Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
135 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 10:39:06
2017-05-25 09:30:56
Alicja Mielcarek CONN RUBINA
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
134 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 10:39:21
2017-05-25 09:27:04
Alicja Mielcarek CASIQUIARE
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 3 ZO/N 120cm/Mała Runda Zwykły 238.2.1
133 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 10:39:39
2017-05-25 09:24:58
Alicja Mielcarek CARTOGRAN BLUE
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 3 ZO/N 120cm/Mała Runda Zwykły 238.2.1
132 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 08:06:19
2017-05-25 07:49:17
Maciej Kostrzewski KANSAS HIPPICA
  • 2x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
131 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 08:06:35
2017-05-24 23:08:39
Adam Kaźmierczak MILADY
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 3 ZO/N 120cm/Mała Runda Zwykły 238.2.1
130 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 08:06:50
2017-05-24 23:08:01
Adam Kaźmierczak ERATO
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 3 ZO/N 120cm/Mała Runda Zwykły 238.2.1
129 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 08:07:04
2017-05-24 23:07:40
Adam Kaźmierczak CASCALIDO
  • 1x 2 ZT/LL 80cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
128 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 08:07:19
2017-05-24 23:04:35
Aleksandra Mateja EMILY ROSE
  • 1x 2 ZT/LL 80cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
127 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 08:07:36
2017-05-24 21:37:15
Michał Kaźmierczak J'T' ADORE VAN DE ZUIDHOEK
  • 1x 3 ZO/N 120cm/Mała Runda Zwykły 238.2.1
  • 1x 4 ZO/C 130cm/Średnia Runda Dwufazowy 274.5.3
126 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 08:07:51
2017-05-24 21:35:42
Ewa Walas-Kaźmierczak WIKI
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
125 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 08:08:05
2017-05-24 21:34:49
Tomasz Plewa ADELANO
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
124 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 08:08:30
2017-05-24 21:34:08
Michał Kaźmierczak ROSSA
  • 1x 2 ZO/N1 125cm/Runda Młodych Koni 6 – latki
123 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 08:09:03
2017-05-24 21:33:43
Michał Kaźmierczak GIRSTI
  • 1x 3 ZO/N 120cm/Mała Runda Zwykły 238.2.1
122 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 08:09:28
2017-05-24 21:33:19
Michał Kaźmierczak DIARADO TOP
  • 1x 3 ZO/N 120cm/Mała Runda Zwykły 238.2.1
121 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 08:10:00
2017-05-24 21:32:59
Michał Kaźmierczak CONAYERO NF
  • 1x 4 ZO/C 130cm/Średnia Runda Dwufazowy 274.5.3
120 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 08:10:43
2017-05-24 21:32:34
Michał Kaźmierczak CHICA
  • 1x 5 ZO/CC 140cm/Duża Runda Zwykły 238.2.1
119 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 08:11:05
2017-05-24 21:32:17
Michał Kaźmierczak BONIEK
  • 1x 2 ZO/N1 125cm/Runda Młodych Koni 6 – latki
118 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 08:11:29
2017-05-24 21:31:52
Michał Kaźmierczak ABEL TASMAM
  • 1x 4 ZO/C 130cm/Średnia Runda Dwufazowy 274.5.3
117 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 09:23:37
2017-05-24 09:19:48
Emilia Romanek BOSS
  • 1x 4 ZO/C 130cm/Średnia Runda Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 5 ZO/CC 140cm/Duża Runda Zwykły 238.2.1
116 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 09:23:53
2017-05-24 09:19:16
Emilia Romanek SUPRISE
  • 1x 3 ZO/N 120cm/Mała Runda Zwykły 238.2.1
  • 1x 4 ZO/C 130cm/Średnia Runda Dwufazowy 274.5.3
115 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 09:24:08
2017-05-24 09:18:43
Emilia Romanek GOLD CHAMPION
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 3 ZO/N 120cm/Mała Runda Zwykły 238.2.1
114 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 09:11:00
2017-05-23 22:40:17
Paweł Jachymek COCODRILLO
  • 1x 1 ZT/LL 60cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
113 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 09:11:28
2017-05-23 22:32:32
Paweł Jachymek SZAMAN
  • 1x 3 ZO/N 120cm/Mała Runda Zwykły 238.2.1
  • 1x 4 ZO/C 130cm/Średnia Runda Dwufazowy 274.5.3
111 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 09:12:02
2017-05-23 22:26:54
Maciej Kostrzewski SZAMAN HIPPICA
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 3 ZO/N 120cm/Mała Runda Zwykły 238.2.1
  • 1x 4 ZO/C 130cm/Średnia Runda Dwufazowy 274.5.3
110 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 09:12:19
2017-05-23 22:26:05
Maciej Kostrzewski QUATTRO HIPPICA
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 2 ZO/N1 125cm/Runda Młodych Koni 6 – latki
109 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 09:12:38
2017-05-23 22:25:23
Maciej Kostrzewski CHICO HIPPICA
  • 1x 3 ZO/N 120cm/Mała Runda Zwykły 238.2.1
108 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 09:12:56
2017-05-23 21:33:45
Agnieszka Futera VALMONT FEIVEL
  • 1x 2 ZT/LL 80cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
107 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 09:13:12
2017-05-23 21:33:04
Kamil Musiał CAMARO
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 3 ZO/N 120cm/Mała Runda Zwykły 238.2.1
106 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 09:13:28
2017-05-23 21:32:21
Paulina Kołodziej FEBRO MESKALINA
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 3 ZO/N 120cm/Mała Runda Zwykły 238.2.1
105 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 09:13:45
2017-05-23 21:32:01
Robert Uchwat ANTONIO
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 3 ZO/N 120cm/Mała Runda Zwykły 238.2.1
104 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 09:14:01
2017-05-23 21:31:38
Bibiana Kędzior GUZZI-V
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 3 ZO/N 120cm/Mała Runda Zwykły 238.2.1
103 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 09:14:19
2017-05-23 21:31:09
Katarzyna Uchwat CAMARO
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
102 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 09:14:37
2017-05-23 21:30:17
Tomasz Zelek ISTANBUL
  • 1x 4 ZO/C 130cm/Średnia Runda Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 5 ZO/CC 140cm/Duża Runda Zwykły 238.2.1
101 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 09:14:50
2017-05-23 21:29:14
Tomasz Zelek GIEJELLE FOMIA
  • 2x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
100 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 09:15:04
2017-05-23 21:28:22
Tomasz Zelek H DOMINIQUE V
  • 2x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
99 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 09:15:19
2017-05-23 21:27:55
Tomasz Zelek WIENA
  • 1x 3 ZO/N 120cm/Mała Runda Zwykły 238.2.1
  • 1x 4 ZO/C 130cm/Średnia Runda Dwufazowy 274.5.3
98 ENTRY ACCEPTED 2017-05-23 15:53:30
2017-05-23 14:08:51
Aleksandra Cebulak VALENTINE
  • 2x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
97 ENTRY ACCEPTED 2017-05-23 15:53:44
2017-05-23 14:08:14
Aleksandra Cebulak FELINE
  • 1x 3 ZO/N 120cm/Mała Runda Zwykły 238.2.1
  • 1x 4 ZO/C 130cm/Średnia Runda Dwufazowy 274.5.3
96 ENTRY ACCEPTED 2017-05-23 15:53:58
2017-05-23 14:07:37
Aleksandra Cebulak LORDANZ
  • 1x 4 ZO/C 130cm/Średnia Runda Dwufazowy 274.5.3
95 ENTRY ACCEPTED 2017-05-23 15:54:14
2017-05-23 14:07:08
Aleksandra Cebulak GINA ROYALTY
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 2 ZO/N1 125cm/Runda Młodych Koni 6 – latki
94 ENTRY ACCEPTED 2017-05-23 15:54:28
2017-05-23 14:05:58
Agnieszka Cebulak LULANA VAN HET KEIZERSHOF
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 3 ZO/N 120cm/Mała Runda Zwykły 238.2.1
93 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 12:31:19
2017-05-23 13:25:51
Zuzanna Grzegorczyk JULIANA
  • 2x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
92 ENTRY ACCEPTED 2017-05-23 15:54:56
2017-05-23 12:02:33
Beata Szumińska CHARDONNAY 98
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 3 ZO/N 120cm/Mała Runda Zwykły 238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2017-05-23 15:55:10
2017-05-23 09:55:23
Emilia Borowiec MEKSYK
  • 2x 2 ZT/LL 80cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
90 ENTRY ACCEPTED 2017-05-23 08:09:03
2017-05-22 22:08:57
Kamila Kowalewska VOLTACCIA
  • 2x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
89 ENTRY ACCEPTED 2017-05-23 08:09:23
2017-05-22 15:04:05
Aleksandra Sobocka CHRISTIANO I L
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
88 ENTRY ACCEPTED 2017-05-23 08:09:43
2017-05-22 15:03:37
Tomasz Plewa COLLY
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 3 ZO/N 120cm/Mała Runda Zwykły 238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2017-05-23 08:10:03
2017-05-22 08:36:47
Martyna Lignar WATRA PONYSPORT
  • 2x 2 ZT/LL 80cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
86 ENTRY ACCEPTED 2017-05-23 08:10:21
2017-05-21 23:01:15
Ewa Śmiechowska IZABELLA
  • 2x 1 ZT/LL 60cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
85 ENTRY ACCEPTED 2017-05-23 08:10:39
2017-05-21 22:58:46
Ewa Śmiechowska MEGAN
  • 2x 1 ZT/LL 60cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
84 ENTRY ACCEPTED 2017-05-23 08:10:57
2017-05-21 22:49:30
Adam Kaźmierczak CLINTESSA-PRO
  • 2x 2 ZT/LL 80cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
83 ENTRY ACCEPTED 2017-05-23 08:11:21
2017-05-21 22:44:12
Wiktoria Wilska EL DORADO
  • 2x 1 ZT/LL 60cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
82 ENTRY ACCEPTED 2017-05-23 08:12:04
2017-05-21 22:34:28
Wiktoria Hojda ELDORADO W
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
81 ENTRY ACCEPTED 2017-05-21 18:55:40
2017-05-21 18:35:59
Beniamin Drozd ATTACHANT
  • 1x 3 ZO/N 120cm/Mała Runda Zwykły 238.2.1
80 ENTRY ACCEPTED 2017-05-21 18:55:55
2017-05-21 18:34:39
Beniamin Drozd ZIROCCO AIR
  • 1x 2 ZO/N1 125cm/Runda Młodych Koni 6 – latki
79 ENTRY ACCEPTED 2017-05-21 15:34:12
2017-05-21 13:54:26
Dominik Słodczyk SEAQUEST
  • 1x 4 ZO/C 130cm/Średnia Runda Dwufazowy 274.5.3
78 ENTRY ACCEPTED 2017-05-21 15:34:32
2017-05-21 13:53:39
Dominik Słodczyk CYJANID
  • 1x 3 ZO/N 120cm/Mała Runda Zwykły 238.2.1
  • 1x 4 ZO/C 130cm/Średnia Runda Dwufazowy 274.5.3
77 ENTRY ACCEPTED 2017-05-21 15:34:56
2017-05-21 13:53:09
Dominik Słodczyk AMBASADOR
  • 1x 3 ZO/N 120cm/Mała Runda Zwykły 238.2.1
  • 1x 4 ZO/C 130cm/Średnia Runda Dwufazowy 274.5.3
76 ENTRY ACCEPTED 2017-05-21 15:35:17
2017-05-21 13:52:07
Jakub Jędruch ROWITTO
  • 1x 2 ZT/LL 80cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
74 ENTRY ACCEPTED 2017-05-21 15:36:04
2017-05-19 20:21:03
Grzegorz Nowak LARINA
  • 1x 4 ZO/C 130cm/Średnia Runda Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 5 ZO/CC 140cm/Duża Runda Zwykły 238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2017-05-21 15:36:19
2017-05-19 20:20:35
Grzegorz Nowak IN TIME
  • 1x 3 ZO/N 120cm/Mała Runda Zwykły 238.2.1
72 ENTRY ACCEPTED 2017-05-21 15:36:35
2017-05-19 20:19:51
Grzegorz Nowak CONCRETOSS
  • 1x 5 ZO/CC 140cm/Duża Runda Zwykły 238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2017-05-21 15:36:52
2017-05-19 20:19:12
Grzegorz Nowak CASSINIR
  • 1x 3 ZO/N 120cm/Mała Runda Zwykły 238.2.1
  • 1x 4 ZO/C 130cm/Średnia Runda Dwufazowy 274.5.3
70 ENTRY ACCEPTED 2017-05-19 09:44:57
2017-05-18 23:18:44
Zuzanna Chwostek CURT COBAIN
  • 1x 2 ZT/LL 80cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
69 ENTRY ACCEPTED 2017-05-19 09:45:13
2017-05-18 23:13:55
Sławomir Szlachta PICOLINA
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 1 ZO/P1 115cm/Runda Młodych Koni 5 – latki
68 ENTRY ACCEPTED 2017-05-19 09:45:27
2017-05-18 23:13:28
Sławomir Szlachta JUST RIDING CALIFORNIA BS
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 2 ZO/N1 125cm/Runda Młodych Koni 6 – latki
67 ENTRY ACCEPTED 2017-05-19 09:45:42
2017-05-18 23:13:04
Sławomir Szlachta GRANNUS LAZAR
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 1 ZO/P1 115cm/Runda Młodych Koni 5 – latki
66 ENTRY ACCEPTED 2017-05-19 09:46:00
2017-05-18 23:12:29
Sławomir Szlachta ANKA LAZAR
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 2 ZO/N1 125cm/Runda Młodych Koni 6 – latki
65 ENTRY ACCEPTED 2017-05-19 09:46:22
2017-05-18 23:11:24
Sławomir Szlachta CONNERY
  • 1x 4 ZO/C 130cm/Średnia Runda Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 5 ZO/CC 140cm/Duża Runda Zwykły 238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2017-05-18 09:50:10
2017-05-17 19:20:33
Maria Brańka Borja PLEASE FITTA
  • 1x 2 ZT/LL 80cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
63 ENTRY ACCEPTED 2017-05-18 09:50:22
2017-05-17 17:51:11
Kornelia Kurleto BOND BEJ
  • 2x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
62 ENTRY ACCEPTED 2017-05-23 08:12:23
2017-05-17 14:50:34
Zuzanna Jabcoń EMI MK
  • 1x 1 ZT/LL 60cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 2 ZT/LL 80cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
61 ENTRY ACCEPTED 2017-05-23 08:12:41
2017-05-17 14:41:16
Zuzanna Jabcoń PEGAZ
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
59 ENTRY ACCEPTED 2017-05-17 13:07:06
2017-05-16 22:14:14
Wiktoria Styś OSKAR
  • 1x 1 ZT/LL 60cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 2 ZT/LL 80cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
58 ENTRY ACCEPTED 2017-05-17 13:07:32
2017-05-16 22:13:16
Julia Świerkosz MIŁEK PONYSPORT
  • 1x 1 ZT/LL 60cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 2 ZT/LL 80cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
57 ENTRY ACCEPTED 2017-05-17 13:07:47
2017-05-16 22:12:25
Joanna Korabik CZASZA
  • 1x 1 ZT/LL 60cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 2 ZT/LL 80cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
56 ENTRY ACCEPTED 2017-05-17 13:08:01
2017-05-16 22:11:39
Karolina Sicińska BAKŁAJ
  • 1x 3 ZO/N 120cm/Mała Runda Zwykły 238.2.1
  • 1x 4 ZO/C 130cm/Średnia Runda Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 5 ZO/CC 140cm/Duża Runda Zwykły 238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2017-05-17 13:09:07
2017-05-16 22:09:12
Andrzej Korabik JAR
  • 1x 1 ZT/LL 60cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 2 ZT/LL 80cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
53 ENTRY ACCEPTED 2017-05-17 13:09:23
2017-05-16 20:06:39
Marzena Tylka DAARISIE
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 3 ZO/N 120cm/Mała Runda Zwykły 238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2017-05-17 13:09:41
2017-05-16 17:51:18
Maja Żytkowicz CHICA BOMB
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
51 ENTRY ACCEPTED 2017-05-17 13:09:55
2017-05-16 17:00:26
Maria Suwalska FERRO
  • 1x 3 ZO/N 120cm/Mała Runda Zwykły 238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2017-05-16 15:53:54
2017-05-16 15:49:31
Krzysztof Leśniak INCALA
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 3 ZO/N 120cm/Mała Runda Zwykły 238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2017-05-16 15:54:10
2017-05-16 15:41:24
Krzysztof Leśniak STAKKATOL 7
  • 1x 3 ZO/N 120cm/Mała Runda Zwykły 238.2.1
  • 1x 4 ZO/C 130cm/Średnia Runda Dwufazowy 274.5.3
48 ENTRY ACCEPTED 2017-05-16 15:54:23
2017-05-16 15:40:30
Krzysztof Leśniak CHACCO BOY 7
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
47 ENTRY ACCEPTED 2017-05-16 15:54:37
2017-05-16 15:38:23
Krzysztof Leśniak CAPITAL BEJ
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 3 ZO/N 120cm/Mała Runda Zwykły 238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2017-05-16 15:54:51
2017-05-16 15:37:34
Natalia Koziarowska LAUSSANNE 65
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 3 ZO/N 120cm/Mała Runda Zwykły 238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2017-05-16 15:55:05
2017-05-16 15:36:56
Natalia Koziarowska CARLO 7
  • 1x 3 ZO/N 120cm/Mała Runda Zwykły 238.2.1
  • 1x 4 ZO/C 130cm/Średnia Runda Dwufazowy 274.5.3
44 ENTRY ACCEPTED 2017-05-16 13:55:53
2017-05-16 13:50:43
Józef Zięba CANTANERO-P
  • 1x 3 ZO/N 120cm/Mała Runda Zwykły 238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2017-05-16 13:56:07
2017-05-16 13:49:00
Barbara Zięba CASTLIRA
  • 2x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
42 ENTRY ACCEPTED 2017-05-16 13:56:20
2017-05-16 13:46:52
Barbara Zięba ONCE AGAIN
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 3 ZO/N 120cm/Mała Runda Zwykły 238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2017-05-21 15:37:23
2017-05-16 11:23:34
Sylwia Gilowska JASTRUN
  • 2x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
38 ENTRY ACCEPTED 2017-05-16 12:43:48
2017-05-16 11:21:07
Patrycja Frąk ERYK
  • 2x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
34 ENTRY ACCEPTED 2017-05-16 12:45:33
2017-05-15 19:51:48
Justyna Bisaga H-CARETANO
  • 1x 3 ZO/N 120cm/Mała Runda Zwykły 238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2017-05-23 15:55:40
2017-05-15 18:08:37
Dawid Dubil SONATA
  • 1x 3 ZO/N 120cm/Mała Runda Zwykły 238.2.1
  • 1x 4 ZO/C 130cm/Średnia Runda Dwufazowy 274.5.3
32 ENTRY ACCEPTED 2017-05-15 12:15:47
2017-05-15 12:03:19
Urszula Wójtowicz KASJA
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
31 ENTRY ACCEPTED 2017-05-15 12:15:31
2017-05-15 11:36:37
Agnieszka Kiewrel CENTOO
  • 1x 3 ZO/N 120cm/Mała Runda Zwykły 238.2.1
  • 1x 4 ZO/C 130cm/Średnia Runda Dwufazowy 274.5.3
29 ENTRY ACCEPTED 2017-05-15 08:35:26
2017-05-14 14:29:27
Oliwia Kutermak CHABLIS VDV Z
  • 1x 3 ZO/N 120cm/Mała Runda Zwykły 238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2017-05-15 12:15:11
2017-05-14 09:32:34
Dorota Jagła Buczek EXELLE
  • 2x 2 ZT/LL 80cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
27 ENTRY ACCEPTED 2017-05-15 08:35:49
2017-05-13 23:10:00
Artur Wójcik DURANGO VDL
  • 1x 3 ZO/N 120cm/Mała Runda Zwykły 238.2.1
  • 1x 4 ZO/C 130cm/Średnia Runda Dwufazowy 274.5.3
26 ENTRY ACCEPTED 2017-05-15 08:36:03
2017-05-13 18:01:15
Jarosław Srokosz CONNORCA
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
25 ENTRY ACCEPTED 2017-05-15 08:36:16
2017-05-13 15:01:35
Aleksandra Czerska TEKILA
  • 2x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
24 ENTRY ACCEPTED 2017-05-15 08:36:28
2017-05-13 15:01:01
Aleksandra Czerska PROMOTOR
  • 2x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
23 ENTRY ACCEPTED 2017-05-15 08:36:45
2017-05-13 15:00:37
Aleksandra Czerska MAGNUS
  • 1x 3 ZO/N 120cm/Mała Runda Zwykły 238.2.1
  • 1x 4 ZO/C 130cm/Średnia Runda Dwufazowy 274.5.3
22 ENTRY ACCEPTED 2017-05-12 16:40:37
2017-05-12 15:24:03
Zachary Motyl REA
  • 1x 2 ZT/LL 80cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
21 ENTRY ACCEPTED 2017-05-23 08:13:00
2017-05-12 10:56:57
Katarzyna Darłak MAESTRO ZK
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
20 ENTRY ACCEPTED 2017-05-12 11:06:30
2017-05-11 21:12:17
Aleksandra Maciaszek ARAMIS
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
18 ENTRY ACCEPTED 2017-05-12 11:11:48
2017-05-11 18:27:20
Łukasz Wysocki SYRIA
  • 1x 3 ZO/N 120cm/Mała Runda Zwykły 238.2.1
  • 1x 4 ZO/C 130cm/Średnia Runda Dwufazowy 274.5.3
17 ENTRY ACCEPTED 2017-05-12 11:12:03
2017-05-11 18:26:41
Aleksandra Dudek RASCINA
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
16 ENTRY ACCEPTED 2017-05-12 11:12:16
2017-05-11 18:15:10
Krzysztof Wójcik ARDITO W.
  • 1x 4 ZO/C 130cm/Średnia Runda Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 5 ZO/CC 140cm/Duża Runda Zwykły 238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2017-05-23 15:55:55
2017-05-11 12:02:32
Sylwia Synowiec WIKI
  • 1x 2 ZT/LL 80cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
13 ENTRY ACCEPTED 2017-05-12 11:13:18
2017-05-11 12:01:45
Jagna Świtoń KORAL
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
12 ENTRY ACCEPTED 2017-05-23 15:56:12
2017-05-11 11:59:53
Natalia Kubik JACKONDER
  • 1x 1 ZT/LL 60cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2 ZT/LL 80cm/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
11 ENTRY ACCEPTED 2017-05-12 11:13:45
2017-05-11 10:54:28
Bartosz Kut DARCO J
  • 1x 3 ZO/N 120cm/Mała Runda Zwykły 238.2.1
  • 1x 4 ZO/C 130cm/Średnia Runda Dwufazowy 274.5.3
10 ENTRY ACCEPTED 2017-05-12 11:13:56
2017-05-11 10:54:04
Bartosz Kut CONLOU
  • 1x 2 ZO/N1 125cm/Runda Młodych Koni 6 – latki
  • 1x 3 ZO/N 120cm/Mała Runda Zwykły 238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2017-05-12 11:14:09
2017-05-11 10:53:35
Łukasz Kut CHACCO-TWO
  • 1x 3 ZO/N 120cm/Mała Runda Zwykły 238.2.1
  • 1x 4 ZO/C 130cm/Średnia Runda Dwufazowy 274.5.3
8 ENTRY ACCEPTED 2017-05-12 11:14:22
2017-05-11 10:53:13
Łukasz Kut BALOU DU CHATEU
  • 1x 3 ZO/N 120cm/Mała Runda Zwykły 238.2.1
  • 1x 4 ZO/C 130cm/Średnia Runda Dwufazowy 274.5.3
7 ENTRY ACCEPTED 2017-05-12 11:14:33
2017-05-11 10:52:31
Łukasz Kut AMARETTO
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 3 ZO/N 120cm/Mała Runda Zwykły 238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2017-05-12 11:14:45
2017-05-11 10:47:53
Agnieszka Kołodziej ARGENTO
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
4 ENTRY ACCEPTED 2017-05-12 11:15:08
2017-05-10 09:28:00
Jarosław Koziarowski FRED - FLINSTONE
  • 1x 4 ZO/C 130cm/Średnia Runda Dwufazowy 274.5.3
3 ENTRY ACCEPTED 2017-05-12 11:15:20
2017-05-10 09:27:32
Jarosław Koziarowski CHENET
  • 1x 5 ZO/CC 140cm/Duża Runda Zwykły 238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2017-05-12 11:15:32
2017-05-10 09:27:07
Jarosław Koziarowski CARINTENDER
  • 1x 3 ZO/N 120cm/Mała Runda Zwykły 238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2017-05-21 15:33:52
2017-05-09 15:56:55
Nikola Zaczkowska PRESTIŻ
  • 1x 3 ZR/L 100cm/Zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 4 ZR/P 110cm/Zwykły, art.238.2.1.
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Bisaga Justyna KJ Facimiech
1999 (J.)
O027121
2. Borisová Lucia JK Reitgroup Pribula Prešov
S
brak
3. Borowiec Aleksandra
4. Borowiec Emilia UKJ Lalin
2004 (JM.)
brak
5. Brańka Borja Maria WLKS Krakus
2005 (JM.)
O041924
6. Caunerová Erika JK Reitgroup Pribula Prešov
2003 (JM.)
brak
7. Cebulak Agnieszka KS Stangret Kielce
2000 (J.)
O021799
8. Cebulak Aleksandra KS Stangret Kielce
S
O005800
10068738
9. Chwostek Zuzanna -
2000 (J.)
Brak
10. Czerska Aleksandra KJ Just Riding
2001 (J.)
O026082
11. Darłak Katarzyna Kjk Romico
S
O006731
12. Drozd Beniamin KJ Leśna Wola
1998 (MJ.)
O024934
13. Drożdż Katarzyna
14. Dubil Dawid WKJ Lublin
S
O003060
15. Dudek Aleksandra WKJ Lublin
2002 (JM.)
O036638
16. Frąk Patrycja BPK (OJ Tango)
S
O002514
17. Futera Agnieszka Jeździecki Klub Sportowy Pogórze
S
O12345
18. Gilowska Sylwia BPK (OJ Tango)
2000 (J.)
brak
19. Grzegorczyk Zuzanna WKJ Lublin
1998 (MJ.)
Brak
20. Hanková Klaudia SLOVAK JUMPING ACADEMY PRESOV
2001 (J.)
6706
21. Hojda Wiktoria KJ Leśna Wola
2001 (J.)
O034202
22. Hromjakova Ema
23. Jabcoń Zuzanna kj equistro wiarzawice
2002 (JM.)
brak
24. Jachymek Paweł niezrzeszony
S
brak
25. Jagła Buczek Dorota Bez przynależność
S
Brak
26. Jędruch Jakub Kj.Zbrosławice
S
O026599
27. Kaźmierczak Adam KJ Leśna Wola
S
O002544
28. Kaźmierczak Adam Kj leśna wola
S
X
29. Kaźmierczak Michał KJ Leśna Wola
S
O001402
30. Kędzior Bibiana JKS Pogórze Glinik Zaborowski
2001 (J.)
O040959
31. Kiewrel Agnieszka WLKS KRAKUS SWOSZOWICE
2002 (JM.)
O029172
10121214
32. Kocikova Svetlana
33. Kołodziej Agnieszka Szwadron Niepołomice
S
brak
34. Kołodziej Paulina JKS POGÓRZE
2001 (J.)
O028744
35. Korabik Joanna KJK Pod Żubrem Niepołomice
S
O043591
36. Kostrzewski Maciej KS Stadnina Koni Krzywopłoty
S
O003161
37. Kowal Monika BPK
38. Kowalewska Kamila JKS Pogórze Glinik Zaborowski
2002 (JM.)
O038034
39. Koziarowska Natalia WLKS Krakus
S
O003126
40. Koziarowski Jarosław WLKS Krakus
S
O002981
41. Kubik Natalia JKS Czanki
2002 (JM.)
brak
42. Kurleto Kornelia WLSK Krakus
2004 (JM.)
O044772
43. Kut Bartosz UKJ Lalin
S
O009034
44. Kut Łukasz UKJ Lalin
S
O003872
45. Kutermak Oliwia KJ Facimiech
2001 (J.)
O026013
46. Leśniak Krzysztof WLKS Krakus
S
O000877
47. Lignar Martyna JKS Pogórze
2003 (JM.)
O035216
48. Maciaszek Aleksandra WLKS Krakus
1996 (MJ.)
O040319
49. Mackovjak Peter
50. Mielcarek Alicja BPK
S
O028782
51. Motyl Zachary KJ Leśna Wola
2002 (JM.)
O033310
52. Musiał Kamil Jeździecki Klub Sportowy Pogórze
1999 (J.)
O026039
53. Najdzionek Szymon KJ Miralex Jabkubowo
O028637
54. Nowak Grzegorz FKJK Zatoka
S
O020547
55. Plewa Tomasz KJ Leśna Wola
S
O013203
56. Plewa Tomasz KJ Leśna Wola
S
brak
57. Pribula Milan Jazdecky klub Reitgroup Pribula Prešov
0
58. Romanek Emilia WKJ Lublin
1999 (J.)
O031281
59. Sicińska Karolina KJK Pod Żubrem Niepołomice
2001 (J.)
O035309
60. Słodczyk Dominik KJ Zbrosławice
S
O007598
61. Smandra Matus
62. Śmiechowska Ewa Stadnina Koni Palomino
2005 (JM.)
none
63. Sobocka Aleksandra KJ Leśna Wola
2004 (JM.)
0040954
64. Srokosz Jarosław WLKS Krakus
S
O032222
65. Styś Wiktoria KJK Pod Żubrem Niepołomice
2002 (JM.)
brak
66. Suwalska Maria Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus Swoszowice
S
O003797
67. Świerkosz Julia KJK Pod Żubrem Niepołomice
2003 (JM.)
O038313
68. Świtoń Jagna KJK Solka
1999 (J.)
O032319
69. Synowiec Sylwia KJK Solka
2001 (J.)
O033429
70. Szlachta Sławomir KJ Just Riding
S
O001889
71. Szumińska Beata KJ Szumawa Bobrowiec
S
O003944
72. Tylka Marzena KJ Facimiech
1997 (MJ.)
O020319
73. Uchwat Katarzyna JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
S
O003889
74. Uchwat Robert JKS Pogórze
S
O001009
75. Walas-Kaźmierczak Ewa KJ Leśna Wola
S
O017426
76. Wilska Wiktoria Stadnina Koni Palomino
2003 (JM.)
none
77. Wójcik Artur Wlks Krakus
S
Z000705
78. Wójcik Krzysztof KJ Facimiech Wielkie Drogi
S
O000706
79. Wójtowicz Urszula Ośrodek Jeździecki TARPAN
S
brak
80. Wypiór Marta KJK Pod Żubnrem Niepołomice
81. Wysocki Łukasz WKJ Lublin
S
O007865
82. Zaczkowska Nikola WLKS Krakus
S
O020537
83. Zelek Tomasz JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
S
O004072
84. Zięba Barbara TEAM RANCHO PCIM
S
O007531
85. Zięba Józef TEAM RANCHO PCIM
1998 (MJ.)
O019611
86. Żytkowicz Maja WLKS Krakus Swoszowice
1996 (MJ.)
O012574
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

77

PLEASE FITTA Czysta Krew Angloarabska FRA 2003 Wałach siwa F: Quercus du Maury
M: AMBRE DE FITTA
O: Piotr Brańka
B: -
K011671
2.

134

ABE K.M. , POL 2005 Wałach F: ,
M: ,,
O: ,,
B: ,
,
3.

19

ABEL TASMAM Z POL 2005 Wałach kasztanowata F: n
M: n
O: n
B: nn1
K011353
4.

12

ADELANO SP POL 2011 Wałach siwa F: Castiglione L
M: Adelina
O: SK Leśna Wola
B: SK Leśna Wola
1
5.

139

ALLEGRO SP POL 2012 Wałach siwa F: Ustinov
M: Adelina
O: SK Leśna Wola
B: SK Leśna Wola
-----
6.

117

AMARETTO SP POL 2004 Wałach F: Las Vegas
M: Aleksandra
O: Ewa Kut
B: Polska
K009141
7.

63

AMBASADOR SP POL 2011 Wałach siwa F: De Quidams / Quidam'S Rubin
M: Ambasada / Dolus
O: Manfred Słodczyk
B: Manfred Słodczyk
K020987 616009540102411
8.

31

ANTONIO SP POL 2011 Ogier siwa/170 F: Solaris
M: Apia
O: Maja B. Uchwat
B: Remigiusz Makowski
brak
9.

108

ARAMIS Oldenburska POL 2009 Wałach gniada F: Armitage
M: Wiktoria
O: Marcin Maciaszek
B: Jerzy Pociask
K022149
10.

111

ARDITO W. KWPN POL 2005 Wałach gniada F: Lancelot / Voltaire
M: Mirea Fortuna / Abantos
O: Agata Studencka
B:
K010223 5280030507620 104GC72
11.

118

ARGENTO SP POL 2008 Wałach gniada/173 F: Opar
M: Amanita
O: Agnieszka Kołodziej
B: Andrzej Głąb
brak 616 009 57 0315008
12.

59

ATTACHANT KWPN GER 2005 Ogier ciemnogniada F: Tenerife VDL
M: Kunera
O: Beata Drozd
B: .
K010269
13.

82

BAKŁAJ WLKP POL 2007 Wałach gniada F: Cap De B`Neville / Starter
M: Bigoteria / Islam
O: Sylwia Tomaszyk
B: SK Pępowo
K016505 POL007610181607
14.

116

BALOU DU CHATEU OLD GER 2010 Ogier ciemnogniada F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Helle Des Hautes / Ulak Du Chatea
O: Łukasz Kut
B:
K019326 DE418184002810
15.

132

BOLIVER Svk Tk SVK 2007 Wałach gniada F: Baldini/
M: Jet Set/
O: Erika Caunerová
B: Erika Caunerová
brak
16.

78

BOND BEJ MLP POL 2006 Wałach gniada F: Berlin Bej
M: Bara
O: Katarzyna Kurleto
B: nn
KO12108
17.

18

BONIEK SP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Lansjer L
M: Boni M
O: SK Lesna Wola
B: SK Lesna WOla
K020889
18.

20

BOSS MŁP POL 2006 Wałach gniada F: Banknot / Emir
M: Iwa / nn
O: Jagoda Kudlicka
B: Robert Stasiuk
K012562 616006580770106 104ED77
19.

29

CAMARO HAN POL 2012 Wałach siwa F: Clinton II / Carous
M: Loree / Laurion
O: Aleksandra Pietrzyk i Sławomir Uchwat
B: Marta Roszkiewicz-Heizer
K021568 DE431316686312
20.

93

CANTANERO-P SP POL 2007 Wałach siwa F: Cantanis
M: Calippa
O: Eugeniusz Zięba
B: Witold Polowczyk
K018268 12621
21.

90

CAPITAL BEJ Niem. Sport. POL 2011 Ogier kara F: Contenaro / Contender
M: Acani Bej / Berlin Bej
O: Wiesław Zaczyk
B: Wiesław Zaczyk
K019234 DE455678063411
22.

121

CARINTENDER OLD GER 2010 Wałach siwa F: Carinue / Carthago
M: Contegra / Contender
O: Urszula Koziarowska
B: Gestüt Lewitz
K019953 DE418184009810
23.

92

CARLO 7 HAN GER 2010 Wałach gniada F: Carlucci / Contendro I
M: Colette / Contender
O: Krzysztof Koziarowski
B:
K019136 DE431316853110 104WO18
24.

4

CARTOGRAN BLUE OS DEU 2010 Wałach siwa/172 cm F: Cartogran
M: Chaccina
O: Alicja Mielcarek
B: Gestut Lewitz
K021180 DE418184013110
25.

8

CASCALIDO Oldenburg POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Cascadello I/ Casall
M: Prestige II/ Calido
O: Adam Kaźmierczak
B: -
DE 418180234613
26.

3

CASIQUIARE OS GER 2010 Wałach siwa/172 F: Cartogran
M: Glonora Z
O: Alicja Mielcarek
B: Gestut Lewitz
K019654 DE418184011810
27.

70

CASSINIR HOL GER 2009 Wałach siwa F: Cassini
M: n
O: Lesław Sarachman
B: n
K017011
28.

94

CASTLIRA Holsztyńska GER 2012 Klacz siwa F: Castelan II
M: Lira II
O: Barbara Zięba
B: Jaeger
K022819 DE421000042112
29.

99

CENTOO SWB SWE 2005 Wałach ciemnogniada F: CARDENTO
M: AQUA
O: KIEWREL RYSZARD
B: ANN-CATRIN LAFWARS
K022594 752004540501001 54051001
30.

100

CHABLIS VDV Z Zangersheide BEL 2005 Wałach gniada F: Crown Z
M: Coni V
O: Joanna Kutermak
B: VAART VAN DER, -E. TILWEG 17A NL-7863 TJ-GEES
K013606
31.

89

CHACCO BOY 7 WESTF GER 2010 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Karediama / Andiamo Z
O: Krzysztof Leśniak
B:
K020853 DE441411519510 105GS32
32.

115

CHACCO-TWO OLD GER 2009 Wałach siwa F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Casablanca / Capitan Paul I
O: Łukasz Kut
B:
K019325 DE418184089909
33.

44

CHARDONNAY 98 Oldenburg GER 2010 Klacz ciemnogniada F: Chacco-Blue
M: Granoxa
O: Krzysztof Szumiński
B: Julia Becker
Brak
34.

120

CHENET HOL POL 2008 Wałach siwa F: Contender / Calypso II
M: Pepsi III / Carolus I
O: Urszula Koziarowska
B: Roma Kosicka
K014155 DE421000318808 104DE21
35.

17

CHICA HOL GER 2008 Klacz ciemnogniada F: CACHAS
M: HELDIN
O: MIROSLAW RADOMSKI
B: 1
K012912
36.

85

CHICA BOMB Oldenburska POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Chico's Boy
M: Quality Fantastic
O: Kazimierz Żytkowicz
B: Leszek Chelstowski
K021695
37.

27

CHICO HIPPICA OSI POL 2007 Wałach siwa F: Centadel
M: Carnute Girl
O: Zbigniew Kostrzewski
B: -
brak
38.

50

CHRISTIANO I L WEST POL 2008 Wałach gniada F: CHRISTIANO / CORIANO
M: PHOENIX ST / PHÖNIX
O: Władysław Sobocki
B: *
brak
39.

138

CISALL FS GER GER 2009 Wałach gniada F: n
M: n
O: n
B: n
n
40.

56

CLINTESSA-PRO Oldenburger Springpferd POL 2013 Klacz gniada F: Clinton I
M: Askania/ Athlet Z
O: Sergiej Hojda
B:
DE 418180196413
41.

23

COCODRILLO SP POL 2013 Wałach gniada F: Rannstein
M: Crazy coco
O: Aleksandra Fiwek
B: Tomasz Wójtowicz
brak
42.

51

COLLY Westfalska DEU 2009 Wałach siwa/168 F: Cornado I
M: Polly
O: Władysław Sobocki
B: Martina Schmidt
KO 16091 DE 441411273709
43.

145

Conayero Wałach F:
M:
O:
B:
44.

16

CONAYERO NF HOLS GER 2010 Ogier ciemnogniada F: CONNOR
M: TOI TOI SOW
O: NATALIA WLODARCZAK KUBIAK
B: n
KO19921
45.

69

CONCRETOSS HOL POL 2008 Wałach siwa F: Concreto / Contender
M: Tinta / Calido II
O: Lesław Sarachman
B: Peter Nagel-Tornau
K014822 DE421000606608
46.

114

CONLOU OLD POL 2011 Ogier F: Contendros
M: Namula
O: Bartosz Kut
B: Niemcy
K019324
47.

76

CONNERY Holsztyńska GER 2009 Wałach gniada F: Clearway
M: Verona XII
O: Beata Szlachta
B: Kosicki Andreas
K022225
48.

103

CONNORCA Holsztyn GER 2011 Klacz kara F: Connor
M: Viance
O: Srokosz Bożena
B: Lass Johann Peter
K022288
49.

125

Consuella F:
M:
O:
B:
50.

71

CURT COBAIN - POL 2009 Wałach F: -
M: -
O: -
B: -
Brak
51.

62

CYJANID Westf. POL 2010 Wałach gniada F: ETOS
M: CHERRY
O: Igor Machnik
B: Marek Romanowski
LKRWZJ/1430/17
52.

81

CZASZA XX POL 2006 Klacz kasztanowata F: Enjoy Plan
M: Czata
O: Joanna Korabik
B: SO Łąck Spółka z o.o.
K023243
53.

84

DAARISIE KWPN POL 2008 Wałach gniada/173 F: Douglas
M: Madame De Quy
O: Marzena Tylka
B: Holandia
K014332
54.

113

DARCO J KWPN NED 2008 Wałach kasztanowata F: Tangelo Van De Zuuthoeve / Narcos II
M: Roko / Iroko
O: Elżbieta Penar
B:
K014647 528003000802829
55.

15

DIARADO TOP OLDB GER 2010 Wałach gniada F: DIARADO
M: WINDGOLD
O: WIKTORIA TRZEBNIAK
B: GESTUET LEWITZ
K021531
56.

102

DURANGO VDL KWPN NED 2008 Wałach gniada F: Landlord
M: Ulena VDL
O: Artur Wójcik
B: VDL Stud
KO 14560
57.

57

EL DORADO SP POL 2007 Wałach siwa/kuc: F: Walor
M: Eterna
O: Sabina Kwasek
B: Nowak Krystyna
Brak
58.

58

ELDORADO W KWPN NLD 2009 Wałach siwa F: Calido/ Cantus
M: Silohuit-W/ Julio Mariner
O: Wiktoria Hojda
B: B S. Wichers
K020528 528003200912929
59.

49

EMI MK SP POL 2011 Klacz siwa/mk: F: Bajou Du Rouet
M: Echeveria
O: Kucharski Marek
B: MK Stadnina Koni Filice
brak
60.

96

ERYK SP POL 2012 Ogier kasztanowata F: Grey
M: Elza
O: Bogusław Dworak
B: Bogusław Dworak
brak
61.

124

Esperanza F:
M:
O:
B:
62.

101

EXELLE KWPN NED 2009 Klacz ciemnogniada/172 F: Upgrade
M: Utopia
O: Dorota Jagła Buczek
B: B J M. Munster
Brak brak 528003200909992
63.

140

Fadina PP KWPN Klacz Gniada F:
M:
O:
B:
64.

135

FALERIO KWPN NED 2010 Wałach gniada F: Warrant/
M: nn/nn
O: Milan Pribula
B: Milan Pribula
brak
65.

30

FEBRO MESKALINA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: ULCO
M: MISSY QUIN
O: KOŁODZIEJ ANNA
B: POLSKA
K014928 616009670128709
66.

38

FELINE KWPN POL 2010 Klacz siwa F: Quatro Z / Quick Star
M: Sonette / Mr. Blue
O: Aleksandra Cebulak
B: Stal Everse
K019230 528003201011701 105GN12
67.

123

Ferlin F:
M:
O:
B:
68.

86

FERRO Szlachetna Półkrew POL 2009 Wałach siwa/170 F: Placido
M: Fatma
O: Krystyna Stec Suwalska
B: Marek Duszkiewicz
K015127 616009630198709
69.

119

FRED - FLINSTONE KWPN NED 2010 Ogier gniada F: Carambole / Cassini I
M: Rozarina / Burggraaf
O: Urszula Koziarowska
B:
K018749 528003201008527
70.

141

GERD KG SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: z
M: z
O: z
B: z
2
71.

34

GIEJELLE FOMIA KWPN NLD 2011 Klacz siwa F: BUGATTI VDL
M: TIEJELLE FOMIA/ VOLTAIRE
O: WŁODZIMIERZ UCHWAT
B: HOLANDIA
K023416 528003201106739
72.

40

GINA ROYALTY KWPN NED 2011 Klacz gniada F: Spartacus / Stakkato
M: Bente Royalty / Clinton
O: Janusz Cebulak
B: J. Venner
K021170 528003201103587
73.

14

GIRSTI KWPN NLD 2011 Klacz kasztanowata F: n
M: n
O: n
B: n
n
74.

129

GLORY (KUC) Klacz Kara F: Santara Danys'Boy
M: Grażka
O:
B:
75.

22

GOLD CHAMPION SP POL 2009 Wałach gniada F: Candiavolo / Cantus
M: Gerida / Grandeur
O: Mariusz Romanek
B: Rudiger Wassibauer
K019867 616009690172109
76.

126

Grandcelano F:
M:
O:
B:
77.

74

GRANNA LAZAR Oldenburska POL 2012 Klacz kasztanowata F: Levisonn
M: Stutbuch 1Granada
O: Edmund Lazarewicz
B: Jarosław Sekula
DE433331709712
78.

32

GUZZI-V KWPN NLD 2011 Wałach kasztanowata F: Indoctro / Capitol I
M: Bekarla V / Indorado
O: Robert Kędzior
B:
K021378 528003201104228
79.

35

H DOMINIQUE V KWPN NLD 2012 Wałach gniada F: CAMPBELL VDL
M: DOMINIQUE/ SAM R
O: ALBERT VON UNEN
B: HOLANDIA
K023418 528003201205326
80.

97

H-CARETANO Wielkopolska POL 2005 Wałach gniada F: Carry Son
M: Hańcza
O: Barbara Bisaga
B: Kazimierz Bartkowiak
K009790 10761
81.

68

IN TIME KWPN GER 2010 Klacz F: Indorado
M: Waludine
O: Lesław Sarachman
B: a
K019177
82.

87

INCALA OLD GER 2009 Klacz kasztanowata F: Incolor / C-Indoctro
M: Lady / Lady's King
O: Tomasz Skrobacz
B: Juergen Middelbeck
K022474 DE433332154009 105LX84
83.

33

ISTANBUL KWPN NED 2008 Wałach gniada F: Kashmir VH Schuttershof / Nabab De Reve
M: Balou / Balouet Du Rouet
O: Omer Karaevli
B:
K021368 104CJ47
84.

54

IZABELLA KUC POL 1998 Klacz izabelowata/kuc: F: nn
M: nn
O: Barbara Hałys
B: nn
brak
85.

10

J'T' ADORE VAN DE ZUIDHOEK BWP BEL 2009 Wałach F: Ferro
M: Miss Lucernaise
O: SK Leśna Wola
B: -
K018996
86.

42

JACKONDER SP POL 2009 Wałach gniada F: Contendor
M: Jagoda
O:
B:
K015506
87.

83

JAR Małopolska POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Estończyk
M: Jafra
O: Andrzej Korabik
B: Mieczysław Solarz
K021745
88.

66

JASTRUN Małopolska POL 2007 Wałach kasztanowata F: Libretto
M: Jutla
O: Sylwia Gilowska
B: SK Kalników
brak
89.

1

JULIANA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Lord Z
M: Julia Mariner
O: Zuzanna Grzegorczyk
B: Eco-Abi Ewa Fabiańska
Brak
90.

73

JUST RIDING CALIFORNIA BS Oldenburska POL 2011 Klacz siwa F: Calido
M: Converterka
O: Beata Szlachta
B: Beata Szlachta
DE418181120911
91.

5

KANSAS HIPPICA OS POL 2012 Wałach gniada F: Kannan
M: Loubette
O: Z.Kostrzewski
B: Z.Kostrzewski
brak
92.

98

KASJA Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2005 Klacz gniada F: Hetman
M: Kama
O: Ewa Wójtowicz
B: Ewa Wójtowicz
brak POL 009 63 00584 05
93.

112

KORAL SP POL 2000 Wałach ciemnogniada F: Nobody
M: Komedia
O: Jan Gaj
B: Zawiślok Urszula i Adam
K005182 7254
94.

67

LARINA NRPS NED 2009 Klacz siwa F: U2 / Guidam
M: Zarina / Vito V. D. Paardenwinning
O: Lesław Sarachman
B: D. Schaper
K016920 528008090178909
95.

91

LAUSSANNE 65 HOL GER 2011 Klacz gniada F: Larimar / Lavall II
M: S-Cantana / Caretino
O: Natalia Koziarowska
B:
K021560 DE421000108011
96.

136

LINDY HOP HOL GER 2010 Ogier gniada F: Lasino / Landgraf I
M: Mira XI / Corrado I
O: Mariusz Musiał
B:
K021872 DE421000254310
97.

143

Little One F:
M:
O:
B:
98.

39

LORDANZ HANN POL 2010 Wałach gniada F: Lordanos
M: Gundi
O: Ilona Turowska
B: Ilona Turowska
K017810
99.

41

LULANA VAN HET KEIZERSHOF BWP BEL 2011 Klacz gniada F: Fidjy of Colors
M: Fulana van het Keizershof
O: Janusz Cebulak
B: Leon otten
K021171
100.

53

MAESTRO ZK SP POL 2011 Wałach gniada/166 F: Cancoon
M: Miss Neel
O: Marian Darłak
B: Zbigniew Kruk
K019917 616 009 59 02053 11
101.

106

MAGNUS SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Wery Good / Graf Stepp
M: Multum In Parvo / Metternich
O: Katarzyna Czerska
B: Julian Radowski
K014747 616009610014608
102.

55

MEGAN Welsh Pony GBR 2008 Klacz ciemnogniada F: nn
M: nn
O: Agnieszka Frąc
B: nn
brak
103.

45

MEKSYK SP POL 2005 Wałach kara F: Corde
M: Mekka Shagya/Lais
O: Zbigniew Kut
B: SK Walewice
brak
104.

6

MILADY -SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Ildago
M: Mirabel
O: -
B: -
0
105.

80

MIŁEK PONYSPORT KUC POL 2007 Wałach gniada/kuc: F: Waron
M: Mała Mi
O: Świerkosz
B: ??
K017501
106.

131

NANETTE Svk Tk SVK 2011 Klacz ciemnogniada F: Charisma
M: Niagara
O: Prepelicova Danica
B: Prepelicova Danica
9224
107.

95

ONCE AGAIN SP POL 2008 Wałach gniada F: Oder
M: Karin/ Burggraaf
O: Eugeniusz Zięba
B: Kielce
K014058
108.

79

OSKAR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Cityboy R
M: Orchidea
O: Ilona Jezierska-Styś
B: Jan Kosmowski
brak
109.

48

PEGAZ Kuc/pksp POL 2009 Wałach tarantowata/166 F: platon
M: miranda sp
O: zuzanna jabcoń
B: marta cząstka
K019826
110.

72

PICOLINA Slovensky Teplokrvnik SVK 2012 Klacz gniada F: Westton Coldrex
M: Princes Star
O: Bechera Józef
B: Bechera Józef
703002662116412
111.

65

PRESTIŻ Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Wałach gniada F: Cityboy R
M: Pamela
O: Nikola Zaczkowska
B: Hubert Iwanow
K023260
112.

105

PROMOTOR WLKP POL 2012 Wałach kara F: Paquito Go / Maizauber
M: Pasieka / Arak
O: Katarzyna Czerska
B: SK Liski
K021891 616007600223412
113.

26

QUATTRO HIPPICA OS POL 2011 Wałach gniada F: Quidam's Rubin
M: Hippica
O: Z.Kostrzewski
B: Z.Kostrzewski
brak
114.

110

RASCINA HAN POL 2006 Klacz kasztanowata F: Rascin /
M: Ratafia /
O: Aleksandra Dudek
B: DCD
brak
115.

107

REA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2004 Klacz gniada F: Dukat
M: Racja
O: Helen Jakubowska
B: --
K021045 POL009630012604
116.

13

ROSSA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: CONTENDER SON
M: RACHELLA
O: WIKTORIA TRZEBNIAK
B: 1
KO19914
117.

64

ROWITTO SP POL 2010 Ogier kasztanowata F: Wiwat
M: Rosita
O: Jakub Jędruch
B: -
K016387
118.

142

Sandokan F:
M:
O:
B:
119.

127

Sandro Girl F:
M:
O:
B:
120.

61

SEAQUEST SP POL 2008 Ogier gniada F: Qulester / Quinar
M: Seniora Carnute / Carnute
O: Iwona Robotycka-Leńczuk
B: SK Ochaby Sp. z o. o.
K018663 616009540123208 104SV55
121.

133

Sofia 5 Klacz F:
M:
O:
B:
122.

46

SONATA SP POL 2007 Klacz gniada F: Aravel II
M: Symfonia Waro
O: Klaudia Olchowska
B: Justyna Wiese
K013394
123.

88

STAKKATOL 7 OLD GER 2010 Wałach siwa F: Stakkatol / Stakkato
M: Celtic / Continue
O: Krzysztof Koziarowski
B: Martin Simonsmeier
K019652 DE433334015110
124.

21

SUPRISE SP POL 2005 Wałach gniada F: Santos / Guidam
M: Disco Di / Dietmar
O: Jagoda Kudlicka
B: Jan Sołtysiak
K010000 POL009610220705 103CU05
125.

109

SYRIA SP POL 2008 Klacz gniada F: Cautanis / Cantus
M: Sanacja / Szuan
O: Emilia Wysocka
B: Arkadiusz Mazurek
K018872 POL009580326408
126.

24

SZAMAN SP POL 2005 Wałach gniada F: Caprioland
M: Sorbona
O: Wojciech Jachymek
B: Przybylski Krzysztof
brak
127.

25

SZAMAN HIPPICA OS POL 2008 Ogier kara F: Stakkato
M: Metaxa
O: Z.Kostrzewski
B: Z.Kostrzewski
K013615
128.

104

TEKILA SP POL 2009 Klacz gniada F: Player / Pilot
M: Tifany / Dakar
O: Katarzyna Czerska
B: Ewa Bosek
K020170 POL009580311109
129.

28

VALMONT FEIVEL Słowacka SVK 2005 Wałach siwa F: ABC
M: ABC
O: AGNIESZKA FUTERA
B: JAN NOVOTNY
K12345
130.

47

VOLTACCIA HOL GER 2005 Klacz ciemnogniada/175 F: Limbus / Landgraf I
M: Hummel IX / Caletto I
O: Agata Kowalewska
B: Joachim Barth
K010176 DE421000345105 103GF22
131.

52

WATRA PONYSPORT KUC POL 2001 Klacz kasztanowata/kuc:142,5 F: Witalis / Fawor
M: Wojna / Waron
O: Renata Lignar
B: Mariusz Stański
K019849 POL013570082501
132.

36

WIENA HOLST DEU 2011 Klacz siwa F: Clamiro
M: Wachtel/ Canto
O: Józef Buczyński
B: Niemcy
K021948 DE421000045611
133.

43

WIKI Typ Szlachetny POL 2004 Klacz kara F: NN
M: NN
O: Beata Synowiec
B: brak
K018862
134.

11

WIKI SP POL 2008 Klacz F: Landino
M: Whoopy
O: SK Leśna Wola
B: Władysław Giza
K016796
135.

137

Wilander Wałach F:
M:
O:
B:
136.

130

Yaris F:
M:
O:
B:
137.

60

ZIROCCO AIR HOL GER 2011 Ogier gniada F: Zirocco Blue
M: Con Air
O: Zbigniew Drozd
B: .
K018528
138.

122

ZORM F:
M:
O:
B:
Rider Club
Competition
Prize
Borisová Lucia JK Reitgroup Pribula Prešov
200
700
SUM:
900.00
Cebulak Aleksandra KS Stangret Kielce
100
200
SUM:
300.00
Drozd Beniamin KJ Leśna Wola
25
SUM:
25.00
Dudek Aleksandra WKJ Lublin
150
SUM:
150.00
Jabcoń Zuzanna kj equistro wiarzawice
150
150
SUM:
300.00
Jachymek Paweł niezrzeszony
150
SUM:
150.00
Kaźmierczak Michał KJ Leśna Wola
10
100
400
600
400
150
900
250
400
1080
250
200
SUM:
4740.00
Kiewrel Agnieszka WLKS KRAKUS SWOSZOWICE
50
100
SUM:
150.00
Kocikova Svetlana
10
100
50
50
300
SUM:
510.00
Kostrzewski Maciej KS Stadnina Koni Krzywopłoty
200
50
20
100
SUM:
370.00
Koziarowska Natalia WLKS Krakus
20
100
10
50
100
250
SUM:
530.00
Koziarowski Jarosław WLKS Krakus
25
700
700
720
200
100
SUM:
2445.00
Kut Bartosz UKJ Lalin
100
25
SUM:
125.00
Kut Łukasz UKJ Lalin
50
100
SUM:
150.00
Kutermak Oliwia KJ Facimiech
10
20
25
SUM:
55.00
Leśniak Krzysztof WLKS Krakus
100
300
100
200
SUM:
700.00
Maciaszek Aleksandra WLKS Krakus
100
SUM:
100.00
Mackovjak Peter
150
150
700
50
100
100
200
SUM:
1450.00
Nowak Grzegorz FKJK Zatoka
500
100
100
100
SUM:
800.00
Romanek Emilia WKJ Lublin
100
SUM:
100.00
Sicińska Karolina KJK Pod Żubrem Niepołomice
50
100
SUM:
150.00
Słodczyk Dominik KJ Zbrosławice
450
550
1350
300
300
550
SUM:
3500.00
Sobocka Aleksandra KJ Leśna Wola
50
100
SUM:
150.00
Szlachta Sławomir KJ Just Riding
50
50
300
300
100
SUM:
800.00
Wójcik Artur Wlks Krakus
100
SUM:
100.00
Wójcik Krzysztof KJ Facimiech Wielkie Drogi
450
550
200
400
SUM:
1600.00
Zelek Tomasz JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
100
100
200
50
50
SUM:
500.00
Zięba Józef TEAM RANCHO PCIM
10
SUM:
10.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bisaga Justyna
KJ Facimiech
2017-05-26
39
2017-05-27
27
2017-05-28
Borisová Lucia
JK Reitgroup Pribula Prešov
Sofia 5 (133)
2017-05-26
2017-05-27
1
2017-05-27
1
ABE K.M. (134)
2017-05-26
3
200
2017-05-27
21
2017-05-28
2
700
FALERIO (135)
2017-05-27
17
Borowiec Aleksandra
2017-05-27
1
2017-05-27
1
2017-05-28
Borowiec Emilia
UKJ Lalin
MEKSYK (45)
2017-05-27
1
2017-05-27
1
2017-05-28
1
Brańka Borja Maria
WLKS Krakus
2017-05-26
14
2017-05-26
24
2017-05-27
5
2017-05-27
2017-05-28
15
Caunerová Erika
JK Reitgroup Pribula Prešov
NANETTE (131)
2017-05-26
15
2017-05-26
31
2017-05-27
16
2017-05-27
25
2017-05-28
12
BOLIVER (132)
2017-05-26
3
2017-05-26
2017-05-27
19
2017-05-27
2017-05-28
2
Cebulak Agnieszka
KS Stangret Kielce
2017-05-26
20
2017-05-26
20
2017-05-27
19
2017-05-27
13
2017-05-28
30
Cebulak Aleksandra
KS Stangret Kielce
FELINE (38)
2017-05-26
7
100
2017-05-27
13
2017-05-28
5
200
LORDANZ (39)
2017-05-26
17
2017-05-27
12
2017-05-28
10
2017-05-26
16
2017-05-26
19
ALLEGRO (139)
2017-05-26
2017-05-26
27
2017-05-27
25
2017-05-27
2017-05-28
11
Chwostek Zuzanna
-
2017-05-26
14
2017-05-26
14
2017-05-27
19
2017-05-27
1
2017-05-28
Czerska Aleksandra
KJ Just Riding
TEKILA (104)
2017-05-26
28
2017-05-26
2017-05-27
13
2017-05-28
4
PROMOTOR (105)
2017-05-26
21
2017-05-26
2017-05-27
17
2017-05-27
2017-05-28
14
MAGNUS (106)
2017-05-26
35
2017-05-26
2017-05-27
2017-05-28
25
Darłak Katarzyna
Kjk Romico
2017-05-26
4
2017-05-27
20
2017-05-27
2017-05-28
Drozd Beniamin
KJ Leśna Wola
2017-05-26
15
2017-05-26
9
2017-05-28
17
2017-05-26
2017-05-27
2017-05-28
9
25
Drożdż Katarzyna
Sandokan (142)
2017-05-27
1
2017-05-27
19
2017-05-28
1
Dubil Dawid
WKJ Lublin
SONATA (46)
2017-05-26
47
2017-05-26
2017-05-27
40
2017-05-28
29
Dudek Aleksandra
WKJ Lublin
RASCINA (110)
2017-05-26
5
2017-05-26
28
2017-05-27
6
2017-05-27
2017-05-28
1
150
Frąk Patrycja
BPK (OJ Tango)
ERYK (96)
2017-05-26
25
2017-05-26
2017-05-27
26
2017-05-27
2017-05-28
16
Futera Agnieszka
Jeździecki Klub Sportowy Pogórze
2017-05-26
1
2017-05-26
23
2017-05-27
24
2017-05-27
2017-05-28
Gilowska Sylwia
BPK (OJ Tango)
JASTRUN (66)
2017-05-26
29
2017-05-26
2017-05-27
11
2017-05-27
2017-05-28
6
Grzegorczyk Zuzanna
WKJ Lublin
2017-05-26
2017-05-26
2017-05-27
27
2017-05-27
31
Hanková Klaudia
SLOVAK JUMPING ACADEMY PRESOV
Sofia 5 (133)
2017-05-28
10
Hojda Wiktoria
KJ Leśna Wola
2017-05-26
18
2017-05-26
26
2017-05-27
21
2017-05-27
35
2017-05-28
18
Hromjakova Ema
Yaris (130)
2017-05-26
1
2017-05-26
1
2017-05-27
1
2017-05-27
2017-05-28
1
Jabcoń Zuzanna
kj equistro wiarzawice
PEGAZ (48)
2017-05-26
14
2017-05-26
1
150
2017-05-27
1
2017-05-27
1
150
EMI MK (49)
2017-05-26
13
2017-05-26
1
2017-05-27
1
2017-05-27
19
Jachymek Paweł
niezrzeszony
2017-05-27
1
2017-05-27
17
2017-05-28
2
SZAMAN (24)
2017-05-26
25
2017-05-26
12
2017-05-27
3
150
2017-05-27
20
2017-05-28
14
Jagła Buczek Dorota
Bez przynależność
EXELLE (101)
2017-05-26
1
2017-05-26
1
2017-05-27
22
2017-05-27
1
2017-05-28
1
Jędruch Jakub
Kj.Zbrosławice
ROWITTO (64)
2017-05-26
14
2017-05-26
2017-05-27
2017-05-27
2017-05-28
15
Kaźmierczak Adam
KJ Leśna Wola
MILADY (6)
2017-05-26
34
2017-05-26
21
2017-05-27
11
2017-05-27
34
2017-05-28
38
2017-05-26
1
2017-05-26
17
2017-05-27
15
2017-05-27
2017-05-28
8
Kaźmierczak Adam
Kj leśna wola
2017-05-26
14
2017-05-26
1
2017-05-28
10
Kaźmierczak Michał
KJ Leśna Wola
2017-05-26
24
2017-05-27
10
ROSSA (13)
2017-05-27
GIRSTI (14)
2017-05-26
23
2017-05-27
12
2017-05-28
37
2017-05-26
10
10
2017-05-28
7
100
2017-05-26
25
2017-05-27
9
CHICA (17)
2017-05-26
3
400
2017-05-28
4
600
BONIEK (18)
2017-05-26
2017-05-27
15
2017-05-28
3
400
2017-05-26
10
Wilander (137)
2017-05-26
4
150
2017-05-28
1
900
CISALL FS (138)
2017-05-26
4
250
2017-05-27
3
400
2017-05-28
2
1080
GERD KG (141)
2017-05-27
4
250
Conayero (145)
2017-05-28
5
200
Kędzior Bibiana
JKS Pogórze Glinik Zaborowski
GUZZI-V (32)
2017-05-26
17
2017-05-26
26
2017-05-27
37
2017-05-27
36
2017-05-28
6
Kiewrel Agnieszka
WLKS KRAKUS SWOSZOWICE
CENTOO (99)
2017-05-26
5
2017-05-26
8
50
2017-05-27
22
2017-05-27
5
100
2017-05-28
27
Kocikova Svetlana
ZORM (122)
2017-05-26
9
10
2017-05-26
5
100
2017-05-27
8
50
2017-05-27
8
50
2017-05-28
4
300
Ferlin (123)
2017-05-26
2017-05-26
38
2017-05-27
21
2017-05-27
39
2017-05-28
34
Kołodziej Agnieszka
Szwadron Niepołomice
ARGENTO (118)
2017-05-27
28
2017-05-27
23
2017-05-28
20
Kołodziej Paulina
JKS POGÓRZE
2017-05-26
7
2017-05-26
2017-05-27
18
2017-05-28
15
Korabik Joanna
KJK Pod Żubrem Niepołomice
CZASZA (81)
2017-05-26
8
2017-05-26
14
2017-05-27
1
2017-05-27
1
2017-05-28
12
Kostrzewski Maciej
KS Stadnina Koni Krzywopłoty
2017-05-26
26
2017-05-26
2017-05-27
8
2017-05-27
2017-05-28
3
2017-05-26
2
200
2017-05-26
14
2017-05-27
22
2017-05-28
22
2017-05-26
32
2017-05-26
2017-05-27
7
2017-05-27
7
50
2017-05-28
45
2017-05-26
33
2017-05-27
11
20
2017-05-28
7
100
Kowal Monika
BPK
JAR (83)
2017-05-26
11
2017-05-26
21
2017-05-27
1
2017-05-27
1
2017-05-28
12
Kowalewska Kamila
JKS Pogórze Glinik Zaborowski
2017-05-26
2017-05-26
2017-05-27
1
2017-05-27
22
2017-05-28
1
Koziarowska Natalia
WLKS Krakus
2017-05-26
19
2017-05-26
2017-05-27
9
20
2017-05-28
8
100
CARLO 7 (92)
2017-05-26
11
10
2017-05-27
6
50
2017-05-27
6
100
2017-05-28
4
250
Koziarowski Jarosław
WLKS Krakus
2017-05-26
20
2017-05-27
27
2017-05-28
10
25
CHENET (120)
2017-05-26
1
700
2017-05-27
1
700
2017-05-28
3
720
2017-05-26
36
2017-05-27
3
200
2017-05-28
6
100
Kubik Natalia
JKS Czanki
2017-05-26
2017-05-26
1
2017-05-27
1
2017-05-27
23
2017-05-28
1
Kurleto Kornelia
WLSK Krakus
2017-05-26
4
2017-05-26
2017-05-27
2
2017-05-27
2017-05-28
5
Kut Bartosz
UKJ Lalin
DARCO J (113)
2017-05-26
16
2017-05-26
15
2017-05-27
23
2017-05-27
8
100
2017-05-28
11
CONLOU (114)
2017-05-26
2017-05-26
14
2017-05-27
2017-05-27
29
2017-05-28
11
25
Kut Łukasz
UKJ Lalin
2017-05-26
2017-05-26
2017-05-27
22
2017-05-27
21
2017-05-28
43
2017-05-26
44
2017-05-26
8
50
2017-05-27
24
2017-05-27
17
2017-05-28
12
AMARETTO (117)
2017-05-26
29
2017-05-26
42
2017-05-27
2
100
2017-05-27
26
2017-05-28
13
Kutermak Oliwia
KJ Facimiech
2017-05-26
12
10
2017-05-27
10
20
2017-05-28
12
25
Leśniak Krzysztof
WLKS Krakus
2017-05-28
24
2017-05-28
15
INCALA (87)
2017-05-26
10
2017-05-27
25
2017-05-28
40
2017-05-26
4
100
2017-05-27
2
300
2017-05-28
6
100
2017-05-26
18
2017-05-27
30
2017-05-28
7
2017-05-26
13
2017-05-26
2017-05-27
2
200
2017-05-28
28
Lignar Martyna
JKS Pogórze
2017-05-26
14
2017-05-26
1
2017-05-27
1
2017-05-27
23
2017-05-28
7
Maciaszek Aleksandra
WLKS Krakus
ARAMIS (108)
2017-05-26
1
2017-05-26
2
100
2017-05-27
3
2017-05-27
32
2017-05-28
14
Mackovjak Peter
Esperanza (124)
2017-05-26
3
150
2017-05-26
13
2017-05-27
16
2017-05-27
4
150
2017-05-28
1
700
Consuella (125)
2017-05-26
30
2017-05-26
7
50
2017-05-27
5
2017-05-27
4
100
2017-05-28
13
2017-05-26
6
100
2017-05-26
5
200
2017-05-27
16
2017-05-27
2017-05-28
Mielcarek Alicja
BPK
2017-05-26
11
2017-05-26
28
2017-05-27
19
2017-05-26
36
2017-05-26
18
2017-05-27
12
2017-05-27
23
Motyl Zachary
KJ Leśna Wola
REA (107)
2017-05-27
1
2017-05-27
12
2017-05-28
10
Musiał Kamil
Jeździecki Klub Sportowy Pogórze
LINDY HOP (136)
2017-05-26
23
2017-05-26
40
2017-05-27
35
2017-05-27
2017-05-28
41
Najdzionek Szymon
KJ Miralex Jabkubowo
Fadina PP (140)
2017-05-26
2017-05-27
38
2017-05-27
43
2017-05-28
8
Nowak Grzegorz
FKJK Zatoka
LARINA (67)
2017-05-26
10
2017-05-27
18
2017-05-27
2017-05-28
3
500
IN TIME (68)
2017-05-26
21
2017-05-26
22
2017-05-27
15
2017-05-27
37
2017-05-28
35
2017-05-26
7
100
2017-05-27
11
2017-05-27
6
100
2017-05-28
8
100
2017-05-26
31
2017-05-26
26
2017-05-27
20
2017-05-27
29
2017-05-28
33
Plewa Tomasz
KJ Leśna Wola
ADELANO (12)
2017-05-26
11
2017-05-26
27
2017-05-27
16
2017-05-28
9
Plewa Tomasz
KJ Leśna Wola
COLLY (51)
2017-05-26
33
2017-05-26
32
Pribula Milan
Jazdecky klub Reitgroup Pribula Prešov
Sofia 5 (133)
2017-05-26
FALERIO (135)
2017-05-26
48
2017-05-26
24
2017-05-28
21
Romanek Emilia
WKJ Lublin
BOSS (20)
2017-05-26
16
2017-05-26
8
100
2017-05-27
2017-05-28
23
SUPRISE (21)
2017-05-26
17
2017-05-26
28
2017-05-27
30
2017-05-27
15
2017-05-28
18
2017-05-26
2017-05-26
2017-05-27
14
2017-05-27
39
2017-05-28
21
Sicińska Karolina
KJK Pod Żubrem Niepołomice
BAKŁAJ (82)
2017-05-26
5
50
2017-05-26
27
2017-05-27
19
2017-05-27
2017-05-28
8
100
Słodczyk Dominik
KJ Zbrosławice
2017-05-26
2017-05-27
1
450
2017-05-27
2
550
2017-05-28
1
1350
CYJANID (62)
2017-05-26
1
300
2017-05-26
11
2017-05-27
1
300
2017-05-27
28
2017-05-28
2
550
2017-05-26
34
2017-05-26
23
2017-05-27
42
2017-05-27
14
2017-05-28
20
Smandra Matus
2017-05-26
6
2017-05-26
41
2017-05-27
10
2017-05-27
28
2017-05-28
26
Śmiechowska Ewa
Stadnina Koni Palomino
2017-05-26
1
2017-05-26
1
2017-05-27
1
2017-05-27
1
2017-05-28
14
MEGAN (55)
2017-05-26
1
2017-05-26
1
2017-05-27
1
2017-05-27
1
2017-05-28
1
Sobocka Aleksandra
KJ Leśna Wola
2017-05-26
7
2017-05-26
25
2017-05-27
20
2017-05-27
34
2017-05-28
3
50
COLLY (51)
2017-05-27
9
2017-05-27
9
2017-05-28
2
100
Srokosz Jarosław
WLKS Krakus
CONNORCA (103)
2017-05-26
6
2017-05-27
29
2017-05-28
Styś Wiktoria
KJK Pod Żubrem Niepołomice
OSKAR (79)
2017-05-26
1
2017-05-26
1
2017-05-27
1
2017-05-27
1
2017-05-28
1
Suwalska Maria
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus Swoszowice
FERRO (86)
2017-05-26
46
2017-05-27
14
2017-05-27
2017-05-28
5
Świerkosz Julia
KJK Pod Żubrem Niepołomice
2017-05-26
10
2017-05-26
1
2017-05-27
1
2017-05-27
1
2017-05-28
1
Świtoń Jagna
KJK Solka
KORAL (112)
2017-05-26
10
2017-05-26
12
2017-05-27
28
2017-05-27
14
2017-05-28
10
Synowiec Sylwia
KJK Solka
WIKI (43)
2017-05-26
1
2017-05-26
16
2017-05-27
4
2017-05-27
2017-05-28
12
Szlachta Sławomir
KJ Just Riding
2017-05-26
2
2017-05-26
3
50
2017-05-27
6
2017-05-27
3
50
2017-05-28
11
2017-05-26
24
2017-05-26
2017-05-27
4
2017-05-27
2017-05-28
32
2017-05-26
8
2017-05-26
1
2017-05-27
1
2017-05-28
1
300
CONNERY (76)
2017-05-26
2
300
2017-05-26
9
2017-05-27
25
2017-05-28
7
100
Szumińska Beata
KJ Szumawa Bobrowiec
2017-05-26
14
2017-05-26
30
2017-05-27
17
2017-05-27
32
2017-05-28
36
Tylka Marzena
KJ Facimiech
2017-05-26
35
2017-05-26
45
2017-05-27
24
2017-05-27
31
2017-05-28
19
Uchwat Katarzyna
JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
CAMARO (29)
2017-05-26
9
2017-05-26
8
2017-05-27
36
2017-05-27
41
2017-05-28
19
Uchwat Robert
JKS Pogórze
ANTONIO (31)
2017-05-26
9
2017-05-26
37
2017-05-27
8
2017-05-27
33
2017-05-28
44
Walas-Kaźmierczak Ewa
KJ Leśna Wola
WIKI (11)
2017-05-26
15
2017-05-27
13
2017-05-28
4
Wilska Wiktoria
Stadnina Koni Palomino
2017-05-26
8
2017-05-26
11
2017-05-27
16
2017-05-27
1
2017-05-28
2
Wójcik Artur
Wlks Krakus
2017-05-26
27
2017-05-26
22
2017-05-27
26
2017-05-27
7
100
2017-05-28
9
Wójcik Krzysztof
KJ Facimiech Wielkie Drogi
ARDITO W. (111)
2017-05-26
1
450
2017-05-26
2
550
2017-05-27
5
200
2017-05-28
5
400
Wójtowicz Urszula
Ośrodek Jeździecki TARPAN
KASJA (98)
2017-05-27
1
2017-05-27
1
2017-05-28
1
Wypiór Marta
KJK Pod Żubnrem Niepołomice
2017-05-26
1
2017-05-26
1
2017-05-27
1
2017-05-27
1
2017-05-28
1
Wysocki Łukasz
WKJ Lublin
SYRIA (109)
2017-05-26
43
2017-05-26
19
2017-05-27
24
2017-05-28
16
Zaczkowska Nikola
WLKS Krakus
2017-05-26
12
2017-05-26
2017-05-27
10
2017-05-27
27
2017-05-28
17
Zelek Tomasz
JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
2017-05-26
21
2017-05-26
6
100
2017-05-27
7
100
2017-05-28
6
200
2017-05-26
2017-05-26
19
2017-05-27
2017-05-27
29
2017-05-28
9
2017-05-26
13
2017-05-26
WIENA (36)
2017-05-26
6
50
2017-05-26
18
2017-05-27
5
50
2017-05-28
31
Zięba Barbara
TEAM RANCHO PCIM
2017-05-26
20
2017-05-26
2017-05-27
18
2017-05-27
2017-05-28
13
2017-05-26
22
2017-05-26
29
2017-05-27
26
2017-05-27
38
2017-05-28
39
Zięba Józef
TEAM RANCHO PCIM
2017-05-26
13
10
2017-05-27
18
2017-05-28
42
Żytkowicz Maja
WLKS Krakus Swoszowice
2017-05-26
2017-05-26
22
2017-05-27
7
2017-05-27
33
2017-05-28
16

Number of Riders: 86

Number of Horses: 138

The sum of prizes: 20 860.00

Competition results developed by: SK Leśna Wola
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-042015-2, Stadnina Koni Leśna Wola)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl