Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZO B1 + ZR 27-29.07.2018
Głogów Małopolski, 27-29.07.2018

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
158 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 19:43:59
2018-07-24 19:42:03
Aleksandra Mateja EMILLI ROSE
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 1 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1.
157 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 19:44:18
2018-07-24 19:41:28
Małgorzata Jemioło CERA
  • 1x 2 ZR/LL 80cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
156 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 19:45:14
2018-07-24 19:41:07
Nikola Gburyk GOLDEN
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 1 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1.
155 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 14:02:13
2018-07-24 12:53:15
Mateusz Tyszko ALINA
  • 1x 1 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1.
154 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 14:02:26
2018-07-24 12:52:31
Mateusz Tyszko NEMIROFF
  • 1x 2 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1.
153 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 14:02:38
2018-07-24 12:51:38
Mateusz Tyszko SAVONA
  • 1x 2 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1.
152 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 14:02:51
2018-07-24 12:50:39
Mateusz Tyszko DONNA ROSSA S
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 1 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1.
151 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 14:03:04
2018-07-24 12:50:06
Mateusz Tyszko LAKIRA
  • 1x 1 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1.
150 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 14:03:16
2018-07-24 12:49:29
Mateusz Tyszko DIRTY HARRY
  • 1x 3 ZO/CC 140cm/DR Zwykły, art.238.2.1.
149 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 14:03:30
2018-07-24 12:48:53
Mateusz Tyszko CHECKPOINT CHARLY 6
  • 1x 1 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1.
148 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 14:03:44
2018-07-24 12:48:18
Mateusz Tyszko ARAMIS
  • 1x 1 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1.
147 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 14:04:08
2018-07-24 12:14:35
Dominik Słodczyk ROWITTO
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 1 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1.
146 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 10:54:58
2018-07-24 08:43:12
Dominik Słodczyk DRAKO
  • 1x 1 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 2 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1.
145 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 10:55:12
2018-07-24 08:41:39
Dominik Słodczyk APERITIF
  • 1x 1 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 2 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1.
144 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 10:55:26
2018-07-24 08:41:02
Dominik Słodczyk AMBASADOR
  • 1x 2 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 3 ZO/CC 140cm/DR Zwykły, art.238.2.1.
139 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 10:38:13
2018-07-23 22:00:54
Veronika Miklušová FANTASTICA
  • 1x 2 ZR/LL 80cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
138 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 10:33:18
2018-07-23 21:53:45
Lucia Borisová ABE K. M.
  • 1x 3 ZO/CC 140cm/DR Zwykły, art.238.2.1.
137 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 10:34:21
2018-07-23 21:52:20
Milan Pribula FIONA
  • 1x 2 ZR/LL 80cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
136 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 10:33:46
2018-07-23 21:47:00
Milan Pribula COCO LOCO
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
135 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 10:34:57
2018-07-23 21:41:55
Milan Pribula FALERIO
  • 1x 1 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 2 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1.
132 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 10:55:43
2018-07-23 16:53:56
Aleksandra Bochenek NIHET
  • 2x 1 ZR/LL 60cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
131 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 10:55:57
2018-07-23 16:47:17
Julia Prasoł GRACJA
  • 2x 2 ZR/LL 80cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
130 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 15:20:07
2018-07-23 14:54:57
Natalia Słoniec CON CHIRA
  • 2x 2 ZR/LL 80cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
129 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 15:24:10
2018-07-23 02:48:55
Dariusz Wajda CAPITTA
  • 1x 1 ZR/LL 60cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2 ZR/LL 80cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
128 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 13:10:47
2018-07-23 02:40:46
Katarzyna Darłak COLINS PG
  • 1x 1 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1.
127 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 13:06:09
2018-07-22 21:46:41
Anna Zakałużna RUBENS
  • 1x 2 ZR/LL 80cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
126 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 13:06:25
2018-07-22 21:43:27
Anna Zakałużna ARAMIS
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
125 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 13:06:40
2018-07-22 21:42:58
Wiktor Larkowski N-CONNIE OF HERITAGE
  • 2x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
124 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 13:06:56
2018-07-22 21:42:01
Wiktor Larkowski DRIADA ZK
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
123 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 13:07:12
2018-07-22 21:41:25
Dorota Korek CASSAWA
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 1 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1.
122 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 13:07:28
2018-07-22 21:40:57
Dorota Korek NERON
  • 1x 1 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 2 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1.
121 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 13:07:43
2018-07-22 21:40:12
Magdalena Gut ARENA
  • 1x 2 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 3 ZO/CC 140cm/DR Zwykły, art.238.2.1.
120 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 15:25:25
2018-07-22 06:49:40
Grzegorz Nowak ALWAYS FOREVER
  • 1x 3 ZO/CC 140cm/DR Zwykły, art.238.2.1.
117 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 10:57:05
2018-07-21 18:00:00
Teresa Idzik ELISEE GREY
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
112 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 15:25:03
2018-07-20 21:40:10
Grzegorz Nowak COMIENZO
  • 1x 3 ZO/CC 140cm/DR Zwykły, art.238.2.1.
111 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 15:24:48
2018-07-20 21:39:46
Grzegorz Nowak CORNEL
  • 1x 2 ZR/LL 80cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
110 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 15:24:34
2018-07-20 21:39:09
Grzegorz Nowak SAM
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
109 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 10:56:22
2018-07-20 19:30:38
Katarzyna Romanko SHAMANKA
  • 1x 1 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1.
108 ENTRY ACCEPTED 2018-07-20 17:26:35
2018-07-20 16:15:53
Julia Superson - Dudek JUST MARTINI
  • 2x 2 ZR/LL 80cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
107 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 13:11:10
2018-07-20 14:54:34
Beniamin Drozd ZIRROCO AIR
  • 1x 2 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1.
106 ENTRY ACCEPTED 2018-07-20 11:11:57
2018-07-20 09:03:59
Adam Grzegorzewski HEARTCOR F
  • 1x 1 ZR/LL 60cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
105 ENTRY ACCEPTED 2018-07-20 11:10:34
2018-07-20 08:59:15
Adam Grzegorzewski ICELIEN
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
104 ENTRY ACCEPTED 2018-07-20 11:09:10
2018-07-20 08:57:03
Adam Grzegorzewski DANTE
  • 2x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
103 ENTRY ACCEPTED 2018-07-20 11:07:53
2018-07-20 08:55:45
Adam Grzegorzewski HANKY PANKY ST GHYVAN
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 1 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1.
102 ENTRY ACCEPTED 2018-07-20 11:06:32
2018-07-20 08:55:00
Adam Grzegorzewski TORPEDO DES FORETS
  • 1x 2 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 3 ZO/CC 140cm/DR Zwykły, art.238.2.1.
101 ENTRY ACCEPTED 2018-07-20 11:04:10
2018-07-20 08:54:18
Adam Grzegorzewski JAMINKA P
  • 2x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
100 ENTRY ACCEPTED 2018-07-20 11:02:43
2018-07-20 08:53:42
Adam Grzegorzewski I'M SPECIAL TOO DHH
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
99 ENTRY ACCEPTED 2018-07-20 10:40:03
2018-07-20 08:53:17
Adam Grzegorzewski HAPPY LINA
  • 1x 1 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 2 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1.
97 ENTRY ACCEPTED 2018-07-20 10:39:21
2018-07-19 23:06:20
Katarzyna Bekiesz HAWANA
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
94 ENTRY ACCEPTED 2018-07-20 10:38:44
2018-07-19 18:30:41
Róża Dominik DAZ
  • 1x 2 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1.
93 ENTRY ACCEPTED 2018-07-20 10:38:30
2018-07-19 18:17:17
Olga Skrobacz LILI MARLENE
  • 1x 2 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1.
92 ENTRY ACCEPTED 2018-07-20 10:30:04
2018-07-19 17:43:12
Aniela Kilian A'CONTENDRA AZ
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
91 ENTRY ACCEPTED 2018-07-20 10:29:52
2018-07-19 16:36:21
Aleksandra Jędras BLOODY MARY
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
90 ENTRY ACCEPTED 2018-07-20 10:29:38
2018-07-19 15:12:28
Aleksandra Sobocka CHRISTIANO I L
  • 1x 1 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1.
89 ENTRY ACCEPTED 2018-07-20 10:29:26
2018-07-19 14:32:59
Aleksandra Sobocka COLLY
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 1 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1.
88 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 12:43:22
2018-07-19 12:25:48
Oliwia Kosmol TRITOP 2
  • 1x 1 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 2 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1.
87 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 13:16:09
2018-07-19 12:24:58
Oliwia Kosmol ROSSA
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
86 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 15:20:46
2018-07-19 12:23:42
Oliwer Bule CHARMING LADY
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 1 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1.
85 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 12:42:48
2018-07-19 12:21:48
Klaudia Rajtar-Wojciechowska DESKANA
  • 1x 1 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 2 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1.
84 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 12:42:36
2018-07-19 12:20:55
Klaudia Rajtar-Wojciechowska BAJADERA
  • 1x 2 ZR/LL 80cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
83 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 12:42:22
2018-07-19 12:20:04
Paulina Bule DOMINACJA
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
82 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 11:30:54
2018-07-18 22:40:39
Krystyna Kądzielawa LADY ESPANIOL
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 1 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1.
81 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 11:31:09
2018-07-18 22:18:13
Aisha Zubkova AŇRI
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
80 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 11:31:21
2018-07-18 21:04:36
Aleksandra Nowak GOLDEN BOY - BUBKA
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 1 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1.
79 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 11:31:33
2018-07-18 21:02:52
Anna Niemiec SEKRET
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
78 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 11:31:45
2018-07-18 19:55:27
Veronika Klieshchevnikova CREDO
  • 1x 2 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1.
77 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 11:31:57
2018-07-18 19:35:26
Anna Szary-Ziębicka Z RIARALDA Z
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 1 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1.
76 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 11:32:12
2018-07-18 19:35:10
Anna Szary-Ziębicka LUCIANO
  • 1x 2 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1.
75 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 11:32:25
2018-07-18 19:34:49
Anna Szary-Ziębicka GUIDAM
  • 1x 1 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 2 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1.
74 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 11:36:40
2018-07-18 19:33:36
Michał Ziębicki GUESS
  • 1x 2 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1.
73 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 11:36:52
2018-07-18 19:33:18
Michał Ziębicki GENTELMAN
  • 1x 2 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1.
72 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 11:37:05
2018-07-18 19:32:54
Michał Ziębicki NIGHT DANCE
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
71 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 11:37:16
2018-07-18 19:11:45
Michał Kaźmierczak BONIEK
  • 1x 1 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1.
70 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 11:37:28
2018-07-18 19:11:11
Michał Kaźmierczak AVIGAIL
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
69 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 11:37:41
2018-07-18 19:10:51
Michał Kaźmierczak J'T' ADORE VAN DE ZUIDHOEK
  • 1x 1 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1.
68 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 11:37:54
2018-07-18 19:09:38
Michał Kaźmierczak DAMA DE PIQUE
  • 1x 2 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1.
67 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 11:38:07
2018-07-18 19:06:43
Michał Kaźmierczak CORONADO BLUE NF
  • 1x 1 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1.
66 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 11:38:19
2018-07-18 19:05:13
Michał Kaźmierczak CASTINERA NF
  • 1x 1 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1.
65 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 11:38:33
2018-07-18 18:25:12
Katarzyna Kawa KEC CLAUDIA JEAN
  • 1x 1 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 2 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1.
64 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 11:38:44
2018-07-18 18:24:18
Julia Reinfuss DOLLAR D'LA ROUSSERIE
  • 1x 2 ZR/LL 80cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
63 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 12:42:08
2018-07-18 17:10:04
Maria Badowska DURANO G
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
62 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 11:39:05
2018-07-18 17:06:15
Olga Łabudzik BURBON
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
61 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 11:39:16
2018-07-18 09:15:48
Izabela Grochowina PASJA STARY MŁYN
  • 2x 1 ZR/LL 60cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2 ZR/LL 80cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
60 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 11:39:35
2018-07-18 08:08:22
Izabela Górecka OSTIANA
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
59 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 11:39:52
2018-07-17 20:02:02
Weronika Banaszek ASTERIX
  • 1x 2 ZR/LL 80cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
58 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 11:40:04
2018-07-17 11:04:55
Jagoda Hamerlik PLEASE FITTA
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
57 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 11:40:14
2018-07-17 10:13:06
Wiktoria Penar GRANDBALL
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 1 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1.
56 ENTRY ACCEPTED 2018-07-20 10:29:08
2018-07-17 08:04:06
Artur Luberda JOHNY WALKER
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
55 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 11:40:34
2018-07-16 21:33:32
Artur Kufel ELANO
  • 1x 2 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 3 ZO/CC 140cm/DR Zwykły, art.238.2.1.
54 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 11:40:44
2018-07-16 21:32:31
Artur Kufel JASTINE
  • 1x 1 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 2 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1.
53 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 11:40:56
2018-07-16 12:37:15
Maciej Stopa JUMBOREE
  • 2x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
52 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 11:41:07
2018-07-16 12:33:54
Izabella Kisielowska FOKUS
  • 1x 1 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 2 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1.
51 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 11:41:20
2018-07-16 12:33:11
Amelia Gałas ANDIAMO GIRL
  • 2x 1 ZR/LL 60cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
50 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 11:45:28
2018-07-16 12:30:40
Szymon Bula KENNEDY HIPPICA
  • 2x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
49 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 11:45:40
2018-07-16 12:30:05
Katarzyna Bula ERAZM
  • 2x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
48 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 11:45:56
2018-07-16 12:21:57
Anna Badura DELLA ROSA
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 1 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1.
47 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 11:46:26
2018-07-16 10:16:05
Iwona Domin FAJNA SUNSHINE Z
  • 2x 1 ZR/LL 60cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
46 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 11:46:37
2018-07-16 10:15:27
Iwona Domin HAMILTON "F"
  • 2x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
45 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 11:46:57
2018-07-16 10:15:02
Iwona Domin CHIRON
  • 2x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
44 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 11:47:08
2018-07-16 10:14:34
Katarzyna Piela CZIKO
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 1 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1.
43 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 11:47:19
2018-07-16 09:02:13
Aleksandra Kurdej ROTAN
  • 1x 2 ZR/LL 80cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
42 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 11:47:29
2018-07-16 09:00:59
Wojciech Stasiuk KORINA
  • 1x 1 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 2 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1.
41 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 11:47:40
2018-07-15 21:41:48
Łukasz Kut KOLIBRA
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 1 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1.
40 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 11:47:54
2018-07-15 21:41:25
Ewa Kut SURPRISE BALOU
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 1 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1.
39 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 11:48:17
2018-07-15 21:41:07
Ewa Kut AMARETTO
  • 1x 1 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 2 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1.
38 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 11:48:28
2018-07-15 21:40:48
Bartosz Kut DARCO J
  • 1x 2 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 3 ZO/CC 140cm/DR Zwykły, art.238.2.1.
37 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 11:48:38
2018-07-15 21:40:22
Bartosz Kut CONLOU
  • 1x 2 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 3 ZO/CC 140cm/DR Zwykły, art.238.2.1.
36 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 15:21:56
2018-07-15 20:27:32
Jakub Klekot ROBIN HOOD- LS
  • 2x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
35 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 11:49:11
2018-07-15 15:14:16
Julia Kapcia FORGET ME NOT 3
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
34 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 11:49:27
2018-07-15 15:13:42
Julia Kapcia COSTELLO
  • 1x 2 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1.
33 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 11:49:39
2018-07-15 13:15:42
Justyna Bisaga H-CARETANO
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 1 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1.
31 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 11:50:07
2018-07-15 10:23:19
Jarosław Koziarowski JAMIRO VAN HET EQUIETANERHOF
  • 1x 1 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1.
30 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 11:50:17
2018-07-15 10:22:54
Jarosław Koziarowski FRED - FLINSTONE
  • 1x 3 ZO/CC 140cm/DR Zwykły, art.238.2.1.
29 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 11:50:28
2018-07-15 10:22:04
Jarosław Koziarowski CHENET
  • 1x 3 ZO/CC 140cm/DR Zwykły, art.238.2.1.
27 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 11:50:42
2018-07-14 19:32:49
Alicja Gronuś CASABLANCA
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 1 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1.
26 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 11:50:52
2018-07-14 18:48:31
Karolina Gołąb CLINTERO
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
25 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 11:51:07
2018-07-14 17:47:13
Karolína Hurtuková VICTOR
  • 1x 2 ZR/LL 80cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
24 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 11:51:19
2018-07-14 17:45:12
Svetlana Kočiková FERLIN J
  • 1x 1 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 2 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1.
23 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 11:51:31
2018-07-14 17:44:23
Svetlana Kočiková ARIDAUER Z
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
21 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 15:22:31
2018-07-13 17:40:09
Maria Brańka Borja REFLECTION
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 1 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1.
20 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 11:52:01
2018-07-13 17:39:47
Maria Brańka Borja CAPPONE
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 1 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1.
19 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 11:52:14
2018-07-12 21:51:47
Marzena Tylka DAARISIE
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 1 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1.
18 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 10:51:06
2018-07-12 10:00:59
Maria Derżko AKIRA
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 1 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1.
17 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 11:52:41
2018-07-12 07:30:46
Izabela Grochowina BELLONA
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 1 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1.
16 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 11:52:53
2018-07-11 22:25:59
Gabriela Gancarz ARASZ
  • 1x 1 ZR/LL 60cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2 ZR/LL 80cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
14 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 11:53:14
2018-07-11 21:13:35
Bernard Grzywna ONIL
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 1 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 2 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1.
13 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 15:22:16
2018-07-11 21:12:50
Iwona Feliksiewicz QUANTICO
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 1 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1.
12 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 11:53:35
2018-07-11 21:12:10
Iwona Feliksiewicz CUBA LIBRE
  • 2x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
11 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 11:53:45
2018-07-11 16:56:35
Kornelia Kurleto COME ON DONE Z
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 1 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1.
10 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 11:53:55
2018-07-11 11:48:56
Karolina Gołąb HANNAH
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 1 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1.
9 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 11:54:06
2018-07-11 10:56:55
Jarosław Srokosz CONNORCA
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 1 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1.
8 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 11:54:19
2018-07-11 09:38:38
Dominika Raczkowska CARRY 70
  • 2x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
7 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 11:54:30
2018-07-11 09:29:50
Dominika Raczkowska ARGENTIK 2
  • 2x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
6 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 11:54:42
2018-07-11 08:41:58
Monika Grundkowska IPHONE
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
5 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 11:55:04
2018-07-11 08:41:27
Monika Grundkowska FIORUCCI
  • 1x 1 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1.
3 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 11:55:24
2018-07-11 06:37:45
Marcelina Lech EQUANDANI
  • 1x 1 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1.
2 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 11:55:36
2018-07-11 06:37:00
Marcelina Lech BROWNIE (EX ODRINA)
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
1 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 11:56:00
2018-07-11 06:35:40
Marcelina Lech ARMANI
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Badura Anna KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
S
brak
2. Balnitova Aleksandra Reitgroup Pribula Presov
3. Banaszek Weronika bpk
S
brak
4. Bekiesz Katarzyna WKJ Lublin SJ Stajnia Dębina
S
O018524
5. Bisaga Justyna KJ Facimiech
1999 (MJ.)
O027121
6. Bochenek Aleksandra KJ Leśna Wola
2006 (JM.)
brak
7. Brańka Borja Maria WLKS Krakus
2005 (JM.)
O041924
8. Bula Katarzyna KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
S
O026592
9. Bula Szymon KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
S
brak
10. Bule Oliwer St. KJ Preria Wilkowice
2003 (JM.)
O033821
11. Bule Paulina St. KJ Preria Wilkowice
2005 (JM.)
O033826
12. Darłak Katarzyna Kjk Romico
S
O006731
13. Derżko Maria Szwadron Niepołomice
S
O037815
14. Domin Iwona JKS Czanki Dąbie Chrobakowe
S
O020295
15. Dominik Róża WLKS Krakus
1997 (MJ.)
O021392
16. Drozd Beniamin KJ Leśna Wola
1998 (MJ.)
O024934
17. Feliksiewicz Iwona Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
S
O001698
18. Gałas Amelia KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
2005 (JM.)
brak
19. Gancarz Gabriela Bpk
2000 (J.)
O050913
20. Gburyk Nikola KJ Leśna Wola
2001 (J.)
O033508
21. Gilowska Sylwia JKS Kresowiak Kalników
2000 (J.)
brak
22. Gołąb Karolina WLKS Krakus
2005 (JM.)
O044152
23. Górecka Izabela KJ Assanya
2004 (JM.)
O042424
24. Grochowina Izabela KJ Leśna Wola
1997 (MJ.)
brak
25. Grochowina Izabela KJ Leśna Wola
1997 (MJ.)
Brak
26. Gronuś Alicja KJ Facimiech
2000 (J.)
O034714
27. Grundkowska Monika RC Riding Center Sosnowice
1998 (MJ.)
O005050
28. Grzegorzewski Adam St. Agro-Aves Gajewniki
1998 (MJ.)
O011420
29. Grzywna Bernard Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
S
O020247
30. Gulyas Dominik Reitgroup Pribula Presov
31. Gut Magdalena KJ Zbrosławice
S
O002153
32. Halakuts Denys KJ ASSANYA
33. Hamerlik Jagoda WLKS Krakus
2001 (J.)
O031692
34. Hojda Wiktoria KJ Leśna Wola
2001 (J.)
O034202
35. Hura Vladimir Reitgroup Pribula Presov
36. Hurtuková Karolína Parkur team Slavoj Prešov
2003 (JM.)
7840
37. Idzik Teresa JKS Kresowiak Kalników
S
O039156
38. Jędruch Jakub KjJ Zbrosławice
S
O026599
39. Jemioło Małgorzata KJ Leśna Wola
2002 (J.)
O034025
40. Jurcenkova-Hakala Petra Reitgroup Pribula Presov
41. Kądzielawa Krystyna kjk szary michałowice
1997 (MJ.)
O025528
42. Kapcia Julia St. KS KJK Szary Michałowice
1999 (MJ.)
O020094
43. Karbownik Alicja Tuszyński KJ Garbówek
1999 (MJ.)
O034396
44. Kawa Aleksandra WLKS Krakus Swoszowice
2001 (J.)
O033387
45. Kawa Katarzyna WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O008013
46. Kaźmierczak Michał KJ Leśna Wola
S
O001402
47. Kilian Aniela WLKS Krakus
2003 (JM.)
O042158
48. Kisielowska Izabella KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
1999 (MJ.)
O027312
49. Klekot Jakub St. KJ Preria Wilkowice
2003 (JM.)
O048007
50. Klieshchevnikova Veronika St. KS KJK Szary Michałowice
2001 (J.)
O049190
10146935
51. Kočiková Svetlana JK Mackovjak SNV
S
3684
52. Korek Dorota KJ Zbrosławice
2004 (JM.)
O037355
53. Kosmol Oliwia St. KJ Preria Wilkowice
2003 (JM.)
O033419
54. Kostrzewa Klara KJ Rock Horses
S
O003774
55. Koziarowski Jarosław WLKS Krakus
S
O002981
56. Kufel Artur WKJ Lublin / SJ Krupiec
S
O000968
57. Kulesza Bernarda BPK
S
BRAK
58. Kurdej Aleksandra WKJ Lublin
S
O019150
59. Kurleto Kornelia WLKS Krakus
2004 (JM.)
O044772
60. Kut Bartosz UKJ Lalin
S
O009034
61. Kut Ewa UKJ Lalin
S
O009195
62. Kut Łukasz UKJ Lalin
S
O003872
63. Larkowski Wiktor KJ Zbrosławice
S
O 002876
64. Lech Marcelina WLKS Krakus Swoszowice
2003 (JM.)
O036264
10153280
65. Luberda Artur Wlks Krakus
S
R026197
66. Łabudzik Olga St. KS KJK Szary Michałowice
2003 (JM.)
O035885
67. Mateja Aleksandra KJ Leśna Wola
2001 (J.)
brak
68. Miklušová Veronika Jazdecky klub Reitgroup Pribula Prešov
2003 (JM.)
7054
69. Nalepkova Nikola
70. Niemiec Anna St. KS KJK Szary Michałowice
1997 (MJ.)
O015248
71. Nowak Aleksandra St. KS KJK Szary Michałowice
2001 (J.)
O026010
10158572
72. Nowak Grzegorz Fundacja KJK Zatoka
S
O020547
73. Ordzovenska Ema JK Reitgroup Pribula Presov
74. Pekaniec-Gruszka Katarzyna JKS Kresowiak Kalników
S
75. Penar Wiktoria UKJ Lalin
2003 (JM.)
O031838
76. Piela Katarzyna JKS Czanki Dąbie Chrobakowe
2000 (J.)
O039461
77. Prasoł Julia KJ Leśna Wola
2004 (JM.)
brak
78. Pribula Milan Jazdecky klub Reitgroup Pribula Prešov
0
79. Raczkowska Dominika St. KJ Preria Wilkowice
S
O024300
80. Rajtar-Wojciechowska Klaudia KJ Avanti Opole
S
O000539
81. Reinfuss Julia St. KS KJK Szary Michałowice
S
O013772
82. Respondek Monika Kj Zbrosławice
2000 (J.)
brak
83. Romanko Katarzyna WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O009056
84. Skrobacz Olga Wlks Krakus
2003 (JM.)
O034702
85. Słodczyk Dominik KJ Zbrosławice
S
O007598
86. Słoniec Natalia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2002 (J.)
O051152
87. Sobocka Aleksandra KJ Leśna Wola
2004 (JM.)
O040954
88. Srokosz Jarosław WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O032222
89. Stasiuk Wojciech WKJ Lublin
S
O003861
90. Stopa Maciej KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
S
O000886
91. Superson - Dudek Julia KJK Szary Michałowice
2002 (J.)
O037111
92. Szary-Ziębicka Anna St. KS KJK Szary Michałowice
S
O003606
93. Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek
S
O003577
94. Zakałużna Anna KJ Zbrosławice
S
O024508
95. Ziębicki Michał St. KS KJK Szary Michałowice
S
O002368
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

101

A'CONTENDRA AZ SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Contendro I / Contender
M: Artemida / Reval
O: Karolina Kilian
B: Zdziebło Andrzej
K013810 616009600380309
2.

146

ABE K. M. KWPN NED 2005 Wałach gniada F: Quasimodo Z/
M: Nice Looking Nicky/
O: Milan Pribula
B: Milan Pribula
brak
3.

10

AKIRA SP POL 2009 Klacz gniada F: Player/
M: Aqua/
O: Stanisław Szepielak
B: Stanisław Szepielak
K017256
4.

162

ALINA SP POL 2010 Klacz gniada F: Candiavolo / Cantus
M: Anabell / Aramis S. V.
O: Jerzy Karbownik
B: Rudiger Wassibauer
K021641 616009690142710
5.

126

ALWAYS FOREVER KWPN NED 2005 Ogier gniada F: Ephebe For Ever / Galoubet A
M: For Funetty / For Pleasure
O: Lesław Sarachman
B: Gebr Bosch
K010350 5280030505303 104JO02
6.

51

AMARETTO SP POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Las Vegas / Lord Alexander
M: Aleksandra / Bolivar
O: Ewa Kut
B: Polska
K009141 POL009670007504
7.

153

AMBASADOR SP POL 2011 Wałach siwa F: De Quidams / Quidam'S Rubin
M: Ambasada / Dolus
O: Manfred Słodczyk
B: Manfred Słodczyk
K020987 616009540102411
8.

63

ANDIAMO GIRL SP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Andiamo
M: .
O: Maciej Stopa
B: .
brak
9.

152

APERITIF - POL 2006 Wałach siwa F: -
M: -
O: Aleksandra Kosmol
B: -
-
10.

132

ARAMIS SP POL 2011 Wałach gniada F: Ladykracher 8
M: Aronia
O: Sonia Przybyła
B: SK Widzów
K020211
11.

34

ARASZ Małopolska POL 2008 Wałach gniada F: Barnaba
M: Aruba
O: Stanisław Stasiowski
B: Sławomir Grela
brak
12.

127

ARENA SP POL 2003 Klacz kasztanowata F: Donald / Qumball
M: Aronia / Dixieland
O: Magdalena Gut
B: SK Widzów
K012888 616009540055503 104CF24
13.

28

ARGENTIK 2 HOL GER 2010 Ogier siwa F: Cassini I / Capitol I
M: Farina XV / Lacapo
O: Fera Equestrian
B: Holsteiner Pferdes
K023692 DE421000096910
14.

166

Argon Małopolska PL wałach F:
M:
O: Bernarda Kulesza
B:
15.

38

ARIDAUER Z Zangersheide SVK 2013 Wałach inna F: Aristo Z
M: Dakota Van ´t Goovahof
O: Ladislav Kočik
B: Ladislav Kočik
10316
16.

23

ARMANI HAN GER 2011 Wałach kasztanowata/173 F: Allround / Argentinus
M: Winona Chiara / Weltmeyer
O: Marcelina Lech
B:
K023302 DE431316669811
17.

71

ASTERIX Małopolska POL 2012 Wałach siwa F: Mefisto
M: Astoria
O: Weronika Banaszek
B: Łukasz Bartosiewicz
brak
18.

81

AVIGAIL SP POL 2010 Klacz kara F: ,
M: ,
O: .
B: ,
.
19.

178

BACIO HOS DEU 2011 Wałach gniada F: QUICK FIRE
M: SOUL
O: MALGORZATA LUBERDA
B: ,
,
20.

95

BAJADERA SP POL 2014 Klacz gniada F: De Quidams / Quidam's Rubin
M: Banisza / Rytm
O: Roland Kosmol
B: Roland Kosmol
K024771 616009540053914
21.

82

BONIEK SP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Lansjer L
M: Boni M
O: SK Lesna Wola
B: SK Lesna WOla
K020889
22.

24

BROWNIE (EX ODRINA) WLKP POL 2004 Klacz ciemnogniada/167 F: Czandor / Dido
M: Oktawia / Graf Stepp
O: Marcelina Lech
B:
K022229 616007640012404
23.

74

BURBON OLD POL 2012 Wałach ciemnogniada/173 F: Bernini (ex Vigourous Z) / Vigo D'Arsouilles
M: Politesse d'Ete / Italic des Salines
O: Agnieszka Labudzik
B: Malgorzata Siergiej
K020914 DE418182531712 105RJ52
24.

37

CAPPONE KWPN NED 2007 Wałach kasztanowata F: Untouchable / Hors La Loi II
M: L. Coradin / Corrado I
O: Piotr Brańka
B: Comb. Aaldering Swelheim
K012295 528003000705369 104FM66
25.

29

CARRY 70 Holsztyńska DEU 2005 Wałach ciemnogniada F: Carinjo / Cascavelle
M: Golden Gate / Lesanto
O: Dorota Korbalewska
B: Voelz Lothar und Sven
K022455
26.

42

CASABLANCA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Chelano's Boy
M: Cassandra
O: Krzysztof Gronus
B: S. Skórka
K014632
27.

179

CASCALIDO Oldenburg POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Cascadello I/ Casall
M: Prestige II/ Calido
O: Adam Kaźmierczak
B: -
DE 418180234613
28.

180

Casina 20 OLD DE 2012 Wałach Siwy F: Casino Berlin
M: Fursin Quienta O
O:
B:
29.

129

CASSAWA Traken POL 2006 Klacz inna F: Ałtaj
M: Castella
O: Zbigniew Korek
B: Sk Liski
K011198
30.

174

CASSINIA OLD. POL 2009 Klacz gniada F: Cassini II hol./Capitol I hol.
M: Bonita sp/Cabrol Amicor hol.
O: Paweł Piątkowski
B: NN
K014104
31.

77

CASTINERA NF ,HOLS GER 2011 Klacz siwa F: ,CASTELAN I
M: LIRA II
O: N.F Kubiak
B: ,
.
32.

177

Celanique WEST 2011 Klacz Gniada F: Contendro II
M: Junglaura
O: J.Ochab
B:
33.

164

CERA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: --
M: --
O: SK Leśna Wola
B: --
brak
34.

138

CHARMING LADY KWPN GER 2007 Klacz siwa F: Vingino
M: Secret Lady
O: Karolina Bule
B: Brak
K026231
35.

156

CHECKPOINT CHARLY 6 OLD DEU 2007 Wałach gniada F: Chambertin
M: Goldfee
O: Thomas von Werner
B: Peter Artur Kiefer
K018331
36.

184

Chedouse SK Gor. SK 2006 Wałach Gniada F: Dunsany
M: Santal
O: Marek Mażmierczak
B:
37.

43

CHENET HOL POL 2008 Wałach siwa F: Contender / Calypso II
M: Pepsi III / Carolus I
O: Urszula Koziarowska
B: Roma Kosicka
K014155 DE421000318808 104DE21
38.

57

CHIRON Oldenburg POL 2008 Wałach gniada F: Chico's Boy / Carpaccio
M: Vulana L / Emilion
O: Femis Sp. z o.o.
B: Witold Pietrzyk
LKRWZJ/3991/18 DE 433331370208
39.

99

CHRISTIANO I L WESTF GER 2008 Wałach gniada F: Christiano / Coriano
M: Phoenix ST / Phönix
O: Władysław Sobocki
B: Meinolf Wieseler
K013840 DE441410105308
40.

171

Clarengo SK SK F:
M:
O:
B:
41.

41

CLINTERO HOL POL 2009 Wałach siwa F: Clinton I
M: Pepsi
O: Urszula Koziarowska
B: Ryszard Kosicki
brak
42.

144

COCO LOCO Svk Tk SVK 2013 Wałach kasztanowata F: Cashman Cann
M: Dreams
O: MVDr. Milan Pribula
B: MVDr. Milan Pribula
10326
43.

134

COLINS PG SP POL 2002 Wałach F: Calderon
M: Dorine
O: Marian Darłak
B: Remigiusz Makowski
K007055
44.

98

COLLY Westfalska GER 2009 Wałach siwa/168cm F: Cornado I
M: Polly
O: Władysław Sobocki
B: Martina Shmidt
KO 16091 DE 441411273709
45.

32

COME ON DONE Z ZANG BEL 2007 Wałach gniada F: Crown Z / Carthago Z
M: Baluga / Ziwago
O: MOBI Sp. z o. o. Sp. k.
B: Zangersheide
K024515 Z575707 104NM78
46.

117

COMIENZO HOL GER 2009 Wałach siwa F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Verona XI / Cassini II
O: Lesław Sarachman
B: Roland Nowee
K017010 DE421000513409
47.

137

CON CHIRA Niemiecki Sportowy POL 2009 Klacz gniada F: Convoi
M: Saphira
O: Michał Słoniec
B: Brak
K016118
48.

49

CONLOU OLD GER 2011 Ogier dereszowata F: Contendros / Contendro I
M: Namula / Balou Du Rouet
O: Bartosz Kut
B:
K019324 DE418184047611 105LQ44
49.

30

CONNORCA HOL GER 2011 Klacz kara F: Connor / Casall
M: Viance / Carbano
O: Bożena Srokosz
B: Johann & Peter Lass
K022288 DE421000213411
50.

122

CONRAD 98 Holsztyńska GER 2007 Wałach gniada F: CASSINI II
M: WEGA IV
O: STEFAN SZOSTAK
B: FELDHAUS HENRIKA
BRAK DE421000139607
51.

116

CORNEL WEST UKR 2014 Wałach siwa F: Cornet obolensky
M: Irma
O: Leslaw Sarachmann
B: X
Brak
52.

78

CORONADO BLUE NF HOLS DEU 2012 Wałach ciemnogniada F: Connor
M: Ann
O: M.Kazmierczak
B: .
m
53.

46

COSTELLO KWPN NED 2007 Wałach gniada F: Luidam / Guidam
M: Roxette / Corland
O: Urszula Kapcia
B: Windstra Wekema
K012156 528003000705888 104CL20
54.

89

CREDO HOL GER 2004 Wałach gniada/180 F: Cassini 1 /
M: Gladus /
O: Onyshchenko Oleksander
B:
brak 103DC20
55.

33

CUBA LIBRE SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Trefl
M: Czata
O: Bernard Grzywna
B: Maciej Nazarewicz
K025505
56.

56

CZIKO SP POL 2004 Wałach gniada/168 cm F: Ludger / Laptop
M: Czejenka / Lombardo
O: ELAY Sławomir Piela
B: Sylwester Kosiński
K012550 616009680092104
57.

175

DAKAR Małopolska POL 2008 Wałach gniada F: Elman
M: Drena
O: Stadnina Koni Kalników Sp. z o.o.
B: Stadnina Koni Kalników Sp. z o.o.
brak 006 63 01509 08
58.

79

DAMA DE PIQUE HOLS POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Casall
M: ,
O: M.Radomski
B: ,1
1
59.

110

DANTE SP POL 2011 Wałach siwa F: X
M: X
O: X
B: X
X
60.

50

DARCO J KWPN NED 2008 Wałach kasztanowata F: Tangelo Van De Zuuthoeve / Narcos II
M: Roko / Iroko
O: Elżbieta Penar
B:
K014647 528003000802829
61.

103

DAZ ISH IRL 2008 Wałach kasztanowata F: Defi Platiere / Type D'Elle
M: KEC Spotted Diamont / Glidawn Diamond
O: Róża Dominik
B: William Kennedy
K019169 08019333
62.

60

DELLA ROSA HOL POL 2011 Klacz gniada F: Cannavar/
M: Sien Lady/
O: Jan Badura
B:
brak
63.

167

DENAR MŁP POL 2006 Wałach tarantowata F: JAGIELOŃCZYK
M: DUGA
O: BERNARDA KULESZA
B: PRZEPIÓRA IGNACY
BRAK
64.

96

DESKANA OLD POL 2009 Klacz gniada F: Askano / Alcatraz
M: Destiny / San Juan
O: Roland Kosmol
B:
K019528 DE433330428409 104UO98
65.

75

DOLLAR D'LA ROUSSERIE SF FRA 2013 Wałach ciemnogniada F: Sunday de Riverland
M: Irisse
O: Julia Reinfuss
B: M. Michel Roger
brak
66.

94

DOMINACJA MŁP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Mag / Empik
M: Dolce Vita / Veloce de Favi
O: Aleksandra Kosmol
B: SK Prudnik
K020280 616006690085011
67.

168

DRAGO SP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Duran Duran
M: nn
O: nn
B: nn
brak
68.

154

DRAKO SP POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Delavita / Chicago I Z
O: Maria Czuchryta i Manfred Słodczyk
B: Maria Czuchryta
K021627 616009670014912
69.

130

DRIADA ZK WLKP POL 2010 Klacz gniada F: Dakara Z
M: Doria
O: n
B: n
K020396
70.

67

ELANO KWPN POL 2009 Wałach kasztanowata F: Za allegro VDL
M: Violet
O: Robert Stasiuk
B: ...
K016424 528003200907210
71.

187

ELDORADO W KWPN NED 2009 Wałach siwa F: Calido / Cantus
M: Silohuit-W / Julio Mariner
O: Siergiej Hojda
B:
K020528 528003200912929
72.

123

ELISEE GREY Małopolska POL 2010 Klacz gniada/161 F: Grey
M: Embera
O: Teresa Idzik
B: Teresa Idzik
K018313 616006630086110
73.

165

EMILLI ROSE SP POL 2008 Klacz siwa F: Lumpi / Limelight
M: Etola / Ganges
O: Piotr Gajek
B: -
K022222 POL009630092808
74.

25

EQUANDANI KWPN NED 2009 Klacz gniada/168 F: Warrant / Numero Uno
M: Andani / Oklund
O: Marcelina Lech
B: A.J.C. van Santvoort
K022388 528003200900496
75.

61

ERAZM Małopolska POL 2014 Wałach gniada F: Bre Gun
M: Enigma
O: Katarzyna Bula
B: Jacek Soska
brak
76.

59

FAJNA SUNSHINE Z Z POL 2013 Klacz siwa/176 cm F: Falbrus
M: Sagiwara
O: Femis Sp. z o.o.
B: Femis Sp. z o.o.
LKRWZJ/1647/18
77.

143

FALERIO KWPN NED 2010 Wałach gniada F: Warrant/
M: nn/nn
O: Milan Pribula
B: Milan Pribula
brak
78.

39

FERLIN J NL NLD 2010 Wałach inna F: Berlin
M: Phliegette
O: Svetlana Kočiková
B: H.C.B.M. Janssen
9199
79.

145

FIONA Svk Tk SVK 2013 Klacz kasztanowata F: QUEI-LI
M: Fantagiro
O: MVDr. Milan Pribula
B: MVDr. Milan Pribula
10329
80.

26

FIORUCCI HAN GER 2009 Wałach kasztanowata/168 F: First Edition / For Edition
M: For Fame / For Joy
O: Beata Grundkowska
B: Helmut Mugge
K015760 DE431316568109 104QI82
81.

64

FOKUS SP POL 2010 Wałach gniada F: Calato Kama / Calato
M: Feola / Lavendel
O: Ilona Palka- Kisielowska
B: SK Nowielice
K018645 616009640024810
82.

47

FORGET ME NOT 3 KWPN NED 2010 Klacz gniada F: Querly Elvis / Querlybet Hero
M: Wantos / Cantos
O: Urszula Kapcia
B:
K023977 528003201002166 104ZV26
83.

44

FRED - FLINSTONE KWPN NED 2010 Ogier gniada F: Carambole / Cassini I
M: Rozarina / Burggraaf
O: Urszula Koziarowska
B:
K018749 528003201008527
84.

84

GENTELMAN KWPN NLD 2011 Wałach gniada F: Nabab De Reve /
M: Indoctro /
O: St. KS KJK Szary Michałowice
B:
K023620
85.

185

Gino KWPN NED 2011 ogier gniady F: BISCYO
M: VROUWE BUREVELD
O:
B:
86.

163

GOLDEN SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/169 F: Alvarez17
M: Goldi
O: Bogdan Gburyk
B: --
K022449
87.

91

GOLDEN BOY - BUBKA TRAK UKR 2000 Wałach ciemnogniada F: Bielick 14 / Baksan 124
M: Burda / Razriad
O: Piotr Nowak
B: L. L. Łoszakow
K006691 616007660764800 103WA69
88.

139

GRACJA SP POL 2010 Klacz siwa F: Tjungske
M: Graca
O: Julia Prasoł
B: Stadnina Koni Racot
brak
89.

69

GRANDBALL SP POL 2004 Wałach F: Balisco
M: Gruzinka
O: Zbigniew Kut
B: SK Ochaby
K007258
90.

85

GUESS KWPN NED 2011 Wałach gniada F: Tangelo Van De Zuuthoeve / Narcos II
M: My Blue Heaven / Haarlem
O: KJK Szary
B: Bevelsborg Horses B. V.
K020452 528003201104945 105KR91
91.

86

GUIDAM KWPN NLD 2011 Wałach gniada F: Diamant de Semilly / Le Tot de Semilly
M: Ciretto / Quidam De Revel
O: Anna Szary-Ziębicka
B:
K022874 528003201104098
92.

48

H-CARETANO WLKP POL 2005 Wałach gniada F: Carry Son / Carry
M: Hańcza / Rabiato Turbud Z
O: Barbara Bisaga
B: Kazimierz Bartkowiak
K009790 10761
93.

58

HAMILTON F VDL BEL 2007 Wałach kasztanowata F: TENERIFE VDL / RAPHAEL
M: QUEDA V/D GRUNDEVAL / LANDETTO
O: Femis Sp. z o.o.
B: Baert Filip
LKRWZJ/3992/18 BEL-W-260036-BWP
94.

109

HANKY PANKY ST GHYVAN KWPN POL 2012 Klacz kasztanowata F: Quidam De Revel /
M: W-Chili-Pepper / Cassini I
O: Sylwia Grzegorzewska
B:
K021053 528003201207341
95.

31

HANNAH SP POL 2009 Klacz siwa F: Cento Sohn / Cento
M: Hossa / Pokrant
O: Ewa Gołąb
B:
K019583 616009530350709 106BS93
96.

105

HAPPY LINA KWPN POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Lexicon / Voltaire
M: Roberlina / Hemmingway
O:
B:
K023155 528003201205792
97.

104

HAWANA SP POL 2004 Klacz siwa F: Czempion
M: Hetera
O: Katarzyna Bekiesz
B: Jerzy Thiede
K015258 POL009580068104
98.

189

Helia Van de Heihoek BWP BEL 2007 Klacz gniada/168 F: Massimo
M: -
O: Majkel Kaźmierczak& Marsel Willems
B: -
-
99.

188

I LOVE YOU DU BEAUMONT BWP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Domino de Moyon
M: Tifany du Beaumont
O: -
B: -
-
100.

106

I'M SPECIAL TOO DHH KWPN NED 2013 Wałach kasztanowata F: Uda Ssara /
M: I'M Special De Muze / Emilion
O: BWG Stables
B:
K024675 528003201308255
101.

111

ICELIEN KWPN POL 2013 Klacz kasztanowata F: X
M: X
O: X
B: X
X
102.

27

IPHONE KWPN NED 2013 Wałach ciemnogniada/170 F: El Salvador /
M: Nicolette / Jus De Pomme
O: Beata Grundkowska
B:
brak
103.

80

J'T' ADORE VAN DE ZUIDHOEK BWP BEL 2009 Wałach gniada F: Ferro / Ulft
M: Misse Lucernaise / Qredo De Paulastra
O: SK Leśna Wola
B:
K018996 056002W00291163
104.

107

JAMINKA P KWPN POL 2014 Klacz gniada F: Canabis /
M:
O:
B:
brak
105.

45

JAMIRO VAN HET EQUIETANERHOF BWP BEL 2009 Wałach siwa F: Winningmood Van De Arenberg / Darco
M: Matrichta / Triton 321
O: Urszula Koziarowska
B: Ludo Philippaerts
K019090 056002W00290662
106.

66

JASTINE SP POL 2005 Klacz F: Ever for Pleasure
M: Jurta
O: Robert Stasiuk
B: Robert Stasiuk
K012855
107.

176

JASTRUN Małopolska POL 2007 Wałach kasztanowata F: Libretto
M: Jutla
O: Sylwia Gilowska
B: SK Kalników
brak
108.

15

JOHNY WALKER SP POL 2004 Wałach ciemnogniada F: ROLAND
M: JUTA
O: Artur Luberda
B: Makowski Remigiusz
K009618 10658
109.

65

JUMBOREE KWPN POL 2014 Ogier gniada F: Etoulon VDL
M: Pheminka
O: .
B: .
brak
110.

113

JUST MARTINI Małopolska POL 2009 Klacz gniada F: Judym
M: Karina
O: Sabina Superson-Dudek, Jacek Dudek
B: ...
K018846 616006570131509
111.

76

KEC CLAUDIA JEAN ISH IRL 2007 Klacz gniada F: Chaoca / Contender
M: KEC Murphy Diamond / Glidawn Diamond
O: Katarzyna Kawa
B: William Kennedy
K017499 372414004804471 105IC22
112.

62

KENNEDY HIPPICA SP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Kannan
M: La Silla
O: Szymon Bula
B: Z Kostrzewski
brak
113.

53

KOLIBRA Niem.sport. POL 2011 Klacz siwa F: Kolibris Greyfire / Kolibri
M: Lavera/Lestho
O: Bartosz Kut
B: Niemcy
K020907
114.

54

KORINA SP POL 2007 Klacz gniada F: Landjonker S / Landjonker
M: Kostaryka PG / Roland
O: Robert Stasiuk
B: Robert Stasiuk
K018566 616009580856407
115.

93

LADY ESPANIOL Westf. GER 2007 Klacz kasztanowata F: Lord lancer
M: Hauptstutbuch Pajera
O: Krystyna kądzielawa
B: -
Brak
116.

169

Liberty SK SK F:
M:
O:
B:
117.

102

LILI MARLENE SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Maram
M: Liliana
O: Agnieszka Skrobacz
B: Stadnina koni prudnik
K013182
118.

183

LYIANEIRO Z Zangersheide POL 2013 Wałach gniada/170 F: Lyjanero
M: Safari
O: Gerard Grutza
B: Gerard Grutza
Brak
119.

173

Millada SK SK F:
M:
O:
B:
120.

181

Montenea Z Zungershaider POL 2013 Klacz Gniada F: Montender
M: Carenza
O: G.Gruca
B: G.Gruca
121.

128

NERON WLKP POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Cottonclub / Cantus
M: Nawa IV / Gorset
O: Zbigniew Korek
B: Robert Zieliński
K023347 POL00764004420512803
122.

83

NIGHT DANCE Zangercheide NLD 2013 Klacz gniada F: numero uno
M: calvin z/ alme z
O: stowarzyszenie klub jazdy konnej szary
B: x
K024961
123.

140

NIHET KUC POL 2005 Klacz kasztanowata/kuc:143 F: Nico-K / Nandy Man
M: Daga II / Graf Quidam
O: Helen Jakubowska
B: -
K017602 616 013 57 01752 05
124.

68

ONIL SP POL 2007 Wałach gniada/172 F: Fair Play Coudreau / Abdullah
M: Orchidea / Adrian
O: Bernard Grzywna
B: Jan Kosmowski
K017019 POL009570325707
125.

72

OSTIANA SP POL 2010 Klacz gniada/mk:157 F: Madison / Guidam
M: Oaza / Orkisz
O: Aleksandra Kawa
B: SK Nowielice
K019191 616009640025810 105IC19
126.

73

PASJA STARY MŁYN SP POL 2012 Klacz siwa F: Fair Play Coudreau
M: Priekrasnaja
O: Marek Kaźmierczak
B: Marek Kaźmierczak
Brak
127.

70

PLEASE FITTA XXOO FRA 2003 Wałach siwa F: Quercus Du Maury / Quatar De Plape
M: Ambre De Fitta / Vulcain
O: Artur Hamerlik
B: MTRE Jean-Louis Beth
K011671 03128313J
128.

136

QUANTICO HOL GER 2012 Wałach gniada/180 F: Quidado / Quidamderevel
M: Laconda II / Landgraf I
O: Bernard Grzywna
B: Witt Pferdezucht GbR
K023157 DE421000103112
129.

182

QUITA DU DOMAINE Z ZANG POL 2004 Klacz gniada F: Quantum / Quidam De Revel
M: Gret Palucca / Coriolan
O: Gerard Grutza
B:
K016862 Z620404 104QA03
130.

11

REFLECTION Słowacka Gorącokrw. SVK 2004 Wałach siwa F: Corelli / Corradino
M: Vidi / Sanson
O: Piotr Brańka
B: SK Mada Bulik
K024474 703001752123104 103FH19
131.

14

ROBIN HOOD- LS Czeski Gorącokrwisty POL 2009 Wałach gniada F: Quick Lauro Z
M: Rokina VD Wateringhoeve
O: Aleksandra Demel-Klekot
B: Struzinsky Libor
brak
132.

18

ROSSA SP POL 2011 Klacz gniada F: Contender Son / Contender
M: Rachella / Charisma 115
O: Roland Kosmol
B: Ewa Hauer
K019914 616009600253411 105DW53
133.

186

ROSSA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: CONTENDER SON
M: RACHELLA
O: WIKTORIA TRZEBNIAK
B: 1
KO19914
134.

55

ROTAN Szlachetnej Półkrwi POL 2014 Wałach ciemnogniada F: Coriano’s Ass
M: Rota
O: Aleksandra Kurdej
B: Racot
K024867
135.

150

ROWITTO SP POL 2010 Ogier kasztanowata F: Wiwat / Grey
M: Rosita / Top Gun
O: Jakub Jędruch
B: SK Prudnik
K016387 616009690072010
136.

133

RUBENS SP POL 2011 Wałach gniada F: Nn
M: Nn
O: N
B: N
Brak
137.

115

SAM HOL GER 2012 Wałach gniada F: Spartacus / Stakkato
M: Pabraxis / Hinault
O: Lesław Sarachmann
B:
K023314 DE431316704312
138.

90

SEKRET M. POL 2001 Wałach siwa F: Baby Bid / Spectacular Bid
M: Selma / Irak
O: Renata Musiał-Niemiec
B: Roman Drabiński
K014329 616009670031201
139.

114

SHAMANKA SP POL 2009 Klacz gniada F: Calido I / Cantus
M: Sony / Chavtajm 3 / Chovtajm
O: Katarzyna Romanko
B:
K016729 616009570139909
140.

52

SURPRISE BALOU OLD POL 2012 Klacz inna F: Spartacus
M: Barielle/Balou du Rouet
O: Bartosz Kut
B: Gestut Lewitz
K020908
141.

172

Tania SK SK F:
M:
O:
B:
142.

108

TORPEDO DES FORETS SF POL 2007 Wałach gniada F: Arthur V / Argentinus
M: Flower Des Forets / Reve D Elle
O: Damien Manitta
B:
K011962 07420906X 104BB98
143.

97

TRITOP 2 KWPN GER 2007 Klacz kasztanowata F: Triomphe De Muze / Chin Chin
M: Pia / Holland
O: Aleksandra Kosmol
B: K. Mellema
K017146 528003000701752 104OR65
144.

40

VICTOR KWPN NLD 2002 Wałach inna F: Tangelo Van De Zuuthoeve
M: Ronnie
O: Svetlana Kočiková
B: H. Van Spijker
8008
145.

190

WILANDER EST EST 2010 Klacz ciemnogniada F: WARRANT
M: PRIIMULA
O: MICHAŁ KAŹMIERCZAK, RYSZARD WALAS
B: 1
1
146.

88

Z RIARALDA Z ZANG NLD 2012 Klacz siwa F: Zilverstar T /
M: Riaralda / Lancer II
O: Michał Ziębicki
B:
K025673
147.

119

ZIRROCO AIR HOLST POL 2011 Ogier gniada F: Zirocco Blue VDL/ Mr. Blue
M: Zalza/ Con Air
O: Zbigniew Drozd
B: -
K018528 DE421000564711
Rider Club
Competition
Prize
Brańka Borja Maria WLKS Krakus
50
150
SUM:
200.00
Darłak Katarzyna Kjk Romico
15
SUM:
15.00
Dominik Róża WLKS Krakus
350
SUM:
350.00
Drozd Beniamin KJ Leśna Wola
1050
SUM:
1050.00
Grundkowska Monika RC Riding Center Sosnowice
400
SUM:
400.00
Grzegorzewski Adam St. Agro-Aves Gajewniki
20
15
450
550
150
1300
350
280
250
SUM:
3365.00
Grzywna Bernard Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
20
SUM:
20.00
Gulyas Dominik Reitgroup Pribula Presov
170
SUM:
170.00
Gut Magdalena KJ Zbrosławice
150
200
SUM:
350.00
Halakuts Denys KJ ASSANYA
250
50
SUM:
300.00
Hojda Wiktoria KJ Leśna Wola
150
SUM:
150.00
Jędruch Jakub KjJ Zbrosławice
100
SUM:
100.00
Kaźmierczak Michał KJ Leśna Wola
200
300
50
80
550
200
1000
SUM:
2380.00
Kilian Aniela WLKS Krakus
150
100
SUM:
250.00
Kisielowska Izabella KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
100
SUM:
100.00
Kočiková Svetlana JK Mackovjak SNV
250
170
SUM:
420.00
Korek Dorota KJ Zbrosławice
50
50
100
150
SUM:
350.00
Kosmol Oliwia St. KJ Preria Wilkowice
50
SUM:
50.00
Koziarowski Jarosław WLKS Krakus
450
850
450
700
290
SUM:
2740.00
Kufel Artur WKJ Lublin / SJ Krupiec
700
450
300
50
500
SUM:
2000.00
Kurleto Kornelia WLKS Krakus
100
100
60
SUM:
260.00
Kut Bartosz UKJ Lalin
120
100
300
100
SUM:
620.00
Kut Ewa UKJ Lalin
500
SUM:
500.00
Kut Łukasz UKJ Lalin
150
SUM:
150.00
Larkowski Wiktor KJ Zbrosławice
50
SUM:
50.00
Nowak Grzegorz Fundacja KJK Zatoka
200
300
650
650
1800
SUM:
3600.00
Penar Wiktoria UKJ Lalin
200
SUM:
200.00
Romanko Katarzyna WLKS Krakus Kr. Swoszowice
50
SUM:
50.00
Słodczyk Dominik KJ Zbrosławice
150
350
550
750
550
50
100
100
280
650
SUM:
3530.00
Sobocka Aleksandra KJ Leśna Wola
15
SUM:
15.00
Stasiuk Wojciech WKJ Lublin
300
SUM:
300.00
Szary-Ziębicka Anna St. KS KJK Szary Michałowice
70
230
SUM:
300.00
Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek
120
150
20
450
50
SUM:
790.00
Ziębicki Michał St. KS KJK Szary Michałowice
230
80
70
15
SUM:
395.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Badura Anna
KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
2018-07-27
2018-07-27
2018-07-28
2018-07-28
2018-07-29
5
Balnitova Aleksandra
Reitgroup Pribula Presov
Tania (172)
2018-07-27
27
2018-07-27
55
2018-07-28
45
2018-07-28
43
2018-07-29
Banaszek Weronika
bpk
ASTERIX (71)
2018-07-27
1
2018-07-27
37
2018-07-28
24
2018-07-28
2018-07-29
16
Bekiesz Katarzyna
WKJ Lublin SJ Stajnia Dębina
HAWANA (104)
2018-07-27
41
2018-07-27
54
2018-07-28
5
2018-07-28
42
2018-07-29
Bisaga Justyna
KJ Facimiech
2018-07-27
16
2018-07-28
2018-07-29
17
Bochenek Aleksandra
KJ Leśna Wola
NIHET (140)
2018-07-27
2018-07-27
1
2018-07-28
1
2018-07-28
1
Brańka Borja Maria
WLKS Krakus
2018-07-27
3
50
2018-07-27
5
150
2018-07-28
17
2018-07-29
25
CAPPONE (37)
2018-07-27
5
2018-07-27
23
2018-07-28
33
2018-07-28
22
2018-07-29
33
Bula Katarzyna
KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
ERAZM (61)
2018-07-27
9
2018-07-27
2018-07-28
6
2018-07-28
2018-07-29
7
Bula Szymon
KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
2018-07-27
35
2018-07-27
2018-07-28
31
2018-07-28
2018-07-29
18
Bule Oliwer
St. KJ Preria Wilkowice
2018-07-27
31
2018-07-27
21
2018-07-28
35
2018-07-28
27
2018-07-29
24
Bule Paulina
St. KJ Preria Wilkowice
2018-07-27
22
2018-07-27
42
2018-07-28
21
2018-07-28
29
2018-07-29
19
Darłak Katarzyna
Kjk Romico
COLINS PG (134)
2018-07-27
12
2018-07-28
11
15
2018-07-29
10
Derżko Maria
Szwadron Niepołomice
AKIRA (10)
2018-07-27
56
2018-07-27
39
2018-07-28
46
2018-07-28
23
2018-07-29
30
Domin Iwona
JKS Czanki Dąbie Chrobakowe
CHIRON (57)
2018-07-27
12
2018-07-27
2018-07-28
13
2018-07-28
36
2018-07-29
27
2018-07-27
28
2018-07-27
2018-07-28
27
2018-07-28
2018-07-29
9
2018-07-27
9
2018-07-27
1
2018-07-28
19
2018-07-28
1
2018-07-29
1
Dominik Róża
WLKS Krakus
DAZ (103)
2018-07-27
25
2018-07-28
22
2018-07-29
5
350
Drozd Beniamin
KJ Leśna Wola
2018-07-27
9
2018-07-28
12
2018-07-29
1
1050
Feliksiewicz Iwona
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2018-07-27
29
2018-07-27
2018-07-28
32
2018-07-28
38
2018-07-29
29
QUANTICO (136)
2018-07-27
33
2018-07-27
42
2018-07-28
20
2018-07-28
20
2018-07-29
28
Gałas Amelia
KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
2018-07-27
1
2018-07-27
8
2018-07-28
1
2018-07-28
1
2018-07-29
7
Gancarz Gabriela
Bpk
ARASZ (34)
2018-07-27
1
2018-07-27
1
2018-07-28
7
2018-07-28
8
2018-07-29
1
Gburyk Nikola
KJ Leśna Wola
GOLDEN (163)
2018-07-27
43
2018-07-27
32
2018-07-28
12
2018-07-28
25
2018-07-29
19
Gilowska Sylwia
JKS Kresowiak Kalników
JASTRUN (176)
2018-07-27
39
2018-07-27
50
2018-07-28
44
2018-07-29
15
Gołąb Karolina
WLKS Krakus
HANNAH (31)
2018-07-27
2018-07-27
38
2018-07-28
32
2018-07-28
45
2018-07-29
2018-07-27
11
2018-07-27
8
2018-07-28
13
2018-07-29
4
Górecka Izabela
KJ Assanya
OSTIANA (72)
2018-07-27
21
2018-07-27
35
2018-07-28
41
2018-07-29
16
Grochowina Izabela
KJ Leśna Wola
2018-07-27
1
2018-07-27
7
2018-07-28
1
2018-07-28
23
2018-07-29
4
Grochowina Izabela
KJ Leśna Wola
Chedouse (184)
2018-07-27
1
2018-07-28
1
2018-07-28
17
2018-07-29
11
Gronuś Alicja
KJ Facimiech
2018-07-27
34
2018-07-27
2018-07-28
2018-07-29
6
Grundkowska Monika
RC Riding Center Sosnowice
2018-07-27
24
2018-07-28
32
2018-07-29
4
400
IPHONE (27)
2018-07-27
52
2018-07-28
39
2018-07-29
25
Grzegorzewski Adam
St. Agro-Aves Gajewniki
2018-07-27
10
20
2018-07-27
23
2018-07-28
12
15
2018-07-28
2
450
2018-07-29
13
2018-07-27
2018-07-27
21
2018-07-28
26
2018-07-28
35
2018-07-29
17
JAMINKA P (107)
2018-07-27
38
2018-07-27
2018-07-28
2018-07-28
2018-07-27
11
2018-07-27
2
550
2018-07-28
6
150
2018-07-29
2
1300
2018-07-27
18
2018-07-27
1
350
2018-07-28
2
280
2018-07-28
13
2018-07-29
6
250
DANTE (110)
2018-07-27
20
2018-07-27
2018-07-28
15
2018-07-28
22
2018-07-29
8
ICELIEN (111)
2018-07-27
30
2018-07-27
46
2018-07-28
23
2018-07-29
22
Grzywna Bernard
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
ONIL (68)
2018-07-27
14
2018-07-27
9
20
2018-07-28
15
2018-07-28
14
2018-07-29
21
Gulyas Dominik
Reitgroup Pribula Presov
ABE K. M. (146)
2018-07-28
28
2018-07-28
5
170
2018-07-29
23
Gut Magdalena
KJ Zbrosławice
ARENA (127)
2018-07-27
15
2018-07-27
6
150
2018-07-28
17
2018-07-28
9
2018-07-29
7
200
Halakuts Denys
KJ ASSANYA
CONRAD 98 (122)
2018-07-27
43
2018-07-27
41
2018-07-28
3
250
2018-07-29
27
CASSINIA (174)
2018-07-27
40
2018-07-27
36
2018-07-28
26
2018-07-29
10
50
Hamerlik Jagoda
WLKS Krakus
2018-07-27
6
2018-07-27
11
2018-07-28
37
2018-07-28
15
2018-07-29
Hojda Wiktoria
KJ Leśna Wola
2018-07-28
34
2018-07-29
13
2018-07-28
5
150
Hura Vladimir
Reitgroup Pribula Presov
Clarengo (171)
2018-07-27
6
2018-07-27
13
2018-07-28
19
2018-07-28
25
2018-07-29
9
Hurtuková Karolína
Parkur team Slavoj Prešov
VICTOR (40)
2018-07-27
1
2018-07-27
31
2018-07-28
1
2018-07-28
2
2018-07-29
2
Idzik Teresa
JKS Kresowiak Kalników
2018-07-27
32
2018-07-27
24
2018-07-28
27
2018-07-29
12
Jędruch Jakub
KjJ Zbrosławice
ROWITTO (150)
2018-07-28
3
2018-07-28
2
100
2018-07-29
11
Jemioło Małgorzata
KJ Leśna Wola
CERA (164)
2018-07-27
14
2018-07-27
14
2018-07-28
8
2018-07-28
8
2018-07-29
5
Jurcenkova-Hakala Petra
Reitgroup Pribula Presov
FALERIO (143)
2018-07-29
23
COCO LOCO (144)
2018-07-29
14
Liberty (169)
2018-07-28
1
2018-07-28
30
Kądzielawa Krystyna
kjk szary michałowice
2018-07-27
49
2018-07-27
2018-07-28
19
2018-07-28
2018-07-29
24
Kapcia Julia
St. KS KJK Szary Michałowice
2018-07-27
29
2018-07-27
10
2018-07-28
29
2018-07-27
9
2018-07-27
9
2018-07-28
10
Karbownik Alicja
Tuszyński KJ Garbówek
ALINA (162)
2018-07-27
15
2018-07-27
31
2018-07-28
33
2018-07-29
14
Kawa Aleksandra
WLKS Krakus Swoszowice
2018-07-28
11
Kawa Katarzyna
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2018-07-27
2018-07-29
13
Kaźmierczak Michał
KJ Leśna Wola
2018-07-27
4
200
2018-07-28
3
300
2018-07-27
12
2018-07-28
11
2018-07-27
8
50
2018-07-28
21
2018-07-29
14
2018-07-27
7
80
2018-07-29
15
AVIGAIL (81)
2018-07-27
23
2018-07-29
15
BONIEK (82)
2018-07-27
27
2018-07-29
12
Celanique (177)
2018-07-27
16
2018-07-27
17
2018-07-29
10
BACIO (178)
2018-07-27
47
2018-07-28
38
2018-07-29
29
2018-07-28
2
550
WILANDER (190)
2018-07-28
5
200
2018-07-29
3
1000
Kilian Aniela
WLKS Krakus
2018-07-27
2
2018-07-27
25
2018-07-28
1
150
2018-07-29
2
100
Kisielowska Izabella
KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
FOKUS (64)
2018-07-27
6
100
2018-07-27
19
2018-07-28
9
2018-07-29
12
Klekot Jakub
St. KJ Preria Wilkowice
2018-07-27
23
2018-07-27
7
2018-07-28
19
2018-07-28
5
2018-07-29
14
Klieshchevnikova Veronika
St. KS KJK Szary Michałowice
CREDO (89)
2018-07-27
16
2018-07-28
23
Kočiková Svetlana
JK Mackovjak SNV
2018-07-27
8
2018-07-27
28
2018-07-28
7
2018-07-29
28
2018-07-27
3
250
2018-07-27
5
170
2018-07-28
2018-07-29
18
Korek Dorota
KJ Zbrosławice
NERON (128)
2018-07-27
8
50
2018-07-27
13
2018-07-28
8
50
2018-07-29
7
100
CASSAWA (129)
2018-07-27
39
2018-07-27
2018-07-28
4
2018-07-29
1
150
Kosmol Oliwia
St. KJ Preria Wilkowice
ROSSA (18)
2018-07-27
13
2018-07-27
2018-07-27
26
2018-07-27
2018-07-28
3
50
2018-07-28
40
2018-07-29
Kostrzewa Klara
KJ Rock Horses
CASCALIDO (179)
2018-07-27
19
2018-07-27
22
Koziarowski Jarosław
WLKS Krakus
CHENET (43)
2018-07-27
3
450
2018-07-28
20
2018-07-29
2
850
2018-07-28
3
450
2018-07-29
4
700
2018-07-27
30
2018-07-27
20
2018-07-28
26
2018-07-29
5
290
Kufel Artur
WKJ Lublin / SJ Krupiec
JASTINE (66)
2018-07-27
2018-07-27
21
2018-07-28
36
2018-07-28
14
2018-07-29
3
700
ELANO (67)
2018-07-27
2
450
2018-07-27
4
300
2018-07-28
8
50
2018-07-29
5
500
Kulesza Bernarda
BPK
Argon (166)
2018-07-27
14
2018-07-27
10
2018-07-28
5
2018-07-28
8
DENAR (167)
2018-07-27
1
2018-07-27
1
2018-07-28
5
2018-07-28
18
Kurdej Aleksandra
WKJ Lublin
ROTAN (55)
2018-07-27
14
2018-07-27
40
2018-07-28
8
2018-07-28
29
2018-07-29
17
Kurleto Kornelia
WLKS Krakus
2018-07-27
2
100
2018-07-27
20
2018-07-28
6
100
2018-07-29
8
60
Kut Bartosz
UKJ Lalin
CONLOU (49)
2018-07-27
6
120
2018-07-27
7
100
2018-07-28
11
2018-07-29
6
300
DARCO J (50)
2018-07-27
22
2018-07-27
9
2018-07-28
10
2018-07-29
8
100
Kut Ewa
UKJ Lalin
2018-07-27
19
2018-07-27
17
2018-07-28
28
2018-07-29
3
500
2018-07-27
26
2018-07-27
35
2018-07-28
2018-07-29
13
Kut Łukasz
UKJ Lalin
KOLIBRA (53)
2018-07-27
38
2018-07-27
33
2018-07-28
9
2018-07-28
18
2018-07-29
6
150
Larkowski Wiktor
KJ Zbrosławice
DRIADA ZK (130)
2018-07-27
5
2018-07-27
27
2018-07-28
4
2018-07-28
40
2018-07-29
3
50
Lech Marcelina
WLKS Krakus Swoszowice
ARMANI (23)
2018-07-27
45
2018-07-28
2018-07-29
30
2018-07-27
1
2018-07-28
1
2018-07-29
1
2018-07-27
34
2018-07-29
11
Luberda Artur
Wlks Krakus
2018-07-27
3
2018-07-27
29
2018-07-28
30
2018-07-28
44
2018-07-29
26
Łabudzik Olga
St. KS KJK Szary Michałowice
BURBON (74)
2018-07-27
13
2018-07-27
42
2018-07-28
8
2018-07-29
15
Mateja Aleksandra
KJ Leśna Wola
2018-07-27
53
2018-07-27
2018-07-28
28
2018-07-28
47
2018-07-29
21
Miklušová Veronika
Jazdecky klub Reitgroup Pribula Prešov
FIONA (145)
2018-07-28
8
2018-07-29
1
Nalepkova Nikola
Millada (173)
2018-07-27
7
2018-07-27
48
2018-07-28
8
2018-07-28
24
2018-07-29
Niemiec Anna
St. KS KJK Szary Michałowice
SEKRET (90)
2018-07-27
36
2018-07-27
44
2018-07-28
12
2018-07-28
17
Nowak Aleksandra
St. KS KJK Szary Michałowice
2018-07-27
12
2018-07-27
40
2018-07-28
42
2018-07-29
26
Nowak Grzegorz
Fundacja KJK Zatoka
SAM (115)
2018-07-27
17
2018-07-27
19
2018-07-28
21
2018-07-28
21
2018-07-29
16
CORNEL (116)
2018-07-27
1
2018-07-27
1
2018-07-28
25
2018-07-28
1
2018-07-29
10
COMIENZO (117)
2018-07-27
5
200
2018-07-28
4
300
2018-07-29
9
2018-07-27
1
650
2018-07-28
1
650
2018-07-29
1
1800
Ordzovenska Ema
JK Reitgroup Pribula Presov
COCO LOCO (144)
2018-07-28
8
Liberty (169)
2018-07-29
Pekaniec-Gruszka Katarzyna
JKS Kresowiak Kalników
DAKAR (175)
2018-07-27
1
2018-07-27
26
2018-07-28
20
2018-07-28
31
2018-07-29
Penar Wiktoria
UKJ Lalin
2018-07-27
4
2018-07-28
4
200
2018-07-29
31
Piela Katarzyna
JKS Czanki Dąbie Chrobakowe
CZIKO (56)
2018-07-27
Prasoł Julia
KJ Leśna Wola
GRACJA (139)
2018-07-27
1
2018-07-27
1
2018-07-28
8
2018-07-28
1
2018-07-29
1
Pribula Milan
Jazdecky klub Reitgroup Pribula Prešov
FALERIO (143)
2018-07-28
41
2018-07-28
27
COCO LOCO (144)
2018-07-28
6
FIONA (145)
2018-07-28
33
Raczkowska Dominika
St. KJ Preria Wilkowice
2018-07-27
25
2018-07-27
2018-07-28
18
2018-07-28
34
2018-07-29
9
2018-07-27
4
2018-07-27
2018-07-28
10
2018-07-28
16
2018-07-29
20
Rajtar-Wojciechowska Klaudia
KJ Avanti Opole
2018-07-27
14
2018-07-27
18
2018-07-28
14
2018-07-28
2018-07-29
12
DESKANA (96)
2018-07-27
22
2018-07-27
24
2018-07-28
19
2018-07-29
11
ROSSA (186)
2018-07-28
2018-07-29
8
Reinfuss Julia
St. KS KJK Szary Michałowice
2018-07-27
24
2018-07-27
2018-07-28
7
2018-07-28
Respondek Monika
Kj Zbrosławice
DRAGO (168)
2018-07-27
14
2018-07-27
51
2018-07-28
9
2018-07-29
7
Romanko Katarzyna
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
SHAMANKA (114)
2018-07-27
28
2018-07-28
13
2018-07-29
9
50
Skrobacz Olga
Wlks Krakus
2018-07-27
26
2018-07-28
16
2018-07-29
16
Słodczyk Dominik
KJ Zbrosławice
ROWITTO (150)
2018-07-27
1
150
2018-07-27
41
APERITIF (152)
2018-07-27
17
2018-07-27
27
2018-07-28
1
350
2018-07-28
1
550
2018-07-29
1
750
AMBASADOR (153)
2018-07-27
1
550
2018-07-27
8
50
2018-07-28
7
100
2018-07-29
8
100
DRAKO (154)
2018-07-27
2
280
2018-07-27
14
2018-07-28
18
2018-07-29
2
650
DRAGO (168)
2018-07-28
43
Słoniec Natalia
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
CON CHIRA (137)
2018-07-27
14
2018-07-27
1
2018-07-28
2018-07-28
20
2018-07-29
6
Sobocka Aleksandra
KJ Leśna Wola
COLLY (98)
2018-07-27
13
2018-07-27
37
2018-07-28
14
2018-07-28
30
2018-07-29
18
2018-07-28
9
15
Srokosz Jarosław
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2018-07-27
2018-07-28
37
2018-07-29
32
Stasiuk Wojciech
WKJ Lublin
KORINA (54)
2018-07-27
18
2018-07-27
3
300
2018-07-28
31
2018-07-28
24
2018-07-29
17
Stopa Maciej
KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
2018-07-27
15
2018-07-27
2018-07-28
2018-07-28
16
2018-07-29
6
Superson - Dudek Julia
KJK Szary Michałowice
2018-07-27
1
2018-07-27
14
2018-07-28
8
2018-07-28
26
Szary-Ziębicka Anna
St. KS KJK Szary Michałowice
GUIDAM (86)
2018-07-27
14
2018-07-27
18
2018-07-28
7
70
2018-07-28
4
230
2018-07-27
37
2018-07-27
25
2018-07-28
24
2018-07-28
39
Tyszko Mateusz
Tuszyński KJ Garbówek
2018-07-27
28
2018-07-28
6
120
2018-07-29
7
150
Casina 20 (180)
2018-07-27
20
2018-07-27
16
2018-07-28
16
2018-07-29
22
2018-07-27
36
2018-07-28
18
2018-07-29
18
2018-07-27
11
20
2018-07-28
15
2018-07-29
4
450
2018-07-27
15
2018-07-28
8
50
2018-07-29
20
Zakałużna Anna
KJ Zbrosławice
ARAMIS (132)
2018-07-27
33
2018-07-27
30
2018-07-28
22
2018-07-28
28
2018-07-29
5
RUBENS (133)
2018-07-27
14
2018-07-27
34
2018-07-28
8
2018-07-28
11
2018-07-29
3
Ziębicki Michał
St. KS KJK Szary Michałowice
2018-07-27
32
2018-07-28
25
2018-07-27
10
2018-07-28
10
GUESS (85)
2018-07-27
4
230
2018-07-28
7
80
Gino (185)
2018-07-27
7
70
2018-07-28
10
15

Number of Riders: 95

Number of Horses: 147

The sum of prizes: 25 520.00

Competition results developed by: SK Leśna Wola
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-042015-2, Stadnina Koni Leśna Wola)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl