:40:48
Nadieh Van Den Brink NEW ORLEANS
  • 1x CSI2*//Entries CSI2*
11 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:48
2017-10-19 07:40:48
John Gunvar Knutsen BE QUITE
  • 1x CSI2*//Entries CSI2*
10 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:48
2017-10-19 07:40:48
Krzysztof Gozdek JUST AN HERO
  • 1x CSI2*//Entries CSI2*
9 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:48
2017-10-19 07:40:48
Agnieszka Olszewska SKARBIEC
  • 1x CSI2*//Entries CSI2*
8 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:48
2017-10-19 07:40:48
Krzysztof Ludwiczak STAKKATAN
  • 1x CSI2*//Entries CSI2*
7 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:48
2017-10-19 07:40:48
Krzysztof Ludwiczak NORDWIND
  • 1x CSI2*//Entries CSI2*
6 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:48
2017-10-19 07:40:48
Krzysztof Ludwiczak STALANDO 2
  • 1x CSI2*//Entries CSI2*
5 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:48
2017-10-19 07:40:48
Bartosz Goszczynski BLUE LAGUNA
  • 1x CSI2*//Entries CSI2*
4 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:48
2017-10-19 07:40:48
Bartosz Goszczynski AFIRA Z
  • 1x CSI2*//Entries CSI2*
3 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:48
2017-10-19 07:40:48
Bartosz Goszczynski CASCH M E
  • 1x CSI2*//Entries CSI2*
2 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:48
2017-10-19 07:40:48
Jan Bobik SANTISA
  • 1x CSI2*//Entries CSI2*
1 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:48
2017-10-19 07:40:48
Jan Bobik CHACCO AMICOR
  • 1x CSI2*//Entries CSI2*
No. Rider Country
Year of birth
FEI ID
1. Altay Altug TUR
S
10068700
2. Baczynska Nowak Marta POL
S
10121572
3. Bobik Jan POL
S
10064709
4. Brattli Vivian POL
2002 (JM.)
10112215
5. Bykov Vladimir UKR
S
10008714
6. Derlatka Kamila POL
1997 (MJ.)
10134359
7. Dyzewska Ewa POL
S
10063742
8. El Dahan Sameh EGY
S
10021793
9. Galczynski Tomasz POL
S
10037554
10. Geerink Peter NED
S
10002518
11. Geerink Sander NED
S
10028871
12. Goszczynski Bartosz POL
S
10000830
13. Gozdek Krzysztof POL
S
10028420
14. Grzelczyk Kamil POL
S
10113493
15. Hnat Julia POL
1999 (J.)
10140873
16. Hruska Jiri CZE
S
10001755
17. Hruskova Diana CZE
S
10143162
18. Humplikova Vladislava CZE
S
10143161
19. Iakimov Albert UKR
S
10100530
20. Kakol Mariusz POL
S
10113573
21. Kapcia Julia POL
1999 (J.)
10115464
22. Kasner Matylda POL
2001 (J.)
10147432
23. Kazmierczak Michal POL
S
10034342
24. Kierznowska Aleksandra POL
2003 (JM.)
10117343
25. Kierznowski Hubert POL
S
10001618
26. Kiewrel Agnieszka POL
2002 (JM.)
10121214
27. Klapinska Laura POL
2005 (JM.)
10147453
28. Klieshchevnikova Veronika UKR
2001 (J.)
10146935
29. Klus Marek CZE
S
10098807
30. Knutsen John Gunvar NOR
S
10001776
31. Kocon Ewa POL
S
10114676
32. Koroblowska Weronika POL
2003 (JM.)
10158900
33. Koscielniak Natalia POL
1996 (MJ.)
10120766
34. Krajewski Rafal POL
S
10142322
35. Labudzik Olga POL
2003 (JM.)
10152945
36. Lech Marcelina POL
2003 (JM.)
10153280
37. Ludwiczak Krzysztof POL
S
10011038
38. Morsztyn Piotr POL
S
10011418
39. Murgasova Miriam SVK
S
10087762
40. Najdzionek Szymon POL
2000 (J.)
10137239
41. Nijhof Marije NED
S
10044897
42. Noskovicova Monika SVK
S
10018896
43. Nowak Grzegorz POL
S
10154351
44. Olszewska Agnieszka POL
S
10092431
45. Opatrny Ales CZE
S
10000610
46. Ornat Albert POL
1997 (MJ.)
10073992
47. Petrovas Andrius LTU
S
10011105
48. Pfingstl Katrin AUT
S
10032327
49. Piksa Lukasz POL
S
10129296
50. Pomiankowska Joanna POL
S
10046832
51. Puck Gerfried AUT
S
10001424
52. Saurugg Benjamin AUT
S
10017083
53. Saurugg Markus AUT
S
10006941
54. Shalohin Andrei KGZ
S
10055652
55. Skrzyczynski Jaroslaw POL
S
10006866
56. Sloan-Allen Joanne IRL
S
10024034
57. Slodczyk Dominik POL
S
10058167
58. Strauss Julia AUT
S
10063496
59. Syniavska Nataliia UKR
S
10100531
60. Szary Ziebicka Anna POL
S
10032902
61. Talbot Ben GBR
S
10045465
62. Tluszcz Joanna POL
S
10046773
63. Uchwat Katarzyna POL
S
10057985
64. Uchwat Slawomir POL
S
10002805
65. Urbanska Malwina POL
S
10041168
66. Van De Mheen Rowen NED
2000 (J.)
10082555
67. Van Den Brink Nadieh NED
1999 (J.)
10119149
68. Vinckier Izabela POL
S
10039743
69. Vinckier Jan BEL
S
10001696
70. Vingralkova Sara CZE
2002 (JM.)
10117841
71. Ziebicki Michal POL
S
10013394
72. Zigova Katerina CZE
S
10150713
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder FEI Passport
1.

194

ABANTA VAN DE HUISKENS SBS BEL 2006 Mare Bay F: VIGO D'ARSOUILLES
M: DANZA PLAFFITCO/ORLANDO
O: Sport a Media, spol. s r.o.
B:
103EI93
2.

223

ACORADIA MX I2M CZE 2006 Mare Bay F: CORRADO II
M: ACORDIA/ACORD II
O: Ing. Minx Jindrich
B:
104NV86
3.

66

AFIRA Z ZANG NED 2009 Mare Grey F: AMI Z
M: CHANEL Z/CUPIDO FLAMINGO Z
O: Piotr Szubert
B: Schep E.
104ZC66
4.

155

ALL NIGHT PZHK POL 2011 Stallion Bay F:
M: /
O: Agnieszka Olszewska
B: Agnieszka Olszewska
105OG30
5.

88

ALWAYS FOREVER KWPN NED 2005 Stallion Bay F: EPHEBE FOR EVER
M: FOR FUNETTY Z/FOR PLEASURE
O: Leslaw Sarachman
B: GEBR. BOSCH, LUTTENBERG (NED)
104JO02
6.

104

AMARETTO KWPN NED 2005 Gelding Other F: LARINO
M: JANNEKE/NIMMERDOR
O: De heer F.Nijhof
B: STAL VAN DEN TOP B.V., KOOTWIJKERBROEK (NED)
103HW35
7.

39

AMBASADOR PZHK 2011 Gelding Grey F:
M: /
O: Manfred SLODCZYK
B: Slodczyk Manfred
105VH73
8.

169

ARES PZHK POL 2005 Stallion Bay F: CANTANIS
M: ARMILA (WLKP)/ARAK (WLKP)
O: Henryk Eron
B: HENRYK ERON, GDANSK (POL)
103HQ71
9.

209

BACHI SSW SLO 2009 Mare Bay F: QUIDAM'S RUBIN
M: BARONIN/BRANDENBURGER
O: Syndikat Bachi
B: EVA ŠTRLEKAR, ŠTORE (SLO)
104TW15
10.

183

BAILANDO PZHK POL 2008 Stallion Chestnut F: ARAVEL II (SP)
M: BOSSA NOVA (WLKP)/CARBANO (HOLST)
O: Krzysztof Lik
B: LIK KRZYSZTOF, LODZ (POL)
104OZ10
11.

214

BALOUBET BY ETL HOLST AUT 2006 Male Bay F: BALOUBET DU ROUET
M: K-ARIZONA/ACORD II
O: Franz Etl
B: ETL FRANZ, TADTEN (AUT)
103YP50
12.

57

BE QUITE KWPN NED 2006 Gelding Grey F: QUITE EASY I
M: NONCHALANT/AMARETTO I
O: John Gunvar Knutsen
B: R.G M. CORNELISSEN, WIJCHEN (NED)
103OR70
13.

48

BENTLEY N. KWPN NED 2006 Gelding Bay F: NUMERO UNO
M: ORCA BEA/PETER PAN
O: Spring Handelsstal Geerink BV & J. Jansen
B: F.C. NIENHUIS, BEETSTERZWAAG (NED)
104KV83
14.

175

BERNADETTE HOLST GER 2009 Mare Grey F: CASSINI I
M: SOLA I/ACORD II
O: Sport a Media, spol. s r.o.
B: GEMPF HANS-HERMANN, STELLE (GER)
104MR46
15.

176

BINGO DU PARC SF FRA 2011 Gelding Chestnut F: MYLORD CARTHAGO
M: TSIGANE SEMILLY/DIAMANT DE SEMILLY
O: Syndikat Bingo du Parc
B: Herouart, Andre
105AQ88
16.

65

BLUE LAGUNA OS GER 2009 Mare Bay F: CHACCO BLUE
M: CENTARA/CENTAUER Z
O: Leichle, Mike Patrick
B: Gestüt Lewitz
104TK32
17.

211

BO KWPN NED 2006 Mare Grey F: INDORADO
M: QUADRILLE Z/QUICK STAR
O: Hengstenhouderij Jespers B.V.
B: P. BASTIAANSEN, TILBURG (NED)
104WJ80
18.

52

BOLTON GATE BEN GBR 2005 Male Bay F:
M: /
O: Mrs W Hawcroft
B:
104UB62
19.

215

BRASILIA 6 HOLST AUT 2009 Mare Bay F: CONTENDRO I
M: KENTUCKY III/CAMPIONE
O: Wallenko Dagmar
B: KRIEGLER HEIDE M., SIGLESS (AUT)
104MN47
20.

201

BUENA UTOPIA KWPN NED 2006 Mare Other F: CASCO
M: NAGIC UTOPIA/ORTHOS
O: Hruskova Magdalena
B:
105IC23
21.

28

BURBON OS POL 2012 Gelding Bay F:
M: /
O: Agnieszka Labudzik
B: Malgorzata & Tomasz Siergiej
105RJ52
22.

170

CALOTTA DSP 2008 Mare Grey F:
M: /
O: Karolina Wieckowska - Kasner
B: Grit und Mario Schirrmann
105QT84
23.

3

CAMARO HANN POL 2012 Gelding Grey F:
M: /
O: Slawomir UCHWAT
B: Marta Roszkiewicz-Heizer
105UX70
24.

159

CAMPARO HOLST 2012 Gelding Bay F:
M: /
O: Izabela VINCKIER
B: Stadnina Koni Bielin Sp. z o.o.
105VJ97
25.

17

CAN-CAN UKR 2008 Gelding Other F:
M: /
O: Nataliia Syniavska
B:
105LK21
26.

207

CANTORA HOLST 2010 Mare Grey F: CANTO
M: SORAJA II/CORONADO
O: Dariusz Koscielniak
B: Karl Heinrich Pries
105HH18
27.

221

CARISON HANN CZE 2008 Stallion Other F: CAMPBEL CZECH
M: GRANADA/GRAF CZECH
O: Staj Mustang Ltd.
B: STAJ MUSTANG S.R.O., LUCINA (CZE)
104CJ36
28.

204

CARTIER PZHK POL 2005 Gelding Grey F: FAIR PLAY COUDREAU
M: CASABLANCA/ELVIS
O: Sylwester Grochowina
B: JOANNA CZAJA, NAGAWCZYNA (POL)
102UZ84
29.

164

CASANOVA 468 HOLST GER 2009 Gelding Bay F: CARRICO
M: SORIELLA/CORIANO
O: Gestüt Süderrade
B: Hartl, Rainer
105AZ77
30.

67

CASCH M E KWPN NED 2007 Gelding Bay F: OKLUND
M: WENDYANE/INDOCTRO
O: Agnieszka Kwiatkowska
B: H. MULDERS, Geffen (NED)
103ZQ09
31.

162

CASTALECCHIO SM HOLST 2012 Male Bay F:
M: /
O: Sport a Media s.r.o.
B:
105QO64
32.

193

CASTELAN 3 HOLST GER 2007 Stallion Bay F: CASIRO I
M: GRACIA III/SANDRO
O: Sport a Media, spol. s r.o.
B: HANSEN DIRK, OTTENBUETTEL-WESTERM. (GER)
104DA39
33.

161

CASTELANO HOLST 2012 Male Grey F:
M: /
O: Sport a Media s.r.o.
B:
105ND32
34.

34

CATAMARA'N HOLST GER 2010 Gelding Grey F: CORRADO I
M: OLRAUNE/CAMBRIDGE
O: Jan Zybala
B: Gerken Doerte
105FU22
35.

196

CELANA Z ZANG NED 2005 Mare Chestnut F: CHELLANO Z
M: LAVENDEL (KWPN)/HUGO (SF)
O: Vingralkova Sara
B: J. M. Trompetter
103PG79
36.

107

CELEBRITY OS POL 2011 Gelding Grey F:
M: /
O: Attis Przedsiebiorstwo Produkcji Rolniczej Sp. z o.o.
B: Malgorzata Siergiej
105PX75
37.

208

CENTOO SWB SWE 2005 Gelding Other F: CARDENTO
M: AQUA/ARAM 866
O: Ryszard Kiewrel
B: SHIGERU ISHIDA (SWE)
103EO35
38.

82

CENTROPLAST DINAR PZHK POL 2008 Gelding Bay F: QULESTER (HOLST)
M: DIXI (M)/DIXAN (M)
O: PPH Centoplast Sp. z o.o.o
B: ARKADIUSZ HAMCZYK, MAZURY (POL)
104LY18
39.

234

CHACCLANA OS GER 2009 Mare Bay F: CHACCO-BLUE
M: RAMILANA/CAPILANO
O: Mariola Dyrek
B: Gestuet Lewitz
104GV16
40.

231

CHACCO AMICOR OS GER 2009 Stallion Chestnut F: CHACCO BLUE (MECKL.)
M: QUICKCENT (OS)/CENTO (HOLST)
O: Zdzislaw Mikula
B: Gestüt Lewitz
104QJ04
41.

70

CHACCO AMICOR ZM OS GER 2009 Stallion Bay F: CHACCO-BLUE (MECKL)
M: PILOTINE (WESTF)/BALOU DU ROUET (OLD)
O: Zdzislaw Mikula
B: Gestuet Lewitz
104MO61
42.

198

CHIEANO ZANG BEL 2002 Gelding Chestnut F: CHELLANO Z
M: FILLETTE/VOLTAIRE
O: Vingralkova Simona
B: De Krom Jan
102WL33
43.

168

CHIVAS REGAL KWPN 2007 Mare Bay F:
M: /
O: Katarzyna STEPIEN-IDZIKOWSKA
B: Fam. J. G. Stegerman
105VI34
44.

46

CHOCO LADY DSP POL 2010 Mare Chestnut F: CHAP (OS)
M: CYRENA (SP)/BARSAC (HOLST)
O: Zbigniew Kruk
B: SK Bielin
105BA05
45.

171

CLUSEO OLDBG GER 2009 Gelding Grey F:
M: /
O: Klaus BÜNGER
B: Kai Baumgartner
105VF44
46.

165

COBERLINA KWPN NED 2007 Mare Grey F: TANGELO VAN DE ZUUTHOEVE (BWP)
M: VERLINA (KWPN)/KORIANDER
O: Grzegorz Przybylski
B: B. Bosklopper
105BO09
47.

157

COKOWAAH HANN GER 2010 Mare Black F:
M: /
O: Hartwig Mundt
B: Hartwig Mundt
105KZ01
48.

156

CONAYERO NF HOLST 2010 Male Bay F:
M: /
O: Natalia Wlodarczak-Kubiak
B: Boeve Hermann
105ME11
49.

216

COOPER DSP GER 2009 Gelding Grey F: COLORIT
M: ANKA/ASKARI
O: Julia Grünewald
B: Bodo Huth
104WO35
50.

47

CORINA WESTF GER 2008 Mare Bay F: COSMO-PILOT (WESTF)
M: LA DONNA (WESTF)/LANCER III (HOLST)
O: Zbigniew Kruk
B: Franz-Josef & Regina Gilsbach
104QY47
51.

12

CORRIDA HOLST 2009 Mare Bay F:
M: /
O: Leslaw SARACHMANN
B: Witt Pferdezucht G B R, Niemc
105UV54
52.

118

COSTELLO KWPN NED 2007 Gelding Bay F: LUIDAM
M: ROXETTE/CORLAND
O: Urszula Kapcia
B: WINDSTRA & J.H. WINDSTRA-WEKEMA, BOERAKKER (NED) / A. WEKEMA, DE WILP GN (NED)
104CL20
53.

220

CRADO VON WICHENSTEIN CH SUI 2007 Gelding Other F: CONTENDRO I
M: PRADA VON WICHENSTEIN/CENTO
O: Staj MUSTANG, Ltd
B:
104AJ72
54.

20

CREDO GER 2004 Gelding Bay F: CASSINI 1
M: GLADUS/
O: ONYSHCHENKO Oleksander
B:
103DC20
55.

181

DENVER Z ZANG NED 2004 Gelding Other F: DUTCH CAPITOL
M: KINA B (KWPN)/BOREAS (KWPN)
O: Hubert Kierznowski
B: J. H. M. Custers
103AM23
56.

184

DIOR V KWPN NED 2008 Stallion Bay F: INDOCTRO
M: LESLIE/GARANCO
O: Hubert Kierznowski
B: P.L.M. VAESSEN, WIJNANDSRADE (NED)
104LE73
57.

187

DO IT KWPN NED 2008 Gelding Bay F: ULTIMO
M: NORA/ARGUS
O: Marta Baczynska-Nowak
B: A.J Klijntjes
104ZY77
58.

101

DUBAI KWPN NED 2008 Gelding Bay F: UNANIEM
M: TOULOUSE/NO LIMIT
O: Wilgo VAN DE MHEEN
B: STOETERIJ BROERE BV, ALBLASSERDAM (NED)
104HH08
59.

134

DURANO G KWPN NED 2008 Stallion Grey F: CANTURANO
M: ZIENNA G/INDORADO
O: Kazimiera Siewior
B: STOETERIJ GAESBEEK, SOEST (NED)
103XW95
60.

167

EAGAN BLUE KWPN NED 2009 Gelding Grey F: MR. BLUE
M: HAYLA/CONCORDE
O: Ewa Kocon
B: R. Vlieger
105GZ80
61.

14

EAZY BOY KWPN NED 2009 Stallion Grey F: ZÜRICH
M: VERONIEK/FALDO
O: Luczyk Petr
B: D. VELDHOEN-PLAS, VINKENBUURT (NED)
104HY95
62.

210

ECLIPS 2 KWPN NED 2009 Gelding Chestnut F: AREZZO VDL
M: ZONLICHT/INDORADO
O: Helmut Piber
B: D. Maris
105HJ09
63.

13

EDESSO KWPN NED 2009 Stallion Chestnut F: ZAHROS R
M: ADESI/GERMUS R
O: Dyzewska Ewa
B: A. DE GORTER, ZUIDWOLDE DR (NED)
104HZ05
64.

218

ELLA KWPN NED 2009 Mare Bay F: VERDI TN
M: UWAYJA/
O: Sallerovi Jana a Milan
B:
105JP98
65.

10

ELOMAH KWPN NED 2009 Mare Bay F: CAMPBELL VDL
M: WHYNONAH/HAARLEM
O: Norpol Inge Brattli
B: E. HOLTHOF, EMMER COMPASCUUM (NED)
104WF62
66.

53

ELRADO KWPN NED 2009 Male Bay F: ELDORADO VAN DE ZESHOEK
M: RACHEL M/CASH
O: W. v.d. Mheen
B: W.M. JANSEN, HOOG-KEPPEL (NED)
104UJ71
67.

49

ENORM B. KWPN NED 2009 Gelding Chestnut F: TANGELO VAN DE ZUUTHOEVE
M: TINA B./MANHATTAN
O: Springhandelsstal Geerink B.V.
B: MTS.G. EN G.F. BRINKMAN, ZUTPHEN (NED)
104VA04
68.

130

EQUANDANI KWPN NED 2009 Mare Bay F: WARRANT 528003 03.04981
M: ANDANI 528003 05.04183/OKLUND 96.02849
O: Marcelina Lech
B: A.J.C. van Santvoort
105AX77
69.

229

ERRANTO NED 2009 Gelding Bay F:
M: /
O: Andrius Petrovas
B: H.V.D. Weerdt
105QO47
70.

224

F-NARCIST KWPN NED 2010 Gelding Bay F: EUROCOMMERCE NAPELS
M: C'EST LA VIE/VANOVERBEEK
O: Dvorakova Stanislava
B:
105GL02
71.

111

FADINA PP KWPN NED 2010 Mare Bay F: VIGARO
M: PADINA/BURGGRAAF
O: MMS Progress Sp. z o.o.
B: H. Poppelaars
105DA94
72.

45

FAIRPLAY HANN GER 2005 Mare Chestnut F: FOR PLEASURE
M: REMILIA/EMILION
O: Diniz, Lica u.Luciana & Rotschild, Edouard de
B:
103RH63
73.

22

FEESTJE B. KWPN NED 2010 Gelding Bay F: ELDORADO VAN DE ZESHOEK
M: VERA. LINN B./KOJAK
O: Spring Handelsstal Geerink BV
B: Brinkman
105AR29
74.

195

FEPHELIA KWPN NED 2010 Mare Grey F: CARDENTO
M: JPHELIA/AHORN
O: Barbara Strauss
B: Kathrin Pfingstl
105FN21
75.

55

FERDINAND B. KWPN NED 2010 Gelding Bay F: VERDI TN
M: PEANETTE B/HEARTBREAKER
O: W.v.d. Mheen
B: Brinkman
105GD32
76.

147

FINESSE B KWPN NED 2010 Mare Bay F: VIGO D'ARSOUILLES
M: ENCORRA/COR DE LA BYERE
O: Ben TALBOT
B: D.P. Bakker
105HL51
77.

30

FINNA W KWPN NED 2010 Mare Other F: CANTOS
M: CALLY Z/CARETANO Z
O: Wlodzimierz Urbanski
B: A. WALDMAN, PUTTEN (NED)
104QX59
78.

96

FIRST LADY KWPN NED 2010 Mare Other F: CLINTON
M: WOYTILLA/QUIDAM DE REVEL
O: Michal Ziebicki
B: WAM B.V.
105BK42
79.

54

FLORIJN W KWPN NED 2010 Gelding Bay F: CARTHINO Z
M: VORETTE/HEARTBREAKER
O: Peter Geerink
B: G.J. WILGENHOF, GELSELAAR (NED)
104UC49
80.

177

FOR FUN VT KWPN NED 2010 Gelding Grey F: ZIROCCO BLUE VDL
M: REBELLE/INDORADO
O: Syndikat For Fun VT
B: Dennis Van Tilburg
105FN28
81.

179

FOREWER CZEWB CZE 2011 Gelding Bay F:
M: /
O: Václav Opatrný
B:
105RP15
82.

117

FORGET ME NOT 3 KWPN NED 2010 Mare Other F: QUERLY-ELVIS
M: WANTOS/CANTOS
O: Urszula Kapcia
B: Van Leur, B.
104ZV26
83.

103

FORMATERA KWPN NED 2010 Mare Bay F: DIAMANT DE SEMILLY
M: VAROLINE I/CASSINI I
O: Wilgo VAN DE MHEEN
B: STOETERIJ BROERE BV, ALBLASSERDAM (NED)
104XW90
84.

7

GENTELMAN KWPN NED 2011 Gelding Bay F:
M: /
O: Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michalowice
B: W. Verschuren
105QQ17
85.

227

GIGOLLO WESTF GER 2008 Gelding Bay F: ROCK FOREVER
M: CORINNA/CORIANDER
O: Andrius Petrovas/Kristaps Neretnieks
B:
104HS32
86.

205

GIORGIO W OLDBG GER 2004 Gelding Bay F: QUIDAM'S RUBIN
M: OLA-OLA /GIORGIO
O: Robert Uchwat
B: Knueven, Timo
103CD44
87.

40

GIRL RV KWPN NED 2011 Mare Bay F: QUALITY TIME
M: COTTICA II RV/VERDI
O: Joanna Pomiankowska
B: Stoeterij Renken
105EQ84
88.

202

GRIFFONE BWP BEL 2006 Gelding Bay F: TOULON
M: UNICA/NABAB DE REVE
O: Vladimir Beletskiy & New Sport Reitpferde GmbH
B: CLAESKENS, LUC
103XQ48
89.

4

GUESS KWPN NED 2011 Gelding Chestnut F:
M: /
O: Stowarzyszenie Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary
B: Bevelsborg Horses B.V.
105KR91
90.

135

GUIDAM KWPN NED 2011 Gelding Bay F:
M: /
O: Anna Szary-Ziebicki
B: W. van de Mheen
105NE08
91.

23

H.ELDORADO B. KWPN NED 2012 Gelding Bay F:
M: /
O: SPRING HANDELSSTAL GEERINK BV
B:
105NP55
92.

29

HAMILTON KWPN 2012 Gelding Grey F:
M: /
O: Jantex Sp. z o.o.
B: w. Luttikhuis
105PS55
93.

19

HARLEY VAN T MEYERSHOF BWP BEL 2007 Gelding Bay F: CALVARO
M: LA SILJA/SILVIO I
O: SYNIAVSKA Nataliia
B: DE MEYER HERMAN, STEKENE (BEL)
104HN23
94.

95

HEARTBREAKER 5 KWPN NED 2001 Gelding Bay F: HEARTBREAKER
M: NAFANORY/G.RAMIRO Z
O: Michal Ziebicki
B: J.A.G. STURKENBOOM-VERNOOY, ODIJK (NED)
POL40411
95.

189

HELIA VAN DE HEIHOEK BWP BEL 2007 Mare Bay F: MASSIMO
M: OBELIA D'06 /SAYGON
O: Michal Kazmierczak
B: PETER LINMANS
104WV51
96.

94

HELIOS VAN DE NOORDHEVEL BWP BEL 2007 Male Bay F: HEARTBREAKER
M: LARUNA/LAROME
O: Anna Szary-Ziebicka
B: FRANKEN CORNEEL, WUUSTWEZEL (BEL)
103TE66
97.

25

HERTOGIN VI S KWPN NED 2012 Mare Bay F:
M: /
O: Ben Talbot
B: Spexgoor Stables / L. Spexgoor
105TE80
98.

24

HILLITAIRE KWPN NED 2012 Mare Bay F: ELDORADO VAN DE ZESHOEK
M: ILLITAIRE/VOLTAIRE
O: Spring Handelsstal Geerink BV
B: G.J. Braamhaar
105VG44
99.

154

HOKEY POKEY KWPN NED 2012 Mare Grey F:
M: /
O: Joanna Pomiankowska
B: A.M. Reuzenaar
105TE15
100.

185

ICEBERG ST BWP BEL 2008 Male Bay F: CASSINI II
M: EILEEN 111 (BWP)/ACTION-BREAKER
O: Hubert Kierznowski
B: STOFFELEN BENNY-THEEUWES HARRIE
103XM91
101.

225

IDARIO VAN HET NETEHOF BWP BEL 2008 Stallion Bay F: CATOKI
M: VA-TOUT/CODEX
O: Czech Equestrian Team a.s.
B: DE WINTER ROGER, SINT-KATELIJKE-WAVER (BEL)
104YZ24
102.

18

ISTANA BEL 2008 Mare Other F:
M: /
O: Syniavska Nataliia
B:
104MI09
103.

228

ITALO VAN'T DAUWHOF BWP BEL 2008 Male Bay F: DER SENAAT 111
M: SUPERBE/HEARTBREAKER
O: Hobby Horse VšI
B: WILLY DENOLF, AARTRIJKE (BEL)
104BT47
104.

233

JERICO PZHK POL 2008 Gelding Grey F: WIELAND
M: JENNIFER (SP)/EVER FOR PLEASURE (HANN)
O: Remigiusz Makowski
B: REMIGIUSZ MAKOWSKI, OPYPY (POL)
104RI79
105.

72

JURANDA PZHK POL 2008 Mare Chestnut F: ENDOS (SP)
M: JURATA (M)/GRIN (SP)
O: Attis Przedsiebiorstwo Produkcji Rolniczej Sp. z o.o.
B: JAN TOMASZ PROCAJLO, LUBACZOW (POL)
104LK02
106.

59

JUST AN HERO BWP BEL 2009 Stallion Bay F: ERCO VAN T ROOSAKKER
M: NIMFE DE LA POMME/FOR PLEASURE
O: Firma Sezam-Instal Sp. J.
B: HENRY LUC, OLNE (BEL)
104FR71
107.

199

KAS - SINI DC BWP BEL 2010 Male Bay F: CASSINI I
M: CALOUBETTE FRAVANCA/DARCO
O: Rudy De Cooman
B: RUDY DE COOMAN
105ON60
108.

31

L COLANTOS PZHK POL 2011 Gelding Bay F: COLA
M: LOTTE/LEVANTOS I
O: Wlodzimierz Urbanski
B: Adam Sosnowski
105HD33
109.

191

LA CASA PZHK POL 2009 Mare Bay F: CLINTON (HOLST)
M: LA PALOMA (SP)/PALEGRO (WESTF)
O: Eco Abi Ewa Fabinska
B: ECO-ABI EWA FABINSKA, BIALYSTOK (POL)
104LZ08
110.

182

LANOSO WESTF POL 2010 Gelding Bay F: LANCER III (HOLST)
M: FALKENHOF'S LUCIA (WESTF)/LANDSTREICHER (HOLST)
O: Krzysztof Ludwiczak
B: Montis Sp. z o.o.
105ED59
111.

16

LATIFA VON LANCER III WESTF UKR 2011 Mare Bay F: LANCER III
M: CINDERELLA/CORNET OBOLENSKY
O: SYNIAVSKA NATALIIA
B:
105ID77
112.

180

LEELANDI DWB DEN 2011 Mare Grey F:
M: /
O: Andrius Petrovas/Sofia Rusakova
B:
105MJ83
113.

136

LIMELIGHT DE BREVE SF FRA 1999 Mare Black F: ALLEGRETO
M: UNE PASSION/LAUDANUM
O: Joanne Sloan Allen
B: M. XAVIER REMY,MME MARINE PAYAN, LE GUE DE LA CHAINE (FRA)
GBR12849
114.

6

LUCIANO OS POL 2011 Gelding Chestnut F:
M: /
O: Stowarzyszenie Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary
B: Marek Duszkiewicz
105KR90
115.

192

LUCKY HORSE PZHK POL 2008 Gelding Bay F: BAJOU DU ROUET (HOLST)
M: LAYLA A (HANN)/LE COU COU (OLD)
O: Julia Pytel
B: JAN SZPAK, TORUN (POL)
104XZ61
116.

133

LUISSOME DESPOIRE PZHK POL 2008 Gelding Chestnut F: IMEQUYL (SP)
M: LISSOME (KWPN)/TOPAS (KWPN)
O: Miroslaw Szary
B: MIROSLAW SZARY, WEGZCE (POL)
104HA04
117.

56

NEW ORLEANS HOLST GER 1999 Gelding Grey F: COLBERT
M: KYRA IX/CARTHAGO
O: Ben Talbot
B: SUEDMEIER HERMANN, NEU-GLASAU (GER)
NED08208
118.

230

NORDWIND HOLST GER 2006 Stallion Grey F: CASSINI II
M: NAOMAGIC II/ACORD II
O: Andrzej Oplatek
B: SCHEEL NORBERT, DUVENSEE (GER)
103CS62
119.

120

OBORA'S RAGAZZA AWÖ AUT 2009 Mare Bay F: APOLEON TIMPEX
M: RUSH ON/NEKOMA
O: Anna Szary-Ziebicka
B: Johann Frischeis
104LW59
120.

35

ONASIS PZHK POL 2010 Stallion Chestnut F: CALATO KAMA (HOLST)
M: OMONIA (SP)/ALFARO (OLD)
O: Ryszard Gardyjas
B: RYSZARD GARDYJAS, SIEROSLAWICE (POL)
104WJ86
121.

222

ORIDA-M CZEWB CZE 2009 Mare Bay F: 2997 ARISTO Z
M: 67/80 ORKÁNA-M/2805 LE PATRON
O: Hruskova Magdalena
B:
105GX47
122.

108

OSADKOWSKI SATINO OS POL 2009 Stallion Chestnut F:
M: /
O: Attis Przedsiebiorstwo Produkcji Rolniczej Sp.zo.o.
B: Zuchthof Zelichow Malgorzata und Tomasz Siergiej
105OG32
123.

197

OSCAR DES FONTAINES SF FRA 2002 Stallion Bay F: LANDO
M: LARA DES FONTAINES/
O: Radovan Sillo
B: M. AART ALBERTS, LE BOURG ST LEONARD (FRA)
FRA47258
124.

2

Q 7 HOLST 2010 Gelding Bay F: QUARZ
M: MONA X/CONTENDER
O: Slawomir Uchwat
B: MARTER TORSTEN
105HL16
125.

51

Q VERDI HOLST GER 2009 Gelding Grey F: Q VERDI
M: S-CONTENDRA/CONTENDRO I
O: W. v.d. Mheen
B: Kusel
104YH31
126.

178

QANTAS HANN POL 2011 Gelding Grey F:
M: /
O: Marta Roszkiewicz-Heizer
B: Roman Roszkiewicz
105OG29
127.

105

QUARETINO 2 HOLST GER 2010 Male Other F:
M: /
O: Ben Talbot
B: Manfred von Allwoerden
105TF61
128.

190

QUE PASA 5 KWPN NED 2006 Stallion Bay F: QUITE EASY I
M: LUODINE/VOLTAIRE
O: Michal Kazmierczak & Ryszard Walas
B: G.W.M. ZWARTJENS, STEGGERDA (NED)
103OI19
129.

36

QUEEN FLY PZHK POL 2012 Mare Chestnut F:
M: /
O: Jan Bobik
B: Jacek Bobik
105PL82
130.

173

QUESTA HANN POL 2011 Mare Bay F:
M: /
O: Marta Roszkiewicz-Heizer
B: Roman Roszkiewicz
105OG19
131.

37

QUIDAM'S DUKE HOLST GER 2011 Stallion Grey F:
M: /
O: Piotr Michalski
B: Wilhelm Graf
105ST06
132.

174

QUINTAGO HOLST 2011 Male Bay F:
M: /
O: Sport a Media s.r.o.
B:
105QV82
133.

232

QUIRO 5 OLDBG GER 2008 Gelding Bay F: QUIDAM'S RUBIN
M: WINANDA/LANDOR S
O: Zygfryd Grosz
B: Gerd Fass
105GE01
134.

186

QUITOKI HOLST GER 2008 Mare Bay F: CATOKI
M: TAQUITTA/QUIDAM DE REVEL
O: Joanna Lehmann
B: AHOLAINEN ERJA, HOLLINGSTEDT (GER)
104RD22
135.

219

SABELIUS HANN GER 2007 Gelding Other F: STOLZENBERG
M: EBONY/EL BUNDY
O: Staj Mustang, Ltd.
B:
103TD33
136.

146

SACRAMENTO DWB DEN 2000 Gelding Bay F: LEENDERT
M: BARBETTE/CORLANDO
O: Ben Talbot
B: TELGENHOF, ROEDKAERSBRO (DEN)
NED42130
137.

33

SANDRA BLUE OS GER 2010 Mare Bay F:
M: /
O: Gospodarstwo Rolne Andrzej Oplatek
B: GESTUET LEWITZ
105LU72
138.

203

SANTIAGO OS GER 2004 Stallion Bay F: KANNAN (KWPN)
M: CONCERTA (OLD)/LANCER III (HOLST)
O: Monika Klapinska
B: Gestuet Lewitz
103OZ81
139.

68

SANTISA PZHK POL 2006 Mare Grey F: CANTANIS
M: SAMANTA (SP)/DIDO (HANN)
O: SK Nowielice
B: SK NOWIELICE SP. Z O.O., NOWIELICE (POL)
103VV34
140.

172

SAVOY 51 HANN GER 2005 Gelding Bay F: STOLZENBERG
M: LONI/LORDANOS
O: Mariusz Kakol
B: Eitel Wehrs
103KJ80
141.

73

SEAQUEST PZHK POL 2008 Stallion Bay F: QULESTER (HOLST)
M: SENIORA CARNUTE (SP)/CARNUTE (SF)
O: Iwona Robotycka-Lenczuk
B: STADNINA KONI OCHABY SP. Z O.O., OCHABY WIELKIE (POL)
104SV55
142.

5

SHUTER'S DIAMOND CZE 2011 Gelding Bay F:
M: /
O: Anna Szary-Ziebicka
B: Frischeis Johann-Gestuet Obora
105KT69
143.

41

SIR PAUILLAC PZHK POL 2011 Gelding Bay F:
M: /
O: Kamil Grzelczyk
B: Slawomir Grzelczyk
105RO85
144.

61

SKARBIEC PZHK POL 2004 Stallion Chestnut F: LANDO (HOLST)
M: SIEJKA (MALOPOLSKA BREED)/FLIRT (MALOPOLSKA BREED)
O: ATTIS Przedsiebiorstwo Produkcji Rolniczej Sp.z o.o.
B: HUTA SZKLA JAROSZOWIEC SK UDORZ, UDÓRZ (POL)
103FB68
145.

50

SOMETHING SPECIAL CZE 2009 Gelding Chestnut F: APOLEON TIMPEX
M: ORNELLA/GRISELDI L
O: Spring Handelsstal Geerink BV
B: Johann Frischeis - Gestut Obora
104ZJ27
146.

200

SPELLBOUND SWB SWE 2006 Gelding Grey F: QUITE CAPITOL
M: MISS B IRCA/IRCO MENA
O: Sommer Rene
B:
105IC11
147.

64

STAKKATAN OS GER 2009 Gelding Grey F: STAKKATOL
M: GOLDPALME/KANNAN
O: Gospodarstwo Rolne Andrzej Oplatek
B: Gestüt Lewitz
105BU66
148.

188

STAKORADO HANN GER 2005 Gelding Bay F: STAKKATO GOLD
M: ACORADA/ACORADO
O: Klub Jezdziecki Lesna Wola
B: HEINZ HACKMANN
103HX23
149.

62

STALANDO 2 OS GER 2008 Gelding Grey F: STAKKATOL
M: DILANDORA/LANDO
O: Paul Schockemöhle Pferdehaltung GmbH
B: Gestüt Lewitz
104MS45
150.

38

STOCK OLDBG GER 2011 Stallion Bay F:
M: /
O: Wojciech Cieslarczyk
B: Heinrich Hoeffer
105KT82
151.

160

TAHIRA ANGEL AES 2012 Mare Bay F:
M: /
O: Slawomir UCHWAT
B: Nodira Rahimova
105VK83
152.

213

TEXAS I HOLST AUT 2003 Mare Bay F: ACORADO
M: OPTIMA I/CORIANO
O: Stall Saurugg GmbH
B: KRIEGLER HEIDE M., SIGLESS (AUT)
102WH61
153.

139

URBANIS R Z ZANG NED 2011 Gelding Chestnut F: UNTOUCHED
M: BALANDRIA/
O: B. Talbot
B: W. VAN DE RIJT
105LC51
154.

166

VALENTINE WESTF 2010 Mare Grey F:
M: /
O: Leslaw SARACHMANN
B: Leslaw Sarachmann
105UV52
155.

226

VDL FAKIR BWP BEL 2005 Gelding Grey F: INDORADO
M: FAMONA/ZADOK
O: Czech Equestrian Team, a.s.
B: GUSTAAF QUINTELIER (DE DONK N.V.), HAMME (O.-VL.) (BEL)
103HT16
156.

217

VIVA HANN POL 2009 Mare Bay F: NOW OR NEVER M (NL)
M: CAPRIS (HANN)/CARBID (HANN)
O: Roman Roszkiewicz
B: Roman Roszkiewicz
104SO55
157.

206

VIVALDI PZHK POL 2002 Gelding Chestnut F: LEANDRO HOL
M: VIENTIANA XX/DIXIELAND XX
O: Dariusz Koscielniak
B: SK KALNIKOW SP. Z O.O., KALNIKÓW (POL)
102TG16
158.

212

WALLY KWPN NED 2003 Gelding Bay F: CORLAND
M: KERSINA/EMILION
O: Elisabeth Ratz
B: J.F. ABBRING, ONNEN (NED)
104VX31
159.

81

WIBARO PZHK POL 2007 Gelding Grey F: BALOU DU ROUET
M: WIAGRA (SP)/GRAF QUIDAM (SP)
O: Bogdan Kuchejda
B: Marian Skop
104OY63
160.

100

WICKED HOPE HANN GER 2007 Mare Bay F: VALENTINO
M: CASSIOPEJA/CALYPSO II
O: Joanne Sloan Allen
B: Christine Runge
104OL99
161.

1

WIENA HOLST 2011 Mare Grey F:
M: /
O: Józef Buczynski
B: Karl-Ernst Kruse-Soenke
105TE66
162.

138

WKD AIMEZ MOI ISH IRL 2010 Mare Chestnut F: JE T'AIME FLAMENCO
M: MY HONEY HILL/
O: SYCAMORE HORSE FARM
B: JOANNE SLOAN ALLEN
104PY20
163.

137

WKD HULLABALOU AES GBR 2007 Mare Bay F: BALOU DU ROUET
M: MY HONEY HILL/
O: Sycamore Horse Farm
B: Joanne Sloan-Allen
103LP46
164.

121

ZENO S OLDBG GER 1997 Gelding Chestnut F: ZEUS
M: BURSCHIKOSE/
O: KJK Szary Krakow Michalowice
B: BERNHAR ROEGE-OTTEN ERMKE
AUT05054
165.

158

ZILITE VD KATTEVENNEN Z ZANG 2012 Mare Grey F:
M: /
O: BVBA Spronken
B: BVBA Spronken
105VG53
Rider Country
Competition
Prize
Altay Altug
473
SUM:
473.00
Bobik Jan
98
585
333
293
100
1290
218
450
6867
2453
SUM:
12687.00
Brattli Vivian
48
220
SUM:
268.00
Bykov Vladimir
117
SUM:
117.00
Derlatka Kamila
300
SUM:
300.00
Dyzewska Ewa
261
450
SUM:
711.00
El Dahan Sameh
215
SUM:
215.00
Galczynski Tomasz
273
SUM:
273.00
Geerink Peter
215
495
2700
88
88
SUM:
3586.00
Geerink Sander
156
2000
333
293
1000
133
68
800
1800
2453
14715
225
SUM:
23976.00
Goszczynski Bartosz
261
SUM:
261.00
Gozdek Krzysztof
225
SUM:
225.00
Grzelczyk Kamil
24525
2943
1305
990
SUM:
29763.00
Hnat Julia
300
150
338
SUM:
788.00
Hruskova Diana
57
120
SUM:
177.00
Humplikova Vladislava
525
880
SUM:
1405.00
Iakimov Albert
45
550
SUM:
595.00
Kakol Mariusz
88
220
SUM:
308.00
Kapcia Julia
45
105
80
48
SUM:
278.00
Kasner Matylda
380
48
48
300
SUM:
776.00
Kazmierczak Michal
117
19620
609
SUM:
20346.00
Kierznowska Aleksandra
215
348
450
SUM:
1013.00
Kiewrel Agnieszka
48
285
SUM:
333.00
Klapinska Laura
48
57
45
190
450
SUM:
790.00
Klus Marek
2175
3600
360
2453
3924
SUM:
12512.00
Knutsen John Gunvar
2453
SUM:
2453.00
Kocon Ewa
105
165
285
88
600
SUM:
1243.00
Koroblowska Weronika
60
200
SUM:
260.00
Koscielniak Natalia
210
263
140
SUM:
613.00
Krajewski Rafal
240
65
68
220
SUM:
593.00
Labudzik Olga
100
SUM:
100.00
Lech Marcelina
133
475
750
SUM:
1358.00
Ludwiczak Krzysztof
780
975
440
2250
24525
5396
4500
6867
SUM:
45733.00
Morsztyn Piotr
215
560
390
390
SUM:
1555.00
Murgasova Miriam
38
133
SUM:
171.00
Najdzionek Szymon
57
75
SUM:
132.00
Nijhof Marije
105
1320
SUM:
1425.00
Noskovicova Monika
65
68
280
65
68
475
88
484
900
SUM:
2493.00
Nowak Grzegorz
1260
1760
SUM:
3020.00
Olszewska Agnieszka
344
83
50
88
105
90
SUM:
760.00
Opatrny Ales
98
200
14715
2943
SUM:
17956.00
Ornat Albert
65
293
400
SUM:
758.00
Petrovas Andrius
273
76
193
264
1720
218
540
SUM:
3284.00
Piksa Lukasz
860
540
630
SUM:
2030.00
Pomiankowska Joanna
800
65
68
120
SUM:
1053.00
Puck Gerfried
117
98
98
240
225
479
270
SUM:
1527.00
Saurugg Benjamin
258
2943
SUM:
3201.00
Saurugg Markus
2943
5396
SUM:
8339.00
Shalohin Andrei
350
700
352
602
1800
SUM:
3804.00
Skrzyczynski Jaroslaw
700
140
875
875
264
2150
1740
258
870
270
9810
SUM:
17952.00
Sloan-Allen Joanne
245
220
SUM:
465.00
Strauss Julia
60
SUM:
60.00
Syniavska Nataliia
38
60
375
83
110
SUM:
666.00
Szary Ziebicka Anna
156
98
200
245
350
190
76
75
SUM:
1390.00
Talbot Ben
2453
9810
SUM:
12263.00
Tluszcz Joanna
193
105
90
SUM:
388.00
Uchwat Katarzyna
65
48
160
SUM:
273.00
Uchwat Slawomir
98
780
1600
105
2200
SUM:
4783.00
Urbanska Malwina
48
48
600
585
320
215
200
SUM:
2016.00
Van Den Brink Nadieh
333
293
120
38
188
60
SUM:
1032.00
Vinckier Izabela
333
293
100
225
420
450
SUM:
1821.00
Vinckier Jan
975
1200
2453
19620
SUM:
24248.00
Vingralkova Sara
140
525
616
380
57
105
105
75
SUM:
2003.00
Ziebicki Michal
117
218
1350
3924
720
SUM:
6329.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Altay Altug
2017-10-19
2017-10-20
6
473
2017-10-21
24
2017-10-22
27
Baczynska Nowak Marta
DO IT (187)
2017-10-19
2017-10-20
19
2017-10-21
26
2017-10-22
31
Bobik Jan
2017-10-19
2017-10-20
12
98
2017-10-21
3
585
2017-10-22
13
ONASIS (35)
2017-10-19
2017-10-20
24
2017-10-22
14
2017-10-19
2017-10-20
1
333
2017-10-21
1
293
2017-10-22
11
100
SANTISA (68)
2017-10-19
2017-10-20
3
1290
2017-10-21
11
218
2017-10-22
12
450
2017-10-19
2017-10-20
18
2017-10-22
2017-10-22
22
2017-10-22
2017-10-19
2017-10-20
29
2017-10-21
5
6867
2017-10-22
2017-10-22
12
2453
2017-10-22
Brattli Vivian
ELOMAH (10)
2017-10-19
2017-10-20
10
48
2017-10-21
20
2017-10-22
11
220
Bykov Vladimir
2017-10-19
2017-10-20
16
2017-10-21
9
117
2017-10-22
18
Derlatka Kamila
GIORGIO W (205)
2017-10-19
2017-10-20
2
300
2017-10-21
2017-10-22
Dyzewska Ewa
EDESSO (13)
2017-10-19
2017-10-20
27
2017-10-21
8
261
2017-10-22
11
450
2017-10-19
2017-10-21
13
2017-10-22
29
El Dahan Sameh
2017-10-19
2017-10-19
2017-10-20
12
215
2017-10-21
18
2017-10-22
2017-10-22
2017-10-22
2017-10-19
2017-10-20
13
2017-10-21
13
2017-10-22
2017-10-22
21
2017-10-22
Galczynski Tomasz
ALL NIGHT (155)
2017-10-19
2017-10-20
17
2017-10-21
5
273
2017-10-22
24
Geerink Peter
2017-10-19
2017-10-20
10
215
2017-10-21
15
2017-10-22
23
2017-10-19
2017-10-20
6
495
2017-10-21
2017-10-22
3
2700
DUBAI (101)
2017-10-19
2017-10-20
30
2017-10-21
29
FORMATERA (103)
2017-10-19
2017-10-20
11
88
2017-10-21
10
88
2017-10-22
Geerink Sander
2017-10-19
2017-10-20
21
2017-10-21
7
156
2017-10-22
1
2000
2017-10-19
2017-10-20
1
333
2017-10-21
1
293
2017-10-22
1
1000
2017-10-19
2017-10-20
5
133
2017-10-21
6
68
2017-10-22
2
800
2017-10-19
2017-10-20
2
1800
2017-10-21
12
2453
2017-10-22
2017-10-22
3
14715
2017-10-22
2017-10-19
2017-10-20
10
225
2017-10-21
30
2017-10-22
2017-10-22
25
2017-10-22
Goszczynski Bartosz
2017-10-19
2017-10-20
15
2017-10-21
9
261
2017-10-22
2017-10-22
13
2017-10-22
AFIRA Z (66)
2017-10-19
2017-10-20
13
2017-10-21
17
2017-10-22
26
2017-10-19
2017-10-20
Gozdek Krzysztof
2017-10-19
2017-10-20
11
225
2017-10-21
14
2017-10-22
2017-10-22
18
2017-10-22
Grzelczyk Kamil
2017-10-19
2017-10-20
18
2017-10-21
14
2017-10-22
20
WIBARO (81)
2017-10-19
2017-10-21
1
24525
2017-10-22
2017-10-22
9
2943
2017-10-22
2017-10-19
2017-10-20
30
2017-10-21
3
1305
2017-10-22
6
990
Hnat Julia
2017-10-19
2017-10-20
18
2017-10-21
2017-10-22
3
300
ZENO S (121)
2017-10-19
2017-10-20
4
150
2017-10-21
2
338
2017-10-22
Hruska Jiri
ORIDA-M (222)
2017-10-19
2017-10-20
26
2017-10-21
25
2017-10-22
2017-10-22
24
2017-10-22
2017-10-19
2017-10-20
22
2017-10-21
25
2017-10-22
2017-10-22
32
2017-10-22
Hruskova Diana
2017-10-19
2017-10-20
13
2017-10-21
8
57
2017-10-22
7
120
Humplikova Vladislava
2017-10-19
2017-10-20
3
525
2017-10-21
21
2017-10-22
4
880
Iakimov Albert
2017-10-19
2017-10-20
13
2017-10-21
8
45
2017-10-22
1
550
Kakol Mariusz
SAVOY 51 (172)
2017-10-19
2017-10-20
12
88
2017-10-21
19
2017-10-22
10
220
Kapcia Julia
2017-10-19
2017-10-20
9
45
2017-10-21
5
105
2017-10-22
7
80
COSTELLO (118)
2017-10-19
2017-10-20
16
2017-10-21
11
48
2017-10-22
Kasner Matylda
ARES (169)
2017-10-19
2017-10-20
2
380
2017-10-21
10
48
2017-10-22
13
CALOTTA (170)
2017-10-19
2017-10-20
15
2017-10-21
12
48
2017-10-22
4
300
Kazmierczak Michal
2017-10-19
2017-10-20
23
2017-10-21
8
117
2017-10-22
22
STAKORADO (188)
2017-10-19
2017-10-20
20
2017-10-21
2
19620
2017-10-22
2017-10-22
16
2017-10-22
2017-10-19
2017-10-20
34
2017-10-21
5
609
2017-10-22
25
2017-10-19
2017-10-20
17
2017-10-22
13
Kierznowska Aleksandra
DIOR V (184)
2017-10-19
2017-10-20
11
215
2017-10-21
7
348
2017-10-22
10
450
2017-10-19
2017-10-20
26
2017-10-21
19
2017-10-22
14
Kierznowski Hubert
DENVER Z (181)
2017-10-19
2017-10-20
25
2017-10-21
19
2017-10-22
2017-10-22
20
2017-10-22
LANOSO (182)
2017-10-19
2017-10-20
38
2017-10-21
23
2017-10-22
16
BAILANDO (183)
2017-10-19
2017-10-20
29
2017-10-21
35
Kiewrel Agnieszka
CENTOO (208)
2017-10-19
2017-10-20
11
48
2017-10-21
3
285
2017-10-22
14
Klapinska Laura
SANTIAGO (203)
2017-10-19
2017-10-20
12
48
2017-10-21
9
57
2017-10-22
16
CARTIER (204)
2017-10-19
2017-10-20
8
45
2017-10-21
4
190
2017-10-22
3
450
Klieshchevnikova Veronika
CREDO (20)
2017-10-19
2017-10-20
15
2017-10-21
22
2017-10-22
15
Klus Marek
SABELIUS (219)
2017-10-19
2017-10-20
25
2017-10-21
1
2175
2017-10-22
2
3600
2017-10-19
2017-10-20
7
360
2017-10-21
14
2017-10-22
2017-10-22
10
2453
2017-10-22
CARISON (221)
2017-10-19
2017-10-20
17
2017-10-21
7
3924
2017-10-22
2017-10-22
31
2017-10-22
Knutsen John Gunvar
2017-10-19
2017-10-20
22
2017-10-21
21
2017-10-22
2017-10-22
11
2453
2017-10-22
Kocon Ewa
2017-10-19
2017-10-20
6
105
2017-10-21
13
2017-10-22
6
165
2017-10-19
2017-10-20
3
285
2017-10-21
12
88
2017-10-22
2
600
Koroblowska Weronika
COBERLINA (165)
2017-10-19
2017-10-20
7
60
2017-10-21
2017-10-22
4
200
Koscielniak Natalia
VIVALDI (206)
2017-10-19
2017-10-21
24
2017-10-22
5
210
CANTORA (207)
2017-10-19
2017-10-21
3
263
2017-10-22
5
140
Krajewski Rafal
COKOWAAH (157)
2017-10-19
2017-10-20
22
2017-10-21
22
2017-10-22
8
240
2017-10-19
2017-10-20
6
65
2017-10-21
6
68
2017-10-22
6
220
CLUSEO (171)
2017-10-19
2017-10-20
13
2017-10-21
17
2017-10-22
14
Labudzik Olga
BURBON (28)
2017-10-19
2017-10-20
13
2017-10-21
13
2017-10-22
10
100
Lech Marcelina
EQUANDANI (130)
2017-10-19
2017-10-20
5
133
2017-10-21
1
475
2017-10-22
1
750
Ludwiczak Krzysztof
2017-10-19
2017-10-20
2
780
2017-10-21
1
975
2017-10-22
6
440
2017-10-19
2017-10-20
1
2250
2017-10-22
2017-10-22
1
24525
2017-10-22
2017-10-19
2017-10-20
18
2017-10-21
6
5396
2017-10-22
1
4500
NORDWIND (230)
2017-10-19
2017-10-20
20
2017-10-21
28
2017-10-22
2017-10-22
5
6867
2017-10-22
Morsztyn Piotr
2017-10-19
2017-10-20
6
215
2017-10-21
24
2017-10-22
5
560
STOCK (38)
2017-10-19
2017-10-20
4
390
2017-10-21
4
390
2017-10-22
16
JURANDA (72)
2017-10-19
2017-10-20
39
2017-10-21
2017-10-22
15
Murgasova Miriam
QUINTAGO (174)
2017-10-19
2017-10-20
10
38
2017-10-21
5
133
2017-10-22
17
Najdzionek Szymon
FADINA PP (111)
2017-10-19
2017-10-20
8
57
2017-10-21
16
2017-10-22
10
75
Nijhof Marije
AMARETTO (104)
2017-10-19
2017-10-20
8
105
2017-10-21
18
2017-10-22
3
1320
Noskovicova Monika
CASTELANO (161)
2017-10-19
2017-10-20
6
65
2017-10-21
6
68
2017-10-22
5
280
2017-10-19
2017-10-20
6
65
2017-10-21
6
68
2017-10-19
2017-10-20
1
475
2017-10-21
11
88
2017-10-22
6
484
2017-10-19
2017-10-20
14
2017-10-21
20
2017-10-22
2017-10-22
2017-10-19
2017-10-20
4
900
2017-10-22
2017-10-22
2017-10-22
Nowak Grzegorz
2017-10-19
2017-10-20
21
2017-10-21
18
2017-10-22
5
1260
VALENTINE (166)
2017-10-19
2017-10-20
14
2017-10-21
15
2017-10-22
2
1760
Olszewska Agnieszka
2017-10-19
2017-10-20
7
344
2017-10-21
27
2017-10-22
CELEBRITY (107)
2017-10-19
2017-10-20
6
83
2017-10-21
14
2017-10-22
10
50
2017-10-19
2017-10-20
10
88
2017-10-21
9
105
2017-10-22
8
90
Opatrny Ales
FOREWER (179)
2017-10-19
2017-10-20
10
98
2017-10-21
13
2017-10-22
11
200
F-NARCIST (224)
2017-10-19
2017-10-20
15
2017-10-21
3
14715
2017-10-22
2017-10-22
19
2017-10-22
2017-10-19
2017-10-20
24
2017-10-21
33
2017-10-22
19
VDL FAKIR (226)
2017-10-19
2017-10-20
16
2017-10-22
2017-10-22
8
2943
2017-10-22
Ornat Albert
CAMARO (3)
2017-10-19
2017-10-20
6
65
2017-10-21
1
293
2017-10-22
4
400
Petrovas Andrius
LEELANDI (180)
2017-10-19
2017-10-20
5
273
2017-10-21
16
2017-10-22
15
GRIFFONE (202)
2017-10-19
2017-10-20
7
76
2017-10-21
6
193
2017-10-22
8
264
GIGOLLO (227)
2017-10-19
2017-10-21
22
2017-10-22
2017-10-22
14
2017-10-22
2017-10-19
2017-10-20
2
1720
2017-10-21
12
218
2017-10-22
8
540
ERRANTO (229)
2017-10-19
2017-10-20
40
2017-10-21
37
2017-10-22
28
Pfingstl Katrin
WALLY (212)
2017-10-19
2017-10-20
31
2017-10-21
31
2017-10-22
24
Piksa Lukasz
LA CASA (191)
2017-10-19
2017-10-20
4
860
2017-10-21
21
2017-10-22
9
540
2017-10-19
2017-10-20
5
630
2017-10-21
15
2017-10-22
2017-10-22
30
2017-10-22
Pomiankowska Joanna
GIRL RV (40)
2017-10-19
2017-10-20
20
2017-10-21
18
2017-10-22
4
800
2017-10-19
2017-10-20
6
65
2017-10-21
6
68
2017-10-22
8
120
Puck Gerfried
2017-10-19
2017-10-20
8
117
2017-10-21
12
98
2017-10-22
17
2017-10-19
2017-10-20
15
2017-10-21
10
98
2017-10-22
9
240
BACHI (209)
2017-10-19
2017-10-20
12
225
2017-10-21
6
479
2017-10-22
18
ECLIPS 2 (210)
2017-10-19
2017-10-20
8
270
2017-10-21
32
2017-10-22
2017-10-22
27
2017-10-22
BO (211)
2017-10-19
2017-10-20
23
2017-10-21
24
2017-10-22
2017-10-22
26
2017-10-22
Saurugg Benjamin
2017-10-19
2017-10-20
8
258
2017-10-21
8
2943
2017-10-22
2017-10-22
15
2017-10-22
COOPER (216)
2017-10-19
2017-10-20
41
2017-10-21
22
2017-10-22
30
Saurugg Markus
TEXAS I (213)
2017-10-19
2017-10-20
14
2017-10-21
9
2943
2017-10-22
2017-10-22
6
5396
2017-10-22
2017-10-19
2017-10-20
28
2017-10-21
36
2017-10-22
2017-10-22
23
2017-10-22
Shalohin Andrei
2017-10-19
2017-10-20
4
350
2017-10-21
2
700
2017-10-22
7
352
CORINA (47)
2017-10-19
2017-10-20
5
602
2017-10-21
20
2017-10-22
4
1800
Skrzyczynski Jaroslaw
2017-10-19
2017-10-20
2
700
2017-10-21
7
140
QUITOKI (186)
2017-10-19
2017-10-20
1
875
2017-10-21
1
875
2017-10-22
9
264
QUIRO 5 (232)
2017-10-19
2017-10-20
1
2150
2017-10-21
2
1740
2017-10-22
17
JERICO (233)
2017-10-19
2017-10-20
9
258
2017-10-21
4
870
2017-10-22
2017-10-22
17
2017-10-22
CHACCLANA (234)
2017-10-19
2017-10-20
9
270
2017-10-21
4
9810
2017-10-22
2017-10-22
29
2017-10-22
Sloan-Allen Joanne
2017-10-19
2017-10-20
2017-10-19
2017-10-20
2017-10-21
5
245
2017-10-22
12
220
Slodczyk Dominik
2017-10-19
2017-10-20
14
2017-10-21
20
2017-10-22
21
2017-10-19
2017-10-20
24
2017-10-21
23
2017-10-22
2017-10-22
2017-10-22
Strauss Julia
FEPHELIA (195)
2017-10-19
2017-10-20
17
2017-10-21
13
2017-10-22
8
60
Syniavska Nataliia
CAN-CAN (17)
2017-10-19
2017-10-20
12
38
2017-10-21
7
60
2017-10-22
ISTANA (18)
2017-10-19
2017-10-20
1
375
2017-10-21
6
83
2017-10-22
6
110
Szary Ziebicka Anna
2017-10-19
2017-10-20
7
156
2017-10-21
11
98
2017-10-22
12
200
2017-10-19
2017-10-20
2017-10-21
23
2017-10-22
23
2017-10-19
2017-10-20
5
245
2017-10-21
4
350
2017-10-22
13
DURANO G (134)
2017-10-19
2017-10-20
16
2017-10-21
16
2017-10-22
20
GUIDAM (135)
2017-10-19
2017-10-20
4
190
2017-10-21
7
76
2017-10-22
12
75
Talbot Ben
2017-10-19
2017-10-20
23
2017-10-22
2017-10-22
2017-10-22
2017-10-19
2017-10-21
11
2453
2017-10-22
2017-10-22
4
9810
2017-10-22
FINESSE B (147)
2017-10-19
Tluszcz Joanna
CORRIDA (12)
2017-10-19
2017-10-20
6
193
2017-10-21
8
105
2017-10-22
9
90
Uchwat Katarzyna
2017-10-19
2017-10-20
6
65
2017-10-21
11
48
2017-10-22
7
160
Uchwat Slawomir
WIENA (1)
2017-10-19
2017-10-20
11
98
2017-10-21
2
780
2017-10-22
2
1600
Q 7 (2)
2017-10-19
2017-10-20
9
105
2017-10-21
14
2017-10-22
1
2200
Urbanska Malwina
2017-10-19
2017-10-20
12
48
2017-10-21
11
48
2017-10-22
3
600
FINNA W (30)
2017-10-19
2017-10-20
3
585
2017-10-21
17
2017-10-22
7
320
2017-10-19
2017-10-20
13
2017-10-21
6
215
2017-10-22
10
200
Van De Mheen Rowen
Q VERDI (51)
2017-10-19
2017-10-20
32
2017-10-21
17
2017-10-22
2017-10-22
2017-10-22
2017-10-19
2017-10-20
19
2017-10-21
26
2017-10-22
2017-10-22
2017-10-22
ELRADO (53)
2017-10-19
2017-10-20
21
2017-10-21
34
2017-10-22
21
Van Den Brink Nadieh
2017-10-19
2017-10-20
1
333
2017-10-21
1
293
2017-10-22
9
120
2017-10-19
2017-10-20
35
2017-10-22
22
2017-10-19
2017-10-20
11
38
2017-10-21
4
188
2017-10-22
9
60
Vinckier Izabela
CAMPARO (159)
2017-10-19
2017-10-20
1
333
2017-10-21
1
293
2017-10-22
12
100
QUESTA (173)
2017-10-19
2017-10-20
3
225
2017-10-21
1
420
2017-10-22
2
450
Vinckier Jan
QANTAS (178)
2017-10-19
2017-10-20
1
975
2017-10-21
21
2017-10-22
3
1200
VIVA (217)
2017-10-19
2017-10-20
33
2017-10-21
10
2453
2017-10-22
2017-10-22
2
19620
2017-10-22
Vingralkova Sara
CELANA Z (196)
2017-10-19
2017-10-20
7
140
2017-10-21
3
525
2017-10-22
5
616
2017-10-19
2017-10-20
14
2017-10-21
2
380
2017-10-22
15
CHIEANO (198)
2017-10-19
2017-10-20
9
57
2017-10-21
23
2017-10-19
2017-10-20
5
105
2017-10-21
6
105
2017-10-22
11
75
Ziebicki Michal
GUESS (4)
2017-10-19
2017-10-20
9
117
2017-10-21
15
2017-10-22
2017-10-19
2017-10-20
19
2017-10-21
19
2017-10-22
19
2017-10-19
2017-10-20
28
2017-10-21
10
218
2017-10-22
2017-10-22
2017-10-19
2017-10-20
3
1350
2017-10-21
16
2017-10-22
2017-10-22
7
3924
2017-10-22
2017-10-19
2017-10-20
36
2017-10-21
2017-10-22
7
720
Zigova Katerina
ELLA (218)
2017-10-19
2017-10-20
27
2017-10-21
27
2017-10-22
2017-10-22
28
2017-10-22

Number of Riders: 72

Number of Horses: 165

The sum of prizes: 291 726.00

Competition results developed by: TARANT EVENTS
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H112009-01, TARANT EVENTS)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl