Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
106 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 20:43:54
2018-06-14 20:43:39
Patrycja Konieczny CZAKRAM
  • 1x 4/N/(120 cm) dwufazowy (art. 274.5.3)
  • 1x 5/N1/(125 cm) dwufazowy (art. 274.5.3)
105 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 20:44:08
2018-06-14 20:42:39
Patrycja Konieczny GROM
  • 1x 4/N/(120 cm) dwufazowy (art. 274.5.3)
  • 1x 5/N1/(125 cm) dwufazowy (art. 274.5.3)
104 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 12:40:31
2018-06-14 12:07:42
Aleksandra Wandzioch KADAFI
  • 1x 6/LL/(90 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 2x 8/L/ (100 cm) z oceną stylu jeźdźca - konkurs egzaminacyjny
103 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 12:40:15
2018-06-14 11:58:06
Sylwia Podsiadło QUEEN ISABELL
  • 1x 1/LL/(90 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 2/L/(100 cm) dwufazowy (art. 274.5.3)
102 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 12:39:58
2018-06-14 11:56:38
Sylwia Podsiadło KADAFI
  • 1x 1/LL/(90 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 2/L/(100 cm) dwufazowy (art. 274.5.3)
101 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 11:19:20
2018-06-14 10:25:36
Tomasz Gordzielik BAGIER III
  • 2x T3//Towarzyski (60 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
100 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 11:19:05
2018-06-14 10:25:06
Kinga Gordzielik DARMA
  • 2x T4//Towarzyski (80 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
98 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 09:29:03
2018-06-14 08:05:56
Michaela Karpisz BRIANCE
  • 1x 10/N1/(125 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 11/C/(130 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
97 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 06:45:19
2018-06-13 23:57:03
Barbara Krywult DUKAT
  • 1x 3/P/(110 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 4/N/(120 cm) dwufazowy (art. 274.5.3)
96 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 23:05:18
2018-06-13 22:51:48
Kamil Pszowski LUISSOME D'ESPOIRE
  • 1x 7/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 9/P/(110 cm) o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art.269.5)
95 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 23:05:03
2018-06-13 22:51:25
Olivia Dziemba TOP MAN
  • 2x T4//Towarzyski (80 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
94 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 23:04:48
2018-06-13 22:51:04
Kevin Pszowski BONI
  • 2x T4//Towarzyski (80 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
93 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 23:04:34
2018-06-13 22:50:39
Antonina Benska LUBASZKA
  • 2x T3//Towarzyski (60 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
92 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 23:04:20
2018-06-13 22:50:11
Barbara Adamietz REMEMBER KG
  • 1x 9/P/(110 cm) o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art.269.5)
  • 1x 10/N1/(125 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
91 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 22:19:24
2018-06-13 21:18:14
Marcelina Spychała VIVA ESPANA M
  • 1x 4/N/(120 cm) dwufazowy (art. 274.5.3)
  • 1x 5/N1/(125 cm) dwufazowy (art. 274.5.3)
  • 1x 10/N1/(125 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 11/C/(130 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
90 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 22:19:10
2018-06-13 21:17:17
Marcelina Spychała SYRIUSZ M
  • 1x 4/N/(120 cm) dwufazowy (art. 274.5.3)
  • 1x 5/N1/(125 cm) dwufazowy (art. 274.5.3)
  • 1x 10/N1/(125 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 11/C/(130 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
89 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 22:18:53
2018-06-13 21:14:48
Katarzyna Baherycz CALIA M
  • 1x 2/L/(100 cm) dwufazowy (art. 274.5.3)
  • 1x 3/P/(110 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 2x 7/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 2x 9/P/(110 cm) o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art.269.5)
88 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 22:17:52
2018-06-13 20:36:51
Kseniya Kavaliova RAMIRA K
  • 1x 7/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 9/P/(110 cm) o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art.269.5)
87 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 22:17:33
2018-06-13 20:36:06
Artsiom Piroh AŻUR
  • 1x 4/N/(120 cm) dwufazowy (art. 274.5.3)
  • 1x 5/N1/(125 cm) dwufazowy (art. 274.5.3)
  • 1x 10/N1/(125 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 11/C/(130 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
86 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 22:17:18
2018-06-13 20:35:17
Agnieszka Luksa NAOMI
  • 1x 3/P/(110 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 4/N/(120 cm) dwufazowy (art. 274.5.3)
85 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 22:16:57
2018-06-13 20:34:11
Artsiom Piroh BIG SPENDER Z
  • 1x 3/P/(110 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 4/N/(120 cm) dwufazowy (art. 274.5.3)
84 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 22:16:31
2018-06-13 20:33:19
Kseniya Kavaliova ARNOLD
  • 1x 2/L/(100 cm) dwufazowy (art. 274.5.3)
  • 1x 3/P/(110 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
83 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 20:25:22
2018-06-13 20:21:00
Eliza Masny CHEROKEE
  • 1x 7/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 9/P/(110 cm) o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art.269.5)
82 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 20:25:04
2018-06-13 18:37:11
Alicja Sypek PALLAS
  • 1x T4//Towarzyski (80 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 2x 6/LL/(90 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
81 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 14:20:35
2018-06-13 14:09:25
Tadeusz Pończochin GLADIUS
  • 1x T2//Towarzyski (80 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 1/LL/(90 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x T4//Towarzyski (80 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 6/LL/(90 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
80 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 11:47:09
2018-06-13 11:30:37
Kaja Napiórkowska WYRWIGROSZ
  • 2x 1/LL/(90 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
79 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 09:02:40
2018-06-13 08:35:13
Emilia Dratwińska SIGMA
  • 1x 1/LL/(90 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 2/L/(100 cm) dwufazowy (art. 274.5.3)
78 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 09:02:24
2018-06-13 08:30:50
Emilia Dratwińska ALIBI
  • 1x 3/P/(110 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 4/N/(120 cm) dwufazowy (art. 274.5.3)
77 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 23:33:45
2018-06-12 23:20:35
Patryk Osysko FARON
  • 1x T1//Towarzyski (60 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x T2//Towarzyski (80 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
76 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 23:33:31
2018-06-12 23:12:56
Maria Pacławska JARLA
  • 2x T2//Towarzyski (80 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
75 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 23:33:15
2018-06-12 23:12:23
Kornelia Chmura CONQUEST
  • 1x T2//Towarzyski (80 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 2x 1/LL/(90 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
74 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 23:32:54
2018-06-12 22:38:06
Eliška Mrkvová ACHERON
  • 1x T2//Towarzyski (80 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 1/LL/(90 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
73 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 21:20:02
2018-06-12 21:13:45
Natalia Osysko MAGNAT
  • 2x T2//Towarzyski (80 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
72 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 21:19:47
2018-06-12 21:13:01
Żaneta Nawrat NICOL
  • 1x 1/LL/(90 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
71 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 21:19:33
2018-06-12 21:12:31
Julia Szczurek NICOL
  • 1x T2//Towarzyski (80 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
70 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 21:19:20
2018-06-12 21:12:00
Nina Nastałek NICOL
  • 1x T2//Towarzyski (80 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
69 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 21:19:02
2018-06-12 21:11:24
Aleksandra Maślańczyk WITAS
  • 1x 2/L/(100 cm) dwufazowy (art. 274.5.3)
  • 1x 3/P/(110 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
68 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 21:18:50
2018-06-12 21:10:51
Karolina Franas JOKER
  • 2x 2/L/(100 cm) dwufazowy (art. 274.5.3)
67 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 21:18:34
2018-06-12 21:10:02
Elżbieta Honysz PARYS
  • 2x 1/LL/(90 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
66 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 21:18:20
2018-06-12 21:09:31
Hanna Doskocz PARYS
  • 1x T1//Towarzyski (60 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
65 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 14:48:05
2018-06-12 14:46:52
Przemysław Czekaj ZULUS
  • 1x 4/N/(120 cm) dwufazowy (art. 274.5.3)
  • 1x 5/N1/(125 cm) dwufazowy (art. 274.5.3)
  • 1x 10/N1/(125 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 11/C/(130 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
64 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 14:47:46
2018-06-12 14:45:15
Przemysław Czekaj ROCCO
  • 1x 4/N/(120 cm) dwufazowy (art. 274.5.3)
  • 1x 5/N1/(125 cm) dwufazowy (art. 274.5.3)
  • 1x 10/N1/(125 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 11/C/(130 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
63 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 14:47:29
2018-06-12 14:44:38
Joanna Włodarz DERYK
  • 1x 1/LL/(90 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 2x 2/L/(100 cm) dwufazowy (art. 274.5.3)
  • 1x 6/LL/(90 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 2x 7/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
62 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 14:47:11
2018-06-12 14:43:58
Julia Mundziakiewicz WESOŁA GRAFKA
  • 1x 1/LL/(90 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 2x 2/L/(100 cm) dwufazowy (art. 274.5.3)
  • 1x 6/LL/(90 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 2x 7/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
61 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 14:46:50
2018-06-12 14:40:34
Kamila Czartoryska BURZANNA DI
  • 2x T4//Towarzyski (80 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
60 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 14:46:34
2018-06-12 14:19:43
Emilia Pietrzak TESTAROSSA
  • 1x 7/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 9/P/(110 cm) o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art.269.5)
59 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 14:46:15
2018-06-12 14:19:05
Emilia Pietrzak SEPHORA MZ
  • 1x 9/P/(110 cm) o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art.269.5)
  • 1x 10/N1/(125 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
58 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 14:16:15
2018-06-12 12:57:30
Martyna Hilla KNOCKKASH GIRL
  • 1x T2//Towarzyski (80 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 1/LL/(90 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 2/L/(100 cm) dwufazowy (art. 274.5.3)
57 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 14:15:54
2018-06-12 12:56:54
Martyna Hilla GOLDEN STAR
  • 2x T2//Towarzyski (80 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 1/LL/(90 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
56 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 10:57:29
2018-06-12 10:47:00
Patrycja Klakla WICHAWA
  • 1x 2/L/(100 cm) dwufazowy (art. 274.5.3)
  • 1x 3/P/(110 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
55 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 09:06:59
2018-06-12 10:46:15
Iga Szpak ROSSIRA
  • 2x T1//Towarzyski (60 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
54 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 10:56:59
2018-06-12 10:43:03
Iga Szpak LUCIER
  • 1x 3/P/(110 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 4/N/(120 cm) dwufazowy (art. 274.5.3)
53 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 10:56:44
2018-06-12 10:42:18
Iga Szpak DŻAGAS
  • 1x 3/P/(110 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
52 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 10:55:18
2018-06-12 10:38:30
Natalia Szymczak POLISSA
  • 2x T1//Towarzyski (60 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
51 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 15:05:10
2018-06-12 10:34:25
Natalia Szymczak MIWIA
  • 2x 2/L/(100 cm) dwufazowy (art. 274.5.3)
  • 2x 8/L/ (100 cm) z oceną stylu jeźdźca - konkurs egzaminacyjny
50 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 09:05:19
2018-06-12 10:33:21
Claudia Kopa IRCHES
  • 2x 2/L/(100 cm) dwufazowy (art. 274.5.3)
  • 2x 8/L/ (100 cm) z oceną stylu jeźdźca - konkurs egzaminacyjny
49 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 14:49:40
2018-06-12 10:32:33
Marta Pietras WIMELLA
  • 2x 2/L/(100 cm) dwufazowy (art. 274.5.3)
  • 2x 8/L/ (100 cm) z oceną stylu jeźdźca - konkurs egzaminacyjny
48 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 10:52:44
2018-06-12 10:31:49
Marta Pietras MILWIA
  • 2x 2/L/(100 cm) dwufazowy (art. 274.5.3)
47 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 10:38:26
2018-06-12 10:30:55
Oliwia Mazur SORDISSA
  • 2x T2//Towarzyski (80 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
46 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 10:38:09
2018-06-12 10:30:11
Martyna Rydz LINARIA
  • 2x T2//Towarzyski (80 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
45 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 10:37:34
2018-06-12 10:29:26
Karolina Kulig WIEDŻMIRA
  • 2x T2//Towarzyski (80 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
44 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 06:29:17
2018-06-11 23:36:10
Wiesław Piecha CLAAS
  • 1x 10/N1/(125 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 11/C/(130 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
43 ENTRY ACCEPTED 2018-06-11 21:20:35
2018-06-11 21:02:06
Aneta Woźniak ERISSA
  • 1x 6/LL/(90 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 7/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
42 ENTRY ACCEPTED 2018-06-11 19:51:50
2018-06-11 19:25:01
Agnieszka Barczak FAUL
  • 2x T2//Towarzyski (80 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
41 ENTRY ACCEPTED 2018-06-11 15:18:07
2018-06-11 14:23:34
Marko Lenart MEGUN
  • 1x 2/L/(100 cm) dwufazowy (art. 274.5.3)
  • 1x 3/P/(110 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 7/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 9/P/(110 cm) o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art.269.5)
40 ENTRY ACCEPTED 2018-06-11 14:17:29
2018-06-11 13:46:34
Karolina Szut EWEREST-N
  • 2x 1/LL/(90 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 2x 2/L/(100 cm) dwufazowy (art. 274.5.3)
39 ENTRY ACCEPTED 2018-06-11 12:06:13
2018-06-11 11:39:08
Jadwiga Rogalska AMARANT
  • 1x 1/LL/(90 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 2/L/(100 cm) dwufazowy (art. 274.5.3)
  • 1x 7/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 9/P/(110 cm) o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art.269.5)
38 ENTRY ACCEPTED 2018-06-11 12:05:56
2018-06-11 11:37:46
Jadwiga Rogalska MARATON
  • 1x 2/L/(100 cm) dwufazowy (art. 274.5.3)
  • 1x 3/P/(110 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 7/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 9/P/(110 cm) o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art.269.5)
37 ENTRY ACCEPTED 2018-06-11 12:05:41
2018-06-11 11:37:42
Oliwia Zięba KADI
  • 1x 2/L/(100 cm) dwufazowy (art. 274.5.3)
  • 1x 3/P/(110 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
36 ENTRY ACCEPTED 2018-06-11 12:05:25
2018-06-11 11:37:02
Maria Dziedzic ŻACZEK
  • 1x 2/L/(100 cm) dwufazowy (art. 274.5.3)
  • 1x 3/P/(110 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
35 ENTRY ACCEPTED 2018-06-11 10:47:53
2018-06-11 10:30:28
Adrianna Jendrośka CASTA DIVA 4
  • 1x 2/L/(100 cm) dwufazowy (art. 274.5.3)
  • 1x 3/P/(110 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 8/L/ (100 cm) z oceną stylu jeźdźca - konkurs egzaminacyjny
  • 1x 9/P/(110 cm) o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art.269.5)
34 ENTRY ACCEPTED 2018-06-10 21:54:07
2018-06-10 21:49:23
Joanna Woszczyna PANAMERA 13
  • 2x T2//Towarzyski (80 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 2x T4//Towarzyski (80 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
33 ENTRY ACCEPTED 2018-06-10 21:53:53
2018-06-10 21:43:50
Zuzanna Kumorek SALVATOR M
  • 1x 4/N/(120 cm) dwufazowy (art. 274.5.3)
  • 1x 5/N1/(125 cm) dwufazowy (art. 274.5.3)
  • 1x 10/N1/(125 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
32 ENTRY ACCEPTED 2018-06-10 21:53:38
2018-06-10 21:43:15
Tomasz Kumorek GOSTERA
  • 1x 4/N/(120 cm) dwufazowy (art. 274.5.3)
  • 1x 5/N1/(125 cm) dwufazowy (art. 274.5.3)
  • 1x 11/C/(130 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
31 ENTRY ACCEPTED 2018-06-10 21:53:27
2018-06-10 21:29:46
Weronika Polaczek LESTRUSESE
  • 1x 3/P/(110 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 4/N/(120 cm) dwufazowy (art. 274.5.3)
30 ENTRY ACCEPTED 2018-06-10 21:53:09
2018-06-10 21:26:24
Maja Śledzik AGROPOINT LIBBENO
  • 1x T2//Towarzyski (80 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 1/LL/(90 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
29 ENTRY ACCEPTED 2018-06-10 20:03:18
2018-06-10 19:16:46
Anna Posyłek TARNINA
  • 1x 2/L/(100 cm) dwufazowy (art. 274.5.3)
  • 1x 3/P/(110 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 7/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 9/P/(110 cm) o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art.269.5)
28 ENTRY ACCEPTED 2018-06-10 15:04:09
2018-06-10 10:53:03
Waldemar Wojtyczka OPIUM W
  • 1x 2/L/(100 cm) dwufazowy (art. 274.5.3)
  • 1x 3/P/(110 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
26 ENTRY ACCEPTED 2018-06-10 15:03:35
2018-06-10 10:52:27
Klara Gierek PRIMA APRILIS W
  • 2x 1/LL/(90 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 2x 2/L/(100 cm) dwufazowy (art. 274.5.3)
25 ENTRY ACCEPTED 2018-06-10 15:03:18
2018-06-10 10:51:18
Maja Bromboszcz MADAM W
  • 1x 3/P/(110 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 4/N/(120 cm) dwufazowy (art. 274.5.3)
23 ENTRY ACCEPTED 2018-06-10 10:50:02
2018-06-10 06:31:40
Natalia Kruczkowska FOLKLORE 13
  • 1x 2/L/(100 cm) dwufazowy (art. 274.5.3)
  • 1x 3/P/(110 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 7/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 9/P/(110 cm) o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art.269.5)
22 ENTRY ACCEPTED 2018-06-09 21:31:31
2018-06-09 21:20:19
Anna Pęciak MALIBU
  • 1x 7/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 9/P/(110 cm) o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art.269.5)
21 ENTRY ACCEPTED 2018-06-09 21:31:17
2018-06-09 21:19:59
Anna Pęciak MILAN
  • 2x 7/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
20 ENTRY ACCEPTED 2018-06-09 21:31:03
2018-06-09 21:19:36
Anna Pęciak LEDANAJA II "W"
  • 1x 10/N1/(125 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 11/C/(130 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
19 ENTRY ACCEPTED 2018-06-09 21:30:49
2018-06-09 21:19:14
Anna Pęciak BETINA
  • 1x 6/LL/(90 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 7/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
18 ENTRY ACCEPTED 2018-06-11 12:05:10
2018-06-09 19:08:50
Henryk Polednia SUNRISE M
  • 1x 1/LL/(90 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 2/L/(100 cm) dwufazowy (art. 274.5.3)
  • 1x 7/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
17 ENTRY ACCEPTED 2018-06-11 12:04:56
2018-06-09 19:08:16
Wiktoria Dżugaj KALISTER
  • 1x 4/N/(120 cm) dwufazowy (art. 274.5.3)
  • 1x 5/N1/(125 cm) dwufazowy (art. 274.5.3)
  • 1x 10/N1/(125 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
16 ENTRY ACCEPTED 2018-06-11 12:04:41
2018-06-09 19:07:50
Wiktoria Dżugaj EFLIM
  • 1x T2//Towarzyski (80 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 1/LL/(90 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 6/LL/(90 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
15 ENTRY ACCEPTED 2018-06-09 12:56:25
2018-06-09 12:13:38
Karolina Fedorowicz GLORIA
  • 1x 3/P/(110 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 4/N/(120 cm) dwufazowy (art. 274.5.3)
  • 1x 10/N1/(125 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
14 ENTRY ACCEPTED 2018-06-09 06:23:22
2018-06-09 06:04:51
Iwona Robotycka-Lenczuk SYCYLIA
  • 2x 2/L/(100 cm) dwufazowy (art. 274.5.3)
  • 2x 8/L/ (100 cm) z oceną stylu jeźdźca - konkurs egzaminacyjny
13 ENTRY ACCEPTED 2018-06-07 14:49:22
2018-06-07 11:41:10
Justyna Maciejewska TREBOX DUBLIN
  • 1x 2/L/(100 cm) dwufazowy (art. 274.5.3)
  • 1x 3/P/(110 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 7/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 9/P/(110 cm) o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art.269.5)
12 ENTRY ACCEPTED 2018-06-07 14:49:07
2018-06-07 11:40:10
Justyna Maciejewska CASH JM
  • 1x 3/P/(110 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 4/N/(120 cm) dwufazowy (art. 274.5.3)
  • 1x 9/P/(110 cm) o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art.269.5)
  • 1x 10/N1/(125 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
11 ENTRY ACCEPTED 2018-06-06 10:48:14
2018-06-06 10:24:22
Oliwia Śmigiel LIBELLO-STAR
  • 1x 2/L/(100 cm) dwufazowy (art. 274.5.3)
  • 1x 3/P/(110 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 7/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 9/P/(110 cm) o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art.269.5)
10 ENTRY ACCEPTED 2018-06-06 10:47:54
2018-06-05 23:20:55
Marek Garus LAURENCJA
  • 1x 3/P/(110 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 4/N/(120 cm) dwufazowy (art. 274.5.3)
  • 1x 9/P/(110 cm) o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art.269.5)
  • 1x 10/N1/(125 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
7 ENTRY ACCEPTED 2018-05-28 12:50:55
2018-05-28 11:09:27
Katarzyna Nagrodzka IKRA
  • 1x T2//Towarzyski (80 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 2x 1/LL/(90 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 6/LL/(90 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 2x 7/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
6 ENTRY ACCEPTED 2018-05-28 09:29:59
2018-05-28 07:39:08
Julia Cichecka ROSA CALIA M
  • 1x 2/L/(100 cm) dwufazowy (art. 274.5.3)
  • 1x 3/P/(110 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 7/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 9/P/(110 cm) o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art.269.5)
5 ENTRY ACCEPTED 2018-05-28 09:29:48
2018-05-28 07:38:21
Julia Cichecka GOOD FELLOW
  • 1x 4/N/(120 cm) dwufazowy (art. 274.5.3)
  • 1x 5/N1/(125 cm) dwufazowy (art. 274.5.3)
  • 1x 10/N1/(125 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 11/C/(130 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
4 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 19:03:40
2018-05-27 18:18:44
Julia Szut DARK
  • 1x 2/L/(100 cm) dwufazowy (art. 274.5.3)
  • 1x 3/P/(110 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 7/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 9/P/(110 cm) o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art.269.5)
3 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 19:03:28
2018-05-27 18:17:39
Julia Szut CEZANE
  • 1x 4/N/(120 cm) dwufazowy (art. 274.5.3)
  • 1x 5/N1/(125 cm) dwufazowy (art. 274.5.3)
  • 1x 10/N1/(125 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
2 ENTRY ACCEPTED 2018-05-26 11:34:06
2018-05-26 11:19:46
Betina Bejgier CENTUCKY 2
  • 1x 1/LL/(90 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 2/L/(100 cm) dwufazowy (art. 274.5.3)
  • 1x 6/LL/(90 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 7/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Baherycz Katarzyna LKJ Moszna
S
O021100
2. Barczak Agnieszka bpk
2001 (J.)
28488/17
3. Bażan Klaudia PLKJ Plessówka
1997 (MJ.)
4131/17 AB3C
4. Bejgier Betina Jumping Team Brynica
2002 (J.)
Brak
5. Chmura Kornelia Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki
2002 (J.)
brak
6. Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole
S
O004087
7. Czartoryska Kamila Brak
2005 (JM.)
Brak
8. Czekaj Przemysław KJ Okoły
2002 (J.)
O034268
9. Doskocz Hanna LUKJ Antoniówka
2001 (J.)
brak
10. Dratwińska Emilia Jurajski LKJ Udórz
2002 (J.)
O032599
11. Dziemba Olivia KJMetpol Grodziec
2009 (Mł.)
nn
12. Dżugaj Wiktoria LKJ Moszna
S
O024922
13. Fedorowicz Karolina KJ Korys Przygorzele
2000 (J.)
O024015
14. Frąckowiak Martyna
15. Franas Karolina LUKJ Antoniówka
2000 (J.)
O039003
16. Garus Marek LKJ Moszna
S
O000785
17. Gordzielik Kinga Klub Jeździecki Metpol
2006 (JM.)
--------
18. Gordzielik Tomasz KJ Metpol Grodziec
2008 (Mł.)
brak
19. Hałoń Katarzyna KJ Picador Dziuplina
2002 (J.)
O033286
20. Hilla Martyna KJ Okoły
2005 (JM.)
O039243
21. Honysz Elżbieta LUKJ Antoniówka
S
O012775
22. Jendrośka Adrianna JKS Hanna
2000 (J.)
O028521
23. Karpisz Michaela KJ Trachy Gliwice
S
O021293
24. Kavaliova Kseniya KJ Okoly
1999 (MJ.)
Brak
25. Klakla Patrycja LKJ Olimp Prudnik
1997 (MJ.)
Brak
26. Klein Olaf JKS Przybyszewo
1999 (MJ.)
O010205
27. Klein Tomasz JKS Przybyszewo
S
Z000254
28. Konieczny Patrycja bpk
S
brak
29. Kopa Claudia LKJ Olimp Prudnik
2000 (J.)
O038230
30. Kruczkowska Natalia bpk
2017 (Mł.)
O036789
31. Krywult Barbara Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
2003 (JM.)
O036409
32. Kulig Karolina LKJ OLIMP Prudnik
2004 (JM.)
brak
33. Kumorek Tomasz KJ Zbrosławice
S
O000324
34. Kumorek Zuzanna KJ Zbrosławice
2002 (J.)
O035265
35. Lenart Marko LKJ Moszna
1998 (MJ.)
O024014
36. Maciejewska Justyna KJ Korys Przygorzele
S
O012118
37. Maślańczyk Aleksandra LUKJ Antoniówka
2002 (J.)
O033842
38. Masny Eliza KJ Trachy Sośnicowice
S
O011415
39. Mazur Oliwia LKJ Olimp Prudnik
2002 (J.)
0000
40. Mrkvová Eliška Jezdecké centrum Město Albrechtice
2002 (J.)
J0PZV
41. Mundziakiewicz Julia Brak
2003 (JM.)
Brak
42. Nagrodzka Katarzyna KJ Na Górce Marklowice
S
O014314
43. Napiórkowska Kaja LKJ Olimp Prudnik
2000 (J.)
O024925
44. Nastałek Nina LUKJ Antoniówka
2003 (JM.)
brak
45. Nawrat Żaneta LUKJ Antoniówka
S
O041046
46. Osysko Patryk Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
1999 (MJ.)
brak
47. Pacławska Maria Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki
2001 (J.)
brak
48. Pęciak Anna Klub Jeździecki Hipodrom Five Oaks
S
O021301
49. Piecha Wiesław JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2016 (Mł.)
O000860
50. Pietras Marta LKJ OLIMP Prudnik
2002 (J.)
brak
51. Pietrzak Emilia KJ Jumping Team Brynica
2003 (JM.)
O035379
52. Piroh Artsiom KJ OKOŁY
S
O045439
53. Podsiadło Sylwia Klub Jeździecki EQUITEAM
S
O007660
54. Polednia Henryk LKJ Moszna
2017 (Mł.)
O007664
55. Pończochin Tadeusz Ludowy Klub Jeździecki Moszna
S
O013638
56. Posyłek Anna KJ Zbrosławice
2003 (JM.)
O039203
57. Pszowski Kamil KJ Metpol Grodziec
2001 (J.)
O045612
58. Pszowski Kevin KJ Metpol Grodziec
2008 (Mł.)
brak
59. Robotycka-Lenczuk Iwona LKJ Olimp Prudnik
S
O011131
60. Rogalska Jadwiga KS Bór Toporzysko
2000 (J.)
O038734
61. Rydz Martyna LKJ OLIMP Prudnik
2004 (JM.)
brak
62. Śledzik Maja BPK
2005 (JM.)
brak
63. Słodczyk Dominik KJ Zbrosławice
S
O007598
64. Śmigiel Oliwia LKJ Ostroga Opole
2003 (JM.)
O030886
65. Spychała Marcelina LKJ Moszna
S
O021102
66. Sypek Alicja Niezrzeszony
S
brak
67. Szczurek Julia LUKJ Antoniówka
2003 (JM.)
brak
68. Szpak Iga LKJ Olimp Prudnik
S
O004543
69. Szut Julia KJ Picador Dziuplina
2000 (J.)
O027573
70. Szut Karolina KJ Picador
S
O025926
71. Szymczak Natalia LKJ Olimp Prudnik
2000 (J.)
brak
72. Wandzioch Aleksandra EQUITEAM
2001 (J.)
O032597
73. Włodarz Joanna bpk
2004 (JM.)
brak
74. Woszczyna Joanna KJ Zbrosławice
S
O033401
75. Woźniak Aneta bpk SLA
S
O005709
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

71

ACHERON Anglický Plnokrevník CZE 2003 Wałach gniada F: Hankalo
M: Agáta
O: Bohdana Mrkvová
B: Eliška Mrkvová
KJ0PE2
2.

34

AGROPOINT LIBBENO Hanowerska HUN 2008 Klacz ciemnogniada F: Leonce
M: Persona
O: Dariusz Donderowicz
B: Dombóvári Imre
brak
3.

75

ALIBI MŁP POL 2006 Wałach gniada/158 F: Kamp / Berlin Bej
M: Animozja / Arak
O: Arkadiusz Dratwiński Biuro Doradztwa Gospodarczego
B: SK Udórz
K020732 POL006540045706
4.

43

AMARANT Koń Małopolski POL 2006 Wałach gniada F: Aspan
M: Ambrozja/Decoration
O: Robert Przepióra
B: SK Janów Podlaski
K020315 POL006580467706
5.

110

Aperitif M 2006 ogier siwa F: Fusain
M: Auforta
O:
B:
6.

102

ATLANTIC MAGIC Kuc Connemara IRL 2004 Wałach siwa/kuc: F: Royal Atlantic Star / Boden Park Finnard
M: Atlantic Queen Of Peace / Cloonisle Cashel
O: Danuta Hałoń
B:
K009240 004786
7.

84

AŻUR SP POL 2010 Wałach gniada F: CANDIAVOLO
M: ALMA
O: HERBERT RUDIGER WASSIBAUER
B: HERBERT RUDIGER WASSIBAUER
K021640
8.

28

BETINA Oldenburg Springpferd POL 2014 Klacz gniada F: Darco do Revel
M: Bettie
O: Anna Pęciak
B: Sven Volz
3443/18 AB
9.

82

BIG SPENDER Z Z NED 2013 Ogier gniada F: BIG STAR JR K Z
M: CHEELA
O: HERBERT RUDIGER WASSIBAUER
B: VULLERS A.
K023405
10.

91

BONI KUC POL 2004 Klacz izabelowata/kuc: F: Faust / Partner
M: Batida / Cord
O: Joanna Pszowska
B:
K020735 POL013640011904
11.

95

BRIANCE Holsztyn GER 2009 Klacz siwa F: Cassin
M: Sita
O: Michaela Karpisz
B: Sven Voelz
K022938
12.

61

BURZANNA DI Trakeńska POL 2004 Klacz kasztanowata F: Dinar
M: Burka XXOO
O: Agnieszka Czekaj
B: Sk Kowalewko
brak
13.

86

CALIA M SP POL 2012 Klacz gniada F: So in Love
M: Calma M
O: SK Moszna
B: SK Moszna
Brak
14.

21

CASH JM HOL GER 2002 Wałach ciemnogniada F: Cashandcarry /
M: Luna VIII / Bachus
O: Justyna Maciejewska
B: Hans Diederich
K024391 DE421000192302
15.

39

CASTA DIVA 4 OLD GER 2008 Klacz siwa F: Stalypso / Stakkato
M: Canela / Capitol I
O: TFC Paweł Jendrośka
B: Jan Sprehe
K018807 DE418184561408 104HV79
16.

13

CENTUCKY 2 Oldenburg POL 14.04.2002 Klacz gniada F: Capitol Paul
M: Lanol junge
O: Magdalena Bejgier
B: Magdalena Bejgier
B De 43333111302
17.

80

CHEROKEE HAN GER 2012 Wałach gniada F: Lamberk
M: Cendra
O: Eliza Masny
B: .
K023614
18.

48

CLAAS HOL POL 2001 Wałach F: Coronado
M: Cosima V
O: Wiesław Piecha
B: Manfred Streicher
K012642
19.

72

CONQUEST Holsztyńska POL 2008 Wałach gniada F: Conteur
M: Miss Condina
O: Kornelia Chmura
B: Kosicka Roma
brak
20.

111

CORDALMA W sp Polska 2013 kl gn F:
M:
O:
B:
21.

101

CZAKRAM NN POL 1999 Wałach biała F: nn
M: nn
O: nn
B: nn
brak
22.

15

DARK SP POL 2008 Wałach kasztanowata/178cm F: Qumball / Kimball
M: Dracena / Konsul
O: Julia Szut
B:
K014745 POL009590194608
23.

96

DARMA SP POL 2010 Klacz siwa F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Dania / Adrian
O: Henryk Gordzielik
B:
K018929 616009670113910
24.

63

DERYK Małopolska POL 2000 Wałach gniada F: Faworyt
M: Darka
O: Przemysław Czekaj
B: Czekaj
brak
25.

94

DUKAT Trakeńska POL 2010 Wałach gniada/162 F: KARMEL
M: DOMRA
O: Barbara Rygoł
B: Sokolniki, Mirosław Kulpiński
K019626 POL 732010069310
26.

54

DŻAGAS M POL 2012 Ogier gniada F: Szkrab m
M: Dżaga m
O: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
B: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
K021405 616006690016612
27.

4

EFLIM SP POL 2014 Wałach kasztanowata F: Imequyl
M: Echefella
O: Wiktoria Dżugaj
B: SK Prudnik
K025762
28.

109

Elif Arab 2003 F:
M:
O:
B:
29.

47

ERISSA SP POL 2013 Klacz kasztanowata/172 F: Irches
M: Erma
O: Aneta Woźniak
B: SK Prudnik Sp. z o. o.
K023444
30.

44

EWEREST-N SP POL 2009 Wałach gniada F: FAUST-Z
M: ERINA
O: Karolina Szut
B: Łukasz Wylęga
brak
31.

74

FARON MŁP POL 2009 Wałach gniada F: Heron
M: Francy Fair
O: Bolesław Gliwia
B: Bolesław Gliwia
brak
32.

46

FAUL Wielkopolska POL 2010 Wałach gniada/166 F: Powój
M: Fortencja
O: Małgorzata Barczak
B: Justyna Czwojda
brak 616007610154310
33.

107

Flintstone 3 2010 F:
M:
O:
B:
34.

29

FOLKLORE 13 Oldenburska POL 2003 Klacz gniada F: lamentos
M: fonata
O: Zygfryd Grosz
B: Meyer Rudolf
K009635
35.

78

GLADIUS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 13.06.2005 Wałach gniada/164 F: Elear
M: Geneza
O: Aleksandra Pończochin
B: Paweł Szwonder
brak POL 009 69 00748 05
36.

24

GLORIA SP POL 2008 Klacz gniada F: Grando / Gervantus I
M: Gaja / Liberado
O: Katarzyna Szydłowska
B: Agnieszka Łuczak
K016957 POL009690013308
37.

57

GOLDEN STAR KUC POL 2010 Wałach kara/kuc: F: Khamaro I /
M: Glory / Santara Danny's Boy
O: Lucjan Hilla
B: Iwona Kraszewska
K020842 616616690044810
38.

16

GOOD FELLOW SP POL 2011 Wałach gniada F: CANDIAVOLO
M: GARANTIE
O: Marek Cichecki
B: Rudiger Wassibauer
K021887
39.

36

GOSTERA SP POL 2007 Klacz gniada F: Qulester / Quinar
M: Godella / Luron
O: Henryk Barda
B: SK Prudnik
K012504 POL009690082307
40.

100

GROM SP POL 2014 Wałach gniada F: Karbit
M: Giorgia B
O: Wiktoria Kurzyp
B: -
K025760
41.

18

IKRA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/165 F: Alvarez17/ Alexis Z
M: Istna / Rambo
O: Katarzyna Nagrodzka
B: Huzar Roman
K024522 POL 009 67 00065 09
42.

10

IRCHES M POL 2005 Ogier kasztanowata F: Chef Supreme xx
M: Irima m
O: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
B: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
K009912
43.

103

JAMAIS DEUX SANS TROIS.P Belgisch Warmbloedpaard CZE 2009 Klacz gniada/166 F: QUICKFEUER VAN KOEKSHOF
M: ELKA VAN DE MOLENDRIESHOEVE
O: PAVEL VERES
B: MARKETA PAVLINOVA
KH 5220 056-002-W00291773
44.

73

JARLA Szlachetna Półkrew POL 2000 Klacz kasztanowata F: Luron
M: Jaka
O: Grzegorz Gawlik
B: Grzegorz Gawlik
brak
45.

67

JOKER SP POL 2010 Wałach gniada F: Concord
M: Jarla
O: Grzegorz Gawlik
B: Grzegorz Gawlik
K016908 616009690049710
46.

98

KADAFI Małopolska POL 2003 Wałach siwa F: First Des Termes xo
M: Katorga xo
O: Kornelia Podsiadło
B: Zdzisław Kwieciński
K013167 POL006570023103
47.

5

KALISTER SP POL 2004 Wałach kara F: Liguster
M: Kariera
O: Henryk Polednia
B: Jacek Bobik
K009263
48.

58

KNOCKKASH GIRL Kuc Connemara IRL 2012 Klacz siwa/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Lucjan Hilla
B:
K024793 372003000121178
49.

19

LAURENCJA OLD POL 2007 Klacz kasztanowata F: Stalon
M: Lisa/Hades
O: Monika Garus
B: Zbigniew Płatos
K016707 DE433331562007
50.

25

LEDANAJA II W SP POL 2007 Klacz siwa/162 F: Desant
M: Lukarna
O: Andrzej Pęciak
B: Waldemar Wojtyczka
K012200 12548
51.

20

LIBELLO-STAR HAN. GER 2004 Wałach kasztanowata F: Litas - Star
M: Amazone
O: Anna Śmigiel
B: brak
K011896 DE431316723804
52.

50

LINARIA M POL 2008 Klacz kasztanowata F: Rashim m
M: Lilia m
O: Stadnina Koni Prudnik Sp. z o.o.
B: Stadnina Koni Prudnik Sp. z o.o
0000
53.

55

LUCIER M POL 2009 Ogier siwa/165 F: Ramadan m
M: Luczia m
O: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
B: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
K016385 616006690134409
54.

93

LUISSOME D'ESPOIRE SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Lissome / Topas
O: Kornel Pszowski
B: Mirosław Szary
K015943 616009570342508 104HA04
55.

104

LUSI Szlachetna Półkrew POL 2010 Klacz siwa F: Novum
M: Lota
O: Bażan Klaudia
B: Kowol Marek
2875/17 AB
56.

27

MALIBU SP POL 2012 Wałach gniada F: Boeckmann`s Looping
M: Korys Meduza
O: Martina Krakowczyk
B: Martina Krakowczyk
2438/18AB
57.

42

MARATON Małopolska POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Cytrus / Estados
M: Morwa / Odena
O: Mariusz Rogalski
B: Ćwiertniak Henryk
K017000 POL006570145206
58.

45

MEGUN Małopolska POL 2009 Klacz gniada/165 F: BRE GUN
M: METAXA
O: Marko Lenart
B: Szmalec Jacek
K021873 POL013540006609
59.

26

MILAN SP POL 2012 Wałach gniada F: Boeckmann`s Looping
M: Dolmet Milly Laforet
O: Martina Krakowczyk
B: Martina Krakowczyk
3191/18B
60.

11

MIWIA M POL 2012 Klacz kasztanowata F: Wiwat m
M: Michelle m
O: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
B: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
K021431 616006690015712
61.

69

NICOL ŚL POL 2009 Klacz kara F: HONDAKER
M: NENSI
O: Grzegorz Gawlik
B: ZUBEK JOANNA
K022892 616008690139109
62.

79

PALLAS PKSP POL 2006 Wałach inna F: As Trefl
M: Plewa
O: Alicja Sypek
B: Misztela Jarosław
brak
63.

38

PANAMERA 13 Hanowerska POL 2008 Klacz gniada F: Perigueux/Pilot
M: Hauptstutbuch/Stakkato
O: Wo
B: Emil Wolni
Brak 431311325608
64.

66

PARYS SP POL 2012 Wałach gniada F: Boeckman's Looping
M: Plejada
O: Elżbieta Jarka-Doskocz
B: SK w Udorzu
brak 616009540020012
65.

53

POLISSA Małopolska POL 2014 Klacz gniada F: Sword
M: POLAGRA
O: Stadnina Koni Prudnik Sp. z o.o.
B: Stadnina Koni Prudnik Sp. z o.o.
BRAK
66.

99

QUEEN ISABELL Deutsches Sportpferd POL 2012 Klacz gniada F: Quality
M: Incelka
O: Sylwia Podsiadło
B: Alfons Bruggehagen
brak
67.

85

RAMIRA K SP POL 2012 Klacz siwa F: CANTANIS
M: RENOMA
O: KOWOLIK
B: KOWOLIK
K023438
68.

65

ROCCO SP POL 2008 Wałach gniada F: Ulco / Voltaire
M: Rawa / Lider
O: Agnieszka Czekaj
B: Jan Krzyżoszczak
K014079 POL009610019708
69.

17

ROSA CALIA M SP POL 2013 Klacz kara F: CASSILIO
M: ROSA M
O: SK Moszna
B: SK Moszna
K024657
70.

12

ROSSIRA Małopolska POL 2014 Klacz kasztanowata F: Irches
M: Rosita
O: Stadnina Koni Prudnik Sp. z o.o.
B: Stadnina Koni Prudnik Sp. z o.o.
brak
71.

37

SALVATOR M SP POL 2004 Wałach gniada/173 F: Sokrates / Corrado I
M: Samarkanda / Le Voltaire
O: Zuzanna Kumorek
B: SK Moszna
K009584 POL009690012004
72.

59

SEPHORA MZ SP POL 2011 Klacz gniada F: Conus B / Cosinus
M: Szuba / Banita
O: Aneta Pietrzak
B: Michał Zdebel
K019670 616 009 54 01069 11
73.

76

SIGMA SP POL 2011 Klacz gniada/165 F: Analog/
M: Sinez/
O: Arkadiusz Dratwiński
B: SK Udórz
K022930
74.

51

SORDISSA SP POL 2013 Klacz gniada/167 F: Sword
M: Sodża
O: Stadnina Koni Prudnik Sp. z o.o.
B: Stadnina Koni Prudnik Sp. z o.o.
brak
75.

106

Starcornet 2010 F:
M:
O:
B:
76.

6

SUNRISE M SP POL 2013 Ogier siwa F: Cassilio
M: Soleil M
O: Henryk Polednia
B: SK Moszna
K023381
77.

23

SYCYLIA SP POL 2010 Klacz gniada F: So In Love KWPN
M: Sorbona sp
O: Iwona Robotycka-Lenczuk
B: Dorota Hamarowska-Wypych
K019405 616009690051110
78.

87

SYRIUSZ M SP POL 2007 Wałach ciemnogniada F: SO IN LOVE
M: SYLWIA
O: SK Moszna
B: SK Moszna
K013184 12452
79.

33

TARNINA SP POL 2005 Klacz siwa F: Bolero De Ravel / Bachus
M: Taczanka / Miami Prince
O: Dariusz Donderowicz
B: SK Jaroszówka
K011737 POL009670045405
80.

60

TESTAROSSA SP POL 2009 Klacz gniada F: PEGASUS HB / FLEMMINGH
M: TIGRA / LORD ALEXANDER
O: Emilia Pietrzak
B: Paweł Mazurek
K022970 616 009 67 00750 09
81.

108

TOP JUS D'EUSKADI 2007 F:
M:
O:
B:
82.

92

TOP MAN KUC POL 2000 Wałach inna/kuc: F: Nando
M: Tosca
O: Zygmunt Dziemba
B: nn
brak
83.

22

TREBOX DUBLIN BEL BEL 2005 Ogier gniada F: Diamant de Semilly
M: For Fun
O: Karol Adamczewski
B: Ecker de coninck
Brak
84.

88

VIVA ESPANA M SP POL 2011 Klacz gniada F: So in Love
M: Vitara
O: SK Moszna
B: SK Moszna
K020912
85.

62

WESOŁA GRAFKA SP POL 2009 Klacz gniada F: Graf Quidam
M: Wenus
O: agnieszka czekaj
B: ochaby
brak
86.

56

WICHAWA Małopolska POL 2013 Klacz kasztanowata/162 F: wIWAT
M: wIECHA
O: Stadnina Koni Prudnik Sp. z o.o.
B: Stadnina Koni Prudnik Sp. z o.o.
brak 616006690057613
87.

49

WIEDŻMIRA MŁP POL 2013 Klacz siwa F: Ramadan
M: Wiedźma
O: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o
B: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o
K023441 616006690058213
88.

9

WIMELLA SP POL 2007 Klacz kasztanowata/173 F: Imequyl / Luron
M: Wiki / Elvis
O: SK Prudnik Sp. z o. o.
B: SK Prudnik Sp. z o. o.
K013176 POL009690082007
89.

68

WITAS MŁP POL 2008 Wałach gniada F: Sword
M: Witaksa
O: Agata Maślańczyk
B: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
K013727
90.

77

WYRWIGROSZ MŁP POL 2013 Ogier gniada F: Irches
M: Wygrana
O: Stadnina koni Prudnik Sp. Z o. o.
B: Stadnina koni Prudnik Sp. z o. o.
Brak
91.

64

ZULUS SP POL 1999 Ogier ciemnogniada/175 F: Elvis / Le Mexico
M: Zazula / Sztorm
O: Piaff Agnieszka Czekaj
B:
K010844 616009670007999
Rider Club
Competition
Prize
Bażan Klaudia PLKJ Plessówka
100
SUM:
100.00
Czekaj Przemysław KJ Okoły
600
SUM:
600.00
Dratwińska Emilia Jurajski LKJ Udórz
50
150
SUM:
200.00
Dżugaj Wiktoria LKJ Moszna
300
350
SUM:
650.00
Fedorowicz Karolina KJ Korys Przygorzele
200
450
SUM:
650.00
Hałoń Katarzyna KJ Picador Dziuplina
150
SUM:
150.00
Jendrośka Adrianna JKS Hanna
50
SUM:
50.00
Karpisz Michaela KJ Trachy Gliwice
300
SUM:
300.00
Kavaliova Kseniya KJ Okoly
200
SUM:
200.00
Klein Olaf JKS Przybyszewo
400
SUM:
400.00
Krywult Barbara Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
150
SUM:
150.00
Kumorek Tomasz KJ Zbrosławice
300
350
900
SUM:
1550.00
Maślańczyk Aleksandra LUKJ Antoniówka
100
SUM:
100.00
Pęciak Anna Klub Jeździecki Hipodrom Five Oaks
350
SUM:
350.00
Piroh Artsiom KJ OKOŁY
250
250
SUM:
500.00
Rogalska Jadwiga KS Bór Toporzysko
100
SUM:
100.00
Słodczyk Dominik KJ Zbrosławice
200
SUM:
200.00
Śmigiel Oliwia LKJ Ostroga Opole
100
SUM:
100.00
Szpak Iga LKJ Olimp Prudnik
150
SUM:
150.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Baherycz Katarzyna
LKJ Moszna
CALIA M (86)
2018-06-16
16
2018-06-16
6
2018-06-17
22
Barczak Agnieszka
bpk
FAUL (46)
2018-06-16
13
2018-06-16
Bażan Klaudia
PLKJ Plessówka
LUSI (104)
2018-06-17
2
100
2018-06-17
24
Bejgier Betina
Jumping Team Brynica
2018-06-16
1
2018-06-16
27
2018-06-16
2018-06-17
11
2018-06-17
21
Chmura Kornelia
Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki
2018-06-16
9
2018-06-16
10
2018-06-16
Cichecka Julia
LKJ Ostroga Opole
2018-06-16
10
2018-06-16
6
2018-06-17
5
2018-06-17
2018-06-16
14
2018-06-16
9
2018-06-17
17
2018-06-17
6
Czartoryska Kamila
Brak
2018-06-17
2
2018-06-17
Czekaj Przemysław
KJ Okoły
ZULUS (64)
2018-06-16
17
2018-06-16
10
2018-06-17
2018-06-17
2
ROCCO (65)
2018-06-16
15
2018-06-16
9
2018-06-17
1
600
2018-06-17
Doskocz Hanna
LUKJ Antoniówka
PARYS (66)
2018-06-16
2
Dratwińska Emilia
Jurajski LKJ Udórz
ALIBI (75)
2018-06-16
4
2018-06-16
11
2018-06-17
3
50
2018-06-17
25
SIGMA (76)
2018-06-16
2
2018-06-16
7
2018-06-17
1
2018-06-17
1
150
Dziemba Olivia
KJMetpol Grodziec
TOP MAN (92)
2018-06-17
4
2018-06-17
Dżugaj Wiktoria
LKJ Moszna
EFLIM (4)
2018-06-16
14
2018-06-16
25
2018-06-17
17
2018-06-17
27
2018-06-16
5
2018-06-16
2
300
2018-06-17
350
2018-06-17
4
Fedorowicz Karolina
KJ Korys Przygorzele
GLORIA (24)
2018-06-16
4
2018-06-16
3
200
2018-06-17
2
450
Frąckowiak Martyna
2018-06-17
19
2018-06-17
26
2018-06-17
2018-06-17
Franas Karolina
LUKJ Antoniówka
JOKER (67)
2018-06-16
15
2018-06-16
2018-06-17
8
2018-06-17
27
Garus Marek
LKJ Moszna
2018-06-16
19
2018-06-16
13
2018-06-17
Gordzielik Kinga
Klub Jeździecki Metpol
DARMA (96)
2018-06-17
8
2018-06-17
Gordzielik Tomasz
KJ Metpol Grodziec
Elif (109)
2018-06-17
3
2018-06-17
Hałoń Katarzyna
KJ Picador Dziuplina
2018-06-16
2018-06-16
1
150
2018-06-17
2018-06-17
2018-06-16
18
2018-06-16
8
2018-06-17
15
2018-06-17
6
Hilla Martyna
KJ Okoły
2018-06-16
1
2018-06-16
2018-06-16
18
2018-06-16
3
2018-06-16
15
2018-06-16
10
Honysz Elżbieta
LUKJ Antoniówka
PARYS (66)
2018-06-16
6
2018-06-16
Jendrośka Adrianna
JKS Hanna
2018-06-16
3
50
2018-06-16
10
2018-06-17
30
2018-06-17
28
Karpisz Michaela
KJ Trachy Gliwice
BRIANCE (95)
2018-06-17
300
2018-06-17
Kavaliova Kseniya
KJ Okoly
2018-06-16
6
2018-06-16
1
200
Klakla Patrycja
LKJ Olimp Prudnik
WICHAWA (56)
2018-06-16
29
2018-06-16
18
2018-06-17
15
2018-06-17
23
Klein Olaf
JKS Przybyszewo
2018-06-17
2018-06-17
400
Klein Tomasz
JKS Przybyszewo
2018-06-17
10
2018-06-17
Konieczny Patrycja
bpk
GROM (100)
2018-06-16
8
2018-06-16
4
CZAKRAM (101)
2018-06-16
12
2018-06-16
7
Kopa Claudia
LKJ Olimp Prudnik
IRCHES (10)
2018-06-16
26
2018-06-16
2018-06-17
2018-06-17
Kruczkowska Natalia
bpk
2018-06-16
12
2018-06-16
14
2018-06-17
26
2018-06-17
16
Krywult Barbara
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
DUKAT (94)
2018-06-16
2
150
2018-06-16
7
Kulig Karolina
LKJ OLIMP Prudnik
2018-06-16
5
2018-06-16
2018-06-17
3
2018-06-17
Kumorek Tomasz
KJ Zbrosławice
GOSTERA (36)
2018-06-16
1
300
2018-06-16
1
350
2018-06-17
1
900
Kumorek Zuzanna
KJ Zbrosławice
2018-06-16
4
2018-06-16
12
2018-06-17
4
Lenart Marko
LKJ Moszna
MEGUN (45)
2018-06-16
9
2018-06-16
20
2018-06-17
14
2018-06-17
11
Maciejewska Justyna
KJ Korys Przygorzele
CASH JM (21)
2018-06-16
7
2018-06-16
9
2018-06-17
2018-06-17
2018-06-16
18
2018-06-16
21
2018-06-17
8
2018-06-17
Maślańczyk Aleksandra
LUKJ Antoniówka
WITAS (68)
2018-06-16
8
2018-06-16
5
2018-06-17
7
2018-06-17
3
100
Masny Eliza
KJ Trachy Sośnicowice
2018-06-17
18
2018-06-17
13
Mazur Oliwia
LKJ Olimp Prudnik
2018-06-16
16
2018-06-16
2018-06-17
5
2018-06-17
Mrkvová Eliška
Jezdecké centrum Město Albrechtice
ACHERON (71)
2018-06-16
10
2018-06-16
Mundziakiewicz Julia
Brak
2018-06-16
11
2018-06-16
21
2018-06-16
2018-06-17
3
2018-06-17
2018-06-17
31
Nagrodzka Katarzyna
KJ Na Górce Marklowice
IKRA (18)
2018-06-16
7
2018-06-16
12
2018-06-16
2018-06-17
7
2018-06-17
25
Napiórkowska Kaja
LKJ Olimp Prudnik
2018-06-16
16
2018-06-16
2018-06-17
15
2018-06-17
Nastałek Nina
LUKJ Antoniówka
NICOL (69)
2018-06-16
6
Nawrat Żaneta
LUKJ Antoniówka
NICOL (69)
2018-06-16
17
Osysko Patryk
Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
FARON (74)
2018-06-16
1
2018-06-16
2018-06-16
14
Pacławska Maria
Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki
JARLA (73)
2018-06-16
8
2018-06-16
Pęciak Anna
Klub Jeździecki Hipodrom Five Oaks
2018-06-17
2018-06-17
350
MILAN (26)
2018-06-17
24
2018-06-17
MALIBU (27)
2018-06-17
23
2018-06-17
18
BETINA (28)
2018-06-17
6
2018-06-17
12
Piecha Wiesław
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
CLAAS (48)
2018-06-17
2018-06-17
Pietras Marta
LKJ OLIMP Prudnik
2018-06-16
2018-06-16
11
2018-06-17
2
Pietrzak Emilia
KJ Jumping Team Brynica
2018-06-17
4
2018-06-17
2018-06-17
6
2018-06-17
12
Piroh Artsiom
KJ OKOŁY
2018-06-16
13
2018-06-16
16
AŻUR (84)
2018-06-16
2
250
2018-06-16
3
250
Podsiadło Sylwia
Klub Jeździecki EQUITEAM
KADAFI (98)
2018-06-16
4
2018-06-16
22
2018-06-16
5
2018-06-16
13
2018-06-17
20
2018-06-17
17
Polednia Henryk
LKJ Moszna
2018-06-16
19
2018-06-16
2018-06-17
9
2018-06-17
29
Pończochin Tadeusz
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
GLADIUS (78)
2018-06-16
11
2018-06-16
9
2018-06-17
7
2018-06-17
8
Posyłek Anna
KJ Zbrosławice
TARNINA (33)
2018-06-16
24
2018-06-16
8
2018-06-17
5
2018-06-17
14
Pszowski Kamil
KJ Metpol Grodziec
2018-06-17
13
2018-06-17
5
Pszowski Kevin
KJ Metpol Grodziec
BONI (91)
2018-06-17
9
2018-06-17
Robotycka-Lenczuk Iwona
LKJ Olimp Prudnik
SYCYLIA (23)
2018-06-16
2018-06-16
2018-06-17
1
2018-06-17
Rogalska Jadwiga
KS Bór Toporzysko
MARATON (42)
2018-06-16
2
100
2018-06-16
17
2018-06-17
28
2018-06-17
19
AMARANT (43)
2018-06-16
8
2018-06-16
17
2018-06-17
13
2018-06-17
9
Rydz Martyna
LKJ OLIMP Prudnik
LINARIA (50)
2018-06-16
4
2018-06-16
2018-06-17
1
2018-06-17
4
Śledzik Maja
BPK
2018-06-16
2
2018-06-16
13
2018-06-17
2
2018-06-17
Słodczyk Dominik
KJ Zbrosławice
Aperitif (110)
2018-06-17
1
200
Śmigiel Oliwia
LKJ Ostroga Opole
2018-06-16
20
2018-06-16
3
100
2018-06-17
10
2018-06-17
20
Spychała Marcelina
LKJ Moszna
2018-06-16
14
2018-06-16
11
2018-06-17
2018-06-17
3
2018-06-16
6
2018-06-16
5
Sypek Alicja
Niezrzeszony
PALLAS (79)
2018-06-17
6
2018-06-17
16
2018-06-17
Szczurek Julia
LUKJ Antoniówka
NICOL (69)
2018-06-16
12
Szpak Iga
LKJ Olimp Prudnik
ROSSIRA (12)
2018-06-16
4
2018-06-16
2018-06-17
2018-06-17
1
DŻAGAS (54)
2018-06-16
16
2018-06-17
9
LUCIER (55)
2018-06-16
15
2018-06-16
11
2018-06-17
2
150
2018-06-17
3
Szut Julia
KJ Picador Dziuplina
DARK (15)
2018-06-16
5
2018-06-16
12
2018-06-17
16
2018-06-17
7
Szut Karolina
KJ Picador
2018-06-16
7
2018-06-16
2018-06-17
14
2018-06-17
Szymczak Natalia
LKJ Olimp Prudnik
MIWIA (11)
2018-06-16
28
2018-06-16
2018-06-17
2018-06-17
3
POLISSA (53)
2018-06-16
3
2018-06-16
2018-06-17
2
2018-06-17
Wandzioch Aleksandra
EQUITEAM
KADAFI (98)
2018-06-17
10
2018-06-17
2018-06-17
Włodarz Joanna
bpk
DERYK (63)
2018-06-16
3
2018-06-16
23
2018-06-16
2018-06-17
12
2018-06-17
2018-06-17
4
Woszczyna Joanna
KJ Zbrosławice
2018-06-16
15
2018-06-16
2018-06-17
22
2018-06-17
21
Woźniak Aneta
bpk SLA
ERISSA (47)
2018-06-17
5
2018-06-17
11

Number of Riders: 75

Number of Horses: 91

The sum of prizes: 6 500.00

Competition results developed by: SK Prudnik
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042015-1, LKJ Olimp Prudnik)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl