Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
152 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 09:08:36
2017-07-26 07:49:41
Natalia Gaik REA
  • 1x 2 ZT/LL 80cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
151 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 09:08:50
2017-07-26 07:40:58
Adam Kaźmierczak CLINTESSA PRO
  • 2x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
150 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 09:09:05
2017-07-26 07:40:38
Adam Kaźmierczak CASCALIDO
  • 2x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
149 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 09:09:21
2017-07-26 07:39:57
Aleksandra Mateja EMILY ROSE
  • 2x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
148 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 09:09:36
2017-07-26 07:39:18
Wiktoria Hojda ELDORADO W
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 3 ZO/N 120 cm/Mała Runda Zwykły 238.2.1
147 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 09:09:49
2017-07-25 22:09:01
Tomasz Plewa CERA
  • 2x 2 ZT/LL 80cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
146 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 09:10:03
2017-07-25 22:08:19
Aleksandra Sobocka ABEL TASMAN
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
145 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 09:10:18
2017-07-25 22:06:38
Aleksandra Sobocka COLLY
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 3 ZO/N 120 cm/Mała Runda Zwykły 238.2.1
144 ENTRY ACCEPTED 2017-07-25 17:52:08
2017-07-25 16:21:56
Oliwia Kulej PRETTY BOY
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
143 ENTRY ACCEPTED 2017-07-25 17:52:23
2017-07-25 16:18:13
Klaudia Rajtar-Wojciechowska QUINTUS
  • 1x 3 ZO/N 120 cm/Mała Runda Zwykły 238.2.1
  • 1x 4 ZO/C 130 cm/Średnia Runda Zwykły 238.2.1
142 ENTRY ACCEPTED 2017-07-25 17:52:37
2017-07-25 16:13:11
Michał Kaźmierczak WIKI
  • 1x 3 ZO/N 120 cm/Mała Runda Zwykły 238.2.1
141 ENTRY ACCEPTED 2017-07-25 17:52:53
2017-07-25 16:12:37
Tomasz Plewa BENGRAF
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 3 ZO/N 120 cm/Mała Runda Zwykły 238.2.1
140 ENTRY ACCEPTED 2017-07-25 17:53:08
2017-07-25 16:12:19
Tomasz Plewa J'T' ADORE VAN DE ZUIDHOEK
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 3 ZO/N 120 cm/Mała Runda Zwykły 238.2.1
139 ENTRY ACCEPTED 2017-07-25 17:53:28
2017-07-25 16:11:55
Michał Kaźmierczak GIRSTI
  • 1x 3 ZO/N 120 cm/Mała Runda Zwykły 238.2.1
138 ENTRY ACCEPTED 2017-07-25 17:53:42
2017-07-25 16:11:31
Michał Kaźmierczak GERD KG
  • 1x 4 ZO/C 130 cm/Średnia Runda Zwykły 238.2.1
137 ENTRY ACCEPTED 2017-07-25 17:54:00
2017-07-25 16:11:10
Michał Kaźmierczak DIARADO TOP
  • 1x 4 ZO/C 130 cm/Średnia Runda Zwykły 238.2.1
136 ENTRY ACCEPTED 2017-07-25 17:54:22
2017-07-25 16:10:50
Michał Kaźmierczak CONAYERO NF
  • 1x 4 ZO/C 130 cm/Średnia Runda Zwykły 238.2.1
135 ENTRY ACCEPTED 2017-07-25 17:54:36
2017-07-25 16:10:29
Michał Kaźmierczak CISALL FS
  • 1x 5 ZO/CC 140/Duża Runda Zwykły 238.2.1
134 ENTRY ACCEPTED 2017-07-25 17:54:54
2017-07-25 16:10:08
Michał Kaźmierczak BONIEK
  • 1x 3 ZO/N 120 cm/Mała Runda Zwykły 238.2.1
133 ENTRY ACCEPTED 2017-07-25 17:55:09
2017-07-25 16:10:08
Klaudia Rajtar-Wojciechowska DENDRYT
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 1 ZO/P1 115cm/Runda Młodych Koni 5 – latki
132 ENTRY ACCEPTED 2017-07-25 17:55:39
2017-07-25 16:09:34
Michał Kaźmierczak ADELANO
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
131 ENTRY ACCEPTED 2017-07-25 17:55:23
2017-07-25 16:05:14
Klaudia Rajtar-Wojciechowska DAME DE PIQUE
  • 1x 3 ZO/N 120 cm/Mała Runda Zwykły 238.2.1
  • 1x 4 ZO/C 130 cm/Średnia Runda Zwykły 238.2.1
130 ENTRY ACCEPTED 2017-07-25 17:55:54
2017-07-25 16:04:06
Oliwia Kosmol TRITOP 2
  • 1x 3 ZO/N 120 cm/Mała Runda Zwykły 238.2.1
  • 1x 4 ZO/C 130 cm/Średnia Runda Zwykły 238.2.1
129 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 09:10:33
2017-07-25 16:03:42
Oliwia Kosmol APERITIF
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 3 ZO/N 120 cm/Mała Runda Zwykły 238.2.1
128 ENTRY ACCEPTED 2017-07-25 09:36:01
2017-07-24 22:09:35
Paulina Kołodziej FEBRO MESKALINA
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 3 ZO/N 120 cm/Mała Runda Zwykły 238.2.1
127 ENTRY ACCEPTED 2017-07-25 09:36:15
2017-07-24 22:05:41
Jagna Świtoń HANNAH’S HOLLYWOOD DREAM
  • 2x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
126 ENTRY ACCEPTED 2017-07-25 09:36:30
2017-07-24 21:14:08
Monika Medygrał ELITA
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
125 ENTRY ACCEPTED 2017-07-24 17:24:51
2017-07-24 16:02:44
Dagmara Piętka CADEAU DU DESTIN
  • 1x 4 ZO/C 130 cm/Średnia Runda Zwykły 238.2.1
124 ENTRY ACCEPTED 2017-07-24 17:24:30
2017-07-24 15:25:50
Przemysław Gorczowski CONNET DU ROUET
  • 2x 2 ZT/LL 80cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
123 ENTRY ACCEPTED 2017-07-24 12:42:38
2017-07-24 10:29:23
Tomasz Zelek ISTANBUL
  • 1x 4 ZO/C 130 cm/Średnia Runda Zwykły 238.2.1
  • 1x 5 ZO/CC 140/Duża Runda Zwykły 238.2.1
122 ENTRY ACCEPTED 2017-07-24 12:42:12
2017-07-24 10:29:01
Sławomir Uchwat Q 7
  • 1x 4 ZO/C 130 cm/Średnia Runda Zwykły 238.2.1
  • 1x 5 ZO/CC 140/Duża Runda Zwykły 238.2.1
121 ENTRY ACCEPTED 2017-07-24 09:52:48
2017-07-24 08:58:04
Marcelina Lech EQUANDANI
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
120 ENTRY ACCEPTED 2017-07-24 09:52:34
2017-07-24 08:53:45
Marcelina Lech ARMANI
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
119 ENTRY ACCEPTED 2017-07-24 09:52:17
2017-07-23 12:57:21
Rafał Michalak CHICOLO
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
118 ENTRY ACCEPTED 2017-07-24 09:52:06
2017-07-23 12:56:12
Kacper Mróz Q DE REVEL
  • 1x 3 ZO/N 120 cm/Mała Runda Zwykły 238.2.1
117 ENTRY ACCEPTED 2017-07-24 09:51:54
2017-07-23 12:55:44
Kacper Mróz ARIE D. D. H
  • 1x 4 ZO/C 130 cm/Średnia Runda Zwykły 238.2.1
116 ENTRY ACCEPTED 2017-07-24 09:51:39
2017-07-22 21:48:01
Hanna Kalashnikova ESTERA
  • 2x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
115 ENTRY ACCEPTED 2017-07-24 09:51:07
2017-07-22 13:41:37
Zuzanna Kuc HAMAS
  • 1x 1 ZT/LL 60cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 2 ZT/LL 80cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
114 ENTRY ACCEPTED 2017-07-24 09:50:25
2017-07-21 21:08:50
Paulina Biskup ULIANE
  • 2x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
113 ENTRY ACCEPTED 2017-07-21 11:21:06
2017-07-20 23:47:03
Katarina Pribulova CODEX
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
112 ENTRY ACCEPTED 2017-07-21 11:21:21
2017-07-20 23:46:32
Radoslav Macejko GAMBLER
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 3 ZO/N 120 cm/Mała Runda Zwykły 238.2.1
111 ENTRY ACCEPTED 2017-07-21 11:21:35
2017-07-20 21:11:48
Dominik Słodczyk VIVE LE ROI
  • 1x 4 ZO/C 130 cm/Średnia Runda Zwykły 238.2.1
  • 1x 5 ZO/CC 140/Duża Runda Zwykły 238.2.1
110 ENTRY ACCEPTED 2017-07-21 11:21:50
2017-07-20 21:11:12
Dominik Słodczyk CYJANID
  • 1x 3 ZO/N 120 cm/Mała Runda Zwykły 238.2.1
  • 1x 4 ZO/C 130 cm/Średnia Runda Zwykły 238.2.1
109 ENTRY ACCEPTED 2017-07-21 11:22:05
2017-07-20 21:10:34
Dominik Słodczyk AMBASADOR
  • 1x 2 ZO/N1 125cm/Runda Młodych Koni 6 – latki
  • 1x 4 ZO/C 130 cm/Średnia Runda Zwykły 238.2.1
108 ENTRY ACCEPTED 2017-07-21 11:22:22
2017-07-20 21:08:22
Jakub Jędruch ROWITTO
  • 2x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
107 ENTRY ACCEPTED 2017-07-21 11:22:40
2017-07-20 20:44:58
Gerard Grutza CARENZA
  • 1x 3 ZO/N 120 cm/Mała Runda Zwykły 238.2.1
  • 1x 4 ZO/C 130 cm/Średnia Runda Zwykły 238.2.1
106 ENTRY ACCEPTED 2017-07-21 11:22:59
2017-07-20 20:44:27
Gerard Grutza BEAU DU SANCY
  • 1x 3 ZO/N 120 cm/Mała Runda Zwykły 238.2.1
  • 1x 4 ZO/C 130 cm/Średnia Runda Zwykły 238.2.1
105 ENTRY ACCEPTED 2017-07-21 11:23:15
2017-07-20 20:44:03
Małgorzata Ćwikło LYIANEIRO Z
  • 2x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
104 ENTRY ACCEPTED 2017-07-21 11:23:29
2017-07-20 20:43:38
Małgorzata Ćwikło MONTENEA Z
  • 2x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
103 ENTRY ACCEPTED 2017-07-21 11:23:46
2017-07-20 20:29:06
Agnieszka Karcz ESKA
  • 1x 1 ZT/LL 60cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2 ZT/LL 80cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
102 ENTRY ACCEPTED 2017-07-21 11:24:04
2017-07-20 20:20:56
Agnieszka Karcz ZADYMKA
  • 1x 4 ZO/C 130 cm/Średnia Runda Zwykły 238.2.1
101 ENTRY ACCEPTED 2017-07-21 11:24:19
2017-07-20 20:12:13
Julia Berbeś PRIAM
  • 1x 3 ZO/N 120 cm/Mała Runda Zwykły 238.2.1
100 ENTRY ACCEPTED 2017-07-21 11:24:32
2017-07-20 19:53:04
Zbigniew Kostrzewski CATHALEYA HIPPICA
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
99 ENTRY ACCEPTED 2017-07-21 11:24:45
2017-07-20 19:50:12
Zbigniew Kostrzewski KINGSTON HIPPICA
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 2 ZO/N1 125cm/Runda Młodych Koni 6 – latki
98 ENTRY ACCEPTED 2017-07-21 11:25:00
2017-07-20 19:46:41
Zbigniew Kostrzewski KOSSAK HIPPICA
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
97 ENTRY ACCEPTED 2017-07-21 11:25:16
2017-07-20 19:44:31
Zbigniew Kostrzewski KEIRA HIPPICA
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
96 ENTRY ACCEPTED 2017-07-21 11:25:31
2017-07-20 19:43:51
Zbigniew Kostrzewski CALIFORNIA HIPPICA
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 3 ZO/N 120 cm/Mała Runda Zwykły 238.2.1
95 ENTRY ACCEPTED 2017-07-21 11:25:54
2017-07-20 19:14:14
Hubert Kostrzewski KANSAS HIPPICA
  • 1x 2 ZT/LL 80cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
94 ENTRY ACCEPTED 2017-07-21 11:26:10
2017-07-20 19:07:49
Hubert Kostrzewski PREMIER CHOIX
  • 1x 3 ZO/N 120 cm/Mała Runda Zwykły 238.2.1
  • 1x 4 ZO/C 130 cm/Średnia Runda Zwykły 238.2.1
93 ENTRY ACCEPTED 2017-07-21 11:26:26
2017-07-20 19:02:09
Hubert Kostrzewski CAPPUCINO HIPPICA
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 3 ZO/N 120 cm/Mała Runda Zwykły 238.2.1
  • 1x 4 ZO/C 130 cm/Średnia Runda Zwykły 238.2.1
92 ENTRY ACCEPTED 2017-07-21 11:26:40
2017-07-20 17:43:09
Anna Jonik CASSINIA
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
91 ENTRY ACCEPTED 2017-07-21 11:27:00
2017-07-20 17:40:47
Anna Jonik ADRIANNA-K
  • 2x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
90 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 16:35:31
2017-07-20 16:34:43
Maria Brańka Borja PLEASE FITTA
  • 2x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
89 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 16:15:24
2017-07-20 15:50:00
Emilia Romanek BOSS
  • 1x 4 ZO/C 130 cm/Średnia Runda Zwykły 238.2.1
  • 1x 5 ZO/CC 140/Duża Runda Zwykły 238.2.1
88 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 16:15:37
2017-07-20 15:49:33
Emilia Romanek SUPRISE
  • 1x 3 ZO/N 120 cm/Mała Runda Zwykły 238.2.1
  • 1x 4 ZO/C 130 cm/Średnia Runda Zwykły 238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 16:17:10
2017-07-20 15:48:56
Emilia Romanek GOLD CHAMPION
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 3 ZO/N 120 cm/Mała Runda Zwykły 238.2.1
86 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 16:17:24
2017-07-20 15:48:21
Jakub Zumski WANTOS
  • 2x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
85 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 14:44:08
2017-07-20 14:22:50
Justyna Sito REKTOR
  • 1x 2 ZT/LL 80cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
84 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 12:10:52
2017-07-20 11:18:51
Aleksandra Cebulak VALENTINE
  • 2x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
83 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 12:11:06
2017-07-20 11:18:30
Aleksandra Cebulak GINA ROYALTY
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 2 ZO/N1 125cm/Runda Młodych Koni 6 – latki
82 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 12:11:19
2017-07-20 11:17:52
Agnieszka Cebulak COCO CHANEL DE LAUBRY Z
  • 2x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
81 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 12:11:32
2017-07-20 10:15:47
Sławomir Szlachta CARMEN S
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
80 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 12:20:37
2017-07-20 10:13:52
Sławomir Szlachta JUST RIDING CALIFORNIA BS
  • 1x 2 ZO/N1 125cm/Runda Młodych Koni 6 – latki
  • 1x 4 ZO/C 130 cm/Średnia Runda Zwykły 238.2.1
79 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 12:20:50
2017-07-20 10:13:16
Sławomir Szlachta GRANNUS LAZAR
  • 1x 1 ZO/P1 115cm/Runda Młodych Koni 5 – latki
  • 1x 3 ZO/N 120 cm/Mała Runda Zwykły 238.2.1
78 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 12:21:05
2017-07-20 10:12:46
Sławomir Szlachta CONNERY
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
74 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 12:22:01
2017-07-20 09:27:55
Dominika Raczkowska CARMEN N
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
73 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 12:22:16
2017-07-19 21:59:02
Tomasz Wójtowicz BALOUSINIA
  • 2x 2 ZT/LL 80cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
72 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 12:22:32
2017-07-19 21:15:32
Katarina Pribulova FANTASZTIK
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
67 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 14:59:54
2017-07-18 23:06:17
Bibiana Ižarova CHARIS
  • 1x 2 ZT/LL 80cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
65 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 10:01:57
2017-07-18 22:16:47
Julia Wieczorek LADY-S
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
64 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 10:02:41
2017-07-18 22:15:53
Anna Stęchły TORNADO II
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
63 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 10:03:35
2017-07-18 22:14:56
Julia Dąbrowska DESAND
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
62 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 10:03:11
2017-07-18 22:13:40
Julia Cieślar POETIN
  • 1x 4 ZO/C 130 cm/Średnia Runda Zwykły 238.2.1
  • 1x 5 ZO/CC 140/Duża Runda Zwykły 238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 10:08:19
2017-07-18 21:49:25
Jagna Świtoń KORAL
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 3 ZO/N 120 cm/Mała Runda Zwykły 238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 10:09:55
2017-07-18 21:32:33
Klara Polak AKCENT
  • 1x 1 ZT/LL 60cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 2 ZT/LL 80cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
59 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 12:29:21
2017-07-18 21:15:40
Oliwia Kutermak CHABLIS VDV Z
  • 1x 3 ZO/N 120 cm/Mała Runda Zwykły 238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 12:29:46
2017-07-18 17:54:54
Magdalena Kaim CAMEL
  • 1x 1 ZT/LL 60cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 2 ZT/LL 80cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
56 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 12:30:01
2017-07-18 17:54:26
Julia Świerkosz MILADY
  • 1x 1 ZT/LL 60cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 2 ZT/LL 80cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
55 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 12:30:12
2017-07-18 17:53:49
Andrea Scholtyssek IKAR
  • 1x 2 ZT/LL 80cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
54 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 12:30:25
2017-07-18 17:53:09
Karolina Sicińska BAKŁAJ
  • 1x 4 ZO/C 130 cm/Średnia Runda Zwykły 238.2.1
  • 1x 5 ZO/CC 140/Duża Runda Zwykły 238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 12:30:38
2017-07-17 23:20:42
Jana Sopková JOHNY CASH
  • 1x 3 ZO/N 120 cm/Mała Runda Zwykły 238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 12:30:50
2017-07-17 16:17:52
Wiktoria Galos KALIF
  • 2x 2 ZT/LL 80cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
51 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 12:31:03
2017-07-16 22:30:42
Tomasz Wójtowicz ULISSES
  • 1x 4 ZO/C 130 cm/Średnia Runda Zwykły 238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 12:31:15
2017-07-16 22:29:52
Tomasz Wójtowicz IRTYSZ
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 2 ZO/N1 125cm/Runda Młodych Koni 6 – latki
49 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 12:31:28
2017-07-16 22:29:07
Tomasz Wójtowicz SHATTI
  • 2x 2 ZT/LL 80cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
48 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 12:31:42
2017-07-16 22:14:22
Aleksandra Kawa OSTIANA
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 3 ZO/N 120 cm/Mała Runda Zwykły 238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 12:32:00
2017-07-16 14:08:10
Julia Stekla D'IAGO C
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
46 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 12:32:15
2017-07-16 14:07:24
Katarzyna Piela CZIKO
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
44 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 12:32:41
2017-07-15 13:55:55
Krzysztof Złocki LALA
  • 1x 4 ZO/C 130 cm/Średnia Runda Zwykły 238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 12:32:53
2017-07-15 13:55:30
Krzysztof Złocki MEDAL
  • 1x 4 ZO/C 130 cm/Średnia Runda Zwykły 238.2.1
  • 1x 5 ZO/CC 140/Duża Runda Zwykły 238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 12:33:07
2017-07-15 13:54:58
Izabella Drabczyk SALONIKI
  • 1x 3 ZO/N 120 cm/Mała Runda Zwykły 238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 09:59:52
2017-07-15 08:37:48
Teresa Idzik ELISEE GREY
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
40 ENTRY ACCEPTED 2017-07-14 15:39:23
2017-07-13 21:33:27
Natalia Koziarowska LAUSSANNE 65
  • 1x 3 ZO/N 120 cm/Mała Runda Zwykły 238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2017-07-14 15:39:35
2017-07-13 21:32:34
Natalia Koziarowska CARLO 7
  • 1x 3 ZO/N 120 cm/Mała Runda Zwykły 238.2.1
  • 1x 4 ZO/C 130 cm/Średnia Runda Zwykły 238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2017-07-13 15:49:19
2017-07-13 14:15:51
Wojciech Stasiuk ELANO
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 3 ZO/N 120 cm/Mała Runda Zwykły 238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2017-07-13 15:49:04
2017-07-13 14:14:21
Wojciech Stasiuk KORINA
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 3 ZO/N 120 cm/Mała Runda Zwykły 238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2017-07-13 15:48:44
2017-07-13 14:11:14
Aleksandra Kurdej CELT
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
35 ENTRY ACCEPTED 2017-07-13 15:48:16
2017-07-12 18:54:44
Aniela Kilian A'CONTENDRA AZ
  • 1x 2 ZT/LL 80cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
34 ENTRY ACCEPTED 2017-07-12 15:05:24
2017-07-12 10:08:27
Krystyna Kądzielawa LADY ESPANIOL
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 3 ZO/N 120 cm/Mała Runda Zwykły 238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2017-07-12 15:05:07
2017-07-11 22:50:44
Aleksandra Fiwek COCODRILLO
  • 2x 1 ZT/LL 60cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
31 ENTRY ACCEPTED 2017-07-11 18:39:08
2017-07-10 20:47:43
Dawid Górski FEMPIRE G
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 3 ZO/N 120 cm/Mała Runda Zwykły 238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2017-07-11 18:39:21
2017-07-10 17:32:29
Agata Wrona DOMINACJA
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
29 ENTRY ACCEPTED 2017-07-11 18:39:58
2017-07-10 17:31:38
Agata Wrona SANDRA
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 3 ZO/N 120 cm/Mała Runda Zwykły 238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2017-07-11 18:40:41
2017-07-10 17:25:13
Aleksandra Maciaszek ARAMIS
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
27 ENTRY ACCEPTED 2017-07-11 18:39:36
2017-07-10 16:57:32
Anna Beyger KAMELIA
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 1 ZO/P1 115cm/Runda Młodych Koni 5 – latki
  • 1x 3 ZO/N 120 cm/Mała Runda Zwykły 238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2017-07-24 09:50:13
2017-07-09 21:25:27
Anna Kasprzak GALERMO
  • 2x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
25 ENTRY ACCEPTED 2017-07-11 18:43:31
2017-07-09 16:45:26
Kornelia Kurleto BOND BEJ
  • 2x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
24 ENTRY ACCEPTED 2017-07-11 18:44:15
2017-07-09 16:44:49
Jarosław Koziarowski FRED - FLINSTONE
  • 1x 3 ZO/N 120 cm/Mała Runda Zwykły 238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2017-07-11 18:44:37
2017-07-09 16:44:19
Jarosław Koziarowski CHENET
  • 1x 5 ZO/CC 140/Duża Runda Zwykły 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2017-07-11 18:45:01
2017-07-09 16:43:59
Jarosław Koziarowski CARINTENDER
  • 1x 4 ZO/C 130 cm/Średnia Runda Zwykły 238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2017-07-11 18:45:21
2017-07-08 12:03:37
Żaneta Franik KLAUDIA
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 3 ZO/N 120 cm/Mała Runda Zwykły 238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2017-07-11 18:45:44
2017-07-08 08:49:11
Artur Luberda JOHNY WALKER
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
19 ENTRY ACCEPTED 2017-07-11 18:46:27
2017-07-08 08:48:27
Artur Wójcik DURANGO VDL
  • 1x 3 ZO/N 120 cm/Mała Runda Zwykły 238.2.1
  • 1x 4 ZO/C 130 cm/Średnia Runda Zwykły 238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2017-07-21 12:28:49
2017-07-08 07:56:11
Krzysztof Leśniak WAKE ME UP
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
17 ENTRY ACCEPTED 2017-07-11 18:47:05
2017-07-08 07:55:07
Krzysztof Leśniak CHACCO BOY 7
  • 1x 3 ZO/N 120 cm/Mała Runda Zwykły 238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2017-07-11 18:47:19
2017-07-08 07:53:19
Krzysztof Leśniak DIARADEL 7
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
14 ENTRY ACCEPTED 2017-07-11 18:47:49
2017-07-06 13:35:06
Emilia Bożańska LIROY
  • 1x 1 ZT/LL 60cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 2 ZT/LL 80cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
13 ENTRY ACCEPTED 2017-07-11 18:48:06
2017-07-06 08:49:34
Sophia Motyl NIHET
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
12 ENTRY ACCEPTED 2017-07-25 18:39:42
2017-07-05 19:35:23
Patrycja Żachowska SKOPIA
  • 1x 2 ZO/N1 125cm/Runda Młodych Koni 6 – latki
  • 1x 3 ZO/N 120 cm/Mała Runda Zwykły 238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2017-07-25 18:39:26
2017-07-05 19:34:50
Patrycja Żachowska TITAN 12
  • 1x 3 ZO/N 120 cm/Mała Runda Zwykły 238.2.1
  • 1x 4 ZO/C 130 cm/Średnia Runda Zwykły 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2017-07-25 18:39:07
2017-07-05 19:34:20
Patrycja Żachowska KARMEL
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 3 ZO/N 120 cm/Mała Runda Zwykły 238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2017-07-11 18:49:51
2017-07-01 17:34:25
Monika Flis H-TAMARYSZEK
  • 2x 1 ZT/LL 60cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
6 ENTRY ACCEPTED 2017-07-11 18:50:06
2017-06-30 23:49:59
Katarzyna Darłak MAESTRO ZK
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
5 ENTRY ACCEPTED 2017-07-11 18:50:19
2017-06-30 23:49:36
Katarzyna Darłak COLINS PG
  • 1x 2 ZT/LL 80cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
4 ENTRY ACCEPTED 2017-07-24 09:49:55
2017-06-29 23:54:29
Marcelina Lech BROWNIE (EX ODRINA)
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
3 ENTRY ACCEPTED 2017-07-11 18:48:23
2017-06-28 17:43:52
Róża Dominik DAZ
  • 1x 3 ZO/N 120 cm/Mała Runda Zwykły 238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2017-07-11 18:42:52
2017-06-28 17:17:30
Nikola Zaczkowska PRESTIŻ
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
1 ENTRY ACCEPTED 2017-07-11 18:42:18
2017-06-27 19:48:19
Kamila Rokita FEMKE
  • 1x 3 ZO/N 120 cm/Mała Runda Zwykły 238.2.1
  • 1x 4 ZO/C 130 cm/Średnia Runda Zwykły 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Berbeś Julia St. KS KJK Szary Michałowice
2001 (J.)
O028636
2. Beyger Anna KJ Młyńska Struga Lubicz
S
O018476
3. Biskup Paulina Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2001 (J.)
O034216
4. Borisová Lucia JK Reitgroup Pribula Prešov
S
brak
5. Bożańska Emilia WLKS Krakus Swoszowice
S
O000058
10028646
6. Brańka Borja Maria WLKS Krakus
2005 (JM.)
O041924
7. Caunerová Erika JK Reitgroup Pribula Prešov
2003 (JM.)
brak
8. Cebulak Agnieszka KS Stangret Kielce
2000 (J.)
O021799
9. Cebulak Aleksandra KS Stangret Kielce
S
O005800
10068738
10. Cieślar Julia St. KS KJK Szary Michałowice
S
O007486
11. Ćwikło Małgorzata WLKS Krakus
S
O006981
12. Dąbrowska Julia St. KS KJK Szary Michałowice
1999 (J.)
O038829
13. Darłak Katarzyna Kjk Romico
S
O006731
14. Dominik Róża Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
1997 (MJ.)
O021392
15. Drabczyk Izabella RC Riding Center Sosnowice
1997 (MJ.)
O023203
16. DUSZKIEWICZ ANDRZEJ
17. Duszkiewicz Gabriela BPK
S
brak
18. Duszkiewicz Hubert BPK
19. Duszkiewicz Marek BPK
S
brak
20. Fiwek Aleksandra Wkj Lublin SJ Zawieprzyce
S
O012194
21. Fiwek Aleksandra WZJ Lublin SJ Zawieprzyce
S
O012194
22. Franik Żaneta Krakowski KJK
S
O027931
23. Gaik Natalia KJ Lesna Wola
2001 (J.)
1
24. Gorczowski Przemysław brak przynależnosci klubowej
brak
25. Górski Dawid WLKS Krakus Swoszowice
S
O022650
26. Groele Bartosz BPK
S
O020677
27. Grutza Gerard KJ Zbrosławice
S
O003972
28. Hanková Klaudia JK Reitgroup Pribula Presov
2001 (J.)
6706
29. Hojda Wiktoria KJ Leśna Wola
2001 (J.)
O034202
30. Hromjakova Ema
31. Idzik Teresa JKS Kresowiak Kalników
S
O039156
32. Ižarova Bibiana Parkur Team Slavoj Prešov
S
05694
33. Jędruch Jakub Kj.Zbrosławice
S
O026599
34. Jemioło Małgorzata KJ Leśna Wola
35. Jonik Anna KJ Assanya
S
O012441
36. Kaim Magdalena KJK Pod Żubrem Niepołomice
O040397
37. Kalashnikova Hanna Leśna Wola
1996 (MJ.)
brak
38. Karcz Agnieszka KJ Janów Podlaski
1999 (J.)
O019434
39. Kasprzak Anna KJ Facimiech
1997 (MJ.)
O023199
40. Kawa Aleksandra KJ Facimiech
2001 (J.)
O033387
41. Kaźmierczak Adam KJ Leśna Wola
S
O002544
42. Kaźmierczak Adam Kj leśna wola
S
X
43. Kaźmierczak Michał KJ Leśna Wola
S
O001402
44. Kilian Aniela WLKS Krakus
2003 (JM.)
O042158
45. Kocikova Svetlana
46. Kołodziej Paulina JKS POGÓRZE
2001 (J.)
O028744
47. Kosmol Oliwia Stowarzyszenia Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2003 (JM.)
O033419
48. Kostrzewski Hubert KJ SK Krzywopłoty
S
O002339
49. Kostrzewski Zbigniew KJ SK Krzywopłoty
S
O000276
50. Koziarowska Natalia WLKS Krakus
S
O003126
51. Koziarowski Jarosław WLKS Krakus
S
O002981
52. Kuc Zuzanna KJK Pod Żubrem Niepołomice
2005 (JM.)
brak
53. Kulej Oliwia Sportowy Klub Jeździecki Bajardo
2002 (JM.)
O026123
54. Kurleto Kornelia WLSK Krakus
2004 (JM.)
O044772
55. Kutermak Oliwia KJ Facimiech
2001 (J.)
O026013
56. Lech Marcelina SKS KJK SZARY MICHAŁOWICE
2003 (JM.)
O036264
10153280
57. Leśniak Krzysztof WLKS Krakus
S
O000877
58. Luberda Artur Wlks Krakus
S
R026197
59. Macejko Radoslav JK J.R. Prešov
S
05724
60. Maciaszek Aleksandra WLKS Krakus
1996 (MJ.)
O040319
61. Mackovjak Peter
62. Medygrał Monika KJ Leśna Wola
S
O012128
63. Motyl Sophia KJ Leśna Wola
2004 (JM.)
O033547
64. Musiał Kamil Jeździecki Klub Sportowy Pogórze
1999 (J.)
O026039
65. Nalepkova Nikola
66. Piela Katarzyna JKS Czanki Międzyrzecze
2000 (J.)
O039461
67. Piętka Dagmara Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice
S
O003424
68. Plewa Tomasz KJ Leśna Wola
S
brak
69. Plewa Tomasz KJ Leśna Wola
S
O013203
70. Polak Klara KJK Pod Żubrem Niepołomice
2001 (J.)
O040221
71. Pribula Milan Jazdecky klub Reitgroup Pribula Prešov
0
72. Pribulova Katarina Parkur Team Slavoj Prešov
S
04365
73. Raczkowska Dominika Klub Jeździecki Preria Wilkowice
S
O024300
74. Rajtar-Wojciechowska Klaudia KJ Avanti
S
O000539
75. Rokita Kamila WLKS Krakus Kraków
1998 (MJ.)
O013049
76. Romanek Emilia WKJ Lublin
1999 (J.)
O031281
77. Scholtyssek Andrea KJK Pod Żubrem Niepołomice
1998 (MJ.)
O027308
78. Seibt Zuzanna
79. Sicińska Karolina KJK Pod Żubrem Niepołomice
2001 (J.)
O035309
80. Sito Justyna Krakowski Klub Jazdy Konnej
S
O036427
81. Słodczyk Dominik KJ Zbrosławice
S
O007598
82. Smandra Matus
83. Sobocka Aleksandra KJ Leśna Wola
2004 (JM.)
0040954
84. Sopková Jana Slávia UVLF Košice
none
85. Stasiuk Wojciech WKJ Lublin
S
O003861
86. Stęchły Anna St. KS KJK Szary Michałowice
1999 (J.)
O021933
87. Stehlikova Barbora
88. Stekla Julia JKS Czanki Międzyrzecze
2000 (J.)
O031968
89. Sulikova EMA
90. Sulikova Ema
91. Świerkosz Julia KJK Pod Żubrem Niepołomice
2003 (JM.)
O038313
92. Świtoń Jagna KJK Solka
1999 (J.)
O032319
93. Szlachta Sławomir KJ Just Riding Kielce
S
O001889
94. Wieczorek Julia St. KS KJK Szary Michałowice
2003 (JM.)
O036778
95. Wójcik Artur Wlks Krakus
S
Z000705
96. Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin
S
O000830
97. Wrona Agata WKJ Lublin
2000 (J.)
O025480
98. Żachowska Patrycja KJ Global
S
O018621
99. Zaczkowska Nikola WLKS Krakus
S
O020537
100. Zelek Tomasz JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
S
O004072
101. Zelek Tomasz FKJK Zatoka
O004072
102. Złocki Krzysztof RC Riding Center Sosnowice
S
O003604
103. Zumski Jakub WKJ LUBLIN
1998 (MJ.)
BRAK
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

69

PLEASE FITTA Czysta Krew Angloarabska FRA 2003 Wałach siwa F: Quercus du Maury
M: AMBRE DE FITTA
O: Piotr Brańka
B: -
K011671
2.

114

A'CONTENDRA AZ SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Contendro
M: Artemida
O: Karolina Kilian
B: Zdziebło Andrzej
K013810
3.

145

ABE K.M. , POL 2005 Wałach F: ,
M: ,,
O: ,,
B: ,
,
4.

8

ABEL TASMAN KWPN POL 2005 Klacz kasztanowata F: ==
M: ==
O: =--
B: ==
brak
5.

160

Accelerator F:
M:
O:
B:
6.

68

ADRIANNA-K SP POL 2012 Klacz gniada F: Adrian
M: Kinga-K
O: Krzysztof Koziarowski
B: Krzysztof Koziarowski
brak
7.

91

AKCENT Wielkopolska POL 2006 Ogier kasztanowata F: Hamlet GO
M: Alkowa
O: Dominika Fabin
B: Misztal Joanna
brak
8.

171

ALLEGRO SP POL 2012 Wałach siwa F: Ustinov
M: Adelina
O: SK Leśna Wola
B: SK Leśna Wola
-----
9.

6

APERITIF M POL 2006 Ogier biała F: Fusain Du Defey
M: Auforta
O: Roland Kosmol
B: SK Łąck
K010076
10.

120

ARAMIS Oldenburska POL 2009 Wałach gniada F: Armitage
M: Wiktoria
O: Marcin Maciaszek
B: Jerzy Pociask
K022149
11.

36

ARMANI HANN DEU 2011 Wałach kasztanowata/173 F: Allround / Argentinus
M: Winona Chiara / Weltmeyer
O: Marcelina Lech
B: .
K023302 DE431316669811
12.

96

BAKŁAJ WLKP. POL 2007 Wałach gniada F: CAP DE B'NEVILLE/STARTER
M: BIGOTERIA/ISLAM
O: Oleg Badałow
B: SK Pępowo
K016505
13.

83

BALOUSINIA Pldenburg POL 2011 Klacz gniada F: Balousini
M: Straciatella
O: Stanisław Procajło
B: Stanisław Procajło
00021112
14.

53

BEAU DU SANCY OLD POL 2010 Wałach kasztanowata F: Burberry / Balou Du Rouet
M: Newada / Dido
O: Gerard Grutza
B:
K018025 DE433331655510 105CD73
15.

16

BENGRAF SP POL 2010 Ogier siwa F: TJUNGSKE
M: BENNETA
O: NATALIA WLODARCZAK KUBIAK
B: SK RACOT
K017910
16.

141

BOLIVER Svk Tk SVK 2007 Wałach gniada F: Baldini/
M: Jet Set/
O: Erika Caunerová
B: Erika Caunerová
brak
17.

122

BOND BEJ MLP POL 2006 Wałach gniada F: Berlin Bej
M: Bara
O: Katarzyna Kurleto
B: nn
KO12108
18.

23

BONIEK SP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Lansjer L
M: Boni M
O: SK Lesna Wola
B: SK Lesna WOla
K020889
19.

70

BOSS MŁP POL 2006 Wałach gniada F: Banknot / Emir
M: Iwa / nn
O: Jagoda Kudlicka
B: Robert Stasiuk
K012562 616006580770106 104ED77
20.

37

BROWNIE (EX ODRINA) WLKP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Czandor / Dido
M: Oktawia / Graf Stepp
O: Marcelina Lech
B: Ewa Ejma
K022229 616007640012404
21.

168

Cabrioletta Klacz Gniada F:
M:
O:
B:
22.

31

CADEAU DU DESTIN HOL POL 2008 Ogier gniada F: Calato
M: Odessa IX
O: Leszek Piętka
B: Juergens Joachim
K015528 DE421000406308
23.

142

Caesar van de Helle F:
M:
O:
B:
24.

63

CALIFORNIA HIPPICA OS POL 2011 Klacz gniada F: Conthargos
M: Loubette
O: z
B: E. Kostrzewska
K023063
25.

93

CAMEL SP POL 2003 Wałach siwa F: MONASTYR
M: CORSA
O: KJK Pod Żubrem
B: PHPU Transvet Sp. z o.o.
K013616
26.

66

CAPPUCINO HIPPICA OLD GER 2010 Ogier siwa F: Cancara / Cassini I
M: Cornute Girl / Cornute
O: Zbigniew Kostrzewski
B:
K017303 DE418181685110
27.

52

CARENZA OLD POL 2009 Klacz gniada F: Carenzo / Calido
M: Newada / Dido
O: Gerard Grutza
B:
K018026 DE433331689709 104ZR92
28.

125

CARINTENDER OLD GER 2010 Wałach siwa F: Carinue / Carthago
M: Contegra / Contender
O: Urszula Koziarowska
B: Gestüt Lewitz
K019953 DE418184009810
29.

110

CARLO 7 HAN GER 2010 Wałach gniada F: Carlucci / Contendro I
M: Colette / Contender
O: Krzysztof Koziarowski
B:
K019136 DE431316853110 104WO18
30.

82

CARMEN N SP POL 2011 Klacz gniada F: Cancoon
M: Capri
O: Grażyna Kozioł
B: Włodzimierz Niedźwiedzki
brak
31.

78

CARMEN S - POL 2010 Klacz biała F: -
M: -
O: -
B: -
Brak
32.

164

CARTIER SP POL 2005 Wałach F: Fair Play Coudreau
M: Casablanca
O: Sylwester Grochowina
B: Joanna Czaja
LKPZJ/2292/15
33.

3

CASCALIDO Oldenburg POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Cascadello I/ Casall
M: Prestige II/ Calido
O: Adam Kaźmierczak
B: -
DE 418180234613
34.

67

CASSINIA Oldenburska POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Cassini 2
M: Bonita
O: Paweł Piątkowski
B: Małgorzata Siergiej
K014104
35.

59

CATHALEYA HIPPICA OS POL 2010 Klacz kasztanowata F: Cassini II
M: Qua
O: Z. Kostrzewski
B: E. Kostrzewska
K022324
36.

7

CERA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: --
M: --
O: SK Leśna Wola
B: --
brak
37.

92

CHABLIS VDV Z Zangersheide BEL 2005 Wałach gniada F: Crown Z
M: Coni V
O: Joanna Kutermak
B: VAART VAN DER, -E. TILWEG 17A NL-7863 TJ-GEES
K013606
38.

129

CHACCO BOY 7 WESTF GER 2010 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Karediama / Andiamo Z
O: Krzysztof Leśniak
B:
K020853 DE441411519510 105GS32
39.

85

CHARIS Czech Warmblood CZE 2011 Klacz gniada F: Genius Lysak
M: Olora
O: Bibiana Ižarova
B: Skřivan Rudolf
9510
40.

124

CHENET HOL POL 2008 Wałach siwa F: Contender / Calypso II
M: Pepsi III / Carolus I
O: Urszula Koziarowska
B: Roma Kosicka
K014155 DE421000318808 104DE21
41.

22

CISALL FS GER GER 2009 Wałach gniada F: n
M: n
O: n
B: n
n
42.

2

CLINTESSA PRO Oldenburger Springpferd POL 2013 Klacz gniada F: Clinton I
M: Askania/ Athlet Z
O: Siergiej Hojda
B:
DE 418180196413
43.

77

COCO CHANEL DE LAUBRY Z Zangersheide BEL 2012 Klacz gniada F: Cornet Obolensky
M: Pastel hof ter Galeyck/Azur de Paulstra
O: J. Cebulak
B: Haras de Laubry
1
44.

116

COCODRILLO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Wałach gniada F: Rammstein
M: Crazy Coco
O: Aleksandra Fiwek
B: Wójtowicz Anna
Brak
45.

176

COCODRILLO SP POL 2013 Wałach gniada F: Rannstein
M: Crazy coco
O: Aleksandra Fiwek
B: Tomasz Wójtowicz
brak
46.

46

CODEX Slovakian Warmblood SVK 2011 Wałach ciemnogniada F: Westton Coldrex
M: Denisa
O: PPD Brezov
B: PPD Brezov
9963
47.

135

COLINS PG SP POL 2002 Wałach F: Calderon
M: Dorine
O: Marian Darłak
B: Remigiusz Makowski
K007055
48.

9

COLLY Westfalska DEU 2009 Klacz siwa/168 F: Cornado I
M: Polly
O: Władysław Sobocki
B: Martina Schmidt
KO 16091 DE 441411273709
49.

81

CONNERY HOL GER 2009 Wałach gniada F: Clearway / Capitol I
M: Verona XII / Contender
O: Beata Szlachta
B: Andreas Kosicki
K022225 DE421000404309
50.

32

CONNET DU ROUET Oldenburska GER 2010 Klacz siwa/170 F: Cartogran
M: Paschubet
O: przemysław gorczowski
B: Paul Schockemöhle
brak DE418184011210
51.

158

Consuella F:
M:
O:
B:
52.

172

Corfu WEST wałach Gniady F:
M:
O:
B:
53.

49

CYJANID Westf. POL 2010 Wałach gniada F: ETOS
M: CHERRY
O: Igor Machnik
B: Marek Romanowski
LKRWZJ/1430/17
54.

104

CZIKO SP POL 2004 Wałach gniada/168 cm F: Ludger / Laptop
M: Czejenka / Lombardo
O: ELAY Sławomir Piela
B: Sylwester Kosiński
K012550 616009680092104
55.

103

D'IAGO C MŁP POL 2007 Wałach siwa/166 F: Vis Versa / Tago C
M: Drima / Bajt
O: Roman Stekla
B: Artur Galos
K018796 POL006570019507
56.

26

DAME DE PIQUE Holsteiner GER 2011 Klacz ciemnogniada F: Casall
M: Wilma XVIII
O: Mirosław Radomski
B: Lass Johann Peter
K018511
57.

136

DAZ Irish Sport Horse IRL 2008 Wałach kasztanowata F: Defi Platiere
M: KEC Spotted Diamont
O: Róża Dominik
B: William Kennedy
K019169
58.

24

DENDRYT SP POL 2012 Wałach gniada F: Colox Cup
M: Domena
O: Klaudia Rajtar-Wojciechowska
B: Stado Ogierów Starogard Gdański, Rzeczna
K021854
59.

88

DESAND SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Desant / Lando
M: Dewiza De Revel / Quidam De Revel
O: Julia Dąbrowska
B: Jacek Soska
K017300 616009570101609
60.

118

DOMINACJA SP POL 1999 Klacz gniada F: Louis
M: Dracena
O: Aleksandra Nucia
B: Sk Nowa Wioska
K010332
61.

128

DURANGO VDL KWPN NED 2008 Wałach gniada F: Landlord
M: Ulena VDL
O: Artur Wójcik
B: VDL Stud
KO 14560
62.

111

ELANO KWPN NLD 2009 Wałach kasztanowata/170 F: Zavall VDL
M: Violet
O: Robert Stasiuk
B: NED
K016424 528003200907210
63.

5

ELDORADO W KWPN POL 2009 Wałach siwa F: Calido/ Cantus
M: Silohuit-W/ Julio Mariner
O: Siergiej Hojda
B: B. S. Wichers
528003200912929
64.

108

ELISEE GREY Małopolska POL 2010 Klacz gniada/161 F: Grey
M: Embera
O: Teresa Idzik
B: Teresa Idzik
K018313 616006630086110
65.

30

ELITA SP POL 2002 Klacz kasztanowata F: Wiązar
M: Emfora
O: Marek Medygrał
B: Berkan Teresa
K014228 POL009630186802
66.

4

EMILY ROSE SP POL 2008 Klacz siwa F: Lumpi
M: -
O: -
B: -
-
67.

35

EQUANDANI KWPN NLD 2009 Klacz gniada/168 F: Warrant / Numero Uno
M: Andani / Oklund
O: Marcelina Lech
B: .
K022388 528003200900496
68.

56

ESKA Poski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 Klacz gniada F: Leksykon
M: Easter Feta
O: Katarzyna Karcz
B: Mirosław Roszczyc
brak
69.

159

Esperanza F:
M:
O:
B:
70.

42

ESTERA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 Klacz kasztanowata F: Grey
M: Elmoda
O: Władysław Sobocki
B: Babiś Józef
brak
71.

143

FALERIO KWPN NED 2010 Wałach gniada F: Warrant/
M: nn/nn
O: Milan Pribula
B: Milan Pribula
brak
72.

84

FANTASZTIK Hungarian Warmblood HUN 2010 Wałach kasztanowata F: Koppány
M: Sziszi
O: Karolina Hurtukova
B: Soltvadkert Bajcsy
10033
73.

28

FEBRO MESKALINA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: ULCO
M: MISSY QUIN
O: KOŁODZIEJ ANNA
B: POLSKA
K014928 616009670128709
74.

173

FELINE KWPN POL 2010 Klacz siwa F: Quatro Z / Quick Star
M: Sonette / Mr. Blue
O: Aleksandra Cebulak
B: Stal Everse
K019230 528003201011701 105GN12
75.

138

FEMKE KWPN POL 2010 Klacz gniada/160 F: Azteca VDL
M: Reality
O: Kamila Rokita
B: Chr.M.Snepvangers
K022885 528003201003967
76.

117

FEMPIRE G KWPN NED 2010 Klacz siwa F: Cardento / Capitol I
M: Vamber Tetti / Calvados
O: Paulina Załubska
B: W. Geerdink
K023270
77.

156

Ferlin F:
M:
O:
B:
78.

123

FRED - FLINSTONE KWPN NED 2010 Ogier gniada F: Carambole / Cassini I
M: Rozarina / Burggraaf
O: Urszula Koziarowska
B:
K018749 528003201008527
79.

150

GABBANA STH KWPN NLD 2011 Klacz F: Ultimo/ Phin Phin
M: Kirsten S / Voltaire
O: Bartosz Groele
B: J.A. Dekker
K021269
80.

38

GALERMO KWPN NED 2011 Wałach kasztanowata F: Carthino Z / Carthago
M: Marloes / Derrick
O: Anna Kasprzak
B: G. H. Veneberg
K022830 528003201107209
81.

47

GAMBLER Slovakian Warmblood SVK 2006 Wałach gniada F: Belmondo
M: Gala
O: Radoslav Macejko
B: Tomáš Javorský
7172
82.

19

GERD KG SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: CASIRO
M: GRAEFIN
O: MICHAŁ KAŹMIERCZAK
B: KOMIN GRZEGORZ
KO15331
83.

76

GINA ROYALTY KWPN NED 2011 Klacz gniada F: Spartacus / Stakkato
M: Bente Royalty / Clinton
O: Janusz Cebulak
B: J. Venner
K021170 528003201103587
84.

18

GIRSTI KWPN NLD 2011 Klacz kasztanowata F: n
M: n
O: n
B: n
n
85.

72

GOLD CHAMPION SP POL 2009 Wałach gniada F: Candiavolo / Cantus
M: Gerida / Grandeur
O: Mariusz Romanek
B: Rudiger Wassibauer
K019867 616009690172109
86.

161

Grandcelano F:
M:
O:
B:
87.

43

HAMAS XX POL 2010 Wałach siwa F: ENJOY PLAN (USA)
M: HALSZKA
O: KJK Pod Żubrem
B: JAROSŁAW SZMYT
brak
88.

29

HANNAH’S HOLLYWOOD DREAM SP POL 2009 Klacz siwa/158 F: Cento Sohn
M: Hossa
O: Jagna Świtoń
B: Czesław Panfil
K019583 616 009 53 03507 09
89.

95

IKAR Wielkopolska POL 2009 Wałach kasztanowata F: FAUST Z
M: IPSARA
O: Paweł Scholtyssek
B: Binkiewicz Jan
K017392
90.

100

IRTYSZ SP POL 2011 Wałach gniada F: Palermo / Paradiesfalter
M: Iza - Boo / Lanjonker S
O: Tomasz Wojtowicz
B: Jacek Tokarski
K018903 616009580593111
91.

33

ISTANBUL KWPN NED 2008 Wałach gniada F: Kashmir VH Schuttershof / Nabab De Reve
M: Balou / Balouet Du Rouet
O: Omer Karaevli
B:
K021368 104CJ47
92.

17

J'T' ADORE VAN DE ZUIDHOEK BWP BEL 2009 Wałach F: Ferro
M: Miss Lucernaise
O: SK Leśna Wola
B: -
K018996
93.

146

Jarna F:
M:
O:
B:
94.

97

JOHNY CASH Slovenský Teplokrvník SVK 2010 Wałach ciemnogniada F: Westton Coldrex
M: Jasná
O: Jana Sopková
B: JMC Lužany
none
95.

127

JOHNY WALKER SP POL 2004 Wałach ciemnogniada F: ROLAND
M: JUTA
O: Artur Luberda
B: Makowski Remigiusz
K009618 10658
96.

79

JUST RIDING CALIFORNIA BS OLD POL 2011 Klacz siwa F: Calido / Cantus
M: Converterka / Converter
O: Beata Szlachta
B: Beata Szlachta
K022168 DE418181120911
97.

121

KAMELIA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada/171 F: Landor
M: Kreta
O: Marzena Beyger
B: Ireneusz Ćwik
K011116 616009520091105
98.

64

KANSAS HIPPICA OS POL 2012 Wałach gniada F: Kannan
M: Loubette
O: Z. Kostrzewski
B: E. Kostrzewska
K023719
99.

12

KARMEL WLKP POL 2003 Wałach kasztanowata F: Maram / Aram
M: Karmen / Berkel
O: Piotr Żachowski
B: Tomasz Gąsiorek
K013611 POL007520018403
100.

62

KEIRA HIPPICA OS POL 2012 Klacz gniada F: Kannan
M: Cayenne Hippica
O: Z. Kostrzewski
B: E. Kostrzewska
K023067
101.

60

KINGSTON HIPPICA OS POL 2011 Wałach kasztanowata F: Kannan
M: Qua
O: Z. Kostrzewski
B: E. Kostrzewska
K022323
102.

126

KLAUDIA SP POL 2004 Klacz gniada/170 F: Romualdo / Kojak
M: Kaliope / Czubaryk
O: Żaneta Franik
B: SK Nowa Wioska GR Ewa Janiak
K009640 POL009530011604
103.

90

KORAL SP POL 2000 Wałach ciemnogniada F: Nobody
M: Komedia
O: Jan Gaj
B: Zawiślok Urszula i Adam
K005182 7254
104.

112

KORINA SP POL 2007 Klacz gniada F: Landjunker S
M: Kostaryka
O: Robert Stasiuk
B: Robert Stasiuk
K018566
105.

61

KOSSAK HIPPICA OS POL 2012 Ogier kara F: Kannan
M: Con Chita Hippica
O: Z. Kostrzewski
B: E. Kostrzewska
K023065
106.

86

LADY-S Słowacki Gorącokrwisty SVK 2005 Klacz gniada F: Lady's Lower / Lord
M: Sisi / Aldamit
O: Bernadeta Wieczorek
B:
K016143 703001702142005
107.

105

LALA SP POL 2005 Klacz gniada F: Campari M/
M: Lakala/
O: Wioletta Gubała
B:
K011073
108.

109

LAUSSANNE 65 HOL GER 2011 Klacz gniada F: Larimar / Lavall II
M: S-Cantana / Caretino
O: Natalia Koziarowska
B:
K021560 DE421000108011
109.

175

LINDY HOP HOL GER 2010 Ogier gniada F: Lasino / Landgraf I
M: Mira XI / Corrado I
O: Mariusz Musiał
B:
K021872 DE421000254310
110.

131

LIROY SP POL 2011 Wałach siwa/164 F: Carry Son
M: Ligraffia
O: Mariusz Giergiel
B: Jerzy Judka
K023244 616009640081111
111.

153

LUTANA SP POL 2010 Klacz gniada F: Turbud Quirinus BWP
M: Landrynka / Cotton Club
O: Andrzej Duszkiewicz
B: Marek Duszkiewicz
brak
112.

54

LYIANEIRO Z Zangersheide POL 2013 Wałach gniada/170 F: Lyjanero
M: Safari
O: Gerard Grutza
B: Gerard Grutza
Brak
113.

106

MEDAL MŁP POL 2006 Wałach gniada F: Berlin Bej / Elsing
M: Mesa / Manhattan
O: Wioletta Gubała
B: Tomaszewki
K011796 POL006660449206 104ZP50
114.

169

Mercury Wałach Gniada F:
M:
O:
B:
115.

94

MILADY SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: ILDAGO
M: MIRABEL
O: Katarzyna ŚWIERKOSZ
B: Stadnina Koni Leśna Wola
K014290
116.

55

MONTENEA Z Zangersheide POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Montender
M: Carenza
O: Gerard Grutza
B: Gerard Grutza
Brak
117.

140

NANETTE Svk Tk SVK 2011 Klacz ciemnogniada F: Charisma
M: Niagara
O: Prepelicova Danica
B: Prepelicova Danica
9224
118.

132

NIHET KUC POL 2005 Klacz kasztanowata/kuc:143cm F: NICO-K
M: DAGA II
O: Helena Jakubowska
B: Magdalena Lipińska
K017602 616 013 57 01752 05
119.

102

OSTIANA SP POL 2010 Klacz gniada/mk:157 F: Madison / Guidam
M: Oaza / Orkisz
O: Aleksandra Kawa
B: SK Nowielice
K019191 616009640025810 105IC19
120.

170

PICOLINA Slovensky Teplokrvnik SVK 2012 Klacz gniada F: Westton Coldrex
M: Princes Star
O: Bechera Józef
B: Bechera Józef
703002662116412
121.

89

POETIN WESTF POL 2008 Klacz gniada F: Piano II / Pilot
M: Falkenhof`s Lady Paradox / Landstreicher
O: Jan Cieślar
B:
K014177 DE441410972208
122.

65

PREMIER CHOIX SF GER 2003 Klacz kasztanowata F: Baloubet Du Rouet / Galoubet A
M: Joyeuse Des Bles / Vert Et Rouge
O: Zbigniew Kostrzewski
B:
K010833 FRA03783623Q 103GL67
123.

137

PRESTIŻ Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Wałach gniada F: Cityboy R
M: Pamela
O: Nikola Zaczkowska
B: Hubert Iwanow
K023260
124.

13

PRETTY BOY Oldenburg POL 2011 Wałach gniada F: Prinzenadel
M: Gransia
O: Kulej
B: --
K021540
125.

58

PRIAM MŁP POL 2008 Wałach gniada/164 F: Mindanao / Demon Club
M: Prima Aprilis / Raban
O: Czesława Leśna-Berbeś
B: Klaudia Rajtar
K014361 POL006540098708
126.

144

Q-Time F:
M:
O:
B:
127.

14

QUINTUS Westf. POL 2009 Wałach siwa F: Quidam de Revel
M: Jung Pampona
O: Krzysztof Ludwiczak
B: Montis Sp. z o.o.
K016168
128.

1

REA SP POL 0000 Klacz gniada F: -
M: -
O: -
B: -
1
129.

74

REKTOR SP POL 2010 Wałach inna F: Kosow Lamborghini K
M: Rewia
O: Justyna Sito
B: Błażejewski Wiesław
K020733
130.

51

ROWITTO SP POL 2010 Ogier kasztanowata F: Wiwat
M: Rosita
O: Jakub Jędruch
B: -
K016387
131.

107

SALONIKI Holsteiner Warmblut POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Casall
M: Santana
O: Jolanta Drabczyk
B: nieznany
K011812
132.

119

SANDRA SP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Palermo
M: Solina
O: Anna Wrona
B: Krzysztof Przybylski
K016647
133.

157

Sandro Girl F:
M:
O:
B:
134.

101

SHATTI HAN POL 2013 Ogier ciemnogniada F: Sir Shutterfly
M: Walburga
O: Tomasz Wójtowicz
B: Marta Roszkiewicz
K023051
135.

11

SKOPIA SP POL 2011 Klacz kara F: Pauillac de Meia Lua 
M: Skalna Róża / Robin II Z
O: Patryk Mike
B: 0
K018571
136.

165

Sofia 5 Klacz F:
M:
O:
B:
137.

151

Stradivarius SP P:L Wałach Kasztan F: Imequel
M: Syphonie
O:
B:
138.

10

TITAN 12 KWPN POL 2007 Wałach kara F: Taloubet Z /
M: Kaletha / Burggraaf
O: Patrycja Żachowska
B: PJM Smith
K022421 528003000712487
139.

87

TORNADO II SP POL 2007 Wałach gniada F: Aravel II / Luron
M: Tesmiran / Creool
O: Anna Stęchły
B:
K011995 POL009590162207
140.

27

TRITOP 2 KWPN GER 2007 Klacz F: Triomphe de Muze
M: Pia
O: Klaudia Rajtar-Wojciechowska
B: K. Mellema
K017146
141.

177

U Sekret F:
M:
O:
B:
142.

44

ULIANE KWPN POL 2001 Klacz gniada F: No limit
M: Poliana
O: Paulina Biskup
B: -
K022973
143.

99

ULISSES SP POL 2008 Wałach gniada F: Rammstein / Rheinsberg
M: Urabelle / Germus R
O: Tomasz Wojtowicz
B: Krzysztof Ciechoński
K012028 POL009580333708 104QP07
144.

152

USTIN OS POL 2012 Wałach gniada F: Utiniv KWPN / Libero H
M: Angela / Aloube Z
O: Duszkiewicz Marek
B: Duszkiewicz Gabriela
brak
145.

148

Viking F:
M:
O:
B:
146.

155

Viktor F:
M:
O:
B:
147.

48

VIVE LE ROI SP POL 2009 Wałach gniada F: Vandamme / Guidam
M: Vamelia HBC / Placido
O: Stefan Kierznowski
B: Stefan Kierznowski
K018439 616009670139509
148.

45

WAKE ME UP SP POL 2011 Klacz kasztanowata F: ALVARO/ AHORN Z
M: WYGODA/ DANKO
O: Zuzanna Seibt
B: Mariusz Grabowski
K023271 616009640043911
149.

73

WANTOS Hanowerska POL 2001 Wałach kara F: WELT HIT II
M: AMERA
O: ZUMSKI
B: GER
BRAK
150.

178

WIENA HOLST DEU 2011 Klacz siwa F: Clamiro
M: Wachtel/ Canto
O: Józef Buczyński
B: Niemcy
K021948 DE421000045611
151.

15

WIKI SP POL 2008 Klacz F: Landino
M: Whoopy
O: SK Leśna Wola
B: Władysław Giza
K016796
152.

174

Wilander Wałach F:
M:
O:
B:
153.

139

Yaris F:
M:
O:
B:
154.

57

ZADYMKA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Contender Son / Contender
M: Zaduma / Autokrata
O: Katarzyna Karcz
B: Katarzyna Karcz
K012109 POL009580166907
155.

154

ZORM F:
M:
O:
B:
156.

162

Zovidius F:
M:
O:
B:
Rider Club
Competition
Prize
Borisová Lucia JK Reitgroup Pribula Prešov
150
300
100
200
SUM:
750.00
Caunerová Erika JK Reitgroup Pribula Prešov
100
SUM:
100.00
Cebulak Aleksandra KS Stangret Kielce
250
SUM:
250.00
Cieślar Julia St. KS KJK Szary Michałowice
200
200
450
720
SUM:
1570.00
Dąbrowska Julia St. KS KJK Szary Michałowice
150
150
SUM:
300.00
Dominik Róża Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
50
300
SUM:
350.00
Drabczyk Izabella RC Riding Center Sosnowice
50
SUM:
50.00
Grutza Gerard KJ Zbrosławice
100
SUM:
100.00
Hojda Wiktoria KJ Leśna Wola
15
SUM:
15.00
Karcz Agnieszka KJ Janów Podlaski
550
SUM:
550.00
Kaźmierczak Michał KJ Leśna Wola
200
100
100
700
1350
100
400
1020
200
900
SUM:
5070.00
Kocikova Svetlana
700
100
600
100
150
500
15
SUM:
2165.00
Kołodziej Paulina JKS POGÓRZE
15
SUM:
15.00
Kosmol Oliwia Stowarzyszenia Klub Jeździecki Preria Wilkowice
50
SUM:
50.00
Kostrzewski Hubert KJ SK Krzywopłoty
200
450
100
SUM:
750.00
Kostrzewski Zbigniew KJ SK Krzywopłoty
200
50
SUM:
250.00
Koziarowska Natalia WLKS Krakus
50
50
15
250
SUM:
365.00
Koziarowski Jarosław WLKS Krakus
15
100
400
700
SUM:
1215.00
Lech Marcelina SKS KJK SZARY MICHAŁOWICE
50
SUM:
50.00
Leśniak Krzysztof WLKS Krakus
100
400
SUM:
500.00
Mackovjak Peter
100
50
100
100
100
SUM:
450.00
Piętka Dagmara Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice
300
SUM:
300.00
Plewa Tomasz KJ Leśna Wola
15
SUM:
15.00
Pribula Milan Jazdecky klub Reitgroup Pribula Prešov
50
SUM:
50.00
Rajtar-Wojciechowska Klaudia KJ Avanti
300
300
SUM:
600.00
Romanek Emilia WKJ Lublin
100
100
SUM:
200.00
Sicińska Karolina KJK Pod Żubrem Niepołomice
400
100
SUM:
500.00
Słodczyk Dominik KJ Zbrosławice
300
550
200
100
150
300
550
SUM:
2150.00
Smandra Matus
15
SUM:
15.00
Sopková Jana Slávia UVLF Košice
50
200
SUM:
250.00
Szlachta Sławomir KJ Just Riding Kielce
50
150
SUM:
200.00
Wieczorek Julia St. KS KJK Szary Michałowice
50
SUM:
50.00
Wójcik Artur Wlks Krakus
50
100
SUM:
150.00
Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin
200
SUM:
200.00
Wrona Agata WKJ Lublin
100
SUM:
100.00
Żachowska Patrycja KJ Global
100
700
SUM:
800.00
Zelek Tomasz JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
100
SUM:
100.00
Zelek Tomasz FKJK Zatoka
100
SUM:
100.00
Złocki Krzysztof RC Riding Center Sosnowice
15
150
250
SUM:
415.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Berbeś Julia
St. KS KJK Szary Michałowice
PRIAM (58)
2017-07-28
20
2017-07-29
25
2017-07-30
Beyger Anna
KJ Młyńska Struga Lubicz
KAMELIA (121)
2017-07-28
51
2017-07-28
2017-07-29
2017-07-30
15
Biskup Paulina
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
ULIANE (44)
2017-07-28
2017-07-28
2017-07-29
2017-07-29
2017-07-30
1
Borisová Lucia
JK Reitgroup Pribula Prešov
ABE K.M. (145)
2017-07-28
4
150
2017-07-29
2
300
2017-07-29
7
100
2017-07-30
6
200
Sofia 5 (165)
2017-07-30
1
Bożańska Emilia
WLKS Krakus Swoszowice
LIROY (131)
2017-07-28
2017-07-28
Brańka Borja Maria
WLKS Krakus
2017-07-28
33
2017-07-28
2017-07-29
2017-07-29
38
2017-07-30
18
Caunerová Erika
JK Reitgroup Pribula Prešov
NANETTE (140)
2017-07-28
30
2017-07-29
4
2017-07-30
2
100
BOLIVER (141)
2017-07-28
1
2017-07-29
6
2017-07-30
22
Cebulak Agnieszka
KS Stangret Kielce
2017-07-28
20
2017-07-28
37
2017-07-30
9
Cebulak Aleksandra
KS Stangret Kielce
2017-07-28
27
2017-07-28
2017-07-29
34
ALLEGRO (171)
2017-07-28
44
2017-07-28
2017-07-30
17
FELINE (173)
2017-07-29
22
2017-07-29
4
250
Cieślar Julia
St. KS KJK Szary Michałowice
POETIN (89)
2017-07-28
3
200
2017-07-28
5
200
2017-07-29
1
450
2017-07-29
9
2017-07-30
3
720
Ćwikło Małgorzata
WLKS Krakus
2017-07-28
16
2017-07-28
2017-07-29
15
2017-07-29
2017-07-30
16
2017-07-28
54
2017-07-28
2017-07-29
31
2017-07-29
2017-07-30
8
Dąbrowska Julia
St. KS KJK Szary Michałowice
DESAND (88)
2017-07-28
3
2017-07-28
1
150
2017-07-29
4
2017-07-29
1
150
2017-07-30
18
Darłak Katarzyna
Kjk Romico
COLINS PG (135)
2017-07-29
1
2017-07-29
13
2017-07-30
1
Dominik Róża
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
DAZ (136)
2017-07-28
5
50
2017-07-29
1
300
2017-07-30
18
Drabczyk Izabella
RC Riding Center Sosnowice
SALONIKI (107)
2017-07-28
40
2017-07-29
8
50
2017-07-30
15
DUSZKIEWICZ ANDRZEJ
2017-07-28
5
2017-07-28
36
2017-07-29
42
Duszkiewicz Gabriela
BPK
U Sekret (177)
2017-07-30
1
Duszkiewicz Hubert
BPK
LUTANA (153)
2017-07-28
5
2017-07-29
1
2017-07-29
1
2017-07-30
1
Duszkiewicz Marek
BPK
USTIN (152)
2017-07-28
2
2017-07-28
7
2017-07-29
5
2017-07-29
36
2017-07-30
15
LUTANA (153)
2017-07-28
8
Fiwek Aleksandra
Wkj Lublin SJ Zawieprzyce
2017-07-28
2017-07-28
10
2017-07-29
Fiwek Aleksandra
WZJ Lublin SJ Zawieprzyce
SANDRA (119)
2017-07-30
1
Franik Żaneta
Krakowski KJK
KLAUDIA (126)
2017-07-28
22
2017-07-28
43
2017-07-29
13
2017-07-30
30
Gaik Natalia
KJ Lesna Wola
REA (1)
2017-07-28
18
2017-07-28
43
2017-07-30
12
Gorczowski Przemysław
brak przynależnosci klubowej
2017-07-28
19
2017-07-28
1
2017-07-29
1
2017-07-30
1
Górski Dawid
WLKS Krakus Swoszowice
FEMPIRE G (117)
2017-07-28
19
2017-07-29
25
2017-07-30
26
Groele Bartosz
BPK
2017-07-28
45
2017-07-28
2017-07-29
16
2017-07-29
2017-07-30
24
Grutza Gerard
KJ Zbrosławice
CARENZA (52)
2017-07-28
31
2017-07-28
16
2017-07-29
7
100
2017-07-30
11
2017-07-28
17
2017-07-28
2017-07-29
30
2017-07-29
12
2017-07-30
9
Hanková Klaudia
JK Reitgroup Pribula Presov
Viking (148)
2017-07-28
25
2017-07-28
1
2017-07-29
13
2017-07-29
13
2017-07-30
Sofia 5 (165)
2017-07-28
1
2017-07-28
9
2017-07-29
21
2017-07-29
Hojda Wiktoria
KJ Leśna Wola
2017-07-28
49
2017-07-28
35
2017-07-29
12
15
Hromjakova Ema
Yaris (139)
2017-07-28
1
2017-07-28
1
2017-07-29
30
2017-07-29
39
2017-07-30
Idzik Teresa
JKS Kresowiak Kalników
2017-07-28
47
2017-07-28
57
2017-07-29
26
2017-07-29
35
2017-07-30
28
Ižarova Bibiana
Parkur Team Slavoj Prešov
CHARIS (85)
2017-07-28
1
2017-07-28
25
2017-07-29
14
2017-07-29
Jędruch Jakub
Kj.Zbrosławice
ROWITTO (51)
2017-07-28
36
2017-07-28
2017-07-29
35
2017-07-29
44
2017-07-30
13
Jemioło Małgorzata
KJ Leśna Wola
CERA (7)
2017-07-29
1
2017-07-29
13
2017-07-30
1
Jonik Anna
KJ Assanya
2017-07-28
21
2017-07-29
34
2017-07-30
12
2017-07-28
53
2017-07-28
2017-07-29
39
2017-07-29
2017-07-30
15
Kaim Magdalena
KJK Pod Żubrem Niepołomice
CAMEL (93)
2017-07-28
5
2017-07-28
1
2017-07-29
1
2017-07-29
1
2017-07-30
1
Kalashnikova Hanna
Leśna Wola
ESTERA (42)
2017-07-28
26
2017-07-28
2017-07-29
34
2017-07-29
2017-07-30
6
Karcz Agnieszka
KJ Janów Podlaski
ESKA (56)
2017-07-28
5
2017-07-28
19
2017-07-29
13
2017-07-29
1
2017-07-30
1
ZADYMKA (57)
2017-07-28
13
2017-07-29
2
550
2017-07-30
Kasprzak Anna
KJ Facimiech
GALERMO (38)
2017-07-28
41
2017-07-28
43
2017-07-29
31
2017-07-30
32
Kawa Aleksandra
KJ Facimiech
OSTIANA (102)
2017-07-28
15
2017-07-29
2017-07-30
24
Kaźmierczak Adam
KJ Leśna Wola
2017-07-28
46
2017-07-28
2017-07-29
18
2017-07-29
2017-07-30
11
2017-07-28
28
2017-07-28
2017-07-29
2017-07-29
21
Kaźmierczak Adam
Kj leśna wola
2017-07-28
29
2017-07-28
2017-07-29
45
Kaźmierczak Michał
KJ Leśna Wola
WIKI (15)
2017-07-28
22
2017-07-29
9
GIRSTI (18)
2017-07-28
25
2017-07-29
10
2017-07-30
10
GERD KG (19)
2017-07-29
3
200
2017-07-30
7
100
2017-07-28
7
100
2017-07-29
1
700
2017-07-30
1
1350
BONIEK (23)
2017-07-28
29
CARTIER (164)
2017-07-28
7
100
2017-07-29
3
400
2017-07-30
2
1020
Wilander (174)
2017-07-29
2
200
2017-07-30
1
900
Kilian Aniela
WLKS Krakus
2017-07-28
24
2017-07-28
4
2017-07-29
2
2017-07-30
22
Kocikova Svetlana
ZORM (154)
2017-07-28
1
700
2017-07-29
6
100
2017-07-30
4
600
Viktor (155)
2017-07-28
6
100
2017-07-29
4
150
2017-07-30
3
500
Ferlin (156)
2017-07-28
10
2017-07-28
11
15
2017-07-29
29
2017-07-29
32
2017-07-30
26
Kołodziej Paulina
JKS POGÓRZE
2017-07-28
17
2017-07-28
33
2017-07-29
20
2017-07-29
9
15
2017-07-30
16
Kosmol Oliwia
Stowarzyszenia Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2017-07-28
6
2017-07-28
2017-07-29
2017-07-30
3
2017-07-28
18
2017-07-28
18
2017-07-29
8
50
2017-07-30
9
Kostrzewski Hubert
KJ SK Krzywopłoty
2017-07-28
1
2017-07-28
13
2017-07-29
18
2017-07-29
2017-07-30
10
2017-07-28
2
200
2017-07-28
1
450
2017-07-29
2017-07-30
6
100
2017-07-28
2017-07-28
19
2017-07-29
18
2017-07-29
39
2017-07-30
25
Kostrzewski Zbigniew
KJ SK Krzywopłoty
2017-07-28
49
2017-07-28
16
2017-07-29
29
2017-07-29
46
2017-07-30
2017-07-28
8
2017-07-28
28
2017-07-29
3
2017-07-29
35
2017-07-30
5
200
2017-07-28
52
2017-07-28
2017-07-29
28
2017-07-29
41
2017-07-30
5
2017-07-28
15
2017-07-28
47
2017-07-29
12
2017-07-29
38
2017-07-30
4
2017-07-28
51
2017-07-28
30
2017-07-29
3
50
2017-07-29
26
2017-07-30
17
Koziarowska Natalia
WLKS Krakus
2017-07-28
8
50
2017-07-29
5
50
2017-07-30
13
CARLO 7 (110)
2017-07-28
23
2017-07-29
10
15
2017-07-30
4
250
Koziarowski Jarosław
WLKS Krakus
2017-07-28
12
15
2017-07-29
19
2017-07-30
6
100
CHENET (124)
2017-07-29
15
2017-07-30
5
400
2017-07-28
24
2017-07-28
20
2017-07-29
29
2017-07-30
2
700
Kuc Zuzanna
KJK Pod Żubrem Niepołomice
HAMAS (43)
2017-07-28
1
2017-07-28
19
2017-07-29
5
2017-07-29
1
2017-07-30
13
Kulej Oliwia
Sportowy Klub Jeździecki Bajardo
2017-07-28
17
2017-07-28
12
2017-07-29
42
2017-07-30
10
Kurleto Kornelia
WLSK Krakus
BOND BEJ (122)
2017-07-28
11
2017-07-28
2017-07-29
37
2017-07-29
2017-07-30
14
Kutermak Oliwia
KJ Facimiech
2017-07-28
38
2017-07-29
20
2017-07-29
2017-07-30
28
Lech Marcelina
SKS KJK SZARY MICHAŁOWICE
2017-07-28
14
2017-07-28
42
2017-07-29
6
2017-07-29
8
2017-07-30
3
50
ARMANI (36)
2017-07-28
40
2017-07-28
2017-07-29
43
2017-07-29
2017-07-30
20
2017-07-28
2017-07-28
2017-07-29
1
2017-07-29
37
2017-07-30
17
Leśniak Krzysztof
WLKS Krakus
2017-07-28
30
2017-07-28
44
2017-07-28
21
2017-07-29
4
100
2017-07-30
3
400
Luberda Artur
Wlks Krakus
2017-07-28
2017-07-28
2017-07-29
9
2017-07-29
14
2017-07-30
21
Macejko Radoslav
JK J.R. Prešov
GAMBLER (47)
2017-07-28
31
2017-07-28
45
2017-07-29
12
2017-07-29
37
Maciaszek Aleksandra
WLKS Krakus
ARAMIS (120)
2017-07-28
7
2017-07-28
35
2017-07-29
41
2017-07-29
43
2017-07-30
23
Mackovjak Peter
Consuella (158)
2017-07-28
2
100
2017-07-28
6
50
2017-07-29
33
2017-07-29
36
2017-07-30
8
100
Esperanza (159)
2017-07-28
29
2017-07-28
4
100
2017-07-29
31
2017-07-29
11
2017-07-30
19
2017-07-28
35
2017-07-28
39
2017-07-29
45
2017-07-29
47
2017-07-30
16
2017-07-28
5
100
2017-07-29
18
2017-07-30
12
Medygrał Monika
KJ Leśna Wola
ELITA (30)
2017-07-28
24
Motyl Sophia
KJ Leśna Wola
NIHET (132)
2017-07-28
23
2017-07-28
23
2017-07-29
16
2017-07-30
9
Musiał Kamil
Jeździecki Klub Sportowy Pogórze
LINDY HOP (175)
2017-07-29
38
Nalepkova Nikola
Jarna (146)
2017-07-28
19
2017-07-28
6
2017-07-29
11
2017-07-29
9
2017-07-30
30
Piela Katarzyna
JKS Czanki Międzyrzecze
CZIKO (104)
2017-07-28
42
2017-07-28
54
2017-07-29
8
2017-07-29
48
2017-07-30
29
Piętka Dagmara
Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice
2017-07-28
9
2017-07-30
4
300
Plewa Tomasz
KJ Leśna Wola
CERA (7)
2017-07-28
15
2017-07-28
1
Plewa Tomasz
KJ Leśna Wola
2017-07-29
20
BENGRAF (16)
2017-07-28
26
2017-07-28
37
2017-07-29
33
2017-07-30
12
2017-07-28
53
2017-07-28
36
2017-07-29
11
15
2017-07-30
24
Polak Klara
KJK Pod Żubrem Niepołomice
AKCENT (91)
2017-07-28
1
2017-07-28
19
2017-07-29
5
2017-07-29
1
2017-07-30
1
Pribula Milan
Jazdecky klub Reitgroup Pribula Prešov
NANETTE (140)
2017-07-28
42
BOLIVER (141)
2017-07-28
46
FALERIO (143)
2017-07-28
34
2017-07-28
19
2017-07-29
7
50
2017-07-29
23
2017-07-30
Q-Time (144)
2017-07-28
50
2017-07-28
41
2017-07-29
25
2017-07-29
11
2017-07-30
25
Pribulova Katarina
Parkur Team Slavoj Prešov
CODEX (46)
2017-07-28
48
2017-07-28
52
2017-07-29
17
2017-07-29
51
2017-07-28
39
2017-07-28
40
2017-07-29
36
2017-07-29
40
Raczkowska Dominika
Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2017-07-28
34
2017-07-28
38
2017-07-29
40
2017-07-29
49
2017-07-30
7
Rajtar-Wojciechowska Klaudia
KJ Avanti
QUINTUS (14)
2017-07-28
14
2017-07-28
11
2017-07-29
14
2017-07-30
14
DENDRYT (24)
2017-07-28
13
2017-07-28
2017-07-29
2017-07-30
1
300
2017-07-28
2017-07-29
1
2017-07-30
1
300
Rokita Kamila
WLKS Krakus Kraków
FEMKE (138)
2017-07-28
2017-07-29
23
2017-07-30
20
Romanek Emilia
WKJ Lublin
BOSS (70)
2017-07-28
10
2017-07-28
2017-07-29
6
100
2017-07-29
10
2017-07-30
8
100
2017-07-28
18
2017-07-28
2017-07-29
24
2017-07-29
14
2017-07-30
23
Scholtyssek Andrea
KJK Pod Żubrem Niepołomice
IKAR (95)
2017-07-28
1
2017-07-28
38
2017-07-29
24
2017-07-29
2017-07-30
19
Seibt Zuzanna
2017-07-29
22
2017-07-29
22
2017-07-30
31
Sicińska Karolina
KJK Pod Żubrem Niepołomice
BAKŁAJ (96)
2017-07-28
15
2017-07-28
3
400
2017-07-29
2017-07-29
24
2017-07-29
8
100
2017-07-30
9
Sito Justyna
Krakowski Klub Jazdy Konnej
REKTOR (74)
2017-07-28
25
2017-07-28
2017-07-29
2017-07-29
2017-07-30
21
Słodczyk Dominik
KJ Zbrosławice
2017-07-28
2
300
2017-07-28
2
550
2017-07-29
5
200
2017-07-30
7
100
CYJANID (49)
2017-07-28
3
150
2017-07-28
14
2017-07-29
15
2017-07-29
2017-07-30
21
Mercury (169)
2017-07-28
15
2017-07-28
27
2017-07-29
13
2017-07-29
32
2017-07-30
7
Corfu (172)
2017-07-28
1
300
2017-07-28
2017-07-29
16
2017-07-29
20
2017-07-30
2
550
Smandra Matus
2017-07-28
5
2017-07-28
8
15
2017-07-29
27
2017-07-29
13
2017-07-30
13
Sobocka Aleksandra
KJ Leśna Wola
2017-07-28
17
2017-07-28
20
2017-07-29
COLLY (9)
2017-07-28
11
2017-07-28
13
2017-07-29
21
2017-07-29
22
2017-07-30
29
Sopková Jana
Slávia UVLF Košice
2017-07-28
16
2017-07-29
6
50
2017-07-30
5
200
Stasiuk Wojciech
WKJ Lublin
ELANO (111)
2017-07-28
25
2017-07-28
26
2017-07-29
15
2017-07-29
19
2017-07-30
13
KORINA (112)
2017-07-28
15
2017-07-28
41
2017-07-29
13
2017-07-29
28
2017-07-30
22
Stęchły Anna
St. KS KJK Szary Michałowice
2017-07-28
45
2017-07-28
32
2017-07-29
2017-07-29
2017-07-30
2
Stehlikova Barbora
2017-07-28
32
2017-07-28
44
2017-07-29
7
2017-07-29
18
2017-07-30
27
Stekla Julia
JKS Czanki Międzyrzecze
D'IAGO C (103)
2017-07-28
32
2017-07-28
37
2017-07-29
26
2017-07-29
24
2017-07-30
Sulikova EMA
2017-07-28
1
2017-07-29
48
Sulikova Ema
Zovidius (162)
2017-07-28
8
2017-07-28
9
2017-07-29
7
2017-07-29
10
2017-07-30
6
Świerkosz Julia
KJK Pod Żubrem Niepołomice
MILADY (94)
2017-07-28
4
2017-07-28
1
2017-07-29
1
2017-07-29
1
2017-07-30
1
Świtoń Jagna
KJK Solka
2017-07-28
24
2017-07-28
2017-07-29
10
2017-07-29
19
2017-07-30
27
KORAL (90)
2017-07-28
14
2017-07-28
47
2017-07-29
28
2017-07-30
14
Szlachta Sławomir
KJ Just Riding Kielce
2017-07-28
31
2017-07-28
56
2017-07-29
46
2017-07-29
23
2017-07-30
5
2017-07-28
7
50
2017-07-28
2017-07-30
11
CONNERY (81)
2017-07-28
33
LIROY (131)
2017-07-29
1
2017-07-29
13
2017-07-30
1
2017-07-28
9
2017-07-29
47
2017-07-29
17
2017-07-30
19
PICOLINA (170)
2017-07-28
12
2017-07-28
4
2017-07-29
3
2017-07-29
32
2017-07-30
1
150
Wieczorek Julia
St. KS KJK Szary Michałowice
LADY-S (86)
2017-07-28
10
2017-07-28
3
50
2017-07-29
23
2017-07-29
5
2017-07-30
4
Wójcik Artur
Wlks Krakus
2017-07-28
39
2017-07-28
8
50
2017-07-29
17
2017-07-29
12
2017-07-30
8
100
Wójtowicz Tomasz
WKJ Lublin
2017-07-28
1
2017-07-28
1
2017-07-29
13
2017-07-29
1
2017-07-30
1
ULISSES (99)
2017-07-28
12
2017-07-29
11
2017-07-30
IRTYSZ (100)
2017-07-28
28
2017-07-28
2017-07-29
2
2017-07-30
2
200
SHATTI (101)
2017-07-28
15
2017-07-28
1
2017-07-29
1
2017-07-29
20
2017-07-30
14
2017-07-29
1
2017-07-30
1
Wrona Agata
WKJ Lublin
DOMINACJA (118)
2017-07-28
19
2017-07-28
34
2017-07-29
27
2017-07-29
2
100
2017-07-30
20
SANDRA (119)
2017-07-28
48
2017-07-28
2017-07-29
44
2017-07-29
50
Żachowska Patrycja
KJ Global
2017-07-28
27
2017-07-28
21
2017-07-29
17
2017-07-29
5
100
2017-07-30
1
700
SKOPIA (11)
2017-07-28
2017-07-28
2017-07-29
52
2017-07-29
21
2017-07-30
8
KARMEL (12)
2017-07-28
55
2017-07-28
46
2017-07-29
27
2017-07-29
2017-07-30
33
Zaczkowska Nikola
WLKS Krakus
PRESTIŻ (137)
2017-07-28
21
2017-07-28
50
2017-07-29
33
2017-07-29
30
2017-07-30
11
Zelek Tomasz
JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
2017-07-28
22
2017-07-28
6
100
2017-07-29
21
2017-07-29
Zelek Tomasz
FKJK Zatoka
WIENA (178)
2017-07-30
7
100
Złocki Krzysztof
RC Riding Center Sosnowice
LALA (105)
2017-07-28
10
15
2017-07-29
3
150
2017-07-30
14
MEDAL (106)
2017-07-28
17
2017-07-28
4
250
2017-07-29
16
2017-07-30
10
Zumski Jakub
WKJ LUBLIN
WANTOS (73)
2017-07-28
22
2017-07-28
2017-07-30
23

Number of Riders: 103

Number of Horses: 156

The sum of prizes: 21 110.00

Competition results developed by: SK Leśna Wola
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-042015-2, Stadnina Koni Leśna Wola)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl