Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZR+ZOB* FINAŁ LEŚNA WOLA CUP 2017 04-06/08/2017
Głogów Małopolski, 04-06/08/2017

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
122 ENTRY ACCEPTED 2017-08-03 09:03:58
2017-08-02 20:12:23
Tomasz Plewa J'T ADORE VON DE ZUIDHOEK
  • 1x 1 ZO/N 120cm/Mała Runda, Zwykły, art. 238.2.1
121 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 18:15:26
2017-08-02 17:49:59
Michał Kaźmierczak WIKI
  • 1x 2 ZO/C 130cm/Średnia Runda, Zwykły, art. 238.2.1
120 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 18:15:43
2017-08-02 17:49:34
Michał Kaźmierczak CARTIER
  • 1x 3 ZO/CC 140cm/Duża Runda, Zwykły, art. 238.2.1
119 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 18:16:01
2017-08-02 17:47:39
Michał Kaźmierczak GIRSTI
  • 1x 2 ZO/C 130cm/Średnia Runda, Zwykły, art. 238.2.1
118 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 18:16:19
2017-08-02 17:47:12
Michał Kaźmierczak CONAYERO NF
  • 1x 2 ZO/C 130cm/Średnia Runda, Zwykły, art. 238.2.1
117 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 18:16:36
2017-08-02 17:46:54
Michał Kaźmierczak CHICA
  • 1x 3 ZO/CC 140cm/Duża Runda, Zwykły, art. 238.2.1
116 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 18:17:16
2017-08-02 17:45:30
Karolina Wilk MIDNIGHT ROLESKI JACK
  • 2x 1 ZT/LL 60cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
115 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 18:16:54
2017-08-02 17:42:25
Michał Kaźmierczak CASCALIDO
  • 2x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art. 238.2.1
114 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 18:15:11
2017-08-02 17:39:38
Adam Kaźmierczak CLINTESSA PRO
  • 1x 2 ZT/LL 80cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1.
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art. 238.2.1
113 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 17:35:13
2017-08-02 17:31:33
Aleksandra Mateja EMILY ROSE
  • 2x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art. 238.2.1
112 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 17:36:21
2017-08-02 17:30:46
Wiktoria Hojda ELDORADO W
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 1 ZO/N 120cm/Mała Runda, Zwykły, art. 238.2.1
111 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 17:36:37
2017-08-02 17:30:19
Natalia Gaik REA
  • 2x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art. 238.2.1
110 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 13:09:01
2017-08-02 10:18:22
Aleksandra Czerska TEKILA
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art. 238.2.1
109 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 13:09:16
2017-08-02 10:18:02
Aleksandra Czerska PROMOTOR
  • 1x 2 ZT/LL 80cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1.
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art. 238.2.1
108 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 13:09:29
2017-08-02 10:17:32
Aleksandra Czerska MAGNUS
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 1 ZO/N 120cm/Mała Runda, Zwykły, art. 238.2.1
107 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 09:05:17
2017-08-02 07:39:49
Beniamin Drozd ZIRROCO AIR
  • 1x 1 ZO/N 120cm/Mała Runda, Zwykły, art. 238.2.1
106 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 09:05:33
2017-08-01 22:45:46
Małgorata Jemiołło CERA
  • 1x 1 ZT/LL 60cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 2 ZT/LL 80cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1.
105 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 09:05:47
2017-08-01 22:42:57
Aleksandra Sobocka COLLY
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 1 ZO/N 120cm/Mała Runda, Zwykły, art. 238.2.1
104 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 09:06:03
2017-08-01 19:54:07
Monika Medygrał ELITA
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art. 238.2.1
103 ENTRY ACCEPTED 2017-08-01 12:30:31
2017-08-01 11:36:26
Katarzyna Uchwat EL NINO
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art. 238.2.1
102 ENTRY ACCEPTED 2017-08-01 12:30:49
2017-08-01 11:35:56
Katarzyna Uchwat CAMARO
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 1 ZO/N 120cm/Mała Runda, Zwykły, art. 238.2.1
101 ENTRY ACCEPTED 2017-08-01 09:30:03
2017-07-31 16:01:47
Aleksandra Cebulak VALENTINE
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art. 238.2.1
100 ENTRY ACCEPTED 2017-08-01 09:30:17
2017-07-31 14:36:13
Dagmara Piętka CADEAU DU DESTIN
  • 1x 2 ZO/C 130cm/Średnia Runda, Zwykły, art. 238.2.1
99 ENTRY ACCEPTED 2017-08-01 09:30:30
2017-07-31 12:34:04
Marika Uchwat KRUSZYNKA
  • 2x 2 ZT/LL 80cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1.
98 ENTRY ACCEPTED 2017-08-01 09:30:44
2017-07-31 12:10:26
Tomasz Zelek ISTANBUL
  • 1x 1 ZO/N 120cm/Mała Runda, Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2 ZO/C 130cm/Średnia Runda, Zwykły, art. 238.2.1
97 ENTRY ACCEPTED 2017-08-01 09:30:57
2017-07-31 12:09:49
Tomasz Zelek WIENA
  • 1x 1 ZO/N 120cm/Mała Runda, Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2 ZO/C 130cm/Średnia Runda, Zwykły, art. 238.2.1
96 ENTRY ACCEPTED 2017-08-01 09:31:12
2017-07-31 12:09:10
Tomasz Zelek HASTON NITA
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 1 ZO/N 120cm/Mała Runda, Zwykły, art. 238.2.1
95 ENTRY ACCEPTED 2017-08-01 09:31:26
2017-07-31 12:08:27
Tomasz Zelek H DOMINIQUE V
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art. 238.2.1
94 ENTRY ACCEPTED 2017-08-01 09:31:39
2017-07-31 12:07:50
Tomasz Zelek CHARLIE S 15
  • 2x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art. 238.2.1
93 ENTRY ACCEPTED 2017-08-01 09:31:52
2017-07-31 12:04:26
Paulina Kołodziej FEBRO MESKALINA
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 1 ZO/N 120cm/Mała Runda, Zwykły, art. 238.2.1
92 ENTRY ACCEPTED 2017-08-01 09:32:06
2017-07-31 12:04:03
Kamil Musiał LINDY HOP
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 1 ZO/N 120cm/Mała Runda, Zwykły, art. 238.2.1
90 ENTRY ACCEPTED 2017-08-01 09:32:33
2017-07-31 11:41:29
Marcelina Lech EQUANDANI
  • 1x 1 ZO/N 120cm/Mała Runda, Zwykły, art. 238.2.1
89 ENTRY ACCEPTED 2017-08-01 09:32:47
2017-07-31 11:40:45
Marcelina Lech BROWNIE (EX ODRINA)
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art. 238.2.1
88 ENTRY ACCEPTED 2017-08-01 09:33:00
2017-07-31 09:45:31
Aleksandra Kurdej CELT
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art. 238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2017-08-01 09:33:14
2017-07-31 09:42:20
Przemysław Wójcik HONDA
  • 1x 1 ZO/N 120cm/Mała Runda, Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2 ZO/C 130cm/Średnia Runda, Zwykły, art. 238.2.1
86 ENTRY ACCEPTED 2017-08-01 09:33:28
2017-07-31 09:41:56
Przemysław Wójcik HIMENA
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art. 238.2.1
85 ENTRY ACCEPTED 2017-08-01 09:33:42
2017-07-30 23:05:02
Karolina Sicińska BAKŁAJ
  • 1x 2 ZO/C 130cm/Średnia Runda, Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3 ZO/CC 140cm/Duża Runda, Zwykły, art. 238.2.1
84 ENTRY ACCEPTED 2017-08-01 09:33:56
2017-07-30 23:04:30
Andrea Scholtyssek IKAR
  • 1x 2 ZT/LL 80cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1.
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art. 238.2.1
82 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 09:06:16
2017-07-30 20:39:37
Katarzyna Darłak COLINS PG
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art. 238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2017-07-30 09:00:33
2017-07-28 12:46:53
Michał Ziębicki BURBON
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art. 238.2.1
80 ENTRY ACCEPTED 2017-07-30 09:00:50
2017-07-28 12:45:25
Michał Ziębicki NORTON
  • 1x 1 ZO/N 120cm/Mała Runda, Zwykły, art. 238.2.1
79 ENTRY ACCEPTED 2017-07-30 09:01:11
2017-07-28 12:41:56
Alicja Karbownik ALINA
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art. 238.2.1
78 ENTRY ACCEPTED 2017-07-30 09:01:31
2017-07-28 11:10:41
Mateusz Tyszko FIDELIO
  • 1x 3 ZO/CC 140cm/Duża Runda, Zwykły, art. 238.2.1
77 ENTRY ACCEPTED 2017-07-30 09:01:49
2017-07-28 11:01:38
Magdalena Krasnowska NEMIROFF
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 1 ZO/N 120cm/Mała Runda, Zwykły, art. 238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2017-07-30 09:02:06
2017-07-27 20:31:58
Maria Kozak TAMIZA- K
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 1 ZO/N 120cm/Mała Runda, Zwykły, art. 238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 10:25:04
2017-07-26 22:28:08
Wiktoria Penar GRANDBALL
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 1 ZO/N 120cm/Mała Runda, Zwykły, art. 238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 10:25:17
2017-07-26 19:27:35
Grzegorz Nowak VALENTINE
  • 1x 1 ZO/N 120cm/Mała Runda, Zwykły, art. 238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 10:25:40
2017-07-26 19:26:58
Grzegorz Nowak LARINA
  • 1x 2 ZO/C 130cm/Średnia Runda, Zwykły, art. 238.2.1
72 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 10:25:53
2017-07-26 19:26:31
Grzegorz Nowak CONCRETOSS
  • 1x 3 ZO/CC 140cm/Duża Runda, Zwykły, art. 238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 10:26:11
2017-07-26 19:25:52
Grzegorz Nowak ALWAYS FOREVER
  • 1x 2 ZO/C 130cm/Średnia Runda, Zwykły, art. 238.2.1
70 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 10:26:24
2017-07-26 16:11:22
Sophia Motyl CHRISTIANO I L
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art. 238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 13:20:45
2017-07-26 13:15:24
Patrycja Tomaszewska KORA L
  • 1x 2 ZT/LL 80cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1.
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art. 238.2.1
68 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 13:20:24
2017-07-26 12:36:07
Wiktoria Warchoła IDAHO W
  • 2x 1 ZT/LL 60cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
67 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 13:21:07
2017-07-26 12:30:30
Oliwia Pawłucka SERENADA W
  • 1x 2 ZT/LL 80cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1.
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art. 238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 13:21:59
2017-07-26 12:29:21
Sonia Olejarska NICEA
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art. 238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 09:18:09
2017-07-25 22:42:32
Aleksandra Maciaszek ARAMIS
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art. 238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2017-07-25 15:50:07
2017-07-25 14:23:32
Kesja Łuka IDEA
  • 2x 2 ZT/LL 80cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1.
63 ENTRY ACCEPTED 2017-07-25 15:50:22
2017-07-25 14:20:11
Szymon Weremczuk LADY PEZI
  • 2x 2 ZT/LL 80cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1.
62 ENTRY ACCEPTED 2017-07-25 15:50:34
2017-07-25 14:17:28
Izabela Laszczka PRINCESSA II W
  • 2x 2 ZT/LL 80cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1.
61 ENTRY ACCEPTED 2017-07-25 15:51:02
2017-07-25 13:33:32
Agata Miazga WIKI
  • 2x 2 ZT/LL 80cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1.
59 ENTRY ACCEPTED 2017-07-25 15:51:28
2017-07-25 11:02:39
Kacper Mróz Q DE REVEL
  • 1x 1 ZO/N 120cm/Mała Runda, Zwykły, art. 238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2017-07-25 15:51:41
2017-07-25 11:02:15
Kacper Mróz ARIE D. D. H
  • 1x 2 ZO/C 130cm/Średnia Runda, Zwykły, art. 238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2017-07-25 15:52:07
2017-07-25 10:23:11
Teresa Idzik ELISEE GREY
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art. 238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2017-07-25 09:41:32
2017-07-25 07:43:06
Sylwia Gilowska JASTRUN
  • 2x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art. 238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2017-07-25 09:41:53
2017-07-24 22:07:15
Jagna Świtoń KORAL
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 1 ZO/N 120cm/Mała Runda, Zwykły, art. 238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2017-07-25 09:42:06
2017-07-24 22:07:01
Jagna Świtoń HANNAH’S HOLLYWOOD DREAM
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art. 238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2017-07-24 12:51:01
2017-07-24 12:49:36
Rena Majchrowicz ESCORDIA
  • 2x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art. 238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2017-07-24 12:50:48
2017-07-24 12:04:32
Róża Dominik DAZ
  • 1x 1 ZO/N 120cm/Mała Runda, Zwykły, art. 238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2017-07-24 12:50:37
2017-07-23 13:46:06
Aleksandra Jędras BLOODY MARY
  • 2x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art. 238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 09:17:57
2017-07-22 22:42:02
Ewelina Polska KEEN ON PLEASURE
  • 1x 1 ZO/N 120cm/Mała Runda, Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2 ZO/C 130cm/Średnia Runda, Zwykły, art. 238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2017-07-24 12:50:18
2017-07-21 22:45:30
Natalia Gumuła BALOUCCA
  • 2x 2 ZT/LL 80cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1.
47 ENTRY ACCEPTED 2017-07-21 11:18:49
2017-07-21 10:28:55
Małgorzata Krzeczowska CON CHIRA
  • 1x 2 ZO/C 130cm/Średnia Runda, Zwykły, art. 238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2017-07-21 11:19:05
2017-07-21 10:28:15
Małgorzata Krzeczowska WONTENDRA
  • 1x 3 ZO/CC 140cm/Duża Runda, Zwykły, art. 238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2017-07-21 11:19:18
2017-07-20 22:14:14
Waldemar Wojtyczka OPIUM W
  • 1x 2 ZT/LL 80cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1.
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art. 238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2017-07-21 11:19:33
2017-07-20 22:13:03
Magdalena Pinocy LORD II W
  • 1x 1 ZO/N 120cm/Mała Runda, Zwykły, art. 238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2017-07-21 11:19:51
2017-07-20 22:12:15
Maja Bromboszcz MADAM W
  • 1x 1 ZO/N 120cm/Mała Runda, Zwykły, art. 238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2017-07-21 11:20:10
2017-07-20 21:02:11
Julia Berbeś PRIAM
  • 1x 1 ZO/N 120cm/Mała Runda, Zwykły, art. 238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2017-07-21 11:20:37
2017-07-20 16:55:41
Oliwia Kutermak CHABLIS VDV Z
  • 1x 1 ZO/N 120cm/Mała Runda, Zwykły, art. 238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 16:17:47
2017-07-20 15:37:45
Aniela Szlufik SHAKIRA 440
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 1 ZO/N 120cm/Mała Runda, Zwykły, art. 238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 14:44:29
2017-07-20 13:17:15
Julia Hnat ZENO S
  • 1x 1 ZO/N 120cm/Mała Runda, Zwykły, art. 238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2017-08-01 09:34:40
2017-07-20 11:20:20
Aleksandra Cebulak ELEONALDA G
  • 1x 2 ZO/C 130cm/Średnia Runda, Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3 ZO/CC 140cm/Duża Runda, Zwykły, art. 238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 12:23:05
2017-07-20 11:19:57
Aleksandra Cebulak LORDANZ
  • 1x 2 ZO/C 130cm/Średnia Runda, Zwykły, art. 238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 12:23:27
2017-07-20 11:19:35
Agnieszka Cebulak LULANA VAN HET KEIZERSHOF
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 1 ZO/N 120cm/Mała Runda, Zwykły, art. 238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 12:23:40
2017-07-20 09:43:05
Joanna Pomiankowska NIKON
  • 2x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art. 238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 09:06:31
2017-07-19 21:27:57
Aleksandra Nowak GOLDEN BOY - BUBKA
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art. 238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 12:24:07
2017-07-19 17:27:50
Joanna Pomiankowska GIRL RV
  • 1x 1 ZO/N 120cm/Mała Runda, Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2 ZO/C 130cm/Średnia Runda, Zwykły, art. 238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 12:24:23
2017-07-19 17:27:19
Joanna Pomiankowska HOKEY-POKEY
  • 2x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art. 238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 12:24:36
2017-07-19 17:02:46
Julia Kapcia FORGET ME NOT 3
  • 1x 1 ZO/N 120cm/Mała Runda, Zwykły, art. 238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 12:24:47
2017-07-19 17:02:09
Julia Kapcia COSTELLO
  • 1x 2 ZO/C 130cm/Średnia Runda, Zwykły, art. 238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 12:34:18
2017-07-19 11:41:45
Marta Krupczak OWACJA
  • 1x 1 ZT/LL 60cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2 ZT/LL 80cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1.
27 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 12:34:30
2017-07-17 10:39:28
Marzena Tylka DAARISIE
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 1 ZO/N 120cm/Mała Runda, Zwykły, art. 238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 12:34:43
2017-07-16 14:17:35
Julia Stekla D'IAGO C
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 1 ZO/N 120cm/Mała Runda, Zwykły, art. 238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 12:34:54
2017-07-16 14:16:48
Katarzyna Piela CZIKO
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art. 238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 10:26:36
2017-07-15 08:52:13
Łukasz Kut KOLIBRA
  • 2x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art. 238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 12:35:16
2017-07-15 08:49:16
Bartosz Kut CONLOU
  • 1x 1 ZO/N 120cm/Mała Runda, Zwykły, art. 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 12:35:28
2017-07-15 08:48:57
Bartosz Kut DARCO J
  • 1x 2 ZO/C 130cm/Średnia Runda, Zwykły, art. 238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 12:35:39
2017-07-15 08:42:01
Łukasz Kut CARSANVARO
  • 2x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art. 238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 12:35:52
2017-07-15 08:40:09
Łukasz Kut SURPRISE BALOU
  • 2x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art. 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 12:36:04
2017-07-15 08:35:46
Łukasz Kut CHACCO-TWO
  • 1x 1 ZO/N 120cm/Mała Runda, Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2 ZO/C 130cm/Średnia Runda, Zwykły, art. 238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 12:36:18
2017-07-15 08:35:27
Łukasz Kut BALOU DU CHATEU
  • 1x 1 ZO/N 120cm/Mała Runda, Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2 ZO/C 130cm/Średnia Runda, Zwykły, art. 238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2017-07-14 15:40:09
2017-07-14 14:47:17
Albert Ornat HANDSOME KID
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art. 238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2017-07-30 09:00:13
2017-07-14 14:10:12
Michał Ziębicki OBORA'S RAGAZZA
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art. 238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2017-07-14 15:40:32
2017-07-14 14:08:22
Anna Szary-Ziębicka SOMETHING SPECIAL
  • 1x 2 ZO/C 130cm/Średnia Runda, Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3 ZO/CC 140cm/Duża Runda, Zwykły, art. 238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2017-07-30 08:59:53
2017-07-14 14:07:49
Anna Szary-Ziębicka LUISSOME D'ESPOIRE
  • 1x 1 ZO/N 120cm/Mała Runda, Zwykły, art. 238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2017-07-14 15:40:55
2017-07-14 14:07:27
Anna Szary-Ziębicka LANDICCO
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art. 238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2017-07-14 15:41:07
2017-07-14 14:06:56
Anna Szary-Ziębicka GUIDAM
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art. 238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2017-07-14 15:41:18
2017-07-14 14:06:08
Michał Ziębicki SHUTTER'S DIAMOND
  • 1x 1 ZO/N 120cm/Mała Runda, Zwykły, art. 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2017-07-14 15:39:54
2017-07-14 14:05:43
Michał Ziębicki GUESS
  • 1x 1 ZO/N 120cm/Mała Runda, Zwykły, art. 238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2017-07-13 15:49:41
2017-07-13 14:27:41
Marek Garus WHOOPY BOY
  • 1x 1 ZO/N 120cm/Mała Runda, Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2 ZO/C 130cm/Średnia Runda, Zwykły, art. 238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2017-07-11 18:51:36
2017-07-09 16:49:03
Jarosław Koziarowski FRED - FLINSTONE
  • 1x 1 ZO/N 120cm/Mała Runda, Zwykły, art. 238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2017-07-11 18:51:47
2017-07-09 16:48:40
Jarosław Koziarowski CARINTENDER
  • 1x 2 ZO/C 130cm/Średnia Runda, Zwykły, art. 238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2017-07-11 18:51:24
2017-07-09 16:48:16
Jarosław Koziarowski CHENET
  • 1x 3 ZO/CC 140cm/Duża Runda, Zwykły, art. 238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2017-07-11 18:50:58
2017-07-08 08:52:02
Artur Wójcik DURANGO VDL
  • 1x 1 ZO/N 120cm/Mała Runda, Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2 ZO/C 130cm/Średnia Runda, Zwykły, art. 238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2017-07-11 18:50:45
2017-07-06 08:50:34
Sophia Motyl NIHET
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art. 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Berbeś Julia St. KS KJK Szary Michałowice
2001 (J.)
O028636
2. Borisová Lucia Jazdecky klub Reitgroup Pribula Prešov
,
3. Bromboszcz Maja Jeździecki Klub Sportowy Desant
2004 (JM.)
O037390
4. Cebulak Agnieszka KS Stangret Kielce
2000 (J.)
O021799
5. Cebulak Aleksandra KS Stangret Kielce
S
O005800
10068738
6. Czerska Aleksandra KJ Just Riding Kielce
2001 (J.)
O026082
7. Darłak Katarzyna Kjk Romico
S
O006731
8. Dominik Róża Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
1997 (MJ.)
O021392
9. Drozd Beniamin KJ Leśna Wola
1998 (MJ.)
0024934
10. Gaik Natalia KJ Lesna Wola
2001 (J.)
1
11. Garus Marek LKJ Moszna
S
O000785
12. Gilowska Sylwia BPK (OJ Tango)
2000 (J.)
brak
13. Gumuła Natalia KS Stangret
2001 (J.)
O037100
14. Hanková Klaudia JK Reitgroup Pribula Presov
2001 (J.)
6706
15. Hnat Julia St. KS KJK Szary Michałowice
1999 (J.)
O033426
16. Hojda Wiktoria KJ Leśna Wola
2001 (J.)
O034202
17. Hromjakova Ema
18. Idzik Teresa JKS Kresowiak Kalników
S
O039156
19. Jędras Aleksandra St. KS KJK Szary Michałowice
1999 (J.)
O027190
20. Jemioło Małgorzata KJ Leśna Wola
2002 (JM.)
brak
21. Kapcia Julia KJK Szary Michałowice
1999 (J.)
O020094
22. Kaźmierczak Adam KJ Leśna Wola
S
O002544
23. Kaźmierczak Michał KJ Leśna Wola
S
O001402
24. Kaźmierczak Michał KJ Lesna Wola
S
0
25. Kołodziej Paulina JKS POGÓRZE
2001 (J.)
O028744
26. Kostrzewski Hubert KJ SK Krzywopłoty
S
O002339
27. Kostrzewski Zbigniew KS Stadnina Koni Krzywopłoty
S
O000276
28. Kozak Maria Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
1999 (J.)
O025795
29. Koziarowski Jarosław WLKS Krakus
S
O002981
30. Krasnowska Magdalena KJ Leśna Wola Głogów Młp.
S
O003541
31. Krupczak Marta Bez przynależności klubowej
1999 (J.)
Brak
32. Krzeczowska Małgorzata St. KS KJK Szary Michałowice
S
O003431
33. Kurdej Aleksandra WKJ Lublin
S
O019150
34. Kut Bartosz UKJ Lalin
S
O009034
35. Kut Łukasz UKJ Lalin
S
O003872
36. Kutermak Oliwia KJ Facimiech
2001 (J.)
O026013
37. Laszczka Izabela WKJ Lublin
1997 (MJ.)
brak
38. Lech Marcelina St. KS KJK Szary Michałowice
2003 (JM.)
O036264
10153280
39. Maciaszek Aleksandra WLKS Krakus
1996 (MJ.)
O040319
40. Majchrowicz Rena BPK
1997 (MJ.)
O033298
41. Mateja Aleksandra KJ Leśna Wola
2001 (J.)
-
42. Medygrał Monika KJ Leśna Wola
S
O012128
43. Miazga Agata WKJ Lublin
2004 (JM.)
O041392
44. Motyl Sophia KJ Leśna Wola
2004 (JM.)
O033547
45. Mróz Kacper KJ Galop Kozienice
1999 (J.)
O035724
46. Mróz Kacper KJ Galop Kozienice
1999 (J.)
O035724
47. Musiał Kamil Jeździecki Klub Sportowy Pogórze
1999 (J.)
O026039
48. Nowak Aleksandra St. KS KJK Szary Michałowice
2001 (J.)
O026010
49. Nowak Grzegorz FKJK Zatoka
S
O020547
50. Olejarska Sonia Uczniowski Klub Jeździecki Lalin
2000 (J.)
O036518
51. Ornat Albert KJK Szary Michałowice
1996 (MJ.)
O012478
52. Pawłucka Oliwia Uczniowski Klub Jeździecki Stubno
2003 (JM.)
O038037
53. Penar Wiktoria UKJ Lalin
2003 (JM.)
O031838
54. Piela Katarzyna JKS Czanki Międzyrzecze
2000 (J.)
O039461
55. Piętka Dagmara Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice
S
O003424
56. Pinocy Magdalena JKS Desant
S
O006459
57. Plewa Tomasz KJ Leśna Wola
S
brak
58. Plewa Tomasz KJ Leśna Wola
S
O013203
59. Polska Ewelina Soymax Horse Team Lublin
S
O023459
60. Pomiankowska Joanna KS Stangret Kielce
S
O003873
10046832
61. Pribula Milan Jazdecky klub Reitgroup Pribula Prešov
0
62. Rokita Kamila WLKS Krakus Kraków
1998 (MJ.)
O013049
63. Scholtyssek Andrea KJK Pod Żubrem Niepołomice
1998 (MJ.)
O027308
64. Sicińska Karolina KJK Pod Żubrem Niepołomice
2001 (J.)
O035309
65. Sobocka Aleksandra KJ Leśna Wola
2004 (JM.)
0040954
66. Stekla Julia JKS Czanki Międzyrzecze
2000 (J.)
O031968
67. Świtoń Jagna KJK Solka
1999 (J.)
O032319
68. Szary-Ziębicka Anna St. KS KJK Szary Michałowice
S
O003606
69. Szlufik Aniela Tuszyński KJ Garbówek
2002 (JM.)
O034333
70. Tomaszewska Patrycja Uczniowski Klub Jeździecki Stubno
2002 (JM.)
O038025
71. Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek
S
O003577
72. Uchwat Katarzyna JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
S
O003889
73. Uchwat Marika JKS POGÓRZE
2005 (JM.)
O12345
74. Warchoła Wiktoria Uczniowski Klub Jeździecki Stubno
2003 (JM.)
brak
75. Weremczuk Szymon WKJ Lublin
2000 (J.)
O024273
76. Wilk Karolina KJ Lesna Wola
2003 (JM.)
00
77. Wójcik Artur Wlks Krakus
S
Z000705
78. Wójcik Przemysław Soymax Horse Team Lublin
S
O003717
79. Wojtaczka Grzegogorz Equistro Wierzawice
80. Wojtyczka Waldemar Jeździecki Klub Sportowy Desant
S
O003120
81. Zelek Tomasz JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
S
O004072
82. Ziębicki Michał St. KS KJK Szary Michałowice
S
O002368
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

118

ABE K.M. , POL 2005 Wałach F: ,
M: ,,
O: ,,
B: ,
,
2.

131

ABEL TASMAM Z POL 2005 Wałach kasztanowata F: n
M: n
O: n
B: nn1
K011353
3.

137

ALLEGRO SP POL 2012 Wałach siwa F: Ustinov
M: Adelina
O: SK Leśna Wola
B: SK Leśna Wola
-----
4.

55

ALWAYS FOREVER KWPN NED 2005 Ogier gniada F: Ephebe For Ever
M: For Funetty Z
O: Lesław Sarachman
B: Gebr Bosch
K010350
5.

139

ARAMIS OLD DEU 2009 Wałach gniada F: Armitage
M: Wiktoria
O: Aleksandra Maciaszek
B: Jerzy Pociask
Brak
6.

68

ARIE D. D. H KWPN POL 2005 Wałach gniada F: Larenco / Lancer III
M: Pieni / Kojak
O: Robert Zagożdżon
B: Robert Zagożdżon
K012072 5280030512185
7.

115

Aronn 2010 wałach gniady F:
M:
O:
B:
8.

136

Bahil III SP 200 Wałach Kasztan F:
M:
O:
B:
9.

40

BAKŁAJ WLKP. POL 2007 Wałach gniada F: CAP DE B'NEVILLE/STARTER
M: BIGOTERIA/ISLAM
O: Oleg Badałow
B: SK Pępowo
K016505
10.

102

BALOU DU CHATEU OLD GER 2010 Ogier ciemnogniada F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Helle Des Hautes / Ulak Du Chatea
O: Łukasz Kut
B:
K019326 DE418184002810
11.

76

BALOUCCA SP POL 2008 Klacz siwa F: Bajou Du Rouet
M: Alberina
O: Joanna Pomiankowska
B: Janusz Cebulak
brak
12.

135

Bengraf Wałach Gniady F:
M:
O:
B:
13.

75

BLOODY MARY Czes. Gorac. CZE 2010 Klacz ciemnogniada F: Colato R / Carthago Z
M: Blanka / Ballast
O: Robert Jędras
B: Zemsky Hrebcinec Tlumacov
K018848 203009225472210
14.

36

BROWNIE (EX ODRINA) WLKP POL 2004 Klacz ciemnogniada/167 F: Czandor / Dido
M: Oktawia / Graf Stepp
O: Marcelina Lech
B:
K022229 616007640012404
15.

42

BURBON X POL 2012 Wałach gniada F: x
M: x
O: x
B: x
brak
16.

26

CADEAU DU DESTIN HOL POL 2008 Ogier gniada F: Calato
M: Odessa IX
O: Leszek Piętka
B: Juergens Joachim
K015528 DE421000406308
17.

129

CALIFORNIA HIPPICA OS POL 2011 Klacz gniada F: Conthargos
M: /
O: Z.Kostrzewski
B: Z.Kostrzewski
brak
18.

23

CAMARO HAN POL 2012 Wałach siwa F: Clinton II / Carous
M: Loree / Laurion
O: Aleksandra Pietrzyk i Sławomir Uchwat
B: Marta Roszkiewicz-Heizer
K021568 DE431316686312
19.

124

CAPPUCINO HIPPICA OS POL 2010 Klacz F: Cancara
M: Carnute Girl
O: Z.Kostrzewski
B: Z.Kostrzewski
brak
20.

111

CARINTENDER OLD GER 2010 Wałach siwa F: Carinue / Carthago
M: Contegra / Contender
O: Urszula Koziarowska
B: Gestüt Lewitz
K019953 DE418184009810
21.

99

CARSANVARO OS POL 2012 Wałach gniada F: Cartoon
M: Santinara
O: Sonia Olejarska
B: Niemcy
K023352
22.

3

CARTIER SP POL 2005 Klacz siwa F: a
M: a
O: a
B: a
a
23.

8

CASCALIDO Oldenburg POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Cascadello I/ Casall
M: Prestige II/ Calido
O: Adam Kaźmierczak
B: -
DE 418180234613
24.

37

CELT SP POL 2006 Ogier gniada/168 F: Love Affair
M: Casablanca
O: Robert Stasiuk
B: Robert Stasiuk
K011429 11575
25.

18

CERA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: --
M: --
O: SK Leśna Wola
B: --
brak
26.

83

CHABLIS VDV Z Zangersheide BEL 2005 Wałach gniada F: Crown Z
M: Coni V
O: Joanna Kutermak
B: VAART VAN DER, -E. TILWEG 17A NL-7863 TJ-GEES
K013606
27.

101

CHACCO-TWO OLD GER 2009 Wałach siwa F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Casablanca / Capitan Paul I
O: Łukasz Kut
B:
K019325 DE418184089909
28.

32

CHARLIE S 15 Holszt GER 2012 Wałach siwa F: Corrado I
M: Saline / Aljano
O: SŁAWOMIR UCHWAT/ SZYMON TARANT
B: niemcy
K023552 DE421000126012
29.

112

CHENET HOL POL 2008 Wałach siwa F: Contender / Calypso II
M: Pepsi III / Carolus I
O: Urszula Koziarowska
B: Roma Kosicka
K014155 DE421000318808 104DE21
30.

6

CHICA HOL GER 2008 Klacz ciemnogniada F: CACHAS
M: HELDIN
O: MIROSLAW RADOMSKI
B: 1
K012912
31.

56

CHRISTIANO I L Westfalska GER 2008 Wałach gniada/166 F: CHRISTIANO
M: PHOENIX ST
O: Władysław Sobocki
B: -
K013840
32.

138

CISALL FS GER GER 2009 Wałach gniada F: n
M: n
O: n
B: n
n
33.

9

CLINTESSA PRO Oldenburger Springpferd POL 2013 Klacz gniada F: Clinton I
M: Askania/ Athlet Z
O: Siergiej Hojda
B:
DE 418180196413
34.

17

COLINS PG SP POL 2002 Wałach F: Calderon
M: Dorine
O: Marian Darłak
B: Remigiusz Makowski
K007055
35.

19

COLLY Westfalska DEU 2009 Wałach siwa/168 F: Cornado I
M: Polly
O: Władysław Sobocki
B: Martina Schmidt
KO 16091 DE 441411273709
36.

77

CON CHIRA Niem. Sporotwa POL 2009 Klacz gniada F: Convoi / Contender
M: Saphira / Saccor
O: Małgorzata Krzeczowska
B: Reinhard Jaworski
K016118 DE456570094109 104JU00
37.

5

CONAYERO NF HOLS GER 2010 Ogier ciemnogniada F: CONNOR
M: TOI TOI SOW
O: NATALIA WLODARCZAK KUBIAK
B: n
KO19921
38.

54

CONCRETOSS HOL POL 2008 Wałach siwa F: Concreto / Contender
M: Tinta / Calido II
O: Lesław Sarachman
B: Peter Nagel-Tornau
K014822 DE421000606608
39.

97

CONLOU OLD GER 2011 Ogier dereszowata F: Contendros / Contendro I
M: Namula / Balou Du Rouet
O: Bartosz Kut
B:
K019324 DE418184047611 105LQ44
40.

92

COSTELLO KWPN POL 2007 Wałach gniada F: Luidam
M: Roxette
O: Urszula Kapcia
B: Windstra-Wekema
K012156
41.

96

CZIKO SP POL 2004 Wałach gniada/168 cm F: Ludger / Laptop
M: Czejenka / Lombardo
O: ELAY Sławomir Piela
B: Sylwester Kosiński
K012550 616009680092104
42.

95

D'IAGO C MŁP POL 2007 Wałach siwa/166 F: Vis Versa / Tago C
M: Drima / Bajt
O: Roman Stekla
B: Artur Galos
K018796 POL006570019507
43.

98

DARCO J KWPN NED 2008 Wałach kasztanowata F: Tangelo Van De Zuuthoeve / Narcos II
M: Roko / Iroko
O: Elżbieta Penar
B:
K014647 528003000802829
44.

74

DAZ Irish Sport Horse IRL 2008 Wałach kasztanowata F: Defi Platiere
M: KEC Spotted Diamont
O: Róża Dominik
B: William Kennedy
K019169
45.

113

DURANGO VDL KWPN NED 2008 Wałach gniada F: Landlord
M: Ulena VDL
O: Artur Wójcik
B: VDL Stud
KO 14560
46.

132

DURANO G KWPN NED 2008 Wałach siwa F: Canturano / Canturo
M: Zienna G / Indorado
O: Kazimiera Siewior
B: Stoeterij Gaesbeek
K012657 528003000813564 103XW95
47.

22

EL NINO KWPN NED 2009 Wałach gniada F: Kashmir van Schuttershof
M: Mantana/ Glennridge
O: JAN GREVE
B: HOLANDIA
K12345 528003200912846 104gy84
48.

11

ELDORADO W KWPN POL 2009 Wałach siwa F: Calido/ Cantus
M: Silohuit-W/ Julio Mariner
O: Siergiej Hojda
B: B. S. Wichers
528003200912929
49.

24

ELEONALDA G KWPN POL 2009 Klacz gniada F: Vigaro / Tangelo Van De Zuuthoeve
M: Leonalda / Ramiro Z
O: Aleksandra Cebulak
B: John Geerets
K019231 528003200909797 105GM35
50.

69

ELISEE GREY Małopolska POL 2010 Klacz gniada/161 F: Grey
M: Embera
O: Teresa Idzik
B: Teresa Idzik
K018313 616006630086110
51.

20

ELITA SP POL 2002 Klacz kasztanowata F: Wiązar
M: Emfora
O: Marek Medygrał
B: Berkan Teresa
K014228 POL009630186802
52.

10

EMILY ROSE SP POL 2008 Klacz siwa F: Lumpi
M: -
O: -
B: -
-
53.

35

EQUANDANI KWPN NLD 2009 Klacz gniada/168 F: Warrant / Numero Uno
M: Andani / Oklund
O: Marcelina Lech
B:
K022388 528003200900496 105AX77
54.

73

ESCORDIA SP POL 2004 Klacz siwa/162 F: Cordial
M: Estella
O: Rena Majchrowicz
B: SK Prudnik
K023307 POL009690009404
55.

116

FALERIO KWPN NED 2010 Wałach gniada F: Warrant/
M: nn/nn
O: Milan Pribula
B: Milan Pribula
brak
56.

33

FEBRO MESKALINA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: ULCO
M: MISSY QUIN
O: KOŁODZIEJ ANNA
B: POLSKA
K014928 616009670128709
57.

133

FEMKE KWPN POL 2010 Klacz gniada/160 F: Azteca VDL
M: Reality
O: Kamila Rokita
B: Chr.M.Snepvangers
K022885 528003201003967
58.

47

FIDELIO HAN GER 2008 Wałach gniada F: For Edition / Forsyth
M: Escalora / Escudo I
O: Gabriela Sampol
B:
K013735 DE431314802808 103VT09
59.

91

FORGET ME NOT KWPN NED 2010 Klacz gniada F: Querly-Elvis
M: Wantos
O: Urszula Kapcia
B: -
Brak
60.

110

FRED - FLINSTONE KWPN NED 2010 Ogier gniada F: Carambole / Cassini I
M: Rozarina / Burggraaf
O: Urszula Koziarowska
B:
K018749 528003201008527
61.

89

GIRL RV KWPN POL 2011 Klacz gniada/166 F: Quality Time / Quantum
M: Cottica II RV / Verdi
O: Joanna Pomiankowska
B: Stoeterij Renken
K021259 528003201105142 105EQ84
62.

4

GIRSTI KWPN NLD 2011 Klacz kasztanowata F: n
M: n
O: n
B: n
n
63.

21

GOLDEN BOY - BUBKA TRAK UKR 2000 Wałach ciemnogniada F: Bielick 14 / Baksan 124
M: Burda / Razriad
O: Piotr Nowak
B: L. L. Łoszakow
K006691 616007660764800 103WA69
64.

51

GRANDBALL SP POL 2004 Wałach F: Balisco
M: Gruzinka
O: Zbigniew Kut
B: SK Ochaby
K007258
65.

108

GUESS KWPN NED 2011 Wałach gniada F: Eldorado / Clinton
M: Maravola / Nimmerdor
O: KJK Szary
B: Bevelsborg Horses B. V.
K020934 528003201106374
66.

106

GUIDAM KWPN NLD 2011 Wałach gniada F: Diamant de Semilly / Le Tot de Semilly
M: Ciretto / Quidam De Revel
O: Anna Szary-Ziębicka
B:
K022874 528003201104098
67.

31

H DOMINIQUE V KWPN NLD 2012 Wałach gniada F: CAMPBELL VDL
M: DOMINIQUE/ SAM R
O: ALBERT VON UNEN
B: HOLANDIA
K023418 528003201205326
68.

103

HANDSOME KID KWPN NLD 2012 Wałach kasztanowata F: quality time
M: chellano z
O: KJK Szary
B: x
brak
69.

72

HANNAH’S HOLLYWOOD DREAM SP POL 2009 Klacz siwa/158 F: Cento Sohn
M: Hossa
O: Jagna Świtoń
B: Czesław Panfil
K019583 616 009 53 03507 09
70.

30

HASTON NITA KWPN NLD 2012 Wałach kasztanowata F: ZIROCCO BLUE
M: ANNA NITA/CORLAND
O: ALBERT VON UNEN
B: HOLANDIA
K023419 528000320120759
71.

39

HIMENA SP POL 2010 Klacz siwa F: Castilio / Cassini I
M: Hita / Talent
O: Soymax Horse Team
B: Józef Parzonka
K018375 616009610048510
72.

90

HOKEY-POKEY KWPN NED 2012 Klacz siwa F: Namelus R
M: Bijoux
O: Joanna pomiankowska
B: Holandia
Brak
73.

38

HONDA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada/174 F: Kabaret / Tytoń
M: Heinola / Nirkan
O: Soymax Horse Team
B: SK Rzeczna
K018148 POL009600001907
74.

58

IDAHO W SP POL 2006 Wałach kasztanowata F: Ever For Pleasure
M: Indiana
O: Stanisław Weresiński
B: Stanisław Weresiński
brak
75.

41

IKAR Wielkopolska POL 2009 Wałach kasztanowata F: FAUST Z
M: IPSARA
O: Paweł Scholtyssek
B: Binkiewicz Jan
K017392
76.

28

ISTANBUL KWPN NED 2008 Wałach gniada F: Kashmir VH Schuttershof / Nabab De Reve
M: Balou / Balouet Du Rouet
O: Omer Karaevli
B:
K021368 104CJ47
77.

1

J'T ADORE VON DE ZUIDHOEK BWP POL 2009 Wałach gniada/178 F: Ferro
M: ---
O: SK Leśna Wola
B: ------
------
78.

70

JASTRUN Małopolska POL 2007 Wałach kasztanowata F: Libretto
M: Jutla
O: Sylwia Gilowska
B: SK Kalników
brak
79.

130

KANSAS HIPPICA OS POL 2012 Wałach gniada F: Kannan
M: Loubette
O: Z.Kostrzewski
B: Z.Kostrzewski
brak
80.

62

KEEN ON PLEASURE SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Ever For Pleasure / Espri
M: Kamasutra / Lubań
O: Ewelina Polska
B: Ewelina Polska
K013937 616009580441609
81.

128

KEIRA HIPPICA OS POL 2012 Klacz gniada F: Kannan
M: Cayenne Hippica
O: Z.Kostrzewski
B: Z.Kostrzewski
Brak
82.

126

KINGSTON HIPPICA OS POL 2011 Wałach kasztanowata F: Kannan
M: Qua
O: Z.Kostrzewski
B: Z.Kostrzewski
brak
83.

125

Koh i noor Hipica F:
M:
O:
B:
84.

50

KOLIBRA Niem.sport. POL 2011 Klacz siwa F: Kolibris Greyfire
M: Lavera/Lestho
O: Bartosz Kut
B: Niemcy
K020907
85.

57

KORA L SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Cisoń
M: Kreda
O: Adam Blok
B: Lebioda Mariola
K017275
86.

71

KORAL SP POL 2000 Wałach ciemnogniada F: Nobody
M: Komedia
O: Jan Gaj
B: Zawiślok Urszula i Adam
K005182 7254
87.

127

KOSSAK HIPPICA OS POL 2012 Ogier kara F: Kannan
M: Con Chita Hippica
O: Z. Kostrzewski
B: E. Kostrzewska
K023065
88.

27

KRUSZYNKA Typ Km POL 2010 Klacz srokata/kuc:141 F: NN
M: NN
O: SŁAWOMIR UCHWAT
B: POLSKA
K019471 616999661668410
89.

64

LADY PEZI OLD POL 2013 Klacz gniada F: Lord Pezi Junior
M: Luisa /Landor S
O: Andrzej Weremczuk
B: -
K023915
90.

53

LARINA NRPS NED 2009 Klacz siwa F: U2 / Guidam
M: Zarina / Vito V. D. Paardenwinning
O: Lesław Sarachman
B: D. Schaper
K016920 528008090178909
91.

34

LINDY HOP HOL GER 2010 Ogier gniada F: Lasino / Landgraf I
M: Mira XI / Corrado I
O: Mariusz Musiał
B:
K021872 DE421000254310
92.

80

LORD II W SP POL 2008 Wałach gniada F: Desant
M: Lukarna
O: Waldemar Wojtyczka
B: Waldemar Wojtyczka
K016730
93.

86

LORDANZ HAN POL 2010 Wałach gniada F: Lordanos / Landos
M: Gundi / Goodman
O: Ilona Turowska
B: Ilona Turowska
K017810 DE431316959810 104RN76
94.

44

LUISSOME D'ESPOIRE SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Imequyl
M: Lissome KWPN / Topaz KWPN
O: Aleksandra Szary
B: Mirosław Szary
brak
95.

87

LULANA VAN HET KEIZERSHOF BWP BEL 2011 Klacz gniada F: Fidjy Of Colors / Le Tot De Semilly
M: Fulana Van Het Keizershof / Nonstop
O: Janusz Cebulak
B: Leon Otten
K021171 056002W00299561
96.

79

MADAM W SP POL 2002 Klacz siwa F: Desant
M: Mesalinka
O: Waldemar Wojtyczka
B: Waldemar Wojtyczka
K007801 POL009540020802
97.

15

MAGNUS SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Wery Good / Graf Stepp
M: Multum In Parvo / Metternich
O: Katarzyna Czerska
B: Julian Radowski
K014747 616009610014608
98.

7

MIDNIGHT ROLESKI JACK QOTER POL 0000 Wałach kasztanowata/kuc: F: f
M: d
O: f
B: d
000
99.

48

NEMIROFF SP POL 2010 Wałach gniada F: Lasko / Lennon
M: Nanellie / Lauriston
O: Magdalena Krasnowska
B: Jacek Mierzwiński
K018932 616009670114110
100.

60

NICEA SP POL 2006 Klacz gniada F: Cantanis
M: Neroma
O: Sylwia Olejarska
B: Edward Korzeniowski
K010606
101.

114

NIHET KUC POL 2005 Klacz kasztanowata/kuc:143cm F: NICO-K
M: DAGA II
O: Helena Jakubowska
B: Magdalena Lipińska
K017602 616 013 57 01752 05
102.

88

NIKON SP POL 2011 Wałach kasztanowata F: In camera
M: Nitaloma
O: Karolina burczyn
B: Sk widzow
A
103.

43

NORTON SP POL 2007 Wałach gniada F: Love Affair / Lauries Crusador
M: Nixe / Grosso Z
O: Stanisław Łabudzik
B: Remigiusz Makowski
K011971 POL009660370207
104.

46

OBORAS RAGAZZA WARM CZE 2009 Klacz F: apoleon timpex
M: rush on/ nekoma
O: monika pawłowska
B: obora gestut
K015628
105.

81

OPIUM W SP POL 2013 Klacz gniada F: Bijou Be
M: Osada
O: Waldemar Wojtyczka
B: Waldemar Wojtyczka
Brak
106.

93

OWACJA Małopolska POL 02.09.2010 Klacz kasztanowata F: Emaks
M: Obwoluta
O: Janusz Krupczak
B: Miedziak Roman
Brak
107.

123

PREMIER CHOIX SF GER 2003 Klacz kasztanowata F: Baloubet Du Rouet / Galoubet A
M: Joyeuse Des Bles / Vert Et Rouge
O: Zbigniew Kostrzewski
B:
K010833 FRA03783623Q 103GL67
108.

82

PRIAM MŁP POL 2008 Wałach gniada/164 F: Mindanao / Demon Club
M: Prima Aprilis / Raban
O: Czesława Leśna-Berbeś
B: Klaudia Rajtar
K014361 POL006540098708
109.

65

PRINCESSA II W SP POL 2010 Klacz gniada F: Desant
M: Prunelka
O: Marek Niewiadomski
B: -
K020939
110.

14

PROMOTOR WLKP POL 2012 Wałach kara F: Paquito Go / Maizauber
M: Pasieka / Arak
O: Katarzyna Czerska
B: SK Liski
K021891 616007600223412
111.

67

Q DE REVEL HOL POL 2010 Wałach siwa F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: O-Samona / Carthago
O: Klaudia Wolszczak
B: Klaudia Wolszczak
K018809 DE421000524310
112.

117

Q-Time F:
M:
O:
B:
113.

12

REA SP POL 0000 Klacz gniada F: -
M: -
O: -
B: -
1
114.

59

SERENADA W SP POL 2011 Klacz gniada F: Awans
M: Surprise
O: Stanisław Weresiński
B: Stanisław Weresiński
K021865
115.

84

SHAKIRA 440 OS DEU 2009 Klacz kasztanowata F: Conthargos
M: Stakkira/ Stakkato
O: Aniela Szlufik
B: Gestuet Lewitz
K023707 DE418184096109 104QN91
116.

107

SHUTTER'S DIAMOND CZE CZE 2011 Wałach gniada F: Sir Shutterfly / Silvio I
M: Crime / Calypso II / Cor De La Bryere
O: Anna Szary-Ziębicka
B: Gestut Obora
K020454 040017011174311
117.

104

SOMETHING SPECIAL WARM CZE 2009 Wałach kasztanowata F: Apoleon Timpex / Quidam De Revel
M: Ornella / Griseldi L
O: Anna Szary-Ziębicka
B: Obora Gestut
K017927 040017011175709 104ZJ27
118.

100

SURPRISE BALOU OLD POL 2012 Klacz inna F: Spartacus
M: Barielle/Balou du Rouet
O: Bartosz Kut
B: Gestut Lewitz
K020908
119.

49

TAMIZA- K Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Klacz siwa F: Louis
M: Traviata
O: Dorota Kozak
B: Kubacki Marek
K009998 10872
120.

13

TEKILA SP POL 2009 Klacz gniada F: Player / Pilot
M: Tifany / Dakar
O: Katarzyna Czerska
B: Ewa Bosek
K020170 POL009580311109
121.

52

VALENTINE WESTF GER 2010 Klacz siwa F: Valentino / Now Or Never M
M: Cocco / Cornet Obolensky
O: Lesław Sarachman
B:
K019709 DE441410969710
122.

134

Viking F:
M:
O:
B:
123.

109

WHOOPY BOY SP POL 2011 Wałach gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Whoopy / Weinberg
O: Władysław Giza
B: Władysław Giza
K019672 616009690074711
124.

29

WIENA HOLST DEU 2011 Klacz siwa F: Clamiro
M: Wachtel/ Canto
O: Józef Buczyński
B: Niemcy
K021948 DE421000045611
125.

66

WIKI SP POL 2003 Klacz gniada F: nn
M: nn
O: Miazga
B: -
brak
126.

2

WIKI SP POL 2008 Klacz F: Landino
M: Whoopy
O: SK Leśna Wola
B: Władysław Giza
K016796
127.

78

WONTENDRA HAN POL 2004 Klacz gniada/168 F: Contendro I / Contender
M: Acora / Acord II
O: Zdzisław Krzeczowski
B:
K010721 DE431314208704 102VX99
128.

119

Yaris F:
M:
O:
B:
129.

85

ZENO S OLD GER 1997 Wałach kasztanowata F: Zeus/Arlequin
M: Burschikose/Grannus
O: Mirosław Szary
B:
K008390
130.

16

ZIRROCO AIR HOLST POL 2011 Ogier gniada F: Zirocco Blue VDL/ Mr. Blue
M: Zalza/ Con Air
O: Zbigniew Drozd
B: -
K018528 DE421000564711
Rider Club
Competition
Prize
Berbeś Julia St. KS KJK Szary Michałowice
200
SUM:
200.00
Borisová Lucia Jazdecky klub Reitgroup Pribula Prešov
200
100
700
SUM:
1000.00
Cebulak Aleksandra KS Stangret Kielce
400
100
50
SUM:
550.00
Czerska Aleksandra KJ Just Riding Kielce
15
50
SUM:
65.00
Dominik Róża Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
300
SUM:
300.00
Drozd Beniamin KJ Leśna Wola
50
150
SUM:
200.00
Garus Marek LKJ Moszna
300
SUM:
300.00
Idzik Teresa JKS Kresowiak Kalników
150
SUM:
150.00
Kapcia Julia KJK Szary Michałowice
100
450
200
SUM:
750.00
Kaźmierczak Michał KJ Leśna Wola
700
300
550
1350
900
100
SUM:
3900.00
Kołodziej Paulina JKS POGÓRZE
15
50
SUM:
65.00
Kostrzewski Zbigniew KS Stadnina Koni Krzywopłoty
100
100
700
SUM:
900.00
Kozak Maria Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
100
SUM:
100.00
Koziarowski Jarosław WLKS Krakus
250
100
100
SUM:
450.00
Krasnowska Magdalena KJ Leśna Wola Głogów Młp.
150
SUM:
150.00
Krzeczowska Małgorzata St. KS KJK Szary Michałowice
100
250
600
SUM:
950.00
Kut Bartosz UKJ Lalin
15
50
100
SUM:
165.00
Kut Łukasz UKJ Lalin
450
100
SUM:
550.00
Kutermak Oliwia KJ Facimiech
15
SUM:
15.00
Lech Marcelina St. KS KJK Szary Michałowice
150
SUM:
150.00
Maciaszek Aleksandra WLKS Krakus
50
SUM:
50.00
Nowak Grzegorz FKJK Zatoka
400
550
720
50
50
700
SUM:
2470.00
Plewa Tomasz KJ Leśna Wola
50
SUM:
50.00
Pomiankowska Joanna KS Stangret Kielce
400
SUM:
400.00
Rokita Kamila WLKS Krakus Kraków
50
SUM:
50.00
Sicińska Karolina KJK Pod Żubrem Niepołomice
200
100
100
200
SUM:
600.00
Sobocka Aleksandra KJ Leśna Wola
100
250
SUM:
350.00
Świtoń Jagna KJK Solka
50
25
50
100
SUM:
225.00
Szary-Ziębicka Anna St. KS KJK Szary Michałowice
150
200
100
100
100
500
150
200
400
SUM:
1900.00
Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek
1080
SUM:
1080.00
Uchwat Katarzyna JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
150
25
200
SUM:
375.00
Zelek Tomasz JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
100
100
200
300
300
100
100
50
550
SUM:
1800.00
Ziębicki Michał St. KS KJK Szary Michałowice
50
50
SUM:
100.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Berbeś Julia
St. KS KJK Szary Michałowice
PRIAM (82)
2017-08-04
34
2017-08-05
2
200
2017-08-06
21
Borisová Lucia
Jazdecky klub Reitgroup Pribula Prešov
ABE K.M. (118)
2017-08-04
5
200
2017-08-05
5
100
2017-08-05
1
700
2017-08-06
9
Bromboszcz Maja
Jeździecki Klub Sportowy Desant
MADAM W (79)
2017-08-04
40
2017-08-05
39
2017-08-06
Cebulak Agnieszka
KS Stangret Kielce
2017-08-05
18
2017-08-05
13
2017-08-06
14
Cebulak Aleksandra
KS Stangret Kielce
2017-08-05
17
2017-08-05
3
400
2017-08-06
7
100
LORDANZ (86)
2017-08-04
8
50
2017-08-05
25
2017-08-06
15
ALLEGRO (137)
2017-08-05
16
2017-08-05
2017-08-06
11
Czerska Aleksandra
KJ Just Riding Kielce
TEKILA (13)
2017-08-04
2017-08-04
2017-08-05
26
2017-08-05
2017-08-06
2017-08-04
18
2017-08-04
33
2017-08-05
1
2017-08-05
10
2017-08-06
16
MAGNUS (15)
2017-08-04
9
2017-08-04
11
15
2017-08-05
3
50
2017-08-05
21
2017-08-06
28
Darłak Katarzyna
Kjk Romico
2017-08-05
1
2017-08-06
1
Dominik Róża
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
DAZ (74)
2017-08-04
1
300
Drozd Beniamin
KJ Leśna Wola
2017-08-04
6
50
2017-08-05
4
150
Gaik Natalia
KJ Lesna Wola
REA (12)
2017-08-04
27
2017-08-04
2017-08-05
14
2017-08-05
2017-08-06
10
Garus Marek
LKJ Moszna
2017-08-04
20
2017-08-04
19
2017-08-05
15
2017-08-06
4
300
Gilowska Sylwia
BPK (OJ Tango)
JASTRUN (70)
2017-08-04
13
2017-08-04
2017-08-05
2017-08-05
3
2017-08-06
17
Gumuła Natalia
KS Stangret
2017-08-04
1
2017-08-04
1
2017-08-05
1
2017-08-05
1
2017-08-06
1
Hanková Klaudia
JK Reitgroup Pribula Presov
Viking (134)
2017-08-04
15
2017-08-04
1
2017-08-05
1
2017-08-05
2017-08-06
5
Hnat Julia
St. KS KJK Szary Michałowice
ZENO S (85)
2017-08-04
9
2017-08-04
29
2017-08-05
8
2017-08-06
21
Hojda Wiktoria
KJ Leśna Wola
2017-08-04
36
2017-08-05
32
2017-08-06
33
Hromjakova Ema
Yaris (119)
2017-08-04
1
2017-08-04
5
2017-08-05
2
2017-08-05
27
2017-08-06
3
Idzik Teresa
JKS Kresowiak Kalników
2017-08-04
22
2017-08-04
24
2017-08-05
18
2017-08-05
22
2017-08-06
1
150
Jędras Aleksandra
St. KS KJK Szary Michałowice
2017-08-04
28
2017-08-04
2017-08-05
15
2017-08-06
20
Jemioło Małgorzata
KJ Leśna Wola
CERA (18)
2017-08-04
1
2017-08-04
1
2017-08-05
1
2017-08-05
14
2017-08-06
1
Kapcia Julia
KJK Szary Michałowice
2017-08-04
2017-08-05
30
2017-08-06
2017-08-04
7
100
2017-08-05
1
450
2017-08-06
5
200
Kaźmierczak Adam
KJ Leśna Wola
2017-08-05
17
2017-08-04
17
2017-08-04
15
2017-08-05
13
Kaźmierczak Michał
KJ Leśna Wola
WIKI (2)
2017-08-04
17
2017-08-06
14
2017-08-04
1
700
2017-08-05
GIRSTI (4)
2017-08-04
9
2017-08-05
24
2017-08-06
26
2017-08-04
18
2017-08-05
2
300
CHICA (6)
2017-08-04
2
550
2017-08-06
1
1350
Kaźmierczak Michał
KJ Lesna Wola
2017-08-04
19
2017-08-04
Kaźmierczak Michał
KJ Leśna Wola
2017-08-04
21
2017-08-05
16
2017-08-06
1
900
CISALL FS (138)
2017-08-06
7
100
Kołodziej Paulina
JKS POGÓRZE
2017-08-04
6
2017-08-04
9
15
2017-08-05
6
50
Kostrzewski Hubert
KJ SK Krzywopłoty
2017-08-04
2017-08-05
19
2017-08-06
2017-08-04
7
2017-08-04
44
2017-08-05
5
2017-08-05
25
2017-08-06
2017-08-04
14
2017-08-04
2017-08-05
15
2017-08-05
2017-08-06
5
Kostrzewski Zbigniew
KS Stadnina Koni Krzywopłoty
2017-08-04
22
2017-08-05
15
2017-08-06
6
100
2017-08-04
29
2017-08-05
17
2017-08-06
29
2017-08-04
17
2017-08-04
27
2017-08-05
9
2017-08-05
28
2017-08-06
6
2017-08-04
8
2017-08-05
13
2017-08-06
5
2017-08-04
32
2017-08-04
4
100
2017-08-05
22
2017-08-06
1
700
Kozak Maria
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
2017-08-04
12
2017-08-05
29
2017-08-06
2
100
Koziarowski Jarosław
WLKS Krakus
2017-08-04
41
2017-08-05
9
2017-08-06
17
2017-08-04
27
2017-08-05
14
2017-08-06
11
CHENET (112)
2017-08-04
4
250
2017-08-05
8
100
2017-08-06
8
100
Krasnowska Magdalena
KJ Leśna Wola Głogów Młp.
2017-08-04
5
2017-08-04
18
2017-08-05
3
150
2017-08-06
11
Krupczak Marta
Bez przynależności klubowej
OWACJA (93)
2017-08-04
2017-08-04
2017-08-05
1
2017-08-05
1
2017-08-06
Krzeczowska Małgorzata
St. KS KJK Szary Michałowice
2017-08-04
6
100
2017-08-05
11
2017-08-06
9
2017-08-04
2017-08-05
4
250
2017-08-06
4
600
Kurdej Aleksandra
WKJ Lublin
CELT (37)
2017-08-04
1
2017-08-04
23
2017-08-05
25
2017-08-05
23
2017-08-06
19
Kut Bartosz
UKJ Lalin
CONLOU (97)
2017-08-04
10
15
2017-08-05
22
2017-08-06
10
50
DARCO J (98)
2017-08-04
23
2017-08-05
6
100
2017-08-06
10
Kut Łukasz
UKJ Lalin
KOLIBRA (50)
2017-08-04
16
2017-08-04
2017-08-05
4
2017-08-05
2017-08-06
14
2017-08-04
18
2017-08-04
2017-08-05
11
2017-08-05
2017-08-06
9
2017-08-04
24
2017-08-04
2017-08-05
19
2017-08-05
2017-08-06
6
2017-08-04
28
2017-08-04
1
450
2017-08-05
28
2017-08-05
18
2017-08-06
7
100
2017-08-04
17
2017-08-04
2017-08-05
23
2017-08-05
2017-08-06
Kutermak Oliwia
KJ Facimiech
2017-08-04
12
15
2017-08-05
14
2017-08-06
18
Laszczka Izabela
WKJ Lublin
2017-08-04
1
2017-08-04
15
2017-08-05
1
2017-08-05
1
Lech Marcelina
St. KS KJK Szary Michałowice
2017-08-04
33
2017-08-05
35
2017-08-04
2
2017-08-04
1
150
2017-08-05
25
2017-08-06
Maciaszek Aleksandra
WLKS Krakus
ARAMIS (139)
2017-08-05
23
2017-08-06
3
50
Majchrowicz Rena
BPK
2017-08-04
2017-08-04
2017-08-05
6
2017-08-05
2017-08-06
Mateja Aleksandra
KJ Leśna Wola
2017-08-04
25
2017-08-04
26
2017-08-05
32
2017-08-06
18
Medygrał Monika
KJ Leśna Wola
ELITA (20)
2017-08-04
8
Miazga Agata
WKJ Lublin
WIKI (66)
2017-08-04
1
2017-08-04
1
2017-08-05
1
2017-08-05
1
Motyl Sophia
KJ Leśna Wola
2017-08-04
10
2017-08-04
18
NIHET (114)
2017-08-04
11
2017-08-04
19
2017-08-05
7
2017-08-06
4
Mróz Kacper
KJ Galop Kozienice
2017-08-04
16
2017-08-04
23
2017-08-05
2017-08-06
31
Mróz Kacper
KJ Galop Kozienice
2017-08-04
14
2017-08-05
2017-08-06
13
Musiał Kamil
Jeździecki Klub Sportowy Pogórze
2017-08-04
33
2017-08-04
46
2017-08-05
29
2017-08-05
20
2017-08-06
19
Nowak Aleksandra
St. KS KJK Szary Michałowice
2017-08-04
11
2017-08-05
12
2017-08-06
20
Nowak Grzegorz
FKJK Zatoka
2017-08-04
17
2017-08-04
15
2017-08-05
19
2017-08-05
21
2017-08-06
27
LARINA (53)
2017-08-04
20
2017-08-05
12
2017-08-06
10
2017-08-04
3
400
2017-08-05
2
550
2017-08-06
3
720
2017-08-04
24
2017-08-04
11
2017-08-05
8
50
2017-08-05
8
50
2017-08-06
2
700
Olejarska Sonia
Uczniowski Klub Jeździecki Lalin
NICEA (60)
2017-08-04
7
2017-08-04
31
2017-08-05
8
2017-08-05
14
2017-08-06
8
Ornat Albert
KJK Szary Michałowice
2017-08-04
20
2017-08-05
16
2017-08-06
11
Pawłucka Oliwia
Uczniowski Klub Jeździecki Stubno
2017-08-04
1
2017-08-04
23
2017-08-05
1
2017-08-05
2017-08-06
2
Penar Wiktoria
UKJ Lalin
2017-08-04
14
2017-08-05
4
2017-08-05
27
2017-08-06
4
Piela Katarzyna
JKS Czanki Międzyrzecze
CZIKO (96)
2017-08-04
3
2017-08-04
25
2017-08-05
5
2017-08-05
31
2017-08-06
7
Piętka Dagmara
Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice
2017-08-04
16
2017-08-05
2017-08-06
12
Pinocy Magdalena
JKS Desant
2017-08-04
16
2017-08-05
26
2017-08-06
24
Plewa Tomasz
KJ Leśna Wola
2017-08-04
38
2017-08-05
40
Plewa Tomasz
KJ Leśna Wola
Bengraf (135)
2017-08-04
25
2017-08-05
5
50
2017-08-06
15
Polska Ewelina
Soymax Horse Team Lublin
2017-08-04
45
2017-08-04
22
2017-08-05
11
2017-08-05
2017-08-06
Pomiankowska Joanna
KS Stangret Kielce
NIKON (88)
2017-08-04
29
2017-08-04
2017-08-05
7
2017-08-05
2017-08-06
8
GIRL RV (89)
2017-08-04
26
2017-08-05
13
2017-08-06
3
400
2017-08-04
31
2017-08-04
2017-08-05
28
2017-08-05
2017-08-06
7
Pribula Milan
Jazdecky klub Reitgroup Pribula Prešov
FALERIO (116)
2017-08-04
32
2017-08-04
21
2017-08-05
23
2017-08-05
28
2017-08-06
17
Q-Time (117)
2017-08-04
21
2017-08-04
15
2017-08-05
20
2017-08-05
26
2017-08-06
16
Rokita Kamila
WLKS Krakus Kraków
FEMKE (133)
2017-08-04
5
50
2017-08-05
26
2017-08-06
16
Scholtyssek Andrea
KJK Pod Żubrem Niepołomice
IKAR (41)
2017-08-04
1
2017-08-04
30
2017-08-05
27
2017-08-05
2017-08-06
12
Sicińska Karolina
KJK Pod Żubrem Niepołomice
BAKŁAJ (40)
2017-08-04
3
200
2017-08-04
6
100
2017-08-05
7
100
2017-08-06
6
200
Sobocka Aleksandra
KJ Leśna Wola
COLLY (19)
2017-08-04
10
2017-08-04
43
2017-08-05
18
2017-08-06
8
100
2017-08-05
24
2017-08-05
37
2017-08-06
4
250
Stekla Julia
JKS Czanki Międzyrzecze
2017-08-04
13
2017-08-04
2017-08-05
33
2017-08-05
30
2017-08-06
Świtoń Jagna
KJK Solka
KORAL (71)
2017-08-04
8
50
2017-08-05
9
25
2017-08-06
30
2017-08-04
4
2017-08-04
3
50
2017-08-05
2
100
2017-08-06
14
Szary-Ziębicka Anna
St. KS KJK Szary Michałowice
2017-08-04
3
150
2017-08-04
13
2017-08-05
3
200
2017-08-06
8
100
2017-08-04
5
100
2017-08-05
7
100
2017-08-06
3
500
GUIDAM (106)
2017-08-04
30
2017-08-04
13
2017-08-05
31
2017-08-06
13
DURANO G (132)
2017-08-04
4
150
2017-08-05
5
200
2017-08-06
5
400
Szlufik Aniela
Tuszyński KJ Garbówek
2017-08-04
35
2017-08-04
37
2017-08-05
12
2017-08-05
38
2017-08-06
25
Tomaszewska Patrycja
Uczniowski Klub Jeździecki Stubno
KORA L (57)
2017-08-04
1
2017-08-04
6
2017-08-05
21
2017-08-05
2017-08-06
13
Tyszko Mateusz
Tuszyński KJ Garbówek
FIDELIO (47)
2017-08-04
31
2017-08-04
12
2017-08-05
20
2017-08-06
2
1080
Aronn (115)
2017-08-04
36
2017-08-04
14
2017-08-05
34
2017-08-05
24
2017-08-06
16
Uchwat Katarzyna
JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
EL NINO (22)
2017-08-04
12
2017-08-04
4
2017-08-05
1
150
2017-08-05
10
25
2017-08-06
23
CAMARO (23)
2017-08-04
34
2017-08-04
35
2017-08-05
6
2017-08-05
16
2017-08-06
5
200
Uchwat Marika
JKS POGÓRZE
2017-08-04
2017-08-04
1
2017-08-05
1
2017-08-06
3
Warchoła Wiktoria
Uczniowski Klub Jeździecki Stubno
IDAHO W (58)
2017-08-04
4
2017-08-04
1
2017-08-05
1
2017-08-05
1
2017-08-06
3
Weremczuk Szymon
WKJ Lublin
2017-08-04
19
2017-08-04
1
2017-08-05
16
2017-08-05
14
Wilk Karolina
KJ Lesna Wola
2017-08-04
5
2017-08-04
1
2017-08-06
1
Wójcik Artur
Wlks Krakus
2017-08-04
15
2017-08-05
10
2017-08-06
12
Wójcik Przemysław
Soymax Horse Team Lublin
HONDA (38)
2017-08-04
42
2017-08-04
24
2017-08-05
36
2017-08-05
27
2017-08-06
32
HIMENA (39)
2017-08-04
34
2017-08-04
2017-08-05
12
2017-08-05
10
2017-08-06
15
Wojtaczka Grzegogorz
Equistro Wierzawice
Bahil III (136)
2017-08-05
1
Wojtyczka Waldemar
Jeździecki Klub Sportowy Desant
OPIUM W (81)
2017-08-04
14
2017-08-04
32
2017-08-05
22
2017-08-05
2017-08-06
Zelek Tomasz
JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
2017-08-04
30
2017-08-04
10
2017-08-05
4
100
2017-08-05
6
100
2017-08-06
WIENA (29)
2017-08-04
2
200
2017-08-04
2
300
2017-08-05
1
300
2017-08-06
6
100
2017-08-04
2
100
2017-08-04
7
50
2017-08-05
11
2017-08-05
33
2017-08-06
2
550
2017-08-04
20
2017-08-04
28
2017-08-05
9
2017-08-06
15
2017-08-04
26
2017-08-04
2017-08-05
24
2017-08-05
20
2017-08-06
12
Ziębicki Michał
St. KS KJK Szary Michałowice
BURBON (42)
2017-08-04
22
2017-08-05
19
2017-08-06
13
NORTON (43)
2017-08-04
2017-08-05
21
2017-08-06
10
2017-08-04
21
2017-08-05
17
2017-08-06
9
2017-08-04
39
2017-08-05
7
50
2017-08-06
9
50
GUESS (108)
2017-08-04
19
2017-08-05
34
2017-08-06
22

Number of Riders: 82

Number of Horses: 130

The sum of prizes: 20 360.00

Competition results developed by: SK Leśna Wola
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-042015-2, Stadnina Koni Leśna Wola)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl