Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZO B2** PLJ + ZR 31/08-02/09/2018 Polska Liga Jeździecka
Głogów Małopolski, 31/08-02/09/2018

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
143 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 10:16:53
2018-08-30 08:24:34
Michał Kaźmierczak WILANDER
  • 1x 2 ZO/C 130cm/Runda Srebrna Zwykły, art.238.2.1
142 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 10:17:11
2018-08-30 08:23:59
Michał Kaźmierczak J'T' ADORE VAN DE ZUIDHOEK
  • 1x 2 ZO/C 130cm/Runda Srebrna Zwykły, art.238.2.1
141 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 10:17:21
2018-08-30 08:23:34
Michał Kaźmierczak CORONADO BLUE NF
  • 1x 1 ZO/N 120cm/Runda Brązowa Zwykły, art.238.2.1
140 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 10:17:30
2018-08-30 08:23:13
Michał Kaźmierczak CISALL FS
  • 1x 3 ZO/CC 140cm/Runda Złota Zwykły, art.238.2.1
139 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 10:17:47
2018-08-30 08:22:49
Michał Kaźmierczak CELANIQUE
  • 1x 1 ZO/N 120cm/Runda Brązowa Zwykły, art.238.2.1
138 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 10:17:56
2018-08-30 08:22:27
Michał Kaźmierczak BENGRAF
  • 1x 1 ZO/N 120cm/Runda Brązowa Zwykły, art.238.2.1
137 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 10:18:07
2018-08-30 08:21:57
Michał Kaźmierczak BACIO
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1 ZO/N 120cm/Runda Brązowa Zwykły, art.238.2.1
136 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 20:36:49
2018-08-29 20:21:40
Tomasz Plewa MICENTO
  • 1x 1 ZO/N 120cm/Runda Brązowa Zwykły, art.238.2.1
135 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 20:37:11
2018-08-29 20:19:15
Aleksandra Mateja EMILLI ROSE
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1 ZO/N 120cm/Runda Brązowa Zwykły, art.238.2.1
134 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 20:37:34
2018-08-29 20:18:48
Małgorzata Jemioło CERA
  • 2x 2 ZR/LL 80cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
133 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 20:37:56
2018-08-29 20:18:25
Nikola Gburyk GOLDEN
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1 ZO/N 120cm/Runda Brązowa Zwykły, art.238.2.1
132 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 08:58:25
2018-08-28 18:05:55
Natalia Koziarowska ANTINA
  • 1x 3 ZO/CC 140cm/Runda Złota Zwykły, art.238.2.1
131 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 13:12:54
2018-08-28 11:47:24
Wiktoria Wilska ELDORADO
  • 2x 2 ZR/LL 80cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
130 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 13:13:41
2018-08-28 11:44:28
Sara Smiechowska IZABELLA
  • 2x 1 ZR/LL 60cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
129 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 13:13:52
2018-08-28 11:39:16
Ewa Smiechowska OBELIX
  • 2x 2 ZR/LL 80cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
128 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 13:14:03
2018-08-28 11:37:36
Ewa Smiechowska MEGAN
  • 1x 1 ZR/LL 60cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2 ZR/LL 80cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
127 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 13:14:16
2018-08-28 09:37:20
Julia Prasoł GRACJA
  • 2x 2 ZR/LL 80cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
126 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 13:12:36
2018-08-28 09:36:31
Julia Maluga ELITA
  • 2x 2 ZR/LL 80cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
125 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 08:52:15
2018-08-27 23:31:45
Katarzyna Pekaniec - Gruszka DAKAR
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
124 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 08:52:00
2018-08-27 19:58:56
Aleksandra Czerska MAGNUS
  • 1x 1 ZO/N 120cm/Runda Brązowa Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2 ZO/C 130cm/Runda Srebrna Zwykły, art.238.2.1
123 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 08:51:20
2018-08-27 19:58:17
Aleksandra Czerska KARALIUS
  • 2x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1
122 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 08:51:03
2018-08-27 18:58:25
Wiktoria Hojda ELDORADO W
  • 1x 1 ZO/N 120cm/Runda Brązowa Zwykły, art.238.2.1
121 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 08:50:38
2018-08-27 16:16:27
Bibiana Izarova CHARIS
  • 2x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
120 ENTRY ACCEPTED 2018-08-27 16:49:44
2018-08-27 15:50:12
Jarosław Srokosz CONNORCA
  • 1x 1 ZO/N 120cm/Runda Brązowa Zwykły, art.238.2.1
119 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 16:42:50
2018-08-27 14:24:51
Katarzyna Darłak COLINS PG
  • 1x 1 ZO/N 120cm/Runda Brązowa Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2 ZO/C 130cm/Runda Srebrna Zwykły, art.238.2.1
118 ENTRY ACCEPTED 2018-08-27 14:23:42
2018-08-27 13:25:04
Kamila Kowalewska VOLTACCIA
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
117 ENTRY ACCEPTED 2018-08-27 14:24:12
2018-08-27 13:23:47
Agnieszka Cebulak NIKOS DE KALECH
  • 2x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1
116 ENTRY ACCEPTED 2018-08-27 10:25:18
2018-08-27 09:36:39
Sarah Ferencova COVACHO
  • 1x 1 ZR/LL 60cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 2 ZR/LL 80cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
115 ENTRY ACCEPTED 2018-08-27 10:25:28
2018-08-27 09:25:06
Sławomir Szlachta NICOLE
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1
114 ENTRY ACCEPTED 2018-08-27 10:25:42
2018-08-27 09:22:45
Zoja Pancurakova DAISY
  • 1x 1 ZR/LL 60cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 2 ZR/LL 80cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
113 ENTRY ACCEPTED 2018-08-27 10:25:51
2018-08-26 15:59:56
Julia Gaweł NICOLE
  • 1x 2 ZR/LL 80cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1
112 ENTRY ACCEPTED 2018-08-27 10:26:04
2018-08-26 12:14:32
Sławomir Szlachta JUST RIDING EXODUS BS
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1 ZO/N 120cm/Runda Brązowa Zwykły, art.238.2.1
111 ENTRY ACCEPTED 2018-08-27 10:26:14
2018-08-25 18:51:24
Karolina Gołąb HANNAH
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1 ZO/N 120cm/Runda Brązowa Zwykły, art.238.2.1
110 ENTRY ACCEPTED 2018-08-27 10:26:25
2018-08-24 19:23:35
Agnieszka Karcz ZAWIEJKA
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
109 ENTRY ACCEPTED 2018-08-27 10:26:35
2018-08-24 19:21:34
Agnieszka Karcz ZADYMKA
  • 1x 2 ZO/C 130cm/Runda Srebrna Zwykły, art.238.2.1
108 ENTRY ACCEPTED 2018-08-24 10:37:20
2018-08-23 16:11:22
Jakub Kubiak QUILIBET
  • 1x 2 ZO/C 130cm/Runda Srebrna Zwykły, art.238.2.1
107 ENTRY ACCEPTED 2018-08-24 10:37:31
2018-08-23 16:11:04
Jakub Kubiak EL DŻAMARA
  • 1x 1 ZO/N 120cm/Runda Brązowa Zwykły, art.238.2.1
106 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 14:25:14
2018-08-23 13:01:49
Łukasz Koza Q 7 (Q SIEBEN)
  • 2x 2 ZR/LL 80cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1
105 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 14:25:27
2018-08-23 12:36:46
Natalia Pakosz VALENZIA
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1 ZO/N 120cm/Runda Brązowa Zwykły, art.238.2.1
104 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 11:43:55
2018-08-22 22:14:03
Bibiana Kędzior CASIQUIARE
  • 1x 1 ZO/N 120cm/Runda Brązowa Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2 ZO/C 130cm/Runda Srebrna Zwykły, art.238.2.1
102 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 11:44:41
2018-08-22 20:06:00
Adam Kaźmierczak KON'AMIE
  • 1x 2 ZR/LL 80cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1
101 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 11:44:52
2018-08-22 20:05:27
Adam Kaźmierczak ERATO
  • 1x 1 ZO/N 120cm/Runda Brązowa Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2 ZO/C 130cm/Runda Srebrna Zwykły, art.238.2.1
100 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 11:45:21
2018-08-22 20:04:22
Sonia Gaj CASSAL V
  • 1x 1 ZR/LL 60cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2 ZR/LL 80cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
99 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 11:45:38
2018-08-22 19:55:10
Nadia Kancelista BONGO
  • 2x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1
98 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 11:46:26
2018-08-22 18:30:57
Sylwia Gilowska JASTRUN
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
97 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 14:25:38
2018-08-22 09:21:55
Łukasz Koza BALLANTINA
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1 ZO/N 120cm/Runda Brązowa Zwykły, art.238.2.1
96 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 14:25:49
2018-08-21 22:05:08
Dariusz Wajda CAPITTA
  • 1x 2 ZR/LL 80cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1
95 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 14:26:10
2018-08-21 11:33:04
Andrzej Głoskowski FOLLOW ME
  • 1x 1 ZO/N 120cm/Runda Brązowa Zwykły, art.238.2.1
94 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 14:26:21
2018-08-20 22:50:40
Zuzanna Pawłowska ENIGMA
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
93 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 14:26:30
2018-08-20 20:49:14
Andrzej Głoskowski DUCATI
  • 1x 3 ZO/CC 140cm/Runda Złota Zwykły, art.238.2.1
92 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 14:26:41
2018-08-20 20:48:43
Andrzej Głoskowski CASTIGO DE AMOR
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1 ZO/N 120cm/Runda Brązowa Zwykły, art.238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 14:26:51
2018-08-20 20:47:48
Andrzej Głoskowski BACHELOR LAD
  • 1x 2 ZO/C 130cm/Runda Srebrna Zwykły, art.238.2.1
90 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 14:27:02
2018-08-20 20:47:03
Aniela Szlufik SHAKIRA 440
  • 1x 1 ZO/N 120cm/Runda Brązowa Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2 ZO/C 130cm/Runda Srebrna Zwykły, art.238.2.1
89 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 14:27:15
2018-08-20 20:46:27
Nina Milczarek PICASSO
  • 1x 1 ZO/N 120cm/Runda Brązowa Zwykły, art.238.2.1
88 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 14:27:31
2018-08-20 20:45:48
Nina Milczarek RISOTTO
  • 1x 2 ZO/C 130cm/Runda Srebrna Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/CC 140cm/Runda Złota Zwykły, art.238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 14:27:42
2018-08-20 20:44:51
Julia Kuszelewska DELI
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
86 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 14:27:54
2018-08-20 20:44:02
Amelia Krywult DANTOS
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1 ZO/N 120cm/Runda Brązowa Zwykły, art.238.2.1
85 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 14:28:05
2018-08-20 20:43:31
Amelia Krywult CHERROKEE
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1 ZO/N 120cm/Runda Brązowa Zwykły, art.238.2.1
84 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 14:28:18
2018-08-20 20:42:37
Ludwika Hrabska GRUPO PROM ANTRAX Z
  • 1x 1 ZO/N 120cm/Runda Brązowa Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2 ZO/C 130cm/Runda Srebrna Zwykły, art.238.2.1
83 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 14:28:30
2018-08-20 20:42:05
Maja Gutorska RUBIN
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
82 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 14:28:42
2018-08-20 20:41:39
Paula Grzesiek AKORD
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1 ZO/N 120cm/Runda Brązowa Zwykły, art.238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 14:28:53
2018-08-20 20:40:53
Zofia Filipiak EROTYKA
  • 2x 2 ZR/LL 80cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
80 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 14:29:02
2018-08-20 20:40:18
Alicja Filipiak AROMAT
  • 1x 2 ZR/LL 80cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1
79 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 14:29:15
2018-08-20 20:39:24
Jakub Dołhun WESFALIA
  • 1x 1 ZO/N 120cm/Runda Brązowa Zwykły, art.238.2.1
78 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 14:29:28
2018-08-20 20:38:55
Jakub Dołhun KOLA
  • 1x 1 ZO/N 120cm/Runda Brązowa Zwykły, art.238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 14:29:40
2018-08-20 16:27:29
Sonia Janus SCIARA HS
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1 ZO/N 120cm/Runda Brązowa Zwykły, art.238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 14:29:50
2018-08-20 16:26:21
Sonia Janus CHERIE S
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1 ZO/N 120cm/Runda Brązowa Zwykły, art.238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 20:38:22
2018-08-20 12:15:06
Leszek Nieużyła DARAVELL
  • 1x 2 ZO/C 130cm/Runda Srebrna Zwykły, art.238.2.1
72 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 14:30:14
2018-08-20 12:14:22
Leszek Nieużyła GIJSBERTHA
  • 1x 2 ZO/C 130cm/Runda Srebrna Zwykły, art.238.2.1
70 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 14:30:38
2018-08-19 23:29:52
Zuzanna Januszewska IRONIA
  • 1x 3 ZO/CC 140cm/Runda Złota Zwykły, art.238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 14:30:49
2018-08-19 16:29:16
Maria Kosmalewicz WOODY
  • 1x 1 ZO/N 120cm/Runda Brązowa Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2 ZO/C 130cm/Runda Srebrna Zwykły, art.238.2.1
68 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 14:31:01
2018-08-19 16:28:52
Maria Kosmalewicz SINGULORD SAPHIR
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1 ZO/N 120cm/Runda Brązowa Zwykły, art.238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 14:31:13
2018-08-19 09:12:43
Zuzanna Kaczmarzyk SOPRANO HIPPICA
  • 1x 1 ZO/N 120cm/Runda Brązowa Zwykły, art.238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 14:31:26
2018-08-17 13:26:16
Kacper Niewiadomski CONQUISTA
  • 1x 1 ZO/N 120cm/Runda Brązowa Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2 ZO/C 130cm/Runda Srebrna Zwykły, art.238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 14:31:41
2018-08-17 13:25:53
Kacper Niewiadomski RUDBEKIA
  • 1x 1 ZO/N 120cm/Runda Brązowa Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2 ZO/C 130cm/Runda Srebrna Zwykły, art.238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 14:32:33
2018-08-16 20:35:06
Zuzanna Jarocka CONNER
  • 1x 2 ZO/C 130cm/Runda Srebrna Zwykły, art.238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 14:32:44
2018-08-16 20:33:58
Zuzanna Jarocka CHITO BLUE
  • 1x 1 ZO/N 120cm/Runda Brązowa Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2 ZO/C 130cm/Runda Srebrna Zwykły, art.238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 14:32:54
2018-08-16 15:40:13
Antoni Strzałkowski GJALT-D
  • 1x 1 ZO/N 120cm/Runda Brązowa Zwykły, art.238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 14:33:05
2018-08-16 15:39:45
Antoni Strzałkowski INMORTAL
  • 1x 1 ZO/N 120cm/Runda Brązowa Zwykły, art.238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 14:33:19
2018-08-16 15:39:13
Antoni Strzałkowski ELUE VAN T&L
  • 1x 1 ZO/N 120cm/Runda Brązowa Zwykły, art.238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 14:33:31
2018-08-16 15:38:40
Antoni Strzałkowski LIMELIGHT VAN HET MARESSAHOF
  • 1x 2 ZO/C 130cm/Runda Srebrna Zwykły, art.238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 14:33:42
2018-08-16 15:38:02
Antoni Strzałkowski BLANT
  • 1x 3 ZO/CC 140cm/Runda Złota Zwykły, art.238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 14:33:52
2018-08-16 15:37:48
Kornelia Kurleto COME ON DONE Z
  • 1x 1 ZO/N 120cm/Runda Brązowa Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2 ZO/C 130cm/Runda Srebrna Zwykły, art.238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 14:34:04
2018-08-16 11:36:20
Ewa Kut SURPRISE BALOU
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 14:34:14
2018-08-16 11:35:48
Ewa Kut AMARETTO
  • 1x 1 ZO/N 120cm/Runda Brązowa Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2 ZO/C 130cm/Runda Srebrna Zwykły, art.238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 14:34:26
2018-08-16 11:34:43
Bartosz Kut DARCO J
  • 1x 2 ZO/C 130cm/Runda Srebrna Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/CC 140cm/Runda Złota Zwykły, art.238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 14:34:39
2018-08-16 11:33:53
Bartosz Kut CONLOU
  • 1x 2 ZO/C 130cm/Runda Srebrna Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/CC 140cm/Runda Złota Zwykły, art.238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 14:34:50
2018-08-16 11:33:28
Łukasz Kut BALOU DU CHATEU
  • 1x 1 ZO/N 120cm/Runda Brązowa Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2 ZO/C 130cm/Runda Srebrna Zwykły, art.238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 14:35:04
2018-08-16 11:33:00
Łukasz Kut KOLIBRA
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1 ZO/N 120cm/Runda Brązowa Zwykły, art.238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 14:35:27
2018-08-15 23:56:38
Martyna Kałdonek CARTOGRAN'S KISS
  • 1x 2 ZO/C 130cm/Runda Srebrna Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/CC 140cm/Runda Złota Zwykły, art.238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 14:35:39
2018-08-15 22:04:40
Łukasz Koza CHECK POINT
  • 1x 1 ZO/N 120cm/Runda Brązowa Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2 ZO/C 130cm/Runda Srebrna Zwykły, art.238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 14:35:50
2018-08-15 22:04:10
Paulina Koza CABALTICA
  • 1x 3 ZO/CC 140cm/Runda Złota Zwykły, art.238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 14:36:01
2018-08-15 22:02:41
Paulina Koza STIGMATICA
  • 1x 1 ZO/N 120cm/Runda Brązowa Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2 ZO/C 130cm/Runda Srebrna Zwykły, art.238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2018-08-27 10:26:46
2018-08-14 21:48:11
Izabela Grochowina CHEDOUSE
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1 ZO/N 120cm/Runda Brązowa Zwykły, art.238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2018-08-27 10:26:55
2018-08-14 21:47:52
Izabela Grochowina BELLONA
  • 1x 1 ZO/N 120cm/Runda Brązowa Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2 ZO/C 130cm/Runda Srebrna Zwykły, art.238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 08:58:43
2018-08-14 00:14:11
Jakub Krzyżosiak QUETAL
  • 1x 1 ZO/N 120cm/Runda Brązowa Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2 ZO/C 130cm/Runda Srebrna Zwykły, art.238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 14:39:31
2018-08-13 20:41:52
Emilia Chmielowska FERLINA
  • 1x 1 ZO/N 120cm/Runda Brązowa Zwykły, art.238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 14:39:41
2018-08-13 20:41:20
Emilia Chmielowska CORIWAY
  • 1x 2 ZO/C 130cm/Runda Srebrna Zwykły, art.238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 14:39:52
2018-08-13 11:10:23
Aleksandra Sobocka VIVE LE ROI
  • 1x 2 ZO/C 130cm/Runda Srebrna Zwykły, art.238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 14:40:03
2018-08-13 11:10:04
Aleksandra Sobocka COLLY
  • 1x 1 ZO/N 120cm/Runda Brązowa Zwykły, art.238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 14:40:14
2018-08-13 11:08:10
Aleksandra Sobocka CHRISTIANO I L
  • 1x 1 ZO/N 120cm/Runda Brązowa Zwykły, art.238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 14:41:12
2018-08-12 11:04:18
Wojciech Stasiuk KORINA
  • 1x 1 ZO/N 120cm/Runda Brązowa Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2 ZO/C 130cm/Runda Srebrna Zwykły, art.238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 14:41:22
2018-08-12 11:03:36
Aleksandra Kurdej ROTAN
  • 2x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 14:41:46
2018-08-09 19:08:44
Sophia Motyl DON KICHOT
  • 1x 2 ZR/LL 80cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 14:41:57
2018-08-09 18:57:13
Zofia Hetman MATTERHORN
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 14:42:07
2018-08-09 12:51:47
Monika Bednarz JUTRZENKA
  • 2x 1 ZR/LL 60cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 2 ZR/LL 80cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
21 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 14:42:18
2018-08-08 16:04:13
Jarosław Koziarowski JAMIRO VAN HET EQUIETANERHOF
  • 1x 1 ZO/N 120cm/Runda Brązowa Zwykły, art.238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 14:42:29
2018-08-08 15:59:58
Jarosław Koziarowski FRED - FLINSTONE
  • 1x 3 ZO/CC 140cm/Runda Złota Zwykły, art.238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 14:42:43
2018-08-08 15:59:14
Jarosław Koziarowski CHENET
  • 1x 2 ZO/C 130cm/Runda Srebrna Zwykły, art.238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 14:43:16
2018-08-07 19:27:55
Maria Brańka Borja REFLECTION
  • 1x 1 ZO/N 120cm/Runda Brązowa Zwykły, art.238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 14:43:27
2018-08-06 21:51:32
Julia Gawałek SHELBY EVRARD Z
  • 1x 1 ZO/N 120cm/Runda Brązowa Zwykły, art.238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 14:43:37
2018-08-06 21:51:08
Julia Gawałek CONTINA ELIZAR
  • 1x 1 ZO/N 120cm/Runda Brązowa Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2 ZO/C 130cm/Runda Srebrna Zwykły, art.238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 14:44:00
2018-08-04 13:08:36
Artur Kufel JASTINE
  • 1x 1 ZO/N 120cm/Runda Brązowa Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2 ZO/C 130cm/Runda Srebrna Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/CC 140cm/Runda Złota Zwykły, art.238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 14:44:13
2018-08-04 13:07:18
Artur Kufel ELANO
  • 1x 2 ZO/C 130cm/Runda Srebrna Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/CC 140cm/Runda Złota Zwykły, art.238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 14:44:24
2018-08-03 09:17:40
Gabriela Gancarz ARASZ
  • 1x 1 ZR/LL 60cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2 ZR/LL 80cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
7 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 14:44:35
2018-08-02 22:55:27
Jakub Krzyżosiak DIRESTRAIT
  • 1x 3 ZO/CC 140cm/Runda Złota Zwykły, art.238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 14:44:44
2018-08-02 22:54:53
Jakub Krzyżosiak Z-PILOT
  • 1x 3 ZO/CC 140cm/Runda Złota Zwykły, art.238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 14:44:55
2018-08-02 22:32:40
Julia Szychowiak TORNADO
  • 1x 1 ZO/N 120cm/Runda Brązowa Zwykły, art.238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 14:45:09
2018-08-02 22:31:56
Róża Szeląg INCALA
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1 ZO/N 120cm/Runda Brązowa Zwykły, art.238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 14:45:21
2018-08-02 17:01:24
Ewa Zimny DUMA
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 13:37:25
2018-08-02 16:58:34
Natalia Kubik JACKONDER
  • 2x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 13:37:39
2018-08-02 16:54:14
Natalia Kubik COCORRADO
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Brańka Borja Maria WLKS Krakus
2005 (JM.)
O041924
2. Cebulak Agnieszka KS Stangret Kielce
2000 (J.)
O021799
3. Chmielowska Emilia KS Small Cherry Trzebnica
2003 (JM.)
O026802
4. Czerska Aleksandra KJ Just Riding Kielce
2001 (J.)
O026082
5. Darłak Katarzyna Kjk Romico
S
O006731
6. Dołhun Jakub KJ Infernal Team
1999 (MJ.)
O034618
7. Duszkiewicz Marek KJ Leśna Wola
S
O002545
8. Ferencova Sarah Parkur Team Slavoj Presov
2002 (J.)
07944
9. Filipiak Alicja KJ Infernal Team
2005 (JM.)
O050053
10. Filipiak Zofia KJ Infernal Team
2005 (JM.)
O050054
11. Gaj Sonia JKS Czanki
S
-
12. Gancarz Gabriela Bpk
2000 (J.)
O050913
13. Gawałek Julia KJK Elizar Jejkowice
2001 (J.)
O033416
14. Gaweł Julia BPK
2005 (JM.)
O038036
15. Gburyk Nikola KJ Leśna Wola
2001 (J.)
O033508
16. Gilowska Sylwia JKS Kresowiak Kalników
2000 (J.)
brak
17. Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem
S
O001125
18. Gołąb Karolina WLKS Krakus
2005 (JM.)
O044152
19. Grochowina Izabela KJ Leśna Wola
1997 (MJ.)
O012583
20. Grzesiek Paula KJ Infernal Team
2000 (J.)
O034398
21. Hetman Zofia WKJ Lublin / SJ Silver Horn
2000 (J.)
O042765
22. Hojda Wiktoria KJ Leśna Wola
2001 (J.)
O034202
23. Hrabska Ludwika KJ Infernal Team
2001 (J.)
O024446
24. Izarova Bibiana Parkur Team Slavoj Presov
S
05694
25. Janus Sonia KJ Trachy Sośnicowice
2004 (JM.)
O041054
26. Januszewska Zuzanna KS Small Cherry Trzebnica
2000 (J.)
O013113
27. Jarocka Zuzanna KJ Trachy Sośnicowice
2003 (JM.)
O036061
28. Jemioło Małgorzata KJ Leśna Wola
2002 (J.)
O034025
29. Kaczmarzyk Zuzanna KJ Trachy Sościcowice
2003 (JM.)
O033831
30. Kałdonek Martyna KJ Trachy Sośnicowice
2000 (J.)
O026423
31. Kancelista Nadia LKJ Ochaby
2003 (JM.)
O037083
32. Karcz Agnieszka KJ Janów Podlaski
1999 (MJ.)
O019434
33. Kaźmierczak Adam LKJ Ochaby
S
O002544
34. Kaźmierczak Michał KJ Leśna Wola
S
O001402
35. Kędzior Bibiana JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
2001 (J.)
O040959
36. Kosmalewicz Maria St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2001 (J.)
O038495
37. Kowalewska Kamila KS Stangret Kielce
2002 (J.)
O038034
38. Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice
S
O001772
39. Koza Paulina KJ Trachy Sośnicowice
S
O001974
40. Koziarowski Jarosław WLKS Krakus
S
O002981
41. Krywult Amelia KJ Infernal Team
2004 (JM.)
O036779
42. Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica
S
O002920
43. Kubiak Jakub KJ SO Łąck
2000 (J.)
O026764
10165106
44. Kubik Natalia JKS Czanki
2002 (J.)
O 046571
45. Kufel Artur WKJ Lublin / SJ Krupiec
S
O000968
46. Kurdej Aleksandra WKJ Lublin
S
O019150
47. Kurleto Kornelia WLKS Krakus
2004 (JM.)
O044772
48. Kuszelewska Julia KJ Infernal Team
2000 (J.)
O035585
49. Kut Bartosz UKJ Lalin
S
O009034
50. Kut Ewa UKJ Lalin
S
O009195
51. Kut Łukasz UKJ Lalin
S
O003872
52. Maluga Julia KJ Leśna Wola
2003 (JM.)
brak
53. Mateja Aleksandra KJ Leśna Wola
2001 (J.)
brak
54. Milczarek Nina KJ Infernal Team
2000 (J.)
O026267
55. Motyl Sophia KJ Leśna Wola
2004 (JM.)
O033547
56. Nieużyła Leszek KJ J.J. Darboven Rumia
S
O004155
57. Niewiadomski Kacper WKJ Lublin / SJ Piker
2002 (J.)
O029332
58. Pakosz Natalia JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
1998 (MJ.)
O022168
59. Pancurakova Zoja Parkur Team Slavoj Presov
2005 (JM.)
08161
60. Pawłowska Zuzanna KJK Elizar Jejkowice
2002 (J.)
O039442
61. Pekaniec - Gruszka Katarzyna JKS Kresowiak Kalników
S
brak
62. Plewa Tomasz KJ Leśna Wola
S
O013203
63. Smiechowska Ewa BPK
2005 (JM.)
Brak
64. Smiechowska Sara BPK
2007 (Mł.)
Brak
65. Sobocka Aleksandra KJ Agro-Handel Śrem
2004 (JM.)
O040954
66. Srokosz Jarosław WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O032222
67. Stasiuk Wojciech WKJ Lublin
S
O003861
68. Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew
S
O003463
69. Szlachta Sławomir KJ Just Riding Kielce
S
O001889
70. Szlufik Aniela Tuszyński KJ Garbówek
2002 (J.)
O034333
71. Szychowiak Julia KS Small Cherry Trzebnica
2001 (J.)
O035565
72. Wajda Dariusz JKS KRESOWIAK Kalników
S
O037906
73. Wilska Wiktoria BPK
2003 (JM.)
Brak
74. Zimny Ewa St. KS KJK Szary Michałowice
S
O019033
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

78

AKORD SP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Armenia / Ever For Pleasure
O: Beata Grzesiek
B: Krzysztof Kluzowski
K017200 616009590142410
2.

55

AMARETTO SP POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Las Vegas / Lord Alexander
M: Aleksandra / Bolivar
O: Ewa Kut
B: Polska
K009141 POL009670007504
3.

28

ARASZ Małopolska POL 2008 Wałach gniada F: Barnaba
M: Aruba
O: Stanisław Stasiowski
B: Sławomir Grela
brak
4.

76

AROMAT WLKP POL 2006 Wałach kasztanowata F: Helanis / Cantanis
M: Adina / Pan Franek
O: Klaudia Bulzacka
B:
K013698 616007600156206
5.

87

BACHELOR LAD ISH IRL 2008 Wałach gniada F: Ars Vivendi / Acord II
M: Tullahyland Lyllie / Ruffo
O: Klaudia Bulzacka
B:
K018434 372414005064060 104OY54
6.

132

BACIO HOS DEU 2011 Wałach gniada F: QUICK FIRE
M: SOUL
O: MALGORZATA LUBERDA
B: ,
,
7.

143

Baco KWPN 2002 wał kasztan F:
M:
O:
B:
8.

93

BALLANTINA SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Bijou Be / Balou Du Rouet
M: Aky II / Clinton II
O: Tadeusz Koza
B: Tadeusz Koza
K023902 616009540065813
9.

52

BALOU DU CHATEU OLD GER 2010 Ogier ciemnogniada F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Helle Des Hautes / Ulak Du Chatea
O: Łukasz Kut
B:
K019326 DE418184002810
10.

11

BELLONA M. POL 2005 Klacz kasztanowata F: Egon / Emir
M: Britanika / Aparizzo
O: Marek Kaźmierczak
B: Roman Drabiński
K018308 POL006670019405 105AA40
11.

133

BENGRAF WLKP POL 2010 Ogier siwa F: Tjungske / Carthago Z
M: Benneta / Quamiro
O: Natalia Włodarczak-Kubiak
B: SK Racot
K017910 616007610059110
12.

58

BLANT OLD POL 2009 Wałach gniada F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Part De Reve / Burggraaf
O: Antoni Strzałkowski
B: Lewitz
K018726 DE418185420109
13.

95

BONGO WLKP POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Chef Supreme / Chiefs Crown
M: Bogota / Elmero
O: Sebastian Kancelista
B: -
POL007610099306
14.

48

CABALTICA OS GER 2008 Klacz kasztanowata F: Cordiolan / Cardino
M: Grand Baluba / Baloubet Du Rouet
O: Tadeusz Koza
B: Gestuet Lewitz
K018552 DE418181327008 104QJ86
15.

92

CAPITTA SP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Campari
M: Citta
O: Dariusz Wajda
B: Janusz Majkowski
K012433
16.

50

CARTOGRAN'S KISS OLD GER 2006 Ogier kasztanowata F: Cartogran / Carthago
M: Celeste Z / Canabis
O: Sylwia Dziubińska
B: Gestuet Lewitz
K012701 DE418180527206
17.

99

CASIQUIARE OS GER 2010 Wałach siwa F: Cartogran / Carthago
M: Glonora Z / Glorial
O: Robert Kędzior
B:
K019654 DE418184011810
18.

96

CASSAL V Estonski Koń Sportowy EST 2013 Klacz kara F: Close Harmony
M: Ortega
O: Sonia Gaj
B: Peeter Viaard
-
19.

88

CASTIGO DE AMOR HOL POL 2013 Ogier siwa F: Cascadello I / Casall
M: S-Con Line / Con Air
O: Karolina Dulęba
B:
K023882 421000071313
20.

134

CELANIQUE HOLS POL 2011 Klacz ciemnogniada F: 1
M: 1
O: T.Ochab
B: ,
1
21.

128

CERA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: --
M: --
O: SK Leśna Wola
B: --
brak
22.

114

CHARIS Cesky Teplokrvnik CZE 2010 Klacz bułana F: Genius Lysák
M: olora
O: cesky teplokrvnik
B: cesky teplokrvnik
9510
23.

49

CHECK POINT OLD POL 2011 Ogier siwa F: Clinton II / Carolus
M: Larissa / Coronado
O: Barbara Kollar
B: Ewa Prus
K022644 DE433334060211
24.

142

Check Point 2 HAN DE 2012 wał kasztan F: Check In /Cor de la Bryere
M: Hauptstutbuch
O: Iwona Strzałkowska Jarocka
B:
25.

16

CHEDOUSE Sk Gorącokrwista POL 2006 Wałach gniada F: Dunsany
M: Santal
O: Marek Kaźmierczak
B:
Brak
26.

34

CHENET HOL POL 2008 Wałach siwa F: Contender / Calypso II
M: Pepsi III / Carolus I
O: Urszula Koziarowska
B: Roma Kosicka
K014155 DE421000318808 104DE21
27.

81

CHERROKEE OLD GER 2006 Wałach gniada F: Cranach / Contender
M: La Centa / Cento
O: Amelia Krywult
B:
K011619 DE418180061006
28.

63

CHITO BLUE OLD GER 2005 Wałach gniada F: Chacco-Blue/ Chambertin
M: Quantahara Z/Quinar
O: Tadeusz Koza
B: Schocke
K010812 DE418180122205
29.

42

CHRISTIANO I L WESTF GER 2008 Wałach gniada F: Christiano / Coriano
M: Phoenix ST / Phönix
O: Władysław Sobocki
B: Meinolf Wieseler
K013840 DE441410105308
30.

135

CISALL FS Niemicki Koń Sportowy GER 2009 Wałach F: Ciacomo
M: Salanda FS
O: Michał Kaźmierczak, Ryszard Walas
B: -
K018423
31.

21

COCORRADO Oldenburska POL 2007 Wałach siwa F: Corrado I
M: Cina Z
O: Andrzej Kubik
B: Gestuet Lewitz
104LY68
32.

20

COLINS PG SP POL 2002 Wałach F: Calderon
M: Dorine
O: Marian Darłak
B: Remigiusz Makowski
K007055
33.

43

COLLY WESTF GER 2009 Wałach siwa F: Cornado I / Cornet Obolensky
M: Polly / Peking
O: Władysław Sobocki
B: Martina Schmidt
K016091 DE441411273709
34.

57

COME ON DONE Z ZANG BEL 2007 Wałach gniada F: Crown Z / Carthago Z
M: Baluga / Ziwago
O: MOBI Sp. z o. o. Sp. k.
B: Zangersheide
K024515 Z575707 104NM78
35.

53

CONLOU OLD GER 2011 Ogier dereszowata F: Contendros / Contendro I
M: Namula / Balou Du Rouet
O: Bartosz Kut
B:
K019324 DE418184047611 105LQ44
36.

113

CONNORCA HOL GER 2011 Klacz kara F: Connor / Casall
M: Viance / Carbano
O: Bożena Srokosz
B: Johann & Peter Lass
K022288 DE421000213411
37.

66

CONQUISTA Holsztyńska POL 2010 Klacz gniada F: Quirado
M: Princess IV
O: Marek Niewiadomski
B: Marek Niewiadomski
K016366
38.

31

CONTINA ELIZAR HOL BEL 2009 Klacz gniada/165 F: Contact Me / Carthago
M: Gina / Latus II
O: Julia Gawałek
B: Kai Gerken
K021729 DE421000541909
39.

45

CORIWAY HOL POL 2011 Klacz gniada F: Connor / Casall
M: Ulana G / Clearway
O: Emilia Chmielowska
B: Genicke Hans-Hermann
K020444 DE421000201911 105OJ24
40.

136

CORONADO BLUE NF HOLS DEU 2012 Wałach ciemnogniada F: Connor
M: Ann
O: M.Kazmierczak
B: .
m
41.

110

COVACHO Conteur SWZ 2008 Wałach bułana F: Conteur
M: Etoile
O: Conntendro 1
B: Eurridika
10280
42.

109

DAISY DEMI SVK 2002 Klacz biała F: Corelli
M: Demi
O: corradino
B: Eurridika
3573
43.

118

DAKAR MŁP POL 2008 Wałach gniada F: Elman
M: Drena
O: Stadnina Koni Kalników
B: Stadnina Koni Kalników
brak
44.

82

DANTOS KWPN POL 2008 Wałach gniada F: Cantos / Contender
M: Tomke H / Nairobi
O: Rinaldo Kiecoń
B:
K014234 528003000806018 104OQ43
45.

131

DARAVELL SP POL 2007 Wałach gniada F: Aravel II / Luron
M: Durette Z / Dutch Capitol
O: Jerzy Korona
B: Roman Barlik
K019601 POL009610190107
46.

54

DARCO J KWPN NED 2008 Wałach kasztanowata F: Tangelo Van De Zuuthoeve / Narcos II
M: Roko / Iroko
O: Elżbieta Penar
B:
K014647 528003000802829
47.

83

DELI SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Landos II
M: Dumka / Makam
O: Paweł Kuszelewski
B: -
K016300
48.

27

DIRESTRAIT KWPN NED 2008 Wałach gniada F: Mr. Blue / Couperus
M: Cadiz Du Rona Z / Carthago
O: Sławomir Pietrzak
B:
K012954 528003000812164 103VU24
49.

39

DON KICHOT SP POL 2011 Wałach siwa F: Batman
M: NN
O: Sophia Motyl
B: --
K024731 616999540013311
50.

89

DUCATI OLD GER 2010 Wałach gniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Loreley / Lapis Lazuli
O: Salih Barlas
B:
K017712 DE418180634810
51.

23

DUMA SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Stakkato Top / Stakkato
M: Dream Girl / Rhytmus
O: Ewa Zimny
B: Remigiusz Makowski
K024723 616009660670013
52.

102

EL DŻAMARA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Maram / Aram
M: El Dżaha / Dżahil
O: Jakub Kubiak
B: SK Prudnik
K016595 00969001110408
53.

29

ELANO KWPN POL 2009 Wałach kasztanowata F: Zavall VDL
M: Violet
O: Robert Stasiuk
B: ...
K016424 528003200907210
54.

123

ELDORADO SP POL 2007 Wałach siwa/mk: F: Nn
M: Nn
O: Paulina Halys-Urban
B: Paulina Halys-Urban
Brak
55.

115

ELDORADO W KWPN NLD 2009 Wałach siwa F: Calido/ Cantus
M: Silohuit-W/ Julio Mariner
O: Wiktoria Hojda
B: B S. Wichers
K020528 528003200912929
56.

119

ELITA SP POL 2002 Klacz kasztanowata F: Wiązar
M: Emfora
O: Marek Medygrał
B: Berkan Teresa
K014228 POL009630186802
57.

60

ELUE VAN T&L BWP BEL 2010 Klacz kasztanowata F: Beaulieu's Think Big / Toulon
M: Champi / Nabab De Reve
O: Maurycy Kuhn
B: T&L
K018728 056007000E48349
58.

129

EMILLI ROSE SP POL 2008 Klacz siwa F: Lumpi / Limelight
M: Etola / Ganges
O: Piotr Gajek
B: -
K022222 POL009630092808
59.

90

ENIGMA SP POL 2009 Klacz gniada/167 F: Ordon / Biskwit
M: Estera / Effendi
O: Dorota Pawłowska
B: Leszek Kośnik
K022808 616999540004909
60.

97

ERATO SP POL 2008 Ogier kasztanowata F: Lando
M: Effi/ Coronado
O: Paweł Guzy
B: Rafał Kowalski
Brak
61.

77

EROTYKA SP POL 2010 Klacz siwa F: Song / Elmero
M: Evita / Egzamin
O: Fera Alicja Czyżyk
B: Piernicka Ewa
K017229 616009530336310
62.

46

FERLINA KWPN POL 2010 Klacz gniada F: Applaus / Unistar
M: Aberlina / N-Aldato
O: Emilia Chmielowska
B:
K018797 528003201003241 105MP96
63.

91

FOLLOW ME Niem.sport. POL 2007 Klacz gniada F: Fly High
M: Donner-Knispel
O: Marta Von Mauberg
B: Ralf Litz
K015296
64.

35

FRED - FLINSTONE KWPN NED 2010 Ogier gniada F: Carambole / Cassini I
M: Rozarina / Burggraaf
O: Urszula Koziarowska
B:
K018749 528003201008527
65.

71

GIJSBERTHA KWPN POL 2011 Klacz kasztanowata F: Casanova / Unesco
M: Rosita W / Kennedy
O: Jerzy Korona
B:
K019692 528003201111872
66.

62

GJALT-D KWPN NED 2011 Wałach kara F: Zapatero VLD / Chin Chin
M: Olivia / Indoctro
O: Piotr Strzałkowski
B: J. Dijkstra
K022542 528003201105500
67.

127

GOLDEN SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/169 F: Alvarez17
M: Goldi
O: Bogdan Gburyk
B: --
K022449
68.

80

GRUPO PROM ANTRAX Z Z POL 2009 Klacz gniada F: Bariton P / Darco
M: Sky / Quick Star
O: Ludwika Hrabska
B:
K023183 056015Z55803509 104FH61
69.

106

HANNAH SP POL 2009 Klacz siwa F: Cento Sohn / Cento
M: Hossa / Pokrant
O: Ewa Gołąb
B:
K019583 616009530350709 106BS93
70.

141

HANNAH’S HOLLYWOOD DREAM SP POL 2009 Klacz siwa/158 F: Cento Sohn
M: Hossa
O: Jagna Świtoń
B: Czesław Panfil
K019583 616 009 53 03507 09
71.

145

Helia Van de Heihoek BWP BEL 2007 Klacz gniada/168 F: Massimo
M: -
O: Majkel Kaźmierczak& Marsel Willems
B: -
-
72.

146

I LOVE YOU DU BEAUMONT BWP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Domino de Moyon
M: Tifany du Beaumont
O: -
B: -
-
73.

61

INMORTAL Rheinlander DEU 2012 Wałach siwa F: Cornets Stern
M: Contana
O: Piotr Strzałkowski
B: Marc Boes
K022541
74.

70

IRONIA OLD POL 2010 Klacz gniada F: Canstakko / Canturo
M: Inpiration / Incolor
O: Lech Januszewski
B: Małgorzata Siergiej
K017976 DE418181686210 105RM16
75.

124

IZABELLA KUC POL 1993 Klacz izabelowata/kuc: F: Nn
M: Nn
O: Paulina Halys-Urban
B: Paulina Halys-Urban
Brak
76.

137

J'T' ADORE VAN DE ZUIDHOEK BWP BEL 2009 Wałach gniada F: Ferro / Ulft
M: Misse Lucernaise / Qredo De Paulastra
O: SK Leśna Wola
B:
K018996 056002W00291163
77.

22

JACKONDER SP POL 2009 Wałach gniada/169 F: CONTENDOR
M: JAGODA
O: Andrzej Kubik
B: -
-
78.

36

JAMIRO VAN HET EQUIETANERHOF BWP BEL 2009 Wałach siwa F: Winningmood Van De Arenberg / Darco
M: Matrichta / Triton 321
O: Urszula Koziarowska
B: Ludo Philippaerts
K019090 056002W00290662
79.

30

JASTINE SP POL 2005 Klacz F: Ever for Pleasure
M: Jurta
O: Robert Stasiuk
B: Robert Stasiuk
K012855
80.

94

JASTRUN Małopolska POL 2007 Wałach kasztanowata/168 F: Libretto
M: Jutla
O: Sylwia Gilowska
B: Józef Pekaniec
brak
81.

107

JUST RIDING EXODUS BS - POL 2012 Wałach gniada F: -
M: -
O: -
B: -
Brak
82.

116

KARALIUS TRAK LTU 2014 Wałach kasztanowata F: Gluosnis / Gerodot
M: Karuna / Elektronas
O: Aleksandra Czerska
B:
K024660 030620
83.

74

KOLA SP POL 2009 Wałach gniada F: Clear To Jump ST Gyvan Z / Carnute
M: Kolia / Imequyl
O: Jarosław Dołhun
B: SK Widzów
K015556 616009540044809
84.

51

KOLIBRA Niem.sport. POL 2011 Klacz siwa F: Kolibris Greyfire / Kolibri
M: Lavera/Lestho
O: Bartosz Kut
B: Niemcy
K020907
85.

98

KON'AMIE SP POL 2014 Klacz gniada F: Kontador v.d. doorndonkhoeve/ Nabab de Reve
M: Titanic S
O: Adam Kaźmierczak
B: -
23300114A128111
86.

41

KORINA SP POL 2007 Klacz gniada F: Landjonker S / Landjonker
M: Kostaryka PG / Roland
O: Robert Stasiuk
B: Robert Stasiuk
K018566 616009580856407
87.

59

LIMELIGHT VAN HET MARESSAHOF BWP BEL 2011 Wałach gniada F: Toulon / Heartbreaker
M: Quina Z / Quidam De Revel
O: Maurycy Kuhn
B: T&L
K022002 056002W00297758
88.

117

MAGNUS SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Wery Good / Graf Stepp
M: Multum In Parvo / Metternich
O: Katarzyna Czerska
B: Julian Radowski
K014747 616009610014608 105LR04
89.

38

MATTERHORN MŁP POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Top Gun
M: Maracuja
O: Zofia Hetman
B: Mirosław Janik
K021441
90.

121

MEGAN KUC POL 2007 Klacz gniada F: Kuc
M: Kuc
O: Agnieszka Frac
B: Agnieszka Frac
Brak
91.

130

MICENTO SP POL 2009 Wałach siwa F: Dobel's Cento
M: Mirabel
O: SK Leśna Wola
B: SK Leśna Wola
brak
92.

108

NICOLE SP POL 2007 Klacz F: Rammstein
M: Nikita
O: Barbara Gaweł
B: Barbara Gaweł
K013577
93.

111

NIKOS DE KALECH BWP NED 2013 Wałach ciemnogniada F: Farfelu De Muze
M: Wassafras De rialfo/ Nabab De Reve
O: A. Cebulak
B: De Middelaer
K024926
94.

122

OBELIX KUC POL 2003 Wałach siwa/kuc: F: Kuc
M: Kuc
O: Paulina Halys-Urban
B: Paulina Halys-Urban
Brak
95.

85

PICASSO SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Piawa / Wandervogel II
O: Nina Milczarek
B:
K020801 616009590104512
96.

126

QUETAL HAN POL 2011 Wałach gniada F: Quito Rubin / Quidam's Rubin
M: Loisan / Ludwigs As
O: Jakub Krzyżosiak
B:
K023605 DE431310081711
97.

103

QUILIBET HOL GER 2003 Wałach ciemnogniada F: Quinar / Quidam De Revel
M: Najade II / Leandro
O: Jakub Kubiak
B: Jessen Frank
K014795 DE421000369903
98.

33

REFLECTION Słowacka Gorącokrw. SVK 2004 Wałach siwa F: Corelli / Corradino
M: Vidi / Sanson
O: Piotr Brańka
B: SK Mada Bulik
K024474 703001752123104 103FH19
99.

84

RISOTTO SP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Rudzianka / Arcus
O: Nina Milczarek
B:
K013503 POL009590047507
100.

40

ROTAN SP POL 2014 Wałach ciemnogniada F: Coriano’s Ass
M: Rota
O: Aleksandra Kurdej
B: SK Racot
K024867
101.

65

RUDBEKIA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Faust Z
M: Bella
O: Marek Niewiadomski
B: Stado ogierów boguslawice
1111
102.

73

SCIARA HS HAN GER 2007 Klacz kasztanowata F: Salito / Stakkato
M: Elektra / Escudo I
O: Sonia Janus
B: Hans-Heinrich Schmidt
K024185 DE431311331307 104EH29
103.

86

SHAKIRA 440 OS GER 2009 Klacz kasztanowata F: Conthargos / Converter
M: Stakkira / Stakkato
O: Aniela Szlufik
B: Gestuet Lewitz
K023707 DE418184096109 104QN91
104.

32

SHELBY EVRARD Z ZANG BEL 2011 Wałach siwa/170 F: Shirocco Des Chaines / Cassini II
M: Lafanta / Faust Z
O: Stanisława Gawałek
B: Aurelie Evrard
K021797 056015Z55644611
105.

68

SINGULORD SAPHIR HOL GER 2007 Ogier ciemnogniada F: Singulord Jot / Singularjo II
M: Toskania / Acord II
O: Ewa Błada-Kosmalewicz
B: Schroeter Guido
K011133 DE421000203607
106.

67

SOPRANO HIPPICA OS POL 2010 Wałach gniada F: Stakatol / Stakkato
M: La Silla / Lord Sinclair I
O: Magdalena Kaczmarzyk
B: Zbigniew Kostrzewski
K018843 DE418184027910
107.

47

STIGMATICA HAN GER 2011 Klacz gniada F: Uccello / Now Or Never M
M: Suerte / Stalypso
O: Łukasz Koza
B:
K022326 DE431314407411
108.

56

SURPRISE BALOU OLD POL 2012 Klacz inna F: Spartacus
M: Barielle/Balou du Rouet
O: Bartosz Kut
B: Gestut Lewitz
K020908
109.

139

TIK-TAK SP PL 2008 Ogier Gniada F: Condiavolo/Cantus
M: Tabea
O: Rafał Płatek
B: R.Wassibauer
110.

25

TORNADO SP POL 2011 Wałach gniada F: Torado 2 / It's Morado
M: Nicole / Rammstein / Radiator
O: Julia Szychowiak
B: Jakub Krzyżosiak
K022478 616009670124711
111.

148

USTIN OLD POL 2012 Wałach gniada F: Ustinov / Libero H
M: Angela / Aloube Z
O: Duszkiewicz Marek
B: Duszkiewicz Gabriela
K023480 DE418182543312
112.

100

VALENZIA HAN POL 2011 Klacz kara/167 F: Now Or Never / Voltaire
M: Cha Cha / Calido
O: Natalia Pakosz
B: Roman Roszkiewicz
K019617 DE431318310611
113.

147

VERNON OLD POL 2011 Wałach siwa F: Van Helsing / Valentino
M: Funny Affair / Love Affaif
O: Marek Duszkiewicz
B: Marek Duszkiewicz
K021064 DE418182535711
114.

44

VIVE LE ROI SP POL 2009 Wałach gniada F: Vandamme / Guidam
M: Vamelia HBC / Placido
O: Władysław Sobocki
B: Stefan Kierznowski
K018439 616009670139509
115.

112

VOLTACCIA HOL GER 2005 Klacz ciemnogniada F: Limbus / Landgraf I
M: Hummel I X / Caletto I
O: A. Kowalewska
B: Joachim Barth
K010176 DE421000345105
116.

75

WESFALIA SP POL 2010 Klacz gniada F: Quaide Cassin / Cassini I
M: Wisła / Izjum
O: Jarosław Dołhun
B: Sławomi Łagun
K020299 616009640020010 104XZ77
117.

138

WILANDER Est. Sport. EST 2010 Klacz ciemnogniada F: Warrant / Numero Uno
M: Primula / A Pikachu De Muze
O: Michał Kaźmierczak i Rysard Walas
B:
K024157 23300110A062111 104XS35
118.

144

WOODY SP POL 2005 Wałach F: Erebus
M: Whoopi
O: SK Leśna Wola
B: W.Giza
K009824
119.

26

Z-PILOT KWPN POL 2004 Wałach kasztanowata F: Epilot / Pilot
M: Nelie / Amethist
O: Sławomir Pietrzak
B:
K013773 5280030405503 103EV88
120.

104

ZADYMKA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Contender Son / Contender
M: Zaduma / Autokrata
O: Katarzyna Karcz
B: Katarzyna Karcz
K012109 POL009580166907
121.

105

ZAWIEJKA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Love Affair/
M: Zwiewka/
O: Katarzyna Karcz
B: Katarzyna Karcz
brak
Rider Club
Competition
Prize
Brańka Borja Maria WLKS Krakus
10
1600
30
SUM:
1640.00
Chmielowska Emilia KS Small Cherry Trzebnica
100
SUM:
100.00
Darłak Katarzyna Kjk Romico
50
SUM:
50.00
Dołhun Jakub KJ Infernal Team
50
SUM:
50.00
Gawałek Julia KJK Elizar Jejkowice
400
30
50
50
SUM:
530.00
Gilowska Sylwia JKS Kresowiak Kalników
100
SUM:
100.00
Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem
850
400
3600
500
850
SUM:
6200.00
Grochowina Izabela KJ Leśna Wola
150
SUM:
150.00
Grzesiek Paula KJ Infernal Team
50
SUM:
50.00
Janus Sonia KJ Trachy Sośnicowice
400
150
SUM:
550.00
Januszewska Zuzanna KS Small Cherry Trzebnica
1500
SUM:
1500.00
Kaczmarzyk Zuzanna KJ Trachy Sościcowice
2160
SUM:
2160.00
Karcz Agnieszka KJ Janów Podlaski
100
SUM:
100.00
Kaźmierczak Michał KJ Leśna Wola
50
300
50
400
100
750
300
2700
1200
5400
SUM:
11250.00
Kosmalewicz Maria St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
100
SUM:
100.00
Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice
200
SUM:
200.00
Koza Paulina KJ Trachy Sośnicowice
300
150
SUM:
450.00
Koziarowski Jarosław WLKS Krakus
750
100
200
200
500
100
SUM:
1850.00
Krywult Amelia KJ Infernal Team
100
100
SUM:
200.00
Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica
650
650
1100
300
200
200
100
500
SUM:
3700.00
Kubiak Jakub KJ SO Łąck
200
400
200
SUM:
800.00
Kufel Artur WKJ Lublin / SJ Krupiec
100
1200
300
10
100
100
300
SUM:
2110.00
Kurleto Kornelia WLKS Krakus
10
SUM:
10.00
Kuszelewska Julia KJ Infernal Team
50
SUM:
50.00
Kut Bartosz UKJ Lalin
100
SUM:
100.00
Kut Ewa UKJ Lalin
1000
100
SUM:
1100.00
Kut Łukasz UKJ Lalin
100
50
SUM:
150.00
Milczarek Nina KJ Infernal Team
200
500
200
500
SUM:
1400.00
Nieużyła Leszek KJ J.J. Darboven Rumia
300
200
SUM:
500.00
Niewiadomski Kacper WKJ Lublin / SJ Piker
100
100
SUM:
200.00
Pawłowska Zuzanna KJK Elizar Jejkowice
150
SUM:
150.00
Stasiuk Wojciech WKJ Lublin
100
SUM:
100.00
Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew
300
1700
750
1200
100
200
10
10
SUM:
4270.00
Szlachta Sławomir KJ Just Riding Kielce
100
750
SUM:
850.00
Szychowiak Julia KS Small Cherry Trzebnica
50
1000
SUM:
1050.00
Zimny Ewa St. KS KJK Szary Michałowice
50
SUM:
50.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Brańka Borja Maria
WLKS Krakus
2018-08-31
10
10
2018-09-01
2
1600
2018-09-02
10
30
Cebulak Agnieszka
KS Stangret Kielce
2018-09-01
8
2018-09-01
Chmielowska Emilia
KS Small Cherry Trzebnica
CORIWAY (45)
2018-08-31
5
100
2018-09-01
10
2018-09-02
15
FERLINA (46)
2018-08-31
2018-09-01
8
2018-09-01
27
2018-09-02
31
Czerska Aleksandra
KJ Just Riding Kielce
KARALIUS (116)
2018-08-31
7
2018-08-31
2018-09-01
9
2018-09-02
1
MAGNUS (117)
2018-08-31
42
2018-08-31
2018-09-01
19
2018-09-01
35
2018-09-02
36
Darłak Katarzyna
Kjk Romico
2018-08-31
8
50
2018-08-31
18
2018-09-01
21
2018-09-02
14
Dołhun Jakub
KJ Infernal Team
KOLA (74)
2018-08-31
43
2018-09-01
29
2018-09-02
17
2018-08-31
18
2018-08-31
9
50
2018-09-01
5
2018-09-02
19
Duszkiewicz Marek
KJ Leśna Wola
VERNON (147)
2018-09-01
36
2018-09-01
13
USTIN (148)
2018-09-01
7
2018-09-01
16
Ferencova Sarah
Parkur Team Slavoj Presov
COVACHO (110)
2018-09-01
1
2018-09-01
12
2018-09-02
9
Filipiak Alicja
KJ Infernal Team
AROMAT (76)
2018-08-31
1
2018-08-31
1
2018-09-01
4
2018-09-01
2018-09-02
5
Filipiak Zofia
KJ Infernal Team
EROTYKA (77)
2018-08-31
1
2018-08-31
10
2018-09-01
5
2018-09-01
2018-09-02
6
Gaj Sonia
JKS Czanki
2018-08-31
1
2018-08-31
20
2018-09-01
1
2018-09-01
1
2018-09-02
1
Gancarz Gabriela
Bpk
ARASZ (28)
2018-08-31
4
2018-08-31
1
2018-09-01
1
2018-09-01
1
2018-09-02
1
Gawałek Julia
KJK Elizar Jejkowice
2018-08-31
1
400
2018-08-31
23
2018-09-01
15
2018-09-02
9
30
2018-08-31
7
50
2018-08-31
2018-09-01
9
50
2018-09-02
11
Gaweł Julia
BPK
NICOLE (108)
2018-08-31
1
2018-08-31
8
2018-09-01
Gburyk Nikola
KJ Leśna Wola
GOLDEN (127)
2018-08-31
4
2018-08-31
28
2018-09-01
4
2018-09-02
27
Gilowska Sylwia
JKS Kresowiak Kalników
JASTRUN (94)
2018-08-31
3
2018-08-31
23
2018-09-01
11
2018-09-02
2
100
Głoskowski Andrzej
KJ Agro-Handel Śrem
2018-08-31
2
850
2018-09-01
4
400
2018-09-02
2
3600
2018-08-31
9
2018-08-31
21
2018-09-01
15
DUCATI (89)
2018-08-31
12
2018-08-31
2
500
2018-09-01
2
850
2018-09-02
17
2018-08-31
2018-09-01
Gołąb Karolina
WLKS Krakus
HANNAH (106)
2018-08-31
51
2018-09-01
2018-09-02
8
Grochowina Izabela
KJ Leśna Wola
BELLONA (11)
2018-08-31
40
2018-08-31
31
2018-09-01
20
2018-09-01
9
2018-09-02
20
2018-08-31
15
2018-08-31
41
2018-09-01
13
2018-09-02
1
150
Grzesiek Paula
KJ Infernal Team
AKORD (78)
2018-08-31
19
2018-08-31
50
2018-09-01
3
50
2018-09-01
30
2018-09-02
Hetman Zofia
WKJ Lublin / SJ Silver Horn
2018-08-31
12
2018-08-31
2018-09-01
17
2018-09-01
2018-09-02
Hojda Wiktoria
KJ Leśna Wola
2018-08-31
19
2018-08-31
2018-09-01
28
2018-09-02
39
2018-09-01
4
2018-09-02
35
Hrabska Ludwika
KJ Infernal Team
2018-08-31
15
2018-08-31
25
2018-09-01
5
2018-09-02
23
Izarova Bibiana
Parkur Team Slavoj Presov
CHARIS (114)
2018-09-01
11
2018-09-01
2018-09-02
2
Janus Sonia
KJ Trachy Sośnicowice
2018-08-31
47
2018-08-31
29
2018-09-01
1
400
2018-09-01
25
2018-09-02
26
2018-08-31
13
2018-08-31
49
2018-09-01
1
150
2018-09-01
2018-09-02
14
Januszewska Zuzanna
KS Small Cherry Trzebnica
IRONIA (70)
2018-08-31
2018-09-01
14
2018-09-01
14
2018-09-02
1
1500
Jarocka Zuzanna
KJ Trachy Sośnicowice
2018-08-31
30
2018-09-01
32
2018-09-01
1
2018-09-02
24
Jemioło Małgorzata
KJ Leśna Wola
CERA (128)
2018-08-31
1
2018-08-31
1
2018-09-01
2018-09-01
2018-09-02
10
Kaczmarzyk Zuzanna
KJ Trachy Sościcowice
2018-08-31
34
2018-09-01
17
2018-09-01
1
2160
2018-09-02
37
Kałdonek Martyna
KJ Trachy Sośnicowice
2018-08-31
20
2018-08-31
2018-09-01
23
2018-09-01
10
2018-09-02
9
Kancelista Nadia
LKJ Ochaby
BONGO (95)
2018-08-31
2018-08-31
2018-09-01
1
2018-09-01
7
2018-09-02
3
Karcz Agnieszka
KJ Janów Podlaski
ZADYMKA (104)
2018-08-31
26
2018-09-01
6
100
2018-09-02
21
ZAWIEJKA (105)
2018-08-31
21
2018-09-01
21
2018-09-02
13
Kaźmierczak Adam
LKJ Ochaby
ERATO (97)
2018-08-31
48
2018-08-31
24
2018-09-01
2018-09-02
5
2018-08-31
1
2018-08-31
9
2018-09-01
16
2018-09-02
10
Kaźmierczak Michał
KJ Leśna Wola
BACIO (132)
2018-08-31
18
2018-08-31
36
2018-09-01
31
2018-09-02
11
BENGRAF (133)
2018-08-31
6
50
2018-09-01
3
300
2018-09-02
13
CELANIQUE (134)
2018-08-31
14
2018-09-01
8
50
2018-09-02
32
CISALL FS (135)
2018-08-31
4
400
2018-09-01
8
100
2018-09-02
3
750
2018-08-31
20
2018-09-01
22
2018-09-02
16
2018-08-31
19
2018-09-01
26
2018-09-02
14
WILANDER (138)
2018-08-31
3
300
2018-09-01
4
2018-09-02
3
2700
2018-09-01
1
1200
2018-09-02
1
5400
Kędzior Bibiana
JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
2018-08-31
33
2018-09-01
24
2018-09-02
34
Kosmalewicz Maria
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2018-09-01
10
2018-09-01
11
2018-09-02
22
WOODY (144)
2018-09-01
2
100
2018-09-01
26
2018-09-02
29
Kowalewska Kamila
KS Stangret Kielce
VOLTACCIA (112)
2018-09-01
12
2018-09-01
Koza Łukasz
KJ Trachy Sośnicowice
2018-08-31
35
2018-08-31
10
2018-09-01
1
2018-08-31
6
2018-08-31
31
2018-09-01
14
2018-09-01
10
2018-09-02
15
TIK-TAK (139)
2018-08-31
13
2018-08-31
6
200
2018-09-01
11
2018-09-02
20
2018-08-31
1
2018-08-31
16
2018-09-01
14
2018-09-01
2018-09-02
4
Koza Paulina
KJ Trachy Sośnicowice
2018-08-31
2
300
2018-08-31
11
2018-09-01
1
2018-09-01
16
2018-09-02
7
150
Koziarowski Jarosław
WLKS Krakus
CHENET (34)
2018-08-31
2018-09-01
1
750
2018-09-01
2
2018-09-02
8
100
2018-08-31
7
200
2018-09-01
7
200
2018-09-02
6
500
2018-08-31
10
2018-09-01
18
2018-09-02
8
100
2018-08-31
20
2018-09-01
18
Krywult Amelia
KJ Infernal Team
2018-08-31
16
2018-08-31
46
2018-09-01
24
2018-09-02
18
DANTOS (82)
2018-08-31
2
100
2018-08-31
32
2018-09-01
5
2018-09-02
6
100
Krzyżosiak Jakub
KS Small Cherry Trzebnica
Z-PILOT (26)
2018-08-31
3
650
2018-09-01
3
650
2018-09-02
5
1100
2018-08-31
5
300
2018-09-01
6
200
2018-09-02
8
200
QUETAL (126)
2018-08-31
45
2018-08-31
6
100
2018-09-01
2
500
2018-09-02
9
Kubiak Jakub
KJ SO Łąck
2018-08-31
24
2018-09-01
3
200
2018-09-02
38
QUILIBET (103)
2018-08-31
27
2018-09-01
20
2018-09-01
13
2018-09-02
5
400
Baco (143)
2018-08-31
3
200
2018-09-01
25
2018-09-01
21
2018-09-02
12
Kubik Natalia
JKS Czanki
2018-08-31
14
2018-09-01
2
2018-09-01
15
2018-09-02
6
2018-08-31
2018-08-31
2018-09-01
1
2018-09-01
1
2018-09-02
1
Kufel Artur
WKJ Lublin / SJ Krupiec
ELANO (29)
2018-08-31
7
100
2018-08-31
1
1200
2018-09-01
9
2018-09-02
7
300
JASTINE (30)
2018-08-31
13
10
2018-08-31
8
100
2018-09-01
13
2018-09-01
8
100
2018-09-02
6
300
Kurdej Aleksandra
WKJ Lublin
ROTAN (40)
2018-09-01
15
2018-09-01
2018-09-02
8
Kurleto Kornelia
WLKS Krakus
2018-08-31
9
10
2018-08-31
30
2018-09-01
2
2018-09-01
17
2018-09-02
25
Kuszelewska Julia
KJ Infernal Team
DELI (83)
2018-08-31
2
2018-08-31
22
2018-09-01
6
2018-09-01
20
2018-09-02
3
50
Kut Bartosz
UKJ Lalin
CONLOU (53)
2018-08-31
14
2018-08-31
8
100
2018-09-01
3
2018-09-02
12
DARCO J (54)
2018-08-31
17
2018-08-31
11
2018-09-01
12
2018-09-02
Kut Ewa
UKJ Lalin
2018-08-31
23
2018-08-31
2018-09-01
19
2018-09-01
3
1000
2018-09-02
7
100
2018-08-31
7
2018-09-01
5
2018-09-01
12
2018-09-02
Kut Łukasz
UKJ Lalin
KOLIBRA (51)
2018-08-31
5
2018-08-31
5
100
2018-09-01
6
2018-09-01
7
50
2018-09-02
30
2018-08-31
16
2018-08-31
16
2018-09-01
18
2018-09-01
3
2018-09-02
11
Maluga Julia
KJ Leśna Wola
ELITA (119)
2018-08-31
1
2018-08-31
1
2018-09-01
1
Mateja Aleksandra
KJ Leśna Wola
2018-08-31
17
2018-08-31
44
2018-09-01
14
2018-09-02
33
Milczarek Nina
KJ Infernal Team
RISOTTO (84)
2018-08-31
4
200
2018-08-31
10
2018-09-01
5
2018-09-02
4
500
PICASSO (85)
2018-08-31
29
2018-09-01
4
200
2018-09-02
3
500
Motyl Sophia
KJ Leśna Wola
2018-08-31
1
2018-08-31
11
2018-09-01
10
2018-09-01
2018-09-02
9
Nieużyła Leszek
KJ J.J. Darboven Rumia
2018-08-31
21
2018-09-02
10
DARAVELL (131)
2018-08-31
25
2018-09-01
2
300
2018-09-02
5
200
Niewiadomski Kacper
WKJ Lublin / SJ Piker
2018-08-31
4
100
2018-08-31
12
2018-09-01
12
2018-09-02
16
2018-08-31
33
2018-08-31
32
2018-09-01
5
100
2018-09-02
13
Pakosz Natalia
JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
VALENZIA (100)
2018-08-31
8
2018-08-31
2018-09-01
12
2018-09-01
2018-09-02
4
Pancurakova Zoja
Parkur Team Slavoj Presov
DAISY (109)
2018-09-01
1
2018-09-01
1
2018-09-02
1
Pawłowska Zuzanna
KJK Elizar Jejkowice
ENIGMA (90)
2018-08-31
2018-08-31
1
150
2018-09-01
17
2018-09-01
22
2018-09-02
7
Pekaniec - Gruszka Katarzyna
JKS Kresowiak Kalników
DAKAR (118)
2018-08-31
5
2018-08-31
11
2018-09-01
13
2018-09-01
16
2018-09-02
12
Plewa Tomasz
KJ Leśna Wola
MICENTO (130)
2018-08-31
15
2018-09-01
4
2018-09-02
23
Smiechowska Ewa
BPK
MEGAN (121)
2018-08-31
16
2018-08-31
1
2018-09-01
12
2018-09-01
12
2018-09-02
1
OBELIX (122)
2018-09-01
2018-09-01
1
2018-09-02
1
Smiechowska Sara
BPK
OBELIX (122)
2018-08-31
16
2018-08-31
1
IZABELLA (124)
2018-08-31
1
2018-08-31
1
2018-09-01
2018-09-01
1
2018-09-02
1
Sobocka Aleksandra
KJ Agro-Handel Śrem
2018-08-31
2018-09-01
34
2018-09-02
21
COLLY (43)
2018-08-31
17
2018-09-01
23
2018-09-02
28
2018-08-31
28
2018-09-01
9
2018-09-02
22
Srokosz Jarosław
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
CONNORCA (113)
2018-08-31
38
2018-09-01
33
2018-09-02
10
Stasiuk Wojciech
WKJ Lublin
ROTAN (40)
2018-08-31
2018-08-31
6
KORINA (41)
2018-08-31
27
2018-08-31
22
2018-09-01
7
100
2018-09-02
18
Strzałkowski Antoni
KJ Strzała Krubiczew
BLANT (58)
2018-08-31
9
2018-09-01
5
300
2018-09-02
4
1700
2018-08-31
1
750
2018-09-02
2
1200
2018-08-31
22
2018-09-01
4
100
2018-09-02
4
200
2018-08-31
11
10
2018-09-01
11
2018-09-02
19
GJALT-D (62)
2018-08-31
12
10
2018-09-01
2018-09-02
Szlachta Sławomir
KJ Just Riding Kielce
2018-08-31
12
2018-08-31
39
2018-09-01
4
100
2018-09-02
2
750
NICOLE (108)
2018-09-01
1
2018-09-02
9
Szlufik Aniela
Tuszyński KJ Garbówek
2018-08-31
37
2018-09-01
19
2018-09-02
40
Szychowiak Julia
KS Small Cherry Trzebnica
TORNADO (25)
2018-08-31
26
2018-09-01
6
50
2018-09-02
1
1000
Wajda Dariusz
JKS KRESOWIAK Kalników
CAPITTA (92)
2018-08-31
1
2018-08-31
2018-09-01
17
2018-09-01
12
2018-09-02
1
Wilska Wiktoria
BPK
ELDORADO (123)
2018-08-31
1
2018-08-31
19
2018-09-01
1
2018-09-01
12
2018-09-02
10
Zimny Ewa
St. KS KJK Szary Michałowice
DUMA (23)
2018-08-31
4
2018-08-31
3
50
2018-09-01
3
2018-09-01
4
2018-09-02
7

Number of Riders: 74

Number of Horses: 121

The sum of prizes: 43 820.00

Competition results developed by: SK Leśna Wola
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-042015-2, Stadnina Koni Leśna Wola)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl