Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZO2* (PLJ) i ZR Machnice
Machnice, 7-9 07 2017

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
302 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 19:01:17
2017-07-04 18:52:00
Monika Matuszewska PASCAVELLO J
  • 1x 3/N/Runda brązowa - art zwykły 238.2.1
  • 1x 8/N/Runda brązowa - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 14/N1/Finał rundy brązowej (PLJ) - dwufazowy art. 274.5.3
301 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 19:03:17
2017-07-04 18:43:22
Magdalena Matuszewska ILONUS
  • 1x 4/C/Runda srebrna - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/CC/Runda złota - zwykły 238.2.1
300 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 19:00:17
2017-07-04 18:22:26
Dominika Poliwoda KASAFI
  • 1x 3R/P/Dwufazowy, Art. 274.5.3.
  • 1x 3/N/Runda brązowa - art zwykły 238.2.1
  • 1x 7R/P/Zwykły, Art. 238.2.1
  • 1x 8/N/Runda brązowa - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 14/N1/Finał rundy brązowej (PLJ) - dwufazowy art. 274.5.3
299 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 18:59:23
2017-07-04 18:10:09
Weronika Poliwoda AKBAR ANGEL
  • 1x 3R/P/Dwufazowy, Art. 274.5.3.
  • 1x 3/N/Runda brązowa - art zwykły 238.2.1
  • 1x 7R/P/Zwykły, Art. 238.2.1
  • 1x 8/N/Runda brązowa - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 14/N1/Finał rundy brązowej (PLJ) - dwufazowy art. 274.5.3
298 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 14:01:59
2017-07-04 10:57:48
Maja Piasecka MEHEN
  • 1x 10R/L/Dokładności, Art. 238.1.1
297 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 13:58:42
2017-07-04 10:54:16
Olga Hałub OMITA-S
  • 1x 11R/P/Zwykły, Art. 238.2.1
296 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 19:27:14
2017-06-29 19:10:10
Piotr Morsztyn CASQUIN
  • 1x 3/N/Runda brązowa - art zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Runda srebrna - dwufazowy art. 274.5.3
295 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 19:24:46
2017-06-29 19:08:49
Piotr Morsztyn STOCK
  • 1x 2/6-latki/EMPMK 6-latki
294 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 19:23:25
2017-06-29 19:08:29
Piotr Morsztyn QUIDAM'S DUKE
  • 1x 2/6-latki/EMPMK 6-latki
293 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 19:36:29
2017-06-29 19:08:00
Martyna Wawrzyniak WITO
  • 1x 2R/L/Dokładności, Art. 238.1.1.
  • 1x 3R/P/Dwufazowy, Art. 274.5.3.
292 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 19:19:47
2017-06-29 19:07:34
Kaja Nikolas KOLIBER
  • 2x 2R/L/Dokładności, Art. 238.1.1.
291 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 19:16:50
2017-06-29 19:06:58
Natalia Morsztyn BALOUSSINI II
  • 2x 2R/L/Dokładności, Art. 238.1.1.
290 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 19:14:53
2017-06-29 19:06:20
Sara Horbacz GASPRA
  • 1x 2R/L/Dokładności, Art. 238.1.1.
  • 1x 3R/P/Dwufazowy, Art. 274.5.3.
289 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 19:11:38
2017-06-29 19:05:53
Laura Forysiak EMISJA M
  • 1x 2R/L/Dokładności, Art. 238.1.1.
  • 1x 3R/P/Dwufazowy, Art. 274.5.3.
288 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 19:35:38
2017-06-29 19:05:19
Julia Biernaczyk ARA
  • 1x 3/N/Runda brązowa - art zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Runda srebrna - dwufazowy art. 274.5.3
287 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 19:34:46
2017-06-29 18:32:43
Michał Kubiak DIRESTRAIT
  • 1x 5/CC/Runda złota - zwykły 238.2.1
286 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 19:30:46
2017-06-29 18:32:13
Michał Kubiak Z-PILOT
  • 1x 5/CC/Runda złota - zwykły 238.2.1
285 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 18:24:34
2017-06-29 16:27:54
Jakub Kubiak EL DŻAMARA
  • 1x 3/N/Runda brązowa - art zwykły 238.2.1
284 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 18:23:50
2017-06-29 16:08:34
Julia Przeździęg CHIN ZANA
  • 1x 3R/P/Dwufazowy, Art. 274.5.3.
  • 1x 3/N/Runda brązowa - art zwykły 238.2.1
  • 1x 7R/P/Zwykły, Art. 238.2.1
  • 1x 8/N/Runda brązowa - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 14/N1/Finał rundy brązowej (PLJ) - dwufazowy art. 274.5.3
282 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 19:04:18
2017-06-29 12:47:00
Jarosław Poręba LA CORUNA
  • 1x 3/N/Runda brązowa - art zwykły 238.2.1
  • 1x 8/N/Runda brązowa - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 14/N1/Finał rundy brązowej (PLJ) - dwufazowy art. 274.5.3
281 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 19:03:07
2017-06-29 12:46:26
Jarosław Poręba B CATILLIA
  • 1x 3/N/Runda brązowa - art zwykły 238.2.1
  • 1x 8/N/Runda brązowa - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 14/N1/Finał rundy brązowej (PLJ) - dwufazowy art. 274.5.3
280 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 18:20:05
2017-06-29 12:45:44
Sławomir Szlachta JUST RIDING CALIFORNIA BS
  • 1x 2/6-latki/EMPMK 6-latki
  • 1x 3/N/Runda brązowa - art zwykły 238.2.1
279 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 18:19:31
2017-06-29 12:44:47
Sławomir Szlachta GRANNUS LAZAR
  • 1x 1/5-latki/EMPMK 5-latki
  • 1x 3/N/Runda brązowa - art zwykły 238.2.1
278 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 18:17:41
2017-06-29 12:43:27
Sławomir Szlachta ANKA LAZAR
  • 1x 2/6-latki/EMPMK 6-latki
273 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 18:16:00
2017-06-29 10:06:15
Grzegorz Andrzej Kubiak DA VINCI
  • 1x 4/C/Runda srebrna - dwufazowy art. 274.5.3
272 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 18:12:55
2017-06-29 10:05:51
Grzegorz Andrzej Kubiak C ALPACZINO Z
  • 1x 4/C/Runda srebrna - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/CC/Runda złota - zwykły 238.2.1
269 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 18:11:40
2017-06-29 08:03:00
Marcin Pakuła TALOUSIMONICA K Z
  • 1x 5/CC/Runda złota - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/CC/Runda złota - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 16/CC1/Finał rundy złotej (PLJ) - Grand Prix z rozgrywką art. 238.2.2
268 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 18:10:27
2017-06-29 08:02:29
Marcin Pakuła GENCO KG
  • 1x 4/C/Runda srebrna - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/CC/Runda złota - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/CC/Runda złota - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 16/CC1/Finał rundy złotej (PLJ) - Grand Prix z rozgrywką art. 238.2.2
267 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 18:09:22
2017-06-28 23:50:40
Tomasz Gałczyński CALICOR
  • 1x 3/N/Runda brązowa - art zwykły 238.2.1
  • 1x 8/N/Runda brązowa - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 14/N1/Finał rundy brązowej (PLJ) - dwufazowy art. 274.5.3
266 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 18:31:32
2017-06-28 23:11:07
Artur Dawidowicz ALL RISK
  • 1x 3/N/Runda brązowa - art zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Runda srebrna - dwufazowy art. 274.5.3
265 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 17:55:36
2017-06-28 22:40:02
Daria Kobiernik OLSTAR
  • 2x 2R/L/Dokładności, Art. 238.1.1.
  • 2x 6R/L/Dokładności, Art. 238.1.1
  • 1x 10R/L/Dokładności, Art. 238.1.1
264 ENTRY ACCEPTED 2017-07-03 18:00:02
2017-06-28 22:36:58
Marcin Bętkowski BAILEY'S RJT
  • 1x 3R/P/Dwufazowy, Art. 274.5.3.
  • 1x 3/N/Runda brązowa - art zwykły 238.2.1
262 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2017-07-03 17:58:46
2017-06-28 22:33:57
Marcin Bętkowski CICERO Z
  • 1x 3R/P/Dwufazowy, Art. 274.5.3.
  • 1x 3/N/Runda brązowa - art zwykły 238.2.1
261 ENTRY ACCEPTED 2017-07-14 17:27:44
2017-06-28 21:49:30
Arkadiusz Fimmel ELECTRIC LADY
  • 1x 2R/L/Dokładności, Art. 238.1.1.
  • 1x 3R/P/Dwufazowy, Art. 274.5.3.
260 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 18:04:35
2017-06-28 21:48:44
Arkadiusz Fimmel MICHAEL ANGELO F
  • 1x 3R/P/Dwufazowy, Art. 274.5.3.
  • 1x 4R/N/N
259 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 18:03:09
2017-06-28 21:45:25
Arkadiusz Fimmel QUANTUM OF LOVE
  • 1x 4/C/Runda srebrna - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/CC/Runda złota - zwykły 238.2.1
258 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 18:02:07
2017-06-28 21:44:23
Małgorzata Kowala FRAPANT
  • 1x 3/N/Runda brązowa - art zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Runda srebrna - dwufazowy art. 274.5.3
257 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 18:01:11
2017-06-28 21:43:33
Maria Baehr LA STRADA L
  • 1x 4/C/Runda srebrna - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/CC/Runda złota - zwykły 238.2.1
256 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 17:59:54
2017-06-28 21:42:48
Maria Baehr LA DAME BLANCHE L
  • 1x 3/N/Runda brązowa - art zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Runda srebrna - dwufazowy art. 274.5.3
255 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 17:58:59
2017-06-28 21:27:26
Tomasz Kuczerawy URACA II
  • 1x 3/N/Runda brązowa - art zwykły 238.2.1
  • 1x 8/N/Runda brązowa - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 14/N1/Finał rundy brązowej (PLJ) - dwufazowy art. 274.5.3
254 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 17:57:14
2017-06-28 21:26:41
Tomasz Kuczerawy OLIMPIC STAR
  • 1x 2/6-latki/EMPMK 6-latki
  • 1x 7/6-latki/EMPMK 6 latki
  • 1x 13/6-latki/Finał rundy 6-latków, dwufazowy, Art. 274.5.3.
253 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 17:55:48
2017-06-28 21:25:14
Tomasz Kuczerawy DING DONG
  • 2x 2R/L/Dokładności, Art. 238.1.1.
  • 2x 6R/L/Dokładności, Art. 238.1.1
  • 1x 10R/L/Dokładności, Art. 238.1.1
252 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 17:51:23
2017-06-28 21:23:55
Tomasz Kuczerawy CHACCOS BOY
  • 1x 4/C/Runda srebrna - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/C/Runda srebrna - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 15/C1/Finał rundy srebrnej (PLJ) - z rozgrywką art. 238.2.2
251 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 17:49:24
2017-06-28 21:22:42
Tomasz Kuczerawy CAVANI G
  • 2x 2R/L/Dokładności, Art. 238.1.1.
  • 2x 6R/L/Dokładności, Art. 238.1.1
  • 1x 10R/L/Dokładności, Art. 238.1.1
249 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 17:48:08
2017-06-28 19:45:55
Damian Ostręga CAYENNE
  • 1x 3R/P/Dwufazowy, Art. 274.5.3.
  • 1x 4R/N/N
  • 1x 7R/P/Zwykły, Art. 238.2.1
  • 1x 8R/N/Dwufazowy, Art. 274.5.3
  • 1x 12R/N/Zwykły, Art. 238.2.1.
248 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 17:45:17
2017-06-28 19:45:14
Damian Ostręga AHMAR SAPHIR
  • 1x 4/C/Runda srebrna - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/C/Runda srebrna - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 15/C1/Finał rundy srebrnej (PLJ) - z rozgrywką art. 238.2.2
247 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 17:44:34
2017-06-28 19:20:00
Jacek Grzywacz GRASSI
  • 1x 3/N/Runda brązowa - art zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Runda srebrna - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8/N/Runda brązowa - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/C/Runda srebrna - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 15/C1/Finał rundy srebrnej (PLJ) - z rozgrywką art. 238.2.2
246 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 17:43:35
2017-06-28 19:18:23
Jacek Grzywacz DORAVELLA
  • 1x 4/C/Runda srebrna - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/CC/Runda złota - zwykły 238.2.1
  • 1x 9/C/Runda srebrna - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/CC/Runda złota - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 16/CC1/Finał rundy złotej (PLJ) - Grand Prix z rozgrywką art. 238.2.2
245 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 17:42:31
2017-06-28 19:16:48
Jacek Grzywacz CZAKRA
  • 1x 4R/N/N
  • 1x 3/N/Runda brązowa - art zwykły 238.2.1
  • 1x 8R/N/Dwufazowy, Art. 274.5.3
  • 1x 8/N/Runda brązowa - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 14/N1/Finał rundy brązowej (PLJ) - dwufazowy art. 274.5.3
244 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 17:41:27
2017-06-28 19:15:19
Jacek Grzywacz ARNAT
  • 1x 4R/N/N
  • 1x 3/N/Runda brązowa - art zwykły 238.2.1
  • 1x 8R/N/Dwufazowy, Art. 274.5.3
  • 1x 8/N/Runda brązowa - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 14/N1/Finał rundy brązowej (PLJ) - dwufazowy art. 274.5.3
241 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 17:38:46
2017-06-28 17:30:32
Julia Zagdańska FREYA
  • 1x 3/N/Runda brązowa - art zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Runda srebrna - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8/N/Runda brązowa - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/C/Runda srebrna - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 15/C1/Finał rundy srebrnej (PLJ) - z rozgrywką art. 238.2.2
240 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 17:37:59
2017-06-28 17:29:03
Patryk Modelewski WALKOVER
  • 1x 4/C/Runda srebrna - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/CC/Runda złota - zwykły 238.2.1
  • 1x 9/C/Runda srebrna - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/CC/Runda złota - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 15/C1/Finał rundy srebrnej (PLJ) - z rozgrywką art. 238.2.2
239 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 17:37:20
2017-06-28 17:28:00
Olimpia Filipowska CHARMONY 3
  • 1x 4R/N/N
  • 1x 3/N/Runda brązowa - art zwykły 238.2.1
  • 1x 8R/N/Dwufazowy, Art. 274.5.3
  • 1x 8/N/Runda brązowa - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 14/N1/Finał rundy brązowej (PLJ) - dwufazowy art. 274.5.3
234 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 19:28:07
2017-06-28 14:11:09
Marek Strzyż OTELLO
  • 1x 4R/N/N
  • 1x 3/N/Runda brązowa - art zwykły 238.2.1
233 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 18:26:46
2017-06-28 14:09:45
Marek Strzyż BASTYLIA
  • 1x 3R/P/Dwufazowy, Art. 274.5.3.
  • 1x 3/N/Runda brązowa - art zwykły 238.2.1
232 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 17:30:50
2017-06-28 14:01:32
Marcin Bętkowski CASCARETTO
  • 1x 4/C/Runda srebrna - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/CC/Runda złota - zwykły 238.2.1
231 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 17:27:02
2017-06-28 12:42:49
Dominika Luty ALFRED
  • 1x 3/N/Runda brązowa - art zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Runda srebrna - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/C/Runda srebrna - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 15/C1/Finał rundy srebrnej (PLJ) - z rozgrywką art. 238.2.2
229 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 17:24:34
2017-06-28 12:41:40
Dominika Luty KARDO VAN'T STEENPUTJE
  • 1x 4/C/Runda srebrna - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/C/Runda srebrna - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 15/C1/Finał rundy srebrnej (PLJ) - z rozgrywką art. 238.2.2
228 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 17:23:26
2017-06-28 12:41:01
Dominika Luty CRAZY RAY
  • 1x 4/C/Runda srebrna - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/C/Runda srebrna - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 15/C1/Finał rundy srebrnej (PLJ) - z rozgrywką art. 238.2.2
227 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 17:22:15
2017-06-28 12:40:29
Dominika Luty CLINTELLA
  • 1x 3/N/Runda brązowa - art zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Runda srebrna - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/C/Runda srebrna - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 15/C1/Finał rundy srebrnej (PLJ) - z rozgrywką art. 238.2.2
226 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 17:20:52
2017-06-28 12:23:42
Mikołaj Kownacki OBSESJA
  • 1x 4/C/Runda srebrna - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/C/Runda srebrna - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 15/C1/Finał rundy srebrnej (PLJ) - z rozgrywką art. 238.2.2
225 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 17:18:29
2017-06-28 12:18:59
Mikołaj Kownacki MENZO VAN DE ROOMSTRAAT
  • 1x 1/5-latki/EMPMK 5-latki
  • 1x 6/5-latki/EMPMK 5 latki
  • 1x 12/5-latki/EMPMK - finał rundy 5-latków
224 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 17:15:43
2017-06-28 12:14:06
Mikołaj Kownacki CERWERONA
  • 1x 4/C/Runda srebrna - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/C/Runda srebrna - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 15/C1/Finał rundy srebrnej (PLJ) - z rozgrywką art. 238.2.2
218 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 19:39:48
2017-06-27 17:31:24
Beata Szumińska CHARDONNAY SZUMAWA
  • 1x 3/N/Runda brązowa - art zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Runda srebrna - dwufazowy art. 274.5.3
215 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 17:28:26
2017-06-27 12:09:45
Leszek Gramza CARATE L
  • 1x 2R/L/Dokładności, Art. 238.1.1.
  • 1x 3R/P/Dwufazowy, Art. 274.5.3.
211 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 16:39:14
2017-06-27 10:11:07
Robert Ratajczak LAYRO STW
  • 1x 2R/L/Dokładności, Art. 238.1.1.
  • 1x 3R/P/Dwufazowy, Art. 274.5.3.
  • 1x 6R/L/Dokładności, Art. 238.1.1
  • 1x 7R/P/Zwykły, Art. 238.2.1
  • 1x 11R/P/Zwykły, Art. 238.2.1
208 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 13:14:52
2017-06-26 23:22:38
Martyna Zielińska REXONEA-P
  • 1x 3R/P/Dwufazowy, Art. 274.5.3.
  • 1x 4R/N/N
  • 1x 8R/N/Dwufazowy, Art. 274.5.3
  • 1x 12R/N/Zwykły, Art. 238.2.1.
203 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 14:02:02
2017-06-26 15:59:37
Hanna Czekała RUTYNA
  • 1x 3/N/Runda brązowa - art zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Runda srebrna - dwufazowy art. 274.5.3
196 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 10:29:50
2017-06-26 12:42:46
Maria Stanisławiak ITALIAN
  • 1x 4/C/Runda srebrna - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/CC/Runda złota - zwykły 238.2.1
195 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 10:59:49
2017-06-26 12:40:50
Maria Stanisławiak SAZU 3
  • 1x 3/N/Runda brązowa - art zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Runda srebrna - dwufazowy art. 274.5.3
194 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 08:08:23
2017-06-26 11:58:18
Jasmina Dmyszewicz DOLORES M
  • 1x 4/C/Runda srebrna - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/CC/Runda złota - zwykły 238.2.1
  • 1x 9/C/Runda srebrna - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/CC/Runda złota - dwufazowy art. 274.5.3
191 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 12:19:06
2017-06-26 09:14:58
Małgorzata Koszucka QUINTMAN
  • 1x 4/C/Runda srebrna - dwufazowy art. 274.5.3
190 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 10:52:53
2017-06-26 09:13:22
Maksymilian Wechta QUADRIGA
  • 1x 3R/P/Dwufazowy, Art. 274.5.3.
  • 1x 3/N/Runda brązowa - art zwykły 238.2.1
189 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 10:47:40
2017-06-26 09:07:33
Maksymilian Wechta CASSIOPEIA
  • 2x 1R/LL/Dokładności, Art. 238.1.1.
188 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 12:23:11
2017-06-26 08:59:19
Małgorzata Koszucka EVIVA
  • 2x 1R/LL/Dokładności, Art. 238.1.1.
187 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 10:53:38
2017-06-26 08:25:06
Maksymilian Wechta LA CALIDAD
  • 1x 4/C/Runda srebrna - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/CC/Runda złota - zwykły 238.2.1
186 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 10:56:41
2017-06-26 08:23:49
Maksymilian Wechta CLEAR CARETINA
  • 1x 3R/P/Dwufazowy, Art. 274.5.3.
  • 1x 4R/N/N
185 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 10:54:17
2017-06-26 08:23:19
Maksymilian Wechta CELTIC BOY
  • 1x 3R/P/Dwufazowy, Art. 274.5.3.
  • 1x 4R/N/N
184 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 16:13:25
2017-06-26 00:48:15
Laura Kostek GALILEO B
  • 1x 3R/P/Dwufazowy, Art. 274.5.3.
  • 1x 3/N/Runda brązowa - art zwykły 238.2.1
183 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 12:33:29
2017-06-25 23:31:45
Małgorzata Koszucka CORIS
  • 1x 4R/N/N
  • 1x 3/N/Runda brązowa - art zwykły 238.2.1
182 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 12:13:38
2017-06-25 23:31:09
Małgorzata Koszucka CLAYTMAN
  • 1x 3R/P/Dwufazowy, Art. 274.5.3.
181 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 12:17:51
2017-06-25 23:30:25
Małgorzata Koszucka COUNTDOWN
  • 1x 1/5-latki/EMPMK 5-latki
180 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 17:26:49
2017-06-25 23:29:25
Małgorzata Koszucka CALLIHALL
  • 1x 1/5-latki/EMPMK 5-latki
179 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 10:58:03
2017-06-25 23:28:43
Małgorzata Koszucka LIMTENDER
  • 1x 4/C/Runda srebrna - dwufazowy art. 274.5.3
178 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 12:48:17
2017-06-25 22:19:58
Łukasz Piksa VITALIS
  • 1x 3R/P/Dwufazowy, Art. 274.5.3.
  • 1x 4R/N/N
177 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 12:44:55
2017-06-25 22:16:37
Łukasz Piksa LUCKY HORSE
  • 1x 4/C/Runda srebrna - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/CC/Runda złota - zwykły 238.2.1
176 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 12:41:46
2017-06-25 22:15:30
Łukasz Piksa LA CASA
  • 1x 4/C/Runda srebrna - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/CC/Runda złota - zwykły 238.2.1
175 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2017-06-27 12:39:50
2017-06-25 22:15:01
Łukasz Piksa LASER
  • 1x 3/N/Runda brązowa - art zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Runda srebrna - dwufazowy art. 274.5.3
173 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 10:09:27
2017-06-25 21:54:04
Magdalena Prasek CLARABELLA COLE
  • 1x 3R/P/Dwufazowy, Art. 274.5.3.
172 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 10:08:28
2017-06-25 21:52:18
Magdalena Prasek GASKONIA
  • 2x 2R/L/Dokładności, Art. 238.1.1.
171 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 10:07:54
2017-06-25 21:51:31
Magdalena Prasek ESTERKA
  • 2x 2R/L/Dokładności, Art. 238.1.1.
170 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 10:06:43
2017-06-25 21:50:47
Magdalena Prasek DROBINKA
  • 2x 2R/L/Dokładności, Art. 238.1.1.
169 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 10:06:08
2017-06-25 21:50:06
Krzysztof Prasek CASPAR 238
  • 1x 3/N/Runda brązowa - art zwykły 238.2.1
168 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 10:05:38
2017-06-25 21:49:19
Krzysztof Prasek SCARLET
  • 1x 3R/P/Dwufazowy, Art. 274.5.3.
  • 1x 4R/N/N
167 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 10:59:22
2017-06-25 21:48:28
Krzysztof Prasek CONTI DU ROUET
  • 1x 4R/N/N
  • 1x 2/6-latki/EMPMK 6-latki
166 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 10:03:45
2017-06-25 21:47:43
Krzysztof Prasek CASSARIO
  • 1x 1/5-latki/EMPMK 5-latki
165 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 10:02:48
2017-06-25 21:47:05
Krzysztof Prasek INTERCONTI 3
  • 1x 4/C/Runda srebrna - dwufazowy art. 274.5.3
164 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 10:02:15
2017-06-25 21:46:17
Krzysztof Prasek DARINA
  • 1x 4/C/Runda srebrna - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/CC/Runda złota - zwykły 238.2.1
163 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 10:20:39
2017-06-25 21:45:31
Karolina Porzuckowiak LANDARCO
  • 1x 2R/L/Dokładności, Art. 238.1.1.
  • 1x 3R/P/Dwufazowy, Art. 274.5.3.
162 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 10:19:51
2017-06-25 21:44:52
Karolina Porzuckowiak NEVER MIND 22
  • 1x 4R/N/N
  • 1x 3/N/Runda brązowa - art zwykły 238.2.1
161 ENTRY ACCEPTED 2017-07-03 17:51:04
2017-06-25 21:43:49
Ignacy Ordanik CARLA 117
  • 2x 1R/LL/Dokładności, Art. 238.1.1.
160 ENTRY ACCEPTED 2017-07-03 17:51:56
2017-06-25 21:36:28
Ignacy Ordanik RUDE SUNSHINE
  • 2x 1R/LL/Dokładności, Art. 238.1.1.
159 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 10:21:41
2017-06-25 21:33:38
Anna Korzeniewska ROYBOSS
  • 2x 2R/L/Dokładności, Art. 238.1.1.
158 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 14:24:31
2017-06-25 20:10:37
Michał Jóskowiak IMPERIAL
  • 1x 3/N/Runda brązowa - art zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Runda srebrna - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/C/Runda srebrna - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 15/C1/Finał rundy srebrnej (PLJ) - z rozgrywką art. 238.2.2
157 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 14:21:54
2017-06-25 20:09:57
Michał Jóskowiak HUSH HUSH
  • 1x 3R/P/Dwufazowy, Art. 274.5.3.
  • 1x 1/5-latki/EMPMK 5-latki
  • 1x 6/5-latki/EMPMK 5 latki
  • 1x 12/5-latki/EMPMK - finał rundy 5-latków
155 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 15:56:27
2017-06-25 14:03:16
Julita Popławska CUMA
  • 1x 3/N/Runda brązowa - art zwykły 238.2.1
  • 1x 8/N/Runda brązowa - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 14/N1/Finał rundy brązowej (PLJ) - dwufazowy art. 274.5.3
154 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 14:14:05
2017-06-25 10:10:06
Dalia Lehmann ANNCHEN 11
  • 1x 4/C/Runda srebrna - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/C/Runda srebrna - zwykły art. 238.2.1
153 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 14:08:29
2017-06-25 10:07:00
Dalia Lehmann COS I CAN
  • 1x 4/C/Runda srebrna - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/C/Runda srebrna - zwykły art. 238.2.1
152 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 17:31:45
2017-06-25 10:06:27
Dalia Lehmann CHRONOS 27
  • 1x 10/CC/Runda złota - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 16/CC1/Finał rundy złotej (PLJ) - Grand Prix z rozgrywką art. 238.2.2
151 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 10:16:52
2017-06-25 10:06:27
Wiktor Szała LANDOS 0027
  • 1x 3R/P/Dwufazowy, Art. 274.5.3.
  • 1x 3/N/Runda brązowa - art zwykły 238.2.1
150 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 14:05:56
2017-06-25 10:05:45
Dalia Lehmann CLINT PLEASURE
  • 1x 3/N/Runda brązowa - art zwykły 238.2.1
  • 1x 8/N/Runda brązowa - dwufazowy art. 274.5.3
149 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 10:15:23
2017-06-25 10:03:48
Leszek Gramza SEWILLA L
  • 1x 3R/P/Dwufazowy, Art. 274.5.3.
  • 1x 4R/N/N
148 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 10:01:29
2017-06-25 10:03:23
Leszek Gramza CASABLANCA L
  • 1x 2/6-latki/EMPMK 6-latki
147 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 09:59:11
2017-06-25 10:03:04
Leszek Gramza VERONA L
  • 1x 4/C/Runda srebrna - dwufazowy art. 274.5.3
146 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 09:58:11
2017-06-25 10:01:48
Leszek Gramza SANTORINI L
  • 1x 3R/P/Dwufazowy, Art. 274.5.3.
  • 1x 4R/N/N
144 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 09:56:11
2017-06-25 10:00:18
Dawid Skiba CHE GUEVARA L
  • 1x 5/CC/Runda złota - zwykły 238.2.1
143 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 09:48:47
2017-06-25 09:58:34
Dawid Skiba AVOCADO L
  • 1x 5/CC/Runda złota - zwykły 238.2.1
142 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 09:47:13
2017-06-25 09:58:11
Dawid Skiba PRETTY GIRL L
  • 1x 4/C/Runda srebrna - dwufazowy art. 274.5.3
141 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 09:46:16
2017-06-25 09:57:47
Dawid Skiba PARCO L
  • 1x 4/C/Runda srebrna - dwufazowy art. 274.5.3
140 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 12:54:16
2017-06-25 09:57:22
Dawid Skiba CHACCO BLUE AS L
  • 1x 3R/P/Dwufazowy, Art. 274.5.3.
  • 1x 4R/N/N
139 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 09:44:13
2017-06-25 09:56:44
Dawid Skiba AMARU L
  • 1x 3R/P/Dwufazowy, Art. 274.5.3.
  • 1x 1/5-latki/EMPMK 5-latki
138 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 09:43:17
2017-06-25 09:55:40
Dawid Skiba LA VULKANO L
  • 1x 1/5-latki/EMPMK 5-latki
137 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 15:59:17
2017-06-25 09:31:09
Karolina Fedorowicz GLORIA
  • 1x 3/N/Runda brązowa - art zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Runda srebrna - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8/N/Runda brązowa - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/C/Runda srebrna - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 15/C1/Finał rundy srebrnej (PLJ) - z rozgrywką art. 238.2.2
136 ENTRY ACCEPTED 2017-06-28 14:51:52
2017-06-24 17:12:31
Oskar Murawski ROTA
  • 1x 4/C/Runda srebrna - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/CC/Runda złota - zwykły 238.2.1
135 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 10:31:00
2017-06-24 17:09:39
Oskar Murawski LIBELIUS
  • 1x 4/C/Runda srebrna - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/CC/Runda złota - zwykły 238.2.1
133 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 13:58:09
2017-06-23 20:19:15
Jagoda Wszędybył QUICKLY RC
  • 1x 4R/N/N
  • 1x 3/N/Runda brązowa - art zwykły 238.2.1
132 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 13:56:37
2017-06-23 20:18:36
Piotr Jacek Tokarski QUILERO
  • 1x 2R/L/Dokładności, Art. 238.1.1.
  • 1x 3R/P/Dwufazowy, Art. 274.5.3.
131 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 13:50:57
2017-06-23 20:17:21
Iga Tokarska DAMAR
  • 2x 2R/L/Dokładności, Art. 238.1.1.
130 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 13:50:14
2017-06-23 20:16:40
Iga Tokarska URODA
  • 1x 3/N/Runda brązowa - art zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Runda srebrna - dwufazowy art. 274.5.3
129 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 13:49:38
2017-06-23 20:16:00
Iga Tokarska CZESTER
  • 1x 2R/L/Dokładności, Art. 238.1.1.
  • 1x 3R/P/Dwufazowy, Art. 274.5.3.
128 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 13:48:58
2017-06-23 20:13:37
Beata Szuber UNIQUE
  • 1x 3/N/Runda brązowa - art zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Runda srebrna - dwufazowy art. 274.5.3
127 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 13:48:03
2017-06-23 20:13:02
Beata Szuber FORT
  • 1x 3/N/Runda brązowa - art zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Runda srebrna - dwufazowy art. 274.5.3
126 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 13:47:24
2017-06-23 20:12:11
Beata Szuber FLORENTINUS
  • 1x 3R/P/Dwufazowy, Art. 274.5.3.
  • 1x 4R/N/N
125 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 13:46:46
2017-06-23 20:11:43
Beata Szuber CHARMANTE Z
  • 1x 3/N/Runda brązowa - art zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Runda srebrna - dwufazowy art. 274.5.3
120 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 16:06:48
2017-06-23 17:25:29
Klara Kozioł ROCKY
  • 1x 4R/N/N
  • 1x 3/N/Runda brązowa - art zwykły 238.2.1
119 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 08:09:40
2017-06-23 17:24:30
Klara Kozioł SCYTIA
  • 2x 3R/P/Dwufazowy, Art. 274.5.3.
116 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 15:58:33
2017-06-23 10:14:02
Marta Mszyca CHACCO PERFECT S
  • 1x 3/N/Runda brązowa - art zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Runda srebrna - dwufazowy art. 274.5.3
115 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 10:33:38
2017-06-23 08:34:00
Paulina Kopacz JAQUIN
  • 1x 4R/N/N
  • 1x 2/6-latki/EMPMK 6-latki
114 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 10:35:02
2017-06-23 08:32:03
Paulina Kopacz INTRYGA
  • 1x 4/C/Runda srebrna - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/CC/Runda złota - zwykły 238.2.1
113 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 19:38:12
2017-06-23 07:05:22
Karolina Waligóra RAMZES
  • 1x 3/N/Runda brązowa - art zwykły 238.2.1
  • 1x 8/N/Runda brązowa - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 14/N1/Finał rundy brązowej (PLJ) - dwufazowy art. 274.5.3
112 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 13:45:51
2017-06-22 23:26:01
Paulina Kozakiewicz LANTINO
  • 1x 1R/LL/Dokładności, Art. 238.1.1.
  • 1x 2R/L/Dokładności, Art. 238.1.1.
  • 1x 5R/LL/Dokładności, Art. 238.1.1
  • 1x 6R/L/Dokładności, Art. 238.1.1
  • 1x 10R/L/Dokładności, Art. 238.1.1
111 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 13:44:27
2017-06-22 23:25:22
Paulina Kozakiewicz ULLI Z
  • 1x 3R/P/Dwufazowy, Art. 274.5.3.
  • 1x 4R/N/N
  • 1x 7R/P/Zwykły, Art. 238.2.1
  • 1x 8R/N/Dwufazowy, Art. 274.5.3
  • 1x 11R/P/Zwykły, Art. 238.2.1
110 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2017-07-03 17:53:49
2017-06-22 23:24:10
Paulina Kozakiewicz HIGRITHA
  • 1x 2R/L/Dokładności, Art. 238.1.1.
  • 1x 3R/P/Dwufazowy, Art. 274.5.3.
  • 1x 6R/L/Dokładności, Art. 238.1.1
  • 1x 7R/P/Zwykły, Art. 238.2.1
  • 1x 11R/P/Zwykły, Art. 238.2.1
109 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 13:34:47
2017-06-22 23:23:23
Paulina Kozakiewicz MIDNIGHT STAR
  • 1x 1/5-latki/EMPMK 5-latki
  • 1x 6/5-latki/EMPMK 5 latki
  • 1x 12/5-latki/EMPMK - finał rundy 5-latków
108 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 13:31:09
2017-06-22 23:22:48
Paulina Kozakiewicz ODESSA PROFI
  • 1x 3R/P/Dwufazowy, Art. 274.5.3.
  • 1x 3/N/Runda brązowa - art zwykły 238.2.1
  • 1x 8/N/Runda brązowa - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 14/N1/Finał rundy brązowej (PLJ) - dwufazowy art. 274.5.3
107 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 13:24:23
2017-06-22 23:21:27
Paulina Kozakiewicz COCO CHANEL
  • 1x 3/N/Runda brązowa - art zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Runda srebrna - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/C/Runda srebrna - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 15/C1/Finał rundy srebrnej (PLJ) - z rozgrywką art. 238.2.2
106 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 13:20:58
2017-06-22 23:20:52
Paulina Kozakiewicz COCO ALBORADA Z
  • 1x 3/N/Runda brązowa - art zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Runda srebrna - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/C/Runda srebrna - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 15/C1/Finał rundy srebrnej (PLJ) - z rozgrywką art. 238.2.2
105 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 13:16:13
2017-06-22 22:05:43
Matylda Kasner PERŁA R
  • 1x 3R/P/Dwufazowy, Art. 274.5.3.
  • 1x 4R/N/N
104 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 13:13:37
2017-06-22 22:05:13
Matylda Kasner BONGO
  • 1x 3R/P/Dwufazowy, Art. 274.5.3.
103 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 13:12:45
2017-06-22 22:04:14
Matylda Kasner CALOTTA
  • 1x 3/N/Runda brązowa - art zwykły 238.2.1
102 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 13:12:04
2017-06-22 22:03:41
Matylda Kasner ARES
  • 1x 3/N/Runda brązowa - art zwykły 238.2.1
100 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 17:00:12
2017-06-22 19:26:17
Maria Kosmalewicz WOODY
  • 1x 3R/P/Dwufazowy, Art. 274.5.3.
  • 1x 3/N/Runda brązowa - art zwykły 238.2.1
  • 1x 8/N/Runda brązowa - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 11/DPP/Drużynowy Puchar Polski - Art. 238.2.2 (120/130cm)
  • 1x 14/N1/Finał rundy brązowej (PLJ) - dwufazowy art. 274.5.3
98 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 13:09:46
2017-06-22 11:55:19
Jakub Podgórny CLARIMA
  • 1x 5/CC/Runda złota - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/CC/Runda złota - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 16/CC1/Finał rundy złotej (PLJ) - Grand Prix z rozgrywką art. 238.2.2
97 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 13:09:04
2017-06-22 11:54:39
Jakub Podgórny TULLAMORE DEW
  • 1x 2/6-latki/EMPMK 6-latki
  • 1x 7/6-latki/EMPMK 6 latki
  • 1x 13/6-latki/Finał rundy 6-latków, dwufazowy, Art. 274.5.3.
96 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 13:08:11
2017-06-22 11:53:58
Jakub Podgórny COLLIN M
  • 1x 2/6-latki/EMPMK 6-latki
  • 1x 7/6-latki/EMPMK 6 latki
  • 1x 13/6-latki/Finał rundy 6-latków, dwufazowy, Art. 274.5.3.
95 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 13:04:55
2017-06-22 11:53:05
Jakub Podgórny NESSAJA
  • 1x 1/5-latki/EMPMK 5-latki
  • 1x 6/5-latki/EMPMK 5 latki
  • 1x 12/5-latki/EMPMK - finał rundy 5-latków
94 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 13:02:12
2017-06-22 11:52:25
Angeliki Podgórna ALANIA
  • 1x 5/CC/Runda złota - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/CC/Runda złota - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 16/CC1/Finał rundy złotej (PLJ) - Grand Prix z rozgrywką art. 238.2.2
93 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 13:01:32
2017-06-22 11:51:46
Angeliki Podgórna CLOUD
  • 1x 1/5-latki/EMPMK 5-latki
  • 1x 6/5-latki/EMPMK 5 latki
  • 1x 12/5-latki/EMPMK - finał rundy 5-latków
92 ENTRY ACCEPTED 2017-07-02 14:28:56
2017-06-22 11:51:07
Jacek Flisiak CANTELLA
  • 2x 2R/L/Dokładności, Art. 238.1.1.
91 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 14:45:26
2017-06-22 11:50:21
Jacek Flisiak CLEVER CHAP
  • 1x 3R/P/Dwufazowy, Art. 274.5.3.
86 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2017-06-27 09:35:03
2017-06-21 23:45:33
Daria Kobiernik LATINO LADY- LEGENDA
  • 2x 1R/LL/Dokładności, Art. 238.1.1.
  • 2x 5R/LL/Dokładności, Art. 238.1.1
  • 1x 9R/LL/LL
85 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 09:10:16
2017-06-21 23:14:03
Hubert Polowczyk CORRADO PB
  • 1x 2R/L/Dokładności, Art. 238.1.1.
  • 1x 3R/P/Dwufazowy, Art. 274.5.3.
84 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 08:01:44
2017-06-21 23:12:42
Joanna Maczuga MARIKA
  • 1x 3/N/Runda brązowa - art zwykły 238.2.1
83 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 07:58:41
2017-06-21 18:06:23
Hanna Baszniak ARKO
  • 1x 3R/P/Dwufazowy, Art. 274.5.3.
  • 1x 4R/N/N
  • 1x 7R/P/Zwykły, Art. 238.2.1
  • 1x 8R/N/Dwufazowy, Art. 274.5.3
  • 1x 12R/N/Zwykły, Art. 238.2.1.
82 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 17:10:34
2017-06-21 18:05:33
Joanna Pociecha-Ochab WALENCJA
  • 1x 3R/P/Dwufazowy, Art. 274.5.3.
  • 1x 3/N/Runda brązowa - art zwykły 238.2.1
  • 1x 8/N/Runda brązowa - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 14/N1/Finał rundy brązowej (PLJ) - dwufazowy art. 274.5.3
81 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 07:49:38
2017-06-21 18:03:05
Joanna Pociecha-Ochab CELANIQUE
  • 1x 3R/P/Dwufazowy, Art. 274.5.3.
  • 1x 4R/N/N
  • 1x 7R/P/Zwykły, Art. 238.2.1
  • 1x 8R/N/Dwufazowy, Art. 274.5.3
  • 1x 12R/N/Zwykły, Art. 238.2.1.
80 ENTRY ACCEPTED 2017-07-14 17:26:06
2017-06-21 18:02:17
Joanna Pociecha-Ochab AVIGEIL
  • 2x 2R/L/Dokładności, Art. 238.1.1.
78 ENTRY ACCEPTED 2017-07-03 17:02:45
2017-06-21 15:02:51
Marta Gryglak ALMA ATA
  • 1x 2R/L/Dokładności, Art. 238.1.1.
  • 1x 3R/P/Dwufazowy, Art. 274.5.3.
  • 1x 6R/L/Dokładności, Art. 238.1.1
  • 1x 7R/P/Zwykły, Art. 238.2.1
  • 1x 10R/L/Dokładności, Art. 238.1.1
68 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 12:45:09
2017-06-21 08:44:51
Wiktor Dziemidowicz LOSTERICO
  • 1x 4R/N/N
  • 1x 3/N/Runda brązowa - art zwykły 238.2.1
  • 1x 8R/N/Dwufazowy, Art. 274.5.3
  • 1x 8/N/Runda brązowa - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 14/N1/Finał rundy brązowej (PLJ) - dwufazowy art. 274.5.3
67 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 07:21:29
2017-06-21 00:36:48
Jakub Krzyżosiak CATALAYA
  • 1x 3R/P/Dwufazowy, Art. 274.5.3.
  • 1x 4R/N/N
  • 1x 6R/L/Dokładności, Art. 238.1.1
66 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 07:19:46
2017-06-21 00:35:46
Laura Kłapińska SANTIAGO
  • 1x 3/N/Runda brązowa - art zwykły 238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 07:16:10
2017-06-21 00:10:12
Laura Kłapińska HANDIKAP
  • 1x 3/N/Runda brązowa - art zwykły 238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 07:14:48
2017-06-20 21:05:11
Maciej Świca KIDIBUL "V"
  • 1x 3/N/Runda brązowa - art zwykły 238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 07:11:19
2017-06-20 12:18:35
Seweryn Murdzia ULEWA II-K
  • 1x 2R/L/Dokładności, Art. 238.1.1.
59 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 07:08:51
2017-06-20 12:18:20
Michał Tyszko DARING QUEEN
  • 1x 2/6-latki/EMPMK 6-latki
  • 1x 3/N/Runda brązowa - art zwykły 238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 07:08:17
2017-06-20 12:17:54
Żaneta Powolna TEKILA-K
  • 1x 3R/P/Dwufazowy, Art. 274.5.3.
  • 1x 1/5-latki/EMPMK 5-latki
57 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 07:06:44
2017-06-20 12:17:16
Seweryn Murdzia ZALVO
  • 1x 4/C/Runda srebrna - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/CC/Runda złota - zwykły 238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 07:06:11
2017-06-20 12:17:06
Michał Tyszko HIPPICA BERGAMO
  • 1x 4/C/Runda srebrna - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/CC/Runda złota - zwykły 238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 07:05:30
2017-06-20 12:16:23
Michał Tyszko FELLOW
  • 1x 3R/P/Dwufazowy, Art. 274.5.3.
  • 1x 4R/N/N
54 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 07:04:08
2017-06-20 12:16:02
Seweryn Murdzia ULOTKA-K
  • 1x 3R/P/Dwufazowy, Art. 274.5.3.
  • 1x 2/6-latki/EMPMK 6-latki
53 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 07:02:54
2017-06-20 12:15:17
Michał Tyszko FOREST
  • 1x 4R/N/N
  • 1x 3/N/Runda brązowa - art zwykły 238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 07:02:13
2017-06-20 12:15:17
Seweryn Murdzia ULA BAJOU-K
  • 1x 4/C/Runda srebrna - dwufazowy art. 274.5.3
51 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 07:01:33
2017-06-20 12:14:20
Seweryn Murdzia NTENDER
  • 1x 3R/P/Dwufazowy, Art. 274.5.3.
  • 1x 1/5-latki/EMPMK 5-latki
50 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 09:55:29
2017-06-20 12:14:10
Michał Tyszko HELP ME BOY DU PETIT VIVIER
  • 1x 3/N/Runda brązowa - art zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Runda srebrna - dwufazowy art. 274.5.3
49 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 09:53:23
2017-06-20 12:12:55
Michał Tyszko CANTAIR HBC
  • 1x 3/N/Runda brązowa - art zwykły 238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 09:51:53
2017-06-20 12:11:40
Michał Tyszko BEL DE JOUR
  • 1x 4R/N/N
  • 1x 3/N/Runda brązowa - art zwykły 238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 20:17:15
2017-06-20 12:10:48
Michał Tyszko ELIS DE REVEL
  • 1x 4R/N/N
  • 1x 1/5-latki/EMPMK 5-latki
46 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 18:29:19
2017-06-19 22:58:03
Aleksandra Rękosiewicz CARMINA
  • 2x 2R/L/Dokładności, Art. 238.1.1.
  • 2x 6R/L/Dokładności, Art. 238.1.1
  • 1x 10R/L/Dokładności, Art. 238.1.1
45 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 07:40:01
2017-06-19 22:57:29
Jan Kurek CALISTO
  • 1x 2R/L/Dokładności, Art. 238.1.1.
  • 1x 3R/P/Dwufazowy, Art. 274.5.3.
  • 1x 6R/L/Dokładności, Art. 238.1.1
  • 1x 7R/P/Zwykły, Art. 238.2.1
  • 1x 11R/P/Zwykły, Art. 238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 14:25:02
2017-06-19 22:56:48
Tadeusz Pełeszuk CLARUS
  • 1x 3R/P/Dwufazowy, Art. 274.5.3.
  • 1x 4R/N/N
  • 1x 7R/P/Zwykły, Art. 238.2.1
  • 1x 8R/N/Dwufazowy, Art. 274.5.3
  • 1x 11R/P/Zwykły, Art. 238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 07:34:30
2017-06-19 22:55:34
Jan Kurek MAIK K
  • 1x 4/C/Runda srebrna - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/CC/Runda złota - zwykły 238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 14:22:59
2017-06-19 22:54:07
Jan Kurek COCO LADY
  • 1x 3/N/Runda brązowa - art zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Runda srebrna - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8/N/Runda brązowa - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/C/Runda srebrna - zwykły art. 238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 07:28:31
2017-06-19 22:53:09
Aleksandra Rękosiewicz DURAVELLA
  • 1x 4R/N/N
  • 1x 3/N/Runda brązowa - art zwykły 238.2.1
  • 1x 8R/N/Dwufazowy, Art. 274.5.3
  • 1x 8/N/Runda brązowa - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 14/N1/Finał rundy brązowej (PLJ) - dwufazowy art. 274.5.3
40 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 07:27:04
2017-06-19 22:52:23
Klaudia Begier PTYŚ
  • 1x 4R/N/N
  • 1x 3/N/Runda brązowa - art zwykły 238.2.1
  • 1x 8R/N/Dwufazowy, Art. 274.5.3
  • 1x 8/N/Runda brązowa - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 14/N1/Finał rundy brązowej (PLJ) - dwufazowy art. 274.5.3
39 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 17:11:34
2017-06-19 09:14:56
Łukasz Appel ULOVE DES CHARMES
  • 1x 4/C/Runda srebrna - dwufazowy art. 274.5.3
38 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 17:09:53
2017-06-19 09:14:23
Łukasz Appel IROCCO BLUE S
  • 1x 2R/L/Dokładności, Art. 238.1.1.
  • 1x 6R/L/Dokładności, Art. 238.1.1
  • 1x 10R/L/Dokładności, Art. 238.1.1
37 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 17:07:42
2017-06-19 09:13:34
Łukasz Appel ICE AGE H
  • 1x 2R/L/Dokładności, Art. 238.1.1.
  • 1x 6R/L/Dokładności, Art. 238.1.1
  • 1x 10R/L/Dokładności, Art. 238.1.1
35 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 17:03:11
2017-06-19 09:11:55
Łukasz Appel CASPER XXI
  • 1x 4/C/Runda srebrna - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/CC/Runda złota - zwykły 238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 17:01:53
2017-06-19 09:11:01
Łukasz Appel ANDIGO AL Z
  • 1x 1/5-latki/EMPMK 5-latki
  • 1x 6/5-latki/EMPMK 5 latki
  • 1x 12/5-latki/EMPMK - finał rundy 5-latków
33 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 07:00:06
2017-06-18 16:12:00
Jakub Krzyżosiak DIADER DEVIL DIAMOND
  • 2x 1R/LL/Dokładności, Art. 238.1.1.
32 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 16:55:59
2017-06-18 16:11:20
Jakub Krzyżosiak FRIZZEL B
  • 1x 3R/P/Dwufazowy, Art. 274.5.3.
  • 1x 4R/N/N
30 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 13:07:32
2017-06-16 23:32:00
Antonina Urbanek BLANCHE Z
  • 1x 1R/LL/Dokładności, Art. 238.1.1.
  • 1x 2R/L/Dokładności, Art. 238.1.1.
  • 2x 6R/L/Dokładności, Art. 238.1.1
  • 1x 10R/L/Dokładności, Art. 238.1.1
29 ENTRY ACCEPTED 2017-06-17 14:10:05
2017-06-16 16:22:42
Krzysztof Wójcik ARDITO W.
  • 1x 4/C/Runda srebrna - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/CC/Runda złota - zwykły 238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2017-06-17 14:08:29
2017-06-16 10:21:21
Magdalena Kowalska LANA MAYAMI
  • 1x 3/N/Runda brązowa - art zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Runda srebrna - dwufazowy art. 274.5.3
27 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 17:17:01
2017-06-15 10:49:36
Izabela Matysiak ESPRIT
  • 1x 4/C/Runda srebrna - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/CC/Runda złota - zwykły 238.2.1
  • 1x 9/C/Runda srebrna - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/CC/Runda złota - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 15/C1/Finał rundy srebrnej (PLJ) - z rozgrywką art. 238.2.2
26 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 23:59:39
2017-06-14 22:53:21
Katarzyna Bawłowicz QUANDO VH EXELHOF Z
  • 1x 3/N/Runda brązowa - art zwykły 238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 23:58:53
2017-06-14 22:50:53
Hubert Polowczyk ALCARINA
  • 1x 3/N/Runda brązowa - art zwykły 238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 23:56:27
2017-06-14 22:50:07
Katarzyna Bawłowicz FULL PLEASURE
  • 1x 4/C/Runda srebrna - dwufazowy art. 274.5.3
23 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 23:55:35
2017-06-14 22:49:42
Katarzyna Bawłowicz COURTNEY 11
  • 1x 4/C/Runda srebrna - dwufazowy art. 274.5.3
22 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 23:54:42
2017-06-14 22:49:18
Hubert Polowczyk LUNA MELLONI
  • 1x 1/5-latki/EMPMK 5-latki
21 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 23:53:57
2017-06-14 22:48:20
Hubert Polowczyk COLINA Z
  • 1x 2/6-latki/EMPMK 6-latki
20 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 23:52:48
2017-06-14 22:46:41
Hubert Polowczyk M. BLUE'S BOY Z
  • 1x 1/5-latki/EMPMK 5-latki
19 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 23:50:25
2017-06-14 22:46:14
Hubert Polowczyk ALO-VARO P
  • 1x 1/5-latki/EMPMK 5-latki
18 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 07:51:28
2017-06-14 10:50:47
Adrianna Jendrośka T-STAR Z
  • 1x 8/N/Runda brązowa - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 14/N1/Finał rundy brązowej (PLJ) - dwufazowy art. 274.5.3
15 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 21:53:17
2017-06-13 15:08:54
Julia Szychowiak TORNADO
  • 1x 3/N/Runda brązowa - art zwykły 238.2.1
  • 1x 8/N/Runda brązowa - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 14/N1/Finał rundy brązowej (PLJ) - dwufazowy art. 274.5.3
12 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 16:27:21
2017-06-10 22:46:28
Zuzanna Januszewska IRONIA
  • 1x 4/C/Runda srebrna - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/C/Runda srebrna - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 15/C1/Finał rundy srebrnej (PLJ) - z rozgrywką art. 238.2.2
10 ENTRY ACCEPTED 2017-06-08 07:31:24
2017-06-07 17:04:31
Daria Kobiernik WIQUID
  • 1x 2R/L/Dokładności, Art. 238.1.1.
  • 1x 3R/P/Dwufazowy, Art. 274.5.3.
  • 1x 6R/L/Dokładności, Art. 238.1.1
  • 1x 7R/P/Zwykły, Art. 238.2.1
  • 1x 10R/L/Dokładności, Art. 238.1.1
  • 1x 11R/P/Zwykły, Art. 238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2017-07-14 17:28:59
2017-06-07 17:03:50
Daria Kobiernik GINO
  • 2x 1R/LL/Dokładności, Art. 238.1.1.
  • 2x 5R/LL/Dokładności, Art. 238.1.1
  • 1x 9R/LL/LL
8 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 18:00:38
2017-06-07 17:02:38
Daria Kobiernik QUENTIN Z
  • 1x 2R/L/Dokładności, Art. 238.1.1.
  • 1x 2/6-latki/EMPMK 6-latki
  • 1x 6R/L/Dokładności, Art. 238.1.1
  • 1x 7/6-latki/EMPMK 6 latki
  • 1x 13/6-latki/Finał rundy 6-latków, dwufazowy, Art. 274.5.3.
7 ENTRY ACCEPTED 2017-06-08 07:23:45
2017-06-07 17:01:39
Daria Kobiernik J-LAWINA
  • 1x 4/C/Runda srebrna - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/CC/Runda złota - zwykły 238.2.1
  • 1x 9/C/Runda srebrna - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/CC/Runda złota - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 15/C1/Finał rundy srebrnej (PLJ) - z rozgrywką art. 238.2.2
5 ENTRY ACCEPTED 2017-06-08 07:21:57
2017-06-07 16:59:52
Daria Kobiernik ANTARI
  • 1x 3R/P/Dwufazowy, Art. 274.5.3.
  • 1x 4R/N/N
  • 1x 7R/P/Zwykły, Art. 238.2.1
  • 1x 8R/N/Dwufazowy, Art. 274.5.3
  • 1x 12R/N/Zwykły, Art. 238.2.1.
4 ENTRY ACCEPTED 2017-06-08 07:20:50
2017-06-07 16:59:20
Daria Kobiernik WINCHESTER
  • 1x 5/CC/Runda złota - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/CC/Runda złota - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 16/CC1/Finał rundy złotej (PLJ) - Grand Prix z rozgrywką art. 238.2.2
3 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 14:49:43
2017-06-07 10:28:09
Oliwia Malińska VOLSTRUPGAARD'S COMET
  • 1x 3R/P/Dwufazowy, Art. 274.5.3.
  • 1x 4R/N/N
2 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 14:44:02
2017-06-07 10:26:46
Oliwia Malińska JACKSON
  • 1x 2R/L/Dokładności, Art. 238.1.1.
  • 1x 3R/P/Dwufazowy, Art. 274.5.3.
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1.
2. Appel Łukasz Dom Koni Lazar
S
O001440
3. Baehr Maria KJ Agro-Handel Śrem
2002 (JM.)
O026050
4. Baszniak Hanna OSK Michalscy Trzebnica
2004 (JM.)
O030556
5. Bawłowicz Katarzyna KS Cortina Kaczenice
S
O001993
6. Begier Klaudia Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
1999 (J.)
O026460
7. Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice
S
O001809
8. Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice
S
O001809
9. Biernaczyk Julia WKS Śląsk Wrocław
1997 (MJ.)
O024739
10. Bogalecka Julia Sopocki KJ
1998 (MJ.)
O023934
11. Czekała Hanna KJ Agro-Handel Śrem
1999 (J.)
O025155
12. Dawidowicz Artur JKS Hanna
S
O027048
13. Dmyszewicz Jasmina KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2000 (J.)
O030844
14. Dudek Alina St. KJ Kapriola
S
O013478
15. Dziemidowicz Wiktor LUKS Nysa Gubin
1999 (J.)
O027328
16. Fedorowicz Karolina KJ Korys Przygorzele
2000 (J.)
O024015
17. Filipowska Olimpia KJ Stajnia Modelewscy
2002 (JM.)
O027945
18. Fimmel Arkadiusz KJ Agro-Handel Śrem
S
O003278
19. Flisiak Jacek JKS Tornado Szczecin
S
O006713
20. Forysiak Laura bpk
2002 (JM.)
O040007
21. Gałczyński Tomasz OSK Michalscy Trzebnica
S
O003778
10037554
22. Górczyńska Klaudia KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
1998 (MJ.)
O019389
23. Gramza Leszek KJ Agro-Handel Śrem
S
O002865
10021324
24. Gryglak Marta OSK Michalscy Trzebnica
S
O014144
25. Grzywacz Jacek Pomorska LJ w Dziemianach
S
O001013
26. Horbacz Sara bpk
2002 (JM.)
O038475
27. Januszewska Zuzanna SK Kruszyńscy
2000 (J.)
O013113
28. Jędrzejczyk Bartłomiej St. Dla Zdrowia, Dla Sportu, Dla Życia
S
29. Jendrośka Adrianna JKS Hanna
2000 (J.)
O028521
30. Jezior Monika JKS Jaroszówka
S
O009778
31. Jóskowiak Michał KJ Tradycja Siedlnica
1998 (MJ.)
O020561
32. Kaczmarczyk Jarosław KJ Bachmat Pruszowice
S
O037328
33. Kasner Matylda bpk
2001 (J.)
O023415
10147432
34. Kinas Alan bpk
S
O003731
35. Kłapińska Laura KS Small Cherry
2005 (JM.)
O031484
36. Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
S
O002152
37. Kopacz Paulina LUKS Nysa Gubin
1998 (MJ.)
O021001
38. Korzeniewska Anna St. Rodan Club
2005 (JM.)
O040031
39. Kosmalewicz Maria JKS Fer Więckowice
2001 (J.)
O038495
40. Kostek Laura bpk
2000 (J.)
O030695
41. Koszucka Małgorzata KJ Wechta Rosnówko
S
O009341
42. Kowala Małgorzata KJ Agro-Handel Śrem
S
O003443
43. Kowalska Magdalena KJ Trachy Sośnicowice
S
O001612
44. Kownacki Mikołaj Karkonoski KJ
1997 (MJ.)
O023859
45. Kozakiewicz Paulina Karkonoski KJ
1997 (MJ.)
O033289
46. Kozioł Klara Tuszyński KJ Garbówek
2005 (JM.)
O032416
47. Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica
S
O002920
48. Kubacka Zofia KJ Bachmat Pruszowice
2004 (JM.)
O033138
49. Kubiak Grzegorz Andrzej KJ Uniglob Gozdów
S
O000311
50. Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002631
51. Kuczerawy Tomasz Konie Sportowe Gillmaier
S
O001835
52. Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
S
O002252
53. Lehmann Dalia Lehmann Sport Horses Sp. z o. o.
2001 (J.)
O020149
10096875
54. Luty Dominika SK Kruszyńscy
S
O003979
55. Maczuga Joanna KS Cortina Kaczenice
S
O022628
56. Malińska Oliwia KS Pegaz Chwałowice
1999 (J.)
O024202
57. Matuszewska Magdalena KJ Partynice Wocław
1999 (J.)
O014398
58. Matuszewska Monika KJ Partynice Wrocław
1996 (MJ.)
O014399
59. Modelewski Patryk KJ Stajnia Modelewscy
1999 (J.)
O009529
60. Morsztyn Piotr bpk
S
O000431
61. Mszyca Marta JKS Hanna
1997 (MJ.)
O022647
62. Murawski Oskar Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
S
O002728
10018664
63. Murdzia Seweryn KJ Equipo Łódź
S
O008583
64. Nikolas Kaja bpk
2003 (JM.)
O043483
65. Ordanik Ignacy St. Rodan Club
2002 (JM.)
O033788
66. Osieka Hanna bpk
1998 (MJ.)
O015246
10125704
67. Ostręga Damian OSK Michalscy Trzebnica
S
O020977
68. Pakuła Marcin Harmony Club Poznań
S
O003978
69. Pełeszuk Tadeusz Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
S
O007298
70. Piksa Łukasz LKS Cwał Poznań
S
O007667
71. Piroh Artsion KJ Okoły
S
O045439
72. Pociecha-Ochab Joanna OSK Michalscy Trzebnica
S
O008150
73. Podgórna Angeliki KJ Czahary Pogorzelica
S
O001664
74. Podgórny Jakub KJ Czahary Pogorzelica
S
O002620
75. Poliwoda Dominika LZJ Drama Zbrosławice
2002 (JM.)
O029239
76. Poliwoda Weronika LZJ Drama Zbrosławice
2002 (JM.)
O029240
77. Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice
S
O003514
78. Popławska Julita KJ Partynice
1996 (MJ.)
O030787
79. Poręba Jarosław Karkonoski KJ
S
O000520
80. Porzuckowiak Karolina St. Rodan Club
2000 (J.)
O026215
81. Powolna Żaneta JKS Salio Besiekierz Rudny
S
O008583
82. Prasek Krzysztof St. Rodan Club
S
O001059
83. Prasek Magdalena St. Rodan Club
S
O000912
84. Przeździęg Julia Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
2000 (J.)
O024079
85. Ratajczak Robert JKS Fer Więckowice
S
O002297
86. Rękosiewicz Aleksandra Fundacja Kaczyna - z kultyrą na Ty
1997 (MJ.)
O025537
87. Skiba Dawid KJ Agro-Handel Śrem
S
O023470
88. Stanisławiak Maria KJ Agro-Handel Śrem
2001 (J.)
O020505
89. Strzyż Marek JKS Moskit
S
O006362
90. Świca Maciej KS Cortina Kaczenice
2001 (J.)
O029121
91. Szała Wiktor KJ Agro-Handel Śrem
S
O019257
92. Szlachta Sławomir KJ Just Riding Kielce
S
O001889
93. Szuber Beata KJ Bachmat Pruszowice
S
O000621
94. Szumińska Beata KJ Szumawa Bobrowiec
S
O003944
95. Szychowiak Julia KS Small Cherry Trzebnica
2001 (J.)
O035565
96. Tokarska Iga KJ Bachmat Pruszowice
S
O003768
97. Tokarski Piotr Jacek KJ Bachmat Pruszowice
S
O000654
98. Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek
S
O003576
99. Urbanek Antonina Stadnina Koni Kruszyńscy
2002 (JM.)
O038602
100. Waligóra Karolina JKS Przybyszewo
S
O009185
101. Wawrzyniak Martyna bpk
2001 (J.)
O027539
102. Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko
S
O004761
103. Wójcik Krzysztof KJ Facimiech Wielkie Drogi
S
O000706
104. Wszędybył Jagoda KJ Bachmat Pruszowice
2000 (J.)
O019285
105. Zagdańska Julia KJ Stajnia Modelewscy
2001 (J.)
O026751
106. Zielińska Martyna KS Pegaz Chwałowice
2002 (JM.)
O027136
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

242

1111 F:
M:
O:
B:
2.

133

REXONEA-P SP POL 2010 Ogier gniada F: Contendor / Contendro
M: Rebella / Landos
O:
B:
K019598 616009610239410 104XA65
3.

70

AHMAR SAPHIR SP POL 2010 Ogier gniada F: Torado II /
M: Alisha H / Acord II
O: Mateusz Michalski
B: Mateusz Michalski
K017828 616009670104510 104TX18
4.

5

AKBAR ANGEL SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Guffi / Grandeur
M: Arlin / Aloube Z
O: Mateusz Michalski
B: Mateusz Michalski
K012345 616009670088109
5.

179

ALANIA OLD POL 2009 Klacz gniada F: Contendro I / Contender
M: Atlanta / Cabrol Amicor
O: Angeliki Podgórna
B: Małgorzata Siergiej
K014827 DE418180155909
6.

211

ALCARINA SP POL 2010 Klacz siwa F: Carry Son / Carry
M: Alora / Landos
O: Pro-Fur Farm
B: Urszula Farysej
K019665 616009640092010
7.

56

ALFRED KWPN POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Larino / Concorde
M: Miranda / Ekstein
O: Dominika Luty
B: Willem Greve
K015749 5280030507315
8.

34

ALL RISK KWPN BEL 2005 Ogier kara F: Cartier VD Heffinck / Contender
M: Raphaela Ross / Lancelot
O: Artur Dawidowicz
B:
K015366 5280030510902
9.

13

ALMA ATA Słow. Gorąco. POL 2006 Klacz kasztanowata F: Aleksander Der Grosse /
M: Antilopa R. / Ascot S.V.R.
O:
B: Agrospol Kosice S. R. O.
K021768 703001210790665
10.

217

ALO-VARO P SP POL 2012 Ogier gniada/168 F: Con Calma / Calato
M: Aloverien P / Avero
O: Hubert Polowczyk
B: Witold Polowczyk
K022434 616009610012212
11.

119

AMARU L HOL GER 2012 Ogier ciemnogniada F: Larimar / Lavall II
M: Patricia VIII / Calgary
O: Jan Ludwiczak
B:
K021006 DE421000193312
12.

206

ANDIGO AL Z ZANG BEL 2012 Klacz gniada F: Andiamo Z / Animo
M: Zalza / Con Air
O: Alders Theo
B: Alders Theo
K021147 056015Z55682412 105PH53
13.

67

ANKA LAZAR HOL GER 2011 Ogier gniada F: Cachas / Caretino
M: Why Not II / Quinar
O: Hans Karsten
B: Hans Karsten
K020205 DE421000227711
14.

86

ANNCHEN 11 BWP GER 2007 Klacz gniada F: Carlando I / Caretello B
M: Aria Don Diega / Quartier Latin
O: Maciej Lehmann
B:
K012090 DE481810213706 104KE98
15.

222

ANTARI WLKP POL 2010 Klacz gniada F: Contendor / Contendro
M: Adara / Piramidon
O: Alina Dudek
B: Aleksandra Klamecka
K020986 616007680091310
16.

19

ARA SP POL 2010 Klacz siwa F: Liberado / Libertino
M: Arkadia / nn
O: Andrzej Biernaczyk
B: GR Michałków Sp. z o. o.
K018209 616009610159410
17.

207

ARDITO W. KWPN POL 2005 Wałach gniada F: Lancelot / Voltaire
M: Mirea Fortuna / Abantos
O: Agata Studencka
B:
K010223 5280030507620 104GC72
18.

174

ARES WLKP POL 2005 Ogier gniada F: Cantanis / Cantus
M: Armila / Arak
O: Karolina Wieckowska-Kasner
B: Henryk Eron
K011182 POL007530239205 103HQ71
19.

123

ARKO SP POL 2007 Wałach ciemnogniada F: Pergola / Lascadell
M: Aida / Winter
O: Monika Baszniak
B: Marek Siudziński
K017548 Pergola / Lascadell
20.

54

ARNAT WLKP POL 2010 Wałach kasztanowata/169 F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Arabeska / Czynel
O: Stanisław Malek
B: S.K. Racot
K018792 616007610061110 105EZ01
21.

241

ARTEA WLKP POL 2010 Klacz siwa F: Ulco /
M: Argentina / Cassino
O: Katarzyna Kaczmarczyk
B: Mirosław Wilczyński
K019868 616007610165810
22.

238

ASER SP POL 2007 Ogier ciemnogniada/168 F: Imequyl / Luron
M: Astra / Donald
O: Jacek Bogalecki
B: Krzysztof Tyszko
K012158 616009540050207 104UP92
23.

125

AVIGEIL SP POL 2009 Klacz gniada F: Guffi /
M: Amaretto / Tolan R
O: Joanna Pociecha-Ochab
B: Krzysztof Jonik
K019429
24.

115

AVOCADO L WESTF GER 2006 Wałach gniada F: Co - Pilot / Contender
M: Anneliese / Avocado
O: Jan Ludwiczak
B:
K010762 DE441410885406 103UQ54
25.

239

AŻUR SP POL 2010 ogier gniada F: Candiavolo / Cantus
M: Alma / Garibaldi
O:
B:
K021640 616009690142110
26.

31

B CATILLIA KWPN POL 2007 Klacz gniada F: Berlin / Cassini I
M: Pattillia / Indoctro
O: Jarosław Poręba
B:
K020875 528003000709725
27.

17

BAILEY'S RJT KWPN NED 2006 Klacz bułana F: Unaniem / Numero Uno
M: Orchid's M / nn
O: RJT Sp. z o. o.
B: Hoogendijk Dr. Van Wieringenstraat 75
K022925 5280030610576
28.

235

Beauty Star ZANG BEL 2012 klacz siwa F: Big Star JR K Z / Big Star
M: Bracha M / Carolus II
O:
B:
K023400 056015Z55822512
29.

194

BEL DE JOUR SP POL 2009 Klacz gniada F: Candiavolo / Cantus
M: Bellinda / Wellington
O: Rudiger Wassibauer
B: Rudiger Wassibauer
K022053 616009690142810 105QO56
30.

210

BELLA VISTA SP POL 2012 klacz gniada F: Con Calma / Calato
M: Bella II / Orkisz
O:
B:
K021516 616009680042212
31.

229

BLANCHE Z ZANG BEL 2003 Klacz ciemnogniada F: Balou Du Rouet Z / Baloubet Du Rouet
M: Crimini Z / Cruising
O: Iwona Kruszyńska
B:
K012413 Z665503
32.

172

BONGO WLKP POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Chef Supreme / Chiefs Crown
M: Bogota / Elmero
O: Karolina Kasner
B: SK Racot Sp. z o. o.
K011755 POL007610099306
33.

37

C ALPACZINO Z ZANG POL 2008 Ogier siwa F: Capalino Z / Cassini I
M: Abraxa-Lady-Plus / Elvis
O: Zdzisław Wojtera
B:
K012720 056015Z55702808 104XG28
34.

68

CALICOR HOL POL 2011 Wałach siwa F: Calido I / Cantus
M: Jasmina I / Cor De La Bryere
O: Krzyżosiak/Kasperski
B:
K020476 DE421000691811
35.

196

CALISTO SP POL 2011 Wałach siwa F: Empire /
M: Callie Z / Calvin Z
O: Roman Barlik
B: Roman Barlik
K021977 616009610139011
36.

243

CALITICO HAN GER 2009 Wałach kara F: Calido /
M: Alexa / Athletico
O: Piotr Jacek Tokarski
B:
K023625 DE431314900309
37.

79

CALLIHALL HOL GER 2012 Ogier ciemnogniada F: Casall / Caretino
M: Malve I / Heraldik
O: Wechta Sp. z o. o.
B:
K020608 DE421000130512
38.

173

CALOTTA Niem. Sport. DEU 2008 Klacz siwa/165 F: Calido / Cantus
M: Alizee / Acobat II
O: Karolina Kasner
B: Grit und Mario Schirrmann
K016546 DE456570287608
39.

193

CANTAIR HBC HOL GER 2007 Wałach ciemnogniada F: Con Air / Contender
M: Isabell XI / Cantus
O: Margarita Hubar
B:
K014064 DE42100061907
40.

181

CANTELLA HOL POL 2010 Klacz siwa F: Cancara /
M: D-Capita /
O: Jacek Flisiak
B: Małgorzata Siergiej
K018182 DE421000595210
41.

78

CARATE L HAN GER 2011 Klacz kasztanowata F: Contagio / Colman
M: Wendi / Wendekreis
O: Jan Ludwiczak
B:
K022373 DE431310077311
42.

154

CARLA 117 HOL GER 2005 Klacz siwa F: Colman / Carthago
M: Ozona / Exorbitant
O: Bartłomiej Ordanik
B:
K022054 DE421000332405
43.

6

CARMINA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Vandamme / Quidam
M: Caravella / Aravel II
O: Roman Barlik
B: Roman Barlik
K022802 616009610139311
44.

111

CASABLANCA L SP POL 2011 Klacz gniada F: Che Guevara L / Cassini I
M: Colina L / Quinta Real
O: Jan Ludwiczak
B: Jan Ludwiczak
K018968 616009610105411
45.

87

CASANOVA 468 HOL GER 2009 Wałach gniada F: Carrico / Catoki
M: Soriella / Coriano
O: Maciej Lehmann
B:
K020983 DE421000316309 105AZ77
46.

55

CASCARETTO OLD POL 2009 Ogier gniada F: Cascari / Cassini I
M: Havima / Nurjev
O: Marta Dąbrowska
B: Małgorzata &Tomasz Siergiej
K014677 DE418180685109
47.

148

CASPAR 238 OLD GER 2008 Wałach ciemnogniada F: Cola / Contender
M: Eika / Eschnapur
O: Bartłomiej Ordanik
B:
K022052 DE418180065908
48.

205

CASPER XXI KWPN NED 2007 Wałach kasztanowata F: Unitar / Voltaire
M: Vita Triple R / Orion Fortuma
O: Muff Werner
B:
K020005 528003000709360 104GJ33
49.

110

CASSARIO Niem. Sport. POL 2012 Wałach kasztanowata/172 F: Casskeni II / Cassini II
M: Cyganka / Elliot
O: Bartłomiej Ordanik
B: SK Bielin
K021630 DE456570196812
50.

136

CASSIOPEIA HOL GER 2013 Ogier gniada F: Casall / Caretino
M: Novell I / Corrado I
O: Wechta Sp. z o. o.
B:
K022545 DE421000176213
51.

126

CATALAYA HOL POL 2012 Klacz gniada F: Connor / Casall
M: Viorita / Ephebe F. Ever
O: Natalia Kuźma
B:
K022516 DE421000141412
52.

50

CAVANI G Niem. Sport. GER 2013 Ogier gniada F: Chacco Me Biolley
M: Cara / Cascari
O: Ludwig Gillmaier
B: S & H Heinrich
K022846 DE456370260313
53.

69

CAYENNE SP POL 2011 Ogier siwa F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Carrera / Corrado I
O: Mateusz Michalski
B: Mateusz Michalski
K021231 616009670099111
54.

124

CELANIQUE WESTF GER 2010 Klacz gniada F: Contendro II /
M: Jung Laura / Cavalier
O: Mateusz Michalski
B:
K022444 DE441411167411
55.

140

CELTIC BOY SP POL 2011 Ogier gniada F: Alvaro / Ahorn Z
M: Celtia II / Bajou Du Rouet
O: Damian Wechta
B: Damian Wechta
K019094 616009610171711
56.

63

CERWERONA SP POL 2007 Klacz gniada F: Lorio / Loredo
M: Cedra W / Cascavelle
O: Jarosław Poręba
B:
K018605 POL009640031807
57.

228

CHACCO BLUE AS L OLD GER 2011 Wałach gniada F: Chacco's Son / Chacco-Blue / Chambertin
M: Patrizia / Ludwigs As
O: Jan Ludwiczak
B:
K020858 DE418182120211
58.

171

CHACCO PERFECT S Niem. Sport. POL 2009 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Georgina Plus-S / Louis
O: Mirosława Mszyca
B: Zbigniew Szumlakowski
K019273 DE455879011009
59.

49

CHACCOS BOY BAW GER 2009 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Rendezvous / Sandro
O: Ludwig Gillmaier
B: Ludwig Gillmaier
K017717 DE481810070609
60.

16

CHAMP ACOR HOL GER 2011 Wałach siwa F: Chin Champ / Chin Chin
M: Miss Acora F / Acord II
O: Sandra Piwowarczyk-Bałuk
B:
K018621 DE421000278311 105AT49
61.

75

CHARDONNAY 98 OLD GER 2010 Klacz gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Granoxa / Filius
O: Krzysztof Szumiński
B: Julia Becker
K023028 DE418180171910
62.

168

CHARMANTE Z ZANG BEL 2005 Klacz siwa/174 F: Chippendale / Cento
M: Ugini / Orame
O: Beata Szuber
B:
K014955 Z620305 104OZ24
63.

73

CHARMONY 3 OLD GER 2009 Klacz gniada/168 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Salvara / Calvaro
O: Olimpia Filipowska
B: Gestut Lewitz
K022767 DE418184088709
64.

114

CHE GUEVARA L HOL GER 2005 Ogier gniada F: Cassini I / Capitol I
M: O-Contendra / Contender
O: Jan Ludwiczak
B:
K009346 DE421000633305 102ZD07
65.

33

CHIN ZANA WESTF NED 2011 Klacz kasztanowata F: Chin Quin / Chin Chin
M: Acordia / Acord II
O: Jan Zybała
B:
K021020 DE441410823511
66.

77

CHRONOS 27 HOL GER 2004 Wałach gniada F: Chello I / Contender
M: Ostara / Zarewitsch
O: Joanna Lehmann
B: Karl Heinrich Pries
K010740 DE421000209804 103CG72
67.

144

CLARABELLA COLE KWPN NED 2004 Klacz kasztanowata F: Nassau / Indoctro
M: Parysa / Jonker
O: BVH Sp. z o. o.
B:
K010692 5280030410512 102ZS63
68.

175

CLARIMA HOL GER 2010 Klacz siwa F: Clarimo / Clearway
M: Raja II / Lancer II
O: Bartosz Skorupa
B:
K018537 DE421000187310
69.

12

CLARUS HOL POL 2005 Ogier gniada F: Contender / Calypso II
M: E - Larissa / Landgraf I
O:
B:
K010392 DE421000408205
70.

139

CLEAR CARETINA HOL POL 2011 Klacz gniada F: Caretino / Caletto
M: Zita XVI / Clearway
O: Wechta Sp. z o. o
B: Hollm Egbert
K020601 DE421000064911
71.

182

CLEVER CHAP HOL GER 2008 Wałach gniada F: Cristo / Contender
M: Tabbi / Lancer II
O: Jacek Flisiak
B:
K014826 DE421000191408
72.

88

CLINT PLEASURE HOL GER 2009 Klacz siwa F: Clinton / Corrado I
M: United Pleasu / For Pleasure
O: Lehmann Sport Horses Sp. z o. o.
B:
K020754 DE421000134709
73.

60

CLINTELLA WESTF GER 2009 Klacz siwa F: Clinton / Corrado I
M: Marena / Jaguar
O: Iwona Kruszyńska
B: MONTIS Sp. z o. o.
K018034 DE441411196509
74.

180

CLOUD HOL GER 2012 Wałach gniada F: Clarimo / Clearway
M: Raja II / Lancer II
O: Angeliki Podgórna
B:
K023407 DE421000027212
75.

96

COCO ALBORADA Z ZANG BEL 2008 Wałach ciemnogniada F: Candillo Z / Cassini I
M: Landaika Z / Landgold
O: Paulina Kozakiewicz
B: Petter Bastilians
K020473 056015Z55668508
76.

198

COCO LADY HOL GER 2010 Klacz siwa F: Cancara / Cassini I
M: Lassandra / Levantos II
O: Łukasz Pięta
B: Lueders ZG
K016394 DE421000014810
77.

177

COLLIN M HOL GER 2011 Wałach siwa F: Casall / Caretino
M: Valerie II / Cassini II
O: Olga Martniczak
B:
K022509 DE421000256011
78.

109

CONTI DU ROUET OLD GER 2011 Klacz gniada F: Conthargos / Converter
M: Annetti / Balou Du Rouet
O: Krzysztof Ludwiczak
B:
K020531 DE418180142511
79.

141

CORIS SP POL 2009 Wałach gniada F: Guffi / Grandeur
M: Carry Girl / Czandor
O: Małgorzata Koszucka
B: Karol Gmyrek
K017295 616009670039209
80.

121

CORRADO PB HOL GER 2011 Wałach gniada F: Corrado I / Cordela Bryere
M: Tara XII / Paramount
O: Katarzyna Bawłowicz/Hubert Polowczyk
B:
K022726 DE421000226011
81.

240

CORRMAN HOL POL 2007 Wałach gniada F: Colman / Carthago
M: N- Kithara / Corrado I
O: Marta Baczyńska-Nowak
B: Wojciech Kasperski
K012576 DE421000505007
82.

143

COUNTDOWN HOL GER 2012 Ogier gniada F: Canstakko / Canturo
M: Lea III / Acobat II
O: Wechta Sp. z o. o.
B:
K020602 DE421000212412
83.

213

COURTNEY 11 OLD GER 2009 Klacz ciemnogniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Lambada / Laurin
O: Katarzyna Bawłowicz
B: Gerd Wieker
K019306 DE433330177309 104ZE87
84.

59

CRAZY RAY OS GER 2004 Wałach gniada F: Gesmaray / Jalisco B
M: Capella / Captain Paul I
O: Mateusz Michalski
B:
K008443 DE418180102704 104OP27
85.

157

CUMA SP POL 2008 Klacz siwa F: Chellanos's Boy D Z / Chellano Z
M: Czanda / Lavendel
O: Cezary Popławski
B: Mieczysław Chomiak
K018430 POL009530066108
86.

53

CZAKRA SP POL 2011 Klacz gniada/166 F: Lord Star / Lord
M: Czarina / Turbud Quirinus
O: Stanisław Malek
B: Robert Nagórski
K022162 616009530069111
87.

164

CZESTER WLKP POL 2011 Wałach gniada F: Qulester /
M: Czesna / Sterowiec
O: Iga Tokarska
B: Żaneta Przybył
K022234 616007610044911
88.

36

DA VINCI SP POL 2005 Ogier siwa F: Corde / Cor De La Bryere
M: Drosella / Drosselklang II
O: Piotr Wiese
B: Piotr Wiese
K009374 POL009590064005 103AQ85
89.

162

DAMAR WLKP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Paquito Go /
M: Datura / Life And Liberty
O: Iga Tokarska
B: SK Liski
K022059 616007000221812
90.

151

DARINA KWPN NED 2008 Klacz siwa/175 F: Cardento / Capitol I
M: Irina / Burggraaf
O: Bartłomiej Ordanik
B:
K022508 528003000805831
91.

185

DARING QUEEN HOL POL 2011 Klacz siwa F: Cassini I / Capitol I
M: Pretty Queen / Quidam De Revel
O: Roma Kosicka
B: Roma Kosicka
K019579 DE421000691211
92.

232

DEMETER SP POL 2010 Klacz siwa F: Cantanis / Cantus
M: Dusza / Lais
O: Marek Strzyż
B: SK Walewice
K021439 616009590215310
93.

132

DIADER DEVIL DIAMOND HOL POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Diarado /
M: Valierie I / Contender
O: M. Kłapińska
B: Wojciech Kasperski
K023606 DE421000601113
94.

227

DIGISPORT CALLISTA HAN GER 2007 Klacz ciemnogniada F: Contendro I / Contender
M: Erle / Espri
O: Karolina Osieka
B:
K013928 DE431310044907 104GV94
95.

48

DING DONG BAW POL 2013 Wałach gniada F: Diarado /
M: Roxy / Stalypso
O: Ludwig Gillmaier
B: Ludwig Gillmaier
K022843 DE481810293613
96.

20

DIRESTRAIT KWPN NLD 2008 Wałach gniada F: Mr. Blue / Couperus
M: Cadiz du Rona Z / Carthago
O: Sławomir Pietrzak
B:
K012954 528003000812164 103VU24
97.

14

DOLORES M SP POL 2009 Klacz gniada/180 F: Le Voltaire / Voltaire
M: Darda / Rosey
O: Jasmina Dmyszewicz
B: Adam Maras
K018256 616009690010209
98.

147

DROBINKA SP POL 2012 Klacz gniada F: Quadimodo Van De Molendreef / Heartbreaker
M: V Danneline / Vigaro
O: Magdalena Prasek
B: KS Nad Wigrami
K021566 616009510343712
99.

199

DURAVELLA SP POL 2008 Klacz gniada F: Aravel II / Luron
M: Durette Z / Dutch Capitol
O:
B: Roman Barlik
K014556 POL009610219408
100.

244

DYAN KWPN NED 2008 klacz siwa F: Berlin / Cassini I
M: Wysan / Heartbreaker
O:
B:
K022595 528003000808126 104RS94
101.

40

ELECTRIC LADY HOL GER 2012 Klacz gniada F: Larimar /
M: N-Kithara / Corrado I
O: Sławomir Kwiatkowski
B: Waldemar Kasperski
brak
102.

15

ELIS DE REVEL HOL GER 2012 Klacz siwa F: Corrado I /
M: Zauberin De Revel / Quidam De Revel
O: Roma Kosicka
B: Roma Kosicka
K020721 421000583212
103.

29

EMISJA M SP POL 2009 Klacz gniada F: So In Love / Calvados
M: Eneida / Fanimo
O: Daniel Forysiak
B: SK Moszna Sp. z o. o.
K018820 POL009690066609
104.

146

ESTERKA SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Tangelo Van De Zuuthoeve / Narcos II
M: Estella / Luron
O: Magdalena Prasek
B: SK Nad Wigrami
K023430 616009510252613
105.

137

EVIVA HOL POL 2012 Klacz siwa F: Mylord Cartha / Carthago
M: Under Cover 2 / Diamant D. Se.
O: Wechta Sp. z o. o.
B: Ute Carstensen-Möller
K022544 DE421000120912
106.

188

FELLOW KWPN NED 2010 Wałach gniada F: Gentle-S D'09 /
M: Cornelia / Unaniem
O: A. Mościcka
B:
K023210 528003201012131
107.

189

FOREST SP POL 2010 Wałach gniada F: Qulester / Quinar
M: Turbud Fabel / Fanimo
O:
B:
K020025 616009590149310
108.

166

FORT KWPN NED 2010 Wałach gniada F: Berlin / Cassini I
M: Wucinda / Heartbreaker
O: Beata Szuber
B:
K020185 528003201002934
109.

43

FRAPANT KWPN POL 2010 Wałach gniada F: Unaniem / Numero Uno
M: Basta / Concerto
O: Dorota Kowala
B:
K019121 528003201012935
110.

71

FREYA KWPN NED 2010 Klacz gniada/168 F: Boss / Indoctro
M: Bon-Bon / Up To Date
O: Andrzej Zagdański
B:
K020835 528003201003309
111.

201

FRIZZEL B KWPN POL 2010 Wałach kasztanowata F: Bernini / Vigo D'Arsouilles X-7523
M: Kendy / Erik
O: Joanna Kuźniar
B:
K018941 528003201011850
112.

212

FULL PLEASURE HAN GER 2004 Wałach kasztanowata F: Full House / Dashing Blade
M: Fritzi / For Pleasure
O: Katarzyna Bawłowicz
B:
K009656 DE431316627904 104PA27
113.

81

GALILEO B SP POL 2007 Wałach gniada F: Walentijn / Flemingh
M: Graciella / Sofix
O: Katarzyna Frunze-Kostek
B: Brog Media Biznesu
K018258 POL009600395107
114.

237

GALON SP POL 2002 ogier kara F: Ewerest / Garantie
M: Gaja / Orly T
O: Beata Szuber
B:
K007563 POL009570021702
115.

145

GASKONIA SP POL 2013 Klacz gniada F: Spartacus / Stakkato
M: Gafa / Faust Z
O: Magdalena Prasek
B: SK Nad Wigrami
K023431 616009510253813
116.

28

GASPRA SP POL 2005 Klacz gniada F: Pro Savage / Pilox
M: Gracja / Rabiat II Turbud Z
O: Izabela Jurasik
B: Diter Staniek
K013639 POL009540039105
117.

204

GAULTIER VDL ZANG BEL 2011 Ogier kasztanowata F: Baloubet Du Rouet / Galoubet A
M: Quilana D'Ive Z / Quidam De Revel
O: Eeckhout Van Isabelle
B: Eeckhout Van Isabelle
K022412 056015Z55735311
118.

39

GENCO KG SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Vandamme / Guidam
M: Gina KG / Campari M
O: Kamila Świercz-Kozakiewicz
B: Grzegorz Komin
K016478 616009610223608 105KJ70
119.

1

GINO HAN GER 2004 Wałach ciemnogniada F: Everest /
M: Goldika /
O: Anna Barczewska
B:
brak
120.

158

GLORIA SP POL 2008 Klacz gniada F: Grando / Gervantus I
M: Gaja / Liberado
O: Katarzyna Szydłowska
B: Agnieszka Łuczak
K016957 POL009690013308
121.

35

GRANNUS LAZAR OLD POL 2012 Klacz gniada F: Levisonn / Levisto
M: Granada / Graf Grannus
O: Edmund Lazarewicz
B: Jarosław Sekula
K021213 DE433331709712
122.

51

GRASSI SP POL 2009 Klacz gniada/169 F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Germina / Vittorio
O: Stanisław Malek
B: Robert Nagórski
K019419 616009530345909 105FB50
123.

128

HANDIKAP SP POL 2004 Wałach gniada F: Sir Neel / Darco
M: Himera / Ya Zaman
O: Monika Kłapińska
B:
K009631 POL009611069204
124.

192

HELP ME BOY DU PETIT VIVIER BWP BEL 2007 Wałach siwa F: Blue Boy / Poor Boy
M: Trust Me du Petit Vivier / Nonstop
O: Monika Chrzanowska
B:
K017155 BELW261186BWP 104EG30
125.

92

HIGRITHA KWPN POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Pacific / Corland
M: Saela / Lemmod
O: Aleksandra Kozioł
B:
K023916 528003201203335
126.

187

HIPPICA BERGAMO OLD GER 2004 Ogier gniada F: Baloubet Du Rouet / Galoubet A
M: Wioletta / Silvio I
O: Anna Lipińska
B:
K009047 DE418180113104 104RI67
127.

85

HUSH HUSH KWPN NED 2012 Ogier gniada F: Echo Vant Spieveld / Heartbreaker
M: Itaquine De Roll / Major De La Cour
O: Sylwester Kosiński
B:
K020893 528003201207457
128.

2

ILONUS SP POL 2004 Wałach gniada F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Ilona / Windwurf
O: Mateusz Michalski
B: Mateusz Michalski
K009692 POL009640019504 105AZ43
129.

84

IMPERIAL WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Quamiro / Quidam De Revel
M: Izana / Alkierz
O: Kosiński Zbigniew
B: SK Racot
K013923 616007610220809
130.

150

INTERCONTI 3 OLD GER 2010 Wałach kasztanowata/180 F: Incolor / C-Indoctro
M: Lady / Lady's King
O: Bartłomiej Ordanik
B:
K022507 DE433330396510
131.

103

INTRYGA WESTF POL 2009 Klacz siwa F: Iluzjon / Luron
M: Pretty Centa / Cento
O: Donata Kopacz
B: SK Galiny
K015504 DE441413129809 104QN38
132.

219

IRONIA OLD POL 2010 Klacz gniada F: Canstakko / Canturo
M: Inpiration / Incolor
O: Lech Januszewski
B: Małgorzata Siergiej
K017976 DE418181686210 105RM16
133.

105

ITALIAN SP POL 2009 Ogier kasztanowata F: Faust Z / Furioso II
M: Iliada / Czad
O: Michał Stanisławiak
B:
K020727 616009660601109
134.

221

J-LAWINA SP POL 2007 Klacz gniada F: Aravel II / Luron
M: J-Ligia / Lagrain
O: Anna Twardowska
B: Roman Barlik
K013730 616009610190607
135.

225

JACKSON SP POL 2010 Wałach gniada F: Candiavolo /
M: Janis / Louis
O: Oliwia Malińska
B: Ewa Jakubek- Iwanków
K018248 616009670114310
136.

104

JAQUIN HOL GER 2011 Klacz gniada F: Jaquino / Jayadeva D. M.
M: E-Anje / Alcatraz
O: Sportpferde Kopacz
B: Helmut Jaeger
K020672 DE421000530311
137.

66

JUST RIDING CALIFORNIA BS OLD POL 2011 Klacz siwa F: Calido / Cantus
M: Converterka / Converter
O: Beata Szlachta
B: Beata Szlachta
K022168 DE418181120911
138.

58

KARDO VAN'T STEENPUTJE BWP BEL 2010 Wałach ciemnogniada F: Darco / Lugano van la Roche
M: Pehatra Van't Steenputje / Feinschnitt I V D Richter
O: Iwona Kruszyńska
B:
K023507 056002W00295062
139.

4

KASAFI SP POL 2009 Wałach gniada/170 F: Guffi / Grandeur
M: Kasandra / Pro Savage
O: Agata Poliwoda
B: Tomasz Gałczyński
K022153 616009670088809
140.

129

KIDIBUL V BWP BEL 2010 Wałach gniada/170 F: Indorado / Corrado I
M: Landora-V / Landor S
O: Maciej Świca
B:
K020892 056002W00297333
141.

26

KOLIBER SP POL 2003 Wałach kasztanowata/163 F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Hel
M: Kolonia / Le Bon
O: Marek Nikolas
B: Jacek Bobik
K008522 POL009640033603
142.

138

LA CALIDAD HOL GER 2008 Ogier siwa F: Lancer II / Landgraf I
M: Uganda VIII / Cassini I
O: Wechta Sp. z o. o.
B:
K018274 DE421000019208 104UE65
143.

100

LA CASA SP POL 2009 Klacz gniada F: Clinton / Corrado I
M: La Paloma / Palegro
O:
B:
K013986 616009510414609 104LZ08
144.

30

LA CORUNA SP POL 2008 Klacz gniada F: Corland / Cor De La Bryere
M: La Jana / Landadel
O: Jarosław Poręba
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K021550 POL009510208708
145.

45

LA DAME BLANCHE L HOL GER 2009 Klacz siwa F: Cassiano / Cassini I / Capitol I
M: A-Larika / Lagos / Ladykiller
O: Jan Ludwiczak
B: Henrike Feldhaus
K016630 DE421000301509 105AZ80
146.

44

LA STRADA L SP POL 2005 Klacz ciemnogniada F: Bischof L / Bachus / Bajar
M: La Paloma L / Lord Kemm / Landadel
O: Jan Baehr
B: KJ Aleksander
K015422 POL009580227505 104UP80
147.

120

LA VULKANO L SP POL 2012 Wałach gniada F: Vulkan L / Vulkano
M: La Marina L / Marino
O: Jan Ludwiczak
B: Jan Ludwiczak
K021786 616009610020612
148.

208

LANA MAYAMI WESTF POL 2010 Klacz gniada/170 F: Lancer III / Landgraf I
M: Caibuttas / Castillo
O: Mayami Magdalena Kowalska
B:
K019845 DE441411588610
149.

152

LANDARCO HOL GER 2010 Wałach gniada F: Lantino / Landos
M: Sentenz / Parco
O: Aleksandra Porzuckowiak
B: Paul Sprehe
K018222 DE421000521810
150.

107

LANDOS 0027 OLD GER 2000 Wałach gniada F: Lord Pezi / Lacros
M: Dorians Suesse / Dorian
O: Wiktor Szała
B:
K008752 DE433331513600 104OQ52
151.

90

LANTINO OLD POL 2012 Wałach kara F: Julio /
M: Aisha / Achill-Libero H
O: Michał Kownacki
B: Sprehe
K023706 DE418189693113
152.

101

LASER SP POL 2003 Wałach gniada F: Lider / Le Grand III
M: Izi /
O:
B:
K008680 POL009611280303
153.

183

LATINO LADY- LEGENDA SP POL 2013 Klacz gniada F: First Fighter /
M: Lamborghini / Calido
O: Małgorzata Pawelec-Klimek
B: Małgorzta Pawelec-Klimek
brak
154.

80

LAYRO STW BWP BEL 2011 Wałach siwa/168 F: Cassander Van Het Bremhof / Concreto
M: Athena / Ahorn Z
O: Robert Ratajczak
B:
K021391 056002W00298902
155.

159

LIBELIUS SP POL 2008 Wałach gniada F: Lorio / Loredo
M: Libella / Carry Son
O: Oskar Murawski
B:
K015224 POL009640015708 105GX17
156.

102

LIMTENDER HOL GER 2008 Ogier ciemnogniada F: Limbus / Landgraf I
M: Tyrah / Contender
O: Wechta Sp. z o. o.
B:
K014073 DE421000352208 104PA25
157.

226

LOSTERICO Niem. Sport. POL 2000 Wałach siwa F: Lucky Luke / Lascapo
M: Isabell ( Bijou) / Ico
O: Jan Żmójdzin
B: Jan Żmójdzin
K007306 DE461610038200
158.

99

LUCKY HORSE SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Bajou Du Ruet / Baloubet Du Rouet
M: Layla A / Le Cou Cou
O:
B:
K014273 POL009640075208 104XZ61
159.

214

LUNA MELLONI HOL GER 2012 Klacz gniada F: Lasino / Landgraf I
M: Grandiosa III / Calando V
O: Pro-Fur Farm
B:
K021015 DE421000048812
160.

197

MAIK K SP POL 2009 Klacz siwa F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Maja VH Scheef Kasteel / k. Zostara 56
O: Robert Pięta
B: Franciszek Kurek
K017393 616009610201809
161.

122

MARIKA SP POL 2010 Klacz siwa F: Cantanis / Cantus
M: Milady / Czuwaj
O: Joanna Maczuga
B: SK Walewice
K018474 616009590215410
162.

62

MENZO VAN DE ROOMSTRAAB Bel. Gorącokrw. BEL 2012 Wałach kara F: Chopard VDB Z / Canadian River
M: Dior / Obourg
O: Michał Kownacki
B: Guido De Koning
K022981 056002W00301632
163.

93

MIDNIGHT STAR BWP POL 2012 Klacz gniada F: Scendix / Stakkato
M: Bodeste I / Feridoon
O: Paulina Kozakiewicz
B: Tom Lievens
K022980 056002W00300749
164.

234

MY LADY HOL NED 2011 Klacz biała F: Mylord Cartha / Carthago
M: Tschita I / Acobat II
O: Wanda Szmyt
B: Weeghel H. Lodewijk Van
K022833 DE421000555211
165.

216

NELSON VAN HET BEVRIJDTHOF BWP BEL 2013 wałach gniada F: Infouglas Vh Bevrijdthof / Dou
M: Eska Vh Bevrydthof / Action-Br
O:
B:
K023895 056002W00304525
166.

178

NESSAJA SP POL 2012 Wałach siwa F: La Calidad / Lancer II
M: Noble Nature / Landjonker S
O: Jakub Podgórny
B: Mariusz Grabowski
K022264 616009640047212
167.

153

NEVER MIND 22 KWPN NED 2004 Wałach gniada F: Numero Uno / Libero H
M: Chantana / Legaat
O: Aleksandra Porzuckowiak
B: Bolscher
K018835 5280030412585 103HD85
168.

191

NTENDER SP POL 2012 Ogier gniada F: Contendus / Contender
M: Nimba / Qumball
O: Alan Kinas
B: Alan Kinas
K020837 616009610144212
169.

61

OBSESJA SP POL 2003 Klacz gniada F: Santos / Guidam
M: Opcja / Cabrol
O: Jarosław Poręba
B:
K009030 POL009611078903 104FR80
170.

94

ODESSA PROFI SP POL 2011 Klacz gniada F: Vandamme /
M: Orgia Profi / Ramstein
O: Lidia Bieniek
B: Leszek Szczykała
K020874 616009540003311
171.

47

OLIMPIC STAR Niem. Sportowa GER 2011 Ogier siwa/172 F: Olympic Fire / Odermus R
M: Landra / Levisto
O: Ludwig Gillmaier
B: Hans-Adolf Lembke
K020040 DE456370140711
172.

8

OLSTER SP POL 2011 Ogier gniada/166 F: Lord Star / Lord
M: Oleina / Cantanis
O: Stanisław Malek
B: Robert Nagórski
K021345 616009530069011 105EZ02
173.

23

OTELLO SP POL 2010 Wałach gniada F: Quamiro / Quidam De Revel
M: Oczara / Le Bon
O: Marek Strzyż
B: Marek Strzyż
K017101 616009610180110
174.

117

PARCO L WESTF GER 2007 Wałach gniada F: Potential / Pablo
M: Angie / Arpeggio
O: Jan Ludwiczak
B:
K013841 DE441410838607 104LG50
175.

3

PASCAVELLO J SP POL 2004 Wałach gniada F: Novum / Louis
M: Pepita / Popcorn
O: Dariusz Matuszewski
B: Jadwiga Jung
K011669 POL009690091204 103YU52
176.

97

PERŁA R SP POL 2007 Klacz ciemnogniada/175 F: Fair Play Coudreau / Abdullah
M: Persefona R / Landino
O: Karolina Kasner
B: Romico Romuald Halabuda
K012227 616009540007807 104BD21
177.

215

PIANOLEA P SP POL 2011 klacz gniada F: Che Guevara L / Cassini I
M: Palegrina-P / Correro
O:
B:
K024039 616009610028011
178.

116

PRETTY GIRL L WURT GER 2010 Klacz gniada F: Casscavelle NT / Cassini I
M: Falkenhof's Lancer Chanel / Lancer III
O: Jan Ludwiczak
B:
K020694 DE473731938310
179.

200

PTYŚ SP POL 2006 Wałach kasztanowata F: Song / Elmero
M: Plamka /
O:
B:
K020845 POL009530160006 104XC89
180.

135

QUADRIGA HOL GER 2011 Klacz gniada F: Quadros / Quidam De Revel
M: Pivi / Carpaccio
O: Wechta Sp. z o. o.
B:
K023690 DE421000026811 105RA32
181.

42

QUANTUM OF LOVE HAN GER 2009 Wałach ciemnogniada F: Quintenor / Quinar
M: Chico's Deern / Chico's Boy
O: Marek Fimmel
B:
K019123 DE431316878609
182.

231

QUEEN HOL GER 2006 klacz gniada F: QUIDAM DE REVEL
M: JASMIN VI/ACORD II
O: Monika Morsztyn
B: KROHN HANS OTTO, KAISER-WILHELM-KOOG (GER)
DE421000140206 103ZI20
183.

7

QUENTIN Z SP POL 2011 Ogier gniada/169 F: Quamiro / Quidam De Revel
M: Zilandra / Marvel
O: Daria Wachnowska
B: Daria Wachnowska
K018802 616009680021711
184.

160

QUICKLY RC KWPN NED 2011 Wałach kasztanowata F: Quinto HBC / Quidam De Revel
M: Uitrolien C / Nabuur
O: Jagoda Wszędybył
B:
K020945 528008110068111
185.

25

QUIDAM'S DUKE HOL POL 2011 Wałach siwa F: Quidams Rubin / Quidam de Revel
M: Zarin Calica / Calico
O: Piotr Michalski
B: Willi & Kerstin Graf
K020318 DE421000533311
186.

161

QUILERO HAN GER 2009 Wałach ciemnogniada F: Quintender /
M: A-Luciana / Achill-Liberoh
O: Piotr Jacek Tokarski
B:
K022236 DE431316829809
187.

134

QUINTMAN HOL GER 2009 Ogier ciemnogniada F: Quintero / Quantum
M: Luzie II / Lordano
O: Wechta Sp. z o. o.
B:
K016680 DE421000317909 104XD86
188.

230

QUINTUS 93 HOL GER 2006 Ogier siwa F: Quinar / Quidam De Revel
M: Grande Nation / Capitol I
O: Firma Wechta
B:
K012237 DE421000114906 103QN94
189.

76

RAMZES SP POL 2006 Wałach siwa F: Spartakus / Spartan
M: Rapsodia / Ramalgo Z
O: Małgorzata Waligóra
B: Stanisław Kurkowski
K016165 POL009660473206
190.

169

ROCKY SP POL 2009 Wałach gniada F: Caretello B / Caretino
M: Red Allegra / Rommel
O: Emilia Olczak-Kozioł
B: Agata Zawada
K020494 616009660709309 105FT01
191.

74

ROTA SP POL 2009 Klacz siwa F: Castillo / Cassini I
M: Romania / Libellus
O:
B:
K018401 616007610144409
192.

156

ROYBOSS WESTF POL 2006 Wałach gniada F: Rabiatos / Rabiat Z
M: Dalmina / Five Star Camp
O: Karolina Godoś
B:
K015047 DE441411901506 104FM62
193.

155

RUDE SUNSHINE OLD GER 2005 Klacz ciemnogniada F: Romanov Blue Hors / Rohdiamant
M: Fontania / Sevillano
O: Bartlomiej Ordanik
B:
K022056 DE433330470605
194.

89

RUTYNA WLKP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Rycerz / Lombardo / Quidam De Revel
M: Rata / Orkisz
O: Magdalena Czekała
B: Stanisław Grygier
K015819 POL007611110804
195.

127

SANTIAGO OLD POL 2004 Ogier gniada F: Kannan / Voltaire
M: Concerta / Lancer III
O: Monika Kłapińska
B:
K008930 DE418180103604 103OZ81
196.

113

SANTORINI L HOL GER 2011 Klacz gniada F: Urleven Piron / Hurlevent
M: Vinja III / Caretino
O: Jan Ludwiczak
B:
K018981 DE421000142111
197.

106

SAZU 3 HAN GER 2004 Klacz kasztanowata F: Stolzenberg / Stakkato
M: Sherlocks Piana / Sherlock Holmes
O: Michał Stanisławiak
B:
K020728 DE431312326104 104QV91
198.

149

SCARLET HAN GER 2010 Klacz kara F: Stakkato / Spartan
M: El-Vita / El Bundy
O: Krzysztof Ludwiczak
B:
K021303 DE431312302410
199.

233

SCARTO SP POL 2010 wałach kara F: Palermo /
M: Synteza / Alywar
O:
B:
K021687 616009580552410
200.

170

SCYTIA SP POL 2009 Klacz siwa/163 F: Caliro /
M: Sukcesja / Drawid
O: Emilia Olczak-Kozioł
B: Mieczysław Chomiak
K022427 616009530299009
201.

108

SEWILLA L HAN GER 2011 Klacz kara F: Van Helsing / Valentino
M: Edda / Edgar
O: Jan Ludwiczak
B:
K019732 DE431316949611
202.

24

STOCK OLD GER 2011 Ogier ciemnogniada F: Stalypso / Stakkato
M: Mandy / Lanciano
O: Wojciech Coeślarczyk
B: Heinrich Hoeffer
K021092 DE433330627911
203.

209

T-STAR Z ZANG BEL 2001 Wałach siwa/170 F: Tornado /
M: Quick Star Girl / Quick Star
O: TFC Paweł Jendrośka
B:
K020526 87751 BEL40167
204.

38

TALOUSIMONICA K Z ZANG NED 2006 Klacz kasztanowata F: Taloubet K / Galoubet A
M: Vanilla Sky / Hors La Loi II
O: Marcin Pakuła
B:
K018024 Z651706 104ZL40
205.

130

TEKILA-K SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/161 F: Con Calma / Calato
M: Traviata / Louis
O: Żaneta Powolna
B: Marek Kubacki
K022297 616009610027612
206.

218

TORNADO SP POL 2011 Wałach gniada F: Torado 2 / It's Morado
M: Nicole / nn
O: Julia Szychowiak
B: Jakub Krzyżosiak
K022478 616009670124711
207.

176

TULLAMORE DEW OLD GER 2011 Wałach kasztanowata F: Tangelo Van De Zuuthoeve / Narcos II
M: Foria / Faust Z
O: Jakub Podgórny
B: Małgorzata Siergiej
K019496 DE418180224911
208.

190

ULA BAJOU-K SP POL 2008 Klacz siwa F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Uleva / Optimist
O: Marek Kubacki
B: Marek Kubacki
K014154 616009610263008
209.

184

ULEWA II-K SP POL 2012 Klacz gniada F: Cassilio /
M: Ulena-K / Lord Star
O: Dominika Kubacka
B: Marek Kubacki
K021625 616009610027812
210.

131

ULOTKA-K SP POL 2011 Klacz siwa F: Cancoon / Colman
M: Ulena-K / Lord Star
O: Marek Kubacki
B: Marek Kubacki
K018808 616009610009711
211.

202

ULOVE DES CHARMES SF FRA 2008 Ogier kasztanowata F: Calvaro Z / Caletto
M: Eurydice / Laudanum
O: Wanda Szmyt
B:
K023337 08097493B 105PL73
212.

165

UNIQUE SP POL 2007 Ogier gniada F: Guffi / Grandeur
M: Uroda / Qumball
O: Beata Szuber
B: Beata Szuber
K016797 POL009670130607 104XD70
213.

46

URACA II SP POL 2010 Klacz siwa F: Baloussini / Baloubet Du Rouet
M: Uptown Girl / Quamiro
O: Bolesław Kuczerawy
B: Bolesław Kuczerawy
K018503 DE418181719610
214.

163

URODA SP POL 2001 Klacz izabelowata/162 F: Qumball / Kimball
M: Ulla Van De Heydehoek / Esprit De Conquete
O: Beata Szuber
B: Beata Szuber
K011011 POL009670011301 104VM46
215.

112

VERONA L HOL GER 2009 Klacz gniada F: Quintero / Quantum
M: Ola Primavera / Lordanos
O: Jan Ludwiczak
B:
K013830 DE421000302509 104MC54
216.

98

VITALIS SP POL 2007 Wałach siwa F: Imequyl / Luron
M: Vicky / Bon Ami
O:
B:
K013877 POL009520135507
217.

224

VOLSTRUPGAARD'S COMET DWB DEN 2002 Wałach ciemnogniada F: Coronado II / Corrado I
M: Fremads Caletta / Caletto III
O: Sara Szczot
B:
K008227 208333200200311
218.

64

WALENCJA SP POL 2010 Klacz kara F: Samba Hit II / Sandro Hit
M: Wiena / Conteur
O: Piotr Mazurek
B: Piotr Mazurek
K018162 616009670108310
219.

72

WALKOVER MŁP POL 2006 Wałach kasztanowata/168 F: Rashim / Milczan
M: Walkiria / El Donald
O: Anna i Marek Modelewscy
B: SK Prudnik
K011513 616006690025706
220.

223

WINCHESTER SP POL 2007 Wałach gniada F: Qulester / Quinar
M: Winona / Nobody
O: Daria Kobiernik
B: SK Prudnik
K011825 616009540082407 104NJ26
221.

220

WIQUID MŁP POL 2012 Ogier siwa F: Diabełek / Grey
M: Wiquerra / Quercus Du Maury
O: Daria Kobiernik
B: SK Prudnik
K022479 616006690017412
222.

18

WITO WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Rytm /
M: Wilga / Agar
O: Teresa Wawrzyniak
B: Czesław Kubaja
K015798 616007530335409
223.

83

WOODY SP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Erebus / Contender
M: Whoopy / Weinberg
O: Ewa Błada-Kosmalewicz
B: Władysław Giza
K009824 POL009540080305 103WV92
224.

21

Z-PILOT KWPN NED 2004 Wałach kasztanowata F: Epilot / Pilot
M: Nelie / Amethist
O: Sławomir Pietrzak
B:
K013773 5280030405503 103EV88
225.

186

ZALVO KWPN POL 2004 Ogier kasztanowata F: Phin Phin / Chin Chin
M: Sarina / Calvados
O: Marek Kubacki
B:
K008472 5280030411274 103CC23
Rider Club
Competition
Prize
Appel Łukasz Dom Koni Lazar
2525
300
SUM:
2825.00
Baehr Maria KJ Agro-Handel Śrem
22
1200
SUM:
1222.00
Bawłowicz Katarzyna KS Cortina Kaczenice
750
SUM:
750.00
Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice
50
SUM:
50.00
Bogalecka Julia Sopocki KJ
22
SUM:
22.00
Fedorowicz Karolina KJ Korys Przygorzele
50
SUM:
50.00
Fimmel Arkadiusz KJ Agro-Handel Śrem
600
SUM:
600.00
Grzywacz Jacek Pomorska LJ w Dziemianach
100
13
13
SUM:
126.00
Januszewska Zuzanna SK Kruszyńscy
750
SUM:
750.00
Jendrośka Adrianna JKS Hanna
50
SUM:
50.00
Jóskowiak Michał KJ Tradycja Siedlnica
400
750
SUM:
1150.00
Kasner Matylda bpk
13
200
13
13
750
SUM:
989.00
Kłapińska Laura KS Small Cherry
13
500
300
SUM:
813.00
Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
300
5025
SUM:
5325.00
Kopacz Paulina LUKS Nysa Gubin
22
SUM:
22.00
Kosmalewicz Maria JKS Fer Więckowice
13
13
100
400
SUM:
526.00
Kowala Małgorzata KJ Agro-Handel Śrem
600
SUM:
600.00
Kozioł Klara Tuszyński KJ Garbówek
13
30
SUM:
43.00
Kubiak Grzegorz Andrzej KJ Uniglob Gozdów
100
SUM:
100.00
Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk
1000
300
1200
SUM:
2500.00
Kuczerawy Tomasz Konie Sportowe Gillmaier
50
200
SUM:
250.00
Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
200
50
100
400
SUM:
750.00
Lehmann Dalia Lehmann Sport Horses Sp. z o. o.
22
300
50
500
100
100
SUM:
1072.00
Luty Dominika SK Kruszyńscy
100
SUM:
100.00
Matuszewska Magdalena KJ Partynice Wocław
200
SUM:
200.00
Modelewski Patryk KJ Stajnia Modelewscy
500
SUM:
500.00
Morsztyn Piotr bpk
100
SUM:
100.00
Mszyca Marta JKS Hanna
13
SUM:
13.00
Murawski Oskar Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
500
1525
SUM:
2025.00
Murdzia Seweryn KJ Equipo Łódź
13
30
1000
525
50
500
400
SUM:
2518.00
Osieka Hanna bpk
22
22
SUM:
44.00
Pakuła Marcin Harmony Club Poznań
400
400
425
200
SUM:
1425.00
Piksa Łukasz LKS Cwał Poznań
400
200
200
22
100
1500
150
SUM:
2572.00
Pociecha-Ochab Joanna OSK Michalscy Trzebnica
30
SUM:
30.00
Podgórna Angeliki KJ Czahary Pogorzelica
200
SUM:
200.00
Porzuckowiak Karolina St. Rodan Club
13
1000
SUM:
1013.00
Prasek Krzysztof St. Rodan Club
100
200
50
1200
SUM:
1550.00
Rękosiewicz Aleksandra Fundacja Kaczyna - z kultyrą na Ty
30
400
SUM:
430.00
Skiba Dawid KJ Agro-Handel Śrem
500
3525
100
100
22
600
SUM:
4847.00
Stanisławiak Maria KJ Agro-Handel Śrem
50
600
50
SUM:
700.00
Świca Maciej KS Cortina Kaczenice
22
SUM:
22.00
Szlachta Sławomir KJ Just Riding Kielce
100
200
SUM:
300.00
Szuber Beata KJ Bachmat Pruszowice
13
350
50
SUM:
413.00
Szumińska Beata KJ Szumawa Bobrowiec
30
SUM:
30.00
Tokarska Iga KJ Bachmat Pruszowice
350
SUM:
350.00
Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek
100
425
13
100
SUM:
638.00
Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko
300
100
1025
SUM:
1425.00
Wójcik Krzysztof KJ Facimiech Wielkie Drogi
50
SUM:
50.00
Wszędybył Jagoda KJ Bachmat Pruszowice
350
SUM:
350.00
Zagdańska Julia KJ Stajnia Modelewscy
300
400
SUM:
700.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize

(242)
2017-07-08
3
Appel Łukasz
Dom Koni Lazar
2017-07-07
15
2017-07-08
14
2017-07-09
10
2017-07-07
18
2017-07-08
19
2017-07-09
3
2525
2017-07-07
3
2017-07-08
3
2017-07-09
9
2017-07-07
3
300
2017-07-08
21
2017-07-09
16
MY LADY (234)
2017-07-07
13
2017-07-08
26
2017-07-09
11
Baehr Maria
KJ Agro-Handel Śrem
2017-07-07
13
22
2017-07-08
14
2017-07-09
2
1200
2017-07-07
27
Baszniak Hanna
OSK Michalscy Trzebnica
ARKO (123)
2017-07-08
34
2017-07-08
22
2017-07-09
13
Bawłowicz Katarzyna
KS Cortina Kaczenice
2017-07-07
28
2017-07-08
17
2017-07-09
3
750
2017-07-07
15
2017-07-08
12
2017-07-09
25
2017-07-07
33
2017-07-07
24
2017-07-08
1
2017-07-08
19
Begier Klaudia
Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
PTYŚ (200)
2017-07-07
40
2017-07-07
2017-07-08
1
2017-07-08
1
2017-07-09
23
Bętkowski Marcin
JKS Fer Więckowice
2017-07-07
22
2017-07-08
8
50
2017-07-09
15
Bętkowski Marcin
JKS Fer Więckowice
2017-07-07
22
2017-07-07
17
2017-07-08
28
2017-07-09
32
Bętkowski Marcin
JKS Fer Więckowice
2017-07-07
27
2017-07-08
22
2017-07-09
32
Biernaczyk Julia
WKS Śląsk Wrocław
ARA (19)
2017-07-07
4
2017-07-07
24
Bogalecka Julia
Sopocki KJ
2017-07-07
12
2017-07-07
1
ASER (238)
2017-07-08
9
22
2017-07-08
18
Czekała Hanna
KJ Agro-Handel Śrem
RUTYNA (89)
2017-07-07
55
2017-07-07
27
2017-07-08
2017-07-08
18
2017-07-09
26
Dawidowicz Artur
JKS Hanna
2017-07-07
61
2017-07-07
53
2017-07-08
42
2017-07-08
49
2017-07-09
46
Dmyszewicz Jasmina
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2017-07-07
26
2017-07-07
48
Dudek Alina
St. KJ Kapriola
ANTARI (222)
2017-07-08
10
2017-07-08
1
Dziemidowicz Wiktor
LUKS Nysa Gubin
LOSTERICO (226)
2017-07-07
16
2017-07-07
60
2017-07-08
21
2017-07-08
44
2017-07-09
44
Fedorowicz Karolina
KJ Korys Przygorzele
GLORIA (158)
2017-07-07
8
50
2017-07-07
50
2017-07-09
19
Filipowska Olimpia
KJ Stajnia Modelewscy
2017-07-07
10
2017-07-07
2017-07-08
10
2017-07-08
29
2017-07-09
22
Fimmel Arkadiusz
KJ Agro-Handel Śrem
2017-07-07
39
2017-07-07
33
2017-07-08
38
2017-07-09
1
2017-07-07
45
2017-07-07
29
2017-07-08
2017-07-08
1
600
Flisiak Jacek
JKS Tornado Szczecin
CANTELLA (181)
2017-07-07
39
2017-07-07
43
2017-07-08
51
2017-07-08
38
2017-07-09
12
2017-07-07
6
2017-07-08
2
2017-07-09
19
Forysiak Laura
bpk
2017-07-07
1
2017-07-07
23
2017-07-08
1
2017-07-08
24
2017-07-09
26
Gałczyński Tomasz
OSK Michalscy Trzebnica
CALICOR (68)
2017-07-07
47
2017-07-08
50
2017-07-09
39
Górczyńska Klaudia
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
DEMETER (232)
2017-07-07
1
2017-07-07
26
2017-07-08
8
2017-07-08
23
Gramza Leszek
KJ Agro-Handel Śrem
2017-07-07
1
2017-07-07
36
2017-07-08
1
2017-07-08
6
2017-07-09
1
SEWILLA L (108)
2017-07-07
32
2017-07-07
22
2017-07-08
33
2017-07-09
15
2017-07-07
6
2017-07-08
9
2017-07-09
3
VERONA L (112)
2017-07-07
25
2017-07-08
41
2017-07-09
20
2017-07-07
12
2017-07-07
17
2017-07-08
8
2017-07-09
2
Gryglak Marta
OSK Michalscy Trzebnica
2017-07-08
1
2017-07-08
Grzywacz Jacek
Pomorska LJ w Dziemianach
2017-07-08
49
2017-07-08
23
GRASSI (51)
2017-07-07
5
100
2017-07-07
49
2017-07-08
24
2017-07-08
27
2017-07-09
27
CZAKRA (53)
2017-07-07
21
2017-07-07
44
2017-07-08
19
2017-07-08
28
2017-07-09
18
ARNAT (54)
2017-07-07
2017-07-07
10
13
2017-07-08
8
2017-07-08
12
13
2017-07-09
14
Horbacz Sara
bpk
GASPRA (28)
2017-07-07
1
2017-07-07
1
2017-07-08
2017-07-08
Januszewska Zuzanna
SK Kruszyńscy
IRONIA (219)
2017-07-07
1
750
2017-07-08
20
2017-07-09
12
Jędrzejczyk Bartłomiej
St. Dla Zdrowia, Dla Sportu, Dla Życia
SCARTO (233)
2017-07-07
16
2017-07-07
6
2017-07-09
18
Jendrośka Adrianna
JKS Hanna
T-STAR Z (209)
2017-07-08
6
50
2017-07-09
24
Jezior Monika
JKS Jaroszówka
2017-07-07
42
2017-07-07
33
2017-07-08
38
2017-07-08
18
Jóskowiak Michał
KJ Tradycja Siedlnica
2017-07-07
1
400
2017-07-07
37
2017-07-08
1
750
2017-07-09
13
2017-07-07
6
2017-07-08
4
2017-07-09
4
Kaczmarczyk Jarosław
KJ Bachmat Pruszowice
ARTEA (241)
2017-07-08
1
2017-07-08
37
2017-07-09
15
Kasner Matylda
bpk
2017-07-07
21
2017-07-07
7
2017-07-08
39
2017-07-09
17
BONGO (172)
2017-07-07
CALOTTA (173)
2017-07-07
12
13
2017-07-08
47
2017-07-09
5
200
ARES (174)
2017-07-07
13
13
2017-07-08
11
13
2017-07-09
2
750
Kinas Alan
bpk
NTENDER (191)
2017-07-07
14
2017-07-08
13
2017-07-09
Kłapińska Laura
KS Small Cherry
SANTIAGO (127)
2017-07-07
26
2017-07-08
13
13
2017-07-09
3
500
HANDIKAP (128)
2017-07-07
48
2017-07-08
2
300
2017-07-09
21
Kobiernik Daria
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
GINO (1)
2017-07-07
12
2017-07-07
15
2017-07-08
1
2017-07-08
1
2017-07-07
1
2017-07-08
35
2017-07-08
18
OLSTER (8)
2017-07-07
17
2017-07-07
1
2017-07-08
1
2017-07-08
38
2017-07-07
16
2017-07-07
12
2017-07-08
12
2017-07-08
1
WIQUID (220)
2017-07-07
1
2017-07-07
1
2017-07-08
20
2017-07-09
12
J-LAWINA (221)
2017-07-07
35
2017-07-08
23
2017-07-09
ANTARI (222)
2017-07-07
3
2017-07-07
12
2017-07-09
3
2017-07-07
5
300
2017-07-09
1
5025
Kopacz Paulina
LUKS Nysa Gubin
INTRYGA (103)
2017-07-07
23
2017-07-07
24
2017-07-08
10
22
2017-07-09
33
JAQUIN (104)
2017-07-07
20
2017-07-07
59
2017-07-08
41
2017-07-09
48
Korzeniewska Anna
St. Rodan Club
ROYBOSS (156)
2017-07-07
1
2017-07-07
2017-07-08
1
2017-07-08
1
2017-07-09
1
Kosmalewicz Maria
JKS Fer Więckowice
WOODY (83)
2017-07-07
14
13
2017-07-08
9
13
2017-07-08
2017-07-09
6
100
2017-07-08
2
400
Kostek Laura
bpk
2017-07-07
2017-07-08
38
2017-07-08
30
2017-07-09
47
Koszucka Małgorzata
KJ Wechta Rosnówko
2017-07-07
1
2017-07-08
8
2017-07-09
3
LIMTENDER (102)
2017-07-07
24
2017-07-08
17
2017-07-09
22
EVIVA (137)
2017-07-08
1
2017-07-08
1
2017-07-09
1
CORIS (141)
2017-07-07
46
2017-07-08
31
2017-07-09
34
COUNTDOWN (143)
2017-07-07
16
2017-07-08
8
2017-07-09
2017-07-07
30
2017-07-08
15
2017-07-09
20
Kowala Małgorzata
KJ Agro-Handel Śrem
FRAPANT (43)
2017-07-07
41
2017-07-08
2017-07-09
31
2017-07-08
1
600
Kowalska Magdalena
KJ Trachy Sośnicowice
2017-07-07
45
2017-07-07
36
2017-07-08
2017-07-09
Kownacki Mikołaj
Karkonoski KJ
OBSESJA (61)
2017-07-08
2017-07-07
8
2017-07-08
5
2017-07-09
11
2017-07-07
34
2017-07-09
36
Kozakiewicz Paulina
Karkonoski KJ
LANTINO (90)
2017-07-07
2017-07-07
1
2017-07-08
1
2017-07-08
1
2017-07-09
1
2017-07-07
13
2017-07-08
2017-07-09
8
2017-07-07
14
2017-07-07
5
2017-07-08
1
2017-07-09
4
2017-07-07
29
2017-07-08
16
2017-07-09
38
Kozioł Klara
Tuszyński KJ Garbówek
ROCKY (169)
2017-07-07
14
2017-07-07
43
2017-07-08
10
13
2017-07-09
13
30
SCYTIA (170)
2017-07-07
2
2017-07-07
19
2017-07-08
1
2017-07-08
5
2017-07-09
1
Krzyżosiak Jakub
KS Small Cherry Trzebnica
CATALAYA (126)
2017-07-07
29
2017-07-07
8
2017-07-08
15
2017-07-09
13
2017-07-07
1
2017-07-07
1
2017-07-08
1
2017-07-08
1
2017-07-09
1
FRIZZEL B (201)
2017-07-07
23
2017-07-08
20
2017-07-09
2
Kubacka Zofia
KJ Bachmat Pruszowice
CORRMAN (240)
2017-07-08
1
2017-07-08
15
2017-07-09
25
Kubiak Grzegorz Andrzej
KJ Uniglob Gozdów
2017-07-07
16
2017-07-08
6
100
2017-07-09
17
2017-07-07
14
2017-07-08
22
2017-07-09
19
Kubiak Michał
Sobieski Jumping Team Gdańsk
2017-07-07
2
1000
2017-07-08
5
300
2017-07-09
20
Z-PILOT (21)
2017-07-07
1
1200
2017-07-08
9
2017-07-09
Kuczerawy Tomasz
Konie Sportowe Gillmaier
2017-07-07
28
2017-07-08
25
2017-07-09
37
2017-07-07
2017-07-08
4
2017-07-07
33
2017-07-07
1
2017-07-08
1
2017-07-08
1
2017-07-09
1
2017-07-07
8
50
2017-07-08
6
200
2017-07-09
14
2017-07-07
1
2017-07-07
1
2017-07-08
1
2017-07-08
49
Kurek Jan
Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
CALISTO (196)
2017-07-07
1
2017-07-07
22
2017-07-08
22
2017-07-08
13
2017-07-09
7
MAIK K (197)
2017-07-07
4
200
2017-07-07
25
2017-07-08
25
2017-07-09
11
50
COCO LADY (198)
2017-07-07
34
2017-07-08
5
100
2017-07-08
2017-07-09
33
2017-07-08
2
400
Lehmann Dalia
Lehmann Sport Horses Sp. z o. o.
2017-07-07
32
2017-07-08
37
2017-07-09
24
2017-07-07
62
2017-07-07
9
22
2017-07-08
3
300
2017-07-08
7
50
2017-07-09
4
500
2017-07-07
25
2017-07-08
8
100
2017-07-09
7
100
2017-07-07
13
2017-07-08
21
2017-07-09
11
Luty Dominika
SK Kruszyńscy
ALFRED (56)
2017-07-07
52
2017-07-08
19
2017-07-08
15
2017-07-09
34
2017-07-07
64
2017-07-07
18
2017-07-08
7
100
2017-07-07
42
2017-07-07
31
2017-07-08
23
2017-07-07
57
2017-07-08
26
Maczuga Joanna
KS Cortina Kaczenice
MARIKA (122)
2017-07-07
40
2017-07-08
36
2017-07-09
37
Malińska Oliwia
KS Pegaz Chwałowice
2017-07-07
34
2017-07-07
2017-07-08
9
2017-07-09
9
JACKSON (225)
2017-07-07
1
2017-07-07
31
2017-07-08
1
2017-07-08
14
2017-07-09
16
Matuszewska Magdalena
KJ Partynice Wocław
2017-07-07
3
200
2017-07-08
28
2017-07-09
Matuszewska Monika
KJ Partynice Wrocław
ILONUS (2)
2017-07-07
32
2017-07-07
2017-07-08
2017-07-09
38
Modelewski Patryk
KJ Stajnia Modelewscy
2017-07-07
2
500
2017-07-07
30
2017-07-08
33
2017-07-08
29
2017-07-09
28
Morsztyn Piotr
bpk
STOCK (24)
2017-07-07
2
2017-07-08
4
2017-07-09
7
2017-07-07
9
2017-07-08
10
2017-07-09
QUEEN (231)
2017-07-07
23
2017-07-07
21
2017-07-08
5
100
2017-07-09
29
SCARTO (233)
2017-07-08
36
Mszyca Marta
JKS Hanna
2017-07-07
15
13
2017-07-07
43
2017-07-08
32
2017-07-08
40
2017-07-09
30
Murawski Oskar
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
ROTA (74)
2017-07-07
16
2017-07-08
3
500
2017-07-09
13
LIBELIUS (159)
2017-07-07
19
2017-07-08
26
2017-07-09
4
1525
Murdzia Seweryn
KJ Equipo Łódź
ULOTKA-K (131)
2017-07-07
6
2017-07-07
9
13
2017-07-08
6
2017-07-09
12
30
2017-07-07
1
2017-07-07
37
2017-07-08
1
2017-07-08
17
2017-07-09
9
ZALVO (186)
2017-07-07
11
2017-07-08
2
1000
2017-07-09
6
525
2017-07-07
6
50
2017-07-08
2
500
2017-07-08
24
2017-07-09
5
400
Nikolas Kaja
bpk
KOLIBER (26)
2017-07-07
1
2017-07-07
1
2017-07-08
1
2017-07-08
9
2017-07-09
22
Ordanik Ignacy
St. Rodan Club
2017-07-07
1
2017-07-07
1
2017-07-08
38
2017-07-08
1
2017-07-09
1
CARLA 117 (154)
2017-07-07
1
2017-07-07
1
2017-07-07
1
2017-07-07
1
2017-07-08
1
2017-07-08
1
2017-07-09
3
Osieka Hanna
bpk
2017-07-07
10
22
2017-07-08
11
22
2017-07-09
23
Ostręga Damian
OSK Michalscy Trzebnica
CAYENNE (69)
2017-07-08
28
2017-07-08
10
2017-07-09
6
2017-07-07
27
2017-07-08
27
Pakuła Marcin
Harmony Club Poznań
2017-07-07
4
400
2017-07-08
4
400
2017-07-09
8
425
2017-07-07
26
2017-07-08
4
200
2017-07-09
14
Pełeszuk Tadeusz
Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
CLARUS (12)
2017-07-07
28
2017-07-07
2017-07-08
11
2017-07-08
4
2017-07-09
3
Piksa Łukasz
LKS Cwał Poznań
VITALIS (98)
2017-07-07
1
2017-07-07
11
2017-07-08
2017-07-09
1
2017-07-08
2
400
2017-07-07
7
200
2017-07-08
6
200
2017-07-09
18
LA CASA (100)
2017-07-07
14
22
2017-07-07
8
100
2017-07-08
16
2017-07-09
1
1500
LASER (101)
2017-07-07
35
2017-07-07
20
2017-07-08
13
2017-07-09
7
150
Piroh Artsion
KJ Okoły
AŻUR (239)
2017-07-08
13
2017-07-08
7
2017-07-09
12
DYAN (244)
2017-07-09
8
Pociecha-Ochab Joanna
OSK Michalscy Trzebnica
2017-07-07
37
2017-07-08
39
2017-07-08
25
2017-07-09
11
30
CELANIQUE (124)
2017-07-08
33
2017-07-08
17
2017-07-09
11
AVIGEIL (125)
2017-07-08
1
2017-07-08
38
2017-07-09
17
Podgórna Angeliki
KJ Czahary Pogorzelica
ALANIA (179)
2017-07-07
6
200
2017-07-08
15
2017-07-09
9
CLOUD (180)
2017-07-07
11
2017-07-08
10
2017-07-09
6
Podgórny Jakub
KJ Czahary Pogorzelica
CLARIMA (175)
2017-07-07
20
2017-07-08
20
2017-07-09
15
2017-07-07
3
2017-07-08
1
2017-07-09
1
COLLIN M (177)
2017-07-07
3
2017-07-08
7
2017-07-09
6
NESSAJA (178)
2017-07-07
4
2017-07-08
1
2017-07-09
2
Poliwoda Dominika
LZJ Drama Zbrosławice
KASAFI (4)
2017-07-07
63
2017-07-08
51
2017-07-09
24
Poliwoda Weronika
LZJ Drama Zbrosławice
2017-07-07
53
2017-07-08
46
2017-07-09
27
Polowczyk Hubert
KS Cortina Kaczenice
2017-07-07
33
2017-07-07
7
2017-07-08
3
2017-07-08
14
2017-07-09
20
BONGO (172)
2017-07-08
1
2017-07-09
1
ALCARINA (211)
2017-07-07
39
2017-07-08
12
2017-07-09
6
2017-07-07
4
2017-07-08
5
2017-07-09
5
2017-07-07
6
2017-07-08
2
2017-07-09
10
2017-07-07
1
2017-07-07
1
2017-07-08
1
2017-07-08
1
2017-07-09
1
2017-07-07
1
2017-07-07
38
2017-07-08
1
2017-07-08
32
2017-07-09
21
2017-07-09
10
Popławska Julita
KJ Partynice
CUMA (157)
2017-07-07
41
2017-07-08
3
2017-07-08
34
2017-07-09
43
Poręba Jarosław
Karkonoski KJ
2017-07-07
56
2017-07-09
30
2017-07-07
52
2017-07-09
27
Porzuckowiak Karolina
St. Rodan Club
LANDARCO (152)
2017-07-07
1
2017-07-07
18
2017-07-08
1
2017-07-08
7
2017-07-09
4
2017-07-07
1
2017-07-07
17
13
2017-07-08
6
2017-07-08
30
2017-07-09
1
1000
Powolna Żaneta
JKS Salio Besiekierz Rudny
TEKILA-K (130)
2017-07-07
16
2017-07-08
2017-07-09
12
Prasek Krzysztof
St. Rodan Club
2017-07-07
3
2017-07-08
2017-07-08
19
2017-07-09
2
CASSARIO (110)
2017-07-07
1
2017-07-08
10
2017-07-09
1
2017-07-07
20
2017-07-08
4
100
2017-07-09
4
200
SCARLET (149)
2017-07-07
31
2017-07-08
23
2017-07-09
41
2017-07-07
44
2017-07-08
34
2017-07-09
10
50
DARINA (151)
2017-07-07
30
2017-07-07
10
2017-07-08
1
1200
2017-07-09
12
Prasek Magdalena
St. Rodan Club
GASKONIA (145)
2017-07-07
1
2017-07-07
1
2017-07-08
38
2017-07-08
1
2017-07-09
1
ESTERKA (146)
2017-07-07
1
2017-07-07
1
2017-07-08
1
2017-07-08
1
2017-07-09
12
DROBINKA (147)
2017-07-07
33
2017-07-07
33
2017-07-08
38
2017-07-08
31
2017-07-09
7
CARLA 117 (154)
2017-07-08
1
2017-07-08
1
2017-07-09
5
Przeździęg Julia
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
2017-07-07
17
2017-07-07
3
2017-07-08
27
2017-07-08
16
2017-07-09
16
Ratajczak Robert
JKS Fer Więckowice
2017-07-07
1
2017-07-07
11
2017-07-08
1
2017-07-08
4
Rękosiewicz Aleksandra
Fundacja Kaczyna - z kultyrą na Ty
2017-07-07
1
2017-07-07
1
2017-07-09
1
DURAVELLA (199)
2017-07-07
18
2017-07-07
24
2017-07-08
20
2017-07-08
2017-07-09
10
30
2017-07-08
2
400
Skiba Dawid
KJ Agro-Handel Śrem
2017-07-07
21
2017-07-09
16
AVOCADO L (115)
2017-07-07
3
500
2017-07-08
12
2017-07-09
2
3525
2017-07-07
5
100
2017-07-08
29
2017-07-09
8
100
PARCO L (117)
2017-07-07
12
22
2017-07-08
2017-07-09
18
2017-07-08
1
600
AMARU L (119)
2017-07-07
14
2017-07-08
5
2017-07-09
14
2017-07-07
8
2017-07-08
10
2017-07-09
8
2017-07-07
9
2017-07-07
25
2017-07-08
43
2017-07-09
29
Stanisławiak Maria
KJ Agro-Handel Śrem
ITALIAN (105)
2017-07-07
39
2017-07-07
22
2017-07-08
2017-07-09
9
50
2017-07-08
1
600
SAZU 3 (106)
2017-07-07
7
50
2017-07-07
47
2017-07-08
40
2017-07-09
23
Strzyż Marek
JKS Moskit
OTELLO (23)
2017-07-07
5
2017-07-07
2
2017-07-08
32
2017-07-09
45
Świca Maciej
KS Cortina Kaczenice
2017-07-07
18
2017-07-07
11
22
2017-07-08
36
2017-07-09
42
Szała Wiktor
KJ Agro-Handel Śrem
2017-07-07
51
2017-07-08
42
2017-07-09
Szlachta Sławomir
KJ Just Riding Kielce
2017-07-07
8
2017-07-08
14
2017-07-09
7
2017-07-07
1
2017-07-07
4
100
2017-07-08
3
2017-07-08
3
200
2017-07-09
4
2017-07-07
8
2017-07-08
2
2017-07-09
5
Szuber Beata
KJ Bachmat Pruszowice
UNIQUE (165)
2017-07-07
11
13
2017-07-07
40
2017-07-08
26
2017-07-08
14
2017-07-09
21
FORT (166)
2017-07-07
38
2017-07-07
31
2017-07-08
37
2017-07-08
3
2017-07-09
28
2017-07-08
3
350
2017-07-07
6
50
2017-07-07
51
2017-07-08
22
2017-07-08
35
2017-07-09
40
Szumińska Beata
KJ Szumawa Bobrowiec
2017-07-07
4
2017-07-07
54
2017-07-08
30
2017-07-09
9
30
Szychowiak Julia
KS Small Cherry Trzebnica
TORNADO (218)
2017-07-08
38
2017-07-09
25
Tokarska Iga
KJ Bachmat Pruszowice
DAMAR (162)
2017-07-07
1
2017-07-07
39
URODA (163)
2017-07-07
39
2017-07-08
3
2017-07-09
2017-07-08
3
350
CZESTER (164)
2017-07-07
1
2017-07-07
19
2017-07-08
1
2017-07-08
16
GALON (237)
2017-07-07
25
2017-07-07
13
CALITICO (243)
2017-07-08
1
2017-07-08
29
2017-07-09
28
Tokarski Piotr Jacek
KJ Bachmat Pruszowice
QUILERO (161)
2017-07-07
1
2017-07-07
30
2017-07-08
1
2017-07-08
25
Tyszko Michał
Tuszyński KJ Garbówek
2017-07-07
11
2017-07-07
49
2017-07-08
17
2017-07-09
16
2017-07-07
33
2017-07-07
17
2017-07-08
16
2017-07-09
26
2017-07-07
28
2017-07-07
9
100
2017-07-08
10
2017-07-09
7
425
FELLOW (188)
2017-07-07
35
2017-07-07
10
2017-07-08
12
2017-07-09
14
FOREST (189)
2017-07-07
16
13
2017-07-07
38
2017-07-08
27
2017-07-09
8
100
2017-07-07
21
2017-07-07
29
2017-07-08
18
2017-07-09
15
2017-07-07
50
2017-07-07
46
2017-07-08
38
2017-07-09
35
2017-07-07
15
2017-07-07
15
2017-07-08
2
2017-07-09
5
Urbanek Antonina
Stadnina Koni Kruszyńscy
BLANCHE Z (229)
2017-07-07
2017-07-08
48
2017-07-08
47
2017-07-09
14
Waligóra Karolina
JKS Przybyszewo
RAMZES (76)
2017-07-07
19
2017-07-08
31
2017-07-09
Wawrzyniak Martyna
bpk
WITO (18)
2017-07-07
1
2017-07-07
8
2017-07-08
1
2017-07-08
5
Wechta Maksymilian
KJ Wechta Rosnówko
QUINTMAN (134)
2017-07-07
19
2017-07-08
13
2017-07-09
6
300
QUADRIGA (135)
2017-07-07
32
2017-07-08
21
2017-07-09
35
2017-07-08
13
2017-07-08
10
2017-07-09
1
2017-07-07
12
2017-07-08
8
100
2017-07-09
5
1025
2017-07-07
36
2017-07-08
24
2017-07-09
19
2017-07-07
58
2017-07-08
21
2017-07-08
48
2017-07-09
36
Wójcik Krzysztof
KJ Facimiech Wielkie Drogi
ARDITO W. (207)
2017-07-07
7
50
2017-07-07
23
2017-07-08
11
2017-07-09
17
Wszędybył Jagoda
KJ Bachmat Pruszowice
2017-07-07
42
2017-07-08
45
2017-07-08
3
2017-07-09
31
2017-07-08
3
350
Zagdańska Julia
KJ Stajnia Modelewscy
FREYA (71)
2017-07-07
2
300
2017-07-07
33
2017-07-08
35
2017-07-08
1
400
2017-07-09
39
Zielińska Martyna
KS Pegaz Chwałowice
2017-07-07
20
2017-07-07
9
2017-07-08
11
2017-07-09
10

Number of Riders: 106

Number of Horses: 225

The sum of prizes: 43 130.00

Competition results developed by: TARANT EVENTS
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H112009-01, TARANT EVENTS)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl