Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Mistrzostwa Polski w skokach przez przeszkody w kategorii Ladies
MISTRZOSTWA POLSKI 2018
Jakubowice, 02-05.08.2018

No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Badaszko Justyna SKJ Sopot
S
O007146
2. Bawłowicz Katarzyna KS Cortina Kaczenice
S
O001993
3. Cieślar Julia St. KS KJK Szary Michałowice
S
O007486
4. Czernik Natalia KJ Wechta Rosnówko
S
O003422
5. Dahlke Agata KJ Sokół Damasławek
S
O012845
6. Dobkowska Milena Stowarzyszenie WKJ Warszawa
2003 (JM.)
O040047
7. Dyżewska Ewa Aleksandra Cysterny Szumlakowski Brzeg
S
O003288
8. Forlini Samanta Fundacja KJ Zbyszko
1999 (MJ.)
O024587
9. Gietka Agata KJ Młyńska Struga
1997 (MJ.)
O027614
10. Jaglarz Julia Vanto Jumping Team
1999 (MJ.)
O022993
11. Kalicińska Urszula St. Warszawski KJ
S
O003724
12. Kamińska Magda KJ Avanti Opole
S
O002662
13. Kierznowska Aleksandra KJ Kietlów
2003 (JM.)
O024908
14. Koza Paulina KJ Trachy Sośnicowice
S
O001974
15. Kozakiewicz Paulina Karkonoski KJ
1997 (MJ.)
O033289
16. Kozanecka Aleksandra KJ Szumawa Bobrowiec
S
O004095
17. Koziarowska Natalia WLKS Krakus
S
O003126
18. Krasnowska Magdalena Tuszyński KJ Garbówek
S
O003541
19. Krzeczowska Małgorzata St. KS KJK Szary Michałowice
S
O003431
20. Laskowska Katarzyna KJ Korona Wałcz
S
O003188
21. Lehmann Dalia Brak
2001 (J.)
Brak
22. Liszewska Natalia JKS u Robsonów
1998 (MJ.)
O026546
23. Luty Dominika SK Kruszyńscy
S
O003979
24. Mieszczak Julia KJ KIETLÓW
S
O014303
25. Mszyca Marta JKS Hanna
1997 (MJ.)
O022647
26. Mudry Aleksandra WTK Hermanów
S
O010231
27. Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice
S
O003319
10092431
28. Ostrowska Adrianna St. J Napoleńska Zagroda
S
O009229
29. Palmowska Natalia Lotar Biskupiec
S
O013754
30. Pawlicka Dajana KJ Agro-Handel Śrem
1998 (MJ.)
O012267
31. Pomiankowska Joanna KS Stangret Kielce
S
O003873
10046832
32. Rosicka-Tyszko Joanna Tuszyński KJ Garbówek
S
O001931
33. Siarkiewicz Klaudia Stowarzyszenie Warszawski KJ
S
O002862
34. Suska Juliana KS Euro Holding
2003 (JM.)
O036369
35. Szuber Beata KJ Bachmat Pruszowice
S
O000621
36. Szumińska Beata KJ Szumawa Bobrowiec
S
O003944
37. Szuń Katarzyna KJ Sokół Damasławek
S
O002734
38. Tomaszewska Paulina JKS u Robsonów
S
O002880
39. Woźniak Izabela UKJ Neksico Kędzierzyn
S
O013999
40. Wylęga Marta KJ Jumping Team Brynica
S
O009922
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

102

ABIGEJ KWPN GER 2005 Klacz gniada F: Lupicor / Lux
M: Niki Nanita / Concorde
O: Leszek Chełstowski
B:
K010102 5280030505557 103EW78
2.

334

AMERIQUE LANDAIS SF FRA 2010 Wałach gniada F: Helios De La Cour / Papillon Rouge
M: Narcotique Landaise / Socrate de Chivre
O: Hubert Kierznowski
B: Hubert Kierznowski
K018896 10357754W
3.

752

ARCADIUS 6 HOL GER 2010 Wałach ciemnogniada F: Aragorn / Acorado
M: P-Comtesse / Contender
O: Borys Kramer
B:
K025483 DE421000190810
4.

731

ARCHIMEDES KWPN NLD 2005 Wałach F: TJUNSKE
M: URELLA
O: IWONA KRUSZYŃSKA
B: HOLANDIA
K016296
5.

713

ARPEGGIO SP POL 2005 Wałach kasztanowata/163 F: Lumpi / Limelight
M: Atena / Grandios
O: Andrzej Ostrowski
B: Diter Staniek
K013109 POL009540042605
6.

125

ASTERIX WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Heleris / Elektronas
M: Asta / Hamlet Go
O: Robert Hestkowski
B: SK Liski
K015006 616007600272409 104QX92
7.

320

AUGUST KWPN NED 2005 Wałach gniada/170 cm F: Lupicor / Lux
M: Paulien / Karandasj
O: Joanna Malepszy
B:
K011423 5280030503290 104NL42
8.

421

BAILANDO WLKP POL 2008 Ogier kasztanowata F: Aravel II / Luron
M: Bossa Nova / Carbano
O:
B: Krzysztof Lik
K013436 POL007590152908 104OZ10
9.

209

BEBETO KWPN NED 2006 Wałach siwa F: Action - Breaker / Heartbreaker
M: Mera / Fedor
O: Piotr Pawlicki
B: Piotr Pawlicki
K010759 5280030607357 103OZ42
10.

342

BERLINA KWPN POL 2006 Klacz kasztanowata F: Carthino Z / Carthago
M: Carolina Z / Calvaro Z
O: Iwona Skrzypiec
B: H. A. M. Lurvink, Haarle Gem Tybbergen
K022751 5280030607214 103YZ70
11.

716

BRANDY OLD POL 2011 Wałach kasztanowata/169 F: Burberry / Balou Du Rouet
M: Melody M / Castiglione L
O: Magda Kamińska
B: Magda Kamińska
K021112 DE433332146211
12.

346

BUTTERFLY HOL GER 2007 Klacz kasztanowata F: Lancer II / Landgraf I
M: Kyra XXIII / Condrieu
O: Firma Infra
B:
K014800 DE421000109108 104WU70
13.

434

C-LANCASTER HAN POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Lanselot / Leandro
M: Coma / Atut
O: Marian Gomułkiewicz
B: Marian Gomułkiewicz
K014617 616009670115305
14.

719

CABALTICA OS Niemcy 2008 Klacz Kasztan F: Cordiolan
M: Grand Baluba/Baloubet du Rouet
O: Tadeusz Koza
B: Gestuet Lewitz
104QJ86
15.

741

CAIERO HOL GER 2011 Wałach gniada F: Connor / Casall
M: Nusella / Carpaccio
O: Dajana Pawlicka
B: Piotr Pawlicki
K019056 DE421000127611 105QK11
16.

735

CALANTINO HOL GER 2010 Wałach siwa F: Cardino / Carthago
M: Kismet / S.A.Sir Henri
O: Aleksandra Mudry
B: Linse Burkhardt
K020135 DE421000592610
17.

758

CALERO Z ZANG NED 2009 Wałach gniada F: Cicero Z / Carthago Z
M: Shannon / Sandro Z
O: Paweł Kozanecki
B:
K018416 056015Z55678509 104QE29
18.

733

CALIPSO DU MESNIL SP POL 2004 Wałach gniada F: Galisco Du Mesnil / Jalisco B
M: Caranba / Carbid
O: Małgorzata Machnio-Mieszczak
B:
K009666 POL009670094704 104EE37
19.

729

CALVADOS SP POL 2009 Wałach gniada/172 F: Wizjoner / Rytm
M: Coralie V / Micko Platere
O: Zbigniew Liszewski
B: Natalia Dworniczak
K020381 616009670147309
20.

210

CAMPARI KWPN NED 2007 Wałach kara F: Up To Date / Camerino
M: May Fair / Falco
O: Piotr Pawlicki
B:
K017985 528003000702846 104ZU01
21.

206

CAMPINO 467 WESTF POL 2009 Wałach gniada/168 F: Contendro I / Contender
M: Kampina De Acord / Acord II
O: Dariusz Matuszewski
B: Montis Sp z o. o.
K020050 DE441411197109 104PL75
22.

106

CAPTAIN KWPN NED 2007 Wałach gniada/176 F: Unaniem / Numero Uno
M: Symphonie / Mermus R
O: Zuzanna Gowin
B: H. De Roover
K020293 528003000701074 103NS07
23.

413

CARDHU OS DEU 2010 Klacz kara F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Castina / Carinue
O: Artur Biegalski
B: Gestuet Lewitz
K017099 DE418184084910 DE418184084910
24.

331

CARETANA OLD GER 2010 Klacz kasztanowata/165 F: Cartoon / Carthago
M: Cha-Cha Z / Caretano 2
O: Edyta Pisarska
B: Gestuet Lewitz
K018588 DE418184014410
25.

433

CARLO R HOL GER 2010 Wałach siwa/168 F: Carlos DZ / Cantus
M: Fidele Deern / Coriolan
O: Beata Wcisło
B: Anneliese Siebert
K018382 DE421000110610
26.

404

CARPEDIEM Holsztynska POL 2002 Ogier gniada F: Coriano
M: Divola
O: Martyna Ostapczuk
B: Franz Erdner
K006555
27.

418

CARTIER SP POL 2005 Wałach siwa F: Fair Play Coudreau / Abdullah
M: Casablanca / Elvis
O: ASC Workers
B: Joanna Czaja
K010016 POL009630121405 102UZ84
28.

324

CARTOGRAN'S KISS OLD GER 2006 Ogier kasztanowata F: Cartogran / Carthago
M: Celeste Z / Canabis
O: Izabela Doering
B: Gestuet Lewitz
K012701 DE418180527206
29.

204

CASANOVA 468 HOL GER 2009 Wałach gniada F: Carrico
M: Soriella
O: Brak
B: Btak
Brak
30.

403

CASSAWA Traken POL 2006 Klacz inna F: Ałtaj
M: Castella
O: Zbigniew Korek
B: Sk Liski
K011198
31.

133

CASSIO MELLONI OLD DEU 2007 Wałach siwa F: Caretino
M: Ornelia/Cassini I
O: Pro-Fur Farm Equipment
B: Andresen, Hansjoerg Dr.
DE 421000061807
32.

317

CASTELLO BRANCO SP POL 2008 Wałach gniada F: Casin
M: Prunelka
O: Marek Niewiadomski
B: Hinrich Klosse
111
33.

348

CATHRINA F Deutsches Sportpferd 2005 Klacz Gniada F: Con Capitol
M: SB.I/Carpaccio
O:
B: Manfred Rosner
103EJ13
34.

127

CATLIN SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Ulisses / Karandasj
M: Catosale / Capucino
O: KS Nad Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K013987 616009510415909 104HO84
35.

115

CEDRICK 11 MECKL GER 2007 Wałach gniada/170 F: CHACCO-BLUE
M: PAULINE
O: HAGEN RIDZKOWSKI
B: SILVIA BREHMER
BRAK DE427270016907 105ZM74
36.

316

CENTOO SWB SWE 2005 Wałach ciemnogniada F: Cardento / Capitol I
M: Aqua / Aram
O: Ryszard Kiewrel
B: Ann-Catrin Lafwars
K022594 752004540501001 103EO35
37.

322

CEREMBER ME M KWPN NED 2007 Klacz gniada/165 F: Landlord / Landgraf I
M: Remember Me M / Cash
O: DiM SA
B: Veehandel Musterd BV
K020406 528003000702628 104OE35
38.

212

CERENSKY HOL. GER 2009 Wałach ciemnogniada F: Cornet Obolensky / Clinton
M: T-Iguacu / C-Ingmar
O: Michalina Szmytka
B: Joanna Małuszyńska
K024737 DE421000278310 105XL85
39.

122

CHACCLANA OLD GER 2009 Klacz ciemnogniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Ramilana / Capilano
O: Krzysztof Dyrek
B: Gestut Lewitz
K019682 DE418180117809 104GV16
40.

734

CHACCO PERFECT S Niem. Sport. POL 2009 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Georgina Plus-S / Louis
O: Mirosława Mszyca
B: Zbigniew Szumlakowski
K019273 DE455879011009
41.

119

CHACITOL OLD GER 2005 Wałach gniada F: Chacco Blue
M: Finja
O: Andrzej Okła
B: lewitz
brak
42.

749

CHARDONNAY SZUMAWA OLD GER 2010 Klacz gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Granoxa / Filius
O: Krzysztof Szumiński
B: Julia Becker
K023028 DE418180171910
43.

305

CHECKPOINT CHARLY 6 OLD GER 2007 Wałach gniada F: Chambertin / Cambridge
M: Goldfee / Lord Pezi
O: Thomas Von Werner
B:
K018331 DE418180025607
44.

314

CHICHARITO BLUE OS Niemcy 2009 Wałach Gniada F: CHACCO BLUE
M: CHIARA /LANDGOLD
O: Andrzej Okla
B: Gestuet Lewitz
K018147 DE418180135109 104PY34
45.

134

CHINTABLUE OLD GER 2009 Wałach kasztanowata F: Chintan / Cento
M: Dociacca / Chacco-Blue
O:
B:
K020129 DE418184093609 104TV43
46.

207

CHOCOLATE BLUE OS GER 2010 Klacz gniada/168 F: Chacco-Blue/Chambertin
M: Carousa/Carinue
O: Weronika Minkiewicz
B: Gestut Lewitz
K020110
47.

407

CHRISTIANO I L WESTF GER 2008 Wałach gniada F: Christiano / Coriano
M: Phoenix ST / Phönix
O: Władysław Sobocki
B: Meinolf Wieseler
K013840 DE441410105308
48.

113

CISALL FS DSP GER 2009 Gelding Bay F: CIACOMO (HOLST)
M: SALANDA FS (BRAND)/LANDSIEGER (OLD)
O: Michal Kazmierczak & Ryszard Walas
B: Matthias Schulze
DE456570343309 104QY27
49.

306

CLARENCE S Holsztyn GER 2006 Wałach kasztanowata F: CANTO
M: STARLIGHT I
O: BEDYNSKI DARIUSZ
B: STREHLE CARSTEN
BRAK 105PI92
50.

416

CLICQUOT Niem. Sport. GER 2010 Wałach siwa F: Candiavolo / Cantus
M: Abraxis / Carpalo
O: Ewa Jannasz
B: Waldemar Kaluzla
K017799 DE455870127810
51.

750

COCA SZUMAWA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Cola / Contender
M: Lotte / Levantos I
O: Krzysztof Szumiński
B: Adam Sosnowski
K019784 616009670142910 104WM73
52.

721

COCO ALBORADA Z ZANG BEL 2008 Wałach ciemnogniada F: Candillo Z / Cassini I
M: Landaika Z / Landgold
O: Paulina Kozakiewicz
B: Petter Bastilians
K020473 056015Z55668508
53.

412

CODETIA VDL KWPN NED 2007 Klacz ciemnogniada F: Hold Up Premier / Narcos II
M: Godetia / Jasper
O: Lidia Baranska
B: VDL Stud
K013072 528003000712597 104FE75
54.

423

COME ON DONE Z ZANG BEL 2007 Wałach gniada F: Crown Z / Carthago Z
M: Baluga / Ziwago
O: MOBI Sp. z o. o. Sp. k.
B: Zangersheide
K024515 Z575707 104NM78
55.

200

COMET 235 OLD POL 2008 Wałach gniada F: Contendro I / Contender
M: Aribeska / Acord II
O: Joanna Małuszyńska
B: Christina Schneider
K018821 DE433330404808
56.

332

COMPASS WESTF POL 2008 Wałach gniada/174 F: Cavalier (Mister) / Maykel
M: La Bonne II / Landstreicher
O: Filip Babiak
B: Szymon John
K018852 DE441411363708 105RF24
57.

414

CONN RUBINA Hanowerska GER 2011 Klacz ciemnogniada/166 F: Connor/Casall
M: Thara I/Quidam’s Rubin
O: RJT Sp z o.o.
B: Trost Ute
Brak DE4210000085411
58.

701

CONTENDRO WORLD WESTF POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Contendro I / Contender
M: Rubina/ Rotspon
O: Elżbieta Mallert
B: Elżbieta Mallert
K020219
59.

339

CORIWAY HOL POL 2011 Klacz gniada F: Connor / Casall
M: Ulana G / Clearway
O: Emilia Chmielowska
B: Genicke Hans-Hermann
K020444 DE421000201911 105OJ24
60.

344

CORRADO X HOL POL 2008 Wałach gniada F: Corrado I / Cordelabryere
M: Baroness X / Fernando
O: Marek Lewicki
B:
K015030 DE421000282408
61.

304

CORVALL HOL GER 2010 Wałach gniada F: Clamiro / Clearway
M: Highlight II / Langraf I
O: Herta Spółka zoo
B:
K024734 DE421000078110
62.

702

COURTNEY 11 OLD GER 2009 Klacz ciemnogniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Lambada / Laurin
O: Katarzyna Bawłowicz
B: Gerd Wieker
K019306 DE433330177309 104ZE87
63.

309

CYANDRA HOL GER 2004 Klacz ciemnogniada F: Contender / Calypso II
M: P-Lyandra / Lavaletto
O: Tomasz Milczarek
B:
K014412 DE421000254404
64.

718

DENVER Z ZANG NED 2004 Gelding Other F: DUTCH CAPITOL
M: KINA B (KWPN)/BOREAS (KWPN)
O: Hubert Kierznowski
B: J. H. M. Custers
Z-612504 103AM23
65.

201

DHAHA KWPN NED 2008 Wałach gniada/178 F: Vincenzo / Numero Uno
M: Zita / Cantos
O: Beata Grundkowska
B: G. Scheper
K014156 528003000808787 104FP17
66.

432

DIMPLE OLD POL 2009 Ogier gniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Queen De Revel / Quidam`s Rubin
O: Anita Wawrzyniak
B:
K015243 DE418180155809 104WI94
67.

335

DIOR V. KWPN NED 2008 Ogier ciemnogniada F: Indoctro / Capitol I
M: Leslie / Garanco
O: Hubert Kierznowski
B:
K018748 528003000808987
68.

129

DIRTY HARRY KWPN NED 2008 Wałach gniada F: Lord Z / Lord
M: Wilanda / Emilion
O: Tomasz Michalski
B:
K019165 528003000806369 104KI90
69.

715

DISCOVER-S KWPN NED 2008 Wałach gniada F: Zacharov / Clinton
M: Zally / Santo Amigo
O: Piotr Kaliciński
B:
K018315 528003000805374
70.

128

DJARVI B KWPN NED 2008 Klacz kara F: Zento / Quasimodo Z
M: Passe Partout B / Karlstad
O: KS Nad Wigrami
B: L. Bethlehem
K012079 528003000804968 103XJ65
71.

336

DOLORES M SP POL 2009 Klacz gniada/180 F: Le Voltaire / Voltaire
M: Darda / Rosey
O: Jasmina Dmyszewicz
B: Adam Maras
K018256 616009690010209
72.

347

DRAGON SP POL 2001 Wałach gniada F: Elvis / Le Mexico
M: Dygresja / Kasjan
O: Paweł Bolko
B: Ddrei w Stud Farms Sp. z o. o.
K006097 POL009670004101 102MW38
73.

126

DUKE KWPN POL 2008 Wałach gniada F: Phin Phin /
M: Wienke /
O: Beniamin Tomaszewski
B: Reolf Brill
K014336 528003000805017
74.

328

DURANO W KWPN NLD 2008 Ogier gniada F: Vincenzo
M: Valanita
O: Leszek Sasinowski
B: J. W.Van Wessel
K012754
75.

710

EAZY BOY KWPN NLD 2009 Ogier siwa F: Eurocommerce Zurich /
M: Veroniek /
O: Stajnia Sportowa EquiRex
B: D. Veldhoen-Plas
brak
76.

711

EDESSO KWPN NLD 2009 Wałach gniada F: Zahros R /
M: Adesi /
O: Ewa Aleksandra Dyżewska
B: A. De Gorter
brak
77.

321

EFRON SP POL 2004 Wałach gniada F: Avero / Athlet Z
M: Erotyka / Elmero
O: Joanna Malepszy
B:
K011964 POL009611116304
78.

738

ELBERO H KWPN NED 2009 Klacz siwa F: Odermus R / Calido
M: Niporto / Libero H
O: SO Bogusławice
B:
K020078 528003200908142 104SQ56
79.

312

ELOMAH KWPN NED 2009 Klacz gniada F: Campbell VDL / Cassini I
M: Whynonah / Haarlem
O: Norpol Inge Brattli
B: Norpol Inge Brattli
K022418 528003200905507 104WF62
80.

755

ELWICA DN KWPN NED 2009 Klacz siwa F: Cardento / Capitol I
M: Wica Van De Hermitage / Ahorn
O: Paweł Bado
B: D. Noordhuis, Wijster
K018442 528003200906544 104WJ69
81.

739

ENDLESS LOVE KWPN NED 2009 Wałach ciemnogniada F: Warrant / Numero Uno
M: Ajelsinaa / Burggraaf
O: Adrianna Ostrowska
B:
K018683 528003200905392 104TO53
82.

436

ESCALONA HAN. GER 2001 Klacz gniada F: Escudo
M: Cherrybomb
O: Anna Michalak
B: Niemcy
K006759
83.

120

ETO'O KWPN NED 2009 Wałach gniada F: Tygo / Numero Uno
M: Karla / Graaf Grande
O: Anna Kiełb
B: Kran Muskens
K022703 528003200906844 104QU35
84.

707

EULVE KWPN NED 2009 Klacz ciemnogniada F: Carambole / Cassini I
M: Ulive / Karandasj
O: Antoni Dahlke
B: Antoni Dahlke
K023126 528003200914366
85.

430

EXIT REMO KWPN NED 2009 Wałach kara F: San Remo
M: Phantastia / Ferro
O: DIM SA
B: Brak
K018569
86.

137

FABERGE H & S KWPN Holandia 2010 Wałach Gniada F: CORNEILLE
M: TADERMIE/BURGGRAAF
O: Saunopol Maciejewski Sp. J.
B: T.C. Heeregrave- Smits & R Heeregrave
528003201001953 105CX44
87.

327

FADINA PP KWPN NED 2010 Klacz gniada/174 F: Vigaro / Tangelo Van De Zuuthoeve
M: Padina / Burggraaf
O: MMS Progress Sp. z o. o.
B: H. Poppelaars
K020756 528003201008676 105DA94
88.

706

FENNA KWPN NED 2010 Klacz gniada F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Artuna / Sam R
O: Ludwika Miklaszewska
B:
K022709 528003201004168 105BX35
89.

138

FIRST LADY KWPN NED 2010 Klacz gniada F: Clinton / Corrado I
M: Woytilla / Quidam De Revel
O: Michał Ziębicki
B:
K022454 528003201005939 105BK42
90.

202

FIRST ONE KWPN POL 2010 Wałach gniada F: Gaillard De La Pomme / Nabab De Reve
M: Carina / Carthino Z
O: Tomasz Klein
B: Tomasz Klein
K021262 528003201002109
91.

747

FORT KWPN NED 2010 Wałach gniada F: Berlin / Cassini I
M: Wucinda / Heartbreaker
O: Beata Szuber
B:
K020185 528003201002934 105VX16
92.

104

FRAPANT KWPN POL 2010 Wałach gniada F: Unaniem / Numero Uno
M: Basta / Concerto
O: Dorota Kowala
B:
K019121 528003201012935
93.

703

FULL PLEASURE HAN GER 2004 Wałach kasztanowata F: Full House / Dashing Blade
M: Fritzi / For Pleasure
O: Katarzyna Bawłowicz
B:
K009656 DE431316627904 104PA27
94.

409

GARLAND SP POL 2009 Wałach gniada F: D'Cin Cin PG / Calderon
M: Granada PG / Calderon
O: Milena Kowalczyk
B: Remigiusz Makowski
K017960 616009661129409
95.

303

GILEA SP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Ludger / Laptop
M: Gaisma / Gints L 1198
O: Polskie Łowy Sp. z o. o.
B: Sylwester Kosiński
K016884 POL009680006806 105DJ37
96.

742

GIRL RV KWPN POL 2011 Klacz gniada/166 F: Quality Time / Quantum
M: Cottica II RV / Verdi
O: Joanna Pomiankowska
B: Stoeterij Renken
K021259 528003201105142 105EQ84
97.

333

GUSTIQUE KWPN NED 2011 Klacz siwa/166 F: Bustique / Indoctro
M: Modependence / Corofino
O:
B: J. Vrenken
K020804 528003201101450 105PS28
98.

100

HEARTBREAKER 5 KWPN NED 2001 Wałach gniada F: Heartbreaker / Nimmerdor
M: Nafanory / G. Ramiro Z
O: Michał Ziębicki
B: J./A./G. Sturkenboom -Vernooy
K008350 0110926 POL40411
99.

757

HEKTORAS Trank. LTU 2011 Ogier Kary F: Piligrimas
M: Hipe/Horalas
O: Robert Hestkowski
B: UAB Nemuno Zirgynas
105JQ60
100.

124

HELIOS VAN DE NOORDHEVEL BWP BEL 2007 Ogier gniada F: Heartbreaker / Nimmerdor
M: Laruna / Larome
O: Anna Szary-Ziębicka
B: Corneel Franken
K016755 BELW262478BWP 103TE66
101.

110

HIPOIDAS TRAK LTU 2006 Ogier gniada F: 104QX92
M: Hipe / Horalas
O: Robert Hestkowski
B: SK Nemunas (Nemuno Stud)
K019467 LTU002520159706 104XD55
102.

136

ILATINA BWP BEL 2008 Klacz gniada F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Cita vc B Bos / Carthago
O: Jacek Kuźma
B: Sonia Deckx
K024589 056002W00268271 104IA32
103.

319

IRONIA OLD POL 2010 Klacz gniada F: Canstakko / Canturo
M: Inpiration / Incolor
O: Lech Januszewski
B: Małgorzata Siergiej
K017976 DE418181686210 105RM16
104.

740

JACKPOT VAN'T ZONNEVELD Belgijski Koń Gorącokrwisty BEL 2009 Wałach gniada F: BENTLEY VD HEFFINCK
M: EUCLASE
O: ALFRED PALMOWSKI
B: CHRISTIAN MERTENS
K018917
105.

123

JERICO SP POL 2008 Ogier siwa F: Wieland / Werenfels
M: Jennifer / Ever For Pleasure
O:
B:
K013291 POL009660370608 104RI79
106.

208

JOGA SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Le Voltaire / Voltaire
M: Jara / Revel
O: Ryszard Minkiewicz
B: SK Rzeczna
K017974 POL009600090508 105KP52
107.

732

KARDO VAN'T STEENPUTJE BWP BEL 2010 Wałach ciemnogniada F: Darco / Lugano van la Roche
M: Pehatra Van't Steenputje / Feinschnitt I V D Richter
O: Iwona Kruszyńska
B:
K023507 056002W00295062
108.

111

KEMBALL SP POL 2005 Ogier ciemnogniada F: Qumball / Kimball
M: Karbana / Carbano
O: Krzysztof Kalinowski
B: Krzysztof Kalinowski
K010603 POL009660709205 104QE40
109.

744

KENTUCKY'S PICOBELLO BWP BEL 2010 Ogier siwa F: Mr Blue / Couperus
M: Copy Picobello Z / Carthago Z
O: Joanna Rosicka-Tyszko
B: Picobello Stables
K017899 056002W00296046 105BN41
110.

323

KILPATRICK ROYAL Irish Sport Horse IRL 2007 Wałach siwa/173 F: Concorde / Voltaire
M: Kilpatrick Miss Cruise / Cruising
O: DiM SA
B: Irish Horse Board Co-op
K018484 372414004652761 104OE36
111.

712

KONTENDRO WESTF GER 2008 Wałach ciemnogniada F: Contendro I / Contender
M: Kaloe / Spartakus
O: Samanta Forlini
B: Andrzej Herrmann
K014782 DE441411900208 104ZU72
112.

411

KOSOW CANNMOR HOL GER 2005 Wałach siwa F: Colman / Carthago
M: E-Fan / Grundyman
O: Jacek Kosow
B: Udo Wagner
K018924 DE421000321805 104UO92
113.

301

LA DAME BLANCHE L HOL POL 2009 Klacz siwa F: Cassiano / Cassini I
M: A-Larika / Lagos
O: Grażyna Baehr
B: Henrike Feldhaus
K016630 DE421000301509 105AZ80
114.

307

LA PAZ SP GER 2005 Wałach gniada F: Palegro / Power
M: Lansada / Lancer III
O:
B:
K012016 DE421000172903
115.

300

LA STRADA L SP POL 2005 Klacz ciemnogniada F: Bischof L / Bachus
M: La Paloma L / Lord Kemm
O: Grażyna Baehr
B:
K015422 POL009580227505 104UP80
116.

313

LACOSTE142 Holsztyński GER 2011 Wałach gniada F: Limbus
M: Zantana I
O: Bedyńska Wiktoria
B: Vatanperver Serdar-Henky
brak 105NA57 DE 421000284011
117.

325

LADYKRACHER 8 HAN GER 2002 Ogier gniada/165 F: Landclassic / Landadel
M: Beresina / Silvester
O: Kinga Leszek-Karwańska
B: Helga Goerlich
K009575 DE431316552402
118.

428

LAMBI SP POL 2005 Wałach gniada F: Ever For Pleasure / Espri
M: Lussi / Bolero De Ravel
O: Dominika Bach
B:
K009778 POL009600040905 103GA06
119.

726

LANCOME SP POL 2006 Ogier ciemnogniada F: Cajero / Caretino
M: Losita 2 / Landwind II B
O: Katarzyna Laskowska
B: Katarzyna Laskowska
K010014 POL009640013406 103JL47
120.

754

LIBERATTO P SP POL 2002 Ogier kara F: Corofini
M: Loretta
O: Łukasz Wylęga
B: Witold Polowczyk
K011026
121.

727

LITTLE CARTIER SP POL 2008 Wałach gniada F: Cartier II / Cheenook
M: Losita 2 / Landwind II B
O: Katarzyna Laskowska
B: Katarzyna Laskowska
K016799 POL009640013408
122.

131

LONDON 32 OS POL 2002 Ogier gniada F: Landstreicher
M: De Luxe
O: Wechta spółka zoo
B: Bernard Horstkoetter
DE418180047502
123.

424

LUNA SP POL 2010 Klacz gniada F: Ukato / Stakkato
M: Lansada / Lancer III
O: Karolina Kurosz
B: SK Nad Wigrami
K016430 616009510444710 105DC76
124.

345

MAROS 6 Niem.sport POL 2010 Wałach kasztanowata F: Monte Bellini
M: Daleska
O: Lewicki
B: ...
K024266 DE456370146210 105LO92
125.

724

NEMIROFF SP POL 2010 Wałach gniada F: Lasko / Lennon
M: Nanellie / Lauriston
O: Magdalena Krasnowska
B: Jacek Mierzwiński
K018932 616009670114110
126.

402

NERON WLKP POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Cottonclub / Cantus
M: Nawa IV / Gorset
O: Zbigniew Korek
B: Robert Zieliński
K023347 POL00764004420512803
127.

343

NEVER MIND 22 KWPN NED 2004 Wałach gniada F: Numero Uno / Libero H
M: Chantana / Legaat
O: Aleksandra Porzuckowiak
B: Bolscher
K018835 5280030412585 103HD85
128.

429

NILUS HOL POL 2010 Ogier ciemnogniada F: Numero Uno / Libero
M: Zypresse / Contender
O: Wojciech Matyla
B: Andreas Kosicki
K019292 DE421000406811 105XT28
129.

121

NINTO CHICO WESTF GER 2008 Wałach gniada F: Nintender /
M: Charmon /
O: Sławomir Miąsko
B:
K013858
130.

211

NIRMETTE SP POL 2008 Klacz gniada/168 F: Hetman / Cantanis
M: Nagari / Winds Of Light
O: Wojciech Rynkiewicz
B: Monika Jackiewicz
K013878 POL009530021508 104MB64
131.

329

NOBILIS Rheinlander GER 2004 Klacz kasztanowata F: Cum Laude Z
M: Paola
O: Rafal Parkitny
B: Franz Reinartz
K024517
132.

107

OKARINO SP POL 2007 Wałach gniada F: Pavarotti Van De Helle / Pilot
M: Obella / Cassini II
O: Sylwia Grzegorzewska
B: Andrzej Kubik
K011953 POL009590223807 103OH51
133.

753

ORBITAL SP POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Turbud Quirinus
M: Oriola
O: Izabela Woźniak
B: SK Nowielice
K017563
134.

736

OSADKOWSKI DARPOL SP POL 2005 Wałach gniada F: Caprioland / Caprisio
M: Damy Sobie Radę / Danish Fort
O: ATTIS PPR Sp. z o. o.
B:
K011693 POL009580324505 104EZ03
135.

737

OSADKOWSKI SATINO OLD POL 2009 Wałach kasztanowata F: Singulord Joter / Singulord Joter II
M: Balista / Balou du Rouet
O: ATTIS P.P.ROL. Sp. z o. o.
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K019252 DE418180685209 105OG32
136.

431

PAPILLON 142 WESTF GER 2001 Wałach ciemnogniada F: Phantom / Pilot
M: Indian Lady / Perlenglanz
O: DIM S. A.
B:
K020405 DE441411593601 GER44276
137.

745

PEARL 80 REN DEU 2005 Klacz siwa F: Prado
M: Piroschka / Phantom
O: Klaudia Siarkiewicz
B: Gunter Mulder
K011291
138.

746

PIEROT WESTF GER 2007 Wałach kasztanowata F: Piano II / Pilot
M: Tu Tuut / Lux
O: Euro Holding Sp. z o. o.
B:
K011983 DE441411573907 104CI80
139.

704

POETIN WESTF GER 2008 Klacz gniada F: Piano II / Pilot
M: Falkenhof`s Lady Paradox / Landstreicher
O: Jan Cieślar
B:
K014177 DE441410972208
140.

103

QUASI DE KERGANE SF FRA 2004 Wałach kasztanowata F: Elan De La Cour / Vas Y Donc Longane
M: Guapa De Banville / Arpege Pierreville
O: Pro-Fur Farm
B:
K018723 25000104363759H 102WX07
141.

112

QUE SERANDO OLD GER 2005 Wałach kasztanowata F: Quidam`s Rubin / Quidam de Revel
M: Arilena / Sandro
O: Magda Kamińska
B:
K015876 DE433330387505
142.

341

QUILIBET HOL GER 2003 Wałach ciemnogniada F: Quinar / Quidam De Revel
M: Najade II / Leandro
O: Jakub Kubiak
B: Jessen Frank
K014795 DE421000369903
143.

132

QUINCHELLA HOL GER 2008 Klacz ciemnogniada F: Quintero / Quantum
M: Up To Date IX / Chello I
O: Wechta Sp. z o. o.
B:
K013995 DE421000154908 104HN36
144.

116

QUINLEEN HOL GER 2006 Klacz gniada F: Quantum / Quidam De Revel
M: N-Celin / Candillo
O: Sławomir Polikowski
B: Kristina Schroeder
K023122 DE421000069906 103MJ36
145.

400

QUITANA OLD POL 2007 Klacz gniada F: Cola
M: Quanta/ Quidam's rubin
O: Kazimierz Mordaka
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K013363 DE418181540907
146.

728

QUITOKI HOL GER 2008 Klacz gniada F: Catoki
M: Taquitta
O: Brak
B: Brak
Brak
147.

310

RISOTTO SP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Rudzianka / Arcus
O: Nina Milczarek
B:
K013503 POL009590047507
148.

420

ROCKY SP POL 2009 Wałach gniada F: Caretello B / Caretino
M: Red Allegra / Rommel
O: Emilia Olczak-Kozioł
B: Agata Zawada
K020494 616009660709309 105FT01
149.

426

ROSA BELLA SP POL 2007 Klacz gniada F: Bajou Du Rouet
M: Rosa Fama
O: Mirosław Bach
B: ,
K012388
150.

705

ROXY Czeski Gorącokrwisty CZE 2007 Klacz F: Rock'n Roll
M: Cita
O: Aleksandra Kościelna
B: -
K017426
151.

318

RUDBEKIA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Faust Z
M: Bella
O: Marek Niewiadomski
B: Stado ogierów boguslawice
1111
152.

419

SANTIAGO OLD GER 2004 Ogier gniada F: Kannan / Voltaire
M: Concerta / Lancer III
O: Monika Kłapińska
B:
K008930 DE418180103604 103OZ81
153.

205

SILVER STAR HOL POL 2010 Klacz siwa F: Legolas
M: /Carano
O: Brak
B: Brak
Brak
154.

405

SILVER V SP POL 2002 Wałach siwa F: Spartakus
M: Arenda
O: Martyna Ostapczuk
B: Koperski Zbigniew
K007396
155.

723

STAKKATOL 7 OLD GER 2010 Wałach siwa F: Stakkatol / Stakkato
M: Celtic / Continue
O: Krzysztof Koziarowski
B: Martin Simonsmeier
K019652 DE433334015110
156.

114

STAKORADO HAN GER 2005 Wałach gniada F: Stakkato Gold / Stakkato
M: Acorada / Acorado
O: SK Leśna Wola
B:
K011093 DE431310318405 103HX23
157.

203

STARCORNET HAN GER 2010 Wałach gniada F: Stakkato Gold /
M: Columbia / Cornet Obolensky
O: Heinrich Ramsbrock
B: Heinrich Ramsbrock
K024205 DE431310121210
158.

720

STIGMATICA HAN GER 2011 Klacz gniada F: Uccello / Now or Never M
M: Suerte / Stalypso
O: Łukasz Koza
B:
K022326 DE431314407411
159.

756

SUEDWINDS AMANDA HOL GER 2008 Klacz gniada F: Cassini II / Capitol I
M: Perlmutt I / Calido I
O: Cezary Kozanecki
B:
K020070 DE421000250908 104NQ43
160.

427

SZAFIR M SP POL 2006 Wałach gniada F: SO IN LOVE
M: SELENE M
O: Jacek Bogalecki
B: SK Moszna
11912
161.

401

SZAMBELAN SP POL 2004 Wałach gniada F: Balisco II
M: Szaki/Kissovo
O: Sławomir Grzelczyk
B: SK Ochaby
K009294 10468 105QH23
162.

415

TALOUSIMONICA K Z Zangersheide BEL 2006 Klacz kasztanowata/167 F: Taloubet K/ Galoubet A
M: Vanilla SKY/Hors La LOI II
O: RJT SP Z O.O.
B: Klaver C.T.
Z651706 Z-651706 104ZL40
163.

410

TIBERIUS IMPERIAL Holst Niemcy 2008 Wałach Gniada F: Talkative
M: O-Charisma IM/Calato
O: Katarzyna Sadzka
B: Riedel Susanne
164.

302

TOKAJER 8 OLD GER 2008 Klacz gniada F: Tinka's Boy / Zuidpool
M: Axina / Acord II
O: KS Euro Holding Sp. z o. o.
B: Florian Rappold
K016742 DE418180171608 104ZT81
165.

708

ULILEN PZHK POL 2010 Mare Bay F: Vandamme
M: Ulinela / Sir Neel
O: Antoni DAHLKE
B: Antoni Dahlke
616009610227310 105VW33
166.

709

ULYSSE DE GRANDERIE Selle Français FRA 2008 Wałach kasztanowata F: Newton De Kreisker
M: Lunanime De Grandry
O: Agnieszka Dobkowska
B: FRA
K011640
167.

748

URODA SP POL 2001 Klacz ciemnogniada/162 F: Qumball / Kimball
M: Ulla Van De Heydehoek / Esprit De Conquete
O: Beata Szuber
B: Beata Szuber
K011011 POL009670011301 104VM46
168.

408

VIVE LE ROI SP POL 2009 Wałach gniada F: Vandamme / Guidam
M: Vamelia HBC / Placido
O: Władysław Sobocki
B: Stefan Kierznowski
K018439 616009670139509
169.

422

VULKANA 6 Niem. Sport. GER 2010 Klacz siwa F: Vulkano / Voltaire
M: Levinia / Levisto
O:
B:
K025219 DE456570092210
170.

130

WAVANTOS V/D RENVILLEHOEVE KWPN NED 2003 Wałach gniada/175 F: Lux / Lord Calando
M: Avanta I / Wellington
O: Łukasz Wasilewski i Bogna Sąsiadek
B:
K009341 5280030309709 102MZ43
171.

722

WHOOPY BOY SP POL 2011 Wałach gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Whoopy / Weinberg
O: Władysław Giza
B: Władysław Giza
K019672 616009690074711
172.

109

WIBARO SP POL 2007 Wałach siwa F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Wiagra / Graf Quidam
O: Bogdan Kuchejda
B: Marian Skop
K014924 616009540151507 104OY63
173.

311

WIENA Holsztyńska GER 2011 Klacz siwa F: Clarimo
M: Wachtel
O: Józef Buczyński
B: Kruse-Soenke Karl Ernst
K021948 105TE66
174.

714

WINNING MOOD KWPN NED 2003 Wałach gniada F: Hors La Loi II / Papillon Rouge
M: Nugata / Animo
O: Katarzyna Jaglarz
B:
K010337 5280030308996 102XV28
175.

717

WODKA-POLKA HOL GER 2006 Klacz gniada F: Candillo / Cassini I
M: Perhaps / Coriander
O: Józef Kamiński
B:
K011252 DE421000087006
176.

725

WONTENDRA HAN POL 2004 Klacz gniada/168 F: Contendro I / Contender
M: Acora / Acord II
O: Zdzisław Krzeczowski
B:
K010721 DE431314208704 102VX99
177.

308

ZALVO KWPN POL 2004 Ogier kasztanowata F: Phin Phin / Chin Chin
M: Sarina / Calvados
O: Agnieszka Dobkowska
B:
K008472 5280030411274 103CC23
178.

108

ZAZOU SZUMAWA KWPN POL 2004 Wałach biała F: Cantos / Contender
M: Tomke H / Nairobi
O: Szumiński
B:
K009947 5280030403262 102XO00
179.

105

ZIMOWA DAMA SP POL 2007 Klacz siwa F: Calico / Cassini I
M: Zicora / Calamillor
O: Adam Jarmuszczak
B:
K012152 POL009670180107 104OA93
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Badaszko Justyna
SKJ Sopot
2018-08-02
23
2018-08-03
37
2018-08-04
29
Bawłowicz Katarzyna
KS Cortina Kaczenice
2018-08-02
2018-08-03
16
2018-08-02
35
2018-08-04
13
Cieślar Julia
St. KS KJK Szary Michałowice
POETIN (704)
2018-08-02
5
2018-08-03
5
2018-08-04
24
ROXY (705)
2018-08-02
45
2018-08-03
22
Czernik Natalia
KJ Wechta Rosnówko
FENNA (706)
2018-08-02
34
2018-08-03
25
2018-08-04
25
Dahlke Agata
KJ Sokół Damasławek
EULVE (707)
2018-08-02
18
2018-08-03
38
2018-08-04
20
ULILEN (708)
2018-08-02
6
2018-08-03
Dobkowska Milena
Stowarzyszenie WKJ Warszawa
2018-08-02
49
2018-08-04
32
2018-08-03
28
Dyżewska Ewa Aleksandra
Cysterny Szumlakowski Brzeg
EAZY BOY (710)
2018-08-02
29
2018-08-03
24
2018-08-04
15
EDESSO (711)
2018-08-02
2018-08-03
32
Forlini Samanta
Fundacja KJ Zbyszko
KONTENDRO (712)
2018-08-02
7
2018-08-03
4
2018-08-04
3
Gietka Agata
KJ Młyńska Struga
ARPEGGIO (713)
2018-08-02
24
2018-08-03
2018-08-04
33
Jaglarz Julia
Vanto Jumping Team
2018-08-02
4
2018-08-03
3
2018-08-04
2
Kalicińska Urszula
St. Warszawski KJ
2018-08-02
25
2018-08-03
1
2018-08-04
8
Kamińska Magda
KJ Avanti Opole
BRANDY (716)
2018-08-02
8
2018-08-03
14
2018-08-04
4
2018-08-02
22
2018-08-03
41
Kierznowska Aleksandra
KJ Kietlów
DENVER Z (718)
2018-08-02
15
2018-08-03
27
2018-08-04
17
Koza Paulina
KJ Trachy Sośnicowice
2018-08-02
9
2018-08-03
8
CABALTICA (719)
2018-08-02
32
2018-08-03
2018-08-04
16
Kozakiewicz Paulina
Karkonoski KJ
2018-08-02
41
2018-08-03
33
2018-08-04
Kozanecka Aleksandra
KJ Szumawa Bobrowiec
CALERO Z (758)
2018-08-02
40
2018-08-03
13
2018-08-02
2
2018-08-04
1
Koziarowska Natalia
WLKS Krakus
2018-08-02
14
2018-08-03
2018-08-04
11
2018-08-02
27
2018-08-03
2
Krasnowska Magdalena
Tuszyński KJ Garbówek
NEMIROFF (724)
2018-08-02
38
2018-08-03
9
2018-08-04
31
Krzeczowska Małgorzata
St. KS KJK Szary Michałowice
WONTENDRA (725)
2018-08-02
11
2018-08-03
11
2018-08-04
Laskowska Katarzyna
KJ Korona Wałcz
LANCOME (726)
2018-08-02
47
2018-08-03
2018-08-02
2018-08-03
42
Lehmann Dalia
Brak
QUITOKI (728)
2018-08-02
28
2018-08-03
10
2018-08-04
12
Liszewska Natalia
JKS u Robsonów
CALVADOS (729)
2018-08-02
26
2018-08-03
15
2018-08-04
Luty Dominika
SK Kruszyńscy
2018-08-03
21
2018-08-04
23
2018-08-02
1
2018-08-03
31
Mieszczak Julia
KJ KIETLÓW
2018-08-02
19
2018-08-03
20
2018-08-04
19
Mszyca Marta
JKS Hanna
2018-08-02
37
2018-08-03
40
2018-08-04
28
Mudry Aleksandra
WTK Hermanów
CALANTINO (735)
2018-08-02
33
2018-08-03
36
2018-08-04
27
Olszewska Agnieszka
KJ Osadkowski Jakubowice
2018-08-02
20
2018-08-03
23
2018-08-04
9
2018-08-02
30
2018-08-03
Ostrowska Adrianna
St. J Napoleńska Zagroda
ELBERO H (738)
2018-08-02
12
2018-08-04
6
2018-08-02
10
2018-08-03
17
Palmowska Natalia
Lotar Biskupiec
2018-08-02
21
2018-08-03
35
2018-08-04
Pawlicka Dajana
KJ Agro-Handel Śrem
CAIERO (741)
2018-08-02
3
2018-08-03
29
2018-08-04
13
Pomiankowska Joanna
KS Stangret Kielce
GIRL RV (742)
2018-08-02
39
2018-08-03
19
2018-08-04
7
Rosicka-Tyszko Joanna
Tuszyński KJ Garbówek
2018-08-02
17
2018-08-03
6
2018-08-04
18
Siarkiewicz Klaudia
Stowarzyszenie Warszawski KJ
PEARL 80 (745)
2018-08-02
13
2018-08-03
12
2018-08-04
10
Suska Juliana
KS Euro Holding
PIEROT (746)
2018-08-02
16
2018-08-03
18
2018-08-04
5
Szuber Beata
KJ Bachmat Pruszowice
FORT (747)
2018-08-02
31
2018-08-03
30
2018-08-04
26
URODA (748)
2018-08-02
48
Szumińska Beata
KJ Szumawa Bobrowiec
2018-08-02
44
2018-08-03
2018-08-04
2018-08-02
Szuń Katarzyna
KJ Sokół Damasławek
2018-08-02
46
2018-08-03
39
2018-08-04
Tomaszewska Paulina
JKS u Robsonów
HEKTORAS (757)
2018-08-02
36
2018-08-03
26
2018-08-04
22
Woźniak Izabela
UKJ Neksico Kędzierzyn
ORBITAL (753)
2018-08-02
42
2018-08-03
7
2018-08-04
21
Wylęga Marta
KJ Jumping Team Brynica
2018-08-02
43
2018-08-03
34
2018-08-04
30

Number of Riders: 40

Number of Horses: 179

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: KJ Osadkowski
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-042014-2, KJ Osadkowski Sp. z o.o.)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl