Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

WAGO CSN Wrocław (ZO2*)
Wrocław Partynice, 10-12 listopada 2017

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
326 ENTRY ACCEPTED 2017-11-08 13:27:19
2017-11-08 13:23:34
Sandy Kulejewska GRAIS
  • 2x 1R/L/Klasa L, wys. 100 cm, dokładności, art. 238.1.1
325 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 18:08:12
2017-11-07 22:10:51
Natalia Anopczenko AFISZ
  • 2x 1R/L/Klasa L, wys. 100 cm, dokładności, art. 238.1.1
324 ENTRY ACCEPTED 2017-11-08 07:37:50
2017-11-07 22:07:56
Artur Społowicz POKER
  • 1x 2R/P/Klasa P, wys. 110 cm, zwykły, art. 238.2.1
322 ENTRY ACCEPTED 2017-11-08 07:38:04
2017-11-07 22:06:19
Artur Społowicz BANKIER
  • 1x 2R/P/Klasa P, wys. 110 cm, zwykły, art. 238.2.1
321 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2017-11-10 23:00:07
2017-11-07 22:05:49
Victoria Glomb SOJUZ
  • 1x 1R/L/Klasa L, wys. 100 cm, dokładności, art. 238.1.1
  • 1x 2R/P/Klasa P, wys. 110 cm, zwykły, art. 238.2.1
320 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2017-11-10 22:55:30
2017-11-07 20:57:16
Martyna Kucharska ASCAN
  • 1x 1R/L/Klasa L, wys. 100 cm, dokładności, art. 238.1.1
  • 1x 2R/P/Klasa P, wys. 110 cm, zwykły, art. 238.2.1
319 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 19:03:15
2017-11-07 10:36:15
Kamil Grzelczyk CENTROPLAST DINAR
  • 1x 3/CC/Duża Runda, wys. 140 cm, dwufazowy, art. 274.5.6
316 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2017-11-08 08:40:34
2017-11-06 19:39:31
Filip Dziuba CORMINTTA
  • 1x 1R/L/Klasa L, wys. 100 cm, dokładności, art. 238.1.1
  • 1x 2R/P/Klasa P, wys. 110 cm, zwykły, art. 238.2.1
315 ENTRY ACCEPTED 2017-11-06 19:13:25
2017-11-06 19:08:16
Matylda Kasner PERŁA R
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2R/P/Klasa P, wys. 110 cm, zwykły, art. 238.2.1
314 ENTRY ACCEPTED 2017-11-06 07:38:47
2017-11-04 15:11:29
Kaja Żuk BODER
  • 1x 1R/L/Klasa L, wys. 100 cm, dokładności, art. 238.1.1
  • 1x 2R/P/Klasa P, wys. 110 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 6R/P/Klasa P, wys. 110 cm, zwykły, art. 238.2.1
313 ENTRY ACCEPTED 2017-11-06 07:39:15
2017-11-04 15:10:26
Kaja Żuk BLUSTAR
  • 2x 1R/L/Klasa L, wys. 100 cm, dokładności, art. 238.1.1
  • 1x 5R/L/Klasa L, wys. 100 cm, dokładności, art. 238.1.1
312 ENTRY ACCEPTED 2017-11-03 19:32:18
2017-11-03 19:30:40
Wiktoria Woźniak LAFMI-J
  • 2x 1R/L/Klasa L, wys. 100 cm, dokładności, art. 238.1.1
  • 2x 3R/L/Klasa L, wys. 100 cm, dokładności, art. 238.1.1
310 ENTRY ACCEPTED 2017-11-03 09:59:34
2017-11-02 21:03:44
Jarosław Kaczmarczyk ARTEA
  • 1x 1R/L/Klasa L, wys. 100 cm, dokładności, art. 238.1.1
  • 1x 2R/P/Klasa P, wys. 110 cm, zwykły, art. 238.2.1
309 ENTRY ACCEPTED 2017-11-03 07:53:15
2017-11-02 20:41:13
Jarosław Skrzyczyński CHALLENGER DU TOULTIA Z
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
308 ENTRY ACCEPTED 2017-11-03 07:50:14
2017-11-02 20:37:26
Jarosław Skrzyczyński QUITOKI
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
307 ENTRY ACCEPTED 2017-11-03 07:49:17
2017-11-02 20:36:45
Jarosław Skrzyczyński JERICO
  • 1x 3/CC/Duża Runda, wys. 140 cm, dwufazowy, art. 274.5.6
306 ENTRY ACCEPTED 2017-11-03 07:48:58
2017-11-02 20:36:21
Jarosław Skrzyczyński CASANOVA 468
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
305 ENTRY ACCEPTED 2017-11-03 07:48:36
2017-11-02 20:35:53
Jarosław Skrzyczyński LA SCALA
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
304 ENTRY ACCEPTED 2017-11-03 07:48:09
2017-11-02 20:35:08
Jarosław Skrzyczyński QUIRO 5
  • 1x 3/CC/Duża Runda, wys. 140 cm, dwufazowy, art. 274.5.6
303 ENTRY ACCEPTED 2017-11-03 07:54:21
2017-11-02 20:34:31
Vitalii Charadnik LUCKY STAR
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
302 ENTRY ACCEPTED 2017-11-03 07:54:01
2017-11-02 20:34:04
Vitalii Charadnik CARETINA SHOSTAKOV
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
301 ENTRY ACCEPTED 2017-11-03 07:53:44
2017-11-02 20:33:34
Vitalii Charadnik POMPEIA
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
299 ENTRY ACCEPTED 2017-11-03 07:46:58
2017-11-02 18:33:50
Zbigniew Kostrzewski KOSSAK HIPPICA
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2R/P/Klasa P, wys. 110 cm, zwykły, art. 238.2.1
298 ENTRY ACCEPTED 2017-11-03 07:45:01
2017-11-02 18:33:15
Zbigniew Kostrzewski KINGSTON HIPPICA
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2R/P/Klasa P, wys. 110 cm, zwykły, art. 238.2.1
297 ENTRY ACCEPTED 2017-11-03 07:43:32
2017-11-02 18:32:31
Zbigniew Kostrzewski KEIRA HIPPICA
  • 1x 1R/L/Klasa L, wys. 100 cm, dokładności, art. 238.1.1
  • 1x 2R/P/Klasa P, wys. 110 cm, zwykły, art. 238.2.1
296 ENTRY ACCEPTED 2017-11-03 07:41:51
2017-11-02 18:31:15
Hubert Kostrzewski HIPPICA KOH I NOOR
  • 1x 3/CC/Duża Runda, wys. 140 cm, dwufazowy, art. 274.5.6
295 ENTRY ACCEPTED 2017-11-03 07:39:32
2017-11-02 18:30:32
Zbigniew Kostrzewski CALIFORNIA HIPPICA
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2R/P/Klasa P, wys. 110 cm, zwykły, art. 238.2.1
294 ENTRY ACCEPTED 2017-11-06 11:18:15
2017-11-02 17:22:04
Joanna Tłuszcz SAM
  • 2x 1R/L/Klasa L, wys. 100 cm, dokładności, art. 238.1.1
293 ENTRY ACCEPTED 2017-11-06 11:18:56
2017-11-02 17:21:32
Joanna Tłuszcz OLIMPIA
  • 2x 1R/L/Klasa L, wys. 100 cm, dokładności, art. 238.1.1
291 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 16:28:01
2017-11-02 13:01:36
Mariusz Kąkol SAVOY 51
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 9/C1/Średnia Runda (finał), wys. 135 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
290 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 16:28:51
2017-11-02 12:58:58
Mariusz Kąkol ASHFORD 4
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 5/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 9/C1/Średnia Runda (finał), wys. 135 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
289 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 16:29:22
2017-11-02 12:39:46
Piotr Jacek Tokarski CALITICO
  • 1x 1R/L/Klasa L, wys. 100 cm, dokładności, art. 238.1.1
  • 1x 2R/P/Klasa P, wys. 110 cm, zwykły, art. 238.2.1
283 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 10:59:18
2017-11-02 10:00:10
Joanna Tłuszcz CORRIDA
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
282 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 10:58:16
2017-11-02 09:59:29
Grzegorz Nowak VALENTINE
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
281 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 10:57:57
2017-11-02 09:59:02
Grzegorz Nowak ALWAYS FOREVER
  • 1x 6/CC/Duża Runda, wys. 140 cm, zwykły, art. 238.2.1
279 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 16:30:23
2017-11-02 00:00:30
Beata Szuber DAMAR
  • 2x 1R/L/Klasa L, wys. 100 cm, dokładności, art. 238.1.1
  • 1x 2R/P/Klasa P, wys. 110 cm, zwykły, art. 238.2.1
278 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2017-11-03 10:09:31
2017-11-01 22:12:02
Patrycja Skiba NIKOZJA
  • 1x 2R/P/Klasa P, wys. 110 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4R/P/Klasa P, wys. 110 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5R/L/Klasa L, wys. 100 cm, dokładności, art. 238.1.1
  • 1x 6R/P/Klasa P, wys. 110 cm, zwykły, art. 238.2.1
277 ENTRY ACCEPTED 2017-11-03 10:10:05
2017-11-01 22:11:20
Patrycja Skiba ARTEMIDA BH
  • 1x 1R/L/Klasa L, wys. 100 cm, dokładności, art. 238.1.1
  • 1x 3R/L/Klasa L, wys. 100 cm, dokładności, art. 238.1.1
  • 1x 5R/L/Klasa L, wys. 100 cm, dokładności, art. 238.1.1
276 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 10:46:44
2017-11-01 20:31:10
Julia Zagdańska FREYA
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 5/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 9/C1/Średnia Runda (finał), wys. 135 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
275 ENTRY ACCEPTED 2017-11-06 11:44:50
2017-11-01 20:04:41
Paula Tronina TABASCO
  • 2x 1R/L/Klasa L, wys. 100 cm, dokładności, art. 238.1.1
274 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 10:54:57
2017-11-01 18:58:37
Szymon Stasiak OTELLO
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2R/P/Klasa P, wys. 110 cm, zwykły, art. 238.2.1
273 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 10:54:15
2017-11-01 18:57:27
Szymon Stasiak MARKO
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2R/P/Klasa P, wys. 110 cm, zwykły, art. 238.2.1
272 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 20:42:38
2017-11-01 18:45:17
Maja Girsa FIGARO
  • 2x 1R/L/Klasa L, wys. 100 cm, dokładności, art. 238.1.1
  • 2x 3R/L/Klasa L, wys. 100 cm, dokładności, art. 238.1.1
  • 1x 5R/L/Klasa L, wys. 100 cm, dokładności, art. 238.1.1
271 ENTRY ACCEPTED 2017-11-03 10:15:33
2017-11-01 18:39:19
Zuzanna Zagórska AWANTI
  • 2x 3R/L/Klasa L, wys. 100 cm, dokładności, art. 238.1.1
270 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 18:15:42
2017-11-01 17:47:34
Marta Mszyca MAXIMA
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2R/P/Klasa P, wys. 110 cm, zwykły, art. 238.2.1
269 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 18:16:07
2017-11-01 17:46:31
Marta Mszyca CHACCO PERFECT S
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
268 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 11:33:33
2017-11-01 13:44:54
Anna Miśkiewicz JUNAK
  • 1x 1R/L/Klasa L, wys. 100 cm, dokładności, art. 238.1.1
  • 1x 2R/P/Klasa P, wys. 110 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3R/L/Klasa L, wys. 100 cm, dokładności, art. 238.1.1
  • 1x 4R/P/Klasa P, wys. 110 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 6R/P/Klasa P, wys. 110 cm, zwykły, art. 238.2.1
267 ENTRY ACCEPTED 2017-11-06 11:07:19
2017-11-01 12:36:44
Nikola Bielnik QUITE
  • 2x 1R/L/Klasa L, wys. 100 cm, dokładności, art. 238.1.1
  • 1x 6R/P/Klasa P, wys. 110 cm, zwykły, art. 238.2.1
264 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 16:30:58
2017-11-01 12:24:03
Piotr Jacek Tokarski CHARMANTE Z
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
263 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 16:31:25
2017-11-01 12:22:48
Jagoda Wszędybył GALON
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2R/P/Klasa P, wys. 110 cm, zwykły, art. 238.2.1
262 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 16:31:56
2017-11-01 12:21:37
Beata Szuber URODA
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
261 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 16:32:22
2017-11-01 12:20:58
Beata Szuber FORT
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
260 ENTRY ACCEPTED 2017-11-03 10:19:21
2017-11-01 12:20:21
Zofia Kubacka CORRMAN
  • 1x 1R/L/Klasa L, wys. 100 cm, dokładności, art. 238.1.1
  • 1x 2R/P/Klasa P, wys. 110 cm, zwykły, art. 238.2.1
259 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 16:32:46
2017-11-01 12:19:40
Beata Szuber UNIQUE
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3/CC/Duża Runda, wys. 140 cm, dwufazowy, art. 274.5.6
258 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 11:07:08
2017-11-01 10:41:01
Jarosław Poręba B CATILLIA
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 8/N1/Mała Runda (finał Motyle Gali ), wys. 125 cm, zwykły, art. 238.2.1
257 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 11:04:27
2017-11-01 10:39:36
Jarosław Poręba CLARA
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 8/N1/Mała Runda (finał Motyle Gali ), wys. 125 cm, zwykły, art. 238.2.1
256 ENTRY ACCEPTED 2017-11-03 10:20:46
2017-11-01 10:29:39
Małgorzata Kaminiarz KORA
  • 2x 1R/L/Klasa L, wys. 100 cm, dokładności, art. 238.1.1
  • 1x 5R/L/Klasa L, wys. 100 cm, dokładności, art. 238.1.1
255 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 10:57:26
2017-11-01 10:23:58
Tomasz Gałczyński AZJA
  • 1x 1R/L/Klasa L, wys. 100 cm, dokładności, art. 238.1.1
  • 1x 2R/P/Klasa P, wys. 110 cm, zwykły, art. 238.2.1
254 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 11:31:40
2017-10-31 22:50:17
Aleksander Januchowski CONTESSA II
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2R/P/Klasa P, wys. 110 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 4R/P/Klasa P, wys. 110 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 8/N1/Mała Runda (finał Motyle Gali ), wys. 125 cm, zwykły, art. 238.2.1
253 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 11:30:59
2017-10-31 22:40:30
Bibiana Kędzior GUZZI-V
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
252 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2017-11-03 12:02:37
2017-10-31 22:28:30
Jan Kurek CATOKIS
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 8/N1/Mała Runda (finał Motyle Gali ), wys. 125 cm, zwykły, art. 238.2.1
251 ENTRY ACCEPTED 2017-11-03 08:52:30
2017-10-31 22:26:22
Aleksandra Rękosiewicz DURAVELLA
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 5/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 8/N1/Mała Runda (finał Motyle Gali ), wys. 125 cm, zwykły, art. 238.2.1
250 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 11:23:58
2017-10-31 22:25:43
Julia Pięta BIRKE K
  • 1x 1R/L/Klasa L, wys. 100 cm, dokładności, art. 238.1.1
  • 1x 3R/L/Klasa L, wys. 100 cm, dokładności, art. 238.1.1
  • 1x 5R/L/Klasa L, wys. 100 cm, dokładności, art. 238.1.1
249 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 10:49:48
2017-10-31 22:25:09
Jan Kurek MAIK K
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 7/C1/Bariery, wys. 135 (w pierwszej rundzie) art. 262.3
  • 1x 9/C1/Średnia Runda (finał), wys. 135 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
248 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 10:49:22
2017-10-31 22:24:36
Jan Kurek PTYŚ
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 8/N1/Mała Runda (finał Motyle Gali ), wys. 125 cm, zwykły, art. 238.2.1
247 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 10:48:28
2017-10-31 22:24:02
Jan Kurek COCO LADY
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 9/C1/Średnia Runda (finał), wys. 135 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
246 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 10:47:50
2017-10-31 22:23:24
Jan Kurek CALISTO
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 8/N1/Mała Runda (finał Motyle Gali ), wys. 125 cm, zwykły, art. 238.2.1
245 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 16:33:14
2017-10-31 22:20:53
Jagoda Wszędybył QUICKLY RC
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2R/P/Klasa P, wys. 110 cm, zwykły, art. 238.2.1
244 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 11:23:16
2017-10-31 21:04:03
Aleksandra Pilatowicz WIMELLA
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 8/N1/Mała Runda (finał Motyle Gali ), wys. 125 cm, zwykły, art. 238.2.1
243 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 11:21:20
2017-10-31 21:03:27
Aleksandra Pilatowicz LUCIER
  • 1x 1R/L/Klasa L, wys. 100 cm, dokładności, art. 238.1.1
  • 1x 3R/L/Klasa L, wys. 100 cm, dokładności, art. 238.1.1
  • 1x 4R/P/Klasa P, wys. 110 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 6R/P/Klasa P, wys. 110 cm, zwykły, art. 238.2.1
242 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 11:18:43
2017-10-31 21:02:50
Kaja Napiórkowska MIWIA
  • 1x 1R/L/Klasa L, wys. 100 cm, dokładności, art. 238.1.1
  • 1x 3R/L/Klasa L, wys. 100 cm, dokładności, art. 238.1.1
  • 1x 4R/P/Klasa P, wys. 110 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 6R/P/Klasa P, wys. 110 cm, zwykły, art. 238.2.1
241 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 11:16:23
2017-10-31 21:02:05
Kaja Napiórkowska EUMARA
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 8/N1/Mała Runda (finał Motyle Gali ), wys. 125 cm, zwykły, art. 238.2.1
240 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 18:16:48
2017-10-31 21:01:25
Iga Szpak MILWIA
  • 1x 2R/P/Klasa P, wys. 110 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4R/P/Klasa P, wys. 110 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 6R/P/Klasa P, wys. 110 cm, zwykły, art. 238.2.1
239 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 18:17:45
2017-10-31 21:00:41
Iga Szpak ROSA PRIMA
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 8/N1/Mała Runda (finał Motyle Gali ), wys. 125 cm, zwykły, art. 238.2.1
238 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 10:46:02
2017-10-31 19:58:50
Szymon Stasiak NILUS
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 5/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 8/N1/Mała Runda (finał Motyle Gali ), wys. 125 cm, zwykły, art. 238.2.1
237 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 10:45:31
2017-10-31 19:57:54
Szymon Stasiak DIAVISTO
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 5/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 9/C1/Średnia Runda (finał), wys. 135 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
236 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 10:45:07
2017-10-31 19:56:59
Anna Stasiak OTAMENDI
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 8/N1/Mała Runda (finał Motyle Gali ), wys. 125 cm, zwykły, art. 238.2.1
235 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 10:44:38
2017-10-31 19:56:13
Anna Stasiak BILA
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 8/N1/Mała Runda (finał Motyle Gali ), wys. 125 cm, zwykły, art. 238.2.1
234 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 10:44:04
2017-10-31 17:20:05
Paulina Rudzka CAMILLO SONG
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2R/P/Klasa P, wys. 110 cm, zwykły, art. 238.2.1
233 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 10:43:06
2017-10-31 16:19:15
Oskar Murawski LIBELIUS
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3/CC/Duża Runda, wys. 140 cm, dwufazowy, art. 274.5.6
232 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 10:42:39
2017-10-31 15:10:16
Maria Stanisławiak SAZU 3
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
231 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 10:42:12
2017-10-31 15:09:54
Maria Stanisławiak ITALIAN
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
230 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 10:41:36
2017-10-31 13:51:18
Artem Abaimov LAST MINUTE L
  • 2x 1R/L/Klasa L, wys. 100 cm, dokładności, art. 238.1.1
229 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 12:48:20
2017-10-31 12:35:13
Piotr Morsztyn WARKA-A
  • 1x 1R/L/Klasa L, wys. 100 cm, dokładności, art. 238.1.1
  • 1x 2R/P/Klasa P, wys. 110 cm, zwykły, art. 238.2.1
228 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 12:47:35
2017-10-31 12:34:36
Piotr Morsztyn ARA
  • 1x 1R/L/Klasa L, wys. 100 cm, dokładności, art. 238.1.1
  • 1x 2R/P/Klasa P, wys. 110 cm, zwykły, art. 238.2.1
227 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 12:46:44
2017-10-31 12:34:02
Martyna Wawrzyniak WITO
  • 1x 1R/L/Klasa L, wys. 100 cm, dokładności, art. 238.1.1
  • 1x 2R/P/Klasa P, wys. 110 cm, zwykły, art. 238.2.1
226 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 12:45:56
2017-10-31 12:33:23
Natalia Morsztyn BALOUSSINI II
  • 2x 1R/L/Klasa L, wys. 100 cm, dokładności, art. 238.1.1
224 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 12:44:47
2017-10-31 12:31:42
Piotr Morsztyn STOCK
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
223 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 12:44:16
2017-10-31 12:31:13
Piotr Morsztyn JURANDA
  • 1x 3/CC/Duża Runda, wys. 140 cm, dwufazowy, art. 274.5.6
222 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 12:43:46
2017-10-31 12:30:47
Piotr Morsztyn QUIDAM'S DUKE
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
221 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 12:43:23
2017-10-31 11:05:04
Damian Brzózka QUOSEGO
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
220 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 12:42:56
2017-10-31 11:02:42
Damian Brzózka KACPER
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
219 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 11:45:50
2017-10-31 11:00:59
Katarzyna Sebastian ELIOT
  • 1x 2R/P/Klasa P, wys. 110 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
218 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 11:48:32
2017-10-31 09:14:45
Igor Szydłowski GUYLA FT
  • 2x 1R/L/Klasa L, wys. 100 cm, dokładności, art. 238.1.1
217 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 11:44:55
2017-10-31 08:31:24
Kamil Grzelczyk RANDEVU
  • 1x 2R/P/Klasa P, wys. 110 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
216 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2017-11-06 12:22:18
2017-10-31 08:22:45
Kamil Grzelczyk HERCULES
  • 1x 2R/P/Klasa P, wys. 110 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
215 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 11:38:06
2017-10-31 08:22:17
Kamil Grzelczyk WISARDA
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
214 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 11:37:43
2017-10-31 08:21:31
Kamil Grzelczyk SIR PAUILLAC
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
213 ENTRY ACCEPTED 2017-11-11 09:14:41
2017-10-31 08:21:06
Kamil Grzelczyk BORA
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
212 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 07:10:53
2017-10-30 22:13:05
Aleksandra Czerska PROMOTOR
  • 1x 1R/L/Klasa L, wys. 100 cm, dokładności, art. 238.1.1
  • 1x 2R/P/Klasa P, wys. 110 cm, zwykły, art. 238.2.1
211 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 07:10:33
2017-10-30 22:12:29
Aleksandra Czerska MAGNUS
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
210 ENTRY ACCEPTED 2017-11-03 10:35:52
2017-10-30 21:50:03
Leszek Gramza CHICHOLINA
  • 2x 1R/L/Klasa L, wys. 100 cm, dokładności, art. 238.1.1
209 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 07:06:39
2017-10-30 21:49:29
Leszek Gramza MOULIN ROUGE L
  • 2x 1R/L/Klasa L, wys. 100 cm, dokładności, art. 238.1.1
208 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 07:04:32
2017-10-30 21:46:51
Leszek Gramza DARINA
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3/CC/Duża Runda, wys. 140 cm, dwufazowy, art. 274.5.6
207 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 07:02:29
2017-10-30 21:45:37
Ignacy Ordanik RUDE SUNSHINE
  • 1x 1R/L/Klasa L, wys. 100 cm, dokładności, art. 238.1.1
  • 1x 2R/P/Klasa P, wys. 110 cm, zwykły, art. 238.2.1
206 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 07:01:10
2017-10-30 21:44:52
Ignacy Ordanik CASPAR 238
  • 1x 2R/P/Klasa P, wys. 110 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
205 ENTRY ACCEPTED 2017-11-03 10:21:22
2017-10-30 18:12:43
Matylda Dubiniak NOBODY'S PERFEKT
  • 1x 1R/L/Klasa L, wys. 100 cm, dokładności, art. 238.1.1
  • 1x 3R/L/Klasa L, wys. 100 cm, dokładności, art. 238.1.1
  • 1x 5R/L/Klasa L, wys. 100 cm, dokładności, art. 238.1.1
204 ENTRY ACCEPTED 2017-11-03 10:21:40
2017-10-30 18:11:51
Matylda Dubiniak KELLY EWITA
  • 1x 1R/L/Klasa L, wys. 100 cm, dokładności, art. 238.1.1
  • 1x 3R/L/Klasa L, wys. 100 cm, dokładności, art. 238.1.1
  • 1x 5R/L/Klasa L, wys. 100 cm, dokładności, art. 238.1.1
203 ENTRY ACCEPTED 2017-11-06 11:42:57
2017-10-30 16:13:51
Marcelina Hodera TELMA
  • 2x 1R/L/Klasa L, wys. 100 cm, dokładności, art. 238.1.1
  • 2x 3R/L/Klasa L, wys. 100 cm, dokładności, art. 238.1.1
  • 1x 5R/L/Klasa L, wys. 100 cm, dokładności, art. 238.1.1
202 ENTRY ACCEPTED 2017-10-30 18:28:36
2017-10-30 15:25:56
Julia Przeździęg CHIN ZANA
  • 1x 2R/P/Klasa P, wys. 110 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4R/P/Klasa P, wys. 110 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 6R/P/Klasa P, wys. 110 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 8/N1/Mała Runda (finał Motyle Gali ), wys. 125 cm, zwykły, art. 238.2.1
201 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 11:11:37
2017-10-30 11:32:12
Wiktoria Woźniak ABISAL-BS
  • 1x 2R/P/Klasa P, wys. 110 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4R/P/Klasa P, wys. 110 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 8/N1/Mała Runda (finał Motyle Gali ), wys. 125 cm, zwykły, art. 238.2.1
200 ENTRY ACCEPTED 2017-10-30 18:27:20
2017-10-30 11:27:05
Bartosz Grosz ABRAXIS IV REX Z PLUS S
  • 1x 2R/P/Klasa P, wys. 110 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
198 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 18:12:52
2017-10-30 11:21:45
Asenata Adamus RAPSODIA
  • 2x 1R/L/Klasa L, wys. 100 cm, dokładności, art. 238.1.1
  • 2x 3R/L/Klasa L, wys. 100 cm, dokładności, art. 238.1.1
  • 1x 5R/L/Klasa L, wys. 100 cm, dokładności, art. 238.1.1
197 ENTRY ACCEPTED 2017-10-30 18:24:20
2017-10-30 09:02:03
Jacek Mierzwiński NEVER
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
196 ENTRY ACCEPTED 2017-10-30 18:23:35
2017-10-30 09:01:24
Jacek Mierzwiński GOLDEN
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
195 ENTRY ACCEPTED 2017-10-30 18:20:16
2017-10-30 09:00:38
Jacek Mierzwiński D. ZOLTAN
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 9/C1/Średnia Runda (finał), wys. 135 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
194 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 09:17:46
2017-10-30 08:33:41
Katarzyna Przezak COLOMBO
  • 1x 2R/P/Klasa P, wys. 110 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
193 ENTRY ACCEPTED 2017-10-30 18:22:07
2017-10-29 22:02:39
Jakub Nowacki LANTINUS N
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 11/CC1/WAGO Grand Prix, wys. 145 cm, z rozgrywką, art. 238.2.2
192 ENTRY ACCEPTED 2017-10-30 18:17:44
2017-10-29 21:51:06
Seweryn Murdzia ULOTKA-K
  • 1x 1R/L/Klasa L, wys. 100 cm, dokładności, art. 238.1.1
  • 1x 2R/P/Klasa P, wys. 110 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3R/L/Klasa L, wys. 100 cm, dokładności, art. 238.1.1
  • 1x 4R/P/Klasa P, wys. 110 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 6R/P/Klasa P, wys. 110 cm, zwykły, art. 238.2.1
191 ENTRY ACCEPTED 2017-10-30 18:17:22
2017-10-29 21:50:09
Seweryn Murdzia ULA BAJOU-K
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3/CC/Duża Runda, wys. 140 cm, dwufazowy, art. 274.5.6
  • 1x 6/CC/Duża Runda, wys. 140 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 9/C1/Średnia Runda (finał), wys. 135 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
190 ENTRY ACCEPTED 2017-11-06 11:44:02
2017-10-29 19:49:48
Amelia Lis BRZOZA
  • 2x 1R/L/Klasa L, wys. 100 cm, dokładności, art. 238.1.1
  • 2x 3R/L/Klasa L, wys. 100 cm, dokładności, art. 238.1.1
189 ENTRY ACCEPTED 2017-10-30 18:15:34
2017-10-29 19:22:19
Mikołaj Kownacki MENZO VAN DE ROOMSTRAAT
  • 1x 2R/P/Klasa P, wys. 110 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 8/N1/Mała Runda (finał Motyle Gali ), wys. 125 cm, zwykły, art. 238.2.1
188 ENTRY ACCEPTED 2017-10-30 18:15:13
2017-10-29 19:21:22
Mikołaj Kownacki OBSESJA
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 9/C1/Średnia Runda (finał), wys. 135 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
187 ENTRY ACCEPTED 2017-10-30 18:14:52
2017-10-29 19:20:36
Mikołaj Kownacki CERWERONA
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 9/C1/Średnia Runda (finał), wys. 135 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
186 ENTRY ACCEPTED 2017-10-30 18:14:27
2017-10-29 15:42:48
Tomasz Klein CHAMPION DE NIGHT
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
185 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2017-10-30 18:12:24
2017-10-29 15:41:58
Tomasz Klein FABIANO 82
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3/CC/Duża Runda, wys. 140 cm, dwufazowy, art. 274.5.6
184 ENTRY ACCEPTED 2017-10-30 18:11:16
2017-10-29 15:36:25
Olaf Klein FIRST ONE
  • 1x 5/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 6/CC/Duża Runda, wys. 140 cm, zwykły, art. 238.2.1
183 ENTRY ACCEPTED 2017-10-30 18:10:48
2017-10-29 15:36:10
Tomasz Klein CHASSOT
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
181 ENTRY ACCEPTED 2017-10-29 15:17:22
2017-10-29 11:26:24
Paulina Kopacz JAQUIN
  • 1x 2R/P/Klasa P, wys. 110 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
180 ENTRY ACCEPTED 2017-10-29 15:16:59
2017-10-29 11:25:51
Paulina Kopacz INTRYGA
  • 1x 2R/P/Klasa P, wys. 110 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
179 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 16:33:51
2017-10-28 22:41:32
Joanna Pawlak PIRELLA
  • 1x 2R/P/Klasa P, wys. 110 cm, zwykły, art. 238.2.1
178 ENTRY ACCEPTED 2017-11-06 17:42:14
2017-10-28 20:31:40
Klaudia Hałoń CANSIN
  • 2x 1R/L/Klasa L, wys. 100 cm, dokładności, art. 238.1.1
  • 2x 3R/L/Klasa L, wys. 100 cm, dokładności, art. 238.1.1
  • 1x 5R/L/Klasa L, wys. 100 cm, dokładności, art. 238.1.1
177 ENTRY ACCEPTED 2017-11-11 15:29:31
2017-10-28 20:30:18
Katarzyna Hałoń JAMAIS DEUX SANS TROIS P
  • 1x 1R/L/Klasa L, wys. 100 cm, dokładności, art. 238.1.1
  • 1x 2R/P/Klasa P, wys. 110 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3R/L/Klasa L, wys. 100 cm, dokładności, art. 238.1.1
  • 1x 4R/P/Klasa P, wys. 110 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5R/L/Klasa L, wys. 100 cm, dokładności, art. 238.1.1
  • 1x 6R/P/Klasa P, wys. 110 cm, zwykły, art. 238.2.1
176 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 11:39:10
2017-10-28 19:56:58
Magdalena Dreger SELENA
  • 1x 2R/P/Klasa P, wys. 110 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
175 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 11:30:20
2017-10-28 16:20:33
Marta Ignasiak PICO DEL TEIDE L
  • 2x 1R/L/Klasa L, wys. 100 cm, dokładności, art. 238.1.1
174 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 11:28:29
2017-10-28 16:09:48
Marta Ignasiak HAJ WAJ HAJ
  • 2x 1R/L/Klasa L, wys. 100 cm, dokładności, art. 238.1.1
173 ENTRY ACCEPTED 2017-11-03 10:27:30
2017-10-28 13:29:40
Wiktoria Stasiulewicz EMS
  • 2x 1R/L/Klasa L, wys. 100 cm, dokładności, art. 238.1.1
  • 2x 3R/L/Klasa L, wys. 100 cm, dokładności, art. 238.1.1
  • 1x 5R/L/Klasa L, wys. 100 cm, dokładności, art. 238.1.1
172 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 16:34:30
2017-10-27 18:44:50
Tamara Tybulczuk SZAMBELAN
  • 1x 1R/L/Klasa L, wys. 100 cm, dokładności, art. 238.1.1
  • 1x 2R/P/Klasa P, wys. 110 cm, zwykły, art. 238.2.1
171 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 16:34:58
2017-10-27 18:43:40
Tamara Tybulczuk REGIEL
  • 1x 1R/L/Klasa L, wys. 100 cm, dokładności, art. 238.1.1
  • 1x 2R/P/Klasa P, wys. 110 cm, zwykły, art. 238.2.1
169 ENTRY ACCEPTED 2017-11-03 10:29:28
2017-10-26 19:32:36
Maja Kaźmierczak CADENCE
  • 2x 3R/L/Klasa L, wys. 100 cm, dokładności, art. 238.1.1
168 ENTRY ACCEPTED 2017-10-27 07:39:56
2017-10-26 18:48:27
Sarah Gamperl OBORA'S EVENING TEA
  • 2x 1R/L/Klasa L, wys. 100 cm, dokładności, art. 238.1.1
167 ENTRY ACCEPTED 2017-10-27 07:39:20
2017-10-26 18:47:05
Weronika Koroblowska GAL
  • 1x 2R/P/Klasa P, wys. 110 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
166 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 16:35:27
2017-10-26 12:24:19
Matylda Olga Wrzosek WILIANA
  • 1x 1R/L/Klasa L, wys. 100 cm, dokładności, art. 238.1.1
  • 1x 2R/P/Klasa P, wys. 110 cm, zwykły, art. 238.2.1
165 ENTRY ACCEPTED 2017-10-26 14:14:02
2017-10-26 11:08:37
Michał Nowacki ARMANII
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3/CC/Duża Runda, wys. 140 cm, dwufazowy, art. 274.5.6
164 ENTRY ACCEPTED 2017-10-26 08:56:09
2017-10-26 07:57:29
Agnieszka Cebulak GINA ROYALTY
  • 1x 1R/L/Klasa L, wys. 100 cm, dokładności, art. 238.1.1
  • 1x 2R/P/Klasa P, wys. 110 cm, zwykły, art. 238.2.1
163 ENTRY ACCEPTED 2017-10-26 08:55:45
2017-10-26 07:56:56
Agnieszka Cebulak LULANA VAN HET KEIZERSHOF
  • 1x 2R/P/Klasa P, wys. 110 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
160 ENTRY ACCEPTED 2017-10-26 07:22:48
2017-10-25 22:12:40
Tomasz Gałczyński LORD LUDGER
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
159 ENTRY ACCEPTED 2017-10-26 07:22:27
2017-10-25 22:12:14
Tomasz Gałczyński ALL NIGHT
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
157 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 16:42:02
2017-10-25 20:11:02
Jasmina Dmyszewicz CASH S.
  • 1x 4/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 5/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 9/C1/Średnia Runda (finał), wys. 135 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
156 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 16:27:32
2017-10-25 18:42:49
Kaja Langer ORIANA
  • 1x 1R/L/Klasa L, wys. 100 cm, dokładności, art. 238.1.1
  • 1x 2R/P/Klasa P, wys. 110 cm, zwykły, art. 238.2.1
152 ENTRY ACCEPTED 2017-10-25 12:57:36
2017-10-25 08:49:30
Adrianna Krzanowska WINNIE THE POOH R
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
151 ENTRY ACCEPTED 2017-10-25 12:57:11
2017-10-25 08:48:46
Adrianna Krzanowska REPLAY R
  • 1x 2R/P/Klasa P, wys. 110 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4R/P/Klasa P, wys. 110 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 10/YH/Talent 2017 (konie 5 i 6 letnie), wys. 120/130 cm, z rozgrywką, art. 238.2.2
150 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 18:18:23
2017-10-25 08:41:12
Emilia Chmielowska FERLINA
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
149 ENTRY ACCEPTED 2017-11-03 07:55:42
2017-10-25 08:40:37
Emilia Chmielowska CORIWAY
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
147 ENTRY ACCEPTED 2017-10-25 12:51:05
2017-10-25 08:25:44
Maksymilian Wechta QUINTMAN
  • 1x 3/CC/Duża Runda, wys. 140 cm, dwufazowy, art. 274.5.6
146 ENTRY ACCEPTED 2017-10-25 12:50:43
2017-10-25 08:25:18
Maksymilian Wechta QUVEE PRESTIGE
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3/CC/Duża Runda, wys. 140 cm, dwufazowy, art. 274.5.6
145 ENTRY ACCEPTED 2017-10-25 12:50:24
2017-10-25 08:24:45
Maksymilian Wechta QUADRIGA
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
144 ENTRY ACCEPTED 2017-10-25 12:50:05
2017-10-25 08:24:13
Maksymilian Wechta CASSIOPEIA
  • 2x 1R/L/Klasa L, wys. 100 cm, dokładności, art. 238.1.1
143 ENTRY ACCEPTED 2017-10-25 12:49:46
2017-10-25 08:23:44
Maksymilian Wechta CLEAR CARETINA
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
142 ENTRY ACCEPTED 2017-10-25 12:49:28
2017-10-25 08:23:08
Maksymilian Wechta NUMBER ONE 28
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
141 ENTRY ACCEPTED 2017-10-25 12:49:05
2017-10-25 08:22:29
Małgorzata Koszucka CLAYTMAN
  • 1x 2R/P/Klasa P, wys. 110 cm, zwykły, art. 238.2.1
140 ENTRY ACCEPTED 2017-10-25 12:48:45
2017-10-25 08:22:04
Małgorzata Koszucka CALLIHALL
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
139 ENTRY ACCEPTED 2017-10-25 12:48:20
2017-10-25 08:21:24
Małgorzata Koszucka COUNTDOWN
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
138 ENTRY ACCEPTED 2017-10-25 12:48:01
2017-10-25 08:21:00
Małgorzata Koszucka FIBONACCI S
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
137 ENTRY ACCEPTED 2017-10-25 12:47:39
2017-10-25 08:20:02
Małgorzata Koszucka CHARLENE
  • 1x 5/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 6/CC/Duża Runda, wys. 140 cm, zwykły, art. 238.2.1
136 ENTRY ACCEPTED 2017-10-25 12:47:16
2017-10-25 08:19:24
Małgorzata Koszucka ALVARO 121
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
135 ENTRY ACCEPTED 2017-10-25 12:46:47
2017-10-25 08:19:01
Małgorzata Koszucka LIMTENDER
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
134 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 11:38:22
2017-10-24 21:16:49
Ewa Stachowiak CASSIANA S
  • 1x 1R/L/Klasa L, wys. 100 cm, dokładności, art. 238.1.1
  • 1x 2R/P/Klasa P, wys. 110 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3R/L/Klasa L, wys. 100 cm, dokładności, art. 238.1.1
  • 1x 4R/P/Klasa P, wys. 110 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 6R/P/Klasa P, wys. 110 cm, zwykły, art. 238.2.1
133 ENTRY ACCEPTED 2017-11-03 19:31:08
2017-10-24 21:13:43
Julia Dąbrowska DESAND
  • 1x 1R/L/Klasa L, wys. 100 cm, dokładności, art. 238.1.1
  • 1x 2R/P/Klasa P, wys. 110 cm, zwykły, art. 238.2.1
132 ENTRY ACCEPTED 2017-10-25 07:09:45
2017-10-24 20:41:35
Julia Cieślar POETIN
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
131 ENTRY ACCEPTED 2017-10-24 07:26:35
2017-10-24 06:45:28
Maria Kosmalewicz WOODY
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 5/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 8/N1/Mała Runda (finał Motyle Gali ), wys. 125 cm, zwykły, art. 238.2.1
130 ENTRY ACCEPTED 2017-10-24 07:26:18
2017-10-23 23:17:00
Łukasz Brzóska GRACENTO S
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 8/N1/Mała Runda (finał Motyle Gali ), wys. 125 cm, zwykły, art. 238.2.1
129 ENTRY ACCEPTED 2017-10-24 07:25:51
2017-10-23 23:04:11
Łukasz Brzóska QUICKLENSKY
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 10/YH/Talent 2017 (konie 5 i 6 letnie), wys. 120/130 cm, z rozgrywką, art. 238.2.2
128 ENTRY ACCEPTED 2017-10-24 07:25:30
2017-10-23 23:03:23
Łukasz Brzóska CASALLETTO
  • 1x 3/CC/Duża Runda, wys. 140 cm, dwufazowy, art. 274.5.6
  • 1x 6/CC/Duża Runda, wys. 140 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 11/CC1/WAGO Grand Prix, wys. 145 cm, z rozgrywką, art. 238.2.2
127 ENTRY ACCEPTED 2017-10-24 07:25:06
2017-10-23 22:54:42
Oliwia Kulej STACUDO
  • 1x 1R/L/Klasa L, wys. 100 cm, dokładności, art. 238.1.1
  • 1x 2R/P/Klasa P, wys. 110 cm, zwykły, art. 238.2.1
126 ENTRY ACCEPTED 2017-10-24 07:23:27
2017-10-23 21:24:55
Monika Rozenberg CLAVEL
  • 2x 1R/L/Klasa L, wys. 100 cm, dokładności, art. 238.1.1
120 ENTRY ACCEPTED 2017-10-23 16:51:58
2017-10-23 13:54:03
Justyna Maciejewska CASH
  • 1x 1R/L/Klasa L, wys. 100 cm, dokładności, art. 238.1.1
  • 1x 2R/P/Klasa P, wys. 110 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3R/L/Klasa L, wys. 100 cm, dokładności, art. 238.1.1
  • 1x 4R/P/Klasa P, wys. 110 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 6R/P/Klasa P, wys. 110 cm, zwykły, art. 238.2.1
117 ENTRY ACCEPTED 2017-11-08 07:39:09
2017-10-23 01:11:08
Julia Tomczyk CARLASS I
  • 2x 3R/L/Klasa L, wys. 100 cm, dokładności, art. 238.1.1
  • 1x 5R/L/Klasa L, wys. 100 cm, dokładności, art. 238.1.1
116 ENTRY ACCEPTED 2017-10-23 16:42:57
2017-10-23 00:56:54
Anna Szklarska CENTUCKY 2
  • 1x 1R/L/Klasa L, wys. 100 cm, dokładności, art. 238.1.1
  • 1x 2R/P/Klasa P, wys. 110 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3R/L/Klasa L, wys. 100 cm, dokładności, art. 238.1.1
  • 1x 4R/P/Klasa P, wys. 110 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 6R/P/Klasa P, wys. 110 cm, zwykły, art. 238.2.1
112 ENTRY ACCEPTED 2017-10-23 16:41:33
2017-10-22 20:54:33
Marcin Wesoły GIOVVANI II KG
  • 1x 1R/L/Klasa L, wys. 100 cm, dokładności, art. 238.1.1
  • 1x 2R/P/Klasa P, wys. 110 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3R/L/Klasa L, wys. 100 cm, dokładności, art. 238.1.1
  • 1x 4R/P/Klasa P, wys. 110 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 6R/P/Klasa P, wys. 110 cm, zwykły, art. 238.2.1
111 ENTRY ACCEPTED 2017-10-23 16:41:09
2017-10-22 19:48:34
Monika Tchorzewska GRANAT
  • 1x 1R/L/Klasa L, wys. 100 cm, dokładności, art. 238.1.1
  • 1x 2R/P/Klasa P, wys. 110 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3R/L/Klasa L, wys. 100 cm, dokładności, art. 238.1.1
  • 1x 4R/P/Klasa P, wys. 110 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 6R/P/Klasa P, wys. 110 cm, zwykły, art. 238.2.1
110 ENTRY ACCEPTED 2017-10-23 16:40:34
2017-10-22 19:15:16
Tomasz Kuczerawy URACA II
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 9/C1/Średnia Runda (finał), wys. 135 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
109 ENTRY ACCEPTED 2017-10-23 16:40:13
2017-10-22 19:14:29
Magdalena Kras CHARIVARI FEBRO Z
  • 1x 1R/L/Klasa L, wys. 100 cm, dokładności, art. 238.1.1
  • 1x 2R/P/Klasa P, wys. 110 cm, zwykły, art. 238.2.1
108 ENTRY ACCEPTED 2017-10-23 16:39:38
2017-10-22 19:14:20
Tomasz Kuczerawy OLIMPIC STAR
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 10/YH/Talent 2017 (konie 5 i 6 letnie), wys. 120/130 cm, z rozgrywką, art. 238.2.2
107 ENTRY ACCEPTED 2017-10-23 16:39:18
2017-10-22 19:08:38
Tomasz Kuczerawy CHACCOS BOY
  • 1x 3/CC/Duża Runda, wys. 140 cm, dwufazowy, art. 274.5.6
  • 1x 6/CC/Duża Runda, wys. 140 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 11/CC1/WAGO Grand Prix, wys. 145 cm, z rozgrywką, art. 238.2.2
106 ENTRY ACCEPTED 2017-10-23 16:38:51
2017-10-22 19:05:55
Tomasz Kuczerawy CAMPARI
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 8/N1/Mała Runda (finał Motyle Gali ), wys. 125 cm, zwykły, art. 238.2.1
105 ENTRY ACCEPTED 2017-10-23 16:37:36
2017-10-22 19:04:43
Julia Gillmaier RED SUNRISE 2
  • 2x 3R/L/Klasa L, wys. 100 cm, dokładności, art. 238.1.1
  • 1x 5R/L/Klasa L, wys. 100 cm, dokładności, art. 238.1.1
104 ENTRY ACCEPTED 2017-10-23 16:35:27
2017-10-22 19:04:05
Julia Gillmaier QUINTON 14
  • 2x 3R/L/Klasa L, wys. 100 cm, dokładności, art. 238.1.1
  • 1x 5R/L/Klasa L, wys. 100 cm, dokładności, art. 238.1.1
103 ENTRY ACCEPTED 2017-10-23 16:33:29
2017-10-22 17:27:03
Maja Dudek IBERIA
  • 1x 2R/P/Klasa P, wys. 110 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 5/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 8/N1/Mała Runda (finał Motyle Gali ), wys. 125 cm, zwykły, art. 238.2.1
102 ENTRY ACCEPTED 2017-10-23 16:30:35
2017-10-22 10:50:54
Martyna Kałdonek COCORRADO
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 9/C1/Średnia Runda (finał), wys. 135 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
100 ENTRY ACCEPTED 2017-10-23 16:26:42
2017-10-22 09:40:42
Klaudia Danecka MILWI
  • 1x 1R/L/Klasa L, wys. 100 cm, dokładności, art. 238.1.1
  • 1x 2R/P/Klasa P, wys. 110 cm, zwykły, art. 238.2.1
99 ENTRY ACCEPTED 2017-10-23 16:23:56
2017-10-22 09:40:06
Oliwia Kosmol DOMINACJA
  • 1x 2R/P/Klasa P, wys. 110 cm, zwykły, art. 238.2.1
98 ENTRY ACCEPTED 2017-10-23 16:22:04
2017-10-22 09:39:19
Oliwia Kosmol TRITOP 2
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
97 ENTRY ACCEPTED 2017-10-23 16:19:50
2017-10-22 09:37:52
Klaudia Rajtar-Wojciechowska ROSSA
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
96 ENTRY ACCEPTED 2017-10-23 16:18:00
2017-10-22 09:37:17
Klaudia Rajtar-Wojciechowska QUINTUS
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3/CC/Duża Runda, wys. 140 cm, dwufazowy, art. 274.5.6
94 ENTRY ACCEPTED 2017-10-23 16:11:43
2017-10-21 22:38:54
Katarzyna Jankowska MESSI S
  • 2x 1R/L/Klasa L, wys. 100 cm, dokładności, art. 238.1.1
93 ENTRY ACCEPTED 2017-10-23 16:06:02
2017-10-21 15:48:42
Agnieszka Osińska ARTEMIDA L
  • 1x 1R/L/Klasa L, wys. 100 cm, dokładności, art. 238.1.1
  • 1x 2R/P/Klasa P, wys. 110 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3R/L/Klasa L, wys. 100 cm, dokładności, art. 238.1.1
  • 1x 4R/P/Klasa P, wys. 110 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5R/L/Klasa L, wys. 100 cm, dokładności, art. 238.1.1
  • 1x 6R/P/Klasa P, wys. 110 cm, zwykły, art. 238.2.1
92 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2017-10-23 16:01:39
2017-10-20 22:06:15
Laura Kostek C'EST PETITE ANNI
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 10/YH/Talent 2017 (konie 5 i 6 letnie), wys. 120/130 cm, z rozgrywką, art. 238.2.2
91 ENTRY ACCEPTED 2017-10-21 22:15:40
2017-10-20 20:18:15
Roksana Fortuniak GEA-S
  • 1x 2R/P/Klasa P, wys. 110 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2017-10-20 08:53:24
2017-10-20 08:17:42
Beata Biczysko SAGA
  • 1x 1R/L/Klasa L, wys. 100 cm, dokładności, art. 238.1.1
  • 1x 2R/P/Klasa P, wys. 110 cm, zwykły, art. 238.2.1
85 ENTRY ACCEPTED 2017-10-20 07:46:48
2017-10-19 22:34:44
Joanna Pawlak FANTASTIC FRIEDA
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3/CC/Duża Runda, wys. 140 cm, dwufazowy, art. 274.5.6
84 ENTRY ACCEPTED 2017-10-20 07:46:15
2017-10-19 22:33:44
Kamila Cygan JEDWABNY PYŁ
  • 2x 3R/L/Klasa L, wys. 100 cm, dokładności, art. 238.1.1
83 ENTRY ACCEPTED 2017-10-20 07:45:52
2017-10-19 22:33:21
Ewa Browarska PIRELLA
  • 2x 3R/L/Klasa L, wys. 100 cm, dokładności, art. 238.1.1
82 ENTRY ACCEPTED 2017-11-08 08:39:10
2017-10-19 22:28:30
Dominika Luty KARDO VAN'T STEENPUTJE
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3/CC/Duża Runda, wys. 140 cm, dwufazowy, art. 274.5.6
  • 1x 5/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 6/CC/Duża Runda, wys. 140 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 9/C1/Średnia Runda (finał), wys. 135 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
81 ENTRY ACCEPTED 2017-10-20 07:42:26
2017-10-19 22:27:23
Dominika Luty EMMA
  • 1x 1R/L/Klasa L, wys. 100 cm, dokładności, art. 238.1.1
  • 1x 2R/P/Klasa P, wys. 110 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3R/L/Klasa L, wys. 100 cm, dokładności, art. 238.1.1
  • 1x 4R/P/Klasa P, wys. 110 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 6R/P/Klasa P, wys. 110 cm, zwykły, art. 238.2.1
79 ENTRY ACCEPTED 2017-10-29 15:13:54
2017-10-19 21:48:52
Matylda Kasner BONGO
  • 1x 2R/P/Klasa P, wys. 110 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
78 ENTRY ACCEPTED 2017-10-20 07:40:25
2017-10-19 21:47:41
Matylda Kasner CALOTTA
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
77 ENTRY ACCEPTED 2017-10-20 07:40:05
2017-10-19 21:47:22
Matylda Kasner ARES
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2017-10-20 07:39:46
2017-10-19 13:50:05
Łukasz Koza STIGMATICA
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 5/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 10/YH/Talent 2017 (konie 5 i 6 letnie), wys. 120/130 cm, z rozgrywką, art. 238.2.2
75 ENTRY ACCEPTED 2017-10-20 07:36:51
2017-10-19 13:49:34
Łukasz Koza CHITO BLUE
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3/CC/Duża Runda, wys. 140 cm, dwufazowy, art. 274.5.6
  • 1x 6/CC/Duża Runda, wys. 140 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 11/CC1/WAGO Grand Prix, wys. 145 cm, z rozgrywką, art. 238.2.2
74 ENTRY ACCEPTED 2017-10-20 07:35:07
2017-10-19 13:49:09
Łukasz Koza CARTOGRAN`S KISS
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3/CC/Duża Runda, wys. 140 cm, dwufazowy, art. 274.5.6
  • 1x 6/CC/Duża Runda, wys. 140 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 7/C1/Bariery, wys. 135 (w pierwszej rundzie) art. 262.3
  • 1x 11/CC1/WAGO Grand Prix, wys. 145 cm, z rozgrywką, art. 238.2.2
73 ENTRY ACCEPTED 2017-10-20 07:32:57
2017-10-19 08:11:56
Julia Tomczyk ANTONIA
  • 2x 3R/L/Klasa L, wys. 100 cm, dokładności, art. 238.1.1
72 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:53:00
2017-10-18 21:21:51
Kamil Musiał LINDY HOP
  • 1x 2R/P/Klasa P, wys. 110 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:50:48
2017-10-18 21:21:25
Paulina Kołodziej FEBRO MESKALINA
  • 1x 2R/P/Klasa P, wys. 110 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
70 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:48:14
2017-10-18 21:20:47
Katarzyna Uchwat TAHIRA ANGEL
  • 1x 2R/P/Klasa P, wys. 110 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:47:45
2017-10-18 21:20:19
Sławomir Uchwat Q 7
  • 1x 3/CC/Duża Runda, wys. 140 cm, dwufazowy, art. 274.5.6
68 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:47:11
2017-10-18 21:19:56
Sławomir Uchwat HASTON NITA
  • 1x 2R/P/Klasa P, wys. 110 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:44:28
2017-10-18 14:28:47
Wiktor Szała CASABLANCA L
  • 1x 1R/L/Klasa L, wys. 100 cm, dokładności, art. 238.1.1
  • 1x 2R/P/Klasa P, wys. 110 cm, zwykły, art. 238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2017-11-01 16:49:59
2017-10-18 14:28:23
Artem Abaimov CARATE L
  • 1x 1R/L/Klasa L, wys. 100 cm, dokładności, art. 238.1.1
  • 1x 2R/P/Klasa P, wys. 110 cm, zwykły, art. 238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:43:39
2017-10-18 14:27:58
Artem Abaimov CHACCO BLUE AS L
  • 1x 2R/P/Klasa P, wys. 110 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:43:20
2017-10-18 14:27:29
Artem Abaimov CHELSEA L
  • 1x 2R/P/Klasa P, wys. 110 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2017-11-01 16:49:31
2017-10-18 14:24:45
Dawid Skiba VERONA L
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:42:17
2017-10-18 14:24:12
Dawid Skiba AVOCADO L
  • 1x 3/CC/Duża Runda, wys. 140 cm, dwufazowy, art. 274.5.6
58 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:41:54
2017-10-18 14:23:49
Dawid Skiba SECRET WEAPON L
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 10/YH/Talent 2017 (konie 5 i 6 letnie), wys. 120/130 cm, z rozgrywką, art. 238.2.2
56 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:41:14
2017-10-18 14:22:04
Dawid Skiba LA VULKANO L
  • 1x 2R/P/Klasa P, wys. 110 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 10/YH/Talent 2017 (konie 5 i 6 letnie), wys. 120/130 cm, z rozgrywką, art. 238.2.2
55 ENTRY ACCEPTED 2017-10-20 07:31:29
2017-10-18 08:37:48
Magdalena Szymańska KWARTA
  • 2x 1R/L/Klasa L, wys. 100 cm, dokładności, art. 238.1.1
  • 2x 3R/L/Klasa L, wys. 100 cm, dokładności, art. 238.1.1
  • 1x 5R/L/Klasa L, wys. 100 cm, dokładności, art. 238.1.1
54 ENTRY ACCEPTED 2017-10-18 09:00:39
2017-10-18 05:22:49
Wiktor Dziemidowicz LOSTERICO
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2017-10-18 08:59:47
2017-10-18 05:22:17
Sandra Łukasik CARTINA L
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2017-10-18 08:59:23
2017-10-17 18:41:13
Zuzanna Januszewska IRONIA
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 9/C1/Średnia Runda (finał), wys. 135 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
51 ENTRY ACCEPTED 2017-10-17 15:08:36
2017-10-17 12:16:54
Weronika Koroblowska COBERLINA
  • 1x 2R/P/Klasa P, wys. 110 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
50 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2017-10-17 15:08:54
2017-10-17 12:16:00
Zuzanna Antoniak CANDY LADY
  • 1x 2R/P/Klasa P, wys. 110 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2017-10-17 12:01:28
2017-10-17 10:50:02
Zuzanna Jarocka CONNER
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2017-11-01 16:48:58
2017-10-17 08:31:36
Joanna Pomiankowska HOKEY-POKEY
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2R/P/Klasa P, wys. 110 cm, zwykły, art. 238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2017-10-17 10:07:03
2017-10-17 08:31:01
Joanna Pomiankowska GIRL RV
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2017-11-03 07:37:12
2017-10-16 14:07:53
Martyna Walków BAZALT
  • 2x 1R/L/Klasa L, wys. 100 cm, dokładności, art. 238.1.1
  • 2x 3R/L/Klasa L, wys. 100 cm, dokładności, art. 238.1.1
  • 1x 5R/L/Klasa L, wys. 100 cm, dokładności, art. 238.1.1
41 ENTRY ACCEPTED 2017-10-17 10:04:10
2017-10-15 22:58:30
Ewelina Ślusarczyk CANDY DANCER Z
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 8/N1/Mała Runda (finał Motyle Gali ), wys. 125 cm, zwykły, art. 238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2017-10-17 10:03:09
2017-10-15 16:19:04
Karolina Godoś CATOKI SON
  • 1x 1R/L/Klasa L, wys. 100 cm, dokładności, art. 238.1.1
  • 1x 2R/P/Klasa P, wys. 110 cm, zwykły, art. 238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2017-10-17 10:01:13
2017-10-15 16:18:14
Karolina Godoś COSA CHE
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2017-10-17 10:00:23
2017-10-15 16:16:16
Karolina Godoś CAPPONE
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 10:38:55
2017-10-15 09:00:56
Olimpia Filipowska GOLDIKA
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2R/P/Klasa P, wys. 110 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 4R/P/Klasa P, wys. 110 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 8/N1/Mała Runda (finał Motyle Gali ), wys. 125 cm, zwykły, art. 238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 10:38:18
2017-10-15 09:00:15
Olimpia Filipowska CHARMONY 3
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2R/P/Klasa P, wys. 110 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 4R/P/Klasa P, wys. 110 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 8/N1/Mała Runda (finał Motyle Gali ), wys. 125 cm, zwykły, art. 238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 09:36:31
2017-10-14 22:06:14
Zuzanna Pisarska CARETANA
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2R/P/Klasa P, wys. 110 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 8/N1/Mała Runda (finał Motyle Gali ), wys. 125 cm, zwykły, art. 238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2017-10-20 07:24:38
2017-10-13 19:15:56
Karolina Kuwik MASIMO
  • 1x 3R/L/Klasa L, wys. 100 cm, dokładności, art. 238.1.1
  • 1x 4R/P/Klasa P, wys. 110 cm, zwykły, art. 238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 10:37:46
2017-10-13 18:50:53
Patryk Modelewski WALKOVER
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3/CC/Duża Runda, wys. 140 cm, dwufazowy, art. 274.5.6
  • 1x 5/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 6/CC/Duża Runda, wys. 140 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 11/CC1/WAGO Grand Prix, wys. 145 cm, z rozgrywką, art. 238.2.2
30 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 10:37:08
2017-10-13 18:49:07
Marek Modelewski CHIVAS
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 5/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 10/YH/Talent 2017 (konie 5 i 6 letnie), wys. 120/130 cm, z rozgrywką, art. 238.2.2
28 ENTRY ACCEPTED 2017-10-13 11:38:53
2017-10-13 06:53:32
Łukasz Brzóska CASSINI ZAR
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 10/YH/Talent 2017 (konie 5 i 6 letnie), wys. 120/130 cm, z rozgrywką, art. 238.2.2
27 ENTRY ACCEPTED 2017-10-14 08:35:42
2017-10-13 00:29:09
Anna Szklarska SZALONY CHICCO
  • 2x 1R/L/Klasa L, wys. 100 cm, dokładności, art. 238.1.1
  • 1x 3R/L/Klasa L, wys. 100 cm, dokładności, art. 238.1.1
  • 1x 4R/P/Klasa P, wys. 110 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 2x 5R/L/Klasa L, wys. 100 cm, dokładności, art. 238.1.1
26 ENTRY ACCEPTED 2017-10-25 07:15:07
2017-10-13 00:27:23
Dominika Luty SZALONY CHE
  • 2x 1R/L/Klasa L, wys. 100 cm, dokładności, art. 238.1.1
  • 2x 3R/L/Klasa L, wys. 100 cm, dokładności, art. 238.1.1
  • 1x 5R/L/Klasa L, wys. 100 cm, dokładności, art. 238.1.1
24 ENTRY ACCEPTED 2017-10-20 07:22:37
2017-10-12 10:47:33
Martyna Zielińska REXONEA-P
  • 1x 2R/P/Klasa P, wys. 110 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4R/P/Klasa P, wys. 110 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 8/N1/Mała Runda (finał Motyle Gali ), wys. 125 cm, zwykły, art. 238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2017-10-20 07:22:03
2017-10-12 10:46:42
Maria Smaczny RUFIO
  • 2x 1R/L/Klasa L, wys. 100 cm, dokładności, art. 238.1.1
  • 2x 3R/L/Klasa L, wys. 100 cm, dokładności, art. 238.1.1
  • 1x 5R/L/Klasa L, wys. 100 cm, dokładności, art. 238.1.1
22 ENTRY ACCEPTED 2017-10-20 07:21:24
2017-10-12 10:46:03
Ewa Rosiak GALA W
  • 1x 1R/L/Klasa L, wys. 100 cm, dokładności, art. 238.1.1
  • 1x 2R/P/Klasa P, wys. 110 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4R/P/Klasa P, wys. 110 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 6R/P/Klasa P, wys. 110 cm, zwykły, art. 238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2017-11-01 16:48:25
2017-10-12 10:30:28
Natalia Nabiałczyk LOMBIQUEEN
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2R/P/Klasa P, wys. 110 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 4R/P/Klasa P, wys. 110 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 8/N1/Mała Runda (finał Motyle Gali ), wys. 125 cm, zwykły, art. 238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2017-11-01 16:47:56
2017-10-12 10:29:45
Natalia Nabiałczyk OLIMPIC LADY
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 5/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 10/YH/Talent 2017 (konie 5 i 6 letnie), wys. 120/130 cm, z rozgrywką, art. 238.2.2
19 ENTRY ACCEPTED 2017-11-01 16:47:18
2017-10-12 10:29:01
Anna Miśkiewicz PATAGONIA
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 5/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 8/N1/Mała Runda (finał Motyle Gali ), wys. 125 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 9/C1/Średnia Runda (finał), wys. 135 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
18 ENTRY ACCEPTED 2017-11-11 14:54:11
2017-10-12 09:09:37
Aleksandra Saroska KORWETA
  • 1x 1R/L/Klasa L, wys. 100 cm, dokładności, art. 238.1.1
  • 1x 2R/P/Klasa P, wys. 110 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3R/L/Klasa L, wys. 100 cm, dokładności, art. 238.1.1
  • 1x 4R/P/Klasa P, wys. 110 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 6R/P/Klasa P, wys. 110 cm, zwykły, art. 238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2017-10-13 11:41:47
2017-10-12 09:08:22
Marcin Wesoły MATRIX
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 7/C1/Bariery, wys. 135 (w pierwszej rundzie) art. 262.3
  • 1x 8/N1/Mała Runda (finał Motyle Gali ), wys. 125 cm, zwykły, art. 238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2017-10-13 11:41:29
2017-10-12 09:04:53
Marcin Wesoły FAUNA KG
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 6/CC/Duża Runda, wys. 140 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 11/CC1/WAGO Grand Prix, wys. 145 cm, z rozgrywką, art. 238.2.2
13 ENTRY ACCEPTED 2017-10-13 11:38:29
2017-10-11 21:23:02
Przemysław Czekaj ROCCO
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 9/C1/Średnia Runda (finał), wys. 135 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
10 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 08:04:00
2017-10-11 18:08:41
Paulina Pierzyńska QUINTELLO
  • 1x 2R/P/Klasa P, wys. 110 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4R/P/Klasa P, wys. 110 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 6R/P/Klasa P, wys. 110 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 8/N1/Mała Runda (finał Motyle Gali ), wys. 125 cm, zwykły, art. 238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2017-10-13 11:36:24
2017-10-11 15:25:20
Łukasz Brzóska HEROS
  • 1x 3/CC/Duża Runda, wys. 140 cm, dwufazowy, art. 274.5.6
  • 1x 6/CC/Duża Runda, wys. 140 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 11/CC1/WAGO Grand Prix, wys. 145 cm, z rozgrywką, art. 238.2.2
8 ENTRY ACCEPTED 2017-10-13 11:35:58
2017-10-11 15:24:36
Łukasz Brzóska FLEUR
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 7/C1/Bariery, wys. 135 (w pierwszej rundzie) art. 262.3
  • 1x 8/N1/Mała Runda (finał Motyle Gali ), wys. 125 cm, zwykły, art. 238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2017-10-13 11:35:36
2017-10-11 15:23:52
Łukasz Brzóska CARJONKER
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 8/N1/Mała Runda (finał Motyle Gali ), wys. 125 cm, zwykły, art. 238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2017-10-13 11:35:07
2017-10-11 14:15:13
Łukasz Brzóska BLACK & WHITE 3
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda, wys. 120 cm, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 8/N1/Mała Runda (finał Motyle Gali ), wys. 125 cm, zwykły, art. 238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2017-10-11 09:49:10
2017-10-11 08:14:30
Magda Kamińska BRANDY
  • 1x 2R/P/Klasa P, wys. 110 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2017-10-11 09:48:49
2017-10-11 08:14:05
Magda Kamińska DREAMY M
  • 1x 1/N/Mała Runda, wys. 120 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2017-10-11 09:48:34
2017-10-11 08:13:37
Magda Kamińska WODKA-POLKA
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2017-10-11 09:48:19
2017-10-11 08:13:08
Magda Kamińska QUE SERANDO
  • 1x 2/C/Średnia Runda, wys. 130 cm, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3/CC/Duża Runda, wys. 140 cm, dwufazowy, art. 274.5.6
1 ENTRY ACCEPTED 2017-10-11 09:47:57
2017-10-10 22:28:27
Weronika Dźwigońska OLIVEIRA
  • 1x 3R/L/Klasa L, wys. 100 cm, dokładności, art. 238.1.1
  • 1x 5R/L/Klasa L, wys. 100 cm, dokładności, art. 238.1.1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Abaimov Artem KJ Agro-Handel Śrem
S
O041142
2. Adamus Asenata KJ Dera
S
O018356
3. Anopczenko Natalia KJ Jaroszówka
1999 (J.)
O033045
4. Antoniak Zuzanna KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
2001 (J.)
O024301
5. Bańska Martyna Karkonoski KJ
S
O003829
6. Biczysko Beata OSK Michalscy Trzebnica
S
O009909
7. Bielnik Nikola KS Stangret Kielce
2002 (JM.)
O035629
8. Browarska Ewa Królewski KJ Wiktoria
S
O044336
9. Brzóska Łukasz KJ Abrasives Group
S
O003220
10. Brzózka Damian St. KJ Tradycja Siedlnica
S
O011925
11. Cebulak Agnieszka KS Stangret Kielce
2000 (J.)
O021799
12. Charadnik Vitalii bpk
1996 (MJ.)
O043396
13. Chmielińska Aleksandra LKS Stragona Strzegom
2000 (J.)
O030592
14. Chmielowska Emilia KS Small Cherry
2003 (JM.)
O026802
15. Cieślar Julia St. KS KJK Szary Michałowice
S
O007486
16. Cygan Kamila KJ Jaroszówka
2004 (JM.)
O043216
17. Czerska Aleksandra KJ Just Riding Kielce
2001 (J.)
O026082
18. Dąbrowska Julia St. KS KJK Szary Michałowice
1999 (J.)
O038829
19. Danecka Klaudia LZJ Drama Zbrosławice
2002 (JM.)
O039954
20. Dmyszewicz Jasmina KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2000 (J.)
O030844
21. Dreger Magdalena KJ Stajnia z Kopytem
2003 (JM.)
O039346
22. Dubiniak Matylda JKS Jaroszówka
2003 (JM.)
O025376
23. Dudek Maja OSK Michalscy Trzebnica
1998 (MJ.)
O020414
24. Dyrek Izabela bpk
S
O003374
25. Dziemidowicz Wiktor LUKS Nysa Gubin
1999 (J.)
O027328
26. Dziuba Filip KJ Jaroszówka
2000 (J.)
O040608
27. Dźwigońska Weronika Wojskowy KS Śląsk Wrocław
2002 (JM.)
O044851
28. Filipowska Olimpia KJ Stajnia Modelewscy
2002 (JM.)
O027945
29. Gałczyński Tomasz OSK Michalscy Trzebnica
S
O003778
10037554
30. Gamperl Sarah KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
2001 (J.)
O033173
31. Gillmaier Julia Konie Sportowe Gillmaier
2000 (J.)
O024867
32. Girsa Maja KJ Jaroszówka
2002 (JM.)
O040636
33. Glomb Victoria KJ Jaroszówka
2001 (J.)
O026511
34. Godoś Karolina KJ Royal Opole
1997 (MJ.)
O009247
35. Gramza Leszek KJ Agro-Handel Śrem
S
O002865
36. Grzelczyk Kamil KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
S
O009181
37. Hałoń Katarzyna KJ Picador
2002 (JM.)
O033286
38. Hałoń Klaudia KJ Picador
1997 (MJ.)
O033287
39. Hodera Marcelina LKJ Platan Wrocław
1997 (MJ.)
O027542
40. Ignasiak Marta KJ Agro-Handel Śrem
2002 (JM.)
O037880
41. Jankowska Katarzyna KJ Trachy Sośnicowice
1996 (MJ.)
O019360
42. Januchowski Aleksander KJ Metpol Grodziec
2001 (J.)
O040001
43. Januszewska Zuzanna SK Kruszyńscy
2000 (J.)
O013113
44. Kąkol Mariusz KJ Olmet Ost-Sped Ostrów Wlkp.
S
O015007
45. Kałdonek Martyna KJ Trachy Sośnicowice
2000 (J.)
O026423
46. Kaminiarz Małgorzata St. KS Arkadia
2001 (J.)
O030614
47. Kamińska Magda KJ Avanti Opole
S
O002662
48. Kasner Matylda bpk
2001 (J.)
O023415
10147432
49. Kaźmierczak Maja bpk
2003 (JM.)
O037399
50. Kędzior Bibiana JKS Pogórze Glinik Zaborowski
2001 (J.)
O040959
51. Klein Olaf JKS Przybyszewo
1999 (J.)
O010205
52. Klein Tomasz JKS Przybyszewo
S
O000254
53. Kleniuk Mariusz LKJ Hippologia Strzegom
S
O000856
54. Kołodziej Paulina JKS Pogórze w Gliniku Zabowrowskim
2001 (J.)
O028744
55. Konarska Katarzyna LKS Stragona Strzegom
S
O001317
56. Kopacz Paulina LUKS Nysa Gubin
1998 (MJ.)
O021001
57. Koroblowska Weronika KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
2003 (JM.)
O036714
58. Kosmalewicz Maria JKS Fer Więckowice
2001 (J.)
O038495
59. Kosmol Oliwia St. KJ Preria Wilkowice
2003 (JM.)
O033419
60. Kostek Laura bpk
2000 (J.)
O030695
61. Kostrzewski Zbigniew KS Stadnina Koni Krzywopłoty
S
O000276
62. Koszucka Małgorzata KJ Wechta Rosnówko
S
O009341
63. Kownacki Mikołaj Karkonoski KJ
1997 (MJ.)
O023859
64. Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice
S
O001772
65. Kras Magdalena OSK Michalscy Trzebnica
S
O003162
66. Krzanowska Adrianna KJK Romico Żywiec
S
O002015
67. Kubacka Zofia KJ Bachmat Pruszowice
2004 (JM.)
O033138
68. Kucharska Martyna KJ Jaroszówka
2002 (JM.)
O026512
69. Kuczerawy Tomasz Konie Sportowe Gillmaier
S
O001835
70. Kulej Oliwia Sportowy KJ Bajardo
2002 (JM.)
O026123
71. Kulejewska Sandy bpk
S
O021864
72. Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
S
O002252
73. Kuwik Karolina LKJ Platan Wrocław
2003 (JM.)
O039250
74. Langer Kaja KJK Romico Żywiec
2005 (JM.)
O040331
75. Lis Amelia KJ Picador
2003 (JM.)
O042801
76. Luty Dominika SK Kruszyńscy
S
O003979
77. Łukasik Sandra Zielonogórski KS Drzonków
1998 (MJ.)
O027321
78. Maciejewska Justyna KJ Korys Przygorzele
S
O012118
79. Mierzwiński Jacek KS Pegaz Chwałowice
S
O002733
80. Miśkiewicz Anna KJ Volta Miłocice Małe
S
O007369
81. Modelewski Marek KJ Stajnia Modelewscy
S
O000799
82. Modelewski Patryk KJ Stajnia Modelewscy
1999 (J.)
O009529
83. Morsztyn Natalia bpk
2001 (J.)
O035846
84. Morsztyn Piotr bpk
S
O000431
85. Mszyca Marta JKS Hanna
1997 (MJ.)
O022647
86. Murawski Oskar Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
S
O002728
10018664
87. Murdzia Seweryn KJ Equipo Łódź
S
O008583
88. Musiał Kamil JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
1999 (J.)
O026039
89. Nabiałczyk Natalia KJ Volta Miłocice Małe
1999 (J.)
O022127
90. Napiórkowska Kaja LKJ Olimp Prudnik
2000 (J.)
O024925
91. Nikolas Kaja KJ Atena Ostrzeszów
2003 (JM.)
O043483
92. Nowacki Jakub KJ Jeziorki-Osieczna
S
O012807
93. Nowacki Michał Racocki KJ
S
O006357
94. Nowak Grzegorz FKJK Zatoka
S
O020547
95. Osińska Agnieszka KJ Royal Opole
S
O031744
96. Parkitny Maximilian Karkonoski KJ
2003 (JM.)
O027284
97. Pawlak Joanna KJ Jaroszówka
S
O003134
98. Pierzyńska Paulina KJ Abrasives Group
S
O034485
99. Pięta Julia Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
2007 (Mł.)
O039010
100. Pilatowicz Aleksandra LKJ Olimp Prudnik
S
O018692
101. Pisarska Zuzanna KJ Partynice Wrocław
2000 (J.)
O027023
102. Pomiankowska Joanna KS Stangret Kielce
S
O003873
10046832
103. Przezak Katarzyna KJ CH Jaszkowo
2001 (J.)
O031461
104. Przeździęg Julia Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
2000 (J.)
O024079
105. Rajtar-Wojciechowska Klaudia KJ Avanti Opole
S
O000539
106. Rękosiewicz Aleksandra Fundacja Kaczyna - z kultyrą na Ty
1997 (MJ.)
O025537
107. Rosiak Ewa KS Pegaz Chwałowice
S
O008154
108. Rozenberg Monika KJ Zbrosławice
S
O009580
109. Rudzka Paulina KS Stangret Kielce
2000 (J.)
O026694
110. Saroska Aleksandra bpk
2003 (JM.)
O028950
111. Sebastian Katarzyna St. KJ Tradycja Siedlnica
1999 (J.)
O020447
112. Skiba Dawid KJ Agro-Handel Śrem
S
O023470
113. Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem
S
O001439
114. Ślusarczyk Ewelina OSK Michalscy Trzebnica
1997 (MJ.)
O020490
115. Smaczny Maria KS Pegaz Chwałowice
S
O042951
116. Społowicz Artur KJ Jaroszówka
S
O000841
10003676
117. Stachowiak Ewa KJ Michałówka
1998 (MJ.)
O032932
118. Stanisławiak Maria KJ Agro-Handel Śrem
2001 (J.)
O020505
119. Stasiak Anna KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2004 (JM.)
O029089
120. Stasiak Szymon KJ Olmet - OstSped Ostrów Wlkp.
1998 (MJ.)
O020154
121. Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
1998 (MJ.)
O020154
122. Stasiulewicz Wiktoria bpk
2001 (J.)
O038702
123. Strzyż Marek KJ Olmet-Ostsped Ostrów Wielkopolski
S
R000179
124. Szała Wiktor KJ Agro-Handel Śrem
S
O019257
125. Szklarska Anna SK Kruszyńscy
S
O021318
126. Szpak Iga LKJ Olimp Prudnik
S
O004543
127. Szuber Beata KJ Bachmat Pruszowice
S
O000621
128. Szydłowski Igor KJ Idmar Krakjowo
2003 (JM.)
O036423
129. Szymańska Magdalena bpk
1997 (MJ.)
O036966
130. Tchorzewska Monika KJ Miralex Jakubowo
S
O037760
131. Tłuszcz Joanna FKJK Zatoka
S
O002288
132. Tronina Paula Soymax Horse Team
2000 (J.)
O036143
133. Tybulczuk Tamara Łódzki KJ
2004 (JM.)
O032672
134. Uchwat Katarzyna JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
S
O003889
135. Uchwat Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
S
O001137
136. Walków Martyna KJ Volta Miłocice Małe
S
O028835
137. Wawrzyniak Martyna bpk
2001 (J.)
O027539
138. Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko
S
O004761
139. Wesołowska Milena bpk
2000 (J.)
O030590
140. Wesoły Marcin Posadowskie TJ
S
O007322
141. Woźniak Wiktoria Karkonoski KJ
2002 (JM.)
O023612
142. Wrzosek Matylda Olga KJ Miralex Jakubowo
2003 (JM.)
O028074
10154391
143. Wszędybył Jagoda KJ Bachmat Pruszowice
2000 (J.)
O019285
144. Zagdańska Julia KJ Stajnia Modelewscy
2001 (J.)
O026751
145. Zagórska Zuzanna bpk
2002 (JM.)
O038730
146. Zielińska Martyna KS Pegaz Chwałowice
2002 (JM.)
O027136
147. Żuk Kaja KJ Picador
2005 (JM.)
O042800
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

27

ABISAL-BS Niem. Sportowa GER 2009 Ogier kasztanowata F: Acorus / Acord II
M: Rivera / Rivero
O: Bogumił Skaziak
B: Ludwig Ebermann
K015845 DE455870050409
2.

28

ABRAXIS IV REX Z PLUS S SP POL 2005 Wałach gniada F: Rex Z / Rebel II Z
M: Abraxa Lady - Plus / Elvis
O: Zygfryd Grosz
B: A. Szumlakowska
K009447 POL009670084405
3.

299

AFISZ MŁP POL wałach ciemnogniada F: Awans /
M: Astella / Veritas G
O: Magdalena Anopczenko
B: SK Janów Podlaski
K021354 616006580309811
4.

52

ALL NIGHT SP POL 2011 Wałach gniada F: Nightcarry / Carry
M: Aida HL / Pink Floyd HL
O: Agnieszka OLszewska
B: Agnieszka Olszewska
K021361 616009670013711 105OG30
5.

74

ALVARO 121 HOL GER 2007 Ogier gniada F: Ahorn Z / Alme
M: Tinka III / Cagliostro
O: Wechta Sp. z o. o.
B:
K011132 DE421000032907 104QY53
6.

215

ALWAYS FOREVER KWPN NED 2005 Ogier gniada F: Ephebe For Ever / Galoubet A
M: For Funetty / For Pleasure
O: Lesław Sarachman
B: Gebr Bosch
K010350 5280030505303 104JO02
7.

2

ARA SP POL 2010 Klacz siwa F: Liberado / Libertino
M: Arkadia / nn
O: Andrzej Biernaczyk
B: GR Michałków Sp. z o. o.
K018209 616009610159410
8.

128

ARES WLKP POL 2005 Ogier gniada F: Cantanis / Cantus
M: Armila / Arak
O: Karolina Wieckowska-Kasner
B: Henryk Eron
K011182 POL007530239205 103HQ71
9.

47

ARMANII OLD GER 2004 Wałach gniada F: Abke / Acorado
M: Gragentina / Argentinus
O: Danuta Nowacka
B:
K009306 DE433330581004
10.

114

ARTEMIDA L SP POL 2006 Klacz ciemnogniada/172 F: Lansjer L /
M: Alexiana L / Alexis Z
O: Tomasz Osiński
B:
K021288 616009580187406
11.

276

ASCAN MŁP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Dounba / Kaldoun
M: Astella / Veritas 6 (Quidam D'Or)
O: Artur Społowicz
B: SK Janów
K015251 616006580658309
12.

210

ASHFORD 4 OLD GER 2004 Ogier ciemnogniada F: Ars Vivendi / Acord II
M: Petite Croix / Coupon
O: Robert Kąkol
B: Gruener Ewald
K018359 DE433331414204 103CW88
13.

144

AVOCADO L WESTF GER 2006 Wałach gniada F: Co - Pilot / Contender
M: Anneliese / Avocado
O: Jan Ludwiczak
B:
K010762 DE441410885406 103UQ54
14.

222

AWANTI SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Pikap /
M: Ambrozja / Correro
O: Magdalena Zagórska
B: Marek Skąpski
K023086 616009610123109
15.

235

AZJA SP POL 2008 Wałach gniada F: Ludger / Laptop
M: Aida / Londano
O: Milena Wesołowska
B:
K013925 POL009680056408
16.

4

BALOUSSINI II OLD POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Baloussini /
M: Sawannah / Landjonker S
O: Stanisław Procajło
B: Stanisław Procajło
K023604 DE418182502811
17.

278

BANKIER MŁP POL 2011 Wałach ciemnogniada/169 F: Awans / Vis Versa
M: Baszkiria / Emir
O: Trening Koni Artur Społowicz
B: SK Jjanów Podlaski
K021353 61600653031221
18.

90

BAZALT SP POL 2003 Wałach gniada/175 F: Mabant /
M: Balanga / Ottis
O: Anna Miśkiewicz
B: Anna Miśkiewicz
K014614 POL009670021703
19.

241

BIRKE K SP POL 2005 Klacz kasztanowata F: Sir Neel / Darco
M: Britney / Le Bon
O:
B:
K011384 POL009610204105
20.

188

BLACK & WHITE 3 HOL GER 2011 Wałach kara F: Cosido / Cosimo
M: Natalie IX / Concerto II
O: Marek Perz i Tomasz Bartkowiak
B:
K024330 DE421000268311
21.

283

BLUSTAR DRP POL 1998 Ogier kara/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Marian Gomułkiewicz
B:
K011263 POL999670038998
22.

282

BODER WLKP POL 1998 Ogier gniada/mk: F: Oder / Espadron
M: Begonia / Bask
O: Marian Gomułkiewicz
B: Marian Gomułkiewicz
K012614 POL007670039098
23.

41

BONGO WLKP POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Chef Supreme / Chiefs Crown
M: Bogota / Elmero
O: Karolina Kasner
B: SK Racot Sp. z o. o.
K011755 POL007610099306
24.

17

BORA SP POL 2010 Klacz bułana F: nn / nn
M: nn / nn
O: Kazimierz Mordaka
B:
brak
25.

189

BRANDY OLD POL 2011 Wałach kasztanowata/169 F: Burberry / Balou Du Rouet
M: Melody M / Castiglione L
O: Magda Kamińska
B: Magda Kamińska
K021112 DE433332146211
26.

286

BRZOZA SP POL 2002 Klacz gniada/163 F: Wallon /
M: Brda / Ros
O: Celina Lis
B: Bogdan Mierzejewski
K013905 616009590003102
27.

115

C'EST PETITE ANNI WESTF GER 2011 Klacz ciemnogniada F: Coco Jambo /
M: Anatevka / Avec Coeur
O: Katarzyna Frunze-Kostek
B: Heinrich Ramsbrock
K024204 DE441411274011
28.

295

CADENCE WESTF GER 2010 Klacz gniada/168 F: Canturo /
M: La Le Lu II / Landstreicher
O: Maja Kaźmierczak
B: Montis Sp. z o. o.
K018583 DE441411204610
29.

209

CALIFORNIA HIPPICA OS POL 2011 Klacz gniada F: Conthargos / Converter
M: Loubette / Baloubet Du Rouet
O: Zbigniew Kostrzewski
B: Zbigniew Kostrzewski
K023063 DE418182536211
30.

244

CALISTO SP POL 2011 Wałach siwa F: Empire /
M: Callie Z / Calvin Z
O: Roman Barlik
B: Roman Barlik
K021977 616009610139011
31.

70

CALLIHALL HOL GER 2012 Ogier ciemnogniada F: Casall / Caretino
M: Malve I / Heraldik
O: Wechta Sp. z o. o.
B:
K020608 DE421000130512
32.

127

CALOTTA Niem. Sport. DEU 2008 Klacz siwa/165 F: Calido / Cantus
M: Alizee / Acobat II
O: Karolina Kasner
B: Grit und Mario Schirrmann
K016546 DE456570287608
33.

236

CAMILLO SONG HAN GER 2007 Wałach gniada F: Now Or Never M / Voltaire
M: Allegra Giulia / Argentinus
O: Ewa Rudzka
B: Julia Christoffers
K011984 DE431313908607
34.

101

CAMPARI BAVAR GER 2010 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Rendezvous / Sandro
O: Ludwig Gillmaier
B: Ludwig Gillmaier
K022935 DE481810068010
35.

159

CANDY DANCER Z ZANG BEL 2011 Klacz kasztanowata F: Crown Z / Carthago Z
M: Diana / Tramal
O: Ewelina Ślusarczyk
B: Marek Talaga
K021455 056015Z55624311
36.

153

CANDY LADY OLD POL 2012 Klacz siwa F: Cantoblanco /
M: Luisa / Lucky Lionel
O: Zuzanna Antoniak
B: Christiane Hoffman
K022138 DE418181661512
37.

285

CANSIN OLD GER 2008 Klacz kasztanowata F: Chacco-Blue /
M: Wadi El Hasa / Furst Heinrich
O: Klaudia Hałoń
B: Saskia Wasserberg
K022652 DE43333619208
38.

162

CAPPONE KWPN NED 2007 Wałach kasztanowata F: Untouchable / Hors La Loi II
M: L. Coradin / Corrado I
O: Iwona Kraszewska-Godoś
B: Comb. Aaldering Swelhaim
K012295 528003000705369 104FM66
39.

305

CARACZIKO PLUS S SP POL 2006 wałach kasztanowata F: Atylla / Argentinus
M: Giornata / Garantie
O:
B:
K013671 POL009670076408
40.

261

CARATE L HAN GER 2011 Klacz kasztanowata F: Contagio / Colman
M: Wendi / Wendekreis
O: Jan Ludwiczak
B:
K022373 DE431310077311
41.

165

CARETANA OLD GER 2010 Klacz kasztanowata/165 F: Cartoon / Carthago
M: Cha-Cha Z / Caretano 2
O: Edyta Pisarska
B: Gestuet Lewitz
K018588 DE418184014410
42.

203

CARETINA SHOSTAKOV HOL POL 2009 Klacz gniada F: Caretino / Caletto II
M: Caretino / Caletto II
O: Joanna Lehmann
B: Dirk Hotze
K016792 DE421000150209 104XD15
43.

187

CARJONKER SP POL 2005 Ogier gniada F: Landjonker S / Landjonker
M: Carmen / Nurjev
O: Edward Suszek
B: Edward Suszek
K009471 POL009610094605
44.

240

CARMINA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Vandamme / Quidam
M: Caravella / Aravel II
O: Roman Barlik
B: Roman Barlik
K022802 616009610139311
45.

150

CARTINA L HOL POL 2007 Klacz siwa F: Cartani / Carthago
M: Juliette / Landjunker II
O: Wojciech Szpakowski
B: Wojciech Szpakowski
K016266 DE421000236907 103BZ72
46.

131

CARTOGRAN`S KISS OLD GER 2006 Ogier kasztanowata F: Cartogran / Carthago
M: Celeste Z / Canabis
O: Izabela Doering
B: Lewitz
K012701 DE418180527206
47.

139

CASABLANCA L SP POL 2011 Klacz gniada F: Che Guevara L / Cassini I
M: Colina L / Quinta Real
O: Jan Ludwiczak
B: Jan Ludwiczak
K018968 616009610105411
48.

80

CASALLETTO HOL GER 2010 Wałach gniada F: Casquetto / Casall
M: Utopia IX / Caretino
O: Anna Słodkiewicz
B:
K016658 DE421000133710
49.

199

CASANOVA 468 HOL POL 2009 Wałach gniada F: Carrico / Catoki
M: Soriella / Coriano
O: Maciej Alejka
B:
K020983 DE421000316309 105AZ77
50.

89

CASH HOL GER 2002 Wałach ciemnogniada F: Cashandcarry /
M: Luna VIII / Bachus
O: Justyna Maciejewska
B: Hans Diederich
K024391 DE421000192302
51.

54

CASH S. REN GER 2001 Wałach gniada F: Charisma / Calido
M: Prestige / Pageno
O: Michal Rynowiecki
B: Rheinisches Pferdestammbuch E.V.
K020658 DE443430499101
52.

238

CASIQUIARE OS GER 2010 wałach siwa F: Cartogran / Carthago
M: Glonora Z / Glorial
O:
B:
K019654 DE418184011810
53.

24

CASPAR 238 OS GER 2008 Wałach ciemnogniada F: Cola / Contender
M: Eika / Eschnapur
O:
B:
K022052 DE418180065908
54.

273

CASSIANA S SP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Libero A / Landcapitol
M: Casarina L / Calido L
O: Ewa Stachowiak
B: Katarzyna Szcześniak
K019168 616009610061511
55.

64

CASSILIO HOL GER 2006 Ogier gniada F: Cassini I / Capitol I
M: M- Heraldik / Heraldik
O: Firma Wechta
B:
K010093 DE421000200206 103LZ20
56.

170

CASSINI ZAR HOL GER 2012 Wałach kasztanowata F: Cassini II / Capitol I
M: U-Contreau / Contender
O: Ewa Tchorzewska
B:
K021446 DE421000503012
57.

66

CASSIOPEIA HOL GER 2013 Ogier gniada F: Casall / Caretino
M: Novell I / Corrado I
O: Wechta Sp. z o. o.
B:
K022545 DE421000176213
58.

160

CATOKI SON HAN GER 2010 Wałach gniada F: Catoki /
M: Fifty Sue / For Keeps
O: Bogusław Czarkowski
B:
K022647 DE431316679210
59.

280

CENTROPLAST DINAR SP POL 2008 Wałach gniada F: Qulester /
M: Dixi / Dixan
O:
B: Arkadiusz Hamczyk
K013390 POL009590280708 104LY18
60.

91

CENTUCKY 2 OLD GER 2002 Klacz gniada F: Captain Paul / Contender
M: Landgirl / Landjunge
O: Iwona Kruszyńska
B:
K013887 DE433331113002
61.

36

CERWERONA SP POL 2007 Klacz gniada F: Lorio / Loredo
M: Cedra W / Cascavelle
O: Jarosław Poręba
B:
K018605 POL009640031807
62.

224

CHACCO PERFECT S Niem. Sport. POL 2009 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Georgina Plus-S / Louis
O: Mirosława Mszyca
B: Zbigniew Szumlakowski
K019273 DE455879011009
63.

100

CHACCOS BOY BAVAR GER 2009 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Rendezvous / Sandro
O: Ludwig Gillmaier
B: Ludwig Gillmaier
K017717 DE481810070609
64.

196

CHALLENGER DU TOULTIA Z Z POL 2008 Wałach gniada F: Copin van de Broy / Darco
M: Sarina Van Het Gaste / Heartbreaker
O:
B:
K022242 056015Z55643108 104GR41
65.

98

CHARIVARI FEBRO Z ZANG POL 2011 Klacz gniada F: Chicago I Z / Caretano Z
M: Colett / Contendro I
O: Magdalena Kras
B: Mateusz Michalski
K021802 056015Z55875311
66.

73

CHARLENE HOL GER 2008 Klacz siwa F: Clarimo / Clearway
M: Raja II / Lancer II
O: Wechta Sp. z o. o.
B:
K013994 DE421000190808 104HN44
67.

164

CHARMONY 3 OLD GER 2009 Klacz gniada/168 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Salvara / Calvaro
O: Olimpia Filipowska
B: Gestut Lewitz
K022767 DE418184088709
68.

40

CHASSOT WESTF GER 2005 Ogier kasztanowata F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Pilot's Randezvous / Pilot
O: Zuchtgemeinschaft
B: Zuchtgemeinschaft
K019790 DE441411065705
69.

142

CHELSEA L WESTF GER 2009 Klacz gniada F: Albaran / Sure Blade
M: Galina / Grandilot
O: Jan Ludwiczak
B:
K018980 DE441410634209
70.

20

CHICHOLINA MEKL GER 2013 Klacz kasztanowata F: Cecotto's As / Cecotto
M: Bowinnie Z / Balougran
O: Dobrochna Kucharska
B:
K024503 DE427270218813
71.

26

CHIN ZANA WESTF NED 2011 Klacz kasztanowata F: Chin Quin / Chin Chin
M: Acordia / Acord II
O: Jan Zybała
B:
K021020 DE441410823511
72.

130

CHITO BLUE OLD GER 2005 Wałach gniada F: Chacco- Blue / Chambertin
M: Quantahara Z / Quinar
O: Tadeusz Koza
B: Schocke
K010812 DE418180122205 103FL10
73.

169

CHIVAS SP POL 2011 Wałach siwa F: Avero / Athlet Z
M: K-Kopras-Coco / Lacantus
O: Anna Modelewska
B: Anna Modelewska
K024441 616009680051511
74.

82

CLAVEL HOL GER 2012 Wałach siwa F: Colbert GTI / Cantus
M: P-Chenet / Chamonix
O: Monika Rozenberg
B: Hedt Reimer
K022404 DE421000241712
75.

69

CLAYTMAN HOL POL 2012 Ogier siwa F: Canturo / Cantus
M: Luzie II / Lordano
O: Wechta Sp. z o. o.
B: Hansen Johannes
K020605 DE421000188512
76.

67

CLEAR CARETINA HOL POL 2011 Klacz gniada F: Caretino / Caletto
M: Zita XVI / Clearway
O: Wechta Sp. z o. o.
B: Hollm Egbert
K020601 DE421000064911 105QT17
77.

152

COBERLINA KWPN NED 2007 Klacz siwa F: Tangelo Van De Zuuthoeve / Narcos II
M: Verlina / Coriander
O: Grzegorz Przybylski
B:
K014953 528003000709991
78.

243

COCO LADY HOL GER 2010 Klacz siwa F: Cancara / Cassini I
M: Lassandra / Levantos II
O: Łukasz Pięta
B: Lueders ZG
K016394 DE421000014810
79.

105

COCORRADO OLD GER 2007 Wałach siwa F: Corrado I / Cor De La Bryere
M: Cina Z / Caretano Z
O: Sylwia Dziubińska
B: Tadeusz Koza
K012175 DE418181424407 104LY68
80.

262

COLOMBO SP POL 2011 Wałach gniada F: Bolshoi / Favoritas
M: Capacity Z / Catango Z
O: PRO-KOM-BUD Jacek Przezak
B: Hubert Kierznowski
K021785 616009670115111
81.

237

CONTESSA II HAN GER 2008 Klacz gniada/166 F: Contendro I / Contendor
M: Azalee / Azarro
O: Aleksandra Sus
B: SK Ciekocinko
K013736 DE431310211708
82.

275

CORMINTTA HOL GER 2010 Klacz ciemnogniada/168 F: Cormint I / Calido I / Cantus
M: Katinka VI / Calato / Capitol I
O: Filip Dziuba
B: Dora Meifort
K023021 DE421000343410
83.

213

CORRIDA HOL GER 2009 Klacz gniada F: Corrido / Contender
M: Jill III / Landgraf I
O: Lesław Sarachman
B:
K017012 DE421000176009
84.

230

CORRMAN HOL POL 2007 Wałach gniada F: Colman / Carthago
M: N- Kithara / Corrado I
O: Marta Baczyńska-Nowak
B: Wojciech Kasperski
K012576 DE421000505007
85.

161

COSA CHE WARM AUT 2006 Klacz ciemnogniada F: Caretello B / Caretino
M: Gariba / Garibaldi
O: Rudiger Wassibauer
B: Rudiger Wassibauer
K019202 040018710006506 105GZ33
86.

71

COUNTDOWN HOL GER 2012 Ogier gniada F: Canstakko / Canturo
M: Lea III / Acobat II
O: Wechta Sp. z o. o.
B:
K020602 DE421000212412
87.

30

D. ZOLTAN KWPN POL 2008 Wałach kasztanowata/165 F: Ultimo / Phin Phin
M: Zafiera G / Tangelo Van De Zuthoeve
O: SK Leśna Wola
B: SK Leśna Wola
K017479 528003000813008 104TJ07
88.

301

DAKAR B SP POL 2001 Ogier ciemnogniada F: Turbud Elvis /
M: Turbud De Qualitete / Turbud Quirinus
O: Tomasz Apanasewicz
B: Wiesław Buchowiecki
K014915 616009670097501
89.

22

DARINA KWPN POL 2008 Klacz siwa F: Cardento / Capitol I
M: Irina / Burggraaf
O:
B:
K022508 528003000805831
90.

296

DESAND SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Desant / Lando
M: Dewiza De Revel / Quidam De Revel
O: Julia Dąbrowska
B: Jacek Soska
K017300 616009570101609
91.

253

DIAVISTO HOL POL 2011 Ogier ciemnogniada F: Diarado / Diamant D. SE.
M: Urte / Levisto
O: Wojciech Matyla
B: Andreas Kosicki
K019084 DE421000402411
92.

108

DOMINACJA MŁP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Mag / Empik
M: Dolce Vita / Veloce de Favi
O: Aleksandra Kosmol
B: SK Prudnik
K020280 616006690085011
93.

190

DREAMY M SP POL 2000 Klacz gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Magda Kamińska
B: Magda Kamińska
K019349 616999540162510
94.

194

DURAVELLA SP POL 2008 Klacz gniada F: Aravel II / Luron
M: Durette Z / Dutch Capitol
O: Barbara Rękosiewicz
B: Roman Barlik
K014556 POL009610219408
95.

11

ELIOT SP POL 2009 Wałach gniada/165 F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Elipsa / Ludger
O: Joanna Sebastian
B: Sylwester Kosiński
K013924 616009680040609
96.

125

EMMA SP POL 2011 Klacz siwa F: Bajou Du Riuet / Baloubet Du Rouet
M: Emilly / Embassy I
O: Iwona Kruszyńska
B: Mateusz Michalski
K023433 616009670098511
97.

294

EMS SP POL 2009 Wałach siwa/168 F: Love Affair / Lauries Crusador
M: Enira / Czempion
O: Sylwester Stasiulewicz
B: Marek Duszkiewicz
K019863 616009550061109
98.

249

EUMARA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Maram / Aram
M: Eula / Luron
O: SK Prudnik Sp. z o. o.
B: SK Prudnik Sp. z o. o.
K012195 POL009690089208
99.

37

FABIANO 82 HAN GER 2007 Wałach kasztanowata F: For Edition /
M: Rubina /
O: Johannes Ruben
B: Volker von Holten
brak
100.

121

FANTASTIC FRIEDA HAN GER 2009 Klacz ciemnogniada/168 F: For Edition / Forsyth
M: Pirola / Pinkus
O: Joanna Pawlak, Bartosz Kazimierczak
B: Sonja und Klaus Jungclaus
K018041 DE431314001909
101.

180

FAUNA KG SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Vandamme / Guidam
M: Finezja KG / Fatma
O: Karol Komin
B: Grzegorz Komin
K016492 616009610223508
102.

134

FEBRO MESKALINA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Ulco / Voltaire
M: Missy Quin / Mariensztat
O: Anna Kołodziej
B:
K014928 616009670128709
103.

60

FERLINA KWPN POL 2010 Klacz gniada F: Applaus / Unistar
M: Aberlina / N-Aldato
O: Barbara Chmielowska
B:
K018797 528003201003241 105MP96
104.

72

FIBONACCI S WURT GER 2011 Ogier gniada F: Flipper D'Elle / Double Espoir
M: Cita II / Candillo
O: Wechta Sp. z o. o.
B:
K019096 DE473730145511
105.

290

FIGARO SP POL 2006 Wałach gniada F: Ludger / Laptop
M: Fortuna /
O: Jarosław Poręba
B: Sylwester Kosiński
brak
106.

39

FIRST ONE KWPN POL 2010 Wałach gniada F: Gaillard De La Pomme / Nabab De Reve
M: Carina / Carthino Z
O: Tomasz Klein
B: Tomasz Klein
K021262 528003201002109
107.

186

FLEUR KWPN GER 2010 Klacz kasztanowata F: Lys Rouge / Lys de Darmen
M: Ziezo / Seinman
O: Tomasz Bartkowiak i Marek Perz
B:
K021976 528003201006879
108.

229

FORT KWPN NED 2010 Wałach gniada F: Berlin / Cassini I
M: Wucinda / Heartbreaker
O: Beata Szuber
B:
K020185 528003201002934
109.

219

FREYA KWPN NED 2010 Klacz gniada/168 F: Boss / Indoctro
M: Bon-Bon / Up To Date
O: Andrzej Zagdański
B:
K020835 528003201003309
110.

154

G-CARES SP POL 2008 Wałach gniada F: Cartouche / Contender
M: Gini / Atylla
O: Agnieszka Gruca
B:
K020742 POL009670156608
111.

46

GAL SP POL 2007 Wałach siwa F: Imequyl / Luron
M: Gracja / Rytm
O: Robert Koroblowski
B: Zbigniew Piecuch
K014094 POL009520042107
112.

166

GALA W SP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Turbud Quirinus /
M: Gambetta / Garantie
O:
B:
K020872 616009670028311
113.

227

GALON SP POL 2002 Wałach kara F: Ewerest / Garantie
M: Gaja / Orly T
O: Joanna Niewiadomska
B: Adam Stecki
K007563 POL009570021702
114.

300

GEISHA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada/160 F: Huzar /
M: Geravela / Aravel Waro
O: Mariusz Kleniuk
B: Mariusz Kleniuk
K020159 616009590271711
115.

48

GINA ROYALTY KWPN NED 2011 Klacz gniada F: Spartacus / Stakkato
M: Bente Royalty / Clinton
O: Janusz Cebulak
B: J. Venner
K021170 528003201103587
116.

95

GIOVVANI II KG SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Landor S / Landadel
M: Genewa KG / Campari M
O: Karol Komin
B: Grzegorz Komin
K021971 616009610116010
117.

156

GIRL RV KWPN POL 2011 Klacz gniada/166 F: Quality Time / Quantum
M: Cottica II RV / Verdi
O: Joanna Pomiankowska
B: Stoeterij Renken
K021259 528003201105142 105EQ84
118.

25

GOLDEN SP POL 2011 Wałach gniada/169 F: Alvarez 17 / Alexis Z
M: Goldi / Wenz
O: Anna Łukasik, Jacek Mierziński
B: Michał Duszyński
K022449 616009670110711
119.

302

GOLDIKA HAN GER 2012 klacz gniada F: Graf Grannus / Grannus
M: Femme Fatale / Frappant
O:
B:
K022051 DE431316686912
120.

163

GOLDIKA MŁP POL 2007 Klacz siwa/165 F: Devin Du Maury / Quatar De Plape
M: Gobi / Banita
O: Olimpia Filipowska
B: SK Ochaby
K017580 POL006540092107
121.

78

GRACENTO S SP POL 2008 Wałach gniada F: Concert
M: Gracenta
O: Aleksandra Trojanowicz
B: ...
K016388 POL009520050408
122.

274

GRAIS SP POL 2009 Klacz siwa/172 F: Bajou Du Rouet / Balou Du Rouet
M: Grafia / Grand Amour
O: Sandy Kulejewska
B: Robert Stasiuk
K023138 616009580715709
123.

96

GRANAT MŁP POL 2006 Wałach kasztanowata/161 F: Top Gun / Prince Igor
M: Graba / Bonaparte
O: Monika Tchorzewska
B: SK Dobrzyniewo
K011318 POL006540022406
124.

12

GUYLA FT KWPN POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Crespo VDL / Canturo
M: Ilona / Casanova
O:
B:
K024139 528003201109858
125.

137

HASTON NITA KWPN NED 2012 Wałach kasztanowata F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Anna-Nita / Corland
O: Albert Von Unen
B:
K023419 528000320120759
126.

14

HERCULES SP POL 2012 Wałach gniada F: Clavius / Caretino
M: Heraja / Castilio
O: Michał Nojman
B: Michał Nojman
K022156 616009640047612
127.

185

HEROS SP POL 2007 Ogier gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Hipnoza / Cantanis
O: Edward Suszek
B: Paweł Stasiak
K011425 POL009610128007
128.

208

HIPPICA KOH I NOOR OLD POL 2004 Ogier gniada F: Kannan / Voltaire
M: Canta S Z / Coriano
O: Zbigniew Kostrzewski
B: Paul Schockemohle
K010360 DE418180103504 103GL14
129.

155

HOKEY-POKEY KWPN NED 2012 Klacz siwa F: Namelus R / Concorde
M: Bijoux / Corland
O: Joanna Pomiankowska
B:
K023569 528003201205401
130.

104

IBERIA WLKP POL 2007 Klacz siwa F: Bajou Du Ruet / Baloubet Du Rouet
M: Izolda / Mangan
O: Maja Dudek
B: Damian Wechta
K016299 616007610167607
131.

43

INTRYGA WESTF POL 2009 Klacz siwa F: Iluzjon / Luron
M: Pretty Centa / Cento
O: Donata Kopacz
B: SK Galiny
K015504 DE441413129809 104QN38
132.

151

IRONIA OLD POL 2010 Klacz gniada F: Canstakko / Canturo
M: Inpiration / Incolor
O: Lech Januszewski
B: Małgorzata Siergiej
K017976 DE418181686210 105RM16
133.

258

ITALIAN SP POL 2009 Ogier kasztanowata F: Faust Z / Furioso II
M: Iliada / Czad
O: Michał Stanisławiak
B:
K020727 616009660601109
134.

293

JAMAIS DEUX SANS TROIS P Belgijski Gorącokrw. BEL 2009 Klacz gniada F: Quickfeuer Van Koekshof /
M: Elka Van De Molendrieshoeve / Apollo Van Het Lindenbos
O: Klaudia Hałoń
B: François Hofmans
K024162 BEL002W00291773
135.

42

JAQUIN HOL GER 2011 Klacz gniada F: Jaquino / Jayadeva D. M.
M: E-Anje / Alcatraz
O: Sportpferde Kopacz
B: Helmut Jaeger
K020672 DE421000530311
136.

298

JAROSZÓWKA HAN POL 2007 Klacz gniada F: Wanderfurst / Wanderbursch II
M: Jarama / Dolus
O: Iwona Chmielińśka
B: Piotr Krzyżanowski
K012417 DE455870365707
137.

122

JEDWABNY PYŁ SP POL 2007 Wałach kasztanowata/172 F: Moravia / Monsieur
M: Jedwabna / Country Club
O: Joanna Pawlak
B: Wiesław Kryszyłowicz
K011179 POL009670151207
138.

198

JERICO SP POL 2008 Ogier siwa F: Wieland / Werenfels
M: Jennifer / Ever For Pleasure
O:
B:
K013291 POL009660370608 104RI79
139.

225

JUNAK SP POL 2012 Wałach gniada F: Ludger /
M: Jakuza / Navarro
O: Anna Miśkiewicz
B: Sylwester Kosiński
K022335 616009682005012
140.

7

JURANDA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Endos / Elvis
M: Jurata / Grin
O: ATTIS PRP Sp. zo. o.
B: Stanisław Procajło
K015375 POL009630051908 104LK02
141.

10

KACPER SP POL 2010 Wałach gniada F: Ludger / Laptop
M: Kopciuszek / Centesimo
O: Katarzyna Kaczmarek
B: Jarosław Poręba
K019355 616009670098010
142.

124

KARDO VAN'T STEENPUTJE BWP BEL 2010 Wałach ciemnogniada F: Darco / Lugano van la Roche
M: Pehatra Van't Steenputje / Feinschnitt I V D Richter
O: Iwona Kruszyńska
B:
K023507 056002W00295062
143.

207

KEIRA HIPPICA OS POL 2012 Klacz gniada F: Kannan / Voltaire
M: Cayenne Hippica / Cassini II
O: Zbigniew Kostrzewski
B: Zbigniew Kostrzewski
K023067 DE418182528312
144.

206

KINGSTON HIPPICA OS POL 2011 Wałach kasztanowata F: Kannan / Voltaire
M: Qua / Quidam De Revel
O: Zbigniew Kostrzewski
B: Zbigniew Kostrzewski
K022323 DE418180173811
145.

306

KOLIBRI'S AS II SAKS GER 2002 Wałach kasztanowata F: Kolibri / Kobold I
M: Annabell / Adept
O: Izabela Dyrek
B:
K009405 DE437001303202 103IW43
146.

234

KORA MŁP POL 2003 Klacz ciemnogniada/165 F: Grey /
M: Kańczuga / Przedświtt XIII
O: Agnieszka Kaminiarz
B: Agnieszka Kaminiarz
K016063 POL006630149103
147.

178

KORWETA SP POL 2009 Klacz gniada F: Faust Z / Furioso II
M: Kariateda / Teksas
O: Jakub Saroski
B: Ewa Rajczakowska
K022784 POL007610088409
148.

205

KOSSAK HIPPICA OS POL 2012 Ogier kara F: Kannan / Voltaire
M: Con Chita Hippica / Con Air
O: Zbigniew Kostrzewski
B: Zbigniew Kostrzewski
K023065 DE418182528212
149.

148

KWARTA SP POL 2006 Klacz ciemnogniada/159 F: Junior /
M: Karlina / Kwakier
O: Małgorzata Szymańska
B: Majątek Ziemski Niwa
K020636 POL009670113606
150.

200

LA SCALA OLD POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Canabis / Contender
M: La Vawetta / Lugwig Von Bayern
O: Małgorzata i Tomasz Siergiej
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K020919 DE418180224811
151.

147

LA VULKANO L SP POL 2012 Wałach gniada F: Vulkan L / Vulkano
M: La Marina L / Marino
O: Jan Ludwiczak
B: Jan Ludwiczak
K021786 616009610020612
152.

284

LAFMI-J SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Castiglione - L /
M: La Scala - L / Landprinz I
O: Anna Woźniak
B: Kwiron Juszczak
K021686 616009610157409
153.

31

LANTINUS N SP POL 2009 Wałach gniada F: Caretino K / Caretino
M: Larissa / Landfuerst
O: Piotr Nowacki
B: Piotr Nowacki
K017131 616009610090509
154.

304

LARGO WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Landor / Lacatraz
M: Lena / Bas
O: Katarzyna Konarska
B: Krzysztof Leszczyński
K014532 POL007520037509
155.

260

LAST MINUTE L SP POL 2009 Klacz gniada F: Marino / Zeoliet
M: Lili / Lennon
O: Jan Ludwiczak
B: Jan Ludwiczak
K018983 POL009610036209
156.

256

LIBELIUS SP POL 2008 Wałach gniada F: Lorio / Loredo
M: Libella / Carry Son
O: Oskar Murawski
B:
K015224 POL009640015708 105GX17
157.

133

LINDY HOP HOL GER 2010 Ogier gniada F: Lasino / Landgraf I
M: Mira XI / Corrado I
O: Mariusz Musiał
B:
K021872 DE421000254310
158.

175

LOMBIQUEEN SP POL 2006 Klacz gniada F: Qumball / Kimball
M: Lombardia / Lombard
O: Tomasz Nabiałczyk
B: Natalia Paulina Bartosz
K014140 POL009540049706
159.

51

LORD LUDGER SP POL 2010 Wałach gniada F: Ludger / Laptop
M: Leda / Edminton
O: Tomasz Gałczyński
B: Sylwester Kosiński
K016644 616009680086710
160.

149

LOSTERICO Niem. Sport. POL 2000 Wałach siwa F: Lucky Luke / Lascapo
M: Isabell (Bijou) / Ico
O: Jan Żmójdzin
B: Jan Żmójdzin
K007306 DE461610038200
161.

247

LUCIER M POL 2009 Ogier siwa F: Ramadan / Lirnik
M: Luczia / Czynel
O: SK Prudnik Sp. z o. o.
B: SK Prudnik Sp. z o. o.
K016385 616006690134409
162.

202

LUCKY STAR HOL POL 2012 Wałach gniada F: Larcon / Larimar
M: Rania II / Capo
O: Izabela Dyrek
B: Uwe Bruhn
K022917 DE421000109212
163.

49

LULANA VAN HET KEIZERSHOF BWP BEL 2011 Klacz gniada F: Fidjy Of Colors / Le Tot De Semilly
M: Fulana Van Het Keizershof / Nonstop
O: Janusz Cebulak
B: Leon Otten
K021171 056002W00299561
164.

19

MAGNUS SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Wery Good / Graf Stepp
M: Multum In Parvo / Metternich
O: Katarzyna Czerska
B: Julian Radowski
K014747 616009610014608
165.

239

MAIK K SP POL 2009 Klacz siwa F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Maja VH Scheef Kasteel / k. Zostara 56
O: Robert Pięta
B: Franciszek Kurek
K017393 616009610201809
166.

221

MARKO SP POL 2012 Wałach gniada F: Liberado / Libertino
M: Macciavella / Profit
O: Marek Strzyż
B: Marek Strzyż
K021611 616009610167112
167.

167

MASIMO WLKP POL 2008 Wałach ciemnogniada/164 F: Mors /
M: Melissa / Bachus
O: Karolina Kuwik
B: Bogdan Jarząbek
K022357 POL007670027508
168.

179

MATRIX WLKP POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Richebourg / Bayard D'Elle
M: Masira / Orkisz
O: Agnieszka Majka
B:
K017394 POL007611058003
169.

223

MAXIMA NRPS NED 2007 Klacz siwa F: Massimo / Cassini
M: Nicorinne S / Burggraaf
O: Mirosława Mszyca
B: Johann Bergs
K014071 528008070325307
170.

113

MESSI S Niem. Sport. POL 2013 Wałach gniada F: Messenger / Montender
M: Sobota / Wantoz
O: Mirosław Jankowski
B: Adam Safinowski
K023064 DE456570175713
171.

107

MILWI MŁP POL 2010 Klacz gniada F: Wiwat / Grey
M: Michelle / Chef Supreme
O: Aneta Danecka
B: SK Prudnik
K021982 616006690071310
172.

250

MILWIA M POL 2011 Klacz kasztanowata F: Wiwat / Grey
M: Michelle / Chef Supreme
O: SK Prudnik Sp. z o. o.
B: SK Prudnik Sp. z o. o.
K019602 616006690084311
173.

75

MISTIQUE HOL POL 2012 Wałach gniada F: Mylord Cartha / Carthago
M: Mona IX / Concerto II
O: Wechta Sp. z o. o.
B:
K020604 DE421000079312
174.

248

MIWIA M POL 2012 Klacz kasztanowata F: Wiwat / Grey
M: Michelle / Chef Supreme
O: SK Prudnik Sp. z o. o.
B: SK Prudnik Sp. z o. o.
K021431 616006690015712
175.

21

MOULIN ROUGE L HOL GER 2012 Klacz kasztanowata F: For Fashion / For Pleasure
M: Riana / Colman
O: Dobrochna Kucharska
B:
K021788 DE421000087312
176.

29

NEVER SP POL 2010 Wałach gniada F: Alvarez 17 / Alexis Z
M: Narnia / Quamiro
O: Jacek Mierzwiński
B: Jacek Mierzwiński
K018931 616009670114210
177.

252

NILUS HOL POL 2010 Ogier ciemnogniada F: Numero Uno / Libero
M: Zypresse / Contender
O: Wojciech Matyla
B: Andreas Kosicki
K019292 DE421000406811
178.

263

NOBODY'S PERFEKT HAN GER 2009 Wałach gniada F: Now Or Never M /
M: Quinta / Quidam's Rubin
O: Aleksandra Apanaswewicz
B: M. U. D Visscher
K023360 DE431319108309
179.

68

NUMBER ONE 28 HOL GER 2009 Ogier siwa F: Numero Uno / Libero
M: Ilka IV / Corofino I
O: Wechta Sp. z o. o.
B:
K020345 DE421000153509 104WC28
180.

45

OBORA'S EVENING TEA Est. Sport. POL 2010 Klacz gniada F: Epsom Gesmeray /
M: Tea Pot / Landlord
O: Gestüt Obora
B: Gestüt Obora
K023725 23300111A170333
181.

35

OBSESJA SP POL 2003 Klacz gniada F: Santos / Guidam
M: Opcja / Cabrol
O: Jarosław Poręba
B:
K009030 POL009611078903 104FR80
182.

288

OLIMPIA OLD GER 2010 Klacz ciemnogniada F: Olympic Fire / Odermus R
M: Glatega / Atego
O: Leslaw Sarachmann
B:
K023863 DE433330406210
183.

176

OLIMPIC LADY WLKP POL 2011 Klacz gniada F: Placido / Animo
M: Odra / Oder
O: Tomasz Nabiałczyk
B: Jarosław Skrzyczyński
K018730 616007680003111
184.

99

OLIMPIC STAR DSPF GER 2011 Ogier siwa/172 F: Olympic Fire / Odermus R
M: Landra / Levisto
O: Ludwig Gillmaier
B: Hans-Adolf Lembke
K020040 DE456370140711
185.

193

OLIVEIRA Pełna Krew Angielska POL 1998 Klacz ciemnogniada/168 F: Kastet / Dakota
M: Oliera / Club House
O: Ireneusz Dźwigoński
B: SK Moszna
K023369 POL980000005561
186.

272

ORIANA TRAK POL 2010 Klacz kara F: Lord Oder I / Oder
M: Oliwia Life / Life And Liberty
O: Dominika Langer
B: Dominika Langer
K016456 POL732010050910
187.

254

OTAMENDI SP POL 2011 Klacz gniada F: Corrado Son / Corrado I
M: Oberża / Barbur
O: Konrad Stasiak
B: Tomasz Pawlak
K018733 616009610099611
188.

220

OTELLO SP POL 2010 Wałach gniada F: Quamiro / Quidam De Revel
M: Oczara / Le Bon
O: Marek Strzyż
B: Marek Strzyż
K017101 616009610180110
189.

177

PATAGONIA WLKP POL 2010 Klacz gniada/165 F: Abraxis-Z-Plus-S / Elvis
M: Platyna / Mabant
O: Anna Miśkiewicz
B: Anna Miśkiewicz
K018275 616007670117910
190.

281

PERŁA R SP POL 2007 Klacz ciemnogniada/175 F: Fair Play Coudreau / Abdullah
M: Persefona R / Landino
O: Karolina Kasner
B: Romico Romuald Halabuda
K012227 616009540007807 104BD21
191.

267

PICO DEL TEIDE L HOL GER 2011 Wałach siwa F: Cardino / Carthago
M: Rebekka / Calgary
O: Jan Ludwiczak
B: Jan Ludwiczak
K019695 DE421000111511
192.

123

PIRELLA SP POL 2007 Klacz siwa F: Bajou Du Rouet / Baloebet Du Rouet
M: Polinegri / Novum
O: Magdalena Jasińska
B:
K015352 POL009670087107
193.

76

POETIN WESTF GER 2008 Klacz gniada F: Piano II / Pilot
M: Falkenhof`s Lady Paradox / Landstreicher
O: Jan Cieślar
B:
K014177 DE441410972208
194.

277

POKER MŁP POL 2009 Wałach gniada/172 F: Efekt / Veritas 6
M: Plecionka / Oregon
O: Artur Społowicz
B: SK Janów Podlaski
K016952 616006580658009 104XE78
195.

204

POMPEIA OLD POL 2011 Klacz kasztanowata F: Popstar Lozonais / Quick Star
M: Idole de Semilly / Papillon Rouge
O: Joanna Lehmann
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K021744 DE418181349711
196.

18

PROMOTOR WLKP POL 2012 Wałach kara F: Paquito Go / Maizauber
M: Pasieka / Arak
O: Katarzyna Czerska
B: SK Liski
K021891 616007600223412
197.

242

PTYŚ SP POL 2006 Wałach kasztanowata F: Song / Elmero
M: Plamka /
O:
B:
K020845 POL009530160006 104XC89
198.

136

Q 7 HOL GER 2010 Wałach ciemnogniada F: Quarz / Quintero
M: Mona X / Contender
O: Sławomir Uchwat i Agrosad Sp. j.
B:
K019363 DE421000509510 105HL16
199.

65

QUADRIGA HOL GER 2011 Klacz gniada F: Quadros / Quidam De Revel
M: Pivi / Carpaccio
O: Wechta Sp. z o. o.
B:
K023690 DE421000026811 105RA32
200.

192

QUE SERANDO OLD GER 2005 Wałach kasztanowata F: Quidam`s Rubin / Quidam de Revel
M: Arilena / Sandro
O: Magda Kamińska
B:
K015876 DE433330387505
201.

79

QUICKLENSKY WESTF GER 2011 Wałach gniada F: Quick Fire / Quintero
M: Cornetta / Cornet Obolensky
O: Anna Słodkiewicz
B: Wolfgang Brinkmann
K018681 DE441410603511
202.

245

QUICKLY RC KWPN NED 2011 Wałach kasztanowata F: Quinto HBC / Quidam De Revel
M: Uitrolien C / Nabuur
O: Jagoda Wszędybył
B:
K020945 528008110068111
203.

8

QUIDAM'S DUKE HOL POL 2011 Wałach siwa F: Quidams Rubin / Quidam de Revel
M: Zarin Calica / Calico
O: Piotr Michalski
B: Willi & Kerstin Graf
K020318 DE421000533311
204.

184

QUINTELLO HOL GER 2011 Wałach siwa F: Quidam De Revel / Jalisco
M: Tonia I / Cassini I
O: Paulina Pierzyńska
B: Juergen Hattebuhr
K020475 DE421000154811
205.

63

QUINTMAN HOL GER 2009 Ogier ciemnogniada F: Quintero / Quantum
M: Luzie II / Lordano
O: Wechta Sp. z o. o.
B:
K016680 DE421000317909 104XD86
206.

103

QUINTON 14 HAN GER 2008 Wałach kasztanowata F: Quicksilber / Quattro B
M: Azuma / Amerigo Vespucci
O: Julia Gillmaier
B: Dieter Otto
K021121 DE431319664408
207.

111

QUINTUS WESTF POL 2009 Wałach siwa F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: Jung Pampona / Lancer III
O: Krzysztof Ludwiczak
B: Montis Sp. z o. o.
K016168 DE441411349509
208.

201

QUIRO 5 OLD GER 2008 Wałach gniada F: Quidam`s Rubin / Quidam De Revel
M: Winanda / Landor S
O: Zygfryd Grosz
B: Gerd Fass
K016241 DE433331028708
209.

291

QUITE HOL POL 2010 Wałach siwa F: Quite Capitol / Quidam De Revel
M: Lady Jump II / Lancer III
O: Grzegorz Bielnik
B:
K018032 DE441411201910 104TX13
210.

197

QUITOKI HOL GER 2008 Klacz gniada F: Catoki / Cambridge
M: Taquitta / Quidam De Revel
O: Joanna Lehmann
B:
K014686 DE421000244108 104RD22
211.

9

QUOSEGO HOL GER 2006 Wałach gniada F: Quinar Z / Quidam De Revel
M: L-Rovinia / Ramiro Z
O: Katarzyna Kaczmarek
B: R. Meyer
K013918 DE421000415206
212.

13

RANDEVU Łot. Gorącokrw. LAT 2006 Klacz kasztanowata F: Salana-Radiants / Royal Z II
M: Vegeta / Vibors
O:
B:
K020553 LV028048150137
213.

265

RAPSODIA SP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Maaik / Eguador
M: Rakuza / Lombardo
O: Asenata Adamus
B: Stanisław Grygier
K018649 616009610042511
214.

102

RED SUNRISE 2 BAW GER 2011 Klacz gniada F: Sir Donnerhall / Sandro Hit
M: Ronja / Ritual
O: Ludwig Gillmaier
B: Ludwig Gillmaier
K019701 DE481810058011
215.

270

REGIEL MŁP POL 1998 Ogier gniada F: Arcus / Cross
M: Rea / Berdysz
O: Sławomir Grzelczyk
B: SO Bogusławice
K004155 POL006590012098 POL01712
216.

59

REPLAY R SP POL 2012 Ogier kara/175 F: Landino / Langraf I
M: Romica R / Campari M
O: Romuald Hałabuda
B: Romuald Hałabuda
K021677 616009540120912
217.

173

REXONEA-P SP POL 2010 Klacz gniada F: Contendor / Contendro
M: Rebella / Landos
O: Martyna Zielińska
B:
K019598 616009610239410 104XA65
218.

251

ROSA PRIMA SP POL 2011 Klacz gniada/164 F: Chef Supreme / Chief's Crown
M: Rosa Brenna / Brentano II
O: SK Prudnik Sp. z o. o.
B: SK Prudnik Sp. z o. o.
K019141 616009690084011
219.

110

ROSSA SP POL 2011 Klacz gniada F: Contender Son / Contender
M: Rachella / Charisma 115
O: Roland Kosmol
B: Ewa Hauer
K019914 616009600253411 105DW53
220.

255

ROTEX II SP POL 2010 Wałach gniada F: Nimroy B / Nimmerdor
M: Roksana / Sofix
O: Ewa Janiak
B: Ewa Janiak
K017653 616009530316310
221.

23

RUDE SUNSHINE OLD GER 2005 Klacz ciemnogniada F: Romanov Blue Hors / Rohdiamant
M: Fontania / Sevillano
O:
B:
K022056 DE433330470605
222.

174

RUFIO SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Fatim /
M: Roma / nn
O:
B: Maria Smaczny
K022299 616007670012709
223.

119

SAGA SP POL 2011 Klacz gniada F: Contendor /
M: Skawa / Bajou Du Rouet
O: Beata Biczysko
B: Karol Gmyrek
K022417 616009670097911
224.

287

SAM HOL GER 2012 Wałach gniada F: Spartacus / Stakkato
M: Pabraxis / Hinault
O: Lesław Sarachmann
B:
K023314 DE431316704312
225.

211

SAVOY 51 HAN GER 2005 Wałach gniada F: Stolzenberg / Stakkato
M: Loni / Lordanos
O: Mariusz Kąkol
B: Eitel Wehrs Ot Steinwedel
K021068 DE431311306205 103KJ80
226.

257

SAZU 3 HAN GER 2004 Klacz kasztanowata F: Stolzenberg / Stakkato
M: Sherlocks Piana / Sherlock Holmes
O: Michał Stanisławiak
B:
K020728 DE431312326104 104QV91
227.

145

SECRET WEAPON L KWPN NED 2011 Wałach gniada F: Bubalu VDL / Baloubet Du Rouet
M: Acobada / Acobat II
O: Jan Ludwiczak
B:
K020678 528003201109504
228.

266

SELENA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada/168 cm F: Landjonker S / Landjonker
M: Saxon Way / Professional
O: Izabela Dreger
B: Jerzy Jakubczak
K014244 POL009580118005
229.

297

SEWILLA L HAN GER 2011 Klacz kara F: Van Helsing / Valentino
M: Edda / Edgar
O: Jan Ludwiczak
B:
K019732 DE431316949611
230.

16

SIR PAUILLAC SP POL 2011 Wałach gniada F: Pauillac De Meia Lua / Jalisco B
M: Szlachta / Luron
O: Sławomir Grzelczyk
B: Sławomir Grzelczyk
K022389 616009590185511
231.

279

SOJUZ SP POL 2003 Wałach gniada F: ATYLLA
M: SOJA
O: ALICJA CYBULSKA
B: SK JAROSZÓWKA
K008098 POL009670013103 102UF12
232.

81

STACUDO BAW POL 2010 Wałach gniada F: Stalypso / Stakkate
M: Medici / Florestine
O: Eden Alois
B: Anna Bienias
K019997 DE481810205810
233.

38

STARCORNET HAN GER 2010 walach gniada F: Stakkato Gold /
M: Columbia / Cornet Obolensky
O:
B:
K024205 DE431310121210
234.

129

STIGMATICA HAN GER 2011 Klacz gniada F: Uccello / Now or Never M
M: Suerte / Stalypso
O: Łukasz Koza
B:
K022326 DE431314407411
235.

6

STOCK OLD GER 2011 Ogier ciemnogniada F: Stalypso / Stakkato
M: Mandy / Lanciano
O: Wojciech Coeślarczyk
B: Heinrich Hoeffer
K021092 DE433330627911
236.

171

SZALONY CHICCO SP POL 2009 Wałach gniada/161 F: Chicago I /
M: Szalona Queen / Quidam De Revel
O: Anna Szklarska
B: SK Ochaby
K015693 616009540116509
237.

269

SZAMBELAN SP POL 2004 Wałach gniada F: Balisco II / Quidam De Revel
M: Szaki / Kissovo
O: Sławomir Grzelczyk
B: SK Ochaby
K009294 POL009540174904
238.

289

TABASCO WLKP POL 2006 Wałach kara F: Demut / Hartgold
M: Tamatawa / Alger
O: Paula Tronina
B: Andrzej Kuświk
K016873 POL007610051806
239.

135

TAHIRA ANGEL AES GER 2012 Klacz siwa F: Chapman ET / Douglas
M: Qinara / Quidams Rubin
O: Sławomir Uchwat i Agrosad Sp. j.
B:
K021577 826002120024645
240.

292

TELMA SP POL 2011 Klacz gniada F: Luron / Guidam
M: Terhana Z / Treasure Z
O: Jarosław Poręba
B: SK Nad Wigrami
K018545 616009510353711
241.

109

TRITOP 2 KWPN GER 2007 Klacz kasztanowata F: Triomphe De Muze / Chin Chin
M: Pia / Holland
O: Aleksandra Kosmol
B: K. Mellema
K017146 528003000701752 104OR65
242.

33

ULA BAJOU-K SP POL 2008 Klacz siwa F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Uleva / Optimist
O: Marek Kubacki
B: Marek Kubacki
K014154 616009610263008
243.

32

ULOTKA-K SP POL 2011 Klacz siwa F: Cancoon / Colman
M: Ulena-K / Lord Star
O: Marek Kubacki
B: Marek Kubacki
K018808 616009610009711
244.

231

UNIQUE SP POL 2007 Ogier gniada F: Guffi / Grandeur
M: Uroda / Qumball
O: Beata Szuber
B: Beata Szuber
K016797 POL009670130607 104XD70
245.

228

URODA SP POL 2001 Klacz izabelowata/162 F: Qumball / Kimball
M: Ulla Van De Heydehoek / Esprit De Conquete
O: Beata Szuber
B: Beata Szuber
K011011 POL009670011301 104VM46
246.

214

VALENTINE WESTF GER 2010 Klacz siwa F: Valentino / Now Or Never M
M: Cocco / Cornet Obolensky
O: Lesław Sarachman
B:
K019709 DE441410969710
247.

259

VERONA L HOL GER 2009 Klacz gniada F: Quintero / Quantum
M: Ola Primavera / Lordanos
O: Jan Ludwiczak
B:
K013830 DE421000302509 104MC54
248.

307

VORIETA KWPN NED 2002 klacz ciemnogniada F: Indoctro / Capitol I
M: Ockels / Concorde
O: Rafał Parkitny
B:
K023101 0206202
249.

168

WALKOVER MŁP POL 2006 Wałach kasztanowata/168 F: Rashim / Milczan
M: Walkiria / El Donald
O: Anna i Marek Modelewscy
B: SK Prudnik
K011513 616006690025706
250.

1

WARKA-A SP POL 2008 Klacz siwa F: Helanis / Cantanis
M: Warna / Wagram
O: Agata Adrianowska
B: Agata Adrianowska
K018634 POL009600310808
251.

271

WILIANA SP POL 2010 Klacz gniada/165 F: Landor / Lacatraz
M: Wizja / Cedrus
O: Karolina Polasik-Wrzosek
B: Agnieszka Janus
K018887 616007520000310
252.

246

WIMELLA SP POL 2007 Klacz kasztanowata/173 F: Imequyl / Luron
M: Wiki / Elvis
O: SK Prudnik Sp. z o. o.
B: SK Prudnik Sp. z o. o.
K013176 POL009690082007
253.

58

WINNIE THE POOH R SP POL 2007 Ogier siwa/174 F: Fair Play Coudreau / Abdullah
M: White Lady / Limelight
O: Romuald Hałabuda
B: Romuald Hałabuda
K012228 POL009540007907 104MS58
254.

15

WISARDA SP POL 2008 Klacz kara F: Sword / Glimmerman
M: Wizna / Bonaparte
O: Kamil Grzelczyk
B: SK Prudnik
K013881 POL009690090408
255.

3

WITO WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Rytm /
M: Wilga / Agar
O: Teresa Wawrzyniak
B: Czesław Kubaja
K015798 616007530335409
256.

191

WODKA-POLKA HOL GER 2006 Klacz gniada F: Candillo / Cassini I
M: Perhaps / Coriander
O: Józef Kamiński
B:
K011252 DE421000087006
257.

77

WOODY SP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Erebus / Contender
M: Whoopy / Weinberg
O: Ewa Błada-Kosmalewicz
B: Władysław Giza
K009824 POL009540080305 103WV92
Rider Club
Competition
Prize
Antoniak Zuzanna KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
20
20
SUM:
40.00
Brzóska Łukasz KJ Abrasives Group
100
100
650
330
50
100
20
SUM:
1350.00
Brzózka Damian St. KJ Tradycja Siedlnica
20
SUM:
20.00
Charadnik Vitalii bpk
50
750
300
100
SUM:
1200.00
Cieślar Julia St. KS KJK Szary Michałowice
500
1200
1500
SUM:
3200.00
Czerska Aleksandra KJ Just Riding Kielce
20
100
SUM:
120.00
Dąbrowska Julia St. KS KJK Szary Michałowice
100
SUM:
100.00
Dudek Maja OSK Michalscy Trzebnica
20
SUM:
20.00
Filipowska Olimpia KJ Stajnia Modelewscy
50
20
SUM:
70.00
Gałczyński Tomasz OSK Michalscy Trzebnica
20
20
SUM:
40.00
Godoś Karolina KJ Royal Opole
50
500
300
50
20
150
100
SUM:
1170.00
Gramza Leszek KJ Agro-Handel Śrem
20
250
100
SUM:
370.00
Grzelczyk Kamil KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
20
300
SUM:
320.00
Januchowski Aleksander KJ Metpol Grodziec
20
SUM:
20.00
Januszewska Zuzanna SK Kruszyńscy
20
50
SUM:
70.00
Kąkol Mariusz KJ Olmet Ost-Sped Ostrów Wlkp.
20
100
SUM:
120.00
Kałdonek Martyna KJ Trachy Sośnicowice
20
SUM:
20.00
Kamińska Magda KJ Avanti Opole
20
20
20
650
650
200
20
SUM:
1580.00
Kasner Matylda bpk
20
200
300
100
20
SUM:
640.00
Klein Tomasz JKS Przybyszewo
200
400
20
100
SUM:
720.00
Kołodziej Paulina JKS Pogórze w Gliniku Zabowrowskim
100
SUM:
100.00
Kopacz Paulina LUKS Nysa Gubin
20
SUM:
20.00
Koroblowska Weronika KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
100
SUM:
100.00
Kosmol Oliwia St. KJ Preria Wilkowice
50
SUM:
50.00
Kostrzewski Zbigniew KS Stadnina Koni Krzywopłoty
20
150
1200
SUM:
1370.00
Koszucka Małgorzata KJ Wechta Rosnówko
20
300
300
2000
20
SUM:
2640.00
Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice
20
20
200
400
400
SUM:
1040.00
Krzanowska Adrianna KJK Romico Żywiec
20
SUM:
20.00
Kuczerawy Tomasz Konie Sportowe Gillmaier
20
100
SUM:
120.00
Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
150
50
SUM:
200.00
Łukasik Sandra Zielonogórski KS Drzonków
100
SUM:
100.00
Mierzwiński Jacek KS Pegaz Chwałowice
50
20
1600
SUM:
1670.00
Modelewski Marek KJ Stajnia Modelewscy
150
SUM:
150.00
Morsztyn Piotr bpk
400
100
SUM:
500.00
Mszyca Marta JKS Hanna
100
SUM:
100.00
Murawski Oskar Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
600
SUM:
600.00
Nabiałczyk Natalia KJ Volta Miłocice Małe
20
20
400
SUM:
440.00
Napiórkowska Kaja LKJ Olimp Prudnik
150
SUM:
150.00
Nikolas Kaja KJ Atena Ostrzeszów
250
SUM:
250.00
Nowak Grzegorz FKJK Zatoka
600
100
100
3700
SUM:
4500.00
Pawlak Joanna KJ Jaroszówka
700
SUM:
700.00
Pierzyńska Paulina KJ Abrasives Group
20
SUM:
20.00
Pilatowicz Aleksandra LKJ Olimp Prudnik
20
20
SUM:
40.00
Przeździęg Julia Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
250
SUM:
250.00
Rajtar-Wojciechowska Klaudia KJ Avanti Opole
20
20
100
200
SUM:
340.00
Skiba Dawid KJ Agro-Handel Śrem
200
500
20
1200
20
20
400
SUM:
2360.00
Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem
20
1200
2500
1000
1200
5000
300
1000
1200
220
200
SUM:
13840.00
Stanisławiak Maria KJ Agro-Handel Śrem
100
400
SUM:
500.00
Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
50
100
300
50
200
200
20
300
SUM:
1220.00
Szpak Iga LKJ Olimp Prudnik
250
SUM:
250.00
Szuber Beata KJ Bachmat Pruszowice
100
20
20
SUM:
140.00
Tłuszcz Joanna FKJK Zatoka
100
20
1200
SUM:
1320.00
Tybulczuk Tamara Łódzki KJ
150
250
SUM:
400.00
Uchwat Katarzyna JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
20
100
SUM:
120.00
Uchwat Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
20
20
SUM:
40.00
Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko
20
500
SUM:
520.00
Wesołowska Milena bpk
100
SUM:
100.00
Wesoły Marcin Posadowskie TJ
20
1200
200
SUM:
1420.00
Woźniak Wiktoria Karkonoski KJ
20
SUM:
20.00
Wszędybył Jagoda KJ Bachmat Pruszowice
20
SUM:
20.00
Zagdańska Julia KJ Stajnia Modelewscy
550
SUM:
550.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Abaimov Artem
KJ Agro-Handel Śrem
CHELSEA L (142)
2017-11-10
52
2017-11-11
1
2017-11-11
24
2017-11-12
13
2017-11-10
2017-11-10
76
2017-11-10
1
2017-11-11
1
2017-11-11
1
2017-11-12
20
CARATE L (261)
2017-11-10
2017-11-10
2017-11-11
1
2017-11-11
8
2017-11-12
34
SEWILLA L (297)
2017-11-10
96
2017-11-11
57
2017-11-12
48
2017-11-10
38
Adamus Asenata
KJ Dera
RAPSODIA (265)
2017-11-10
46
2017-11-10
1
2017-11-11
62
2017-11-11
1
2017-11-12
12
Anopczenko Natalia
KJ Jaroszówka
AFISZ (299)
2017-11-10
93
2017-11-10
79
Antoniak Zuzanna
KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
2017-11-10
25
20
2017-11-11
20
20
2017-11-12
34
2017-11-10
16
Bańska Martyna
Karkonoski KJ
2017-11-11
3
Biczysko Beata
OSK Michalscy Trzebnica
SAGA (119)
2017-11-10
52
2017-11-10
20
2017-11-11
16
2017-11-12
28
Bielnik Nikola
KS Stangret Kielce
QUITE (291)
2017-11-10
50
2017-11-10
46
2017-11-11
1
2017-11-11
1
Browarska Ewa
Królewski KJ Wiktoria
PIRELLA (123)
2017-11-11
101
2017-11-11
92
Brzóska Łukasz
KJ Abrasives Group
2017-11-10
67
2017-11-11
2017-11-12
25
2017-11-10
26
2017-11-10
26
2017-11-11
8
2017-11-12
6
100
2017-11-10
21
2017-11-11
23
2017-11-12
14
2017-11-11
64
2017-11-12
18
2017-11-10
35
HEROS (185)
2017-11-10
10
2017-11-11
20
2017-11-12
17
FLEUR (186)
2017-11-10
2017-11-11
5
100
2017-11-12
1
650
CARJONKER (187)
2017-11-10
2
330
2017-11-11
9
50
2017-11-12
5
100
2017-11-10
14
20
2017-11-11
35
2017-11-12
44
2017-11-10
23
SELENA (266)
2017-11-10
2017-11-10
40
2017-11-11
1
Brzózka Damian
St. KJ Tradycja Siedlnica
2017-11-10
94
2017-11-11
50
2017-11-12
47
KACPER (10)
2017-11-10
62
2017-11-11
53
2017-11-12
10
20
Cebulak Agnieszka
KS Stangret Kielce
2017-11-10
52
2017-11-10
11
2017-11-11
62
2017-11-11
15
2017-11-10
37
2017-11-11
47
2017-11-12
38
2017-11-10
15
Charadnik Vitalii
bpk
2017-11-10
44
2017-11-11
7
50
2017-11-12
2
750
2017-11-10
62
2017-11-10
46
2017-11-11
79
2017-11-11
27
2017-11-12
36
POMPEIA (204)
2017-11-10
32
2017-11-10
27
2017-11-11
2
300
2017-11-11
22
2017-11-12
8
100
Chmielińska Aleksandra
LKS Stragona Strzegom
2017-11-10
52
2017-11-10
79
Chmielowska Emilia
KS Small Cherry
FERLINA (60)
2017-11-10
34
2017-11-10
31
Cieślar Julia
St. KS KJK Szary Michałowice
POETIN (76)
2017-11-10
63
2017-11-10
30
2017-11-11
3
500
2017-11-11
1
1200
2017-11-12
5
1500
Cygan Kamila
KJ Jaroszówka
2017-11-11
1
2017-11-11
1
Czerska Aleksandra
KJ Just Riding Kielce
2017-11-10
79
2017-11-10
93
2017-11-11
62
2017-11-11
62
2017-11-12
12
MAGNUS (19)
2017-11-10
78
2017-11-10
51
2017-11-11
16
20
2017-11-11
2017-11-12
7
100
Dąbrowska Julia
St. KS KJK Szary Michałowice
DESAND (296)
2017-11-10
74
2017-11-11
39
2017-11-12
40
2017-11-10
3
100
Danecka Klaudia
LZJ Drama Zbrosławice
MILWI (107)
2017-11-10
1
2017-11-10
2017-11-11
1
2017-11-11
43
2017-11-12
19
Dmyszewicz Jasmina
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
CASH S. (54)
2017-11-11
70
2017-11-11
29
2017-11-12
21
Dreger Magdalena
KJ Stajnia z Kopytem
SELENA (266)
2017-11-11
1
2017-11-11
40
2017-11-12
36
Dubiniak Matylda
JKS Jaroszówka
2017-11-10
1
2017-11-11
89
DAKAR B (301)
2017-11-10
1
2017-11-11
13
Dudek Maja
OSK Michalscy Trzebnica
IBERIA (104)
2017-11-10
19
20
2017-11-11
10
2017-11-11
86
2017-11-12
2017-11-10
10
Dyrek Izabela
bpk
2017-11-11
2
Dziemidowicz Wiktor
LUKS Nysa Gubin
LOSTERICO (149)
2017-11-10
92
2017-11-11
63
2017-11-12
2017-11-10
7
Dziuba Filip
KJ Jaroszówka
CORMINTTA (275)
2017-11-10
79
Dźwigońska Weronika
Wojskowy KS Śląsk Wrocław
OLIVEIRA (193)
2017-11-12
28
Filipowska Olimpia
KJ Stajnia Modelewscy
GOLDIKA (163)
2017-11-10
9
50
2017-11-11
33
2017-11-11
69
2017-11-12
2017-11-10
43
2017-11-10
18
20
2017-11-11
2017-11-11
2017-11-12
46
2017-11-10
5
Gałczyński Tomasz
OSK Michalscy Trzebnica
2017-11-10
33
2017-11-10
14
20
2017-11-11
24
2017-11-12
29
2017-11-10
35
2017-11-10
9
20
2017-11-11
44
2017-11-12
12
2017-11-11
11
Gamperl Sarah
KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
2017-11-11
2017-11-11
92
2017-11-12
1
Gillmaier Julia
Konie Sportowe Gillmaier
2017-11-11
62
2017-11-11
1
2017-11-12
1
2017-11-11
1
2017-11-11
62
2017-11-12
25
Girsa Maja
KJ Jaroszówka
FIGARO (290)
2017-11-10
1
2017-11-10
79
2017-11-11
1
2017-11-11
62
2017-11-12
12
Glomb Victoria
KJ Jaroszówka
SOJUZ (279)
2017-11-10
1
Godoś Karolina
KJ Royal Opole
2017-11-10
1
2017-11-10
15
2017-11-11
1
2017-11-11
1
2017-11-12
24
COSA CHE (161)
2017-11-10
10
50
2017-11-10
19
2017-11-11
1
500
2017-11-11
3
300
2017-11-12
9
50
CAPPONE (162)
2017-11-10
13
20
2017-11-10
23
2017-11-11
4
150
2017-11-11
5
100
2017-11-12
23
Gramza Leszek
KJ Agro-Handel Śrem
2017-11-10
79
2017-11-10
52
2017-11-11
104
2017-11-11
1
2017-11-12
12
2017-11-10
52
2017-11-10
1
2017-11-11
1
2017-11-11
62
2017-11-12
1
DARINA (22)
2017-11-10
22
2017-11-10
47
2017-11-11
15
20
2017-11-12
15
2017-11-10
1
2017-11-10
26
2017-11-11
1
2017-11-11
1
250
2017-11-12
29
2017-11-10
81
2017-11-11
6
100
2017-11-12
32
2017-11-10
4
Grzelczyk Kamil
KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
RANDEVU (13)
2017-11-10
45
2017-11-11
82
2017-11-12
9
20
2017-11-10
25
2017-11-10
23
2017-11-11
42
2017-11-12
17
WISARDA (15)
2017-11-10
69
2017-11-11
80
2017-11-12
35
2017-11-10
54
2017-11-11
37
2017-11-12
21
BORA (17)
2017-11-10
2017-11-11
81
2017-11-12
2017-11-10
19
2017-11-11
2017-11-12
8
300
Hałoń Katarzyna
KJ Picador
2017-11-10
52
2017-11-10
7
2017-11-11
1
2017-11-11
31
2017-11-12
6
Hałoń Klaudia
KJ Picador
CANSIN (285)
2017-11-10
1
2017-11-10
52
2017-11-11
92
2017-11-11
62
2017-11-12
12
Hodera Marcelina
LKJ Platan Wrocław
TELMA (292)
2017-11-10
93
2017-11-10
52
2017-11-11
1
2017-11-11
62
2017-11-12
27
Ignasiak Marta
KJ Agro-Handel Śrem
2017-11-10
1
2017-11-10
52
2017-11-11
62
2017-11-11
1
2017-11-12
22
Jankowska Katarzyna
KJ Trachy Sośnicowice
MESSI S (113)
2017-11-10
51
2017-11-10
76
2017-11-11
1
2017-11-11
1
2017-11-12
12
Januchowski Aleksander
KJ Metpol Grodziec
2017-11-10
41
2017-11-11
22
20
2017-11-12
27
2017-11-10
19
Januszewska Zuzanna
SK Kruszyńscy
IRONIA (151)
2017-11-10
18
20
2017-11-11
20
2017-11-12
10
50
Kąkol Mariusz
KJ Olmet Ost-Sped Ostrów Wlkp.
ASHFORD 4 (210)
2017-11-10
17
2017-11-11
75
2017-11-12
13
20
SAVOY 51 (211)
2017-11-10
3
100
2017-11-11
31
2017-11-11
8
2017-11-12
34
Kałdonek Martyna
KJ Trachy Sośnicowice
COCORRADO (105)
2017-11-10
38
2017-11-10
42
2017-11-11
17
20
2017-11-11
58
2017-11-12
19
Kaminiarz Małgorzata
St. KS Arkadia
KORA (234)
2017-11-10
1
2017-11-10
1
2017-11-12
1
Kamińska Magda
KJ Avanti Opole
BRANDY (189)
2017-11-10
16
20
2017-11-10
11
20
2017-11-11
60
2017-11-12
28
DREAMY M (190)
2017-11-10
64
2017-11-10
65
2017-11-11
37
2017-11-12
14
20
2017-11-10
1
650
2017-11-11
1
650
2017-11-12
19
2017-11-10
6
200
2017-11-10
17
20
2017-11-11
18
2017-11-12
12
Kasner Matylda
bpk
BONGO (41)
2017-11-10
23
20
2017-11-11
25
2017-11-12
21
CALOTTA (127)
2017-11-10
65
2017-11-11
42
2017-11-11
26
2017-11-12
4
200
ARES (128)
2017-11-10
3
300
2017-11-12
8
100
PERŁA R (281)
2017-11-10
36
2017-11-11
51
2017-11-12
11
20
2017-11-10
13
Kaźmierczak Maja
bpk
CADENCE (295)
2017-11-11
1
2017-11-11
1
Kędzior Bibiana
JKS Pogórze Glinik Zaborowski
2017-11-10
40
2017-11-11
76
2017-11-12
42
2017-11-10
41
Klein Olaf
JKS Przybyszewo
2017-11-10
11
2017-11-10
63
2017-11-11
25
2017-11-12
19
Klein Tomasz
JKS Przybyszewo
2017-11-10
27
2017-11-10
2017-11-11
12
2017-11-11
10
2017-11-12
CHASSOT (40)
2017-11-10
4
200
2017-11-11
26
2017-11-12
7
400
2017-11-10
55
2017-11-11
14
20
2017-11-12
8
100
Kleniuk Mariusz
LKJ Hippologia Strzegom
GEISHA (300)
2017-11-10
52
2017-11-10
1
Kołodziej Paulina
JKS Pogórze w Gliniku Zabowrowskim
2017-11-10
77
2017-11-11
41
2017-11-12
6
100
2017-11-10
14
Konarska Katarzyna
LKS Stragona Strzegom
LARGO (304)
2017-11-11
1
Kopacz Paulina
LUKS Nysa Gubin
JAQUIN (42)
2017-11-10
42
2017-11-11
38
2017-11-12
24
2017-11-10
24
INTRYGA (43)
2017-11-10
91
2017-11-11
13
20
2017-11-11
46
2017-11-12
14
2017-11-10
21
Koroblowska Weronika
KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
GAL (46)
2017-11-10
68
2017-11-11
40
2017-11-12
18
2017-11-10
9
COBERLINA (152)
2017-11-11
3
100
2017-11-12
32
2017-11-10
42
Kosmalewicz Maria
JKS Fer Więckowice
WOODY (77)
2017-11-10
2017-11-11
43
2017-11-12
49
Kosmol Oliwia
St. KJ Preria Wilkowice
DOMINACJA (108)
2017-11-10
25
2017-11-11
29
2017-11-12
21
TRITOP 2 (109)
2017-11-10
8
50
2017-11-10
32
2017-11-11
54
2017-11-11
30
2017-11-12
Kostek Laura
bpk
2017-11-10
90
2017-11-11
61
2017-11-12
25
Kostrzewski Zbigniew
KS Stadnina Koni Krzywopłoty
2017-11-10
26
20
2017-11-11
35
2017-11-11
2017-11-10
34
2017-11-10
86
2017-11-11
45
2017-11-12
2017-11-10
29
2017-11-10
52
2017-11-10
1
2017-11-11
1
2017-11-11
2
150
2017-11-10
2017-11-11
1
1200
2017-11-12
2017-11-10
72
2017-11-11
66
2017-11-11
2017-11-10
11
Koszucka Małgorzata
KJ Wechta Rosnówko
2017-11-11
32
2017-11-10
20
2017-11-10
53
2017-11-11
29
2017-11-12
22
2017-11-10
51
2017-11-11
28
2017-11-12
15
2017-11-10
60
2017-11-11
14
20
2017-11-12
5
300
2017-11-10
15
2017-11-11
5
300
2017-11-12
4
2000
2017-11-10
12
20
2017-11-11
19
2017-11-12
17
2017-11-11
14
2017-11-10
36
Kownacki Mikołaj
Karkonoski KJ
OBSESJA (35)
2017-11-10
34
2017-11-11
28
2017-11-12
16
2017-11-10
38
2017-11-11
45
2017-11-12
20
Koza Łukasz
KJ Trachy Sośnicowice
2017-11-10
43
2017-11-10
43
2017-11-11
21
20
2017-11-11
16
20
2017-11-12
10
2017-11-10
12
2017-11-11
7
200
2017-11-12
2017-11-10
4
400
2017-11-11
4
400
2017-11-12
13
G-CARES (154)
2017-11-10
46
2017-11-10
21
2017-11-11
1
2017-11-11
19
2017-11-12
37
Kras Magdalena
OSK Michalscy Trzebnica
2017-11-10
2017-11-10
44
Krzanowska Adrianna
KJK Romico Żywiec
2017-11-10
27
2017-11-10
45
2017-11-11
68
2017-11-11
10
20
2017-11-12
2017-11-10
84
2017-11-11
55
2017-11-12
16
2017-11-10
33
Kubacka Zofia
KJ Bachmat Pruszowice
CORRMAN (230)
2017-11-10
52
2017-11-10
33
2017-11-11
1
2017-11-11
17
2017-11-12
15
Kucharska Martyna
KJ Jaroszówka
ASCAN (276)
2017-11-10
52
Kuczerawy Tomasz
Konie Sportowe Gillmaier
2017-11-10
37
2017-11-11
13
20
2017-11-12
19
2017-11-10
25
2017-11-11
6
100
2017-11-12
16
CAMPARI (101)
2017-11-10
70
2017-11-11
87
2017-11-12
50
Kulej Oliwia
Sportowy KJ Bajardo
STACUDO (81)
2017-11-10
1
2017-11-10
9
2017-11-11
5
2017-11-11
67
2017-11-12
9
Kulejewska Sandy
bpk
GRAIS (274)
2017-11-10
1
2017-11-10
1
2017-11-12
33
Kurek Jan
Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
MAIK K (239)
2017-11-10
48
2017-11-10
28
2017-11-11
33
2017-11-11
6
2017-11-12
33
PTYŚ (242)
2017-11-10
4
150
2017-11-11
10
50
2017-11-12
16
COCO LADY (243)
2017-11-10
58
2017-11-10
53
2017-11-11
36
2017-11-12
31
CALISTO (244)
2017-11-10
54
2017-11-11
77
2017-11-12
CARMINA (240)
2017-11-10
78
2017-11-10
1
2017-11-11
62
2017-11-11
1
2017-11-12
1
Kuwik Karolina
LKJ Platan Wrocław
MASIMO (167)
2017-11-11
62
Langer Kaja
KJK Romico Żywiec
ORIANA (272)
2017-11-10
1
2017-11-10
32
2017-11-11
62
2017-11-11
6
2017-11-12
31
Lis Amelia
KJ Picador
BRZOZA (286)
2017-11-11
1
2017-11-11
Luty Dominika
SK Kruszyńscy
2017-11-10
24
2017-11-10
59
2017-11-11
17
EMMA (125)
2017-11-10
1
2017-11-10
10
2017-11-10
1
2017-11-10
1
2017-11-11
102
2017-11-11
39
Łukasik Sandra
Zielonogórski KS Drzonków
CARTINA L (150)
2017-11-10
83
2017-11-10
50
2017-11-11
2017-11-11
8
100
2017-11-12
30
Maciejewska Justyna
KJ Korys Przygorzele
CASH (89)
2017-11-10
52
2017-11-10
24
2017-11-11
1
2017-11-11
28
2017-11-12
10
Mierzwiński Jacek
KS Pegaz Chwałowice
GOLDEN (25)
2017-11-11
8
50
2017-11-11
52
2017-11-12
20
NEVER (29)
2017-11-10
28
2017-11-11
55
2017-11-12
22
2017-11-10
10
20
2017-11-11
15
2017-11-12
1
1600
Miśkiewicz Anna
KJ Volta Miłocice Małe
PATAGONIA (177)
2017-11-10
30
2017-11-10
29
2017-11-11
78
2017-11-11
51
2017-11-12
36
JUNAK (225)
2017-11-10
52
2017-11-10
28
2017-11-11
91
2017-11-11
1
2017-11-12
25
Modelewski Marek
KJ Stajnia Modelewscy
CHIVAS (169)
2017-11-10
73
2017-11-11
36
2017-11-12
2017-11-10
2
150
Modelewski Patryk
KJ Stajnia Modelewscy
WALKOVER (168)
2017-11-10
2017-11-11
59
2017-11-11
47
2017-11-12
18
Morsztyn Natalia
bpk
2017-11-10
1
2017-11-10
1
2017-11-11
90
2017-11-11
1
2017-11-12
12
Morsztyn Piotr
bpk
2017-11-11
1
2017-11-11
1
2017-11-12
8
ARA (2)
2017-11-10
52
2017-11-10
46
STOCK (6)
2017-11-10
55
2017-11-11
49
2017-11-12
14
2017-11-10
2017-11-11
2
400
2017-11-11
13
2017-11-12
2017-11-10
2017-11-10
44
2017-11-11
7
100
2017-11-12
11
GOLDIKA (302)
2017-11-10
87
2017-11-10
1
2017-11-11
1
2017-11-11
92
2017-11-12
1
Mszyca Marta
JKS Hanna
MAXIMA (223)
2017-11-10
82
2017-11-11
73
2017-11-12
33
2017-11-10
17
2017-11-10
49
2017-11-10
8
100
2017-11-11
48
2017-11-12
25
Murawski Oskar
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
LIBELIUS (256)
2017-11-10
20
2017-11-11
9
2017-11-11
6
2017-11-12
6
600
Murdzia Seweryn
KJ Equipo Łódź
2017-11-10
16
2017-11-10
22
2017-11-11
10
2017-11-12
13
Musiał Kamil
JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
LINDY HOP (133)
2017-11-10
97
2017-11-11
58
2017-11-11
54
2017-11-12
17
2017-11-10
39
Nabiałczyk Natalia
KJ Volta Miłocice Małe
2017-11-10
17
20
2017-11-11
2017-11-11
2017-11-12
2017-11-10
27
2017-11-10
21
20
2017-11-10
58
2017-11-11
85
2017-11-11
23
2017-11-12
4
400
Napiórkowska Kaja
LKJ Olimp Prudnik
MIWIA (248)
2017-11-10
93
2017-11-11
1
2017-11-12
21
EUMARA (249)
2017-11-10
14
2017-11-11
22
2017-11-12
2
150
Nikolas Kaja
KJ Atena Ostrzeszów
2017-11-10
1
2017-11-10
1
250
2017-11-11
1
2017-11-11
37
2017-11-12
18
Nowacki Jakub
KJ Jeziorki-Osieczna
2017-11-10
52
2017-11-12
24
Nowacki Michał
Racocki KJ
ARMANII (47)
2017-11-10
14
2017-11-10
39
2017-11-11
24
2017-11-11
10
2017-11-12
18
Nowak Grzegorz
FKJK Zatoka
VALENTINE (214)
2017-11-10
57
2017-11-10
40
2017-11-11
19
2017-11-12
4
600
2017-11-10
8
100
2017-11-11
8
100
2017-11-12
2
3700
Osińska Agnieszka
KJ Royal Opole
2017-11-10
1
2017-11-10
30
2017-11-11
1
2017-11-11
1
2017-11-12
30
Parkitny Maximilian
Karkonoski KJ
VORIETA (307)
2017-11-12
16
Pawlak Joanna
KJ Jaroszówka
2017-11-10
17
2017-11-10
24
2017-11-12
3
700
PIRELLA (123)
2017-11-10
12
Pierzyńska Paulina
KJ Abrasives Group
QUINTELLO (184)
2017-11-10
31
2017-11-11
12
20
2017-11-12
26
Pięta Julia
Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
BIRKE K (241)
2017-11-10
52
2017-11-10
1
2017-11-11
1
2017-11-11
62
2017-11-12
1
Pilatowicz Aleksandra
LKJ Olimp Prudnik
WIMELLA (246)
2017-11-10
22
20
2017-11-11
18
20
2017-11-12
37
LUCIER (247)
2017-11-10
52
2017-11-10
90
2017-11-11
62
2017-11-11
62
2017-11-12
12
Pisarska Zuzanna
KJ Partynice Wrocław
CARETANA (165)
2017-11-10
52
2017-11-11
53
2017-11-12
30
2017-11-10
37
Pomiankowska Joanna
KS Stangret Kielce
2017-11-10
29
2017-11-11
1
2017-11-11
18
2017-11-10
45
GIRL RV (156)
2017-11-10
56
2017-11-10
2017-11-11
27
2017-11-11
32
2017-11-12
17
Przezak Katarzyna
KJ CH Jaszkowo
COLOMBO (262)
2017-11-10
71
2017-11-11
52
2017-11-12
39
2017-11-10
8
Przeździęg Julia
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
2017-11-10
61
2017-11-11
41
2017-11-11
2017-11-12
45
2017-11-10
1
250
Rajtar-Wojciechowska Klaudia
KJ Avanti Opole
CLAVEL (82)
2017-11-11
92
2017-11-11
1
2017-11-12
12
ROSSA (110)
2017-11-10
15
20
2017-11-10
13
20
2017-11-11
34
2017-11-11
50
2017-11-12
23
QUINTUS (111)
2017-11-10
25
2017-11-10
5
100
2017-11-11
18
2017-11-12
6
200
Rękosiewicz Aleksandra
Fundacja Kaczyna - z kultyrą na Ty
DURAVELLA (194)
2017-11-10
85
2017-11-10
41
2017-11-11
56
2017-11-11
56
2017-11-12
41
Rosiak Ewa
KS Pegaz Chwałowice
GALA W (166)
2017-11-10
1
2017-11-10
27
2017-11-11
1
2017-11-11
26
2017-11-12
11
Rozenberg Monika
KJ Zbrosławice
CLAVEL (82)
2017-11-10
2017-11-10
Rudzka Paulina
KS Stangret Kielce
2017-11-10
2017-11-11
1
2017-11-11
12
2017-11-10
Saroska Aleksandra
bpk
KORWETA (178)
2017-11-10
1
2017-11-10
22
2017-11-11
1
2017-11-11
9
2017-11-12
23
Sebastian Katarzyna
St. KJ Tradycja Siedlnica
ELIOT (11)
2017-11-10
98
2017-11-11
4
2017-11-11
88
2017-11-10
46
Skiba Dawid
KJ Agro-Handel Śrem
AVOCADO L (144)
2017-11-10
7
200
2017-11-11
11
2017-11-12
11
2017-11-10
66
2017-11-11
26
2017-11-12
3
500
2017-11-11
19
20
2017-11-12
1
1200
2017-11-10
18
VERONA L (259)
2017-11-10
59
2017-11-10
15
20
2017-11-11
30
2017-11-11
9
20
2017-11-12
2
400
Skrzyczyński Jarosław
KJ Agro-Handel Śrem
2017-11-10
2017-11-11
24
20
2017-11-12
29
2017-11-10
48
2017-11-11
57
2017-11-12
27
QUITOKI (197)
2017-11-10
1
1200
2017-11-12
3
2500
JERICO (198)
2017-11-10
2
1000
2017-11-11
1
1200
2017-11-12
1
5000
2017-11-10
5
300
2017-11-11
2
1000
2017-11-11
1
1200
2017-11-12
28
LA SCALA (200)
2017-11-10
3
220
2017-11-10
20
2017-11-11
41
2017-11-12
9
QUIRO 5 (201)
2017-11-10
9
2017-11-11
14
2017-11-12
7
200
Ślusarczyk Ewelina
OSK Michalscy Trzebnica
2017-11-10
29
2017-11-11
49
2017-11-12
23
Smaczny Maria
KS Pegaz Chwałowice
RUFIO (174)
2017-11-11
1
2017-11-11
92
2017-11-12
1
Społowicz Artur
KJ Jaroszówka
POKER (277)
2017-11-10
18
BANKIER (278)
2017-11-10
8
Stachowiak Ewa
KJ Michałówka
2017-11-10
90
2017-11-10
79
2017-11-11
2017-11-12
Stanisławiak Maria
KJ Agro-Handel Śrem
SAZU 3 (257)
2017-11-10
5
100
2017-11-10
56
2017-11-11
38
2017-11-12
11
ITALIAN (258)
2017-11-10
79
2017-11-10
2
400
2017-11-11
42
2017-11-12
22
Stasiak Anna
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
OTAMENDI (254)
2017-11-10
93
2017-11-11
45
2017-11-12
52
Stasiak Szymon
KJ Olmet - OstSped Ostrów Wlkp.
OTELLO (220)
2017-11-10
87
2017-11-10
6
MARKO (221)
2017-11-10
88
2017-11-11
84
2017-11-12
26
2017-11-10
32
Stasiak Szymon
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
NILUS (252)
2017-11-10
7
50
2017-11-10
7
100
2017-11-11
33
2017-11-11
21
2017-11-12
3
300
DIAVISTO (253)
2017-11-10
11
50
2017-11-10
36
2017-11-11
3
200
2017-11-11
4
200
2017-11-12
12
ROTEX II (255)
2017-11-10
60
2017-11-10
64
2017-11-11
15
20
2017-11-11
34
2017-11-12
5
300
Stasiulewicz Wiktoria
bpk
EMS (294)
2017-11-10
2017-11-10
52
2017-11-11
62
2017-11-11
62
2017-11-12
21
Strzyż Marek
KJ Olmet-Ostsped Ostrów Wielkopolski
OTELLO (220)
2017-11-11
36
2017-11-11
2017-11-12