Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZO B1* + EMMK +ZR
Głogów Małopolski, 18-20/05/2018

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
189 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 10:43:11
2018-05-16 22:29:32
Michał Kaźmierczak BACIO
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
188 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 10:43:22
2018-05-16 22:26:03
Michał Kaźmierczak CORONADO BLUE NF
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
187 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 10:43:36
2018-05-16 22:21:04
Michał Kaźmierczak DIARADO TOP
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
186 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 10:43:46
2018-05-16 22:18:49
Michał Kaźmierczak BONIEK
  • 1x 4 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1
185 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 10:43:56
2018-05-16 22:18:18
Michał Kaźmierczak AVIGAIL
  • 1x 3 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1
184 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 19:14:46
2018-05-16 16:03:15
Julia Prasoł GRACJA
  • 2x 1 ZR/LL 60cm/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
183 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 19:14:24
2018-05-16 16:01:48
Julia Maluga ARES
  • 2x 1 ZR/LL 60cm/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
182 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 12:50:31
2018-05-15 14:03:00
Sławomir Szlachta CONFLIKT
  • 1x 3 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1
181 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 15:38:43
2018-05-14 21:55:21
Wiktoria Hojda I LOVE YOU DU BEAUMONT
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1
180 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 15:38:30
2018-05-14 21:54:43
Wiktoria Hojda ELDORADO W
  • 1x 3 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1
179 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 15:38:17
2018-05-14 21:54:22
Olga Janas WAKAT
  • 1x 1 ZR/LL 60cm/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2 ZR/LL 80cm/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
178 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 15:38:00
2018-05-14 21:53:54
Małgorzata Jemioło CERA
  • 1x 2 ZR/LL 80cm/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1
177 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 15:37:47
2018-05-14 21:53:33
Aleksandra Sobocka CHRISTIANO I L
  • 1x 3 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1
176 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 15:37:34
2018-05-14 21:53:04
Aleksandra Sobocka COLLY
  • 1x 3 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1
175 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 15:37:20
2018-05-14 21:52:41
Aleksandra Sobocka VIVE LE ROI
  • 1x 4 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1
174 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 15:37:07
2018-05-14 21:52:10
Tomasz Plewa GOLDEN
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1
173 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 15:36:54
2018-05-14 21:51:34
Tomasz Plewa JAZON
  • 2x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1
172 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 15:36:41
2018-05-14 21:51:06
Tomasz Plewa J'T ADORE VON DE ZUIDHOEK
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1
171 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 12:50:19
2018-05-14 20:13:36
Martyna Kałdonek COCORRADO
  • 1x 4 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 5 ZO/CC 140cm/DR Zwykły, art.238.2.1
170 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 15:36:19
2018-05-14 20:08:42
Sławomir Uchwat IGOR
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
169 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 15:36:04
2018-05-14 20:04:26
Sławomir Uchwat IBIZA J.W.B.
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1 ZO/P1 115cm/RMK 5-latki z oceną stylu
168 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 15:35:49
2018-05-14 20:03:11
Sławomir Uchwat ICOON VDL
  • 2x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1
167 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 15:35:33
2018-05-14 20:02:51
Sławomir Uchwat INCOLANDO VL
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1 ZO/P1 115cm/RMK 5-latki z oceną stylu
166 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 15:35:07
2018-05-14 20:00:51
Sławomir Uchwat DOHA GPH
  • 2x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1
165 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 15:34:51
2018-05-14 20:00:18
Marika Uchwat EL NINO
  • 1x 2 ZR/LL 80cm/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1
164 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 15:34:29
2018-05-14 19:59:46
Katarzyna Uchwat GUZZI-V
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1
163 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 15:34:04
2018-05-14 19:59:24
Katarzyna Uchwat TAHIRA ANGEL
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1
162 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 15:30:38
2018-05-14 17:21:16
Dominik Słodczyk ATLANTO
  • 1x 3 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1
161 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 15:30:11
2018-05-14 17:20:18
Dominik Słodczyk AMBASADOR
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1
156 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:03:34
2018-05-13 21:17:46
Kornelia Kurleto COME ON DONE Z
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1
155 ENTRY ACCEPTED 2018-05-13 14:41:44
2018-05-12 20:01:33
Sławomir Szlachta JUST RIDING CALIFORNIA BS
  • 1x 3 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1
154 ENTRY ACCEPTED 2018-05-13 14:41:54
2018-05-12 20:00:57
Sławomir Szlachta COMET 240
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1
153 ENTRY ACCEPTED 2018-05-13 14:42:20
2018-05-12 14:31:40
Sonia Olejarska NICEA
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1
152 ENTRY ACCEPTED 2018-05-13 14:37:14
2018-05-12 13:13:28
Jacek Mierzwiński DIADER DEVIL DIAMOND
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1 ZO/P1 115cm/RMK 5-latki z oceną stylu
151 ENTRY ACCEPTED 2018-05-13 14:37:28
2018-05-12 13:13:05
Jacek Mierzwiński CALVADOS
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1 ZO/P1 115cm/RMK 5-latki z oceną stylu
150 ENTRY ACCEPTED 2018-05-13 14:37:41
2018-05-12 13:12:30
Jacek Mierzwiński D. ZOLTAN
  • 1x 4 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 5 ZO/CC 140cm/DR Zwykły, art.238.2.1
149 ENTRY ACCEPTED 2018-05-13 14:39:56
2018-05-12 11:34:59
Wiktoria Penar GRANDBALL
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1
148 ENTRY ACCEPTED 2018-05-13 14:41:15
2018-05-12 09:28:52
Szymon Skarżyński CORRIDA
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1
147 ENTRY ACCEPTED 2018-05-13 14:41:03
2018-05-12 09:25:37
Szymon Skarżyński OLIMPIA
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1
146 ENTRY ACCEPTED 2018-05-13 14:41:27
2018-05-12 09:25:05
Szymon Skarżyński CASPIAN P
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1
145 ENTRY ACCEPTED 2018-05-13 14:42:34
2018-05-12 07:05:17
Zuzanna Krupa DIAGRAM
  • 2x 2 ZR/LL 80cm/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
144 ENTRY ACCEPTED 2018-05-13 14:38:11
2018-05-12 07:04:13
Ewa Kut AMARETTO
  • 1x 3 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1
143 ENTRY ACCEPTED 2018-05-13 14:38:27
2018-05-12 07:03:35
Ewa Kut SURPRISE BALOU
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1
142 ENTRY ACCEPTED 2018-05-13 14:38:38
2018-05-12 07:02:57
Bartosz Kut DARCO J
  • 1x 4 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1
141 ENTRY ACCEPTED 2018-05-13 14:38:55
2018-05-12 07:02:23
Bartosz Kut CONLOU
  • 1x 4 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1
140 ENTRY ACCEPTED 2018-05-13 14:39:07
2018-05-12 07:01:52
Łukasz Kut KOLIBRA
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1
139 ENTRY ACCEPTED 2018-05-13 14:39:19
2018-05-12 07:01:11
Łukasz Kut CHACCO-TWO
  • 1x 3 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1
138 ENTRY ACCEPTED 2018-05-13 14:39:33
2018-05-12 07:00:31
Łukasz Kut BALOU DU CHATEU
  • 1x 5 ZO/CC 140cm/DR Zwykły, art.238.2.1
137 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 10:48:05
2018-05-11 18:32:37
Wiktoria Owsiak DAMASCENKA
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1
136 ENTRY ACCEPTED 2018-05-13 14:42:59
2018-05-11 18:32:20
Aleksandra Margańska HERMES
  • 1x 1 ZR/LL 60cm/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2 ZR/LL 80cm/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
135 ENTRY ACCEPTED 2018-05-13 14:40:11
2018-05-11 17:08:43
Teresa Idzik ELLEN GREY
  • 2x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1
134 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 14:42:47
2018-05-11 14:41:34
Olga Skrobacz LILI MARLENE
  • 1x 4 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1
133 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 14:42:37
2018-05-11 14:13:03
Łukasz Sordyl STELINUS
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
131 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 14:42:08
2018-05-11 14:10:06
Łukasz Sordyl ATLANTA
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1
130 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 13:28:46
2018-05-11 12:42:50
Grzegorz Nowak SAM
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
129 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 13:28:34
2018-05-11 12:33:15
Grzegorz Nowak VALENTINE
  • 1x 3 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1
128 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 13:28:23
2018-05-11 12:32:41
Grzegorz Nowak COMIENZO
  • 1x 3 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1
127 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 13:28:12
2018-05-10 22:46:00
Jagoda Hamerlik PLEASE FITTA
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
126 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 13:28:00
2018-05-10 22:34:41
Tomasz Wójtowicz ULISSES
  • 1x 4 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 5 ZO/CC 140cm/DR Zwykły, art.238.2.1
125 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 13:27:49
2018-05-10 22:34:00
Tomasz Wójtowicz SHATTI
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1 ZO/P1 115cm/RMK 5-latki z oceną stylu
124 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 13:27:38
2018-05-10 22:33:19
Tomasz Wójtowicz IRTYSZ
  • 1x 3 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1
123 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 13:27:26
2018-05-10 22:32:36
Tomasz Wójtowicz BALOUSSINIA
  • 2x 2 ZR/LL 80cm/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
122 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 13:27:10
2018-05-10 21:20:22
Julia Badora KORYNT
  • 2x 2 ZR/LL 80cm/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
121 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 13:26:48
2018-05-10 17:37:45
Justyna Wywial WIKTORIA
  • 1x 2 ZR/LL 80cm/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1
120 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 13:26:32
2018-05-10 17:35:07
Zuzanna Dudek EASTER FOR EVER
  • 1x 2 ZR/LL 80cm/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1
119 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 13:26:17
2018-05-10 17:27:07
Grzegorz Faber STACORRADO
  • 1x 2 ZR/LL 80cm/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1
118 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 13:26:04
2018-05-10 17:26:42
Grzegorz Faber PRESTIŻ
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1
117 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 13:25:52
2018-05-10 16:37:48
Beniamin Drozd ZIRROCO AIR
  • 1x 3 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1
116 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 13:25:41
2018-05-10 16:06:32
Paulina Koza STIGMATICA
  • 1x 3 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1
113 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 13:25:05
2018-05-10 15:34:33
Patrycja Żachowska TITAN 12
  • 1x 3 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1
112 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 13:24:53
2018-05-10 15:33:52
Patrycja Żachowska KARMEL
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
111 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 11:54:27
2018-05-10 11:42:45
Weronika Kachel MALAQUANDO
  • 2x 2 ZR/LL 80cm/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
110 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 10:55:56
2018-05-10 09:47:12
Aniela Kilian A'CONTENDRA AZ
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
108 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 11:54:05
2018-05-09 20:55:11
Paulina Koza BIJOU BE
  • 1x 5 ZO/CC 140cm/DR Zwykły, art.238.2.1
105 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 11:53:34
2018-05-09 20:52:36
Łukasz Koza FERRALINE
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1 ZO/P1 115cm/RMK 5-latki z oceną stylu
104 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 11:53:23
2018-05-09 20:52:11
Łukasz Koza NORTON
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1 ZO/P1 115cm/RMK 5-latki z oceną stylu
103 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 11:53:10
2018-05-09 20:50:43
Łukasz Koza BALLANTINA
  • 1x 1 ZO/P1 115cm/RMK 5-latki z oceną stylu
  • 1x 3 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1
102 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 11:52:59
2018-05-09 20:30:49
Rafał Walaszek LUCILLA
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
101 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 11:52:47
2018-05-09 20:30:29
Rafał Walaszek FREDERIK
  • 1x 3 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1
100 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 11:52:37
2018-05-09 20:30:07
Rafał Walaszek CARTAGINA
  • 1x 2 ZR/LL 80cm/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1
99 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 11:52:25
2018-05-09 20:29:42
Hanna Matusiak LA COSTA
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
98 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 11:52:14
2018-05-09 20:29:19
Wiktoria Koza LORD OF THE DANCE III
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
97 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 11:51:40
2018-05-09 20:14:34
Zuzanna Kaczmarzyk RITUS
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
96 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 11:51:28
2018-05-09 20:13:37
Zuzanna Kaczmarzyk DAFNE
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
95 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 11:51:17
2018-05-09 17:10:17
Artur Kufel ELANO
  • 1x 3 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1
94 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 11:51:04
2018-05-09 17:09:36
Artur Kufel ALABASTER
  • 1x 3 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1
93 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 11:50:50
2018-05-09 16:57:37
Józef Pekaniec GALOP
  • 2x 2 ZR/LL 80cm/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
92 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 11:50:37
2018-05-09 15:07:51
Józef Pekaniec DAKAR
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 11:50:22
2018-05-09 11:17:42
Vivian Brattli ELOMAH
  • 1x 3 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1
90 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 11:50:10
2018-05-09 10:14:35
Julia Szydłowska VARADERO R
  • 2x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1
89 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 11:49:57
2018-05-09 07:00:26
Martyna Kałdonek CARTOGRAN'S KISS
  • 1x 4 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 5 ZO/CC 140cm/DR Zwykły, art.238.2.1
88 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 11:49:43
2018-05-08 22:20:07
Agnieszka Osińska ARTEMIDA L
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 11:49:29
2018-05-08 22:03:15
Oliwia Kutermak CHABLIS VDV Z
  • 1x 4 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1
86 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 11:49:15
2018-05-08 21:10:50
Iwona Feliksiewicz QUANTICO
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
85 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 11:48:59
2018-05-08 21:10:07
Iwona Feliksiewicz CUBA LIBRE
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
84 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 11:48:43
2018-05-08 16:51:11
Katarzyna Gola CONIKA Z
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1
83 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 15:17:25
2018-05-08 14:43:20
Ewa Zimny DUMA
  • 1x 2 ZR/LL 80cm/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1
82 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 15:17:08
2018-05-07 22:01:32
Karolina Godoś CATOKI SON
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 15:16:54
2018-05-07 22:00:08
Karolina Godoś CAPPONE
  • 1x 3 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1
80 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 15:16:28
2018-05-07 21:58:56
Karolina Godoś COSA CHE
  • 1x 3 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1
79 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 15:14:19
2018-05-07 17:21:39
Adrianna Krzanowska ZANTINO V
  • 2x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1
78 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 15:14:04
2018-05-07 17:06:53
Adrianna Krzanowska REPLAY R
  • 1x 2 ZO/N1 125cm/RMK 6-latki z oceną stylu
  • 1x 4 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1
77 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 10:48:03
2018-05-07 17:06:16
Kaja Pietraszko OLIMPIA
  • 2x 2 ZR/LL 80cm/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
76 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 10:47:50
2018-05-07 17:05:38
Kaja Langer ORIANA
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 10:46:59
2018-05-07 17:05:04
Aleksandra Kawa INDI
  • 2x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 10:46:47
2018-05-07 17:04:31
Julia Fejdych SEUL M
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 10:46:37
2018-05-07 16:26:30
Julia Kramarz MADEIRA
  • 2x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
72 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 10:46:26
2018-05-07 16:25:50
Julia Kramarz DRIADA ZK
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 10:46:15
2018-05-07 16:25:15
Anna Zakałużna ARAMIS
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
70 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 10:46:05
2018-05-07 16:24:49
Dorota Korek NERON
  • 1x 3 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 10:45:54
2018-05-07 16:24:18
Dorota Korek CASSAWA
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1
68 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 14:32:27
2018-05-07 16:23:42
Wiktor Larkowski GENEZA M
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 10:45:30
2018-05-07 16:22:25
Wiktor Larkowski SABATINI
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 14:33:02
2018-05-07 16:21:49
Magdalena Gut N-CONNIE OF HERITAGE
  • 2x 2 ZR/LL 80cm/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 10:44:49
2018-05-07 16:21:02
Magdalena Gut ARENA
  • 1x 4 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 5 ZO/CC 140cm/DR Zwykły, art.238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 12:12:02
2018-05-07 07:25:30
Jarosław Srokosz CONNORCA
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 12:11:21
2018-05-06 21:07:31
Magdalena Piksa CHARLOTTE
  • 2x 2 ZR/LL 80cm/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 12:11:10
2018-05-06 21:06:08
Katarzyna Piela CZIKO
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 12:10:35
2018-05-06 18:11:46
Piotr Kozioł PORTOS
  • 2x 2 ZR/LL 80cm/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
56 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 12:10:22
2018-05-05 22:00:58
Angelika Kucias BAJADERA
  • 1x 2 ZR/LL 80cm/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 12:10:09
2018-05-05 22:00:01
Oliwia Kosmol TRITOP 2
  • 1x 3 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 12:09:57
2018-05-05 21:59:19
Klaudia Rajtar-Wojciechowska DESKANA
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 12:09:46
2018-05-05 21:58:41
Oliwia Kosmol ROSSA
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 12:09:33
2018-05-05 21:56:49
Klaudia Danecka CHRISTOBALDI
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 12:09:21
2018-05-05 21:56:06
Klaudia Danecka CELEBRITY
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 12:09:08
2018-05-05 21:55:09
Klaudia Rajtar-Wojciechowska DAME DE PIQUE
  • 1x 4 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 5 ZO/CC 140cm/DR Zwykły, art.238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 12:08:48
2018-05-05 21:54:37
Klaudia Rajtar-Wojciechowska ROSSA
  • 1x 4 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 12:08:34
2018-05-05 21:53:53
Paulina Bule WERTER
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 12:08:23
2018-05-05 21:52:32
Paulina Bule DOMINACJA
  • 2x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 12:08:12
2018-05-05 21:51:51
Oliwer Bule WERTER
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 12:07:35
2018-05-04 22:15:02
Maciej Stopa JAMBOREE
  • 2x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 12:07:22
2018-05-04 22:10:37
Szymon Bula KENNEDY HIPPICA
  • 2x 2 ZR/LL 80cm/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
41 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 12:07:08
2018-05-04 22:09:48
Aleksandra Klimczyk SETNA
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 12:06:58
2018-05-04 22:08:55
Amelia Gałas WEXA
  • 2x 1 ZR/LL 60cm/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
39 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 12:06:44
2018-05-04 22:04:50
Dominika Grabowska DOMINACJA ZW
  • 2x 2 ZR/LL 80cm/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
38 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 12:06:31
2018-05-04 22:04:08
Maciej Stopa ANDIAMO GIRL
  • 2x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 12:06:17
2018-05-04 22:03:04
Katarzyna Bula ERAZM
  • 1x 2 ZR/LL 80cm/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 12:06:03
2018-05-04 22:01:10
Maciej Stopa DENIRO
  • 2x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 12:05:51
2018-05-04 21:58:03
Maciej Stopa BRENNA
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 12:05:37
2018-05-04 21:57:26
Izabella Kisielowska FOKUS
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 12:04:35
2018-05-04 09:19:02
Katarzyna Darłak COLINS PG
  • 1x 3 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 12:04:20
2018-05-03 22:32:34
Magda Kamińska IZMIR
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1 ZO/P1 115cm/RMK 5-latki z oceną stylu
28 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 11:44:05
2018-05-03 22:30:55
Magda Kamińska INTURIDO
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1 ZO/P1 115cm/RMK 5-latki z oceną stylu
27 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 11:43:35
2018-05-03 22:30:33
Magda Kamińska WODKA-POLKA
  • 1x 4 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 11:43:18
2018-05-03 22:30:12
Magda Kamińska BRANDY
  • 1x 3 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 13:24:41
2018-05-03 22:29:52
Magda Kamińska QUE SERANDO
  • 1x 5 ZO/CC 140cm/DR Zwykły, art.238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 10:44:37
2018-05-02 19:58:06
Nikola Połeć JEMEN
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 10:44:19
2018-05-02 19:44:53
Nikola Stankiewicz EMIS
  • 1x 2 ZR/LL 80cm/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 11:41:32
2018-05-02 14:02:51
Jarosław Koziarowski JAMIRO VAN HET EQUIETANERHOF
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 11:41:19
2018-05-02 14:02:23
Jarosław Koziarowski FRED - FLINSTONE
  • 1x 4 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 11:21:47
2018-05-02 14:01:36
Jarosław Koziarowski CARINTENDER
  • 1x 4 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 5 ZO/CC 140cm/DR Zwykły, art.238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 11:21:29
2018-05-01 19:14:26
Franciszka Trzcińska ROBESPIERE
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 11:21:09
2018-05-01 15:28:06
Olga Skrobacz LILI MARLENE
  • 1x 3 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 11:20:55
2018-05-01 15:27:44
Zofia Biel D'APRIL
  • 1x 1 ZR/LL 60cm/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2 ZR/LL 80cm/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
14 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 11:20:38
2018-05-01 10:36:24
Sophia Motyl NIHET
  • 1x 2 ZR/LL 80cm/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 11:20:23
2018-05-01 10:35:52
Sophia Motyl DON KICHOT
  • 2x 2 ZR/LL 80cm/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
9 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 11:19:25
2018-04-30 18:48:44
Katarzyna Romanko SHAMANKA
  • 1x 3 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2018-05-13 14:40:44
2018-04-29 08:34:15
Dominika Raczkowska ARGENTIK 2
  • 2x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 10:28:02
2018-04-27 20:41:00
Barbara Pierz JAGODA
  • 2x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 10:43:46
2018-04-27 14:43:02
Monika Grundkowska IPHONE
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 10:07:34
2018-04-26 09:16:35
Robert Uchwat IMAGO
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Badora Julia BPK
2003 (JM.)
LZRWZJ/1183/18
2. Biel Zofia WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2008 (Mł.)
O040729
3. Brańka Borja Maria WLKS Krakus
2005 (JM.)
O041924
4. Brattli Vivian St. KS KJK Szary Michałowice
2002 (J.)
O027333
10112215
5. Bula Katarzyna KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
S
O026592
6. Bula Szymon KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
S
w trakcie
7. Bule Paulina St. KJ Preria Wilkowice
2005 (JM.)
O033826
8. Danecka Klaudia LZJ Drama Zbrosławice
2002 (J.)
O039954
9. Darłak Katarzyna Kjk Romico
S
O006731
10. Drozd Beniamin KJ Leśna Wola
1998 (MJ.)
0024934
11. Dudek Zuzanna Kjk Fabrex
2000 (J.)
Brak
12. Faber Grzegorz KJK Fabrex Stanisław Dolny
S
O006090
13. Fejdych Julia KJK Romico Żywiec
1999 (MJ.)
O034821
14. Feliksiewicz Iwona Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
S
O001698
15. Gałas Amelia KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
2005 (JM.)
O046091
16. Gburyk Nikola KJ Leśna Wola
2002 (J.)
,
17. Godoś Karolina KJ Royal Opole
1997 (MJ.)
O009247
18. Gola Katarzyna KJ Trachy Sośnicowice
2004 (JM.)
O036777
19. Grabowska Dominika KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
2002 (J.)
O025688
20. Grundkowska Monika RC Riding Center Sosnowice
1998 (MJ.)
O005050
21. Gut Magdalena KJ Zbrosławice
S
O002153
22. Hamerlik Jagoda WLKS Krakus
2001 (J.)
O031692
23. Hojda Wiktoria KJ Leśna Wola
2001 (J.)
O034202
24. Idzik Teresa JKS Kresowiak Kalników
S
O039156
25. Janas Olga KJ Leśna Wola
O047476
26. Jemioło Małgorzata KJ Leśna Wola
2002 (J.)
O034025
27. Kachel Weronika Klub Jazdy Konnej Romico
S
Brak
28. Kaczmarzyk Zuzanna KJ Trachy Sościcowice
2003 (JM.)
O033831
29. Kałdonek Martyna KJ Trachy Sośnicowice
2000 (J.)
O026423
30. Kamińska Magda KJ Avanti Opole
S
O002662
31. Kawa Aleksandra KJK Romico Żywiec
2003 (JM.)
O039694
32. Kaźmierczak Michał KJ Leśna Wola
S
O001402
33. Kilian Aniela WLKS Krakus
2003 (JM.)
O042158
34. Kisielowska Izabella KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
1999 (MJ.)
O027312
35. Klimczyk Aleksandra KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
1997 (MJ.)
O025685
36. Korek Dorota KJ Zbrosławice
2004 (JM.)
O037355
37. Kosmol Oliwia St. KJ Preria Wilkowice
2003 (JM.)
O033419
38. Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice
S
O001772
39. Koza Paulina KJ Trachy Sośnicowice
S
O001974
40. Koza Wiktoria WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2003 (JM.)
O034818
41. Koziarowski Jarosław WLKS Krakus
S
O002981
42. Kramarz Julia Kj Zbrosławice
2003 (JM.)
brak
43. Krupa Zuzanna UKJ Lalin
2000 (J.)
brak
44. Krzanowska Adrianna KJK Romico Żywiec
S
O002015
45. Kucias Angelika St. KJ Preria Wilkowice
S
O014312
46. Kurleto Kornelia WLKS Krakus
2004 (JM.)
O044772
47. Kut Bartosz UKJ Lalin
S
O009034
48. Kut Ewa UKJ Lalin
S
O009195
49. Kut Łukasz UKJ Lalin
S
O003872
50. Kutermak Oliwia KJ Facimiech
2001 (J.)
O026013
51. Langer Kaja KJK Romico Żywiec
2005 (JM.)
O040331
52. Larkowski Wiktor KJ Zbrosławice
S
O 002876
53. Maluga Julia KJ Leśna Wola
2003 (JM.)
brak
54. Margańska Aleksandra BPK
2004 (JM.)
brak
55. Mateja Aleksandra KJ Leśna Wola
56. Matusiak Hanna WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2003 (JM.)
brak
57. Medygrał Monika KJ Leśna Wola
S
O012128
58. Mierzwiński Jacek KS Pegaz Chwałowice
S
O002733
59. Motyl Sophia KJ Leśna Wola
2004 (JM.)
O033547
60. Nowak Grzegorz FKJK Zatoka
S
O020547
61. Olejarska Sonia UKJ Stubno
2000 (J.)
O036518
62. Osińska Agnieszka KJ Royal Opole
S
O031744
63. Owsiak Wiktoria UKJ Lalin
2000 (J.)
O035218
10147605
64. Pekaniec Józef Jeździecki Klub Sportowy Kresowiak Kalników
S
O014599
65. Penar Wiktoria UKJ Lalin
2003 (JM.)
O031838
66. Piela Katarzyna JKS Czanki Dąbie Chrobakowe
2000 (J.)
O039461
67. Pierz Barbara JKS Pogórze Glinik Zaborowski
2001 (J.)
O048543
68. Pietraszko Kaja Klub Jazdy Konnej Romico
2005 (JM.)
O045818
69. Piksa Magdalena JKS Czanki Dąbie Chrobakowe
2001 (J.)
brak
70. Plewa Tomasz KJ Leśna Wola
S
brak
71. Plewa Tomasz KJ Leśna Wola
S
O013203
72. Prasoł Julia KJ Leśna Wola
2004 (JM.)
brak
73. Rajtar-Wojciechowska Klaudia KJ Avanti Opole
S
O000539
74. Romanko Katarzyna WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O009056
75. Skarżyński Szymon Fundacja KJK Zatoka
S
O028048
76. Skrobacz Olga WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2003 (JM.)
O034702
77. Słodczyk Dominik KJ Zbrosławice
S
O007598
78. Sobocka Aleksandra KJ Leśna Wola
2004 (JM.)
O040954
79. Sordyl Łukasz KJK FABREX
S
O023004
80. Srokosz Jarosław WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O032222
81. Stopa Maciej KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
S
O000886
82. Szlachta Sławomir KJ Just Riding Kielce
S
O001889
83. Szydłowska Julia Klub Jazdy Konnej Romico
2002 (J.)
O036227
84. Trzcińska Franciszka Riding Center Sosnowice
2001 (J.)
Brak
85. Uchwat Katarzyna JKS Pogórze Glinik Zaborowski
S
O003889
86. Uchwat Marika JKS POGÓRZE
2005 (JM.)
O040968
87. Uchwat Robert JKS Pogórze
S
O001009
88. Uchwat Sławomir JKS POGÓRZE
O001137
89. Uchwat Sławomir JKS Pogórze Glinik Zaborowski
S
O001137
90. Walaszek Rafał WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O007732
91. Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin
S
O000830
92. Wywial Justyna Kjk Fabrex
1997 (MJ.)
Brak
93. Żachowska Patrycja KJ Global Świętoszowice
S
O018621
94. Zakałużna Anna KJ Zbrosławice
S
Licencja Regionalna
95. Zimny Ewa St. KS KJK Szary Michałowice
S
O019033
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

113

A'CONTENDRA AZ SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Contendro I / Contender
M: Artemida / Reval
O: Karolina Kilian
B: Zdziebło Andrzej
K013810 616009600380309
2.

143

AMARETTO SP POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Las Vegas / Lord Alexander
M: Aleksandra / Bolivar
O: Ewa Kut
B: Polska
K009141 POL009670007504
3.

54

ANDIAMO GIRL - POL 2012 Klacz kasztanowata F: -
M: -
O: Maciej Stopa
B: -
brak - w trakcie rejestracji
4.

189

APERITIF Małopolska POL 2006 Wałach siwa F: Fusain Du Defey
M: Auforta
O: Kosmol Aleksandra
B: Polska
K010076
5.

77

ARAMIS SP POL 2011 Wałach gniada F: Ladykracher 8
M: Aronia
O: Sonia Przybyła
B: SK Widzów
brak
6.

79

ARENA SP POL 2003 Klacz kasztanowata F: Donald / Qumball
M: Aronia / Dixieland
O: Magdalena Gut
B: SK Widzów
K012888 616009540055503 104CF24
7.

179

ARES SP POL 2005 Wałach kara F: Ildago
M: Arkada
O: Marek Medygrał
B: Stadnina Koni Leśna Wola
K009274 POL009630050305
8.

94

ARTEMIDA L SP POL 2006 Klacz ciemnogniada/172 F: Lansjer L /
M: Alexiana L / Alexis Z
O: Tomasz Osiński
B:
K021288 616009580187406
9.

132

ATLANTA KWPN NLD 2005 Wałach gniada F: Calvados / Uriel
M: Sarina B / Heartbreaker
O: Katarzyna Kuchejda
B: A J. Blankenvoorde
K009234
10.

181

AVIGAIL SP POL 2010 Klacz kara F: ,
M: ,
O: .
B: ,
.
11.

185

BACIO HOS DEU 2011 Wałach gniada F: QUICK FIRE
M: SOUL
O: MALGORZATA LUBERDA
B: ,
,
12.

67

BAJADERA SP POL 2014 Klacz gniada F: De Quidams / Quidam's Rubin
M: Banisza / Rytm
O: Roland Kosmol
B: Roland Kosmol
K024771 616009540053914
13.

109

BALLANTINA SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Bijou Be / Balou Du Rouet
M: Aky II / Clinton II
O: Tadeusz Koza
B: Tadeusz Koza
K023902 616009540065813
14.

197

Balou HAN DE 2013 Wał Gniady/163 F: Balou du Rouet
M: Donner
O: Georg Brauer
B: Georg Brauer
DE431310708313
15.

137

BALOU DU CHATEU OLD GER 2010 Ogier ciemnogniada F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Helle Des Hautes / Ulak Du Chatea
O: Łukasz Kut
B:
K019326 DE418184002810
16.

198

BENGRAF WLKP POL 2010 Ogier siwa F: Tjungske / Carthago Z
M: Benneta / Quamiro
O: Natalia Włodarczak-Kubiak
B: SK Racot
K017910 616007610059110
17.

194

Beza BER F:
M:
O:
B:
18.

112

BIJOU BE OS GER 2006 Ogier kasztanowata F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Caroso / Canabis
O: Tadeusz Koza
B: Gestuet Lewitz
K010512 DE418180151606 103JF16
19.

182

BONIEK SP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Lansjer L
M: Boni M
O: SK Lesna Wola
B: SK Lesna WOla
K020889
20.

45

BRANDY OLD POL 2011 Wałach kasztanowata/169 F: Burberry / Balou Du Rouet
M: Melody M / Castiglione L
O: Magda Kamińska
B: Magda Kamińska
K021112 DE433332146211
21.

51

BRENNA Małopolska POL 2012 Klacz kasztanowata F: Decybel I
M: Brenda
O: Anna Makulska
B: Soska Jacek
brak
22.

195

Cabaltica OLD DE Klacz Kasztan/173 F: Cordiolan
M: Balu de Rue
O: Tadeusz Koza
B:
23.

150

CALVADOS OLD POL 2013 Wałach siwa F: Clinton I /
M: po Calido
O: Monika Morsztyn i Jacek Mierzwiński
B: Kowalska
brak
24.

85

CAPPONE KWPN NED 2007 Wałach kasztanowata F: Untouchable / Hors La Loi II
M: L. Coradin / Corrado I
O: Iwona Kraszewska-Godoś
B: Comb. Aaldering Swelhaim
K012295 528003000705369 104FM66
25.

42

CARINTENDER OLD GER 2010 Wałach siwa F: Carinue / Carthago
M: Contegra / Contender
O: Urszula Koziarowska
B: Gestüt Lewitz
K019953 DE418184009810
26.

188

CARMEN N SP POL 2011 Klacz gniada F: Cancoon
M: Capri
O: Grażyna Kozioł
B: Włodzimierz Niedźwiedzki
brak
27.

106

CARTAGINA OLD POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Carlos DZ
M: Caren
O: Agata Drewiczewska
B: Kamil Dubiel
K024708
28.

95

CARTOGRAN'S KISS OLD GER 2006 Ogier kasztanowata F: Cartogran / Carthago
M: Celeste Z / Canabis
O: Izabela Doering
B: Gestuet Lewitz
K012701 DE418180527206
29.

145

CASPIAN P HAN GER 2009 Wałach siwa F: Cassus / Cassini I
M: Wilmaah / Werther
O: Lesław Sarachmann
B:
K017014 DE431311300509
30.

74

CASSAWA Traken POL 2006 Klacz inna F: Ałtaj
M: Castella
O: Zbigniew Korek
B: Sk Liski
K011198
31.

199

CASTINERA NF HOL POL 2011 Klacz siwa F: Castelan I / Casiro I
M: Lira II / Julio Mariner
O: Natalia Włodarczak-Kubiak
B:
K021453 DE421000011411
32.

86

CATOKI SON HAN GER 2010 Wałach gniada F: Catoki /
M: Fifty Sue / For Keeps
O: Bogusław Czarkowski
B:
K022647 DE431316679210
33.

64

CELEBRITY OLD POL 2011 Wałach siwa F: Cosido / Cosimo
M: Cosido / Cosimo
O: Marek Danecki
B:
K018561 DE418180906211 105PX75
34.

174

CERA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: --
M: --
O: SK Leśna Wola
B: --
brak
35.

93

CHABLIS VDV Z Zangersheide BEL 2005 Wałach gniada F: Crown Z
M: Coni V
O: Joanna Kutermak
B: VAART VAN DER, -E. TILWEG 17A NL-7863 TJ-GEES
K013606
36.

138

CHACCO-TWO OLD GER 2009 Wałach siwa F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Casablanca / Capitan Paul I
O: Łukasz Kut
B:
K019325 DE418184089909
37.

71

CHARLOTTE SP POL 2010 Klacz gniada F: Le Voltaire
M: Fontana
O: Marcin Piksa
B: Andrzej Skibiński
brak
38.

173

CHRISTIANO I L WESTF GER 2008 Wałach gniada F: Christiano / Coriano
M: Phoenix ST / Phönix
O: Władysław Sobocki
B:
K013840 DE441410105308
39.

65

CHRISTOBALDI HOL POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Cassiano / Cassini I
M: Hyazinthe II / Carthago
O: Marek Danecki
B:
K014926 DE421000007609
40.

187

CISALL FS DSPF GER 2009 Wałach gniada F: Ciacomo / Cor de la Bryere
M: Salanda FS / Landsiger
O: Michał Kaźmierczak
B: Matthias Schulze
K018423 DE456570343309 104QY27
41.

167

COCORRADO OLD GER 2007 Wałach siwa F: Corrado I / Cor De La Bryere
M: Cina Z / Caretano Z
O: Sylwia Dziubińska
B: Tadeusz Koza
K012175 DE418181424407 104LY68
42.

49

COLINS PG SP POL 2002 Wałach F: Calderon
M: Dorine
O: Marian Darłak
B: Remigiusz Makowski
K007055
43.

172

COLLY WESTF GER 2009 Klacz siwa/168 F: Cornado I / Cornet Obolensky
M: Polly / Peking
O: Władysław Sobocki
B: Martina Schmidt
K016091 DE441411273709
44.

155

COME ON DONE Z ZANG BEL 2007 Klacz gniada F: Crown Z / Carthago Z
M: Baluga / Ziwago
O: MOBI Sp. z o. o. Sp. k.
B: Zangersheide
K024515 Z575707 104NM78
45.

153

COMET 240 DSPF GER 2009 Wałach kasztanowata F: Chap / Cellestial
M: Gipsy / Graf Anhalt E
O: Rafał Janota
B: Claudia Heddicke
K022415 DE456370304709
46.

129

COMIENZO HOL GER 2009 Wałach siwa F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Verona XI / Cassini II
O: Lesław Sarachman
B: Roland Nowee
K017010 DE421000513409
47.

178

CONFLIKT - POL 2010 Wałach siwa F: -
M: -
O: -
B: -
Brak
48.

90

CONIKA Z Z BEL 2007 Klacz siwa F: Contefino / Contender
M: Noika Rouge / Papillon Rouge
O: Iwona Gola
B: Paul Schockemohle
K012170 Z694107 104EW36
49.

72

CONNORCA HOL GER 2011 Klacz kara F: Connor / Casall
M: Viance / Carbano
O: Bożena Srokosz
B: Johann & Peter Lass
K022288 DE421000213411
50.

30

CONTENTO WESTF POL 2010 Wałach kasztanowata F: Calido / Cantus
M: Jung Laissez Faire / For Pleasure
O: Nowostyl Mirosław Sordyl
B: Montis Sp. z o. o.
K018339 DE441411589710
51.

184

CORONADO BLUE NF HOLS DEU 2012 Wałach ciemnogniada F: Connor
M: Ann
O: M.Kazmierczak
B: .
m
52.

147

CORRIDA Holsztyńska POL 2009 Klacz gniada F: Corrido
M: Jill III
O: Lesław Sarahmann
B: Xx
Brak
53.

84

COSA CHE WARM AUT 2006 Klacz ciemnogniada F: Caretello B / Caretino
M: Gariba / Garibaldi
O: Rudiger Wassibauer
B: Rudiger Wassibauer
K019202 040018710006506 105GZ33
54.

91

CUBA LIBRE SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Trefl
M: Czata
O: Bernard Grzywna
B: Maciej Nazarewicz
K025505
55.

70

CZIKO SP POL 2004 Wałach gniada/168 cm F: Ludger / Laptop
M: Czejenka / Lombardo
O: ELAY Sławomir Piela
B: Sylwester Kosiński
K012550 616009680092104
56.

149

D. ZOLTAN KWPN POL 2008 Wałach kasztanowata/165 F: Ultimo / Phin Phin
M: Zafiera G / Tangelo Van De Zuthoeve
O: SK Leśna Wola
B: SK Leśna Wola
K017479 528003000813008 104TJ07
57.

39

D'APRIL KUC POL 2006 Wałach siwa/kuc:132 F: Nico-K / Nandy Man
M: Dora / Diego
O: A. Biel
B: K. Koziarowski
K015474 POL013570208906
58.

102

DAFNE Trakeńska POL 2009 Klacz kasztanowata/161 F: Portos
M: Domra
O: Magdalena Kaczmarzyk
B: Mirosław Kulpiński
K020644
59.

98

DAKAR Małopolska POL 2008 Wałach gniada F: Elman
M: Drena
O: Stadnina Koni Kalników Sp. z o.o.
B: Stadnina Koni Kalników Sp. z o.o.
brak 006 63 01509 08
60.

31

DAMASCENKA SP POL 2009 Klacz gniada F: Faust Z / Furioso II
M: Damka / Kamrat
O: Jarosław Owsiak
B: Adam Omen
K019006 616009660293909
61.

63

DAME DE PIQUE HOL GER 2011 Klacz ciemnogniada F: Casall / Caretino
M: Wilma XVIII / Crawford
O: Mirosław Radomski
B: Lass Johann Peter
K018511 DE421000274911
62.

141

DARCO J KWPN NED 2008 Wałach kasztanowata F: Tangelo Van De Zuuthoeve / Narcos II
M: Roko / Iroko
O: Elżbieta Penar
B:
K014647 528003000802829
63.

52

DENIRO SP POL 2014 Wałach siwa F: Stakkato Top
M: Dewiza De Revel
O: -
B: Jacek Soska
K025375
64.

66

DESKANA OLD POL 2009 Klacz gniada F: Askano / Alcatraz
M: Destiny / San Juan
O: Roland Kosmol
B:
K019528 DE433330428409 104UO98
65.

151

DIADER DEVIL DIAMOND Holsztyńska POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Diarado
M: Valerie I
O: Monika Kłapińska
B: Waldemar Kasperski
brak
66.

144

DIAGRAM SP POL 2000 Klacz ciemnogniada F: Graf
M: Dabora
O: Zbigniew Kut
B: Ochaby
brak
67.

183

DIARADO TOP OLDB GER 2010 Wałach gniada F: DIARADO
M: WINDGOLD
O: WIKTORIA TRZEBNIAK
B: GESTUET LEWITZ
K021531
68.

162

DOHA GPH KWPN NLD 2013 Wałach siwa F: Douglas / Darco
M: Emmasinaa-A / Cardento
O: VDL
B: VDL
K025266 528008130015813
69.

61

DOMINACJA MŁP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Mag / Empik
M: Dolce Vita / Veloce de Favi
O: Aleksandra Kosmol
B: SK Prudnik
K020280 616006690085011
70.

55

DOMINACJA ZW Wielkopolska POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Desant
M: Denisa
O: Marek Grabowski
B: Zdebel Wojciech
K018626
71.

37

DON KICHOT SP POL 2011 Wałach siwa F: Batman
M: NN
O: Sophia Motyl
B: --
K024731 616999540013311
72.

76

DRIADA ZK WLKP POL 2010 Klacz gniada F: Dakara Z
M: Doria
O: n
B: n
brak
73.

87

DUMA SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Stakkato Top / Stakkato
M: Dream Girl / Rhytmus
O: Ewa Zimny
B: Remigiusz Makowski
K024723 616009660670013
74.

120

EASTER FOR EVER HOL POL 2012 Wałach gniada F: Ephebe for Ever
M: Zarin
O: Aneta Pieniążek
B: Kosicki Ryszard
Brak
75.

161

EL NINO KWPN NED 2009 Wałach gniada F: Kashmir van Schuttershof
M: Mantana/ Glennridge
O: JAN GREVE
B: HOLANDIA
K024160 528003200912846 104gy84
76.

176

ELDORADO W KWPN NED 2009 Wałach siwa F: Calido / Cantus
M: Silohuit-W / Julio Mariner
O: Siergiej Hojda
B:
K020528 528003200912929
77.

135

ELLEN GREY Małopolska POL 2009 Klacz F: Grey
M: Embera
O: Teresa Idzik
B: Teresa Idzik
R1136/16
78.

97

ELOMAH KWPN NED 2009 Klacz gniada F: Campbell VDL / Cassini I
M: Whynonah / Haarlem
O: Norpol Inge Brattli
B: Norpol Inge Brattli
K022418 528003200905507 104WF62
79.

196

EMILLI ROSE SP POL 2008 Klacz siwa F: Lumpi / Limelight
M: Etola / Ganges
O: Piotr Gajek
B: -
K022222 POL009630092808
80.

186

EMILY ROSE SP POL 2008 Klacz siwa F: Lumpi
M: -
O: -
B: -
-
81.

53

ERAZM Małopolska POL 2014 Wałach gniada F: Bre Gun
M: Enigma
O: Katarzyna Bula
B: Jacek Soska
brak - w trakcie rejestracji 616006570147214
82.

111

FERRALINE HES POL 2013 Klacz gniada F: Cormint / Calido I
M: Online II / Acorado
O: Tadeusz Koza
B: Tadeusz Koza
K023904 DE421000131613
83.

50

FOKUS SP POL 2010 Wałach gniada F: Calato Kama
M: Feola
O: Kisielewska
B: SK Nowielice
K018645 616009640024810
84.

43

FRED - FLINSTONE KWPN NED 2010 Ogier gniada F: Carambole / Cassini I
M: Rozarina / Burggraaf
O: Urszula Koziarowska
B:
K018749 528003201008527
85.

107

FREDERIK KWPN NED 2010 Wałach siwa F: Carolus II / Capitol I
M: Katarina / Glendale
O: Fryderyk Walaszek
B:
K019381 528003201008597
86.

99

GALOP SP POL 2009 Wałach kasztanowata/162 F: Libretto
M: Gama
O: Stadnina Koni Kalników sp. z o.o.
B: Stadnina Koni Kalników Sp. z o.o.
brak 616009630200109
87.

24

GENEZA M SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: So In Love / Calvados
M: Generacja / Le Voltaire
O: Sk Moszna
B: Sk Moszna
K018816 POL009690066209
88.

170

GOLDEN SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/169 F: Alvarez17
M: Goldi
O: Bogdan Gburyk
B: --
K022449
89.

180

GRACJA SP POL 2010 Klacz siwa F: Tjungske
M: Graca
O: Julia Prasoł
B: Stadnina Koni Racot
brak
90.

148

GRANDBALL SP POL 2004 Wałach F: Balisco
M: Gruzinka
O: Zbigniew Kut
B: SK Ochaby
K007258
91.

160

GUZZI-V KWPN NED 2011 Wałach kasztanowata F: Indoctro / Capitol I
M: Bekarla V / Indorado
O: Robert Kędzior
B:
K021378 528003201104228
92.

136

HERMES KUC POL 2000 Wałach inna F: Zx
M: Zx
O: Zx
B: Zx
Brak
93.

177

I LOVE YOU DU BEAUMONT BWP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Domino de Moyon
M: Tifany du Beaumont
O: -
B: -
-
94.

165

IBIZA J.W.B. KWPN NLD 2013 Wałach gniada/170 F: Inshallah De Muze / Nabab De Reve
M: Watch Me B. / Indoctro
O: J.W.Barsema
B: J.W.Barsema
K025265 528003201304274
95.

164

ICOON VDL KWPN NLD 2013 Wałach gniada F: Bubalu VDL / Baloubet Du rouet
M: B Dame VDL / Cardento
O: VDL
B: VDL
K025271 528003201302506
96.

34

IMAGO KWPN NLD 2013 Wałach siwa/176 F: Corland
M: Blenchi-A
O: Robert Uchwat
B: Angenent de Bruijn
K025297
97.

163

INCOLANDO VL KWPN NLD 2013 Wałach siwa F: Durango VDL / Zirocco Blue VDL
M: Elderieka II / Cardento
O: ALBERT VON UNEN
B: HOLANDIA
K025264 528003201303474
98.

81

INDI SP POL 2007 Klacz siwa F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Inez / Hajfong
O: Sebastian Kawa
B:
K016672 POL009640084407
99.

47

INTURIDO KWPN NED 2013 Ogier gniada F: Zambesi / Heartbreaker
M: Bailey / Verdi
O: Piotr Spendel
B: A. J. Mulderije
K024010 528003201305488
100.

1

IPHONE KWPN NED 2013 Wałach ciemnogniada/170 F: El Salvador /
M: Nicolette / Jus De Pomme
O: Beata Grundkowska
B:
brak
101.

125

IRTYSZ SP POL 2011 Wałach gniada F: Palermo / Paradiesfalter
M: Iza - Boo / Lanjonker S
O: Tomasz Wojtowicz
B: Jacek Tokarski
K018903 616009580593111
102.

48

IZMIR KWPN NED 2013 Ogier kasztanowata F: Q.Breitling LS / Quintero
M: Kiki / Voltaire
O: Szweda Marek
B:
K024326 528003201307447
103.

168

J'T ADORE VON DE ZUIDHOEK BWP POL 2009 Wałach gniada/178 F: Ferro
M: ---
O: SK Leśna Wola
B: ------
------
104.

35

JAGODA SP POL 2005 Klacz siwa F: Corde / Cor de la Bryere
M: Jastarnia / Lais
O: Radosław Pierz
B: Waszczur Mirosław
K017588 009 53 00469 05
105.

59

JAMBOREE KWPN NED 2014 Ogier gniada F: Etoulon VDL
M: Pheminka
O: Jurek Pandel
B: -
brak - w trakcie rejestracji
106.

44

JAMIRO VAN HET EQUIETANERHOF BWP BEL 2009 Wałach siwa F: Winningmood Van De Arenberg / Darco
M: Matrichta / Triton 321
O: Urszula Koziarowska
B: Ludo Philippaerts
K019090 056002W00290662
107.

169

JAZON SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Cantanis
M: Just for Me
O: Sylwia Sypień
B: -
---
108.

154

JUST RIDING CALIFORNIA BS OLD POL 2011 Klacz siwa F: Calido / Cantus
M: Converterka / Converter
O: Beata Szlachta
B: Beata Szlachta
K022168 DE418181120911
109.

115

KARMEL WLKP POL 2003 Wałach kasztanowata F: Maram / Aram
M: Karmen / Berkel
O: Piotr Żachowski
B: Tomasz Gąsiorek
K013611 POL007520018403
110.

58

KENNEDY HIPPICA OLD. POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Kannan
M: La Silla
O: Jerzy Pandel
B: Zbigniew Kostrzewski
brak
111.

139

KOLIBRA Niem.sport. POL 2011 Klacz siwa F: Kolibris Greyfire / Kolibri
M: Lavera/Lestho
O: Bartosz Kut
B: Niemcy
K020907
112.

123

KORYNT Wielkopolska POL 2010 Wałach gniada F: Grandioso
M: Kwerenda
O: Badora
B: Polska
LKRWZJ/1736/18
113.

105

LA COSTA SP POL 2004 Klacz siwa F: Cassino
M: Lukrecja
O: Martyna Żmuda
B: Orkan Sp. z o.o.
K017021 POL009670111604
114.

192

LARCASS S HOL POL 2012 Klacz kasztanowata F: X
M: X
O: X
B: X
Brak
115.

40

LILI MARLENE SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Maram / Aram
M: Liliana / Nobody
O: Tomasz Skrobacz
B:
K013182 POL009690088908 104LJ60
116.

104

LORD OF THE DANCE III HAN GER 2006 Wałach gniada F: Lordanos / Landos
M: Lady Sunshine / Landsieger I
O:
B:
K018179 DE431310521706
117.

108

LUCILLA WLKP POL 2006 Klacz siwa F: Lwówek / Agar
M: Lakonia / Furato
O: Agata Drewiczewska
B:
K016024 POL007520003706
118.

75

MADEIRA Spoko POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Nn
M: Nn
O: Nn
B: Nn
7890
119.

114

MALAQUANDO SP POL 2000 Wałach gniada F: Genius
M: Mantyla
O: Weronika Kachel
B: Weronika Kachel
LKPZJ/2088/18
120.

23

N-CONNIE OF HERITAGE Belgisch Warmbloedpaard POL 2013 Klacz siwa F: Caspar 232
M: Azalea
O: Wiktor Larkowski
B: nn
brak
121.

78

NERON WLKP POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Cottonclub / Cantus
M: Nawa IV / Gorset
O: Zbigniew Korek
B: Robert Zieliński
K023347 POL00764004420512803
122.

152

NICEA SP POL 2006 Klacz gniada F: Cantanis / Cantus
M: Neroma / Cottonclub
O: Sylwia Olejarska
B: Edward Korzeniowski
K010606 POL009640041806
123.

38

NIHET KUC POL 2005 Klacz kasztanowata/kuc:143cm F: Nico-K / Nandy Man
M: Daga II / Graf Quidam
O: Sophia Motyl
B: --
K017602 616 013 57 01752 05
124.

110

NORTON Niem. Sport. POL 2013 Ogier siwa F: Numero Uno / Achill-Libero H
M: Orinoko Plus S / Atylla
O: Artur Górny
B: Artur Górny
K023440 DE455879003213
125.

146

OLIMPIA OLD GER 2010 Klacz gniada F: Olympic Fire / Odermus R
M: Glatega / Atego
O: Lesław Sarachmann
B:
K023863 DE433330406210
126.

83

OLIMPIA KUC POL 2011 Klacz kasztanowata/kuc:143 F: Dutch Capitol
M: Oliwia Life
O: Jan Pietraszko
B: Polska
brak
127.

82

ORIANA TRAK POL 2010 Klacz kara F: Lord Oder I / Oder
M: Oliwia Life / Life And Liberty
O: Dominika Langer
B: Dominika Langer
K016456 POL732010050910
128.

128

PLEASE FITTA XXOO FRA 2003 Wałach siwa F: Quercus Du Maury / Quatar De Plape
M: Ambre De Fitta / Vulcain
O: Artur Hamerlik
B: MTRE Jean-Louis Beth
K011671 03128313J
129.

122

PRESTIŻ SP POL 2010 Wałach gniada F: City Boy R
M: Pamela
O: Aneta Pieniążek
B: Iwanow K .D.
Brak
130.

92

QUANTICO HOL GER 2012 Wałach gniada/180 F: Quidado / Quidamderevel
M: Laconda II / Landgraf I
O: Bernard Grzywna
B: Witt Pferdezucht GbR
K023157 DE421000103112
131.

13

QUE SERANDO OLD GER 2005 Wałach kasztanowata F: Quidam`s Rubin / Quidam de Revel
M: Arilena / Sandro
O: Magda Kamińska
B:
K015876 DE433330387505
132.

89

REPLAY R SP POL 2012 Ogier kara/175 F: Landino / Langraf I
M: Romica R / Campari M
O: Romuald Hałabuda
B: Romuald Hałabuda
K021677 616009540120912
133.

103

RITUS Hanowerska DEU 1997 Wałach gniada F: Ritual
M: Granessa
O: Beata Broniatowska
B: -
K005384
134.

41

ROBESPIERE Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Wałach gniada F: Ever for pleasure
M: Rock nad roll
O: Aleksandra Zimny
B: Makowski Remigiusz
Brak 616009661130809
135.

62

ROSSA SP POL 2011 Klacz gniada F: Contender Son / Contender
M: Rachella / Charisma 115
O: Roland Kosmol
B: Ewa Hauer
K019914 616009600253411 105DW53
136.

73

SABATINI SP GER 2012 Klacz ciemnogniada F: Stolzenberg
M: Bahia
O: Wiktor Larkowski
B: Niemcy
brak
137.

57

SETNA SP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Lando
M: Setia
O: Jacek Borkiewicz
B: Stadnina koni Udórz
K008290
138.

80

SEUL M SP POL 2011 Wałach siwa F: Fair Play Coudreau / Abdullah
M: Sofia / Le Voltaire
O: Julia Fejdych
B: SK Moszna
K021914 616009690078411
139.

36

SHAMANKA SP POL 2009 Klacz gniada F: Calido I / Cantus
M: Sony / Chavtajm 3 / Chovtajm
O: Katarzyna Romanko
B:
K016729 616009570139909
140.

126

SHATTI HAN POL 2013 Ogier ciemnogniada F: Sir Shutterfly / Silvio I
M: Walburga / Werther
O: Tomasz Wójtowicz
B: Marta Roszkiewicz
K023051 DE431319616713
141.

193

Singapur DE Ogier kary F:
M:
O:
B:
142.

119

STACORRADO HOL GER 2013 Wałach gniada F: Spartacus
M: Rainbow II
O: Faber Grzegorz
B: Niemcy
Brak
143.

133

STELINUS SP POL 2011 Wałach gniada F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Stella / El Bundy
O: Łukasz Sordyl
B: SK Racot
K023945 616009610116311
144.

117

STIGMATICA HAN GER 2011 Klacz gniada F: Uccello / Now or Never M
M: Suerte / Stalypso
O: Łukasz Koza
B:
K022326 DE431314407411
145.

142

SURPRISE BALOU OLD POL 2012 Klacz inna F: Spartacus
M: Barielle/Balou du Rouet
O: Bartosz Kut
B: Gestut Lewitz
K020908
146.

159

TAHIRA ANGEL AES GER 2012 Klacz siwa F: Chapman ET / Douglas
M: Qinara / Quidams Rubin
O: Sławomir Uchwat i Agrosad Sp. j.
B:
K021577 826002120024645
147.

116

TITAN 12 KWPN POL 2007 Wałach kara F: Taloubet K / Galoubet A
M: Kaletha / Burggraaf
O: Patrycja Żachowska
B: PJM Smith
K022421 528003000712487 105XI88
148.

68

TRITOP 2 KWPN GER 2007 Klacz kasztanowata F: Triomphe De Muze / Chin Chin
M: Pia / Holland
O: Aleksandra Kosmol
B: K. Mellema
K017146 528003000701752 104OR65
149.

127

ULISSES SP POL 2008 Wałach gniada F: Rammstein / Rheinsberg
M: Urabelle / Germus R
O: Tomasz Wojtowicz
B: Krzysztof Ciechoński
K012028 POL009580333708 104QP07
150.

130

VALENTINE WESTF GER 2010 Klacz siwa F: Valentino / Now Or Never M
M: Cocco / Cornet Obolensky
O: Lesław Sarachman
B:
K019709 DE441410969710
151.

96

VARADERO R SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/mk:156 F: Goofie R/Campari M/Fair Play
M: Viva Ina R / Zeus
O: Patrycja Szydłowska
B: Romuald Hałabuda
K021209
152.

171

VIVE LE ROI SP POL 2009 Wałach gniada F: Vandamme / Guidam
M: Vamelia HBC / Placido
O: Władysław Sobocki
B: Stefan Kierznowski
K018439 616009670139509
153.

175

WAKAT Małopolski POL 2007 Wałach gniada F: -
M: -
O: -
B: -
-
154.

60

WERTER SP POL 2010 Wałach gniada F: Paquito Go / Maizauber
M: Weteranka / Trawers
O: Przemysław Bule
B: SK Rzeczna Sp. z o. o.
K017600 616009600110610
155.

56

WEXA Małopolska POL 2001 Klacz gniada F: Expo
M: wedera
O: Anna Makulska
B: -
brak
156.

121

WIKTORIA MAL POL 2003 Klacz siwa F: Lumpi
M: Wiki
O: Justyna Wywial
B: T.Czajka
Brak
157.

46

WODKA-POLKA HOL GER 2006 Klacz gniada F: Candillo / Cassini I
M: Perhaps / Coriander
O: Józef Kamiński
B:
K011252 DE421000087006
158.

88

ZANTINO V CZEWB CZE 2013 Ogier gniada F: Lantino
M: Zora
O: Tomasz Klein
B: Vorel Miroslav
Brak
159.

118

ZIRROCO AIR HOLST POL 2011 Ogier gniada F: Zirocco Blue VDL/ Mr. Blue
M: Zalza/ Con Air
O: Zbigniew Drozd
B: -
K018528 DE421000564711
Rider Club
Competition
Prize
Darłak Katarzyna Kjk Romico
10
290
SUM:
300.00
Drozd Beniamin KJ Leśna Wola
200
250
SUM:
450.00
Godoś Karolina KJ Royal Opole
100
50
SUM:
150.00
Gut Magdalena KJ Zbrosławice
50
50
SUM:
100.00
Hojda Wiktoria KJ Leśna Wola
20
SUM:
20.00
Kałdonek Martyna KJ Trachy Sośnicowice
120
400
SUM:
520.00
Kamińska Magda KJ Avanti Opole
600
700
50
200
500
500
200
100
SUM:
2850.00
Kaźmierczak Michał KJ Leśna Wola
700
450
SUM:
1150.00
Kisielowska Izabella KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
50
SUM:
50.00
Korek Dorota KJ Zbrosławice
10
SUM:
10.00
Kosmol Oliwia St. KJ Preria Wilkowice
50
200
150
SUM:
400.00
Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice
300
50
150
500
400
300
500
SUM:
2200.00
Koza Paulina KJ Trachy Sośnicowice
400
100
120
1800
20
50
SUM:
2490.00
Koziarowski Jarosław WLKS Krakus
100
80
150
1300
50
SUM:
1680.00
Krzanowska Adrianna KJK Romico Żywiec
150
SUM:
150.00
Kurleto Kornelia WLKS Krakus
10
SUM:
10.00
Kut Bartosz UKJ Lalin
50
100
SUM:
150.00
Kut Ewa UKJ Lalin
50
60
SUM:
110.00
Kut Łukasz UKJ Lalin
50
500
200
50
100
SUM:
900.00
Larkowski Wiktor KJ Zbrosławice
100
SUM:
100.00
Mierzwiński Jacek KS Pegaz Chwałowice
150
300
50
50
SUM:
550.00
Nowak Grzegorz FKJK Zatoka
50
1050
250
150
SUM:
1500.00
Owsiak Wiktoria UKJ Lalin
50
300
850
SUM:
1200.00
Penar Wiktoria UKJ Lalin
10
400
SUM:
410.00
Rajtar-Wojciechowska Klaudia KJ Avanti Opole
150
300
600
1000
50
50
SUM:
2150.00
Romanko Katarzyna WLKS Krakus Kr. Swoszowice
20
SUM:
20.00
Skarżyński Szymon Fundacja KJK Zatoka
100
150
50
SUM:
300.00
Skrobacz Olga WLKS Krakus Kr. Swoszowice
400
SUM:
400.00
Słodczyk Dominik KJ Zbrosławice
650
300
150
150
750
SUM:
2000.00
Sobocka Aleksandra KJ Leśna Wola
10
SUM:
10.00
Sordyl Łukasz KJK FABREX
10
SUM:
10.00
Srokosz Jarosław WLKS Krakus Kr. Swoszowice
50
SUM:
50.00
Stopa Maciej KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
150
SUM:
150.00
Szlachta Sławomir KJ Just Riding Kielce
50
150
200
250
100
350
20
500
SUM:
1620.00
Walaszek Rafał WLKS Krakus Kr. Swoszowice
100
SUM:
100.00
Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin
50
50
80
SUM:
180.00
Żachowska Patrycja KJ Global Świętoszowice
100
SUM:
100.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Badora Julia
BPK
KORYNT (123)
2018-05-18
1
2018-05-18
1
2018-05-19
1
2018-05-19
24
2018-05-20
16
Biel Zofia
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
D'APRIL (39)
2018-05-18
1
2018-05-18
1
2018-05-19
1
2018-05-20
1
Brańka Borja Maria
WLKS Krakus
CAPPONE (85)
2018-05-18
24
2018-05-19
2018-05-19
40
2018-05-20
11
Brattli Vivian
St. KS KJK Szary Michałowice
ELOMAH (97)
2018-05-18
19
2018-05-19
9
2018-05-20
9
Bula Katarzyna
KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
ERAZM (53)
2018-05-18
35
2018-05-18
28
2018-05-19
1
2018-05-19
27
2018-05-20
23
Bula Szymon
KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
2018-05-18
1
2018-05-18
1
2018-05-19
1
2018-05-19
1
2018-05-20
1
Bule Paulina
St. KJ Preria Wilkowice
WERTER (60)
2018-05-19
6
2018-05-19
2018-05-20
5
2018-05-19
17
2018-05-19
2018-05-20
20
Danecka Klaudia
LZJ Drama Zbrosławice
2018-05-18
22
2018-05-18
38
2018-05-19
24
2018-05-19
29
2018-05-20
2018-05-18
49
2018-05-18
35
2018-05-19
15
2018-05-19
19
2018-05-20
25
Darłak Katarzyna
Kjk Romico
2018-05-18
10
10
2018-05-19
11
2018-05-20
5
290
Drozd Beniamin
KJ Leśna Wola
2018-05-18
10
2018-05-19
4
200
2018-05-20
6
250
Dudek Zuzanna
Kjk Fabrex
2018-05-18
1
2018-05-18
43
2018-05-19
34
2018-05-19
2018-05-20
13
Faber Grzegorz
KJK Fabrex Stanisław Dolny
2018-05-18
28
2018-05-18
37
2018-05-19
19
2018-05-19
30
2018-05-20
17
PRESTIŻ (122)
2018-05-18
21
2018-05-18
45
2018-05-19
33
2018-05-19
37
2018-05-20
34
Fejdych Julia
KJK Romico Żywiec
SEUL M (80)
2018-05-18
2018-05-18
2018-05-19
50
2018-05-19
36
2018-05-20
35
Feliksiewicz Iwona
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2018-05-18
26
2018-05-18
2018-05-19
23
2018-05-19
2018-05-20
7
2018-05-18
18
2018-05-18
50
2018-05-19
21
2018-05-19
43
2018-05-20
12
Gałas Amelia
KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
WEXA (56)
2018-05-18
1
2018-05-18
8
2018-05-19
1
2018-05-19
1
2018-05-20
1
Gburyk Nikola
KJ Leśna Wola
GOLDEN (170)
2018-05-18
33
2018-05-19
18
2018-05-19
38
2018-05-20
6
Godoś Karolina
KJ Royal Opole
2018-05-18
4
100
2018-05-18
2018-05-19
2018-05-20
1
CAPPONE (85)
2018-05-18
18
2018-05-18
7
2018-05-18
41
2018-05-19
16
2018-05-20
9
50
Gola Katarzyna
KJ Trachy Sośnicowice
2018-05-18
5
2018-05-18
40
2018-05-19
7
2018-05-19
2018-05-20
9
Grabowska Dominika
KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
2018-05-18
1
2018-05-18
1
2018-05-19
19
2018-05-19
1
2018-05-20
1
Grundkowska Monika
RC Riding Center Sosnowice
IPHONE (1)
2018-05-18
46
2018-05-18
63
2018-05-19
46
2018-05-20
27
Gut Magdalena
KJ Zbrosławice
2018-05-18
2018-05-18
ARENA (79)
2018-05-18
7
50
2018-05-18
10
2018-05-19
8
50
2018-05-20
12
Hamerlik Jagoda
WLKS Krakus
2018-05-18
19
2018-05-18
2018-05-19
38
2018-05-20
10
Hojda Wiktoria
KJ Leśna Wola
2018-05-18
39
2018-05-19
9
20
2018-05-18
20
2018-05-18
43
2018-05-19
35
Idzik Teresa
JKS Kresowiak Kalników
2018-05-18
2
2018-05-18
2018-05-19
2018-05-19
34
2018-05-20
25
Janas Olga
KJ Leśna Wola
WAKAT (175)
2018-05-19
1
2018-05-19
2018-05-20
13
Jemioło Małgorzata
KJ Leśna Wola
CERA (174)
2018-05-18
1
2018-05-18
38
2018-05-19
13
2018-05-19
2018-05-20
24
Kachel Weronika
Klub Jazdy Konnej Romico
2018-05-18
28
2018-05-18
1
2018-05-19
22
2018-05-19
1
2018-05-20
1
Kaczmarzyk Zuzanna
KJ Trachy Sościcowice
DAFNE (102)
2018-05-18
15
2018-05-18
58
2018-05-19
15
2018-05-19
19
RITUS (103)
2018-05-18
7
2018-05-18
9
2018-05-19
9
2018-05-19
37
Kałdonek Martyna
KJ Trachy Sośnicowice
2018-05-18
17
2018-05-18
6
120
2018-05-19
3
400
2018-05-20
COCORRADO (167)
2018-05-18
15
2018-05-18
2018-05-19
2018-05-19
16
2018-05-20
13
Kamińska Magda
KJ Avanti Opole
2018-05-18
1
600
2018-05-19
2018-05-20
4
700
BRANDY (45)
2018-05-18
7
50
2018-05-18
4
200
2018-05-19
13
2018-05-20
14
2018-05-18
1
500
2018-05-19
1
500
2018-05-20
11
2018-05-18
64
2018-05-18
3
2018-05-19
28
2018-05-19
1
2018-05-20
2
200
IZMIR (48)
2018-05-18
24
2018-05-18
5
2018-05-19
5
2018-05-20
4
100
Kawa Aleksandra
KJK Romico Żywiec
INDI (81)
2018-05-18
27
2018-05-18
2018-05-19
14
2018-05-19
2018-05-20
12
Kaźmierczak Michał
KJ Leśna Wola
AVIGAIL (181)
2018-05-18
46
2018-05-19
17
2018-05-20
13
BONIEK (182)
2018-05-18
24
2018-05-19
15
2018-05-20
29
2018-05-18
37
2018-05-19
31
2018-05-20
14
2018-05-18
59
2018-05-19
29
2018-05-20
33
BACIO (185)
2018-05-18
35
2018-05-19
45
2018-05-20
16
CISALL FS (187)
2018-05-18
11
BENGRAF (198)
2018-05-19
2018-05-20
3
700
2018-05-19
17
2018-05-20
4
450
Kilian Aniela
WLKS Krakus
2018-05-18
2018-05-19
37
2018-05-19
32
2018-05-20
Kisielowska Izabella
KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
FOKUS (50)
2018-05-18
43
2018-05-18
24
2018-05-20
10
50
Klimczyk Aleksandra
KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
SETNA (57)
2018-05-18
10
2018-05-18
18
2018-05-19
19
2018-05-19
21
2018-05-20
21
Korek Dorota
KJ Zbrosławice
CASSAWA (74)
2018-05-18
6
2018-05-18
29
2018-05-19
12
2018-05-19
21
2018-05-20
22
NERON (78)
2018-05-18
13
10
2018-05-18
22
2018-05-19
18
2018-05-20
19
Kosmol Oliwia
St. KJ Preria Wilkowice
ROSSA (62)
2018-05-18
28
2018-05-18
36
2018-05-19
9
2018-05-19
38
2018-05-20
14
2018-05-18
28
2018-05-18
9
50
2018-05-19
2
200
2018-05-19
2018-05-20
6
150
Koza Łukasz
KJ Trachy Sośnicowice
2018-05-18
1
2018-05-18
23
2018-05-19
2
2018-05-20
1
300
NORTON (110)
2018-05-18
38
2018-05-18
9
2018-05-19
3
2018-05-20
5
50
FERRALINE (111)
2018-05-18
39
2018-05-18
4
2018-05-19
4
2018-05-20
3
150
Cabaltica (195)
2018-05-18
20
2018-05-18
2
500
2018-05-19
2
400
2018-05-19
4
300
2018-05-20
5
500
Koza Paulina
KJ Trachy Sośnicowice
BIJOU BE (112)
2018-05-18
3
400
2018-05-18
6
100
2018-05-19
6
120
2018-05-20
1
1800
2018-05-18
20
2018-05-18
23
2018-05-19
12
20
2018-05-19
7
50
2018-05-20
10
Koza Wiktoria
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2018-05-18
23
2018-05-18
14
2018-05-19
20
2018-05-19
17
2018-05-20
8
Koziarowski Jarosław
WLKS Krakus
2018-05-18
9
2018-05-18
2018-05-19
2018-05-20
8
100
2018-05-18
7
80
2018-05-19
5
150
2018-05-20
2
1300
2018-05-18
41
2018-05-19
5
50
2018-05-20
2018-05-19
20
2018-05-18
44
2018-05-19
27
Kramarz Julia
Kj Zbrosławice
MADEIRA (75)
2018-05-18
8
2018-05-18
60
2018-05-19
22
2018-05-19
48
2018-05-20
19
2018-05-18
Krupa Zuzanna
UKJ Lalin
DIAGRAM (144)
2018-05-18
28
2018-05-18
28
2018-05-19
26
2018-05-19
1
2018-05-20
7
Krzanowska Adrianna
KJK Romico Żywiec
2018-05-18
21
2018-05-18
2018-05-19
2018-05-19
39
2018-05-20
4
2018-05-18
16
2018-05-18
37
2018-05-19
5
150
2018-05-20
15
Kucias Angelika
St. KJ Preria Wilkowice
2018-05-18
1
2018-05-18
2018-05-19
2018-05-19
2018-05-20
Kurleto Kornelia
WLKS Krakus
2018-05-18
12
10
2018-05-19
13
2018-05-20
20
Kut Bartosz
UKJ Lalin
DARCO J (141)
2018-05-18
18
2018-05-19
14
2018-05-19
8
50
2018-05-20
8
100
Singapur (193)
2018-05-18
8
2018-05-18
1
2018-05-19
1
2018-05-19
24
2018-05-20
1
Kut Ewa
UKJ Lalin
2018-05-18
13
2018-05-18
17
2018-05-19
8
50
2018-05-20
8
60
AMARETTO (143)
2018-05-18
47
2018-05-18
27
2018-05-19
19
2018-05-20
17
Kut Łukasz
UKJ Lalin
2018-05-18
8
50
2018-05-19
2
500
2018-05-20
7
200
2018-05-18
2018-05-19
2018-05-20
32
KOLIBRA (139)
2018-05-18
12
2018-05-18
42
2018-05-19
39
2018-05-19
7
50
2018-05-20
2
100
Kutermak Oliwia
KJ Facimiech
2018-05-18
26
2018-05-19
2018-05-20
Langer Kaja
KJK Romico Żywiec
ORIANA (82)
2018-05-18
62
2018-05-18
21
2018-05-19
11
2018-05-19
23
2018-05-20
23
Larkowski Wiktor
KJ Zbrosławice
2018-05-18
48
2018-05-18
32
2018-05-19
25
2018-05-19
39
2018-05-20
30
2018-05-18
4
2018-05-18
2
100
2018-05-19
41
2018-05-19
2018-05-20
7
2018-05-18
39
2018-05-19
2018-05-19
5
2018-05-20
2
Maluga Julia
KJ Leśna Wola
ARES (179)
2018-05-18
1
2018-05-19
5
2018-05-19
1
2018-05-20
12
Margańska Aleksandra
BPK
HERMES (136)
2018-05-18
1
2018-05-18
1
2018-05-19
1
2018-05-20
7
Mateja Aleksandra
KJ Leśna Wola
2018-05-18
40
2018-05-20
17
Matusiak Hanna
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
LA COSTA (105)
2018-05-18
12
2018-05-18
17
2018-05-19
8
2018-05-19
10
2018-05-20
5
Medygrał Monika
KJ Leśna Wola
ARES (179)
2018-05-18
1
Mierzwiński Jacek
KS Pegaz Chwałowice
D. ZOLTAN (149)
2018-05-18
14
2018-05-18
5
150
2018-05-20
6
300
CALVADOS (150)
2018-05-18
34
2018-05-18
7
2018-05-19
21
2018-05-20
7
50
2018-05-18
31
2018-05-18
6
2018-05-20
6
50
Motyl Sophia
KJ Leśna Wola
2018-05-18
28
2018-05-18
1
NIHET (38)
2018-05-18
1
2018-05-18
6
Nowak Grzegorz
FKJK Zatoka
COMIENZO (129)
2018-05-18
27
2018-05-18
8
50
2018-05-19
12
2018-05-20
1
1050
VALENTINE (130)
2018-05-18
15
2018-05-18
13
2018-05-19
3
250
2018-05-20
7
150
LARCASS S (192)
2018-05-18
52
2018-05-19
49
2018-05-19
33
2018-05-20
15
Olejarska Sonia
UKJ Stubno
NICEA (152)
2018-05-18
11
2018-05-18
33
2018-05-19
12
2018-05-19
20
2018-05-20
24
Osińska Agnieszka
KJ Royal Opole
2018-05-18
32
2018-05-18
47
2018-05-19
7
2018-05-19
23
2018-05-20
20
Owsiak Wiktoria
UKJ Lalin
2018-05-18
10
2018-05-18
6
50
2018-05-19
1
300
2018-05-19
10
2018-05-20
2
850
Pekaniec Józef
Jeździecki Klub Sportowy Kresowiak Kalników
DAKAR (98)
2018-05-18
9
2018-05-18
53
2018-05-19
32
2018-05-19
42
2018-05-20
26
GALOP (99)
2018-05-18
36
2018-05-18
28
2018-05-19
28
2018-05-19
1
2018-05-20
21
Penar Wiktoria
UKJ Lalin
GRANDBALL (148)
2018-05-18
25
2018-05-18
9
10
2018-05-19
35
2018-05-19
40
2018-05-20
4
400
Piela Katarzyna
JKS Czanki Dąbie Chrobakowe
CZIKO (70)
2018-05-18
26
2018-05-18
30
2018-05-19
16
2018-05-19
41
2018-05-20
31
Pierz Barbara
JKS Pogórze Glinik Zaborowski
JAGODA (35)
2018-05-18
41
2018-05-18
2018-05-19
1
2018-05-19
2018-05-20
8
Pietraszko Kaja
Klub Jazdy Konnej Romico
OLIMPIA (83)
2018-05-18
1
2018-05-18
1
2018-05-19
1
2018-05-19
22
2018-05-20
7
Piksa Magdalena
JKS Czanki Dąbie Chrobakowe
2018-05-18
1
2018-05-18
16
2018-05-19
1
2018-05-19
33
2018-05-20
11
Plewa Tomasz
KJ Leśna Wola
2018-05-18
45
2018-05-18
25
2018-05-19
31
2018-05-20
27
JAZON (169)
2018-05-18
13
2018-05-19
4
2018-05-20
9
Plewa Tomasz
KJ Leśna Wola
GOLDEN (170)
2018-05-18
36
2018-05-18
40
2018-05-19
30
Prasoł Julia
KJ Leśna Wola
GRACJA (180)
2018-05-18
1
2018-05-18
1
2018-05-19
4
2018-05-19
1
2018-05-20
1
Rajtar-Wojciechowska Klaudia
KJ Avanti Opole
2018-05-18
5
150
2018-05-18
4
300
2018-05-19
1
600
2018-05-20
3
1000
DESKANA (66)
2018-05-18
57
2018-05-18
8
50
2018-05-19
3
50
2018-05-19
24
2018-05-20
21
Romanko Katarzyna
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2018-05-18
50
2018-05-19
22
2018-05-19
11
20
2018-05-20
13
Skarżyński Szymon
Fundacja KJK Zatoka
CASPIAN P (145)
2018-05-18
29
2018-05-18
34
2018-05-19
28
2018-05-20
15
OLIMPIA (146)
2018-05-18
19
2018-05-18
49
2018-05-19
25
2018-05-19
2
100
2018-05-20
1
150
CORRIDA (147)
2018-05-18
51
2018-05-18
16
2018-05-19
6
50
2018-05-20
12
Skrobacz Olga
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2018-05-18
2
400
2018-05-19
Słodczyk Dominik
KJ Zbrosławice
CARMEN N (188)
2018-05-18
4
2018-05-18
26
2018-05-19
36
2018-05-19
32
2018-05-20
2
650
APERITIF (189)
2018-05-18
1
300
2018-05-18
1
150
2018-05-19
1
150
2018-05-19
26
2018-05-20
1
750
Sobocka Aleksandra
KJ Leśna Wola
2018-05-18
21
2018-05-20
17
COLLY (172)
2018-05-18
22
2018-05-19
2018-05-18
11
10
2018-05-19
22
2018-05-20
16
Sordyl Łukasz
KJK FABREX
2018-05-18
36
2018-05-18
51
2018-05-19
26
2018-05-19
30
2018-05-20
26
ATLANTA (132)
2018-05-18
29
2018-05-18
14
10
2018-05-19
27
2018-05-19
18
2018-05-20
28
STELINUS (133)
2018-05-18
31
2018-05-18
54
2018-05-19
47
2018-05-19
34
2018-05-20
24
Srokosz Jarosław
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2018-05-18
56
2018-05-18
3
2018-05-19
2
2018-05-19
8
2018-05-20
3
50
Stopa Maciej
KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
FOKUS (50)
2018-05-19
3
150
2018-05-19
BRENNA (51)
2018-05-18
17
2018-05-18
2018-05-19
28
2018-05-20
3
DENIRO (52)
2018-05-18
11
2018-05-18
2018-05-19
25
2018-05-19
2018-05-20
10
2018-05-18
1
2018-05-18
1
2018-05-19
1
2018-05-19
1
2018-05-20
7
2018-05-18
30
2018-05-18
2018-05-19
29
2018-05-19
2018-05-20
6
Szlachta Sławomir
KJ Just Riding Kielce
COMET 240 (153)
2018-05-18
3
50
2018-05-18
3
150
2018-05-19
4
2018-05-19
14
2018-05-20
11
2018-05-18
2
200
2018-05-18
3
250
2018-05-19
6
100
2018-05-20
5
350
CONFLIKT (178)
2018-05-18
23
2018-05-18
25
2018-05-19
10
20
2018-05-20
3
500
Szydłowska Julia
Klub Jazdy Konnej Romico
2018-05-18
44
2018-05-18
2018-05-19
12
2018-05-19
2018-05-20
22
Trzcińska Franciszka
Riding Center Sosnowice
2018-05-18
5
2018-05-18
8
2018-05-19
31
2018-05-19
18
2018-05-20
4
Uchwat Katarzyna
JKS Pogórze Glinik Zaborowski
2018-05-18
16
2018-05-18
31
GUZZI-V (160)
2018-05-18
33
2018-05-18
19
Uchwat Marika
JKS POGÓRZE
EL NINO (161)
2018-05-18
1
2018-05-18
14
Uchwat Robert
JKS Pogórze
IMAGO (34)
2018-05-18
22
2018-05-18
32
2018-05-19
11
2018-05-19
14
2018-05-20
22
Uchwat Sławomir
JKS POGÓRZE
DOHA GPH (162)
2018-05-18
29
2018-05-18
2018-05-18
25
2018-05-18
61
ICOON VDL (164)
2018-05-18
20
2018-05-18
2018-05-18
42
2018-05-18
2
2018-05-20
Uchwat Sławomir
JKS Pogórze Glinik Zaborowski
Balou (197)
2018-05-18
1
2018-05-18
1
Walaszek Rafał
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
CARTAGINA (106)
2018-05-18
1
2018-05-18
28
2018-05-19
1
2018-05-19
36
2018-05-20
14
FREDERIK (107)
2018-05-18
44
2018-05-18
2018-05-19
4
100
2018-05-20
18
LUCILLA (108)
2018-05-18
1
2018-05-18
46
2018-05-19
3
2018-05-19
6
2018-05-20
19
Wójtowicz Tomasz
WKJ Lublin
IRTYSZ (125)
2018-05-18
5
50
2018-05-19
20
2018-05-20
16
SHATTI (126)
2018-05-18
55
2018-05-18
8
2018-05-19
2018-05-19
6
2018-05-20
8
50
ULISSES (127)
2018-05-18
2018-05-18
2018-05-19
7
80
2018-05-20
Beza BER (194)
2018-05-18
1
2018-05-18
1
2018-05-19
24
2018-05-19
26
2018-05-20
7
Wywial Justyna
Kjk Fabrex
WIKTORIA (121)
2018-05-18
1
2018-05-18
35
2018-05-19
35
2018-05-19
2018-05-20
15
Żachowska Patrycja
KJ Global Świętoszowice
KARMEL (115)
2018-05-18
42
2018-05-18
15
2018-05-19
10
2018-05-19
5
2018-05-20
18
TITAN 12 (116)
2018-05-18
48
2018-05-18
12
2018-05-19
15
2018-05-19
2018-05-20
7
100
Zakałużna Anna
KJ Zbrosławice
ARAMIS (77)
2018-05-18
45
2018-05-18
27
2018-05-19
26
2018-05-19
44
2018-05-20
23
Zimny Ewa
St. KS KJK Szary Michałowice
DUMA (87)
2018-05-18
34
2018-05-18
2018-05-19
16
2018-05-19
2018-05-20
18

Number of Riders: 95

Number of Horses: 159

The sum of prizes: 24 540.00

Competition results developed by: SK Leśna Wola
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-042015-2, Stadnina Koni Leśna Wola)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl