Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZO B1* + ZR 27-29/04/2018
Głogów Małopolski, 27-29/04/2018

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
180 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 11:08:36
2018-04-25 08:28:08
Zuzanna Krupa DIAGRAM
  • 2x 2 ZR/LL 80 cm/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
179 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 11:08:46
2018-04-24 21:12:19
Tomasz Plewa ADELANO
  • 1x 4 ZR/P 110 cm/Zwykły art 238.2.1
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/MR Zwykły art 238.2.1
178 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 11:09:35
2018-04-24 21:11:55
Monika Medygrał GRACJA
  • 1x 1 ZR/LL 60 cm/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
177 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 11:09:45
2018-04-24 21:11:00
Julia Prasoł GRACJA
  • 1x 1 ZR/LL 60 cm/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
176 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 11:09:55
2018-04-24 21:09:54
Julia Maluga ARES
  • 2x 1 ZR/LL 60 cm/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
175 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 11:10:06
2018-04-24 20:39:27
Julia Ostrowska CARPEDIEM
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/MR Zwykły art 238.2.1
174 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 11:09:25
2018-04-24 20:38:21
Julia Ostrowska EVENING BREEZE
  • 1x 1 ZR/LL 60 cm/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
173 ENTRY ACCEPTED 2018-04-24 16:32:52
2018-04-24 15:28:12
Radosław Zalewski CHALLENGE PICOBELLO Z
  • 1x 3 ZR/L 100 cm/Zwykły art 238.2.1
  • 1x 4 ZR/P 110 cm/Zwykły art 238.2.1
172 ENTRY ACCEPTED 2018-04-24 14:32:51
2018-04-24 09:18:03
Szymon Skarżyński CLEMENS
  • 2x 2 ZR/LL 80 cm/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
171 ENTRY ACCEPTED 2018-04-24 14:33:01
2018-04-24 08:38:04
Dominik Słodczyk LUCKY M
  • 1x 3 ZR/L 100 cm/Zwykły art 238.2.1
  • 1x 4 ZR/P 110 cm/Zwykły art 238.2.1
170 ENTRY ACCEPTED 2018-04-24 14:33:19
2018-04-24 08:37:27
Dominik Słodczyk DRAKO
  • 1x 4 ZR/P 110 cm/Zwykły art 238.2.1
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/MR Zwykły art 238.2.1
169 ENTRY ACCEPTED 2018-04-24 14:33:29
2018-04-24 08:36:52
Dominik Słodczyk ATLANTO
  • 1x 2 ZO/C 130 cm/ŚR Zwykły art 238.2.1
  • 1x 3 ZO/CC 135 cm/DR Zwykły art 238.2.1
168 ENTRY ACCEPTED 2018-04-24 14:33:42
2018-04-24 08:36:18
Dominik Słodczyk AMBASADOR
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/MR Zwykły art 238.2.1
  • 1x 2 ZO/C 130 cm/ŚR Zwykły art 238.2.1
167 ENTRY ACCEPTED 2018-04-24 14:33:56
2018-04-23 21:45:02
Marek Duszkiewicz VERNON
  • 1x 3 ZR/L 100 cm/Zwykły art 238.2.1
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/MR Zwykły art 238.2.1
166 ENTRY ACCEPTED 2018-04-24 14:34:06
2018-04-23 21:44:25
Marek Duszkiewicz USTIN
  • 1x 3 ZR/L 100 cm/Zwykły art 238.2.1
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/MR Zwykły art 238.2.1
165 ENTRY ACCEPTED 2018-04-24 14:34:17
2018-04-23 21:22:00
Olga Łabudzik NORTON
  • 1x 3 ZR/L 100 cm/Zwykły art 238.2.1
  • 1x 4 ZR/P 110 cm/Zwykły art 238.2.1
164 ENTRY ACCEPTED 2018-04-24 14:34:28
2018-04-23 21:21:28
Olga Łabudzik BURBON
  • 2x 3 ZR/L 100 cm/Zwykły art 238.2.1
163 ENTRY ACCEPTED 2018-04-24 14:34:37
2018-04-23 20:26:46
Aleksandra Cebulak GIRSTTI S. E.
  • 1x 2 ZO/C 130 cm/ŚR Zwykły art 238.2.1
162 ENTRY ACCEPTED 2018-04-24 14:34:48
2018-04-23 20:23:09
Katarzyna Uchwat INCOLANDO VL
  • 2x 3 ZR/L 100 cm/Zwykły art 238.2.1
161 ENTRY ACCEPTED 2018-04-24 14:34:58
2018-04-23 20:18:25
Sławomir Uchwat COSINNS
  • 2x 3 ZR/L 100 cm/Zwykły art 238.2.1
160 ENTRY ACCEPTED 2018-04-24 14:35:11
2018-04-23 19:43:08
Marta Baczyńska DO IT
  • 1x 2 ZO/C 130 cm/ŚR Zwykły art 238.2.1
  • 1x 3 ZO/CC 135 cm/DR Zwykły art 238.2.1
159 ENTRY ACCEPTED 2018-04-24 14:35:20
2018-04-23 19:25:22
Mateusz Tyszko ALINA
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/MR Zwykły art 238.2.1
  • 1x 2 ZO/C 130 cm/ŚR Zwykły art 238.2.1
158 ENTRY ACCEPTED 2018-04-24 14:35:32
2018-04-23 19:17:36
Mateusz Tyszko SASILIO
  • 2x 2 ZR/LL 80 cm/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
157 ENTRY ACCEPTED 2018-04-24 14:35:42
2018-04-23 19:07:40
Magdalena Krasnowska SELSSILIO
  • 2x 2 ZR/LL 80 cm/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
156 ENTRY ACCEPTED 2018-04-24 14:36:58
2018-04-23 18:59:36
Mateusz Tyszko AL AWAR
  • 1x 2 ZO/C 130 cm/ŚR Zwykły art 238.2.1
  • 1x 3 ZO/CC 135 cm/DR Zwykły art 238.2.1
155 ENTRY ACCEPTED 2018-04-24 14:37:09
2018-04-23 18:44:08
Magdalena Krasnowska NEMIROFF
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/MR Zwykły art 238.2.1
  • 1x 2 ZO/C 130 cm/ŚR Zwykły art 238.2.1
154 ENTRY ACCEPTED 2018-04-24 14:37:20
2018-04-23 16:49:50
Radosław Zalewski ILATINA
  • 1x 2 ZO/C 130 cm/ŚR Zwykły art 238.2.1
  • 1x 3 ZO/CC 135 cm/DR Zwykły art 238.2.1
153 ENTRY ACCEPTED 2018-04-24 14:37:38
2018-04-23 16:49:11
Radosław Zalewski KONTADOR VD MOLENDREEF
  • 1x 2 ZO/C 130 cm/ŚR Zwykły art 238.2.1
  • 1x 3 ZO/CC 135 cm/DR Zwykły art 238.2.1
152 ENTRY ACCEPTED 2018-04-24 14:37:51
2018-04-23 16:48:38
Radosław Zalewski NIXON JS
  • 1x 3 ZR/L 100 cm/Zwykły art 238.2.1
  • 1x 4 ZR/P 110 cm/Zwykły art 238.2.1
151 ENTRY ACCEPTED 2018-04-24 14:38:01
2018-04-23 16:47:19
Radosław Zalewski HERE I AM
  • 1x 3 ZR/L 100 cm/Zwykły art 238.2.1
  • 1x 4 ZR/P 110 cm/Zwykły art 238.2.1
150 ENTRY ACCEPTED 2018-04-24 14:38:11
2018-04-23 16:46:45
Nadia Kuźma NOBLE LADY
  • 1x 3 ZR/L 100 cm/Zwykły art 238.2.1
  • 1x 4 ZR/P 110 cm/Zwykły art 238.2.1
149 ENTRY ACCEPTED 2018-04-24 14:38:20
2018-04-23 13:27:44
Beata Szumińska COCA SZUMAWA
  • 1x 4 ZR/P 110 cm/Zwykły art 238.2.1
148 ENTRY ACCEPTED 2018-04-24 14:38:33
2018-04-23 13:27:08
Beata Szumińska CHARDONNAY SZUMAWA
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/MR Zwykły art 238.2.1
  • 1x 2 ZO/C 130 cm/ŚR Zwykły art 238.2.1
147 ENTRY ACCEPTED 2018-04-24 14:38:48
2018-04-23 12:03:26
Marcin Gronkowski FAROUGE
  • 1x 3 ZR/L 100 cm/Zwykły art 238.2.1
  • 1x 4 ZR/P 110 cm/Zwykły art 238.2.1
146 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 11:48:22
2018-04-23 07:54:03
Michał Kaźmierczak AVIGAIL
  • 1x 4 ZR/P 110 cm/Zwykły art 238.2.1
145 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 11:48:10
2018-04-23 07:52:29
Michał Kaźmierczak STAKORADO
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/MR Zwykły art 238.2.1
144 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 11:47:58
2018-04-23 07:50:48
Michał Kaźmierczak CISALL FS
  • 1x 3 ZO/CC 135 cm/DR Zwykły art 238.2.1
143 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 11:47:48
2018-04-23 07:50:30
Michał Kaźmierczak J'T' ADORE VAN DE ZUIDHOEK
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/MR Zwykły art 238.2.1
142 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 11:26:30
2018-04-23 07:50:05
Michał Kaźmierczak BONIEK
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/MR Zwykły art 238.2.1
141 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 11:26:19
2018-04-23 07:48:39
Michał Kaźmierczak DIARADO TOP
  • 2x 3 ZR/L 100 cm/Zwykły art 238.2.1
140 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 11:26:08
2018-04-23 07:48:14
Michał Kaźmierczak BENGRAF
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/MR Zwykły art 238.2.1
139 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 11:25:55
2018-04-22 12:12:58
Albert Ornat NIGHT DANCE
  • 1x 4 ZR/P 110 cm/Zwykły art 238.2.1
138 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 11:25:43
2018-04-22 11:34:26
Maciej Mączka CAMARO
  • 1x 4 ZR/P 110 cm/Zwykły art 238.2.1
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/MR Zwykły art 238.2.1
137 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 11:25:11
2018-04-22 11:33:45
Katarzyna Kieljan-Mączka CASSIANO
  • 1x 4 ZR/P 110 cm/Zwykły art 238.2.1
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/MR Zwykły art 238.2.1
136 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 11:24:58
2018-04-21 19:02:31
Maria Brańka Borja REFLECTION
  • 1x 3 ZR/L 100 cm/Zwykły art 238.2.1
  • 1x 4 ZR/P 110 cm/Zwykły art 238.2.1
135 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 11:24:45
2018-04-20 22:39:01
Tomasz Plewa JAZON
  • 2x 3 ZR/L 100 cm/Zwykły art 238.2.1
134 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 11:23:53
2018-04-20 22:38:05
Olga Janas WAKAT
  • 2x 2 ZR/LL 80 cm/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
133 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 11:10:33
2018-04-20 22:31:29
Wiktoria Hojda I LOVE YOU DU BEAUMONT
  • 1x 4 ZR/P 110 cm/Zwykły art 238.2.1
132 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 11:23:26
2018-04-20 22:27:04
Nikola Gburyk GOLDEN
  • 2x 3 ZR/L 100 cm/Zwykły art 238.2.1
131 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 11:23:14
2018-04-20 22:22:18
Aleksandra Mateja EMILLI ROSE
  • 1x 3 ZR/L 100 cm/Zwykły art 238.2.1
  • 1x 4 ZR/P 110 cm/Zwykły art 238.2.1
130 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 11:10:43
2018-04-20 22:21:48
Aleksandra Sobocka VIVE LE ROI
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/MR Zwykły art 238.2.1
  • 1x 2 ZO/C 130 cm/ŚR Zwykły art 238.2.1
129 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 11:22:43
2018-04-20 22:20:33
Aleksandra Sobocka COLLY
  • 1x 4 ZR/P 110 cm/Zwykły art 238.2.1
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/MR Zwykły art 238.2.1
128 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 11:10:54
2018-04-20 22:20:07
Aleksandra Sobocka CHRISTIANO I L
  • 1x 4 ZR/P 110 cm/Zwykły art 238.2.1
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/MR Zwykły art 238.2.1
127 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 11:22:19
2018-04-20 22:19:38
Małgorzata Jemioło CERA
  • 1x 1 ZR/LL 60 cm/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 2 ZR/LL 80 cm/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
126 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 11:22:08
2018-04-20 22:19:18
Wiktoria Hojda ELDORADO W
  • 1x 4 ZR/P 110 cm/Zwykły art 238.2.1
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/MR Zwykły art 238.2.1
124 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 11:21:34
2018-04-20 19:14:04
Grzegorz Faber STACORRADO
  • 1x 2 ZR/LL 80 cm/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 3 ZR/L 100 cm/Zwykły art 238.2.1
123 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 11:21:22
2018-04-20 19:13:32
Grzegorz Faber PRESTIŻ
  • 1x 4 ZR/P 110 cm/Zwykły art 238.2.1
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/MR Zwykły art 238.2.1
122 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 11:21:08
2018-04-20 19:12:44
Grzegorz Faber KOKAINA
  • 1x 4 ZR/P 110 cm/Zwykły art 238.2.1
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/MR Zwykły art 238.2.1
121 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 11:20:37
2018-04-20 19:12:06
Grzegorz Faber CARAMELLA
  • 2x 2 ZR/LL 80 cm/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
120 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 11:20:24
2018-04-20 14:14:30
Natalia Magierło LABRADOR
  • 1x 3 ZR/L 100 cm/Zwykły art 238.2.1
  • 1x 4 ZR/P 110 cm/Zwykły art 238.2.1
118 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 11:19:58
2018-04-20 08:04:34
Oliwia Pawłucka SERENADA W
  • 1x 3 ZR/L 100 cm/Zwykły art 238.2.1
  • 1x 4 ZR/P 110 cm/Zwykły art 238.2.1
117 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 11:19:45
2018-04-20 08:04:05
Sonia Olejarska CARSANVARO
  • 1x 3 ZR/L 100 cm/Zwykły art 238.2.1
  • 1x 4 ZR/P 110 cm/Zwykły art 238.2.1
116 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 11:19:31
2018-04-20 08:00:02
Sonia Olejarska NICEA
  • 1x 4 ZR/P 110 cm/Zwykły art 238.2.1
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/MR Zwykły art 238.2.1
115 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 11:19:17
2018-04-19 21:51:57
Zbigniew Kostrzewski KEIRA HIPPICA
  • 1x 4 ZR/P 110 cm/Zwykły art 238.2.1
114 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 11:19:03
2018-04-19 21:49:29
Zbigniew Kostrzewski KOSSAK HIPPICA
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/MR Zwykły art 238.2.1
113 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 11:18:46
2018-04-19 21:48:59
Zbigniew Kostrzewski HIPPICA KOH I NOOR
  • 1x 2 ZO/C 130 cm/ŚR Zwykły art 238.2.1
111 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 11:17:57
2018-04-19 21:48:31
Zbigniew Kostrzewski CALIFORNIA HIPPICA
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/MR Zwykły art 238.2.1
109 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 11:17:15
2018-04-19 20:28:21
Oliwia Kutermak CHABLIS VDV Z
  • 1x 4 ZR/P 110 cm/Zwykły art 238.2.1
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/MR Zwykły art 238.2.1
108 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 11:16:59
2018-04-19 18:13:37
Natalia Kościelniak VIVALDI
  • 1x 1 ZR/LL 60 cm/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
105 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 11:42:55
2018-04-18 21:53:26
Julia Wójcik LEXUS
  • 2x 3 ZR/L 100 cm/Zwykły art 238.2.1
104 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 11:43:14
2018-04-18 21:48:29
Nikola Połeć JEMEN
  • 1x 2 ZR/LL 80 cm/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 3 ZR/L 100 cm/Zwykły art 238.2.1
103 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 11:43:26
2018-04-18 21:09:30
Adam Kaźmierczak MAGIC MOMENT
  • 1x 2 ZR/LL 80 cm/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 3 ZR/L 100 cm/Zwykły art 238.2.1
100 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 11:44:09
2018-04-18 20:59:23
Adam Kaźmierczak CASCALIDO
  • 1x 3 ZR/L 100 cm/Zwykły art 238.2.1
  • 1x 4 ZR/P 110 cm/Zwykły art 238.2.1
99 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 11:44:39
2018-04-18 20:59:05
Nikola Stankiewicz EMIS
  • 1x 2 ZR/LL 80 cm/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 3 ZR/L 100 cm/Zwykły art 238.2.1
98 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 11:44:59
2018-04-18 20:36:03
Maja Dreger K - NICO
  • 2x 2 ZR/LL 80 cm/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
97 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 11:42:12
2018-04-18 20:25:55
Sylwia Synowiec WIKI
  • 2x 3 ZR/L 100 cm/Zwykły art 238.2.1
96 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 11:45:16
2018-04-18 19:33:35
Monika Zalega TEST
  • 2x 4 ZR/P 110 cm/Zwykły art 238.2.1
95 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 11:45:30
2018-04-18 19:30:58
Monika Zalega DACCOR
  • 2x 3 ZR/L 100 cm/Zwykły art 238.2.1
94 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 11:46:10
2018-04-18 16:33:16
Julia Reinfuss DOLLAR D'LA ROUSSERIE
  • 1x 2 ZR/LL 80 cm/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 3 ZR/L 100 cm/Zwykły art 238.2.1
92 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 11:45:42
2018-04-18 14:25:22
Veronika Klieshchevnikova CREDO
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/MR Zwykły art 238.2.1
  • 1x 2 ZO/C 130 cm/ŚR Zwykły art 238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 11:41:22
2018-04-18 11:03:08
Krzysztof Leśniak CAPITAL BEJ
  • 1x 4 ZR/P 110 cm/Zwykły art 238.2.1
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/MR Zwykły art 238.2.1
90 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 10:17:27
2018-04-18 07:27:36
Zuzanna Chwostek CURT COBAIN
  • 2x 2 ZR/LL 80 cm/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
89 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 10:17:16
2018-04-17 22:41:11
Szymon Skarżyński VALENTINE
  • 1x 4 ZR/P 110 cm/Zwykły art 238.2.1
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/MR Zwykły art 238.2.1
88 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 10:17:07
2018-04-17 22:40:43
Szymon Skarżyński OLIMPIA
  • 1x 3 ZR/L 100 cm/Zwykły art 238.2.1
  • 1x 4 ZR/P 110 cm/Zwykły art 238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 10:16:38
2018-04-17 22:40:08
Szymon Skarżyński CASPIAN P
  • 1x 4 ZR/P 110 cm/Zwykły art 238.2.1
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/MR Zwykły art 238.2.1
84 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 10:16:07
2018-04-17 21:22:13
Aleksandra Cebulak NIKOS DE KALECH
  • 2x 3 ZR/L 100 cm/Zwykły art 238.2.1
83 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 10:15:57
2018-04-17 21:21:21
Aleksandra Cebulak FELINE
  • 1x 2 ZO/C 130 cm/ŚR Zwykły art 238.2.1
82 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 10:15:47
2018-04-17 21:20:36
Agnieszka Cebulak LULANA VAN HET KEIZERSHOF
  • 1x 4 ZR/P 110 cm/Zwykły art 238.2.1
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/MR Zwykły art 238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 10:15:37
2018-04-17 21:20:09
Agnieszka Cebulak COCO CHANEL DE LAUBRY Z
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/MR Zwykły art 238.2.1
80 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 10:15:26
2018-04-17 18:13:25
Krzysztof Leśniak FEMPIRE G
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/MR Zwykły art 238.2.1
79 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 10:15:16
2018-04-17 18:00:13
Jagoda Hamerlik PLEASE FITTA
  • 1x 3 ZR/L 100 cm/Zwykły art 238.2.1
  • 1x 4 ZR/P 110 cm/Zwykły art 238.2.1
78 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 10:15:05
2018-04-17 17:49:27
Kornelia Kurleto COME ON DONE Z
  • 1x 4 ZR/P 110 cm/Zwykły art 238.2.1
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/MR Zwykły art 238.2.1
77 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 10:14:54
2018-04-17 16:32:38
Klaudia Dziura LILITH
  • 1x 1 ZR/LL 60 cm/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
76 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 10:14:44
2018-04-17 16:32:05
Patrycja Frąk LILITH
  • 1x 1 ZR/LL 60 cm/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
75 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 10:14:32
2018-04-17 16:28:37
Zuzanna Stopa ESTEGAN
  • 1x 1 ZR/LL 60 cm/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
74 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 10:14:20
2018-04-17 16:24:50
Patrycja Frąk ESTEGAN
  • 1x 1 ZR/LL 60 cm/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
73 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 10:14:09
2018-04-17 15:58:51
Karolina Gołąb HANNAH
  • 1x 3 ZR/L 100 cm/Zwykły art 238.2.1
  • 1x 4 ZR/P 110 cm/Zwykły art 238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2018-04-17 15:19:48
2018-04-17 09:11:44
Paulina Rudzka CAMILLO SONG
  • 1x 3 ZR/L 100 cm/Zwykły art 238.2.1
  • 1x 4 ZR/P 110 cm/Zwykły art 238.2.1
70 ENTRY ACCEPTED 2018-04-17 15:19:39
2018-04-16 23:10:43
Maria Suwalska FERRO
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/MR Zwykły art 238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2018-04-17 15:19:29
2018-04-16 22:01:46
Anna Szary-Ziębicka HELIOS VAN DE NOORDHEVEL
  • 1x 2 ZO/C 130 cm/ŚR Zwykły art 238.2.1
68 ENTRY ACCEPTED 2018-04-17 15:19:21
2018-04-16 22:01:19
Anna Szary-Ziębicka GUIDAM
  • 1x 2 ZO/C 130 cm/ŚR Zwykły art 238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2018-04-17 15:18:57
2018-04-16 22:00:58
Anna Szary-Ziębicka MILLION DREAMS
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/MR Zwykły art 238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2018-04-17 15:18:46
2018-04-16 22:00:26
Anna Szary-Ziębicka Z RIARALDA Z
  • 1x 4 ZR/P 110 cm/Zwykły art 238.2.1
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/MR Zwykły art 238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2018-04-17 15:18:35
2018-04-16 21:59:55
Michał Ziębicki GUESS
  • 1x 2 ZO/C 130 cm/ŚR Zwykły art 238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2018-04-17 15:18:26
2018-04-16 21:59:35
Michał Ziębicki GENTELMAN
  • 1x 2 ZO/C 130 cm/ŚR Zwykły art 238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2018-04-17 15:18:16
2018-04-16 21:58:59
Michał Ziębicki FIRST LADY
  • 1x 3 ZO/CC 135 cm/DR Zwykły art 238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2018-04-17 15:17:17
2018-04-16 21:29:53
Natalia Kościelniak CANTORA
  • 1x 4 ZR/P 110 cm/Zwykły art 238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2018-04-24 14:38:58
2018-04-16 21:03:28
Gabriela Bado GUCCI
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/MR Zwykły art 238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2018-04-24 14:39:08
2018-04-16 21:03:08
Gabriela Bado ELWICA DN
  • 1x 2 ZO/C 130 cm/ŚR Zwykły art 238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2018-04-17 15:16:41
2018-04-16 18:36:10
Marika Uchwat EL NINO
  • 1x 2 ZR/LL 80 cm/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 3 ZR/L 100 cm/Zwykły art 238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 10:19:57
2018-04-16 09:33:45
Agata Arendt TBI DÜSSELDORF
  • 1x 2 ZO/C 130 cm/ŚR Zwykły art 238.2.1
  • 1x 3 ZO/CC 135 cm/DR Zwykły art 238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 10:19:47
2018-04-16 09:33:01
Agata Arendt BAJASZA
  • 1x 2 ZR/LL 80 cm/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 3 ZR/L 100 cm/Zwykły art 238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 10:19:37
2018-04-15 11:09:06
Aleksandra Fiwek COCODRILLO
  • 2x 1 ZR/LL 60 cm/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
55 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 10:19:18
2018-04-14 22:19:14
Oliwia Szustkowska F TERMIE R 14
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/MR Zwykły art 238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 10:18:52
2018-04-14 12:24:21
Katarzyna Kawa KEC CLAUDIA JEAN
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/MR Zwykły art 238.2.1
  • 1x 2 ZO/C 130 cm/ŚR Zwykły art 238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 10:18:42
2018-04-14 12:23:54
Aleksandra Kawa WIENA
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/MR Zwykły art 238.2.1
  • 1x 2 ZO/C 130 cm/ŚR Zwykły art 238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 10:18:29
2018-04-13 13:01:34
Krzysztof Okła GIOVANNI
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/MR Zwykły art 238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 10:18:18
2018-04-13 12:57:23
Krzysztof Okła WARRIOR Z (EX W HEMBLA Z)
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/MR Zwykły art 238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 10:18:07
2018-04-13 12:56:52
Krzysztof Okła ELLYETTE HH
  • 1x 4 ZR/P 110 cm/Zwykły art 238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 10:17:56
2018-04-13 12:56:29
Krzysztof Okła CHACITOL
  • 1x 2 ZO/C 130 cm/ŚR Zwykły art 238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 10:17:40
2018-04-13 09:43:26
Bartosz Kut DARCO J
  • 1x 2 ZO/C 130 cm/ŚR Zwykły art 238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 10:17:18
2018-04-13 09:43:07
Bartosz Kut CONLOU
  • 1x 2 ZO/C 130 cm/ŚR Zwykły art 238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 09:49:54
2018-04-13 09:25:18
Łukasz Kut CHACCO-TWO
  • 1x 2 ZO/C 130 cm/ŚR Zwykły art 238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 09:49:43
2018-04-13 09:24:41
Łukasz Kut KOLIBRA
  • 1x 4 ZR/P 110 cm/Zwykły art 238.2.1
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/MR Zwykły art 238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 09:49:29
2018-04-13 09:24:13
Łukasz Kut BALOU DU CHATEU
  • 1x 2 ZO/C 130 cm/ŚR Zwykły art 238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 09:49:17
2018-04-13 07:55:27
Julia Ostrowska EYE CATCHER
  • 1x 2 ZO/C 130 cm/ŚR Zwykły art 238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 09:47:54
2018-04-12 21:28:47
Artur Kufel JASTINE
  • 1x 2 ZO/C 130 cm/ŚR Zwykły art 238.2.1
  • 1x 3 ZO/CC 135 cm/DR Zwykły art 238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 09:47:41
2018-04-12 21:28:15
Artur Kufel ALABASTER
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/MR Zwykły art 238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 08:57:09
2018-04-12 06:23:38
Marcelina Lech EQUANDANI
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/MR Zwykły art 238.2.1
  • 1x 2 ZO/C 130 cm/ŚR Zwykły art 238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 08:57:44
2018-04-12 06:23:07
Marcelina Lech ARMANI
  • 1x 3 ZR/L 100 cm/Zwykły art 238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 08:58:04
2018-04-11 15:55:16
Sylwia Gilowska JASTRUN
  • 1x 3 ZR/L 100 cm/Zwykły art 238.2.1
  • 1x 4 ZR/P 110 cm/Zwykły art 238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 08:58:34
2018-04-10 12:47:07
Tomasz Wójtowicz ULISSES
  • 1x 2 ZO/C 130 cm/ŚR Zwykły art 238.2.1
  • 1x 3 ZO/CC 135 cm/DR Zwykły art 238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 08:58:50
2018-04-10 12:46:34
Tomasz Wójtowicz SHATTI
  • 1x 3 ZR/L 100 cm/Zwykły art 238.2.1
  • 1x 4 ZR/P 110 cm/Zwykły art 238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 08:59:46
2018-04-10 12:46:02
Tomasz Wójtowicz IRTYSZ
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/MR Zwykły art 238.2.1
  • 1x 2 ZO/C 130 cm/ŚR Zwykły art 238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 09:00:02
2018-04-10 12:43:39
Tomasz Wójtowicz BALOUSSINIA
  • 1x 1 ZR/LL 60 cm/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 2 ZR/LL 80 cm/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
29 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 08:59:29
2018-04-09 20:58:17
Joanna Pomiankowska HOKEY POKEY
  • 1x 3 ZR/L 100 cm/Zwykły art 238.2.1
  • 1x 4 ZR/P 110 cm/Zwykły art 238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 08:59:11
2018-04-09 20:57:49
Joanna Pomiankowska GIRL RV
  • 1x 2 ZO/C 130 cm/ŚR Zwykły art 238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2018-04-24 14:39:21
2018-04-08 23:18:13
Katarzyna Darłak COLINS PG
  • 1x 4 ZR/P 110 cm/Zwykły art 238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 15:25:58
2018-04-03 20:56:03
Aleksandra Czerska OREGON
  • 2x 2 ZR/LL 80 cm/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
24 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 11:08:25
2018-04-03 20:55:32
Aleksandra Czerska KARALIUS
  • 2x 3 ZR/L 100 cm/Zwykły art 238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 15:27:10
2018-04-03 20:55:09
Aleksandra Czerska MAGNUS
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/MR Zwykły art 238.2.1
  • 1x 2 ZO/C 130 cm/ŚR Zwykły art 238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 15:29:12
2018-04-03 11:29:47
Katarzyna Romanko SHAMANKA
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/MR Zwykły art 238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 15:29:45
2018-03-31 13:17:08
Maja Najdzionek PIERWIOSNEK
  • 1x 1 ZR/LL 60 cm/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 2 ZR/LL 80 cm/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
19 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 15:30:03
2018-03-31 13:15:22
Szymon Najdzionek CHUPA CHUPS BS
  • 1x 3 ZR/L 100 cm/Zwykły art 238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 15:29:28
2018-03-31 13:14:30
Szymon Najdzionek FADINA PP
  • 1x 2 ZO/C 130 cm/ŚR Zwykły art 238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 15:30:21
2018-03-29 12:25:23
Jarosław Srokosz CONNORCA
  • 1x 4 ZR/P 110 cm/Zwykły art 238.2.1
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/MR Zwykły art 238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 15:30:38
2018-03-24 16:29:52
Jarosław Koziarowski CHENET
  • 1x 3 ZO/CC 135 cm/DR Zwykły art 238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 15:30:55
2018-03-24 16:28:55
Jarosław Koziarowski FRED - FLINSTONE
  • 1x 2 ZO/C 130 cm/ŚR Zwykły art 238.2.1
  • 1x 3 ZO/CC 135 cm/DR Zwykły art 238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 15:31:15
2018-03-21 09:35:58
Małgorzata Krzeczowska WONTENDRA
  • 1x 2 ZO/C 130 cm/ŚR Zwykły art 238.2.1
  • 1x 3 ZO/CC 135 cm/DR Zwykły art 238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2018-04-24 14:40:11
2018-03-21 08:16:12
Sławomir Uchwat CHARLIE S 15
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/MR Zwykły art 238.2.1
  • 1x 2 ZO/C 130 cm/ŚR Zwykły art 238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2018-04-24 14:32:29
2018-03-21 08:04:38
Katarzyna Uchwat GUZZI-V
  • 1x 3 ZR/L 100 cm/Zwykły art 238.2.1
  • 1x 4 ZR/P 110 cm/Zwykły art 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2018-04-17 14:53:02
2018-03-21 08:04:13
Sławomir Uchwat HASTON NITA
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/MR Zwykły art 238.2.1
  • 1x 2 ZO/C 130 cm/ŚR Zwykły art 238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2018-04-24 09:41:11
2018-03-21 08:03:52
Kamil Musiał LINDY HOP
  • 1x 4 ZR/P 110 cm/Zwykły art 238.2.1
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/MR Zwykły art 238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 15:33:18
2018-03-21 08:00:55
Katarzyna Uchwat TAHIRA ANGEL
  • 1x 4 ZR/P 110 cm/Zwykły art 238.2.1
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/MR Zwykły art 238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 15:33:34
2018-03-21 08:00:30
Sławomir Uchwat Q 7
  • 1x 3 ZO/CC 135 cm/DR Zwykły art 238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2018-04-24 09:40:46
2018-03-20 14:38:31
Sophia Motyl NIHET
  • 1x 2 ZR/LL 80 cm/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 3 ZR/L 100 cm/Zwykły art 238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 15:34:07
2018-03-20 14:38:00
Sophia Motyl DON KICHOT
  • 2x 1 ZR/LL 60 cm/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Arendt Agata LKJ Ochaby
1998 (MJ.)
O026809
10121010
2. Bado Gabriela Kielecki KJ
2001 (J.)
O032526
3. Brańka Borja Maria WLKS Krakus
2005 (JM.)
O041924
4. Cebulak Agnieszka KS Stangret Kielce
2000 (J.)
O021799
5. Cebulak Aleksandra KS Stangret Kielce
S
O005800
10068738
6. Chwostek Zuzanna BPK
2000 (J.)
None
7. Czerska Aleksandra KJ Just Riding Kielce
2001 (J.)
O026082
8. Darłak Katarzyna Kjk Romico
S
O006731
9. Dreger Maja KJK Solka Miedzyrzecze
2004 (JM.)
O044372
10. Duszkiewicz Marek KJ Leśna Wola
S
O002545
11. Dziura Klaudia BPK (OJ Tango)
2003 (JM.)
brak
12. Faber Grzegorz KJK Fabrex Stanisław Dolny
S
O006090
13. Fiwek Aleksandra Wkj Lublin SJ Zawieprzyce
S
O012194
14. Gburyk Nikola KJ Leśna Wola
2001 (J.)
O033508
15. Gilowska Sylwia JKS Kresowiak Kalników
2000 (J.)
brak
16. Gołąb Karolina WLKS Krakus Swoszowice
2005 (JM.)
O044152
17. Gronkowski Marcin KJK Fabrex Stanisław Dolny
S
O039458
18. Hamerlik Jagoda WLKS Krakus
2001 (J.)
O031692
19. Hojda Wiktoria KJ Leśna Wola
2001 (J.)
O034202
20. Janas Olga KJ Leśna Wola
O047476
21. Jemioło Małgorzata KJ Leśna Wola
2002 (J.)
O034025
22. Kawa Aleksandra WLKS Krakus Swoszowice
2001 (J.)
O033387
23. Kawa Katarzyna WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O008013
24. Kaźmierczak Adam LKJ Ochaby
S
000
25. Kaźmierczak Michał KJ Leśna Wola
S
O001402
26. Kaźmierczak Michał KJ Lesna Wola
S
0
27. Kieljan-Mączka Katarzyna JKS Pogórze Glinik Zaborowski
S
O026874
28. Klieshchevnikova Veronika St. KS KJK Szary Michałowice
2001 (J.)
brak
10146935
29. Kościelniak Natalia St. KS KJK Szary Michałowice
S
O022514
10120766
30. Kostrzewski Zbigniew KS Stadnina Koni Krzywopłoty
S
O000276
31. Koziarowski Jarosław WLKS Krakus
S
O002981
32. Krasnowska Magdalena Tuszyński KJ Garbówek
S
O003541
33. Krupa Zuzanna UKJ Lalin
2000 (J.)
brak
34. Krzeczowska Małgorzata St. KS KJK Szary Michałowice
S
O003431
35. Kufel Artur WKJ Lublin SJ Krupiec
S
O000968
36. Kurleto Kornelia WLKS Krakus
2004 (JM.)
O044772
37. Kut Bartosz UKJ Lalin
S
O009034
38. Kut Łukasz UKJ Lalin
S
O003872
39. Kutermak Oliwia KJ Facimiech
2001 (J.)
O026013
40. Kuźma Nadia St. SKJ Bobrowy Staw
2004 (JM.)
O035744
41. Lech Marcelina KS FARUK
2003 (JM.)
O036264
10153280
42. Leśniak Krzysztof WLKS Krakus
S
O000877
43. Leśniak Krzysztof WLKS Krakus
S
O000877
44. Mączka Maciej St. KS KJK Szary Michałowice
S
O026873
45. Magierło Natalia bpk
2001 (J.)
brak
46. Maluga Julia KJ Leśna Wola
2003 (JM.)
brak
47. Mateja Aleksandra KJ Leśna Wola
48. Medygrał Monika KJ Leśna Wola
S
O012128
49. Motyl Sophia KJ Leśna Wola
2004 (JM.)
O033547
50. Musiał Kamil JKS Pogórze Glinik Zaborowski
1999 (MJ.)
O026039
51. Najdzionek Maja bpk
2006 (JM.)
Brak
52. Najdzionek Szymon WLKS Krakus
2000 (J.)
O028637
53. Okła Krzysztof Kielecki KJ
S
O003548
54. Olejarska Sonia UKJ Stubno
2000 (J.)
O036518
55. Ornat Albert St. KS KJK Szary Michałowice
1997 (MJ.)
O012478
56. Ostrowska Julia Polski Polo Klub Warszawa
1998 (MJ.)
O006897
57. Pawłucka Oliwia Uczniowski Klub Jeździecki Stubno
2003 (JM.)
O038037
58. Plewa Tomasz KJ Leśna Wola
S
brak
59. Plewa Tomasz KJ Leśna Wola
S
O013203
60. Połeć Nikola Ośrodek Jeździecki EQUISTRO Wierzawice
2001 (J.)
brak
61. Pomiankowska Joanna KS Stangret Kielce
S
O003873
10046832
62. Prasoł Julia KJ Leśna Wola
2004 (JM.)
brak
63. Reinfuss Julia St. KS KJK Szary Michałowice
S
O013772
64. Rudzka Paulina KS Stangret Kielce
2000 (J.)
O026694
65. Skarżyński Szymon Fundacja KJK Zatoka
S
O028048
66. Słodczyk Dominik KJ Zbrosławice
S
O007598
67. Sobocka Aleksandra KJ Leśna Wola
2004 (JM.)
O040954
68. Srokosz Jarosław WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O032222
69. Stankiewicz Nikola Klub Jeździecki ''Equistro'' Wierzawice
2002 (J.)
brak
70. Suwalska Maria Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus Swoszowice
S
O003797
71. Synowiec Sylwia KJK Solka
2001 (J.)
O033429
72. Szary-Ziębicka Anna St. KS KJK Szary Michałowice
S
O003606
73. Szumińska Beata KJ Szumawa Bobrowiec
S
O003944
74. Szustkowska Oliwia bpk
1999 (MJ.)
O027447
75. Tyszko Mateusz Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
S
O003577
76. Uchwat Katarzyna JKS Pogórze Glinik Zaborowski
S
O003889
77. Uchwat Sławomir JKS Pogórze Glinik Zaborowski
S
O001137
78. Wójcik Julia KS Stangret Kielce
2002 (J.)
O041700
79. Wójtowicz Tomasz wkj lublin
lzpzj/1655/14
80. Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin
S
O000830
81. Zalega Monika Klub Jeździecki Amigo
2002 (J.)
O039950
82. Zalewski Radosław St. SKJ Bobrowy Staw
S
O003823
10040868
83. Ziębicki Michał St. KS KJK Szary Michałowice
S
O002368
84. Zumski Jakub WKJ Lublin
1998 (MJ.)
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

173

ADELANO SP POL 2011 Wałach siwa/165 F: Castiglione L
M: Adelina
O: SK Leśna Wola
B: SK Leśna Wola
----
2.

181

AHLERT Oldenburska GER 2000 Wałach kasztanowata/160 F: Acorado
M: Rheingold
O: Jarosław Koziarowski
B: Mueller Paul
K009284 DE433330506200 DE433330506200
3.

152

AL AWAR Hannoveraner POL 2007 Ogier kara F: contender
M: fair lady
O: Edyta Balcer
B: euforia
K012340
4.

60

ALABASTER SP POL 2006 Ogier gniada F: Contender Son
M: Asteria
O: Robert Stasiuk
B: Robert Stasiuk
K010617
5.

155

ALINA SP POL 2010 Klacz gniada F: CANDIAVOLO
M: ANABELL
O: Jerzy Karbownik
B: Wassibauer Rudriger
K021641
6.

164

AMBASADOR SP POL 2011 Wałach siwa F: De Quidams / Quidam'S Rubin
M: Ambasada / Dolus
O: Manfred Słodczyk
B: Manfred Słodczyk
K020987 616009540102411
7.

184

APERITIF Małopolska POL 2006 Wałach siwa F: Fusain Du Defey
M: Auforta
O: Kosmol Aleksandra
B: Polska
K010076
8.

171

ARES SP POL 2005 Wałach kara F: Ildago
M: Arkada
O: Marek Medygrał
B: Stadnina Koni Leśna Wola
K009274 POL009630050305
9.

58

ARMANI HAN GER 2011 Wałach kasztanowata/173 F: Allround / Argentinus
M: Winona Chiara / Weltmeyer
O: Marcelina Lech
B:
K023302 DE431316669811
10.

145

AVIGEIL SP POL 2010 Klacz kara F: Guffi
M: Amaretto
O: Tomasz Ochab
B: Jonik Krzysztof
.
11.

179

BABY LOVE SP POL 2007 Wałach kasztanowata F: nn/nn
M: nn/nn
O: Małgorzata Dyga
B:
brak
12.

176

Bacio HOL DE 2011 wałach Gniady F: Quick Fire
M: Soul
O: M.Luberda
B: W. Brinkmann
13.

76

BAJASZA Małopolska POL 2013 Klacz kasztanowata/mk: F: Szkrab
M: Baja
O: SK Ochaby
B: SK Ochaby
brak
14.

63

BALOU DU CHATEU OLD GER 2010 Ogier ciemnogniada F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Helle Des Hautes / Ulak Du Chatea
O: Łukasz Kut
B:
K019326 DE418184002810
15.

53

BALOUSSINIA Pldenburg POL 2011 Klacz gniada F: Baloussini / Baloubet du Rout
M: Straciatella / Stalypso
O: Stanisław Procajło
B: Stanisław Procajło
K024112 DE41818250011
16.

140

BENGRAF WLKP POL 2010 Ogier siwa F: Tjungske / Carthago Z
M: Benneta / Quamiro
O: Natalia Włodarczak-Kubiak
B: SK Racot
K017910 616007610059110
17.

193

Beza BER F:
M:
O:
B:
18.

180

BOND BEJ MLP POL 2006 Wałach gniada F: Berlin Bej
M: Bara
O: Katarzyna Kurleto
B: nn
KO12108
19.

117

CALIFORNIA HIPPICA OS POL 2011 Klacz gniada F: Conthargos / Converter
M: Loubette / Baloubet Du Rouet
O: Zbigniew Kostrzewski
B: Zbigniew Kostrzewski
K023063 DE418182536211
20.

194

CAMARO HAN POL 2012 Wałach siwa F: Clinton II / Carous
M: Loree / Laurion
O: Katarzyna Kiejlan-Maczka
B: Marta Roszkiewicz-Heizer
K021568 DE431316686312
21.

88

CAMILLO SONG HAN GER 2007 Wałach gniada F: Now Or Never M / Voltaire
M: Allegra Giulia / Argentinus
O: Ewa Rudzka
B: Julia Christoffers
K011984 DE431313908607
22.

79

CANTORA HOL GER 2010 Klacz siwa F: Canto / Canturo
M: Soraja II / Coronado
O: Dariusz Kościelniak
B: Pries Karl-Heinrich
K019886 DE421000083810 105HH18
23.

103

CAPITAL BEJ DSPF POL 2011 Ogier kara F: Contenaro / Contender
M: Acani Bej / Berlin Bej
O: Wiesław Zaczyk
B: Wiesław Zaczyk
K019234 DE455678063411
24.

125

CARAMELLA WESTF GER 2013 Klacz siwa F: Cathanos
M: Andorra
O: Marcin Gronkowski
B: Niemcy
brak
25.

182

CARMEN N SP POL 2011 Klacz gniada F: Cancoon
M: Capri
O: Grażyna Kozioł
B: Włodzimierz Niedźwiedzki
brak
26.

170

CARPEDIEM Holsztyn POL 2002 Ogier F: Coriano
M: Divola
O: Anna Stupkiewicz-OStrowska
B: xyz
K006555
27.

110

CASCALIDO Oldenburg POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Cascadello I/ Casall
M: Prestige II/ Calido
O: Adam Kaźmierczak
B: -
DE 418180234613
28.

99

CASPIAN P HAN GER 2009 Wałach siwa F: Cassus / Cassini I
M: Wilmaah / Werther
O: Lesław Sarachmann
B:
K017014 DE431311300509
29.

137

CASSIANO OLD POL 2010 Wałach siwa F: Cassini II / Capitol I
M: Saragossa / Leonardo
O: Katarzyna Kieljan Mączka
B: Michał Ziębicki
K018831 DE418181684910
30.

175

CASTINERA NF HOL POL 2011 Klacz siwa F: Castelan I / Casiro I
M: Lira II / Julio Mariner
O: Natalia Włodarczak-Kubiak
B:
K021453 DE421000011411
31.

130

CERA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: --
M: --
O: SK Leśna Wola
B: --
brak
32.

116

CHABLIS VDV Z Zangersheide BEL 2005 Wałach gniada F: Crown Z
M: Coni V
O: Joanna Kutermak
B: VAART VAN DER, -E. TILWEG 17A NL-7863 TJ-GEES
K013606
33.

65

CHACCO-TWO OLD GER 2009 Wałach siwa F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Casablanca / Capitan Paul I
O: Łukasz Kut
B:
K019325 DE418184089909
34.

68

CHACITOL OLD GER 2005 Wałach gniada F: Chacco Blue
M: Finja
O: Andrzej Okła
B: lewitz
brak
35.

169

CHALLENGE PICOBELLO Z Z POL 2013 Ogier gniada F: Contact vd Heffinck / Concept
M: Only Picobello Z / Orlando
O: Jacek Kuźma
B: Zangershide
K024582 056015Z55805613
36.

148

CHARDONNAY SZUMAWA OLD GER 2010 Klacz gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Granoxa / Filius
O: Krzysztof Szumiński
B: Julia Becker
K023028 DE418180171910
37.

7

CHARLIE S 15 HOL GER 2012 Wałach siwa F: Corrado I / Cor De La Bryere
M: Saline / Aljano
O: Sławomir Uchwat
B:
K023552 DE421000126012
38.

43

CHENET HOL POL 2008 Wałach siwa F: Contender / Calypso II
M: Pepsi III / Carolus I
O: Urszula Koziarowska
B: Roma Kosicka
K014155 DE421000318808 104DE21
39.

35

CHRISTIANO I L WESTF GER 2008 Wałach gniada F: Christiano / Coriano
M: Phoenix ST / Phönix
O: Władysław Sobocki
B:
K013840 DE441410105308
40.

46

CHUPA CHUPS BS WESTF POL 2013 Wałach gniada F: Comme Il Faut / Cornet Obolensky
M: Championesse BS / Contendro I
O: MMS Progress Sp. z o. o.
B: Bernhold Specht
K024220 DE441410733913
41.

144

CISALL FS DSPF GER 2009 Wałach gniada F: Ciacomo / Cor de la Bryere
M: Salanda FS / Landsiger
O: Michał Kaźmierczak
B: Matthias Schulze
K018423 DE456570343309 104QY27
42.

168

CLEMENS WESTF UKR 2012 Wałach gniada F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Odessa / Orlando
O: Lesław Sarahmann
B:
K025177 DE441410827514
43.

149

COCA SZUMAWA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Cola / Contender
M: Lotte / Levantos I
O: Krzysztof Szumiński
B: Adam Sosnowski
K019784 616009670142910 104WM73
44.

95

COCO CHANEL DE LAUBRY Z ZANG BEL 2012 Klacz gniada F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Pastel Hof Ter Galeyck / Azur De Paulstra
O: Janusz Cebulak
B: Haras De Laubry
K024586 056015Z55757912
45.

74

COCODRILLO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Wałach gniada F: Rammstein
M: Crazy Coco
O: Aleksandra Fiwek
B: Wójtowicz Anna
Brak
46.

14

COLINS PG SP POL 2002 Wałach F: Calderon
M: Dorine
O: Marian Darłak
B: Remigiusz Makowski
K007055
47.

131

COLLY WESTF GER 2009 Klacz siwa/168 F: Cornado I / Cornet Obolensky
M: Polly / Peking
O: Władysław Sobocki
B: Martina Schmidt
K016091 DE441411273709
48.

192

CONAYERO NF HOLS GER 2010 Ogier ciemnogniada F: CONNOR
M: TOI TOI SOW
O: NATALIA WLODARCZAK KUBIAK
B: n
KO19921
49.

66

CONLOU OLD GER 2011 Ogier dereszowata F: Contendros / Contendro I
M: Namula / Balou Du Rouet
O: Bartosz Kut
B:
K019324 DE418184047611 105LQ44
50.

44

CONNORCA HOL GER 2011 Klacz kara F: Connor / Casall
M: Viance / Carbano
O: Bożena Srokosz
B: Johann & Peter Lass
K022288 DE421000213411
51.

177

Coronado Blue NF HOL DE 2012 wałach Kary F: Connor/Casall
M: Ann/Larimar
O: M.Kazimierczak
B: W. Buech
52.

157

COSINNS Holszt GER 2011 Wałach siwa F: COSIDO
M: NOBLESSE 26/ LIMBUS
O: Katarzyna Uchwat
B: NIEMCY
K025263 DE421000117311
53.

104

CREDO HOL GER 2004 Wałach gniada/180 F: Cassini 1 /
M: Gladus /
O: Onyshchenko Oleksander
B:
brak 103DC20
54.

102

CURT COBAIN Holsztyńska POL 2000 Wałach gniada F: Crawford
M: V-Quetta
O: Mariusz Chwostek
B: Siergiej Malgorzata
K018001
55.

106

DACCOR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Klacz siwa F: Marino
M: Dakota
O: Marek Zalega
B: Krzysztof Myszka
K021689
56.

67

DARCO J KWPN NED 2008 Wałach kasztanowata F: Tangelo Van De Zuuthoeve / Narcos II
M: Roko / Iroko
O: Elżbieta Penar
B:
K014647 528003000802829
57.

174

DIAGRAM SP POL 2000 Klacz ciemnogniada F: Graf
M: Dabora
O: Zbigniew Kut
B: Ochaby
brak
58.

141

DIARADO TOP OLDB GER 2010 Wałach gniada F: DIARADO
M: WINDGOLD
O: WIKTORIA TRZEBNIAK
B: GESTUET LEWITZ
K021531
59.

156

DO IT KWPN NED 2008 Wałach gniada F: Ultimo / Phin Phin
M: Nora / Argus
O: Marta Baczyńska-Nowak
B: A. J. Klijntjes
K020438 528003000812106 104ZY77
60.

105

DOLLAR D'LA ROUSSERIE SF FRA 2013 Wałach ciemnogniada F: Sunday de Riverland
M: Irisse
O: Julia Reinfuss
B: M. Michel Roger
brak
61.

38

DON KICHOT SP POL 2011 Wałach gniada F: Batman
M: NN
O: Helena Jakubowska
B: --
K024731 616999540013311
62.

185

ELANO KWPN NLD 2009 Wałach kasztanowata/170 F: Zavall VDL
M: Violet
O: Robert Stasiuk
B: NED
K016424 528003200907210
63.

129

ELDORADO W KWPN NED 2009 Wałach siwa F: Calido / Cantus
M: Silohuit-W / Julio Mariner
O: Siergiej Hojda
B:
K020528 528003200912929
64.

69

ELLYETTE HH HOL NED 2012 Klacz gniada F: Dollar D.L.Pi / Quidam De Revel
M: Uhura HH / Corofino II
O: Andrzej Okła
B:
K022955 DE421000530612
65.

21

ELWICA DN KWPN NED 2009 Klacz siwa F: Cardento / Capitol I
M: Wica Van De Hermitage / Ahorn
O: Paweł Bado
B: D. Noordhuis, Wijster
K018442 528003200906544 104WJ69
66.

132

EMILLI ROSE SP POL 2008 Klacz siwa F: Lumpi / Limelight
M: Etola / Ganges
O: Piotr Gajek
B: -
K022222 POL009630092808
67.

111

EMIS Czysta Krew Arabska POL 2013 Wałach siwa/160 F: Haytham Albadeia
M: Emrida
O: Małgorzata Stankiewicz
B: SK Białka
brak
68.

59

EQUANDANI KWPN NED 2009 Klacz gniada/168 F: Warrant / Numero Uno
M: Andani / Oklund
O: Marcelina Lech
B: A.J.C. van Santvoort
K022388 528003200900496
69.

197

EVENING BREEZE KWPN NED 2009 Wałach gniada F: Namelus
M: xxx
O: xxx
B: xxx
brak
70.

62

EYE CATCHER KWPN POL 2009 Klacz ciemnogniada F: NABAB DE REVE
M: TOLIA
O: ANNA STUPKIEWICZ-OSTROWSKA
B: HOLANDIA
XXXXXXX 104ZS80
71.

73

F TERMIE R 14 KWPN NED 2010 Klacz ciemnogniada F: Calvaro Z / Caletto I
M: W. Termie 10 / Contender
O: Marzenna Szustkowska
B: Roelof Stal
K023532 528003201008321 105QO49
72.

45

FADINA PP KWPN NED 2010 Klacz gniada/174 F: Vigaro / Tangelo Van De Zuuthoeve
M: Padina / Burggraaf
O: MMS Progress Sp. z o. o.
B: H. Poppelaars
K020756 528003201008676 105DA94
73.

147

FAROUGE MEKL SWE 2008 Wałach siwa F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Fontainebleau / Quidam De Revel
O: Marcin Gronkowski
B:
K012159 DE427270693508 104WN54
74.

97

FELINE KWPN POL 2010 Klacz siwa F: Quatro Z / Quick Star
M: Sonette / Mr. Blue
O: Aleksandra Cebulak
B: Stal Everse
K019230 528003201011701 105GN12
75.

94

FEMPIRE G KWPN NED 2010 Klacz siwa F: Cardento / Capitol I
M: Vamber Tetti / Calvados
O: Paulina Załubska
B: W. Geerdink
K023270 528003201001259
76.

87

FERRO Szlachetna Półkrew POL 2009 Wałach siwa/170 F: Placido
M: Fatma
O: Krystyna Stec Suwalska
B: Marek Duszkiewicz
K015127 616009630198709
77.

80

FIRST LADY KWPN NED 2010 Klacz gniada F: Clinton / Corrado I
M: Woytilla / Quidam De Revel
O: Michał Ziębicki
B:
K022454 528003201005939 105BK42
78.

42

FRED - FLINSTONE KWPN NED 2010 Ogier gniada F: Carambole / Cassini I
M: Rozarina / Burggraaf
O: Urszula Koziarowska
B:
K018749 528003201008527
79.

81

GENTELMAN KWPN NLD 2011 Wałach gniada F: Nabab De Reve /
M: Indoctro /
O: St. KS KJK Szary Michałowice
B:
K023620
80.

188

GINA ROYALTY KWPN NED 2011 Klacz gniada F: Spartacus / Stakkato
M: Bente Royalty / Clinton
O: Janusz Cebulak
B: J. Venner
K021170 528003201103587
81.

71

GIOVANNI KWPN NED 2011 Wałach gniada F: CARAMBOLE
M: XXX
O: KLUB JEŹDZIECKI KIELCE SP. Z O. O.
B: XX
BRAK
82.

51

GIRL RV KWPN POL 2011 Klacz gniada/166 F: Quality Time / Quantum
M: Cottica II RV / Verdi
O: Joanna Pomiankowska
B: Stoeterij Renken
K021259 528003201105142 105EQ84
83.

159

GIRSTTI S. E. KWPN POL 2011 Klacz kasztanowata F: Bugatti VDL / Silverstone
M: Cirstney S. E. / Sydney
O: Aleksandra Cebulak
B: Schonewille
K021169 528003201104230 105GM24
84.

133

GOLDEN SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/169 F: Alvarez17
M: Goldi
O: Bogdan Gburyk
B: --
K022449
85.

172

GRACJA SP POL 2010 Klacz siwa F: Tjungske
M: Graca
O: Gabriel Prasoł
B: Stadnina Koni Racot
brak
86.

22

GUCCI KWPN NED 2011 Klacz gniada F: Flamenco Desemilly / Le Tot de Semilly
M: Boderna B / Colandro
O: Paweł Bado
B: Paardenhouderij Boeve V.O.F
K018947 528003201111006
87.

82

GUESS KWPN NED 2011 Wałach gniada F: Tangelo Van De Zuuthoeve / Narcos II
M: My Blue Heaven / Haarlem
O: KJK Szary
B: Bevelsborg Horses B. V.
K020452 528003201104945 105KR91
88.

85

GUIDAM KWPN NLD 2011 Wałach gniada F: Diamant de Semilly / Le Tot de Semilly
M: Ciretto / Quidam De Revel
O: Anna Szary-Ziębicka
B:
K022874 528003201104098
89.

5

GUZZI-V KWPN NED 2011 Wałach kasztanowata F: Indoctro / Capitol I
M: Bekarla V / Indorado
O: Robert Kędzior
B:
K021378 528003201104228
90.

89

HANNAH’S HOLLYWOOD DREAM SP POL 2009 Klacz siwa F: Cento Sohn
M: Hossa
O: Jagna Świtoń
B: Brak
K019583
91.

4

HASTON NITA KWPN NED 2012 Wałach kasztanowata F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Anna-Nita / Corland
O: Albert Von Unen
B:
K023419 528000320120759
92.

190

Helia Van de Heihoek BWP BEL 2007 Klacz gniada/168 F: Massimo
M: -
O: Majkel Kaźmierczak& Marsel Willems
B: -
-
93.

86

HELIOS VAN DE NOORDHEVEL BWP BEL 2007 Ogier gniada F: Heartbreaker / Nimmerdor
M: Laruna / Larome
O: Anna Szary-Ziębicka
B: Corneel Franken
K016755 BELW262478BWP 103TE66
94.

11

HERE I AM KWPN NED 2012 Wałach siwa F: Untouchable / Hors la Loi II
M: Deliah / Mr. Blue
O: Jacek Kuźma
B:
K024583 528003201207163 105RY85
95.

118

HIPPICA KOH I NOOR OLD POL 2004 Ogier gniada F: Kannan / Voltaire
M: Canta S Z / Coriano
O: Zbigniew Kostrzewski
B: Paul Schockemohle
K010360 DE418180103504 103GL14
96.

37

I LOVE YOU DU BEAUMONT BWP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Domino de Moyon
M: Tifany du Beaumont
O: -
B: -
-
97.

9

ILATINA BWP BEL 2008 Klacz gniada F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Cita vc B Bos / Carthago
O: Jacek Kuźma
B: Sonia Deckx
K024589 056002W00268271 104IA32
98.

158

INCOLANDO VL KWPN NLD 2013 Wałach siwa F: Durango VDL / Zirocco Blue VDL
M: Elderieka II / Cardento
O: ALBERT VON UNEN
B: HOLANDIA
K025264 528003201303474
99.

54

IRTYSZ SP POL 2011 Wałach gniada F: Palermo / Paradiesfalter
M: Iza - Boo / Lanjonker S
O: Tomasz Wojtowicz
B: Jacek Tokarski
K018903 616009580593111
100.

143

J'T' ADORE VAN DE ZUIDHOEK BWP BEL 2009 Wałach gniada F: Ferro / Ulft
M: Misse Lucernaise / Qredo De Paulastra
O: SK Leśna Wola
B:
K018996 056002W00291163
101.

26

JACTION BREAKER RV KWPN NED 2014 Wałach gniada F: Action Breaker
M: D-Livia
O: Stoeterij Renken&K.Pomiankowski
B: Harold Renken
A
102.

57

JASTRUN Małopolska POL 2007 Wałach kasztanowata/168 F: Libretto
M: Jutla
O: Sylwia Gilowska
B: Józef Pekaniec
brak
103.

135

JAZON SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Cantanis
M: Just for Me
O: Sylwia Sypień
B: -
---
104.

113

JEMEN Małopolska POL 2011 Wałach gniada F: Barnaba
M: Juvena
O: Jan Połeć
B: Stadnina Koni Kalników Sp. z o.o.
brak
105.

109

K - NICO SP POL 2010 Wałach tarantowata F: Tabasco
M: Karina
O: .
B: .
K021470
106.

13

KARALIUS TRAK LTU 2014 Wałach kasztanowata F: Gluosnis / Gerodot
M: Karuna / Elektronas
O: Aleksandra Czerska
B:
K024660 030620
107.

75

KEC CLAUDIA JEAN ISH IRL 2007 Klacz gniada F: Chaoca / Contender
M: KEC Murphy Diamond / Glidawn Diamond
O: Katarzyna Kawa
B: William Kennedy
K017499 372414004804471 105IC22
108.

120

KEIRA HIPPICA OS POL 2012 Klacz gniada F: Kannan / Voltaire
M: Cayenne Hippica / Cassini II
O: Zbigniew Kostrzewski
B: Zbigniew Kostrzewski
K023067 DE418182528312
109.

126

KOKAINA SP POL 2011 Klacz gniada F: Goofi F / Campari M
M: Kenia / Montevideo
O: Grzegorz Faber
B: Katowicki klub Jezdziecki
K020848 616009540096011
110.

64

KOLIBRA Niem.sport. POL 2011 Klacz siwa F: Kolibris Greyfire / Kolibri
M: Lavera/Lestho
O: Bartosz Kut
B: Niemcy
K020907
111.

150

KONTADOR VD MOLENDREEF BWP BEL 2010 Wałach gniada F: Cooper VD Heffinck / Caretino
M: Urga / Heartbreaker
O: Radosław Zalewski
B: Stal van de Molendreef
K020516 056002W00295461 105GA52
112.

119

KOSSAK HIPPICA OS POL 2012 Ogier kara F: Kannan / Voltaire
M: Con Chita Hippica / Con Air
O: Zbigniew Kostrzewski
B: Zbigniew Kostrzewski
K023065 DE418182528212
113.

124

LABRADOR SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Lando
M: Laponka
O: Ryszard Magierło
B: Jan Jurkiewicz
brak
114.

114

LEXUS SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Alvarez 17
M: Legenda
O: Aleksandra Wójcik, Andrzej Wójcik
B: -
K015357
115.

91

LILITH Małopolska POL 2008 Klacz gniada F: Bibigar
M: Leila
O: Agnieszka Cieśla-Dziura
B: //
brak
116.

3

LINDY HOP HOL GER 2010 Ogier gniada F: Lasino / Landgraf I
M: Mira XI / Corrado I
O: Mariusz Musiał
B:
K021872 DE421000254310
117.

96

LULANA VAN HET KEIZERSHOF BWP BEL 2011 Klacz gniada F: Fidjy Of Colors / Le Tot De Semilly
M: Fulana Van Het Keizershof / Nonstop
O: Janusz Cebulak
B: Leon Otten
K021171 056002W00299561
118.

112

MAGIC MOMENT SP POL 2014 Wałach gniada F: M
M: M
O: Rafał Janota
B: z
brak
119.

49

MAGNUS SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Wery Good / Graf Stepp
M: Multum In Parvo / Metternich
O: Katarzyna Czerska
B: Julian Radowski
K014747 616009610014608 105LR04
120.

84

MILLION DREAMS OLD POL 2011 Klacz kasztanowata F: Kannan / Voltaire
M: Saragossa / Leandro
O: Michał Ziębicki
B: Michał Ziębicki
K020453 DE418182536511 105NE05
121.

151

NEMIROFF SP POL 2010 Wałach gniada F: Lasko / Lennon
M: Nanellie / Lauriston
O: Magdalena Krasnowska
B: Jacek Mierzwiński
K018932 616009670114110
122.

121

NICEA SP POL 2006 Klacz gniada F: Cantanis / Cantus
M: Neroma / Cottonclub
O: Sylwia Olejarska
B: Edward Korzeniowski
K010606 POL009640041806
123.

139

NIGHT DANCE Zangercheide NLD 2013 Klacz gniada F: numero uno
M: calvin z/ alme z
O: stowarzyszenie klub jazdy konnej szary
B: x
K024961
124.

1

NIHET KUC POL 2005 Klacz kasztanowata/kuc:143cm F: Nico-K / Nandy Man
M: Daga II / Graf Quidam
O: Helena Jakubowska
B: --
K017602 616 013 57 01752 05
125.

98

NIKOS DE KALECH BWP NED 2013 Wałach ciemnogniada F: Farfelu De Muze
M: Wassafras De rialfo/ Nabab De Reve
O: A. Cebulak
B: De Middelaer
K024926
126.

12

NIXON JS BWP BEL 2013 Klacz ciemnogniada F: Kannan / Voltaire
M: Dorina JS / Thunder Van De Zuuthoeve
O: Jacek Kuźma
B:
K024581 056002W00304507
127.

8

NOBLE LADY HOLST DNK 1998 Klacz siwa/165 F: Corrado I
M: Lincoln
O: Jacek Kuźma
B: Dania
K010975 21 02645 98 BEL10978
128.

100

OLIMPIA OLD GER 2010 Klacz gniada F: Olympic Fire / Odermus R
M: Glatega / Atego
O: Lesław Sarachmann
B:
K023863 DE433330406210
129.

50

OREGON SP POL 2012 Ogier kasztanowata F: Flinston Van Den Bisschop / Arizona / Utrillo Van De Heffinck
M: Ornelia / Royal Court
O: Aleksandra Czerska
B: SK Nad Wigrami
K024661 616009510343212
130.

47

PIERWIOSNEK KUC POL 2001 Wałach gniada/kuc: F: Rumor
M: Primavera
O: Agnieszka Najdzionek
B:
K008284
131.

93

PLEASE FITTA XXOO FRA 2003 Wałach siwa F: Quercus Du Maury / Quatar De Plape
M: Ambre De Fitta / Vulcain
O: Artur Hamerlik
B: MTRE Jean-Louis Beth
K011671 03128313J
132.

127

PRESTIŻ SP POL 2010 Wałach gniada F: City Boy R
M: Pamela
O: Aneta Pieniążek
B: Iwanow K .D.
Brak
133.

39

Q 7 HOL GER 2010 Wałach ciemnogniada F: Quarz / Quintero
M: Mona X / Contender
O: Sławomir Uchwat i Agrosad Sp. j.
B:
K019363 DE421000509510 105HL16
134.

189

Que Passa 5 Ogier siwy F:
M:
O:
B:
135.

183

ROWITTO SP POL 2010 Ogier kasztanowata F: Wiwat
M: Rosita
O: Jakub Jędruch
B: -
K016387
136.

154

SASILIO SP POL 2014 Wałach siwa F: CASSILIO
M: SZATA
O: Stadnina Koni Widzów
B: Stadnina Koni Widzów
K025470
137.

153

SELSSILIO SP POL 2014 Wałach siwa F: CASSILIO
M: SELENA 12
O: Stadnina Koni Widzów
B: Stadnina Koni Widzów
K025469
138.

123

SERENADA W SP POL 2011 Klacz gniada F: Awans
M: Surprise
O: Stanisław Weresiński
B: Stanisław Weresiński
K021865
139.

55

SHATTI HAN POL 2013 Ogier ciemnogniada F: Sir Shutterfly / Silvio I
M: Walburga / Werther
O: Tomasz Wójtowicz
B: Marta Roszkiewicz
K023051 DE431319616713
140.

178

SHUTTER'S DIAMOND CZE CZE 2011 Wałach gniada F: Sir Shutterfly / Silvio I
M: Crime / Calypso II / Cor De La Bryere
O: Anna Szary-Ziębicka
B: Gestut Obora
K020454 040017011174311
141.

128

STACORRADO HOL GER 2013 Wałach gniada F: Spartacus
M: Rainbow II
O: Faber Grzegorz
B: Niemcy
Brak
142.

146

STAKORADO HAN GER 2005 Wałach gniada F: Stakkato Gold / Stakkato
M: Acorada / Acorado
O: SK Leśna Wola
B:
K011093 DE431310318405 103HX23
143.

40

TAHIRA ANGEL AES GER 2012 Klacz siwa F: Chapman ET / Douglas
M: Qinara / Quidams Rubin
O: Sławomir Uchwat i Agrosad Sp. j.
B:
K021577 826002120024645
144.

77

TBI DÜSSELDORF BAVAR GER 2004 Wałach gniada F: Contendro hol. / Contender hol.
M: Chiara Z / Heraldik xx
O: Ireneusz Cela
B:
K019942 616999540269104 104WC46
145.

107

TEST Wielkopolska POL 2007 Wałach kasztanowata F: Delgor
M: Tersja
O: Marek Zalega
B: Laskowska Gizela
K016791
146.

56

ULISSES SP POL 2008 Wałach gniada F: Rammstein / Rheinsberg
M: Urabelle / Germus R
O: Tomasz Wojtowicz
B: Krzysztof Ciechoński
K012028 POL009580333708 104QP07
147.

162

USTIN OLD POL 2012 Wałach gniada F: Ustinov / Libero H
M: Angela / Aloube Z
O: Duszkiewicz Marek
B: Duszkiewicz Gabriela
K023480 DE418182543312
148.

101

VALENTINE WESTF GER 2010 Klacz siwa F: Valentino / Now Or Never M
M: Cocco / Cornet Obolensky
O: Lesław Sarachmann
B:
K019709 DE441410969710 105UV52
149.

163

VERNON OLD POL 2011 Wałach siwa F: Van Helsing / Valentino
M: Funny Affair / Love Affaif
O: Marek Duszkiewicz
B: Marek Duszkiewicz
K021064 DE418182535711
150.

24

VITAMINE DW Z KWPN POL 2013 Klacz gniada F: VaVite
M: Finesse Van Paemel/ Cicero Z
O: A.Cebulak
B: Stables DW
K024925
151.

36

VIVE LE ROI SP POL 2009 Wałach gniada F: Vandamme / Guidam
M: Vamelia HBC / Placido
O: Władysław Sobocki
B: Stefan Kierznowski
K018439 616009670139509
152.

134

WAKAT Małopolski POL 2007 Wałach gniada F: -
M: -
O: -
B: -
-
153.

187

WANTOS Hanowerska POL 2001 Wałach kara F: WELT HIT II
M: AMERA
O: ZUMSKI
B: GER
BRAK
154.

70

WARRIOR Z (EX W HEMBLA Z) ZANG NED 2012 Wałach kasztanowata F: Warrior / Tangelo vd Zuuthoeve
M: Zembla / Mermus R
O: Andrzej Okła
B:
K021084 056015Z55754112 105MU34
155.

72

WIENA Holsztyńska GER 2011 Klacz siwa F: Clarimo
M: Wachtel
O: Józef Buczyński
B: Kruse-Soenke Karl Ernst
K021948 105TE66
156.

108

WIKI Typ Szlachetny POL 2004 Klacz kara F: NN
M: NN
O: Beata Synowiec
B: brak
K018862
157.

186

WILANDER EST EST 2010 Klacz ciemnogniada F: WARRANT
M: PRIIMULA
O: MICHAŁ KAŹMIERCZAK, RYSZARD WALAS
B: 1
1
158.

41

WONTENDRA HAN POL 2004 Klacz gniada/168 F: Contendro I / Contender
M: Acora / Acord II
O: Zdzisław Krzeczowski
B:
K010721 DE431314208704 102VX99
159.

83

Z RIARALDA Z ZANG NLD 2012 Klacz siwa F: Zilverstar T /
M: Riaralda / Lancer II
O: Michał Ziębicki
B:
brak
Rider Club
Competition
Prize
Bado Gabriela Kielecki KJ
100
200
60
SUM:
360.00
Cebulak Agnieszka KS Stangret Kielce
70
50
SUM:
120.00
Duszkiewicz Marek KJ Leśna Wola
10
100
SUM:
110.00
Faber Grzegorz KJK Fabrex Stanisław Dolny
10
SUM:
10.00
Hojda Wiktoria KJ Leśna Wola
10
SUM:
10.00
Kawa Aleksandra WLKS Krakus Swoszowice
350
550
SUM:
900.00
Kaźmierczak Michał KJ Leśna Wola
200
650
1300
300
170
SUM:
2620.00
Kaźmierczak Michał KJ Lesna Wola
550
SUM:
550.00
Kaźmierczak Michał KJ Leśna Wola
650
100
SUM:
750.00
Klieshchevnikova Veronika St. KS KJK Szary Michałowice
230
SUM:
230.00
Kostrzewski Zbigniew KS Stadnina Koni Krzywopłoty
150
280
290
50
1050
150
50
50
SUM:
2070.00
Koziarowski Jarosław WLKS Krakus
300
700
550
450
150
SUM:
2150.00
Krasnowska Magdalena Tuszyński KJ Garbówek
100
775
SUM:
875.00
Krzeczowska Małgorzata St. KS KJK Szary Michałowice
50
150
SUM:
200.00
Kufel Artur WKJ Lublin SJ Krupiec
10
20
10
120
SUM:
160.00
Kut Bartosz UKJ Lalin
25
80
SUM:
105.00
Kut Łukasz UKJ Lalin
300
200
500
SUM:
1000.00
Lech Marcelina KS FARUK
20
SUM:
20.00
Leśniak Krzysztof WLKS Krakus
50
SUM:
50.00
Leśniak Krzysztof WLKS Krakus
250
SUM:
250.00
Musiał Kamil JKS Pogórze Glinik Zaborowski
50
SUM:
50.00
Najdzionek Szymon WLKS Krakus
450
SUM:
450.00
Okła Krzysztof Kielecki KJ
1000
SUM:
1000.00
Olejarska Sonia UKJ Stubno
150
SUM:
150.00
Ostrowska Julia Polski Polo Klub Warszawa
25
150
SUM:
175.00
Pomiankowska Joanna KS Stangret Kielce
50
SUM:
50.00
Skarżyński Szymon Fundacja KJK Zatoka
100
250
750
SUM:
1100.00
Słodczyk Dominik KJ Zbrosławice
300
100
280
100
350
650
50
150
SUM:
1980.00
Sobocka Aleksandra KJ Leśna Wola
150
SUM:
150.00
Suwalska Maria Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus Swoszowice
50
100
SUM:
150.00
Szary-Ziębicka Anna St. KS KJK Szary Michałowice
250
SUM:
250.00
Tyszko Mateusz Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
200
200
230
400
50
350
SUM:
1430.00
Uchwat Katarzyna JKS Pogórze Glinik Zaborowski
70
20
SUM:
90.00
Uchwat Sławomir JKS Pogórze Glinik Zaborowski
170
100
SUM:
270.00
Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin
100
300
SUM:
400.00
Zalewski Radosław St. SKJ Bobrowy Staw
450
500
150
450
550
1800
SUM:
3900.00
Ziębicki Michał St. KS KJK Szary Michałowice
450
80
50
120
775
SUM:
1475.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Arendt Agata
LKJ Ochaby
BAJASZA (76)
2018-04-27
1
2018-04-27
34
2018-04-28
1
2018-04-28
23
2018-04-29
14
2018-04-27
24
2018-04-27
2018-04-28
23
2018-04-29
Bado Gabriela
Kielecki KJ
2018-04-27
11
2018-04-28
15
2018-04-29
10
GUCCI (22)
2018-04-27
45
2018-04-28
2
100
2018-04-28
4
200
2018-04-29
8
60
Brańka Borja Maria
WLKS Krakus
AHLERT (181)
2018-04-27
3
2018-04-27
21
2018-04-28
3
2018-04-28
5
2018-04-29
4
Cebulak Agnieszka
KS Stangret Kielce
2018-04-28
16
2018-04-28
27
2018-04-29
32
2018-04-27
19
2018-04-27
29
2018-04-28
31
2018-04-28
7
70
2018-04-29
10
50
Cebulak Aleksandra
KS Stangret Kielce
2018-04-27
12
2018-04-27
FELINE (97)
2018-04-27
17
2018-04-28
12
2018-04-29
2018-04-27
14
2018-04-27
2018-04-27
15
2018-04-27
12
2018-04-28
10
2018-04-29
9
Chwostek Zuzanna
BPK
2018-04-27
1
2018-04-27
1
2018-04-28
1
2018-04-28
2018-04-29
Czerska Aleksandra
KJ Just Riding Kielce
2018-04-27
30
2018-04-27
2018-04-28
14
2018-04-28
2018-04-29
16
MAGNUS (49)
2018-04-27
33
2018-04-27
2018-04-28
2018-04-29
OREGON (50)
2018-04-27
1
2018-04-27
1
2018-04-28
22
2018-04-28
1
2018-04-29
1
Darłak Katarzyna
Kjk Romico
2018-04-27
4
2018-04-28
22
2018-04-29
14
Dreger Maja
KJK Solka Miedzyrzecze
K - NICO (109)
2018-04-27
1
2018-04-27
1
2018-04-28
1
2018-04-28
24
2018-04-29
13
Duszkiewicz Marek
KJ Leśna Wola
USTIN (162)
2018-04-27
4
2018-04-27
10
10
2018-04-28
6
2018-04-28
6
100
VERNON (163)
2018-04-27
37
2018-04-27
20
2018-04-28
12
2018-04-28
Dziura Klaudia
BPK (OJ Tango)
LILITH (91)
2018-04-27
13
2018-04-27
10
2018-04-28
1
2018-04-28
10
2018-04-29
1
Faber Grzegorz
KJK Fabrex Stanisław Dolny
CARAMELLA (125)
2018-04-27
1
2018-04-27
1
2018-04-28
1
2018-04-28
15
2018-04-29
9
KOKAINA (126)
2018-04-27
43
2018-04-27
44
2018-04-28
20
2018-04-28
43
2018-04-29
10
PRESTIŻ (127)
2018-04-27
34
2018-04-27
12
10
2018-04-28
9
2018-04-28
13
2018-04-29
33
2018-04-27
27
2018-04-27
1
2018-04-28
1
2018-04-28
19
2018-04-29
15
Fiwek Aleksandra
Wkj Lublin SJ Zawieprzyce
2018-04-27
10
2018-04-27
1
2018-04-28
27
2018-04-28
1
Gburyk Nikola
KJ Leśna Wola
GOLDEN (133)
2018-04-27
20
2018-04-27
2018-04-28
9
2018-04-28
2018-04-29
4
Gilowska Sylwia
JKS Kresowiak Kalników
JASTRUN (57)
2018-04-27
9
2018-04-27
31
2018-04-28
24
2018-04-28
41
2018-04-29
15
Gołąb Karolina
WLKS Krakus Swoszowice
2018-04-27
18
2018-04-27
29
2018-04-28
25
2018-04-28
28
Gronkowski Marcin
KJK Fabrex Stanisław Dolny
FAROUGE (147)
2018-04-27
6
2018-04-27
6
2018-04-28
10
2018-04-28
29
2018-04-29
27
Hamerlik Jagoda
WLKS Krakus
2018-04-27
1
2018-04-27
2018-04-28
31
2018-04-28
2018-04-29
12
Hojda Wiktoria
KJ Leśna Wola
2018-04-27
38
2018-04-28
8
2018-04-28
25
2018-04-29
30
2018-04-27
16
2018-04-27
13
10
2018-04-28
26
2018-04-29
34
Janas Olga
KJ Leśna Wola
WAKAT (134)
2018-04-28
1
2018-04-28
1
2018-04-29
1
Jemioło Małgorzata
KJ Leśna Wola
CERA (130)
2018-04-27
1
2018-04-27
1
2018-04-28
1
2018-04-28
7
2018-04-29
17
Kawa Aleksandra
WLKS Krakus Swoszowice
WIENA (72)
2018-04-27
1
350
2018-04-27
19
2018-04-28
1
550
2018-04-29
12
Kawa Katarzyna
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2018-04-27
27
2018-04-27
26
2018-04-28
2018-04-29
6
Kaźmierczak Adam
LKJ Ochaby
CASCALIDO (110)
2018-04-27
27
2018-04-27
26
2018-04-28
21
2018-04-28
18
2018-04-29
20
2018-04-27
27
2018-04-27
32
2018-04-28
17
2018-04-28
2018-04-29
11
Kaźmierczak Michał
KJ Leśna Wola
BENGRAF (140)
2018-04-27
4
200
2018-04-29
21
2018-04-27
9
2018-04-27
2018-04-27
21
2018-04-28
16
CISALL FS (144)
2018-04-27
1
650
2018-04-28
22
2018-04-29
2
1300
AVIGEIL (145)
2018-04-27
14
2018-04-28
15
2018-04-29
19
STAKORADO (146)
2018-04-27
26
2018-04-29
11
2018-04-27
35
2018-04-28
3
300
2018-04-29
18
Bacio (176)
2018-04-27
1
2018-04-27
1
2018-04-28
18
2018-04-29
6
2018-04-27
22
2018-04-27
2018-04-28
13
2018-04-29
13
WILANDER (186)
2018-04-27
5
170
Kaźmierczak Michał
KJ Lesna Wola
2018-04-28
2
550
Kaźmierczak Michał
KJ Leśna Wola
2018-04-28
1
650
2018-04-29
8
100
2018-04-28
17
2018-04-29
17
Kieljan-Mączka Katarzyna
JKS Pogórze Glinik Zaborowski
CASSIANO (137)
2018-04-28
22
2018-04-28
23
2018-04-29
36
Klieshchevnikova Veronika
St. KS KJK Szary Michałowice
CREDO (104)
2018-04-27
28
2018-04-27
25
2018-04-28
4
230
2018-04-29
13
2018-04-27
26
2018-04-27
Kościelniak Natalia
St. KS KJK Szary Michałowice
CANTORA (79)
2018-04-27
18
2018-04-28
7
2018-04-29
9
Kostrzewski Zbigniew
KS Stadnina Koni Krzywopłoty
2018-04-27
1
150
2018-04-27
2
280
2018-04-28
19
2018-04-29
5
290
2018-04-27
28
2018-04-28
9
50
2018-04-29
1
1050
2018-04-28
32
2018-04-28
32
2018-04-29
6
150
2018-04-27
21
2018-04-27
3
50
2018-04-28
27
2018-04-28
2018-04-29
3
50
Koziarowski Jarosław
WLKS Krakus
2018-04-27
4
300
2018-04-28
14
2018-04-29
4
700
CHENET (43)
2018-04-27
1
550
2018-04-28
2
450
2018-04-29
7
150
Krasnowska Magdalena
Tuszyński KJ Garbówek
NEMIROFF (151)
2018-04-27
27
2018-04-27
7
100
2018-04-28
16
2018-04-29
2
775
SELSSILIO (153)
2018-04-27
20
2018-04-27
1
2018-04-28
1
2018-04-28
1
2018-04-29
1
Krupa Zuzanna
UKJ Lalin
DIAGRAM (174)
2018-04-27
20
2018-04-27
20
2018-04-28
1
2018-04-28
1
2018-04-29
1
Krzeczowska Małgorzata
St. KS KJK Szary Michałowice
2018-04-27
8
50
2018-04-28
6
150
2018-04-29
11
Kufel Artur
WKJ Lublin SJ Krupiec
2018-04-27
11
10
2018-04-28
9
20
2018-04-29
15
ELANO (185)
2018-04-27
9
10
2018-04-27
6
120
2018-04-28
24
2018-04-28
30
2018-04-29
20
Kurleto Kornelia
WLKS Krakus
BOND BEJ (180)
2018-04-27
28
2018-04-27
22
2018-04-28
1
2018-04-28
29
2018-04-29
18
Kut Bartosz
UKJ Lalin
CONLOU (66)
2018-04-27
10
25
2018-04-28
7
80
2018-04-29
16
DARCO J (67)
2018-04-27
13
2018-04-28
25
2018-04-29
25
Kut Łukasz
UKJ Lalin
2018-04-27
21
2018-04-28
21
2018-04-28
4
300
2018-04-29
7
200
KOLIBRA (64)
2018-04-27
2018-04-27
32
2018-04-28
4
2018-04-28
20
2018-04-29
7
2018-04-27
2018-04-27
10
2018-04-28
2018-04-29
3
500
Kutermak Oliwia
KJ Facimiech
2018-04-27
12
2018-04-27
42
2018-04-28
26
2018-04-29
24
Kuźma Nadia
St. SKJ Bobrowy Staw
2018-04-27
32
2018-04-28
39
2018-04-29
11
Lech Marcelina
KS FARUK
ARMANI (58)
2018-04-27
17
2018-04-28
19
2018-04-29
10
2018-04-27
14
2018-04-28
11
20
2018-04-29
22
Leśniak Krzysztof
WLKS Krakus
2018-04-27
39
2018-04-28
17
2018-04-29
9
50
Leśniak Krzysztof
WLKS Krakus
2018-04-27
3
250
2018-04-28
13
2018-04-29
11
Mączka Maciej
St. KS KJK Szary Michałowice
CAMARO (194)
2018-04-28
20
2018-04-28
30
2018-04-29
35
Magierło Natalia
bpk
LABRADOR (124)
2018-04-27
33
2018-04-27
17
2018-04-28
30
Maluga Julia
KJ Leśna Wola
ARES (171)
2018-04-27
1
2018-04-27
15
2018-04-28
1
2018-04-28
1
2018-04-29
11
Mateja Aleksandra
KJ Leśna Wola
2018-04-28
28
2018-04-28
32
2018-04-29
18
Medygrał Monika
KJ Leśna Wola
WAKAT (134)
2018-04-27
1
2018-04-27
1
GRACJA (172)
2018-04-27
1
Motyl Sophia
KJ Leśna Wola
NIHET (1)
2018-04-27
1
2018-04-27
19
2018-04-28
2018-04-28
5
2018-04-29
3
2018-04-27
12
2018-04-27
1
2018-04-28
1
2018-04-28
1
2018-04-29
1
Musiał Kamil
JKS Pogórze Glinik Zaborowski
2018-04-27
27
2018-04-27
25
2018-04-28
8
50
2018-04-28
18
2018-04-29
Najdzionek Maja
bpk
2018-04-27
1
2018-04-27
20
2018-04-28
1
2018-04-28
1
2018-04-29
1
Najdzionek Szymon
WLKS Krakus
2018-04-27
18
2018-04-28
11
2018-04-29
4
450
2018-04-27
36
2018-04-27
2018-04-28
36
2018-04-28
2018-04-29
7
Okła Krzysztof
Kielecki KJ
2018-04-27
30
2018-04-28
11
2018-04-29
3
1000
2018-04-27
42
2018-04-27
24
2018-04-28
36
2018-04-28
28
2018-04-29
29
2018-04-27
41
2018-04-27
19
2018-04-28
17
2018-04-29
18
2018-04-27
38
Olejarska Sonia
UKJ Stubno
NICEA (121)
2018-04-27
28
2018-04-27
37
2018-04-28
1
150
2018-04-28
21
2018-04-29
16
Ornat Albert
St. KS KJK Szary Michałowice
2018-04-27
25
2018-04-28
25
2018-04-29
14
Ostrowska Julia
Polski Polo Klub Warszawa
2018-04-27
9
25
2018-04-27
6
150
2018-04-28
10
2018-04-29
CARPEDIEM (170)
2018-04-27
41
2018-04-28
37
2018-04-29
22
2018-04-29
12
Pawłucka Oliwia
Uczniowski Klub Jeździecki Stubno
2018-04-27
2018-04-27
2018-04-28
11
2018-04-28
2018-04-29
2
Plewa Tomasz
KJ Leśna Wola
JAZON (135)
2018-04-27
15
2018-04-27
2018-04-28
21
2018-04-28
44
2018-04-29
5
Plewa Tomasz
KJ Leśna Wola
2018-04-28
30
2018-04-28
2018-04-29
12
Plewa Tomasz
KJ Leśna Wola
ADELANO (173)
2018-04-27
20
2018-04-27
36
2018-04-28
34
2018-04-29
17
Połeć Nikola
Ośrodek Jeździecki EQUISTRO Wierzawice
JEMEN (113)
2018-04-28
1
2018-04-28
22
Pomiankowska Joanna
KS Stangret Kielce
2018-04-27
1
2018-04-27
20
2018-04-28
26
2018-04-28
1
2018-04-29
1
GIRL RV (51)
2018-04-27
15
2018-04-28
8
50
2018-04-29
22
Prasoł Julia
KJ Leśna Wola
GRACJA (172)
2018-04-27
1
2018-04-28
1
2018-04-28
1
2018-04-29
11
Reinfuss Julia
St. KS KJK Szary Michałowice
2018-04-27
1
2018-04-27
31
2018-04-28
8
2018-04-29
1
Rudzka Paulina
KS Stangret Kielce
2018-04-27
11
2018-04-27
23
2018-04-28
33
2018-04-28
35
2018-04-29
8
Skarżyński Szymon
Fundacja KJK Zatoka
2018-04-27
24
2018-04-27
2018-04-28
23
2018-04-28
15
OLIMPIA (100)
2018-04-27
29
2018-04-27
33
2018-04-28
14
2018-04-28
36
2018-04-29
2
100
VALENTINE (101)
2018-04-27
12
2018-04-27
31
2018-04-28
3
250
2018-04-29
1
750
CLEMENS (168)
2018-04-27
1
2018-04-27
20
2018-04-28
22
2018-04-28
1
2018-04-29
9
Słodczyk Dominik
KJ Zbrosławice
AMBASADOR (164)
2018-04-27
34
2018-04-27
3
300
2018-04-28
12
2018-04-28
7
100
2018-04-29
17
CARMEN N (182)
2018-04-27
5
2018-04-27
40
2018-04-28
18
2018-04-28
2
280
2018-04-29
ROWITTO (183)
2018-04-27
2
100
2018-04-27
43
2018-04-28
26
2018-04-28
1
350
2018-04-29
2
650
APERITIF (184)
2018-04-27
16
2018-04-27
35
2018-04-28
2
2018-04-28
3
50
2018-04-29
1
150
Sobocka Aleksandra
KJ Leśna Wola
2018-04-27
8
2018-04-27
18
2018-04-28
33
2018-04-29
26
2018-04-27
16
2018-04-27
14
2018-04-28
28
2018-04-29
25
COLLY (131)
2018-04-27
11
2018-04-27
48
2018-04-28
38
2018-04-28
5
150
2018-04-29
28
Srokosz Jarosław
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2018-04-27
44
2018-04-28
29
2018-04-28
35
2018-04-29
5
Stankiewicz Nikola
Klub Jeździecki ''Equistro'' Wierzawice
EMIS (111)
2018-04-28
19
2018-04-28
34
Suwalska Maria
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus Swoszowice
FERRO (87)
2018-04-27
8
50
2018-04-28
24
2018-04-29
8
100
Synowiec Sylwia
KJK Solka
WIKI (108)
2018-04-27
2
2018-04-27
2018-04-28
4
2018-04-28
40
2018-04-29
13
Szary-Ziębicka Anna
St. KS KJK Szary Michałowice
2018-04-27
36
2018-04-27
21
2018-04-28
12
2018-04-29
24
2018-04-27
23
2018-04-28
31
2018-04-29
21
GUIDAM (85)
2018-04-27
11
2018-04-28
29
2018-04-29
6
250
2018-04-27
29
2018-04-29
10
Szumińska Beata
KJ Szumawa Bobrowiec
2018-04-27
30
2018-04-27
20
2018-04-28
15
2018-04-29
14
2018-04-27
9
2018-04-28
37
2018-04-29
19
Szustkowska Oliwia
bpk
2018-04-27
47
2018-04-27
2018-04-28
19
2018-04-29
23
Tyszko Mateusz
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
AL AWAR (152)
2018-04-27
5
200
2018-04-28
5
200
2018-04-29
SASILIO (154)
2018-04-27
20
2018-04-27
24
2018-04-28
1
2018-04-28
16
2018-04-29
8
ALINA (155)
2018-04-27
4
230
2018-04-28
20
2018-04-29
4
400
DO IT (156)
2018-04-27
31
2018-04-27
9
2018-04-28
8
50
2018-04-29
5
350
Uchwat Katarzyna
JKS Pogórze Glinik Zaborowski
2018-04-27
8
2018-04-27
10
2018-04-28
11
2018-04-28
31
2018-04-29
31
2018-04-27
30
2018-04-27
7
70
2018-04-28
10
20
2018-04-29
23
Uchwat Sławomir
JKS Pogórze Glinik Zaborowski
2018-04-27
46
2018-04-28
27
2018-04-29
19
2018-04-27
17
2018-04-28
5
170
2018-04-29
7
100
Q 7 (39)
2018-04-27
16
2018-04-28
13
2018-04-29
12
COSINNS (157)
2018-04-27
2018-04-27
2018-04-27
5
2018-04-27
Wójcik Julia
KS Stangret Kielce
LEXUS (114)
2018-04-27
7
2018-04-27
2018-04-28
2018-04-28
2018-04-29
1
Wójtowicz Tomasz
wkj lublin
MAGNUS (49)
2018-04-28
Wójtowicz Tomasz
WKJ Lublin
2018-04-27
14
IRTYSZ (54)
2018-04-27
6
100
2018-04-27
22
2018-04-28
14
2018-04-29
15
SHATTI (55)
2018-04-27
35
2018-04-27
2018-04-28
27
2018-04-28
24
2018-04-29
21
ULISSES (56)
2018-04-27
23
2018-04-28
16
2018-04-29
6
300
BABY LOVE (179)
2018-04-27
1
Beza BER (193)
2018-04-28
19
2018-04-28
24
2018-04-29
10
Zalega Monika
Klub Jeździecki Amigo
DACCOR (106)
2018-04-27
23
2018-04-27
2018-04-28
33
2018-04-28
13
2018-04-29
23
TEST (107)
2018-04-27
39
2018-04-28
10
2018-04-28
34
2018-04-29
Zalewski Radosław
St. SKJ Bobrowy Staw
2018-04-28
3
450
2018-04-29
5
500
2018-04-27
40
2018-04-27
5
150
2018-04-28
6
2018-04-28
14
2018-04-29
13
2018-04-27
13
2018-04-27
7
2018-04-28
26
2018-04-28
19
2018-04-29
16
2018-04-27
2
450
2018-04-27
2
550
2018-04-28
9
2018-04-29
1
1800
2018-04-27
25
2018-04-27
15
2018-04-28
12
2018-04-28
42
2018-04-29
20
Ziębicki Michał
St. KS KJK Szary Michałowice
2018-04-27
3
450
2018-04-28
2018-04-29
9
2018-04-27
7
80
2018-04-28
32
2018-04-29
GUESS (82)
2018-04-27
8
50
2018-04-28
6
120
2018-04-29
2
775
Zumski Jakub
WKJ Lublin
WANTOS (187)
2018-04-28
35
2018-04-28

Number of Riders: 84

Number of Horses: 159

The sum of prizes: 25 610.00

Competition results developed by: SK Leśna Wola
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-042015-2, Stadnina Koni Leśna Wola)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl