Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
50 ENTRY ACCEPTED 2017-06-23 10:59:54
2017-06-23 10:55:47
Julia Majer WANESS
  • 2x 2/L/(100 cm) dokładności bez rozgrywki (art. 238.1.1)
49 ENTRY ACCEPTED 2017-06-23 11:00:53
2017-06-23 10:53:39
Julia Majer POGODNA M
  • 2x 2/L/(100 cm) dokładności bez rozgrywki (art. 238.1.1)
48 ENTRY ACCEPTED 2017-06-23 07:43:43
2017-06-21 22:29:06
Magdalena Pyka WIGOR
  • 2x T-4/LL/(80 cm) dokładności bez rozgrywki (art 238.1.1)
47 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 07:29:24
2017-06-21 22:22:21
Katarzyna Karmańska BRANDENBURG
  • 2x 1/LL/(90 cm) dokładności bez rozgrywki (art. 238.1.1)
  • 1x 2/L/(100 cm) dokładności bez rozgrywki (art. 238.1.1)
46 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 07:29:09
2017-06-21 22:18:14
Monika Jendro MALAQUIDA
  • 1x 7/L/(100 cm) dokładności bez rozgrywki (art. 238.1.1)
  • 1x 8/P/(110 cm) o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art. 269.5)
45 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 07:28:52
2017-06-21 20:30:16
Natalia Kruczkowska TANIEC
  • 1x 1/LL/(90 cm) dokładności bez rozgrywki (art. 238.1.1)
  • 2x 2/L/(100 cm) dokładności bez rozgrywki (art. 238.1.1)
44 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 18:23:54
2017-06-21 18:23:32
Natalia Szymczak IRCHES
  • 2x T-1/mini LL/Towarzyski (60 cm) dokładności bez rozgrywki (art. 238.1.1)
43 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 18:24:04
2017-06-21 18:20:33
Claudia Kopa SODŻA
  • 2x T-2/LL/Towarzyski (80 cm) dokładności bez rozgrywki (art. 238.1.1)
42 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 18:24:13
2017-06-21 18:20:03
Dominika Szczygieł LINARIA
  • 2x T-1/mini LL/Towarzyski (60 cm) dokładności bez rozgrywki (art. 238.1.1)
41 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 18:24:25
2017-06-21 18:19:30
Claudia Kopa GORDIASZ
  • 2x T-1/mini LL/Towarzyski (60 cm) dokładności bez rozgrywki (art. 238.1.1)
40 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 10:02:55
2017-06-21 08:58:23
Emilia Pietrzak SEPHORA MZ
  • 2x 2/L/(100 cm) dokładności bez rozgrywki (art. 238.1.1)
39 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 10:02:29
2017-06-21 08:57:52
Emilia Pietrzak TESTAROSSA
  • 2x 1/LL/(90 cm) dokładności bez rozgrywki (art. 238.1.1)
37 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 19:38:22
2017-06-20 19:21:09
Marta Burba KANDYS
  • 2x T-2/LL/Towarzyski (80 cm) dokładności bez rozgrywki (art. 238.1.1)
36 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 13:37:22
2017-06-20 12:00:25
Maja Szewczyk WERBEL
  • 1x 3/P/(110 cm) dwufazowy (art. 274.5.3)
35 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 13:36:55
2017-06-20 11:59:44
Maja Szewczyk LA-CRUZA
  • 1x 4/N/(120 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 5/N1/(125 cm) dwufazowy (art. 274.5.3)
  • 1x 9/N/(120 cm) dwufazowy (art. 274.5.3)
  • 1x 10/N1/(125 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
34 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 13:36:38
2017-06-20 11:59:16
Oliwia Śmigiel LIBELLO-STAR
  • 2x 1/LL/(90 cm) dokładności bez rozgrywki (art. 238.1.1)
  • 1x 2/L/(100 cm) dokładności bez rozgrywki (art. 238.1.1)
  • 1x 6/LL/(90 cm) dokładności bez rozgrywki (art 238.1.1)
  • 1x 7/L/(100 cm) dokładności bez rozgrywki (art. 238.1.1)
33 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 13:36:21
2017-06-20 11:58:34
Julia Cichecka GOOD FELLOW
  • 1x 3/P/(110 cm) dwufazowy (art. 274.5.3)
  • 1x 4/N/(120 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 8/P/(110 cm) o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art. 269.5)
  • 1x 9/N/(120 cm) dwufazowy (art. 274.5.3)
32 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 11:26:44
2017-06-20 11:13:38
Marko Lenart MEGUN
  • 2x 2/L/(100 cm) dokładności bez rozgrywki (art. 238.1.1)
  • 1x 3/P/(110 cm) dwufazowy (art. 274.5.3)
  • 2x 7/L/(100 cm) dokładności bez rozgrywki (art. 238.1.1)
  • 1x 8/P/(110 cm) o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art. 269.5)
31 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 11:02:46
2017-06-20 07:09:03
Klaudia Wolańska LOZANO
  • 1x T-1/mini LL/Towarzyski (60 cm) dokładności bez rozgrywki (art. 238.1.1)
  • 2x T-2/LL/Towarzyski (80 cm) dokładności bez rozgrywki (art. 238.1.1)
  • 1x T-3/mini LL/Towarzyski (60 cm) dokładności bez rozgrywki (art 238.1.1)
  • 2x T-4/LL/(80 cm) dokładności bez rozgrywki (art 238.1.1)
30 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 06:52:39
2017-06-19 22:37:10
Agnieszka Barczak FAUL
  • 1x T-1/mini LL/Towarzyski (60 cm) dokładności bez rozgrywki (art. 238.1.1)
  • 2x T-2/LL/Towarzyski (80 cm) dokładności bez rozgrywki (art. 238.1.1)
29 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 06:52:26
2017-06-19 21:41:31
Henryk Polednia TURBUD IQ
  • 1x 7/L/(100 cm) dokładności bez rozgrywki (art. 238.1.1)
  • 1x 8/P/(110 cm) o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art. 269.5)
28 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 06:52:11
2017-06-19 21:35:35
Wiktoria Dżugaj TURBUD CONSUL
  • 1x 7/L/(100 cm) dokładności bez rozgrywki (art. 238.1.1)
  • 1x 8/P/(110 cm) o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art. 269.5)
27 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 19:59:03
2017-06-19 18:14:12
Kaja Napiórkowska FRUGO
  • 1x T-1/mini LL/Towarzyski (60 cm) dokładności bez rozgrywki (art. 238.1.1)
  • 1x T-2/LL/Towarzyski (80 cm) dokładności bez rozgrywki (art. 238.1.1)
26 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 17:09:32
2017-06-19 14:22:06
Aleksandra Wandzioch DALIA
  • 1x 1/LL/(90 cm) dokładności bez rozgrywki (art. 238.1.1)
  • 1x 2/L/(100 cm) dokładności bez rozgrywki (art. 238.1.1)
25 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 17:09:44
2017-06-19 14:21:39
Sylwia Podsiadło CORINA - N
  • 1x 1/LL/(90 cm) dokładności bez rozgrywki (art. 238.1.1)
  • 1x 2/L/(100 cm) dokładności bez rozgrywki (art. 238.1.1)
  • 1x 6/LL/(90 cm) dokładności bez rozgrywki (art 238.1.1)
  • 1x 7/L/(100 cm) dokładności bez rozgrywki (art. 238.1.1)
24 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 17:09:19
2017-06-19 10:55:55
Kamil Pszowski SONNY BOY M
  • 2x 2/L/(100 cm) dokładności bez rozgrywki (art. 238.1.1)
23 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 08:24:27
2017-06-18 23:44:49
Bartlomiej Rogaczewski SHARON ARON
  • 1x 3/P/(110 cm) dwufazowy (art. 274.5.3)
  • 1x 4/N/(120 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 8/P/(110 cm) o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art. 269.5)
  • 1x 9/N/(120 cm) dwufazowy (art. 274.5.3)
21 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 08:24:04
2017-06-18 22:48:53
Iwona Robotycka-Lenczuk SYCYLIA
  • 2x 2/L/(100 cm) dokładności bez rozgrywki (art. 238.1.1)
  • 2x 7/L/(100 cm) dokładności bez rozgrywki (art. 238.1.1)
20 ENTRY ACCEPTED 2017-06-18 21:46:10
2017-06-18 21:42:02
Aleksandra Pilatowicz WIMELLA
  • 1x 3/P/(110 cm) dwufazowy (art. 274.5.3)
  • 1x 8/P/(110 cm) o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art. 269.5)
19 ENTRY ACCEPTED 2017-06-18 21:45:58
2017-06-18 21:41:37
Aleksandra Pilatowicz MIWIA
  • 2x 2/L/(100 cm) dokładności bez rozgrywki (art. 238.1.1)
  • 2x 7/L/(100 cm) dokładności bez rozgrywki (art. 238.1.1)
18 ENTRY ACCEPTED 2017-06-18 21:45:48
2017-06-18 21:41:01
Iga Szpak EUMARA
  • 1x 4/N/(120 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 5/N1/(125 cm) dwufazowy (art. 274.5.3)
17 ENTRY ACCEPTED 2017-06-18 21:45:33
2017-06-18 21:40:39
Iga Szpak ROSA PRIMA
  • 1x 3/P/(110 cm) dwufazowy (art. 274.5.3)
  • 1x 4/N/(120 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
16 ENTRY ACCEPTED 2017-06-18 21:45:18
2017-06-18 21:40:20
Iga Szpak MILWIA
  • 1x 3/P/(110 cm) dwufazowy (art. 274.5.3)
15 ENTRY ACCEPTED 2017-06-18 21:45:05
2017-06-18 21:40:00
Iga Szpak GRASZKA
  • 2x 1/LL/(90 cm) dokładności bez rozgrywki (art. 238.1.1)
14 ENTRY ACCEPTED 2017-06-18 21:44:53
2017-06-18 21:39:38
Iga Szpak WICHAWA
  • 2x 1/LL/(90 cm) dokładności bez rozgrywki (art. 238.1.1)
13 ENTRY ACCEPTED 2017-06-18 21:44:40
2017-06-18 21:39:00
Iga Szpak WIEDŻMIRA
  • 2x T-1/mini LL/Towarzyski (60 cm) dokładności bez rozgrywki (art. 238.1.1)
12 ENTRY ACCEPTED 2017-06-18 21:44:03
2017-06-18 21:38:27
Iga Szpak NEQUIMA
  • 2x T-2/LL/Towarzyski (80 cm) dokładności bez rozgrywki (art. 238.1.1)
11 ENTRY ACCEPTED 2017-06-18 21:43:43
2017-06-18 21:36:58
Kaja Napiórkowska NENIA
  • 1x 2/L/(100 cm) dokładności bez rozgrywki (art. 238.1.1)
  • 1x 3/P/(110 cm) dwufazowy (art. 274.5.3)
10 ENTRY ACCEPTED 2017-06-18 21:43:09
2017-06-18 21:34:03
Kaja Napiórkowska ERISSA
  • 1x T-1/mini LL/Towarzyski (60 cm) dokładności bez rozgrywki (art. 238.1.1)
  • 1x T-2/LL/Towarzyski (80 cm) dokładności bez rozgrywki (art. 238.1.1)
9 ENTRY ACCEPTED 2017-06-17 21:58:50
2017-06-17 21:37:20
Natalia Szynkler MEDYNA
  • 1x 2/L/(100 cm) dokładności bez rozgrywki (art. 238.1.1)
  • 1x 3/P/(110 cm) dwufazowy (art. 274.5.3)
8 ENTRY ACCEPTED 2017-06-17 21:58:37
2017-06-17 20:27:38
Karolina Kozik MERCURY
  • 2x T-1/mini LL/Towarzyski (60 cm) dokładności bez rozgrywki (art. 238.1.1)
  • 1x T-2/LL/Towarzyski (80 cm) dokładności bez rozgrywki (art. 238.1.1)
  • 2x T-3/mini LL/Towarzyski (60 cm) dokładności bez rozgrywki (art 238.1.1)
  • 2x T-4/LL/(80 cm) dokładności bez rozgrywki (art 238.1.1)
6 ENTRY ACCEPTED 2017-06-17 14:49:57
2017-06-17 13:28:44
Przemysław Czekaj ROCCO
  • 1x 9/N/(120 cm) dwufazowy (art. 274.5.3)
  • 1x 10/N1/(125 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
5 ENTRY ACCEPTED 2017-06-16 14:23:22
2017-06-16 13:39:37
Aleksandra Szpryngiel OTIS
  • 1x 2/L/(100 cm) dokładności bez rozgrywki (art. 238.1.1)
  • 1x 3/P/(110 cm) dwufazowy (art. 274.5.3)
4 ENTRY ACCEPTED 2017-06-16 10:43:02
2017-06-16 08:56:56
Paulina Adamiec BALOU
  • 2x 2/L/(100 cm) dokładności bez rozgrywki (art. 238.1.1)
  • 2x 7/L/(100 cm) dokładności bez rozgrywki (art. 238.1.1)
3 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 19:11:22
2017-06-12 14:22:36
Elżbieta Gerstel SOMARA
  • 1x 2/L/(100 cm) dokładności bez rozgrywki (art. 238.1.1)
  • 1x 3/P/(110 cm) dwufazowy (art. 274.5.3)
  • 1x 7/L/(100 cm) dokładności bez rozgrywki (art. 238.1.1)
  • 1x 8/P/(110 cm) o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art. 269.5)
2 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 08:47:39
2017-06-11 21:41:36
Marta Garbowska TRINITI
  • 1x 4/N/(120 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 5/N1/(125 cm) dwufazowy (art. 274.5.3)
  • 1x 9/N/(120 cm) dwufazowy (art. 274.5.3)
  • 1x 10/N1/(125 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
1 ENTRY ACCEPTED 2017-06-10 18:31:32
2017-06-10 17:05:05
Marek Garus WHOOPY BOY
  • 1x 4/N/(120 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 5/N1/(125 cm) dwufazowy (art. 274.5.3)
  • 1x 9/N/(120 cm) dwufazowy (art. 274.5.3)
  • 1x 10/N1/(125 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Adamiec Paulina KJ JUMPING TEAM BRYNICA
2003 (JM.)
O045600
2. Barczak Agnieszka bpk
2001 (J.)
28488/17
3. Burba Marta LKJ Ostroga
S
O039891
4. Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole
S
O004087
5. Czekaj Przemysław KJ Okoły
2002 (JM.)
O034268
6. Dżugaj Wiktoria Turbud Brzeg
1996 (MJ.)
O024922
7. Garbowska Marta LKJ Ostroga Opole
2000 (J.)
O024285
8. Garus Marek LKJ Moszna
S
O000785
9. Gerstel Elżbieta Klub Jeździecki Jumping Team Brynica
S
O012945
10. Jendro Monika Bez przynależność klubowej
1999 (J.)
O030700
11. Karmańska Katarzyna Bez przynależność klubowej
2002 (JM.)
4254/17B
12. Kopa Claudia LKJ Olimp Prudnik
2000 (J.)
O038230
13. Kozik Karolina BPK
2005 (JM.)
brak
14. Kruczkowska Natalia bpk
4421/17B
15. Lenart Marko LKJ Moszna
1998 (MJ.)
O024014
16. Majer Julia LKJ MOSZNA
S
O011136
17. Napiórkowska Kaja LKJ Olimp Prudnik
2000 (J.)
O024925
18. Pacyna Patrycja
19. Pietrzak Emilia KJ Jumping Team Brynica
2003 (JM.)
O035379
20. Pilatowicz Aleksandra LKJ Olimp Prudnik
S
O018692
FEI Nr: 163/15
21. Podsiadło Sylwia Klub Jeździecki EQUITEAM
S
O007660
22. Polednia Henryk Turbud Brzeg
O007664
23. Polednia Henryk KJ Turbud Brzeg
O007664
24. Pszowski Kamil Klub Jeździecki Metpol Grodziec
2001 (J.)
O045612
25. Pyka Magdalena Lubliniec
S
brak
26. Robotycka-Lenczuk Iwona LKJ Olimp Prudnik
S
O011131
27. Rogaczewski Bartlomiej KJ Dworzysko
S
O013279
28. Śmigiel Oliwia LKJ Ostroga Opole
2003 (JM.)
O030886
29. Szczygieł Dominika LKJ Olimp Prudnik
2003 (JM.)
0000
30. Szewczyk Maja KJ Avanti Opole
2002 (JM.)
O028301
31. Szpak Iga LKJ Olimp Prudnik
S
O004543
32. Szpryngiel Aleksandra Klub jeździecki Royal Opole
S
O023728
33. Szymczak Natalia LKJ Olimp Prudnik
2000 (J.)
brak
34. Szynkler Natalia niezrzeszona
S
O014203
35. Wandzioch Aleksandra EQUITEAM
2001 (J.)
O032597
36. Wolańska Klaudia bpk
2002 (JM.)
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

42

BALOU KWPN NED 2006 Klacz gniada F: Sarantos / Emilion
M: Pandora / Lincoln
O: Katarzyna Garbowska-Adamiec
B: NED
K013846 5280030606180
2.

2

BRANDENBURG SP POL 2000 Wałach F: Rabiat II Turbud Z
M: Bonezja
O: Kimel Agata
B: Polska
Nr PZJ: K013165
3.

23

CORINA - N Szlachetna Półkrew POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Cotton Club ex. Catmaran
M: Capri
O: Niedźwiecki Włodzimierz
B: Niedźwiecki Włodzimierz
Brak
4.

22

DALIA Małopolska POL 2006 Klacz gniada F: Alczyk
M: Diana
O: Anna Wandzioch
B: Strach Józef
brak
5.

37

ERISSA SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Irches
M: Erma
O: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o
B: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o
K023444
6.

29

EUMARA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Maram KWPN
M: Eula sp
O: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
B: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
K012195 POL009690089208
7.

18

FAUL Wielkopolska POL 2010 Wałach gniada/166 F: Powój
M: Fortencja
O: Małgorzata Barczak
B: Justyna Czwojda
brak 616007610154310
8.

21

FRUGO SP POL 2011 Wałach gniada F: Pikap
M: Fatyga
O: Patrycja Pacyna
B: Patrycja Pacyna
brak
9.

15

GOOD FELLOW SP POL 2011 Wałach gniada F: CANDIAVOLO
M: GARANTIE
O: Marek Cichecki
B: Rudiger Wassibauer
K021887
10.

8

GORDIASZ SP POL 2012 Klacz gniada F: Szkrab m
M: Gordia sp
O: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
B: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
K021430 6160096900163
11.

32

GRASZKA MŁP POL 2013 Klacz gniada F: Szkrab
M: Grawitacja
O: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o
B: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o
K023445
12.

5

IRCHES M POL 2005 Ogier kasztanowata F: Chef Supreme xx
M: Irima m
O: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
B: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
K009912
13.

11

KANDYS SP POL 2003 Wałach gniada/165 F: GALILEUSZ
M: KANDA
O: MARTA BURBA
B: STANISLAW STANDURA
K020580 POL 009 54 00127 03
14.

13

LA-CRUZA SP POL 2008 Klacz gniada F: Cruizero L
M: Lizystrata L
O: Monika Szewczyk
B: Steć Aleksy
K020324
15.

14

LIBELLO-STAR HAN. GER 2004 Wałach kasztanowata F: Litas - Star
M: Amazone
O: Anna Śmigiel
B: brak
K011896 DE431316723804
16.

7

LINARIA M POL 2008 Klacz kasztanowata F: Rashim m
M: Lilia m
O: Stadnina Koni Prudnik Sp. z o.o.
B: Stadnina Koni Prudnik Sp. z o.o
0000
17.

17

LOZANO SP POL 2004 Wałach siwa F: Lubicz
M: Ratina
O: Klaudia Wolańska
B: Mariusz Lempert
brak
18.

3

MALAQUIDA SP POL 2003 Klacz gniada F: Lando
M: Mantyla
O: Jendro Elżbieta
B: Polska
K012806
19.

38

MEDYNA SP POL 2002 Klacz kasztanowata F: Mywill
M: Mileszna
O: Piotr Zdybowicz
B: Stadnina koni Pępowo SP. Z.O.O.
K013169 POL009690043902
20.

16

MEGUN Małopolska POL 2009 Klacz gniada/165 F: BRE GUN
M: METAXA
O: Marko Lenart
B: Szmalec Jacek
K021873 POL013540006609
21.

39

MERCURY SP POL 2013 Wałach gniada F: SWORD
M: MERQURIA
O: Karolina Kozik
B: SK Prudnik
brak
22.

31

MILWIA M POL 2011 Klacz kasztanowata F: Wiwat m
M: Michelle m
O: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
B: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
K019602 616006690084311
23.

28

MIWIA M POL 2012 Klacz kasztanowata F: Wiwat m
M: Michelle m
O: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
B: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
K021431 616006690015712
24.

36

NENIA SP POL 2007 Klacz gniada/167 F: Imequyl sp
M: Nena sp
O: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
B: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
K011277 POL009690081607
25.

35

NEQUIMA SP POL 2013 Klacz gniada F: IMEQUYL
M: NEQUA
O: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o
B: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o
brak 616009690057313
26.

41

OTIS SP POL 2004 Wałach gniada F: Talent
M: Ożanka
O: Ewa Kisielewska
B: Ryszard Berendowicz
K019450 POL009690020304
27.

47

POGODNA M Wielkp POL 2012 Klacz siwa/mk:157 F: FOR LEO
M: POEZJA
O: Julia Majer
B: LEON GAWROŃSKI
K022953 616007520038012
28.

40

ROCCO SP POL 2008 Wałach gniada F: Ulco / Voltaire
M: Rawa / Lider
O: Agnieszka Czekaj
B: Jan Krzyżoszczak
K014079 POL009610019708
29.

30

ROSA PRIMA SP POL 2011 Klacz gniada/164 F: Chef Supreme xx
M: Rosa Brenna sp
O: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
B: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
K019141 616009690084011
30.

9

SEPHORA MZ SP POL 2011 Klacz gniada F: CONUS B
M: SZUBA / BANITA
O: Aneta Pietrzak
B: Michał Zdebel
K019670 616 009 54 01069 11
31.

25

SHARON ARON SP POL 2010 Wałach gniada F: Gluskspilz /
M: Sharon 52 / Sandro Song
O: Bartlomiej Rogaczewski
B: Krzysztof Szczepaniak
K019117 616009610162110
32.

6

SODŻA SP POL 2004 Klacz kasztanowata F: DŻAHIL
M: SORBONA
O: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o
B: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o
brak
33.

43

SOMARA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Maram
M: Sodża
O: Gerstel Elżbieta
B: Stadnina Koni Prudnik
K018165 POL009690090708
34.

24

SONNY BOY ,,M Oldenburg POL 2009 Wałach kara F: Sandro Boy Junior
M: SH Latina
O: Joanna Pszowska
B: Iris Hierse
-----------
35.

48

SUNRISE M F:
M:
O:
B:
36.

26

SYCYLIA SP POL 2010 Klacz gniada F: So In Love KWPN
M: Sorbona sp
O: Iwona Robotycka-Lenczuk
B: Dorota Hamarowska-Wypych
K019405 616009690051110
37.

4

TANIEC SP POL 2003 Wałach inna F: Landos
M: Tanecznica
O: katarzyna kruczkowska
B: stadnina koni racot sp zoo
11201
38.

10

TESTAROSSA SP POL 2009 Klacz gniada F: PEGASUS HB
M: TIGRA / LORD ALEXANDER
O: Emilia Pietrzak
B: Paweł Mazurek
K022970 616 009 67 00750 09
39.

44

TRINITI Deutsches Sportpferd POL 2008 Klacz gniada/164 F: Candiavolo
M: Trixi de Schoenfeld
O: Maciej Garbowski
B: Rudiger Herbert Wassibauer
K016939 DE 455-8703629-08
40.

20

TURBUD CONSUL OLD DEU 2005 Wałach ciemnogniada F: Con Capitol
M: Staranda
O: Henryk Polednia
B: X
K015432
41.

19

TURBUD IQ SP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: X
M: X
O: Henryk Polednia
B: X
K023355
42.

46

WANESS SP POL 2012 Klacz kasztanowata/169 F: STILIOS
M: WANESSA
O: Julia Majer
B: PIOTR TRACZ
K022952 616009580487312
43.

12

WERBEL SP POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Walim / Palant
M: Werka / Nimroy
O: Monika Szewczyk
B:
K009989 POL009540023003 105EJ76
44.

45

WHOOPY BOY SP POL 2011 Wałach gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Whoopy / Weinberg
O: Władysław Giza
B: Władysław Giza
K019672 616009690074711
45.

33

WICHAWA MŁP POL 2013 Klacz kasztanowata/163 F: Wiwat
M: Wiecha
O: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o
B: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o
K023446 616006690057613
46.

34

WIEDŻMIRA MŁP POL 2013 Klacz siwa F: Ramadan
M: Wiedźma
O: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o
B: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o
K023441 616006690058213
47.

1

WIGOR SP POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Szron
M: Wiola
O: Magdalena Pyka
B: Jan Skrzydło
Brak
48.

27

WIMELLA SP POL 2007 Klacz kasztanowata/173 F: Imequyl sp
M: Wiki sp
O: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
B: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
K013176 POL009690082007
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamiec Paulina
KJ JUMPING TEAM BRYNICA
BALOU (42)
2017-06-24
1
2017-06-24
1
2017-06-25
17
2017-06-25
1
Barczak Agnieszka
bpk
FAUL (18)
2017-06-24
1
2017-06-24
5
2017-06-24
1
Burba Marta
LKJ Ostroga
KANDYS (11)
2017-06-24
5
2017-06-24
5
Cichecka Julia
LKJ Ostroga Opole
2017-06-24
4
2017-06-24
6
2017-06-25
3
2017-06-25
3
Czekaj Przemysław
KJ Okoły
ROCCO (40)
2017-06-24
8
2017-06-24
2
Dżugaj Wiktoria
Turbud Brzeg
2017-06-25
1
2017-06-25
2
150
Garbowska Marta
LKJ Ostroga Opole
TRINITI (44)
2017-06-24
4
2017-06-24
3
2017-06-25
4
2017-06-25
3
Garus Marek
LKJ Moszna
2017-06-24
2
200
2017-06-24
1
450
2017-06-25
1
300
2017-06-25
1
450
Gerstel Elżbieta
Klub Jeździecki Jumping Team Brynica
SOMARA (43)
2017-06-24
1
2017-06-24
9
2017-06-25
22
2017-06-25
6
Jendro Monika
Bez przynależność klubowej
2017-06-25
1
2017-06-25
1
250
Karmańska Katarzyna
Bez przynależność klubowej
2017-06-24
2017-06-25
1
2017-06-25
1
Kopa Claudia
LKJ Olimp Prudnik
SODŻA (6)
2017-06-24
5
2017-06-24
1
2017-06-24
1
2017-06-24
1
2017-06-25
1
2017-06-25
9
Kozik Karolina
BPK
MERCURY (39)
2017-06-24
13
2017-06-24
2017-06-25
1
2017-06-25
8
Kruczkowska Natalia
bpk
TANIEC (4)
2017-06-24
5
2017-06-24
1
2017-06-24
1
2017-06-25
3
2017-06-25
1
2017-06-25
1
Lenart Marko
LKJ Moszna
MEGUN (16)
2017-06-24
16
2017-06-24
20
2017-06-25
1
2017-06-25
17
Majer Julia
LKJ MOSZNA
WANESS (46)
2017-06-24
23
2017-06-24
2017-06-24
22
2017-06-24
21
Napiórkowska Kaja
LKJ Olimp Prudnik
NENIA (36)
2017-06-24
1
2017-06-24
5
2017-06-25
1
2017-06-25
ERISSA (37)
2017-06-24
1
2017-06-24
5
2017-06-25
7
2017-06-25
4
Pacyna Patrycja
FRUGO (21)
2017-06-24
11
2017-06-24
1
2017-06-25
6
2017-06-25
4
Pietrzak Emilia
KJ Jumping Team Brynica
2017-06-24
1
2017-06-24
16
2017-06-25
1
2017-06-25
10
2017-06-24
1
2017-06-24
7
2017-06-25
1
2017-06-25
1
Pilatowicz Aleksandra
LKJ Olimp Prudnik
WIMELLA (27)
2017-06-24
2
150
2017-06-25
5
MIWIA (28)
2017-06-24
1
2017-06-25
1
2017-06-25
1
Podsiadło Sylwia
Klub Jeździecki EQUITEAM
2017-06-24
1
2017-06-24
16
2017-06-25
3
2017-06-25
17
Polednia Henryk
Turbud Brzeg
2017-06-25
1
2017-06-25
9
Polednia Henryk
KJ Turbud Brzeg
2017-06-25
5
2017-06-25
17
Pszowski Kamil
Klub Jeździecki Metpol Grodziec
2017-06-24
1
2017-06-24
1
Pyka Magdalena
Lubliniec
WIGOR (1)
2017-06-25
7
2017-06-25
1
Robotycka-Lenczuk Iwona
LKJ Olimp Prudnik
SYCYLIA (26)
2017-06-24
1
2017-06-24
16
2017-06-25
1
2017-06-25
1
Rogaczewski Bartlomiej
KJ Dworzysko
2017-06-24
10
2017-06-24
7
2017-06-25
4
2017-06-25
6
Śmigiel Oliwia
LKJ Ostroga Opole
2017-06-24
1
2017-06-24
1
2017-06-25
17
2017-06-25
8
Szczygieł Dominika
LKJ Olimp Prudnik
2017-06-24
1
2017-06-24
11
2017-06-25
2017-06-25
3
Szewczyk Maja
KJ Avanti Opole
WERBEL (12)
2017-06-24
7
2017-06-24
3
2017-06-24
2017-06-24
5
Szpak Iga
LKJ Olimp Prudnik
EUMARA (29)
2017-06-24
1
300
2017-06-24
4
2017-06-25
5
2017-06-25
2
2017-06-24
3
2017-06-24
5
2017-06-25
2
MILWIA (31)
2017-06-24
8
2017-06-25
7
GRASZKA (32)
2017-06-24
9
2017-06-24
8
2017-06-25
6
2017-06-25
10
WICHAWA (33)
2017-06-24
2017-06-24
5
2017-06-25
9
2017-06-25
6
2017-06-24
1
2017-06-24
1
2017-06-25
7
2017-06-25
2
NEQUIMA (35)
2017-06-24
11
2017-06-24
5
2017-06-25
4
2017-06-25
1
Szpryngiel Aleksandra
Klub jeździecki Royal Opole
OTIS (41)
2017-06-24
1
2017-06-24
6
Szymczak Natalia
LKJ Olimp Prudnik
IRCHES (5)
2017-06-24
1
2017-06-24
1
2017-06-25
4
2017-06-25
5
Szynkler Natalia
niezrzeszona
MEDYNA (38)
2017-06-24
1
2017-06-24
1
250
Wandzioch Aleksandra
EQUITEAM
DALIA (22)
2017-06-24
1
2017-06-24
1
2017-06-25
6
2017-06-25
1
Wolańska Klaudia
bpk
LOZANO (17)
2017-06-24
1
2017-06-24
1

Number of Riders: 36

Number of Horses: 48

The sum of prizes: 2 500.00

Competition results developed by: SK Prudnik
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042015-1, LKJ Olimp Prudnik)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl