Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZO B1* + EMMK + ZR 29/06-01/07/2018
Głogów Małopolski, 29/06-01/07/2018

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
185 ENTRY ACCEPTED 2018-06-27 22:46:23
2018-06-27 22:41:45
Tomasz Plewa JAZON
  • 1x 1 ZR/LL 60cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
184 ENTRY ACCEPTED 2018-06-27 22:46:52
2018-06-27 22:41:14
Tomasz Plewa J'T ADORE VON DE ZUIDHOEK
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1
183 ENTRY ACCEPTED 2018-06-27 22:47:11
2018-06-27 22:40:49
Tomasz Plewa ADELANO
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1
182 ENTRY ACCEPTED 2018-06-27 22:47:28
2018-06-27 22:40:26
Aleksandra Mateja EMILLI ROSE
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
181 ENTRY ACCEPTED 2018-06-27 22:47:49
2018-06-27 22:39:54
Małgorzata Jemioło ABEL TASMAN
  • 1x 2 ZR/LL 80cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1
180 ENTRY ACCEPTED 2018-06-27 22:48:07
2018-06-27 22:39:34
Olga Janas JAZON
  • 1x 1 ZR/LL 60cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
179 ENTRY ACCEPTED 2018-06-27 22:46:06
2018-06-27 22:39:09
Nikola Gburyk GOLDEN
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
178 ENTRY ACCEPTED 2018-06-23 18:53:58
2018-06-23 13:12:05
Patrycja Dadał CALL ME 7
  • 1x 3 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1
177 ENTRY ACCEPTED 2018-06-23 18:54:21
2018-06-23 08:53:34
Alicja Trojanowska FINEZJA
  • 2x 1 ZR/LL 60cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
176 ENTRY ACCEPTED 2018-06-23 18:57:01
2018-06-23 00:24:21
Weronika Klabisz NOTIS
  • 1x 3 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1
175 ENTRY ACCEPTED 2018-06-23 18:57:16
2018-06-22 23:32:32
Aleksandra Florczak PARADA
  • 2x 2 ZR/LL 80cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
174 ENTRY ACCEPTED 2018-06-23 18:57:29
2018-06-21 23:09:18
Gabriela Gancarz ARASZ
  • 2x 1 ZR/LL 60cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2 ZR/LL 80cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
173 ENTRY ACCEPTED 2018-06-23 18:57:42
2018-06-21 21:36:12
Sławomir Uchwat INCOLANDO VL
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1 ZO/P 115cm/RMK 5-latki z oceną stylu
172 ENTRY ACCEPTED 2018-06-23 18:57:54
2018-06-21 21:34:38
Agata Arendt TBI DÜSSELDORF
  • 1x 4 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 5 ZO/C 140cm/DR Zwykły, art.238.2.1
171 ENTRY ACCEPTED 2018-06-23 18:58:10
2018-06-21 21:32:42
Katarzyna Uchwat GUZZI-V
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
170 ENTRY ACCEPTED 2018-06-23 18:58:24
2018-06-21 21:32:16
Katarzyna Uchwat COSINNS
  • 2x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1
169 ENTRY ACCEPTED 2018-06-23 18:58:36
2018-06-21 21:31:14
Sławomir Uchwat BALOU
  • 2x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1
168 ENTRY ACCEPTED 2018-06-23 18:58:48
2018-06-21 21:29:47
Kamil Musiał LINDY HOP
  • 1x 3 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1
167 ENTRY ACCEPTED 2018-06-23 18:58:59
2018-06-21 21:29:08
Bibiana Kędzior CASIQUIARE
  • 1x 3 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1
166 ENTRY ACCEPTED 2018-06-23 18:59:11
2018-06-21 21:28:47
Paulina Kołodziej MESKALINA
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1
165 ENTRY ACCEPTED 2018-06-23 18:59:24
2018-06-21 17:43:42
Monika Pieniążek GRAND S
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1
164 ENTRY ACCEPTED 2018-06-23 18:59:38
2018-06-21 16:28:40
Łukasz Sordyl STELINUS
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
163 ENTRY ACCEPTED 2018-06-23 18:59:54
2018-06-21 16:27:30
Łukasz Sordyl CONTENTO
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1
162 ENTRY ACCEPTED 2018-06-23 19:00:05
2018-06-21 16:25:54
Łukasz Sordyl ATLANTA
  • 1x 3 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1
161 ENTRY ACCEPTED 2018-06-23 19:08:37
2018-06-21 15:03:53
Izabela Grochowina BELLONA
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1
160 ENTRY ACCEPTED 2018-06-23 19:08:54
2018-06-21 12:02:53
Angelika Kucias BAJADERA
  • 1x 2 ZR/LL 80cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1
159 ENTRY ACCEPTED 2018-06-23 19:09:22
2018-06-21 11:38:56
Aleksandra Kurdej ROTAN
  • 1x 2 ZR/LL 80cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
158 ENTRY ACCEPTED 2018-06-23 19:09:34
2018-06-21 11:37:32
Wojciech Stasiuk KORINA
  • 1x 3 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1
157 ENTRY ACCEPTED 2018-06-23 19:09:46
2018-06-21 09:51:16
Daria Osieka EDISON E. NÉMASÁG
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
156 ENTRY ACCEPTED 2018-06-23 19:10:03
2018-06-21 07:06:09
Kornelia Kurleto COME ON DONE Z
  • 1x 3 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1
155 ENTRY ACCEPTED 2018-06-23 19:10:18
2018-06-20 22:28:18
Grażyna Seweryn LEYDYS
  • 1x 1 ZR/LL 60cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2 ZR/LL 80cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
154 ENTRY ACCEPTED 2018-06-23 19:10:30
2018-06-20 22:27:50
Karolina Gołąb HANNAH
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
153 ENTRY ACCEPTED 2018-06-23 19:10:42
2018-06-20 22:12:48
Teresa Idzik ELLEN GREY
  • 2x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
151 ENTRY ACCEPTED 2018-06-23 19:11:07
2018-06-20 21:36:24
Sonia Olejarska NICEA
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1
150 ENTRY ACCEPTED 2018-06-23 19:11:20
2018-06-20 21:33:40
Michał Weresiński ICOON
  • 2x 2 ZR/LL 80cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
149 ENTRY ACCEPTED 2018-06-23 19:11:32
2018-06-20 21:32:23
Michał Weresiński IBIZA JWB
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
148 ENTRY ACCEPTED 2018-06-23 19:11:44
2018-06-20 21:31:53
Michał Weresiński DOHA GPH
  • 2x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1
147 ENTRY ACCEPTED 2018-06-23 19:12:04
2018-06-20 21:27:58
Michał Weresiński INDENTO TREN
  • 1x 2 ZR/LL 80cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1
146 ENTRY ACCEPTED 2018-06-23 19:12:20
2018-06-20 20:21:43
Zofia Kozioł IDRYS
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
145 ENTRY ACCEPTED 2018-06-23 19:12:32
2018-06-20 19:16:00
Piotr Kalinowski JULIUS
  • 1x 2 ZR/LL 80cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
144 ENTRY ACCEPTED 2018-06-23 19:12:45
2018-06-20 19:15:20
Piotr Kalinowski JOHNNY REP
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1
143 ENTRY ACCEPTED 2018-06-23 19:12:58
2018-06-20 19:14:38
Piotr Kalinowski JAMESON
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1
142 ENTRY ACCEPTED 2018-06-23 19:13:15
2018-06-20 18:52:02
Maria Brańka Borja REFLECTION
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
141 ENTRY ACCEPTED 2018-06-23 19:13:45
2018-06-20 18:51:28
Maria Brańka Borja CAPPONE
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
140 ENTRY ACCEPTED 2018-06-23 19:13:57
2018-06-20 18:43:16
Julia Szypiło AMIRA
  • 1x 1 ZR/LL 60cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2 ZR/LL 80cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
139 ENTRY ACCEPTED 2018-06-23 19:14:16
2018-06-20 17:42:07
Krzysztof Okła CLEMENS
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
138 ENTRY ACCEPTED 2018-06-23 19:14:35
2018-06-20 17:41:05
Krzysztof Okła WARRIOR Z (EX W HEMBLA Z)
  • 1x 3 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1
137 ENTRY ACCEPTED 2018-06-23 19:14:47
2018-06-20 17:40:13
Krzysztof Okła LUCAS MOURA
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
136 ENTRY ACCEPTED 2018-06-23 19:15:08
2018-06-20 17:39:26
Krzysztof Okła GIOVANNI
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
135 ENTRY ACCEPTED 2018-06-23 19:15:25
2018-06-20 17:38:44
Krzysztof Okła CHICHARITO BLUE
  • 1x 3 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1
134 ENTRY ACCEPTED 2018-06-23 19:15:36
2018-06-20 15:46:49
Patrycja Żachowska TITAN 12
  • 1x 3 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1
133 ENTRY ACCEPTED 2018-06-23 19:15:49
2018-06-20 15:46:01
Patrycja Żachowska KARMEL
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
132 ENTRY ACCEPTED 2018-06-23 19:13:32
2018-06-20 13:07:51
Grzegorz Faber CARAMELLA
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
131 ENTRY ACCEPTED 2018-06-23 19:08:23
2018-06-20 13:02:29
Justyna Wywial WIKTORIA
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
130 ENTRY ACCEPTED 2018-06-23 18:53:42
2018-06-20 13:01:53
Marcin Gronkowski FAROUGE
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1
129 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 11:11:47
2018-06-20 10:35:37
Dominik Słodczyk AMBASADOR
  • 1x 4 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 5 ZO/C 140cm/DR Zwykły, art.238.2.1
128 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 11:11:35
2018-06-20 10:33:04
Dominik Słodczyk QUICKY B Z
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
127 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 11:11:24
2018-06-20 10:32:26
Dominik Słodczyk ENJOY ME Z
  • 1x 2 ZR/LL 80cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1
126 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 11:11:13
2018-06-20 10:31:39
Dominik Słodczyk LUCKY M
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1 ZO/P 115cm/RMK 5-latki z oceną stylu
125 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 11:11:03
2018-06-20 10:30:50
Dominik Słodczyk DRAKO
  • 1x 2 ZO/N 125cm/RMK 6-latki z oceną stylu
  • 1x 4 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1
124 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 11:10:52
2018-06-20 10:30:04
Dominik Słodczyk ATLANTO
  • 1x 3 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1
123 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 11:10:41
2018-06-20 10:29:35
Dominik Słodczyk APERITIF
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1
122 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 11:10:30
2018-06-20 10:28:50
Dominik Słodczyk ROWITTO
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1
121 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 11:10:19
2018-06-20 10:28:09
Monika Respondek DRAGO
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
120 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 11:10:06
2018-06-20 09:41:48
Szymon Skarżyński CASSILAND CR
  • 1x 2 ZR/LL 80cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1
119 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 11:09:52
2018-06-20 09:33:55
Szymon Skarżyński OLIMPIA
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1
118 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 11:09:40
2018-06-20 09:33:13
Szymon Skarżyński CORRIDA
  • 1x 3 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1
117 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 11:09:22
2018-06-20 09:30:41
Szymon Skarżyński CLEMENS
  • 1x 2 ZR/LL 80cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1
116 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 11:09:09
2018-06-20 09:28:55
Szymon Skarżyński CASTEL
  • 2x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1
115 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 11:08:55
2018-06-20 09:28:21
Szymon Skarżyński CASPIAN P
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1
114 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 09:08:02
2018-06-19 23:04:21
Klaudia Czwórnóg CANOLATO
  • 2x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1
113 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 09:08:32
2018-06-19 23:03:22
Mariam Pervez HAKER
  • 1x 2 ZR/LL 80cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1
112 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 09:08:47
2018-06-19 23:01:41
Patrycja Golańska EMIR
  • 2x 1 ZR/LL 60cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2 ZR/LL 80cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
110 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 09:09:21
2018-06-19 18:47:57
Róża Dominik DAZ
  • 1x 3 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1
109 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 09:09:37
2018-06-19 16:24:45
Beniamin Drozd ZIRROCO AIR
  • 1x 4 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1
108 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 09:09:52
2018-06-19 15:40:25
Grzegorz Nowak CORNEL
  • 1x 1 ZR/LL 60cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2 ZR/LL 80cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
107 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 09:10:13
2018-06-19 15:36:36
Grzegorz Nowak VALENTINE
  • 1x 4 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 5 ZO/C 140cm/DR Zwykły, art.238.2.1
106 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 09:10:29
2018-06-19 15:36:00
Grzegorz Nowak SAM
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
105 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 09:10:58
2018-06-19 15:35:26
Grzegorz Nowak LARCASS CR
  • 1x 3 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1
104 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 09:11:17
2018-06-19 15:34:59
Grzegorz Nowak COMIENZO
  • 1x 5 ZO/C 140cm/DR Zwykły, art.238.2.1
103 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 09:11:32
2018-06-19 15:34:15
Grzegorz Nowak ALWAYS FOREVER
  • 1x 4 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1
102 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 09:11:47
2018-06-19 14:56:18
Aleksandra Kawa OSTIANA
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
100 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 09:12:01
2018-06-19 14:39:23
Emilia Kuźma PROXIMA-NOOR
  • 2x 1 ZR/LL 60cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2 ZR/LL 80cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
99 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 09:12:23
2018-06-19 14:34:46
Aleksandra Majeranowska HAWANA W
  • 1x 2 ZR/LL 80cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1
98 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 09:12:46
2018-06-19 14:33:53
Karolina Leda DOMARE G
  • 1x 2 ZR/LL 80cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1
97 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 09:13:02
2018-06-19 14:33:02
Martyna Drong RANT
  • 1x 1 ZR/LL 60cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2 ZR/LL 80cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1
96 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 09:13:20
2018-06-19 12:34:52
Piotr Piskorski CALIMERO A
  • 2x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1
95 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 09:13:36
2018-06-19 12:34:13
Mateusz Chojnowski MISISIPI
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1
94 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 09:13:57
2018-06-19 12:11:24
Katarzyna Romanko SHAMANKA
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1
93 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 09:18:40
2018-06-19 08:39:25
Aleksandra Sobocka COLLY
  • 1x 3 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1
92 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 09:18:51
2018-06-19 08:38:56
Aleksandra Sobocka CHRISTIANO I L
  • 1x 3 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 09:19:04
2018-06-18 21:52:08
Jarosław Koziarowski FRED - FLINSTONE
  • 1x 5 ZO/C 140cm/DR Zwykły, art.238.2.1
90 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 09:19:16
2018-06-18 21:51:37
Jarosław Koziarowski CARINTENDER
  • 1x 5 ZO/C 140cm/DR Zwykły, art.238.2.1
89 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 09:19:43
2018-06-18 21:51:13
Jarosław Koziarowski CHENET
  • 1x 4 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1
88 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 09:20:01
2018-06-18 17:25:30
Beata Szumińska COCA SZUMAWA
  • 1x 4 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 09:22:14
2018-06-18 17:24:49
Beata Szumińska CHARDONNAY SZUMAWA
  • 1x 4 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 5 ZO/C 140cm/DR Zwykły, art.238.2.1
86 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 09:22:34
2018-06-18 15:33:03
Alicja Komsta LARIHORN
  • 1x 2 ZR/LL 80cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1
85 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 09:22:46
2018-06-18 14:31:09
Klara Kostrzewa ALEXA ARISTA B
  • 1x 4 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1
84 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 09:22:57
2018-06-18 14:30:25
Klara Kostrzewa RIBOY D'ALIMAT
  • 1x 5 ZO/C 140cm/DR Zwykły, art.238.2.1
83 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 09:23:09
2018-06-18 14:29:29
Klara Kostrzewa I-ROCK FLOWER
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
82 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 09:23:22
2018-06-18 14:09:26
Paweł Zarotyński COLSOUS HBC
  • 1x 3 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2018-06-23 18:53:24
2018-06-18 12:03:57
Iwona Domin FAJNA SUNSHINE Z
  • 2x 1 ZR/LL 60cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
80 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 09:23:48
2018-06-18 12:02:35
Iwona Domin HAMILTON "F"
  • 2x 2 ZR/LL 80cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1
79 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 09:24:01
2018-06-18 12:01:35
Iwona Domin CHIRON
  • 2x 2 ZR/LL 80cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1
78 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 09:24:18
2018-06-18 07:19:02
Ewa Sekuła BANGKOK
  • 1x 3 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1
77 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 09:24:32
2018-06-18 07:18:19
Aleksander Kiljańczyk CALVI
  • 1x 2 ZR/LL 80cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 09:24:42
2018-06-17 20:35:46
Oliwia Szustkowska F TERMIE R 14
  • 1x 4 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 09:24:57
2018-06-17 20:35:28
Oliwia Szustkowska CLEARVILLE
  • 1x 4 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 09:25:13
2018-06-17 20:34:32
Oliwia Szustkowska CARONETTE
  • 1x 3 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 09:25:40
2018-06-17 19:36:33
Masza Galocz JESSI
  • 2x 2 ZR/LL 80cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
72 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 09:25:52
2018-06-17 19:16:38
Daria Barwińska KORIANDER VAN DORPERHEIDE
  • 1x 3 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 09:26:18
2018-06-17 17:54:25
Agnieszka Kiewrel TROK-K
  • 1x 3 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1
70 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 09:26:36
2018-06-17 17:53:23
Agnieszka Kiewrel CENTOO
  • 1x 3 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 09:26:51
2018-06-16 20:01:36
Julita Kowynia F CADANS Z
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1
68 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 09:27:02
2018-06-16 17:19:16
Malwina Zdrzalik DEXTER
  • 1x 2 ZR/LL 80cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 09:28:37
2018-06-16 17:18:42
Malwina Zdrzalik KNIRPS JUNIOR
  • 1x 2 ZR/LL 80cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 09:28:48
2018-06-16 17:18:18
Jarosław Płatos KASTOR MK
  • 1x 2 ZR/LL 80cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 09:28:59
2018-06-16 17:17:47
Jarosław Płatos AFTER MIDNIGHT
  • 1x 3 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 09:29:10
2018-06-16 09:26:26
Zuzanna Pawłowska ENIGMA
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 09:29:21
2018-06-16 09:25:30
Julia Gawałek SHELBY EVRARD Z
  • 1x 3 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 09:29:39
2018-06-16 09:24:55
Julia Gawałek CONTINA ELIZAR
  • 1x 3 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 09:29:50
2018-06-15 20:54:35
Agata Ciaciura CHATEAU MOUTON
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 09:30:00
2018-06-15 18:47:10
Aleksandra Śmietanka AQA SHERRY-LA
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 09:30:11
2018-06-15 16:06:24
Krzysztof Leśniak STAKKATOL 7
  • 1x 4 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 5 ZO/C 140cm/DR Zwykły, art.238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 09:30:29
2018-06-15 16:05:48
Krzysztof Leśniak CHACCO BOY 7
  • 1x 3 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 09:38:35
2018-06-15 16:05:21
Krzysztof Leśniak CAPITAL BEJ
  • 1x 3 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 09:38:50
2018-06-15 15:58:31
Vivian Brattli ELOMAH
  • 1x 3 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 09:39:02
2018-06-15 12:12:00
Katarzyna Darłak COLINS PG
  • 1x 3 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 09:39:12
2018-06-15 06:26:57
Natalia Koziarowska WHOOPY BOY
  • 1x 4 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 09:39:28
2018-06-15 06:26:34
Natalia Koziarowska LAUSSANNE 65
  • 1x 4 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 09:39:51
2018-06-14 21:27:53
Paulina Wielgórska Zdebel DON BIJOU II ZW
  • 2x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 09:40:01
2018-06-14 21:27:10
Paulina Wielgórska Zdebel CHAPLAIN
  • 1x 3 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 09:40:21
2018-06-14 19:51:12
Natalia Kubik COCORRADO
  • 2x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 09:40:34
2018-06-14 19:47:33
Natalia Kubik JACKONDER
  • 2x 2 ZR/LL 80cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
45 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 09:44:20
2018-06-14 19:46:40
Julia Dąbrowska DESAND
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 09:44:32
2018-06-14 19:18:39
Leszek Nieużyła IRYDON L
  • 1x 3 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 09:44:43
2018-06-14 17:00:02
Sylwia Gilowska JASTRUN
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 09:44:57
2018-06-14 15:14:56
Sophia Motyl DON KICHOT
  • 2x 2 ZR/LL 80cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
41 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 09:45:08
2018-06-14 13:12:36
Monika Trompeta ARIA
  • 2x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 09:45:19
2018-06-14 12:53:55
Leszek Nieużyła GIJSBERTHA
  • 1x 3 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 09:45:33
2018-06-14 12:53:28
Leszek Nieużyła FREDORA
  • 1x 3 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 09:45:46
2018-06-14 12:36:46
Franciszka Trzcińska ROBESPIERE
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 09:45:59
2018-06-14 11:00:51
Dawid Janota APOLLO
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 09:46:10
2018-06-14 11:00:17
Dawid Janota BUSHIDO
  • 2x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 09:46:21
2018-06-14 10:59:42
Dawid Janota QUINDA- QUANDO
  • 1x 3 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 09:46:32
2018-06-14 10:59:13
Natalia Janota CISCO 241
  • 1x 3 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 09:46:43
2018-06-13 20:56:33
Weronika Białoń IRISH
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 09:46:55
2018-06-13 07:08:30
Agnieszka Nurkowska IVANO
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1 ZO/P 115cm/RMK 5-latki z oceną stylu
30 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 09:47:06
2018-06-13 00:55:52
Jagoda Niewiadomska BABILONIA
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 09:47:16
2018-06-13 00:49:52
Kacper Niewiadomski RUDBEKIA
  • 1x 3 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 09:47:26
2018-06-13 00:45:59
Kacper Niewiadomski CONQUISTA
  • 1x 3 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2018-06-23 18:52:59
2018-06-13 00:45:11
Kacper Niewiadomski CASTELLO BRANCO
  • 1x 3 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 09:47:49
2018-06-12 07:14:08
Ewa Zimny DUMA
  • 2x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 09:47:59
2018-06-11 23:35:21
Magda Kamińska QUE SERANDO
  • 1x 5 ZO/C 140cm/DR Zwykły, art.238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 09:48:39
2018-06-11 23:34:59
Magda Kamińska WODKA-POLKA
  • 1x 4 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 09:48:50
2018-06-11 23:34:38
Magda Kamińska IZMIR
  • 1x 1 ZO/P 115cm/RMK 5-latki z oceną stylu
22 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 09:49:01
2018-06-11 23:34:19
Magda Kamińska INTURIDO
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1 ZO/P 115cm/RMK 5-latki z oceną stylu
21 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 09:49:12
2018-06-11 23:33:52
Magda Kamińska BRANDY
  • 1x 3 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 09:50:28
2018-06-11 20:26:37
Artur Kufel ELANO
  • 1x 4 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 5 ZO/C 140cm/DR Zwykły, art.238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 09:50:39
2018-06-11 20:25:54
Artur Kufel ALABASTER
  • 1x 3 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 09:51:21
2018-06-11 16:17:00
Krzysztof Złocki MEDAL
  • 1x 4 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 5 ZO/C 140cm/DR Zwykły, art.238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 09:51:32
2018-06-11 16:16:37
Izabella Drabczyk SALONIKI
  • 1x 3 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 09:51:42
2018-06-09 20:04:28
Liwia Król CYTAT
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 09:51:56
2018-06-08 11:26:32
Aleksandra Kawa WIENA
  • 1x 4 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 5 ZO/C 140cm/DR Zwykły, art.238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 09:56:16
2018-06-05 20:58:45
Kamila Rokita FEMKE
  • 1x 4 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 10:46:34
2018-06-04 22:43:52
Monika Grundkowska IPHONE
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 10:46:46
2018-06-04 22:43:28
Monika Grundkowska FIORUCCI
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 10:46:59
2018-06-04 22:42:48
Monika Grundkowska DHAHA
  • 1x 5 ZO/C 140cm/DR Zwykły, art.238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 10:47:14
2018-06-04 18:45:27
Jarosław Srokosz CONNORCA
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 10:47:30
2018-06-04 09:15:45
Justyna Siębor REKTOR
  • 2x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 10:47:45
2018-06-03 21:56:07
Marcelina Lech EQUANDANI
  • 1x 3 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 09:18:26
2018-06-03 21:54:43
Marcelina Lech ARMANI
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Arendt Agata LKJ Ochaby
1998 (MJ.)
O026809
10121010
2. Barwińska Daria WKJ Lublin
2000 (J.)
O033555
3. Białoń Weronika RC Riding Center Sosnowice
2000 (J.)
Brak
4. Boś Bartosz WKJ Lublin
5. Boś Jonasz WKJ Lublin SJ Karino
6. Brańka Borja Maria WLKS Krakus
2005 (JM.)
O041924
7. Brattli Vivian St. KS KJK Szary Michałowice
2002 (J.)
O027333
10112215
8. Chojnowski Mateusz WKJ Lublin / SJ Oxer
S
O023447
9. Ciaciura Agata LZJ Drama Zbrosławice
1997 (MJ.)
O013774
10. Czwórnóg Klaudia Krakowski Klub Jazdy Konnej
S
O004941
11. Dąbrowska Julia St. KS KJK Szary Michałowice
1999 (MJ.)
O038829
12. Dadał Patrycja JKS Pogórze
S
O015270
13. Domin Iwona JKS Czanki Dąbie Chrobakowe
S
O020295
14. Dominik Róża WLKS Krakus
1997 (MJ.)
O021392
15. Drabczyk Izabella RC Riding Center Sosnowice
1997 (MJ.)
O023203
16. Drong Martyna Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
2005 (JM.)
brak
17. Drozd Beniamin KJ Leśna Wola
1998 (MJ.)
O024934
18. Faber Grzegorz KJK Fabrex Stanisław Dolny
S
O006090
19. Florczak Aleksandra brak
2002 (J.)
brak
20. Galocz Masza JKS Czanki Międzyrzecze
2005 (JM.)
brak
21. Gancarz Gabriela Bpk
2000 (J.)
brak
22. Gburyk Nikola KJ Leśna Wola
2001 (J.)
O033508
23. Gilowska Sylwia JKS Kresowiak Kalników
2000 (J.)
brak
24. Gołąb Karolina WLKS Krakus Swoszowice
2005 (JM.)
O044152
25. Grochowina Izabela KJ Leśna Wola
1997 (MJ.)
Brak
26. Gronkowski Marcin KJK Fabrex Stanisław Dolny
S
O039458
27. Grundkowska Monika RC Riding Center Sosnowice
1998 (MJ.)
O005050
28. Janas Olga KJ Leśna Wola
O047476
29. Janota Dawid LKJ Ochaby
2002 (J.)
O039563
30. Janota Natalia LKJ Ochaby
2000 (J.)
O040364
31. Jędruch Jakub Kj.Zbrosławice
S
O026599
32. Jemioło Małgorzata KJ Leśna Wola
2002 (J.)
O034025
33. Kalinowski Piotr AZS Politechnika Warszawska
S
O002660
34. Kamińska Magda KJ Avanti Opole
S
O002662
35. Kawa Aleksandra WLKS Krakus Swoszowice
2001 (J.)
O033387
36. Kaźmierczak Michał KJ Lesna Wola
S
0
37. Kędzior Bibiana JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
2001 (J.)
O040959
38. Kiewrel Agnieszka WLKS Krakus
2002 (J.)
O029172
10121214
39. Kiljańczyk Aleksander KJ Skarb Kozienice
S
O027451
40. Klabisz Weronika Klub Jeździecki „Leśna Wola”
1999 (MJ.)
O044043
41. Kłuś Magdalena FKJK Zatoka
S
42. Kołodziej Paulina JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
2001 (J.)
O028744
43. Komsta Alicja Equiclub Zamłyniec
2003 (JM.)
O031494
44. Kostrzewa Klara KJ Rock Horses
S
O003774
45. Kostrzewski Hubert KJ SK Krzywopłoty
S
O002339
46. Koziarowska Natalia WLKS Krakus
S
O003126
47. Koziarowski Jarosław WLKS Krakus
S
O002981
48. Król Liwia Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
2001 (J.)
O034307
49. Kubik Natalia JKS Czanki
2002 (J.)
brak
50. Kucias Angelika St. KJ Preria Wilkowice
S
O014312
51. Kucias Angelika St. KJ Preria Wilkowice
S
O014312
52. Kufel Artur WKJ Lublin / SJ Krupiec
S
O000968
53. Kurdej Aleksandra WKJ Lublin
S
O019150
54. Kurleto Kornelia WLSK Krakus
2004 (JM.)
O044772
55. Lech Marcelina WLKS Krakus Swoszowice
2003 (JM.)
O036264
10153280
56. Leda Karolina Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
2004 (JM.)
O041750
57. Leśniak Krzysztof WLKS Krakus
S
O000877
58. Majeranowska Aleksandra Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
S
O024507
59. Maluga Julia KJ Leśna Wola
2003 (JM.)
brak
60. Mateja Aleksandra KJ Leśna Wola
2001 (J.)
brak
61. Motyl Sophia KJ Leśna Wola
2004 (JM.)
O033547
62. Musiał Kamil JKS Pogórze Glinik Zaborowski
1999 (MJ.)
O026039
63. Nieużyła Leszek KJ J.J. Darboven Rumia
S
O004155
64. Niewiadomska Jagoda WKJ Lublin / SJ Piker
1999 (MJ.)
O022705
65. Niewiadomski Kacper WKJ Lublin / SJ Piker
2002 (J.)
O029332
66. Nowak Grzegorz FKJK Zatoka
S
O020547
67. Nurkowska Agnieszka KJ Avanti Opole
S
O003155
68. Okła Krzysztof Kielecki KJ
S
O003548
69. Olejarska Sonia UKJ Stubno
2000 (J.)
O036518
70. Osieka Daria KS Faruk Niegardów
1997 (MJ.)
O042971
71. Pervez Mariam Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
2002 (J.)
O045147
72. Pieniążek Monika WKJ Lublin / SJ Oxer
S
O025863
73. Piskorski Piotr WKJ Lublin / SJ Oxer
2001 (J.)
O031785
74. Plewa Tomasz KJ Leśna Wola
S
O013203
75. Plewa Tomasz KJ Leśna Wola
S
O013203
76. Płatos Jarosław KJ Galop Kozienice
S
O000762
77. Prasoł Julia KJ Leśna Wola
2004 (JM.)
brak
78. Respondek Monika Kj Zbrosławice
2000 (J.)
-
79. Rokita Kamila RC Riding Center Sosnowice
1998 (MJ.)
O013049
80. Romanko Katarzyna WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O009056
81. Sekuła Ewa KJ Skarb Kozienice
S
O003782
82. Siębor Justyna KKJK Kraków
S
O036427
83. Skarżyński Szymon Fundacja KJK Zatoka
S
O028048
84. Słodczyk Dominik KJ Zbrosławice
S
O007598
85. Śmietanka Aleksandra KJ Galop Kozienice
2001 (J.)
O027454
86. Sobocka Aleksandra KJ Leśna Wola
2004 (JM.)
O040954
87. Sordyl Łukasz KJK FABREX
S
O023004
88. Srokosz Jarosław WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O032222
89. Stasiuk Wojciech WKJ Lublin
S
O003861
90. Szumińska Beata KJ Szumawa Bobrowiec
S
O003944
91. Szustkowska Oliwia bpk
1999 (MJ.)
O027447
92. Szypiło Julia WKJ Lublin / SJ Oxer
2002 (J.)
O049555
93. Trojanowska Alicja SJ Oxer Lublin / WKJ Lublin
2007 (Mł.)
O048068
94. Trompeta Monika Bez przynależność klubowej
S
O020938
95. Trzcińska Franciszka KJK Szary Michałowice
2001 (J.)
O031906
96. Uchwat Katarzyna JKS Pogórze Glinik Zaborowski
S
O003889
97. Uchwat Sławomir JKS Pogórze Glinik Zaborowski
S
O001137
98. Weresiński Michał KJ Stubno
S
brak
99. Wielgórska Zdebel Paulina KJ Vena Rogoźnik
S
O002918
100. Wywiał Justyna Kjk Fabrex
1997 (MJ.)
Brak
101. Żachowska Patrycja KJ Global Świętoszowice
S
O018621
102. Zalewski Radosław St. SKJ Bobrowy Staw
S
O003823
103. Zalewski Radosław Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
S
O003823
104. Zarotyński Paweł WLKS Krakus
S
O001755
105. Zdrzalik Malwina KJ Galop Kozienice
S
O009417
106. Zimny Ewa St. KS KJK Szary Michałowice
S
O019033
107. Złocki Krzysztof RC Riding Center Sosnowice
S
O003604
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

178

ADELANO SP POL 2011 Wałach siwa/165 F: Castiglione L
M: Adelina
O: SK Leśna Wola
B: SK Leśna Wola
K020891
2.

64

AFTER MIDNIGHT WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Almeria / Anapolis
O: Jarosław Płatos
B: Alicja Hadryś
K019846 616007610110409
3.

23

ALABASTER SP POL 2006 Ogier gniada F: Contender Son
M: Asteria
O: Robert Stasiuk
B: Robert Stasiuk
K010617
4.

190

ALLEGRO SP POL 2012 Wałach siwa F: Ustinov
M: Adelina
O: SK Leśna Wola
B: SK Leśna Wola
-----
5.

98

ALWAYS FOREVER KWPN NED 2005 Ogier gniada F: Ephebe For Ever / Galoubet A
M: For Funetty / For Pleasure
O: Lesław Sarachman
B: Gebr Bosch
K010350 5280030505303 104JO02
6.

125

AMBASADOR SP POL 2011 Wałach siwa F: De Quidams / Quidam'S Rubin
M: Ambasada / Dolus
O: Manfred Słodczyk
B: Manfred Słodczyk
K020987 616009540102411
7.

136

AMIRA WLKP POL 2011 Klacz gniada/165 F: Grand Master
M: Agwa
O: Katarzyna Szypiło
B: brak
K025221
8.

119

APERITIF - POL 2006 Wałach siwa F: -
M: -
O: Aleksandra Kosmol
B: -
-
9.

39

APOLLO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Böckman's Looping
M: Anastazja
O: Rafał Janota
B: Dariusz Janota
K022477
10.

59

AQA SHERRY-LA WLKP POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Con Sherry / Contendro
M: Aqa / Quaterback
O: Justyna Śmietanka
B: SK Dębno
K023917 616007610036813
11.

169

ARASZ Małopolska POL 2008 Wałach gniada F: Barnaba
M: Aruba
O: Stanisław Stasiowski
B: Sławomir Grela
brak
12.

43

ARIA SP POL 2003 Klacz gniada F: Lactat
M: Arkadia
O: Trompeta Monika
B: Skorupa Andrzej
brak
13.

11

ARMANI HAN GER 2011 Wałach kasztanowata/173 F: Allround / Argentinus
M: Winona Chiara / Weltmeyer
O: Marcelina Lech
B:
K023302 DE431316669811
14.

157

ATLANTA KWPN NLD 2005 Wałach gniada F: Calvados / Uriel
M: Sarina B / Heartbreaker
O: Katarzyna Kuchejda
B: A J. Blankenvoorde
K009234
15.

120

ATLANTO HAN GER 2009 Wałach gniada F: Adlantus As / Argentinus
M: Little Lady / Landkoenig
O: Dominik Słodczyk
B: Herbert Meyer
K021916 DE431316584509
16.

33

BABILONIA SP POL 2011 Klacz gniada F: Bischof L
M: Brendy
O: Monika Rudy
B: P
K019544
17.

203

BACIO HOS DEU 2011 Wałach gniada F: QUICK FIRE
M: SOUL
O: MALGORZATA LUBERDA
B: ,
,
18.

155

BAJADERA SP POL 2014 Klacz gniada F: De Quidams / Quidam's Rubin
M: Banisza / Rytm
O: Roland Kosmol
B: Roland Kosmol
K024771
19.

164

BALOU HANN DEU 2013 Wałach gniada F: BALOU DU ROUET
M: A
O: JAN GREVE
B: niemcy
K12345
20.

77

BANGKOK HOL GER 2001 Wałach gniada F: Lancer II / Landgraf I
M: Butterfly / Fernando
O: Ewa Sekuła
B:
K005965 DE421000030301
21.

156

BELLONA M. POL 2005 Klacz kasztanowata F: Egon / Emir
M: Britanika / Aparizzo
O: Marek Kaźmierczak
B: Roman Drabiński
K018308 POL006670019405 105AA40
22.

212

BENGRAF WLKP POL 2010 Ogier siwa F: Tjungske / Carthago Z
M: Benneta / Quamiro
O: Natalia Włodarczak-Kubiak
B: SK Racot
K017910 616007610059110
23.

192

Bigamia F:
M:
O:
B:
24.

25

BRANDY OLD POL 2011 Wałach kasztanowata/169 F: Burberry / Balou Du Rouet
M: Melody M / Castiglione L
O: Magda Kamińska
B: Magda Kamińska
K021112 DE433332146211
25.

38

BUSHIDO HAN POL 2013 Wałach gniada F: Balou du Rouet
M: Contessa
O: Rafał Janota
B: Paul Schockemohle
K025078
26.

93

CALIMERO A SP POL 2014 Wałach ciemnogniada F: Almanzor L
M: Candy Girl III PG
O: Piotr Piskorski
B: Agata Adrjanowska
K025473
27.

173

CALL ME 7 Holsztyńska GER 2009 Klacz siwa F: Contact Me
M: Fire Girl
O: Patrycja Dadał
B: Gerken Kai
K018310
28.

76

CALVI XX POL 2009 Wałach gniada F: Zarewitsch / Night Shift
M: Conversa / Special Power
O: SK Kozienice
B: SK Kozienice
K015309 POL090000006272
29.

193

Cannet du Rouet F:
M:
O:
B:
30.

110

CANOLATO SP GER 2009 Wałach siwa F: CANOSO/ CATOKI
M: H-CATHLEEN/ CALATO
O: Paul Sprehe
B: Paul Sprehe
-
31.

56

CAPITAL BEJ DSPF POL 2011 Ogier kara F: Contenaro / Contender
M: Acani Bej / Berlin Bej
O: Wiesław Zaczyk
B: Wiesław Zaczyk
K019234 DE455678063411
32.

137

CAPPONE KWPN NED 2007 Wałach kasztanowata F: Untouchable
M: L. Coradin
O: Piotr Brańka
B: Comb. Aaldering Swelheim
K012295 528003000705369
33.

188

CAPPUCINO HIPPICA OLD GER 2010 Ogier siwa F: Cancara / Cassini I
M: Cornute Girl / Cornute
O: Zbigniew Kostrzewski
B:
K017303 DE418181685110
34.

128

CARAMELLA WESTF GER 2013 Klacz siwa F: Cathanos
M: Andorra
O: Marcin Gronkowski
B: Niemcy
K024772
35.

87

CARINTENDER OLD GER 2010 Wałach siwa F: Carinue / Carthago
M: Contegra / Contender
O: Urszula Koziarowska
B: Gestüt Lewitz
K019953 DE418184009810
36.

73

CARONETTE KWPN NED 2007 Klacz siwa F: Up To Date / Camerino
M: Ueronette / Cavalier
O: Marzenna Szustkowska
B: H. Meijeiringh
K022382 528003000701064 105IA32
37.

198

CASCALIDO Oldenburg POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Cascadello I/ Casall
M: Prestige II/ Calido
O: Adam Kaźmierczak
B: -
DE 418180234613
38.

162

CASIQUIARE OS GER 2010 Wałach siwa F: Cartogran / Carthago
M: Glonora Z / Glorial
O: Robert Kędzior
B:
K019654 DE418184011810
39.

116

CASSILAND CR Holsztyńska GER 2012 Wałach gniada F: Cassillano
M: M-landjung
O: Lesław Sarahmann
B: Xx
Brak
40.

112

CASTEL WESTF UKR 2014 Wałach ciemnogniada F: Castelan II / Casiro I
M: Compromatik / Cornet Obolensky
O: Lesław Sarachmann
B:
K025174 DE441410826214
41.

7

CASTELLO BRANCO SP POL 2008 Wałach gniada F: Casin
M: Prunelka
O: Marek Niewiadomski
B: Hinrich Klosse
111
42.

211

CASTINERA NF HOL POL 2011 Klacz siwa F: Castelan I / Casiro I
M: Lira II / Julio Mariner
O: Natalia Włodarczak-Kubiak
B:
K021453 DE421000011411
43.

69

CENTOO SWB SWE 2005 Wałach ciemnogniada F: Cardento / Capitol I
M: Aqua / Aram
O: Ryszard Kiewrel
B: Ann-Catrin Lafwars
K022594 752004540501001 103EO35
44.

204

CERA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: --
M: --
O: SK Leśna Wola
B: --
brak
45.

184

CHALLENGE PICOBELLO Z Z POL 2013 Ogier gniada F: Contact vd Heffinck / Concept
M: Only Picobello Z / Orlando
O: Jacek Kuźma
B: Zangershide
K024582 056015Z55805613
46.

50

CHAPLAIN OLD POL 2012 Wałach siwa F: Clearway
M: C
O: Rafał Janota
B: C
Brak
47.

84

CHARDONNAY SZUMAWA OLD GER 2010 Klacz gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Granoxa / Filius
O: Krzysztof Szumiński
B: Julia Becker
K023028 DE418180171910
48.

60

CHATEAU MOUTON HAN. GER 2011 Wałach gniada/175 F: Contendros
M: Salinde
O: Agata Ciaciura
B: Paul Schockemöhle
K019681 DE431316832411
49.

199

Chello POL 2005 Wałach Gniady F:
M:
O:
B:
50.

86

CHENET HOL POL 2008 Wałach siwa F: Contender / Calypso II
M: Pepsi III / Carolus I
O: Urszula Koziarowska
B: Roma Kosicka
K014155 DE421000318808 104DE21
51.

131

CHICHARITO BLUE MECKL GER 2009 Wałach gniada F: CHACCO BLUE
M: XX
O: ANDRZEJ OKŁA
B: P. SCHOCKEMOEHLE
BRAK
52.

78

CHIRON Oldenburg POL 2008 Wałach gniada F: Chico's Boy / Carpaccio
M: Vulana L / Emilion
O: Femis Sp. z o.o.
B: Witold Pietrzyk
LKRWZJ/3991/18 DE 433331370208
53.

90

CHRISTIANO I L Westfalska GER 2008 Wałach gniada F: Christiano
M: Phoenix ST
O: Władysław Sobocki
B: Meinolf Wieseler
K013840
54.

214

Chuck Champion DE DE 2012 Ogier Gniady F:
M:
O: Popławska
B:
55.

213

CISALL FS DSPF GER 2009 Wałach gniada F: Ciacomo / Cor de la Bryere
M: Salanda FS / Landsiger
O: Michał Kaźmierczak
B: Matthias Schulze
K018423 DE456570343309 104QY27
56.

36

CISCO 241 Niem. Sport. GER 2009 Wałach ciemnogniada F: Casiro / Cassini I
M: Granny / Goldex
O: Rafał Janota
B: Peter Dietert
K024128 DE456370323409
57.

74

CLEARVILLE HOL GER 2007 Wałach gniada F: Clearway / Capitol I
M: Telma / Lancer II
O: Marzenna Szustkowska
B:
K020581 DE421000118307 104IU16
58.

113

CLEMENS WESTF UKR 2012 Wałach gniada F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Odessa / Orlando
O: Lesław Sarahmann
B:
K025177 DE441410827514
59.

85

COCA SZUMAWA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Cola / Contender
M: Lotte / Levantos I
O: Krzysztof Szumiński
B: Adam Sosnowski
K019784 616009670142910 104WM73
60.

49

COCORRADO OS POL 2007 Wałach siwa F: Corrado I
M: Cina Z
O: Andrzej Kubik
B: -
K012175
61.

91

COLLY Westfalska GER 2009 Wałach siwa F: Cornado I
M: Polly
O: Władysław Sobocki
B: Martina Schmidt
K016091
62.

80

COLSOUS HBC HOL GER 2007 Wałach siwa F: COOLMAN
M: SANS-SOUCIS
O: MIROSŁAW MICHALAK
B: Sebastian otten
K012288
63.

151

COME ON DONE Z ZANG BEL 2007 Wałach gniada F: Crown Z / Carthago Z
M: Baluga / Ziwago
O: MOBI Sp. z o. o. Sp. k.
B: Zangersheide
K024515 Z575707 104NM78
64.

99

COMIENZO HOL GER 2009 Wałach siwa F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Verona XI / Cassini II
O: Lesław Sarachman
B: Roland Nowee
K017010 DE421000513409
65.

14

CONNORCA HOL GER 2011 Klacz kara F: Connor / Casall
M: Viance / Carbano
O: Bożena Srokosz
B: Johann & Peter Lass
K022288 DE421000213411
66.

31

CONQUISTA Holsztyńska POL 2010 Klacz gniada F: Quirado
M: Princess IV
O: Marek Niewiadomski
B: Marek Niewiadomski
K016366
67.

158

CONTENTO WESTF POL 2010 Wałach kasztanowata F: Calido / Cantus
M: Jung Laissez Faire / For Pleasure
O: Nowostyl Mirosław Sordyl
B: Montis Sp. z o. o.
K018339 DE441411589710
68.

103

CORNEL WEST UKR 2014 Wałach siwa F: Cornet obolensky
M: Irma
O: Leslaw Sarachmann
B: X
Brak
69.

196

CORONADO BLUE NF HOLS DEU 2012 Wałach ciemnogniada F: Connor
M: Ann
O: M.Kazmierczak
B: .
m
70.

114

CORRIDA Holsztyńska POL 2009 Klacz gniada F: Corrido
M: Jill III
O: Lesław Sarahmann
B: Xx
K017012
71.

165

COSINNS Holszt GER 2011 Wałach siwa F: COSIDO
M: NOBLESSE 26/ LIMBUS
O: Katarzyna Uchwat
B: NIEMCY
K025263 DE421000117311
72.

20

CYTAT Typ Szlachetny POL 2003 Wałach ciemnogniada/183 F: Rafir
M: Czarna
O: Monika król
B: Brak
K019877 Pol999540081303
73.

210

DAME DE PIQUE HOL GER 2011 Klacz ciemnogniada F: Casall / Caretino
M: Wilma XVIII / Crawford
O: Mirosław Radomski
B: Lass Johann Peter
K018511 DE421000274911
74.

106

DAZ ISH IRL 2008 Wałach kasztanowata F: Defi Platiere / Type D'Elle
M: KEC Spotted Diamont / Glidawn Diamond
O: Róża Dominik
B: William Kennedy
K019169 08019333
75.

47

DESAND SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Desant / Lando
M: Dewiza De Revel / Quidam De Revel
O: Julia Dąbrowska
B: Jacek Soska
K017300 616009570101609
76.

67

DEXTER KWPN NLD 2008 Wałach gniada F: Warrant kwpn
M: Ulisina 8 kwpn/Rubert R kwpn
O: Robert Stasiuk
B: Holandia
K020126
77.

15

DHAHA KWPN NED 2008 Wałach gniada/178 F: Vincenzo / Numero Uno
M: Zita / Cantos
O: Beata Grundkowska
B: G. Scheper
K014156 528003000808787 104FP17
78.

205

Diarados 7 wałach gniady F:
M:
O:
B:
79.

144

DOHA GPH KWPN POL 2013 Wałach siwa F: -
M: -
O: -
B: -
-
80.

95

DOMARE G SP POL 2009 Wałach gniada F: Campari M
M: Dabelia
O: Katarzyna Leda
B: brak
K017993
81.

51

DON BIJOU II ZW SP POL 2014 Ogier kasztanowata F: Bijou Be
M: Drobnostka
O: Paulina Wielgorska Zdebel
B: Wojciech Zdebel
K024707
82.

44

DON KICHOT SP POL 2011 Wałach siwa F: Batman
M: NN
O: Sophia Motyl
B: --
K024731 616999540013311
83.

117

DRAGO - POL 2010 Wałach kasztanowata F: -
M: -
O: Monika Respondek
B: -
-
84.

121

DRAKO SP POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Delavita / Chicago I Z
O: Maria Czuchryta i Manfred Słodczyk
B: Maria Czuchryta
K021627 616009670014912
85.

30

DUMA SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Stakkato Top / Stakkato
M: Dream Girl / Rhytmus
O: Ewa Zimny
B: Remigiusz Makowski
K024723 616009660670013
86.

152

EDISON E. NÉMASÁG Węgierski Sportowy HUN 2004 Wałach gniada/180 F: 3829 Prémium
M: Irigység / 3495 Discovery Du Garene
O: Daria Osieka
B: Kimberger Ferenc
K025391 HUN M MF 044310000
87.

24

ELANO KWPN POL 2009 Wałach kasztanowata F: Za allegro VDL
M: Violet
O: Robert Stasiuk
B: ...
K016424 528003200907210
88.

206

ELITA SP POL 2002 Klacz kasztanowata F: Wiązar
M: Emfora
O: Marek Medygrał
B: Berkan Teresa
K014228 POL009630186802
89.

55

ELOMAH KWPN NED 2009 Klacz gniada F: Campbell VDL / Cassini I
M: Whynonah / Haarlem
O: Norpol Inge Brattli
B: Norpol Inge Brattli
K022418 528003200905507 104WF62
90.

177

EMILLI ROSE SP POL 2008 Klacz siwa F: Lumpi / Limelight
M: Etola / Ganges
O: Piotr Gajek
B: -
K022222 POL009630092808
91.

12

EQUANDANI KWPN NED 2009 Klacz gniada/168 F: Warrant / Numero Uno
M: Andani / Oklund
O: Marcelina Lech
B: A.J.C. van Santvoort
K022388 528003200900496
92.

201

ERQUY PEGUIGNON SF FRANCJA 2014 Ogier Kary/172 F: LUX Z / Lord Calando
M: - / Diamant de Semilly
O: Jacek Kuźma
B: Agricole de Redon de Colombier
25000114551079J
93.

75

F TERMIE R 14 KWPN NED 2010 Klacz ciemnogniada F: Calvaro Z / Caletto I
M: W. Termie 10 / Contender
O: Marzenna Szustkowska
B: Roelof Stal
K023532 528003201008321 105QO49
94.

9

FAJNA SUNSHINE Z Z POL 2013 Klacz siwa/176 cm F: Falbrus
M: Sagiwara
O: Femis Sp. z o.o.
B: Femis Sp. z o.o.
LKRWZJ/1647/18
95.

126

FAROUGE MEKL SWE 2008 Wałach siwa F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Fontainebleau / Quidam De Revel
O: Marcin Gronkowski
B:
K012159 DE427270693508 104WN54
96.

191

Favoryt L F:
M:
O:
B:
97.

18

FEMKE KWPN NED 2010 Klacz gniada/160 F: Azteca VDL / Indoctro
M: Reality / Landeur
O: Kamila Rokita
B: Chr. M. Snepvangers
K022885 528003201003967 105OK03
98.

171

FINEZJA KUC POL 2009 Klacz bułana/kuc: F: NN
M: NN
O: Krzysztof Trojanowski
B: Małgorzata Bobrownicka
K026055 616999610327509
99.

16

FIORUCCI HAN GER 2009 Wałach kasztanowata/168 F: First Edition / For Edition
M: For Fame / For Joy
O: Beata Grundkowska
B: Helmut Mugge
K015760 DE431316568109 104QI82
100.

183

Focus MK F:
M:
O:
B:
101.

88

FRED - FLINSTONE KWPN NED 2010 Ogier gniada F: Carambole / Cassini I
M: Rozarina / Burggraaf
O: Urszula Koziarowska
B:
K018749 528003201008527
102.

41

FREDORA KWPN NED 2010 Klacz kara F: Baanbreker HBC / Vaandrager HBC
M: Tandora / Heineke
O: Jerzy Korona
B: H. Boelens
K016717 528003201005223
103.

42

GIJSBERTHA KWPN POL 2011 Klacz kasztanowata F: Casanova / Unesco
M: Rosita W / Kennedy
O: Jerzy Korona
B:
K019692 528003201111872
104.

175

GOLDEN SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/169 F: Alvarez17
M: Goldi
O: Bogdan Gburyk
B: --
K022449
105.

207

GRACJA SP POL 2010 Klacz siwa F: Tjungske
M: Graca
O: Julia Prasoł
B: Stadnina Koni Racot
brak
106.

160

GRAND S WLKP. POL 2012 Wałach siwa F: Cefal
M: Grosetta
O: Monika Pieniążek
B: Robert Skibicki
K021238
107.

166

GUZZI-V KWPN NED 2011 Wałach kasztanowata F: Indoctro / Capitol I
M: Bekarla V / Indorado
O: Robert Kędzior
B:
K021378 528003201104228
108.

109

HAKER SP POL 2009 Wałach gniada F: Komplement
M: Hadyna
O: Anna Pervez
B: brak
K023428
109.

79

HAMILTON F VDL BEL 2007 Wałach kasztanowata F: TENERIFE VDL / RAPHAEL
M: QUEDA V/D GRUNDEVAL / LANDETTO
O: Femis Sp. z o.o.
B: Baert Filip
LKRWZJ/3992/18 BEL-W-260036-BWP
110.

149

HANNAH SP POL 2009 Klacz siwa F: Cento Sohn
M: Hossa
O: Ewa Gołąb
B: Brak
K019583
111.

96

HAWANA W SP POL 2009 Klacz siwa F: HBC Lake Bid
M: Harfa
O: Aleksandra Majeranowska
B: Rinaldo Kiecoń
K018593
112.

186

HERE I AM KWPN NED 2012 Wałach siwa F: Untouchable / Hors la Loi II
M: Deliah / Mr. Blue
O: Jacek Kuźma
B:
K024583 528003201207163 105RY85
113.

81

I-ROCK FLOWER KWPN NED 2013 Klacz siwa F: Harley VDL / Heartbreaker
M: Rockella-S / Little Rock
O: WK Consult
B: WK Consult
K023627 528003201308543 105WQ93
114.

145

IBIZA JWB KWPN NED 2013 Wałach gniada F: -
M: -
O: -
B: -
-
115.

146

ICOON KWPN NED 2013 Wałach gniada F: -
M: -
O: -
B: -
-
116.

168

INCOLANDO VL KWPN NLD 2013 Wałach siwa F: Durango VDL / Zirocco Blue VDL
M: Elderieka II / Cardento
O: ALBERT VON UNEN
B: HOLANDIA
K025264 528003201303474
117.

143

INDENTO TREN KWPN NED 2013 Wałach siwa F: -
M: -
O: -
B: -
-
118.

26

INTURIDO KWPN NED 2013 Ogier gniada F: Zambesi / Heartbreaker
M: Bailey / Verdi
O: Piotr Spendel
B: A. J. Mulderije
K024010 528003201305488
119.

17

IPHONE KWPN NED 2013 Wałach ciemnogniada/170 F: El Salvador /
M: Nicolette / Jus De Pomme
O: Beata Grundkowska
B:
brak
120.

35

IRISH Szlachetna Półkrew POL 2012 Klacz gniada F: Rammstein
M: Infa-Land
O: Andrzej Białoń
B: Anna Grygier-Wójtowicz
Brak
121.

46

IRYDON L SP POL 2012 Ogier ciemnogniada F: Lescibard L
M: Iranda L
O: Jerzy Korona
B: Sławomir Jarmuszczak
K023666
122.

34

IVANO KWPN NED 2013 Wałach ciemnogniada F: Grandino CSG / Graf Grannus
M: Charlotte / / Cornetto
O: Zbigniew Nurkowski
B:
K022995 528003201302866
123.

27

IZMIR KWPN NED 2013 Ogier kasztanowata F: Q.Breitling LS / Quintero
M: Kiki / Voltaire
O: Szweda Marek
B:
K024326 528003201307447
124.

179

J'T ADORE VON DE ZUIDHOEK BWP POL 2009 Wałach gniada/178 F: Ferro
M: ---
O: SK Leśna Wola
B: ------
------
125.

48

JACKONDER SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Contendor
M: Jagoda
O: Andrzej Kubik
B: -
K015506
126.

139

JAMESON KWPN POL 2014 Ogier kasztanowata F: Arezzo
M: Dutch Diva
O: Paweł Bado
B: Holandia
brak
127.

45

JASTRUN Małopolska POL 2007 Wałach kasztanowata/168 F: Libretto
M: Jutla
O: Sylwia Gilowska
B: Józef Pekaniec
brak
128.

176

JAZON SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Cantanis
M: Just for Me
O: Sylwia Sypień
B: -
---
129.

72

JESSI MŁP POL 2001 Klacz gniada F: Joker
M: Iluzja
O: Klaudia Nowak
B: Agata Mendrok
brak
130.

141

JULIUS KWPN POL 2014 Wałach gniada F: Cidane
M: ELLE-FOMIA
O: Paweł Bado
B:
- 528003201407776
131.

129

KARMEL WLKP POL 2003 Wałach kasztanowata F: Maram / Aram
M: Karmen / Berkel
O: Piotr Żachowski
B: Tomasz Gąsiorek
K013611 POL007520018403
132.

65

KASTOR MK SP POL 2014 Ogier gniada F: Marino
M: Kampari
O: MK Stadnina Koni Filice
B: MK Stadnina Koni Filice
brak
133.

195

KEIRA HIPPICA OS POL 2012 Klacz gniada F: Kannan / Voltaire
M: Cayenne Hippica / Cassini II
O: Zbigniew Kostrzewski
B: Zbigniew Kostrzewski
K023067 DE418182528312
134.

66

KNIRPS JUNIOR Brdbg GER 2014 Ogier siwa F: Knirps 10 / Kolibri
M: Fomena / Liostro
O: Malwina Zdrzalik
B: Jörg Böhnke
K025954 DE 456980009014
135.

202

KONTADOR VD MOLENDREEF BWP BEL 2010 Wałach gniada F: Cooper VD Heffinck / Caretino
M: Urga / Heartbreaker
O: Radosław Zalewski
B: Stal van de Molendreef
K020516 056002W00295461 105GA52
136.

71

KORIANDER VAN DORPERHEIDE BWP BEL 2010 Wałach siwa F: Winningmood Van De Arenberg / Darco
M: Romina.C / Darco
O: Piotr Barwiński
B: Stoeterij Dorperheide
K021573 056002W00297529
137.

153

KORINA SP POL 2007 Klacz gniada F: Landjonker S / Landjonker
M: Kostaryka PG / Roland
O: Robert Stasiuk
B: Robert Stasiuk
K018566 616009580856407
138.

194

KOSSAK HIPPICA OS POL 2012 Ogier kara F: Kannan / Voltaire
M: Con Chita Hippica / Con Air
O: Zbigniew Kostrzewski
B: Zbigniew Kostrzewski
K023065 DE418182528212
139.

100

LARCASS CR HOL GER 2012 Wałach kasztanowata F: Larcon
M: Sarina
O: Leslaw Sarachmann
B: X
K025181
140.

89

LARIHORN HOL GER 2012 Wałach gniada F: Larimar / Lavall II
M: Bagina / Ahorn Z
O: Tomasz Komsta
B: Peters Timm
K022211 DE421000098512
141.

52

LAUSSANNE 65 HOL GER 2011 Klacz gniada F: Larimar / Lavall II
M: S-Cantana / Caretino
O: Natalia Koziarowska
B:
K021560 DE421000108011
142.

163

LINDY HOP HOL GER 2010 Ogier gniada F: Lasino / Landgraf I
M: Mira XI / Corrado I
O: Mariusz Musiał
B:
K021872 DE421000254310
143.

133

LUCAS MOURA SP POL 2013 Ogier F:
M:
O:
B:
K022954
144.

122

LUCKY M SP POL 2013 Wałach gniada F: De Quidams
M: Layla F
O: Dominik Słodczyk i Manfred Słodczyk
B: Manfred Słodczyk
K023229
145.

182

Marcepan F:
M:
O:
B:
146.

22

MEDAL M. POL 2006 Wałach gniada F: Berlin Bej / Elsing
M: Mesa / Manhattan
O: Wioletta Gubała
B: Jacek Sawicki
K011796 POL006660449206 104ZP50
147.

161

MESKALINA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Ulco / Voltaire
M: Missy Quin / Mariensztat
O: Anna Kołodziej
B:
K014928 616009670128709
148.

92

MISISIPI WLKP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Bakalar
M: Montana / Eskudo
O: Izabela Michałowska
B: Izabela Michałowska
K017311 616007610218610
149.

200

NEYMAR DE REVE KWPN NLD 2012 Ogier ciemnogniada F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Urte / Levisto
O: Andrzej Okła
B:
K021083 DE421000581812 105MU29
150.

147

NICEA SP POL 2006 Klacz gniada F: Cantanis / Cantus
M: Neroma / Cottonclub
O: Sylwia Olejarska
B: Edward Korzeniowski
K010606 POL009640041806
151.

185

NIXON JS BWP BEL 2013 Klacz ciemnogniada F: Kannan / Voltaire
M: Dorina JS / Thunder Van De Zuuthoeve
O: Jacek Kuźma
B:
K024581 056002W00304507
152.

170

NOTIS SP POL 2010 Wałach gniada/175cm F: Clear To Jump St Gyvan Z
M: Nota
O: Grzegorz Wypchlak
B: .
K023682
153.

115

OLIMPIA OLD GER 2010 Klacz gniada F: Olympic Fire / Odermus R
M: Glatega / Atego
O: Lesław Sarachmann
B:
K023863 DE433330406210
154.

105

OSTIANA SP POL 2010 Klacz gniada/mk:157 F: Madison / Guidam
M: Oaza / Orkisz
O: Aleksandra Kawa
B: SK Nowielice
K019191 616009640025810 105IC19
155.

174

PARADA Małopolska POL 2008 Klacz siwa/mk:156 F: Tacyt
M: Pora
O: Wojciech Florczak
B: Stanisław Chachaj
brak
156.

187

PREMIER CHOIX SF GER 2003 Klacz kasztanowata F: Baloubet Du Rouet / Galoubet A
M: Joyeuse Des Bles / Vert Et Rouge
O: Zbigniew Kostrzewski
B:
K010833 FRA03783623Q 103GL67
157.

209

Q 7 HOL GER 2010 Wałach ciemnogniada F: Quarz / Quintero
M: Mona X / Contender
O: Sławomir Uchwat i Agrosad Sp. j.
B:
K019363 DE421000509510 105HL16
158.

29

QUE SERANDO OLD GER 2005 Wałach kasztanowata F: Quidam`s Rubin / Quidam de Revel
M: Arilena / Sandro
O: Magda Kamińska
B:
K015876 DE433330387505
159.

37

QUINDA- QUANDO DSPF GER 2009 Klacz ciemnogniada F: Quando-Quando / Quattro B
M: Sabrina / Sandro
O: Rafał Janota
B: Ines Roggisch
K022419 DE456570278209
160.

94

RANT SP POL 2005 Wałach gniada/mk: F: ROSEY
M: DRACENA
O: SYLWIA DRONG
B: SZYMON BARAN
brak
161.

138

REFLECTION Słowacka Gorącokrw. SVK 2004 Wałach siwa F: Corelli / Corradino
M: Vidi / Sanson
O: Piotr Brańka
B: SK Mada Bulik
K024474 703001752123104 103FH19
162.

13

REKTOR SP POL 2010 Wałach inna F: Kosow Lamborghini K
M: Rewia
O: Justyna Sito
B: Błażejewski Wiesław
K020733
163.

40

ROBESPIERE Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Wałach gniada F: Ever for pleasure
M: Rock nad roll
O: Aleksandra Zimny
B: Makowski Remigiusz
K015472 616009661130809
164.

154

ROTAN Szlachetnej Półkrwi POL 2014 Wałach ciemnogniada F: Coriano’s Ass
M: Rota
O: Aleksandra Kurdej
B: Racot
K024867
165.

118

ROWITTO SP POL 2010 Ogier kasztanowata F: Wiwat / Grey
M: Rosita / Top Gun
O: Jakub Jędruch
B: SK Prudnik
K016387 616009690072010
166.

32

RUDBEKIA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Faust Z
M: Bella
O: Marek Niewiadomski
B: Stado ogierów boguslawice
1111
167.

21

SALONIKI HOL GER 2007 Klacz ciemnogniada F: Casall / Caretino
M: Santana / Alasca
O: Jolanta Drabczyk
B: Hans Friedrich Hansen
K011812 DE421000054907
168.

101

SAM HOL GER 2012 Wałach gniada F: Spartacus / Stakkato
M: Pabraxis / Hinault
O: Lesław Sarachmann
B:
K023314 DE431316704312
169.

189

Santos Hippica F:
M:
O:
B:
170.

107

SHAMANKA SP POL 2009 Klacz gniada F: Calido I / Cantus
M: Sony / Chavtajm 3 / Chovtajm
O: Katarzyna Romanko
B:
K016729 616009570139909
171.

58

STAKKATOL 7 OLD GER 2010 Wałach siwa F: Stakkatol / Stakkato
M: Celtic / Continue
O: Krzysztof Koziarowski
B: Martin Simonsmeier
K019652 DE433334015110
172.

159

STELINUS SP POL 2011 Wałach gniada F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Stella / El Bundy
O: Łukasz Sordyl
B: SK Racot
K023945 616009610116311
173.

167

TBI DÜSSELDORF BAVAR GER 2004 Wałach gniada F: Contendro hol. / Contender hol.
M: Chiara Z / Heraldik xx
O: Ireneusz Cela
B:
K019942 616999540269104 104WC46
174.

130

TITAN 12 KWPN POL 2007 Wałach kara F: Taloubet K / Galoubet A
M: Kaletha / Burggraaf
O: Patrycja Żachowska
B: PJM Smith
K022421 528003000712487 105XI88
175.

70

TROK-K SP POL 2007 Wałach gniada F: Caretino K / Caretino
M: Titina / Biskwit
O: Ryszard Kiewrel
B: Marek Kubacki
K011424 616009610154107 104WG93
176.

102

VALENTINE WESTF GER 2010 Klacz siwa F: Valentino / Now Or Never M
M: Cocco / Cornet Obolensky
O: Lesław Sarachman
B:
K019709 DE441410969710
177.

134

WARRIOR Z (EX W HEMBLA Z) ZANG NED 2012 Wałach kasztanowata F: Warrior / Tangelo vd Zuuthoeve
M: Zembla / Mermus R
O: Andrzej Okła
B:
K021084 056015Z55754112 105MU34
178.

53

WHOOPY BOY SP POL 2011 Wałach gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Whoopy / Weinberg
O: Władysław Giza
B: Władysław Giza
K019672 616009690074711
179.

19

WIENA Holsztyńska GER 2011 Klacz siwa F: Clarimo
M: Wachtel
O: Józef Buczyński
B: Kruse-Soenke Karl Ernst
K021948 105TE66
180.

127

WIKTORIA MAL POL 2003 Klacz siwa F: Lumpi
M: Wiki
O: Justyna Wywial
B: T.Czajka
Brak
181.

28

WODKA-POLKA HOL GER 2006 Klacz gniada F: Candillo / Cassini I
M: Perhaps / Coriander
O: Józef Kamiński
B:
K011252 DE421000087006
182.

104

ZIRROCO AIR HOLST POL 2011 Ogier gniada F: Zirocco Blue VDL/ Mr. Blue
M: Zalza/ Con Air
O: Zbigniew Drozd
B: -
K018528 DE421000564711
Rider Club
Competition
Prize
Brańka Borja Maria WLKS Krakus
100
20
SUM:
120.00
Chojnowski Mateusz WKJ Lublin / SJ Oxer
10
SUM:
10.00
Ciaciura Agata LZJ Drama Zbrosławice
50
SUM:
50.00
Dąbrowska Julia St. KS KJK Szary Michałowice
50
100
SUM:
150.00
Dominik Róża WLKS Krakus
150
350
SUM:
500.00
Drozd Beniamin KJ Leśna Wola
500
80
700
SUM:
1280.00
Gronkowski Marcin KJK Fabrex Stanisław Dolny
50
SUM:
50.00
Grundkowska Monika RC Riding Center Sosnowice
120
SUM:
120.00
Janota Dawid LKJ Ochaby
50
500
SUM:
550.00
Kalinowski Piotr AZS Politechnika Warszawska
300
50
SUM:
350.00
Kamińska Magda KJ Avanti Opole
200
200
300
150
500
700
50
300
1000
SUM:
3400.00
Kawa Aleksandra WLKS Krakus Swoszowice
150
100
100
SUM:
350.00
Kaźmierczak Michał KJ Lesna Wola
30
850
1800
30
SUM:
2710.00
Klabisz Weronika Klub Jeździecki „Leśna Wola”
10
100
SUM:
110.00
Kołodziej Paulina JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
10
20
SUM:
30.00
Kostrzewski Hubert KJ SK Krzywopłoty
300
10
290
SUM:
600.00
Koziarowska Natalia WLKS Krakus
200
250
450
150
50
SUM:
1100.00
Koziarowski Jarosław WLKS Krakus
250
80
500
400
SUM:
1230.00
Kufel Artur WKJ Lublin / SJ Krupiec
50
600
200
SUM:
850.00
Lech Marcelina WLKS Krakus Swoszowice
50
650
SUM:
700.00
Leśniak Krzysztof WLKS Krakus
300
500
600
1300
50
SUM:
2750.00
Nieużyła Leszek KJ J.J. Darboven Rumia
200
SUM:
200.00
Niewiadomski Kacper WKJ Lublin / SJ Piker
300
50
150
100
SUM:
600.00
Nowak Grzegorz FKJK Zatoka
1050
300
150
30
400
150
500
SUM:
2580.00
Okła Krzysztof Kielecki KJ
50
200
SUM:
250.00
Plewa Tomasz KJ Leśna Wola
100
SUM:
100.00
Płatos Jarosław KJ Galop Kozienice
50
200
SUM:
250.00
Romanko Katarzyna WLKS Krakus Kr. Swoszowice
30
SUM:
30.00
Sekuła Ewa KJ Skarb Kozienice
10
SUM:
10.00
Skarżyński Szymon Fundacja KJK Zatoka
50
250
100
SUM:
400.00
Słodczyk Dominik KJ Zbrosławice
100
750
150
SUM:
1000.00
Sordyl Łukasz KJK FABREX
150
60
20
SUM:
230.00
Stasiuk Wojciech WKJ Lublin
150
SUM:
150.00
Szumińska Beata KJ Szumawa Bobrowiec
50
120
50
SUM:
220.00
Trzcińska Franciszka KJK Szary Michałowice
150
50
SUM:
200.00
Uchwat Sławomir JKS Pogórze Glinik Zaborowski
400
SUM:
400.00
Wielgórska Zdebel Paulina KJ Vena Rogoźnik
100
SUM:
100.00
Żachowska Patrycja KJ Global Świętoszowice
150
50
SUM:
200.00
Zalewski Radosław St. SKJ Bobrowy Staw
100
200
300
SUM:
600.00
Zalewski Radosław Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
150
SUM:
150.00
Zalewski Radosław St. SKJ Bobrowy Staw
400
400
SUM:
800.00
Zarotyński Paweł WLKS Krakus
50
SUM:
50.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Arendt Agata
LKJ Ochaby
2018-06-29
27
2018-06-29
2018-06-30
2018-07-01
20
Barwińska Daria
WKJ Lublin
2018-06-29
44
2018-06-30
24
2018-07-01
23
Białoń Weronika
RC Riding Center Sosnowice
IRISH (35)
2018-06-29
2018-06-29
55
2018-06-30
25
2018-06-30
28
2018-07-01
6
Boś Bartosz
WKJ Lublin
Favoryt L (191)
2018-06-29
44
2018-06-29
50
2018-06-30
2018-07-01
1
Boś Jonasz
WKJ Lublin SJ Karino
Bigamia (192)
2018-06-29
41
2018-06-29
49
2018-06-30
13
2018-06-30
40
2018-07-01
17
Brańka Borja Maria
WLKS Krakus
CAPPONE (137)
2018-06-29
4
2018-06-29
9
2018-06-30
42
2018-06-30
29
2018-07-01
7
100
2018-06-29
17
2018-06-29
34
2018-06-30
9
20
2018-07-01
34
Brattli Vivian
St. KS KJK Szary Michałowice
ELOMAH (55)
2018-06-29
24
2018-06-30
11
2018-07-01
11
Chojnowski Mateusz
WKJ Lublin / SJ Oxer
2018-06-29
13
10
2018-06-30
38
2018-07-01
Ciaciura Agata
LZJ Drama Zbrosławice
2018-06-29
6
2018-06-29
6
50
2018-06-30
32
2018-07-01
29
Czwórnóg Klaudia
Krakowski Klub Jazdy Konnej
CANOLATO (110)
2018-06-30
10
2018-06-30
2018-07-01
9
Dąbrowska Julia
St. KS KJK Szary Michałowice
DESAND (47)
2018-06-29
3
50
2018-06-29
4
100
2018-06-30
23
2018-06-30
2018-07-01
Dadał Patrycja
JKS Pogórze
CALL ME 7 (173)
2018-06-29
29
2018-06-29
19
2018-06-30
27
2018-06-29
1
2018-06-29
14
2018-06-30
40
2018-06-30
2018-07-01
Domin Iwona
JKS Czanki Dąbie Chrobakowe
2018-06-29
8
2018-06-29
1
2018-06-30
2018-06-30
18
2018-07-01
CHIRON (78)
2018-06-29
56
2018-06-29
1
2018-06-30
17
2018-06-30
2018-07-01
10
2018-06-29
48
2018-06-29
1
2018-06-30
15
2018-06-30
2018-07-01
7
Dominik Róża
WLKS Krakus
DAZ (106)
2018-06-29
3
150
2018-06-30
13
2018-07-01
5
350
Drabczyk Izabella
RC Riding Center Sosnowice
2018-06-29
2018-06-30
22
2018-07-01
9
Drong Martyna
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
RANT (94)
2018-06-29
1
2018-06-29
1
2018-06-30
1
2018-06-30
44
2018-07-01
1
Drozd Beniamin
KJ Leśna Wola
2018-06-29
1
500
2018-06-30
7
80
2018-07-01
4
700
Faber Grzegorz
KJK Fabrex Stanisław Dolny
CARAMELLA (128)
2018-06-29
22
2018-06-29
39
2018-06-30
23
2018-06-30
29
2018-07-01
11
Florczak Aleksandra
brak
PARADA (174)
2018-06-29
30
2018-06-29
28
2018-06-30
1
2018-06-30
17
Galocz Masza
JKS Czanki Międzyrzecze
JESSI (72)
2018-06-29
25
2018-06-29
1
2018-06-30
1
2018-06-30
45
2018-07-01
1
Gancarz Gabriela
Bpk
ARASZ (169)
2018-06-29
25
2018-06-29
6
2018-06-30
1
2018-06-30
14
2018-07-01
Gburyk Nikola
KJ Leśna Wola
GOLDEN (175)
2018-06-29
45
2018-06-29
26
2018-06-30
33
2018-07-01
8
Gilowska Sylwia
JKS Kresowiak Kalników
JASTRUN (45)
2018-06-29
47
2018-06-29
43
2018-06-30
12
2018-06-30
41
2018-07-01
24
Gołąb Karolina
WLKS Krakus Swoszowice
HANNAH (149)
2018-06-29
3
2018-06-29
11
2018-06-30
7
2018-06-30
28
2018-07-01
30
Grochowina Izabela
KJ Leśna Wola
BELLONA (156)
2018-06-29
36
2018-06-29
12
2018-06-30
24
2018-06-30
37
2018-07-01
21
ALLEGRO (190)
2018-06-29
20
2018-06-29
20
2018-06-30
18
2018-06-30
2018-07-01
12
Gronkowski Marcin
KJK Fabrex Stanisław Dolny
FAROUGE (126)
2018-06-29
5
2018-06-29
45
2018-06-30
2018-06-30
46
2018-07-01
3
50
Grundkowska Monika
RC Riding Center Sosnowice
DHAHA (15)
2018-06-30
6
120
2018-07-01
2018-06-29
18
2018-06-30
12
2018-07-01
4
IPHONE (17)
2018-06-29
42
2018-06-30
44
2018-07-01
10
Janas Olga
KJ Leśna Wola
JAZON (176)
2018-06-30
1
2018-07-01
1
Janota Dawid
LKJ Ochaby
2018-06-29
35
2018-06-29
8
50
2018-06-30
23
2018-07-01
3
500
BUSHIDO (38)
2018-06-29
40
2018-06-29
2018-06-30
22
2018-06-30
34
2018-07-01
APOLLO (39)
2018-06-29
30
2018-06-29
16
2018-06-30
2018-07-01
28
Janota Natalia
LKJ Ochaby
2018-06-29
40
2018-06-29
2018-06-30
31
2018-07-01
15
Jędruch Jakub
Kj.Zbrosławice
ROWITTO (118)
2018-06-29
20
2018-06-29
54
2018-06-30
4
2018-06-30
5
2018-07-01
19
Jemioło Małgorzata
KJ Leśna Wola
CERA (204)
2018-06-29
1
2018-06-29
9
2018-06-30
11
2018-06-30
2018-07-01
4
Kalinowski Piotr
AZS Politechnika Warszawska
JAMESON (139)
2018-06-29
53
2018-06-29
2018-06-30
2018-07-01
300
JULIUS (141)
2018-06-29
24
2018-06-29
38
2018-06-30
2018-07-01
50
Kamińska Magda
KJ Avanti Opole
BRANDY (25)
2018-06-29
2
200
2018-06-29
14
2018-06-30
4
200
2018-07-01
18
2018-06-29
34
2018-06-29
2018-06-30
2018-07-01
300
IZMIR (27)
2018-06-29
2018-06-30
2018-07-01
150
2018-06-29
13
2018-06-30
1
500
2018-07-01
3
700
2018-06-29
8
50
2018-06-30
4
300
2018-07-01
3
1000
Kawa Aleksandra
WLKS Krakus Swoszowice
WIENA (19)
2018-06-29
2018-06-30
29
2018-07-01
7
150
OSTIANA (105)
2018-06-29
2
100
2018-06-30
32
2018-07-01
2
100
Kaźmierczak Michał
KJ Lesna Wola
CASCALIDO (198)
2018-07-01
31
2018-07-01
10
30
2018-07-01
17
BENGRAF (212)
2018-07-01
2
850
CISALL FS (213)
2018-07-01
1
1800
2018-07-01
11
30
Kędzior Bibiana
JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
2018-06-29
37
2018-06-29
33
2018-06-30
31
Kiewrel Agnieszka
WLKS Krakus
CENTOO (69)
2018-06-29
15
2018-06-30
20
2018-07-01
23
TROK-K (70)
2018-06-29
30
2018-06-29
16
2018-06-30
17
2018-07-01
22
Kiljańczyk Aleksander
KJ Skarb Kozienice
CALVI (76)
2018-06-29
1
2018-06-29
42
2018-06-30
41
2018-06-30
2018-07-01
18
Klabisz Weronika
Klub Jeździecki „Leśna Wola”
NOTIS (170)
2018-06-29
11
10
2018-06-29
6
100
2018-06-30
30
2018-06-30
15
2018-07-01
24
Kłuś Magdalena
FKJK Zatoka
CORNEL (103)
2018-06-29
1
2018-06-29
1
2018-06-30
11
2018-06-30
10
2018-07-01
8
Kołodziej Paulina
JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
MESKALINA (161)
2018-06-29
10
2018-06-29
12
10
2018-06-30
10
20
Komsta Alicja
Equiclub Zamłyniec
2018-06-29
1
2018-06-29
23
2018-06-30
27
2018-06-30
2018-07-01
Kostrzewa Klara
KJ Rock Horses
2018-06-29
32
2018-06-30
36
2018-06-29
32
2018-06-29
29
2018-06-30
16
2018-07-01
26
Kostrzewski Hubert
KJ SK Krzywopłoty
2018-06-29
43
2018-06-30
1
300
2018-07-01
2018-06-29
10
10
2018-06-30
35
2018-07-01
5
290
2018-06-29
7
2018-06-29
1
2018-07-01
1
Koziarowska Natalia
WLKS Krakus
2018-06-29
4
200
2018-06-30
3
250
2018-07-01
4
450
2018-06-29
5
150
2018-06-30
7
50
2018-07-01
13
Koziarowski Jarosław
WLKS Krakus
CHENET (86)
2018-06-29
18
2018-06-30
11
2018-07-01
6
250
2018-06-29
2018-06-30
10
2018-07-01
15
2018-06-29
7
80
2018-06-30
14
2018-07-01
5
500
COLLY (91)
2018-06-30
42
2018-07-01
4
400
2018-06-29
23
Król Liwia
Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
CYTAT (20)
2018-06-29
40
2018-06-30
30
2018-07-01
26
Kubik Natalia
JKS Czanki
2018-06-29
1
2018-06-29
1
2018-06-30
1
2018-06-30
3
2018-07-01
1
2018-06-29
10
2018-06-29
2018-06-30
2
2018-06-30
2018-07-01
2
Kucias Angelika
St. KJ Preria Wilkowice
ATLANTO (120)
2018-06-29
16
2018-06-30
20
2018-07-01
37
Kucias Angelika
St. KJ Preria Wilkowice
BAJADERA (155)
2018-06-29
Kufel Artur
WKJ Lublin / SJ Krupiec
2018-06-29
28
2018-06-29
7
50
2018-06-30
21
2018-06-30
16
2018-07-01
12
ELANO (24)
2018-06-29
11
2018-06-29
1
600
2018-06-30
12
2018-06-30
9
2018-07-01
7
200
Kurdej Aleksandra
WKJ Lublin
ROTAN (154)
2018-06-29
25
2018-06-30
15
2018-06-30
12
2018-07-01
1
Kurleto Kornelia
WLSK Krakus
2018-06-30
11
2018-06-30
27
2018-07-01
18
Lech Marcelina
WLKS Krakus Swoszowice
ARMANI (11)
2018-06-29
19
2018-06-30
8
2018-07-01
5
2018-06-29
24
2018-06-30
7
50
2018-07-01
2
650
Leda Karolina
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
2018-06-29
1
2018-06-29
8
2018-06-30
5
2018-06-30
2018-07-01
Leśniak Krzysztof
WLKS Krakus
2018-06-29
1
300
2018-06-30
2018-07-01
14
2018-06-29
2018-06-29
2
500
2018-06-30
1
600
2018-07-01
2
1300
2018-06-29
30
2018-06-29
2018-06-30
2018-07-01
25
2018-06-29
24
2018-06-29
7
2018-06-30
6
50
2018-07-01
24
2018-06-29
25
2018-06-30
18
2018-07-01
11
Majeranowska Aleksandra
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
2018-06-29
1
2018-06-29
2018-06-30
2018-06-30
2018-07-01
Maluga Julia
KJ Leśna Wola
ELITA (206)
2018-06-30
1
2018-06-30
1
2018-07-01
1
Mateja Aleksandra
KJ Leśna Wola
2018-06-29
34
2018-06-30
20
2018-06-30
17
2018-07-01
32
Motyl Sophia
KJ Leśna Wola
2018-06-30
12
2018-06-30
1
2018-07-01
1
Musiał Kamil
JKS Pogórze Glinik Zaborowski
LINDY HOP (163)
2018-06-30
34
2018-06-30
32
Nieużyła Leszek
KJ J.J. Darboven Rumia
FREDORA (41)
2018-06-29
22
2018-06-30
2
200
2018-07-01
13
2018-06-29
21
2018-06-29
15
2018-06-30
18
2018-07-01
20
2018-06-29
27
2018-06-30
14
2018-07-01
14
Niewiadomska Jagoda
WKJ Lublin / SJ Piker
2018-06-29
20
2018-06-29
28
2018-06-30
32
2018-06-30
47
2018-07-01
6
Niewiadomski Kacper
WKJ Lublin / SJ Piker
2018-06-29
25
2018-06-29
26
2018-06-30
12
2018-07-01
6
300
2018-06-29
41
2018-06-29
22
2018-06-30
28
2018-07-01
16
2018-06-29
7
50
2018-06-29
30
2018-06-30
5
150
2018-07-01
8
100
Nowak Grzegorz
FKJK Zatoka
2018-06-29
10
2018-06-30
19
2018-07-01
1
1050
2018-06-29
4
300
2018-06-30
5
150
2018-07-01
2018-06-29
20
2018-06-30
36
2018-07-01
12
30
SAM (101)
2018-06-29
36
2018-06-29
35
2018-06-30
20
2018-06-30
19
2018-07-01
15
VALENTINE (102)
2018-06-29
2
400
2018-06-29
5
150
2018-06-30
2
500
2018-07-01
Nurkowska Agnieszka
KJ Avanti Opole
IVANO (34)
2018-06-29
27
2018-06-29
2018-06-30
6
2018-07-01
14
Okła Krzysztof
Kielecki KJ
2018-06-29
19
2018-06-30
8
50
2018-07-01
28
2018-06-29
14
2018-06-30
9
2018-07-01
9
Chello (199)
2018-06-29
19
2018-06-30
15
2018-07-01
13
2018-06-29
2018-06-30
2018-07-01
200
Olejarska Sonia
UKJ Stubno
NICEA (147)
2018-06-29
14
2018-06-29
32
2018-06-30
4
2018-06-30
13
Osieka Daria
KS Faruk Niegardów
2018-06-29
43
2018-06-29
47
2018-06-30
2018-07-01
20
Pervez Mariam
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
HAKER (109)
2018-06-29
31
2018-06-29
2018-06-30
Pieniążek Monika
WKJ Lublin / SJ Oxer
GRAND S (160)
2018-06-29
7
2018-06-29
2018-06-30
35
2018-06-30
25
2018-07-01
18
Piskorski Piotr
WKJ Lublin / SJ Oxer
2018-06-29
29
2018-06-29
18
2018-06-30
43
2018-06-30
2018-07-01
1
Plewa Tomasz
KJ Leśna Wola
GOLDEN (175)
2018-06-30
21
JAZON (176)
2018-06-30
5
ADELANO (178)
2018-06-29
12
2018-06-30
25
2018-07-01
27
2018-06-29
13
2018-06-29
17
2018-06-30
4
100
2018-07-01
19
Plewa Tomasz
KJ Leśna Wola
BACIO (203)
2018-06-29
41
2018-06-29
37
2018-06-30
37
2018-07-01
17
Płatos Jarosław
KJ Galop Kozienice
2018-06-29
20
2018-06-30
8
50
2018-07-01
25
2018-06-29
1
2018-06-29
49
2018-06-30
42
2018-06-30
2018-07-01
200
Prasoł Julia
KJ Leśna Wola
GRACJA (207)
2018-06-30
1
2018-06-30
1
Respondek Monika
Kj Zbrosławice
DRAGO (117)
2018-06-29
13
2018-06-29
37
2018-06-30
9
2018-06-30
13
2018-07-01
21
Rokita Kamila
RC Riding Center Sosnowice
FEMKE (18)
2018-06-29
12
2018-06-30
2018-07-01
Romanko Katarzyna
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
SHAMANKA (107)
2018-06-29
23
2018-06-30
15
2018-06-30
9
2018-07-01
9
30
Sekuła Ewa
KJ Skarb Kozienice
BANGKOK (77)
2018-06-29
9
10
2018-06-30
12
2018-07-01
39
Siębor Justyna
KKJK Kraków
REKTOR (13)
2018-06-29
15
2018-06-29
2018-06-30
29
2018-06-30
2018-07-01
Skarżyński Szymon
Fundacja KJK Zatoka
CASTEL (112)
2018-06-29
21
2018-06-29
2018-06-30
31
2018-06-30
2018-07-01
8
CLEMENS (113)
2018-06-29
1
2018-06-29
46
2018-06-30
39
2018-06-30
2018-07-01
16
CORRIDA (114)
2018-06-29
8
50
2018-06-29
3
250
2018-06-30
6
100
2018-07-01
10
OLIMPIA (115)
2018-06-29
15
2018-06-29
42
2018-06-30
19
2018-06-30
38
2018-07-01
38
2018-06-29
1
2018-06-29
26
2018-06-30
34
2018-06-30
2018-07-01
15
Słodczyk Dominik
KJ Zbrosławice
HAKER (109)
2018-06-30
2018-07-01
9
APERITIF (119)
2018-06-29
33
2018-06-29
2018-06-30
2
100
2018-06-30
40
2018-07-01
1
750
ATLANTO (120)
2018-06-29
31
DRAKO (121)
2018-06-29
2018-06-29
25
2018-06-30
2018-06-30
21
2018-07-01
36
LUCKY M (122)
2018-06-29
38
2018-06-29
2018-06-30
2018-06-30
16
2018-07-01
1
150
AMBASADOR (125)
2018-06-29
2018-06-29
2018-06-30
25
2018-06-30
10
2018-07-01
19
BAJADERA (155)
2018-06-29
29
2018-06-30
2018-06-30
2018-07-01
Marcepan (182)
2018-06-29
58
2018-06-29
44
2018-06-30
28
2018-06-30
39
2018-07-01
23
Focus MK (183)
2018-06-29
20
2018-06-29
52
2018-06-30
14
2018-06-30
2018-07-01
5
Śmietanka Aleksandra
KJ Galop Kozienice
2018-06-29
4
2018-06-30
2018-07-01
22
Sobocka Aleksandra
KJ Leśna Wola
2018-06-29
36
2018-06-30
33
2018-07-01
40
COLLY (91)
2018-06-29
46
2018-06-30
45
Sordyl Łukasz
KJK FABREX
ATLANTA (157)
2018-06-29
18
2018-06-29
2018-06-30
3
150
2018-06-30
2018-07-01
8
60
CONTENTO (158)
2018-06-29
24
2018-06-29
38
2018-06-30
33
2018-06-30
11
20
2018-07-01
33
STELINUS (159)
2018-06-29
33
2018-06-29
22
2018-06-30
41
2018-06-30
23
2018-07-01
7
Srokosz Jarosław
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2018-06-29
8
2018-06-30
39
2018-07-01
35
Stasiuk Wojciech
WKJ Lublin
KORINA (153)
2018-06-29
23
2018-06-30
18
2018-07-01
6
150
Szumińska Beata
KJ Szumawa Bobrowiec
2018-06-29
9
50
2018-06-29
6
120
2018-06-30
8
50
2018-07-01
21
2018-06-29
2018-06-30
2018-07-01
Szustkowska Oliwia
bpk
2018-06-29
31
2018-06-30
14
2018-06-29
29
2018-06-30
26
2018-06-29
17
2018-06-30
2018-06-30
15
2018-06-29
2018-06-29
11
2018-06-30
14
2018-07-01
27
Szypiło Julia
WKJ Lublin / SJ Oxer
AMIRA (136)
2018-06-29
2018-06-29
1
2018-06-30
2018-06-30
16
2018-07-01
10
Trojanowska Alicja
SJ Oxer Lublin / WKJ Lublin
FINEZJA (171)
2018-06-30
4
2018-06-30
1
2018-07-01
3
Trompeta Monika
Bez przynależność klubowej
ARIA (43)
2018-06-29
16
2018-06-29
2018-06-30
16
2018-06-30
26
2018-07-01
12
Trzcińska Franciszka
KJK Szary Michałowice
2018-06-29
2
2018-06-29
1
150
2018-06-30
26
2018-06-30
3
50
2018-07-01
25
Uchwat Katarzyna
JKS Pogórze Glinik Zaborowski
COSINNS (165)
2018-06-29
31
2018-06-29
2018-06-30
24
2018-06-30
35
GUZZI-V (166)
2018-06-29
28
2018-06-29
46
Uchwat Sławomir
JKS Pogórze Glinik Zaborowski
BALOU (164)
2018-06-29
39
2018-06-29
2018-06-30
38
2018-06-30
43
GUZZI-V (166)
2018-06-30
22
2018-06-30
24
2018-06-29
33
2018-06-29
2018-06-30
Q 7 (209)
2018-06-30
2
400
2018-06-30
13
Weresiński Michał
KJ Stubno
2018-06-29
20
2018-06-29
50
2018-06-30
30
2018-06-30
DOHA GPH (144)
2018-06-29
51
2018-06-29
2018-06-30
21
2018-06-30
17
IBIZA JWB (145)
2018-06-29
25
2018-06-29
21
2018-06-30
27
ICOON (146)
2018-06-29
1
2018-06-29
1
2018-06-30
8
2018-06-30
Wielgórska Zdebel Paulina
KJ Vena Rogoźnik
2018-06-29
39
2018-06-29
21
2018-06-30
22
2018-07-01
17
2018-06-29
17
2018-06-29
2018-06-30
19
2018-06-30
2018-07-01
100
Wywiał Justyna
Kjk Fabrex
WIKTORIA (127)
2018-06-29
27
2018-06-29
31
2018-06-30
37
2018-06-30
31
2018-07-01
Żachowska Patrycja
KJ Global Świętoszowice
KARMEL (129)
2018-06-29
1
2018-06-29
48
2018-06-30
1
2018-06-30
1
150
TITAN 12 (130)
2018-06-29
26
2018-06-29
28
2018-06-30
5
50
2018-06-30
Zalewski Radosław
St. SKJ Bobrowy Staw
2018-06-29
2018-06-30
2018-07-01
100
NIXON JS (185)
2018-06-29
2018-06-30
2018-07-01
200
HERE I AM (186)
2018-06-29
2018-06-30
2018-07-01
300
2018-06-29
2018-06-30
Zalewski Radosław
Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
2018-06-29
35
2018-07-01
150
Zalewski Radosław
St. SKJ Bobrowy Staw
2018-06-29
3
400
2018-06-30
3
400
Zarotyński Paweł
WLKS Krakus
2018-06-29
5
50
2018-06-29
32
2018-06-30
26
2018-06-30
30
2018-07-01
16
Zdrzalik Malwina
KJ Galop Kozienice
2018-06-29
1
2018-06-29
57
2018-06-30
36
2018-06-30
2018-07-01
3
DEXTER (67)
2018-06-29
2018-06-29
5
2018-06-30
7
2018-07-01
14
Zimny Ewa
St. KS KJK Szary Michałowice
DUMA (30)
2018-06-29
6
2018-06-29
45
2018-06-30
6
2018-06-30
10
2018-07-01
13
Złocki Krzysztof
RC Riding Center Sosnowice
MEDAL (22)
2018-06-29
2018-06-29
2018-07-01
16
CALL ME 7 (173)
2018-07-01
22

Number of Riders: 107

Number of Horses: 182

The sum of prizes: 25 530.00

Competition results developed by: SK Leśna Wola
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-042015-2, Stadnina Koni Leśna Wola)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl