Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Strzegom Spring Open
Strzegom, 05-07.04.2019

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
389 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 11:46:45
2019-04-04 11:46:45
Viorel Bubau E’CASH NOIR
  • 1x 4/1*/Zawody Krajowe
388 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 09:44:29
2019-04-04 09:44:29
Petr Myska LOCHECA
  • 1x 4/1*/Zawody Krajowe
387 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 10:19:41
2019-04-02 10:19:41
Hanna Wedmańska DZIERLATKA
  • 1x 1/LL/Zawody Krajowe
386 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 22:07:32
2019-04-01 22:07:32
Agnieszka Kopka Sikorska EMMA
  • 1x 4/1*/Zawody Krajowe
385 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 21:58:45
2019-04-01 21:58:45
Antje Koch ATOMIC BOY
  • 1x 3/L/Zawody Krajowe
384 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:52
2019-04-01 01:32:52
Pál Tuska Jnr. RADIHAZA JUNIOR
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
383 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:52
2019-04-01 01:32:52
Michael Spörk RONJA B 2
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
382 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:52
2019-04-01 01:32:52
Hanna Pogodzinska SENEGAL M
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
381 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:52
2019-04-01 01:32:52
Julianne Roervik Gamlem BOY LEANNA
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
380 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:52
2019-04-01 01:32:52
Josepha Fischer BELL-A-BON
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
379 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:52
2019-04-01 01:32:52
Siw Kaas HESTEKLEWA BE MY BEST SMOKEY
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
378 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:52
2019-04-01 01:32:52
Anna Noriko Alasztics Nakagami DOMINO
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
377 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:52
2019-04-01 01:32:52
Malgorzata Kus ORANIA
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
376 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:51
2019-04-01 01:32:51
Ellen Kristina Hynne ROM TIKKA
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
375 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:51
2019-04-01 01:32:51
Mattia Luciani FURNEAUX
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
374 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:51
2019-04-01 01:32:51
Rebecca Gerold SHANNON QUEEN
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
373 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:51
2019-04-01 01:32:51
Viorel Bubau ARCITIC
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
372 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:51
2019-04-01 01:32:51
Karolina Slazak TORES P
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
371 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:51
2019-04-01 01:32:51
Kincso Reinspach LUKACS
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
370 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:51
2019-04-01 01:32:51
Glória Soha VELINA W
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
369 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:51
2019-04-01 01:32:51
Natalia Tarabini DOMENA
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
368 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:51
2019-04-01 01:32:51
Barbora Seligova FRENCISS
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
367 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:51
2019-04-01 01:32:51
Barbora Seligova GEPETTO
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
366 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:51
2019-04-01 01:32:51
Betty Richtrova MAMEHA
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
365 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:51
2019-04-01 01:32:51
Michaela Haderkova MR MISA SL
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
364 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:51
2019-04-01 01:32:51
Astrid Vibe Skovgaard SAREIKO FOX
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
363 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:51
2019-04-01 01:32:51
Astrid Vibe Skovgaard THANEHOEJS PRADA-NOIR
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
362 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:51
2019-04-01 01:32:51
Miloslav Prihoda Jr ELDORADO
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
361 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:51
2019-04-01 01:32:51
Heidi Bratlie Larsen SR LONESTAR MY HUNTER
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
360 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:51
2019-04-01 01:32:51
Stephanie Böhe LITTLE BAMBOO
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
359 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:51
2019-04-01 01:32:51
Vanessa Bölting BAUMANN'S FILOU
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
358 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:51
2019-04-01 01:32:51
Vanessa Bölting READY TO GO W
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
357 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:51
2019-04-01 01:32:51
Ulrika Koprivova AXIAL
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
356 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:51
2019-04-01 01:32:51
Eliska Opravilova CERTINA
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
355 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:51
2019-04-01 01:32:51
Veera Manninen SIR GREG
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
354 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:51
2019-04-01 01:32:51
Boróka Farkas SUGO
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
353 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:51
2019-04-01 01:32:51
Steve Van Winkel VAINQUER Z
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
352 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:51
2019-04-01 01:32:51
Pauline Knorr GEKE EQUIGRIP'S STALYPSIA
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
351 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:51
2019-04-01 01:32:51
Jan Kaminski WELUR
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
350 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:51
2019-04-01 01:32:51
Olena Mykhailychenko RAMZES
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
349 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:51
2019-04-01 01:32:51
Oleh Perelyhin FREYD
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
348 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:51
2019-04-01 01:32:51
Iryna Soroka DIARAL PKZ
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
347 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:51
2019-04-01 01:32:51
Mateusz Kiempa PITAGORAS
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
346 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:51
2019-04-01 01:32:51
Oliwia Pazdziora BASMA
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
345 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:51
2019-04-01 01:32:51
Katarzyna Stapor ROSVEEL
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
344 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:50
2019-04-01 01:32:50
Tim Lips BAYRO
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
343 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:50
2019-04-01 01:32:50
Tim Lips LACOSTE Z
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
342 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:50
2019-04-01 01:32:50
Ilonka Kluytmans IMAGE OF ROSES
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
341 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:50
2019-04-01 01:32:50
Renske Kroeze JANE Z
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
340 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:50
2019-04-01 01:32:50
Laura Hoogeveen WICRO QUIBUS N.O.P.
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
339 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:50
2019-04-01 01:32:50
Jordy Wilken BURRY SPIRIT
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
338 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:50
2019-04-01 01:32:50
Mariusz Kleniuk WINONA
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
337 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:50
2019-04-01 01:32:50
Elaine Pen BLUE NILE
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
336 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:50
2019-04-01 01:32:50
Esteban Benitez Valle MILANA 23
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
335 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:50
2019-04-01 01:32:50
Petr Lacina KAMIKATZE
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
334 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:50
2019-04-01 01:32:50
Johan Lundin MIND ME
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
333 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:50
2019-04-01 01:32:50
Anna Freskgård FLY AWAY V/D N.RANCH
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
332 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:50
2019-04-01 01:32:50
Anna Freskgård TECHNO
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
331 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:50
2019-04-01 01:32:50
Daniel Dunst QUEEN SALLY
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
330 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:50
2019-04-01 01:32:50
Daniel Dunst LORIOT F
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
329 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:50
2019-04-01 01:32:50
Savannah Fulton CAPTAIN JACK
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
328 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:50
2019-04-01 01:32:50
Joanna Pawlak FANTASTIC FRIEDA
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
327 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:50
2019-04-01 01:32:50
Vanessa Bölting CARLSON B
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
326 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:50
2019-04-01 01:32:50
Andreas Dibowski FRH BUTTS AVEDON
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
325 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:50
2019-04-01 01:32:50
Andreas Dibowski BARBADOS 26
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
324 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:50
2019-04-01 01:32:50
Eliska Opravilova DUNKAS A
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
323 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:50
2019-04-01 01:32:50
Johannes Hayessen BY MY SIDE 2
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
322 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:50
2019-04-01 01:32:50
Jule Wewer RULING SPIRIT
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
321 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:50
2019-04-01 01:32:50
Huadong Sun LADY CHIN V'T MOERVEN Z
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
320 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:50
2019-04-01 01:32:50
Beat Danner LONDON LOU
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
319 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:50
2019-04-01 01:32:50
Yoshiaki Oiwa CALLE 44
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
318 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:50
2019-04-01 01:32:50
Mateusz Kiempa GRAND SUPREME
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
317 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:50
2019-04-01 01:32:50
Aurelie Riedweg API DES NOUES
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
316 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:50
2019-04-01 01:32:50
Aurelie Riedweg ROHAN DU MANEIX
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
315 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:49
2019-04-01 01:32:49
Katrin Khoddam - Hazrati COSMA
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
314 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:49
2019-04-01 01:32:49
Alexander Zelenko CARLO GRANDE JR.
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
313 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:49
2019-04-01 01:32:49
Petr Myska OBORA'S SHUT IT OUT
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
312 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:49
2019-04-01 01:32:49
Eliška Orctová BONUS 1
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
311 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:49
2019-04-01 01:32:49
Miroslav Trunda SHUTTERFLYKE
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
310 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:49
2019-04-01 01:32:49
Robert Pokorny FLOOR
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
309 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:49
2019-04-01 01:32:49
Jade Schlichting TIRS LUCKYSON
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
308 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:49
2019-04-01 01:32:49
Matilde Skrædderdal Andersen CATCH ME
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
307 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:49
2019-04-01 01:32:49
Veera Manninen COLIBRI
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
306 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:49
2019-04-01 01:32:49
Vanessa Bölting CARLOS HH
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
305 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:49
2019-04-01 01:32:49
Vanessa Bölting COMTESSE XI CH
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
304 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:49
2019-04-01 01:32:49
Johannes Hayessen LOHENGRIN 90
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
303 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:49
2019-04-01 01:32:49
Charlotte Whittaker LADY BROWN
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
302 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:49
2019-04-01 01:32:49
Maja Kozian-Fleck SAVIOLA 3
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
301 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:49
2019-04-01 01:32:49
Giulio Guglielmi CARAMIO 4
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
300 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:49
2019-04-01 01:32:49
Giulio Guglielmi UHLAN DE L'EPINE
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
299 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:49
2019-04-01 01:32:49
Mattia Luciani GOOD LUCK
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
298 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:49
2019-04-01 01:32:49
Yoshiaki Oiwa BART L JRA
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
297 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:49
2019-04-01 01:32:49
Merel Blom LYKKEGAARD'S LA'MARIA
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
296 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:49
2019-04-01 01:32:49
Merel Blom LIMITED EDITION
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
295 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:49
2019-04-01 01:32:49
Maartje Van Riel EPPO
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
294 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:49
2019-04-01 01:32:49
Michal Hycki MOONSHINE
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
293 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:49
2019-04-01 01:32:49
Paulina Maciejewska JANGCY L
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
292 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:49
2019-04-01 01:32:49
Mariusz Kleniuk LORETTA
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
291 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:49
2019-04-01 01:32:49
Malgorzata Korycka CANVALENCIA
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
290 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:49
2019-04-01 01:32:49
Malgorzata Korycka POLA
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
289 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:49
2019-04-01 01:32:49
Ksawery Sniegucki RARASHEK
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
288 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:49
2019-04-01 01:32:49
Ksawery Sniegucki GOUVERNEUR
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
287 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:49
2019-04-01 01:32:49
Marta Orlowska MARCO
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
286 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:49
2019-04-01 01:32:49
Jan Kaminski SENIOR
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
285 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:49
2019-04-01 01:32:49
Jan Kaminski JARD
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
284 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:49
2019-04-01 01:32:49
Pawel Warszawski LUCINDA EX ANI 4
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
283 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:49
2019-04-01 01:32:49
Pawel Warszawski FILER
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
282 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:49
2019-04-01 01:32:49
Pawel Warszawski ARISTO A-Z
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
281 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:49
2019-04-01 01:32:49
Mateusz Kiempa LASSBAN RADOVIX
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
280 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:49
2019-04-01 01:32:49
Mateusz Kiempa LIBERTINA
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
279 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:49
2019-04-01 01:32:49
Sandra Gustafsson KOORDINAT
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
278 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:49
2019-04-01 01:32:49
Sandra Gustafsson KVADRAT
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
277 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:49
2019-04-01 01:32:49
Selma Hammarström CREEVAGH COOLEY
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
276 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:49
2019-04-01 01:32:49
Katrin Khoddam - Hazrati OKLAHOMA 2
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
275 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:48
2019-04-01 01:32:48
Ksawery Sniegucki EMILIA OF CHIN
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
274 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:48
2019-04-01 01:32:48
Julia Gillmaier QUINTON 14
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
273 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:48
2019-04-01 01:32:48
Marta Orlowska GENESIS KG
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
272 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:48
2019-04-01 01:32:48
Aleksandra Chmielinska HUZAR
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
271 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:48
2019-04-01 01:32:48
Aleksandra Chmielinska JAROSZOWKA
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
270 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:48
2019-04-01 01:32:48
Pauline Wieczorek CZACZA
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
269 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:48
2019-04-01 01:32:48
Jacek Kowerski EVENTING DREAM
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
268 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:48
2019-04-01 01:32:48
Antoni Baran EPIKUR
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
267 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:48
2019-04-01 01:32:48
Gabriela Kozlowska DININ CHOSEN
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
266 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:48
2019-04-01 01:32:48
Tomasz Pastwa SZABLON
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
265 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:48
2019-04-01 01:32:48
Sandra Gustafsson CALIBER
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
264 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:48
2019-04-01 01:32:48
Sandra Gustafsson TOP GIRL
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
263 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:48
2019-04-01 01:32:48
Amanda Andersson JERSEY
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
262 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:48
2019-04-01 01:32:48
Amanda Andersson KOKOS
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
261 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:48
2019-04-01 01:32:48
Judit Engelsson KAMINSKIJ
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
260 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:48
2019-04-01 01:32:48
Judit Engelsson BOB
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
259 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:48
2019-04-01 01:32:48
Bernhard Neunteufel GOLDEN SUNRISE
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
258 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:48
2019-04-01 01:32:48
Vera Stroblmair ABRAKADABRA S
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
257 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:48
2019-04-01 01:32:48
Michelle Talakovics SIENNA 2
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
256 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:48
2019-04-01 01:32:48
Steve Van Winkel AIRKAN SYLVESTER
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
255 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:48
2019-04-01 01:32:48
Aliaksandra Yarmak LENTS
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
254 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:48
2019-04-01 01:32:48
Dziyana Krukava GLENVIL
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
253 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:48
2019-04-01 01:32:48
Stanislau Yavenka GINHAN
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
252 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:48
2019-04-01 01:32:48
Yingfeng Bao FLANDIA 2
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
251 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:48
2019-04-01 01:32:48
Yingfeng Bao TESEO
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
250 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:47
2019-04-01 01:32:47
Stephanie Böhe ASHANTI DE LA RIBIERE
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
249 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:47
2019-04-01 01:32:47
Stephanie Böhe THE PHANTOM OF THE OPERA
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
248 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:47
2019-04-01 01:32:47
Linda Stiefelmeyer SANTIAGO 230
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
247 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:47
2019-04-01 01:32:47
Antonia Von Baath FREDDIE C
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
246 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:47
2019-04-01 01:32:47
Pauline Knorr QUANTANA P
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
245 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:47
2019-04-01 01:32:47
Pauline Knorr LUCY DYNAMIK
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
244 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:47
2019-04-01 01:32:47
Balázs Kaizinger CLOVER 15
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
243 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:47
2019-04-01 01:32:47
Balázs Kaizinger CAPITANO 101
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
242 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:47
2019-04-01 01:32:47
Glória Soha CONNECTICUT
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
241 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:47
2019-04-01 01:32:47
Zsófia Habsburg-Lothringen RADIHAZA ALFA
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
240 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:47
2019-04-01 01:32:47
Ildikó Habsburg-Lothringen ZENGO
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
239 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:47
2019-04-01 01:32:47
Rebecca Gerold PEPERONI RED
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
238 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:47
2019-04-01 01:32:47
Michael Spörk FRANZ JOSEPH K
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
237 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:47
2019-04-01 01:32:47
Mattia Luciani BINGO
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
236 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:47
2019-04-01 01:32:47
Myrle Schoones RAVALLO VAN DE SMEETSHOEVE
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
235 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:47
2019-04-01 01:32:47
Myrle Schoones DIMITRI
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
234 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:47
2019-04-01 01:32:47
Olivia Pleysier SPIRIT EXCALIBUR
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
233 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:47
2019-04-01 01:32:47
Gert Jan Heinen GOLIATH
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
232 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:47
2019-04-01 01:32:47
Nienke Jonge Poerink BASIC INSTINCT
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
231 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:47
2019-04-01 01:32:47
Bjinse Venderbosch VESUVE D'AVEYRON
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
230 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:47
2019-04-01 01:32:47
Jordy Wilken AMARRILLO
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
229 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:47
2019-04-01 01:32:47
Asha Laseroms SOCCER STAR
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
228 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:47
2019-04-01 01:32:47
Merel Blom BONMAHON SILVER VIXEN
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
227 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:47
2019-04-01 01:32:47
Merel Blom CROSSBORDER RADAR LOVE
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
226 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:47
2019-04-01 01:32:47
Katja Gontowiuk ORDYNAT
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
225 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:47
2019-04-01 01:32:47
Mariusz Kleniuk SZACH MAT
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
224 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:47
2019-04-01 01:32:47
Wiktoria Knap STERNTALER 67
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
223 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:47
2019-04-01 01:32:47
Wiktoria Knap QUINTUS 134
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
222 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:47
2019-04-01 01:32:47
Michal Knap VALANDO 2
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
221 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:47
2019-04-01 01:32:47
Ksawery Sniegucki RED DREAM PRINCES
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
220 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:46
2019-04-01 01:32:46
Daniel Dunst JOLLY SUMMER
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
219 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:46
2019-04-01 01:32:46
Theresa Stroblmair BARICELLO 3
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
218 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:46
2019-04-01 01:32:46
Viktoria Wolf DOLCE VITA
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
217 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:46
2019-04-01 01:32:46
Steve Van Winkel GLENKEERAN CASANOVA
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
216 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:46
2019-04-01 01:32:46
Lukas Letal COCO RICO
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
215 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:46
2019-04-01 01:32:46
Miriam Zaveska EXPECTANCY LUCY
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
214 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:46
2019-04-01 01:32:46
Miroslav Trunda TRNKA-RUF
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
213 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:46
2019-04-01 01:32:46
Adela Svobodova URLEVEN BARNAUL SL
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
212 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:46
2019-04-01 01:32:46
Adela Svobodova DOUBLE CLEAR SL
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
211 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:46
2019-04-01 01:32:46
Jaroslav Abik MADOCK
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
210 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:46
2019-04-01 01:32:46
Veronika Prihodova EXPRESSO-EV
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
209 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:46
2019-04-01 01:32:46
Petrea Hyldgaard Thomsen MAJGAARDENS EPO HOTSHOT
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
208 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:46
2019-04-01 01:32:46
Casper Rasmussen CORADINE-S
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
207 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:46
2019-04-01 01:32:46
Bianca Walton MIDT-WEST FAVEUR
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
206 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:46
2019-04-01 01:32:46
Johanna Pohjonen CONNER K
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
205 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:46
2019-04-01 01:32:46
Noora Cederberg COLAUTI
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
204 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:46
2019-04-01 01:32:46
Aurelie Riedweg ACROBATE STAR
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
203 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:46
2019-04-01 01:32:46
Marlène Andrée Gas EL PASO 193
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
202 ENTRY ACCEPTED 2019-03-30 11:22:42
2019-03-30 11:22:42
Asha Laseroms VALCOR
  • 1x 4/1*/Zawody Krajowe
201 ENTRY ACCEPTED 2019-03-30 11:04:43
2019-03-30 11:04:43
Alžběta Vyštajnová BEL CANTO LA MENNERIE
  • 1x 3/L/Zawody Krajowe
200 ENTRY ACCEPTED 2019-03-30 10:59:07
2019-03-30 10:59:07
Nikola Ečerová ARLEEN
  • 1x 3/L/Zawody Krajowe
199 ENTRY ACCEPTED 2019-03-29 11:34:58
2019-03-29 11:34:58
Olimpia Filipowska GOLDIKA
  • 1x 2/L-18/Zawody Krajowe
198 ENTRY ACCEPTED 2019-03-28 11:45:34
2019-03-28 11:45:34
Joanna Pawlak DORRYT
  • 1x 3/L/Zawody Krajowe
197 ENTRY ACCEPTED 2019-03-28 10:35:39
2019-03-28 10:35:39
Ksawery Sniegucki GOLDEN GIRL
  • 1x 4/1*/Zawody Krajowe
196 ENTRY ACCEPTED 2019-03-27 10:31:52
2019-03-27 10:31:52
Katarzyna Kokowska NAGATO
  • 1x 1/LL/Zawody Krajowe
195 ENTRY ACCEPTED 2019-03-27 10:10:11
2019-03-27 10:10:11
Aleksandra Wicenciak IN PERSONA
  • 1x 4/1*/Zawody Krajowe
194 ENTRY ACCEPTED 2019-03-26 11:05:37
2019-03-26 11:04:05
Katarzyna Stąpor NEON
  • 1x 3/L/Zawody Krajowe
193 ENTRY ACCEPTED 2019-03-26 11:02:03
2019-03-26 10:59:52
Katarzyna Stąpor IN GOMERA L
  • 1x 3/L/Zawody Krajowe
192 ENTRY ACCEPTED 2019-03-26 10:57:52
2019-03-26 10:57:52
Katarzyna Stąpor BENORA
  • 1x 3/L/Zawody Krajowe
191 ENTRY ACCEPTED 2019-03-26 10:54:20
2019-03-26 10:54:20
Katarzyna Stąpor DEFILADA
  • 1x 1/LL/Zawody Krajowe
190 ENTRY ACCEPTED 2019-03-25 11:10:15
2019-03-25 11:10:15
Lukas Letal FEDOR
  • 1x 4/1*/Zawody Krajowe
189 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 10:16:36
2019-03-25 10:57:40
Miroslav Trunda GOOD GEMINI Z
  • 1x 1/LL/Zawody Krajowe
188 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 10:10:50
2019-03-22 08:25:26
Yaraslau Vitkouski RLG RIVANA
  • 1x 3/L/Zawody Krajowe
187 ENTRY ACCEPTED 2019-03-20 12:08:16
2019-03-20 12:08:16
Claire Van Riel M.J. VAN RIEL'S CONDEX
  • 1x 3/L/Zawody Krajowe
186 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 22:06:30
2019-03-18 22:06:30
Michaela Gross CLAPTON B
  • 1x 4/1*/Zawody Krajowe
185 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 09:59:13
2019-03-15 22:54:28
Sabine Friedrich LAST MINUTE
  • 1x 4/1*/Zawody Krajowe
184 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 09:59:17
2019-03-15 22:50:16
Sabine Friedrich FELIZITAS
  • 1x 3/L/Zawody Krajowe
182 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 09:59:25
2019-03-15 12:54:55
Klaudia Wołyńska PIRELLA
  • 1x 4/1*/Zawody Krajowe
181 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 09:54:59
2019-03-14 21:54:23
Paweł Warszawski JODCASALL A-Z
  • 1x 3/L/Zawody Krajowe
180 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 09:54:56
2019-03-14 20:10:03
Karolina Miś SOKRATES
  • 1x 2/L-18/Zawody Krajowe
178 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 09:54:50
2019-03-14 19:41:13
Robert Pokorný CONNOR
  • 1x 1/LL/Zawody Krajowe
177 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 09:36:26
2019-03-14 16:13:35
Sara Tęcza CHODÓW
  • 1x 3/L/Zawody Krajowe
176 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 09:54:44
2019-03-14 16:12:41
Daria Kobiernik POLAGRIS
  • 1x 1/LL/Zawody Krajowe
174 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 09:54:31
2019-03-14 16:08:47
Daria Kobiernik HICORA
  • 1x 3/L/Zawody Krajowe
172 ENTRY ACCEPTED 2019-03-25 11:31:39
2019-03-13 22:33:48
Jarosław Wygachiewicz SION II
  • 1x 5/2*/Zawody Krajowe
171 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 09:54:22
2019-03-13 21:29:41
Zofia Złotnicka KAMERUN
  • 1x 1/LL/Zawody Krajowe
170 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 09:54:16
2019-03-13 18:57:34
Emilia Tousty LUBAR
  • 1x 1/LL/Zawody Krajowe
168 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 09:54:11
2019-03-13 17:36:46
Wiktoria Klimczak ROSALIE
  • 1x 2/L-18/Zawody Krajowe
167 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 09:54:08
2019-03-13 17:36:07
Katarzyna Kokowska GROM
  • 1x 3/L/Zawody Krajowe
165 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 09:54:04
2019-03-13 17:34:51
Hanna Hudziak BUBLE BOY
  • 1x 2/L-18/Zawody Krajowe
163 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 09:53:59
2019-03-13 17:33:30
Świec Konstancja MOHITO
  • 1x 1/LL/Zawody Krajowe
162 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 09:53:56
2019-03-13 13:38:00
Sara Śnioch GRENADA
  • 1x 5/2*/Zawody Krajowe
161 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 09:53:53
2019-03-13 09:33:16
Cornelia Zach DAIQUIRI KEY WEST
  • 1x 3/L/Zawody Krajowe
160 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 09:53:51
2019-03-12 20:26:32
Kamila Cygan JEDWABNY PYŁ
  • 1x 5/2*/Zawody Krajowe
159 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 08:39:01
2019-03-12 19:41:20
Jaroslav Abík TIMUR
  • 1x 3/L/Zawody Krajowe
158 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 08:39:13
2019-03-12 17:52:17
Tomasz Dr Trela BENEMA T
  • 1x 3/L/Zawody Krajowe
154 ENTRY ACCEPTED 2019-03-12 10:20:02
2019-03-12 08:22:49
Lucie Kacafírková REVUE
  • 1x 1/LL/Zawody Krajowe
152 ENTRY ACCEPTED 2019-03-12 10:20:06
2019-03-12 08:14:56
Lucie Kacafírková CONTINO
  • 1x 1/LL/Zawody Krajowe
151 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 09:53:46
2019-03-11 22:48:40
Olga Łukaniuk ORANŻADA
  • 1x 1/LL/Zawody Krajowe
150 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 09:51:31
2019-03-11 21:40:57
Amelia Mokrzycka PAN GRAND EWITA
  • 1x 5/2*/Zawody Krajowe
149 ENTRY ACCEPTED 2019-03-28 17:21:03
2019-03-11 21:39:00
Amelia Mokrzycka CORNERO
  • 1x 5/2*/Zawody Krajowe
148 ENTRY ACCEPTED 2019-03-12 10:20:10
2019-03-11 20:50:47
Barbora Poláková REBEL 10
  • 1x 3/L/Zawody Krajowe
146 ENTRY ACCEPTED 2019-03-12 10:19:37
2019-03-11 10:17:28
Luca Gyalog GULLIVER
  • 1x 2/L-18/Zawody Krajowe
145 ENTRY ACCEPTED 2019-03-12 10:19:32
2019-03-11 10:16:23
Zsuzsanna Nyári ALFEA
  • 1x 1/LL/Zawody Krajowe
144 ENTRY ACCEPTED 2019-03-12 10:19:26
2019-03-11 10:14:28
Lilla Vámosi LAJTA
  • 1x 3/L/Zawody Krajowe
143 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 10:03:59
2019-03-10 21:09:41
Patrik Sukdolák QAID
  • 1x 3/L/Zawody Krajowe
142 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 08:52:03
2019-03-10 21:07:51
Patrik Sukdolák FIGARO
  • 1x 3/L/Zawody Krajowe
141 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 09:53:41
2019-03-10 19:35:39
Agata Gil MONARIO
  • 1x 4/1*/Zawody Krajowe
140 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 09:53:39
2019-03-10 19:10:51
Zofia Mazur FINLANDINA
  • 1x 1/LL/Zawody Krajowe
139 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 08:52:25
2019-03-10 17:28:13
Kristýna Chorovská CASSINI´S GIRL
  • 1x 3/L/Zawody Krajowe
138 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 08:52:28
2019-03-10 17:25:21
Petr Lacina KIMA-H
  • 1x 4/1*/Zawody Krajowe
137 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 09:53:36
2019-03-10 15:24:34
Alicja Gołębiowska SKOVGAARDENS LIONHEART
  • 1x 2/L-18/Zawody Krajowe
135 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 09:53:31
2019-03-10 11:06:08
Victoria Glomb ROSSIR
  • 1x 1/LL/Zawody Krajowe
134 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 09:53:29
2019-03-10 11:05:25
Victoria Glomb DREAMER
  • 1x 1/LL/Zawody Krajowe
133 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 08:52:43
2019-03-09 20:24:32
Petr Myška NICK 204
  • 1x 4/1*/Zawody Krajowe
132 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 08:52:47
2019-03-09 20:23:14
Kateřina Ehlová TÝTÝ
  • 1x 2/L-18/Zawody Krajowe
131 ENTRY ACCEPTED 2019-03-26 10:05:15
2019-03-09 18:52:05
Weronika Jerczyńska KARAT
  • 1x 4/1*/Zawody Krajowe
128 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 13:00:17
2019-03-08 15:15:56
Agnieszka Kopka Sikorska BAZYLIA
  • 1x 4/1*/Zawody Krajowe
127 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 09:53:07
2019-03-08 15:09:10
Łukasz Sikorski MALAYSIA BEAT
  • 1x 1/LL/Zawody Krajowe
125 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 09:53:01
2019-03-08 15:03:46
Łukasz Sikorski BACARDI MK
  • 1x 3/L/Zawody Krajowe
124 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 09:38:12
2019-03-07 23:57:55
Elena Pfister MORNING SUN
  • 1x 3/L/Zawody Krajowe
123 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 09:52:57
2019-03-07 20:22:27
Marcin Michałek RIO BRAVA S
  • 1x 4/1*/Zawody Krajowe
120 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 09:38:33
2019-03-07 12:05:52
Veronika Vaňková ETIEN
  • 1x 1/LL/Zawody Krajowe
119 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 10:24:58
2019-03-07 11:56:38
Agata Piskadło GOYA EWITA
  • 1x 4/1*/Zawody Krajowe
118 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 09:38:59
2019-03-07 11:54:27
Dominika Mączyńska AVENIDO
  • 1x 2/L-18/Zawody Krajowe
117 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 09:39:01
2019-03-07 11:53:44
Róża Wiraszka KORUPCJA
  • 1x 1/LL/Zawody Krajowe
116 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 09:39:02
2019-03-07 11:52:58
Jakub Wiraszka DAVINCI
  • 1x 2/L-18/Zawody Krajowe
115 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 09:38:41
2019-03-07 11:42:44
Sára Linhartová NOWITKA
  • 1x 1/LL/Zawody Krajowe
114 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 09:38:45
2019-03-07 11:26:36
Andrea Čudková VIGOSS
  • 1x 1/LL/Zawody Krajowe
113 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 09:39:09
2019-03-07 11:00:42
Lucie Hlavata KAI
  • 1x 4/1*/Zawody Krajowe
112 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 09:52:52
2019-03-07 06:19:20
Marcin Michałek APORT
  • 2x 5/2*/Zawody Krajowe
111 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 09:39:22
2019-03-07 00:45:04
Miloslav Příhoda ALANTINO
  • 2x 3/L/Zawody Krajowe
110 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 09:39:24
2019-03-07 00:44:01
Miloslav Příhoda WAKAT
  • 2x 3/L/Zawody Krajowe
109 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 09:39:27
2019-03-07 00:42:48
Miloslav Příhoda RIVAL-DI-CO
  • 1x 3/L/Zawody Krajowe
108 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 09:52:47
2019-03-06 20:42:48
Agata Gil CZUMIN
  • 1x 3/L/Zawody Krajowe
107 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 09:52:45
2019-03-06 20:40:29
Agata Gil HIUSTON
  • 1x 3/L/Zawody Krajowe
105 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 09:39:36
2019-03-06 12:38:03
Dominika Warmus HANNIBAL-WM
  • 1x 1/LL/Zawody Krajowe
104 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 09:39:39
2019-03-06 12:37:35
Dominika Warmus CERVELLE-WM
  • 1x 3/L/Zawody Krajowe
103 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 09:39:42
2019-03-06 12:32:05
Nikola Bártová MERLIN
  • 2x 1/LL/Zawody Krajowe
102 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 09:39:44
2019-03-06 12:16:13
Nikola Bártová KUBA
  • 2x 1/LL/Zawody Krajowe
101 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 09:52:37
2019-03-06 12:11:20
Klaudia Smaza EL NINO EWITA
  • 1x 4/1*/Zawody Krajowe
100 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 09:52:33
2019-03-06 12:00:40
Julia Witkowska CHESTER
  • 1x 4/1*/Zawody Krajowe
99 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 09:52:28
2019-03-06 11:58:45
Julia Witkowska KSENA
  • 1x 4/1*/Zawody Krajowe
98 ENTRY ACCEPTED 2019-03-06 10:07:30
2019-03-06 09:02:14
Aleksandra Malicka-Nowacka SOFKA
  • 1x 4/1*/Zawody Krajowe
97 ENTRY ACCEPTED 2019-03-06 10:07:32
2019-03-06 09:00:46
Aleksandra Malicka-Nowacka DASSILIA
  • 1x 1/LL/Zawody Krajowe
96 ENTRY ACCEPTED 2019-03-06 10:07:35
2019-03-06 08:45:15
Miriam Záveská PINARELLO
  • 1x 3/L/Zawody Krajowe
95 ENTRY ACCEPTED 2019-03-06 10:07:37
2019-03-06 08:43:22
Jaromír Kabelka WELINGTON
  • 1x 4/1*/Zawody Krajowe
94 ENTRY ACCEPTED 2019-03-06 10:07:39
2019-03-06 07:08:09
Martyna Życzkowska DIZZY
  • 2x 1/LL/Zawody Krajowe
93 ENTRY ACCEPTED 2019-03-06 10:07:41
2019-03-05 22:10:06
Weronika Mikołajczak CZANOS
  • 1x 1/LL/Zawody Krajowe
92 ENTRY ACCEPTED 2019-03-06 10:07:43
2019-03-05 22:08:12
Weronika Mikołajczak KHARISMA
  • 1x 4/1*/Zawody Krajowe
90 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 16:47:31
2019-03-05 15:03:16
Lisa-Marie Fischer FBW LÖNNEKEN
  • 1x 1/LL/Zawody Krajowe
88 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 16:47:37
2019-03-05 12:59:10
Lukas Letal QUIDO 9
  • 1x 4/1*/Zawody Krajowe
86 ENTRY ACCEPTED 2019-03-14 23:07:37
2019-03-05 12:38:06
Susann Friedl EDGAR GO
  • 1x 4/1*/Zawody Krajowe
85 ENTRY ACCEPTED 2019-03-30 11:31:01
2019-03-05 11:38:20
Alina Mikołajczyk ALARM
  • 1x 4/1*/Zawody Krajowe
84 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 16:47:48
2019-03-05 10:07:31
Filip Dziuba CORMINTTA
  • 1x 5/2*/Zawody Krajowe
83 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 16:48:21
2019-03-05 09:31:11
Filip Dziuba SAFARI
  • 1x 4/1*/Zawody Krajowe
82 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 16:48:24
2019-03-04 23:19:43
Magdalena Kołek SECT MASINI
  • 1x 4/1*/Zawody Krajowe
81 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 16:48:26
2019-03-04 22:12:11
Artur Społowicz DOLCE BIE
  • 1x 4/1*/Zawody Krajowe
78 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 16:48:34
2019-03-04 22:09:20
Patrycja Urbaniak EROIKA
  • 1x 1/LL/Zawody Krajowe
77 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 16:48:35
2019-03-04 22:08:34
Zuzanna Społowicz WOODY ALLEN
  • 1x 1/LL/Zawody Krajowe
76 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 16:48:37
2019-03-04 19:41:49
Wojciech Kowalik CZERTO
  • 1x 1/LL/Zawody Krajowe
75 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 16:48:40
2019-03-04 19:29:47
Wojciech Kowalik PAKIET
  • 1x 2/L-18/Zawody Krajowe
74 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 16:48:46
2019-03-04 17:35:48
Katarzyna Żuchowicka DESERT GENERAL
  • 1x 1/LL/Zawody Krajowe
73 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 16:48:49
2019-03-04 17:34:27
Katarzyna Żuchowicka CHOPIN
  • 1x 1/LL/Zawody Krajowe
72 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 16:48:51
2019-03-04 17:33:37
Anna Królikowska ROMINA
  • 1x 3/L/Zawody Krajowe
71 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 16:48:53
2019-03-04 17:32:42
Piotr Piasecki BANITKA
  • 1x 1/LL/Zawody Krajowe
70 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 16:48:55
2019-03-04 17:31:49
Piotr Piasecki PEREZ
  • 1x 4/1*/Zawody Krajowe
69 ENTRY ACCEPTED 2019-03-21 10:38:41
2019-03-04 10:49:17
Mariusz Kleniuk RED HOT CHILI PEPER
  • 1x 3/L/Zawody Krajowe
67 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 16:49:04
2019-03-04 10:46:32
Mariusz Kleniuk QADROS MER.
  • 1x 4/1*/Zawody Krajowe
66 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 16:49:07
2019-03-04 09:19:28
Marcin Pakulski HADRIAN
  • 1x 4/1*/Zawody Krajowe
65 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 09:52:13
2019-03-04 09:07:08
Zofia Złotnicka NORMA
  • 1x 2/L-18/Zawody Krajowe
64 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 22:40:56
2019-03-03 20:56:56
Maria Adamek FIGA
  • 1x 3/L/Zawody Krajowe
63 ENTRY ACCEPTED 2019-03-31 12:35:53
2019-03-03 20:53:53
Maria Adamek GRUBIANIN
  • 1x 3/L/Zawody Krajowe
62 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 08:54:22
2019-03-03 15:19:03
Maja Milczarkiewicz MAXIMUS
  • 1x 2/L-18/Zawody Krajowe
61 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 08:54:36
2019-03-03 15:17:51
Dorota Winograd LEXUS
  • 1x 1/LL/Zawody Krajowe
59 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 08:54:45
2019-03-03 15:10:15
Julia Kałużyńska KALMA
  • 1x 4/1*/Zawody Krajowe
58 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 08:54:48
2019-03-03 15:09:44
Emilia Hosa HEKTOR
  • 1x 4/1*/Zawody Krajowe
57 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 08:54:51
2019-03-03 15:08:57
Katja Gontowiuk CONEN GIRL
  • 1x 4/1*/Zawody Krajowe
55 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 22:17:11
2019-03-02 14:33:35
Marcin Pakulski DZIELŻAN
  • 1x 3/L/Zawody Krajowe
54 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 08:55:14
2019-03-02 12:15:33
Roksana Walczuch DANTE
  • 1x 3/L/Zawody Krajowe
53 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 08:55:21
2019-03-01 20:36:54
Kebie Rahbek Hansen PERICON
  • 1x 5/2*/Zawody Krajowe
52 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 08:55:46
2019-03-01 18:24:27
Małgorzata Świderek-Baran ERUDYCJA
  • 2x 3/L/Zawody Krajowe
51 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 08:56:03
2019-03-01 17:00:55
Alžběta Vyštajnová ELZAR
  • 1x 4/1*/Zawody Krajowe
49 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 08:56:18
2019-03-01 12:07:09
Joanna Mandecka-Turczyńska DIUSZESA
  • 1x 1/LL/Zawody Krajowe
48 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 08:56:22
2019-03-01 12:00:18
Jagoda Turczyńska KONTINA
  • 1x 4/1*/Zawody Krajowe
47 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 08:56:24
2019-03-01 11:59:01
Joanna Mandecka-Turczyńska EROTYK
  • 1x 4/1*/Zawody Krajowe
46 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 08:56:29
2019-02-28 16:32:07
Weronika Król KEMARA
  • 1x 4/1*/Zawody Krajowe
45 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 08:56:33
2019-02-28 16:31:44
Weronika Król LISMAKEEGAN CHESTER
  • 1x 4/1*/Zawody Krajowe
44 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 08:56:36
2019-02-28 11:38:55
Alicja Maciejewska SONG
  • 1x 2/L-18/Zawody Krajowe
43 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 08:56:39
2019-02-28 11:37:52
Martyna Stępniak IRTYSZ
  • 1x 1/LL/Zawody Krajowe
42 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 08:56:41
2019-02-28 11:37:01
Joanna Skibińska INEZA W
  • 1x 1/LL/Zawody Krajowe
41 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 08:56:43
2019-02-28 11:35:00
Joanna Skibińska GIGOLO
  • 1x 1/LL/Zawody Krajowe
40 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 08:56:48
2019-02-27 11:01:02
Antje Koch CHAMBERLAINS BOY
  • 1x 4/1*/Zawody Krajowe
39 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 08:56:53
2019-02-26 14:49:29
Marta Dziak-Gierlicz IMPECABLE M
  • 1x 3/L/Zawody Krajowe
38 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 08:56:55
2019-02-26 14:48:31
Marta Dziak-Gierlicz COSTANZA
  • 1x 4/1*/Zawody Krajowe
37 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 08:57:02
2019-02-26 05:54:59
Magdalena Hell BUSHMILLS
  • 1x 3/L/Zawody Krajowe
36 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 08:57:06
2019-02-26 05:08:33
Franziska Scheffler JELONEK - WM
  • 1x 4/1*/Zawody Krajowe
35 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 08:57:09
2019-02-25 20:06:46
Laura Hoogeveen WICRO EOWYN
  • 1x 3/L/Zawody Krajowe
33 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 09:13:08
2019-02-25 15:30:42
Patrycja Pastuszek SAHARA
  • 1x 1/LL/Zawody Krajowe
32 ENTRY ACCEPTED 2019-03-21 12:17:08
2019-02-24 22:21:58
Pola Waśniewska EMPEROR'S HILL
  • 1x 1/LL/Zawody Krajowe
31 ENTRY ACCEPTED 2019-03-21 12:17:26
2019-02-24 22:21:19
Laura Pertkiewicz HORSEHEATH DIAMOND LAD
  • 1x 2/L-18/Zawody Krajowe
30 ENTRY ACCEPTED 2019-03-21 12:17:41
2019-02-24 22:20:20
Laura Pertkiewicz LIBERACE
  • 1x 2/L-18/Zawody Krajowe
29 ENTRY ACCEPTED 2019-03-21 12:17:53
2019-02-24 22:16:11
Tomasz Olszewski DAVISHILL
  • 1x 3/L/Zawody Krajowe
28 ENTRY ACCEPTED 2019-03-21 12:18:04
2019-02-24 22:14:48
Tomasz Olszewski SZMULA
  • 1x 4/1*/Zawody Krajowe
27 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 08:57:41
2019-02-24 21:48:00
Mette-Stine Jakobsen MISS AMOUR
  • 1x 4/1*/Zawody Krajowe
26 ENTRY ACCEPTED 2019-03-22 08:06:02
2019-02-24 21:17:24
Christina Stecher FIREFLY
  • 1x 4/1*/Zawody Krajowe
25 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 08:57:49
2019-02-24 13:18:34
Olivia Pleijsier TIMELESS
  • 2x 3/L/Zawody Krajowe
24 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 08:57:55
2019-02-24 11:19:15
Andreas Riedl DOLMEN DE VITO
  • 2x 3/L/Zawody Krajowe
23 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 08:57:59
2019-02-24 11:17:53
Andreas Riedl GREANANSTOWN
  • 2x 3/L/Zawody Krajowe
21 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 08:58:05
2019-02-23 09:54:04
Weronika Rozbiewska SZENILA
  • 1x 4/1*/Zawody Krajowe
20 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 08:58:08
2019-02-23 09:51:37
Marta Zawada DEMARA
  • 1x 4/1*/Zawody Krajowe
19 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 08:58:11
2019-02-23 09:50:52
Marta Zawada CANTO AMICOR
  • 1x 4/1*/Zawody Krajowe
18 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 08:58:15
2019-02-22 14:02:03
Antonina Popiel ZAPOLATA
  • 1x 1/LL/Zawody Krajowe
17 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 08:58:18
2019-02-22 13:56:40
Zofia Pogodzińska SONAR
  • 1x 3/L/Zawody Krajowe
16 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 08:58:20
2019-02-22 13:55:45
Zofia Pogodzińska CHIPS
  • 1x 1/LL/Zawody Krajowe
14 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 08:58:26
2019-02-21 16:54:59
Gabriela Slavíková GRANT
  • 1x 3/L/Zawody Krajowe
13 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 08:58:29
2019-02-21 16:53:55
Gabriela Slavíková COFI
  • 1x 4/1*/Zawody Krajowe
11 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 08:58:36
2019-02-21 11:24:24
Mikołaj Charpin DANCE BOY
  • 2x 4/1*/Zawody Krajowe
10 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 08:58:40
2019-02-20 19:45:27
Magdalena Filiks TAJGA
  • 1x 1/LL/Zawody Krajowe
8 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 08:58:46
2019-02-20 15:24:06
Karolina Jabłońska PIELGRZYM
  • 1x 3/L/Zawody Krajowe
6 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 08:58:52
2019-02-20 15:21:57
Aleksandra Pańczyk ACAPULCO
  • 1x 1/LL/Zawody Krajowe
4 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 08:58:57
2019-02-06 19:43:54
Sylwia Rychlik FLORENTINA
  • 1x 3/L/Zawody Krajowe
3 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 08:58:59
2019-02-06 19:43:06
Sylwia Rychlik UDINE
  • 1x 1/LL/Zawody Krajowe
2 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 08:59:02
2019-02-06 19:41:29
Grzegorz Rychlik SOFIA
  • 1x 3/L/Zawody Krajowe
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. .............................. ....................
2. Abík Jaroslav Stáj Abík z.s.
S
B1288
3. Abik Jaroslav CZE
S
10041502
4. Adamek Maria LZJ Drama Zbrosławice
2003 (J.)
O046030
5. Alasztics Nakagami Anna Noriko HUN
2004 (JM.)
10173707
6. Andersson Amanda SWE
2002 (J.)
10174367
7. Bao Yingfeng CHN
S
10081490
8. Baran Antoni POL
2002 (J.)
10189125
9. Bártová Nikola Jk Markéty Bártové z.s
2007 (JM.)
JOIRU
10. Benitez Valle Esteban ESP
S
10032860
11. Blom Merel NED
S
10007318
12. Böhe Stephanie GER
S
10061837
13. Bölting Vanessa GER
S
10005637
14. Bubau Viorel ROU
S
10005671
15. Cederberg Noora FIN
S
10109669
16. Charpin Mikołaj Sportowy Klub Jeździecki WJ Piaseccy Equestrian
2002 (J.)
O033574
17. Chmielinska Aleksandra POL
2000 (MJ.)
10118836
18. Chorovská Kristýna jezdci.cz
S
206165598
19. Čudková Andrea JS Slavíkov
2001 (J.)
J0X7M
20. Cygan Kamila KJ Pawlak Equestrian Wrocław
2004 (JM.)
O043216
21. Danner Beat SUI
S
10138307
22. Dibowski Andreas GER
S
10000231
23. Dr Trela Tomasz Austria
S
2-414-0331
24. Dunst Daniel AUT
S
10003950
25. Dziak-Gierlicz Marta UKS ,,Vacat Eventing Sulbiny''
S
O002140
26. Dziuba Filip KJ Jaroszówka
2000 (MJ.)
O040608
27. Ečerová Nikola Horse Academy
S
A1274
28. Ehlová Kateřina Jezdecká společnost F&F Náchod
2002 (J.)
F4419
29. Engelsson Judit SWE
2001 (J.)
10163874
30. Farkas Boróka HUN
2001 (J.)
48889
10191005
31. Filiks Magdalena KJ Pawlak Equestrian Wrocław
S
O012839
32. Filipowska Olimpia Zielonogórski KS Drzonków
2002 (J.)
O027945
33. Fischer Josepha GER
2003 (J.)
10180788
34. Fischer Lisa-Marie Reit-und Fahrverein Parthenstein e.V.
2001 (J.)
1714376
10156617
35. Freskg?rd Anna SWE
S
10047105
36. Friedl Susann RSV Eschenhof e.V.
S
none
10172941
37. Friedrich Sabine PSI International Tannehof Neu- Krauscha e.V.
S
888844
38. Fulton Savannah USA
S
10074507
39. Gamlem Julianne Roervik NOR
2003 (J.)
10177690
40. Gas Marl?ne Andrée GER
1999 (MJ.)
10143770
41. Gerold Rebecca AUT
S
10071119
42. Gil Agata JKS Gostchorze
S
O001390
43. Gillmaier Julia POL
2000 (MJ.)
10141677
44. Glomb Victoria KJ Jaroszówka
2001 (J.)
O026511
45. Gołębiowska Alicja JKS Jaroszówka
2002 (J.)
O030829
46. Gontowiuk Katja ZKS Drzonków
2001 (J.)
O035171
47. Gontowiuk Katja POL
2001 (J.)
10154290
48. Gross Michaela -
S
brak
49. Guglielmi Giulio ITA
S
10067717
50. Gustafsson Sandra SWE
S
10019091
51. Gyalog Luca Pauer LK
2007 (JM.)
51185
52. Habsburg-Lothringen Ildikó HUN
2002 (J.)
10087040
53. Habsburg-Lothringen Zsófia HUN
2001 (J.)
10087039
54. Haderkova Michaela CZE
2002 (J.)
10189573
55. Hammarström Selma SWE
2000 (MJ.)
10101077
56. Hansen Kebie Rahbek Denmark
1999 (MJ.)
none
57. Hayessen Johannes GER
S
10090327
58. Heinen Gert Jan NED
1998 (MJ.)
10180927
59. Hell Magdalena Eventing Team Tirol
S
None
60. Hlavata Lucie JS Slavíkov
F1124
61. Hoogeveen Laura Weert
S
411313
10079981
62. Hoogeveen Laura NED
S
10079981
63. Hosa Emilia ZKS Drzonków
2004 (JM.)
O037717
64. Hudziak Hanna Kj Koko Brzeźniki
2002 (J.)
O036076
65. Hycki Michal POL
S
10085657
66. Hyldgaard Thomsen Petrea DEN
2000 (MJ.)
10180811
67. Hynne Ellen Kristina NOR
S
10088859
68. Jabłońska Karolina SKJ WJ Piaseccy Equestrian Małszewo
1998 (MJ.)
O035512
69. Jakobsen Mette-Stine Edelg?rden
S
none
70. Jerczyńska Weronika JKS Gostchorze
2000 (MJ.)
O024900
71. Jonge Poerink Nienke NED
1999 (MJ.)
10190091
72. Kaas Siw DEN
2005 (JM.)
1108635
10177974
73. Kabelka Jaromír JK Železnice
S
F4087
74. Kacafírková Lucie Eventing Team
S
E0979
75. Kaizinger Balázs HUN
S
10003693
76. Kałużyńska Julia ZKS Drzonków
2001 (J.)
O037716
77. Kaminski Jan POL
S
10046688
78. Karlińska Aleksa LKS Stragona Strzegom
S
O020756
10085658
79. Karlińska Aleksa LKS Stragona Strzegom
S
O020756
80. Khoddam - Hazrati Katrin AUT
S
10011591
81. Kiempa Mateusz POL
S
10063864
82. Kleniuk Mariusz LKJ Hippologia Strzegom
S
O000856
83. Kleniuk Mariusz POL
S
10025829
84. Klimczak Wiktoria Kj Koko Brzeźniki
2005 (JM.)
O042380
85. Kluytmans Ilonka NED
S
10029264
86. Knap Michal POL
S
10047003
87. Knap Wiktoria POL
1999 (MJ.)
10093859
88. Knorr Pauline GER
S
10071524
89. Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
S
O002152
90. Koch Antje Reitverein Am Kirchholz Rippersroda
S
none
91. Koch Antje Reitverein Am Kirchholz Rippersroda e.V.
S
brak
10029137
92. Kokowska Katarzyna KJ Koko Brzeźniki
S
O001603
93. Kołek Magdalena KS GILLMAIER
2001 (J.)
O038704
102QY9
94. Konstancja Świec Kj Koko Brzeźniki
2002 (J.)
Zzj
95. Kopka Sikorska Agnieszka KJ Aromer
S
O001469
96. Koprivova Ulrika CZE
2001 (J.)
10190865
97. Korycka Malgorzata POL
S
10046902
98. Kowalik Wojciech SKJ Bobrowy Staw
2004 (JM.)
O038819
99. Kowerski Jacek POL
S
Z000288
10053028
100. Kozian-Fleck Maja GER
S
10041384
101. Kozlowska Gabriela POL
2004 (JM.)
10180019
102. Kroeze Renske NED
S
10061819
103. Król Weronika St. KSK Stare Babice
2004 (JM.)
O033577
104. Królikowska Anna SKJ Beckersport Raszyn
S
O003192
105. Krukava Dziyana BLR
1998 (MJ.)
10131747
106. Kus Malgorzata POL
2003 (J.)
10187499
107. Lacina Petr JS Pod Hostýnem
S
114932337
108. Lacina Petr CZE
S
10090212
109. Larsen Heidi Bratlie NOR
S
10109261
110. Laseroms Asha KNHS
1999 (MJ.)
769726
10110593
111. Laseroms Asha NED
1999 (MJ.)
10110593
112. Letal Lukas JK Victoria Bristany
S
G1066
113. Letal Lukas CZE
S
10094707
114. Linhartová Sára JS Slavikov
2005 (JM.)
J0VEM
115. Lips Tim NED
S
10002940
116. Luciani Mattia ITA
S
10024773
117. Lundin Johan SWE
S
10000206
118. Łukaniuk Olga bez przynależności klubowej
2004 (JM.)
O044337
119. Maciejewska Alicja Klub Sportowy Centaurus
2004 (JM.)
O043182
120. Maciejewska Paulina POL
1998 (MJ.)
10130670
121. Mączyńska Dominika LKS Stragona
2005 (JM.)
O042053
122. Malicka-Nowacka Aleksandra KJ BSI Sport Zamysłowo
S
O008624
123. Mandecka-Turczyńska Joanna KJ Facimiech
S
O000388
10045058
124. Manninen Veera FIN
2000 (MJ.)
10128294
125. Mazur Zofia Ludowy Klub Jeździecki Hippologia Strzegom
2004 (JM.)
O049592
126. Michałek Marcin KJ Facimiech
S
O001132
127. Michałek Marcin Klub Jeździecki Facimiech
S
O001132
128. Mikołajczak Weronika Klub Jeździecki BSI Sport Zamysłowo
1999 (MJ.)
O030553
129. Mikołajczyk Alina KJ Facimiech
S
O019284
130. Milczarkiewicz Maja ZKS Drzonków
2005 (JM.)
O043632
131. Miś Karolina j Koko Brzeźniki
2006 (JM.)
4211/19
132. Mokrzycka Amelia Ludowy Klub Sportowy Stragona Strzegom
2002 (J.)
O039254
133. Mykhailychenko Olena UKR
S
10153939
134. Myška Petr JK Isabel
S
F0873
10005222
135. Myska Petr CZE
S
10005222
136. Neunteufel Bernhard AUT
S
10043606
137. Nyári Zsuzsanna Pauer LK
2006 (JM.)
52236
138. Oiwa Yoshiaki JPN
S
10005706
139. Olszewski Tomasz JKS Olsza
S
O005398
140. Opravilova Eliska CZE
S
10090520
141. Orctová Eliška CZE
S
10075300
142. Orlowska Marta POL
S
10085829
143. Pakulski Marcin ZKS Drzonków
S
O004690
144. Pańczyk Aleksandra SKJ WJ Piaseccy Equestrian
2005 (JM.)
brak
145. Pastuszek Patrycja LKJ Hippologia Strzegom
S
O009687
146. Pastwa Tomasz POL
S
10170548
147. Pawlak Joanna KJ Pawlak Equestrian Wrocław
S
O003134
148. Pawlak Joanna POL
S
10044098
149. Pazdziora Oliwia POL
2002 (J.)
10174985
150. Pen Elaine NED
S
10027360
151. Perelyhin Oleh UKR
S
10177695
152. Pertkiewicz Laura JKS Olsza
2004 (JM.)
O040145
153. Pfister Elena RV Eventing Team Tirol
2002 (J.)
none
154. Piasecki Piotr KJ Aromer Józefin
S
O000491
155. Piskadło Agata LKS Stragona Strzegom
O042155
156. Pleijsier Olivia RV.Soest
1998 (MJ.)
NT3929J57
157. Pleysier Olivia NED
1998 (MJ.)
10097870
158. Pogodzinska Hanna POL
2001 (J.)
10139603
159. Pogodzińska Zofia UKS Akademia Jeźdzectwa Dąbrowica
1999 (MJ.)
O013514
160. Pohjonen Johanna FIN
1999 (MJ.)
10095191
161. Pokorný Robert Jezdecký klub NH Car
S
B2144
162. Pokorny Robert CZE
S
10060211
163. Poláková Barbora JK Farma pod Lípou
S
F2731
164. Popiel Antonina UKS Akademia Jeździectwa Dąbrowica
2006 (JM.)
O045278
165. Příhoda Miloslav JK Flamenco Sloupno
S
F1976
10013231
166. Prihoda Jr Miloslav CZE
S
10013231
167. Prihoda Jr Miloslav CZE
S
10013231
168. Prihodova Veronika CZE
S
10038711
169. Rasmussen Casper DEN
S
10174206
170. Reinspach Kincso HUN
2000 (MJ.)
10172551
171. Richtrova Betty CZE
2003 (J.)
10189393
172. Riedl Andreas Ollachgut
S
none
10003578
173. Riedweg Aurelie FRA
S
0570318X
10029043
174. Rozbiewska Weronika SKJ WJ Piaseccy Equestrian Małszewo
2003 (J.)
O035120
175. Rychlik Grzegorz St. J Baborówko
S
O025902
176. Rychlik Sylwia Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
2000 (MJ.)
O025903
177. Scheffler Franziska PSI Tannehof Neu Krauscha e.V.
none
178. Schlichting Jade DEN
1999 (MJ.)
10100928
179. Schoones Myrle NED
1998 (MJ.)
10142456
180. Seligova Barbora CZE
2001 (J.)
10189391
181. Sikorski Łukasz KJ Aromer Józefin
S
O002708
10107608
182. Skibińska Joanna Klub Sportowy Centaurus
S
O009423
183. Skovgaard Astrid Vibe DEN
2002 (J.)
10143928
184. Skraedderdal Andersen Matilde DEN
1998 (MJ.)
10109853
185. Slavíková Gabriela JK FLAMENCO Sloupno
S
C0337
186. Slazak Karolina POL
2004 (JM.)
10177570
187. Smaza Klaudia JKS Jaroszówka
S
O008063
188. Sniegucki Ksawery POL
S
10028843
189. Sniegucki Ksawery POL
S
10028843
190. Śnioch Sara JKS Dako-Galant Skibno
S
O011940
191. Soha Glória HUN
S
10140589
192. Soroka Iryna UKR
2001 (J.)
10141746
193. Społowicz Artur KJ Jaroszówka
S
O000841
10003676
194. Społowicz Zuzanna KJ Jaroszówka
2007 (JM.)
O036095
195. Spörk Michael AUT
S
10080837
196. Stąpor Katarzyna LKS Stragona w Strzegomiu
S
O003881
197. Stąpor Katarzyna LKS Stragona Strzegom
O003881
198. Stapor Katarzyna POL
S
10047004
199. Stecher Christina Edelg?rdens Rideklub
S
None
200. Stępniak Martyna Klub Sportowy Centaurus
2006 (JM.)
0048988
201. Stiefelmeyer Linda GER
1999 (MJ.)
10128641
202. Stroblmair Theresa AUT
S
10141808
203. Stroblmair Vera AUT
S
10156367
204. Sukdolák Patrik JK Korzár Mladé Bříště
S
C1035
205. Sun Huadong CHN
S
10107525
206. Svobodova Adela CZE
S
10010253
207. Świderek-Baran Małgorzata KJ Aromer Józefin
S
O003195
208. Talakovics Michelle AUT
S
10139382
209. Tarabini Natalia CZE
2001 (J.)
10181611
210. Tęcza Sara Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
2001 (J.)
O034407
211. Tousty Emilia KJ KOKO Brzeźniki
2006 (JM.)
brak
212. Trunda Miroslav CZE
S
10038986
213. Turczyńska Jagoda KJ Facimiech
S
O004036
214. Tuska Jnr. Pál HUN
S
10031661
215. Urbaniak Patrycja KJ Jaroszówka
2007 (JM.)
O047431
216. Vámosi Lilla Pauer LK
S
43766
10140553
217. Van Riel Claire NED
S
10110066
218. Van Riel Maartje NED
2000 (MJ.)
10149464
219. Van Winkel Steve BEL
S
10005522
220. Vaňková Veronika JS Slavíkov
2004 (JM.)
J0RKY
221. Venderbosch Bjinse NED
2000 (MJ.)
10139849
222. Vitkouski Yaraslau KS Gillmaier
S
brak
10078817
223. Von Baath Antonia GER
1998 (MJ.)
10080462
224. Vyštajnová Alžběta Jk kamenicky dvur
2000 (MJ.)
B2897
225. Walczuch Roksana Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
1999 (MJ.)
O033441
226. Walton Bianca DEN
S
10059643
227. Warmus Dominika LKS Stragona Strzegom
1999 (MJ.)
O033674
228. Warszawski Pawel POL
S
10005196
229. Warszawski Paweł St. Jeździeckie Baborówko
S
O001113
230. Waśniewska Pola JKS Olsza
2005 (JM.)
brak
231. Wedmańska Hanna LKS Stragona
2007 (JM.)
O052383
232. Wewer Jule GER
S
10031439
233. Whittaker Charlotte GER
1999 (MJ.)
10093287
234. Wicenciak Aleksandra Racocki klub jeździecki
2003 (J.)
O040246
235. Wieczorek Pauline POL
2002 (J.)
10162987
236. Wilken Jordy NED
S
10043112
237. Winograd Dorota ZKS Drzonków
2006 (JM.)
O049145
238. Wiraszka Jakub LKS Stragona w Strzegomiu
2002 (J.)
O045579
239. Wiraszka Róża LKS Stragona Strzegom
2005 (JM.)
O045580
240. Witkowska Julia Equikam Sp. z o.o.
2005 (JM.)
O032986
241. Wolf Viktoria AUT
S
10109731
242. Wołyńska Klaudia KJ Pawlak Equestrian Wrocław
2000 (MJ.)
O045858
243. Wygachiewicz Jarosław Strzała Krubiczew
S
O041122
244. Yarmak Aliaksandra BLR
1998 (MJ.)
10101253
245. Yavenka Stanislau BLR
2000 (MJ.)
10141325
246. Zach Cornelia Reitstall Neunteufel Meierhof
S
24100245
247. Záveská Miriam JK Železnice
S
F1579
248. Zaveska Miriam CZE
S
10013232
249. Zawada Marta SKJ WJ Piaseccy Equestrian Małszewo
2002 (J.)
O033204
250. Zelenko Alexander BLR
S
10003526
251. Złotnicka Zofia SKJ WJ Piaseccy Equestrian Małszewo
2005 (JM.)
O035457
252. Żuchowicka Katarzyna SHS Grobice
2007 (JM.)
O039387
253. Życzkowska Martyna KJ Stajnia z Kopytem
S
O013621
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

550

.............................. F:
M:
O:
B:
2.

616

ABRAKADABRA S AUT 2004 Gelding Bay F:
M: /
O: Vera Stroblmair
B:
040032100855404 105DW06
3.

89

ACAPULCO PKSP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Chery Cordial
M: Asfera
O: Anna Pańczyk
B: Łukasz Jończyk
brak
4.

567

ACROBATE STAR FRA 2010 Gelding Other F: JOERIS
M: SNOWFLAKE/WOLKENTANZ II
O: Aurelie RIEDWEG, Juliette BARDET
B: S.c.e.a. LIMOUSIN 49400 DISTRE (FRA)
10361166M 105IY73
5.

618

AIRKAN SYLVESTER ISH IRL 2006 Gelding Grey F: CHAKIRIS
M: GLENDIAMOND GIRL/WELCOME DIAMOND
O: Lieven Tsjoen
B: Messer Tim - BR Hurley
944322 103NB04
6.

124

ALANTINO Holstein CZE 2014 Ogier gniada F: Alant
M: Asilia /Larimar
O: Bohumil Vojtek
B: Rijkens Tjeert,25336 Elmshorn,GER
KJ0VRG
7.

24

ALARM SP POL 2013 Ogier inna/168 F: Ormuz
M: Alabama
O: Dariusz Mikołajczyk
B: Stadnina Koni Racot
K023303 616009610104913 brak
8.

138

ALFEA PONY HUN 2012 Mare grey/kuc:140 F: Nagydorog Mágnás
M: Masni
O: Vámosi Lilla
B: Vámosi Lilla
78744 VM120010000
9.

589

AMARRILLO NRPS NED 2008 Gelding Bay F: AL PACINO W
M: TRESORINE /FURORE
O: Fleur DE ROIJ, E. DE ROIJ, G. DE ROIJ
B: Leemans
528008080087608 105ZS55
10.

691

API DES NOUES AA FRA 2010 Gelding Bay F: HAPPY VERGOIGNAN*HN
M: LIVIA DES NOUES/CLOWN DU CHESNAY
O: Aurelie RIEDWEG
B: Pierre LETOURNEUR 41190 ORCHAISE (FRA)
10321628N 105QK39
11.

158

APORT Małopolska POL 2011 Ogier siwa F: Frazes
M: Awelana
O: Fundacja Klikowska Ostoja Polskich Koni
B: Dąbrowski Bogusław
Brak
12.

696

ARCITIC WESTF GER 2004 Gelding Chestnut F: ASKABAN
M: BIANKA/BELTAIN
O: Viorel Bubau
B: Heinz Kopp
DE411498804 102WM78
13.

654

ARISTO A-Z PZHK POL 2010 Gelding Bay F: LORDANOS
M: ARTEMIDA/REVAL
O: Zuzanna Burkert
B: Andrzej Zdzieblo
616009600307410 105IG72
14.

198

ARLEEN Czech Warmblood CZE 2011 Klacz siwa F: Carpalo
M: Aliance
O: Nikola Ečerová
B: Lenka Červinková
203009224621211
15.

569

ASHANTI DE LA RIBIERE SF FRA 2010 Mare Black F: FEDOR DE SEVES
M: JET SET DE LINE/APACHE D'ADRIERS
O: Alex VANNI
B: Laura Elsner
24646G 105QE69
16.

733

ATOMIC BOY Holsteiner Warmblut GER 2006 Wałach kasztanowata/168 cm F: Aljano
M: Shakira
O: Antje Koch
B: Petra Fröchtling-Eggers
De 421000216706 421000216706
17.

30

AVENIDO WLKP POL 2011 Wałach gniada/167 F: Le Mistral
M: Avia
O: Katarzyna Mączyńska
B: Stanisław Leszczyński
K021386 616007610102811
18.

712

AXIAL POL 2008 Gelding Bay F:
M: /
O: Jana PECHACKOVA
B:
POL080000005956 106JW53
19.

160

BACARDI MK SP POL 2009 Klacz kasztanowata/166 F: Nabucho du Serein
M: Bonita V (ex. Bonita)
O: W Cuglach s.c.
B: MK Stadnina Koni Filice
brak
20.

107

BANITKA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada/170 F: Banita
M: Bretania N
O: Piotr Piasecki
B: Zygmunt Jendrzejczyk
K024765
21.

683

BARBADOS 26 PZHK POL 2009 Gelding Bay F: MORAVIA
M: BABILONIA XX/JAPE XX
O: Dibowski, Susanna
B: ROMAN DRABINSKI, BOLKÓW (POL)
POL009670005209 104PJ69
22.

552

BARICELLO 3 AWÖ AUT 2003 Gelding Bay F: BOCELLI
M: TINA/SABIK XX
O: Markus Stroblmair
B: Eva Rittenschober
040008610020903 105DF69
23.

638

BART L JRA KWPN NED 2006 Gelding Other F: UNITED
M: PARISMA/GRIBALDI
O: JAPAN EQUESTRIAN FEDERATION
B: H. LITJENS, AFFERDEN (NED)
46166083Z 103SG06
24.

587

BASIC INSTINCT KWPN NED 2006 Gelding Grey F: VELAZQUEZ
M: SHELLY/NEVADO
O: A.b. JONGE POERINK
B: M.E.de Wild
528003 06.07902 106GZ70
25.

723

BASMA PZHK POL 2005 Mare Bay F:
M: /
O: Anna PAZDZIORA
B:
POL009530128205 106CO59
26.

710

BAUMANN'S FILOU WESTF GER 2011 Gelding Grey F: FAIRBANKS
M: HELENA/HERALDIK XX
O: Hermann EILERT, Katja VAN DE FLIERDT
B:
DE 441410639911 105QM57
27.

664

BAYRO KWPN NED 2006 Gelding Grey F: CASANTOS
M: VANYA/CORLAND
O: Lips Stables,H.Meulendijks,C.v. Ham,N. v. Splunder,W.Holvoet
B: H.W.J. VAN DEN BOSCH, BEST (NED)
528003 06.02813 103SN51
28.

162

BAZYLIA SP POL 2009 Klacz gniada/170 F: Nobody
M: Bretania
O: Agnieszka Kopka Sikorska
B: P. Strzechowski
brak
29.

199

BEL CANTO LA MENNERIE FRA CZE 2011 Gleiding chestnut/165 F: Kannan
M: Miss Rosie
O: František Pressl
B: E.A.R.L. La Mennerie,Francie
25000111552430K 25000111552430K
30.

729

BELL-A-BON SATHU GER 2010 Stallion Grey F: BON JOVI
M: JEAN DE ARC/SCHWALMPRINZ
O: Josepha FISCHER
B: Fischer-Popp-GbR
DE 455878969610 106FE45
31.

147

BENEMA T Wielkopolska AUT 2011 Mare bay/175 F: Turbud Quirinus
M: Benares
O: Dr. Tomasz Trela
B: SK Racot
4C01
32.

190

BENORA WLKP POL 2014 Klacz gniada F: Ormuz
M: Benneta / Quamiro
O: Małgorzata Gaus
B: -
K024879
33.

582

BINGO WESTF GER 2008 Gelding Bay F: FLORUBIN
M: BRITNEY/BORMIO
O: SILVER OAK REAL ESTATE COMPANY
B:
22988G 105DS50
34.

671

BLUE NILE KWPN NED 2006 Gelding Grey F: CASCO
M: INFINITY/G.RAMIRO Z
O: L.J.Hofland & E.L.A. Pen
B: L.J. HOFLAND, BODEGRAVEN (NED)
528003 06.05791 103OX57
35.

614

BOB OLDBG GER 2011 Male Bay F: BAILAMOS BIOLLEY
M: NOBLESS XI/CHAGALLO
O: Stefan ENGELSSON
B: Werner Stahr
DE433330095211 106GW21
36.

591

BONMAHON SILVER VIXEN ISH IRL 2012 Gelding Grey F: BONMAHON MASTER BLUE
M: BONMAHON VIXEN FLIGHT /ARTIST
O: John BLOM, Merel BLOM
B: Francis Fitzgerald
5663641 106KN12
37.

624

BONUS 1 CZEWB CZE 2005 Gelding Grey F: JASMIN
M: BETA/BELENDEK (HUN)
O: Eliska Orctova
B:
203009220147105 103IS52
38.

728

BOY LEANNA IRL 2010 Gelding Other F: AUGHNANURE LEO
M: LEANNA'S LASS/ARDRAVINNA ANDY
O: Linda Roervik LIE
B:
372100400009003 106DN40
39.

149

BUBLE BOY Irlandzja IRL 2007 Wałach gniada F: Xx
M: Xx
O: Xx
B: Xx
K020426
40.

669

BURRY SPIRIT KWPN NED 2006 Gelding Grey F: CASCO
M: RETINA H.H./INDOCTRO
O: J.Wilken
B: M.A. BRUIN-HARMSEN, WILP GLD (NED)
528003 06.01700 104AE85
41.

70

BUSHMILLS XXX IRL 2011 Wałach jelena F: Buckskin
M: Classic Clide
O: Magdalena Hell
B: Unknown
None
42.

685

BY MY SIDE 2 HANN GER 2008 Gelding Other F: BETEL XX
M: RABELLA/RABINO
O: Hayessen, Dagmar
B: SCHOTTMANN, HEINRICH (GER)
DE 431316597508 104NO05
43.

609

CALIBER CZE 2011 Male Chestnut F: CALIDO I
M: MONROE D'HERBOURG/EYKEN DES FONTENIS
O: Sandra GUSTAFSSON
B: Klimova Katerina
203010238005611 106FM32
44.

689

CALLE 44 HOLST GER 2007 Gelding Bay F: CRISTO 5
M: SARA IV/QUEBEC
O: Oiwa, Yoshiaki
B: DECHAU LUTZ, NUTTELN (GER)
DE 421000255407 103UW90
45.

79

CANTO AMICOR Oldenburska POL 2011 Wałach gniada F: Conthargos
M: Cenny
O: Grzegorz Zawada
B: x
K018705
46.

645

CANVALENCIA OLDBG GER 2011 Mare Bay F: VERDI TN
M: CANBERRA/CONTENDER
O: Korycka, Beata
B: Schulte-Suedhoff, Antonius
DE 433331637811 105SM36
47.

576

CAPITANO 101 HANN GER 2013 Gelding Chestnut F: CAVALLIERI XX
M: D-DUR/DER DUERER TSF
O: Dr. Mechthild Bause Gestüt Inselhof
B: Dr. Mechthild Bause Gestüt Inselhof
DE 431316544913 106JD93
48.

679

CAPTAIN JACK 2003 Gelding Bay F: NUMEROUS
M: LADY MALONE/UNKNOWN
O: FULL MOON FARM SYNDICATE
B:
5145573 103EW14
49.

635

CARAMIO 4 HOLST GER 2010 Gelding Other F: CANTURO
M: KROKUS/GUARDUS LIMBUS
O: Giulio GUGLIELMI
B: Sporn, Adelbert
DE 421000093610 105ST21
50.

662

CARLO GRANDE JR. PZHK POL 2010 Gelding Bay F: CARLO GRANDE
M: KALOE/SPARTAKUS
O: EQUESTRIAN FEDERATION OF BELARUS
B:
01541 105RQ58
51.

630

CARLOS HH WESTF GER 2008 Gelding Grey F: CHRISTIANO
M: LADY LIBERA/ACHILL-LIBERO
O: Hermesmeyer, Hubert
B: Hermesmeyer, Hubert
DE 441410344308 104YQ91
52.

681

CARLSON B WESTF GER 2008 Gelding Other F: CHAMBERTIN
M: ARISCHA/AKITOS XX
O: Bölting, Dominik
B: Dieter Bölting
DE 441410586308 104JQ53
53.

133

CASSINI´S GIRL CZEWB CZE 2008 Klacz kasztanowata F: Cassilius
M: Betty
O: Igor Chorovská
B: Špalková Petra
203009226793608
54.

628

CATCH ME DWB DEN 2006 Mare Chestnut F: CORRATUS
M: WIND FLOWER/TEMPLE WIND XX
O: Henrik BORGBJERG, Rikke BORGBJERG
B: Rikke og Henrik Borgbjerg
208333DW0605768 106CA10
55.

713

CERTINA CZEWB CZE 2012 Mare Chestnut F:
M: /
O: LUTECH A/S s.r.o.
B:
203009224353912 106JW51
56.

128

CERVELLE-WM Niemiecki Koń Wierzchowy POL 2014 Wałach gniada F: Czarownik
M: Celebra
O: Warmus Dominika
B: Wojciech Majewski
K026192
57.

67

CHAMBERLAINS BOY Deutsches Sportpferd DEU 2012 Wałach gniada/178 cm F: Carlando
M: Maddy
O: Antje Koch
B: Gestüt Käfernburg, Harald und Michael Unger GbR, Arnstadt
DE 455-6700505-12 DE 455-6700505-12
58.

153

CHESTER DRP GER 2000 Wałach gniada/kuc:149 F: Cocky Man / Cocky Dundee
M: Dorina / Durello
O: Eliza Witkowska
B:
K015343 DE441410851900
59.

82

CHIPS SP POL 2013 Wałach gniada F: Ormuz xx / Special Power
M: Csilla / Czarownik
O: Dorota Śmiechowska
B: SK Racot
K026177 616009610105313
60.

176

CHODÓW XX POL 2011 Wałach gniada F: Masini /
M: Chryzolda / Special Power
O:
B: SK Kozienice
K019848 616POL110071581
61.

105

CHOPIN DRP GER 1998 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: Churchill / Tetworth Crimsin Lake
M: Wlona / Werbenfunk
O: Jakub Żuchowicki
B: -
K024469 DE335350353898
62.

185

CLAPTON B BRAK AUT 2009 Wałach kasztanowata/brak F: brak
M: brak
O: brak
B: brak
brak brak DE421000011809
63.

575

CLOVER 15 OS GER 2013 Gelding Chestnut F: CARRICO
M: LARA/LANDCAPITOL
O: Dr. Mechthild Bause Gestüt Inselhof
B: Klaus Bockmeyer
DE 418180108913 106JD86
64.

555

COCO RICO CZEWB CZE 2011 Gelding Other F:
M: /
O: Lukas LETAL
B:
203009224550911 106CC32
65.

85

COFI Czech Warmblood CZE 2012 Mare bay/162 F: Cartouche
M: Fidji-K
O: Douchová Šárka
B: Vančura Petr
KJ0LJ5
66.

566

COLAUTI WESTF GER 2006 Gelding Bay F: CHRISTIANO
M: STUTBUCH 1/SIR SCHOLLING
O: LUCIANI MATTIA
B: MATTHIAS HESSING
22985G 104KX36
67.

629

COLIBRI EST 2003 Mare Chestnut F: CASANOVA
M: PREILI/PREMIUM
O: Päivi Manninen
B:
EE233201003 102RB54
68.

631

COMTESSE XI CH CH SUI 2009 Mare Bay F: KARACONDO
M: CALINA/CHAMEUR
O: Stöckli Willy
B: Franz Bobst
113193 104YX50
69.

53

CONEN GIRL HAN. GER 2012 Klacz gniada F: Conen/Chequille
M: Silva/Silvio I
O: Jerzy Gontowiuk
B: GER
K024774 DE431311912512
70.

577

CONNECTICUT HOLST HUN 2009 Male Bay F: CONTENDER
M: MAMETTA II/CALGARY
O: Soha Glória Valéria
B: Kardel Ingo
76145 105FO43
71.

565

CONNER K HANN GER 2008 Gelding Bay F: CONTENDRO I
M: RAMINA/RABINO
O: Johanna Pohjonen Eventing OY
B: KIETZMANN, SABINE, LEHRTE (GER)
DE 431310222608 104KP26
72.

177

CONNOR Czech Warmblod CZE 2014 Gleiding darkbay/165 F: Clin d Or
M: Fidji K
O: Adela Svobodova
B: Vančura Petr
203 009 224562914
73.

142

CONTINO CZEWB CZE 2012 Wałach gniada F: Cool Paradise
M: Con Aira
O: Lucie Kacafírková
B: Zdeňka Vaňourková
KJ0LO8
74.

563

CORADINE-S DWB DEN 2011 Mare Bay F:
M: /
O: Casper RASMUSSEN
B: Margrethe Steffensen
208333DW1103551 106BY28
75.

96

CORMINTTA HOL GER 2010 Klacz ciemnogniada/168 F: Cormint I / Calido I / Cantus
M: Katinka VI / Calato / Capitol I
O: Filip Dziuba
B: Dora Meifort
K023021 DE421000343410
76.

32

CORNERO SP POL 2007 Wałach siwa F: CARRY SON
M: CAMEA
O: Mokrzycka Ewelina
B: Andrzej Kreft
K014528 616009640109407
77.

661

COSMA DSP GER 2009 Mare Chestnut F: CANTERBURY
M: FARAH/FERMAN
O: Katrin Khoddam-Hazrati
B: Kalbsrieth Agrarprodukt u. Handels-GmbH.
2764563701184-09 104MX60
78.

69

COSTANZA Włoska Gorącokrwista ITA 2013 Klacz gniada/165 F: caskarii
M: Introversa delle Roane / Maigueside
O: marta dziak-gierlicz
B: chiara fabiani
K023695 380007000150083
79.

659

CREEVAGH COOLEY IRL 2008 Mare Bay F: CAMIRO DE HAAR Z
M: DARRAGH FIELD/COLOURFIELD
O: Mitt Hjärta Hästsport & Hälsocenter
B:
79698 104ES47
80.

592

CROSSBORDER RADAR LOVE HOLST GER 2013 Gelding Bay F: DIARADO
M: RAFFAELA/CLAUDIO'S SON
O: Crossborder Logistics B.V.
B: Stuevel Hindrick
DE421000144413 106JN45
81.

604

CZACZA PZHK POL 2012 Mare Bay F:
M: /
O: Elzbieta WIECZOREK
B: SK Nowielice Sp. z o.o.
616009640007812 106AS78
82.

116

CZANOS SP POL 17.02.2011 Wałach kasztanowata/167 F: Tanos / Cantanis
M: Czurina / Turbud Quirinus
O: Weronika Mikołajczak
B: SK Nowielice
K022787 616009640002911
83.

102

CZERTO SP POL 2014 Gleiding bay/169 F: Farmer
M: Czurina
O: Seweryna Afanasjew
B: SK Nowielice
K025146
84.

157

CZUMIN SP POL 2014 Wałach gniada/166 F: Literat
M: Czumiza
O: Ryszard Gardyjas
B: Ryszard Gardyjas
K026860 616009681003114
85.

170

DAIQUIRI KEY WEST Trakehner AUT 2005 Gleiding bay/172 F: Key West
M: Desiree VIII
O: Cornelia Zach
B: Philipp Graf
DE 409 090114505
86.

86

DANCE BOY Mecklenburger DEU 2009 Wałach kasztanowata F: Elite D' Olympic / Elite Donnerhall
M: Lady / Laptop
O: Agnieszka Ert-Eberdt
B: Ute Halfar
K020991 427270508509
87.

54

DANTE Małopolska POL 2007 Wałach srokata/159 F: Pentagram
M: Duma
O: Roksana Walczuch
B: Mirosław Krać
K018812
88.

112

DASSILIA SP POL 2015 Klacz kasztanowata/171 F: Cassilio
M: Dama
O: Aleksandra Malicka
B: Paweł Malicki
- -
89.

122

DAVINCI MAŁ POL 2005 Ogier ciemnogniada/166 F: VELOCE DE FAVI
M: DABORA/ Bonaparte
O: Stajnia Modelewscy
B: SK Ochaby
K010693
90.

12

DAVISHILL Irish Sport Horse IRL 2010 Wałach kara/170 F: Nigrasine
M: Flagmount Shelly
O: Tomasz Olszewski
B: Andrew Deegan
brak brak
91.

189

DEFILADA SP POL 2014 Klacz gniada/brak F: Corleolord L
M: Debora
O: Małgorzata Garus
B: brak
K026593 616009600119714
92.

78

DEMARA SP POL 2010 Klacz gniada F: Emar/
M: Durette Z/
O: Grzegorz Zawada
B:
K018078 616009610138810
93.

104

DESERT GENERAL XX GBR 2008 Wałach kasztanowata/165 F: Bahamian Bounty
M: Desert Flower / Green Desert
O: Jakub Żuchowicki
B: GBR
K015725 8260GB45116184T
94.

721

DIARAL PKZ HOLST GER 2009 Gelding Grey F: DIARADO
M: URMEL V/LADAS
O: Yezhel Nadiia
B: LASS HILKE, WOEHRDEN (GER)
703066 104RR89
95.

584

DIMITRI KWPN NED 2008 Gelding Bay F: VAILLANT
M: JORINE/ENRICO
O: Myrle SCHOONES, Ronald SCHOONES
B: W.H.M Ackermans
528003000803150 105PP01
96.

607

DININ CHOSEN ISH IRL 2007 Gelding Grey F: WELL CHOSEN
M: TEA TIME SILVER/SILVER GRANITE
O: Mieczyslaw MROZ
B:
03718C 104XE77
97.

58

DIUSZESA SP POL 2015 Klacz gniada/168 F: BOLSHOI
M: DUNKA
O: Joanna Mandecka-Turczyńska
B: Joanna Mandecka-Turczyńska
BRAK 616009570157415
98.

115

DIZZY Pełna Krew Angielska POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Be My Chief / Chiefs Crown
M: Delsona / Professional
O: Martyna Życzkowska
B: Andrzej Pietrzak
K025709 POL070000005112
99.

99

DOLCE BIE Małopolska POL 2014 Wałach kasztanowata F: Biegacz
M: Dolce Vita
O: Katarzyna Społowicz
B: SK Prudnik
K025622 616006690058314
100.

553

DOLCE VITA POL 2008 Mare Grey F: HAGEN
M: DINALA/GOLEM
O: Viktoria Wolf
B: ´Sliwa Eugeniusz
616009680021008 105TV03
101.

75

DOLMEN DE VITO ISH AUT 2013 Gleiding bay/166cm F: Royal Concorde
M: Dolmen Denial
O: Claudia Kaindl
B: Jack Murphy
372414005443614 5443614
102.

700

DOMENA CZEWB CZE 2009 Mare Other F: BELFAST
M: DONA/
O: Natalia TARABINI
B:
203009224165009 106FO53
103.

731

DOMINO HUN 2012 Male Black F:
M: /
O: Lilla VÁMOSI
B: Unknown
78445 106AZ61
104.

196

DORRYT Szlachetna Półkrew POL 2014 Ogier gniada F: Moravia
M: Down Girl
O: Joanna Pawlak
B: Elżbieta Czepkowska-Pawlak
K025794 616009670089214
105.

559

DOUBLE CLEAR SL CZEWB CZE 2011 Gelding Bay F:
M: /
O: Svobodova Adela
B:
203 009 224923311 105QE77
106.

163

DREAMER Deutsches Sportpferd POL 2013 Wałach siwa/166 F: No Limit
M: Demagogia
O: Stadnina Koni Jaroszówka Sp. z o.o.
B: Stadnina Koni Jaroszówka Sp. z o.o.
K025196 DE 455879110513
107.

684

DUNKAS A BWP BEL 2003 Gelding Grey F: PHARAON XX
M: UNKA A II/FANTASTIQUE
O: Eliska OPRAVILOVA
B: KAREL AERTS, HOOGSTRATEN (BEL)
920813 102PS38
108.

5

DZIELŻAN SP POL 2012 Wałach gniada F: Top Gun xo/Prince Igor
M: Dąbrówka/Flader
O: Beata Pakulska
B: Przemysław Olejnik
K024687 616009680062612
109.

735

DZIERLATKA SP POL 2002 Klacz gniada F: Azarro
M: Działosza
O: Marcin Konarski
B: Stadnina Koni Jaroszówka Sp. z o.o.
brak
110.

95

EDGAR GO Hanoverian GER 2007 Gleiding grey/1,65 F: Esprit
M: Galina
O: Susann Friedl
B: Udo Wiechert
none DE431314500807
111.

154

EL NINO EWITA Niemiecki Koń Sportowy POL 2013 Wałach gniada F: No Limit 7
M: Eksplozja
O: Aleksandra Apanasewicz
B: Wiesław Apanasewicz
K023584 DE455878308213
112.

568

EL PASO 193 HANN GER 2005 Gelding Chestnut F: EARL
M: GALANTE/GRAND CRU
O: Sothmann-Gas, Sylke
B: Westphal, Reinhardt
DE 431312102705 105IO77
113.

707

ELDORADO POL 2013 Gelding Other F: ZINEDINE
M: EPOKA/
O: Roman VOBORIL
B:
616009660573413 106IK42
114.

57

ELZAR KWPN CZE 2009 Gleiding chestnut/161 F: Zardando
M: Annabine
O: Vystajnova
B: Kwpn
KJ0M35 528003200903508
115.

599

EMILIA OF CHIN HOLST GER 2012 Mare Chestnut F:
M: /
O: Julia GILLMAIER
B: Stall Burgard ZG
DE421000214212 106KP51
116.

734

EMMA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Etos / Santiego
M: Etolia / Burgund
O: Agnieszka Kopka
B: Cezary Senderowski
K023844 616007600308510
117.

9

EMPEROR'S HILL XX IRL 2012 Wałach gniada/168 F: Scorpion / Montjeu
M: Watermelon / Beckett
O: Agata Korpanty-Waśniewska
B: Irlandia
K025845 372IRE45198525T
118.

606

EPIKUR PZHK POL 2004 Gelding Bay F: REVEL KWPN
M: EPOKA SP/OGAR WLKP
O: Malgorzata SWIDEREK-BARAN
B: HENRYK MIANOWSKI, WOLA REBOWSKA (POL)
10577 103GT79
119.

641

EPPO KWPN NED 2009 Gelding Bay F: ZAVALL VDL
M: LARISSA/
O: M.J.R.M.van Riel & M.J. van Riel B.V.
B:
528003200911142 105NT14
120.

100

EROIKA KUC POL 2002 Klacz dereszowata/kuc:140 F: Dżagar
M: Eureka
O: Tomasz Kowala
B: Nn
K009180 10397
121.

60

EROTYK SP POL 2011 Ogier siwa/169 F: Tjungske / Carthago Z
M: Erotyka / Elmero
O: Joanna Mandecka-Turczyńska
B: SK Racot
K019002 616009610116511
122.

56

ERUDYCJA SP POL 2014 Klacz gniada F: Albaran / Sure Blade
M: Erotyka / Palegro
O: Małgorzata Świderek- Baran
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K024727 616009510135814
123.

119

ETIEN WB CZE 2007 Gleiding bay/164 F: Langaas Trinket
M: Erosenka
O: Jitka Vaňková
B: Josef Rochovanský
203011993572807
124.

605

EVENTING DREAM PZHK POL 2010 Gelding Bay F: EKWADOR
M: RATINA A/RICCIONE
O: Jacek Kowerski
B:
616009640098510 105GD02
125.

556

EXPECTANCY LUCY CZEWB CZE 2010 Mare Bay F: LORD CALETTO
M: EXPECTATION REN/DISTINCTLY NORTH
O: Vancura Petr
B:
203009224170510 105FS63
126.

561

EXPRESSO-EV CZEWB CZE 2009 Gelding Bay F: CESANO II
M: EXPECTATION REN/
O: Veronika PRIHODOVA
B:
203009224166109 106JI97
127.

680

FANTASTIC FRIEDA HANN GER 2009 Mare Bay F: FOR EDITION
M: PIROLA/PINKUS
O: Joanna Pawlak
B: Sonja & Klaus Jungclaus
DE431314001909 105GO36
128.

93

FBW LÖNNEKEN Baden-Württemberg GER 2012 Gleiding bay/1,69m F: Lingh
M: Gavienne
O: Lisa-Marie Fischer / Petra Michel
B: Klaus Ruggaber
DE 473730576512 0
129.

22

FEDOR Czech Varmblud CZE 2007 Wałach F: Federweisser
M: Evita
O: Václav Žižka
B: SCHK Kubišta s.r.o.
KF4552
130.

182

FELIZITAS Deutsches Sportpferd GER 2013 Mare black/176 F: Millenium
M: Fitness L
O: Sabine Friedrich
B: Karin Löwe
DE 455-8701376-13 DE 455-8701376-13
131.

49

FIGA Małopolska POL 2009 Klacz kasztanowata F: DAM-DAM
M: FINKA
O: KATARZYNA ADAMEK
B: JAROSŁAW KAWALEC
K022598
132.

132

FIGARO CZEWB CZE 2013 Wałach skarogniada F: Scyris
M: Variace
O: Ing. Sukdolák Patrik
B: CLAUSTRA s.r.o.,Olomouc
KJOT33 203009227062713
133.

653

FILER PZHK POL 2002 Stallion Bay F: CONTENDER SON
M: FILA/GOLEM
O: Henryk Swiecicki
B: HENRYK SWIECICKI, BABORÓW (POL)
09045 POL40573
134.

166

FINLANDINA PK SP POL 2004 Klacz ciemnogniada/164 F: LANDINO
M: FASCYNACJA
O: MARIUSZ KLENIUK
B: MARIUSZ KLENIUK
K009540 10622
135.

14

FIREFLY MIX DEN 2009 Mare seal brown/165cm F: Unknown
M: Unknown
O: Christina Stecher
B: Anna-Thea Jakobsen
None None
136.

622

FLANDIA 2 WESTF GER 2006 Mare Bay F: FIDERTANZ 2
M: PETIT FLEUR/POLANY
O: Jeruzal, Jacek
B: Stiens, Egon
DE 441411019606 103YO34
137.

626

FLOOR KWPN NED 2010 Mare Bay F: BOSS
M: SHE'S S LADY VDL/AHORN
O: Jezdecky klub NH CAR, Ltd.
B:
528003201006855 105FY87
138.

90

FLORENTINA WLKP POL 2008 Klacz gniada F: Izaurus / Contender Son
M: Florencja / Contender Son
O: Sylwia Rychlik
B: Henryk Święcicki
K019539 POL007610179708
139.

675

FLY AWAY V/D N.RANCH BWP BEL 2008 Gelding Bay F: QUIDAM'S RUBIN
M: RETINA VAN DE N. RANCH/VOLTAIRE
O: Anna Freskg?rd & William Nilson Fryer
B: DIRK NEVEJANT, HOOGLEDE (BEL)
BEL-W-243069-BWP 103ZU72
140.

581

FRANZ JOSEPH K HANN AUT 2009 Gelding Bay F: FUNDSKERL
M: PICCOLINE/PIK LABIONICS
O: Dr. Mag. Susanna Kleindienst-Passweg
B: MMag. Dr. Susanna Kleindienst
276431311209109 105DW24
141.

572

FREDDIE C ISH IRL 2011 Gelding Bay F: CAMIRO DE HAAR Z
M: CLOVERS PAL/CLOVER HILL
O: Christina KOCH
B: Stobhan Dunne
IRL414005315193 106EV65
142.

701

FRENCISS CZE 2007 Mare Other F: FEDERWEISSER
M: LIVIA/LOPEZ - 11
O: Czernin Theobald
B:
203009224327307 104KF12
143.

720

FREYD UKR 2010 Stallion Other F:
M: /
O: Oleh PERELYHIN
B:
704186 106JR54
144.

682

FRH BUTTS AVEDON HANN GER 2003 Gelding Black F: HERALDIK XX
M: KARINA-ANDORA/KRONENKRANICH XX
O: Giensch, Manfred & Dibowski, Andreas & Butt, Anne-Kathrin
B: Butt Friedrich
DE 431319702003 GER45658
145.

694

FURNEAUX BHHS GBR 2007 Gelding Grey F: FONTAINEBLEAU
M: GINA/GIBRALTAR
O: COCCHI MONICA
B: Amanda Coleshill
22743G 104SF06
146.

717

GEKE EQUIGRIP'S STALYPSIA HANN GER 2012 Mare Bay F: STALYPSO
M: LADY/LANDADEL
O: GEKE Equitec GmbH
B: Lucia Macri
DE 431310145912 106JZ94
147.

601

GENESIS KG PZHK 2009 Mare Bay F:
M: /
O: Marta ORLOWSKA
B: GRZEGORZ KOMIN
616009610175909 105YY78
148.

702

GEPETTO CZE 2007 Gelding Chestnut F:
M: /
O: Sarka SELIGOVA
B:
203010237908107 106JG20
149.

66

GIGOLO M POL 2013 Wałach skarogniada/163 F: Davinci
M: Goldika
O: Kamila Stępniak
B: Marek Modelewski
K026362 616006680002813
150.

621

GINHAN BLR 2009 Gelding Chestnut F: HAMPTON
M: GENEYA/EKVATOR
O: Republic Olympic equestrian & breeding centre
B:
01360 105SO08
151.

554

GLENKEERAN CASANOVA ISH IRL 2012 Gelding Grey F: WOMANIZER
M: GLENKEERAN ANNIE/CRUISE ON
O: Lieven TSJOEN
B: Maria Melvin
985726 105ZP99
152.

620

GLENVIL BLR 2011 Stallion Chestnut F: VOPROS
M: GEGEMONIYA/GRIF
O: Republic Olympic Equestrian and Breeding Center
B:
01587 105UM00
153.

195

GOLDEN GIRL Deutsches Sportpferd GER 2014 Klacz gniada F: Chaman
M: Golden Queen
O: Ludwig Gillmaier
B: Erich Schrotzlmair
brak
154.

615

GOLDEN SUNRISE HUN 2010 Gelding Bay F: 4577 SUNRISE
M: BETTI/4516 FOR PLEASURE
O: Bernhard Neunteufel
B: Horváth András
348001102360110 105UL58
155.

197

GOLDIKA MŁP POL 2007 Klacz siwa/165 F: Devin Du Maury / Quatar De Plape
M: Gobi / Banita
O: Olimpia Filipowska
B: SK Ochaby
K017580 POL006540092107
156.

586

GOLIATH KWPN NED 2011 Male Grey F: QUALITY TIME TN
M: ROZALINDE/JULIUS
O: Gert Jan HEINEN
B: H.J. DE KLEINE
528003201109337 106FG07
157.

188

GOOD GEMINI Z BRAK CZE 2014 Ogier biała/brak F: Gemini xx
M: Fleur TN by Eldorado van de Zeshoek
O: Adela Svobodova
B: brak
brak brak
158.

637

GOOD LUCK HANN GER 2010 Gelding Bay F: GRANTURO
M: WONDERGIRL/
O: SILVER OAK REAL ESTATE COMPANY
B:
24624G 105ZV81
159.

648

GOUVERNEUR KWPN NED 2011 Gelding Chestnut F:
M: /
O: Julia Gillmaier
B: M. Kleinsman & J.W. Greve
528003201105042 105NM19
160.

31

GOYA EWITA SP POL 2008 Klacz gniada F: Liberado /
M: Gaga Ewita / Sapieha
O: Janusz Piskadło
B: Aleksandra Apanasewicz
K021734 POL009670148208
161.

690

GRAND SUPREME PZHK POL 2008 Mare Chestnut F: CHEF SUPREME XX
M: GRENLANDIA (SP)/LANDOS (HOLST)
O: Paula Manczak
B: STADNINA KONI RACOT SP. Z O.O., RACOT (POL)
616009610215508 104KU12
162.

84

GRANT Czech Warmblood CZE 2014 Wałach gniada F: Aristo
M: Clea
O: Gabriela Slavíková
B: Claustra s.r.o.
KJ0V4A
163.

76

GREANANSTOWN ISH AUT 2013 Gleiding bay/mk:163cm F: Soolmoy Clover Man
M: Stillorsparkling
O: Claudia Kaindl & Andreas Riedl
B: Ellen T McLoughney
372414005735142 5735142
164.

171

GRENADA SP POL 2008 Klacz siwa/156 F: Ekwador /
M: Grammy /
O: Sara Śnioch
B: Katarzyna Milczarek
K022119 61600964008908
165.

150

GROM XX POL xx Wałach gniada/xx F: xx
M: xx
O: xx
B: xx
xx xx
166.

1

GRUBIANIN Małopolska POL 21.04.2005 Wałach gniada/167 F: Banita
M: Graffa
O: Katarzyna Adamek
B: Stadnina koni Ochaby
K010894 11329
167.

139

GULLIVER PONY HUN 2011 Gleiding chestnut/kuc:144 F: Hietveld's Tako
M: Gina
O: Gyalog Luca
B: Kiss Janos
77270 M SY110510000
168.

4

HADRIAN SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/165 F: Colox Cup/Con Capitol
M: Hanza/Kołczan
O: Marcin Pakulski
B: Tomasz Burzyński
K020811 616009600287511
169.

127

HANNIBAL-WM Niemiecki Koń Wierzchowy POL 2014 Wałach ciemnogniada F: Czarownik
M: Habala
O: Warmus Dominika
B: Wojciech Majewski
K026194
170.

52

HEKTOR SP POL 2007 Wałach siwa F: Avero / Athlet Z
M: Hinka / Hajfong
O: ZKS Drzonków
B: Grzegorz Grzejszczak
K018894 009640090307
171.

730

HESTEKLEWA BE MY BEST SMOKEY DEN 2011 Gelding Other F:
M: /
O: Kennet HEMMINGSEN, Anne Marie KAAS
B: FAMILIEN KAAS & HEMMINGSEN
208333201104151 106EA73
172.

174

HICORA SP POL 2010 Klacz gniada F: Contendor
M: Herbia
O: Daria Kobiernik
B: Marek Piętka
reg
173.

156

HIUSTON SP POL 2014 Wałach gniada/169 F: Literat
M: Hawana
O: Ryszard Gardyjas
B: Ryszard Gardyjas
K026861 616009641002914
174.

10

HORSEHEATH DIAMOND LAD ISH IRL 2009 Wałach gniada F: Carric Diamond Lad
M: Ballacraine
O: Piotr Pertkiewicz
B: Irlandia
K025368 372414005171435
175.

602

HUZAR PZHK POL 2004 Stallion Bay F: JALIENNY
M: HUANITA/TOLEDO
O: Iwona CHMIELINSKA
B: STADNINA KONI WALEWICE SP. Z O.O., WALEWICE (POL)
10347 102XJ54
176.

666

IMAGE OF ROSES BWP BEL 2008 Gelding Bay F: SHEYENNE DE BAUGY
M: /
O: De heer V.H.C. Erkamp
B: Danny Roosens
056002W00269858 105IL61
177.

68

IMPECABLE M XX POL 2014 Klacz ciemnogniada F: Roulette
M: Implikacja
O: Sk Moszna
B: SK Moszna
brak
178.

191

IN GOMERA L SP POL 2013 Klacz kasztanowata/166 F: Wulkan L
M: Inwencja
O: Małgorzata Garus
B: brak
K022798 616007610072813
179.

193

IN PERSONA Wielkopolska POL 2011 Klacz kasztanowata F: Tjungske
M: In Shalla
O: Sebastian Wicenciak
B: PZHK
K019038
180.

65

INEZA W SP POL 2005 Klacz gniada F: Largo
M: Ikona
O: Iwona Sergiel
B: Rinaldo Kiecoń
11064
181.

64

IRTYSZ SP POL 2002 Wałach kasztanowata F: Limit
M: Iryda
O: Joanna Skibińska
B: Michał Różński
K009036 10296 102XR98
182.

667

JANE Z ZANG NED 2006 Mare Other F: JOHNY BOY II
M: TENDRE ROSE/HORNET ROSE
O: Beemdhoeve B.V.
B: Lamers-van Ingen
Z-621706 103QP23
183.

643

JANGCY L WESTF GER 2009 Mare Bay F: PONTIFEX
M: PONITA/PLUSPUNKT
O: Olimpia Maciejewska
B: Theo Lohmann
DE441410634109 104YH11
184.

651

JARD PZHK POL 2010 Gelding Bay F:
M: /
O: Marcin Kaminski
B: SK Rzeczna
616009600109710 105JT77
185.

603

JAROSZOWKA POL 2007 Mare Bay F: WANDERFURST
M: JARAMA/DOLUS
O: Iwona CHMIELINSKA
B: Piotr Krzyzanowski
DE455870365707 104UA19
186.

169

JEDWABNY PYŁ Szlachetna Półkrew POL 2007 Wałach kasztanowata/172 F: Moravia
M: Jedwabna
O: Joanna Pawlak
B: Wiesław Kryszyłowicz
K011179
187.

71

JELONEK - WM Deutsches Sportpferd GER 2009 Wałach ciemnogniada F: Wanderfürst
M: Jariva-WM
O: Franziska Scheffler
B: Majewski, Wojciech
none
188.

611

JERSEY SWB SWE 2010 Mare Chestnut F: QUATERBACK
M: JERIKO/CORTUS
O: Rebecka ANDERSSON
B: Rebecka Andersson
04101978 106FE94
189.

180

JODCASALL A-Z SP POL 2014 Wałach gniada/164 F: Cascadello / Casall
M: Joda / Enjoy Plan
O: Henryk Warszawski, Paweł Warszawski
B: Andrzej Zdziebło
K027085 616009600259014
190.

551

JOLLY SUMMER KWPN NED 2011 Mare Black F: JULIO
M: /
O: Alexandra Wieser
B:
528013011007686 105RJ71
191.

123

KAI ČT CZE 2010 Wałach F: Dormane du Puy
M: Kaila
O: Milan Brat
B: Milan Brat
KF5015
192.

51

KALMA SP POL 2012 Klacz siwa F: Con Calma / Calato
M: Kodzia / Wolf's Panter
O: Anna Kałużyńska
B: ?
K022173
193.

173

KAMERUN SP POL 2011 Ogier gniada/172 F: X
M: X
O: SK Rzeczna
B: SK Rzeczna
Brak X
194.

673

KAMIKATZE CZEWB CZE 2009 Mare Chestnut F: CAMPBEL
M: /
O: Lacina Petr
B:
203 009 226720809 105NZ32
195.

613

KAMINSKIJ SWB SWE 2002 Gelding Bay F: AERLINE H
M: KANEL/HERTIGEN
O: Stefan ENGELSSON
B: BIRGIT JÖNSSON, LINDOME (SWE)
SE04021169 SWE40790
196.

39

KARAT SP POL 2013 Wałach ciemnogniada/170 F: Imequel
M: Kora
O: Magdalena Jerczynska
B: MIECZYSŁAW CZARNY
Brak
197.

61

KEMARA SP POL 2003 Klacz kasztanowata/160 F: Maram / Aram
M: Keti / Pigmalion
O: Katarzyna Witaszewska - Król
B: Henryka Kapinos
K013761 POL009530070103 106HG53
198.

117

KHARISMA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada/170 F: Graf Stepp / Graf Grannus
M: Kariatyda / Teksas
O: Mikołajczak
B: Śniegucki
K011546 POL009670044305
199.

134

KIMA-H Czech Warmblood CZE 2012 Klacz ciemnogniada F: Rock´n Roll
M: Kiara
O: Petr Lacina
B: MvDr.Horník Frantisek
67/742
200.

612

KOKOS SWB SWE 2011 Mare Bay F: FLORENCIO I
M: KOKETTE/MIDT-WEST IBI-LIGHT
O: Rebecka ANDERSSON
B: Rebecka Andersson
04111993 106FE92
201.

59

KONTINA SP POL 2009 Klacz gniada F: Contendor
M: Karmen po Silver
O: Joanna Mandecka-Turczyńska
B: Czarny Mieczysłąw
K016481 616009680104309
202.

657

KOORDINAT SWB SWE 2007 Gelding Chestnut F: LAPTOP
M: KANDELA (F.1)/ROBIN Z
O: Sandra Gustafsson
B: BIRGIT JÖNSSON, LINDOME (SWE)
04071259 103WE95
203.

29

KORUPCJA SP POL 2010 Klacz gniada/165 F: Love Affair
M: Kofeina
O: Marek Wiraszka
B: Piotr Tracz
K018644 616009580652610
204.

152

KSENA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Fred / Colorado
M: Karotka / Qumball
O: Robert Witkowski
B: Rafał Putz
K020974 616009520045612
205.

130

KUBA PONY CZE 2005 Wałach kasztanowata/kuc: F: 876 Langaas Trinket
M: Jantte
O: Vlasák František
B: Petr Regnard
KJ0FBH
206.

658

KVADRAT SWB SWE 2009 Gelding Bay F: HIP HOP
M: KANDELA (F.1)/ROBIN Z
O: Sandra Gustafsson
B: BIRGIT JÖNSSON, LINDOME (SWE)
04091487 104VB86
207.

665

LACOSTE Z ZANG NED 2010 Mare Grey F: LUCKY BOY
M: FARAH/CALYPSO I
O: Lips Stables, H MEULENDIJKS
B: Meulendijks Stal
056015Z55677510 105GE99
208.

633

LADY BROWN AES BEL 2006 Mare Bay F: R.LORD BRITTEN Z
M: MILLY/DUC DES GUILLONS
O: Whittaker, Petrina
B: V Donckers Sterkens
945823 103PM42
209.

687

LADY CHIN V'T MOERVEN Z ZANG BEL 2010 Mare Bay F: LORD CHIN
M: PAOLA/MATCHERO
O: Dieter De Bock
B: Meeusen M
967296 105EG02
210.

137

LAJTA HSH HUN 2013 Mare chestnut/160 F: Acorn
M: Laurenz
O: Lilla Vámosi
B: István Bokodi
79245 K MF131040320
211.

655

LASSBAN RADOVIX ISH IRL 2003 Gelding Black F: RADOLIN
M: AHERLOW VIXEN (ISH)/CASTLE FOX (ISH)
O: Anna Manczak
B: Messrs B&S Merrigan & L.Maloney
4093028 102RD43
212.

181

LAST MINUTE Deutsches Sportpferd GER 2010 Mare dun/161 F: Simonetti
M: Labell
O: Tino Kretschmar
B: Susann Krönert
DE 455-8789267-10 DE 455-8789267-10
213.

619

LENTS BWP GER 2003 Gelding Bay F: LANCIANO
M: PRIMA-BELLA/PARAMOUR
O: Minsk Regional Olympic Centre
B: Müller,Hans,Kulmbach
00555 102RC50
214.

50

LEXUS SP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Almetto P x Rabiatos Z
M: Lawina x Leopolis
O: Jerzy Gontowiuk
B: Aurelia Wołoszyn
K022078
215.

11

LIBERACE Irish Sport Horse IRL 2008 Wałach skarogniada/168 F: Catherston Liberator
M: Lucky Lily
O: Piotr Pertkiewicz
B: J Chapman
K027004 brak
216.

656

LIBERTINA POL 2009 Mare Bay F: CON SHERRY
M: LIBRA (SP)/WEST (HANN)
O: Anna Manczak
B: SK Bielin
DE456570285109 104SU43
217.

640

LIMITED EDITION HOLST GER 2010 Gelding Bay F: IBISCO
M: RIALTA II/CAPO
O: J.M.J. Blom & M.C. Blom-Muilwijk
B: Groth
DE421000286910 105EO81
218.

62

LISMAKEEGAN CHESTER ISH IRL 2008 Wałach kasztanowata/167 F: Mohill Treble C / Mohill Cavalier Clover
M: Lismakeegan Pressure / Legal Pressure
O: Katarzyna Witaszewska - Król
B: Luke O'Connor
K023670 372414004955830 106HG00
219.

709

LITTLE BAMBOO HANN GER 2011 Gelding Other F: LEVISTANO
M: LITTLE MISS S /LEMON XX
O: Meyer-Aller, Dr. Rixta
B: Hanke Meyer
DE 431315414811 105OA73
220.

632

LOHENGRIN 90 HOLST GER 2011 Gelding Other F: LARIMAR 7
M: NAIROBI III/PARCO XX
O: Dagmar HAYESSEN
B: Pochhammer, Gabriele
DE 421000224411 105VX74
221.

688

LONDON LOU CH SUI 2007 Gelding Bay F: LONDONDERRY
M: DIE CLEOPATRA/IL CAPRICCIO
O: Danner Beat
B: MERET&MICHAEL ESER-WEHRLI
98453 105DG95
222.

644

LORETTA PZHK POL 2006 Mare Bay F: LORIO (HOLST)
M: LETYCJA (SP)/EFEZ (SP)
O: Mariusz Kleniuk
B: STADNINA KONI BIELIN SP.Z O.O., BIELIN (POL)
616009640062306 104TD13
223.

678

LORIOT F BRAND GER 2009 Gelding Chestnut F: LEO VON FAELZ
M: KIM/KOLIBRI
O: Peter Pichler
B: Kai-Uwe Fricke
276456370059609 105ZY40
224.

172

LUBAR XX POL xx Wałach inna/xx F: xx
M: xx
O: xx
B: xx
xx xx
225.

652

LUCINDA EX ANI 4 HOLST GER 2008 Mare Bay F: LIMBUS
M: UNO/CHELLO I
O: Wechta Sp. z o.o. SKA
B: WITTMAACK HOLGER, LANGENHORN (GER)
DE421000153608 104UU75
226.

574

LUCY DYNAMIK HANN GER 2010 Mare Bay F: LUGANER
M: DORIA/DYNAMO
O: Knorr, Pauline
B: Trine Dyhre Nielsen
DE 431319855510 105DH16
227.

698

LUKACS HUN 2010 Gelding Bay F: LIMONCELLO II
M: LEDA/LUCKY LIONELL
O: Kincso REINSPACH
B: Agaricus Bt.
77440 106DE11
228.

639

LYKKEGAARD'S LA'MARIA DWB DEN 2011 Mare Bay F: LUGANER
M: TOP JOY/NUMERO UNO
O: John BLOM, Conny BLOM-MUILWIJK
B:
208333DW1100964 105IC95
229.

186

M.J. VAN RIEL'S CONDEX BRAK NED 2013 Wałach kasztanowata/brak F: Codex one
M: Contender
O: BRAK
B: brak
brak brak 528210004033217
230.

560

MADOCK CZEWB CZE 2010 Gelding Bay F:
M: /
O: Rosulkova Darina
B:
203 009 227422910 105TX76
231.

562

MAJGAARDENS EPO HOTSHOT DWB DEN 2008 Mare Chestnut F: HEARTBEAT
M: ETIK/EPOK
O: SKAARUP OVERGAARD
B: HELLE OG JAN FREDELL VANDERSKROG, NIMTOFTE (DEN)
208333DW0801242 104MP17
232.

161

MALAYSIA BEAT Pełna Krew Angielska POL 2013 Wałach skarogniada/173 F: Electric Beat
M: Kedah
O: Łukasz Sikorski
B: D.v.Mitzlaff
brak
233.

703

MAMEHA CZEWB CZE 2008 Mare Bay F:
M: /
O: Svatava RICHTROVA
B:
203009221134708 106JJ38
234.

649

MARCO PZHK POL 2008 Gelding Bay F: CONTENDOR
M: MARSALA/LANDOS II
O: Marta ORLOWSKA
B:
POL009610216108 105EQ97
235.

48

MAXIMUS WLKP POL 2009 Wałach siwa F: Rabiates Turbud Z/Rabiat Z
M: Messalina/Magnes
O: PZPNow
B: ?
K019357 616007610088609
236.

129

MERLIN SVKWB CZE 2004 Gleiding black/170 F: 816 Elmero B
M: VČ 1611 Your Mary
O: Nikola Bártová
B: Markéta Bártová
203010234856504
237.

564

MIDT-WEST FAVEUR DWB DEN 2012 Gelding Bay F: CHARMEUR
M: GRIBALDI/GRIBALDI
O: Bianca WALTON
B: Poul Erik Nielsen
208333DW1200267 106DN37
238.

672

MILANA 23 BWBS GBR 2004 Mare Bay F: MEDOC
M: MORKA/FLEMMINGH
O: Esteban BENITEZ VALLE, José CA?EDO ANGOSO
B: Walker, V.
GBR016129082004 103RQ64
239.

674

MIND ME ISH IRL 2006 Gelding Bay F: SAFFRON WALDEN
M: YOU NEVER TOLD ME/
O: Tyga Equestrian AB
B: MARGARET POWER
372IRE45074433T 104HV83
240.

73

MISS AMOUR Danish Warmblod DEN 2013 Mare darkbay/174 F: SAN AMOUR
M: DE NIRO'S DIVA
O: Mette-Stine Jakobsen
B: Lars Petersen
208333DW1301748 none
241.

148

MOHITO MŁP POL 2014 Wałach gniada F: Sex
M: xxx
O: xxx
B: xxx
xxx
242.

167

MONARIO SP POL 2012 Wałach srokata F: Romario
M: Mona Jenilou
O: Ryszard Gardyjas
B: Ryszard Gardyjas
K021617
243.

642

MOONSHINE POL 2010 Gelding Bay F: FLY TO THE STARS
M: MADERA/IN CAMERA
O: Mikolaj Rey
B: Janusz Szweycer
12637 105IQ30
244.

118

MORNING SUN Anglo European IRL 2011 Mare grey/175 F: Contador
M: Mijou
O: Hermann Pfister
B: Lutz Oertel
82600110023700 11.023700
245.

704

MR MISA SL CZE 2005 Gelding Bay F: MEANDER
M: VANILKA/VARADERO
O: Lenka HADERKOVA
B:
203009224984405 103IS54
246.

194

NAGATO SP POL 2007 Wałach inna F: Karbon
M: Nauma
O: Katarzyna Wasilewska
B: SK Rzeczna
K022014 12736
247.

192

NEON WLKP POL 2014 Wałach kasztanowata/173 F: Eloquent
M: Nikita xx
O: Katarzyna Stąpor
B: SK Rzeczna
K025466 616007600118114
248.

135

NICK 204 CS CZE 2013 Wałach inna F: CRUX
M: NEVADA
O: Adéla a Petr Myškovi
B: VÁCLAV MRŠTIL
203010238027313
249.

21

NORMA SP POL 2004 Klacz gniada F: Revel / Animo
M: Nasturcja / Seul
O: Jagoda Olszewska
B: SK Rzeczna
K014856 POL009600000904
250.

120

NOWITKA TB CZE 2010 Mare bay/160 F: Signe Diving
M: Novita
O: Tomaš Linhart
B: Hřebčín Křenek
203CZE000201100
251.

663

OBORA'S SHUT IT OUT CZE 2010 Mare Bay F: SIR SHUTTERFLY
M: OUT OF SPACE/HERALDIK
O: Myskovi Petr a Adela
B:
233001100263111 105FT71
252.

660

OKLAHOMA 2 TRAK AUT 2010 Mare Bay F: SIXTUS
M: OSTERFREUDE V/DONAUMONARCH
O: Katrin Khoddam-Hazrati & Nico Hauf
B: Harald Riedl
276409090331410 105BS04
253.

732

ORANIA PZHK POL 2011 Mare Bay F:
M: /
O: Agnieszka KUS-ROZYCKA
B: Antoni Cwajda
616013640063911 106JG17
254.

168

ORANŻADA Deutsche Sportpferd POL 2008 Klacz ciemnogniada/164 F: Wanderfürst
M: Okinawa
O: Norbert Łukaniuk
B: Stadnina Koni Jaroszówka
K013900 DE 455-8785459-08
255.

593

ORDYNAT PZHK POL 2010 Gelding Bay F: ESKUDO
M: /
O: Jerzy Gontowiuk
B: Helena Beym
616009610205310 105RP27
256.

103

PAKIET Małopolska POL 2003 Wałach kara F: Emetyt / Kwartet
M: Pandora / Palant
O: Piotr Dąbrowski
B: Maciej Krawczyk
K008560 POL006660123503
257.

140

PAN GRAND EWITA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2000 Wałach gniada F: GRAND
M: POKUSA
O: Mokrzycka Ewelina
B: Apanasewicz Wiesław
K009215 POL009670039300 10414
258.

580

PEPERONI RED TRAK GER 2013 Gelding Chestnut F: SKY DANCER
M: PEPPERNOSE/FRAGONARD XX
O: Arnulf Gerold
B: Elke Bösch
276409090332213 106HP11
259.

108

PEREZ M. POL 2012 Wałach kasztanowata F: Berlin Bej / Elsing
M: Palestra / Modern
O: Katarzyna Witaszewska-Król
B: Roman Miedziak
K022045 616006580084112
260.

55

PERICON Danish Warmblood DEN 2007 Mare bay/164 cm F: De Noir
M: Chanel
O: Kebie Rahbek Hansen
B: Holger og Elna Olsen
none
261.

88

PIELGRZYM SP POL 2005 Wałach gniada F: Landor / Lacatraz
M: Pisanka / Maram
O: Tomasz Szałaj
B: Diter Staniek
K010482 POL009540042705
262.

113

PINARELLO Czech Warmblood CZE 2014 Wałach kasztanowata F: Puerto Rico
M: Debie
O: Miriam Záveská
B: Miriam Záveská
KJ0V52
263.

184

PIRELLA SP POL 2007 Klacz siwa/178 F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Polinegri / Novum
O: Joanna Pawlak
B: Katarzyna Neuberg-Zuchowicz
K015352 POL009670087107
264.

722

PITAGORAS PZHK POL 2010 Gelding Grey F:
M: /
O: Marzena FALARZ
B: Krzysztof Kuspiel
616009600254010 106EW63
265.

646

POLA PZHK POL 2006 Mare Chestnut F: ARAVEL II (SP)
M: PAULI (SP)/ACCARAT (BAVAR)
O: Malgorzata Korycka
B: STANISLAW MARCHWICKI, SKOTNIKI (POL)
11248 103XW44
266.

175

POLAGRIS Małopolska POL 2013 Ogier gniada F: Sword
M: Polagra
O: Marta Markiewicz -Melon
B: SK Prudnik
K024551
267.

110

QADROS MER. SVKWB CZE 2011 Wałach ciemnogniada F: QUIRADO
M: ARDENA
O: Merunka Jaroslav - MERKO
B: Merunka Jaroslav - MERKO
K025524
268.

131

QAID CZEWB CZE 2013 Ogier gniada F: Qaid
M: Cortina
O: Patrik Sukdolák
B: Patrik Sukdolák
KJ0UCV
269.

573

QUANTANA P BRAND GER 2009 Mare Chestnut F: QUATERBACK
M: ASTRID/AMETHYST
O: Pietscher GbR
B: Pietscher GbR
DE 456370196909 104YF95
270.

677

QUEEN SALLY AUT 2008 Mare Grey F: ACORDELLI
M: PRINCESS MELLY/ASKARI
O: Mag. Anita MEITZ
B: Harald Ambros
040008610087208 105BZ86
271.

94

QUIDO 9 CZEWB CZE 2012 Wałach kasztanowata F: Quick Lauro Z
M: Marry
O: Václav Žižka
B: SCHK-Kubista s.r.o.
none
272.

600

QUINTON 14 HANN GER 2008 Gelding Chestnut F: QUICKSILBER (BRDBG)
M: AZUMA (HANN)/AMERIGO VESPUCCI (XX)
O: Julia Gillmaier
B: Dieter Otto
DE431319664408 105EP82
273.

596

QUINTUS 134 DSP GER 2010 Gelding Chestnut F: QUATERMAN (BRAND)
M: HARMONIE (DSP)/HERALDIK (XX)
O: Michal Knap
B: Bernhard Pede
DE456570170910 105DZ61
274.

578

RADIHAZA ALFA HSH HUN 2004 Gelding Grey F: DER KLEINE LORD
M: ÓMAMA/GULERNO
O: Kabala-Ménes Kft.
B: Kabala-Ménes Kft.
HUN M MF040420000 102WS32
275.

725

RADIHAZA JUNIOR HSH HUN 2013 Stallion Bay F: CALATO
M: RADIHAZA UNIOLA/GOLIATH
O: Pal TUSKA
B: Kabala-Ménes Kft.
79226 106KG79
276.

719

RAMZES UKR 2005 Stallion Bay F:
M: /
O: Olena MYKHAILYCHENKO
B:
702812 106DN68
277.

647

RARASHEK DSP GER 2008 Gelding Chestnut F: RIVERO II (BAY)
M: ROMANZE (BAY)/RASSO (WESTF)
O: Ludwig Gillmaier
B: Ludwig Gillmaier
DE481810115108 104YN63
278.

583

RAVALLO VAN DE SMEETSHOEVE SBS BEL 2001 Gelding Grey F: QUICKSILVER
M: LIEDANZA/WIENSENDER
O: Mevrouw Y.J.Boes
B:
R35102 105GD72
279.

711

READY TO GO W WESTF GER 2012 Gelding Bay F: ROCK FOREVER
M: WEINGOLD GD/WEINBERG
O: Hubert HERMESMEYER
B: Winterscheid, Jörg
DE 441410458512 106AN29
280.

143

REBEL 10 Czech Warmblood CZE 2009 Gleiding black/170 F: 2726 Cartouche
M: 50/335 Renovace
O: Barbora Poláková
B: Petr Krejsa
KF4895 203009224608009
281.

598

RED DREAM PRINCES BAVAR 2012 Mare Bay F: SIR DONNERHALL
M: RONJA/RITUAL
O: Ludwig GILLMAIER
B: Ludwig Gillmaier
DE481810052612 105XO43
282.

27

RED HOT CHILI PEPER SP POL 2013 Klacz gniada/170 F: brak
M: brak
O: brak
B: brak
brak brak
283.

34

REMIKS Małopolska POL 2008 Wałach kara/166 F: Dounba
M: Rafa
O: Agnieszka Karlińska
B: SK Janów Podlaski
K011949 POL006580611708
284.

141

REVUE CZEWB CZE 2010 Mare bay/170 F: Rock ´n´Roll
M: Sibiria Queen
O: Lucie Kacafírková
B: Nataša Farmerová
KJ0JSY 203009224915810
285.

159

RIO BRAVA S SP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Swarovski / Sandro Hit
M: Rowa / Rotspon
O: Mateusz Kaczmarczyk
B: .Piotr Wiese
K021227 616009610139211
286.

126

RIVAL-DI-CO Czech Warmlood CZE 2014 Wałach ciemnogniada F: Puerto Rico
M: Lucky Lady /Radiator xx
O: Roman Vobořil
B: 70890862, JŠ Valdštejnská obora,Jičín, Jičín,
KJ0V4B
287.

187

RLG RIVANA BAW GER 2013 Klacz kasztanowata F: Chambretto GT / Concetto
M: Rivalina / Carenzo
O: Ludwig Gillmaier
B: Ludwig Gillmaier
K022844 DE481810293513
288.

692

ROHAN DU MANEIX SF FRA 2005 Gelding Bay F: JOERIS (NL) KWPN
M: MARQUISE DU MAREAU AA/JOLIE MARS
O: Madame MARTINE RIEDWEG
B: Martine RIEDWEG 87590 ST JUST LE MARTEL (FRA)
05011842U 103HR94
289.

693

ROM TIKKA NWB NOR 2001 Mare Other F: ZALMIAK FIRFOD
M: MOUNT VENUS XX/DUBASSOFF XX
O: Ellen Kristina Hynne
B:
30277 103QW88
290.

106

ROMINA SP POL 2009 Klacz kara F: Landino / Landgraf I
M: Rewelacja / Emetyt
O: Anna Królikowska
B: Ireneusz Skowroński
K023397 616009590190809
291.

726

RONJA B 2 AUT 2010 Mare Bay F:
M: /
O: Ewald Spörk
B:
040032100044210 106KG07
292.

151

ROSALIE OLD GER 2008 Klacz gniada/170 F: Rush-Hour / Rubicon
M: Cantate / Cassius Clay
O: Katarzyna Klimczak
B: Xx
K012275 DE433331649308
293.

164

ROSSIR Małopolska POL 2013 Wałach kasztanowata F: Irches
M: Rosita
O: Artur Społowicz
B: SK Prudnik
K025621 616006690058013
294.

724

ROSVEEL POL 2013 Gelding Bay F: BOLSHOI
M: ROSITA/REVAL
O: Tomasz Trela
B: Stadina Koni Racot Sp.
616009610104513 106IG71
295.

686

RULING SPIRIT OLDBG GER 2003 Male Bay F: RUBIN ROYAL OLD
M: TANIONA/SILVIO I
O: Wewer, Petra
B: Harms, Gerd
DE 433330327503 102ZO81
296.

97

SAFARI TS POL 2012 Klacz ciemnogniada/164 F: X
M: X
O: Filip Dziuba
B: Sylwester Kosiński
K024557 616999682006912
297.

8

SAHARA OLD POL 2007 Klacz kasztanowata/170 F: Sanyo /
M: Silvios Linda /
O: Patrycja Pastuszek
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K019686 DE418181540807
298.

571

SANTIAGO 230 DSP GER 2008 Gelding Bay F: FEENZAUBER
M: LADY OF FAME/WELL DONE
O: Stiefelmeyer, Linda
B: Kreßner, Horst
DE 455870149808 104YA40
299.

705

SAREIKO FOX DEN 2006 Gelding Grey F:
M: /
O: Dorte RAVN NIELSEN
B:
208333200608601 106BY32
300.

634

SAVIOLA 3 TRAK GER 2006 Mare Other F: GRAFENSTOLZ
M: SALOME XI/ABDULLAH
O: Kozian-Fleck, Maja & Kozian, Christina
B: Weschke, Kurt
DE 409090218206 103MO13
301.

98

SECT MASINI Folblut POL 2011 Wałach gniada F: Masini
M: Skawica
O: Bożena Kołek
B: Artur Bober
K020036
302.

727

SENEGAL M PZHK POL 2009 Gelding Bay F:
M: /
O: Jaroslaw Pogodzinski
B: Moszna
616009690066909 105RK75
303.

650

SENIOR PZHK POL 2003 Stallion Chestnut F: RYTM HANN
M: SEGOWIA SP/GENIUS HANN
O: Marcin Kaminski
B: STADNINA KONI PRUDNIK, PRUDNIK (POL)
09276 102YF73
304.

695

SHANNON QUEEN TRAK GER 2010 Mare Other F: COURACIUS
M: SHANNON SUITE/HABICHT
O: Arnulf Gerold
B: Gestuet Hoerstein GmbH & Co.KG
276409090405510 105CH30
305.

625

SHUTTERFLYKE NRPS NED 2011 Mare Bay F: SIR SHUTTERFLY
M: /
O: Svobodova Adela
B:
528008110013711 105QE71
306.

617

SIENNA 2 HANN GER 2006 Mare Chestnut F: SALIERI
M: KAROLINA/KOLIBRIS AS
O: Andreas Brixel
B: Hermann Heimsoth
276431315107506 105CG19
307.

45

SION II HAN GER 2010 Wałach gniada F: Sion / Sultan
M: Uta H / Sandro Hit
O: Agata Blaszczuk
B: Hainrich Hoffer
K018093 DE431316938910
308.

714

SIR GREG OLDBG GER 2010 Gelding Bay F: SIR GREGORY
M: RAFFINESSE/ROYAL DIAMOND
O: Equisport Tolmu Team & Nuuttila Pia & Tolmunen Petri
B: Regina Wriggers
276433330459110 104RK62
309.

165

SKOVGAARDENS LIONHEART OLD. POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Lionell
M: Esmeralda
O: Ryszard Gołębiowski
B: -
K025302
310.

590

SOCCER STAR OLDBG GER 2011 Gelding Bay F: SAN AMOUR I
M: EMERALD/MASTER
O: Sami HYYPIÄ
B: Hyypiä, Sami
DE 433334007611 105YN15
311.

92

SOFIA SP POL 2011 Klacz gniada/175 F: Sir Neel / Darco
M: Simone / Corland
O: Grzegorz Rychlik
B: Antoni Dahlke
K020954 616009610164911
312.

111

SOFKA SP POL 2013 Klacz gniada F: Ormuz / Special Power
M: Sofia / Quamiro
O: Jolanta Malicka
B: SK Racot
K023281 616009610105513
313.

179

SOKRATEZ Małopolska POL 2013 Wałach gniada/160 F: Huzar
M: Simena
O: Wioletta
B: Zbrzeźniak
brak 616006570034013
314.

81

SONAR SP POL 2013 Wałach kara F: San Luis / Dixieland
M: Sonka / Le Voltaire
O: Jarosław Pogodziński
B: SK Racot
K025392 616009610105213
315.

63

SONG SP POL 2011 Wałach kasztanowata/167 F: Tjunske
M: Sonka
O: Baeta Maciejewska
B: KJ Racot
K024080 616009610116611
316.

585

SPIRIT EXCALIBUR KWPN BEL 2009 Gelding Bay F: SAN REMO
M: /
O: Olivia Pleysier
B: Fam. Van Ginniken-Vermeieren
528008090123309 105JE62
317.

708

SR LONESTAR MY HUNTER IRL 2008 Gelding Black F: VDL ARKANSAS
M: LONESTAR MY JESSIE/CRUISE ON
O: Marianne Borge SOLVAM
B: Mary Coyle
372414004902988 106JN64
318.

595

STERNTALER 67 HANN 2010 Mare Bay F:
M: /
O: Michal Knap
B: Heinz Meier
DE431317901910 105ML17
319.

715

SUGO HUN 2012 Gelding Grey F:
M: /
O: Zoltán FARKAS
B: Unknown
78637 106EH74
320.

35

SYMFONIA M SP POL 2013 Klacz gniada/166 F: Contendor
M: Sympathy M
O: Tomasz Karliński
B: K024352
K024352 000
321.

608

SZABLON POL 2012 Gelding Grey F:
M: /
O: Patrycja WOSTAL
B: SK Widzow Anna Tyszko
616POL12007488T 106BP49
322.

594

SZACH MAT PZHK POL 2007 Gelding Grey F:
M: /
O: Ratsastuskeskus Karlvik Oy
B: Anna Wieckowska
616007520136807 105ZU13
323.

77

SZENILA SP POL 2006 Klacz skarogniada/172 F: Carry Son
M: Soja
O: Katarzyna Rozbiewska
B: SK Racot
brak 11713
324.

13

SZMULA SP POL 2013 Klacz tarantowata/168 F: Telco
M: Samira
O: Tomasz Olszewski
B: Józef Wiśniewski
K024178 616009640050413
325.

87

TAJGA SP POL 2014 Klacz siwa/160 F: Meteor
M: Tara
O: Dominika Zając
B: -
K027078 -
326.

676

TECHNO SWB SWE 2009 Gelding Chestnut F: HIP HOP
M: TATTI/SWIFT
O: Sophia ERICSSON
B: LENA VIKMAN (SWE)
04092032 104XJ64
327.

623

TESEO CDE 2006 Gelding Chestnut F: NICOLO
M: KURDA 66/HELIO
O: Andrew Nicholson & Phillip Channer
B: PEDRO BECA (ESP)
NA 103OV89
328.

706

THANEHOEJS PRADA-NOIR DEN 2009 Mare Bay F: FLORIST
M: /
O: Heidi Berit MIKKELSEN
B: Maria-Louise Thane Kallehave
208333DW0901818 106FF27
329.

570

THE PHANTOM OF THE OPERA HOLST GER 2011 Gelding Chestnut F: QUO VADOS
M: M-BUNT JACK/PEKING OPERA XX
O: Alex VANNI
B: Peter Fick
DE 422220014311 105ZP81
330.

74

TIMELESS Oldenburg GER 1-5-2013 Mare chestnut/1.68 F: Totilas
M: Wahajama-Unicef
O: Pleijsier
B: Ann-Kathrin Linsenhoff & Klaus M. Rath, D-Kronberg
DE433334029413 276020000054349
331.

146

TIMUR Český Teplokrevník CZE 2013 Wałach gniada F: 1161 Tiznit (FR)
M: 49/103 Riva Riva
O: Stanislava Abíková
B: Cipra Jií
203009224934213
332.

627

TIRS LUCKYSON DWB DEN 2007 Male Bay F: KANUDOS XX
M: TIRSVAELDS QUITE LUCKY/QUITE EASY
O: JADE SCHLICHTING
B:
208333DW0701435 105HO35
333.

610

TOP GIRL SWB SWE 2009 Mare Bay F: LUDWIGS CHAMPION
M: TOP COOL/PRECOCIOUS
O: Camilla Eriksson & Ludwig Olsson
B: Camilla Eriksson & Ludwig Olsson
04091910 105DY65
334.

697

TORES P PZHK POL 2010 Gelding Bay F: RON WILLIAM
M: TAMIRA-P/CORLEONE Z
O: Roman Sysak
B: Bogdan Parkitny
616009670064510 105GY33
335.

557

TRNKA-RUF CZEWB CZE 2012 Mare Bay F: CORLENSKY G
M: TUNDRA (AMON - 48)/AMON
O: VET CARE FOR HORSES, s.r.o. - Adéla Svobodová
B: Karel Ruzicka, jr.
203009225362012 105ZT79
336.

136

TÝTÝ ČT CZE 2009 Klacz gniada F: DORMANE DU PUY
M: TITICACA
O: EHLOVÁ KATEŘINA
B: VOLF VÁCLAV
203009224165609
337.

91

UDINE Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Wałach gniada/164 F: Bolshoi
M: Ulinela
O: Sylwia Rychlik
B: Antoni Dahlke
brak 616009610161913
338.

636

UHLAN DE L'EPINE SF FRA 2008 Gelding Bay F: DAUPHIN DE SAVINIA
M: GAZELLE DU PLESSIS/HURLEVENT
O: M. Xavier TRAISNEL
B: E.a.r.l. DE LA VIEILLE EPINE 36200 LE MENOUX (FRA)
08052529A 105FS78
339.

558

URLEVEN BARNAUL SL HOLST GER 2007 Gelding Bay F: URLEVEN PIRONNIERE
M: NALINA III/BARNAUL XX
O: Adela Svobodova
B: JACOBS BEHREND, OSTENFELD (GER)
DE421000049207 103XH43
340.

716

VAINQUER Z ZANG BEL 2013 Gelding Black F: VIGO D'ARSOUILLES
M: BOMBAY BINNY/FIRST TRUMP
O: Lieven TSJOEN
B: Tsjoen Lieven
993060 106JG10
341.

597

VALANDO 2 HANN GER 2010 Gelding Bay F: VALENTINO (KWPN)
M: GRANESSA (HANN)/GRAF GRANNUS (HANN)
O: Michal Knap
B: Juergen-Heinrich Ohlhoff
DE431312309810 105DZ54
342.

200

VALCOR KWPN NED 2002 Wałach ciemnogniada/brak F: Briar
M: Leandra
O: brak
B: brak
brak brak
343.

699

VELINA W OLDBG GER 2010 Mare Bay F: CLINTON II
M: VRONIE/SEVILLANO XX
O: Valéria Mária HEIKKILÄ
B: Jan-Gert Willms
79464 106BF94
344.

588

VESUVE D'AVEYRON AA FRA 2009 Gelding Chestnut F: JAGUAR MAIL
M: MODENE/RYON D'ANZEX
O: Bjinse VENDERBOSCH, Robert VENDERBOSCH
B: M.Fabien Lasbouygues
09163161R 106EZ46
345.

121

VIGOSS CZEWB CZE 2006 Gleiding chestnut/165 F: Fors-Gedos
M: Vehara
O: Milan Brát
B: Vojtěch Kocáb
203009226044606
346.

125

WACAT Wielkopolska POL 2014 Wałach kasztanowata F: Eloquent
M: Waclawa /Chef Supreme xx
O: Roman Vobořil
B: Polski
KJ0VZM
347.

114

WELINGTON Czech Warmblood CZE 2009 Wałach F: Werbespot
M: Vinnie
O: Jaromír Kabelka
B: /
KF4834
348.

718

WELUR PZHK POL 2013 Gelding Bay F:
M: /
O: Marcin KAMINSKI
B: Stado Ogierow Starogard Gdanski Sp. z o.o.
616009600164413 106HU30
349.

72

WICRO EOWYN Holstein NED 2012 Mare black/1.66 F: Esteban xx
M: Calato
O: Wicro Plastics
B: none
860074WH none
350.

668

WICRO QUIBUS N.O.P. ZANG NED 2007 Gelding Other F: QUASIMODO Z
M: RUPIEDANTE DANTE Z/RUPIE STAR
O: Crimould B.V., Laura HOOGEVEEN
B: Duyts
Z668607 104FX40
351.

670

WINONA PZHK POL 2006 Mare Chestnut F: LOVE AFFAIR HANN
M: WAIKIKI/SPARTAKUS
O: Remigiusz Makowski
B: REMIGIUSZ MAKOWSKI, OPYPY (POL)
11796 103TI78
352.

101

WOODY ALLEN KUC POL 2013 Wałach siwa/kuc:141 F: nn
M: nn
O: Artur Społowicz
B: nn
K024553 616999670107514
353.

80

ZAPOLATA KUC IRL 2012 Wałach siwa/kuc:149 F: NN
M: NN
O: Rafał Popiel
B: Irlandia
K025929 826608200170234
354.

579

ZENGO HSH HUN 2003 Mare Chestnut F: 4037 TIMORRAK DES ISLES
M: 181 MAZURKA/2534 GRINGO
O: Dr. Szabó Klára
B: Kabala-Ménes Kft.
HUN K MF030800000 102PJ57
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Abík Jaroslav
Stáj Abík z.s.
TIMUR (146)
2019-04-04
Adamek Maria
LZJ Drama Zbrosławice
2019-04-04
FIGA (49)
2019-04-04
Bártová Nikola
Jk Markéty Bártové z.s
MERLIN (129)
2019-04-04
2019-04-04
KUBA (130)
2019-04-04
2019-04-04
Charpin Mikołaj
Sportowy Klub Jeździecki WJ Piaseccy Equestrian
2019-04-04
2019-04-04
Chorovská Kristýna
jezdci.cz
2019-04-04
Čudková Andrea
JS Slavíkov
VIGOSS (121)
2019-04-04
Cygan Kamila
KJ Pawlak Equestrian Wrocław
2019-04-04
Dr Trela Tomasz
Austria
BENEMA T (147)
2019-04-04
Dziak-Gierlicz Marta
UKS ,,Vacat Eventing Sulbiny''
2019-04-04
2019-04-04
Dziuba Filip
KJ Jaroszówka
2019-04-04
SAFARI (97)
2019-04-04
Ečerová Nikola
Horse Academy
ARLEEN (198)
2019-04-04
Ehlová Kateřina
Jezdecká společnost F&F Náchod
TÝTÝ (136)
2019-04-04
Filiks Magdalena
KJ Pawlak Equestrian Wrocław
TAJGA (87)
2019-04-04
Filipowska Olimpia
Zielonogórski KS Drzonków
GOLDIKA (197)
2019-04-04
Fischer Lisa-Marie
Reit-und Fahrverein Parthenstein e.V.
2019-04-04
Friedl Susann
RSV Eschenhof e.V.
2019-04-04
Friedrich Sabine
PSI International Tannehof Neu- Krauscha e.V.
2019-04-04
FELIZITAS (182)
2019-04-04
Gil Agata
JKS Gostchorze
HIUSTON (156)
2019-04-04
CZUMIN (157)
2019-04-04
MONARIO (167)
2019-04-04
Glomb Victoria
KJ Jaroszówka
DREAMER (163)
2019-04-04
ROSSIR (164)
2019-04-04
Gołębiowska Alicja
JKS Jaroszówka
2019-04-04
Gontowiuk Katja
ZKS Drzonków
2019-04-04
Gross Michaela
-
CLAPTON B (185)
2019-04-04
Gyalog Luca
Pauer LK
GULLIVER (139)
2019-04-04
Hansen Kebie Rahbek
Denmark
PERICON (55)
2019-04-04
Hell Magdalena
Eventing Team Tirol
2019-04-04
Hlavata Lucie
JS Slavíkov
KAI (123)
2019-04-04
Hoogeveen Laura
Weert
2019-04-04
Hosa Emilia
ZKS Drzonków
HEKTOR (52)
2019-04-04
Hudziak Hanna
Kj Koko Brzeźniki
BUBLE BOY (149)
2019-04-04
Jabłońska Karolina
SKJ WJ Piaseccy Equestrian Małszewo
2019-04-04
Jakobsen Mette-Stine
Edelg?rden
2019-04-04
Jerczyńska Weronika
JKS Gostchorze
KARAT (39)
2019-04-04
Kabelka Jaromír
JK Železnice
WELINGTON (114)
2019-04-04
Kacafírková Lucie
Eventing Team
REVUE (141)
2019-04-04
CONTINO (142)
2019-04-04
Kałużyńska Julia
ZKS Drzonków
KALMA (51)
2019-04-04
Karlińska Aleksa
LKS Stragona Strzegom
REMIKS (34)
2019-04-04
Karlińska Aleksa
LKS Stragona Strzegom
2019-04-04
Kleniuk Mariusz
LKJ Hippologia Strzegom
2019-04-04
2019-04-04
Klimczak Wiktoria
Kj Koko Brzeźniki
ROSALIE (151)
2019-04-04
Kobiernik Daria
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
HICORA (174)
2019-04-04
POLAGRIS (175)
2019-04-04
Koch Antje
Reitverein Am Kirchholz Rippersroda
2019-04-04
Koch Antje
Reitverein Am Kirchholz Rippersroda e.V.
2019-04-04
Kokowska Katarzyna
KJ Koko Brzeźniki
GROM (150)
2019-04-04
NAGATO (194)
2019-04-04
Kołek Magdalena
KS GILLMAIER
2019-04-04
Konstancja Świec
Kj Koko Brzeźniki
MOHITO (148)
2019-04-04
Kopka Sikorska Agnieszka
KJ Aromer
BAZYLIA (162)
2019-04-04
EMMA (734)
2019-04-04
Kowalik Wojciech
SKJ Bobrowy Staw
CZERTO (102)
2019-04-04
PAKIET (103)
2019-04-04
Król Weronika
St. KSK Stare Babice
KEMARA (61)
2019-04-04
2019-04-04
Królikowska Anna
SKJ Beckersport Raszyn
ROMINA (106)
2019-04-04
Lacina Petr
JS Pod Hostýnem
KIMA-H (134)
2019-04-04
Laseroms Asha
KNHS
VALCOR (200)
2019-04-04
Letal Lukas
JK Victoria Bristany
FEDOR (22)
2019-04-04
QUIDO 9 (94)
2019-04-04
Linhartová Sára
JS Slavikov
NOWITKA (120)
2019-04-04
Łukaniuk Olga
bez przynależności klubowej
ORANŻADA (168)
2019-04-04
Maciejewska Alicja
Klub Sportowy Centaurus
SONG (63)
2019-04-04
Mączyńska Dominika
LKS Stragona
AVENIDO (30)
2019-04-04
Malicka-Nowacka Aleksandra
KJ BSI Sport Zamysłowo
SOFKA (111)
2019-04-04
DASSILIA (112)
2019-04-04
Mandecka-Turczyńska Joanna
KJ Facimiech
2019-04-04
EROTYK (60)
2019-04-04
Mazur Zofia
Ludowy Klub Jeździecki Hippologia Strzegom
2019-04-04
Michałek Marcin
KJ Facimiech
APORT (158)
2019-04-04
2019-04-04
Michałek Marcin
Klub Jeździecki Facimiech
2019-04-04
Mikołajczak Weronika
Klub Jeździecki BSI Sport Zamysłowo
CZANOS (116)
2019-04-04
KHARISMA (117)
2019-04-04
Mikołajczyk Alina
KJ Facimiech
ALARM (24)
2019-04-04
Milczarkiewicz Maja
ZKS Drzonków
MAXIMUS (48)
2019-04-04
Miś Karolina
j Koko Brzeźniki
SOKRATEZ (179)
2019-04-04
Mokrzycka Amelia
Ludowy Klub Sportowy Stragona Strzegom
CORNERO (32)
2019-04-04
2019-04-04
Myška Petr
JK Isabel
NICK 204 (135)
2019-04-04
Nyári Zsuzsanna
Pauer LK
ALFEA (138)
2019-04-04
Olszewski Tomasz
JKS Olsza
2019-04-04
SZMULA (13)
2019-04-04
Pakulski Marcin
ZKS Drzonków
2019-04-04
2019-04-04
Pańczyk Aleksandra
SKJ WJ Piaseccy Equestrian
2019-04-04
Pastuszek Patrycja
LKJ Hippologia Strzegom
SAHARA (8)
2019-04-04
Pawlak Joanna
KJ Pawlak Equestrian Wrocław
DORRYT (196)
2019-04-04
Pertkiewicz Laura
JKS Olsza
2019-04-04
2019-04-04
Pfister Elena
RV Eventing Team Tirol
2019-04-04
Piasecki Piotr
KJ Aromer Józefin
BANITKA (107)
2019-04-04
PEREZ (108)
2019-04-04
Piskadło Agata
LKS Stragona Strzegom
2019-04-04
Pleijsier Olivia
RV.Soest
2019-04-04
2019-04-04
Pogodzińska Zofia
UKS Akademia Jeźdzectwa Dąbrowica
SONAR (81)
2019-04-04
CHIPS (82)
2019-04-04
Pokorný Robert
Jezdecký klub NH Car
CONNOR (177)
2019-04-04
Poláková Barbora
JK Farma pod Lípou
REBEL 10 (143)
2019-04-04
Popiel Antonina
UKS Akademia Jeździectwa Dąbrowica
2019-04-04
Příhoda Miloslav
JK Flamenco Sloupno
ALANTINO (124)
2019-04-04
2019-04-04
WACAT (125)
2019-04-04
2019-04-04
2019-04-04
Prihoda Jr Miloslav
CZE
2019-04-04
Riedl Andreas
Ollachgut
2019-04-04
2019-04-04
2019-04-04
2019-04-04
Rozbiewska Weronika
SKJ WJ Piaseccy Equestrian Małszewo
SZENILA (77)
2019-04-04
Rychlik Grzegorz
St. J Baborówko
SOFIA (92)
2019-04-04
Rychlik Sylwia
Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
2019-04-04
UDINE (91)
2019-04-04
Scheffler Franziska
PSI Tannehof Neu Krauscha e.V.
2019-04-04
Sikorski Łukasz
KJ Aromer Józefin
2019-04-04
2019-04-04
Skibińska Joanna
Klub Sportowy Centaurus
INEZA W (65)
2019-04-04
GIGOLO (66)
2019-04-04
Slavíková Gabriela
JK FLAMENCO Sloupno
GRANT (84)
2019-04-04
COFI (85)
2019-04-04
Smaza Klaudia
JKS Jaroszówka
2019-04-04
Sniegucki Ksawery
POL
2019-04-04
Śnioch Sara
JKS Dako-Galant Skibno
GRENADA (171)
2019-04-04
Społowicz Artur
KJ Jaroszówka
2019-04-04
Społowicz Zuzanna
KJ Jaroszówka
2019-04-04
Stąpor Katarzyna
LKS Stragona w Strzegomiu
DEFILADA (189)
2019-04-04
Stąpor Katarzyna
LKS Stragona Strzegom
BENORA (190)
2019-04-04
2019-04-04
NEON (192)
2019-04-04
Stecher Christina
Edelg?rdens Rideklub
FIREFLY (14)
2019-04-04
Stępniak Martyna
Klub Sportowy Centaurus
IRTYSZ (64)
2019-04-04
Sukdolák Patrik
JK Korzár Mladé Bříště
QAID (131)
2019-04-04
FIGARO (132)
2019-04-04
Świderek-Baran Małgorzata
KJ Aromer Józefin
2019-04-04
2019-04-04
Tęcza Sara
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
CHODÓW (176)
2019-04-04
Tousty Emilia
KJ KOKO Brzeźniki
LUBAR (172)
2019-04-04
Turczyńska Jagoda
KJ Facimiech
KONTINA (59)
2019-04-04
Urbaniak Patrycja
KJ Jaroszówka
EROIKA (100)
2019-04-04
Vámosi Lilla
Pauer LK
LAJTA (137)
2019-04-04
Van Riel Claire
NED
2019-04-04
Vaňková Veronika
JS Slavíkov
ETIEN (119)
2019-04-04
Vitkouski Yaraslau
KS Gillmaier
2019-04-04
Vyštajnová Alžběta
Jk kamenicky dvur
ELZAR (57)
2019-04-04
2019-04-04
Walczuch Roksana
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
DANTE (54)
2019-04-04
Warmus Dominika
LKS Stragona Strzegom
2019-04-04
2019-04-04
Warszawski Paweł
St. Jeździeckie Baborówko
2019-04-04
Waśniewska Pola
JKS Olsza
2019-04-04
Wedmańska Hanna
LKS Stragona
2019-04-04
Wicenciak Aleksandra
Racocki klub jeździecki
2019-04-04
Winograd Dorota
ZKS Drzonków
LEXUS (50)
2019-04-04
Wiraszka Jakub
LKS Stragona w Strzegomiu
DAVINCI (122)
2019-04-04
Wiraszka Róża
LKS Stragona Strzegom
2019-04-04
Witkowska Julia
Equikam Sp. z o.o.
KSENA (152)
2019-04-04
CHESTER (153)
2019-04-04
Wołyńska Klaudia
KJ Pawlak Equestrian Wrocław
PIRELLA (184)
2019-04-04
Wygachiewicz Jarosław
Strzała Krubiczew
SION II (45)
2019-04-04
Zach Cornelia
Reitstall Neunteufel Meierhof
2019-04-04
Záveská Miriam
JK Železnice
PINARELLO (113)
2019-04-04
Zawada Marta
SKJ WJ Piaseccy Equestrian Małszewo
DEMARA (78)
2019-04-04
2019-04-04
Złotnicka Zofia
SKJ WJ Piaseccy Equestrian Małszewo
NORMA (21)
2019-04-04
KAMERUN (173)
2019-04-04
Żuchowicka Katarzyna
SHS Grobice
2019-04-04
CHOPIN (105)
2019-04-04
Życzkowska Martyna
KJ Stajnia z Kopytem
DIZZY (115)
2019-04-04
2019-04-04

Number of Riders: 253

Number of Horses: 354

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: STRAGONA
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-092013-1, EVENT Promotion, Morawa 36, 58-150 Strzegom)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl