Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
150 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 18:50:47
2017-08-30 17:27:56
Kornelia Smura DIE KLEINE LADY
  • 2x 1R/L/Konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 2x 7R/L/Konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 2x 13R/L/Konkurs zwykły, art. 238.2.1
149 ENTRY ACCEPTED 2017-08-29 08:18:36
2017-08-28 22:51:26
Bartosz Czaprański CHANTILLY
  • 1x 2R/P/Konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/Seniorzy/I Półfinał Seniorów, konkurs szybkości, art. 239 (wys. 125 cm)
148 ENTRY ACCEPTED 2017-08-29 08:19:14
2017-08-28 22:50:26
Jakub Szelangiewicz LA DIVA F
  • 1x 2R/P/Konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/Seniorzy/I Półfinał Seniorów, konkurs szybkości, art. 239 (wys. 125 cm)
147 ENTRY ACCEPTED 2017-08-29 08:19:30
2017-08-28 22:49:07
Rafał Krajewski STAKATA
  • 2x 1R/L/Konkurs zwykły, art. 238.2.1
146 ENTRY ACCEPTED 2017-08-29 08:21:01
2017-08-28 22:43:21
Kamil Niestrawski CHARYZMA
  • 1x 4/Seniorzy/I Półfinał Seniorów, konkurs szybkości, art. 239 (wys. 125 cm)
  • 1x 12/Seniorzy/II Półfinał Seniorów, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
145 ENTRY ACCEPTED 2017-08-29 08:21:33
2017-08-28 22:42:23
Kamil Niestrawski CERES
  • 1x 12/Seniorzy/II Półfinał Seniorów, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 18/Seniorzy/Finał Mistrzostw Wielkopolski Seniorów, konkurs dwunawrotowy, art. 273.3.3 (wys. 130 cm)
144 ENTRY ACCEPTED 2017-08-29 08:21:54
2017-08-28 22:19:37
Łukasz Piksa LIBERO
  • 1x 2R/P/Konkurs zwykły, art. 238.2.1
143 ENTRY ACCEPTED 2017-08-29 08:22:09
2017-08-28 22:19:06
Łukasz Piksa METALLICA
  • 1x 2R/P/Konkurs zwykły, art. 238.2.1
142 ENTRY ACCEPTED 2017-08-29 08:22:26
2017-08-28 22:14:59
Łukasz Piksa CASINNIR
  • 1x 4/Seniorzy/I Półfinał Seniorów, konkurs szybkości, art. 239 (wys. 125 cm)
  • 1x 12/Seniorzy/II Półfinał Seniorów, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 18/Seniorzy/Finał Mistrzostw Wielkopolski Seniorów, konkurs dwunawrotowy, art. 273.3.3 (wys. 130 cm)
141 ENTRY ACCEPTED 2017-08-29 08:22:38
2017-08-28 22:07:00
Łukasz Brzóska HEROS
  • 1x S/C/Konkurs specjalny - Grand Prix Sierakowa, zwykły z rozgrywką , art. 238.2.2 (tylko dla zaproszonych zawodników)
140 ENTRY ACCEPTED 2017-08-29 08:22:48
2017-08-28 22:06:40
Łukasz Brzóska BLACK & WHITE 3
  • 1x 7R/L/Konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 8R/P/Konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 13R/L/Konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 14R/P/Konkurs zwykły, art. 238.2.1
139 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 21:41:41
2017-08-28 21:16:15
Marcelina Raczyńska MONA F
  • 1x 3/Juniorzy/I Półfinał Juniorów, konkurs szybkości, art. 239 (wys. 110 cm)
  • 1x 11/Juniorzy/II Półfinał Juniorów, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
138 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 21:41:13
2017-08-28 21:15:30
Marcelina Raczyńska TUTSI
  • 1x 3/Juniorzy/I Półfinał Juniorów, konkurs szybkości, art. 239 (wys. 110 cm)
  • 1x 11/Juniorzy/II Półfinał Juniorów, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
137 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 21:40:45
2017-08-28 21:14:35
Katarzyna Paradowska GOLIAT
  • 1x 3/Juniorzy/I Półfinał Juniorów, konkurs szybkości, art. 239 (wys. 110 cm)
  • 1x 11/Juniorzy/II Półfinał Juniorów, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
136 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 21:40:13
2017-08-28 21:13:38
Adam Kucia DANTE
  • 2x 1R/L/Konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 2x 7R/L/Konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 2x 13R/L/Konkurs zwykły, art. 238.2.1
135 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 21:39:41
2017-08-28 20:41:46
Wiktoria Nowak FUNKY FILLY VM
  • 1x 1R/L/Konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 13R/L/Konkurs zwykły, art. 238.2.1
134 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 21:39:11
2017-08-28 19:48:20
Agata Dahlke ULILEN
  • 1x S/C/Konkurs specjalny - Grand Prix Sierakowa, zwykły z rozgrywką , art. 238.2.2 (tylko dla zaproszonych zawodników)
133 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 21:38:44
2017-08-28 19:48:04
Agata Dahlke EULVE
  • 1x S/C/Konkurs specjalny - Grand Prix Sierakowa, zwykły z rozgrywką , art. 238.2.2 (tylko dla zaproszonych zawodników)
132 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 21:38:09
2017-08-28 19:45:58
Dominika Henzel COLLINO
  • 1x 1R/L/Konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2R/P/Konkurs zwykły, art. 238.2.1
131 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 21:36:17
2017-08-28 17:58:27
Jacek Muraczewski ARIA
  • 1x 1R/L/Konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2R/P/Konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 7R/L/Konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 8R/P/Konkurs zwykły, art. 238.2.1
130 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 21:35:37
2017-08-28 11:29:30
Julia Jabłońska DINAND
  • 1x 1R/L/Konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2R/P/Konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 13R/L/Konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 14R/P/Konkurs zwykły, art. 238.2.1
129 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 21:34:56
2017-08-28 10:52:39
Marta Zielińska ALEXIS N
  • 1x 4/Seniorzy/I Półfinał Seniorów, konkurs szybkości, art. 239 (wys. 125 cm)
  • 1x 12/Seniorzy/II Półfinał Seniorów, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
128 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 21:34:11
2017-08-28 10:34:49
Antonina Majewska LAPACCIO
  • 1x 1R/L/Konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 7R/L/Konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 13R/L/Konkurs zwykły, art. 238.2.1
127 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 21:31:21
2017-08-28 10:34:02
Joanna Skrzypczak CHACCO-RED
  • 1x 2R/P/Konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 8R/P/Konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 14R/P/Konkurs zwykły, art. 238.2.1
126 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 21:29:18
2017-08-28 10:33:06
Joanna Skrzypczak SEMINO 5
  • 1x 2R/P/Konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 8R/P/Konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 14R/P/Konkurs zwykły, art. 238.2.1
125 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 21:26:56
2017-08-28 10:31:15
Marcin Maćkowiak CARPACCIO
  • 1x 3/Juniorzy/I Półfinał Juniorów, konkurs szybkości, art. 239 (wys. 110 cm)
  • 1x 11/Juniorzy/II Półfinał Juniorów, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
  • 1x 17/Juniorzy/Finał Mistrzostw Wielkopolski Juniorów, konkurs dwunawrotowy, art. 273.3.3 (wys. 120 cm)
124 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 21:25:03
2017-08-28 10:30:11
Marcin Maćkowiak LE MATINO
  • 1x 3/Juniorzy/I Półfinał Juniorów, konkurs szybkości, art. 239 (wys. 110 cm)
  • 1x 11/Juniorzy/II Półfinał Juniorów, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
  • 1x 17/Juniorzy/Finał Mistrzostw Wielkopolski Juniorów, konkurs dwunawrotowy, art. 273.3.3 (wys. 120 cm)
123 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 21:22:25
2017-08-28 10:05:01
Julia Moszczyńska AKADEMIA
  • 1x 3/Juniorzy/I Półfinał Juniorów, konkurs szybkości, art. 239 (wys. 110 cm)
  • 1x 11/Juniorzy/II Półfinał Juniorów, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
  • 1x 17/Juniorzy/Finał Mistrzostw Wielkopolski Juniorów, konkurs dwunawrotowy, art. 273.3.3 (wys. 120 cm)
122 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 21:21:54
2017-08-28 08:35:13
Agata Dahlke VANDAMME
  • 1x 4/Seniorzy/I Półfinał Seniorów, konkurs szybkości, art. 239 (wys. 125 cm)
121 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 21:21:21
2017-08-28 08:34:58
Agata Dahlke CORBIERE
  • 1x 4/Seniorzy/I Półfinał Seniorów, konkurs szybkości, art. 239 (wys. 125 cm)
  • 1x S/C/Konkurs specjalny - Grand Prix Sierakowa, zwykły z rozgrywką , art. 238.2.2 (tylko dla zaproszonych zawodników)
120 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 21:20:28
2017-08-27 22:42:29
Borys Kramer NARISCHA
  • 1x 4/Seniorzy/I Półfinał Seniorów, konkurs szybkości, art. 239 (wys. 125 cm)
  • 1x 12/Seniorzy/II Półfinał Seniorów, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 18/Seniorzy/Finał Mistrzostw Wielkopolski Seniorów, konkurs dwunawrotowy, art. 273.3.3 (wys. 130 cm)
119 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 21:20:02
2017-08-27 22:41:49
Borys Kramer TOMIRA
  • 1x 4/Seniorzy/I Półfinał Seniorów, konkurs szybkości, art. 239 (wys. 125 cm)
  • 1x 12/Seniorzy/II Półfinał Seniorów, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 18/Seniorzy/Finał Mistrzostw Wielkopolski Seniorów, konkurs dwunawrotowy, art. 273.3.3 (wys. 130 cm)
118 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 21:19:35
2017-08-27 21:58:20
Klaudiusz Jach KONFETTI
  • 1x 3/Juniorzy/I Półfinał Juniorów, konkurs szybkości, art. 239 (wys. 110 cm)
  • 1x 11/Juniorzy/II Półfinał Juniorów, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
  • 1x 17/Juniorzy/Finał Mistrzostw Wielkopolski Juniorów, konkurs dwunawrotowy, art. 273.3.3 (wys. 120 cm)
117 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 21:19:09
2017-08-27 21:57:38
Klaudiusz Jach BLACK JACK
  • 1x 3/Juniorzy/I Półfinał Juniorów, konkurs szybkości, art. 239 (wys. 110 cm)
  • 1x 11/Juniorzy/II Półfinał Juniorów, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
  • 1x 17/Juniorzy/Finał Mistrzostw Wielkopolski Juniorów, konkurs dwunawrotowy, art. 273.3.3 (wys. 120 cm)
116 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 21:18:39
2017-08-27 21:37:28
Mikołaj Kaczmarek MOJA GWIAZDA
  • 2x 1R/L/Konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 2x 7R/L/Konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 2x 13R/L/Konkurs zwykły, art. 238.2.1
115 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 21:17:54
2017-08-27 21:28:03
Mieszko Dąbrowski EFRON
  • 1x 4/Seniorzy/I Półfinał Seniorów, konkurs szybkości, art. 239 (wys. 125 cm)
114 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 21:14:46
2017-08-27 21:26:17
Oliwia Werblińska VENTURA
  • 1x 3/Juniorzy/I Półfinał Juniorów, konkurs szybkości, art. 239 (wys. 110 cm)
113 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 21:12:27
2017-08-27 21:26:04
Bartosz Czaprański ORLANDO B
  • 1x 2R/P/Konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/Seniorzy/I Półfinał Seniorów, konkurs szybkości, art. 239 (wys. 125 cm)
112 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 21:11:58
2017-08-27 21:25:50
Oliwia Werblińska CARMEN
  • 1x 3/Juniorzy/I Półfinał Juniorów, konkurs szybkości, art. 239 (wys. 110 cm)
111 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 21:09:22
2017-08-27 20:56:56
Oliwia Pleśnierowicz SNOOPY
  • 1x 6/Kuce 80 cm/I Półfinał Kucy (wiek zawodnika: 12-16 lat), konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 10/Kuce 80 cm/II Półfinał Kucy (wiek zawodnika: 12-16 lat), konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 16/Kuce 85 cm/Finał Kucy (wiek zawodnika: 12-16 lat), konkurs dwunawrotowy, art. 273.3.3 (wys. 85 cm)
110 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 21:08:25
2017-08-27 19:46:38
Marcin Wesoły MATRIX
  • 1x 4/Seniorzy/I Półfinał Seniorów, konkurs szybkości, art. 239 (wys. 125 cm)
  • 1x 12/Seniorzy/II Półfinał Seniorów, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
109 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 21:07:59
2017-08-27 19:46:10
Marcin Wesoły FAUNA KG
  • 1x 4/Seniorzy/I Półfinał Seniorów, konkurs szybkości, art. 239 (wys. 125 cm)
  • 1x 12/Seniorzy/II Półfinał Seniorów, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 18/Seniorzy/Finał Mistrzostw Wielkopolski Seniorów, konkurs dwunawrotowy, art. 273.3.3 (wys. 130 cm)
108 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 21:07:31
2017-08-27 18:11:29
Patryk Kaczmarek LAMBORGHINI
  • 1x 1R/L/Konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2R/P/Konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 7R/L/Konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 8R/P/Konkurs zwykły, art. 238.2.1
107 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 21:05:01
2017-08-27 12:52:58
Julia Biskup ARAGONIT
  • 1x 3/Juniorzy/I Półfinał Juniorów, konkurs szybkości, art. 239 (wys. 110 cm)
  • 1x 11/Juniorzy/II Półfinał Juniorów, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
  • 1x 17/Juniorzy/Finał Mistrzostw Wielkopolski Juniorów, konkurs dwunawrotowy, art. 273.3.3 (wys. 120 cm)
106 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 21:04:29
2017-08-27 12:51:24
Hanna Jachimowicz AVALETTO
  • 1x 4/Seniorzy/I Półfinał Seniorów, konkurs szybkości, art. 239 (wys. 125 cm)
  • 1x 12/Seniorzy/II Półfinał Seniorów, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
105 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 21:03:52
2017-08-27 12:49:53
Hanna Jachimowicz MOSSA
  • 1x 4/Seniorzy/I Półfinał Seniorów, konkurs szybkości, art. 239 (wys. 125 cm)
104 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 21:03:24
2017-08-27 12:46:27
Gniewko Jachimowicz FALENTINO
  • 1x 3/Juniorzy/I Półfinał Juniorów, konkurs szybkości, art. 239 (wys. 110 cm)
  • 1x 11/Juniorzy/II Półfinał Juniorów, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
  • 1x 17/Juniorzy/Finał Mistrzostw Wielkopolski Juniorów, konkurs dwunawrotowy, art. 273.3.3 (wys. 120 cm)
103 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 21:01:15
2017-08-27 12:44:42
Oliwia Palacz NOKIA
  • 1x 6/Kuce 80 cm/I Półfinał Kucy (wiek zawodnika: 12-16 lat), konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 10/Kuce 80 cm/II Półfinał Kucy (wiek zawodnika: 12-16 lat), konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 16/Kuce 85 cm/Finał Kucy (wiek zawodnika: 12-16 lat), konkurs dwunawrotowy, art. 273.3.3 (wys. 85 cm)
102 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 20:58:52
2017-08-27 12:42:32
Paulina Głowacz VAGANT
  • 1x 3/Juniorzy/I Półfinał Juniorów, konkurs szybkości, art. 239 (wys. 110 cm)
  • 1x 11/Juniorzy/II Półfinał Juniorów, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
  • 1x 17/Juniorzy/Finał Mistrzostw Wielkopolski Juniorów, konkurs dwunawrotowy, art. 273.3.3 (wys. 120 cm)
101 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 20:58:17
2017-08-27 12:41:36
Natalia Głowacz SZAMAN
  • 1x 5/Kuce 60 cm/I Półfinał Kucy (wiek zawodnika: 9-11 lat), konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 9/Kuce 60 cm/II Półfinał Kucy (wiek zawodnika: 9-11 lat), konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 15/Kuce 70 cm/Finał Kucy (wiek zawodnika: 9-11 lat), konkurs dwunawrotowy, art. 273.3.3 (wys. 70 cm)
100 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 20:57:29
2017-08-27 09:07:27
Bartosz Czaprański QUIRINIO
  • 1x 1R/L/Konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2R/P/Konkurs zwykły, art. 238.2.1
99 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 20:54:47
2017-08-26 19:42:27
Aleksandra Gebler BOLTER
  • 1x 3/Juniorzy/I Półfinał Juniorów, konkurs szybkości, art. 239 (wys. 110 cm)
  • 1x 11/Juniorzy/II Półfinał Juniorów, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
  • 1x 17/Juniorzy/Finał Mistrzostw Wielkopolski Juniorów, konkurs dwunawrotowy, art. 273.3.3 (wys. 120 cm)
98 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2017-08-28 21:54:27
2017-08-26 19:11:04
Agata Kamińska CRAZY QUICK
  • 1x 3/Juniorzy/I Półfinał Juniorów, konkurs szybkości, art. 239 (wys. 110 cm)
  • 1x 17/Juniorzy/Finał Mistrzostw Wielkopolski Juniorów, konkurs dwunawrotowy, art. 273.3.3 (wys. 120 cm)
97 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 20:50:40
2017-08-26 19:08:10
Agata Kamińska CZINGIS CHAN
  • 1x 3/Juniorzy/I Półfinał Juniorów, konkurs szybkości, art. 239 (wys. 110 cm)
  • 1x 11/Juniorzy/II Półfinał Juniorów, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
  • 1x 17/Juniorzy/Finał Mistrzostw Wielkopolski Juniorów, konkurs dwunawrotowy, art. 273.3.3 (wys. 120 cm)
96 ENTRY ACCEPTED 2017-08-26 17:20:33
2017-08-26 16:55:44
Laura Lehmann UPSILON VAN LIMERICK
  • 2x 1R/L/Konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 2x 7R/L/Konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 2x 13R/L/Konkurs zwykły, art. 238.2.1
95 ENTRY ACCEPTED 2017-08-26 17:16:52
2017-08-26 16:25:12
Julia Ganowska ROTGERS OWEN
  • 1x 5/Kuce 60 cm/I Półfinał Kucy (wiek zawodnika: 9-11 lat), konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 9/Kuce 60 cm/II Półfinał Kucy (wiek zawodnika: 9-11 lat), konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 60 cm)
94 ENTRY ACCEPTED 2017-08-26 17:16:31
2017-08-26 16:24:18
Julia Ganowska PASJONATA PARYS
  • 1x 5/Kuce 60 cm/I Półfinał Kucy (wiek zawodnika: 9-11 lat), konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 9/Kuce 60 cm/II Półfinał Kucy (wiek zawodnika: 9-11 lat), konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 15/Kuce 70 cm/Finał Kucy (wiek zawodnika: 9-11 lat), konkurs dwunawrotowy, art. 273.3.3 (wys. 70 cm)
93 ENTRY ACCEPTED 2017-08-26 15:34:58
2017-08-26 10:40:44
Amelia Stawińska BULWAR
  • 2x 1R/L/Konkurs zwykły, art. 238.2.1
92 ENTRY ACCEPTED 2017-08-26 15:32:49
2017-08-26 09:40:35
Wiktor Szała LANDOS 0027
  • 1x 2R/P/Konkurs zwykły, art. 238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2017-08-26 15:32:30
2017-08-26 09:40:09
Wiktor Szała CASABLANCA L
  • 2x 1R/L/Konkurs zwykły, art. 238.2.1
90 ENTRY ACCEPTED 2017-08-26 15:31:28
2017-08-26 09:39:36
Dawid Skiba CHE GUEVARA L
  • 1x 4/Seniorzy/I Półfinał Seniorów, konkurs szybkości, art. 239 (wys. 125 cm)
89 ENTRY ACCEPTED 2017-08-26 15:30:50
2017-08-26 09:39:15
Dawid Skiba PARCO L
  • 1x 4/Seniorzy/I Półfinał Seniorów, konkurs szybkości, art. 239 (wys. 125 cm)
88 ENTRY ACCEPTED 2017-08-26 15:29:26
2017-08-26 09:38:10
Dawid Skiba CHACCO BLUE AS L
  • 1x 1R/L/Konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2R/P/Konkurs zwykły, art. 238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2017-08-26 15:27:57
2017-08-26 09:37:48
Dawid Skiba ZIRAY L
  • 1x 1R/L/Konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2R/P/Konkurs zwykły, art. 238.2.1
86 ENTRY ACCEPTED 2017-08-26 15:27:26
2017-08-26 09:37:22
Leszek Gramza PICO DEL TEIDE L
  • 2x 1R/L/Konkurs zwykły, art. 238.2.1
85 ENTRY ACCEPTED 2017-08-26 15:26:57
2017-08-26 09:37:02
Leszek Gramza VERONA L
  • 1x 4/Seniorzy/I Półfinał Seniorów, konkurs szybkości, art. 239 (wys. 125 cm)
84 ENTRY ACCEPTED 2017-08-26 15:26:32
2017-08-25 19:29:10
Aleksandra Bolko FATIMA
  • 1x 3/Juniorzy/I Półfinał Juniorów, konkurs szybkości, art. 239 (wys. 110 cm)
83 ENTRY ACCEPTED 2017-08-26 15:24:30
2017-08-25 18:50:54
Mariusz Kąkol SAVOY 51
  • 1x 4/Seniorzy/I Półfinał Seniorów, konkurs szybkości, art. 239 (wys. 125 cm)
  • 1x 12/Seniorzy/II Półfinał Seniorów, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 18/Seniorzy/Finał Mistrzostw Wielkopolski Seniorów, konkurs dwunawrotowy, art. 273.3.3 (wys. 130 cm)
82 ENTRY ACCEPTED 2017-08-26 15:23:17
2017-08-25 18:49:25
Mariusz Kąkol ASHFORD 4
  • 1x 4/Seniorzy/I Półfinał Seniorów, konkurs szybkości, art. 239 (wys. 125 cm)
  • 1x 12/Seniorzy/II Półfinał Seniorów, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 18/Seniorzy/Finał Mistrzostw Wielkopolski Seniorów, konkurs dwunawrotowy, art. 273.3.3 (wys. 130 cm)
81 ENTRY ACCEPTED 2017-08-25 13:07:48
2017-08-25 11:30:06
Alicja Maślana REBUS
  • 1x 4/Seniorzy/I Półfinał Seniorów, konkurs szybkości, art. 239 (wys. 125 cm)
  • 1x 12/Seniorzy/II Półfinał Seniorów, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
80 ENTRY ACCEPTED 2017-08-25 13:07:02
2017-08-25 09:06:59
Marcin Bętkowski CONCERTO
  • 1x 1R/L/Konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2R/P/Konkurs zwykły, art. 238.2.1
79 ENTRY ACCEPTED 2017-08-25 13:03:32
2017-08-25 09:04:32
Marcin Bętkowski LAMARCK
  • 1x 4/Seniorzy/I Półfinał Seniorów, konkurs szybkości, art. 239 (wys. 125 cm)
78 ENTRY ACCEPTED 2017-08-25 13:02:03
2017-08-25 09:04:01
Marcin Bętkowski CICERO Z
  • 1x 2R/P/Konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x S/C/Konkurs specjalny - Grand Prix Sierakowa, zwykły z rozgrywką , art. 238.2.2 (tylko dla zaproszonych zawodników)
77 ENTRY ACCEPTED 2017-08-25 12:50:54
2017-08-25 09:02:49
Marcin Bętkowski CASCARETTO
  • 1x 4/Seniorzy/I Półfinał Seniorów, konkurs szybkości, art. 239 (wys. 125 cm)
  • 1x 12/Seniorzy/II Półfinał Seniorów, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
76 ENTRY ACCEPTED 2017-08-25 12:50:32
2017-08-25 06:37:22
Zuzanna Nowakowska FIGARO
  • 1x 3/Juniorzy/I Półfinał Juniorów, konkurs szybkości, art. 239 (wys. 110 cm)
  • 1x 11/Juniorzy/II Półfinał Juniorów, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
  • 1x 17/Juniorzy/Finał Mistrzostw Wielkopolski Juniorów, konkurs dwunawrotowy, art. 273.3.3 (wys. 120 cm)
75 ENTRY ACCEPTED 2017-08-25 12:50:11
2017-08-25 06:36:45
Zuzanna Nowakowska CAROLINA 42
  • 1x 3/Juniorzy/I Półfinał Juniorów, konkurs szybkości, art. 239 (wys. 110 cm)
  • 1x 11/Juniorzy/II Półfinał Juniorów, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
  • 1x 17/Juniorzy/Finał Mistrzostw Wielkopolski Juniorów, konkurs dwunawrotowy, art. 273.3.3 (wys. 120 cm)
74 ENTRY ACCEPTED 2017-08-25 12:49:46
2017-08-25 06:36:01
Natalia Sydow EROZJA
  • 1x 6/Kuce 80 cm/I Półfinał Kucy (wiek zawodnika: 12-16 lat), konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 10/Kuce 80 cm/II Półfinał Kucy (wiek zawodnika: 12-16 lat), konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 16/Kuce 85 cm/Finał Kucy (wiek zawodnika: 12-16 lat), konkurs dwunawrotowy, art. 273.3.3 (wys. 85 cm)
73 ENTRY ACCEPTED 2017-08-25 12:59:09
2017-08-25 06:35:12
Marcelina Jackowiak BARKAROLA
  • 1x 5/Kuce 60 cm/I Półfinał Kucy (wiek zawodnika: 9-11 lat), konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 9/Kuce 60 cm/II Półfinał Kucy (wiek zawodnika: 9-11 lat), konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 15/Kuce 70 cm/Finał Kucy (wiek zawodnika: 9-11 lat), konkurs dwunawrotowy, art. 273.3.3 (wys. 70 cm)
72 ENTRY ACCEPTED 2017-08-25 12:48:57
2017-08-24 21:08:22
Szymon Stasiak NILUS
  • 1x 4/Seniorzy/I Półfinał Seniorów, konkurs szybkości, art. 239 (wys. 125 cm)
  • 1x 12/Seniorzy/II Półfinał Seniorów, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 18/Seniorzy/Finał Mistrzostw Wielkopolski Seniorów, konkurs dwunawrotowy, art. 273.3.3 (wys. 130 cm)
71 ENTRY ACCEPTED 2017-08-25 12:48:28
2017-08-24 21:07:49
Anna Stasiak BILA
  • 1x 3/Juniorzy/I Półfinał Juniorów, konkurs szybkości, art. 239 (wys. 110 cm)
  • 1x 11/Juniorzy/II Półfinał Juniorów, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
  • 1x 17/Juniorzy/Finał Mistrzostw Wielkopolski Juniorów, konkurs dwunawrotowy, art. 273.3.3 (wys. 120 cm)
70 ENTRY ACCEPTED 2017-08-25 12:47:13
2017-08-24 21:07:26
Szymon Stasiak DIAVISTO
  • 1x 4/Seniorzy/I Półfinał Seniorów, konkurs szybkości, art. 239 (wys. 125 cm)
  • 1x 12/Seniorzy/II Półfinał Seniorów, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 18/Seniorzy/Finał Mistrzostw Wielkopolski Seniorów, konkurs dwunawrotowy, art. 273.3.3 (wys. 130 cm)
69 ENTRY ACCEPTED 2017-08-25 11:14:35
2017-08-24 21:05:51
Szymon Stasiak DENTON
  • 1x 4/Seniorzy/I Półfinał Seniorów, konkurs szybkości, art. 239 (wys. 125 cm)
  • 1x 12/Seniorzy/II Półfinał Seniorów, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 18/Seniorzy/Finał Mistrzostw Wielkopolski Seniorów, konkurs dwunawrotowy, art. 273.3.3 (wys. 130 cm)
68 ENTRY ACCEPTED 2017-08-25 12:55:25
2017-08-24 20:44:31
Antonina Warzywoda PRYMUS
  • 2x 6/Kuce 80 cm/I Półfinał Kucy (wiek zawodnika: 12-16 lat), konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
  • 2x 10/Kuce 80 cm/II Półfinał Kucy (wiek zawodnika: 12-16 lat), konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
  • 2x 16/Kuce 85 cm/Finał Kucy (wiek zawodnika: 12-16 lat), konkurs dwunawrotowy, art. 273.3.3 (wys. 85 cm)
66 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 14:58:26
2017-08-24 12:56:22
Agata Sorel TSUNAMI
  • 1x 3/Juniorzy/I Półfinał Juniorów, konkurs szybkości, art. 239 (wys. 110 cm)
  • 1x 11/Juniorzy/II Półfinał Juniorów, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
  • 1x 17/Juniorzy/Finał Mistrzostw Wielkopolski Juniorów, konkurs dwunawrotowy, art. 273.3.3 (wys. 120 cm)
65 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 14:57:00
2017-08-24 12:52:51
Agata Sorel SMIRANA
  • 1x 3/Juniorzy/I Półfinał Juniorów, konkurs szybkości, art. 239 (wys. 110 cm)
  • 1x 11/Juniorzy/II Półfinał Juniorów, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
  • 1x 17/Juniorzy/Finał Mistrzostw Wielkopolski Juniorów, konkurs dwunawrotowy, art. 273.3.3 (wys. 120 cm)
64 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 14:54:55
2017-08-24 09:39:36
Konstancja Lehmann DIMO
  • 1x 1R/L/Konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 7R/L/Konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 13R/L/Konkurs zwykły, art. 238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 20:39:29
2017-08-24 08:36:29
Oskar Murawski CHACCO DOR
  • 1x 4/Seniorzy/I Półfinał Seniorów, konkurs szybkości, art. 239 (wys. 125 cm)
  • 1x 12/Seniorzy/II Półfinał Seniorów, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x S/C/Konkurs specjalny - Grand Prix Sierakowa, zwykły z rozgrywką , art. 238.2.2 (tylko dla zaproszonych zawodników)
  • 1x 18/Seniorzy/Finał Mistrzostw Wielkopolski Seniorów, konkurs dwunawrotowy, art. 273.3.3 (wys. 130 cm)
62 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 20:38:32
2017-08-24 08:31:52
Oskar Murawski KONSTELACJA
  • 1x 4/Seniorzy/I Półfinał Seniorów, konkurs szybkości, art. 239 (wys. 125 cm)
  • 1x 12/Seniorzy/II Półfinał Seniorów, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x S/C/Konkurs specjalny - Grand Prix Sierakowa, zwykły z rozgrywką , art. 238.2.2 (tylko dla zaproszonych zawodników)
  • 1x 18/Seniorzy/Finał Mistrzostw Wielkopolski Seniorów, konkurs dwunawrotowy, art. 273.3.3 (wys. 130 cm)
61 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 20:37:45
2017-08-24 08:26:41
Sandra Łukasik CARTINA L
  • 1x 4/Seniorzy/I Półfinał Seniorów, konkurs szybkości, art. 239 (wys. 125 cm)
  • 1x 12/Seniorzy/II Półfinał Seniorów, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x S/C/Konkurs specjalny - Grand Prix Sierakowa, zwykły z rozgrywką , art. 238.2.2 (tylko dla zaproszonych zawodników)
  • 1x 18/Seniorzy/Finał Mistrzostw Wielkopolski Seniorów, konkurs dwunawrotowy, art. 273.3.3 (wys. 130 cm)
60 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 14:49:15
2017-08-23 22:15:06
Hubert Woźniak APLA
  • 1x 5/Kuce 60 cm/I Półfinał Kucy (wiek zawodnika: 9-11 lat), konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 9/Kuce 60 cm/II Półfinał Kucy (wiek zawodnika: 9-11 lat), konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 15/Kuce 70 cm/Finał Kucy (wiek zawodnika: 9-11 lat), konkurs dwunawrotowy, art. 273.3.3 (wys. 70 cm)
59 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 14:48:55
2017-08-23 14:36:40
Julia Perek TAZINA
  • 1x 6/Kuce 80 cm/I Półfinał Kucy (wiek zawodnika: 12-16 lat), konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 10/Kuce 80 cm/II Półfinał Kucy (wiek zawodnika: 12-16 lat), konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 16/Kuce 85 cm/Finał Kucy (wiek zawodnika: 12-16 lat), konkurs dwunawrotowy, art. 273.3.3 (wys. 85 cm)
58 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 14:47:23
2017-08-23 14:35:58
Judyta Perek FRYTKA
  • 1x 5/Kuce 60 cm/I Półfinał Kucy (wiek zawodnika: 9-11 lat), konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 9/Kuce 60 cm/II Półfinał Kucy (wiek zawodnika: 9-11 lat), konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 15/Kuce 70 cm/Finał Kucy (wiek zawodnika: 9-11 lat), konkurs dwunawrotowy, art. 273.3.3 (wys. 70 cm)
57 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 14:45:41
2017-08-23 14:35:28
Judyta Perek FIDŻI
  • 1x 5/Kuce 60 cm/I Półfinał Kucy (wiek zawodnika: 9-11 lat), konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 9/Kuce 60 cm/II Półfinał Kucy (wiek zawodnika: 9-11 lat), konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 15/Kuce 70 cm/Finał Kucy (wiek zawodnika: 9-11 lat), konkurs dwunawrotowy, art. 273.3.3 (wys. 70 cm)
56 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 14:43:56
2017-08-23 08:10:45
Andrzej Jórga MACIERZANKA
  • 2x 1R/L/Konkurs zwykły, art. 238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 14:34:06
2017-08-23 00:20:31
Łukasz Krajewski ZIGGY VD KATTEVENNEN Z
  • 1x 2R/P/Konkurs zwykły, art. 238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 14:33:32
2017-08-23 00:19:40
Łukasz Krajewski SHOUPPY VD KATTEVENNEN Z
  • 1x 2R/P/Konkurs zwykły, art. 238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2017-08-29 08:22:58
2017-08-23 00:18:47
Łukasz Krajewski HENYA DE L'ESPOIR
  • 1x 4/Seniorzy/I Półfinał Seniorów, konkurs szybkości, art. 239 (wys. 125 cm)
52 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 14:43:29
2017-08-23 00:17:26
Łukasz Krajewski LIBRA
  • 1x 2R/P/Konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/Seniorzy/I Półfinał Seniorów, konkurs szybkości, art. 239 (wys. 125 cm)
51 ENTRY ACCEPTED 2017-08-29 08:23:09
2017-08-23 00:11:05
Łukasz Krajewski LINUS 217
  • 1x 4/Seniorzy/I Półfinał Seniorów, konkurs szybkości, art. 239 (wys. 125 cm)
50 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 14:32:20
2017-08-23 00:10:06
Rafał Krajewski CHANEL
  • 2x 1R/L/Konkurs zwykły, art. 238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 14:43:04
2017-08-23 00:07:18
Jakub Szelangiewicz ISABEAU
  • 2x 1R/L/Konkurs zwykły, art. 238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 14:40:36
2017-08-22 23:57:21
Jakub Szelangiewicz CALIMERO VD KATTEVENNEN Z
  • 2x 1R/L/Konkurs zwykły, art. 238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2017-09-02 22:54:04
2017-08-22 23:55:26
Jakub Szelangiewicz ANTIGUA I
  • 1x 1R/L/Konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2R/P/Konkurs zwykły, art. 238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 14:31:34
2017-08-22 23:54:30
Rafał Krajewski ZILITE VD KATTEVENNEN Z
  • 1x 1R/L/Konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2R/P/Konkurs zwykły, art. 238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 14:29:55
2017-08-22 23:51:06
Rafał Krajewski CZARDASZ
  • 1x S/C/Konkurs specjalny - Grand Prix Sierakowa, zwykły z rozgrywką , art. 238.2.2 (tylko dla zaproszonych zawodników)
44 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 14:29:29
2017-08-22 23:50:06
Rafał Krajewski COKOWAAH
  • 1x 4/Seniorzy/I Półfinał Seniorów, konkurs szybkości, art. 239 (wys. 125 cm)
43 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 14:28:55
2017-08-22 23:49:10
Rafał Krajewski CLUSEO
  • 1x 4/Seniorzy/I Półfinał Seniorów, konkurs szybkości, art. 239 (wys. 125 cm)
  • 1x S/C/Konkurs specjalny - Grand Prix Sierakowa, zwykły z rozgrywką , art. 238.2.2 (tylko dla zaproszonych zawodników)
42 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 14:28:25
2017-08-22 23:48:01
Rafał Krajewski CASSANDRA VD KATTEVENNEN Z
  • 1x 2R/P/Konkurs zwykły, art. 238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 14:27:53
2017-08-22 23:46:14
Rafał Krajewski C'ASQUETTA
  • 1x 1R/L/Konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2R/P/Konkurs zwykły, art. 238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 22:29:27
2017-08-22 18:57:33
Dajana Pawlicka CAPPUCCINO
  • 1x 2R/P/Konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/Seniorzy/I Półfinał Seniorów, konkurs szybkości, art. 239 (wys. 125 cm)
39 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 22:29:09
2017-08-22 18:57:01
Dajana Pawlicka CAIERO
  • 1x 4/Seniorzy/I Półfinał Seniorów, konkurs szybkości, art. 239 (wys. 125 cm)
  • 1x S/C/Konkurs specjalny - Grand Prix Sierakowa, zwykły z rozgrywką , art. 238.2.2 (tylko dla zaproszonych zawodników)
38 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 22:28:08
2017-08-22 18:56:12
Dajana Pawlicka CASABLANCA
  • 1x 2R/P/Konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/Seniorzy/I Półfinał Seniorów, konkurs szybkości, art. 239 (wys. 125 cm)
37 ENTRY ACCEPTED 2017-08-25 11:13:43
2017-08-22 18:54:20
Dajana Pawlicka VOLTAIRE DES MOITIERS
  • 1x S/C/Konkurs specjalny - Grand Prix Sierakowa, zwykły z rozgrywką , art. 238.2.2 (tylko dla zaproszonych zawodników)
36 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 22:26:47
2017-08-22 17:34:04
Klaudia Begier CARMINA
  • 2x 1R/L/Konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 2x 7R/L/Konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 13R/L/Konkurs zwykły, art. 238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 22:24:14
2017-08-22 17:25:16
Jan Kurek PTYŚ
  • 1x 4/Seniorzy/I Półfinał Seniorów, konkurs szybkości, art. 239 (wys. 125 cm)
  • 1x 12/Seniorzy/II Półfinał Seniorów, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 18/Seniorzy/Finał Mistrzostw Wielkopolski Seniorów, konkurs dwunawrotowy, art. 273.3.3 (wys. 130 cm)
34 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 22:18:59
2017-08-22 17:23:16
Jan Kurek MAIK K
  • 1x 4/Seniorzy/I Półfinał Seniorów, konkurs szybkości, art. 239 (wys. 125 cm)
  • 1x 12/Seniorzy/II Półfinał Seniorów, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 18/Seniorzy/Finał Mistrzostw Wielkopolski Seniorów, konkurs dwunawrotowy, art. 273.3.3 (wys. 130 cm)
33 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 22:18:17
2017-08-22 17:22:39
Aleksandra Rękosiewicz DURAVELLA
  • 1x 4/Seniorzy/I Półfinał Seniorów, konkurs szybkości, art. 239 (wys. 125 cm)
  • 1x 12/Seniorzy/II Półfinał Seniorów, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 18/Seniorzy/Finał Mistrzostw Wielkopolski Seniorów, konkurs dwunawrotowy, art. 273.3.3 (wys. 130 cm)
32 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 22:17:57
2017-08-22 15:34:51
Zuzanna Szeszuła LEON
  • 1x 5/Kuce 60 cm/I Półfinał Kucy (wiek zawodnika: 9-11 lat), konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 9/Kuce 60 cm/II Półfinał Kucy (wiek zawodnika: 9-11 lat), konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 15/Kuce 70 cm/Finał Kucy (wiek zawodnika: 9-11 lat), konkurs dwunawrotowy, art. 273.3.3 (wys. 70 cm)
31 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 22:17:17
2017-08-22 15:00:55
Dawid Rakoczy HATOKI
  • 1x 4/Seniorzy/I Półfinał Seniorów, konkurs szybkości, art. 239 (wys. 125 cm)
30 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 22:16:46
2017-08-22 15:00:26
Dawid Rakoczy CASCH
  • 1x 4/Seniorzy/I Półfinał Seniorów, konkurs szybkości, art. 239 (wys. 125 cm)
28 ENTRY ACCEPTED 2017-08-21 21:58:05
2017-08-21 18:53:28
Marta Konarska JACOB
  • 1x 5/Kuce 60 cm/I Półfinał Kucy (wiek zawodnika: 9-11 lat), konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 9/Kuce 60 cm/II Półfinał Kucy (wiek zawodnika: 9-11 lat), konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 15/Kuce 70 cm/Finał Kucy (wiek zawodnika: 9-11 lat), konkurs dwunawrotowy, art. 273.3.3 (wys. 70 cm)
27 ENTRY ACCEPTED 2017-08-21 21:57:40
2017-08-21 18:52:57
Maria Karnabal ALF
  • 1x 5/Kuce 60 cm/I Półfinał Kucy (wiek zawodnika: 9-11 lat), konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 9/Kuce 60 cm/II Półfinał Kucy (wiek zawodnika: 9-11 lat), konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 15/Kuce 70 cm/Finał Kucy (wiek zawodnika: 9-11 lat), konkurs dwunawrotowy, art. 273.3.3 (wys. 70 cm)
26 ENTRY ACCEPTED 2017-08-21 18:49:58
2017-08-21 18:02:56
Andrzej Jórga CASSORRADO
  • 1x 1R/L/Konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2R/P/Konkurs zwykły, art. 238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2017-08-21 17:15:37
2017-08-21 15:20:10
Malwina Łapacz DENIS
  • 1x 3/Juniorzy/I Półfinał Juniorów, konkurs szybkości, art. 239 (wys. 110 cm)
  • 1x 11/Juniorzy/II Półfinał Juniorów, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
  • 1x 17/Juniorzy/Finał Mistrzostw Wielkopolski Juniorów, konkurs dwunawrotowy, art. 273.3.3 (wys. 120 cm)
23 ENTRY ACCEPTED 2017-08-21 17:14:16
2017-08-20 23:06:51
Wiktoria Hoffmann IZAURA
  • 1x 3/Juniorzy/I Półfinał Juniorów, konkurs szybkości, art. 239 (wys. 110 cm)
  • 1x 11/Juniorzy/II Półfinał Juniorów, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
  • 1x 17/Juniorzy/Finał Mistrzostw Wielkopolski Juniorów, konkurs dwunawrotowy, art. 273.3.3 (wys. 120 cm)
21 ENTRY ACCEPTED 2017-09-02 22:51:42
2017-08-20 13:43:29
Piotr Pietrzak LARA
  • 1x 5/Kuce 60 cm/I Półfinał Kucy (wiek zawodnika: 9-11 lat), konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 9/Kuce 60 cm/II Półfinał Kucy (wiek zawodnika: 9-11 lat), konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 15/Kuce 70 cm/Finał Kucy (wiek zawodnika: 9-11 lat), konkurs dwunawrotowy, art. 273.3.3 (wys. 70 cm)
20 ENTRY ACCEPTED 2017-08-21 17:09:31
2017-08-20 13:42:51
Julia Pięta DAMON
  • 1x 5/Kuce 60 cm/I Półfinał Kucy (wiek zawodnika: 9-11 lat), konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 9/Kuce 60 cm/II Półfinał Kucy (wiek zawodnika: 9-11 lat), konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 15/Kuce 70 cm/Finał Kucy (wiek zawodnika: 9-11 lat), konkurs dwunawrotowy, art. 273.3.3 (wys. 70 cm)
19 ENTRY ACCEPTED 2017-08-21 17:08:51
2017-08-20 13:42:19
Julia Pięta APIS
  • 1x 5/Kuce 60 cm/I Półfinał Kucy (wiek zawodnika: 9-11 lat), konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 9/Kuce 60 cm/II Półfinał Kucy (wiek zawodnika: 9-11 lat), konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 15/Kuce 70 cm/Finał Kucy (wiek zawodnika: 9-11 lat), konkurs dwunawrotowy, art. 273.3.3 (wys. 70 cm)
18 ENTRY ACCEPTED 2017-08-21 17:08:17
2017-08-19 20:49:09
Antoni Śliwiński FERRARI
  • 1x 5/Kuce 60 cm/I Półfinał Kucy (wiek zawodnika: 9-11 lat), konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 9/Kuce 60 cm/II Półfinał Kucy (wiek zawodnika: 9-11 lat), konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 15/Kuce 70 cm/Finał Kucy (wiek zawodnika: 9-11 lat), konkurs dwunawrotowy, art. 273.3.3 (wys. 70 cm)
17 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 22:36:25
2017-08-18 21:16:00
Natalia Olech COLUMBIA
  • 1x 13R/L/Konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 14R/P/Konkurs zwykły, art. 238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 21:13:46
2017-08-17 22:28:04
Jan Szymczak CZUMEN K
  • 1x 4/Seniorzy/I Półfinał Seniorów, konkurs szybkości, art. 239 (wys. 125 cm)
15 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 20:50:11
2017-08-17 22:15:46
Jan Szymczak KOPE
  • 1x 1R/L/Konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2R/P/Konkurs zwykły, art. 238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 20:48:42
2017-08-17 08:34:32
Łukasz Brzóska QUICKLENSKY
  • 1x S/C/Konkurs specjalny - Grand Prix Sierakowa, zwykły z rozgrywką , art. 238.2.2 (tylko dla zaproszonych zawodników)
13 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 08:06:21
2017-08-13 23:17:43
Julia Siejak CALINKA
  • 2x 1R/L/Konkurs zwykły, art. 238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2017-08-29 08:23:20
2017-08-13 23:17:08
Jakub Szelangiewicz QUATRO
  • 1x 1R/L/Konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2R/P/Konkurs zwykły, art. 238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 14:35:24
2017-08-13 23:15:55
Jakub Szelangiewicz CENDO
  • 1x 4/Seniorzy/I Półfinał Seniorów, konkurs szybkości, art. 239 (wys. 125 cm)
10 ENTRY ACCEPTED 2017-08-29 08:23:30
2017-08-13 23:15:13
Jakub Szelangiewicz KORIANDER VAN DORPERHEIDE
  • 1x 2R/P/Konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/Seniorzy/I Półfinał Seniorów, konkurs szybkości, art. 239 (wys. 125 cm)
9 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 08:00:56
2017-08-13 19:47:21
Zofia Pawelczak PLASTYK
  • 1x 6/Kuce 80 cm/I Półfinał Kucy (wiek zawodnika: 12-16 lat), konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 10/Kuce 80 cm/II Półfinał Kucy (wiek zawodnika: 12-16 lat), konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 16/Kuce 85 cm/Finał Kucy (wiek zawodnika: 12-16 lat), konkurs dwunawrotowy, art. 273.3.3 (wys. 85 cm)
8 ENTRY ACCEPTED 2017-09-02 22:49:39
2017-08-13 19:45:51
Paulina Pawelczak LAMBIK
  • 1x 3/Juniorzy/I Półfinał Juniorów, konkurs szybkości, art. 239 (wys. 110 cm)
  • 1x 11/Juniorzy/II Półfinał Juniorów, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
  • 1x 17/Juniorzy/Finał Mistrzostw Wielkopolski Juniorów, konkurs dwunawrotowy, art. 273.3.3 (wys. 120 cm)
6 ENTRY ACCEPTED 2017-08-26 15:23:54
2017-08-10 17:02:14
Maria Głowacka BON ARCUS
  • 1x 7R/L/Konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 8R/P/Konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 13R/L/Konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 14R/P/Konkurs zwykły, art. 238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2017-08-08 19:05:56
2017-08-06 23:53:17
Marcel Hofman GARSON
  • 1x 3/Juniorzy/I Półfinał Juniorów, konkurs szybkości, art. 239 (wys. 110 cm)
  • 1x 11/Juniorzy/II Półfinał Juniorów, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
  • 1x 17/Juniorzy/Finał Mistrzostw Wielkopolski Juniorów, konkurs dwunawrotowy, art. 273.3.3 (wys. 120 cm)
4 ENTRY ACCEPTED 2017-08-08 19:04:04
2017-08-06 23:52:36
Marcel Hofman BOLIWIA
  • 1x 3/Juniorzy/I Półfinał Juniorów, konkurs szybkości, art. 239 (wys. 110 cm)
  • 1x 11/Juniorzy/II Półfinał Juniorów, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
  • 1x 17/Juniorzy/Finał Mistrzostw Wielkopolski Juniorów, konkurs dwunawrotowy, art. 273.3.3 (wys. 120 cm)
3 ENTRY ACCEPTED 2017-08-08 19:03:06
2017-08-06 23:51:35
Amelia Hofman FILEMON
  • 1x 5/Kuce 60 cm/I Półfinał Kucy (wiek zawodnika: 9-11 lat), konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 9/Kuce 60 cm/II Półfinał Kucy (wiek zawodnika: 9-11 lat), konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 15/Kuce 70 cm/Finał Kucy (wiek zawodnika: 9-11 lat), konkurs dwunawrotowy, art. 273.3.3 (wys. 70 cm)
2 ENTRY ACCEPTED 2017-08-06 14:26:43
2017-08-05 15:25:38
Łukasz Brzóska CASALLETTO
  • 1x 4/Seniorzy/I Półfinał Seniorów, konkurs szybkości, art. 239 (wys. 125 cm)
  • 1x 12/Seniorzy/II Półfinał Seniorów, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 18/Seniorzy/Finał Mistrzostw Wielkopolski Seniorów, konkurs dwunawrotowy, art. 273.3.3 (wys. 130 cm)
1 ENTRY ACCEPTED 2017-08-06 14:26:09
2017-08-05 15:25:12
Łukasz Brzóska FLEUR
  • 1x 4/Seniorzy/I Półfinał Seniorów, konkurs szybkości, art. 239 (wys. 125 cm)
  • 1x 12/Seniorzy/II Półfinał Seniorów, konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Begier Klaudia bpk
1999 (J.)
O026460
2. Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice
S
O001809
3. Biskup Julia KJ Liljówka Stęszewko
2003 (JM.)
O030577
4. Brzóska Łukasz KJ Abrasives Group
S
O003220
5. Charadnik Vitalii bpk
1996 (MJ.)
O043396
6. Czaprański Bartosz KJ Agro-Handel Śrem
S
O006993
7. Czaprański Bartosz KJ Agro-Handel Śrem
S
O006993
8. Dąbrowski Mieszko LKJ przy SK Mieczownica
S
O001204
9. Dahlke Agata Budzyński KS Kłos
S
O012845
10. Ganowska Julia KJ Ranczo Kołata
2008 (Mł.)
O044125
11. Gebler Aleksandra KJ Sokół Damasławek
2002 (JM.)
O033003
12. Głowacka Maria LKS Cwał Poznań
1997 (MJ.)
O035382
13. Głowacz Natalia KJ Liljówka Stęszewko
2008 (Mł.)
O041435
14. Głowacz Paulina KJ Liljówka Stęszewko
2002 (JM.)
O029157
15. Gramza Leszek KJ Agro-Handel Śrem
S
O002865
10021324
16. Hoffmann Wiktoria St. KJ Gronówka
2000 (J.)
O024032
17. Hofman Amelia KJ Olmet Ost-Sped Ostrów Wlkp.
2006 (Mł.)
O038443
18. Hofman Marcel KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2001 (J.)
O026268
19. Jabłońska Julia JUKS Mieczewo
2005 (JM.)
O033374
20. Jach Klaudiusz KJ Sokół Damasławek
1999 (J.)
O037943
21. Jach Oliwia KJ Sokół Damasławek
2003 (JM.)
O037935
22. Jachimowicz Gniewko KJ Liljówka Stęszewko
2002 (JM.)
O021493
10109428
23. Jachimowicz Hanna KJ Liljówka Stęszewko
1997 (MJ.)
O003957
10060453
24. Jackowiak Marcelina St. KJ Gronówka
2007 (Mł.)
O039011
25. Kaczmarek Mikołaj KJ Podkowa Gruszczyn
2003 (JM.)
O033282
26. Kaczmarek Patryk KJ Michałówka
1998 (MJ.)
O034445
27. Kamińska Agata KJ Ranczo Kołata
2004 (JM.)
O031235
28. Karnabal Maria KJ Podkowa Gruszczyn
2007 (Mł.)
O038556
29. Konarska Marta KJ Podkowa Gruszczyn
2006 (Mł.)
O042011
30. Kowalonek Luna Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
2007 (Mł.)
O046625
31. Krajewski Łukasz KJ Agro-Handel Śrem
S
O002442
32. Krajewski Rafał KJ Agro-Handel Śrem
S
O002980
33. Kramer Borys KJ Sokół Damasławek
S
O002930
34. Kucia Adam UKS Trójka
1996 (MJ.)
O045688
35. Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na TY
S
O002252
36. Lehmann Konstancja Lehmann Sport Horses Sp. z o. o.
1999 (J.)
O037822
37. Lehmann Laura SKJ Lehmann Horses
2000 (J.)
O038895
38. Łapacz Malwina KJ Profil Piła
2002 (JM.)
O039901
39. Łukasik Sandra Zielonogórski KS Drzonków
1998 (MJ.)
O027321
40. Maćkowiak Marcin KJ CH Jaszkowo
1999 (J.)
O030897
41. Majewska Antonina KJ CH Jaszkowo
1999 (J.)
O031128
42. Maślana Alicja St. KJ Leśna Podkowa
1998 (MJ.)
O022133
43. Moszczyńska Julia KJ Ranczo Kołata
2002 (JM.)
O031585
44. Murawski Oskar Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
S
O002728
10018664
45. Niestrawski Kamil KJ Jeziorki-Osieczna
1996 (MJ.)
O021429
46. Nowak Wiktoria KJ Złoty Rubin Sp. z o. o. Złotkowo
2000 (J.)
O043618
47. Nowakowska Zuzanna St. KJ Gronówka
2002 (JM.)
O035093
48. Olech Natalia Harmony Club Poznań
S
O024789
49. Palacz Oliwia KJ Liliówka Stęszewko
2004 (JM.)
O043165
50. Paradowska Katarzyna UKS Trójka
1999 (J.)
O030846
51. Pawelczak Paulina JUKS Mieczewo
2001 (J.)
O033279
52. Pawelczak Zofia JUKS Mieczewo Borkowice
2005 (JM.)
O039351
53. Pawlicka Dajana KJ Agro-Handel Śrem
1998 (MJ.)
O012267
54. Perek Judyta Posadowskie TJ
2007 (Mł.)
O039090
55. Perek Julia Posadowskie TJ
2002 (JM.)
O038669
56. Pięta Julia Fundacja Kaczyna - z kulturą na TY
2007 (Mł.)
O039010
57. Pietrzak Piotr Fundacja Kaczyna - z kultyrą na Ty
2006 (Mł.)
O046626
58. Piksa Łukasz LKS Cwał Poznań
S
O007667
59. Pleśnierowicz Oliwia LKS Cwał Poznań
2005 (JM.)
O040170
60. Raczyńska Marcelina UKS Trójka
2000 (J.)
O022122
61. Rakoczy Dawid KJ Profil Piła
S
O000934
62. Rękosiewicz Aleksandra Fundacja Kaczyna - z kulturą na TY
1997 (MJ.)
O025537
63. Siejak Julia bpk
2000 (J.)
O038261
64. Skiba Dawid KJ Agro-Handel Śrem
S
O023470
65. Skrzypczak Joanna KJ CH Jaszkowo
1997 (MJ.)
O004580
66. Śliwiński Antoni KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2008 (Mł.)
O044813
67. Smura Kornelia bpk
2005 (JM.)
O040169
68. Stasiak Anna KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2004 (JM.)
O029089
69. Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
1998 (MJ.)
O020154
70. Stawińska Amelia Posadowskie TJ
2002 (JM.)
O038260
71. Sydow Natalia St. KJ Gronówka
2005 (JM.)
O033144
72. Szała Wiktor KJ Agro-Handel Śrem
S
O019257
73. Szelangiewicz Jakub LKS Cwał Poznań
S
O013691
74. Szeszuła Zuzanna KJ Podkowa Gruszczyn
2006 (Mł.)
O045198
75. Szymankiewicz Adam KJ CH Jaszkowo
2001 (J.)
O045111
76. Szymczak Jan WTK Hermanów
S
O006702
77. Tauchert Oliwia St. J Baborówko
2003 (JM.)
O039358
78. Warzywoda Antonina bpk
2003 (JM.)
O046050
79. Werblińska Oliwia bpk
2001 (J.)
O034662
80. Wesoły Marcin Posadowskie TJ
S
O007322
81. Woźniak Hubert KJ Agro-Handel Śrem
2006 (Mł.)
O034428
82. Zielińska Marta KJ Zagórów
S
O020150
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

33

AKADEMIA WLKP POL 2006 Wałach kara/170 F: Skaner-A / Saturn
M: Alina / Libellus
O: Sylwia Kamińska
B:
K017207 POL007610120406
2.

27

ALEXIS N KWPN NED 2005 Klacz ciemnogniada F: Placido / Animo
M: Paulina / Indorado
O: Krzysztof Zajdel
B:
K013040 5280030503317
3.

126

ALF KUC POL 1996 Ogier izabelowata/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Katarzyna Stołowska
B:
K008028 POL999640013896
4.

107

ANTIGUA I HOL GER 2008 Klacz ciemnogniada/167 CM F: Quntum /
M: Riviera I /
O: Damian Krajewski
B: Uwe Nilsson
brak DE421000270408
5.

132

APIS KUC POL 2006 Ogier siwa/kuc: F: Mors / Kumys
M: Antalya Border I / O'Brien Du Chesnay
O: Małgorzata Pięta
B: Bogdan Jarząbek
K023102 POL013670022306
6.

96

APLA KUC POL 2004 Klacz gniada/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Katarzyna Woźniak
B:
K009670 POL999660778204
7.

51

ARAGONIT MŁP POL 2005 Ogier kasztanowata/156 F: Regiel / Arcus
M: Argentyna / Ros
O: Joanna Marcinkowska
B:
K010464 POL006590007205
8.

52

AVALETTO WLKP POL 2009 Wałach gniada/165 F: Ludwig As / Ludwig Von Bayern
M: Anatomia / Orkisz
O: Grzegorz Jachimowicz
B: Jacek Janiszewski
K016692 616007610074209
9.

87

BARKAROLA KUC POL 1997 Klacz gniada F: Nandy Man / Navajo
M: Balerina / Farah- Kajus
O: Marcelina Jackowiak
B:
K003643 616013670007397
10.

89

BILA SP POL 2006 Klacz kara F: Corrado Son / Corrado I
M: Balsa / Markies V
O: Szymon Stasiak
B: Hubert Urbański
K015094 616009610080906
11.

41

BLACK JACK OLD GER 2008 Wałach ciemnogniada F: Charming Boy /
M: Celira / Rouletto
O: Jan Jach
B: Gerd Gerdes
K020863 DE433330564108
12.

142

BOLIWIA MŁP POL 1999 Klacz gniada/161 F: Ros / Elvis
M: Bastylia / Berdysz
O: Maciej Hofman
B: Krzysztof Kluzowski
K018734 POL006590012699
13.

59

BOLTER SP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Vandamme / Guidam
M: Brenda / Professional
O: Janusz Grzewiński
B: Janusz Grzewiński
K021056 616009610026511
14.

75

BON ARCUS MŁP POL 2002 Wałach kasztanowata/165 F: Arcus / Cross
M: Bona / Cynik
O: Włodzimierz Głowacki
B: SK Ochaby
K018971 POL006540016202
15.

65

BULWAR WLKP POL 2011 Wałach kasztanowata/167 F: Quito MB / Boy De La Barre II
M: Bonita / Campari M
O: Anna Stawińska
B: Stanisław Wąsiakowski
K021979 616007600242711
16.

113

C'ASQUETTA HOL GER 2012 Klacz siwa F: Casquetto / Casall
M: Klaudia / Claudio
O: Spronken
B: Otto Boje Schoof
K022691 DE421000079612
17.

117

CAIERO HOL GER 2011 Wałach gniada F: Connor / Casall
M: Nusella / Carpaccio
O: Dajana Pawlicka
B: Piotr Pawlicki
K019056 DE421000127611 105QK11
18.

106

CALIMERO VD KATTEVENNEN Z ZANG BEL 2012 Wałach siwa F: Cumano / Cassini I
M: Donatella VD Kattevennen Z / Darco
O: Spronken BVBA
B: Spronken BVBA
K022700 056015Z55799312
19.

138

CALINKA SP POL 2001 Klacz ciemnogniada F: Oder / Espadron
M: Czata / Wallon
O: Rafał Krajewski
B: Henryk Barda
K006614 POL009590047201 102YS62
20.

116

CAPPUCCINO HAN GER 2012 Ogier kasztanowata F: Carrico / Catoki
M: Graffiti / Graf Grannus
O: Piotr Pawlicki
B: Piotr Pawlicki
K022409 DE431316587112
21.

152

CARETINA SHOSTAKOV HOL GER 2009 Klacz gniada F: Caretino / Caletto II
M: Heissa / Sir Shostakov
O: Joanna Lehmann
B: Dirk Hotze
K016792 DE421000150209 104XD15
22.

46

CARMEN SP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Qumball / Kimball
M: Calisson / Konig Sobieski
O: Oliwia Werblińska
B: Paulina Burdyka
K010604 POL009670002004
23.

119

CARMINA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Vandamme / Quidam
M: Caravella / Aravel II
O:
B:
K022802 616009610139311
24.

85

CAROLINA 42 HOL POL 2010 Klacz kasztanowata/167 F: Carolino / Caretino
M: T-Quidam / Quidam De Revel
O: Katarzyna Nowakowska
B: Detlef Hennings
K019124 DE421000203510
25.

31

CARPACCIO HOL GER 2009 Wałach gniada F: Carpaccio / Caretino
M: Sensea / Caretino
O: Antoni Chłapowski
B: Antoni Chłapowski
K023291 DE421000349309
26.

35

CARTINA L HOL POL 2007 Klacz siwa F: Cartani / Carthago
M: Juliette / Landjunker II
O: Wojciech Szpakowski
B: Wojciech Szpakowski
K016266 DE421000236907 103BZ72
27.

118

CASABLANCA HOL GER 2011 Klacz gniada F: Cassin / Cassini I
M: Mona II / Lascadell
O: Dajana Pawlicka
B: Piotr Pawlicki
K019037 DE421000138811
28.

68

CASABLANCA L SP POL 2011 Klacz gniada F: Che Guevara L / Cassini I
M: Colina L / Quinta Real
O: Jan Ludwiczak
B: Jan Ludwiczak
K018968 616009610105411
29.

144

CASALLETTO HOL GER 2010 Wałach gniada F: Casquetto / Casall
M: Utopia IX / Caretino
O: Anna Słodkiewicz
B:
K016658 DE421000133710
30.

83

CASCARETTO OLD POL 2009 Ogier gniada F: Cascari / Cassini I
M: Havima / Nurjev
O: Marta Dąbrowska
B: Małgorzata &Tomasz Siergiej
K014677 DE418180685109
31.

124

CASCH SP POL 2002 Wałach gniada F: Nurjev / Guidam
M: Casablanka / Corallo
O: Jerzy Cerba
B: Jerzy Cerba
K007762 POL009611158302 102YL51
32.

11

CASINNIR HOL POL 2009 Wałach siwa F: Cassini I / Capitol I
M: Kosima I / Condrieu
O:
B:
K017011 DE421000175209
33.

112

CASSANDRA VD KATTEVENNEN Z ZANG BEL 2011 Klacz gniada F: C-Ingmar / Cassini I
M: Felia Van Het Langwater / Guidm
O: Spronken BVBA
B: Spronken BVBA
K022686 056015Z55755211
34.

114

CENDO HOL GER 2008 Wałach gniada F: Cento / Capitol I
M: United Pleasu / For Pleasure
O: Leon Spronken
B: Schoof Otto Boje
K023311 DE4210000331708 104CU77
35.

8

CERES SP POL 2011 Klacz gniada/168 F: Marino / Zeoliet
M: Czarnuszka / Royal Court
O: Ewa Niestrawska
B: Stanisław Grygier
K018650 616009610042611
36.

70

CHACCO BLUE AS L OLD GER 2011 Wałach gniada F: Chacco's Son / Chacco-Blue / Chambertin
M: Patrizia / Ludwigs As
O: Jan Ludwiczak
B:
K020858 DE418182120211
37.

37

CHACCO DOR OLD GER 2010 Ogier gniada F: Chacco Blue / Chambertin
M: Ethylari / Caridor
O: Zielonogórski KJ / Piotr Kaliszuk
B: Paul Schockemoehle Pferdehaltung GmbH
K019502 DE418184074310
38.

29

CHACCO-RED WESTF GER 2006 Wałach kasztanowata F: Chacco - Blue / Chambertin
M: Granita / Grannus
O: Antoni Chłapowski
B: Antoni Chłapowski
K011898 DE441411243806
39.

104

CHANEL HAN GER 2012 Klacz gniada F: Check in / Cordalme
M: Rascaya / Rabino
O: Volker Ahrens
B: Volker Ahrens
K023742 DE431314208112
40.

2

CHANTILLY OLD GER 2007 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Contidou / Balou du Rouet
O: Jarosław Skrzyczyński
B: Gestuet Lewitz
K017893 DE418181400807
41.

7

CHARYZMA SP POL 2010 Klacz gniada/164 F: Marino / Zeoliet
M: Czarnuszka / Royal Court
O: Ewa Niestrawska
B: Stanisław Grygier
K016494 616009610036210
42.

66

CHE GUEVARA L HOL GER 2005 Ogier gniada F: Cassini I / Capitol I
M: O-Contendra / Contender
O: Jan Ludwiczak
B:
K009346 DE421000633305 102ZD07
43.

82

CICERO Z Niem. Sport. GER 2010 Wałach siwa F: nn / nn
M: nn / nn
O: RJT Sp. z o. o.
B:
K023250 DE498560045210
44.

109

CLUSEO OLD GER 2009 Wałach siwa F: Clerway / Capitol I
M: Loreana BK / Le Primeur
O: Klaus Bunger
B: Kai Baumgartner
K023743 DE433331675109
45.

111

COKOWAAH HAN GER 2010 Klacz kara F: Corlensky G / Cornet Obolensky
M: Soraya / Singular Joter I
O: Mundt Hartwig
B: Mundt Hartwig
K022142 DE43131677971
46.

134

COLUMBIA OLD GER 2010 Klacz ciemnogniada F: Carambole / Cassini I
M: F-Abigail / Ahorn Z
O: Natalia Olech
B: Tamas Makay
K016464 DE418181991110
47.

80

CONCERTO KWPN NED 2008 Wałach gniada F: Vittorio / Calippo
M: Nefine / Calvados
O:
B:
K014549 528003000709359
48.

21

CORBIERE KWPN NED 2007 Wałach gniada F: Celano / Capitol I
M: Tezwiggy / Guidam
O: Antoni Dahlke
B: Jan Greve
K017227 528003000708053 103XC07
49.

110

CZARDASZ SP POL 2008 Ogier kasztanowata F: Chellano`s Boy D Z / Chellano Z
M: Cerkwica / Wicher
O: SO Gniezno
B: Wojciech Kędzierski
K016585 616009610080108 104OO29
50.

61

CZINGIS CHAN WLKP POL 2007 Wałach gniada/kuc:149 F: Hufiec / Pick Wick
M: Czuła / Kurant
O: Sylwia Kamińska
B:
K017841 POL007610239307 105GH68
51.

135

CZUMEN K SP POL 2003 Ogier siwa F: Ariados / Ariadus
M: Czunia / Ajax
O: GRH Żydowo
B: Andrzej Kramer
K012142 POL009611110403 104LR72
52.

131

DAMON DRP GER 2012 Wałach kasztanowata F: Diablo Son / Norman
M: Penny / Diablo
O: Franciszek Kurek
B: Andrea Hoyer
K021981 DE455670233212
53.

19

DANTE Śląska POL 2008 Wałach gniada F: Chef Supreme / Chief's Crown
M: Drwina / Evento
O: Adam Kucia
B: Justyna Janiak
K017624 POL008610082808
54.

128

DENIS WLKP POL 2004 Wałach siwa F: Hellanis / Cantanis
M: Dalmacja / Saturn
O: Krzysztof Łapacz
B: SK Nowielice Sp. z o. o.
K017356 POL007600111504
55.

91

DENTON SP POL 2011 Wałach gniada F: Cento Sohn / Cento
M: Delimara / Turbud Quirinus
O: Szymon Stasiak
B: SK Nowielice
K022423 616009640003411
56.

90

DIAVISTO HOL POL 2011 Ogier ciemnogniada F: Diarado / Diamant D. SE.
M: Urte / Levisto
O: Wojciech Matyla
B: Andreas Kosicki
K019084 DE421000402411
57.

1

DIE KLEINE LADY Węgierski Koń Sportowy HUN 2009 Klacz siwa/160 F: Der Kleine Lord
M: Nadaly
O: Kornelia Smura
B: Szigeti - Centrum KFT
K020311 HUN K MF092440220
58.

95

DIMO MŁP POL 2003 Wałach gniada/mk:158 F: Domestos / Emetyt
M: Era /
O: Konstanja Lehmann
B:
K016785 616006611009603
59.

26

DINAND NRPS NED 2010 Wałach gniada/kuc:149 F: De Mensinghe's Rinaldo/Orlandi
M: Gnimbush/Nimmerdor
O: RJT Sp z o.o.
B: P.J.Hadderingh Achter't Hout 9461 TH Gieten
K024250 528008130003810
60.

121

DURAVELLA SP POL 2008 Klacz gniada F: Aravel II / Luron
M: Durette Z / Dutch Capitol
O: Barbara Rękosiewicz
B: Roman Barlik
K014556 POL009610219408
61.

43

EFRON SP POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Avero / Athlet Z
M: Erotyka / Elmero
O: Krzysztof Fiks
B: SK Racot
K011964 POL009611116304
62.

86

EROZJA KUC POL 2005 Klacz gniada/kuc:138 F: Jambo / Wolfs Hamway - R
M: Eroika / Dżagar
O: Marcelina Jackowiak
B: Tomasz Kowala
K012795 POL013680042705
63.

54

FALENTINO SP POL 2005 Wałach ciemnogniada/166 F: Silvio I / Sandro
M: Finlandia / Maram
O: Grzegorz Jachimowicz
B: Stanisław Jóźwiakowski
K009229 POL009610141405 103YM67
64.

49

FAUNA KG SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Vandamme / Guidam
M: Finezja KG / Fatma
O: Karol Komin
B: Grzegorz Komin
K016492 616009610223508
65.

133

FERRARI Kuc Walijski NED 2003 Wałach srokata/kuc:118 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Marika Wawrzyniak
B:
K007293 528009041111799
66.

99

FIDŻI KUC POL 2013 Klacz tarantowata/kuc:130 F: Nepumuk / Nerath
M: Frytka / Amoretto
O: Karolina Perek
B: Rafał Ślozowski
K023156 616013610193213
67.

84

FIGARO SP POL 2006 Wałach gniada/170 F: Vis Versa / Iaco C
M: Figa / Ozarro
O: Katarzyna Nowakowska
B: SK Walewice
K013733 POL009590242606
68.

143

FILEMON KUC POL 2005 Wałach tarantowata/kuc:140 F: Taternik / Orkisz
M: Fraszka / Grant
O: Maciej Hofman
B: Andrzej Kuświk
K017561 POL013610073405
69.

145

FLEUR KWPN GER 2010 Klacz kasztanowata F: Lys Rouge / Lys de Darmen
M: Ziezo / Seinman
O: Tomasz Bartkowiak i Marek Perz
B:
K021976 528003201006879
70.

98

FRYTKA Kuc Feliński POL 1995 Klacz tarantowata/kuc:123 F: Amoretto/ Avanti
M: Fregata / Gotyk
O: Karolina Perek
B: Gospodarstwo Doświadczalne FELIN
K004642 POL013610000995
71.

20

FUNKY FILLY VM KWPN POL 2010 Klacz gniada F: Celano / Capitol I
M: Bueleen VM / Collin L
O: Paweł Kruszyk
B: J. Van Meever
K021527 528003201009728
72.

141

GARSON SP POL 2008 Wałach gniada F: Faust Z / Furioso II
M: Gejasa / Emetyt
O: Maciej Hofman
B: Bogumił Józefowski
K017652 POL009610242508
73.

18

GOLIAT WLKP POL 2008 Wałach gniada F: Czumen K / Ariados
M: Gabi / Pionier
O: Katarzyna Paradowska
B: Józef Morawiec
K017567 POL007610064908
74.

123

HATOKI SP POL 2009 Wałach gniada F: Catoki / Cambridge
M: Hiszpanka / Contendus
O: Jerzy Cerba
B: Stefan Rakoczy
K017873 616009610072909
75.

10

HENYA DE L'ESPOIR BWP BEL 2007 Klacz gniada F: Cliff / Clearway
M: Carentia / Caretino
O: Bajernbaum Grand Horse Baum Sp. J.
B: Catherine Van Den Daele B-7910 Anwaing
K014250 BELW263735BWP
76.

14

HEROS SP POL 2007 Ogier gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Hipnoza / Cantanis
O: Edward Suszek
B: Paweł Stasiak
K011425 POL009610128007
77.

105

ISABEAU KWPN NED 2013 Klacz gniada F: Andiamo / Animo
M: Landgrafin / Lancer II
O: Jan Von Hamond
B:
K024295 528003201308586
78.

129

IZAURA WLKP POL 2005 Klacz gniada F: Landjonker S / Landjonker
M: Izoklina / Mazzel
O: Wiktoria Hoffmann
B:
K016871 POL007610190505
79.

125

JACOB KUC POL 2008 Wałach kara/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Katarzyna Stołowska
B:
K018737 616999610318008
80.

40

KONFETTI SP POL 2008 Klacz gniada F: Contendor / Contendro I
M: Księżniczka / Escudo
O: Sebastian Jach
B: Aleksandra Klamecka
K020850 616009680101608
81.

36

KONSTELACJA SP POL 2007 Klacz gniada F: Landjonker S / Landjonker
M: Kropla / Czandor
O: Magdalena Kowalak
B: Zbigniew Trusiewicz
K015972 POL009610268207
82.

136

KOPE Weg. Półkrew POL 2010 Wałach gniada F: Koppany / Burggraaf
M: Galans / Gressini
O: Szymczak Dariusz
B:
K019906 348199BK1006200
83.

6

KORIANDER VAN DORPERHEIDE BWP BEL 2010 Wałach siwa F: Winningmood Van De Arenberg / Darco
M: Romina C / Darco
O: Olga Krajewska
B: Stoeterij Dorperheide
K021573 056002W00297529
84.

147

KRESKA KM POL 2010 Klacz kasztanowata/mk: F: Fikus / Angelo
M: Kuszka / Oktan
O: Jan Jach
B: Katarzyna Mażulis
K020861 616013640040510
85.

3

LA DIVA F Niem. Sport. GER 2008 Klacz gniada F: Le Co Q As / Lentini
M: Destemona / Dispondeus
O: Riza Sp. z o. o.
B: Fabian Bernd-Dieter
K017935 DE456370047708 104XA77
86.

81

LAMARCK HAN POL 2008 Klacz gniada/166 F: Lord Pezi / Lacros
M: Dilana / Dinard L
O: PHU Piotr Gadomski
B: Michael Kramer
K013737 DE431310901808 103VT04
87.

140

LAMBIK Belgijski Koń Gorącokrwisty BEL 2011 Wałach gniada/175 F: Kalaska De Semilly /
M: Cayenne 61 /
O: Sylwia Pawelczak
B: Cavallini BVBA
K024280 056-002-W00299018
88.

50

LAMBORGHINI Niem. Sport. POL 2010 Wałach gniada F: Abke / Acorado
M: Libra / West
O: Patryk Kaczmarek
B: SK Bielin Waldemar Kaczmarek
K023340 DE456570236310
89.

67

LANDOS 0027 OLD GER 2000 Wałach gniada F: Lord Pezi / Lacros
M: Dorians Suesse / Dorian
O: Wiktor Szała
B:
K008752 DE433331513600 104OQ52
90.

28

LAPACCIO HOL GER 2004 Wałach gniada F: Lavall I / Landgraf I
M: Fortuna / Marlo
O: Antoni Chłapowski
B: Antoni Chłapowski
K023294 DE421000152904
91.

130

LARA KUC CZE 2011 Klacz kasztanowata/kuc: F: nn / nn
M: Sarka /
O: Piotr Pietrzak
B: Miroslav Kotouc
K023103 203011993083511
92.

32

LE MATINO HOL GER 2010 Wałach kasztanowata F: Cyrkon / Enjoy PLA
M: Piorette / Franklin
O: Antoni Chłapowski
B: Antoni Chłapowski
K022881 DE421000170510
93.

122

LEON KUC POL 2005 Wałach kara/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Stefan Stołowski
B:
K019289 616999610260905
94.

150

LIBERO A HOL GER 2007 wałach gniada F: Larius W / Landgraf I
M: Lira II / Julio Mariner
O: Lesław Sarachmann
B: Hennings Detlef Hof Keller
K012634 DE421000017907
95.

103

LIBRA HOL GER 2009 Klacz gniada F: Larimar / Laval II
M: W-Corinna / Quinar
O: Andrzej Kramer
B: Frank Plock
K021897 DE421000596310
96.

9

LINUS 217 REN GER 2006 Wałach kasztanowata F: Lord Lancer / Lancer II
M: Granni Smith / Grannus
O: Bayer Baum
B: Tobias Schult
K014217 DE443430466906
97.

120

MAIK K SP POL 2009 Wałach siwa F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Maja vh Scheef Kasteel / k. Zostara 56
O:
B:
K017393 616009610201809
98.

48

MATRIX WLKP POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Richebourg / Bayard D'Elle
M: Masira / Orkisz
O: Agnieszka Majka
B:
K017394 POL007611058003
99.

42

MOJA GWIAZDA SP POL 2010 Klacz gniada F: Liberado /
M: Moja Perła /
O: Małgorzata Kaczmarek
B:
K020141 616009610201410
100.

16

MONA F SP POL 2002 Klacz gniada F: Leonardo / Loxgraf Go
M: Majorka / Fred
O: Marek Juszczak
B: Marek Fimell
K013989 POL009611090402
101.

53

MOSSA SP POL 2012 Klacz siwa/166 F: Cassilio / Cassini I
M: Modelka / Cavallo
O: Hanna Jachimowicz
B: Artur Dąbrowski
K020996 616009680045012
102.

38

NARISCHA HOL GER 2005 Klacz gniada F: Nekton / Nimmerdor / Coriano
M: Contendro I / Linaro
O: Borys Kramer
B:
K022662 DE421000095105
103.

88

NILUS HOL POL 2010 Ogier ciemnogniada F: Numero Uno / Libero
M: Zypresse / Contender
O: Wojciech Matyla
B: Andreas Kosicki
K019292 DE421000406811
104.

55

NOKIA OO POL 1999 Klacz gniada/kuc: F: Camus / Eukaliptus
M: Nowina / Wermut
O: Grzegorz Jachimowicz
B:
K011176 POL990000001136
105.

45

ORLANDO B SP POL 2011 Ogier kasztanowata F: Jaguar Mail / Hand In Glove
M: Orane Du Libaire / Quatoubet Du Rouet
O:
B:
K021392 616009610245311
106.

69

PARCO L WESTF GER 2007 Wałach gniada F: Potential / Pablo
M: Angie / Arpeggio
O: Jan Ludwiczak
B:
K013841 DE441410838607 104LG50
107.

64

PASJONATA PARYS Kuc Walijski POL 2007 Wałach kasztanowata/kuc:130 F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Polly / Den Bramel's Baye
O: Sylwia Kamińska
B:
K017075 POL013610145207
108.

148

PCHEŁKA KUC POL 2003 Klacz izabelowata F: Filip / Epos
M: Pralinka / Gronostaj
O: Julia Pięta
B: Beata Grabowska
K011883 POL013590187903
109.

146

PERSPEKTYWA KUC POL 2010 Klacz kara/kuc: F: Nando Super / Nando
M: Penny / Henry
O: Jan Jach
B: Andrzej Dorszewski
brak 616013520130810
110.

72

PICO DEL TEIDE L HOL GER 2011 Wałach siwa F: Cardino / Carthago
M: Rebekka / Calgary
O: Jan Ludwiczak
B:
K019695 DE421000111511
111.

139

PLASTYK MŁP POL 2011 Wałach gniada/kuc:148 F: Planet / Zoon
M: Kropka / nn
O: Sylwia Pawelczak
B:
K021860 616006550152311
112.

151

POMPEIA OLD POL 2011 Klacz kasztanowata F: Popstar Lozonais / Quick Star
M: Idole de Semilly / Papillon Rouge
O: Joanna Lehmann
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K021744 DE418181349711
113.

92

PRYMUS KUC POL 2006 Wałach srokata/kuc:136 F: Billy / nn
M: Poezja / Himen
O: Monika Krzyżanowska-Szałach
B: Salix Sp. z o.o.
K017847 616999610302306
114.

115

PTYŚ SP POL 2006 Wałach kasztanowata F: Song / Elmero
M: Plamka /
O:
B:
K020845 POL009530160006 104XC89
115.

5

QUATRO HOL POL 2011 Klacz gniada F: QUADROS
M: VILEA
O: Emilia Dołkowska
B: STIEPER MIRJAM
brak
116.

137

QUICKLENSKY WESTF GER 2011 Wałach gniada F: Quick Fire / Quintero
M: Cornetta / Cornet Obolensky
O: Anna Słodkiewicz
B: Wolfgang Brinkmann
K018681 DE441410603511
117.

58

QUIRINIO HAN GER 2011 Wałach gniada F: Quintender / Quinar
M: Annabel / Acord II
O:
B:
K023769 DE431310287311
118.

78

REBUS WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Faust Z / Furioso II
M: Rita / Landjonker S
O: Anita Maślana
B: Jan Binkiewicz
K016308 616007610271809
119.

63

ROTGERS OWEN Kuc Walijski NED 2001 Wałach gniada/kuc:117 F: Vechtzicht's Cymro /
M: Rotgers Iris /
O: Agata Kamińska
B:
K017494 528210000665913
120.

30

SEMINO 5 OLD GER 2006 Wałach gniada F: Stalypso / Stakkato
M: Celline / Couleur - Rubin
O: Antoni Chłapowski
B: Antoni Chłapowski
K011897 DE418180128406
121.

102

SHOUPPY VD KATTEVENNEN Z ZANG BEL 2012 Wałach kasztanowata F: Shouppydam Des Horts / Qiudam De Revel
M: Etoile / Darco
O: Spronken BVBA
B: Spronken BVBA
K022698 056015z55799412
122.

47

SNOOPY KUC POL 2008 Wałach siwa/kuc:137 F: Frankenhoeh's Mylord / Den Bramel's Baye
M: Stokrotka / nn
O: Robert Pleśnierowicz
B: Salix Sp. z o. o.
K020877 616013610299008
123.

4

STAKATA HAN GER 2013 Klacz gniada F: Stanley / Stakkato
M: Electra / Embassy I
O: Rafał Krajewski
B: Hans-Henning Von Der Deckken
K024296 DE431314404413
124.

57

SZAMAN KUC POL 2005 Wałach siwa/kuc: F: Billy / nn
M: Shira / nn
O:
B:
K009671 POL999610247005
125.

97

TAZINA KUC POL 2008 Klacz siwa/kuc:148 F: Ludger /
M: Tajga / nn
O: Karolina Perek
B: Sylwester Kosiński
K017257 616013680114308
126.

39

TOMIRA SP POL 2004 Klacz gniada F: Romualdo / Kojak
M: Tradycja / Leuchtpfeil
O: Borys Kramer
B:
K016400 POL009530043204
127.

17

TUTSI SP POL 2009 Klacz gniada F: Aravel II / Luron
M: Tesmiran / Creool
O: Weronika Natywo
B:
K018661 616009590267809
128.

62

UPSILON VAN LIMERICK WESTF GER 2007 Wałach gniada F: Upgrade / Heartbreaker
M: Jacobalia / Voltaire
O: Jarosław Skrzyczyński
B:
K023556 DE441411579407 103VC36
129.

56

VAGANT KWPN NED 2002 Wałach gniada/169 F: Cantos / Contender
M: Pavanta / Iroko
O: Ireneusz Głowacz
B: C M P A Van Veldhoven
K008823 0211971 POL40542
130.

34

VANDAMME KWPN POL 2002 Ogier ciemnogniada F: Guidam / Quidam De Revel
M: Roberlina / Hemmingway
O: Anotni Dahlke
B: Alie Wekema
K006519 0202715 POL01976
131.

44

VENTURA SP POL 2005 Klacz gniada F: Araconit / Acord I I
M: Venus / Carnute
O: Andrzej Wira
B: Stanisław Jóźwiakowski
K009816 POL009610141505
132.

73

VERONA L HOL GER 2009 Klacz gniada F: Quintero / Quantum
M: Ola Primavera / Lordanos
O: Jan Ludwiczak
B:
K013830 DE421000302509 104MC54
133.

79

VOLTAIRE DES MOITIERS SF FRA 2009 Wałach gniada F: Quartz Adelheid Z / Quality Touch
M: Douce Des Moitiers / Plein D'Espoir IV
O: Piotr Pawlicki
B: M. Jean Debreuilly
K018473 25000109214770U
134.

101

ZIGGY VD KATTEVENNEN Z ZANG BEL 2012 Wałach siwa F: Zilverstar T / Berlin
M: Cheyenne Z / Carthago Z
O: Spronken BVBA
B: Spronken BVBA
K022693 056015Z55825112
135.

108

ZILITE VD KATTEVENNEN Z ZANG BEL 2012 Klacz siwa F: Zilverstar T / Berlin
M: Elite / Darco
O: Spronken BVBA
B: Spronken BVBA
K022690 056015Z55651212
136.

71

ZIRAY L HOL GER 2012 Wałach ciemnogniada F: Chin Champ / Chin Chin
M: Fortuna VI / Caletto I
O: Jan Ludwiczak
B:
K021005 DE421000194012
Rider Club
Competition
Prize
Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice
500
SUM:
500.00
Dąbrowski Mieszko LKJ przy SK Mieczownica
2500
SUM:
2500.00
Hofman Marcel KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
500
SUM:
500.00
Jach Klaudiusz KJ Sokół Damasławek
1500
SUM:
1500.00
Jachimowicz Gniewko KJ Liljówka Stęszewko
2000
SUM:
2000.00
Murawski Oskar Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
3500
SUM:
3500.00
Niestrawski Kamil KJ Jeziorki-Osieczna
100
100
SUM:
200.00
Pawlicka Dajana KJ Agro-Handel Śrem
300
200
2000
200
300
SUM:
3000.00
Rakoczy Dawid KJ Profil Piła
3000
500
1000
SUM:
4500.00
Skiba Dawid KJ Agro-Handel Śrem
3000
1000
100
SUM:
4100.00
Skrzypczak Joanna KJ CH Jaszkowo
300
200
SUM:
500.00
Stasiak Anna KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
1000
SUM:
1000.00
Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2000
SUM:
2000.00
Werblińska Oliwia bpk
500
SUM:
500.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Begier Klaudia
bpk
CARMINA (119)
2017-09-01
14
2017-09-01
2017-09-02
19
2017-09-02
Bętkowski Marcin
JKS Fer Więckowice
2017-09-01
16
2017-09-01
4
2017-09-02
8
LAMARCK (81)
2017-09-01
18
2017-09-02
20
2017-09-01
16
2017-09-03
11
2017-09-02
15
2017-09-01
26
2017-09-02
7
2017-09-03
5
500
Biskup Julia
KJ Liljówka Stęszewko
2017-09-01
2017-09-02
2017-09-03
13
Brzóska Łukasz
KJ Abrasives Group
HEROS (14)
2017-09-02
13
2017-09-02
9
2017-09-01
4
2017-09-02
2017-09-03
19
FLEUR (145)
2017-09-01
12
2017-09-02
23
Charadnik Vitalii
bpk
POMPEIA (151)
2017-09-03
9
2017-09-02
2017-09-03
25
2017-09-02
Czaprański Bartosz
KJ Agro-Handel Śrem
2017-09-01
10
2017-09-01
33
2017-09-02
Czaprański Bartosz
KJ Agro-Handel Śrem
2017-09-01
5
2017-09-01
25
2017-09-02
22
2017-09-03
18
2017-09-01
20
2017-09-01
26
2017-09-02
5
2017-09-02
10
2017-09-03
15
Dąbrowski Mieszko
LKJ przy SK Mieczownica
EFRON (43)
2017-09-01
6
2017-09-02
15
2017-09-03
2
2500
2017-09-02
Dahlke Agata
Budzyński KS Kłos
2017-09-01
2017-09-02
2017-09-01
24
2017-09-02
2017-09-03
22
Ganowska Julia
KJ Ranczo Kołata
2017-09-01
3
2017-09-02
7
2017-09-01
1
2017-09-02
1
2017-09-03
5
Gebler Aleksandra
KJ Sokół Damasławek
BOLTER (59)
2017-09-01
13
2017-09-02
1
2017-09-03
7
Głowacka Maria
LKS Cwał Poznań
2017-09-02
7
Głowacz Natalia
KJ Liljówka Stęszewko
SZAMAN (57)
2017-09-01
7
2017-09-02
11
2017-09-03
3
Głowacz Paulina
KJ Liljówka Stęszewko
VAGANT (56)
2017-09-01
12
2017-09-02
8
2017-09-03
8
Gramza Leszek
KJ Agro-Handel Śrem
2017-09-01
2017-09-01
2017-09-01
9
2017-09-02
9
2017-09-03
12
Hoffmann Wiktoria
St. KJ Gronówka
IZAURA (129)
2017-09-01
Hofman Amelia
KJ Olmet Ost-Sped Ostrów Wlkp.
FILEMON (143)
2017-09-01
5
2017-09-02
2
2017-09-03
2
Hofman Marcel
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
GARSON (141)
2017-09-01
3
2017-09-02
11
2017-09-03
5
500
BOLIWIA (142)
2017-09-01
4
2017-09-02
12
Jabłońska Julia
JUKS Mieczewo
DINAND (26)
2017-09-01
13
2017-09-01
22
Jach Klaudiusz
KJ Sokół Damasławek
2017-09-01
6
2017-09-02
2
2017-09-01
5
2017-09-02
4
2017-09-03
2
1500
Jach Oliwia
KJ Sokół Damasławek
2017-09-01
7
2017-09-02
2
KRESKA (147)
2017-09-01
1
2017-09-02
1
2017-09-03
1
Jachimowicz Gniewko
KJ Liljówka Stęszewko
2017-09-01
8
2017-09-02
5
2017-09-03
1
2000
Jachimowicz Hanna
KJ Liljówka Stęszewko
2017-09-01
1
2017-09-02
8
2017-09-03
13
MOSSA (53)
2017-09-01
20
2017-09-02
4
2017-09-03
19
Jackowiak Marcelina
St. KJ Gronówka
2017-09-01
10
2017-09-02
6
2017-09-03
7
Kaczmarek Mikołaj
KJ Podkowa Gruszczyn
2017-09-02
12
2017-09-02
2017-09-03
4
2017-09-03
Kaczmarek Patryk
KJ Michałówka
2017-09-01
3
2017-09-01
19
2017-09-02
17
2017-09-02
15
Kamińska Agata
KJ Ranczo Kołata
2017-09-01
2
2017-09-02
9
2017-09-03
13
Karnabal Maria
KJ Podkowa Gruszczyn
ALF (126)
2017-09-01
11
2017-09-02
10
2017-09-03
11
Konarska Marta
KJ Podkowa Gruszczyn
JACOB (125)
2017-09-01
6
2017-09-02
4
2017-09-03
1
Kowalonek Luna
Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
PCHEŁKA (148)
2017-09-01
2017-09-02
15
2017-09-03
13
Krajewski Łukasz
KJ Agro-Handel Śrem
2017-09-01
19
2017-09-02
14
2017-09-02
11
2017-09-01
22
2017-09-02
3
2017-09-03
10
2017-09-02
6
2017-09-01
23
2017-09-01
14
LIBRA (103)
2017-09-01
13
2017-09-01
2017-09-02
Krajewski Rafał
KJ Agro-Handel Śrem
2017-09-01
23
2017-09-01
2017-09-02
10
2017-09-02
CHANEL (104)
2017-09-01
22
2017-09-01
2017-09-02
14
2017-09-02
2017-09-01
10
2017-09-01
9
2017-09-02
18
CLUSEO (109)
2017-09-01
32
2017-09-02
6
2017-09-02
CZARDASZ (110)
2017-09-02
12
COKOWAAH (111)
2017-09-01
16
2017-09-02
12
2017-09-03
6
2017-09-01
17
2017-09-02
8
2017-09-01
9
2017-09-01
15
2017-09-02
9
Kramer Borys
KJ Sokół Damasławek
2017-09-01
10
2017-09-02
2017-09-03
20
TOMIRA (39)
2017-09-01
2017-09-02
Kucia Adam
UKS Trójka
DANTE (19)
2017-09-01
19
2017-09-01
2017-09-02
16
2017-09-02
2017-09-03
2017-09-03
8
Kurek Jan
Fundacja Kaczyna - z kulturą na TY
PTYŚ (115)
2017-09-01
8
2017-09-02
10
2017-09-02
18
MAIK K (120)
2017-09-01
13
2017-09-02
1
2017-09-03
7
2017-09-02
Lehmann Konstancja
Lehmann Sport Horses Sp. z o. o.
DIMO (95)
2017-09-01
17
2017-09-01
2017-09-02
20
2017-09-02
Lehmann Laura
SKJ Lehmann Horses
2017-09-01
4
2017-09-01
2017-09-02
21
2017-09-02
2017-09-03
4
Łapacz Malwina
KJ Profil Piła
DENIS (128)
2017-09-01
16
2017-09-02
13
2017-09-03
11
Łukasik Sandra
Zielonogórski KS Drzonków
2017-09-01
2017-09-02
2017-09-02
19
Maćkowiak Marcin
KJ CH Jaszkowo
2017-09-01
14
2017-09-02
10
2017-09-03
9
2017-09-01
19
2017-09-02
16
2017-09-03
22
Majewska Antonina
KJ CH Jaszkowo
2017-09-01
1
2017-09-02
1
2017-09-03
13
Maślana Alicja
St. KJ Leśna Podkowa
REBUS (78)
2017-09-01
17
2017-09-02
19
2017-09-03
8
Moszczyńska Julia
KJ Ranczo Kołata
2017-09-01
18
2017-09-02
18
2017-09-03
14
Murawski Oskar
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
2017-09-01
2017-09-02
2017-09-02
1
3500
2017-09-01
2017-09-02
2017-09-02
Niestrawski Kamil
KJ Jeziorki-Osieczna
2017-09-01
27
2017-09-02
18
2017-09-03
16
CERES (8)
2017-09-01
3
100
2017-09-02
14
2017-09-03
3
100
Nowak Wiktoria
KJ Złoty Rubin Sp. z o. o. Złotkowo
2017-09-01
18
2017-09-01
2017-09-03
14
2017-09-03
Nowakowska Zuzanna
St. KJ Gronówka
FIGARO (84)
2017-09-01
20
2017-09-02
17
2017-09-01
17
2017-09-02
15
2017-09-03
12
Olech Natalia
Harmony Club Poznań
COLUMBIA (134)
2017-09-02
6
Palacz Oliwia
KJ Liliówka Stęszewko
NOKIA (55)
2017-09-01
2
2017-09-02
8
2017-09-03
5
Paradowska Katarzyna
UKS Trójka
GOLIAT (18)
2017-09-01
7
2017-09-02
7
2017-09-03
6
Pawelczak Paulina
JUKS Mieczewo
LAMBIK (140)
2017-09-01
21
2017-09-02
21
2017-09-03
23
2017-09-03
15
Pawelczak Zofia
JUKS Mieczewo Borkowice
PLASTYK (139)
2017-09-01
6
2017-09-02
3
2017-09-03
4
Pawlicka Dajana
KJ Agro-Handel Śrem
2017-09-01
2
2017-09-02
25
2017-09-03
1
300
2017-09-02
17
2017-09-01
7
2017-09-01
2017-09-02
2
200
2017-09-03
14
CAIERO (117)
2017-09-01
11
2017-09-02
11
2017-09-03
11
2017-09-02
3
2000
2017-09-01
2
200
2017-09-01
2017-09-02
1
300
2017-09-03
12
Perek Judyta
Posadowskie TJ
FRYTKA (98)
2017-09-01
12
2017-09-02
12
FIDŻI (99)
2017-09-01
2
2017-09-02
9
2017-09-03
6
Perek Julia
Posadowskie TJ
TAZINA (97)
2017-09-01
4
2017-09-02
5
2017-09-03
2
Pięta Julia
Fundacja Kaczyna - z kulturą na TY
DAMON (131)
2017-09-01
2017-09-02
5
2017-09-03
9
APIS (132)
2017-09-01
13
2017-09-02
16
2017-09-03
10
Pietrzak Piotr
Fundacja Kaczyna - z kultyrą na Ty
LARA (130)
2017-09-01
4
2017-09-02
8
2017-09-03
4
Piksa Łukasz
LKS Cwał Poznań
2017-09-01
30
2017-09-02
2017-09-03
23
2017-09-02
16
Pleśnierowicz Oliwia
LKS Cwał Poznań
SNOOPY (47)
2017-09-01
5
2017-09-02
6
2017-09-03
6
Raczyńska Marcelina
UKS Trójka
MONA F (16)
2017-09-01
10
2017-09-02
14
2017-09-03
10
TUTSI (17)
2017-09-01
11
2017-09-02
19
2017-09-03
3
2017-09-03
21
Rakoczy Dawid
KJ Profil Piła
HATOKI (123)
2017-09-01
5
2017-09-02
2017-09-03
1
3000
2017-09-02
5
500
CASCH (124)
2017-09-01
21
2017-09-02
4
2017-09-02
4
1000
Rękosiewicz Aleksandra
Fundacja Kaczyna - z kulturą na TY
DURAVELLA (121)
2017-09-01
29
2017-09-02
24
2017-09-03
17
Siejak Julia
bpk
CALINKA (138)
2017-09-01
2017-09-01
2
2017-09-02
11
2017-09-02
2017-09-03
2017-09-03
1
Skiba Dawid
KJ Agro-Handel Śrem
2017-09-02
5
2017-09-02
2
3000
PARCO L (69)
2017-09-01
3
2017-09-02
2017-09-03
4
1000
2017-09-01
7
2017-09-01
24
2017-09-02
3
100
2017-09-03
6
ZIRAY L (71)
2017-09-01
12
2017-09-01
25
2017-09-02
17
2017-09-03
24
Skrzypczak Joanna
KJ CH Jaszkowo
2017-09-01
18
2017-09-02
13
2017-09-01
1
300
2017-09-02
12
2017-09-03
2
200
Śliwiński Antoni
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
FERRARI (133)
2017-09-01
8
2017-09-02
13
2017-09-03
10
Smura Kornelia
bpk
2017-09-02
13
2017-09-02
2017-09-03
2017-09-03
2
Stasiak Anna
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
BILA (89)
2017-09-01
1
2017-09-02
3
2017-09-03
3
1000
Stasiak Szymon
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
NILUS (88)
2017-09-01
2017-09-02
2017-09-02
10
2017-09-01
31
2017-09-02
16
2017-09-02
14
DENTON (91)
2017-09-01
7
2017-09-02
13
2017-09-03
3
2000
Stawińska Amelia
Posadowskie TJ
BULWAR (65)
2017-09-01
2017-09-01
24
2017-09-02
15
2017-09-02
2017-09-03
9
2017-09-03
Sydow Natalia
St. KJ Gronówka
EROZJA (86)
2017-09-01
3
2017-09-02
4
2017-09-03
3
Szała Wiktor
KJ Agro-Handel Śrem
2017-09-01
11
2017-09-02
19
2017-09-03
18
2017-09-01
8
2017-09-01
2017-09-02
3
2017-09-02
2017-09-03
6
2017-09-03
Szelangiewicz Jakub
LKS Cwał Poznań
2017-09-01
12
2017-09-01
23
2017-09-02
2017-09-03
17
2017-09-03
21
QUATRO (5)
2017-09-01
5
2017-09-01
8
2017-09-02
4
2017-09-02
16
2017-09-03
5
2017-09-03
16
2017-09-01
20
2017-09-01
2017-09-02
11
2017-09-03
5
ISABEAU (105)
2017-09-01
21
2017-09-01
2017-09-02
7
2017-09-02
2017-09-03
2017-09-03
12
2017-09-01
2017-09-01
2017-09-02
6
2017-09-02
ANTIGUA I (107)
2017-09-01
15
2017-09-01
21
2017-09-02
2
2017-09-02
20
2017-09-03
7
CENDO (114)
2017-09-01
34
2017-09-02
Szeszuła Zuzanna
KJ Podkowa Gruszczyn
LEON (122)
2017-09-01
2017-09-02
3
2017-09-03
12
Szymankiewicz Adam
KJ CH Jaszkowo
LIBERO A (150)
2017-09-01
11
2017-09-02
9
2017-09-03
10
Szymczak Jan
WTK Hermanów
CZUMEN K (135)
2017-09-01
28
2017-09-02
21
2017-09-03
14
KOPE (136)
2017-09-01
6
2017-09-01
6
2017-09-02
18
2017-09-02
5
2017-09-03
8
Tauchert Oliwia
St. J Baborówko
2017-09-02
2017-09-03
7
2017-09-03
Warzywoda Antonina
bpk
PRYMUS (92)
2017-09-01
8
2017-09-02
7
2017-09-03
7
Werblińska Oliwia
bpk
VENTURA (44)
2017-09-01
9
2017-09-02
6
2017-09-03
11
2017-09-03
20
CARMEN (46)
2017-09-01
15
2017-09-02
20
2017-09-03
4
500
Wesoły Marcin
Posadowskie TJ
MATRIX (48)
2017-09-01
15
2017-09-02
2017-09-02
8
2017-09-01
14
2017-09-02
2
2017-09-03
9
Woźniak Hubert
KJ Agro-Handel Śrem
APLA (96)
2017-09-01
9
2017-09-02
14
2017-09-03
8
Zielińska Marta
KJ Zagórów
2017-09-01
2017-09-02
17
2017-09-03
15
2017-09-02
7

Number of Riders: 82

Number of Horses: 136

The sum of prizes: 26 300.00

Competition results developed by: TARANT EVENTS
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H112009-01, TARANT EVENTS)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl