Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
125 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 13:24:49
2018-05-17 13:21:06
Martyna Rostek BRAVEHEART
  • 1x 6/LL/(90 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2..1)
  • 1x 7/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2..1)
124 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 13:24:29
2018-05-17 13:17:20
Agnieszka Ciurzyńska CZAKRAM
  • 1x 9/N/(120 cm) dwufazowy (art 274.5.3) o puchar Euroregionu Pradziad
  • 1x 10/N1/(125 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2.1)
123 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 13:24:06
2018-05-17 13:15:27
Agnieszka Ciurzyńska LALA
  • 1x 8/P/(110 cm) dwufazowy (art 274.5.3)
  • 1x 9/N/(120 cm) dwufazowy (art 274.5.3) o puchar Euroregionu Pradziad
122 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 13:23:32
2018-05-17 13:11:41
Roksana Gajdzik GADIA
  • 1x 8/P/(110 cm) dwufazowy (art 274.5.3)
  • 1x 9/N/(120 cm) dwufazowy (art 274.5.3) o puchar Euroregionu Pradziad
121 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 13:22:32
2018-05-17 12:46:05
Dominika Szotek OSKAR BLUE
  • 1x 7/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2..1)
  • 1x 8/P/(110 cm) dwufazowy (art 274.5.3)
120 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 13:22:06
2018-05-17 12:42:53
Dominika Szotek COFFEE 23
  • 1x 8/P/(110 cm) dwufazowy (art 274.5.3)
  • 1x 9/N/(120 cm) dwufazowy (art 274.5.3) o puchar Euroregionu Pradziad
119 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 12:22:54
2018-05-17 12:22:36
Magdalena Potysz LAUR
  • 1x 8/P/(110 cm) dwufazowy (art 274.5.3)
  • 1x 9/N/(120 cm) dwufazowy (art 274.5.3) o puchar Euroregionu Pradziad
118 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 18:56:14
2018-05-16 18:27:04
Mikołaj Szulakowski RAMIRADO
  • 1x 4/N/(120 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2.1)
  • 1x 5/N1/(125 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2.1)
  • 1x 9/N/(120 cm) dwufazowy (art 274.5.3) o puchar Euroregionu Pradziad
  • 1x 10/N1/(125 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2.1)
117 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 14:54:18
2018-05-16 14:46:40
Marcelina Spychała SYRIUSZ M
  • 1x 4/N/(120 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2.1)
  • 1x 5/N1/(125 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2.1)
  • 1x 9/N/(120 cm) dwufazowy (art 274.5.3) o puchar Euroregionu Pradziad
  • 1x 10/N1/(125 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2.1)
116 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 14:54:03
2018-05-16 14:45:57
Marcelina Spychała VIVA ESPANA M
  • 1x 4/N/(120 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2.1)
  • 1x 5/N1/(125 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2.1)
  • 1x 9/N/(120 cm) dwufazowy (art 274.5.3) o puchar Euroregionu Pradziad
  • 1x 10/N1/(125 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2.1)
115 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 14:53:47
2018-05-16 14:45:11
Katarzyna Baherycz CALIA M
  • 1x 7/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2..1)
  • 1x 8/P/(110 cm) dwufazowy (art 274.5.3)
114 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 14:53:26
2018-05-16 14:26:09
Justyna Maciejewska CASH JM
  • 1x 3/P/(110 cm) o wzrastającym stopniu trudności z Jokerm (art 269.5)
  • 1x 4/N/(120 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2.1)
  • 1x 8/P/(110 cm) dwufazowy (art 274.5.3)
  • 1x 9/N/(120 cm) dwufazowy (art 274.5.3) o puchar Euroregionu Pradziad
113 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 12:50:10
2018-05-16 12:36:48
Kamil Skupień SIENA M
  • 1x 3/P/(110 cm) o wzrastającym stopniu trudności z Jokerm (art 269.5)
  • 1x 4/N/(120 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2.1)
  • 1x 8/P/(110 cm) dwufazowy (art 274.5.3)
  • 1x 9/N/(120 cm) dwufazowy (art 274.5.3) o puchar Euroregionu Pradziad
112 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 12:49:53
2018-05-16 12:36:15
Kamil Skupień DELICIEUX M
  • 1x 2/L/(100 cm) dwufazowy (art 274.5.3)
  • 1x 3/P/(110 cm) o wzrastającym stopniu trudności z Jokerm (art 269.5)
  • 1x 7/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2..1)
  • 1x 8/P/(110 cm) dwufazowy (art 274.5.3)
111 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 22:46:41
2018-05-15 22:11:33
Klaudia Bażan LUSI
  • 1x 2/L/(100 cm) dwufazowy (art 274.5.3)
  • 1x 3/P/(110 cm) o wzrastającym stopniu trudności z Jokerm (art 269.5)
  • 1x 7/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2..1)
  • 1x 8/P/(110 cm) dwufazowy (art 274.5.3)
110 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 22:46:26
2018-05-15 22:03:36
Grzegorz Gawlik JOKER
  • 2x T-4//(80 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2..1)
109 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 21:46:03
2018-05-15 21:31:22
Halina Remisz MOONLIGHT SHADOW
  • 2x 2/L/(100 cm) dwufazowy (art 274.5.3)
108 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 21:45:48
2018-05-15 20:45:46
Bartosz Bomba ILONA
  • 2x 1/LL/(90 cm) Zwykły bez rozgrywki (art 238.2.1)
  • 1x 2/L/(100 cm) dwufazowy (art 274.5.3)
107 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 21:45:30
2018-05-15 20:40:15
Stefania Król PRINCE
  • 1x 3/P/(110 cm) o wzrastającym stopniu trudności z Jokerm (art 269.5)
106 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 21:45:13
2018-05-15 20:39:48
Dominika Gluck CYNARA
  • 2x 1/LL/(90 cm) Zwykły bez rozgrywki (art 238.2.1)
105 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 18:00:59
2018-05-15 17:13:44
Przemysław Czekaj ZULUS
  • 1x 9/N/(120 cm) dwufazowy (art 274.5.3) o puchar Euroregionu Pradziad
  • 1x 10/N1/(125 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2.1)
104 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 18:00:46
2018-05-15 17:13:23
Przemysław Czekaj ROCCO
  • 1x 9/N/(120 cm) dwufazowy (art 274.5.3) o puchar Euroregionu Pradziad
  • 1x 10/N1/(125 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2.1)
103 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 18:00:32
2018-05-15 17:12:07
Joanna Włodarz DERYK
  • 2x 1/LL/(90 cm) Zwykły bez rozgrywki (art 238.2.1)
  • 1x 2/L/(100 cm) dwufazowy (art 274.5.3)
102 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 18:00:17
2018-05-15 17:11:10
Julia Mundziakiewicz WESOŁA GRAFKA
  • 2x 1/LL/(90 cm) Zwykły bez rozgrywki (art 238.2.1)
  • 1x 2/L/(100 cm) dwufazowy (art 274.5.3)
  • 2x 6/LL/(90 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2..1)
  • 1x 7/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2..1)
101 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 18:00:03
2018-05-15 17:09:48
Kamila Czartoryska BURZANNA DI
  • 2x T-2//Towarzyski (80 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2.1)
  • 2x T-4//(80 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2..1)
100 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 17:59:47
2018-05-15 17:09:15
Roksana Cieślik HERON
  • 1x 1/LL/(90 cm) Zwykły bez rozgrywki (art 238.2.1)
  • 2x 2/L/(100 cm) dwufazowy (art 274.5.3)
99 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 17:59:30
2018-05-15 17:06:37
Klaudia Wolańska LOZANO
  • 2x T-4//(80 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2..1)
98 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 16:45:02
2018-05-15 16:32:05
Aleksandra Pietryszyn AMANITA
  • 1x 9/N/(120 cm) dwufazowy (art 274.5.3) o puchar Euroregionu Pradziad
  • 1x 10/N1/(125 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2.1)
97 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 15:33:38
2018-05-15 15:03:38
Pola Żyglicka CLINTELLA
  • 1x 2/L/(100 cm) dwufazowy (art 274.5.3)
  • 1x 3/P/(110 cm) o wzrastającym stopniu trudności z Jokerm (art 269.5)
96 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 11:15:11
2018-05-15 10:55:25
Elżbieta Honysz PARYS
  • 1x T-2//Towarzyski (80 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2.1)
  • 1x 1/LL/(90 cm) Zwykły bez rozgrywki (art 238.2.1)
95 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 11:14:58
2018-05-15 10:54:38
Natalia Osysko MAGNAT
  • 2x T-2//Towarzyski (80 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2.1)
94 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 11:14:40
2018-05-15 10:54:09
Julia Szczurek NICOL
  • 1x T-2//Towarzyski (80 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2.1)
93 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 11:14:23
2018-05-15 10:53:41
Nina Nastałek NICOL
  • 1x T-2//Towarzyski (80 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2.1)
92 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 11:14:07
2018-05-15 10:53:05
Aleksandra Maślańczyk WITAS
  • 1x 2/L/(100 cm) dwufazowy (art 274.5.3)
  • 1x 3/P/(110 cm) o wzrastającym stopniu trudności z Jokerm (art 269.5)
91 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 11:13:51
2018-05-15 10:52:35
Karolina Franas JOKER
  • 2x 2/L/(100 cm) dwufazowy (art 274.5.3)
90 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 11:13:34
2018-05-15 10:43:19
Wiktoria Dżugaj KALISTER
  • 1x 3/P/(110 cm) o wzrastającym stopniu trudności z Jokerm (art 269.5)
  • 1x 4/N/(120 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2.1)
  • 1x 8/P/(110 cm) dwufazowy (art 274.5.3)
  • 1x 9/N/(120 cm) dwufazowy (art 274.5.3) o puchar Euroregionu Pradziad
89 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 11:12:40
2018-05-15 10:42:57
Wiktoria Dżugaj EFLIM
  • 1x T-1//Towarzyski (60 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2.1)
  • 1x T-2//Towarzyski (80 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2.1)
  • 1x 1/LL/(90 cm) Zwykły bez rozgrywki (art 238.2.1)
  • 1x T-3//Towarzyski (60 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2..1)
  • 1x T-4//(80 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2..1)
  • 1x 6/LL/(90 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2..1)
88 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 11:12:22
2018-05-15 10:42:30
Henryk Polednia SUNRISE M
  • 1x 1/LL/(90 cm) Zwykły bez rozgrywki (art 238.2.1)
  • 1x 2/L/(100 cm) dwufazowy (art 274.5.3)
  • 1x 3/P/(110 cm) o wzrastającym stopniu trudności z Jokerm (art 269.5)
  • 1x 6/LL/(90 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2..1)
  • 1x 7/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2..1)
  • 1x 8/P/(110 cm) dwufazowy (art 274.5.3)
87 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 06:43:32
2018-05-15 06:18:35
Agata Trudzińska INEZ-PRO
  • 2x 1/LL/(90 cm) Zwykły bez rozgrywki (art 238.2.1)
  • 2x 2/L/(100 cm) dwufazowy (art 274.5.3)
86 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 14:52:45
2018-05-15 06:08:42
Dominika Glück CYNARA
  • 2x 1/LL/(90 cm) Zwykły bez rozgrywki (art 238.2.1)
  • 2x 6/LL/(90 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2..1)
85 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 11:46:01
2018-05-14 11:33:23
Adrianna Jendrośka T-STAR Z
  • 1x 2/L/(100 cm) dwufazowy (art 274.5.3)
  • 1x 3/P/(110 cm) o wzrastającym stopniu trudności z Jokerm (art 269.5)
  • 1x 7/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2..1)
  • 1x 8/P/(110 cm) dwufazowy (art 274.5.3)
83 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 11:45:29
2018-05-14 11:24:36
Oliwia Mazur SORDISSA
  • 1x T-1//Towarzyski (60 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2.1)
  • 1x T-2//Towarzyski (80 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2.1)
  • 1x T-3//Towarzyski (60 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2..1)
  • 1x T-4//(80 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2..1)
82 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 11:17:11
2018-05-14 11:15:32
Karolina Kulig WIEDŻMIRA
  • 2x T-1//Towarzyski (60 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2.1)
81 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 10:05:28
2018-05-14 09:55:54
Martyna Gruszczyk CATTLEYA
  • 1x 1/LL/(90 cm) Zwykły bez rozgrywki (art 238.2.1)
  • 1x 2/L/(100 cm) dwufazowy (art 274.5.3)
80 ENTRY ACCEPTED 2018-05-13 22:44:28
2018-05-13 21:31:04
Maria Pacławska JARLA
  • 2x T-4//(80 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2..1)
79 ENTRY ACCEPTED 2018-05-13 22:44:11
2018-05-13 21:25:56
Kornelia Chmura CONQUEST
  • 2x T-4//(80 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2..1)
78 ENTRY ACCEPTED 2018-05-13 18:17:07
2018-05-13 18:11:59
Nikola Pal PIRX
  • 1x 7/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2..1)
  • 1x 8/P/(110 cm) dwufazowy (art 274.5.3)
77 ENTRY ACCEPTED 2018-05-13 17:54:28
2018-05-13 17:25:38
Magdalena Pinocy LORD II W
  • 1x 3/P/(110 cm) o wzrastającym stopniu trudności z Jokerm (art 269.5)
  • 1x 4/N/(120 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2.1)
76 ENTRY ACCEPTED 2018-05-13 17:54:13
2018-05-13 17:25:07
Paulina Musiał LEDA NAJA W
  • 1x 2/L/(100 cm) dwufazowy (art 274.5.3)
  • 1x 3/P/(110 cm) o wzrastającym stopniu trudności z Jokerm (art 269.5)
75 ENTRY ACCEPTED 2018-05-13 17:53:59
2018-05-13 17:24:43
Klara Gierek PRIMA APRILIS W
  • 1x T-2//Towarzyski (80 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2.1)
  • 2x 1/LL/(90 cm) Zwykły bez rozgrywki (art 238.2.1)
74 ENTRY ACCEPTED 2018-05-13 17:53:43
2018-05-13 17:24:04
Maja Bromboszcz MADAM W
  • 1x 3/P/(110 cm) o wzrastającym stopniu trudności z Jokerm (art 269.5)
  • 1x 4/N/(120 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2.1)
73 ENTRY ACCEPTED 2018-05-13 11:11:46
2018-05-13 11:04:16
Nina Sokalska STOUGJESHOEVE BENITA
  • 2x T-1//Towarzyski (60 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2.1)
  • 2x T-3//Towarzyski (60 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2..1)
72 ENTRY ACCEPTED 2018-05-13 10:52:31
2018-05-13 10:49:05
Martyna Hilla KNOCKKASH GIRL
  • 2x 1/LL/(90 cm) Zwykły bez rozgrywki (art 238.2.1)
71 ENTRY ACCEPTED 2018-05-13 10:52:14
2018-05-13 10:48:27
Martyna Hilla GOLDEN STAR
  • 1x T-2//Towarzyski (80 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2.1)
  • 1x 1/LL/(90 cm) Zwykły bez rozgrywki (art 238.2.1)
70 ENTRY ACCEPTED 2018-05-12 22:12:17
2018-05-12 19:59:36
Julia Luzano SINGULORD SAVIA
  • 2x 1/LL/(90 cm) Zwykły bez rozgrywki (art 238.2.1)
69 ENTRY ACCEPTED 2018-05-12 22:12:00
2018-05-12 19:58:33
Magdalena Konieczna WASUAN
  • 2x 1/LL/(90 cm) Zwykły bez rozgrywki (art 238.2.1)
68 ENTRY ACCEPTED 2018-05-12 22:11:48
2018-05-12 19:43:35
Maja Szewczyk WERBEL
  • 1x 4/N/(120 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2.1)
  • 1x 5/N1/(125 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2.1)
  • 1x 9/N/(120 cm) dwufazowy (art 274.5.3) o puchar Euroregionu Pradziad
  • 1x 10/N1/(125 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2.1)
67 ENTRY ACCEPTED 2018-05-12 22:11:34
2018-05-12 19:43:10
Maja Szewczyk LA-CRUZA
  • 1x 4/N/(120 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2.1)
  • 1x 5/N1/(125 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2.1)
  • 1x 9/N/(120 cm) dwufazowy (art 274.5.3) o puchar Euroregionu Pradziad
  • 1x 10/N1/(125 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2.1)
66 ENTRY ACCEPTED 2018-05-12 19:27:43
2018-05-12 18:53:51
Monika Kołodziej MOON SECRET
  • 2x T-2//Towarzyski (80 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2.1)
  • 1x 1/LL/(90 cm) Zwykły bez rozgrywki (art 238.2.1)
  • 2x T-4//(80 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2..1)
  • 1x 6/LL/(90 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2..1)
65 ENTRY ACCEPTED 2018-05-12 11:58:55
2018-05-12 11:53:58
Emilia Nowak ALOA
  • 2x T-2//Towarzyski (80 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2.1)
64 ENTRY ACCEPTED 2018-05-12 10:54:09
2018-05-12 09:10:53
Oliwia Lentowicz BASTER
  • 2x 1/LL/(90 cm) Zwykły bez rozgrywki (art 238.2.1)
63 ENTRY ACCEPTED 2018-05-12 10:53:54
2018-05-12 09:08:14
Anna Gotowiecka SPRING NIGHT ZW
  • 2x 1/LL/(90 cm) Zwykły bez rozgrywki (art 238.2.1)
62 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 22:09:47
2018-05-11 21:42:53
Aleksandra Wandzioch DALIA
  • 1x 1/LL/(90 cm) Zwykły bez rozgrywki (art 238.2.1)
  • 1x 2/L/(100 cm) dwufazowy (art 274.5.3)
61 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 22:09:01
2018-05-11 21:42:19
Sylwia Podsiadło QUEEN ISABELL
  • 1x T-2//Towarzyski (80 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2.1)
  • 1x 1/LL/(90 cm) Zwykły bez rozgrywki (art 238.2.1)
60 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 22:08:37
2018-05-11 20:57:45
Martyna Tuleja LACOSTA
  • 1x T-2//Towarzyski (80 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2.1)
  • 1x 1/LL/(90 cm) Zwykły bez rozgrywki (art 238.2.1)
59 ENTRY ACCEPTED 2018-05-18 08:57:36
2018-05-11 20:40:27
Emilia Szojda STEFANIE
  • 1x T-2//Towarzyski (80 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2.1)
  • 1x 1/LL/(90 cm) Zwykły bez rozgrywki (art 238.2.1)
58 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 18:51:39
2018-05-11 18:32:42
Patrycja Konieczny LORDON
  • 1x 9/N/(120 cm) dwufazowy (art 274.5.3) o puchar Euroregionu Pradziad
  • 1x 10/N1/(125 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2.1)
57 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 18:51:24
2018-05-11 18:32:15
Patrycja Konieczny GROM
  • 1x 9/N/(120 cm) dwufazowy (art 274.5.3) o puchar Euroregionu Pradziad
  • 1x 10/N1/(125 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2.1)
56 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 15:46:51
2018-05-11 15:45:39
Martyna Rydz LINARIA
  • 1x T-1//Towarzyski (60 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2.1)
  • 1x T-2//Towarzyski (80 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2.1)
55 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 15:30:05
2018-05-11 15:25:03
Natalia Szymczak MIWIA
  • 1x T-2//Towarzyski (80 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2.1)
  • 1x 1/LL/(90 cm) Zwykły bez rozgrywki (art 238.2.1)
54 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 15:29:53
2018-05-11 15:23:21
Claudia Kopa IRCHES
  • 1x 1/LL/(90 cm) Zwykły bez rozgrywki (art 238.2.1)
  • 1x 2/L/(100 cm) dwufazowy (art 274.5.3)
53 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 15:29:41
2018-05-11 15:22:14
Marta Pietras MILWIA
  • 1x T-2//Towarzyski (80 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2.1)
  • 1x 1/LL/(90 cm) Zwykły bez rozgrywki (art 238.2.1)
52 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 15:29:20
2018-05-11 15:21:19
Kaja Napiórkowska WYRWIGROSZ
  • 2x T-2//Towarzyski (80 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2.1)
51 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 15:29:05
2018-05-11 15:17:20
Patrycja Klakla WICHAWA
  • 1x 1/LL/(90 cm) Zwykły bez rozgrywki (art 238.2.1)
  • 1x 2/L/(100 cm) dwufazowy (art 274.5.3)
50 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 15:28:51
2018-05-11 15:16:15
Iga Szpak CORINA N
  • 1x 2/L/(100 cm) dwufazowy (art 274.5.3)
  • 1x 3/P/(110 cm) o wzrastającym stopniu trudności z Jokerm (art 269.5)
  • 1x 7/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2..1)
  • 1x 8/P/(110 cm) dwufazowy (art 274.5.3)
49 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 15:28:31
2018-05-11 15:14:54
Iga Szpak DŻAGAS
  • 1x 2/L/(100 cm) dwufazowy (art 274.5.3)
  • 1x 3/P/(110 cm) o wzrastającym stopniu trudności z Jokerm (art 269.5)
  • 1x 7/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2..1)
  • 1x 8/P/(110 cm) dwufazowy (art 274.5.3)
48 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 15:27:46
2018-05-11 15:13:34
Iga Szpak LUCIER
  • 1x 3/P/(110 cm) o wzrastającym stopniu trudności z Jokerm (art 269.5)
  • 1x 4/N/(120 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2.1)
  • 1x 8/P/(110 cm) dwufazowy (art 274.5.3)
  • 1x 9/N/(120 cm) dwufazowy (art 274.5.3) o puchar Euroregionu Pradziad
46 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 07:56:53
2018-05-10 23:32:52
Angelika Michalik CICHA TOŃ 1
  • 1x T-2//Towarzyski (80 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2.1)
  • 2x 1/LL/(90 cm) Zwykły bez rozgrywki (art 238.2.1)
  • 1x T-4//(80 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2..1)
  • 2x 6/LL/(90 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2..1)
45 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 12:44:42
2018-05-10 12:35:21
Anna Pęciak BETINA
  • 2x 1/LL/(90 cm) Zwykły bez rozgrywki (art 238.2.1)
  • 1x 2/L/(100 cm) dwufazowy (art 274.5.3)
  • 2x 6/LL/(90 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2..1)
  • 1x 7/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2..1)
44 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 12:44:04
2018-05-10 12:25:24
Anna Pęciak MILAN
  • 2x 1/LL/(90 cm) Zwykły bez rozgrywki (art 238.2.1)
  • 1x 2/L/(100 cm) dwufazowy (art 274.5.3)
  • 2x 6/LL/(90 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2..1)
  • 1x 7/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2..1)
43 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 12:43:42
2018-05-10 12:24:51
Anna Pęciak MALIBU
  • 1x 2/L/(100 cm) dwufazowy (art 274.5.3)
  • 1x 3/P/(110 cm) o wzrastającym stopniu trudności z Jokerm (art 269.5)
  • 1x 7/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2..1)
  • 1x 8/P/(110 cm) dwufazowy (art 274.5.3)
42 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 12:43:21
2018-05-10 12:16:19
Anna Pęciak LEDANAJA II "W"
  • 1x 4/N/(120 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2.1)
  • 1x 5/N1/(125 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2.1)
  • 1x 9/N/(120 cm) dwufazowy (art 274.5.3) o puchar Euroregionu Pradziad
  • 1x 10/N1/(125 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2.1)
41 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 12:42:59
2018-05-10 12:04:40
Marko Lenart MEGUN
  • 1x 3/P/(110 cm) o wzrastającym stopniu trudności z Jokerm (art 269.5)
  • 1x 4/N/(120 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2.1)
  • 1x 9/N/(120 cm) dwufazowy (art 274.5.3) o puchar Euroregionu Pradziad
40 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 12:42:41
2018-05-10 11:18:47
Adrianna Jendrośka CASTA DIVA 4
  • 1x 1/LL/(90 cm) Zwykły bez rozgrywki (art 238.2.1)
  • 1x 2/L/(100 cm) dwufazowy (art 274.5.3)
  • 1x 6/LL/(90 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2..1)
  • 1x 7/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2..1)
38 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 06:43:46
2018-05-10 06:09:58
Iwona Robotycka-Lenczuk SYCYLIA
  • 2x 2/L/(100 cm) dwufazowy (art 274.5.3)
  • 2x 7/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2..1)
36 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 22:34:55
2018-05-09 20:18:37
Angelika Mickiewicz HUGO
  • 1x T-2//Towarzyski (80 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2.1)
35 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 22:34:40
2018-05-09 20:18:36
Aneta Woźniak ERISSA
  • 1x T-2//Towarzyski (80 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2.1)
  • 1x 2/L/(100 cm) dwufazowy (art 274.5.3)
34 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 22:34:25
2018-05-09 20:18:13
Kaja Fiedorowicz HUGO
  • 1x T-2//Towarzyski (80 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2.1)
  • 1x 1/LL/(90 cm) Zwykły bez rozgrywki (art 238.2.1)
33 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 12:40:47
2018-05-08 12:28:30
Emilia Skorek ENDO
  • 2x T-1//Towarzyski (60 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2.1)
  • 2x T-3//Towarzyski (60 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2..1)
32 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 11:29:55
2018-05-08 10:16:02
Natalia Kruczkowska FOLKLORE 13
  • 1x 1/LL/(90 cm) Zwykły bez rozgrywki (art 238.2.1)
  • 1x 2/L/(100 cm) dwufazowy (art 274.5.3)
  • 2x 7/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2..1)
31 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 08:14:37
2018-05-07 22:28:53
Paulina Adamiec LOVE PARADE
  • 1x 4/N/(120 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2.1)
  • 1x 5/N1/(125 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2.1)
  • 1x 9/N/(120 cm) dwufazowy (art 274.5.3) o puchar Euroregionu Pradziad
  • 1x 10/N1/(125 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2.1)
30 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 08:14:21
2018-05-07 22:28:25
Paulina Adamiec BALOU
  • 1x 4/N/(120 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2.1)
  • 1x 5/N1/(125 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2.1)
  • 1x 9/N/(120 cm) dwufazowy (art 274.5.3) o puchar Euroregionu Pradziad
  • 1x 10/N1/(125 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2.1)
29 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 08:14:05
2018-05-07 22:14:28
Nina Sokalska WIRUS
  • 2x T-1//Towarzyski (60 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2.1)
  • 2x T-3//Towarzyski (60 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2..1)
28 ENTRY ACCEPTED 2018-05-13 12:02:57
2018-05-07 22:13:32
Nina Sokalska CUPPERS MONTY
  • 2x T-1//Towarzyski (60 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2.1)
  • 2x T-3//Towarzyski (60 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2..1)
27 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 20:52:19
2018-05-07 18:53:44
Otylia Barczyk JOLY'S HOUSTON
  • 1x T-2//Towarzyski (80 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2.1)
  • 1x 1/LL/(90 cm) Zwykły bez rozgrywki (art 238.2.1)
  • 1x T-4//(80 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2..1)
  • 1x 6/LL/(90 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2..1)
26 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 20:52:02
2018-05-07 18:51:10
Otylia Barczyk SZAROTKA
  • 1x T-2//Towarzyski (80 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2.1)
  • 1x 1/LL/(90 cm) Zwykły bez rozgrywki (art 238.2.1)
  • 1x T-4//(80 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2..1)
  • 1x 6/LL/(90 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2..1)
25 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 20:51:41
2018-05-07 18:31:56
Lena Gruca LEAP STAR
  • 1x 6/LL/(90 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2..1)
  • 2x 7/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2..1)
24 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 17:52:15
2018-05-07 17:37:31
Marta Garbowska TRINITI
  • 1x 4/N/(120 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2.1)
  • 1x 5/N1/(125 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2.1)
  • 1x 9/N/(120 cm) dwufazowy (art 274.5.3) o puchar Euroregionu Pradziad
  • 1x 10/N1/(125 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2.1)
23 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 17:52:01
2018-05-07 14:49:15
Karolina Szut EWEREST N
  • 2x 1/LL/(90 cm) Zwykły bez rozgrywki (art 238.2.1)
  • 2x 6/LL/(90 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2..1)
18 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 07:58:25
2018-05-06 20:12:23
Aleksandra Kułaga NIRWANA
  • 1x 2/L/(100 cm) dwufazowy (art 274.5.3)
  • 1x 3/P/(110 cm) o wzrastającym stopniu trudności z Jokerm (art 269.5)
17 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 13:45:44
2018-05-05 12:09:25
Julia Szut DARK
  • 1x 2/L/(100 cm) dwufazowy (art 274.5.3)
  • 1x 3/P/(110 cm) o wzrastającym stopniu trudności z Jokerm (art 269.5)
  • 1x 7/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2..1)
  • 1x 8/P/(110 cm) dwufazowy (art 274.5.3)
16 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 13:45:28
2018-05-05 12:08:14
Julia Szut CEZANE
  • 1x 4/N/(120 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2.1)
  • 1x 5/N1/(125 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2.1)
  • 1x 9/N/(120 cm) dwufazowy (art 274.5.3) o puchar Euroregionu Pradziad
  • 1x 10/N1/(125 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2.1)
15 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 15:49:57
2018-04-30 12:14:16
Oliwia Śmigiel LIBELLO-STAR
  • 2x 2/L/(100 cm) dwufazowy (art 274.5.3)
  • 1x 3/P/(110 cm) o wzrastającym stopniu trudności z Jokerm (art 269.5)
14 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 07:37:06
2018-04-29 23:00:50
Bartłomiej Rogaczewski SHARON ARON
  • 1x 3/P/(110 cm) o wzrastającym stopniu trudności z Jokerm (art 269.5)
  • 1x 4/N/(120 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2.1)
  • 1x 8/P/(110 cm) dwufazowy (art 274.5.3)
  • 1x 10/N1/(125 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2.1)
13 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 07:36:46
2018-04-29 22:59:48
Bartłomiej Rogaczewski TORO
  • 2x 2/L/(100 cm) dwufazowy (art 274.5.3)
  • 1x 7/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2..1)
  • 1x 8/P/(110 cm) dwufazowy (art 274.5.3)
12 ENTRY ACCEPTED 2018-05-18 08:54:39
2018-04-25 17:03:46
Marek Garus LAURENCJA
  • 1x 3/P/(110 cm) o wzrastającym stopniu trudności z Jokerm (art 269.5)
  • 1x 4/N/(120 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2.1)
  • 1x 9/N/(120 cm) dwufazowy (art 274.5.3) o puchar Euroregionu Pradziad
  • 1x 10/N1/(125 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2.1)
11 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 15:48:50
2018-04-23 13:53:37
Julia Cichecka ROSA CALIA M
  • 1x 2/L/(100 cm) dwufazowy (art 274.5.3)
  • 1x 3/P/(110 cm) o wzrastającym stopniu trudności z Jokerm (art 269.5)
10 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 15:48:37
2018-04-23 13:53:05
Julia Cichecka GOOD FELLOW
  • 1x 4/N/(120 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2.1)
  • 1x 5/N1/(125 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2.1)
9 ENTRY ACCEPTED 2018-04-22 16:10:58
2018-04-22 15:39:14
Monika Śmiały CHELSEA L
  • 1x 1/LL/(90 cm) Zwykły bez rozgrywki (art 238.2.1)
  • 2x 2/L/(100 cm) dwufazowy (art 274.5.3)
  • 1x 6/LL/(90 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2..1)
  • 2x 7/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2..1)
8 ENTRY ACCEPTED 2018-04-22 16:10:46
2018-04-22 15:38:16
Aleksandra Leszczyńska CARATE L
  • 2x 1/LL/(90 cm) Zwykły bez rozgrywki (art 238.2.1)
  • 1x 2/L/(100 cm) dwufazowy (art 274.5.3)
  • 1x 6/LL/(90 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2..1)
  • 2x 7/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2..1)
7 ENTRY ACCEPTED 2018-04-20 23:34:00
2018-04-20 22:11:01
Betina Bejgier CENTUCKY 2
  • 1x 1/LL/(90 cm) Zwykły bez rozgrywki (art 238.2.1)
  • 1x 2/L/(100 cm) dwufazowy (art 274.5.3)
  • 1x 6/LL/(90 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2..1)
  • 1x 7/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2..1)
6 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 12:04:54
2018-04-20 12:43:59
Natalia Szynkler MEDYNA
  • 1x 3/P/(110 cm) o wzrastającym stopniu trudności z Jokerm (art 269.5)
  • 1x 4/N/(120 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2.1)
4 ENTRY ACCEPTED 2018-04-20 11:26:33
2018-04-20 08:43:34
Emilia Pietrzak TESTAROSSA
  • 2x 2/L/(100 cm) dwufazowy (art 274.5.3)
  • 1x 3/P/(110 cm) o wzrastającym stopniu trudności z Jokerm (art 269.5)
3 ENTRY ACCEPTED 2018-04-20 11:26:49
2018-04-20 08:43:06
Emilia Pietrzak SEPHORA MZ
  • 1x 4/N/(120 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2.1)
  • 1x 5/N1/(125 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2.1)
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Adamiec Paulina Klub Jeździecki Jumping Team Brynica
2003 (JM.)
O045600
2. Baherycz Katarzyna LKJ Moszna
S
O021100
3. Barczyk Otylia St. KJ Profit Orzesze
2005 (JM.)
O039682
4. Bażan Klaudia PLKJ Plessówka
1997 (MJ.)
4131/17 AB3C
5. Bejgier Betina Jumping Team Brynica
2002 (J.)
Brak
6. Bomba Bartek Kj Trachy Sośnicowice
1999 (MJ.)
123
7. Bromboszcz Maja JKS Desant Mikołów
2004 (JM.)
O037390
8. Chmura Kornelia Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki
2002 (J.)
brak
9. Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole
S
O004087
10. Cieślik Roksana KJ Royal Opole
2002 (J.)
brak
11. Ciurzyńska Agnieszka PLKJ PLESSÓWKA
1999 (MJ.)
nn
12. Czartoryska Kamila Brak
2005 (JM.)
Brak
13. Czekaj Przemysław KJ Okoły
2002 (J.)
O034268
14. Dżugaj Wiktoria LKJ Moszna
S
O024922
15. Fiedorowicz Kaja Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso
2003 (JM.)
O040327
16. Franas Karolina LUKJ Antoniówka
2000 (J.)
O039003
17. Gajdzik Roksana JKS EQUI VERSO
1999 (MJ.)
n
18. Garbowska Marta LKJ Ostroga Opole
2000 (J.)
O024285
19. Garus Marek LKJ Moszna
S
O000785
20. Gawlik Grzegorz Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki
S
brak
21. Gierek Klara Jeździecki Klub Sportowy DESANT
2005 (JM.)
O037079
22. Glück Dominika Brak
2005 (JM.)
O048467
23. Gruca Lena BPK
2007 (Mł.)
BRAK
24. Gruszczyk Martyna KJ Szarża Bolęcin
1997 (MJ.)
O022400
25. Hilla Martyna KJ Okoły
2005 (JM.)
O039243
26. Honysz Elżbieta LUKJ Antoniówka
S
O012775
27. Jendrośka Adrianna JKS Hanna
2000 (J.)
O028521
28. Klakla Patrycja LKJ Olimp Prudnik
1997 (MJ.)
Brak
29. Kołodziej Monika KJ Profit Orzesze
S
O018605
30. Konieczna Magdalena Klub Jeździecki Osadkowski sp.zo.o
S
O041566
31. Konieczny Patrycja LKJ Ochaby
1997 (MJ.)
O023108
32. Kopa Claudia LKJ Olimp Prudnik
2000 (J.)
O038230
33. Król Stefania KJ Trachy Sośnicowice
S
012345
34. Kruczkowska Natalia bpk
2017 (Mł.)
O036789
35. Kulig Karolina LKJ OLIMP Prudnik
2004 (JM.)
brak
36. Kułaga Aleksandra KJ Profit Orzesze
2005 (JM.)
O037080
37. Lenart Marko LKJ Moszna
1998 (MJ.)
O024014
38. Lenik Dorota EQUI Verso
39. Lentowicz Oliwia JKS Equi Verso
2007 (Mł.)
brak
40. Leszczyńska Aleksandra Klub Jeździecki Jumping Team Brynica
2005 (JM.)
O045607
41. Luzano Julia Klub Jeździecki Osadkowski sp.zo.o
brak
42. Maciejewska Justyna KJ Korys Przygorzele
S
O012118
43. Maślańczyk Aleksandra LUKJ Antoniówka
2002 (J.)
O033842
44. Mazur Oliwia LKJ Olimp Prudnik
2002 (J.)
0000
45. Michalik Angelika KJ Profit Orzesze
2006 (JM.)
O039681
46. Mickiewicz Angelika bez przynalezności
2001 (J.)
brak
47. Mundziakiewicz Julia Brak
2003 (JM.)
Brak
48. Musiał Paulina Jeździecki Klub Sportowy Desant
2002 (J.)
O035263
49. Napiórkowska Kaja LKJ Olimp Prudnik
2000 (J.)
O024925
50. Nastałek Nina LUKJ Antoniówka
2003 (JM.)
brak
51. Osysko Natalia LUKJ Antoniówka
2006 (JM.)
O043613
52. Pacławska Maria Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki
2001 (J.)
brak
53. Pal Nikola LJKS Eldorado Świerklany
2001 (J.)
O035731
54. Pęciak Anna Klub Jeździecki Hipodrom Five Oaks
S
O021301
55. Pietras Marta LKJ OLIMP Prudnik
2002 (J.)
brak
56. Pietryszyn Aleksandra KJ Profit Orzesze
2002 (J.)
O031245
57. Pietrzak Emilia KJ Jumping Team Brynica
2003 (JM.)
O035379
58. Pinocy Magdalena Jeździecki Klub Sportowy Desant
S
O006459
59. Pinocy Magdalena JKS Desant Mikołów
S
O006459
60. Podsiadło Sylwia Klub Jeździecki EQUITEAM
S
O007660
61. Polednia Henryk LKJ Moszna
2017 (Mł.)
O007664
62. Potysz Magdalena PLKJ PLESSÓWKA
2000 (J.)
brak
63. Pszowski Kevin KJ Metpol Grodziec
64. Remisz Halina Kj Royal
S
O013600
65. Robotycka-Lenczuk Iwona LKJ Olimp Prudnik
S
O011131
66. Rogaczewski Bartlomiej KJ Dworzysko
S
O013279
67. Rydz Martyna LKJ OLIMP Prudnik
2004 (JM.)
brak
68. Skorek Emilia KJ Profit Orzesze
2006 (JM.)
LZRWZJ/1189/18
69. Skupień Kamil LKJ Moszna
S
O033468
70. Śmigiel Oliwia LKJ Ostroga Opole
2003 (JM.)
O030886
71. Sokalska Nina St. KJ Profit Orzesze
2007 (Mł.)
O043628
72. Spychała Marcelina LKJ Moszna
S
O021102
73. Szczurek Julia LUKJ Antoniówka
2003 (JM.)
brak
74. Szewczyk Maja KJ Avanti Opole
2002 (J.)
O028301
75. Szojda Emilia KJ Profit Orzesze
2003 (JM.)
O035796
76. Szotek Dominika KJ TRACHY SOŚNICOWICE
1999 (MJ.)
nn
77. Szpak Iga LKJ Olimp Prudnik
S
O004543
78. Szulakowski Mikołaj Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
1999 (MJ.)
O029147
79. Szut Julia KJ Picador Dziuplina
2000 (J.)
O027573
80. Szut Karolina KJ Pikador
S
Brak
81. Szymczak Natalia LKJ Olimp Prudnik
2000 (J.)
brak
82. Szynkler Natalia niezrzeszona
S
O014203
83. Trudzińska Agata AZS Klub Środowiskowy Politechniki śląskiej-Ośrodek Jeździecki LUKASYNA
S
O029352
84. Tuleja Martyna JKS Equi Verso Jastrzębie-Zdrój
2002 (J.)
brak
85. Wandzioch Aleksandra EQUITEAM
2001 (J.)
O032597
86. Włodarz Joanna bpk
2004 (JM.)
brak
87. Wolańska Klaudia Niezrzeszona
2002 (J.)
brak
88. Woźniak Aneta bpk SLA
S
O005709
89. Żyglicka Pola LZJ Drama Zbrosławice
2003 (JM.)
O041526
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

96

AMANITA Czeska Gorącokrw. CZE 2008 Klacz gniada F: Lordano / Lord
M: Amareta / Amaretto D II
O: Agnieszka Pietryszyn
B: Pavel Kondziolka
K022205 203010237913008
2.

33

BALOU KWPN NED 2006 Klacz gniada F: Sarantos
M: Pandora
O: Katarzyna Garbowska-Adamiec
B: H.F.S.M. Harink/ Holandia
K013846 5280030606180
3.

63

BASTER SP POL 2013 Wałach gniada/164 F: Bankiet
M: Batuta
O: Dariusz Lentowicz
B: Kokot Stanisław
brak 616 009 61 01153 13
4.

45

BETINA Oldenburg Springpferd POL 2014 Klacz gniada F: Darco do Revel
M: Bettie
O: Anna Pęciak
B: Sven Volz
3443/18 AB
5.

125

BONI kuc 2004 klacz F:
M:
O:
B:
6.

99

BURZANNA DI Trakeńska POL 2004 Klacz kasztanowata F: Dinar
M: Burka XXOO
O: Agnieszka Czekaj
B: Sk Kowalewko
brak
7.

113

CALIA M SP POL 2012 Klacz gniada F: So in Love
M: Calma M
O: SK Moszna
B: SK Moszna
Brak
8.

59

CAMPINO BURME HAN GER 2010 Wałach siwa F: Cornado I / Cornet Obolensky
M: Cintana / Co-Pilot
O: Małgorzata Polok
B: Heinrich Burmester
K024504 DE431316854710
9.

19

CARATE L HAN. DEU 2011 Klacz kasztanowata/165 cm F: Contagio hol.
M: Wendi han.
O: Joanna Leszczyńska
B: Hof Woldar/Niemcy
K022373 DE431310077311
10.

112

CASH JM HOL GER 2002 Wałach ciemnogniada F: Cashandcarry /
M: Luna VIII / Bachus
O: Justyna Maciejewska
B: Hans Diederich
K024391 DE421000192302
11.

40

CASTA DIVA 4 Oldenburski Koń Skokowy GER 2008 Klacz siwa F: Stalypso
M: Canela
O: TFC Paweł Jendrośka
B: Jan Sprehe
K018807 DE 418184561408
12.

81

CATTLEYA SP POL 2012 Klacz siwa F: Nabucho du Serein
M: Castella
O: Tatiana Pętlak
B: Tatiana Pętlak
K025218
13.

18

CENTUCKY 2 Oldenburg POL 14.04.2002 Klacz gniada F: Capitol Paul
M: Lanol junge
O: Magdalena Bejgier
B: Magdalena Bejgier
B De 43333111302
14.

6

CEZANE HOL POL 2009 Wałach gniada F: Clarimo / Clearway
M: Firstcaletta / Caletto I
O: Marcin Biały
B: Małgorzata Siergiej
K017979 DE421000416409
15.

46

CICHA TOŃ 1 SP POL 2002 Klacz ciemnogniada/160 F: Akant / Arcus
M: Cicha Toń / Dinard
O: Marcin Michalik
B: Tadeusz Koza
K022224 POL009540038102
16.

95

CLINTELLA Westfalska POL 2009 Klacz siwa F: Clinton
M: Marena
O: Izabella Żyglicka
B: Montis Sp.zo.o.
K018034
17.

118

COFFEE 23 N POL 1999 Wałach biała F: n
M: n
O: n
B: n
n
18.

79

CONQUEST Holsztyńska POL 2008 Wałach gniada F: Conteur
M: Miss Condina
O: Kornelia Chmura
B: Kosicka Roma
brak
19.

12

CUPPERS MONTY Welsh Pony NLD 2008 Wałach kasztanowata/kuc: F: Breton Day
M: Cuppers Melody
O: Szweda Marek
B: M.J.A JENSEN
K024239
20.

15

CYNARA Pełna Krew Angielska POL 2007 Klacz gniada F: Special Power
M: Cudna
O: Beata Glück
B: SK Kozienice spółka z o.o.
K024907
21.

122

CZAKRAM NN POL 1999 Wałach biała F: nn
M: nn
O: nn
B: nn
brak
22.

62

DALIA Małopolska POL 2006 Klacz gniada F: Alczyk
M: Diana
O: Anna Wandzioch
B: Strach Józef
brak
23.

7

DARK SP POL 2008 Wałach kasztanowata/178cm F: Qumball / Kimball
M: Dracena / Konsul
O: Julia Szut
B:
K014745 POL009590194608
24.

110

DELICIEUX M SP POL 2013 Klacz gniada F: Contendor
M: Duola / Omen
O: Stadnina Koni Moszna
B: Stadnina Koni Moszna
brak
25.

101

DERYK Małopolska POL 2000 Wałach gniada F: Faworyt
M: Darka
O: Przemysław Czekaj
B: Czekaj
brak
26.

49

DŻAGAS M POL 2012 Ogier gniada F: Szkrab m
M: Dżaga m
O: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
B: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
K021405 616006690016612
27.

88

EFLIM SP POL 2014 Wałach kasztanowata F: Imequyl
M: Echefella
O: Wiktoria Dżugaj
B: SK Prudnik
K025762
28.

36

ENDO INNA POL 2008 Wałach kasztanowata/kuc:129,5 F: Jup / Branco S.V.
M: Pekna / Basco
O: Wojciech Skorek
B: Vymetalikovi Pavla i Vaclav
LKRWZJ/1749/18 213111926835708
29.

38

ERISSA SP POL 2013 Klacz kasztanowata/172 F: Irches
M: Erma
O: Aneta Woźniak
B: SK Prudnik Sp. z o. o.
K023444
30.

27

EWEREST-N SP POL 2009 Wałach gniada F: FAUST-Z
M: ERINA
O: Karolina Szut
B: Łukasz Wylęga
brak
31.

35

FOLKLORE 13 Oldenburska POL 2003 Klacz gniada F: lamentos
M: fonata
O: Zygfryd Grosz
B: Meyer Rudolf
K009635
32.

120

GADIA N POL 1999 Klacz biała F: n
M: n
O: n
B: n
n
33.

71

GOLDEN STAR KUC POL 2010 Wałach kara/kuc: F: Khamaro I /
M: Glory / Santara Danny's Boy
O: Lucjan Hilla
B: Iwona Kraszewska
K020842 616616690044810
34.

21

GOOD FELLOW SP POL 2011 Wałach gniada F: CANDIAVOLO
M: GARANTIE
O: Marek Cichecki
B: Rudiger Wassibauer
K021887
35.

57

GROM SP POL 2001 Wałach kasztanowata F: Arizona
M: Gramarra
O: Jerzy Dominiak
B: --
--
36.

98

HERON Małopolska POL 2000 Wałach gniada F: Zoon
M: Hiriana
O: agnieszka czekaj
B: SK Janów Podlaski
brak
37.

126

HUGO SP POL 2008 Wałach F: Grando old.
M: Astra sp
O: Lidia Gajdzik
B: Maras Adam
K015550 POL009690012908
38.

37

HUGO SP POL 2007 Wałach tarantowata/168 F: Eman
M: Hossa
O: Fiedorowicz Krystyna
B: Kmiecik Marek
K025736
39.

106

ILONA SP POL 2008 Klacz gniada F: Regal
M: Iza
O: Dariusz król
B: Kaczmarczyk Piotr
123
40.

86

INEZ-PRO SP POL 2010 Klacz gniada F: Pro-Savage
M: Izyda
O: Joachim Stiborski
B: Anna Błońska
K020810
41.

54

IRCHES M POL 2005 Ogier kasztanowata F: Chef Supreme xx
M: Irima m
O: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
B: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
K009912
42.

80

JARLA Szlachetna Półkrew POL 2000 Klacz kasztanowata F: Luron
M: Jaka
O: Grzegorz Gawlik
B: Grzegorz Gawlik
brak
43.

108

JOKER SP POL 2010 Wałach gniada F: Concord
M: Jarla
O: Grzegorz Gawlik
B: Grzegorz Gawlik
K016908
44.

90

JOKER SP POL 2010 Wałach gniada F: Concord
M: Jarla
O: Grzegorz Gawlik
B: Grzegorz Gawlik
K016908 616009690049710
45.

30

JOLY'S HOUSTON New Forest Pony BEL 2010 Wałach gniada/kuc:138 F: Dusty / Nieuwmoeds Patrick
M: Joly's Rasha / Sulaatik's Pavarotti
O: Marek Szweda
B:
K022358 056011020100145
46.

89

KALISTER SP POL 2004 Wałach kara F: Liguster
M: Kariera
O: Henryk Polednia
B: Jacek Bobik
K009263
47.

72

KNOCKKASH GIRL Kuc Connemara IRL 2012 Klacz siwa/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Lucjan Hilla
B:
K024793 372003000121178
48.

128

La Costa sp Polska 2010 klCZ SIWA F:
M:
O:
B:
49.

67

LA-CRUZA SP POL 2008 Klacz gniada/172 F: CRUZEIRO L
M: LIZYSTRATA L
O: CITY FINANCE Monika Szewczyk
B: Aleksy Steć
K020324 POL 009580007208 , PZJ 12732
50.

60

LACOSTA SP POL 2011 Klacz gniada F: Lancet
M: Wanda
O: Martyna Tuleja
B: Kuczera Wilibald
brak
51.

121

LALA N POL 1999 Klacz biała F: nn
M: nn
O: nn
B: nn
nn
52.

117

LAUR N POL 2000 Ogier biała F: n
M: n
O: n
B: n
n
53.

5

LAURENCJA OLD POL 2007 Klacz kasztanowata F: Stalon
M: Lisa/Hades
O: Monika Garus
B: Zbigniew Płatos
K016707 DE433331562007
54.

29

LEAP STAR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 stycz Wałach kasztanowata F: Long Star
M: Zofia
O: Karolina Gruca
B: Prywatna stadnina koni hanowerskich
Brak
55.

76

LEDA NAJA W SP POL 2005 Klacz siwa F: Desant
M: Lukarna/Kwartet
O: Waldemar Wojtyczka
B: Waldemar Wojtyczka
K010307 POL009540055605
56.

42

LEDANAJA II W SP POL 2007 Klacz siwa/162 F: Desant
M: Lukarna
O: Andrzej Pęciak
B: Waldemar Wojtyczka
K012200 12548
57.

25

LIBELLO-STAR HAN. GER 2004 Wałach kasztanowata F: Litas - Star
M: Amazone
O: Anna Śmigiel
B: brak
K011896 DE431316723804
58.

56

LINARIA M POL 2008 Klacz kasztanowata F: Rashim m
M: Lilia m
O: Stadnina Koni Prudnik Sp. z o.o.
B: Stadnina Koni Prudnik Sp. z o.o
0000
59.

77

LORD II W SP POL 2008 Wałach gniada F: Desant / Lando
M: Lukarna / Kwartet
O: Waldemar Wojtyczka
B: Waldemar Wojtyczka
K016730 POL009540138508
60.

58

LORDON TS POL 2008 Wałach gniada/164 F: Ordon / Biskwit
M: Liwia / Arcus
O: Patrycja Konieczny
B: Leszek Kośnik
K018239 616999540119008
61.

34

LOVE PARADE HOL. GER 2001 Ogier gniada F: Lancer I I
M: Almara Z
O: Katarzyna Krawczyk
B: Petersen Johannes
K007686
62.

97

LOZANO SP POL 2004 Wałach siwa F: Lubicz
M: Ratina
O: Klaudia Wolańska
B: Mariusz Lempert
brak
63.

48

LUCIER M POL 2009 Ogier siwa/165 F: Ramadan m
M: Luczia m
O: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
B: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
K016385 616006690134409
64.

109

LUSI Szlachetna Półkrew POL 2010 Klacz siwa F: Novum
M: Lota
O: Bażan Klaudia
B: Kowol Marek
2875/17 AB
65.

74

MADAM W SP POL 2002 Klacz siwa F: Desant / Lando
M: Mesalinka / Monsun
O: Waldemar Wojtyczka
B: Waldemar Wojtyczka
K007801 POL009540020802
66.

93

MAGNAT MŁP POL 1998 Wałach gniada F: DAKOTA
M: MINUTA
O: MAŁGORZATA KARNSK
B: MAŁGORZATA KARNSK
brak POL006600001198
67.

43

MALIBU SP POL 2012 Wałach gniada F: Boeckmann`s Looping
M: Korys Meduza
O: Martina Krakowczyk
B: Martina Krakowczyk
2438/18AB
68.

4

MEDYNA SP POL 2002 Klacz kasztanowata F: Mywill
M: Mileszna
O: Piotr Zdybowicz
B: Stadnina koni Pępowo SP. Z.O.O.
K013169 POL009690043902
69.

41

MEGUN Małopolska POL 2009 Klacz gniada/165 F: BRE GUN
M: METAXA
O: Marko Lenart
B: Szmalec Jacek
K021873 POL013540006609
70.

44

MILAN SP POL 2012 Wałach gniada F: Boeckmann`s Looping
M: Dolmet Milly Laforet
O: Martina Krakowczyk
B: Martina Krakowczyk
3191/18B
71.

53

MILWIA M POL 2011 Klacz kasztanowata F: Wiwat m
M: Michelle m
O: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
B: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
K019602 616006690084311
72.

55

MIWIA M POL 2012 Klacz kasztanowata F: Wiwat m
M: Michelle m
O: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
B: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
K021431 616006690015712
73.

66

MOON SECRET SP POL 2011 Ogier gniada F: CORLEONE Z
M: MONA LIZA - P
O: Weronika Ruff
B: Weronika Ruff
brak
74.

107

MOONLIGHT SHADOW Wielkopolska POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Eger
M: Misja
O: Halina Remisz
B: Marian Skowronek
K022179 616007610053212
75.

92

NICOL ŚL POL 2009 Klacz kara F: HONDAKER
M: NENSI
O: Grzegorz Gawlik
B: ZUBEK JOANNA
K022892 616008690139109
76.

127

Nirvana sp POL 2008 Klacz gniada F: n
M: n
O: Kułaga Karolina
B: n
000
77.

119

OSKAR BLUE N POL 1999 Wałach biała F: n
M: n
O: n
B: n
n
78.

94

PARYS SP POL 2012 Wałach gniada F: Boeckman's Looping
M: Plejada
O: Elżbieta Jarka-Doskocz
B: SK w Udorzu
brak 616009540020012
79.

78

PIRX Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2006 Wałach gniada/170 F: SIR NEEL
M: POLITURA
O: Anna Pal
B: Asman Ireneusz
brak
80.

75

PRIMA APRILIS W SP POL 2008 Klacz siwa/mk:153cm F: Desant
M: Prunelka
O: Waldemar Wojtyczka
B: Waldemar Wojtyczka
K016046
81.

105

PRINCE SP POL 2008 Wałach F: Alpinex
M: Pamella
O: Król Stefania
B: Król Krzysztof
POL013690003208
82.

61

QUEEN ISABELL Deutsches Sportpferd POL 2012 Klacz gniada F: Quality
M: Incelka
O: Sylwia Podsiadło
B: Alfons Bruggehagen
brak
83.

116

RAMIRADO Holsztyńska GER 2000 Wałach gniada F: Ramirado
M: Delore
O: Mateusz Szulakowski
B: xxx
08406
84.

102

ROCCO SP POL 2008 Wałach gniada F: Ulco / Voltaire
M: Rawa / Lider
O: Agnieszka Czekaj
B: Jan Krzyżoszczak
K014079 POL009610019708
85.

22

ROSA CALIA M SP POL 2013 Klacz kara F: CASSILIO
M: ROSA M
O: SK Moszna
B: SK Moszna
K024657
86.

17

SEPHORA MZ SP POL 2011 Klacz gniada F: Conus B / Cosinus
M: Szuba / Banita
O: Aneta Pietrzak
B: Michał Zdebel
K019670 616 009 54 01069 11
87.

24

SHARON ARON SP POL 2010 Wałach gniada F: Gluskspilz /
M: Sharon 52 / Sandro Song
O: Bartlomiej Rogaczewski
B: Krzysztof Szczepaniak
K019117 616009610162110
88.

111

SIENA M SP POL 2012 Klacz gniada F: Corrado Boy / Corrado I
M: Sofia / Le Voltaire
O: Stadnina Koni Moszna
B: Stadnina Koni Moszna
K020913
89.

70

SINGULORD SAVIA OS POL 2013 Klacz kasztanowata/mk: F: Singulord Joter
M: Aida HL
O: Agnieszka Olszewska
B: Agnieszka Olszewska
00000000
90.

83

SORDISSA SP POL 2013 Klacz gniada/167 F: Sword
M: Sodża
O: Stadnina Koni Prudnik Sp. z o.o.
B: Stadnina Koni Prudnik Sp. z o.o.
brak
91.

124

STEFANIE KUC NED 2003 Klacz bułana/kuc:137 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Małgorzat Polok
B: Van Der Rakt
K020938 528018920032064
92.

73

STOUGJESHOEVE BENITA Welsh Pony NLD 1999 Klacz siwa/kuc: F: High Flowns Japhet
M: Trefaes Bunny
O: Szweda Marek
B: Equita.pl. Verbaas
Brak
93.

87

SUNRISE M SP POL 2013 Ogier siwa F: Cassilio
M: Soleil M
O: Henryk Polednia
B: SK Moszna
K023381
94.

39

SYCYLIA SP POL 2010 Klacz gniada F: So In Love KWPN
M: Sorbona sp
O: Iwona Robotycka-Lenczuk
B: Dorota Hamarowska-Wypych
K019405 616009690051110
95.

115

SYRIUSZ M SP POL 2007 Wałach ciemnogniada F: SO IN LOVE
M: SYLWIA
O: SK Moszna
B: SK Moszna
K013184 12452
96.

31

SZAROTKA KUC POL 2010 Klacz siwa/kuc:140 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Ryszard Barczyk
B:
K024158 616999550179910
97.

85

T-STAR Z ZANG BEL 2001 Wałach siwa/170 F: Tornado /
M: Quick Star Girl / Quick Star
O: TFC Paweł Jendrośka
B:
K020526 87751 BEL40167
98.

16

TESTAROSSA SP POL 2009 Klacz gniada F: PEGASUS HB / FLEMMINGH
M: TIGRA / LORD ALEXANDER
O: Emilia Pietrzak
B: Paweł Mazurek
K022970 616 009 67 00750 09
99.

23

TORO Traken POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Eloqwent
M: Talina
O: Bartłomiej Rogaczewski
B: Bielski
K023286
100.

28

TRINITI Deutsches Sportpferd POL 2008 Klacz gniada/164 F: Candiavolo / Cantus
M: Trixi De Schoenefeld / Warkando Wonderboy
O: Maciej Garbowski
B: Rudiger Herbert Wassibauer
K016939 DE455870362908
101.

114

VIVA ESPANA M SP POL 2011 Klacz gniada F: So in Love
M: Vitara
O: SK Moszna
B: SK Moszna
K020912
102.

69

WASUAN SP POL 2009 Wałach gniada F: Guffi / Grandeur
M: Winett / Weinberg
O: ATTIS PPR Sp. z o. o.
B: Mateusz Michalski
K018363 616009670088009
103.

68

WERBEL SP POL 2003 Wałach ciemnogniada/170 F: Walim / Palant
M: Werka / Nimroy
O: Monika Szewczyk
B: Józef Polnik
K009989 POL009540023003 105EJ76
104.

100

WESOŁA GRAFKA SP POL 2009 Klacz gniada F: Graf Quidam
M: Wenus
O: agnieszka czekaj
B: ochaby
brak
105.

51

WICHAWA MŁP POL 2013 Klacz kasztanowata/163 F: Wiwat
M: Wiecha
O: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o
B: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o
K023446 616006690057613
106.

82

WIEDŻMIRA MŁP POL 2013 Klacz siwa F: Ramadan
M: Wiedźma
O: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o
B: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o
K023441 616006690058213
107.

32

WIRUS KUC POL 2001 Wałach tarantowata/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Marek Szweda
B:
K022491 POL999540060801
108.

91

WITAS MŁP POL 2008 Wałach gniada F: Sword
M: Witaksa
O: Agata Maślańczyk
B: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
K013727
109.

52

WYRWIGROSZ MŁP POL 2013 Ogier gniada F: Irches
M: Wygrana
O: Stadnina koni Prudnik Sp. Z o. o.
B: Stadnina koni Prudnik Sp. z o. o.
Brak
110.

103

ZULUS SP POL 1999 Ogier ciemnogniada/175 F: Elvis / Le Mexico
M: Zazula / Sztorm
O: Piaff Agnieszka Czekaj
B:
K010844 616009670007999
Rider Club
Competition
Prize
Adamiec Paulina Klub Jeździecki Jumping Team Brynica
250
600
SUM:
850.00
Bejgier Betina Jumping Team Brynica
100
150
SUM:
250.00
Ciurzyńska Agnieszka PLKJ PLESSÓWKA
150
SUM:
150.00
Czekaj Przemysław KJ Okoły
200
SUM:
200.00
Dżugaj Wiktoria LKJ Moszna
250
450
SUM:
700.00
Gajdzik Roksana JKS EQUI VERSO
200
SUM:
200.00
Jendrośka Adrianna JKS Hanna
150
250
SUM:
400.00
Musiał Paulina Jeździecki Klub Sportowy Desant
50
200
SUM:
250.00
Pęciak Anna Klub Jeździecki Hipodrom Five Oaks
300
350
SUM:
650.00
Pietras Marta LKJ OLIMP Prudnik
50
SUM:
50.00
Pietryszyn Aleksandra KJ Profit Orzesze
350
SUM:
350.00
Pietrzak Emilia KJ Jumping Team Brynica
300
SUM:
300.00
Śmigiel Oliwia LKJ Ostroga Opole
100
SUM:
100.00
Spychała Marcelina LKJ Moszna
300
SUM:
300.00
Szewczyk Maja KJ Avanti Opole
300
SUM:
300.00
Szpak Iga LKJ Olimp Prudnik
150
SUM:
150.00
Szulakowski Mikołaj Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
200
SUM:
200.00
Szynkler Natalia niezrzeszona
100
SUM:
100.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamiec Paulina
Klub Jeździecki Jumping Team Brynica
BALOU (33)
2018-05-19
15
2018-05-19
10
2018-05-20
10
2018-05-20
2018-05-19
2
250
2018-05-19
7
2018-05-20
21
2018-05-20
1
600
Baherycz Katarzyna
LKJ Moszna
CALIA M (113)
2018-05-20
15
2018-05-20
19
Barczyk Otylia
St. KJ Profit Orzesze
2018-05-19
5
2018-05-19
2
2018-05-20
1
2018-05-20
2
2018-05-19
3
2018-05-19
5
2018-05-20
2
2018-05-20
3
Bażan Klaudia
PLKJ Plessówka
LUSI (109)
2018-05-20
6
2018-05-20
4
Bejgier Betina
Jumping Team Brynica
2018-05-19
6
2018-05-19
2
100
2018-05-20
12
2018-05-20
1
150
Bomba Bartek
Kj Trachy Sośnicowice
ILONA (106)
2018-05-19
2018-05-19
32
2018-05-19
2018-05-20
12
2018-05-20
Bromboszcz Maja
JKS Desant Mikołów
MADAM W (74)
2018-05-19
4
2018-05-19
2018-05-20
26
2018-05-20
11
Chmura Kornelia
Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki
2018-05-20
14
2018-05-20
Cichecka Julia
LKJ Ostroga Opole
2018-05-19
10
2018-05-19
4
2018-05-20
17
2018-05-20
4
2018-05-19
12
2018-05-19
9
2018-05-20
14
2018-05-20
6
Cieślik Roksana
KJ Royal Opole
HERON (98)
2018-05-19
31
2018-05-19
21
2018-05-19
2018-05-20
20
2018-05-20
2018-05-20
31
Ciurzyńska Agnieszka
PLKJ PLESSÓWKA
LALA (121)
2018-05-20
3
150
2018-05-20
19
CZAKRAM (122)
2018-05-20
5
2018-05-20
Czartoryska Kamila
Brak
2018-05-19
18
2018-05-19
2018-05-20
5
2018-05-20
Czekaj Przemysław
KJ Okoły
ROCCO (102)
2018-05-20
3
200
2018-05-20
ZULUS (103)
2018-05-20
4
2018-05-20
Dżugaj Wiktoria
LKJ Moszna
EFLIM (88)
2018-05-19
11
2018-05-19
24
2018-05-20
10
2018-05-20
18
2018-05-19
18
2018-05-19
4
2018-05-20
2
250
2018-05-20
2
450
Fiedorowicz Kaja
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso
HUGO (37)
2018-05-19
21
2018-05-19
22
Franas Karolina
LUKJ Antoniówka
JOKER (90)
2018-05-19
8
2018-05-19
Gajdzik Roksana
JKS EQUI VERSO
GADIA (120)
2018-05-20
2
200
2018-05-20
27
Garbowska Marta
LKJ Ostroga Opole
TRINITI (28)
2018-05-19
5
2018-05-19
3
2018-05-20
6
2018-05-20
9
Garus Marek
LKJ Moszna
2018-05-19
13
2018-05-19
12
2018-05-20
9
2018-05-20
8
Gawlik Grzegorz
Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki
JOKER (108)
2018-05-20
7
2018-05-20
Gierek Klara
Jeździecki Klub Sportowy DESANT
2018-05-19
2018-05-19
2018-05-19
Glück Dominika
Brak
CYNARA (15)
2018-05-19
33
2018-05-19
2018-05-20
21
2018-05-20
Gruca Lena
BPK
2018-05-20
22
2018-05-20
27
2018-05-20
Gruszczyk Martyna
KJ Szarża Bolęcin
2018-05-19
19
2018-05-19
27
Hilla Martyna
KJ Okoły
2018-05-19
22
2018-05-19
29
2018-05-20
4
2018-05-20
2018-05-19
2018-05-19
12
2018-05-20
17
2018-05-20
7
Honysz Elżbieta
LUKJ Antoniówka
PARYS (94)
2018-05-19
9
2018-05-19
14
Jendrośka Adrianna
JKS Hanna
2018-05-19
8
2018-05-19
19
2018-05-20
8
2018-05-20
2018-05-19
1
150
2018-05-19
15
2018-05-20
1
250
Klakla Patrycja
LKJ Olimp Prudnik
WICHAWA (51)
2018-05-19
28
2018-05-19
14
2018-05-20
28
2018-05-20
2018-05-20
9
2018-05-20
Kołodziej Monika
KJ Profit Orzesze
2018-05-19
2018-05-19
19
2018-05-19
27
2018-05-20
10
2018-05-20
Konieczna Magdalena
Klub Jeździecki Osadkowski sp.zo.o
WASUAN (69)
2018-05-19
2018-05-19
16
Konieczny Patrycja
LKJ Ochaby
GROM (57)
2018-05-20
25
2018-05-20
LORDON (58)
2018-05-20
2018-05-20
Kopa Claudia
LKJ Olimp Prudnik
IRCHES (54)
2018-05-19
20
2018-05-19
28
2018-05-20
8
2018-05-20
25
Król Stefania
KJ Trachy Sośnicowice
PRINCE (105)
2018-05-19
2018-05-20
16
Kruczkowska Natalia
bpk
2018-05-19
2018-05-19
2018-05-19
15
2018-05-20
5
2018-05-20
Kulig Karolina
LKJ OLIMP Prudnik
2018-05-19
5
2018-05-19
2018-05-20
11
2018-05-20
Kułaga Aleksandra
KJ Profit Orzesze
Nirvana (127)
2018-05-19
30
2018-05-19
20
2018-05-20
21
2018-05-20
23
Lenart Marko
LKJ Moszna
MEGUN (41)
2018-05-19
21
2018-05-19
Lenik Dorota
EQUI Verso
La Costa (128)
2018-05-20
10
2018-05-20
15
Lentowicz Oliwia
JKS Equi Verso
BASTER (63)
2018-05-19
2018-05-19
2018-05-20
15
2018-05-20
Leszczyńska Aleksandra
Klub Jeździecki Jumping Team Brynica
2018-05-19
4
2018-05-19
18
2018-05-19
2018-05-20
22
2018-05-20
Luzano Julia
Klub Jeździecki Osadkowski sp.zo.o
2018-05-19
2018-05-19
15
Maciejewska Justyna
KJ Korys Przygorzele
CASH JM (112)
2018-05-20
5
2018-05-20
20
Maślańczyk Aleksandra
LUKJ Antoniówka
WITAS (91)
2018-05-19
16
2018-05-19
10
Mazur Oliwia
LKJ Olimp Prudnik
2018-05-19
8
2018-05-19
20
2018-05-20
15
2018-05-20
Michalik Angelika
KJ Profit Orzesze
2018-05-19
7
2018-05-19
9
2018-05-19
2018-05-20
3
2018-05-20
4
2018-05-20
Mickiewicz Angelika
bez przynalezności
HUGO (126)
2018-05-19
8
Mundziakiewicz Julia
Brak
2018-05-19
2018-05-19
13
2018-05-19
20
2018-05-20
14
2018-05-20
9
2018-05-20
Musiał Paulina
Jeździecki Klub Sportowy Desant
2018-05-19
3
50
2018-05-19
1
200
2018-05-20
13
2018-05-20
Napiórkowska Kaja
LKJ Olimp Prudnik
2018-05-19
17
2018-05-19
Nastałek Nina
LUKJ Antoniówka
NICOL (92)
2018-05-19
15
Osysko Natalia
LUKJ Antoniówka
MAGNAT (93)
2018-05-19
10
2018-05-19
Pacławska Maria
Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki
JARLA (80)
2018-05-20
12
2018-05-20
Pal Nikola
LJKS Eldorado Świerklany
PIRX (78)
2018-05-20
2018-05-20
Pęciak Anna
Klub Jeździecki Hipodrom Five Oaks
2018-05-19
1
300
2018-05-19
1
350
2018-05-20
15
2018-05-20
10
MALIBU (43)
2018-05-19
9
2018-05-19
14
2018-05-20
13
2018-05-20
18
MILAN (44)
2018-05-19
2018-05-19
26
2018-05-19
22
2018-05-20
19
2018-05-20
32
BETINA (45)
2018-05-19
11
2018-05-19
7
2018-05-20
16
2018-05-20
30
Pietras Marta
LKJ OLIMP Prudnik
MILWIA (53)
2018-05-19
1
2018-05-19
3
2018-05-20
6
2018-05-20
3
50
Pietryszyn Aleksandra
KJ Profit Orzesze
AMANITA (96)
2018-05-20
23
2018-05-20
350
Pietrzak Emilia
KJ Jumping Team Brynica
2018-05-19
5
2018-05-19
5
2018-05-20
4
2018-05-20
14
2018-05-19
8
2018-05-19
9
2018-05-20
12
2018-05-20
3
300
Pinocy Magdalena
Jeździecki Klub Sportowy Desant
2018-05-20
3
2018-05-20
6
Pinocy Magdalena
JKS Desant Mikołów
2018-05-19
11
2018-05-19
17
2018-05-20
11
2018-05-20
28
Podsiadło Sylwia
Klub Jeździecki EQUITEAM
2018-05-19
12
2018-05-19
17
2018-05-20
9
2018-05-20
20
Polednia Henryk
LKJ Moszna
2018-05-19
30
2018-05-19
24
2018-05-20
11
2018-05-20
23
Potysz Magdalena
PLKJ PLESSÓWKA
LAUR (117)
2018-05-20
12
2018-05-20
26
Pszowski Kevin
KJ Metpol Grodziec
BONI (125)
2018-05-19
6
2018-05-19
Remisz Halina
Kj Royal
2018-05-19
29
2018-05-19
Robotycka-Lenczuk Iwona
LKJ Olimp Prudnik
SYCYLIA (39)
2018-05-19
17
2018-05-19
2018-05-20
2018-05-20
Rogaczewski Bartlomiej
KJ Dworzysko
TORO (23)
2018-05-19
25
2018-05-19
2018-05-20
29
2018-05-20
25
2018-05-19
17
2018-05-19
2018-05-20
24
2018-05-20
17
Rydz Martyna
LKJ OLIMP Prudnik
LINARIA (56)
2018-05-19
4
2018-05-19
6
2018-05-20
13
2018-05-20
Skorek Emilia
KJ Profit Orzesze
ENDO (36)
2018-05-19
2
2018-05-19
2018-05-20
1
2018-05-20
Skupień Kamil
LKJ Moszna
2018-05-19
26
2018-05-19
19
2018-05-20
17
2018-05-20
22
SIENA M (111)
2018-05-19
8
2018-05-19
14
2018-05-20
7
2018-05-20
14
Śmigiel Oliwia
LKJ Ostroga Opole
2018-05-19
4
2018-05-19
16
2018-05-20
2
100
2018-05-20
21
Sokalska Nina
St. KJ Profit Orzesze
2018-05-19
7
2018-05-19
2018-05-20
2
2018-05-20
WIRUS (32)
2018-05-19
1
2018-05-19
2018-05-20
4
2018-05-20
2018-05-19
3
2018-05-19
2018-05-20
5
2018-05-20
Spychała Marcelina
LKJ Moszna
2018-05-19
6
2018-05-19
5
2018-05-20
7
2018-05-20
11
SYRIUSZ M (115)
2018-05-19
11
2018-05-19
8
2018-05-20
1
300
2018-05-20
7
Szczurek Julia
LUKJ Antoniówka
NICOL (92)
2018-05-19
16
Szewczyk Maja
KJ Avanti Opole
2018-05-19
WERBEL (68)
2018-05-19
16
2018-05-19
2
300
Szojda Emilia
KJ Profit Orzesze
2018-05-20
STEFANIE (124)
2018-05-19
4
2018-05-19
7
2018-05-20
13
2018-05-20
11
Szotek Dominika
KJ TRACHY SOŚNICOWICE
COFFEE 23 (118)
2018-05-20
8
2018-05-20
13
2018-05-20
24
2018-05-20
22
Szpak Iga
LKJ Olimp Prudnik
LUCIER (48)
2018-05-19
2
150
2018-05-19
9
2018-05-20
18
2018-05-20
8
DŻAGAS (49)
2018-05-19
10
2018-05-19
6
2018-05-20
16
2018-05-20
10
Szulakowski Mikołaj
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
RAMIRADO (116)
2018-05-19
3
200
2018-05-19
11
2018-05-20
16
2018-05-20
6
Szut Julia
KJ Picador Dziuplina
CEZANE (6)
2018-05-19
13
2018-05-19
6
2018-05-20
9
2018-05-20
5
DARK (7)
2018-05-19
13
2018-05-19
7
2018-05-20
20
Szut Karolina
KJ Pikador
2018-05-19
18
2018-05-19
2018-05-20
23
2018-05-20
Szymczak Natalia
LKJ Olimp Prudnik
MIWIA (55)
2018-05-19
2
2018-05-19
1
2018-05-20
1
2018-05-20
18
Szynkler Natalia
niezrzeszona
MEDYNA (4)
2018-05-19
3
100
2018-05-19
7
2018-05-20
24
2018-05-20
12
Trudzińska Agata
AZS Klub Środowiskowy Politechniki śląskiej-Ośrodek Jeździecki LUKASYNA
2018-05-19
2018-05-19
2018-05-19
31
2018-05-20
2018-05-20
2018-05-20
Tuleja Martyna
JKS Equi Verso Jastrzębie-Zdrój
LACOSTA (60)
2018-05-19
14
2018-05-19
21
Wandzioch Aleksandra
EQUITEAM
DALIA (62)
2018-05-19
23
2018-05-19
11
2018-05-20
5
2018-05-20
26
Włodarz Joanna
bpk
DERYK (101)
2018-05-19
2018-05-19
25
2018-05-19
23
2018-05-20
7
2018-05-20
19
2018-05-20
Wolańska Klaudia
Niezrzeszona
LOZANO (97)
2018-05-20
8
Woźniak Aneta
bpk SLA
ERISSA (38)
2018-05-19
13
2018-05-19
10
Żyglicka Pola
LZJ Drama Zbrosławice
2018-05-19
6
2018-05-19
12

Number of Riders: 89

Number of Horses: 110

The sum of prizes: 5 500.00

Competition results developed by: SK Prudnik
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042015-1, LKJ Olimp Prudnik)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl