Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

CNC / ZK STRZEGOM
Strzegom, 19-20.05.2018

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
114 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 12:54:07
2018-05-10 12:52:34
Katarzyna Stąpor NEON
  • 1x 3/L/L
113 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 08:38:53
2018-05-09 21:28:29
Marcin Michałek RIO BRAVA S
  • 1x 4/P/P
112 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 08:37:15
2018-05-09 13:47:02
Wiktoria Knap STERNTALER 67
  • 1x 5/1*/1*
111 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 08:36:54
2018-05-09 13:46:39
Wiktoria Knap QUINTUS
  • 1x 5/1*/1*
110 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 08:36:39
2018-05-09 13:46:17
Michał Knap VALANDO
  • 1x 5/1*/1*
109 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 08:36:28
2018-05-09 13:45:56
Michał Knap POSTMAN PAT
  • 1x 5/1*/1*
108 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 13:41:59
2018-05-09 13:41:31
Katarzyna Stąpor BACHUS
  • 1x 4/P/P
107 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 12:57:35
2018-05-08 22:20:40
Magdalena Kołek PROMYK
  • 1x 1/LL/LL-85
106 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 12:57:49
2018-05-08 16:50:30
Mariusz Kleniuk ODWAR
  • 1x 1/LL/LL-85
105 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 12:58:03
2018-05-08 15:31:04
Aleksandra Chmielińska SAHARA
  • 1x 2/L-18/L-18
104 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 12:58:14
2018-05-08 13:09:04
Mariusz Kleniuk SZACH MAT
  • 1x 5/1*/1*
103 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 12:58:25
2018-05-08 13:08:40
Mariusz Kleniuk SOPLICA
  • 1x 3/L/L
102 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 12:58:36
2018-05-08 13:08:19
Mariusz Kleniuk QADROS MER.
  • 1x 4/P/P
101 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 12:58:56
2018-05-08 13:07:51
Mariusz Kleniuk GEISHA
  • 1x 4/P/P
100 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 12:59:07
2018-05-08 07:03:07
Zofia Mazur LUKAS
  • 1x 1/LL/LL-85
99 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 12:59:20
2018-05-07 20:09:43
Marta Dziak-Gierlicz EKOLOG
  • 1x 5/1*/1*
98 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 12:59:32
2018-05-07 13:43:03
Nikol Brynova LA MAGIC
  • 1x 1/LL/LL-85
97 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 12:59:55
2018-05-07 13:38:47
Emilia Krzemińska HUSARIA
  • 1x 1/LL/LL-85
96 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 13:01:29
2018-05-07 13:37:21
Patrycja Bazyli KARINO
  • 1x 1/LL/LL-85
95 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 13:01:42
2018-05-07 13:31:05
Justyna Krupa WILLIE BOY
  • 1x 1/LL/LL-85
94 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 13:01:52
2018-05-07 13:30:17
Aleksandra Krok KING
  • 1x 1/LL/LL-85
93 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 13:02:02
2018-05-07 13:05:09
Nikola Ečerová CANTOU
  • 1x 3/L/L
92 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 13:02:12
2018-05-07 13:04:10
Nikola Ečerová ARLEEN
  • 1x 3/L/L
91 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 13:02:21
2018-05-07 10:59:50
Gabriela Adamcová QUANTOS MER
  • 1x 4/P/P
90 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 13:02:33
2018-05-07 09:47:12
Agata Piskadło GOYA EWITA
  • 1x 4/P/P
89 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 13:02:43
2018-05-07 09:45:16
Jakub Wiraszka DAVINCI
  • 1x 4/P/P
88 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 13:02:55
2018-05-07 09:44:53
Jakub Wiraszka KORUPCJA
  • 1x 4/P/P
87 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 13:03:05
2018-05-07 09:44:29
Amelia Mokrzycka PAN GRAND EWITA
  • 1x 4/P/P
86 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 13:03:15
2018-05-07 09:43:57
Katarzyna Stąpor BRODWAY
  • 1x 3/L/L
85 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 13:03:27
2018-05-07 09:43:05
Katarzyna Stąpor BAWARIA
  • 1x 3/L/L
83 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 13:03:51
2018-05-07 09:42:06
Katarzyna Stąpor NOVEMBER RAIN
  • 1x 4/P/P
82 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 13:04:01
2018-05-07 09:26:43
Lucie Kacafírková CONTINO
  • 1x 1/LL/LL-85
81 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 13:04:12
2018-05-07 08:09:13
Miloslav Příhoda RIVAL-DI-CO
  • 1x 1/LL/LL-85
80 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 13:04:31
2018-05-07 08:08:40
Miloslav Příhoda FRAGONOR
  • 1x 1/LL/LL-85
79 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 13:04:41
2018-05-07 08:08:14
Miloslav Příhoda ALANTINO
  • 2x 1/LL/LL-85
78 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 13:05:07
2018-05-06 22:36:13
Alexandra Grahl-Madsen VANCOUVER
  • 1x 2/L-18/L-18
77 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 13:05:26
2018-05-06 21:27:48
Michal Špalek SAGARA
  • 1x 1/LL/LL-85
76 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 13:05:38
2018-05-06 21:27:17
Michal Špalek CORNELIE
  • 1x 4/P/P
75 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 13:05:48
2018-05-06 21:26:52
Rudolf Kosta VIK
  • 1x 3/L/L
74 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 13:05:57
2018-05-06 21:24:33
Barbora Benešová JUSAIN BOLT
  • 1x 1/LL/LL-85
73 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 13:06:14
2018-05-06 21:23:49
Pavel Studnička FIOLA
  • 1x 1/LL/LL-85
72 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 13:06:23
2018-05-06 21:23:06
Pavel Studnička COUDY
  • 1x 5/1*/1*
71 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 13:06:33
2018-05-06 20:50:43
Vendula Jirčáková CROSS ICE
  • 1x 1/LL/LL-85
69 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 13:06:52
2018-05-06 14:35:01
Evelina Jonášová PIEROT 3
  • 1x 4/P/P
68 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 13:07:01
2018-05-06 12:53:29
Paulina Latus CORAL
  • 1x 2/L-18/L-18
67 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 13:07:11
2018-05-06 09:50:51
Alina Mikołajczyk ALARM
  • 1x 3/L/L
66 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 13:07:21
2018-05-06 06:35:05
Aneta Dohnalová INKARD
  • 1x 5/1*/1*
65 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 13:07:59
2018-05-05 22:05:08
Jacek Kowerski CASSJO
  • 1x 3/L/L
64 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 13:08:08
2018-05-05 17:58:11
Agnieszka Nawrot MARKIZA
  • 1x 5/1*/1*
63 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 13:08:18
2018-05-04 21:45:15
Joanna Pawlak JEDWABNY PYŁ
  • 1x 5/1*/1*
62 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 13:08:32
2018-05-04 21:36:22
Joanna Pawlak DORRYT
  • 1x 3/L/L
61 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 13:08:43
2018-05-04 19:46:07
Ksawery Śniegucki SUNRISE AVENUE
  • 1x 3/L/L
60 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 13:08:52
2018-05-04 19:45:36
Ksawery Śniegucki GOLDEN GIRL
  • 1x 3/L/L
59 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 13:09:01
2018-05-04 19:44:34
Ksawery Śniegucki RED DREAM PRINCES
  • 1x 5/1*/1*
58 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 13:09:11
2018-05-04 19:43:51
Julia Gillmaier RED SUNRISE 2
  • 1x 5/1*/1*
57 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 13:09:33
2018-05-04 16:47:30
Jacek Kowerski EVENTING DREAM
  • 1x 5/1*/1*
56 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 13:09:46
2018-05-04 10:28:33
Katarzyna Skrzypczak HORUS
  • 1x 4/P/P
55 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 13:09:57
2018-05-04 10:28:10
Katarzyna Skrzypczak BE MY LIFE TOP
  • 1x 4/P/P
54 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 13:10:06
2018-05-03 09:31:42
Amelia Kupczyk MONITO
  • 1x 2/L-18/L-18
52 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 13:10:17
2018-05-02 21:37:39
Wiktoria Redek TOSCA
  • 1x 1/LL/LL-85
51 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 13:10:26
2018-05-02 21:36:14
Wiktoria Redek FIRLEJ
  • 1x 1/LL/LL-85
50 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 13:10:35
2018-05-02 18:48:51
Klára Ivančáková CANDY CRUSH
  • 1x 1/LL/LL-85
49 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 13:10:45
2018-05-02 16:01:01
Antje Aigner MOST WANTED MIMI
  • 1x 3/L/L
48 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 13:10:54
2018-05-02 15:59:44
Antje Aigner KALDERON QAHIRA
  • 1x 1/LL/LL-85
47 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 13:11:13
2018-05-02 10:32:35
Lukas Letal MANOR
  • 1x 1/LL/LL-85
46 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 13:11:21
2018-05-02 10:27:07
Lukas Letal QUIDO 9
  • 1x 4/P/P
45 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 13:11:31
2018-05-02 10:26:29
Lukas Letal COCO RICO
  • 1x 5/1*/1*
44 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 13:11:40
2018-05-02 09:38:15
Tomasz Stachowiak ROSVEEL T
  • 1x 4/P/P
43 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 13:11:49
2018-05-02 09:37:18
Gabriela Stachowiak INES M
  • 1x 4/P/P
41 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 13:12:10
2018-05-01 19:57:11
Miriam Záveská PRESTON
  • 1x 1/LL/LL-85
40 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 13:12:19
2018-05-01 19:55:15
Miriam Záveská PINARELLO
  • 1x 1/LL/LL-85
39 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 13:12:28
2018-05-01 19:52:25
Miriam Záveská EXPECTANCY LUCY
  • 1x 5/1*/1*
38 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 13:12:45
2018-05-01 19:51:47
Jaromír Kabelka CAIRO
  • 1x 4/P/P
37 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 13:12:54
2018-05-01 12:06:24
Magda Mirosz LAVER
  • 1x 4/P/P
36 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 13:13:04
2018-05-01 10:16:16
Aleksandra Wicenciak IN PERSONA
  • 1x 2/L-18/L-18
35 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 13:13:20
2018-05-01 06:55:57
Margit Appelt LOVE TO FLY
  • 1x 4/P/P
34 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 13:13:31
2018-05-01 06:54:51
Margit Appelt BORN TO FLY
  • 1x 5/1*/1*
33 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 13:13:41
2018-04-30 23:53:57
Sara Tęcza CHODÓW
  • 1x 2/L-18/L-18
32 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 13:15:43
2018-04-30 23:53:29
Daria Kobiernik TANGER
  • 1x 4/P/P
31 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 13:15:55
2018-04-30 23:53:00
Daria Kobiernik IDEAL GIRL
  • 1x 5/1*/1*
30 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 13:16:04
2018-04-30 23:52:24
Daria Kobiernik HICORA
  • 1x 1/LL/LL-85
29 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 13:16:21
2018-04-30 20:29:05
Marcin Pakulski DZIELŻAN
  • 1x 3/L/L
28 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 13:16:31
2018-04-30 20:28:45
Marcin Pakulski HADRIAN
  • 1x 5/1*/1*
27 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 13:16:41
2018-04-30 18:10:19
Emilia Dratwińska ALIBI
  • 1x 2/L-18/L-18
25 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 13:17:03
2018-04-30 08:09:18
Michaela Haderková MR. MISA - SL
  • 1x 2/L-18/L-18
24 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 13:17:15
2018-04-30 08:08:53
Miroslav Trunda STARLINGTON
  • 1x 3/L/L
23 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 13:17:32
2018-04-30 08:08:12
Miroslav Trunda RIVIERA
  • 1x 4/P/P
22 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 13:17:42
2018-04-30 08:07:48
Miroslav Trunda TRNKA-RUF
  • 1x 4/P/P
21 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 13:17:56
2018-04-30 08:06:54
Adela Svobodova URLEVEN BARNAUL - SL
  • 1x 5/1*/1*
20 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 13:18:05
2018-04-29 22:14:22
Weronika Jerczyńska KARAT
  • 1x 2/L-18/L-18
19 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 13:18:30
2018-04-29 22:12:22
Agata Gil MONARIO
  • 1x 4/P/P
18 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 13:30:04
2018-04-26 23:14:16
Wioleta Hajnos DONNA RIVENDELL
  • 1x 1/LL/LL-85
17 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 13:30:25
2018-04-26 23:11:47
Wioleta Hajnos DONNA DORADA
  • 1x 5/1*/1*
16 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 13:32:07
2018-04-25 22:55:03
Patrycja Tabisz ASSADUR
  • 1x 5/1*/1*
15 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 13:32:17
2018-04-21 08:52:58
Karolina Ślązak TORES-P
  • 1x 5/1*/1*
14 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 13:32:27
2018-04-20 12:55:24
Marta Dziak-Gierlicz SZENILA
  • 1x 5/1*/1*
13 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 13:32:35
2018-04-19 08:04:04
Jolanta Tarczyńska IGA
  • 1x 4/P/P
12 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 13:32:47
2018-04-19 08:03:41
Jolanta Tarczyńska ARABIKA
  • 1x 3/L/L
10 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 13:32:59
2018-04-19 08:02:36
Zbigniew Kowalkowski MIRAH
  • 1x 3/L/L
9 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 13:33:09
2018-04-16 21:10:06
Joanna Zadora JUAN LUOO
  • 1x 2/L-18/L-18
8 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 13:33:30
2018-04-16 20:51:15
Aleksandra Pacek HAGIRIA
  • 1x 2/L-18/L-18
7 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 08:48:22
2018-04-16 19:02:08
Maria Adamek GRUBIANIN
  • 1x 2/L-18/L-18
6 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 13:34:02
2018-04-16 13:41:10
Alicja Tropiło ORDA II
  • 1x 4/P/P
5 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 13:34:35
2018-04-14 00:29:05
Dominika Warmus MORIENTES
  • 1x 4/P/P
4 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 13:34:46
2018-04-13 16:37:16
Julia Bronś WENA
  • 1x 5/1*/1*
3 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 13:35:00
2018-04-13 08:27:37
Filip Dziuba CORMINTTA
  • 1x 5/1*/1*
1 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 13:35:32
2018-04-12 16:54:24
Franziska Scheffler JELONEK - WM
  • 1x 4/P/P
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Adamcová Gabriela JK Podorlicko Letohrad
S
F0913
2. Adamek Maria LZJ Drama Zbrosławice
2003 (JM.)
0046030
3. Aigner Antje Reit- und Pferdefreunde Niederleis
S
none
4. Appelt Margit Best of Class Pferdesportunion
S
None
5. Bazyli Patrycja Klub Jeździecki Czarny Dunajec
2002 (J.)
O049903
6. Benešová Barbora JS Vrchovany-Obrok z.s.
S
B3185
7. Brynova Nikol JS Luccy Rynholec
S
J0DLB
8. Dohnalová Aneta JK Benfour
S
F2966
9. Dratwińska Emilia Jurajski LKJ Udórz
2002 (J.)
O032599
10. Dziak-Gierlicz Marta SKJ Grobice
S
O002140
11. Dziuba Filip KJ Jaroszówka
2000 (J.)
O040608
12. Ečerová Nikola Horse Academy
S
A1274
13. Faltusova Adela JK Zamecky Vrch
S
Czech
14. Garus Malgorzata JKS Jaroszowka
S
O000141
15. Gil Agata JKS Gostchorze
S
O001390
16. Glomb Victoria KJ Jaroszówka
2001 (J.)
O026511
17. Grahl-Madsen Alexandra Bez Przynależności Klubowej M A L
2000 (J.)
O026912
18. Haderková Michaela Eventing Team
2002 (J.)
A1993
19. Hajnos Wioleta KJ Czarny Dunajec
S
O005061
20. Ivančáková Klára JK Flamenco Sloupno
1999 (MJ.)
brak
21. Jerczyńska Weronika JKS Gostchorze
2000 (J.)
O024900
22. Jirčáková Vendula Stáj Aliance Jičín
S
none
23. Jonášová Evelina Selská jízda Nechanice
S
F1812
24. Kabelka Jaromír JK Železnice
S
F4087
25. Kacafírková Lucie Eventing Team
S
E0979
26. Karlińska Aleksa LKS Stragona Strzegom
S
O020756
10085658
27. Kleniuk Mariusz LKJ Hippologia Strzegom
S
O000856
28. Kleniuk Mariusz POL
S
10025829
29. Knap Michał ZKS Drzonków
S
O003985
10047003
30. Knap Wiktoria ZKS Drzonków
1999 (MJ.)
O009530
10093859
31. Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
S
O002152
32. Kołek Magdalena LKJ Hippologia Strzegom
2001 (J.)
brak
102QY9
33. Kosta Rudolf JS Vrchovany-Obrok z.s.
S
E0225
34. Kowerski Jacek JKS Dako Galant Skibno
S
O000288
35. Krok Aleksandra KJ Czarny Dunajec
2005 (JM.)
O043321
36. Krupa Justyna KJ Czarny Dunajec
2006 (JM.)
O043322
37. Krzemińska Emilia Klub Jeździecki Czarny Dunajec
2003 (JM.)
O043670
38. Kucharska Martyna Klub Jeździecki Jaroszówka
2002 (J.)
O026512
39. Kupczyk Amelia Pony Sport Wieliczka
2004 (JM.)
O036435
40. Latus Paulina LKS Stragona Strzegom
2000 (J.)
O030868
41. Letal Lukas JK Victoria Bristany
S
G1066
42. Mazur Zofia Ludowy Klub Jeździecki Hippologia Strzegom
2004 (JM.)
O049592
43. Michałek Marcin Klub Jeździecki Facimiech
S
O001132
44. Mikołajczyk Alina KJ Facimiech
S
O019284
45. Mirosz Magda SKJ GROBICE
S
O008241
46. Mokrzycka Amelia LKS Stragona Strzegom
2002 (J.)
O039254
47. Nawrot Agnieszka KJ Facimiech
1997 (MJ.)
O011306
48. Pakulski Marcin Zielonogórski KS Drzonków
S
O004690
49. Pawlak Joanna KJ Pawlak Equestrian Wroclaw
S
O003134
50. Paździora Oliwia LKS Stragona Strzegom
2002 (J.)
O031639
51. Piskadło Agata LKS Stragona w Strzegomiu
2004 (JM.)
O042155
52. Příhoda Miloslav JK Flamenco Sloupno
S
F1976
10013231
53. Redek Wiktoria Stowarzyszenie SKJ Grobice
2004 (JM.)
O031764
54. Scheffler Franziska PSI Tannehof Neu Krauscha e.V.
none
55. Skrzypczak Katarzyna KJ Facimiech
S
O004487
56. Ślązak Karolina LZJ Drama Zbrosławice
2004 (JM.)
O026120
57. Śniegucki Ksawery Konie Sportowe Gillmaier
S
O003263
58. Špalek Michal JS Vrchovany-Obrok z.s.
S
E0002
59. Społowicz Artur KJ Jaroszówka
S
O000841
10003676
60. Stachowiak Gabriela LKJ Moszna
2003 (JM.)
O034038
61. Stachowiak Tomasz LKJ Moszna
S
O000593
62. Stąpor Katarzyna LKS Stragona w Strzegomiu
S
O003881
63. Stąpor Katarzyna LKS Stragona
S
O003881
64. Studnička Pavel JS Vrchovany-Obrok z.s.
S
E0239
65. Svobodova Adela Eventing Team
S
B1681
10010253
66. Tabisz Patrycja LKJ Hippologia Strzegom
S
O013674
67. Tarczyńska Jolanta Klub Jeździecki Huzar
S
O022487
68. Tarczyńska Jolanta LZJ Drama Zbrosławice
S
O022487
69. Tęcza Sara Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
2001 (J.)
O034407
70. Tropiło Alicja KJ Dziecinów Sp. z o. o.
2001 (J.)
O031302
71. Trunda Miroslav Eventing Team
S
F1891
10038986
72. Warmus Dominika LKJ Stragona Strzegom
1999 (MJ.)
O033674
73. Wicenciak Aleksandra Racocki klub jeździecki
2003 (JM.)
O040246
74. Wiraszka Jakub LKS Stragona w Strzegomiu
2002 (J.)
O045579
75. Zadora Joanna Karkonoski Klub Jeździecki
2001 (J.)
O035209
76. Záveská Miriam JK Železnice
S
F1579
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

121

AFISZ Małopolska POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Awans
M: Astella
O: Magdalena Anopczenko
B: Sk janów podlaski
K021354 616006580309811
2.

76

ALANTINO Holstein CZE 2014 Ogier gniada F: Alant
M: Asilia /Larimar
O: Bohumil Vojtek
B: Rijkens Tjeert,25336 Elmshorn,GER
KJ0VRG
3.

65

ALARM SP POL 2013 Ogier inna/168 F: Ormuz
M: Alabama
O: Dariusz Mikołajczyk
B: Stadnina Koni Racot
K023303 616009610104913 brak
4.

26

ALIBI MŁP POL 2006 Wałach gniada/158 F: Kamp / Berlin Bej
M: Animozja / Arak
O: Arkadiusz Dratwiński
B: SK Udórz
K020732 POL006540045706
5.

12

ARABIKA Małopolska POL 2010 Klacz kasztanowata F: Efekt
M: Aragona
O: Zbigniew Kowalkowski
B: SK Janów Podlaski
K019147
6.

88

ARLEEN Czech Warmblood CZE 2011 Klacz siwa F: Carpalo
M: Aliance
O: Nikola Ečerová
B: Lenka Červinková
203009224621211
7.

116

ASCAN MLP POL 2009 Wałach ciemnogniada/164 F: Dounba
M: Astella
O: Artur Społowicz
B: SK Janów Podlaski
K015251 616006580658309
8.

16

ASSADUR MŁP POL 2007 Wałach ciemnogniada F: Dounba /
M: Assunta / Kwartet
O: Anna Tabisz
B: SK Janów Podlaski
K014019 POL00680421507
9.

105

BACHUS SP POL 2011 Wałach gniada F: Moravia
M: Babilonia
O: Katarzyna Konarska
B: Roman Drabiński
K019430
10.

115

BANKIER MŁP POL 2011 Wałach kara/169 F: Awans
M: Baszkiria
O: Trening Koni Artur Społowicz
B: SK janów Podlaski sp. z o.o.
K021353 61600653031221
11.

119

BASMA SP POL 2005 Klacz gniada F: inston / Nobody
M: Bianka / Marcus
O:
B:
K012722 POL009530128205
12.

82

BAWARIA SP POL 2014 Klacz siwa F: Lotos
M: Babilonia
O: Ewelina Mokrzycka
B: Roman Drabiński
K025465
13.

53

BE MY LIFE TOP SP POL 2006 Wałach F: Long Life
M: Baszta
O: Ewa Skrzypczak
B: Wojciech Guzik
K010445
14.

122

BENORA F:
M:
O:
B:
15.

112

BOREALIS F:
M:
O:
B:
KJ0ES0
16.

33

BORN TO FLY Hungarian Sporthorse HUN 2010 Wałach gniada F: Agropoint Cosmos
M: Boroka
O: Margit Appelt
B: Unknown
None
17.

83

BRODWAY SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Lenon /
M: Babilonia / Jape
O:
B:
K022651 616009670029813
18.

37

CAIRO Czech Warmblood CZE 2012 Wałach F: Cartouche
M: Čokora
O: Jaromír Kabelka
B: /
KF53055
19.

49

CANDY CRUSH CWB CZE 2013 Klacz ciemnogniada F: Cartouche /
M: Lotranta /
O: Slavíková Gabriela,Humpolec, Pelh, VYS
B: Slavíková Gabriela,Humpolec, Pelh, VYS
brak
20.

89

CANTOU Oldenburger Springpferd DEU 2009 Wałach gniada F: Canterbury
M: Ogunde
O: Consult Hospital s.r.o.
B: Jörg Martens
DE 418181510409
21.

63

CASSJO HOL POL 2011 Wałach gniada/167 F: Cassilano / Cassini I
M: V-Mandola / Carinijo
O: Beata Majchrzak
B: SK Bielin
K024140 DE42100505611
22.

32

CHODÓW XX POL 2011 Wałach gniada F: Masini /
M: Chryzolda / Special Power
O:
B: SK Kozienice
K019848 616POL110071581
23.

44

COCO RICO CZEWB CZE 2011 Wałach F: Carpalo
M: Litera
O: Dr. Lukas Letal
B: Martina Novakova
KF5261
24.

79

CONTINO CZEWB CZE 2012 Wałach gniada F: Cool Paradise
M: Con Aira
O: Lucie Kacafírková
B: Zdeňka Vaňourková
KJ0LO8
25.

66

CORAL SP POL 2006 Wałach gniada F: Walor / Corde
M: Celesta / Life and Liberty
O: Mariusz Latus
B: Wiesław Nowak
K011789 POL009670082006 104DA64
26.

73

CORNELIE CZEWB CZE 2012 Klacz gniada F: Cool Paradise
M: Prérie
O: Michal a Elene Špalkovi
B: Jan Chýle
KJ0LRL
27.

120

CORRNERO PZHK POL 2007 Gelding Grey F: CARRY SON (HOLST)
M: CAMEA (SP)/AVIANO (HOLST)
O: Andrzej Kreft
B: MARIUSZ GRZYBOWSKI, KOBYLANKA (POL)
616009640109407 104KO09
28.

69

COUDY SVKWB CZE 2009 Wałach gniada F: Cry For me
M: Valea
O: Pavel a Martina Studničkovi
B: Pavel a Martin Studničkovi
KJ0KM3
29.

68

CROSS ICE English Thoroughbred IRL 2010 Wałach gniada F: Montjeu
M: Soft Ice
O: Vendula Jirčáková
B: Wertheimer et Frere
none
30.

86

DAVINCI MŁP POL 2005 Wałach kara/166 F: Veloce De Favi / Jouan De Frely
M: Dabora / Bonaparte
O: Róza Wiraszka
B: SK Ochaby
K010693 616006540070305
31.

17

DONNA DORADA Małoplska POL 2010 Klacz ciemnogniada/175 F: Barnaba
M: Doga
O: Wioleta Hajnos
B: Stanisław Chomiczewski
K016676
32.

18

DONNA RIVENDELL SP POL 2013 Klacz siwa F: Powój
M: Damara I
O: Wioleta Hajnos
B: Wioleta Hajnos
K025257
33.

60

DORRYT SP POL 2014 Ogier gniada F: Moravia
M: Down Girl
O: Joanna Pawlak
B: Elżbieta Czepkowska-Pawlak
brak
34.

28

DZIELŻAN SP POL 2012 Wałach gniada F: Top Gun xo/Prince Igor
M: Dąbrówka/Flader
O: Beata Pakulska
B: Przemysław Olejnik
K024687 616009680062612
35.

55

EVENTING DREAM SP POL 2010 Wałach gniada F: Ekwador / Heraldik
M: Ratina A / Riccione
O: Jacek Kowerski
B: Katarzyna Milczarek
K017754 616009640098510
36.

38

EXPECTANCY LUCY Czech Warmblood POL 2010 Klacz F: Lord Caletto
M: Expectation Ren
O: Petr Vančura
B: /
KF4973
37.

70

FIOLA HFLG CZE 2014 Klacz kasztanowata F: Avalon
M: Fantasy
O: Pavel Studnička
B: Pavel Studnička
KJ0VG9
38.

50

FIRLEJ MŁP POL 2008 Wałach gniada/162 F: Nabucho du Serein
M: Fortuna
O: Reko-Klima Agnieszka Redek
B: Iwona Kotyra
K019855 POL 006660086308
39.

77

FRAGONOR Holstein GER 2014 Ogier kara F: Fragonard xx
M: Ciave /Connor
O: Miloslav Příhoda
B: Ahsbahs Hans Joachim,25364 Bokel,GER
KJ0V4D
40.

98

GEISHA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada/165 F: Huzar /
M: Geravela / Aravel Waro
O: Mariusz Kleniuk
B: Mariusz Kleniuk
K020159 616009590271711
41.

58

GOLDEN GIRL Deutsches Sportpferd GER 2014 Klacz gniada F: Chaman
M: Golden Queen
O: Ludwig Gillmaier
B: Erich Schrotzlmair
brak
42.

87

GOYA EWITA SP POL 2008 Klacz gniada F: Liberado /
M: Gaga Ewita / Sapieha
O: Janusz Piskadło
B: Aleksandra Apanasewicz
K021734 POL009670148208
43.

1

GRUBIANIN Małopolska POL 21.04.2005 Wałach gniada/167 F: Banita
M: Graffa
O: Katarzyna Adamek
B: Stadnina koni Ochaby
K010894 11329
44.

27

HADRIAN SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/165 F: Colox Cup / Con Capitol
M: Hanza / Kołczan
O: Marcin Pakulski
B: Tomasz Burzyński
K020811 616009600287511
45.

29

HICORA SP POL 2010 Klacz gniada F: Contendor
M: Herbia
O: Daria Kobiernik
B: Marek Piętka
reg
46.

54

HORUS Małopolska POL 2005 Wałach gniada F: Emetyt
M: Hańcza
O: Katarzyna Skrzypczak
B: Paweł Adamczyk
K014566
47.

93

HUSARIA SP POL 1999 Klacz kasztanowata F: Cisoń
M: Humana
O: Krzysztof Krzemiński
B: .
K023228
48.

30

IDEAL GIRL WLKP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Contendor / Contender
M: Iluzja / Cisoń
O: Daria Kobiernik
B: Daria Kobiernik
K016482 616007680108809
49.

13

IGA SP POL 2009 Klacz siwa/170 F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Izolda / Mangan
O: Tomasz Tarczyński
B: Piotr Ryszka
K016542 616999540181109
50.

35

IN PERSONA Wielkopolska POL 2011 Klacz kasztanowata F: Tjungske
M: In Shalla
O: Sebastian Wicenciak
B: PZHK
K019038
51.

42

INES M XX POL 2011 Klacz gniada F: Rhodesian Winner
M: Izara
O: SK Moszna
B: SK Moszna
K021474 616POL11007390T12679
52.

64

INKARD Malopolska POL 2006 Wałach inna F: Giewont
M: Inez
O: Petr Dohnal
B: Szuster Jan
KF4785
53.

61

JEDWABNY PYŁ SP POL 2007 Wałach kasztanowata/172 F: Moravia / Monsieur
M: Jedwabna / Country Club
O: Joanna Pawlak
B: Wiesław Kryszyłowicz
K011179 POL009670151207
54.

3

JELONEK - WM Deutsches Sportpferd GER 2009 Wałach ciemnogniada F: Wanderfürst
M: Jariva-WM
O: Franziska Scheffler
B: Majewski, Wojciech
none
55.

10

JUAN LUOO Pełna Krew Angielska POL 2010 Ogier gniada/164 F: Professional /
M: Jumba / Who Knows
O: Beata Fuks-Zadora
B: Dawid Mioduszewski
K022617 616POL10006897T
56.

71

JUSAIN BOLT TB CZE 2012 Wałach kasztanowata F: Don Corleone
M: Jagoda
O: Barbora Benešová
B: Witold Krzeminski
KJ0V4H
57.

47

KALDERON QAHIRA Arabian AUT 2005 Ogier siwa F: Ghandour
M: Sevilla
O: Martina Minhard
B: Al-Qahira
none
58.

20

KARAT SP POL 2013 Wałach ciemnogniada/170 F: Imequel
M: Kora
O: Magdalena Jerczynska
B: MIECZYSŁAW CZARNY
Brak
59.

92

KARINO Typ Szlachetny POL 2010 Wałach gniada F: nn
M: nn
O: Helena Staszczak
B: NN
K005206
60.

90

KING KUC POL 2010 Wałach kasztanowata/kuc:138 F: Orion / Genius
M: Kalifornia / Minos
O: Dorota Krok
B: Antoni Cwajda
K022888 Kalifornia / Minos
61.

85

KORUPCJA SP POL 2010 Klacz gniada F: Love Affair / Lauries Crusador
M: Kofeina / Welstein
O:
B:
K018644 616009580652610
62.

94

LA MAGIC English Thoroughbred CZE 2008 Wałach siwa F: Mill Pond
M: La Magniffica
O: Nikol Brýnova
B: Napajedla
203 CZE 0000 94 080
63.

36

LAVER MŁP POL 2010 Wałach ciemnogniada/173 F: Heron / Zoon
M: Lawa / Awans
O: Dorota Mirosz
B: Marzena Sadowska-Tomaśko
K016947 616006690025110
64.

118

LIBERTY SON Thoroughbred FRA 2009 Wałach gniada F: Miesque´s son
M: Liberte de penser
O: Zámecký vrch, zemědělská spol. s.r.o.
B: Daniel Coose
KJ0P8I
65.

34

LOVE TO FLY Hungarian Sporthorse HUN 2010 Wałach siwa F: Agropoint Cosmos
M: Rubina G
O: Margit Appelt
B: Unknown
None
66.

96

LUKAS SP POL 2001 Wałach kasztanowata F: Romantiker
M: Luka/Lider
O: Mariusz Kleniuk
B: Mariusz Kleniuk
K025160
67.

46

MANOR CZEWB CZE 2013 Wałach bułana F: Manillon Rouge
M: Nipsy de Fleyers
O: Dr. Lukas Letal
B: Barbora Kubistova,Humburky 34,Novy Bydzov
none
68.

62

MARKIZA MŁP POL 2005 Klacz kasztanowata F: Cyborg / Frombork
M: Marka / Bachus
O: Agnieszka Nawrot
B: Małgorzata Lepper
K012145 POL006640031605
69.

11

MIRAH Małopolska POL 2013 Wałach gniada F: Huzar
M: Miranda
O: Zbigniew Kowalkowski
B: SK Walewice
K023909
70.

19

MONARIO SP POL 2012 Wałach srokata F: Romario
M: Mona Jenilou
O: Ryszard Gardyjas
B: Ryszard Gardyjas
K021617
71.

52

MONITO Anglo-Arabska POL 2012 Wałach siwa F: San Louis
M: Moldau III
O: Anna Wójcik-Pruszyńska
B: Janów Podlaski
K022640
72.

7

MORIENTES WLKP POL 2007 Wałach ciemnogniada F: Walor /
M: Miss Malina / Akerman
O: Adam Warmus
B: Andrzej Potaczek
K021619 POL007670096907
73.

48

MOST WANTED MIMI Hungarian Sporthorse HUN 2011 Klacz kasztanowata F: Marketplace xx
M: Calcutta
O: Antje Aigner
B: unknown
none
74.

25

MR. MISA - SL CZEWB CZE 2005 Wałach gniada F: Meander
M: Vanilka
O: Adela Svobodova
B: Jiri Cipra
KF4178
75.

111

NEON Wielkopolska POL 2014 Wałach kasztanowata F: Eloquent
M: Nikita
O: Caballo
B: SO Starogard Gdański
K025466
76.

80

NOVEMBER RAIN SP POL 2013 Ogier gniada F: Lenon L
M: Novocaina
O: Katarzyna Konarska
B: Katarzyna Konarska
K024026
77.

103

ODWAR WLKP POL 2014 Ogier ciemnogniada F: Eloquent
M: Odkówka
O: Bartosz Rogaczewski
B: SK Liski
K025655
78.

8

ORDA II Polski Koń Gorącokrwisty Sp POL 2007 Klacz kasztanowata F: Love Affair
M: Orsini AD
O: Jakub Tropiło
B: Wojciech Górnicki
12420
79.

67

PIEROT 3 Czech Warmblood CZE 2009 Wałach F: Przedswit Makebo
M: Carol
O: Jonášová Evelina,Jiřička Jan
B: SCHK Kubišta,Měník
KR005
80.

39

PINARELLO Czech Warmblood CZE 2014 Wałach kasztanowata F: Puerto Rico
M: Debie
O: Miriam Záveská
B: Miriam Záveská
KJ0V52
81.

106

POSTMAN PAT Oldenburg DEU 2011 Wałach gniada F: sandro hit
M: silveria
O: Michał Knap
B:
K022677 DE433330350611
82.

40

PRESTON Czech Warmblood CZE 2014 Wałach gniada F: Puerto Rico
M: Doris
O: Vančura Petr
B: Vančura Petr
KJ0V51
83.

104

PROMYK Folblut POL 2001 Wałach siwa F: Atej
M: Prosna
O: Laura Salyga
B: Andrzej Goetzendorf-Grabowski
brak
84.

99

QADROS MER. SVKWB CZE 2011 Wałach ciemnogniada F: QUIRADO
M: ARDENA
O: Merunka Jaroslav - MERKO
B: Merunka Jaroslav - MERKO
K025524
85.

97

QUANTOS MER CS CZE 2013 Wałach gniada F: 1016 Quirado
M: 56/411 Terciga
O: Jaroslav Merunka
B: Jaroslav Merunka
203010237935213
86.

45

QUIDO 9 CZEWB CZE 2012 Wałach kasztanowata F: Quick Lauro Z
M: Marry
O: Václav Žižka
B: SCHK-Kubista s.r.o.
none
87.

108

QUINTUS Niemiecki Sportowy GER 2010 Wałach kasztanowata F: Quaterman
M: Harmonie
O: Artdecor-Krzysztof Knap
B:
K020785 DE456570170910
88.

57

RED DREAM PRINCES BAW GER 2012 Klacz gniada F: Sir Donnerhall / Sandro Hit
M: Ronja / Ritnal
O: Gillmaier Ludwig
B: Gillmaier Ludwig
K020963 DE481810052612
89.

113

Remiks małopolska POL 2008 Wałach kara F: Dounba
M: Rafa
O: Agnieszka Karlińska
B: SK Janów Podlaski
K011949 POL006580611708 104NM41
90.

110

RIO BRAVA S SP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Swarovski / Sandro Hit
M: Rowa / Rotspon
O: Mateusz Kaczmarczyk
B: .
K021227 616009610139211
91.

78

RIVAL-DI-CO Czech Warmlood CZE 2014 Wałach ciemnogniada F: Puerto Rico
M: Lucky Lady /Radiator xx
O: Roman Vobořil
B: 70890862, JŠ Valdštejnská obora,Jičín, Jičín,
KJ0V4B
92.

23

RIVIERA CZEWB CZE 2012 Klacz gniada F: Roven
M: Lucky Lady
O: Adela Svobodova
B: Jana Voborilova
KJ0LRZ
93.

43

ROSVEEL T SP POL 2013 Wałach gniada/166 cm F: Bolshoi
M: Rosita
O: Jakob Trela
B: SK Racot
brak 6160090104513
94.

4

SAFARI TS POL 2012 Klacz ciemnogniada/164 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Filip Dziuba
B: Sylwester Kosiński
K024557 616999682006912
95.

74

SAGARA HFLG CZE 2012 Klacz kasztanowata F: Standschütz
M: Solis
O: Pavel Studnička
B: Ing. Hörbiger Simon
KJ0U7W
96.

102

SAHARA OLD POL 2007 Klacz kasztanowata F: Sanyo
M: Silvios Linda
O: Patrycja Pastuszek
B: ---
O009687
97.

100

SOPLICA SP POL 2011 Klacz kasztanowata F: PAUILLAC DE MEIA LUA
M: SKADENA
O: Dorota Jagła - Buczek
B: Stadnina Koni Ochaby
K025161
98.

24

STARLINGTON CZEWB CZE 2013 Wałach gniada F: Stalypso
M: Quidam´s Rubin
O: Vet and Care for Horses, s.r.o.
B: JŠ Valdštejnská obora
KJ0RY8
99.

109

STERNTALER 67 HAN. DEU 2010 Klacz ciemnogniada/168 F: Stakkato
M: Natefka
O: Michał Knap
B:
K022395 DE431317901910
100.

59

SUNRISE AVENUE Deutsches Sportpferd DEU 2014 Klacz ciemnogniada F: Diamond Hit
M: Saphira
O: Ludwig Gillmaier
B: Reiner Lechl
brak
101.

114

SYMFONIA M Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Klacz gniada F: Contendor
M: Sympathy M
O: SK Moszna
B: SK Moszna
brak
102.

101

SZACH MAT WLKP POL 2007 Wałach siwa F: Karbit / Rubin
M: Szarfa / Harding
O: Karlvik Oy Ratsastuskeskus
B: Anna Więckowska
K022094 616007520136807
103.

14

SZENILA SP POL 2006 Klacz gniada F: Carry son
M: Soja
O: Wojtak Natalie
B: ...............
11713 11713
104.

31

TANGER MŁP POL 2010 Wałach gniada F: Awans / Vis Versa
M: Tanganika JP / Veritas 6 (Quidam D'Or)
O: Anna Malinga
B: SK Janów Podlaski
K016951 616006580571010
105.

15

TORES-P SP POL 2010 Wałach ciemnogniada/ok 172cm F: Ron Wiliam
M: Tamira-P
O: Roman Sysak
B: B.Parkitny
brak
106.

51

TOSCA KM POL 2004 Klacz kasztanowata/kuc F: Dante / Falk
M: Tritti / Dethmer
O: Reko-Klima Agnieszka Redek
B: Katarzyna Kowalczewska
K009324 POL01366084610
107.

22

TRNKA-RUF CZEWB CZE 2012 Klacz F: Corlensky G
M: Tundra
O: Vet and Care for Horses, s.r.o.
B: Karel Ruzicka
KA3256
108.

21

URLEVEN BARNAUL - SL HOLST GER 2007 Wałach gniada F: Urleven Pironniere
M: Nalina III
O: Adela Svobodova
B: Jacobs Behrend
KA2402
109.

107

VALANDO Hanover DEU 2010 Wałach gniada F: Valentino
M: Granessa
O: Michał Knap
B:
K020786 DE431312309810
110.

75

VANCOUVER SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Domel / Lagrain
M: Venita / Etos
O: Alexandra Grahl-Madsen
B: Diter Staniek
K020534 616009540098810
111.

72

VIK CZEWB CZE 2012 Wałach gniada F: Fors-Gedos
M: Vanda
O: Eliška Karbanová
B: Eliška Karbanová
KJ0LHF
112.

91

WILLIE BOY KUC IRL 2009 Wałach gniada/kuc:148 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Krupa Marzena
B:
K020498 372140316825874
Rider Club
Competition
Prize
Knap Michał ZKS Drzonków
300
SUM:
300.00
Knap Wiktoria ZKS Drzonków
800
SUM:
800.00
Kowerski Jacek JKS Dako Galant Skibno
200
SUM:
200.00
Społowicz Artur KJ Jaroszówka
500
SUM:
500.00
Tabisz Patrycja LKJ Hippologia Strzegom
600
SUM:
600.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamcová Gabriela
JK Podorlicko Letohrad
2018-05-19
2
Adamek Maria
LZJ Drama Zbrosławice
2018-05-19
Aigner Antje
Reit- und Pferdefreunde Niederleis
2018-05-19
8
2018-05-19
5
Appelt Margit
Best of Class Pferdesportunion
2018-05-19
17
2018-05-19
13
Bazyli Patrycja
Klub Jeździecki Czarny Dunajec
KARINO (92)
2018-05-19
Benešová Barbora
JS Vrchovany-Obrok z.s.
2018-05-19
21
Brynova Nikol
JS Luccy Rynholec
2018-05-19
Dohnalová Aneta
JK Benfour
INKARD (64)
2018-05-19
21
Dratwińska Emilia
Jurajski LKJ Udórz
ALIBI (26)
2018-05-19
4
Dziak-Gierlicz Marta
SKJ Grobice
SZENILA (14)
2018-05-19
15
Dziuba Filip
KJ Jaroszówka
SAFARI (4)
2018-05-19
Ečerová Nikola
Horse Academy
ARLEEN (88)
2018-05-19
14
CANTOU (89)
2018-05-19
Faltusova Adela
JK Zamecky Vrch
2018-05-19
19
Garus Malgorzata
JKS Jaroszowka
BENORA (122)
2018-05-19
6
Gil Agata
JKS Gostchorze
MONARIO (19)
2018-05-19
6
Glomb Victoria
KJ Jaroszówka
AFISZ (121)
2018-05-19
4
Grahl-Madsen Alexandra
Bez Przynależności Klubowej M A L
2018-05-19
Haderková Michaela
Eventing Team
2018-05-19
3
Hajnos Wioleta
KJ Czarny Dunajec
2018-05-19
2018-05-19
13
Ivančáková Klára
JK Flamenco Sloupno
2018-05-19
17
Jerczyńska Weronika
JKS Gostchorze
KARAT (20)
2018-05-19
7
Jirčáková Vendula
Stáj Aliance Jičín
2018-05-19
20
Jonášová Evelina
Selská jízda Nechanice
2018-05-19
Kabelka Jaromír
JK Železnice
CAIRO (37)
2018-05-19
16
Kacafírková Lucie
Eventing Team
CONTINO (79)
2018-05-19
Karlińska Aleksa
LKS Stragona Strzegom
Remiks (113)
2018-05-19
4
2018-05-19
1
Kleniuk Mariusz
LKJ Hippologia Strzegom
GEISHA (98)
2018-05-19
14
2018-05-19
15
SOPLICA (100)
2018-05-19
7
SZACH MAT (101)
2018-05-19
10
Kleniuk Mariusz
POL
SAHARA (102)
2018-05-19
10
Kleniuk Mariusz
LKJ Hippologia Strzegom
ODWAR (103)
2018-05-19
16
Knap Michał
ZKS Drzonków
2018-05-19
13
VALANDO (107)
2018-05-19
4
300
Knap Wiktoria
ZKS Drzonków
QUINTUS (108)
2018-05-19
1
800
2018-05-19
9
Kobiernik Daria
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
HICORA (29)
2018-05-19
5
2018-05-19
8
TANGER (31)
2018-05-19
7
Kołek Magdalena
LKJ Hippologia Strzegom
PROMYK (104)
2018-05-19
7
Kosta Rudolf
JS Vrchovany-Obrok z.s.
VIK (72)
2018-05-19
8
Kowerski Jacek
JKS Dako Galant Skibno
2018-05-19
5
200
CASSJO (63)
2018-05-19
5
Krok Aleksandra
KJ Czarny Dunajec
KING (90)
2018-05-19
2018-05-19
Krupa Justyna
KJ Czarny Dunajec
2018-05-19
2
2018-05-19
14
Krzemińska Emilia
Klub Jeździecki Czarny Dunajec
HUSARIA (93)
2018-05-19
12
Kucharska Martyna
Klub Jeździecki Jaroszówka
ASCAN (116)
2018-05-19
Kupczyk Amelia
Pony Sport Wieliczka
MONITO (52)
2018-05-19
6
Latus Paulina
LKS Stragona Strzegom
CORAL (66)
2018-05-19
2
Letal Lukas
JK Victoria Bristany
2018-05-19
QUIDO 9 (45)
2018-05-19
5
MANOR (46)
2018-05-19
19
Mazur Zofia
Ludowy Klub Jeździecki Hippologia Strzegom
LUKAS (96)
2018-05-19
Michałek Marcin
Klub Jeździecki Facimiech
2018-05-19
1
Mikołajczyk Alina
KJ Facimiech
ALARM (65)
2018-05-19
4
Mirosz Magda
SKJ GROBICE
LAVER (36)
2018-05-19
12
Mokrzycka Amelia
LKS Stragona Strzegom
CORRNERO (120)
2018-05-19
19
Nawrot Agnieszka
KJ Facimiech
MARKIZA (62)
2018-05-19
Pakulski Marcin
Zielonogórski KS Drzonków
HADRIAN (27)
2018-05-19
18
2018-05-19
16
Pawlak Joanna
KJ Pawlak Equestrian Wroclaw
DORRYT (60)
2018-05-19
12
2018-05-19
6
Paździora Oliwia
LKS Stragona Strzegom
BASMA (119)
2018-05-19
12
Piskadło Agata
LKS Stragona w Strzegomiu
2018-05-19
Příhoda Miloslav
JK Flamenco Sloupno
2018-05-19
1
2018-05-19
2
2018-05-19
11
Redek Wiktoria
Stowarzyszenie SKJ Grobice
FIRLEJ (50)
2018-05-19
10
TOSCA (51)
2018-05-19
1
2018-05-19
3
Scheffler Franziska
PSI Tannehof Neu Krauscha e.V.
2018-05-19
22
Skrzypczak Katarzyna
KJ Facimiech
2018-05-19
HORUS (54)
2018-05-19
10
Ślązak Karolina
LZJ Drama Zbrosławice
TORES-P (15)
2018-05-19
14
Śniegucki Ksawery
Konie Sportowe Gillmaier
2018-05-19
2018-05-19
15
2018-05-19
17
Špalek Michal
JS Vrchovany-Obrok z.s.
2018-05-19
21
SAGARA (74)
2018-05-19
8
BOREALIS (112)
2018-05-19
20
Społowicz Artur
KJ Jaroszówka
BANKIER (115)
2018-05-19
3
500
Stachowiak Gabriela
LKJ Moszna
INES M (42)
2018-05-19
18
Stachowiak Tomasz
LKJ Moszna
2018-05-19
4
Stąpor Katarzyna
LKS Stragona w Strzegomiu
2018-05-19
23
BAWARIA (82)
2018-05-19
9
BRODWAY (83)
2018-05-19
3
BACHUS (105)
2018-05-19
9
Stąpor Katarzyna
LKS Stragona
NEON (111)
2018-05-19
3
Studnička Pavel
JS Vrchovany-Obrok z.s.
COUDY (69)
2018-05-19
16
FIOLA (70)
2018-05-19
Svobodova Adela
Eventing Team
2018-05-19
7
Tabisz Patrycja
LKJ Hippologia Strzegom
ASSADUR (16)
2018-05-19
2
600
Tarczyńska Jolanta
Klub Jeździecki Huzar
MIRAH (11)
2018-05-19
11
Tarczyńska Jolanta
LZJ Drama Zbrosławice
ARABIKA (12)
2018-05-19
13
IGA (13)
2018-05-19
Tęcza Sara
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
CHODÓW (32)
2018-05-19
8
Tropiło Alicja
KJ Dziecinów Sp. z o. o.
2018-05-19
17
Trunda Miroslav
Eventing Team
2018-05-19
8
RIVIERA (23)
2018-05-19
11
2018-05-19
2
Warmus Dominika
LKJ Stragona Strzegom
2018-05-19
Wicenciak Aleksandra
Racocki klub jeździecki
2018-05-19
1
Wiraszka Jakub
LKS Stragona w Strzegomiu
2018-05-19
20
DAVINCI (86)
2018-05-19
24
Zadora Joanna
Karkonoski Klub Jeździecki
2018-05-19
Záveská Miriam
JK Železnice
2018-05-19
11
2018-05-19
15
PRESTON (40)
2018-05-19
18

Number of Riders: 76

Number of Horses: 112

The sum of prizes: 2 400.00

Competition results developed by: STRAGONA
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-092013-1, EVENT Promotion, Morawa 36, 58-150 Strzegom)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl