Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Mistrzostwa Polski w skokach przez przeszkody w kategorii Ladies
MISTRZOSTWA POLSKI 2018
Jakubowice, 02-05.08.2018

No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Badaszko Justyna SKJ Sopot
S
O007146
10175246
2. Bawłowicz Katarzyna KS Cortina Kaczenice
S
O001993
3. Cieślar Julia St. KS KJK Szary Michałowice
S
O007486
4. Czernik Natalia KJ Wechta Rosnówko
S
O003422
5. Dahlke Agata KJ Sokół Damasławek
S
O012845
6. Dobkowska Milena Stowarzyszenie WKJ Warszawa
2003 (J.)
O040047
7. Dyżewska Ewa Aleksandra Cysterny Szumlakowski Brzeg
S
O003288
8. Forlini Samanta Fundacja KJ Zbyszko
1999 (MJ.)
O024587
9. Gietka Agata KJ Młyńska Struga
S
O027614
10. Jaglarz Julia Vanto Jumping Team
1999 (MJ.)
O022993
11. Kalicińska Urszula St. Warszawski KJ
S
O003724
12. Kamińska Magda KJ Avanti Opole
S
O002662
13. Kierznowska Aleksandra KJ Kietlów
2003 (J.)
O024908
14. Koza Paulina KJ Trachy Sośnicowice
S
O001974
15. Kozakiewicz Paulina Karkonoski KJ
S
O033289
16. Kozanecka Aleksandra KJ Szumawa Bobrowiec
S
O004095
17. Koziarowska Natalia WLKS Krakus
S
O003126
18. Krasnowska Magdalena Tuszyński KJ Garbówek
S
O003541
19. Krzeczowska Małgorzata St. KS KJK Szary Michałowice
S
O003431
20. Laskowska Katarzyna KJ Korona Wałcz
S
O003188
21. Lehmann Dalia Brak
2001 (MJ.)
Brak
22. Liszewska Natalia JKS u Robsonów
S
O026546
23. Luty Dominika SK Kruszyńscy
S
O003979
24. Mieszczak Julia KJ KIETLÓW
S
O014303
25. Mszyca Marta JKS Hanna
S
O022647
26. Mudry Aleksandra WTK Hermanów
S
O010231
27. Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice
S
O003319
10092431
28. Ostrowska Adrianna St. J Napoleńska Zagroda
S
O009229
29. Palmowska Natalia Lotar Biskupiec
S
O013754
30. Pawlicka Dajana KJ Agro-Handel Śrem
S
O012267
31. Pomiankowska Joanna KS Stangret Kielce
S
O003873
10046832
32. Rosicka-Tyszko Joanna Tuszyński KJ Garbówek
S
O001931
33. Siarkiewicz Klaudia Stowarzyszenie Warszawski KJ
S
O002862
34. Suska Juliana KS Euro Holding
2003 (J.)
O036369
35. Szuber Beata KJ Bachmat Pruszowice
S
O000621
36. Szumińska Beata KJ Szumawa Bobrowiec
S
O003944
37. Szuń Katarzyna KJ Sokół Damasławek
S
O002734
38. Tomaszewska Paulina JKS u Robsonów
S
O002880
39. Woźniak Izabela UKJ Neksico Kędzierzyn
S
O013999
40. Wylęga Marta KJ Jumping Team Brynica
S
O009922
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

102

ABIGEJ KWPN GER 2005 Klacz gniada F: Lupicor / Lux
M: Niki Nanita / Concorde
K010102 5280030505557 103EW78
2.

340

ALEXA HOL GER 2008 Klacz gniada F: Clearway / Capitol I
M: Isabelle II / Loutano
K021382 DE421000033208 106AH85
3.

334

AMERIQUE LANDAIS SF FRA 2010 Wałach gniada F: Helios De La Cour / Papillon Rouge
M: Narcotique Landaise / Socrate de Chivre
K018896 10357754W
4.

752

ARCADIUS 6 HOL GER 2010 Wałach ciemnogniada F: Aragorn / Acorado
M: P-Comtesse / Contender
K025483 DE421000190810
5.

731

ARCHIMEDES KWPN NLD 2005 Wałach F: TJUNSKE
M: URELLA
K016296
6.

135

ARDITO W. KWPN POL 2005 Wałach gniada F: Lancelot / Voltaire
M: Mirea Fortuna / Abantos
K010223 5280030507620 104GC72
7.

713

ARPEGGIO SP POL 2005 Wałach kasztanowata/163 F: Lumpi / Limelight
M: Atena / Grandios
K013109 POL009540042605
8.

125

ASTERIX WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Heleris / Elektronas
M: Asta / Hamlet Go
K015006 616007600272409 104QX92
9.

320

AUGUST KWPN NED 2005 Wałach gniada/170 cm F: Lupicor / Lux
M: Paulien / Karandasj
K011423 5280030503290 104NL42
10.

421

BAILANDO WLKP POL 2008 Ogier kasztanowata F: Aravel II / Luron
M: Bossa Nova / Carbano
K013436 POL007590152908 104OZ10
11.

209

BEBETO KWPN NED 2006 Wałach siwa F: Action - Breaker / Heartbreaker
M: Mera / Fedor
K010759 5280030607357 103OZ42
12.

342

BERLINA KWPN POL 2006 Klacz kasztanowata F: Carthino Z / Carthago
M: Carolina Z / Calvaro Z
K022751 5280030607214 103YZ70
13.

719

BIJOU BE OS GER 2006 Ogier kasztanowata F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Caroso / Canabis
K010512 DE418180151606 103JF16
14.

716

BRANDY OLD POL 2011 Wałach kasztanowata/169 F: Burberry / Balou Du Rouet
M: Melody M / Castiglione L
K021112 DE433332146211
15.

346

BUTTERFLY HOL GER 2007 Klacz kasztanowata F: Lancer II / Landgraf I
M: Kyra XXIII / Condrieu
K014800 DE421000109108 104WU70
16.

434

C-LANCASTER HAN POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Lanselot / Leandro
M: Coma / Atut
K014617 616009670115305
17.

719

CABALTICA OS Niemcy 2008 Klacz Kasztan F: Cordiolan
M: Grand Baluba/Baloubet du Rouet
104QJ86
18.

741

CAIERO HOL GER 2011 Wałach gniada F: Connor / Casall
M: Nusella / Carpaccio
K019056 DE421000127611 105QK11
19.

735

CALANTINO HOL GER 2010 Wałach siwa F: Cardino / Carthago
M: Kismet / S.A.Sir Henri
K020135 DE421000592610
20.

117

CALERO Z ZANG NED 2009 Wałach gniada F: Cicero Z / Carthago Z
M: Shannon / Sandro Z
K018416 056015Z55678509 104QE29
21.

758

CALERO Z ZANG NED 2009 Wałach gniada F: Cicero Z / Carthago Z
M: Shannon / Sandro Z
K018416 056015Z55678509 104QE29
22.

733

CALIPSO DU MESNIL SP POL 2004 Wałach gniada F: Galisco Du Mesnil / Jalisco B
M: Caranba / Carbid
K009666 POL009670094704 104EE37
23.

729

CALVADOS SP POL 2009 Wałach gniada/172 F: Wizjoner / Rytm
M: Coralie V / Micko Platere
K020381 616009670147309
24.

210

CAMPARI KWPN NED 2007 Wałach kara F: Up To Date / Camerino
M: May Fair / Falco
K017985 528003000702846 104ZU01
25.

206

CAMPINO 467 WESTF POL 2009 Wałach gniada/168 F: Contendro I / Contender
M: Kampina De Acord / Acord II
K020050 DE441411197109 104PL75
26.

106

CAPTAIN KWPN NED 2007 Wałach gniada/176 F: Unaniem / Numero Uno
M: Symphonie / Mermus R
K020293 528003000701074 103NS07
27.

413

CARDHU OS DEU 2010 Klacz kara F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Castina / Carinue
K017099 DE418184084910 DE418184084910
28.

331

CARETANA OLD GER 2010 Klacz kasztanowata/165 F: Cartoon / Carthago
M: Cha-Cha Z / Caretano 2
K018588 DE418184014410
29.

433

CARLO R HOL GER 2010 Wałach siwa/168 F: Carlos DZ / Cantus
M: Fidele Deern / Coriolan
K018382 DE421000110610
30.

404

CARPEDIEM HOLSZTYNSKA POL 2002 Ogier gniada F: Coriano
M: Divola
K006555
31.

418

CARTIER SP POL 2005 Wałach siwa F: Fair Play Coudreau / Abdullah
M: Casablanca / Elvis
K010016 POL009630121405 102UZ84
32.

324

CARTOGRAN'S KISS OLD GER 2006 Ogier kasztanowata F: Cartogran / Carthago
M: Celeste Z / Canabis
K012701 DE418180527206
33.

204

CASANOVA 468 HOL GER 2009 Wałach gniada F: Carrico
M: Soriella
Brak
34.

403

CASSAWA TRAKEN POL 2006 Klacz inna F: Ałtaj
M: Castella
K011198
35.

133

CASSIO MELLONI OLD DEU 2007 Wałach siwa F: Caretino
M: Ornelia/Cassini I
DE 421000061807
36.

317

CASTELLO BRANCO SP POL 2008 Wałach gniada F: Casin
M: Prunelka
111
37.

348

CATHRINA F Deutsches Sportpferd 2005 Klacz Gniada F: Con Capitol
M: SB.I/Carpaccio
103EJ13
38.

127

CATLIN SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Ulisses / Karandasj
M: Catosale / Capucino
K013987 616009510415909 104HO84
39.

101

CAVARELLI OLD GER 2007 Wałach siwa F: Coupe De Coeur / Calido
M: Lavarell / Contender
K018712 DE433331527007 104EQ07
40.

115

CEDRICK 11 MECKL GER 2007 Wałach gniada/170 F: CHACCO-BLUE
M: PAULINE
BRAK DE427270016907 105ZM74
41.

316

CENTOO SWB SWE 2005 Wałach ciemnogniada F: Cardento / Capitol I
M: Aqua / Aram
K022594 752004540501001
42.

322

CEREMBER ME M KWPN NED 2007 Klacz gniada/165 F: Landlord / Landgraf I
M: Remember Me M / Cash
K020406 528003000702628 104OE35
43.

212

CERENSKY HOL. GER 2009 Wałach ciemnogniada F: Cornet Obolensky / Clinton
M: T-Iguacu / C-Ingmar
K024737 DE421000278310 105XL85
44.

122

CHACCLANA OLD GER 2009 Klacz ciemnogniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Ramilana / Capilano
K019682 DE418180117809 104GV16
45.

734

CHACCO PERFECT S NIEM. SPORT. POL 2009 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Georgina Plus-S / Louis
K019273 DE455879011009
46.

119

CHACITOL OLD GER 2005 Wałach gniada F: Chacco Blue
M: Finja
brak
47.

749

CHARDONNAY SZUMAWA OLD GER 2010 Klacz gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Granoxa / Filius
K023028 DE418180171910
48.

305

CHECKPOINT CHARLY 6 OLD GER 2007 Wałach gniada F: Chambertin / Cambridge
M: Goldfee / Lord Pezi
K018331 DE418180025607
49.

314

CHICHARITO BLUE OS Niemcy 2009 Wałach Gniada F: CHACCO BLUE
M: CHIARA /LANDGOLD
K018147 DE418180135109 104PY34
50.

134

CHINTABLUE OLD GER 2009 Wałach kasztanowata F: Chintan / Cento
M: Dociacca / Chacco-Blue
K020129 DE418184093609 104TV43
51.

207

CHOCOLATE BLUE OS GER 2010 Klacz gniada/168 F: Chacco-Blue/Chambertin
M: Carousa/Carinue
K020110
52.

435

CHONZ'O ROSE HAN. GER 2008 Wałach siwa/164 F: Clinton II
M: Augustina Rose
K016606
53.

407

CHRISTIANO I L WESTF GER 2008 Wałach gniada F: Christiano / Coriano
M: Phoenix ST / Phönix
K013840 DE441410105308
54.

113

CISALL FS DSP GER 2009 Gelding Bay F: CIACOMO (HOLST)
M: SALANDA FS (BRAND)/LANDSIEGER (OLD)
DE456570343309 104QY27
55.

306

CLARENCE S HOLSZTYN GER 2006 Wałach kasztanowata F: CANTO
M: STARLIGHT I
BRAK 105PI92
56.

416

CLICQUOT NIEM. SPORT. GER 2010 Wałach siwa F: Candiavolo / Cantus
M: Abraxis / Carpalo
K017799 DE455870127810
57.

750

COCA SZUMAWA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Cola / Contender
M: Lotte / Levantos I
K019784 616009670142910 104WM73
58.

721

COCO ALBORADA Z ZANG BEL 2008 Wałach ciemnogniada F: Candillo Z / Cassini I
M: Landaika Z / Landgold
K020473 056015Z55668508
59.

412

CODETIA VDL KWPN NED 2007 Klacz ciemnogniada F: Hold Up Premier / Narcos II
M: Godetia / Jasper
K013072 528003000712597 104FE75
60.

423

COME ON DONE Z ZANG BEL 2007 Wałach gniada F: Crown Z / Carthago Z
M: Baluga / Ziwago
K024515 Z575707 104NM78
61.

200

COMET 235 OLD POL 2008 Wałach gniada F: Contendro I / Contender
M: Aribeska / Acord II
K018821 DE433330404808
62.

332

COMPASS WESTF POL 2008 Wałach gniada/174 F: Cavalier (Mister) / Maykel
M: La Bonne II / Landstreicher
K018852 DE441411363708 105RF24
63.

414

CONN RUBINA HANOWERSKA GER 2011 Klacz ciemnogniada/166 F: Connor/Casall
M: Thara I/Quidam’s Rubin
Brak DE4210000085411
64.

348

CONNER HOL NPL 2005 Wałach gniada F: Contender / Calypso II
M: Perfectlady / Candillo
K009678 DE421000027605 103DA99
65.

701

CONTENDRO WORLD WESTF POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Contendro I / Contender
M: Rubina/ Rotspon
K020219
66.

751

CORA LYNGRIIS HOLSZTYNSKA GER 2010 Klacz gniada F: Quirado
M: Princessin
PZJ: K025998
67.

339

CORIWAY HOL POL 2011 Klacz gniada/- F: Connor / Casall
M: Ulana G / Clearway
K020444 DE421000201911
68.

344

CORRADO X HOL POL 2008 Wałach gniada F: Corrado I / Cordelabryere
M: Baroness X / Fernando
K015030 DE421000282408
69.

304

CORVALL HOL GER 2010 Wałach gniada F: Clamiro / Clearway
M: Highlight II / Langraf I
K024734 DE421000078110
70.

702

COURTNEY 11 OLD GER 2009 Klacz ciemnogniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Lambada / Laurin
K019306 DE433330177309 104ZE87
71.

309

CYANDRA HOL GER 2004 Klacz ciemnogniada F: Contender / Calypso II
M: P-Lyandra / Lavaletto
K014412 DE421000254404
72.

718

DARINOSA C KWPN NED 2008 Klacz gniada F: Con Air / Contender
M: Tinosa C / Animo
K018750 528003000807588 105BU29
73.

718

DENVER Z ZANG NED 2004 Gelding Other F: DUTCH CAPITOL
M: KINA B (KWPN)/BOREAS (KWPN)
Z-612504 103AM23
74.

201

DHAHA KWPN NED 2008 Wałach gniada/178 F: Vincenzo / Numero Uno
M: Zita / Cantos
K014156 528003000808787 104FP17
75.

432

DIMPLE OLD POL 2009 Ogier gniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Queen De Revel / Quidam`s Rubin
K015243 DE418180155809 104WI94
76.

335

DIOR V. KWPN NED 2008 Ogier ciemnogniada F: Indoctro / Capitol I
M: Leslie / Garanco
K018748 528003000808987
77.

129

DIRTY HARRY KWPN NED 2008 Wałach gniada F: Lord Z / Lord
M: Wilanda / Emilion
K019165 528003000806369 104KI90
78.

715

DISCOVER-S KWPN NED 2008 Wałach gniada F: Zacharov / Clinton
M: Zally / Santo Amigo
K018315 528003000805374
79.

128

DJARVI B KWPN NED 2008 Klacz kara F: Zento / Quasimodo Z
M: Passe Partout B / Karlstad
K012079 528003000804968 103XJ65
80.

700

DO IT KWPN NED 2008 Wałach gniada F: Ultimo / Phin Phin
M: Nora / Argus
K020438 528003000812106 104ZY77
81.

336

DOLORES M SP POL 2009 Klacz gniada/180 F: Le Voltaire / Voltaire
M: Darda / Rosey
K018256 616009690010209
82.

347

DRAGON SP POL 2001 Wałach gniada F: Elvis / Le Mexico
M: Dygresja / Kasjan
K006097 POL009670004101 102MW38
83.

126

DUKE KWPN POL 2008 Wałach gniada F: Phin Phin /
M: Wienke /
K014336 528003000805017
84.

328

DURANO W KWPN NLD 2008 Ogier gniada F: Vincenzo
M: Valanita
K012754
85.

710

EAZY BOY KWPN NLD 2009 Ogier siwa F: Eurocommerce Zurich /
M: Veroniek /
brak
86.

711

EDESSO KWPN NLD 2009 Wałach gniada F: Zahros R /
M: Adesi /
brak
87.

321

EFRON SP POL 2004 Wałach gniada F: Avero / Athlet Z
M: Erotyka / Elmero
K011964 POL009611116304
88.

738

ELBERO H KWPN NED 2009 Klacz siwa F: Odermus R / Calido
M: Niporto / Libero H
K020078 528003200908142 104SQ56
89.

312

ELOMAH KWPN NED 2009 Klacz gniada F: Campbell VDL / Cassini I
M: Whynonah / Haarlem
K022418 528003200905507 104WF62
90.

755

ELWICA DN KWPN NED 2009 Klacz siwa F: Cardento / Capitol I
M: Wica Van De Hermitage / Ahorn
K018442 528003200906544 104WJ69
91.

739

ENDLESS LOVE KWPN NED 2009 Wałach ciemnogniada F: Warrant / Numero Uno
M: Ajelsinaa / Burggraaf
K018683 528003200905392 104TO53
92.

436

ESCALONA HAN. GER 2001 Klacz gniada F: Escudo
M: Cherrybomb
K006759
93.

120

ETO'O KWPN NED 2009 Wałach gniada F: Tygo / Numero Uno
M: Karla / Graaf Grande
K022703 528003200906844 104QU35
94.

707

EULVE KWPN NED 2009 Klacz ciemnogniada F: Carambole / Cassini I
M: Ulive / Karandasj
K023126 528003200914366
95.

430

EXIT REMO KWPN NED 2009 Wałach kara F: San Remo
M: Phantastia / Ferro
K018569
96.

137

FABERGE H & S KWPN Holandia 2010 Wałach Gniada F: CORNEILLE
M: TADERMIE/BURGGRAAF
528003201001953 105CX44
97.

327

FADINA PP KWPN NED 2010 Klacz gniada/174 F: Vigaro / Tangelo Van De Zuuthoeve
M: Padina / Burggraaf
K020756 528003201008676 105DA94
98.

743

FEMKE KWPN NED 2010 Klacz gniada/160 F: Azteca VDL / Indoctro
M: Reality / Landeur
K022885 528003201003967 105OK03
99.

706

FENNA KWPN NED 2010 Klacz gniada F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Artuna / Sam R
K022709 528003201004168 105BX35
100.

138

FIRST LADY KWPN NED 2010 Klacz gniada F: Clinton / Corrado I
M: Woytilla / Quidam De Revel
K022454 528003201005939 105BK42
101.

202

FIRST ONE KWPN POL 2010 Wałach gniada F: Gaillard De La Pomme / Nabab De Reve
M: Carina / Carthino Z
K021262 528003201002109
102.

747

FORT KWPN NED 2010 Wałach gniada F: Berlin / Cassini I
M: Wucinda / Heartbreaker
K020185 528003201002934 105VX16
103.

104

FRAPANT KWPN POL 2010 Wałach gniada F: Unaniem / Numero Uno
M: Basta / Concerto
K019121 528003201012935
104.

703

FULL PLEASURE HAN GER 2004 Wałach kasztanowata F: Full House / Dashing Blade
M: Fritzi / For Pleasure
K009656 DE431316627904 104PA27
105.

330

FUNKY FILLY VM KWPN NED 2010 Klacz gniada/172 F: Cleano / Capitol I
M: Bueleen VM / Collin L
K021527 528003201009728
106.

409

GARLAND SP POL 2009 Wałach gniada F: D'Cin Cin PG / Calderon
M: Granada PG / Calderon
K017960 616009661129409
107.

303

GILEA SP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Ludger / Laptop
M: Gaisma / Gints L 1198
K016884 POL009680006806 105DJ37
108.

742

GIRL RV KWPN POL 2011 Klacz gniada/166 F: Quality Time / Quantum
M: Cottica II RV / Verdi
K021259 528003201105142 105EQ84
109.

333

GUSTIQUE KWPN NED 2011 Klacz siwa/166 F: Bustique / Indoctro
M: Modependence / Corofino
K020804 528003201101450 105PS28
110.

100

HEARTBREAKER 5 KWPN NED 2001 Wałach gniada F: Heartbreaker / Nimmerdor
M: Nafanory / G. Ramiro Z
K008350 0110926 POL40411
111.

757

HEKTORAS TRANK. LTU 2011 Ogier Kary F: Piligrimas
M: Hipe/Horalas
105JQ60
112.

124

HELIOS VAN DE NOORDHEVEL BWP BEL 2007 Ogier gniada F: Heartbreaker / Nimmerdor
M: Laruna / Larome
K016755 BELW262478BWP 103TE66
113.

110

HIPOIDAS TRAK LTU 2006 Ogier gniada F: 104QX92
M: Hipe / Horalas
K019467 LTU002520159706 104XD55
114.

136

ILATINA BWP BEL 2008 Klacz gniada F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Cita vc B Bos / Carthago
K024589 056002W00268271 104IA32
115.

319

IRONIA OLD POL 2010 Klacz gniada F: Canstakko / Canturo
M: Inpiration / Incolor
K017976 DE418181686210 105RM16
116.

740

JACKPOT VAN'T ZONNEVELD Belgijski Koń Gorącokrwisty BEL 2009 Wałach gniada F: BENTLEY VD HEFFINCK
M: EUCLASE
K018917
117.

410

JAMAYKA SP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Landjonker S / Landjonker
M: Joy / Iterb
K014239 POL009580579906
118.

123

JERICO SP POL 2008 Ogier siwa F: Wieland / Werenfels
M: Jennifer / Ever For Pleasure
K013291 POL009660370608 104RI79
119.

208

JOGA SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Le Voltaire / Voltaire
M: Jara / Revel
K017974 POL009600090508 105KP52
120.

732

KARDO VAN'T STEENPUTJE BWP BEL 2010 Wałach ciemnogniada F: Darco / Lugano van la Roche
M: Pehatra Van't Steenputje / Feinschnitt I V D Richter
K023507 056002W00295062
121.

111

KEMBALL SP POL 2005 Ogier ciemnogniada F: Qumball / Kimball
M: Karbana / Carbano
K010603 POL009660709205 104QE40
122.

744

KENTUCKY'S PICOBELLO BWP BEL 2010 Ogier siwa F: Mr Blue / Couperus
M: Copy Picobello Z / Carthago Z
K017899 056002W00296046 105BN41
123.

323

KILPATRICK ROYAL Irish Sport Horse IRL 2007 Wałach siwa/173 F: Concorde / Voltaire
M: Kilpatrick Miss Cruise / Cruising
K018484 372414004652761 104OE36
124.

137

KONTADOR VD MOLENDREEF BWP BEL 2010 Wałach gniada F: Cooper VD Heffinck / Caretino
M: Urga / Heartbreaker
K020516 056002W00295461 105GA52
125.

712

KONTENDRO WESTF GER 2008 Wałach ciemnogniada F: Contendro I / Contender
M: Kaloe / Spartakus
K014782 DE441411900208
126.

411

KOSOW CANNMOR HOL GER 2005 Wałach siwa F: Colman / Carthago
M: E-Fan / Grundyman
K018924 DE421000321805 104UO92
127.

301

LA DAME BLANCHE L HOL POL 2009 Klacz siwa F: Cassiano / Cassini I
M: A-Larika / Lagos
K016630 DE421000301509 105AZ80
128.

307

LA PAZ SP GER 2005 Wałach gniada F: Palegro / Power
M: Lansada / Lancer III
K012016 DE421000172903
129.

300

LA STRADA L SP POL 2005 Klacz ciemnogniada F: Bischof L / Bachus
M: La Paloma L / Lord Kemm
K015422 POL009580227505 104UP80
130.

313

LACOSTE142 HOLSZTYŃSKI GER 2011 Wałach gniada F: Limbus
M: Zantana I
brak 105NA57 DE 421000284011
131.

325

LADYKRACHER 8 HAN GER 2002 Ogier gniada/165 F: Landclassic / Landadel
M: Beresina / Silvester
K009575 DE431316552402
132.

428

LAMBI SP POL 2005 Wałach gniada F: Ever For Pleasure / Espri
M: Lussi / Bolero De Ravel
K009778 POL009600040905 103GA06
133.

726

LANCOME SP POL 2006 Ogier ciemnogniada F: Cajero / Caretino
M: Losita 2 / Landwind II B
K010014 POL009640013406 103JL47
134.

722

LAUSSANNE 65 HOL GER 2011 Klacz gniada F: Larimar / Lavall II
M: S-Cantana / Caretino
K021560 DE421000108011
135.

754

LIBERATTO P SP POL 2002 Ogier kara F: Corofini
M: Loretta
K011026
136.

727

LITTLE CARTIER SP POL 2008 Wałach gniada F: Cartier II / Cheenook
M: Losita 2 / Landwind II B
K016799 POL009640013408
137.

131

LONDON 32 OS POL 2002 Ogier gniada F: Landstreicher
M: De Luxe
DE418180047502
138.

424

LUNA SP POL 2010 Klacz gniada F: Ukato / Stakkato
M: Lansada / Lancer III
K016430 616009510444710 105DC76
139.

345

MAROS 6 NIEM.SPORT POL 2010 Wałach kasztanowata F: Monte Bellini
M: Daleska
K024266 DE456370146210 105LO92
140.

724

NEMIROFF SP POL 2010 Wałach gniada F: Lasko / Lennon
M: Nanellie / Lauriston
K018932 616009670114110
141.

402

NERON WLKP POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Cottonclub / Cantus
M: Nawa IV / Gorset
K023347 POL00764004420512803
142.

343

NEVER MIND 22 KWPN NED 2004 Wałach gniada F: Numero Uno / Libero H
M: Chantana / Legaat
K018835 5280030412585 103HD85
143.

429

NILUS HOL POL 2010 Ogier ciemnogniada F: Numero Uno / Libero
M: Zypresse / Contender
K019292 DE421000406811 105XT28
144.

121

NINTO CHICO WESTF GER 2008 Wałach gniada F: Nintender /
M: Charmon /
K013858
145.

211

NIRMETTE SP POL 2008 klacz gniada/168 F: Hetman / Cantanis
M: Nagari / Winds Of Light
K013878 POL009530021508
146.

329

NOBILIS RHEINLANDER GER 2004 Klacz kasztanowata F: Cum Laude Z
M: Paola
K024517
147.

107

OKARINO SP POL 2007 Wałach gniada F: Pavarotti Van De Helle / Pilot
M: Obella / Cassini II
K011953 POL009590223807 103OH51
148.

753

ORBITAL SP POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Turbud Quirinus
M: Oriola
K017563
149.

425

ORIANA TRAK POL 2010 Klacz kara F: Lord Oder I / Oder
M: Oliwia Life / Life And Liberty
K016456 POL732010050910
150.

736

OSADKOWSKI DARPOL SP POL 2005 Wałach gniada F: Caprioland / Caprisio
M: Damy Sobie Radę / Danish Fort
K011693 POL009580324505 104EZ03
151.

737

OSADKOWSKI SATINO OLD POL 2009 Wałach kasztanowata F: Singulord Joter / Singulord Joter II
M: Balista / Balou du Rouet
K019252 DE418180685209 105OG32
152.

431

PAPILLON 142 WESTF GER 2001 Wałach ciemnogniada F: Phantom / Pilot
M: Indian Lady / Perlenglanz
K020405 DE441411593601 GER44276
153.

745

PEARL 80 REN DEU 2005 Klacz siwa F: Prado
M: Piroschka / Phantom
K011291
154.

746

PIEROT WESTF GER 2007 Wałach kasztanowata F: Piano II / Pilot
M: Tu Tuut / Lux
K011983 DE441411573907 104CI80
155.

704

POETIN WESTF GER 2008 Klacz gniada F: Piano II / Pilot
M: Falkenhof`s Lady Paradox / Landstreicher
K014177 DE441410972208
156.

103

QUASI DE KERGANE SF FRA 2004 Wałach kasztanowata F: Elan De La Cour / Vas Y Donc Longane
M: Guapa De Banville / Arpege Pierreville
K018723 25000104363759H 102WX07
157.

113

QUE PASA 5 KWPN GER 2006 Ogier siwa F: Quite Easy
M: LUODINE
KO19703
158.

112

QUE SERANDO OLD GER 2005 Wałach kasztanowata F: Quidam`s Rubin / Quidam de Revel
M: Arilena / Sandro
K015876 DE433330387505
159.

341

QUILIBET HOL GER 2003 Wałach ciemnogniada F: Quinar / Quidam De Revel
M: Najade II / Leandro
K014795 DE421000369903
160.

132

QUINCHELLA HOL GER 2008 Klacz ciemnogniada F: Quintero / Quantum
M: Up To Date IX / Chello I
K013995 DE421000154908 104HN36
161.

116

QUINLEEN HOL GER 2006 Klacz gniada F: Quantum / Quidam De Revel
M: N-Celin / Candillo
K023122 DE421000069906 103MJ36
162.

400

QUITANA OLD POL 2007 Klacz gniada F: Cola
M: Quanta/ Quidam's rubin
K013363 DE418181540907
163.

728

QUITOKI HOL GER 2008 Klacz gniada F: Catoki
M: Taquitta
Brak
164.

310

RISOTTO SP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Rudzianka / Arcus
K013503 POL009590047507
165.

420

ROCKY SP POL 2009 Wałach gniada F: Caretello B / Caretino
M: Red Allegra / Rommel
K020494 616009660709309 105FT01
166.

426

ROSA BELLA SP POL 2007 Klacz gniada F: Bajou Du Rouet
M: Rosa Fama
K012388
167.

705

ROXY Czeski Gorącokrwisty CZE 2007 Klacz F: Rock'n Roll
M: Cita
K017426
168.

318

RUDBEKIA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Faust Z
M: Bella
1111
169.

419

SANTIAGO OLD GER 2004 Ogier gniada F: Kannan / Voltaire
M: Concerta / Lancer III
K008930 DE418180103604 103OZ81
170.

326

SAZU 3 HAN GER 2004 Klacz kasztanowata/168 F: Stolzenberg / Stakkato
M: Sherlocks Piana / Sherlock Holmes
K020728 DE431312326104 104QV91
171.

417

SCIARA HS HAN GER 2007 Klacz kasztanowata F: Salito / Stakkato
M: Elektra / Escudo I
K024185 DE431311331307 104EH29
172.

205

SILVER STAR HOL POL 2010 Klacz siwa F: Legolas
M: /Carano
Brak
173.

405

SILVER V SP POL 2002 Wałach siwa F: Spartakus
M: Arenda
K007396
174.

406

SOLY JEAS HAN GER 2009 Klacz gniada/- F: Stolzenberg / Stakkato
M: Stolzenberg / Stakkato
K024443 DE431317406909
175.

723

STAKKATOL 7 OLD GER 2010 Wałach siwa F: Stakkatol / Stakkato
M: Celtic / Continue
K019652 DE433334015110
176.

114

STAKORADO HAN GER 2005 Wałach gniada F: Stakkato Gold / Stakkato
M: Acorada / Acorado
K011093 DE431310318405 103HX23
177.

203

STARCORNET HAN GER 2010 Wałach gniada F: Stakkato Gold /
M: Columbia / Cornet Obolensky
K024205 DE431310121210
178.

720

STIGMATICA HAN GER 2011 Klacz gniada F: Uccello / Now or Never M
M: Suerte / Stalypso
K022326 DE431314407411
179.

118

SUEDWINDS AMANDA HOL GER 2008 Klacz gniada F: Cassini II / Capitol I
M: Perlmutt I / Calido I
K020070 DE421000250908 104NQ43
180.

756

SUEDWINDS AMANDA HOL GER 2008 Klacz gniada F: Cassini II / Capitol I
M: Perlmutt I / Calido I
K020070 DE421000250908 104NQ43
181.

730

SUPREME HAN GER 2009 Klacz kara F: Edgar / Espri
M: Vorbuch 2 / Memphis
K023966 DE431319633809
182.

427

SZAFIR M SP POL 2006 Wałach gniada F: SO IN LOVE
M: SELENE M
11912
183.

401

SZAMBELAN SP POL 2004 Wałach gniada F: Balisco II
M: Szaki/Kissovo
K009294 10468 105QH23
184.

415

TALOUSIMONICA K Z ZANGERSHEIDE BEL 2006 Klacz kasztanowata/167 F: Taloubet K/ Galoubet A
M: Vanilla SKY/Hors La LOI II
Z651706 Z-651706 104ZL40
185.

410

TIBERIUS IMPERIAL HOLST Niemcy 2008 Wałach Gniada F: Talkative
M: O-Charisma IM/Calato
186.

302

TOKAJER 8 OLD GER 2008 Klacz gniada F: Tinka's Boy / Zuidpool
M: Axina / Acord II
K016742 DE418180171608 104ZT81
187.

315

TOULOUSE SAINT AMOUR SF FRA 2007 Ogier gniada F: Toulon / Heartbreaker
M: Iretha / Damiro B
K020585 25000107395345F 105AY69
188.

708

ULILEN PZHK POL 2010 Mare Bay F: Vandamme
M: Ulinela / Sir Neel
616009610227310 105VW33
189.

709

ULYSSE DE GRANDERIE SELLE FRANÇAIS FRA 2008 Wałach kasztanowata F: Newton De Kreisker
M: Lunanime De Grandry
K011640
190.

748

URODA SP POL 2001 Klacz ciemnogniada/162 F: Qumball / Kimball
M: Ulla Van De Heydehoek / Esprit De Conquete
K011011 POL009670011301 104VM46
191.

708

VANDAMME KWPN POL 2002 Ogier ciemnogniada F: Guidam / Quidam De Revel
M: Roberlina / Hemmingway
K006519 0202715 POL01976
192.

408

VIVE LE ROI SP POL 2009 Wałach gniada F: Vandamme / Guidam
M: Vamelia HBC / Placido
K018439 616009670139509
193.

422

VULKANA 6 NIEM. SPORT. GER 2010 Klacz siwa F: Vulkano / Voltaire
M: Levinia / Levisto
K025219 DE456570092210
194.

130

WAVANTOS V/D RENVILLEHOEVE KWPN NED 2003 Wałach gniada/175 F: Lux / Lord Calando
M: Avanta I / Wellington
K009341 5280030309709 102MZ43
195.

722

WHOOPY BOY SP POL 2011 Wałach gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Whoopy / Weinberg
K019672 616009690074711
196.

109

WIBARO SP POL 2007 Wałach siwa F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Wiagra / Graf Quidam
K014924 616009540151507 104OY63
197.

311

WIENA HOLSZTYŃSKA GER 2011 Klacz siwa F: Clarimo
M: Wachtel
K021948 105TE66
198.

714

WINNING MOOD KWPN NED 2003 Wałach gniada F: Hors La Loi II / Papillon Rouge
M: Nugata / Animo
K010337 5280030308996 102XV28
199.

717

WODKA-POLKA HOL GER 2006 Klacz gniada F: Candillo / Cassini I
M: Perhaps / Coriander
K011252 DE421000087006
200.

725

WONTENDRA HAN POL 2004 Klacz gniada/168 F: Contendro I / Contender
M: Acora / Acord II
K010721 DE431314208704 102VX99
201.

308

ZALVO KWPN POL 2004 Ogier kasztanowata F: Phin Phin / Chin Chin
M: Sarina / Calvados
K008472 5280030411274 103CC23
202.

108

ZAZOU SZUMAWA KWPN POL 2004 Wałach biała F: Cantos / Contender
M: Tomke H / Nairobi
K009947 5280030403262 102XO00
203.

105

ZIMOWA DAMA SP POL 2007 Klacz siwa F: Calico / Cassini I
M: Zicora / Calamillor
K012152 POL009670180107 104OA93
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Badaszko Justyna
SKJ Sopot
2018-08-02
23
2018-08-03
37
2018-08-04
29
Bawłowicz Katarzyna
KS Cortina Kaczenice
2018-08-02
2018-08-03
16
2018-08-02
35
2018-08-04
13
Cieślar Julia
St. KS KJK Szary Michałowice
POETIN (704)
2018-08-02
5
2018-08-03
5
2018-08-04
24
ROXY (705)
2018-08-02
45
2018-08-03
22
Czernik Natalia
KJ Wechta Rosnówko
FENNA (706)
2018-08-02
34
2018-08-03
25
2018-08-04
25
Dahlke Agata
KJ Sokół Damasławek
EULVE (707)
2018-08-02
18
2018-08-03
38
2018-08-04
20
ULILEN (708)
2018-08-02
6
2018-08-03
Dobkowska Milena
Stowarzyszenie WKJ Warszawa
2018-08-02
49
2018-08-04
32
2018-08-03
28
Dyżewska Ewa Aleksandra
Cysterny Szumlakowski Brzeg
EAZY BOY (710)
2018-08-02
29
2018-08-03
24
2018-08-04
15
EDESSO (711)
2018-08-02
2018-08-03
32
Forlini Samanta
Fundacja KJ Zbyszko
KONTENDRO (712)
2018-08-02
7
2018-08-03
4
2018-08-04
3
Gietka Agata
KJ Młyńska Struga
ARPEGGIO (713)
2018-08-02
24
2018-08-03
2018-08-04
33
Jaglarz Julia
Vanto Jumping Team
2018-08-02
4
2018-08-03
3
2018-08-04
2
Kalicińska Urszula
St. Warszawski KJ
2018-08-02
25
2018-08-03
1
2018-08-04
8
Kamińska Magda
KJ Avanti Opole
BRANDY (716)
2018-08-02
8
2018-08-03
14
2018-08-04
4
2018-08-02
22
2018-08-03
41
Kierznowska Aleksandra
KJ Kietlów
DENVER Z (718)
2018-08-02
15
2018-08-03
27
2018-08-04
17
Koza Paulina
KJ Trachy Sośnicowice
2018-08-02
9
2018-08-03
8
CABALTICA (719)
2018-08-02
32
2018-08-03
2018-08-04
16
Kozakiewicz Paulina
Karkonoski KJ
2018-08-02
41
2018-08-03
33
2018-08-04
Kozanecka Aleksandra
KJ Szumawa Bobrowiec
CALERO Z (758)
2018-08-02
40
2018-08-03
13
2018-08-02
2
2018-08-04
1
Koziarowska Natalia
WLKS Krakus
2018-08-02
14
2018-08-03
2018-08-04
11
2018-08-02
27
2018-08-03
2
Krasnowska Magdalena
Tuszyński KJ Garbówek
NEMIROFF (724)
2018-08-02
38
2018-08-03
9
2018-08-04
31
Krzeczowska Małgorzata
St. KS KJK Szary Michałowice
WONTENDRA (725)
2018-08-02
11
2018-08-03
11
2018-08-04
Laskowska Katarzyna
KJ Korona Wałcz
LANCOME (726)
2018-08-02
47
2018-08-03
2018-08-02
2018-08-03
42
Lehmann Dalia
Brak
QUITOKI (728)
2018-08-02
28
2018-08-03
10
2018-08-04
12
Liszewska Natalia
JKS u Robsonów
CALVADOS (729)
2018-08-02
26
2018-08-03
15
2018-08-04
Luty Dominika
SK Kruszyńscy
2018-08-03
21
2018-08-04
23
2018-08-02
1
2018-08-03
31
Mieszczak Julia
KJ KIETLÓW
2018-08-02
19
2018-08-03
20
2018-08-04
19
Mszyca Marta
JKS Hanna
2018-08-02
37
2018-08-03
40
2018-08-04
28
Mudry Aleksandra
WTK Hermanów
CALANTINO (735)
2018-08-02
33
2018-08-03
36
2018-08-04
27
Olszewska Agnieszka
KJ Osadkowski Jakubowice
2018-08-02
20
2018-08-03
23
2018-08-04
9
2018-08-02
30
2018-08-03
Ostrowska Adrianna
St. J Napoleńska Zagroda
ELBERO H (738)
2018-08-02
12
2018-08-04
6
2018-08-02
10
2018-08-03
17
Palmowska Natalia
Lotar Biskupiec
2018-08-02
21
2018-08-03
35
2018-08-04
Pawlicka Dajana
KJ Agro-Handel Śrem
CAIERO (741)
2018-08-02
3
2018-08-03
29
2018-08-04
13
Pomiankowska Joanna
KS Stangret Kielce
GIRL RV (742)
2018-08-02
39
2018-08-03
19
2018-08-04
7
Rosicka-Tyszko Joanna
Tuszyński KJ Garbówek
2018-08-02
17
2018-08-03
6
2018-08-04
18
Siarkiewicz Klaudia
Stowarzyszenie Warszawski KJ
PEARL 80 (745)
2018-08-02
13
2018-08-03
12
2018-08-04
10
Suska Juliana
KS Euro Holding
PIEROT (746)
2018-08-02
16
2018-08-03
18
2018-08-04
5
Szuber Beata
KJ Bachmat Pruszowice
FORT (747)
2018-08-02
31
2018-08-03
30
2018-08-04
26
URODA (748)
2018-08-02
48
Szumińska Beata
KJ Szumawa Bobrowiec
2018-08-02
44
2018-08-03
2018-08-04
2018-08-02
Szuń Katarzyna
KJ Sokół Damasławek
2018-08-02
46
2018-08-03
39
2018-08-04
Tomaszewska Paulina
JKS u Robsonów
HEKTORAS (757)
2018-08-02
36
2018-08-03
26
2018-08-04
22
Woźniak Izabela
UKJ Neksico Kędzierzyn
ORBITAL (753)
2018-08-02
42
2018-08-03
7
2018-08-04
21
Wylęga Marta
KJ Jumping Team Brynica
2018-08-02
43
2018-08-03
34
2018-08-04
30

Number of Riders: 40

Number of Horses: 203

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: KJ Osadkowski
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-042014-2, KJ Osadkowski Sp. z o.o.)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl