Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
11 ENTRY ACCEPTED 2017-09-20 16:38:58
2017-09-20 15:14:32
Agata Trudzińska INEZ-PRO
  • 1x 1/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu (dodatek S1 reg. rozgrywania Zawodów Krajowych w skokach)
  • 2x 2/L/100 cm dwufazowy (art. 274.5.3)
10 ENTRY ACCEPTED 2017-09-20 16:38:43
2017-09-20 15:05:05
Pavel Veres ARDENA
  • 2x T-2//Towarzyski 80 cm z trafieniem w normę czasu (dodatek S1 reg. rozgrywania Zawodów Krajowych w skokach)
9 ENTRY ACCEPTED 2017-09-20 16:38:24
2017-09-20 15:04:34
Marta Burba KANDYS
  • 2x T-2//Towarzyski 80 cm z trafieniem w normę czasu (dodatek S1 reg. rozgrywania Zawodów Krajowych w skokach)
  • 1x 1/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu (dodatek S1 reg. rozgrywania Zawodów Krajowych w skokach)
8 ENTRY ACCEPTED 2017-09-20 11:43:48
2017-09-20 10:56:35
Marko Lenart AMANDA
  • 1x 1/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu (dodatek S1 reg. rozgrywania Zawodów Krajowych w skokach)
  • 1x 2/L/100 cm dwufazowy (art. 274.5.3)
7 ENTRY ACCEPTED 2017-09-20 11:43:31
2017-09-19 19:00:32
Dominika Glück CYNARA
  • 2x T-1//Towarzyski 60 cm z trafieniem w normę czasu (dodatek S1 reg. rozgrywania Zawodów Krajowych w skokach)
  • 1x T-2//Towarzyski 80 cm z trafieniem w normę czasu (dodatek S1 reg. rozgrywania Zawodów Krajowych w skokach)
6 ENTRY ACCEPTED 2017-09-19 11:28:50
2017-09-19 11:13:21
Julia Cichecka GOOD FELLOW
  • 1x 3/P/110 cm z ustalonym czasem (art. 267)
  • 1x 4/P/110 cm Konkurs Specjalny Bingo (art. 262.4) zmodyfikowany
5 ENTRY ACCEPTED 2017-09-19 11:28:32
2017-09-19 11:11:32
Paulina Adamiec BALOU
  • 2x 2/L/100 cm dwufazowy (art. 274.5.3)
4 ENTRY ACCEPTED 2017-09-18 22:27:20
2017-09-18 21:17:43
Iwona Robotycka-Lenczuk SYCYLIA
  • 1x 1/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu (dodatek S1 reg. rozgrywania Zawodów Krajowych w skokach)
  • 1x 2/L/100 cm dwufazowy (art. 274.5.3)
3 ENTRY ACCEPTED 2017-09-18 10:47:13
2017-09-18 09:41:56
Anna Sosińska EVEREST "M"
  • 1x 4/P/110 cm Konkurs Specjalny Bingo (art. 262.4) zmodyfikowany
  • 1x 5/N/125 cm zwykły (art.238.2.1)
2 ENTRY ACCEPTED 2017-09-18 10:47:32
2017-09-18 08:50:13
Elżbieta Gerstel SOMARA
  • 1x 3/P/110 cm z ustalonym czasem (art. 267)
  • 1x 4/P/110 cm Konkurs Specjalny Bingo (art. 262.4) zmodyfikowany
1 ENTRY ACCEPTED 2017-09-17 18:27:14
2017-09-17 18:07:48
Karolina Moi GOLDEN LADY
  • 2x T-2//Towarzyski 80 cm z trafieniem w normę czasu (dodatek S1 reg. rozgrywania Zawodów Krajowych w skokach)
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize

Number of Riders: 0

Number of Horses: 0

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: SK Prudnik
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042015-1, LKJ Olimp Prudnik)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl