Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zawody Towarzyskie
Swarzędz, 18.06.2016

No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Adamkiewicz Jacek KJ Michałówka
S
brak
2. Augustyniak Zuzanna Stajnia Rusinowo
2002 (MJ.)
O035134
3. Belter Agnieszka Delta Biedrusko
S
brak
4. Chojnacka Nicole KJ Atrium Swarzędz
S
-
5. Danielewicz Anna -
S
-
6. Derc Karolina Delta Biedrusko
S
brak
7. Drygas Maciej KJ Dilmar Kobylarnia
S
O012144
8. Dudkowiak Karol LZS Lech Gniezno
S
O025447
9. Gebler Aleksandra bpk
2002 (MJ.)
Nr PZJ: O 033003
10. Głowacka Marta LKJ Abaria Iwno
S
brak
11. Gutowska Zosia -
2005 (J.)
Brak
12. Ignyś Piotr KJ Michałówka
S
brak
13. Jaworska Marta Bez Przynależności Klubowej
S
brak
14. Kaczmarek Mikołaj KJ Atrium Swarzędz
2003 (MJ.)
brak
15. Kiciński Maciej KJ Podkowa Gruszczyn
2005 (J.)
brak
16. Kosakowska Halina Klub Jeździecki Raduszyn
S
brak
17. Kosakowski Andrzej KJ Raduszyn
S
brak
18. Kowalczyk Agnieszka JUKS Mieczewo
S
O011016
19. Krajewska Klaudia SKJ Horseprofi Łód
S
O034925
20. Kramer Borys BKS Kłos Budzyń
S
O002930
21. Kramer Borys KJ Sokół Damasławek
S
O002930
22. Kwiecińska Joanna Nie zrzeszony
S
Brak
23. Lampasiak Radek KJ Atrium Swarzędz
S
brak
24. Mielczarek Agnieszka bpk
S
brak
25. Murakowska Alicja OJK MICHAŁÓWKA
S
O039805
26. Nowaczyk Sandra Klub Jeździecki Mustang Kochowo
S
O028460
27. Olejnicki Jacek KJ Gołębin Stary
S
0003762
28. Orczyk Aleksandra LZS Lech Gniezno
S
O031523
29. Orłowska Weronika KJ Atrium Swarzędz
S
O032935
30. Pakuła Katarzyna Bez przynależności klubowej
S
brak
31. Pietkiewicz Alicja KJ Dilmar Kobylarnia
S
O009188
32. Popkowski Michał Delta Biedrusko
S
brak
33. Potkowska Wera Delta Biedrusko
S
brak
34. Poźniak Katarzyna KJ Atrium Swarzędz
S
brak
35. Przybecki Michał KJ Michałówka
S
O027682
36. Raś Basia bpk
S
12303/2012
37. Ratajczak Maciej bpk
S
brak
38. Rawecka Zofia
39. Raźniak Justyna BPK
S
brak
40. Rogowski Przemysław JUKS Mieczewo
S
O022711
41. Semeniuk Konrad Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
S
O011138
42. Skupińska Mirosława KJ Delta Biedrusko
S
brak
43. Skusiewicz Klaudia bpk
S
brak
44. Szuń Katarzyna KJ Sokół Damasławek
S
O002734
45. Undrych Zofia KJ Michałówka
2004 (J.)
brak
46. Urbaniak Julia Mustang w Czerwonaku
2001 (MJ.)
brak
47. Walczak Magdalena KJ Atrium Swarzędz
S
O020434
48. Wawrzyniak Maja KJ Podkowa Gruszczyn
S
brak
49. Wojciechowicz Katarzyna Delta Biedrusko
S
brak
50. Zasadziński Łukasz KJ Kopras
S
O036964
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

19

ALEXA HOL GER 2008 Klacz gniada F: Clearway / Capitol I
M: Isabelle II / Loutano
K021382 DE421000033208
2.

42

ALEXIS - POL 0000 Klacz F: -
M: -
-
3.

4

AMBICJA Niemiecki Kuc Wierzchowy POL 2006 Klacz ciemnogniada F: NN
M: Sojka
brak
4.

56

Bio F:
M:
5.

38

BLANCHE Z HOLSZTYŃSKA BEL 2003 Klacz gniada F: Balou du Rouet
M: Crusing
brak
6.

32

BOROMIR SP POL 2007 Wałach inna F: Rekrut
M: Basia
brak
7.

50

CALIDAN SP POL 2004 Wałach gniada F: nn/nn
M: nn/nn
K017314 616999611612404
8.

24

CALIDO C SP POL 2006 Wałach gniada/170 F: Quiam F / Quidam De Revel
M: Czeczenia / Balon
K015924 POL009610235806
9.

28

CARDINIO HOL POL 2002 Wałach siwa F: Cardino
M: Kima
brak
10.

46

CEKIN SP POL 2007 Wałach F: Imbir
M: Cypra
brak POL009680037907
11.

26

CEZARY SP POL 2006 Wałach gniada/170 F: Kurant
M: Piksela
K013093 POL009610029606
12.

14

CON AMORE SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: NN
M: NN
brak
13.

1

DAFNE SP POL 2008 Klacz F: Denar
M: Darna
brak
14.

54

DIABLO WLKP POL 2012 Wałach inna F: Lew /
M: Duna /
brak 616007610132812
15.

6

DILMAH OO POL 2007 Wałach siwa F: Wiedeń
M: Delora
brak
16.

7

DOMINATOR - POL 2005 Wałach gniada F: -
M: -
-
17.

36

ERGO KUC POL 2011 Wałach gniada F: nn/nn
M: nn/nn
brak
18.

33

ERNEST OLD POL 2007 Wałach gniada F: Rebel Z/
M: Diandra/
brak
19.

18

FAYETTE WV KWPN BEL 2010 Klacz siwa F: Wizzerd WV / Indoctro
M: Benidorm WV / Eurocomerce Toulouse
K020803 528003201010624
20.

52

GABON KUC POL 2007 Ogier gniada F: Bonetto D
M: Gamza
brak
21.

2

GENERAŁ GRANDE SP POL 2002 Wałach F: Gravent
M: Lacosidia
K012812
22.

21

GRACJA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Magnat / Granilli S
M: Guadiana / Graf Top
K021299 616999680111109
23.

34

GRAND SP POL 2008 Wałach gniada F: Levantino/
M: Grenada/
brak
24.

15

GRANIT KUC POL 2006 Wałach bułana F: NN
M: NN
brak
25.

17

GUSTIQUE KWPN NED 2011 Klacz siwa F: Bustique / Indoctro
M: Modependence / Corofino
K020804 528003201101450
26.

41

HALLER SP POL 2010 Wałach kasztanowata/169 F: Mywill/
M: Hawra/
brak
27.

44

HEMETYT SP POL 2004 Wałach inna F: Emetyt
M: Henrietta
brak
28.

25

HERBON SP POL 2005 Klacz siwa/175 F: Almanzor L
M: Happily
brak
29.

8

HINGIS - POL 1999 Ogier gniada F: Marcus
M: Highvellya
brak
30.

22

HIPOLITA WLKP POL 2002 Klacz kasztanowata F: Maram / Aram
M: Heksa / Arak
K009120 POL007520031402
31.

51

IMPORT WLKP POL 2005 Wałach F: Mer
M: Intuicja
brak
32.

48

JARKA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 Klacz siwa F: Książe
M: Jagoda
brak POL 009680023203
33.

12

KAN KAN RO SP POL 2011 Wałach siwa/172 F: Cancoon
M: Kolia JK
PZJ K021742 616009610029111
34.

53

KARAT KUC WALIJSKI POL 2004 Wałach kara F: nn
M: nn
brak
35.

20

KREON WLKP POL 2009 Wałach ciemnogniada/173 F: Neo / Luron
M: Kora / Contendus
K019898 616007610186409
36.

37

KRUPIER WLKP POL 2008 Wałach gniada F: Levantino L/
M: Kaoma/
brak POL007610167608
37.

13

LANDKROS SP POL 2009 Wałach gniada F: NN
M: NN
brak
38.

49

LANDOSKA A SP POL 2008 Klacz gniada F: Love Affair / Lauries Crusador
M: Landoska L / Landos
K018042 616009610218508
39.

43

LARIANT WLKP POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Lwówek/
M: Lawa/
brak 007610236605
40.

39

LATTE MACCHIATTO HOLSZTYŃSKA GER 2011 Wałach gniada F: Larcon
M: Carvallo
brak
41.

40

LORD CHAMBERTIN HOLSZTYŃSKA GER 2011 Wałach gniada F: LORDANOS x LANDOS x AHORN Z
M: CHAMBERTIN X LORD
brak
42.

11

LORGAN SP POL 2009 Wałach gniada F: Corlensky
M: Luthien
brak
43.

10

LOTTA SP POL 2008 Klacz gniada F: nn/nn
M: nn/nn
brak
44.

31

MACZO SP POL 2007 Wałach gniada/160 F: Czumak, po Bujak
M: Mazda, po Hataman
brak
45.

55

MANTUS Pełna Krew Angielska POL 2000 Wałach kara/172 F: Lions Call
M: Marana
brak
46.

5

MARKIZA WIELKOPOLSKA POL 2007 Klacz bułana F: Marat
M: Jaga
Brak
47.

30

MEFISTO SP POL 2009 Wałach siwa/171 F: Faust Z/
M: Madea/
brak
48.

47

MIĘTUS KUC POL 2007 Wałach gniada F: nn
M: nn
brak 616999610329807
49.

27

MILORD SP POL 2002 Wałach kasztanowata/170 F: West
M: Mimi
Brak POL 009590035402
50.

23

MISSONI-P Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 Klacz F: Corleone Z
M: Markiza
brak
51.

45

RUBIN WLKP POL 2001 Wałach gniada F: Nepos/
M: Ryksza/
brak POL007590101601
52.

16

SALAMINA SP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Sokrates
M: Santini
brak
53.

9

SALAMON DON DARCO HUN HUN 2010 Wałach gniada/175cm F: Salamon/
M: Szeplak XI Szepseg/
Nr PZJ: K021765 HUMMTA100050000
54.

35

SCHNEEWITTCHEN KUC WALIJSKI POL 2009 Klacz izabelowata F: Wolling's Dante/
M: Sniedershoeve Goldy/
K017261
55.

29

SEMIRAMIDA SP POL 2004 Klacz gniada F: Sexman / Graf
M: Suita / Elmero
K017912 POL009611116004
56.

3

WIĘŹBA MŁP POL 2005 Klacz gniada F: Banita/
M: Widawa/
BRAK
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamkiewicz Jacek
KJ Michałówka
2016-06-18
2016-06-18
Augustyniak Zuzanna
Stajnia Rusinowo
GABON (52)
2016-06-18
2016-06-18
Belter Agnieszka
Delta Biedrusko
CEKIN (46)
2016-06-18
1
2016-06-18
7
Chojnacka Nicole
KJ Atrium Swarzędz
LOTTA (10)
2016-06-18
2016-06-18
2
2016-06-18
15
Danielewicz Anna
-
HINGIS (8)
2016-06-18
4
2016-06-18
3
Derc Karolina
Delta Biedrusko
GRAND (34)
2016-06-18
2016-06-18
2016-06-18
Drygas Maciej
KJ Dilmar Kobylarnia
LORGAN (11)
2016-06-18
7
2016-06-18
5
Dudkowiak Karol
LZS Lech Gniezno
2016-06-18
1
2016-06-18
1
Gebler Aleksandra
bpk
2016-06-18
2016-06-18
Głowacka Marta
LKJ Abaria Iwno
2016-06-18
2016-06-18
Gutowska Zosia
-
ALEXIS (42)
2016-06-18
2016-06-18
8
Ignyś Piotr
KJ Michałówka
2016-06-18
2016-06-18
Jaworska Marta
Bez Przynależności Klubowej
DIABLO (54)
2016-06-18
2016-06-18
7
Kaczmarek Mikołaj
KJ Atrium Swarzędz
LARIANT (43)
2016-06-18
8
2016-06-18
6
Kiciński Maciej
KJ Podkowa Gruszczyn
2016-06-18
2016-06-18
1
2016-06-18
Kosakowska Halina
Klub Jeździecki Raduszyn
MACZO (31)
2016-06-18
2016-06-18
2016-06-18
11
Kosakowski Andrzej
KJ Raduszyn
MEFISTO (30)
2016-06-18
8
2016-06-18
19
Kowalczyk Agnieszka
JUKS Mieczewo
2016-06-18
2016-06-18
Krajewska Klaudia
SKJ Horseprofi Łód
2016-06-18
16
2016-06-18
9
Kramer Borys
BKS Kłos Budzyń
2016-06-18
2016-06-18
Kramer Borys
KJ Sokół Damasławek
2016-06-18
2016-06-18
Kramer Borys
BKS Kłos Budzyń
2016-06-18
2016-06-18
Kwiecińska Joanna
Nie zrzeszony
MILORD (27)
2016-06-18
3
2016-06-18
7
Lampasiak Radek
KJ Atrium Swarzędz
IMPORT (51)
2016-06-18
3
2016-06-18
7
2016-06-18
Mielczarek Agnieszka
bpk
HEMETYT (44)
2016-06-18
Murakowska Alicja
OJK MICHAŁÓWKA
CEZARY (26)
2016-06-18
Nowaczyk Sandra
Klub Jeździecki Mustang Kochowo
JARKA (48)
2016-06-18
2016-06-18
Olejnicki Jacek
KJ Gołębin Stary
2016-06-18
2016-06-18
9
Orczyk Aleksandra
LZS Lech Gniezno
DAFNE (1)
2016-06-18
4
2016-06-18
6
Orłowska Weronika
KJ Atrium Swarzędz
2016-06-18
18
2016-06-18
2016-06-18
Pakuła Katarzyna
Bez przynależności klubowej
MANTUS (55)
2016-06-18
2016-06-18
5
2016-06-18
Pietkiewicz Alicja
KJ Dilmar Kobylarnia
BOROMIR (32)
2016-06-18
8
2016-06-18
4
Popkowski Michał
Delta Biedrusko
KRUPIER (37)
2016-06-18
9
2016-06-18
10
2016-06-18
Potkowska Wera
Delta Biedrusko
MIĘTUS (47)
2016-06-18
1
2016-06-18
5
Przybecki Michał
KJ Michałówka
2016-06-18
2016-06-18
2016-06-18
2016-06-18
2016-06-18
ALEXA (19)
2016-06-18
2016-06-18
Raś Basia
bpk
DILMAH (6)
2016-06-18
2016-06-18
Ratajczak Maciej
bpk
HERBON (25)
2016-06-18
2016-06-18
6
Rawecka Zofia
Bio (56)
2016-06-18
2
2016-06-18
3
Raźniak Justyna
BPK
2016-06-18
1
2016-06-18
5
Rogowski Przemysław
JUKS Mieczewo
2016-06-18
2016-06-18
Semeniuk Konrad
Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
GRACJA (21)
2016-06-18
Skupińska Mirosława
KJ Delta Biedrusko
ERNEST (33)
2016-06-18
4
2016-06-18
5
2016-06-18
Skusiewicz Klaudia
bpk
2016-06-18
1
2016-06-18
17
Szuń Katarzyna
KJ Sokół Damasławek
2016-06-18
2016-06-18
Undrych Zofia
KJ Michałówka
GRANIT (15)
2016-06-18
2016-06-18
Urbaniak Julia
Mustang w Czerwonaku
KARAT (53)
2016-06-18
8
2016-06-18
Walczak Magdalena
KJ Atrium Swarzędz
2016-06-18
1
2016-06-18
2016-06-18
2
2016-06-18
CALIDAN (50)
2016-06-18
2016-06-18
2
Wawrzyniak Maja
KJ Podkowa Gruszczyn
ERGO (36)
2016-06-18
2016-06-18
6
2016-06-18
Wojciechowicz Katarzyna
Delta Biedrusko
RUBIN (45)
2016-06-18
6
2016-06-18
2016-06-18
Zasadziński Łukasz
KJ Kopras
KREON (20)
2016-06-18
2016-06-18

Number of Riders: 50

Number of Horses: 56

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: TARANT EVENTS
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H112009-01, TARANT EVENTS)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl