Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zawody Regionalne i Towarzyskie w Ujeżdżeniu
Głogów Małopolski, 04-06/08/2017

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
8 ENTRY ACCEPTED 2017-08-03 09:04:24
2017-08-02 16:37:03
Katarzyna Wędrychowicz HAWAJKA
  • 2x 1 ZT/L1/Konkurs nr 1 klasy L1 „towarzyski”
  • 2x 5 ZR/N4/Konkurs nr 5 klasy N4
  • 2x 8 ZR/P1/Konkurs nr 8 klasy P1
7 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 09:04:15
2017-08-01 22:18:24
Aleksandra Poprawska KORTINA
  • 2x 3 ZR/P1/Konkurs nr 3 klasy P1
  • 2x 6 ZT/L1/Konkurs nr 6 klasy L1 „towarzyski”
6 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 09:04:26
2017-08-01 20:49:22
Karolina Krząstek - Łukawska K'FAWOREK
  • 2x 9 ZR/P2/Konkurs nr 9 klasy P2
5 ENTRY ACCEPTED 2017-08-01 12:33:27
2017-07-31 21:55:38
Barbara Chmura OLANDIA
  • 2x 1 ZT/L1/Konkurs nr 1 klasy L1 „towarzyski”
4 ENTRY ACCEPTED 2017-08-01 12:33:42
2017-07-31 20:23:54
Dagmara Olszewska PAN ROLEX LG
  • 2x 3 ZR/P1/Konkurs nr 3 klasy P1
  • 2x 6 ZT/L1/Konkurs nr 6 klasy L1 „towarzyski”
  • 2x 9 ZR/P2/Konkurs nr 9 klasy P2
3 ENTRY ACCEPTED 2017-08-01 12:33:53
2017-07-30 17:01:23
Sylwia Sypień QUICK AQUA
  • 2x 4 ZR/P2/Konkurs nr 4 klasy P2
  • 2x 7 ZT/L2/Konkurs nr 7 klasy L2 „towarzyski”
  • 2x 10 ZR/N5/Konkurs nr 10 klasy N5
1 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 09:04:44
2017-07-29 12:31:07
Joanna Dwojak IRON-COMET
  • 2x 1 ZT/L1/Konkurs nr 1 klasy L1 „towarzyski”
  • 2x 5 ZR/N4/Konkurs nr 5 klasy N4
  • 2x 8 ZR/P1/Konkurs nr 8 klasy P1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Chmura Barbara JKS Pogórze
2001 (J.)
0036602
2. Dwojak Joanna BPK
2001 (J.)
brak
3. Krzystek- Łukawska Karolina
4. Olszewska Dagmara Uczniowski Klub Jeździecki PROMYK
1999 (J.)
O035005
5. Sypień Sylwia bez przynależności klubowej
S
brak
6. Wędrychowicz Katarzyna Facimiech
S
Brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

1

HAWAJKA Polski Koń Szlachetny POL 06.03.2009 Klacz gniada F: Arioso
M: Harfa
O: Katarzyna Wędrychowicz
B: Gabriel Górski
Brak
2.

4

IRON-COMET Wielkopolska POL 2009 Wałach gniada F: Dalet
M: Iza-Boo
O: Ewa Dwojak
B: Procajło
brak
3.

8

Kfaworek F:
M:
O:
B:
4.

5

OLANDIA Małopolska POL 2006 Klacz kasztanowata F: Plaster
M: Orega
O: Stanisław Chmura
B: Dalka Jolanta
brak POL 006 58 02687 06
5.

6

PAN ROLEX LG SP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Pink Floyd HL
M: Ronja HL
O: Tomasz Olszewski
B: Tomasz Olszewski
K020930
6.

7

QUICK AQUA SP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Quality
M: Miss Amor
O: Sylwia Sypień
B: Sylwia Sypień
brak
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Chmura Barbara
JKS Pogórze
2017-08-04
3
2017-08-05
2
2017-08-05
2
2017-08-04
3
2017-08-06
2
Dwojak Joanna
BPK
2017-08-04
1
2017-08-05
1
2017-08-05
1
2017-08-04
2
2017-08-06
1
Krzystek- Łukawska Karolina
2017-08-06
1
Olszewska Dagmara
Uczniowski Klub Jeździecki PROMYK
2017-08-04
1
2017-08-04
1
2017-08-05
1
2017-08-05
1
2017-08-06
3
Sypień Sylwia
bez przynależności klubowej
2017-08-04
1
2017-08-05
1
2017-08-06
1
Wędrychowicz Katarzyna
Facimiech
2017-08-04
2
2017-08-05
3
2017-08-05
3
2017-08-04
1
2017-08-06
2

Number of Riders: 6

Number of Horses: 6

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: SK Leśna Wola
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-042015-2, Stadnina Koni Leśna Wola)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl