Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZR+ZOB* 01-03/09/2017 Polska Liga Jeździecka
Głogów Małopolski, 01-03/09/2017

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
181 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 09:51:56
2017-08-27 14:06:08
Liwia Gawrońska PABLO PRO
  • 2x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
180 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 09:52:12
2017-08-27 12:13:54
Kaja Sosnowska RASTA ROCKETT TM NL EX ROYAL RUBY NL
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 1 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1.
179 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 09:52:28
2017-08-27 12:13:00
Kaja Sosnowska MY LORD
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
178 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 09:52:45
2017-08-27 10:26:19
Maria Brańka Borja PLEASE FITTA
  • 2x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
177 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 09:53:07
2017-08-27 10:23:20
Kornelia Kurleto ARAMIS
  • 2x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
176 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 09:53:35
2017-08-26 21:55:55
Kevin Nagórka CHALANDRA
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
175 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 09:53:51
2017-08-26 19:00:26
Maja Najdzionek PIERWIOSNEK
  • 2x 2 ZT/LL 80cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
174 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 09:54:08
2017-08-26 10:32:28
Julia Hnat ZENO S
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
173 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 09:55:40
2017-08-26 10:32:07
Julia Hnat OBORA'S RAGAZZA
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
172 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 09:55:57
2017-08-26 10:29:49
Sławomir Szlachta CABRIOLETTA
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
171 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 09:56:12
2017-08-26 10:27:23
Sławomir Szlachta CONNERY
  • 1x 2 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 3 ZO/CC 140cm/DR Zwykły, art.238.2.1.
170 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 09:56:27
2017-08-26 10:26:42
Sławomir Szlachta PICOLINA
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
169 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 09:56:47
2017-08-26 10:26:11
Sławomir Szlachta CARMEN S
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
168 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 09:57:08
2017-08-26 10:25:11
Zuzanna Chwostek CURT COBAIN
  • 2x 2 ZT/LL 80cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
167 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 09:57:29
2017-08-25 23:26:10
Jakub Zumski WANTOS
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
166 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 09:57:46
2017-08-25 23:25:09
Emilia Romanek SUPRISE
  • 1x 1 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 2 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1.
165 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 09:58:02
2017-08-25 23:23:55
Emilia Romanek GOLD CHAMPION
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 1 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1.
164 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 10:02:09
2017-08-25 23:23:14
Emilia Romanek BOSS
  • 1x 2 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 3 ZO/CC 140cm/DR Zwykły, art.238.2.1.
163 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 10:02:25
2017-08-25 20:42:33
Justyna Sito HELIOS
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
162 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 10:02:43
2017-08-25 14:37:21
Natalia Gajek NIRVANA
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 1 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1.
161 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 10:03:21
2017-08-25 14:24:43
Teresa Idzik ELISEE GREY
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
160 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 10:03:39
2017-08-25 14:02:39
Anna Jędrusik SEXY BOY
  • 2x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
159 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 10:03:57
2017-08-25 13:54:22
Magdalena Krasnowska NEMIROFF
  • 1x 1 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 2 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1.
158 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 10:04:14
2017-08-25 12:52:24
Sylwia Gilowska JASTRUN
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
157 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 10:05:07
2017-08-25 12:51:57
Rena Majchrowicz ESCORDIA
  • 2x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
156 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 10:05:23
2017-08-25 12:47:18
Patrycja Frąk ESTEGAN
  • 1x 1 ZT/LL 60cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2 ZT/LL 80cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
155 ENTRY ACCEPTED 2017-08-25 13:25:27
2017-08-25 12:08:04
Katarzyna Jankowska MESSI S
  • 2x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
154 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 10:05:40
2017-08-24 22:39:37
Oliwia Płatek MAKUBA 21
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
153 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 10:03:00
2017-08-24 21:06:05
Kevin Nagórka OSADKOWSKI BORODIN
  • 1x 2 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 3 ZO/CC 140cm/DR Zwykły, art.238.2.1.
152 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 09:51:37
2017-08-24 19:31:18
Agnieszka Kiewrel CENTOO
  • 1x 1 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1.
151 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 09:51:01
2017-08-24 19:16:10
Vivian Brattli ELOMAH
  • 1x 1 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 2 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1.
150 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 09:50:35
2017-08-24 18:34:31
Zuzanna Jarocka LINUS 217
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
149 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 09:50:12
2017-08-24 17:52:38
Łukasz Koza STIGMATICA
  • 1x 1 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 2 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1.
148 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 16:44:20
2017-08-24 15:13:08
Jacek Grzywacz GRASSI
  • 1x 1 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 2 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1.
147 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 16:44:41
2017-08-24 15:12:19
Jacek Grzywacz DORAVELLA
  • 1x 2 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 3 ZO/CC 140cm/DR Zwykły, art.238.2.1.
146 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 16:47:03
2017-08-24 15:11:19
Jacek Grzywacz CZAKRA
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 1 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1.
145 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 16:43:54
2017-08-24 15:10:29
Jacek Grzywacz ARNAT
  • 1x 1 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 2 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1.
144 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 15:00:32
2017-08-24 14:24:02
Martyna Kałdonek COCORRADO
  • 1x 1 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 2 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1.
143 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 15:00:47
2017-08-24 13:37:55
Kacper Niewiadomski SARTOLIAL
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
142 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 15:01:06
2017-08-24 13:33:38
Maja Gutorska AROMAT
  • 2x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
141 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 15:02:11
2017-08-24 13:26:20
Aleksandra Maciaszek ARAMIS
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
140 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 15:02:43
2017-08-24 13:08:15
Anna Beyger KAMELIA
  • 1x 2 ZT/LL 80cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
139 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 15:03:04
2017-08-24 12:14:03
Agnieszka Karcz ESKA
  • 2x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
138 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 15:03:31
2017-08-24 12:11:26
Agnieszka Karcz ZADYMKA
  • 1x 2 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1.
137 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 15:03:47
2017-08-24 11:16:36
Zuzanna Jarocka CONNER
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 1 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1.
136 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 15:04:03
2017-08-24 09:20:46
Zuzanna Kuc HAMAS
  • 1x 1 ZT/LL 60cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2 ZT/LL 80cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
135 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 15:04:38
2017-08-23 22:17:25
Agata Lach PRINCE NOIR
  • 1x 1 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 2 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1.
134 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 15:05:00
2017-08-23 22:16:15
Łukasz Jończyk TREZOR
  • 1x 1 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 2 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1.
133 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 16:43:34
2017-08-23 22:15:39
Łukasz Jończyk STACUDO
  • 1x 1 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 2 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1.
132 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 15:05:42
2017-08-23 20:23:13
Dominik Słodczyk SEAQUEST
  • 1x 2 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 3 ZO/CC 140cm/DR Zwykły, art.238.2.1.
131 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 15:05:58
2017-08-23 20:20:51
Dominik Słodczyk VIVE LE ROI
  • 1x 2 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 3 ZO/CC 140cm/DR Zwykły, art.238.2.1.
130 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 15:06:13
2017-08-23 20:19:09
Dominik Słodczyk AMBASADOR
  • 1x 1 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 2 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1.
129 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 15:06:35
2017-08-23 20:18:09
Jakub Jędruch ROWITTO
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
128 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 15:06:52
2017-08-23 18:51:17
Michał Kaźmierczak J'T' ADORE VAN DE ZUIDHOEK
  • 1x 2 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1.
127 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 15:08:04
2017-08-23 18:50:29
Michał Kaźmierczak WILANDER
  • 1x 2 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1.
126 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 15:08:20
2017-08-23 18:49:50
Michał Kaźmierczak GERD KG
  • 1x 3 ZO/CC 140cm/DR Zwykły, art.238.2.1.
125 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 15:07:46
2017-08-23 18:49:14
Michał Kaźmierczak CARTIER
  • 1x 3 ZO/CC 140cm/DR Zwykły, art.238.2.1.
124 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 15:07:31
2017-08-23 18:48:53
Michał Kaźmierczak ABEL TASMAM
  • 1x 2 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1.
123 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 18:05:34
2017-08-23 12:44:33
Ewa Kut SURPRISE BALOU
  • 2x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
122 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 18:05:21
2017-08-23 12:43:28
Ewa Kut AMARETTO
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 1 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1.
121 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 18:05:06
2017-08-23 12:42:58
Łukasz Kut KOLIBRA
  • 2x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
120 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 18:04:52
2017-08-23 12:42:32
Łukasz Kut CHACCO-TWO
  • 1x 1 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 2 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1.
119 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 11:44:14
2017-08-23 09:54:29
Olga Łabudzik BURBON
  • 2x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
118 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 11:44:29
2017-08-22 22:20:14
Nina Milczarek RISOTTO
  • 1x 2 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 3 ZO/CC 140cm/DR Zwykły, art.238.2.1.
117 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 11:44:45
2017-08-22 22:19:47
Nina Milczarek CYANDRA
  • 1x 2 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 3 ZO/CC 140cm/DR Zwykły, art.238.2.1.
116 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 11:44:59
2017-08-22 22:19:18
Nina Milczarek CONTENDRA
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
115 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 11:45:14
2017-08-22 22:18:50
Andrzej Głoskowski DUCATI
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 1 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1.
114 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 11:45:29
2017-08-22 22:18:22
Andrzej Głoskowski BACHELOR LAD
  • 1x 2 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 3 ZO/CC 140cm/DR Zwykły, art.238.2.1.
113 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 11:45:44
2017-08-22 22:16:03
Pola Wawrzyniak ISSOS
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
112 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 11:46:00
2017-08-22 22:15:02
Andrzej Głoskowski BED BOY
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 1 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1.
111 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 11:50:45
2017-08-22 22:14:32
Paula Grzesiek AKORD
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 1 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1.
110 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 11:51:02
2017-08-22 22:11:52
Róża Wągrodzka DERWISZ
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 1 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1.
109 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 11:51:17
2017-08-22 22:11:16
Julia Szopa GARLAND
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 1 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1.
108 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 11:51:32
2017-08-22 22:10:25
Franciszek Kowalczyk HARRY
  • 1x 1 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 2 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1.
107 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 11:51:47
2017-08-22 22:09:50
Franciszek Kowalczyk CASH FLOW 21
  • 1x 1 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 2 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1.
106 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 11:52:03
2017-08-22 20:44:51
Grzegorz Nowak VALENTINE
  • 1x 1 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 2 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1.
105 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 11:52:21
2017-08-22 20:44:34
Grzegorz Nowak LARINA
  • 1x 2 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1.
104 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 11:52:35
2017-08-22 20:44:10
Grzegorz Nowak CONCRETOSS
  • 1x 2 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 3 ZO/CC 140cm/DR Zwykły, art.238.2.1.
103 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 11:52:49
2017-08-22 20:43:44
Grzegorz Nowak ALWAYS FOREVER
  • 1x 2 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 3 ZO/CC 140cm/DR Zwykły, art.238.2.1.
102 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 11:53:04
2017-08-22 17:35:43
Aniela Szlufik SHAKIRA 440
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 1 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1.
101 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 11:53:19
2017-08-22 13:33:48
Karolina Sicińska FALA
  • 1x 2 ZT/LL 80cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
100 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 11:53:32
2017-08-22 13:33:19
Karolina Sicińska BAKŁAJ
  • 1x 2 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 3 ZO/CC 140cm/DR Zwykły, art.238.2.1.
99 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 11:53:47
2017-08-22 13:32:42
Andrea Scholtyssek IKAR
  • 1x 2 ZT/LL 80cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
98 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 11:54:01
2017-08-22 13:32:16
Wiktoria Styś OSKAR
  • 1x 2 ZT/LL 80cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
97 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 11:54:14
2017-08-22 12:27:55
Jagna Świtoń KORAL
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 1 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1.
96 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 11:58:17
2017-08-22 12:27:28
Jagna Świtoń HANNAH’S HOLLYWOOD DREAM
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
95 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 11:58:34
2017-08-21 21:05:24
Tomasz Wójtowicz ULISSES
  • 1x 2 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 3 ZO/CC 140cm/DR Zwykły, art.238.2.1.
94 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 11:59:03
2017-08-21 21:04:51
Tomasz Wójtowicz IRTYSZ
  • 1x 1 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 2 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1.
93 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 11:59:19
2017-08-21 21:04:06
Tomasz Wójtowicz BALOUSSINIA
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
92 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 12:02:42
2017-08-21 21:02:23
Patrycja Żachowska TITAN 12
  • 1x 1 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 2 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1.
91 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 12:02:57
2017-08-21 20:20:18
Łukasz Sordyl STELINUS
  • 2x 2 ZT/LL 80cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
90 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 12:03:18
2017-08-21 20:17:03
Łukasz Sordyl CONTENTO
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 1 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1.
89 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 11:50:26
2017-08-21 20:08:36
Justyna Wywiał WIKTORIA
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
88 ENTRY ACCEPTED 2017-08-21 19:20:56
2017-08-21 18:12:16
Marcin Gronkowski FAROUGE
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
87 ENTRY ACCEPTED 2017-08-21 19:21:09
2017-08-21 18:11:44
Grzegorz Faber CORTADO
  • 1x 1 ZT/LL 60cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 2 ZT/LL 80cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
86 ENTRY ACCEPTED 2017-08-21 19:21:21
2017-08-21 18:11:14
Grzegorz Faber CARAMELLA
  • 1x 1 ZT/LL 60cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 2 ZT/LL 80cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
85 ENTRY ACCEPTED 2017-08-21 16:24:23
2017-08-21 14:50:53
Żaneta Franik KLAUDIA
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 1 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1.
84 ENTRY ACCEPTED 2017-08-21 12:18:39
2017-08-21 10:41:04
Małgorzata Krzeczowska CON CHIRA
  • 1x 2 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1.
83 ENTRY ACCEPTED 2017-08-21 12:18:56
2017-08-21 10:40:35
Małgorzata Krzeczowska WONTENDRA
  • 1x 3 ZO/CC 140cm/DR Zwykły, art.238.2.1.
82 ENTRY ACCEPTED 2017-08-21 10:37:11
2017-08-21 10:28:06
Larysa Haberstroh CLAIR LG
  • 1x 1 ZT/LL 60cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2 ZT/LL 80cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
81 ENTRY ACCEPTED 2017-08-21 10:37:01
2017-08-21 10:27:01
Róża Dominik DAZ
  • 1x 1 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1.
80 ENTRY ACCEPTED 2017-08-21 10:36:50
2017-08-21 10:26:58
Monika Respondek DRAGO
  • 2x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
79 ENTRY ACCEPTED 2017-08-20 11:05:12
2017-08-19 21:26:44
Agata Romanowska WALUTA
  • 2x 2 ZT/LL 80cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
78 ENTRY ACCEPTED 2017-08-20 11:05:29
2017-08-19 15:00:41
Oliwia Ochodek RAMZET
  • 2x 2 ZT/LL 80cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
77 ENTRY ACCEPTED 2017-08-20 11:27:00
2017-08-19 12:01:13
Jarosław Koziarowski FRED - FLINSTONE
  • 1x 2 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1.
76 ENTRY ACCEPTED 2017-08-20 11:06:44
2017-08-19 12:00:46
Jarosław Koziarowski CARINTENDER
  • 1x 1 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1.
75 ENTRY ACCEPTED 2017-08-20 11:07:02
2017-08-19 12:00:17
Jarosław Koziarowski CHENET
  • 1x 3 ZO/CC 140cm/DR Zwykły, art.238.2.1.
72 ENTRY ACCEPTED 2017-08-20 11:07:51
2017-08-19 09:34:01
Krzysztof Leśniak STAKKATOL 7
  • 1x 1 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 2 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1.
71 ENTRY ACCEPTED 2017-08-20 11:08:07
2017-08-19 09:32:52
Krzysztof Leśniak CHACCO BOY 7
  • 1x 1 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1.
70 ENTRY ACCEPTED 2017-08-20 11:08:26
2017-08-19 09:31:34
Krzysztof Leśniak CAPITAL BEJ
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 1 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1.
69 ENTRY ACCEPTED 2017-08-20 11:08:39
2017-08-19 09:30:18
Natalia Koziarowska LAUSSANNE 65
  • 1x 1 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1.
68 ENTRY ACCEPTED 2017-08-20 11:08:58
2017-08-19 09:29:31
Natalia Koziarowska CARLO 7
  • 1x 1 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 2 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1.
67 ENTRY ACCEPTED 2017-08-20 11:09:31
2017-08-19 09:29:21
Antoni Orlikowski KAMI
  • 2x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
66 ENTRY ACCEPTED 2017-08-20 11:10:07
2017-08-19 09:18:38
Julia Kramarz MADEIRA
  • 1x 2 ZT/LL 80cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
65 ENTRY ACCEPTED 2017-08-20 11:10:26
2017-08-19 09:17:52
Dorota Korek CASSAWA
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 1 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1.
64 ENTRY ACCEPTED 2017-08-20 11:10:48
2017-08-19 09:17:04
Dorota Korek NERON
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 1 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1.
63 ENTRY ACCEPTED 2017-08-20 11:11:07
2017-08-19 09:16:24
Magdalena Gut CHICHARITO
  • 1x 2 ZT/LL 80cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
62 ENTRY ACCEPTED 2017-08-20 11:11:22
2017-08-19 09:15:47
Magdalena Gut ARENA
  • 1x 1 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 2 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1.
61 ENTRY ACCEPTED 2017-08-20 11:12:12
2017-08-19 09:15:10
Wiktor Larkowski SABATINI
  • 1x 2 ZT/LL 80cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
60 ENTRY ACCEPTED 2017-08-20 11:12:29
2017-08-19 08:51:40
Olga Sempioł LOGGIA
  • 1x 2 ZT/LL 80cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
59 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 16:31:34
2017-08-18 14:30:31
Szymon Weremczuk UNI-HAPPY DU PACHIS
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 1 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1.
58 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 16:31:48
2017-08-18 14:29:50
Szymon Weremczuk LADY PEZI
  • 2x 2 ZT/LL 80cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
57 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 16:32:02
2017-08-18 14:29:10
Kacper Niewiadomski PREZYDENT II W
  • 1x 1 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 2 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1.
56 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 16:32:17
2017-08-18 14:28:43
Jagoda Niewiadomska NURMI
  • 1x 2 ZT/LL 80cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
55 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 16:32:40
2017-08-18 14:28:19
Jagoda Niewiadomska CASTELLO BRANCO
  • 1x 3 ZO/CC 140cm/DR Zwykły, art.238.2.1.
54 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 16:32:52
2017-08-18 14:27:56
Agata Miazga WIKI
  • 1x 2 ZT/LL 80cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
53 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 16:31:21
2017-08-18 14:27:19
Izabela Laszczka PRINCESSA II W
  • 1x 2 ZT/LL 80cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
52 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 09:30:20
2017-08-17 12:44:23
Jakub Dołhun WESFALIA
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
51 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 09:30:41
2017-08-17 12:42:24
Jakub Dołhun KOLA
  • 1x 1 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1.
50 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 09:31:00
2017-08-16 22:41:29
Magda Kamińska INTURIDO
  • 2x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
49 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 09:31:18
2017-08-16 09:34:40
Seweryn Murdzia ULOTKA-K
  • 1x 1 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 2 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1.
48 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 09:32:01
2017-08-16 09:33:44
Seweryn Murdzia ULA BAJOU-K
  • 1x 2 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 3 ZO/CC 140cm/DR Zwykły, art.238.2.1.
46 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 09:32:23
2017-08-15 14:45:08
Justyna Sito REKTOR
  • 2x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
45 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 09:32:44
2017-08-15 14:44:51
Kacper Mróz Q DE REVEL
  • 1x 1 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1.
44 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 09:33:03
2017-08-15 14:44:29
Kacper Mróz ARIE D. D. H
  • 1x 2 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1.
43 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 09:33:30
2017-08-14 08:34:56
Nikola Zaczkowska PRESTIŻ
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
42 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 09:34:40
2017-08-14 08:34:09
Zuzanna Dudek EASTER FOR EVER
  • 1x 1 ZT/LL 60cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2 ZT/LL 80cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
40 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 09:36:21
2017-08-13 21:59:29
Magda Kamińska APERITIF
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 1 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1.
39 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 09:35:29
2017-08-13 21:59:03
Magda Kamińska WODKA-POLKA
  • 1x 2 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1.
38 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 09:35:48
2017-08-13 21:58:36
Magda Kamińska BRANDY
  • 1x 1 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1.
37 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 09:36:39
2017-08-13 21:57:02
Magda Kamińska DREAMY M
  • 1x 1 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 2 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1.
36 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 09:36:04
2017-08-13 21:56:33
Magda Kamińska QUE SERANDO
  • 1x 3 ZO/CC 140cm/DR Zwykły, art.238.2.1.
32 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 09:37:49
2017-08-13 21:41:15
Alicja Mielcarek CASIQUIARE
  • 1x 1 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1.
31 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 09:38:06
2017-08-13 21:39:47
Alicja Mielcarek CARTOGRAN BLUE
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 1 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1.
30 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 09:34:58
2017-08-12 22:44:57
Gerard Grutza CARENZA
  • 1x 1 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 2 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1.
29 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 16:48:01
2017-08-12 22:44:26
Gerard Grutza BEAU DU SANCY
  • 1x 1 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 2 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1.
28 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 16:46:05
2017-08-12 22:43:52
Małgorzata Ćwikło MONTENEA Z
  • 2x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
27 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 16:45:53
2017-08-12 22:43:25
Małgorzata Ćwikło LYIANEIRO Z
  • 2x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
25 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 16:45:30
2017-08-12 08:57:48
Dominika Raczkowska CARMEN N
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
24 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 16:45:13
2017-08-11 15:41:05
Klaudia Rajtar-Wojciechowska ROSSA
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 1 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1.
23 ENTRY ACCEPTED 2017-08-20 11:12:56
2017-08-11 15:34:00
Klaudia Rajtar-Wojciechowska QUINTUS
  • 1x 2 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 3 ZO/CC 140cm/DR Zwykły, art.238.2.1.
22 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 13:12:20
2017-08-11 15:33:29
Klaudia Rajtar-Wojciechowska DAME DE PIQUE
  • 1x 1 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 2 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1.
21 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 13:11:55
2017-08-11 15:32:50
Oliwia Kulej DOMINACJA
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
20 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 13:11:39
2017-08-11 15:31:54
Oliwia Kulej PRETTY BOY
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 1 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1.
19 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 13:09:25
2017-08-11 15:31:14
Oliwia Kosmol TRITOP 2
  • 1x 1 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 2 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1.
18 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 13:09:08
2017-08-11 14:01:02
Krzysztof Gronuś LUNAR
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
17 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 13:08:47
2017-08-11 13:59:44
Alicja Gronuś CASABLANCA
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
16 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 13:08:33
2017-08-11 07:38:08
Wiktoria Galos KALIF
  • 1x 1 ZT/LL 60cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2 ZT/LL 80cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
13 ENTRY ACCEPTED 2017-08-10 14:21:25
2017-08-10 14:18:41
Katarzyna Darłak COLINS PG
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
12 ENTRY ACCEPTED 2017-08-10 14:21:44
2017-08-09 17:33:05
Julia Szychowiak TORNADO
  • 2x 1 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1.
11 ENTRY ACCEPTED 2017-08-09 17:19:48
2017-08-09 17:14:24
Izabella Drabczyk SALONIKI
  • 1x 1 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1.
10 ENTRY ACCEPTED 2017-08-09 17:20:31
2017-08-09 17:13:43
Krzysztof Złocki MEDAL
  • 1x 2 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 3 ZO/CC 140cm/DR Zwykły, art.238.2.1.
9 ENTRY ACCEPTED 2017-08-09 17:20:52
2017-08-09 17:13:13
Krzysztof Złocki LALA
  • 1x 1 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 2 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1.
4 ENTRY ACCEPTED 2017-08-09 17:22:45
2017-08-08 08:22:31
Artur Wójcik DURANGO VDL
  • 1x 2 ZO/C 130cm/ŚR Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 3 ZO/CC 140cm/DR Zwykły, art.238.2.1.
3 ENTRY ACCEPTED 2017-08-08 09:45:46
2017-08-07 20:52:59
Maria Kosmalewicz CASTINERA NF
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
2 ENTRY ACCEPTED 2017-08-08 09:46:01
2017-08-07 20:48:52
Maria Kosmalewicz WOODY
  • 1x 1 ZO/N 120cm/MR Zwykły, art.238.2.1.
1 ENTRY ACCEPTED 2017-08-08 09:46:17
2017-08-06 19:55:08
Jarosław Srokosz CONNORCA
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Beyger Anna KJ Młyńska Struga Lubicz
S
O018476
2. Brańka Borja Maria WLKS Krakus
2005 (JM.)
O041924
3. Brattli Vivian St. KS KJK Szary Michałowice
2002 (JM.)
O027333
10112215
4. Bulzacka Klaudia Tuszyński KJ Garbówek
1998 (MJ.)
O028677
5. Chwostek Zuzanna -
2000 (J.)
Brak
6. Ćwikło Małgorzata WLKS Krakus
S
O006981
7. Darłak Katarzyna Kjk Romico
S
O006731
8. Dołhun Jakub Tuszyński KJ Garbówek
1999 (J.)
O034618
9. Dominik Róża Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
1997 (MJ.)
O021392
10. Drabczyk Izabella RC Riding Center Sosnowice
1997 (MJ.)
O023203
11. Dudek Zuzanna Bpk
2000 (J.)
Brak
12. Faber Grzegorz KJK Fabrex
S
O006090
13. Frąk Patrycja BPK (OJ Tango)
S
O002514
14. Franik Żaneta Krakowski KJK
S
O027931
15. Gaik Natalia KJ Leśna Wola
O028748
16. Gajek Natalia WLKS Krakus Swoszowice
2000 (J.)
O023589
17. Galos Wiktoria RC Riding Center Sosnowice
2001 (J.)
brak
18. Gilowska Sylwia BPK (OJ Tango)
2000 (J.)
brak
19. Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem
S
O001125
20. Gronkowski Marcin KJK Fabrex
S
O039458
21. Gronuś Alicja KJ Facimiech
2000 (J.)
O034714
22. Gronuś Krzysztof KJ Facimeich
S
O034713
23. Grutza Gerard KJ Zbrosławice
S
O003972
24. Grzesiek Paula Tuszyński KJ Garbówek
2000 (J.)
O034398
25. Grzywacz Jacek Pomorska LJ w Dziemianach
S
O001013
26. Gut Magdalena KJ Zbrosławice
S
O002153
27. Gutorska Maja KJ SO Łąck
2001 (J.)
O036925
28. Haberstroh Larysa Kj Zbrosławice
2003 (JM.)
brak
29. Hnat Julia St. KS KJK Szary Michałowice
1999 (J.)
O033426
30. Hojda Wiktoria KJ Leśna Wola
2001 (J.)
O034202
31. Jarocka Zuzanna KJ Trachy Sośnicowice
2003 (JM.)
O036061
32. Jędruch Jakub Kj.Zbrosławice
S
O026599
33. Jędrusik Anna KJ Trachy Gliwice
2001 (J.)
O024612
34. Jemioło Małgorzata KJ Leśna Wola
2002 (JM.)
brak
35. Kalashnikova Hanna Leśna Wola
1996 (MJ.)
brak
36. Kałdonek Martyna KJ Trachy Sośnicowice
2000 (J.)
O026423
37. Kamińska Magda KJ Avanti
S
O002662
38. Karcz Agnieszka KJ Janów Podlaski
1999 (J.)
O019434
39. Kaźmierczak Michał KJ Lesna Wola
S
0
40. Kiewrel Agnieszka WLKS KRAKUS SWOSZOWICE
2002 (JM.)
O029172
10121214
41. Korek Dorota Kj Zbrosławice
2004 (JM.)
O037355
42. Kosmalewicz Maria JKS Fer Więckowice
2001 (J.)
O038495
43. Kosmol Oliwia Stowarzyszenia Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2003 (JM.)
O033419
44. Kowalczyk Franciszek KJ Chrobry Warszawa
2000 (J.)
O013112
45. Koza Lukasz Klub Jezdziecki Trachy Sosnicowice
S
O001772
46. Koziarowska Natalia WLKS Krakus
S
O003126
47. Koziarowski Jarosław WLKS Krakus
S
O002981
48. Kramarz Julia Kj Zbrosławice
2003 (JM.)
brak
49. Krasnowska Magdalena KJ Leśna Wola Głogów Młp.
S
O003541
50. Krzeczowska Małgorzata St. KS KJK Szary Michałowice
S
O003431
51. Kuc Zuzanna KJK Pod Żubrem Niepołomice
2005 (JM.)
brak
52. Kulej Oliwia Sportowy Klub Jeździecki Bajardo
2002 (JM.)
O026123
53. Kulesza Bernarda BPK
S
BRAK
54. Kurleto Kornelia WLSK Krakus
2004 (JM.)
O044772
55. Kut Ewa UKJ Lalin
S
O009195
56. Kut Łukasz UKJ Lalin
S
O003872
57. Larkowski Wiktor KJ Zbrosławice
S
O 002876
58. Laszczka Izabela WKJ Lublin
1997 (MJ.)
brak
59. Leśniak Krzysztof WLKS Krakus
S
O000877
60. Łabudzik Olga St. KS KJK Szary Michałowice
2003 (JM.)
O035885
61. Maciaszek Aleksandra WLKS Krakus
1996 (MJ.)
O040319
62. Majchrowicz Rena BPK(OJ Tango)
1997 (MJ.)
brak
63. Mateja Aleksandra KJ Leśna Wola
2001 (J.)
-
64. Miazga Agata WKJ Lublin
2004 (JM.)
O041392
65. Mielcarek Alicja BPK
S
O028782
66. Milczarek Nina Tuszyński KJ Garbówek
2000 (J.)
O026267
67. Mróz Kacper KJ Galop Kozienice
1999 (J.)
O035724
68. Mróz Kacper KJ Galop Kozienice
1999 (J.)
O035724
69. Murdzia Seweryn KJ Equipo Łódź
S
O008583
70. Nagórka Kevin Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
2000 (J.)
O026038
71. Nagórka Kevin KJ Trachy Sośnicowice
2000 (J.)
O026038
72. Najdzionek Maja bpk
2006 (Mł.)
O046343
73. Niewiadomska Jagoda WKJ Lublin
1999 (J.)
O022705
74. Niewiadomski Kacper WKJ Lublin
2002 (JM.)
O029332
75. Nowak Grzegorz FKJK Zatoka
S
O020547
76. Ochodek Oliwia Stadnina Hubertus
S
Brak
77. Orlikowski Antoni Stadnina Hubertus Sp. z o.o.
2003 (JM.)
O032321
78. Ornat Albert SKS KJK Szary Michałowice
1997 (MJ.)
brak
79. Penar Wiktoria UKJ Lalin
2003 (JM.)
O031838
80. Płatek Oliwia Kielecki Klub Jeździecki sekcja Bilcza
2004 (JM.)
O034540
81. Raczkowska Dominika Klub Jeździecki Preria Wilkowice
S
O024300
82. Rajtar-Wojciechowska Klaudia KJ Avanti
S
O000539
83. Respondek Monika Kj Zbrosławice
2000 (J.)
brak
84. Romanek Emilia WKJ Lublin
1999 (J.)
O031281
85. Romanowska Agata Stadnina Hubertus Sp. z o.o. Skaryszew
1996 (MJ.)
brak
86. Sempioł Olga Stadnina Hubertus Sp. z o.o. Skaryszew
S
O045731
87. Sicińska Karolina KJK Pod Żubrem Niepołomice
2001 (J.)
O035309
88. Sito Justyna Krakowski Klub Jazdy Konnej
S
O036427
89. Słodczyk Dominik KJ Zbrosławice
S
O007598
90. Sordyl Łukasz WLKS Krakus
S
O023004
91. Sosnowska Kaja KKJ Kielce
S
O013932
92. Srokosz Jarosław WLKS Krakus
S
O032222
93. Styś Wiktoria KJK Pod Żubrem Niepołomice
2002 (JM.)
O040406
94. Świerkosz Julia KJK Pod Żubrem Niepołomice
2003 (JM.)
O038313
95. Świtoń Jagna KJK Solka
1999 (J.)
O032319
96. Szlachta Sławomir KJ Just Riding Kielce
S
O001889
97. Szlufik Aniela Tuszyński KJ Garbówek
2002 (JM.)
O034333
98. Szopa Julia KJ Chrobry Warszawa
2003 (JM.)
O039547
99. Szychowiak Julia KS Small Cherry Trzebnica
2001 (J.)
O035565
100. Wągrodzka Róża KJ Chrobry Warszawa
2002 (JM.)
O033880
101. Wawrzyniak Pola Tuszyński KJ Garbówek
2004 (JM.)
O039971
102. Weremczuk Szymon WKJ Lublin
2000 (J.)
O024273
103. Wójcik Artur Wlks Krakus
S
Z000705
104. Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin
S
O000830
105. Wywiał Justyna KKJK
1997 (MJ.)
brak
106. Żachowska Patrycja KJ Global
S
O018621
107. Zaczkowska Nikola WLKS Krakus
S
O020537
108. Złocki Krzysztof RC Riding Center Sosnowice
S
O003604
109. Zumski Jakub WKJ LUBLIN
1998 (MJ.)
BRAK
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

180

AHLERT Oldenburska GER 2000 Wałach kasztanowata/160 F: Acorado
M: Rheingold
O: Jarosław Koziarowski
B: Mueller Paul
K009284 DE433330506200 DE433330506200
2.

71

AKORD SP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Armenia / Ever For Pleasure
O: Beata Grzesiek
B: Krzysztof Kluzowski
K017200 616009590142410
3.

79

ALWAYS FOREVER KWPN NED 2005 Ogier gniada F: Ephebe For Ever / Galoubet A
M: For Funetty / For Pleasure
O: Lesław Sarachman
B: Gebr Bosch
K010350 5280030505303 104JO02
4.

60

AMARETTO SP POL 2004 Wałach F: Las Vegas
M: Aleksandra
O: Ewa Kut
B: Polska
K009141
5.

52

AMBASADOR SP POL 2011 Wałach siwa F: De Quidams / Quidam'S Rubin
M: Ambasada / Dolus
O: Manfred Słodczyk
B: Manfred Słodczyk
K020987 616009540102411
6.

183

ANKA LAZAR Holsztyńska DEU 2011 Ogier F: Cachas
M: Why not II
O: Hans Karsten
B: Hans Karsten
DE421000227711
7.

140

APERITIF Małopolska POL 2006 Wałach siwa F: Fusain Du Defey
M: Auforta
O: Kosmol Aleksandra
B: Polska
K010076
8.

42

ARAMIS Oldenburska POL 2009 Wałach gniada F: Armitage
M: Wiktoria
O: Marcin Maciaszek
B: Jerzy Pociask
K022149
9.

119

ARENA SP POL 2003 Klacz kasztanowata F: Donald / Qumball
M: Aronia / Dixieland
O: Magdalena Gut
B: SK Widzów
K012888 616009540055503 104CF24
10.

136

ARIE D. D. H KWPN POL 2005 Wałach gniada F: Larenco / Lancer III
M: Pieni / Kojak
O: Robert Zagożdżon
B: Robert Zagożdżon
K012072 5280030512185
11.

38

ARNAT WLKP POL 2010 Wałach kasztanowata/169 F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Arabeska / Czynel
O: Stanisław Malek
B: S.K. Racot
K018792 616007610061110 105EZ01
12.

41

AROMAT WLKP POL 2006 Wałach kasztanowata F: Helanis / Cantanis
M: Adina / Pan Franek
O: Dariusz Bulzacki
B: Dariusz Bulzacki
K013698 616007600156206
13.

68

BACHELOR LAD ISH IRL 2008 Wałach gniada F: Ars Vivendi / Acord II
M: Tullahyland Lyllie / Ruffo
O: Klaudia Bulzacka
B:
K018434 372414005064060 104OY54
14.

82

BAKŁAJ WLKP. POL 2007 Wałach gniada F: CAP DE B'NEVILLE/STARTER
M: BIGOTERIA/ISLAM
O: Oleg Badałow
B: SK Pępowo
K016505
15.

89

BALOUSINIA Pldenburg POL 2011 Klacz gniada F: Balousini
M: Straciatella
O: Stanisław Procajło
B: Stanisław Procajło
00021112
16.

147

BEAU DU SANCY OLD POL 2010 Wałach kasztanowata F: Burberry / Balou Du Rouet
M: Newada / Dido
O: Gerard Grutza
B:
K018025 DE433331655510 105CD73
17.

70

BED BOY OLD POL 2009 Wałach siwa F: Burberry / Balou Du Rouet
M: Dreau / Dollar Dela Pierre (ex Tlaloc La Silla)
O: Katarzyna Sendalska
B:
K015557 DE433331040409
18.

169

BOND BEJ MLP POL 2006 Wałach gniada F: Berlin Bej
M: Bara
O: Katarzyna Kurleto
B: nn
KO12108
19.

18

BOSS MŁP POL 2006 Wałach gniada F: Banknot / Emir
M: Iwa / nn
O: Jagoda Kudlicka
B: Robert Stasiuk
K012562 616006580770106 104ED77
20.

139

BRANDY Oldenburg POL 2011 Wałach kasztanowata/169 F: Burberry
M: Melody M
O: Kamińska Magda
B: Kamińska Magda
K021112
21.

63

BURBON OLD POL 2012 Wałach ciemnogniada/173 F: Bernini (ex Vigourous Z) / Vigo D'Arsouilles
M: Politesse d'Ete / Italic des Salines
O: Agnieszka Labudzik
B: Malgorzata Siergiej
K020914 DE418182531712 105RJ52
22.

10

CABRIOLETTA - SVK 2012 Klacz ciemnogniada F: -
M: -
O: -
B: -
Brak
23.

185

Camelia Klacz F:
M:
O:
B:
24.

181

CANTORA HOL DEU 2010 Klacz siwa F: Canto
M: Soraja II
O:
B:
K019886 DE421000083810
25.

96

CARAMELLA Westfalska GER 2013 Klacz siwa F: Cathanos
M: Andorra
O: Marcin Gronkowski
B: Niemcy
brak
26.

146

CARENZA OLD POL 2009 Klacz gniada F: Carenzo / Calido
M: Newada / Dido
O: Gerard Grutza
B:
K018026 DE433331689709 104ZR92
27.

107

CARINTENDER OLD GER 2010 Wałach siwa F: Carinue / Carthago
M: Contegra / Contender
O: Urszula Koziarowska
B: Gestüt Lewitz
K019953 DE418184009810
28.

113

CARLO 7 HAN GER 2010 Wałach gniada F: Carlucci / Contendro I
M: Colette / Contender
O: Krzysztof Koziarowski
B:
K019136 DE431316853110 104WO18
29.

151

CARMEN N SP POL 2011 Klacz gniada F: Cancoon
M: Capri
O: Grażyna Kozioł
B: Włodzimierz Niedźwiedzki
brak
30.

13

CARMEN S - POL 2010 Klacz biała F: -
M: -
O: -
B: -
Brak
31.

57

CARTIER SP POL 2005 Klacz siwa F: a
M: a
O: a
B: a
a
32.

145

CARTOGRAN BLUE Oldenburger Springpferde DEU 2010 Wałach siwa/172 cm F: Cartogran/ Carthago Z
M: Chaccina/ Chacco Blue
O: Alicja Mielcarek
B: Gestut Lewitz
K021180 DE418184013110
33.

158

CASABLANCA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Chelano's Boy
M: Cassandra
O: Krzysztof Gronus
B: S. Skórka
K014632
34.

75

CASH FLOW 21 HOL GER 2002 Klacz ciemnogniada F: Cashandcarry / Cash
M: Eibe III / Capitol I
O: Milena Kowalczyk
B:
K007303 DE421000327502
35.

144

CASIQUIARE Oldenburger Springpferde GER 2010 Wałach siwa/172 F: Cartogran/ Carthago Z
M: Glonora Z/ Glorial
O: Alicja Mielcarek
B: Gestut Lewitz
K019654 DE418184011810
36.

116

CASSAWA Traken POL 2006 Klacz inna F: Ałtaj
M: Castella
O: Zbigniew Korek
B: Sk Liski
K011198
37.

126

CASTELLO BRANCO OLD. GER 2008 Wałach gniada F: Cassin/ Cassini I
M: Politese d`Ete
O: Marek Niewiadomski
B: -
K014299 DE418181202208
38.

166

CASTINERA NF HOL POL 2011 Klacz siwa F: Castelan I / Casiro I
M: Lira II / Julio Mariner
O: Natalia Włodarczak-Kubiak
B:
K021453 DE421000011411
39.

30

CENTOO SWB SWE 2005 Wałach ciemnogniada F: CARDENTO
M: AQUA
O: KIEWREL RYSZARD
B: ANN-CATRIN LAFWARS
K022594 752004540501001 54051001
40.

175

CERA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: --
M: --
O: SK Leśna Wola
B: --
brak
41.

110

CHACCO BOY 7 WESTF GER 2010 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Karediama / Andiamo Z
O: Krzysztof Leśniak
B:
K020853 DE441411519510 105GS32
42.

62

CHACCO-TWO OLD GER 2009 Wałach siwa F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Casablanca / Capitan Paul I
O: Łukasz Kut
B:
K019325 DE418184089909
43.

6

CHALANDRA WURT GER 2011 Klacz gniada F: Ciacomo / Cor De La Bryere / Laval I
M: Salandra / Sandro
O: Patryk Mike
B: Klaus & Edwin Schuster
K023886 DE473730687711
44.

108

CHENET HOL POL 2008 Wałach siwa F: Contender / Calypso II
M: Pepsi III / Carolus I
O: Urszula Koziarowska
B: Roma Kosicka
K014155 DE421000318808 104DE21
45.

118

CHICHORITO SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: N
M: N
O: Zbyszek Korek
B: N
brak
46.

100

CLAIR LG SP POL 2005 Klacz F: Puma
M: Carrara N
O: Rzerebecka Anna
B: Agro -Mazury
Licencja Regionalna
47.

39

COCORRADO OLD GER 2007 Wałach siwa F: Corrado I / Cor De La Bryere
M: Cina Z / Caretano Z
O: Sylwia Dziubińska
B: Tadeusz Koza
K012175 DE418181424407 104LY68
48.

160

COLINS PG SP POL 2002 Wałach F: Calderon
M: Dorine
O: Marian Darłak
B: Remigiusz Makowski
K007055
49.

98

CON CHIRA Niem. Sporotwa POL 2009 Klacz gniada F: Convoi / Contender
M: Saphira / Saccor
O: Małgorzata Krzeczowska
B: Reinhard Jaworski
K016118 DE456570094109 104JU00
50.

78

CONCRETOSS HOL POL 2008 Wałach siwa F: Concreto / Contender
M: Tinta / Calido II
O: Lesław Sarachman
B: Peter Nagel-Tornau
K014822 DE421000606608
51.

46

CONNER HOL POL 2005 Wałach gniada F: Contender / Calypso II
M: Perfectlady / Candillo
O: Mirosław Jankowski
B:
K009678 DE421000027605 103DA99
52.

11

CONNERY HOL GER 2009 Wałach gniada F: Clearway / Capitol I
M: Verona XII / Contender
O: Beata Szlachta
B: Andreas Kosicki
K022225 DE421000404309
53.

168

CONNORCA HOL GER 2011 Klacz kara F: Connor /
M: Viance / Carbano
O: Bożena Srokosz
B: Johann & Peter Lass
K022288 DE421000213411
54.

66

CONTENDRA OLD GER 2008 Klacz ciemnogniada F: Contendro I / Contender
M: Quantina / Quidam De Revel
O:
B:
K016134 DE418181503008
55.

92

CONTENTO WESTF POL 2010 Wałach kasztanowata F: Calido / Cantus
M: Jung Laissez Faire / For Pleasure
O: Nowostyl Mirosław Sordyl
B: Montis Sp. z o. o.
K018339 DE441411589710
56.

95

CORTADO Deutsches Sport Pferde GER 2012 Wałach kara F: Calme
M: Wikatelle
O: Faber Grzegorz
B: Niemcy
brak
57.

14

CURT COBAIN - POL 2009 Wałach F: -
M: -
O: -
B: -
Brak
58.

65

CYANDRA HOL GER 2004 Klacz ciemnogniada F: Contender / Calypso II
M: P-Lyandra / Lavaletto
O: Tomasz Milczarek
B:
K014412 DE421000254404
59.

37

CZAKRA SP POL 2011 Klacz gniada/166 F: Lord Star / Lord
M: Czarina / Turbud Quirinus
O: Stanisław Malek
B: Robert Nagórski
K022162 616009530069111
60.

153

DAME DE PIQUE Holsteiner GER 2011 Klacz ciemnogniada F: Casall
M: Wilma XVIII
O: Mirosław Radomski
B: Lass Johann Peter
K018511
61.

101

DAZ Irish Sport Horse IRL 2008 Wałach kasztanowata F: Defi Platiere
M: KEC Spotted Diamont
O: Róża Dominik
B: William Kennedy
K019169
62.

177

DENAR MŁP POL 2006 Wałach tarantowata F: JAGIELOŃCZYK
M: DUGA
O: BERNARDA KULESZA
B: PRZEPIÓRA IGNACY
BRAK
63.

72

DERWISZ SP POL 2009 Ogier gniada F: Ulisses / Karandasj
M: Dewiza / Elvis
O: Milena Kowalczyk
B: Milena Kowalczyk
K018440 616009610221309
64.

182

DIARADEL 7 OLD GER 2012 Wałach ciemnogniada F: Diarado/ Diamant De Semilly
M: Cenposa/ Centadel
O: Krzysztof Leśniak
B: Gestüt Lewitz
K023269 DE418185062212
65.

154

DOMINACJA Małopolska POL 2011 Klacz kasztanowata F: Mag
M: Dolce Vita
O: Aleksandra Kosmol
B: Stadnina Koni Prudnik
brak
66.

36

DORAVELLA SP POL 2008 Klacz gniada F: Aravel II / Luron
M: Doretta Z / Dutch Capitol
O: Stanisław Malek
B: Roman Barlik
K014288 POL009610219108 104OY31
67.

102

DRAGO SP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Duran Duran
M: nn
O: nn
B: nn
brak
68.

142

DREAMY M SP POL 2000 Klacz gniada F: NN
M: NN
O: Magda Kamińska
B: Magda Kamińska
K019349
69.

67

DUCATI OLD GER 2010 Wałach gniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Loreley / Lapis Lazuli
O: Salih Barlas
B:
K017712 DE418180634810
70.

165

DURANGO VDL KWPN NED 2008 Wałach gniada F: Landlord
M: Ulena VDL
O: Artur Wójcik
B: VDL Stud
KO 14560
71.

138

EASTER FOR EVER Koń Holsztyński POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Ephebe For Ever
M: Zarin
O: Zaczkowska Nikola
B: Ryszard Kosicki
Brak
72.

173

ELDORADO W KWPN NLD 2009 Wałach siwa F: Calido/ Cantus
M: Silohuit-W/ Julio Mariner
O: Wiktoria Hojda
B: B S. Wichers
K020528 528003200912929
73.

31

ELOMAH KWPN NLD 2009 Klacz gniada F: Campbell VDL / Cassini I
M: Whynonah / Haarlem
O: Norpol Inge Brattli
B: Norpol Inge Brattli
K022418 528003200905507 104WF62
74.

176

EMILY ROSE SP POL 2008 Klacz siwa F: Lumpi
M: -
O: -
B: -
-
75.

25

ESCORDIA SP POL 2004 Klacz siwa/162 F: Cordial
M: Estella
O: Rena Majchrowicz
B: SK Prudnik
K023307 POL009690009404
76.

44

ESKA Poski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 Klacz gniada F: Leksykon
M: Easter Feta
O: Katarzyna Karcz
B: Mirosław Roszczyc
brak
77.

26

ESTEGAN Małopolska POL 2012 Wałach gniada F: Salix
M: Estadora
O: Małgorzata Stopa
B: Ewa Pydo
brak
78.

174

ESTERA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 Klacz kasztanowata F: Grey
M: Elmoda
O: Władysław Sobocki
B: Babiś Józef
brak
79.

189

ESTERA SP POL 2003 Klacz kasztanowata F: Grey
M: Elmoda
O: Władysław Sobocki
B: Józef Babiś
brak
80.

94

FAROUGE MEKL SWE 2008 Wałach siwa F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Fontainebleau / Quidam De Revel
O: Marcin Gronkowski
B:
K012159 DE427270693508 104WN54
81.

106

FRED - FLINSTONE KWPN NED 2010 Ogier gniada F: Carambole / Cassini I
M: Rozarina / Burggraaf
O: Urszula Koziarowska
B:
K018749 528003201008527
82.

73

GARLAND SP POL 2009 Wałach gniada F: D'Cin Cin PG / Calderon
M: Granada PG / Calderon
O: Milena Kowalczyk
B: Remigiusz Makowski
K017960 616009661129409
83.

56

GERD KG SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: CASIRO
M: GRAEFIN
O: MICHAŁ KAŹMIERCZAK
B: KOMIN GRZEGORZ
KO15331
84.

17

GOLD CHAMPION SP POL 2009 Wałach gniada F: Candiavolo / Cantus
M: Gerida / Grandeur
O: Mariusz Romanek
B: Rudiger Wassibauer
K019867 616009690172109
85.

172

GRAND BALL SP POL 2004 Wałach gniada F: Balisco II
M: Gruzinka
O: Zbigniew Kut
B: SK Ochaby
brak
86.

35

GRASSI SP POL 2009 Klacz gniada/169 F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Germina / Vittorio
O: Stanisław Malek
B: Robert Nagórski
K019419 616009530345909 105FB50
87.

47

HAMAS XX POL 2010 Wałach siwa F: ENJOY PLAN (USA)
M: HALSZKA
O: KJK Pod Żubrem
B: JAROSŁAW SZMYT
K024114
88.

171

HANDSOME KID KWPN NLD 2012 Wałach kasztanowata F: quality time
M: chellano z
O: KJK Szary
B: x
brak
89.

86

HANNAH’S HOLLYWOOD DREAM SP POL 2009 Klacz siwa/158 F: Cento Sohn
M: Hossa
O: Jagna Świtoń
B: Czesław Panfil
K019583 616 009 53 03507 09
90.

74

HARRY WLKP POL 2003 Ogier ciemnogniada F: Noel / Eszelon II
M: Hańcza / Kaszmir
O: Agnieszka Kowalczyk
B: Jan Kłosek
K008253 POL007510020703 103ZM57
91.

19

HELIOS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 Wałach gniada/185 F: LEANDRO
M: HEKATOMBA
O: Krakowskie Klub Jazdy Konnej
B: Krakowskie Klub Jazdy Konnej
brak 616 009 57 03392 07
92.

131

INTURIDO KWPN NED 2013 Ogier gniada F: Zambesi / Heartbreaker
M: Bailey / Verdi
O: Piotr Spendel
B: A. J. Mulderije
K024010 528003201305488
93.

88

IRTYSZ SP POL 2011 Wałach gniada F: Palermo / Paradiesfalter
M: Iza - Boo / Lanjonker S
O: Tomasz Wojtowicz
B: Jacek Tokarski
K018903 616009580593111
94.

69

ISSOS WLKP POL 2003 Wałach siwa F: Cedrus / Ogar
M: Idea / Aspirant
O: Andrzej Głoskowski
B: SK Liski
K009527 POL007600110603
95.

24

JASTRUN Małopolska POL 2007 Wałach kasztanowata F: Libretto
M: Jutla
O: Sylwia Gilowska
B: SK Kalników
brak
96.

184

JUST RIDING CALIFORNIA SP POL 2009 Klacz gniada F:
M:
O:
B:
brak
97.

159

KALIF Wielkopolska POL 2008 Wałach kasztanowata F: Liman
M: Kiara
O: Barbara Galos
B: Klubach Sebastian
brak
98.

43

KAMELIA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada/171 F: Landor
M: Kreta
O: Marzena Beyger
B: Ireneusz Ćwik
K011116 616009520091105
99.

114

KAMI SP POL 2007 Klacz gniada F: Rammstein
M: Karmen
O: Ewelina Oleksiewicz
B: Monika Wołoszyn
K022183
100.

97

KLAUDIA SP POL 2004 Klacz gniada/170 F: Romualdo / Kojak
M: Kaliope / Czubaryk
O: Żaneta Franik
B: SK Nowa Wioska GR Ewa Janiak
K009640 POL009530011604
101.

130

KOLA SP POL 2009 Wałach gniada F: Clear To Jump ST Gyvan Z / Carnute
M: Kolia / Imequyl
O: Jarosław Dołhun
B: Krzysztof Tyszko
K015556 616009540044809
102.

61

KOLIBRA Niem.sport. POL 2011 Klacz siwa F: Kolibris Greyfire
M: Lavera/Lestho
O: Bartosz Kut
B: Niemcy
K020907
103.

85

KORAL SP POL 2000 Wałach ciemnogniada F: Nobody
M: Komedia
O: Jan Gaj
B: Zawiślok Urszula i Adam
K005182 7254
104.

123

LADY PEZI OLD POL 2013 Klacz gniada F: Lord Pezi Junior
M: Luisa /Landor S
O: Andrzej Weremczuk
B: -
K023915
105.

164

LALA SP POL 2005 Klacz gniada F: Campari M/
M: Lakala/
O: Wioletta Gubała
B:
K011073
106.

77

LARINA NRPS NED 2009 Klacz siwa F: U2 / Guidam
M: Zarina / Vito V. D. Paardenwinning
O: Lesław Sarachman
B: D. Schaper
K016920 528008090178909
107.

32

LINUS 217 REN GER 2006 Wałach kasztanowata F: Lord Lancer / Lancer II
M: Granni Smith / Grannus
O: Iwona Strzałkowska-Jarocka
B: Tobias Schult
K014217 DE443430466906
108.

121

LOGGIA WLKP POL 2008 Klacz inna F: Tandem
M: Logika
O: Olga Sempioł
B: Stępkowski Bogusław
K023817 POL 007 66 11238 08
109.

157

LUNAR SP POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Egipt
M: Linka
O: Grzegorz kolarski
B: Mustang AJ. Stokłosa
K021805
110.

149

LYIANEIRO Z Zangersheide POL 2013 Wałach gniada/170 F: Lyjanero
M: Safari
O: Gerard Grutza
B: Gerard Grutza
Brak
111.

115

MADEIRA Spoko POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Nn
M: Nn
O: Nn
B: Nn
7890
112.

28

MAKUBA 21 Deutsche Ride Pony GER 2011 Wałach gniada/kuc:148 F: Picobello
M: Peppita
O: Rafał Płatek
B: Niemcy
Nmsj182
113.

163

MEDAL MŁP POL 2006 Wałach gniada F: Berlin Bej / Elsing
M: Mesa / Manhattan
O: Wioletta Gubała
B: Tomaszewki
K011796 POL006660449206 104ZP50
114.

27

MESSI S Deutsches Sportpferd POL 2013 Wałach gniada F: Messenger
M: Sobota
O: Mirosław Jankowski
B: Adam Safinowski
K023064
115.

170

MILADY SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: ILDAGO
M: MIRABEL
O: Katarzyna ŚWIERKOSZ
B: Stadnina Koni Leśna Wola
K014290
116.

148

MONTENEA Z Zangersheide POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Montender
M: Carenza
O: Gerard Grutza
B: Gerard Grutza
Brak
117.

3

MY LORD Westf. POL 2012 Ogier siwa F: Mylord Cardhago
M: Atlanta Z
O: Karol Niemczuk
B: Karol Niemczuk
K021638
118.

23

NEMIROFF SP POL 2010 Wałach gniada F: Lasko / Lennon
M: Nanellie / Lauriston
O: Magdalena Krasnowska
B: Jacek Mierzwiński
K018932 616009670114110
119.

117

NERON WLKP POL 2005 Wałach ciemnogniada F: n
M: n
O: Zbigniew Korek
B: n
K023347 POL00764004420512803
120.

20

NIRVANA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Candiavolo
M: Nanellie
O: Jacek Mierzwiński
B: Jacek Mierzwińcki
K018928
121.

125

NURMI SP POL 2013 Wałach gniada F: Chacco-Fly
M: Nutella
O: Marek Niewiadomski
B: -
K022827
122.

9

OBORA'S RAGAZZA Niem. Sport. GER 2009 Klacz ciemnogniada F: Apoleon Timpex / Quidam De Revel
M: Rush On / Nekoma
O: Grażyna Pawłowska
B: Johann Frischeis
K015628 121078209 104LW59
123.

29

OSADKOWSKI BORODIN KWPN NED 2006 Wałach siwa F: King Kolibri / Kolibri
M: Renette / Julio Mariner
O: Katarzyna Nagórka
B:
K010836 5280030607998 103FB72
124.

84

OSKAR SP POL 2004 Wałach ciemnogniada F: CITYBOY R
M: ORCHIDEA
O: ILONA JEZIERSKA-STYŚ
B: JAN KOSMOWSKI
K010060
125.

12

PICOLINA Slovensky Teplokrvnik SVK 2012 Klacz gniada F: Westton Coldrex
M: Princes Star
O: Bechera Józef
B: Bechera Józef
703002662116412
126.

7

PIERWIOSNEK SP POL 2001 Wałach gniada F: Rumor / Wabigon
M: Primavera / Bolivar
O: Agnieszka Najdzionek
B:
K008284 POL013540076801
127.

137

PRESTIŻ Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Wałach gniada F: Cityboy R
M: Pamela
O: Nikola Zaczkowska
B: Hubert Iwanow
K023260
128.

155

PRETTY BOY Oldenburg POL 2011 Wałach gniada F: Prinzenadel
M: Gransia
O: Kulej
B: --
K021540
129.

124

PREZYDENT II W SP POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Desant / Lando
M: Prunelka / Premix
O: Marek Niewiadomski
B: Marek Niewiadomski
K008876 POL009540042004
130.

128

PRINCESSA II W SP POL 2010 Klacz gniada F: Desant
M: Prunelka
O: Marek Niewiadomski
B: -
K020939
131.

135

Q DE REVEL HOL POL 2010 Wałach siwa F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: O-Samona / Carthago
O: Klaudia Wolszczak
B: Klaudia Wolszczak
K018809 DE421000524310
132.

143

QUE SERANDO OLD. GER 2005 Wałach kasztanowata F: Quidams Rubin
M: Arilena
O: Kamińska Magda
B: Niemcy
K015876
133.

104

QUINTUS Westf. POL 2009 Wałach siwa F: Quidam de Revel
M: Jung Pampona
O: Krzysztof Ludwiczak
B: Montis Sp. z o.o.
K016168
134.

105

RAMZET Wielkopolska POL 2006 Wałach kara F: Rolex
M: Ramira
O: Ewelina Wójcicka
B: Konstanty Wilk
Brak
135.

2

RASTA ROCKETT TM NL EX ROYAL RUBY NL NRPS GER 2002 Wałach kasztanowata/170 F: Rubiquil
M: Baccara
O: Kaja Sosnowska Karol Niemczuk
B: Comb. Schmitz & Heeren
K016252 60022232S
136.

178

REA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2004 Klacz gniada F: Dukat
M: Racja
O: Helen Jakubowska
B: --
K021045 POL009630012604
137.

134

REKTOR SP POL 2010 Wałach inna F: Kosow Lamborghini K
M: Rewia
O: Justyna Sito
B: Błażejewski Wiesław
K020733
138.

64

RISOTTO SP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Rudzianka / Arcus
O: Roman Jagieliński
B:
K013503 POL009590047507
139.

152

ROSSA SP POL 2011 Klacz gniada F: Contender Son
M: Rachella
O: Roland Kosmol
B: Hauer Ewa
K019914
140.

53

ROWITTO SP POL 2010 Ogier kasztanowata F: Wiwat
M: Rosita
O: Jakub Jędruch
B: -
K016387
141.

120

SABATINI SP GER 2012 Klacz ciemnogniada F: Stolzenberg
M: Bahia
O: Wiktor Larkowski
B: Niemcy
brak
142.

162

SALONIKI Holsteiner Warmblut POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Casall
M: Santana
O: Jolanta Drabczyk
B: nieznany
K011812
143.

50

SEAQUEST SP POL 2008 Ogier gniada F: Qulester / Quinar
M: Seniora Carnute / Carnute
O: Iwona Robotycka-Leńczuk
B: SK Ochaby Sp. z o. o.
K018663 616009540123208 104SV55
144.

22

SEXY BOY SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Sir Balisco
M: Skadena
O: Anna Jędrusik
B: Anna Jędrusik
K022325
145.

80

SHAKIRA 440 OS DEU 2009 Klacz kasztanowata F: Conthargos
M: Stakkira/ Stakkato
O: Aniela Szlufik
B: Gestuet Lewitz
K023707 DE418184096109 104QN91
146.

179

SHATTI HAN POL 2013 Ogier ciemnogniada F: Sir Shutterfly
M: Walburga
O: Tomasz Wójtowicz
B: Marta Roszkiewicz
K023051
147.

91

STELINUS SP POL 2011 Wałach gniada F: Turbud Quirinus
M: Stella
O: Łukasz Sordyl
B: Stadnina Koni Racot Sp. zo.o
K023945
148.

33

STIGMATICA HAN GER 2011 Klacz gniada F: Ucello
M: Suerte
O: Lukasz Koza
B: Niemcy
K022326
149.

16

SUPRISE SP POL 2005 Wałach gniada F: Santos / Guidam
M: Disco Di / Dietmar
O: Jagoda Kudlicka
B: Jan Sołtysiak
K010000 POL009610220705 103CU05
150.

59

SURPRISE BALOU OLD POL 2012 Klacz inna F: Spartacus
M: Barielle/Balou du Rouet
O: Bartosz Kut
B: Gestut Lewitz
K020908
151.

90

TITAN 12 KWPN POL 2007 Wałach kara F: Taloubet Z /
M: Kaletha / Burggraaf
O: Patrycja Żachowska
B: PJM Smith
K022421 528003000712487
152.

161

TORNADO SP POL 2011 Wałach gniada F: Torado 2 / It's Morado
M: Nicole / nn
O: Julia Szychowiak
B: Jakub Krzyżosiak
K022478 616009670124711
153.

156

TRITOP 2 KWPN GER 2007 Klacz F: Triomphe de Muze
M: Pia
O: Klaudia Rajtar-Wojciechowska
B: K. Mellema
K017146
154.

133

ULA BAJOU-K SP POL 2008 Klacz siwa F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Uleva / Optimist
O: Marek Kubacki
B: Marek Kubacki
K014154 616009610263008
155.

87

ULISSES SP POL 2008 Wałach gniada F: Rammstein / Rheinsberg
M: Urabelle / Germus R
O: Tomasz Wojtowicz
B: Krzysztof Ciechoński
K012028 POL009580333708 104QP07
156.

132

ULOTKA-K SP POL 2011 Klacz siwa F: Cancoon / Colman
M: Ulena-K / Lord Star
O: Marek Kubacki
B: Marek Kubacki
K018808 616009610009711
157.

122

UNI-HAPPY DU PACHIS BWP POL 2004 Klacz kasztanowata F: Organo Sitte
M: Operette Du Pachis
O: Andrzej Weremczuk
B: Monsieur Michel Simon
K023693
158.

76

VALENTINE WESTF GER 2010 Klacz siwa F: Valentino / Now Or Never M
M: Cocco / Cornet Obolensky
O: Lesław Sarachman
B:
K019709 DE441410969710
159.

51

VIVE LE ROI SP POL 2009 Wałach gniada F: Vandamme / Guidam
M: Vamelia HBC / Placido
O: Stefan Kierznowski
B: Stefan Kierznowski
K018439 616009670139509
160.

103

WALUTA WLKP POL 2006 Klacz kara F: Pokrant
M: Wesoła
O: Piotr Romanowski
B: SK Rzeczna
brak
161.

15

WANTOS Hanowerska POL 2001 Wałach kara F: WELT HIT II
M: AMERA
O: ZUMSKI
B: GER
BRAK
162.

129

WESFALIA SP POL 2010 Klacz gniada F: Quaide Cassin / Cassini I
M: Wisła / Izjum
O: Sławomir Łagun
B: Sławomir Łagun
K020299 616009640020010 104XZ77
163.

127

WIKI SP POL 2003 Klacz gniada F: nn
M: nn
O: Miazga
B: -
brak
164.

186

WIKI SP POL 2008 Klacz gniada/166 F: Landino
M: Whoopy
O: SK Leśna Wola
B: ---
----
165.

93

WIKTORIA SP POL 2003 Klacz siwa/mk: F: Lumpi
M: Willianta
O: Elżbieta Wywiał
B: Ewa Goraus
brak
166.

187

Wilander Wałach F:
M:
O:
B:
167.

141

WODKA-POLKA HOL. POL 2006 Klacz gniada F: Candillo
M: Perhabs
O: Kamiński Józef
B: Niemcy
K011252
168.

99

WONTENDRA HAN POL 2004 Klacz gniada/168 F: Contendro I / Contender
M: Acora / Acord II
O: Zdzisław Krzeczowski
B:
K010721 DE431314208704 102VX99
169.

167

WOODY SP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Erebus / Contender
M: Whoopy / Weinberg
O: Ewa Błada-Kosmalewicz
B: Władysław Giza
K009824 POL009540080305 103WV92
170.

45

ZADYMKA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Contender Son / Contender
M: Zaduma / Autokrata
O: Katarzyna Karcz
B: Katarzyna Karcz
K012109 POL009580166907
171.

8

ZENO S OLD GER 1997 Wałach kasztanowata F: Zeus / Arlequin
M: Burschikose / Grannus
O: Mirosław Szary
B:
K008390 DE333330143397
Rider Club
Competition
Prize
Brattli Vivian St. KS KJK Szary Michałowice
1440
SUM:
1440.00
Dominik Róża Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
100
SUM:
100.00
Franik Żaneta Krakowski KJK
10
SUM:
10.00
Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem
100
50
SUM:
150.00
Grutza Gerard KJ Zbrosławice
100
50
100
SUM:
250.00
Grzywacz Jacek Pomorska LJ w Dziemianach
400
100
400
200
300
990
50
100
10
500
SUM:
3050.00
Gut Magdalena KJ Zbrosławice
50
50
SUM:
100.00
Jarocka Zuzanna KJ Trachy Sośnicowice
10
500
SUM:
510.00
Kałdonek Martyna KJ Trachy Sośnicowice
200
SUM:
200.00
Kamińska Magda KJ Avanti
50
750
750
900
100
100
200
3600
SUM:
6450.00
Karcz Agnieszka KJ Janów Podlaski
100
SUM:
100.00
Kaźmierczak Michał KJ Lesna Wola
650
200
100
2700
300
1350
SUM:
5300.00
Kosmalewicz Maria JKS Fer Więckowice
50
SUM:
50.00
Kosmol Oliwia Stowarzyszenia Klub Jeździecki Preria Wilkowice
50
SUM:
50.00
Kowalczyk Franciszek KJ Chrobry Warszawa
10
SUM:
10.00
Koza Lukasz Klub Jezdziecki Trachy Sosnicowice
900
SUM:
900.00
Koziarowski Jarosław WLKS Krakus
10
200
2160
300
765
SUM:
3435.00
Krzeczowska Małgorzata St. KS KJK Szary Michałowice
10
300
SUM:
310.00
Leśniak Krzysztof WLKS Krakus
400
100
SUM:
500.00
Milczarek Nina Tuszyński KJ Garbówek
100
765
400
10
SUM:
1275.00
Murdzia Seweryn KJ Equipo Łódź
200
750
300
100
100
150
SUM:
1600.00
Niewiadomski Kacper WKJ Lublin
10
SUM:
10.00
Nowak Grzegorz FKJK Zatoka
750
500
200
1080
10
650
5400
SUM:
8590.00
Rajtar-Wojciechowska Klaudia KJ Avanti
400
10
SUM:
410.00
Słodczyk Dominik KJ Zbrosławice
100
200
1530
500
1080
1080
500
SUM:
4990.00
Świtoń Jagna KJK Solka
100
SUM:
100.00
Szlachta Sławomir KJ Just Riding Kielce
150
300
300
100
100
150
50
100
200
100
SUM:
1550.00
Weremczuk Szymon WKJ Lublin
150
200
SUM:
350.00
Wójcik Artur Wlks Krakus
100
SUM:
100.00
Żachowska Patrycja KJ Global
300
SUM:
300.00
Złocki Krzysztof RC Riding Center Sosnowice
200
SUM:
200.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Beyger Anna
KJ Młyńska Struga Lubicz
KAMELIA (43)
2017-09-01
52
2017-09-02
2017-09-02
47
Brańka Borja Maria
WLKS Krakus
AHLERT (180)
2017-09-01
10
2017-09-02
6
2017-09-02
33
Brattli Vivian
St. KS KJK Szary Michałowice
ELOMAH (31)
2017-09-01
28
2017-09-01
28
2017-09-02
1440
Bulzacka Klaudia
Tuszyński KJ Garbówek
2017-09-02
23
2017-09-02
Chwostek Zuzanna
-
2017-09-01
1
2017-09-01
21
2017-09-02
1
2017-09-02
1
2017-09-03
1
Ćwikło Małgorzata
WLKS Krakus
2017-09-01
22
2017-09-01
2017-09-02
46
2017-09-02
2017-09-01
15
2017-09-01
2017-09-02
2017-09-02
Darłak Katarzyna
Kjk Romico
COLINS PG (160)
2017-09-02
1
Dołhun Jakub
Tuszyński KJ Garbówek
WESFALIA (129)
2017-09-02
50
2017-09-02
KOLA (130)
2017-09-01
15
2017-09-01
17
2017-09-02
2017-09-03
18
Dominik Róża
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
DAZ (101)
2017-09-01
8
100
2017-09-02
2017-09-03
15
Drabczyk Izabella
RC Riding Center Sosnowice
SALONIKI (162)
2017-09-01
43
2017-09-02
18
Dudek Zuzanna
Bpk
2017-09-01
1
2017-09-02
1
2017-09-02
43
2017-09-03
5
Faber Grzegorz
KJK Fabrex
CORTADO (95)
2017-09-01
2017-09-01
2017-09-02
2017-09-02
2017-09-03
2017-09-01
1
2017-09-01
21
2017-09-02
12
2017-09-03
1
Frąk Patrycja
BPK (OJ Tango)
ESTEGAN (26)
2017-09-01
1
2017-09-01
8
Franik Żaneta
Krakowski KJK
KLAUDIA (97)
2017-09-01
20
2017-09-01
41
2017-09-02
11
10
2017-09-03
22
Gaik Natalia
KJ Leśna Wola
REA (178)
2017-09-01
45
2017-09-01
2017-09-02
23
2017-09-02
2017-09-03
7
Gajek Natalia
WLKS Krakus Swoszowice
NIRVANA (20)
2017-09-01
50
2017-09-02
15
2017-09-03
13
Galos Wiktoria
RC Riding Center Sosnowice
KALIF (159)
2017-09-01
1
2017-09-01
23
2017-09-02
2
2017-09-02
11
2017-09-03
1
Gilowska Sylwia
BPK (OJ Tango)
JASTRUN (24)
2017-09-01
11
2017-09-01
48
2017-09-02
44
2017-09-02
21
Głoskowski Andrzej
KJ Agro-Handel Śrem
DUCATI (67)
2017-09-01
17
2017-09-01
13
2017-09-02
33
2017-09-02
20
2017-09-01
6
100
2017-09-01
13
BED BOY (70)
2017-09-01
42
2017-09-01
19
2017-09-02
3
50
2017-09-02
32
WESFALIA (129)
2017-09-01
29
2017-09-01
Gronkowski Marcin
KJK Fabrex
FAROUGE (94)
2017-09-01
13
2017-09-01
14
2017-09-02
7
2017-09-02
27
2017-09-03
7
Gronuś Alicja
KJ Facimiech
2017-09-01
2
2017-09-01
34
2017-09-02
2
2017-09-02
23
Gronuś Krzysztof
KJ Facimeich
LUNAR (157)
2017-09-01
5
2017-09-01
44
2017-09-02
4
2017-09-02
40
Grutza Gerard
KJ Zbrosławice
CARENZA (146)
2017-09-01
4
100
2017-09-01
27
2017-09-02
21
2017-09-03
2017-09-01
8
50
2017-09-01
39
2017-09-02
21
2017-09-02
6
100
2017-09-03
9
Grzesiek Paula
Tuszyński KJ Garbówek
AKORD (71)
2017-09-01
39
2017-09-01
2017-09-02
11
2017-09-02
20
Grzywacz Jacek
Pomorska LJ w Dziemianach
GRASSI (35)
2017-09-01
2017-09-01
26
2017-09-02
1
400
2017-09-02
28
2017-09-03
8
100
2017-09-01
40
2017-09-01
4
400
2017-09-02
4
200
2017-09-02
5
300
2017-09-03
5
990
CZAKRA (37)
2017-09-01
4
2017-09-01
33
2017-09-02
25
2017-09-02
7
50
2017-09-03
10
ARNAT (38)
2017-09-01
5
100
2017-09-01
11
10
2017-09-02
30
2017-09-02
29
2017-09-03
4
500
Gut Magdalena
KJ Zbrosławice
2017-09-01
1
2017-09-01
50
2017-09-02
2017-09-02
ARENA (119)
2017-09-01
6
50
2017-09-01
37
2017-09-02
8
50
Gutorska Maja
KJ SO Łąck
AROMAT (41)
2017-09-01
2017-09-01
2017-09-02
16
2017-09-02
Haberstroh Larysa
Kj Zbrosławice
CLAIR LG (100)
2017-09-01
1
2017-09-01
18
2017-09-02
1
2017-09-02
1
2017-09-03
1
Hnat Julia
St. KS KJK Szary Michałowice
ZENO S (8)
2017-09-01
2017-09-02
45
2017-09-02
39
2017-09-01
51
2017-09-01
2017-09-02
41
2017-09-02
47
Hojda Wiktoria
KJ Leśna Wola
2017-09-01
42
2017-09-02
35
2017-09-02
2017-09-03
23
Jarocka Zuzanna
KJ Trachy Sośnicowice
CONNER (46)
2017-09-01
22
2017-09-01
51
2017-09-02
10
10
2017-09-02
2017-09-03
3
500
Jędruch Jakub
Kj.Zbrosławice
ROWITTO (53)
2017-09-01
24
2017-09-01
45
2017-09-02
12
2017-09-02
43
Jędrusik Anna
KJ Trachy Gliwice
2017-09-01
35
2017-09-01
2017-09-02
9
2017-09-02
2017-09-03
3
Jemioło Małgorzata
KJ Leśna Wola
CERA (175)
2017-09-01
1
2017-09-01
1
2017-09-03
8
Kalashnikova Hanna
Leśna Wola
ESTERA (174)
2017-09-01
38
2017-09-01
2017-09-02
25
2017-09-02
18
Kałdonek Martyna
KJ Trachy Sośnicowice
2017-09-01
30
2017-09-01
34
2017-09-02
25
2017-09-02
2017-09-03
5
200
Kamińska Magda
KJ Avanti
INTURIDO (131)
2017-09-01
53
2017-09-01
2017-09-02
24
2017-09-02
2017-09-03
4
BRANDY (139)
2017-09-01
12
2017-09-01
11
2017-09-02
6
50
APERITIF (140)
2017-09-01
19
2017-09-01
18
2017-09-02
19
2017-09-01
1
750
2017-09-02
1
750
2017-09-03
1
900
DREAMY M (142)
2017-09-01
46
2017-09-01
14
2017-09-02
5
100
2017-09-03
8
100
2017-09-01
20
2017-09-01
7
200
2017-09-02
15
2017-09-03
2
3600
Karcz Agnieszka
KJ Janów Podlaski
ESKA (44)
2017-09-01
8
2017-09-01
2017-09-02
34
2017-09-02
41
ZADYMKA (45)
2017-09-01
7
100
2017-09-02
Kaźmierczak Michał
KJ Lesna Wola
GERD KG (56)
2017-09-02
3
650
2017-09-03
8
200
CARTIER (57)
2017-09-02
5
100
2017-09-03
3
2700
WIKI (186)
2017-09-02
24
2017-09-03
19
Wilander (187)
2017-09-02
2
300
2017-09-02
2017-09-03
1
1350
Kiewrel Agnieszka
WLKS KRAKUS SWOSZOWICE
CENTOO (30)
2017-09-01
44
2017-09-02
22
2017-09-02
17
Korek Dorota
Kj Zbrosławice
CASSAWA (116)
2017-09-01
8
2017-09-01
55
2017-09-02
6
2017-09-02
27
NERON (117)
2017-09-01
5
2017-09-01
39
2017-09-02
16
Kosmalewicz Maria
JKS Fer Więckowice
2017-09-01
41
2017-09-01
20
2017-09-02
17
2017-09-03
4
WOODY (167)
2017-09-01
3
50
2017-09-01
9
2017-09-02
5
2017-09-02
26
2017-09-03
17
Kosmol Oliwia
Stowarzyszenia Klub Jeździecki Preria Wilkowice
APERITIF (140)
2017-09-02
35
TRITOP 2 (156)
2017-09-01
7
50
2017-09-01
2017-09-02
44
2017-09-02
25
Kowalczyk Franciszek
KJ Chrobry Warszawa
HARRY (74)
2017-09-01
57
2017-09-01
17
2017-09-02
18
2017-09-02
13
2017-09-01
40
2017-09-01
36
2017-09-02
13
10
2017-09-02
19
Koza Lukasz
Klub Jezdziecki Trachy Sosnicowice
MESSI S (27)
2017-09-01
27
2017-09-01
2017-09-02
21
2017-09-02
2017-09-01
21
2017-09-01
41
2017-09-02
26
2017-09-02
32
2017-09-01
21
2017-09-01
16
2017-09-02
15
2017-09-02
900
Koziarowska Natalia
WLKS Krakus
CARLO 7 (113)
2017-09-01
16
2017-09-01
30
2017-09-02
Koziarowski Jarosław
WLKS Krakus
2017-09-01
9
10
2017-09-02
30
2017-09-03
4
200
2017-09-01
27
2017-09-02
2160
2017-09-03
11
CHENET (108)
2017-09-01
5
300
2017-09-02
2
765
2017-09-03
9
Kramarz Julia
Kj Zbrosławice
MADEIRA (115)
2017-09-01
17
2017-09-01
32
2017-09-02
14
2017-09-02
Krasnowska Magdalena
KJ Leśna Wola Głogów Młp.
2017-09-01
15
2017-09-01
18
2017-09-02
2017-09-03
12
Krzeczowska Małgorzata
St. KS KJK Szary Michałowice
2017-09-01
10
10
2017-09-02
2017-09-03
2017-09-01
12
2017-09-02
9
2017-09-03
7
300
Kuc Zuzanna
KJK Pod Żubrem Niepołomice
HAMAS (47)
2017-09-01
1
2017-09-01
1
2017-09-02
1
2017-09-02
10
2017-09-03
1
ESTERA (189)
2017-09-03
1
Kulej Oliwia
Sportowy Klub Jeździecki Bajardo
DOMINACJA (154)
2017-09-01
9
2017-09-01
47
2017-09-02
42
2017-09-01
18
2017-09-01
23
2017-09-02
26
2017-09-02
17
Kulesza Bernarda
BPK
DENAR (177)
2017-09-01
2017-09-01
1
Kurleto Kornelia
WLSK Krakus
BOND BEJ (169)
2017-09-01
4
2017-09-01
46
2017-09-02
37
2017-09-02
7
Kut Ewa
UKJ Lalin
2017-09-01
26
2017-09-01
2017-09-02
2017-09-02
22
2017-09-01
9
2017-09-01
36
2017-09-02
2017-09-03
16
Kut Łukasz
UKJ Lalin
KOLIBRA (61)
2017-09-01
18
2017-09-01
2017-09-02
27
2017-09-02
37
2017-09-01
48
2017-09-01
25
2017-09-03
Larkowski Wiktor
KJ Zbrosławice
SABATINI (120)
2017-09-03
Laszczka Izabela
WKJ Lublin
2017-09-01
18
2017-09-01
41
2017-09-02
1
2017-09-02
36
Leśniak Krzysztof
WLKS Krakus
2017-09-01
37
2017-09-02
2017-09-01
29
2017-09-01
38
2017-09-02
12
2017-09-03
5
400
CANTORA (181)
2017-09-01
28
2017-09-01
24
2017-09-02
4
100
2017-09-01
33
2017-09-02
12
Łabudzik Olga
St. KS KJK Szary Michałowice
BURBON (63)
2017-09-01
28
2017-09-01
2017-09-02
39
2017-09-02
34
Maciaszek Aleksandra
WLKS Krakus
ARAMIS (42)
2017-09-01
16
2017-09-01
38
2017-09-02
24
Majchrowicz Rena
BPK(OJ Tango)
2017-09-01
2017-09-01
2017-09-02
49
2017-09-02
Mateja Aleksandra
KJ Leśna Wola
2017-09-01
43
2017-09-01
49
2017-09-02
17
2017-09-02
31
Miazga Agata
WKJ Lublin
WIKI (127)
2017-09-01
1
2017-09-01
46
2017-09-02
1
2017-09-02
28
Mielcarek Alicja
BPK
2017-09-01
25
2017-09-02
40
2017-09-03
9
Milczarek Nina
Tuszyński KJ Garbówek
RISOTTO (64)
2017-09-01
5
100
2017-09-01
2
765
2017-09-02
4
400
CYANDRA (65)
2017-09-01
38
2017-09-01
15
2017-09-02
18
2017-09-01
6
2017-09-01
7
2017-09-02
4
2017-09-02
9
10
Mróz Kacper
KJ Galop Kozienice
2017-09-01
27
2017-09-01
29
2017-09-02
46
Mróz Kacper
KJ Galop Kozienice
2017-09-01
2017-09-02
43
Murdzia Seweryn
KJ Equipo Łódź
ULOTKA-K (132)
2017-09-01
2017-09-01
4
200
2017-09-02
13
2017-09-03
2
750
2017-09-01
3
300
2017-09-01
8
100
2017-09-02
8
100
2017-09-03
7
150
Nagórka Kevin
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
2017-09-01
19
2017-09-01
25
2017-09-02
13
2017-09-02
20
Nagórka Kevin
KJ Trachy Sośnicowice
2017-09-01
33
2017-09-02
17
2017-09-02
Najdzionek Maja
bpk
2017-09-01
1
2017-09-01
18
Niewiadomska Jagoda
WKJ Lublin
NURMI (125)
2017-09-01
1
2017-09-01
33
2017-09-02
11
2017-09-02
2017-09-01
11
2017-09-02
11
Niewiadomski Kacper
WKJ Lublin
2017-09-01
12
2017-09-01
13
10
2017-09-02
23
Nowak Grzegorz
FKJK Zatoka
2017-09-01
10
2017-09-01
31
2017-09-02
28
2017-09-02
22
2017-09-03
3
750
LARINA (77)
2017-09-01
23
2017-09-02
2
500
2017-09-03
2017-09-01
15
2017-09-01
9
2017-09-02
6
200
2017-09-03
2
1080
2017-09-01
12
10
2017-09-01
3
650
2017-09-02
10
2017-09-03
1
5400
Ochodek Oliwia
Stadnina Hubertus
RAMZET (105)
2017-09-01
2017-09-01
2017-09-02
2017-09-02
2017-09-03
Orlikowski Antoni
Stadnina Hubertus Sp. z o.o.
KAMI (114)
2017-09-01
52
2017-09-01
2017-09-02
48
2017-09-02
2017-09-03
6
Ornat Albert
SKS KJK Szary Michałowice
2017-09-01
31
2017-09-02
Penar Wiktoria
UKJ Lalin
2017-09-01
47
2017-09-02
45
Płatek Oliwia
Kielecki Klub Jeździecki sekcja Bilcza
2017-09-01
48
2017-09-01
23
2017-09-02
40
2017-09-02
15
Raczkowska Dominika
Klub Jeździecki Preria Wilkowice
CARMEN N (151)
2017-09-01
12
2017-09-01
43
2017-09-02
10
2017-09-02
14
Rajtar-Wojciechowska Klaudia
KJ Avanti
QUINTUS (104)
2017-09-01
32
2017-09-01
2017-09-02
11
ROSSA (152)
2017-09-01
11
2017-09-01
1
400
2017-09-02
12
10
2017-09-01
14
2017-09-01
19
2017-09-02
10
Respondek Monika
Kj Zbrosławice
DRAGO (102)
2017-09-01
44
2017-09-01
2017-09-02
18
2017-09-02
Romanek Emilia
WKJ Lublin
SUPRISE (16)
2017-09-01
35
2017-09-01
42
2017-09-02
31
2017-09-02
16
2017-09-01
54
2017-09-01
2017-09-02
16
2017-09-02
37
BOSS (18)
2017-09-01
43
2017-09-02
9
2017-09-02
16
Romanowska Agata
Stadnina Hubertus Sp. z o.o. Skaryszew
WALUTA (103)
2017-09-01
1
2017-09-01
1
2017-09-02
1
2017-09-02
1
2017-09-03
7
Sempioł Olga
Stadnina Hubertus Sp. z o.o. Skaryszew
LOGGIA (121)
2017-09-01
1
2017-09-01
2017-09-02
14
2017-09-02
2017-09-03
Sicińska Karolina
KJK Pod Żubrem Niepołomice
BAKŁAJ (82)
2017-09-01
22
2017-09-01
10
2017-09-02
14
2017-09-03
10
Sito Justyna
Krakowski Klub Jazdy Konnej
HELIOS (19)
2017-09-01
20
2017-09-01
36
2017-09-02
2017-09-02
31
REKTOR (134)
2017-09-01
39
2017-09-01
2017-09-02
35
2017-09-02
15
Słodczyk Dominik
KJ Zbrosławice
2017-09-01
2017-09-01
2017-09-02
7
100
2017-09-02
7
200
2017-09-03
4
1530
2017-09-01
2
500
2017-09-01
1
1080
2017-09-02
1
1080
2017-09-03
6
500
2017-09-01
34
2017-09-01
2017-09-02
42
2017-09-02
31
2017-09-03
20
Sordyl Łukasz
WLKS Krakus
2017-09-01
1
2017-09-01
47
2017-09-02
51
2017-09-02
2017-09-03
8
2017-09-01
32
2017-09-01
26
2017-09-02
22
2017-09-02
41
2017-09-03
Sosnowska Kaja
KKJ Kielce
2017-09-01
5
2017-09-01
53
2017-09-02
38
2017-09-01
25
2017-09-01
30
2017-09-02
38
Srokosz Jarosław
WLKS Krakus
CONNORCA (168)
2017-09-01
36
2017-09-02
9
Styś Wiktoria
KJK Pod Żubrem Niepołomice
OSKAR (84)
2017-09-01
1
2017-09-01
30
2017-09-02
42
2017-09-02
2017-09-03
2
Świerkosz Julia
KJK Pod Żubrem Niepołomice
MILADY (170)
2017-09-01
1
2017-09-01
37
2017-09-02
5
2017-09-02
2017-09-03
1
Świtoń Jagna
KJK Solka
KORAL (85)
2017-09-01
26
2017-09-01
49
2017-09-02
10
2017-09-02
36
2017-09-03
2
100
2017-09-01
35
2017-09-02
29
2017-09-02
13
Szlachta Sławomir
KJ Just Riding Kielce
2017-09-01
3
2017-09-01
2017-09-02
32
2017-09-02
1
150
2017-09-03
5
CONNERY (11)
2017-09-01
24
2017-09-02
3
300
2017-09-03
6
300
2017-09-01
1
2017-09-01
2
100
2017-09-02
3
2017-09-02
2
100
2017-09-03
1
150
2017-09-01
31
2017-09-01
13
2017-09-02
8
2017-09-02
29
2017-09-03
3
50
2017-09-01
20
2017-09-02
34
2017-09-03
7
100
2017-09-01
32
2017-09-02
3
200
2017-09-03
6
100
Szlufik Aniela
Tuszyński KJ Garbówek
2017-09-01
16
2017-09-01
22
2017-09-02
19
2017-09-02
2017-09-03
14
Szopa Julia
KJ Chrobry Warszawa
GARLAND (73)
2017-09-01
50
2017-09-01
56
2017-09-02
45
2017-09-02
39
Szychowiak Julia
KS Small Cherry Trzebnica
TORNADO (161)
2017-09-02
2017-09-02
27
2017-09-03
Wągrodzka Róża
KJ Chrobry Warszawa
DERWISZ (72)
2017-09-01
24
2017-09-01
45
2017-09-02
30
2017-09-02
14
Wawrzyniak Pola
Tuszyński KJ Garbówek
ISSOS (69)
2017-09-01
14
2017-09-01
10
2017-09-02
8
Weremczuk Szymon
WKJ Lublin
2017-09-01
1
150
2017-09-01
3
200
2017-09-02
26
LADY PEZI (123)
2017-09-01
1
2017-09-01
1
2017-09-02
13
2017-09-02
33
Wójcik Artur
Wlks Krakus
2017-09-01
35
2017-09-01
14
2017-09-02
8
100
2017-09-02
12
2017-09-03
Wójtowicz Tomasz
WKJ Lublin
ULISSES (87)
2017-09-01
41
2017-09-01
2017-09-02
44
2017-09-02
24
IRTYSZ (88)
2017-09-01
52
2017-09-01
21
2017-09-02
2017-09-01
40
2017-09-01
40
2017-09-02
19
2017-09-02
46
SHATTI (179)
2017-09-01
17
2017-09-02
38
2017-09-02
Camelia (185)
2017-09-01
49
Wywiał Justyna
KKJK
2017-09-01
34
2017-09-01
2017-09-02
20
2017-09-02
2017-09-03
6
Żachowska Patrycja
KJ Global
2017-09-01
2
300
2017-09-01
2017-09-02
2017-09-02
14
2017-09-03
21
Zaczkowska Nikola
WLKS Krakus
PRESTIŻ (137)
2017-09-01
7
2017-09-01
37
2017-09-02
28
Złocki Krzysztof
RC Riding Center Sosnowice
MEDAL (163)
2017-09-01
29
2017-09-01
6
200
2017-09-02
LALA (164)
2017-09-01
31
2017-09-02
29
Zumski Jakub
WKJ LUBLIN
WANTOS (15)
2017-09-01
23
2017-09-01
51
2017-09-02
30
2017-09-02
36

Number of Riders: 109

Number of Horses: 171

The sum of prizes: 42 390.00

Competition results developed by: SK Leśna Wola
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-042015-2, Stadnina Koni Leśna Wola)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl