Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZO2*/CSN MES Gałkowo Masters
Gałkowo, 30.06.-02.07.2017

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
176 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 18:51:50
2017-06-26 14:22:42
Irmantas Grikienis HJUSTACUS OMHG
  • 1x 2/5-latki/Runda Młodych Koni - 5-latki (eliminacje MPMK) wys. 115 cm
  • 1x 7/5-latki/Runda Młodych Koni - 5-latki (eliminacje MPMK) wys. 115 cm
  • 1x 13/5-latki/Finał RMK - 5-latki (eliminacje MPMK) wys. 120
175 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 18:52:09
2017-06-26 14:21:52
Irmantas Grikienis GLAMOUR FOREVER
  • 1x 5/C/130/Runda Złota - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/CC/140/Runda Diamentowa - konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/CC/140/Runda Diamentowa - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 16/CC1/145/Grand Prix - Finał Rundy Diamentowej - konkurs dwunawrotowy art. 273.2.2,3.3,4.3
174 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 18:52:24
2017-06-26 14:20:41
Irmantas Grikienis CAPTAIN MORGAN
  • 1x 4/N/120/Runda Srebrna - konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/N/120/Runda Srebrna - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 17/N/120/ Finał Rundy Srebrnej - konkurs zwykły art. 238.2.1
173 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 18:52:37
2017-06-26 12:35:07
Rytė Rečiūnaitė NEED FOR SPEED
  • 1x 4/N/120/Runda Srebrna - konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/N/120/Runda Srebrna - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 17/N/120/ Finał Rundy Srebrnej - konkurs zwykły art. 238.2.1
172 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 18:53:00
2017-06-26 12:34:28
Rugile Petraviciute ENJOY
  • 1x 4/N/120/Runda Srebrna - konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/N/120/Runda Srebrna - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 17/N/120/ Finał Rundy Srebrnej - konkurs zwykły art. 238.2.1
171 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 12:34:23
2017-06-26 12:26:34
Simas Seilius MILKY WAY DE GOEDEREEDE
  • 1x 2/5-latki/Runda Młodych Koni - 5-latki (eliminacje MPMK) wys. 115 cm
  • 1x 7/5-latki/Runda Młodych Koni - 5-latki (eliminacje MPMK) wys. 115 cm
  • 1x 13/5-latki/Finał RMK - 5-latki (eliminacje MPMK) wys. 120
170 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 11:57:42
2017-06-26 11:15:40
Nerijus Šipaila CARA
  • 1x 5/C/130/Runda Złota - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/C/130/Runda Złota - konkurs zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/C1/135/Finał Rundy Złotej - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
169 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 11:57:26
2017-06-26 11:13:01
Nerijus Šipaila FIGU DU RUET
  • 1x 4/N/120/Runda Srebrna - konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/N/120/Runda Srebrna - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 17/N/120/ Finał Rundy Srebrnej - konkurs zwykły art. 238.2.1
168 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 11:57:09
2017-06-26 11:12:14
Nerijus Šipaila ABBA
  • 1x 4/N/120/Runda Srebrna - konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/N/120/Runda Srebrna - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 17/N/120/ Finał Rundy Srebrnej - konkurs zwykły art. 238.2.1
167 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 11:56:53
2017-06-26 11:11:36
Nerijus Šipaila CHENET
  • 1x 5/C/130/Runda Złota - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/CC/140/Runda Diamentowa - konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/CC/140/Runda Diamentowa - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 15/C1/135/Finał Rundy Złotej - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
166 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 11:55:50
2017-06-26 11:10:25
Nerijus Šipaila CARACAS
  • 1x 5/C/130/Runda Złota - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/C/130/Runda Złota - konkurs zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/C1/135/Finał Rundy Złotej - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
165 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 11:55:29
2017-06-26 10:42:57
Jakub Jarecki CORDOBA
  • 1x 2/5-latki/Runda Młodych Koni - 5-latki (eliminacje MPMK) wys. 115 cm
164 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 09:17:47
2017-06-24 13:37:12
Monika Calite LEMON SQUASH
  • 1x 4/N/120/Runda Srebrna - konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/C/130/Runda Złota - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/N/120/Runda Srebrna - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/C/130/Runda Złota - konkurs zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/C1/135/Finał Rundy Złotej - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 17/N/120/ Finał Rundy Srebrnej - konkurs zwykły art. 238.2.1
163 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 09:18:02
2017-06-24 09:51:28
Bartłomiej Ratyński BRONISZ
  • 1x 1B/L/Konkurs Business Class Cup
  • 1x 2B/L/Konkurs Business Class Cup
  • 1x 3B/L/Konkurs Business Class Cup
162 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 09:18:14
2017-06-23 22:04:13
Adam Nicpoń GIRO DE LA LUNA
  • 1x 3/6-latki/Runda Młodych Koni -6-latki (eliminacje MPMK) wys. 125 cm
  • 1x 8/6-latki/Runda Młodych Koni - 6-latki (eliminacje MPMK) wys. 125 cm
  • 1x 14/6-latki/Finał RMK - 6-latki - konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (eliminacje MPMK) wys. 130
161 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 09:18:30
2017-06-23 21:59:14
Adam Nicpoń IVORY COAST
  • 1x 1/L/Runda Młodych Koni - 4-latki (eliminacje MPMK) wys. 100
  • 1x 12/4-latki/Eliminacje MPMK - konie 4-letnie (w ramach ZR) wys. 100 cm
160 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 09:18:43
2017-06-23 21:57:46
Adam Nicpoń SAHILOU
  • 1x 2/5-latki/Runda Młodych Koni - 5-latki (eliminacje MPMK) wys. 115 cm
  • 1x 7/5-latki/Runda Młodych Koni - 5-latki (eliminacje MPMK) wys. 115 cm
  • 1x 13/5-latki/Finał RMK - 5-latki (eliminacje MPMK) wys. 120
159 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 09:18:56
2017-06-23 19:09:46
Zigmantas Jasas SANTANA
  • 1x 4/N/120/Runda Srebrna - konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/N/120/Runda Srebrna - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/C/130/Runda Złota - konkurs zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/N/120/ Finał Rundy Srebrnej - konkurs zwykły art. 238.2.1
158 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 09:19:09
2017-06-23 19:08:17
Stasys Jasas SICILIJA HOM
  • 1x 4/N/120/Runda Srebrna - konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/C/130/Runda Złota - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/C/130/Runda Złota - konkurs zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/CC/140/Runda Diamentowa - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 16/CC1/145/Grand Prix - Finał Rundy Diamentowej - konkurs dwunawrotowy art. 273.2.2,3.3,4.3
157 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 09:19:23
2017-06-23 19:07:07
Stasys Jasas LOURAGAN DWERSE HAGEN
  • 1x 3/6-latki/Runda Młodych Koni -6-latki (eliminacje MPMK) wys. 125 cm
  • 1x 5/C/130/Runda Złota - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8/6-latki/Runda Młodych Koni - 6-latki (eliminacje MPMK) wys. 125 cm
  • 1x 9/N/120/Runda Srebrna - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 14/6-latki/Finał RMK - 6-latki - konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (eliminacje MPMK) wys. 130
156 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 09:19:36
2017-06-23 19:05:21
Stasys Jasas EDVINN
  • 1x 5/C/130/Runda Złota - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/CC/140/Runda Diamentowa - konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/C/130/Runda Złota - konkurs zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/CC/140/Runda Diamentowa - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 16/CC1/145/Grand Prix - Finał Rundy Diamentowej - konkurs dwunawrotowy art. 273.2.2,3.3,4.3
155 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 09:19:48
2017-06-22 21:07:58
Anna Dziuba QUABREL RJT
  • 1x 3K/Kuce/Konkurs dla dzieci na kucach (60 cm)
154 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 09:20:00
2017-06-22 18:22:56
Martyna Rynkiewicz NIRMETTE
  • 1x 6/CC/140/Runda Diamentowa - konkurs zwykły art. 238.2.1
153 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 09:20:12
2017-06-22 18:22:27
Martyna Rynkiewicz NELA
  • 1x 5/C/130/Runda Złota - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
152 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 09:20:24
2017-06-22 16:29:58
Łukasz Jończyk LIONEL
  • 1x 4/N/120/Runda Srebrna - konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/N/120/Runda Srebrna - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 17/N/120/ Finał Rundy Srebrnej - konkurs zwykły art. 238.2.1
151 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 09:20:36
2017-06-22 16:29:30
Łukasz Jończyk DAKOTA DU BOIS PINCHET Z
  • 1x 6/CC/140/Runda Diamentowa - konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/CC/140/Runda Diamentowa - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 16/CC1/145/Grand Prix - Finał Rundy Diamentowej - konkurs dwunawrotowy art. 273.2.2,3.3,4.3
150 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 09:20:47
2017-06-22 16:29:10
Łukasz Jończyk ALPENLERCHE
  • 1x 6/CC/140/Runda Diamentowa - konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/CC/140/Runda Diamentowa - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 16/CC1/145/Grand Prix - Finał Rundy Diamentowej - konkurs dwunawrotowy art. 273.2.2,3.3,4.3
149 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 09:21:02
2017-06-22 16:28:11
Lisa Chrzanowski F. ARMANI Z
  • 1x 3/6-latki/Runda Młodych Koni -6-latki (eliminacje MPMK) wys. 125 cm
148 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 09:21:14
2017-06-22 16:27:54
Lisa Chrzanowski NEWTON JP Z
  • 1x 3/6-latki/Runda Młodych Koni -6-latki (eliminacje MPMK) wys. 125 cm
147 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 09:21:26
2017-06-22 16:27:26
Gabriela Drózd KASANDRA
  • 1x 5/C/130/Runda Złota - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
146 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 09:21:38
2017-06-22 16:27:04
Klara Kiliańska BLACK MAGIC WOMAN
  • 1x 1K/Kuce/Konkurs dla dzieci na kucach, zwykły (60 cm)
145 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 09:21:49
2017-06-22 16:26:35
Katarzyna Kiliańska BERA
  • 1x 4/N/120/Runda Srebrna - konkurs zwykły art. 238.2.1
144 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 09:22:15
2017-06-22 16:26:09
Marie Janekovic FLORIS T
  • 1x 4/N/120/Runda Srebrna - konkurs zwykły art. 238.2.1
143 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 09:22:29
2017-06-22 16:25:50
Marie Janekovic BOTOKS
  • 1x 5/C/130/Runda Złota - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
142 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 09:22:40
2017-06-22 16:25:31
Marie Janekovic DIANITA-H
  • 1x 6/CC/140/Runda Diamentowa - konkurs zwykły art. 238.2.1
141 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 09:22:52
2017-06-22 16:24:55
Aleksandra Madej BALLADA
  • 1x 9/N/120/Runda Srebrna - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/C/130/Runda Złota - konkurs zwykły art.238.2.1
140 ENTRY ACCEPTED 2017-06-28 07:50:47
2017-06-22 16:24:15
Aleksandra Chotnicka ANTYLYA
  • 1x 1/L/Runda Młodych Koni - 4-latki (eliminacje MPMK) wys. 100
139 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 09:23:16
2017-06-22 16:23:53
Grzegorz Kubiak MY QUEST
  • 1x 2/5-latki/Runda Młodych Koni - 5-latki (eliminacje MPMK) wys. 115 cm
138 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 09:23:28
2017-06-22 16:23:33
Grzegorz Kubiak SZULER
  • 1x 6/CC/140/Runda Diamentowa - konkurs zwykły art. 238.2.1
137 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 09:23:40
2017-06-22 16:23:12
Grzegorz Kubiak ALOUBETTE
  • 1x 5/C/130/Runda Złota - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
136 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 09:23:52
2017-06-22 16:22:52
Grzegorz Kubiak ASESOR
  • 1x 4/N/120/Runda Srebrna - konkurs zwykły art. 238.2.1
135 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 09:24:10
2017-06-22 16:22:26
Grzegorz Kubiak EINSTAIN
  • 1x 4/N/120/Runda Srebrna - konkurs zwykły art. 238.2.1
134 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 11:55:16
2017-06-22 13:51:53
Krzysztof Wierzbicki VERONA
  • 1x 2/5-latki/Runda Młodych Koni - 5-latki (eliminacje MPMK) wys. 115 cm
133 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 11:54:58
2017-06-22 13:50:33
Krzysztof Wierzbicki COLOMBINA
  • 1x 2/5-latki/Runda Młodych Koni - 5-latki (eliminacje MPMK) wys. 115 cm
132 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 11:54:23
2017-06-22 13:49:18
Łukasz Troszczyński CANOSSA
  • 1x 2/5-latki/Runda Młodych Koni - 5-latki (eliminacje MPMK) wys. 115 cm
131 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 11:54:04
2017-06-22 13:48:01
Krzysztof Wierzbicki ALHAMBRA
  • 1x 2/5-latki/Runda Młodych Koni - 5-latki (eliminacje MPMK) wys. 115 cm
130 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 11:53:36
2017-06-22 13:44:51
Krzysztof Wierzbicki C BAS
  • 1x 3/6-latki/Runda Młodych Koni -6-latki (eliminacje MPMK) wys. 125 cm
129 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 11:53:19
2017-06-22 13:44:02
Jakub Jarecki SIBILLA
  • 1x 1/L/Runda Młodych Koni - 4-latki (eliminacje MPMK) wys. 100
128 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 09:25:50
2017-06-22 13:42:53
Jakub Jarecki LIBRETTO
  • 1x 1/L/Runda Młodych Koni - 4-latki (eliminacje MPMK) wys. 100
127 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 11:53:05
2017-06-22 13:42:14
Jakub Jarecki LARUM
  • 1x 1/L/Runda Młodych Koni - 4-latki (eliminacje MPMK) wys. 100
126 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 11:52:49
2017-06-22 13:41:30
Jakub Jarecki EPOPEJA
  • 1x 1/L/Runda Młodych Koni - 4-latki (eliminacje MPMK) wys. 100
125 ENTRY CANCELED 2017-06-26 10:29:52
2017-06-22 13:36:04
Jakub Jarecki TRAJAN
124 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 11:52:34
2017-06-22 13:34:41
Jakub Jarecki LARINO
  • 1x 2/5-latki/Runda Młodych Koni - 5-latki (eliminacje MPMK) wys. 115 cm
123 ENTRY CANCELED 2017-06-26 10:31:10
2017-06-22 13:32:34
Jakub Jarecki LAMPEDUSA
122 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 11:52:15
2017-06-22 12:31:40
Łukasz Troszczyński OLZA
  • 1x 2/5-latki/Runda Młodych Koni - 5-latki (eliminacje MPMK) wys. 115 cm
121 ENTRY CANCELED 2017-06-26 10:32:15
2017-06-22 12:30:54
Łukasz Troszczyński ESSEX
120 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 11:51:55
2017-06-22 12:29:33
Łukasz Troszczyński CLAUDIA
  • 1x 2/5-latki/Runda Młodych Koni - 5-latki (eliminacje MPMK) wys. 115 cm
119 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 11:51:38
2017-06-22 12:27:48
Łukasz Troszczyński Q GULANA B
  • 1x 3/6-latki/Runda Młodych Koni -6-latki (eliminacje MPMK) wys. 125 cm
118 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 09:28:25
2017-06-22 12:27:14
Anna Dziuba BROWNBOY TH RJT
  • 1x 1B/L/Konkurs Business Class Cup
  • 1x 2K/Sztafeta/Kuce (sztafeta)
  • 1x 2B/L/Konkurs Business Class Cup
  • 1x 3B/L/Konkurs Business Class Cup
117 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 11:51:13
2017-06-22 12:26:09
Łukasz Troszczyński C UTOPIA
  • 1x 3/6-latki/Runda Młodych Koni -6-latki (eliminacje MPMK) wys. 125 cm
116 ENTRY CANCELED 2017-06-26 10:40:57
2017-06-22 12:24:52
Łukasz Troszczyński TENOR
115 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2017-06-28 07:18:07
2017-06-22 09:27:48
Maciej Gołąbek PAR DE PRIAMOS
  • 1x 4B/N/120/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (w ramach ZR)
114 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 15:20:27
2017-06-22 09:25:39
Maciej Gołąbek CHELLO Z
  • 1x 4/N/120/Runda Srebrna - konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/C/130/Runda Złota - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
113 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 15:12:37
2017-06-22 09:23:52
Maciej Gołąbek ZANZIBAR T.
  • 1x 4/N/120/Runda Srebrna - konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/C/130/Runda Złota - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/CC/140/Runda Diamentowa - konkurs zwykły art. 238.2.1
112 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 15:12:06
2017-06-22 09:22:30
Maciej Gołąbek BLACK JACK
  • 1x 4/N/120/Runda Srebrna - konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/C/130/Runda Złota - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
111 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 07:50:40
2017-06-21 22:05:31
Tomasz Mierzejewski IWIANO
  • 1x 4B/N/120/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (w ramach ZR)
  • 1x 9B/N/120/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (w ramach ZR)
  • 1x 17B/N/120/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (w ramach ZR)
110 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 07:48:34
2017-06-21 19:08:12
Aleksandra Chwietczuk NOBEL
  • 2x 1B/L/Konkurs Business Class Cup
  • 2x 2B/L/Konkurs Business Class Cup
  • 1x 3B/L/Konkurs Business Class Cup
109 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 14:20:35
2017-06-21 11:09:03
Julia Kapel CYKOR
  • 2x 1K/Kuce/Konkurs dla dzieci na kucach, zwykły (60 cm)
  • 1x 2K/Sztafeta/Kuce (sztafeta)
  • 2x 3K/Kuce/Konkurs dla dzieci na kucach (60 cm)
108 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 14:21:18
2017-06-21 11:04:34
Wiktoria Leszek-Karwańska BAD BOY
  • 1x 4/N/120/Runda Srebrna - konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/N/120/Runda Srebrna - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 17/N/120/ Finał Rundy Srebrnej - konkurs zwykły art. 238.2.1
107 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 09:12:25
2017-06-21 09:02:28
Marcin Pawlik BELLA DONNA
  • 1x 17B/N/120/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (w ramach ZR)
106 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 14:24:46
2017-06-20 22:59:30
Błażej Gilla CHERY GOLD D
  • 1x 4/N/120/Runda Srebrna - konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/C/130/Runda Złota - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/N/120/Runda Srebrna - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/C/130/Runda Złota - konkurs zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/C1/135/Finał Rundy Złotej - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
105 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 14:25:25
2017-06-20 22:58:42
Błażej Gilla CHARIVARI 14
  • 1x 4/N/120/Runda Srebrna - konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/C/130/Runda Złota - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/N/120/Runda Srebrna - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/C/130/Runda Złota - konkurs zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/C1/135/Finał Rundy Złotej - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
104 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 14:25:51
2017-06-20 22:56:56
Błażej Gilla CALESTO 5
  • 1x 4/N/120/Runda Srebrna - konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4B/N/120/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (w ramach ZR)
  • 1x 9/N/120/Runda Srebrna - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9B/N/120/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (w ramach ZR)
  • 1x 17/N/120/ Finał Rundy Srebrnej - konkurs zwykły art. 238.2.1
103 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 14:26:09
2017-06-20 22:42:13
Marcin Joppek SID
  • 1x 4B/N/120/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (w ramach ZR)
  • 1x 1B/L/Konkurs Business Class Cup
102 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 14:27:22
2017-06-20 21:44:19
Beata Ejankowska MOJRA FAVO
  • 1x 1/L/Runda Młodych Koni - 4-latki (eliminacje MPMK) wys. 100
101 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 14:29:40
2017-06-20 21:41:48
Monika Pasik DOLLAR DE NUEVO
  • 1x 6/CC/140/Runda Diamentowa - konkurs zwykły art. 238.2.1
100 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 14:29:55
2017-06-20 21:41:16
Monika Pasik DON ESPADRON
  • 1x 4/N/120/Runda Srebrna - konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/C/130/Runda Złota - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
99 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 14:30:06
2017-06-20 21:40:41
Monika Pasik FOR CAROLINE
  • 1x 5/C/130/Runda Złota - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
98 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 14:30:24
2017-06-20 21:40:01
Monika Pasik CORSIMO
  • 1x 2/5-latki/Runda Młodych Koni - 5-latki (eliminacje MPMK) wys. 115 cm
97 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 14:30:40
2017-06-20 21:39:19
Monika Pasik DAAB STEP
  • 1x 1/L/Runda Młodych Koni - 4-latki (eliminacje MPMK) wys. 100
96 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 14:28:50
2017-06-20 20:08:10
Katarzyna Szpilewicz DIAMOND STAR K
  • 1x 4B/N/120/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (w ramach ZR)
  • 1x 9B/N/120/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (w ramach ZR)
95 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 14:25:53
2017-06-20 13:11:13
Zofia Dudkiewicz HRABIANKA C
  • 1x 4/N/120/Runda Srebrna - konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/N/120/Runda Srebrna - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 17/N/120/ Finał Rundy Srebrnej - konkurs zwykły art. 238.2.1
94 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 14:25:31
2017-06-20 10:13:21
Beniamin Tomaszewski CASVELLE
  • 1x 3/6-latki/Runda Młodych Koni -6-latki (eliminacje MPMK) wys. 125 cm
93 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 14:25:05
2017-06-20 10:12:49
Beniamin Tomaszewski CACHADILLO
  • 1x 4/N/120/Runda Srebrna - konkurs zwykły art. 238.2.1
92 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 14:24:22
2017-06-20 10:12:12
Beniamin Tomaszewski ARGENTINA Z
  • 1x 3/6-latki/Runda Młodych Koni -6-latki (eliminacje MPMK) wys. 125 cm
91 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 14:23:52
2017-06-20 10:11:49
Beniamin Tomaszewski DUKE
  • 1x 6/CC/140/Runda Diamentowa - konkurs zwykły art. 238.2.1
90 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 07:21:34
2017-06-19 18:25:39
Natalia Gierszewska CLANDOR
  • 1x 5/C/130/Runda Złota - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 15/C1/135/Finał Rundy Złotej - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
89 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 07:19:48
2017-06-19 18:24:19
Monika Balcer COLOURFUL W.Z.
  • 1x 5/C/130/Runda Złota - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/C/130/Runda Złota - konkurs zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/C1/135/Finał Rundy Złotej - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
88 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 07:19:08
2017-06-19 18:10:01
Dominika Hestkowska TIRANA
  • 2x 1B/L/Konkurs Business Class Cup
  • 2x 2B/L/Konkurs Business Class Cup
  • 2x 3B/L/Konkurs Business Class Cup
87 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 16:17:33
2017-06-18 23:26:32
Angelika Ojczenasz FOCUS
  • 1x 2/5-latki/Runda Młodych Koni - 5-latki (eliminacje MPMK) wys. 115 cm
  • 1x 7/5-latki/Runda Młodych Koni - 5-latki (eliminacje MPMK) wys. 115 cm
  • 1x 13/5-latki/Finał RMK - 5-latki (eliminacje MPMK) wys. 120
86 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 16:15:34
2017-06-18 23:25:41
Angelika Ojczenasz CASQUELL
  • 1x 5/C/130/Runda Złota - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/C/130/Runda Złota - konkurs zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/C1/135/Finał Rundy Złotej - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
85 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 16:14:51
2017-06-18 21:46:11
Amelia Szczupakowska JOWISZ
  • 1x 1K/Kuce/Konkurs dla dzieci na kucach, zwykły (60 cm)
  • 1x 1B/L/Konkurs Business Class Cup
  • 1x 2K/Sztafeta/Kuce (sztafeta)
  • 1x 3K/Kuce/Konkurs dla dzieci na kucach (60 cm)
84 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 16:13:52
2017-06-17 21:13:30
Przemysław Kalicki QUEL COEUR
  • 1x 5/C/130/Runda Złota - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/CC/140/Runda Diamentowa - konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/C/130/Runda Złota - konkurs zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/CC/140/Runda Diamentowa - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 16/CC1/145/Grand Prix - Finał Rundy Diamentowej - konkurs dwunawrotowy art. 273.2.2,3.3,4.3
83 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 16:13:17
2017-06-17 21:13:04
Przemysław Kalicki CAILLOU TF
  • 1x 4/N/120/Runda Srebrna - konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/C/130/Runda Złota - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/N/120/Runda Srebrna - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/C/130/Runda Złota - konkurs zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/C1/135/Finał Rundy Złotej - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
82 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 16:09:55
2017-06-17 19:58:38
Wiktoria Waszczak PENETOSA
  • 1x 1B/L/Konkurs Business Class Cup
  • 1x 2B/L/Konkurs Business Class Cup
  • 1x 3B/L/Konkurs Business Class Cup
81 ENTRY ACCEPTED 2017-06-17 10:36:27
2017-06-17 10:31:29
Jakub Kubiak EL DŻAMARA
  • 1x 4/N/120/Runda Srebrna - konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4B/N/120/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (w ramach ZR)
80 ENTRY ACCEPTED 2017-06-17 10:36:06
2017-06-16 15:28:56
Julia Błaszczak SALMINA W
  • 1x 4/N/120/Runda Srebrna - konkurs zwykły art. 238.2.1
79 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2017-06-17 10:34:39
2017-06-16 15:28:25
Julia Błaszczak BERG
  • 1x 4/N/120/Runda Srebrna - konkurs zwykły art. 238.2.1
78 ENTRY CANCELED 2017-06-26 21:39:52
2017-06-16 10:29:07
Wiktoria Bulska DAVIDOFF BH
77 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 14:22:55
2017-06-15 19:46:38
Maciej Kaczmarczyk WIEDŹMIN
  • 1x 4/N/120/Runda Srebrna - konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4B/N/120/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (w ramach ZR)
76 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 14:22:22
2017-06-15 19:46:13
Dagmara Kaczmarczyk LIMONKA
  • 1x 4/N/120/Runda Srebrna - konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4B/N/120/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (w ramach ZR)
75 ENTRY ACCEPTED 2017-06-17 10:25:31
2017-06-15 19:41:58
Dagmara Kaczmarczyk NUBIS
  • 1x 4/N/120/Runda Srebrna - konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/C/130/Runda Złota - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
74 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 14:18:03
2017-06-15 19:40:51
Maciej Kaczmarczyk FREJKA
  • 1x 4/N/120/Runda Srebrna - konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4B/N/120/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (w ramach ZR)
73 ENTRY CANCELED 2017-06-20 12:58:58
2017-06-14 18:50:37
Olga Sorokina SAN REMO ZK
72 ENTRY CANCELED 2017-06-20 12:59:08
2017-06-14 18:50:08
Olga Sorokina HAPPY BOY M
71 ENTRY CANCELED 2017-06-20 12:59:22
2017-06-14 18:49:04
Olga Sorokina FARGITA
70 ENTRY CANCELED 2017-06-20 12:59:35
2017-06-14 18:48:32
Olga Sorokina CORINA
69 ENTRY CANCELED 2017-06-20 12:59:49
2017-06-14 18:47:55
Andrei Shalohin REWIZJON
68 ENTRY CANCELED 2017-06-20 13:00:02
2017-06-14 18:47:19
Andrei Shalohin BOLGHERI ZK
67 ENTRY CANCELED 2017-06-20 13:00:17
2017-06-14 18:46:54
Andrei Shalohin ISCO
66 ENTRY CANCELED 2017-06-20 13:00:32
2017-06-14 18:46:22
Andrei Shalohin IOWA
65 ENTRY CANCELED 2017-06-20 16:40:36
2017-06-13 14:59:58
Weronika Wilska MR. CARRY
64 ENTRY CANCELED 2017-06-20 16:40:21
2017-06-13 14:59:37
Weronika Wilska LADY VON BAYERN
63 ENTRY CANCELED 2017-06-20 16:40:02
2017-06-13 14:59:13
Weronika Wilska IN SPIRIT
62 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 08:03:15
2017-06-12 22:31:16
Dominika Hestkowska SONICA
  • 1x 4/N/120/Runda Srebrna - konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/N/120/Runda Srebrna - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 17/N/120/ Finał Rundy Srebrnej - konkurs zwykły art. 238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 08:01:45
2017-06-12 22:30:34
Dominika Hestkowska CHUCK-CHIN L. E.
  • 1x 4/N/120/Runda Srebrna - konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/N/120/Runda Srebrna - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 17/N/120/ Finał Rundy Srebrnej - konkurs zwykły art. 238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 08:00:52
2017-06-12 22:29:45
Paulina Tomaszewska SEPHORA
  • 1x 4/N/120/Runda Srebrna - konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/N/120/Runda Srebrna - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 17/N/120/ Finał Rundy Srebrnej - konkurs zwykły art. 238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 08:00:08
2017-06-12 22:25:42
Robert Hestkowski HIPOIDAS
  • 1x 6/CC/140/Runda Diamentowa - konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/CC/140/Runda Diamentowa - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 16/CC1/145/Grand Prix - Finał Rundy Diamentowej - konkurs dwunawrotowy art. 273.2.2,3.3,4.3
58 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 07:59:24
2017-06-12 22:23:12
Robert Hestkowski HEKTORAS
  • 1x 4/N/120/Runda Srebrna - konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/N/120/Runda Srebrna - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 17/N/120/ Finał Rundy Srebrnej - konkurs zwykły art. 238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 07:58:13
2017-06-12 22:21:45
Robert Hestkowski ASTERIX
  • 1x 5/C/130/Runda Złota - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/C/130/Runda Złota - konkurs zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/C1/135/Finał Rundy Złotej - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
56 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 07:57:05
2017-06-12 20:31:46
Paulina Skwara GREAT PLEASURE II
  • 1x 6/CC/140/Runda Diamentowa - konkurs zwykły art. 238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 07:55:51
2017-06-12 20:31:13
Paulina Skwara PAMELA II
  • 1x 5/C/130/Runda Złota - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/CC/140/Runda Diamentowa - konkurs zwykły art. 238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 07:54:26
2017-06-12 20:30:34
Paulina Skwara CARRERAS
  • 1x 5/C/130/Runda Złota - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
53 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 13:11:39
2017-06-12 17:41:32
Ewa Mirosław LORD BIJOU
  • 1x 1/L/Runda Młodych Koni - 4-latki (eliminacje MPMK) wys. 100
  • 1x 12/4-latki/Eliminacje MPMK - konie 4-letnie (w ramach ZR) wys. 100 cm
52 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 07:48:43
2017-06-12 16:53:17
Aleksandra Więckowska HIRO
  • 1x 2/5-latki/Runda Młodych Koni - 5-latki (eliminacje MPMK) wys. 115 cm
  • 1x 7/5-latki/Runda Młodych Koni - 5-latki (eliminacje MPMK) wys. 115 cm
  • 1x 13/5-latki/Finał RMK - 5-latki (eliminacje MPMK) wys. 120
51 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 16:23:29
2017-06-12 11:20:36
Aleksandra Kozanecka SUEDWINDS AMANDA
  • 1x 5/C/130/Runda Złota - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/CC/140/Runda Diamentowa - konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/CC/140/Runda Diamentowa - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 16/CC1/145/Grand Prix - Finał Rundy Diamentowej - konkurs dwunawrotowy art. 273.2.2,3.3,4.3
50 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 16:23:00
2017-06-12 11:19:49
Aleksandra Kozanecka CALINGKA
  • 1x 6/CC/140/Runda Diamentowa - konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/CC/140/Runda Diamentowa - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 16/CC1/145/Grand Prix - Finał Rundy Diamentowej - konkurs dwunawrotowy art. 273.2.2,3.3,4.3
49 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 16:21:29
2017-06-12 11:18:36
Aleksandra Kozanecka CALERO Z
  • 1x 5/C/130/Runda Złota - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/CC/140/Runda Diamentowa - konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/CC/140/Runda Diamentowa - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 15/C1/135/Finał Rundy Złotej - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
48 ENTRY ACCEPTED 2017-06-15 20:57:07
2017-06-12 10:39:28
Natalia Zimnowodzka CARETANE ROSE Z
  • 1x 2/5-latki/Runda Młodych Koni - 5-latki (eliminacje MPMK) wys. 115 cm
  • 1x 7/5-latki/Runda Młodych Koni - 5-latki (eliminacje MPMK) wys. 115 cm
  • 1x 13/5-latki/Finał RMK - 5-latki (eliminacje MPMK) wys. 120
47 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 16:14:23
2017-06-12 09:52:10
Małgorzata Kuptel GUIDAM
  • 1x 4/N/120/Runda Srebrna - konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4B/N/120/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (w ramach ZR)
  • 1x 9/N/120/Runda Srebrna - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9B/N/120/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (w ramach ZR)
  • 1x 17/N/120/ Finał Rundy Srebrnej - konkurs zwykły art. 238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 16:14:04
2017-06-11 21:19:03
Tomasz Klein CHASSOT
  • 1x 5/C/130/Runda Złota - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/CC/140/Runda Diamentowa - konkurs zwykły art. 238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 16:13:24
2017-06-11 21:18:47
Tomasz Klein QUADRIFOGLIO 4
  • 1x 4B/N/120/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (w ramach ZR)
  • 1x 5/C/130/Runda Złota - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
44 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 13:40:59
2017-06-11 21:18:35
Olaf Klein GRAND ROBIN
  • 1x 5/C/130/Runda Złota - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/CC/140/Runda Diamentowa - konkurs zwykły art. 238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 13:40:02
2017-06-11 21:18:22
Olaf Klein FIRST ONE
  • 1x 4/N/120/Runda Srebrna - konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/C/130/Runda Złota - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
42 ENTRY ACCEPTED 2017-06-08 07:13:19
2017-06-08 00:24:55
Agata Fludra BASTION
  • 1x 4/N/120/Runda Srebrna - konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/C/130/Runda Złota - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/N/120/Runda Srebrna - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/C/130/Runda Złota - konkurs zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/N/120/ Finał Rundy Srebrnej - konkurs zwykły art. 238.2.1
41 ENTRY CANCELED 2017-06-12 09:54:37
2017-06-06 22:23:30
Karolina Dąbrowska LOUCA QUATRO
40 ENTRY CANCELED 2017-06-21 21:46:07
2017-06-06 22:22:34
Dominika Maruda PARYS
39 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 07:37:37
2017-06-06 22:21:40
Dominika Maruda ASCOT
  • 1x 1B/L/Konkurs Business Class Cup
  • 1x 2B/L/Konkurs Business Class Cup
  • 1x 3B/L/Konkurs Business Class Cup
38 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 07:35:39
2017-06-06 22:14:26
Joanna Kilczewska CARAMBA
  • 1x 1B/L/Konkurs Business Class Cup
  • 1x 2B/L/Konkurs Business Class Cup
  • 1x 3B/L/Konkurs Business Class Cup
37 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 07:34:35
2017-06-06 20:19:36
Weronika Minkiewicz FISTON VAN T&L
  • 1x 4/N/120/Runda Srebrna - konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/C/130/Runda Złota - konkurs zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/N/120/ Finał Rundy Srebrnej - konkurs zwykły art. 238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 07:34:04
2017-06-06 20:18:44
Weronika Minkiewicz JOGA
  • 1x 5/C/130/Runda Złota - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/CC/140/Runda Diamentowa - konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/CC/140/Runda Diamentowa - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
35 ENTRY ACCEPTED 2017-06-06 15:46:00
2017-06-06 13:07:37
Agata Florkiewicz ESCORIAL
  • 1x 4/N/120/Runda Srebrna - konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/N/120/Runda Srebrna - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 17/N/120/ Finał Rundy Srebrnej - konkurs zwykły art. 238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2017-06-06 15:45:07
2017-06-05 22:04:56
Weronika Jaruga ANGELA DE LA CRUZ
  • 1x 4/N/120/Runda Srebrna - konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/N/120/Runda Srebrna - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 17/N/120/ Finał Rundy Srebrnej - konkurs zwykły art. 238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2017-06-05 16:14:44
2017-06-05 15:24:46
Mariusz Olesiński VHS ENTWEDER ODER
  • 1x 4B/N/120/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (w ramach ZR)
32 ENTRY ACCEPTED 2017-06-05 16:13:36
2017-06-04 10:22:56
Julia Burnos CORJANA P
  • 1x 4/N/120/Runda Srebrna - konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4B/N/120/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (w ramach ZR)
31 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 13:10:55
2017-06-04 08:14:54
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak CALIDOS
  • 1x 5/C/130/Runda Złota - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
30 ENTRY CANCELED 2017-06-21 17:56:26
2017-06-04 08:14:11
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak RAPHAELLA P
29 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 13:09:42
2017-06-04 08:13:20
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak JAMAL VAN ORTI
  • 1x 4/N/120/Runda Srebrna - konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/C/130/Runda Złota - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
28 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 07:19:28
2017-06-01 12:53:06
Anna Kopcych LE-GO FRIENDS
  • 1x 4/N/120/Runda Srebrna - konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4B/N/120/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (w ramach ZR)
  • 1x 9/N/120/Runda Srebrna - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9B/N/120/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (w ramach ZR)
  • 1x 17/N/120/ Finał Rundy Srebrnej - konkurs zwykły art. 238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2017-06-01 11:55:07
2017-05-31 23:44:45
Weronika Wilczewska CANTURO I
  • 1x 5/C/130/Runda Złota - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/CC/140/Runda Diamentowa - konkurs zwykły art. 238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2017-06-01 11:54:31
2017-05-31 23:41:14
Weronika Wilczewska CASPAR MS
  • 1x 5/C/130/Runda Złota - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/CC/140/Runda Diamentowa - konkurs zwykły art. 238.2.1
25 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2017-05-30 08:38:34
2017-05-29 08:07:39
Izabela Bancewicz AFRODYTA AZ
  • 1x 4/N/120/Runda Srebrna - konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/C/130/Runda Złota - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/N/120/Runda Srebrna - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/C/130/Runda Złota - konkurs zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/C1/135/Finał Rundy Złotej - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 17/N/120/ Finał Rundy Srebrnej - konkurs zwykły art. 238.2.1
24 ENTRY CANCELED 2017-06-12 09:59:20
2017-05-26 10:15:04
Klaudyna Jędrzejewska CASMARON K
23 ENTRY ACCEPTED 2017-05-26 07:13:01
2017-05-26 07:06:39
Wojciech Kluczek TACHINI Z
  • 1x 5/C/130/Runda Złota - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/CC/140/Runda Diamentowa - konkurs zwykły art. 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 13:35:29
2017-05-25 10:09:10
Agnieszka Uljanowska ROXANNE 154
  • 1x 4/N/120/Runda Srebrna - konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4B/N/120/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (w ramach ZR)
  • 1x 9/N/120/Runda Srebrna - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9B/N/120/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (w ramach ZR)
  • 1x 17/N/120/ Finał Rundy Srebrnej - konkurs zwykły art. 238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2017-05-23 20:24:21
2017-05-23 13:09:15
Grzegorz Andrzej Kubiak DA VINCI
  • 1x 5/C/130/Runda Złota - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
20 ENTRY ACCEPTED 2017-05-23 20:24:05
2017-05-23 13:08:49
Grzegorz Andrzej Kubiak C ALPACZINO Z
  • 1x 5/C/130/Runda Złota - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/CC/140/Runda Diamentowa - konkurs zwykły art. 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2017-05-23 07:47:33
2017-05-22 18:25:30
Monika Gurazda O'KEY
  • 2x 1K/Kuce/Konkurs dla dzieci na kucach, zwykły (60 cm)
  • 2x 12/4-latki/Eliminacje MPMK - konie 4-letnie (w ramach ZR) wys. 100 cm
18 ENTRY ACCEPTED 2017-05-23 07:44:27
2017-05-22 14:45:29
Marta Hejger ECONTERO
  • 1x 3/6-latki/Runda Młodych Koni -6-latki (eliminacje MPMK) wys. 125 cm
  • 1x 4/N/120/Runda Srebrna - konkurs zwykły art. 238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2017-05-23 07:43:28
2017-05-22 14:43:15
Marta Hejger CIROBANTA
  • 1x 4/N/120/Runda Srebrna - konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/C/130/Runda Złota - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
16 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2017-05-16 07:41:21
2017-05-15 20:37:18
Marta Pałucka LORD PHOENIX K
  • 1x 4/N/120/Runda Srebrna - konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/N/120/Runda Srebrna - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 17/N/120/ Finał Rundy Srebrnej - konkurs zwykły art. 238.2.1
15 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2017-05-16 07:31:35
2017-05-15 19:25:26
Natalia Liszewska SUPREME
  • 1x 4/N/120/Runda Srebrna - konkurs zwykły art. 238.2.1
14 ENTRY CANCELED 2017-05-24 14:40:50
2017-05-15 19:25:06
Natalia Liszewska CALVADOS
13 ENTRY ACCEPTED 2017-05-15 15:51:00
2017-05-13 19:42:40
Anna Reglińska PANCHO
  • 1x 5/C/130/Runda Złota - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/C/130/Runda Złota - konkurs zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/C1/135/Finał Rundy Złotej - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
12 ENTRY ACCEPTED 2017-05-15 15:49:17
2017-05-13 19:41:20
Anna Reglińska CASINO ROYAL
  • 1x 5/C/130/Runda Złota - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/C/130/Runda Złota - konkurs zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/C1/135/Finał Rundy Złotej - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
11 ENTRY ACCEPTED 2017-05-15 15:45:43
2017-05-12 10:40:27
Aleksandra Wydrowska CASE
  • 1x 4/N/120/Runda Srebrna - konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/C/130/Runda Złota - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/N/120/Runda Srebrna - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/C/130/Runda Złota - konkurs zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/C1/135/Finał Rundy Złotej - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
10 ENTRY CANCELED 2017-06-04 13:29:05
2017-05-06 22:32:25
Adam Grzegorzewski TORPEDO DES FORETS
9 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 09:29:17
2017-05-06 22:31:56
Adam Grzegorzewski CENTROPLAST DINAR
  • 1x 5/C/130/Runda Złota - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/CC/140/Runda Diamentowa - konkurs zwykły art. 238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 07:46:36
2017-05-06 22:31:26
Adam Grzegorzewski IRYDION L
  • 1x 5/C/130/Runda Złota - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/CC/140/Runda Diamentowa - konkurs zwykły art. 238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 09:29:30
2017-05-06 22:30:38
Adam Grzegorzewski HAPPY LINA
  • 1x 2/5-latki/Runda Młodych Koni - 5-latki (eliminacje MPMK) wys. 115 cm
  • 1x 4/N/120/Runda Srebrna - konkurs zwykły art. 238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 09:29:44
2017-05-06 22:30:16
Adam Grzegorzewski GOLDEN DE LA VAULX
  • 1x 4/N/120/Runda Srebrna - konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4B/N/120/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (w ramach ZR)
5 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 09:29:58
2017-05-06 22:29:56
Adam Grzegorzewski ARABESQUE DE RAVEL
  • 1x 5/C/130/Runda Złota - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/CC/140/Runda Diamentowa - konkurs zwykły art. 238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2017-06-15 20:56:32
2017-05-05 14:52:29
Wiktoria Rezmer SILVAN
  • 1x 4/N/120/Runda Srebrna - konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/C/130/Runda Złota - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/C/130/Runda Złota - konkurs zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/N/120/ Finał Rundy Srebrnej - konkurs zwykły art. 238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 09:30:10
2017-05-05 14:12:38
Monika Kropidłowska TIERRA
  • 2x 1B/L/Konkurs Business Class Cup
  • 2x 2B/L/Konkurs Business Class Cup
  • 2x 3B/L/Konkurs Business Class Cup
2 ENTRY CANCELED 2017-06-19 11:50:54
2017-05-05 12:29:19
Ida Twerdochlib CADIARA
1 ENTRY ACCEPTED 2017-05-15 15:27:07
2017-05-05 12:27:19
Ida Twerdochlib LUPINO 17
  • 1x 4B/N/120/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (w ramach ZR)
  • 1x 5/C/130/Runda Złota - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/C/130/Runda Złota - konkurs zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/CC/140/Runda Diamentowa - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 15/C1/135/Finał Rundy Złotej - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Bancewicz Izabela KS AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn
2000 (J.)
O025518
2. Burnos Julia JKS Salio Besiekierz Rudny
2001 (J.)
O036136
3. Dąbrowska Karolina bpk
S
O024171
4. Florkiewicz Agata KS Chojnów
1996 (MJ.)
O020377
5. Fludra Agata St. KJ Legia Kozielska
S
O003338
6. Grzegorzewski Adam St. Agro-Aves Gajewniki
1998 (MJ.)
O011420
7. Gurazda Monika KJ Pegaz Reda
S
O032375
8. Hejger Marta LKJ Gałkowo
S
O006053
9. Jaruga Weronika St. VitaSport Brachlewo
2001 (J.)
O034165
10. Jędrzejewska Klaudyna Sopocki KJ
S
O009713
11. Kilczewska Joanna St. KJ Legia Kozielska Warszawa
2000 (J.)
O039405
12. Kluczek Wojciech bpk
S
O002709
13. Kopcych Anna KJ Bracia Romanowscy
S
O011373
14. Kropidłowska Monika KJ Nad Stropną
S
O013437
15. Kubiak Grzegorz Andrzej KJ Uniglob Gozdów
S
O000311
16. Liszewska Natalia JKS u Robsonów
1998 (MJ.)
O026546
17. Maruda Dominika LKJ Gałkowo
S
O008165
18. Minkiewicz Weronika JKS U Robsonów Dąbrówka Mała
1997 (MJ.)
O021314
19. Olesiński Mariusz UKS Volteo
S
O002766
20. Pałucka Marta Sopocki KJ
S
O010189
21. Reglińska Anna Pomorska LJ w Dziemianach
2000 (J.)
O034383
22. Rezmer Wiktoria Sopocki KJ
1996 (MJ.)
O022797
23. Siergiej-Krysztofiak Ludmiła JKS Salio Besiekierz Rudny
S
O006439
24. Twerdochlib Ida Sopocki KJ
S
O024803
25. Uljanowska Agnieszka KJ Strzała Krubiczew
S
O006918
26. Wilczewska Weronika JKS Narew Różan
2002 (JM.)
O028241
27. Wydrowska Aleksandra Pomorska LJ w Dziemianach
1997 (MJ.)
O021727
10137241
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

11

TACHINI Z ZANG NED 2009 Wałach gniada F: Toulon / Heartbreaker
M: Pregnant / Burggraaf
O: Wojciech Kluczek, Marek Sutnik
B:
K020133 056015Z55785609
2.

9

AFRODYTA AZ SP POL 2007 Klacz gniada F: Granilli S /
M: Artemida /
O: Andrzej Ździebło
B:
K013302
3.

33

ANGELA DE LA CRUZ KWPN NED 2005 Klacz gniada F: Numero Uno / Libero H
M: Zandoria / Zandor
O: Jolanta Jaruga
B: W.C. Van Dam
K010311 5280030506451
4.

27

ARABESQUE DE RAVEL SF POL 2010 Klacz siwa F: Crusador / Cassini I
M: Salome De Ravel / Predo De Paulstra
O: Damien Manitta
B:
K017617 25000110369175G 105DM06
5.

37

ASCOT WLKP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Dan /
M: Ada Sara / Aragonit
O: Karolina Ferenstein
B: Karolina Ferenstein
K021772 616007600224712
6.

34

BASTION WLKP POL 2007 Wałach siwa F: Silver Dream / Silbersee
M: Barwa / Aran
O: Agata Fludra
B:
K011739 POL007590027407
7.

14

C ALPACZINO Z ZANG POL 2008 Ogier siwa F: Capalino Z / Cassini I
M: Abraxa-Lady-Plus / Elvis
O: Zdzisław Wojtera
B:
K012720 056015Z55702808 104XG28
8.

30

CADIARA OLD GER 2013 Klacz siwa/167 F: Diarado's Boy / Diarado
M: Carcosse Z / Carthago Z
O: Ida Twerdochlib
B: Gestut Lewitz
brak DE418185038413
9.

3

CALIDOS HOL GER 2008 Ogier siwa F: Calido I / Cantus
M: Komtess VI / Cantus
O: Łukasz Wyszkowski
B: Claudia Schoenfeld-Fuehr
K013364 DE421000591108
10.

7

CANTURO I HOL GER 2002 Ogier gniada F: Canturo / Cantus
M: G-Habima / Ahorn Z
O: Łukasz Wilczewski
B: Joh Boer
K008914 DE421000199502
11.

38

CARAMBA SP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Carambole / Cassini I
M: Centra / Nurjev
O: Marta Kilczewska
B: Piotr Kaliciński
K021871 616009600270811
12.

22

CASE OLD GER 2010 Wałach gniada F: Canoso / Catoki
M: Salina / Silvio I
O: Jacek Wydrowski
B: Christa Beckmann
K019838 DE433330156310
13.

21

CASINO ROYAL SP POL 2009 Wałach gniada F: Caliro / Calato
M: Casandra / Coriolan
O: Andrzej Regliński
B: Leszek Szymański
K015540 616009530066609
14.

10

CASMARON K WESTF GER 2004 Ogier ciemnogniada F: Chicos Boy / Carpaccio
M: Piano Girl / Piano II
O: Klaudyna Jędrzejewska
B: H. Ramsbrock
K010879 DE441411571204
15.

8

CASPAR MS HOL GER 2004 Wałach gniada F: Carpaccio / Caretino
M: Paloma R / Larry
O: Michał Szadkowski
B: Monika Schulz
K009367 DE421000289204 103BV35
16.

16

CIROBANTA KWPN NLD 2007 Klacz gniada F: Casantos / Cantos
M: Wirobanta / Indoctro
O: Marta Hejger
B: E. Kuijer
K018653 528003000706259
17.

2

CORJANA P SP POL 2008 Klacz siwa F: Correro / Claudio
M: Calippa / Landos
O: Julia Burnos
B: Witold Polowczyk
K018636 POL009610010408
18.

13

DA VINCI SP POL 2005 Ogier siwa F: Corde / Cor De La Bryere
M: Drosella / Drosselklang II
O: Piotr Wiese
B: Piotr Wiese
K009374 POL009590064005 103AQ85
19.

17

ECONTERO WLKP POL 2011 Ogier ciemnogniada/173 F: Contender Son / Contender
M: Emi / Zoltan
O: Marta Hejger
B: Marta Hejger
K021535 616007520031711
20.

32

ESCORIAL SP POL 2009 Klacz siwa F: Clinton / Corrado I
M: Espoir / Espri
O: Agata Florkiewicz
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K013985 616009510414809
21.

39

FISTON VAN T&L BWP BEL 2011 Wałach siwa F: Houston / Heartbreaker
M: Chanac Van T&L / Jarnac
O: Ryszard Minkiewicz
B: T&L
K020838 056007000F50039
22.

26

GOLDEN DE LA VAULX BWP BEL 2012 Klacz gniada F: Canabis / Contender
M: Tackel Chavannaise / Orlando
O: Sylwia Grzegorzewska i Damien Manitta
B:
K020977 056007000G53043
23.

25

HAPPY LINA KWPN POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Lexicon / Voltaire
M: Roberlina / Hemmingway
O:
B:
K023155 528003201205792
24.

24

ISSEM KWPN POL 2013 Klacz kasztanowata F:
M:
O: Sylwia Grzegorzewska
B:
brak
25.

5

JAMAL VAN ORTI BWP BEL 2009 Wałach ciemnogniada F: Toulon / Heartbreaker
M: Beau Reve Van Orti / Quidam De Revel
O: Łukasz Wyszkowski
B: Johan Van Oost
K018394 056002W00293017
26.

40

JOGA SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Le Voltaire / Voltaire
M: Jara / Revel
O: Ryszard Minkiewicz
B: SK Rzeczna
K017974 POL009600090508
27.

23

KANNELLE Z ZANG POL 2002 Klacz gniada F: Kannan / Voltaire
M: Signora / Quidam De Revel
O: Damien Manitta
B:
K011679 Z599302 103UV31
28.

6

LE-GO FRIENDS HAN GER 2011 Wałach gniada/162 F: Laith / Lord Z
M: Ramiro's Girl / Ramiro's Boy
O: Anna Kopcych
B: Wilfried Gluesing
K020737 DE431310519911
29.

18

LORD PHOENIX K OLD GER 2011 Wałach gniada F: Lordanos / Landos
M: Phoenix Airline / Phoenix
O: Andrzej Boczek
B: Kuhlmann
K018527 DE418180175011
30.

35

LOUCA QUATRO HAN POL 2008 Wałach gniada F: Fresh from the Coast / Friedensfurst
M: La Puppi / Le Primeur
O: Karolina Dąbrowska
B: Jorn Merzdorf
K021413 DE431316527708
31.

31

LUPINO 17 OLD GER 2005 Wałach kasztanowata/170 F: Lupicor / Lux
M: Pironja / Argentinus
O: Ida Twerdochlib
B: Hans Jurgen-Witte
K013534 DE433330685105 103WT85
32.

15

O'KEY SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Kilian 38 /
M: Osama / Marino
O: Monika Gurazda
B: Karolina Ferenstein
K022680 616009600152213
33.

20

PANCHO WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Contendor / Contendro
M: Penni / Avero
O: Andrzej Regliński
B: SK Racot
K015121 616007610218809
34.

36

PARYS WLKP POL 2004 Wałach siwa F: Cooper / Cassini I
M: Cooper / Cassini I
O: Pawel Maruda
B: Zbigniew Kowalewski
K017035 POL007600081104
35.

4

RAPHAELLA P SP POL 2008 Klacz siwa F: Correro / Claudio
M: Rebella / Landos
O: Witold Polowczyk
B: Witold Polowczyk
K018637 POL009610010308
36.

12

ROXANNE 154 HAN GER 2004 Klacz kara F: Cheenook / Caretino
M: Reingold / Ravel
O: Agnieszka Uljanowska
B: Hubert Knigge
K022048 DE431316983704
37.

28

SILVAN SP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Etos / Santiego
M: Sillena / Helanis
O: Jarosław Psiuk
B:
K020762 616009600202311
38.

19

SUPREME HAN GER 2009 Klacz kara F: Edgar / Espri
M: Vorbuch 2 / Memphis
O: Zbigniew Liszewski
B: Luise Benjes
brak
39.

29

TIERRA SP POL 2009 Klacz inna/mk: F: Carenzo /
M: Tamiza Hippica / Pasquinel
O: Monika Kropidłowska
B: Kazimierz Prus
K022124 616009610322309
40.

1

VHS ENTWEDER ODER OLD GER 2007 Wałach gniada/166 F: Emilio-Esprit / Eiger I
M: Fire Moon / For The Moon
O: Natalia Olesińska
B: Katarina Geller
K011241 DE418181505207
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bancewicz Izabela
KS AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn
2017-06-30
2017-06-30
2017-07-01
2017-07-01
2017-07-02
2017-07-02
Burnos Julia
JKS Salio Besiekierz Rudny
2017-06-30
2017-06-30
Dąbrowska Karolina
bpk
2017-06-30
2017-07-01
2017-07-02
Florkiewicz Agata
KS Chojnów
2017-06-30
2017-07-01
2017-07-02
Fludra Agata
St. KJ Legia Kozielska
BASTION (34)
2017-06-30
2017-06-30
2017-07-01
2017-07-01
2017-07-02
Grzegorzewski Adam
St. Agro-Aves Gajewniki
2017-06-30
ISSEM (24)
2017-06-30
2017-06-30
2017-06-30
2017-06-30
Gurazda Monika
KJ Pegaz Reda
O'KEY (15)
2017-06-30
2017-06-30
2017-07-02
2017-07-02
Hejger Marta
LKJ Gałkowo
2017-06-30
2017-06-30
2017-06-30
2017-06-30
Jaruga Weronika
St. VitaSport Brachlewo
2017-06-30
2017-07-01
2017-07-02
Jędrzejewska Klaudyna
Sopocki KJ
2017-06-30
2017-06-30
2017-07-01
2017-07-01
2017-07-02
Kilczewska Joanna
St. KJ Legia Kozielska Warszawa
CARAMBA (38)
2017-06-30
2017-07-01
2017-07-02
Kluczek Wojciech
bpk
2017-06-30
2017-06-30
Kopcych Anna
KJ Bracia Romanowscy
2017-06-30
2017-06-30
2017-07-01
2017-07-01
2017-07-02
Kropidłowska Monika
KJ Nad Stropną
TIERRA (29)
2017-06-30
2017-06-30
2017-07-02
2017-07-02
Kubiak Grzegorz Andrzej
KJ Uniglob Gozdów
2017-06-30
2017-06-30
2017-06-30
Liszewska Natalia
JKS u Robsonów
SUPREME (19)
2017-06-30
Maruda Dominika
LKJ Gałkowo
PARYS (36)
2017-06-30
2017-07-01
2017-07-02
ASCOT (37)
2017-06-30
2017-07-01
2017-07-02
Minkiewicz Weronika
JKS U Robsonów Dąbrówka Mała
2017-06-30
2017-07-01
2017-07-02
JOGA (40)
2017-06-30
2017-06-30
2017-07-01
Olesiński Mariusz
UKS Volteo
2017-06-30
Pałucka Marta
Sopocki KJ
2017-06-30
2017-07-01
2017-07-02
Reglińska Anna
Pomorska LJ w Dziemianach
PANCHO (20)
2017-06-30
2017-07-01
2017-07-02
2017-06-30
2017-07-01
2017-07-02
Rezmer Wiktoria
Sopocki KJ
SILVAN (28)
2017-06-30
2017-07-01
2017-07-02
Siergiej-Krysztofiak Ludmiła
JKS Salio Besiekierz Rudny
2017-06-30
2017-06-30
2017-06-30
2017-06-30
2017-06-30
Twerdochlib Ida
Sopocki KJ
CADIARA (30)
2017-06-30
2017-07-02
2017-06-30
2017-06-30
2017-07-01
2017-07-01
2017-07-02
Uljanowska Agnieszka
KJ Strzała Krubiczew
2017-06-30
2017-06-30
2017-07-01
2017-07-01
2017-07-02
Wilczewska Weronika
JKS Narew Różan
2017-06-30
2017-06-30
2017-06-30
2017-06-30
Wydrowska Aleksandra
Pomorska LJ w Dziemianach
CASE (22)
2017-06-30
2017-06-30
2017-07-01
2017-07-01
2017-07-02

Number of Riders: 27

Number of Horses: 40

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: TARANT EVENTS
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H112009-01, TARANT EVENTS)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl