Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZR, ZT w ujeżdżeniu
Bialy Las, 15-16.07.2017

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
53 ENTRY ACCEPTED 2017-07-13 20:58:26
2017-07-13 20:07:08
Natalia Badura MARCO
  • 1x 7A/5-latki/Kwalifikacja MPMK, konkurs na styl konia (wys. 115 cm)
52 ENTRY ACCEPTED 2017-07-13 12:03:34
2017-07-12 22:08:07
Aleksandra Ptasznik NUGAT
  • 1x 9T/L1/Program L1 (towarzyski)
51 ENTRY ACCEPTED 2017-07-13 12:01:11
2017-07-12 21:59:49
Aleksandra Sobkiewicz PARMA II
  • 1x 3/L2/Program L2 (regionalny)
  • 1x 11/L3/Program L3 (regionalny)
50 ENTRY ACCEPTED 2017-07-13 12:01:33
2017-07-12 21:58:13
Aleksandra Sobkiewicz GOLDEN BOY
  • 1x 4/P3/Program P3 (regionalny)
  • 1x 12/P4/Program P4 (regionalny)
49 ENTRY ACCEPTED 2017-07-13 11:55:03
2017-07-12 21:56:46
Malwina Słowikowska SAMENCO
  • 1x 6/N4/Program N4 (regionalny)
  • 1x 7/C1/Program C1 (regionalny)
  • 1x 14/N5/Program N5 (regionalny)
  • 1x 15/C2/Program C2 (regionalny)
48 ENTRY ACCEPTED 2017-07-13 11:52:35
2017-07-12 21:54:15
Małgorzata Brodziak LAMIA W
  • 1x 6/N4/Program N4 (regionalny)
  • 1x 14/N5/Program N5 (regionalny)
47 ENTRY ACCEPTED 2017-07-13 11:49:16
2017-07-12 21:25:05
Katarzyna Dobrzyniecka WIDZEW
  • 1x 1T/L-6RK/Program L-6RK (towarzyski)
46 ENTRY ACCEPTED 2017-07-13 11:47:59
2017-07-12 14:52:15
Dorota Taras PREDAZZO
  • 1x 3/L2/Program L2 (regionalny)
  • 1x 4/P3/Program P3 (regionalny)
  • 1x 10T/P2/Program P2 (towarzyski)
45 ENTRY ACCEPTED 2017-07-13 09:22:07
2017-07-11 22:03:55
Magdalena Cieślik MONEY PENNY
  • 1x 2T/P1/Program P1 (towarzyski)
  • 1x 3/L2/Program L2 (regionalny)
  • 1x 4/P3/Program P3 (regionalny)
  • 1x 10T/P2/Program P2 (towarzyski)
  • 1x 11/L3/Program L3 (regionalny)
44 ENTRY ACCEPTED 2017-07-13 09:18:36
2017-07-11 16:42:44
Kamila Tymoczko CZEK
  • 1x 9T/L1/Program L1 (towarzyski)
43 ENTRY ACCEPTED 2017-07-13 09:16:32
2017-07-11 16:42:09
Sarah Gamperl OBORA'S EVENING TEA
  • 1x 3aT/L2/Program L2 (towarzyski)
  • 1x 9T/L1/Program L1 (towarzyski)
42 ENTRY ACCEPTED 2017-07-13 09:15:37
2017-07-11 14:36:39
Katarzyna Konarska LARGO
  • 1x 8/CC1/Program CC1 (regionalny)
  • 1x 7A/5-latki/Kwalifikacja MPMK, konkurs na styl konia (wys. 115 cm)
41 ENTRY ACCEPTED 2017-07-13 09:13:25
2017-07-11 12:33:15
Aleksandra Łazowska V-CAPRICE-AS
  • 1x 4/P3/Program P3 (regionalny)
  • 1x 12/P4/Program P4 (regionalny)
40 ENTRY ACCEPTED 2017-07-13 09:08:38
2017-07-11 12:32:51
Aleksandra Łazowska MADRYT
  • 1x 4/P3/Program P3 (regionalny)
  • 1x 12/P4/Program P4 (regionalny)
39 ENTRY ACCEPTED 2017-07-13 09:05:01
2017-07-10 19:00:06
Aleksander Capaja NAPOLEON
  • 1x 3aT/L2/Program L2 (towarzyski)
  • 1x 9T/L1/Program L1 (towarzyski)
38 ENTRY ACCEPTED 2017-07-14 08:55:58
2017-07-10 16:15:14
Karolina Mazurek DIE JACKSON
  • 1x 7/C1/Program C1 (regionalny)
  • 1x 7a/C3/Program C3 (regionalny)
37 ENTRY ACCEPTED 2017-07-13 08:58:10
2017-07-10 14:41:36
Doreen Lange FIRST LIGHT
  • 1x 8/CC1/Program CC1 (regionalny)
  • 1x 7A/5-latki/Kwalifikacja MPMK, konkurs na styl konia (wys. 115 cm)
36 ENTRY ACCEPTED 2017-07-13 08:56:17
2017-07-10 13:43:07
Aleksandra Kosiorowska TALENT
  • 1x 3aT/L2/Program L2 (towarzyski)
  • 1x 9T/L1/Program L1 (towarzyski)
35 ENTRY ACCEPTED 2017-07-13 08:55:25
2017-07-10 13:39:12
Ewelina Schwałkowska RUBIN
  • 1x 3aT/L2/Program L2 (towarzyski)
  • 1x 9T/L1/Program L1 (towarzyski)
34 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 12:29:34
2017-07-10 11:07:23
Karolina Jatkowska MAŁA FABIA
  • 1x 3aT/L2/Program L2 (towarzyski)
  • 1x 9T/L1/Program L1 (towarzyski)
33 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 12:29:57
2017-07-09 22:34:10
Urszula Praska QUINIO
  • 1x 2T/P1/Program P1 (towarzyski)
  • 1x 3aT/L2/Program L2 (towarzyski)
  • 1x 10T/P2/Program P2 (towarzyski)
32 ENTRY ACCEPTED 2017-07-13 08:53:32
2017-07-09 22:32:46
Aleksandra Srednicka HAPPY
  • 1x 1T/L-6RK/Program L-6RK (towarzyski)
31 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 12:30:30
2017-07-09 22:30:54
Zuzanna Antoniak CANDY LADY
  • 1x 3/L2/Program L2 (regionalny)
  • 1x 11/L3/Program L3 (regionalny)
30 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 12:30:46
2017-07-09 22:30:34
Zuzanna Antoniak ALGIDA
  • 1x 3/L2/Program L2 (regionalny)
  • 1x 11/L3/Program L3 (regionalny)
29 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 12:30:58
2017-07-09 22:29:57
Paulina Lenkiewicz ZIDAN
  • 1x 3/L2/Program L2 (regionalny)
  • 1x 4/P3/Program P3 (regionalny)
  • 1x 11/L3/Program L3 (regionalny)
  • 1x 12/P4/Program P4 (regionalny)
28 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 12:31:12
2017-07-09 20:10:52
Ewa Leibfarth CONSUELA 10
  • 1x 6/N4/Program N4 (regionalny)
  • 1x 14/N5/Program N5 (regionalny)
27 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2017-07-13 08:39:56
2017-07-09 14:29:37
Kinga Paszkiewicz PRESJA
  • 1x 6/N4/Program N4 (regionalny)
  • 1x 14/N5/Program N5 (regionalny)
26 ENTRY CANCELED 2017-07-10 21:38:40
2017-07-08 22:28:34
Katarzyna Wielgos PERFEKTA
25 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 12:33:15
2017-07-08 19:41:30
Hanna Matusiakiewicz QUALITY FANTASTIC
  • 1x 3/L2/Program L2 (regionalny)
  • 1x 5/D1/Program D1 (regionalny)
  • 1x 9T/L1/Program L1 (towarzyski)
  • 1x 11/L3/Program L3 (regionalny)
24 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 12:33:29
2017-07-08 18:06:32
Dominika Kowalik KORAL
  • 1x 3aT/L2/Program L2 (towarzyski)
  • 1x 9T/L1/Program L1 (towarzyski)
23 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 12:34:27
2017-07-08 17:39:06
Martyna Chojecka PIRELLA
  • 1x 12/P4/Program P4 (regionalny)
22 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 12:34:39
2017-07-08 17:33:31
Joanna Pawlak FANTASTIC FRIEDA
  • 1x 14/N5/Program N5 (regionalny)
21 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 12:35:28
2017-07-08 14:48:46
Martyna Bańska IXION
  • 1x 3/L2/Program L2 (regionalny)
  • 1x 11/L3/Program L3 (regionalny)
20 ENTRY CANCELED 2017-07-11 15:06:27
2017-07-08 09:08:34
Izabela Dyrek- Matuszewska KOLIBRI'S AS II
19 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 12:35:58
2017-07-07 23:54:49
Martyna Bańska TEQUILA-P
  • 1x 8/CC1/Program CC1 (regionalny)
  • 1x 7A/5-latki/Kwalifikacja MPMK, konkurs na styl konia (wys. 115 cm)
18 ENTRY ACCEPTED 2017-07-13 08:35:12
2017-07-07 12:36:01
Natalia Zabagło-Pawłowicz AZALIA
  • 1x 5/D1/Program D1 (regionalny)
  • 1x 13/D3/Program D3 (regionalny)
17 ENTRY CANCELED 2017-07-13 15:02:03
2017-07-07 11:30:19
Dominika Kiełczewska-Sawicka CHIMERA
16 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 12:36:35
2017-07-07 08:58:46
Julia Kruk GUMIŚ
  • 1x 3aT/L2/Program L2 (towarzyski)
  • 1x 9T/L1/Program L1 (towarzyski)
15 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 12:36:51
2017-07-06 23:31:28
Eliza Mucha WIDZEW
  • 1x 1T/L-6RK/Program L-6RK (towarzyski)
  • 1x 9T/L1/Program L1 (towarzyski)
14 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 12:38:15
2017-07-06 14:58:15
Karolina Szut KORSYKA
  • 1x 4/P3/Program P3 (regionalny)
13 ENTRY ACCEPTED 2017-07-12 17:10:01
2017-07-05 18:13:39
Iwona Szafir FURST QUATERBACK
  • 1x 3/L2/Program L2 (regionalny)
  • 1x 11/L3/Program L3 (regionalny)
12 ENTRY ACCEPTED 2017-07-12 17:07:07
2017-07-05 18:10:30
Iwona Szafir CAMARO
  • 1x 8/CC1/Program CC1 (regionalny)
  • 1x 7A/5-latki/Kwalifikacja MPMK, konkurs na styl konia (wys. 115 cm)
11 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 12:39:32
2017-07-05 10:49:44
Anastasiia Pozdniakova HORH
  • 1x 2T/P1/Program P1 (towarzyski)
  • 1x 10T/P2/Program P2 (towarzyski)
10 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 12:39:45
2017-07-04 23:10:09
Liwia Misztal TEJSI
  • 1x 6/N4/Program N4 (regionalny)
  • 1x 14/N5/Program N5 (regionalny)
9 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 12:41:11
2017-07-04 20:39:44
Dominika Mucha LEXUS
  • 1x 4/P3/Program P3 (regionalny)
  • 1x 5/D1/Program D1 (regionalny)
  • 1x 12/P4/Program P4 (regionalny)
8 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 12:41:28
2017-07-03 23:10:08
Weronika Frąckowiak NOBIUS
  • 1x 7a/C3/Program C3 (regionalny)
  • 1x 15/C2/Program C2 (regionalny)
7 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 12:42:41
2017-07-03 16:00:40
Milena Paleń KORYNT
  • 1x 4/P3/Program P3 (regionalny)
  • 1x 12/P4/Program P4 (regionalny)
6 ENTRY ACCEPTED 2017-07-12 16:36:27
2017-07-03 16:00:10
Adela Chodyla URAN
  • 1x 5/D1/Program D1 (regionalny)
  • 1x 13/D3/Program D3 (regionalny)
5 ENTRY ACCEPTED 2017-07-14 09:00:16
2017-07-03 15:55:29
Adela Chodyla GAMBLER
  • 1x 3/L2/Program L2 (regionalny)
  • 1x 11/L3/Program L3 (regionalny)
4 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 12:44:40
2017-07-03 14:31:29
Milena Debrovner SOLBAKKENS KERMIT
  • 1x 6/N4/Program N4 (regionalny)
  • 1x 12/P4/Program P4 (regionalny)
3 ENTRY CANCELED 2017-07-05 21:27:21
2017-07-03 14:02:57
Monika Kasińska IMETYT
2 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 12:45:28
2017-07-03 13:32:37
Izabela Dyrek- Matuszewska TAILORMADE LOBSTER
  • 1x 7/C1/Program C1 (regionalny)
  • 1x 15/C2/Program C2 (regionalny)
1 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 12:46:26
2017-07-03 13:17:34
Martyna Kołodyńska MATROS - P
  • 1x 6/N4/Program N4 (regionalny)
  • 1x 14/N5/Program N5 (regionalny)
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Abaimov Artem bpk
S
O041142
2. Adamska Wioleta Sokół Damasławek
2003 (JM.)
brak
3. Adamski Jakub Delta Biedrusko
1999 (J.)
brak
4. Antoniak Zuzanna KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
2001 (J.)
O024301
5. Babiak Filip JKS Elcon Szczecin
2001 (J.)
O034130
10153034
6. Badura Natalia LKJ Lewada Zakrzów
S
O004448
10091407
7. Bajan Mikołaj KJ Michałówka
S
O043637
8. Bąk Izabela KJ Profil Piła
S
O011144
9. Bąk Piotr KJ Profil Piła
S
O009317
10. Bańska Martyna Karkonoski KJ
S
O003829
11. Bańska Martyna Karkonoski KJ
S
O003829
12. Bobik Jacek LKS Dragon Nowielice
S
O004809
13. Bondziul Anna KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O020641
14. Brand Julia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O032086
15. Brodziak Małgorzata KJ Picador
S
O000959
16. Brzóska Łukasz KJ Abrasives Group
S
O003220
17. Bukowska Zuzanna KJ Wiecanowo
1999 (J.)
O023478
18. Capaja Aleksander OJ Dubelbar Zdrój
brak
19. Capaja Aleksander OJ Dubelbar Zdrój
brak
20. Chodyla Adela bpk
S
O026978
21. Chodyla Adela bpk
S
O026978
22. Chojecka Martyna bpk
2000 (J.)
O038447
23. Chojecka Martyna bpk
2000 (J.)
O038447
24. Choynowski Rafał KJ Gołębin Stary
S
O000069
25. Chudziak Paweł WTK Hermanów
S
O007978
26. Cieślik Magdalena bpk
S
O042129
27. Cieślik Magdalena bpk
S
O042129
28. Ćwik Magdalena Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
1996 (MJ.)
O011243
29. Ćwik Zofia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2007 (Mł.)
O041069
30. Czajka Maciej bpk
S
O032763
31. Czaplewska Patrycja KJ Michałówka
1998 (MJ.)
O021507
32. Czarny-Kropiwnicki Radoslaw bpk
2016 (Mł.)
brak
33. Dąbrowski Mieszko LKJ przy SK Mieczownica
S
O001204
34. Dahlke Agata Budzyński KS Kłos
S
O012845
35. Debrovner Milena KJ Picador
2000 (J.)
O030694
36. Derc Karolina Delta Biedrusko
1996 (MJ.)
brak
37. Derda Agata Pony Jumping Team Poznań
2005 (JM.)
O037759
38. Dobrzyniecka Katarzyna bpk
S
brak
39. Dobrzyniecka Katarzyna bpk
S
brak
40. Dobrzyńska Michalina LKJ przy SK Mieczownica
2003 (JM.)
O038656
41. Dyrek- Matuszewska Izabela Karkonoski KJ
S
O003374
42. Fik Dominika Stajnia wapno
2004 (JM.)
Brak
43. Frąckowiak Weronika JKS Hanna
2000 (J.)
O035366
44. Frąckowiak Wiktoria JKS Fer Więckowice
S
O022817
45. Frandzelska Wiktoria KJW
2000 (J.)
O033150
46. Frankiewicz Alicja LKJ przy SK Mieczownica
2002 (JM.)
O034687
47. Gamperl Sarah KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
2001 (J.)
O033173
48. Gapska Marta Kujawsko-Pomorski KJ Bydgoszcz
1996 (MJ.)
O025871
49. Gauza Bartosz Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O006704
50. Gebler Aleksandra KJ Sokół Damasławek
2002 (JM.)
O033003
51. Gendera Bartosz KJ Podkowa Gruszczyn
2002 (JM.)
brak
52. Głowacz Paulina KJ Liljówka Stęszewko
2002 (JM.)
O029157
53. Głowska Agnieszka brak
1998 (MJ.)
brak
54. Górski Dariusz KJ Leśna Podkowa Rychlik
S
brak
55. Gronowska Barbara St. KJ Gronówka
1998 (MJ.)
O024035
56. Grzegorzewski Adam St. Agro-Aves Gajewniki
1998 (MJ.)
O011420
57. Grzybkowska Aleksandra Agro-Handel Śrem
1996 (MJ.)
brak
58. Hadrysiak Anna Kujawsko-Pomorski KJ
O009842
59. Henzel Dominika KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (JM.)
O032572
60. Heydel Karolina Pony Jumping Team Poznań
2003 (JM.)
O039348
61. Hoffmann Wiktoria St. KJ Gronówka
2000 (J.)
O024032
62. Jach Klaudiusz KJ Sokół Damasławek
1999 (J.)
O037943
63. Jach Oliwia KJ Sokół Damasławek
2003 (JM.)
O037935
64. Jachymek Paweł WKJ Lublin
S
O002463
65. Jankowiak Laura KJ Podkowa Gruszczyn
2002 (JM.)
O039417
66. Jankowiak Marika KJ Podkowa Gruszczyn
2000 (J.)
O034517
67. Jarka Sandra KJ Sokół Damasławek
S
O013869
68. Jaruzal Kinga Stajnia wapno
2004 (JM.)
Brak
69. Jatkowska Karolina KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
2003 (JM.)
brak
70. Jatkowska Karolina KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
2003 (JM.)
brak
71. Jaworska Marta KJ Leśna Podkowa
S
brak
72. Jędraszak Roksana WTK Hermanów
2002 (JM.)
brak
73. Kaczmarek Mikołaj KJ Podkowa Gruszczyn
2003 (JM.)
O033282
74. Kajtanowska Oliwia KJ Sokół Damasławek
2003 (JM.)
Brak
75. Kąkol Wiktoria MUKS Bielice
1999 (J.)
brak
76. Kałabun Jan Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O002534
77. Kamińska Agata KJ Ranczo Kołata
2004 (JM.)
O031235
78. Kaniewska Maja KJ Gołębin Stary
1998 (MJ.)
O009716
79. Karnabal Maria KJ Podkowa Gruszczyn
2007 (Mł.)
O038556
80. Kasperek Maciej Racocki KJ
S
O012017
81. Kiedrowska Agnieszka JKS Karolewko
2004 (JM.)
brak
82. Kiersztan Wojciech KJ Jan Kosicki
S
O045667
83. Klóska Sławomir St. Grupy Nickel Poznań
S
O001315
84. Kolasińska Sara Stajnia Występ
brak
85. Kołacka Lena KJ SOKÓŁ DAMASŁAWEK
S
x
86. Kołacka Marianna KJ SOKÓŁ DAMASŁAWEK
S
1
87. Konarska Katarzyna LKS Stragona Strzegom
1997 (MJ.)
O001317
88. Konarska Katarzyna LKS Stragona Strzegom
S
O001317
89. Kosiorowska Aleksandra KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
S
O013673
90. Kossowska Natalia KJ Sokół Damasławek
2000 (J.)
Brak
91. Kowalik Dominika KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
1997 (MJ.)
brak
92. Kowalik Dominika KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
1997 (MJ.)
brak
93. Kozłowska Dominika Stajnia wapno
S
Brak
94. Krawczykowska Daria KJ Liljówka Stęszewko
2003 (JM.)
O031067
95. Kruk Julia OJ Dubelbar Zdrój
2004 (JM.)
brak
96. Krzyżostaniak Joanna KJ Leśna Podkowa Rychlik
S
O000334
97. Kwaśniewski Patryk bpk
98. Kwiatkowska Klaudia KJ SOKÓŁ DAMASŁAWEK
S
1
99. Lange Doreen RFV Wehrkirch Horka e.V.
S
960180
100. Lange Doreen RFV Wehrkirch Horka e.V.
S
960180
101. Leibfarth Ewa Konie Sportowe Gillmaier
S
O013530
102. Leibfarth Ewa Konie Sportowe Gillmaier
S
O013530
103. Lenkiewicz Paulina KJ Bialy Las Przybylscy
2001 (J.)
O033284
104. Lenkiewicz Paulina KJ Bialy Las Przybylscy
2001 (J.)
O033284
105. Lewicki Filip KJ Czahary Pogorzelica
2001 (J.)
O021958
106. Lewicki Marek KJ Czahary Pogorzelica
S
O000351
107. Libera Aleksander KJ Sokół Damasławek
1998 (MJ.)
O021513
108. Ludwiczak Hubert Budzyński KS Kłos
S
O001944
109. Lusina-Gołaś Aleksandra KJ Bonin
S
O000883
110. Łączny Marcin KJ Wiecanowo
S
O023027
111. Łapacz Malwina KJ Profil Piła
2002 (JM.)
O039901
112. Łazowska Aleksandra bpk
1996 (MJ.)
O019651
113. Łazowska Aleksandra bpk
1996 (MJ.)
O019651
114. Łukaszewska Martyna KJ Podkowa Gruszczyn
2005 (JM.)
brak
115. Maciaszek Gabriela bpk
2002 (JM.)
O023727
116. Maciejuk Martyna KJ Ranczo Kołata
2001 (J.)
O045909
117. Matławski Piotr bpk
S
brak
118. Matusiakiewicz Hanna KJ Stajnia Ozorowice
2001 (J.)
O037765
119. Matusiakiewicz Hanna KJ Stajnia Ozorowice
2001 (J.)
O037765
120. Mazurek Karolina Sudecki LKS Książ
S
O003129
121. Mazurek Karolina Sudecki LKS Książ
S
O003129
122. Meyer Zuzanna St. KJ Gronówka
2000 (J.)
O024034
123. Michalczak Zuzanna Stajnia Złota Podkowa
2002 (JM.)
O1111111
124. Mieszczak Olga KJ Michałów
S
O014233
125. Misztal Liwia bpk
2001 (J.)
O028053
126. Moszczyńska Julia KJ Ranczo Kołata
2002 (JM.)
O031585
127. Mucha Dominika KJ Stajnia Ozorowice
S
O012881
128. Mucha Eliza bpk
S
brak
129. Murakowska Alicja Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
1998 (MJ.)
O039805
130. Najderek Zenon LKJ Abaria Iwno
S
Brak
131. Niestrawski Kamil KJ Jeziorki-Osieczna
1996 (MJ.)
O021429
132. Niestrawski Kamil KJ Jeziorki-Osieczna
1996 (MJ.)
O021429
133. Nowaczyk Sandra KJ Mustang Kochowo
1997 (MJ.)
O028460
134. Nowak Aleksandra Rancho Tomasz Goc
2002 (JM.)
brak
135. Nowak Olga JUKS Czekan
S
O042329
136. Nowakowska Zuzanna St. KJ Gronówka
2002 (JM.)
O035093
137. Obst Patrycja KJ Sokół Damasławek
S
brak
138. Olszewski Tomasz Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O009837
139. Osuch Aleksandra KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (JM.)
O032571
140. Pacała Aleksandra Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2005 (JM.)
brak
141. Paleń Milena bpk
2002 (JM.)
O035223
142. Pasek Andrzej LKS Dragon Nowielice
S
O000478
143. Paszkiewicz Kinga KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
2000 (J.)
O026060
144. Paszkiewicz Kinga KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
2000 (J.)
O026060
145. Pawlak Joanna KJ Jaroszówka
S
O003134
146. Polimirski Łukasz KJ SOKÓŁ DAMASŁAWEK
S
1
147. Połczyńska Zofia KJ Sokół Damasławek
S
O001780
148. Pozdniakova Anastasiia KJ Ozorowice
1997 (MJ.)
brak
149. Praska Urszula KJ Bialy Las Stajnia Przybylscy
S
brak
150. Praska Urszula KJ Bialy Las Stajnia Przybylscy
S
brak
151. Ptasznik Aleksandra St. Rozpowszechniania Jeździectwa Galopuj z Nami
2005 (JM.)
brak
152. Ptasznik Aleksandra St. Rozpowszechniania Jeździectwa Galopuj z Nami
2005 (JM.)
brak
153. Raczkowska Sonata Stajnia wapno
2003 (JM.)
Brak
154. Rakoczy Dawid KJ Profil Piła
S
O000934
155. Reimann Monika UKJ NEKSICO KARLINO
S
brak
156. Rolewska Klaudia KJ Gołębin Stary
1997 (MJ.)
O020881
157. Romanowska Luiza St. KJ Korona Wałcz
2001 (J.)
O026301
158. Romanowska Marta bpk
S
O012863
159. Rosenau Nina Stajnia Występ
brak
160. Rozynek Martin KJ Profil Piła
1998 (MJ.)
O021427
161. Schwałkowska Ewelina KJ Bialy Las Stajnia Przybylscy
S
brak
162. Schwałkowska Ewelina KJ Bialy Las Stajnia Przybylscy
S
brak
163. Senger Patrycja Rancho Tomasz Goc
2005 (JM.)
brak
164. Skoczylas Zuzanna KJ Sokół Damasławek
2002 (JM.)
brak
165. Skwarczyńska Sandra Pałucki Klub Jeździecki
S
brak
166. Skwarczyńska Weronika Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2005 (JM.)
brak
167. Słabowska Joanna KJ Wiecanowo
2001 (J.)
O033157
168. Słowikowska Malwina KJ Picador
S
O003610
169. Słowikowska Malwina KJ Picador
S
O003610
170. Sobkiewicz Aleksandra KJ Picador
2001 (J.)
O036884
171. Sobkiewicz Aleksandra KJ Picador
2001 (J.)
O036884
172. Srednicka Aleksandra KJ Bialy Las Stajnia Przybylscy
2001 (J.)
brak
173. Stasiak Anna KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2004 (JM.)
O029089
174. Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
1998 (MJ.)
O020154
175. Stawińska Amelia Posadowskie TJ
2002 (JM.)
O038260
176. Świtalska Magdalena KJ SOKÓŁ DAMASŁAWEK
S
brak
177. Szafir Iwona KJ Picador
S
O002103
178. Szafryna Michał Budzyński KS Kłos
S
O001492
179. Szejner Jagoda KJ Sokół Damasławek
2003 (JM.)
brak
180. Szeszuła Zuzanna KJ Podkowa Gruszczyn
2006 (Mł.)
O045198
181. Szut Karolina KJ Hanna
S
O025926
182. Szut Karolina KJ Hanna
S
O025926
183. Szymańska Daria KJ Sokół Damasławek
1997 (MJ.)
brak
184. Szymańska Julia bpk
2005 (JM.)
brak
185. Szymczak Jan WTK Hermanów
S
O006702
186. Szymczyk Oliwia Stajnia Wiatrowo Las
2007 (Mł.)
brak
187. Taras Dorota KJ Platan Wrocław
1996 (MJ.)
O021621
188. Taras Dorota KJ Platan Wrocław
1996 (MJ.)
O021621
189. Trojanowicz Aleksandra KJ Zagórów
1998 (MJ.)
O025981
190. Trojanowicz Borys KJ Mustang Kochowo
2006 (Mł.)
O041562
191. Tuliszkiewicz Olga KJ SOKÓŁ DAMASŁAWEK
S
1
192. Tymoczko Kamila KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
S
brak
193. Tymoczko Kamila KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
S
brak
194. Ueberhan Patrycja WTK Hermanów
2000 (J.)
O034863
195. Van Den Kroonenberg Mich?le KJ SOKÓŁ DAMASŁAWEK
2000 (J.)
Brak
196. Wesoły Marcin Posadowskie TJ
S
O007322
197. Widzińska Wiktoria KJ Sokół Damasławek, Stajnia Wiatrowo Las
1996 (MJ.)
O022779
198. Wieczorek Pauline LKS Dragon Nowielice
2002 (JM.)
O025065
199. Wietrzykowska Laura KJ Podkowa Gruszczyn
2003 (JM.)
O033274
200. Wiśniewska Weronika Bpk
2001 (J.)
brak
201. Witkowska Katarzyna KJ Gołębin Stary
S
O004587
202. Włodarczyk Agata KJ Oxer Inowrocław
2000 (J.)
O021223
203. Wolny Julia KJ Sokół Damasławek
1999 (J.)
O027711
204. Wrzyszcz Zbigniew sokół Pniewy
S
brak
205. Wyppich Agata Stajnia Złota Podkowa
2005 (JM.)
-
206. Zabagło-Pawłowicz Natalia Sudecki LKS Książ
2001 (J.)
O040829
207. Zabagło-Pawłowicz Natalia Sudecki LKS Książ
2001 (J.)
O040829
208. Zbierska Agnieszka
209. Zgrabka Michał Posadowskie TJ
S
O007299
210. Zielińska Marta KJ Zagórów
S
O020150
211. Zielińska Marta KJ Zagórów
S
O020150
212. Zielińska Natalia KJ Sokół Damasławek
2003 (JM.)
brak
213. Zmyślona Kornelia KJ Jan Kosicki
1999 (J.)
O045559
214. Żołądkiewicz Maciej KJ Bonin
1998 (MJ.)
O025075
215. Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
2000 (J.)
O023928
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

247

AISZA WLKP POL 2006 Klacz jelena F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
brak
2.

153

AKADEMIA WLKP POL 2006 Wałach kara/170 F: Skaner-A / Saturn
M: Alina / Libellus
O: Sylwia Kamińska
B:
K017207 POL007610120406
3.

75

ALEXIS N KWPN NED 2005 Klacz ciemnogniada F: Placido / Animo
M: Paulina / Indorado
O: Krzysztof Zajdel
B:
K013040 5280030503317
4.

276

ALGIDA SP POL 2009 Klacz gniada F: Samba Hit I /
M: Alaska /
O: Mateusz Świszcz
B:
K015303 616007610053509
5.

28

ALGIDA SP POL 2009 Klacz gniada F: Samba Hit I /
M: Alaska /
O: Mateusz Świszcz
B:
K015303 616007610053509
6.

185

ALISTER TRAK POL 2007 Wałach kara F: Gluosnis/
M: Aprila/
O: Izabella Sikorska
B:
brak
7.

59

ANTONY HOPKINS DRP POL 2000 Wałach ciemnogniada/kuc: F: Apslau / Kaiseradler
M: Candy / Heros
O: Jan Behr
B:
K006417 DE435350274200
8.

236

ARABESQUE DE RAVEL SF POL 2010 Klacz siwa F: Crusador / Cassini I
M: Salome De Ravel / Predo De Paulstra
O: Damien Manitta
B:
K017617 25000110369175G 105DM06
9.

86

ARGENTINA SP 2011 Klacz F: Cento Sohn / Cento
M: Alfara/Alfaro
O:
B:
K022637
10.

74

ARMAR WLKP POL 1999 Wałach kasztanowata/165cm F: Gobin /
M: Asystentka /
O: Danuta Tarnowska-Juneborg
B: Danuta Tarnowska-Juneborg
brak
11.

161

ASTRID SP POL 2003 Wałach tarantowata/mk: F: Astan
M: Karina
O: Karolina Ewa Obst
B: Marian Deminiak
brak
12.

257

AZALIA MŁP POL 2010 Klacz gniada/160 F: Posejdon /
M: Allegra / Statut
O: Eżbieta Zabagło-Pawłowicz
B: Jędrejek Gustaw
K022476 616006580068911
13.

9

AZALIA MŁP POL 2010 Klacz gniada/160 F: Posejdon /
M: Allegra / Statut
O: Eżbieta Zabagło-Pawłowicz
B: Jędrejek Gustaw
K022476 616006580068911
14.

15

BAGDAD SP POL 2011 Wałach kasztanowata/159 F: Baxer
M: Kaja
O: Zenon Najderek
B: Zenon Najderek
Brak
15.

221

BALTAZAR DU ROUET OLD GER 2003 Wałach kasztanowata F: Baloubet Du Rouet / Galoubet A
M: Cozette Z / Continue
O: Maciej Żołądkiewicz
B:
K009763 DE418180010103 103US72
16.

223

BANGI SP POL 2012 Wałach siwa F: Fred
M: Bursa
O: Sandra Skwarczyńska
B: Pawłowska Małgorzata
brak 616009520103712
17.

68

BEAGLE W/V KWPN NED 2006 Klacz kasztanowata F: Indorado / Corrado UI
M: Belfly / Carvallo
O: Przemysław Rozynek
B:
K012592 5280030611143 104EE04
18.

109

BESSA KUC POL 2004 Klacz gniada/kuc: F: Astan /
M: Biest /
O: Sylwia Goc
B: Paweł Fimmel
brak
19.

150

BLUE BALOU OLD GER 2013 Klacz kasztanowata F: Billy King /
M: Pacific / Chacco Blue
O: Carla Bianchi Michiel
B:
K023912 418180007613
20.

113

BOLTER SP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Vandamme / Guidam
M: Brenda / Professional
O: Janusz Grzewiński
B: Janusz Grzewiński
K021056 616009610026511
21.

103

BONIEK SP POL 2008 Wałach tarantowata F: Alvarez 17 / Alexis Z
M: Bony / Koderit
O: Grzegorz Romanowski
B: Łukasz Grzywniak
K020614 616009670145708
22.

197

BORN FREE SP POL 2010 Wałach siwa/167 F: Ekwador / Heraldik
M: Barka / Jarabub
O: Joanna Babiak
B: Łukasz Kazimierczak
K019947 616009640093110 105RF20
23.

119

BOSTON SP POL 2013 Ogier gniada F: Larron / Lancer II
M: Baby Balou / Balou Du Rouet
O: Jerzy Michałowski
B: Jerzy Michałowski
K023656 616009640011413
24.

171

BUGATTI KG SP POL 2012 Wałach gniada F: Cassilio /
M: Bu Baja KG /
O: Marta Banaśkiewicz
B: Grzegorz Komin
brak
25.

195

BULWAR WLKP POL 2011 Wałach kasztanowata/167 F: Quito MB/ Boy De La Barre II
M: Bonita/ Campari M
O: Anna Stawińska
B: Stanisław Wąsiakowski
K021979 616007600242711
26.

170

C-LIMITED EDITION SP POL 2013 Wałach gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Marta Banaśkiewicz
B:
brak
27.

145

CADILLAC WLKP POL 2012 Wałach siwa F: Corrado Boy / Corrado I
M: Celyna / Landor
O: Joanna Mielniczek
B: Adam Mróz
K022195 616007520060012
28.

42

CAMARO WLKP POL 2006 Wałach gniada/180 F: Helanis / Cantanis
M: Cedra / Cedros
O: Dorota Dobrowolska
B: Teresa Tomaszewska
K014514 POL007660011906
29.

290

CAMARO WLKP POL 2006 Wałach gniada/180 F: Helanis / Cantanis
M: Cedra / Cedros
O: Dorota Dobrowolska
B: Teresa Tomaszewska
K014514 POL007660011906
30.

201

CAMBEL I G (EX CANDEL I G) SP POL 2011 Klacz siwa F: Canoso / Contact Me
M: Calienta / Bajou Du Rouet
O: Andrzej Gołaś
B: Andrzej Gołaś
K020232 616009640064911 105DZ28
31.

27

CANDY LADY OLD POL 2012 Klacz siwa F: Cantoblanco /
M: Luisa / Lucky Lionel
O: Zuzanna Antoniak
B: Christiane Hoffman
K022138 DE418181661512
32.

275

CANDY LADY OLD POL 2012 Klacz siwa F: Cantoblanco /
M: Luisa / Lucky Lionel
O: Zuzanna Antoniak
B: Christiane Hoffman
K022138 DE418181661512
33.

134

CANNES SP POL 2011 Wałach siwa F: Carry Son / Carry
M: Cardina / Correro
O: Janusz Paprocki
B: Bolesław Danilewicz
K020222 616009640019411
34.

56

CAPRIS Hanowerska GER 2003 Klacz ciemnogniada F: Carbid
M: Surprise
O: Maciej Czajka
B: Roman Roszkiewicz
brak
35.

159

CARDENIUS III HOL GER 2011 Wałach gniada F: Cardenio / Coriano
M: Namur III / Candillo
O: Radoslaw Czarny Kropiwnicki
B:
K022653 DE421000255911
36.

87

CAREWICZ SP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Vandamme / Guidam
M: Cyranka / Cavalliero
O:
B:
K021019 616009640003311 105IZ85
37.

133

CARMEN SP POL 2004 Klacz ciemnogniada/165 F: Qumball / Kimball
M: Calisson / Konig Sobieski
O:
B:
K010604 POL009670002004
38.

152

CARY WLKP POL 2006 Ogier gniada/170 F: Landor / Lacatraz
M: Czuwajka / Court
O: Narcyz Kosiński
B: Narcyz Kosiński
K010052 POL007610069006
39.

125

CASARO OLD GER 2009 Wałach gniada F: Conteur / Contender
M: Loreley / Loran
O: Beata Kaniewska
B: Jochen Huntenburg
K019608 DE433330946909
40.

123

CASHIVO HAB Bayern GER 2012 Wałach siwa F: Casino / Capitol I
M: Chiva / Coriolan
O: Anne Tilp
B: Anne Tilp
K023551 DE481810026812
41.

130

CASITO VON DER WUHR Aust. Gorąc. AUT 2013 Wałach gniada F: Cash and Carry / Cash
M: Ascara / Veneur Du Luc
O: Alfred Reiter
B: Alfred Reiter
K023550 040008610061713
42.

200

CASTELLO SP POL 2013 Wałach siwa F: Falbrus /
M: nn / nn
O:
B:
brak
43.

139

CATOKI WESTF POL 2009 Wałach gniada F: Catoki / Cambridge
M: Coca Cola / Caretello B
O: Przemysław Rozynek
B:
K016735 DE441413011609
44.

84

CERES SP POL 2011 Klacz gniada/168 F: Marino / Zeoliet
M: Czarnuszka / Royal Court
O: Ewa Niestrawska
B: Stanisław Grygier
K018650 616009610042611
45.

66

CERRANA S OLD GER 2012 Klacz kara F: Coupe d'Or / Coupe de Coeur
M: Fanama / Freedom
O:
B:
K022487 433332179312
46.

199

CHANTEL WLKP POL 2013 Klacz kasztanowata/170 F: Arktos / Geronimo
M: Cystyna / Robin
O: Joanna Krzyżostaniak
B: Jakub Rogacki
K022566 616007610053013
47.

83

CHARYZMA SP POL 2010 Klacz gniada/164 F: Marino / Zeoliet
M: Czarnuszka / Royal Court
O: Ewa Niestrawska
B: Stanisław Grygier
K016494 616009610036210
48.

140

CHEKKER W SP POL 2005 Wałach gniada F: Grandie / Garantie
M: Chałtura / Jurand
O: Gabriela Maciaszek
B: Rinaldo Kiecoń
K010381 616009680027505
49.

118

COCO GOLD HAN GER 2011 Klacz gniada F: Contendros / Contendro I
M: Altgirl / Chacco-Blue
O: Paul Schockemohle
B: Paul Schockemohle
K012175 DE418181424407 104LY68
50.

77

COLLINO OLD POL 2007 Klacz kasztanowata F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Collina / Collin L
O:
B:
K016524 DE418180190207
51.

202

CONI I G. SP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Cros / Chambertin
M: Columbia / Cassini I
O:
B:
K021094 616009640028911 105DW63
52.

183

CONSTANTIA HOL POL 2010 Klacz gniada F: Casini I / Capitol I
M: Pilotin / Esteban
O: Wioletta Kosicka
B: Ryszard Kosicki
K023637 DE421000151810
53.

30

CONSUELA 10 WESTF GER 2006 Klacz kara F: Conceicao / Contender
M: Lafayette / Landino
O: Franziska Gillmaier
B: Wolfgang Brinkmann
K017191 DE441410183806 103MG25
54.

278

CONSUELA 10 WESTF GER 2006 Klacz kara F: Conceicao / Contender
M: Lafayette / Landino
O: Franziska Gillmaier
B: Wolfgang Brinkmann
K017191 DE441410183806 103MG25
55.

182

COR DE LA SAINT VALENTIN HOL POL 2012 Ogier kasztanowata F: Cor De La Bryere / Rantzau
M: Shacira / Carolus I
O: Wioletta Kosicka
B: Anderas Kosicki
K023639 DE421000581912
56.

80

CORBIERE KWPN NED 2007 Wałach gniada F: Celano / Capitol I
M: Tezwiggy / Guidam
O: Antoni Dahlke
B: Jan Greve
K017227 528003000708053 103XC07
57.

210

CORNET`S SUNSHINE WESTF GER 2013 Wałach siwa F: Cornet Obolensky /
M: Puppi Wilma /
O: Monika Chrzanowski
B: Fabian Scholz
K022732 441411086513
58.

147

CORRADINO HOL GER 2012 Wałach kasztanowata F: Corrado I / Cordelabryere
M: Nikita VII / Libertino I
O:
B:
K022657 DE421000013712
59.

204

CORSA HOL POL 2010 Klacz kara F: -----
M: ------
O: -------
B: ------
------
60.

154

CYTRA SP POL 2004 Klacz gniada/164 F: Ludger / Laptop
M: Czacza / Tango
O: Norbert Meyer
B: Sylwester Kosiński
K015026 POL009680054604
61.

240

CZAKO SP POL 2010 Wałach gniada F: Landor
M: Cytryna
O: Jan Kałabun
B: Kazimierz Szyling
K016433 616009520059810
62.

85

CZARNINA SP POL 2010 Klacz gniada F: Madison / Guidam
M: Czurina / Turbud Quirinus
O: Elżbieta Wieczorek
B: SK Nowielice
K018850 616009640024110
63.

261

CZEK SP POL 2009 Wałach siwa F: Ludger /
M:
O: Kamila Tymoczko
B: Sulwester Kosiński
brak
64.

13

CZEK SP POL 2009 Wałach siwa F: Ludger /
M:
O: Kamila Tymoczko
B: Sulwester Kosiński
brak
65.

168

CZINGIS CHAN WLKP POL 2007 Wałach gniada/kuc:149 F: Hufiec / Pick Wick
M: Czuła / Kurant
O: Sylwia Kamińska
B:
K017841 POL007610239307 105GH68
66.

193

CZUDYNO DE REM Z ZANG BEL 2008 Wałach siwa F: Cap Kennedy / Cassini II
M: Dyne / Dianthus
O: Zbigniew Ueberhan
B:
K018191 25000108116511E
67.

128

DANSA VITTORIA HAN GER 2007 Klacz gniada F: Donnersmarck / Davignon I
M: Gwen / Guenzel
O: Klaudia Rolewska
B: Petra Brakenhoff
K016239 DE431319805707
68.

100

DE LUNA HAN GER 2007 Klacz kasztanowata F: St. Moritz / Sandro Hit
M: Giovanna / Golfclub
O: Olga Nowak
B: Egon Borwieck
K014265 DE431316582507
69.

112

DENIS WLKP POL 2004 Wałach siwa F: Hellanis / Cantanis
M: Dalmacja / Saturn
O: Krzysztof Łapacz
B: SK Nowielice Sp. z o. o.
K017356 POL007600111504
70.

165

DENTON SP POL 2011 Wałach gniada F: Cento Son/
M: Delimara/
O: Szymon Stasiak
B: SK Nowielice
brak
71.

222

DIABLO WLKP POL 2012 Wałach inna F: Lew /
M: Duna /
O: Marta Jaworska
B: Sławomir Łukaszewski
brak 616007610132812
72.

166

DIAVISTO HOL POL 2011 Ogier ciemnogniada F: Diarado / Diamant D. SE.
M: Urte / Levisto
O: Wojciech Matyla
B: Andreas Kosicki
K019084 DE421000402411
73.

21

DIE JACKSON Wurttemberger GER 2010 Klacz kara F: Dr. Jackson D
M: Fortuna
O: Klaus und Edwin Schuster
B: Klaus und Edwin Schuster
K024065
74.

269

DIE JACKSON WURT GER 2010 Klacz kara F: Dr. Jackson D /
M: Fortuna / Rubinstein
O: Klaus und Edwin Schuster
B: Klaus und Edwin Schuster
K024065 DE473730341110
75.

143

DON BIJOU ZW SP POL 2013 Ogier kasztanowata F: Bijou Be / Balou Du Rouet
M: Drobnostka / Szron
O:
B:
K023510 616009540020313
76.

181

DONAU HOL POL 2011 Klacz siwa F: Cassini I / Capitol I
M: U-Nora A / Quite Capitol
O: Wioletta Kosicka
B: Anderas Kosicki
K020063 DE421000407011
77.

124

DORIS DAY WLKP POL 2008 Klacz kasztanowata/164 F: Dilmar / Maram
M: Doris / Elpar
O: Anna Bondziul
B: Renata Wójcik
K019041 POL007520079208
78.

216

DOTY KUC POL 2011 Wałach gniada/148 F: Toyota
M: Domieszka
O: Sebastian Rosenau
B: Barbara Drewniak
brak
79.

189

DUCIANO OLD GER 2011 Wałach kara F: D'inzeo / Douglas
M: Quality Girl / Quality
O: Zofia Połczyńska
B:
K022850 433332138511
80.

214

E'LAYLAT HUZIRAN WLKP POL 2012 Klacz gniada F: Corrado Boy / Corrado I
M: Epona / Porfir
O: Bianka Napierała
B:
K021972 616007610098812
81.

179

EFRON SP POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Avero / Athlet Z
M: Erotyka / Elmero
O: Krzysztof Fiks
B: SK Racot
K011964 POL009611116304
82.

55

EMPATIA SP POL 2012 Klacz gniada/169 F: Libretto / Milone
M: Eufemia / Lando
O: Izabela Bąk
B: Jan Jurkiewicz
K022740 616009530002412
83.

82

EULVE KWPN NED 2009 Klacz ciemnogniada F: Carambole / Cassini I
M: Ulive / Karandasj
O: Antoni Dahlke
B: Antoni Dahlke
K023126 528003200914366
84.

53

FABIAN KWPN POL 2010 Wałach gniada F: Opan / Peter Pan
M: Karinka / Visioen
O: Andrzej Szymański
B:
K022501 528003201000286
85.

54

FACELIA SP POL 2005 Klacz gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Andrzej Szymański
B:
brak
86.

136

FALLA SP POL 2012 Klacz gniada/161 F: Song /
M: Fraszka / Niels
O: Alicja Murakowska
B: Alicja Murakowska
K023799 616009530206812
87.

178

FALSTAFF L SP POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Chardonnay L
M: Fiona L
O: BM Kobylin
B: Kj Alexander
K011108
88.

35

FANTASTIC FRIEDA HAN GER 2009 Klacz ciemnogniada/168 F: For Edition / Forsyth
M: Pirola / Pinkus
O: Joanna Pawlak, Bartosz Kazimierczak
B: Sonja und Klaus Jungclaus
K018041 DE431314001909
89.

283

FANTASTIC FRIEDA HAN GER 2009 Klacz ciemnogniada/168 F: For Edition / Forsyth
M: Pirola / Pinkus
O: Joanna Pawlak, Bartosz Kazimierczak
B: Sonja und Klaus Jungclaus
K018041 DE431314001909
90.

89

FANTAZJA Mały Koń POL 2001 Klacz gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Sandra Skwarczyńska
B:
brak
91.

213

FAUNA KG SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Vandamme / Guidam
M: Finezja KG / Fatma
O: Karol Komin
B: Grzegorz Komin
K016492 616009610223508
92.

58

FERARI KUC POL 2007 Wałach srokata/kuc:120 F: nn
M: nn
O: Stefan Stołowski
B: brak
brak
93.

92

FERRARI WLKP POL 2013 Ogier siwa/168 F: Corrado Boy / Corrado I
M: Francesca / Landor
O: Ireneusz Ćwik
B: Ireneusz Ćwik
K022853 616007520028513
94.

96

FERRERO SP POL 2008 Wałach gniada F: Izaurus / Contender Son
M: Ferara / Contender Son
O: Marcin Jankowiak
B: Henryk Święcicki
K016048 POL007610179508
95.

173

FIGARO SP POL 2006 Wałach gniada/170 F: Vis Versa / Iaco C
M: Figa / Ozarro
O: Katarzyna Nowakowska
B: SK Walewice
K013733 POL009590242606
96.

169

FINISZ KUC POL 2010 Ogier siwa/kuc:148 F: Falk / Ilsselvliedt's Fabian
M: Ksantia / nn
O: Agata Kamińska
B: Piotr Ciecholewski
K018746 616013520054110
97.

270

FIRST LIGHT Niem. Sport. GER 2005 Klacz kasztanowata F: Ra /
M: Feldlerche /
O: Doreen Lange
B: Frank Zeibig
brak DE487000348905
98.

22

FIRST LIGHT Niem. Sport. GER 2005 Klacz kasztanowata F: Ra /
M: Feldlerche /
O: Doreen Lange
B: Frank Zeibig
brak DE487000348905
99.

97

FLATTERY WLKP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Izaurus / Contender Son
M: Flara / Glueckspilz
O: Marcin Jankowiak
B: Henryk Święcicki
K019612 POL007610179808
100.

50

FUDGE F:
M:
O:
B:
101.

41

FURST QUATERBACK Niem. Sport. GER 2013 Wałach ciemnogniada F: Furst Wilhelm /
M: Syska / Quaterback
O: Anna Dobrowolska
B: L. Ebermann
K023097 DE455870036713
102.

289

FURST QUATERBACK Niem. Sport. GER 2013 Wałach ciemnogniada F: Furst Wilhelm /
M: Syska / Quaterback
O: Anna Dobrowolska
B: L. Ebermann
K023097 DE455870036713
103.

70

GALAKIDO SP POL 2010 Wałach gniada/164 F: Placido / Animo
M: Gaja / Austin
O: Marcin Łączny
B: Gospodarstwo Rolne WIENC-ROL Sp. z o. o.
K023168 616009610160310
104.

108

GALILEO KUC POL 2013 Wałach gniada/kuc:149 F: Amadeo PP / Duero PP
M: Greeny / Winner W
O: Sylwia Kamińska
B:
K023854 6160136610354
105.

46

GAMBLER SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Glorius /
M: Golden Goddess /
O: Marta Kościelniak-Paleń
B: Teodor Skiba
brak POL616999670067609
106.

294

GAMBLER SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Glorius /
M: Golden Goddess / nn
O: Marta Kościelniak-Paleń
B: Teodor Skiba
K024066 616999670067609
107.

220

GANDICA VEN HET SCHAARBROEK BWP BEL 2006 Klacz siwa F: Andiamo / Animo
M: Coranica Schaarbroek Z / Coronado
O: Maciej Żołądkiewicz
B: Henri Van Craen
K022207 BELW255310BWP
108.

203

GERONIMO KWPN NED 2011 Wałach gniada F: Numero Uno / Libero H
M: Contica / Con Air
O: Andrzej Gołaś
B:
K020233 528003201110280 105MJ02
109.

141

GIGS KG SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Baryshnikov / Bolero
M: Glueckchen K / Metternich
O: Iza Bajerlein
B:
K022374 POL009610223208
110.

160

GIOVVANI II KG SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Landor S / Landadel
M: Genewa KG / Campari M
O: Karol Komin
B: Grzegorz Komin
K021971 616009610116010
111.

129

GIRARD SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Kingsten / Aldatus
M: Gilette / Corofini
O: Tomasz Zdziębkowski
B: Genactiv
K021983 616009640058712
112.

5

GOLDEN BOY SP POL 2006 Wałach ciemnogniada/mk: F: nn / nn
M: Golden Goddess /
O: Aleksandra Sobkiewicz
B: Aleksandra Sobkiewicz
K022237 POL999670162806
113.

253

GOLDEN BOY SP POL 2006 Wałach ciemnogniada/mk: F: nn / nn
M: Golden Goddess /
O: Aleksandra Sobkiewicz
B: Aleksandra Sobkiewicz
K022237 POL999670162806
114.

231

GOLDEN DE LA VAULX BWP BEL 2012 Klacz gniada F: Canabis / Contender
M: Tackel Chavannaise / Orlando
O: Sylwia Grzegorzewska i Damien Manitta
B:
K020977 056007000G53043
115.

104

GOOD DAY SP POL 2010 Wałach ciemnogniada/168 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Marta Romanowska
B: Marta Romanowska
K017464 616999610169110
116.

205

GRACENTO S SP POL 2008 Wałach gniada F: Concert / Concetto
M: Gracenta / Graf Grannus
O: Aleksander Trojanowicz
B: Stanisław Szurik
K016388 POL009520050408
117.

60

GRAN CHACO KUC POL 2008 Ogier bułana/kuc: F: Duero PP / Der Feine Lord
M: Grecja / Split
O: Waldemar Osuch
B: Jerzy Łukomski
K019950 POL013610240908
118.

190

GRANADA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada/164 F: Colox Cup / Con Capitol
M: Gafme / Pan Franek
O: Radosław Krawczykowski
B:
K016467 616007600284110
119.

142

GRAND SP POL 2008 Wałach gniada F: Levantino /
M: Grenada /
O: Katarzyna Derc
B:
brak
120.

194

GRANIT SP POL 2013 Wałach ciemnogniada/167 F: Casino - L / Cassiano
M: Grenlandia / Landos
O: Paweł Chudziak
B: SK Racot
K023319 616009610104713
121.

105

GRZEŚ KUC POL 2008 Wałach kara F: nn / nn
M: nn / nn
O: Narcyz Kosiński
B:
brak
122.

288

GUMIŚ Hucuł POL 2006 Wałach gniada/kuc: F: nn / nn
M: Hułana / nn
O: OJ Dubelbar
B:
brak
123.

40

GUMIŚ Hucuł POL 2006 Wałach gniada/kuc: F: nn / nn
M: Hułana / nn
O: OJ Dubelbar
B:
brak
124.

235

HANKY PANKY ST GHYVAN KWPN POL 2012 Klacz kasztanowata F: Quidam De Revel /
M: W-Chili-Pepper / Cassini I
O: Sylwia Grzegorzewska
B:
K021053 528003201207341
125.

263

HAPPY SP POL 2010 Klacz gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Paulina Przybylska
B:
brak
126.

234

HAPPY LINA KWPN POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Lexicon / Voltaire
M: Roberlina / Hemmingway
O:
B:
K023155 528003201205792
127.

237

HARRY ANGEL SP POL 2004 Wałach gniada F: Sir Neel / Darco
M: Hrabina C / Calettos Son
O: Stanisław Figlerowicz
B:
K009058 616009660037604
128.

238

HATOKI PZHK POL 2009 Gelding Bay F: CATOKI (HOLST)
M: HISZPANKA (SP)/CONTENDUS (HOLST)
O: Jerzy Cerba
B: Stefan Rakoczy
616009610072909 105AY61
129.

148

HAYADINA PP KWPN NED 2012 Klacz ciemnogniada F: Emerald Van't Ruytershof / Diamant De Semilly
M: Udina / Gran Corrado
O: Stal Poppelaars
B: Stal Poppelaars
K022872 528003201205087
130.

206

HERA TS TS POL 2000 Klacz ciemnogniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Aleksander Trojanowicz
B:
K013128 POL999520057800
131.

146

HEYODINUS PP KWPN NED 2012 Wałach siwa F: Mylord Carthago / Carthago
M: Wadina / Corrado I
O: Stal Poppelaars & Jos Lansink
B: Stal Poppelaars
K022873 528003201205097
132.

43

HORH Ukrainian Warmblood UKR 2009 Wałach kasztanowata F: Orihinal /
M: Hlopotunia /
O: Oksana Pozdniakova
B: Oksana Pozdniakova
brak 703472
133.

291

HORH Ukrainian Warmblood UKR 2009 Wałach kasztanowata F: Orihinal /
M: Hlopotunia /
O: Oksana Pozdniakova
B: Oksana Pozdniakova
brak 703472
134.

163

HUBERTUS SP POL 1999 Wałach ciemnogniada F: Louis/
M: Hydra/
O: Ewa Janiak
B: Ewa Janiak
brak
135.

90

HUNTER SP POL 2013 Wałach gniada F: Chacco-Fly / Chacco Blu
M:
O: Krzysztof Połczyński
B: SK Nowielice
brak
136.

116

INDEPENDENT HOL GER 2010 Wałach gniada F: Ibisco / Royal Solo
M: Emmely / Calypso I
O: Jurg Muller
B: Anna Tyszko
K017898 DE421000022210
137.

208

IRYDION L SP POL 2003 Wałach gniada F: Castigione L / Contender
M: Ida L / Lux Z
O: Jacek Orkisz
B: KJ Alexander - Elizówka
K007335 POL009580085303 102YT08
138.

151

ISLANDER KWPN POL 2013 Ogier siwa F: Durango /
M: Di-Rosa /
O: Marek Lewicki
B:
K022841 528003201302713
139.

211

ITOULON B KWPN POL 2013 Ogier kasztanowata F: Etoulon VDL /
M: Omanta /
O: Józef Walat
B: A. TH. De Boer
K022735 52800320130013
140.

284

IXION KWPN NED 2013 Wałach ciemnogniada F: Arlando /
M: Azalia / Equador
O: Anna Świerczyńska
B:
K023973 528003201308553
141.

36

IXION KWPN NED 2013 Wałach ciemnogniada F: Arlando /
M: Azalia / Equador
O: Anna Świerczyńska
B:
K023973 528003201308553
142.

162

IZAURA WLKP POL 2005 Klacz gniada F: Landjonker S / Landjonker
M: Izoklina / Mazzel
O: Wiktoria Hoffmann
B:
K016871 POL007610190505
143.

209

JAMAICA VAN'T VALKENHOF BWP BEL 2009 Klacz ciemnogniada/170 F: Nonstop / Darco
M: Euforie / Lambada Van Berkenbroec
O: Monika Chrzanowski
B:
K018465 056002W00290534 104QW46
144.

155

JASPER BWP POL 2009 Wałach gniada F: Cesano II
M: A Prodigy Angel Phine
O: Przemysław Jędraszak
B: Zbigniew Los
brak
145.

93

KALMIA WLKP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Faust Z /
M: Kalina /
O: Marcin Ćwik
B:
brak
146.

191

KASJER Małopolska POL 2007 Wałach siwa/164 F: Paszkwil
M: Kasa
O: Sandra Skwarczyńska
B: Laskowski Przemysław
brak POL 006 58 02472 07
147.

98

KOPE Weg. Półkrew POL 2010 Wałach gniada F: Koppany / Burggraaf
M: Galans / Gressini
O: Szymczak Dariusz
B:
K019906 348199BK1006200
148.

33

KORAL Śląska POL 2011 Wałach ciemnogniada/175 F: Regal /
M: Kortina /
O: Dominika Kowalik
B: Krzysztof Młocek
brak
149.

281

KORAL Śląska POL 2011 Wałach ciemnogniada/175 F: Regal /
M: Kortina /
O: Dominika Kowalik
B: Krzysztof Młocek
brak
150.

25

KORSYKA SP POL 2008 Klacz gniada F: Seigon /
M: Karima / Ismael
O: Karolina Szut
B: Anna Miśkiewicz
K013898 POL009670080807
151.

273

KORSYKA SP POL 2008 Klacz gniada F: Seigon /
M: Karima / Ismael
O: Karolina Szut
B: Anna Miśkiewicz
K013898 POL009670080807
152.

47

KORYNT TRAK POL 2008 Wałach gniada F: Ajbek / Agar
M: Koryntia / Czak
O: Marta Kościelniak-Paleń
B: Marek Przeczewski
K014543 POL732010043008
153.

295

KORYNT TRAK POL 2008 Wałach gniada F: Ajbek / Agar
M: Koryntia / Czak
O: Marta Kościelniak-Paleń
B: Marek Przeczewski
K014543 POL732010043008
154.

249

KOSTA BRAWA SP POL 2008 wałach kasztanowata F: Lord B/
M: Kostaryka/
O: Piotr Sokołowski
B: Marek Brzechwa
155.

175

KWD RAUDHETTA WE DRP GER 2008 Klacz kasztanowata/kuc: F: Tizian /
M: Rosenna K / Losander
O: Monika Kłapińska
B:
K020033 DE435350022308
156.

198

LACRIN SP POL 2013 Klacz gniada/170 F: Comandor / Contender
M: Loreen 73 / Caretino
O: Rafał Kiernikowski
B: Dariusz Juszczak
K022567 616009610084313
157.

111

LAJERO KG SP POL 2006 Wałach kasztanowata F: Cajero / Caretino / Caletto II
M: Larysa K / Graf Top / Graf Grannus
O: Julia Brand
B: Grzegorz Komin
K015386 POL009610254206
158.

7

LAMIA W SP POL 2011 Klacz ciemnogniada/169 F: Alvarez 17 /
M: Lotty / Limes
O: Malgorzata Brodziak
B: Marek Rosiak
K018555 616005670028111
159.

255

LAMIA W SP POL 2011 Klacz ciemnogniada/169 F: Alvarez 17 /
M: Lotty / Limes
O: Malgorzata Brodziak
B: Marek Rosiak
K018555 616005670028111
160.

17

LARGO WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Landor / Lacatraz
M: Lena / Bas
O: Katarzyna Konarska
B: Krzysztof Leszczyński
K014532 POL007520037509
161.

265

LARGO WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Landor / Lacatraz
M: Lena / Bas
O: Katarzyna Konarska
B: Krzysztof Leszczyński
K014532 POL007520037509
162.

180

LARIFARI HOL GER 2009 Wałach gniada F: Larimar / Lavall II
M: Shacira / Carolus I
O: Kornelia Zmyślona
B: Dr. Andreas Kosicki
K015615 DE421000404109 104GB31
163.

138

LEGOLAS SP POL 2007 Wałach gniada F: Rasch (Rekrut) / Ramirado
M: Landfee I / Landcolt B
O: Grzegorz Spytek
B: Leszek Spytek
K016784 616009610223207
164.

184

LEON KUC POL 2005 Wałach kara/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Stefan Stołowski
B:
K019289 616999610260905
165.

45

LEXUS SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/168 F: Iterb /
M: Leidi / Seigon
O: Dominika Mucha
B: Marian Żmuda
K024008 616009670107811
166.

293

LEXUS SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/168 F: Iterb /
M: Leidi / Seigon
O: Dominika Mucha
B: Marian Żmuda
K024008 616009670107811
167.

127

LEXUS SP POL 2012 Wałach gniada F: Orient / nn
M: Laurieta / nn
O: KJ Gołębin Stary
B: Wiesław Pluskota
K023936 616009610037012
168.

157

LIPTON WLKP POL 2010 Wałach kasztanowata/174 F: Heleris/
M: Legumina/
O: Dariusz Górski
B: SK LIski
brak
169.

230

LOPIK'S APPIE New Forest Pony POL 2005 Wałach gniada/kuc:147 F: Aladin / Molenaar's Golden King
M: Lopik's Willemien / Sweet Wiliam
O: Krzysztof Derda
B: A. H. Hootsen
K022574 528018020051492
170.

267

MADRYT Wlkp. / Poch. Trak. POL 2000 Wałach gniada F: Czynel /
M: Mera / Anapolis
O: Marta Korczak-Niedzielska
B: SK Racot
K023770 POL007611006600
171.

19

MADRYT Wlkp. / Poch. Trak. POL 2000 Wałach gniada F: Czynel /
M: Mera / Anapolis
O: Marta Korczak-Niedzielska
B: SK Racot
K023770 POL007611006600
172.

24

MAŁA FABIA MŁP POL 2008 Klacz gniada F: Bromir /
M: Mała Fantazja /
O: Wojciech Jatkowski
B: Andrzej Nidziński
brak
173.

272

MAŁA FABIA MŁP POL 2008 Klacz gniada F: Bromir /
M: Mała Fantazja /
O: Wojciech Jatkowski
B: Andrzej Nidziński
brak
174.

2

MARCO SP POL 2003 Wałach gniada/167 F: Nameless / Nimrod B
M: Marka / Gordon I
O: Natalia Badura
B: Dariusz Niewadzi
K008054 POL009670097203 103PV77
175.

250

MARCO SP POL 2003 Wałach gniada/167 F: Nameless / Nimrod B
M: Marka / Gordon I
O: Natalia Badura
B: Dariusz Niewadzi
K008054 POL009670097203 103PV77
176.

297

MATROS - P SP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Corleone /
M: Malezja / Mandat
O: Martyna Kołodyńska
B: Bogdan Parkitny
K017835 POL009670042307
177.

248

MEKLAR SP POL 2013 wałach kasztanowata F: Klakier/
M: Meduza/
O: Agnieszka Zbierska
B: Jan Gawron
178.

187

MOJA GWIAZDA SP POL 2010 Klacz gniada F: Liberado /
M: Moja Perła /
O: Małgorzata Kaczmarek
B:
K020141 616009610201410
179.

207

MONARIO SP POL 2012 Wałach srokata F: Romario / Caletto's Son
M: Mona Jenilou / Tabac Blond
O: Ryszard Gardyjas
B: Ryszard Gardyjas
K021617 616009680020612
180.

260

MONEY PENNY DWB POL 2008 Klacz ciemnogniada/170 F: Michellino /
M: Askemosens Flica / Heslegards Weltmeister
O: Magdalena Cieślik
B: Jeannette & Dennis Storm
K022123 208333DW0804788
181.

12

MONEY PENNY DWB POL 2008 Klacz ciemnogniada/170 F: Michellino /
M: Askemosens Flica / Heslegards Weltmeister
O: Magdalena Cieślik
B: Jeannette & Dennis Storm
K022123 208333DW0804788
182.

94

NAOMI II C SP POL 2013 Klacz gniada F: Corrado Boy / Corrado I
M: Nancy / Concert
O: Marcin Ćwik
B: Marcin Ćwik
K022852 616009520028213
183.

268

NAPOLEON Konik Polski POL 2011 Wałach inna/mk: F: Tenor /
M: Nikita /
O: Aleksander Capaja
B:
brak
184.

20

NAPOLEON Konik Polski POL 2011 Wałach inna/mk: F: Tenor /
M: Nikita /
O: Aleksander Capaja
B:
brak
185.

164

NILUS HOL POL 2011 Ogier ciemnogniada F: Numero Uno / Libero
M: Zypresse / Contender
O: Wojciech Matyla
B: Andreas Kosicki
K019292 DE421000406811
186.

137

NOBELSTAR 0005 DRP GER 2000 Wałach gniada/kuc:147 F: Nobel / Nadler I
M: Nicoletta / Nansen
O: Jerzy Łukomski
B:
K007893 DE441410094000
187.

287

NOBIUS SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Wieland / Werenfels
M: Nescafe / Spartakus
O: Katarzyna Frąckowiak
B: Remigiusz Makowski
K016666 616009660213008
188.

39

NOBIUS SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Wieland / Werenfels
M: Nescafe / Spartakus
O: Katarzyna Frąckowiak
B: Remigiusz Makowski
K016666 616009660213008
189.

172

NORMAN SP POL 2008 Wałach gniada F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Niagara / Punkt
O: Dariusz Gonowski
B: Wacław Jendzio
K017270 POL009640086308
190.

251

NUGAT KUC POL 2003 Wałach siwa/kuc:140 F: Floret /
M: Neska /
O: Magdalena Pawłowicz
B: Magdalena Pawłowicz
brak POL013670044603
191.

3

NUGAT KUC POL 2003 Wałach siwa/kuc:140 F: Floret /
M: Neska /
O: Magdalena Pawłowicz
B: Magdalena Pawłowicz
brak POL013670044603
192.

14

OBORA'S EVENING TEA Est. Sport. POL 2010 Klacz gniada F: Epsom Gesmeray /
M: Tea Pot / Landlord
O: Gestüt Obora
B: Gestüt Obora
K023725 23300111A170333
193.

262

OBORA'S EVENING TEA Est. Sport. POL 2010 Klacz gniada F: Epsom Gesmeray /
M: Tea Pot / Landlord
O: Gestüt Obora
B: Gestüt Obora
K023725 23300111A170333
194.

88

OLIMP FLY SP POL 2011 Wałach gniada F: Chacco-Fly / Chacco-Blue
M: Oquirina / Turbud Quirinus
O:
B:
K020812 616009640052711
195.

131

ORAWA SP POL 2000 Klacz ciemnogniada F: Luppe /
M: Orgia /
O: Wiktoria Frąckowiak
B: Małgorzata Zalewska
K014580 616009611209700
196.

120

ORKA SP POL 2012 Klacz gniada F: Chacco-Fly / Chacco-Blue
M: Orsona / Konig Sobieski
O: Patryk Gołąbek
B: SK Nowielice
K022630 616009640009012
197.

106

ORKA SP POL 2003 Klacz gniada F: Marino /
M: Odetta /
O: Łukasz Dobrzyński
B: Leon Gawroński
brak
198.

252

PARMA II SP POL 2004 Klacz gniada F: Marago / Elmero
M: Perła / Pers
O: Aleksandra Sobkiewicz
B:
K013073 POL009530006204
199.

4

PARMA II SP POL 2004 Klacz gniada F: Marago / Elmero
M: Perła / Pers
O: Aleksandra Sobkiewicz
B:
K013073 POL009530006204
200.

49

PASJONATA AMIGO KUC POL 2010 Wałach gniada/kuc: F: x
M: x
O: x
B: x
x
201.

212

PHILADELPHIA HAN GER 2011 Klacz kasztanowata F: Perigueux / Perpignon
M: Charen / Chasseur I
O: Carla Bianchi
B: G. Gerken
K020412 DE431314201511
202.

282

PIRELLA SP POL 2007 Klacz siwa F: Bajou Du Rouet / Baloebet Du Rouet
M: Polinegri / Novum
O: Magdalena Jasińska
B:
K015352 POL009670087107
203.

34

PIRELLA SP POL 2007 Klacz siwa F: Bajou Du Rouet / Baloebet Du Rouet
M: Polinegri / Novum
O: Magdalena Jasińska
B:
K015352 POL009670087107
204.

232

PRADO WLKP POL 2007 Wałach gniada F: Le Voltaire / Voltaire
M: Parada / Czynel
O: Krzysztof Mocek
B: SK Racot
K011786 POL007610171207
205.

11

PREDAZZO SP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Alvarez 17 /
M: Pensacola / O'Key
O: Izabela Swornowska
B: Monika Szczepaniak
K018502 616009670025210
206.

259

PREDAZZO SP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Alvarez 17 /
M: Pensacola / O'Key
O: Izabela Swornowska
B: Monika Szczepaniak
K018502 616009670025210
207.

31

PRESJA SP POL 2003 Klacz gniada/172 F: Pegasus HB /
M: Pokusa /
O: Paweł Mazurek
B: Paweł Mazurek
K008887
208.

279

PRESJA SP POL 2003 Klacz gniada/172 F: Pegasus HB /
M: Pokusa /
O: Paweł Mazurek
B: Paweł Mazurek
K008887
209.

114

PRINCESSA SP POL 2008 Klacz gniada F: Landos II / Lord
M: Prysilla / West
O: Jarosław Bukowski
B: Józef Jastrząbek
K016829 POL009640012408
210.

280

QUALITY FANTASTIC Westfal POL 2007 Klacz inna/163 F: Quality / Quinar
M: Chiara / Calido
O: Monika Kertyńska
B: Werner Gehring
K020984 441410993007
211.

32

QUALITY FANTASTIC Westfal POL 2007 Klacz inna/163 F: Quality / Quinar
M: Chiara / Calido
O: Monika Kertyńska
B: Werner Gehring
K020984 441410993007
212.

117

QUELLO OLD POL 2011 Wałach kasztanowata F: Quidam's Hero / Quidam's Rubin
M: Hana / Cantanis
O: Angelika Ojczenasz
B:
K019328 DE418180224511
213.

26

QUINIO WESTF GER 2006 wałach kasztanowata F: Qasander /
M: Phantastica /
O: Urszula Praska
B:
brak
214.

274

QUINIO WESTF GER 2006 Klacz kasztanowata F: Qasander /
M: Phantastica /
O: Urszula Praska
B:
brak
215.

217

RED HERSHEY HAN GER 2013 Ogier gniada F: Ramiro's Son II / Ramiro
M: Delia / Donaumonarch
O: Ewa Tchorzewska
B:
K023135 DE431319730813
216.

233

ROGANO WLKP POL 2013 Ogier ciemnogniada F: Coriano's Ass / Coriano Z
M: Rogatywka / Landos
O: Krzysztof Mocek
B: SK Racot
K023329 616007610106313
217.

219

ROSA OLD POL 2011 Klacz kara/kuc:149 F: Calico / Cassini I
M: Roxana - Z / Rammstein
O: Jan Walczak
B: Zenon Lewandowski
K022865 DE433332148811
218.

218

ROXANA Z SP POL 2007 Klacz kara/mk: F: Rammstein / Rheinsberg
M: Marchen D / Nurjev
O: Jan Walczak
B:
K015021 POL009610104007
219.

23

RUBIN SP POL 2005 Wałach gniada F: Logik /
M: Harsza /
O: Ewelina Schwałkowska
B: Ewelina Schwałkowska
brak
220.

271

RUBIN SP POL 2005 Wałach gniada F: Logik /
M: Harsza /
O: Ewelina Schwałkowska
B: Ewelina Schwałkowska
brak
221.

243

SALIDAD SP POL 2012 Ogier gniada/169 F: La Calidad / Lancer II
M: Sawa / MyWill
O: Michał Zgrabka
B: Romuald Turowski
K021985 616009610010112
222.

6

SAMENCO DRP GER 1999 Wałach kasztanowata F: Samenco K / Samber
M: Jasmin / Juli
O: Malwina Słowikowska
B:
K007990 DE310101027499
223.

254

SAMENCO DRP GER 1999 Wałach kasztanowata F: Samenco K / Samber
M: Jasmin / Juli
O: Malwina Słowikowska
B:
K007990 DE310101027499
224.

239

SANCZO DSP GER 2005 Gelding Chestnut F: CHELLO I HOLST
M: SUNNY SANHA/SAN JUAN HANN
O: Jerzy Cerba
B: Friedrich Fundis
DE473730829405 103UU58
225.

135

SANDRA DE FINIBUS TERRAE Selle Italiano ITA 2011 Klacz ciemnogniada/kuc:148 F: Beaumont D'Alme
M: Sandra Song Z
O: Anna Dunst
B: Torsello Rocco Giovanni
brak
226.

241

SENATOR CASSINI N SP POL 2012 Wałach gniada F: Cassilio / Cassini I
M: Sonata N / Landor
O: Jan Kałabun
B: Wojciech Nowak
K020599 616009520039012
227.

192

SOLALI SP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Lasko
M: Sterczyna / Alagos
O: Zbigniew Ueberhan
B: Stefan Kierznowski
K015465 POL009670142707
228.

38

SOLBAKKENS KERMIT DWB DNK 2008 Wałach gniada F: Kaiser Wilhelm /
M: Sdr.Bjerggaards Pierette / Heslxiards Louis
O: Agnieszka Piskorz
B: Palle Jensen
K017558 208333DW0802682
229.

286

SOLBAKKENS KERMIT DWB DNK 2008 Wałach gniada F: Kaiser Wilhelm /
M: Sdr.Bjerggaards Pierette / Heslxiards Louis
O: Agnieszka Piskorz
B: Palle Jensen
K017558 208333DW0802682
230.

69

SOLO WLKP POL 2013 Wałach gniada F: Leonardo
M: Samba
O: Maria Słabowska
B: Zbigniew Bigaj
K023015
231.

186

SPENCER KUC POL 2003 Wałach siwa/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Stefan Stołowski
B:
K009173 DE498570025703
232.

115

STALUE HAN GER 2012 Ogier kasztanowata F: Stakkato / Spartan
M: Chacca-Diva / Chacco-Blue
O: Paul Schockemohle
B: Paul Schockemohle
K023735 DE431319602412
233.

101

STAYERHOF'S RUFINA Kuc Walijski NED 2000 Klacz kasztanowata/kuc:145 F: Wester Aikema's Nando /
M: Delilah /
O: Marcin Ćwik
B: Martens J. P.J. A.
brak
234.

61

SZAMAN SP POL 2005 Wałach gniada F: Caprioland
M: Sorbona
O: Wojciech Jachymek
B: Przybylski Krzysztof
K014132
235.

48

TAILORMADE LOBSTER OLD GER 2008 Wałach kasztanowata F: Landors /
M: Sandra / Silvio I
O: Jarosław Skrzyczyński
B:
K023981 DE418180060708
236.

296

TAILORMADE LOBSTER OLD GER 2008 Wałach kasztanowata F: Landors /
M: Sandra / Silvio I
O: Jarosław Skrzyczyński
B:
K023981 DE418180060708
237.

264

TALENT SP POL 2013 Wałach gniada F: Corleone Z /
M: Tośka / Exaltation
O: Aleksandra Kosiorowska
B: SK Jaroszówka
K023284 616009670098813
238.

16

TALENT SP POL 2013 Wałach gniada F: Corleone Z /
M: Tośka / Exaltation
O: Aleksandra Kosiorowska
B: SK Jaroszówka
K023284 616009670098813
239.

174

TAMINA XV HOL GER 2003 Klacz siwa/170 F: Caretino / Caletto II
M: Madame III / Acobat I
O: Andrzej Kramer
B:
K013340 DE421000403503
240.

44

TEJSI Śląska POL 2010 Klacz gniada F: Boneto / Evento
M: Taisa / Nomen
O: Jolanta Styrna
B: Jarosław Święcicki
K020158 616008670011510
241.

292

TEJSI Śląska POL 2010 Klacz gniada F: Boneto / Evento
M: Taisa / Nomen
O: Jolanta Styrna
B: Jarosław Święcicki
K020158 616008670011510
242.

37

TEQUILA-P SP POL 2010 Klacz kara F: Ron William / Rohdiamant
M: Tajka-P / Corleone Z
O: Martyna Bańska
B: Bogdan Parkitny
K017837 616009670064710
243.

285

TEQUILA-P SP POL 2010 Klacz kara F: Ron William / Rohdiamant
M: Tajka-P / Corleone Z
O: Martyna Bańska
B: Bogdan Parkitny
K017837 616009670064710
244.

102

TETI KUC POL 2006 Klacz siwa/kuc:148 F: Dante /
M: Tritti /
O: Marcin Ćwik
B: Tomaszewska Anna
brak
245.

176

TIFFANY DRP GER 2004 Klacz kasztanowata/kuc:146 F: Top Nonstop / Nantano
M: Namarie / Nalet
O: Iwona Henzel
B: Helmut Hunke
K022375 DE441410714004 105LZ26
246.

149

TOBI SP POL 2004 Wałach ciemnogniada/mk: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Katarzyna Fuhrmann
B:
brak
247.

76

TULLAMORE DEW I SP POL 2007 Wałach ciemnogniada/170 F: Carpediem / Coriano Z
M: Thomasa / Casado
O: Jacek Nowaczyk
B: Zbigniew Wilski
K011288 616009530301507
248.

79

ULILEN SP POL 2010 Klacz gniada F: Vandamme / Guidam
M: Ulinela / Sir Neel
O: Antoni Dahlke
B: Antoni Dahlke
K018975 616009610227310
249.

188

UMBRO SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Armitage / Argentinus
M: Urielle / Silvio I
O: Żaneta Wolny
B: Stanisław Marek Jóźwiakowski
K014687 616009610171309
250.

258

URAN SP POL 2007 Wałach ciemnogniada F: Himen /
M: Ulana / Il de Bourbone
O: Karolina Tabędzka
B: Staniek Diter
K019346 POL009540030207
251.

10

URAN SP POL 2007 Wałach ciemnogniada F: Himen /
M: Ulana / Il de Bourbone
O: Karolina Tabędzka
B: Staniek Diter
K019346 POL009540030207
252.

18

V-CAPRICE-AS SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Corofini /
M: Viva Polonia / Sabrehill
O: Paula Jaszczyk
B: Barbara Kalinowska
K023771 616009680093210
253.

266

V-CAPRICE-AS SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Corofini /
M: Viva Polonia / Sabrehill
O: Paula Jaszczyk
B: Barbara Kalinowska
K023771 616009680093210
254.

244

VAGANT KWPN NED 2002 Wałach gniada/169 F: Cantos / Contender
M: Pavanta / Iroko
O: Ireneusz Głowacz
B: C M P A Van Veldhoven
K008823 0211971 POL40542
255.

242

VALES BLUERAY KUC ISL 2008 Wałach siwa/mk: F: Vales Blue Rebel/
M: Vales Molly/
O: Sebastian Jach
B: Patrica Dalton
brak
256.

78

VANDAMME KWPN POL 2002 Ogier ciemnogniada F: Guidam / Quidam De Revel
M: Roberlina / Hemmingway
O: Anotni Dahlke
B: Alie Wekema
K006519 0202715 POL01976
257.

110

VOSSIE Deutsch Reit Pony POL 2012 Wałach kasztanowata/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Włodzimierz Goc
B: Bouwman MTS.
brak
258.

122

WADERA SP POL 2009 Klacz gniada F: Player /
M: World Lady /
O: Przemysław Kąkol
B: Zbigniew Rzepecki
brak
259.

158

WANILIA Wielkopolska POL 2012 Klacz siwa/168 F: Lew
M: Wygrana
O: Dariusz Górski
B: Lidia Woźniczka
brak
260.

156

WARKA SP POL 2012 Klacz siwa/158 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Zuzanna Pawlak
B: Jerzy Gwiżdż
brak
261.

256

WIDZEW Konik Polski POL 2011 Wałach inna/kuc: F: Duo /
M: Wika /
O: Dominika Mucha
B: Monika Kowalska-Góralska
brak
262.

8

WIDZEW Konik Polski POL 2011 Wałach inna/kuc: F: Duo /
M: Wika /
O: Dominika Mucha
B: Monika Kowalska-Góralska
brak
263.

71

WIENA SP POL 2007 Klacz siwa/164 F: Bajon De Rouet / Baloubet De Rouet
M: Wenus / Witbooi
O: Marcin Łączny
B: Gospodarstwo Rolne WIENC-ROL Sp. z o. o.
K023170 009610176407
264.

144

WINDY BOY WLKP POL 2011 Wałach gniada F: Castiglione L / Contender
M: Wizja / Cedrus
O: Agnieszka Janus
B: Agnieszka Janus
K019512 616007520002911
265.

196

WIWARO SP POL 2009 Wałach siwa/168 F: Bobiński
M: Werona
O: Włodzimierz Chmielnik
B: Włodzimierz Chmielnik
K017210 616009610103809
266.

277

ZIDAN SP POL 2008 Wałach gniada F: Zhin Zhin /
M: Caserta / Cassini I
O: Mariusz Lenkiewicz
B: Maciej Bukowiec
K016746 616999570332608
267.

29

ZIDAN SP POL 2008 Wałach gniada F: Zhin Zhin /
M: Caserta / Cassini I
O: Mariusz Lenkiewicz
B: Maciej Bukowiec
K016746 616999570332608
Rider Club
Competition
Prize
Bobik Jacek LKS Dragon Nowielice
100
300
400
150
SUM:
950.00
Bondziul Anna KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
300
100
SUM:
400.00
Bukowska Zuzanna KJ Wiecanowo
100
SUM:
100.00
Chudziak Paweł WTK Hermanów
200
SUM:
200.00
Dąbrowski Mieszko LKJ przy SK Mieczownica
350
SUM:
350.00
Dahlke Agata Budzyński KS Kłos
1600
1200
SUM:
2800.00
Gapska Marta Kujawsko-Pomorski KJ Bydgoszcz
400
SUM:
400.00
Grzegorzewski Adam St. Agro-Aves Gajewniki
5000
200
100
700
SUM:
6000.00
Henzel Dominika KJ Podkowa Gruszczyn
300
SUM:
300.00
Jach Klaudiusz KJ Sokół Damasławek
300
200
SUM:
500.00
Jachymek Paweł WKJ Lublin
700
SUM:
700.00
Kaniewska Maja KJ Gołębin Stary
150
100
SUM:
250.00
Kasperek Maciej Racocki KJ
500
SUM:
500.00
Lewicki Marek KJ Czahary Pogorzelica
100
100
400
200
SUM:
800.00
Lusina-Gołaś Aleksandra KJ Bonin
600
200
100
200
SUM:
1100.00
Olszewski Tomasz Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
400
SUM:
400.00
Osuch Aleksandra KJ Podkowa Gruszczyn
150
250
SUM:
400.00
Pasek Andrzej LKS Dragon Nowielice
150
SUM:
150.00
Rakoczy Dawid KJ Profil Piła
3500
SUM:
3500.00
Romanowska Marta bpk
200
SUM:
200.00
Rozynek Martin KJ Profil Piła
1200
SUM:
1200.00
Stasiak Anna KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
500
SUM:
500.00
Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
500
100
SUM:
600.00
Wesoły Marcin Posadowskie TJ
300
200
150
SUM:
650.00
Żołądkiewicz Maciej KJ Bonin
300
2500
SUM:
2800.00
Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
500
750
SUM:
1250.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Abaimov Artem
bpk
CAMAROS (13)
2017-07-15
2017-07-15
Adamska Wioleta
Sokół Damasławek
DILERKA (18)
2017-07-16
2017-07-16
2017-07-09
2017-07-09
3
Adamski Jakub
Delta Biedrusko
GIGS KG (141)
2017-07-15
2017-07-15
Antoniak Zuzanna
KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
2017-07-15
2017-07-16
ALGIDA (276)
2017-07-15
2017-07-16
2017-07-15
7
2017-07-16
8
ALGIDA (28)
2017-07-15
9
2017-07-16
5
Babiak Filip
JKS Elcon Szczecin
BORN FREE (197)
2017-07-15
Badura Natalia
LKJ Lewada Zakrzów
MARCO (250)
2017-07-09
Bajan Mikołaj
KJ Michałówka
COLLINO (77)
2017-07-15
2017-07-15
Bąk Izabela
KJ Profil Piła
EMPATIA (55)
2017-07-09
1
2017-07-09
13
Bąk Piotr
KJ Profil Piła
FABIAN (53)
2017-07-09
28
2017-07-09
26
Bańska Martyna
Karkonoski KJ
IXION (284)
2017-07-15
2017-07-16
TEQUILA-P (285)
2017-07-15
2017-07-09
MARCO (2)
2017-07-09
Bańska Martyna
Karkonoski KJ
IXION (36)
2017-07-15
1
2017-07-16
2
2017-07-15
4
2017-07-09
Bobik Jacek
LKS Dragon Nowielice
2017-07-15
2017-07-09
12
2017-07-15
2017-07-15
2017-07-15
100
2017-07-09
7
300
2017-07-15
2017-07-15
400
2017-07-09
15
2017-07-09
5
150
Bondziul Anna
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
DORIS DAY (124)
2017-07-15
300
2017-07-15
2017-07-09
5
100
2017-07-09
6
Brand Julia
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
LAJERO KG (111)
2017-07-15
2017-07-15
Brodziak Małgorzata
KJ Picador
LAMIA W (255)
2017-07-15
2017-07-16
2017-07-15
5
2017-07-16
2
Brzóska Łukasz
KJ Abrasives Group
2017-07-15
2017-07-16
Bukowska Zuzanna
KJ Wiecanowo
PRINCESSA (114)
2017-07-15
2017-07-15
100
2017-07-09
27
Capaja Aleksander
OJ Dubelbar Zdrój
NAPOLEON (268)
2017-07-16
2017-07-15
Capaja Aleksander
OJ Dubelbar Zdrój
2017-07-16
10
2017-07-15
2
Chodyla Adela
bpk
URAN (258)
2017-07-15
2017-07-16
Chodyla Adela
bpk
TEJSI (292)
2017-07-15
2017-07-16
Chodyla Adela
bpk
GAMBLER (294)
2017-07-15
2017-07-16
Chodyla Adela
bpk
URAN (10)
2017-07-15
2
2017-07-16
2
GAMBLER (46)
2017-07-15
4
2017-07-16
6
Chojecka Martyna
bpk
PIRELLA (282)
2017-07-16
Chojecka Martyna
bpk
PIRELLA (34)
2017-07-16
8
Choynowski Rafał
KJ Gołębin Stary
2017-07-15
2017-07-15
2017-07-09
31
2017-07-15
2017-07-15
2017-07-16
Chudziak Paweł
WTK Hermanów
GRANIT (194)
2017-07-15
2017-07-16
200
Cieślik Magdalena
bpk
2017-07-15
2017-07-15
2017-07-15
2017-07-16
2017-07-16
Cieślik Magdalena
bpk
KORYNT (295)
2017-07-15
2017-07-16
2017-07-15
3
2017-07-15
7
2017-07-16
4
Ćwik Magdalena
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
KALMIA (93)
2017-07-15
2017-07-15
2017-07-16
Ćwik Zofia
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
TETI (102)
2017-07-16
2017-07-16
2017-07-09
4
2017-07-09
7
Czajka Maciej
bpk
CAPRIS (56)
2017-07-15
2017-07-15
Czaplewska Patrycja
KJ Michałówka
MONARIO (207)
2017-07-15
2017-07-09
7
Czarny-Kropiwnicki Radoslaw
bpk
2017-07-16
Dąbrowski Mieszko
LKJ przy SK Mieczownica
2017-07-09
21
EFRON (179)
2017-07-15
2017-07-15
2017-07-09
3
350
2017-07-09
14
Dahlke Agata
Budzyński KS Kłos
2017-07-09
4
1600
ULILEN (79)
2017-07-09
2017-07-09
5
1200
EULVE (82)
2017-07-15
2017-07-15
Debrovner Milena
KJ Picador
2017-07-15
6
2017-07-16
3
Derc Karolina
Delta Biedrusko
GRAND (142)
2017-07-15
2017-07-15
Derda Agata
Pony Jumping Team Poznań
2017-07-15
2017-07-15
Dobrzyniecka Katarzyna
bpk
WIDZEW (256)
2017-07-15
Dobrzyniecka Katarzyna
bpk
2017-07-15
2017-07-16
CAMARO (290)
2017-07-15
2017-07-09
WIDZEW (8)
2017-07-15
2
Dobrzyńska Michalina
LKJ przy SK Mieczownica
ORKA (106)
2017-07-16
2017-07-16
Dyrek- Matuszewska Izabela
Karkonoski KJ
2017-07-15
2017-07-16
2017-07-15
2
2017-07-16
3
Fik Dominika
Stajnia wapno
SILVION (42)
2017-07-16
2017-07-16
2017-07-09
10
2017-07-09
2017-07-09
13
Frąckowiak Weronika
JKS Hanna
NOBIUS (287)
2017-07-16
2017-07-15
NOBIUS (39)
2017-07-16
1
2017-07-15
1
Frąckowiak Wiktoria
JKS Fer Więckowice
ORAWA (131)
2017-07-15
2017-07-15
Frandzelska Wiktoria
KJW
POKER (7)
2017-07-15
2017-07-15
2017-07-16
2017-07-09
9
Frankiewicz Alicja
LKJ przy SK Mieczownica
2017-07-15
2017-07-15
2017-07-09
2
Gamperl Sarah
KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
2017-07-16
2017-07-15
2017-07-16
5
2017-07-15
3
Gapska Marta
Kujawsko-Pomorski KJ Bydgoszcz
WINDY BOY (144)
2017-07-15
2017-07-15
2017-07-15
400
CADILLAC (145)
2017-07-15
2017-07-15
2017-07-09
8
Gauza Bartosz
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
HUNTER (90)
2017-07-16
2017-07-16
FERRARI (92)
2017-07-15
2017-07-16
Gebler Aleksandra
KJ Sokół Damasławek
BOLTER (113)
2017-07-15
2017-07-15
2017-07-15
2017-07-15
Gendera Bartosz
KJ Podkowa Gruszczyn
ALISTER (185)
2017-07-09
15
2017-07-09
1
Głowacz Paulina
KJ Liljówka Stęszewko
VAGANT (244)
2017-07-15
2017-07-15
Głowska Agnieszka
brak
KASJER (191)
2017-07-16
2017-07-16
2017-07-09
15
2017-07-09
1
Górski Dariusz
KJ Leśna Podkowa Rychlik
WARKA (156)
2017-07-16
2017-07-16
LIPTON (157)
2017-07-16
2017-07-16
2017-07-09
7
2017-07-09
WANILIA (158)
2017-07-16
2017-07-16
2017-07-09
1
2017-07-09
18
Gronowska Barbara
St. KJ Gronówka
NORMAN (172)
2017-07-15
2017-07-15
Grzegorzewski Adam
St. Agro-Aves Gajewniki
IRYDION L (208)
2017-07-15
2017-07-09
1
5000
2017-07-15
2017-07-15
2017-07-09
14
2017-07-09
30
2017-07-15
2017-07-15
2017-07-09
2
200
2017-07-09
27
2017-07-15
2017-07-15
2017-07-09
5
100
2017-07-09
13
2017-07-15
2017-07-09
6
700
Grzybkowska Aleksandra
Agro-Handel Śrem
2017-07-16
2017-07-16
Hadrysiak Anna
Kujawsko-Pomorski KJ
2017-07-15
2017-07-15
Henzel Dominika
KJ Podkowa Gruszczyn
2017-07-15
TIFFANY (176)
2017-07-15
2017-07-09
2
300
Heydel Karolina
Pony Jumping Team Poznań
2017-07-15
2017-07-15
Hoffmann Wiktoria
St. KJ Gronówka
IZAURA (162)
2017-07-15
2017-07-15
Jach Klaudiusz
KJ Sokół Damasławek
DUKAT (25)
2017-07-16
2017-07-16
MISTRAL (27)
2017-07-15
2017-07-15
2017-07-09
29
2017-07-09
1
2017-07-15
2017-07-09
19
2017-07-15
300
2017-07-15
2017-07-09
3
200
2017-07-09
11
2017-07-15
2017-07-15
2017-07-09
18
Jach Oliwia
KJ Sokół Damasławek
2017-07-16
2017-07-16
2017-07-09
11
2017-07-09
1
2017-07-09
4
KRESKA (40)
2017-07-16
2017-07-16
2017-07-09
8
2017-07-09
3
LACOSTA (41)
2017-07-16
2017-07-16
2017-07-09
3
2017-07-09
Jachymek Paweł
WKJ Lublin
SZAMAN (61)
2017-07-15
700
2017-07-09
17
Jankowiak Laura
KJ Podkowa Gruszczyn
2017-07-15
2017-07-09
18
Jankowiak Marika
KJ Podkowa Gruszczyn
FERRERO (96)
2017-07-15
2017-07-09
7
Jarka Sandra
KJ Sokół Damasławek
AISZA (247)
2017-07-09
14
2017-07-09
1
Jaruzal Kinga
Stajnia wapno
GAWA (35)
2017-07-16
2017-07-16
2017-07-09
2017-07-09
6
2017-07-09
4
Jatkowska Karolina
KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
2017-07-16
2017-07-15
Jatkowska Karolina
KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
2017-07-16
2
2017-07-15
1
Jaworska Marta
KJ Leśna Podkowa
DIABLO (222)
2017-07-09
1
2017-07-09
17
Jędraszak Roksana
WTK Hermanów
JASPER (155)
2017-07-16
2017-07-16
2017-07-09
29
Kaczmarek Mikołaj
KJ Podkowa Gruszczyn
2017-07-09
2017-07-09
10
Kajtanowska Oliwia
KJ Sokół Damasławek
TOBI (149)
2017-07-16
2017-07-16
2017-07-09
28
Kąkol Wiktoria
MUKS Bielice
WADERA (122)
2017-07-16
2017-07-16
Kałabun Jan
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
CZAKO (240)
2017-07-15
2017-07-15
Kamińska Agata
KJ Ranczo Kołata
2017-07-15
2017-07-15
FINISZ (169)
2017-07-15
Kaniewska Maja
KJ Gołębin Stary
CASARO (125)
2017-07-15
150
2017-07-15
100
2017-07-09
17
Karnabal Maria
KJ Podkowa Gruszczyn
2017-07-09
5
2017-07-09
4
2017-07-09
10
Kasperek Maciej
Racocki KJ
PRADO (232)
2017-07-15
500
2017-07-15
2017-07-09
16
2017-07-09
13
ROGANO (233)
2017-07-15
2017-07-16
Kiedrowska Agnieszka
JKS Karolewko
ARMAR (74)
2017-07-09
15
2017-07-09
15
2017-07-09
14
Kiersztan Wojciech
KJ Jan Kosicki
DONAU (181)
2017-07-15
2017-07-15
2017-07-09
8
2017-07-09
15
2017-07-16
2017-07-16
2017-07-09
15
2017-07-09
15
2017-07-15
2017-07-15
2017-07-09
16
2017-07-09
Klóska Sławomir
St. Grupy Nickel Poznań
STALUE (115)
2017-07-15
2017-07-09
10
2017-07-15
QUELLO (117)
2017-07-15
COCO GOLD (118)
2017-07-15
2017-07-15
Kolasińska Sara
Stajnia Występ
DOTY (216)
2017-07-09
5
Kołacka Lena
KJ SOKÓŁ DAMASŁAWEK
2017-07-16
2017-07-16
2017-07-09
7
2017-07-09
7
2017-07-09
1
Kołacka Marianna
KJ SOKÓŁ DAMASŁAWEK
2017-07-16
2017-07-16
2017-07-16
2017-07-09
19
2017-07-09
1
BOBI (47)
2017-07-16
2017-07-16
2017-07-09
4
2017-07-09
9