Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZR-B i ZT-B MACHNICE
Machnice, 12-13.05.2018

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
116 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 12:44:20
2018-05-11 10:43:11
Vitali Cherednik QUICK STEP
  • 1x 6/P (110cm)/Konkurs klasy P zwykły art.238.2.1 o nagrodę CLOVER
  • 1x 7/N (120cm)/Konkurs klasy N dwufazowy
115 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 12:44:09
2018-05-11 10:42:33
Vitali Cherednik ONAGADORI RED WINE
  • 1x 6/P (110cm)/Konkurs klasy P zwykły art.238.2.1 o nagrodę CLOVER
  • 1x 7/N (120cm)/Konkurs klasy N dwufazowy
114 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 12:41:17
2018-05-11 10:42:01
Vitali Cherednik DIAMOND TAQUITTA
  • 1x 6/P (110cm)/Konkurs klasy P zwykły art.238.2.1 o nagrodę CLOVER
  • 1x 7/N (120cm)/Konkurs klasy N dwufazowy
113 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 12:40:14
2018-05-11 10:24:37
Wiktoria Łozowska CENTADA
  • 1x 5/L (100cm)/Konkurs klasy L dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P (110cm)/Konkurs klasy P zwykły art.238.2.1 o nagrodę CLOVER
112 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 09:15:19
2018-05-11 07:56:33
Jakub Przewdzięk MAJA
  • 2x 3T/L (90cm)/Konkurs klasy L zwykły art. 238.2.1.
111 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 09:15:01
2018-05-10 17:27:59
Łukasz Chuczak L-KAPRYS
  • 1x 3T/L (90cm)/Konkurs klasy L zwykły art. 238.2.1.
  • 2x 1/L (100cm)/Konkurs klasy L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
109 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 22:26:55
2018-05-09 16:46:55
Agnieszka Gajos MATADOR
  • 1x 2T/LL (80cm)/Konkurs klasy LL z trafieniem w normę czasu dod.S1
  • 1x 3T/L (90cm)/Konkurs klasy L zwykły art. 238.2.1.
108 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 22:26:03
2018-05-09 10:27:25
Nina Jarosz UCAYALI
  • 2x 5/L (100cm)/Konkurs klasy L dokładności bez rozgrywki
107 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 22:24:41
2018-05-08 22:29:10
Oliwia Hałka STRZAŁKA
  • 1x 2T/LL (80cm)/Konkurs klasy LL z trafieniem w normę czasu dod.S1
  • 1x 5T/LL (80cm)/Konkurs klasy LL z trafieniem w normę czasu dod. S1
  • 1x 5/L (100cm)/Konkurs klasy L dokładności bez rozgrywki
106 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 22:23:17
2018-05-08 20:37:27
Zuzanna Januszewska DEEP PURPLE RED WINE
  • 2x 1/L (100cm)/Konkurs klasy L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
104 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 14:19:01
2018-05-08 14:10:05
Magdalena Kras CHARIVARI FEBRO Z
  • 1x 2/P (110cm)/Konkurs klasy P
  • 1x 3/N (120cm)/Konkurs klasy N (szybkości)
103 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 14:16:58
2018-05-08 11:51:32
Witold Hudzik SOLTLEIKSITIS
  • 1x 7/N (120cm)/Konkurs klasy N dwufazowy
  • 1x 8/C (130cm)/Konkurs klasy C zwykły art.238.2.1
102 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 14:16:38
2018-05-08 11:50:53
Witold Hudzik BARBADOS
  • 1x 7/N (120cm)/Konkurs klasy N dwufazowy
  • 1x 8/C (130cm)/Konkurs klasy C zwykły art.238.2.1
101 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 14:16:17
2018-05-08 08:55:46
Anna Szklarska SZALONY CHICCO
  • 2x 1/L (100cm)/Konkurs klasy L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
99 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 14:16:01
2018-05-08 00:08:24
Stefania Król PRINCE
  • 1x 1/L (100cm)/Konkurs klasy L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 2/P (110cm)/Konkurs klasy P
98 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 14:15:43
2018-05-07 22:45:35
Kuba Czrnota TURUL
  • 2x 1T/mini LL (60cm)/Konkurs klasy mini LL z trafieniem w normę czasu dod.S1
97 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 14:15:26
2018-05-07 22:44:50
Kuba Czrnota STARMANGAL
  • 2x 3T/L (90cm)/Konkurs klasy L zwykły art. 238.2.1.
  • 1x 1/L (100cm)/Konkurs klasy L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
96 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 14:15:06
2018-05-07 22:43:42
Małgorzata Brodziak ELKANAN
  • 1x 3/N (120cm)/Konkurs klasy N (szybkości)
  • 1x 7/N (120cm)/Konkurs klasy N dwufazowy
95 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 14:14:53
2018-05-07 22:32:50
Patrycja Skiba ARTEMIDA BH
  • 2x 1/L (100cm)/Konkurs klasy L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 5/L (100cm)/Konkurs klasy L dokładności bez rozgrywki
94 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 14:14:35
2018-05-07 22:14:34
Dorota Jerczyńska BARTEK
  • 1x 1/L (100cm)/Konkurs klasy L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 2/P (110cm)/Konkurs klasy P
93 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 14:14:07
2018-05-07 21:49:30
Aleksandra Kosiorowska TALENT
  • 1x 6T/L (100cm)/Konkurs klasy L zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/L (100cm)/Konkurs klasy L dokładności bez rozgrywki
92 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 14:13:51
2018-05-07 21:44:01
Aleksandra Szczepaniszyn CHACCO RJT
  • 1x 3T/L (90cm)/Konkurs klasy L zwykły art. 238.2.1.
  • 1x 1/L (100cm)/Konkurs klasy L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
91 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 14:13:26
2018-05-07 21:41:07
Aleksandra Pałasz GALION
  • 1x 5/L (100cm)/Konkurs klasy L dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P (110cm)/Konkurs klasy P zwykły art.238.2.1 o nagrodę CLOVER
90 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 14:13:07
2018-05-07 21:15:33
Justyna Klinikowska NICPOŃ
  • 2x 2T/LL (80cm)/Konkurs klasy LL z trafieniem w normę czasu dod.S1
  • 2x 5T/LL (80cm)/Konkurs klasy LL z trafieniem w normę czasu dod. S1
89 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 22:22:53
2018-05-07 18:34:08
Malwina Kamila Idczak KLON
  • 1x 2T/LL (80cm)/Konkurs klasy LL z trafieniem w normę czasu dod.S1
  • 1x 3T/L (90cm)/Konkurs klasy L zwykły art. 238.2.1.
88 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 14:12:31
2018-05-07 16:37:02
Jarosław Poręba LA CORUNA
  • 1x 3/N (120cm)/Konkurs klasy N (szybkości)
  • 1x 8/C (130cm)/Konkurs klasy C zwykły art.238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 14:12:10
2018-05-07 16:30:07
Jarosław Poręba B CATILLIA
  • 1x 3/N (120cm)/Konkurs klasy N (szybkości)
  • 1x 8/C (130cm)/Konkurs klasy C zwykły art.238.2.1
86 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 14:11:53
2018-05-07 15:36:48
Maja Kluka NUMCIMBA
  • 1x 1/L (100cm)/Konkurs klasy L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 2/P (110cm)/Konkurs klasy P
85 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 14:11:36
2018-05-07 15:26:25
Martyna Wawrzyniak WITO
  • 1x 1/L (100cm)/Konkurs klasy L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 2/P (110cm)/Konkurs klasy P
84 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 13:31:21
2018-05-07 15:25:20
Laura Forysiak EMISJA M
  • 1x 2/P (110cm)/Konkurs klasy P
  • 1x 3/N (120cm)/Konkurs klasy N (szybkości)
83 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 13:29:50
2018-05-07 14:17:47
Ewelina Ślusarczyk CANDY DANCER Z
  • 1x 6/P (110cm)/Konkurs klasy P zwykły art.238.2.1 o nagrodę CLOVER
  • 1x 7/N (120cm)/Konkurs klasy N dwufazowy
82 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 22:21:38
2018-05-07 13:58:51
Izabela Wojdyła HARNAŚ
  • 1x 5T/LL (80cm)/Konkurs klasy LL z trafieniem w normę czasu dod. S1
  • 1x 6T/L (100cm)/Konkurs klasy L zwykły art. 238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 23:43:59
2018-05-07 11:26:40
Dominika Luty CONPEIA
  • 1x 2/P (110cm)/Konkurs klasy P
  • 1x 3/N (120cm)/Konkurs klasy N (szybkości)
80 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 23:43:17
2018-05-07 11:26:13
Dominika Luty NUCIA
  • 2x 2T/LL (80cm)/Konkurs klasy LL z trafieniem w normę czasu dod.S1
79 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 23:43:00
2018-05-07 11:25:28
Dominika Luty EURO CALMA
  • 2x 2T/LL (80cm)/Konkurs klasy LL z trafieniem w normę czasu dod.S1
78 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 23:42:31
2018-05-07 11:24:26
Katarzyna Bienek EURO CALMA
  • 2x 2T/LL (80cm)/Konkurs klasy LL z trafieniem w normę czasu dod.S1
77 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 23:41:56
2018-05-07 11:04:52
Patrycja Dudziuk REMBRAND
  • 1x 5/L (100cm)/Konkurs klasy L dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P (110cm)/Konkurs klasy P zwykły art.238.2.1 o nagrodę CLOVER
75 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 23:41:40
2018-05-07 10:41:23
Beata Szuber COMETA
  • 1x 1/L (100cm)/Konkurs klasy L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 2/P (110cm)/Konkurs klasy P
74 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 23:41:25
2018-05-07 10:39:06
Paulina Burdyka PIPPI
  • 1x 1/L (100cm)/Konkurs klasy L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 2/P (110cm)/Konkurs klasy P
73 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 23:40:53
2018-05-07 10:38:42
Jarosław Kaczmarczyk ARTEA
  • 1x 1/L (100cm)/Konkurs klasy L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 2/P (110cm)/Konkurs klasy P
72 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 10:05:55
2018-05-07 09:31:23
Justyna Maciejewska CASH JM
  • 1x 6/P (110cm)/Konkurs klasy P zwykły art.238.2.1 o nagrodę CLOVER
  • 1x 7/N (120cm)/Konkurs klasy N dwufazowy
70 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 08:21:03
2018-05-06 23:32:18
Monika Matuszewska CALVADOS
  • 2x 3T/L (90cm)/Konkurs klasy L zwykły art. 238.2.1.
69 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 08:20:04
2018-05-06 22:37:55
Halina Remisz MOONLIGHT SHADOW
  • 2x 3T/L (90cm)/Konkurs klasy L zwykły art. 238.2.1.
68 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 08:19:45
2018-05-06 21:29:56
Alicja Staszak SICILIA
  • 1x 1T/mini LL (60cm)/Konkurs klasy mini LL z trafieniem w normę czasu dod.S1
  • 1x 2T/LL (80cm)/Konkurs klasy LL z trafieniem w normę czasu dod.S1
67 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 08:19:12
2018-05-06 20:32:38
Oliwia Malińska VIPER W Z
  • 1x 7/N (120cm)/Konkurs klasy N dwufazowy
66 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 08:18:24
2018-05-06 20:31:54
Oliwia Malińska VOLSTRUPGAARD'S COMET
  • 1x 7/N (120cm)/Konkurs klasy N dwufazowy
65 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 08:17:52
2018-05-06 20:20:44
Michał Dubiniak NUTKA EWITA
  • 1x 2T/LL (80cm)/Konkurs klasy LL z trafieniem w normę czasu dod.S1
64 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 08:17:30
2018-05-06 20:19:41
Michał Dubiniak FIESTA EWITA
  • 1x 2T/LL (80cm)/Konkurs klasy LL z trafieniem w normę czasu dod.S1
63 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 08:15:34
2018-05-06 18:38:04
Maja Sukiennik GENARO
  • 1x 2/P (110cm)/Konkurs klasy P
  • 1x 3/N (120cm)/Konkurs klasy N (szybkości)
  • 1x 6/P (110cm)/Konkurs klasy P zwykły art.238.2.1 o nagrodę CLOVER
  • 1x 7/N (120cm)/Konkurs klasy N dwufazowy
60 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 08:14:28
2018-05-06 15:02:17
Beata Szuber CZESTER
  • 1x 1/L (100cm)/Konkurs klasy L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 2/P (110cm)/Konkurs klasy P
59 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 08:14:05
2018-05-06 15:01:56
Zofia Kubacka CORRMAN
  • 1x 1/L (100cm)/Konkurs klasy L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 2/P (110cm)/Konkurs klasy P
58 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 08:13:38
2018-05-06 15:01:28
Zofia Kubacka BLACK JACK
  • 1x 1/L (100cm)/Konkurs klasy L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 2/P (110cm)/Konkurs klasy P
57 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 08:13:15
2018-05-06 14:59:58
Jagoda Wszędybył QUICKLY RC
  • 1x 2/P (110cm)/Konkurs klasy P
  • 1x 3/N (120cm)/Konkurs klasy N (szybkości)
56 ENTRY ACCEPTED 2018-05-06 07:06:19
2018-05-05 22:03:28
Ewa Kocon ERIA
  • 1x 2T/LL (80cm)/Konkurs klasy LL z trafieniem w normę czasu dod.S1
  • 1x 3T/L (90cm)/Konkurs klasy L zwykły art. 238.2.1.
55 ENTRY ACCEPTED 2018-05-06 07:05:31
2018-05-05 16:30:37
Aleksandra Zielińska PATAGONIA WN
  • 1x 1/L (100cm)/Konkurs klasy L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 2/P (110cm)/Konkurs klasy P
54 ENTRY ACCEPTED 2018-05-05 15:03:37
2018-05-05 09:40:18
Karolina Kościelniak ABEL TASMAN
  • 1x 2T/LL (80cm)/Konkurs klasy LL z trafieniem w normę czasu dod.S1
  • 1x 3T/L (90cm)/Konkurs klasy L zwykły art. 238.2.1.
  • 1x 5T/LL (80cm)/Konkurs klasy LL z trafieniem w normę czasu dod. S1
  • 1x 6T/L (100cm)/Konkurs klasy L zwykły art. 238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2018-05-05 15:02:53
2018-05-05 09:38:13
Dorota Kościelniak GAŁGANEK
  • 1x 1T/mini LL (60cm)/Konkurs klasy mini LL z trafieniem w normę czasu dod.S1
  • 1x 2T/LL (80cm)/Konkurs klasy LL z trafieniem w normę czasu dod.S1
  • 1x 4T/mini LL (60cm)/Konkurs klasy mini LL z trafieniem w normę czasu dod. S1
  • 1x 5T/LL (80cm)/Konkurs klasy LL z trafieniem w normę czasu dod. S1
52 ENTRY ACCEPTED 2018-05-05 15:01:56
2018-05-04 21:24:17
Fazja Adrar GLORIN F
  • 1x 3T/L (90cm)/Konkurs klasy L zwykły art. 238.2.1.
  • 1x 1/L (100cm)/Konkurs klasy L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 5/L (100cm)/Konkurs klasy L dokładności bez rozgrywki
51 ENTRY ACCEPTED 2018-05-05 15:01:27
2018-05-04 20:10:59
Jagoda Wersocka SZELMA
  • 2x 1/L (100cm)/Konkurs klasy L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
50 ENTRY ACCEPTED 2018-05-05 15:01:10
2018-05-04 19:54:47
Wojciech Pażucha SOLARIS VENTUS
  • 1x 1/L (100cm)/Konkurs klasy L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 2/P (110cm)/Konkurs klasy P
49 ENTRY ACCEPTED 2018-05-05 15:00:53
2018-05-04 17:31:33
Elżbieta Greszczuk-Zabawka BAJER
  • 1x 1/L (100cm)/Konkurs klasy L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 2/P (110cm)/Konkurs klasy P
  • 1x 6/P (110cm)/Konkurs klasy P zwykły art.238.2.1 o nagrodę CLOVER
  • 1x 7/N (120cm)/Konkurs klasy N dwufazowy
48 ENTRY ACCEPTED 2018-05-05 15:00:31
2018-05-04 10:54:38
Agata Stasiak IKONA
  • 2x 4T/mini LL (60cm)/Konkurs klasy mini LL z trafieniem w normę czasu dod. S1
47 ENTRY ACCEPTED 2018-05-05 15:00:01
2018-05-04 10:54:06
Elena Gieruszczak ARIAN
  • 1x 4T/mini LL (60cm)/Konkurs klasy mini LL z trafieniem w normę czasu dod. S1
  • 1x 5T/LL (80cm)/Konkurs klasy LL z trafieniem w normę czasu dod. S1
46 ENTRY ACCEPTED 2018-05-04 08:38:04
2018-05-03 14:03:35
Adrianna Żelech COCO CHANEL
  • 1x 6T/L (100cm)/Konkurs klasy L zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/P (110cm)/Konkurs klasy P zwykły art.238.2.1 o nagrodę CLOVER
44 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 17:11:50
2018-05-02 20:41:51
Mirosława Salamon TOLERANCJA
  • 2x 1T/mini LL (60cm)/Konkurs klasy mini LL z trafieniem w normę czasu dod.S1
43 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 17:09:58
2018-05-02 20:41:09
Marta Pietrzak ICE CORELL
  • 2x 2T/LL (80cm)/Konkurs klasy LL z trafieniem w normę czasu dod.S1
42 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 17:14:01
2018-05-02 20:38:55
Sara Lewkowicz EQUILE'S FREDERIK
  • 2x 1T/mini LL (60cm)/Konkurs klasy mini LL z trafieniem w normę czasu dod.S1
40 ENTRY ACCEPTED 2018-05-03 12:10:07
2018-05-02 20:04:47
Martyna Zięba WEKTOR
  • 1x 1T/mini LL (60cm)/Konkurs klasy mini LL z trafieniem w normę czasu dod.S1
  • 1x 2T/LL (80cm)/Konkurs klasy LL z trafieniem w normę czasu dod.S1
39 ENTRY ACCEPTED 2018-05-03 12:09:54
2018-05-02 15:17:54
Wiktoria Woźniak LAFMI-J
  • 1x 2/P (110cm)/Konkurs klasy P
  • 1x 3/N (120cm)/Konkurs klasy N (szybkości)
  • 1x 6/P (110cm)/Konkurs klasy P zwykły art.238.2.1 o nagrodę CLOVER
  • 1x 7/N (120cm)/Konkurs klasy N dwufazowy
38 ENTRY ACCEPTED 2018-05-03 12:09:16
2018-05-02 15:17:18
Wiktoria Woźniak CASALLINA
  • 1x 3/N (120cm)/Konkurs klasy N (szybkości)
  • 1x 4/C (130cm)/Konkurs klasy C
  • 1x 7/N (120cm)/Konkurs klasy N dwufazowy
  • 1x 8/C (130cm)/Konkurs klasy C zwykły art.238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2018-05-03 12:08:33
2018-05-02 13:40:37
Julia Śnieżek HORYZONT
  • 2x 5/L (100cm)/Konkurs klasy L dokładności bez rozgrywki
36 ENTRY ACCEPTED 2018-05-03 12:08:20
2018-05-02 13:38:40
Elżbieta Greszczuk-Zabawka H-NAHAR ZK
  • 2x 2T/LL (80cm)/Konkurs klasy LL z trafieniem w normę czasu dod.S1
35 ENTRY ACCEPTED 2018-05-03 12:08:08
2018-05-02 13:33:52
Martyna Łomzik ELEGANT
  • 2x 1T/mini LL (60cm)/Konkurs klasy mini LL z trafieniem w normę czasu dod.S1
34 ENTRY ACCEPTED 2018-05-01 17:49:42
2018-05-01 15:17:02
Emilia Wiśniewska BAD BOY
  • 1x 2T/LL (80cm)/Konkurs klasy LL z trafieniem w normę czasu dod.S1
  • 1x 3T/L (90cm)/Konkurs klasy L zwykły art. 238.2.1.
33 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 23:11:52
2018-04-30 14:30:02
Karolina Kuwik KDW NOW OR NEVER Z
  • 1x 1/L (100cm)/Konkurs klasy L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 2/P (110cm)/Konkurs klasy P
  • 1x 5/L (100cm)/Konkurs klasy L dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P (110cm)/Konkurs klasy P zwykły art.238.2.1 o nagrodę CLOVER
32 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 23:12:09
2018-04-30 14:26:24
Karolina Kuwik LILI
  • 2x 3T/L (90cm)/Konkurs klasy L zwykły art. 238.2.1.
  • 1x 1/L (100cm)/Konkurs klasy L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 6T/L (100cm)/Konkurs klasy L zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/L (100cm)/Konkurs klasy L dokładności bez rozgrywki
30 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 23:14:49
2018-04-30 12:13:38
Anzelm Galicki QUIDAM DE HENRY
  • 2x 2T/LL (80cm)/Konkurs klasy LL z trafieniem w normę czasu dod.S1
  • 2x 5T/LL (80cm)/Konkurs klasy LL z trafieniem w normę czasu dod. S1
29 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 23:14:23
2018-04-30 09:45:32
Paulina Janiszewska SANTI
  • 1x 1/L (100cm)/Konkurs klasy L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 2/P (110cm)/Konkurs klasy P
  • 1x 5/L (100cm)/Konkurs klasy L dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P (110cm)/Konkurs klasy P zwykły art.238.2.1 o nagrodę CLOVER
28 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 23:14:08
2018-04-29 22:33:26
Julia Nowowiejska DUSTIN
  • 2x 2T/LL (80cm)/Konkurs klasy LL z trafieniem w normę czasu dod.S1
27 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 23:13:41
2018-04-29 16:47:31
Jakub Nowacki LOCATO 13-N
  • 1x 5/L (100cm)/Konkurs klasy L dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P (110cm)/Konkurs klasy P zwykły art.238.2.1 o nagrodę CLOVER
26 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 23:11:36
2018-04-29 16:46:51
Jakub Nowacki LANTINUS N
  • 1x 7/N (120cm)/Konkurs klasy N dwufazowy
  • 1x 8/C (130cm)/Konkurs klasy C zwykły art.238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2018-04-29 13:25:03
2018-04-29 07:25:42
Julka Charkowska ROQUER DU MAURY
  • 2x 3T/L (90cm)/Konkurs klasy L zwykły art. 238.2.1.
23 ENTRY ACCEPTED 2018-04-29 13:24:52
2018-04-29 07:22:19
Aleksandra Maziarz CARLASS I
  • 2x 1/L (100cm)/Konkurs klasy L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
22 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 12:39:57
2018-04-28 18:39:36
Natalia Till G-ARIE
  • 1x 3T/L (90cm)/Konkurs klasy L zwykły art. 238.2.1.
  • 1x 1/L (100cm)/Konkurs klasy L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 5/L (100cm)/Konkurs klasy L dokładności bez rozgrywki
21 ENTRY ACCEPTED 2018-04-29 13:24:16
2018-04-28 15:18:14
Beata Biczysko SAGA
  • 1x 2/P (110cm)/Konkurs klasy P
  • 1x 3/N (120cm)/Konkurs klasy N (szybkości)
20 ENTRY ACCEPTED 2018-04-29 13:24:00
2018-04-28 15:17:16
Beata Biczysko CHARITA
  • 2x 3T/L (90cm)/Konkurs klasy L zwykły art. 238.2.1.
19 ENTRY ACCEPTED 2018-04-29 13:23:35
2018-04-28 06:59:33
Martyna Żołędziowska BAZALT
  • 2x 1/L (100cm)/Konkurs klasy L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
18 ENTRY ACCEPTED 2018-04-29 13:23:14
2018-04-28 06:58:56
Natalia Zielant MISS-LOXGRAFFINA
  • 2x 1/L (100cm)/Konkurs klasy L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
17 ENTRY ACCEPTED 2018-04-29 13:22:47
2018-04-28 06:58:19
Wiktoria Szebysty SWEET STAR
  • 2x 1/L (100cm)/Konkurs klasy L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
13 ENTRY ACCEPTED 2018-04-28 00:54:57
2018-04-27 20:28:13
Natalia Karpiewska RESZKA
  • 2x 5T/LL (80cm)/Konkurs klasy LL z trafieniem w normę czasu dod. S1
12 ENTRY ACCEPTED 2018-04-28 00:54:39
2018-04-27 20:27:48
Zofia Wieruszewska LOTUS-STAR
  • 2x 5T/LL (80cm)/Konkurs klasy LL z trafieniem w normę czasu dod. S1
10 ENTRY ACCEPTED 2018-04-29 13:21:30
2018-04-27 10:54:57
Natalia Grzelak MARILLION
  • 2x 1T/mini LL (60cm)/Konkurs klasy mini LL z trafieniem w normę czasu dod.S1
9 ENTRY ACCEPTED 2018-04-27 09:40:41
2018-04-27 07:50:57
Claudia Pulst GROM
  • 1x 2T/LL (80cm)/Konkurs klasy LL z trafieniem w normę czasu dod.S1
  • 1x 3T/L (90cm)/Konkurs klasy L zwykły art. 238.2.1.
  • 1x 1/L (100cm)/Konkurs klasy L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
8 ENTRY ACCEPTED 2018-05-05 14:59:40
2018-04-26 19:07:44
Julita Popławska CUMA
  • 1x 2/P (110cm)/Konkurs klasy P
  • 1x 3/N (120cm)/Konkurs klasy N (szybkości)
  • 1x 6/P (110cm)/Konkurs klasy P zwykły art.238.2.1 o nagrodę CLOVER
  • 1x 7/N (120cm)/Konkurs klasy N dwufazowy
7 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 17:30:21
2018-04-26 16:45:46
Karolina Kuwik MASIMO
  • 1x 1/L (100cm)/Konkurs klasy L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 2/P (110cm)/Konkurs klasy P
  • 1x 6/P (110cm)/Konkurs klasy P zwykły art.238.2.1 o nagrodę CLOVER
  • 1x 7/N (120cm)/Konkurs klasy N dwufazowy
6 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 17:30:08
2018-04-26 16:24:19
Łukasz Chuczak L-KAPRYS
  • 2x 1/L (100cm)/Konkurs klasy L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
5 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 17:29:55
2018-04-26 16:14:10
Maja Kaźmierczak CADENCE
  • 2x 1/L (100cm)/Konkurs klasy L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
3 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 17:29:30
2018-04-26 14:07:25
Małgorzata Flis WITO
  • 1x 2/P (110cm)/Konkurs klasy P
  • 1x 3/N (120cm)/Konkurs klasy N (szybkości)
  • 1x 6/P (110cm)/Konkurs klasy P zwykły art.238.2.1 o nagrodę CLOVER
  • 1x 7/N (120cm)/Konkurs klasy N dwufazowy
2 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 17:28:55
2018-04-26 13:53:35
Alicja Piotrowska GRACE O’FAIRY
  • 1x 2T/LL (80cm)/Konkurs klasy LL z trafieniem w normę czasu dod.S1
  • 1x 3T/L (90cm)/Konkurs klasy L zwykły art. 238.2.1.
1 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 17:28:31
2018-04-26 12:43:53
Piotr Błoch LANCASTER - N
  • 1x 1/L (100cm)/Konkurs klasy L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 2/P (110cm)/Konkurs klasy P
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Adrar Fazja LKJ Platan Wrocław
2004 (JM.)
O042017
2. Biczysko Beata OSK Michalscy Trzebnica
S
O009909
3. Biczysko Beata OSK Michalscy Trzebnica
R002035
4. Cherednik Vitali Bpk
S
-
5. Chrzanowski Jan KJ Ślęża
O00080
6. Chuczak Łukasz Osk Michalscy Trzebnica
S
brak
7. Czrnota Kuba KJ PICADOR
O134568
8. Dubiniak Michał JKS Jaroszówka
2007 (Mł.)
O044119
9. Dudziuk Patrycja Bez przynależności klubowej
1997 (MJ.)
O026282
10. Flis Małgorzata St. KS Arkadia
S
O021618
11. Gajos Agnieszka bpk
S
brak
12. Galicki Anzelm St. KS Arkadia
2001 (J.)
O042887
13. Gieruszczak Elena KJ Stajnia Bukowiec
2004 (JM.)
O044129
14. Górzeńska Anna KJ Victor Mirków
2002 (J.)
O038232
15. Greszczuk-Zabawka Elżbieta bpk
S
O009210
16. Grzelak Natalia BPK
S
brak
17. Hałka Oliwia bpk
2003 (JM.)
brak
18. Hałoń Katarzyna KJ Picador
2002 (J.)
O033286
19. Hudzik Witold bpk
S
O039362
20. Januszewska Zuzanna KS Small Cherry
2000 (J.)
O013113
21. Jerczyńska Dorota LKJ Platan Wrocław
S
LZRWZJ/559/18
22. Karpiewska Natalia JKS Szafir Wrocław
S
O022304
23. Kaźmierczak Maja KJ Jeziorki Osieczna
2003 (JM.)
brak
24. Klinikowska Justyna St. Rozpowszechniania Jeździectwa Galopuj z Nami
2007 (Mł.)
brak
25. Kluka Maja stowarzyszenie sportowe vidawia
2001 (J.)
O038727
26. Kościelniak Dorota brak
S
brak
27. Kościelniak Karolina brak
2006 (JM.)
brak
28. Kras Magdalena OSK Michalscy Trzebnica
S
O003162
29. Król Stefania KJ Trachy Sośnicowice
S
012345
30. Kuwik Karolina KJ Ślęża Wrocław
2003 (JM.)
O039250
31. Lewkowicz Sara Stadnina Koni Dębno
2004 (JM.)
O038916
32. Luty Dominika SK Kruszyńscy
S
O003979
33. Łomzik Martyna BPK
2005 (JM.)
brak
34. Łozowska Wiktoria SKJ TRADYCJA Siedlnica
S
O011944
35. Malińska Oliwia KS Pegaz Chwałowice
1999 (MJ.)
O024202
36. Matuszewska Monika KJ Partynice Wrocław
S
O014399
37. Maziarz Aleksandra KS Small Cherry Trzebnica
S
O012995
38. Pażucha Wojciech KJ Metpol Grodziec
S
O008158
10120384
39. Pietrzak Marta Stadnina Koni Dębno
S
O025164
40. Piotrowska Alicja SK Dębno
2001 (J.)
O038786
41. Popławska Julita KJ Partynice Wrocław
S
O030787
42. Poręba Jarosław Karkonoski KJ
S
O000520
43. Przewdzięk Jakub bpk
2005 (JM.)
brak
44. Remisz Halina Kj Royal
S
O013600
45. Salamon Mirosława bpk
2001 (J.)
brak
46. Skrobacz Olga WLKS Krakus Swoszowice
2003 (JM.)
O034702
47. Ślusarczyk Ewelina OSK Michalscy Trzebnica
1997 (MJ.)
O020490
48. Śnieżek Julia bpk
2005 (JM.)
O045617
49. Stasiak Agata KJ Stajnia Bukowiec
2009 (Mł.)
O049263
50. Sukiennik Maja PICADOR
2003 (JM.)
O035910
51. Szczepaniszyn Aleksandra Stowarzyszenie Jeździeckie Vidavia
S
Brak
52. Szebysty Wiktoria KJ VOLTA
2004 (JM.)
brak
53. Szklarska Anna SK Kruszyńscy
S
O021318
54. Till Natalia SK Kruszyńscy
1997 (MJ.)
O024623
55. Wawrzyniak Martyna bpk
2001 (J.)
O027539
56. Wersocka Jagoda bpk
2001 (J.)
O042798
57. Wieruszewska Zofia JKS Szafir Wrocław
2001 (J.)
O041113
58. Wiśniewska Emilia bpk
2002 (J.)
O046901
59. Wojdyła Izabela LKJ PLATAN
S
brak
60. Woźniak Wiktoria Karkonoski KJ
2002 (J.)
O023612
61. Zięba Martyna Ludowy Klub Jeździecki Platan Wrocław
2003 (JM.)
25847/16
62. Zielant Natalia KJ Volta Miłocice Małe
2003 (JM.)
O043980
63. Zielińska Aleksandra KJ Jeziorki-Osieczna
2001 (J.)
O026237
64. Żołędziowska Martyna KJ VOLTA
2002 (J.)
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

14

L-KAPRYS BRAK POL 1111 Wałach biała F: brak
M: brak
O: -
B: -
-
2.

57

ABEL TASMAN Holenderska POL 2004 Wałach kasztanowata/173 F: Tenerife VDL
M: Nibalia po Nimmerdor
O: Tomasz Ochab
B: Tomasz Ochab
brak
3.

50

ARIAN KUC POL 2010 Wałach gniada/kuc:137 F: Jasmont
M: Albrecht's Hoeve Linda
O: Jakub Gieruszcak
B: Podkówka Henryk
K018771 616 013 67 00701 10
4.

111

ATLANTIC MAGIC KUC Kuc.conn. POL 2004 Wałach F: Royal Atlantic Star
M: Boden Park Finnard
O: Hałoń Grzegorz
B: Wiesław Apanasewicz
K009240
5.

87

B CATILLIA KWPN POL 2007 Klacz gniada F: Berlin / Cassini I
M: Pattillia / Indoctro
O: Jarosław Poręba
B: W. Warnar
K020875 528003000709725
6.

41

BAD BOY Szlachetna Półkrew POL 2004 Wałach kasztanowata F: NN
M: NN
O: Jarosław Mazur
B: NN
brak
7.

100

BARBADOS WLKP POL 2011 Wałach gniada/178 F: Barbur / Bujak
M: Bandama / My Will
O: Witold Hudzik
B: Witold Hudzik
K021941 616007610048111
8.

93

BARTEK WLKP POL 2004 Wałach gniada/168 F: Romario
M: Bałałajka
O: Izabela Gawęska
B: S. Jach
K016855 POL007611155804
9.

29

BAZALT SP POL 2003 Wałach gniada/175 F: Mabant /
M: Balanga / Ottis
O: Anna Miśkiewicz
B: Anna Miśkiewicz
K014614 POL009670021703
10.

74

BLACK STAR DWB DEN 2006 Klacz kara F: Welt Junge /
M: Melissa - Bell / Donnerwerther
O: Małgorzata Górzeńska
B: Horsager Stutteri
K019741 208333DW0605692
11.

18

CADENCE WESTF GER 2010 Klacz gniada/168 F: Canturo /
M: La Le Lu II / Landstreicher
O: Maja Kaźmierczak
B: Montis Sp. z o. o.
K018583 DE441411204610
12.

73

CALVADOS WESTF GER 2013 Wałach gniada F: Sable Rose (Calvados)
M: Lancana/Lancer III
O: Dariusz Matuszewski
B: Zucht & Reitsport Allgau Armin Stockem
K025531 DE 441411334213
13.

81

CANDY DANCER Z ZANG BEL 2011 Klacz kasztanowata F: Crown Z / Carthago Z
M: Diana / Tramal
O: Ewelina Ślusarczyk
B: Marek Talaga
K021455 056015Z55624311
14.

32

CARLASS I HOL POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Carlos DZ / Cantus
M: Pergola / Lascadell
O: Aleksandra Maziarz
B: Waldemar Kasperski
K020748 DE421000582712
15.

45

CASALLINA HOL GER 2011 Klacz gniada F: Casall / Caretino
M: Tessa XVIII / Cassini I
O: Anna Woźniak
B: Guenther Fielmann
K024811 DE421000000111
16.

107

CENTADA Oldenburg GER 2011 Klacz gniada F: Centadel
M: Wonneke
O: Krzysztof Dyrek
B: Gestuet Lewitz
K022330
17.

91

CHACCO RJT Hanowerska POL 2011 Wałach gniada F: Chacco Blue
M: Cheyanna
O: Aleksandra Szczepaniszyn
B: Gestut Lewitz
Brak
18.

30

CHARITA SP POL 2013 Klacz gniada F: Chaltaire Z
M: Cassandra
O: Beata Biczysko
B: Mateusz Michalski
K024850
19.

102

CHARIVARI FEBRO Z ZANG POL 2011 Klacz gniada F: Chicago I Z / Caretano Z
M: Colett / Contendro I
O: Magdalena Kras
B: Mateusz Michalski
K021802 056015Z55875311
20.

82

CONPEIA WESTF POL 2009 Wałach gniada F: Contendro I / Contender
M: Casiopeia / Coronado
O: Mateusz Michalski
B: MONTIS Sp. z o. o.
K018774 DE441413130909 105QP39
21.

2

CUMA SP POL 2008 Klacz siwa F: Chellanos's Boy D Z / Chellano Z
M: Czanda / Lavendel
O: Cezary Popławski
B: Mieczysław Chomiak
K018430 POL009530066108
22.

103

DEEP PURPLE RED WINE Oldenburg Sportpferde POL 2014 Klacz ciemnogniada F: ICEMAN DE MUZE
M: DELIGHT W
O: Lech Januszewski
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K024740
23.

108

DIAMOND TAQUITTA HOL. POL 2011 Klacz gniada F: Cannavaros
M: Taquitta
O: Katarzyna Skrzyczynska
B: Aholainen Erja
K018514
24.

36

DUSTIN SP POL 2012 Wałach gniada F: Lucky Lord-Loxgraff II
M: Domena
O: Tomasz Nowowiejski
B: Anna Worotniak
K024849
25.

42

ELEGANT Wielkopolska POL 2007 Wałach gniada F: Czador
M: Eneida
O: Zagaja Joanna
B: Mud Joanna Węgorzewo
brak POL 007 60 03257 07
26.

7

EQUILE'S FREDERIK New Forest Pony NED 1997 Wałach ciemnogniada/kuc: F: Offem Adonis
M: Heuvingshof Bonita
O: Paweł Lewkowicz
B: Holandia
K007147
27.

80

EURO CALMA SP POL 2012 Klacz siwa F: Con Calma
M: Emilly
O: Mateusz Michalski
B: Mateusz Michalski
LKRWZJ/3134/18
28.

67

FIESTA EWITA DRP POL 2008 Klacz ciemnogniada/kuc: F: V.I.P. / Visconti
M: Felina / Kaiserstolz
O: Wiesław Apanasewicz
B: Wiesław Apanasewicz
K014779 POL013670148408
29.

5

G-ARIE Szlachetna Półkrew POL 2006 Wałach gniada F: Atylla ex.Atylla
M: Gaffa
O: Anna Cisło-Pakuluk
B: Różecki Jerzy
K015935
30.

56

GAŁGANEK Małopolska POL 2005 Wałach ciemnogniada/170 F: Banita
M: Giga
O: Dorota Kościelniak
B: Gospodarstwo Rolne Luksyna
brak POL 006 54 01166 05
31.

66

GENARO SP POL 2007 Wałach gniada F: CHICAGO I Z
M: GOLANDA
O: CZUCHRYTA MARIA
B: CZUCHRYTA MARIA
K014879
32.

55

GLORIN F SP POL 2004 Klacz gniada F: Lorenso /
M: Grand Lady / Lambada
O: Anna Popierawska
B: Bolesław Kuczerawy
K020094 POL009610034205
33.

16

GRACE O’FAIRY LP POL 2014 Klacz siwa/mk:150 F: NN
M: NN
O: Alicja Piotrowska
B: Maciej Mikita
K025561 616098200118040
34.

43

H-NAHAR ZK Małopolska POL 2012 Wałach ciemnogniada F: HUZAR
M: HEXA
O: Marek Śnieżek
B: Zbigniew Kruk
KO24682 616006591027413
35.

13

HARNAŚ Małopolska POL 2006 Wałach siwa F: Łyk Szampana
M: Hulanka
O: Adamczyk Krzysztof
B: Adamczyk Krzysztof
brak
36.

44

HORYZONT TS POL 1997 Wałach kasztanowata F: nn / nn
M: nn / nn
O: Aleksander Dubielewicz
B: Barbara Dubielewicz
K014860
37.

8

ICE CORELL SP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Corvallo /
M: Ika /
O: Marta Pietrzak
B: Piotr Lechowicz
brak
38.

51

IKONA KUC POL 2000 Klacz kara/kuc:115 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Joanna Stasiak
B:
K007301 POL999611032300
39.

112

JAMAIS DEUX SANS TROIS.P Belgisch Warmbloedpaard CZE 2009 Klacz gniada/166 F: QUICKFEUER VAN KOEKSHOF
M: ELKA VAN DE MOLENDRIESHOEVE
O: PAVEL VERES
B: MARKETA PAVLINOVA
KH 5220 056-002-W00291773
40.

39

KDW NOW OR NEVER Z BWP BEL 2013 Wałach gniada F: KDW
M: VEVER
O: JUSTYNA FLANKOWSKA
B: BRAK
BRAK
41.

88

LA CORUNA SP POL 2008 Klacz gniada F: Corland
M: Lajana
O: Jarosław Poręba
B: Ewa Fabińska
Brak
42.

46

LAFMI-J SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Castiglione - L /
M: La Scala - L / Landprinz I
O: Anna Woźniak
B: Kwiron Juszczak
K021686 616009610157409
43.

22

LOTUS-STAR HAN GER 2004 Wałach siwa F: Litas - Star /
M: Ramona / Ramino
O: Antoni Chłapowski
B: Sport und Zuchtstall Duysens-Mulder-Saul
K024248 DE431316725704
44.

106

MAJA SP POL 2009 Klacz kara/174 F: Krepon /
M: Monarda /
O: Michał Przewdzięk
B: Mieczysław Rachuta
brak 616999610047509
45.

3

MARILLION WLKP POL 2014 Wałach gniada F: LEONARDO
M: MINOGA
O: Grzelak Natalia
B: Perek Kazimierz
brak
46.

20

MASIMO WLKP POL 2008 Wałach ciemnogniada/164 F: Mors /
M: Melissa / Bachus
O: Karolina Kuwik
B: Bogdan Jarząbek
K022357 POL007670027508
47.

105

MATADOR SP POL 2007 Wałach gniada/160 F: Czandor
M: Mela
O: Agnieszka Gajos
B: Magdalena Bylina
brak POL 009 64 01011 07
48.

28

MISS-LOXGRAFFINA SP POL 2011 Klacz gniada/167 F: Lucky Lord-Loxgraff II /
M: Missy Quin / Mariensztat
O: Anna Miśkiewicz
B: Karol Gmyrek
K020132 616009670098711
49.

72

MOONLIGHT SHADOW Wielkopolska POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Eger
M: Misja
O: Halina Remisz
B: Marian Skowronek
K022179 616007610053212
50.

89

NICPOŃ KUC POL 2008 Wałach gniada/kuc: F: Barako /
M: Nutella /
O: Magdalena Pawłowicz
B: Magdalena Pawłowicz
brak
51.

83

NUCIA WESTF POL 2012 Klacz gniada F: Numero Uno
M: Jung Lucia
O: Mateusz Michalski
B: Montis
K025625
52.

86

NUMCIMBA Westfalska POL 2012 Klacz gniada F: Numero Uno
M: Cimba
O: Agnieszka Kluka
B: Agroterra sp.z.o.o
K023099 DE441411088012
53.

68

NUTKA EWITA DPR POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:143 F: V.I.P. / Visconti
M: Nika Ewita / Top Ewita
O: Wiesław Apanasewicz
B: Wiesław Apanasewicz
K016544 616013670094009
54.

109

ONAGADORI RED WINE OLD. POL 2013 Wałach siwa F: Ogano Sitte
M: Bawaria
O: Jarosław Skrzyczynski
B: Małgorzata Siergiej
K024864
55.

58

PATAGONIA WN WLKP POL 2011 Klacz gniada F: Cwał / Arion
M: Puma / Zulus
O: Wiesław Zieliński
B: Piotr Brodziak
K020693 616007610143911
56.

98

PRINCE SP POL 2008 Wałach F: Alpinex
M: Pamella
O: Król Stefania
B: Król Krzysztof
POL013690003208
57.

110

QUICK STEP HAN. POL 2013 Wałach gniada F: Quintender
M: Carmaniola
O: Jarosław Skrzyczynski
B: Marta Roszkiewicz-Heizer
K023777
58.

38

QUIDAM DE HENRY OLD POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Guidam De Henry /
M: Heiderose / Lordanos
O: Monika Galicka
B: Petra & Jena Ringkamp
K014831 DE433330109104
59.

79

REMBRAND Meklemburska POL 2000 Wałach gniada/176 F: Romulus
M: Cindy II
O: Patrycja Dudziuk
B: -
K008829
60.

23

RESZKA SP POL 2000 Klacz ciemnogniada F: Remis/Ren
M: Reduta/Relaks
O: Urszula Święcicka
B: Arkadiusz Kisło
K024268 POL009611027500
61.

31

SAGA SP POL 2011 Klacz gniada F: Contendor /
M: Sława / Bajou Du Rouet
O: Beata Biczysko
B: Karol Gmyrek
K022417 616009670097911
62.

53

SOLARIS VENTUS SP POL 2013 Wałach gniada/167 F: Solaris / Stalypso
M: Mejsi V / Welt Gang
O: Natalia Badura
B: Marek Adamuszewski
K023629 616009661000213
63.

101

SOLTLEIKSITIS TRAK POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Gluosnis / Gerodot
M: Svajone / Charitonas
O: Anna Hudzik
B: Anna Hudzik
K021200 POL732010014104
64.

96

STARMANGAL XX POL 2010 Wałach gniada F: xx
M: xx
O: Anna Nadolna
B: Anna Nadolna
brak
65.

104

STRZAŁKA SP POL 2006 Klacz gniada F: San
M: Satena
O: Leszek Hałka
B: Imiełowski Cezary
brak
66.

27

SWEET STAR IRE POL 2011 Klacz gniada/175 F: :
M: :
O: Izabela Rosiak- Szebysty
B: C
Brak
67.

99

SZALONY CHICCO SP POL 2009 Wałach gniada/161 F: Chicago I /
M: Szalona Queen / Quidam De Revel
O: Anna Szklarska
B: SK Ochaby
K015693 616009540116509
68.

54

SZELMA Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Saganek
M: Szarża
O: Arkadiusz Kaznowski
B: Maria Filipska
K018240
69.

9

TOLERANCJA SP POL 2002 Klacz kasztanowata F: Afisz /
M: Tabakierka /
O: SK Dębno Adam Lachera
B: Jacek Zwoliński
K022401
70.

97

TURUL XX POL 2011 Wałach ciemnogniada F: xx
M: xx
O: Dominika Książek
B: Dominka Książek
brak
71.

70

VIPER W Z Zangersheide NED 2006 Wałach kara F: Vigo D’arsouilles / Nabab De Reve
M: Glad Tidings / Tout Feu Dhex
O: Oliwia Malińska
B: A.Waldmann
K010976
72.

69

VOLSTRUPGAARD'S COMET DWB DEN 2002 Wałach ciemnogniada F: Coronado II / Corrado I
M: Fremads Caletta / Caletto III
O: Sara Szczot
B:
K008227 208333200200311
73.

47

WEKTOR KUC POL 2011 Wałach srokata/kuc: F: Oskal
M: Wanilia
O: Bolesław Kuczerawy
B: Mikołajczak Jeszy
Brak
74.

85

WITO WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Rytm /
M: Wilga / Agar
O: Teresa Wawrzyniak
B: Czesław Kubaja
K015798 616007530335409
75.

17

WITO SP POL 2006 Wałach siwa F: Diatos / Five Star Camp
M: Wróżba / nn
O: Cezary Flis
B: Iwona Jasiulek
K013665 POL009690079606
Rider Club
Competition
Prize
Cherednik Vitali Bpk
50
SUM:
50.00
Malińska Oliwia KS Pegaz Chwałowice
300
SUM:
300.00
Ślusarczyk Ewelina OSK Michalscy Trzebnica
100
SUM:
100.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adrar Fazja
LKJ Platan Wrocław
2018-05-12
15
2018-05-12
17
2018-05-13
17
2018-05-13
1
Biczysko Beata
OSK Michalscy Trzebnica
CHARITA (30)
2018-05-12
14
2018-05-12
SAGA (31)
2018-05-13
10
2018-05-13
6
Biczysko Beata
OSK Michalscy Trzebnica
DUSTIN (36)
2018-05-12
7
2018-05-12
Cherednik Vitali
Bpk
2018-05-13
3
2018-05-13
6
2018-05-13
7
2018-05-13
11
2018-05-13
5
2018-05-13
3
50
Chrzanowski Jan
KJ Ślęża
2018-05-12
1
2018-05-12
7
2018-05-13
1
2018-05-13
11
Chuczak Łukasz
Osk Michalscy Trzebnica
2018-05-12
11
2018-05-12
12
2018-05-12
Czrnota Kuba
KJ PICADOR
2018-05-12
2018-05-12
13
TURUL (97)
2018-05-12
11
2018-05-12
4
2018-05-12
17
Dubiniak Michał
JKS Jaroszówka
2018-05-12
11
2018-05-13
2018-05-13
10
2018-05-12
12
2018-05-13
9
Dudziuk Patrycja
Bez przynależności klubowej
2018-05-13
1
2018-05-13
2
Flis Małgorzata
St. KS Arkadia
WITO (17)
2018-05-12
1
2018-05-13
6
Gajos Agnieszka
bpk
MATADOR (105)
2018-05-12
19
2018-05-12
5
Galicki Anzelm
St. KS Arkadia
2018-05-12
22
2018-05-12
9
2018-05-13
15
2018-05-13
5
Gieruszczak Elena
KJ Stajnia Bukowiec
ARIAN (50)
2018-05-13
2
2018-05-13
8
Górzeńska Anna
KJ Victor Mirków
2018-05-13
11
2018-05-13
11
Greszczuk-Zabawka Elżbieta
bpk
2018-05-12
14
2018-05-12
7
Grzelak Natalia
BPK
2018-05-12
3
2018-05-12
2
Hałka Oliwia
bpk
STRZAŁKA (104)
2018-05-12
10
2018-05-12
18
2018-05-13
4
2018-05-13
16
Hałoń Katarzyna
KJ Picador
2018-05-12
1
2018-05-12
13
2018-05-13
1
2018-05-13
2
2018-05-12
13
2018-05-12
5
2018-05-13
1
2018-05-13
8
Hudzik Witold
bpk
BARBADOS (100)
2018-05-13
6
2018-05-13
2
2018-05-13
10
2018-05-13
1
Januszewska Zuzanna
KS Small Cherry
2018-05-12
2
2018-05-12
Jerczyńska Dorota
LKJ Platan Wrocław
BARTEK (93)
2018-05-12
7
2018-05-12
12
Karpiewska Natalia
JKS Szafir Wrocław
RESZKA (23)
2018-05-13
13
2018-05-13
7
Kaźmierczak Maja
KJ Jeziorki Osieczna
CADENCE (18)
2018-05-12
1
2018-05-12
Klinikowska Justyna
St. Rozpowszechniania Jeździectwa Galopuj z Nami
NICPOŃ (89)
2018-05-12
1
2018-05-12
2
2018-05-13
11
2018-05-13
2
Kluka Maja
stowarzyszenie sportowe vidawia
2018-05-12
1
2018-05-12
2
Kościelniak Dorota
brak
2018-05-12
10
2018-05-12
21
2018-05-13
16
2018-05-13
14
Kościelniak Karolina
brak
2018-05-12
16
2018-05-12
4
2018-05-13
1
2018-05-13
Kras Magdalena
OSK Michalscy Trzebnica
2018-05-12
Król Stefania
KJ Trachy Sośnicowice
PRINCE (98)
2018-05-12
1
2018-05-12
Kuwik Karolina
KJ Ślęża Wrocław
MASIMO (20)
2018-05-12
1
2018-05-12
1
2018-05-13
6
2018-05-13
11
Lewkowicz Sara
Stadnina Koni Dębno
2018-05-12
6
2018-05-12
7
Luty Dominika
SK Kruszyńscy
2018-05-12
2018-05-12
12
NUCIA (83)
2018-05-12
15
2018-05-12
5
Łomzik Martyna
BPK
ELEGANT (42)
2018-05-12
2018-05-12
1
Łozowska Wiktoria
SKJ TRADYCJA Siedlnica
CENTADA (107)
2018-05-13
1
2018-05-13
12
Malińska Oliwia
KS Pegaz Chwałowice
2018-05-13
4
2018-05-13
1
300
Matuszewska Monika
KJ Partynice Wrocław
2018-05-12
8
2018-05-12
Maziarz Aleksandra
KS Small Cherry Trzebnica
2018-05-12
13
2018-05-12
Pażucha Wojciech
KJ Metpol Grodziec
2018-05-12
11
2018-05-12
8
2018-05-13
1
2018-05-13
9
Pietrzak Marta
Stadnina Koni Dębno
2018-05-12
20
2018-05-12
3
Piotrowska Alicja
SK Dębno
2018-05-12
13
2018-05-12
6
Popławska Julita
KJ Partynice Wrocław
CUMA (2)
2018-05-12
3
2018-05-12
6
2018-05-13
1
2018-05-13
5
Poręba Jarosław
Karkonoski KJ
2018-05-12
5
2018-05-12
1
2018-05-12
2018-05-12
3
Przewdzięk Jakub
bpk
MAJA (106)
2018-05-12
23
2018-05-12
8
Remisz Halina
Kj Royal
2018-05-12
10
2018-05-12
Salamon Mirosława
bpk
2018-05-12
5
2018-05-12
8
Skrobacz Olga
WLKS Krakus Swoszowice
CONPEIA (82)
2018-05-12
10
2018-05-12
4
Ślusarczyk Ewelina
OSK Michalscy Trzebnica
2018-05-13
13
2018-05-13
2
100
Śnieżek Julia
bpk
2018-05-13
11
2018-05-13
1
Stasiak Agata
KJ Stajnia Bukowiec
IKONA (51)
2018-05-13
1
2018-05-13
3
Sukiennik Maja
PICADOR
GENARO (66)
2018-05-12
9
2018-05-12
7
Szczepaniszyn Aleksandra
Stowarzyszenie Jeździeckie Vidavia
2018-05-12
3
2018-05-12
13
Szebysty Wiktoria
KJ VOLTA
2018-05-12
19
2018-05-12
2018-05-13
18
2018-05-13
15
Szklarska Anna
SK Kruszyńscy
2018-05-12
20
2018-05-12
Till Natalia
SK Kruszyńscy
G-ARIE (5)
2018-05-12
9
2018-05-12
2018-05-13
3
Wawrzyniak Martyna
bpk
WITO (85)
2018-05-12
9
2018-05-12
11
2018-05-13
2018-05-13
4
Wersocka Jagoda
bpk
SZELMA (54)
2018-05-12
18
2018-05-12
Wieruszewska Zofia
JKS Szafir Wrocław
2018-05-13
3
2018-05-13
6
Wiśniewska Emilia
bpk
BAD BOY (41)
2018-05-12
6
2018-05-12
Wojdyła Izabela
LKJ PLATAN
HARNAŚ (13)
2018-05-13
12
2018-05-13
4
Woźniak Wiktoria
Karkonoski KJ
2018-05-12
2
2018-05-12
2
LAFMI-J (46)
2018-05-12
6
2018-05-12
3
Zięba Martyna
Ludowy Klub Jeździecki Platan Wrocław
WEKTOR (47)
2018-05-12
9
2018-05-12
4
Zielant Natalia
KJ Volta Miłocice Małe
2018-05-12
9
2018-05-12
2018-05-13
1
2018-05-13
1
Zielińska Aleksandra
KJ Jeziorki-Osieczna
2018-05-12
7
2018-05-12
4
Żołędziowska Martyna
KJ VOLTA
BAZALT (29)
2018-05-12
1
2018-05-12
2018-05-13
1
2018-05-13
11

Number of Riders: 64

Number of Horses: 75

The sum of prizes: 450.00

Competition results developed by: STRAGONA
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-092013-1, EVENT Promotion, Morawa 36, 58-150 Strzegom)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl