Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
55 ENTRY ACCEPTED 2017-09-15 10:34:59
2017-09-15 10:25:35
Daria Kobiernik DAJLUK
  • 1x 1//Konie -4 letnie Program kwalifikacyjny MPMK (PZJ 2014)
51 ENTRY ACCEPTED 2017-09-14 11:24:31
2017-09-14 11:23:53
Natalia Kozaczka MY FUNNY VALENTINE
  • 1x 2//Konie -5 letnie Program międzynarodowy MPMK i MŚMK
50 ENTRY ACCEPTED 2017-09-15 10:36:39
2017-09-12 09:13:06
Justyna Ruda SELEDYN "M"
  • 1x 1//Konie -4 letnie Program kwalifikacyjny MPMK (PZJ 2014)
48 ENTRY ACCEPTED 2017-09-15 10:32:07
2017-09-11 15:27:25
Agata Gil CUBA
  • 1x 1//Konie -4 letnie Program kwalifikacyjny MPMK (PZJ 2014)
47 ENTRY ACCEPTED 2017-09-15 10:31:02
2017-09-11 15:26:17
Agata Gil KALISTO
  • 1x 1//Konie -4 letnie Program kwalifikacyjny MPMK (PZJ 2014)
46 ENTRY ACCEPTED 2017-09-15 10:30:35
2017-09-11 15:24:20
Julia Naumovich-Shabovskaya HADES
  • 1x 3//Konie -6 letnie Program międzynarodowy MPMK i MŚMK
45 ENTRY ACCEPTED 2017-09-11 14:19:00
2017-09-07 21:07:14
Martyna Bańska MANTRA-P
  • 1x 2//Konie -5 letnie Program międzynarodowy MPMK i MŚMK
43 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 15:51:58
2017-09-06 13:00:19
Karolina Mazurek LIDER
  • 1x 3//Konie -6 letnie Program międzynarodowy MPMK i MŚMK
42 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 15:51:34
2017-09-06 13:00:03
Karolina Mazurek CHOCO LADY II
  • 1x 3//Konie -6 letnie Program międzynarodowy MPMK i MŚMK
41 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 15:51:20
2017-09-06 12:59:38
Karolina Mazurek ESPLANADA
  • 1x 2//Konie -5 letnie Program międzynarodowy MPMK i MŚMK
40 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 15:50:26
2017-09-06 12:19:03
Aleksandra Matkiewicz CALL ME MAYBE
  • 1x 2//Konie -5 letnie Program międzynarodowy MPMK i MŚMK
39 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 15:49:16
2017-09-06 11:25:00
Anna Kierznowska GIVENCHY
  • 1x 3//Konie -6 letnie Program międzynarodowy MPMK i MŚMK
38 ENTRY ACCEPTED 2017-09-09 10:03:11
2017-09-05 21:23:22
Ewelina Kwietowicz FAVOLA DI NOTTE
  • 1x 3//Konie -6 letnie Program międzynarodowy MPMK i MŚMK
35 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 15:41:44
2017-09-05 20:58:19
Aleksandra Płucennik SANTANA 985
  • 1x 2//Konie -5 letnie Program międzynarodowy MPMK i MŚMK
34 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 15:39:33
2017-09-05 17:19:43
Aleksandra Tomala KONSTANTINO-P
  • 1x 2//Konie -5 letnie Program międzynarodowy MPMK i MŚMK
33 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 15:36:44
2017-09-05 17:19:05
Aleksandra Tomala IOWA C
  • 1x 1//Konie -4 letnie Program kwalifikacyjny MPMK (PZJ 2014)
32 ENTRY ACCEPTED 2017-09-07 13:09:41
2017-09-05 16:09:07
Agnieszka Sobczak VERBENA
  • 1x 1//Konie -4 letnie Program kwalifikacyjny MPMK (PZJ 2014)
31 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 15:30:04
2017-09-05 11:34:03
Kaja Dembińska FOTOGRAFIA TS
  • 1x 1//Konie -4 letnie Program kwalifikacyjny MPMK (PZJ 2014)
30 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 15:27:13
2017-09-05 11:33:32
Aleksandra Szulc SUNNY BOY CM
  • 1x 2//Konie -5 letnie Program międzynarodowy MPMK i MŚMK
29 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 15:25:28
2017-09-05 11:31:30
Aleksandra Szulc BREAKDANCE
  • 1x 3//Konie -6 letnie Program międzynarodowy MPMK i MŚMK
28 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 15:23:49
2017-09-05 11:28:23
Aleksandra Szulc ALL IN ONE
  • 1x 1//Konie -4 letnie Program kwalifikacyjny MPMK (PZJ 2014)
27 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 15:21:40
2017-09-05 10:43:59
Mateusz Pola DOMINATOR-P
  • 1x 2//Konie -5 letnie Program międzynarodowy MPMK i MŚMK
26 ENTRY ACCEPTED 2017-09-07 13:08:30
2017-09-05 10:43:18
Żaneta Skowrońska VICTORY
  • 1x 2//Konie -5 letnie Program międzynarodowy MPMK i MŚMK
25 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 15:18:33
2017-09-05 08:34:12
Łukasz Walter DON SANDRIO
  • 1x 2//Konie -5 letnie Program międzynarodowy MPMK i MŚMK
24 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 15:17:26
2017-09-04 22:35:38
Wiktoria Loska GAUGUIN
  • 1x 1//Konie -4 letnie Program kwalifikacyjny MPMK (PZJ 2014)
23 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 19:30:46
2017-09-04 20:06:02
Paweł Spisak TANGES
  • 1x 1//Konie -4 letnie Program kwalifikacyjny MPMK (PZJ 2014)
22 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 15:16:54
2017-09-04 20:05:41
Paweł Spisak EDAM
  • 1x 1//Konie -4 letnie Program kwalifikacyjny MPMK (PZJ 2014)
21 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 15:16:08
2017-09-04 19:24:12
Agnieszka Kolek-Kowieska EMARK
  • 1x 2//Konie -5 letnie Program międzynarodowy MPMK i MŚMK
20 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 15:14:01
2017-09-04 18:29:39
Karolina Badowska KING BH
  • 1x 1//Konie -4 letnie Program kwalifikacyjny MPMK (PZJ 2014)
18 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 15:11:42
2017-09-04 09:27:39
Natalia Badura SOLARIS VENTUS
  • 1x 1//Konie -4 letnie Program kwalifikacyjny MPMK (PZJ 2014)
17 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 19:26:16
2017-09-03 21:02:28
Ewelina Gos GOLD QUATERBACK
  • 1x 3//Konie -6 letnie Program międzynarodowy MPMK i MŚMK
16 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 15:08:32
2017-09-03 13:15:52
Karolina Gardeła SANDORIA
  • 1x 1//Konie -4 letnie Program kwalifikacyjny MPMK (PZJ 2014)
15 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 15:00:04
2017-09-03 00:50:50
Jan Gawecki FUERST SAV
  • 1x 1//Konie -4 letnie Program kwalifikacyjny MPMK (PZJ 2014)
14 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 14:51:20
2017-09-03 00:50:27
Jan Gawecki HEILINE'S ZANZIER
  • 1x 1//Konie -4 letnie Program kwalifikacyjny MPMK (PZJ 2014)
13 ENTRY ACCEPTED 2017-09-11 14:18:11
2017-09-03 00:50:05
Mateusz Cichoń SWEET BOY
  • 1x 3//Konie -6 letnie Program międzynarodowy MPMK i MŚMK
12 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 14:08:17
2017-09-03 00:49:41
Mateusz Cichoń SIR EUROPE
  • 1x 1//Konie -4 letnie Program kwalifikacyjny MPMK (PZJ 2014)
11 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 14:07:04
2017-09-03 00:49:21
Mateusz Cichoń GIGI LADY
  • 1x 3//Konie -6 letnie Program międzynarodowy MPMK i MŚMK
10 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 14:05:40
2017-09-03 00:48:58
Mateusz Cichoń CASABLANCA
  • 1x 2//Konie -5 letnie Program międzynarodowy MPMK i MŚMK
9 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 14:03:28
2017-09-02 20:48:29
Kamil Puliński DONOVAN G
  • 1x 1//Konie -4 letnie Program kwalifikacyjny MPMK (PZJ 2014)
8 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 14:01:55
2017-09-02 20:48:08
Kamil Puliński FRODO G
  • 1x 1//Konie -4 letnie Program kwalifikacyjny MPMK (PZJ 2014)
7 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 13:48:32
2017-09-02 20:45:57
Anna Przybylska FEROXX
  • 1x 1//Konie -4 letnie Program kwalifikacyjny MPMK (PZJ 2014)
6 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 13:44:38
2017-09-02 19:10:45
Joanna Jawor CORTINA
  • 1x 2//Konie -5 letnie Program międzynarodowy MPMK i MŚMK
5 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 13:42:29
2017-09-01 20:48:33
Agata Chromik SINA WH
  • 1x 1//Konie -4 letnie Program kwalifikacyjny MPMK (PZJ 2014)
4 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 13:38:23
2017-09-01 20:42:17
Ewa Mirosław LORD BIJOU
  • 1x 1//Konie -4 letnie Program kwalifikacyjny MPMK (PZJ 2014)
3 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 13:37:06
2017-09-01 19:55:21
Ilona Janas LORD DRACO
  • 1x 1//Konie -4 letnie Program kwalifikacyjny MPMK (PZJ 2014)
2 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 13:35:49
2017-09-01 19:54:59
Ilona Janas DON AVINION
  • 1x 1//Konie -4 letnie Program kwalifikacyjny MPMK (PZJ 2014)
1 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 13:32:27
2017-09-01 19:28:30
Agata Chromik FÜRST ALEXANDER
  • 1x 3//Konie -6 letnie Program międzynarodowy MPMK i MŚMK
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Naumovich-Shabovskaya Julia STAJNIA JARUŻYN
S
O014082
2. Badowska Karolina Polski Klub Polo Brochów
1996 (MJ.)
O011458
3. Badura Natalia LKJ Lewada Zakrzów
S
O004448
10091407
4. Bańska Martyna Karkonoski KJ
S
O003829
5. Chromik Agata Jeździecki Klub Sportowy Barłomino
S
O002195
6. Cichoń Mateusz KJ Lider
S
O003587
7. Dembińska Kaja KJ Golden Dream
S
O003501
8. Gardeła Karolina Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
1996 (MJ.)
O019011
9. Gawecki Jan KJ Lider
S
O011548
10. Gil Agata JKS Gostchorze
S
O001390
11. Gos Ewelina Stadnina Koni Dębno
S
O013917
12. Janas Ilona KJ. Lider Radzionków
S
O000184
13. Jawor Joanna KJ OKOŁY
S
O002106
14. Kierznowska Anna KJ Kietlów
S
O006103
15. Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
S
O002152
16. Kolek-Kowieska Agnieszka Klub Jeździecki Janów Podlaski
S
O006175
17. Kozaczka Natalia KJ Equus
S
O001810
18. Kwietowicz Ewelina KJ Golden Dream
S
O020951
19. Liberadzki Michał Sopocki Klub Jeździecki
S
O001189
20. Loska Wiktoria KJ Profit Orzesze
1999 (J.)
O026615
21. Matkiewicz Aleksandra OSK Michalscy Trzebnica
S
O008270
22. Mazurek Karolina Sudecki LKS Książ
S
O003129
23. Mirosław Ewa WKJ Lublin
S
O002836
24. MP MŁODZIKÓW MP KUCY, w skokach
25. Płucennik Aleksandra JEŹDZIECKI KLUB SPORTOWY EQUI VERSO
S
O020302
26. Pola Mateusz LUDOWY KLUB JEŹDZIECKI LEWADA
S
O037867
27. Przybylska Anna KS Centurion
S
O002476
28. Puliński Kamil LKJ Ochaby
S
O003896
29. Ruda Justyna LKJ Moszna
S
O001811
30. Skowrońska Żaneta LUDOWY KLUB JEŹDZIECKI LEWADA
S
O001035
10003455
31. Sobczak Agnieszka Karkonoski Klub Jeździecki
S
O007351
32. Spisak Paweł JKS Dako Galant Skibno
S
O000998
33. Szulc Aleksandra KJ Golden Dream
S
O003378
34. Tomala Aleksandra Karkonoski KJ
S
O009463
35. Walter Łukasz KJ AS Dream
S
O015025
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

27

ALL IN ONE Traken POL 2013 Ogier kara F: All inclusive
M: Alana
O: Marzanna Walden
B: Monika Machlowicz-Wojsiat
K023927
2.

26

BREAKDANCE Wielkopolski POL 2011 Wałach siwa F: Fred
M: Bossa Nova
O: Aleksandra Szulc
B: Polska
K019716
3.

17

CALL ME MAYBE SP POL 2012 Wałach siwa F: Con Calma hol. / Calato I hol.
M: Colett han. / Contendro I
O: Mateusz Michalski
B: Mateusz Michalski
K022122 Brak
4.

43

CASABLANCA Hanowerska POL 2012 Klacz gniada/182 F: Conen
M: Flair
O: MM Brothers sp. z o.o.
B: Niemcy
K024291 DE431310681312
5.

15

CHOCO LADY II Niem. Sport. POL 2011 Klacz kasztanowata/167 F: Chap / Cellestial
M: Cyrena / Barsac
O: Karola Mazurek
B: SK Bielin
K021046 DE456570300211
6.

47

CORTINA WB POL 2012 Klacz gniada F: Gold fiver
M: C
O: Herbert Rudiger wassibauer
B: Herbert Rudiger wassibauer
Brak
7.

7

CUBA SP POL 2013 Wałach gniada/171 F: Literat
M: Call Girl
O: Ryszard Gardyjas
B: Ryszard Gardyjas
K024055
8.

4

DAJLUK ŚL. POL 2013 Ogier kara F: Iluk
M: Dalazja
O: Grzegorz Świątek
B: Grzegorz Świątek
K024089
9.

29

DOMINATOR-P Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Ogier kara F: Ron William
M: Madera P
O: Krystian Pola
B: Bogdan Parkitny
K023031 61600967000721
10.

51

DON AVINION Oldenburg POL 2013 Ogier kasztanowata F: Destano
M: Rosaria / Rubinstein I
O: Rafał Hamerski
B: Violetta Pietrzyk
K023258
11.

30

DON SANDRIO Hanower POL 2012 Ogier kasztanowata F: De Niro
M: .
O: .
B: .
K021634
12.

44

DONOVAN G OLD. POL 2013 Ogier kasztanowata F: Don Olymbrio
M: Stutbuch 1
O: paweł gąsiński
B: paweł gąsiński
K023857
13.

32

EDAM XO POL 2013 Ogier ciemnogniada F: CHESTNUT OARK
M: EMINA
O: SK Janów Podlaski
B: SK Janów Podlaski
K023947
14.

33

EMARK Małopolska POL 2012 Ogier ciemnogniada F: All That Jazz
M: Emeralda
O: Stadnina Koni Janów Podlaski
B: Stadnina Koni Janów Podlaski
K022482
15.

16

ESPLANADA HOL POL 2012 Klacz siwa/168 F: Cormint /
M: Veltin / Askano
O: Karolina Mazurek
B: SK Bielin
K022008 DE421000509112
16.

19

FAVOLA DI NOTTE Hanowerska POL 2011 Klacz kasztanowata F: Floriscount
M: Becky
O: Ewelina Kwietowicz
B: Nicole Nehm
K023390
17.

46

FEROXX Oldenburg DEU 2013 Ogier kasztanowata/171 F: For Romance
M: Senorita / De Niro
O: Anna Przybylska
B: Niemcy
K022532 DE433330191813
18.

24

FOTOGRAFIA TS Traken POL 2013 Klacz kara F: K2
M: Firstmania TS
O: Charlton Dwight
B: Tomasz Siedlanowski
K023926
19.

45

FRODO G OLD. POL 2013 Ogier gniada F: Furst Romancier
M: Rising Sun
O: paweł gąsiński
B: paweł gąsiński
K023856
20.

39

FUERST SAV Hanowerska GER 2013 Ogier ciemnogniada F: Foundation
M: Furstin
O: MM Brothers sp. z o.o., Helgstrand Dressage
B: Niemcy
K023813
21.

52

FÜRST ALEXANDER Westfalska GER 2011 Ogier ciemnogniada F: Fürst Frederik
M: Ombrina/Rubinstein I
O: Agata Chromik
B: Niemcy
K019475
22.

31

GAUGUIN Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Ron William
M: Grease
O: Marek Twardak
B: Marek Twardak
K023705
23.

42

GIGI LADY KWPN NLD 2011 Klacz gniada F: United
M: Phantom
O: Marta Madej
B: Holandia
K011902
24.

18

GIVENCHY KWPN POL 2011 Klacz gniada/169 F: FLORENCIO
M: CHERIE
O: ANNA KIERZNOWSKA
B: D.J. MENKVELD
K018523
25.

37

GOLD QUATERBACK WLKP POL 2011 Ogier kasztanowata F: Quaterback
M: Gracja
O: Stadnina Koni Dębno
B: Stadnina Koni Dębno
K020435
26.

9

HADES Szlachetna Półkrew POL 2011 Wałach gniada F: LANDOR
M: HIACYNTA
O: Głogowski Tomasz
B: Siębor Piotr
K019561 616009520037611
27.

40

HEILINE'S ZANZIER DWB DEN 2013 Ogier kasztanowata F: Blue Hors Zack
M: Danceline
O: MM Brothers sp. z o.o.
B: Dania
K024290
28.

22

IOWA C KWPN NLD 2014 Ogier kara/175 F: Johnson
M: Zatilda
O: Sylwester Tomkowicz
B: Cerina Burgmeijer
K023795
29.

8

KALISTO SP POL 2013 Wałach siwa/163 F: Cassilio
M: Kolina
O: Wojciech Kamiński
B: Joanna Łuczaj
K024053
30.

34

KING BH WLKP POL 2013 Ogier kasztanowata/166 F: Elf
M: Księżniczka BH
O: Bogna Hupa
B: Bogna Hupa
K023875
31.

21

KONSTANTINO-P SP POL 2012 Wałach ciemnogniada/169 F: Ron William
M: Kamara
O: Maria Tomala
B: Bogdan Parkitny
K021360
32.

14

LIDER SP POL 2011 Wałach gniada/167 F: Pastisz
M: Lusi / Pegasus HB
O: Karola Mazurek
B: Piotr Lipiński
K019596 616009670044011
33.

49

LORD BIJOU SP POL 2013 Ogier kasztanowata F: Bijou Be / Balou Du Rouet
M: Love Lady / Chestre
O: Ewa Mirosław
B: Leszek Kośnik
K023578 616009540054313
34.

50

LORD DRACO DW POL 2013 Ogier gniada F: Lord Leopold
M: Darling / Don Gregory
O: Justyna Brzozowska
B: NN
K024264
35.

10

MANTRA-P SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Ron William
M: Mojra
O: Bogdan Parkitny
B: Bogdan Parkitny
K023565
36.

5

MY FUNNY VALENTINE WLKP POL 2012 Klacz gniada F: Dilmar /
M: Carmen /
O: Piotr Rachwał
B: Józef Charyton
K021285 616007520056712
37.

3

NEMEZIS SP POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Lenon L
M: Notebook
O: Bartłomiej Świątek
B: Roman Drabiński
K024090
38.

35

PEREGRINE EX PAGANINI Trakeńska POL 2012 Ogier siwa F: All Inclusive
M: Promis
O: Przeczewski Marek
B: Przeczewski Marek
K021326 732010065812
39.

2

PP KUCY, PP DZIECI II F:
M:
O:
B:
40.

13

PROWOKATOR SP POL 2011 Ogier ciemnogniada/177 F: BELEVE IN ME
M: POKUSA
O: Paweł Mazurek
B: Paweł Mazurek
K019983 616009670038911
41.

38

SANDORIA SP POL 2013 Klacz gniada F: Aron
M: Sinez
O: Karolina Gardeła
B: PPHU Algas Sp.J. Stadnina Koni w Udorzu
K023527 616009540041113
42.

20

SANTANA 985 Hanowerska GER 2012 Klacz gniada F: SCOLARI
M: LARISSA/LANDSIEGER I
O: Aleksandra Płucennik
B: Rainer Drewke
K022219 DE431310418312
43.

6

SELEDYN M SP POL 2013 Wałach gniada/163 F: Contendor
M: Selene M
O: Stadnina Koni Moszna
B: Stadnina Koni Moszna
K024327 616 009 69 00547 13
44.

48

SINA WH Trakeńska GER 2013 Klacz ciemnogniada F: All Inclusive
M: Syntje WH / Herzruf
O: Krempeć Magdalena
B: Niemcy
K023450
45.

41

SIR EUROPE Oldenburg DEU 2013 Ogier ciemnogniada F: Sir Donnerhall
M: Genoveva
O: MM Brothers sp. z o.o., Helgstrand Dressage
B: Niemcy
K023812
46.

36

SOLARIS VENTUS SP POL 2013 Wałach gniada/167 F: Solaris / Stalypso
M: Mejsi V / Welt Gang
O: FH Wojciech Pażucha
B: Marek Adamuszewski
K023629 616009661000213
47.

25

SUNNY BOY CM SP POL 2012 Wałach gniada F: Czuwaj
M: Silana
O: Celina Maciaś
B: Polska
Brak
48.

11

SWEET BOY Hanowerska POL 2011 Ogier kara F: San Amour
M: Romana
O: Andrzej Cichoń
B: Niemcy
K021427
49.

12

TANGES XO POL 2013 Ogier ciemnogniada F: All That Jazz
M: Tamaria
O: SK Janów Podlaski
B: SK Janów Podlaski
K023946
50.

23

VERBENA Szlachetna Półkrew POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Lou Reed
M: Vanessa
O: Monika Augustyniak
B: Mirosław Górny
K022564 616009670022013
51.

28

VICTORY Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Klacz kara/167 F: ROCK AND ROLL
M: WHISKEY GIRL
O: Andrzej Sałacki
B: Andrzej Sałacki
K019785 616009690080812
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Naumovich-Shabovskaya Julia
STAJNIA JARUŻYN
HADES (9)
2017-09-21
Badowska Karolina
Polski Klub Polo Brochów
KING BH (34)
2017-09-21
Badura Natalia
LKJ Lewada Zakrzów
2017-09-21
Bańska Martyna
Karkonoski KJ
2017-09-21
Chromik Agata
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino
SINA WH (48)
2017-09-21
2017-09-21
Cichoń Mateusz
KJ Lider
2017-09-21
2017-09-21
2017-09-21
2017-09-21
Dembińska Kaja
KJ Golden Dream
2017-09-21
Gardeła Karolina
Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
2017-09-21
Gawecki Jan
KJ Lider
2017-09-21
2017-09-21
Gil Agata
JKS Gostchorze
CUBA (7)
2017-09-21
2017-09-21
Gos Ewelina
Stadnina Koni Dębno
2017-09-21
Janas Ilona
KJ. Lider Radzionków
2017-09-21
2017-09-21
Jawor Joanna
KJ OKOŁY
CORTINA (47)
2017-09-21
Kierznowska Anna
KJ Kietlów
2017-09-21
Kobiernik Daria
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
2017-09-21
DAJLUK (4)
2017-09-21
Kolek-Kowieska Agnieszka
Klub Jeździecki Janów Podlaski
EMARK (33)
2017-09-21
Kozaczka Natalia
KJ Equus
2017-09-21
Kwietowicz Ewelina
KJ Golden Dream
2017-09-21
Liberadzki Michał
Sopocki Klub Jeździecki
2017-09-21
Loska Wiktoria
KJ Profit Orzesze
GAUGUIN (31)
2017-09-21
Matkiewicz Aleksandra
OSK Michalscy Trzebnica
2017-09-21
Mazurek Karolina
Sudecki LKS Książ
2017-09-21
LIDER (14)
2017-09-21
2017-09-21
2017-09-21
Mirosław Ewa
WKJ Lublin
2017-09-21
Płucennik Aleksandra
JEŹDZIECKI KLUB SPORTOWY EQUI VERSO
2017-09-21
Pola Mateusz
LUDOWY KLUB JEŹDZIECKI LEWADA
2017-09-21
Przybylska Anna
KS Centurion
FEROXX (46)
2017-09-21
Puliński Kamil
LKJ Ochaby
2017-09-21
FRODO G (45)
2017-09-21
Ruda Justyna
LKJ Moszna
2017-09-21
Skowrońska Żaneta
LUDOWY KLUB JEŹDZIECKI LEWADA
VICTORY (28)
2017-09-21
Sobczak Agnieszka
Karkonoski Klub Jeździecki
VERBENA (23)
2017-09-21
Spisak Paweł
JKS Dako Galant Skibno
TANGES (12)
2017-09-21
EDAM (32)
2017-09-21
Szulc Aleksandra
KJ Golden Dream
2017-09-21
2017-09-21
2017-09-21
Tomala Aleksandra
Karkonoski KJ
2017-09-21
IOWA C (22)
2017-09-21
Walter Łukasz
KJ AS Dream
2017-09-21

Number of Riders: 35

Number of Horses: 51

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: STRAGONA
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-092013-1, EVENT Promotion, Morawa 36, 58-150 Strzegom)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl