Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zawody Regionalne i Towarzyskie w skokach przez przeszkody
ZO DiM + ZR 17-20.08.2017
Jakubowice, 17.08-20.08.2017

No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Adamiec Paulina KJ JUMPING TEAM BRYNICA
2003 (JM.)
O045600
2. Agaciak Karolina Otomiński KJ Tabun
S
O040417
3. Barlas Salih TUszyński KJ Garboówek
S
O037642
4. Bętkowska Monika FER Więckowice
S
Brak
5. Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice
S
O001809
6. Biernaczyk Julia WKS Śląsk Wrocław
1997 (MJ.)
O024739
7. Bojarska Justyna Brak
S
O046919
8. Budzyńska Zofia St. KJ Gronówka
2002 (JM.)
O028408
9. Charkowska Julka KS Small Cherry
2005 (JM.)
brak
10. Chrzanowski Jan KJ Ślęża Wrocław
S
O000807
11. Chudziak Paweł WTK Hermanów
S
O007978
12. Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole
S
O004087
13. Dmyszewicz Jasmina KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2000 (J.)
O030844
14. Dołhun Jakub KJ Łąck
1999 (J.)
O034618
15. Dubiniak Matylda JKS Jaroszówka
2003 (JM.)
O025376
16. Forysiak Laura bpk
2002 (JM.)
O040007
17. Frąckowiak Wiktoria JKS Fer Więckowice
S
O022817
18. Gaborska Agnieszka bpk
O021951
19. Gałczyński Tomasz OSK Michalscy Trzebnica
S
O003778
10037554
20. Garbowska Marta LKJ Ostroga Opole
2000 (J.)
O024285
21. Gardas Dominika JKS FER Więckowice
2001 (J.)
O023600
22. Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem
S
O001125
23. Gutorska Maja KJ SO Łąck
2001 (J.)
O036925
24. Jackiewicz Aleksandra JKS W Siodle Oława
1998 (MJ.)
O023182
25. Jackiewicz Aleksandra JKS W Siodle
1998 (MJ.)
O023182
26. Jankowiak Laura KJ Podkowa Gruszczyn
2002 (JM.)
O039417
27. Jankowiak Marika KJ Podkowa Gruszczyn
2000 (J.)
O034517
28. Jankowska Joanna KJ Jeziorki-Osieczna
1997 (MJ.)
O023553
29. Jerzyk Żaneta KJ Korys Przygorzele
S
O034007
30. Karcz Agnieszka KJ Janów Podlaski
1999 (J.)
O019434
31. Kasperek Maciej Racocki KJ
S
O012017
32. Kaźmierczak Julia bpk
2001 (J.)
O034514
33. Kaźmierczak Wiktoria bpk
1999 (J.)
O034513
34. Kinecka Aleksandra JKS Hanna
S
0009044
35. Kistowska Alicja KJ Lando
1998 (MJ.)
O026590
36. Klein Tomasz JKS Przybyszewo
S
O000254
37. Klein Tomasz JKS Przybyszewo
S
O000254
38. Kociałkowska Olga OJK Michałówka
39. Konieczna Magdalena Klub Jeździecki Osadkowski sp.zo.o
S
0000
40. Korbalewska Kaja KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
1999 (J.)
O008637
41. Kościołek Paula Agnieszka
42. Kostek Laura BPK
2000 (J.)
O030695
43. Kot Natalia EKO
2002 (JM.)
Brak
44. Kovaliova Kseniya
45. Kownacki Mikołaj Karkonoski KJ
1997 (MJ.)
O023859
46. Kręgielska Nikola Łódzki KJ
2003 (JM.)
O042182
47. Krywult Amelia bpk
2004 (JM.)
O036779
48. Krzyzosiak. Jakub POL
S
10028649
49. Kuźma Natalia Klub Sportowy Small Cherry
S
5101/17
50. Kuźmińska Julia bpk
1997 (MJ.)
O028842
51. Lachowicz-Wołoszyn Wiktoria KS Centaurus
2000 (J.)
O027955
52. Libera Aleksander KJ Sokół Damasławek
1998 (MJ.)
O021513
53. Malińska Aleksandra St. Sportowe Vidavia
2001 (J.)
O037742
54. Maziarz Aleksandra KS Small Cherry
S
O012995
55. Mieszczak Julia bpk
S
O014303
56. Milczarek Nina Tuszyński KJ Garbówek
2000 (J.)
O026267
57. Miszczyszyn Julia Waldenbuch Hasenhof
2002 (JM.)
02311803224
58. Morsztyn Natalia bpk
2001 (J.)
O035846
59. Morsztyn Piotr bpk
S
O000431
60. Nabiałczyk Natalia Klub Jeździecki VOLTA
1999 (J.)
O022127
61. Nowak Agnieszka LKS Cwał Poznań
S
O006186
62. Nowakowska Zuzanna St. KJ Gronówka
2002 (JM.)
O035093
63. Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice
S
O003319
10092431
64. Omari Sarah LKJ Ostroga Opole
2003 (JM.)
O042512
31845027528
65. Osuch Aleksandra KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (JM.)
O032571
66. Owczarz Mateusz UKS PRIMO
2004 (JM.)
O043514
67. Piroh Artsiom KJ Okoły
68. Polczyk Magdalena Tuszyński KJ Garbówek
S
O028673
69. Poliwoda Dominika LZJ Drama Zbrosławice
2002 (JM.)
O029239
70. Poliwoda Weronika LZJ Drama Zbrosławice
2002 (JM.)
O029240
71. Porzuckowiak Karolina St. Rodan Club
2000 (J.)
O026215
72. Poschauko Julia POL
1999 (J.)
10085827
73. Prymek Zuzanna KJ Aromer Józefin
2006 (Mł.)
O040489
74. Przyśliwska Malwina JKS DIM Sp. z o.o. Warszawa
S
O003216
75. Romankiewicz Hanna Stajnia Modelewscy
2002 (JM.)
678/15
76. Sabok Kaja KJ Korys Przygorzele
S
O040154
77. Sąsiadek Bogna KJ Canex Dog Przybyszewo
O008822
78. Sawicka Marta KJ Kietlów
1999 (J.)
O022685
79. Skąpska Aleksandra JKS Elcon Szczecin
2000 (J.)
O036344
80. Skiba Patrycja bpk
2003 (JM.)
O036349
81. Staszak Weronika bpk
2002 (JM.)
O038448
82. Stążka Katarzyna SJ Alexander Elizówka
2002 (JM.)
BRAK
83. Szeląg Róża KS Small Cherry Trzebnica
2004 (JM.)
O041894
84. Szklarska Anna SK Kruszyńscy
S
O021318
85. Szulc Paulina St. Sportowe Vidacia Wrocław
O025678
86. Szymkowicz Wiktoria bpk
2004 (JM.)
O041598
87. Wasilewski Łukasz KJ Canex Dog Przybyszewo
S
O003765
88. Wawrzyniak Martyna bpk
2001 (J.)
O027539
89. Wawrzyniak Pola Tuszyński KJ Garbówek
2004 (JM.)
O039971
90. Weska Paulina KJ Osadkowski
S
O022497
91. Wesołowska Milena bpk
O030590
92. Wichowska Daria KJ Ślęza
S
O007402
93. Wintoch Maria
94. Wróbel Sara bpk
2001 (J.)
O034362
95. Wylęga Marta KJ Jumping Team Brynica
S
O009922
96. Zasadziński Łukasz JKS FER Więckowice
S
O036964
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

140

ACAPULCO 11 PZHK POL 2011 Wałach gniada F: CANDIAVOLO
M: AROSA/CANTUS
O: Fahim Omari
B: Rüdiger Wassibauer
616009690131611 105NR93
2.

124

AKBAR ANGEL SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: GUFFI
M: ARLIN
O: AGATA POLIWODA
B: MATEUSZ MICHALSKI
K015857 616009670088109
3.

265

AKORD SP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Armenia / Ever For Pleasure
O: Beata Grzesiek
B: Krzysztof Kluzowski
K017200 616009590142410
4.

23

ALBERT KUC POL 2010 Wałach dereszowata/kuc:127 cm F: nn
M: nn
O: T.C.C. Sp. z o.o.
B: nn
K020925 616999610281910
5.

149

ALF KUC POL 1996 Ogier izabelowata/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Katarzyna Stołowska
B:
K008028 POL999640013896
6.

192

ALL NIGHT SP POL 2011 Wałach gniada F: Nightcarry / Carry
M: Aida HL / Pink Floyd HL
O: Agnieszka OLszewska
B: Agnieszka Olszewska
K021361 616009670013711 105OG30
7.

132

ANABELLA (ALPAGA) SP POL 2008 Klacz gniada/mk:155 F: Campari M / Caprilli
M: Alicja / Elvis
O: Anna Schoen-Pyrek
B: E. Libich
K019052 POL009590211908
8.

3

ANAPON SORENTA Kuc Wal POL 2008 Klacz siwa F: Jula Peace Of Gold /
M: Jula Sweet Petal /
O: Roganowska
B:
K017564 826046020154040
9.

96

ANCONA SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Santos / Guidam
M: Anja / Abanos
O: właściciel
B: hodowca
K014041 616009610189009
10.

146

ANNOUSCHKA 10 KUC POL 2000 Klacz kasztanowata/kuc: F: Carl / Casper
M: Patroeska / Condor
O: Olga Barszewska
B:
K019869 NPA20011000 104FP23
11.

84

ANTAR Kuc Connemara POL 2011 Wałach jelena/kuc:136 F: Ares
M: A
O: Wysoczańska Małgorzata
B: Jarząbek Bogdan
K024175 616013670100611
12.

46

ANTONY HOPKINS DRP POL 2000 Wałach ciemnogniada/kuc: F: Apslau / Kaiseradler
M: Candy / Heros
O: Jan Behr
B:
K006417 DE435350274200
13.

72

APASJONATA CON AMORE Kuc Wal POR 2008 Wałach gniada/kuc: F: Casperhof's Freddy /
M: Bokkesprong Camelia /
O: Ryszard Kołacki
B: Alina Kujawa Kroll
K020178 POL013610111106
14.

179

ARA SP POL 2010 Klacz siwa F: Liberado / Libertino
M: Arkadia / nn
O: Andrzej Biernaczyk
B: GR Michałków Sp. z o. o.
K018209 616009610159410
15.

278

ARAGOR SP POL 2008 Wałach gniada F: Contendor /
M: Arabeska / Czynel
O: Alicja Skaba
B: SK Racot
K016816 POL007610214308
16.

134

ARES Kuc Connemara POL 2000 Ogier gniada/kuc:145 F: Fort Doolin / Rory Rudah
M: Antalya Bordei / O'Brien Du Chesnay
O: Wysoczańska Małgorzata
B: Bogdan Jarząbek
K021942 POL013670000900
17.

9

ARKO SP POL 2007 Wałach ciemnogniada F: LIBERATTO P
M: AIDA
O: Monika Baszniak
B: Marek Siudziński
K017548 009610016607
18.

221

AROMAT WLKP POL 2006 Wałach kasztanowata F: Helanis / Cantanis
M: Adina / Pan Franek
O: Dariusz Bulzacki
B: Dariusz Bulzacki
K013698 616007600156206
19.

263

ARON SP POL 2009 Ogier kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Ambrozja / Gilette
O: Andrzej Głoskowski
B: Krzysztof Kluzowski
K014114 616009590088309
20.

281

ART BEJ MŁP POL 2001 Wałach gniada F: Brokat Bej / Elsing
M: Arkadia / Kardynał
O: Anetta Kucharska
B: Anetta Kucharska
K012554 POL006660077301
21.

257

ARTEMIDA BH WLKP POL 2010 Klacz gniada F: Elf /
M: Afrodyta BH / Arianin BH
O: Patrycja Skiba
B: Bogna Hupa
K023615 6160761402210
22.

287

ATHLETICO GRADUS SP POL 2003 Wałach gniada F: COURT
M: ALYSCHA H
O: JULIA KUŹMIŃSKA
B: POLSKA
BRAK POL009670040403
23.

20

ATLANTA 1 HOL GER 2008 Klacz gniada F: Caretino / Caletto ll
M: Shacira / Carolus l
O: Agnieszka Łeska-Badowska
B: Knickrehm Leon
KO16160 DE421000092408
24.

16

AUGUST KWPN NED 2005 Wałach gniada/170 cm F: Lupicor / Lux
M: Paulien / Karandasj
O: Joanna Malepszy
B: Joanna Malepszy
K011423 5280030503290 104NL42
25.

170

AWANTAŻ Małopolska POL 25.03.2010 Wałach gniada/165cm F: Frazes
M: Awelana
O: Łukasz Kot
B: Bogusław Dąbrowski
Brak 616006550027110
26.

237

AZJA SP POL 2008 Wałach gniada F: Ludger / Laptop
M: Aida / Londano
O: Edyta Stawiarska-Wesołowska
B: Sylwester Kosiński
K013925 POL009680056408
27.

296

AŻUR SP 2010 OGIER J.GNIADA F: CANDIAROLO
M: ALMA
O:
B:
616009690142110
28.

248

BACHELOR LAD ISH IRL 2008 Wałach gniada F: Ars Vivendi / Acord II
M: Tullahyland Lyllie / Ruffo
O: Klaudia Bulzacka
B:
K018434 372414005064060 104OY54
29.

86

BAD BOY SP POL 2007 Ogier siwa F: Maram / Aram
M: Bornea / Tioman Island
O: Wiktoria Leszek-Karwańska
B: Sławomir Grzelczyk
K012150 POL009590088207
30.

226

BAILANDO SP POL 2010 Wałach kara F: Salazar
M: Bardsey
O: Patrycja Kołodziej
B: Stanisława Głąbicka
k016896 616009610219010
31.

90

BALOU KWPN NED 2006 Klacz gniada F: Sarantos / Emilion
M: Pandora / Lincoln
O: Katarzyna Garbowska-Adamiec
B: NED
K013846 5280030606180
32.

175

BALOUSSINI II OLD POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Baloussini /
M: Sawannah / Landjonker S
O: Stanisław Procajło
B: Stanisław Procajło
K023604 DE418182502811
33.

208

BANKIET WLKP POL 2002 Ogier gniada F: Landos I /
M: Landos /
O: SO Gniezno
B: SK Racot
K017298 POL007640032902
34.

31

BARKAROLA KUC POL 1997 Klacz gniada F: Nandy Man
M: Balerina
O: Marcelina Jackowiak
B: ,,,
K003643 616013670007397
35.

154

BE MY KUC POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:131 F: Bolero / Life And Liberty
M: Banitka / Eros
O: Krzysztof Derda
B: Tomasz Kowala
K016483 616013680092509
36.

298

BEAUTY STAR F:
M:
O:
B:
37.

264

BED BOY OLD POL 2009 Wałach siwa F: Burberry / Balou Du Rouet
M: Dreau / Dollar Dela Pierre (ex Tlaloc La Silla)
O: Katarzyna Sendalska
B:
K015557 DE433331040409
38.

74

BENJA LUNA DRP GER 2008 Klacz gniada/kuc:149 F: Mandela N /
M: Bella Luna /
O: Agnieszka Roganowska
B: Jana berg
K022352 DE422220086308
39.

161

BERGS-AUG09-61 DM II KUC NED 2009 Klacz kasztanowata/kuc: F: -
M: -
O: Tomasz Mitman
B: -
- 528009091164518
40.

299

BIG SPENDER F:
M:
O:
B:
41.

25

BLUSTAR DRP POL 1998 Ogier kara/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Marian Gomułkiewicz
B:
K011263 POL999670038998
42.

24

BODER WLKP POL 1998 Ogier gniada/mk: F: Oder / Espadron
M: Begonia / Bask
O: Marian Gomułkiewicz
B: Marian Gomułkiewicz
K012614 POL007670039098
43.

273

BOLD PRINZ SP POL 2009 Wałach gniada F: Cornets prins
M: Balencja
O: Patrycja Osiecka
B: Luwo
Brak
44.

58

BOSS MŁP POL 1994 Ogier kasztanowata/kuc: F: Bonaparte / Pick Wick
M: Meta / Marzący
O: Marian Gomułkiewicz
B: Anna Zając
K001772 POL006670002894
45.

110

BRANKA KUC POL 2005 Klacz siwa/kuc:149 F: Bard / Pluto
M: Bajka / Sylvester
O: Krystyna Popkowska
B:
K016842 POL013670070405
46.

2

BRAVE HEART 8 DRP GER 2008 Wałach ciemnogniada/kuc:136 F: Benneton Boy / Benetton S
M: Rosa Fee / Mac Geyver N
O: Aneta Zawadzka
B: Pferdestammbuch Schleswig-Holstein
K020456 DE422.220042208
47.

18

BROWNBOY TH RJT New Forest Pony BEL 2006 Wałach gniada/kuc:148 F: Kantje's Ronaldo He / Watershoft Pretendent
M: Kantje's Why Not / Lamento III
O: Elzbieta Dziuba
B: Dhr H.H.L.M. ter Huurne
K023017 528018020061374 05600200P500154
48.

119

C-KARAT CARTE D'OR SP POL 2001 Wałach ciemnogniada F: Nameless / Nimrod B
M: Czelari / Saphir
O: Ignacy Lachowicz
B: Hubert Kierznowski
K007900 616009670000501
49.

57

C-LANCASTER HAN POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Lanselot / Leandro
M: Coma / Atut
O: Marian Gomułkiewicz
B: Marian Gomułkiewicz
K014617 616009670115305
50.

225

C'EST PETITE ANNI Westfalska GER 2011 Klacz gniada F: Coco Jambo
M: Anatevka
O: Gestüt Sprehe
B: Heinrich Ramsbrock
K024204
51.

7

CABORA SP POL 2004 Klacz gniada F: Quamiro / Quidam De Revel
M: Carrera / Corrado I
O: Piotr Frąckowiak
B: Wechta S. A.
K009069 POL009611427204
52.

62

CAHIR OLD GER 2009 Ogier kara/171 F: Crawford M / Corrado I
M: Quiz Fire / Quidams Rubin
O: RJT Sp. z o. o.
B: Zuchthof Zelichow
K014066 DE418180685309
53.

191

CALICOR HOL POL 2011 Wałach siwa F: Calido I / Cantus
M: Jasmina I / Cor De La Bryere
O: Krzyżosiak/Kasperski
B:
K020476 DE421000691811
54.

272

CALIPSO DU MESNIL SP POL 2004 Wałach gniada F: Galisco Du Mesnil / Jalisco B
M: Caranba / Carbid
O: Małgorzata Machnio-Mieszczak
B:
K009666 POL009670094704 104EE37
55.

277

CANASTER BAW GER 2006 Wałach ciemnogniada F: Quinto De B / Quinar
M: Walaen / Wiener Star
O: Paweł Chudziak
B:
K015189 DE481810267106
56.

216

CANT WLKP POL 2006 Wałach kasztanowata/170 F: Cajero / Caretino
M: Cantina M / Cantanis
O: Monika Bętkowska
B: Jarosław Martyniuk
K022380 POL007610135606
57.

162

CARGO HAN POL 2005 Wałach gniada F: Cashman / Contender
M: Glasnost / Gletscher
O: Edyta Borkowska-Malicka
B: Roman Roszkiewicz
K009544 DE431316567405
58.

274

CARLASS I HOL POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Carlos DZ / Cantus
M: Pergola / Lascadell
O: Aleksandra Maziarz
B: Waldemar Kasperski
K020748 DE421000582712
59.

289

CARMEN SP Polska 2006 Klacz Siwa F: Helanis
M: Callida
O: Wojciech Strzębała
B: Mateusz Michalski
POL009670081506
60.

4

CARRY 70 HOL GER 2005 Wałach ciemnogniada F: Carinjo / Cascavelle
M: Golden Gate / Lesanto
O: Dorota Korbalewska
B: Voelz Lothar und Sven GBR Pferdezucht, Woehrden
K022455 DE421000187505
61.

240

CASCARETTO OLD POL 2009 Ogier gniada F: Cascari / Cassini I
M: Havima / Nurjev
O: P.H.U. Piotr Gadomski
B: Malgorzata i Tomasz Siergiej
K014677 DE418180685109
62.

6

CASH S. REN GER 2001 Wałach gniada F: Charisma / Calido
M: Prestige / Pageno
O: Michal Rynowiecki
B: Rheinisches Pferdestammbuch E.V.
K020658 DE443430499101
63.

36

CELADINE WEST GER 2011 Klacz siwa F: Contendro II /
M: Callas / Castillo
O: Sylwia Skąpska
B: MONTIS Sp. z o. o.
K020342 DE441411169511
64.

232

CELEBRITY OLD POL 2011 Wałach siwa F: Cosido / Cosimo
M: Bawaria / Castilio
O: ATTIS P.P.ROL. Sp. z o. o.
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K018561 DE418180906211 105PX75
65.

219

CENTUCKY 2 Oldenburska GER 2002 Klacz gniada F: Captain Paul
M: Landgirl
O: Iwona Kruszyńska
B: Niemcy
Brak DE433331113002
66.

122

CEREMBER ME M KWPN NLD 2007 Klacz gniada/165 cm F: Landlord
M: Remember Me M
O: DiM SA
B: Veehandel Musterd BV
528003000702628 104OE35
67.

252

CERWERONA SP POL 2007 Klacz gniada F: Lorio / Loredo
M: Cedra W / Cascavelle
O: Jarosław Poręba
B:
K018605 POL009640031807
68.

209

CEZANE HOL POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Clarimo
M: Firstcaletta
O: Marta Wylęga
B: Małgorzata Siergiej
K017979
69.

196

CHAMPION DE NIGHT Oldenburger GER 2010 Ogier gniada F: Champion De Cord
M: Perle
O: Dttl sp Z.o.o
B: Dagmar Hans Werner Mueller
brak
70.

106

CHARLIE'S BOOMERANG Kuc Wal GER 2008 Wałach inna/kuc:148 F: Thers Billy Budd / Talon Toreth
M: Lamona / Stemel Ceidrych
O: Marzena Jurzak
B:
K017378 DE422220079008 105FE01
71.

195

CHARLOTA SP POL 2008 Klacz kasztanowata/170 F: Liberatto P /
M: Chanel / Grando
O: Justyna Wróbel
B: Romualda Dolata
K020791 616009610056408
72.

11

CHERROKEE OLD GER 2006 Wałach gniada F: Cranach / Contender
M: La Centa / Cento
O: Amelia Krywult
B:
K011619 DE418180061006
73.

270

CHEVENEZ KWPN NLD 2007 Wałach gniada F: Wender R
M: Nicole / Ahorn
O: DIM SA
B: Brak
K018487
74.

243

CICERO Z WESTF GER 2010 Wałach siwa/175 F: Cicero Z / nn
M: nn / nn
O: RJT Sp z o. o.
B: Jorg Bohnke
K023250 DE498560045210
75.

115

CLICQUOT Deutsches Sportpferd GER 2010 Wałach biała F: Candiauolo
M: Abraxis
O: Ewa Jannasz
B: Waldemar Kaluzla
K017799 DE455870127810 DE 455-8701278-10
76.

33

CLYDAGH JUSTICE Kuc Conemara IRL 2011 Wałach siwa/kuc:147 F: Bawn Dusty/ Shannon Prince
M: Fair Clydagh Blossom/ Owens Blossom
O: Luiza Oleszkiewicz
B: Irlandia
K024191 372004000010695
77.

123

CODETIA VDL KWPN NED 2007 Klacz ciemnogniada F: Hołd Up Premier
M: Godetia
O: Lidia Baranska
B: VDL Stud
K013072 528003000712597104FE75 104FE75
78.

114

COMMAND HOL GER 2003 Ogier ciemnogniada F: Con Air / Contender
M: Goldfee IV / Calypso III
O: Agnieszka Dobkowska
B: Gerhard Nohrn
K009596 DE421000172903
79.

10

CONFETTI Oldenburger DEU 2011 Klacz kara F: Catoki
M: Aquamarin
O: Adam Miszczyszyn
B: Bartosz Szewczyk
DE433332028111
80.

247

CONTENDRA OLD GER 2008 Klacz ciemnogniada F: Contendro I / Contender
M: Quantina / Quidam De Revel
O:
B:
K016134 DE418181503008
81.

159

COPIENE Z ZANG BEL 2009 Klacz gniada F: Copain Z / Calvino Z
M: Vicky W Z / Vigo D'Arsouilles
O: DiM S. A.
B:
K018486 FEI 056015Z55841409 104MN43
82.

142

CORIWAY HOL POL 2011 Klacz gniada F: Connor / Casall
M: Ulana G / Clearway
O: Emilia Chmielowska
B: Genicke Hans-Hermann
K020444 DE421000201911
83.

210

CORJANO HOL NED 2010 Wałach ciemnogniada/172 F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Utendra DS / Contendro I
O: Łukasz Wasilewski i Bogna Sąsiadek
B:
K021047 DE421000513410 105EG39
84.

19

CORRMAN HOL POL 2007 Wałach gniada F: Colman / Carthago
M: N- Kithara / Corrado I
O: Marta Baczyńska-Nowak
B: Wojciech Kasperski
K012576 DE421000505007
85.

202

CSILLA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Klacz kasztanowata F: CZAROWNIK
M: CZAROWNA
O: Krzysztof Mocek
B: Stadnina Koni Racot
K019227 616009610220109
86.

215

CYANDRA HOL GER 2004 Klacz ciemnogniada F: Contender / Calypso II
M: P-Lyandra / Lavaletto
O: Tomasz Milczarek
B:
K014412 DE421000254404
87.

116

CYKOR Kuc Walijski POL 2009 Wałach siwa/kuc:130 F: Carmana's Neptun / Breeton Da
M: Plamka / Borysław
O: Jacek Kapel
B: Robert Stypik
K020057 POL013600071409
88.

120

CYPRIANO WLKP POL 2011 Wałach kara F: Alvarez 17 / Alexis Z
M: Ceramika / Cyrak
O: Lidia Barańska
B: Gizela Laskowska
K019841 616007670075011
89.

127

CZANDRA TS POL 2007 Klacz siwa/kuc:148 F: nn/nn
M: nn/nn
O: Sylwia Szczęsna
B: Sylwia Szczęsna
K018722 616999690192507
90.

99

CZINGIS CHAN WLKP POL 2007 Wałach gniada/kuc:149 F: Hufiec / Pick Wick
M: Czuła / Kurant
O: Sylwia Kamińska
B:
K017841 POL007610239307 105GH68
91.

89

D'ACORD DRP GER 2001 Wałach gniada/kuc:146 F: Da Capo
M: Rose
O: Dariusz Zubczyński
B: Horst Schilling
K024145 DE 467-0007406-01
92.

103

DAGLEZJA KUC POL 2004 Klacz ciemnogniada/kuc:140 F: Domingo
M: Dafne
O: Tomasz Lipiec
B: Przedpełski Mieczysław Rafał
K009185 POL01364010600410401
93.

160

DELEKTA SP POL 2006 Klacz kasztanowata/161 F: Talent
M: Delicja
O: Aleksandra Marchwińska-Mitman
B: Agnieszka Jabłońska
- 616009610107206
94.

63

DENIS Kuc Walijski POL 2005 Wałach kasztanowata/kuc:123 F: Santara Danny's Boy / Markoak Adante
M: Pamina / Vechtzicht's Never Mind
O: Rafał Markiewicz
B: Rafał Markiewicz
K018170 POL013660381205
95.

241

DENZEL BLUE Z ZANG NED 2013 Wałach kasztanowata F: Denzel Van Het Meulenhof / Marius Clavdius
M: Cantate Blue / Mr. Blue
O:
B: A. J. Bosman
K022983 056015Z55831613
96.

15

DIANTHA HBC KWPN NED 2008 Klacz kara/166 F: Canturano / Canturo
M: Zuliantha Fortuna / Quasimodo Z
O: Bogna Sąsiadek i Łukasz Wasilewski
B: HBC Stal
K020928 528003000808110
97.

12

DIMPLE OLD POL 2009 Ogier gniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Queen De Revel / Quidam`s Rubin
O:
B:
K015243 DE418180155809 104WI94
98.

279

DINAND NRPS 2010 Wałach Gniada F: De Mensinghe's Rinaldo / Orlan
M: Gminbush
O:
B:
5280081300038
99.

138

DOLMET MILKA KUC POL 2007 Klacz siwa/kuc: F: Anero / Yedam's Claus
M: Marzanka / nn
O: Michal Rynowiecki
B:
K021547 POL013540122707
100.

169

DOLORES M SP POL 2009 Klacz gniada/180 F: Le Voltaire / Voltaire
M: Darda / Rosey
O: Jasmina Dmyszewicz
B: Adam Maras
K018256 616009690010209
101.

267

DREAMS SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: NN
M: NN
O: Ewa Jackiewicz
B: -
KO21367
102.

188

DREAMS SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Ewa Jackiewicz
B:
K021367 616999670075810
103.

262

DUCATI OLD GER 2010 Wałach gniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Loreley / Lapis Lazuli
O: Salih Barlas
B:
K017712 DE418180634810
104.

300

DYAN KWPN 2008 KLACZ SIWA F: BERLIN
M:
O:
B:
528003000808126
105.

269

DYLLANO KWPN NLD 2008 Wałach kara F: Whitaker
M: Syllana / Kroongraaf
O: brak
B: Holandia
K018485
106.

60

DYNAMIC WLKP POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Ray Of Light /
M: Dystynkcja / Orsk
O: Julia Mieszczak
B:
K009145 POL040000003126
107.

136

EGZORCYSTA KUC POL 2003 Wałach siwa/kuc:140 F: Ewrim / Eukaliptus
M: Liza / nn
O: Aneta Zawadzka
B:
K012364 POL013611069903
108.

286

EKWADOR SP Polska 2007 Wałach Gniada F: Cajero
M: Enigma/Le Voltaire
O: J. Jankowska
B: M. Grygier
POL009610114707
109.

193

EKWADOR S SP POL 2013 Ogier gniada F: Corvallo /
M: / Lais
O: Andrzej Skibiński
B: Andrzej Skibiński
brak
110.

213

EL QUANDO KWPN NED 2009 Wałach gniada/178 F: Carthino Z / Carthago
M: Bella Viona / Quantum
O: Łukasz Wasilewski i Bogna Sąsiadek
B:
K021049 528003200910734 105EG48
111.

276

EMILLA SP POL 2004 Klacz siwa F: Correro
M: Enigma
O: Kaja Sabok
B: Polska
K015444
112.

178

EMISJA M SP POL 2009 Klacz gniada F: So In Love / Calvados
M: Eneida / Fanimo
O: Daniel Forysiak
B: SK Moszna Sp. z o. o.
K018820 POL009690066609
113.

109

ENDURO M SP POL 2009 Klacz gniada F: So In Love / Calvados
M: Entropia M / In Camera
O: Anna Białek
B: SK Moszna
K016857 POL009690067009
114.

117

ENRICO KWPN POL 2009 Wałach kasztanowata F: Veneur / Indoctro
M: Lydwien / Casanova
O: Aleksandra Zaręba
B:
K018994 528003200911549 104TJ00
115.

54

ERINA KWPN NED 2009 Klacz gniada F: Van Gogh
M: Sarina
O: Janusz Pliem-Perka
B: R.A. Wassenaar
K018060 528003200903752
116.

32

EROZJA KUC POL 2005 Klacz gniada/kuc:138 F: Jambo / Wolfs Hamway - R
M: Eroika / Dżagar
O: Marcelina Jackowiak
B: Tomasz Kowala
K012795 POL013680042705
117.

53

ERYK PONYSPORT KUC POL 2007 Wałach gniada/kuc: F: Nico-K / Nandy Man
M: Eufemia / Pepton
O: Stanisław Marchwicki
B: Barbara Guniewicz
K013361 616013570344907
118.

261

ESKA Poski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 Klacz gniada F: Leksykon
M: Easter Feta
O: Katarzyna Karcz
B: Mirosław Roszczyc
brak
119.

238

EVITTO I SP POL 2010 Wałach gniada F: Conus B /
M: Emilly / Landsieger I
O: ATTIS P.P.ROL. Sp. z o. o.
B: ATTIS P.P.ROL. Sp. z o. o
K016455 616009670003810
120.

268

EXIT REMO KWPN NED 2009 Wałach kara F: San Remo
M: Phantastia / Ferro
O: DIM SA
B: Brak
K018569
121.

167

FABIA MEKL GER 2009 Klacz ciemnogniada/mk:155cm F: Fabrico / Unkensee
M: Wellenkind / Wellenreiter
O: Zofia Budzyńska
B:
K022536 DE427270656109
122.

144

FALCO KM POL 2002 Wałach bułana/kuc:147 F: Nilor / Dukat
M: Fretka / Nowator
O: Michał Walorek
B:
K014704 POL013520019602
123.

155

FENIKS SP POL 2010 Wałach gniada F: Basza /
M: Fiorella / Elvis
O: Wiesław Apanasewicz
B: Wiesław Apanasewicz
K020917 616999670027912
124.

141

FERLINA KWPN POL 2010 Klacz gniada F: Applaus
M: Aberlina
O: Barbara Chmielowska
B: brak
K018797 528003201003241 105MP96
125.

135

FERRARI Kuc Walijski NED 2003 Wałach srokata/kuc:118 F: Nn
M: Nn
O: Marika Wawrzyniak
B: Nn
K007293 528009041111799
126.

150

FERRERO SP POL 2008 Wałach gniada F: Izaurus / Contender Son
M: Ferara / Contender Son
O: Marcin Jankowiak
B: Henryk Święcicki
K016048 POL007610179508
127.

157

FIESTA EWITA DRP POL 2008 Klacz ciemnogniada/kuc: F: V.I.P. / Visconti
M: Felina / Kaiserstolz
O: Wiesław Apanasewicz
B: Wiesław Apanasewicz
K014779 POL013670148408
128.

143

FIGARO Kuc Feliński POL 2006 Ogier tarantowata/kuc:139 F: Topaz / Styl
M: Fauna / Grey
O:
B:
K020430 POL013610260906
129.

284

FIGARO SP Polska 2006 Ogier Gniada F: Vis Versa
M: Figa/Ozarro
O:
B: Stadnina Koni Walewice
009590242606
130.

100

FINISZ KUC POL 2010 Ogier siwa/kuc:148 F: Falk / Ilsselvliedt's Fabian
M: Ksantia / nn
O: Agata Kamińska
B: Piotr Ciecholewski
K018746 616013520054110
131.

17

FIRST ONE KWPN POL 2010 Wałach gniada F: Gaillard De La Pomme / Nabab De Reve
M: Carina / Carthino Z
O: Tomasz Klein
B: Tomasz Klein
K021262 528003201002109
132.

151

FLATTERY WLKP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Izaurus / Contender Son
M: Flara / Glueckspilz
O: Marcin Jankowiak
B: Henryk Święcicki
K019612 POL007610179808
133.

212

FLOYD KWPN NED 2010 Wałach kasztanowata F: Casall / Caretino
M: Texas M / Indoctro
O: Łukasz Wasilewski i Bogna Sąsiadek
B:
K019765 528003201003444 104WB82
134.

290

FOCUS MK F:
M:
O:
B:
135.

291

FOR CASPARO 2 Hann 2010 Wałach Gniada F: For Edition
M: Ewa Gaborska
O:
B:
DE431314312810
136.

222

FORSTER KWPN POL 2010 Wałach siwa F: Corland
M: Mabelle
O: Marek Kaźmierczak
B: R. Hagedoorn
brak
137.

220

FORTUNA SP POL 2004 Klacz gniada/168 F: Glückspilz
M: Falanga
O: Karolina Agaciak
B: Święcicki Henryk
K009439 FEI 103UU54
138.

68

FRANKENHOEH'S MYLORD Kuc Walijski NLD 2004 Ogier kasztanowata/kuc: F: Den Bramels Baye / Rowols Poko
M: Ayubowans Imke / Steenhorst Juan
O: Danuta Kozber
B:
K009870 DE41010101890
139.

187

G'ZEUS SP POL 2007 Wałach siwa/168 F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Gaja / Austin
O: Aleksandra Malińska
B: Krzysztof Zwierz
K015486 POL009610020407
140.

40

GALILEO B SP POL 2007 Wałach gniada F: Walentijn / Flemingh
M: Graciella / Sofix
O: Katarzyna Frunze-Kostek
B: Brog Media Biznesu
K018258 POL009600395107
141.

152

GANGES KUC POL 2008 Wałach ciemnogniada/kuc: F: Duero PP / Der Feine Lord
M: Gamza / Split
O: Alicja Hendrys
B: Jerzy Łukomski
K019951 POL013610240808
142.

137

GARGAMEL GB KUC POL 1998 Wałach kara/kuc:139 F: Witalis
M: Gawra
O: Michal Rynowiecki
B: .
K005725 POL013580098098
143.

258

GIAUR SP POL 2002 Wałach gniada/168 F: Correro /
M: Grenada /
O: Anna Lipiec
B: SK Racot
brak
144.

34

GLENLO FIONNUALA Kuc Conrmara IRL 2011 Klacz siwa/kuc:144 F: Kilmullen Fion/abbeyleix fionn
M: Glenayre Mystical bobby
O: Luiza Oleszkiewicz
B: Irlandia
K024190 372004000025626
145.

128

GLORY KUC POL 2006 Klacz kara/kuc: F: Santara Danny's Boy / Markoak Adante
M: Grażka / Texass Skalin
O: JOANNA WYPIÓR
B: ???
K011908 POL01361016910611671
146.

214

GOLDDIGGER GR KWPN NED 2011 Wałach gniada/167 F: Tinka's Boy / Zuidpool
M: Zandgirl G / A Hold Up Premier
O: Łukasz Wasilewski i Bogna Sąsiadek
B:
K020944 528003201105112
147.

139

GOLDEN STAR KUC POL 2010 Wałach kara/kuc: F: Khamaro I /
M: Glory / Santara Danny's Boy
O: Lucjan Hilla
B: Iwona Kraszewska
K020842 616616690044810
148.

293

GOLDIKA F:
M:
O:
B:
149.

254

GOOD FELLOW SP POL 2011 Wałach gniada F: CANDIAVOLO
M: GARANTIE
O: Marek Cichecki
B: Rudiger Wassibauer
K021887
150.

227

GRACJA SP POL 2001 Klacz gniada F: Robin Z
M: -
O: Jakub Krzyżosiak
B: -
KO09951
151.

47

GRAN CHACO KUC POL 2008 Ogier bułana/kuc: F: Duero PP / Der Feine Lord
M: Grecja / Split
O: Waldemar Osuch
B: Jerzy Łukomski
K019950 POL013610240908
152.

69

GRANDEZA KOŃ POL 2006 Klacz kasztanowata F: ETOS
M: GRASKONIA SP
O: RYSZARD KOŁACKI
B: RYSZARD KOŁACKI
11602 POL009690070806
153.

163

GROSZEK KUC POL 2005 Wałach inna/kuc:146 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Natalia Dreszer
B:
K014413 6169996102548
154.

76

HARRON OO POL 2005 Wałach siwa F: Włodarz /
M: Harara / Touwayssan
O: Iwona Łopucka
B:
K018905 050000003837
155.

39

HAZELHORST'S DIAMO New Forest Pony NED 2005 Wałach gniada/kuc: F: Kantje's Ronaldo / Watershof Pretendent
M: De Langewiek Monique / Sulaatik's Fireball
O:
B:
K023254 528018020051289
156.

271

HERA OMIA N KWPN NLD 2012 Klacz kasztanowata F: I'm Special De Muze /
M: Omia Fortuna / Investment
O: Hubert Kierznowski
B:
K024150 528003201206512
157.

211

HOLLISTER KWPN NED 2012 Wałach gniada/172 F: Charisma / Stakkato
M: Ciranka H / Lord Z /Lux Z
O: Łukasz Wasilewski i Bogna Sąsiadek
B:
K020946 528003201200365 105RS10
158.

91

HRABIANKA C SP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Conquest Boy / Contendro
M: Hrabina C / Caletto's Son
O: Zofia Dudkiewicz
B: Witold Brodewicz
K018491 616009660841211
159.

223

IDRYS SP POL 2010 Wałach gniada F: Turbud Quirinus
M: Iliada
O: Marek Kaźmierczak
B: Adam Omen
brak
160.

77

IMAR SP POL 2007 Wałach gniada/167 F: Lesotho /
M: Imara /
O: Paulina Gryciak
B: SK Nowielice
K014668 POL009640034307
161.

233

INNOCENCE KWPN NED 2013 Ogier gniada F: Zirocco Blue VDL
M: Ersina
O: ATTIS P.P.ROL. SP.ZO.O
B: J.F.Abbring
9999
162.

156

ISGAAR DRP GER 2005 Klacz bułana/kuc: F: Tilo / Belvoir Turks Cap
M: Immaculada / Capitol I
O: DIM S. A.
B: Klaus Kudliński
K016211 DE422220048005
163.

148

JACOB KUC POL 2008 Wałach kara/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Katarzyna Stołowska
B:
K018737 616999610318008
164.

297

JAZZ POLINA F:
M:
O:
B:
165.

295

JEEFREY SP Polska 2006 Wałach Gniada F: Day Dream II S
M: Jennifer/Lord Sherry
O:
B:
POL009530260706
166.

112

JOLLY Oldenburska POL 2006 Klacz gniada/mk: F: Luxius
M: Jessy
O: Janusz Cebulak
B: Kostrzewski
K015126 DE418180566606
167.

56

JUNIOR KUC POL 2006 Wałach ciemnogniada/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Janusz Pliem-Perka
B:
K016458 616999590267306
168.

172

JURANDA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Endos / Elvis
M: Jurata / Grin
O: ATTIS PRP Sp. zo. o.
B: Stanisław Procajło
K015375 POL009630051908 104LK02
169.

125

KASAFI SP POL 2009 Wałach gniada/170 F: Guffi / Grandeur
M: Kasandra / Pro Savage
O: Agata Poliwoda
B: Tomasz Gałczyński
K022153 616009670088809
170.

200

KATRONA SP POL 2007 Klacz F: Bambino Van't Zorgvliet
M: Katania
O: Piotr Frąckowiak
B: Michalski
K012876
171.

183

KDW NOW OR NEVER Z BWP BEL 2012 Wałach gniada F: Numero Uno /
M: Anjala / Kannan
O: Justyna Flankowska
B: KDW
K023027 056015Z55805412
172.

236

KEYRA SP POL 2011 Klacz siwa F: Cassilio / Cassini I
M: Korsika / Kolibri
O: ATTIS PPR Sp. z o. o.
B: ATTIS PPR Sp. z o. o.
K022678 616009670095411
173.

121

KILPATRICK ROYAL Irish Sport Horse IRL 2007 Wałach siwa/173 F: Concorde
M: Kilpatrick Miss Cruise
O: DiM SA
B: Irish Horse Board Co-op
372414004652761 104OE36
174.

292

KOKAINA F:
M:
O:
B:
175.

266

KOLA SP POL 2009 Wałach gniada F: Clear To Jump ST Gyvan Z / Carnute
M: Kolia / Imequyl
O: Jarosław Dołhun
B: SK Widzów
K015556 616009540044809
176.

174

KOLIBER SP POL 2003 Wałach kasztanowata/163 F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Hel
M: Kolonia / Le Bon
O: Marek Nikolas
B: Jacek Bobik
K008522 POL009640033603
177.

205

KREON WLKP POL 2009 Wałach ciemnogniada/173 F: Neo / Luron
M: Kora / Contendus
O: Łukasz Zasadziński
B: Kopras Sp. z o. o.
K019898 616007610186409
178.

224

KRUTYNIA SP POL 2004 Klacz siwa F: Landjonker S / Landjonker
M: Kurlandia / Louis
O: Ewa Kinecka
B: Mieczysław Chomiak
K013850 POL009530074704
179.

44

KWD RAUDHETTA WE DRP GER 2008 Klacz kasztanowata/kuc: F: Tizian /
M: Rosenna K / Losander
O: Monika Kłapińska
B:
K020033 DE435350022308
180.

105

LA CUMPARSITA SP POL 2008 Klacz siwa/157 F: Corland / Cor De La Bryere
M: La Jana / Landadel
O: KS Nad Wigrami
B: KS Nad Wigrami
K012080 POL009510208108
181.

118

LADY -S Słowacka Gorącokrwista SVK 2005 Klacz gniada F: LADYS LOWER
M: SISI
O: BERNADETTA WIECZOREK
B: BRAK
K016143 703001702142005
182.

239

LAMARCK HAN GER 2008 Wałach gniada/166 F: Lord Pezi / Lacros
M: Dilana / Dinard L
O: PHU Piotr Gadomski
B: Michael Kramer
K013737 DE431310901808 103VT04
183.

189

LANA MAYAMI WESTF POL 2010 Klacz gniada F: Lancer III
M: Calibutas
O: Magdalena Kowalska
B: Montis
Brak
184.

1

LANDARCO HOL GER 2010 Wałach gniada F: Lantino / Landos
M: Sentenz / Parco
O: Aleksandra Porzuckowiak
B: Paul Sprehe
K018222 DE421000521810
185.

52

LAVITA - L SP POL 2010 Klacz gniada F: Alvarez 17
M: Lawa
O: Liberski Jan
B: Liberski Jan
Brak 616009670071810
186.

49

LEXUS KUC POL 2012 Wałach siwa/kuc:147 F: PL NEMO
M: L-BRENDA
O: Maria Król
B: Leszek Strużyński
K020887 616013660027212
187.

207

LIBERATTO P SP POL 2002 Ogier kara F: Corofini
M: Loretta
O: Łukasz Wylęga
B: Witold Polowczyk
K011026
188.

95

LIMBO OLD POL 2009 Wałach siwa/164 F: Livello / Limbus
M: Arradora / Corrado I
O: Małgorzata Rogalska
B:
K017646 DE418184070109
189.

245

LOMBIQUEEN SP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Qumball
M: LOMBARDIA
O: TOMASZ NABIAŁCZYK
B:
K014140
190.

153

LOPIK'S APPIE New Forest Pony POL 2005 Wałach gniada/kuc:147 F: Aladin / Molenaar's Golden King
M: Lopik's Willemien / Sweet Wiliam
O: Krzysztof Derda
B: A. H. Hootsen
K022574 528018020051492
191.

190

LORD LUDGER SP POL 2010 Wałach gniada F: Ludger / Laptop
M: Leda / Edminton
O: Tomasz Gałczyński
B: Sylwester Kosiński
K016644 616009680086710
192.

131

MACBETH KUC POL 2007 Ogier siwa/kuc:139 F: NOWOGRÓDEK / WHO KNOWS
M: MUFFIN / SPINWAY COMET
O: E. Ufnal
B: Dziewolska
K014100 616013610168707
193.

102

MAKS KUC POL 2007 Wałach siwa/kuc:138cm F: Frankenhoeh's Vitalise / Steehorst Pavarotti
M: Maja / Dante
O: Joanna Majkowska
B: Ryszard Grams
K018799 POL013610202007
194.

82

MAKUBA 21 Deutsche Ride Pony GER 2011 Wałach gniada/kuc:148 F: Picobello
M: Peppita
O: Rafał Płatek
B: Niemcy
Nmsj182 DE435350017509
195.

59

MALBRON WLKP POL 2004 Wałach gniada F: Luron / Guidam
M: Mantyla / Gordon I
O: Bernadetta Ambicka-Szeląg
B:
K010703 616007660031204
196.

50

MARINELLO 003 DRP GER 2001 Ogier bułana/kuc:140 F: Magic Main/Magnum
M: Sanny/Nobelchamp
O: Wiktoria Król
B: Jacob Detlef
K007806 DE487879001301
197.

255

MATSON V BWP BEL 2012 Wałach gniada F: Action Breaker / Heartbreaker
M: Varoline / Cash
O:
B: Leo Vermeiren
K022985 056002W00301736
198.

13

MEBORA WLKP POL 2008 Klacz izabelowata F: Bonsun
M: Meduza
O: Aleksandra Sosnowska-Krywult
B: Jan Gawron
K019048
199.

250

MENZO VAN DE ROOMSTRAAT Bel. Gorącokrw. BEL 2012 Wałach kara F: Chopard VDB Z / Canadian River
M: Dior / Obourg
O: Michał Kownacki
B: Guido De Koning
K022981 056002W00301632
200.

85

MILAGROS ZAGORKA KUC POL 2011 Klacz gniada/kuc:148 cm F: nn
M: nn
O: Monika Święcicka
B: -
K023004 616999600286011
201.

28

MISS BLONDI KUC POL 1997 Klacz kasztanowata/kuc: F: NN
M: NN
O: Agata Pawłowska
B: NN
K003667 616999610048097
202.

22

MITHRYL DRP POL 2003 Wałach kasztanowata/kuc:130 F: Piorun
M: Moorlands Ailleen
O: Agata Śmietanka-Nowak
B: Marzena Skowron
K016100 616-013-66-00752-03
203.

256

NIKOZJA SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Clear To Jump St Gyvan Z / Carnute / Oberon Du Moulin
M: Nitoloma / Concorde
O: Angelika Skiba
B: Krzysztof Tyszko
K015560 616009540044909
204.

27

NINETTE L KUC POL 2005 Klacz kasztanowata/kuc:141 F: Top Ewita
M: Nancy L
O: Pawłowscy
B: Pawłowski
K021917 POL013580217605
205.

64

NOBELSTAR 0005 DRP GER 2000 Wałach gniada/kuc:147 F: Nobel / Nadler I
M: Nicoletta / Nansen
O: Karolina Heydel
B: Lisa Lohmann
K007893 DE441410094000
206.

180

NOTIS SP POL 25.02.2010 Wałach ciemnogniada F: Clear to jump gyvan z
M: Nota
O: Grzegorz wypchlak
B: Anna tyszko
K023682
207.

251

OBSESJA SP POL 2003 Klacz gniada F: Santos / Guidam
M: Opcja / Cabrol
O: Jarosław Poręba
B:
K009030 POL009611078903 104FR80
208.

133

OLA ROSA NEGRA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada F: LASCATRAZ L (hol)
M: OSARA xx
O: Anna Schoen-Pyrek
B: M. Bach
K017696 POL 009 53 01706 05
209.

246

OLIMPIC LADY WLKP POL 2011 Klacz gniada F: PLACIDO
M: ODRA
O: Tomasz Nabiałczyk
B: Jarosław Skrzyczyński
K018730
210.

42

OLIVIA SP POL 2008 Klacz gniada/mk:154 F: Olivier
M: Dona
O: Katarzyna Kręgielska
B: Wiesław Borecki
K022214 009690002808
211.

260

ORAWA SP POL 2000 Klacz ciemnogniada F: Luppe /
M: Orgia /
O: Wiktoria Frąckowiak
B: Małgorzata Zalewska
K014580 616009611209700
212.

229

OSADKOWSKI ASHVILLE KWPN POL 2005 Wałach F: Lando/
M: TTaylor O/
O: ATTIS P.P.ROL. SP.Z O.O
B: Jam van Oers
K010838
213.

231

OSADKOWSKI SATINO OLD POL 2009 Wałach kasztanowata F: Singulord Joter / Singulord Joter II
M: Balista / Balou du Rouet
O: ATTIS P.P.ROL. Sp. z o. o.
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K019252 DE418180685209 105OG32
214.

38

P-DALILA KUC POL 2006 Klacz gniada/kuc:136 F: Di Caprio PP / Da Capo
M: Pabi /
O: Emilia Naumiuk
B: Agnieszka Pawłowska
K020920 POL013661155006
215.

206

PALLADA WLKP POL 2008 Klacz kara F: Liberatto P /
M: Polanka / Czaprak
O: Łukasz Wylęga
B: Przemysław Śniatała
K018684 POL007610057208
216.

104

PANONIA KUC POL 2009 Klacz siwa/kuc:148 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Jakub Jurzak
B:
K019725 616999600344309
217.

71

PASJONATA AMIGO Kuc Wal POL 2009 Wałach gniada/kuc: F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Anja / Tijd Vlijt's Survival
O: Sylwia Kamińska
B: Sylwia Kamińska
K018348 POL013610020809
218.

97

PASJONATA PARYS Kuc Walijski POL 2007 Wałach kasztanowata/kuc:130 F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Polly / Den Bramel's Baye
O: Sylwia Kamińska
B:
K017075 POL013610145207
219.

259

PIK VULKAN SP POL 2012 Wałach gniada F: Vulkan L / Vulkano
M: Pik Santana / Pik Senior
O:
B:
K023493 616009610128212
220.

26

PLASTYK MŁP POL 2011 Wałach gniada/kuc:148 F: Planet / Zoon
M: Kropka / nn
O: Sylwia Pawelczak
B:
K021860 616006550152311
221.

75

POLYDETTO WESTF POL 2006 Wałach gniada F: Polytraum / Polydor
M: Cavallo-Cora / Carvallo
O: Małgorzata Wojciechowska
B:
K023300 DE441411812006
222.

203

PRADO WLKP POL 2007 Wałach gniada F: Le Voltaire / Voltaire
M: Parada / Czynel
O: Krzysztof Mocek
B: SK Racot
K011786 POL007610171207
223.

201

PYRUS Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2010 Wałach gniada F: Duran Duran
M: Pola
O: Alicja Kistowska
B: Adam Mazur
K018602 616009540138510
224.

35

QUABREL DE L ETAPE SF BEL 2004 Wałach siwa/kuc:149 F: Don Juan V / Abbeyleix Apollo
M: Nina De L'Etape / Rachide
O: Elżbieta Dziuba
B: M. Jeane Pierre Seiller
K023301 04315168Z
225.

217

QUADRIFOGLIO 4 HAN GER 2007 Ogier gniada F: Quidam's Rubin /
M: Charlotte / Contender
O: Tomasz Klein
B: Maren Bergen
K021829 DE431316728007
226.

182

QUENTIN TARANTINO AB HOL GER 2011 Ogier gniada F: Canoso / Catoki
M: Mia I / Carthago
O: Andrzej Błażejewski
B: Sprehe
K018714 DE421000548411
227.

171

QUIDAM'S DUKE HOL POL 2011 Wałach siwa F: Quidams Rubin / Quidam de Revel
M: Zarin Calica / Calico
O: Piotr Michalski
B: Willi & Kerstin Graf
K020318 DE421000533311
228.

130

RAMIRO KUC POL 2001 Wałach gniada/kuc:128 F: NN
M: NN
O: E. Ufnal
B: nn
K013543 POL999580294301
229.

244

RISOTTO SP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Rudzianka / Arcus
O: Roman Jagieliński
B:
K013503 POL009590047507
230.

177

ROBINIA SP POL 2011 Klacz gniada F: Qulester /
M: Raola / Campari M
O: Monika Morsztyn
B: Małgorzata Staszczak
K022248 616009610184711
231.

165

ROCCO SP POL 2008 Wałach gniada F: Ulco / Voltaire
M: Rawa / Lider
O: Agnieszka Czekaj
B: Jan Krzyżoszczak
K014079 POL009610019708
232.

204

ROGANO WLKP POL 2013 Ogier ciemnogniada F: Coriano's Ass / Coriano Z
M: Rogatywka / Landos
O: Krzysztof Mocek
B: SK Racot
K023329 616007610106313
233.

79

ROLEX WLKP POL 2006 Wałach gniada F: Himen / Oder
M: Rita / Arak
O: Klaudia Prymek
B:
K018756 616007520162906
234.

275

ROQUER DU MAURY SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Quercus Du Maury /
M: Rosita /
O: Grażyna Charkowska
B: SK Prudnik
brak 616009690100408
235.

48

ROSA OLD POL 2011 Klacz kara/kuc:149 F: Calico / Cassini I
M: Roxana - Z / Rammstein
O: Jan Walczak
B: Zenon Lewandowski
K022865 DE433332148811
236.

98

ROTGERS OWEN Kuc Walijski NED 2001 Wałach gniada/kuc:117 F: Vechtzicht's Cymro /
M: Rotgers Iris /
O: Agata Kamińska
B:
K017494 528210000665913
237.

145

ROXANA Z SP POL 2007 Klacz kara/mk: F: Rammstein / Rheinsberg
M: Marchen D / Nurjev
O: Jan Walczak
B:
K015021 POL009610104007
238.

111

ROYAL KUC POL 1998 Wałach inna/130 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Anna Chrzanowska
B:
K009244 POL999690102898
239.

73

ROYBOSS WESTF POL 2004 Wałach gniada/167 F: Rabiatos / Rabiat Z
M: Dalmina / Five Star Camp
O: Godoś
B:
K015047 DE4414411901506 104FM62
240.

186

SAGA SP POL 2005 Klacz kasztanowata F: Fly High / For Pleasure
M: Salwa / Lexus
O: Jan Chrzanowski
B: Hubert Kierznowski
K011708 POL009610025205 104DJ09
241.

65

SANDRA DE FINIBUS TERRAE KUC POL 2011 Klacz gniada/kuc:149 F: nn
M: nn
O: Anna Dunst
B: x
K022661 011075004624
242.

14

SCIARA HS HAN GER 2007 Klacz kasztanowata/172 F: Salito / Stakkato
M: Elektra / Escudo I
O: Łukasz Wasilewski i Bogna Sąsiadek
B:
K024185 DE431311331307 104EH29
243.

168

SEPHORA MZ SP POL 2011 Klacz gniada F: CONUS B / COSINUS
M: SZUBA / BANITA
O: Aneta Pietrzak
B: Michał Zdebel
K019670 616 009 54 01069 11
244.

107

SHADOW KUC POL 2009 Wałach gniada/kuc:148 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Klaudia Bors
B:
K018247 616999670162409
245.

5

SILVER V SP POL 2002 Wałach siwa F: Spartakus
M: Arenda
O: Martyna Ostapczuk
B: Koperski Zbigniew
K007396 POL009660474402
246.

194

SIROKO KWPN NED 1999 Wałach kasztanowata F: Iroko / Pilot
M: Miss M. / Burggraaf
O: Kaja Korbalewska
B:
K012385 9905339 105FB76
247.

87

SOFIA KUC POL 2008 Klacz izabelowata/kuc:140 F: Boris /
M: Sonja / nn
O: Leszek Banaszek
B: Ilona Lubińska
K014194 POL013640083408
248.

108

STACHATO BAYER GER 2010 Ogier gniada F: Stalypso
M: Georgina
O: Janusz Stążka
B: SPREHE
BRAK
249.

197

STARCORNET Hannoveraner GER 2010 Wałach gniada F: Stakkato Gold
M: Columbia
O: Heinrich Ramsbrock
B: Heinrich Ramsbrock
brak
250.

147

SULIMA KUC POL 1995 Klacz kara/kuc: F: Suseł / Panter
M: Płocha / Margiel
O: Krzysztof Konarski
B:
K006316 POL013660608095
251.

78

SUNFLY SP POL 2004 Klacz gniada F: Looping
M: Ronda
O: Fedenczak
B: Nn
K023754 124423
252.

51

SZAFIR M SP POL 2006 Wałach gniada F: SO IN LOVE
M: SELENE M
O: Jacek Bogalecki
B: SK Moszna
11912 POL009690058506
253.

283

T-STAR Z ZANG BEL 2001 Wałach siwa/170 F: Tornado /
M: Quick Star Girl / Quick Star
O: TFC Paweł Jendrośka
B:
K020526 87751 BEL40167
254.

70

TAMBURYNEK Kuce I Konie Małe POL 2004 Wałach gniada/kuc:150 cm F: Bolero
M: Tina
O: Ryszard Kołacki
B: Ryszard Kołacki
K010453 POL 013 64 0007904
255.

30

TAMINA XV HOL GER 2003 Klacz siwa/170 F: Caretino / Caletto II
M: Madame III / Acobat I
O: Andrzej Kramer
B:
K013340 DE421000403503
256.

55

TANGO KUC POL 2005 Wałach ciemnogniada/kuc:144 F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Tangana / Angelo
O: Janusz Pliem-Perka
B: SK Nowielice
K014650 POL013640028005
257.

88

THREE-B-TWEET KUC POL 2006 Wałach ciemnogniada/kuc:135 F: Camillo
M: THREE-STAR'S ORCHID
O: Dariusz Zubczyński
B: Ludwik Sander
K022625 POL013530053106
258.

43

TIFFANY DRP GER 2004 Klacz kasztanowata/kuc:146 F: Top Nonstop / Nantano
M: Namarie / Nalet
O: Iwona Henzel
B: Helmut Hunke
K022375 DE441410714004 105LZ26
259.

94

TIGRA KUC POL 2008 Klacz kasztanowata F: Figaro
M: Titania
O: Krzysztof Głodowski
B: Krzysztof Głodowski
K022969 POL 013640054608
260.

81

TIK TAK SP POL 2008 Ogier ciemnogniada/168 F: Candiavolo
M: Tabea
O: Rafał Płatek
B: Wassibauer Rudiger
K018090 616009690190508
261.

253

TISSOT Wielkopolska POL 2013 Wałach gniada/166 F: Cassilio / Cassini I
M: Talia / Landjonker S
O: Maciej Błażejewski
B: Joanna Łuczaj
K024167 616007670063713
262.

8

TOP JUS D'EUSKADI SF FRA 2007 Wałach kasztanowata F: Jumpy Des Fotaines / Jus De Pomme
M: Jade Des Fontaines / Jus De Pomme
O: Katarzyna Frąckowiak
B: M. Marc Hiriart Durruty
K023150 25000107361206N
263.

242

TOPAZ SP POL 2006 Wałach gniada F: Turkus / Le Voltaire
M: Iskra / nn
O: Żaneta Cieluch
B: Żaneta Cieluch
K018234 POL009640054506
264.

37

TOPAZ KUC POL 2009 Wałach siwa F: Ludger
M: Tajga
O: Emilia Naumiuk
B: Sylwester Kosiński
K015553 616013680110509
265.

288

TORGGIA CAMPARIA M SP Polska 2004 Klacz Gniada F: Campari M
M: Tatra/Tiazol
O: Anita Barabasz
B: Malwina Przyśliwska
K018826 POL009670062004
266.

80

TREVOR H DRP GER 2011 Wałach siwa/kuc: F: Timesquare / Tizian /Titus
M: Corrida / Corrado II / Cor De La Bryere
O: Zuzanna Prymek
B:
K023204 DE435350066511
267.

83

TRINITI Deutsches Sportpferd POL 2008 Klacz gniada/164 F: Candiavolo
M: Trixi de Schoenfeld
O: Maciej Garbowski
B: Rudiger Herbert Wassibauer
K016939 DE 455-8703629-08
268.

294

U-COFFI SP POL 2006 Klacz gniada/163 F: Cantanis / Cantus
M: Ula / Common Grounds
O: Hanna Romankiewicz
B: Anna Modelewska
K013808 616009680048206
269.

199

UITMUNTEND K KWPN NED 2001 Wałach gniada F: Cruising / Sea Crest
M: Nathalie / Contender
O: Gospodarstwo Rolne Przemysław Sawicki
B:
K008220 0111580 POL40376
270.

249

ULLI Z Zangesheide POL 2009 Klacz siwa F: UTRILLO VD HEFFINCK
M: LOOU
O: Michał kownacki
B: Zangesheide
Brak
271.

45

UPTOWN GIRL SP POL 2006 Klacz gniada F: Quamiro / Quidam De Revel
M: Ucayali / Qumball
O: Sylwia Skąpska
B: Bolesław Kuczerawy
K015367 POL009670120106
272.

41

VALKIRIA SP POL 2012 Klacz siwa/169 F: Aroland PG
M: Valeria
O: Nikola Kręgielska
B: Jan Jurkiewicz
K023453 616 009 53 00021 12
273.

176

WARKA-A SP POL 2008 Klacz siwa F: Helanis / Cantanis
M: Warna / Wagram
O: Agata Adrianowska
B: Agata Adrianowska
K018634 POL009600310808
274.

235

WASUAN SP POL 2009 Wałach gniada F: Guffi / Grandeur
M: Winett / Weinberg
O: ATTIS PPR Sp. z o. o.
B: Mateusz Michalski
K018363 616009670088009
275.

93

WATAŻKA KUC POL 2007 Wałach siwa/kuc: F: Nando
M: Wróżka
O: Barbara Padalak
B: Nowielice
K014649 POL 0136400013607
276.

282

WERONA SP POL 2010 Klacz gniada/mk: F: Coriano's Ass
M: Wygoda
O: Piotr Marczyk
B: Mariusz Grabowski
K023738
277.

164

WIANKA WLKP POL 1997 Klacz kasztanowata F: Skaleń / Pawiment
M: Wiktoria / Gordon I
O: Andrzej Rakowski
B: Andrzej Rakowski
K008912 POL007610016897
278.

158

WILIA KUC POL 2005 Klacz siwa/kuc: F: Szaman /
M: Warga / Grey
O: Piotr Dubiniak
B: Mariusz Laskowski
K020918 POL013610035005
279.

173

WITO WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Rytm /
M: Wilga / Agar
O: Teresa Wawrzyniak
B: Czesław Kubaja
K015798 616007530335409
280.

66

WOLF S MORITZ V KUC POL 2010 Wałach siwa/kuc: F: x
M: x
O: Anna Dunst
B: x
brak DE434340050807
281.

129

ZADYMKA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Contender Son / Contender
M: Zaduma / Autokrata
O: Katarzyna Karcz
B: Katarzyna Karcz
K012109 POL009580166907
282.

280

ZALVO KWPN POL 2004 Ogier kasztanowata F: Phin Phin / Chin Chin
M: Sarina / Calvados
O: Marek Kubacki
B:
K008472 5280030411274 103CC23
283.

285

ZARETINO SP Polska 2006 Wałach Gniada F: Cajero
M: Zacna/Qumball
O:
B:
POL009670069606
284.

67

ZAVIRA A HAN GER 2003 Klacz kasztanowata F: Zacharias / Zeus
M: Diamond / Drosselklang
O: Zbigniew Patejko
B: Erwin Von Dehsen
K008915 DE431315422303 103EJ12
285.

234

ZERO Z Zangersheide NLD 2013 Ogier siwa F: Zirocco Blue VDL
M: Cakilly V Z
O: ATTIS P.P.ROL. SP.ZO.O
B: J.TH. Veltmans
999999
286.

166

ZULUS SP POL 1999 Ogier ciemnogniada/175 F: Elvis / Le Mexico
M: Zazula / Sztorm
O: Piaff Agnieszka Czekaj
B:
K010844 616009670007999
Rider Club
Competition
Prize
Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice
100
150
SUM:
250.00
Chudziak Paweł WTK Hermanów
100
350
SUM:
450.00
Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem
300
400
SUM:
700.00
Klein Tomasz JKS Przybyszewo
80
150
SUM:
230.00
Kownacki Mikołaj Karkonoski KJ
50
SUM:
50.00
Mieszczak Julia bpk
100
SUM:
100.00
Milczarek Nina Tuszyński KJ Garbówek
100
400
SUM:
500.00
Morsztyn Piotr bpk
50
50
400
SUM:
500.00
Nabiałczyk Natalia Klub Jeździecki VOLTA
200
200
SUM:
400.00
Osuch Aleksandra KJ Podkowa Gruszczyn
350
140
SUM:
490.00
Piroh Artsiom KJ Okoły
50
SUM:
50.00
Poschauko Julia POL
50
SUM:
50.00
Prymek Zuzanna KJ Aromer Józefin
140
SUM:
140.00
Przyśliwska Malwina JKS DIM Sp. z o.o. Warszawa
50
400
SUM:
450.00
Sąsiadek Bogna KJ Canex Dog Przybyszewo
50
80
SUM:
130.00
Skąpska Aleksandra JKS Elcon Szczecin
50
SUM:
50.00
Wasilewski Łukasz KJ Canex Dog Przybyszewo
300
SUM:
300.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamiec Paulina
KJ JUMPING TEAM BRYNICA
BALOU (90)
2017-08-19
1
Agaciak Karolina
Otomiński KJ Tabun
FORTUNA (220)
2017-08-19
40
2017-08-19
22
2017-08-20
19
2017-08-20
8
Barlas Salih
TUszyński KJ Garboówek
DUCATI (262)
2017-08-19
16
2017-08-19
46
2017-08-20
12
2017-08-20
31
Bętkowska Monika
FER Więckowice
CANT (216)
2017-08-19
7
2017-08-20
5
2017-08-20
10
Bętkowski Marcin
JKS Fer Więckowice
CANT (216)
2017-08-19
6
LAMARCK (239)
2017-08-19
33
2017-08-19
4
2017-08-20
3
100
2017-08-20
2017-08-20
2017-08-19
24
2017-08-19
3
150
2017-08-20
12
2017-08-20
CICERO Z (243)
2017-08-19
17
2017-08-19
20
2017-08-20
18
Biernaczyk Julia
WKS Śląsk Wrocław
ARA (179)
2017-08-19
30
2017-08-19
22
2017-08-20
15
2017-08-20
17
Bojarska Justyna
Brak
NOTIS (180)
2017-08-18
1
Budzyńska Zofia
St. KJ Gronówka
FABIA (167)
2017-08-19
18
Charkowska Julka
KS Small Cherry
GIAUR (258)
2017-08-19
11
2017-08-19
8
2017-08-20
14
2017-08-20
1
2017-08-20
2017-08-20
2017-08-19
1
2017-08-19
1
2017-08-20
2017-08-20
7
2017-08-20
2017-08-20
Chrzanowski Jan
KJ Ślęża Wrocław
2017-08-19
23
2017-08-19
8
2017-08-19
10
2017-08-19
1
2017-08-20
19
2017-08-20
19
SAGA (186)
2017-08-19
2
2017-08-19
12
2017-08-20
5
FOCUS MK (290)
2017-08-19
40
2017-08-19
29
2017-08-20
21
ENDURO M (109)
2017-08-19
32
Chudziak Paweł
WTK Hermanów
2017-08-19
1
2017-08-19
9
2017-08-20
20
2017-08-20
21
CANASTER (277)
2017-08-19
3
100
2017-08-19
10
2017-08-20
1
350
2017-08-20
19
2017-08-20
ARAGOR (278)
2017-08-19
1
2017-08-19
21
2017-08-20
1
2017-08-20
42
Cichecka Julia
LKJ Ostroga Opole
2017-08-19
21
2017-08-19
17
2017-08-20
17
2017-08-20
4
2017-08-20
Dmyszewicz Jasmina
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
DOLORES M (169)
2017-08-20
9
2017-08-20
BAILANDO (226)
2017-08-19
1
2017-08-19
51
2017-08-20
19
2017-08-20
46
2017-08-20
2017-08-20
2017-08-20
26
Dołhun Jakub
KJ Łąck
KOLA (266)
2017-08-19
36
2017-08-19
12
2017-08-20
10
2017-08-20
6
Dubiniak Matylda
JKS Jaroszówka
FENIKS (155)
2017-08-20
34
Forysiak Laura
bpk
EMISJA M (178)
2017-08-20
39
Frąckowiak Wiktoria
JKS Fer Więckowice
2017-08-19
61
2017-08-19
1
2017-08-20
37
2017-08-20
37
ORAWA (260)
2017-08-18
2
2017-08-19
61
2017-08-20
40
Gaborska Agnieszka
bpk
2017-08-19
34
2017-08-19
20
2017-08-20
25
2017-08-20
22
Gałczyński Tomasz
OSK Michalscy Trzebnica
2017-08-19
38
2017-08-20
7
ALL NIGHT (192)
2017-08-19
15
2017-08-20
10
EKWADOR S (193)
2017-08-19
15
2017-08-19
5
2017-08-20
13
2017-08-20
5
Garbowska Marta
LKJ Ostroga Opole
TRINITI (83)
2017-08-19
20
Gardas Dominika
JKS FER Więckowice
2017-08-19
1
2017-08-19
1
2017-08-20
1
2017-08-20
2017-08-20
2017-08-20
2017-08-20
43
Głoskowski Andrzej
KJ Agro-Handel Śrem
2017-08-19
11
2017-08-19
2
300
2017-08-20
16
2017-08-20
1
400
BED BOY (264)
2017-08-19
1
2017-08-19
3
2017-08-20
1
2017-08-20
25
AKORD (265)
2017-08-19
39
2017-08-19
11
2017-08-20
22
2017-08-20
16
Gutorska Maja
KJ SO Łąck
AROMAT (221)
2017-08-18
5
2017-08-19
1
2017-08-19
1
2017-08-20
1
2017-08-20
Jackiewicz Aleksandra
JKS W Siodle Oława
DREAMS (188)
2017-08-19
2017-08-18
2017-08-18
Jackiewicz Aleksandra
JKS W Siodle
DREAMS (267)
2017-08-20
Jankowiak Laura
KJ Podkowa Gruszczyn
FLATTERY (151)
2017-08-19
50
Jankowiak Marika
KJ Podkowa Gruszczyn
FERRERO (150)
2017-08-19
44
Jankowska Joanna
KJ Jeziorki-Osieczna
EKWADOR (286)
2017-08-19
2017-08-19
43
2017-08-20
2017-08-20
33
KOKAINA (292)
2017-08-19
1
2017-08-19
23
2017-08-20
1
2017-08-20
36
Jerzyk Żaneta
KJ Korys Przygorzele
TOPAZ (242)
2017-08-19
31
2017-08-19
25
2017-08-20
24
2017-08-20
Karcz Agnieszka
KJ Janów Podlaski
ESKA (261)
2017-08-19
11
2017-08-19
11
2017-08-19
40
Kasperek Maciej
Racocki KJ
CSILLA (202)
2017-08-19
40
2017-08-19
40
2017-08-20
24
2017-08-20
24
PRADO (203)
2017-08-19
19
2017-08-19
2
2017-08-20
11
2017-08-20
35
ROGANO (204)
2017-08-19
1
2017-08-19
53
2017-08-20
24
2017-08-20
1
Kaźmierczak Julia
bpk
IDRYS (223)
2017-08-19
39
2017-08-19
1
2017-08-20
16
2017-08-20
10
2017-08-20
2017-08-20
Kaźmierczak Wiktoria
bpk
FORSTER (222)
2017-08-19
1
2017-08-19
1
2017-08-20
24
2017-08-20
24
2017-08-20
2017-08-20
Kinecka Aleksandra
JKS Hanna
KRUTYNIA (224)
2017-08-19
32
2017-08-19
40
2017-08-20
24
2017-08-20
19
Kistowska Alicja
KJ Lando
PYRUS (201)
2017-08-19
33
2017-08-20
47
Klein Tomasz
JKS Przybyszewo
2017-08-19
13
2017-08-19
27
2017-08-20
20
2017-08-19
4
80
2017-08-19
17
2017-08-20
19
2017-08-20
8
Klein Tomasz
JKS Przybyszewo
KATRONA (200)
2017-08-19
29
2017-08-19
2017-08-20
11
Klein Tomasz
JKS Przybyszewo
2017-08-19
2017-08-20
3
150
2017-08-20
6
Kociałkowska Olga
OJK Michałówka
ZARETINO (285)
2017-08-19
1
2017-08-19
32
Konieczna Magdalena
Klub Jeździecki Osadkowski sp.zo.o
2017-08-20
Korbalewska Kaja
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
SIROKO (194)
2017-08-19
5
2017-08-20
8
2017-08-20
Kościołek Paula Agnieszka
WARKA-A (176)
2017-08-19
8
2017-08-19
19
ROBINIA (177)
2017-08-19
2017-08-19
15
2017-08-20
1
2017-08-20
23
Kostek Laura
BPK
2017-08-19
1
2017-08-19
40
2017-08-20
1
2017-08-20
13
Kot Natalia
EKO
AWANTAŻ (170)
2017-08-18
2017-08-18
Kovaliova Kseniya
2017-08-20
7
2017-08-20
1
2017-08-20
1
2017-08-20
1
Kownacki Mikołaj
Karkonoski KJ
ULLI Z (249)
2017-08-19
28
2017-08-20
21
2017-08-20
2017-08-19
45
2017-08-20
30
2017-08-20
OBSESJA (251)
2017-08-19
6
50
2017-08-20
14
2017-08-20
CERWERONA (252)
2017-08-20
2017-08-20
Kręgielska Nikola
Łódzki KJ
2017-08-19
40
Krywult Amelia
bpk
MEBORA (13)
2017-08-19
1
2017-08-19
31
2017-08-20
41
2017-08-20
28
Krzyzosiak. Jakub
POL
WARKA-A (176)
2017-08-20
13
2017-08-20
15
CALICOR (191)
2017-08-19
25
Kuźma Natalia
Klub Sportowy Small Cherry
GRACJA (227)
2017-08-19
41
2017-08-20
Kuźmińska Julia
bpk
2017-08-19
40
2017-08-19
39
2017-08-20
45
Lachowicz-Wołoszyn Wiktoria
KS Centaurus
TISSOT (253)
2017-08-20
1
2017-08-19
65
2017-08-19
37
2017-08-20
2017-08-20
24
2017-08-20
2017-08-20
40
Libera Aleksander
KJ Sokół Damasławek
2017-08-19
14
Malińska Aleksandra
St. Sportowe Vidavia
G'ZEUS (187)
2017-08-19
32
2017-08-19
42
2017-08-20
24
2017-08-20
38
Maziarz Aleksandra
KS Small Cherry
CARLASS I (274)
2017-08-20
2017-08-20
Mieszczak Julia
bpk
2017-08-19
53
2017-08-19
38
2017-08-20
18
2017-08-19
3
2017-08-19
8
2017-08-20
4
100
2017-08-20
2
Milczarek Nina
Tuszyński KJ Garbówek
CYANDRA (215)
2017-08-19
7
2017-08-19
4
100
2017-08-20
11
2017-08-20
7
RISOTTO (244)
2017-08-19
12
2017-08-19
11
2017-08-20
8
2017-08-20
1
400
CONTENDRA (247)
2017-08-19
1
2017-08-19
1
2017-08-20
1
2017-08-20
9
Miszczyszyn Julia
Waldenbuch Hasenhof
2017-08-19
47
Morsztyn Natalia
bpk
2017-08-19
59
Morsztyn Piotr
bpk
2017-08-19
10
2017-08-19
5
50
2017-08-20
7
2017-08-20
6
50
JURANDA (172)
2017-08-19
1
400
2017-08-20
3
GOLDIKA (293)
2017-08-19
14
2017-08-19
1
2017-08-20
24
2017-08-20
1
Nabiałczyk Natalia
Klub Jeździecki VOLTA
2017-08-19
2
200
2017-08-19
7
2017-08-20
2
200
2017-08-20
2
2017-08-20
2017-08-19
1
2017-08-19
30
2017-08-20
5
2017-08-20
Nowak Agnieszka
LKS Cwał Poznań
MATSON V (255)
2017-08-19
40
2017-08-19
13
2017-08-20
12
Nowakowska Zuzanna
St. KJ Gronówka
FIGARO (284)
2017-08-19
28
Olszewska Agnieszka
KJ Osadkowski Jakubowice
()
2017-08-20
2017-08-19
15
2017-08-20
18
2017-08-20
CELEBRITY (232)
2017-08-19
35
2017-08-20
14
INNOCENCE (233)
2017-08-19
40
2017-08-19
61
2017-08-20
2017-08-20
ZERO Z (234)
2017-08-19
16
2017-08-19
8
WASUAN (235)
2017-08-19
53
2017-08-19
36
KEYRA (236)
2017-08-19
32
2017-08-19
32
2017-08-20
39
2017-08-20
41
2017-08-20
2017-08-20
Omari Sarah
LKJ Ostroga Opole
2017-08-19
61
Osuch Aleksandra
KJ Podkowa Gruszczyn
ROXANA Z (145)
2017-08-19
1
350
2017-08-19
1
140
Owczarz Mateusz
UKS PRIMO
2017-08-20
1
Piroh Artsiom
KJ Okoły
AŻUR (296)
2017-08-19
6
50
2017-08-19
23
2017-08-20
9
2017-08-20
20
2017-08-20
12
2017-08-20
24
Polczyk Magdalena
Tuszyński KJ Garbówek
ARON (263)
2017-08-19
1
2017-08-19
6
2017-08-20
1
2017-08-20
22
Poliwoda Dominika
LZJ Drama Zbrosławice
KASAFI (125)
2017-08-19
35
Poliwoda Weronika
LZJ Drama Zbrosławice
2017-08-19
16
Porzuckowiak Karolina
St. Rodan Club
2017-08-19
22
Poschauko Julia
POL
JEEFREY (295)
2017-08-19
10
2017-08-19
13
2017-08-20
5
50
Prymek Zuzanna
KJ Aromer Józefin
ROLEX (79)
2017-08-19
18
2017-08-19
10
2017-08-20
14
2017-08-20
1
140
2017-08-20
7
Przyśliwska Malwina
JKS DIM Sp. z o.o. Warszawa
EXIT REMO (268)
2017-08-19
7
2017-08-19
18
2017-08-20
6
50
2017-08-20
13
DYLLANO (269)
2017-08-19
9
2017-08-19
1
400
2017-08-20
4
CHEVENEZ (270)
2017-08-19
6
2017-08-19
7
2017-08-20
9
2017-08-20
10
Romankiewicz Hanna
Stajnia Modelewscy
U-COFFI (294)
2017-08-19
40
2017-08-19
37
2017-08-20
1
2017-08-20
32
Sabok Kaja
KJ Korys Przygorzele
EMILLA (276)
2017-08-20
11
2017-08-20
7
2017-08-20
2017-08-20
Sąsiadek Bogna
KJ Canex Dog Przybyszewo
2017-08-19
5
50
2017-08-19
5
2017-08-20
4
80
Sawicka Marta
KJ Kietlów
2017-08-19
2017-08-19
16
Skąpska Aleksandra
JKS Elcon Szczecin
2017-08-19
1
2017-08-19
59
2017-08-20
1
2017-08-20
2017-08-20
2017-08-19
27
2017-08-19
49
2017-08-20
5
50
2017-08-20
3
2017-08-20
Skiba Patrycja
bpk
NIKOZJA (256)
2017-08-19
1
2017-08-19
19
2017-08-20
1
2017-08-20
29
2017-08-20
2017-08-20
2017-08-19
53
2017-08-19
1
2017-08-20
24
2017-08-20
24
2017-08-20
2017-08-20
Staszak Weronika
bpk
BANKIET (208)
2017-08-19
40
2017-08-19
1
Stążka Katarzyna
SJ Alexander Elizówka
STACHATO (108)
2017-08-19
53
Szeląg Róża
KS Small Cherry Trzebnica
DYNAMIC (60)
2017-08-19
1
Szklarska Anna
SK Kruszyńscy
2017-08-19
1
2017-08-19
40
2017-08-20
24
2017-08-20
24
Szulc Paulina
St. Sportowe Vidacia Wrocław
2017-08-19
26
2017-08-20
27
Szymkowicz Wiktoria
bpk
ART BEJ (281)
2017-08-18
2017-08-18
5
Wasilewski Łukasz
KJ Canex Dog Przybyszewo
CORJANO (210)
2017-08-19
21
2017-08-20
11
HOLLISTER (211)
2017-08-19
37
2017-08-20
19
FLOYD (212)
2017-08-19
8
2017-08-19
9
2017-08-20
EL QUANDO (213)
2017-08-19
4
2017-08-20
2
300
Wawrzyniak Martyna
bpk
WITO (173)
2017-08-20
42
Wawrzyniak Pola
Tuszyński KJ Garbówek
DIMPLE (12)
2017-08-20
15
Weska Paulina
KJ Osadkowski
EVITTO I (238)
2017-08-19
32
2017-08-20
Wesołowska Milena
bpk
AZJA (237)
2017-08-19
53
2017-08-19
34
2017-08-20
44
2017-08-20
2017-08-20
Wichowska Daria
KJ Ślęza
CARMEN (289)
2017-08-19
1
2017-08-19
1
2017-08-20
1
2017-08-20
17
Wintoch Maria
DYAN (300)
2017-08-20
1
2017-08-20
37
Wróbel Sara
bpk
CHARLOTA (195)
2017-08-18
2
Wylęga Marta
KJ Jumping Team Brynica
PALLADA (206)
2017-08-19
37
2017-08-19
48
2017-08-19
9
2017-08-19
14
CEZANE (209)
2017-08-19
1
2017-08-19
14
Zasadziński Łukasz
JKS FER Więckowice
KREON (205)
2017-08-19
26
2017-08-19
24
2017-08-20
23

Number of Riders: 96

Number of Horses: 286

The sum of prizes: 4 840.00

Competition results developed by: KJ Osadkowski
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-042014-2, KJ Osadkowski Sp. z o.o.)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl