Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

PPiMP-A & MPMK-A
Strzegom, 22-24.09.2017

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
52 ENTRY ACCEPTED 2017-09-18 11:05:24
2017-09-18 10:20:31
Kaja Koszowska MORENGO
  • 1x 2/P-6/Puchar Polski Juniorow Młodszych na Kucach/12-15 lat/
  • 1x 6/P-3/puchar Polski Juniorów Młodszych na Kucach/12-15 lat/
  • 1x 10/P-4/FINAŁ Pucharu Polski Juniorów Młodszych na Kucach/12-15 lat/
51 ENTRY ACCEPTED 2017-09-15 19:30:05
2017-09-15 19:02:14
Roxana Slomiany MASUMI
  • 1x 4//PPMK – I półfinał – program PP 7-9 lat PZJ
  • 1x 8/CC-4/PPMK – II półfinał –program Św. Jerzy
  • 1x 12/CC-6/PPMK – Finał – program CC-6 PZJ
50 ENTRY ACCEPTED 2017-09-14 15:28:49
2017-09-13 10:37:32
Martyna Bańska TEQUILA-P
  • 1x 4//PPMK – I półfinał – program PP 7-9 lat PZJ
  • 1x 8/CC-4/PPMK – II półfinał –program Św. Jerzy
  • 1x 12/CC-6/PPMK – Finał – program CC-6 PZJ
49 ENTRY ACCEPTED 2017-09-14 15:28:38
2017-09-11 15:54:10
Adrianna Drozd SHREK
  • 1x 1/N-2/Mistrzostwa Polski juniorów na Kucach /12-16 lat/
  • 1x 5/N-3/Mistrzostwa Polski juniorów na Kucach /12-16 lat/
  • 1x 9/N-7/FINAŁ Mistrzostwa Polski juniorów na Kucach /12-16 lat/ program N7/dowolny/
48 ENTRY ACCEPTED 2017-09-11 15:11:49
2017-09-11 15:11:29
Paula Mańczak DONNA KARAN13
  • 1x 4//PPMK – I półfinał – program PP 7-9 lat PZJ
  • 1x 8/CC-4/PPMK – II półfinał –program Św. Jerzy
  • 1x 12/CC-6/PPMK – Finał – program CC-6 PZJ
47 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 19:55:24
2017-09-11 15:08:08
Anna Hałasowska GOLDWIND EMPIRE'S POWER OF NATURE
  • 1x 1/N-2/Mistrzostwa Polski juniorów na Kucach /12-16 lat/
  • 1x 5/N-3/Mistrzostwa Polski juniorów na Kucach /12-16 lat/
  • 1x 9/N-7/FINAŁ Mistrzostwa Polski juniorów na Kucach /12-16 lat/ program N7/dowolny/
46 ENTRY ACCEPTED 2017-09-11 15:03:58
2017-09-11 15:03:08
Wiktoria Siergiej LONDANO
  • 1x 4//PPMK – I półfinał – program PP 7-9 lat PZJ
  • 1x 8/CC-4/PPMK – II półfinał –program Św. Jerzy
  • 1x 12/CC-6/PPMK – Finał – program CC-6 PZJ
45 ENTRY ACCEPTED 2017-09-09 07:17:06
2017-09-09 07:16:48
Katarzyna Konarska LARGO
  • 1x 4//PPMK – I półfinał – program PP 7-9 lat PZJ
  • 1x 8/CC-4/PPMK – II półfinał –program Św. Jerzy
  • 1x 12/CC-6/PPMK – Finał – program CC-6 PZJ
44 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 10:24:04
2017-09-08 10:53:43
Maria Kulawiak NUTKA PONYSPORT
  • 1x 3/L-6RK/Mistrzostwa Polski Młodzików - program krajowy z oceną jeźdźca
  • 1x 7/L-1RK/Mistrzostwa Polski Młodzików - program krajowy z oceną jeźdźca
  • 1x 11/L-2RK/FINAŁ Mistrzostwa Polski Młodzików - program krajowy z oceną jeźdźca
42 ENTRY ACCEPTED 2017-09-11 14:55:10
2017-09-06 20:13:46
Julia Janecka MUPPET
  • 1x 2/P-6/Puchar Polski Juniorow Młodszych na Kucach/12-15 lat/
  • 1x 6/P-3/puchar Polski Juniorów Młodszych na Kucach/12-15 lat/
  • 1x 10/P-4/FINAŁ Pucharu Polski Juniorów Młodszych na Kucach/12-15 lat/
41 ENTRY ACCEPTED 2017-09-11 14:29:20
2017-09-06 20:11:37
Weronika Zieleśkiewicz VENTUS
  • 1x 3/L-6RK/Mistrzostwa Polski Młodzików - program krajowy z oceną jeźdźca
  • 1x 7/L-1RK/Mistrzostwa Polski Młodzików - program krajowy z oceną jeźdźca
  • 1x 11/L-2RK/FINAŁ Mistrzostwa Polski Młodzików - program krajowy z oceną jeźdźca
40 ENTRY ACCEPTED 2017-09-11 14:28:37
2017-09-06 20:10:13
Diana Jaroszkiewicz MICKEY MOUSE
  • 1x 3/L-6RK/Mistrzostwa Polski Młodzików - program krajowy z oceną jeźdźca
  • 1x 7/L-1RK/Mistrzostwa Polski Młodzików - program krajowy z oceną jeźdźca
  • 1x 11/L-2RK/FINAŁ Mistrzostwa Polski Młodzików - program krajowy z oceną jeźdźca
39 ENTRY ACCEPTED 2017-09-11 14:26:07
2017-09-06 20:07:51
Nadia Peruga WIKTORIA
  • 1x 3/L-6RK/Mistrzostwa Polski Młodzików - program krajowy z oceną jeźdźca
  • 1x 7/L-1RK/Mistrzostwa Polski Młodzików - program krajowy z oceną jeźdźca
  • 1x 11/L-2RK/FINAŁ Mistrzostwa Polski Młodzików - program krajowy z oceną jeźdźca
38 ENTRY ACCEPTED 2017-09-11 14:23:36
2017-09-06 20:06:30
Ivette Czok VENTUS
  • 1x 3/L-6RK/Mistrzostwa Polski Młodzików - program krajowy z oceną jeźdźca
  • 1x 7/L-1RK/Mistrzostwa Polski Młodzików - program krajowy z oceną jeźdźca
  • 1x 11/L-2RK/FINAŁ Mistrzostwa Polski Młodzików - program krajowy z oceną jeźdźca
37 ENTRY ACCEPTED 2017-09-11 14:21:39
2017-09-06 20:04:17
Eliza Zawadzka DIAMOND'S KISS
  • 1x 3/L-6RK/Mistrzostwa Polski Młodzików - program krajowy z oceną jeźdźca
  • 1x 7/L-1RK/Mistrzostwa Polski Młodzików - program krajowy z oceną jeźdźca
  • 1x 11/L-2RK/FINAŁ Mistrzostwa Polski Młodzików - program krajowy z oceną jeźdźca
36 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 20:31:55
2017-09-06 11:48:46
Katarzyna Łukasik E.SMARAGD
  • 1x 4//PPMK – I półfinał – program PP 7-9 lat PZJ
  • 1x 8/CC-4/PPMK – II półfinał –program Św. Jerzy
  • 1x 12/CC-6/PPMK – Finał – program CC-6 PZJ
35 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 18:36:07
2017-09-06 09:08:19
Natalia Głębowska GABON
  • 1x 2/P-6/Puchar Polski Juniorow Młodszych na Kucach/12-15 lat/
  • 1x 6/P-3/puchar Polski Juniorów Młodszych na Kucach/12-15 lat/
  • 1x 10/P-4/FINAŁ Pucharu Polski Juniorów Młodszych na Kucach/12-15 lat/
34 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 18:35:56
2017-09-05 13:16:28
Mateusz Pola GALAPAGOS
  • 1x 4//PPMK – I półfinał – program PP 7-9 lat PZJ
  • 1x 8/CC-4/PPMK – II półfinał –program Św. Jerzy
  • 1x 12/CC-6/PPMK – Finał – program CC-6 PZJ
33 ENTRY ACCEPTED 2017-09-09 15:31:17
2017-09-05 12:26:42
Dominika Siudzińska CINAMON
  • 1x 2/P-6/Puchar Polski Juniorow Młodszych na Kucach/12-15 lat/
  • 1x 6/P-3/puchar Polski Juniorów Młodszych na Kucach/12-15 lat/
  • 1x 10/P-4/FINAŁ Pucharu Polski Juniorów Młodszych na Kucach/12-15 lat/
32 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 18:35:20
2017-09-04 23:02:07
Zuzanna Sraga GIJA
  • 1x 3/L-6RK/Mistrzostwa Polski Młodzików - program krajowy z oceną jeźdźca
  • 1x 7/L-1RK/Mistrzostwa Polski Młodzików - program krajowy z oceną jeźdźca
  • 1x 11/L-2RK/FINAŁ Mistrzostwa Polski Młodzików - program krajowy z oceną jeźdźca
31 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 18:34:25
2017-09-04 21:01:04
Barbara Dzierżyńska BOND
  • 1x 3/L-6RK/Mistrzostwa Polski Młodzików - program krajowy z oceną jeźdźca
  • 1x 7/L-1RK/Mistrzostwa Polski Młodzików - program krajowy z oceną jeźdźca
  • 1x 11/L-2RK/FINAŁ Mistrzostwa Polski Młodzików - program krajowy z oceną jeźdźca
30 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 18:33:05
2017-09-04 20:58:08
Nina Makowska AVILON
  • 1x 3/L-6RK/Mistrzostwa Polski Młodzików - program krajowy z oceną jeźdźca
  • 1x 7/L-1RK/Mistrzostwa Polski Młodzików - program krajowy z oceną jeźdźca
  • 1x 11/L-2RK/FINAŁ Mistrzostwa Polski Młodzików - program krajowy z oceną jeźdźca
29 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 18:31:55
2017-09-04 18:36:23
Hanna Suchan STERNIK
  • 1x 4//PPMK – I półfinał – program PP 7-9 lat PZJ
  • 1x 8/CC-4/PPMK – II półfinał –program Św. Jerzy
  • 1x 12/CC-6/PPMK – Finał – program CC-6 PZJ
28 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 18:30:49
2017-09-04 12:15:27
Ewa Golubińska LEUNS VELD'S WINSTON
  • 1x 1/N-2/Mistrzostwa Polski juniorów na Kucach /12-16 lat/
  • 1x 5/N-3/Mistrzostwa Polski juniorów na Kucach /12-16 lat/
  • 1x 9/N-7/FINAŁ Mistrzostwa Polski juniorów na Kucach /12-16 lat/ program N7/dowolny/
27 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 18:30:00
2017-09-04 12:14:56
Ewa Golubińska DELICIOUS PP
  • 1x 1/N-2/Mistrzostwa Polski juniorów na Kucach /12-16 lat/
  • 1x 5/N-3/Mistrzostwa Polski juniorów na Kucach /12-16 lat/
  • 1x 9/N-7/FINAŁ Mistrzostwa Polski juniorów na Kucach /12-16 lat/ program N7/dowolny/
26 ENTRY ACCEPTED 2017-09-07 12:52:53
2017-09-03 19:33:35
Natalia Garbowska LUNA
  • 1x 2/P-6/Puchar Polski Juniorow Młodszych na Kucach/12-15 lat/
  • 1x 6/P-3/puchar Polski Juniorów Młodszych na Kucach/12-15 lat/
  • 1x 10/P-4/FINAŁ Pucharu Polski Juniorów Młodszych na Kucach/12-15 lat/
25 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 18:27:04
2017-09-03 18:58:07
Kaja Koszowska HORMON PONYSPORT
  • 1x 2/P-6/Puchar Polski Juniorow Młodszych na Kucach/12-15 lat/
  • 1x 6/P-3/puchar Polski Juniorów Młodszych na Kucach/12-15 lat/
  • 1x 10/P-4/FINAŁ Pucharu Polski Juniorów Młodszych na Kucach/12-15 lat/
24 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 18:25:55
2017-09-03 18:30:40
Marcin Kural DAFNE M
  • 1x 4//PPMK – I półfinał – program PP 7-9 lat PZJ
  • 1x 8/CC-4/PPMK – II półfinał –program Św. Jerzy
  • 1x 12/CC-6/PPMK – Finał – program CC-6 PZJ
23 ENTRY ACCEPTED 2017-09-07 12:44:31
2017-09-03 16:04:03
Ann Van Den Broeck LANGTOFTEGARD LEANDRO
  • 1x 3/L-6RK/Mistrzostwa Polski Młodzików - program krajowy z oceną jeźdźca
  • 1x 7/L-1RK/Mistrzostwa Polski Młodzików - program krajowy z oceną jeźdźca
  • 1x 11/L-2RK/FINAŁ Mistrzostwa Polski Młodzików - program krajowy z oceną jeźdźca
22 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 18:23:28
2017-09-03 15:14:54
Maja Baranowska CHANTRE' NOIR
  • 1x 2/P-6/Puchar Polski Juniorow Młodszych na Kucach/12-15 lat/
  • 1x 6/P-3/puchar Polski Juniorów Młodszych na Kucach/12-15 lat/
  • 1x 10/P-4/FINAŁ Pucharu Polski Juniorów Młodszych na Kucach/12-15 lat/
21 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 18:19:13
2017-09-02 20:46:02
Lena Czakańska FLOTAR
  • 1x 2/P-6/Puchar Polski Juniorow Młodszych na Kucach/12-15 lat/
  • 1x 6/P-3/puchar Polski Juniorów Młodszych na Kucach/12-15 lat/
  • 1x 10/P-4/FINAŁ Pucharu Polski Juniorów Młodszych na Kucach/12-15 lat/
20 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 18:16:28
2017-09-02 18:11:09
Oliwia Kubiak DRUH HROBY HRON
  • 1x 2/P-6/Puchar Polski Juniorow Młodszych na Kucach/12-15 lat/
  • 1x 6/P-3/puchar Polski Juniorów Młodszych na Kucach/12-15 lat/
  • 1x 10/P-4/FINAŁ Pucharu Polski Juniorów Młodszych na Kucach/12-15 lat/
19 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 18:13:29
2017-09-02 16:51:05
Natalia Ruszkowska DEINHARD S
  • 1x 2/P-6/Puchar Polski Juniorow Młodszych na Kucach/12-15 lat/
  • 1x 6/P-3/puchar Polski Juniorów Młodszych na Kucach/12-15 lat/
  • 1x 10/P-4/FINAŁ Pucharu Polski Juniorów Młodszych na Kucach/12-15 lat/
17 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 18:04:51
2017-09-02 11:56:45
Julia Ziółkowska NUGAT PP
  • 1x 1/N-2/Mistrzostwa Polski juniorów na Kucach /12-16 lat/
  • 1x 5/N-3/Mistrzostwa Polski juniorów na Kucach /12-16 lat/
  • 1x 9/N-7/FINAŁ Mistrzostwa Polski juniorów na Kucach /12-16 lat/ program N7/dowolny/
16 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 18:03:49
2017-09-01 23:15:36
Martyna Ossowska CHESTER
  • 1x 2/P-6/Puchar Polski Juniorow Młodszych na Kucach/12-15 lat/
  • 1x 6/P-3/puchar Polski Juniorów Młodszych na Kucach/12-15 lat/
  • 1x 10/P-4/FINAŁ Pucharu Polski Juniorów Młodszych na Kucach/12-15 lat/
15 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 18:02:33
2017-09-01 23:14:06
Marta Gąsinica Roj DENARO PP
  • 1x 2/P-6/Puchar Polski Juniorow Młodszych na Kucach/12-15 lat/
  • 1x 6/P-3/puchar Polski Juniorów Młodszych na Kucach/12-15 lat/
  • 1x 10/P-4/FINAŁ Pucharu Polski Juniorów Młodszych na Kucach/12-15 lat/
14 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 18:01:33
2017-09-01 22:54:06
Anna-Maria Gawłowska FELIETON GT
  • 1x 4//PPMK – I półfinał – program PP 7-9 lat PZJ
  • 1x 8/CC-4/PPMK – II półfinał –program Św. Jerzy
  • 1x 12/CC-6/PPMK – Finał – program CC-6 PZJ
13 ENTRY ACCEPTED 2017-09-08 09:20:38
2017-09-01 22:51:26
Anna-Maria Gawłowska CARDAMON
  • 1x 4//PPMK – I półfinał – program PP 7-9 lat PZJ
  • 1x 8/CC-4/PPMK – II półfinał –program Św. Jerzy
  • 1x 12/CC-6/PPMK – Finał – program CC-6 PZJ
12 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 17:58:28
2017-09-01 22:25:29
Maria Walczynska-Graczyk MAMBA
  • 1x 3/L-6RK/Mistrzostwa Polski Młodzików - program krajowy z oceną jeźdźca
  • 1x 7/L-1RK/Mistrzostwa Polski Młodzików - program krajowy z oceną jeźdźca
  • 1x 11/L-2RK/FINAŁ Mistrzostwa Polski Młodzików - program krajowy z oceną jeźdźca
11 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 17:57:18
2017-09-01 22:22:01
Julia Bilicka DONEVAN
  • 1x 1/N-2/Mistrzostwa Polski juniorów na Kucach /12-16 lat/
  • 1x 5/N-3/Mistrzostwa Polski juniorów na Kucach /12-16 lat/
  • 1x 9/N-7/FINAŁ Mistrzostwa Polski juniorów na Kucach /12-16 lat/ program N7/dowolny/
10 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 17:56:27
2017-09-01 22:19:13
Tatiana Bierieżnow GRAN CRU PP
  • 1x 2/P-6/Puchar Polski Juniorow Młodszych na Kucach/12-15 lat/
  • 1x 6/P-3/puchar Polski Juniorów Młodszych na Kucach/12-15 lat/
  • 1x 10/P-4/FINAŁ Pucharu Polski Juniorów Młodszych na Kucach/12-15 lat/
9 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 17:56:08
2017-09-01 22:18:45
Tatiana Bierieżnow GLUCKSPILZ 17
  • 1x 2/P-6/Puchar Polski Juniorow Młodszych na Kucach/12-15 lat/
  • 1x 6/P-3/puchar Polski Juniorów Młodszych na Kucach/12-15 lat/
  • 1x 10/P-4/FINAŁ Pucharu Polski Juniorów Młodszych na Kucach/12-15 lat/
8 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 17:55:01
2017-09-01 21:20:47
Maria Karnabal ANTONY HOPKINS
  • 1x 3/L-6RK/Mistrzostwa Polski Młodzików - program krajowy z oceną jeźdźca
  • 1x 7/L-1RK/Mistrzostwa Polski Młodzików - program krajowy z oceną jeźdźca
  • 1x 11/L-2RK/FINAŁ Mistrzostwa Polski Młodzików - program krajowy z oceną jeźdźca
7 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 17:54:47
2017-09-01 21:01:50
Małgorzata Kowalska GLAMOUR PP
  • 1x 1/N-2/Mistrzostwa Polski juniorów na Kucach /12-16 lat/
  • 1x 5/N-3/Mistrzostwa Polski juniorów na Kucach /12-16 lat/
  • 1x 9/N-7/FINAŁ Mistrzostwa Polski juniorów na Kucach /12-16 lat/ program N7/dowolny/
6 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 17:51:36
2017-09-01 21:01:21
Izabela Kowalska DON ALONSO
  • 1x 4//PPMK – I półfinał – program PP 7-9 lat PZJ
  • 1x 8/CC-4/PPMK – II półfinał –program Św. Jerzy
  • 1x 12/CC-6/PPMK – Finał – program CC-6 PZJ
5 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 17:49:13
2017-09-01 20:04:58
Natalia Plata HOT CHOCOLATE
  • 1x 2/P-6/Puchar Polski Juniorow Młodszych na Kucach/12-15 lat/
  • 1x 6/P-3/puchar Polski Juniorów Młodszych na Kucach/12-15 lat/
  • 1x 10/P-4/FINAŁ Pucharu Polski Juniorów Młodszych na Kucach/12-15 lat/
4 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 17:45:09
2017-09-01 19:58:11
Zofia Baran SUMMERSBY
  • 1x 1/N-2/Mistrzostwa Polski juniorów na Kucach /12-16 lat/
  • 1x 5/N-3/Mistrzostwa Polski juniorów na Kucach /12-16 lat/
  • 1x 9/N-7/FINAŁ Mistrzostwa Polski juniorów na Kucach /12-16 lat/ program N7/dowolny/
2 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 17:37:17
2017-09-01 19:13:13
Natalia Plata HOT CHOCOLATE
  • 1x 2/P-6/Puchar Polski Juniorow Młodszych na Kucach/12-15 lat/
  • 1x 6/P-3/puchar Polski Juniorów Młodszych na Kucach/12-15 lat/
  • 1x 10/P-4/FINAŁ Pucharu Polski Juniorów Młodszych na Kucach/12-15 lat/
1 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 17:35:14
2017-09-01 19:00:02
Aurelia Von Mauberg COEDNEWYDD PEPSI
  • 1x 2/P-6/Puchar Polski Juniorow Młodszych na Kucach/12-15 lat/
  • 1x 6/P-3/puchar Polski Juniorów Młodszych na Kucach/12-15 lat/
  • 1x 10/P-4/FINAŁ Pucharu Polski Juniorów Młodszych na Kucach/12-15 lat/
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Bańska Martyna Karkonoski KJ
S
O003829
2. Baran Zofia bpk - MAZ
2002 (JM.)
O021790
3. Baranowska Maja BM HORSE
2005 (JM.)
O038219
4. Bierieżnow Tatiana KS Centurion
2004 (JM.)
O036896
5. Bilicka Julia KLUB JEŹDZIECKI ARPAV
2002 (JM.)
O026989
6. Czakańska Lena LKJ Ochaby
2003 (JM.)
O046208
7. Czok Ivette KJ Golden Dream
2006 (Mł.)
O040263
8. Drozd Adrianna stowarzyszenie sportowe golden horse
2001 (J.)
O033073
9. Dzierżyńska Barbara KJ Aldragho Piaseczno
2006 (Mł.)
0
10. Garbowska Natalia LKJ LEWADA
2004 (JM.)
O035363
11. Gąsinica Roj Marta KJK Szary Michałowice
2005 (JM.)
O038246
12. Gawłowska Anna-Maria Sopocki KJ
S
O001177
13. Głębowska Natalia Klub Jezdziecki Gołębin Stary
2003 (JM.)
O037035
14. Golubińska Ewa KJ Plejada
2004 (JM.)
O032073
15. Hałasowska Anna KJ Grodno-Dwór
O038944
16. Janecka Julia KJ Golden Dream
2005 (JM.)
O044306
17. Jaroszkiewicz Diana KJ Golden Dream
2006 (Mł.)
O047175
18. Karnabal Maria KJ Podkowa Gruszczyn
2007 (Mł.)
O038556
19. Konarska Katarzyna LKS Stragona Strzegom
S
O001317
20. Koszowska Kaja LKJ Lewada
2002 (JM.)
O032698
21. Kowalska Izabela Silesia Dressage Club
S
O000927
22. Kowalska Małgorzata Silesia Dressage Club
2001 (J.)
O036911
23. Kubiak Oliwia MAZ/bpk
2003 (JM.)
O037902
-
24. Kulawiak Maria bpk - MAL
2006 (Mł.)
O044400
25. Kural Marcin Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
S
O003223
26. Łukasik Katarzyna LKJ Lublin
S
O002402
10112881
27. Makowska Nina KJ Aldragho Piaseczno
2006 (Mł.)
O036761
28. Mańczak Paula SCSJ COVAL
S
O010003
29. Ossowska Martyna KJ Pegaz Reda
2005 (JM.)
O034379
30. Peruga Nadia KJ Golden Dream
2007 (Mł.)
O042239
31. Plata Natalia bpk-POM
2005 (JM.)
O038133
32. Pola Mateusz LUDOWY KLUB JEŹDZIECKI LEWADA
S
O037867
33. Ruszkowska Natalia Niezrzeszona
2004 (JM.)
O037588
34. Siergiej Wiktoria KJ Agrohandel Śrem
S
O003116
35. Siudzińska Dominika LKS Cwał Poznań
2003 (JM.)
O032998
36. Slomiany Roxana Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
S
O005776
37. Sraga Zuzanna KJK Szary Michałowice
2006 (Mł.)
O038700
38. Suchan Hanna JKS Cwał
S
O006124
39. Van Den Broeck Ann UKJ Pony Klub Plochocin
2006 (Mł.)
O037288
40. Von Mauberg Aurelia KJ Aromer
2002 (JM.)
O024680
41. Walczynska-Graczyk Maria KJ Aldragho
2006 (Mł.)
O038706
42. Zawadzka Eliza KJ Golden Dream
2006 (Mł.)
O032673
43. Zieleśkiewicz Weronika KJ Golden Dream
2006 (Mł.)
O046853
44. Ziółkowska Julia Largo Sp. z o. o.
2002 (JM.)
O035725
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

42

ANTONY HOPKINS DRP POL 2000 Wałach ciemnogniada/kuc: F: Apslau / Kaiseradler
M: Candy / Heros
O: Jan Behr
B:
K006417 DE435350274200
2.

22

AVILON HAFL. POL 2003 Wałach kasztanowata/kuc: F: Pr Alegro
M: Hauptstutbuch Halina
O: Monika Karpińska
B: x
K022998
3.

21

BOND Kuc.wal POL 2009 Wałach gniada/kuc: F: Duinveldt's Lewa
M: Uiterwaarden's Bo
O: Monika Karpińska
B: x
K019241
4.

17

CARDAMON SP POL 2009 Ogier gniada/170 F: Pegasus HB / Flemmingh
M: Chanel / Compliment
O: Anna-Maria Gawłowska
B: Anna-Maria Gawłowska
K016060 616009610110309
5.

30

CHANTRE' NOIR Deutches Reitpony POL 2010 Ogier kara/kuc:149 F: Calido-G
M: Sara
O: Anna Tyrkiel-Baranowska
B: Josef Wernke
K024093 DE 435350178710
6.

35

CHESTER Deutsches Reitpony GER 2007 Wałach ciemnogniada/kuc:148 cm F: Maritim 2
M: Star Power Cindarella
O: Joanna Ossowska
B: Anja Bock
K020590 DE422220108307
7.

7

CINAMON KUC POL 2010 Wałach kasztanowata/kuc:145 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Katarzyna Siudzińska
B:
K018638 616999610274010
8.

48

COEDNEWYDD PEPSI Welsh Cob GBR 2010 Ogier kara/kuc:141 cm F: Coednewydd Express
M: Coednewydd Felicity
O: Marlena Gruca-Rucińska
B: D.I. Evans
K022590 826046010087798
9.

28

DAFNE M Fryzyjska POL 2009 Klacz kara F: Meint S. R.
M: Isa van't Speyksbosch
O: Aleksandra Marcol-Majewska
B: Aleksandra Marcol-Majewska
K017447 616004200905695
10.

33

DEINHARD S DRP POL 2001 Wałach gniada/kuc:141 cm F: Diskus
M: Ninka
O: Natalia Wojtaszek
B: Schulte- Althoff, Wilhelm
K010190 DE 441 410468501 103FB90
11.

25

DELICIOUS PP KUC POL 2006 Klacz kasztanowata/mk:141 F: Dacapo 154
M: Deborah B
O: Jarosław Golubiński
B: Procima sp zoo
K010730 104ZI48
12.

36

DENARO PP Deutsches Reitpony POL 2007 Wałach kasztanowata/kuc: F: KELTS DE ANGELO
M: DAISY
O: IRENA GĄSIENICA ROJ
B: MANUELA STRIGLMAIR
K014326 DE4101100631107
13.

15

DIAMOND'S KISS Deutsches Reitpony GER 2010 Wałach ciemnogniada F: HB1 Davenport II
M: Verb. PR. ST.
O: Brak
B: Niemcy
K020286
14.

44

DON ALONSO ZAP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Damon Hill
M: Willibald's Fantaghiro po Friedenfurst
O: GR Kowalski SP.J.
B: Austria
K022990
15.

39

DONEVAN DRP GER 2009 Wałach kasztanowata/kuc:147 F: ERFTTAL DUNCAN
M: PALOMA
O: GRZESŁAW BILICKI
B: JOACHIM GLIENKE
K022079 DE434340275509
16.

5

DONNA KARAN13 Hanoverska POL 2008 Klacz kara F: Don Crusador
M: Rieke
O: Paula Mańczak
B: niemcy
K012866
17.

32

DRUH HROBY HRON KUC POL 2010 Wałach gniada/kuc:138 F: NN
M: Hurka
O: Edyta Juszczuk-Kubiak
B: Krzysztof Chomicz
K020960 616999610165210
18.

16

E.SMARAGD KWPN POL 2009 Klacz kasztanowata F: Johnson
M: Smaragd R
O: -
B: -
K018742
19.

37

FELIETON GT OLD GER 2009 Ogier ciemnogniada/170 F: Fidertanz
M: Aronja
O: Anna-Maria Gawłowska
B: Josef u Marlies Muenzenbrock
K020182 DE 433330398309
20.

31

FLOTAR Kuc Walijski POL 1999 Wałach siwa/kuc: F: Jantar
M: Flora
O: Klaudia Parys
B:
K006253
21.

18

GABON KUC POL 2007 Ogier gniada/kuc:140 F: Bonetto-D /
M: Gamza / Split
O: Jerzy Łukomski
B: Jerzy Łukomski
K020485 POL013610197007
22.

19

GALAPAGOS Wielkopolska POL 2010 Wałach gniada F: Quaterback
M: Gracja
O: Stadnina Koni Dębno Spółka Jawna
B: Stadnina Koni Dębno Spółka Jawna
K017344 616007610019110
23.

20

GIJA KUC LTU 2009 Klacz kasztanowata/kuc: F: -
M: -
O: Natalia Soroka
B: Algis Alfredas Kausakys
K022924 LTU008001985309
24.

43

GLAMOUR PP DRP POL 2010 Klacz kasztanowata/kuc: F: Hemingway B
M: Ginger PP
O: Andrzej Kucharski
B: Niemcy
K019556
25.

41

GLUCKSPILZ 17 DRP GER 2012 Wałach izabelowata/kuc:146 F: Golden Dream
M: Lucky Lao
O: Ludmiła Strypikowska
B: Gerald Meyerhoff
K022569 441411033512
26.

2

GOLDWIND EMPIRE'S POWER OF NATURE Kuc Walijski POL 2006 Wałach kara/kuc: F: Orchard Boginov
M: Goldwind Empire's First Lady
O: Jolanta Hałasowska
B: Anton ter Bogt
K022603 5280170600581
27.

40

GRAN CRU PP Kuc Niemiecki Wierzchowy POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Duero PP
M: Greeny
O: EQUIMED Serwis Weterynaryjny Dla Koni 24h
B: Monika Kania-Piątkowska
K017595
28.

27

HORMON-PONYSPORT KUC POL 1999 Wałach tarantowata/kuc: F: Waron
M: Hurta
O: Małgorzata Koszowska
B: Małgorzata Koszowska
K006172 POL013570024499
29.

45

HOT CHOCOLATE DRP POL 2012 Ogier gniada/kuc: F: Hugo Boss
M: Sina
O: Joanna Plata
B: Johann Maatmann
K022705 DE435350244512
30.

29

LANGTOFTEGARD LEANDRO Connemara DNK 2010 Wałach siwa/kuc:147 F: Sternbergs Larry junior
M: Barholts Rosaleen
O: Anna van den Broeck
B: Annette Villebaek
K021759 208333CO1002675 DK CON
31.

8

LARGO WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Landor / Lacatraz
M: Lena / Bas
O: Katarzyna Konarska
B: Krzysztof Leszczyński
K014532 POL007520037509
32.

24

LEUNS VELD'S WINSTON WELSH NLD 2007 Wałach inna/kuc:147 F: Bodo
M: Leuns Veld's Heidi
O: jarosław Golubiński
B: A. Peeters
K022553 5280170700825
33.

6

LONDANO Hanowerska POL 2008 Wałach F: Londonderry
M: Mydam
O: Wiktoria Siergiej
B: Witold Pietrzyk
K013118
34.

26

LUNA KUC POL 2006 Klacz kara/kuc:147 F: Nico-K
M: LUKKA-PONYSPORT
O: Wioletta Garbowska
B: Stajnia Niwki Bizoń-Zalewska Anna
K016146 POL 013 69 01149 06
35.

38

MAMBA KUC POL 2005 Klacz kara F: Top Evita
M: Makata
O: Anna Walczynska
B: Krzysztof Starosciec
K012725 11841
36.

1

MASUMI SP POL 2009 Wałach gniada/168 F: Landjonker S
M: Mersi
O: Grzegorz Dreszer
B: Konrad Jaskulski
K020134 616 009 61 02361 09
37.

13

MICKEY MOUSE KUC POL 2000 Ogier kasztanowata/kuc: F: Santara Dannys Boy
M: Winvine Minnie Mouse
O: Edyta Jaroszkiewicz
B: Polska
K005782 POL013611163300
38.

49

MORENGO KUC POL 2003 Wałach gniada/kuc: F: Havier
M: Mirabella
O: Malgorzata Koszowska
B: Mikołaj Smoląg
0135401084 POL013540108403
39.

50

MORENGO/HORMON-PONYSPORT F:
M:
O:
B:
40.

11

MUPPET KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc: F: Atlantic Magic
M: Muffin
O: Anna Janecka
B: Polska
K019486 616013610228209
41.

34

NUGAT PP DRP POL 2011 Wałach gniada/kuc:149 F: NEMAX
M: NANOUK PP
O: Jacek Ziółkowski
B: Procima Sp. z o.o.
K020700 DE 434340719011
42.

9

NUTKA PONYSPORT KUC POL 2000 Klacz tarantowata/kuc:122 F: NN
M: NN
O: Grażyna Karlak
B: NN
K018710 616999570265500
43.

4

SHREK Typ Szlachetny POL 2000 Wałach siwa/kuc:147 F: nn
M: nn
O: Marcin Drozd
B: nn
K019135 POL999660134890
44.

23

STERNIK SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Contendor
M: Stella
O: Krzysztof Suchan
B: SK Racot
K015385 616009610218709
45.

46

SUMMERSBY DRP GER 2004 Wałach gniada/kuc: F: Sterling
M: Autal Carina / Lleinau Tywysog
O: Narcyz Baran
B: NN
K007720 DE422220011503
46.

3

TEQUILA-P SP POL 2010 Klacz kara F: Ron William / Rohdiamant
M: Tajka-P / Corleone Z
O: Martyna Bańska
B: Bogdan Parkitny
K017837 616009670064710
47.

12

VENTUS KUC POL 2004 Wałach gniada/kuc: F: nn
M: nn
O: Agata Majecka
B: Polska
K009245 POL999690068804
48.

14

WIKTORIA KUC POL 2003 Klacz gniada/kuc: F: nn
M: nn
O: Joanna Szulc
B: Polska
K015661 616999590248903
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bańska Martyna
Karkonoski KJ
2017-09-22
2017-09-23
2017-09-24
Baran Zofia
bpk - MAZ
2017-09-22
3
2017-09-23
1
2017-09-24
1
2017-09-24
Baranowska Maja
BM HORSE
2017-09-22
8
2017-09-23
8
2017-09-24
9
2017-09-24
Bierieżnow Tatiana
KS Centurion
2017-09-22
2
2017-09-23
6
2017-09-22
1
2017-09-23
1
2017-09-24
2
2017-09-24
Bilicka Julia
KLUB JEŹDZIECKI ARPAV
DONEVAN (39)
2017-09-22
2
2017-09-23
3
2017-09-24
3
2017-09-24
Czakańska Lena
LKJ Ochaby
FLOTAR (31)
2017-09-22
2017-09-23
14
2017-09-24
2017-09-24
Czok Ivette
KJ Golden Dream
VENTUS (12)
2017-09-22
6
2017-09-23
1
2017-09-24
4
2017-09-24
Drozd Adrianna
stowarzyszenie sportowe golden horse
SHREK (4)
2017-09-22
7
2017-09-23
7
2017-09-24
6
2017-09-24
Dzierżyńska Barbara
KJ Aldragho Piaseczno
BOND (21)
2017-09-22
12
2017-09-23
12
2017-09-24
12
2017-09-24
Garbowska Natalia
LKJ LEWADA
LUNA (26)
2017-09-22
6
2017-09-23
2
2017-09-24
4
2017-09-24
Gąsinica Roj Marta
KJK Szary Michałowice
2017-09-22
11
2017-09-23
9
2017-09-24
7
2017-09-24
Gawłowska Anna-Maria
Sopocki KJ
2017-09-22
2017-09-23
2017-09-24
2017-09-22
2017-09-23
2017-09-24
Głębowska Natalia
Klub Jezdziecki Gołębin Stary
GABON (18)
2017-09-22
14
2017-09-23
10
2017-09-24
6
2017-09-24
Golubińska Ewa
KJ Plejada
2017-09-22
1
2017-09-23
2
2017-09-24
2
2017-09-24
2017-09-22
4
2017-09-23
6
Hałasowska Anna
KJ Grodno-Dwór
2017-09-22
6
2017-09-23
5
2017-09-24
5
2017-09-24
Janecka Julia
KJ Golden Dream
MUPPET (11)
2017-09-22
12
2017-09-23
16
2017-09-24
Jaroszkiewicz Diana
KJ Golden Dream
2017-09-22
9
2017-09-23
10
2017-09-24
9
2017-09-24
Karnabal Maria
KJ Podkowa Gruszczyn
2017-09-22
1
2017-09-23
5
2017-09-24
5
2017-09-24
Konarska Katarzyna
LKS Stragona Strzegom
LARGO (8)
2017-09-22
2017-09-23
2017-09-24
Koszowska Kaja
LKJ Lewada
2017-09-22
13
2017-09-23
7
2017-09-24
8
MORENGO (49)
2017-09-22
9
2017-09-23
13
2017-09-24
Kowalska Izabela
Silesia Dressage Club
2017-09-22
2017-09-23
2017-09-24
Kowalska Małgorzata
Silesia Dressage Club
2017-09-22
5
2017-09-23
4
2017-09-24
4
2017-09-24
Kubiak Oliwia
MAZ/bpk
2017-09-22
7
2017-09-23
12
2017-09-24
10
2017-09-24
Kulawiak Maria
bpk - MAL
2017-09-22
11
2017-09-23
7
2017-09-24
6
2017-09-24
Kural Marcin
Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
DAFNE M (28)
2017-09-22
2017-09-23
2017-09-24
Łukasik Katarzyna
LKJ Lublin
2017-09-22
2017-09-23
2017-09-24
Makowska Nina
KJ Aldragho Piaseczno
AVILON (22)
2017-09-22
7
2017-09-23
6
2017-09-24
6
2017-09-24
Mańczak Paula
SCSJ COVAL
2017-09-22
2017-09-23
2017-09-24
Ossowska Martyna
KJ Pegaz Reda
CHESTER (35)
2017-09-22
3
2017-09-23
4
2017-09-24
5
2017-09-24
Peruga Nadia
KJ Golden Dream
2017-09-22
9
2017-09-23
8
2017-09-24
8
2017-09-24
Plata Natalia
bpk-POM
2017-09-22
15
2017-09-23
3
2017-09-24
11
2017-09-24
Pola Mateusz
LUDOWY KLUB JEŹDZIECKI LEWADA
2017-09-22
2017-09-23
2017-09-24
Ruszkowska Natalia
Niezrzeszona
2017-09-22
5
2017-09-23
11
2017-09-24
3
2017-09-24
Siergiej Wiktoria
KJ Agrohandel Śrem
2017-09-22
2017-09-23
2017-09-24
Siudzińska Dominika
LKS Cwał Poznań
2017-09-22
10
2017-09-23
15
2017-09-24
Slomiany Roxana
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
MASUMI (1)
2017-09-22
2017-09-23
2017-09-24
Sraga Zuzanna
KJK Szary Michałowice
GIJA (20)
2017-09-22
5
2017-09-23
8
2017-09-24
10
2017-09-24
Suchan Hanna
JKS Cwał
STERNIK (23)
2017-09-22
2017-09-23
2017-09-24
Van Den Broeck Ann
UKJ Pony Klub Plochocin
2017-09-22
1
2017-09-23
3
2017-09-24
1
2017-09-24
Von Mauberg Aurelia
KJ Aromer
2017-09-22
3
2017-09-23
4
2017-09-24
1
2017-09-24
Walczynska-Graczyk Maria
KJ Aldragho
MAMBA (38)
2017-09-22
7
2017-09-23
4
2017-09-24
1
2017-09-24
Zawadzka Eliza
KJ Golden Dream
2017-09-22
3
2017-09-23
1
2017-09-24
3
2017-09-24
Zieleśkiewicz Weronika
KJ Golden Dream
VENTUS (12)
2017-09-22
3
2017-09-23
10
2017-09-24
11
2017-09-24
Ziółkowska Julia
Largo Sp. z o. o.
2017-09-22
8
2017-09-23
8
2017-09-24

Number of Riders: 44

Number of Horses: 48

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: STRAGONA
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-092013-1, EVENT Promotion, Morawa 36, 58-150 Strzegom)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl